Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané josef.maly

Nalezeno 31 příspěveků, 4 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

24.05.2009 21:37

Středisko pro vyhodnocování hrozeb

Jde to do pekel všude..

josef.maly 62.?.?.?

I v rozvodové mašinerii v ČR psychologové a psychiatři slouží k likvidaci, nebo omezení osob, které jsou zaběhlým praktikám systému nepohodlné. Chce-li rozvádějící se osoba svého partnera maximálně segregovat a nemá-li žádný důkaz v tradičním pojetí, tzn. modřiny od bití, alkohol, gambler, apod. - použije tzv. "domácí násilí" a označí svého partnera jako psychického tyrana. Ukažte mi jediného psychologa, nebo psychiatra, který by takto označenou osobu prohlásil za normální ! Jsem pro zákaz činnosti soudních znalců z těchto oborů, protože skutečně nebezpečné jedince neodhalí, ale skryjí je do davu jimi uměle vytvořených.
Příklad zneužití:
http://www.znamylekar.cz/lekar-26687-phdr-zuzana-l...

[bliji]

191836

09.09.2009 13:01

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Hmm.

josef.maly 84.?.?.?

Nedivím se, že při prvním setkání s uplatňováním práv a jejich vymahatelností v ČR je první kontakt šokující. Situace je opravdu taková, jakou si občan dosud nepoškozený justiční mafií nedokáže představit ani v těch nejhorších snech. Lidská práva se skloňují v mainstremových médiích ve všech pádech a najednou toto! Kde udělali soudruzi chybu ? Přitom prosakující informace to dlouhodobě potvrzují, viz represálie vůči rozvedeným otcům www.k213.cz, www.iustin.cz apod..
Panu Stworovi držím pěsti ať vytrvá, ať maximálně informuje o všech krocích předem, hlavně o soudních jednáních, kam musí dostat veřejnost a média, např. www.justicetv.eu.
Pan Jašek není hoden reakcí, je pouze kolečko ve stroji..

199950

11.09.2009 11:45

Ústavní krize se prohlubuje

RE: dalši teorie

josef.maly 84.?.?.?

Hlasuji pro tento názor. Rozčarování veřejnosti existuje a Dělnická strana je první možnost, která jasně vyjádří nesouhlasný názor voličů na současné parlamentní strany a jejich pohrobky. V případě jejího zrušení by zbylo volit opravdu KSČM, což ještě pořád velká část voličů nedokáže a na to "elita" spoléhá.

200127

23.09.2009 20:09

5. díl – Globální válka a umírající demokracie: Revoluce elit

Vynikající článek !

josef.maly 84.?.?.?

"Optimistický" závěr naštěstí není podán jako pohádka se šťastným koncem, ale ve smyslu zákona akce a reakce, jing a jang, apod.. Optimistický v uvozovkách, protože se k němu musí dospět katarzí, která bude bolet. Děkuji za takový článek. Musím se samozřejmě pozastavit nad nesmrtelností Orwella, to je prostě neuvěřitelné, i když logické z hlediska jeho osobního prožitku společenských událostí, když vlastně měl zkušenosti s více fázemi úpadku než naše generace. [smích]

201010

23.09.2009 20:30

Česká republika chce dělat drahoty s podepsáním Lisabonské smlouvy

RE: Dopadne to dobře

josef.maly 84.?.?.?

Ale proč to ten Klaus dělá ? Také mu v tomto fandím, ale proč to dělá zrovna on, který morálku nově se rozvíjející společnosti rozložil svým rčením, že v první v řadě jde o peníze. Že by na sklonku života chtěl toto odčinit, něco na způsob pokání ? Co mu to přinese ? To mu jde pořád o popularitu ? To by bylo opravdu tragikomické, že nakonec budeme vděčit odmítnutí okupace tomuto primitivnímu instinktu. [chechtot]

201012

06.10.2009 20:45

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: konec relativního klidu

josef.maly 84.?.?.?

