Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané 64

Nalezeno 96 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

13.08.2010 11:24

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

Že tě ještě baví se s Vojtou 49 zaobírat,když víš jasně, že je zde pouze kvůli provokacím!!!

64 88.?.?.?

To je stejný případ jako Vanguard a další klony z jedné žumpy!
Oni sem nechodí diskutovat, potřebují zasírat stránky blekotama,protože jim Zvědavec pije krev a ty jim Jarmilo, na ty bláboly skáčeš. Stejnou duševně onanistickou masáž je možné přečíst na IDNES, BLESK,NOVA a podobná "zdělovadla"!

226180

17.08.2010 20:47

Eva Cironisová

Hyena 188 je nechutná!

64 88.?.?.?

Je nutné ji deratizovat.

226450

17.08.2010 20:58

Eva Cironisová

Je to smutné, když odejde kvalitní člověk s nezištným lidským ideálem v duši.

64 88.?.?.?

Velmi dobrý článek:
Byla jsem na Národní třídě 17. listopadu 2008: několik úvah
Zde se projevila hloubka přemýšlení paní Evy Cironisové.
Škoda dobrého a citlivého člověka.

226452

18.08.2010 12:57

Eva Cironisová

RE: Super

64 88.?.?.?

Autor se mohl rekrutovat pouze s takových duševních onanistů, jako je Ben Hur, Leho, Mikin,Dana a další,kteří působí na "Žumpě", jak tady o ní referoval Hestroy.
Měl by se člověk držet zpátky, ale otírat se o mrtvé, kteří zde nezištným úsilím přispěli k větší informovanosti pro všechny , je podlé a úskočné jednání, zavrženíhodné ze samé podstaty.
Nejsem špatným rádcem, ani neumím hledět do budoucnosti, jako někteří lidé, ale mohu pouze těmto rozcapeným,neomaleným zloduchům připomenout, že není jenom pozemská spravedlnost, kterou lze koupit za peníze, ale až jim bude opravdu špatně,budou v bolestech zpytovat svůj prožitý život,potom si také mohou vzpomenout,jaký zlý, duchovní "sliz" vypouštěli do svého okolí a kolika lidem ublížili! Mám takovou zkušenost, každý člověk, který páchá zlo, dojde své odplaty, už na tomhle světě. Mnohokrát se mě tenhle jednoduchý princip v mém okolí na různých lidech splnil. A nepřál jsem jim nic zlého, třeba se mě věc vůbec netýkala a jenom jsem zíral, jaké různé cesty si Prozřetelnost pro potrestání zlých lidí najde!
Proto bych všechny čtenáře vyzval, čiňte pokud možno dobro a zlým věcem se vyhýbejte, jako čert kříži!
Vím, že je to někdy těžké, zachovat se podle principů dobra, ale alespoň je principiálně správné, se o takový životní postoj pokusit. Jak by bylo na světě lépe, kdyby nebylo zlých lidí, nebo jenom nepatrně, protože nelze soudit člověka, který je zlý jenom proto, že je duševně nemocný.

226507

18.08.2010 15:35

Písnička jako zbraň

Velmi zajímavé, co se děje v Lize proti antisemitismu a kdo dává "pětky"!

64 88.?.?.?

Výrok v deníku Referendum z úst prof. Věry Tydlitátové, předsedkyně Ligy proti antisemitismu je mimořádně závažný,
zvláště s jejím soudním stíháním za "výrok"! Moci se nelíbí výroky pana Stwory a je za to soudně popotahován, ale už ani výroky prof. Věry Tydlitátové nejsou pro současnou prolhanou a zlodějskou moc příliš košer!!!! Co bude dál, zase budeme zavíráni za to, že si někdo pustí hubu na špacír, jako za totality!!! Proč potom byla "sametová" revoluce?

"Co se děje v této společnosti, aniž je tomu věnována větší pozornost, je znepokojivé. Byla jsem před pár dny u výslechu, protože jsem si dovolila kritizovat praktiky jistých mocných lidí, kteří vesele míří k novodobé formě českého fašismu za potlesku různých rasistů, zakomplexovaných nevzdělanců a kariéristů, kterým naslibovali modré z nebe.

Modré z nebe nebude. Spíše se vracejí metody totalitního státu, kdy vás mohou popotahovat u soudu za to, že napíšete svůj názor. Názor, že lhář lže, o to totiž při tom vyšetřování šlo. Lhář o mne šíří v tisku pomluvy, ale vyslýchána jsem já, že jsem si dovolila bránit se. Oběť má přece mlčet. Jiní lháři, kteří sami sebe označují za elitu národa, se ke lhaní připojují, čtenáři hltají jejich nesmysly a já čelím vyhrůžkám smrtí. Pravdu má vždy jenom ten, kdo má vliv, peníze a moc. Takový člověk může klidně tvrdit, že hnědá je vlastně modrá. Vždyť slovo fašismus otevřeně nepoužívají. Jen ta praxe má barvu hnědou. Ideálem našich mocných je hnědá, nikoliv zelená planeta."

Ještě jeden výrok prof. Věry Tydlitátové, ke kterému není potřeba komentář:
"Ano, štvou mne Židé, kteří jsou rasisté, nebo arogantní podvodníci, kteří nestydatě a cynicky potvrzují negativní stereotypy antisemitů. Ano, štvou mne Romové, kteří okrádají lidi, kteří otravují okolí špínou a hlukem a nedbají na pokusy vlastních lidí povznést svůj národ k důstojné existenci. Ano, štvou mne mí spoluobčané, tedy i čeští spoluobčané, kteří se domnívají, že jsou ti dobří, ty oběti okolností, ti slušní, spravedliví, inteligentní, kulturní, ale jednají jako skety, kradou, hamoní, ubližují, zrazují."

226521

18.08.2010 15:50

Písnička jako zbraň

RE: Pavlína Jíšová

64 88.?.?.?

Pavlína Jíšová je naprostá jednička v oboru folk a country
a protože nikdy nelezla nakladatelům do řitě, zůstala normální
výborná zpěvačka, objíždí i dnes v pokročilejším věku řadu festivalů a lidé jí mají rádi. Mám snad všechny její CD a mohu též zkopírovat a poslat MP3 do pošty. Je škoda, že šoubyznys preferuje jenom ty interprety, co jsou "podliti" "práškama" a potom kvalita zapadne! Je to stejný bordel jako jinde ve společnosti. [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

226524

18.08.2010 18:54

Písnička jako zbraň

Písnička jako zbraň v roce 1989

64 88.?.?.?

Málokdo už dnes ví, že především "písnička" a "písničkáři" byli velkou politickou silou před rokem 1989.
Příkladně Vladimír Merta je takovým neohroženým bardem, kdy dodnes jeho písně vzbuzují mrazení v zádech. Je víc jeho písniček, které si můžete najít, ale na dvě vás upozorním.
Jedna se jmenuje Praha magická a to je klasa, jak textem, tak hudbou, kdy Vladimír Merta je exeletní kytarista, který klasickou kytaru vystudoval a je to na jeho hře znát.
Druhá písnička se jmenuje Vzdálené výstřely a byla hrána již v létě 1989 na festivalu Porta v Plzni, kde bylo cca 30 000 lidí a jako perličku uvádím, že tenhle festival pořádal tehdejší Socialistický svaz mládeže a smekám před odvahou samotného Vladimíra Merty a dramaturgy, kteří si dovolili něco podobného zveřejnit! V textu je několikrát se opakující refrén: Kdo cestou k moci vraždil,vraždí a bude vraždit dál! Dále je text:
Místa střetů se sice mění,ale rány vojáků jsou vždycky jisté,
střílejí do svých dětí,a říkají si Bůhví proč komunisté!!!
Počty mrtvých se sice mění,statistika mívá mrtvá místa,
ale rozkazy jménem lidu nedal nepřítel,ale komunista!!!
http://www.youtube.com/watch?v=vfqZCAU0oaY&feature... Vzdálené výstřely - ze začátku je asi minuta textu, kde Vladimír Merta hovoří.
http://www.vladimirmerta.cz/hudba.php
Kde si rozkliknete naprosto špičkovou skladbu Praha magická /5,6 MB/. Přeji krásný poslech a především přemýšlejte o textech Vladimíra Merty, které nemají ani v české poezii obdoby a jsou dodnes nedoceněným pokladem.

226533

19.08.2010 23:51

Zlatá dobrá koruna vs. globalizácia

RE: Nemusite ani prepocitavat koruny na Eura

64 88.?.?.?

Steve , ty jsi strašný "blbec", to myslím v dobrém!
Piš tak dál, alespoň se člověk zasměje nad tou morální světovou pouští! Hlavně se nesmíme nechat ROZVIKLAT!!!!! Hurá, hurá,hurá!!!

226590

30.08.2010 19:00

Více imigrantů pro Evropu, říká Brusel

RE: Takhle to potom dopadne! Bude se střílet a je potom jedno kdo padne! To je záměr!

64 88.?.?.?

Ještě jsem zapomněl, pro jasný rozměr příběhu je nutné si pustit
video "Rodina zavražděných vraha poznala" z uvedených stránek - právě tento záběr hovoří za vše!

227031

31.08.2010 17:30

Šílený vrah nebo něco jiného?

Zastřelen byl na rozkaz policie policejním odstřelovačem! - podle verze policie

64 88.?.?.?

http://www.sme.sk/c/5528350/vlada-odskodni-obete-s...
V prostředku článku je video s policejním prohlášením.
Tak nevím, už se jenom divím - podle policejní verze byl zastřelen - smrtelně zasažen policejním odstřelovačem a potom se ještě stačil zasebevraždit!Byl zasažen do levé strany hrudníku
a rána podle soudní pitvy byla smrtelná. A že by se potom ještě potřeboval střelit ze samopalu do hlavy? I když, vše je možné.

227147

31.08.2010 19:04

Hamouni, poskokové, otroci, vyžírky a spodina

Nový vyvolený do čela!!! To je ta správná kvalifikace na funkci!!!

64 88.?.?.?

http://denikreferendum.cz/clanek/5670-mozny-ombuds...
Podobný příběh jako bývalý premier Fisher - vůbec nevadilo, že byl 9 let v KSČ po roce 1970, ale jeho správná "židovská" stranická knížka rozhodla!!!! Už jsme zase v totalitě, tentokrát zase v modré ze šesticípou hvězdou v poli. [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

227162

31.08.2010 22:00

Šílený vrah nebo něco jiného?

Jak je to ve skutečnosti s cikány?

64 88.?.?.?

Postnu sem vlastní názor, který jsem napsal o článek jinde, ale který jasně a přesně dokládá velikou svízel skutečného řešení otázky co s nimi? Co dělat s cikány? Sarkozy si naběhl, a jenom chtěl vrátit cikány z Rumunska nazpět! Asi se to vyvoleným moc nehodí, omi potřebují otřesy ve společnosti! Rozděl a panuj, je jeich krédo!

Velmi správný názor!!! Je to přesné hodnocení - více se můžete podívat na přednášku prof. Jana Kellera na Youtube.
Hodně se tady hovoří o cikánech, ale nikdo nezná, nebo spíše nechce znát, skutečnou finanční realitu. Hodně pohořeli na Slovensku, kde vzali cikánům dávky a oni vyrabovali obchody a nakonec dali i policajtům přes držku,až zjednala pořádek postupně armáda!!! A teď slyším všechny rozumbrady, jak křičí, tak cikány zavřem, až zčernají a celý vtip je v tom, že jeden zavřený cikán stojí minimálně cca 800 korun denně nezbytných nákladů na kriminál, takže když zavřeme jednoho cikána, tak společnost zatížíme a "potrestáme" platbou minimálně 20 000 až 30 000 korun měsíčně , podle druhu vězení!!!!
Takže vyplácet sociální dávky cikánům , za to, že nekradou, nepřepadávají a jinak škodí společnosti, je vždycky pro společnost lacinější, než je zavřít do kriminálu, kde je jejich prostředí / cca 80% v krimu jsou právě naši indočeši!/ a kde se jim nic neděje, takže kriminál pro cikána je malá újma a nic neřeší! Často je na tom paradoxně cikán v kriminále sociálně lépe, než ve svém domově - má zajištěnu stravu,teplo, teplou vodu a hygienu a nakonec i zábavu ze spoluodsouzenými!
Jediná možnost je postupná integrace cikánů do společnosti,ať chceme nebo nechceme! To je nejlacinější řešení! Bohužel,špatně se to poslouchá, ale ať někdo předloží nějaké jiné řešení! Potom je ještě jedno řešení a to zavedl Hitler a to bychom snad nechtěli!!!
Největší malér je v tom, že cikáni a další sociální problémy společnosti, jsou zneužívány skutečnými pijavicemi a tasemnicemi společnosti, především z řad nám známých vyvolených, kteří potřebují sociální otřesy a války - to je voda na jejich mlýn!!!
Článek a kolega ABCD přede mnou , o tom hovoří jasně!!!!

227174

31.08.2010 23:29

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jak je to ve skutečnosti s cikány?

64 88.?.?.?

Bohužel srandu si nedělám,jenom předkládám ekonomická data!
Já vím,je velmi snadné rozhodovat o lidech , u kterých je záměrně zvolen jeden paušální přístup. Vězni podle všech pravidel musí mít nějaké základní prostředky k životu - není možné mít v 21.století z vězení "koncentrák" s mučírnou a hladomornou! Jídlo pro vězně není drahé - norma je na den 48 korun, nejdražší je ostraha a chod samotného kriminálu jako instituce! Také je drahý soud,státní zástupce,obhájce,policie, takže ve finále přijde "zavření" jednoho cikána za zlodějny hodně draho!
Jeden zákon je pro všechny, ale cikánům zřejmně nevadí a lidé, kteří znají podobná data jako já, tak se do zavírání cikánů do kriminálů příliš nehrnou! Máme cca 23 000 vězňů a vězení jsou přeplněná na 114% a ještě mnoho vězňů nedostane ihned "povolávací" rozkaz pro nástup do basy!!! Vážený pane,
na kriminál se dnes u nás čeká!!!!!!!!! Známý je příběh, který
byl zveřejněn v TV už před asi 5 lety, kdy odsouzený dal úplatek v konkrétní base ,aby mohl ihned po soudu nastoupit a měl trest několika měsíců za sebou a dostal se na Vánoce domů!!!!
Bylo by potřeba postavit nová vězení, ale kde vzít miliardy na stavbu dalších kriminálů?
Nejhorší nešvar českého systému o odsouzené, je takřka nulová péče o lidi, kteří po odsezení trestu jdou na svobodu, bez žádného zajištění, alespoň minimální sociální pomoci!!!
Takže se dotyčný dopustí dalšího deliktu a je brzo zpět a společnost zase platí - 800 korun denně, jako mourovatá!!!
A potom máte borce , kterému je cca 35 let a má již 15 let odsezeno v kriminále a jeho kariéra, jako kriminálníka je nezvratná a společnost platí - denně 800 korun!!!!
Dobře si to číslo uložte do paměti - cca 800 korun denně stojí jeden odsouzený v kriminále!!!!!! To je trest pro společnost!
Systém je vadný, ale než na to někdo přijde a bude mít ochotu s tím něco dělat, už bude pozdě! Muž, který střílel, byl od roku 2008 bez práce a možná to byl spouštěcí stimul pro vraždění!
Mafiánský kapitalismus zvláště v českém provedení bez zpětných vazeb je cesta do pekla. Možná už je pozdě, takže dobře už asi bylo! Připravme se na to horší!

227187

01.09.2010 15:41

Šílený vrah nebo něco jiného?

Lidé bděte a nenechte se oblbnout cikánskou otázkou!!!!!

64 88.?.?.?

http://www.lidovky.cz/problemy-s-vyvrazdenou-rodin...
Tady celkem jasný důkaz, proč se střílelo!!!
A co se týče otázky cikánů - jak dlouho chce ještě společnost čekat, až opravdu dojde k nějaké formě občanské války mezi cikány a většinovou společností, kde obvykle budou biti zas lidé, kteří jsou nevinní, jako český postřelený občan, který měl smůlu a šel okolo, když se střílelo!!!!!!!
Nebo snad je to někoho záměr, vyvolat ve společnosti napětí kvůli cikánům,aby se nepoukazovalo na mafiánský kapitalismus, který je toho z velké části příčinou!!!
Lidé bděte a nenechte se oblbnout cikánskou otázkou!!!
Ta je daleko širší a má mnoho jiných důvodů!!!!
Věčně opilý Kalousek je precedens takových úvah a John s Bártou
si privatizují parlament a na to všechno je Nečas malý modrý lotr a jenom krátký kos!!!! Bude se brzo střílet i jinde a cikáni poslouží jako zástěrka!!!!! Nenechte se oblbovat!

227255

01.09.2010 19:35

Socialismus a filmová kultura

Mafiánský kapitalismus založený na ustavičném růstu do nicoty,příliš kulturu nepodněcuje.

64 88.?.?.?

Velmi dobrý článek, autor ještě zapomněl na éru let 60., kdy se v Americe v NY na československé filmy stáli fronty! Vzpomenu na dnes již kultovní kousky Lásky jedné plavovlásky,Hoří má panenko,Až přijde kocour a ani to nemuseli být oskarové Ostře sledované vlaky a bylo na co koukat! Kdo třeba viděl Starce na chmelu z roku 1964 je mu jasné, o čem hovořím! A tato opravdu veledíla světového formátu a na celém světě zbožňovaná, jako "česká" filmová škola, vznikla za socialismu v těch kouzelných letech burákového socializmu za Novotného cca od roku 1961 až do roku 1969,kdy peníze a tvůrčí svoboda pro autory byla bezbřehá a prezident Novotný, když hrál na Rabyni mariáš, říkal "soudruhům", to je jedno, co si točí, hlavně , že je nějaká sranda,lidi se potřebují bavit a na ty ruský a slovenský filmy může koukat akorát nějaký debil a bača!/ Novotný zrovna moc Slováky v lásce neměl!/ Takže se točilo a svět zíral! Normalizace sice znamenala na nějaký čas útlum, ale jak ze článku vyplývá, umění není vždy politika! Spíše naopak, tam kam se do umění nacpe ideologie většinou konečný produkt stojí za starou bačkoru.
Po roce 1990 vzniklo také několik kultovních kousků - třeba Tankový prapor, nebo skvělý film, Černí baroni,kde se pracuje s nadsázkou srovnatelnou snad jenom s Hlavou 22, ale po roce 2000 je to až na vyjímky umělecká poušť a jít do kina na český film, je vždy riziko z totálního nasrání po filmu!
A televize je odporná,příkladně seriál Vyprávěj je to samé , co Major Zeman, jenom v obráceném gardu a ideologický onanismus je podobného ražení, při překrucování a zamlžování dobových reálií.
Dovolím si malou poznámku za kterou jistě nebudu veleben, ale je nutná! Komunismus, nebo spíše socialismus nebyl přeci původně koncipován jako režim, kde by lidé žili v nesvobodě v zadrátovaném státě, stojící ve frontách na základní potřeby!
Byl to pokus o spravedlivější společnost, bez žebráků a bezdomovců, jak je jich dnes plná Praha. Bohužel překážkou podobné společnosti je sám člověk, který asi bude muset teprve bolestně dospět do stádia, kdy se nějaká forma "socialismu" teprve ukáže vhodná a hlavně uskutečnitelná, bez průvodních jevů mocenského a politického útlaku. Společnost se vyvíjí, je nedospělá a musí projít očistnou katarzí a prohlédnout!
Dnešní forma mafiánského,prolhaného a zlodějského kapitalismu ustavičného růstu nikam, je dlouhodobě neudržitelná, což se právě nejlépe zobrazuje v kultuře.Sračky , které v současné době produkuje v umění a především filmovém, je nějaký záměr, jak úplně zdebilizovat masy lidí k obrazu svému - nesvéprávný zdegerovaný "divák" zblblý hlavně úplně upadlou televizí dobře poslouchá!!! A televize a video kanály dělají z lidí po delší expozici mozkové invalidy, to je konečně již předmětem několika studií, které poukazují hlavn...

