Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Saša

Nalezeno 1860 příspěveků, 110 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.12.2008 00:58

Zemský ráj v nedohlednu

RE: Pokračování: Inu, také přispěji svou troškou do mlýna, BL sucks

Saša 74.?.?.?

V posledních nejméně padesáti letech, zemědělství (a živočišná výroba) se převážně provozuje průmyslovým způsobem. Potrava se vám dostává do obchodu téměř bez dotyku lidské ruky. Pro vysokou hustotu obyvatel to tolik nevidíte v Evropě, na zemědělskou farmu není téměř místo, ale jinde je to milionový byznys, kde obrovské stroje obdělávají půdu/sklízí úrodu od obzoru k obzoru a postupují od jihu na sever. Živočišná výroba drůbeže a prasat jsou fabriky se statisíci kusy „živých výrobků“ a několika nádeníky, kteří to obsluhují. Je zcela zbytečné a OFF TOPIC se dohadovat co je zemědělství – myšlenka je snad od počátku jasná?!

178649

21.12.2008 04:27

Odborníci a experti

Výborně napsané a teď pro jazykozpyty

Saša 74.?.?.?

Výborně napsané, expertdovedné jednání nikoli odbornost a nejlepší překlad je asi machr [mrknutí jedním okem]
O daném problému nemusí nutně vědět zcela nic, je vždy jmenován a v tom je jeho status.

První tři významy z překladového slovníku do češtiny:
expert - zručný
expert - obratný
expert – expert

Význam v angl. encyklopedii: člověk s určitou schopností či znalostí, který dovedně jedná A person with special knowledge or ability who performs skilfully

Legrace nastane v překladu do angličtiny:
expert - expert - back-room boy (GB) pouze ve Velké Británii je to odborník nebo vědec, zpět do angl. encyklopedie a zde je back-room boy expertní poradce spojený s důležitým rozhodováním, obvykle bez oficiálního postavení An expert adviser involved in making important decisions but usually lacking official status se synonymem “brain truster” stejného významu
expert – surveyor (zeměměřič/dozorce/měřič))
expert – dab (znalec/machr/kadet)

No a jsem u totožného závěru jako autor, expert má nějakou moc, ale ví o všem hovno, tedy alespoň v té Velké Británii. [chechtot]

178658

21.12.2008 07:50

Odborníci a experti

Je Bernie Madoff je expert a machr? ;)

Saša 74.?.?.?

Bývalý šéf NASDAQ je shodou okolností příslušníkem rasy či národa chlubícím se nejvyšší inteligencí a není divu, k ukradení 50.000.000.000 USD je jistě inteligence třeba.
Pro srovnání výkupné pro americký automobilový průmysl je „pouhých“ 17.400.000.000 USD a tak Bernie by ho mohl koupit třikrát.
Vložený obrázek
Dobrovolně odstoupil z vedení a pozice pokladníka na Yeshiva University School of Business, kde dle Wikipedia „ethical issues are an integral part of the program”. (Etika je nedílnou součástí programu.)

Jerusalem Post naříká, že je vinen za antisemitismus http://www.jpost.com/servlet/Satellite?cid=1228728265766&pagename=JPost%2FJPArticle%2FShowFull

Na americkém Counterpunch "It's Kristallnacht Two!" An Ethnic Cleansing in America („Druhá Křišťálová noc!“ Etnická čistka v Americe)

Bernie Madoff on the modern stock market http://www.youtube.com/watch?v=auSfaavHDXQ v angličtině výňatky z konference 20.10.2007 poučné jak machr expertně vysvětluje stock market (34 minut)

178661

21.12.2008 21:54

Odborníci a experti

RE: chanuka - prvy den, prva sviecka

Saša 74.?.?.?

>zaspievajme si spolu - kliknite si na samesa

Taková hezká častuška, chtěl jsem si zapět, ale hrdlo se mně stáhlo; hned v první sloce o připravování jatek pro nevěřící nepřátele. Ta zbožná náboženství….

Happy Hanukah

178684

22.12.2008 05:21

Odborníci a experti

RE: Je Bernie Madoff je expert a machr? ;)

Saša 74.?.?.?

Ta etika machra Bernie Madoffa možná nebyla zas tak zcela pochybená, jeho zákazníci byl exkluzivní klub multimilionářů a miliardářů (v amerických dolarech). Minimální „investice“ u jeho firmy byl miliónek US$ se slibem deseti procent minimálního ročního růstu.

Tito „investoři“ ve skutečnosti ztrátu ani nepocítili a jejich právníci již žalují stát pro úlevu na daních, žalují také ty, kteří v posledních 6ti letech si vyzvedli své miliónky z Madoffova investičního fondu.

Půjde Madoff, „pilíř Wall Streetu,“ do historie jako severoamerický Che Guevara? [mrknutí jedním okem] V našich malých představách umocněný Jánošík [mrknutí jedním okem] Podporoval dobročinnost svých soukmenovců a bez krveprolití přesunoval statky bohatých do svaté země. Jedině zaměstnanci nejbohatších lidí Ameriky, pokud jejich zaměstnavatelé svěřili/zpronevěřili jejich penzijní fondy a dali je do opatrování Jánošíka Madoffa budou bez důchodu.

Kam se podělo US $ 50.000.000.000? Nesleduje snad banka pohyb každého dolaru? Asi ne těch imaginárních, proč by potom banky musely dostat od daňových poplatníků US $ 700. 000.000.000? Z toho vedoucí těch ztrátových bankovních institucí dostávají mrzkou provizi US $ 1.600. 000.000.

178695

22.12.2008 09:02

Liberální poklesky

RE: Žena je taky člověk pane Lhotáku

Saša 74.?.?.?

Když jsem četl obraty jako : „vřískot kariérou posedlých nevěstek rovnoprávnosti bičujících své mátožné muže výčitkami a pohrdáním” [mrknutí jedním okem] a „zženštilá mysl propadlá subjektivní zaujatosti, marnivosti, individualistické ctižádosti a honbě za požitky”, [chechtot] tak jsem se potouchle smál a těšil na příspěvek paní Jarmily! Muž a žena je duševně a myšlenkově trochu jiný s čímž se musíme smířit a rozdíly nejsou tak propastné anebo ještě lépe, díky vzájemné sexuální přitažlivosti je většinou překonáme. Se stejným despektem lze psát o obou pohlavích. Jsme tací, jací jsme a nějaké výčitky jsou zcela zbytečné. Člověk s obdobným darem výřečnosti může zase opěvovat matriarchální společnost, snad bez válek a s neustálým množením. [mrknutí jedním okem]

Je spíše otázkou, jestli vinu nese nálepka „liberalismu“, „konzervatismu“ či jiného ismu. To, že libozvučné jméno nevystihuje skutečnost „svobody“ není vinou jména, ale úplatných a moci-chtivých politiků. Volání po „konzervatismu“ mě připomíná touhu po náboženském státu, což vidím jako nežádoucí extrém zabití svobody.

178699

23.12.2008 10:46

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: Vysvetlite mi nekdo

Saša 74.?.?.?

O zachování současného systému se ekonomové zoufale snaží zahazováním části budoucí mzdy produktivní střední vrstvy na řadu následujících let. (Jsou to zcela nepředstavitelné astronomické částky.) Zatím to jen prohlubuje rozdíl mezi super-bohatým a chudým, nezaměstnaných přibývá. Existuje „konspirační“ teorie, že finanční krize je vyvolána uměle. „Záchrana“ je totiž obdobná původní příčině, vydáváte něco, co neexistuje a v extrémním případě snad slíbíte práci zdarma. Jen křišťálová koule snad odpoví, co bude následovat [mrknutí jedním okem]

Tonoucí se i stébla chytá a zdá se být neuvěřitelný zájem o „Das Kapital“ Karla Marxe. Nečetl jsem to, zdá se mně to suchopárné čtení, ale již George Bernard Shaw a řada dalších spisovatelů a filosofů dobrých i špatných shledala knihu zajímavou.

Marxův Kapital se dočkal v Japonsku nového zpracováni, vychází v podobě kresleného seriálu a těší se neuvěřitelné popularitě. Dle jiného článku výstřelky kapitalismu učinily z Marxova „Das Kapital“ bestseller.

Přímo fascinován se zdá významný současný britský spisovatel Francis James Baird Wheen zastávající se invaze do Iráku a bojující proti antiamerikanismu, a nejen antisemitismu, ale rovněž bojující proti antisionismu. Snad až trochu nelogicky se sám považuje za „levicového“ ateistu. http://www.guardian.co.uk/books/2004/feb/03/top10s.modern.delusions ukázka z jedné z jeho z posledních knih How Mumbo-Jumbo Conquered the World: A Short History of Modern Delusions
Jinde Francis Wheen argumentuje, že pokud kapitalismus má zůstat, je žádoucí číst „Das Kapital“

Anglická Wikipedie právě rozšířila popis knihy, včetně odkazů na originál v angličtině.
Neberte to jako propagaci knihy, spíš nastalého zoufalství.

178758

23.12.2008 21:59

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: Je ale kardinální otázkou, co bude po krizi

Saša 74.?.?.?

>cinsky kockopes funguje jen diky otrocke praci milionu delniku

Proto si z něj USA bere vzor („dobrovolně“) se zde sníží mzdy, zvýší daně a miliony propustí, jak navrhuje záchranný balíček a nastolí se „protiteroristická“ diktatura.

>Silni vydrzi a nakonec pomuzou slabym.

Ach tak, v našem světě „silní“ někdy pomáhali chudým [mrknutí jedním okem] proto poplatníci zachraňují banky a akcionáře automobilového průmyslu.

>podivejte se na soucasnou situaci v zemich kde se pohrobci snazi zachranit pomoci

Nejsilnější velmoc je nejvíce zadlužená právě čínským Marxovým pohrobkům, kteří ať již dobře nebo špatně, přijali zásady kapitalizmu a volného trhu, jsou s námi na jedné lodi, Vlastislave Jando. Zachraňují Vám ten tvrdý kapitalismus Vlastislave Jando, do prdele buďte jim alespoň trochu vděčný.

178802

25.12.2008 23:41

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: Je ale kardinální otázkou, co bude po krizi

Saša 74.?.?.?

Poplet jsem tuším Vlastislava s „Vlastimilem“, omluvy. Hluboká víra Jandy ("Vlastimila" ) v přirozené mechanizmy trhu je dle všech ekonomů volovina. Vysvětluje to ekonomik a nositel Nobelovy ceny Joseph Stiglitz v Českém překladu Kapitalističtí šílenci. Tu víru v přirozené mechanizmy trhu však ztratili i američtí bývalí zastánci této teorie, příkladně Ben Bernanke. Sice s pomocí „přirozených mechanizmů“, ale ta krize je vyvolána uměle (jak správně píšete jinde pane Hestroy) ; umožňuje další obohacení nějakého promile obyvatel a tím ovládnutí světa.

178886

27.12.2008 10:50

Vánoční poselství íránského prezidenta Ahmadinežáda lidem v Británii

RE: Bodejť by ho měli dosavadní vládci rádi.....

Saša 74.?.?.?

Po staletí Irán nenapadl žádný jiný stát, naposledy se bránil, když byl napaden tehdy ještě dobrým Saddámem, který za pomoci USA a potlesku Izraele zaútočil na Irán s chemickými a biologickými zbraněmi made in Marylend, USA. President tohoto náboženského státu rozlítil jiný náboženský stát a jeho příslušníky, kteří nejsou schopni říci, co špatného řekl. Britský rabín Aaron Goldstein se rozčiluje, že Ahmadinejad hovoří jak Santa Claus. Velvyslanec Izraele vyjadřuje „nevyslovitelné pohoršění“. Zřejmě se vztahovačně pohoršují nejvíce nad slovy:

Kdyby Ježíš dnes žil, bezpochyby by stál na straně lidí, kteří odmítají násilnické, zlomyslné a rozpínavé moci.

Kdyby Ježíš dnes žil, bezpochyby by vztyčil vlajku spravedlnosti a lásky k lidem a odmítl válečné štváče, okupanty, teroristy a tyrany celého světa.

Kdyby Ježíš dnes žil, bezpochyby by bojoval proti tyranské politice převládající globální ekonomiky a politických systémů, jako to dělal za svého života.


Dotkl se snad vůdce jednoho náboženského státu politické ideologie druhého náboženského státu s vírou se společnými kořeny a zvyky?

178936

27.12.2008 23:20

Vánoční poselství íránského prezidenta Ahmadinežáda lidem v Británii

RE: To sxgo - RE: Tak tohodle jsem se obaval

Saša 74.?.?.?

V Tel-Aviv byly zrušeny „Orgie za mír”, židovské sekty Raelians. Sekta chtěla uspořádat „Světový den orgasmu“ neb věří, že nadržení vede k agresi a chtějí uvést v praxi rčení 'make love, not war'. Mír a orgie byly zrušeny prý z bezpečnostních důvodů.

178987

27.12.2008 23:40

Vánoční poselství íránského prezidenta Ahmadinežáda lidem v Británii

RE: Tak tohodle jsem se obaval

Saša 74.?.?.?

> co to tam vedou je banda prohnanych kujonu

Pane novy zacatek, Váš studovaný íránský přítel Vám sdělil, co očekával, že chcete slyšet a to co je pravdou i v mnoha dalších zemích včetně té naší. Nic to nemnění na vánočním přání, které nám přeje vše jen dobré, a potrefené husy hejkají.

178989

28.12.2008 06:28

Vánoční poselství íránského prezidenta Ahmadinežáda lidem v Británii

RE: Tak tohodle jsem se obaval

Saša 74.?.?.?

Vánoční přání bývá to, co chceme slyšet, obvykle přání dobra, což však někteří slyšet nechtějí!

