Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané anti-anti

Nalezeno 298 příspěveků, 13 různých IP adres

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

19.12.2005 16:14

Válka s Íránem: nedočkavé čekání

RE:

anti-anti 81.?.?.?

Normální demokracie v Izraeli je. No mají tam 1% hranici hlasů k dostání strany do parlamentu což je sice trochu nestandartní, ale jinak nikde na blízkém východě nemají demokratičtější stát. Pravda je, že palestinci tam jsou jako druhořadí občané, ale asi tak jako u nás cikáni. Pravda je že Izrael se velmi tvrdě bránil sebevražedným atentátníkům a dům kde bydlel sebevražedný útočník se musel zbourat. A stejná práva pro Izraelce a Židy? To je utopie. Palestinci Izraelce vůbec nechtějí ani vidět a nárokují si celé území. A vymazání z mapy kartografický akt? A co vymazání tvého pozemku z kartografické mapy [smích].

84397

12.01.2006 15:14

Česká média: Šaron na prvních stranách

Králi, Králi! co ti vadí?

anti-anti 81.?.?.?

Mě zajímá život premiéra Ariela Šarona. Jako silnou osobnost, která jediná je schopna zajistit mír na Blízském východě. V Izraeli se nedokázal najít nikdo jiný kdo dokázal palestincům tolik ustoupit. Pravda je že má nepřímou odpovědnost za masakry v táborech Sabra a Šatíla.

87773

03.02.2006 20:12

Zdánlivá svoboda projevu

Něco proti židům a holokaustu.

anti-anti 81.?.?.?

http://www.kartinki.cz/images_great/2434765-vfb-Vyvoleni_1125988936.jpg
Nejžádanější byly záběry z kamer ve sprchách.

Podle mě je článek je snůžka tendenčně napsaných nesmyslů a polopravd.
I) Úvod:
Odpor vůči karikaturám. Snaha médií tímto způsobem prezentovat svobodu slova.-nemyslím si, že média se snaží tímto způsobem prezentovat svobodu slova. Svoboda slova by neměla být volná možnost urážet, šířit lži a vykřikovat nepodložené lži o holokaustu, které zraňují oběti.
II) Stať:
1) Aféra, omluva, objednání velvyslanců,„hanobení svého přesvědčení a podněcování k nenávisti“, dánský premiér se vyjadřuje, že nemůže nikomu nařizovat, o čem se může a nemusí psát.
3) Premiér si myslí(=má za to), že v Dánsku existuje svoboda tisku. Král je zvědaví na reakce na karikatury Židů. Soudí podle jedné omluvy premiéra, dvaceti židům, které dánsko nechalo deportovat do nacistického německa, že reakce premiéra by byly jiné.-V Dánsku existuje svoboda tisku stejně jako v České republice, Kanadě nebo kdekoliv jinde ve světě. Dle mě by karikatury Šarona nebo Bushe nevyvolali tak velké pozdvižení jako karikatury Mohameda. Reagovat tím, že nemůže nikomu nařizovat o čem se může a nemusí psát by mohl i v případě, že by se karikatury týkali Židů.
4) Zástup obhájců svobody tisku. Editor deníku France Soir Jacques Lefranca propuštěn-Co dodat. Majiteli se nelíbí, že karikatury poškozují dobré jméno časopisu a dělají mu problémy s muslimy napadajícími jeho časopis za otištění karikatur.
5) Karikatury norském magazínu Magazinet. Jens Stoltenberg zděšeně označil karikatury za hanebnost a vydal pokyn norským ambasádám, aby se omlouvaly a kály. Muslimské komunity v Norsku, výhody muslimů. Zaleknutí Britští novináři, kteří mají v paměti výbuchy. Silná britská komunita muslimů.
6) Provokující karikatury jsou výsledek zákonů proti rasismu a fašismu(=dikce přísných norem o „hate crimes“, platných po celé Evropě) a jsou rasisticky namířenou provokací, ohebnost zákonů.-provokací jsou, ale nejsou výsledkem zákonů proti rasismu ani dikce přísných norem o „hate crimes“(proč..).
7) Svoboda publikování provokací vůči francouzských muslimů, mlčení ohledně zavírání historiků a vydavatelů za popírání holokaustu. Mlčení nad odsouzení novinářů..-oni ti revizionisté pravda nepopírají zabití 1 milionu lidí kulkou, ale kam so poděl zbytek Židů? Dle většiny lidí jsou revizionisti lháři.
9) Tabu týkající se kritizování židů, mhouření očí nad podněcování nenávisti vůči muslimům-Paranoia zvědavce o světovládě Židů, vydavatele, případně někoho jiného lze také žalovat.
III) Závěr:
Posvátný prorok a holokaust.-Neuráži to také někoho jiného šíření neověřitelných lží?

91824

03.02.2006 21:04

Lety - Národní strana se omlouvá (některým)

Omluva?

anti-anti 81.?.?.?

Oni si mysleli, že vepřín byla prosperující firma a omlouvají se nám? Nějaké spiknutí za výhodný odkup? Možná, ale já jsem čekal jinou omluvu jiným lidem, které spíše mohli urazit. Památník v Letech je, ale dle mě potřebuje opravit a vepřín tam nemá co dělat. No a nejvíc mě dostává že označují antifašistu neonacistou. Sama Národní strana je spolek neonacistů.

91830

20.02.2006 14:34

Začíná proces s Davidem Irvingem

Přiznal se.

anti-anti 81.?.?.?

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=84562&tro2_0_0
uznal chybu a řekl, že holokaust byl, ale jaksi v jiném počtu. Dokonce i uznal plynové komory.

94103

03.03.2006 16:34

Strana zelených – správná volba?

Shrnutí článku

anti-anti 81.?.?.?

Holt pane Králi musím váš příspěvek(článek) shrnout.
Martin Bursík je již dlouhou dobu angažovaný politik, který již několikrát změnil politickou stranu(nic špatného na tom nevidím). Neměl rád po vzoru fanatických rakušáků jadernou energii. Bursík poté zakládá firmu na ekologické poradenství a získává dobré zakázky. (To jako Bursík neměl předtím vůbec existovat???). Kateřina Jacques je kritizována za normální postoj k holokaustu a věnování se „ochraně lidských práv, problematice sociálního vyloučení a prosazování rovných příležitostí.“
Aktivisté Petr Uhl a Stanislav Penc skutečně nejsou v žádném případě tak extrémě pravicově založení jako Zvědavec. Stanislav Penc je pro legalizaci marihuany. Jaromír Štětina podal trestní oznámení na ultrapravicovou národní stranu za popírání holokaustu. Proti adopcím homosexuálů nic nemám. To mají být v ústavu. Lepší dva tatínci. Než "tatínek" a "maminka" vychovatelka. Bývalého člen předsednictva Zelených Tomáš Tožička se nepěkně vyjádřil k papeži Josefu Ratzingerovi a jeho dětství v Hitlerjugend(a projevil tím svou neznalost věci). Strana je zadlužená(netvrdil bych, že nepřežije případně další čtyři roky) a Richardovi Královi, který píše někde z Evropy a není mu tím pádem nic do toho, se nelíbí její středový program. Program je nezávadný (PROBOHA co je špatného na boji proti rasismu a podpoře přistěhovalců, multikulturalismu?? argument Francie neobstojí). Mě mírně vadí malá podpora jaderné energetiky, ke které se jasně nevyjadřuje jako o zdroji budoucnosti, plká něco o biomase a větrnících, plán prodat ČEZ na zaplacení zdravotnictví.

95713

08.08.2006 11:14

Cenzura na iDnes

Co se divíte.

anti-anti 82.?.?.?

To že se maží nesouvisející externí odkazy je normální. Reklama často obtěžuje čtenáře diskuzí a speciálně pokud je odkaz umístěn bez komentáře proč je umístěn, nemá v diskuzi co dělat. V redakci iDnes se museli pěkně zasmát. Výsledkem dopisu může být jen posílení cenzury. Bude se muset mazat jak fašisticko-komunistický příspěvek tak nevhodná reakce na něj. Copak by bylo nestrané smazat jen reakci ukazující na závadnost určitého názoru? Naopak na iDnes je malá cenzura a musí se posílit! Bylo by lepší poslat přímo žádost iDnes o posílen cenzury. Že si nechtějí nechávat odkazy na zvědavce a osud je normální, zvlášť když jsou zpoplatněné (byť částečně).

113014

28.08.2006 12:54

Pokus o protest

RE: Projev, který nesměl nikdo slyšet

anti-anti 82.?.?.?

CHACHACHACHA. Nedivím se že Český stát si nenechá takle urážet své spojence, od nazi holých hlav, kteří se chtějí přidat na stranu mírumilovných arabů, kteří touží zničit zlý Izrael utiskující hodné Palestince. Izraelci se bojí ve svém státě teroristů. Je to demokratický stát, který zaručuje práva všem občanům bez rozdílu vyznání nebo rasy. Velká část prohlášení jsou polopravdy. Palestinci nesmí sloužit v armádě, jsou po výbuchu sebevražedných útočníků ošetřeni až s pyrotechniky. [bliji] To je z bezpečnostních důvodů. A lidé kteří zoufale obětovávají své životy s praky v ruce či s kamením? [zmaten] To si děláte SRANDU? To jsou sebevražední útočníci nebo děti za kterými stojí palestinští odstřelovači! Co mohou čekat s kamenem v ruce proti tanku. Co můžou dělat Izraelští vojáci s takovými lidmi. Zastřelit. To můžete tvrdit rovnou jací jsou sebevražední útočníci hrdinové. Obětují svůj život a zabijí spoustu zlých Židů


Dobře že vám dal na prdel [chechtot] . Takové akce české policie plně podporuji.

115275

28.08.2006 17:33

Pokus o protest

RE: Projev, který nesměl nikdo slyšet

anti-anti 82.?.?.?

Já tvrdím naprostý opak! V Izraeli žijí jak arabové (18,5%) tak židé(77%). Arabové jsou v Izraeli nepřátelé, kteří chtěli zničit Izrael hned při vzniku. Palestinci se odbuchují s výbušninou kolem pasu. Proč by měli být na vysokých vojenských postech. Pro Araby je v Izreali vojenská služba dobrovolná (neslouži v armádě téměř nikdo).

A rozbijení smíšených manželství, msty na dětech?
-Nic o tom nevím.

A každý starší děda by se měl odpálit?
-Nic naplat nepříteli židů názor nezměníš ale věz že likvidace arabů není systematicky prováděna Izraelem. Diskriminace arabů existuje stejně jako u nás diskriminace cikánů.

115299

30.08.2006 13:38

Pokus o protest

RE: Projev, který nesměl nikdo slyšet

anti-anti 82.?.?.?

Zato neonacisté z té demonstrace si už připravují výbušniny na boj proti židům. Chtějí buď získat povolení pro službu v cizí (pravděpodobně Íránské) armádě a provádět útoky na Izrael nebo likvidovat židy a synagogy na území české republiky.

http://zpravy.idnes.cz/cesti-neonaciste-hrozi-utoky-chteji-bojovat-za-iran-fyk-/domaci.asp?c=A060829_160511_domaci_pei

No a kdo chce bojovat? [zmaten]

115449

31.08.2006 14:07

Izraelský Mossad zapleten do pokusů o bombové útoky na německé vlaky

Totální blbost

anti-anti 82.?.?.?

