Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané hůl lámající

Nalezeno 23 příspěveků, 15 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.07.2010 09:34

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

to se nedá

hůl lámající 217.?.?.?

Měl jsem do teď představu, že diskutující na Z. jsou poměrně přemýšliví lidé. (Článek ani není zamčený, tedy není možné se vymluvit na nemožnost dočtení.)
To není o propagaci kouření cigaret, bando natvrdlá…
To je o bezprecedentní manipulaci stádního blba, který si sem tam hrdě říká „člověk“. Je to o tom, jak jsme schopni si nechat čurat na hlavy, všechno otočit ve svůj neprospěch, šlapat po těch co na to upozorní a ještě si k tomu vydatně a spravedlivě zatleskat.

Takže, ještě jednou, až někdo vykřikne "kouření fuj!", tak určitě nezapomenout na vydatný potlesk...

224525

20.07.2010 10:23

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

RE: Je to jen dočasné II.

hůl lámající 217.?.?.?

Je to nesmysl, moje prabába celý život hulila a zemřela v 97 když upadla na schodech (kouřila a nedržela se zábradlí) a utrpěla komplikované zlomeniny. A jak zasádrovaná ležela (nemohla ani kouřit), řekla že už jí to nebaví a umřela...

To, co tu kde kdo popisuje, je důsledkem kombinovaných faktorů životního stylu, kam je pak zahrnut i faktor "škodlivá cigareta".
Ale nikdo tu stejně přeci netvrdí, že je cigareta bezva, bylo by to to samé jako tvrdit, že potraviny jsou fajn, když víme, že dnes i ony zabíjejí i bez výstražných nálepek.

(chce to zapnout mozkovny, vykašlat se na naučená hesla a důkladně zvážit argumenty v článku.)

224530

20.07.2010 12:52

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

RE: Článek používá nejtěžší kalibry na obhajobu kouření!

hůl lámající 217.?.?.?

Máte své postřehy spletené páté přes deváté a plné pověr a předsudků (nutno dodat, že po pilné činnosti výzkumných a propagačních lobby).
Něco vám tu nehraje, a ani můj bratranec, který normálně kouří, ale i jezdí cca 60-80km denně na kole (v kopcích). Sám již přiznává, že ho to kolo někdy ničí (předtím si poškodil klouby běháním), ale zvykl si a nemůže jinak.

Pokud chcete skutečné info, jaký má na nás tabák vliv, pátrajete a přemýšlejte zároveň...
Třeba...
Největším tabákovým trhem je Japonsko.
Japonsko má extranízký výskyt rakoviny plic.
apod.

(článek je především o překrucování, manipulaci, maskování a nalhávání, což se týká i tabáku)

224541

20.07.2010 13:12

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

RE: Philip Morris

hůl lámající 217.?.?.?

>Mají tedy dost peněz, aby si zaplatili " odborné" kecy o tom, že kouření moc neškodí
Snad tím nemyslíte naprosto ojedinělou informaci, kterou Vám tu někdo předložil proti masáži o škodlivosti kouření a nutnosti potírat kuřáky...(oni stejně ví, že toto je nepodstatné v případě návykovosti).
Vynuceny jsou naopak laboratorní výsledky, které mají potvrdit, že tabák je "dáblova rostlina".
Proto článek ani není o propagaci "Philip Morris" produktů, ale především o účincích tabáku...

224546

20.07.2010 15:18

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

RE: Kdo co platí?

hůl lámající 192.?.?.?

Tak ještě kromě chování koz občas taky zapřemýšlejte... vy jste jako pasáček koz ve stejném postavení jako světový tabákový monopol (v E. již pár set let)?
Máte pocit, že ceny koksu, héráku, alkáče atd. klesají, přestože prakticky nikdo (včetně konzumentů) o jejich škodlivosti nepochybuje?
Nebo naopak... skutečně si myslíte, že prospěšnost kozího mléka je mýtus, který vyrobila "kozí lobby" aby se napakovala?

(na selský rozum potřebujete ještě hlavu sedláka)

224558

20.07.2010 15:50

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

RE:

hůl lámající 173.?.?.?

Ale Kryso, vždyť stát ty prachy jen přeposílá na umoření neumořitelných dluhů... z toho vyplývá, že stát už funguje jen jako karabáč (pomáhat a chránit [velký smích] ) na zfetované a zchlastané poplatníky... ti, kdož se ještě ničím neomámili, tak by o tom měli začít rychle přemýšlet, zvláště po zjištění, jak to lidem po přečtení tohoto článku začalo "pálit"...