Automaticky kráceno

227278

01.09.2010 19:38

Socialismus a filmová kultura

RE: Mafiánský kapitalismus založený na ustavičném růstu do nicoty,příliš kulturu nepodněcuje.

64 88.?.?.?

Pokračování -

A televize a video kanály dělají z lidí po delší expozici mozkové invalidy, to je konečně již předmětem několika studií, které poukazují hlavně na debilizaci dětí, televizí!
Co je to platné, byl "socializmus"!, ale filmy uměl "točit" a zaplatit nádherné, na celém světě uznávané a za to je nutno všem neohroženým tvůrcům složit poklonu a dík!!!! Dnes bohužel máme "svobodu" a "demokracii" a mafiánský kapitalismus nás krmí nekonečnýma sračkama - co film, to sračka!!!! - kdyby alespoň bylo něco, na co se rád člověk se zaujetím podívá,ale kde nic není, ani smrt nebere! To snad možná v poslední době Kájínek, i když také do umění a tvůrčího zápalu , má hodně daleko - je to kšeft, jako ty ostatní! Možná, že jsem příliš náročný, ale mohu snad mít svůj názor, to se snad ještě smí, než nám i ten nová "věrchuška" zakáže a už to dlouho trvat nebude!!!!

227280

02.09.2010 15:47

Spravedlivý stát

Je otázka,zdali stát a jaký stát může být vůbec spravedlivý?

64 88.?.?.?

Článek je velmi dobrý, především proto, že vybudí diskuzi,která je v éře zlodějského,prolhaného,vraždícího, mafiánského kapitalismu,potřebná jako sůl!
Jenom mám hodně vysoko zdvižený prst - pozor,pozor,abychom s vaničkou nevylili i to pověstné dítě! Hrát si na všeobjímající stát není dobré, to už známe z historie.
Ale něco praktických návodů, které jsou známé a které fungují.
V roce 1946 došlo v ČSR ke znárodnění,jehož úroveň byla docela optimální. To znamená cca 20% stát - to jest velká energetika,velký a těžký průmysl,velké banky, a především základní zdroje jako je voda a další nezbytné potřeby a zbytek hospodářství v soukromo tržní ekonomice,která by měla tvořit cca 80% ekonomiky a tam by se uplatnila síla volného trhu při tvorbě kapitálu a jeho investiční síle pro rozvoj hospodářství!
Kdo dnes řídí ekonomiku světa - banda šejdířů, především těch správných vyvolených, kteří nemají žádnou odpovědnost a kteří rozvracejí celý svět nesmyslnými válkami a vyvoláváním "krizí", na kterých opět bohatnou a mnoho lidí ryje držkou zem a nemá ani na úplně základní, bazální lidské potřeby a to myslím v rámci našeho bohatého "západu", kde by se snadno nechala spravedlivější společnost ustanovit!!! Zatím to vidíme ode zdi ke zdi - jednou všeobjímající "socialismus" který škrtí lidi svou blbou ideologií a nesvobodou a proti tomu nástup mafiánského kapitalismu, který vlastně dělá to samé, jenom skrytější formou, kdy lže a hlásá svobodu a demokracii, ale jenom pro někoho, stejně jako za toho našeho socialismu a zase rejou lidé držkou v zemi!!!!! V Praze je těch žebráků a bezdomovců už opravdu přespříliš a situace bude ještě horší!!!!
Dobrý námět pro ekonomy a filosofující národohospodáře je dnes Čína! Tam jsou sice u moci jakoby komunisté, ale kteří pochopili, že není možné společnost svazovat a uzurpovat nějakou nesmyslnou ideologií.
V Číně se připravuje veliká sociální reforma a stát už na ní má prostředky , pro Asii neprosto nezvyklé vymoženosti, kdy každý občan Číny bude mít zdravotní pojištění a sociální pojištění pro případ nouze a penzi na stáří!!!! To je opravdu revoluce jako hrom!!!! Nevím v jakých objemech se sociální transfery budou v Číně aplikovat / nic moc to asi nebude - Čína má roční důchod na obyvatele jenom 9 000 USD,USA 42 000 USD, ale i málo je tomto případě hodně!!!/,ale každý začátek je těžký. V bohaté Americe není zdravotní pojištění pro všechny zavedeno do dneska!!! Obama se snaží,ale zde je problém s úrovní!!! USA dává na zdravotnictví 14% HDP, nejvíce na světě a má vysoký, ale také velmi drahý!!! standard ve zdravotnictví, který udržet pro každého bude veliký problém!!! Pro srovnání Česko dává na zdravotnictví jenom 6,8%, oproti tomu třeba Rakousku nebo Německu nad 10% a ještě v eurech!!!!
Myslím si, že se nechá...

Automaticky kráceno

227362

02.09.2010 15:48

Spravedlivý stát

RE: Je otázka,zdali stát a jaký stát může být vůbec spravedlivý?

64 88.?.?.?

Pokračování -

Myslím si, že se nechá zavést podstatně spravedlivější stát, kde by byla opravdu masívní sociální síť pro chudé a málo úspěšné, aniž by tím byly narušeny běžné ekonomické vazby ve společnosti.
Jednou z cest je také "občanský" plat, o kterém se hodně hovoří právě v Německu, Rakousku, Francii a jinde.
Pokud nebude zaveden spravedlivější typ společnosti, čekají nás otřesy, které mohou způsobit veliké škody i pro ty velmi bohaté!
Oni neví, s čím si zahrávají!!!!

227364

02.09.2010 16:11

Spravedlivý stát

RE: Je otázka,zdali stát a jaký stát může být vůbec spravedlivý?

64 88.?.?.?

Každé páté dítě ze základní školy loni kradlo v obchodě

Praha - Pětina dětí z pražských základních škol loni kradla v obchodech, polovina všech žáků vyzkoušela cigarety a tři čtvrtiny alkohol. Většina školáků se také setkala s šikanou. Vyplývá to z průzkumu, který si zadal pražský magistrát a na který odpovědělo více než 11.000 dětí.

A dodávám,my jsme mládež nová, my jsme mládež Nečasova, Topolánkova a mohl bych pokračovat vyjmenováváním vůdců, ale jak je vidět, systém je prohnilý, až hanba!!!
Nejlépe mě dostal jeden mladý cikán v 8. třídě základní školy , který na dotaz reportéra televize, co bude dělat až vyjde ze školy odpověděl, že nic, až budu větší, tak mně táta koupí prostitutku / on řekl kurvu / a ta mě bude živit!!!!
My staří blbci jsme chtěli být kosmonauty a nevím, čím vším a tady mládež nová ,je pragmatická,má to jasné hned od počátku !!!!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

227371

02.09.2010 16:32

Spravedlivý stát

RE: Je otázka,zdali stát a jaký stát může být vůbec spravedlivý?

64 88.?.?.?

Anketa nic neříká! Největší konzumenti zdravotního pojištění jsou děti a staří lidé nad cca 60 let věku.
Třeba já jsem nebyl u doktora snad 20 let a když jsem přišel k obvodní lékařce, tak jsem jí jenom poblahopřál, jak krásně vypadá vzhledem k věku, protože si jí pamatuji jako mladou holku! To musím zaklepat, zdraví je prostě statek vrtkavý a za rok mě může skolit rakovina nebo infarkt a na zdravotní pojišťovně a důchodu si vezmu hovno!!!! Tak to na světě chodí.
Spíš by ti zdraví měli mít pokoru a úctu k Prozřetelnosti a platit zdravotní pojištění jako druh odpustku, za to , že jim Pánbíček zdravíčko ráčil naděliti a nebrblat! Jinak se na to dívat nelze!
Jenom, že se v českém zdravotnictví neskonale krade! To je problém!!! Máme cca 32 000 lékařů v činné službě a cca 4 000
dealerů, kteří pracují pro farma firmy!!!! To je čísílko!!! Co, to koukáte na drát!!!! A v Praze už je lékárna na každém rohu , tuším něco kolem 300!!! a všechny se živí!!!! Po zbraních jsou léky největší kšeft na světě a zase jsme tam, kde jsme začali, u relativně spravedlivého státu, který by dokázal zatnout všem
těmto světovým zlodějům a šejdířům típec!!!!! Ale, za plať Panbůh, že jsme zdraví a že nám chutná, přečteme si Zvědavce a je nám hej!!!! Nic jiného asi na tom světě nemáme!!!!

227377

05.09.2010 00:34

Aristokracie a dělba moci

Článek je dobrý, ale jde jenom o jeden úhel pohledu.

64 88.?.?.?

Důležité je, že článek poukazuje na fatální vady současného systému "demokracie", kombinovaného s prolhaným, zlodějským a vražedným mafiánským kapitalismem,který když necháme bez zásadních korekcí a bude dále působit na společnost,dostaneme se dříve, či později k nevratné destrukci celé globální komunity - možná nějací divoši v Amazónii budou v pořádku, ale i tam si nejsem jist, protože příkladně před použitím jaderných zbraní, nebo jiných ZHN, nebude uchráněn na planetě nikdo!!!
V tom je obrovská změna,která se lidstvu naskytla, že je schopno praktického sebezničení!!!! Takovou možnost před cca 50 lety nikdo na této planetě neměl!
Takže mocní mají moc a ekonomické prostředky a ještě mají ruku na spoušti ke zničení světa. To je hodně smrtelný koktejl!
Ale teď k věci - sociální stát musí být zachován a myslím, že hodně štědrý, protože společnost je již hodně bohatá a když se nebudou elity příliš "pakovat", bohatě zbyde na příjemný a hlavně ufinancovatelný sociální stát - hodně se hovoří o "občanském" platu, který by eliminoval chudobu a zároveň by se elitám zachovali majetky, což je velmi důležité pro sociální smír! Největším problémem je nedostatek práce pro všechny, který se už stává především v západních zemích jevem trvalým,nezaměstanost se bude ještě zvyšovat a pracovní možnosti už nikdy nebudou - zvýšila se produktivita práce natolik, že cca 20 až 30% obyvatel bude "letět" a prostě práci mít již nikdy nebude!
Je kardinální otázkou, zdali je chytré v čase krize masívně propouštět, protože armáda lidí bez práce je sociální riziko, musí dostat alespoň základní potřeby,jinak přijde anarchie!
Horečně na světě pracují velká výzkumná ekonomická střediska, aby se zrodil nový typ hospodářství, fungující na spravedlivých podmínkách pro všechny! Lidé, kteří mají obrovské finanční prostředky a moc, se vymkli demokratické kontrole a tím vzniká anarchie a fašismus! Rovnost před zákonem musí zůstat zachována. Velké bohatství zavazuje a je velkou zodpovědností vůči celku! Pokud tenhle velmi jednoduchý princip mocní tohoto světa zavčas nepochopí, je to s civilizací hodně nahnuté!
Něco z praxe - světový automobilový průmysl se "zachránil" masivním exportem do Číny / také se hlavně týká naší Škody auto /, kde ale začíná kolabovat doprava pro obrovský počet aut / na dálnici z Pekingu kolona kamionů 120 km dlouhá, kde se stojí v kolonách 10 dnů/, takže bude trh Číny s auty v brzké době saturován! Kam se potom bude exportovat?! A to je jenom jednotlivost!Konzum nad všechny meze je další světový problém, především ale naší euroatlantické části světa!

227527

05.09.2010 00:49

Aristokracie a dělba moci

Všechno bude v pořádku - ruští vědci tvrdí, že ví,jak stvořit hmotu z ničeho!!!!

64 88.?.?.?

http://technet.idnes.cz/rusti-vedci-tvrdi-ze-vi-ja...

Tak , a teď jste pánové s celým Pánembohem na tom stejně, jako Baťa s dřevákama!!!
Uplácáme si jiné světy a bude všeobecná "Havaj"!
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

227529

07.09.2010 12:17

Řídí Izrael Taliban?

Také si dnes myslím, že "zadlužování" států na celém světě je podvod!

64 88.?.?.?

To je stejné jako s prasečí chřipkou. Je zajímavé, že najednou cca posledních 15 let se celý západní svět propadl do neřešitelných dluhů. Není jeden stát, který by neměl vysoké dluhy včetně České republiky,která má vzhledem k poměru HDP, dluhy jedny z nejmenších - některé státy jsou na tom tak, že již nebudou moci bez drastických prodejů majetků vůbec z dluhů vybřednout! A o to asi jde, "hybatelům" světa. Tito kazisvěti mají dnes prsty ve všem, ovládají a manipulují svět mediální scénou, kterou vlastní! To jedině správné sionistické židostvo se stalo mafií, které ovládá,manipuluje a útočí na nejnižší lidské pudy, chamtivost, závist, hrabivost - moc krásný případ je televize NOVA! Ta nemá chybu,také má správného majitele - prezidenta světového židovského kongresu Laudra, který s dalším mafiánským sionistickým židem Železným okradli tento stát o 10,5
miliardy korun a nic se nestalo! Prý poslanci udělali chybu. Svatá prostota, kdo tomu věří.Také Železného již uklidili, jako mnoho podobných židovských zlodějů předtím, třeba generálního ředitele Komerční banky Salczmana, který zavinil defraudaci cca 70 miliard korun a také se mu nic nestalo a ještě předtím byl vládou ODS vyhlášen podnikatelem roku! Je to stále stejná píseň a asi se dalších kroků této mafie dočkáme.

227689

07.09.2010 16:07

Židé v Íránu jsou na tom mnohem lépe, než Palestinci v Gaze

RE: Zřejmě bude nezbytné

64 88.?.?.?

To půjde těžko prokázat, protože už jednou byli židé z Iránu vábeni, aby se do Izraele přestěhovali a oni celkem jednotně prohlásili, že jim v Iránu žádné nebezpečí nehrozí a že zůstanou.
Náboženský režim v Iránu si kupodivu jiných zbožných lidí váží,i když jsou jiné víry, koho zatracuje, jsou bezbožníci!

227697

07.09.2010 19:24

Židé v Íránu jsou na tom mnohem lépe, než Palestinci v Gaze

RE: Zřejmě bude nezbytné

64 88.?.?.?

Ty asi neumíš číst! Napsal jsem,že si váží nábožensky založených lidí, věřících, i když jsou jiného vyznání, než islámu!
Na tapetě jsou "nevěřící psi"! Člověk by mohl něčemu věřit,nemusí to být zrovna nějaká fundovaná církev.
V Iránu je také velký rozdíl mezi lidmi z města a vesnic, kdy lidé z měst jsou daleko tolerantnější, než "burani" zpracovaní islámem z vesnic! Mládež v Teheránu pije zakázaný alkohol a baví se veskrze "západně", včetně oblékání.
Co se týče židů / sekulární nebo ortodoxní/, nejsou v Iránu pronásledováni, jsou vžitou součástí společnosti a nikdo si na nic nestěžuje.
Když chceš něco psát, nejprve si o té zemi něco zjisti!
Doba, kdy po ulicích Teheránu chodila náboženská policie a hlídala , jak kdo se chová a jak je oblečen, jsou již dávno pryč!

227713

08.09.2010 16:11

Čierne slzy zeme

RE: MULTIKULTURALISMUS JE ZHOUBA

64 88.?.?.?

Pan Antiseptik má pravdu.Bílá rasa způsobila od 15. století tolik škod a utrpení ostatním rasám a kulturním okruhům, že to ani za 100 let pomoci "rozvojovým" státům nemůžeme nahradit!
Pořád se zde preferují židé,ale co ty všechny ostatní "holokausty" ,které má "bílá" západní kultura na triku.Náš způsob života založený na vysokém stupni konzumu ani není pro některé oblasti světa vhodný a působí zde obrovské problémy a přesto je jim pro zisk "kolonizátorů" a okupantů vnucován!
Třeba Afrika, ale i obě Ameriky,Asie a další oblasti.
Proč není možné nahradit utrpení černochům, což je cca 150 let a židé cca 65 let jsou jediní, kdo trpěli! Nechci říci, že by snad židé netrpěli, ale měla by být nějaká spravedlnost, protože utrpení je jenom jedno,ať je již pácháno na kterémkoliv členu lidské společnosti! Kritizujeme jiné, ale zamést si špínu před vlastním prahem neumíme!!!
Přikláním se také k názoru, že přílišné pronikání jednoho etnika a odlišné kultury do oblasti kulturně jiné, není v pořádku.
Oni sem chtějí jít, nikoliv proto, aby zde šířili islám, ale oni se docela prostě chtějí mít ekonomicky lépe , než doma!!!!
Nevím, co je na tom k nepochopení. Kolik uteklo lidí od nás za komunismu, protože se prostě chtěli mít na západě lépe a také lepší životní úrovně dosáhli, je otázkou zda byli také šťastnější. Mnozí jistě ano, ale dost lidí si ani po mnoha letech na exil nezvykli a není to o majetku a financích. Jde právě o způsob života, o jakési vykořenění, které jsme mnoha lidem v rozvojovém světě způsobiliˇ, ukázali jim "pozlátka" západu a teď si stěžujeme nad tím, co jsme sami svojí nenažraností a chamtivostí způsobili!!! Kdo a za jakým účelem lákal Turky do Německa, Alžířany do Francie a dnes prská, že je jich mnoho!!!! Takže potrestáme ty , kteří chtěli více zisku, natáhli do Německa Turky, do Francie Alžířany a do Británie všechny koloniální národy!!!! Teď se nad rozlitým mlékem blbě bilancuje a budeme pěkně papat, co jsme si navařili! Zrovna mne napadá drobná alegorie s geneticky upravenými potravinami, kde také budeme čumět jako puci na led , až se něco kardinálně posere!!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

227761

08.09.2010 16:27

Socialismus a filmová kultura

Pane Nohejl, při vší úctě k Vašemu vědění a informacím, ne každý žid

64 88.?.?.?

je skutečným "židem" a ne každý je svině a má všechny negativní židovské vlastnosti. Je to podobně jako s cikány, na které se také všeobecně nadává, ale vždy nějaká vlastnost má být přisuzována konkrétním lidem a nikoliv plošně!
Pokud jsou všichni lidé jedné rasy a jednoho jiného náboženství strkány do jednoho negativního pytle, jde vždy o nějakou formu rasismu a rasového útisku! Je pravdou, že především ultrabohatí židé tvoří světovou mafii, ale ne každý žid je do ní zapojen a měl by za ní trpět! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

227764

08.09.2010 16:59

Digitální podpis - proč to nikdo nepoužívá?

Pánové, zásadní dotaz, proč vůbec nějaké šifrování používat?

64 88.?.?.?

