Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané hestroy

Nalezeno 3334 příspěveků, 16 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

04.01.2013 21:45

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

hestroy 77.?.?.?

No, myslím, že nejdůležitější je, že už bude jen čím dál lépe. Městských bytů (těch co zbyly po komunistech) se bude prodávat čím dál víc a za čím dál lepší peníze. Úroky z dluhu státu se brzy vyšplhají na 100 mld (čímž skoro dostihnou deficit rozpočtu), takže bude potřeba ještě více škrtů, které ještě více nastartují ekonomiku, takže nebude problém zadlužení dále zvyšovat, následnými škrty ekonomiku znovu nakopnout atd.

A za ty dluhy si opravíme ještě více fasád a pak, až už nebude co žrát, budeme se na ně moci koukat a radostně tleskat, jak jsme to pěkně vymysleli a jak se máme daleko, ale opravdu daleko lépe, než za těch bolševiků, kteří nám budou vládnou dál, jak můžeme jet na západ, když si na to náhodou ušetříme a jak kvalitní žrádlo si můžeme v těch plných regálech koupit.

Zkrátka, já myslím, že už nás čekají jen samá pozitiva a naše děti na tom budou dokonce ještě lépe než my! [chechtot]

281621

04.01.2013 21:24

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Přečtěte si třeba toto, samozřejmě pokud někteří z Vás vůbec umí ČÍST:

hestroy 77.?.?.?

pokr...

Naštěstí se již nemusíme bát, že se něco potáhne 8 let, protože novela zákona automaticky promlčuje trestný čin (například že někoho nadosmrti zmrzačíte), pakliže soudní líčení překročí 3 roky.

Takže jsme byli svědky toho, jak autor nejdříve napsal spoustu blábolů o věcech, které jsou každému normálnímu člověku jasné, pomocí příkladů, které by rozplakaly i malé dítě (vyvolání emocí je důležitou částí propagandy), poukázal na blbost davu, který se rozčiluje, když jsou propuštěni drobní zlodějíčci, poukáže na to, že se do vězení může dostat i slušný člověk, no a v závěru nasměruje čtenáře tak, jak bylo zamýšleno.

No a pokud někdo nepřemýšlí hlavou, ale spoléhá se na názory druhých, které mu staví jeho svět, máme dokonalé vysvělení této prasárny.

Celá amnestie má jen a pouze jediný účel. Zabránit dalšímu stíhání sviní, které rozkradli miliardy a zlegalizovat jejich nakradený majetek. Jako drobné plus je vyprázdnění přeplněných věznic a recyklace zločinců, aby mohli projet znovu soudním systémem a všichni v soudní mafii se pořádně napakovali.

Média začnou kvíkat poděšeně o přepadení babičky amnestovaným propuštěným, část hloupého davu je nasraná a nevidí pravou podstatu věci. Ale kupodivu se ozvou někteří právnici postižených a prasárna začne lézt na povrch. V tom případě nastupují "alternativní" weby (tam přeci nelžou) a jistý dýfensové začnou oblbovat ten zbytek.

No a na závěr bych ještě řekl, že vy, takový zasloužilý antikomunista, budete nadšeně tleskat, jak to ten arcibolševik, který na rozdíl od pana osy x mohl za komoušů nejen cestovat, ale i studovat v zahraničí, tento agent KGB z přípravny novodobých bolševických kádrů, pěkně vymyslel. Opravdu smutné... Ale jak říkáte. Je to házení perel sviním.

Protože na jednu věc jste jaksi pozapomněl, stejně jako dýfens. Soudní systém se tímto nezlepší, soudci se nezrychlí (nemají důvod, nikdy nebudou potrestáni a navíc z toho mají pěkné rito), věznice se znovu naplní a jediné co zůstane, bude zlegalizovaný majetek v řádech miliard stbáckých kámošů svině z hradu, naprostá deziluze občanů a pár pseudoantikomunistů, co budou pořád dokola chválit pana prezidenta, bolševického grázla, jehož jediný úkol z KGB je totální rozvrat společnosti, její deziluze z "kapitalismu" a následné navrácení k bolševismu, tentokráte světovému (Operace Golgota).

281619

04.01.2013 21:08

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Přečtěte si třeba toto, samozřejmě pokud někteří z Vás vůbec umí ČÍST:

hestroy 77.?.?.?

Pokud mohu, tak máte naprostou pravdu, pane oso x!

On ten článek je opravdu brilantní - propaganda a vymývárna mozků.

Pokud pominu klasickou stavbu propagandy, kdy je nutné nejdříve po malých krůčcích vytvořit dojem, že autor uvažuje čistě logicky, to, co je opravdu podstatné, to si můžeme trochu rozebrat.

>Zastavení trestního stíhání u letitých kauz: Proč se nikdo nepozastavuje nad tím, že takové kauzy vůbec existují? Nyní se potrefení soudci, státní zástupci a dokonce policisté, kteří by především měli držet hubu a šoupat nohama, vyjadřují, jako by všechny ty kauzy hodlali uzavřít hned 2.1.2013 ráno, ale ve skutečnosti by je sulcovali další roky. Jak vypadá činnost dozorujících orgánů u případů, které se táhnou deset let? Kolik by si asi soudci a státní zástupci představovali, že by takové trestní stíhání mělo trvat, aby jim to bylo recht? Dvacet let? Padesát let, že by se případ dědil z otce na syna?

Takže, zde se již autor dostal k jádru věci. Proč se nikdo nepozastavuje? Ale oni se pozastavují všichni. Všechny to neskutečně sere. Ale autor této mazané propagandy obrací pozornost čtenáře cíleným směrem. Tedy ne k tomu, že by měli býti potrestáni a odvoláni soudci, jejichž případy se takto táhnou. Ale k tomu, že někdo jim prostě ty případy musí odebrat a zrušit, aby to nedělali moc dlouho.

> A co očekává společnost od potrestání deliktu, který nastal před osmi lety? Vždyť už nikdo ani pořádně neví, o co šlo, a to včetně (ne)obžalovaných. Jakou společenskou nebezpečnost asi to jednání mělo a jak společensky nebezpeční jsou aktéři samotní, když tu mezi námi oněch osm až deset let pobíhají?

Nikdo pořádně neví? Ale samozřejmě že ví. Například poškození, kteří již 8 let čekají na výsledek soudu. Takže zde autor opět směruje pozornost čtenáře jiným směrem. Tedy nenabízí čtenáři otázku, kdo asi je schopen protahovat soud na tak dlouho dobu. Franta Vomáčka, který v hospodě praštil souseda, až mu vyrazil zuby a nemá ani na právníka, to asi nebude. Ale zřejmě to bude mafián, který si nakradl miliardy a může si platit právníka za milióny, který pokud je trochu schopný a umí se vyznat v postbolševickém právu-neprávu, dokáže pomocí procedurních chyb a oznamováním toho, že klient se nemohl dostavit, protože má chřipku, případ do nekonečna protahovat (samozřejmě že soudce na tom neprodělá).

Takže zde již autor splnil svůj úkol čtenáře zmást a odchýlit ho od opravdové logiky. No a jelikož samotná zvrácená logika k přesvědčení čtenáře nestačí, musíme čtenáře dále popíchnout k tomu, aby se spravedlivě rozhořčil.
.
>Ne, to jen spotřebovává kapacitu, která by se jinak dala použít k včasnému uzavření případů, které jsou perspektivní.

Takže tak. Vyšetřovat staré rozkrádačky nemá cenu, protože je nutné vyšetřovat ty nové, perspektivní. pokr...

281618

04.01.2013 19:46

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: K případu řidiče Smetany

hestroy 77.?.?.?

Pěkný den, pane Sedláčku,

děkuji vám za další velmi "podnětný" příspěvek. Je dobře, že již nepíšete o vedoucí úloze zlého Žida, za což jste statečně mlčel před soudem (asi už jste nebyl tak statečný, jako když jste to psal na papír, a už vůbec ne tak statečný, abyste dal najevo, jak je systém prohnilý a justice zkažená). Vy jste ani neškrábl na povrchu, vy jste jen mlčel. Oceňuji váš statečný občanský postoj, držet hubu. Co jste dokázal vy, na rozdíl od Smetany? Ukázal jste národu, jak směšná je česká justice? Nebo jste jen utratil těžké peníze za soudní řízení a tím nakrmil právníky a soudce?

>Jsem neskonale šťastný, že ne do toho vašeho.

A víte že jsem rád, že ne do toho mého? Ne že bych měl něco proti holým kebulím, kteří občas, když jsou v přesile zmlátí nějakého barevného, nicméně jejich paranoia ze zlého internacionálního Žida a následné úvahy o konečném řešení této otázky, to opravdu není nic pro mě.

Smetana na to jde chytře, jasně ukazuje naprostou absurditu systému a jeho nahotu. Vy zůstáváte pouze nejznámějším českým neonacistou. Je mi líto. Vycházíte mi z tohoto srovnání o dost hůře.

281608

03.01.2013 20:44

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

hestroy 77.?.?.?

No, jestli je to stejné, jako s vaším dokola opakovaným tvrzením, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM TUNELOVÁN, které jsem vám několikrát snadno vyvrátil, pak píšete opět naprosté krávoviny. A svoji slušnost si strčte za klobouk.

Vaše příspěvky jsou nejen lživé výplody senilního starce, ale také nacistického eugenika, jehož nenávist k celým skupinám obyvatelstva je zde již pověstná.

Pokud o mně někdo mluví jako o hloupém komunistovi, o mých rodičích, kteří celý život dřeli jak psi, jako o flákačích, jak s ním mám jednat? Tak jako se senilním pokryteckým úlisným starcem, kterým jste vy?

No nic, zkusím tedy použít stejná podobná slova, jako tady pan osa x o mých rodičích.

Takže, co kdybyste se rozepsal, za co byl váš otec skutečně v koncetráku? Vzhledem k tomu, jakého lháře z vás vychoval, určitě to nebylo tak, jak jste tvrdil, ale šlo patrně o to, že se flákal a sem tam něco ukradl, že? Nebo byl pouze neschopný normální práce a přemýšlení, tak jako jisté rasy, na které tu pravidelně plivete? A co jste dělal za socíku vy, Vojto? Rozkrádal jste se svým otcem majetek v socialistickém vlastnictví?

Dal jsem vám pocítit stejnou meducínu. Doufám, že se mnou budete mluvit slušně a omluvíte se mi za vaše neustálé sprosté lhaní. Opravdu nebyl VW NIKDY NIKÝM TUNELOVÁN?

281532

03.01.2013 18:12

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: K případu řidiče Smetany

hestroy 77.?.?.?

Chápu vaše rozhořčení. Ta svině Smetana si dovolil počmárat pár plakátů, které mimochodem platí ze svých daní. Za to by měl jít nadostmrti do koncetráku.

Samozřejmě i v nacistickém Německu by si žádný soudce nehodlal ušpinit kariéru nezákonným osvobozením nějakého Žida. Proto je také dle platných zákonů zcela správně odsoudili k odnětí svobody na neurčito v nápravném zařízení, kde práce osvobodí. No a představte si, že by se nejaký blb z židovského ghetta rozhodl přimalovat tykadla samotnému panu Hitlerovi a soudce by ho osvobodil. To by pak
pan Žid z toho nemohl vyrobit zavřeného a obdivovaného chuděrku protestujícího občana!

Více lidí, jako jste vy. Jinak ten fašismus (bolševismus) nikdy nevybudujeme!