Představitel státu, který nikdy nikoho nenapadl, státu, který jako první podepsal smlouvu o nešíření atomových zbraní, jistě může s čistým svědomím přát (křesťanskému) světu, aby stál na straně nenásilí, proti rozpínavým mocnostem, okupantům a teroristům.

179002

28.12.2008 10:17

Vánoční poselství íránského prezidenta Ahmadinežáda lidem v Británii

RE: Tak tohodle jsem se obaval

Saša 74.?.?.?

Nezklamete mne, pane „nový začátek“, zejména každý náboženský stát, ale i země s jedinou „správnou“ ideologií omezuje a týrá část obyvatel. Je otázkou Vašeho vidění a předpojatého přesvědčení jen míra toho zla (nebo „toho špatného“ pokud najdete nějaké ztotožnění) a propaganda. Izrael na příkaz ministryně zahraničí Tzipi Livni právě zahajuje mohutnou agresivní dogmatickou kampaň, aby okecal vraždění Palestinců v Gaze, které OSN, státy EU a většina světa odsoudila. V Tel-Avivu stovky Židů protestujících krvavému řádění byly rozehnány policií na koních a slzným plynem; pět jich bylo bezdůvodně zatčeno. Sionistická vláda, náboženského státu je svým způsobem stejná ne-li horší než nejen naši „přátelé“ jako Saudská Arabie, ale i státy vydávané za osu zla jako Írán. Občané nemají stejná práva a jsou rasisticky šikanováni. Islám mají s Judaismem nejen společné kořeny, ale rovněž zvyky, řeč a písmo, zakládání „zbožných“ států a dokonce i genetické bohatství je společné.

Dvouletá Dana, děvčátko bylo vyhozeno z mateřské školky, jen pro to, že není po matce Židovka. Nemám představu, že pro volně smýšlejícího jedince je život v Íránu procházkou růžovým sadem, není tomu tak v řadě zemí.

Když už jste to do toho zamotal, byl jsem několikrát na Kubě a na většině ostatních ostrovů v Karibiku. Na té Kubě, lidé co ještě pamatují život za Batisty (za minulého režimu), vám řeknou, že dnes je pro drtivou většinu Kubánců život lepší. Na Kubě zdarma vystuduje více vysokoškoláků než pro kolik je uplatnění, na všech Karibských ostrovech nejlukrativnější zaměstnání je v obveselování turistů, pochopitelně není také mnohonásobný rozdíl v platech vysokoškoláků a tak se hraní „častušek“ pro turisty vyplatí. Mimochodem za častušku považujete asi Qunatana mera. Ve srovnání s jinými Karibskými ostrovy je na Kubě stejná bída a (snad s výjimkou ostrovů patřících Francii) pro většinu dokonce menší. Za to mají slušné zdravotnictví bez poplatků a pro každého, nižší kriminalitu a to nejen ve srovnání s podobnými ostrovy, ale i s USA. Není to zdaleka ideální situace, ale pro většinu ne tak zlá, jak by se zdálo a je nám presentováno. Ony i ty komunistické země se vyvíjejí a slevují z té ideologie. Oproti tomu, „vývoj“ svobodných zemí jako USA se zdá jít opačným směrem.

179007

28.12.2008 22:31

Vánoční poselství íránského prezidenta Ahmadinežáda lidem v Británii

RE: Porovnejme situaci

Saša 74.?.?.?

Četl jste někdy Bibli `simais`?
Pokud se jen přikláníte k výkladu Bible, pak nejde o žádnou spekulaci a to včetně toho citátu:

„Kdyby byl Ježíš dnes na zemi, bezpochyb by bojoval proti tyranizujícím praktikám převládající globální ekonomiky a politických systémů."

Z Vašeho pohledu, Ježíš zřejmě byl sebenenávidící Žid a proto podsouváte nějakou neúctu a srovnání s Vaší babičkou. Nezastávám se žádného náboženství, ale zmíněné jsou sympatické zásady křesťanství a důvodem proč se stalo předním náboženským směrem.

179035

29.12.2008 00:02

Vánoční poselství íránského prezidenta Ahmadinežáda lidem v Británii

RE: Pane PERGILL, dopouštíte se trestných činů - hanobení a potlačování práv a svobod!!!!

Saša 74.?.?.?

> Pro věřící judaisty, stejně jako pro věřící muslimy, je na prvním místě dobro jejich náboženství

Na druhém místě to co vidí jako svoje „dobro“ a v případě judaistů na předním místě silný nacionální pocit sounáležitosti, přikazující i bezbožným „zbožně“ hájit neobhajitelné a překrucovat lež na pravdu. Náboženství a „nacionální“ sounáležitost jsou nejsilnější lidské vazby, z tohoto pohledu není divu, že jinak slušní lidé, zfanatizovaní zcela obdobně jako kdysi Němci nacismem se zastávají vraždění. Nikdy to nejsou všichni judaisté nebo muslimové. Pohled obou na ostatní svět je kvalitativně stejný.
Kde je tedy rozdíl? V Íránu, žijí spokojeně židé, nikdy nikoho nenapadl a Ahmedinežád proto může s čistým svědomím přát světu vánoční svátky. Sionistický stát nejdříve zabránil dopravě léků a potravin do Gazy a pak započal vánoční bombardování. Kdybych se vyjádřil obdobně o Židech jako Vy o muslimech tak za to je tvrdý kriminál.

179044

29.12.2008 03:06

Vánoční poselství íránského prezidenta Ahmadinežáda lidem v Británii

RE: Porovnejme situaci

Saša 74.?.?.?

Nechci se do Vás navážet nebo dotýkat Vašeho přesvědčení, pro jistotu omluvy předem. Interpretace biblického narození Ježíše Krista: židovské dívce bez domova se narodil syn. Později šířil již tehdy revoluční sociální (socialistické) myšlenky, pro které byl nakonec ukřižován. Dnes židé přišli s termínem sebenenávidící žid, používaného pro žida s diametrálním odklonem od jejich víry. Tehdy, byl dle Bible zastáncem chudých a utiskovaných a lze tedy předpokládat, že by ani za 2000 let nezměnil názor. Je tam samozřejmě předpoklad, že by nemusil žít pod bolševickým komunismem, lidé nebyli, jací jsou a tak podobně. Viz rovněž odpověď od MéďaBéďa.

179062

29.12.2008 08:35

Izraelská vánoční nadílka

Stydím se za Karla Schwarzenberga - z Gazy nelze utéct

Saša 74.?.?.?

K Vánocům nám Hollywood naděluje 6 nových filmů o Holocaustu, zatímco Izrael Holocaust provádí svému bratrskému národu. Izraelské stíhačky zničily obě univerzity v Gaze, včetně ženských kolejí. Se stoupajícím počtem zavražděných Palestinci údajně dostávají od izraelské armády výhružné telefonáty, aby opustili svá stavení.

Tzipi Livni nařídila světovým židovským organizacím rozvinout PR kampaň proti demokraticky zvolené vládě Hamas a na podporu zabíjení Palestinců, jako kdyby se jednalo o vánoční kapry. Livni se dovolává mezinárodní podpory ke svému nejkrvavějšímu útoku na Gazu od roku 1967 s tvrzením, že jen tak útok bude krátký.

Ministr války (jen tak zvané obrany) Ehud Barak slibuje „rozšíření a prohloubení“ již tak mamutího bombardování. Dle Haaretz, Ehud Barak nařídil přípravu ke zničení Hamas a Gazy více než před 6ti měsíci. Barak doufá o upevnění své politické pozice a stovky mrtvých nevinných lidí mu k tomu má pomoci.

179079

29.12.2008 23:39

Vánoční poselství íránského prezidenta Ahmadinežáda lidem v Británii

RE: Projev je plný... - Reakce na diskusi

Saša 74.?.?.?

>4. Saša nehorázně lže ohledně Židů v Íránu.

Je pravdou, že před léty "Za šáha jich tam žilo" více, ale pak již začínáte lhát Vy, pane Pergill.

25000 hrdých Íránských židů dle BBC – na rozdíl od Palestinců mohou cestovat do Izraele a zpět, jsou plnoprávnými občany, mohou chodit do židovské nebo státní školy, mají přes 40 synagog atd.

dle CNN byli podpláceni, aby emigrovali do Izraele

Íránští židé odsuzují současné napadení Gazy Sionisty Izraele(CNN)

Mediální kampaň na podporu Izraele je tentokrát nařízena samotnou Tzipi Livni, jako by nestačilo, že již z pocitu sounáležitosti a nadřazenosti Židé celého světa budou řezníkům tleskat. (Ne, stoprocentně všichni, ale většina omámena komplexem nadčlověka.)

179195

30.12.2008 06:57

Vánoční poselství íránského prezidenta Ahmadinežáda lidem v Británii

RE: Projev je plný... - Reakce na diskusi

Saša 74.?.?.?

1. Kdyby jste se namáhal podívat na přiložený směrník BBC News ověřil byste si, že se Vaše informace nezakládají na pravdě. Neuvádíte žádný zdroj, vymyslel jste si nenávistné lži. Vedoucí rabín židovské menšiny v Íránu, říká: „Otec Íránské revoluce, Imam Khomeini uznal, že Židé jsou náboženskou menšinou a proto musí být chráněni. Výsledkem je židovský poslanec v parlamentě. Khomeini rozlišoval mezi Židy a Sionisty a on nás podporoval. Televize plete Sionismus s Judaismem a lidé si mohou mylně myslet, že cokoli dělá Izrael je podporováno všemi Židy. “ Íránský žid a poslanec Mudr Maurice Mohtamed otevřeně ostře kritizuje některé názory presidenta Ahmadinejada a přes to prezidentská kancelář darovala peníze na Teheránskou Židovskou nemocnici. Žid v Íránském parlamentě dr. Mohtamed je toho názoru, že antisemitismus není Islámu nebo Íránu, ale záležitostí Evropy. Židovský poslanec zvolený ¼ milionem Íránských Židů si stěžuje, že Židé mají potíže se stát řediteli škol a armádními důstojníky.

2. Na CNN a na Haaretz se dozvíte, že Íránští Židé, kterých emigrovalo do Izraele celých čtyřicet, dostanou $10,000 US dolarů každý a mimo běžné pomoci imigrantům od státu a zaplacení Vámi zmíněné letenky..

3. Do duše nikdo nikomu nevidí, ale přečtěte si CNN

4. Nařízená mediální kampaň na podporu Izraele, znamená že odvedení pozornosti a lživá pomluva někoho jiného je dobrá.
Jen Židé mají patent na utrpení, ostatní si nezasluhují pozornosti ani jako zvířata.

179224

30.12.2008 07:40

Milostný příběh z období holocaustu byl podvod

Podvod, na kterém se dají vytřískat velice slušné peníze

Saša 74.?.?.?

Vložený obrázek

Herman a Roma Rosenblat

Rodina, přátelé a bratr Hermana Rosenblata s nimi přestali mluvit, protože jim bylo jasné, že jsou podvodníci.
Jak jen vyždímat ten Holocaust. Supové získávají na neštěstí jiných a podobní lidé škodí Židům.
zdroj a obrázek ze CBC

179227

31.12.2008 00:31

Milostný příběh z období holocaustu byl podvod

RE: Zahnily zavan demokracie

Saša 74.?.?.?

Popis je tak povrchní až lživě minimalizující. Kde se dočtete jak obyvatelé Gazy hledají poslední útočiště před před smrtí z Izraele a ukrývají se ve školách OSN.
Část Gazy je díky bombardování bez vody. Počet zákeřně zabitých obětí narůstá. (30. prosince 365 osob.) Izraelská válečná loď 3x úmyslně vrazila do člunu vezoucího léky pro 1720 zraněných do Gazy, jak sděluje bývalá americká kongresmanka Cynthia McKinney, která byla na člunu. Mezinárodní člun pomoci byl obklíčen Izraelci v mezinárodních vodách 135Km od Gazy. Izraelci neozbrojenému člunu hrozili potopením a nepustili zdravotní materiál na pomoc trpícím a umírajícím.

179332

31.12.2008 05:32

Milostný příběh z období holocaustu byl podvod

RE: Podvod, na kterém se dají vytřískat velice slušné peníze

Saša 74.?.?.?

Obyvatelé Gazy hledají poslední útočiště před smrtí z Izraele a ukrývají se ve školách OSN. Část Gazy je díky bombardování bez vody. Počet zákeřně zabitých obětí narůstá. (30. prosince 365 osob.) Izraelská válečná loď 3x úmyslně vrazila do člunu vezoucího léky pro 1720 zraněných do Gazy, sděluje bývalá americká kongresmanka Cynthia McKinney, která byla na člunu. Mezinárodní člun pomoci byl obklíčen Izraelci v mezinárodních vodách 135Km od Gazy. Izraelci neozbrojenému člunu hrozili potopením a nepustili zdravotní materiál na pomoc trpícím a umírajícím, přes žádost World Health Organisation, aby Izrael zajistil přísun zdravotního materiálu postiženým Palestincům a okamžitě zastavil vraždění.

Mezitím nám Hollywood přináší k vánocům 6 filmů o Shoah, kdyby však Izrael pustil kameramany do Gazy mohli by jsme vidět Holocaust v přímém přenosu, trpět však mohou jen nadlidé s nejvyšším IQ a zabíjení méně chytře lkajících bytostí je košer a nehodí se ukazovat světu.

179338

31.12.2008 18:49

Milostný příběh z období holocaustu byl podvod

RE: Zahnily zavan demokracie

Saša 74.?.?.?

