Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané mtk

Nalezeno 1869 příspěveků, 11 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.02.2014 19:01

Státní represe ve Francii vedou jen k posílení odporu

RE: Změna režimu?

mtk 88.?.?.?

>smyslene episody rozporu mezi vyznavaci zlateho telete a zrejme odvaznym mladym muzem ktery zrejme uz mel toho dost a prevratil jim stoly se zlatem.
ONI a MY. "Jak k tomu došlo? Kdo nese vinu? Někteří tu mají větší odpovědnost než ostatní, a ti budou nuceni vysvětlovat. Nicméně s pravdou ven, pokud hledáte viníky, stačí se podívat do zrcadla." [mrknutí jedním okem] A nemusíte být uctívačem mrtvoly přibité na kříž, ale používáte stejné myšlenkové vzorce.

> Nabozenstvi ma svou ulohu, ovsem je na jedinci jak ho pouzije. Napriklad, toaletni papir, take se da pouzivat mnoha zpusoby. Je na vas jak to pochopite.
To zní moudře... Toaletní papír má však svůj jediný účel, výtěr zadku. Jistě se s ním dá topit po pytlech, nebo přidávat do salátu. Ale kdo takovou blbost dělá, že jo.
A účel náboženství? No, buďto je to komunikace s bohem prostřednictvím sepsaného učení, anebo je to manipulace lidmi. V případě, že nesdílím žádnou společnou víru, tak už (zcela dobrovolně) nemám na vybranou. Úkrokem stranou lze přistoupit na variantu, že věc nelze rozhodnout ve prospěch žádné možnosti. Už jste někdy byl svědkem toto udělat věřícího? Je to protimluv, protože v momentě, kdy tak učiní (zapochybuje), stává se nevěřícím, což příslušnost v náboženské komunitě vylučuje. Náboženství vylučuje možnost volby, a pokud vám něco upírá možnost volby, tak vás to manipuluje. Aby nedošlo k nedorozumění, tak řeč není o bohu (kterého nekomentuji), nýbrž o "zprostředkovateli" boha, kdy náboženství je zprostředkovatel boha, církev je institucionalizace náboženství, no a papež je vyslancem boha na zemi, jak jinak.
Tolik k úloze náboženství. [mrknutí jedním okem]

303810

02.02.2014 20:34

Ukrajina: Destabilizace v běhu

RE: Manipulativní článek

mtk 88.?.?.?

Dobrá, opravuji na dub z neuměčist.
Ve svém komentáři jsem 3 krát použil slovo "zdroj", nenapadlo mě, že by to někdo (jako je třeba dub) si mohl vyložit jinak, než že chci pravdivost posoudit na základě nějakého uvedeného zdroje, ale zřejmě se zde přechází na nějaký vyšší level altrstrýmové diskuze ...
A že jsem nebyl dvakrát přívětivý? No, napsat štěk "Chruščov je žid, a to je svatá pravda", umí napsat kdejaký ... buk, od duba jsem očekával víc

303817

03.02.2014 01:53

Státní represe ve Francii vedou jen k posílení odporu

RE: Změna režimu?

mtk 88.?.?.?

>Toaletni papir se da pouzivat v pripade rymy jako kapesnik k
>utirani nosu. Na to jste neprisel.
Zacházíte zbytečně do detailů; když použiju obrat "vytírání tělesných otvorů", k čemuž toaletní papír slouží, budete spokojen?
A s tím samozřejmě souvisí i náboženství jako "tool". Možná máte na mysli "použít nástroj" ve smyslu dobra/zla, pokusy manipulovat "s dobrými úmysly" jsou možná stejně časté jako ty s těmi "úmysly zlými". Následky bývají podobně tragické (samozřejmě nemohu vyloučit, že se někdy v budoucnu podaří zmanipulovat lidstvo k "dobrému lidství"; i když mě osobně to zní přinejmenším divně). Já prostě vidím problém v existenci "nástroje"; jeho variabilní použití je pouhý rub a líc téže mince. "Víra" ovládá nejen ovládané, ale i ovládající (což může být i víra v sebe, ve svou vyvolenost, a to se může týkat kohokoliv, kdo disponuje mocí), a někteří, očividně, v tom umí perfektně chodit.

>let, za tech dvanact let jeste nedoslo v jedine diskusi k jakemu si synergismu, kde se mozky spojily a dovedli spolecne myslenku k nejakemu zaveru.

Tímto jste mi ovšem zcela vzal vítr z plachet. Hledáte-li 12 let "synergismus spojených mozků" na tak silně tendenční a rozdělující platformě, jako je místní plkárna, tak klobouk dolů s trpkou poznámkou, že jste z toho vlaku měl už dávno vystoupit.
Hledat "spojení mozků vstříc společné myšlence" na kolbišti těžko proniknutelných anonymních identit (kde jednoznačně jsme, a nemá moc smysl to vnímat jinak, protože kupříkladu myšlenka židovského spiknutí je zde téměř forma náboženství), je čirá bláhovost. Běžte za skutečnými lidmi, a s těmi se pokoušejte dovést myšlenku k nějakému závěru, je to o poznání funkčnější a pravdivější, ačkoliv to vůbec nemusí řešit "sžíravost tápání", čehož jsem sám na sobě svědkem.

303835

08.02.2014 17:31

Rezignace McFaula - selhání strategie USA v Rusku

RE: Jo Amerika

mtk 78.?.?.?

>Jeden by si mohl myslet, že snad ta CIA ani není vládní instituce ale nějaká protivládní instituce
Antiseptiku, začni se vážně zabývat touto myšlenkou, a nejen CIA, ale MI5, KGB atd. (snad s výjimkou mossadu, který pravděpodobně skutečně slouží výhradně Izraeli, což není nic než vojenský tábor uprostřed nepřátelské "válečné zóny" ), a vyjde ti docela jiný obraz obvyklých altrstrýmových konspiraček. CIA docela dobře mohla umožnit proběhnout (ať už jakýmkoliv způsobem) 9/11 a nechat atakovat americké imperiální symboly (wtc, pentagon) a znemožnit (třeba sabotáží) americkou obranu, falešnými důkazy poslat US administrativu do vyčerpávajících válek, honit se za neexistujícím chlapem, vypustit Snowdena (diskreditace konkurenční NSA), v Bostnu zostudit FBI. Účel? Likvidace USA jako velmoci .... ? A přímo zevnitř .... ? Je to alternativní možnost, která ovšem postrádá "atraktivitu" židovské účasti
[mrknutí jedním okem]

304309

09.02.2014 12:48

Rezignace McFaula - selhání strategie USA v Rusku

RE: Jo Amerika

mtk 88.?.?.?

Tak robote, spusti své mechanické lebeční procesory a hledej židy. Až bude proces "done", tak vyjeď výsledky, ať na to můžeme kouknout.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_%C5%99editel%C...

Poté zajeď sem anebo třeba sem a pak se můžeme bavit o tom, co je a co není přitažené za vlasy.

304331

09.02.2014 14:49

Rezignace McFaula - selhání strategie USA v Rusku

RE: Jo Amerika

mtk 88.?.?.?

Fakt dobrý, zahrnout jména jako Green (Zelený), nebo French (Francouz) do "možných" židovských jmen je opravdu kuriózní. A co třeba česká jména "Černý" nebo "Němec", a vůbec proč ne Novák? (Newmann, ten je v tom seznamu taky). Nad takovými "zdroji" (spíše výmysly choré mysli) zůstává rozum stát. Zato víra frčí jak pominutá, stejně jako je pominutý váš obvyklý vstup do diskuze.
Pojem etymologie jmen je vám patrně cizí. Jen tak namátkou, zkuste si všechna ta jména porovnat s počtem lidí, kteří jsou jejich nositeli. To půjde snad i do stovek milionů. Opravdu si myslíte, že je mezi námi tolik lidí židovského původu? No, jak myslíte, hračku vám brát zřejmě nemá smysl...

304334

09.02.2014 15:47

Rezignace McFaula - selhání strategie USA v Rusku

RE: Jo Amerika

mtk 88.?.?.?

Druhé souvětí samozřejmě je nesmysl, a nevím, kdo to kdy použil jako argument.
Druhý odstavec obsahuje zmatek v pojmech sionista. Sionista údajně nemusí být ani žid, stačí podpořit nějaký myšlenkový proud (a s ním spojené lobby)
Podstata sionismu je emancipace domnělého (podle mě do 20. století neexistujícího; a zřejmě i po té, max. lze po 50.letém vzájemném šukání hovořit o národu izraelském) židovského národa a založení vlastního státu (Izrael).
V současné době se pod Izraelem začínají viklat dřevěné pilíře, z kterých je vystavěn. Ztrácí podporu Evropy, a zřejmě i USA. Všude kolem Izraele se válčí a boří se relativně stabilní státní systémy, což je pro Izrael špatně. Mít kolem sebe radikální muslimské státy je pro Izrael špatně. Izrael vystřelí balistické rakety kdoví na jaký cíl (Hizballáh?) a (pravděpodobně) američané je sestřelí. Všichni se pak shodnou na "cvičení". Přitom se nejspíš jedná: "Ne, ne, žádné střílení nebude!" Vzteklý mopslík Izrael už pomalu snad ani nemůže štěkat.
A to má být jako údajný vliv sionistů? Ty události lze pochopitelně vyložit i jinak (zvlášť když si člověk přečte "zaručené" názory "osvědčených" komentátorů ...)
Kromě zmatků v terminologii ti to podle mě prostě kulhá i prostým pohledem na to, co lze vidět, aniž by člověk musel něco číst na poblázněných webech. Jistě, sionistická lobby je silná a snaží se, seč může, ale o nějakém "všemocném vlivu" na EU či USA nemůže být řeč. Zvažuji všechny možnosti, ale zdrojům z ultra katolických obskurních spolků (viz předchozí odkazy výše) dávám nejnižší celistvou pravděpodobnost (vždy se jedná o změť pravd, polopravd a vyložených lží).
V únoru už mám 9 štěků, tož zdar.