281519

03.01.2013 17:31

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

hestroy 77.?.?.?

Ano, jako pracovník ostrahy jste na to totiž zaměřen. Nicméně to stále nedokazuje to, že VŠICHNI kradou, nebo dokonce ani to, že VĚTŠINA krade.

Je to něco podobného, jako by doktor říkal, že všichni jsou nemocní, protože se s tím setkává od rána do večera. Kapišto? [smích]

281503

03.01.2013 17:28

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

hestroy 77.?.?.?

No, myslím, že v tom máte zmatek. Já jsem netvrdil, že lidi kolem mě tvoří 80% české populace, ale pouze jsem zhodnotil mé zkušenosti s lidmi, které potkávám. Proto jsem právě od vás požadoval to vaše číslo, abychom to mohli zprůměrovat.

Odpovědi jsem se nedočkal ani jedné, místo toho jsme se přesunuli od osobních zkušeností k abstraktním úvahám, které si ovšem každý může vymýšlet dle libosti.

Takže ještě jednou. Je vaše rodina zkažená? Jsou vaši přátelé zkažení?

Příležitost dělá zloděje a pokud se společnost nedokáže tomuto jevu bránit (třeba i za aktivní asistence státu, čímž myslím to, že stát není schopen vymoci právo, natož spravedlnost), pak je samozřejmé, že příklady táhnou a to i ty špatné.

281502

03.01.2013 17:19

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

hestroy 77.?.?.?

>ale opravdu se krade a hodne, budete se divit kdo, vsichni.

Tím chcete říci, že každý, který jde do krámu, tak krade? Že můžete v podstatě jen stát a u každého něco najít? Sakra, to se zapotíte. Nebo kontrolujete jen každého druhého u kasy? U každého najdete něco, co nakoupil za 5 prstů? V tom případě je to 50 %, ne všichni. Ale vy zřejmě nekontrolujete ani každého čtvrtého, což by bylo 25 %. Takže kontrolujete každého desátého, což je 10%?

>celej narod cesky by potreboval nafackovat, vcetne rodicu co nechavaj mlady sedet u PC a behat venku.

Já taky? Když jsme tuhle vyšli z obchodu a všimli si, že jsme nezaplatili hračku malé za 15 Kč, vrátili jsme se a zaplatili. A ty děti mám zavřít do sklepa, nebo jen přivázat na zahradě?

281500

03.01.2013 17:07

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: MUSÍ SE ŘÍCT

hestroy 77.?.?.?

Ano, to se MUSÍ říci, i když je to BLÁBOL.

>Čl. II - Zastavení trestního stíhání
>Nařizuji, aby bylo zastaveno pravomocně neskončené trestní stíhání, s výjimkou trestního stíhání proti uprchlému, od jehož zahájení k 1. lednu 2013 uplynulo více než 8 let, pro trestné činy, za něž trestní zákoník stanoví trest odnětí svobody nepřevyšující deset let.

Ten nesmysl, co jste napsal, k tomu vás inspirovalo tohle? Vy si vážně myslíte, že ten, kdo je trestně stíhán, musí být ve vazbě? Kde to žijete, člověče?

Ve skutečnosti to znamená to, že ti, kteří dokázali svým nechozením k soudu (kvůli bolavým zádům nebo chřipce a nějakému všimnému) prodloužit soud na 8 let, nejenže nebudou vůbec odsouzeni, ale bude se na ně pohlížet jako na nevinné a peníze, které nakradli, si můžou ponechat. Navíc nikde nevidím zmínku o násilné trestné činnosti. To si pletete s jiným odstavcem. Do deseti let se vejde nejen znásilnění, těžké ublížení na zdraví, ale i vražda.

Takže chcete svůj BLÁBOL dále rozvíjet, když už se to MUSÍ?

281496

03.01.2013 16:47

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

hestroy 77.?.?.?

>Určitě se shodneme, že česká společnost, nebo chceme-li český národ je opravdu zkažený.

Opravdu? Vy máte nějaké širší znalosti tohoto problému? Jsou vaši přátelé zkažení? Vaši rodiče jsou také zkažení? Celá vaše rodina je zkažená?

>Češi jsou vesměs flákači, zloději a paraziti.

A není to spíše tím, že vrána k vráně sedá a pak nedokáže posoudit celek? Kolik procent vaší rodiny tvoří vámi zmiňovaní výtečníci? Počítáte se k nim? Pokud řeknete že 80 %, dokonce i tak to nebude důkaz vašeho tvrzení... Ale klidně zkuste nahodit nějaké procento lidí z vašeho blízkého okolí, ať mám nějakou představu.

Já vám na oplátku sdělím, že minimálně 80 % lidí z mého okolí nejsou ani paraziti, ani flákači a odvážím se tvrdit, že ani zloději. Pak to zprůměrujeme a dostaneme se k nějakému výsledku, ano?

281493

03.01.2013 16:39

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: K případu řidiče Smetany

hestroy 77.?.?.?

Díky za odpověď. Kolega MoudroSStrak a pan Ponkrác sice již stihl odpovědět za mě, ale když už jste si dal tu práci, tak k tomu ještě něco doplním.

Vaši kolegové z Národního odporu lepili samolepky a byli "po zásluze" odměněni. Vzhledem k tomu, že to trvalo dva roky, pokud se nemýlím, než je soud osvobodil, chtěl jsem se zeptat, zda jste přemýšlel nad tím, jakým způsobem to legálně, v rámci "práva" zaonačit tak, aby se tahle trapárna nestala? Neměli by vzhledem k směšnosti jejich obvinění (i když zde bych již viděl jakousi společenskou nebezpečnost) spíše odmítat tu frašku hrát, jako to udělal Smetana? Není snad jejich souhlas s "právním" řešením té komedie souhlas s celým tímto systémem? Jo, oni vlastně byli zavřeni ve vazbě a nemohli říci nic. Mezitím z nich média udělala nebezpečné zločince.

>ale jsem zvyklý hodnotit materiály podle obsahu, ne podle linku na web

No, to je od vás moc hezké. On ale ten obsah jaksi tvoří tu image toho webu, že? Například zde na Zvědavci kdosi uveřejnil článek "Holokaust a jeho 4 milionová varianta" a co se stalo? Web byl označen za nacistický. A už vás někdy napadlo, že ty weby mají jakýsi svůj styl, svoje čtenáře a málokdy bývají orientovány na všechna spektra informací? Naopak se soustřeďují na rozvíjení konkrétního názoru, který spojuje jejich čtenáře. Ona je to taková spojitá nádoba - určitý prostor pro určitý názor a určitý názor pro určitý web. Podívejte se třeba na pana Nohejla, který tu onehdy napsal, že pan Hitler je odpovědný jen asi za 100.000 padlých při obraně Německa, zatímco stamilióny mají na svědomí lidé zvaní Jews.

>Smetana v řízení naprosto dobrovolně a záměrně nevyužíval svých procesních práv a uvěznění si zavinil sám rozhodnutím nevykonat uložený alternativní trest.

Samozřejmě. Protože kdyby to udělal, tak výslovně podepisuje souhlas s tímto systémem a v podstatě přijímá svoji "vinu". V rychlosti rozvinu. Bylo nebylo, v jednom sátě byli za zločince označeni všichni lidé určité "rasy". Tito lidé dokonce ani nekreslili tykadla a rovnou šli do "převýchovných táborů". Naštěstí byli tak uvědomělí a tak ctili "právo a pořádek", že se ani nevzpírali a v podstatě přijali za svůj naprosto debilní zákon. Co byste dělal vy? Také byste se snažil tu situaci vyřešit podle stávajícího "právního" řádu?

Smetana zaplatil bez okolků "odpovídající škodu" a tím měl být celý problém vyřešen. To, že dostal trest veřejných prací, považoval za šikanu a nehodlal to přijmout. Měl skončit jako lepiči samolepek?

Vy ze Smetany děláte člověka, který odmítá respektovat jakýsi "právní" řád a nepřímo ho označujete za komedianta, který je vlastně blbec. Vaším názorem jste dal jasně najevo, do kterého tábora patříte a není zapotřebí žádný psychiatr, aby to posuzoval.

281491

03.01.2013 11:19

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: K případu řidiče Smetany

hestroy 77.?.?.?

Myslím, že zdroj (Neviditelný pes) velmi dobře vystihuje hodnotu zmiňovaného článku. (tudíž to smradlavé, co se vám přilepí na botu). Jsem rád, že jste tu naznačil, ke kterým "dobrákům" se kloníte, pane Sedláčku. Celkový obrázek (o nejznámějším mediálním neonacistovi) má opět o něco ostřejší rysy.

Co se týká Smetany, nevím, proč by se měl podřizovat zlovolnému a nesmyslnému rozsudku, ale když už jsme u toho, až vás pane Sedláčku zavřou za lepení samolepek, měl byste dle svých vlastních slov sklapnout podpatky a zvesela se nechat zavřít. Doufám, že si to budete pamatovat.

Jinak co se týká Klause, editor stále ještě nepochopil, že Klaus je odporná svině, která se snaží získat si na svou stranu některé nepříliš morální osoby vlezlým populismem. Plácá to, co chce dav slyšet, koná opak. Velice odporný člověk, který již několikrát amnestoval lidi, kteří kradli v dresu ODS.

281454

02.01.2013 21:41

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

hestroy 77.?.?.?

Hochu, myslím, že v tom máš zmatek. Bývalí komunisté a STBáci jsou ve vládě, v parlamentu, "podnikají" a jejich děti píší v novinách. A ty v tý emigraci můžeš být rád, že se o vás postarali, jinak by sis tolik neliboval. Dneska by sis emigrovat netroufl, kdyby tě tam nečekalo zajištěné živobytí právě kvůli těm komunistům, na který tak nadáváš.

281410

02.01.2013 21:31

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

hestroy 77.?.?.?

No, myslím že jste se spíš opravdu staral o ten majetek v socialistickém vlastnictví. A to, že jste vydělával 2000, to ještě nemusí mít nic společného s tím, že jste údajně vysokoškolák. Oni i ti vysokoškoláci dokáží být pěkně hloupí lemplové, víte, pane x? Už třeba ta debilní zmínka o tom hajzlpapíru, který chyběl opravdu velmi krátce, vypovídá dost o vašem primitivním způsobu uvažování. A primitivní způsob přemýšlení rozhodně nevede k schopnosti starat se sám o sebe. Naštěstí jste to nějak překlepal a ten důchod už vám nikdo nevezme.

Jinak, mí rodiče se na rozdíl od vás a od vaší rodiny neflákali, ani se nestarali o ten socialistický majetek, místo toho dřeli od rána do večera, abychom vyšli. Proto i to, že brzy ráno, než jsem šel do školy, chodil jsem s matkou uklízet hajzly, byla dobrá průprava pro to, abych se postavil na vlastní nohy a už se nikdy nikým nenechal zaměstnat.

A k těm bolševikům, nedělal jste politruka za ty 2000? Ti měli úplně přesně stejný slovník a kydy, jako vy. Takže bych s těmi bolševiky byl opatrný. Ono se velmi často stává, že nejvíce o bolševicích vyřvávají právě lidi, kteří mají typicky bolševické myšlení. [chechtot]

281408

02.01.2013 17:08

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

hestroy 77.?.?.?

Podle sebe soudím tebe? Tím mám na mysli to rozkrádání... No, třeba to neměl každý jako vy. Můj otec byl u hasičů, takže hadice nekradl, matka byla účetní, ale ani ta nenosila čísla domů.