Je obhajitelné, třeba při informacích z banky a pro ovládání bankovního účtu na dálku,pro některý "úřední" styk, ale pro běžnou agendu nějaké šifry nejsou vůbec potřeba!
To je nutné změnit trend světa, kdy nejsou v čele nezávislé vlády,ale loutky, které pro svoje "vodiče" musí neustále šmírovat! Když se odstraní zneužívání informací, což je veliký problém i se šiframi bude konec, nebudou pro masivní použití vůbec potřeba!!!!! Co tak důležitého si sdělujeme, že potřebujeme posílat kryptogramy?
Když chci říci, že jsou na světě někteří lidé nenažrané a chamtivé "kurvy",kteří se pro prachy neštítí žádné levárny včetně vraždění a zlodějen všeho druhu, na to nepotřebuji žádnou šifru, to mohu říci rovnou a ukázat doložitelně na konkrétní kazisvěty prstem!!!
Chci celým příspěvkem říci, je nutné tlačit na společnost kvůli změnám, abychom žádné šifrování, mimo některých specifických případů, do budoucna vůbec nepotřebovali!!!!
Ať si šifrují ti, kteří lidem na světě obecně škodí!!!
Proč se mám já schovávat, ať zalézají do nor lidské hyeny a zmrdi, kteří společnosti ubližují! Já jsem nikomu neublížil
a nic špatného nedělám, názory mám jasné a konzistentní a nepotřebuji se schovávat a šifrovat!!!! Také si myslím, že jde trochu také u některých jedinců o psychické vychýlení, když si myslí, že zrovna na jejich názory je někdo zvědavý a je nepřetržitě sledován a šmírován! Svatá prostoto, drahou vlast vovinuly nějaké mraky, jak pravil Švejk a do války se musí!
Že jsou v této oblasti "pošahanci" a magoři v USA, tak nemusíme ausgerecht blbnout do foroty také!!!! [smích] [velký smích] [oči v sloup]

227767

08.09.2010 17:03

Evropské banky stále na pokraji kolapsu

RE: Evropské banky jsou totálně v rukou Židů

64 88.?.?.?

Velký Jezuita možná, ale cca 200 nadnárodních korporací, které se vyhýbají jakékoliv demokratické kontrole a diktují vládám a celému světu, jistě!!!!
To je ten "kapitalismus" mezi nohama!!!

227768

08.09.2010 22:11

Evropské banky stále na pokraji kolapsu

Abraham Lincoln - velký visionář! Co by asi říkal dnes?

64 88.?.?.?

„Moc peněz se v době míru přiživuje na národu a v dobách protivenství proti němu strojí spiknutí. Je despotičtější než monarchie, nestoudnější než samovláda, sobečtější než byrokracie. V blízké budoucnosti vidím příchod krize, která mě znervózňuje a vyvolává u mě obavy o bezpečnost mé vlasti. Na trůn byly posazeny korporace, bude následovat éra korupce na vysokých místech a moc peněz v zemi se bude snažit rozšířit svou vládu tím, že bude pracovat na předsudcích lidu, dokud nebude bohatství této země soustředěno v rukou několika lidí a Republika nebude zničena... V této chvíli se bojím o osud své vlasti víc než kdykoli předtím, dokonce víc než v dobách války.“ Abraham Lincoln

227794

09.09.2010 20:57

Pochyby ohledně čínské „zázračné zbraně“

Raketky jsou to krásné, ale co takhle trochu zdravého rozumu.

64 88.?.?.?

Přeci si Čína nebude potápět něco, co jí už skoro všechno patří, nebo v brzké době patřit bude! Konflikt mezi Čínou a USA je vyloučená věc - to jako, že by táta mlátil mámu! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

227834

10.09.2010 14:33

A má vůbec smysl šifrovat?

Myslím, že obecně užívat šifrování smysl nemá!

64 88.?.?.?

Špatně jsem se v příspěvku, který je zde v článku citován, vyjádřil!
Začněme od práva,které jasně říká, že zpráva přenášená el.médii je ze zákona chráněná! Dokonce ani zaměstnavatel, podle výroku nejvyššího správního soudu nemá právo na vaši poštu, i když je fyzicky umístěna na počítači zaměstnavatele!
Takže pokud já šifruji svoji poštu vlastně dávám na vědomí, že souhlasím se zločinem, který páchá nějaká třetí osoba a jsem praktickým spolupachatelem!
Článek 13. Základní listiny práv a svobod a právní řád poskytuje poměrně širokou ochranu soukromí člověka. Tato ochrana může být prolomena pouze na základě zákona a za podmínek, které stanoví zákon.
Trestnost porušování dopravovaných zpráv je ve dvouch stupních, kdy dle § 239 za porušování je trest jenom 6 měsíců, tak potom dle § 240, kdy jde o úmysl způsobit jinému škodu nebo opatřit sobě nebo jinému neoprávněný prospěch, je trest již podstatně vyšší!
Takže , když se vrátím na zem, tak "šifrováním" říkám, já vím, že je zde zjevně porušován zákon, ale já se budu bránit sám, nepodám trestní oznámení a tím fakticky rezignuji na společnost jako takovou!To je tak trochu anarchie!
Vím, že sklidím zde na Zvědavci všeobecný posměch, podívejte se na naivního prosťáčka,co se ohání paragrafy, ale tak to opravdu není! První a rychlá cesta do pekel pro společnost je rezignace na právní pořádek!!!
Trochu změním téma, ale do daleko důležitější oblasti. Nejsem přesvědčen, že tím nejhorším zloduchem v této oblasti všeobecného a bezbřehého špiclování je stát!
Špiclovací technologie,ať již audio, nebo video je dnes vysoce výkonná a poměrně laciná, takže co si dřív mohli dovolit pořídit jenom mocné státní organizace, si dnes může pořídit každý!!!
A tady začíná to maso!!! Kdokoliv, kdo je na vás nějak naštván,manžel na milence své ženy, či naopak,znepřátelená firma,která se vám chce dostat na kobylku a zničit si tak konkurenci,konkurent v zaměstnání, to všechno jsou cíle!!!
Dokonce nejenom špiclování, ale i umisťování nějakých informací do kyberprostoru, které vás mají poškodit - podvržené texty,fotomontáže a jiné internetové "kratochvíle",to jsou všechno možnosti, jak zneužít přepravované zprávy a jistá anonymita a také při globální síti, není možné dostat se rychle k adresátovi!!!
Nejhorší je takzvaně "špatně" zamilovaný počítačový odborník, protože takový zhrzený milenec dokáže svým obětem a okolí provádět věci, nad kterými žasnou i zkušení kriminalisté z odboru IT!!!!
Takže, kdo máte chuť si klidně šifrujte svoje zprávy, když vás to baví,ale já nepovažuji podobný druh ochrany za přínosný!
Jsem přesvědčen, že se brzo začnou podmínky v kyberprostoru rychle měnit, protože příkladně v některých uzlech světové internetové sítě je zahlcenost SPAMEM až 95% a síť zač...

Automaticky kráceno

227861

10.09.2010 14:35

A má vůbec smysl šifrovat?

RE: Myslím, že obecně užívat šifrování smysl nemá!

64 88.?.?.?

Jsem přesvědčen, že se brzo začnou podmínky v kyberprostoru rychle měnit, protože příkladně v některých uzlech světové internetové sítě je zahlcenost SPAMEM až 95% a síť začíná kolabovat a náprava není možná, protože je "svoboda" asi jako naše veselá "demokracie"! Tímto neradostným zjištěním bych mohl skončit, ale ještě malou doušku - vzpomenu vždy na Chaplina, který měl svého Kida, který mu rozbíjel okna, aby on měl dost práce a mohl zasklívat! Stejná hra se odehrává na netu formou virů a antivirů a my jí platíme a zatím se nenašel nikdo, kdo by vykřikl, že král je nahý!

227862

12.09.2010 23:28

Nežít se lží!

RE: 200 let pospolu

64 88.?.?.?

200 let pospolu je velmi zajímavá kniha plná dat a nechá se úplně pohodlně půjčit v knihovně - v Praze ji má pobočka Školská, ale i jiné knihovny si jistě tuto knihu nositele Nobelovy ceny opatřili.
Jenom pro úplnost uvádím, abychom nebyli povrchní, Solženicyn se asi na 60 stránkách knihy zaobírá otázkou, kde je to vlastně žid a moc srozumitelné odpovědi se nedobral. Kniha je opravdu poctivě napsaná, tak jak je u Solženicyna obvyklé!

227962

13.09.2010 14:10

„Horký“ podzim v Evropě, čili vzpoura zoufalců

Banky jsou čím dále "tučnější" a politici čím dále drzejší!!!!

64 88.?.?.?

Všude se má šetřit, ale šetření je jenom pro někoho.Banky půjčují na cca 20% úroku, zvedly poplatky na krytí "ztrát" ! Jsou pořádány vojenská dobroružství za naše peníze, které nejsou vůbec k ničemu, příkladně Holandsko, daleko bohatší stát z Afganistánu odešlo a my budeme lézt do řitě americkým vrahům i nadále!!! Máme dost peněz, abychom platili velezrádné choutky "křívé huby" a "knížete".
Pokud včas naši velezrádní mocipáni nezařadí "zpátečku", může dojít i na sociální bouře. Neklid už nastává.
Jsem velmi zvědav, co udělá skokové zvýšení nájmů!

227997

13.09.2010 14:42

„Horký“ podzim v Evropě, čili vzpoura zoufalců

Čínský model je určité východisko i když není pro Evropu plně použitelný!

64 88.?.?.?

Přibližně 80% ekonomiky privátní a cca 20% hospodářství státní,kde by byly ve státním sektoru především základní zdroje, jako je voda,energie a základní služby nezbytné pro každého občana.
V roce 1946 u nás po válce proběhlo opravdu ekonomické!znárodnění, které mělo podobné prvky, ale bohužel přišli komunisté stalinského typu a všechno úsilí poválečných ekonomů zničili!
Příkladně před válkou jsme byli v Evropě na špici v zemědělství ve skutečném dobrovolném družstevnictví,které přispívalo ke zvýšení efektivity využití strojů, byla zakládána "mléčná družstva" a pod. Potom přišli "kolchozníci". do čela násilně utvořených družstev byl dosazen nějaký místní komunista "kozičkář", který velkému zemědělství a novým postupům vůbec nerozuměl,odborníci jako "kulaci", kteří uměli hospodařit byli vyhnáni a výsledky známe! Krásná byla ta píseň - Nad družstevními lány vrána krákorá, pole neorané nikdo neorá!!!
Nechali jsme po roce 1990 to pověstné kyvadlo vykývnout do polohy mafiánského kapitalismu moc daleko!!!! Privatizace všeho byl obrovský omyl, který budeme pociťovat mnoho let!!!
A jeden ze zloduchů, který nynější marast v ekonomice zavinil, sedí na Hradě a směje se nám do ksichtu, jak s tím stádem zamával!
Je zde nutné také vzpomenout vnějších vlivů při "privatizaci" - čti zlodějnách všeho druhu!!!! a především zločinný charakter nových vlastníků, kteří dnes ovlivňují politiku a ta jim zpětně jako poslušná děvka moci slouží!!!!
Kruh se uzavřel a bude se asi muset bílit,aby bylo dosaženo nějaké změny!

227999

14.09.2010 21:07

Terry Jones odhaluje další vřed v americké společnosti

Žádná občanská válka s muslimy nebude! To je pouze přání sionistů, rozděluj a panuj!!!

64 88.?.?.?

Každý stát v Evropě má jiné islámisty! Zcela jiní jsou muslimové v Německu, úplně jiní zase ve Francii a naprosto odlišní v Británii! Ačkoliv vzývají jednoho Mohameda, tak je to podobný rozdíl,jako mezi katolíky,protestanty a pravoslavnými a všichni jsou křesťané, ale s velkými rozdíly.
Právě v Evropě se rodí zcela nová forma islámu, zvaný též "západní" islám, který již zcela postrádá prvky / kdy se islám vymezuje proti všem ostatním náboženstvím a bezvěrcům ! - jde o čistý náboženský rasismus - stejně se vymezuje židovství, kdy jde dokonce o vyvolený národ - zde jde dokonce o mafiánský rasismus, kdy se stačí "dobře" narodit a už má člověk všelijaké privileje!!!! - kdo není židem je pouze gojimem a ten žádná práva podle Talmudu nemá / nesnášenlivosti a je přijatelný, nebo spíše zatím přijatelnější, protože vývojové změny ještě neznáme, je to záležitost na delší dobu.
Nenávist proti islámu v Evropě je uměle přiživována, aby byl zakryt rasismus a všechny útoky na Evropu ze strany sionistů, kteří jsou skutečným a hmatatelným nebezpečím.
Islámisti jsou sice "pošahaní", ale jejich nebezpečí v Evropě pro společnost je nízké, spíše žádné. Oni nevyvolávají globální finanční krize, ozbrojené konflikty a další kazisvětné kratochvíle po celé Zeměkouli!!!Zato "žídáčkové" mají svoje sionistické prstíčky všude zastrčené, počínaje médii,bankami a farmacií konče!!!
Kdopak asi "vydumal" prasečí chřipku?
Nechci se příliš rozvádět, nakonec jsou zde na Zvědavci jiní odborníci, kteří dodají i prameny!
Islám je v Evropě pod kontrolou, příkladně v Německu existuje
tvrdý zákon, přijatý po roce 2001 , po útoku na WTC v NY, který jasně definuje situaci , kdy stačí, aby doložitelně při bohoslužbě v mešitě nabádal imán k nějakým "trestným" činům a okamžitě propadně celý majetek mešity i s pozemkem německému státu bez náhrady!!!! Takže nějaká výzva ke "svaté" válce může být v konkrétní mešitě provolána třeba jenom jednou a potom už není možno vzývat a popouzet muslimy kde, protože mešita už nebude existovat!!!!
Nesouhlasím s názorem, že bude nějaká občanská válka s muslimy, spíše půjde o nějaké rozmíšky, typu "šátky" ve Francii a podobně.
Nelze opominout, že islámisty je také povětšinou té které země EU občan a musí mít všechna práva jako občan, ale také občanské povinnosti, které musí dodržovat. Je to podobný problém jako s cikány, i když ne tolik palčivý a výbušný!
S islámisty je možná řeč, s cikány je té "řeči" již hodně pomálu, ale i tady nelámu hůl, čas snad pomalu začne hojit rány a společnost by se postupně uzdravila, jenom pokud by nebyla účelově a obratně rozeštvávána !!! Ukázat na někoho prstem a říci,ty jsi špatný, je příliš jednoduché, ale co tomu stavu předcházelo, to už nikdo odpovědný slyšet nechce a h...

Automaticky kráceno

228112

14.09.2010 21:08

Terry Jones odhaluje další vřed v americké společnosti

RE: Žádná občanská válka s muslimy nebude! To je pouze přání sionistů, rozděluj a panuj!!!

64 88.?.?.?

Ukázat na někoho prstem a říci,ty jsi špatný, je příliš jednoduché, ale co tomu stavu předcházelo, to už nikdo odpovědný slyšet nechce a hlavně nechce slyšet lehko dokazatelný fakt, že za problémy s islámisty si můžeme sami!!!! Kdo způsobil islámský exodus a za jakým účelem se ocitlo několik milionů Turků a dalších islámistů v Německu!!!
Kdo potřeboval pracovní síly a zvýšení zisků? Odpověď není jednoduchá, ale přesně nás "bílé" povýšené a "rozlobené" obžalovává z farizejství a ze lží!!! Zdali snad nejsou "islámisté" s morálkou na tom lépe, než naše zparchantělá
"křesťanská" civilizace, která už morálně úplně zbankrotovala a je za zenitem svého vývoje!!! To je velká otázka do pranice!!!

228113

14.09.2010 21:21

„Horký“ podzim v Evropě, čili vzpoura zoufalců

Krásný čerstvý závan pravdy ze starých časů!!!!

64 88.?.?.?

MISTROVA SLOVA JSOU NESMRTELNÁ !!!
Mistr Jan Hus

Tak jako hejno krkavců snesli se na tuto zemi, aby vyklovali každé zrnko zlata s stříbra.
Nemají slitování. Jejich srdce zjedovatěla touhou po bohatství. Se vším kupčí, všechno prodávají.

Chceš pokřtít dítě? Zaplať!
Chceš loupit a vraždit? Zaplať a bude ti odpuštěno.

Ale pak, kdyby sám ďábel zaplatil, vstoupil by na nebesa?

A za peníze takto vydřené z chudého lidu koně krásné chovají, čeleď nepotřebnou drží, v kostky hrají a na své kuběny kožichy drahé věší, zatímco Kristus chodil bos a neměl, kde by hlavu složil.

Však poznejte se, vy zloději chudého lidu, neboť Bůh i lidé vás vidí.
[vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk]

228114

15.09.2010 23:14

Príhovor Fidela Castra pri prezentácii knihy „Strategická kontraofenzíva“

Je nutné posuzovat podle objektivních dat

64 88.?.?.?

Kojenecká úmrtnost je na Kubě lepší než v USA - 6,8 a Kuba - 6,2
úmrtí na 100 000 obyvatel. Střední doba dožití je opět na Kubě lepší než v USA a dosahuje úrovně Evropy - Německa, Rakouska.
USA má cca 76 let a Kuba má cca 79 let!
Tahle data jasně vypovídají, jaká je "úroveň" života na Kubě!
A bohužel trendy hovoří jednoznačně ve prospěch Kuby, která má jasně našlápnuto dopředu a k postupné ekonomické prosperitě, ale astronomický dluh USA se již nedá bez drastických opatření vůbec zaplatit! Mafiánský kapitalismus se zřejmně nepovedl a Kuba může z dalšího světového vývoje jenom profitovat.
A Vangaurda pošlete klidně do řitě, to není člověk, který má zájem diskutovat,již zde několikrát prokázal, jak mu Zvědavec leží v žaludku a udělá jakoukoliv křivost a špatnost, aby Zvědavci ublížil, už jenom tím, že bude "otravovat" čtenáře a zaclánět v diskuzích s úplně vadnými a lehko vyvratitelnými názory, i když ty jeho plky se nedají ani jako názory do diskuze
připustit - to je jasný případ všeobecného posunu hodnot.

228172

16.09.2010 23:37

Castrovo „vyznání“

RE: Bratrska pomoc

64 88.?.?.?

Kuba už je cca 20 let v klidu, ale za to teď máme jiné "kamarády"
z Izraele, kteří nic nikam nevyváží, ti už jenom kradou a vraždí!
A globálního hajzla v podobě USA , kdy nikoliv Rusko je ten špatný stát , ale USA,protože celosvětovou finanční krizi zavinila a způsobila prolhaná a zlodějská bankovní mafie z USA, pod vedením těch správných vyvolených!!! Celý svět dnes poslaly do sraček USA, které si teprve "vymlsáme"!
Kuba už jsou jenom zašlé vzpomínky a pokud půjde čínskou cestou má naději na zotavení a na Kubě už potom bude dobře!
Zato USA pomalu a jistě směřují pod kytky, protože dluh, který mají, se již nedá běžným způsobem uhradit!!!
Americké svině potřebují zase vyvolat nějakou válku!
Dědek Castro má pravdu!

228224

17.09.2010 10:29

Kdo vlastní americký dolar?

Kdo škodí a okrádá celý svět!

64 88.?.?.?

Je nám stále podsouváno, jací jsou naši nepřátelé, islám,Irán,KLDR, Kuba, Rusko a nevím kdo ještě , ale největší svině, které okrádají celý svět a které zavinily a způsobily světovou krizi,je prolhaná,zlodějská, nenažraná bankovní mafie z USA,povětšinou řízená a vlastěná našimi "vyvolenými"!!!!
Taková je pravda!!!! Mafiánský kapitalismus musí být odstraněn, jenom je otázka,jakou formou ekonomického systému ho nahradit a hlavně jak ho nehradit bez větších otřesů a násilí!!!!
Nějaké revoluce nepřicházejí v úvahu, protože se zase zmocní vlády špatní lidé, povětšinou ještě systémově horší, než parta zlodějů a vrahů současného mafiánského kapitalismu!!!!! Historie nás již dostatečně poučila!!!!
Ani čínský model není pro "západ" příliš vhodný, protože Čína se teprve do našich systémových problémů dostane /plýtvání se vším,nezaměstnanost, korupce,pouliční zločinnost apod./, takže je nutné zvolit zcela odlišnou organizaci společnosti, než dosud ,která je založena na naprosto nesmyslné doktríně ustavičného rústu a konzumu nade všechny meze!!!
Předtím ale musíme zbořit a odstranit vrahounský a zločinný mafiánský kapitalismus a potrestat jeho původce!!!!
Jako jsme se dostatečně nevyrovnali s komunismem a trpíme za to , je nutné přísně postihnout nynější zloděje a zločince všeho druhu!!!!

