Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané mtk

Nalezeno 1869 příspěveků, 11 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.01.2011 22:54

Podvod zvaný úroky

RE: A není to ještě trochu jinak?

mtk 88.?.?.?

>Výlučnost peněz není v tom, že jsou společné (ostatně měn je mnoho),ale v tom, že je to jediná komodita, kde se platí tímtéž, co dostáváte.
Mně to dává tentýž význam. Nemůžete platit rohlíkama, vyčistěnýma kabátama, nedejbože kangem. Naše "společná" dohoda je, že platíme jednou měnou (=penězi; to, že v jiných lokalitách mají peníze jiný název a vzájemný cenový poměr nehraje roli) - tedy jakýmsi všeobecně uznávaným papírem či kovem. Penězi zaplatíte asi vždy a všude (český peníz vyměníte za rakouský peníz; zkusil jste někdy vyměnit český rohlík za rakouský a ještě si za něho něco jiného koupit?), rohlíkem či kangem jen ve zcela vyjímečných situacích (když se dohodnete). Rohlíky a kanga nejsou všeobecně závazné, peníze ano. Za peníze můžete mít "cokoliv", za kango smrštěnou hodnotu peněz v bazaru, za dva dny starý rohlík leda prd - pokud nemáte slepice; no, eventuelně strouhanku. Penězi platí prakticky všichni; rohlíky, vyčištěnými kabáty a kangy NIKDO (výjimky potvrzují pravidlo). Ještě trváte na svém prvním souvětí, odděleným spojkou "ale"?

236168

16.01.2011 22:36

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Nevzdělanost vládne světu

mtk 88.?.?.?

DOVOLUJI SI EDITOROVI OZNÁMIT, ŽE DVA VÝŠE NA SEBE NAVAZUJÍCÍ PŘÍSPĚVKY NEJSOU MÉ PROVENIENCE, ZŘEJMĚ SE NĚKDE STALA NĚJAKÁ SOUDRUŽSKÁ DEDERONSKÁ CHYBA. Anebo nějaká židobolševická konspiračka. [naštvaný] [mrknutí jedním okem] S pozdravem mtk.

236226

21.01.2011 19:48

Totální selhání volného trhu

RE: To není náhoda,všimněte si jak jsou Etheral, drfie a ostatní najednou aktivní!

mtk 88.?.?.?

> Ono to funguje podle trochu jiných principů a proto se to nepodělá. Nejde to.
To je trochu prognostické, ale je pravdou, že se na alterstreamu strašilo dost, a zatím kde nic, tu nic. Nevím, co považujete za "podělání se", pustošivá válečná běsnění (jakožto top-podělání se) vždy byla, a zřejmě se definitívní globální odzbrojení nechystá. To, že se v Evropě už 65 let až zas tak moc neděje (krom bratrské evropské "pomoci" bývalé Jugoslávii), nemusí znamenat konečnou tečku za militaristickým šílenstvím.

236580

14.03.2011 21:06

Co je \"ruské\"?

RE: Ruske

mtk 88.?.?.?

stručně a jasně: furt ve střehu! [mrknutí jedním okem]

239507

14.03.2011 21:11

Co je \"ruské\"?

RE: Ruske

mtk 88.?.?.?

>Koneckoncu vzdyt krestansti duchovni nazyvaji svuj sbor stado a verici ovce, zatimco sami sebe povazuji za pastyre.

Ultratouché! [velký smích]

239508

14.03.2011 21:18

Co je \"ruské\"?

RE: Ruske

mtk 88.?.?.?

> Nový deal uzavřel Bůh s Kristem a platil pro všechny lidičky.
[překvapení] Ať chtěli anebo nechtěli. Jak typicky křesťanské. [mrknutí jedním okem]

239509

26.04.2011 21:58

Případ nepovšimnuté knihy

RE: Plivanec do polévky

mtk 88.?.?.?

>Těch důkazů je všude kolem plno a kdo chce tak vidí. Můžete číst z různých zahraničních zdrojů nebo třeba zde.
Číst a vidět je dost málo, je třeba myslet, pokud možno sám, a nenechat se strhnout tu mainstreamovým davem, tu alterstreamovým davem, tu zvědavým davem. Informace = deformace. Být Vámi, jsem ještě o něco ostražitější.
>Alternativních webů mimo mainstreamovou propagandu je zatím ještě dost.
Alternativní weby jako celek jsou na tom s nežádoucí příměsí různorodé propagandy velmi podobně jako ty mainstreamové (jako celek). Vidíte to možná stále trochu černobíle. Pravda - lež, dobro - zlo, mainstream - alterstream. Dle mého názoru mystifikují oba tábory, v rozmezí od zcela vědomého záměru až po ty docela mimoděk. Tak jak už to ve válkách všeho druhu bývá. Atributy davového myšlení naleznete všude, kam páchne Člověk. Zvědavce nevyjímaje.

242719

J.z Lucemburků byl ještě docela borec, s mečem v ruce a smečkou žoldáků vstříc smrti, dneska si taková parta říká blackwater, nájemní vrazi. Možná chtěl být jako makedonskej, ale král to nebyl, spíš Rambo, no, ale je v učebnicích. Ale jak je to sympatický hoch vedle chrchlajícího staříka blijícího cosi o humanitárním bombardování .... [smích]

242877

27.05.2012 11:01

Zajímavé otázky Miroslava Macka kolem břeclavské kauzy

RE: Pokud

mtk 88.?.?.?

Skutečně? Tak teď Vám tady vyložím verzi taky od kamaráda co na tom případu přímo dělal. Co se stalo: milej zlatej chlapec v podnapilém stavu machroval kdesi v 9. patře ve vnitřním schodišti paneláku, zřejmě s dávkou štěstí se nerozmáznul dole, ale přepadl o patro níž; alkohol a šok mu umožnil odbelhat se na místo, odkud zavolal o pomoc matce; kdyby tak neučinil, byl by vzhledem k úrazu do 1/2h mrtev.
A jak pak se na to přišlo? První nesrovnalost se objevila v lékařské zprávě - kromě ledviny a jater neměl další pohmožděniny na těle, což by útok tří jedinců jednoznačně předpokládal. Později začal měnit výpověď - nejdříve 3 cikáni, poté to vlastně ani nemuseli být cikáni. Policie mezi tím napíchla místní cikánskou komunitu, z odposlechů vyšlo najevo, že cikáni o ničem nevědí. Také byl napíchnut milej zlatej chlapec a s ním jeho 3 kamarádky, odposlechnuté hovory s jeho matkou ukázaly, že chlapec je notorický lhář a také se zjistilo, že je dealerem marihuany. A jak se ty pochybnosti kupili, šup s chlapcem do Prahy na detektor lži, kde se celá povídačka sesypala. Největší újmu prodělala matka (soudní překladatelka), která se jeví jako slušný člověk, s neštěstím že zplodila grázlíka.
Já chápu, že Zvědavci více lahodí teorie o tom, jak je systém prohnilý (jako že je), ale soudím, že by si měl uchovat úroveň a nepřebírat kdejakou kravinu na síti jen aby ukojil svou potřebu být dostatečně protisystémový, v opozici, konspiračně IN. Ačkoliv jak řekl editor: elity nedělají všechno špatně, je třeba redukovat! A redukovat se může začít kdekoliv, na Zvědavci je evidentně stejné procento výskytu hlupáků jako třeba v džungli v Bangladéši.

269766

27.05.2012 11:19

Rusko platí dávky do amerického rozpočtu

RE: Možná..

mtk 88.?.?.?

Netoužím Vám nic lživého podsunout, chtěl bych se s Vámi domluvit a jestli máte pocit, že jsem zvolil tón, který se Vás dotknul, tak se omlouvám. K tématu jsem se vyjádřil na správném místě po včerejší debatě. Můžete a nemusíte mi věřit, dostal jsem do vědomí další argument, že je Vám milejší to, co píše editor v článku, než prozaická pravda. Pravděpodobnost, že by kamarád od fachu mi lhal, eventuelně byl sám nějak zmanipulován (ikdyž se účastnil vyšetřování) se blíží nule. A abych nebyl opět OT, mám potřebu Vám sdělit, že s velkou podobností to vidím i s Vaší nevolí vůči názorům jistého pána - nabízí daleko prozaičtější vysvětlení (ovšemže nikoliv komplexní a dokonalé) stavu věcí, než jak v obecné rovině Zvědavec preferuje.