Celý tento článek je NESMYSL. Přečtěte si diskuzi pod anglickým článkem. FSD to nikdy neoznámila. Důkazy žádné ani k oznámení Rusy, ani k útokům Mossadu 11.9. Je to celé protiizraelský blábol.
http://zvedavec.nazory.cz/

115567

08.09.2006 17:03

Řekne nám Robert Fisk celý příběh?

RE: Odlisne nazory levicaku Friska a Krale?

anti-anti 82.?.?.?

Nebude to tím že Král a celý zvědavec je proti židům, nebojí se shodit svůj vzor, který je pravidelně informuje o civilistech zabitých sionisty a obviní ho ze lží tím, že uveřejňuje také články o Hizbaláhu, přičemž o něm píše stejně jako o Izraeli a zdůrazňuje také že Hizbaláh začal válku, věděl a počítal s jistou odvetou, ikdyž mnohem menší. [chechtot]

116256

15.09.2006 15:21

Dobrá zpráva! Média začínají psát pravdu. Proč?

RE: Illuminati + New World Order

anti-anti 82.?.?.?

Ale je tam na začátku napsáno že je to trilogie, vymyšlené science fiction [velký smích]

116742

15.02.2007 21:07

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

To je jenom dobře!

anti-anti 82.?.?.?

To je dobře, že ho odsoudili. Už nemůže šířit své lži. Škoda, že ho neodsoudili už v Kanadě či USA za lhaní a vyvolávání nenávisti vůči Židům. Vždyť i na svém Zundel sity má Z podle wikipedie stylizované do hákového kříže. Měli ho odsoudit dávno. Když budu říkat, že Stwora je blbec a zabíjí malé židovské děti, také mám svůj názor. Není tomu tak? Spousta lidem se to ale nebude líbit, bude je to urážet a ponižovat. A k věci - holokaust nikdo nevyvrátil. Chcete tvrdit opak, když ještě žijí tisíce lidí, kteří byli propuštěni na konci války a které nacistická mašinerie nestihla zabít. To jsou osmdesátiletí staříci podplacení tak, že ani před svou smrtí neřeknou pravdu?

128861

15.02.2007 23:31

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: To je jenom dobře!

anti-anti 82.?.?.?

Zpochybnění matematické teorie nikoho nezraňuje narozdíl od zpochybňování holokaustu, ve kterém zemřeli miliony lidí. Holokaust je taková strašná událost, že si i takový speciální zákon zaslouží. Možná to není nejšťastnější způsob mít speciální zákon a měl by být nějaký obecnější zákon. (např. šíření lží za účelem poškození skupiny obyvatel?).
Úmyslné lhaní o matematických teorií a matení veřejnosti je ale dle mého názoru také zločin?

128877

15.02.2007 23:45

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: To je jenom dobře!

anti-anti 82.?.?.?

V Kanadě jsou špatné zákony. Lhaní v Kanadě vůbec, ale vůbec nikomu nevadí, není to trestné a lhát si tam může každý jak chce. Že to není slušné, je každému jasné. Proto byl Zundel vzat do vazby jako nacista, když zraňoval miliony lidí co přežili válku. V Německu byl Zundel shledán vinný z popírání holokaustu, který prováděli Němci na Židech, méněcenných rasách, homosexuálech a politických odpůrcích. Byl vinný a dostal nejvyšší možný trest.

128878

15.02.2007 23:57

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: cizku kde jsi????

anti-anti 82.?.?.?

Stwora Čížkovi odmítl 14 dolarů s tím, že si nepřeje, aby měl neomezený počet příspěvků Zvědavci. Po 11 příspěvku mu zaslal varování, že mu bude mazat příspěvky. Nedivím se, že se tady ani neobjevil.

128879

16.02.2007 11:58

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: cizku kde jsi????

anti-anti 82.?.?.?

Omlouvám, se. Ale přeci pokud měl každý den 10 příspěvků jak píšete a zároveň odmítnete od něho částku s tím, že ho tu nechcete (ať si užívá s deseti příspěvky měsíčně), co mu zbívá. Může jen číst! Když jste mu odmítl příspěvek opravdu to vypadá, že za jeho názory. Co může Čížek dělat. Podle čeho se pozná nasírací příspěvek? Že má jiný názor se kterým nikdo v diskuzi nesouhlasí a je pod ním deset dalších příspěvků? Čížek podle mě jen agresivně hájí své názory.

Vy Zundela také bráníte za jeho názory i když si myslíte, že jeho názory nejsou zrovna v pořádku. Přeci jenom vlastník vydavatelství, které produkuje taková díla jako "Hitler, kterého jsme milovali", "Osvětimská lež" a "Zemřelo skutečně šest miliónů", zastánce teorií, že UFO je tajná zbraň nacistů, kterou monitorují celý svět. Přeci jenom ze světa zmizelo šest milionů lidí a je nesmyslné říci, že se odstěhovali (to by někde museli být). To, že Židé byli diskriminováni viz Hilsneriáda v ČSR, Norimberské zákony. O samostatném státu Izrael se jednalo s Británií a roku 1917 se Balfourská deklarace vyjadřuje o podpoře založení židovského státu. Druhá světová válka vznik Izraele jen urychlila. Přeci jenom diskriminaci Židů si lze ověřit z mnoha věrohodných zdrojů. Vyhlazování také. Spousta Židů samozřejmě emigravala, ale útočit na Izrael s tím, že si holokaust vymyslel je zvrhlost! Šest miliónů je odhad a nikdo neví kolik přesně lidí v nacistickém Německu zemřelo, ale ví se že ti lidé už nejsou. Spekulovat o tom, že někam emigrovalo šest miliónů lidí, kteří jsou zabití je nehoráznost.

PS.[překvapení]d včerejška jsem vypotřeboval 1/2 příspěvků na měsíc. [naštvaný]

128942

16.02.2007 14:20

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: To je jenom dobře!

anti-anti 82.?.?.?

Staříčku, kdybys věděl kolik škod napáchal internet, nepravdivé informace a bezmyšlenkové příjmání informací. Rovnice 38=11 není rovnice, ale zápis ((3+8)=1+1)==(1+1) - vlastně sčítání číslic - dvakrát sečíst číslice levé strany a jednou pravé získáme rovnost (2=2). K tomu tomu může být výklad - například, že plus, které se v rovnici nenachází je překážka kterou lidé si uvědomují a dává svobodu těm, kdo vštípili lidem vlastní princip rovnice. Hádanka s výkladem, ke kterému ještě někdo přidal, že za to mohou Hebrejci, aby se jim lépe ovládal svět, zázračná náhoda, za kterou mohou židé. [smích]

Latinka byla vytvořena, aby si lidé mohli psát. To, že si někdo myslí, že tajemné obloučky a úsečky vyjadřují "základní energii inteligence" nevěřím.

Nevěř tomu co najdeš na internetu, nevěř nikomu. Na internet si může každý vystavit co chce. Ať je to pravda nebo ne.

Hebrejci neovládají svět. Kde žiješ. Co natom že židé jako čísla používají první písmena své abecedy?

Diagnózou od doktorů se nechlub. Možná jenom věříš blbostem. Jen blázni vidí židy za vším co na světě je. [chechtot]

128959

07.05.2007 11:03

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

Kritika!!

anti-anti 82.?.?.?

Oponent nemá nesmyslně tvrdit opak toho co tvrdíš. USA skutečně podporuje Izrael. Proč by měl Neff tvrdit opak, když by to nebyla pravda? Neffův článek se nezabývá Izraelem (vůbec), Neff neví kolik rozhodnutí RB vetovaly Spojené státy, kritických vůči Izraeli, ale tvrdit nesmysly nebude. Na tom nesejde.

Zvědavec je brobátko "nahnědlý" zdroj. A i v tomto článku zdůrazňujete to, že běžná média o Izraeli málo informují. Nevím proč by lidé měli vědět kolik přispívá USA na Izrael. Stačí, když vědí, že USA s Izraelem kamarádí a silnější podporuje slabšího. Proč někoho má zajímat jak moc podporují Izrael. Velmi moc, ale voliči si to v USA v podstatě zvolili a vás jako občana Kanady (alespoň doufám) to nemusí znepokojovat.

To, že se snažíte držet faktů je chválihodné, ale už mnohokrát jste poblikoval různé senzace, ke kterým jste později připsal, že jsou to hoax. Izrael stojí založen na Balfourské deklaraci z roku 1917, kde se Británie zavázala umožnit Izraeli stát. Když Hitler zabil nejméně 5 miliónů 100 tisíc Židů vznikla příležitost odškodnit Židy. Myslím si, že nemáte pravdu s tím, že existence Izraele by je založena na zabití několika milionů jiných Židů.

Otázku, vznikl-li určitý stát jako kompenzace za určitý historický zločin, a ten zločin se nestal, pak snad by ani ten stát neměl být, ne? A to by byl průšvich, pane Neffe, že ano? Takže raději jen povýšenecky onálepkujeme každého, kdo se pokouší na to upozornit.

Průšvih je to, že se najdou stále takový antisemité, kteří popírají holokaust a považují historický zločin holokaust za zločin, který se nestal a staví za důkaz existenci Izraele a "pronásledování" těch kdo ho popírají.
PS.: jak jste přišel na to, že Izrael je ilegální? Půda je od Britů a Turci nemají zájem, Palestinci si mohli založit vlastní stát a Izrael byl při vzniku napaden všemi okolním státy

134800

07.05.2007 11:23

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

RE: Nejúčinnější strach je malý strach

anti-anti 82.?.?.?

Zvědavec je protiamerický a protižidovský (chceteli protisionistický) stejně jako Právo a novinky.cz levicové a MFdnes a idnes.cz pravicové noviny. To že publikuje americké autory nic nemění na tom, že USA Zvědavec příliš v lásce nemá, nepodporuje obranu Spojených států prostřednictvím radarové základny na našem území a považuje všeobecně politiku USA za imperialistickou.

134803

07.05.2007 12:33

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

RE: Kritika!!

anti-anti 82.?.?.?

Dobře, oponent nesmí lhát. Stwora nabízí Neffovi aby kritizoval fakta o kterých Neffův článek není a nelze o nich diskutovat, protože jsou pravdivá (veta v RB OSN, USA podporuje Izrael). To není správné, je to odvádění pozornost. Neffův článek nebyl o Izraeli, ale byl o jistém komunistickém poslanci, který čerpal jakési podivné informace ze Zvědavce, které nebyly pravdivé. Protože, článek byl o komunistickém úředníkovi tak na Stworově argumentaci nesejde. Už samotný návrh jak kritizovat. Říct TOHLE je špatně (a vyjmenuje co může být špatně, přičemž to jsou věci o kterých Neff nepsal) není kritika, to je jen upozornění na chybu.

Existence Izraele není založena na zabití několika milionů jiných Židů. Je založena na společném státě všech Židů, kde Židé budou mít pokoj od antisemitů, kteří pořádali výstavy typu Žid, nepřítel lidstva.

Turci byli okupanti? Tak tedy území patří Římanům, kteří obsadili území Palestiny. A nebo Židé, kteří tam měli svůj stát před třemi tisíci lety? Palestinský národ vznikl až potom co vznikl novodobý stát Izrael. Na území Palestiny žili kočovní arabští beduíni, že by oni byli právoplatní majitelé půdy? Nejsou to také okupanti co žijí na židovské půdě.

134810

07.05.2007 15:42

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

RE: Nejúčinnější strach je malý strach

anti-anti 82.?.?.?