11,000 Palestinců je v Izraelských koncentrácích. Palestinci nemají armádu, zákeřně zavraždění příslušníci „Hamásu“ jsou členy demokraticky a legálně zvolené vlády. Stejnou logikou by Palestinci mohli útočit na politiky Izraele. „Osadníci“ po léta beztrestně zabíjí Palestince v jejich domovech. Gaza je koncentrák, kde jsou lidé zabíjeni jen pro jejich příslušnost k rasově-náboženské skupině. Největší ostudné lži se nedávno dopustil Ehud Olmert výrokem: „Jako Žid se stydím za scény, kdy Židé střílejí na nevinné Araby v Hebronu. Není jiné definice k popsání toho, co jsem viděl, než pojem ‘pogrom’. Jsme synové národa, který ví, co se myslí pogromem, a já toto slovo užívám až po hluboké úvaze.” Za posledních osm let bylo zabito na 4000 bezbranných Gazanů. http://www.ifamericansknew.org/stats/deaths.html#s... Žádných atentátníků, ti co se stavěli na odpor jsou ze statistiky vyjmuti. Gaza je tedy Izraelským táborem smrti. Propaganda sionistického státu se poučila a předčila Goeblse. Prostí Američané jsou naivní, ne všichni opakují lži co slyší, někteří a je jich hodně souhlasí s OSN.

179372

31.12.2008 23:04

Operaci „Lité olovo“ předcházely měsíce plánování

RE: Dobre naplánovaná operácia

Saša 74.?.?.?

Propaganda řízená a nařízená Izraelskou vládou předkládá světovému zpravodajství pouze jejich „pohled“. Vládní media centr zasílá korespondentům v Izraeli SMS a „materiály“ ke zveřejnění a dokonce jedna skupina je zaměřena na bloggers. Tam se nezmiňují o tom, že většina obyvatel Gazy je bez pitné vody a elektřiny po pěti dnech bombardování při kterém zahynulo na 400 Palestinců (Izraelská strana tvrdí z toho asi dvaceti procent žen a dětí, lékař v Gaze opak). V Izraeli zahynuli 4 lidé (ku podivu Izrael počítá i jednoho beduina).

Z článku Israel ordered to allow journalists into Gaza na Independant (UK)

179382

01.01.2009 19:22

Milostný příběh z období holocaustu byl podvod

RE: Zahnily zavan demokracie

Saša 74.?.?.?

Pane Yamato podívejte se na film OCCUPATION 101
Uvažte, že Palestinci se brání s vidlemi a umírá jich 100x víc než Izraelců, zraněných je 1000x větší počet, Izrael jim zničil infrastrukturu, zásobování vodou, kanalizaci, brání v přísunu zdravotního materiálu. Organizuje atentáty na jejich představitele vlády a zničení Gazy bylo plánováno.

179403

02.01.2009 19:23

Kdy nám imponují naši vůdci

RE: Svoboda slova

Saša 74.?.?.?

Čtyři jeho děti s manželkou byly zavražděny spolu s celou jeho rodinou, s devíti dalšími lidmi zemřelo cíleným zásahem náboženského vůdce Palestinců Nízár Riján. On si dovolil říci: „Nepotřebujeme peníze nebo zbraně – jediné co potřebujeme, jsou naše modlitby,“ řekl skupině svých stoupenců včera v mešitě v Gaze, kde vyzval muslimy kdekoliv na světě, aby se modlili za gazanské Araby. „Můžeme nepřítele ovládat sami.“ Přes nařízenou propagandu, z nenávistného sionistického tisku vyplývá, že rodiny jsou zcela záměrně vražděny za politické zločiny. Naše média opakují zvrhlé jásání nad smrtí za abstraktní „zločiny”, smrtí rodin za stejnou ideologii a stejné modlitby jak „zbožných“ rabínů. Nenávist a nacismus je zvrácen na „dobro“. Ve stejné odpoledne, jiný „vůdce“ Hamas Nabil Abu el-Amrin byl zavražděn „chirurgicky přesnou“ střelou z F-15 spolu se sedmi jeho dětmi a zřejmě, abychom se více naplnili sionistickou nenávistí jen se dvěma ze čtyř jeho manželek. Jsme ovládáni chytrými zločinci, nacisté neměli tu „vrozenou inteligenci“ vše vyjádřit jak v zkresleném zrcadle. Chyběla jim stejná nestoudnost a krutost. Český sionistický tisk hrdě podsouvá, že srovnání Izraele s nacisty a Čechy s palestinskými „teroristy“ je dokonce trestné, „zatím se ho prý odvážili pouze neonacisté“. V poměru k velikosti národa je v Izraelských koncentrácích více Palestinců než zavřeli nacisté. Poměr smrti bez obvinění je opět rovněž mnohonásobně větší. Se záviděníhodným IQ obhájíte nejsprostší rasizmus a bratrovraždu.

179497

02.01.2009 19:30

Připravované demonstrace proti násilí v Gaze v České republice a okolí

Pomůže ministerstvo zahraničí?

Saša 74.?.?.?

Jestliže mohlo Ministerstvo zahraničí poslat 190 milionů Kč přežvykavci kravat do Gruzie, je jeho morální povinností učinit totéž ve prospěch Palestinců, kteří jsou v podstatně horší situaci.

179499

03.01.2009 19:50

Kdy nám imponují naši vůdci

RE: Svoboda slova

Saša 74.?.?.?

Tzipi Livni nařídila celosvětovou PR kampaň a zprávy vycházejí nebo opakují jen to, co Izraelci dovolí. Novinářům byl přístup do Gazy znemožněn a teď opět jen propaganda říká, že jich tam osm vpustí. Haaretz se změnou majitele změnil i uveřejňované články a někteří zaměstnanci byli propuštěni. V Čechách sionistickým tiskem, kde si pochutnáte je Eretz a vzteklý pes. Na Eretz již zastrašují, že srovnání Izraele s nacistickým Německem je neonacismus. Břetislav Olšer píše na vzteklém psu o základní škole do dvanácti let. Je mu trnem v oku, že žáci na chodbách lepí obrázky svých zastřelených spolužáků, Olšer se nechutně posmívá jak dívky a hoši budou v ráji oblažovány 72 pannami. Sionistická státem nařízená a organizovaná propaganda je podvodná, jejich „reklama“ lživě odosobňuje, rasisticky jejich semitští bratři prý nejsou lidé.

179557

04.01.2009 05:56

Připravované demonstrace proti násilí v Gaze v České republice a okolí

RE: Pokud jsou děti palestinských Arabů od mala indoktrinované,

Saša 74.?.?.?

Celá Gaza má rozlohu asi dvou třetin Prahy a hustota obyvatel je podobně vysoká, žije tam 1,4 milionů lidí, včetně 3000 katolíků. Palestinští katolíci žijí mezi většinovou populací se stejnými právy a bez jakéhokoli omezení. 3. ledna před noční invazí Izrael bombarduje tržnici. Tuším teroristy v F16, na zemi jsou bezbranní lidé.

Předseda OSN (UN Secretary General Ban Ki-moon), nevím po kolikáté vyzývá Izrael k zastavení útoku. Vstup zdravotnického týmu Červeného kříže do Gazy nebyl povolen.
Dle UN a Červeného kříže Izrael nerespektuje žádná pravidla mezinárodního humanitárního práva. Čeho chce Izrael dosáhnout? Vynutit si „lásku“?
Izrael indoktrinuje Palestinské děti kupením jejich mrtvol v ulicích.

Independent: Na co si ti Palestinci pořád stěžují?

179595

05.01.2009 09:37

Kdyby Hamas neexistoval

RE: Světová nadvláda Izraele

Saša 74.?.?.?

Obávám se, že máte zcela pravdu paní Jarmilo. Zcela určitě v našem „západním světě“ jsme již ovládáni vychytralými „nadlidmi“, tvrdícími o sobě s vysokým IQ, ovšem podstatněji cítícími náboženskou a „národní“ sounáležitost pouze se „zbožným“ sionistickým státem. Samozřejmě je několik málo čestných výjimek, jeden z deseti, či ze sta? Většina svedená sladkým pocitem nadřazenosti a nenávisti k ostatním co unikli genitální mutilaci, vyžaduje otroky a mrtvoly. Těch málo nezaslepených a vpravdě inteligentních nazývají sebenenávidící. Je to ďábelsky vymyšleno, „národ“ a náboženství nejvíce sdružuje a vyvolené nadlidství je zbožně svůdné. Jsou doopravdy úspěšní, v politice, právu a mediích jsou zastoupeni neúměrně.

Ještě daleko před nacistickým terorem košer vraždění v Gaze Izraelská armáda za posledních 6 let zavraždila 2000 Palestinských civilistů, pouhých pět Izraelských vojáků bylo odsouzeno za nezákonné zabití a ti ještě dostali legrační podmíněné tresty.

Včera jsem se podíval na sionistický tisk (Arutz Sheva) a z jejich radostných zpráv se mně dělalo špatně: Izrael jako vždy ani tuto neděli (4.1.) nedovolí humanitární pomoc Gaze, za časného nedělního rána (4.1. v 7.15) bombarduje zásobování pohonných hmot a znemožní tak pohon nemocničních elektrických generátorů, dle národních zpráv (IzraelNN.com) „IDF“ to je Izraelské „obranné“ jednotky bombardují v městě Gaza obchodní středisko „několik“ lidí bylo zabito, na Izraelském armádním rádiu vysílají „dvacátý psalm k bohu“ – „nechť Bůh slyší… Ve jménu Boha posílení Zionu…“ atd. – Na našich „západních“ zprávách dle nařízení Tzipi Livni čteme o dobrotě Izraele a jeho utrpení…

179658

05.01.2009 09:53

Kdyby Hamas neexistoval

RE: My máme taky svůj podíl viny

Saša 74.?.?.?

>Protože naše země předsedá EU a za nás za všechny je
>zaujímán postoj, který vojenskou zvůli Israele zastává.

Od dětství žiji mimo ČR a chtělo se mně napsat, že se stydím, že jsem Čech, ale on ten kníže von Schwarzenberg není a nikdy nebyl Čechem.

http://www.nenasili.cz/cs/2704_protesty-proti-nasi...

179659

05.01.2009 19:25

Situace v Gaze a podivný postoj českých politiků

Vrchní rabín Izraele Avichaj Roncky žehná vraždění rodin

Saša 74.?.?.?

Rabíni Izraele požádali světovou veřejnost, aby odříkávala modlitby za úspěch nacistických jednotek. Eretz.cz vyzývá k umístění odkazu na video, abyste umožnili modlení s rabínem.

Zločin je nejlépe dělat beze svědků a Izraelská „šéfdiplomatka“ Livniová odmítla, aby po vyhlášení případného příměří byli do pásma Gazy rozmístěni mezinárodní pozorovatelé. Dle BBC nemocnice al-Shifa dostává roztrhaná těla celých rodin, jen za neděli přes 90 osob a z toho 26 dětí. Izrael napadá ambulance, refugee camp východně od města Gaza. Není kam utéct.

Přes veškeré židovské modlitby a nařízení Tzipi Livniové, podpora holocaustu v Gaze není mezi Izraelskými židy jednoznačná. Osadník Fredo Goldfarb z Kibbutzu Nir Yitzhak, s ostatními sionisty nesouhlasí: „co získám, uzavíráme kruh nenávisti, jak budu mezi Palestinci žít?“

179701

06.01.2009 09:21

Kdy nám imponují naši vůdci

RE: Svoboda slova

Saša 74.?.?.?

Izrael úmyslně zničil (bombardoval) informační zdroje v Gaze a cenzuruje zprávy z napadeného území, sděluje skupina žurnalistických práv z Ženevy „Press Emblem Campaign”. Jmenovitě televizní stanici Al-Aqsa, radiostanici Sawt a Al-Resalah noviny. Odsouzeníhodné je zabití dvou reportérů Izraelci, fotografa Hamza Shahin, již 26. prosince a 3. ledna Omara Silawi. Po Izraeli je marně žádán přístup žurnalistů do Gazy. Žurnalisté podléhají Izraelské vojenské cenzuře, která vyžaduje „objektivní“ reportáže z pohledu Izraelské vlády.
Analýza zpravodajství ukazuje značné zkreslení reality, zdůraznění obětí Izraele a zamlčení Palestinských obětí, dokonce agentura AP lživě častěji komentuje neskutečné Izraelské oběti a současně zamlčí z 85 procent případů zabití Palestinských dětí. Tzipi Livni se zahájením útoku na Gazu nařídila celosvětovou „public relation“ kampaň. Pohled vlády Izraele musí být agresivně presentován médii a diplomaty s čímž byli pověřeni nejmenovaní zástupci ministerstev. (Izraelské) ministerstvo zahraničí najímá „mluvčí“ cizích jazyků, kteří mají ovlivnit zahraniční žurnalisty.
Jinými slovy, ministryně zahraničí Tzipi Livni(-ová) nařizuje celosvětovému židovstvu lhát.
(Směrníky vedou na anglické zdroje a poslední na Izraelský tisk.)

179805

07.01.2009 00:26

A kdy nám řekne Schwarzenberg pravdu?

RE: Šwarcumperk?

Saša 74.?.?.?

V Gaze není kam utéct. V uprchlickém táboře Džabaliya Izrael napadl palbou školu spravovanou OSN, která poskytla útočiště před bombardováním rodinám s dětmi. Zahynulo přes 42 osob a dalších 15 je v kritickém stavu. V bezuzdné a bezcílné střelbě Izraelské armády zahynuli nejméně 4 jejich vlastní vojáci sděluje CBC (Four of the Israeli soldiers reportedly died in friendly-fire incidents Monday) a dodávám jistě budou viněni Palestinci. Schwarznberg je spokojen.

179904

07.01.2009 02:55

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Myslím, že to již nebude mít Izrael tak jednoduché.

Saša 74.?.?.?

>http://www.blesk.cz/clanek/107146/izraelci-zastrel...