304336

09.02.2014 15:59

Rezignace McFaula - selhání strategie USA v Rusku

RE: Jo Amerika

mtk 88.?.?.?

Tebe štve, že vám do toho společného spartakiádního kvokání o "zlých židech" někdo kafrá, že? Tak já si dám pokoj, ať ti nepraskne žilka [mrknutí jedním okem]

304339

09.02.2014 22:12

Rezignace McFaula - selhání strategie USA v Rusku

RE: Jo Amerika

mtk 88.?.?.?

>takže zdroje obskurních katolických spolků perlily jen v sákristiích,protože mezi svíčkový báby s tím lézt bylo zbytečné a z kostelů nemolhy vystrčit nos,nikoli na webu.....
Počátek mýtu?
Ano, perlily v zákristiích a čekaly, až je někdo převypráví pro vhodné adepty na webu.

304357

09.02.2014 22:37

Rezignace McFaula - selhání strategie USA v Rusku

RE: Jo Amerika

mtk 88.?.?.?

>že CIA je organizace americké vlády a ta by ji klidně mohla i zrušit kdyby chtěla.
A já narážím i na reciproční možnost, kdy i CIA může mít "moc rušit", pravděpodobně se jedná o "prorostlé orgány", kde zdaleka ne všichni účastníci nutně musí tušit, vo co go. A ti tajní mají tu výhodu, že jsou holt méně na očích.
Uvedu zcela banální a bezvýznamný příklad místních nemravných nul: Myslíte, že všichni ve vládě věděli, co to tam ten Nečas s Nagyovou vyvádí?
A docela zásadní příklad: KGB - Putin.
Závěr: Podstatná část US administrativy klidně mohla na 9/11 čučet se stejně otevřenou hubou dokořán jako diváci u TV. Myslím, že se shodneme.

304358

10.02.2014 11:01

Rezignace McFaula - selhání strategie USA v Rusku

RE: Nuland: Fuck the EU - Paytt: Exactly

mtk 88.?.?.?

a proč se tak tatarsky ptáš?

304387

15.02.2014 14:38

Rozpolcení Ukrajiny je důsledkem rozpolcení Evropy

RE: To je ale

mtk 88.?.?.?

>Poslyš 46 ko. Jakto, že mi tykáš- ty inteligente? Je mi 76 let a v KSČ jsem nikdy nebyl.
Tak se příště podepiš celým jménem, sděl svůj věk, vyznání a stranickou (ne)příslušnost a můžeš trvat na vykání. Takto jsi jen bezvýznamné číslo 176, a tak s tebou může být i nakládáno. A jestli se ti to nelíbí, tak nevstupuj do diskuze, popřípadě ani nevycházej ven, aby tě neofouklo, strýcu.
>Např. tvoje rozhořčení nad hajzlíky v Soči. I tuto burantskou urážku jsi zbaštil i s navijákem.
Autor toho "zbaštěného navijáku" IP 46 není totožný s autorem příspěvku, na který reaguješ, shodou okolností taktéž IP 46. Máš v tom zmatek. Ten odbouráš tak, že klikneš na číslo IP a podrobíš zkoumání styl psaní autora. Co se týče čísla 46 a 46´, lze nalézt značné slohové i názorové odchylky a zejména očividné je (ne)používání diakritiky. Takže z tvé strany "těsně vedle".
Určitě je pohodlnější, když je nick, ale vzhledem k tomu, že na tomto portálu existuje právo každého přispěvatele se nicku vzdát a zůstat v "anonymitě", tak občas zabere více času zjistit, s kým vlastně hovoříme. Osobně to považuji za součást komunikace, ale někdo jiný k tomu může přistupovat odlišně, což je třeba respektovat.
Takové je nastavení.
A v tomto nastavení ovšem nevidím jediný důvod k vykání někomu, kdo nemá nick a nebo se nepodepíše.

304772

16.02.2014 12:00

Pád ruské vlády v roce 2014?

RE: Neco mi na Putinovi vadi

mtk 88.?.?.?

plyn-6500,-Kč elektřina-2500,-Kč vodné-stočné-1000,-Kč

Je to trochu off-topic, ale mohl bych se zeptat, co to máte za dům s tak vysokými náklady na bydlení??

304819

21.02.2014 13:56

Syrský scénář pro Ukrajinu?

RE: je to tak

mtk 88.?.?.?

Mě Cibulka místy přijde, jako by to snad měl i celé zkompromitovat - "přeci nebudeme věřit takovému pošahanci".
Navíc, kdo ví, co je ten Cibulka zač.

305080

22.02.2014 11:45

Vyhlásenie prezidenta Ukrajiny Viktora Janukovyča

RE: Slava Ukrajině.

mtk 88.?.?.?

A čemu se divíte? Všechno, co dělá Západ, je špatně, všechno, co dělá Rusko je dobře, přestože Putin vylezl ze stejné bolševické nory jako Andropov a Jelcin, to nikomu nevadí, hlavně že je na obzoru nový mesiáš/vůdce. Černá a bílá, a už nic ...

305126

22.02.2014 12:26

Syrský scénář pro Ukrajinu?

RE: je to tak

mtk 88.?.?.?

A co vlastně ten cibuláč svou defektní osobností znevěrohodňuje?:
Co v [prognostickém] ústavu pozdější držitelé vesel a dnešní multimilionáři provozovali? Prý připravovali jakési modely ekonomických změn. Když si ovšem uvědomíme, že zřizovatelem jejich ústavu byl bělokamenný Kreml, pak se musíme ptát, jak zněly jeho příkazy pro plnění ruských zájmů. Nenapadá mě nic jiného než: Kraďte! Kraďte jako nikdo před vámi, kraďte tak, že se o tom komunistickým pohlavárům ani nesnilo, ukradněte nemocnice, obytné bloky, železárny, textilky, koleje a nádraží, zašantročte kulturní domy,vytunelujte horské hotely a lázně, parky a dětská hřiště dejte na pospas developerům, zaveďte si na své zločiny imunitu, dejte si odměny rovnající se tisícinásobku platu přednosty kliniky, staňte se správci státních podniků a pak si je přivlastněte,drancujte a nahlas při tom mlaskejte chovejte se povýšeně a arogantně k vlastním voličům, dosaďte své kamarádíčky na pozice hejtmanů, starostů, členů městských rad a netrestejte jejich korupci - čím hůře tím lépe – až národ začne v dobrém vzpomínat na komunisty,až si lidé řeknou, že takhle bolševik neřádil, až se hlavy prostých lidí začnou otáčet na východ. Nažeňte nám je zpátky do náruče a co si nakradete je vaše.
http://josefhausmann.cz/zbohatlici4.html
Co mi to jen připomíná, když tady místní zvědavce čtu ...

305127

26.02.2014 10:56

Může Washington svrhnout tři vlády najednou?

RE: Zajímavé je především, jak popírá vliv USA & Co, který je očividný

mtk 88.?.?.?

>svrhávaní vůdci mají masy odpůrců a dopustili se řady omylů
To hovoříte o Janukovyčovi? To je teda eufemismus.
>Té jeho ničemnosti a nenápadného podstrkování "správných" názorů do jinak solidních článků si tu již kdosi nedávno všiml a jak vidno, nemýlil se ...
Všichni se přesvědčivě tváří, že mají správné názory, ale ti co stojí na opačné straně barikády je mají už jen "správné" = tedy zaručeně špatné.
Dolejší, zdá se, nestojí na straně Západu ani Ruska. Mainstream velebí Západ, alterstream velebí Rusko. A kdo odmítne bipolární pohled na věc (mimochodem příznačně ovcovitý), je pro jistotu nepřítelem všech. Což se náramně hodí těm, kdož ochotně zpracovávají obě strany.
Ale moc nepředpokládám, že to zasáhne cíl.

305381

27.02.2014 21:28

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentu (2. část)

RE: Putin by měl

mtk 88.?.?.?

Nezaměňoval bych ty pojmy. "Ideologie" je užitečná soustava pro nemyslící byrokratický aparát, třeba. Ale "idea", co má na mysli Dugin, je podstatně závažnější záležitost. Jestli něco může silně otřást světem, tak je to právě "Moc Ideí". A "idea" euroasijského ruského impéria je něco, co je třeba brát vážně. I se všemi neblahými důsledky. A idee tohoto typu chodí zásadně přes mrtvoly. Což vyplývá už z Duginovy teze "Ukrajina je pěšec".