Co je Zvědavci do počtu Židů ve světě? Proč se Ve zkratce objevil před poměrně dlouhou dobou komentář k počtu Židů ve světě? Může mi to někdo vysvětlit? Co je to za zajímavost? Proč zrovna Zvědavce zajímá jen počet Židů?

A co třeba Jak poznat Žida?. Sice z článku mnoho vidět není, ale nadpis a srovnávání s Borgy dost vypovídá.

134823

07.05.2007 16:18

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

RE: Nejúčinnější strach je malý strach

anti-anti 82.?.?.?

Děkuji za odemčení článku, ale bohužel musím konstatovat, že není lepší než jsem čekal. Poznávat Židy podle jejich názoru je neskutečná blbost, nelze paušalizovat, není mi znám důvod k čemu poznávat Židy (kromě teorie o vyšší rase). Židi podle vás jsou ti co podporují radarovou základnu USA v ČR? Že židé nic neudělají co by je poškodilo jako celek? Nesmysl. Vždyť se dá najít spousta Židů co poškozovali Židy jako celek. Hlavní myšlenka, že jste "Nepotkal jsem Žida, který by řekl křivé slovo proti vlastnímu národu." Je jen vaše zkušenost a dle mého názoru jste potkal velmi málo Židů.

Přídávám zajímavý odkaz na články Říše

134827

07.05.2007 21:22

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

RE: Nejúčinnější strach je malý strach

anti-anti 82.?.?.?

Ano. Novinky jsou levicové. Novináři sami tohle dělení ale nemají rádi a snaží se o objektivní přístup založený na faktech. Myslí si někdo, že novinky jsou pravicové?

134846

09.05.2007 16:51

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

RE: Záhada

anti-anti 82.?.?.?

nekecám, já jsem to viděl v dokumentárním pořadu, kdy Zbigniew Brzezinski - poradce Reagana sám vypovídal, že předával papežovi informace CIA k předání pro hnutí Solidarity

Kecáš! Sice jste viděl jistý dokument, ale tvůj výklad toho dokumentu je zcela mimo. Sice máš jistý článek v angličtině, ale nejste si schopen ho zařadit do souvislosti. Předpokládám, že se jedná o tento článek. Po 1. sv. válce byl v Evropě hladomor, nikdo neví kolik bylo zabito Židů, obecně se uvádějí odhady mezi 5-8 miliony Židů. První světová válka neskončila v roce 1916 protože Německo napadlo Rusko a Francii a Anglie byla dobrý spojenec. K pecím na mrtvoly. Když se obřadně "kremuje" zesnulý tak nepřichází v úvahu, aby se vyndal z pece ještě před úplným shořením. Nacisté chtěli jen zbytek z Žida zmenšit, aby nezabíral tolik místa. K tomu, že nám někdo jakési archivy nezpřístupnil nemám co dodat, protože vy jistě chcete archiv s tím, že Židé si holokaust vymysleli a takový žádný neexistuje pokud si ho sám nevyrobíte.

134983

23.06.2007 23:13

Hysterie vyvražďování ptáků vesele pokračuje

RE: k h5n1

anti-anti 81.?.?.?

A co když ti pláčci, kteří se setkali s tím virem jsou nakaženi, nejsou proti viru imunní, jen je u nich virus v inkubační době a jsou smrtelně nebezpečné. Stejně tak mohou být opeřenci skrytě nakaženi v chovech, kde se virus ještě neprojevil. Je sice hezké, že se odvoláváte na Gándího, ale ten nemyslel, že někdo bude dávat přednost zvířatům (ještě k tomu určeným k tomu aby je nějaký člověk zabil a snědl) před lidmi. V článku udáváte zajímavou statistiku, kde je vidět počet nakažených a zemřelých, která plně koresponduje s "hysterií". Vyplývá z ní jakou má pravděpodobnost nakažený člověk, že přežije. Jedním slovem malou i ve státech, které mají dobrý zdravotnický systém. Ptačí chřipka jako nemoc není zas tak nebezpečná, ale vybíjení je kvůli tomu, že v případě, že by se z ní mohla stát infekčně přenositelná nemoc z člověka na člověka a zemřely by až milióny lidí.

Nebo by jste chtěl riskovat životy lidí, kvůli tomu, že se nezničil chov s nebezpečnými opeřenci, kteří jsou neprodejní a nebezpeční? Vy by jste nechal nakažený chov jen tak ať si časem poumírá na nemoc, vy by jste riskoval životy lidí kvůli prodeji masa z drůbeže, která může, ale také nemusí být nakažena a nelze to zjistit?

138203

28.06.2007 12:50

Nemoci zvířat jako nástroj teroru

Jsem rád, že máme zodpovědnou vládu a bezpočnostní složky!

anti-anti 82.?.?.?

Vážím si úsilí zamezit šíření nebezpečné nemoci, po které hynou ptáci, maso zvířat je nebezpečné a co víc, pokud by zmutoval virus ptačí chřipky do podoby přenositelné z člověka na člověka, mohly by zemřít miliony lidí. Jsem rád, že se stát stará o záruku kvality masa drůbeže a tím se jako spotřebitel nebudu muset ničeho obávat. Vybíjení je v prospěch spotřebitelů. Najednou to nejde protože lidé nebudou jíst něco nebezpečného o čem informují média.

Krom toho podezírat policii, armádu, hasiče a záchranou službu z toho, že odvést nakažené lidi do karantény je špatně, je absurdní a nezodpovědné. Sám se můžete stát záchranářem. Zatím nikdo nebyl nakažen v ČR tím nebezpečným virem a pokud by byl nakažen, pak by na 50% zemřel.

Propagovat teorii, že za 11. září může někdo jiný než muslimští blázni nemá podklady, stejně tak jako podezírat, že antrax (nějaký málo účinný) může stát, který se nás snaží zastrašit. Sám tvrdíte, že máte intuici, ale ta může být špatná.

Věřím, že život pro vás "samostatně myslící" bude těžký život, ale obávám se, že se velmi velmi mýlíte. Sami si volíme vládu a co víc - každý občan může od 21 let kandidovat jako zástupce lidu. Žádný Nový světový pořádek neni a pokud existuje tak je to jen teorie a článek na Wikipedii.
Krom toho už ne jen HIV, ale i SARS je vytvořen jako vojenská zbraň. Není to trochu moc nejste paranoidní a nepíšete nesmysly?

PS.:Máte tam SAR místo SARS

138618

28.06.2007 21:09

Nemoci zvířat jako nástroj teroru

RE: Cenzura přitvrzuje

anti-anti 82.?.?.?

Hmmm. Co takle zkusit nezvedavce. [chechtot]

Myslím si, že Stwora má názory poněkud mimo. Zvláště pokud se obává NWO či Židů, který sleduje po světě. Podezírá vlády a média, že nám lžou a ani si neuvědomuje, že Zvědavec je mocné médium, kterým může šířit zcela co chce. Ať už je to zastávání popíračů holokaustu [bliji] nebo tvrzení, že 11. září provedla vláda USA (či MOSSAD a Židé?) [naštvaný] . Světu nehrozí jedna vláda, jedna diktatura, ale maximálně mnoho diktatur. "Redukce populace" viry sic by se to možná vyplatilo, ale to si NIKDO nemůže dovolit. Vlastní je normální lidé a úmyslně nelžou, jen se snaží zaujmout strhnout pozornost. Nemají důvod lhát, ani nemohou lhát. Každý si může informace ověřit. Že někdo si myslí, že nemoc která má po nakažení vysokou úmrtnost není nebezpečná nebo neexistuje, ale přesto zabila tisíce kuřat, za to média nemůžou.

138691

28.06.2007 21:36

Nemoci zvířat jako nástroj teroru

RE: Jsem rád, že máme zodpovědnou vládu a bezpočnostní složky!

anti-anti 82.?.?.?

No a jaktože na ten ještě nezmutovaný virus zemřelo téměř dvěstě lidí? Maso je nebezpečné předevšim lidem, je neprodejné, lidé by se ho báli jíst a umřeli by po něm. Nikdo netvrdí, že ptačí chřipka zmutuje, ale ta možnost tady je, je vhodné tomu předcházet a připravit se na to. Virus ptačí chřipky má vysokou úmrtnost jak u lidí tak u ptáků a bylo by velmi nezodpovědné nezabránit šíření viru. Mimoto strach z chřipky živí statistické předpovědi, že cca každých sto let se objevovala chřipka, která zabila miliony lidí. To samozřejmě není směrodatné, ale jak se říká: Štěstí přeje připraveným. A my chceme být ti připravení.

138694

06.08.2007 15:04

Záhadné zřícení mostu v Minneapolis

RE: LACO

anti-anti 81.?.?.?

To není sranda. To je fakt! Každý si může říkat co chce a každý může na internet pověsit svoje nesmysly. Včetně toho, že se při zřícení dvojčat musel tavit železobeton, a že za pád nemohou muslimští teroristé, kteří se hrdě ke své práci přiznali. Nevím proč Zvědavec propaguje manipulativní stránku na které je hned v prvním odstavci polopravda a lež. Tento článek je opravdu výborný a bezvadně paroduje až do absurdity hlavní důkazy http://911.yweb.sk

141159

07.08.2007 23:34

Otrokářský systém vrcholí

K pláči

anti-anti 81.?.?.?

Vesmír a lidská blbost je nekonečná. Tím vesmírem si nejsem jist.

--žid Albert Einsten


Celé zničení WTC vládou USA je nesmysl. Spousta lidí viděla náraz, v letadlech byli lidé, kteří viděli únosce a telefonovali blízkým. O plánovaném únosu letadel sice Francouzské tajné služby věděly (i Americké) předem, ale netušili, že poletí jako kamikaze. Všichni lidé v New Yorku nebyly zdrogováni. Toto říkám jako fakt bez důkazu. Každý si může zajít do New Yorku a optat se lidí, jestli jsou všichni zdrogováni. Vysmějí se mu, stejně jako každý jiný svobodný neparanoidní člověk.

Popírání holokaustu a přistání Apolla na Měsíci je podobná smyšlenka. Popírání Apolla působí směšně, holokaustu je k pláči, protože uráží oběti, kterých nebylo málo.

PS.: Tuto práci - odpovídání na nesmyslný článek o tom jak se máme špatně a pod jakou hroznou totalitou žijeme a nic nemůžeme ovlivnit dělám naprosto zdarma, svobodně a obětovávám svůj vlastní čas takže pravděpodobně budu zdrogován [chechtot]

141326

08.08.2007 18:22

Otrokářský systém vrcholí

RE: zapomel na Apollo

anti-anti 81.?.?.?

Článek není přínosný jsou to nesmysly, neříká proč byly útoky 9/11, protože za zničení WTC může Usáma bin Ládin a jeho skupinka cvičených sebevražedných atentátníků. Při útoku na Pentagon se letadlo vypařilo a rozmetalo na kusy. Proč chceš motor? Stačí nahrávka z kamery a svědectví pár lidí, kteří to viděli? Nebo ty nevěříš Američanům, kteří mají větší důvod se zajímat o 9/11. Julian "zdrogovaný", podplacený sionisty nebo dokonce sionista má nutkání reagovat na článek odhalující "pravdu".
Asi budu přiřazen také k skupině rozbiječů diskuze, ale jen s vámi ostře nesouhlasím! Uznávám, že vám vadí, že do diskuze je zaneseno nové téma, ale zas tak nové není. Julian i Skapík jsou stále na stejné straně. Skapík věří tomu čemu se většina vysmívá a naopak.
Zvědavec je mocné internetové médium, které formuje názory na svět spoustě lidí podobných tobě. Čte ho tak málo čtenářů, že nikdo ještě nežaloval Stworu za lži, které bezostyšně bezprověření bere z nevěrohodných zdrojů.
Zvědavec sice není kategoricky zaměřený proti žádné skupině obyvatel kromě Židů, kterým upírá právo na vlast a popírá jejich systematické zabíjení v plynových komorách během druhé světové války, hájí osoby popírající holokaust a naznačuje, že holokaust je sionistický podvod, kvůli kterému Židé kradou Izrael.