Ano bude to zajímavé. A takový má život být! Bude nás nutit hledat duchovní hodnoty a to je dobrá zpráva, no ne ? [smích]

Už teď tu má Vladimír na svůj článek přes 200 příspěvků ! Stále rychleji a stále více ovčanů procitá z opojení konzumem v okamžiku, kdy se přestává dařit.. Je-li to dost špatné, duševní reakci to vyvolá. Životní rány budou dopadat na občany stále více, takže probuzených občanů bude přísun. Je jen otázkou, jaké množství občanů je schopno změnit systém. Asi musí být hodně zle.

Re: Klaus - ješitnost, tedy zviditelnění se, protože ví, že to tu LS převálcuje stejně, pracuje přeci pro stejné klienty jako celý parlament, rozhodně ne sebereflexe na sklonku života - šokuje mě však, že i renomovaní přispěvatelé tomu mohou uvěřit ! [zmaten]

201875

09.10.2009 22:35

Současný Irák: Policejní stát vytvořený Amerikou

RE: Aky policajny stat?

josef.maly 84.?.?.?

Seifert se obrací v hrobě, ještě, že se toho nedožil. Amp to vystihl dokonale. Takže i nobelovky se dávají na objednávku, když to někdo opravdu moc potřebuje. Proto jí dostal i Havel. Nás z české banánové by to ale nemělo překvapovat.

Protože tomu článku nemám důvod nevěřit, jsem naprosto paralyzován tím, že je to možné. Vždyť se na tom aktivně podílí tisíce lidí a další miliony to tolerují!

Tohle je velice špatná zpráva.

[naštvaný]

202122

10.10.2009 10:56

Současný Irák: Policejní stát vytvořený Amerikou

RE: Aky policajny stat?

josef.maly 84.?.?.?

Aha. Omlouvám se za dezinformaci a děkuji za opravu.
I ta nominace však stačí.

202151

04.12.2009 22:39

Pozvánka na hlavní líčení

Poptejte sdružení k213.cz !

josef.maly 84.?.?.?

Jak je vidět z diskuse, nevíte co soud v ČR vůbec obnáší, viz debaty o nahrávání apod.. Dle mého mínění už dávno jste měl podniknout procesní kroky, aby byl umožněn nejen zvukový ale hlavně obrazový záznam, v tomto případě bude obtížné zdůvodnit odmítnutí.
Vaše jediná šance je dostat to na veřejnost, toho jediného se orgány bojí. Za zavřenými dveřmi si s Vámi udělají co budou chtít a právník je tam pouze k tomu, aby Vás konějšil, kasírovat bude v každém případě.
Vaší důvěru v právníka vnímám, také jsem začínal, ale byla to chyba. Nebo snad už máte žádost o obrazový záznam podanou ?! Ne ? Hmm, "dobrý" právník. Tak rychle, ještě to stihnete.
Doporučuji minimálně konzultovat postup s občanským sdružením k213.cz, to co se jim daří proti justiční mafii je skutečně obdivuhodné.

206328

06.12.2009 18:08

Slobodan Miloševič - Moje pravda, část 1.

Tak to teda koukám !

josef.maly 84.?.?.?

Děkuji za tyto informace. Najednou si uvědomuji, že mě nikdy ani nenapadlo chtít slyšet obhajobu protistrany, vnímá-li ovčan zprávy tak nějak mimochodem, skoro se diví, jak se může ten masový vrah ještě obhajovat ! A najednou, při podrobnějším informování je skutečnost jiná.. Děkuji za to.

206408

10.12.2009 18:19

Osvobozen!

Skeptik.

josef.maly 84.?.?.?

Teď pod vlivem euforie potvrdíte spravedlnost a nezávislost a pravdu a lásku a dobré soudce a všechno nej.

A v dalším kole Vás semelou a v mediích pustí Vaše vlastní nahrávky z prvního kola. Závěr tohoto článku Vás pak bude mrzet.

Soudce Vám nedovolil pronést celou obhajobu ?!
Takže Vám jí nedovolí pronést i podruhé, když prohrajete a proti Vašemu odvolání bude namítat, že jste nic nenamítal ani poprvé.

Myslím, že Vám začla šňůra podobných akcí, pozice protivníků je silná, živí se tím a chtějí se živit co nejdéle.

Jinak samozřejmě gratuluji, jste hrdina, ano, opravdový a hmatatelný hrdina a držím Vám pěsti. [smích]

206678

13.12.2009 20:05

Osvobozen!

