Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané HHBB

Nalezeno 1036 příspěveků, 119 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.09.2009 09:52

4. díl - Ukování „nového světového řádu“ pod jednou světovou vládou

RE: něco ke komunismu

HHBB 88.?.?.?

Dnes na to odpovím jen krátce.
Mě připadá z článku celkem zřejmé, odkud globalizace a snaha o vytvoření jednoho světového impéria vychází (i když to nebylo přímo vysloveno).
S tím souvisí i to, co se týká bolševiků…Pravoslaví představovalo vždy velký římský problém v jeho cílech. Snaha o postupnou infiltraci a latinizaci tu byla daleko dříve, ale nesplňovala všechny představy. Nalezení vnitřního nepřítele je vždy účinná metoda. A tak se objevuje židobolševik. Následuje pak zrod inkvizičního systému na základě převráceného hegeliánství a postupná likvidace i židovských vykonavatelů (samozřejmě v celém bloku. Také si pamatuju na tiché mizení synagog a židovských hřbitovů z našich měst). Podobná likvidace pravoslaví probíhá i v Srbsku (za pomoci každého vnitřního rozvratu a „přirozených“ nepřátel). Dnes se zdá být ruská církev již plně pod římskou kontrolou.
Velkým problémem Říma je však získání Jeruzaléma a tamní arabská přítomnost. A tak nalezený „přirozený“ nepřítel vykonává co má. Čistí území. Až dočistí tak bude opět obětován, je totiž na trvalém seznamu nepohodlných také. Obětován bude velice snadno, již dnes je nejvýše na žebříčku všeobecné nenávisti.
Abych ještě podpořil, co jsem napsal, tak v rychlosti jeden příklad. Rockefeller, často zmiňovaný exemplář globalizátora, je kromě členství ve všem možném také odměněn členstvím ve velice uzavřené „Pilgrim Society“, která je vnitřním kruhem SMOM (maltézští rytíři - johanité), kteří jsou tradiční oprou Říma.
Avšak motivy, které vedou Řím do Jeruzaléma, jsou na jiné povídání.

200112

14.09.2009 19:57

Dalajlámovštění

RE: Vše je příliš relativní....

HHBB 85.?.?.?

>Jinak by židovská média nezajímal
Předpokládám, že se nejedná o média izraelská, ale veškerá západní (dle konstatování „z 90 procent je tato "západní civilizace" dnes otrokem zcela nezápadních lidí, neevropské mentality: Židů.“)
A postavy tohoto typu ( podrobněji zde) se dostali do „židovských“ médií jak…
Nedopatřením? [mrknutí jedním okem]

200317

14.09.2009 20:27

Dalajlámovštění

RE: Vše je příliš relativní....

HHBB 85.?.?.?

> To, že někteří tibetští mniši podporovali Hitlera, myslím, že tohle Židé "dalajlámovi" a "Tibetu" nikdy nezapomenou.
Ani bych se nedivil, na to se asi blbě zapomíná (viděno z pohledu žida v transportu)
>Taková gesta onen mstivý národ myslím nedělá. Dalajláma je pro ně jen momentálně užitečný.
Ale komu je užitečný, židovi v kibucu, tomu z amerického předměstí, nebo tomu tahači nitek z Wall Streetu... Takže, kdo se bude mstít a hlavně komu? Nebo všichni všem?
(A to nějak ti mstící se Židé zneužijí toho Dalajlámu?)

200320

15.09.2009 08:50

Děkuji České televizi

RE: Překvapení

HHBB 88.?.?.?

To je dobrý postřeh Jarmilo, neboť tato hra byla již (asi někdy v 70. létech) nastavena na "4 nebo 6".
Proto je evidentní, že jde úplně o něco jiného (protože i kdyby se jednalo byť o jediného žida/nežida, na podstatě absurdity takové diskuze to nic nemění).
Pět až šest je vlastně podle této logiky stále šest, neboť nebylo zmíněno to zapovězené "čtyři".

200355

15.09.2009 11:06

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

Carlos Irwin Estévez (Charlie Sheen) je synem Ramon Gerarda Antonia Estéveze (jinak Martina Sheena), který adoptoval jméno arcibiskupa Fultona J. Sheena. Charlie Sheen spolupracuje s Alexem Jonesem a oba jsou součástí širšího a staršího projektu.
Právě jezuitský koadjutor Jones dělá z Sheena tvář hledačů pravdy o 9/11. O co však jde. Je to hra na pravdu, kdy ke lži je postavena alternativní lež lidmi obvykle akceptovaná jako pravda (předpoklad je, že lidé jsou naučeni, že proti lži je pravda).
Abych přiblížil.
Jak si vysvětlit třeba spojení Pat Buchanan a Alex Jones v „alternativních“ pořadech?
Totiž Pat Buchanan a Tom Braden založili „Congress for Cultural Freedom (CCF)“, přes který však byly masivně financovány mediální projekty CIA v rámci operace „Mockingbird“.
A kdo je Pat Buchanan ? Kromě toho, že byl spolupracovníkem protřelého CIA Toma Bradena je i tento jesuity vyškolený žurnalista od roku 1987 maltézským rytířem. Je také účastníkem „The McLaughlin Group“. (O jezuitovi McLauglinovi jsem se zmiňoval už jinde).

Nevysvětluje se tím, tak trochu, nejlépe placená role v televizi pro Sheena po jeho angažování v hnutí hledačů pravdy?

200377

15.09.2009 15:59

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

Antiseptiku, poukazuji jen na velice pokročilou sepsi lidského společenství. Pokud se vystavíme vlivu médií, vystavujeme se vymývání mozků. Pokud se vystavíme alternativním médiím, hrozí nám zasvinění mozků…
To, co jsem napsal, jsou méně známé (ne však tajné) věci v souvislostech, které nikdo servírovat nebude. Vycházím z určité dějinné rekonstrukce, která mi dává nějaký smysl.
Jestli je pravdivá?
Tak to je pouze otázka přesvědčení, já to nechávám otevřené a za nějakou svátost to nevydávám. Ať si s tím každý dělá, co chce. [smích]

PS.: můžu to podpořit celou haldou dalších souvislostí, které opět někdo bude těžko nabízet...

200402

15.09.2009 22:38

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

>Jeho příspěvky sleduji a přemýšlím co nám chce vlastně sdělit
To je potěšující Mirko D., že mě máš pod drobnohledem. Každou spornou záležitost, nebo nejasnost, rád prodiskutuji. Jako sioagent i s pomocníky přitakávači (sioagenti v zácviku) o tom přeci něco musím vědět. [cool]
>Jo jo, za vše může katolická církev, i sionisty a mistry a tovaryše všeho druhu má pod palcem
To je tvůj názor, nebo jsi to vyvodil, nebo...snad jsem to někde nenapsal?!
>II. vatikánský koncil byla jen taková bouda pro Alíka
To jsem netušil, opravdu? Jenom pro Alíka?

Pokud je na mém příspěvku v tomto vlákně něco zavádějícího, nebo snad něco sionistického, či dokonce ďábelského, rád to tu na místě prodiskutuji. (Zdálo se mi to celkem jasné a připadá mi, že aristokrat v reakci níže mému celkem věcnému sdělení porozuměl).
>snaží se směrovat myšlenky možných čtenářů jím určeným směrem
Tak na to pozor, mohl bych ti nabourat přesvědčení…a sofistikovaně [mrknutí jedním okem]

Takže jak to je, Charlie prostě před kamerou prozřel a byl za to odměněn...

200428

16.09.2009 07:00

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

Když se někdo tváří jako „hledač pravdy“, tak jím musí opravdu být?
Stejná média, co vyfabulovala příběh č.1, budou zničehonic oslavovat hrdinu „pravdivého“ příběhu č.2?
>Takže pokud je Charlie členem nějaké matoucí mainsreamové instituce tak pro ně prd udělal.
Poskytl jim svou okoukanou tvář, což je někdy více, než nějaká tvrzení (převzatá z úst skutečných oponentů)
>Tak paranoidní zase nejsem abych viděl na všem něco špatně.
Tak ještě znovu, řešit špatně/dobře můžeme, až když víme, o co jde a sem patří i to, jak se Charlie ke své nové roli dostal
>Vono totiž pak už nezbude nic co by mohlo být dobře.
Pokud budeme to „dobro“ očekávat třeba ze CNN, tak se asi načekáme…
To se opravdu nezdá být podivné, že někdo je takový „borec“, že postaví důkazy na dokladech vytažených z „pekla kde se tavila ocel“, aby pak přišel usměvavý herec, který to vítězoslavně celonárodně „odhalí“? [překvapení]
To má být jako už to „dobře“?

200451

16.09.2009 15:42

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

[smích]
Hele, zcela upřímně. V klidu usedni a začni si představovat, jak lidem třeba kolem roku 88 vysvětluješ, že Svobodná Evropa, Hlas Ameriky, chartisti a disidenti, že to všechno je pořád tatáž maškaráda ve hře o ovce…
Absurdní, že… Když už vůbec budou vědět o čem mluvíš, tak tě budou mít za politruka, nebo rovnou za agenta.
No a teď si přiznejme, že jsme se zas tak moc nezměnili... [mrknutí jedním okem]

Tak ať žije Charlie Sheen, náš nový disident a pravdohledač! [cool]

200504

16.09.2009 18:15

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

>na druhou stranu nesouhlasím ani s HHBB
Tak to s ním nesouhlasím také [mrknutí jedním okem] . Celou jezuitskou kauzu vytahuji proto, že stále ještě viditelně stojí v pozadí patrně nejvýznamnější mocenské struktury dneška a jsou nejspíš motorem onoho NWO. Pokud by ale neměli oponenty, tak tu již máme jeden teokratický inkviziční superstát (ono NWO), ač se někdy zdá, že už do něj není daleko. Jinde jsem popsal, jak je dnes ta říše postavena a jaký prodělala vývoj.
Co je také zřejmé, že z jejich elitních škol vychází mnoho klíčových postav, a zvláště vazba na tajné služby je více než jasná. Dalším řádem propojeným právě s jezuity jsou maltézští rytíři (johanité, špitálníci), kteří sídlí v Římě hned vedle nich. Již jednou jsem zmiňoval, že prakticky každý pohlavár něčeho globálního je členem tohoto řádu. Tyto dva řády jsou hlavní oporou papeže. A kdo je papež? Ten je pokračovatel moci římských imperátorů, po kterých také zdědil svůj titul velekněze. A jsme doma.
Jenže my si nemůžeme vůbec být jisti ničím, co je vydáváno za historii, neboť drtivá většina toho co známe, je psáno právě v zájmu toho, co ztělesňují. Včetně bible. A včetně koránu. A včetně historie jak jezuitů, tak i dalších řádů. Bůh ví, jak daleko sahá kontinuita tohoto impéria.
Okultní pozadí této aktivity je také jasně patrné. Náboženství, ideologie, politika, to vše již vytváří několikavrstvou clonu, kdy populace je udržována v samoúčelných činnostech a bloudění.
Do toho spadá i obviňování všech ze všeho. Židé jsou pak oblíbeným (a pro tyto účely zvlášť pečlivě pěstovaným) terčem už po velice dlouhou dobu. Židama už můžeme v pohodě strašit i novorozence.
No a jak to souvisí s 9/11. Pokud pomineme síť dezinformačních webů stylu Alexe Jonese, kteří stále opakují dokola totéž, že za všechno může truhlík Busch, který je ve spojení se zakuklenými Židy ve FEDu, a také rád pokřikuje na bilderbergy, tak máme věřit tomu, že za to můžou fousatí mohamedáni. Jenže to vše jsou hozené dýmovnice, protože je tu ten srdečný vztah Jonese a Sheena. A kam vede ta vazba jsem už popsal hned nahoře. Žádné historky, jen to co se najde v encyklopediích.
A proč to všechno? To jsi vlastně zmínil už před tím. Prostě někdo další se chce stěhovat do Jeruzléma, a to se vší parádou...