224562

20.07.2010 16:10

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

RE: Kdo co platí?

hůl lámající 213.?.?.?

v bodě 5 a 6 jsou již na "jedovaté" mléko uvaleny restrikce, pokoutní mlíkaři vypadají ze hry a jejich zisky jsou postoupeny hráčům jiné kategorie... mlíko je samozřekmě kolkováno a označeno lebkou se skříženými hnáty a obsahje "nutná" aditiva, bez kterých se již zoufalý kozomlíčňák neobejde... navíc je již mediálně vláčen jako "chátra páchnoucí kozím mlíkem"...

(to jen, kdyby mkadlec už nereagoval, v těch bodech má samozřejmě recht)

224563

20.07.2010 17:26

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

RE: Kdo co platí?

hůl lámající 78.?.?.?

tedy dobrá - pokoutní mlíkař je každý, kdo se ocitne mimo hlavní hru, tedy každý drobný a nezávislý výrobce, neboť "škodlivý" produkt vyžaduje zvláštní licenci a ti bez licence jsou mimo zákon (hru)

a ještě - dělá vám problém představa závislého spotřebitele... to je jeden z trumfů této hry, proto má cigareta aditiva, proto by muselo i vaše kozí mlíko mít ty "patřičná" aditiva, stejně jako jsou ve všem, s čím globální kartel rád operuje (například produkty pro fastfood řetězce)

224576

20.07.2010 19:28

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

RE: Článek používá nejtěžší kalibry na obhajobu kouření!

hůl lámající 173.?.?.?

Mám pocit, že se uvádíte v omyl ve snaze "být objektivní". Ale nepátrejte. Potom ani takové články nečtěte, jsou totiž o pátrání. A mám za to, že Joe Vialls už není mezi námi díky tomu, že strkal nos "kam neměl".
Jinak já souhlasím s tím, že co vám nedělá dobře, tak nedělejte ani sobě a pokud to vadí jiným, tak ani jiným. To vždy platí na obě strany a vymáhání je problematické. Dohody se ladí dlouhá léta a naopak velmi rychle se dají zmařit.

V tomto případě vás ale nikdo nechce nachytat, prospěšnost tabáku je velmi pravděpodobná (ten výzkum jsem si kdysi ověřoval přímo v archívu ústavu, který ho prováděl, bylo to k mání v jejich internetové databázi). Ovšem totéž už vůbec nelze říci o současné běžné cigaretě. A to, po čem voláte (snad jsem vás správně pochopil), by ani nemělo být tématem už tak ojedinělého článku, neboť to je tématem masmédií .

Kouřil bych jen střídmě a pouze ověřený tabák bez přidávaných jedů. A tak, abych tím neobtěžoval.
(sám normální cigarety již léta nekouřím, a když už si zakouřím, tak jen pro radost)

224582

25.07.2010 15:35

Ahmadinežád předpovídá pro lidstvo lepší časy

RE: Ve službách Židovstva?

hůl lámající 78.?.?.?

Když Žid a arab je etnicky vlastně totéž můžeš tu „otázku“ protřepat s nimi, určitě si padnete do noty. Nebo zkus Turky, to jsou jiní frajeři, jako chazarská odnož o tom taky musí něco vědět a určitě tě rádi vyslyší, máš pro ně prima argumenty...
>Ona hloubka světové židovské konspirace, je daleko hlubší než si zde přítomní pánové dokáží vůbec předsravit!!!
Jsou i u mě na hajzlu?? [překvapení]

224855

25.07.2010 18:07

Ahmadinežád předpovídá pro lidstvo lepší časy

RE: Politicka situace v USA je znacne slozita pro normalniho smrtelnika.

hůl lámající 85.?.?.?

To není pěkné… každý fanda hitlerova bolševického pokusu by měl být zklamán, když mu kopou do jeho jehudy. Mít z toho radost není vůbec lancmančavtsky soudružské. Vůdce a jeho stádo byli ve službách všemocných, židobolševických sionistů a ty úšklebky jsou nesoudružské, takhle ne, mein komrad!

224863

25.07.2010 18:18

Ahmadinežád předpovídá pro lidstvo lepší časy

RE: Ve službách Židovstva?

hůl lámající 66.?.?.?

