Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané smoke

Nalezeno 219 příspěveků, 23 různých IP adres

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.09.2007 15:57

Jihlavský City Park zastíní středověké hradby

RE: sice je to OT, ale antifa jede s eretz

smoke 89.?.?.?

To není nikterak nová věc, že se neonacisté snaží zviditelnit pomocí ekologických témat, "na ochranu vlasti". Jak dopadla praktická aplikace jejich ideologie, včetně ochrany přírody a kulturního dědictví, jsme se mohli všichni přesvědčit v letech 1933-1945. Já si mohu myslet o židovských elitách, tahajících za nitky světové politiky prostřednictvím USA, Izraele a dalších cokoli, ovšem nikdy bych se nesnížil k tak hrubému zjednodušování a překrucování, poháněnému všudypřítomnou agresivitou a frustrací. [bliji]

144546

28.09.2007 13:59

Jihlavský City Park zastíní středověké hradby

RE: sice je to OT, ale antifa jede s eretz

smoke 89.?.?.?

Pane, vy mi asi nerozumíte, já pouze odmítám neonacistickou ideologii jako alternativu ke korporátnímu kapitalismu a hovořím o totalitarismu, o jakém se ještě ani dnes v USA lidem nezdá, o Křišťálové noci, Norimberských zákonech, uplatnění kolektivní viny "neárijců", přeplněných koncentračních táborech, zločinných organizacích jako SS, gestapo a další, napadení cca 8 států v průběhu 3 let atd. atd. Někdy sem bohužel lezou lidé, kteří by tyto skutečnosti rádi bagatelizovali a infantilně omlouvali s poukazem na bezpráví, které se událo jindy a jinde. [naštvaný]

144633

29.09.2007 19:22

Jihlavský City Park zastíní středověké hradby

RE: sice je to OT, ale antifa jede s eretz

smoke 89.?.?.?

Já ale neobhajuji sionismus, jen bych nerad stál v jedné řadě s novodobými Hitlerovci. Ústup od sionismu je více než žádoucí a na místě Izraele by bylo ideální vytvořit muslimsko-židovsko-křesťanskou federaci. Otázkou je jen schopnost udržení takovéto federace v prostředí náboženské a národnostní nesnášenlivosti.
Co se týče podpory diktátorů, v tom s vámi musím souhlasit, vždyť jsme toho svědky snad všude ve třetím světě. Mj. je známým faktem, že dědeček současného prezidenta USA s Hitlerem čile obchodoval a určitě to nebyl ojedinělý případ.
Co se týče SSSR, tak Trockij i Lenin byli do revoluce dosazeni západními mocenskými centry, ovšem u Stalina se dle mého názoru jednalo o kvalitní strategii, kterou se dostal až na vrchol sovětské pyramidy. Pro to svědčí i likvidace původního židobolševického mocenského centra po upevnění jeho moci v druhé půli 30. let.
Ovšem každou takovou moderní ideologii považuji za výplod šíleného materialistického myšlení, které ovládá svět od Velké francouzské revoluce až dosud se stále vzrůstající intenzitou. Nerespektování moudrosti předků a jejich velkých obecných pravd vede k pokračující záhubě tohoto světa.

144702

08.10.2007 00:45

Bush připravuje Ameriku na válku s Íránem

RE: dokončení

smoke 89.?.?.?

Opravdu mě vždy pobaví propagandistický termín "islamofašismus". Zkusil jste se někdy zamyslet nad tím, že ten, kdo takto nálepkuje, když není schopen v regionu prosadit své zájmy mírovou cestou, sám ve skutečnosti fašismus nezavádí? Co jiného jsou jevy jako podvody při prezidentských volbách, inside job 11. září (paralela s požárem Říšského sněmu), omezování lidských svobod zaručených ústavou zákony jako Patriot Act - umožnění konfiskace majetku oponentů, sledování kamerami na každém kroku (bez vlivu na kriminalitu), sledování elektronické komunikace a sběr osobních dat (celosvětově), dále horečnaté zbrojení (zdaleka největší na světě), a to vše kamuflováno korporátními médii v zájmu prosazení ještě větší nadvlády bank a korporací? O tom, že válka je nejlepší business by vám už Rothschild mohl vyprávět. A vy jste jen další omezenec, co tuhle nenávistnou propagandu (pravda, sofistikovanější než v minulých bolševických letech) polyká i s navijákem.

145105

12.11.2007 12:54

V Čechách sa razí nová cesta k prosperite

RE: V zásadě je to stále jednom a tom samém.

smoke 89.?.?.?

Doplnil bych jeden výrok jógina, na jehož jméno už si bohužel nevzpomenu:
"Západní věda se podobá hluchému, jež s nevýslovnou pečlivostí studuje všechny hudební nástroje, odmítá ovšem uvěřit, že existuje hudba."

146947

01.12.2007 23:48

Portugalský expremiér přiznal, že byl ve věci Iráku napálen

RE: zbrane hromadneho niceni

smoke 89.?.?.?

USA: "Musíme napadnout Irák, má zbraně hromadného ničení!"
Evropa: "Víte to jistě?"
USA: "Ano, máme ještě z 80. let schované účtenky!"
[velký smích]

148367

15.04.2008 16:36

Dvě základny, dvě sociální demokracie a dva názory

RE: Ficko

smoke 194.?.?.?

Rozdělení Československa osobně nevnímám jako žádnou zásluhu. Toto mohlo být legitimně provedeno pouze prostřednictvím referenda a co je mi známo, tak v takovém případě by lidé v obou republikách populistické nácky přehlasovali.

159182

10.05.2008 12:46

Před očima nám možná probíhá loupež století

RE: Pane Stwora-....

smoke 89.?.?.?

Ačkoli sám raději jedu na louku křepčit s ožralými a zdrogovanými dredaři, než bych s vyholenými svalnatými ožralými herrenvolk mlátil lidi na ulicích na potkání, tak vám musím dát za pravdu.
[cool]

160801

10.05.2008 18:01

Před očima nám možná probíhá loupež století

RE: Pane Stwora-....

smoke 89.?.?.?

Jestli stejně horlivě budete vystupovat proti komerčním parties a festivalům v přírodě, proti rallye a motocyklovým závodům v přírodě, proti myslivcům apod., pak budu brát vaše argumenty jako důvěryhodné. U DIY festivalů rozhodně nejde o to ničit nebo se neurvale chovat k přírodě (odpadky vždy uklidí soundsystém nebo dobrovolníci), ale naopak takový festival je oslavou života podle starobylých šamanských rituálů (monotónní rytmus, případně psychedelika uvádějící posluchače do transcendentních stavů rozšířeného vědomí a sounáležitosti - srov. hippies). To že realita dnes vypadá poněkud odlišně je způsobeno právě mediální propagandou o feťácích a lidech nemajících k ničemu respekt, a právě tato propaganda způsobila příliv těchto lidí na tekno scénu a tím přispěla k jejímu postupnému úpadku. [pláč]

160811

10.05.2008 18:26

Před očima nám možná probíhá loupež století

RE: Pane Stwora-....

smoke 89.?.?.?

Pro mě je velmi úsměvná představa, že nějakou muziku jen tak sám od sebe vygeneruje nějaký software...k čemu pak mají producenti elektronické hudby drahé studiové vybavení a proč se vlastně snaží vytvořit co nejlepší tracky, když zde není zapotřebí žádné vlastní invence? [smích]

160814

11.05.2008 16:14

Před očima nám možná probíhá loupež století

RE: Pane Stwora-....

smoke 89.?.?.?

Šamani měli samozřejmě bubny akustické, ale dnes žijeme v 21. století, tak hudba pochopitelně odráží i technologický pokrok. Ale tento princip uvedení do transu zůstává v zásadě stejný po celá staletí a tisíciletí. Pochybuji že sounáležitost s přírodou a jejími cykly pocítíte v prosředí haly v nějaké polorozbořené fabrice. Znovu bych se otázal, proč vadí zrovna tohle a ne jiné, daleko flagrantnější narušování přírody - jednoduše proto, že z příjmů z DIY festivalů nevidí systém téměř ani korunu, vše je záležitostí dané komunity.

160864

11.05.2008 17:11

Před očima nám možná probíhá loupež století

RE: Pane Stwora-....

smoke 89.?.?.?

Mám pocit, že se každý bavíme trochu o něčem jiném, já hovořím o autorské tvorbě hudby za použití syntetizérů Roland a dalšího HW vybavení a nikoli o vykrádání smyček, samplů apod. v různých počítačových programech, to je opravdu spíše začátečnická záležitost (navíc je zapotřebí rozlišovat úlohu Dj a producentů, kteří většinou hrají vlastní tvorbu live). Pro mě je naprosto nepodstatný detail, jestli dobrá hudba vznikne na akustickém, elektrickém, či elektronickém nástroji (zřejmě podstatná část starších lidí v 60. letech podobně odsuzovala el. kytaru). Problém je v tom, že vše se vyvíjí k novým formám, což vy zřejmě odmítáte akceptovat. Kdyby se dnes narodil nový Mozart, tak bude akorát obviněn z plagiátorství, bez ohledu na kvalitu jeho hudby.
S tezí o sebezahleděnosti částečně souhlasím, ovšem je třeba si uvědomit, že se nejedná o komunitu lidí s politickými cíli, z tohoto hlediska se prosazuje pouze snaha o určitou společenskou autonomii a pokud možno nezávislost na nepřirozených vládních direktivách a konzumu spotřebního zboží tlačeného bankami a korporacemi (srov. travellers).

160867

18.05.2008 17:40

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

RE: pastinaku

smoke 89.?.?.?

Myslím, že z příspěvků pana Pastiňáka vyplývá důležitý fakt, a sice to, že tekno je dnes, po letech, bohužel především zábava pro frustrované děti, které si tvrdě znějící elektronikou a stimulanty kompenzují svoji duchovní a sociální mizérii. Tyto festivaly už bohužel nejsou místy psychedelické kmenové sounáležitosti při šamanském tanci, ale degradovaly na srazy sídlištních opilců a perníkářů, kde rádoby drsné způsoby předvádění se, vyhrožování a rvačky nejsou vůbec neobvyklým způsobem řešení drobných neshod, přesně tak, jak nám zde pan Pastinák svým nevyzrálým způsobem předvádí. P.S. Zákrok na Czechteku byl dle mého názoru politicky objednaný akt zvůle fašistického státu, kdy bylo bezprecedentní násilí obhajováno především velkou společenskou nebezpečností pošlapání louky a plašení zvěře několik desítek metrů od dálnice D5.

161356

14.06.2008 20:34

Irské referendum odmítlo Lisabonskou smlouvu

RE: Erin Go Bragh

smoke 89.?.?.?