ŽÁDNÝ ÚSPĚCH ! ! !

josef.maly 84.?.?.?

REPORTÁŽ O PROCESU

No fanclub, no mainstream.

http://www.k213.cz/start.php?act=read&art=1924Nezávislá reportáž od soudních bitevníků, bez znalosti osvětové činnosti webu, nutno od této "vady" odhlédnout.


[překvapení]

206921

14.12.2009 14:25

Velká hra: USA, NATO a válka v Afghánistánu

Bojují za naše peníze !

josef.maly 84.?.?.?

Známý je profesionální voják a když se nám v létě svěřoval, že asi bude muset jít v zimě na půl roku do Kábulu s CZ ARMY, moc se mu nechtělo. Poté, co zjistil jaké benefity ho očekávají, mu to přestalo vadit. Nakonec nebyl vybrán, takže najednou ani neskrýval své rozhořčení a vypočítával o jaké peníze přišel!

Podobnými roboty bohužel disponují společnosti bez morálních hodnot v hojné míře, vzrůstající nezaměstnanost tento jev ještě umocní. V případě jejich ztrát je otázkou, zda jsou náklady vynaložené na eliminaci spodiny tímto způsobem efektivní a zda neexistuje lepší a humánější řešení. [zmaten]

206955

21.12.2009 22:41

Cigán či róm? Alebo slová, slová slová

RE: Je to složitější

josef.maly 84.?.?.?

Cochise bravo !

Přesně tak, plně souhlasím. Kauzalitu problému většinová a skutečně rasistická česká společnost neřeší, což dokládají reakce této diskuse, přitom na jiné články bývají zušlechťující.

Také se směji při poslechu zvukové scénky "CD-ROM", viz výše, i když ve skutečnosti bych měl plakat, kam jsme ty chudáky až dostali. [pláč]

207648

28.12.2009 15:10

Vážený pane prezidente, přeji Vám vše dobré v roce 2010!

RE: Klaus

josef.maly 84.?.?.?

Myslím si, že to Vanquard v prvním odstavci vystihl docela přesně. Opravdu není za VK vidět výrazný přínos, nepovažujeme-li za přínos již to, že skutečně dokázal flirtovat i s kontroverznějšími tématy, vždy však do určité meze, takže je otázkou, zda těmto tématům neudělal medvědí službu.

S polemikou o dogmaticky stanovené věkové hranici profesí však nesouhlasím, jedná se o fatální odvádění pozornosti od jádra problému a tím je řešení skutečné způsobilosti k výkonu povolání, kde věková hranice nesmí být prioritní.

Přijmeme-li však i tuto polemiku je VK opět nezpochybnitelně konzistentní, protože počet odpracovaných hodin 30.-ti letých členů bankovní rady jistě není menší jak počet odpracovaných hodin 40.-ti letých soudcokratů. [cool]

208212

28.12.2009 16:21

Několik vánočních postřehů

RE: Technická poznámka

josef.maly 84.?.?.?

Odposlouchávání pomocí vypnutého mobilu nevěřím z těchto důvodů a osobních zkušeností :

- technicky jistě možné, ale to musíte být minimálně Bin-Laden
- všechny mobily na trhu vybavené štěnicí ? ekonomický nesmysl
- štěnici do mobilu musí tedy někdo dát a to chce více času a mít mobil k dispozici, půjčovali jste někomu mobil na delší dobu ?
- zkuste mluvit do telefonu z větší vzdálenosti, hovor bude nesrozumitelný
- kapacita šmíráků, není 1:1 ku šmírovaným obětím, ale aby to mělo smysl, musel by si někdo všechny nahrávky osobně poslechnout, nebo přečíst a to i přes technický pokrok je časově náročná záležitost
- souhlasím s názorem, že při vysílání rezonují některé domácí spotřebiče, snadno tedy zjistit
- ano, poloha již není problém, nejen ve městě, ale musí dojít ke kontaktu - prozvonění, propípnutí

Takže to je klasická podezřívavost, psychologicky řečeno PARANOIA, na tu Vás dostanou mnohem dříve a mnohem snadněji, než na nějaký mobil..