141394

10.08.2007 17:36

Probíhá v Iráku holocaust?

RE: Občianska vojna

anti-anti 81.?.?.?

Nenávistné příspěvky jsou na obou stranách - i u vás. Mám zato, že proti-izrealské články na tomto serveru nekritizují Izrael, ale vyjadřují nenávist k Židům. Sám jste napsal rasistický článek Jak poznat Žida? (je zase zamčen, na mé upozornění jste mi ho odemkl, celý jsem ho přečetl, takže nemůžete tvrdit, že hodnotím podle obalu, článek byl (a stále je) opravdu děsně dementní), který jen dosvědčuje jak máte rád Židy. Možná si to ani neuvědomujete, ale tímto urážíte spoustu lidí na této planetě.

Nacisté byli horší, ti zabíjeli. (Netvrďte, že ne!) Pokud bude Zvědavec zavřen, stejně nikdo antisemity neutiší, jen se přesunou jinam, buď na uzavřené mail listy. Pokud vás někdo utiší nebudou to mocné vlády, ale někdo docela jiný.

141530

10.08.2007 19:19

Probíhá v Iráku holocaust?

RE: Uklidni se, Vladimíre!

anti-anti 81.?.?.?

Máte mocné médium, které formuje lidem názory. Můžete tvrdit, že 9/11 bylo spiknutí židů a vlády USA, že lidé jsou zdrogováni a vlády jim ovládají myšlenky, můžete se zastávat popírače holokaustu a publikovat jejich názory, můžete nazývat Kanadské vojáky bandou nájemných vrahů a odvolávat se na svobodu slova. Můžete také lidem bránit vyjádřit svůj názor na vašich stránkách ať jsou to rasistické útoky na židy nebo autory vašich članků. Nebo jen někdo překročí limit deseti příspěvků měsíčně a jejich názory se vám nelíbí (snad toto neděláte). Nebo prostě máte pocit, že někdo má nasírací příspěvky a není k diskuzi užitečný a vyženete ho (Jako Kulíška nebo TexaskéhoČížka). Osobně si myslím, že vést Zvědavce z příspěvků čtenářů je špatné, jste závislý na příjmech od čtenářů a musíte získávat více článků, což je často na škodu. Ne že by větší množství článků vadilo, ale někdy je lepší si zdroje ověřit (odkud překládáte) najít pro a proti a vypracovat nový článek s odkazy pod ním. Už mnohokrát se vám stalu, že jste napsal nějakou ohromnou senzaci a zjistil po čase, že je to jen něčí vtípek. Stejně tak si myslím, že důkazy na stránce 911.yweb.sk o spiknutí u WTC nejsou věrohodné. Opomíjí tam ztrátu pevnosti oceli a naznačují, že se ocel musela tavit. Já tvrdím, že na pád budovy se ocel tavit nemusí.


Pokud opravdu chcete vyhrát spor musíte přesvědčit oponenta, že se mýlí. Nikoliv ho umlátit argumenty nebo umlčet, tím nevyhrajete spor, protože oponent si bude stále myslet své.

141540

13.08.2007 12:16

Z Wikipedie je mi špatně

Někdo asi nepochopil co je Wikipedie.

anti-anti 81.?.?.?

Wikipedie si v žádném případě nechce hrát na demokracii. Ten konspirátor skutečně není známí, je o něm zmínka v heslu o filmu. Někdo musí rozhodovat o tom co do Wikipedie patří nebo ne, aby si zachovala kvalitu, hesla také nemají být reklama na neznámé osoby. Heslo nebyKonspirátor Alex Jones tam má heslo.

141647

13.08.2007 13:28

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Opet dalsi vylhany clanek.

anti-anti 81.?.?.?

Nedovedl bych to říct lépe (a tak drze). Pokud se někomu nelíbí neutrální úhel pohledu může jít jinam. Wikipedie musí zastávat všechny názory a zároveň žádný. Snaží se udržet také konzistnost článků, témata musí být alespoň trochu významná. Články jdou samozřejmě na smazání i o významných věcech, pokud nejsou napsány tak, že komunita se shodne na tom, že článek je bezcenný a snažší bude ho celý přepracovat.

141655

13.08.2007 18:44

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Opet dalsi vylhany clanek.

anti-anti 81.?.?.?

Chybí ti tam nějaký Sionistický zločin? Doplňte ho. Wikipedii mám rád, protože tam nelze napsat zločiný sionistický teror, protože to není neutrální úhel pohledu. Wikipedie sama neoznačuje teroristy za teroristy, ale za povstalce. To že ve Wikipedii chybí sionistický terorismus je lež. Arabskému terorismu je tam věnována podstatně větší část, protože pod terorismem si většina lidí představí arabský terorismus.

141665

15.08.2007 13:10

Mění Google pořadí stránek v seznamech?

Google dělá práci dobře!

anti-anti 81.?.?.?

Google má právo měnit algoritmy jak chce. Mění je proto, aby někdo nevytvořil 100 svých stránek, které použije na propagaci jedné své. Vaše stránka (tento článek) Zvědavce je na druhém!! místě při hledání www.ultimateconspiracy.com. Vy nyní propagujete nevýznamnou stránku o které nikdo (ani Google neví) Google nehodnotí každou stránku jako stejně důležitou. Hodnotí si stránky a tato stránka je pro Google stejně důležitá jako idnes.cz nebo ihned.cz. PageRank portálů centrum.cz, seznam.cz či ceskenoviny.cz (spolu s vaším www.infowars.com a www.whatreallyhappened.com) je jen o jednu větší. www.prisonplanet.com má dokonce hodnocení 7. Naopak Kulíškův Nezvědavec má [url=]PageRank rovný 0 (spolu s velmi neznámím konspiračním webem www.theultimateconspiracy.com). Weby "konzervatistů" mají hodnocení 6.

Web, který extrémně propagujete, jsou všechny, kromě britských listů (6) o jednu hůře hodnoceny než Zvědavec (5). Vaše weby z "opačného názorového spektra" jsou všechny hodnoceny za 4 kromě olam za 0. Odkazy bez linku a s linkem jsou jiné proto, že na Zvědavce jsem přišel tak, že NĚJAKÝ NESLUŠNÝ * SPAMOVAL V DISKUSI. K relevanci vašich stránek se počítá právě PageRank a ne nějaké stupidní počítání odkazů. Vaše počítání odkazů (to jste počítal jak? Ručně?) je zcela nerelevantní. Stránky novináře jsou linkované médii (která nejsou hloupá a umí udělat odkaz narozdíl od stránek Zvědavce, které linkují spameři v diskuzích).

141782

30.08.2007 15:30

Univerzita DePaul zrušila třídu, ve které učil profesor s kritickým postojem vůči Izraeli

RE: Rychlý vědomostní kvíz

anti-anti 81.?.?.?

A co tento výrok znamená? Pro mě je to pouhý sled slov, který je lživý. Já předpokládám, že s holokaustem je to stejně jako s oficiální verzí 11/9. Obě historické události se stali tak, jak nám bylo řečeno. Nic nenasvědčuje tomu, že to tak nebylo. Dejte mi hodnověrné informace, že se to tak nestalo! Blog na kterém si kdokoliv může vystavovat lži to není. Neargumentujte tím, že Židé všechny lidi co znají pravdu můžou umlčet.

142837

30.08.2007 19:03

Univerzita DePaul zrušila třídu, ve které učil profesor s kritickým postojem vůči Izraeli

RE: Rychlý vědomostní kvíz

anti-anti 81.?.?.?

Dokaž, že se to nestalo tak jak říká Fox News, TV NOVA idnes..! Já nevidím ŽÁDNÝ důkaz, že Židé falšovali počty obětí holokaustu. Nevidím také ŽÁDNÝ důkaz toho, že vláda spojených států lhala a zabila dva tisíce svých lidí. Stejně jako spousta lidí věří tomu, že Američané nepřistáli na Měsíci tak spousta lidí věří jiným blbostem, protože si je nemůžou ověřit. Nebo snad si myslíte, že na tomto blogu je pravda http://911.yweb.sk (a spoustě dalších anglických a jiných, které se navzájem citují). Hned na začátku je zamlčena skutečnost, že ocel ztrácí pevnost při mnohem nižší teplotě než té, která je třeba na roztavení.

142863

30.08.2007 19:43

Univerzita DePaul zrušila třídu, ve které učil profesor s kritickým postojem vůči Izraeli

RE: Rychlý vědomostní kvíz

anti-anti 81.?.?.?

CHLAPE! Mysli. Výrok: "Jestliže NĚCO, tak NĚCO JINÉHO", je lživý právě tehdy když je neplatná (lživá) druhá možnost a pravdivá první možnost. Pokud, ale je pravdivá první možnost tj.: holokaust se stal stejně jako oficiální verze 11/9 tak to může znamenat nikdo nám nelhal (a nelhal!) ohledně těchto dvou událostí, tak minimálně tyto dvě bezvýznamné poměrně nedávné historické události jsou pravdivé a celá historie nemůže být lež. Jinak se ještě omlouvám za hrubku.

142866

30.08.2007 19:21

Univerzita DePaul zrušila třídu, ve které učil profesor s kritickým postojem vůči Izraeli

RE: Rychlý vědomostní kvíz

anti-anti 81.?.?.?

Nějak se nám vzdalujete od tématu. V logice není lež protože u lži záleží na postoji mluvčího, který záměrně říká nepravdu. V logice NENÍ MLUVČÍ. Platná lež je funkční lež u které se to nepozná. Nic víc.

142873

30.08.2007 20:21

Univerzita DePaul zrušila třídu, ve které učil profesor s kritickým postojem vůči Izraeli

RE: Rychlý vědomostní kvíz

anti-anti 81.?.?.?

Vy jste zmínil můj špatný pravopis, vy začal s rozebíráním logiky a neplatností a tím, že to není synonymum. Tak kdo začal pindat o lží?

142879

11.09.2007 14:18

Čeho se bojí Petr Adler?

Petr Adler má pravdu, idyž byl spolupracovníkem StB či agentem

anti-anti 81.?.?.?

To, že pan Adler je veden ve svazcích StB jako spolupracovník, je fakt, stejně jako to, že zde máte čistě antisemitistické články o kterých nemůžete tvrdit, že kritizují politiku Izraele. (zase někdo bude tvrdit, že Zvědavec je jen proti-sionistický tak upozorňuji, že lidé co nemají nic proti Židům je nepotřebují hledat, zjiťovat jejich počet a bezdůvodně podezírat při zapálení synagogy Židy, že si to udělali sami!).

Petr Adler jistě není zcela čistý, ale věřím, že za své zapsání do mezi "agenty" nemůže a ani se nemýlí v první větě, která vystihuje Zvědavce, který se zabívá více tématy, ale je také rasistický, šíří lživé konspirační teorie o 11/9 (na idnes, které nemáte rádi, se tomu dnes opět věnují).