Já se spíše divím, jak to že se všichni ti "demokraté" vůbec dlouhodobě nepozastavují nad absencí demokracie v EU, kde právo zákonodárné iniciativy má pouze nikým nevolená Evropská komise... [zmaten]

163170

15.06.2008 12:43

Sarkozy pracuje na plánu jak obejít irské referendum

RE: ummm

smoke 89.?.?.?

Dánsko odmítlo Maastrichtskou smlouvu v r. 1992.

163221

11.07.2008 10:33

Trestní oznámení na Karla Schwarzenberga

PNAC

smoke 194.?.?.?

A což takhle podat trestní oznámení za vlastizradu na Havla a Vondru za podpis pod dokumentem požadujícím celosvětovou hegemonii cizí velmoci, které má být dosaženo použitím vojenské síly?

165164

02.08.2008 14:55

O lepivých melodiích

RE: TECHNO JE PODKLAD POD DROGOVOU KONZUMACI

smoke 89.?.?.?

jako bych slyšel tvojí babi s tajemníkem MV KSČ jak si notujou vo bigbítu, máničkách a zabijácký trávě [chechtot]

166629

11.10.2008 12:55

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Kdo za tím stojí?

smoke 89.?.?.?

Jen malá poznámka - starý pán J.P. Morgan zemřel v březnu 1913 - tudíž se nemohl podílet na založení FED na konci téhož roku. Naopak jsem kdesi četl informaci, že on byl dostatečně mocným odpůrcem tohoto projektu, proto se s ním muselo počkat až po jeho smrti. A pak už se obludná mašinerie rozjela naplno - 1.sv. válka, bolševismus, krize 1929, nacismus, 2.sv. válka...

172795

10.01.2009 19:29

Vraždit ve jménu Božím

Revoluční žid

smoke 89.?.?.?

http://www.katolikrevue.cz/civitas/revolucni_zid_e_michael_jones.htm

180497

12.01.2009 15:50

Vraždit ve jménu Božím

RE: Autor clanku -Vraždit ve jménu Božím - je zaujaty blazen

smoke 194.?.?.?

Tento příspěvek je pouhá snůška nenávistných talmudistických nesmyslů. Vzhledem k tomu že Izraelci nejsou bibličtí židé, nýbrž protikřesťanští talmudističtí Chazaři z jižního Ruska a se Svatou zemí nemají historicky ani geneticky nic společného (viz níže), přesto to byli oni, kdo zahájil teror proti domorodým muslimům , stejně tak jako v zednářských revolucích a válkách organizují teror proti křesťanům v Evropě a Americe.

Znám tvé skutky, i soužení a chudobu (ale jsi bohatý), i rouhání těch, kteří si říkají Židé, a nejsou, ale jsou shromáždění Satanovo.(Zj 2-10)
Nic se neboj toho, co máš vytrpět. Hle, ďábel uvrhne některé z vás do vězení, abyste byli vyzkoušeni, a budete mít soužení po deset dní. Buď věrný až do smrti a dám ti korunu života. (Zj 2-11)
A andělu církve ve Filadelfii piš: Toto říká ten Svatý a Pravý, který má klíč Davidův, který otvírá, a nikdo nezavře a zavírá, a nikdo neotevře:
Znám tvé skutky. Hle, postavil jsem před tebou otevřené dveře a nikdo je nemůže zavřít. Neboť máš sice malou moc, ale zachoval jsi mé slovo a nezapřel jsi mé jméno. (Zj 3-8)
Hle, dávám ti ze shromáždění Satanova ty, kteří si říkají Židé, a nejsou, ale lžou. Hle, způsobím, že přijdou a pokloní se u tvých nohou a poznají, že jsem si tě zamiloval. (Zj 3-9)

180673

13.01.2009 09:03

Zákon a tradice

RE: Kdo je tady blouznivcem.........?

smoke 194.?.?.?

Myslím, že reagujete zbytečně - účelem tohoto příspěvku byl obvyklý pokus o odplivnutí si před p. Lhotákem a jako takový žádnou informační hodnotu nemá (ani to nebylo zamýšleno). Tato dáma se prezentuje téměř výhradně pod články p. Lhotáka jako emocionálně nevyrovnaná žena, jejím životním leitmotivem je boj proti jí neproniknutelnému idealismu a abstrakci, proti chování respektujícímu tradiční evropské hodnoty a v neposlední řadě též proti "machismu" [oči v sloup] [chechtot]

180763

14.01.2009 12:04

Vraždit ve jménu Božím

RE: Inkvizicni svine

smoke 194.?.?.?

"A já ti říkám, že ty jsi Petr a na té skále postavím svou církev a brány pekla ji nepřemohou."

Tuto větu ovšem není možno vykládat tak, že Kristus na papežský stolec delegoval jakoukoli moc (světské povahy)!

Srov.:

Ta služebná u brány však Petrovi řekla: "Nejsi snad i ty z učedníků toho člověka?" On řekl: "Nejsem." (J 18-17)
Ale Šimon Petr stál a ohříval se. Řekli mu tedy: "Nejsi snad i ty z jeho učedníků? On ho však zapřel a řekl: "Nejsem." (J 18-25)
Jeden ze služebníků nejvyššího kněze, příbuzný toho, kterému Petr usekl ucho, řekl: "Copak jsem tě s ním neviděl v té zahradě?" (J 18-26)
Petr ho tedy znovu zapřel. A vtom zakokrhal kohout. (J 18-27)
Ježíš odpověděl: "Mé království není z tohoto světa. Kdyby mé království bylo z tohoto světa, moji služebníci by bojovali, abych nebyl vydán Židům. Teď ale mé království není odsud." (J 18-36)
Pilát mu tedy řekl: "Takže jsi král?" Ježíš odpověděl: "Ty říkáš, že jsem král. Já jsem se proto narodil a proto jsem přišel na svět, abych vydal svědectví pravdě. Každý, kdo je z pravdy, slyší můj hlas." (J 18-37)


Takže církev se má věnovat pouze duchovním záležitostem a vydávat svědectví o pravdě a nikoli vládnout svojí "neomylnou" dogmatikou vynutitelnou světskou mocí!
Právě takovéto zneužití Kristova učení mnohdy proti lidem dobré vůle, podtržené navíc preláty, kteří podle tohoto učení nikdy nežili, dle mého skromného názoru vytvořilo jakýsi "karmický dluh", který je dnes splácen úpadkem významu církve a Kristova učení a má za následek rozšíření židovské morálky a tím i moci!

180925

13.04.2009 16:40

Pořad Ďáblův advokát v holandské televizi možná přispěl k hledání pravdy

Bushův 9/11 okultní rituál

smoke 89.?.?.?

kite plane must hit steel:
http://www.youtube.com/watch?v=zHnzjkSAAWM

188332

26.04.2009 10:40

Realitní bublina praskla: před námi velký pád

vynikající přednáška

smoke 89.?.?.?

německý ekonom hovoří o teorii peněz, úroku, krizi, globalismu...
http://www.matrix-2001.cz/v2/default.aspx?aid=3307

189485

26.04.2009 12:13

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Palcové titulky o KKK...

smoke 89.?.?.?

"Odmítnutí radaru může vést k zavedení povinné vojny", říká člen Rockefellerovy Trilateral Commission a signatář Projektu pro nové americké století Alexandr Vondra, toho času zaměstnaný v české vládě.

"Viníkem konfliktu v Gaze je Hamas" prohlásil člen Rockefellerovy Trilateral Commission a člen Bilderberg Group Karel Schwarzenberg, toho času plnící úkoly jako český ministr zahraničí.

"Odmítání radaru považuji za typický projev čecháčkovství", říká signatář Projektu pro nové americké století, bývalý český president Václav Havel.

Já osobně jsem stoprocentně pro v pokračování v tomto trendu! [velký smích]

189492

08.05.2009 15:14

Krátky rozhovor s Petrom Fussom o jeho výstave „Achtung!“

RE: A jsme opět u toho

smoke 94.?.?.?

Myslím si, že je v současnosti využíváno židovského supremacismu a arogance k tomu, aby se sami před celým světem totálně zdiskreditovali a tím byly položeny základy ke třetí světové válce.

"Třetí světová válka musí být podnícena využitím rozdílů způsobených agenty Illuminátů mezi politickými sionisty a vůdci islámského světa. Válku bude nutné vést tak, aby se Islám (muslimský arabský svět) a politický sionismus vzájemně zničily. Mezitím budou ostatní národy, opět rozděleni v tomto tématu, donuceni bojovat až do bodu úplného fyzického, morálního, duchovního a ekonomického vyčerpání… Vypustíme nihilisty a ateisty a vyprovokujeme ohromné sociální kataklyzma (rozvrat), které ve vší své hrůze jasně ukáže všem národům, jaké jsou následky absolutního ateismu - původ krutostí a nejkrvavějšího běsnění. Pak všude občané, nuceni bránit se před světovou minoritou revolucionářů, vyhladí ty ničitele civilizace a většinová populace, rozčarovaná z křesťanství, jehož deistický duch bude od té chvíle bez směru či možnosti cesty, bude prahnout po ideálu, ale aniž by věděla, kterým směrem upřít své uctívání, obdrží pravé světlo skrze univerzální vyjevení čisté doktríny Lucifera, konečně vynesené ven široké veřejnosti. Toto vyjevení bude možné následkem všeobecné reakce, která bude následovat po zničení křesťanství a ateismu, kdy obojí bude poraženo a vyhlazeno současně."

Albert Pike Giuseppe Mazzinimu, 15. srpna 1871

190672

16.05.2009 19:22

Lisabonský hon na Klause Zdroj: CTK

RE: Neni nad to vybrat ty spravne otazky.

smoke 94.?.?.?

Smutný příklad substituce patriarchální role manžela patriarchální rolí režimu (Demokracie...(stejnak) není vládou lidu, ale téměř výlučně vládou mužů).
Samozřejmě u toho nesmějí chybět ta správná politicky korektní zaklínadla (české šovinistické prostředí, rovné příležitosti (rozuměj diskriminace v podobě affirmative action) atd.) [oči v sloup]

191301

31.05.2009 18:35

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Krátkozrakost

smoke 89.?.?.?

Obávám se, vážený modrý pubescente, že bys svá moudra o sockách, blití vnitřních jedů, puchejřích, levičáckých starouších měl prezentovat spíše na stránkách k tvým výlevům určeným, tj. MF Židnes a spol., kde se s podobně postiženými egocentriky můžete plácat po ramenou. Tady se totiž scházejí lidé, kteří nemají černobílé vidění světa a loutkovou politiku, která je zcela v rukou lokálních a globálních mafií odmítají jako celek bez výjimky.
P.S. Měl bys raději pilně studovat, aby z tebe nebyl sociální demokrat (heslo MK) - zkouškové je v plném proudu!! [cool]

192444

02.06.2009 09:40

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Krátkozrakost

smoke 194.?.?.?

jen tak uvažuju, jak se to může stát, že se někdo narodí jako osel a naučí se psát

Máš na mysli svůj předešlý "inteligentní a kultivovaný" výplod? Obdivuhodná sebereflexe... [chechtot]

dokonce na Zvědavce, a cítí se proto nadřazeně a jako spasitel světa před globálními mafiemi

Je mi líto, ale svůj komplex nadřazenosti nad "sockami", "levičáckými starouši" zde předvádí někdo úplně jiný.

