Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané mtk

Nalezeno 1869 příspěveků, 11 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

>cikáni nemají žádné zvláštní hudební nadání, naopak,
>jejich ubečené odrhovačky na tři akordy
Tak schválně, jestli spočítáte kolik akordů tam je, řekl bych že ani omylem. [oči v sloup]
http://www.youtube.com/watch?v=UR0geNa3fZg

294626

>Kdo to složil, Šostakovič?
To zas vstoupil do diskuze někdo, co mele pátou přes devátou. Ty s někým soutěžíš v počtu hoven v diskuzi?
Ty znáš jen cikány, co kradou parapety? Takže víš o cikánech hovno. A to hovno máš ještě ke všemu potřebu roznášet kudy chodíš, jak pouliční čokl.
Ale trošku tě poučím. Víš, muzika spoustu cikánů vynesla trochu jinam, sice to jsou stále stejní vyjebávači a obchody s nimi rozhodně nedoporučuji, ale parapety nekradou, psi nežerou, v ghetu nežijou. A hovoří se tu o cikánské hudbě, takže jestli nevíš, o co se jedná, tak si zkus aspoň trochu projet youtube, pokud ti ještě slouží uši.
[oči v sloup]

294643

cmi G7 Es7 As B7 ... C7 fmi hdim

To jen tak zběžně. Pán někde ztratil naslouchátko?

294718

[chechtot] [chechtot]
To bys ten hudební sluch asi musel mít, jinak bys nenapsal takovou kravinu. [oči v sloup]

294719

> často ódují cikánskou hudbu lidé, kterí neslyšeli jinou porádnou muziku
Co to je pořádná muzika??? Cikánskou hudbu není třeba ani vyvyšovat ani ponižovat, je jaká je. A jaká rozhodně není - na 3 akordy. Tečka. O tom byla řeč. O ničem jiném.
>mne to prijde spíše jako typická lidová muzika nejakého
>abstraktního státu
Řekněme, že je to uměleji zpracovaná lidová hudba, něco jako Broln na Moravě, nebo Olún či Sluk na Slovensku.
> Svetabornost bych v tom nevidel,
Taky proč ji v tom hledat, že jo. "Co čech to muzikant" je taky nebetyčná krávovina, jak je vidět už zde.
>Romských umelcu, kterí se nevnucují ale príjemne poslouchají zas tak mnoho asi nebude.
Tak to vyhledávejte hudbu, která se příjemně poslouchá, tu druhou nechte pro jiné. Jste pro? Nebo jste raději pro nějaký druh zákazu či perzekuce? Už dlouho tu nebylo něco v nacismyslu "zvrhlé umění"... [mrknutí jedním okem]

294720

Hm, no tak lidová hudba všech národů se dá nazvat primitivní. Na odporu k asociálnímu chování cikánů se shodneme, ale jinak černobílé vidění moc k objektivní diskuzi nepřispívá. Rovnici lze kroutit tak, aby dospěla ke chtěnému výsledku, ale není to k ničemu užitečnému.

294777

>Toto si nemyslím.
Myslete si, co chcete, jsem z branže a vím, co říkám. Lidový muzikanti z Moravy v převážném počtu k cikánským kapelám vzhlíží s údivem, jak po stránce techniky hry, tak po stránce harmonizace (cikánských) melodií, s nadšením se to učí a kradmo se to dostává i do moravských písní. Abych to shrnul, něčeho mají cikáni více (brilantní technika hry, styl), něčeho mají méně (obsahy, hloubka). Zkrátka ani nepřeceňovat, ani nepodceňovat.
V mekce moravského folkloru - Strážnici mají bystu dva lidoví muzikanti - jožka Kubík a Samko Dudík. Ten první cikán byl, ten druhý s cikánama hrál. Kubík na Moravu přinesl zmenšený akord, který zde byl v lidovém prostředí neznámý. Kubík svou slávou předčil místní muzikanty - z prostého důvodu: zatímco místní sedláci dřeli na polích, ruky samý mozol, cikán nerobil, a jen "fidlal až se vyfidlal". Nicméně v regionu, v kterém působil je zřejmě "na věky" legendou. Doporučuji publikaci slovenského badatele J.Kresánka "Slovenská ľudová pieseň zo stanoviska hudobného", který se staví k cikánskému živlu negativně (v pochopitelné snaze vyzdvihnout "původní" slovenskou lidovou hudbu), ale stav věci popisuje kvalitně a odborně.
>Slyšel jsem aranžmány, kde by i cikáni s tím meli práci. Další vec je, zda to furt jenom plnit listím jako sedmičky pres celý kvintový kruh končící di/ymem.
Pokud někdo tvrdí, že cikásniá hudba je vyjímečná, nejedná se určitě o vhodný termín, protože slovo vyjímečný inklinuje k významu lepší, a to je špatně. Použil bych obrat "dost specifická". Z pohledu jiné kultury: má své kvality, a má své slabiny. Pak už má význam jen subjektivní hodnocení: líbí/nelíbí.
>
>Nemyslím si, že by cikáni zásadne ovlivnili harmonizaci.
Viz výše. Zmenšený septimový akord je dnes na Moravě téměř až nadužíván, sám se mu prakticky téměř vyhýbám, jednak z důvodu frekventovanosti, jednak dávám přednost konsonantním souzvukům, třebas i překvapivým.
>
>Nejde ani brát za vzor seskupení, co nahrají jakési možná až 6fackové cd, pak to všude pouští, ale lidovky v podstate jen przní, protože jim nerozumí.
Neumím si představit situaci, kdy nějaký národ, či komunita, nerozumí vlastním lidovkám. Není to protimluv?
>Aby nebylo málo, vymýšlejí jako na pásu nové "lidovky" s nedopečeným textem a nedovarenou muzikou, mávám z toho kalení vody pak halucinace.
Kdybyste viděl, co se děje na Jižní Moravě, kde se stal módní trend skládat "lidové písně". Trvá to už přes 60.let. A začalo to takto:
"Vyletěl ptáček nad to polečko družstevní, donésel on do dědiny pěkné pozdravení"
"Počujte ludé, co ptáček zpívá pod oknem, že už vrázdy rozorali chlapci, ej, traktorem."
"Nech rozorali, šak teho bylo třeba, aby měli všecí ludé větší krajíc chleba"
[chechtot] [chechtot]

294903

>Nechtejte po mne, abych zde pitval, který tón aktuálne určuje typ akordu. Chtel jsem tím napsat, že není presná hranice, co už jsou pevné akordy, a co ruzné meziprodukty včetne extrému jako kráčející bas, který v podstate také dokáže zvukove menit typ akordu, ale už to nejde považovat za akord.
Akord je souzvuk tří a více tónů. c-e-g, c-e-g-h, c-e-g-h-d, c-e-g-h-d-fis. A můžete pokračovat až do aleluja... I kráčející bas je součástí akordu, ale to jsem stejně v uvedeném příkladu nevypisoval. Cikánská hudba, tedy ta, kterou já mám na mysli, není ani zdaleka na tři akordy. Tečka. Možná máte na mysli jinou cikánskou hudbu, pak je třeba dát odkaz, abychom se zbytečně nemíjeli.

> Kytaru jsem vybral proto, že nabyla v poslední dobe na oblíbenosti proti ostatním vercajchum,
No jo, ale country muzika, a tedy i kytara, v Čechách zakořenila podstatně více než na Slovensku. Podle kytary bych skutečně nesoudil na hudebnost národa. Je to příliš úzké kritérium. Dejte na mě.

294904

25.08.2013 20:45

Šašek udělal vtip – a chtějí ho zavřít

RE: JXD je žid

mtk 88.?.?.?

Tak schválně, kdy a kde jsem zde koho onálepkoval "náckem"?? Netvrdím, že ne, ale jestli to máš tak zmapovaný, tak to vytáhneš z rukávu. Anebo prostě zas jen tak zbůhdarma tlučeš do klávesnice? [oči v sloup] To nemáš synku nic pořádného na práci? Kolikrát potřebuješ slyšet (číst) "tlacháš!", než ti to jak housenka se připlazí do dutiny lebeční?

294906

27.08.2013 11:13

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: chapu

mtk 88.?.?.?

>Laicky bych homosexualitu nazvala jako snahu přírody o vyřazení určitého genofondu "z oběhu" .
No to je výrok týdne. Vy jste to patrně konzultovala přímo s přírodou, ne? No, jestli tomu tak skutečně je (co já vím), tak je příroda pěkně blbá - vylučuje z oběhu spoustu zajímavých lidí, a blbce nechá ať se množí jak kobylky (náboženští vypatlanci, vychcaní černí asociálové).
Vše, co příroda vygenerovala sem patří a je správné. Mě by zajímalo, co byste dělala, kdyby váš potomek byl homo. Taky byste začala uvažovat o tom, že je vlastně degenerovaný, a že ho nemůžete stavět na roveň lidské přirozenosti? A že je tedy vlastně méně hodnotný a možná by bylo lépe, kdyby se vůbec nenarodil? Anebo byste přehodnotila své postoje vlivem lásky k němu? A začala byste si vážit jakéhokoliv života, co spatřil světlo světa?
Kde jste nechala rozum, v Rusku? Tam ještě nedávno chodili buzíci bručet, a poté je ještě "léčili". Netvařte se, že vidíte přírodě do karet...

295014

27.08.2013 14:43

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: chapu

mtk 88.?.?.?

No jasně, pochod astmatiků není nutný, protože je nikdo nenazývá degeneráty, nikdo je nekriminalizuje, nikdo se nepokouší násilně léčit.
Nezpůsobilost mít potomky? Co to je za blbost? Jestli někdo je nezpůsobilý mít potomky, tak to jsou neplodní lidé, tady by se dalo hovořit o zániku genofondu. Jsou neplodné ženy a impotenti degeneráti nebo out of přirozenost? Daleko spíš než homosexuálové, protože ti možnost rozmnožení mají, pokud jsou plodní, ale z nějakého důvodu na to rezignují, což je jejich věc. Homosexuál se může jít vystříkat do spermobanky, anebo se nechat uměle oplodnit. No, a je rozmnoženej a může ukázat přírodě dlouhý nos, jak ji přechcal, přestože ona se ho údajně pokoušela vyřadit z oběhu.
Znám spoustu heterosexuálů, kteří se také nerozmnožili, buďto nechtěli, anebo měli v životě smůlu. Takže nesplnili svou biologickou "povinnost". Opět degeneráti?
Homosexuálové jsou co se týče rozmnožování úplně normální lidé. O nějaké degeneraci nemůže být ani řeč, takže co vlastně mají zdegenerované? Hm, zřejmě duši. A to se mílovými kroky blížíme náboženským bludům, které se šíří i mezi ateisty. Prostě strach z odlišnosti.
Já mám homosexuály úplně na háku, protože mě nijak neobtěžují. Budu se bránit teprve tehdy, až mě někdo bude ohrožovat, a je jedno jestli to je buzna, černej nebo muslim. A že někdo pochoduje nahej po náměstí? Božínku, ať si pochoduje, nahota ještě nikomu neublížila, narozdíl od kvéru v ruce vypatlaného blba s jakoukoliv orientací. A že se olizujou? Tak ať se olizujou, když se mi to nelíbí, tak na to nekoukám, pro duševní vývoj dítěte jsou daleko větším problémem neshody v rodině, než pohled na buzny. Člověk se nestane buznou tím, že na ně upřeně čumí. To už spíš tím, že má tu "zdegenerovanou" duši. [mrknutí jedním okem]
Obvykle jsou vaše názory kvalitně promyšlené, ale tady to máte ve vzduchoprázdnu křesťanské zabedněnosti v tom, co má a nemá být.
Není to tím levanetem, kam často chodíte, nemýlím-li se? Vše v dobrém. [smích]

295020

27.08.2013 19:05

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: chapu

mtk 88.?.?.?