PS.: článek je i MF zde

143580

11.09.2007 16:22

Čeho se bojí Petr Adler?

RE:

anti-anti 81.?.?.?

Co z toho vyplývá?
USA má špatné tajné služby, vyšetřování a obranu. Víme, že Irák v minulosti zhn měl a použil je proti civilnímu obyvatelstvu.

Vyšetřovat, že tajné služby nevarovaly veřejnost sice lze, ale tajné služby si informacemi nebyly jisty a nechtěly spustit planý poplach (a tuším, že USA bylo zažalováno za špatné informace a bezpečnost pozůstalými), ale vyšetřování uznalo, že nikdo není vinen(má být vinen prezident za to, že nesestřelil letouny na cestě spolu s šéfem tajných služeb, který si neuvědomil, že unesené letadlo může zabít tisíc lidí?).
Je jasné, že obraz bezpečnosti USA byl 11/9 silně narušen, ale to neznamená, že útok na USA byla "vnitřní práce".

Klňava ani novináři nám většinou nelžou, jen mají jiný názor než vy. Klňava chce pomoci společné obraně USA a ČR proti balistickým střelám, které by mohl v budoucnosti získat nepřátelský stát. Jestli je to za potřebí je jiná otázka. Nebuďte tak tvrdý.

O JFK vyšetřování a běhavé kulce nic nevím.

143594

11.09.2007 16:58

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: Martin Škapík

anti-anti 81.?.?.?

Zaskočil jste mě, že jste Žid s takovýmito názory.
Najděte si na zvědavci Jak poznat Žida, to je nejhorší a nej antisemitističtější článek na Zvědavci. Můžete mít různé názory na svět, jako to, že USA si zničila obydlenou budovu výbušninami, aby mohla zahájit válku, nebo že Izraelci kradou půdu palestincům, ale nikdy nedospějete k takovým názorům, které by skupinu obyvatel takto označovaly.

Pokud máte předplatné budete si článek moci přečíst celý. Pokud ne budete se moci spokojit je s přirovnáním se zlými mimozemšťany ze seriálu Star Trek, případně komentářem autora, že se nemá hodnotit podle obalu a odemčení na týden.

Stránky 911.yweb.sk považuji za lživé. Nezohledňují spoustu věcí, jako například ztrátu pevnosti o 50% při teplotě 650˚, tlak snižující teplotu tání v době řícení budovy. Důkazů je tam dost, ale nemůžou mě přesvědčit pokud budou tvrdit, že se ve WTC musela při určité teplotě tavit ocel, když je to evidentní nesmysl. Ocel se ve WTC samozřejmě tavila při vyšších teplotách a požár mohl způsobit teploty kolem 1000˚, nemuselo hořet jen letecké palivo.

Svůj příspěvek píšu proto, že si myslím, že píšu pravdu. Já se vás zeptám. Proč se zastáváte rasistů kteří publikují proticikánské vtipy.

Můžu vás uklidnit Adler nejsem ani ho příliš neznám, znám jen Zvědavce.

143597

11.09.2007 17:01

Čeho se bojí Petr Adler?

RE:

anti-anti 81.?.?.?

Nebylo nic doloženo. Zbraně v Iráku nebyly, ale mohly být. 45minut na odvetná opatření nebyla pravda, ale útok na Irák byl také útok na nepříjemného diktátora, se kterým se velmi špatně jednalo ohledně zbraňových inspekcí, a po 11/9 se to jevil stát na kterým by se mohla demonstrovat americká síla. Ministr obrany odstoupil kvůli klesající popularitě a nepřestávajícím ztrátám na vojácích, nemůžete si dělat iluze, že špatná informace od neschopných tajných služeb položí ministra, který jen informuje o nejhorším možném scénáři. Krom toho USA mohou podstrčit falešné zbraně hromadného ničení, aby potvrdily úspěch. USA tvrdí, že měly špatné informace a informace byly chybné, ne lživé.

Proč to děláte vy? Já vyjadřuji svůj názor, pokud si myslíte, že mám mylné informace vysvětlete mi je a neobvyňujte mě ze lží.

143605

11.09.2007 20:05

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: Martin Škapík

anti-anti 81.?.?.?

Martine Škapíku alias Houbo, lehce jste mě vykolejil tím, že jste jedna osoba a děkuji Pasant-x-ovi za vysvětlení.

Vy Houbo mě považujete ve svém příspěvku za provokatéra, ale já vám tvrdím, že téměř vše co jsem napsal myslím vážně. Jsem asi zpracován zkorumpovanými médii a sionistickou výchovou, která mě nabádají, abych věcem na internetu nevěřil. Vy se mě pouze ptáte na to proč píši takové demagogické články a proč píši lži. Velmi nemám rád řečnické otázky pokud je nepokládám, protože nejsou myšleny jako otázky, ale snaží se vám vnutit určitý názor a většinou na ně nelze smysluplně odpovědět, ale když chcete slyšet smysluplné vysvětlení od premiéra proč tu mít zbytečný radar tak máte smůlu. Premiér nemá žádnou povinost informovat komunistické židy čtoucí Haló noviny a tvdící, že 9.11 provedli Američané sami, aby mohli útočit po světě.

Současně vám chci říci, aby jste mi neříkal, že manipulativně lži. Také tvrdím, že nemám důvod nevěřit oficiální verzi i přesto, že USA po světě drží kupy teroristů bez práv, které mučí, nenašly zbraně hromadného ničení v Iráku o kterých tvrdily, že tam budou.

Osobně si myslím, že radar USA na území ČR by byla pomoc spojenci s obranou.

143616

11.09.2007 20:10

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: Kdyz to shrneme...

anti-anti 81.?.?.?

Nedám nic. Také neplatím, ale také nehodlám podporovat reklamu na popírání zločinů sebevražedných útočníků, kteří před šesti lety zaútočili na USA. I když je možné, že by Stwora byl proti. Musel by platit více za připojení k internetu za přístupy [velký smích] .

143618

11.09.2007 23:14

Čeho se bojí Petr Adler?

RE:

anti-anti 81.?.?.?

Neviděl, ale to, že Sadám má velmi málo společného s Al Kaidou se vědělo i před válkou. Zbraně hromadného ničení byla popravdě řečeno zástěrka s reálným základem - masakry civilního obyvatelstva. Skutečný důvod byl, že Sadám málo spolupracoval se zbrojními inspektory a USA nevěděly, že Izrael zničil již dávno jaderná zařízení Iráku.

143639

12.09.2007 08:04

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: Martin Škapík

anti-anti 81.?.?.?

>Konečně! Už jsem si myslel, že základní útočný prvek opominete -> přece platí, že chci-li oponenta umlčet, označím ho za bolševika, komunistu.

Má premiér nějakou povinost informovat své voliče? Samozřejmě, že nemá a o to méně má povinost informovat někoho, kdo má pohled na svět takový jako Houba a nevěří médiím. Tato věta nebyla mířena proti Houbě, ale i proti pasant-x-ovi, který nabízí odkaz na (snad nikdo nepochybuje komunistické) Haló noviny. Premiér může brát za samozřejmost, že většině občanům je věc obrany ukradená a silně proti radaru USA jsou jen komunisté (a někteří extrémní pravičáci), kterým nemá cenu vysvětlovat, že pomoc USA má svou cenu. Popravdě řečeno, pokud mě označuje za demagogického lháře, který provokuje a snaží se někoho "vykolejit", já ho můžu označit za komunistu. Není to spravedlivé????

143668

12.09.2007 16:40

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: Martin Škapík

anti-anti 81.?.?.?

Pokud budete uvádět zdroj MF-DNES můžete být kdokoliv, MF-DNES oslovuje převážně pravicověji zaměřené čtenáře, ale Haló noviny nečtou pravičáci z přesvědčení a nepovažují ho za nezávislý zdroj informací, protože jsou komunistické.
Vláda či premiér spravuje státní věci, které mu byly svěřeny občany za hlasy. Může s nimi nakládat jak uzná za vhodné, ale v případě, že se to parlamentu (zástupcům lidu) nelíbí, svrhne vládu a vyhlásí předčasné volby. Vysvětlování a zdůvodňování kroků vlády není normálně vyžadováno. A zdůvodnit pomoc spojencům, lze jednou větou a tím, že nás spojenci potřebují a pomoci je správné, protože spojenci byly napadeni 11/9 (Neoponujte mi, že ne. Věřím, že spousta z vás si myslí, že na sebe zaútočilo USA samo. Pokud mě chcete přesvědčit, zjistěte si o tom něco, používejte svědectví očitých svědků, médií a hodnověrných zdrojů a publikujte něco třeba u Stwory.).

143701

17.09.2007 14:49

Robert Fisk: I já pochybuji o oficiální pravdě 9/11

RE: richard

anti-anti 81.?.?.?

Informace jsem čerpal ze své hlavy. Pro ty kdo mi nevěří nechť si přečtou [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Melting_point]Anglickou Wikipedii[url]. Je zde napsáno překládám.: Helium nemrzne za normálního tlaku nikdy, ani když se teplota blíží absolutní nule (-273,15˚C), tlak 20 krát větší než atmosférický tlak je třeba.

Myslím si, že se těžce mýlíte. Podle mě ocel není srovnatelná s héliem, ale tuto vlastnost má stejnou jako hélium. anti-anti

144019

17.09.2007 15:19

Robert Fisk: I já pochybuji o oficiální pravdě 9/11

RE: richard

anti-anti 81.?.?.?

Nedošlo k stejnorodému prohřátí konstrukce! Kde jste na to přišel? Jen hořelo několik pater intenzivním požárem, který narušil pevnost jednoho podlaží, které povolilo. A jedno podlaží způsobí, že váhou se sesypou horní patra, která zničí to co stojí pod tím podlažím. Na to snad není třeba znát fyziku! To musí být každému jasné stejně jako, že tlak snižuje teplotu tání, protože se poškozuje krystalická mřížka (ikdyž si nejsem jist jestli u oceli lze mluvit o krystalické mřížce)!

144021

28.09.2007 11:24

Holocaust, během kterého zmizely milióny lidí…

Žabaři.

anti-anti 81.?.?.?

Angličtí imperialisté byli proti nacistům žabaři. Nacisté zabili 2-krát více lidí během svého běsnění.

144624

10.10.2007 22:12

Policejní příručka z roku 1935

Rasisti byli, jsou a budou!

anti-anti 81.?.?.?

Co autor chtěl říci tím, že zveřejnil rasistickou vyhlášku z první republiky? Může mi to někdo vysvětlit? Proč to vůbec zveřejňuje. Myslí si snad, že diskriminační nařízení o cikánských legitimacích je správné? Nebo snad si opravdu myslí, že tento zákon je nespravedlivý a pokrok společenského smýšlení se posunul o tolik kupředu, že rasistické zákony se již po zabití 6 miliónů židů a statisíců cikánů již nevydávají (Pokud ano, říkám vám, že tato změna společnosti přišla příliš pozdě a život zabitým to nevrátí, a rasismus mezi lidmi je stále). Nebo naopak sdílí názor s prvním příspěvkem, ve kterém jasně tvrdí, že vlastně diskriminace cikánů je v pořádku.