Jinak já osobně jsem prožil v socialismu skoro 18 let. Dostal jsem velice kvalitní vzdělání a nikdy jsem neřešil věci, které řeším dnes. Tedy trvalou zlodějinu, trvalé lhaní a dementizaci většinové společnosti. I v té televizi lhali méně, než dnes na ČT. Prášky jsem nebral. Počítač ze západu jsem si koupil a dokonce na něj i prodával hry (v Kotvě), co jsem naprogramoval. Také jste za socíku podnikal, nebo jste se soustředil pouze na ten majetek v socialistickém vlastnictví?

281391

02.01.2013 16:17

Každá lidská emoce je nyní klasifikována jako duševní porucha

RE: To bude maso.

hestroy 77.?.?.?

Plácáte nesmysly. Normálně uvažující člověk snadno pochopí, co tím pisatel myslel.

A i když si myslím, že plácáte nasmysly záměrně, abyste se nenudil (jiná příčina, proč někdo druhého otravuje krávovinami mě nenapadá), zkusím vám v rychlosti znovu vysvětlit, co se vám pisatel snažil sdělit (i když přísloví o házení těch perel v tomto případě bude zřejmě sedět jak prdel na hrnec).

V rychlosti - pokud chceme z někoho udělat citově otupělého idiota (s kterým ani nehne, když uvidí, jak někdo týrá dítě), zřejmě na to nepůjdeme přes rozum, ale právě přes city. Vyvoláním určitého pocitu a spojením tohoto pocitu s předem určenou asociací. Samozřejmě, že čím větší intenzitu pocitu vyprovokujeme, tím lépe a intenzivněji je tato asociace zakořeněna. Ještě nic? To nevadí, můžete ze sebe dělat chytráka dál.

Já osobně vás mám za člověka, který ani netuší, co plácá, co čte, ale hlavně k tomu chce vždy něco dodat. Na to je zase jiné přísloví, které opět sedí jak prdel na hrnec. Pražský výběr měl o tom jednu písničku, jmenuje se Snaživec.

281390

02.01.2013 15:10

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

hestroy 77.?.?.?

Dobře jste to napsal. Velmi dobře. Na tomto fóru se nesmí dělat rozkol, i kdyby tu někdo napsal takové krávoviny, že by to pochopil i negramotný idiot (nic ve zlém, samozřejmě, vím, že chápete). Je potřeba kdákat nesmysly týmově, pěkně jednotně a tak se nakonec z celého stáda prostoduchých hlupáků stane stádo negramotných debilů. O to vám jde, nebo jen nenávidíte toho zlého Žida, co tahá za nitky?

Samozřejmě, je mi naprosto jasné, že nejvíce lidí pozabíjeli Židé a Hitler jen pár desítek, možná jednotek chudáků, když BRÁNIL Německo na východních pláních. A už jsem také v klubu vymytých hlav s nulovým intelektem, které sežerou kdejaký výkal, co sem ochránce všech křesťanů Nohejl přepíše z nějakého naziwebu, takže si můžeme potřást rukama a společně nedělat rozkol. [oči v sloup]

281385

06.12.2012 07:30

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

Janeček? Proradný šmejd

hestroy 89.?.?.?

Česká republika v zajetí zahraničních tajných služeb aneb Revoluce za dveřmi

Prosinec 2010. Do Prahy přichází nový americký velvyslanec. Norman Eisen.

Prosinec 2010. Dávný sen generála tajných služeb Karla Randáka (říká se, že jsa ve službách více amerických než českých) o vlastní tajné rozvědce nabývá konkrétní obrysy: Hned vedle americké ambasády zakládá se tzv. Nadační fond proti korupci - Karla Janečka. Syna bývalého agenta StB, nasazeného v zahraničí.

(A ne jen tak ledajakého agenta: Otec K. Janečka, Ing. K. Janeček starší, absolvent důstojnické školy, působil na 1. správě SNB – hlavní správě rozvědky, ve funkci staršího referenta speciální rezidentury ve Stockholmu a na dalších místech v zahraničí. Tolik k prostředí. )

Zima 2010-2011. Na snídani u nově instalavšího amerického velvyslance dochází k vzájemnému představení Karla Janečka s dalším protagonistou našeho příběhu: Petrem Havlíkem (současným předsedou politické strany Občané.cz a bývalým zakladatelem ODS)
...

280099

04.12.2012 10:31

USA se opakovaně pokouší poštvat Ukrajinu proti Rusku

RE: Zotročení Slovanů

hestroy 77.?.?.?

Díky za odpověď. Vaše vysvětlení ovšem silně kulhá.

>Pokud volici si pred volbami vynuti sliby toho druhu a ty nejsou nasledne splneny, podruhe by je uz nemeli volit. Jestli ti lide jsou znovu zvoleni, ci je to chyba?

Možná jste si nevšiml, ale zatím každá strana porušila své předvolební sliby. Takže lidi volí jak idioti levici a pak zase pravici v očekávání, že se odstraní to svinstvo volbou jiné možnosti. Výsledek? Pořád to jde k horšímu. Vláda se ani netají tím, že ji lidi naprosto nezajímají.

>>Zloradi, tedy zrudna mensina, se demokratickymi volbami dostava
>>k moci proto, ze utrapeny lid pozbyva zajem o to elementarni -
>>prijit k volbam.

Neodpověděl jste mi na mou poznámku o vašem tvrzení, že když přijde co nejvíce lidí k volbám, nedostanou se tam hajzlové, které jsem vám snadno vyvrátil.

>Vemte si posledni volby do kraju. Lidi jsou uz nastvani a vysledky znate - komunisti se vraceji. Jak se to stalo? Prisli volici, kteri chteli zmenu.

A co myslíte, že se tou změnou dosáhne? Řeknu vám to rovnou. NIC.

Takže ještě jednou.

Přišlo plno lidí volit - výsledek: hajzlové v parlamentu a ve vládě
Přišlo málo lidí volit - výsledek: hajzlové v parlamentu a ve vládě

Nějak jsem si nevšiml rozdílu. Ale třeba jsou ti komunisti opravdu hodní. Tak snad bude zase dobře... [chechtot]

279966

04.12.2012 10:15

Americký GULAG jako nejnovější forma kapitalismu (II)

RE: Tak to je koniec.

hestroy 77.?.?.?

Díky za neodpověď. Opět jste se vykroutil ze svého lhaní. Nevadí.

Článek byl o těžbě plynu. Nejdříve jste mazaně přešel od plynu k ropě, což je něco úplně jiného, pak jste zakončil svou citaci tímto:

>Navíc hydraulické štěpení v hustě zastavěných aglomeracích se používá od 80. let minulého století ...

Kterou jste záměrně nedokončil, neboť se nejedná o těžbu plynu, ale o vodu.

Dobře, myslel jsem, že jste postřehl, že se bavíme o hydraulickém štěpení při těžbe zemního plynu, ale to jsem vás hodně přecenil. Vy si jen tak plácáte pro radost mimo téma, že?

V USA, kde se tato metoda (PRO TĚŽBU PLYNU - připomínám pro ty co neumí udržet myšlenku) používá, lidem běžně hoří voda z kohoutku. Sice nevím, jestli až tam sahají "gazpromové znalosti", ale asi ano, když to tvrdíte.

Vložený obrázek

Natural Gas Fracking: Environmental Backlash Grows

"Louis Meeks’ well water contains methane gas, hydrocarbons, lead and copper, according to the EPA’s test results. When he drilled a new water well, it also showed contaminants. The drilling company EnCana is supplying Meeks with drinking water."

Proč mu těžařská společnost dodává vodu, když je všechno v pořádku? Že by to souviselo s Gazpromem?

Scientific Study Links Flammable Drinking Water to Fracking

Jinak, co se týká citovaného článku, to je to samé, jako jiné články od lidí, co jdou placeni těžebními společnostmi, ti jsou schopni tvrdit cokoliv. Třeba že rozpouštědla na ropu v oceánu jsou strašně zdravá.

To vy jste tvrdil, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován. Pamatujete si to, nebo vám v tom brání vaše stařecká senilita? Vždyť jste to napsal i velkými písmeny, abyste tomu dodal náležitou váhu. Můžete mi tuhle vaši lež dokázat, nebo se budete zase vymlouvat a odbočovat od tématu?

Já vám vaši ubohou lež můžu dokázat raz dva. A nejedná se o Škodovku, kam se zase snažíte posunout, abyste se z toho vykroutil.

VW FRAUD MAY TOTAL $259 MILLION

No nic, Vojto, považuji vás za ubohého lháře. To by z vás váš otec neměl radost, kdyby viděl, jaký podlý nečestný člověk a pokrytec z vás vyrostl. Nebo váš otec také odmítal odpovědnost za své lži a vy jste prostě jen po něm? Kdo ví, jak to celé bylo. [chechtot]

279965

03.12.2012 20:06

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Zamyšlení 2

hestroy 77.?.?.?

Aha, tak tak to je. [chechtot]

Dobrý katolík a opět ze Slovenska. To je velká líheň nejen národovců, ale hlavně křesťanských fanatiků...

Dobrý, fakt dobrý. Už dlouho jsem se tak nezasmál... [chechtot]

279928

03.12.2012 19:33

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Zamyšlení 2

hestroy 77.?.?.?

Uklidni se. To z tý wikipedie jsem dal kvůli tomu Solženicinovi, ale to sis asi nevšiml. Já to tedy nečetl, ale asi by nelhali, že psal o pogromech na židy, nebo jo? Ty jsi to četl? Tak psal to tam?

>Ty veríš aj 6 melónom, Vendée „genocíde“, arménskej „genocíde“? A presne ktorému číslu obetí maoizmu? Či ti postačí hrubý odhad?

Věřil bys tomu, že čísla jsou mi u prdele? Genocidy probíhaly a probíhají, jestli máš důkaz, že ne, tak sem s ním.

>Nielen židia, ale aj ty budeš podľa zásluh potrestaný.

No, tohle komentovat nebudu, bláznům se nemá odporovat.

279925

03.12.2012 18:09

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Zamyšlení 2

hestroy 77.?.?.?

>tak rabínů se to nijak netýkalo a všechny synagogy zůstaly nedotčeny.

Nějaký zdroj? Ne že bych chtěl nějak mírnit tvé protižidovské nadšení... Ale tato informace se objevuje zejména na náckovských webech, kde je kopírována z per nacistických autorů viz např.


Cituji: "The fact that the Bolshevist war in Spain was a Jewish war was made evident in some striking events: Christian churches were set afire, priests murdered, and the bones of holy nuns were removed from their crypts and given over to the scorn of subhumans. But the synagogues were saved from destruction and no rabbi lost his life in the Bolshevist mass slaughters."

A co o pogromech po revoluci v Rusku píše Wikipedie?

"Many pogroms accompanied the post-1917 period of the Russian Civil War: an estimated 70,000 to 250,000 civilian Jews were killed throughout the former Russian Empire; the number of Jewish orphans exceeded 300,000. In his book 200 Years Together, Aleksandr Solzhenitsyn provides these numbers from Nahum Gergel's 1951 study of the pogroms in Ukraine: out of an estimated 1,236 incidents of anti-Jewish violence, 887 mass pogroms occurred, the remainder being classified as "excesses" not assuming mass proportions."