200515

16.09.2009 21:47

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

To ale vůbec není otázkou. Stačí si o tom cokoliv zjistit. To, že některá z lóží fouká do polívky jezuitům, je asi tak pravděpodobné, jako že závodní organizace ROH dirigovala politbyro. Navíc tyto řády jsou charakteristické vnitřími kruhy, odkud už obvykle není cesty zpět (proč asi).
A je-li suverénní Suverénní vojenský hospitální řád sv. Jana v Jeruzalémě, na Rhodu a na Maltě… No jak se to vezme. Třeba jeden vnitřní kruh tvoří Podvazkový řád, což je hrstka lidí obvykle sedící na některém z trůnů bývalých či současných monarchií. Kdo nepatří do rodinky, no tak se tam nikdy nepodívá (zednář/nezednář). Obdobou je Řád zlatého rouna, kde je současnými velmistry Karel Habsbursko-Lotrinský a Juan Carlos I. Prostě suverenitu těchto spolků nelze měřit běžným měřítkem.
Papež je logicky styčným bodem těchto řádů. Myslím, že problémy ostatních pravověrných katolíků nejsou tak docela jejich problémy. [smích]
(No a zednáři jsou dnes vlastně taková náborová líheň pro budoucí politické nádeníky.)

Ale Mirko D., to jsi zase to moje povídání tady až tak dobře nestudoval…
Koukni třeba na diskuzi sem, nebo sem, nebo jen koukni do některé publikace, která se tím zabývá… [mrknutí jedním okem]

200530

16.09.2009 22:37

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

Jasně, zajdeme třeba někam na pivo. [mrknutí jedním okem]

200533

17.09.2009 06:54

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

Předně, katolickou církev lze chápat mnoha směry a nemusíme vždy všichni hovořit o tom samém.
Pokud si někdo nárokuje moc nad ostatními, tak musí počítat s tím, že se budou objevovat i jiní co chtějí to samé.
Ty uvedené výroky mohou být i „fakta“, otázka však je, proč byly vyřčeny a za jakým účelem a pro jakou hru.
A to je pak nerozmotatelné. [mrknutí jedním okem]

Takže faktem již dlouho zůstává toto:
Vložený obrázek

200556

17.09.2009 09:34

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

Udělal to ten a ten. Tak to se patrně nikdy nedovíme. Z jednoduchého důvodu. Prostě tzv. demokracie je fašizmus jak vyšitý. To je kolektivní forma vlády, čímž je prosáknutý celý systém. Takže kde jaké spolky a skupiny jsou tu od ubíjení populace jednotlivců. Kdo je však za něco skutečně zodpovědný, je v takovém systému naprosto nemožné se dopátrat a dočkáme se pouze mlžení. Ale to je jen forma výkonu moci.
Proto skutečně vládne ten, kdo ovládá vědomí. A proto je tu také školství, zvláště to „elitní“. A že tam učí „venkovský učitel“ nebude zrovna přesný popis. A tady se pak líhne ta „elita“ té dnešní lidské pospolitosti.
Neříkám nic o tom, co je dobře, nebo špatně, jen chci naznačit, jak funguje systém. A vůbec mi nejde o démonizaci třeba jezuitů. Pokud se však chceme zamyslet nad stavem třeba v USA a jeho „elitami“, tak musíme vzít v úvahu především toto .
Takže nejen modlit, ale také i to další... [mrknutí jedním okem]

200573

17.09.2009 12:44

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

To byl jen takový vtípek směrem k podezřívavcům…
Jsem rád, že se někdo zajímá se mnou, i případně oponuje, bez toho by to bylo nezáživné.

Jinak souhlasím s Antiseptikem v tom, že Charlie nedělá nic, než že žádá vyjasnění přinejmenším nejasného. Potud dobré, legitimní, ale my už víme svoje… [mrknutí jedním okem]
A tak mě hned poprvé, co s tím vylezl, napadlo, že to je již divadlo v rámci širokého mlžení. (Určitě nejen mě). No a čistě ze zvědavosti co za tím vězí, jsem se v tom trochu pošťoural (samozřejmě šťourají i jiní) no a ejhle, Alex Jones. No a tenhle týpek je mi divnej už dost dlouho. Jeho reportáže a „vyšetřovací“ metody jsou stejně podivné, jako jeho „informátoři“. No a pak jsem si poslechl pár jeho relací s Buchananem, a tam se to Jonesovo „výtržnictví“ směrem k mocným změnilo na to „yes sir“.
No a odtud vane ten větřík „alternativních“ médií. To není jen agent Jones. To je celá síť vydatně sponzorovaná z daní lidí v rámci dezinformačních operací schovaných do „bohulibých“ projektů na své vlastní „alternativní“ oblbování. I ti samotní žurnalisté patrně netuší, kdo všechno na ně věší „zaručené“ informace. A přiznejme si, že takový dezinformační agent bude spíše „ukřivděný strejda“, než James Bond.
V tom samotném hnutí se již objevila téměř desítka „bývalých“ agentů tajné služby, co také „hledají pravdu“. Samozřejmě i samotnému hnutí se nevyhnula záhadná úmrtí.
No tak i toto je pozadí toho, čemu propůjčil tvář Charlie.

200589

17.09.2009 18:23

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

>Pakliže zachytím představitele církve s mobilním telefonem u ucha určitě to dokládá „fakt“ , jeho konspirace, kdy domlouvá další podrobnosti NWO.
Tak to s tebou můžu souhlasit, nedokládá. Jenže to, co je vytesáno do kamene, a to, co je součástí rituálu, není přesně ten samý případ…
> K.C. se svoji více než miliardou členů je největší překážkou k vytvoření NWO
>Tato likvidace křesťanství takto „sametově“ probíhá však pouze v tk.zv. civilizované části světa. V té druhé části je každým rokem dokumentováno na STATISÍCE případů vražd křesťanů pouze a jen pro jejich přesvědčení!!!
Ale to jsi určitě ještě nezapočítal celé ekumenické hnutí. Pokud bych to měl brát doslova, tak ta likvidace se podobá spíše bujení.
Jenže to má být dobře, nebo špatně? Totiž přesně tady se to vůbec neodehrává a nějaké počty v tom vůbec nehrají roli už jen proto, že křesťanství jako takové a KC se vůbec nemusí shodovat, či dokonce to může být zcela rozdílná záležitost, tedy i veškerá nařčení z antikřesťanské propagandy jsou uvařená z vody a samy o sobě jsou propagandou.

Já trochu rozvinu to, co před chvílí přede mnou naznačil aristokrat. (Ale neber to zle, nestojím nějak proti křesťanům [smích] )
Co se týká toho výčtu faktů.
Tak od počátku 19.st. jsou zednáři prakticky kompletně infiltrováni právě jezuitským řádem. Tedy výroky můžeme také považovat za provokace a vyvolávání paniky. Příklad: Pokud by ODS začala prohlašovat že chce vymýtit ČSSD, tak to lze považovat jen za debilitu. Daleko pravděpodobnější je situace, kdy to bude vykřikovat převlečený soc.dem. v jejich řadách a takto začal celou opozici rozkládat. Svět je už prostě sem tam takový. [mrknutí jedním okem]
Já samozřejmě chápu rozhořčení pravověrných katolíků, neboť takto mají pocit, že svět se proti nim spiknul. Pravděpodobnější však je, že rozklad křesťanství jde právě z jejich řad, protože KC je prakticky nereformovatelné těleso a mnohý křesťan si klade otázku, na co takový aparát potřebuje.

Jinak od počátku 20.st. je školství v USA prakticky pod kontrolou jezuitského řádu. Tedy dnešní „US elity“ jsou plně v jejich službách. Jak se ti líbí výsledky jejich snažení… Myslím, že asi moc ne. Jenže než začnu všechno svalovat na lucipera, tak bych si měl nejdřív zamést před vlastním prahem. (No, aspoň trochu [mrknutí jedním okem] )

200600

17.09.2009 21:54

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

No tak, na co ten ukřivděný tón. Jsi fajn a máš v mnohém pravdu a sem tam se i shodujeme. [smích]
Dnes se to již opravdu prolíná a určitě jsi si i všiml, že právě ty papežské řády stojí na vrcholu toho zednářského žebříku. A skutečně jezuiti se snaží o „propojení“ od dob bavorských iluminátů, které zřídili jako pobočku jejich alumbrados. Jejich úsilí a píle skutečně vzbuzují úžas, ať si o tom myslíme cokoliv.
Jinak současný papež má velice blízko právě k maltézským rytířům a vypadá to, že vzešel právě z jejich řad, kde je od r.1999.
A na usmířenou ti dám i odkaz , že se tedy nejedná o žádné dezinfo. (I když, kdo ví… [mrknutí jedním okem] )

PS.: A jako bonus, ještě něco blížeji k tématu... Slyšel jsi o jednotkách Blackwater? No tak si představ, že ty operují právě ze své domovské základny na Maltě. (Soukromá armáda... na Maltě... papež je rytíř z Malty... Irák... dvojčata... huh... [překvapení] )

200612

18.09.2009 08:30

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

Přeci se nezapojuješ do diskuze, aby jsi ji stále ukončoval. Moje povídky jsou sci-fi, tvoje zase pravda…Vlastně se krásně doplňujeme. [smích]
Nemá cenu, abych se dál utajoval, vlastně jsem na sebe všechno už prásknul v těch protokolech. Tak já se vzdávám, skutečně, jsem to oko v tom trianglu. [mrknutí jedním okem]

200642

18.09.2009 11:32

Vzali nám radar

RE: Pane Stworo, děkuji

HHBB 88.?.?.?

[chechtot]
Ale ono to je opravdu tak, ač tomu smrtelník s nepoškozenou mozkovou tkání přirozeně odmítá uvěřit.
Skutečně se odevzdáváme do moci retardovaných klaunů. Toto těžce uvěřitelné absurdní divadlo přitahuje zvláštní figury, které jsou pak cezeny sítem všelijakých lokálních bratrstev kočičí pracky, takže na výsluní se dostávají ti praví exoti k té správné kulturní potěše zbytku populace, která pak v němém úžasu zírá na tu svojí elitní jednotku pomatených bavičů…
Na této komedii je podivuhodné i to, že do poslední chvíle si nejsme jisti, jestli není horor.

200658

18.09.2009 22:41

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

Ctěl jsem to tedy už nechat na Římu, ale prostě mi to nedá, zdá se mi, že tomu chybí pár poznámek. [mrknutí jedním okem]

>Církev nemůže omezovat svou pozornost jen na křesťany a ty z nekřesťanů, kteří si přejí křest.
Musí se zaměřit zvláště na ty, co si ho nepřejí.

>Má se rovněž přibližovat i každé jiné lidské bytosti, i když ta třeba dá najevo, že se nechce stát křesťanem.
To že nechceš, ji prostě nezajímá.

>Církev si netroufá odvrhnout, odepsat nebo ignorovat jakoukoli lidskou bytost.
Prostě všichni, nebo nikdo.

>Dalekosáhlé přikázání, všechny srdečně oslovit, je Církvi dáno Kristem, Spasitelem světa - J 3,42
Když všechny, tak celý svět, a to je prostě dáno.

>Kdo uvěří a pokřtěn bude, spasen bude; kdo však neuvěří, bude zavržen " - Mk 16,15
Kdo se nepoddá, zatratíme ho zaživa i po smrti.

Neměl by jsi něco více k tématu? (takový věci by mohly nakonec i někoho vyděsit)

200720

19.09.2009 10:10

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Asi má pan HHBB raději Phelpse než Jonese ...

HHBB 85.?.?.?