Nechápu proč to zde vyvěšujete. Tato vyhláška patří do hodin dějepisu, historie jako ukázka toho, že v první republice existovaly rasistické zákony. Nic víc. Já vám tvrdím, svět se nezměnil rasisté byli, jsou a budou! Krom toho důrazně žádám o odpověď jaký máte pohled na tento zákon. Já tvrdím, že je špatný, diskriminační a nevybíravě uráží cikány. Nevidím, ale žádnou změnu za 80 let.

Stručně a nevybíravě bych napsal.: Nechtěl by rasista Stwora otisknout také kromě rasistického textu z první republiky také nějaké lepší vyhlášky z protektorátu, nacistického Německa nebo třeba i afrického státu diskriminující bělochy, aby byl vyvážený a ukázal primitivnost černochů.

PS.: Omlouvám se za nazvání rasistou, ale opravdu mě zajímá důvod proč jste otiskl tuto rasistickou vyhlášku. Máte volné pole se obhájit.

145252

10.10.2007 22:55

Policejní příručka z roku 1935

RE: Rasisti byli, jsou a budou!

anti-anti 81.?.?.?

Jen se podívejte na tu rasistickou vyhlášku! Já vám v tom nebráním. Ale současně tvrdím, že tento text zde nemá co dělat, pokud si Stwora nepřeje být nazýván rasistou. Text na internetu je (altermedia.info a odpor.org a to v textové podobě a nikoliv jako obrázek), ale nechápu proč by měl být na Zvědavci. Dokresluje dobu, vztah normálních lidí k cikánům, ale Zvědavec se nezabývá první republikou. Na internetu si každý může nalézt své informace, a Stwora rozhoduje jaké najde na jeho webu a já si myslím, že tento text nemusí být na jeho stránkách. Nijak tím historii nezměním. Jen si pár lidí bude myslet, že během 1. republiky neexistoval rasismus a diskriminační vyhlášky.

145257

11.10.2007 15:22

Policejní příručka z roku 1935

RE: Rasisti byli, jsou a budou!

anti-anti 81.?.?.?

Růžová historie opravdu není, ale rasistická vyhláška z první republiky není opravdu věc hodná k opětovnému shlédnutí. Vyhláška je rasistická z důvodu že znevýhodňuje cikány (kartičkami) oproti většinové společnosti, označuje je bezrozdílu za drobné zloděje, podvodníky a žebráky.

To, že na cikány, kteří se neživí popsanými způsoby, se vyhláška nevztahuje není nikde napsáno. Je to váš výmysl, ve vyhlášce je sice napsáno, že určité osoby (označené úřady) se nesmějí považovat za cikány, ale také u cikánů je napsáno, že každá jejich živnost či práce je jen zástěrka pro provozování, krádeží a podvodů. Policie měla za první republiky zločince zatknou a ne takto diskriminovat cikány. Formulace, že pojem "cikán" je nejen osoba "patřící k cikánskému plemenu", nýbrž i ta osoba, která žije na cikánský způsob života. Takže, v zákoně jsou zahrnuti všichni cikáni. A vám to musí být při vašich znalostech jasné.

Nechápu proč dva lidé tady kvůli zmínce, že zákon se vztahuje na cikány a jejich přátele žijící spolu v jejich tlupách tvrdí, že zákon vlastně není rasistický.

A i kdyby v zákoně přímo nebylo jmenováno "cikánské plemeno", ale jen kočovný způsob života, byla by to diskriminace (znevýhodnění) kočovníků díky obtěžování nesmyslnými zákony.

Je to stejné jako sledovat všechny účastníky Zvědavce (zjistit si IP adresu u poskytovatelů a sledovat je ve skutečném světě jako potencionální vrahy a útočníky), kvůli tomu, že zde jsou rasisti a navštěvují tuto stránku neonacisté co mlátí cikány. Cikáni nebo osoby žijící kočovným způsobem života samozřejmě také většinou nekradou

145305

11.10.2007 15:42

Policejní příručka z roku 1935

RE: Rasisti byli, jsou a budou!

anti-anti 81.?.?.?

To, že existují cikáni co kradou nás neospravedlňuje je diskriminovat a vydávat prohlášení, ve kterých jsou všichni cikáni bezdůvodně označeni za zloděje, kteří mají všechna povolání jako zástěrku. Pan Stwora se jeden čas podivoval, že byl označen deníkem Prague Post za provozovatele extremistického webu a já tvrdím, že je špatné generalizovat a označovat skupinu osob určitými negativními vlastnostmi. Nejen, že budete označen jako rasista, ale také označíte spoustu lidí, kteří tyto vlastnosti nemají a urazíte je. Stwora již několikát otisk články, které lze s klidným svědomím označit za rasistické (jeden takový bránil tím, že nemám články soudit podle obalu.) a nemyslím si, že Stwora stojí o označení extrémisty od renomovaných deníků.


PS.: Fakt mě zajímá, proč jste to otiskl! Byl bych rád na Váš názor na tuto vyhlášku, když jste ji už zveřejnil. anti-anti

To editor: Ten příspěvek co jsem poslal nepodepsaný nemusíte uveřejňovat, je stejný jako tento.

145310

11.10.2007 23:41

Policejní příručka z roku 1935

RE: Rasisti byli, jsou a budou! - DOTAZ

anti-anti 81.?.?.?

Banda cikánů v maringotkách může
a) provozovat drobnou řemeslnou výrobu (hrnrnčířství, pletení), z výrobků lze mít malý zisk.
b) nechat se najmout na sezóní práce. Využijí výhody své mobility a dočasného nedostatku nekvalifikovaných pracovníků v oblasti, kde přebývají.
To jsou legální způsoby výdělku, pokud pominu výměnu nedostatkového zbaží, které cikáni nemají. V rasistické vyhlášce je však napsáno, že všechna zaměstnání či živnosti jsou pro cikány pouze zástěrkou pro jejich zločiny.

145335

17.10.2007 18:31

Fraška na spravedlnost

Chudinka stařenka

anti-anti 81.?.?.?

Jo jo chudinka stařenka, obětní beránek, který nechal zabít mnoho lidí. Dovolte abych se zasmál. A s tou rovnou páteří to snad nemůžete myslet vážně. Nepřišla (byď kvůli své nemoci) k soudu. Ale co víc tvrdí, že posílala na smrt vlastizrádce, kteří si smrt zasložili, ale nic takového nám nebylo dokázáno. Sama stařenka Ludmilka se údajně během popravy začala smát (sic měla povinnost účastnit se popravy). Že uteklo mnoho komunistických zločinců, zemřelo přirozenou smrtí? To už na Zemi nerozsoudíme, ale nechápu Zvědavce. Proč se zastává komunistických vrahů, proč publikuje občas nevhodné texty, které lze označit za rasismus či antisemitismus.

145569

09.01.2008 11:45

Trestní oznámení na Zvědavce

Poznáváme Židy!

anti-anti 82.?.?.?

>LPA si, jak to tak vypadá, vetkla za cíl umlčet všechny nepohodlné internetové zdroje s kritickým postojem vůči Izraeli. Formou trestněprávních postihů , soudních žalob nebo jakkoliv jinak. Činí přesně to, co dělá její mocná americká sestřička ADL (Anti-Defamation League) a myriády podobných sesterských organizací v mnoha státech po celém světě.

Jak je o Izraeli článek Jak poznat Žida? Pouze je o vaší nenávisti k Židům. To, že zastáváte vyšinuté názory ohledně holokaustu, WTC a Izraele nic nemění na tom, že článek Jak poznat Žida jen útočí na Židy.

Nevím co chcete na tom článku obhajovat. Snad to, že se autoři Star Trek inspirovali Židy, a že jsou jako Borgové. Nebo snad to, že jste nepotkal žádného Žida, který by řekl křivé slovo proti vlastnímu národu. Článek srovnává zlé vesmírné bytosti s Židy. Neprávem. Najděte si příklady kdy Židé jednali proti svému národu či říkali křivé slovo sami proti sobě. Jistě je najdete! Však také Zvědavec intenzivně vyhledává Židy, kteří jsou proti Izraeli.

150846

09.01.2008 13:58

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Poznáváme Židy!

anti-anti 82.?.?.?

Ostatně Židé nejsou roboti ženoucí se za majetkem. Nejsou ani Borgové, ani tvůrci Star Treku se jimi podle všeho neinspirovali. Stejně tak na takových doměnkách bych mohl napadnout kohokoliv jiného.

Stěhovat do Izraele se nehodlám i přesto, že je to možná podle masmédií ostrov demokracie na Blízkém východě.
Demokracie je také v ČR. To že nemáte rád Židy snad není trestné, ale trestné je urážet Židy tím, že je přirovnáte ke zlým vesmírným bytostem.

150860

09.01.2008 15:20

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Částečně si za to Zvědavec může sám

anti-anti 82.?.?.?

Co když by ale někdo jiný měl názor - třeba, že Židé patří do plynu. Co myslíte? Budete tvrdit, že za tento názor si člověk, který ho zastává, může sám nebo nemůže za něj vůbec? Možná nemůže. Možná je to jeho postižení dané vnějšími podmínkami. Aplikování tohoto názoru mělo v minulosti velké následky. Názor, že Židé patří do plynu není také nijak faktograficky doložen stejně tak jako názor, že holokaust se nestal. Oba tyto názory mohou vyústit v katastrofický výsledek. Lidé za své názory můžou vždy, pokud mají dostatek informací. Já tvrdím, že přijít s nějakým tvrzením nestačí. Musí to být ověřitelné. Jak? To je otázka na autorovi. Bez ověřitelnosti riskuje, že publikuje nepravdy, mystifikace nebo lži.

150869

09.01.2008 15:50

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Poznáváme Židy!

anti-anti 82.?.?.?

Právo na "návrat" pro Židy Izrael aplikuje Izrael od roku 1950. Roku 1970 byl zákon dle wikipedie revidován a rozšířen i na konvertity k judaismu. Výsledkem zákona je že v Izraeli je většina Židů ve státě, kde je ohromná porodnost Arabů. Tento zákon o "návratu" lze kritizovat jako diskriminaci Palestinců (kterým podobný zákon chybí). Nikoli však tím, že ostatní národy mají rasově méněcenné elementy. Židé mají poněkud praktičtější důvody k tomuto zákonu než nějaká pomatená teorie o rozdílnosti lidských ras. Nesouhlasím s vámi v tom, že zde se jedná o nadřazenost židovské rasy nad ostatní. Zákon velmi zjednodušuje podmínky pro udělení občanství příslušníkům židovského náboženství a judaismu, ale význam pro kvalitu genového fondu Izraele tímto zákonem je sporná i díky skandálům (např. redaktor antisemitistického deníku a expremiér ukrajiny získal tímto způsobem občanství). Krom toho, Židé už jednou byli na nejnižším stupínku lidských "ras".

150880

09.01.2008 16:50

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Je v tehle

anti-anti 82.?.?.?

Platit. To co do teď. Přihlásit se do užšího vedení OS Zvědavec a odtud řídit provokační činnost Zvědavece. Čtenář nemůže udělat nic. Stwora se může omluvit židovské komunitě, pracně kontaktovat podavatele žaloby a požádat o mimosoudní vyrovnání, které bude mít pramálo úspěchu pokud Stwora nepřestane náznaky i naprosto otevřeně obviňovat Židy za to, že holokaust si způsobili sami protože na něm vydělali ziskem Izraele, že antisemitistické útoky si dělají Židé sami, že zbourali WTC či Američané nepřistáli na Měsíci.