>Astmatiky možná nikdo nenazývá degeneráty, ale zcela
>určitě "kriplíky, duchny" atd.
To je špatně, svůj stav nemohli nijak ovlivnit. Kripl má stejně "pozitivní" náboj jako degenerát, první je vulgární, druhý odborný. Podobný vztah jako ukrást a odklonit. Říkáte astmatikům kripl? Asi ne.

> Kriminalizace a násilná léčba dneska? U nás? To snad ne. [smích]
U nás delší dobu ne, v Rusku ještě nedávno. Takže každopádně pokrok. Ženám taky nějakou dobu trvalo, než si získaly svá práva a smyly ze sebe nános "hadího či ďáblova pléměte". Homosexuály to teprve čeká. Nejdříve zmizí "předurčen k vyřazení z genofondu ve jménu přírody", posléze i buzna.
>"pochodují" a vyřvávají. V rámci objektivity by bylo dobré
>dodat, že ne tak zcela dávno byli leváci násilně
>přeučováni na praváky (a taky neřvali "diskriminace!" )
Pochopitelně, řvát "diskriminace!" bylo ne tak zcela dávno jaksi zakázáno. To je dnes dovoleno. Kdo může, řve, kdo nemůže, musí se spolehnout na pomoc druhého.
>kriminalizování v dané době nebylo samo od sebe - s "homo" šla často ruku v ruce prostituce, kuplířství.
A máte zjištěno, zda ve 4% populaci je procentuelně vyšší kriminalita než v té heterosexuální?
>- lidé, kteří děti nechtějí nebo je nestihli mít, jsou
>přeci úplně jiná kategorie,
Zcela stejná kategorie, ta první a jediná. Na klasifikaci "lidí druhé kategorie" nikdy nepřistoupím. [mrknutí jedním okem]

>- lidé, kteří jsou neplodní nebo mají jiné anomálie,
>znemožňující děti mít, jsou postiženi degenerací,
Tvrdíte vy, když srovnáváte se sebou. Já řeknu "rozmanitost přírody", je to (myslím) blíže pravdě, a co víc, je to vlídné.
>- lidé, kteří jsou orientováni na stejné pohlaví, jsou degeneráti, ač mají fyzické funkce pro početí potomka zachované
Toto už zní poměrně dost odporně, nezlobte se. Já samozřejmě nevím, proč příroda tvoří, jak tvoří. Zkusím si tipnout: Příroda prostě tvoří, co přežije, jede dál, co nepřežije, zaniká. Všichni mají stejnou šanci. Homosexuálové mají solidní šanci jet dál, neplodní lidé nikoliv. Podle mě, příroda nedělá nic ve smyslu "vyřazovat z genofondu", to dělá člověk, ve jménu Boha, Přírody, ve jménu čehokoliv. Hezké to není nikdy. Víte kam vede nadřazování jednoho nad druhého? Určitě víte. R.Wágner to taky nemyslel zle, když nadřazoval aríjskou rasu, měl to podložené tehdejší vědou.
Dokud budou panovat předsudky o degenerátech, dokud budeme o někom tvrdit, že je přírodou (anebo bohem) zavržený, budou tu demonstrace. Oprávněně. Nikdo nechce být degenerátem. A myslím, že jím ani nikdo není. Vše, co příroda stvoří, má smysl. To, že "oni" nevypadají, nemyslí, necítí jako "my normální", je argument, který tvrdí člověk rádoby vědoucí. Přírodu jsem nikdy neslyšel něco podobného říct. Vy ano?? [mrknutí jedním okem]

295027

27.08.2013 19:06

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

dokončení

mtk 88.?.?.?

>Já nevím, ale obávala bych se tvrzení, že homosexualita je
>vzestupným evolučním krokem.
Není, taky proč ho v tom hledat. A se slovem degenerát skutečně problém mám. To totiž také není vzestupný krok k vzájemnému soužití. A o vědu bych se nekontrolovatelně neopíral, může se mýlit, víte proč a s jakými důsledky.

295028

28.08.2013 00:36

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: chapu

mtk 88.?.?.?

>Aha...tak jsme skončili u árijské rasy... Jste skutečně velmi dobrý manipulátor, to musím uznat. Mým myšlenkám dáte svůj směr - a ejhle, co tu máme. [smích]
Samozřejmě. Jsem tu od toho, a velmi dobře placený... Vašim myšlenkám nemůžu z principu dávat žádný směr, protože nejsem váš učitel, a Vy jste si toho dobře vědoma. Vaše myšlenky si vykládám tak, jak na mě působí. Nedorozumění přes psaný text je obvyklá, řekl bych až psanému textu podmíněná, zálažitost.
>Na slově degenerace není nic "wágnerovského", ponižujícího, selektivního. Když vám doktor řekne "degenerace tkáně", ani vás nenapadne obviňovat ho.
No prosím, proč ne, degenarace tkáně a (údajná) degenerativní podstata života může být asi totéž. Už jste uvedla jiné podobné analogie, a dá-li editor, ještě se k nim možná vrátíme.
>Co jsem psala v původním příspěvku, který vás tolik pobouřil? Psala jsem, že homosexualita není přirozená.
Kdepak, pro vaši paměť: "Laicky bych homosexualitu nazvala jako snahu přírody o vyřazení určitého genofondu "z oběhu"". Chtěla byste být členem takového spolku zavržených? No, já tedy ne. Nehledě k tomu, že to nemá valný logický význam. Pokud by příroda chtěla někoho vyřadit z oběhu, tak by ho asi zbavila možnosti reprodukce, jenomže to se u homosexuálů jaksi nestalo. Myslíte, že příroda uvažovala tak rafinovaně, že jim pozměnila "normy pudového chování" a spoléhala se na to, že to ti blbouni nezjistí a nerozmnoží se, přestože ta možnost jim zůstala, byť jinou cestou než souloží s opačným pohlavím? Vy tady zkrátka uvažujete za někoho jiného, a to dokonce za Přírodu. Hm, jaký to asi tak má mandát, a jakou to má validitu? Podle mě vůbec žádnou.
>"Problém" totiž je, že se homo snaží nastavit parametry společnosti tak, aby ji jako přirozenou vnímala (viz třeba označení "rodič 1, rodič 2" ). A já si stojím na svém, že přirozená není, že je to degenerace.
Tak toto nechápu vůbec na entou. Neumím si představit, jak může homo pidi menšina nastavit nějaké parametry. A kdo se jimi bude jako ?? Heterosexuální drtivá většina? Vy máte strach, že vás to ovlivní? O podstatné části populace nemám valného mínění, ale že by se začali chovat podle norem homosexuálů? To už je silné kafe. Tady uznávám, že do problematiky až zas tak nevidím, takže nevím, co znamená rodič1, rodič 2. Nechám se poučit.
>A ono vyřazení genofondu z oběhu (to vás tolik pobouřilo) se v přírodě děje dnes a denně. Není to o tom, co přežije a nepřežije a všichni stejnou šanci nemají.
Dobrá, mohu se mýlit. Vysvětlíte mi proč? O co se opíráte? Co čtete?

295054

28.08.2013 00:41

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

pokrač.

mtk 88.?.?.?

> Ono totiž i to "stahování z oběhu" (uznávám, asi jsem zvolila nešťastný termín) probíhá s určitým záměrem a cílem, o kterém se můžeme jen cosi domnívat, ale skutečně víme prdlačku.
Jaký záměr a jaký cíl?? Vy se domníváte o jakémsi záměru a cíli a zároveň víte prdlačku? Já o žádném záměru ani cíli nevím vůbec nic. Toto je v této diskuzi nová zcela zásadní informace, kterou nedisponuji. Můžete osvětlit?? [překvapení]
> Ovšem to, co je z nějakého důvodu degenerované, tj. má sestupnou tendenci, nemůže požadovat, aby se stalo normou přirozenosti a vše ostaní se mu podřídilo.
Vás někdo nutí to dělat se ženou? A vůbec, pocházíme ze stejné planety?? Já totiž, jakožto většinový heterosexuál, netuším, co to zde vyprávíte. [zmaten]

295056

29.08.2013 11:25

Sýrie: Další chystaný válečný zločin Západu

RE: Spoločný záujem.

mtk 88.?.?.?

Zajímalo by mě, kolik mozkových buněk je třeba k tomu, aby se člověku zúžil svět do protokolů. Pět až šest? [velký smích]

295167

29.08.2013 16:22

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: chapu

mtk 88.?.?.?

>Lin, a to jsi o těch věcech sama přesvědčena, nebo se chceš jen vyjádřit "korektně" v souladu se zvědavecko - dosťácko - rusko - katolicky tradičně naladěným trendem... připadá mi to jako jistý názorový útlum (degenerace? [mrknutí jedním okem]), vzhledem k nijak nepomůžou, přitom to většinou nemají moc jednoduché, stačí se jen podívat na zde prezentované názory... pár teploušů znám, a jsou to víceméně moji přátelé, mají rodiny, jsou slušní, šikovní a příjemní lidé převyšující průměr, rozhodně by mě nenapadlo je častovat slovem "degenerát", sám bych si musel připadat jak imbecil... navíc ani nevěřím těm 4%, mnoho lidí má bisexuální sklony (které prostě kvůli "normálnosti" potlačují), u žen je to dokonce chápáno i jako atraktivní, a jen velmi málo mužů to pobuřuje a vlastně bych řekl, že u žen to může být klidně 1:1 už jen proto, že daleko častěji jsou schopny označit jinou ženu za atraktivní, než je tomu u chlapů, tam bych to viděl na podstatně nižší číslo...sex je daleko častěji prostě jen radost a zábava, než reprodukce, navíc se považujeme za "vyšší tvory", a zrovna v prosté reprodukci nás převyšuje kdejakej hmyz... [mrknutí jedním okem]

Perfektní závěr, podepisuji několikrát, mám naprosto stejné zkušenosti. Nedovedu si představit, zda bych unesl míru vlastního studu, že bych o svém švagrovi, skvělém člověku a muzikantovi, přemýšlel jako o degenerátovi, nebo ho tak dokonce vědecky a přátelsky přímo nazval. Degenerátem je spíš ten, kdo plošně degeneráty nazývá ty druhé. Vlivem zdegenerované literatury jim zdegenerovala ta lepší část lidství.