269767

27.05.2012 21:18

Zajímavé otázky Miroslava Macka kolem břeclavské kauzy

RE: Pokud

mtk 88.?.?.?

>Shodneme se, že systém je prohnilý a bez rýpání do systému bude zahnívat rychleji a více. Systém (a zde policie) má téměř neomezené prostředky k přesvědčení veřejnosti a proč to tedy dělá tak blbě?
Nevím, co myslíte tím, že dělá něco blbě, v tomto případě. Prosím o konkretizaci, mainstreamově jsem tuto kauzu důsledně nesledoval. Policie oznámila, k čemu se dopátrala - hoch si to vymyslel. Taky jsem byl překvapen s těmi odposlechy, je to zřejmě běžná záležitost. S tím se jistě chlubit nebudou a může to mít důvod tento: proč prozrazovat metody šetření. Já vím, že je v záloze i přidružené vysvětlení - "systém" může šmírovat. Nevylučuji. Ale. V policii (stejně jako kdekoliv v "systému",,) pracují LIDÉ od nízkých až po vysoká patra. Osobně se domnívám, že systém funguje jinak (a proto tak dobře), než jak mají na mysli konspirační teoretici. Těch zmanipulovaných kauz je, podle mě, daleko méně, než se domníváme. Ty podstatné a zásadní možná nějakým způsobem nepochybně ano. Funguje to asi trochu jinak, teď nejsem schopen si na to vytvořit ucelený názor.
A odposlechy ilegální nejsou, nepochybně byli na soudní příkaz, když se začaly objevovat nesrovnalosti. Střízlivým soudem se domnívám, že policie plní to co má a je zmanipulována jen v krajních případech. Můj zdroj mi k nelibosti potvrdil, že tímto závěrem vyšetřování jsou cikáni "na koni". Ti řadoví jsou s námi, ty nahoře bohužel (bohudík?) neznám.
Ano, hoši jsou z gumy, ale určitě ne nesmrtelní. U toho pádu byl jen ten postižený a nějaké publikum. To si ještě nechám dovysvětlit.

269796

27.05.2012 21:43

Zajímavé otázky Miroslava Macka kolem břeclavské kauzy

RE: Pokud

mtk 88.?.?.?

Neumím zasvěceně odpovědět na Váš dotaz, vladuno. Možná je to tak, že média nepracují přesně podle Vašeho mínění a určitá odchylka může způsobit, že se zachovají jinak, než Vy předpokládáte. Že média slouží k oblbování, nepochybuji. Ale že vědomě sledují nějakou agendu, tam už si tak úplně jistý nejsem. Soudím, že "nevědí, co činí", s určitým popostrkováním.
A Nova se zcela jistě neřídí tím, co napíše Zvědavec. Zkuste si porovnat počty denních diváků Novy se čtenáři Zvědavce a jiných alterstreamů. Slon a mravenec. Dovoluji si Vás upozornit, že tzv. alterstream (vč.Zvědavce) je, dle mého názoru, nedílnou součástí systému s nevědomým cílem informovat a desinformovat. Desinformační vlastnost nevygeneroval systém, ale člověk. Děláme si to svým způsobem sami, a někteří toho umí využít ve svůj neblahý prospěch. A v tomto článku, zdá se, se Zvědavec zpochybnil sám, bez přispění jakéhokoliv žida.

269798

13.06.2012 12:33

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (II)

RE: To nám ta naděje dlouho nevydržela

mtk 88.?.?.?

Vopice si koleduje o nálepku sioprotokolotovaryšča. Znevažuje totiž slovo boží (pardon, slovo znachaří). [mrknutí jedním okem]

270606

14.06.2012 12:05

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (II)

RE: To nám ta naděje dlouho nevydržela

mtk 88.?.?.?

>Obdivujem koľko hláv (nickov) má Hydra, ani som si nemyslel,
>že je nimi Zvědavec až tak zahltený.
Kým že je Zvědavec zahltený??? (viz diskuze pod tímto článkem)

270648

22.06.2012 10:44

Na správné straně historie

RE: Pokrytectví

mtk 88.?.?.?

Kupodivu ten Váš odkaz poměrně věrně (chceme-li mu věřit) popisuje roli židů - "Vina nespočívala na Baševim, který zajišťoval organizaci, ale spíše na tichých společnících, kteří se pravděpodobně snažili využít situace ve svůj prospěch. Baševi byl přesto - nejspíše na základě falešného obvinění - zatčen." Takže slouha a obětní beránek zároveň. A už jste zjišťoval ty tiché společníky? A ty tiché společníky v současné době taky zjišťujete? Anebo Vám stačí návnada v podobě dvorního žida ročilda?

270934

22.06.2012 11:45

Na správné straně historie

RE: Lavrov to ví, je to mezi řádky...

mtk 88.?.?.?

Příznaky:
1. výřečnost;
2. odkazy a zdroje = 0,00nic;
3. bludné fantazijní teorie s pohádkovými postavami prediktora, parazita a znachara apod., šachy s obecnými pojmy MOC, ZLO atp.;
4. diskuzní prostředky proti nesouhlasivcům: prohlášení o nižším informačním levelu a chápání oponenta; když to nezabere, tak se nasadí nálepka potrefené sionistické husy = dialog vyloučen. Naopak, naslouchající ovce vítány.
Toť udo a kysučan. Event. kysudočan.

270936

22.06.2012 19:23

Na správné straně historie

RE: Pokrytectví

mtk 88.?.?.?

zatímco žid byl potrestán, dobrý křesťan si mohl nerušeně užívat svých nakradených statků, a ještě povýšil. A tak nějak si to dobrý křesťan přestavuje i dnes, a proto křičí na všechny strany: chyťte zloděje (=žida)!! Nechal jste se strhnout tím řevem?
viz odkaz pode mnou od pána 46.

270960

24.06.2012 12:24

Na správné straně historie

RE: Pokrytectví

mtk 88.?.?.?

Mě jde o to, že žid Bašavi byl zřejmě ten menší lump, proto byl potrestán. A domnívám se, že tomu tak je i dnes. Ten velkej lump, to je celá naše křesťanská zbabělá civilizace, která sebevědomě háže svoje lumpárny na všechny kolem i uvnitř, a židé jsou k tomu jak stvoření. Už tomu rozumíte lépe?

271003

24.06.2012 13:03

Na správné straně historie

RE: stihomam

mtk 88.?.?.?

Já si stále lámu hlavu nad tím Židem chazarem. Myslíte, že se se sefardem prošukali až k čistému sefardu? Ale proč někteří Židé vypadají tak mongoloidně? Jestliže 5ti tisíciletý Žid (od základu zlý druh) nakazil svou nečistou krví chazara, ten potom tedy musel být předtím mírumilovným člověkem, a tak ho ten Žid tak dlouho šukal, až mu zcela otrávil krev. Ale proč maj porád ty mongoloidní rypáky ... [zmaten] A milej pane, na Wikipedii jistojistě je silné židovské hnízdo, ale mají mezery ve strategii, že tam nechtěně napráskali na Clarka, že je jew, aby si to každý mohl přečíst a začít toho Clarka uvědoměle křesťansky nenávidět. Jednou se tam bude psát i o Vás dvjv, že Váš děd si vzal židovku s černýma očima, a proto Vy je máte modrý, a půjdete sedět!! Tak, hezky všechno popořádku logicky ... naházet na hromadu. [mrknutí jedním okem]

271007

24.06.2012 13:13

Na správné straně historie

RE: Pokrytectví a rola po-kolenia Ľavých

mtk 88.?.?.?

Omlouvám se Vám z nařčení, že neudáváte zdroje. Bible je Vaším zdrojem. Skutečně seriózním zdrojem. To je pravý důvod neshody s kýmkoliv, kdo bibli považuje za raně středověký blábol... který však fantasticky splnil svůj účel - vybílit mozkovny. Přeji pokojnou víru.

271008

24.06.2012 13:28

Na správné straně historie

RE: Lavrov to ví, je to mezi řádky...

mtk 88.?.?.?

2.na jiném místě jsem se Vám omluvil
3.praktickejšia hypotéza
A určitě tomu nevěřte, ani bibli. Bohatě stačí o tom přemýšlet. Víru odložte do šuplíku.

271010

24.06.2012 16:11

Na správné straně historie

RE: Pokrytectví

mtk 88.?.?.?