Proč tuto zprávu přináší Blesk? V bezcílné střelbě Izraelské armády zahynuli nejméně 4 jejich vlastní vojáci sděluje CBC (Four of the Israeli soldiers reportedly died in friendly-fire incidents Monday) a dodávám jistě budou viněni Palestinci.

Hnulo se nějakému důstojníkovi svědomí nebo potřebují i vlastní oběti k nacistickému plánu vyhubení geneticky i vírou blízkým Palestincům?

V Gaze není kam utéct. V uprchlickém táboře Džabaliya Izrael napadl palbou školu spravovanou OSN, která poskytla útočiště před bombardováním rodinám s dětmi. Zahynulo přes 42 osob a dalších 15 je v kritickém stavu. OSN dává souřadnice GPS svých škol Izraeli a budovy jsou jim známé. Na 600 nacistickou vládou Izraele zabitých a tisíce zraněných na rozloze menší než Praha a z jeden a půl milionu týraných obyvatel.

Proč zhnusení světa není v novinách? Sem tam se dočtete Izraelský vyslanec (pan Cohen) byl vypovězen z Caracasu na protest Izraelské genocidy v Gaze. http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/7814857.stm

179928

07.01.2009 03:11

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Myslím, že to již nebude mít Izrael tak jednoduché.

Saša 74.?.?.?

>Izraelská armáda je vraždící nástroj, který mrzačí a
>zabíjí nevinné obyvatelstvo Gazy a nevyhne se odsouzení ve světě
>a oprávněné odplatě!

Budou řvát "antisemitismus", uzákoní křivě se podívat, Schwarzenberg bude vykládat jak jim pomáhají.

Připomíná mi to jak nacisté také měli spojence v Itálii apod.

179930

07.01.2009 04:26

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

Podobá se to plynovým komorám..

Saša 74.?.?.?

> Podobá se to nahnání stáda zvířat do uzavřené ohrady a následném „lovu“, jak to provádějí někteří „lovci“ na Západě.”

Zdánlivě se to podobá plynovým komorám, sionisté se však radují z předsmrtného mučení, telefonují obyvatelům a vyhrožují, mají vyběhnout z domova, aby byli lépe zasažitelní, noc po noci třaskavé bomby pro vyvolání zděšení, zničení zdroje pitné vody, rozvodu elektřiny, hrozby na vlnách jejich bývalého rozhlasu, jatka po létech věznění a mučení. Nacizmus holt má svůj evoluční vývoj a budeme tomu říkat zbožná civilizace a židovskokřesťanská kultura.

179932

07.01.2009 10:14

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Myslím, že to již nebude mít Izrael tak jednoduché.

Saša 74.?.?.?

Kanadské vysokoškolské odbory chtějí bojkotovat izraelské vyučující na protest bombardování vysokých škol a kolejí v Palestině. Nevím jestli tam nemá být židovské vyučující, na hlavních kanadských zprávách to není a dle ČTK to uvedla agentura AFP.

Izraelské národní zprávy suše informují o zabití 4 Izraelských vojáků a zranění dalších 24 vlastní palbou na svých jatkách. Zprávu přináší také senzacechtivý Telegraph.uk všude jinde však vidím jen vyčíslené ztráty Izraele jako kdyby zabíjel snad Hammas nebo Palestinci si dovolili se bránit. Nařízení Tzipi Livni ke lživé propagandě je bráno vážně.

179958

07.01.2009 19:20

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Talmud

Saša 74.?.?.?

>Jedná se o "válku" mezi dvěma náboženskými směry. Typické
>pro státy řízené netolerantními náboženstvími. Pro
>srovnání v rámci objektivity (pokud je to vůbec možné) by

Oba náboženské směry jsou si velice blízké, mají společné kořeny. Korán (a Islám) je možná ve své krutosti více „spravedlivý“. Státem podporovaný náboženský fanatismus vždy vede ke stejným koncům, ovšem židé ve své nadřazené krutosti, jsou v našem století horší. Islám je nejrozšířenější náboženství a následují ho 2/3 světa, v zemích Islámského světa žijí křesťané a židé se svými kostely a synagogami. V maličkatém Bahrinu právě staví druhý kostel a křesťanská menšina především zahraničních pracovníků je zanedbatelná. Není dobře se zastávat fanatického Islámu, stejně jako žádného fanatismu, ale sionistické pojetí judaismu se rovná nacismu a v našem období je více nebezpečné.

180059

08.01.2009 10:56

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Talmud

Saša 74.?.?.?

Pane Baki, snad by bylo dobře zdůraznit, že vůbec nezáleží na náboženské víře (nebo nevíře) oběti a zákeřného vraha v F16. Lhostejná je i vzdělanost, „kultura“, vrah bezmocné oběti zůstane vrahem. Argument víry a „civilizace“ je vždy zneužit. President Bush dostával zbožná vnuknutí, „modlitby” nejvyššího rabína jsou vysílány na Izraelském armádním radiu atd., atp. Je odporné poukazovat na možné chyby oběti a shledávám Vaše oba příspěvky provokativní, ač vzájemně souhlasíme. Je ostudné, že nečteme na prvních stránkách novin odsouzení zločinu. Vatikánský ministr spravedlnosti (ve jménu církve nebo papeže) kardinál Renato Martino sice kritizoval Izrael a označil Gazu za velký koncentrák, ale je jediný a zprávička zaniká. Tím nehájím katolickou církev, v zásadě mlčením nese spoluvinu.

180152

08.01.2009 11:18

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Genocida?

Saša 74.?.?.?

>a jak se tohle lisi od Darfuru kdyz tezce vyzbrojena armada
>podporovana letectvem nabehne do civilniho obyvatelstva spore
>vyzbrojeneho lehkymi pechotnimi zbranemi prakticky

Realita je horší! Palestinská policie je neozbrojená. Ta byla vražděna první jen proto, že zaměstnavatel je pochopitelně legálně zvolená vláda. Zbraně jsou v Gaze výjimečné a převážně prý pašované tunely, což tvrdí nevěrohodný Izrael. Kdyby v Gaze byly zbraně invaze by nebyla pro Izrael beze ztrát.

Oxfordský profesor mezinárodního práva žid Avi Shlaim říká:
"The Biblical injunction of an eye for an eye is savage enough. But Israel's insane offensive against Gaza seems to follow the logic of an eye for an eyelash."

Citace je z obsáhlého článku na Guardian.uk How Israel brought Gaza to the brink of humanitarian catastrophe http://www.guardian.co.uk/world/2009/jan/07/gaza-i...

180155

10.01.2009 11:08

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: To hestroy a spol.

Saša 74.?.?.?

Je zajímavé, že v zemích, které jsou nám presentovány jako „země zla“, žijí mezi muslimskou většinou celkem spokojeně židé a křesťané a naopak ve spřátelených zemích jako Saudská Arábie téměř opak je pravdou. Ne, nedělám si iluze o Islámu, ale není to s podivem, že v Izraeli je střílí jak králíky, svůj protektorát což je Palestina bombardují a provádí tam zvěrstva všem obyvatelům včetně více než pěti tisícům křesťanům, kteří tam spokojeně žili; možná podporovali demokraticky zvolený Hamas. Křesťanská menšina bývala větší a nezmenšila se díky Hamas nebo palestinským arabům. Sionistická míra zla je větší než extrémního Islámu a "západ" extrémismus podporuje a vytváří.

180466

11.01.2009 05:20

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Pane Stworo

Saša 74.?.?.?

Extrémní Islám je obdobný sionismu. Izrael se chová hůř než nacisté, kteří nezabíjeli celé rodiny i s dětmi. Nacistické tábory ač stejně nelidské poskytovaly základní ošetření apod.

Naše zákony a „západní kultura“ je ovlivněna židofašismem, je nám namlouváno, že islámofašismus je horší, ve skutečnosti extrémním fanatismem trpí většina židů což jsme již dnes nuceni podporovat a živit proti sobě nenávist muslimů.

Následující krátká videa s českými titulky mně byla zaslána na obhajobu Izraele, ve skutečnosti ho však vtipně usvědčují ze zločinu.

Christopher Hitchens - Religion - Czech subtitles
Richard Dawkins - What if you are wrong? - Czech subtitles
Christopher Hitchens being a BAMF - Czech subtitles
Hitchens vs. Hitchens excerpt - Czech subtitles
Pat Condell - Why are we friends with Saudi Arabia? - Cz sub

Vložený obrázekVrchní rabín Mecger požehnal vojákům Izraele k vraždění bezbranných Palestinců v Gaze
(na Arutz Sheva a Eretz je dokonce video z 09. 01. 2009) [oči v sloup]

180541

11.01.2009 08:20

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Pane Stworo

Saša 74.?.?.?

Pane Pražák kdo je terorista záleží na pohledu a to co tvrdíte je jen Izraelský pohled, OSN Izrael odsoudila, většina světa také. Co čtete ve vašem tisku je jednostranný sionistický pohled, bránit svůj domov není terorismus, Vámi popisované zbraně buď existují jen ve Vaší fantazii, nebo prokazatelně neudělali Izraeli zcela žádnou. Srovnání Izraele s nacisty učinil Vatikán a řada osobností i v naší sféře světa. Přečtěte si zprávy CBC nebo BBC. Možná je i pár šílenců na druhé straně, ale daleko méně a méně nebezpečných než v Izraeli.

Podívejte se na krátká videa s českými titulky, mněla by se Vám líbit, jsou totiž z webů Vaší propagandy, slovo Izrael není nikde vysloveno, ale fanatismus je větší než ten Islámský, ostatně jste toho důkazem.
Christopher Hitchens - Religion - Czech subtitles
Richard Dawkins - What if you are wrong? - Czech subtitles
Christopher Hitchens being a BAMF - Czech subtitles
Hitchens vs. Hitchens excerpt - Czech subtitles
Pat Condell - Why are we friends with Saudi Arabia? - Cz sub

180548

11.01.2009 08:34

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Pane Stworo

Saša 74.?.?.?

Ještě pro “Pražáka”, přečtěte si zprávy nadnárodních organizací, Červeného kříže, OSN a nečtěte je Eretz. Nebo alespoň Britské Listy:
Ti, co přežili, nalezeni v Gaze po čtyřech dnech bez vody
OSN: Spáchali jste zřejmě válečné zločiny
Izraelci také likvidují palestinské školství

180549

11.01.2009 10:08

Dopis Vaškovi

RE: me to teprve ceka

Saša 74.?.?.?

>Tak to naše fenka, která se nerozpakuje o vánocích sežrat ze
>stolu mísu vánočního cukroví, když ji tam někdo zapomene,
>by měla být... tedy ehm už by být neměla.

Nezubte se, psi mají problém s pravým kakaem (cocoa bean) a jejich játra to ve velkém množství poškodí. Tedy pravá tmavá čokoláda - bude záležet na množství a velikosti psa. Najděte si to na internetu nebo se zeptejte veterináře.

180552

11.01.2009 11:20

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: To hestroy a spol.

Saša 74.?.?.?

> To, že SA a další naftové islámské státy
>sponzorují radikální islamisty všude ve vyspělých zemích,
>je jednoznačně prokázáno. Bez saúdských peněz by nestála
>ani jediná z mešit v česku (včetně uplácení politiků,
>kteří protlačili tyto chrámy uctívání čirého zla přes
>hlavy prostestujících občanů).

Tu podporu SA a podobných států naše vlády právě podporují. Relativně neškodné země jsou dle nich osou zla a teroru.

http://en.wikipedia.org/wiki/File:International_re...

Pan Gösta z Mosta jinde umístil směrník na státy které podporují Izrael v bombardování jejich protektorátu Gaza.

180558

11.01.2009 20:26

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

הסברה Hasbara spam

Saša 74.?.?.?

Izraelské ministerstvo zahraničí hledá dobrovolníky, kteří po přihlášení denně dostávají soubor dezinformací i s cíly kam je zaslat. Richard Silverstein for the Guardian:
Válečná propaganda sionistických šílenců nezná mezí

180590

11.01.2009 20:45

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Pane Stworo

Saša 74.?.?.?

Zapomínáte, že Palestinci jsou ve své zemi a pouze se brání. Gaza nemá armádu a ozbrojené složky, lze dokonce beze studu tvrdit, že všichni jsou civilisté (pouze by chtěli vidět okupační vojska studená. Včera byl případ, že hrdinná Izraelská armáda poskytla civilistům jednu z jejich budov k úkrytu a pak je rozstřílela.

הסברה Hasbara
Richard Silverstein for the Guardian Izraelské ministerstvo zahraničí hledá dobrovolníky, jste přihlášen?

180591

>Ve včerejším článku na Novinkách, se píše:

>Izrael tvrdí, že mezi téměř 870 palestinskými oběťmi z
>minulých 16 dní je nejmíň 300 členů Hamásu.

>To tedy znamená, že 570 obětí jsou civilisté. [bliji]

To znamená, že z nejméně 870 civilních obětí je 300 členy legální a demokraticky zvolené politické strany; může to znamenat, že jsou to podezřelí se sympatií k vlastní vládě anebo jsou to jen muži snad alespoň v produktivním věku. „Ideologicky závadná“ strana Hamás nemá oficielně ozbrojené složky a brání se civilisté. Nikde nebyla zmínka, že by se „straník Hamasu“ mohl vzdát. Ta nepohodlná politická strana byla zvolena demokraticky většinou voličů..

Židovští „osadníci“ se již těší na státem podporované obydlení Gazy http://www.haaretz.com/hasen/spages/1054491.html

Dnes (12/01/2009) Izrael zatkl v Jeruzalémě 700 osob demonstrujících proti vraždění v Gaze http://www.haaretz.com/hasen/spages/1054763.html z toho 237 dětí. Izraelští a arabští demonstranti tvrdí, že proti nim byla použita Ruger .22 schopná zabití jako za Al-Aqsa Intifady kdy byla řada Palestinců a dětí touto zbraní usmrcena.