Pokud by byl „konspirační hardcore“ mlžení ve stylu Phelpse, tak se přirozeně budu snažit rozpouštět tuto mlhu již ve vlastním zájmu, ale jedná se o styl jiný...
Ale když diskutující postaví veškeré argumenty na zřejmě a možná, nelze to chápat zase jinak, než mlžení. (Zřejmě již z nejistoty říci cokoliv konkrétního k věci.)
No a pak se nám fórum začne rozpadat na diskutující, co se snaží zamyslet nad souvislostmi a na ty, co nejen žádnou souvislosti nepřináší, ale naopak veškeré rozmlžují svými pocity ve stylu zřejmě, protože možná.
Takže abych na fóru nemlžil, dávám odkazy pokud možno na zdroje encyklopedického charakteru s tím, že poukazuji právě na zamlžované souvislosti. No např. pokud chci vědět co je papež zač, nebudu nikoho okazovat na Phelpse, ale přímo na katolické stránky, které bohužel sami katolíci podrobně nečtou.
Podobně ten odkaz ohledně školství. Když poukazuji na stav „elit“ v USA, dám odkaz třeba rovnou sem a ne kamsi, abych dále nemlžil, ale rozmlžoval. Pokud budu mít chuť vznášet další souvislosti třeba s jednotkami Blackwater, tak dám odkaz přímo na encyklopedie. Tam se každý v klidu dočte, že velení jsou maltézští rytíři a pokud nebude líný, tak si najde i jejich rodokmeny s vazbou až na pohlaváry třetí říše. A vůbec nemusí někam do „hlubin webu“. To, že v EU v tichosti prošel dokument o jejich umístění na Maltu je přirozené, neboť média se zabývají trenýrkami poslanců.

Abych to shrnul, již na začátku vlákna je jasná souvislost a vazba „hledače“ Sheena na Jonese a Jonesova vazba přímo na velryby US propagandistického mainstreamu a jejich vazba nejen na tajné služby, ale i jezovity. Žádné možná, protože... Co chcete více… Odkazy zase někam do „hlubin sítě“ páně diskutéra?
V případě Phelpse mám za to, že se jedná o dosti bojovného protestanta vycházejícího z biblických pravd. Tedy pokud to o něm můžeme s jistotou prohlásit, víme co je zač a známe potom přirozeně i jeho pochopitelné motivy, které se ani nesnaží nijak zamlžit či utajovat.
Jenže v případě tvrzení 83.?.?.? o lepších časech jezovitů si lze myslet to samé, jako o tvrzení KC, že je chudá. [mrknutí jedním okem]

200742

19.09.2009 14:14

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

Přirozeně tomu obrazu vzdělání odpovídá i obraz těch, kteří pak „elitně řídí“ oddané „neelity“. Ovšem asi by bylo bláhové si myslet, že členové řádu ve vyšším stupni zasvěcení se vzdělávají stejně…
Za povšimnutí určitě stojí tyto dvě instituce.
(Stupně zasvěcení asi mají svůj podstatný význam pro to, co v nejvyšších stupních považují právě za své poslání, což nemusí být zcela ve shodě s tím, co si myslí ti níže.)

200764

19.09.2009 15:51

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

HHBB 85.?.?.?

>Letova kontrola: "Let XXX, jste z predepsaneho kursu, potvrdte prijem."
>Pilot: Allah akbar! (nebo mlci)
A tady pokračuje topsíkryt „originál“, dovedně zakrytý vyšetřovací komisí:
Letová kontrola: „gádémit“ (vytáčí telefon), „wtfak“ (vytáčí po druhé), „šit“ (asi po 20 min.) „Máme faknpráblem, kde je křoví?“
Záhadný hlas: „Ve škole, wcgou?“
Letová kontrola: „Ládin, Jóžin a Olin něco křičí a letí směrem na fakn pentagán...“
Záhadný hlas (asi Donald nebo velký Dik): „Fakit, to bude bulšit, máš nějaký dýtejls?“
Letová kontrola: „Máme mesič od nějakýho traveler, že jim sami kopou és...“
Záhadný hlas: „Oukéj, volám křoví, jestli vzbudíme naše gúdbójs“
Letová kontrola: „Yes, Sir, počkáme“
Záhadný hlas (cca po 120 min.): „Křoví viděl všechno ve školní tývý, bójs nech spát“
Letová kontrola: „Oukéj, Sér, kápytét, bááj“

200766

19.09.2009 15:54

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

[mrknutí jedním okem] No, trochu se mi ulevilo, tak snad to už bude v pořádku...

200769

19.09.2009 19:07

Vzali nám radar

RE: Pane Stworo, děkuji

HHBB 85.?.?.?

[překvapení] Už není?

200780

20.09.2009 08:34

Vzali nám radar

RE: Pane Stworo, děkuji

HHBB 85.?.?.?

Třeba tam, tam jsem zrovna nebyl. Jsou tam?

200801

20.09.2009 09:58

Kořeny totalitní ideologie

RE: Pan Liska - expert na pytloviny

HHBB 85.?.?.?

Wenzelův článek se mě osobně dotýká. Jsem na kuchařky alergický, ne na ty v zástěře, ale na ty co vytlačily mé oblíbené čtivo z domácí knihovny. Kuchařky (a jejich sešitové ručně psané podoby) nacházím již mezi klasiky, talíři, sklenicemi, košilemi i nářadím, a dokonce je to již tak daleko, že je nacházím i ve složce C[vyplazený jazyk]rogram Files. Také do místní prodejny s literaturou mohu jen bez své kuchařky, neboť regál s kuchařkami již takřka nelze pro jeho rozměr obejít.
Nevím jak to řešit…
Sám si vystačím s chlebem a máslem, mlíko můžu i zkyslé. Přesto jsem donucen plíživým a postupným terorem vláčet přepravky poživatin do pro tyto účely naddimenzovaného automobilu. I tak jsem klasifikován jako nevděčný ignorant, nejevící dostatečné uznání k nekonečnému utrpení kuchařky (té v zástěře). Moje veškeré úsilí tento trend zvrátit se setkává s naprosto nepochopitelně dynamizovaným kontraefektem. Jsem neustále bombardován otázkou, co chci k jídlu. A skutečně často nevím, co mám odpovědět, což mě zařazuje na úroveň vegetativního idiota…
Opravdu je tento problém stále palčivější, a i v mém případě emotivně daleko překrývá otázku nastávajících voleb.

200803

21.09.2009 09:36

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

Kompletně není to pravé slovo. Jde o určitá klíčová místa, která jsou pro chod a vůbec poslání, nebo smysl takových celků rozhodující.
Začalo to destabilizací evropských monarchií z Francie (revoluce, Napoleon, obd. v Americe) a postupnou výměnou neloajálních za loajální, kdo se nepoddal, záhadně zemřel, nebo byl zastřelen fanatickým vrahem odněkud, či něco špatného snědl. Tento šířící se teror, často zvaný revoluce, byl ideologicky zpracován do tezí o sociální spravedlnosti a střídání společenského uspořádání, vzniku tříd atd.
A právě tento řád měl velice blízko k pohlavárům na mnoha místech v Evropě. Když se jich někdy okolo poloviny 18.st. zkoušeli zbavit, prostě změnili taktiku. Ještě jinde jsem zmiňoval, kdo skutečně stojí za vznikem bavorských iluminátů, kteří vlastně stáli v pozadí fanatiků v různých pozicích zednářstva.
Vlastně kompletní infiltrace – míněno doslova, by byla i tak k ničemu. Lepší je dočasně nastolit vládu „demokracií“, které se ve skutečnosti stávají fašistickým diktátem skupin, což postupně populaci znechutí jakkoliv se dále zabývat myšlenkou nějakého podílu na moci, byť dočasně nabyté. Protokoly jsou v tomto směru celkem trefná analýza, ať si už o autorství myslíme cokoliv, ale předpokládám, že se zde autor nehodlal udat.
Dnes zcela evidentně tzv. válka proti teroru nepřináší nic jiného, než plíživou instalaci inkvizičního systému.
(Ještě bych dodal, že i za tímto řádem by se dala očekávat dobře skrytá síla, která bude ztělesňovat určité nadčasové poslání, ztělesněné v pokrevní linii.)

200857

21.09.2009 13:11

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

Generální zástupce jednotek Špitálníků Černá-voda je Joseph Schmitz (přirozeně maltézský rytíř).
Vložený obrázek
Ten byl také donedávna generálním inspektorem Pentagonu. Co je však ještě zajímavé, je také členem Opus Dei.
[mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

200871

21.09.2009 18:30

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

Třeba tady je jeden odkaz , nechce se mi to překládat, je to jakési rozčarování nad konspiracemi v maltských novinách, protože se přitom vůbec nedaří vysvětlit zmiňované souvislosti, když to celé je vlastně humanitární záležitost…(no, to už od někud známe, i zde máme humaniťáky z Římského klubu [mrknutí jedním okem] ). Je tam celkem jasně zmiňováno přesně to, co jsem zmiňoval i já, ale do románů to má docela daleko.

200894

21.09.2009 18:37

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

Bum.
>Ale ať je netahají k nám, do naší země a zemí našich bratří - v té chvíli už mi to jedno není.
Vše co stojí vně je totiž ohrožením všeho uvnitř. Proto to bylo, je a bude zataženo.
A pak přichází výcvik: ponížení, poslušnost, pocit viny, strach, odcizení světu…
A vtloukat a vtloukat. Jedno ve jménu čeho, hodí se cokoliv. Rozdávat pilulky „pravdy“. Krmit, aby zobali…
Vlastní poznání, sebepoznání, sebeprobuzení, to je přesně tam, kam rozdávači pravd nechtějí pustit ty co jim to tak papají.
Ani slovanská tradice se nevyhnula postupnému „přijímání“ čehokoliv. Dnes je situace až ve stavu sebezatracování a naopak přijímání vnucených „pravd“ již jako vlastních tradic.
Cituji:
“Nábožensko - národní zvyky. V českém národě se zachovalo dodnes mnoho nábožensko - národních zvyků. Svůj vznik mají většinou v době baroka. Tehdy kněží, národní buditelé v lásce k národu a k církvi vytvářeli ve svých farnostech různé zvyky a v nich vždy spojovali prvek národní s náboženským. Zvláště v tom vynikali jezuité. ... Přicházejí předně s působivou liturgií, lidovými pobožnostmi a s mariánskou úctou. Za vesnicemi a městy budují poutní kostely, kapličky, křížové cesty a boží muka. Tato doba národního obrození dala našemu národu i překrásné národní kroje, písně a tance, jimiž se jistě i dnes chlubíme ve světě. ... Při těchto nábožensko - národních zvycích a poutích se člověk důvěrněji setkával s Bohem, Pannou Marií a s církví. Bylo by proto velmi nezodpovědné tyto staleté zvyklosti ve farnostech rušit či je odbývat slovy: »Vždyť je to jenom folklór, formalita, není tam nic duchovního.« ” (Katolický týdeník č.15, 12.4.1998)

Jo...jo...

200896

21.09.2009 21:20

Kořeny totalitní ideologie

RE: Pan Liska - expert na pytloviny

HHBB 85.?.?.?

[mrknutí jedním okem]
(problém je ve mě, kuchařka je totálně bez chyby)

200901

25.09.2009 10:07

Česká republika chce dělat drahoty s podepsáním Lisabonské smlouvy

RE: CO ZAČAL HITLER, DOKONČUJE MERKELOVÁ!

HHBB 88.?.?.?

Tady je snímek z mezipaměti. [mrknutí jedním okem]

201062

28.09.2009 09:41

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nesoudím slova

HHBB 85.?.?.?

>jak počet lidí, kteří začínají chápat hru, která se s nimi historicky (pro něčí zájmy a peníze do těch správných kapes) hraje, obrovsky narůstá.
[oči v sloup] A z čeho tak usuzuješ?
Naprostý informační chaos je záměr, pak se lidé rádi chytnou něčí neomylnosti, na které stojí právě teokratický systém virtuálního impéria. Islámská republika je v tomto směru další hráč proti člověku k nastolování inkvizičního systému. Tato maškaráda v OSN jsou jen další promyšlené kroky logicky navazující na "válku proti teroru".
Pochopíme, až budeme oběma nohama v bažině...

