Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané HHBB

Nalezeno 1036 příspěveků, 119 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

Jo jo, Duanitto, jednou tam musíme všichni, a patrně náš život je i o tom, jakym to bude způsobem...
Nesuďme editora, ono je to úplně jedno, neboť na internetu anonymní skutečně nejsme.
Ale naopak se poučme z toho, jak snadno se rodí "spolupráce". Ony ty "informace a identity" tady nejsou vůbec podstatné, stejně jako pravost toho "dokumentu", ale hraje se tu o duši, což je právě ten postoj "spolupracovníka".
A tak vítejte ve světě "Velkýho bratra", který se zdá být někdy vzdálený, a přitom je tak blízko. [mrknutí jedním okem]

262575

11.08.2011 19:51

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Je tu však

HHBB 137.?.?.?

>A na rozloučenou by jste mi udělal radost
proč se hned loučit, třeba se někde v lídlu potkáváme, ale pro tu radost...
nik jsem pod článkem a v diskuzních vláknech používal stejný, aby diskuze dávala smysl...kdysi jsem ho i změnil, když už je nik okoukaný, tak se mu někteří diskutující vyhnou a jiní se naopak na něj lepí, a někdy už skutečná výměna názorů není možná...a když pod každý článek do diskuze někdo vlepí, že "Luxor ho má malýho", patrně si to za čas kdekdo bude myslet, a tím spíš, když to budete chtít vyvracet, je to záludné, primitivní, ale jako škodění názorům spojeným s nikem velmi funkční.
Koho skutečná výměna názorů bez tak nezajímá, snaží se "odhalovat" a je pak schopen tím otravovavt každé vlákno a používat i toto jako superargument . Občas nik ve vlákně vypustím, ale stále poznáte, s kým se bavíte, nebo jste to někdy nepoznal? (o IP jsem psal výš)
Že tu končím, jsem nepsal proto, abych se loučil, ale aby mě tu snad někdo zase nehledal pod cizími niky, a nemořil tím diskuzi, když už to z kontextu a stylu psaní není schopen poznat. Opravdu, už jinde pod články nebudu.
toť vše [smích]

250572

11.08.2011 13:41

Homo consensionis – člověk konspirační

Je tu však "nepřítel"?

HHBB 46.?.?.?

Jak příznačně přízračné, že toto je ze stránek, ze kterých to je.
(Chtěl jsem to tu již zabalit, ale udělám to až po tomto, asi zde mém posledním komentáři.)
Kliknul jsem si na onen odkaz a hned dole vlevo jsou další odkazy, které vedou i na stránky IHS tovaryšstva. Nad těmi stránkami srdce pak doslova plesá. Ovšem nesmí vás zajímat souvislosti.
Zvolím jeden jediný příklad z celého nekončícího seriálu. Kdo bude chtít, může od této tečky objevovat skrytý, vlastně až neuvěřitelný obraz.

Mnoho z nás zaznamenalo, že žijeme ve virtuální „válce proti teroru“. Jedním z klíčových okamžiků byl pád budov WTC, který byl pádným důvodem pro přijetí „Patriot Act“ a spuštění zmíněného válečného procesu. Architektem „Patriot Act“ je prestižní právnické centrum katolické univerzity Georgetown (ve Washingtonu), která je vedena právě jezuitskými scholastiky. Těmi samými scholastiky, kteří vychovávají i hlavy tajných služeb a dalších silových složek (L.Panetta, R.Gates, D.Petraeus, M.Morell atd.atd.), jejichž základním pracovním nástrojem je „utajení“. Jinými slovy – tajné plány.
Již jen dodám… co spiklenec potřebuje nejméně, jsou pochybující. Co potřebuje nejvíce, to jsou důvěřiví, tzv. věřící. Univerzálně věřící. Pak se spiknutí stává všeobecně přijatou normou chování a „věřícími“ není již ani takto vnímáno.
Vodítka i samotné „spiklenecké teorie“ jsou pak obvykle produkovány těmi samými, aby dělaly z pochybovačů popletené blázny.

Snad to někomu pomůže v hledání. Pravda nestojí mimo nás, jde z poznání každého jednotlivce, kterému může sám uvěřit a stane se pak pravdou. To však nelze předat. V tom jsme tu každý za sebe.

250540

11.08.2011 09:32

Homo consensionis – člověk konspirační

Spiknutí může být jakýkoliv záměr

HHBB 46.?.?.?

Je to zajímavá úvaha a stojí za to ocenit cokoliv, co máme z vlastní hlavy.
O to jde!
Jen mám výhradu k tomu, že se něco stane „náhodně“. Plán je totiž vždy. Jenom nejsou známy souvislosti. Nehrají-li věci s mými záměry a představami, ztrácím-li pojem o souvislostech, pak převažuje pocit spiknutí „temných sil“.
Jsou-li souvislosti zjevné a otevřené, o spiknutí se nehovoří. Jsou-li patrné, i když skrývané, pak nejspíš o spiknutí nepochybuji.
Ale je tu mnohem zapeklitější situace.
Média nemusí vyloženě lhát, zamlčovat, překrucovat. Mají spíš úlohu jinou. Ony vytvářejí iluzi světa. A to média jakákoliv. Stejně jako ukecaná sousedka. Prostě jen vlastní pozorování, vlastní zkušenosti, závěry a záměry vytvoří mé pojetí o realitě a umožní mi tvořit plán, do kterého vidím. Nechám-li to na druhých, blížím se do pozice oběti spiknutí.

250493

09.08.2011 09:10

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: HyperPermamegakultura

HHBB 46.?.?.?

To mluvíme každý o něčem jiném. Vyprázdnit lze každý pojem, zneužít jakoukoliv myšlenku. Já se bavím o tom, co to je, a ne o tom, co to není a co z toho je systém schopen udělat.
V extrému to již je, a stav se zdá být nezvratný. Akorát to málokdo chce vidět a už minimum si připustí, že by za to mohlo svým myšlením a chováním. Mohu tu z diskuzí vyhledat tisíce (i zde) populárních názorů, které nás ženou na hranu, ze které přijde pád. Stejně jako Luxor, tak 99% dalších si život bez průmyslové výroby potravin už nepředstaví, nechce a ani to nedovede.
Že to někdy fungovalo? Omyl. Možná jen v číslech. A ty klamou. To je jen pokračování nabalujících se potíží. Už tenkrát přicházelo zděšení z toho, kam to povede (ještě od lidí co, co věděli o co jde), ale venkov je příliš slabý na to, aby to mohl zvrátit (a stále slabší), navíc požadavky na krmení dramaticky přibývajících trubcovitých konzumentů přiváděly venkov do bídy a stále zoufalejšího stavu - proto je tu průmyslová velkovýroba. A ta se přímo vylučuje s výrokem "Ono stačí se k potravinám a přírodě chovat s respektem a citem"
Chtěl jsme dodat "je mi líto", ale není. Dostaneme co si zasloužíme.
Průmyslová krajina neudrží vodu. Rychle odcházející voda odplavuje i půdu. Požadavkům na plochy ustupují lesy. Mizení vody a půdy to urychluje. V dříve úrodných krajích vznikají pouště. Je stále více potřeba přešlechtěných vyskovýnosných produktů, které potřebují sterilní prostředí a více chemie. To opět urychluje výše zmíněné. Více chemie znamená více ropy a energií. To znamená více zdrojů, a to zase více zbraní. Více zbraní znamená více producentů, a to zase více konzumentů. Bludných kruhů je ještě více. Kde je ten prostor na respekt a cit?

250282

09.08.2011 07:14

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: HyperPermamegakultura

HHBB 77.?.?.?

>musím mít k "udržitelnému životu" dredy a šátek s třásněmi ?
no samozřejmě, moudrostrak ti to neřekl?
Podívej, filozofie "kdo mám peníz, může chtít jíst" vede k monsantu. Zemědělství jako průmyslová velkovýroba jde do poslední zoufalé fáze ve snaze udržet neudržitelné. Krajina dostává ránu za ranou. Mizí diverzita. Mizí půda. Ale urbanistická populace chce papat. No, než zajde, bude moci ještě chvíli mlsat potravinové suplementy. A dle dalších reakcí vidím, že nějaké další vysvětlování tu asi nemá smysl. [oči v sloup]

250275

09.08.2011 06:58

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Krameterhof

HHBB 91.?.?.?

Páni... [chechtot]
Kdyby permakultura (to, co to v pravém slova smyslu znamená) "nefungovala", tak si tu nepovídáme. To, že někdo napíše, že "nefunguje", tak jinými slovy říká, spějeme k zániku.
Tak to "smrdí protokoly" jo?
Hele, jendo, nechci tě mít na svědomí... když sem přestanu psát, slíbíš mi, že si najdeš nějaké hodné děvče? [mrknutí jedním okem]

250274

08.08.2011 19:49

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: HyperPermamegakultura

HHBB 77.?.?.?

[smích] ale Luxore, sem tam někdo potřebuje probrat z blouznění...pak se dostaneme i k povídání...
Zastánci permakultury, nejsou totéž, co šmelináři s myšlenkami. Permakultura vychází z poznání, že současný stav je v rozporu s "udržitelností života". Proto "zesměšňování idealismu fandů permakultury" je totéž, jako že zesměšňuji „udržitelný vyrovnaný systém, respektující prostředí s vědomím, že jsme jeho součástí“...
Už chápeš, jak jsem k tomu došel? Stačí si projít diskuzi. [mrknutí jedním okem]
>Já jsem ve svém příspěvku konstatoval, že hlavní problém zemědělství je přílišné řízení úředníky, tj. byrokracie a nedostatečné ohodnocení
To je sice pěkné, ale těchto říkanek mají byrokraté a úředníci plná ústa. Toto konstatování, na základě zkušeností, považuji tudíž za pindy.
Náznak řešení v sobě právě obsahují myšlenky zastánců "udržitelného života", a tato souvislost ti patrně unikla díky duchaplnému vtipkování.
Problematika komisí je problematika mocenského uspořádání, které směřuje k evropskému kolektivismu, tedy tomu, co již známe jako socialismus, nyní však jako evropský byrokratický superstát. Bude-li a bude-li mít z čeho čerpat, bude i mnoho komisí.
Je to dosti k tématu a souvislé?
Budu-li mít možnost, nejasnosti rád (za sebe) osvětlím.

250225

08.08.2011 16:47

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: HyperPermamegakultura

HHBB 192.?.?.?

>Musí se především napravit
pindy...nic takového "se nenapraví"
Zemědělství je sníženo na průmyslovou nádeničinu, je totálně ve vleku stávajícího uspořádání. Jedna komise zmizí, deset se jich vylíhne. A líhnou se díky systému hodnot uhnízděných v hlavách lidí, co jsou pak schopni svoji debilitu ještě vydávat za humor, případně, pokud se jim podaří zorganizovat dostatečný počet tleskačů a řiťolezů, tak na tom založit i politickou kariéru.
Komise je produkt toho, co tu s kolegou předvádíte.
Komise zmizí jedině když nebude mít koryto. A koryto nebude mít jen tehdy, když nebude mít nádeníky. Proto musí lidi dostat hospodaření pod svoji kontrolu. A to půjde jedině tehdy, když budou chápat, co to je. A to je především činnost v souladu s prostředím, tedy je udržitelná. To, co tu zesměšńuješ, to je snaha lidí o udržitelný vyrovnaný systém, respektující prostředí s vědomím, že jsme jeho součástí.
Že méně zbyde pro parazita?
No, asi budeš muset s moudrostrakou na pastvu...

250200

08.08.2011 15:59

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: HyperPermamegakultura

HHBB 85.?.?.?

Vlastně mi to znovu potvrzujete a máte pravdu. Už jen pokoušet se přinést nějaké náznaky řešení do veřejného prostoru je velká chyba. Užijte si to, tak jak to je. [smích]

250192

08.08.2011 12:42

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Krameterhof

HHBB 46.?.?.?

To je v pořádku. Ani nečekám, že je každý louskání schopen, nebo se mu vůbec louskat chce.
Společnost má problém. A ten se týká nesvobody. Dnes by se dal vyjádřit pojmem „dluhová past“. Je to dáno charakterem prostředků a omezené vazby na zdroje. Vazba je narušena, proto potřebujeme peníze. Dnešní peníze však nejsou jen prostředkem směny, ale také závazkem.
>Jediné co pro nákup potravin musím podniknout je sehnat peníze, protože nic jiného mi v krámě nechtějí brát.
A tím na sebe berete závazek, v čemž se skrývá ona „další záludnost“. Záludnost proto, že v systému velmi pokročilé dělby práce nemůže být každý se svou pozicí spokojen. Skutečnost se má tak, že práce je pro tu skutečnou produktivní skupinu vyčerpávající robota a existenční nutnost, kterou díky systému akumulace a následnému přerozdělení v ekonomicko – byrokratickém procesu živí takzvanou sféru služeb (a to ještě za tím), kde může parazitovat cokoliv, co vytváří dojem nezbytnosti obvykle líbivou formou kombinovanou strašením. Takto diferencovaný systém bere lidem kontrolu nad tím, co dělají a systém se tak sune do stále hlubší krize díky své zakódované nerovnováze.
Je tu samozřejmě mnoho spokojených, ale stále více bude narůstat počet nespokojených. Ovšem ne každému dochází, že to je právě tou přerušenou vazbou na zdroje. A jedním ze základních je půda a schopnost na ní hospodařit.

250159

08.08.2011 10:52

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Krameterhof

HHBB 46.?.?.?

To jistě ne, to je spojeno s tím, co musíte podniknout, abyste byl schopen s tím úsměvem dojít si pořídit to, co považujete za potravinu. Nemám pocit, že tu nad současným stavem (tedy kromě Vás) někdo hromadně jásá.

250150

08.08.2011 09:25

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

HHBB 46.?.?.?

>Osud je stanoven.
A s tímto, kromě obvyklých nářků, jste přišel podpořit kolegu? Vy máte pocit, že jste nějak reagovali v duchu tématu, či konkréntně na mou námitku ohledně rozdílně strukturované společnosti v Libyi a u nás, a tudíž velmi kulhajícího srovnání naší politické scény a role kmenového vůdce sedícího na ropě?

250139

08.08.2011 08:58

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Krameterhof

HHBB 46.?.?.?

Tento dojem už kazí jen tvá představa o tom, co se tu vůbec diskutuje. [smích]
Situace je totiž zcela opačná. Miliardy ovcí sponzorují současný systém vedoucí ke kolektivní salaši, nad kterou pak hořce pláčí...

250134

08.08.2011 07:48

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

HHBB 209.?.?.?

To byla reakce na to, že ten, kdo sedí na louži ropy, si může dělat, co by si přál. "Kreativity oligarchie" se to netýkalo, ale týkalo se to velmi ošemetného postavení kohokoliv, kdo by se o to dnes chtěl pokoušet a neměl za sebou arzenál, který mu to umožní. Je to celkem prosté a poněkud vzdálené idealistickým představám o roli libyjského vůdce.

250127

07.08.2011 22:03

Role muže a ženy v rodině

RE: Teda pane Lhoták,to teda koukám...! :)

HHBB 77.?.?.?