V každém případě poslední synagoga po VŘSR byla postavena v roce 1920 v Moskvě. Státní "náboženství" pak kupodivu nebyl judaismus, ale ateizmus.

No, myslím, že to asi nebude tak jednoduché, jak to vypadá. Po splnění své úlohy byli židi "po zásluze" potrestáni.

279920

03.12.2012 16:50

Americký GULAG jako nejnovější forma kapitalismu (II)

RE: Tak to je koniec.

hestroy 77.?.?.?

Už jste si zjistil, jestli VW skutečně NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován?

Předpokládám, že vaše tvrzení o naprosté nezávadnosti hydraulického štěpení je něco podobného jako tato vaše 100% lež.

Hydraulické štěpení má za následek naprostou devastaci vodních zdrojů. Pak si můžete zapálit to, co teče z kohoutku, pane Vojto.

Tak vy tvrdíte, že se metoda hydraulického štěpení používá na Moravě? A jak jste na to asi tak přišel? Další z vašich lží, kterým věříte?

Cituji Wikipedii: Metoda byla poprvé použita v roce 1947 (Floyd Farris, J.B. Clark z Stanolind Oil and Gas Corporation), pro komerční těžbu byla ale využita o půl století později v Barnett Shale v Texasu, USA.

Takže v Americe ji poprvé komerčně použili v 90. letech, ale u nás již od 50. let. No vidíte, jak ti komunisti byli pokrokoví.

Vojto, Vojto, předtím, než napíšete nějaký strašlivý nesmysl, zkuste si o tom něco zjistit. Opravdu nechápu, co vás vede k tomu, se neustále ztrapňovat zvěřejňováním snadno vyvratitelných lží.

No a co s tím VW? Opravdu NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován? Použil jsem i velká písmena, která jste při této lži použil i vy, abste jí dodal patřičnou váhu.

Nevadí vám, že jste lhář, Vojto? Kdo lže i krade... No, však to znáte.

Odpovědi na mé otázky samozřejmě nečekám, své omyly stejně nikdy nepřiznáte, jen se vykrucujete, že jste to myslel jinak atd. jako správný a dokonalý pokrytec.

279915

03.12.2012 16:26

USA se opakovaně pokouší poštvat Ukrajinu proti Rusku

RE: Zotročení Slovanů

hestroy 77.?.?.?

>Pokud demokraticky zvolene vlady vyvolaji valku, punc demokracie nepozbydou.

Nepozbydou tu trapnou nálepku, kterou se ohání. Ve skutečnosti jde o to, že pokud by ve skutečné demokracii tihle volení zástupci udělali něco, co neslibovali před volbami, případně udělali něco přesně opačného, měli by okamžitě odsoupit. Pokud neodstoupí, o žádnou demokracii samozřejmě nejde. Pak už jde jen o kydy.

>Zloradi, tedy zrudna mensina, se demokratickymi volbami dostava k moci proto, ze utrapeny lid pozbyva zajem o to elementarni - prijit k volbam.

To je tak strašná krávovina, že snad nemá cenu to ani komentovat. Ale zkusím to. Představte si, že k volbám po tzv. revoluci u nás šlo přes 80 % voličů. A hele, k moci se dostali ti největší grázlové, jací tu byli. A od té doby tam zůstali. Takže tenhle váš argument je prostě totální a velice hloupý nesmysl.

Ve skutečnosti tu není demokracie, ale mediokracie.

V dnešní mediokracii o všem rozhodují média, neboť větší část společnosti si pořád myslí, že média nemohou lhát a podvádět. Možná si to dokonce myslíte i vy. Opak je pravdou. Média zcela a naprosto ovládají většinu společnosti a to i v případě, že jeden den tvrdí A a druhý den B. Tedy ten, kdo ovládá média, ovládá většinu společnosti.

Ale v pohodě, je dobré, když se tu občas objeví i hlas průměrného médii zpracovaného člověka.

279913

03.12.2012 15:53

Americký GULAG jako nejnovější forma kapitalismu (II)

RE: Tak to je koniec.

hestroy 77.?.?.?

No, Osle, je vidět, že si opravdu vystačíš s povrchními informacemi a propagandou od vrchnosti.

Takže už jsi mi potvrdil, že je potřeba zavřít všechny cyklisty po dvou pivech, to jsem tak nějak čekal. Ale že přijdeš s tímhle...

No, abychom to nezdržovali, ta věc, o které píšeš, je reklamní propagandistický článek (Daily Telegraph), který platí firmy, které shánějí investory. Jde o takové milé, nevinné letadlo, jakých už tu byla spousta. Samozřejmě, že ziskovost těchto projektů je pouze pro ty první, ostatní utřou hubu. Aby se to vyplatilo, musela by ropa být o dost dražší, než dnes.

Insideři: "Břidlicový plyn je investiční bublina"

Ale v pohodě. Spi dál.

279908

01.12.2012 19:32

Americký GULAG jako nejnovější forma kapitalismu (II)

RE: Osel

hestroy 77.?.?.?

Řeknu ti to asi tak. V Polsku nějaký "inteligent" zavedl zákon, že když tě chytí na kole s trochou alkoholu v krvi, tak jdeš do basy. Během chvíle naplnili vězení 15.000 cyklisty.

Tak a teď konkrétní případ. Týpek, který má na krku hypotéku, si dá pár piv a jede zvesela domů na kole. Zastaví ho policajt, dá mu dejchnout, odveze ho na stanici a týpek skončí v base. Jelikož je v base, nesplácí hypotéku a přijde o barák. Také přijde o práci. Z vězení pak vyjde úplně nový čerstvý bezdomovec.

Užitek pro společnost? Místo pracujícího člověka pro společnost užitečného, musí daňoví poplatníci platit pobyt ve vězení budoucímu bezdomovci.

Tak by sis to představoval? Nebo Osel?

279823

01.12.2012 14:54

Americký GULAG jako nejnovější forma kapitalismu (II)

RE: Osel

hestroy 77.?.?.?

Hloupý si vystačí s první informací od vrchnosti. Chytrý se ptá, jak je to možné.

>Ked si mam vybrat, tak nech zlocinci sedia v base, a nie pobehuju medzi nami bez varovania a nepoznani.

No, asi 80 % těch "zločinců" jsou uživatelé lehkých drog. Chápu, že tě hrozně serou, ale osobně si nemyslím, že by prováděli nějaké strašné zločiny.

Oproti západní Evropě je zavřeno osmkrát víc lidí v poměru k populaci.

>Na namietku, poukazujucu na chyby justicneho systemu je odpoved jedina: chyby boli a budu, nastastie sa snad pocitaju na promile.

No, pokud člověk nepočítá tu chybu hlavní a to je zavírat lidi za píčoviny.

>ale ked NEODSUDITE vraha, za chvilku dostane prilezitost znova vrazidit.

Vrahů je tam minimum.

>No, a co sa tyka vyuzivania vaznov na pracu, je to v kazdom pripade lepsie, ako ich povalovanie sa vo vazniciach za peniaze danovych poplatnikov.

Samozřejmě. Pokud tam nesedí za jointa.

Vložený obrázek

No, je vidět, že tzv. "válka proti drogám" nese své "ovoce"...

279810

19.11.2012 18:16

Bude se Zvědavec stěhovat podruhé? Bohužel ano

RE: Opat horuca hlava? To uz s Vami ani nie je mozne!

hestroy 77.?.?.?

>Jinak pro pana s nickem "hestroy", pokud nemáte podnětný návrh, tak prosím netrolujte a neurážejte ostatní, co se snaží přispět trochou do mlýna.

Neurážejte ostatní? Kde jsem koho urazil? Nelžeš tak trochu, hochu? Slyšel jsi někdy o přísloví "na hrubý pytel hrubá záplata"? Pokud někdo začne urážet editora, což ty jsi zřejmě ve své euforii, že můžeš někomu poradit, nevšiml

> Vase "dovody" mi pripadaju prudko amaterske, evidentne neznale veci.
> Prepacte ak som bol trochu tvrdsi, ale pripada mi to ako plac maleho tvrdohlaveho a trucoviteho dietata.
>Amaterizmus a prchkost najvyssieho stupna!

a navíc mu bude doporučovat řešení, které bude několikanásobně dražší a složitější, tak nemám právo napsat, že dotyčný plácá nesmysly? Zamysli se nad sebou. I nad tím tvým vylepšením, které by editora stálo šestkrát více! Takže můj návrh je mnohem podnětnější, než tvůj! Pak teprve piš něco o trolování, kapišto? Chápu že teď si za svým hloupým návrhem budeš stát i kdyby se stokrát prokázalo, že je to totální nesmysl, ale to nevadí, to děti dělají. A příště, než někoho nařkneš z toho, že někoho uráží, tak si to raději nejdříve přečti. Víš, že lhát se nemá. Nebo mi tu snad ocituješ moji urážku? Ty (cenzurováno, neurážejte diskutující, editor).

279351

19.11.2012 11:29

Bude se Zvědavec stěhovat podruhé? Bohužel ano

RE: Opat horuca hlava? To uz s Vami ani nie je mozne!

hestroy 77.?.?.?

> Ukludnit sa, predychat a pekne odznova......

Jo, to bys měl. Chceš tady snad říci, že kromě starosti o samotný web by se měl editor starat ještě o server? Kolik asi hodin by bylo potřeba na jeho konfiguraci? Hodina? Dvě? Za kolik hodin bys ho nainstaloval ty?

No dobře, dejme tomu, že editor je prvotřídní odborník a budou mu stačit dvě hodiny údržby serveru měsíčně. Hodinová mzda 500 Kč. čili cca 1000 Kč/měsíc.

To je přesně totéž, co dá editor za hosting, kde se nemusí o nic starat. Už chápeš, co tím myslím?

>Ano, v niektorych smeroch sme naozaj podstatne lepsi ako vy.
No, možná v některých, ale v tomto případě doporučuješ totální nesmysl.

Takže je to přesně jak říkáš, jen to platí pro tebe:
>To by ale chcelo chladnu hlavu a rozvazne rozhodnutia.

279332

19.11.2012 10:26

Bude se Zvědavec stěhovat podruhé? Bohužel ano

RE: taky tomu moc nerozumim...

hestroy 77.?.?.?

Můžeš se hlásit jako první dobrovolník. Tedy pokud na to seženeš trochu času. Je mi jasné, že času druhých si nevážíš ani trochu, zato blbých kydů máš až dost.

279330

19.11.2012 10:24

Bude se Zvědavec stěhovat podruhé? Bohužel ano

RE: Ekonomika provozu ??

hestroy 77.?.?.?

To, co píšete, je hloupost. Mít doma server může mít jen někdo, kdo na něm inzeruje kyselé okurky. Pro server jako je tento, je umístění na páteři klíčové. Editor má pravdu. Zaplatit 1000 Kč za full servis je stokrát lepší, než dražší a celkově náročnější řešení, které nabízíte vy.

279329

17.11.2012 12:36

Barevné revoluce: Argentina další na řadě?

RE: sorry, vidíme to s přáteli jinak, dávám za 4-

hestroy 77.?.?.?

Nějak jsem nepochopil, co tím myslíte. Přečetl jsem si info na vašem odkazu a nenašel jsem nic, co by se rozcházelo s článkem. Zajímavé.

279288

14.11.2012 18:07

Rallye po českých vesnicích

RE: prosba na autora i editora

hestroy 77.?.?.?

