Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Lotras

Nalezeno 26 příspěveků, 4 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.09.2008 22:08

Sama před volbami

RE: nejen "komuniste" ale i agenti CIA jsou v politických stranách

Lotras 89.?.?.?

..ale přátelé vite proč na sjezdu R. tak dopadl...ony se objevily fota pana R. obihající určité instituce v USA...jo prolátl se...
..a u ČSSD bych si dal pozor , ta má zakódovánu zradu v genech a velmi blízko CIA . Obnovoval ji emeritni analytik CIA prof Horak...důkaz...např akce Urbanových 12 chaotických agentů CIA pri poslednim hlasování v PSP o vyslání lovců Talibanců do Afganistanu...během asi 5 minut stihli hlasovat zcela rozdílně - a bez jediného slova diskuse? Nejprve návrh PSP odmítne: 99, proti 47. Poslanec ČSSD Urban však své hlasování zpochybní - Já jsem hlasoval ano, a na sjetině mám křížek - (asi se zbláznil počítač). Hlasování je okamžitě opakováno a tentokráte s výsledkem 112, proti 45...12 poslanců ČSSD podlehlo asi hypnoze a hlasuje jinak !!!!!!To vite když dvě zelené žaby hlasovaly proti Safari v Afganistánu...musí to ČSSD dohnat, nenechají přece markytánku Vlastu ve štychu....

htm#http://www.psp.cz/eknih/2006ps/stenprot/030schuz/s030195.htm

171004

24.09.2008 20:14

Americké ministerstvo financí se mění na hedgeový fond

RE: Chyba je v nas vsech...ja to ale neudelal, ziji bez dluhu a skromne

Lotras 89.?.?.?

Je to proste pokus dostat se z tohoto Schlamastu ktery jsme si zavinili sami.
Pane Kucera pokud jste se i Vy na tom podilel a jste cestny clovek doporucuji aby jste spáchal harakiri

171514

19.02.2009 22:53

Európske banky a 18 biliónov falošných cenných papierov

RE: Co to je vlastne rating.

Lotras 89.?.?.?

Rene prosím nesetrvávej v omylu o nejakéch českých bankách.Žadné české banky už přes rok nejsou.Posledni česka byla Ebanka, ale už i ta byla převzata, už tu máme jen cizí penězokazce.
O těch českých bankách už bájí jen Kalousek, ale ten je už delší dobu cvoklej.

184185

27.02.2009 20:46

Signoraggio nebo-li panské – a frakční rezerva

RE: Nepřesné, ale pravdivější než to oficiální

Lotras 89.?.?.?

Opakuji neexistují "České banky", posledni eBanka byla převzata EUrizována cizí bankou už před rokem, to už pochopil i pan Kalousek. Párkrát to p Kalousek řekl ale byl pan na prču.

184960

22.03.2009 22:28

Hon

Prostě jste nepochopili o co zde jde

Lotras 89.?.?.?

Vy jste tady opravdu zlí.
Vy jste nepochopili o co zde jde.
Tak nám konečně Topolánova vláda ukázala, že ty nesmyslné pomluvy, jak se špatné stará o důchodce a těžce nemocné lidi, jsou jen neoddůvodněným haněním jeho úspěšné modro-zeleno-černo-rudé-oranžové koalice. Jste prostě zlí ,že to nechápete

187004

18.04.2009 09:18

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Ach ta fyzika...zejména od kecálků

Lotras 89.?.?.?

"Prostudujte si trochu fyziku (a platí to i pro ostatní) pro prostý součet narážející kinetické energie+ energie kerosinu + kinetická energie podlomených cca 20 pater (1/2mv2) a už uvěříte i tomu že zrovna WTC spadl a vyvrací vám směšný argument že většina mrakodrapů mnohem nižších a méně hmotnějších nepadá HAHA"
......ale pane jak dlouho jste to počítal ???? ukažte !!!!! ....nebo jste to simuloval ve hře GamePark ????....kecat či lhát se mladý muží nemá , je to ošklivé....

188680

12.09.2009 22:28

Ústavní krize se prohlubuje

Ale to je dost prosté , jen si položit jednoduše otázku

Lotras 89.?.?.?