305465

28.02.2014 18:36

Hnědá revoluce na Ukrajině

RE: Nacionalisté

mtk 88.?.?.?

Došly argumenty? A když už je ti košile bližší kabátu, tak se můžeš podívat na ty "trnité" Maďary a jedním vrzem jukni i na "east germany", a pak sám sobě polož otázku, čím jsou ti tak vzdálení. Že by předsudky z naprosté neznalosti věci?
http://www.eupedia.com/europe/european_y-dna_haplo...

305536

01.03.2014 10:34

Hnědá revoluce na Ukrajině

RE: Nacionalisté

mtk 88.?.?.?

A proč bych měl být jakože Maďar??? Vy jste se na ten odkaz asi vybodnul. Podle předběžných závěrů je totiž Maďar geneticky víceméně totéž co Slovák, čili "cizost" je zcela irelevantní, a je pouze výsledkem působení falešných emocí, propagandy a neschopnosti racionální sebekázně - v jejich i ve vaší mysli.
Ono se s tím dá pracovat, pokud cílevědomě dáte větší váhu na racio, ale když vás tak čtu "ale názorovou integritu zdejších diskutujících se Ti nahlodat nepodaří", tak je vám lépe v nedobytném bunkru ignorantského davu, který myslí za vás. Útěk z většího davu na Novinkách do menšího davu na Zvědavci není žádná výhra.

305619

02.03.2014 21:19

Hnědá revoluce na Ukrajině

RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu

mtk 88.?.?.?

To máte z wikipedie, což pro mě není problém, je to zdroj věrohodný/nevěrohodný jako jiné.
Nicméně: z téhož zdroje (wiki): "Román je vlastně svodem mýtů, legend a vyprávění, pospojovaných, znovu rozdělených a okomentovaných, které se týkají národa Chazarů, žijícího kolem r. 1000 mezi Kaspickým a Černým mořem, o němž se nezachovaly téměř žádné informace. Slovník je koncipován jako rekonstrukce původního slovníku, který měl být vydán polským tiskařem Daubmannem v roce 1691 a poté zničen jezuity."
A když mrknete do použité litaratury, tak všechno "turecky".
Nevidím tam žádný zdroj na pozdní helénské/raně křesťanské "historiky" (přesněji náboženské mytology).

To jsou tak vratká "historická fakta", asi jako povídáni o Hospodinu ve starém zákoně. Nula celá nula nic.
Tvrzení, že Chazarská říše existovala není faktem, nýbrž spíše zbožným přáním. A pokud na tom území něco existovalo (všichni ví leda prd), tak to vůbec ale vůbec nevypovídá o tom, co se údajným Chazarům přišívá dnes.
Chlapci, jste historičtí komedianti. Rvát do sebe nábožensko-mytologickou pseudohistorii neprospívá dobrému trávení.

305825

02.03.2014 21:43

Hnědá revoluce na Ukrajině

RE: made in fujbúk

mtk 88.?.?.?

každé pravidlo má své výjimky, že jo. [vyplazený jazyk]

305827

04.03.2014 11:57

Moskva obrací role v Kyjevě

RE: To ste prehnal hudebniku !!!!

mtk 88.?.?.?

no jo, dub se zabarikádoval na východní frontě, a až ho jeho generalita obětuje jako pěšáka (podobně dopadnou blbci na frontě západní), tak si v posledním tažení zakřičí: bůh s námi, židi nás infiltrovali!! [oči v sloup]

305957

> pokud osobně nešlápne na hrabě, nevěří zkušenosti druhého.
"Lidi po svete by se meli spojit a modlit pro bozskou silu, jelikoz se deje boj mezi dobrem a Satanem."

V makovicích bláznů se děje kde co, i ten boj dobra se Satanem. Věřit vymodleným blouznivým "zkušenostem", na to je třeba extra talent. Pozoruhodné je, jak nezměrně vysoké procento lidí je takto talentovaných...

309109

23.11.2014 11:44

Projev, který nikdo neslyšel

RE: Nechtěl bych se mýlit,

mtk 88.?.?.?

Ono se stačí podívat na grafický design jeho web stránek. Takhle by to vymyslel naprostý hlupák, který nekalkuluje s tím, jak věrohodně přesvědčit lidi o svém názoru. Jenomže Cibulka žádný hlupák není, za rádoby balastem "agentů KGB a kyvadla" se skrývá bystrý duch, schopný v diskuzi pregnantně argumentovat. Čili stupidita prezentace jeho teorie není omylem či neschopností, ale nejspíš záměr - kouřová clona. molto bravo ježku

321801

24.11.2014 09:14

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

RE: Nedejme se rozdělit!

mtk 88.?.?.?

>Pokuste se zaměnit optiku a podívat se na problém přes
>jednodušší dělení: >žid - nežid
Vy musíte být asi nějaký tuplovaný Pražák, když na základě takto primitivního nazírání si troufáte poučovat druhé lidi. Což takhle že byste začal tu namyšlenost řešit u sebe a pokusil se změnit optiku od primitivního směrem ke komplexnímu.

321846

29.11.2014 10:16

Nacismus über alles

RE: Nepochopitelné je,

mtk 88.?.?.?

A co je tak neuvěřitelně zvláštního na srovnání politických režimů v Evropě? Pokud se hovoří o spojení fašismus - Ukrajina, tak proč nehledat podobné rysy v jiných koutech světa, včetně Ruska. Koukám, že tady se z Ruska udělal nedotknutelný mesiáš. V jedno Rusko věřiti budeš, nevezmeš jméno Ruska nadarmo ... [oči v sloup]

322214

10.12.2014 16:37

Obrana dolarového imperialismu

RE: globální imperium násilí

mtk 88.?.?.?

>anarchie není chiméra ale po desetitisíce let historie
>běžná realita
Stejně tak jako je zkorumpovaný stát rovněž běžná realita. Výsledkem soupeření těchto realit je, že máme všichni zkorumpovaný stát. Asi bych zde nikoho neurazil, když bych napsal cosi o zlých voldemortech či globálnímu prediktorovi, neodpustím si však poznámku, že většina (zřejmě drtivá) lidí si ten zkorumpovaný stát jaksi přeje, a ani je ve škole nemusíte moc nutit, natož vymývat mozek - a nejšťastnější budou, když je ten stát nebude škubat příliš hrubě. A teď se, pane hrabě, můžem bavit o tom, proč se nám ta lúza tak přemnožila, že jsme tak hrubej. [mrknutí jedním okem]

323118

11.12.2014 00:13

Kam mizí bohatství vytvořené vyšší produktivitou práce?

RE: další ukázka pomatenosti ideologiemi

mtk 88.?.?.?

Aristokrate, tvoje idea společenského řádu anarchie, o které nejsem nepřesvědčen, že by mohla být životaschopná, naráží na na Ideu Státu (už Platon o tom blábolil, a pak všichni další, je toho moře filozofie). A ta je hluboce zakořeněná v (nejen) západní civilizaci. Tu neodbouráš jen tak tím, že řekneš "pojďme budovat anarchii". Platon, Caesar, More, Hume - to jsou setrvačné argumenty, které neobehraješ jen tak, že něco natlučeš do klávesnice. Silnou ideu zlomíš jen silnější ideou. Jestli to bereš tak, že chceš jen zasít semínko a pak nechat budoucnost dojít do své nevyhnutelnosti - celoplanetárního superstátu (k čemuž se přes banální alter-protesty evidentně schyluje, ač se toho zřejmě nedožijeme) - tak máš recht. Ovšem tvoje idea musí mít za sebou úctyhodnou historii jako ta Idea Státu. A to může trvat tisíce let ... Stát se Marxem, jehož myšlenky tvoří budoucnost, nepatří mezi samozřejmosti.

323164

16.01.2015 15:12

Problémem není islám, ale úpadek Západu

RE: Jistěže je to švindl...

mtk 88.?.?.?

>Když mi mermomocí bude chtít něco říct, řekne mi to sám a určitě mi to nebude vzkazovat po Židech, neřku-li po Římanech nebo Arabech. [vyplazený jazyk]

A pořád mlčí,viďte? [mrknutí jedním okem] S tím "neskončeným impériem" to vidíte velmi dobře. Aspoň někdo tady.

325295

No, mě by taky velmi zajímalo, kdo kdy viděl kapitalismus bez státu (a jeho zásahů takových či makových). Existence kapitalismu je přímo navázána na existenci státu. Operujete tu s neexistujícím jevem. Kapitalismus bez státní intervence je ne že naivní představa, ale prostě nonsens. Nikdy nic takového nikdy nevzniklo, a ani nevznikne. Střecha na domě beze zdí ve vzduchu držet nebude.

325750

10.02.2015 13:50

Protokoly jsou nyní přepisovány

RE: Pravdivost protokolu

mtk 88.?.?.?

Bez ohledu na to, kdo komu vládne, tak protokoly fikcí nutně jsou, protože mají svou historii.
viz "šestá procházka" "Smyšlené protokoly":
http://eldar.cz/myf/txt/eco_-_sest_prochazek_liter...

Pakliže se domníváte, že smyšlená je ta historie, kterou pro vás sepsal U.Eco, rád bych vás vyzval, abyste to doložil.

326737

10.02.2015 15:13

Protokoly jsou nyní přepisovány

RE: Pravdivost protokolu

mtk 88.?.?.?