Zdravím [smích], napsala jste to jasně a srozumitelně. Kdo chce, tak pochopí [mrknutí jedním okem]. A co si o tom "myslí křesťanství", je vedlejší (desatero stejně bralo ženy zrovna jako stádo ovcí).
Vzestup skutečně nelze diktovat normou. To je celý problém monogamie/bigamie a náboženství, které se toto pokouší jakoby nadiktovat a "řešit". Cíl kněžíků však byl jiný. Duchovenstvo tak kecá do vztahu muž/žena z mocenských důvodů. Církvi se takto podařilo rozbít tradiční rodové uspořádání (což byl první krok k zotročení lidí směrem k "civilizaci" ). Mužů bývalo obvykle méně, byla jich větší spotřeba při obraně rodu (kmene). Vdovy neexistovaly, o ženy se postaral vždy další z rodiny. A žádní sirotci. Ženy vychovávaly děti společně v rámci občiny. Odpadalo tak obrovské množství stresů a starostí rodinného charakteru v "křesťanském" uspořádání. To však nemuselo být na překážku trvalým partnerstvím, to totiž ani nelze "právně ošetřit" a jsou záležitostí těch šťastných, kteří se k nim dopracují, aniž by k tomu potřebovali diktovat "boží" a jiné zákony. Nahánění samic (samců) je však také součástí nějakého procesu, kdy se učíme co je lepší/horší. Někteří tak jsou schopni vyřešit i problémy spojené třeba s identitou, aniž by tak přivedli do životního stresu protistranu i sebe.
Myslím, že dnes jsme již naučeni rodinu chápat příliš osekaně, co by taky v urbanistickém odchovu měla mít za jiný význam, než produkci další generace "lidských zdrojů", tak jaký pak s tím caviky - uzákonit páření, plození a robotování...hotovo, odchod, další...

250095

07.08.2011 20:07

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Krameterhof

HHBB 85.?.?.?

>Permakulturisté by jen přivedli lidstvo do slepé uličky
výborně, ještě chvíli a nebude problém, za kolektivního souhlasu moudrostraků, takové "permakulturní šílence" označit za nebezpečné "vlky samotáře", pro EU socilastickou společnost škodlivé, nezákonné a teroristické.

250076

07.08.2011 19:52

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Souhlas s panem Editorem

HHBB 192.?.?.?

Myslím, že si tu pleteš nějaké "podnikatelské aktivity" (diktované evropským sojuzem) se vztahem člověka ke svému okolí a jeho snahou změnit své chování škůdce a parazita, dokud to ještě jde.
Pokud nějaké prskance na sobě vidíš, budou nejspíš jiného původu (drž si při psaní před ústy kapesník). [mrknutí jedním okem]

250070

07.08.2011 16:03

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Asi jde o kombinaci snobismu, hloubavosti a debility.

HHBB 38.?.?.?

[chechtot] [cool]
asi tak...

250039

07.08.2011 12:26

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

HHBB 79.?.?.?

Dobrý den, Quido, Vy víte, s čím "souhlasíte"? Pokud se budeme držet (aspoň trochu) tématu, tak by bylo dobré doplnit, že plukovník čerpá z marxismu. Proto ho ani nemohu hájit, neb marxistou nejsem. Dále by bylo dobré doplnit, že Weishaupt byl předevšm jezuita (tedy byl nekompromisně vázán). Také zde chybí fakt, že sami židé ve své encyklopedii ještě v roce 1905 zmiňovali Rothschildy jako správce vatikánské pokladny (samozřejmě ne bezdůvodně). Myšlenky kapitalismu jsou ovšem souběhem více směrů a nedá se autor takto striktně vymezit.
Jestli souhlasíte s předřečníkem, pak souhlasíte s něčím, co nebylo vyřčeno, a také s něčím (tak, jak jste to podal), co si poměrně odporuje.

250013

07.08.2011 11:07

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Souhlas s panem Editorem

HHBB 85.?.?.?

Co předvádíš, to nemá se souhlasením/nesouhlasením nic společnýho. To jsou výkřiky zoufalé oběti civilizačního procesu.
Nejde o to, že nějaká "permakultura nefunguje". Jde o to, že současný stav je neudržitelný. Snaha vrátit se k udržitelnému hospodaření není "utopií nedouků", ale snahou jednotlivých lidí situaci začít řešit (pžedevším sami za sebe). Oni na nějaké "doučené" pitomy kašlou a jednají. Tragédie je, že ti "doučení" nejsou daleko od toho, začít je označovat za teroristy (předurčené k budoucímu rozkulačení).

Permakultura není šťastné slovo. Je to stejně divné jako "ekovesnice". O to ale nejde. O udržitelné hospodaření a kulturní prostor se snaží mnohý zahrádkář, akorát tomu tak neříká. Vše, aby si nepřekáželo, tak si musí rozumět. U rostlin to platí také. A to nejde ze dne na den, to snad dá rozum i mudrostrace, ale ona se toho zároveň bojí, protože nedovede vzít rostlinku do ruky a raději si počká na "vyrobenou" hromadu, ze které lze snadněji něco uzobnout v přerozdělovacím procesu. [mrknutí jedním okem]

250003

05.08.2011 13:15

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

HHBB 46.?.?.?

Teď je to právě to, co jsem vlastně chtěl na začátku trochu vyprovokovat, a tak to můžu za sebe vlastně v klidu skončit.
Tohle právě zrovna slepicoidní není (dle mého) [smích]. Spíš jsem svědkem toho, jak mnohé domácí nářky dohnaly nebožáky k otrockým úvazkům (proč ony to mají a já ne atd.), aby zachránili svou „chlapskou“ reputaci. Pojem „výhodná partie“ je také z této kategorie. Pak je to těžké. Čím více jedni vydolují, tím více toho druhým chybí a kruh je uzavřen. Kdo si pak nějaký standard vydře (nebo naloupí), tak už nechce slevit.
A k tomu je dnes potřeba i ta ropa. A přesně na týhle blbosti je postaven plukovníkův byznys a komfort těch „libyjských slepic“, které se budou modlit, aby si jinde vytáčeli hřídel a nároky jim vydržely a platili potem za jejich černej maglajz. Nebudeli-to, asi si budou muset zase nasadit burky…
A plukovník dělá to, že blahobyt staví na téhle zhovadilosti (mě je jedno, jestli to myslí dobře / špatně), a chce výt s vlky, kteří dělají to samé… jenže otázka je, kde mají ty ostřejší zuby… a tak se necháme překvapit, co z toho nakonec vyleze. Ostatně za sebe jsem toho pomyslného vítěze už v diskuzi naznačil. A plukovník ten sever (potraviny, technologie, zbraně) potřebuje příliš na to, aby to mohl být skutečně on.

249913

05.08.2011 08:39

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

HHBB 46.?.?.?

To je sice na první pohled logické, ale stejně nepravděpodobné, jako si myslet, že když držím hroudu zlata, tak mi všichni padnou k nohám.
Situace se má tak, že závislost lidí na ropě je již neúnosná. Narušením distribuce ropy by nejspíš vypukl na mnoha místech okamžitě hladomor. Kolik zemí má ropu? Jak dlouho můžu sedět na ropě a jen tak kšeftovat? (Bez balistických raket)
Je to prostá otázka momentálního rozležení sil, zdrojů a přežití, plukovníkovo charisma s tím již nemá co dělat. Na druhou stranu, přechod na jiné energetické zdroje by znamenal i rychlý konec jakéhosi ropného feudálního socialismu.
...
Co přichází ke konci je stávající ekonomický systém. Jeho kolaps je samozřejmě především riziko pro obyvatelstvo ve sféře služeb. Ale tady bych se do budoucna o Řeky a Italy nebál. Myslím, že zrovna tam by si dokázali pomoci i bez těch, co budí dojem nezbytných. [smích]

249895

05.08.2011 07:12

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

HHBB 69.?.?.?

Mě je přeci jedno, koho "baba stírá", vždyť si tu snad především povídáme. [smích]
"kupování loajality obyvatelstva" mě napadlo hned, když jsem si představil vůdcův odchod. Běžný Libyjec je totiž zcela závislý na kšeftech vládnoucího klanu. Budiž. Mají ropu co jiní potřebují.
Samozřejmě je tu onen zavodňovací projekt. A v tomto směru podezřívám plukovníka hlavně z dobrých úmyslů. Mohl by totiž tu závislost začít obracet. A to by právě mohlo znamenat větší potíže (viděno pohledem vnějších imperiálních zájmů) než ta ropa.
U nás je trochu jinak. Máme jinak strukturovanou společnost. Lidé jsou daleko více zvyklí hospodařit. Na štědrou ruku vůdce příliš nevěříme, neboť zdrojem bohatství zde byly více lidské dovednosti, než nějaká kaluž pod zemí. [mrknutí jedním okem]

249891

04.08.2011 22:10

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

HHBB 178.?.?.?

No vida, diskuze... [smích]
Jo, zajímavé, ale není to na plukovníkovu roli trochu moc?
...
Plukovníkův petrodolarový socialismus je totálně závislý na italském odbytu ropy. Jen 20% produkce je něco jiného, a to je ještě většinou stavebnictví. Bez odbytu ropy zmizí doláče, gastarbajtři, plukovník a "socialismus" a vyleze fousatý islám, bída a středověk.
...
EU a Rusko se navzájem potřebují. Jde o světovou dominanci. US má starosti a je ze hry. Proto si Evropa šeptá s Rusy. Rusko má starosti s islamisty, Evropa s islámem. Izrael je nervózní, má divný pocit červa na háčku, kolem něj se to ježí turbany s ruskými kvéry. A plukovník chce emancipovat Afriku... ale na "špatném" místě, ve "špatnou" dobu. Afrika se teprve bude dělit. I Čína chce svůj díl, proto taktně mlčí v UN sehraném divadle. A v partii hodné protřelého šachisty shrábne Rusko sousto i s plukovníkem na kolenou. Bez ruské "bratrské pomoci" plukovníkův lid čeká hladomor a jeho samotného hořící hranice ze zelené knihy...
A co za to dostanou Atlanťané? Štědřejšího dědu Mráze? [mrknutí jedním okem]

A pro pány výše nějaké odkazy. Nebral bych to však všechno naivně a doslova. Teprve až širší obraz tomu dá smysl. Prakticky ve všem je implantován nějaký zájem, který předurčuje pohled pisatele.

Plukovník neplatí?
Ropy mají Rusové dost, tak o co teda jde a je snad Rambo unavený?
Pak je tu ovšem byzantská mašinerie (opravdu je č.1)
Výborně sehráno
Pročpak jsou nervózní

Diskuze narvané odkazy mě však nebaví a už mi přijde únavná. Daleko zajímavější je vlastní pohled diskutujícího, bez něj diskuze není diskuzí. Gůglovat tu snad dovede každý. Otázka je, jestli tu jde vůbec o diskuzi.

249869

04.08.2011 14:20

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

HHBB 46.?.?.?

Same, bylo by to pěkné, ale obávám se, že takto snadno to asi nepůjde.
Ještě před konfliktem se byl na plukovníka podívat Vladimír. Plukovník chtěl totiž nějakou pořádnou hůl do ruky. A to za velký kopec US(ďábelských) papírků. O co mohlo jít? O obranu libyjského „sociálního zázraku“? Nebo ještě o víc?
No, on ten plukovníkův zázrak stojí na ropě, a tedy na ochotě ostatních jí zobchodovat. A taky dodat Libyjcům co potřebují a nemají – tedy prakticky všechno. A tím si pak režim může kupovat loajalitu obyvatel. Tato „moderní ekonomika služeb“ je pak zajištěna dovozem služebníků odjinud. A zázrak je hotov. Ještě je potřeba mít ty ďábelské papírky.
A tady se něco zvrtlo. Přišlo embargo. A tím jakoby padla možnost získávat papírky a taky ty zbraně. A jaké! Plukovník si dělal dokonce zálusk na bojové vrtulníky Aligátor, chloubu čerstvého světového rekordmana ve vývozu zbraní – Ruska. A tady je zajímavé, že Rusko nenápadně podpořilo veškeré kroky svých evropských přátel. Rambům se do toho ale vůbec nechtělo, cítí již jen samé minusové body. Marně klepali libyjští potentáti na dveře v cařihradu a prosili Vladimiroviče o pomoc. Až teď povolily ledy. Rusko je prostředníkem všech jednání a tahá již za další muslimské nitky. Narostl ještě velkému africkému králi hřebínek? Nevím nevím. Rozvrácená infrastruktura, vnitřní hádky, obchodní sankce, vysychající pokladna... je to již jen otázka času, kdy a jak rychle začne jeho popularita u rozmazlených Libyjců klesat... kdyby ale přeci jen za dveřmi kývnul...
Rambové na tom nejspíš nic nevydělají, bude to již někdo jiný, a tomu někomu prý plukovník dost dlužil. Ještě jen dodám, že to byli žoldáci najatí izraelským vojenským potentátem, kdo na začátku pomáhal zachraňovat plukovníkovi zadek před "rebely".
Trochu se to zamotává, co... [mrknutí jedním okem]

249839

04.08.2011 13:19

Česká republika nemá účinný protikorupční zákon 2.

RE: Musím panu Babáčku rozkopnout iHned a iDnes jeho Pre/Ambul/i

HHBB 46.?.?.?

Nuance...
Korupce je porušení dohod. Nečestná výhoda. Není to jen "obálka do kapsy". Může mít mnoho podob. V režimu strachu naopak stačí kolikrát i jen "dáme ti pokoj, soudruhu". Nelze to vidět jen přes peníze a majetky. Někdy může stačit jen pocit, že "můžu všechno" a majetky pak ztrácí smysl. A naopak korupce v podobě dnešních "rejtingů" může mít dopad na celé země i bez toho, aniž by byl nějaký korupčník k mání.
Ale nebojte, že se přičinliví soudruzi "v pozadí" nenašli. Byli prvními velkými poradci, privatizéry, expotéry, bankéři atd., ovšem již v jiných barvách.
Jsem svědkem zmrdího divadla každý den. Zmrdy se to hemží od sklepů až po půdy. Je zcela normální, že se i obchodní partneři, nebo dokonce spoluvlastníci, pokládají navzájem za zmrdy.
K tomu mohu dodat jen to, že tento systém si pěstuje především daňový poplatník, takový ten "nevinný malý prostý pracant". Totiž bez jeho tupého úsilí ve prospěch světa zmrdů by ti zmrdi dávno pokapali jak mouchy. [mrknutí jedním okem]

249835

04.08.2011 09:03

Česká republika nemá účinný protikorupční zákon 2.

RE: Musím panu Babáčku rozkopnout iHned a iDnes jeho Pre/Ambul/i

HHBB 46.?.?.?