Já jsem postavil otázku jednoduše , opravdu může poslanec Neřád bojovat o "Řádný" termin voleb ????
Říkám NE , US považují za nejtlustší chapadlo soudcovské chobutnice-mafie.

200193

03.10.2009 21:04

USA a Velká Británie platí 10 bilionů dolarů za udržení iluze o stabilitě

RE:No přeměnily se na žen-min pi a jsou v Číně

Lotras 89.?.?.?

jinak peníze jsou jen čísla , ty se mohou zmenšit, anebo se mýlím.
Teď už víte proč Rotschildové přesunuli (vzájemně si vyměnili)významnou část aktiv s Bank of China Ltd.
A protože Čína vlastní reálnou ekonomiku, tak stačilo šéfovi Bank of China Zhu Min , pustit 1,16 biliónu juanů (cca 170 mld.USD), do ekonomiky . A protože toto stačilo na posílení provoznívh uvěrů mohli podržet prum. produkci a nadkapacity přesměrovat na tuzemskou spotřebu. Jo centrálně řízené hopodářství i na tržních principech je sfina mazaná a kapitalismus přečůrává bez krize.

201561

24.11.2009 17:29

Pro děti jen to nejlepší

Dle Emea co to schvaluje pro EU- poslední bordelinfo z 29. září 2009

Lotras 89.?.?.?

Přípravku Pandemrix bylo uděleno rozhodnutí o registraci [zmaten] za výjimečných okolností[zmaten] . To znamená, že o této pandemické vakcíně nebylo dosud možné získat vyčerpávající informace.

http://www.emea.europa.eu/humandocs/PDFs/EPAR/pandemrix/H-832-cs1.pdf

Výsledky testů nejsou protože očkování Pandermixem nebylo vyhodnoceno s ohledem na první vlnu očkování...mělo by se objevovat zde

http://www.emea.europa.eu/humandocs/Humans/EPAR/pandemrix/pandemrix.htm

ale bude tam kulový....se vsadím

205632

02.02.2010 20:43

Zdivočelá země

RE: respektování vlastnických práv

Lotras 89.?.?.?

To Malcik, pojem "vlastnická práva" zamlžují podstatu jejich vlastností...znamená to že obhajujete vlastnická práva k otrokům...i takový obsah historicky obsahovali. Přesněji to dělili marxisté...vlastnictví osobní a vlastnictví výrobních prostředků.

A jinak ukažte prosím jedinné překroucené číslo . Jinak vy osobně mlžite a vědomě lžete - mluvíte nesmysly a nepravdy.Zkrátka ani nedosahujete úrovně komunistických ideologů , ale jste spíše velmi omezený pisálek rádoby pravicových frází.

211266

11.02.2010 11:32

Ministr Kocáb představil a podpořil projekt Červené tlačítko

RE: má tu někdo právní názor? a co protestní petice?

Lotras 89.?.?.?

ale pane "ČSSD, ODS, TOP09, KSČM, Zelených" to trochu matláte dohromady.Bezesporu vůdčí roli v pozadí hraje zde KDU-ČSL jako např pan senátor Pithart z KDU stojícího v čele fronty za "bezpečný internet" vč skupiny pravicových senátoru už v pozadí Senátu chystající návrhy na nucenou kontrolu inetu přes ISP, a a dále asi 20 funkcionář/ů/íčků KDU-ČSL - jako v pozadí např Roithová - prachy z EU směřované ....do známých firem...www.horkalinka.cz, http://www.saferinternet.cz/, http://www.internethelpline.cz/, http://www.osi.cz/, http://mobil-story.saferinternet.cz, http://proti-sikane.saferinternet.cz/index.asp