Pokud jde o globální mafie, možná to chce si něco zjistit např. o Bilderberg Group a pánech Schwarzenbergovi a Vondrovi v této spojitosti.

pokud jde o mafie lokální, tam ČSSD exceluje; vždy vynikala vysokým počtem svých členů zapletených do četných kriminálních kauz

Je to nějak v rozporu s tím, co jsem uvedl? Ovšem tvým snadno průhledným záměrem je měřit dvojím metrem a přivírat oči nad stejnými kriminálními kauzami tzv. "pravicových" stran. [bliji]

192481

03.06.2009 11:37

Rothschildovská chobotnica

RE: Děsná blbost.

smoke 194.?.?.?

Bude to znít asi dost tvrdě pro NS fans, ale Hitlerův národní socialismus skutečně nebyl onou opozicí židozednářů, nýbrž jejich vítaným nástrojem k rozdělení a zničení Evropy, kterou pak po skončené válce bylo možné kompletně ovládnout liberalismem a bolševismem bez jakéhokoli odporu. Nemusím ani zmiňovat všechny finanční a obchodní vazby, stačí se jen pozorně podívat na jeden zajímavý obrázek dobové propagandy (1.máj - výročí založení Weishauptových Illuminátů).

Vložený obrázek

192554

06.06.2009 00:25

Rothschildovská chobotnica

RE: Děsná blbost.

smoke 89.?.?.?

O financování Hitlerovy strany a pozadí příprav 2.světové války vypovídá např. trockista a illuminátský agent Rakovskij při výslechu Stalinovou NKVD. K tomuto doporučuji knihu J.Rothkranze - Diktatura humanity, ke stažení na http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/

Pro zajímavost už v roce 1871 píše Albert Pike Giuseppe Mazzinimu svůj plán na tři světové války a další revoluce. V něm se o 2. světové válce dozvídáme toto:
"Druhá světová válka musí být podnícena využitím rozdílů mezi fašisty a politickými sionisty. Tato válka musí být vyvolána, aby byl zničen nacismus a aby byl politický sionismus dostatečně silný k vytvoření svrchovaného státu Izraele v Palestině. Během druhé světové války se musí stát mezinárodní komunismus dost silný na to, aby vyvážil křesťanství, které bude poté omezováno a drženo pod kontrolou do doby, než jej budeme potřebovat pro závěrečné sociální kataklyzma."

192739

09.06.2009 11:19

Volby by měly být zopakovány

RE: A ještě...

smoke 194.?.?.?

Pane Koumeless, to jste snad tady ani nemusel zmiňovat. My už dávno dobře víme, že jste hrdým voličem ODS, jste pro radar, Lisabonskou smouvu a nakonec pro naprosto všechny plány západních "Elit", i pro ty, o kterých zatím ještě nevíte, že si přejete nadvládu sionistických USA a Izraele nad celou planetou, vyvraždění miliardy arabských "teroristů", podrobení nebezbečně málo servilního Ruska a tiše doufáte, že vám, modrým soudruhům, z toho také něco kápne. [bliji]

192889

20.06.2009 21:23

Příběh dvou od sebe se vzdalujících ekonomických světů

RE: divergence - ale na stejném základě

smoke 89.?.?.?

A nenapadlo vás někdy, proč právě Francie a Skandinávie? Nebude to náhodou nějak ovlivněno tím, že tyto státy mají vysoké procento přistěhovalců ze severní Afriky (Švédsko až 10%)? Pak je ale teze o zvýšené porodnosti v zemích s liberálně plutokratickým systémem způsobené pozitivním vlivem karieristického feminismu, liberálního přístupu k lehkovážnému rozbíjení rodin a patriarchální role státu ve vztahu ke svobodným matkám absolutně mimo mísu, jelikož tito přistěhovalci ve své většině nevyznávají liberalismus ani socialismus, ale islám a tradiční model rodiny.

193737

26.06.2009 18:24

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: V USA jsem nebyl,

smoke 194.?.?.?

Podle Adlerovy Individualpsychologie - tam, kde je nalezen komplex méněcennosti, bude také přítomen skrytý komplex nadřazenosti. Pokud je z druhé strany zkoumán komplex nadřazenosti a jeho průběh, vždycky je nalezen více či méně zakrytý komplex méněcennosti. "Jednou z vlastností lidské povahy je zřejmě to, že když se někdo - ať dítě či dospělý - cítí příliš slabý, přestane se zajímat o druhé a usiluje výhradně o nadřazenost." Čili, "komplex nadřazenosti je jedním ze způsobů, jak se lidé s pocitem méněcennosti snaží uniknout svým těžkostem".

194068

15.12.2009 13:41

Osvobozen!

RE: popierac holokaustu - nalepka made in zionism

smoke 194.?.?.?

This page has been blocked by your Proventia Web Filter ...

URL: http://vera-tydlitatova.eblog.cz/popirac-holokaustu-vyklouzl

URL Categories: Pornography

[chechtot]

207023

07.01.2010 11:25

Nezvaná návštěva

RE: zajímavé

smoke 194.?.?.?

Následující text také sdílí Váš pohled a dle mého názoru stojí za přečtení:
http://unamyr.sweb.cz/texty/study4.htm

209105

07.01.2010 11:27

Nezvaná návštěva

RE: Katolická Církev se stala pokoncilní sektou!!

smoke 194.?.?.?

Mimo Vámi doporučených stránek bych měl na skladě ještě šťavnatější čtivo:
http://diesirae.ic.cz/
[vyplazený jazyk]

209106

08.01.2010 10:21

Nezvaná návštěva

RE: Katolická Církev se stala pokoncilní sektou!!

smoke 194.?.?.?

Možný by byl ovšem také výkad sedmihlavé šelmy z gnostického (tzn. raně křesťanského, jen málo či vůbec neovlivněného judaismem) pohledu, kde tzv. Sedmerost symbolizovala nevědomé síly stvořeného světa, konkrétně jeho stvořitele Demiurga-Samaela-Jaldabaotha-Jahveho a jeho sedm archontů - vládců. Tajná kniha Janova uvádí tyto:
První je Jaoth - lví obličej, druhý je Elo(h)aios - obličej osla, třetí je Astafaios - obličej hyeny, čtvrtý je Ja(h)o - hadí obličej se sedmi hlavami, pátý je Adonaios - obličej draka, šestý je Adoni - obličej opice, sedmý je Sabbataios - žhnoucí obličej plný plamenů. To je sedmička týdne. To jsou ti, kteří ovládají svět. Jaldabaoth ale, měnící své vzezření, aby se mohl ukázat v podobě každé tváře podle své chuti, jim rozdělil (něco) ze svého ohně, který vlastní a také (něco) ze své síly. Z čistého světla ale, které si vzal od své matky - Sofie, z toho jim (nic) nedal. Proto je ovládl, kvůli velikosti, která v něm byla ze síly světla matky. Proto si nechal říkat "Bůh", že se spoléhal na podstatu, ze které vzešel.

209222

16.01.2010 21:35

Masakr v Račaku a „humanitární“ bombardování Jugoslávie

RE: K jeho promítnutí vedení ČT dlouho hledalo

smoke 89.?.?.?

Velice zajímavý odkaz, pane 90...

S dovolením bych si vypůjčil jednu citaci:

"Když použiji JÁ nějaké slovo", řekl Humpty Dumpty opovržlivě, "tak má přesně takový význam, jaký po něj já vyberu - nic více a nic méně." (Lewis Carroll "Through the Looking-Glass", (Alenka za zrcadlem), kap. 6)

Nelze si při těchto podnětných slovech nevzpomenout na víceméně nový trend ve zdejších diskuzích, a tady mám přesně na mysli nahrazování jasně definovaných (historicky, kulturně) pojmů málo srozumitelnými, tj. nikým jiným než mluvčím nedefinovanými novotvary (Voldemort, košér kapsy, E/elity), stejně tak, jako podsouvání subjektivistických významů univerzálním pojmům jako je Podstata, Pravda, Bůh apod., zasazeným zhusta do šablonovitých, hypnoticky se opakujících tirád.

Vzhledem k výše uvedenému, mám vážné podezření, že takovíto diskutující by zřejmě nejlépe odpovídali zde jimi čas od času vznášeným obviněním o příslušnosti k jakémusi Ústředí pro zvědavé diskuze, právě pro tuto svoji snahu utvářet neurčité novotvary a předefinovávat ustálené pojmy za účelem TRIVIALIZACE zde probíraných témat a jejich šablonovitě jednostranným interpretacím.

Závěrem snad ještě jeden citát:

"Modern propaganda isn't about controlling the information to which people are exposed. It is about controlling the way in which people will react to that information, and how they will act on it."
Dr. Volin

209715

18.01.2010 10:00

Masakr v Račaku a „humanitární“ bombardování Jugoslávie

RE: K jeho promítnutí vedení ČT dlouho hledalo

smoke 194.?.?.?

Já bych se na Vašem místě, pane mtk, zas tak nezlobil. Ona je to totiž občas docela zábava, jak se někteří snaží na židozednářskou teorii (která byla populární mj. už ve vilémovském Německu – kdopak tam měl asi tradičně vliv?) naroubovat i věci ne tak zcela úplně zapadající. Zde bych vzpomenul například úsměvnou klerofašistickou bajku, kterak jistý židobolševik – agent Kominterny získal pod kontrolu celou KS Číny a donutil Maa vraždit bezcenné góje při Velkém skoku a Kulturní revoluci, a to dokonce několik let po zániku Kominterny i Kominformy, v době, kdy se čínský režim oficiálně rozešel se sovětským.

Oni ostatně ti zlí zednáři také vypracovali ten zrádně liberalistický dokument – Ústavu USA a Listinu práv, kteréžto od samého začátku dávaly ten falešný pocit svobody a podílu na rozhodování, zatímco každý soudný člověk přeci musí uznat, že nejlepší formou vlády (opomineme-li onen spravedlivý a duchovně vyspělý středověk) byly přeci evropské absolutistické monarchie, k tomu stačí jen letmý pohled např. do tereziánské apod. legislativy...
[chechtot]

209816

18.01.2010 21:46

Masakr v Račaku a „humanitární“ bombardování Jugoslávie

RE: Vytváření nových slov...

smoke 89.?.?.?