Mně by zase stačilo, kdybyste mi sdělil zdroj, podle kterého tvrdíte, že

> - i na této akci byli (zabití) diváci vědomě

To jste si zjišťoval na místě? Nemohly ty holky prostě stát před jeji domem jen tak? No, asi máte dobré informace z první ruky... A ty holky určitě stály před domem vědomě, takže je vše v naprostém pořádku.

Jinak si dovolím pronést svůj názor a to ten, že pokud někdo provozuje činnost, kterou může ohrozit zdraví a životy jiných, měl by nést za své jednání odpovědnost, pokud se tato činnost neprovozuje v uzavřeném prostoru, kde každý divák najde na vstupence nápis, že vstupuje pouze na vlastní riziko.

279093

09.11.2012 11:32

Sir Winston Churchill: sionistický hrdina

RE: Churchill byl také pěkná

hestroy 77.?.?.?

Co to melete? Jste při smyslech, nebo jen téměř negramotný?

>Navíc, nálet na Drážďany byl mimo jiné uskutečněn na žádost Stalina

To si děláte srandu? Naopak, bombardování Drážďan mělo Stalina zastrašit! Bylo o něm rozhodnuto západními spojenci před Jaltskou konferencí. Na půběh války toto bombardování nemělo žádný vliv (Varšava byla srovnána se zemí kvůli odporu obránců), proto se jednalo o válečný zločin. Pokud chcete srovnávat Drážďany s Londýnem a dalšími vámi jmenovanými městy, tak opravdu nevím, co si o vás myslet. Kolik bylo obětí bombardování Londýna?

>Hirošima a Nagasaki - byla válka, byla k dispozici zbraň která měla potenciál ji zkrátit, tak byla použita. Byla válka..... a daleko více lidských životů by stála invaze do Japonska a jeho neutralizace. Takto se konec války "pořídil" za nižší cenu na lidských životech.

Než začnete blábolit podobné věci, zkuste si o tom něco zjistit. Japonci byli rozhodnutí kapitulovat. Ale podmínky USA byly neakceptovatelné, neboť Amíci požadovali odstoupení císaře, tedy pro Japonce jejich boha. Nepřijatelné pro kteréhokoliv Japonce!!!

No, tak shodili ty bomby, aby si je pořádně vyzkoušeli, pak zrušili podmínku odstoupení císaře a Japonsko kapitulovalo.

Ne, vážně, zkuste si nejdříve něco zjistit, než tu zopakujete tu nejstupidnější americkou propagandu.

>Takže doporučuji více studia a používání logiky a matematiky

Tohle potřebujete ze všeho nejvíce. Nejlepší je, když někdo opakuje prostoduchou propagandu a pak ještě vyzývá ostatní, aby ji opakovali také. Směšné.

278781

09.11.2012 11:19

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

2 editor

hestroy 77.?.?.?

Trochu odbočím. Myslím si, že pan Stwora by se měl více věnovat podobným článkům, to je to, co si lidé čtou a zajímá je to. Všimněte si, Vladimíre, kolik je pod vašimi články vždy příspěvků v diskusi. [mrknutí jedním okem]

278780

08.11.2012 09:56

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

Než přiběhne aktivista a náš dobrý a vlastně jediný kamarád

hestroy 77.?.?.?

Očekávám, co na to hlasování o církevním majetku řekne náš starý dobrý a vlastně jediný kamarád a přítel Jenda Smisů. Bude tu opakovat, že kdybychom volili třeba KSČM nebo ČSSD, tak by se to nestalo? Že by hlasovali proti, jako jeden muž? Že jít k volbám je tak strašně důležité?

No, myslím si, že zde opět vyplodí svůj elaborát o tom, že občané mají na něco vliv a pak si uvědomí, že je úplně v prdeli, stejně jako všichni ostatní a že volby jsou k NIČEMU, protože politici prostě nemají k voličům žádnou odpovědnost a dělají si, co se jim zrovna hodí.

278643

Tak znovu.

>Radši budu součástí takovéhoto nadnároního celku, jako je sociální EU, a doufat, že průměrný Němec či Francouz si nenechá ukrást i židli zpod prdele a já se s nimi svezu, než abych se spoléhala na to, že mi moji vlast, mou domovinu, mou otčinu, budou "po svém" hájit volební disidenti a trhači lístků, či ostentativní neúčastníci jakýchkoli občanských iniciativ (protože to přece nemá cenu)!!!

Němec a Francouz zatím není úplně v prdeli, protože ho pořád dotuje východní blok. EU vůbec nezaručuje žádnou spravedlnost, to bychom museli mít stejné platy a stejné ceny jako Němci. V případě, že máme 3krát menší platy a větší ceny, tak se jedná o co? Oni nás ždímou, aby se jejich obyvatelstvo mělo relativně dobře a inflaci přenáší na nás.

Až začně téct do bot i Francouzům (velmi brzy) a pak i Němcům, ta "solidarita" půjde rychle do kytek. Kromě té židle, co zatím sebrali nám, nás nechají platit jejich dluhy.

>EU stále ještě nějaké sociální standardy prosazuje a jak už jsem linkovala níže (výše - nevím, kam to koplo), Francie a Německo hodlají donutit nadnárodní společnosti podnikající na jejich území k tomu, aby daně platily na témže místě, kde podnikají. Například...!

No, to spolu sice vůbec nesouvisí, ba naopak, ale budiž. To, že se VB snaží donutit platit nadnárodní firmy daně, to nemá s EU vůbec, ale vůbec nic společného a se sociálními politikou už vůbec ne.

>Ilustračně - kde byla média, když se zpronevěřily evropské dotace a ČR za to dostala pokutu a stop těchto dotací? Jaktože se nehledali viníci ve vládních klikách? Jaktože se zase huláká jen o té "hnusné" EU? A kdože to vlastně huláká??? Co si to, kurva, nějaký modroptákovský zloděj vůbec dovoluje?

Tohle nemá s EU vůbec žádnou spojitost, to jen vypovídá o stavu naší společnosti.

Čekání na spasitele nás nespasí! Každý se musí starat sám. Třeba i tak, že půjde každý týden podat trestní oznámení na vládu, poslance a další zloděje. Kdyby byla EU tak samospasitelná, tak to papaláši v Bruselu dělají za nás. Dělají to? Nedělají. Jen prostě nepošlou zpátky peníze, které jsme jim předtím poslali. Kdo je na tom byt?

278591

05.11.2012 18:58

Je Zvědavec na odpis?

RE: zvedavec - trochu zmeny o drobec

hestroy 77.?.?.?

A vám připadá v pořádku, že nějaký kolemjdoucí označí editora za vyděrače a nepřímo za neschoného idiota, co se ani neumí postarat o marketing a management?

V pohodě. Já si vážím editorovy práce a Zvědavec je takový můj osobní koníček, proto dám na hrubý pytel hrubou záplatu.

Vy buďte slušný člověk, co na každého drzého chytráka bude reagovat, jakoby to bylo nesvéprávné děcko a foukat mu na bebí. A svět se změní k lepšímu... A všichni budou spokojení. [vyplazený jazyk]

278440

05.11.2012 18:38

Je Zvědavec na odpis?

RE: Zvědavec je dobrý, i v současné podobě.

hestroy 77.?.?.?

Děkuji, Kateřino [smích] Abych pravdu řekl, auto, iPod, iPad i iPhone už vlastním, tak nakonec došlo i na to mimino [smích] A to předčí jakékoliv hračky, to je jisté. Dokonce i když trvale pracuje na likvidaci zmíněných hraček. [mrknutí jedním okem]

278435

05.11.2012 11:59

Je Zvědavec na odpis?

RE: zvedavec - trochu zmeny o drobec

hestroy 77.?.?.?

> A proč nemohu kritizovat web, který není můj a jsem neplatič?

A proč nemůžu kritizovat člověka, který kritizuje web, který není můj a jsem neplatič? Je to proti nejaké normě, zákonu, slušnosti, nebo co je na tom tak strašně špatně?

Když tady někdo začne plácat o vydírání, tak je to co? To něčemu pomůže?

>Ajestli je to čistě editorova volba? No nemyslím.

A čí je to tedy volba? Tvoje? Ty do toho investuješ svůj čas a peníze?

278394

05.11.2012 11:53

Je Zvědavec na odpis?

RE: naklady

hestroy 77.?.?.?

> Proc tedy za kazdou cenu zavirat web, kdyz neni 20 tisic na mesic ? Ja to nechapu .. ale budiz.

Hrozně složitý to pochopit. Rozjeď svůj web, věnuj tomu 10 hodin denně a pak zkus chápat.

278393

05.11.2012 10:32

Je Zvědavec na odpis?

RE: zvedavec - trochu zmeny o drobec

hestroy 77.?.?.?

Ano, zakladne. Ale úplně nesmyslné krávoviny!

Proč se pod těmito články vždy sejdou lidi, kteří sem normálně ani nepíší, pochybuji, že platí, ale vždy tu mají hromadu zlepšení, které tu opakují do zblbnutí.

>3. odpustit si vypinanie webu, jeho obsahu - to je vydieranie. Netrestat koncoveho klienta za nedostatocny marketing a management projektu...

Udělej si svůj web a tam si dělej, co chceš. To je čistě editorova volba, jak to bude dělat, ty nemáš nejmenší právo něco hodnotit. Maximálně můžeš zavřít pusu a šoupat nohama. Stejně určitě nepřispíváš, žádný podobný web neděláš, jen blbě kecáš. Takže proti editorovi jsi naprostý nýmand, ale hlavně že si tu budeš vyskakovat. Pošli prachy, alespoň budeš trochu užitečný, ve své nicotné existenci.

278384

05.11.2012 10:26

Je Zvědavec na odpis?

RE: Zvědavec je dobrý, i v současné podobě.

hestroy 77.?.?.?

Pane Montážníku, zrovna vy, jako inventář Zvědace, byste mohl vědět, jak to s tou reklamou je. Jelikož jediná (!) možnost reklamy je pro Zvědavce Google, který jak editor píše nic nedá, tak přes to vlak nejede. Ti koumáci, kteří si myslí, že nějaká firma si bude dělat reklamu na tomto kontroverzním webu (který mimochodem vydělává peníze právě díky této kontroverzi) se hluboce mýlí.

Průser je tíživá finanční situace, já sám mám problém vyjít s penězi. S miminem na krku je to těžké. Ani na to pivo už nemám, tak kde mám vzít na Zvědace?

Pro editora: Neklesejte na mysli, tak se prostě Zvědavec na konci měsíce na dva dny zavře, než se vyberou prachy, to už tu přeci pravidelně bylo mnoho let.

278382

05.11.2012 10:16

Je Zvědavec na odpis?

RE: 3 podnety

hestroy 77.?.?.?

No vida, když se chce, tak člověk může vymyslet spoustu krávovin, ani u toho nemusí moc přemýšlet.

1. A co se tím vyřeší? Lidi najednou najdou v šrajtofli o litr navíc? Vy neposíláte peníze, protože se bojíte, že vás někdo odhalí, jak financujete "neonacistický web"? Nebo jestli to není "neonacistický web", tak proč anonymita?

2. Jistě. Přes celou stránku blikající nápis "Zaplaťte, ať to dojde i každému anonymnímu joudovi. Vy neposíláte peníze, protože nevíte kam? Tady problém určitě není.