Možná všechny tyto názory nazastáváte (ala trodasův podvod Američanů Měsíci či možná nepopíráte zcela holokaust a utrpení Židů během 2. sv války), ale tyto názory mohou ranit spoustu lidí a je vhodné o nich mluvit opatrněji (popírání přistání Američanů na Měsíci však nikoho neraní).

150892

09.01.2008 17:27

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Částečně si za to Zvědavec může sám

anti-anti 82.?.?.?

Ano přesně to chci říci. Nebo také když řeknu, že jsi kretén, ty mi řekneš, že jsem č...k a oba nás nakonec vyhodí z práce za to, že si nadáváme.

150900

09.01.2008 18:06

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Poznáváme Židy!

anti-anti 82.?.?.?

>jednají v intencích svého vlastního svébytného morálního kodexu.
Ve Star Treku jsou Borgové zlí. Jsou na opačné straně než Voyeger, nemají identitu a svobodné rozhodování. O efektivitě Borgů můžete rozpravovat na stránkách fandů Star Treku. Opravdu Borgové nejsou kladná rasa. Už tím, že asimilují ostatní druhy. Efektivitou obhájíte plynové komory. Efektivitou obhájíte ledacos. Krom toho. Ferengové nejsou nepřátelskou rasou, ale tady nejde o to komu se podobají, ale o to že to nejsou zlí Borgové a ani se jim nepodobají.

150905

09.01.2008 17:56

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Částečně si za to Zvědavec může sám

anti-anti 82.?.?.?

Za názor se u nás většinou nestřilí a pokud někoho křivě obviníte díky svému mylnému názoru, pomlouváte někoho, můžete snadno skončit ve vězení ve velkém množství států. To tím chci říci.

Samozřejmě, že pokud vyjádřením nějakého názoru někoho proti sobě popudíte, je to jen vaše věc (a on vás zabije). Není to věc toho, koho popudíte. Je to vaše věc, že si nedáte pozor a strčíte ruku do ohně.

150906

09.01.2008 17:56

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Je v tehle

anti-anti 82.?.?.?

>Jaky mimosoudni vyrovnani???snad by nechtel Zidacek za urazku hned zaplatit??.))Za co se ma Stwora omlouvat Zidovsky komunite???
No mimosoudní vyrovnání asi nebude, ale Stwora by se mohl omluvit za vydání několika článků, které namají nic s postojem proti Izraeli, ale jsou namířeny jen proti Židům.
>Neni snad pravda ze bez holokaustu by Izrael nikdy nemohl existovat??
Izrael by možná vznikl i bez 2. světové války. Zcela jistě později, ale Británie vyhlásila v roce 1917 sympatie k sionistickému hnutí v Palestině a práva Židů na domovinu.

>opravdu je trestne rikat,ze 11.zarim stala Americka vlada??od kdy??a jaky je to paragraf??
Paragraf se připravuje. Bude obsahovat i zákaz lhaní dětem o vodnících, rusalkách, ježíšcích a podobné verbeži. [smích]

>vas nemuze nikdo brat vazne....
Ehm ten celý příspěvek nad tím nebyl myšlen vážně a doufám, že jste to pochopil.

150908

09.01.2008 18:54

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Částečně si za to Zvědavec může sám

anti-anti 82.?.?.?

A proč by to nemohli říkat i o tobě, když to nikdo neví. [bliji]

Jinak končím s diskuzí, děkuji za krásné odpovědi, za žádný souhlas s mými názory a mnoho odpovědí na které nestíhám odpovídat. Jinak si zcela nejsem jist vhodností přirovnání. Toho, že někoho zastřelím za názor a ten druhý si za to "vlastně může sám".

150911

13.01.2008 13:47

Reakce blogosféry a několika webů na trestní oznámení na Zvědavce

Nikdo významný tě nepodporuje, Stworo.

anti-anti 82.?.?.?

Podporují tě zatím jen a pouze partnerské weby a neonacisté. Server Osud.cz se zabývá věcmi jako kontakt mimozemských civilizací se Zemí, příspěvek, který se tam objevil není nic nového. Je to kopie textu uveřejněného na Zvědavci, anketa také není zrovna z reprezentativního vzoreku populace. Hlasovat mohli jen ti co mají předplatné osudu a to jsou často ti co souhlasí s názory prezentovanými na Osudu, které jsou často zcela nerelevantní (např. Zda USA přistály na Měsíci, zda je ovlivňují "síly" z vesmíru, mimozemšťané, zájem o homeopatie, kterou mnozí vědci označují jako placebo a jiné). Prop.sk je slovenský pravicový web, který je na tom podobně se vztahem ke konspiračním teoriím jako Zvědavec, narozdíl od Osudu nepublikuje příliš témat o mimozemšťanech. Planetaopic má odkazy na Zvědavce, ale i na neonacistické skupiny v Čechách, (Například tyto bojovnice za rasu, Národní odpor). Atermedia také patří mezi extrémně pravicový plátek s nacionalistickými sklony anarchisty spolu se Zvědavcem označen za neonacistický plátek.

151282

13.01.2008 17:44

Reakce blogosféry a několika webů na trestní oznámení na Zvědavce

RE: Nikdo významný tě nepodporuje, Stworo.

anti-anti 82.?.?.?

To není nikdo významný, kromě "přisluhovačů NWO" a nových národních socialistů? Potrava pro tupý dav je i Zvědavec.

Neonacisté jsou nový národní socialisté, kteří mohou navazovat na třetí říši či jejich myšlenky (třeba tím, že popírají holokaust a útoči na cikány a imigranty).

Nick jsem si zvolil proto, že se Zvědavcem nesouhlasím. Nezastávám teorii, že Židé si způsobili holokaust sami nebo, že WTC zbourala americká vláda. Nemám žádné důkazy. Ani stránky ani filmy je nepřinášejí. Všichni si mohou říkat co chtějí, ale mýlí se nebo lžou, manipulují s fakty.

151305

13.01.2008 22:52

Reakce blogosféry a několika webů na trestní oznámení na Zvědavce

RE: Nikdo významný tě nepodporuje, Stworo.

anti-anti 82.?.?.?

>Uprimne me irrituji lide Vaseho zrna,kteri prispivaji do diskuse vytvory,jako:"Nezastavam teorii,ze Zide si zpusobili holokaust sami"

Tento názor zastával Král v kritikách existence státu Izrael, zdůvodńoval to tím, že na to vydělali. Stwora ho možná nezastává, ale popravděřečeno Stwora se přespříliš svými názory nechlubí. Možná ví proč. K "pravdě" o WTC se vyjadřuje velmi opatrně, jediné z čeho lze vystopovat čemu věří je pár zmínek uprostřed dlouhých textů a odkaz na Slovenské 911.yweb.sk, které nedokáže maximální teplotou hoření a teplotou tání vůbec nic. Stwora nemá vůbec žádný patent na pravdu a už publikoval různé hoaxy a mystifikace, další nesmysl může být třeba řízený odstřel WTC podložený filmem Loose Change "2nd edition", kde jsou opraveny zjevné nedostatky této mystifikace (například zmínka o zlatu pod WTC v novější verzi již není. Proč? Protože by to bylo příliš průhledné.).

151336

13.01.2008 23:15

Reakce blogosféry a několika webů na trestní oznámení na Zvědavce

RE: Nikdo významný tě nepodporuje, Stworo.

anti-anti 82.?.?.?

A tomu má někdo věřit? Jedna ostuda konspiračních teoretiků s filmem Loose Change stačila. Obávám se, že ve filmu budou chybět přesvědčující tvrzení. Znovu lhát jako v Loose Change by si snad nikdo neodvážil.

151339

17.01.2008 09:53

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: A co tohle ?

anti-anti 82.?.?.?

A za tohle ty Židy tak nesnášíš? I Ježíš byl Žid [smích]

151732

17.01.2008 11:09

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Prosté věci má člověk přímo před očima, jen je nevidí...

anti-anti 82.?.?.?

Ano někdo to nevidí. Prostě to nechápe. Nemůže to pochopit, že zraňuje mnoho lidí. Svými nahlas vyslovenými mylnými názory. Sama obhájkyně je nacistka, která obviňuje bez důvodu Židy podobně jako Stwora. Že žije v Německu, kde si holokaust hlídají je její smůla. Mnoho lidí přežilo koncentrační tábory, protože na ně nezbyla plynová komora, ale rozsah byl tak velký a nemá v historii obdobu. Mnoha lidem se ztratili blízcí. Kde jsou? Ještě žijí lidé, kteří tu dobu pamatují. Orwell by vám řekl jak neonacisté manipulují myšlenkami těch, kteří tu dobu nezažili a jak pěkně mohou páchají jeho ideozločiny ve svobodné a demokratické společnosti popíráním holokaustu.

151744

17.01.2008 11:51

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Prosté věci má člověk přímo před očima, jen je nevidí...

anti-anti 82.?.?.?

Hmm. Doufám, že nehlásáš svobodu slova aplikovanou na popírání holokaustu. [smích]

151748

17.01.2008 13:57

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: A co tohle ?

anti-anti 82.?.?.?

Ježíš byl Žid i žid. A nevystupoval proti Židům ani sionistické světovládě. Konec.

Víte proč Židé ovládají svět, Jarmilko. Protože to jsou Bohem vyvolení lidé. Nemáte žádnou šanci. Bůh a jeho syn Vás vyžene po smrti z nebe za nesnášenlivost vůči Židům. [chechtot] [chechtot]
A krom toho Židé mají nos ve tvaru čísla 6 takže váš důkaz o neexistenci Židů padá. [chechtot]

151755

17.01.2008 13:40

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: A co tohle ?

anti-anti 82.?.?.?

Ale to by nic neměnilo na tom, že to Slunce bylo ŽID.

151759

17.01.2008 13:52

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Prosté věci má člověk přímo před očima, jen je nevidí...

anti-anti 82.?.?.?

Možná potřebují. Židé byli zrovnoprávněni Josefem II. Za první republiky přetrvávali silně antisemitistické nálady, které vyústili v Hilsneriádu. V protektorátu a nacistickém Německu se situace obrátila a začali být intenzivně vylučováni z veřejného života a později i fyzicky likvidováni. Komunismus Židům také moc nepřál. Možná není 100 let dostatečná doba na odčinění toho co se dělo Židům. Možná přímo není třeba zákon proti zpochybňování holokaustu, ale velká část neonacistů, kteří jsou nyní k smíchu svůj obdiv k Hitlerovi myslí zcela vážně a to i se všemi důsledky, které zahrnoval jeho program. Všichni zástupci voleného parlamentu považují vyvražďování Židů za fakt a snahu zpochybňovat holokaust za ubližovat Židům. Všichni Hitlera považovali za blázna. Nikdo si nedokázal uvědomit jak snadno ovlivní celý národ. Nikdo nechce aby se historie opakovala.

151764

17.01.2008 14:34

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Je, je,

anti-anti 82.?.?.?

Tak přemýšlejte! Třeba o tom proč zmizeli Židé z Evropy či proč platí tyto zákony v Evropě.

151765

17.01.2008 14:06

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: A co tohle ?

anti-anti 82.?.?.?

Ale je. Vždyť v tom filmu se jasně ukazuje podobnost pohanských bohů s Kristem a tím se snaží dokázat, že tito bohové jsou Židé. To, že Horus je Slunce, které se stalo Židem si nedokážeš představit, protože film předpokládá spojení těchto příběhů pomocí reinkarnace bohů a tudíš můj závěr bude asi pravdivý. To, že Slunce je Žid si jen nedokážeš představit.