Pro pánajána… to je nějaká bolševická EU agitka?
Co to jsou „standardní evropské poměry“? Svatý EU triumvirát Francie-Německo-Itálie? Není to náhodu jeden ze zdrojů marastu a vydávaný za východisko?
K nevolnictví „nedošlo“, ale byl to výsledek vleklé a vyčerpávající války přesně proti těm, kteří teď táhnou ten tvůj vzorový model, největšími tahouny integrace u nás jsou právě ony katolické rodiny („Schwarzenbergové, Lobkowitzové atd.“).
Důvodem korupce je neexistence bohatých městských kupčíků? [překvapení]
Důvodem korupce je nejspíš korumpovatelný aparát, jediné, co korupci odstraní, je neexistence něčeho, co lze korumpovat.
A komunisti „rozkopli zlořád“? [chechtot] To je snad sen. Když se o něčem nepíše (komunistická média by jistě zářila radostí nad kritickými články), tak to jako neexistuje? Nebo naopak, tam, kde zaprodaný tisk má plnou hubu korupce, tak tam jako řádí více než jinde?
Hmm.

249821

03.08.2011 10:47

Lidské činy nemáme odsuzovat ani zesměšňovat, ale pochopit

RE: Pochopil bych

HHBB 46.?.?.?

Mám poměrně značné výhrady:
>Multikulturalismus je importovaný produkt Ameriky
To rozhodně ne. Je starý jak imperiální proces sám. Expanze sebou nese pohyb vnějšího živlu směrem dovnitř. Multikulturní politika je potom nutnost. Původní identita je pak nahrazována identitou univerzální, proto je tu náboženství (či pseudonáboženství jako světonázor) a to stále univerzálnější.
>Spojené Státy vnutily EU přistěhovalectví pod rouškou pomoci postiženým národům především jejich válkami
To snad ne…
Sám musíte dobře vědět, že US jsou kompletně produkt evropské expanze. A US války jsou především evropské války. Nelze to obracet na ruby. US se stalo zvětšeným bojištěm a následně účastníkem evropských náboženských (imperiálních) válek.
>Cílem politiky /-ů USA je ovládnutí zbytku světa.
Takhle to vypadá. Jenže političtí zasvěcenci typu „Buchanan“ moc dobře ví, že jejich rétorika má zakrýt podstatu jejich jednání. A to, že zájem Američanů musí být podřízen zájmu imperiálnímu. US svou válku o nezávislost již prohráli. Proto jsou tam u slova ultrakatolíci jako Buchanan.
>Netrpí rozdělenou osobností?
S tím naopak souhlasím. Proto jsou schopni žvanit cokoliv ve „vyšším zájmu“.

Ještě k případu.
Co se již diskutuje, odsuzuje a komentuje, to je, jako obvykle, mediální produkt. To je i v případě Breivika. Vlastně ho nikdo nezná jinak, než jak je popsáno médii. A věrohodnost? Že se ke všemu ochotně doznal? Dokonce popsal i svůj čin jako „hrůzný“! Vždyť ještě ani nebyl vyšetřen a odsouzen, všichni již mají jasno, což svým způsobem vynesení soudu předurčuje.
(Jindy jiní, co podpálí, vystřílí, vybombardují vesnice a vše živé, si pak jdou ještě spokojeni sami se sebou pro uznání a třeba i vyznamenání…)
Tady se dokonce některé (islamistické) skupiny ještě hrdě k Breivikovu činu hlásí!
Nekupí se nám tu již těch absurdit nějak moc?
Při tom, při notné dávce zvrhlosti v tom lze najít logiku poměrně neúprosnou. A to je – buď my, nebo oni! Návod k pochopení situace však může být právě onen manifest. A ti, kdož to takto uvedli, tak nejspíš počítají opět s oběma stranami mince. Zmatenost a bezradnost mnoha komentářů vyplývá právě z nepochopení procesu, který se vymyká svým rozsahem běžnému záběru člověka naučeného se topit ve svých všedních lapáliích.

249775

02.08.2011 15:18

Reakce na článek \"Breivick není superman\"

RE: Obvyklý konspirátor ?

HHBB 217.?.?.?

Jaká složka agentury poskytne figurce krytí, to přeci nehraje roli. Nejspíš bych jako spiklenec volil tu nejvíc profláknutou, kdyby se něco zvrtlo (třeba mossad).

Jinak mi nemusíš vyprávět, že si diskuzi pleteš s vytrubováním. Proč bys byl jinak při čtení diskuze stále tak nepozorný. Jsem nucen tě znovu opravovat, jako třeba zde
>Rád zde v debatách verbálně a na fotografiích popisuješ intriky a vazby KC (kat.církve), která společně se svými nohsledy nasazuje na nevinné a historicky obětovávané altruistické Ž/židy.
V této souvislosti upozorňuji jen na donekonečna omílané účelové nepravdy a nepřesnosti, ze kterých se tu snaží někdo dělat „pravdu pro všechny“.
Pokud to KC dělá, tak je to problém jmenovaných. Vinu a nevinu tu vyvozují jiní.
(jendo o "přátelích a kamarádech" se přeci nemá lhát, co by tomu řekl Ježíš...no uznej...)

Nějaké sympatie k židům nejsou mé sympatie. Ani touha sdílet s muslimy ulici mě zatím nepotkala. Taky mě však nepřekvapí, když si semtam katolíci s židy padnou do náruče. I oni se občas z mnoha důvodů potřebují. [smích]

249722

02.08.2011 09:02

Reakce na článek \"Breivick není superman\"

Obvyklý konspirátor ?

HHBB 46.?.?.?

>Jiní si ovšem už přede mnou dali práci, aby ukázali, že obvyklí "konspirátoři" činem celkem nic nezískali, takže jsou jako inspirátoři nepravděpodobní.
Tohle mě opravdu rozesmálo.[velký smích]

Obvyklí konspirátoři jsou potom nejspíš nastrčená paka… skutečný konspirátor je ten, kterého vidíte a přitom nevidíte. Ten, kterého máte rádi, protože se na vás usmívá, hezky hovoří, chce být oblíben, má rád popularitu, ale také nedotknutelnost. Aby mu to vydrželo, tak konspiruje.
Takový konspirátor se bude vždy snažit vzbudit dojem (a použije všechny konspirativní metody), že masoví vrazi jsou podivíni, co jim rupne v kouli z toho, že se straní "dobrého kolektivu, nad kterým bdí hodný bratr"…

Všechny souvislosti poukazují na to, že i tento pěšák byl vybrán, naočkován, připraven a použit, aniž by měl vůbec páru o tom, čemu vlastně poslouží...

249688

27.07.2011 15:49

Ještě jednou masový vrah Breivik

RE: Test

HHBB 46.?.?.?

Lin, viděla jste film Království nebeské? Tam jsou templáři karikováni jako extremističtí fundamentalisté, teroristé, ničící mír mezi křesťany a muslimy. Nakonec, díky jejich počínání, křesťané prohrají s muslimy a ztratí i Jeruzalém… (to se nejspíš nezapomíná). Jako řád později zanikají, když jsou obviněni z hereze. Majetek si pak dělí církev, král a maltézáci (ti byli v tom filmu ti dobří).
Vložený obrázek
Dnes templáři žijí v zednářské tradici (stavitelé templu). Část jich měla uniknout do heretického Skotska (také zmizeli i v Česku). Ostrovy měly ostatně vždy blízko ke křesťanskému fundamentalismu podobně jako nacionalistické Čechy, kde fundamentalista Hus, prototyp extrémního nacionalisty, se rázně postavil proti multikulti ve školství, což našlo později odezvu mezi venkovskými křesťanskými fundamentalisty, říší pak prohlášené za heretiky a extremisty nicí vše živé…(i hnojivem)
Právě ve Skotsku William Sinclair, zakládá zednářskou tradici. Rodina Sinclairů měla blízko ke Stuartovcům. Ti nabývají na moci. Je dokonce vydán překlad Bible krále Jamese, obdoba Kralické Bible, což jsou později říší zavržené pronásledované heretické bludy. Po vleklých komplikacích byli Stuartovci zbaveni hlav a sesazeni. Podobně byli křesťanští pravicoví extremisti a fundamentalisté zbaveni hlav na Staroměstském náměstí. Co pak následovalo, to se zhruba ví. Křesťanský fundamentalismus byl znovu povolen až zednářem na trůně, Josefem II. (Lotrnik prohlášený za Habsb.). Tím začal extrémní nacionalismus bujet i na venkově a rozhořel se až do podoby obrození.
Norové jsou protestanti a čtou nevhodnou Bibli. Proto mají svým smýšlením blízko ke křesťanskému pravicovému fundamentalismu (zvláště na venkově, tam mají i hnojiva). Takový už sever od Alp bývá. Kam to může až zajít, to nám měl demonstrovat vrah a extremista, vyobrazený jako zednář a templář, ničící věčný mír - křesťanský pravicový nacionalista a fundamentalista a antimuslim.

Potíž je i ve střetu zájmů. Kdo postaví chrám (templ) v Jeruzalémě, ten bude vládnout světu. A zájemců je samozřejmě více. Metody mohou být různé, ale maximalisté spoléhají i na probuzení antimuslimů (uvedení 1500 str.dok.) a přenesení války na obyvatelstvo uvnitř vlastního integrovaného teritoria, která může nastat v důsledku expanze do vnějšího teritoria a pokračujících exodů.
To ještě na okraj možných souvislostí s událostí v Norsku, a taky třeba i Prahou, extrémním fundamentalistou na Hradě a říší.

249230

26.07.2011 09:20

Ještě jednou masový vrah Breivik

Jen hypoteticky…

HHBB 46.?.?.?

Pokud by někdo chtěl budovat skrytě impérium a chtěl by expandovat na cizí území, bude postaven před problém. Kam s lidmi v „humanitární krizi“. Ti budou chtít utéci. Jako třeba z Libye. Když nebudou moci, zůstanou doma a budou bojovat.
Proto by taková hypotetická síla potřebovala několik věcí.
Na svých územích pacifisticky multikulturně smýšlející obyvatelstvo, někoho, na koho se hážou viny a někoho, kdo ponese potřebné ideje.
Hrál by tu roli ozbrojený fundamentalistický šílenec a 100 mučedníků?

249075

25.07.2011 19:16

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: No... jdete na to zhurta

HHBB 84.?.?.?

Lin, nakonec docela chápu i editorovo dilema. Ostatně nějaký výcvik mám a kdyby mě, nebo děti chtěl někdo takhle lovit, asi bych se do něj rychle trefil...
Ale je tu potíž.
Místo bylo vybráno právě proto, že to byla past. Kdyby tam probíhal vojenský výcvikový tábor, nestalo by se to tam. Ale jinde. Tam, kde bude hodně těch, co se nemůžou bránit. Jde o to vyvolat strach, pocit nejistoty, potřebu ochrany. A rostoucí odpor veřejnosti ke zbraním by mohl být další efekt.
To je naprosto pochopitelné, ale to by nesměly být vůbec. Pokud jsou, pak jsou ti, co je nemají, vydaní napospas těm, co je mají... i když zase...znal jsem staršího pána, chorobně se bál, stále nosil revolver. Patrně by ho před střelcem schoval... spíš by ještě nešťastně postřelil nějakého smolaře. Prostě tady jsme již v potížích.
Je jisté, že byrokratům se bojeschopné obyvatelstvo moc nezamlouvá. A tento obraz "křesťanského fundamentalisty" jim bohužel nahrává. Řekl bych, že si lidi nadrobili dost obtížně řešitelných problémů.
Překvapila mě ale údajná reakce lidí před soudem. "Zradil jsi naši zemi" je dost výstižné, přičemž bych čekal spíš jiné reakce...zdá se, že v tom lidé vycítili podpásovku...
Ale trest smrti...nikdy, pokud vraha nesejme někdo včas, pak to nedává smysl.

249004

25.07.2011 13:34

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: No... jdete na to zhurta

HHBB 46.?.?.?

Tak ještě jednou smutně zdravím…
Ani se mi v tom nechce pokračovat. Čím víc se nad tím zamýšlím, tím víc je mi zle. Je těžké se na to podívat z nadhledu, či si prožít jednotlivé role, aby to dalo obraz. I ze zdejších komentářů je cítit vnitřní paniku. Je to proto, že hlavní motiv je veskrze iracionální (vzpomínáte na nápisy na dominujícím kamenu ve starobylých jazycích?). Rozepisovat se o jaký rituál by mělo jít, to tu nemá smysl.
Díval jsem se na obrázky výbuchu v Oslu. Nebyla to jedna bomba. Pochybuju i o uvedeném typu výbušniny „podomácku“. Jedna bomba vytvořila šokovou vlnu, výbuch toho dalšího si pak nikdo ani neuvědomí. Ten dýmající ofis vypadá snad i na malou střelu, výbuch na ulici kryl ten výbuch v budově. Jeden člověk – u mě skoro vyloučeno.

První reakce médií celého světa. Nagugloval jsem uvedených cca 10 islamistických skupin, z nich se některé k akci přihlásily. Nelze je tedy spolehlivě vyloučit a ani nelze vyloučit jejich možnou vazbu na tajné služby. Tajná služba je už jiná kapitola.
Příběh druhý to má dále domotat. Ovšem vylézá nám z něj pomalu jistý fenomén - „Křesťanský pravicový fundamentalista - extremista“. Na jeho barvitém profilu již media pracují. Je to chladnokrevný vrah dětí, nácek / odmítač EU, antimuslim, možný zednářský spiklenec. Inspirován, světe div se, „popíračem“ z Pražského hradu. Blábol? Možná... blábol určitě je, že člověk, co sepíše 1500 stran manifestu, si zjišťuje na BBC jak se v Praze koupí zbraně… u taxikáře…(kolik Norů mohlo Prahu navštívit...nevím... každý pátý?). Další podivnost je, že přes hodinu dokázal chodit a střílet do dětí. Troufám si říci, že to není možné. Leda by to už dělal a byl pod vlivem čehosi. První vyjádření kamarádů - byl normální, s průměrnými zájmy v okolí (1500 stran manifestu?. Byl tam ještě někdo, kdo se po hodině vypařil?

Takže proč nám někdo vyrábí takový obraz? Odkud je tento „fundamentalista“, masový vrah dětí? V Norsku je 80% protestantů. Každý Nor je jím automaticky, pokud se nehlásí jinam. A tam také směřují daně. Takový typ je sympatizantem snižování daní, restrikce imigrace, opatrné integrace, snižování aparátu, posilování osobních práv atd. Už to začíná zapadat?
Zajímavé je srovnání s Oklahomou. Tenkrát odsouzený dostal trest smrti. Ale velkou ránu dostalo hnutí ozbrojených Američanů, tradičních středozápadních patriotů obvykle protestantů… a „zakládající otcové“ byli zednáři … takže „ti zlí“…
Nic však není zcela jednoznačné, tyhle domněnky vycházejí z předpokladu „falešný prapor“ a ještě se pořád může něco objevit… nicméně doposud jaksi „panensky separované Norsko“ tím bylo těžce dokur…

248964

25.07.2011 10:45

NATO bude v Libyi poraženo

RE: O co jde bylo jasné hned

HHBB 46.?.?.?

Zdravím...
Ty obrázky jsou praktický projev toho spodního. Impérium má dvě části - římskou a byzantskou. Bez přikývnutí silné figury, jakou Putin je, by žádné bombardování asi probíhat nemohlo. Jeho vztah jako ruského politika s ostatními politiky Evropy je nevídaný a jde za rámec běžných styků. Obrázky to měly jen dokreslit.

248941

23.07.2011 13:14

NATO bude v Libyi poraženo

RE: O co jde bylo jasné hned

HHBB 137.?.?.?