295200

29.08.2013 16:32

Budeme nuceni ukončit činnost

RE: jsem ochoten dělat server

mtk 88.?.?.?

>To je brilantní myšlenka, hodná atomového fyzika. To
>mě zatím ještě nenapadlo, že když se zruší Zvědavec, tak
>přijdu o práci a odpojí mi internet.

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] Dobrý...

295203

29.08.2013 17:07

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: chapu

mtk 88.?.?.?

http://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0vagr
Bratr mojí ženy. Žije sám. V čem máš problém, budulínku?

295210

29.08.2013 18:26

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: chapu

mtk 88.?.?.?

Ne, nechodí, ale o své identitě nechce hovořit, protože nese nejrůznější cejchy. Omluvu přijímám a tykání beru zpět. [smích]

295216

30.08.2013 10:15

Obama odhodlán k posvátné válce

RE: Nemůže být pochyb o tom, že

mtk 88.?.?.?

Mno, kněžíci na tom nejsou o moc líp než roboti, oba jsou naprogramovaní. Jeden vykonávat nějakou práci, druhej zasvěceně blábolit o něčem, co nikdy nikdo neviděl. Třeba pana soudruha Satana, žejo. [vyplazený jazyk]

295254

30.08.2013 10:20

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: pro oba výše

mtk 88.?.?.?

>Sympatické na něm je jedině to, že je hudebník[smích].
A teď prozraďte, co je sympatického na vás, ať se trochu poznáme. [mrknutí jedním okem]

295255

06.09.2013 10:53

Írán, nikoliv Sýrie je skutečným cílem Západu

RE: geneticka linie Cechu .... a ktera?

mtk 88.?.?.?

Hm, hezká historka, je stejně naivní jako Jesus chodící po vodní hladině, potřeba víry v zázraky prostého lidu je neutuchající, pohanství a křesťanství jsou jen konkurenti na smetišti bohabojných bludů a mýtů. Ten agresivnější má dnes navrch.

295666

12.09.2013 18:24

Írán, nikoliv Sýrie je skutečným cílem Západu

RE: moc Jiraska taky skodi

mtk 88.?.?.?

>Od té doby, kdy jste se rozhodl, že za vše může Vatikán
To je vynikající věta. To by mohlo být skvělé téma na diplomku "Kterak se hestroy rozhodl, že za vše může Vatikán". Zní to sice poněkud nesmyslně, ale pochybuji, že zrovna Vám by to mělo vadit. Nemáte pocit, že Vám krom kritického uvažování začíná kulhat už i kloudné vyjádření myšlenky? Já samozřejmě vím, jak jste to myslela, ale soudit o někom, že je divnej, a přitom psát takové slohové bláboly, je dost na pováženou.

295994

13.09.2013 10:50

Ruský šachový tah

RE: Proč 2

mtk 88.?.?.?

No, u mě máš jedničku.

296037

17.09.2013 14:03

Homosexuálna aktivistka priznáva, že účelom boja za “práva” je zničiť rodinu

RE: Traste sa, heterosexuálne svine

mtk 88.?.?.?

Hm, pohádka, jak vystřižená z protokolů. Můžu vás ujistit, že ta o karkulce se svou naivitou se tomuto blábolu nemůže rovnat. [chechtot]

296259

01.10.2013 13:45

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: Plno polopravd

mtk 88.?.?.?

> Kamse na ni hrabe bible,a také u sandinávských poslanců,kteří chtějí legalizovat incest. Takže Tóra i skandinávští poslanci mají jasno.
To je přeci jasné, vikingové jsou zapomenutým židovským kmenem, který tam teď zle zatápí vikingům-konvertitům (ke křesťanství,nebo co). Uf, ale dá to makačku to tak vymyslet. [chechtot]

297118

02.10.2013 19:56

Kult vraždění a symbolický řád západního barbarismu

RE: Je to obecnejsi jav...

mtk 88.?.?.?

Dobrý, oslíku, ostrůvky zdravého rozumu v moři náboženského tlachání (víra ve spasitele u mnohých nahrazena vírou ve zlého žida) jsou potěšujícím zjištěním, že ne všichni žerou slámu. Přeji svěží mysl navěky... [mrknutí jedním okem]

297232

03.10.2013 10:55

Kult vraždění a symbolický řád západního barbarismu

RE: Je to obecnejsi jav...

mtk 88.?.?.?

No, pokročilý čas 0:13, nesmyslné žvatlání, to vypadá na větší dávku absintu. Kolego, šetři se.

297268

03.10.2013 11:02

Izraelské tajné zbraně hromadného ničení

RE: Větší letálnost?

mtk 88.?.?.?

[chechtot] [chechtot]

297269

07.10.2013 13:04

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: Krásne výsledky

mtk 88.?.?.?

>Všetko čo uvádzam sú príklady zo života, naproti tomu niektorí tu argumentujú nereálnymi, nejestvujúcimi bytosťami, stavmi a predpokladmi.

To zní sice věrohodně, ale "člověk regulující" je také dost hmatatelným příkladem ze života. Je pozoruhodné, že všechny civilizace do teď "regulovaly", ať už pomocí diktatury nebo jiného mechanismu. A mít fantazii na to si představit, že to může být jinak, je ok. Otázka zní, zda něco takového kdy spatří světlo světa. Nebo máte nějaké reálné příklady ze života pozemských civilizací? Případná neexistence takového příkladu pochopitelně nevylučuje její potenciální budoucí možnost.

297456

07.10.2013 18:37

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: Krásne výsledky

mtk 88.?.?.?

>Príkladov je mnoho a ide vždy o mieru regulácie, ktorú zvažujeme. Australskí domorodci či osadníci Ameriky mali reguláciu žiadnu, resp minimálnu; Íri v boji s Angličanmi ukázali odolnosť svojho bezštátneho "usporiadania", keď ich ohromná prevaha Anglánov nebola sto odrovnať a pod. Jednotlivci nemôžu kapitulovať, skorumpovaní "predstavitelia" áno...
Pochopitelně souhlas, jenže: tady se hovoří o lokální zálažitosti (Irsko), nebo kvantitativně nevýznamnou populační civilizaci (Austrálie). Ve chvíli, kdy se lidé začnou množit a vytvářet větší a větší celky (impérium), dostane to přesně ten řád, který pozorujeme u všech větších celků - od Řeků, přes Číňany až k Inkům atd. Civilizace na úrovni australských domorodců (lovců, sběračů) se chová jinak než pokročilé "zemědělské" civilizace s rozvinutou hiearchií. Nelze porovnávat kmenovou strukturu s impériem typu EU, kmenové principy nelze aplikovat na impérium - alespoň je to dosud neviděný jev. Struktura velkých impérií byla ve všech koutech světa +- stejná. Nevím, zda se s tím dá něco dělat. Žít kmenovým způsobem lze, otázka zní, zda je ještě dost místa.

297468

09.10.2013 19:34

Prezident Zeman vyhandloval osobní výhody za bezpečnost naší země

RE: Chobotnica NWO.

mtk 88.?.?.?

>Židé, tento třetí nejpočetnější tajný národ, hned po Číně a Indii, který má asi dvakrát tolik obyvatel, než mají USA, se pochopitelně musí už projevit nějakým tajným vlivem.
[chechtot] [chechtot] [chechtot].
Prostě mazec, na co všechno jsou schopni konspirační definitivní dementi přijít. No, nechám tu odkaz na jednoho sečtělého pána, který se v závěru svých šesti přednáškách věnuje tomuto problému (kapitola Smyšlené protokoly), ale to jen pro klid duše, aby byla jistota, že i dementi dostali potenciální šanci se "oddementnět".
http://eldar.cz/myf/txt/eco_-_sest_prochazek_liter...

297588

09.10.2013 20:51

Prezident Zeman vyhandloval osobní výhody za bezpečnost naší země

RE: Chobotnica NWO.

mtk 88.?.?.?

Jindro, já Jula Brynnera poznám na kilometry, můj komentář se vztahoval k pánovi "definitivně" jebnutému. [mrknutí jedním okem]

297593

10.10.2013 10:13

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

mtk 88.?.?.?

no prosím, tady už se brousí meče... [velký smích]

297618

10.10.2013 10:52

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: Krásne výsledky

mtk 88.?.?.?

Asi v tom mám taky hokej.

>Akákoľvek regulácia tohto prirodzeného behu treťou stranou je nezmysel vedúci k násiliu páchanom na jedných v tzv prospech druhých, čo vidíme všade naokolo.

Když běloši dobývali nový svět, tak se jednalo o jaký princip? Páchalo se násilí kvůli "přirozenému běhu"(ty mi bereš zemi, tak já tě skalpuju) anebo kvůli regulaci třetí stranou??

297621

10.10.2013 13:16

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

mtk 88.?.?.?

Boží mlýny melou? Mě ta moje popletená životní filozofie vyjevila, že tak maximálně zcestně melete vy. [vyplazený jazyk]

297630

10.10.2013 23:26

Prezident Zeman vyhandloval osobní výhody za bezpečnost naší země

RE: Chobotnica NWO.

mtk 88.?.?.?

Odpadlý jakože exkomunikovaný?? Nebo konvertoval? ... to by mě ale dost udivilo, takže spíš to první, cože... [smích]

297672

11.10.2013 00:10

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: Krásne výsledky

mtk 88.?.?.?

Hm, to jsem nevěděl; křesťané si při své misi nebrali servítky, taky proč ano, když bůh stejně nevěřící psy odkopne do pekla, žejo. Nicméně, část z toho, co tady pan Viny tvrdí, má reálný základ, jenom vsadil pouze na jednu kartu, a ono jich je ve hře holt víc. Predátorský princip se uplatňuje stejně tak jak ho vyvažuje ten "regulátorský". Proč? Jednoduše proto, protože na to můžeme koukat v přímém přenosu. A realita je to, co zakoušíme, ne to, co si zbožně přejeme. V opačném případě žijeme ve světě, kde NÁS ti "zlí židé (anebo kdokoliv jiný) zotročili". Uvedu příklad, který bude trochu nadnesený, a opět mírně metaforický: OSN jakožto regulátor, USA jakožto "predátor". V Jugoslávii, Iráku, Libyi uspěl predátor, v Sýrii predátor zalezl do nory. Tento konkrétní příklad může mít jistě spoustu jiných vysvětlení, berme to však jako možný modelový případ. [mrknutí jedním okem]
Jinými slovy, vzdejte se prediktorů-znacharů, mimozemšťanů (v lepším případě), židů (v horším případě) a jiných blouznivých hovadin, a spatříte homo sapiens v plné kráse. To je šťabajzna co? [mrknutí jedním okem]

297674

11.10.2013 09:39

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

mtk 88.?.?.?