3. Optimistické ladění... Hezké barevné stránky, se spoustou kytiček a se zprávami o tom, jak je venku hezky, jak všechno dobře dopadne a občas nějaká hezká básnička. Když ne šedou, tak jakou? Modrou? Rudou? Oranžovou? Zelenou? Ne. Všechny dohromady, ať už konečně lidi platí. Tím se to celé vyšeší.

>Chmurne a sedive barvy a dny nechme tam, kde patri: 10 let zpatky.
Ale samozřejmě. Vždyť nás čeká zářivá budoucnost, o které se tu můžeme bavit pořád dokola. Ale havně nám musí pomoci Pánbů, že jo?

Ale abych jen nekritizoval, rád bych také něco řekl.

1. Do změny vizáže neinvestovat ani jedinou korunu. Není to potřeba, víc stejně nikdo nezaplatí! Zvědavec je prostě takový, žádné trombóny ani tancující hošíci z něho továrnu na prachy neudělají.

2. Zvědavec se nikdy nestane webem pro každého. Finanční příspěvky stejně posílá jen několik stálých dárců (kteří jsou dostatečně inteligentní, aby si všimli, jak poslat peníze). Blbci, kteří nejsou schopni zaregistrovat možnosti platby, stejně nic nepošlou.

3. Editor by si měl uvědomit, že na rozdíl od mnoha, mnoha jiných webů je schopen generovat nějaké výnosy. A ne zrovna malé. Takže celkově je existence Zvědavce pozoruhodný úspěch!

278380

02.11.2012 21:17

Ropa, uran, apokalypsa

RE: Překreslení hranic

hestroy 77.?.?.?

Souhlas. Jen se nesmí hranice překreslit tak, aby to vyhovovalo kolonialismu dnešní doby. Ale tak jste to jistě i myslel, že?

278257

Takže co se píše o téhle "milé" zrůdě:

Madeleine Albrightová se narodila v pražské židovské rodině na Smíchově.[2] Byla však pokřtěna a vychovávána jako katolička a o svém židovském původu se podle vlastních slov dozvěděla až poté, co Washington Post publikoval reportáž, v níž bylo vzpomenuto, že její prarodiče a několik příbuzných se stali obětmi holocaustu.

No, tak to je hezké, ale pojďme bádat dál.

Po studiích na internátní škole ve Švýcarsku a absolvování uznávaného Wellesley College...

Takže co je to vlastně ta Wellesley College?

The effort to form a group of seven elite women's colleges was largely driven by the determination of the deans of Barnard and Radcliffe colleges to reduce the number of Jewish students at their schools in favor of attracting students from elite, Protestant families.[4]

Takže ta škola byla založena proto, že zakladatelé nechtěli zlé židáky, ale hodné protestanty.

Další hledání už nechám na tobě. Stačí jen připomenout, že Columbia University, kde Madla také studovala, začínala v Trinity Church, což je jistě židovina jako prase.

Občas by to chtělo kromě opakování protižidovských blábolů zkusit zapojit mozek. Ta paní je totiž 100% katolička, k tomu sedí i vše, co dělá.

278256

02.11.2012 20:52

Ropa, uran, apokalypsa

RE: Začal oficiální prodej 1MW E-CAT

hestroy 77.?.?.?

Myslím, že už ti definitivně hráblo. Více se vyjadřovat k něčemu, čemu může věřit jen úplně naivní blázen, nemá cenu. Ale hlavně, že už jsou parametry zase lepší, to je "důkaz" toho, že máš pravdu. Za rok budou zase lepší a představ si, jaké budou za 20 let, až sem zase napíšeš, že už se to zase prodává. Je mi tě docela líto, ale na druhou stranu jsi Guru, tak to zvládneš i v ústavu, který je pro podobné guru primárně určen.

278255

29.10.2012 14:38

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

hestroy 77.?.?.?

Dolejší má na rozdíl od tebe, Jendo, ty můj dobrý a vlastně jediný příteli a kamaráde, mnoho velice dobrých argumentů. Zatímco tvoje argumenty nejsou argumenty, ale papouškování stanovisek, které jsou pro udržení tohoto nesmyslného systému klíčové.

Víš, Jendo, ač tomu nechceš věřit, ty dáváš mandát někomu, koho ani nevolíš. Nebo si snad skutečně myslíš, že o ekonomických a jiných záležitostech rozhoduje nějaká politická figurka? A ne ti, kteří z toho opravdu těží, například z biopaliv, fotovoltaické energie, důchodových fondů atd. atd. A podporu nakonec vždy poskytnou dobytci napříč všech stran.

Ale klidně se můžeš rozepsat a sdělit nám, co jsi v posledních letech dokázal tím, že jsi šel k volbám. Prosím, odpusť si své imaginární příklady a soustřeď se vyloženě na konkrétní výsledky.

No, asi toho moc nebude, že?

Ještě bych rád dodal, že truc volba komoušů nepomůže ničemu, jakmile se komouši dostanou k moci, stanou se jen dalšími figurkami různých Bakalů a jiných "filantropů".

278071

22.10.2012 12:03

Lepiči nálepek, Patrik Vondrák a jeho společníci, osvobozeni pro nedostatek důkazů

RE: Ano, média to zmínila

hestroy 77.?.?.?

To by mě zajímalo, pane Sedláčku, jak vy vidíte své hnutí. Je to pravičácké, nebo levičácké hnutí? Mám na mysli samozřejmě neonacisty. Mám v tom trvalý zmatek, ale soudě podle vaší nenávisti k levičáskému xindlu, tak to zřejmě opravdu bude pravičácké hnutí, že? Nebo ten levičácký xindl jsou komunisti případně internacionální socialisti - největší nepřítel jiného levičáckého směru, tedy národně socialistického?

277598

12.10.2012 11:36

Dluhy

RE: ?

hestroy 77.?.?.?

>Také byl rozdíl ve vzdělání společnosti, socialismus vychovával občany závislé na státě, přiděloval jim levicové vzdělání, zatímco ve svobodné společnosti se rozhoduje každý sám za sebe, neb každý je strůjcem svého osudu.

Pokud pominu to, jak hezky jste to celé zidealizoval, vyjádřil bych se v rychlosti k této větě. Pokud si myslíte, že existuje nějaká svobodná společnost, tak jste bohužel na velkém omylu. Koho tím míníte, tou svobodou společností? Jakou skupinu obyvatelstva?

Co se týká vzdělanosti, tak se opět mýlíte, neboť i školství na západě vychovává lidi pro SYSTÉM, tedy tak, aby měl každý svoje systémové místečko. Tedy ne, aby se uměl postarat o sebe sám (mimochodem ten vámi zatracovaný východní socialismus na rozdíl o západního socialismu v podstatě lidi tlačil k samostatnosti), ale aby byl specializovanou součástkou systému.

No, nebudu to více rozvádět, stejně asi nebudete vědět, o čem mluvím, protože se pohybujete v naprosto teoretické rovině. Ale napsal jste to hezky. Asi jste nad tím hodně přemýšlel, aby to vyznělo sofistikovaně.

276991

Myslím, že jde o starý známý problém, kdy se po prvním odeslání příspěvek zobrazí jako náhled a musí se odeslat ještě jednou. Jsem si jistý, že zde bude jádro pudla, neboť to paní asi odeslala pouze jednou.

276823

03.10.2012 13:13

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: symbol

hestroy 90.?.?.?

No, hezky jsi to napsal, opravdu hezky, tyhle kecy už znám nazpaměť. Ale kdyby ses jen trochu zajímal o tu problematiku, tak bys věděl, že pro Boha jsi takové malé nic, protože uznáváš židovského Boha a tomu jsou nežidi u zadku. Ježíš přišel (pokud přišel) za židy, aby je napravil, nikde není psáno, že přišel za ostatními "pronárody". To by sis měl ujasnit.

>Boh si vymyslel vlastné pravidlá, preto sa s tým musíš zmieriť, pretože Boh je šéf, ak sa budeš na Boha mračiť skončíš v zatratení

No jasně. To je to, o čem mluvím. Takže Bůh je masový vrah a sadista, jak si můžeš přešíst ve SZ na mnoha místech. Jestli pracuješ v sobotu, tak půjdeš do pekla, přeci si nemyslíš, že Bůh mění svoje pravidla jen tak... Už jsi se nad tímto paradoxem někdy zamyslel?

Deut 2:31-37
Hospodin mi řekl: „Pohleď, už to začíná! Vydávám ti Sichona i jeho zem. Začni si ji podmaňovat a obsaď ji.“ … Tenkrát jsme dobyli všechna jeho města. Každé z nich jsme vyhladili jako proklaté včetně mužů, žen i dětí. Nikoho jsme nenechali naživu. Z dobytých měst jsme si rozebrali dobytek a kořist. … Hospodin, náš Bůh, nám je všechny dal.

Jo, to asi byl ještě ten zlý Bůh, než se dal na křesťantví.

POkud Bůh něco je, pak je to čistá láska. A je snad Bůh horší, než milující rodič, který by své díte nikdy neodvrhnul do VĚČNÉHO ZATRACENÍ?

276296

03.10.2012 13:01

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: symbol

hestroy 90.?.?.?

Děkuji za velmi podnětný a hodnotný příspěvek. Zamyslel jsem se nad ním velice , ale nějak jsem nenašel odpověď na moji otázku, kdo je ten Ďábel atd. Tímto odpovídám i na příspěvek níže. Hoši, máte v tom zmatek.

Takže si to vezmeme popořádku. Na počátku nebylo nic, jen ten Bůh, je to tak? Nebo už byl i ten Ďábel a ti andělé? No, řekněme, že byl jen ten Bůh, když už to tady všechno vytvořil. Jelikož je vševědoucí, tak jistě věděl, že ti andělé se zkazí (na schůzi si to odhlasují) a začnou ničit jeho dílo. On to ale tak ponechal a pak se mstí na těch, koho (jak již předem) věděl, zkazí ten Ďábel. Inu, svoji logiku to má. Vy byste zřejmě také své děti, pokud nějaké máte, nejdříve nechal zkazit podivnou partou, kterou byste vytvořil (a o které byste věděl, co budou provádět) a pak byste je trestal věčným zatracením, přestože nestály ani o to, abyste je stvořil. Nebo ne?

Podívejte se, já chápu, že vás vaši rodiče vychovali jako dobrého katolíka. Ale to ještě neznamená, že to, co do vás nahustili, je pravda. Chápu i to, že vám ta vaše víra pomáhala přežít dobu za bolševika a nacházel jste v tom nějakou útěchu. Ale to, co byste nastolili vy, kdybyste měli tu možnost, tedy tu vaši tezi, že "svoboda" je špatná věc, protože "svoboda" stála za tím, že had přišel a začal něco povídat Evě, která zblbla svého Adama a tak byli vyhnáni z Ráje, by bylo ještě mnohem horší, než ti bolševici, to už v historii máme potvrzené.

Samozřejmě chápu, že my dva se dohodnout nemůžeme, protože já na pohádky nevěřím a náboženství které vy zastáváte (ne že by jiné bylo lepší) se mi z hloubi duše hnusí, neboť slouží jen a výhradně k ovládání lidí. Je to pokračující vliv Říma, tentokrát ne vojenskými prostředky. A také vím, že pokud byl někdo vychován tak jako vy, tak jsou jakékoliv logické argumenty zbytečné, neboť toto náboženství rozum potlačuje, protože je to jeho úhlavní nepřítel.