Pánové, všechno špatně. Na vrcholku pyramidy je svatá trojice: lev-znachaří oko, globální prediktor a nadglobální parazit. Každý má specifickou funkci, ale všichni se živí jednodolarovkami. A nad těmito třemi ještě dozoruje pětkrátzakuklený žid. A kdo nevěří ať tam běží, kdesi na internetu udávali souřadnice toho vrcholku pyramidy i s googlemapkou.

271017

24.06.2012 19:11

Na správné straně historie

RE: Lavrov to ví, je to mezi řádky...

mtk 88.?.?.?

Jakým zdrojům je třeba věřit, aby se ta Vaše teorie nesesypala, smím-li se tázat? Bibli? A kromě bible, kterým soudobým? Jaké historické fakty a analýzy? Buďte konkrétnější.

271044

25.06.2012 00:08

Na správné straně historie

RE: Pokrytectví

mtk 88.?.?.?

Nepřijde. Chce slyšet/vidět/číst Žida/znachara/voko atd. Je tohleto možný, že zdravý rozoumek je tak vzácný? Hele, ja myslím, že jsme nevykuklení znachaři, náš čas jednou přijde; anebo Nepřijde (ať se to trochu rýmuje). [velký smích]

271074

25.06.2012 00:17

Na správné straně historie

RE: stihomam

mtk 88.?.?.?

Zaťukejte na vrata Vatikánu, jste-li vyvolen, nakoukněte do inkvizičních spisů. Takých ani židi 33stupňa (alebo ako sa to hovorí) nemajú. Určitě tam najdete aj toho prvního žida ze všech. A možná to nebude před kristem. [smích]

271075

25.06.2012 00:29

Na správné straně historie

RE: Pokrytectví

mtk 88.?.?.?

Mno, nevim, Bašavi odsouzen podle jakýchsi zákonů, Valdštejn musel být odstraněn mimo zákon. Asi něco jako Kennedy, třeba ... Na některé se zřejmě zákony nevztahují.
>... to nemá s civilizací ani náboženstvím nic společného. To jsou prostě lidi.
Aha. A civilizaci a náboženství tvoří kdo? Dinosaurové? Mohl byste nějak osvětlit to, co jste teď plácnul?

271077

25.06.2012 12:35

Na správné straně historie

RE: Pokrytectví

mtk 88.?.?.?

>Malé upresnenie akože nechceného nedorozumenia:
>Všetky 3 spomenuté pojmy popisujú ten istý subjekt.
Pochopitelně, princip trojjedinosti boží. Jen ten žid nad nimi je tam jaksi navíc. Zkusím to ještě domyslet. [mrknutí jedním okem]

271099

25.06.2012 12:50

Na správné straně historie

RE: Pokrytectví a rola po-kolenia Ľavých

mtk 88.?.?.?

>Vaša "praktickejšia hypotéza" bola hodne zábavná.Predpokladám, že ich s kamošmi zo suchej štvrte rozhadzujete plnými priehršťami. Nemyslím si, že by ste v princípe neboli schopní rozlíšenia.
Neočekával jsem, že se Vám to bude líbit. Berte anebo nechte stát. Nenutím.
>Vaše pokusy používať techniku (ne?)núteného humoru
Mohu Vás ujistit, že je to vskutku spontánní, myslím, že mi ty Vaše pojmy (resp.pojmy Vašeho souputníka) prodloužili život a zvedli náladu. Ať už "globálny prediktor" či "znachar" znamená cokoliv, nemůžu se přestat smát. A nejedná se o cynický výsměch, prostě mě ta "vědeckost" přijde úsměvná. Nic ve zlém. [smích]

271101

26.06.2012 22:27

Na správné straně historie

RE: Predchádzajúca odpoveď zmizla.

mtk 88.?.?.?

Informace v tom odkazu v hrubých rysech znám, ale pročtu i tento. Okomentuju jen toto:
>Čo sa týka Vašej osoby, ja Vás považujem za človeka, ktorý z lenivosti nielen nie je ochotný pátrať pop pravde, ale je lenivý aj rozmýšľať, a keď niekto prestane rozmýšľať sám za seba tak bude sa otročiť na iného (tak mu treba), neprajem Vám NWO, ale zaslúžite si to.
Jak typicky křesťanské, možná se ke křesťanství nehlásíte, ale jste jím prolezlý skrz naskrz. Protože bez výhrad nepříjmám Váš pohled na věc, proto si zasloužím nehezké věci, máte nutkavou potřebu si plivnout. Ohněm a mečem na věchny, co se nekoukají tím jediným správným směrem - Vaším. Takto se katolíci s protestanty vraždili navzájem, přestože je jejich učení z drtivé většiny totožné, vzhlíží ke stejnému bohu, takto zařvali albigenští - pochopitelně v tom hrály role i další věci, třebas i podstatnější, nicméně chudáci, co do toho moc neviděli a byli zfanatizovaní, se mlátili hlava nehlava z čisté nenávisti. Vy byste byl křižák k pohledání. Vaši osobu nesoudím, protože nemám tušení, kdo a kým jste. Zchlaďte hlavu, dívám se poněkud odlišným směrem, protože mu více důvěřuji, zatímco Vy důvěřujete tomu svému. Nemám problém falzifikovat své paradigma, už jsem to několikrát udělal. A co Vy? Jste přesvědčen o své neomylnosti?

271176

>Ani nás, tedy Českou Republiku, do členství EU nikdo nenutil. Pokud vím, tak bylo navíc překvapivě vypsáno referendum a sfouklo se to na první ťuk.
Reklama na prací prášky a coca-colu vás taky nenutí, pouze masíruje, přesněji řečeno znehybňuje, mozkové ústrojí. Proto si lidé vybírají podle reklamy, proto máme EU.

278204

03.11.2012 11:18

Jak demokracie umírají

RE: Upton Sinclair: Presidentův agent

mtk 88.?.?.?

Tak tohle tipuji na příspěvek roku.

278275

To je jasné vašnosto: křesťanstvo si židy vyfabrikovalo, aby mělo na koho,co svádět svou bídnost; a indiány vyhubilo (páč se ukázalo, že vyhubit bude efektivnější než-li obracet na "správnou" víru), aby mělo kam i se svými židy expandovat. A běžte si pro vejplatu.

278276

03.11.2012 12:33

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: to je neštěstí :D

mtk 88.?.?.?

[velký smích] [velký smích] [velký smích]

278280

Pokud místní zdejší reagují na světlo (nežid) a tmu (žid), tak ještě projevují známky života a existuje jistá šance na nápravu... prý. A nablblej konspirátor si žida nevymyslí, tomu ho musíš přinést v předžvýkaném stavu a nacpat mu ho do mordy. Žvýkat už sám zvládne...prý.

278310

06.11.2012 10:44

Mezioceánský kanál v Nikaragui, čili „Ortegův syndrom“

RE: Děkuji

mtk 88.?.?.?

Osobně bych v tom nechal jistou variabilitu, tam kde to zní přijatelně přechylovat, tam kde ne, nechat původní tvar; eventuelně nechat možnost výběru. Ová- nepovažuji ze degradaci jména. A určitá benevolence vychází kupř. z jiných názvů: zatímco ňu jork je ok, tak Mnichov neexistuje stejně jako Prag. Je nám něco po tom, že někdo neumí vyslovit h či ř? Co je to Dvoržak? Čeština přechyluje, je to její vyjímečnost. A komu se to nelíbí, nechť má možnost u cizích jmen nepřechylovat, ale neměl by se zlobit, že někdo druhý tu možnost k přechylování si ponechá.

278501

06.11.2012 12:07

Je Zvědavec na odpis?

RE: Proč jsou jiné placené weby úspěšné?

mtk 88.?.?.?

Vy byste si zkrátka přál, aby zvědavec zosudovatěl, zmatrixovatěl, aby se pokud možno všude objevovala stejná nabídka bludných teorií uvádějící fantasmagorické nátury do extáze. Jistě je tam k nalezení spoustu věcí k zamyšlení, ale ty bludy, řekl bych, převládají. Nechte osud osudem a zvědavce zvědavcem. Zvědavci bohatě stačí jedná bludná teorie o židobankéřospiknutí, která jím cloumá dostatečně na to, aby se tu ještě diskutovalo a probíralo ufo.

278508

06.11.2012 12:14

Balkanizace Evropy

RE: Redakční poznámka

mtk 88.?.?.?