Nějak jsem si nevšiml, že bych zpochybňoval pravost či nepravost nějakého dokumentu u bernského soudu. Fikce a falzifikát jsou dvě slova různého významu. Protokoly jakožto fikce (literární kategorie) znamená toto: Protokoly sionských mudrců, ve kterých se vypraví, kterak židé osnovají plány na uchvácení světa, je převyprávěním starší beletrie, která je zase převyprávěním ještě starší beletrie, ve které se vypráví, kterak jezuité osnovají plány na uchvácení světa. No a i toto vyprávění má svou ještě starší předlohu zas o někom docela jiném. Po celá staletí se nechává čtenář konsternovat tím, kterak nějaká tajná organizace kuje pikle. A na konci historie tohoto příběhu je role piklátora typicky křesťansky milostivě udělena židům. A vůbec netvrdím, že nikdo pikle nekuje a že židé v tom taky nejedou atd. Kuje, ale dělá to tak, aby v tom měl jakýsi dub co největší zmatek. Takže kuje pikle evidentně velmi dobře.

326746

10.02.2015 20:18

Protokoly jsou nyní přepisovány

RE: Pravdivost protokolu

mtk 88.?.?.?

Konečně někdo s rozumným názorem. Být "obětí všelijakého piklení" je jejich nechvalný úděl a přihlouplá povídačka o vyvoleném národu jejich cejch. A toho se nezbavíte, ani když chcete - zvlášť, když se o vás vedou všemožné seznamy. Až půjde do tuhého, budou opět první na raně právě ti, co mají na starost špinavou práci - lichvu a hromadění majetku. Proto mě více zajímá autor tohoto stigmatu než jeho nositel. Nepřestávám se divit tomu, že si drtivá většina alterstrýmu všímá obsahu "židozednářské" literatury a míň se zajímá o autory této literatury, což jsou z 90% katolické církevní kruhy, o nichž soudím, že mají patent na lež, a pak to samozřejmě valí i z Ruska (Klimov atp.) Pokud jste náhodou členem k.církve, tak se omlouvám, takové jest ale moje mínění.

326781

10.02.2015 22:26

Protokoly jsou nyní přepisovány

RE: Pravdivost protokolu

mtk 88.?.?.?

Mohu se zeptat, co znamená slovo "zbastlil"? Čistě z etymologického zájmu. Ještě jsem se s takovým slovem nesetkal. Z kontextu jaksi tuším, co znamená, ale přeci ...
Když kouknete na ten odkaz na Umberta Eca, tak se dozvíte, kdo ten spisek zbastlil (sepsal?, vrhl na světlo boží?) = což není nic převratného ani nic extra podstatného ... ikdyž...
Zůstane však zásadní otázka: kdo ten spisek jak použil.

326793

11.02.2015 10:14

Protokoly jsou nyní přepisovány

RE: Pravdivost protokolu

mtk 88.?.?.?

Tak to vím opět naprosto přesně. Vytvořili ho židé, protože neunesli tíhu tajemství, jak strašidelný plán spřádají na gojimy, a museli se s dětinskou netrpělivostí s gojimy podělit, aby jim nepraskla žilka na čele. A jsou tak neuvěřitelně mocní, že se nemusí bát, když je teď jejich strašlivý a tajný plán všeobecně vyzrazen na plkárně zvané internet. Na druhé straně je třeba ocenit jejich štědrost,že Vatikánu darovali tučný měšec a nemovitosti v ČR, přestože obskurní bojové oddíly papeženců se horlivě starají,aby na židovi nezbyla nitka suchá
v tomto kýblu sraček
Za povšimnutí stojí zejména papá J.Rothkranz, který chrlí jednu knihu za druhou, za takové zásluhy ho jistě čeká

326823

11.02.2015 10:21

Protokoly jsou nyní přepisovány

RE: Pravdivost protokolu

mtk 88.?.?.?

dok.
... luxusní apartmán v nebíčku vykládaný zlatem hned vedle ducha svatého, či co

326824

11.02.2015 10:40

Protokoly jsou nyní přepisovány

RE: židofobie

mtk 88.?.?.?

>a kdo je tím globálním parazitem? velmi dobrá otázka, na
>kterou zná odpověď jen velmi málo lidí...

Co z toho vyplývá. Diskuze o moci na lejstru, která zmizí v momentě, kdy to lejstro proletí komínem, je zcela bezpředmětná. Z tohoto pohledu je tento článek nic než kouřovou clonou. Už jste si zkoušel posvítit třeba i na ty, kdo tuto kouřovou clonu šíří a dává jí svůj prostor? To je taky velmi zajímavé. [mrknutí jedním okem]

326826

11.02.2015 13:15

A s nimi přišlo peklo…

RE: So

mtk 88.?.?.?

Mám tomu rozumět tak, že prostor/éter/vakuum je extrémně řídká energie/hmota a objekty v té řídké polévce jsou extrémně hustá energie/hmota?

326839

11.02.2015 17:46

Protokoly jsou nyní přepisovány

RE: Pravdivost protokolu

mtk 88.?.?.?

Taky pocházím z pohraničí (rakouského) a nikdy jsem to neslyšel, přestože je u nás hromada germanismů. Takže máte pravdu, že vliv němčiny je všude, ale zřejmě ne všude vznikly ty samé zkomoleniny. Používá se u vás erteple, fjertoch nebo šuflatkosn?, to mě teď jen tak namátkově napadlo.

326862

11.02.2015 18:16

Protokoly jsou nyní přepisovány

RE: Pravdivost protokolu

mtk 88.?.?.?

ještě jednu perličku: Fjertoch (zástěra = Fürtuch, der Schurz) a šurc se objevuje po celém Slovensku, např. v Šariši, což nejvýchodnější rusínská oblast. Inu, německá šlechta se vecpala úplně všude.
šuflatkosn je skříň se šuplíky. google mi na toto slovo vyhodil jediný odkaz http://www.megapixel.cz/foto/78974
Kdosi to tam použil v diskuzi.

326866

11.02.2015 19:39

Protokoly jsou nyní přepisovány

RE: Pravdivost protokolu

mtk 88.?.?.?

První, kdo to tady začal šířit byl tuším Udo1. Když se Robote dokymácíš na ruský Levanet, tak se dozvíš víc. Eech ... vlastně nedozvíš, protože ani tam to nikdo neví, jen o tom všichni tlachají. Když totiž v dílně KGB někdo něco vymyslí, tak to stojí za to. Možná se KGB termínem GP snaží potřít někoho, kdo jim stojí v cestě a neví si s ním moc rady. Že by KGB spolu se CIA hráli jen druhé housle? [mrknutí jedním okem] To jsou mi ale věci. Než se dokymácíš v prach, tak hledej. Jen ti přeji, abys v tom svém hledání na poslední dech nenašel věčného žida. Umřít blbej je fakt ostuda. [mrknutí jedním okem]

326875

12.02.2015 13:39

Protokoly jsou nyní přepisovány

RE: Pravdivost protokolu

mtk 88.?.?.?

Souhlasím. Taky si to nemyslím.

326921

12.02.2015 14:47

Protokoly jsou nyní přepisovány

RE: Za co byl tedy potrestán editor Stwora?

mtk 88.?.?.?

>Jenom pro obveselení davu - editor Stwora byl trestně stíhán za to, že zveřejnil překlad článku, kde nebyl ani autorem a kde se zpochybňovala "svatá pravda" o 6 milionech obětí za války.

Přitom je to tak prostý trik: "Já ti dám výsady a privilegia a ty pro mě budeš dělat to, co ti řeknu. A kdybys náhodou chtěl vzít do zaječí, tak na tebe pošlu ty psi, co tě nenávidí právě kvůli těm výsadám a privilegiím. A tak milý obřezaný požívá svých výsad a privilegií, ale když jde kolem ohrady, tak se třese jak ratlík, aby na něho pán nevypustil ty psi, co už mají u mordy takovou pěnu, až to cáká"
Našel jste se v té bajce? [velký smích]

326925

12.02.2015 14:48

Protokoly jsou nyní přepisovány

RE: Za co byl tedy potrestán editor Stwora?

mtk 88.?.?.?

krucifix!: ty psy

326926

12.02.2015 18:33

Protokoly jsou nyní přepisovány

RE: Doporučuji

mtk 88.?.?.?

Chudák Ford, sprostě o okradli ... neřádi!

326942

13.02.2015 01:50

Protokoly jsou nyní přepisovány

RE: Pravdivost protokolu

mtk 88.?.?.?

Chudák ježíšek, až bude soudit těžké případy, jako jste Vy - do nebe nemůžete a v pekle vás nebudou chtít. Vám nejspíš nasolí věčnost na Zemi, dokud nepřijdete k rozumu.

326970

13.02.2015 02:16

Protokoly jsou nyní přepisovány

RE: Za co byl tedy potrestán editor Stwora?

mtk 88.?.?.?

No, dube, nehrál bych si v tomto případě na proroka. Vzhledem k tomu, že nesdílíte filozofii fatalismu, tak hra je stále otevřená; i nejméně pravděpodobné je potenciálně možné. Ve hře mohou být trumfy, o kterých zatím nemusíte vědět. [mrknutí jedním okem]

326972

13.02.2015 13:54

Protokoly jsou nyní přepisovány

RE: Doporučuji

mtk 88.?.?.?

i ty brepto, proč by se měl bát, copak si nepamatuješ, jak jim to natřel u soudu?