Kdybyste vy, křesťané, necpali to svoje náboženství horem dolem (tedy za použití jakýchkoliv prostředků (zabijte je všechny, on už si je Bůh přebere) tak by mi bylo vaše náboženství u zadku. Jelikož však kvůli němu byly povražděny desítky miliónů lidí, u zadku mi není a hnusí se mi.

Jo a kdyby ten Ježíš viděl, co se jeho jménem šíří, tak by se raději sám oběsil, eště než by ho ukřižovali.

276292

03.10.2012 11:17

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Čemu se divit?

hestroy 90.?.?.?

Vážený pane Stworo, mohl byste mi prosím nastínit proč jsem úskočný? Proto, že jsem vám zde několikrát napsal, že to, co kritizujete na druhých, děláte sám? Že je to obyčejné pokrytectví? Že váš neuvěřitelný rasismus je něco, co degraduje cokoliv, co se tu snažíte šířit? Mám vám za to tleskat? Jistě zde najdete mnohé, kteří vám tleskat budou, ať napíšete cokoliv. Já mezi tyto lidi nepatřím.

Já vím, že pravda bolí. Tak ale rovnou přiznejte, že o pravdu vám nejde. Že vám jde vlastně o to, co ostatním vyčítáte.

A ještě ke Klausovi. Obdivovat človka, který se vždy postavil na stranu korupčníků a každého, kdo ohlásil korupci, označil za lumpa a kdovíco jiného, to je dle mého názoru, na který snad mám ještě právo, bez toho abyste mi vyjmenoval všechny mé vlastnosti (stejně jako to mimochodem dělá Klaus), skutečně na pováženou a v podstatě to vypovídá o tom, že o nějaké vyšší hodnoty vám nejde ani náhodou.

276276

03.10.2012 11:03

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Vidím to takřka stejně

hestroy 90.?.?.?

Výborně. A co kauza Drobil, kde se Klaus jasně postavil na stranu korupčníků.

Estébáku, jehovisto, fízle. Klausovi blízcí pálí po Michálkovi

"Jeho rezignaci (Pavla Drobila) jsem ještě nedostal. Je otázka, zda si něco v uvozovkách nadrobil, nebo mu bylo nadrobeno, mám skoro nedobrý a nehezký pocit, že to bylo to druhé," řekl a dodal: "Byl bych rád, kdyby se to pootočilo a vyřešilo, aby ministr Drobil nemusel odcházet."

Dne 8. ledna 2011 Pavel Drobil oznámil, že se stal "ideovým šéfem" ODS.[30] V rozhovoru pro Rádio Česko 18. ledna 2011 Drobil uvedl, že připravuje se svými právníky nějaké kroky a že bude od Libora Michálka žádat velmi zásadní vysvětlení v záležitosti kolem pražské čističky, neboť Michálek napadá a žongluje s informacemi bez jakýchkoli důkazů.[31]

V květnu 2011 uvedl týdeník Respekt, že žalobkyně Jana Hercegová z městského státního zastupitelství nabádala podřízenou obvodní státní zástupkyni pro Prahu 1 Šárku Pokornou, aby se nesnažila vyšetřit podezření z korupce na Státním fondu životního prostředí (SFŽP). Dokument č. 1439 podle Respektu žalobkyni upozorňuje, že vzepřít se tomuto 'doporučení' není možné."[32]

V srpnu 2011 obvinila protikorupční policie bývalého Drobilova poradce Martina Knetiga z nepřímého úplatkařství. Podle serveru lidovky.cz měl Knetig v říjnu 2010 nabízet členovi představenstva Komerční banky sponzoring ODS výměnou za uložení peněz ze Státního fondu životního prostředí v KB. [33][34].


Tajná dohoda: VV nominují policejního prezidenta, ODS superinspektora

Podle Johna není možné, aby člověk, který upozornil na podezření z korupce, za svoji občanskou statečnost trpěl. Véčkaři ale nakonec neuspěli. Podle zdroje Práva byl kromě zástupců ODS proti i prezident Klaus. „Klaus řekl, že Michálek je lump a darebák,“ uvedl zdroj Práva.


Jsem rád, že se nám zde začíná zjevovat krutá pravda. Tedy že ti tzv. bojovníci za morálku a pravdu, jsou ve skutečnosti obyčejní zastánci korupce a rozkrádaček, pokud to dělá někdo, kdo zároveň říká, co chtějí slyšet. Jsem z toho naprosto konsternován.

276272

03.10.2012 09:49

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Vaclav Klaus, jako politik a jako prezident

hestroy 90.?.?.?

Uklidni se. Ač je Klaus svině, názor, že oteplování není způsobeno človekem, je velice logický. Nebo máš nějaké vysvětlení pro cyklické změny teplot na planetě v posledních 100 000 letech? To byl také člověk? Dej se do kupy.

276260

02.10.2012 16:41

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Čemu se divit?

hestroy 90.?.?.?

Díky Aristokrate, že jsi se mě zastal. [smích] Ale Karlovi se nedivím. Jak totiž ubývají body, o které se člověk může opřít, začíná se chytat toho, co si zapamatoval v mládí. S tím například souvisí tato věta:

>nutno mu přiznat, že založil a úspěšně vedl tehdy největší a nejsilnější politickou stranu, která v té době ještě nebyla stranou mafiánů.

Když je člověk starší, začíná si idealizovat svoji minulost. Vytěsnil to špatné a zůstalo to dobré. Co na tom, že je to krávovina jak vyšitá?

Rád bych ale, kdyby nám tu Karel napsal, CO KONKRÉTNĚ KLAUS PRO ČR udělal, když pomineme jeho populistické plácání, kterým si chce jen a pouze získat pozornost. Já si totiž Klausovo působení pamatuji velice dobře.

A také si tak nějak myslím, že kdyby tu editor napsal pravý opak, Karel bude ze zvyku souhlasit. Prostě, zvyk je železná košile.

A Karle, k editorovi opravdu cítím strašlivou sžírající nenávist. To proto, že mé těžce vydělané peníze, které jsem mu poslal, utratil místo živení soudní mafie v Česku, nebo k jeho cestování po světě, za jednu kočku. [chechtot]

276153

02.10.2012 14:45

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: symbol

hestroy 90.?.?.?

Tohle ale nemyslíte vážně, že ne? Kde jste k takovému neskutečnému blábolu přišel? V kostele? Neuvěřitelné, jaké tupé ovce tam dělají z lidí. Neuvěřitelné.

Ale v rychlosti si to projděme. Takže dle vás je ten Bůh opravdová svině, která nejdříve někoho vytvoří k obrazu svému a pak se baví tím, jak se je vší svou mocí snaží zkazit a pak je za to trestá?

Vy asi nejste rodič, že ne? Vy byste své děti svěřil nějakému hajzlovi, aby se z nich snažil udělat ty největší svině a pak byste ty své děti (které koneckonců nestály o to, aby s nimi dělal pokusy nějaký sadistický netvor) nechal smažit ve VĚČNÉM zatracení? Tak to bych vás opravdu nechtěl potkat. Z psychopatů mám strach.

A to je prý ten (křesťanský) Bůh lepší než lidi. V čem tedy? [bliji]

276128

02.10.2012 14:35

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: symbol

hestroy 90.?.?.?

Pro pána jána, panenko skákavá. To jsou zase výplody. Chápu, že to říkal farář při kázání, ale nezapomněl při tom dodat, z čeho ten ďábel vznikl? Hoši, máte v tom docela chaos. V tom aby se prase vyznalo. Spíš by mě zajímalo, kdy se z toho sadistického masového vraha, který sice nejdříve řekne nezabiješ, nicméně poté už jen přikazuje, koho je potřeba vyvraždit, třeba jen za sbírání klacíků v sobotu, stal lepším, než ten ďábel. To bych se rád nechal poučit.

>Připisovat jeho dílo Bohu je projevem nejhlubšího a fatálního nepochopení.

Ale tohle zní hodně okázale. Asi také z kázání, že? [chechtot]

276127

02.10.2012 14:24

Ještě jednou můj názor na Klause

Čemu se divit?

hestroy 90.?.?.?

Editor už před časem řekl, že elity jsou vlastně ok, spolupráce s policií už také hladce funguje, takže tohle je jen další krok, jak se dostat do konečníku mocných. Vůbec nemá cenu řešit editorův postoj, tedy ten, že hajzl, který říká to, co chci slyšet, je vlastně slušný člověk. Zloděj, který krade méně, vlastně ani není zloděj. Je to velký muž! Ne, ve skutečnosti je to k zblití, když někdo chválí zloděje a hledá si důvody, proč to zloděj není.

Výborně Vladimíre. Tomu říkám morální postoj! Takže myslím, že už máme zcela jasno, kam se Zvědavec posunul.

276126

01.10.2012 10:48

Izrael usiluje o válku s Íránem, aby udržel pod pokličkou 9/11

RE: Doba klamstiev

hestroy 77.?.?.?

To nic. Tenhle člověk sem zabloudil "diskutovat" z Lehožumpy. Logicky uvažující člověk jaksi pozná rozdíl mezi řízenou demolicí a volným pádem. Ale tento "mistr" jaksi zapomněl vysvětlit, jak spadla ta třetí budova. Spadla stejně jako ty ostatní a byla shozena řízenou demolicí. Ještě štěstí, že jsou schopni připravit tu demolici během pár minut. Lidi jako tenhle anonym mě naprosto fascinují, jak jsou schopni tvrdit úplné hovadiny, ale s naprostou jistotou. Copak ho asi žene sem psát tolik příspěvků? To ho tak rozčiluje, že někdo nevěří oficiální propagandě?

275955

28.09.2012 10:02

Zlatá bula sicilská a idea české státnosti

Jojo, ten Vatikán

hestroy 90.?.?.?

Ve skutečnosti tato listina pouze potvrdila, že Čechy spadají pod Řím. Nic jiného.

275734

25.09.2012 09:43

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

hestroy 77.?.?.?

Vážený pane, fascinuje mě, že jste schopen ten nepřehledný text plný rádoby vědeckého balastu číst. Já to nedokážu, ani když se k tomu snažím přinutit. Teprve když to rozkouskujete na menší sousta, dá se to s velkými obtížemi nějak přelouskat, nicméně to stejně nedává smysl. Pan udo zřejmě miluje cizí slova a rád z nich vytváří sáhodlouhé traktáty, v kterých se nakonec sám ztrácí.

275443

19.09.2012 15:09

Komu slouží chaos prezidentské volby

RE: Návrh

hestroy 77.?.?.?

Omlouvám se, možná jsem příliš tupý, ale koho trknou neplatné lístky? Volební účast se obvykle zveřejňuje, neplatné lístky nikoliv. Ale možná, že už jsou lidé tak odpovědní že si to zjistí na oněch stránkách.

Ale, mohla by vůbec vláda zvolená s volební účastí 10% mít nějak ospravedlnitelný mandát? Těžko.

Argument, že za neplatné lístky strany nedostanou peníze je hovadina, aliax hoax, který někteří dobráci šíří dál.

275088

14.09.2012 12:07

V první řadě jde o prachy

RE: Editor se zrejme zblaznil

hestroy 77.?.?.?

>Nelze mu však upřít, že je inteligentní, chytrý a pracovitý a ví, jak to v životě kde chodí.

Jojo, to byla spousta šéfů koncentráků taky. Také o bankéřích se to dá říci a dokonce i o lidech, kteří zamoří prostředí sajrajtem a vytvoří hromady mrtvol. A koneckonců to můžou být i ti, co vydělávají na metylalkoholu v dnešních dnech.