PS: Pánové, v této souvislosti jsem nažhavený na článek o té ženě, co narušila obřad ve Vatikánu a byla okamžitě prezentovaná jako psychicky-labilní.. Dle mého mínění to byla nějaká aktivistka a někde musely vyskočit na veřejnost její www stránky. Hodně by mě to zajímalo, kdo je tak dobrý, a tohle si dovolí.To je zase moje podezření..

208216

28.12.2009 19:34

Interview s Evou Golinger

RE: pre vsetkych pochybovacov ohladom politiky vo Venezuele.

josef.maly 84.?.?.?

Canario447 ( via Zvědavec ) dělá opravdu neocenitelnou službu systému Venezuely a musím přiznat, že jsem byl také překvapen poskytnutými informacemi. [překvapení]
Určitě by to chtělo mnohem více informací z různých stran, nespolehnout se pouze na tyto. Červené vlajky, uniformy, obrázky vůdce, hesla o revoluci, solidaritě, apod., jsem už zažil a mám na ně vrozenou alergickou reakci. Dokáži si i představit, že tímto způsobem pracovali jiní agitátoři cca před osmdesáti lety.
Je obtížné oprostit se od podvědomé touhy v takový "ráj na zemi" uvěřit, když vše ostatní spěje opačným směrem, čehož právě agitace zneužívá. [zmaten]

208227

08.01.2010 13:04

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: opatrne

josef.maly 84.?.?.?

Typicky přízemní postoj, který preferuje dlouhověkost se špinavým svědomím před krátkověkostí se svědomím čistým, tedy kvantitu života ( fyzickou )nad jeho kvalitou ( duchovní )..

Vladimíre máte zkušenost s televizí, tedy se závislou televizí. Osobně jsem byl také vyzván závislou televizí, dokonce slibovali možnost autorizace. Byl jsem rád, chtěl jsem problémy na které jsem upozorňoval ukázat veřejnosti, ale měl jsem štěstí. Podíval jsem se na předešlou tvorbu této TV, tedy konkrétního týmu a rozmyslel jsem si to a odmítl jsem a dodnes toho nelituji. Vaše články zde mi to jenom potvrzují.

No ano, ale já chci informovat veřejnost, takže jak to udělat, aby se to nezneužilo ?
- upřednostnit pouze nezávislou TV, která se může pochlubit podobnými referencemi
- upřednostnit tisk, kde se předá písemný projev a uplatní podmínka autorizace před zveřejněním, opět nutnost nezávislosti a podobných referencí
- využít dobrého známého, potom to může být i ČT1, nebo I-dnes.

V případě nevyhnutelné nutnosti sdělit něco TV:
- připravit si sdělení na maximálně 1-2 minuty, maximálně stručné, výstižné a omluvit se, ukončit a odejít ( musíte uznat, že ze dvou hodin materiálu najde každý co se mu hodí ).

Potíž je v tom, že i toto mohou zneužít a suďte se potom s televizí ! A u našich justičních mafiánů ! Takže Mainstream TV lépe ignorovat a prohlášení poskytovat výhradně nezávislým reportérům. [cool]

209237

19.01.2010 17:46

Haiti: Taková menší Gaza

RE: Ten inspirativni clanek s fotkami Jana Sochora.

josef.maly 84.?.?.?

Ten HAARP mi vrtá hlavou. Z reportáže pana Sochora je evidentni, že na Haiti není NIC, co by mohlo elity zajímat.
- základny, stačí ty co v oblasti už jsou
- nerostné bohatství žádné
- turistika, v oblasti je tisíce levnějších míst, které se nemusí draze detoxikovat
- lidské orgány, nepoužitelné příšernou životasprávou
- minimum zájmů třetích stran, takže jedině snad z tohoto důvodu je lokalita přeci jen vhodná pro akci HAARP, bude minimum případných vyšetřovatelů. Mít tam nadnárodní koncern produkci čehokoliv už by se mohlo hledat a pak by se obchodovalo, za zavřenými dveřmi samozřejmě..
Děkuji panu Královi, nastíněný kontrast mezi přístupem mainstreamových medií ke Gaze a Haiti je do očí bijící a nepřehlédnutelný. To ale potvrzuje vážnější krizi, než jenom ekonomickou.. [oči v sloup]

209932

18.04.2010 09:52

Kdyby, kdyby, kdyby…

RE: Nesmysly

josef.maly 94.?.?.?