228233

17.09.2010 10:45

Falešné registrační průkazy voličů ohrožují afghánské volby

A kdo dnes vlastně v Afganistánu vládne?

64 88.?.?.?

Na tuto otázku je velmi těžká odpověď a proto také budou stejně volby fraškou. Drogová mafie, globálně řízená si přeci nenechá vzít svoje zisky a místní "lordové" si nenechají vzít svoje pašalíky!! Mluvit o volbách v Afganistánu je hodně odvážné, alespoň já si představuji volby trochu jinak - kde v oblastech ovládaných místními "náčelníky" a "Taliby" si nikdo ani nedovolí kandidovat proti nim - jednak je to na tamější zvyklosti neslušné!- přeci "vládci" se skládá plná podpora a poslušnost a potom takový opoziční adept je podřezaný dříve, než se vůbec stačí někde zaregistrovat!!!!!
Takže při vyslovení obratu - volby v Afganistánu, se musím jenom hodně hlasitě smát!!!!!
Nakonec vše hovořící a plně ilustrující je výsledek minulých prezidentských voleb, kdy bylo jasně doloženo , že prezident byl zvolen podvodně, ale bylo konstatováno, že to jinak nejde a že je lepší, když bude podvodník,zloděj,vrah a okupantská loutka
prezidentem, než aby zavládl chaos!!!!!!
Volby v Afganistánu - jasný "Kocourkov" a řehtám se na celé kolo!!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

228234

17.09.2010 11:24

Kdo vlastní americký dolar?

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

64 88.?.?.?

USA v šoku: Do chudoby spadlo na 50 milionů Američanů
Na hranici, definovanou ve výši ročního příjmu necelých 11 tisíc dolarů na jednotlivce a 22 tisíc dolarů na čtyřčlennou rodinu, nedosáhlo více než 14 procent Američanů, jinými slovy každý sedmý obyvatel nejmocnější země světa.
Nejvíce postižené jsou děti
Statistici ve své zprávě upozornili, že nejnovější vlna chudoby postihla nejcitelněji děti. Každé páté americké dítě vyrůstá v současnosti v chudobě.
Televize NBC ve svých večerních zprávách ukázala příběhy středostavovských matek od dětí, které nemají na nákup základních potravin.
Oficiální míra nezaměstnanosti v USA je sice cca 9,6% , ale ta skutečná atakuje hranici 20%!
Ráj na zemi přichází z USA!!!
Hlavně zde potřebujeme nějaké americké základny a radary!!! Bez toho nepřežijeme!!! A také musíme více peněz strkat do Afganistánu, aby naši velezrádci jako je křivá huba a kníže byli zasunuti v americké řiti co nejdále!!!!!
Holandsko je daleko bohatší země než Česko a jejich vojáci opustili Afganistán již před rokem a NATO se nezhroutilo!!!!
Nakonec je všem známe, že v Afganistánu "vítězíme" už 9 let a úplně na hovno,jenom vyhozené peníze a zmarněné životy!!!!!
Tady šetříme, dřeme z kůže invalidy a sociálně potřebné občany, ale na rozhazování miliard v Afganistánu je peněz dost!!!!
Doufám ,že se dočkám, až taková velezrádná svině jako je křivá huba Vondra a ostatní velezrádci budou viset na Václaváku na šibenici!!!!! [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

228237

18.09.2010 22:41

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

ALE TO ZDALEKA NEBYLY VŠECHNY ZLODĚJNY POPSÁNY !!!!!

64 88.?.?.?

Především naši přátelé "vyvolení" zaťali do státní žíly!!!
Naši veleúspěšní "podnikatelé" shodou okolností "židáčkové"
Železný a Lauder,kteří tento stát "opucovali" na kauze televize NOVA o takovou kulatou sumičku 10,5 miliardy korun českých, se nám vesele pochechtávají, jak si s českým státem vytřeli pozadí!!! Nebudu řešit, kdo zavinil, že 10,5 miliardy odplynulo ze státního rozpočtu někam a nikdo nebyl potrestán a po nikom se neráčila chtít náhrada škody!!!!
Blbý daňový poplatník unese všechno!!!
Největší "tunel" byla přeci Komerční banka, kterou vedl oceněný manažer roku a velká hvězda ODS ,generální ředitel Salzcman, kterému nějak v bance v kase chyběla také taková kulatá sumička 70 miliard korun českých a pan ředitel byl "odejit", ale penízky už nikdy nikdo neviděl!!! Kolem KB se vůbec děly věci - příkladně ona záhadná suma 9 miliard Kč poskytnutého úvěru pro rakouského šíbra Alona a nikdy nesplaceného!!! Kolik bylo poskytnuto naprosto "levých" úvěrů korupčním způsobem za mnoho stovek miliard korun a nejenom Komerční bankou, které potom byly vyvedeny do Konsolidační agentury, kde si je páni podnikatelé kupovali přes nastrčené firmy za méně jak 20% původní hodnoty!!!!

PRÁVĚ Z TOHOTO OBDOBÍ JE NEJVĚTŠÍ PODÍL NYNĚJŠÍHO STÁTNÍHO DLUHU
VE VÝŠI PŘIBLIŽNĚ 600 AŽ 700 MILIRD KORUN !!!!!!!!!!
ROZKRADENÉ BANKY, KTERÉ BYLY PŘED KRACHEM, SE MUSELY "OČISTIT",DLUHY BYLY POSTOUPENY KONSOLIDAČNÍ AGENTŮŘE A TAM SE V TICHU PENÍZKY VYTRATILY A NIKDO NEVÍ KAM, NIKDO ZA NIC NEMŮŽE, NIKDO NEBYL OBVINĚN A PO NIKOM SE NECHTĚLA NÁHRADA ŠKODY!!!
A DAŇOVÝ POPLATNÍK ZAPLAKAL - VŠECHNO DNES MUSÍ ZAPLATIT,PROTOŽE SE V TÉ DOBĚ KAŽDÝ BÁL PŘIJMOUT NĚJAKOU POLITICKOU ODPOVĚDNOST, TAKŽE DLUHY KONSOLIDAČNÍ AGENTURY SE KOULELY JAKO SNĚHOVÁ KOULE PŘED SEBOU A ROSTLY AŽ TEĎ NAJEDNOU "BUBÁK" DLUHŮ VYPLUL NA POVRCH A NEJVĚTŠÍ ZLODĚJ VŠECH ZLODĚJŮ FUTRÁL KALOUSEK ROZESÍLAL OBČANŮM PŘED VOLBAMI POŠTOVNÍ POUKÁZKY NA ZAPLACENÍ 120 000 KORUN !!! TOMU SE ŘÍKÁ CHUCPE !!!!!!
ANI SE MNĚ DÁL NECHCE POKRAČOVAT PSÁT !!!! KAŽDÝ ČTENÁŘ ZNÁ DALŠÍ PŘÍBĚHY ZE SVÉHO OKOLÍ A SVÝCH ÚŘADŮ !!!!
CO BUDEME DĚLAT VÁŽENÍ PŘÁTELÉ? PSÁT NA HRAD ASI NESTAČÍ !!!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

228320

18.09.2010 22:57

Castrovo „vyznání“

RE: Bratrska pomoc

64 88.?.?.?

O Číně vůbec nic nevíš!!!!!
Čína zavede již brzo všeobecné zdravotní pojištění /zatím ho nemá ani USA !!!/ a sociální pojištění pro každého Číňana / důchody na penzi, podpora v nezaměstnanosti !/, což je v Asii jev zcela neobvyklý!!!! Také se blýská na lepší časy i v lidských právech, protože centrální moc, kterou má zatím Komunistická strana, si je velice jasně vědoma, které všechny "neduhy" vedly k pádu "socialismu" ve východní Evropě a SSSR a těch se jistě bude chtít vystříhat!
Nakonec životní úrověň v Číně stoupá nebývalým tempem i pro "obyčejné" občany, takže nějaké "revolty" v příštích desítkách let nikdo z ekonomických expertů nepředpokládá! Je jasné, že také čínský model ekonomiky založený na konzumu se dostane na křižovatku, tak jako u nás na západě, ale to už nás nikoho hlava bolet nebude!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

228324

18.09.2010 23:16

Castrovo „vyznání“

CELOSVĚTOVOU KRIZI ZAVINILA BANKOVNÍ MAFIE Z USA !!!!

64 88.?.?.?

Protože začala prodávat "deriváty" , které byly "nehodnotné"
a banky po celém světě, které je nakoupily , třeba především na Islandu se prostě dostaly postupně do stejných sraček jako
nenažraná a zlodějská mafiánská bankovní banda z USA!!!!
A kecy o tom, že celosvětovou krizi nikdo nezavinil si nech pro svojí babičku!!!!
Nechci tady rozpitvávat, jak americká bankovní mafie protlačila v roce 1999 zrušení regulace pro bankovní sektor, která platila v USA od roku 1933 a prakticky po 10 letech kasínového mafiánského kapitalismu poslala celý bankovní svět do sraček, ze kterých se svět ještě zdaleka nevzpamatoval a není vyloučen fatální konec celého současného bankovního systému!!!!
Jenom je mně krajně podivné, jak se najednou celý svět dostal do "dluhů" a co za tím všechno je!!! Není jeden stát v Evropě, který není těžce zadlužen a USA mají takový ranec dluhů, že je nejsou schopny běžnou cestou ani splatit!!!
Jenom nevím, kdo je "věřitelem" všech těchto astronomických
čísel dluhů všech států!!!! Zda si z nás na celém světě náhodou někdo nedělá nehoráznou "prdel"!!!! Teď po "útoku" v roce 2001 na WTC je už možné všechno!!! Ani už nevím, jak se jmenuji!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

228328

18.09.2010 23:33

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: ALE TO ZDALEKA NEBYLY VŠECHNY ZLODĚJNY POPSÁNY !!!!!

64 88.?.?.?

Tedy zdali chceš tvrdit, že je Železný oběť, tak já jsem panna Orleánská!!!!!!!!!!!!!!!
Už celé založení televize NOVA byl jeden velký podfuk - nakonec to bylo trestně žalováno, ale nic se nepodařilo dokázat!!!
Jenom si nech projít hlavou a dohledej si, pod jakou záminkou byla televize NOVA jako celostátní kanál založena, kým a co se z televize NOVA nakonec vyklubalo za neuvěřitelnou sračku a konzumní sviňárnu, všeobecně zvanou "lampa blbých"!!!!!
NOVA dostala celoplošná práva za "hubičku" na především osvětový a silně vzdělávací program, který by "pozdvihnul" národ z marastu totality!!!!! A co je NOVA od začátku? Stoka a to jsem velmi slušný!!!! Železný měl být veřejně popraven na Václaváku u zdi Národní muzea jako to schytal Čaučesku v Rumunsku!!!!
Zločiny na národě se nechají dělat různým způsobem!!!
Čaučesku vraždil národ fyzicky a lotr Železný po mnoho let duševně!!!! Nevím , co je horší a škodlivější !!!!

228330

23.09.2010 03:20

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

Zase už Vojta 49 kecá a lže, až se mu od huby práší!!!!

64 88.?.?.?

Dacia nebylo žádné "luxusní komunistické" auto, nýbrž špatně vyrobený licenční Renault 12! A teď se můžeme ptát, kdo za to mohl. V SSSR vyráběný licenční FIAT 124 - VAZ - LADA byl velmi kvalitní vůz, který se s úspěchem vyvážel i na náročné západní trhy a třeba velmi úspěšný typ LADA NIVA slouží v západních horských oblastech zemí, jako je třeba Rakousko, do dnes!
Takže jedna licence se podařila a tam , kde si Francouzi nepohlídali licenci, vznikal špatný výrobek. Také první DACIE , kde byl ještě v továrně licenční dozor, byly velmi kvalitní!
Kvalita padla, až si DACIE začali dělat Rumuni sami!!!
Takže kvalita auta je závislá na poměrech při výrobě a "komunismus" s tím nemá co dělat. Pivo Budvar bylo dobré i za bolševika a je také dobré dnes, i když je vařeno v Národním podniku a kvůli ochranné známce bude dobře, když zůstane Národním podnikem i nadále! Takže pít "komunistické" pivo Budvar, byla vlastně partyzánská činnost!!!!
To zase už za prudkého "kapitalismu" chytili v "kapitalistickém" pivovaru v Kolíně, jak cikáni močí do piva,tak celý "kapitalistický" pivovar v Kolíně uzavřeli a zlikvidovali!!!!
Takže tady vidíš milý vole Vojto 49,jaké blábolíš nesmysly !!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

228532

Několikrát jsem pročetl výrok o zrušení osvobozujícího rozsudku v plném rozsahu a nějak jsem nepochopil smysl textu. Také nejsem právník a v oboru se málo orientuji, spíše dám na selský rozum, který asi v právu nepochodí.
Moc hezký je text v BL - Politikové nemohou uzákoňovat minulost.
Se svobodou slova se příliš odvolací soud nepáral, svoboda slova je to,co uzná soud! Svoboda slova musí být z principu absolutní, jinak ztrácí deklarovaná svoboda slova smysl!
Jsem velmi zvědav, jak bude soudit nová soudkyně a když rozhodne, že se stal trestný čin, jaký bude trest.
Pokud je u soudu "politické zadání" na odsouzení pana Stwory, nelze se trestnímu stíhání divit.
Karel Havlíček byl také Rakouskem odsouzen, ale Rakousko si jenom "vyrobilo" nesmrtelného "martýra", o kterém se bude učit mnoho generací studentů.
Já být panem Stworou, soudu bych se vůbec nebál! On mu totiž soud nemůže vůbec ublížit, pouze prospět, ať již bude rozsudek jakýkoliv!Na podmínku to těžko vypadá, možná v nejhorším případě nějaká pokuta, ale všeobecná podpora Zvědavce za takovou oběť stojí! Soud může být paradoxně jenom přínosný!
Když bude pan Stwora právoplatně osvobozen,bude dobře, pokud dojde k odsouzení, je otázka jaký zvolí soud druh trestu, ale doba není příliš nakloněna trestání za názory!
Brožová za "politické" procesy ještě sedí, takže by se také paní soudkyně Mrázková mohla chytit za nos a nesoudit "politicky" , protože by se mohla v brzké době dostat do podobné pozice,jako Brožová!Poměry se mohou rychle změnit a soudkyni Mrázkové, by mohla kauza Stwora "zlomit" vaz! O Zvědavce a pana Stworu se nebojím,Zvědavec je již příliš "profláknutá" figura, aby byl jenom tak "vláčen" před soudy a v médiích!

SVOBODU SLOVA NELZE DĚLIT, TA BUĎ JE, ANEBO NENÍ!!! JINÁ VARIANTA JE NEZÁKONNÁ CENZURA A TO UŽ JSME TADY V ČESKU MĚLI A NĚJAK MOC DOBŘE TO NEDOPADLO!

228805

27.09.2010 15:14

Stuxnet – první počítačový virus určený k fyzickému zničení konkrétního cíle

RE: Pokud by vás zajímalo, kdo dal pětku pět minut po vydání tohoto článku

64 88.?.?.?

TOMU BLBEČKOVI NA YUKONU UŽ NAMRZLA PALICE !!! PROSTĚ ZAPŠKLÝ,ZLOSTNÝ,DUŠEVNÍ CHUDÁK A TĚCHTO DUŠEVNÍCH ONANISTŮ JE NA LEHOŽUMPĚ CELÁ ŘADA !!!!! ONI NEMAJÍ ŽÁDNÝ NOSNÝ PROGRAM, JEJICH PROGRAMEM JE DESTRUKCE, TAK JIM DĚLÁ RADOST, KDYŽ MOHOU ŠKODIT !!!! JEJICH OPĚVOVANÉ USISRAELSKÉ ZLOČINNÉ IMPÉRIUM KLESÁ KE DNU A ONI SE JIŽ ZMOHOU TAK AKORÁT NA DÁVÁNÍ "PĚTEK" !!!!
KAŽDÝ, KDO NEKDÁKÁ NA LEHOŽUMPĚ DO TAKTU JEJICH STÁLE STEJNÝCH ONANISTICKÝCH KECŮ JE KOMUNISTA A S TÍM SI JEJICH MOZEČKY VYSTAČÍ !!!!!!
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

228840

Počítačově řízeny jsou dnes všechny energetické sítě - plyn,el.energie,voda,dálkovody tepla apod.
Článek říká, že není daleko doba, kdy bude možno počítačovým virem tohoto nového typu napadnout i všechny ostatní systémy, které jsou přes síť řízeny!
To zrovna dobrá vyhlídka není! A stačí jenom jeden pokyn, jedno kliknutí a už se vezeme! A co třeba zabezpečovací systém na dráze? Když nechám srazit Pendolíno, to je na mrtvoly "vydatnější" než letadlo! Jímá mne tichá hrůza, jenom se mohu utěšovat, že se jistě najde nějaký antivirus!
A zase budeme platit - to je snad uspořádáno také proto , aby se něco dělo,aby ekonomika nestagnovala!!!
Když není kšeft, tak se alespoň budou vyrábět viry a antiviry
a o prosperitu je postaráno !!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

228842

27.09.2010 22:25

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

RE: Co je právo?

64 88.?.?.?

Po roce 1990 měla společnost projít nějakou skutečnou "očistou" a především bylo nutné do podrobností označit zločiny minulého totalitního režimu a přesně také označit viníky !!!
Dnes je situace zcela zvrhlá, kdy za všechny zločiny komunistů
za 40 let, sedí v krimunále jedna stará slepá bába Brožová, nad hrobem a ta to všechno "zavinila" !!!
Proč nebyli potrestáni ti různí krajští a okresní tajemníci KSČ
a s STB především příslušníci druhé správy - odboru pro boj s vnitřním nepřítelem !!!! Dnes jsou honěni a dehonestováni lidé, kteří se s STB zapletli a často na nich byla spolupráce vynucena násilím a ti , kteří je ke spolupráci nutili "estébáci z druhé správy, tak těm se nestane za jejich zločiny nic!!! To byla dohodnutá plichta s Havlem a proto jsou tyhle všechny bolševické kreatury beztrestní !!!! A TO JE TEN NÁŠ NOVÝ DEMOKRATICKÝ PRÁVNÍ POŘÁDEK !!!!
Objasněnost kriminálních trestných činů je někdo kolem 20% , takže se krást vyplácí, potože riziko odhalení a potrestání je minimální a s policisty je možné se vždycky "nějak" dohodnout !!! Proč by měli být policisté slušní a nebrat úplatky, když vidí tu "novou" podnikatelskou mafii, která je v mnoha ohledech horší než rudá mafie před rokem 1989 !!!!!!
Na "honění" a souzení ptákovin, jako je Stworova kauza, je peněz dost,ale na potlačení drastického nárustu kriminality, peníze nejsou !!!! Stát v rukou mafiánů jako je u nás , je smutný příběh a světélko na konci tunelu a "tunelů" nevidět !!!