Hele, to jsou jen moje odhady... [mrknutí jedním okem]
Už tu byl naznačen tzv. falešný prapor.
Prapor byl už na titulní stránce v odkazu vztyčen (ale nejen tam). Je na něm blonďatý extremista v zednářském obleku, nenávidící muslimy. Není to "antisemita", ale antisemita.
Patrně byl již pro svou osobnost vytipován. Nepodstatný není ani ten převlek policisty (symbolizuje stát).
Něco jsem už odpověděl Sašovi, tak jen doplním. Jednoduše řečeno, mír s Araby byl zrušen. Ty děcka nebyli sice Arabové, ale výběr "oběti" byl dán něčím jiným (dohody z Osla). Je tam i další postatný faktor, ale ten se sem už moc nehodí. Jde již příliš mnoha lidem do duše.
Ale s Lybií to souvisí určitě. Neodhadnu jakou roli teď hraje plukovník, vím jen, že tam byl vloni Putin ohledně plukovníkových dluhů a nesplněných dohod....třeba se situce již změnila. Teď to vypadá na vytváření jakýchsi průchozích zón v Arabské enklávě (viz Irák). Vliv Francouzů a Rusů je u Arabů obrovský. Rusko tiše, ale intenzivně spolupracuje s Němci, Francouzi a dalšímy hráči v EU. Eurasie je již faktickou mocenskou realitou. Na řadě je Arab, Izrael je návnada.

Vložený obrázekVložený obrázekVložený obrázek

On se svět od roku 2000 docela posunul (byl to i nástup Putina?)
Vložený obrázek

Teď už to nestihnu dodiskutovat, ale můžem později. [smích]

248789

23.07.2011 11:44

NATO bude v Libyi poraženo

RE: O co jde bylo jasné hned

HHBB 72.?.?.?

Asi to bude pokračovat přetřepáváním, rozebíráním, vrtáním se v jeho nočním stolku... obrázek krvežíznivce v obleku zednáře z titulní stránky však přetrvá. Je to promyšlený krok.
Jen doplním. V Oslu byla uzavřena v roce 1993 mírová dohada mezi Araby a Izraelem. O pár týdnů později byla uzavřena dohoda mezi Vatikánem a Izraelem (myslím, že se na dohodách intenzivně podílel jakýsi kardinál Ratzinger). Krvavý rituál v Norsku není jistě jen zběsilou akcí "pomateného zednáře" už z pohledu toho, co je rozpoutáno. Je to nějaký mezník, něco mizí a něco se rodí. Lidé však budou chtít věřit na pomatence, protože to druhé se začíná vymykat běžnému chápání. A zase se počítají oběti.

248782

23.07.2011 10:06

NATO bude v Libyi poraženo

RE: O co jde bylo jasné hned

HHBB 188.?.?.?

Ahoj Lin! Identita útočníka byla vyjevena médyji v "plné kráse".

Vložený obrázek

Takže teď už je "jasné" kdo nemá rád mohamedány a střílí do dětí...
A Norové si myslí, že když mají ropu, že nemusí do EU, můžou mít korunu a ještě krále heretika...

248775

22.07.2011 14:24

Aké je to učiť čiernych študentov

Ke kritikům autora článku.

HHBB 217.?.?.?

Musím k tomu něco napsat.
Článek není zajímavý jako postoj, ale jako svědectví! A je ještě mírný, neboť zkušeností pisatele je škola, která, byť mizerně, přesto již chování kultivuje (ale srovnávat to se školou bílou skutečně nelze, to lze jen v TV).
Rasové rozdíly? Podívejte se tomu do očí a pochopíte, že jsou! Není možné to zametat pod koberec barevnými plakáty a žvásty s multikulti návody vedoucí k bezbarvé "lidské rase" jako neurčité masy. To produkuje neřešitelné potíže.
Přítomnost rozdílů vyplave často nečekaně. Mám tu takový příklad. Aby barevní našli své "civilizační místo", tak v rámci výroby idolů, nutných pro existenci imperiální kultury, jim často bílí uvolňují pozice. Někdy to však přeroste a je z toho vyrvál, neboť rozdíly, jako potlačené, vyplavou pod tlakem. Dám ukázku. Z komentáře přenosu v zápase dokonce zazněly obavy o osud disciplíny v zemi (hodí se tu i jistá znalost černé američtiny pro pochopení vznikající nálady). Nicméně je to dílo bílých...
I mé zkušenosti s rasově smíšenými rodinami jsou poměrně varující. "Nefukční" není to pravé slovo.
Ale daleko větší je rivalita mezi barevnými samotnými. Pokud jim bílí rozdají zbraně, vybijí se. Prakticky všude jsou frustrování tímto pohledem, který jim stěžuje se nalézt.
Vložený obrázek

Neumí se v imperiálním světě, z pochopitelných důvodů, o sebe postarat. Dělají to tedy po svém, jak je i z článku jasně patrné.
Čtvrtě velkých měst, kde vedle sebe žijí různě barevné komunity, vypadají jako válečné zóny.
Vložený obrázek

a škola?
Vložený obrázek

Měl jsem pár černých kamarádů, kteří me, občas jako normálka, okradli. Jejich chápání norem je odlišné, ani jsem se kolikrát nezlobil. Například můj známý (běloch) vydržel jako poslední v černé čtvrti, kdysi výstavní bílé, již zcela vybydlené a okupované. Každý den ho okrádali výrostci. Říkal, že mu to nevadí, že s tím počítá a má pro ně vždy něco připravené. Když mu pak prořezávali gumy, říkal jim, že nebude mít čím jezdit, aby mohl vydělávat a něco jim pak nosit. Bylo mu sděleno, že ho teda potom krouhnou. Zalepil kola a odstěhoval se.

Není tu jen snaha o nějaké příživnictví. Je tam již jistá neslučitelnost. Není to o nenávisti barev, ale o kompletním nesouladu stávající civilizace, která však nese jednoznačně bílý rukopis, proto se nám to takto bude vracet. A to je obrovský problém. Když tomu jednotlivé entity přestanou sloužit, stanou se zcela jistě nepřátelské, pokud se jim nepodaří se najít.
A je třeba pak počítat se vším.

248688

22.07.2011 09:57

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 46.?.?.?

Co tu hlásáš jako negativa, to je průvodní jev fašisticky organizované společnosti. To jest neblahý vliv kolektivismu na jednání lidí. Má to mnoho forem a názvů a typickou koncovkou je -ismus. I ten individualismus je nutný důsledek kolektivistického smýšlení / jednání.
Podstatou je, že jedinec nemusí být odpovědný za své jednání, neboť se může schovat za "vyšší zájem" nějaké skupiny. Jedno jaké (strana, klub, stát, korporace, chudí, bohatí, lidstvo). Právě ty zájmy jsou obvykle definovány jako nějaké ismy.
Ty jsi v nějaké církvi?

248651

21.07.2011 19:04

Kameny s doporučeními v Georgii

RE: Nejspornější bod

HHBB 188.?.?.?

Ono se ani nedá říci, že to je "špatné" (dobré). Prakticky vždy se prosadí objektivně nutné. Systémy (1,2) se prolínají a jsou tu stále, proměna je v cyklech, vždy je to však přítomno.
Co je však nyní původem znepokojení? NWO? Globální vláda "padouchů"? Chaos? Kolaps? Všechno najednou?
(Nalil jsem si trochu vynikajícího koňaku, tak teď budu chytrej)
Nejspíš to všechno platí, a je to asi nevyhnutelné, proto ten neurčitý živočišný neklid. Z prostého důvodu. Dlouho budovaný systém dospěl ke svému vrcholu, včetně budoucí vyhrocené (zatím oddalované) skutečné krize - zlomu. Je to nevyhnutelné už jen z pohledu setrvačnosti. Kolabující systém má jeden hlavní znak. Otravuje sám sebe tím, co produkuje. Proto je budoucí uspořádání čistě akademickou diskuzí. Prostě to doběhne. "Lidstvo" projde jednoduchou početní redukcí díky zlomu v cyklu (což může naopak znamenat kvalitativní skok - proměnu o řád výše). Nepokoj, doprovázen rozpadem zvyklostí, patrně způsobí, při pokročilé specializaci subjektů, řetězovou reakci umocněnou právě neschopností se o sebe sám postarat. Okamžik vyhrocené nouze a potyčky o zmenšující se "málo" spustí depopulační proces snadno. Bude tak rychlý, že "doplňování počtu" nepřipadá v úvahu. Už by dávno začal, kdyby ho ti, co z toho nyní požívají výhody, zoufale nebrzdili. Ostatně jistá skupina mocných kdysi toto nastartovala a dnes to spěje k závěru (tedy i jejich konce).
Ví to i ti, co postavili šutry, a ať jsou v jakémkoliv mocenském postavení usoudili, že to nezvrátí. Vytesáno je tam "poučení z krizového vývoje". Ten počet není žádný "depopulační plán", ale doporučení, jak udržet homeostatický systém a při pravěpodobném stupni poznání docílit pozemského ráje "přírodních pohanů".
Takže... udržovat kondici, hbitou vyrovnanou mysl, třeba se toho ještě dožijeme... [cool] [mrknutí jedním okem]

248597

21.07.2011 16:23

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 46.?.?.?

Už vzhledem k tomu, co naznačil chytrostRak, tak by to mohlo být sebevražedné. Z tohoto důvodu bych předpokládal, že tam nebude nejspíš vůbec nic, co by mohlo nějak účinkovat, protože účinek je pak možno vyložit všelijak a mediálně spuštěnou hysterii nelze spolehlivě právně ošetřit.
Pokud v tom něco vůbec účinkuje, tak je to spící kurvítko. Aby to tedy bylo možno bezpečně prodat, bude se to testovat hlavně na to, aby to nějak viditelně neškodilo (jak to již naznačil pan Koubek).
To však není problém Socijal Junajtyd Farmakoexport s předsedou předsednictva MoU, tento kolektiv již konkurence nezajímá. Tam se můžeme nadít zcela překvapivých účinků léčebných i zhoubných. [mrknutí jedním okem]

248582

21.07.2011 15:04

Kameny s doporučeními v Georgii

RE: Tohle je velmi obsáhlé téma

HHBB 217.?.?.?

Hezká úvaha. R.C. Christian má nepochybně směřovat k symbolickému Christian Rose Cross. Jen mě napadlo, proč právě takové poodhalení.
Zajímavá je i reakce lidu na průběžnou antikampaň. Prý byl autor přesvědčen, že to místní budou také chránit a udržovat. A prý se tak i skutečně děje. Nejhůř se z toho snad čistí nacákaný polyuretan. Barva ještě ujde. [mrknutí jedním okem]

248569

21.07.2011 12:13

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 46.?.?.?

Tak už snad jen k tomuto:
"budeme velmi brzy s nostalgií vzpomínat na to zlé socialistické zdravotnictví"
O to právě jde... připrav si už mávátko místo klíčů, jak to budeš vítat. Tam se už alternativy stejně neřeší. Je-li směrnice "všechno uříznout", tak medicinisti plní bez reptání na 106%.

248559

21.07.2011 10:39

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 46.?.?.?

Takto je to neřešitelné. A stejně tak to začne být i nepochopitelné.
Hlavní účinek je to, co bychom chtěli, vedlejší to, co bychom nechtěli. Obojí je přítomno vždy. A netýká se to jenom medikamentů. Proto nemá smysl uvádět nějaké příklady (srážím-li něčím teplotu, můžu si třeba ničit žaludek a kdoví co ještě).
...
Není tu účelem někoho vinit. Lékaři se nějak živí. Chtějí i pomoci. To mohou doopravdy jedině tehdy, bude-li si chtít pomoci především ten nemocný sám. A o to jde. Neuzurpovat si na pacientem moc, důsledkem je pak prohloubení jeho celkové závislosti (nemohoucnosti), ale mobilizovat jeho moc (to je ta pomoc), kteráž jediná může potlačovat vždy více / méně přítomnou nemoc. Potlačovat za pacienta jeho nemoc, není léčení, je to zaměstnání schované do slova „péče“.
Jenže péče se velice snadno zvrtne k ovládání. Má to k sobě tak blízko, že medicína se stane pro populaci návyková. Lidé se vůči ní dostanou do podřízeného stavu. V ten moment však paradoxně neuzdravuje, ale nemocné naopak produkuje. To je ta potíž.

248545

20.07.2011 22:18

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 217.?.?.?

huh... [smích]
tím je myšlena jistá alterstrýmová klika, tolik jich snad zase nebude...je ale nepochybné, že se obecně vesele ředí jimi navařená polívka...

248508

20.07.2011 22:11

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 217.?.?.?

Zavařuju okurky a na hádky bych ani čas neměl. [mrknutí jedním okem]
Ale máš pravdu, už jsem tu vydiskutoval, co jsem potřeboval, a teď se dostávám už do přesvědčovací úrovně, která, jak jsem si znovu ověřil, se příliš míjí účinkem a už to ztrácí smysl.
Teď ještě k tomu systému...
Jedná se o vynucené jednání. Není v nátuře člověka "generovat zisk". Musí to podstupovat v rámci hry na nedostatek. To je onen "špatně nastavený systém". V takovém systému jsou lidi nuceni brát na sebe existenční závazky a honí se za jejich plněním. Je to tu ostatně diskutováno pod mnoha články jako "banksterské zajetí." V takovém systému - hře na nedostatek (což účastníci obvykle berou jako dané a normální), který vede lidi do boje o zdroje (či koryta), se staví člověk proti člověku, symslem se zdá být "soutěž" a sounáležitost přirozeně bere za své (je jen hierarchie). V základu je prostý akumulační mechanismus, k němuž je zneužita věc společenské dohody – peníze. V důsledku to může znamenat vše. I výrobu viru, protože tím mohu získat něco, co potřebuji já, ale zároveň i jiný, atd.
Systém má své reptaly a obhájce proto a proto. Dobrá.

Teď tedy to, co už se mi zde na fóru, asi nepodaří objasnit.
Tato hra (i se všemi "boháči" ) je ale jen součástí vážně myšleného plánu. Je to jako ta mrkev jezdce na oslovi. Pokud ji jako systém odmítneme, ocitneme se před variantou dvě. Ta v podstatě znamená jezdcův bič, nebo "dobrovolného" tahouna. Tahounem zde myslím zapřažané lidi do chomoutu (závazek, který na sebe bere, aniž by vědělo proč - to je i ta otázka "komu dlužíme"?) jako jednotku "lidstvo", tvořící jakýsi druhotný organismus. Na konci odmítnutého systému jsou dveře do systému dvě, kterým je kolektivistký chomout (klidně bez "banksterů" ) a s jásotem přijmutý (viz matrix - bezvýchodnost duality jako kult)
Je to lepší, nebo horší... to je mi fuk, účel je stále jeden, stát se kompaktním zdrojem.
To teď neřeším, protože je tu systém tři, který je z hlediska předchozího plánu nežádoucí, a který mě zajímá. Tím je Člověk jako jedinečný systém. Ostatně jedině ten pak může tvořit onen systém sounáležitosti. Pro mě jsou důležité aspekty této věci a to, co je dále za tím. [smích]

248506

20.07.2011 17:16

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 46.?.?.?