Tímto jste potvrdil ovšem výtku Vodníka: česky je to Vlám hovořící vlámsky. České slovo flám není ani Vlám ani les Flamands, nýbrž ta pařba. Ale s jazykozpytcem to prodiskutováno nemám.

278509

08.11.2012 18:38

Balkanizace Evropy

RE: Redakční poznámka

mtk 88.?.?.?

dobrý [smích] [cool]

278702

08.11.2012 19:14

Je Zvědavec na odpis?

RE: Proč jsou jiné placené weby úspěšné?

mtk 88.?.?.?

mno, sektu židofobů zde shledávám také. [mrknutí jedním okem]

278707

08.11.2012 19:48

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem

mtk 88.?.?.?

>já mám na polistopadový vývoj jiný názor já jsem rád že se tady dělo to co se tady dělo že byla zničena průmyslová páteř ČR a tím byla podtržena pevná půda pod nohama měštácké společnosti která od té doby neodvratně zaniká že jsou ničeny národní státy dochází k mísení národů a jediné co má smysl je jednotlivec a jeho názory že krachuje kapitalismus a není zachranován nějakým státním protektivismem apod to vše přináší s sebou i hodně negativního ale to je normální každá celospolečenská změna přináší nová ohrožení ale i nové příležitosti

to je zas úlet, aristokrate [cool], ale beru do svého portfolia, originální, palec nahoru. [smích]

278712

09.11.2012 10:24

Sir Winston Churchill: sionistický hrdina

RE: Churchill byl také pěkná

mtk 88.?.?.?

>Hirošima a Nagasaki - byla válka, byla k dispozici zbraň která měla potenciál ji zkrátit, tak byla použita. Byla válka..... a daleko více lidských životů by stála invaze do Japonska a jeho neutralizace. Takto se konec války "pořídil" za nižší cenu na lidských životech.
Něco tak stupidního se člověk může dočíst již jen na nezvědavci. Pán přichází odtud? Dáváte na stejnou úroveň vojáky (často dobrovolníky) se zbraní v ruce a chutí si zastřílet do živého a civilisty se svými rodinami, kteří s válkou ani nesouhlasí?
Očividný útok na civilisty s minimálním zájmem ochromit vojenský potenciál protivníka (= Hirošima, Nagasaki, Drážďany) vy považujete za legitimní válečnou operaci? Vy jste zelená palice, že jo? Kolikpak máte zářezů na pažbě?
[bliji]

278774

09.11.2012 18:12

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: jak zaseli, tak sklidili

mtk 88.?.?.?

>Nebo víte o jiném způsobu, jak je dostat pryč?
Nebudete se mnou souhlasit, ale máme vládu, jakou si zasloužíme.

278819

13.11.2012 12:29

Německé zlato a USA

RE: To bude rana pro Nemce,kterou zpusobi zlato,Buh sebevyvolencu.

mtk 88.?.?.?

Pravda k volnému nahlédnutí je pro blbečky, co nejsou schopni zapojit vlastní rozum, připravená na zlatém podnose ke zblajznutí. Ale myslet občas bolí, proto většina dává přednost tomu zlatému podnosu. Ti co tupě chodí volit ods a čssd jsou stejní otroci jako ti, co bezmyšlnkovitě žerou židozednářský spiknutí made in Pro fide catholica. Že vás to baví tlít jak šutr stále na jednom fleku.

279001

13.11.2012 12:42

Německé zlato a USA

RE: A co že furt ti Poláci tak blbnou s tou Émerikou?

mtk 88.?.?.?

mno, lepší pindy z vlastní hlavy, než-li traktáty z druhé ruky. Vy taky radši ty duševně pošramocené kroužky? A že je skoro každý polák alespoň osminožid (či jak to ten ruský vědec myslel)? Panečku, to je traktát! Zarámovat, pověsit na zeď a každý den předčítat dětem. [oči v sloup]

279002

14.11.2012 13:16

Německé zlato a USA

RE: To bude rana pro Nemce,kterou zpusobi zlato,Buh sebevyvolencu.

mtk 88.?.?.?

Za gramatickou chybu se omlouvám. S pozdravem styčný důstojník pro střední Evropu Jehudi Menuhin.

279075

14.11.2012 21:20

Německé zlato a USA

RE: To bude rana pro Nemce,kterou zpusobi zlato,Buh sebevyvolencu.

mtk 88.?.?.?

>Opet se nekdo snazi vytvorit dojem, ze vsichni zide jsou vlastne hodni a demokraticti a nevim co jeste. M
Údajní židé jsou hodní a zlí zrovna tak jako křesťané, budhové či negrové. Jestli jste dosud nepoznal hodného žida, máte výrazné mezery v pozorování dění kolem.
>Nepotrebuji nazory Izraele, abych si o nem nemohl vytvorit vlastni obraz.
Defektní a geopoliticky poněkud bezvýznamný stát Izrael bude pravděpodbodně vymazán z mapy světa, až k tomu nadejde ten správný čas. Jestli jste si nevšiml, tak Izrael nemá žádný zájem na pádu syrského režimu, o který naopak tak vehementně usiluje EU+US. Zřejmě nemají židé z Izraele dostatečně silné páky. Pořád nic?

>A nikdo mu to uz nikdy z hlavy nevymete, stejne jako to nevymete me.
Když je víra zažraná, tak nepomůže ani ariel. Pochopitelně, že Vám nikdo nic z hlavy nevymete, pokud o to nebudete usilovat sám, a to je plně jen na Vás.

>Nemecko a zide si pouze odpocatku konkurovali. To byl jediny duvod sporu. Oba chteli totez - buzeraci Evropy.
To je skvostná myšlenka. Máte nějakou ucelenou hypoptézu k této věci, kterou byste byl schopen zde sdělit?

279112

14.11.2012 21:50

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

mtk 88.?.?.?

A to má jaký podtext, že anténa padala první? Dík za vysvětlení. [smích]

279117

14.11.2012 22:40

Rallye po českých vesnicích

RE: Autor o rally neví zhola nic

mtk 88.?.?.?

>Piloti na uzavřené silnici mohou udělat chybu a nejsou odpovědní za to co se stane, protože jaksi závodí. To je rally. Pořadatel řádně označil nebezpečený úsek = nepochybil.
Poslyšte, co kdybych si uzákonil, že před vašim domem někde na veřejné komunikaci budu moci testovat kufříkové atomové bombičky, šlo by to i v Nevadě, ale u vašeho baráku to bude taky ok; no, možná sem tam nějaká bouchne. Co byste na to řekl? Jistě, blbý příklad. Ovšem motoristické zádody nejsou nikerak ve veřejném zájmu, proto by možná bylo docela vhodné, aby by organizátoři měli v povinnosti žádat o souhlas přilehlých případných usedlostí. Tenisté mají své kurty, fotbalisté hřiště a proč se závodníci-motoristé mají prohánět po veřejné komunikaci? Ciklisté budiž, tam je riziko nízké, ale tunová kára při rychlosti 160km/h? Doporučení: Závoďte na vyhrazených okruzích, kde každý příchozí si je vědom rizika. Pokud se chcete prohánět po vesnicích, potom slovy klasika: závodníci-motoristé všech zemí ... táhněte do prdele.

279126

15.11.2012 06:11

Rallye po českých vesnicích

RE: Autor o rally neví zhola nic

mtk 88.?.?.?

No vidíte, a já měl na mysli každou usedlost zvlášť. To, že zastupitelstvo něco schválí, je věc druhá - "my máme mandát, můžeme si dělat co chceme", to jsou ty výdobytky našeho pojetí demokracie. Pokud existuje možnost, že všichni, jichž se to týkalo, vyjádřili souhlas (o čemž silně pochybuji), pak ano, mají, co chtěli. Já osobně bych s něčím takovým nesouhlasil, a o zastupitelstvu, co rozhodlo jinak, bych si myslel své, tak jako většinou dosud. Zareigstroval jste, že restituce byly schváleny přes evidentní odpor značné části obyvatelstva? To je ta dobrovolná dohoda obou stran? Ale abych byl korektní, přiznávám, že jsem vesměs odpůrce motoristických sportů, zvláště těch, co lezou mimo vyhraněné území (zabezpečené okruhy atd.), takže tím je moje argumentace determinována.

279148

15.11.2012 06:18

Rallye po českých vesnicích

RE: jen řev davu

mtk 88.?.?.?