Ovšem měl byste si uvědomit, že používání zástupných termínů a eufemismů vede právě k tomu, co zde často zaznívá ve formě obvinění jako tzv. „odklouzávání od podstaty“ a většímu „mlžení“ než je tomu doposud. A to už jsou takhle pojmy v této oblasti zamlžené par excellence. Nakonec bojujete s fiktivním nepřítelem. Podřadíte tomuto pojmu libovolné věci. Pak nevíte, jestli je to Žid, judaista, Chazar, talmudista, sionista, kabalista, iluminát, zednář, rosekrucián, žido- či nežidobolševik, trockista, R+R, mezinárodní bankéřstvo, okultisti, satanisti či snad sám Ďábel? [smích] - viz Jan 8,44.

Když už jsme u té Jugoslávie, mohl byste mi tedy prosím objasnit, který Ž.., tedy pardon, "Voldemort", tehdy v Římě mezi prvními uznal nezávislost novodobého ustašovského státu (který původně za II. sv. války vyvraždil téměř všechny jugoslávské "Voldemorty" a přidal ještě stovky tisíc Srbů). Jen tuším, že tomu předcházela masivní vojenská a diplomatická podpora státu, jehož ministr s typickým "Voldemortím" jménem a zajisté i genealogií Hans Dietrich Genscher podepsal takticky o několik dní později.

209871

19.01.2010 09:25

Masakr v Račaku a „humanitární“ bombardování Jugoslávie

RE: Co Vám tak vadí na Marii Terezii ?

smoke 194.?.?.?

Opravdu nemám na mysli zrušení jezuitů papežskou bulou, kterýchžto byla ostatně Marie Terezie pilnou elévkou, se zřejmou inspirací v inkvizičních procesech a masovém používání tortury. Mám na mysli např. trestní zákoník, který, mimo těchto procesních „vymožeností“ umožňoval např. stíhání „zločinů“ sine lege, čistě pro „ohavnost a zavrženíhodnost“ těchto činů – konkrétní judikaturu si jistě dokážete dohledat či aspoň představit – muselo to být, tak nějak po římsku, velmi spravedlivé, rozhodně lepší než u těch ohavných zednářů v USA.

Klerofašisté se nám zde do hledáčku dostávají nejen jako hlavní součást antisrbského tandemu Vatikán – Německo – USA – neoustašovské Chorvatsko, ale zejména různorodou antižidovsky a antizednářsky laděnou konspirační propagandou (přičemž své organizace taktně vynechávají a působí na emoce jako spravedliví chudáčci, proti nimž se všichni spikli), vydatně podpořenou „naprosto nezávislým“ vydavatelstvím Pro Fide Catholica a „naprosto nezávislými“ weby. Nu což, proti gustu… Ale nevydávejte, prosím, své gusto za jedinou „Pravdu“, „Podstatu“ apod. (což jsou ostatně pojmy mnohokráte překroucené Vašimi favority).

209902

23.01.2010 13:02

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

smoke 89.?.?.?

Milý Josephe, ono stačí jen srovnat třeba Tomášovo evangelium (NHC II/2) se synoptickými evangelii, aby člověk viděl, co je originál a co jsou judaistické báchorky používající těch samých výroků v upraveném kontextu.

210334

24.01.2010 16:41

Jak elity ovládají svět

RE: nevím, proč neustále popíráte rozhodující podíl genů

smoke 89.?.?.?

V zásadě souhlas, jen k poslednímu odkazu bych měl nějaké připomínky...

1.) Autor podřazuje hippies levicovému liberalismu, zapomínajíc (záměrně?), že to nebylo hnutí materialistické (marxismus), nýbrž čistě idealistické,

2.) Pro svoji snahu vyvázat se z pokryteckého, tehdy převážně puritánského Systému a zakládat nezávisle žijící a hospodařící komunity bylo ze strany Systému (tajných služeb, politiky L. Johnsona, R. Nixona) nikoli podporováno, ale potíráno,

3.) Marxisté a tzv. levicoví liberálové pouze vycítili svoji šanci přetáhnout značnou část těchto lidí pod křídla své ideologie, což probíhalo od počátku a naplno se to projevilo při newyorkských pouličních bitvách počátkem 70. let, při kterých byly i poslední zbytky hippies rozprášeny.

Doporučuji dostudovat:

Martin A. Lee a Bruce Shlaim: Sny vědomí - CIA, LSD a revolta šedesátých let (zde jsou mj. i zajímavé info o projektu MK Ultra)

Aldous Huxley: Brány vnímání

Albert Hofmann: LSD - mé nezvedené dítě

Timothy Leary: Záblesky paměti

210488

25.01.2010 11:35

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

smoke 194.?.?.?

Konzistenci biblického kánonu neobhájíte. Evangelií bylo v prvních stoletích stovky. Kdo rozhodl, co je "pravověrné" a co ne? Bůh? Nebo snad císaři podléhající sbor biskupů na Nicejském koncilu? To ovšem není nějaká nezpochybnitelná autorita. I v současnosti různé církve užívají mírně odlišný kánon. Nemluvě o tom, že řadu biblických listů podle současné biblistiky nemohli napsat autoři, jímž jsou připisovány. Pastorální epištoly, List Efezským a List Židům nenapsal Pavel z Tarsu. První a druhý list Petrův nenapsal apoštol Petr. První, druhý a třetí list Janův nenapsal apoštol Jan. List Judův neuznával ani Ireneus či Eusebius.

Co se týče Tomášova evangelia, rozhodně se nejedná o nějaký falzifikát "pravých" evangelií. Dovoliím si citovat:

"Tomášovo evangelium odpovídá žánru apoštolské literatury mnohem spíš než kanonická evangelia. Kanonická evangelia se tak dostávají do obdobného druhotného postavení, které dřív deklasovalo jiná evangelia jako apokryfní. Jasné rozlišení mezi tím, co je kanonické a co ne, se začíná ztrácet..."
(Prof. Dr. James M. Robinson, bývalý ředitel Institutu pro antiku a křesťanství (Institute for Antiquity and Christianity, IAC) při univerzitě v kalifornském Claremontu a organizátor expedice v Nag Hammádí)
http://gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2005010001

"Právě vzhledem k samostatnosti těch slov Tomášova evangelia, která mají paralely v NZ, je možno se domnívat, že první stavební kámen pro pozdější Tomášovo evangelium byla sbírka, která si se stářím a autenticitou s NZ nijak nezadá. Teze, že v případě Tomášova evangelia se jedná o na NZ nezávislou, nejstarší tradici Ježíšových slov, se každopádně mezi badateli stále více prosazuje." (zde citován Ph. Vielhauer, Geschichte de urchristlichen Literatur, 1975, str. 618-635).
http://unamyr.sweb.cz/texty/study4.htm

210576

03.02.2010 09:11

U Václava Klause se dnes mihla jedna parodie na prezidenta z EU

RE: Klaus dělá pouze to, co mu lóže nakáže

smoke 194.?.?.?

Zdroj?

211336

07.02.2010 17:25

Změna modelu uzavírání článků ve Zvědavci

RE: SMS

smoke 89.?.?.?

Naprosto souhlasím. Problematičnost elektronických plateb byla nejen na tomto serveru nekolikráte zdůrazněna. Jsou lidé, kteří ani účet v bance nemají, další velká skupina (včetně mě) nepoužívá netbanking a pochybuji, že kvůli článku na Zvědavci si poletí vystát frontu do banky.

Naopak odhlédneme-li od argumentu nestoudné marže operátora, je řešení pomocí DMS plateb opravdu přístupné každému, a tím vzniká daleko větší šance na vybrání požadované částky. Představoval bych si to asi takto: po odeslání DMS by obratem přišla SMS s přihlašovacím jménem a heslem, které by mělo platnost po určitou stanovenou dobu. Cena by se vyladila tak, aby se sešel vždy dostatečný objem prostředků a toto by mohlo být sledováno na transparentním účtu ala Blisty. V nabídce by mohly být i dražší DMS s delším předplatným, či nějakými výhodami navíc atd. Tím, a to tu nikdo nevzpomenul, by se vyřešila i problematika veřejně známých osob a konspirátorů, kteří nechtějí spojovat své jméno se Zvědavcem, nakolik je ještě možno v ČR zakoupit SIM kartu anonymně bez registrace.

211849

13.02.2010 19:35

Byli komunisté zločinci, nebo nebyli?

RE: Autor má buď krátkou paměť a nebo není duševně zdráv

smoke 89.?.?.?

Souhlas a děkuji za upozornění, nikdy mě nenapadla souvislost s francouzštinou.

Pro nevěřící:

mort (f) - smrt, mrtvý, úmrtí, nebožtík, zesnulý, zemřelý, zánik...
gage (m) - záruka, záloha, zástava, jistota, fant...

Takže zástava až do smrti. Krásná představa, a ještě o ni tolik lidí soutěží, dohaduje se, který ji má výhodnější atd. [překvapení]

212501

13.02.2010 20:46

Zednáři v GE Money Bank?

Zednáři v Plzni

smoke 89.?.?.?

V Plzni je zednářských symbolů na domech poměrně hodně. Když se na plzeňském náměstí Republiky postavíte mezi kostel sv. Bartoloměje a renesanční radnici, tak na vás koukají 2 protilehlá vševidoucí oka v pyramidě.

Jedno z nich je zde:
Vložený obrázek

Jinak si ale nemyslím, že se v těchto případech jedná o nějakou konspiraci, minimálně ne v tom smyslu, jak je nám jistými kruhy naznačováno. Zednářství bylo, na rozdíl ode dneška, koncem 18. a v 19. století poměrně rozšířené, jako určitá alternativa ke zprofanované katolicko-jezuitské edukaci.

212513

14.02.2010 15:32

Izraelská bojová letadla napadla letiště v Gaze

RE: Opet nesmysly

smoke 89.?.?.?

Jen ve zkratce: Izrael byl založen terorem proti britské správě a proti Palestincům - polovina jich byla vyhnána ze země, přitom tzv. Izraelci jsou v naprosté většině přivandrovalci z Evropy a bývalého SSSR, na rozdíl od Palestinců a části sefardských Židů, ti jsou v Palestině doma. Jakýkoli odpor proti 60 let trvající okupaci je legitimní (srovnej atentát na Heydricha).

Děkuji za pozornost.

212550

14.02.2010 16:48

Zednáři v GE Money Bank?

RE: Zednáři v Plzni

smoke 89.?.?.?

Jo, vždyť píšu, že v tom žádnou velkou konspiraci nehledám. Tyhle symboly jsou většinou daleko starší, než se jim přisuzuje, a málokdo zná jejich starověký význam. Samotného by mě zajímalo, s jakými objevy se templáři (pozdější zednáři) v Jeruzalémě setkali, že pak byli schopni v relativně krátkém čase vybudovat takovou mocenskou strukturu, která byla potencionální hrozbou i římské dominanci a s ní spjaté evropské šlechtě.