201236

28.09.2009 13:08

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nesoudím slova

HHBB 85.?.?.?

>tak už fakt nehraju
jedinej rozumnej nápad [cool]
...

>aspoň neumřem blbí
o to asi jde, tak ať to klapne [smích]

PS.: Ten odkaz je trefa [mrknutí jedním okem]

201256

28.09.2009 18:50

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

HHBB 85.?.?.?

A byl Abram vůbec semita? Babylon byl původně hamitský, a i tak byl vybudován na předchozí zcela jiné civilizaci. (Už jen ta změna jména na Abra – Ham).
A jakého že původu jsou Aškenázi? A jakého Chazaři? Zdá se, že ti tam něco nesedí, pokud si teda sem tam pomůžeme biblí... [mrknutí jedním okem]

201278

28.09.2009 19:29

Mizí i místa na zkrácený úvazek

RE: Jedna dobra rada

HHBB 85.?.?.?

Právě že vize a kroky mocných jsou konkrétní a jisté a jejich cíle mají zcela jasné obrysy. To co dělá ty další nemocné, je jejich nejistota, tápání, nebo odevzdanost. To je činí využitelné a zneužitelné. No, když nemocní upadnou do depresí a postřílí se, tak vlastně svojí situaci také určitým způsobem řeší.
(Mocní ale nemusí být zrovna ti tzv. elitní, zrovna ti jsou spíš „užiteční“)

201280

28.09.2009 22:10

Mizí i místa na zkrácený úvazek

RE: Jedna dobra rada

HHBB 85.?.?.?

>Nejsme my svým způsobem také tvůrci a ti "mocní" ?
Jako naříkající a zlomené trosky, maximálně schopné v sobě živit stres a nenávist, nebudeme zapadat do popisu mocného. V momentě, kdy budu ochoten za svůj osud přebírat vlastní zodpovědnost, se ale situace zásadně mění.
>Jak se vám líbí moto do náasledující evoluce. Co není pro lidi je proti nim.
Vše je tu pro lidi, stejně jako to může být proti, to mohu měnit každým okamžikem, pokud chci vůbec měnit. Nakonec to je věc bytí jako takového, budu-li něco posuzovat jako proti, skutečně se to ocitne proti.
> Záleží na tom ale co chceme.
Stále něco chceme po druhých, nedělejte, udělejte, politujte, kontrolujte, potrestejte atd. Tzn. vzdávání se vlastní odpovědnosti za svět, což vede k jedinému, k podřízení se těm, co to nedělají. Mocný se stává ten, kdo v prvé řadě ovládá sám sebe.
>Tj pracujme sami nasobě aby jsme dosáhli stavu osvícení. Voala hotovo. Jednoduché.
To zní dobře.
V reakci 201258 výše je to popisováno.
>Přesto těžké, pohlédnout sám sobě do tváře neunese (zatím) 99 procent lidí. Snažím se o to rok a jediné zjištění bylo, že jsem doteď jen zneuctil sám sebe,svoje tělo a svoji mysl.
Nejtěžší bude asi to uvědomění si, že vše jsem já, a tedy vše se děje přes moje vnímání. Od tohoto momentu pak můžu začít s ovlivňováním a směrováním takřka každého momentu života. Chtění je ale ošemetná síla zvláště v kombinaci s nadějí. Dám naprosto jednoduchý příklad. Strašně chci zatlouct hřebík s nadějí, že se to povede. Ale čím déle to trvá, tím spíše ten stav zakonzervuji. Výsledkem bude obrovská naděje na zatlučení hřebíku… [mrknutí jedním okem]

201290

29.09.2009 06:39

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

HHBB 85.?.?.?

>Aškenáz je jeden z troch synov Gomera,Jafetovho syna.
Tak to podle bible sedí, sedí i to, že Aškenázi odvozují svůj původ od Gomera, stejně jako třeba my.
>Chazari boli polokočovný národ, pravdepodobne tureckého pôvodu, ktorý sa usadil v oblasti južného Ruska, medzi Volgou a Donom.
Takže v bibli se o jejich původu nehovoří, nejsou potom dle tohoto pramene téhož původu jako třeba my, nebo Germáni, nebo Aškenáziové.
>Aj v židovských stredovekých spisoch a dokonca aj starších je výraz Aškenaz použitý na Teutonov,presnejšie povedané na Germánov. A tak až dodnes sú tzv. židia z germánskych zemí označovaní ako Aškenázi.
Logicky ano, protože z výše uvedeného je to jasné, o hádanku se tedy nejedná.
>Takže aškenázi čiže chazari alias židia,sú najvačšou intelektuálnou hádankou,ktorá bola na Zvědavci rozlúsknutá.
No to si tomu zase dal…

201319

30.09.2009 08:26

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

HHBB 88.?.?.?

>Zlo v naší současné společnosti triumfuje jenom proto, že dobromyslní a mírumilovní lidé proti zlu nic nedělají
První potíž je ukázat na to zlo. Druhá pak, co s ním. Bojovat proti zlu může být snadno samo to zlo. Takže co se tím myslí…
Naopak, většina „dobromyslných a mírumilovných“ lidí se podřizuje systému, čímž zlo vydatně živí jako jeho nedílná armáda, pokud je systém to Zlo.
A co s tím?
Vše, co stojí za to, je postaveno na schopnostech a dovednostech. Pokud se budeme seberozvíjet, nic tím určitě nezkazíme. Tedy pokud se neztotožňuji se systémem, je asi dobré na sobě pracovat mimo rámec systému, což mi ho umožní i lépe vidět.

201373

30.09.2009 08:31

Mizí i místa na zkrácený úvazek

RE: Vitejte do noveho tisicileti s temnym stredovekem, s novymi otrokari.

HHBB 88.?.?.?

>prvni krok je prestat hrat ty hry kolem
[cool]
obecně se to dá říct o jakékoliv hře, kde nemám šanci vidět a kecat do pravidel

201374

30.09.2009 18:37

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

HHBB 85.?.?.?

Zlata se skutečně nikdo nenažere, jeho hodnota je ryze ryzí.
Nerad se opakuju, ale smysluplná investice je…
Co je investice? Asi nějaké vynaložené úsilí (energie) od čehož očekáváme nějaké zúročení. A tady je ta potíž. Je to o smyslu světa a jeho hodnotách. Zhroutí-li se systém, tak s ním půjdou do kopru i jeho hodnoty, a s tím i vše a všichni co je reprezentují. Proto by bylo vhodné věnovat úsilí něčemu (investovat) co je smysluplné pro přetrvání, no a nakonec dojdeme chtíc nechtíc k hodnotám ducha, tedy k duševním schopnostem (dovednostem), od čehož se budou, jako vždycky před tím, odvíjet hodnoty systému jiného, nebo zase nakonec stejného.
A s tím zlem. Nelze ho prostě oddělit od dobra, je to všude a ve všem, v každém, i tady na Zvědavci. A ani generalissimus se v tomto směru nijak neliší od knechta, co nakonec oddělá knechta oblečeného do jiné barvy a pak znásilní jeho rodinu, protože tak je to v tu chvíli dobře. Stejně tak zbožný mnich může vytvořit atmosféru důvěry v systém, který své zlé odpůrce jinde ve jménu dobra vraždí. Informace, emoce, diskuze, pořád tím jde napříč nějaká vlastnost, která může být posouzena stejně jako dobrá, tak i zlá.
V jednotě je opravdu síla, to věděli fašisti již dávno, otázka však je, je-li to ta síla toho zapeklitého dobra. Možná ale, že by se to dalo pochopit i jinak. Jednota je vlastně univerzální vlastnost týkající se fungování světa. Právě dobro a zlo ve své jednotě přestávají být tím, čím jsou chápány pouze v protikladu. Jsme jeden svět, a tak asi stojí za to se ho pokoušet vyladit. Ale to půjde jen od sebe, naopak by to bylo jako pokoušet se sladit orchestr plný rozladěných houslí. [mrknutí jedním okem]

PS.: No a v té záplavě plků jsem málem zapomněl konstatovat, že jakkoliv se podílím na chodu systému, který je označen jako zlý, tak v tom zlu vlastně jedu taky.

201397

30.09.2009 23:08

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

HHBB 85.?.?.?

Představ si situaci, kdy někdo striktně dodržuje přikázané desatero (obecně zákon) a druhý ne. Pokorný služebník zákona žijící „v pravdě boží“ ve skutečnosti z pohledu celku a jeho jednoty tak uvolňuje hráz „lži a zlu“ těch, které na nějaký takový „zákon boží“ kašlou. Taková jednostranná aplikace „pravdy“ daná určitou normou, která je zdánlivě absolutní, vycepuje pokorného služebníka nejen „pravdy boží“, ale také jeho praktického pána a utlačovatele, který podobnou „dobrou“ vlastností nedisponuje. A máme zde pozemské peklo způsobené právě nerovnováhou tohoto vztahu. Pokud toto bude přetrvávat, dojde jistě k znejistění těch pokorných, což v budoucnu povede nejspíš k trvalému postižení jejich charakterů, byť z hlediska „boží normy“ pravdivých a dobrých.
To je nejspíš také důvod, proč je takové „boží přikázání“ tak vehementně aplikováno.

Dobré je skutečně jen to, co je ku prospěchu směrem k cíli. Pokud se sladí směr a cíl, je to dobré, pokud ne, dobré to není, a to vždy z hlediska dosažení cíle.
Proto se snadno může stát, že budu sice žít v Pravdě, ale přes tuto žitou pravdu budu stát v cestě jiným cílům jiných, a proto jednoduše označen za ztělesněnou špatnost. Co s tím, mám se poučit a pootočit Pravdu nebo zatvrdit...

No já bych s tebou i v lecčems souhlasil, ale to zjednodušení vede možná k nečekaným komplikacím zvláště ve výkladu, co by měla být ta Pravda. [mrknutí jedním okem]

201413

30.09.2009 23:17

Mizí i místa na zkrácený úvazek

RE: A, proc by nelhali, svym lidem a celemu svetu, oni nic neriskuji,ze ano?

HHBB 85.?.?.?

Ona nakonec ta měna je tak reálná, jak reálná je ta ekonomika... [smích]

(bohužel nám chybí hospodářství i s oběživem)

201414

01.10.2009 09:51

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

HHBB 88.?.?.?

Ještě bych jen doplnil MeduBedu.
Íránci jsou potomci Médů (Madai), blízkých příbuzných Skytů a Sarmatů (Magog). Původ slova Médové je sanskrtský a znamená mezi, uprostřed, tedy obyvatelé středu. A Slované odvozují svůj původ od Magoga. Obě skupiny patří k árijcům, tedy potomkům Japhita.
Potomci Sema (semité) jsou jejich tradiční sousedi, dnes známí převážně jako arabské národy. Co však stojí ještě za zmínku je to, že se stále jedná o tutéž rasu, tedy rasu bílé civilizace, ať se jedná o semity nebo árijce. Rasa jiná jsou třeba indiáni, křováci nebo Mongolové.
Už z tohoto letmého pohledu je třeba český rasizmus v souvislosti s Židy (neřku-li židy) absurdní termín.

201433

01.10.2009 17:34

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

HHBB 85.?.?.?

>Žít v Pravdě znamená zřejmě žít v Pravdě Boží (nepozemské, absolutní), kteroužto kategorii ovšem nemůže subjekt na zemi objektivně poznat. Může se pouze snažit se jí přiblížit
A jak by se mohl přibližovat k něčemu, o čem neví, kde leží? To jako trochu ví a trochu neví? Jak v té pravdě žije, když neví co to je?
Nebo jinak, žiju v pravdě, když tvrdím, že barva pro všechny obvykle zelená je pro mě červená a nechám si k vůli tomu provrtat třeba vobě kolena? [mrknutí jedním okem]

201453

01.10.2009 18:08

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

HHBB 85.?.?.?