Aby mohl být systém tzv. solidární, je třeba uplatnit nějaké plošné zdanění (forma už závisí na oblbovacích dovednostech). Aby mohlo být uplatněno plošné zdanění, vymyslíme si tzv. solidární systém. Vyber si. Ve skutečnosti je však sounáležitost velmi choulostivá věc, a takového znásilňování se bojí. Proto ty vynaložené prostředky končí zpravidla nesolidárně.
Svatý medicínský systém ale umožňuje upevnit závislost "lidu" na systému tím, že ze zdraví dělá strategickou komoditu. Krach by byl paradoxně prospěšný, bohužel "lid" má již vemlouvavým hlasem zakódovánu nutnost "odevzdávat se do péče". Proto to jen přejde do jiné fáze. I za "studeného boje bloků" postupoval v tomto smyslu jednotně.
Ty věříš na existenci kapitalistických US? Na republikány a demokraty? Na Čerta a Mikuláše? Na "pravicující a levicující lidstvo"? [smích] Já právě moc ne, proto bych se spoléhal především na sebe jako na člověka s oběma polovinama prdele.
"Dokument" pána s nadváhou jsem shlédl již kdysi. Pokud bys jen tušil, pro koho to dělá, patrně bys to vůbec nevytahoval. Je to však již příliš OT, nechal bych to asi na jindy.

248482

20.07.2011 11:33

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 46.?.?.?

Jsem rád, že jsou lidé, kteří upozorńují druhé, že si velmi snadno mohou pommoci sami.
V tomto případě se jedná o látku (kyselinu), kterou si tělo vyrábí samo na hubení potvor, a to z běžně konzumovaných minerálů. Z tisícera důvodů se může stát, že jí bude nedostatek a potvory budou mít navrch. Pak stačí takovou látku cíleně (opatrně) doplnit. Můžou se pak dít, z medicínského pohledu, "zázraky". Vůbec bych se nedivil, kdyby to dokázalo cvičit i s HIV. Ale virus přeci jen není bakterie.
Silně mi to připomíná záležitost s touto látkou. Již kdysi jsem tu na ní upozorńoval. Bylo to v době, kdy se její význam ještě dařilo tutlat, a to již od padesátých let. Dnes, kde kdo začíná prodávat jakési preparáty na její bázi. Přitom stačí baštit třeba i obyčejné padavky i s jaderníkem a tělo jí bude mít tolik, kolik potřebuje. Je to látka, které se sami zbavujeme průmyslovou stravou a způsobujeme si tak řadu "civilizačních chorob".

Dá se čekat, že ani prostý minerál (případ MMS) v budoucnu neunikne pavučině přivlastněných výsad. To je podstata mnoha farmaceutických "výdobytků" a odsunování normálního chování do oblasti "alternativ".

248452

20.07.2011 09:28

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 46.?.?.?

>Kolikrát lékař vyzkouší několik léků ze stejné skupiny, nežli právě ten jeden se uchytí a prokáže výsledky
šarlatán?
>A Vy favorizujete bylinkáře
Jak a kdy, na sádrování je dobrý i felčar
>Nepamatuju si případ z poslední doby, kdy bych (kdekoliv na světě) odešel od lékaře s receptem bez toho, že by detailně nehledal a neujišťoval se o významu ostatních léků
Já také ne. Nemám ani zdravotní kartu. U lékaře jsem byl naposledy před revolucí v souvislosti s armádou... zubaře nepočítám (více/méně běžný zručný řemeslník)
[smích]
...
Kdepak, není to tak jednoznačné. Znám lékaře (ne však jako klient), kterých si vážím a o kterých vím, že si udržují respekt k těm, kteří přijdou s tím, že potřebují pomoci, člověka upřednostňují před "svatou medicínou", čímž ale často i velmi riskují. A samozřejmě jsou i oblasti, kde medicína pomoci dokáže a kde bych se dokázal i spolehnout. Ale vždy platí - pomoz si a bude ti pomoženo.
...
Nemoc je již projev, důsledek. Ne příčina neduhu. Jestli chcete být zdráv, musíte od začátku. Lidé často chtěji od medicíny stoprocentní zodpovědnost za své zdraví a utužují tak tím iluzi, že je toho schopna. Svůj rozhašený organismus pak přivezou do špitálu jak do opravny. A na to žádná bylina není.
Od začátku znamená, dát se dohromady mentálně. Univerzální lék je střídmost. Vypustit vše v nevyváženém množství, svinstvo vyplavit vodou. Jídlo spíš užívat než konzumovat. A pokud možno věci, které jsou k těmto věcem přírodně vhodné už jako syrové.

Čekal jsi něco jako "kořen mandragory"? [mrknutí jedním okem]

248443

19.07.2011 22:44

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 199.?.?.?

1. Medicína toho pořád více nezná, než zná
- Proto jsem to nazval šarlatánství, v zásadě se totiž medicínský systém adekvátně k bodu 1. nechová, ale není to jen v něm, "lid" obvykle chce, aby o něj bylo postaráno.
2. Nemám patent na rozum
- Proto asi není ten "shovívavý" úsměv na místě.
3. Myslím si, že to neuškodí
- Ale ani ten opak.
4. A hlavně, pacientovi to zlepší psychiku, protože tomu VĚŘÍ.
- Popíráte to bodem 3., berete mu víru, pokud si s ním nemyslíte, "že to prospěje", pozná to, tak jako Váš "shovívavý" úsměv.

Luxore, já se ale nijak nezlobím, zaznamenal jsem jistý posun, proto to ani za ztrátu času nepovažuji.
Dík za reakce.

248413

19.07.2011 20:07

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 74.?.?.?

>pan kolega HHBB je jen žalostný placený a mizerně vyškolený provokatér
už jsem to tu několikrát slyšel, přišlo mi to k smíchu, ale za zamyšlení určitě stojí, jakému druhu "diskutujících" se toto vůbec může honit hlavou...
...
Když Vám začne haprovat zdraví, věřte především těm lékařům, kteří Vás budou motivovat k tomu, pomoci si sám. Pak Vám teprve budou schopni pomoci případně i oni.
Jinak jste si něco nějak špatně vysvětlil. Zvláštní bylinky jsou velmi ošemetná záležitost a patří do ruky jen zkušeným, rozhodně ne "lidu". Z nich bylo také mnoho účinných látek separováno, či napodobováno. Je tu však rozdíl, látky vždy účinkují v součinnosti, která již byla optimalizována i bez vědců. Proto je pro současné a obvyklé používání léčiv výraz šarlatánství případnější, než pro užívání přírodních látek na základě věkovitých zkušeností.
Ale běžné léčení (i zmiňovaných neduhů) začíná už u jídla, jako léku. Vy jistě konzumujete globální produkty chemického průmyslu, jako příkladná konzumní jendotka "lidstva". Je jen přirozené, že k tomu ještě potřebujete hromady dalších farmaceutických dryjáků. No nekupte to, takovej pokrok. [mrknutí jedním okem]

248391

19.07.2011 11:25

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 46.?.?.?

To není moc k smíchu. Možná, že by si daleko více umírajících přálo stávky zdravotníků. Pište o tom více, stávky zdravotníků pak podpoří mnohem širší veřejnost, prodlouží nám to i průměrnou délku života.

248357

19.07.2011 10:35

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 46.?.?.?

Zdravotní personál (jistá složka oboru medicína) jistě po dalších pacientech netouží. Je stejně ignorantský jako jakýkoliv zaměstnanec jiného oboru, který především prodává svůj čas, aby nějak přežil. Ale právě proto dobře slouží jako nástroj druhých zájmů, ať je to vědomé, nebo ne. To si uvědomují především ti, kteří se chtějí raději spolehnout na bylinky.
Asi je na místě méně poulit bulvy, zkrotit nezvládnuté emoce, to vám pak umožní více se zamýšlet. [smích]

248348

19.07.2011 08:27

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 46.?.?.?

Koukám, že dost koukáte... [mrknutí jedním okem]
Shovívavý úsměv? Nad čím? Že se někdo snaží pomoci sám sobě a pokouší se podržet si zodpovědnost za své zdraví?
...
Medicína jako byznys předpokládá, že zákazníkem je nemocný. Vidí v každém potenciálně nemocného.Potřebuje nemocné, zdravé určitě ne.
Medicína jako instituce péče zase vidí v každém předmět starosti. Lidově řečeno pitomce, o kterého je třeba se vědecky a systémově postarat.
To je na shovívavý, možná hořký úsměv nad medicínou. Co myslíte.

248330

17.07.2011 16:36

Okupace Řecka bankéři

RE: volební demokracie

HHBB 46.?.?.?

Asi vím, co chcete říci, ale některé pojmy jsou naprosto vyprázdněné, proto se může stát, že spojíme neslučitelné. Z toho, co jste zatím napsala, je cítit, že tomu chcete vrátit obsah. Sociální jako solidární, tedy společensky vyvážené vazby, zřejmě nelze nadirigovat. Ty se musí stále pěstovat už na úrovni jednotlivců a vznikají na úrovni osobní (vyrovnaný jednotlivec). To lze přenést do rodiny, skupiny, obce. Ovšem na úrovni společenství se utvářejí velmi dlouho a od tisíců jedinců již nemohou existovat a smysl slova sociální se mění.
Stát je již čistě mocenský aparát.
Vyrovnaný člověk je schopen za sebe brát odpovědnost. Stále méně potřebuje, aby se o něj někdo staral, a o to více je to schopen poskytnout bližním, je-li to nutné. Pokud však přijímám nabídky typu "postaráme se o toto, támhleto a vůbec o vaše dobro", mohu si být jist, že je za tím vše, jen ne to mé dobro.
Sociální stát je neuskutečnitelná utopie. Stát by měl být republikou účelově zřízenou čistě na obranu zájmů člověka-jednotlivce a přirozených sociálních skupin, obvykle stejného kulturního okruhu. Lidé uvnitř se musí postarat, aby jim byl stát, jako veřejná záležitost, zcela podřízen. Cokoliv navíc umocňuje zneužitelnost státu proti lidem jako jednotlivcům.
Představy třeba o "sociální EU" jsou už jen naivitou, nebo vypočívostí. Budu-li žoviálně rozcapený, nazval bych to výmysly levicujících salónních Dolfíků, dále vyprazdňující a zneužívající pojem sociální.

248193

15.07.2011 08:28

Drzost OS Romea je ohromující

RE: rómové nás zachraňují také, čím více jim vyplatíme, tím více spotřebují

HHBB 46.?.?.?

Když unie využívá romskou spotřebu nejspíš ke strategickým cílům, nemůžeme čekat, že to ty druhé nadchne, i když to pomáhá udržovat „spotřební systém“ v chodu. V případě přecházení Číny na spotřebu to sice může znamenat další oživení spotřební kobyly, ale také spění již k nevyhnutelné katastrofě.
Podíváme-li se ven, někam na vzduch, tak nás těžko napadne, že něco je „spotřební systém“. Protože to není přirozené. Stejně tak tam nenajdete věci „pravicující a levicující“, neboť to je již lidská vypočítavost a mnozí to chápou. A tací jsou již i na tomto fóru.
[smích]

248001

14.07.2011 22:48

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

HHBB 74.?.?.?

Ano, onen řád je udělován za zvláštní zásluhy v katolické věci. Na obrázku je ten pán zachycen v době, kdy se z běžného katolíka stal papežským rytířem. Prostě jen odpověď na tvou palčivou pochybnost ohledně jeho vyznání. Něco se ti nezdá?
A s panem Jemelíkem a Křivým se občas scházíme při kuželkách. Ovšem jsou to niky jejich, proč bych je měl používat?
Asi by se divili... [smích]

247982

14.07.2011 17:14

Okupace Řecka bankéři

RE: Schíza

HHBB 199.?.?.?

>zestátnění
Stát? Museli bychom ho znovu určit. Dnes se spíš podobá korporaci. Někde se státy své měny zbavují za potlesku obyvatel, kteří se už nemohli na svůj papír podívat.
>zakázat úrok
problém... je potřeba delegovat moc na represivní složku, která vždy podlehne ideologickému diktátu náboženského či pseudonáboženského (komunismus) charakteru s postupnou stagnací v důsledku represe (nesvobody)
>částečné rezervy
„rozumný“ úrok je pouhé oddálení stavu „nerozumného“ úroku. To vznikne po pádu přefouklého systému, navodí se iluze krytí zlatem, to posléze nepůjde udržet, budeme dělat „jako že kryjeme“, pak se bude bojovat o to, čím se má krýt, nakonec se od toho upustí a zavedou se zase „částečné rezervy“ a pak...

Problém je v chápání peněz. Odmalička si necháme vtloukat do hlavy, že samy peníze představují hodnotu. A jsme uvrženi do tmy. Peníze jsou totiž pouze pomůcka k poměřování.
Je to věc dohody.
Každý má přirozené právo si dohodnout čím, jak, a kdy chce platit a platidlo si tak vyrobit. Je to ekvivalent něčeho, co představuje momentální hodnotu dle potřeby kupujícího. To je vždy dočasné. Proto i platidla by přirozeně měla mít omezenou platnost. Opět věc dohody.
Porušování dohod snižuje šanci na uzavírání dohod nových. Na to přijde jednou každý, pokud k tomu bude mít obecnou příležitost. Bude-li vždy příležitost jiná, úročených platidel, vyskytnou-li se, bude vždy jen poskrovnu a zůstává i šance vždy pochopit, co znamená úročit.
Toto však již bylo, ale není. Není to proto, že primárně jde o moc, která s penězi nemá co dělat. Striktně úročené peníze nastupují až pak a fungují jako superzdanění „lidu“, který je tak udržován v chodu jako zdroj pro projekt, o kterém nemá páru.
[smích]

247968

14.07.2011 10:49

Drzost OS Romea je ohromující

RE: rómové nás zachraňují také, čím více jim vyplatíme, tím více spotřebují

HHBB 46.?.?.?

>Čínská vnitřní spotřeba roste obrovským tempem - a táhne/zachraňuje/řídí CELÝ SVĚT!!!
[chechtot]
když myslíte...
ale mezi náma, vaše používání velkých písmen dává smysl o něco větší, jesti to ale nebude tím, že jsem se zbláznil... [mrknutí jedním okem]

247946

14.07.2011 10:41

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

HHBB 46.?.?.?

Nepatří to sem, a když to bude smáznuto, budiž, i tak to už to dál rozvíjet nehodlám…
I když kurz jakéhosi zdejšího „spiritu“ není mým kurzem, jakékoliv jednání editora, které se brání manipulaci, má mou sympatii. Na jeho místě bych se proti bulvarizaci zdejšího prostoru rázně ohradil také. Onen diskutér, i když předstírá něco jiného, se vyjádřil jako rozený kupčík a zřejmě to rád - cituji:
„ČÍM VÍCE (přístupů), TÍM LÉPE a ZDARMA - posouvá to cenu celého projektu směrem nahoru - v prestiži, pozornosti, přízni inzerentů - kteří jsou v 99,99% (ostatních nesponsorovaných webzinů) jediným zdrojem příjmů.“
Je jedno, jestli si prostor koupím jako inzerent nebo jako sponzor, pořád to bude vyvolávat kupecký tlak a přítomen bude i vyšší potenciál k závislosti a vydírání…viz:
„Pokud Vaše regulace diskuse přejde v cenzuru (např.zablokováním, či opakovaným vyhrožováním) pana Moudrostraka, končím s předplatným a podporou webu.“
Proč to dotyčný prostě jen neudělá? Demonstruje to, protože chce vytvořit obecný nátlak na editora... penězi.
Toto asi není příjemné a s názory v diskuzích to v podstatě vůbec nesouvisí, je to spíš vytváření nátlakové kliky, kterou je možná schopen někdo nazvat i „spirit“.