Ale zpět k vševidoucímu oku - vím, že se používal i v katolické symbolice, je možno jej vidět i v kostelech. Možná je to i pozůstatek po těch templářích. Spíše jsem chtěl upozornit případné návštěvníky Plzně, že když budou při procházkách všímaví, mohou narazit i na spoustu klasických zednářských "Géček", úhelníků, kružítek, i vševidoucích ok (která rovněž používali).

212556

15.02.2010 09:38

Zednáři v GE Money Bank?

RE: Zednáři v Plzni

smoke 194.?.?.?

Cechovní symboly – jak prosté že. Jiný význam v historii zřejmě nikdy nebyl. V kostele se tímto symbolem zřejmě zvěčnil cech kameníků. Přiznávám, že jsem historický analfabet, zatímco Vy jste zřejmě odborník na historický výklad jakéhokoli symbolu, pochopitelně včetně všech významových posunů během staletí. Můžete mi tedy prosím říci, který cech tedy uspořádal tzv. Velkou Francouzskou buržoazní revoluci?

Vložený obrázek

212596

15.02.2010 20:59

Zednáři v GE Money Bank?

RE: Zednáři v Plzni

smoke 89.?.?.?

Děkuji za odpověď, avšak nemyslím si, že
Zednáři nebyli nic jiného než neškodný barokní klub elitářů, anachronický stejně tehdy jako dnes.

Je zde velký problém, kterým je ovládání a manipulace lidstvem, která se projevuje poměrně úspěšnými pokusy o programování způsobu vnímání a následných reakcí člověka. To je zajisté překážkou při prosazování humánnější společnosti, jelikož pak lidé zůstávají v nevědomosti o hodnotě a významu všech věcí a událostí v životě a nechávají se ovládnout tokem jim vnucených myšlenek.

Při ohlédnutí se do historie souhlasím s názorem, který klade počátky této manipulace do období, kdy zanikl šamanismus a utvořila se profesionální vrstva kněží. Šamanismus totiž umožňoval člověku transcendentní prožitek a vlastní mystickou cestu, často při periodických rituálech, doprovázených i požitím rostlinných drog (Eleusijská mystéria, Delfy...).

Naproti tomu po vzniku vrstvy kněží, si tito nechali všechno své vědění pro sebe, původní rituály, které měly souvislost s planetárními a kosmickými cykly nahradili jejich profánními nápodobami a začali šířit víru, nikoli poznání. ("Běda vám učeným v Zákoně, neboť jste vzali klíč poznání! Sami jste nevešli a těm, kdo vcházeli, jste zabránili." L 11,52)

A tuto vrstvu kněží bychom mohli v historii hledat právě v mysticko-křesťanských řádech, na kterých stála církevní moc, a také v lóžích, například u svobodných zednářů, otců dnešního osvícenecko-racionalistického světonázoru v barvách různých novověkých ideologií, u nichž také funguje určitý hierarchický systém zasvěcení. Tyto řády a lóže také prostřednictvím zřízených institucí vyučují (manipulují) inteligentní část populace a následně ji obsazují do strategických pozic v celosvětové mocenské šachové hře, proti sobě navzájem (i když jsou nuceni spolupracovat), a běžný člověk je zde pouze pěšákem.

Zajímal by mě názor i dalších diskutujících.

212642

20.02.2010 20:09

Jsem homofob? Podle příručky ano

RE: Jediná nepřesnost

smoke 89.?.?.?

Ono by se mohlo zdát, že helénské Řecko bylo v podobné fázi úpadku jako je v dnešní době tzv. křesťanská civilizace, včetně takových průvodních jevů jako je nekritické protěžování multi-kulti a homosexuality.

Samozřejmě není nutné vidět jen takováto negativa (vždy spojená se žádostivostí), stejně jako dnes i tehdy se otevřel přístup ke znalostem i jiných kultur, které se synkreticky reflektovaly v úrovni poznání vnímavějších jedinců; jako opozice vůči tehdy se projevující degeneraci společnosti vznikaly čistě duchovní filosofické směry - novoplatonismus, gnose atd., zjevně ovlivněné staršími, povětšinou indoevropskými duchovními koncepty.
Tak nějak doufám, že podobný proces začne fungovat i nyní, a že znovunabyté vědomí nebude zas později uchváceno nějakou Církví...

213083

20.02.2010 22:03

Jsem homofob? Podle příručky ano

RE: Domy hrdosti

smoke 89.?.?.?

Ono je skutečně tragikomické sledovat aktivisty různých "queer parade" - při odložení brýlí "Mámení" máme před sebou ubohé otroky svých vlastních žádostí a chtíčů, s příznačnou exhibicionistickou vervou obhajující před sebou samými svůj trvale neudržitelný způsob života, spojený především s promiskuitou a přenašečstvím pohlavních chorob... Takovou nevědomost je v prvé řadě třeba politovat.

213091

20.02.2010 23:39

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

RE: Systém se odkopal

smoke 89.?.?.?

Promiňte, ale Vy předpokládáte existenci nějaké "demokracie" a a contrario nějakého "nacismu" či "bolševismu". To je poměrně značně iluzorní představa. Je třeba si uvědomit, že Systém je pouze jeden, skrývající se za mnoha tvářemi. Občas použije metodu cukru, občas biče. Ale fundamentální principy, na kterých je vládnutí postaveno, se nemění.

Rozumím tomu. Dnes Vás z obrazovky straší pouze Hitler či Stalin a o obětech anlo-amerického impéria téměř ani vidu, ani slechu. A když už, tak jen jako připomenutí Vaší kolektivní viny, jako člověka evropského původu, ani stopy po obviňování vedení těchto impérií, natož pak nedejbože vyvození důsledků...

A se svojí "komunikací" (omezené, protože vedené v určitých mantinelech někým předdefinovaných axiomů) nemáte žádnou šanci zabránit těm skutečně mocným ve změně vnější fasády Systému, budou-li si přát. Sám u nás můžete vidět, jak se těmto změnám, o kterých bylo rozhodnuto někde jinde a o několik pater výše, vždy ochotně a v předstihu přizpůsobila místní "šlechta". Každá totalita vznikla shora, za přispění již existujících mocenských struktur, a pár nevědomých hnědých či rudých košil na ulici byli vždy jen za užitečné idioty, proto je pro mě tento "hon na čarodejnice" opět krajně nedůvěryhodný.

213096

24.02.2010 13:51

Dnešní režim je kriminální, mnohem zločinnější než normalizační socialismus

RE: Autor vylévá vaničku i s dítětem

smoke 194.?.?.?

Jo jo, dříve byl nutností proletářský kádrový profil - dnes jsou zas sběrači trofejí do CV... Patřičná ideologická uvědomělost a podlézavost režimní společenské struktuře byla v každé době dobře ohodnocena... [smích]

213393

06.03.2010 18:23

Demokracie nebo demokratura? Čast 2.

RE: Slovensko bude zkoumat majetek lidí - kdy se bude zkoumat a zabavovat u nás!!!!!

smoke 89.?.?.?

No zajisté se všichni zloději a korupčníci třesou před příchodem intelektuálního velikána Jiřího Paroubka [chechtot] Za jeho vlád totiž trpěli v mukách pekelných [překvapení]

A také nesmím opomenout Váš obdiv k ÚV KS Číny, která nepochybně dělá vše pro boj pracujících za sociální jistoty a vymoženosti a v neposlední řadě za spravedlnost [chechtot] S těmito lidumily těm vrahům z Wall Streetu natrhneme pr...! [chechtot] Psali to přeci v Haló novinách a v Bolševických listech tak to musí být sakra pravda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Když už je tam tolik těch vykřičníků, sakra!!!) [chechtot]

214230

06.03.2010 18:31

Google dokáže šmírovat všechny lidi na planetě

RE: Bildeberg

smoke 89.?.?.?

Takže jakmile někdo ve vysoké funkci páchá zlo, tak je to bezpochyby zednář (i kdyby navenek byl třeba katolík)... zajímavá logika... [smích] Co ty na to, mistře logiky Josephe? [chechtot]

214232

06.03.2010 21:02

Demokracie nebo demokratura? Čast 2.

RE: Tohle ja paradni priklad

smoke 89.?.?.?

Měl jsem Zvědavce za spíše konzervativní (v klasickém slova smyslu) webzine, ale poslední dobou se mi taktéž zdá, že zde neomarxisté dostávají příliš mnoho prostoru.

Myslím, že v této souvislosti neuškodí připomenout činy různých hnutí insirovaných myšlenkami Marxe a náboženství dialektického materialismu:

1) Ruská revoluce a následná občanská válka (8 mil. obětí)
2) Kolektivizace a následný Holodomor (7 mil. obětí)
3) Protisovětská činnost, političtí vězni otrokářského systému GULAG (13 mil. obětí)
4) Čínská pozemková reforma (5 mil. obětí)
5) Velký skok vpřed (30 mil. obětí)
6) Kulturní revoluce (8 mil. obětí)
7) Vláda Rudých Khmérů (2 mil. obětí)
8) Propagandistické a zákonné přijetí a naplňování tezí tzv. Frankfurtské školy (současné celosvětové vymírání evropské kultury a jejích nositelů od Ameriky po Dálný Východ)

Zastánci těchto myšlenek potřebují nějakou paternalistickou autoritu (státostrana), která vše "spravedlivě" nalinkuje, sami jsou totiž nedospělí, příliš pohodlní se jakkoliv (i po malých krocích) ubírat směrem k nezávislosti na Systému. Myslí si, že stačí docházet do kolbenky, či čerpat dávky a občas jít na brigádu, a už mají nárok na to, žít v materiálním přepychu, jen z titulu občanství, ostatní věci nechť zařídí jiní. Ve skutečnosti mají stejný žebříček hodnot (materialistický) jako jimi nenávidění politici, bankéři a představitelé korporací. Na pozicích v Systému by se s největší pravděpodobností chovali stejně, ne-li hůře - jak dokládá výše uvedená historie.

214241

06.03.2010 23:58

Demokracie nebo demokratura? Čast 2.

RE: Tohle ja paradni priklad

smoke 89.?.?.?

Měl jsem na mysli poslední dobou větší počet článků velebících bolševický státně dirigistický model uspořádání společnosti a na to navázanou aktivitu souhlasných diskutérů, kteří už sní o tom, jak opustí svá místa skladníků a budou si užívat svůj zasloužený Základní příjem. Na rozdíl od Vás si nemyslím, že je marxismus mrtev, jeho trockistická větev v podání tzv. Franfurtské školy je ideologickým základem pro upřednostňování multi-kulti imigrace, propagace homosexuality a promiskuity jako zdravého životního stylu, protekcionismus Židů atd. To jsou podle nich nové revoluční třídy, které nahradí zlenivělé západní dělnictvo, většinou nemající o jejich revoluční vymoženosti z historických důvodů zájem. Ale to by nejspíš chtělo z Vaší strany aspoň minimální snahu se informovat.