Pane Mrkvo Vy jste typický příklad naivity lokaje, typické pro voliče ODS, TOP09, apod.. Vašemu postoji podobné postoje jsou i příčinou pokračování totality v českém kráteru : Vaše dosavadní životní zkušenosti, dle mého svobodný, na řídící pozici, nikoliv však majitel, žijící v lehkém nadstandartu oproti viditelnému okolí, ve Vás vyvolávají iluzi, že i Vy jste vyvolený a dostanete se především díky své loajalitě výše a dále, tedy do pozice článkem kritizované. Proto se cítíte článkem odhalený a s jako takovým z prosté podstaty svého myšlení nemůžete souhlasit, protože Vaší "vyvolenost" popírá. Podstatou však je, že v této pozici nyní nejste a je otázkou zda se do ní a kdy dostanete, a zda život, který této metě věnujete, stojí za to. [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]
Omlouvá Vás nezralost, nezkušenost a pýcha, která předchází pád. Reaguji jenom proto, abych Vám pomohl se s tím dříve vypořádat.

217415

30.04.2010 20:23

Novodobá inkvizice II.

Řešení je prosté

josef.maly 94.?.?.?

je-li tu většinový volební systém, a většina občanů se chová jako stádo ovcí, nemůžeme se divit, že jako ovce končíme. Takže kdo nemůže utéct, měl by se činit veřejně:
V Y Z V A - V O L B Y 2 0 1 0 ! ! !
Volte, ale ne stavajici zakonodarnou partu - politicke strany nyní zastoupené v parlamentu, ktere sice zakony chrli, ale vubec je nezajima, ze je nikdo nerespektuje - ani soudci.
Nevolte stavajici parlamentni strany a jejich staronove pohrobky ! ! !
I kdyby Vas hlas mel propadnout, nepodilejte se na utuzovani TOTALITY ! ! !
Dejte hlas novým, nezkompromitovaným, je z čeho vybírat, bohuzel internet Vám to nenaservíruje jak TV ! S I R T E T O D A L ! ! !

218465

05.05.2010 10:17

Cílem je zaměstnat mysl lidí zástupnými problémy, aby se nesnažili pochopit podstatu

RE: Vcelku souhlasím

josef.maly 94.?.?.?

Hodnotím excelentní postřehy, které jsou však hůře čitelné díky převládajícímu balastu:
1. neoddiskutovatelné zájmy zahraničních medií ve volební kampani, děs a hrůza, že media v ČR nejsou v rukou občanů ČR, toto považuji za zásadní téma k diskusi, které jako vždy, žádná volební strana neřeší
2. v podstatě je jedno, kdo bude u kormidla, na stávající parlamentní strany už existuje klíč pro elity - koupit se dají všichni a kanály jsou už několikrát prověřené
Posunul bych hranici věku voličů, tento volič potrzuje, že nemá zkušenost s vlastnostmi žen a jeho idealismus je nebezpečný. Pisatel zřejmě neposeděl večer se známým, který je v rozvodovém řízení, kterého likvidují skrz "zájem dětí", to by se dozvěděl horory o ženách ve státní správě na všech úrovních a pozicích..
Takhle si dorazit článek zrovna na závěr.. [pláč]

218745

05.05.2010 10:18

Cílem je zaměstnat mysl lidí zástupnými problémy, aby se nesnažili pochopit podstatu

RE: Vcelku souhlasím

josef.maly 94.?.?.?

Hodnotím excelentní postřehy, které jsou však hůře čitelné díky převládajícímu balastu:
1. neoddiskutovatelné zájmy zahraničních medií ve volební kampani, děs a hrůza, že media v ČR nejsou v rukou občanů ČR, toto považuji za zásadní téma k diskusi, které jako vždy, žádná volební strana neřeší
2. v podstatě je jedno, kdo bude u kormidla, na stávající parlamentní strany už existuje klíč pro elity - koupit se dají všichni a kanály jsou už několikrát prověřené
Posunul bych hranici věku voličů, tento volič potrzuje, že nemá zkušenost s vlastnostmi žen a jeho idealismus je nebezpečný. Pisatel zřejmě neposeděl večer se známým, který je v rozvodovém řízení, kterého likvidují skrz "zájem dětí", to by se dozvěděl horory o ženách ve státní správě na všech úrovních a pozicích..
Takhle si dorazit článek zrovna na závěr.. [pláč]

218758

05.05.2010 10:16

Cílem je zaměstnat mysl lidí zástupnými problémy, aby se nesnažili pochopit podstatu

RE: Vcelku souhlasím

josef.maly 94.?.?.?