228862

29.09.2010 12:05

Nešlapej na mě: Pravicová revoluce v Americe

Buďmě poctivý a položme si dotaz! Co je kapitalismus?

64 88.?.?.?

Kapitalismus má být poctivá a férová svobodná soutěž v naprosto otevřeném tržním hospodářství, kdy schopnější "vítězí" nad méně schopnými a tím přispívá k celkovému progresu společnosti!!!
A kde máme onu poctivou a férovou soutěž? Dovolím si poznamenat, že v prdeli!!!!
Je zde nastolen globální, mafiánský kapitalismus, který nás tak akorát zavádí do stále větších sraček!!!!!
Světovou krizi vyvolala zlodějská,prolhaná bankovní mafie z USA, která když si nakradla , ještě dostala od vlády a z peněz daňových poplatníků "odměnu" 700 miliard USD !!!! To musí vousatý Marx v hrobě rotovat smíchy, protože to nemohl ani vymyslet, kam až dojde forma mafiánského kapitalismu, kdy zisky jsou privátní a ztráty veřejné!!!
Zásada tržního hospodářství je také krach a bankrot,kdy to špatné a neschopné musí z trhu pryč a musí být nastaveny podmínky tak, aby mohli přijít jiné subjekty hospodářského práva a ty zaplnit vzniklou mezeru!!!Tomu se také v normální ekonomii říká přirozená a zdravá konkurence! Jenomže máme zde na trhu spíše "holírnu",kdy ten, kdo má větší drzost a "kule" bere všechno !!!
Také burza nemůže být "sportka a sazka", ale důvěryhodná instituce, která má především sloužit k alokaci kapitálu a podpoře ekonomiky!!!! Tady se páni takykapitalisté trochu spletli!!! Když mají choutky hrát, ať jdou do herny a ne na burzu a ke hraní ať si laskavě vezmou svoje peníze a nikoliv peníze střadatelů a firem!!!!!
To, co se dnes odehrává ve světové ekonomice žádný "kapitalismus" není, to je globální "zlodějna", prošpikovaná vraždami, kdy ani i největší korporace si nejsou jisti, zdali nepřijde ještě větší "svině" než jsou sami a nedá si je po obědě k svačině!!!!
Krásně je to vidět ve filmu Porota
http://filmy.kinotip.cz/porota-2003/ - doporučuji zhlédnout!!!
Je zde moc hezký výrok, kdy hlavní aktér říká, přeci nedáme tak závažný soud k rozhodnutí "porotě" !!!! A o tom to celé je!!!
Demokracie , kterou se ohání všechny současné vlády je zahnána do kouta , jako prašivý pes a nastává doba "nová",doba "Gottwaldova", jak se o tom zpívá v budovatelské písni!!! Ano, nastává doba korporátního fašismu a bolševizmu zároveň ! Také o tom je článek, ke kterému se vyjadřuji!!! A co s tím uděláme? Asi se bude muset zase jednou řádně vyčistit Augiášův chlév, až si to celé sedne na hrnec!!!
Čím dříve, tím lépe!!! Přeci si pořád nenecháme srát na hlavu!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

228980

29.09.2010 18:55

Kolaps západní morálky

To bohužel není pokles morálky, ale jde o masový posun v psychice lidí!

64 88.?.?.?

Hodně na vině je především televize,která je schopná za několik let zírání na ty správné pořady,zdegenerovat v mozku centra, která jsou schopna vytvářet empatii a hlavně docela obyčejný a krásný pocit a vjem , mít rád!
Celé lidské chápání,je až na vyjímky, oploštělé a povrchní!
Také výuka ve školách se deformuje na "zkratky" znalostí a výuka nejde na podstatu věcí, což se halí do hávu pokroku v učebních metodách.
Lidé se stávají prefabrikovanými psychologickými zmetky. Jenom si všímejte jaká je dnes konzumována , a to je strašné slovo,kultura.
Umění je obrazem duše společnosti a běžte si poslechnout soudobou hudbu / až na vyjímky, průser a poušť/, výtvarné umění se také posunulo do "závratných" děl Knížáka a Davida Černého a mohl bych pokračovat.
V Praze je dnes možné naladit cca 17 rádií a až na Radio klasik a Radio Leonardo se jedná o naprostý duševní masakr!!!
Také nemusíte skoro v těchto rádiích poslouchat slovo, protože je celkem jedno ,kdyby mluvili hebrejsky , stejně jim ty bláboly nelze rozumět.
Obloukem se vrátím, a když si takhle "zpracováváme" populaci k podobě své, potom se vůbec nedivte, že občas někomu švihne v kouli a vystřílí své spoluobčany - naposledy v Bratislavě!!!
Když nejsou lidé "ukotveni" v citech v rodinách a k lásce k jiným lidem prostřednictvím umění,divadla a jiným způsobem, nelze se divit, že lidé hrubnou, stávají se z nich konzumní křupani a to jsou právě nejvhodnější občané "nové" doby protože drží hubu a krok a hlavně nakupují, což je pro "konzumní společnost" jejich jedinou funkcí!!!
Společnost dnes představuje onoho bájného hada, který požírá sám sebe a jak je vidět, už je kousek od hlavy a celý proces sebedestrukce je mocně podporován, ale nevím, co se bude dít se společností za bé! Za á již známe , ale za bé se necháme teprve překvapit!
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

228990

30.09.2010 15:41

Fallúdža je horší než Hirošima

RE: Kto to zastaví?

64 88.?.?.?

Z lehožumpy zase vylezla pakáž Vojta49 a R.R. senior, kteří budou zlehčovat zločiny US army,kdy je jasné, že zde byly použity zakázané bojové prostředky!!!
Nic nemůže omluvit zločiny amerických vrahů.Napadení Iráku a Afganistánu pod záminkou terorismu je dnes neudržitelné.Je zbytečné dohadovat se s vrahy a jejich českými podržtaškami
a řiťolezci!!! Oni budou jenom lhát a mlžit, nikdy nepřiznají
zločiny, kterých se dopustili.
Bohužel, žijeme v nemocné době, kde vládne lež a násilí.
Vůbec už se dnes nedivím, že pro značnou část světa je dnes USA nepřítel číslo jedna a jenom se podivuji,že si sami Američané doma nezjednají pořádek,když už znají realitu a pachatelé těchto zločinů z řad politiků a vojáků nejsou dávno na mnoho let v kriminále!!!! [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

229034

01.10.2010 15:58

Zabíjení pro zábavu

Současné USA - zloději a vrazi !!!!

64 88.?.?.?

US army je celému světu prezentována jako "mírová" armáda,roznášející demokracii a všude, kde je , nezištně pomáhá místnímu obyvatelstvu , dětem rozdává před kamerami bonbóny,
ale když kamery zhasnou,tyto děti znásilňuje a vraždí, vraždí úplně nevinné nahodilé civilisty pro zábavu a z jejich těl si odebírá suvenýry!
K ruské armádě lze mít jistě také výhrady, ale v Čečensku bych to neviděl tak horké, protože tam na straně Čečenců také působili najaté žoldácké síly z arabských zemí, kteří podřezávali ruské vojáky,vydloubávali jim oči za živa a podobné "chuťovky"!
Potom se nelze divit, že ruští vojáci / jejich kamarádi / jim opláceli stejnou mincí!
Už celý počátek USA je jeden velký masakr, vyvraždění indiánů je dostatečně známé,doba otrokářská je také velmi temnou minulostí USA, takže bude dobře, když budou především USA držet hubu a především si zametou před vlastním prahem, když chtějí vytrubovat do světa, že jsou světovým "pilířem" demokracie a cností!
Zatím to tak vůbec nevypadá! Naopak, světovou finanční krizi zavinila a způsobila právě nenažraná, prolhaná a vrahounská bankovní mafie USA!!
Bývala doba,ještě tak před cca 30 lety, kdy světové mínění, hlavně mladí lidé , vzhlíželi ke Spojeným státům severoamerickým,jako k modle všeho , kultury a podobně!
Ta doba je dnes nenávratně pryč! Dnes převážná část obyvatel a hlavně mládeže Evropy, pohlíží na USA, jako na stát, kde se začíná rodit fašismus,stát, který podporuje mučení!, jako na stát světového zloděje a vraha a světového kazisvěta a ďábla!
Hlavně válka v Iráku,Afganistánu, podpora Izraele v jeho vraždění v Gaze, to všechno jsou příčiny!
Když ještě existoval SSSR, bylo možné svést americké vraždění a krádeže na boj proti komunismu, ale takový nepřítel už cca 20 let není a teprve teď lidem na světě dochází, co jsou "Američané" za svině, ale abych byl korektní, 90% Američanů je v pořádku, jenom mají zločinnou vládu, zrovna jako v Izraeli, kde také není možné vystupovat proti běžným občanům Izraele, ale proti sionistické menšině! Vždy je nutné pečlivě odlišit a neubližovat lidem, kteří mají svých problémů dost a nekradou a nevraždí!! Proto také nejsem zastáncem nějakého antiamerikanismu
a také nejsem přívržencem komunistů, jak bývá často současným kritikům USA podsouváno, že jsou označeni za "sockomouše", když protivníkům v diskuzi dojdou argumenty!
Jenom si myslím, že současnému mafiánskému kapitalismu dochází rychle dech a musí se v něco rychle přerodit, bohužel netroufnu si říci, jaký by měl být model společnosti, který přijde potom!
Bude to společnost "bez peněz", jak prognózují někteří renomovaní ekonomové? Nezaměňovat s komunismem! Peníze v podobě, jak je užíváme, jsou počátkem všeho zla a destrukce společnosti a proto budou muset skončit!

229103

01.10.2010 18:30

Zabíjení pro zábavu

Američané neměli ve Vietnamu,Iráku a Afganistánu co dělat, jsou to sprostí a vraždící okupanti!!!!

64 88.?.?.?

Nemám zájem omlouvat ruské či vietnamské válečné zločiny, ale to je přeci diametrální rozdíl!!!
USA a její armáda ,světová nositelka "demokracie" a "svobody" a najednou vraždí, mučí, krade a okupuje !!!!
Nebo snad chcete někdo srovnávat slovutnou a opěvovanou
US army s Rudou armádou, nebo armádou Vietkongu !!!
To už jste tedy poklesli hodně nízko.
Ale jak je vidět, ona se v globále vojenská hovada mezi sebou příliš neliší!!! Je to jedna vrahounská smečka. Proto je nutné US army eliminovat z Evropy a nikoliv jim lézt do řitě, jak to dělají naši velezrádci křivá huba a kníže!!!!

229116

03.10.2010 12:34

Nešlapej na mě: Pravicová revoluce v Americe

Problém je jinde, to co se dnes provozuje v USA, má do skutečného kapitalismu hodně daleko!

64 88.?.?.?

Kapitalismus má být především otevřená ekonomická soutěž,
skutečné tržní hospodářství, kdy je u vlády skutečná demokracie!!!
Bohužel, to co vidíme, je mafiánská parodie na tržní hospodářství, kdy nadnárodní korporace ovládají vlády,burza je podvodná - je podobná spíše herně! a nikoliv instituci sloužící k alokaci kapitálu a podporující všeobecný rozvoj ekonomiky!!!
Jak je možné v tržním hospodářství "projebat" 700 milird USD a když má dojít k zaplacení dluhů soukromých subjektů, tak vláda řekne, vezmeme peníze daňovým poplatníkům a peníze, které zpronevěřily privátní osoby jsou z veřejného rozpočtu uhrazeny!!!! Tak takhle "kapitalismus" fungovat nemůže!!!!!!
To je kapitalismus mezi nohama!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

229226

03.10.2010 19:09

Ve vyšším zájmu

Původně jsem se již zařekl, že nebudu nic psát,ale když zde čtu příspěvky, nedá mně to!

64 88.?.?.?

Položme si jasnou otázku: Komu vadí pan Stwora a Zvědavec.
Když vezmu patro po patře, společeskou hierarchii, tak dojdeme k zajímavému zjištění. Úplně nahoře to nebude, tam mají jiné starosti a pro ně je Zvědavec něco jako hmyz, který bzučí a bude vždy bzučet, ale nic moc se nestane. Kolik už je dnes nejenom u nás, ale i na světě stránek a blogů, které jsou daleko údernější než Zvědavec.
Ani ze židovské obce to nikdo nebude, ty mají také jiné starosti!
Takže dojdeme k jednoduchému závěru, v justiční mafii, se vynořil jedinec, nebo spíše nějaká "partička" a ta se rozhodla, tak a my toho Stworu "uděláme"!
Za trestním stíháním pana Stwory není žádný "státní" ani "vyšší" zájem, to je pouze a jedině justiční zvůle někoho, kdo má tuto možnost a jenž si může s justicí dělat a hrát si, jak se mu zlíbí! Je to můj názor a myslím, že bych ho mohl i podpořit příklady. Tady se celkem běžně soudí na objednávku a ani to nemusí být nějaká slovutná kauza, jako Čunek!
Vždyť přeci již existuje rozsudek, kde je obhájen výrok o "justiční mafii" a soudce Kučera z nejvyššího soudu, přeci přišel o talár,právě v souvislosti s Čunkem.
Justice je prolezlá korupcí a na daleko vyšší úrovni , než jsou nějaké "úplatky"! Zde se obchoduje se zájmy a posty a pokud si na Stworu zasedl nějaký "tučný" justiční kanec , bude mít nejspíše problémy. Rozsudek bude zase šalamounský , aby se nedal napadnout!
Myslím, že původní rozsudek byl správný, podle dikce zákona již bylo projednání před soudem, dostatečným poučením pro pana Stworu,že se úplně všechno psát nemůže a tím měla celá kauza skončit. Krajský soud by měl osvobozující rozsudek potvrdit, protože ke skutečnému trestnému činu nedošlo.
Bohužel je zde jiný zájem, než justiční! To je právě naprosto protiprávní moment celého příběhu.
Jsme v oblasti trestního práva, kde uložený trest má být dostatečnou generální prevencí a odstrašením pro případné nějaké další takové konání a to soud beze zbytku i osvobozujícím rozsudkem splnil!
Myslím, že by bylo na místě začít uvažovat o podání milosti ve prospěch pana Stwory prezidentem republiky,což může každý občan, protože zde jde o jasnou justiční šikanu!
Co se stane, když bude pan Stwora a Zvědavec odsouzen? Jenom mezinárodní ostuda, žádnou generální prevenci rozsudek nepřinese, tudíž nemůže mít ani právné odpovídající účel a váhu! Je prostě k ničemu, jenom si někdo v justiční mafii zahojí ego, že si může všechno dovolit!!!!
Zde již vůbec nejde o nějaké "žalovatelné"výroky, ty jsou až úplně vzadu a zcela podružné!
Podstatné je na celé kauze, my chceme Stworu odsoudit a proto ho odsoudíme, protože my jsme justiční mafie a my si můžeme v tomhle státě dělat co chceme a nějaký Stwora je nám v podstatě u pr@dele!!!
Bránit se je nutné, protože dnes je odsouzen Stwora a ...

Automaticky kráceno

229253

03.10.2010 19:11

Ve vyšším zájmu

RE: Původně jsem se již zařekl, že nebudu nic psát,ale když zde čtu příspěvky, nedá mně to!

64 88.?.?.?

Bránit se je nutné, protože dnes je odsouzen Stwora a zítra to může být kdokoliv z vás a je zcela nepodstatné za co!!!!
Hůl se vždy najde, třeba "špatné" daně a těch záminek je nekonečná řada!A nehledejte v tom nějakou ideologii, nebo rozumný důvod, žádný není, pouze puštěná "moc" ze řetězu,zloba a úskoční lidé!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

229254

28.11.2010 18:03

Konflikt ve Žlutém moři

Čína je stabilizující prvek v regionu a bez její vůle se žádná válka dít nebude

64 88.?.?.?

USA melou z posledního,nakonec na G 20 je napomínaly i malé státy pro ekonomické hazardérství, které byly vždy pro USA nejbližší.
Mám takový dojem , že současné "dýmové" signály na pomezí KLDR
jsou vyvolány nějakým pnutím uvnitř KLDR.
Čína se jasně vyjádřila, že chce jednání a nikoliv válku a pokud nebudou USA poslouchat, je možné,že "věřitelé",nejenom Čína, pošlou USA do kolen a lze očekávat dolarový kolaps, což by také nebylo od věci, protože by se zase jednou "vyčistil" vzduch!
Tady hledejme příčinu současného stavu - velcí hráči začínají na dolaru ztrácet a proto jsou vyvolány podobné třenice - také je každý podobný kravál velmi blahodárný pro prodejce zbraní, na všech stranách! Nejen USA, ale Rusko i další na zbraních dobře vydělávájí!
Je zpozdilá téze, kterou jsem zde četl, že je KLDR nezávislá země - musím se silně usmívat! KLDR je daleko závíslejší, než si myslíme, protože v okamžiku, když se Čína rozhodne , tak KLDR jako poslední stalinistická forma vlády v regionu skončí a to ze dne na den!
Jenom nadhodím otázku, proč si Čína KLDR "pěstuje". To nevím,ale asi nějaký důvod především z minulosti bude! Přítomnost USA v Jižní Korei je pro Čínu nějakým důležitým politickým faktorem ,související s celým vývojem Číny po válce!
Asi existují nějaké tajné dohody, jako bylo dohodnuto na Jaltě po válce přítomnost SSSR ve střední Evropě a pokud tyto nejsou časově naplněny, nic se nestane! Politika se organizuje v základních tezích na více jak 50 let a možná budeme všichni čumět jak "puci", až budou v roce 2017 odtajněny britské archívy a my se konečně alespoň v globále dozvíme, jak to vlastně bylo za druhé světové války!Třeba , kdo koho musel napadnout, když Británie byla na kolenou a potajmu vyjednávala ze Stalinem, aby udeřil na Hitlera! Potom Hitler "věrolomně" přepadl SSSR a musím se opět smát!!! Nezapoměňte , že reparace z první světové války byly doplaceny teprve letos v roce 2010 a první světová válka skončila v roce 1918, takže výsledky druhé světové války stále mocně ovlivňují světovou politiku a hlavně ze všeho koukají nenechavé prstíčky těch různých světových finančních sviní, pro něž jsou války žně a o nichž se dnes nesmí hovořit!!!!
Souhlasím se čtenáři, kteří zde zastupují názor o "nepoužitelnosti" jaderných zbraní! Proč ničit protivníka jadernými zbraněmi a ještě si "zasvinit" planetu jaderným spadem, když ho mám na "talíři" ekonomicky a on mně nikam neuteče, jenom se bude chvilku klepat jako sulc, bude zavádět ochranářská cla ,ale má dáti a dal jsou nevyhnutelné počty! Prostě Amerika bude za svůj rozhazovačný způsob ekonomiky platit,
ale abych byl názorově poctivý, USA je infrastrukturně velmi bohatý stát a má čím platit! Paradoxně předpokládám, že právě v USA během ekonomického kolapsu, nebo krátce po něm, vznikne ...

Automaticky kráceno

233319

28.11.2010 18:05

Konflikt ve Žlutém moři

RE: Čína je stabilizující prvek v regionu a bez její vůle se žádná válka dít nebude

64 88.?.?.?