A jak dál? Dle mého názoru je třeba zastavit výše uvedené sociální inženýrství a vlastně jakoukoli organizovanou náboženskou, ideologickou a reklamní ingerenci do lidského vědomí a podvědomí postavit mimo zákon. Zrušit systém fiat money a frakčních rezerv. Monopoly a oligopoly tím pádem odříznout od hlavních zdrojů financování, rozdělit je na velké množství konkurenčních subjektů zajišťující správné fungování zákona nabídky a poptávky. V oblasti politické zavést přímou demokracii v kombinaci se zastupitelskou, s imperativním mandátem (možnost odvolání). Samozřejmě bych toho mohl uvést více, ale jsem si vědom, že žádný systém není dokonalý a to je důvod, proč by se měl každý snažit o maximální míru nezávislosti a soběstačnosti, kombinované s materiální skromností a pokorou k životu.

214250

08.03.2010 09:33

Demokracie nebo demokratura? Čast 2.

RE: Tohle ja paradni priklad

smoke 194.?.?.?

Myslím, že jste to špatně pochopil. Svoboda projevu spočívá pouze ve sdělování osobních názorů, organizovaný brainwash sledující své cíle s tím nemá nic společného. Bez náboženských a ideologických mafií se myslím dost dobře obejdeme a jejich eliminací můžeme dosáhnout skutečně nezávislého rozhodování občanů prostřednictvím přímé demokracie.

214355

08.03.2010 15:39

USA rozhodují o tom, který Kanaďan může letět

RE:

smoke 194.?.?.?

To zní skoro stejně jako Lidový komisariát vnitřních záležitostí... podobnost zřejmě jen náhodná [smích]

Vložený obrázek

214371

10.03.2010 12:15

Čteme si preambuli Ústavy ČR: Jak režim pohrdá vlastními slovy

RE: kdo che tam,pomozme mu tam-o tom je celé lidské plahočení,dokdy?

smoke 194.?.?.?

Ale ona ta Pravda skutečně není pro všechny. Je jen pro ty, kteří ji hledají, kteří jsou schopni ji vnímat a především uznat její nejvyšší autoritu. Hodně lidí se naopak poznání Pravdy brání a v rámci solipsistických představ ji nahrazují nejrůznějšími konstrukty své mysli.

214499

10.03.2010 19:41

Kapitola z knihy: Alexander Dubček. Pražské jaro. Sametová revoluce.

RE: Pokus přesvědčit veřejnost, že měla dění v tomto státě ve svých rukou!

smoke 89.?.?.?

Ta rozhodující událost se pochopitelně odehrála v Moskvě, když došlo ke generační obměně. Brežněvovci, kteří byli činní již za Stalina postupně vymírali a na jejich místa se začali tlačit ti mladší z nomenklatury, kteří si uvědomovali rostoucí zaostávání ekonomiky a měli za cíl stát se elitami západního střihu, vlastníky svých ekonomických říší. Byl zvolen Gorbačov a došlo k zahájení perestrojky, došlo k dohodám se západními elitami na Maltě a v Reykjavíku o rozdělení lupu mezi bolševiky a západní oligarchii. Série synchronizovaných revolucí ve východní Evropě pak jen kopírovala tento vývoj v SSSR. U nás ještě před sametem reformisté např. změnili právní formu podniků z národních na státní, tzn. takové, ke kterým má stát disponibilní právo. To se později při privatizaci ukázalo jako velmi prozíravé [velký smích] Do vedení státu se dosadili reformní bolševici z Prognostického ústavu hájící zájmy bolševických elit, a kontrolovaná opozice Charty 77, financovaná ze Západu a hájící zájmy tamních elit. Ti první vydělali převážně na privatizaci, druzí převážně na restitucích. Z našeho hlediska se ale bohužel jednalo o další událost typu Mnichov nebo Jalta.

214517

13.03.2010 17:32

Zánik cukrovaru v Hrochově Týnci

RE: Likvidace Českého státu

smoke 89.?.?.?

Je pravidlem, že české filiálky nadnárodních korporací vyvádějí všechny zisky mimo republiku, aby nezaplatily ani korunu na daních z příjmu právnických osob (v případě, že jim skončily "daňové prázdniny" naordinované sociálně demokratickou (sic!) vládou).

Oblíbený je například způsob, kdy se většinou bez tendru nominují zahraniční subdodavatelé provázaní (kapitálově i personálně) s mateřskou korporací. Tento subdodavatel pak účtuje za své služby nebo materiál přemrštěné částky. A navíc ani nemusí přímo vyvíjet příslušnou činnost. Na to si najme další firmy (např. české), které totéž zvládnou za třetinovou cenu, a jim přenechá veškerou práci. Sám se pak zabývá už pouze přefakturací. [velký smích]

214809

13.03.2010 21:30

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: Zastupitelská totalita a korporátní fašismus

smoke 89.?.?.?

Měl bych k Vašim názorům některé připomínky:

1) Liberalismus je ideologie stejného druhu jako všechny ostatní, institucionalizované náboženství nevyjímaje. Rozlišování mezi nimi nemá žádný praktický význam (jen teoretický). Každá se totiž snaží předefinovávat realitu svojí úzkou optikou zaměřenou jen na vybrané jevy bez vztahu ke komplexnosti a mnohoúrovňovité povaze systému (trivializace). Jako taková má především apologetickou funkci ve vztahu k vládnoucí oligarchii.

2) Stát není zdaleka jediným nositelem donucení. Stejnou funkci v ekonomické rovině přebírají nadnárodní korporace (oligopoly), které se nemusejí na lokální úrovni podřídit zákonům místního trhu, ale mohou dlouhodobě dotovat i ztrátovou výrobu ziskem z jiných trhů (dnes tedy spíš přiléváním nekrytých peněz od investičních bank a fondů, na které jsou ve vlastnické struktuře napojeny), aby dosáhly ovládnutí klíčových regionálních oblastí ekonomiky, zlikvidovaly konkurenční subjekty a z této pozice jednostranně nastavily nevýhodné podmínky většině pracovní síly v daném regionu. Právě důsledné uplatňování liberalismu v 19. století bylo příčinou tehdejších otrockých pracovních podmínek.

214841

15.03.2010 12:02

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: zločin liberalismu

smoke 89.?.?.?

Je mi líto, ale neoliberalismus stojí také na lži. [velký smích]

215013

20.03.2010 14:48

Nebude na důchody, ale banánů a toaletního papíru bude dostatek

RE: jsem duchodce

smoke 89.?.?.?

Můj pohled:
Lenina vyslali německý a rakouský císař, tradičně podporovaní Vatikánem a katolickou šlechtou, ze Švýcar, kde byl vybaven prostředky z bohatství naloupeného za staletí v Evropě, ve Středomoří a v L. Americe, aby svrhl slabou Prozatímní vládu a zastavil východní frontu. Stejně tak byl vyslán z Wall Streetu Trockij, podporovaný americkými evangelikály, židy a zednáři, vybaven prostředky z velké americké loupeže (FED 1913), aby zlikvidoval carskou rodinu a pravoslaví. Tak bylo zajištěno, že budou mít světově rozhodující mocenská uskupení situaci pod kontrolou (což se s upevňováním moci Stalina stávalo čím dál tím větší iluzí).

Už tu někdo nedávno postoval národněsocialistický propagandistický leták (Tod der Lüge - Marxismus + Hochfinanz), a já bych jen dodal, že stejnou věc můžeme pozorovat i dnes, kdy se v korporátních médiích propagují atomizující společenské jevy ideologicky podepřené právě neomarxismem: feminismus (dříve socialistická emancipace), multikulturalismus (dříve družba mezi národy), propagace homosexuality, nucená podpora všech možných menšin na úkor většiny, a k tom účelu vytvořeným newspeakovým slovníkem tvořeným neologismy ve smyslu diagnóz jako je antisemitismus, rasismus, xenofobie, islamofobie, homofobie, machismus, sexismus, (mužský) šovinismus, (pozitivní) diskriminace apod., to vše paradoxně v kombinaci s neoliberálním pohledem na svět legitimizujícím status quo hospodářské nadvlády nadnárodních bankovních institucí a korporací (monopolů a oligopolů), v politické rovině legitimizující plutokracii a imperiální války o kontrolu zdrojů a energetických tras.

215442

20.03.2010 15:11

Dopis prezidentovi

RE: Moc pěkně napsáno...

smoke 89.?.?.?

Stačí pár vražd a situace se vyřeší sama? Jak jste na takovou hovadinu přišla? Znamená to také, že pak najednou jako mávnutím kouzelného proutku zmizí ze světa všechny příčiny, které k současné situaci vedly a už se nic takového nebude opakovat? [překvapení]

215443

21.03.2010 14:29

Peníze na dluh a peníze bez dluhu

RE: Doplnění

smoke 89.?.?.?

Ano, zrušit všechnu státní moc, stejně už je zbytečná - zprivatizovaná. Ušetříme a můžeme být přímými poddanými nadnárodních bankovních a korporátních kartelů (pardon, měl jsem na mysli vysoce konkurenční prostředí). [velký smích]

215517

21.03.2010 15:57

Dopis prezidentovi

RE: Moc pěkně napsáno...

smoke 89.?.?.?

Bojkot. Maximálně se osamostatňovat (zemědělci, řemeslníci, lékaři, strojaři, malí výrobci elektřiny atd.), tzn. především mít svobodnou směnu (lokální platidla bez manipulace hodnoty, nedaněné a bez lichvy) a nepřispívat ke zisku lichvářů, monopolistů, oligopolních kartelů, politických prostitutů, jejich "podnikajících" přátel (mafiánů) a dalších parazitů. Bez schopných lidí, kteří jsou v jejich systému zapojeni je jim jejich bohatství k ničemu. A každý aspoň průměrně inteligentní člověk už dnes ví, že je systematicky podváděn a okrádán. Tento fakt mu už v danou chvíli dává značný prostor k rozhodování se směrem k alternativě.
Především základní potřeby (jídlo, bydlení, lékař, ale i el. energie, suroviny, stroje) je třeba si zajistit v nezávislých komunitách a maximálně jen ty nadstandardní potřeby, které není prozatím možné v daném společenství uspokojit (kvůli náročné technologii), podle uvážení nakoupit tak, jak doteď. Tomu se říká strategická nezávislost a to je právě ona vzývaná vnější svoboda. Taková společenství byla v minulosti ekonomicky i demograficky úspěšná a mohla si vydržovat i bojovníky pro svoji ochranu.
To vše pak samozřejmě v kombinaci s duchovním rozvojem, vzděláváním a osvětou pro ostatní mající za cíl ukázat pravé lidské hodnoty a současně poukázat na nesmyslnost všech dogmatických forem různých ideologií a náboženství.