Hodnotím excelentní postřehy, které jsou však hůře čitelné díky převládajícímu balastu:
1. neoddiskutovatelné zájmy zahraničních medií ve volební kampani, děs a hrůza, že media v ČR nejsou v rukou občanů ČR, toto považuji za zásadní téma k diskusi, které jako vždy, žádná volební strana neřeší
2. v podstatě je jedno, kdo bude u kormidla, na stávající parlamentní strany už existuje klíč pro elity - koupit se dají všichni a kanály jsou už několikrát prověřené
Posunul bych hranici věku voličů, tento volič potrzuje, že nemá zkušenost s vlastnostmi žen a jeho idealismus je nebezpečný. Pisatel zřejmě neposeděl večer se známým, který je v rozvodovém řízení, kterého likvidují skrz "zájem dětí", to by se dozvěděl horory o ženách ve státní správě na všech úrovních a pozicích..
Takhle si dorazit článek zrovna na závěr.. [pláč]

218762

11.05.2010 20:39

Svobodní lžou, Řecku jsme nepůjčili ani 1 €!

RE: Aha

josef.maly 94.?.?.?

Ale tenhle článek tu má co dělat právě proto. Editorovi děkuji, že i tímto nutí myslet, poťouchle to sem dal, aby to diskuse rozkryla, což se také stalo. Fasulis je totiž obtížně čitelný, nevypadá na zběžný pohled jako typický mediální produkt hýčkaný modrýma strakama, přitom to i tento článek krásně zjevuje, protože i Fasulis jenom dělá co musí, tedy škodit nezkompromitované konkurenci. Mach to řekl dobře, pro občana jsou to ztracené peníze. Fasulis kritizuje Svobodné, ale která jiná strana tu je pravicová ? Snad ne globalizační trio TOP09, Zelení, Věci veřejné ? Svobodní u mě zatím pořád vedou. Na pětiprocentní hranici se mohu víte co.. [cool]

219135

12.05.2010 08:05

Svobodní lžou, Řecku jsme nepůjčili ani 1 €!

RE: Aha

josef.maly 94.?.?.?

Nechci tady agitovat pro konkrétní stranu, myslím si, že je z čeho vybírat a už takhle jich není málo, ale v podstatě jsme došli ke kampani http://www.vymentepolitiky.cz/, která je snad poslední šancí na úspěch občana v letošních volbách. Tímto bych chtěl poprosit editora tohoto oblíbeného webu, zda by to nešlo více zviditelnit.

219152

25.05.2010 08:07

Nedostižná nadstandardní morálka disidentů, kněze Umlaufa a Mladé fronty dnes

RE: nemohu se zbavit

josef.maly 94.?.?.?

Ano, ironicky sžíravým způsobem reaguje na skutečnost. Prohlášení katolického kněze Umlaufa mj. popisující většinovou populaci jako idioty je trefné, což bylo potvrzeno nejen výslovným přiznáním autora, ale i celkovým vyzněním jeho článku obhajujícím maloměšťáckou podlézavost před zkorumpovaným disentem. Na rozdíl od autora si však myslím, že oba tyto postoje jsou zavrženíhodné. Hodnotím za pět. [pláč] [pláč] [pláč]

220049

25.05.2010 10:02

Věci veřejné – hra na upřímnost Kmotra Bárty?

RE: Proč ?

josef.maly 94.?.?.?