"protože až vědci z projektu Montauk vyvinou zombie, které bude umět vkládat funkční linky, to bude teprve malér"
to je zase perla! [chechtot] [chechtot] [chechtot]

297685

11.10.2013 10:00

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

mtk 88.?.?.?

Hmmm, takže dobří a zlí mimozemšťané.[překvapení] Koukám, že se mílovými kroky blížíme k tomu nejracionálnějšímu konceptu.[chechtot] Včera v židovizi dávali Pátý element, tak nějak si to představujete? Už se vidíte v roli B.Willise, ne? [oči v sloup] [chechtot]

297686

13.10.2013 20:53

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

mtk 88.?.?.?

No, mě by zajímalo, proč vůbec z bible cokoliv historicky se snažíte odvodit. Přeci, jestli je bible nedůvěryhodný zdroj jakožto celek, potom žádná informace v ní nemusí být relevantní - vše, co obsahuje, mohou být mýty, potažmo bláboly. Je to tak složité si představit, že nebyl nikdy žádný vyvolený národ, že nebyl žádný exodus, že nebyla země zaslíbená, že nebyl žádný Jesus atd.?? Vše, co je v bibli, může být komplet mýtus převyprávěný z předchozích civilizačních etap (dávno před římskou provincií Judea, dávno před římskou říší) nemající s historickou realitou nic společného. Netřeba v nic věřit, stačí si to rozumově připustit. V čem je problém?

297769

14.10.2013 11:12

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

mtk 88.?.?.?

>polopaticky řečeno, už to tak vypadá, že křesťan potřebuje zlého žida jako ryba vodu. [mrknutí jedním okem]
No jo, o čem by pak pan Nohejl psal, probůh?? [chechtot]

297818

14.10.2013 11:21

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

mtk 88.?.?.?

>Na mnohých místech védské literatury je uvedeno slovo anukírtaya, znamená držet se původního popisu a nevytvářet vlastní vymyšlený popis. Abychom získali Absolutní poznání musíme studovat a přijmout transcendentální nauku z autoritativního zdroje, v systému parampary.
To slovo má i ekvivalent v češtině: "ovcovitost". [vyplazený jazyk]
Diskuze věřícího s nevěřícím je oboustranně bezpředmětná.

297820

15.10.2013 12:15

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

mtk 88.?.?.?

Jo.
Jen tak mimochodem, židovská konfederace zřejmě uondala Kerryho klan, bratr Cameron poctil ty hlupáky v Horním Benešově svou návštěvou. [chechtot]

297897

19.10.2013 13:26

Právo nevolit

RE: Boha jeho!!

mtk 78.?.?.?

Takže čekáte na voliče (od slova vůl), kteří tu přímou demokracii prosadí za vás, eventuálně na moudré politiky, kteří si na sebe upletou ve své dobrotě bič, a vy se pak uráčíte chodit k volbám. To je skutečně impozantní logika. [chechtot] Ani neočekávám, že se pokusíte vysvětlit, jak tu přímou demokracii chcete nastolit. Patrně zázrakem, nebo kvantovým efektem...

298155

19.10.2013 17:28

Právo nevolit

RE: Boha jeho!!

mtk 88.?.?.?

Vyplývá z toho tedy, že spolky, sdružení, hnutí, partaje zakládají pouze a výhradně nedobří lidé? Já si vůbec nejsem jist, jestli je toto udržitelná teze, ale pokud ano, tak co potom dělají ti druzí, hodní? Nic? Není takto začarovaný kruh zcela nepřekročitelný?

298169

19.10.2013 23:04

Právo nevolit

RE: Boha jeho!!

mtk 88.?.?.?

>že by už náznak pochopení neřešitelnosti mafiánské demográcie zevnitř a náznak posunu zpět k suverenitě a vlastní zodpovědnosti, kterou má občan zaručenou ústavou?
Mafiánská demográcie (novodobá) tu je sotva pár století, vyhovoval by vám feudálsystém více? Nebo jiný? Jaký? A jak ho chcete dosáhnout? A jak hodláte naložit s faktem, že podstatná část populace neunese "suverenitu a vlastní odpovědnost" (jak sám níže dole tvrdíte o "velké části ovcí"...)??
>nebo opravdu potřebujete, aby za vás a o vás rozhodoval někdo místo vás?
Nepotřebuji. Máte konkrétní návrh? Pokud možno prakticky realizovatelný, fantazírování je plný internet.
>odpovězte si na tyto a podobné otázky, pak budete mít výchozí bod pro další kroky.
Já mám tyto a podobné otázky +- zodpovězené, nicméně krom toho, že určitým způsobem vedu svůj život, tak nevidím žádný výchozí bod pro další kroky (vyjma butterfly efektu ...[mrknutí jedním okem]). Vy jste učinil nějaké kroky?

298191

19.10.2013 23:41

Právo nevolit

RE: Boha jeho!!

mtk 88.?.?.?

Víte, já vycházím z teze: jak dole, tak nahoře. Jelikož nemůžu pozorovat chování lidí nahoře (vy ano?), tak pozoruji chování lidí dole a z toho cosi vyvozuji. K "odborným alternativním" článkům na netu se stavím hodně opatrně. Vy jste tady popsal mechanismus, který dejme tomu obecně převládá, ovšem s výhradou, že není jediný. Moderní novověk s demográcií dal práva ženám, negrům nebo teploušům (v tom smyslu, že nejsou kriminalizováni ani "léčeni"...). Pozitivní změny jsou možné. Chce to však čas. Těžko soudit, zda v dlouhodobém horizontu přinese úspěch "ignorace systémových možností" ve snaze Systém delegitimizovat (což je teoretický předpoklad), nebo participace na úsilí zlepšit co se dá, s tím, že se toho nemusím dožít.
Předesílám, že jsem v průběhu 10 let vynechal všechny volební příležitosti, protože chodit k volbám "bylo k ničemu" (z krátkodobého hlediska??), ale zajímá mě, jaký smysl má k volbám nechodit. Možná jsem zaspal nějakou zajímavou diskuzi, ale krom zbožných přání jsem zatím nenarazil na realizovatelnou a účinnou alternativu. Ignorace problému není řešení problému.

298192

20.10.2013 20:52

Právo nevolit

RE: Boha jeho!!

mtk 88.?.?.?

Znamená to tedy že většina poslanců a senátorů krade tak jako Rath? Máte k tomu nějaké věcné argumenty? Dá se uznat, že politika přitahuje více určité skupiny lidí na úkor jiných skupin, prvoplánoví kariéristé či prospěcháři mají jistě vyšší zastoupení, než jinde. Ale hovořit o homogenním složení odporuje realitě.
A propos, vaše analogie kulhá na entou. Srovnejte si, jak se chovají lidé na pracáku či na sociálce. Jeden si hledá práci, druhej "saje" a robit nechce, třetí krade, kde se dá, atd., atd. Co z toho jako chcete vyvozovat??

298269

27.10.2013 20:03

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: hmm

mtk 88.?.?.?

>Slovo „křesťanská“ má KDU-ČSL z historických důvodů, nicméně s křesťanstvím neměla od sametové společného nikdy nic.

No to je zajímavé, takže si to shrňme, kdu-čsl má křesťanství v názvu, jsou v ní lidé, co se hlásí ke křesťanství, volí ji lidé, co se sdružují v církvích, co se hlásí ke křesťanství, a 2 mld křesťanů na světě tak vlastně nemá nic společného s křesťanstvím. To je excelentní myšlenka! Předpokládám, že vy máte vlastní teorii, co je křesťanství (jistě jste se na tom shodl alespoň se svou manželkou), a předpokládám, že to je něco, co není nikde zaznamenáno, a že je to něco, co jste si vydedukoval z toho, co zapsáno jest. Jsem fascinován vynálezci pravého křesťanství, zatímco ti druzí jsou ti nepraví.
Přitom je to daleko jednodušší - křesťanství je jen jedno, a představuje ho mimojiné i KDU-ČSL. A můžete si vesele dělat alibi, že oni k vám nepatří. Jste pod jedním slunečníkem, a buďto vystoupíte na slunce, anebo budete křesťanem. [vyplazený jazyk]

298748

28.10.2013 09:45

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: hmm

mtk 88.?.?.?

Katolíci (i ti v kdu-čsl), protestanti, husité, jehovisti, Miroslav Ponkrác, atd. mají jedno společné - všichni nějakým způsobem extrahují své učení od Ježíše Krista, a všichni jsou bezmezně přesvědčeni o tom, že to jejich učení je to pravé.

Máte snad důvodné podezření, že křesťané v kdu-čsl neodvozují svou víru od Krista?? Tak od koho? Od Mohameda? To by bylo dosti zvláštní, ne? [chechtot]

298784

29.10.2013 09:27

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: hmm

mtk 88.?.?.?

Neroňte slzy pane Ponkráci, pokud některé lidi, co se hlásí ke křesťanství, omarkujete tím, že nemají nic společného s křesťanstvím (=tudíž jejich víra je falešná), tak mě prostě zajímá z jakého titulu.
Nikoho nepotřebuju bít, cožpak nevidíte, že se bijete sami navzájem?

298833

30.10.2013 11:11

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: hmm

mtk 88.?.?.?

To je velmi špatná analogie, to jste pěkně odfláknul. Vy jste tady zaměnil "funkci, titul a vyznamenání" za "víru". To že nejste nositel blablabla, ředitel zeměkoule a atomový fyzik, se dá celkem dohledat, pokud se neprokážete diplomem či něčím podobným. Titul, funkci a vyznamenání vám někdo dává. Platí to snad i o náboženské víře?
Jak chcete prokázat víru (či falešnou víru) v to či ono? Posvítíte si baterkou do lebky? Jediným důkazem je "prohlášení" věřícího, eventuelně nějak konajícího věřícího.
V momentě, kdy se někdo přihlásí k víře, nemáte mnoho pák jak zjistit, že "nevěří", jen se tak tváří.
Po činech?? Že "opravdově" věřící nelžou, nekradou, nevraždí? Ale jděte...

298913

30.10.2013 11:29

Opravdu chceme kmotra Babiše?

RE: Nové informace o Babišovi z posledního čísla Reflexu.

mtk 88.?.?.?

http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/52406/legenda-o...

298916

30.10.2013 20:40

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: hmm

mtk 88.?.?.?