Dálnice přes svá nebezpečí může a má sloužit všem, chtějí-li. Rally slouží velice úzkému okruhu nadšenců. Neměl byste to míchat dohromady.

279150

15.11.2012 06:29

Německé zlato a USA

RE: To bude rana pro Nemce,kterou zpusobi zlato,Buh sebevyvolencu.

mtk 88.?.?.?

A jaký má poločas rozpadu kámen? [mrknutí jedním okem]

279151

15.11.2012 06:49

Německé zlato a USA

RE: To bude rana pro Nemce,kterou zpusobi zlato,Buh sebevyvolencu.

mtk 88.?.?.?

>A pokud neznate pricinu, proc Nemecko a Izrael jsou konkurenti, pote jste nejspise prospal dejepis, mate pred ocima vlci mlhu, nezijete v EU, kde tezi z krize opet pouze Nemecko, nebo jste jednoduse zid a pravda neni vase parketa.
Určitě nejsem Žid, protože mám pochybnosti, zda nějaký Žid kdy spatřil světlo světa. A už vůbc nejsem žid, protože se distancuji od jakéhokoliv naboženství a náboženské propagandy, kterou tady předhazujete. Křesťan potřebuje k životu svého nepřítele (Žida, posléze žida), z toho dovozuji, že jste křesťan, a pokud ne, tak vykazujete jeho příznaky (=za můj srab může "žid", nikoliv já).
Z toho vyplývá, že jsem prospal dějepis. Křesťanský dějepis. A to pro mě není až zas taková ztráta.

279152

15.11.2012 12:01

Rallye po českých vesnicích

RE: Děs mne jímá

mtk 88.?.?.?

Máte pravdu, Korutane.

279178

16.11.2012 17:52

Rallye po českých vesnicích

RE: Zklamání

mtk 88.?.?.?

>Takže - když se jedou závody, zůstávají povinnosti chodce, ale povinnosti řidiče se ruší.
Toto je zajímavý postřeh.

279264

16.11.2012 19:48

Rallye po českých vesnicích

RE: Autor o rally neví zhola nic

mtk 88.?.?.?

>Protikresťanský extrémista súcíti s nebohými obeťami? [cool]
Chce tím křižák naznačit, že s nebohými obětmi soucítí jen dobří křesťané?

279269

17.11.2012 10:42

Barevné revoluce: Argentina další na řadě?

RE: sorry, vidíme to s přáteli jinak, dávám za 4-

mtk 88.?.?.?

Díky za odkaz, rozumné čtení.

279282

24.11.2012 13:00

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: zločinec Netanjahu

mtk 88.?.?.?

takto naivní černobílé vidění obrazu světa může vyplodit jen dítě anebo senilní stařec. Jinak to snad ani není možné. [zmaten]

279524

25.11.2012 19:06

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: zločinec Netanjahu

mtk 88.?.?.?

A proč by jako měl být Netanjahu řízen katolickou církví? V tom, že to je zločinec, není vůbec sám. Když už máte potřebu hledat kdo koho jak řídí, tak mi odpovězte, kdo řídí Kim čong-ila? Žeby nějakej žid či jezuita? V histori Číny nebo jihoamerických indiánů by se taky nalezlo spousta zločinců, ale jen trouba z toho bude vinit jakýsi neexistující národ (a jeho ideologii)z blízkého východu. Podle mě, ti vaši zločinci, jsou naši bílí bratři, a jestli se schovávají (či neschovávají) pod nějaký ideologicko-náboženský pláštík, je mi šuma putna. Když vidím klerofašistickou snahu udělat žida i z Hitlera či Stalina, tak je jasné, odkud vítr fouká - "bledá tvář" si myje ruce.

279555

25.11.2012 19:11

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Hamas vs. židé

mtk 88.?.?.?

A už jste si odpověděl na otázku, kdopak je tak mocný, že může všemocné židy vyhostit, a kdo tak vždy v minulosti udělal, když to začalo jít od 10 k 5? Kdo vždy v minulosti hodil vinu na tyto poskoky?

279556

26.11.2012 18:08

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Hamas vs. židé

mtk 88.?.?.?

>tolik blábolících sayanim
Dube, nedal sis někde ruma od Draka? Já myslel, že tě všudypřítomné oko žida už dávno opustilo...

279602

26.11.2012 23:19

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Hamas vs. židé

mtk 88.?.?.?

přesně toto mě napadlo také, ale kliknete-li na ip 89 a na nick dub, je tam jistá kontinuita. Poslední dub s ip 89 má 33 příspěvků do teď. Je tu někde ten dub před tím? Halló, dube?!?

279623

26.11.2012 23:38

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Hamas vs. židé

mtk 88.?.?.?

>Odkud mám čerpat? Z vesmíru nebo akáši, či z kávové sedliny?
nejlépe z vlastní hlavy, a pokud to nejde (tak jako u mě), zaměřím se na ty, co zásadně čuraj proti větru v zájmu toho, aby si to uspořádali podle "svého". A jsou zde tací, pravda, nicky nehrají roli, je třeba sledovat myšlenkový tok, sledující souvislosti (=pravdu?) tam, kde ji takřa nikdo jiný nehledá. Spousta věcí Vám uniklo od jistých dob. Nicky se mění, postoje revidují, poctivá snaha zůstává = myslet sám.
P.S. Katolické prameny jsou i ty, které se tak zjevně vůbec netváří. Jako příklad bych uvedl ty neonacistické, zásadně liší se jen v detailech (např. že pan Adolf byl takyžid, dokonce ročildovej, což náckové pochopitelně odmítají)

279625

28.11.2012 17:37

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Hamas vs. židé

mtk 88.?.?.?

> ale já mluvila o čerpání informací, které dají "rozběhnout" myšlenkovým pochodům ohledně souvislostí a vlastního úsudku. Ale prvotně se nějaké informace (podněty) musí do té hlavy odněkud dostat...
A já mluvil o těch čurajících proti větru, pokud to potřebujete sesumírované, vyzdrojované a na stříbrném podnose předložené na nějakém webu, tak nemohu sloužit. Precizně zmáklé to mají právě ty nejobskurnější stránky: Spiknutí proti bla bla bla...
> že "dobrý katolík" je alias pan Křivý, čímž se mnohé vysvětluje.
Nemá smysl se pídit v identitách, když pominu krávovinu o nasazených agentech mossadu, tak anonymita má zřejmě pro někoho svůj význam. Ale vzala jste to za správný konec. Petr Křivý je ohromný sympaťák.
>Svým vstupem do diskuse jsem chtěla "naznačit", že přít se o levici, pravici, židy, křesťany, volby, nevolby - to je nanic, protože všichni jsou "v plánech" naší předrahé západní civilizace předurčeni jako kanonenfutter a voli do chomoutu.
No prosím. Já bych do toho ovšem zahrnul celou kristovu civilizaci (tím ji odděluji od civilizace žluté a černé). "Západ" je sice motorem, ale aby ta celé kára byla schopná pohybu, je třeba i zadních ojnic. Rozhodující ale je, že na to nekoukáte tak, že nám nějací zlí židobankéři kazí naši skvělou společnost.

279712

28.11.2012 17:58

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: zločinec Netanjahu

mtk 88.?.?.?

>a co se naopak stane, když ho pustí k vodě? [mrknutí jedním okem]
Izrael lehne popelem i s proradnými židy, za padesát let bude odhalen pomník 6mil holokaustu, a hned na to vyrukuje Nohejl, že židé se opět zmocnili světovlády. Prostě "za-stav-te-ten-bu-char... [smích]

279715

28.11.2012 19:02

O kněžích

RE: Na církvi je nejlíp vidět,

mtk 88.?.?.?

A jste ochoten přistoupit na to, že Vás si ten Váš Bůh po Vaší smrti vezme s sebou do svého království (eventuelně odkopne do pekla, neznám Vaše zásluhy), zatímco mě nechá zcela napokoji obrátit se v prach i se svou duší? Anebo bůh schlamstne bez pardonu úplně všechny a všechno?

279720

29.11.2012 03:36

O kněžích

RE: Na církvi je nejlíp vidět,

mtk 88.?.?.?

Je dobře, že jste to sem postnul, ať každý vidí, jak dementním bludům jsou lidé ochotni věřit. Jak snadné musí být vládnout lidem s takovou mozkovou výplní. Nepřiletěl jste z indického středověku? Ti, co vymýšlejí peklo pro druhé, si ho zpravidla sami nejvíce zaslouží. Tak si to tam pak pěkně užijte! [smích] [mrknutí jedním okem]

279740

29.11.2012 18:29

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: zločinec Netanjahu

mtk 88.?.?.?