Víte tady je jedno důležiré jádro toho šmírovacího svinstva.Rozjíždějí to stejným způsobem jako podporu sudeťáků.Zkrátka nová úloha flandáků, kontrola myšlení lidí.
Jinak "důvěrahodnost" zvedl Kasal už v r 2006 (http://www.psp.cz/eknih/2006ps/stenprot/014schuz/s014142.htm)...s taktikou a logikou např
, v případě domácího násilí není problém vnímán jako zneužívání hospod, jako míst kde se dá běžně přijít k alkoholu. Řeší se jednání konkrétních lidí, kteří vůči jiným páchají specifickou formu násilí, mnohdy právě pod vlivem alkoholu, po návratu z hospody. To je jakoby přikážeme hostinským hlásit policii kolik panáků si každý občan dal i když bydlí třebas sám.
Tak proč je jími byl démonizován Internet, a nikoli lidé, kteří ho využívají k páchání všelijakých nepravostí?
Neprosazovali tvrdší zákon proti zneužívání dětí, proti nadměrné pornografii , ale kontrolu inetu přes zástupnou kontrolu těchto fenoménu na internetu.
Mimo jiné tento pán Kasal je znám jako spojka k donu Hřebíčkovi - společný zákon (kšeft elektronických vinět - velký bratr a fenomén zvednutí ceny známek na zaplacení tohoto kšeftu).
To jen jak nenápadné je některé politické svinstvo v pozadí akce.

212268

02.03.2010 18:22

Demokracie nebo demokratura? Čast 1.

RE: Trefa do anonyma

Lotras 89.?.?.?

Jak tak koukám a sleduji sled jeho myšlenek a popis faktů z dob před r 1989 , myslím že onen pán - ilegál té době byl v "ilegalitě"...tj jako spermie v otcových varlatech a popisuje tudíž jen své pseudopoznání oné doby....

213925

02.03.2010 18:27

Doktoři se pokusili prohlásit Václava Klause za nesvéprávného

RE: Pane vy jste vdova

Lotras 89.?.?.?

jinak to není možné , normální člověk si tohle nevymyslí, cituji....
"Nakonec a tím u mne dosti ztratil, pan Rath svého času poslal vdovu stěžující si na podivné úmrtí jeho muže, nikterak výhružně a zjevně pod tlakem bolesti ze ztráty na delší dobu do Bohnic a jen shodou okolností si tuším neustlala tam trvale."

213926

15.01.2011 22:47

Podvod zvaný úroky

Nesmysl úroku dokazují propočty v případě Josefova Haléře

Lotras 89.?.?.?

Josefův haléř anebo nereálná matematika úroků z úroků.
Neomezeně rostoucí úroky z úroků jsou v reálném světě matematickou nemožností. Například jeden haléř investovaný svatým Josefem při Kristově narození by při čtyřprocentním složitém úroku do roku 1749 dosáhl hodnotu zlaté koule o velikosti zeměkoule. Do roku 1990 by rostl dále a dosáhl hodnoty 8 190 zlatých koulí hmotnosti zeměkoule. Při pětiprocentním úroku by se za tuto sumu dalo koupit 134 miliard zlatých koulí o hmotnosti zeměkoule!

236165

20.01.2011 03:11

Poněkud odlišný pohled na kauzu ABL

Poněkud jednostranný pohled na ABL

Lotras 89.?.?.?

Bárta lhal.A tento základní fakt autor záměrně zamlčel a filištínsky to nazývá "poněkud odlišný pohled" , já bych řekl takový Veřejně-ABLovský.No ty slevy jsou fakt sranda , jako ty řeči o 50 mil co je vypsáno kvůli tomu na Bártovu likvidaci.Autor je možná pomýlený ale já ne.
Ekonomická fakta o ABL , jsou jasná, majitelé firmy (s progresivně anonymními akciemi) dle mne "krátila" jak platy zaměstnanců , tak platby ze zisku státu.Dle mne je to nevěrohodná , podvodná firma a Bárta podvodný politik.Stejně jako její filiálka strana VV.
Myslím si , že tak stupidně Veřejně propagandistický článek na Zvědavce nepatří.
Ps ...nekritickým fanoušků VV věřícím na mediální konspiraci vůči idolům VV co veřejně podvedli své voliče kladu otázku. Pan John uvedl Veřejně v TV že má seznam gangu 34 podplacených novinářů píšících proti VV a jejím vůdcům s důkazy a že je do týdne zveřejní . Je to měsíc a skutek utek. Kdo lže ten krade , jako pan John pro Janouška v Oraprintu.

236459

20.01.2011 11:43

Poněkud odlišný pohled na kauzu ABL

RE: Poněkud jednostranný pohled na ABL

Lotras 89.?.?.?