Hrůza! Je to tedy opravdu strašnější než nejstrašnější představy!
Tak to tam musleli vlézt jedině z hajzlpapíru...[překvapení]
Tak to mi tudy můžou až do mozku jako biiskuppovi?!?

224865

29.07.2010 09:34

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

RE: Nemel by byt uhel naseho pohledu opacny?

hůl lámající 173.?.?.?

Ještě to tu občas někomu zapaluje… [smích]
(to však neznamená, že by nebylo dobré jim ty náhledy občas taky pořádně "zbystřit" )

225097

04.08.2010 20:56

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

hůl lámající 94.?.?.?

Ale, no ták… o ježíška přeci jde také (živého či mrtvého), věří se (teda mimo jiné), že byl židem, co přišel zachránit židy… tedy bylo něco špatně se starými židy, jenže i s novými, protože nové židy ti staří vyháněli jako kacíře. Jestli se někde doopravdy procházel, je vedlejší, protože jde o víru. Tak jako tak se jedná o římské rebely v obou případech, kdy ti starověrní židé se již chovali k říši velmi poslušně. Pokud byl Řím těmito odpadlíky infiltrován, tak již v době prvního papeže, který se prohlásil za křesťana, tedy novožida. Ale protože to římskokatolické náboženství nemá s učením té novožidovské sekty prakticky nic společného (kromě nějakého názvosloví), tak se zcela jistě o žádnou zázračnou infiltraci nejednalo (a ani nejedná), ale o vypočítavý tah, kdy součástí ideologie staré se stalo i pozměněné „novožidovství“ a k tomuto účelu byl vytvořen i biblický kompilát. Z římského císaře se tímto stal římský otec a jelo se dál, přičemž starožidé i novožidé se hodili do role satana (rozuměj opozice). Do této role byli stavěni všichni „racionalisté“ (včetně protestantů), tedy obvykle ti, co se snažili přemýšlet nad tím, co vtom „zákoně“ je vlastně napsáno. Pokud do toho zahrneme i gnostiky, případně pravoslaví, tak nám suma sumárum vychází „židospiknutí“ proti „lidstvu a církvi“ (rozuměj proti „všeobecné říši“).
Hlavně si neplést židy s Židy. Zatímco slovo „židé“ představuje určitý směr myšlení (obvykle se vztahující k Bibli), tak Židé jsou virtuální etnikum, do jehož „rodného“ jazyka byly postupně přeloženy obvykle řecké, latinské a arabské spisy. Sionisté jsou tedy ti, kteří kalkulují s touto virtuální entitou, zcela jistě se ale nejdedná o nějaké rodné bratry z „krve Abraháma“ (nebo cokoliv tom smyslu).
Pokud by přece jen někoho stále pletlo slovo „křesťanství“, tak to je správně. Tak to bylo totiž myšleno. Udělat ze všech „křesťany“, tedy uctívače říše. S „heretickým“ učením to má společnou právě tu hru na opozici, takže je stále od počátku tím, čím mělo být. [mrknutí jedním okem]

225635

04.08.2010 22:21

Tragická smrt nočního vrátného

RE: No chlapci...

hůl lámající 173.?.?.?

[velký smích] - změnit vafli na flákotu - tak to by si cikán nevymyslel (a to si dokážou vymejšlet věci...)

225641

05.08.2010 07:49

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Divne

hůl lámající 192.?.?.?

I kdyby to jen vzdáleně připomínalo, co jste tu plácnul, tak to je pořád jen politická maškaráda! Co by asi tak ten páprda v rudých polobotkách měl dělat? Mlátit žida krucifixem po hlavě? (no to by byl pěkný nevděk, když si za něj špiní ruce ve svaté zemi...) Nebo má objíždět štáby Aliance a šmírovat generály na záchodcích, jestli se nenechali tajně obřezat? Nebo jestli jeho osobní teroristická soldateska Xe neukrývá v kavalci jarmulky? [mrknutí jedním okem]

225667

05.08.2010 15:58

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Divne

hůl lámající 173.?.?.?

Tak se pokuste trochu více specifikovat své myšlenkové pochody – proti komu se vede křížovka a od kdy by měl papež poslouchat své ovečky (že pečlivě naslouchá, tomu bych rozuměl)… a v čem konkrétně tedy dělá tu „fatální chybu“, tedy co by měl dělat jinak a správně, aby se ta svatá výprava podařila (předpokládám, že máte na mysli zdar toho tažení).