247945

14.07.2011 09:21

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

HHBB 46.?.?.?

Jestli špatnost vychází z lidského srdce, pak stádovitost ji násobí, neboť "lid" (jako kvantum) není schopen analýzy (sebepoznání), a tedy ani nápravy. Jestli se někdo obrací a dívá, pak je to člověk, který přestává být "lid". "Lid" se obrátit a podívat může jen za předpokladu, že ho člověk směruje.

247938

14.07.2011 08:25

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

HHBB 46.?.?.?

Ten pán je totiž schopen sebereflexe. Člověk je sebereflexe schopen. Může se vidět třeba i jako dobytče. Lid toho schopen není. Stejně jako dobytek vidí vedle sebe jen další kus. Lid není schopen se na sebe podívat.
Proto je jako dobytek.

247930

13.07.2011 20:41

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

HHBB 79.?.?.?

Trochu jste vypadl z role klauna, o to více jste se položil do role sociálního inženýra, snícím o velkém komfort produkujícím kolektivu... komu... nazad do kolektivu? Nebo vám...
Nedokážete rozklíčovat? Pomůžu...
Nemusíte snít, pokud máte končetiny a trávíte rýži, můžete se seřadit na nástupišti před bránou do čínské fabriky. Co pořád ještě děláte v proklatých JůYsEj, kocháte se dírou na Manhattanu a přemýšlíte o "pravicujících pivních Pepícich", jak by jim bylo báječně v "čínském modelu"? Máte už být v letadle do čínského předměstí.
Sice to tu chrlíte z rukávu jako estrádní eskamotér, ale o "válce proti korupci" máte svérázné představy. Pokud by v Německu či Švýcarsku měla být za korupci kulka, museli by se seřadit ke zdi všichni. Tyto země jsou korumpovány jako celek přes přerozdělovací politiku skrzevá finanční sektor odčerpávají vesele prostředky z těch zemí v "rozvoji". To pak umožní vytvářet iluzi o existenci socálního státu – vaší kolektivistickou chiméru, zatímco armáda v montérkách na východě točí hřídelí vašeho kolektivistického potěmkina zásobujíce to roztodivnými hračkami, aby sen byl dokonalý.
...
Český cikán možná mluví česky, ale rozhodně ne český rom. O dovednosti držet tužku ani nehovořím. EU pumpuje prachy do nějakých EUlibých projektů pro "menšiny", v čemž těžko naleznete nějaký smysl, nebo systém. Důležitý je totiž "korektní" penězovod, který kryjí "korektní" spolky a tváře, které se již neptají proč a skrze pračku zalévají. "Prosperující menšiny" se totiž mohou hodit. A pokud možno náročné. To spolehlivě rozlítí "většinu" a s národní republikou je šmitec. Nebudou možná potřeba ani humanitární bomby, stačit bude "protektor", kterého si někdo pozve na úklid bordelu. Srbové byli humanitárně trestáni (humanitární jako v zájmu lidstva, lidstva jako nejvyššího kolektivu, jednotlivec je zde již jen položkou na straně "zdroje" ) za svou opovážlivou herezi vůči "evropské tradici", ale to je již jiná kapitola, která se nás však kdysi týkala také.

247911

13.07.2011 18:30

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: PS

HHBB 68.?.?.?

Protože si mě pletete s misionářem. Nepotřebuji, aby mi lidi "uvěřili". Nehodlám moralizovat a cpát někomu, že je to "špatné", když se v tom sám cítí dobře. To bych potřeboval, aby ten špatný uvěřil ve svou zkaženost, což je to uvalování pocitu viny. Někteří možná uvěří, budou se mrskat, ale vytvoří se tím ideální prostředí pro "kážeš vodu, piješ víno" a s nárůstem shrbených viníků jako vedlejšího produktu všude okolo (kteří by se povětšinou ani tak nechovali) tak dramaticky posílím šedou zónu pijáků vína, ba co více, vznikne prostor pro superparazita, který manipuluje parazity ve svůj prospěch.
Ale když naopak pochopím, jak tomu svým všedním mechanickým jednáním nahrávám, je to přebírání zodpovědnosti za to, co mě otravuje, a v ten moment to dokážu skutečně změnit. Jestli v tom zpozorujete základní vnitřní rozpor "věřícího", tak ano, je tam...
Ale to neznamená, že bych se považoval za nějaké dobračisko. Je v tom jistá vypočítavost. Čím víc lidí to udělá podobně jak já, tím snadněji to půjde v budoucnu. [mrknutí jedním okem]

247896

13.07.2011 14:08

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

HHBB 46.?.?.?

Už začínám chápat to vaše nadšení pro “kolektiv” nejlépe “čínský model”.
>Co jsem chtěl, to jsem záhy měl nebo dosáhl. Vzdělání, diplomů, zabezpečení, "důležitých" manažerských pozic v korporátech, kontaktů... Před společnostmi přátel (a nabídkami) se postupem času spíše schovávám, nežli bych ji musel pěstovat, udržovat a vyhledávat.
Patrně vám chybí zkušenost Číňana, který ten model nese na hrbu, jehož východiskem je skok z okna na dlažbu mezi ubytovnou a fabrikou.
Váš humor je zvláště pikantní, tleskáte-li kolektivistům, kteří odmontovali kola z maringotek cikánů a začali s jejich začleňováním do výrobny jménem ČSSR. Když se to nepovadlo, tak je kolektivisté použijou aspoň jako pátou kolonu proti „pivním Pepíkům“ (čecháčkům?) jako tradičně „špatnému kolektivu“.
Charakter klauna „moudrostrak“ pak dokresluje úšklebek nad troskami symbolu země, která vám poskytla útočiště před tím, co chcete plně dopřávat druhým.
Je také celkem výmluvné, že pašák vašeho formátu má tak dojemně velké obecenstvo.

247870

13.07.2011 10:04

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: a ona je to jako sranda?

HHBB 46.?.?.?

Vidím, že Vás svérázný humor neopustil, moudrostraku.
Vy stále ještě hledíte na GZ? To je překvapivé.
Typoval bych vás spíš na 181 řadu, třetí zleva v postavení přímo hleď.

Vložený obrázek

247846

12.07.2011 23:11

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: PS

HHBB 79.?.?.?

[cool] až na tu maličkost, že tu není žádné "ale"... a opět, jde také o to, odpustit sobě/mě, jste přece v tom "dokola"... ne? [mrknutí jedním okem]

Nějak daleko jsme přeci každý, tak za pokusy to snad stojí, nebo myslíte, že se tím dá něco ještě pokazit?

PS: Jen se to často plete s pocitem, že si musím nechat s... na hlavu, ale to je prostě jen nepochopení, jde o něco jiného. To obviňování se pak vrací jak pocit křivdy, který pak hrbí záda, což zase způsobuje to, že se po těch shrbených někdo rád vozí atd.

247821

12.07.2011 21:47

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: a ona je to jako sranda?

HHBB 74.?.?.?

Váš stav mi přišel vážný, nechtěl jsem ho dál necitlivě zlehčovat, abych to snad ještě nezhoršil. Ale i tak mi způsob, jakým jste sepsal poslední odstavec, ty obavy nijak neumírnil.
Ale jak jste přišel na to, že propaguji "individualismus"? Psal to snad smis? Pokud bude přítomen váš "kolektivismus", zcela přirozeně se tu budou potloukat i "individualisté".
A pokuste se civět chvíli jinam, než na Ground Zero (místo jaderné exploze), určitě se vám uleví. [smích]

247814

12.07.2011 20:27

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

HHBB 77.?.?.?

Upozorňuješ na něco, co je nesmysl. Žádnou identitu jsem tu nevyjevil (ty ano?). Proto nemohu měnit něco, co není. Ten nik je pouhá značka k příspěvkům do diskuze.
Stejně tak si nárokuješ něco, co ti nepřísluší. Ke skutečné diskuzi je totiž nutná i jistá dávka pokory. Pak se jí nejspíš i dočkáš.

Ale něco bych k tvému problému přece jen měl. Tady: "Ale pokud nemáme dost osobní síly, můžou se nám odhalovat nejúžasnější moudrosti a tato zjevení v nás nevyvolají sebemenší proměnu".
To se mi líbí... obecně lze totiž jakýkoliv vjem otočit ve svůj prospěch, ale opatrně, také i v neprospěch.
Proto jsem tu kdysi napsal i toto. [mrknutí jedním okem]

247803

12.07.2011 19:07

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: Ocekavany krach

HHBB 85.?.?.?

Vy o tom něco víte? Zajímalo by mě, jak se takové fámy rodí.

247801

12.07.2011 13:59

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

HHBB 46.?.?.?

Neshodneme se možná v pohledu na to „čí je co“. On sice „americo-izraelský“ způsob demokracie může být již jistý „terminus technicus“, ale stejně to může napasovat i každý na nás, neboť my ji „vyvážíme“ také. Kdysi jsme něco obdobného nakonec vyvezli i do toho Izraele. Otázka však je, do jaké míry je k tomu třeba Američan okolnostmi donucen, je-li Bush vůbec „americký zájem“, čí je projekt „ Izrael“ apod. Svět není až tak černobílý, jak bychom ho možná někdy chtěli vidět.

247782

12.07.2011 13:37

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: ...

HHBB 46.?.?.?

Nějak se pokusím odpovědět na tento mohutný tok myšlenek, těžko však vybrat to stěžejní.
Především Vaše reakce je daleko více reakcí na dezorientované blábolení niku jansmith1984, než na nějaký mnou prezentovaný názor. Pokud budete chtít pokračovat se mnou v nějaké polemice, tak reagujte raději na názory mé a ne „tlumočené“, pak by ta diskuze mohla začít dávat i smysl.

Nevidím již význam v rozšiřování řad nadávajících „vzbouřenců“ vůči dnešnímu stavu za současného strašení se tím, co se „chystá“.
Také nepatřím k těm, kteří si myslí, že „báječný komunismus“ zkazili židi. A ani k těm, kteří si myslí, že „ryzí kapitalismus“ znetvořili zase židi. A ani k těm, kteří si myslí, že „krásnou kulturu“ ničí zase židi… nemyslil bych si to ani v případě, kdy „žid“ by byl jiným výrazem pro belzebuba.
Důvod je prostý. Přečetl, prošel a viděl jsem toho příliš na to, abych v celkovém kontextu našel nějakou oporu pro opodstatněnost takových názorů. Naopak. Dospěl jsem k tomu, že podobné závěry blokují myšlenkové pochody (netýká se to jen židů, to je spíš zdejší specialita). Nakonec i toho Benátskýho kupce vidíte v úplně jiném kontextu než jeho autor.

Já nějak nastudovanou „rakouskou školu“ nemám a popravdě řečeno, ani z Vašich názorů si nejsem jist, co konkrétně pranýřujete na Hayekovi. Šmahem sice můžeme odsoudit učení jako celek, ale to ještě neznamená, že všechno v něm je nanic. Například představa, že vytvořit si peníze je právem kohokoliv, se mi líbí a popravdě, je to asi jediné uspokojující (když někdo, proč ne kdokoliv).
A také pro mě je kolektivismus odpudivý. Ten je největším současným skutečným teroristou (korporátní fašismus je také kolektivní produkt). Myšlenka, že skupina je víc než jednotlivec, tak ta vede (a vedla) opravdu k zotročení. Tupý dav šikanující vše co vybočí nakonec sám sebe degraduje i ve jménu čehokoliv vznešeného. Nepamatujete?

To, že jistá část Západu nějak prosperuje více, za to může skutečně vděčit upadajícím US, které podobně jako Rusko se nechaly vtáhnou do konfrontací, které nakonec vyčerpaly jejich potenciál (i duchovní), to ale vytvořilo podmínky druhým. Použít z toho třeba Německo jako vzor, je prostě ignorace. Osobně nejsem z „americké deziluze“ vůbec nadšený, protože s tím patrně odejde i jistý ideál, který tak bude nejspíš pohřben v haldě účelově nadělaného bordelu.

247781

12.07.2011 09:21

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

HHBB 46.?.?.?

Tak nevím, nejsi náhodou tak trochu nik hnidopich? [mrknutí jedním okem]
, asdf, asdffk, F. A. von H., hjkl, hmm hm, hnidopych, Honzajs, chlebasmaslem2, Jan Zelený, jansmith1984, Jiří S., kak, Kukuk, Mor, nedasa, OSAák, xzx, zyxx.
Co chceš vyšťourat... opravdu k věci už nic nemáš?

247761

11.07.2011 22:32

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

HHBB 85.?.?.?

Výborně, tak se možná shodneme, že to "nový" vyjadřuje mezník. Pokud by tam to "přídavné jméno" nebylo, byl by to jen "řád". A o to v té diskuzi šlo. Protože je-li očekáván řád "nový", jsme v přechodné fázi (jakýsi binec), který je přirozeně pozůstatkem řádu "starého". Nikde jsem ani v diskuzi nezaznamenal (všechno jsem ale nečetl), že by někdo tvrdil, "žijeme v NWO". Historie zdejších debat spíše svědčí o obavách z příchodu nějakého toho "NWO".
Nakonec zde je to, o čem se bavíme.
V roce 1991 připomenul Bush ideu jednotného světa, kde bude zákon jiný, než zákon džungle (to ja ta vize "nového" ). Bylo to v souvislosti s rozpadem bipolárního světa a započetím operací v arabském světě a růstem významu UN. Hovoří o úspěšném pokračování směrem k této vizi.

247741

11.07.2011 12:43

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: Ocekavany krach

HHBB 46.?.?.?

>Vývoj za poslední století naprosto dokonale kopíruje to, co je v PSM napsáno
jenže...
vás ani tolik nezajímá to, co je upečeno, jako pavlačové drby o tom, kdo to peče... proto je většinou úplně jedno, jestli se nějaké stránky odněkud ztratí, nebo nějaké knihy někam zmizí...

247719

11.07.2011 09:21

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

HHBB 46.?.?.?

Nějak v tom sdělení nemohu nalézt smysl. Jestli je nedílnou součástí onoho termínu slovo „nový“, pak nemůže být na místě to „motáte do toho“.
Je naprosto zřejmé, že zvěstování příchodu „nového řádu“ (nového zákona) signalizuje změnu. Změna pak zcela jasně určí, co bylo tím řádem „starým“. Bez slov „nový“ a „starý“ by to pozbylo smyslu, který je takhle zřejmý. A to je: „něco se chystá“. Tento pocit je dále mediálně umocňován, a to jak zpravodajstvím, tak i popkulturou, což vyvolává přechodný stav „neřád“, ze kterého pak povstane onen inkriminovaný „nový řád“.