Prostě Amerika bude za svůj rozhazovačný způsob ekonomiky platit,
ale abych byl názorově poctivý, USA je infrastrukturně velmi bohatý stát a má čím platit! Paradoxně předpokládám, že právě v USA během ekonomického kolapsu, nebo krátce po něm, vznikne nové světové paradigma a alternativa k mafiánskému kapitalismu!!!
USA jsou sociologicky a kulturně nejrozvinutější zemí a tudíž lze dovodit,že zde bude to pravé intelektuální a sociální podhoubí pro vznik zcela nových vzorců uspořádání společnosti,
protože současný model se již přežil a způsobuje na světě jenom škody a utrpení! Když budeme čerpat poznání z historie, tak si musíme jasně říci, že na rozpadlém "Řimu" a jeho tézích přežíváme dodnes a už je čas "zplodit" něco jiného! Nejspíše bude taková změna světového paradigmatu hodně bolet, ale jistou míru utrpení už máme jako lidé v základní "karmické" výbavě,takže vzhůru na "barikády"!!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

233320

28.11.2010 20:27

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: Pro ty co mají kritické podněty...

64 88.?.?.?

Zvědavec je dobrý a záslužný projekt - díky p. Stworovi!
Nevím, zda bylo dobře zavést placení za článek, to mnoho lidí odradí , spíše je cesta při narůstajícím počtu čtenářů nějaká forma "opatrné" reklamy! Žijeme v mediálním světě a uzavírat se je chyba!
A vyjádřit se k tlachání je snadné - prostě bych smazal příspěvky především "blbé" a ty škodí nejvíce! Snad lze snadno rozeznat a posoudit, který příspěvek je pitomý a něco přínáší a který nikoliv.Jsou zde pánové, kteří mají nějakou grafomanskou poruchu, asi nemají co dělat,neví co s volným časem a ti píší příspěvky, k jakémukoliv tématu, hlava nehlava! Jejich některé příspěvky jsou slušné, ale potom napíšou takové bláboly, že je hanba číst!Tady má editor jasné právo příspěvek smazat! Je to jeho web a jeho "svaté" právo a když někoho nechce, má smůlu! Hospodský si také ze své hospody vyžene "potížistu", který se mu nelíbí a dělá "bordel", napadá ostatní hosty a škodí kšeftu!
To už říkal příslovečný Palivec ze Švejka: „Host jako host - třeba Turek. Zaplať si pivo a kecej si, co chceš.“ Ale tady snad ne!

233332

29.11.2010 05:51

Naděje vkládané do euro se nepotvrdily

Krásný projev Nigela Farage v EU parlamentu - komentáře netřeba!

64 88.?.?.?

Nigel Farage, předseda skupiny Evropa svobody a demokracie:

Dobré ráno pane Rompuy, už jste v pozici evropského prezidenta skoro rok a celé se Vám to rozpadá. Je zde chaos, peníze začínají docházet. Měl bych Vám poděkovat.

Možná byste měl být maskotem hnutí euroskeptiků. Jen se podívejte kolem sebe, podívejte se na tváře okolo, podívejte se na ten strach a na hněv.

Chudák Barroso vypadá, jako kdyby viděl ducha. Oni začínají rozumět, že vše je ztraceno. No ale stále v zoufalství a snaze zachovat svůj sen, se snažíte ze systému odebrat všechny zbývající prvky demokracie.

A je zcela jasné, že nikdo z Vás se nic nenaučil.
A když jste Vy, pane Rompuy řekl, že euro nám přineslo stabilitu,
měl bych Vám tleskat za smysl pro humor, ale není to jen strkání hlavy do písku? Váš fanatismus je očividný.

Řekl jste, že by bylo lží věřit v národní stát, který by mohl existovat v globalizovaném světě 21. století. Ano, může to být pravda v případě Belgie, která nemá vládu 6 měsíců, ale nám, napříč celou EU, lidé říkají: (a proto máte nejspíš všichni strach)

Nechceme tu EU vlajku, nechceme tu EU hymnu, nechceme tyto euro-politiky, chceme celou věc poslat na smetiště historie.
Už jsme si prožili tu tragédii v Řecku tento rok a nyní máme to samé v Irsku.

Vím, že to má dost dočinění s hloupostí a chamtivostí irských politiků, nikdy neměli přijmout euro. Trpěli nízkými úrokovými sazbami, falešným boomem a masivním ekonomický propadem. Ale podívejme se na to co jste jim vzkázali během toho, co jim kolabovala vláda, že by bylo nevhodné uskutečnit volby.

Zde komisař Rehn zde tvrdil, že musí nejdřív schválit rozpočet, až potom můžou mít volby Kdo si do čertu myslíte, že jste?
Skutečně jste velmi, velmi nebezpeční lidé. Vaše posedlost vybudováním evropského státu zabíjí demokracii a vytváří miliony nezaměstnaných a chudých. Miliony musí trpět, aby Váš euro sen pokračoval. Ale toto již nebude pokračovat, protože na řadě je Portugalsko se svým dluhem 325% HDP a poté je očekávám Španělsko,
a záchrana Španělska bude 7x větší než záchrana Irska a potom se všechny peníze na záchranu vypaří. Avšak ještě důležitější než ekonomika je, že když lidi okradete o jejich identitu, okradete je o jejich demokracii, pak jediné, co jim zůstane je nacionalismus a násilí.

Mohu pouze doufat a modlit se, že projekt eura se rozpadne
s pomocí trhů dříve než to nastane.

233362

01.12.2010 00:39

Cikánská otázka v ČR

To je všechno pravda, ale komu bude sloužit "kravál" kolem cikánů?

64 88.?.?.?

Pokud dojde k nějakému střetu většinové populace s cikány, k němuž situace směřuje, dojde k vyhlášení tvrdých represí proti komukoliv a střet s cikány bude báječná záminka!
Na druhou stranu situace začíná být neúnosná / případ v Novém Bydžově je dostatečně ilustrující - znásilnění 20 leté dívky cikánem na hlavním náměstí v odpoledních hodinách! / a většinová společnost se bude bránit! Být dnes cikánem v Česku není dobrá
budoucnost! A svezou se i ti, co nic špatného neudělali!!!
To je ta chyba! Přeci není možné přijmout rétoriku Sládka, že největší provinění cikána je fakt, že se vůbec narodil!

233494

01.12.2010 00:59

Diabol Kim? Alebo nie?

RE: Nikde nenapisou pravdu .......

64 88.?.?.?

Článek je velmi kvalitní a zasvěcený!
Velmi zajímavá je informace, že komunismus v KLDR není, že se přetvořil v nějakou korejskou formu režimu nácionálního "fašismu"
s dynastickými prvky vládnutí!
Je také iluze, že je KLDR "chudá" země! Ona je pouze tak militantní, že skoro veškeré zdroje spotřebuje armáda a na civilní obyvatelstvo se prostředků nedostává.
KLDR nepůjde "přetvořit" silou, nýbrž změny přijdou po čase zevnitř! Za korejské války v padesátých letech padlo cca 44 000 amerických vojáků a to by mělo být pro USA dostatečným poučením!
Dráždit hada bosou nohou se nezdá být moudré!
KLDR má mít jaderné, chemické a bakteriologické zbraně,balistické nosiče,velké hladinové loďstvo, cca 80 ponorek a na válku se stále cvičí a připravuje!
Neznám vojenskou sílu KLDR, ale válka je totální hloupost!

233495

01.12.2010 13:14

Cikánská otázka v ČR

Rumunsko má podivuhodné starosti!

64 88.?.?.?

Rumunsko možná z „Romů“ udělá „Cikány“
Používat v oficiálních dokumentech politicky korektní slovo Rom, anebo termín Cikán? Tuto otázku řeší rumunská vláda. Reagovala tak na výzvu jednoho z poslanců, jemuž se nelíbí, že výraz Rom je příliš podobný slovu Rumun.

233533

02.12.2010 13:05

WikiLeaks – nastrčená organizace americké tajné služby

Další prasečí chřipka v písemné podobě!

64 88.?.?.?

Už nám přestali ukazovat Bin Ládínka,tak si vymysleli další atrakci, aby stádo bučelo tím správným směrem!
Pokud by se jednalo o skutečný megaúnik dat, tak by dotyčný, který by si dovolil únik dat zveřejnit, nepřežil ani dvě hodiny a na to můžete vzít jed!
Je to další šaškárna. Jenom jsem zvědav, až budou zveřejňovat informace z bankovního sektoru, jak jsem se dočetl,zdali se dozvíme, kdo z bankovní mafie USA zavinil a způsobil globální krizi? Nebo možná, že nějakého obětního beránka najdou, protože lidé na celém světě jsou už vrcholně nasratí a nebudou jim pořád zobat z ruky! To je tak zajímavé zjištění, až dojemné, že jsou najednou všechny státy tak ukrutně zadluženy, jenom stále tápu u koho? Kdo je ten světový megavěřitel a drží všechny státy finančně za koule? Nemůžete mně někdo poradit!
Zkrátka mafiánský kapitalismus jde "kukat" a prasata, která roky chrochtala spokojeně u koryt, začínají mít strach, protože lidé nejsou úplně blbí a do nekonečna jim ty pohádky žrát nebudou!
Válka už nic nevyřeší,také kdo by s kým měl válčit, tak je nutné vést válku jiného charakteru,
která právě probíhá a do jejího scénáře fingovaný únik dat perfektně zapadá! Jako prdel na hrnec! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

233621

03.12.2010 02:19

Lidé, bděte!

Možnosti kontroly jsou ještě větší a rozsáhlejší !

64 88.?.?.?

Chtěl jsem pouze dodat, že by měla být na světě již také "technologie", která umožňuje "přečíst" , co si člověk myslí,i když zatím jenom v hrubých obrysech, ale vývoj směřuje k absolutní detekci obsahu lidského myšlení a v tom případě by mohla být kontrola lidí také absolutní! To ani Orwel nemohl vymyslet, protože skutečnost překonává fantazii! Verne by se také dnes hodně divil, kdyby se mohl projet v jaderné taktické ponorce!
Společnost se ale bude na základě těchto převratných objevů prudce měnit, zrovna tak, jako je naprosto drastický rozdíl mezi
člověkem třeba z roku 1910 a z roku 2010 a rozdíl je pouze 100 let, což může být pouze jeden lidský život!
Převratné technologie, které budou naprosto zásadním důvodem k ucelené změně paradigmatu světa, už nemají jako monopol pouze USA, i když jsou v jejich aplikacích nejdále!

233687

05.12.2010 18:42

Mossad získává v zabíjení íránských jaderných vědců praxi

Mossad je státně mafiánská organizace, která ve své zločinnosti nemá obdoby!

64 88.?.?.?

Mossad ani formálně není kontrolován žádným státním orgánem Izraele, i taková CIA je podřízena prezidentovi a příslušnému výboru kongresu USA, Mossad nikoliv.Mossad ani nemá schvalován rozpočet, jeho položka ve státním rozpočtu Izraele úplně scházi!
Jako kdyby nebyl. Přitom může vraždit a páchat všechny možné zločiny po celém světě! Mossad podle zdrojů,zavraždí po celém světě řádově cca 100 lidí ročně!
Jde o naprosto mafiánskou organizaci, která skládá účty jenom sama sobě.A každý žid po celém světě je jí povinen a ochoten pomáhat!Každá židovská obec po celém světě je jejich pátá kolona a každému izraelskému velvyslanectví velí důstojník Mossadu, velvyslanec je až na druhém místě! Tady někde se dostáváme k oprávněnému "antisemitismu"! Izrael je teroristický stát, který na svém území udržuje a podporuje podle mezinárodního práva zločineckou organizaci Mossad,kterou nelze tolerovat a Izrael bude mít kvůli svým jaderným zbraním bez mezinárodní kontroly a
Mossadu velké mezinárodní problémy! Nic netrvá věčně! Nacistické zločince už pochytali - tím mohla být činnost Mossadu v minulosti omlouvána, ale s tím je dnes konec!V Izraeli zatím jenom hoří, ale aby se náhodou nedivili, protože na Izrael už je pomalu a po právu "nasrán" celý svět, i ti, co ho dříve hájili!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

233758

07.12.2010 23:45

Čas se zrychluje, zintenzivňují se změny a ty opravdu podstatné se blíží

Zapomněli jste na příčiny a také je možné jít cestou "jiného" kapitalismu!

64 88.?.?.?

Jenom malou poznámku - celý zásadní posun v myšlení lidí je z velké části vygenerován zcela novými technologiemi, které se nedají zastavit a které ještě v dohledně krátké době obrátí celý svět vzhůru nohama.Informační,kontrolní a logistické technologie, obrovský skok v biotechnologiích, kde bude dosah do jiného způsobu získávání potravin - výroba velmi kvalitních proteinů na bázi hmyzu a mohu psát do nekonečna - úplně nové materiály, třeba grafen, nebo celý obor nanotechnologií! Prostě kam se podíváte,jakýkoliv obor je za cca 5 let úplně jiný! Jak budou vypadat za 5 let počítače a mobilní telefony?
Bude se muset ale také rapidně změnit člověk a jeho postoje,jeden k druhému, k přírodě a především v duchovní oblasti očekávám revoluci. Společnost se zase vrátí na cestu sociálně průchodné společnosti, kde myšlenka občanského platu pro každého, je stále aktuálnější! Bezdomovectví musí skončit!
Vypořádat se z bezdomovectvím je relativně velmi laciné, zajistit potřebným lidem hodně skromné úplně základní bydlení,aby nebyli na ulici a společnosti ubyde mnoho problémů. Jenom nevím, jak naložit s etnikem / cikáni a další /, které klasicky krade a ubližuje společnosti,i když je o ně slušně sociálně postaráno! Tady si dnes nevím rady a jde o cestu na dlouhou trať a bude stát hodně peněz!
Bude se asi také rapidně změnit pohled na soukromé majetky, kdy si majitel musí uvědomit, že vlastnit, znamená před celou společností, také velkou dávku odpovědnosti a hlavně té sociální!
Bude se také postupně měnit struktura vlastnických vztahů, kdy se začne vyplácet daleko širší kooperace, než doposud. Začínají se projevovat podobné tendence, třeba v našem zemědělství, kdy prohlásil ministr zemědělství / světe div se!!!/ , že je nutné, aby se zemědělci začali sdružovat do družstev, nejenom zemědělských, ale i spotřebních a dalších a tak se lépe bránili
narůstajícím globálním tlakům!
Upozorňuji všechny pseudopravičáky, že předválečná první republika ČSR, měla největší podíl družstevnictví v zemědělství z celé Evropy a ČSR byla dávána ostatním za vzor, jak má vypadat družstevní spolupráce v zemědělství obecně! To nemá co dělat s rozkulačováním a nuceným zakládáním "kolchozů" v padesátých letech!
Musí se také posílit role státu, nikoliv zvýšeným výběrem daní, ale přímým vlastnictvím, jako je třeba v Číne a jiných státech, kde je poměr mezi státním a privátním, cca 20% státního a zbytek cca 80% volný trh! Stát by si měl ponechat pod kontrolou jenom odvětví, která jsou zásadně důležitá pro celou společnost a kde je privatice kontraproduktivní a kde nějaká "soutěž" nepomůže, pouze neúměrně zdraží konečný produkt, či službu!
Jde o energetiku,vodárenství,základní zdravotnictví,retailové neinvestiční bankovnictví a podobné služby celospolečenského zájmu! Je ...

Automaticky kráceno

233887

07.12.2010 23:48

Čas se zrychluje, zintenzivňují se změny a ty opravdu podstatné se blíží

Zapomněli jste na příčiny a také je možné jít cestou

64 88.?.?.?

Pokračování -

Jde o energetiku,vodárenství,základní zdravotnictví,retailové neinvestiční bankovnictví a podobné služby celospolečenského zájmu! Je toho hodně, co nás čeká a nemine! Jenom musíme k sobě jako k lidem a jeden k druhému najít "lásku" a ta nás povede!
Jiná cesta růstu jenom pro růst a zisk nad všechny meze je pošetilost a ohrožuje celou planetu! Staré pravdy začínají hovořit a Marx / bez třídního boje a jiných hloupostí/ se bude muset znova oprášit, pokud někdo zrovna teď nevymýšlí úplně něco
nového a lepšího, než vykoumal a přesně popsal "tatíček" Marx!
Ano článek má pravdu, podstatné změny se blíží, změny budou bolet, ale jiná cesta není!

233888

12.12.2010 23:11

Vyřešte problém s osobou blízkou!

Blbečkové z D-fens zapomněli na jedno naprosto jednoduché řešení - jezdit podle předpisů!

64 88.?.?.?

Budeme se určitě dohadovat o špatném umístění značek omezující rychlost, o blbé až těžce šikanózní policii, především té městské,jejichž někteří členové nesplňují ani základní parametry a předpoklady pro povolání policista. Všechno to je pravda, včetně "měření" rychlosti okamžitě za cedulí a podobná "svinstva"
obecních policií, aby nachytali co nejvíce "dušiček" a plnila se jim kasa, bez ohledu na skutečný dopad a zvýšení bezpečnosti na silnicích!
Jenomže je velmi jednoduchý návod, jak jim perfektně vypálíte rybník i s jejich pokutami! Budete jezdit přesně podle předpisů a máte od nich klid! Ať si potom měří co chtějí, třeba si mohou za radarem z nudy přeměřovat délku ohanbí!
Od doby , co byl zaveden bodový systém jezdím podle předpisů a mám klid. Proč je možné v Německu, aby řidiči, i v hluboké noci přesně dodržovali v obcích povolenou "padesátku" a u nás jezdí řidiči jako prasata! Zkuste někde v obci v Česku v noci dodržovat předepsanou rychlost a budete okamžitě vytrubováni a prosvěcováni , že prasátkům, kteří nedodržují předpisy , bráníte v rozletu!
Takže , pánové z D-fens, jděte s článkem do prdele, dodržujte předpisy a jezděte podle pravidel a nemusíte se dohadovat o osobu blízkou!
Příkladně v USA je obecně i na dálnicích daleko více omezena rychlost než v Evropě a zkuste zde nasekat tolik přestupků jako v Česku!
Už za jeden jediný přestupek můžete přijít o bonus na pojistění a to bolí více než pokuta!A při opakování přestupků je možné také dojezdit a to na dlouho! Kdyby v USA nebyla taková přísnost na řidiče, tak by se při vysoké hustotě dopravy dávno vyvraždili!A to nezmiňuji, že třeba pro přestupce v Kalifornii je povinné školení, kde i hodně blbý řidič pochopí, proč má předpisy dodržovat!
U nás v Kocourkově stále vládne na silnicích džungle, kde si hlupáci se silnými auty leští ego a ohrožují tak ostatní!
Přeci smyslem dopravy autem je dostat se z bodu A do bodu B a Česko je tak malá země, že je zde nějaká rychlá jízda zcela kontraproduktivní, stačí vyrazit o několik desítek minut dříve, abych byl v cíli na čas a při jízdě dodržel všechny rychlostní limity!Článek je blbý ze samé podstaty!
A co se týče právního problému osoby blízké, museli by poslanci změnit článek v ústavě, jinak není jiná úprava průchodná,ani placení pokuty při přestupku za evidenci vozidla není možné - odporuje dalším návazným předpisům!Český právní řád má právo "hmotné", tudíž přestupce musí být doložen!Nevím jak v Holandsku, ale Huml není právník , jenom bývalý policista a myslím, že mu jeho záměry kolegové v poslanecké sněmovně,jako je blbý návrh zákona podle holandského vzoru,brzo rozmluví!

234108

12.12.2010 23:28

Pravice nebo levice?

Problémem jsou samotné politické strany!

64 88.?.?.?

Dostat se v politické straně v nominaci při volbách na kandidátce na volitelné místo,znamená mít hodně "ostré" lokty!
Slušný člověk se ve stranické džungli na volitelné místo nedostane!
Také proto jsou ve vrcholné politice povětšinou úchylné svině a deprivanti, kteří mají na vnitrostranický boj žaludek! Nevím, jaká je situace v jiných státech, ale praxe bude podobná, i když ne tak hnusná a pokleslá,jako u nás v Kocourkově!