215525

21.03.2010 17:14

Peníze na dluh a peníze bez dluhu

RE: Doplnění

smoke 89.?.?.?

Opravdu jednoduché - nekupovat např. elektřinu, vodu, plyn od monopolů a oligopolních kartelů. Na většině míst v ČR, zvláště ve městech, je podle Vás jistě možnost nakoupit z jiných, dokonale konkurenčních zdrojů. Pakliže ne, tak vždy můžeme svobodně přejít na svíčky, oheň v krbu a vlastní studnu (dost možná to tak dopadne). Nehledě na fakt, že tyto sítě, potrubí, elektrárny, čističky vody apod. byly zhusta postaveny z veřejných prostředků a teď najednou na nich má paradoxně vydělávat monopol či oligopol až do konce věků? Jak k tomu vlastně přišel? [smích]
Ale vraťme se ke zrušení státu. Já rozhodně neobhajuji současný stav, ale řekněme si to na rovinu. Vy tedy předpokládáte nikoli rozvoj demokracie směrem k přímým formám, decentralizaci, odvolatelnosti zástupců apod., ale naopak požadujete zrušení všeho, co z ní ještě zbylo, pod záminkou neefektivnosti. Bez Zákoníku práce budete pracovat jako v Číně, jedná se přeci o svobodný trh pracovní síly, a svobodné pracovní smlouvy se nejlépe uzavírají s dominantním zaměstnavatelem v regionu (tzn. s nějakou filiálkou oligopolního kartelu). Tady se opět potvrzuje teze o apologetické funkci neoliberální ideologie ve vztahu k plutokratické formě vlády. [smích]

215527

27.03.2010 23:45

Pravda zemřela a s ní i Svoboda

RE: Dobre vam tak

smoke 89.?.?.?

Máte na mysli spravedlivé vraždění jako za Rudého teroru?
A o tom, jak se Lenin zachoval k těm, jejichž jménem se oháněl, se můžete dočíst mj. zde: http://cs.wikipedia.org/wiki/Kron%C5%A1tadtsk%C3%A...

215896

28.03.2010 17:30

Třetí světová válka již začala

RE: silné podpory křeťanského světa

smoke 89.?.?.?

Podle mého názoru byla tato náboženství vytvořena tak, aby byla akceptovatelná obyvatelstvem, pro které byla určena. Proto judaismus, který byl určen pro potomky árijských kmenů v Evropě ve formě tzv. křesťanství obsahuje zřejmé odkazy na učení mající svůj původ v indo-íránském kulturním okruhu (Védy, buddhismus, zoroastrismus, mithrianismus, (novo)platonismus, gnosticismus). Stejně tak islám byl vytvořen na základě judaismu a zčásti tzv. křesťanství a pro snadnou akceptaci pouštním obyvatelstvem Arabského poloostrova a Blízkého Východu obsahuje navíc rezidua starších kultů této oblasti.

215912

29.03.2010 15:07

Bachmannová: Bůh prokleje Ameriku, pokud se postaví proti Izraeli

RE: Výklad pojmů 2

smoke 194.?.?.?

"Ty mé nepřátele, kteří nechtěli, abych nad nimi kraloval, pak přiveďte sem a pobijte přede mnou." L 19,27

Dobrou chuť [smích]

215957

04.04.2010 15:15

Maďarská naděje má jméno Jobbik

RE: Jobbik a Zvědavec

smoke 89.?.?.?

"Fašismus by měl být spíše nazýván korporativismem, protože je spojenou silou státu a korporací." (B. Mussolini).

To už tady přeci dávno máme, jestli jste si neráčil povšimnout.
Že jsme k tomu denně masírováni neomarxistickou a eurokomunistickou propagandou atomizující společnost do vzájemně antagonistických menšin celé situaci pouze napomáhá.
[bliji]

216398

06.04.2010 19:05

Dekadence

RE: ANO, JE TO ZLÝ ZÁMĚR!

smoke 89.?.?.?

Mám za to, že značná část obyčejných Židů má strach z islamizace Evropy.

216515

07.04.2010 09:36

Rodiče Corriové žalují Izrael u izraelského soudu

IMHO,

smoke 194.?.?.?

Dvořák = Pražák

216549

09.04.2010 19:56

Několik ekonomických návrhů na řešení krize

RE: Autor v kostce popsal

smoke 89.?.?.?

Proč myslíte, že byl stalinský "socialismus" pro západní elitu nepřijatelný? Na lend-lease programu se vcelku slušně napakovali zlatem, které bylo dobýváno otrockou prací na Kolymě. Po skončení WW2 mohli zcela vyčerpanou sovětskou armádu porazit. Obzvlášť pak v období US monopolu na jaderné zbraně. Ale to by se pak nemohlo 40 let odehrávat divadlo zvané studená válka, která byla vždy vhodnou záminkou ke strašení a manipulaci obyvatelstvem obou zemí, ospravedlňováním zbrojení a válek ve světě (srov. dnešní "islamofašismus" a vztahy např. se Saúdskou Arábií).

A státní kapitalismus v SSSR, kde si dělník po měnové reformě nevydělal pomalu ani na jedny nové boty do roka, ale za tři pozdní příchody do práce, nebo nevhodný vtip měl zajištěnou jízdenku do tábora smrti, tak o takovém "socialismu" sní všichni nadnárodní kořistníci dodnes.

216743

Podle mezinárodního práva okupant plně odpovídá za situaci na okupovaném území, tzn. i za sektářské násilí, které se tam mimochodem před onou "košér" agresí bez mandátu OSN nevyskytovalo.

216749

09.04.2010 23:38

Úroda GM kukuřice firmy Monsanto v Jižní Africe selhala

RE: hrůzná realita - cesta do pekel

smoke 89.?.?.?

Jakkoli má v současnosti tzv. oficiální věda pošramocenou pověst kvůli hoaxu s prasečí chřipkou (TM), či v souvislosti s emaily, odhalujícími manipulaci s daty v případě tzv. antropogenního globálního oteplování (TM), vždy bude mít dostatek věřících materialistů a racionalistů, vážících pravdu podle počtu citací v odborném tisku. Bohužel se stále vyskytuje malá chybička - a sice, že vždy opomenou zmínit, kdo je zadavatelem a sponzorem těchto vědeckých výzkumů, jakož i absenci subtilní úvahy, jaký může mít onen subjekt zájem na vyznění výsledné zprávy.

216762

10.04.2010 15:43

Zámek

RE: Státní moc

smoke 89.?.?.?

"Mám na mysli velkopodnikatele, skryté elity a obří firmy, ze kterých do státní kasy tečou na daních pěkné peníze"

Hehe...od čeho tu máme anonymní vlastnické struktury a daňové ráje, že... Zotročení nechť si zaplatí zaměstnanci a živnostníci ze svého. [bliji]

216856

10.04.2010 18:05

Třetí světová válka již začala

RE: Ostrovsky vedel o cem mluvi a proto na jeho hlavu vypsali velkou odmenu.

smoke 89.?.?.?

Je mi líto, ale ve skutečném světě elity nevyznávají žádnou dogmatickou víru nebo ideologii. Ta je jen dalším z nástrojů (vedle peněz) k manipulaci nevědomou populací.

216869

10.04.2010 19:05

Zámek

RE: Státní moc

smoke 89.?.?.?

Jistě nebude úplně anonymní, ale troufl byste si určit konkrétní fyzické vlastníky cca padesátky největších korporací světa? Je to záměrně zamotané, přes stovky firem, investičních bank, fondů atd. To samozřejmě nahrává jak čachrům s daněmi, tak i v určení případné zodpovědnosti za škody. Bohužel je to tak, že daně platí jen zaměstnanci, živnostníci a tzv. svobodná povolání, kteří dnes živí jak korporátní struktury, tak i státní aparát a prostřednictvím něj i nezaměstnané, imigranty, různé NGO politruky apod. V roce 1950 platily US korporace 1/4 všech daní ve státě. Dnes již jen 1/10.

http://www.epi.org/economic_snapshots/entry/webfea...

Ty ušetřené miliardy se dají určitě efektivněji zužitkovat při hře na demokracii, třeba financováním politických stran, NGO, v mediální kampani, uplácením zástupců apod. Chybějící peníze ve státní kase se pak vypůjčí na "výhodný" úrok - hádejte od koho?

216871

12.04.2010 13:02

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé - pro MB a JS

smoke 194.?.?.?

Ladies and Gentlemen...WE GOT HIM (!!!)
-----------
Mtk, povedlo se ti to. Nemůže být hmatatelnějšího důkazu, jak nám tady Jansmith1984 mlží, než tohle odhalení. Dokonce se nezdráhal použít i podlé lži.

Mtk i pane Méďo, díky za obětavou pomoc...DOSTALI JSME HO (!!!).

Mirda 08.01.10 06:41

217033

18.04.2010 17:21

Kdyby, kdyby, kdyby…

RE: Nesmysly

smoke 89.?.?.?

Vy mluvíte nesmysly. Manager se 100000 měsíčně může obcházet daňové zákony asi stejně jako dělník s 15000 - tzn. nijak.
Ano, zdanění u obou je dnes nejvyšší v historii, což je nespravedlivé, zejména vzhledem k tomu, jak je se státními prostředky nakládáno (tzn. sypou se do kapes politikům, jejich "podnikajícím" přátelům a nadnárodním korporacím). Stěžovat si ale mohou právě u svého korporátního zaměstnavatele, který ač má zdaleka nejvyšší zisky ze všech, neplatí daně téměř žádné, a tak je musejí zaplatit i za něj. Navíc své zisky často generuje i z předražených státních zakázek, takže v konečném důsledku je i tento subjekt spíše příjemcem daní než plátcem.

A o presumpci neviny apod. můžete farizejsky spekulovat jak je vám libo (třeba jako V. Klaus v souvislosti se špinavými penězi). Všichni si velmi dobře pamatujeme privatizační rozkrádání, čachry, tunely ziskových podniků, dolů, bank, pojišťoven, energetických společností i jména a role všech obšťastněných nomenklaturních kádrů. Žádný strom neroste do nebe a ani americký radar jim nakradené majetky, vybudované z veřejných prostředků občanů ČSSR nezajistí na "věčné časy". [smích]

217432

18.04.2010 17:26

Kdyby, kdyby, kdyby…

RE: Nesmysly

smoke 89.?.?.?

Tak na co ještě čekáš, liberální komsomolče? Hybaj na stránky SSO, LI, reaganovců, bushistů a spol. Nějaký bakšiš od korporátních ologopolů už na sebe jistě nenechá dlouho čekat... [smích]

217434

18.04.2010 18:59

Kdyby, kdyby, kdyby…

RE: Nesmysly

smoke 89.?.?.?