>Nebo se s nimi rozloučit. Nikdo je nenutí "ve spolku" být.
To každopádně, jen bych dodal, že leckteří ve spolku nejsou, ale zato jsou na seznamech těchto spolků. Asi si doplníte, kdo je na seznamech, a kdo ty seznamy vytváří.

279769

01.12.2012 04:55

O kněžích

RE: Na církvi je nejlíp vidět,

mtk 88.?.?.?

>Tak majú zasa skutoční kresťania pomôcť zvrátenému islamu nastúpiť cestu prorokovu
Více až vše-značnými pojmy se to u Vás jen hemží, mohl byste mi, prosím, jmenovat jedno konkrétní jméno "skutečného křesťana" (krom Vás a Kysučana, pochopitelně...)??? Vynechte akademickou omáčku, stačí jedno či dvě jména (případně nějaký odkaz), koho Vy osobně znáte (nebo mu důvěřujete) a považujete za "skutečné křesťany".
Nejdříve si jízlivě a povýšeně (k mé necti) odpovím sám. Můžu? Pokud se rozhodnete reagovat, tak tu vychrlíte elaborát nesrozumitelných slovních a větných spojení, vymyšlených konotací a ukončítě to narafičeným trumfem - globální prediktor, alias znachar. Ale třeba překvapíte. Byl bych Vám za to upřímně vděčný.
P.S. Mohl jsem si odpustit útočný tón, ale skutečně by mě zajímala Vaše odpověď na můj trojotazníkový dotaz. Díky [smích]

279800

01.12.2012 05:21

Hlavolam Gaza (II)

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

mtk 88.?.?.?

Ty voe, a jak to ti židi dopustili, když ovládají celý svět? Vědče, napište tu, kdo hlasoval pro a kdo proti, ať vidíme koho židé ovládají a koho ne, co? "Pomsta Izrealu" je taková, že US momentálně zvysoka prdí na snahu Izraele jít Íránu po krku, jak se vyjevil údajně tuplovaný žid Brzezinsky (což neznamená ovšem, že US po krku peršanům skutečně nejdou - vypadá to však, že si z Iraele chtějí udělat nárazníkovou zónu), stejně tak jako Západ (skrz naskrz prožidovělý) podlamuje pozici Izraele tím, že podporuje pády okolních (= relativně stabilních, vůči palestinsko-izraelským otázkám rezervovaných) režimů. A tím utahuje uzdu kolem (zmršeného, ale) státu Izrael. Kde udělali kristovi soudruzi chybu, že jim skomírá logika? Budou to muset dohnat desítkami nových vydání defektní "literatury faktu" pro fide catholica pro Vás?

279802

01.12.2012 16:58

Hlavolam Gaza (II)

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

mtk 88.?.?.?

Aha, takže když o sobě někdo prohlásí, že je např. zionista, tak mluví pravdu, protože to zapadá do jakési teorie, ale když prohlásí něco, co do té teorie nezapadá, tak se to vysvětlí tím, že lže. Prostě si tu realitu takhle kroutíte sem tam, dokud vám nevyleze to, co chcete. Hm, zajímavý přístup. Už to začíná být tak okaté, až je to blbé.
Anebo máte jiné vysvětlení toho, jak poznáte, kdy "zlý žid" lže a kdy mluví pravdu? Zatím postupujete tak, volbu pravda/lež dosazujete podle moudrých příruček, které vám někdo naservíroval. Co kdybyste nějakým dospělejším způsobem prokázal, že ten váš zbyšek lže?

279815

02.12.2012 13:47

Hlavolam Gaza (II)

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

mtk 88.?.?.?

Tak na tom se definitivně shodnem. [smích]

279856

05.12.2012 20:38

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je - ale sa vymyká spod kontroly

mtk 88.?.?.?

Viděli jsme slovo boží.
k věci: víš kulový, zda je vesmír věčný a nekonečný. Zbytek už netřeba vůbec komentovat.

280056

05.12.2012 21:04

Pustošení aglomerací, čili „krvavé hranice“ Evropy

RE: Havel chemoterapie

mtk 88.?.?.?

Havel byl starý, pátrejte spíše po Luxovi. Osobní stanovisko: popral bych se o život s rakovinou, ne s chemoterapií. V druhém případě to nemáte ve vlastních rukách.

280058

05.12.2012 21:15

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je a bude také univerzálně zotročeno!!!

mtk 88.?.?.?

To ale není vůbec špatný nápad řešit spiknutí proti hňupstvu pilulkou. Zvědavci do řady, hačat a papat! [smích]

280061

06.12.2012 14:35

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

RE: Janeček? Proradný šmejd

mtk 88.?.?.?

V čase 1:56:45 na dotaz, zda se nový volební systém prosadí, Janeček bryskně reaguje: "No ten se prosadí, to je ...[věta nedokončena, patrně "to je jasný"] ", vzápětí, aby tuto okatou jistotu zvěrohodnil dodává: "respektive, ten se prosadí, to záleží na nás..." Jak to bylo s tím Freudem a přeřeknutím? [mrknutí jedním okem] Vypadá, hovoří, artikuluje tak trochu jako ňouma. Tohleto skutečně stačí k výlovu rybníka?

280128

06.12.2012 16:03

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Zamyšlení 2

mtk 88.?.?.?

>Solženicyn premiešal všetky dohľadateľné komponenty, čo by sa mohli aspoň obtrieť o jav súvisiaci so židmi, do jedného celku
Jak to víte? Vy jste to po něm všechno dohledával? Houbeles, žejo? Napodobovat kvákání žáby svede leckdo. Opravdu tak zoufale potřebujete k přemýšlení Solženicyna?

280137

06.12.2012 16:57

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

RE: Landa

mtk 88.?.?.?

>(sam Landa je Zid, jeste jeho dedecek se jmenoval Landau)
Mohl byste uvést, z kterého zdroje jste toto vyhrabal? Protože, to jméno je asi jediný (a ještě prachmizerný) znak ž(Ž)idovství na Landovi, jinak je to veškerými projevy retardovaně zažraný bílý křesťan až po uši. Stejně jako ti, co vzápětí přiběhnou s cejchem ž/Žida (jakožto synonyma pro "zlo" v obecné rovině), objeví-li u někoho příznaky "zlodušství". Křesťanská mentalita v odhalování hříchů světa má tragicky defektní kauzalitu: člověk - zlý člověk - žid. [oči v sloup]

280142

07.12.2012 00:16

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

mtk 88.?.?.?

>různými "energiemi" a "dimenzemi", nad kterými fyzikům vstávají vlasy na hlavě hrůzou, ale co se dá dělat, nezbývá než si jen potichu opakovat, že je to sice hrůza (podobná tomu, jako když někdo s absolutním hudebním sluchem slyší falešné tóny) ale oni tím přece myslí něco
Použil jste analogii, která může být zbraní dvousečnou.
Na vysvětlenou: rozlišujeme sluch tzv. absolutní a relativní. Absolutní sluch je naladěn na určitou frekvenci (spojenou s představivostí, pěstovanou od narození), tudíže absolutní sluchař vám určí výšku kteréhokoliv tónu, ovšem při "komorním a" 440 Hz, plus minus 5 Hz. Za Bachovy epochy (17-18..stol.) "komornímu a" náleželo +-415 Hz (dokladem jsou kupř.historické varhany). Absolutní sluchaři vám určí výšku tónu - ovšem v dané frekvenční dohodě (tedy v tom, v čem "vyrůstali"..). Vše ostatní, pohybující se mimo půltónovou relaci, vám označí jako "falešné". Znám případy, kdy absolutní sluchaři trpí při zvuku tramvajového kolejnicového skřípání, kdy nezní ani "a" ani "gis", ale něco "mezi".
Naproti tomu relativní sluchaři nejsou zcela schopni (ale mohou, jistým tréninkem) přiznat kterémukoliv tónu jeho výšku (dle platných momentálních norem), vnímají však především intervalovou shodu, ať je nastavení "komorního a" jakékoliv.
Výstup:
1/Falešné tóny odhalí oba typy hudebně slyšících.
2/"komorní a" při prekvenci 425 Hz zní absolutnímu sluchaři nízko (tedy falešně), zatímco relativnímu sluchaři čistě.
Patrně jste to tak vůbec nazamýšlel, ale vaše analogie udělala z oněch "fyziků" jisté škatulky v "jisté frekvenci".
Chci jen poukázat na různorodou jakost měřícího přístroje a lidského vnímání, přičemž Jankovy fantazie momentálně považuji za stařecké bludy.