Pane Diotalevi , vy věříte , že lhář a podvodník Bárta a John , bude bojovat proti korupci??? Všiml jste si jak šli VV v PS proti zákonu o zrušení anonymních akcií. Těchto akciovek je v ČR více než polovina oproti max 15 proc v západní Evropě , Polsko má jen 20 proc , Rumunsko nás dohání s 35 proc. Slovensko a Madarsko je zrušilo.
Toto je hnojiště korupce . Dnes se neplatí úplatky na účet ale akciemi, lze to dělat nekontrolovaně a okamžitě. Návrh kontroly , že firma bude muset mít "vnitřní evidenci"...to je jen VV fór Jankovského, všech 39 bodů Johnovy strategie boje proti korupci jsou ve světle tohoto faktu na to hnědé ...jste tak naivní pane ???

236477

20.01.2011 11:58

Poněkud odlišný pohled na kauzu ABL

RE: Vidím to podobně

Lotras 89.?.?.?

Jak firma dělala svoji práci???
Může ze zákona shromaždovat o dotyčném informace pouze z veřejných zdrojů.Firma vyvíjela protizákonnou činnost - myslím že je to na úrovni zločinného spolčení .Tedy žádné kamerování na ulici, v čekárnách , lustrování SPZ. Řekneme pravdivě že dělala soukromou privatizovanou STB.
Apropo všiml jste si že "kádrové orgány STB" v USTR změnili v databázi EZO (viz svazky.cz) měsíci srpen 2010 u Rajona-Johna klasifikaci z KTS na Blokovanou osobu, totéž jeho zkolabovaného náměstka Zahálky (dříve vrcholový manager ABL) dokonce z Agenta na Blokovańou osobu.Myslíte si že je to náhoda, máte pro to vysvětlení , nebo je to podle Vás činnost dinosaurů, či kmotrů ???
Propagandu o dinosaurech a kmoterch si nechte na Veřejné pohádky pro děti v TV Nova nebo Prima.
Rozumný člověk děli pro tento účel lidi na poctivé a zloděje , lháře a pravdomluvné. Pokud to neumíte a potřebujete tyto mediální berličky tak vám není pomocu.

236479

20.01.2011 16:57

Poněkud odlišný pohled na kauzu ABL

RE: Na bláboly "proti kritice" je nutné zareagovat

Lotras 89.?.?.?

pane Olas..pokud jste si nevšiml vyjadřujete se k názorům Mantry Veřejné v podání vrátného z ABL
1.Zda ABL dělala něco špatně
2.Zda boj proti dinosaurům přerostl v boj o nového polic.presidenta
3.Tézi že VV dosazuje náměstky na MV , z lidu ...a ne z ABL
4.Tvrzení , že neschopnost policie něco vyšetřit je v tom že tam asi nejsou lidé z ABL.
A co vy na to???
1x obecná otázka na jakékoliv kritiky "Co je špatně"
2x doměnka , podvrhující tézi že kritizují ti co nemají co říci k věci , a pak doměnka že kritizujícím chybí analýza..a kde máte Vy 1 gram analýzy , nebo 1 fakt ???
1x "nevím" a blabla
1x "určite" co je důležité a to jednou větou o kynologii či co .
1x pak se vrátíte zpět k otázce ..."co je dobré pro občana ?"
Já Vám to povím, určitě ne Vaše bláboly na úrovni Primy a Novy.
Pro občana je nutné kritické myšlení i když se třebas zmýlí, a střed názorů a kritiky a z ní vyplývající verifikace faktů. Jinak zhloupne myšlenkově, sociálně i lidsky.

236493

20.01.2011 17:03

Poněkud odlišný pohled na kauzu ABL

RE: Vidím to podobně

Lotras 89.?.?.?

no ze státní kasy se to neplatilo jen z radničních...haha...
Anebo že by to sledování dělala ABL z "humanitárních důvodů" nebo z "lásky k vlasti"???
To dělení "pravdomluvné-lháře, poctivé-zloděje" dělám já a nestydím se za to už od doby co jsem dospěl a po kopancích života získal trochu přehledu.A nevnucuji to nikomu, je potřeba mít k tomu vnitřní náturu aby člověk nebyl ze světa smutný.

236496

21.01.2011 17:08

Poněkud odlišný pohled na kauzu ABL

RE: Pro mne je zajímavé

Lotras 89.?.?.?