Bývalá agentka tajné služby (dnes ministryně zahraničí Tzipi Livni) nařídila akutní dezinformační akci k ospravedlnění útoku Izraele. Nejen, že do Gazy není vpuštěn žádný nezávislý novinář, ale vozí je autobusy do usedlosti Serdot na hranici, kde byly vybudovány kryty a po příjezdu novinářů spustí poplašné sirény a ženou je do krytů.

Britští rabíni jsou znepokojeni hrůzou v Gaze, pochybuji v jejich svědomí, ale zřejmě jsou znepokojeni veřejným míněním a v zásadě plní nařízení Tzipi. V původním článku v angličtině se dozvíte, že minimálně 12000 lidí demonstrovalo v Londýně solidaritu s Palestinci, hovořili Bianca Jagger za organizace pro lidská práva, zpěvačka Annie Lennox a reverend Garth Hewitt z Jeruzaléma (kazatel v katedrále sv.Jiří), Hyde Park je změněn na nedohledné moře zelených praporů Palestiny.

Napadá mě proč také z mých daní pošleme nějaký ten miliónek do Gazy, když infrastrukturu a vše zničil Izrael? Pomůžeme asi Izraeli a jeho osadníkům s bývalým protektorátem..

180644

>Zhrneme si ty čísla mrtvých. 870 Palestinců, z toho 300
>Hamas, o proti 13 israelitů, z toho 10 vojáků. Zdroj CBC radio
>dnes. Pak kdo vraždí civilisty. Ať jsou israelci už někam z
>jejich kecama.

Z těch deseti vojáků si Izrael ve svém běsnění 4 snad omylem zabil sám! (Zdroj Haaretz)
Stejný poměr jako po celých 60 let existence Izraele.

V celém západním světě jsou zionistické organizace šířící dezinformace a vyvíjející nátlak na vlády daných států.

180701

12.01.2009 19:43

Zákon a tradice

RE: Co se má stát, se stane...

Saša 74.?.?.?

>Já bych byl pro to, abychom dosvědčili, že "bez Boha to nejde
>a s Bohem už vůbec ne".

Naprostý souhlas.
Víru někteří lidé potřebují, existenci Boha nelze potvrdit ani popřít, ale ve jménu Boha bylo a je pácháno nejvíce zla. Každý má představu „svého Boha“ a nemotal bych do toho potažmo zákony „svatých knih“, snad nahradil citově lidskými zákony nebo něco podobného.
Již jsem zde uváděl tyto směrníky dříve:
Christopher Hitchens - Religion - Czech subtitles
Richard Dawkins - What if you are wrong? - Czech subtitles
Christopher Hitchens being a BAMF - Czech subtitles
Hitchens vs. Hitchens excerpt - Czech subtitles
Pat Condell - Why are we friends with Saudi Arabia? - Cz sub

180714

12.01.2009 21:35

Zákon a tradice

RE: Co se má stát, se stane...

Saša 74.?.?.?

>počátku té dnešní spouště ! Tož nevím, co vlastně máte
>na mysli. Trochu zmatek, ne ? [velký smích]

Máte pravdu. Zmatek. S dovoláváním Boha, žehnáním a modlitbami rabínů z Gaza City se staly kouřící trosky. Nejméně 905 nevinných lidí bylo zabito. Jedinou starostí Palestinců je zachránit svoje děti, kde žádná budova není bezpečná (ani bývalé budovy OSN). To jsou současné citace z Al-Jazeera. Myslíte, že se arabové nebudou dovolávat Boha a volat tak po právu? Je to Bůh, kterého máme vinit? Co je Boží právo? Vraždění nevinných?
Není snad B-h nelidský? To již není kruté "oko za oko", je to 1000 očí možná za jedno oko. Co je lidskost? Máte pravdu o nějaké spravedlnosti nemůže být řeči a o citu také ne.

180721

13.01.2009 07:45

Spravedlivý hněv Izraele a jeho oběti v Gaze

RE: deti

Saša 74.?.?.?

>Narod kterej pouziva deti jako lidske stity, si nezasluhuje
>existenci.

http://www.youtube.com/watch?v=YiO0GYsyR4A&NR To snad né, zde vidím Izraelskou armádu používat dítě jako štít a říci něco takového o vyvoleném národu, že si nezaslouží svoji existenci je nelegální a trestné. To nemůžete myslet vážně [oči v sloup]

180756

13.01.2009 09:27

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Pane Stworo

Saša 74.?.?.?

Pane Pražák, máte tak zvrhlou představivost sám nebo jste zprávu dostal z nařízení Tzipi Livni z ministerstva zahraničí Izraele, které najalo cizojazyčné dezinformátory pro akutní PR kampaň.

Jste hnusný pane Pražák [cool]

180767

13.01.2009 10:08

Spravedlivý hněv Izraele a jeho oběti v Gaze

OSN požaduje vyšetřování válečných zločinů Izraele

Saša 74.?.?.?

OSN požaduje vyšetřování válečných zločinů Izraele
http://www.guardian.co.uk/world/2009/jan/13/gaza-i...

IDF je obviněna ze zabití množství policistů, kteří neměli vojenskou roli
Za používání palestinských rodin (a dětí) jako lidských štítů
Za útočení na sanitky a zabití 12ti zdravotníků
Za používání zakázaných zbraní
Za střílení do civilních objektů, kde se daly očekávat obrovské civilní ztráty

Výčet není úplný, zabití řidičů OSN, zničení všech škol a univerzit, ostřelování uprchlického tábora, zabraňování a odmítání poskytnutí pomoci zraněným atp. atd.

Přes výmluvnost najatých a dobrovolných či dokonce chtivých sionistických dezinformátorů roztroušených se svými organizacemi po celém „západním“ světě, znechucenost z ohavnosti vzrůstá a to i v samotném Izraeli.

180773

14.01.2009 00:10

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Pane Stworo

Saša 74.?.?.?

>Je-li cenou za tento "prospěch" život byť i jen jednoho jediného židovského dítěte, je to katastrofa a ne prospěch!

Propaganda sionizmu je založena na nářku a kvílení, nepamatuji se ztráty jediného židovského dítěte za celou existenci Izraele, ale téměř denně jsou vražděny palestinské děti Izraelci, jen v posledních dnech pro Vás „pouhých“ asi 250 a z daleko menší populace Palestinců.

>A Palestinci? Ti už šedesát let bojují klacky, kameny a doma vyrobenými

Bojují proti osadníkům, kteří je střílí jak králíky a berou jim domovy. Osobně jsem zbabělec a je mně život milý, nedělal bych to. Živořil bych a o ten život asi přišel za své hořké myšlenky.

>A jsme u motivace. Není náhodou základní motivací izraelských politiků, získat bojem s "palestinským terorem" politické body a ovládnout izraelský rozpočet ve výši 90 miliard USD ročně? Politika se přece nejlépe dělá tak, když lze občanům ukázat nebezpečí, proti němuž je já, osvícený politik nejlépe ochráním, ne? Tak rychle zbuldozerovat pár palestinských domů, vždyť volby jsou již zase na obzoru!

To buldozerování palestinských domů dělají po 60 let. Teď se rozhodli zničit celé město bombardováním z letadel, z moře a z tanků, terorem konečného řešení.

>vůdci palestinského hnutí J. Arafatovi zůstalo jeho ženě dědictví

V arabských zemích je zvykem podporovat vdovy a jistě Saudský král a ostatní panovníci pokládají za příkladné se postarat o vdovu jiného vůdce, nedostala žádné šekely, s kterými je nařízeno platit v Palestině.

„Zlá“ strana Hamás se starala o prosté lidi a tak získala většinu. V poslední době sebevražedné útoky Hamás odsoudila a nekonaly se. Nemyslím, že primárním zájmem palestinských vůdců jsou peníze, je to nenávist a z jejich hlediska touha po zcela spravedlivé odplatě. Nenávist silného Izraele je větší, je to dobíjení bezbranných a zmrzačených.

Zájmy prostých lidí v Izraeli jsou irelevantní. S politikou a Izraelskou agresí část židů v Izraeli a ve světě nesouhlasí, někteří mají čest a soudnost, mimo nedobrovolné genitální mutilace nejsou jiní. Pocit příslušnosti je obrovské pouto, od dětství žiji mimo ČR, ale stále fandím českým sportovcům a většinou mlčím o tom, co se mně nelíbí na ČR nebo čemkoli českém. Obdobně židé, kterým je sounáležitost a jen židovské utrpení stále připomínáno, většina mlčí, někteří pod propagandou i souhlasí. Kdyby se ještě všude psalo, že Češi jsou nejchytřejší národ s obrovským IQ, ač sám blbej, nafukoval bych se ještě víc a možná souhlasil i s něčím co se mně na češství a ČR třeba zrovna nelíbí. Vina je tedy zlovolná ideologie nadřazenosti a sionizmus.

180861

14.01.2009 00:32

Spravedlivý hněv Izraele a jeho oběti v Gaze

RE: Palestina byla ještě před necelým tisícem let křesťanská země

Saša 74.?.?.?

Pergil, připustit v Evropě genitální mutilaci obřízkou jako v USA, kde je pravidlem, připustit rasismus nechytřejší rasy, to je teprve středověk a zločin proti lidskosti. Judaismus není nadřazený islámu. Nebavíme se o šariji, a šíření extrémního islámu, jděte s propagací náboženských válek do středověku. Propagujete nechutný nacismus.

180864

14.01.2009 10:48

Jak na sionisty

Nastavili si již zákony a smíte jen držet hubu

Saša 74.?.?.?


Jednasedmdesátiletý německý právník je v Německu souzen za výroky jako „Žijeme ve světě skrz naskrz prolezlém Židy," nebo „Prvořadou úlohou Němců je likvidace oficiálních lží o holocaustu”.
Směrník vede na článek: Lidstvo zotročené Židy v Týden.cz

Dr. Horst Mahler je přítelem právníka a bývalého německého kancléře Gerharda Schrödera (v letech od 1998 do 2005 těsně před Merkelovou). Do roku 1960 byl Mahler členem stejné politické strany NPD Sozialdemokratische Partei Deutschlands a označován za levičáka, dnes prý je zas pravičák, protože stále říká, co si myslí (a je za to po celý život pronásledován a vězněn). Mahler urputně bojuje za svobodu slova, je jedním ze zakladatelů organizace Verein zur Rehabilitierung der wegen Bestreitens des Holocaust Verfolgten. Za jeden z jeho „hříchů“ je pokládán jeho článek Hledání Boha namísto Židovské nenávisti v angličtině zde. Naposledy byl souzen za rozhovor ve Vanity Fair s Michel Friedman. Ať jsou jeho názory jakékoli, je komické, zároveň však tragicky ukazuje, jak daleko od svobody projevu jsme se dostali, když soudce mu zakázal vyjadřovat se nahlas. Budou si tajně dopisovat?

180906

14.01.2009 21:47

Spravedlivý hněv Izraele a jeho oběti v Gaze

RE: PERGILL, dopouštíš se trestných činů - hanobení a potlačování práv a svobod!!!!

Saša 74.?.?.?

>kdyby se neroztahovali po celé Evropě a všude si
>nevynucovali nadstandardní práva, o jakých se jiným
>minoritám jednak ani nezdá, jednak je ani nenapadne takové
>věci požadovat, tak by mi opravdu nevadili.
> předpodělanost řady politiků -

O kom, že to mluvíte? [smích] To co mě napadlo to snad ne. Jinde jste napsal, že oba směry jsou v zásadě stejné. Nikdo se nezastává jedné semitské víry nebo druhé a ta Vaše či naše bázeň by neměla být zcela jednostranná. Míra násilí a lží však mluví sama za sebe.

Vložený obrázek Palestinské jeptišky se v Gaze modlí za mír po záměrném srovnání se zemí dětské křesťanské kliniky izraelským F-16 (12.1.09)
Moments later, the building - which was clearly marked with the insignia of the Red Cross and had ambulances parked outside - was struck by a missile fired by the aircraft.
BBC Přes 1000 osob zabito a 5000 zraněno na území velikosti Prahy.

Syrský president Assad varuje, že Izraelské zločiny mohou jen zvýšit extremismus Arabů a muslimského světa.

Muslimský svět jsou 2/3 planety, chcete ho vyvraždit?
Samozřejmě, že všichni bychom měli it stejné práva..

181017

15.01.2009 06:50

Izraelští vojáci se vydávají za bojovníky Hamásu

Oni se nestydí

Saša 74.?.?.?

Osadníci ve West Bank beztrestně zabíjí Palestince – zastřelí u silnice a ujede – pokud vůbec dojde k vyšetřování, stačí tvrdit, že házel kameny.. http://www.haaretz.com/hasen/spages/1055208.html

Podobné články najdete v izraelském tisku denně, co asi dělá jejich IDF ve zcela zničené Gaze.

Z článku (14/01/2009) http://www.haaretz.com/hasen/spages/1055222.html:
Benita Ferrero-Waldner, the European Union Commissioner responsible for External Relations and European Neighborhood Policy, said to Peres: "You have the right to self-defense, but what is happening in Gaza is beyond all proportion. I am telling you, Mr. President, Israel's image in the world has been destroyed."

With the start of the fighting, the Foreign Ministry instructed its foreign delegations to prepare daily reports on the press that Operation Cast Lead was receiving. In the first days the reports were sparse, but then they began to fill up with scores of negative items describing Israel's attacks on innocent people in Gaza. "You see the reports in the morning and you feel ill," said a senior official.