Ještě, že to máš správně ideologicky zaškatulkované. Škoda, že ses nenarodil dříve, uplatnil by ses jako politruk. [smích]
Tedy: Když ne liberál, tak komouš a socan. Když ne Sparta, tak Slávie. Hlavně nemyslet sám za sebe, lepší je přebírat prefabrikované šablony a tvářit se u toho hrozně chytře... [smích]

Přesně podle hesla G.W.Bushe: Kdo není s námi, je proti nám. Axis of Evil, War on Terror... Jen bych se zs dovolením zeptal, kdopak tady věří na pohádky? Nebo jen jako deprivant hájící zločiny US establishmentu čeká, co z toho kápne (zcela v duchu racionalisticko-liberální demagogie zvyšování osobního prospěchu bez uplatnění morálních kritérií)? [bliji]

217441

18.04.2010 21:50

Kdyby, kdyby, kdyby…

RE: Nesmysly

smoke 89.?.?.?

Ale no tak pane Mrkva. I méně bystrému člověku by mohlo dojít, že nebyla řeč o platbách za pojištění apod., o které se jednoduše zkrátí mzda zaměstnance, ale o dani z příjmu právnických osob, a to už je u podniku s obratem ve výši HDP menší západoevropské země podstatně zajímavější částka. V současnosti to funguje tak, že pokud firma nemá daňové prázdniny, tak vyvádí zisk do zahraničí a přes další firmy do daňových rájů. Jasné jednání in fraudem legis bylo i u starých Římanů považováno za neplatný právní úkon. Pouze v současné kleptokracii je možné, aby ten, kdo do veřejných rozpočtů nepřispěje ničím pak např. vyhrožoval v Kongresu v souvislosti s finanční injekcí, protože je údajně "too big to fall".

Podívejte se na následující článek a pak zkuste jednoduchou úvahu, proč jsou v současnosti téměř všechny veřejné rozpočty v hlubokých deficitech, ačkoliv tomu tak do jisté doby nebývalo. Myslím, že z toho vyplyne dost jednoznačný argument proti neoliberalismu, thatcherismu a především tzv. "reaganomice".

http://www.epi.org/economic_snapshots/entry/webfea...

217457

20.04.2010 13:54

Kdyby, kdyby, kdyby…

RE: Nesmysly

smoke 194.?.?.?

Nejlépe Národní soud ustanovený podle vzoru toho poválečného. Němečtí národní socialisté se také mohli zaštiťovat legalitou, ovšem na legitimitu jejich jednání a následné posouzení činů to nemělo žádný vliv.

217517

20.04.2010 14:41

Kdyby, kdyby, kdyby…

RE: Nesmysly

smoke 194.?.?.?

No mě Nacionálně bolševická strana připadá spíše jako "extremistická" zábava pro ruskou mládež. Navíc spolupracuje s prozápadními liberálními stranami z Chodorkovského líhně. To se samozřejmě netýká samotného Dugina, který se přidal k Putinovcům a je zřejmě vlivným geostratégem a politologem (jakási ruská obdoba Brzezinského).

217521

01.05.2010 18:32

Také se ptám, jak je to s finančním systémem

RE: A BLA BLA BLA BLA

smoke 89.?.?.?

Přesně tak, co se týče charakteru a vlastností člověka, tak si můžeme povšimnout, jak veliká je část lidí, kteří v tomto téměř bezmezně důvěřují systémovým institucím a masmédiím, daleko spíše než moudrým a charakterním lidem ve svém okolí. To jsou ti, kteří nejsou v jádru nenapravitelně zkaženi - dehumanizováni (jako deprivanti), ale dlí víceméně v nevědomosti a infantilní naivitě a v zásadě nejsou SAMI ZA SEBE plně rozhodnuti, kam se přiřadit. Ti by mohli být obráceni i na druhou stranu, směrem od systémem vnuceného predátorství k lidství. Stačilo by k tomu i jen pootočit současnou PR propagandu od podpory společensky patologických jevů, atomizace a rozdělování lidí na antagonistické menšiny, podsouvání nedělitelného spojení společenské úspěšnosti a křečkovského mamonu, zhusta při použití podvodů a jinak nečestného chování, nelítostného soupeření hnaného závistí a komplexem nadřazenosti/méněcennosti na nejnižších úrovnich (zatímco elity kooperují), adoraci plutokracie jako nejvyšších, celoživotních vzorů atd. směrem ke společenskému oceňování vyspělejších forem chování, obsažených například v buddhistických zásadách a u nás vyjádřených i v křesťanském pojetí sedmi ctností.

218540

01.05.2010 19:32

Také se ptám, jak je to s finančním systémem

RE: Problém je akumulace kapitálu?

smoke 89.?.?.?

Pro vyřešení této disputace navrhuji menší pokus:
V ČR se zavede merkantilistická ekonomika a v EU + USA zůstane neoliberální. Po 5 letech sečteme veškerá aktiva a rázem uvidíme kdo zbohatl a kdo zchudl, a tudíž, který systém je reálně úspěšnější [chechtot]

218542

01.05.2010 21:16

Také se ptám, jak je to s finančním systémem

RE: kapitalismus

smoke 89.?.?.?

Jo to je skutečná demokracie. Kdyby si většina pracujících mohla odhlasovat, že z hodnoty své práce neposkytne prostředky pro výplatu menšiny úžerníků a rentiérů. Stejně tak by si odhlasovala, že ze svých daní neposkytne prostředky pro výplatu většině škodící menšině zkorumpovaných, autokratických byrokratů a justičních šibalů. Většina daňových poplatníků by si odhlasovala, že neposkytne své prostředky menšině vlastníků firmy, realizující státní či obecní zakázku, která jim není ku prospěchu nebo je mnohonásobně předražená. A také, že ze svých daní neposkytne prostředky menšině nárokovačů sociálních dávek, kteří nepracovali ani minutu svého života. Většina Čechů by si mohla odhlasovat, že odmítá import menšin - nekulturní pracovní síly z Východu pod pláštíkem multi-kulti a namísto toho považuje za jediné řešení zvýšení mezd v daném oboru. [smích]

218551

02.05.2010 03:03

Solis: Nový světový řád? Připravuje se už dlouho

RE: NWO

smoke 89.?.?.?

Tak to se panu Rhodesovi a spol. moc nepovedlo. Nebo snad jeho následovníci museli ustoupit neohroženým neomarxistickým bojovníkům a zavést zákonnou rasovou diskriminaci bílých ve formě affirmative action? [smích]

218565

02.05.2010 14:09

Také se ptám, jak je to s finančním systémem

RE: kapitalismus

smoke 89.?.?.?

Jo právnická osoba je velice zajímavý konstrukt, fyzicky existující pouze ve formě zápisu v obch. rejstříku (a na vlastním hlavičkovém papíře [smích], smlouvy podepisují běžné fyzické osoby tuto právnickou osobu zastupující). V právním řádu je obvykle nadána právy, o kterých se fyzickým osobám ani nezdá. Na rozdíl od nich ale nemá žádné tělo (corpore) a tudíž nepodléhá zdejšímu světskému zákonu pomíjivosti a může být v zásadě nesmrtelná, což je nejdůležitější výhoda oproti ostatním fyzickým osobám. Proto zásadní otázka zní: Může v našem světě existovat něco teoreticky nepomíjivého? Další zásadní otázka zní: Jakým způsobem se podařilo lidem vtlačit do hlav, že něco takového reálně existuje? Třetí otázka zní: Jak může něco, co fyzicky neexistuje (konstrukt) být nadáno většími právy než lidé?

218590

02.05.2010 16:59

Víkend pravicového extrémistu

RE: Jaký pravicový extrémista - to jsou přeci levicový extrémisti !

smoke 89.?.?.?

Socialismus, ať už národní nebo internacionální = "extrémní levice" (kontinentální model vládnutí).
Absolutní liberalismus, libertariánství = "extrémní pravice" (angloamerický model vládnutí).

Tyto pojmy jsou záměrně mateny.

218597

02.05.2010 21:44

Solis: Nový světový řád? Připravuje se už dlouho

RE: NWO

smoke 89.?.?.?

Zřejmě proto, aby se petrifikovala nadvláda bílé rasy, byly už v 60. letech (dnešní legislativa je v této oblasti mnohem zrůdnější) přijaty v USA tyto právní normy:

http://en.wikipedia.org/wiki/Immigration_and_Natio...

http://en.wikipedia.org/wiki/Executive_Order_11246

[oči v sloup] [bliji]

218617

02.05.2010 23:39

Také se ptám, jak je to s finančním systémem

RE: kapitalismus

smoke 89.?.?.?

ale určitý pokrok od církevních norem doby předchozí tu je...

Ale jaký? Právnické osoby jsou produktem římského práva, i katolická církev i její organizační složky byly vždy právnickými osobami. Ale míchám to moc dohromady takže:

soukromoprávní p.o. - s.r.o., a.s. jsou nejvyhledávanější, protože ručení je nastaveno záměrně nízko. Kupodivu v.o.s., kde je ručení řešeno tak, jak trh požaduje při nedostání závazkům moc rozšířené nejsou... [zmaten] [smích] K a.s. patří i bankovnictví a další speciální obory (vojenskoprůmyslový komplex, vlastníci přírodních zdrojů...) Hlavní úlohou ostatních, co nemají to štěstí takto podnikat platí: levně vyrobit, draze prodat. Proto jsou ve vyspělém kapitalismu místo potravin náhražky jako za války a hrdý majitel nové plazmy se modlí, aby vydržela aspoň rok. K akceptaci těchto nevýhod slouží hypnotická reklamní "výchova" konzumenta za použití sofistikovaných psychologických metod.

veřejnoprávní p.o. - prosazování vůle moci boží, císaře, lidu, pracujícího lidu, pak zas lidu [smích] zejména výběrem daní, propagandou, vynucováním platidel, náborem do armád i třeba nucenou účastí na jednostranném výkladu světa ve školách...

218626

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 51 čtenářů částkou 10 288 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 1

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 0

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 1

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 4

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 4

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 2

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 1

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Odsouzení muslimové znovu před soudem09.04.21 04:30 Turecko 0

Guvernér Floridy: Nebudeme zavádět vakcinační pasy. Rozdělovat občany na základě vakcinace je chyba09.04.21 03:38 USA 0

Evropský soud pro lidská práva:Povinná vakcinace dětí je v demokratické společnosti nezbytná09.04.21 03:16 Evropská unie 3

„Více než 4 tisíce vojenských cvičení“: Ministerstvo obrany zahájilo kontrolní prověrku ozbrojených sil08.04.21 23:42 Rusko 1

Měnové kurzy

USD
21,66 Kč
Euro
25,94 Kč
Libra
29,84 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,71 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 662,55 Kč
1 unce stříbra
550,95 Kč
Bitcoin
1 367 166,93 Kč

Poslední aktualizace: 15.4.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 64 101 339