225687

05.08.2010 22:52

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Divne

hůl lámající 192.?.?.?

[chechtot]
...vidím, že máte přehled - kamarád Žid, Rudé Právo a dokonce katoličtí kněží v Afghánistánu...
Myslíte, že rabíni křikli na papeže "mazejte do Afghánistánu" a on se lekl (asi "chazara Vondry s Tydlitátovou" [mrknutí jedním okem] ), spakovali si švestky a utíkali tam? To vás jen tak napadlo, nebo jste to někde viděl, slyšel, či četl... na tom Eretzu? Máte na to odkaz, ať si taky přečtu něco dobrodružného?

225697

06.08.2010 09:03

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Divne

hůl lámající 62.?.?.?

Říkáte: „Nejvic mrtvol zoldaku v Afghanistanu vypravuji na onen svet katolicti farari“
No, to bude asi proto, že tam válčí katolíci.
A tady říkáte: „Procpak tam neslouzi vasi ojarmulkovani kamosi“
Vy ze mě budete dělat „Žida“ tak dlouho, až snad nakonec uvěřím, že něco takového je [velký smích]. Ale musím vás ujistit, že Izraelců zdaleka není tolik, aby zvládli veškerá katolická tažení (asi jste měl spíš na mysli obyvatelstvo Izraele).
Ale pořád mi není jasné, proč by měl papež tikat podle rabínů. Protože USA podporují Izrael? To by spíš ukazovalo, že jsou US na straně katolického tažení, ne? Myslíte, že papež je zrazen, nemá se o koho opřít, proto poslouchá rabíny? Ale, ale. Na co by si pak vychovávali ve svých nejprestižnějších školách s lektory z katolických řádů své potentáty? Třeba zrovna ministra obrany, nebo velitele sil v Afghánistánu. Víte, že nakonec i papež je ve vojensky orientovaném katolickém řádu? To dělají proto, aby skákali podle rabínů? Ale to se celou tu dobu učili nějaký špatný taneček! Řekl jim to někdo? Vždyť jsou obětí spiknutí a ještě to neví! [chechtot]

225727

09.08.2010 15:17

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

hůl lámající 62.?.?.?

Pokud byl boží syn, musel by duch vstoupivší do Marie mít židovský rodokmen (možná, že i to je někde rozpracováno [mrknutí jedním okem] )...
ale ani to není celé, třeba jen postačí Marii označit za židovku... a pokud spadala pod správu province Judea, dá se jednoduše říci, že byla judejského původu - tedy židovka (nebo Židovka). [smích]

225904

09.08.2010 15:22

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Divne

hůl lámající 62.?.?.?

Myslíte, že katolické vyznání je totožné s tím co jste napsal?
(když píšete příspěvek, můžete si tam zadat nějaké jméno, pak bych měl dokonalejší iluzi, že diskutuji s něčím, co je nadáno rozumem [smích] )

225906

09.08.2010 15:41

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

hůl lámající 85.?.?.?

>a mít z nich plnohodnotné Izraelity spojené smlouvou-obřízkou s Jahvem
ták...a co teď...
[mrknutí jedním okem]

225908

09.08.2010 18:50

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

hůl lámající 81.?.?.?

A protože Allacci říká, že Svatá předkožka vystoupila na nebesa a krouží okolo Saturnu, dá se předpokládat, že Kristus Ježíš je považován za plnohodnotného Izraelitu i odbornými kruhy. Další Svatá předkožka je uložena přímo v Lateránské bazilice, kam tato relikvie po mnoha peripetiích doputovala také. Jenže po světě putuje ještě několik dalších pravých Ježíšových prepucií, tedy je skutečně pravděpodobné, že Ježíšů bylo více (vyloučíme-li možnost, že církev svatá své věřící vodí za nos, nebo jich sám měl několik). Tedy váhy se nám značně překlopily na stranu tvrzení, že Ježíš/Ježíšové byl/byli plnohodnotní Izraelité. [mrknutí jedním okem]

225914

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 104 čtenářů částkou 16 005 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,02 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
16,91 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,05 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,14 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 714,14 Kč
1 unce stříbra
510,34 Kč
Bitcoin
424 563,87 Kč

Poslední aktualizace: 24.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 713 090