Group of non-governmental organizations called on the Spanish prime minister's party to recall the Spanish ambassador from Tel Aviv to protest Israel's "war crimes."

Indeed, yesterday, Foreign Minister Tzipi Livni sent a statement to world leaders, calling on them to act to stop the wave of anti-Semitism aroused by the action in Gaza.
--
Počet zabitých dětí válkou v Gaze se ztrojnásobil.
Přes 300 dětí bylo zabito Izraelem a 1500 zraněno uváděl United Nations Children's Fund (UNICEF) ve středu. OSN Ban Ki-Moon se opět marně dovolával UN Security Council Resolution 1860.
Vložený obrázek
Izraelský voják se modlí před útokem

Vložený obrázek
Izraelský voják vzývá B-ha

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Začal jsem křičet na Izraelce hebrejsky, že v domě jsou civilisté a děti. Důstojník hlídky nám řekl, abychom vyšli z domu s bílou vlajkou. Moje matka vyšla ven s třemi holčičkami. Když vyšly před dům, Izraelci na ně začali střílet z 15 metrů. Sumitiny dvě sestry byly usmrceny. Jedné byly dva roky a zasáhlo ji množství kulek. Druhá byla šestiletá. Její tělo bylo přeseknuto u pasu těžkou střelbou.

181055

15.01.2009 10:30

Spravedlivý hněv Izraele a jeho oběti v Gaze

RE: PERGILL, dopouštíš se trestných činů - hanobení a potlačování práv a svobod!!!!

Saša 74.?.?.?

Omluvy, 1/3 světa se hlásí ke křesťanství, 1/5 k islámu a necelé čtvrt procenta k judaismu pouhých 0.22%
Dle médií a našich dojmů bezesporu nejsilnější, nejchytřejší jsou na prvém místě lidé hlásící se k judaismu, pak viditelní mohamedáni a nakonec všichni ostatní. Vnímaný poměr je tedy přesně převrácený. Vynechali jsme skoro polovinu planety, lidi neřadící se k uvedeným skupinám.

> čím razantnější a odhodlanější budeme teď, tím méně drastické budou následující události
> blízké budoucnosti budeme muset sáhnout po jaderných zbraních jako odvetě

Vy byste tedy byl razantnější a neštítil se ani sáhnout po jaderných zbraních. Nejenže to připomíná nacistické myšlení a antisemitismus, ale není to ani proveditelné. Tím nechci říci, že církve a náboženské skupiny (mešity, synagogy a kostely) by měli být podporovány a souhlasím i se zachováním současného nebo dnes již minulého právního systému, kontrolované imigrace, očekávání přizpůsobení atp.

181078

15.01.2009 18:41

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Saša 74.?.?.?

Dle Izraelského ministra války Ehud Barak útok a zničení ústřední kanceláře a skladů v Gaza City bylo pouze „vážnou chybou“.(15.1.) Zavraždění 1100 nevinných lidí, útoky na nemocnice, uprchlické tábory má být košer řezničina, vrazi (IDF) se již připravují na vlnu soudních procesů, které budou následovat po akci Lité olovo v Gaze, řekli vysocí důstojnící ve středu. "Zbožní" již připravili tým odpovědný za přípravu lží proti žalobám ve spojení s napadením Palestiny u mezinárodních soudů.

181120

16.01.2009 11:11

Spravedlivý hněv Izraele a jeho oběti v Gaze

RE: PERGILL, dopouštíš se trestných činů - hanobení a potlačování práv a svobod!!!!

Saša 74.?.?.?

Pane Koubek přes 1000 mrtvých je skutečnost, přes 300 zavražděných dětí je skutečnost a za necelé 3 týdny. Zpochybňování obětí palestinského holocaustu je trestné jako každého jiného. Jsou to stejní lidé. Nelíbí se Vám, že Židé za dávný nacismus nesou spoluvinu, za současný nacismus plnou vinu a Vy jim fandíte, fuj. Všichni Židé nejsou nacisté jako Vy! Jsou tací, co nesouhlasí s vražděním a to i v samotném Izraeli.
Eyewitness: Gaza's medical crisis

Injured children treated in Egypt

181173

18.01.2009 22:07

Válka a zemní plyn

RE: Blbosti, blbosti a este raz blbosti na zvedavec.org

Saša 74.?.?.?

>>Nejde o to, aby někdo ten plyn měl, jako o to, aby ho někdo
>jinej neměl...Co by to pak bylo za koncentrák?

Velmi dobrá připomínka, odpovídá to ideologii, jde jim o SOBĚSTAČNOST z ukradeného a nadvládu nadčlověka.

Mecenáš má sám problémy, co kdyby si je nemohl dovolit vydržovat.

181378

19.01.2009 00:49

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Saša 74.?.?.?

> Je mi nesmírně líto každého zmařeného lidského života. I palestinského.

Pro mě je ztráta života rovnocenná. Co chce básník říci slovy „i palestinského“? Palestinci ztrácí životy! Při poslední trestné výpravě Izraele více než stokrát více životů a to jen okamžitým zákeřným a vražedným zabitím. Po celou dobu existence Izraele v těch nejlepších dobách ztráceli desetinásobek.

> U Palestinských vůdců je něco špatně. Oni nutí už 60 !!! let bojovat své lidi naprosto směšnými prostředky za zcela nereálný cíl.

Bojují za svobodu, za své zbuldozerované domovy, za právo na život. Nemají ani kam utéct, bez povolení Izraele nemohou totiž vycestovat. Je to sice šílenství boje o život, ale nějak pochopitelnější než šílenství sionistů o vyhlazení národa, šílenství vraždění slabšího bratra. S naší mentalitou bychom byli všichni obřezaní, udávali sousedy a kolaborovali s okupačním režimem. Rozdíl je ve „zbožném“ fanatismu, (ne v lidech) sionisté si ze stejného „zbožného“ fanatismu a z B-ží vůle přejí všechny ostatní vyhladit a vyhnat. Okupační „protektorát“ je tak dokonalý, že měnou Palestinských území je Izraelský šekel. Obávám se, že i ze zahraniční pomoci Gaze, bude mít především prospěch Izrael.

Nevím jestli dávno mrtvý Arafat měl miliardy, pokud ano tak od arabských sousedů, aby za ně pokládal životy a oni mohli s Izraelem nerušeně obchodovat.

181390

20.01.2009 11:27

Zhanobili naši morálku

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

Saša 74.?.?.?

>názory. Mám dojem, že vačšina diskutujúcich

Vaše dojmy jsou jen zdání ve snu. Zabíjení Palestinců je v Izraeli pro značnou část zbožných obyvatel národním sportem. Vždy se najde „důvod“ a je jich řada: pastýř ovcí byl na kopci a teoreticky mohl napadnout osadníka; rabín na zastávce autobusů odstřelí Palestinského araba neb prý u něj dodatečně našli nůž, když je viděn Palestinský výrostek u silnice je zastřelen, protože mohl házet na auta kameny („doličné“ kameny se ve škarpě vždy najdou), o cíleném zabíjení tak zvaných členů Hamas ani nemluvě ač je to demokraticky zvolená politická strana (stačí nařčení někoho komu se nelíbíte nebo „přiznání“ jednoho z 11000 Palestinců vězněných v Izraeli ¾ z toho politických vězňů, kterým nelze dokázat žádný přestupek/zločin mimo nedostatku lásky či příslušnosti k „nevyhovující“ politické straně.) Dle Izraelského tisku, téměř denně je zastřelen arabský, no samozřejmě „terorista“, ač všude jinde by to byl stařec, dítě atp.

181529

23.01.2009 10:30

Tomáš Pitr

RE: Jen mě zaráží,

Saša 74.?.?.?

>že nikoho ze zde diskutujících ještě nenapadlo se autora
>článku (Pitra versus Pitr)dotázat na zdroj z kterého čerpal.

Zadejte do Google "Tomáš Pitr", dostanete 43900 odkazů z veřejného tisku.

181874

24.01.2009 19:09

Návod na zničení naší civilizace

RE: Jako by Lhoták změnil jméno....

Saša 74.?.?.?

Oj oj, ve vší úctě paní Striga, kritizovat je tak snadné, tož to přepište a opravte prosím!

Naše zákony jsou založeny na tisících smlouvách se státem, které za většinu občanů podepsal někdo jiný. (Podobně jako v Mnichově, Kremlu, NATO, EU a Brdech.)

S morálkou to nemá nic společného snad až na amorálnost, ale abstraktní pojem MORÁLKA vyvolá uzardění jako by šlo o lochtavou sprosťárničku, upoutá pozornost a o nikdy neexistující morálce se dobře cancá.

Stále nás fascinující staré východní filosofie nám nepřirozeným rozjímáním v lotosové poloze, Kamasutrou कामसूत्र a jednoduše praktickými zbožnými zákony jako například upalování vdov s nebožtíkem. Představte si, jak se tehdy manželky o manžela staraly (určitě nesměl do hospody a žádné riskantní sporty), ta láska a upřímný nářek nad jeho smrtí a ta rovnoprávnost, praktičnost, nebyly na obtíž potomkům a státu.

Básník chtěl módně zahořekovat nad nikdy neexistující morálkou a abstraktní civilizací. Snad to tehdy bylo jednodušší, nevím? Dnes se opíjíme výrazy a slovy, ono to moc hezky zní „Návod na zničení naší civilizace“ – jaké civilizace? Relativní to pojem snad technické vyspělosti a sofistikovanějšího vzájemného nalhávání. [chechtot]

Přetřásání našich a společenských nedokonalostí teoreticky není bezvýznamné, může to urážet, jako uvědomění pozbytí krásy. Oj, joj..

182007

25.01.2009 08:22

Podivné stránky

RE: .-*-.

Saša 74.?.?.?

Pane ksiphiasi, ono je to tak hrozně typické stále vyžadovat ujišťování nekonečné lásky až toho slabší jedinci mají po krk. Vatikán zrušil exkomunikaci 4 konzervativně tvrdohlavých biskupů, kteří v dávné minulosti se stavěli proti rozhodnutí sloužit mše v národních jazycích. Nic společného s Izraelem nebo s Židy/židy. Jeden z exkomunikovaných biskupů Richard N. Williamson si za doby svého vyloučení z církve dovolil zapochybovat o plném rozsahu holocaustu. Izrael vyhrožuje papeži, že přijetí biskupa Williamsona zpět do církve „zkomplikuje“ vztahy s Izraelem, Mordechaj Lewy dodává, že to „vrhne stín“ mezi katolíky a Židy.
Sionista nemusí být semita a na té nacistické teorii byl založen sionismus.

Kde snad máte pravdu, je že někteří si přisolí nebo nevhodně otevřou hubu pod zprávou o bombardování, zabíjení a mrzačení nevinných lidí Izraelem nebo jiným svinstvem za která nemohou všichni. Žádná jiná skupina není tak nedotknutelná, daleko s větším zevšeobecněním a despektem se běžně hovoří o cikánech, indiánech, blondýnách a každé národnosti. (Každý Žid není sionista, ač je to svůdné a mám přátele Židy, stejně jako znám nežidy co by vzhledem ke kariéře chtěli jimi zde v Americe být nebo se za ně vydávají.)

182029

25.01.2009 10:19

Návod na zničení naší civilizace

RE: Jako by Lhoták změnil jméno....

Saša 74.?.?.?

Tlachání o ničem je zřejmě výsadou mužů. Paní Striga má pravdu, že se s tím moc nedá dělat, nelze nic řešit. Přetřásat by se dala nadsazená slova jako civilizace a morálka. Můj pohled je chmurný, scvrkne se to nějak na naše pudy, a co shledáme praktické. Dovolávání se Boha bych z toho vynechal. Jednu vytýkanou větu jsem pozměnil v předešlém mém pindání.

Trefné jsou ještě následující 3 věty:

Naše civilizace je totiž postavená na psychologických základech z doby kamenné.

Naše kultura je celá založena na obchodování. Obchod vzniká na základě smlouvy (zákona), která umožňuje podvádět a zneužívat slabšího, neduživého a hloupějšího, svádět na něj vinu, a trestat jej. Pokud ovšem řádně neplatí výpalné.

„Měníme rok, měníme sny, měníme touhy, měníme názory, měníme auta, měníme partnerky, měníme požadavky na výkupné, měníme zásobníky, ale nikdy neměníme své kamarády!" (Al Capone 1936) Ty kamarády v nejhorším vystřílíme.


Každý chlap se cítí jak Sokrates a (možná u piva) něco málo by dodal, žena to zas vidí jak ta Xantipa jako mrhání časem. Dámy máte pravdu, nikam to nevede a nezlobte se na mě, jen laškuji. [mrknutí jedním okem]

182032

29.01.2009 22:18

OSN:

RE: Odměna za

Saša 74.?.?.?

>Protože hážete VŠECHNY příslušníky jednoho národa do jednoho pytle. Uvědomte si, že nic jako kolektivní vina neexistuje. A take se zamyslete nad tím, kde takové uvažování vedlo v minulosti.

Ano, to je právě podstatou zvrhlé ideologie sionizmu za zástěrkou „zbožnosti“ dovolávající se doslovného výkladu Talmudu.

>Nebo třeba to nejsou vůbec lidé. Nemají stejnou DNA jako my.

To je tvrzení některých „zbožných“ rabínů a sionistů: oplývají prý vůbec nejvyšší inteligencí, jeden jejich život prý má cenu tisíců, (dle té zvrhlé teorie) promiskuita Židů s nežidy je prý zanedbatelná, genitální mutilace je dle nich prospěšná aj. Uvádím jen běžná tvrzení, která se dají snadno najít v tisku a na internetu i se lživým „vědeckým“ zdůvodněním. Teorie nacizmu a nadlidí.