327006

13.02.2015 14:42

Protokoly jsou nyní přepisovány

RE: Pravdivost protokolu

mtk 88.?.?.?

Váš problém spočívá v tom, že jste vyzbrojen "vírou" vlítnul do souboje, kde se šermuje "rozumem". Takže šup, přezbrojit. [velký smích] [mrknutí jedním okem]

327011

14.02.2015 01:08

Problém Moskvy: Jednání s imbecily a vazaly

RE: Prostě a zkrátka

mtk 88.?.?.?

Je pozoruhodné, jak se dá ve 2 větách popřít veškerý smysl sdělení. Pokud plebs uvažuje jako vy (v tuto chvíli), což se dá očekávat, tak není vůbec žádný důvod k divadlu, je to naprosto nadbytečná činnost. Stačí předhodit hamburger a nějakou sociální jistotu a je vystarané. A představa, že někdo z Kremlu bude volat Rothschildovi, který do toho absolutně nemá co kecat, je tak neskutečně zábavná, že mě přešel i smích. Zajímalo by mě, co má člověk na mysli, když napíše něco, čemu sám nevěří. Na vtip bych to moc neviděl ...

327049

14.02.2015 11:06

Problém Moskvy: Jednání s imbecily a vazaly

RE: Prostě a zkrátka

mtk 88.?.?.?

áá, sám korektor osobně. Tvé užívání jazyka je okouzlující, ale pro tentokrát jsi mohl naškudlit čas a třeba složit ódu na toho plešatého kágébáka. To jedno slovo stačilo napsat bez té nechutné vomáčky.

327069

15.02.2015 01:41

Problém Moskvy: Jednání s imbecily a vazaly

RE: Prostě a zkrátka

mtk 88.?.?.?

opepříš vlastní h-vno a pak si povýšeně vyrábíš důvody, proč se toho nikdo nechce ani tknout. [oči v sloup]

327123

15.02.2015 11:39

Problém Moskvy: Jednání s imbecily a vazaly

RE: Prostě a zkrátka

mtk 88.?.?.?

Tak to jedno slovo jsi netrefil, neva, třeba příště.
Ohledně mravnostní jazykové milice jsi taktéž mimo brázdu. Mě je totiž naprosto šumák, že si tady vylepuješ ty své dadaistické plakáty s jednoduchým poselstvím, které jsou nediskutovatelné - taky proč, když se jedná o plakát; ostatně ani není obvyklé, aby vylepovač plakátů diskutoval s kolemjdoucími, vylepí a jde o dům dál. A něco, co se opakuje 4 krát denně 20 dní v měsíci, už ani nemůže být komické. Je to něco jako jihoamerická telenovela, ale proti gustu .... Nicméně, co je mi do toho?? Vůbec NIC. Pokud ovšem žoviální plakát visí na mojí brance, tak jej zmuchlám a hodím do koše. Mám takový zvyk, házet ideologické plakáty do koše.
Nech žije dydlající eseseserr!

327139

15.02.2015 18:30

Zbytečná dohoda, kterou všichni chtěli

RE: Pyrrhovo vítězství.

mtk 88.?.?.?

>http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Zaoralek-My-nejsme-pupek-sveta-poslance-Kalousku-Dve-svetove-valky-to-je-Zapad-361639
Je to vylíčeno mírně jednostranně, ale na to, že Zaorálek hovořil z patra, tak je to slušný výkon, nepochybně v mnohém velmi nastavující zrcadlo. Avšak přímo šokující jsou znalosti Ing. Bendy na tomtéž portálu. Takováto historická negramotnost se jen tak nevidí. Nečekal bych od hňupa jeho formátu žádné zázraky, ale takto překonat magickou hranici stupidity, klobouk dolů ... [překvapení]

327162

15.02.2015 19:31

Zbytečná dohoda, kterou všichni chtěli

RE: My to na Zvědavci víme už dávno

mtk 88.?.?.?

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Cesky...

327172

17.02.2015 20:40

Protokoly jsou nyní přepisovány

RE: Souhlasím s tvrzením,

mtk 88.?.?.?

>>ježiš tady je to jak u blbů.
>souhlas
Buďte politicky korektní, tady se říká "na Zvědavci" [mrknutí jedním okem]

327341

17.02.2015 23:11

Protokoly jsou nyní přepisovány

RE: Seznam Židů v politice od roku 1989

mtk 88.?.?.?

>Zřejmě máš velice nízké IQ [velký smích] [velký smích] [velký smích]

Já bych příště doporučil smajlíků alespoň 10 (...13 je už moc), aby bylo i více inteligentním čtenářům (nemluvě o blbech) hned zjevné, že se jedná o vtipnou větu. S tak rafinovaným humorem musíte zacházet velmi obezřetně, je to dvousečné, fakt ...

327349

17.02.2015 23:25

Novinářka CNN: „Vlády nás platí za falšování událostí“

RE: Další článek placený za falšování událostí

mtk 88.?.?.?

Kdo co zfalšoval? Kdo to měl platil? Nějaké konkrétní výsledky pátrání ... ? Nebo tady vyhazujete svou večeři jen tak ze zvyku, protože už Vám ta mašina v lebce jede jen tak ze setrvačnosti? [oči v sloup]

327350

18.02.2015 17:15

Novinářka CNN: „Vlády nás platí za falšování událostí“

RE: Americe vždy vládli boháči

mtk 88.?.?.?

Cimrman ne, ale pejsek s kočičkou takový dortík pekly. No vždyť to má i v nicku! Ale musí mít setsakramentský trávení na takovej blivajz.

327380

19.02.2015 10:57

Novinářka CNN: „Vlády nás platí za falšování událostí“

RE: Další článek placený za falšování událostí

mtk 88.?.?.?

A jakpak se projevila ta větší informovanost?

"Satelitní fotografie, digitální detektivní práce a sociální média poskytly důkazy, že Rusko střílelo na území Ukrajiny přes hranici, argumentuje studie."

Jakási studie přijde s jakýmsi poznatky. A tyto poznatky pan robot vyvrací tak, že napíše pouze: to jsou všechno zaplacené lži. Což není ani tak vlastní názor, jako spíš setrvačnost.
To, že si Západ platí vlastní propagandu, je zřejmé, stejně jako je zřejmé, že si ji platí Rusko, jedná se o obranné/útočné mechanismy. Pravda/lež se na obou stranách používá na chlup stejně. Házet informace jedné strany výhradně do koše se lží, a ty druhé zase do koše s pravdou, může udělat jen naprostý hlupák, a přesně tento postup robot zvolil.
Proto položím otázku, jak lze prokázat/vyvrátit, zda se z ruského území střílelo? Teď můžete mluvit k věci.

327411

25.02.2015 16:25

Být v obraze něco stojí

RE: návrh - transparetní účet

mtk 88.?.?.?

No,mě by opravdu zajímalo, kolik skutečných lidí tady opravdu diskutuje. Já bych si tipnul tak 10, zbytek budou mrtvé duše. [oči v sloup]

327824

08.03.2015 18:27

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Humorný článek

mtk 88.?.?.?

Sice s vámi až tak moc nesouhlasím, ale já se pod vaším článkem bavil výtečně. Ty kolečka místo noh, fakt dobrý ... To aby se vám ta energie alespoň trochu vrátila. díky. [smích]

328706

22.03.2015 20:08

Rothschildové a Ukrajina

RE: Svět ovládají zločinci

mtk 88.?.?.?

koukám, že víra je schopná udělat žida z kohokoliv. Dovedu si představit, že nějaký skutečně schopný "vědec" by to zvládl i u toho zmíněného maocetunga. To je problém každé komunity věřících, čumících na ježíška či aláška, anebo zlého žida (to je něco jako modla v negativu) a nevidět tu strukturu kolem, co to zprostředkuje. Tak ani židobijci nikdy nespatří podhoubí, které jim zprostředkovává "nekonečně spiknutého žida". Slovo je důležitější než pohnutky kazatele, nic nového. No, ani holubi moc nepřemýšlí, co jim kdo háže na chodník, hlavně, že je to k zobání. Jasně, kamínky nežerou, ale to je už hodně naivní návnada. I na holuby se musí trochu chytře.
Zajímalo by mě, jestli byste přežil případnou situaci, která by čistě teoreticky (reálně to možné není) odhalila židospiknutí jako grandiozní fake. Ona padlá víra asi není pro postiženého nic hezkého. Někde jsem četl, že to může způsobit i zástavu srdce, a dokonce i nechutenství.

329637

23.03.2015 08:15

Rothschildové a Ukrajina

RE: Svět ovládají zločinci

mtk 88.?.?.?

Tím bych si zdaleka nebyl jistý. Třeba taková víra maršála žukova (on to bude jistě nazývat "fakta") je přesně ten typ pojiva, které drží fantasmagorickou konstrukci pohromadě.

329659

23.03.2015 08:30

Rothschildové a Ukrajina

RE: Svět ovládají zločinci

mtk 88.?.?.?