Jenom bych se chtěl zeptat, kterou stranu budete volit, když říkáte, že budete volit komunisty, prosím Vás ? Komunisty tady volíme přeci všichni. Za posledních 60 let přeci v parlamentu seděli vždycky samí komunisti a vždy byly zvoleni jednohlasně. Jenom díky tomu parlament dokáže sjednotit i protichůdné názory a rozhodovat. Představte si, kdyby v parlamentu poslanci nevytvořili jednu kamarádskou partu, jak by to asi vypadalo ? Jako někde na západě, to by jste chtěl, ano ?! Ano před 20 lety se s příchodem barevné televize a barevných tiskáren schválil nějaký volební předpis o barvách, aby se využila dostupná technologie a nebyla totalita černobílá a nevěřil by jste, jak se najednou na základě takové blbosti zvedla účast ve volbách ! Kdepak, pokrok nezastavíš. Nás teď zajímají jenom barvičky. Barvičku sdělte prosím Vás, tomu porozumíme. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

220063

25.05.2010 10:20

Věci veřejné – hra na upřímnost Kmotra Bárty?

RE: Proč ?

josef.maly 94.?.?.?

Ty zaplatíš litr, ale několik milionů občanů bude mít další čtyři roky v p.deli.. Ne. To není vyvážená sázka. Opravdu ta naše demokreatura nefunguje, když se musí čekat na každého naivku až se poučí a když se poučí musí se čekat na další naivky a tak to jde do nekonečna. Navrhuji dát volební právo pouze těm, co přispívají do státního rozpočtu a mají věk od 35 let do okamžiku zahájení pobírání důchodu. [smích] [smích] [smích]

220067

29.05.2010 19:37

Končí divadelní komedie o demokratických volbách

RE: volit ci nevolit => VOLIT MALÉ STRANY !!!

josef.maly 94.?.?.?

Pane Hestroy, tentokrát má úcta. Tolstoj to řekl úplně stejně. Pouze bojkot systému je cesta. Systém je nastaven tak, že v okamžiku vstoupení do něj všechno jede přesně dle nastavených pravidel a jeho změna prostředky, které tento systém nabízí není samozřejmě možná. Volby nejsou svobodné, kandidáti nemají stejné šance, aktivní účast medií diskriminuje nemajetné strany, byť mohou mít myšlenky. Propagandu a psychologii davu nelze podceňovat a oni to ví. Není přeci možné, že jedna strana bude rozdávat lidem párky a druhá nemá ani na bilboard. Navíc nemorální sponzoring kampaně ze státních prostředků. Samotný způsob voleb prohlašovaný u nás za demokratický je normálním barbarským cirkusem, který samozřejmě "zvolení" nebudou mít nikdy zájem měnit. S oblibou to přirovnávám k Matrixu, prostě je to program, ze kterého nelze vyskočit, ale lze do něj nevstoupit.

220541

01.06.2010 17:22

Sionisté opět připravuji scénu pro židovský holocaust

RE: Dobre postrehy.

josef.maly 94.?.?.?

Takže veškerý mediální poprask opět utichne jak mávnutím kouzelného proutku, ve veřejnosti se bude dusit další negativní zkušenost "s těmi židy", aby mohla po dalších "dávkách" rovněž přidušených nakonec po poslední, avšak neudusitelné dávce eskalovat ve výbuch, který se budou elity snažit nasměrovat ve svůj prospěch pomocí nastavených mediálních sračkometů dle aktuální situace. Cílem je vyvolání konfliktů, maximální narušení stávajících vztahů a rozklad společností, rozhodně bez ambicí někomu stranit, nebo lépe řečeno spíše stranit tomu, díky němuž bude destabilizace co nejdéle funkční. Příkladem budiž Irák, asi bych se i nechal přesvědčit pamětníky Sadáma, že bejvávalo líp..

220858

Káva pro Zvědavce

74

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 148 čtenářů částkou 25 993 korun, což je 74 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 7

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 8

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Měnové kurzy

USD
24,36 Kč
Euro
27,01 Kč
Libra
30,03 Kč
Kanadský dolar
17,68 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
25,29 Kč
100 japonských jenů
22,68 Kč
Čínský juan
3,41 Kč
Polský zloty
6,06 Kč
100 maď. forintů
7,73 Kč
Ukrajinská hřivna
0,91 Kč
100 rublů
34,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 892,76 Kč
1 unce stříbra
424,37 Kč
Bitcoin
231 855,44 Kč

Poslední aktualizace: 29.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 51 300 016