Malý kvíz. Čí jsou to oči?

Vložený obrázek

odpověď zde

ano, c) bylo správně [cool] [mrknutí jedním okem]

201458

01.10.2009 20:02

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

HHBB 85.?.?.?

Tak ten monitor, ten bude v pořádku.
Jedná se totiž o trojí hru (dvojité spiknutí uvnitř spiknutí), ale nevím, jestli můžu takhle veřejně…
NWO se totiž zhroutí ještě než bude ukuto, a to z naprosto neočekávaného směru. [překvapení]
(naznačuju, že to není tak beznadějné, i my máme všude své lidi [mrknutí jedním okem] )

201474

01.10.2009 21:00

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

HHBB 85.?.?.?

Ano, nedává to smysl a zdá se, že vlastně o židy vůbec nejde. Za tím je něco, co zůstává nevysloveno, stejně tak i islámská republika hraje roli, jejíž smysl trochu tuším a celé se to teprv projeví (asi brzy). Myslím, že kdekdo bude i překvapen.

201481

02.10.2009 00:05

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

HHBB 85.?.?.?

>Mícháte dohromady materialistický a idealistický význam pravdy.
Hm.. a kde? Nebo spíš, proč bych to měl vůbec rozdělovat?
>Je tedy podle vás pozemské dobro a zlo relativní nebo ne?
A proč by mělo? Ty kategorie a pojmy jedno bez druhého ztrácí přeci smysl. Navíc to nadpozemské dobro a zlo zní sice hezky, ale z určitého pohledu taky jako blábol, který je asi dobrý na strašení pozemských červů...
>Vaše poslední věta se týká pozemské, hmotné pravdy, a tam jsme se zřejmě shodli, že ta relativní je.
Já jsem zatím nic mimopozemského nepoznal, nebo lépe řečeno - nadpozemského až nelidského.
No a nikde jsem nic o holé relativitě věcí netvrdil, to mi snad musel někdo přišít… [mrknutí jedním okem]
>Předmětem tohoto hledání jsou samozřejmě duševní a duchovní záležitosti, a ne barva trávy.
To je snad jedno ne? Mělo by to platit přeci obecně.
Ale jinak ten zbytek bych mohl i akceptovat. (Tak tedy palec nahoru, je to plus, čoveče [smích] )

201494

02.10.2009 08:42

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

HHBB 88.?.?.?

[velký smích]
Vlastně je to dobrý trik, jak uvádět věci na pravou míru.
Současný svět je přehuštěný, a tak se to již těžce rozděluje. V době Mojžíšově patrně tak nacpáno nebylo, takže to muselo být daleko přehlednější. Navíc sám zmiňuje další čtyři prameny, které dnes neexistují (?).
Celé to rozebírá Fabre d’Oliveta v Tabuli Národů. Nicméně to nemám, jen pouze komentáře. Ale mám Genesis v našem jedinečném překladu, a to je běžně k mání i na internetu. Jenže je potřeba si z toho vycucat nějaký schematický přehled, a ten kupodivu zapadá do mnoha encyklopedických prací, nebo dokonce se díky tomu dají odhalit i nesrovnalosti a protiřečení, a těch zrovna není málo.
No, beru to s určitou rezervou, ale nezbývá nám zatím než to odkývat, není totiž jiný takový pramen, o který by se dalo opřít. Nakonec kdybychom to o to seškrtali, tak nám ubude i mnoho pojmů a souvislostí, které často nevědomky používáme jako výchozí. A konec konců vše ostatní je taky říše dohadů a genetika sama potřebuje také obyčejný lidský výklad. Takže myslím, když si to sem tam tou biblí doplníme, tak aspoň máme nějaká další tvrzení k vyvracení. A Slovany tam můžeme dolepit třeba Nestorem. [mrknutí jedním okem]

201508

>Nějak jsem se nesoustředil
Chyba, to je vlastně daleko důležitější, než celý předmět diskuze. Patřičné soustředění udělá z problémů a nejasností hotovou a vyřešenou věc. Pravdu má ten, kdo se víc soustředí. [mrknutí jedním okem]

201509

02.10.2009 09:36

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

HHBB 88.?.?.?

Já přesně nevím ten název toho díla, kde to d´Olivet pojednává (franštinou nevládnu).
Ale začít se dá i tady, a pak se to začne nabalovat a už se neskončí. [smích]

201512

02.10.2009 10:28

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

HHBB 88.?.?.?

>Zdá se, že si pletete pravdu s většinovým názorem
No to se opravdu zdá, já si za svou Pravdou budu stát třeba i sám na celičkém světě (i v tom neexistujícím), dokud to uznám za vhodné. A sem patří i to, že většina obvykle kváká, aniž by jí pravdivost toho kvákání nějak zajímala.
>takže pokud se snažíme pochopit Univerzální Pravdu, snažíme se především pochopit sami sebe
No, to už tak nadpozemsky nezní (ale zase abych nepřechválil)
>kdybyste pořádně četl, co píšu, a nehádal se se svými projekcemi.
Tomu se asi nikdo nevyhneme, udělat si cizí projekci je jaksi nadlidské...
>A co se týče relativity dobra a zla
Tak teda tu relativitu odkývu, ať taky prokážu svou „nekonečnou dobrotu“. A uznávám své veškeré chyby, ať mám taky jednou „absolutní pravdu“. [mrknutí jedním okem]

201517

02.10.2009 11:17

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

HHBB 88.?.?.?

[cool]
Aspoň, že nebudem smrdět, čtyřicet dní deště by mělo stačit. [mrknutí jedním okem]

Bohužel asi už nebude k mání to další pokračování od Kabeláka, patrně to bude někde zašité v nějakém soukromém archívu i s celým rozuzlením.

201521

02.10.2009 13:28

Íránská jaderná hrozba za účelem odvedení pozornosti

RE: S trochu humbuku, lží a vydíráním oblbnou svět

HHBB 88.?.?.?

Proč by vůbec nějakou jadernou bombu vyráběl, to postrádá smysl. Použil by jí stejně jen jednou (a naposled), a kdyby jí přece jen "nutně potřeboval", tak mu jí určitě někdo ochotně zapůjčí. Ono přeci nakonec stačí místo toho pekelného stroje vyrobit jen jeho iluzi. Ta poslouží stejně a je levnější.
Stejně jako stačí vyrobit iluzi letu na měsíc, nebo iluzi protijaderného deštníku.
Pak ještě zbývá spolknout iluzi nepřítele, iluzi spojenců, demokracie, spravedlnosti, peněz, boha, no a pak se nejspíš ocitneme v realitě. [mrknutí jedním okem]

201526

Setrvat na svých tvrzeních, nebo je v diskuzi obhájit, tím je myšleno – mít pravdu. Znamená to také - dosáhnout cíle.
(Nebo aspoň objasnění těch tvrzení by mohlo být smyslem diskuze.)

Případ jiný. Někdo se chce stát kosmonautem, někdo zase Pravdou. Obvykle se jedná o přání být tím, čím se necítím být. Čímpak se asi cítí být ten, kdo ví, že tím není, tedy Pravdou? Je něčím neurčitým, beztvarým, nebo třeba Omylem?
No tím se asi i vysvětluje to původní tvrzení:
>Žít v Pravdě znamená zřejmě žít v Pravdě Boží (nepozemské, absolutní)
Lidé nejsou schopni žít v jiných podmínkách než pozemských, jinak řečeno, jsou během svého žití s vesmírem spojeni přes pozemskou existenci nazvanou život. A tady marně hledám smysl nepozemské pravdy pro pozemský život. Možná se za tím skrývá něco tajemného... [překvapení]

201537

Jestli se budeš chtít dobrat nějaké podstaty, tak ale budeš muset nejdříve odhodit pocity, které ti dělají tmu před očima. Nebo se oddáš citům, což je také možné, a na základě té citové změti (vesměs záporně laděné) vytvoříš celou haldu zavádějících, nesourodých, zdánlivě hlubokých a spravedlivých soudů a ocitneš se uprostřed své vlastní manipulace (a patrně nejen té).
Až sklidníš, tak to třeba někdy proberme. Pa.

201553

>Myslet Pravdu - Mluvit Pravdu - Konat Pravdu
Já věřím, že pro pravdu hoříš, stejně tak hořely ty armády mrtvých na všech stranách všech možných válek, jichž bylo nespočítaně...
Nebo myslíš, že chlapci pochodují na bojiště pod vlajkou "my jen tak kecáme"? [smích]

201584

04.10.2009 11:32

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

Klid,

HHBB 85.?.?.?

je to všechno pod kontrolou. Klaus se také klaní svým pánům (předvedl to velice nedavno při televizní monstrakci ).
EU je především projekt katolický a zapadá přesně do historického rámce jedné celosvětové říše (při budování říše se vždycky hodí historky o zlých lichvářích, co někde ukryti zle rejdí), která stejně již dávno existuje ve své virtuální podobě. Nebezpečná (již historicky ověřená) role trucujícího Česka je přes trucujícího prezidenta vmanipulována pod kontrolu a bere tak vítr z plachet eventuelní skutečné opozici, kdyby vůbec nějaká taková síla chtěla reálně existovat.
O těch ostatních „disidentech NWO“ jsem se zmiňoval jinde, a jsou vlastně tím, čím už ti „disidenti“ bývají, tedy kontrolovanou opozicí, obvykle skrytě financovanou z daní těch, kteří na ně tak úpěnlivě spoléhají a vytrvale tak živí své marné naděje v budoucí lepší a spravedlivější systém. Je to vlastně tragikomické. Navíc američtí „disidenti“ mají úkol mlžit tam, nějaké další evropské mlžení je už zbytečně navíc.
Co chtít? Masy lidí u koně a na Letenské pláni volající „na hráád“? Absolvoval jsem to už před dvaceti léty a už tenkrát mi na tom přišlo „něco špatně“. Zmatení demonstranti volali k moci Mohoritu a spoléhali na „osvíceného“ Adamce, pokud vůbec byli schopni sesumírovat nějaké myšlenky. Bylo to skoro k pláči. Pak se „zničehožnic“ objevil páter Malý a udělal z motajícího se davu cílevědomé stádo. Jaká výhra… Pak už jen stačilo dostrkat na balkón budoucího velitele a bývalého „disidenta“ a každý si musel být jist, že „pravda a láska“ už zvítězila.
Takže vítejte v další fázi.

201596

Mirdo, raději se tu necítím být „členem rodiny“, uvnitř rodiny totiž nějaká Pravda jde vždycky stranou, v zájmu jediné Pravdy zvaná „rodina“. Naopak, chci si tu vyjasňovat a být zvědavý a třeba i provokativní.
Ale city bývají velmi, velmi ošidné. Totiž většina zdejších diskutujících je mi tu velmi sympatická, včetně tebe i honzykováře a třeba i Vojty49. Jinak bych sem dávno už nepustil ani slint… [smích]

201638

04.10.2009 19:28

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Klid,

HHBB 85.?.?.?

Nazdar pepku, ze který díry jsi zase vylezl?
Určitě to chtělo pozvednout úroveň tohoto fóra nějakým bohabojným projevem, tak snad se ti to povedlo. Už si mi tu chyběl, a toto je opravdu od tebe milé: “och... ty nešťastníku. ve své fanatické ujetosti a zaprděné malosti nemáš rozhled a širší meze, tedy toleranci. jsi takto k politování. a klidně i odporuj, čerti se a nadávej nebo se navážej do někoho, kdo ti říká pravdu“
Měl bych pro tebe i odpověď : “och... ty nešťastníku. ve své fanatické…“ no dočti si ten svůj tolerantní výkal výše...