234111

13.12.2010 12:26

Vyřešte problém s osobou blízkou!

RE: D-FENS není gauner (?)

64 88.?.?.?

D-fens je namyšlený blbeček, pro kterého jsou zákony a další právní normy proto, aby se mohli překračovat!
Jsem také zastáncem toho,že se musí občan proti zvůli úřadů a obecně přebujelé byrokracie bránit, ale ne takhle, jak popisuje D-fens na svých stránkách.
Demokracie nemůže být bezbřehá,právo musí platit jak pro občany, tak pro úřady a vládu! Jinak nastane všeobecný bordel, anarchie, kdy si každý bude dělat co chce a nastává právo silnějšího, právo peněz, podvodů a všeobecné korupce,což právě prožíváme!
Od jednoho rudého bordelu před rokem 1989 jsme se dopracovali po 20 letech úspěšného budování "kapitalismu" / ale to ani žádný kapitalismus ani tržní hospodářství není a nebyl!/ k dalšímu bordelu, který ani nevím jak nazvat, protože pro něj nemám slov!
Státní bordel nám po 20 letech nadělil státní dluh cca 1 bilion a 300 miliard , ale já jsem si nikde žádné peníze nepůjčil, takže ať si je platí ten, který dluhy nadělal!
Měli jsme zde osvícené vlády zlodějů Klause a Zemana,ODS a ČSSD a jejich poslanců, kteří nám každý večer dávali v televizi školení, jací jsou machři ekonomové a jak to dokázali, že to dokážou!!!! Takže to nakonec dokázali!!!!
K podobným "veleduchům" patří D-fens a ostatní namachrovaní pitomečkové, kteří všechno ví a všude byli dvakrát!

234148

13.12.2010 13:04

WikiLeaks: Velký nebezpečný podvod americké vlády

USA jsou prakticky v konkursu a kopou kolem sebe!

64 88.?.?.?

USA mají nějakou historii, kterou nechci soudit, ale jejich "historie" za posledních dvacet let je jeden veliký mezinárodní zločin!
Po skončení studené války a pádu SSSR přestala mít Amerika protihráče, k moci se dostali lidé, kteří si myslí, že si mohou se světem dělat co chtějí a celý svět je jedno hřiště jenom pro USA a ostatní jsou jejich nevolníci!
Rozpoutání válek na základě lží, vraždění, mučení nevinných lidí,to je vizitka demokracie posledních 20 let USA! Amerika byla kdysi zemí, ke které se v naději upírali oči mnoha lidí světa, kteří věřili, že právě ta Amerika je ten správný idol svobody, práva a demokracie!
Bohužel za posledních cca 20 let stačili zločinci typu Busche a dalších pitomých grázlů naprosto tento americký ideál zničit
a z USA se stala ekonomická a morální troska, která světu svojí hrabivostí způsobuje ekonomické krize, rozpoutává nesmyslné války, vraždí a mučí lidi, které si dokonce potajmu k mučení vozí do jiných států, aby si doma náhodou "nezasvinili" koberce!
Současné "uvolněné" informace pouze dokreslují naprosto pokleslou a zbankrotělou skutečnost USA!

234152

13.12.2010 13:23

WikiLeaks: Velký nebezpečný podvod americké vlády

Amerika se za posledních 20 let stala rakovinou světa a musí být co nejdříve vyoperována!

64 88.?.?.?

Militantní a zbankrotělý zhoubný nádor, který se nazývá USA, je dnes krajně nebezpečný nejenom samotným spojeným státům, ale i celému světu! Tato rakovina lží,podvodů,militantního imperialismu a všeobecného morálního úpadku, prorůstá do celého světa a destabilizuje světovou komunitu!!!
Co se dnes na světě děje špatného, tak za tím v povzdálí hledejte hrabivé a vražedné prstíčky USA a vždy je tam najdete!
Amerika klesá ke dnu a hodlá do bahna války a všeobecného zmaru také zatáhnout celý svět!

234153

13.12.2010 13:41

WikiLeaks: Velký nebezpečný podvod americké vlády

To je obraz dnešních USA! Možná by se měla jít oběsit Amerika celá a byl by na světě konečně klid!!!!

64 88.?.?.?

Tragédie nekončí, Madoff jr. se oběsil pro podvody otce

New York - Mark Madoff, starší syn usvědčeného podvodníka Bernarda Madoffa, byl o víkendu nalezen oběšen ve svém newyorském bytě. Podle všeho spáchal sebevraždu přesně v den druhého výročí zatčení svého otce. V sobotu to oznámila policie a Madoffův právník.

Alespoň někdo zhodnotil, co jako rodina způsobili za kurestva a kolika lidem svojí hrabivostí ublížili!
Zrovna tak na celém světě, kde již dávno není zlo komunismu a lidé by chtěli docela normálně a spokojeně žít, ty svoje "malé" životy, jsou militantní a hrabivé USA hrozbou pro celou planetu!
Amerika rozeštvává celý svět a je nebezpečná, protože může vyvolat celosvětový válečný požár, ke kterému máme již dobře nakročeno!
Jak by se celému světu lépe dýchalo, kdyby na jeho prsou neležel balvan v podobě USA!

234159

13.12.2010 14:20

WikiLeaks: Velký nebezpečný podvod americké vlády

V Afganistánu se bojuje za co? Ale Uzbekistán, protože jde USA na ruku je v pořádku!

64 88.?.?.?

Wikileaks: USA: Uzbekistán je mučírna, ale musíme s ním udržovat dobré styky
Stát, kde se vaří lidi zaživa, Spojené státy potřebují jako vojenského spojence
Post-sovětský stát Uzbekistán je děsivým světem neomezené korupce, organizovaného zločinu, nucených prací na polích s bavlnou a mučení, praví se v amerických diplomatických depeších, prozrazených Wikileaks.
Avšak z amerických depeší vyplývá, že se Spojené státy snaží dělat uzbeckému prezidentu Islamu Karimovovi, co mu na očích vidí, protože dovoluje americkým vojskům dodávat ze severu vojenské zásoby do Afghánistánu.

V Afganistánu je provozována okupace, střílí se lidi jako koroptve , ve jménu nastolení demokracie a svobody!
V Uzbekistánu jsou poměry o mnoho horší, ale to USA nevadí, protože Uzbekistán je poslušný a spolupracuje!
Rakovina světa v podobě USA musí zmizet a být vyoperována, jinak dopadne špatně celý svět!

234160

13.12.2010 16:28

WikiLeaks: Velký nebezpečný podvod americké vlády

RE: Tohle je spis trapny pokus to hazet na USA

64 88.?.?.?

Můžeme být zcela adresní a nemusíme se dohadovat o "zlotřilých" USA! Pokud bude na svobodě chodit mezinárodní zločinec a vrah Busch a celá jeho kamarila, která rozpoutala na základě lží dvě války, kde byli povražděni a umučeni statisíce nevinných lidí, není možné USA zahrnout mezi právní státy!
A tenhle vrahounský hajzl Busch dostal od Obamy vyznamenání!
Takže USA jsou rakovinou světa a musí být co nejdříve vyoperovány a spacifikovány!Žádný stát na světě v současné době neubližuje tolik celé planetě, jako USA! Máme celosvětovou ekonomickou krizi, kterou způsobila a rozpoutala prolhaná a zlodějská bankovní mafie z USA!
Dnes je velká móda nadávat komunistům a Rusku, ale ty nám nijak neubližují, ale musíme lézt do řitě USA v Afganistánu a tam utrácet těžké miliardy úplně k ničemu a doma Nečas spoří, když odírá invalidy a jinak sociálně potřebné, na zbytečné války je peněz dost!Válka v Afganistánu je prohraná a samotné USA vyjednávají s Talibanem, ale potřebují několik ochotných lokajských států, které jim na jejich zbrojní dobrodružství jako blbci příplácejí! Holanďané už odešli, ale mnoho dalších lokajů a řiťolezců, včetně ČR zůstalo a po boku "chrabré" US army dobudou skvělých vítězství! USA jsou prolhané a proradné svině,které sledují jenom vlastní zájem a řiťolezci budou platit!

234173

13.12.2010 18:14

Vyřešte problém s osobou blízkou!

RE: Blbečkové z D-fens zapomněli na jedno naprosto jednoduché řešení - jezdit podle předpisů!

64 88.?.?.?

Velmi dobrý postřeh pane Jen tak.
Nejenom v USA,kde jsem se hodně najezdil, ale i v Německu je takový nepsaný zákon, že policie má rozum a toleruje mírné překročení rychlosti. Ale to musí být na silnicích pořádek, lidé musí být jinak ukáznění a nedělat dopravním policistům problémy, o něco vyšší rychlost je sice "závada", ale kde není žalobce , není ani soudce. Všimněte si jak nádherně probíhá velmi hustá doprava v USA, provoz teče jako med,lidé jsou k sobě maximálně toleratní a slušní, každý druhého pustí, když uvidí blikač a podobně! To je právě ta zásada, že auto slouží jako dopravní prostředek a nikoliv, aby si úchylní řidiči léčili rychlou jízdou a předjížděním nějaké osobní psychické problémy, jako se děje u nás! Jeden z nich je myslím D - fens!

234176

13.12.2010 18:37

Vyřešte problém s osobou blízkou!

D-FENS není gauner ale vůl!

64 88.?.?.?

Pokud vejde v obecnou známost, že je nadužíván systém radarů, jediná obrana je jezdit přesně podle pravidel a "radaristi" hovno vyberou a všichni budou spokojeni! Provoz radarů také něco stojí a když budou prodělávat, přestanou buzerovat!
Tam byl u této firmy jiný problém, když změřili nějaké, jak říkáte činovníky, nebo policisty, kteří jeli v obci jako prasata , přes sto a více a dostali od firmy, která radary obhospodařuje , mastný účet na pokutě! Když to byla policie, nebo obecní policie, tak si přes známé pokutu stornovali, ale tady museli platit a ještě měli popotahování ze státní policií, protože ta dostala kopii přestupku!
Takže jsme v Česku a za ministra Langra /ODS / byla možnost měření rychlosti bez kontroly policií , této firmě zrušena!!!
Přeci nebudou papáláši,policajti a jejich protekční známí a příbuzní jezdit omezenou rychlostí v obci jako nějaké socky!!!!!!!
Bohužel taková je situace v naprosto prolhaném a skrz na skrz
prokorumpovaném v tom našem Kocourkově!

234181

13.12.2010 23:08

Vyřešte problém s osobou blízkou!

RE: Proč ty pejorativní urážky?

64 88.?.?.?

Vážený pane Huml,
je velice dobře, že jste se ozval, ale myslím, že problém v české dopravní policii a v organizaci dopravy, je někde daleko jinde, než jenom v pokutách! Hodně jsem jezdil v západní Evropě a ještě více v USA, a když nahlédnu na chování a jednání řidičů a dopravních policistů v cizině a u nás, vidím značné rozdíly v neprospěch českých dopravních policistů a také jistě řidičů!
Společenské poloměry se obrážejí i na silnici! Zde je jeden ohlas čtenáře, který říká, že když policista vybere málo pokut je kaceřován svým nadřízeným! Dopravní policisté jsou špatně školeni, často ani neznají příslušné předpisy a potom křupanství některých pánů a dam, dopravních policistů je odpudivé! Už jenom s prominutím prohodíte pár slov a vidíte, co je to za nedovzdělance a vznáším dotaz,jak je možné, že se takový trotlík vůbec může k policii dostat? Jak je řešena kádrová politika u dopravní policie? Stačí jeden duševně slabší a poškodí pověst několika dalším relativně slušným policistům! Co mně na to pane Mgr.Humle odpovíte? Nebo snad nikdo na MV neumí rozeznat méně duchovně kvalitního člověka od průměru?
Třeba se oháníte bojem proti korupci, ale jak je možné, že policista v USA už mnoho desetiletí nedostane do ruky hotové peníze a jenom "dává" tiket! Nešlo by něco podobného zavést u nás - hotové peníze přímo k úplatku lákají!
Jsem dlouho v oboru a měl bych mnoho dalších námětů, ale zde není prostor! Jenom takový drobný poznatek z USA! Tady se pořád tvrdí, že policie nemá peníze a přitom všechny "kravály" kolem fotbalu a dalších akcí platí daňový poplatník! V USA je zcela běžné, že organizátor nějaké společenské akce si do slova a do písmene "koupí" potřebný počet policistů od státu na zajištění bezpečnosti třeba rockového koncertu! Proč to nejde v Česku? Proč má daňový poplatník platit policejní ochranu a výjezd koní a asistenci policejního vrtulníku, třeba když hraje Sparta v Praze? Proč si ochranu i státní policie nazaplatí příslušný velmi bohatý fotbalový klub?
Vážený pane Huml, je mnoho shnilého ve státě dánském a policie, i ta dopravní k němu rozhodně patří!

234199

14.12.2010 02:12

Vyřešte problém s osobou blízkou!

RE: Proč ty pejorativní urážky?

64 88.?.?.?

Pane Huml, já tedy nevím jak chcete do řidičského průkazu v USA vkládat bankovku 10 USD,když je to "kartička", ale to jste asi někde slyšel od nějakého hodně pomateného emigranta, co si z Vás nejspíše udělal srandu.
A co se týče "uplácení" policajtů v USA, nemohu sloužit, ale spíše jde o zkazky! Možná tak nějakého "městského", ale dálniční "tvrďák" by vám za podobnou formu úplatku tak maximálně nakopal kule do modra, že by jste si na ně měsíc nesednul! To si vůbec nedělám legraci, ale když vás chytne dálniční policajt a děláte mu na jeho úseku dálnice "bordel", tak můžete místo pokuty " tiketu" také dostat pořádně fyzicky přes držku a to je výchovný zákrok na který jen tak nezapomenete! To se vsadím, že minimálně rok budete po jeho úseku dálnice jezdit naprosto vzorově a to se týká i ženských - to je emancipace!
V tomhle je Amerika daleko před námi! Především se tam nemohou policajti na dálnici někde jenom tak flákat - každý policista má přesně adresně přidělený úsek dálnice, /a tam se musí v době služby nacházet/ třeba 30 mil, za který plně odpovídá, tedy nejenom za klidnou a bezpečnou dopravu, ale také za posekanou trávu, čitelné značky,svodidla a stav vozovky a značení! Když jede jeho nadřízený, tak přesně ví, kdo jaký úsek má přidělen a jaký na něm má pořádek! To není jako tady, kde je jakési dálniční oddělení, kde sedí policajti za bukem a na dálnici je neuvidíte a hlavně nikdo za nic adresně neodpovídá a nemůže!
Tady přežívají nějaká organizační schémata snad ještě z doby před rokem 1989 - nevím, nechci nikomu šahat do "žrádla" , ale když vidím ty "klauny", co jsou zde u policie a co dělají,vždy si řeknu, nerozčiluj se, nikdo ti tvojí snahu ani neocení!Také jsem slyšel, že bude mít benzín policie do aut jenom do června a potom budou muset snad policajti chodit pěšky! Co je na tom pravdy?

234207

14.12.2010 13:05

Rasistický rabín: Trend směrem k náboženskému extremismu v Izraeli

Úplně rozumný názor

64 88.?.?.?

Když se tak zamyslím a vžiji se do role cca 7 milionů obyvatel Izraele, tak se vsadím, že 95% občanů Izraele už chce mít pokoj
a má plné zuby stálých kraválů s Palestinci!
Jenomže stát Izrael mají v ruce sionističtí hajzlové, kteří z různých nesvárů mají prospěch a tudíž nemají zájem na urovnání vztahů. Je to stejné, abych použil trefné přirovnání pro Českou republiku, kde si s námi,jako s občany , už 20 let různí loutkáři, úspěšně vytírají prdel a na mínění občanů kašlou!
Proč třeba "vláda" Izraele podporuje ilegální stavbu osad a vlastně tak podporují okrádání Palestinců o území? Ať mně někdo na tuto otázku rozumně odpoví! Vždyť přeci hranice jsou dány rezolucemi OSN a na těch lze stavět a ne pouze pokradmu stále ukrajovat z území Palestiny!
A když budu scela úderný, je mnoho občanů Izraele a židů obecně po světě, kteří s militantní a v poslední době otevřeně vrahounskou politikou Izraele nesouhlasí a je jim to prd platné!
To je "demokracie" a lá Izrael, kdy si úzká skupinka vládnoucích sionistů dělá , co chce a na ostatní kašle! To je potom fašismus, nejde stav věcí jinak pojmenovat!
Klid s Izraelem obecně i na Středním východě nastane tehdy, až bude v Izraeli vláda, která jasně řekne a pojmenuje všechna příkoří, kterých se dopustili především na Palestincích, přijme podmínky na vyrovnání,stáhne se z okupovaných území a nechá vzniknout za mezinárodní kontroly a garancí stát Palestina!
Je celkem jasné, že také stát Izrael musí dostat nezpochybnitelné záruky, že nebude nadále napadán a ani jinak na něj nebude útočeno, což lze při dnešním rozložení sil ve světě zajistit, protože skončilo blokové nesmiřitelné studenoválečnické rozdělení světa, kde nám byl Izrael prezentován jako ten zlý a nejhorší a přitom jsme se za Husáka kamarádili s různými gengstry v Africe, kde mezi nimi byli i lidojedi!!!!
Bohužel, dnešní klika u moci v Izraeli je těm lidojedům podobná a také se tak chová!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

234224

14.12.2010 14:56

Rasistický rabín: Trend směrem k náboženskému extremismu v Izraeli

RE: Úplně rozumný názor

64 88.?.?.?

Vážený Larouxi,
oni na tom jsou lidé v Izraeli stejně blbě, co se týče demokracie, jako u nás! Přesně jsi to popsal, především na konci, že bys dnes nechal všechny ty Havly, Vondry a další přisluhovači protobolševiků , kteří se vyrojili po roce 1989,zavřít!
Také proto sedí za zločiny bolševiků po 20 letech od sametového podvodu, jedna stará, hluchá a slepá bába a to je radost ve všech novinách, jak pseudoantikomunisté zvítězili!!!, zatímco skuteční bolševičtí sráči typu Jakeš,Bilak, Štrougal píšou paměti, užívají si vysokých důchodů a muklové, kteří roky ryli držkou v zemi nemají dodnes smazány ani "zbytkové" tresty!
Od roku 1989 je u vlády zlodějská, zkorumpovaná lůza, která dokázala nasekat dluh cca 1 bilion a 300 miliard korun, který stále stoupá a těžko bude někdy splacen, při současné krizi a míře nezaměstnanosti!
Darmo se rozčilovat, jenom si člověk "plácá" játra a škodí si, jenom když na všechny ty politické křivárny a zlodějny pomyslí!
Všechny choroby začínají od porušené psychiky, takže když se rozčiluji nad tímto evidentním svinstvem,tak si dělám násilí a za to ti šmejdi nestojí! Je potřeba se jich zbavit jako potkanů, uspořádat nějakou "vládní" deratizaci, ale zase mají šmejdi rodiny a budou trpět nevinní, dítě nemůže za to, že má fotra šmejda - musí to asi nějak postupně "vyhnít" samo, nebo si to klekne brzo ekonomicky!

234231

15.12.2010 15:10

Je čas pomáhat

RE: Malá úvaha k tématu

64 88.?.?.?