Drtivá většina Židů netrpí žádným zatížením zaviněným chybnou DNA, značná část je však zatížena duševní ideologií sionizmu. Někteří, jsou viní jen mlčením, „no vždyť jsme ze stejného kraje“ a ono je to hřejivé nalhávat si, že jsem lepší.
Dnes je ta DNA tak důkladně promíchána, že každý z nás (nebo alespoň Vy a já, pane Van Guld) můžeme být geneticky pokládáni za Žida.

Zřídka nacházím s panem Van Guld nějaký souzvuk duše, zde částečně ano. V čem se zde rozcházíme, z genetického a právního hlediska je těžké hovořit o národu, výstižnější je náboženská nebo ideologická skupina, Židé jsou totiž příslušníky mnoha národů. Zajímavé by bylo srovnání Izraele s Vatikánem.

182454

30.01.2009 02:02

O Slovanech úplně jinak

RE: Světová čeština

Saša 74.?.?.?

fly je to co lítá a nutně tedy moucha, o čem je hovor poznáte jak kolem sebe začnete plácat
horse-fly je ovád, což bych přeložil jako koňská moucha (doslovný překlad létajícího koně by nebylo to pravé jak hnidopich podotýká)
dragon-fly je vážka, tedy dračí moucha (proč tomu neříkají helikoptéra?)
butterfly je motýl a není to motýl na másle jak by jsme se domnívali [mrknutí jedním okem]

Podobně je tomu s ptáky, blackbird, yellowbird, redwing, výjimkou je swallow = vlaštovka ta polyká

Náš lidově přenesený význam pták je prick a v anglicky mluvících zemích tak rovněž nazývají hnidopichy.

To právě svědčí o slaboduchosti jazyka, který tak milujeme.

Jak se dozvídáme v následujícím příspěvku hnidopicha, kterému se zde nikdy nic nelíbí a nechápe o čem je článek, dnes přebíráme z barbarských jazyků abychom zněli světově. [velký smích]

182475

30.01.2009 09:13

O Slovanech úplně jinak

RE: Světová čeština

Saša 74.?.?.?

Při použití jako sloveso FLY má 14 různých významů, jako podstatné jméno 6 a jeden jako přídavné jméno. Viz http://www.wordwebonline.com/search.pl?w=FLY

Pan 72 (dříve nick 68), má na Zvědavci 185 příspěvků, a ve všech je nespokojen něco se mu nelíbí, chudák asi jeho manželka[mrknutí jedním okem], pokud by s ním tedy nějaká ta světice vydržela. Toto vlákno by spíš patřilo k článku Tlachalové. Tlachal „72“ vždy chce odvést pozornost od tématu článku, nesouhlasit, nemá nás rád. Snad zahořklý emigrant. Zřídka i pobaví výrazy jako „S Tebou si tykat nebudu.” Rozladí ho i dělání si srandy z angličtiny. [oči v sloup]

182498

30.01.2009 09:53

Tlapky v soli

RE: Sul

Saša 74.?.?.?

Jedním z možných důvodů proč pes ukazuje tlapku, může být nejen sůl, ale i nízká teplota. Záleží na plemeni psa, některá plemena nemají potíže, bígl ač je za pohybu až překvapivě odolný mrazu při teplotách kolem -20°C mívá občas problémy s namrzlým ledem mezi prsty nebo v prasklině tlapy. Obvykle stačí ukázat porozumění, potřesením tlapkou. Jiným řešením je potřít psovi tlapy nějakým neškodným tukem, který nebude hned lízat (netroufám si navrhovat druh tuku) nebo již dříve zmíněné obutí.

182504

30.01.2009 18:25

OSN:

RE: Odměna za

Saša 74.?.?.?

>Je to snad pomocí jiné DNA než má ne-chazarské
>obyvatelstvo?

Ne

>Je to snad třetí druh člověka?

V jejich představách

>Možná jejich hisorie, která je vštěpována každému mladému dítěti.

Každé jejich dítě je oblbováno představou nadčlověka, to ano.

Jak jsem Vám již nejednou napsal, nepoznáte je to poblouznění mysli! Nejedná se o žádnou čistokrevnost, jak Vy byste si přál.

182538

30.01.2009 23:54

Tlapky v soli

RE: Sul

Saša 74.?.?.?

>> Obvykle stačí ukázat porozumění, potřesením tlapkou.

>uff, a to je co za léčebnou metodu?

Záleží na typu psa/plemeni. Namrzlý led mezi prsty je nutné odstranit. Jako „obutí“ vídám staré ponožky upevněné elektrikářskou lepicí páskou, gumičkou apod. Vazelína mě napadla, nenapsal jsem to jen, abych předešel argumentaci.

182562

31.01.2009 11:06

O Slovanech úplně jinak

RE: Světová čeština

Saša 74.?.?.?

> neznamena letajici, ale znamena to mucha. Kdyz uz tedy chcete prekladat doslovne, tak je to maslova mucha.

Mucha? U Vás létají muchy? Moucha na másle je motýl. [chechtot] Ta „mucha“ co u Vás létá je house fly. Jepice je caddis fly a caddis je mohér. Ohnivá moucha je zase firefly a u nás je to světluška. Blecha je flea a množném čísle blechy fleas. Toho létavé hmyzu a současně létání, poklopců apod. je celá spousta FLY/FLIES:
mayflies, dragonflies, damselflies, stoneflies, whiteflies, fireflies, fish flies, alderflies, dobsonflies, snakeflies, sawflies, caddisflies, butterflies, scorpionflies, house flies, tachinid flies a roberrflies.

182593

01.02.2009 01:24

Tlapky v soli

RE: Sul

Saša 74.?.?.?

>Ja mam chlupateho kamarada venku na zahrade kde se vylita

[zmaten] doopravdy??

Kevine, z Vašich příspěvků vím, že máte rád psy i lidi. Procházky jsou pro majitele i psa téměř životně důležité. Mohu najít články a studie o potenciálním prodloužení lidského života chozením se psem a pro psa jsou procházky důležité pro jeho výchovou, socializaci s lidmi, psy, cyklisty atp.. Můj pes na zahradě sedí a kouká, v přírodě bude radostně se mnou pobíhat celý den. Dle jednoho s předcházejících příspěvků se psem chodíte. Chápu, že člověk se zaměstnáním a zahradou nebude lítat se psem 3x denně, ale lidé pro jejich dobro a dobro jejich chlupatých kamarádů by se měli povzbuzovat se psem chodit a běhat! [mrknutí jedním okem]

182664

02.02.2009 11:05

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Me jeste zadna motherboard neodesla

Saša 74.?.?.?

Pane Pražák, sice jsem se v Praze také narodil, ale nesežral jsem všechnu moudrost. Kutilové kutí pro potěšení a ne pro zisk, jak podsouváte. Nemusíte trpět nostalgií ke starožitným krámům, ale obdiv k nejnovějšímu má své meze, nechoďte na nás s kecy kdo ho má většího, jak zřejmě „nejste drobný strádal a nedrátujete ty Vaše hrnce a nejste skrblík“. Právě takový typ člověka jako Vy by ty Vaše slepice v paneláku pěstoval, aby se nám mohl ukázat s poslední plasma TV s xxx inch obrazovkou. Stejná jak ta stará Vaše Sony TV s dark tube mně již před několika lety odešla a již jsem si nekoupil Sony, protože jsem pochopil, že dnes je vše po záruce a někdy ještě před ní na vyhození. Kde jsou ty doby, co první Sony TV vydržely celá desetiletí. Žijeme v disposable společnosti. Jsme zhýčkáni pane Pražák z dob kdy pračka vydržela alespoň 10 let, tranzistorové rádio na věky atp. To neznamená, že si ten Váš skrblík a drobný strádal občas nechce dopřát a nedopřeje poslední technologický výkřik módy. Do jaké míry je to rozumné a ekologické (jistě budete podporovat ekologii [velký smích]) je jedna věc a do jaké míry nás k tomu výrobci a obchodníci plánovaně nutí je věc druhá. Řeč není o tom, co si zrovna Vy můžete dopřát, ale o tom, že jsme nuceni věc zahodit. Ano je to nostalgie pane Pražák, s rostoucím počtem obyvatel na planetě a ještě rychlejším vývojem „solid state“ elektroniky budeme musit vymyslet něco co by ty naše „staré“ hračky žralo.

182803

03.02.2009 08:06

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Me jeste zadna motherboard neodesla

Saša 74.?.?.?

> Vy sledujete kde se kdo narodil a podle toho mu udelujete bobriky moudrosti?

Ne, to vůbec ne, ale když Vás čtu tak se bojím přiznat, že jsem původně také Pražák.

Jste pokrokový člověk nové doby.[velký smích] Přeji Vám, abyste si pořizoval nové pračky co nejčastěji. [mrknutí jedním okem] Možná zachráníte svět před finanční krizí. S tak bláhovým despektem nad šikovností ať již z ekonomických důvodů nebo protože to kutila jen baví, se běžně nesetkávám. S tou povahou, které se posmíváte, imigranti v US a Kanadě předstihují občany v zemi narozené.

182912

04.02.2009 06:32

Tlapky v soli

RE: jak na radnici

Saša 74.?.?.?

>Zkuste proti radnici jejich zbraň.

Možná jít do psího parku http://www.toronto.ca/parks/dogsoffleash_list.htm... a pokud i tam jsou stezky solené by bylo snad možné si stěžovat.

182992

04.02.2009 10:40

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Me jeste zadna motherboard neodesla

Saša 74.?.?.?

>preje vasi zene, aby prala na valse v neckach

Ta mlátí prádlo v potoce na kameni [mrknutí jedním okem] a víte, že je šťastná?

>Nikomu se neposmivam.

Opravdu? Vaše pohrdání ke koníčkům, píli a šetrnosti (ať třeba směšné) si říká o facku a Vaše velkohubá vychloubačnost o druhou. Pravděpodobně jste provokatér nebo nemáte přátele, kteří by poslouchali Vaše pindy a vybíjíte se tady.
Nevím, kdo by Váš nafouklý tón sdělení poslouchal, hospodští kumpáni by asi přistoupili k tomu fackovacímu návrhu.

>Ja jsem toho opravil v zivote vic, nez vsichni

Máte příkladně bezuzdné sebevědomí. Jste jistě obdivovaný samec nadčlověk a ženy se o Vás jen derou.[mrknutí jedním okem]

> Jestli vase zena nosi jedny teplaky dvacet let, tak moje ne.

To se mně ulevilo [mrknutí jedním okem] jen ta představa Vaší žínky ve zbrusu nových teplácích, jistě kupujete jen značkové [mrknutí jedním okem] . Naše ženy si berou ke zvláštním příležitostem sukénky z listů kokosové palmy [mrknutí jedním okem] V Key West se to hodí na Fantasy Fest.

> Jsme na tom stejne jako kazda normalni rodina stredni vrstvy.

Jste schopen zdůvodnit nebo Vám někdo potvrdil, že jste normální a ještě ke všemu „střední vrstvy“? To si myslí totiž každý. Co když většina těch ostatních má více hraček navzdory svým koníčkům a šetrnosti než Vy? V US se jako žert říká, kdo zemře s nejvíce hračkami vyhrává. Vám se nezdá honba za posledním výkřikem módy/technologie nesmyslná? Vaše zmínka jinde o levnějších tiskárnách než jejich náplně (cartridges) je důkazem, že jsme bráni na hůl. Eh, můžeme se nekonečně šťouchat a Vy si budete myslet, že patříte k nějaké „dobré a správné“ vrstvě. Můžeme trpět stejnou chorobou jako Vy, ale chlubit se s ní svědčí o duševní krátkozrakosti.

183003

07.02.2009 11:04

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Saša 74.?.?.?

Žádný politik (nikde na světě) nechce být nařčen z antisemitizmu, celosvětové židovstvo totiž okamžitě začne kampaň k jeho zničení a obvykle to znamená politickou sebevraždu. Vyřčení prosté pravdy a neoddiskutovatelné skutečnosti židovské organizace považují za antisemitismus a všemi prostředky bojují proti politikům, jež ji vysloví. Na příklad jihoafrická zástupkyně ministra zahraničí Fatima Hajaig si prý dovolila říci, že „židé vládnou Amerikou a je stejné, jestli jsou zvoleni republikáni nebo demokraté a moc ve většině západních zemí je v rukách židovských peněz“. South African Jewish Board of Deputies okamžitě podala stížnost k organizaci lidských práv, obviňující ji z antisemitismu. (Cituji z článku na Chicago Sun-Times http://www.suntimes.com/news/world/1404294,w-jewis...) Kdybych totéž mohl říci o Češích nebo jiné skupině ke které bych snad mohl náležet, byl bych jistě polichocen.

Ovšem paní Fatima Hajaig kritizuje rovněž nacistické chování Izraele vůči Gaze, což již článek neříká, dozvíme se to však z dalšího článku nadepsaného Jihoafrická ministryně se „omlouvá“ za antisemitizmus (v originále) South Africa minister "apologizes" for anti-semitism http://www.suntimes.com/news/blogentries/index.ht... podrobněji na Haaretz.

Americký profesor mezinárodního práva a vyšetřovatel pro lidská práva Richard Falk při OSN je také žid a proto jen těžko může být nařčen z antisemitismu.

Pochopitelně z důvodů pocitu příslušnosti drtivá většina politiků židovského původu fandí Izraeli (nebo přivírá oči) – stejně jako fandím Čechům v hokeji ač od dětství žiji mimo ČR. Jsou ovšem i čestní židé, kteří nepřivírají oči nebo nefandí. Zpět k českým politikům, pokud je považujeme za čestné nezbývá, než aby přestoupili k judaismu a nechat je hromadně obřezat. [zahanbení]

Není to snadné a lehké paní Jarmilo! Není nic zlého nebo špatného na tom narodit se jako žid, ale ideologie sionizmu poškozuje všechny židy a dává jim špatné jméno. Nikdo nic nenamítá proti žádnému světoobčanovi, pokud si nemyslí, že je Übermensch/nadčlověk nebo, že sežral všechnu moudrost a vládne světu.