Mám však něco jiného. Papež je starý pán a určitě si nějakou tu úctu zaslouží. Já to přeci Klausovi nijak nevyčítám. Proč tě to tak rozrušilo? To kvůli těm jewrejům? To kvůli nim se můžou knížepán s asi zakukleným jewrejem Kalouskem tak přetrhnout aby jim to klaplo?
Pepku, pepku. Přestaň se chvilku modlit a zapoj trošku zbytky jinak vyplaveného mozku. Nijak extra mi nevadíš a o nenávisti se hovořit nedá už vůbec. Neboj chlape (jsi ještě chlap ne, nežiješ snad v celibátu), myslím to s tebou fakt dobře. [smích]

201654

04.10.2009 22:13

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Prehnané obavy?

HHBB 85.?.?.?

>Představte si, že bychom všichni, jako jeden muž začali tu jejich hru bojkotovat. Stačilo by přestat poslouchat.
Rozdíl mezi érou socialistickou a dnešní je jeden zásadní. Lidé s tím předešlým systémem kolaborovali povětšinou naoko. S dnešním doopravdy.
Jsou již chyceni na zdánlivý komfort konzumního systému a jsou pro něj již skvěle vycvičeni. Nejsou zdaleka připraveni skutečně bojkotovat systém. Jednak proto, že je to nezákonné, což vyvolává strach, a potom, že si nedovedou představit cokoliv jiného, než třeba to, co bylo před tím. To vyvolává frustraci z „kroku zpět“.

Nebudu to zdůvodňovat nějakou podstatou procesů, to obvykle vyvolá pocit „nesrozumitelného filozofování“, tak to řeknu co nejjednodušeji. Nutný je krok do neznáma a toho se téměř každý přirozeně bojí, což je dáno prakticky mizivou vírou lidí ve vlastní schopnosti. Důvod je už opět zase historický.

No co s tím. Sednout si, a tak to bojkotovat? To nejde. Je to proti pudu sebezáchovy. A pak, první manipulátor použije všechny ty „sedící“ pro své zájmy. Bojkotovat ten systém lze jen aktivně, a to tak, že si začnu budovat systém jiný, sám pro sebe, kde věci dostávám postupně pod svou kontrolu. K tomuto bodu již dospělo mnoho lidí, ale nikomu to raději necpou a na náměstích je nikdo neuvidí. Pokud však někdo projde tímto duševním přerodem, snadno je pak objeví a zároveň se tím i vzájemně posílí. Postupně tak přestanou dávkovat stávající systém svou energií, na čemž je fakticky závislý. A pak skutečně platí:
>Přestaneme-li plnit svou roli v soukolí systému, zůstane proti nám akorát pár dědků

Jen bych ještě dodal. Není žádná vrchnost. Bude jen, když jí jako svou vrchnost přijmu. [smích]

201681

04.10.2009 23:49

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Prehnané obavy?

HHBB 85.?.?.?

Fillo, možná by to pomohlo něco urychlit, ale spolehni se na sebe, všechno co potřebujeme, máme vlastně darem od narození. Přes svou fantazii pronikneš do všeho, co potřebuješ. A jsem si jist, že pak objevíš i zdroje pro svou další inspiraci. Lze začít od čehokoliv. Je to vlastně jen věc soustředění.
Vlastně i ta pohádka postupně přestane být jen pohádkou, pokud se intenzivně zabýváš tou pohádkovou představou. Schválně to zkus, chce to i trochu cviku. [mrknutí jedním okem]

201699

05.10.2009 06:06

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Klid,

HHBB 85.?.?.?

Jej… Já ti škatulkování rád přenechám, mě je celkem fuk, kam si ho cpeš…
>bylo by lépe, kdybys spáchal harakiri.
Tolik žluči na jednom fleku, čím tě to, marjápano, na tý faře krmí? [chechtot]

201716

05.10.2009 07:06

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Prehnané obavy?

HHBB 85.?.?.?

Asi největší úskalí se neskrývá zdaleka v těch „mocipánech“, ale ve strachu, který vůbec nemá jasné obrysy. A když tím strachem nebudu trpět já, tak z velké pravděpodobnosti asi ti nejbližší, což může být zrazující ještě více, protože nastane pocit, že není o koho se opřít. Jenže mám na výběr? Mám se vrátit do systému a plýtvat svou energií na reformování nereformovatelného? Ten systém je postaven na vzájemném útlaku a ponižování, a to se jednoduše reformovat nedá, má to zabudováno ve své podstatě. Na výběr vlastně není, tedy i strach je zbytečnost. A nakonec, když se nebudu bát já, nebudou ani ti okolo.
Je jisté, že EU tu je a že se s námi mazat nechce a nebude. Je součástí a jádrem světového impéria, které je tu velice dlouho, jen pouze mění svou maskovací fasádu. Ten skutečný motor toho monstra ale vidět není. Co drtivá většina pokládá za ty mocné, tak jsou jen stále otroci systému, i když často velice dobře hmotně odměňovaní, proto dle systémových pravidel „úspěšní“.
To ale již asi mnoho zdejších diskutérů tuší. Co však už tuší daleko méně lidí je, že podstata toho zotročení je duševní, a právě to omezení je dáno bariérou zvanou strach. A ten je pak nejintenzivnější parazit. Ve svých důsledcích pak největším drábem jsme my sami sobě, bez ohledu na to, kde všude vidíme své uzurpátory. A pak nejvíc zotročují rodiče své děti v domnění, že jim konají službu, aby v systému obstáli…
Z toho vyplývá, že se musím nejprve mentálně vymanit já sám. Návod pro začátek je vlastně velmi prostý. Ovládnout své chování. Vymanit se z bezděčnosti. Nechovat se mechanicky, ale dostat své zvyky pod své vědomí, umět je měnit, vytvářet a zase rušit. Začít vládnout sám sobě v úplně nejprostších činnostech jako je jídlo, dýchání, odpočinek, radost, zlost, cokoliv. A najednou nám začne spoustu věcí docházet…

Není to sice návod jak pěstovat mrkev, ale je to základní předpoklat budoucího úspěchu jakékoliv snahy. [mrknutí jedním okem]

201719

05.10.2009 07:13

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Ano, sjednocování Evropy byl původně

HHBB 85.?.?.?

>Já na to jezovitský spiknutí prostě nevěřím
To je dobře, já vlastně také ne, ovšem všechno, co jsem tu k tomu snesl, je příliš zřejmé, než abych to jen zakopal pod koberec, aspoň mě to nutí k zamyšlení, jak věci fungují, co se týká moci. Odhadnout však, co je v pozadí již tak mlčenlivých zasvěcenců je velmi v říši...no... [smích]

201721

05.10.2009 20:39

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Patříš k nim, že?

HHBB 85.?.?.?

> Bože můj, člověče zlatá, nejsi ty nějak rodově zatíženej? Nač tolik zášti?
Vypadá to na odříkávání katechické knížky při současném mrskání rákoskou.
V takto vyztuženém charakteru je ta vstřícnost asi typická. Možná se tím vysvětluje i ta představa spravedlivé společnosti založené nejspíš na učení o trojím lidu. [mrknutí jedním okem]
(Jinak toto fórum myslím přesahuje levico-pravicové tlachání těch, co ještě stále nepochopili, že si z nich někdo pravo-levě střílí.)

Ještě dovětek ke Klausovi minulému. Klaus byl velice aktivní, uvědomělý, hluboce prověřený kádr a obzvláště pečlivě vycvičený ekonom. To z něj ale nedělá v žádném směru hospodáře. Naopak. Projevil se jako dokonalý ekonomický systémový agent při rozkladu národně zaměřeného a už beztak kolabujícího hospodářství skomírajícího pod vedením ekonomů bývalých. A právě ekonomové opět podobní těm bývalým, budou nyní moci uplatnit své vlohy právě v EU, která jen pokračuje v dalším vyvlastňování, devastaci a ekonomickém znevolňování, tentokráte již celých národů.

Nemá cenu se tím ale děsit, je dobré to vědět a začít se podle toho zařizovat. Už jsem tu jednou zmiňoval, že Klaus sychruje potenciálně „rebelantské Česko“. Ne že bychom nějak revoltovali. Ale přece jen nesmýšlíme zcela „standardně“. Vím to nejen já, ví to také i ti, co by jim to mohlo potenciálně vadit. Mají velice dlouhou paměť, zatímco tu naší vytrvale zkouší mazat. Ale to se nepodaří, pokud tam sami neumožníme přístup. [smích]

201800

06.10.2009 08:51

Heil EU!

Marjápana?

HHBB 88.?.?.?

Možná se pletu, ale neřekl bych, že až tak moc...

Vložený obrázek

Nebo kdo to je?
(Ten stařík vlevo je Ota Habsburg, Uprostřed pod sochou papeže je Blair podepisující ústavu EU v Římě, ale ta postava napravo...)

201830

06.10.2009 11:12

Heil EU!

RE: Mám rád vlajku EU

HHBB 88.?.?.?

To je naprosto popletené a na hlavu postavené, už jenom proto, že Praha je z podstatné část i historickým produktem Moravanů. To je jako obviňovat Slováky z nějakého průseru v Čechách, protože se tam motal Husák, čím si kdo asi tak pomůže…
Až položí Brusel moravské vinaře, protože lepší podmínky pro umístění dotací byly ve Španělsku, tak zato budou asi moci Švédové, nebo kdo, kýhovýra. Až kůň bude mít málo ve žlabu, tak se přirozeně nasere na koně stojícího vedle, ale asi si moc nepomůže… Co má proboha obyvatel třeba z Jižního města z toho, že Dačice jsou „české“? Nebudou potíže ležet nejspíš jinde? [mrknutí jedním okem]

Ten klín se tam nepřidal, ten tam někdo přidal.
Praha nic nekrade, někdo to tak zařídil.
Češi nic neukradli, někdo to přerozdělil.
Sice nechápu, jak obhájíš své zájmy přes preferovaný Brusel (asi je plný Moravanů jako Praha), ale když si to myslíš...

Jinak co se týká českých úřadů, na ty nádavají všichni, Pražáky nevyjímaje. Kdyby jich většina ležela v Brně, asi by to nebylo jinak.

201836

06.10.2009 11:49

Heil EU!

RE: Marjápana?

HHBB 88.?.?.?

Dobrý odkaz a leccos napoví.
Je jisté, že budovatel nového Jeruzaléma (Prahy) král Karel o tom něco věděl.
Nelze si nevšimnout také zvláštní pečlivosti, kterou KC věnuje zaklínání kostí knížete Václava. [mrknutí jedním okem]

201843

06.10.2009 12:01

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

HHBB 88.?.?.?

Bude to znít asi divně, ale co není. Myslím, že existuje nějaký rituální důvod, proč má být LS odklepnuta nakonec právě v Praze.
(proto to divadlo s protahováním)

201844

06.10.2009 16:27

Heil EU!

RE: Marjápana?

HHBB 88.?.?.?

>a o naprosté hlouposti, ba přímo pomatenosti a nepodloženém fanatismu svědčí snaha podstrkovat pod 12 hvězd na vlajce EU pannu Marii [velký smích] to už mi přijde tak nespojité a křečovité, že se zdá, že dotyčný utekl z psychiatrické léčebny.

Arsène Heitz was a draughtsman, born in Strasbourg, who worked at the Council of Europe. He is the author of the Flag of Europe (that of the Council of Europe and the European Union).

Heitz worked in the postal service of the Council of Europe while the flag was being chosen between 1950 and 1955 and he had submitted 20 of the 101 designs.

He proposed a circle of fifteen yellow stars upon a blue background; inspired by the twelve-star halo of the Virgin Mary, the Queen of Heaven of the Book of Revelation, often portrayed in Roman Catholic art, which can be seen in the Rose Window that the Council of Europe donated to Strasbourg Cathedral in 1953.