Co je asi předmětem všeobecného zmatení je, kde se ten šum vlastně bere a kdo ho vůbec vypouští. Co by však mohlo být jasné, ale čemu se zdejší diskuzní hardcore brání, to je, že pokud je ekonomický systém do této krize řízeně manipulován, vystavuje tak finanční sektor likvidačnímu ohrožení, a tedy i ty, co mají na něm postavenu svou existenci. Proto by bylo nanejvýš podivné, že by to bylo právě jimi iniciováno. To se tu zdá být pro některé zcela nepochopitelné.
Nepochopitelné je to však jen díky vnucenému a naučenému způsobu myšlení, kde je zakódováno, že moc pochází od peněz.

247699

11.07.2011 08:50

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

HHBB 46.?.?.?

Jo… všechno je to dobytek, větší nebo menší… souhrnný termín = lidstvo.
Snad tu kromě toho zbyl ještě nějaký člověk. [mrknutí jedním okem]

247697

08.07.2011 09:52

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

HHBB 46.?.?.?

To by se stalo patrně již dříve, ale mnozí to stále chtějí, vidí se v nich. Kde jaká směšná figura stále chce svou rentičku z okupovaného kousku pískoviště, své malé výpalné, své malé úroky z čehokoliv… je to všude kolem mě (i vás) a čím drobnější snaživec, tím úpornější. V součtu je to tlak, který má nějakou tu setrvačnost. Budete muset ještě nějaký ten měsíc (možná rok) vydržet.
A vy vidíte nějakou krásnou alternativu?
Lidé na toto byli velmi dlouho připravováni a vychováváni. Pokud si vzpomínám a není to tak dlouho, své politiky, právníky, celebrity i ty bankéře si doslova vymodlili. A co více… ostatní svět nám to vlastně závidí… hlavně ten islámský… také chtějí své demokratické revoluce, barevné plastové hračky a popové celebrity. Také chtějí své bohaté ikony z lidu. Pokud úplně otevřeme hranice, tak uvidíte, jestli to začne odtud prchat tam. Obávám se, že ani z toho vašeho bájného, bankéři a dluhy doslova promořeného švajcu, se nehne ani noha. [smích]

247537

23.06.2011 12:30

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

HHBB 46.?.?.?

To jsou všechno tvrzení, která si momentálně cucáš s prstu, jak tě napadne. Kde "brojím", kde "dávám za vinu", kde "obhajuji"? Nic, než tvoje nahodilé výmysly, či dojmy. I ten slogan je tvůj výmysl, který tu donekonečna opakuješ, aniž bys tušil, co tím můžeš mínit. [mrknutí jedním okem]

Ano, přepisování životopisů je tu sport, Murdocha nevyjímaje. Ale i ten Bilderberg je projekt iniciován katolíky. Organizován byl přes Jozefa Jeronýma Retingera, který zapojil prince Bernharda, a ten to rozjel dál, včetně zámoří, kde kontaktoval dalšího katolíka, Bedella Smithe, hlavu CIA, který zařídil to další. A tak vznikla ona setkání. Ty máš nějakou svojí story, kterou tu chceš opakovaně a vytrvale šířit jako „pravdu pro všechny“? [smích]

246648

23.06.2011 09:11

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

HHBB 46.?.?.?

Nějak tam nemohu nalézt to „soiadvokátní“...
Když chceš používat něčí výroky jako argument, budeš si muset tu námahu s tím hrabáním asi dát. Ano, psal jsem, že Rockefeller, Murdoch, někteří Rothschildové, Morgani a jiní, jsou (byli), vyznáním křesťané, nebo katolíci. Nebyl jsem sice u jejich křtu, ale oni se tím zase nijak netajili. A je to psáno nejspíš jako reakce na jiná, dle mě pochybná, tvrzení a argumenty. Nic „sioadvokátního“.
Ano, psal jsem, že J. C. Bourbon je hlavou Jeruzalémského království. Je to jeden z jeho titulů, který rovněž není tajný. Také není neznámé, že Izrael vznikl jako údajný židovský stát v hranicích historického Jeruzalémského království, tedy projekt je to starý a je-li sionistický, pak je sionismus historický katolický zájem. Co z literatury vím, tak výpravy do „svaté země“ židi nepořádali a už vůbec nad nimi nejásali. A opravdu, znám ve svém okolí jen velmi málo židů a žádného Žida. Obvykle se hlásí k národnosti jiné. A lze se dočíst, že někteří zazobaní židé byli proti založení FEDu. Co je na tom „sioadvokátního“? Že se nepřidám ke sborovému blábolení?
Že tu nehýkám „za vším je zlý žid“? Že říkám, že katolíci jsou legendisté? Ani to „nasazování kopyt“ to není, totiž oni na to byli vždycky pyšní, vždyť je to jejich tradice. Zrovna ty že bys to nevěděl? Vždyť přeci vytrvalé opakování vytvoří tu pravdu pro všechny! [mrknutí jedním okem]

246638

23.06.2011 07:16

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 217.?.?.?

Důkazy? O čem to mluvíš? O něčích výmyslech, vydávané za důkazy? Můžu se přiklonit k tomu, co považuji za pravděpodobnější a bude-li to mít pro mě vůbec nějakou cenu se tím zabývat.
>byl jsi to ty, kdo se na nás zavěsil
to už nezní ani jako vtip, diskuzi jsi si vynutil metodou, kterou tu obvykle užívá jenda - výmysly o tom, co druhý říkal a co si myslí
...
Ten nik ti nedá spát? Ptal ses, proč ta opatřetní... odpověď jsi dostal. Tento nik je tu archivován a s tímto vědomím sem píšu. To je něco jiného, než registrace, předpokládám. [smích]

246631

22.06.2011 17:54

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 87.?.?.?

Tak ještě jednou, Mirdo. Do mé identity, když to uznám za vhodné, je ti prostě h…. Stejně tak do IP. Každý, kdo má všech pět pohromadě, tak pochopí, že není ideální se kdekoliv nechat archivovat. Mám ti to opravdu vysvětlovat? O co ti tu jde?
Jenže, jsou tu i ti, kteří se se mnou setkali, protože nabídku na osobní setkání jsem nikdy neodmítl. Jsem tu možná méně anonymní než spousta těch „zjevných“ . Když budeš chtít skutečně diskutovat k věci a osobně, můžeme se setkat. Otázku niku jsem tu už jednou rozebíral, navíc si myslím, že zjevná identita tu ničemu extra neprospěje, spíš naopak. Většina zmlkne.

Jednál-li se o banky, napsal jsem tu k tomu traktáty. Od konkrétních jmen, čísel, míst i historického vývoje. Techniku lichvy a její dopady jsem tu rozebíral pod mnoha články. Byly tu i články ohledně možné budoucí podoby peněz, filozofie peněz, jejich skutečné role i možné alternativní podoby, které jsem se snažil v diskuzi podpořit,výsledky diskuzí však byly žalostné. Ochota lidí to nové a jiné kamenovat je daleko vyšší, než ochota něco prosadit, či dokonce vymyslet a přednést. Kde jsi byl? Buď tě takové diskuze nezajímají, nebo zajímají, ale hraješ tu nějaký tyjátr „o bagatelizaci“ z důvodů jiných.
> Já se za žádného "zlého žida" neschovávám.
To jsem snad někde tvrdil? Tvrdil jsem, že je tu obvyklé si pomoci uiniverzálním argumentem „zlý žid“. A protože to vidím jako kontraproduktivní, tak na to poukazuju s tím, že důvod je v rámci souvislostí prostě jiný! Jiné názory, plodí diskuzi, Mirdo. Když se ti s jinými názory vytratí, co to bude? mirdova inzerce?

To je to „rockefellerovo NWO“?
1. Udržovat lidstvo pod 500 000 000 ve věčné rovnováze s přírodou.
2. Řiďte moudře reprodukci – zlepšujíce tělesnou zdatnost a rozmanitost.
3. Sjednoťte lidstvo novým živoucím jazykem.
4. Veďte vášeň – víru – tradici – a všechny věci se zmírněným důvodem.
5. Ochraňte lidi a národy spravedlivými zákony a soudy.
6. Nechť všechny národy vedou vnitřně rozřešené vnější spory na světovém soudu.
7. Vyvarujte se malicherným zákonům a neužitečnému úřednictvu.
8. Udržujte v rovnováze osobní práva se sociálními povinnostmi.
9. Odměňte pravdu – krásu – lásku – hledajíce harmonii s nekonečnem.
10. Nebuďte rakovinou na Zemi – Zanechte prostor přírodě – Zanechte prostor přírodě.

Možná, že má, ještě kromě NY, rád přírodu. [mrknutí jedním okem] Ale řekl bych, že tohle je spíš práce Teda T (jako R.C. Christian). Ten žije uprostřed pustiny.

246618

22.06.2011 15:46

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

HHBB 46.?.?.?

Když do každého vlákna nasadím otravného brouka o "pochybení jansmith1984", buď si budeš muset změnit nick, nebo začít na dotyčného poukazovat, že je podvratný kecal a zamořovat tak fórum vynucenými OT reakcemi. No, je to fakt otravné, ale zmiňuješli jakési "sioadvokátní reakce", najdi je (stačí jedna konkrétní), pak se o tom lze skutečně bavit.
Ale jinak. To si tu, dle tebe, hrajeme na soudce, nasazující rohy a kopyta, a to jako spravedlivě všem bez rozdílu? [smích] I ty "rovnováho"... hádal bych, kde jsi tuhle teologii pochytil, ale to ty víš asi sám nejlíp.

246609

22.06.2011 13:16

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Zaujimava zhoda so Slovenskym kanibalom

HHBB 46.?.?.?

V nějakém systému, jako třeba policejní aparát, jedinec s nadlimitními vlastnostmi jen těžko přežívá. Můj známý, výborný detektiv, to prostě zabalil, protože celé prostředí a práce se s jeho postojem k životu neslučovala a nechal se zaměstnat někde jinde.
I policajt si zjednodušuje práci, sice nepeče housky, ale jednoho dne to přijme jako stejnou rutinu. Jestliže statistika hovoří, že motiv vychází většinou z rodiny, snaží se tak ještě vyloučit omyl, který by mohl statisticky hovořit v jeho neprospěch. Ovšem takto nepostupuje jen nějaký orgán. Je to asi normální.
Je také normální, že vraždu společnost netoleruje, proto lze předpokládat i neochotu se k ní hlásit, a to i vnitřně, zvlášť u lidí inteligentních, jejichž motiv může být posunut i z hlediska toho, jak je něco jako "spravedlnost" obecně vnímáno. Proto i postup blbce může být intuitivně neomylný s tendencí "lumpa skřípnout a rychle" ať je to za mnou.
Varianta vyšetřovatele od klávesnice, že "šedí v pozadí vyrobili mrtvoly, aby toho podvraceče konečně dostali", je tu asi méně pravděpodobná. Nedá se ani vyloučit skrytý motiv třetí strany (třeba nějaká pomsta, nebo i náhoda), ale jsem skeptický vůči tomu, že by toto bylo možné vyřešit (patrně stejně skeptický jako vyšetřovatel).
Nejprůchodnější by asi byl nějaký advokát schopný napadnout chyby v procedůře a nějak to celé zpochybnit, bez ohledu na to, kdo a kde je viník.

246598

22.06.2011 11:30

USA mluví o míru a připravují válku pro Súdán

RE: Pochopit pravou podstatu valek, proc lidsvo je niceno pro mamon nekolika jedincu.

HHBB 46.?.?.?

Od tebe se už ničeho více, než dalšího komolení údajných názorů a výroků, asi nedočkám. [smích]
...
Proč je lidstvo ničeno pro mamon nekolika jedinců? Co na tom mám zkoumat? To "lidstvo" (co to je?) je ničeno kým? Těmi "jedinci"? Mám tomu rozumět i tak, že "jedinec" je špatně, protože "lidstvo" je dobře, to celé rozvařené do emotivní omáčky dle katolického receptu? Všechny ty pokrouceniny a legendy znám, prošel jsem si hromady prací vzniklých pod jejich patronací.
Ano, souhlasím, pan Nohejl je v tomto směru příspěvkář horlivý a ve své horlivosti brilantní. Mám se nechat inspirovat...otevřít té šlichtě své srdce... to jsi měl na mysli, jendo?

246594

22.06.2011 09:12

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 46.?.?.?

O druhých diskutujících tu můžeme skutečně psát, co nás napadne a vše se počítá, pokud jde „o duch fóra“. A kde chybí věcnost, začne se pochybovat o nicku a identitě diskutéra. Znám. Já však tomu nicku extra důležitost nepřikládám a s předmětem diskuze to nemá co dělat. Kdo chce, ten mě pozná. Také poznám jisté diskutující, i když nick nepoužívají, nebo ho změní, a naopak s některými příspěvky mohu klidně u toho nicku skončit. A když už komentuju ty druhé, raději jdu cestou citace, než věčné dezinterpretace, je to lepší pro posunutí diskuze a názorů. Ale za umírněného se nepovažuji.
No, je fakt, že pokud budeme všichni stejně zmatení, je to svým způsobem pořádek. To bude potom opravdu nutné jisté věci upřednostnit a jiné zase důsledně vypouštět. Podívej, ten názor, že všechno je za peníze, proto všechno pochází z banky, tedy i veškeré zlo, tak tou je alterstrým zahlcen a krmí s tím nespokojené hledače v podobě více či méně uvěřitelných až neuvěřitelných historek. V tomto směru je dovoleno prakticky vše, a pokud tu budu na toto téma vymýšlet, co mě napadne, budu tu velmi populární, zvlášť, když mezery v logice zalepím zlým židem. Jenže si všimni, že se to velmi často výborně doplňuje s hlavním mediálním proudem a pro hledače je tak připravena atrakce v podobě informační turistiky. Proto jsem tu začal upozorňovat i na ty, kdo věší ty směrovky, a proč to dělají. Avšak souhlasím, že to určitě začne vyvolávat zmatek na trati. Ale tento zmatek považuji za úspěch, neboť to donutí turisty, obrazně řečeno, šmejdit i mimo trať. Že se to tu někomu nelíbí? O tom nepochybuju.
Jo, a ty už víš, co si máš pod tím „rockefellerovo NWO“ představit? [mrknutí jedním okem]

246591

21.06.2011 19:00

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 46.?.?.?

Mirdo, role umírněného manipulanta diskuze ti jde náramě. Ale jestli někdo ty pohádky "v zájmu věci" baští, nemusím se přece k nim nutně počítat, ne? Pokud ti ale někde podstatný smysl uniká (z jakéhokoliv důvodu), pak mám za to, že občas na to upozornit, nemusí být na škodu.
Pokud "víme", co se někomu "nelíbí", stejně "dobře", jako třeba to, kdo ty zmiňované spolky inicioval, či založil, tak nejspíš stále budou jisté korekce nutné. [smích]

246531

21.06.2011 09:29

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Nic noveho pod sluncem - všetko je plánované

HHBB 46.?.?.?