183282

07.02.2009 11:31

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Konštrukty pána Falka

Saša 74.?.?.?

Není nic zlého nebo špatného na tom narodit se jako žid pane Sid, ideologie sionizmu poškozuje všechny židy a dává jim špatné jméno. Nikdo nic nenamítá proti žádnému světoobčanovi, pokud si nemyslí, že je Übermensch/nadčlověk nebo, že sežral všechnu moudrost a vládne světu. Izrael jako okupační mocnost má povinnost postarat se o Palestince, je zločinem proti mezinárodnímu právu neposkytnout jim zdravotní ošetření což se většinou stává. Na přechodech z Gazy zemřelo mnoho Palestinců, kteří měli být ošetřeni v Izraeli. Vojáci na hranicích Gazy zabránili skupině palestinských dětí od 5 měsíců do 6 let, které trpí vážnou srdeční vadou, v přístupu do nemocnice ve Východním Jeruzalémě, kde měly být operovány. http://www.blisty.cz/art/45213.html
Považuji se za Čecha, ač celý život žiji mimo ČR jako světoobčan, kdyby se ČR chovala jak Izrael ani v tom hokeji bych jim nefandil.

183283

08.02.2009 22:54

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

Saša 74.?.?.?

Hamas je stále demokraticky zvolenou vládou v Gaze, její podpora vzrostla po Izraelském nedodržování příměří a útoku s nesmyslným vražděním a ničením. Každý obyvatel Gazy má zavražděné příbuzné Izraelem. Je nesmysl tvrdit, že strana, jež se dostala a udržela u moci především díky své pomoci chudým „krade“ humanitární pomoc. Vláda je zodpovědná za distribuci pomoci. Sionistický stát vždy udělal vše, aby se pomoc do Gazy nedostala a šíří lži v naději, že podkope jejich vládu a ospravedlní své zločiny.

V Izraeli vzrůstá židovský neonacismus, někdy pokud se týká teploušů je dokonce trestán, nedávno bylo odsouzeno několik mladistvých a jeden dvacetiletý dostal sedm let. Státní neonacismus je však podporován.

183369

15.02.2009 09:53

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Saša 74.?.?.?

Jak píše pan Stan „1% nejbohatších lidí v USA vlastni kolem 40% veškerého majetku” z čehož vyplývá, že nějaké (malé a zdrobnělé) promile bude vlastnit 30% veškerého majetku. I mezi tím jedním procentem budou obdobné rozdíly v jako v ostatní populaci. Dle zákonů našeho zřízení toto promile již moci víc než jen blízké, bude usilovat o větší podíl na zisku a moci. Již dnes je naprosto vše (99.9%) v USA (a v ostatních zemích „západní demokracie“) z Číny a nebude tedy těžké přesvědčit obyvatele US a „západního světa“, že musí konkurovat a pracovat nejen za podobných podmínek, ale tvrdších, aby se postavili na nohy. Není to důvod současné krize?

Zisk na samém vrcholu mocenské pyramidy přece vzroste, svede se to na vývoj nebo na teror, prostě není jiné východisko z „krize“. Odpovídá to zákonům naší společnosti.

183738

04.03.2009 22:27

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Saša 160.?.?.?

Každý set trojčat může zdědit různou genetickou kombinaci po prapředcích. Lepším modelem by byla různá plemena psů, kde vlastnosti jsou zcela předvídatelné, ač míra nebo způsob výchovy je do jisté míry může potlačit. Přikláněl bych se k názoru, že genetika je skutečně dominantní, paní Jarmilo. Prostředí a výchova je důležitá v tom smyslu, že může v malé míře usměrnit vrozené vlastnosti včetně způsobu myšlení. Představte si, že v krajním případě se jedinec zblázní nebo se stane členem exotické sekty apod. Domnívám se, že genetika a vrozené vlastnosti jsou daleko silnější a výchova musí být daleko intenzivnější, pokud je má pozměnit. Víme (nebo věříme), že lidé se rodí s různou inteligenční schopností a ta výchova/prostředí je rozhodující pro její další rozvoj a uplatnění jedince. Skoro každého lze sice protáhnout vysokou školou, ale úsilí (vliv) rodičů a výsledná nutná píle studenta bude různá. Podobně je tomu s každou další psychickou vlastností, ať ji považujeme za kladnou nebo zápornou. Jednotlivci (a s jistým zevšeobecněním i etnické skupiny) mají různou vrozenou agresivitu, míru sobectví, loajálnost, zvídavost atd., atp. Jisté etnické skupiny možná tedy mají větší sklony ke kriminalitě, alespoň počet stíhaných tomu nasvědčuje. Jistě přesně stejné životní podmínky a potrestání tyto rozdíly zmírní.

185609

06.03.2009 00:10

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Saša 160.?.?.?

>Podle IP adresy Vy ale nejste ten rozumný Saša,

Omluvy, jsem sice vždy nerozumný, přes to stejný Saša a IP je jiná neb jsem výjimečně v ČR na strašně pomalém spojení přes mobil datapac od O2. Nesouhlasím s Vámi paní Jarmilo jen častečně. Výchova a prostředí důležité je, ale jak oba souhlasíme ohledně inteligence domnívém se, že je tomu i s ostatními vrozenými vlastnostmi. Genetika je silná. Opírám se o zkušenost se psy, plemena (kde je úzká genetická vazba) mají opravdu velmi předvídatelné psychické vlastnosti. Ms. Striga mě někde opravuje, že je možné každého psa zkazit nebo zase slušně vychovat, v čemž má sice pravdu, ale vynaložené úsilí je nesrovnatelné.
Nemastně neslaně jsem se vyjádřil, protože nejsem schopen dobře mé domnění dokumentovat. Pokud je možné předpovídat průměrné IQ etnických skupin (což je možno doložit řadou "vědeckých" studií)proč by nebylo možné předpovídat další psychické vlastnosti. Lépe lze dokumentovat psychické vlastnosti (psích) plemen, tam se již "vědci" nestydí a uvádí jednotlivé vlastnosti.
Vážím si Vás paní Jarmilo pro ženský pohled v diskuzi, který je zde třeba a je zcela v pořádku, že někdy spolu zcela nesouhlasíme.

185776

24.04.2009 04:03

Zvědavec byl nedostupný

Nebyl jsem překvapen a je to úsměvné

Saša 74.?.?.?

Život bez Eretz.cz a Microsoftu se mně zdál snesitelný, ale jak se stal nedostupný Zvědavec, podlehl jsem panice! Moje Vista 32 se totiž hroutí ne zásahem vyšších mocností nebo cenzury, ale díky vlastním zásahům všetečnými prsty, pod tíhou set instalací a odinstalování programů, „vylepšování“ registry atp. (Budu musit asi udělat novou „clean istalation“ OS.) Ještě než se stal Zvědavec dočasně nedostupný jsem se nemohl dostat ani na http://eretz.cz/ nebo na http://www.microsoft.com/ pro „Error 324 (net::ERR_EMPTY_RESPONSE)” a logicky jsem hledal tedy chybu u sebe a použil jsem „restore point”, zřejmě v okamžiku kdy se Zvědavec stal zásahem editora opět dostupný. Článek mně skoro zkazil radost, že to vylepšuji, [chechtot] ač na ten Eretz a Microsoft musím z jiného počítače.[zahanbení] Problém se projevil po instalaci Google Chrome, ovšem téměř současně byl vyměněn router a instalovány i jiné programy.
Rady a nadávky prosím směřujte na moji email sasa (zavináč) mts.net a ne do diskuze, snad až na tu úsměvnost je to mimo téma. Díky

189246

24.04.2009 10:04

Zvědavec byl nedostupný

RE: Nebyl jsem překvapen a je to úsměvné

Saša 74.?.?.?

>Sašo, což takhle přejít na některou z Linuxových distribucí?

Tuhle radu jsem již několikrát dostal, důvodem proč jsem to zatím neudělal je srabství, strach, že si budu musit pamatovat a více vědět. Řešení je možná „dual boot“ a alespoň si to zkusit. Dík za radu.

189278

25.04.2009 22:29

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: co se to vlastne deje?

Saša 74.?.?.?

Zákony potlačující svobodné myšlení vedou ke genocidě, což je historická skutečnost, vzpomeňme všechny „svaté“ náboženské války spolu s nacismem, komunismem a sionizmem. Listina základních práv a svobod České republiky by měla být nadřazena „zákonům“ dne, jinak se zákon stává podvodným zločinem. Ostatně ani proti zkresleným zákonům se dr. David Duke neprovinil! Zcela dle George Orwela jen totalitní režim může obvinit bojovníka za lidská práva z „podpory a propagace hnutí směřujících k potlačení lidských práv“.

Jen politici, co by největší lháři, mohou uzákonit právě jen tu jejich pravdu.

189439

27.04.2009 11:11

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Cenzura v akci

Saša 74.?.?.?

"Neházet všechny židy do jednoho pytle.
Právě sionisté potřebují abychom zobecňovali.
Ono je mnohem snadnější bojovat se zoběcněným antižidovstvím. Proto je velmi potřeba aby Vladimír klasické židobijství cenzuroval.
Prosím kontrolujte své projevy, někdy můžete ve svém boji za svou pravdu paradoxně hrát ve prospěch těch proti kterým bojujete."


Výstižný a výborný příspěvek! Samozřejmě, že nejsou všichni ať již křesťané, muslimové nebo židé dobří nebo špatní. Vina je v ideologii nikoli v člověku nebo ve víře, kterou někdo třeba nutně zrovna nemusí.

189607

28.04.2009 10:24

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Mexicky koktejl

Saša 74.?.?.?

Nepodléhejte panice! V USA a Kanadě dle posledních zpráv (ráno 28.4.) nemocných s prasečí chřipkou sice přibylo, ale žádný nezemřel! V Mexiku svádí na prasečí chřipku až 152 úmrtí, ovšem při automobilových nehodách tam zahyne denně více lidí. Není zcela jisté, jestli i v tom Mexiku opravdu příčinou úmrtí byla zmíněná chřipka. Obdobné je to s odhadem až 1600 onemocnělých Mexičanů. Nemocných Američanů údajně s prasečí chřipkou je pouhých padesát. Zatím zcela zanedbatelná a možná neověřená čísla. Svízelné životní podmínky a převážně vysoká hustota obyvatel budou problémem v Mexiku. Zatím je to celé šíření poplašné zprávy. Je ovšem pravděpodobné, že příroda dříve či později zvítězí a sníží počet homo sapiens na Zemi, proto ta panika. Jsem optimista a myslím, že ten okamžik nenastal.

189693

30.04.2009 17:38

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Hrozné žvásty

Saša 74.?.?.?

Gaza měla 1.3 milionu obyvatel, popraven nebo zavražděn Izraelskou armádou byl každý desátý, což předčí hitlerovská zvěrstva. 70% obyvatel jsou utečenci již jednou vyhnaní ze svých domovů. Rozloha a hustota osídlení odpovídá Praze. Představte si takové velké Lidice.

189959

30.04.2009 21:34

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Je trestným činem schvalování holocaustu?

Saša 74.?.?.?

>o žádnou diskusi nestojí.

Hlásná trouba sionizmu, pilně píše každý den (za jediný měsíc blábolá více než 27 x a propaguje jeho variantu nacismu). Poskytovat takovým lidem prostor je nemorální. V principu je to židobijec neb jim dává špatné jméno. Když otevřu diskuzi nevím, jestli jsem omylem nekliknul na eretz.cz? To stvoření je jistě přesvědčeno, že Palestina může i za prasečí chřipku, když je může nějak spojovat s 9/11. Jediným jeho zájmem je poškodit Zvědavce.

189980

30.04.2009 22:46

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Hrozné žvásty

Saša 74.?.?.?

>Nesvítá

Všudybyle již jsem Vám jednou vysvětloval, že Gaza měla pouhých 1.3 milionu obyvatel (z toho 70% obyvatel již dříve vyhnaných z dnešního Izraele). Izraelská hrdinná armáda stačila během několika dnů vyvraždit z toho počtu každého devátého. Lze to přirovnat k tisícinásobku vyhlazení Lidic nacisty.

Organizace lidských práv potvrzuje použití bílého fosforu

189987

01.05.2009 06:59

Projev, na který se nezapomíná

Je od divadla

Saša 74.?.?.?

Vašek je od divadla a to se nezapře, má smysl pro srandu, vždy si ji z nás dělal.

190021

02.05.2009 04:32

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Hrozné žvásty

Saša 74.?.?.?

Počítat dovedete dobře Všudybyle, ale nechápu Váš motiv obhajování agresora a vraha bezbranných a již jednou utečenců.
IDF (izraelská armáda) neztratila jediného vojáka zásluhou Palestinců, prý proti nim bojujícím?!? Vám není líto lidských životů a utrpení?
Nevidíte podobnost s Heydrichyádou a izraelským protektorátem v Gaze?

Najděte si články a diskuze pod nimi na Google, přikládám směrník na děsné obrázky a na články ve Zvědavci:
http://pakalert.wordpress.com/2009/01/06/gaza-horr...

http://www.zvedavec.org/clanky_1664.htm
http://www.zvedavec.org/komentare/2009/01/2986-gaz...

190113

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 111 čtenářů částkou 18 231 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 1

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,95 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 739,34 Kč
1 unce stříbra
512,79 Kč
Bitcoin
417 079,51 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 746 626