Překládat ti to ale nebudu. Příprava nic moc, tak dnes je to za 4 s odřenýma ušákama, tak aspoň něco za snahu, pepku. [mrknutí jedním okem]

201859

Pokusím se doplnit článek, již kvůli pocitu nějakých souvislostí.
Samozřejmě, že se nikdo skutečně zodpovědný nějaké US justici zodpovídat nebude.
Tady je obrázek.
Vložený obrázek
Je souvislost patrná? Je jen náhodná?
Obrázek vlevo se vztahuje k maltézským rytířům se sídlem v Římě (v Praze sídlí jeden ze šesti velkopřevorů), obzázek vlevo pak ke zpravodajské službě.
Co jiného mají společné? Prakticky vše. Od svých otců zakladatelů až po současné pohlaváry. Psal jsem o tom již jinde.
Jak souvisí CIA s Blackwater? Dokonale. Stačí se podívat na jejich potentáty, příkladem budiž třeba Cofer Black.
Jak souvisí maltézští rytíři (Suverénní vojenský hospitální řád sv. Jana v Jeruzalémě, na Rhodu a na Maltě) s Blackwater? Blackwater mu patří. Majitel Erik D. Prince je totiž maltézský rytíř. Náhoda? Možná... Co si pak ale počít s bývalým generálním inspektorem Pentagonu, dnešním ředitelem Blackwater Joseph E. Schmitzem, který je nejen v Opus Dei, ale také samozřejmě maltézský rytíř. No to už máme nějak moc náhod. A aby to nebylo málo, tak tyto jednotky operují právě z Malty, kde má ten to řád dodnes jednu ze svých pevností.
Zmiňovat analogii s křižáky z 12 st. snad ani není třeba. Připomínám, že současný papež je také členem tohoto řádu. Tento řád disponuje nejen nesčetným množstvím privilegií mezinárodního charakteru, ale jeho členové kontrolují dozorčí rady voj.prům. komplexu a rozhodujících bank. Pokud bychom do toho hodně pošťourali, tak nám začnou vylézat velice podivé souvislosti s 9/11. No, to jen na doplnění k Xe.
Předpokládám, že si tito chlapci na nějakou lavici jen tak honem sednout nepůjdou [smích]

201876

06.10.2009 21:27

Heil EU!

RE: Marjápana?

HHBB 85.?.?.?

Rád se usmívám na ty, co se na mě také usmívají. [velký smích]

Zde tedy slovníček:

Arsène Heitz- Arsène Heitz
author of the Flag of Europe – autor evropské vlajky
chosen between 1950 and 1955 – vybrána mezi 1950 a 1955
inspired by the twelve-star halo of the Virgin Mary – inspirován dvanáctihvězdnou svatozáří Panny Marie
which can be seen in the Rose Window – může být viděna v rozetě
that the Council of Europe donated to Strasbourg Cathedral in 1953.- co jí Evropská rada darovala Štrasburské katedrále v r.1953

Nemůžu za to, že jsem se to náhodou dočetl, tedy ani za to, že to někoho někam svádí. Ale pořád mi to nebrání v tom, abych zase hodil [velký smích]

201878

06.10.2009 23:41

Heil EU!

RE: Marjápana?

HHBB 85.?.?.?

Ale chlapci, já vám to tu objasňuji slovy autora Arsène Heitze, který se svou inspirací nijak netají, a ten obraz darovala katedrále sama Evropská rada, která si na základě toho motivu i tu vlajku vybrala.

Pokud se do toho zamotáte, tak vám z toho nakonec vypadne sám satanáš i s Róčildem na zádech… [chechtot]

(pepku, ty jsi se zase převlíkl? [mrknutí jedním okem] )

201892

07.10.2009 00:26

Heil EU!

RE: Marjápana?

HHBB 85.?.?.?

Ty jsi studoval evidentně pilněji, je to tedy na pochvalu a obrázek, jen tak dál. [smích]

Vložený obrázek

Na obr. je patrně to, o čem sám autor vlajky hovoří, jelikož se to nachází přímo v Cathédrale Notre-Dame de Strasbourg.
(možno uložit a použít i jako tapetu)

201898

07.10.2009 08:30

Heil EU!

RE: Mám rád vlajku EU

HHBB 88.?.?.?

Já ti rozumím. Ale ty ve skutečnosti voláš po něčem jiném. Přečti si ještě jednou tu formulaci výše, která již moc nekoresponduje s tím, jak jsi to formuloval níže.
Pokud mi ale dopřeješ roli všemocného bruselského úředníka, dostaneš všechno, čeho si žádáš a zlé Česko i s Prahou dostane co proto. V další fázi se ale připrav na příliv různých barev a jistě svrchovaných entit na Moravu, kde pak nejspíš nastane další spravedlivé dělení.

201915

>Můžeš mi objasnit, HHBB, proč se tolik ošíváš (a nebo to nevíš), ale nikdy nenapíšeš, kdo tomu velí?
Mirdo, roli dvorních židů a jak se k ní historicky dostali, jsem už popsal jinde. (nakonec jsme tam měli spolu i diskuzi)
Stránky H. Makowa znám, mohli bychom jeho kontakty a zdroje rozebrat , míří to v podstatě tam, kam str. A.Jonese, D.Icka a mnoha dalších. Není to jen záležitost těchto žurnalistů, je to šikovně odstupňováno, odměřeno a rozděleno, aby si každé pozorné a pátrající oko přišlo na své. Už jsem i jinde naznačil mechanismus, jak se různé varianty a verze konspirace a uspořádání moci šíří. Je to hra na pravdy a její alternativy.
Neříkám však, že je to vše zcela jinak, to určitě není, mnoho věcí i tak stále do sebe zapadá. Co mi však často nesedí, je příliš okatá zkratka, která se zahnízdila i zde na fóru a svádí k náhradnímu jednoduchému uvažování. A to je samozřejmě i účel těchto informačních alternativ, a i kdyby Zvědavec a jeho fórum třeba i nechtěli, tak do této polohy budou určitými silami tlačeni.
A tak jsem si řekl, že budu šířit i nějaké jinačí verze. A pokud možno hůře vyvratitelné, bez ohledu na to, kolik lidí to hlásá se mnou, nebo třeba vůbec nikdo.
Blíže k tvým připomínkám.
Je to dost široký záběr na to, aby se daly nějak solidně všechny body rozebrat. Tak vyberu třeba toho Marxe. „Rothschild si nechal na zakázku od Karla Marxe vypracovat komunistický manifest (r. 1848)“. To by teoreticky možné bylo, agentury takto i obvykle pracují, ale revoluce z toho nebývají. Ve skutečnosti jde o hlubší záležitost. Revoluční nálada, zvraty, změny apod. mají svůj základ ve vědomí společnosti. To vzniká dlouhodobě a nelze to vyvolat jedním pamfletem (obrazně řečeno). A od vědomí se dostaneme k výchově a vzdělání, ke školství a duchovnu. Zdá se ti stále možné, aby to provedl Marx na zakázku Rothschilda? Sám Marx byl produktem školství a těch, kteří ho mají ve své moci, byl tedy přirozeně podle místa studií hegelián a ti kdož ho vycvičili, tak ho i následně použili. Já osobně jsem si vcelku jist, že to Rothschild nebyl (nakonec by to bylo podivné už jen pro ten obsah).
A tak se vrátím k tvé původní otázce. Já nevím, kdo tomu velí. Protože se tím, kdo tomu velí, také s nadšením občas zabývám, vím také, jakým způsobem a jak se dá k moci směřovat. Proto poukazuji na ty z mého pohledu nejpravděpodobnější varianty. A jelikož to dělám i pro sebe, abych byl schopen se z cizí moci vymanit, vím také, že takové odpoutávání je možné. A proto si i myslím, že nakonec tomu nikdo tak docela nevelí. [smích]

PS.: Všimni si, co to vlastně ten náš kolega "abc" tady hlásá. Je to nádherný studijní příklad, jen se vydat po stopách... [mrknutí jedním okem]

201972

07.10.2009 21:11

Heil EU!

RE: Marjápana?

HHBB 85.?.?.?

Jak ale katolíkům citlivě sdělit, že
>Vlajka EU - dle kardinála Vlka - symbolizuje Pannu Marii
Napadá mě určitá omluva na adresu kardinála Vlka, a to,
>že dotyčný utekl z psychiatrické léčebny
a zde asi KC dluží určitá vysvětlení svým ovečkám, a
>to opravdu vyloudí jen shovívavý úsměv

201975

Nejsem si jist, jestli si mi porozuměl, ale nechám to tak. Mirdo, tyto „zaručené“ vědomosti jsou sice dobré do diskusního fóra, a jsem rád, že ti nějak pomůže vědomí, že ti velí Rockefeller, ale pro mě je to spíš jen zajímavost. Proto chápu, že tě i trochu nadzvednou jiné pohledy na věc, které ti „snižují velkého šéfa“. Nakonec kdybych říkal, že tomu velí papež (já to ale ve skutečnosti vůbec netvrdím), tak by mě také mrzelo, že je zase jen figura v očích jiných. Je to jak ta šachová hra, kdy ten druhý znevažuje mého krále. [smích]
Ale stejně, jsem už asi tak zamlžen svou mlhou, že mi uniká souvislost toho videa s tím, co jsme probírali výše, s ohledem na vyjasnění problému. Naopak, vnesl jsi tam nové podivuhodné postavy, jako je třeba ten Fullford. No to je další týpek, který stojí za obzvláštní rozbor, aby bylo vůbec jenom trochu jasné, kde na té hrací ploše stojí a co to vlastně s DR sehráli. (Srovnej to třeba s mým zamlžujícím příspěvkem, který se týká začlenění Blackwater v systému.)
Teď v týdnu už to nestihnu, ale celou tu maškarádu z videa můžeme rozebrat jindy, ale obávám se, že to tvé figury až tak neposílí. [mrknutí jedním okem]

202015

08.10.2009 11:50

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Prezident je skutečně jen symbolická figura, jež pouze prezentuje ostatní

HHBB 88.?.?.?

>moravskými stavy naverbovaný pluk německých žoldnéřů
ti jediní se den před tím nevožrali [oči v sloup] [mrknutí jedním okem]

202016

08.10.2009 16:01

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Bankovní krize vs. krize z nadvýroby

HHBB 88.?.?.?

Rád odpovím. Nepostihuje. Vlastně se bojí toho, co řekne BIS, protože nějak tuší, že BIS tahá za nitky makroekonomických nástrojů.
Problém je to někoho jiného. Tento makroekonomický a naprosto zbytečný parazit dosahuje stropu svých možností a někdo půjde od válu. No a je mezi nimi panika, kdo to bude, protože to patrně postihne podstatnou část molochu. Nám to může být úplně jedno, ale jen do doby, kdy se nás budou chtít jednotliví, upozorňuji, že pro nás z podstaty zbyteční aktéři, zatáhnout do své hry, kde nás samo sebou bez milosti kdykoliv utratí. Mělo by nás to nechat chladnými a celý ten mumraj pozorovat zpovzdálí a raději se věnovat svým vlastním schopnostem se zabezpečit.
Hospodařících subjektů ekonomiky se dotýká vlastně jen proto, že byly do hry systémem zataženy jako nezbytný zdroj sil, bohužel mnohdy za všeobecného naivního potlesku. Podstata celé krize začíná již u způsobu myšlení.

202022

Vidím to přibližně-podobně-stejně. Ale na jezovity, na ty mi nesahej, ti maj totiž pod palcem ty další jmenované entity. Ale nepochybuju, že má ještě někdo pod palcem i je… [mrknutí jedním okem]

202023

[chechtot]
No a už se začíná pomalu rýsovat, kde se líhnul ten nápad s židovským králem…
to s tím čuňkem, to jsem nevěděl, aspoň tušíme, kdo nám postrkuje tohodle pinďu. [překvapení] [mrknutí jedním okem]

202027

Tak ten týpek, až na ten lehce psychotický projev, tak to je určitě výborný vypravěč.