151766

17.01.2008 14:18

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Prosté věci má člověk přímo před očima, jen je nevidí...

anti-anti 82.?.?.?

Hitlerem není dnes nikdo, Hitler jen byl. To, že Bush dovoluje svým lidem mučit z něj neudělá zabijáka, který zabíjel jen kvůli špatnému pohledu. USA se může velmi snadno změnit v totalitu. Stačí vyhlásit výjímečný stav a listina práv a svobod je zde "cár papíru", ale to nic nemění na tom, že USA jsou demokratický stát, kde občané volí svého prezidenta i vládu.

151772

17.01.2008 15:10

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Je, je,

anti-anti 82.?.?.?

Ne, ale přemýšlej. Za 2. světové války se stalo něco co nemá obdobu v novodobé historii.

151773

17.01.2008 15:10

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Je, je,

anti-anti 82.?.?.?

My co nejsme uráženi znevažováním utrpení zemřelých za oné doby ten zákon nepotřebujeme. Ale většinu společnosti to uráží. Uráží je útoky na Židy nebo jsou si vědomi, že za války vydali Židy na smrt a tak se snaží odčinit své zlo. Zpochybňování holokaustu uráži i samotné Židy.

151781

22.01.2008 20:49

Němečtí vojáci používali afghánské děti k odhalování min

RE: Tohle je opravdu desinformace

anti-anti 82.?.?.?

Tobě je líto toho jabka, co spadlo vedle miny a nikdo ho nesebral?
Nechápu co je na tomto obchodě prasáckého. Místní děti, které věděli kde jsou miny, získali pár jablek vojáci, zkratku. Pěkný prase by jste byl, pokud by jste nahnal děti do pole ať tam bouchají. Nevím o co vám jde. Pro jablka už nikdo další než ty děti tam nepůjde. Jablka už shnila a děti by do minového pole nešly pokud by bylo skutečně nebezpečné.

Co je na tom prasáckého? Mě leda tak ztracené jablko na místě miny.

152380

23.01.2008 19:37

Němečtí vojáci používali afghánské děti k odhalování min

RE: Tohle je opravdu desinformace

anti-anti 82.?.?.?

Minové pole je nebezpečné jen pro ty co nevědí, kde jsou miny.
Prasárna to není. Děti to nebyly zcela jistě malé a o mentálních schopnostech můžeš jen spekulovat. Já tvrdím, že děti v té oblasti žily a hrozilo jim desítky let nebezpečí výbuchu miny v té oblasti. Najednou přijde německý voják hodí jablko do středu minového pole, které kamarádi těch dětí nejméně 10* přešli křížem krážem. Děti nedělali nic nebezpečného, protože ty miny tam jsou již pěknou dobu a kvůli pár jablkům by nic nebezpečného nedělali. Vy si myslíte, že ty děti byly dementi? Článek je bulvár. Vojáci nenašli ani jednu minu pomocí této metody a ani nechtěli hledat miny. Chápu, že minové pole je nebezpečné pro vojáky, chápu, že může být nebezpečné pro děti, ale nechápu co je na této metodě sviňského. Že nedali zadarmo jablka dětem či, že vojáci nenaběhli do minového pole, když místní vědí jak je minové pole nebezpečné? A k dětem. Miny pod dětmi nevybuchly, můžete si myslet co chcete, ale pokud by v minovém poli někdo za poslední dobu vybuchoval rodiče mají svým dětem říci: "Když bude nepřátelský okupant házet do minového pole jablka, nelezte tam." Děti nebyli v této situaci ti nevzdělaní a neinformovaní

152440

23.01.2008 19:19

Němečtí vojáci používali afghánské děti k odhalování min

RE: Tohle je opravdu desinformace

anti-anti 82.?.?.?

Proč je prasárna lákat děti na jablka v minovém poli ve krerém mají děti představu kde miny jsou? Vždyť pokud ví, kde jsou miny tak se jim nic nemůže stát. Že jablko spadne na minu? Pak by děti nešly sbírat jablka. Propagandisticky zní užívání dětí ošklivě a vojáci je skutečně využili. Ale nikoliv tak, že by jim způsobili škodu nebo je vystavili nebezpečí.

152441

24.01.2008 15:14

Němečtí vojáci používali afghánské děti k odhalování min

RE: Tohle je opravdu desinformace

anti-anti 81.?.?.?

Znovu. Děti u min žily dlouho. Ve svém volném čase nehledaly miny se smetáčkem, ale je pravděpodobné, že o minovém poli něco věděly a možná si stejně jako vojáci občas přes něj zkracovaly cestu. Třeba jestli minové pole není jen cedule bez min. Děti přežily a můžeme jen spekulovat, zda by děti šly někam kde jim hrozí skutečné nebezpečí. Či by si rodiče drželi děti více zkrátka pokud by bylo minové pole nebezpečné.

Můžu jen spekulovat jak pole bylo nebezpečné, ale nemyslím si, že se vojáci dopustili "prasárny", pokud děti věděly, kde jsou miny(Jak tvrdí xxxJirka).
Vy stejně tak můžete tvrdit, že děti nemohly vědět nic o minovém poli, a že kvůli jablkům tam šly jako první člověk po desítkách let a miny zcela náhodou selhaly nebo tam náhodou nebyly. Děti nebyly poslány do minového pole, ale mohly jít za jablky v minovém poli, o kterém patrně věděly, že jim v něm nic nehrozí. Pokud by nebezpečí hrozilo, děti by tam NEŠLY. Poslat dítě do minového pole na smrt je hnus, ale tady to vojáci nedělali.

152511

24.01.2008 16:38

Němečtí vojáci používali afghánské děti k odhalování min

RE: Tohle je opravdu desinformace

anti-anti 81.?.?.?

Asi ne, ale každopádně by neházeli jablka do minového pole, ale zeptali by se místního, patrně dospělého obyvatele, zda je minové pole plné min či nikoliv a ať jim to za úplatu ukáže. Cena by byla patrně o dost vyšší. Také by tam nenašly vojáci bezprizorní děti, ani minová pole. Ale pokud by byl k dispozici jen nějaký mladík, tak by asi požádali o "vyhledávání min" to dítě.

152521

28.01.2008 17:49

Kdo fandí státu Izrael

Víte kdo je největší fanoušek Izraele?

anti-anti 62.?.?.?

Je to Bůh a Izrael je jeho stát pro jeho vyvolený národ.

152940

28.01.2008 20:18

Kdo fandí státu Izrael

RE: Izrael Forever

anti-anti 62.?.?.?

Ale musíte vzít v potaz, že války vedl Izrael proti přesile. Jaderné zbraně nikdo nepoužil a to je dobře, ale Izraeli by smlouva o neužívání jaderných zbraní mezi velmocemi mohla být ukradená. Destabilizovat na Blízkém Východě by pak možná nebylo co a Izreal by z války vyšel jako absolutní vítěz. Za jakou cenu to může být otázka pro Izraelské generály.

152963

28.01.2008 20:40

Kdo fandí státu Izrael

RE: Izrael Forever

anti-anti 62.?.?.?

Politický tlak v Jomkippurské válce vyvíjel Egypt, Sýrie, Jordánsko spolu s Irákem pomocí zbraní. Mohu jen podotknout, že Egypt měl dvojnásobek vojáků oproti Izraeli.

152966

28.01.2008 21:20

Kdo fandí státu Izrael

RE: s autorem v něčem nesouhlasím

anti-anti 62.?.?.?

Co je špatně na Izraelské vlajce? Je to symbol židovského státu a Židé byli týden před 17. listopadem oběťmi útoků antisemitistické veřejnosti a NSDAP. "Bezdůvodně" zmlácený snad na té demonstraci byl jen mluvčí Národního Odporu co vystřelil plynovou pistolí do davu. Antifašisté, Humanisté a další co byli na protidemonstraci "proti náckům" pravděpodobně nebyli pro válku v Iráku, ale byli proti pochodu neonacistů přes židovskou čtvrť.

Však organizátor demonstrace (a známí Stwory) o holokaustu tvrdil, že nebyl ale bude.

152973

28.01.2008 21:39

Kdo fandí státu Izrael

RE: Izrael Forever

anti-anti 62.?.?.?

Poměr vojáků velmi souvisí s chutí státu použít jaderné zbraně. Je pravda, že nelze srovnávat vojáky a jaderné bomby, ale Izrael by mohl jednat jinak než jednal a pravděpodobně by SSSR nerozpoutalo odvetu a ani USA by nezasáhlo proti svému trochu (ex?) spojenci. Jen by si Izrael velmi velmi snížil už tak mizernou popularitu ve světě.

152979

29.01.2008 16:00

Jak mohla západní civilizace získat monopol na morálku a svědomí?

O čem je článek.

anti-anti 62.?.?.?

Je o tom, že někdo má názor, který by se dal vyjádřit takto:
"Hoďte na ně atomovky dřív než oni je hodí na nás".

Dále o tom, že Západ skutečně není tak silný. (Jak ti co věří oficiální verzi o WTC se přesvědčili při útoku bláznů na USA). Dále se pozastavuje nad vlastnictvím zbraní Izraelem, útokem NATA na Srby terorizující kosovské Albánce, trestnou výpravou za usámou a výpravou na diktátora, který projevoval málo úcty k inspektorům či neúspěšná "záchraná" výprava Izraele pro dva své unesené vojáky či diskriminaci palestinců (a útoky na ně?). Izrael má silné zbraně, ale je spojencem, palestinci nemají nic a jsou nepřátelé. Ale neprobíhá tam etnická čistka. Vždyť až do amerických mučíren a bránění západního stylu života je to o normálních válkách. Izreal nepotřebuje loutkovou vládu. Izreal potřebuje možnost zásahu proti teroristům. A to ať už svou okupací či silnou autonomní palestinskou policií. Takovými války tu jsou od počátku civilizace. Můžete pokračovat třeba až k Catovi, který své projevy zakončoval větou "Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno."

153033

29.01.2008 16:37

Kdo fandí státu Izrael

RE: s autorem v něčem nesouhlasím

anti-anti 62.?.?.?

Je to provokace, ale nedůstojné je udělat pochod ve výročí začátku utrpení Židů během 2. světové války. Antifa nehájila slabé "nacionalisty" a "vlastence" co chtěli udělat pochod skrz židovské město, protože mají na Křišťálovou noc jiný názor a chtějí Židům ukázat, že se to nebude opakovat. Že hájí zájmy silných? Ano silní byli částečně na jejich straně, ale nepochopení bude možná na obou stranách. Vlastenci zase se nejsou schopni dozvědět co se dělo v minulosti a proč mají v ten den právě tak nízkou podporu veřejnosti. Židi lidem už tolik nevadí a válka v Iráku není ani válka Židů. Je to válka Američanů. Stejně tak tvůj vlastenec je normální nácek, kterého Antifa nesnáší.

153034

03.02.2008 15:13

Pozor na rabkory!

RE: Ani trochu to není paranoidní

anti-anti 62.?.?.?

>Opravdu?
Co by jste chtěl více? Pokud nepopíráte holokaust a neútočíta na menšiny či nepomlouváte jednotlivce máte svobodu slova.

153221

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

70

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 111 čtenářů částkou 24 460 korun, což je 70 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 0

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 3

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,24 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 951,75 Kč
1 unce stříbra
546,32 Kč
Bitcoin
729 191,17 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 60 076 419