>"Jsou Hugo Chavez a Fidel (Raul) Castro jenom poslušné loutky Washingtonu"?
>Skutečně by mne to zajímalo.
Tak jo...
Na Kysučanovu info jsi odpověděl:
>U jezuitů studovali v tehdejší době skoro všichni křesťané, neboť jiné vzdělání v té době nebylo k mání. Na tom bych vůbec nebazíroval. Jezuité to vzdělání tehdy zavedli globálně. Globalisti neodbytní.
Ano. Křesťané mají v podstatě v moci vzdělávací systém. Své veliké stádo si tak ti, kteří ví, k čemu náboženství slouží, vychovávají.
Jistá instituce se nikdy netajila svým úsilím o světového hegemona. Ale to neznamená, že je monolit a postupuje pouze spiklenecky. Je pravda, že jezuité mají podstaný vliv na vzdělávací systém jako celek v mnoha koutech světa. Ve Washingtonu mají třeba elitní Georgetown. A odsud je obrovská porce šéfů CIA a konec konců i šéfů obrany, včetně těch současných. A ti mají stejné mentory jako třeba Castro.
Ale otázka komunistických geril nebyla jednoznačná a ve Vatikánu byl okolo toho velký konflikt, který skončil otravou a výměnou papeže. Už jsem tu k tomu něco psal. Jezuité tak tento záměr a metodu vlivu (nejen v Lat. Am.) prosadili.
Ale odpověď zní trochu jinak. Jisté velmi vlivné síly ve Washingtonu a Lat. Am. mají stejné loutkáře.

246515

21.06.2011 09:02

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 46.?.?.?

Podívejte se na rozložení sil. Máte tu lidi, co rádi hází kačky do cizí blikací kasičky výměnou za hloupé naděje. Pak tu máte lidi, co jim přijde jako dobrý nápad takové věci stražit. A pak tu máme nespokojence, co je chtějí předělat, a patrně spoustu těch, co jim to je ve finále jedno. Ideální počin pro nespokojence by byl přestat ten jejich systém ještě dotovat. Je možné stáhnout se jinam, vytvořit něco vedle, nebo je možné nadlidským úsilím některého jedince ty nespokojence spojit, začít tlačit, dostat se na koně a dokázat, že tyhle utracené peníze jsou víc, než tamty utracené peníze. Předělávání však zní nejméně perspektivně v nějakém viditelném časovém horizontu. Nějakými „náhradami“ nic nezmůžete, pouze ty druhé posadíte na koně vyššího, pokud by nějakým zázrakem nezačali myslet jako ti nespokojení a cítit se „nemorálně“.
Ale je tady vidět, že každá situace i běžná, se vlastně od globálního dění nemusí vůbec lišit. A převážně ani tak nepůjde o podrážení nohou jako o vlastní zakopávání. Uznávám, že terén jistě není snadný. [smích]

246513

19.06.2011 11:50

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

HHBB 85.?.?.?

Já je klidně na svou osobu vztáhnu, ale často pochybuji, že zrovna má řešení budou i řešením pro jiné. Nakonec to tu tak nějak hlásám, že prvotní obrat ve věcech musí vzejít od každého extra. I když tu občas lamentuju nad stádovitostí, přece jen někde vzadu věřím, že jsme každý unikátní. Jinak bych ani nelamentoval.
To, co Jarmile bylo asi nejasné, byl náznak takové kacířské myšlenky. To je to, že následovníci buď své vůdce slepě následují i obdivují, nebo zatracují - což jsou pak ony výkřiky zloby vůči mocným, které asi musí přijít vždy. Jenže v mých očích jsou tu spíš k zlosti ti, co se rádi nechají svést, ty svůdníky vyhledávají a dožadují se jich, a pak své svůdce viní ze všech hříchů.
Mě se naopak na Jarmile líbí, že řešení hledá, což není zas tak běžná věc a určitě by byla zajímavá i zkušenost, jak je to přijímáno. Já mám spíš výhrady k univerzálnosti řešení tohoto typu. Totiž já jsem přesvědčen, že lidé od určitého stupně kvalit žádné zákonodárství nepotřebují, natož represivní systém (stát v dnešním smyslu) a delegování moci by tak byl čistě jednoúčelový akt pro konkrétní řešení nějaké naléhavé situace, což by fungovalo asi stejně dobře, jako případné referendum, které je zase někdy v jistých záležitostech nepoužitelné.

246384

19.06.2011 11:18

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 79.?.?.?

Tím příkladem jsem chtěl jen doložit, že nemusíte být odkázán na agentury dávající obraz o tom, co si lidé myslí, a jak to vidí, ale můžete si ho dělat celkem snadno sám. Nebo se pokuste na něco vymyslet recept a děte s tím mezi lidi nebo známé. Budete možná překvapen, jak se další lidé od své politické reprezantece neliší, včetně dovednosti svalovat na někoho viny. Čili...Obama je v tom namočen v podstatě stejně, jako třeba soused Pepík. Rozdíl může být ten, že hrají různé role v nějakém scénáři, o kterém nemusí mít páru. Ale to je snad opět v moci každého, to začít měnit.

246381

18.06.2011 12:56

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

HHBB 62.?.?.?

Máte zajímavý výčet, skládající se ze samého NE. Skoro jak biblické desatero. To není ale cesta. To je pouze značka "tudy NE", jak elektrický ohradník.
Jako cestovatel takto nikam nedojdete. Narozdíl od toho, co ví kudy. Výkřiky zloby směrem k jejich zádům na tom nic, ale vůbec nic, nezmění.
V tom jste úplně minula ten příspěvek, na který reagujete.
Za zlé Vám to ale nemám. Je to u žen úplně normální, ony mají v tomto směru plné právo volat o pomoc. Tyhle "směrovky a azimuty" jsou asi spíš mužský problém, a je to především naše selhání, že je buď nemáme, nebo nestojí za nic.
Já jsem s tím "volit je k ničemu" na stejné lodi, v obecně přijatém systému korupce (ideály jsou podřízeny materiálnímu zájmu) volby smysl nedávají. Ale, je mi líto, ani referendum. I když bych sám raději přijal takový systém samosprávy, společně s dočasným delegováním moci na osobu, ne však na neosobní subjekty (strany). To je právě tak stejná zhovadilost jako ekonomika korporací.

246329

18.06.2011 12:24

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 72.?.?.?

Tak zas nepochopitelné to není… spíš se tu snažím pochopit, proč je tendence opačná, proč se to odvíjí naopak pouhým hromadným poukazováním na „zlo“ z „druhé strany“. Mohlo by mi to být jedno, protože tak to bylo asi vždy, a proto je (z mého pohledu) pokrok nulový, nebo záporný, tedy se jedná o úpadek ve smyslu nějaké obecné duševní kvality. Třeba rychlejší výroba praček na to asi přílišný vliv nemá.
Proč jsem reagoval. Zaujala mě Vaše reakce na předřečníka, která Vás evidentně „spravedlivě“ rozhořčila. Jenže…věřte, že ty celebrity politického divadla se nijak nevymykají z průměru. Co když jsou skutečně zcela normálně přesvědčeny, že dělají zcela normálně nějaké poslání, které je prostě dobré… ani špatné být nemůže, to by to pánbů totiž neodměňoval… pak si představme, jak se asi dívají na ty, co frustrováni životem jdou na ulici, kde to také končí nějakou hloupou potyčkou, či rabováním. Vedle toho nějaká vojenská intervence vypadá jako smysluplný počin, kterého se navíc dobrovolně účastní dobří vlastenci. Smrtící technologie jsou vyvinuty a vyrobeny z úmyslů jistě také z oblasti těch dobrých a rukama dobrých dělníků vlastenců (všimněte si, jak se nám zlo/dobro postupně zamotá). Podivejte se někdy na jůtůb pod armádní propagační videa na diskuze, nebo na to kvantum vyrobených prostými nadšenci a co se pod tím odvíjí za názory. Začne Vám najednou připadat, že politici to obecné zblbnutí ještě brzdí. [smích]
Když se někdy dívám na diskuze a projevy politických celebrit, dávno neposlouchám to, co říkají, ale jak to říkají, jak reagují, jak se tváří. A jsou velmi často stejně spravedliví a stejně rozhořčeni zrovna jako Vy. Ty ošklivé věci, co sem tam vyplouvají, ty na tom nic nemohou měnit, ty se dějí i mimo a masově, takže nejsou ani důvodem ani následkem, to je totiž již jen průvodní všeobecný jev, který může někdo různě ošklivě vidět, nebo nevidět.
Řekl jste, že jsou „stejně na vině jako každý“… no, takže vinit někoho, jaksi začíná být nesmyslné. Již podle toho výroku se to musí jednou jako bumerang vrátit i do vašich pozic. Stoprocentně.
Aby se tak nestalo, tak bych vypustil „viníky“. Nejsou. Mohli by, ale musíte mít jejich specifický motiv, jasně určenou kategorii „zlo“, jasně vymezený podíl aktivity, a to natolik specifický, že se to Vás a vašeho prostředí týkat nebude. Pak máte onu čáru, přes kterou byste mohl eventuelně ukazovat a vrhat kameny. Moje zkušenost mi však říká, že se dřív nebo později hází kamením opět do vlastních řad už z výše uvedených důvodů.

246325

17.06.2011 15:01

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 46.?.?.?

Jo, ale vy máte někde lajnu? Jsou nějaké posty „málo důležité“, kde na nějaké té svini nezáleží?

Píšete, že: „Banksters ovládaj finance, ty ovládaj vládu, armádu, to víme.“ Když to teda „víme“, tak tímto výčtem to najednou končí? Co ten zbytek? Ten je potom asi v klídku a nějaký finance ho nezajímaj, lajna je tu jasně daná, a pak asi právem můžou pokřikovat na padouchy z obrazovky…nebo jak je to… maj to na triku jen ty „celebrity“?

246267

15.06.2011 15:28

Bylo by těžké vyrobit nákazu virtuálně?

RE: Urcite nebylo, ale proc Nemecko?

HHBB 46.?.?.?

To s tím nic nemá co dělat. Kdybys mě na mém webu vytrvale sral z důvodu třeba fialového, tak tě vymajznu taky, i kdybys v tom viděl spiknutí veškerého pravicujícího cenzurujícího židovSStva proti lidstvu a janSSmith1984.
Na druhou stranu... pošleš-li mi na příspěvcích 50litrů/měs., je velká šance, že to mou nekorektnost ukonejší a své příspěky budeš moci nadále šířit třeba stylem copy/paste.

246085

15.06.2011 10:22

Bylo by těžké vyrobit nákazu virtuálně?

RE: Urcite nebylo, ale proc Nemecko?

HHBB 46.?.?.?

Celkem chápu editorův problém, i proč moudroustraku chce mazat. Když začneme na své příspěvky upozorňovat křiklavými obrázky, bude to tu bulvár. Ale příznivec mazání nejsem, je to, jako by mi z diskuze odešel diskutér na záchod... a tam usnul…
Financování bych sem zrovna nepletl. To je zapeklitá věc. Web zabere čas a je třeba se nějak živit. Jenže živení se je vysoce korektní záležitost, zvlášť, pokud je spojeno s financemi – je to jako mor. Takže pár štědrých předplatitelů si je teoreticky schopno tento prostor doslova koupit a učinit ho poplatný době, tedy korektní vůči penězům. Z tohoto pohledu editor může zůstat nekorektní pouze jako nadšenec amatér, a proto i případné mazání předplatitelů je v souladu s nekorektností. [mrknutí jedním okem]

246069

13.06.2011 11:37

Švýcarští poslanci hodlají proniknout na setkání Bilderberg

RE: Alex Jones

HHBB 46.?.?.?

Když má ale takový pěkný dokumenty, jak se nebojí pokřikovat megafonem, plížit se na tajná setkání, sugestivně promlouvat do rádia...
Stránek, jako jsou jeho (prisonplanet, infowars), vyrostlo jak hub po dešti. Většinou cyklují podobný okruh iformací s "revoluční" tematikou, i když je to rozvrstveno do okruhů podle možných "alternativních zájmů" špatně naladěných šťouralů. Ten projekt je už starší, řízen agenturou a financován kulturním výborem v rámci projektu alternativního prostoru. Nic není ponecháno náhodě a tito infoagenti (gatekeepers) slouží k organizování kontrolovaného a žádoucí odporu k "starému světovému řádu" paradoxně nazývaného "NWO".
Je mi jasné, že tohle tu málokoho nadchne, ale je to tak, většinou se tak nespokojencům předhazují k propírání hadry, pro tento účel zašpiněné. Havel je ale trochu něco jiného. Ten se už na připravené infovlně jen vezl.

245903

13.06.2011 11:03

Bylo by těžké vyrobit nákazu virtuálně?

RE: Urcite nebylo, ale proc Nemecko?

HHBB 46.?.?.?

Jestli jste to někde možná nepřekombinoval.
Německo je dobrý prostor pro „utváření evropského mínění“. Takové nákazy se dá „využít“ mnoha způsoby. Stačí to jen patřičně medializovat, ať nákaza byla taková nebo jiná, nebo jestli vůbec byla (ale nějaké nákazy jsou neustále).
Zažil jsem likvidaci menšího podniku díky „nákaze“. Konkurence se rozhodne zakročit a najednou se začne ve vašich výrobcích nacházet něco strašného. Inspektoři pak následně podnik doroka a do dne nějak pohřbí ve „veřejném zájmu“ (dokonale hygienické zařízení prostě neexistuje).
Tady v tom případě může být na tapetě normální zemědělec, kontra zemědělský průmysl. Německo je pro takové kauzy výhodný prostor díky svému důvěřivému obyvatelstvu. Osvědčuje se i v tažení proti jádru.

Jinak tam máte zase nepřesnosti.
- Sarkozy je katolík, jestli je žid, tak v katolických službách.
- Sionisté nejsou totéž co židé a nemusí mít totožné zájmy.
- Izraelci nemají pražádný zájem na pádu plukovníka, opak je daleko pravděpodobnější.
- Západ bude mít rád Čínu bez rozdílu do té doby, dokud ve svých produkčních zařízeních vytíží co nejdéle a co nejvíce těch, kterým se říká Číňané.
- Proč by mělo Západ trápit zrovna nějaké zadlužení u Číny, naopak, trápí to Čínu, protože když to přestane Západ dělat, bude muset pro svou populaci vymyslet jiný, jistě opět „zábavný“ program.
- Německo si může dovolit být sociální a levicovat, protože přes jeho banky teče podstatná porce světových pseudofinancí (tedy i těch našich).

Jinak vás moc zdravím a děkuji za příspěvek a obrázek - konečně vím, jak vypadá eurosvazačka Merkelová. [mrknutí jedním okem]

245902

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 129 čtenářů částkou 19 970 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,
děkuji všem, kteří přispěli. Máme poslední pracovní den před koncem měsíce a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím, zvažte případný příspěvek na tento web. Děkuji.

Ve zkratce

Stanné právo až do 20. listopadu30.10.20 17:03 Česká republika 5

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 0

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
23,39 Kč
Euro
27,25 Kč
Libra
30,30 Kč
Kanadský dolar
17,57 Kč
Australský dolar
16,44 Kč
Švýcarský frank
25,53 Kč
100 japonských jenů
22,37 Kč
Čínský juan
3,50 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 011,74 Kč
1 unce stříbra
552,70 Kč
Bitcoin
316 474,77 Kč

Poslední aktualizace: 30.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 583 808