Děkuji za udělení posledního slova a dík za rozpravu.
>Znalosti atomové fyziky jsou nezávislé na diplomu. Ty jsem mohl nastudovat i mimo školy. A nebo si vysokoškolský diplom za pár šupů můžu koupit, to už dnes není problém.
No dobře, tak už to korigujete. Jistě můžete být atomový fyzik amatér bez uznání vědecké obce, bez titulu, no problém, stejně ale usilujete o to, aby vaše výsledky někdo uznal (a nemusí to být instituce, stačí dostatečný počet lidí v oboru). Kdežto vaši víru nikdo nemusí uznat, s tím si vystačíte sám (ikdyž...). A jak je to s tím ředitelem planety nebo nositelem Nobelovy ceny? V tomto směru můžete být taky "amatér"? Sám sebe takto prohlásíte a pak to stačí? Přiznejte, že ta vaše analogie nemá hlavu ani patu.

>Jak chcete prokázat falešnou víru? Úplně stejně jako falešného atomového fyzika. „Po ovoci poznáte je“, tedy podle výsledků.
Aha, a víte, že na různé problémy v atomové fyzice existují různá řešení? Že učení J.K. může mít (a má) taky různé výklady? Jak je to se Schrödingerovou kočkou, buďto stoupenci anebo odpůrci se musí zřejmě mýlit.

>Jestliže atomový fyzik netuší ani co je to diferenciální rovnice, pak může mít titulů a diplomů kolik chce, ale není atomovým fyzikem. I kdyby mu to podepsali v CERNu, že je.
A zase špatně. Uvedu příklad kategorizace: dobrý a.fyzik, špatný a.fyzik, a.fyzik k smíchu. Znáte kategorizaci dobrý křesťan, špatný křesťan? Asi bych přistoupil na to, že v kdu-čsl mohou být (také) špatní křesťané ...

>Já ta slova nepoužil. A snahu využít vše pro shození křesťanů, tu ve Vašich příspěvcích pozná každý. Znovu říkám, klidně to rovnou přiznejte.
Mě se líbí, když tu někdo začne hovořit za ostatní jako kazatel. A nejste to náhodou vy, kdo tady shazuje křesťany v kdu-čsl, tím, že o nich prohlašuje, že nemají s křesťanstvím nic společného? Já teda nechci soudit morální a charakterové vlastnosti těchto lidí, zřejmě budou v průměru stejné jako v jiných stranách, o jejich víře to však nic nevypovídá.
Ale už rozumím tomu, jak selektujete v křesťanské obci, kdo je hoden toho toho titulu "křesťana" a kdo ne. Křesťanem může být patrně ten, kdo "něco umí a jak ušlechtilé má hodnoty". No, proč ne.
Trochu mi možná vadí, že tuto selekci neprovádí Ježíš Kristus, ale Miroslav Ponkrác. [mrknutí jedním okem]
Možná, kdybyste napsal: Kdu-čsl nemá společného nic s "výkladem křesťanství podle Miroslava Ponkráce", ušetřili bychom si čas a námahu.

298942

02.11.2013 09:07

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: Teď, když máme, co jsme chtěli...

mtk 88.?.?.?

>Už jenom to, že volby trvají dva dny je naprosto špatně. Když mohou v cizině být jen jeden den, tak proč u nás dva dny? Co se všechno asi děje s urnami a jejich obsahem během té nehlídané noci?
No vida, takže v cizině trvají volby jen jeden den, takže tam nejsou zmanipulované? Tam demokracie funguje? Pokud v Německu trvají volby jeden den, tak Angela Merkel je poctivě zvolená lidem, zatímco u nás se musí manipulovat, aby modré straky dostaly jen 8% a Okamura se dostal do parlamentu?
Už zase se vám ten konspirační domeček z karet sype. [chechtot]

299093

05.11.2013 10:42

USA vedou války častěji, než jen jednu za rok

RE: Pro srovnání,

mtk 88.?.?.?

já vím, že už jste v pokročilém věku, ale vkládat odkazy byste se mohl naučit, je to daleko jednodušší, než se naučit číst.
http://leva-net.webnode.cz/products/co-se-skryva-z...
A ten článek samozřejmě stojí za psí štěk, ostatně jako vše, co zde rádobyautoritativně tvrdíte. Nic není vyzdrojované, a když už něco vyzdrojujete, tak to ani neumíte vložit.
Pokud chci napravovat historii na "pravou míru", tak by to mělo vypadat takto:
http://www.moraviamagna.cz/tabulky/t20orac.htm

Naprosto přesvědčivé vyvrácení mýtu o "Přemyslu Oráčovi", můžete srovnávat s tím vaším levanetem, ikdyž mi je jasné, že vy na vědecké dokazování moc nedáte.

299206

13.11.2013 19:09

České zlato ukradené nacisty? To nic...

RE: Wikipedie, zdroj zdrojů, pramen skutečnosti...

mtk 88.?.?.?

ano, potíž je v té víře, což je mizerný nástroj k uchopení informace. Asi nejpoctivější je hledání zdroje zdrojů. Celosvětové spiknutí zlého žida funguje perfektně, dokud nenarazíte na základní kámen této teorie, což jsou protokoly a zejména jejich předlohy - beletrii o spiknutí templářů, jezuitů atd. Čistá fikce. Z fantazijního semínka vyroste "věda" obludných rozměrů.

299553

17.11.2013 11:22

Chcete se mít dobře? Staňte se členem

RE: Nepochybuji

mtk 88.?.?.?

>To, že někde někdo napíše něco, ještě neznamená, že to časem nemůže být jinak. [vyplazený jazyk]
Nepatřím mezi horlivé jazykozpytce nebo "gramatikobijce", ale věty by měly dávat elementární smysl. K ovládnutí racia je potřeba ovládnout jazyk (nikoliv ten vypláznutý). Kdo se neumí kvalitně vyjádřit, obvykle ani nemá co smysluplného sdělit. V tomto konkrétním případě se význam zcela neztrácí, ale lze-li to, tvořte věty bystrého ducha, a ne takové sračky.

299628

23.11.2013 16:43

Austrálie chce násilně očkovat vakcínou GMO z letadel

RE: Jste nejspíše magoři

mtk 88.?.?.?

Musíte pochopit, že prozaické vysvětlení není tak vzrušující. Rozum v konfrontaci s vírou obvykle tahá za kratší konec.
Proto v pentě jsou satanisté, a hexavakcinu vyrábí židé. Co se dá dělat.

299801

24.11.2013 12:16

Austrálie chce násilně očkovat vakcínou GMO z letadel

RE: Jste nejspíše magoři

mtk 88.?.?.?

>Obraťe se na americké válečné veterány se "syndromem války ze zálivu"...ti Vám všichni rádi řeknou, že to dostali ve vakcině proti antraxu
Takže Vám to všichni řekli. Máte to nějak zdokumentované? Tím nechci rozporovat, co si myslí američtí váleční veteráni, zajímá mě váha vaší argumentace.

299825

26.11.2013 18:01

...že jsem vám aspoň do spařených hovad nevynadal...

RE: Panu Kadlecovi (2)

mtk 88.?.?.?

Já bych tak nadšený nebyl.
Původní obyvatelé ve vlastní zemi nemohou být rasisty
Celá ta stať je velice pochybná. Slovo "Rasista" je jen pojmenování. A v zásadě znamená, že někdo dává přednost vlastní rase (když to trochu zjednoduším), před tou druhou na základě toho či onoho. Jenomže se k tomu snoubí spousta pod-specifikací - rasista může být xenofob, ale i člověk tolerantní, atd. V jakém významu zde byl použit, není jasné. Čulík jednoznačně ve smyslu rasové xenofobie. Češi rasisté většinou skutečně jsou, a jsou i rasově nesnášenliví ohledně cikánů, bohužel se neřeší ty důvody, proč tomu tak je a proč docela jiný vztah je k Vietnamcům. Tolik k "jasné" argumentaci.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Rasismus
Jistě, ne každý Rom krade. Ale jestliže osmdesát procent Romů má nebo mělo záznam v trestním rejstříku
Cikánská komunita má těžký problém, tím že je nevzdělaná, z velké části nezaměstnatelná, v důsledku nastavení sociálního systému přemnožená a hlavně kulturně uzavřená. Nemůže se přizpůsobit bílé civilizace (taky proč v tom komfortu, který dostala), protože nežije v ní, ale vně. Jejich vlastní pohlaváři (pár jich je) na ně z vysoka serou. Bílá politická reprezentace to posrala na celé čáře. Je zvláštní, že ji tu 20 let volilo min 60% lidí.
Kdyby se vám podařilo proniknout mezi ně, pochopitelně pozitivně (ne že se na ulici poperete), mnohé z toho byste pochopil. Mám zajímavý poznatek - proč cikán vyjebává s gadžem? Protože vyjebává s každým. Pro některé rozvětvené klany (možná pro většinu, netuším) je to norma chování totiž i mezi sebou. Idea "nepodrazit znamená úctu k přátelství byla v tomto prostředí cizí. To, že se nepodařilo jakési rozbití jejich "kulturního gheta" (40 let za komunismu zřejmě byla krátká doba), je zásadní chyba, která s velkou pravděpodobností povede k tragedii. Vypatlaná hora svalů s holou lebkou a bejsbolkou je stejně odstrašující jako všehoschopná banda cikánů s mačetama. [naštvaný]
Cikáni mají stejný problém, jako měli černoši USA, ale tam už mají černého prezidenta. Takže: Laco na hrad! [chechtot] [mrknutí jedním okem]

299914

28.11.2013 00:13

Oligarchie versus planeta Země

RE: Lidstvu chybí hlavně velcí lidé, kteří by mu dali vizi

mtk 88.?.?.?

Ono vždy záleží na úhlu pohledu, žejo.
Jelikož internacionální Lucemburk Karel IV (prý otec vlasti, cha chá) byl císařem svaté říše římské, tak je zřejmé, že bude pracovat pro ni, no a Němci, židi a katolická chamraď byli výstavní skříní impéria. A být uvnitř impéria a být vně impéria představuje podstatný rozdíl vzhledem k tomu, co se může stát vně impéria, pokud je jedna z definicí impéria - "přijměte naše principy, a dostanete naši ochranu". U tak malé lokality, jako je čechomor, je to zřejmě jasné. A u těch "natažených Němců a židů" to můžete brát jako pozdně středověké multi-kulti, dejme tomu třeba i s cílem obohatit kulturně barbarské Čechy.
Nehledě k tomu, že životní styl ve věčném městě ve starověku nepochybně imponoval "germánským" barbarům (kteří se pak právě stali převlečenými římany, co školí barbary české), tak jako dnes imponuje západní životní styl nepochybně celosvětově. "Všichni" sice pindají, ale "všichni" to hltají, co všechno ten západní Europoid s tou svou "římskou" říší s luxusní provincií dobyté Ameriky (které se i staré centrum klaní), nevymyslí. Jelikož nejsem stoupencem ničeho, tak si to vyložte, jak uznáte za vhodné. [mrknutí jedním okem]

299985

08.12.2013 20:16

Evropská „bezpečnost potravin“ ve prospěch potravinářských konglomerátů

RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.

mtk 88.?.?.?