Waterfall možná že patříš k těm slušným podnikatelům,ale zamysli se nad tím, co jsi napsal. Mluvíš o nadstandarních požadavcích na mzdy, ale kolik vlastně člověk dostane své mzdy, když mu část sebereš ty, jsi podnikatel, musíš vydělat, ale hlavně kolik mu sebere státní tasemnice na daních, buď přímo,nebo zaplatí další daně ze všeho, co si koupí!A kolik si naloupí banky a další pijavice, když pošleš plat pracovníka do banky a on platí jenom poplatky, také u lékaře jenom poplatky a dnes pálky za drahé léky.
Myslíš si , dokážeš si to spočítat, jsi podnikatel, myslíš si , že je takový systém spravedlivý a ještě vůbec únosný! A kam mizí vydřené daně z lidí? Do Afganistánu na válku, na korupci politických stran - dnes čerstvá kauza - miliarda korun měla zmizet v kapsách ODS za pražskou čističku odpadních vod, aby bylo na tisíce bilbordů při volbách, kde nám bude zase kdákat modrá zlodějská prasata, že to dokázali a dokážou!
Je jednochuchá rovnice, lidé vidí jak se všude krade a podvádí a potom na všechno kašlou, ryba smrdí od hlavy a příklady táhnou!
A , že by jsi v Praze založil metařskou firmu, to si děláš neskonalou prdel - to tě zkorumpovaná mafie zamete za dvě hodiny!!!! Něco ti ty vole prozradím - na zametání Prahy má monopol na dlouhé roky jedna firma , úzce prorostlá s radnicí, jmenuje se STK - správa technických služeb a mimo ní na zametání Prahy nedostane od obce korunu nikdo! Tak se vole zpamatuj a neztrapňuj se tady, že když si středoškolák , můžeš si založit úklidovou firmu , ale s tou si můžeš tak akorát uklízet doma, protože tě nikdo nepustí do kšeftu!!!!
Teď sněží, chodníky nikdo neuklízí, město si zaplatilo pojistku, takže když si někdo zláme hnátu, tak bude platit pojišťovna!!!!
Takže si waterfall sedni vole k televizi a můžeš si zase kecat pentli o tom , jak lidé nepracují a že by měli jít zametat sníh!
Je celkem jasné, když dám peníze a pořádný dozor , aby se brigádníci neflákali , tak ti garantuji, že bude Praha čistá do pár hodin po sněžení! Ale kdo to chce, když se na tom nedá vydělat, respektive, když peníze nejdou předem určené mafiánské tasemnici!!!! A zkus s tím pohnout , troubo! V lepším případě dostaneš na tlamu, v horším můžeš skončit i bradou vzhůru!
To je podnikání po Česku!!!!
Tvoje kecy v kleci, jsou jenom zábavné, ale nemusíš se tolik ztrapňovat!

234302

15.12.2010 15:33

Je čas pomáhat

Člověk v tísni je naprosto politicky provařená organizace,

64 88.?.?.?

a už s ní nechtějí spolupracovat ani velké světové humanitární organizace, protože je naprosto zásadní podmínka humanitární práce její politická nestrannost - pomáhá se tam, kde je to potřeba a nikoliv tam, kde je to zájem vlády! Proč třeba Člověk v tísni nepomůže v Gaze, když tam mohou pomáhat jiné humanitární organizace! Také Člověk v tísni dostává skrytě dotace od státu
a zato musí plnit zadané úkoly! Pomáhá se v Iráku, ale jenom těm "správným", aby bylo jasno řiťolezcům USA, tatáž pomoc je v Afganistánu! Zase jenom vybraným, kdo líže dobře řiť USA!!!
Možná je dobrá ADRA, církevní parta, která má křesťanské zásady a pomůže každému, kdo opravdu pomoc potřebuje, bez ohledu na náboženství a také jejich dobrovolníci jsou na pomoc dobří, protože jsou vybráni přes kostel a ten tak trochu v tomhle funguje, jinak nemám moc katolíky v lásce, ale tady musím klobouk smeknout!

234305

15.12.2010 16:15

Je čas pomáhat

Co to zase Waterfall pindáš o svářečích?

64 88.?.?.?

Ty jsi úplně mimo! Tady se naprosto rozpadlo po roce 1990 učňovské školství, kdy především skončily dotace od velkých podniků a mafiánský kapitalistický stát pustil péči o učňovskou mládež k vodě!!!!
Místo toho podpořil vznik podvodných soukromých škol, především ty různé ekonomické a managerské střední školy,které vznikly především proto, aby svým majitelům vydělávaly peníze, ale děti se tam objektivně vzato naučí hovno, jejich úrověň je hodně mizerná a jejich uplatnění je většinou na pracáku, protože kdo hovno umí, tak práci těžko sežene!
Aby se kluci a holky přihlásili do učení a opravdu se nějakému prestižnímu oboru vyučili, musí být velká podpora z byznysu,formou daňových odpisů, nebo přímou podporou státu!
A také musí být "učeň" od prvního ročníku motivován především finančně , ale také zajímavou a poutavou výukou,špičkovým vybavením učňáku, nikoliv aby rok piloval a nic se neučil - učňovské školství musí být podpořeno kádrově a opravdu dobré mistry a učitele zaplatit a potom se budou mladí lidé hlásit i do učení!
Podívejte se, jaký je nebetyčný rozdíl mezi učňákem v Německu a u nás a není to jenom o penězích! Také nemají velký zájem mezi mladými,tak tam přijmou do učení třeba i Čecha nebo Poláka, ale vyučit se třeba u Siemense,to má zvuk po celém světě, ten člověk něco umí a také se hravě uživí a neskončí jako socka na pracáku a na bedrech státu!!!!
Protože zde vládnou po dlouhá léta modrá prasata, kde jsou peníze především a na rozvoj potřebných věcí, jako je učňovské školství se kašle, protože to není volební trhák!
Takže potom aby jste opravdu slušného automechanika, instalatéra, elektrikáře apod., hledali pod lupou!
Takový stav vede k nekvalitním a předraženým službám v těch oborech, kde je nedostatek potřebných odborníků a především v příslušném odvětví přestane fungovat tolik potřebná regulace tržní silou, kdy konkurence vede ke kvalitě a efektivitě práce!
Jak můžete chtít po kominíkovi , aby pracoval čistě a kvalitně, když ho musíte několik neděl chodit na kolenou prosit, aby k vám vůbec přišel, ale ne aby pracoval / to bych si vůbec netroufal žádat!/,ale pouze aby vykonal předepsanou revizi komínů a člověk měl před úřady barák v pořádku a způsobilý k obývání! Až tam jsme se dostali v mafiánském kapitalismu, kdy první jsou prachy mafiánských prasat, kteří ovládají politiku a až potom skutečné potřeby a život společnosti!

234313

15.12.2010 16:36

Je čas pomáhat

RE: Malá úvaha k tématu

64 88.?.?.?

Proč mně cpeš do "neúspšného" člověka! To hledáš jenom berličky, protože jsi napsal všeobecný blábol, takové ty "knížecí rady"!
Je pravda, že jsou lidé zlenivělý a otupělý, ale kdo za to může?
Především "ONI", kteří tuto společnost "vedou" ale asi jako krávu za ocas a stačily ty vole za 20 let úspěšného budování "kapitálismu" nasekat cca 1 bilion a 300 miliard korun dluhů, který stále roste!
A nekecej o volbách, kde kdo víc nakrade, má víc bilbordů a reklamu v televizi, ať již přímou nebo nepřímou, také řádně zaplacenou a ten hnůj, co se etabluje ve volbách , jako hlavní politické strany, se nedá ani kopnout do prdele, protože by si člověk zašpinil boty a slušný člověk se dnes do politiky vůbec nedostane, protože ho tam stranická mafie ihned zpracuje ke správnému mafiánskému chování, jinak je odvržen a jenom velká neomalená svině s ostrými lokty se dostane v politické straně do volitelné pozice, takže si zase ty vole můžeš zvolit jenom svini a to je zabetonovaný systém , který je v současné době neprůstřelný!!!!
Fakt ti radím waterfall,nech si knížecí rady ,ale o skutečném reálném životě víš hovno! Čest prácí a nashledanou v lepších časech!

234315

15.12.2010 19:38

Je čas pomáhat

RE: Člověk v tísni je naprosto politicky provařená organizace,

64 88.?.?.?

Hele Vangaurd zase tady okoráváš, ale příspěvek relativně slušný, proč nějakou polemiku nevyvolat!
Hned z kraje si dovolím utrousit malou revoluční poznámku, že mnoho "vynálezů", které přinesl západ, je úplně k hovnu a bylo by lépe,kdyby nikdy nespatřily světlo světa protože společnost jenom rozdělují a jejich užití ničí planetu! Vynálezy sami za to nemohou, ale reklamou zblblá a tupá "západní" konzumní opice, která nemá tolik rozumu, aby dohlédla jak si pod sebou užitím "vynálezů" a blbého konzumu podřezává větev a také není vyloučeno a nic bych za to nedal, že nás již některé "vynálezy" jako globální civilizaci pošlou co nevidět do totálních sraček a až v nich budem po krk, tak můžeš Vangaurde hýkat svojí nekonečnou blbost, jak jsi "šťastný" , že máš západní "vynálezy"!
Nejlepší "západní" "vynález" je investiční bankovnictví a burza, která funguje jako kasino. Tady je zkáza naprosto zaručená a brzká! Také je báječný a sebevražedný "vynález" růst z konzumu, jenom pro samotný konzum, aby se kšefty hýbaly, hlavně se zbraněmi, musí se pořád také vyvolávat nějaké konflikty a konta zbrojařů vyrostla nad všechny meze! a aby některé úplně blbé opice měli totální moc nad méně movitými opicemi! Stále se musí vykazovat roční růst HDP, jinak se přestane Země otáčet a Klaus se ani klidně nevysere!
Vynálezy vynalezli jednotlivci, na to nemá "západ" až tak velký vliv, ale co je velice zajímavé a pozoruhodné, že velkou většinu základních a zásadních vynálezů a objevů pochází z Německa!
To je takové zvláštní , že to Německo má ve všem pořád prsty , i ten největších z vynálezů nám nadělilo, Adolfa Hitlera a tenhle báječný vynález stál planetu asi cca 80 milionů mrtvých a nekonečné utrpení a strádání dalších milionů lidí na celé planetě, ze kterého se především morálně doteď pořádně nedostala!
Jak je báječný "západ" a jeho neustálé se pomocí vynálezů dokonalejší vraždění ve stále krvavějších válkách!Nakonec "vynález" jaderných zbraní ještě nebyl v plné míře uplatněn, ale co nebylo, může být! Jenom to chce odvahu to zmáčknout a "vynález" bude fungovat až do skonání světa, jenom zdali se ho někdo ve zdraví dočká! Slyšel jsem, že švábi jsou velmi odolní proti radiaci, takže potom bude po použití toho zásadního "vynálezu" na zemi civilizace švábů a Vangaurd jim bude velet!!!! Už ho trotlíka, oslíka nechám, aby neplakal, že se mu berou jeho oblíbené hračky! I ten penicilín je pěkný průser a jak je vidět, mikroby nás stejně přečůrají a dostanou i s objevem antibiotik - už jsou dokonale rezistentní kmeny i proti antibiotikům, na které máme hovno léky a můžeš se Vangaurd ve špitále, než zdechneš, namazat kafrovou mastí, aby si jako mrtvola nesmrděl! Holt, šťourat Pánubohu do zahrádky se nemá a když tak velice opatrně!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

234333

16.12.2010 02:34

Hovory na pravici

Jaký je poradce ,takový je premiér a Nečas je jasný případ!

64 88.?.?.?

Roman Joch je velmi špatný člověk, kterého jsem zažil při panelové diskuzi na Filosofické fakultě o radaru a tam byl přistížen při lži a také jak lže mu bylo doloženo - bylo mu ze strany diskutujících řečeno,že je na akademické půdě a ne v televizi, kde si může kecat co chce, ale na akademické půdě ať nelže!
Šlo o jeho pitomé bláboly o islámu,za které by mohl být také trestně stíhán! Jenom kdyby si někdo dovolil něco podobného říci o židech, to by už měl klepeta a ležel by držkou k zemi!
Bohužel Joch a jeho kecy jsou stále stejné - vynášení USA a NATO do nebe a Rusko je špatné a nejspíš je nutné Rusku vypíchnout oko rezatým drátem!
Při tom si ale myslím, že především na venek klidné a prosperující Putinovské Rusko je pro celou Evropu stabilizující prvek a pro německý průmysl požehnání, protože takový trh by jenom tak nezískali! Na jedné straně na Rusko zde nadáváme, ale všichni se tam cpou, jen aby mohli na tamějším trhu získat nějaký výhodný obchod! Už i naši hokejisté jsou toho příkladem, kdyby se tam neměli dobře, hráli by doma!
Dokonce si myslím, že by měla Evropa a jeho obyvatelé znovu objevit Rusko jako velmi zajímavou turistickou destinaci, kde je co vidět a kde je ještě velmi rozsáhlá neporušená příroda.Zatím Rusko objevují jenom studenti ze západu i od nás a v malém počtu. Propaganda jede na plné obrátky,aby Rusko potupila a v médiích se o Rusku záměrně informuje jenom negativně!
Rusko pro nás a Evropu není nebezpečné jako za časů SSSR a když zde chce něco uchvátit, tak si to prostě koupí a nemusí nikoho v Evropě okupovat, anebo mu hrozit silou!
Také si myslím, že časté a početné vztahy západní Evropy s Ruskem přispějí ke kultivaci jejich ještě nepříliš dobré "demokracii" a Rusové samotní udělali za několik posledních let pokrok, protože třeba před cca 10 lety byla situace v Rusku podstatně horší, také jak tam společnost bohatne,
začínají se rapidně zlepšovat služby a infrastruktura vůbec a to potom vede ke zlepšení i v mezilidských vztazích a ke všeobecnému zkultůrnění! Putinovské Rusko je pro Evropu požehnání!
Jochům a dalším štváčům by bylo dobré nasadit nějaký náhubek na hubu,který když začnou lhát, by jim skřípl jazyk!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

234356

17.12.2010 11:03

Je čas pomáhat

Hezky tady hovoříte, ale od začátku mrazů již umrzlo 15 lidí , většinou bezdomovců!!!!

64 88.?.?.?

I o psy je lépe postáráno v mafiánském kapitalismu , než o lidské bytosti, které se často i svým nezaviněním dostali do této svízelné situace a podle průzkumu jich cca 40% trpí nějakým vážnějším psychickým onemocněním, takže je společnost jako odpad odkopla a chcípni!!!!!Hitler také nechával kriply utrácet injekčně, ale "demokracie" nechá chudáky bez domova zmznout!!!
A přitom je záchrana před velkými mrazy pro osoby bez přístřeší všude na západě běžná a zajištěná, ani není příliš drahá,jde jenom o úplně základní potřeby, ale u nás především v Praze vládne již dlouho ta správná parta z ODS a ta jak víte, již nám ukázala, že to dokáže a také to dokazuje!!!!

234429

17.12.2010 18:58

Genetické manipulácie – katastrofa genetického inžinierstva

Už zde probíhala na Zvědavci několikrát velmi zasvěcená debata na toto téma,

64 88.?.?.?

kde jsem argumentoval v souladu s článkem,ale jeden argument by neměl zapadnout a měli by ho přijmout všichni rozumní lidé bez rozdílu!
Zdaleka ještě neznáme o genetice mnoho, jsme úplně na začátku a prosím neudělejme chybu v tomto oboru, která potom ani nepůjde napravit a životní prostředí může být zničeno těžce a trvale!
Takové nebezpečí zde je, nikdo ho zatím hodnověrně nevyloučil a zahrávat si s ohněm GM, kdy nemáme úplnou jistotu, jak se bude konečný produkt GM dlouhodobě k životnímu prostředí chovat!
Není možné tlačit GM kvůli penězům, to není ta správná cesta. Nejsem proti pokroku a jsem přesvědčen, že jistě v budoucnu budou biotechnologie, nejenom v zemědělství, ale hlavně v medicíně a jinde, základním a určujícím faktorem přežití a hlavně zkvalitnění lidské populace na planetě!
Před biotechnologiemi a GM čekají ještě naprosto zásadní objevy a jsem za to, neuspěchat tento obor, nenechat se ukolébat dnešními "konzumními" možnostmi, "konzumní" bezpečností a dát prostor odpovědnosti ve vědeckém poznání a jejich aplikacemi, před "tržní" vědou, kdy něco vymyslím,abych to ihned zpeněžil a nekoukal na možné těžké a někdy nenahraditelné ztráty v uspěchaném použití GM v zemědělství!
Vždyť kolik už známe podobných katastrof,které zdaleka by nebyly pro planetu tak zničující, jako vadné použití GM a stačilo jenom v nějakém světadíle vypustit do přírody nevhodný druh!Napadají mě , třeba králíci v Austrálii, ale takových a daleko horších chyb už lidé udělali mnoho!Doufám, že i zapřísáhlý zastánci GM si uvědomí o čem mluvím! Vítězit by měl rozum a nikoliv nebezpečná honba za penězi!

234443

18.12.2010 20:23

Genetické manipulácie – katastrofa genetického inžinierstva

Ano Bingo!!! - zde pan Bartošek ťal do živého!!!!!

64 88.?.?.?

Jak je možné, že jsou jsou živé organismy i když "jenom" z říše hmyzu, které jsou schopné, procházet se po zapnutém reaktoru, kde je dávka z ozáření 10 000 krát překročena a ony se tam vesele promenádují, protože je tam teplo!!! Jak to,že jejich buňky jsou odolné, i když jsou prakticky z hlediska biologického totožné s každým živým organismem!!!! Proč je cca 1% lidí naprosto spolehlivě imuní vůči HIV! Proč nemůže dostat koza nebo žralok rakovinu? Bylo by těch dotazů ještě mnoho, ale dovolím si malý lidový řečnický výlev! Vážení, víme zatím o hmotě a především o živé hmotě, ale úplné hovno! To si jenom současná nabubřelá a drzá věda
honí triko, že něco skutečně ví a zná, že zná skutečnou podstatu jevů, které se kolem nás v každé setině vteřiny odehrávají v obrovském kolotání Vesmíru a lze celkem doložit, že jako život na naší planetě budeme nejspíše nějakou "úchylkou" Kosmu a Prozřetelnosti vůbec! My se tady pinožíme, šťouráme Prozřetelnosti formou GM do zahrádky a až se ten nahoře pořádně nasere, tak dostaneme jako lidi takovou ťavku, až si posereme kecky všichni a půjdeme tak rychle "kukat",že se nebudeme stačit divit, i ti co zde GM tak vehementně hájí a možná další civilizace na naší planetě budou zase jenom ty super odolní švábi, kteří mohou vesele přežívat i v tom reaktoru!!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Ať žije Darwin, hurá, aneb všichni jdeme sborem za tím prvním volem a všichni pocházíme z nějaké biologické "prapolévky" a Země je placatá a nosí ji sloni a hlavně ,že je tráva zelená, i když vlastně žádná barva neexistuje, je to pouze "vlnová délka", co jí asi naonduloval, nějaký Mičurin a Mendel mu koukal z nebíčka do díla!!!! Čest práci a zítra v šest, i když fuj, Vesmír žádný čas nemá,je spolehlivě bez času i jako veličina rozměru fyzikálního a především filosofického,protože neznáme jeho smysl, to se jenom zase nabotnalá lidská mysl naparuje,že něco ví, ale čas je proto, aby člověk věděl, od kdy do kdy a co za to, jak říkal blahé paměti pan Werich, také již v nebíčku! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

234488

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 111 čtenářů částkou 18 231 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 1

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,95 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 739,34 Kč
1 unce stříbra
512,79 Kč
Bitcoin
417 079,51 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 759 792