>talmudu a začali by nacvičovať nastavovanie druhého líca?
Kamarát asi rovněž těžký případ. Představa, že většina "těch milých tolerantní židkov" na talmud zvysoka kašle, zrovnat tak jako na bibli, je patrně to, co žukovovi dekomponuje svět. Ale skutečně je to řešitelné. Místo žida je možno dosadit třeba Vatikán a jezuity, a pokud to náhodou nezabere, tak bych nasadil "mimozemšťany", to je taky dobrý žrádlo. A kdyby ani potom nic, tak by se žukov měl vrátit ke karkulce, tam bude jeho fanatismus nejméně škodný. Teprve nejkrajnějším řešením je klec.

329660

23.03.2015 12:31

Rothschildové a Ukrajina

RE: Svět ovládají zločinci

mtk 88.?.?.?

>Narazal som na Tvoju vieru, nie na vieru zukova.
>O zidoch nevies vobec nic a iba tu tliachas. Mrkni aspon na
>Priemysel holokaustu...
A v co jako mám věřit? Pochybnost o něčem má být víra? To bude asi nějaký jazykový hokej, nebo co. Celou dobu žiju v domnění, že pochybnost je v opozici k víře. Pokud o něčem přestanu pochybovat, tak je to signalizace nástupu víry = nezlomného přesvědčení. Ale vypadá to, že někteří jedinci si to vykládají jinak.
A když jsem si přečetl Rudolfovu zprávu, Leuchterovu zprávu, D.Duka, D.Irvinga a hromadu další beletrie údajných židoznalců, včetně těch lefébvristických magorů z pro fide catholica, tak mě to mělo jako definitivně uzemnit? Já jsem v tom neshledal žádný důvod.
"Každá ovce v ohradě má pořád tu stejnou trávu", ono to chce přeskočit ten plot a vyzkoušet trávu třeba za kopcem, ale hulit to nedoporučuju. Změnu jídelníčku nemohu než doporučit. To musí být snad už závislost, žrát furt to stejný.

329675

23.03.2015 16:09

Rothschildové a Ukrajina

RE: Svět ovládají zločinci

mtk 88.?.?.?

Nemyslím, že to někam povede, ale z dlouhé chvíle...
Aby mýtus fungoval, musí být věrohodný. Židé vždy měli privilegia, zpravidla na špinavou práci, aby "ruce" křesťanů zůstaly čisté. S příchodem ekonomických problémů byl židy "nalichvovaný" majetek zabaven, k tomu velmi dobře poslouží ty "otrávené studny", "rituální vraždy", "pletichy všeho druhu". Obvyklá metoda panovníků.
Vím moc dobře, jak v naší obci za protektorátu po odsunu židů dříve chudí sedláci najednou z čista jasna zbohatli. Stačilo se krysím způsobem "podílet na odsunu". To se pohybujeme na té nejnižší úrovni.
Ideologie je nesrovnatelně silnější mocenský nástroj než peníze. Takový obrbankéř je mocný do té doby, dokud má povolení "bankovat". Je zřejmé,z jakého důvodu se to kolem Rothschilda hemží křesťanskými atributy - ví moc dobře, že v ideologii křesťanství je "žid ten největší prevít" a až přijde na lámání chleba, jeho moc se vypaří jak pára nad hrncem. Může tisíckrát konvertovat, cejchu se stejně nezbaví, protože je na seznamu. Dštíte oheň a síru na privilegované (včetně náhubkových zákonů ohledně holokaustu), a úplně vám uniká, kdo ta privilegia uděluje. Ale to jen tak, aby řeč nestála. Nedělám si iluze o iracionální meditaci nad zlým židem. Kotvě zdar!

329695

23.03.2015 19:02

Rothschildové a Ukrajina

RE: Svět ovládají zločinci

mtk 88.?.?.?

>Dve menLejba Kohne, Hajke Silbertein
Jo, to budou nejspíš ti židoilumínáti, co z katolického Polska ovládají svět. Famózní odhalení.

> Ty si obet zidokrestanskej ideologif a
>holokaustovej propagandy. Napises mi uz, ze som antisemita? Tak
>co vahas? [oči v sloup]
Jak můžu být obětí něčeho, s čím se naprosto neztotožňuji? Tady se ale člověk dozví, co všechno není. Holokaustovou propagandu (to je dobrý výraz, něco jako holokaustová reklama na jogurty) mám na háku, ta se obrátí raz dva proti jejich tvůrcům.
"Antisemita" je zcela irelevantní termín (= bezobsažný), ty budeš prostě jen nekritický fetišista židozednářskoiluminátské beletrie.

329706

23.03.2015 19:28

Rothschildové a Ukrajina

RE: Svět ovládají zločinci

mtk 88.?.?.?

Už se tady zapojuji do diskuze víc, než jsem měl v úmyslu.
blbá wiki
Klíčová slova: "byl správcem", "získal koncesi".
Zdánlivě nepodstatné informace mohou být podstatně výživnější, než kniha o spiknutí, co vám někdo předžvýkanou naservíruje k snědku i s obalem. Privilegia uděluje někdo, kdo je "pomazaný". A kdo maže, ten teprv jede. Je úsměvné tvrzení, jak je KC/Vatikán prolezlý (= zkažený) židem. Navozuje to totiž dojem, že bez žida by to bylo nezkaženo - čisté jako lilie. A to je protimluv rudimentální povahy.
Zdar!

329709

Zděšení rusofilů je na místě, pohlédli do zrcadla. Rusofob velmi výstižně charakterizoval rusofila, akorát (zcela typicky) jaksi pozapomněl poznamenat, že patří do téže kategorie - ovšem s opačným znaménkem.
Americkej imperialista chce/potřebuje válku jako koza drbání, a ten ruskej imperialista se na ni těší, jak malej kluk.
http://echo24.cz/a/iLWSC/jsem-rusky-okupant-a-jsem... To je tak, když hrají šachy dva kreténi.
Otázka je, jak naloží Evropan se skutečností, že se bude válčit opět na jeho kontinentě.

329807

Toto už tak legrační není.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embed...

"pod Rusem" měli a mají země líp, než "pod Američanem"
Jestli chcete být pod Rusem, tak šup do Ruska, kdo chce být pod američanem, šup za atlantik, já tu nechci ani blok, ani konglomerát. A jak nám bylo pod Rusem? Samozřejmě že "skvěle", předpokládám, že jste pod Rusem za komára nazažila nic. [oči v sloup]
Východní civilizace (mongolotataroturkická) je "jiná", necítím se být její součástí a to i navzdory tomu, že bytostně nesouhlasím se západním kolonialismem, globalo-univerzalismem, agresívním expanzionismem.
Ani s tím, jak je s Ruskem dlouhodobě nakládáno:
https://www.youtube.com/watch?v=cvEBsOnhSHE

Co se týče zdroje, tak vůbec nehledím na to, jak je zdroj orientován (pro/proti ruský). Hledám informace podle jiného klíče. Manipuluje se rovným dílem na obou stranách, takže je jedno, kde najdu to, co je pro mě podstatné. Pokud jste si vybrala jednu z barikád, je to vaše volba.
Spíš než že je Putin "spasitel", tak je tažným koněm atlantského molochu. Bez masivní západní podpory by se hliněný obr zhroutil.

329894

"Kdo nám sem navázal, že je normální, aby např. rodinu tvořil "pár stejného pohlaví?"
Toto je Váš častý argument. Homolobby je dohromady bezzubá záležitost. Představa, že PR tohoto typu může "narušit" heterosexuálního jedince, patří mezi ty utkvělé. PR je z principu zaměřena na vaše racionálno a ještě více na vaše iracionálno.Elementární pudy jsou vůči PR inertní. Je to něco jakože třeba anální lobby Vás donutí se oddávat tomuto druhu sexu. Nonsens. Doporučoval bych nehltat obskurní středověké věroučné spolky. Dřív měly pravomoc "nenormální" škvařit na náměstí, dodnes mají potřebu lidem kafrat do života. Je potřeba to opustit.
Pjakin namě působí velice podobně jako ti jestřábí pakoši v Bílém domě. Rub a líc téže mince. Globalizace možná je objektivní proces,jak praví soudruzi, ale určitě ne v režii Východu. To je spíš vzdušný zámek v infowar. Ve hře jsou zřejmě hráči těžšího kalibru.
Propojení státní moci s náboženstvím nesvědčí o pokroku, o světlém zítřku ani nemluvě.
ČR je hraničním územím mezi Východem a Západem, krom východního cípu Moravy náleží kulturně na Západ. Jestli s tím máte potíž, zvažte emigraci do RF. Ale určitě ne do Petrohradu. Víte,že petrohradská konzervatoř v 19.stol byla jednostraně orientovaná na západní hudbu? To bylo tenkrát nacionálního povyku v Moskvě. Tu Glinka a Musorgskij vyrazili do boje s bohatýrským zpěvem ruského molodka, aby jim to posléze nejslavnější Rus Čajkovskij všechno zesyntetizoval. Darebák prozápaďák, nenechal ani tu ruskou hudbu v ryzí podobě.
Co je ryzího na ruském globalizačním projektu ani nechci domýšlet.