Pane, vaše grafy vypadají dobře, ale v podstatě potvrzují teorii zlého žida. Evropané (jakožto nejvyspělejší odrůda dominující světové rasy Europoida) totiž pochopili, že neuniknou ze spárů pejzatých lumpů, a proto se instinktivně depopulují sami, aby židem nemohli býti zotročeni. A zlý žid prská a vzteká se, a podporuje asiaty, muslimy a afričany v množení, aby vůbec bylo komu sekat hlavičky, jinak by to převzetí moci a snížení populace na 500 mil nebylo dostatečně pompézní a přeukrutné. Je to jasný?

300474

11.12.2013 00:48

Postřehy očitého svědka demonstrací v Kyjevě

RE: Události na Ukrajině potvrzují, že EU je krok správným směrem

mtk 88.?.?.?

No, dube, v rámci alternativního smýšlení, budiž. Nicméně projekt EU má jeden podivuhodný dopad - konec permanentního válčení mezi Německem a Francií. 70 let je historicky solidní výsledek. Přísně obchodní zainteresovanost obou států víc než dost znesnadňuje i v budoucnu válečný konflikt, což se vztahuje na všechny členy unie - a to se týká, bohužel, i neblahého kiksu s Jugoslávií.

>(i ty další vaše texty potvrzují, že jste buď globalistický fanatik, přesvědčený, že vše je třeba řídit z jednoho centra radou moudrých vyvolenců, nebo blb).
No, ta rada moudrých vyvolenců se to tady snaží řídit z jednoho centra dobrých 5 tis let (a více), a je v té činnosti stále úspěšnější. "Budování imperia znamená budování míru". Zní to skoro až trapně, ale žádná jiná zkušenost neexistuje (anebo o ní víte??).
Jinými slovy, vaše názory mají pro chod dějin váhu hovna v trávě, zrovna tak jako moje. Proč? No stačí se rozhlédnout kolem sebe všude na světě - co hýbe světem? "moc" peněz a "moc" nadprůměrných lidí. Páč průměrní lidé jsou vždy ve vleku těch nadprůměrných, přičemž "nadprůměrný" neznamená "morální", "etický", nýbrž úspěšný .... v jakémkoliv ohledu.
A tak to bylo vždy. Jestli přijdete s návrhem jak to zlomit (pokud si uvědomujete, co vlastně chcete lámat), tak vás podpořím. Ale kromě ÚNIKU jsem zatím nic nepozoroval. Představa, že průměrní lidé budou bojkotovat volby skrze vlastního vstaní z popela průměrnosti, je, ehm, poněkud naivní. Protože i díky takovýmto článkům http://zvedavec.org/prispevky/2013/12/5767-satanuv... vlastně ani nemají šanci, i kdyby chtěli.

300574

11.12.2013 21:51

Postřehy očitého svědka demonstrací v Kyjevě

RE: Události na Ukrajině potvrzují, že EU je krok správným směrem

mtk 88.?.?.?

a/ kupodivu mám ten dojem. Na to, co říkala ročildova matka, nebo matka kohokoliv jiného z vysoka kašlu. Moc rečildů zmizí, když na ni přestanete věřit. Pokud se nepletu, tak tohoto času gigantické evropské (a americká) banky dostaly rekordní pokutu od jakési bezvýznamné evropské komise za machinace na finančním trhu. Jistě je to nepoloží, ale kdopak to tady dává pohlavky údajným světovým vládcům? Nějaká komise? Ultrakatolické povídačky o zlých zednářích a iluminátech jsem hodil do koše.
b/ no, Česko si češi rozkradli a vysáli sami. Myslím, že Němci opravdu nemůžou za to, jaký je v čr bordel. Podmínky pro další konflikt? To myslíte jako, že Slováci vystoupí s Marianem Kotlebou z EU a Nato vybombarduje Tatry? Anebo máte na mysli konflikt s Ruskem? A o to dnes někdo stojí? Barosso? Putin? Soupeření o vliv a obchod, nic víc v tom nevidím.
c/ pane dube, válčí se zásadně vně imperia (Jugoslávie) s cílem imperium rozšířit, až na vyjímky (Čečensko). Rusko brání své imperium proti Gruzii, Západ se snaží své imperium rozšířit nejen ohěm a mečem (což je ta horší varianta), ale především kulturně.
Pane dube, kde se uvnitř západního imperia naposledy válčilo od WWII? Možná je tu proto snaha o jednu celoplanetární říši (OSN?)
Není to otázka obhajoby čehokoliv, je to otázka pochopení s vyloučením mysteriózního spiknutí ročildů, židů, mimozemšťanů a jiných škůdců "od přírody dobrého Člověka".

300601

12.12.2013 00:19

Postřehy očitého svědka demonstrací v Kyjevě

RE: Události na Ukrajině potvrzují, že EU je krok správným směrem

mtk 88.?.?.?

>a ohledně spokojeného a pokojného vývoje v rámci říše
Můžete mi ukázat, kde jsem se takhle vyjádřil??
>chcete tvrdit, že klid a pokoj je ve španělsku, portugalsku, itálii a dalších zemích? chcete tvrdit, že to nehrozí celoevropským konfliktem, až bude překročena hranice a vysávané národy říše se vrhnou na parazity v centru (bruseli)?
Člověče, vy z mého textu taháte něco, co tam vůbec není. Jedna věc je snaha, druhá věc je výsledek. S podobnými problémy se budou potýkat (a potýkají) i Rusko nebo Čína. Nic neroste do nebe.
>a jediným a hlavním důvodem snahy o celoplanetární fašistickou diktaturu je, že je to jediný způsob, jak si hrstka parazitů může uchovat moc a nakradený majetek a udržet (nesvéprávné) otroky na uzdě (aspoň si to myslí).
Aha, takže hrstka parazitů si chce udržet moc a nakradený majetek. No, já celkem fandím jednoduchým vysvětlením, ale to už raději ty mimozemšťany ...
>a přesně tam vede vždy snaha o udržení jakékoliv říše, obzvláště je-li organizována striktně pyramidovým a tvrdě centralistickým způsobem.
jo, může bejt, dosud to zatím nedopadlo jinak. Nicméně, je to stále otevřené, viďte?
>ale některým jedincům se to zřejmě líbí, když pro to tak horují...
Předpokládám, že mluvíte o mě, ikdyž nevím z jakého důvodu. Ani se mi to nelíbí, ani pro to nehoruji. Takhle si to vykládám, a nepotřebuji k tomu vypreparované "parazity". Nerozumím tomu, proč to musím psát po druhé. Jednou to nestačí, dube?

300606

16.12.2013 19:45

Rozsvícení menory na trávníku Bílého domu: Oslava čeho?

RE: At ses lump a nebo hrdina,vsichni jsme jedna rodina-Limonadovy Loe

mtk 88.?.?.?

Nesmysly můžete abstrahovat, ironizovat, metaforovat - pořád zůstanou nesmysly. "Židovský žrádlo" je pro individua, co mají potřebu permanentně přežvýkávat bez ohledu na to, že by se mohlo jednat o šmejd, který je třeba po několika pohybech čelisti třeba vyplivnout.

300845

16.12.2013 19:59

Rozsvícení menory na trávníku Bílého domu: Oslava čeho?

RE: At ses lump a nebo hrdina,vsichni jsme jedna rodina-Limonadovy Loe

mtk 88.?.?.?

>tak vidis to, mezi akademiky jit nechces, tak argumentuj treba i s nohejlem, ten toho vi hodne
No jistěé. Pan Nohejl ví kulový, zato věří o sto šest, a víra jaksi z principu nepochází z vlastní hlavy. Vy už vůbec nejste schopen uvažovat jinak, než jak lajnuje židospiknutí z pera křesťanských fanatiků, a velice hrdinsky se tu schováváte za podobně smýšlející zvědavou komunitu (ve stádě se cítíte zřejmě bezpečně, jak příznačné). Někdo posílá k doktorovi, někdo na nezvědavce. Kritika je ok, ale pak nedělejte totéž, co sám kritizujete.

300848

18.12.2013 14:43

Střet civilizací podle Vladimira Putina

RE:

mtk 88.?.?.?

"zatímco anglo-sionistická říše je v podstatě „bez hodnot“
"ústřední role spirituálních a náboženských hodnot, jasné prohlášení, že „dobro“ a „zlo“ existují a že by neměla být zaměňována, a zlu by nemělo být dovoleno zvítězit nad dobrem."
"konzervativní spiritualita"

No, těžko říct, zda toto měl Putin na mysli, nebo se jedná o chorobné dedukce autora článku, každopádně tyto teze nahánějí hrůzu. Sekularizace západní společnosti je jedním z největších přínosů v dějinách lidské civilizace. S podstatnou částí kritiky Západu lze souhlasit (je-li myšlena upřímně, což je ovšem diskutabilní), avšak tady toto podloudné a opětovné vkrádání "státního náboženského dogmatismu", je třeba odmítnout. V této věci jsme ve středověku už byli, tak proč znovu zpět? [oči v sloup]

300957

18.12.2013 15:33

Rozsvícení menory na trávníku Bílého domu: Oslava čeho?

RE: At ses lump a nebo hrdina,vsichni jsme jedna rodina-Limonadovy Loe

mtk 88.?.?.?

Já bych to doplnil, pro štefana, samo...
možnost 1/
autor X - žid je zlý
autor Y - žid je velmi zlý
autor Z - žid je nejzlejší

Tak tady je to jasný, není třeba nic řešit. Jak čteme, tak věříme.

možnost 2/
autor A - žid je zlý
autor B - žid není zlý
autor C - někteří lidé jsou zlí

Tady už člověk musí zapojit buď vlastní makovici anebo sáhnout po knize autora Z - žid je nejzlejší. [mrknutí jedním okem]

300962

19.12.2013 19:54

Střet civilizací podle Vladimira Putina

RE: ale ale

mtk 88.?.?.?

Sekularismus je postoj spočívající v tom, že státní moc, státní instituce a stát sám mají být nezávislé na náboženství a náboženském uvažování (+- Západ). Opakem sekularismu je teokracie, způsob vládnutí úzce spjatý s náboženstvím (+- Východ včetně Ruska).
V sekulárním státě se můžete duchovností dávit dle libosti, nikdo vám nevnucuje myslet neduchovně. A po odmítačích duchovnosti je vám houbeles.

301061

22.12.2013 20:02

Tři výborné spolužáky nahradili dva "problémoví"

RE: Jaka je alternativa?

mtk 88.?.?.?