Zase pane Anonymous manipulace "Samozřejmě informace jak je podávají MF + iDnes informují, že si sledování osob nikdo nebjednal". MF ani iDnes to neví ...ne jak podsouváte vy, že to asi ABL dělala jen tak pro nějakého "bezdomovce" z čistého milosrdenstvíá a lásky.
Jinak přesně je to shrnuto kupodivu zde, v trestním oznámení Paroubka na Bártu.....

http://vasevec.cz/vip-blog/jiri-paroubek-zneuzival...

236571

16.02.2011 21:30

Invaze mimozemšťanů

Nejhoší jsou tzv Kurvítka

Lotras 89.?.?.?

Rád bych připomenul ještě jeden invazní prostředek, tzv Kurvítka ve výrobcích zejména její nejnebezpečnější formu a to Čínská kurvítka čili --- ČK made in USA.
Likvidují a znehodnocují tím lidské produkty a vyčerpávají tak surovinové zdroje země a ničí nervy lidí.

238201

13.11.2011 22:34

Kam se ztratili lidi?

Jo měli sklářští kluci namále

Lotras 89.?.?.?

Ty sklárny měly namále v r 2002 když byly jako ostatní sklárny dotunelovány "majiteli" Crystalex Nový Bor .Crystalex před prodejem utlumil výrobu a propustil všech 450 zaměstnanců. Kupodivu ji odkoupili odboráři (ČMKOS) a zachránili, vrátilo se tam 250 lidí, vedli je místní odbory a místní odborníci a postavili je zpět na nohy za 2 roky ....poté ji odbory prodali fy Synex CZ (se ziskem cca 4 mil), a prakticky ji dnes vlastní kupodivu ODSman později USman Honajzr a Šedivý. Platí lidi slušně a sklárnám i v krizi kupodivu "rostla poptávka" . Jednou za rok mají volnou prohlídku, kdo je z Moravy doporučuji tam zajet .

257003

16.12.2011 18:03

Volební nepokoje v Rusku. Ale kdo je iniciuje?

RE: nepište hlouposti

Lotras 89.?.?.?

Než napíšete totální hlopost o věcech o kterých nevíte nic , tak se mrkněte na inetdata
"Nezaměstnanosti v průběhu prvního pololetí 2011 stále klesala a v červnu dosáhla 6,1%, což je nejlepší výsledek od počátku krize. Celkový počet nezaměstnaných dosáhl 5 mil. osob a v porovnání s koncem června 2010 poklesl o 0,2 mil. osob."

http://www.businessinfo.cz/cz/sti/rusko-ekonomicka-charakteristika-zeme/4/1000580/

258666

31.08.2013 12:33

Potvrzeno: Pro americká tvrzení namířená proti Sýrii neexistují žádné důkazy

Ale existují a přímo děsivé , Amerika bude muset v USA vyvraždit holuby.

Lotras 89.?.?.?

na iDnes .... viz foto 7 (holubi)......


http://zpravy.idnes.cz/foto.aspx?r=zahranicni&c=A130828_130656_zahranicni_vrl


Udělali to holubi ...
jak jinak vysvětlit fakt že na ploše 2x4 metry na otevřeném prostranství se objeví 30 holubů otrávených plynem ???
Byly to BIOdróny vyslaní Assádem aby střemhlavým útokem trefili kanystry s plynem povstalců a hrdinně při tom zahynuli ???

Assád je king..... přesnost 30 zásahů holuby do tak malé plochy přesahuje schopnosti amerických bezpilotních letadel .

Novináři čumí , holubáři též.

už žádné mírové holubice , jsou to Assádovy nástroje ničení světa pomocí ZHN

295314

18.10.2013 21:43

Jak paní Grande cestovala do USA

K "omluvě a pochopení " pána editora k "americké tuposti"

Lotras 89.?.?.?

zkrátka asi nepochopil stejně jako emigrační tupoun že ta paní měla 63 let

298115

02.11.2019 17:59

Jaký vztah mají obyvatelé Ruska k Putinovi?

"Editor článku" se nepodepsal

Lotras 89.?.?.?

to říká hodně

374387

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
22,00 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
16,94 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,28 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,32 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,80 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 197,33 Kč
1 unce stříbra
495,89 Kč
Bitcoin
422 457,45 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 928 118