280168

09.12.2012 15:55

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

RE: Landa

mtk 88.?.?.?

>židospiknutí i křestanské poukazování na něj jsou ve skutečnosti jedna a ta samá věc
ano, leze tak nějak všeobecně z té naší skvělé bílé civilizace. Zajímalo by mě, zda i u žlutých se objevují podoobné paranoické tendence.

280321

09.12.2012 20:09

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Nejdříve to tu zaplavil Rothkranz, teď zase Klimov. Kristova propaganda (ať ze západu nebo východu) se spustila na plné obrátky.
S jedním rozdílem, východní blok si vymyslel chazary, západní blok spoléhá na staré semity.
Takže, bylo nebylo: na pidi územi Judee a kdesi u Krymu se zrodily zlé lidské klany (testy DNA dokáží jejich zlo dešifrovat), které dnes nesou veškerou zodpovědnost za mizérii celého světa. Ti první to vymysleli, a ti druzí to zbaštili a nakazili se (jak se dostalo zlo do jejich genů dosud není spolehlilvě objasněno, i kvalitně prošukaná populace musí natáhnout nějaké ty nežádoucí dobré geny; anebo že by ty zlé geny měli nějakou přednost?; možná jezdí zásadně po hlavní). Pak se rozprchli do celého světa, otrávili pár studen ke kříži modlících se a ... chopili se vlády a všechny hodné obyvatele planety takto zotročili. Předtím, pochopitelně, vymysleli peněžní systém, kapitalismus, podporovali všechny heretiky, vtrhli do Ameriky, vymlátili indiány, z Afriky natahali hordy černých otroků, vypěstovali Hitlera a Stalina a spustili generálku na Armagedon. Iniciovali průmyslovou revoluci, která vedla postupnou cestou až ke štěpení jádra, a tento geniální "židovský" vynález hodili ke konci generálky (na Armagedon) vzpurným japončíkům na hlavy. Aby nebyli moc nápadní, vybudovali gulagy a hlavně koncentráky, kam nahnali své méně schopné bratry (či málo zlé??) a tam je mučili. Nejhorší ze všech, jak jinak, byli židovští bachaři. Také vymysleli a vybudovali komunismus ... a pak ho zase zbourali, aby nám sem do ČR mohli podstrčit Pružinského (z jeho ksichtu jaksi není jasné, zda je semita nebo chazarita, je to k vzteku, ale vypadá jako obyčejný středoevropan).
Dobrou noc, děti. Zítra si povíme tu stejnou pohádku, ať vám to pěkně nateče do hlaviček. Polibte ježíškovi skobu na zkrvavené nožce a hajdy na kutě...
A ufoni z Marsu na nás čumí, co je to tu za potrhlé mraveniště.

280330

09.12.2012 20:30

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

RE: Rusko

mtk 88.?.?.?

Všechno špatně Vladuno, Západ je zlý, Rusko je hodné, tak to tady prostě je. [mrknutí jedním okem]
Mezi námi, že těm dvěm velkoříším o cosi společně jde, na to jste zřejmě kápnul.

280334

09.12.2012 21:01

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

RE: Rusko

mtk 88.?.?.?

A u koho ty dluhy Rusko má? A proč je tedy jednoduše nesmaže? A proč prodává ropu a plyn svým úhlavním nepřátelům? Proč se cpe do WTO? Proč nepřistoupí na bezúročnou měnu? (vzhledem k své nerostné soběstačnosti si může dělat co chce, anebo ne?) Děkuji za zodpovězení dotěrných otázek.

280337

09.12.2012 21:12

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

RE: Rusko

mtk 88.?.?.?

>A vaše morální kritérium je už úplně k smíchu. Zvláště ve vysoké politice.
Tyto dvě věty dohromady dávají nějaký smysl?
>Nasměrování miliardy muslimů proti Rusku je jedním z cílů politiky USA.
To vám řekl Klimov?
>Buď provokujete, nebo jste méně inteligentní.
Dovoluji si vás upozornit, že váš předřečník tu sdělil svůj názor, zatímco vy jste se nezmohl na víc, než sdělit tu názor jistého Klimova. Hádejte, kdo projevuje více inteligence? Člověk vlastního rozumu nebo papoušek?

280339

09.12.2012 21:26

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

>Grigorij Petrovič Klimov nemá s Rothkranzem nic společného -
Jistě. Píší o židech, co zotročili svět, ale jinak nemají nic společného. Jsem rád, že jsme si to vysvětlili.
>on píše o "vyšší sociologii", kde židy definuje jako sektu dědičných degenerátů.
Fajn. Rád bych se dozvěděl, jakým procesem zdegenerovali semité a chazarité navzájem, a proč se hovoří o půlžidech, čtvrtžidech, osminožidech, přičemž celožid vznikne po matce, ikdyby se spářila s gorilou.
>Klimovovy knihy byly v době vydání bestsellerem.
To je taky děsivé. Bestsellerem je i Harry Potter aspol. a svého času i bible. To má být podpora relevance argumentu?

280340

09.12.2012 22:36

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

tak já se tedy přiznávám, děd Šolomon, praprabába Rachel. A nastuduju Klimova, abych taky mohl začít věřit. [oči v sloup]
Rothkranz s Klimovem jsou současníci, narozdíl od Grygara s Koperníkem. A Saturn s ostatními planetami jsou zde na Zvědavci malé neviňátka, narozdíl od ... Vnímáš ten rozdíl, dube? Nebo budem pokračovat ve slovíčkaření?

280345

10.12.2012 21:06

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Hm, tomu říkám vlastenec. [cool]

280369

12.12.2012 12:44

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

RE: Rusko

mtk 88.?.?.?

>Jako by byl "nekdo" nad Amerikou i Ruskem nebo jakoby existovala urcita tajna dohoda opravdu jen na te nej-nej-nejvyssi pozici.
To jsme zase ale tam, kde jsme byli - všemocné oko (ať už "žida" či kohokoliv jiného). To je zas to dosazování někoho velice temného za oponu, o kom nemáme pražádné tušení. Třeba je to dvouhlavá saň. No, nevím...
Podle mě tvoří východ a západ jakýsi blok, který se tu schází, tu rozchází, soupeří i spolupracuje, i spolu válčí. Nicméně si nemůžete nevšimnout, že se všichni velcí globální hráči různými formamii paktují. Máme tu G8, OSN, BRICS a kdesi cosi, kde usedli všichni (nebo někteří) za jeden stůl a pokračují ve svých ideologických třenicích. Nazveme to třeba "světovládou" - o své místo na výsluní usilují všichni. Odmítám věřit, že za tím stojí jakási sekta z blízkého východu.

280426

12.12.2012 18:47

Byl jsem na drogách jménem peníze

RE: Hezky se to čte. Jen co je pravda.

mtk 88.?.?.?

Koho dílo je voda si netroufám soudit, ale peníze jsou celkem prokazatelně dílem člověka; a přisuzovat je dílu jakémusi satanovi (fantazijnímu výpotku opět člověka) je výskledkem náboženského omezení mysli. Lidstvo čeká ještě dlouhá cesta než se oprostí od podobně ubohých svůdných dogmat. Pakliže to vůbec stihne. Lidé, smýšlející jako vy, budou muset vymřít jako dinosauři, aby byla nějaká šance na záchranu.

280440

12.12.2012 19:22

OSN požaduje kontrolu nad světovým internetem

RE: Jistá forma všeobecné kontroly internetu již existuje

mtk 88.?.?.?

>To se jistě mocní klepali hrůzou,že je také jinde vynesou lidé na vidlích.
Ano, bylo to tak, i okna se u nás doma třepala, jak se oni hrůzou klepali, a když si všichni s úlevou oddychli, tak se spustila téměř vichřice! Celý Systém byl na spadnutí, každý druhý Pražan se už chystal chopit vidlí, pečlivě uschovaných v suterénu či na balkóně. Protože Island, to je pupek světa! ... nehrabe vám?

280443

12.12.2012 23:00

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Chlapi, odhalili nás, mizíme!