Souhlas s tím, že školní segragace vede k prohlubování problému. Jenomže integrace musí být provedena na všech frontách. Pokud romské děti, které vyrůstají v rodině, kde nikdo nepracuje, v horším případě pocházejí z gheta, těžko se dostaví úspěch. Takovéto děti jsou konfrontovány s odlišnými společenskými návyky doma a ve škole. Zapojování dnes problematické části společnosti musí jít ruku v ruce jak se vzděláváním jejich dětí, tak zapojováním rodičů těchto dětí do pracovního a společenského procesu. Integrace cikánů do běžných škol by alespoň rámcově měla odpovídat pokroku v začleňování celé rodiny. Pokud rodič považuje za normální nepracovat a žít v izolované komunitě s vlastními pravidly, potom těžko bude mít nějaký zájem a elementární schopnost svému dítěti vysvětlit, čemu v "bílé" škole nebude rozumět.
Společné vzdělávání všech rozhodně ano, ale rozhodně efektivně, nikoliv nekoncepčně. A koncepční návrh není, bohužel, nikde vidět. A doufejme, že se objeví dříve, než bouchne to, co tady bublá.

301267

25.12.2013 21:40

Tři výborné spolužáky nahradili dva "problémoví"

RE: Adolf Hitler

mtk 88.?.?.?

>Komunista se je snažil asimilovat, ale neměl k tomu dostatek času.
Toto je alfa omega celého průseru s cikánama. "Všichni povinně makat a bydlet v paneláku, za 150 let by si cikána nikdo nevšiml." Od donucovací metody se upustilo, řešení problému bude o to složitější.

301386

25.12.2013 21:42

Tři výborné spolužáky nahradili dva "problémoví"

RE: Romům chybí alfabetizační VÚ Poprad.

mtk 88.?.?.?

[cool] [cool]
Naprostý souhlas.

301387

02.01.2014 14:10

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

RE: Jedna dobrá komerční TV

mtk 88.?.?.?

Šlágr je především výborný bysnys pro Šlágr. Z prodeje dvd totiž nedostanou interpreti nic než kecy o "báječné reklamě". Je to stejný princip jako ty kvízové pořady s postupně se obnažující krasotinkou, kde můžete vyhrát 1000kč a provoláte 600.
Ono nemá valného smyslu hledat "oduševnělou hloubku" tam, kam vkročí bysnys, což se týká drtivé většiny veškérého mediálního světa.
TV Šlágr je přesně taková, jaká má být. Ekonomiku táhne svou "spotřebou" lůza (jak by řekl Zeman dolních 10 mil), dříve se jim říkalo poddaní.
Špatné časy nastanou teprve tehdy, až se do televizorů přestanou montovat vypínače. [mrknutí jedním okem]

301783

02.01.2014 14:33

Rozdělení Československa

RE: Česko-Slovensko

mtk 88.?.?.?

Česko je zcela normální název země, tak jak ho vytváří jazyk český. Tak tu máme Polsko, Rakousko, Rusko. Ale pro nespokojence s českou skladbou slov mám vynikající alternativu pro název tohoto státu - Moravia Magna. [velký smích]

301787

02.01.2014 23:10

Rozdělení Československa

RE: Česko-Slovensko

mtk 88.?.?.?

Pitomost. Češsko je jazykolam. Čechie může bejt, je to věc dohody. Potom ovšem Rusie, Polskie, Maďárie, Slovenskie. Ale proč jako? Stěžují si rusové, že jim název jejich státu nezní v češtině nelibozvučně? No mě taky nezní libozvučně Prag. No a co? Jestli to chcete změnit, tak kandidujte za libozvučnou stranu. Docela chápu, že název státu Sračsko zní poněkud nevhodně, ale název Česko je nejjednodušší způsob nastalé situace. Osobně je mi úplně u zadku, jak se tato země jmenuje, mám jiné starosti.

301831

03.01.2014 11:12

Rozdělení Československa

RE: Česko-Slovensko

mtk 88.?.?.?

no pochopitelně, vždyť jsem taky žid do 10. kolena, koneckonců je to mnohem zajímavější ve zdejším prostředí, než být prostým blbem, žejo mareš.

301895

03.01.2014 19:03

Rozdělení Československa

RE: Souhlas s panem Editorem!

mtk 88.?.?.?

No, mnohem pravděpodobnější asi bude, že Maďaři byli Slováci jaksi odjakživa. Etnografická archeologie ukazuje, že po nějakých "cizokrajných" Maďarech není ani stopa, území dnešního Maďarska obývali po kulturní stránce stejní lidé, jako Slovensko. Spolu s genetickým výzkumem už je to druhý aspekt toho, že 1 kultura - jeden "národ". Výše nadhozená otázka, proč slované v Maďarsku mluví tak podivným jazykem, je určitě rázovitým hlavolamem.

301941

03.01.2014 20:45

Rozdělení Československa

RE: Souhlas s panem Editorem!

mtk 88.?.?.?

Já chápu, že je to obtížně akceptovatelná hypotéza. Abych byl přesnější, tak nebudu tvrdit, že Maďaři jsou Slováci, nýbrž jsou tím, čemu říkáme Slované. Raskolnikov níže nadhodil, jak k tomu mohlo dojít. Rozdíl mezi slovenskou kulturou a maďarskou je asi takový, jako rozdíl mezi moravskou a slezskou. Jediným podstatným rozdílem je jen ten jazyk. Podívejte, pokud by Maďaři jako celek přišli kdesi z Asie, tak byste si toho sakramentsky všiml. Jenomže Maďaři vykazují stejné slovanské kulturní prvky (a to ne jen dnes, ale hluboko do historie), jako ostatní Slované. Kultura nezaniká jen tak sama od sebe, a to ani když je rozptýlená (Cikáni), navíc údajní "Maďaři" byli pohromadě. Z jakého důvodu by přejímali sakumpingl slovanskou kulturu a z jakého důvodu by kompletně ztratili genetický "materiál"? Skutečných "maďarů" bylo nejspíš tak málo, že prostě zmizeli. Naprostá většina dnešních "maďarů" jsou prachobyčejní Slované. Toť můj názor.

301963

03.01.2014 21:26

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

RE: Jedna dobrá komerční TV

mtk 88.?.?.?

> u mě dokonce vznikl efekt, že písničky, které jsem měl celkem rád, se mi po průchodu "šlágrem" začaly rychle protivit, no třeba to zase přejde, ještě že ten krám má ten vypínač
Tak to si nenech kazit emoce jinými vlivy, když se ti něco líbí, tak to nech vyžít a vykašli se na to, že to má nějaké podprahové a jiné záměry, pokud je odhalíš, tak je můžeš racionálně odfiltrovat. Můžu se bavit reklamou na cokoliv při vědomí toho, že si ten "produkt" stejně v životě nekoupím.
Je to kravina, ale mě zvedla náladu:
http://www.youtube.com/watch?v=mdB4V_rYPkk
Zpívat hoch umí, dobrý fór to je taky, a že baví masy, rejžuje zlaťáky, je slavný? No, to je jeho problém a problém těch mas, já na to dlabu a všichni proletáři světa mi polibte prdel! [mrknutí jedním okem]

301966

03.01.2014 22:00

Rozdělení Československa

RE: Souhlas s panem Editorem!

mtk 88.?.?.?

Schválně, jestli jsi schopen vyprodukovat ještě něco blbějšího, já se vsázím o basu piv že ne. Překvapíš? Ten mok ti pošlu na dobírku ...

301968

04.01.2014 12:53

Rozdělení Československa

RE: Souhlas s panem Editorem!

mtk 88.?.?.?

Že Anglosasové jsou zlí a Slované jsou hodní, je neskutečně naivní pohádka, podobně jako ještě v 60.letech byli indiáni ve filmové produkci vykreslováni jako úskočné saně. Že to někoho může bavit se nechat tak krmit...

302009

05.01.2014 14:27

Rozdělení Československa

RE: Česko-Slovensko

mtk 88.?.?.?

>Když si vezmu "Polák, bez Poláka, Polsko", pak by mělo platit "Čech, bez Čecha, Čechsko".

>Proto jsem osobne fanda spíše pojmu Čechoslovák, než Českoslovák.

Tou druhou větou jste popřel tu první. Jak sám vidíte, nejednotnost pravidla souvisí s fonetikou. Proč si lámat jazyk, když můžu kroutit pravidla. Čechoslovák je pohodlnější než Českoslovák, stejně tak Česko je pohodlnější než Čechsko, či Češsko. Můžete si lámat jazyk i hlavu s tím, proč roku 1918 nevzniklo Čechoslovensko. Pšíjemnou šábavu.

302063

>FAŠIZMUS = MAFIA = JUDAIZMUS = GLOBÁLNY FINANČNÝ TERORIZMUS.
Pokud si budete takto svévolně vykládat pojmy, tak se těžko s někým domluvíte. Smyslem jazyka je dorozumět se na základě dohody, že slova mají relativně pevné významy. Tím, že jste schopen dát rovnítko mezi tak vyhrané pojmy, z vás dělá fantastu, a vnáší nanejvýš zmatky do celé problematiky.
Hlásání nadřazenosti jedných nad druhým = Hlásání nadřazenosti jedných nad druhým. přestože fašismus více či méně výše uvedené obsahuje, mícháním hrušek s ovocem docílíte toho, že vaše věty pozbudou sdělitelný smysl. Leda že byste byl pyšný na to, jak jste tak tajemně nesrozumitelný. Proč se nevěnujete raději nonsens poezii?

302468

13.01.2014 22:55

Politika roku 2014 a v následných letech

RE: Starý svět se hroutí

mtk 88.?.?.?

>Delal jste nekdy poslance v obvodu, nebo ve vsi? Já ano, tak
>neco málo o tom vím. Sbíral jste nekdy hlasy osobne? Sotva,
>jinak by jste nepsal co jste napsal. Já jsem to delal, a
>jednotlivé možnosti jsou mi známé.
Takovéto zkušenosti jsou záviděníhodné (co se týče pochopení věci), vzhledem k tomu, že je to in-topic, nechtěl byste to popsat obšírněji? A když jste to dělal, proč už ne?

>proč si vlastní cement kupujeme ze prímodemokratického Švýcarska
Mohl byste konkrétněji?

302481

14.01.2014 21:20

Demokracie, podvod a šalba – jedno a totéž

RE: Konečně někdo pojmenoval věci pravým jménem

mtk 88.?.?.?

vaše reakce je inteligentní, stejně tak jako je inteligentní příspěvek, na který reagujete. Diametrální je rozdíl v úhlu pohledu. Slovní spojení "lidově demokratický" v sobě skrývá "významovou hovadinu", a to, že vám se to kryje s něčím, k čemu máte subjektivně pozitivní postoj, nijak nesouvisí s popisem dějin. Dobu 1948-1989 ve východním bloku definovat pojmem "lidová demokracie" (přestože se tak sama entita takto nazývala; a je otázka proč vlastně) je pošetilé, navzdory veškerým pozitivům, co tato doba přinášela; nepochybně byly, stejně jako ta temná negativa atp.
Co vlastně znamená lidově demokratický? Že "demos" a "lid" jsou různé stavy? Jaký smysl má výraz "lidová lidovláda"?
Možná v tom skutečně je nějaký "brouk", ctihodnost historie bych do toho netahal.
To, že něco nechcete z nějakého důvodu popírat, neznamená, že o tom nemůžete alespoň pochybovat. [mrknutí jedním okem]

302552

14.01.2014 21:27

Mossad a Bush naplánovali a provedli 9/11

RE: Já

mtk 88.?.?.?

odpověď je jednoduchá, prostě kecá, aby vás všechny nasral. A vy mu to žerete tím, že na něho houfně reagujete. Přitom vůbec nic nesdělil. Zato efektně pohnul emocemi. Zdá se, že to funguje. Včetně tohoto příspěvku. No, a vo tom ta "síť" je. [mrknutí jedním okem]

302553

14.01.2014 22:37

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

RE: Není to tak jednoduché !!

mtk 88.?.?.?