329916

kratochvilný dokument "ich bin der okkupant", kde by se ironcky pohoršoval třeba nad nevděčníky nasazené v podzemí na výrobě vé jedniček, když přeci "práce osvobozuje"
[chechtot] [chechtot] [chechtot] poslyš, nemáš moc oprskanou klávesnici z toho chechtání? Já nevím co s těma slzama v očích...

329917

>Nas - objektivne a nezaslepene uvazujucich je vela.
Zprvu to vypadalo komicky, ale při bližším zkoumání to vyznívá dost tragicky. Tady se formuje další ideologické davové šílenství. Zřejmě se máme na co těšit.
>mtk je obycajny troll a plateny provokater
Obligátní soud. Co neodpovídá obrazu Nebe, končí automaticky v Pekle. Asi nemá smysl rozebírat, co je příčinou černobílé reflexe reality.

329939

v jakém smyslu je dnešní rus národní? pouze a jen ve smyslu státnosti

Koneckonců, v tom videu od Lin je to jasně řečeno v čase 4:40. Co mi to jen připomíná ... že by Řím? [mrknutí jedním okem]

329948

O pravdu nejde, ta je kdoví kde. Jde o otevřenost/uzavřenost hypotézy. Uzavřená hypotéza je totéž co dogma, otevřená hypotéza má permanentní pojistku, která v nouzovém případě hypotézu zruší. Je to sice relativně hodně na vodě, ale dogma je něco, co se mi v čisté podobě dost příčí. Snad něco mezi - ani úplná rozkolísanost, ani úplná ukotvenost. Tady se to, bohužel, těžkými kotvami jen hemží.
A že to tady zkouším? No, to snad nebude taková křivda. Navíc, nezkouším Vás, ale spíš sebe. [mrknutí jedním okem]

329983

No, aristokrate, rozdíl je v tom, že předřečník analyzuje to, co "bylo", zatímco ty hovoříš o něčem, co "nebylo" (termíny a jejich výklad nechme stranou) pozorováno na komunitě přesahující (střelím od pasu) 5tis duší. "Komunismus" v praxi (byť je možné to nazvat i jinak, v tom určitý souhlas) byl viděn. "Komunismus" v teorii (Marx, předpokládám) viděn nebyl. Není co srovnávat. To, co si přeješ (event. považuješ za nevyhnutelné) nemusí být nutně v souladu s tím, co je možné. Argument "všudypřítomné logiky všehmotného dialogu" bys měl převést do něčeho, co ten dialog nastartuje.
Rozumět tomu lze i tak, že po zhroucení imperiálních vztahů přijdou ke slovu ty lokální vztahy. Tam by to "diskutované" bylo nepochybně velmi nosné.

329986

komuna - rodina. ok
komuna - rod. ok
komuna - osada. dejme tomu
komuna - město. ehm
Jaká komunitní vazba vlní mezi pepíkem z Brna a pepíkem z Prahy? Zajisté docela jiná, než vazba vnuk - prastrýc.O těch nejtěsnějších nemluvě.
Jak chceš "všudypřítomný komunismus", který všudypřítomně lze uvažovat v komunitě rodiny a jednoho či dvou vyšších celků, zespolečenštit? Ve větším územním celku nastupují na řadu jiné vazby: vlastní - cizí.
Pepík z Prahy je pro pepíka z Brna Cizí. Ledaže by nabyl přesvědčení, že jsou jedno tělo. Což je jistá možnost. Ale tento pokus už tu byl, jak známo. A nejde o odmítnutí a priori, co však s těmi praktickými aplikacemi ... ?

330195

Je to skutečně o tom, jak nakládáme s jazykem. Nemám nic proti kroutění (anebo spíš pochopení) pojmů ve svůj prospěch, pokud je to ovšem předem jasně vyloženo - rozdíl mezi tím, jak si to vykládám "já" a jak si to vykládají ti druzí (ať už "dobře", nebo "špatně" ...). A komunismus může být mnohovrstevné slovo, právě už i tím, že se o něm např. tvrdí,že vlastně nikdy nebyl, zatímco, kdekdo si to spojí s KSČM a neslavnou minulou érou - to slovo tam je a má nějaký obsah, event.nemá žádný obsah. Není až tak důležité, co je jazykově exaktnější, podstatné je vzít na vědomí, že se to slovo nějakým způsobem používá.
Co se týče "anarchie", tak celkem souhlas, včetně prolnutí se slovem komunismus.

330324

04.04.2015 00:00

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Hromada blbostí

mtk 88.?.?.?

>jediná svobodná volba je nemuset nijak volit. Každá nutnost volit je pouze projevem nesvobody, vyšinutím ze svobody...

A to řekl který klasik? "Bytí" vědomě či nevědomě uvědomující své "bytí" je z podstaty své existence postaveno před volbu "být či nebýt?". Nenapadá mě nic, co by mohlo být mezi tím. I tlení je volba bytí. [mrknutí jedním okem]

330497

04.04.2015 00:36

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Hromada blbostí

mtk 88.?.?.?

Omlouvám se, slovo "nevědomě" tam nepatří. Chyba úsudku.

330503

04.04.2015 02:14

Americká sněmovna otevřeně vyzývá ke změně režimu v Moskvě

RE: Absence reakci

mtk 88.?.?.?

Člověče, informace jsou od toho, aby se kriticky hodnotily, ne aby se fetovaly. Vždyť Vám z toho fetu může prasknout žilka na čele, jak jste rozčilený. Ale jo, Stalin byl gruzínský (pardon ruský) bohatýr a atlanťané bezpochyby mají na hlavě másla víc, než kdo jiný, ale berte to tak nějak s nadhledem. Ono je celkem jedno, zda Vám na hlavě přistane ruská anebo americká jaderná kebule, bez pardonu zmizí Vás, Vaši ženu i děti. Čím větší odezva na obou stranách barikády v řadách blbců, tím větší efekt škvaření blbců - a bohužel i mnoha jiných, nesouvisejících (ale těžko říct, mlčící je totéž co umírající). Lidé, jako Vy, ty konflikty živí a udržují v permanentním režimu stand-by. A že je vás na obou stranách jak nasraných. Pravidlo: kde není zmanipulovaného hňupa, nemůže být ani války. Bez toho hňupa by si to strůjci války museli tak nějak rozdat sami mezi sebou, což není zvykem; hňup je vhodnější nástroj. Ale jak je to snadné, když je hňupů všude v okolí jak když nablije, pardon, naprší. Ale asi je to úděl hňupů strhávat do propasti i tu myslící menšinu.
V tomto kontextu je třeba poznamenat, že možná i americký hňup (i ten kanadský, s celým tím proruským odbojem) by si zasloužil poznat, co je to kobercové bombardování, ačkoliv nemám žádné doklady o tom, že by kobercové bombardování mělo nějaký pozitivní vliv na hňupa, snad jen pocit zadostiučinění zbombardovaného evropského (zejména německého) hňupa.
Ruskému hňupovi už taky otrnulo: "Za WWII jsme dali nejvíc - 20 mil.duší! - a teď dáme klidně ještě víc! ... máme atomovky ...".
A ideologická demence vesele bují, taky proč ne, na netu se všichni "všechno" dozví, a jsou spokojení, jak mohou svobodně (proti čemuž se brojí) a z vlastní vůle (sic!) žvýkat tu spasenou "vysazenou" trávu ... Kombinace "svobodné vůle" a "pasení" někým vysazené trávy vypadá zajímavě, někdo by namítl cosi o protimluvu, ale i protimluv je možná realita. Neuvěřitelná, a přesto tak skutečná ....

330508

04.04.2015 11:21

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Hromada blbostí

mtk 88.?.?.?

Volba je od slova vůle. Nemá cenu se bavit o tom, jakou vůlí disponuje člověk, přeměněný termojaderným procesem na energii a trochu popela, protože to nikdo netuší, ikdyž si mnozí myslí, že jo. Poměrně exaktně se však můžeme bavit o vůli člověka, který byl tomuto zákonu zachování energie ušetřen.

330522

04.04.2015 21:38

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Hromada blbostí

mtk 88.?.?.?

Myšlenka a mysl jsou taky dvě podstatná jména s jiným významem. Když se řekne, že nějaké slovo je "od", neznamná to totožný význam, ale souvislost. "Strom" a "dřevostavba" už spolu nemají ani jazykovou souvislost, ale souvisí, že jo. Není to poněkud triviální debata?

330545

04.04.2015 22:00

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Hromada blbostí

mtk 88.?.?.?

>1) Neznáme všechny možnosti (rohlíky), abychom mohli zcela
>svobodně volit (jíst rohlíky).

Pokud neznáme všechny možnosti rohlíku, pak je možné si koupit třeba metachleba (nadstavba všech druhů chlebů). Pokud si nemohu svobodně zvolit jednotlivý druh rohlíku, zvolím metachleba, u kterého jeho druhy nehrají žádnou roli a pak je zcela jedno, jaký druh chleba si koupím. Zcela svobodně jsem se vzdal nesvobodné volby "rohlíku ve své rozmanitosti" ve prospěch vyššího řádu.
[mrknutí jedním okem]

330546

04.04.2015 23:55

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Hromada blbostí

mtk 88.?.?.?