280458

12.12.2012 23:16

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

>a v poslední době se tu takových jedinců s takto charakteristickými příspěvky vyrojilo jako maku, hned jak izrael potřeboval vyžehlit veřejné mínění po posledním útoku na gazu a vyslal do boje své sayanim.
Jistě, vyrojím se tu, kdykoliv Zvědavec zveřejní něco takového. Prostě to máš vědecky zmapovaný, ale přitom jsi jaksi zapomněl zapojit dlouhodobější paměť a to, čemu se říká "střízlivé uvažování". Na paranoidní kecy o "sayanim" si machr.
>"argumenty" jako onen páně mtk, že když někdo píše o stejné věci jako někdo jiný, je s ním spolčen a je to agent vatikánu
Vidím, že tvoje rozlišovací schopnost je na úrovni horké-studené, světlo-tma. Mít něco s někým společné a být s někým spolčen je to stejné??? A kdepak jsem psal, že Rothkr. a Klimov jsou agenti Vatikánu? To, že mají společnou určitou agendu, či ideologii, neznamená, že jsou spolčeni. Je schopen tohle dub pochopit? "Dub vidící za každým dubem žida jistě nemusí být spolčen s Jansmithem vidícím též za každým dubem žida, žejo, zato mohou mít společnou ideu: žid za každým dubem." Ber to jako analogii, je možné, že ti dva "učení" křesťanští pánové by si taky vjeli do vlasů, přestože mají mnohé společné. Ještě máš na nose pořád černobílé brýle?

280460

12.12.2012 23:28

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

RE: Rusko

mtk 88.?.?.?

>Neni to pro mne studijni priorita cislo jedna, takze netlacim na pilu, ale pokusim se najit odpoved od "popiracu" americkeho pristani na Mesici, proc je Rusko [SSSR] neshodilo, kdyz to byl podvod a Rusove to mohli [tak predpokladam ja] dokazat.

Je to docela závan čerstvého vzduchu, že si nejste jistý, "jak to je", narozdíl od místních věřících, co mají ve všem jasno. Přistání na měsíci jsem odložil ad acta, není dostatek věrohodných informací, Armstrong už nám to nesdělí; když cítím, že nejsem schopen tu věc vnitřně sám rozseknout, nechávám ji otevřenou. Popírači amerického přistání zřejmě udělají vše proto, aby posílili svou pravdu o podvodu. S odpovědí od nich mě někdy seznamte.

280462

13.12.2012 00:33

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

>argumentace klimova je jak výcuc ze stránek spiknutí proti Církvi (a lidstvu)...
je a není:
http://leva-net.webnode.cz/
Na toto jsi určitě narazil. Bylo to zajímavé čtení o mongolech do doby, než tito pravoslavní zasadili narození J.K. kamsi do 11.stol. Světlana Levašov na to přišla tak, že měla nadpřirozenou schopnost komunikace se záhrobím, a tam se všechno dozvěděla - zlí spiknutí bezvěrní vatikánci zatajili pravý původ J.K. a celou síť zvláštních vyslanců v tajemných klášterech (rozuměj mimozemských civilizací). Tam se také dozvěděla šokující informaci, že J.K. nebyl žid (safra, to jsou aliby!). Pak ji tajné služby údajně odpráskli. A mýtus se může rozjet. (Východ má proti západu skluz tak 50-60let, literatura Spiknutí proti hňupstvu a tykvi pochází v průměru od pol.20.stol výše.) Je to možné, aby jsme byli tak defektní civilizace?? "Mám strach" zmínil "arijského učence" (obecně) - je to trpké poznání, takový ten nechtěný kukuč do zrcadla... žid, arijec, slovan ... jedno a totéž.

280466

13.12.2012 11:44

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Dojal jste mě k slzám, vaše ušlechtilé poselství předám v centrále. A přimluvím se za vás u našeho Pána.

280482

13.12.2012 12:13

O čem k čertu je frakování?

RE: Podivný článek

mtk 88.?.?.?

>Třetí potravinová revoluce, aneb Proč nejde o průmysl, ale o krk
I mě se soused zatím stále směje, že místo kultivátorem, či traktůrkem, ryju ručně, nestříkám a hnojím jen tím, co se mi urodí na kompostu. Z druhé strany pak slyším souseda podivení, že nemám všude trávník a bazén, tak jako on. A vůbec nejméně popchopitelné pro ně je, že mě ta lopotina ještě docela baví. [smích]

280484

14.12.2012 11:00

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

>Jenom mám trošku obavy z jedné věci, na na nějakých (asi Chazary podstrčených stránkách, kam sami nechodí) se píše, že "Gregory Klimov In 1949-1950 worked in the CIA top secret team code name - Harvard Project",myslím ale, že to je nějaká manipulace na znejistění degenerátů nižšího řádu, pan akademik by se určitě k nějakým tajnůstkáškým techtlemechtlům nezaprodal.
Chvíli jsem si pohrával s možností, že si to i přečtu, ale číst výkaly nemocného dědka z CIA je zřejmě ztráta času, to raději půjdu leštit chodník v majetku obce. Vpodstatě mi stačí tvůj výcuc, bekoto, takže ď. [smích]

280555

14.12.2012 11:19

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Letmý pohled na odkaz, a hned jsem narazil na "globálního prediktora", tedy to je přesně ten velebníčkůj blábol, co zde vědecky razí kys-udo-čan.

280556

14.12.2012 21:58

Proč vláda tají statistiku o Romech?

RE: a už je to tady zase

mtk 88.?.?.?

Ale jim dáváš zabrat.[cool] Souhlas. A propos, na jiném místě píšeš, že "demokracie je nástroj, který je v současnosti špatně užíván." Když to dám do souvislosti s "kryptofašistickou měšťáckou lůzou", tak mi z toho vychází, že je tragickým omylem už to, že je demokracie vůbec aplikována na takto definovanou podstatnou část společnosti... ?

280588

14.12.2012 23:42

Proč vláda tají statistiku o Romech?

RE: ZNIČENÍ ŠKOLSTVÍ

mtk 88.?.?.?

>To vše zapadá do programu zničení bílé rasy, křesťanství a celé naše civilizace.
Program zničení bílé rasy má bílá rasa sama ve vínku, dá-li se to tak říct. Zřekne-li se smyslového postižení - křesťanství (judaismu, islámu), potom třebas i nalezne rovnováhu v soužití na planetě Zemi, a vše dobré (je toho jistě dost), co bílá civilizace přinesla na svět, bude zúročeno. Je-li křesťanský defekt nezměnitelným příznakem bílé civilizace - nabízí se: "jasná hvězda svítí krátce." A bělo-křesťanská expanze by vydala na středně velký kvasar. Ohni a meči se dosud relativně ubránila jen asijská část žlutých (rudokožci měli, bohužel, smůlu, že byli příliž free a dlabali na mrtvolu přibitou na kříž). A černí jsou pro jistotu otroci i s celým kontinentem. Tento názor je s.r.o. [mrknutí jedním okem]

280594

15.12.2012 00:35

Proč vláda tají statistiku o Romech?

RE: a už je to tady zase

mtk 88.?.?.?

>2. pritom sami len parazituju na "mestakovi", bez neho by nemali co do ust.
Sorry, ale zdá se mi, že jste to vůbec nepochopil. Mohl byste vysvětlit, jak "rusák, bezdomovec, cizinec, dredař, vlasáč, narkoman, ekolog, negr, muslim, skopčák" + "jiný podvratný živel" parazituje na "měšťákovi???? Bez "měšťáka" by rusák, negr, ekolog, cizinec, dredař, vlasáč, muslim, skopčák neměli co žrát?? Možná jste chtěl hovořit o cikánech (kde by se kontinuita dala nalézt), ale nějak jste to zapomněl zmínit. A celkově, aristokratův přízpěvek byl docela o něčem jiném, viděl bych v tom jistou metaforu.

280597

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 5

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 1

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 2

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 6

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 2

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku01.04.20 13:10 Česká republika 3

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 4

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 1

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 12

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 14

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 3

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 17

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 1

Měnové kurzy

USD
25,74 Kč
Euro
27,80 Kč
Libra
31,47 Kč
Kanadský dolar
18,21 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
26,33 Kč
100 japonských jenů
23,72 Kč
Čínský juan
3,63 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,56 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
33,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 582,60 Kč
1 unce stříbra
369,43 Kč
Bitcoin
173 305,56 Kč

Poslední aktualizace: 3.4.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 687 378