Jak už jsi naznačil, tak studoval Sophia University Tokyo. Počátky této školy jdou do roku 1549, kdy sv.František Xavier dorazil do Japonska. Ze jména je patrné, že se jedná o mé favority. Není proto divu, že jezovitský koadjutor Benjamin Fulford bude skvěle připraven pro své poslání. Hovoří jistě několika jazyky, ale jde o to, co. Mnoho těch povídání jde na svět právě přes stránky H. Makowa a samozřejmě leccos také knižně.
Zde je jedna z nesčetného množství jeho perel v originálním znění: „I have had visions recently (without using any drugs) so powerful and so unusual, that I am pretty sure G.T. is really a ghost. Impossible memories are also coming back to me (like being frozen and hungry on a boat in the St. Laurence river in my early days or like my love for Eleanora - the lady I knew of as my great-aunt Eleanor)
On je nějak posedlý duchem předka G. T. Fulforda (G. T. Fulford & Company), průkopníka patentové medicíny, tedy zřejmě nějaký společný koníček s Rockefellery.
No celý vtip je v tom, že to celé vlastně nelze brát vážně, tedy ani v případě, že by v tom bylo něco opravdu vážného, což jistě Mirda potvrdí, že Rockefellerové nejedou jen v dobročinnosti. Ale abych jen nedráždil, tak Rockefeller jako bohabojný člen křesťanské rodiny je i členem Pilgrim Society, která operuje pod křídly maltézského řádu, tedy vše je opět doma a pod kontrolou, sychrováno tovaryši ze sousedství. [mrknutí jedním okem]

PS.: přiznám se, že to video teď už nestíhám, ale v budoucnu se určitě k němu vrátím, srandy není nikdy dost... [smích]

202039

Tady je funkční ten Edmond.
Ale, jak jsem už řekl, jezoviti ti to mají pod palcem [mrknutí jedním okem] , ale maltézští rytíři, to je jiná, tu čest někteří opravdu měli, a to sám Mayer Amshel, a třeba také Mayer Carl

Jak k tomu hoši přišli, jsem psal již dříve.

202047

09.10.2009 00:14

Heil EU!

RE: Marjápana?

HHBB 85.?.?.?

O mě přeci nejde, já už jsem ztracen, nevěřím téměř ničemu. Jde přeci o vás, věřící, abyste zase nevěřili úplně všemu… [mrknutí jedním okem]
(jinak souhlas, a je jen dobře, že si také kladete i nepříjemné otázky [cool] )

202053

13.10.2009 11:05

Kolaps dolaru? Čeká jej „arabský naftový šok“?

RE: Osud U.S. Dollaru se bude odvíjet trochu jinak

HHBB 88.?.?.?

Když má být energie zachována, na což někdo vyslovil zákon, tak to znamená, že se energie neztrácí. Tedy je nezničitelná, a potom celé to divadlo je perpetum mobile, o čemž se zase někdo vyslovil, že neexistuje.
No vtip je v tom, že se všechno musí přeměňovat, aby to bylo, jinak to nebude. A máme to. Tak se přeměňujeme a zároveň přeměňujeme a tím ženeme to perpetum mobile kolem rovnovážného středu. Když měníme třeba věci tuhé na plynné, tak oni zase mění okolí, což se vše děje formou vlnění, které je vlastně předávání neboli výměna mezi shluky sil, které vnímáme díky nějakému uspořádání v určitém okamžiku a zase způsobem nějaké výměny.
Tedy výměna a přeměna je to perpetum mobile zvané bytí, takže to jsou v podstatě kouzla a čáry. [překvapení]
[mrknutí jedním okem]

202330

13.10.2009 15:28

Kolaps dolaru? Čeká jej „arabský naftový šok“?

RE: Osud U.S. Dollaru se bude odvíjet trochu jinak

HHBB 88.?.?.?

což by znamenalo, že zhmotňování lze provádět z ničeho [smích]

202347

14.10.2009 10:15

Kolaps dolaru? Čeká jej „arabský naftový šok“?

RE: Osud U.S. Dollaru se bude odvíjet trochu jinak

HHBB 88.?.?.?

Jestli systém uzavřeme (teoreticky), tak bude jeho další setrvání záviset na vlastní výměně uvnitř systému, která vlastně ten systém tvoří. Jestliže se zastaví, zanikne systém.
Zastaví se zcela uzavřený systém, nebo nezastaví…
Každý systém, který známe, je otevřený. Pokud by se ho podařilo nějak uzavřít, tak je to samostatný vesmír. Z toho asi vyplývá, že vesmír je nejspíš uzavřený systém, který tedy nemůže mít ztráty a ani vnější zdroje, tedy je to samohyb.
O co však jde, je hledání vnitřních zdrojů (zásob) uvnitř systému, které by byly pohotově volně využitelné. Zatím našemu systému není nejspíš umožněno ho nalézt (oni ale jsou), neboť společnost zaměřená na bezbřehé plýtvání by tak narušila rovnováhu drastickým způsobem, což se nyní děje již za hranicí únosnosti. Při určité mentální kvalifikaci budeme schopni i přejít na tyto zdroje, aniž bychom si definitivně uřízli větev. Základním předpokladem je totiž nejen umět vytvářet, ale i krotit své potřeby, kdo to ale dnes umí…
Hmatatelný svět je jen zlomek vesmírných sil. Obrovská část je mimo naše schopnosti vnímání. Co je však ještě zajímavé, síly zanikají a zase se objevují z oblasti, kterou jsme zcela trefně pojmenovali věčnost. Síla spočívající ve věčnosti nemá uspořádání, tedy nepodléhá času a přestává být známou silou a stává se zdrojem i úložištěm všeho. A tak i my se pohybujeme v rámci nekonečných možností, ale naše omezenost nám brání se jich chápat. [smích]

202412

14.10.2009 15:05

Pod terorem trpaslíků

RE: Jsou období v životě lidském,

HHBB 88.?.?.?

Co se stalo, se neodestane. Za to se dá dostat jedině…odpouštěním.
Jinak jsme stále v něčem, co se stalo dříve. Chceme-li teď něco udělat proti lisabonskému diktátu, musíme ho teď podržet, ať se stalo před tím cokoliv. Je teď totiž jediným politikem na scéně, který má možnost zvrátit proces, a to v celém evropském kontextu. Musí mít ale naší podporu. Mezi národem a prezidentem leží bariéra všech možných řiťolezců, které je nutno přejít s lehkým úsměvem a svou vůlí musíme teď hlavu státu podržet. Očekává to od nás i spousta již odepsaného obyvatelstva v jiných zemích, kteří mají tu smůlu, že nikdo z jejich politiků v jejich zájmu dostatečně nejednal.
Teď už nemá smysl rozebírat co je skryto před tím, za tím, pod tím a nad tím, jelikož jeho úsilí je teď v souladu s národním zájmem.

202439

14.10.2009 16:17

Pod terorem trpaslíků

RE: Prast jako uhod

HHBB 88.?.?.?

Asi jsme tím museli projít, patrně i Klaus. Ale teď nepotřebujeme rozebírat Klause, ale postoje hlavy státu. Nevidím nikoho na obzoru, kdo by reálně mohl zvrátit, nebo aspoň brzdit současný sešup, kromě Hradu, nás a nám podobných po Evropě.

Můžeme Hrad podpořit, nebo odepsat. Jeho snaha mi už prašť jako uhoď moc nepřipadá, právě naopak... A navíc už máme 2009, tak je zase načase tím evropským bahnem trochu zakvedlat, klaus neklaus, jde o nás, tak ať to nemaj s náma zase tak jednoduchý. [mrknutí jedním okem]

202448

14.10.2009 17:52

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

>Skutečnými vládci jsou banky a jejich majitelé (plus kluby typu Bilderberg, CFR apod.)
Nejsou.
To si máme myslet, a proto byla sepsána (mimo jiné) marxova materialistická filosofie jako nástroj manipulace vědomí v tomto smyslu.

202465

14.10.2009 18:04

Pod terorem trpaslíků

RE: Prast jako uhod

HHBB 85.?.?.?

Nemáme jiné než osobní zájmy. Ty druhé jsou zprostředkované přes ty osobní.
Osobní zájem může být i náš společný národní a klidně se může shodovat i se současným postojem hlavy státu.
Zapomeňme na nějaké majetky, o ty stejně už přišla většina všude, teď se už jedná o prostor a zbytky identity.

202466

14.10.2009 18:10

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Takze male schrnuti

HHBB 85.?.?.?

Tak, tak...
Dle tradice se defenestruje úředník, ne král.
A vůbec nejde o Klause, jde o hlavu státu jako symbol a do toho si můžeme šťourat pouze sami. [mrknutí jedním okem]

202467

14.10.2009 18:18

Pod terorem trpaslíků

RE: Křivé zrcadlo

HHBB 85.?.?.?

Petře Muku, už jsi někdy viděl zloděje, co před tím, než jde krást, to těm obětem vytroubí? [chechtot]

202469

14.10.2009 18:32

Pod terorem trpaslíků

RE: POD TEROREM MÉDIÍ

HHBB 85.?.?.?

Britové a nejen oni, už vidí jedinou šanci v nás (doporučuji diskuze za články a videi na tato témata). Nevyvlečeme se.
Není teď potřeba dělat nic víc, než upevnit svou vůli podpořit nynější kroky prezidenta. A budou se dít věci… [mrknutí jedním okem]

202471

14.10.2009 18:50

Pod terorem trpaslíků

RE: kdo za koho kope

HHBB 85.?.?.?

I vzhledem ke zmiňovanému, Blisty na mě působí jako marxistická alternativa BBC pro Česko. Ani mě to nepřekvapuje vzhledem k tomu, kdo BBC řídí. (celá pointa je hned v odstavci 1.) [mrknutí jedním okem]

202473

14.10.2009 21:12

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

Nebudu nudit nějakými důkazy. Zkusím jen zamyšlení.
Banky jsou nástrojem, nic neovládají. Bankéř je tedy ztělesněním tohoto nástroje a je plně závislý na jeho fungování. Je to tedy určitá konkrétní služba. A majitel banky je prostě někdo, kdo je uveden ve vlastnické struktuře tohoto nástroje.
Někdo jiný je však ten, kdo skutečně tento nástroj ovládá. Ten ale vůbec nemusí být zřejmý, protože moc je stav vědomí, stejně jako podřízení se. Vyvolám-li potřebu peněz tím, že jim přidělím samostatnou hodnotu a ostatní uvěří, pak ovládám plně funkční nástroj moci. Spočívá to v ovládnutí vědomí těchto věřících, a tak se stává třeba i peníz jedním z nástrojů moci.
Ale neřekl bych, že ovládání vědomí je předmětem činnosti bankéřů. Ti jsou jen součástí jednoho z nástrojů. Tím se již po věky zabývají jiní, v této profesi mnohem zdatnější a zkušenější než bankéři a celý finanční systém je tak podřízen opravdu těm, kteří jsou mocní.
A to nakonec vůbec nevylučuje, že jím může být i nakonec někdo třeba ze zdejších diskutérů, protože prostředí, nebo rozsah majetků vůbec nemusí s mocí přímo souviset. Naopak, skrze majetky je možno vyvolávat závislost, což není moc, ale nemoc. [mrknutí jedním okem]

202485

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Káva pro Zvědavce

45

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 92 čtenářů částkou 15 626 korun, což je 45 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 0

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 8

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 12

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Měnové kurzy

USD
23,06 Kč
Euro
27,22 Kč
Libra
30,14 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
16,41 Kč
Švýcarský frank
25,41 Kč
100 japonských jenů
22,02 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,08 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 969,77 Kč
1 unce stříbra
567,89 Kč
Bitcoin
299 368,92 Kč

Poslední aktualizace: 23.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 289 387