Jazykově skladbou písmen. Sice si dovedu představit, že si někdo VOL/VŮL dokáže vyložit jinak, ale to teď není meritum věci.
Obsahově: dost dobře nerozumím otázce. Bez vůle není možné volit. Volba je projevem působení vůle. Cožpak to neslyšíte/nevidíte jak ta dvě slova rezonují? Jak "svobodná volba", tak "nesvobodná volba" se neobejde bez hybatele - vůle. K pochodu na západ anebo na východ (volba) vás donutí "něco" - asi vůle ne? Rozhodnutí jít na levo anebo napravo je projevem vaší vůle. Pokud vás ovšem v té chvíli někdo nitkami (jako loutkovodič) nesměruje na opačnou stranu proti vaší vůli/volbě.

330550

05.04.2015 09:20

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Hromada blbostí

mtk 88.?.?.?

ok. "schopnost vybrat" je statická veličina, předpoklad, který jenutno dát do pohybu.

330563

05.04.2015 09:37

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Hromada blbostí

mtk 88.?.?.?

A abych nebyl tak stručný:
"Volní akt je osobní volba mezi alternativami ( potřeby, zájmy, motivy atd. ) spojená s impulsem k realizaci zvolené alternativy. Volní akt je počátkem realizace zvolené alternativy."

Co je volní akt? Jak vidno, je toho víc. Ale první větu když ostrouháme, tak zbude - "volní akt je volba". Avšak ani touto větou se nevyjadřuje totožnost, nýbrž opět ona souvislost.

330565

06.04.2015 22:50

Multipolární světový řád – nová etapa globalizace

RE: Moc dobrý článek,

mtk 88.?.?.?

>Problém je ale v tom, že víra hory přenáší a pokud tomu nebudeme
>stejně věřit tak to taky nikam nepovede.
Tak je to nastaveno celá tisíciletí. Když někdo něco chce, tak potřebuje, aby tomu druzí věřili. Bez této podpory to nelze uskutečnit. Jedni konají svou vůli, druzí se podvolují této vůli (ovčí princip). Takto bylo Německo (počínaje dělníkem a konče vysokým armádním důstojníkem z řad šlechty) paralyzováno vírou v NS a dobročinnost a neomylnost svého vůdce, že se nezmohlo na jakýkoliv odpor, až jim ta jejich víra tvrdě dopadla na vlastní hlavy. Víra davu se vždy obrátí proti davu, protože ti, co tu víru řídí, si pak mohou dělat, co chtějí. Věřící dav jim dal pravomoce.
Současnou skutečně neudržitelnou situaci těžko vyřešíme tím, že učiníme "osvědčené" jednotně věřící stádo, právě proto, že se to NIKDY neosvědčilo. Férová víra je ta, kterou člověk sdílí sám se sebou, u skupinové víry se vždy jedná o rozumovou paralýzu. A na tomto poli by měl každý začít u sebe, jak se tu hojně vyzývá.

330636

06.04.2015 23:06

Multipolární světový řád – nová etapa globalizace

RE: Je nejvyšší čas tento nový a férovější řád zavést,dokud ...

mtk 88.?.?.?

No, článek je o NWO. Akorát že ne o americkém NWO, ale o ruském NWO. Snad chápete význam věty "objektivní globalizační proces" za řízení Ruskem. Ruský globalizační projekt je totéž co americký Nový světový řád. Ovce je nucena si jeden z nich vybrat. O RGP se tvrdí,že je lepší než NWO. Mě se nelíbí ani jeden, páč kecy jsou jedna věc, činy budou druhá věc. Spíš jde asi o to,až budou příznivci jedno či druhého "řádu" dostatečně motivovaní (rozuměj paralyzovaní), tak se spustí ohňostroj.

330638

11.04.2015 22:02

Oklamané Polsko (III)

RE: Manipulativní článek

mtk 88.?.?.?

To máte pravdu. Co chtěl Hitler je snad ve hvězdách (kdo ví, jestli to sám vůbec věděl),co se dá s určitou mírou jistoty říct, že chtěl "mýtus Hitlera", což se (mu?) podařilo. Tento mýtus někdo jiný použil ke svým záměrům, a to tak, že to dnes není pro hustou mlhu skoro vůbec vidět.
Ale něco přeci je.
http://en.wikipedia.org/wiki/Franz_von_Papen
http://en.wikipedia.org/wiki/Hans_Bernd_Gisevius
Není však jisté, zda v tom naleznete to, co je třeba.

330996

11.04.2015 22:15

BBC věděla o kolapsu budovy WTC 7 při 9/11 předem

RE: Pokrytectvo USA

mtk 88.?.?.?

To je strategie co, dube? To, že ti to hlava nebere, není důvod k podcenění Atlanťana. Po celou dobu 20.stol.to měl perfektně promakané, nebuď naivní, že se to s příchodem dalšího století změnilo. A Atlanťan není USA. USA je svým způsobem nástroj.

331000

11.04.2015 23:38

BBC věděla o kolapsu budovy WTC 7 při 9/11 předem

RE: Pokrytectvo USA

mtk 88.?.?.?

A klidně i vyjmou Írán z "osy zla", když je třeba. Nikdo, ani Rus, ani Němec nebude mít potuchy, jaká šachová partie se tu vlastně hraje. [mrknutí jedním okem]

331005

12.04.2015 00:16

BBC věděla o kolapsu budovy WTC 7 při 9/11 předem

RE: Pokrytectvo USA

mtk 88.?.?.?

"a lidé, co ve jménu "nejvyšších hodnot" se snaží nás osvobodit od té frašky, tak pro nás připravují nějakou tragédii."
Toto bylo asi tak zásadní sdělení V.Bělohradského k tématu "fraška".

331009

12.04.2015 01:06

BBC věděla o kolapsu budovy WTC 7 při 9/11 předem

RE: Pokrytectvo USA

mtk 88.?.?.?

No, mě nepřipadá, že by tady Rus v uplynulém století něco diktoval
https://archive.org/details/AnthonySuttonTriologyO...
Nic než blbé účetní a technické záznamy.
Že by se Andropovův moloděc Putin vzepřel tomu údělu? Je to určitě dobrý námět pro sebeutěšování, sám to nemám definitivně uzavřené, ale cosi mi vnucuje velmi skeptický úsměv.

331013

13.04.2015 00:07

Multipolární světový řád – nová etapa globalizace

RE: Moc dobrý článek,

mtk 88.?.?.?

A kdo vám tu "prospěšnou věc" předkládá jako hotový materiál, lid? Prozřetelnost? Nějaká agenda? Máte to jako nějak zmapované, co chcete vy, a co se chce po vás? Vaše soukromé chtění je celkem o hounu, podstatné je, zda své chtění ztotožníte s někým schopným, kdo má "podobné" chtění, pak se věci dají do pohybu. Posléze ovšem můžete zjistit, že Vaše chtění se nějakým záhadným způsobem začalo rozcházet s chtěním toho schopného. Vám pak zbude jen ta pozice přihlížejícího a lamentujícího.

331079

12.05.2015 00:24

Francie zaplatí přes miliardu euro Rusku

RE: Trochu nechapem ten autorov plac.

mtk 88.?.?.?

A chlapi, co tady jako řešíte? Obchod dopadl tak, jak měl. Opět byla vyvezena západní technologie do Ruska, tak jak posledních 100 let. Opticky (= politicky) to sice jakoby krachlo (už se to mediálně moc propíralo, tak bylo třeba to patřičně zamlžit), ale fakticky to skončilo úspěchem, pro obě strany. Rusko je technologicky 100 let za opicemi, Západ svého oponenta musí dovybavit, aby vůbec bylo čím šermovat; jít s klackama proti tankům je poněkud trapné. A miliarda Eur? Drobné ... Francouzské kolonie v Africe to lehce zaplácnou.
Já vím, že vám to nebude vonět, ale Putin šmidlá jen druhé housle a celé Rusko s ním ... opět. A naivové si dělají iluze a The Saker míchá ty své koktejly s o to větším gustem. Už ani nemusí být moc rafinovaný, když vidí, jak se ty koktejly slopou po hektolitrech. Hrkněte si radši Alpu, když už, přeci jen je to čistší než to svinstvo od Sakera ... [mrknutí jedním okem]

332644

12.05.2015 00:58

Druhá světová válka trochu jinak

RE: Co sa tyka

mtk 88.?.?.?

A čím to, že ruská armáda při přesile v bitvě u Kurska měla daleko větší ztráty než Wehrmacht? Němci drželi frontu právě díky lepším mašinám v menším množství. USSR vítězilo kvantitou, T 34 byl spotřební šrot, tak jako veškerý zbrojní materiál z dílen ruských závodů. Rusové o tom sami psali ve svých memoárech, což jsme si sami mohli za totáče přečíst, to nebyla žádná západní PR. Letadla, tanky ... všechno na baterky, ale byly toho tisíce tak jako "živé hmoty", tak co, utluče se to množstvím. Však za to někteří "árijští" jedinci pykali 10-ti letým žalářem za nadměrné škody ruskému válečnému průmyslu. Nj, ale když ty sovětské kocábky se sypaly, když šla rána 10 metrů vedle, to se ty zářezy na pažbě pak jen hrnuly, ani počítat to pořádně nešlo [chechtot] [mrknutí jedním okem]

332646

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 5

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 1

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
389 478,80 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 858 365