Cikáni pozbyly prostor pro svou dlouhověkou životní existenci - kočovnictví. Po celá staletí nikdy nebyli "kulturováni", až poslednch 40 let za komanče, kdy dostali povinně práci. Prostor pro kočování už není, všechny prostory patří (bílému) státu, anebo spíš (bílým) soukromníkům, není kde kočovat. Proto byli cikáni slovákem a čechem nahnáni do ghet (jako v Košicích), kde naprosto nejsou schopni sami existovat, protože doposud nepochopili "bílou" kulturu.
Navíc, slovo bílý vs cikán (jakožto tmavý), je zřejmě úplná blbost, cikán patří dos stejné rasy jako Němec, nebo Čech, akorát je jižansky přičmoudlý, není to ani šikmooký, ani negr.
Jsou dvě řešení:
1/ dát cikánům prostor pro kočování (zřejmě nerealizovatelný)
2/ Cikány vykořenit a udělat z nich klasické středoevropany, tedy vnutit jim pracovní návyky a "naši" kulturu, o což se pokusili "komunisté", ale 40 let je zřejmě málo, navíc další ("býlý") vývoj tuto "kulturalizaci" zmařil, a ke všemu zhoršil.
Znám spoustu cikánů, co tak jen vypadají, ale chovají se jak "našinci". Dokonce jsem pro jednu rozvětvenou rodinku provozoval hudbu a naprosto jsem pohořel s klasickými cikánskými hity, voni mi tam hulákali staropražské lidovky, prostě jsem čučel.
Bohužel, většina cikánů žije v uzavřené komunitě, která degeneruje, nekontrolovatelně se rozmnožuje a chová se neslučitelně se zdejší většinovou kulturou.
Jediné "lidské" řešení je cikány kultivovat k "našemu" obrazu, což vyžaduje "naši" vůli. (a to se naprosto neděje, stěhujeme cikány do ghet a čuráci, které volíme, jim cpou dávky). Dejte cikánovi práci, a po dlouhých letech se z něj stane běžný evropan. Mám tu zkušenost, je to možné, ale nezrodí se to v cikánském ghetu ani v myslích lidí, co považují cigoše za "hadí plémě".
Je na nás, abychom kulturně pozvedli cikány, tak jako českou kotlinu pozvedl kulturně ("pozápadněl", hlouběji latiizoval ) lucemburk Karel IV, Slovan jak vyšitý, žejo.

302566

16.01.2014 12:33

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

RE: Genocida původního českého obyvatelstva je zřejmá

mtk 88.?.?.?

K smíchu je vždy spíš ten, kdož "věří". Protože "vědět" a "věřit" jsou naprosto odlišné kategorie, mnohdy zcela protichůdné.

302665

16.01.2014 16:46

Mossad a Bush naplánovali a provedli 9/11

RE: je to asi úplná blbost

mtk 88.?.?.?

A když srovnáte WTC 7 s Shangají
http://www.youtube.com/watch?v=6hSPFL2Zlpg
která nespadla. Je to propastným rozdílem v konstrukcích?

302680

21.01.2014 21:51

Mossad a Bush naplánovali a provedli 9/11

RE: souhrnná reakce

mtk 88.?.?.?

>http://www.youtube.com/watch?v=gH02Eh44yUg

Touto animací jste se dokonale ztrapnil. Video sekce, kde tenoučký hliníkový plát přesekne nosník a pokračuje dál v letu, aniž by se významně zdeformoval (čas 1:47). To nemůžete myslet vážně. A nejde o to, co může hliník a co nemůže (krom stokrát proklamovaného vystěhování do Humpolce), ale že dokážete argumentovat takovouto animací. Čekal jsem (když se tak neustále do nebes vychvalujete), že předložíte živý experiment, kde tenký a méně pevný materiál proletí ocelí, a vy vyrukujete s ubohou animací na úrovni bolek a lolek. A když jste tak žádaný konstruktér, tak jsem dejte reference (prosím, ne animované). [bliji]

302941

25.01.2014 10:25

Kdo a proč zničil československý průmysl

RE: Je to jinak.

mtk 88.?.?.?

Co by jim asi tak hrozilo? Maximálně společný slovanský stát R1a
[velký smích]

303234

29.01.2014 15:58

Šukají ještě vůbec lidi v Čechii?

RE: Dnes frčí tváriť sa nedostupnou

mtk 88.?.?.?

No to jsou neuvěřitelné bláboly, koukám, že byste potřebovala tak dvouletý branný kurz, jak efektivně používat makovici. Když už teda někomu něco nutit, tak bohatě stačí 2-4 měsíce intenzívní práce na stavbě s kurzy zednické, klempířské, instalatérské a elektrikářské, a chlap je vybaven do konce života (ku příkladu).
Si běžte na vojnu sama, a pak můžete jít na praxi do Afghánistánu uplatnit své nabyté dovednosti .... [oči v sloup]

303541

31.01.2014 21:08

Ukrajina: Destabilizace v běhu

RE: Manipulativní článek

mtk 88.?.?.?

hm, a přesvědčivý důkaz? Uctíval Chruščov tóru? Nosil jarmulku?
Dub z nemanic soudí na základě 100% zdrojů z internetu (které raději neuvedl), že soudruh Chruščov uctíval tóru, anebo byl dokonce Žid (nejlépe po matce), a takto praví, že soudruh oponent pavt je na omylu, přestože pan soudruh Dub nedal žádný zdroj svého tvrzení, aby byl tento zdroj podroben řádné kritice. Za co stojí tento tvůj komentář Dube? Za hovno??

303714

01.02.2014 16:17

Státní represe ve Francii vedou jen k posílení odporu

RE: Bravúrny článok

mtk 88.?.?.?

Příliš důmyslně ukrytou pointou mateš i svůj odraz v zrcadle, natož pak zvědavou komunitu věřících. Jak že se to vyjadřoval ten zednář Bakchunin o víře?) [mrknutí jedním okem]
Ten výraz "průměrná reakce systému" zní jako bonmot, ale má to v sobě cosi provokativního, co vede k činnosti neuronů, fakt že jo ...

303760

02.02.2014 12:42

Státní represe ve Francii vedou jen k posílení odporu

RE: Změna režimu?

mtk 88.?.?.?

>Zkusme se prenest zpatky do historije. Do
>casu Jezise Krista.
"Náboženství je kolektivní šílenost, zvrácený produkt vědomí utlačovaných mas."
A do této klasifikace zapadají i vaše pokusy učinit z J.K. reálnou záležitost, založenou na "božských" blábolech a smyšlených pre-biblických legendách, a tím prakticky a soustavně falzifikovat "možnou" historii, přestože vše navědčuje tomu, že ohledně "času J.K." se jedná o prachobyčejný mýtus, oblbující lidi jako jste vy, kteří mají podivuhodnou zálibu snažit se oblbovat pokud možno co nejširší okolí.
Prvním krokem k pochopení toho, čemu bychom mohli říkat historie, je odhodit náboženství a jiné věroučné hovadiny do propadliště dějin.
Tož, hodně zdaru a odvahy!

303800

02.02.2014 15:35

Státní represe ve Francii vedou jen k posílení odporu

RE: Bravúrny článok

mtk 88.?.?.?

Jo jo, potvrzuji, každých 14 dní je skrze zatažené žaluzie s obavami pozoruju, jak mi vykrádají popelnici. Jsou fakt divní ...
[velký smích]

303805

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 36 čtenářů částkou 9 294 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Feminacistky chtějí rovné zastoupení v NERV09.04.20 22:11 Česká republika 3

„Odevzdejte nám sochu maršála Koněva!“, žádá Rusko09.04.20 18:16 Rusko 5

Jean Paul Belmondo má dnes narozeniny09.04.20 17:43 Francie 2

Vláda po vzoru Lenina (NEP) schválila NERV - orgán, který bude radit, jak oživit ekonomiku09.04.20 14:06 Česká republika 3

Plánovaná panika09.04.20 11:40 Neurčeno 0

Zázračný americký lék na koronavirus09.04.20 08:46 USA 1

Nejnovější dezinformace....08.04.20 18:10 Česká republika 5

Hamáček chroptí blahem: asi se podaří prosadit 10 tisíc pokuty vybírané mestapem a policií08.04.20 17:36 Česká republika 10

Pandemie povzbudila plány na budování vysokorychlostních sítí 5G08.04.20 12:13 Neurčeno 0

Revoluce nese smrt?08.04.20 09:26 Neurčeno 4

Ve Španělsku se policie vymkla kontrole07.04.20 21:40 Španělsko 5

Zemřela novinářka Tereza Spencerová07.04.20 18:12 Česká republika 4

Trump potvrdil právo USA na těžbu přírodních zdrojů na Měsíci07.04.20 14:18 USA 4

Pokuta 25 tisíc korun za bezdůvodnou jízdu autem během epidemie?07.04.20 13:51 Austrálie 4

Bill Gates: “Bez očkování proti COVID-19 nikdo nesmí za hranice ani sehnat práci”07.04.20 07:56 USA 5

Někdo zaútočil na českou ambasádu v Moskvě. Petříček se zlobí: musíte nás ochránit!06.04.20 17:13 Rusko 5

Ropa ve Venezuele je nyní ve vlastnictví Ruska06.04.20 16:48 Venezuela 0

Na několika místech Velké Británie zapalují lidé vysílače 5G, podezírají je z podpory šíření koronaviru05.04.20 16:15 Británie 9

Staří bardi se probouzejí v zakrátko těžce zkoušené zemi05.04.20 13:02 USA 0

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 8

Měnové kurzy

USD
24,67 Kč
Euro
26,99 Kč
Libra
30,75 Kč
Kanadský dolar
17,66 Kč
Australský dolar
15,63 Kč
Švýcarský frank
25,55 Kč
100 japonských jenů
22,76 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,64 Kč
Ukrajinská hřivna
0,91 Kč
100 rublů
33,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 529,01 Kč
1 unce stříbra
376,69 Kč
Bitcoin
177 211,60 Kč

Poslední aktualizace: 10.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 763 035