>Jako velké plus u něj hodnotím, že nehrabal stejně usilovně jako ostatní pod sebe, zdaleka si tolik nenakradl, jako jiní.

Nějaký zdroj by nebyl, Karle? Jinak mi to přijde spíše jako takové zbožné přání.

A já klidně kamenem hodit můžu. Já totiž nekradu. Vy jo?

274815

13.09.2012 10:33

V první řadě jde o prachy

RE: Klaus

hestroy 77.?.?.?

>Klaus loutkářům nevyhovuje, protože zastupuje důsledně české národní zájmy.

Fascinující. Ale je vidět, jak důkladná je manipulace s lidským myšlením, tady máme dokonalý příklad perfektně vymytého mozku. Škoda, že tento "myslitel" nerozvinul svoji myšlenku, jakým způsobem Klaus české zájmy zastupuje. Měl snad na mysli rozkrádačku zvanou privatizace, kdy bez odpovídajících zákonů, zato s požehnáním, že "žádné peníze nejsou špinavé" a "neviditelná ruka trhu vše zařídí" byl rozkraden národní majetek? Nebo jeho tvrdošíjné krytí korupce? No nic. Kde je mozek vymyt na kost, tam už nic nepomůže. Tam není možnost pochopit, že Klaus je obyčejný populista, který plácá jednu věc, ale dělá druhou. Zmanipulovaní lidé ovšem naprosto nepochybují o své pravdě, což dokládá druhá část tohoto zmateného příspěvku. Předpokládám, že pan jjj si také myslí, že Rusko nás zachrání a Putin je také hodný člověk.

274739

10.09.2012 13:34

Asociální stát

RE: Pravicujme, tunelujme - už někdo viděl tunelovat něco jiného, než stát?

hestroy 90.?.?.?

Vojto, vy jste inteligentní člověk (vidíte, začal jsem úlisně jako obvykle vy). Ale netěší mě, že jste se opět zbaběle uchýlil k taktice - vy o voze, já o koze. Nevadí, jsem na to zvyklý.

Naprosto lživě mi podsouváte, že jsem tvrdil, že Škoda se neměla prodat VW. Ale na to jsem také zvyklý, neboť pokrytci a demagogové nic jiného neumějí. Nepochopil jste ani v nejměnším, o čem jsem mluvil, nicméně to také chápu, neboť vás již nějakou dobu znám. Opakovat to, co jsem napsal se mi již nechce.

Ale to, co mě skutečně zajímá, je to, zda někdo, kdo o sobě řekne, že píše jen to, co bezpečně ví, a pak napíše takovou hloupou lež, že VW nebyl nikdy nikým tunelován, má ještě všech pět pohromadě, nebo zda jeho mozek je již v posledním tažení.

Takže - je vaše tvrzení, že VW nebyl nikdy nikým tunelován pouze vaše víra, o které tu píšete třičtvrtě vašich příspěvků? Neměl byste se před tím, než to někomu napíšete, raději podívat do zrcadla?

A vzhledem k této perpektivě, nejsou nakonec všechny vaše příspěvky naprosté bláboly založené na vaší víře? No nic, ve skutečnosti je mi vás docela líto. Vaše příspěvky jsou totiž nejen nezajímavé, ale jsou to naprosté bláboly zmateného důchodce, který už ani neví, co mluví. A jen hlupáci nepochybují o tom, že vše bezpečně vědí. Vzpomeňte si na to, až příště začnete zase někoho poučovat o jeho víře. Rád vám to totiž zase připomenu.

274637

07.09.2012 10:52

Asociální stát

RE: Pravicujme, tunelujme - už někdo viděl tunelovat něco jiného, než stát?

hestroy 77.?.?.?

Pane p, bohužel vůbec netuším, o čem mluvíte. Moje námitky k Vojtovi byly ty, že mi podstrkuje něco, co jsem neřekl a tím je zcela pod vlivem své víry. Naopak jsem mu tvrdil, že to, že u nás je větší korupce než v Německu je dáno tím, že se tu nevynucuje právo, nikoliv tím, že je něco státní, soukromé, levicové nebo pravicové. Tak nevím.

Nicméně jsem nelenil a zapátral, zda je VW tunelován, když tady pan Vojta, který má vždy pravdu, řekl s naprostou jistotou, že "VW nebyl nikdy nikým tunelován".

A kdyby se Vojta, dříve než se upne na svou víru, byl schopný podívat do vyhledávače a napsal například "vw scandal", vyjede mu 4.000.000 odkazů. Pak se může dočíst, jak je VW naprosto klasicky tunelován, například vyplácením fiktivních odměn, jak jsou podpláceni nákupčí VW jeho dodavateli (asi ne proto, aby byly jejich ceny nižší, že?) atd, atd. To ale asi Vojta netušil, že 20 % VW vlastní Dolní Sasko, takže nyní může v klidu říci, že to vlastně potvrzuje jeho slova, že státní firmy se lépe tunelují.

Takže jsem dal důkaz k tomu, co jsem Vojtovi napsal výše, nicméně pro něj to bylo nezajímavé. Samozřejmě. Protože jak jinak označit to, co naprosto vyvrací jeho víru, že všechno ví nejlépe, přičem pravý opak je pravdou.

274539

06.09.2012 21:54

Putin na cestě k psychotronické válce

RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost

hestroy 77.?.?.?

>Asi ťažko, pretože pri patentovaní treba mať aspoň fungujúci model, ktorý sa dá rozobrať a preskúmať, okrem dokumentácie (to záleží od patentového práva danej krajiny čo ešte).

Opravdu? Jste si jistý?

Apple bežně patentuje myšlenky, které se technologicky ještě nedají vytvořit. Patentovat si totiž můžete nechat v podstatě cokoliv, co ještě patentováno nebylo.

A zde máte více patentů, které zcela jistě nefungovaly, když je patentovali.

Myslím, že jste tímto "argumentem" zcela dokreslil situaci kolem onoho každou hodinu očekávaného vynálezu. [chechtot]

274499

06.09.2012 21:35

Asociální stát

Ještě poslední dotaz

hestroy 77.?.?.?

Ještě mě napadlo. Vojto, vy jako moudrý kmet, který vše "bezpečně ví", byste mi mohl odpovědět na jednu záludnou otázku, s kterou si opravdu nevím rady.

>VW nikdy nebyl nikým tunelován.

To je dosti odvážné tvrzení někoho, kdo "bezpečně ví". Prosil bych odkaz na něco, co 100% prokáže toto tvrzení. Jinak bych se mohl o tomto výroku domnívat, že se jedná o "stupidní, diletantskou či iracionální" víru někoho, kdo ani netuší, jaké strašné protimluvy ze sebe souká a ještě se u toho tváří jako kdovíjaký ynteligent s rasově čistým původem. [chechtot]

Také jsem si ještě jednou přečetl tvrzení člověka, který "bezpečně ví", "každé své rozhodnutí opírá "o své znalosti, vědomosti, zkušenosti" a "to, co on ví, ostatní neznají".

>Jestliže ovšem naskenujeme či nafotografujeme stránku knihy, nejedná se z hlediska jejího uložení na disku o text, ale o obrázek. A tak zde ukládáme grafický soubor typu BMP, JPEG, ... U jeho velikosti není rozhodující, kolik písmenek obsahuje. O jeho velikosti rozhoduje výhradně a jen VELIKOST ROZLIŠENÍ, s nímž byl OBRÁZEK nafocen či naskenován.

Přeci jen, jsem člověk věřící a má rozhodnutí jsou katastrofálně špatná, takže jsem nyní zmaten, když jsem si přečetl ta moudrá slova o věcech, o kterých nikdo nic neví, ale naštěstí se najde někdo, kdo "bezpečně ví" a proto může laskavě a skromně poučovat ostatní.

Jelikož nemůžu tvrdit, že "bezpečně vím", zkusil jsem se zamyslet na tvrzením, že "O jeho velikosti rozhoduje výhradně a jen VELIKOST ROZLIŠENÍ".

Co to asi ta velikost rozlišení je? Je to něco jako velikost rychlosti? Nebo velikost hmotnosti? Těžko říci. Ale stejně mě zaráží, že na velikost kompimovaného souboru dle tohoto učence NEMÁ VLIV stupeň komprese a dokonce ani počet písmen na papíře. Ve výsledku je tedy jedno, zda skenuji prázdný papír nebo papír plný písmen. Také je jedno, zda zvolíme vyšší nebo menší stupeň komprese.

Neboť člověk, který naprosto nepochybuje o svém vzdělání v oblasti digitálních technologií "bezpečně ví", že "o jeho velikosti rozhoduje výhradně a jen VELIKOST ROZLIŠENÍ", přižemž ty vědecky znějící slova raději napíše velkými písmeny, aby jeho nezměrné znalosti náhodou neunikly oku neznalého čtenáře.

No, teď když jsem vás pochválil za vaše odborné "znalosti", můžete být se sebou opravdu spokojený. [mrknutí jedním okem]

274497

06.09.2012 20:57

Asociální stát

RE: Pravicujme, tunelujme - už někdo viděl tunelovat něco jiného, než stát?

hestroy 77.?.?.?

No to jste mi to "nandal". Ani jsem to moc nečetl, neboť vaše příspěvky jsou jak přes kopírák již mnoho let. Nic nového jste tu neřekl, jen jste si opět dokázal, jak "vzdělaný" a "kultivovaný" jste člověk.

Vezměme například, že infantilně věříte, že si myslím, že Škoda měla zůstat v českých rukou. Napsal jsem to někde? Ne. Já mluvím o něčem, čemu vy stejně nebudete rozumět, tedy o problému, který to vyvolá v budoucnosti. Tedy až se výroba přesune do Číny a Ruska a stát tomu nebude moci nijak zabránit. Co se asi stane s ČR (která je zcela závislá na tom, že ji živí a šatí VW, jak tvrdíte)? A to v době, kdy stát je zadlužen tak, že nestíhá splácet ani úroky. Ne v době, kdy mohl financovat rekvalifikaci lidí a podpořit rozvoj drobného podnikání, které je naprostým základem prosperující ekonomiky?

Už vůbec se nebudu vysilovat snahou vysvětlit vám, že český průmysl byl zlikvidován zcela cíleně. Již jste tu mnohokrát dokázal, že jakokoliv myšlení, které se odchyluje od oficiálního je pro vás nepřijatelné. Třeba to, že věříte tomu, že historie proběhla tak, jak se o ní píše v knihách.

>Uvedl jsem Vám přesvědčivý příklad toho, jak je Vaše víra k ničemu.
Přesvědčivý příklad čeho? Toho, že vy si myslíte, že já si něco myslím a tomu pak věříte? Ale no tak...

>Oni se prostě musejí v těch oblastech, kde jsou jejich znalosti chatrné, spoléhat na své víry.
Tím máte na mysli vaše sebevědomé tvrzení o tom, že počet písmen na skenovaném dokumentu nemá vliv na velikost komprimovaného souboru? Nebo vaši nacistickou rasovou teorii?

Nicméně jste mi v záplavě "moudrého" balastu neodpověděl na žádnou z mých otázek, ostatně to je vaším "dobrým" zvykem.

Proč jste tu hořekoval, že někdo z vaší rodiny byl v koncentráku, když tu otevřeně podporujete nacistické dělení lidí založené na rasovém původu a nepřímo vyzýváte k likvidaci "zbytečných" jedinců?

Dále bych rád věděl, zda jste důchodce, případně váš názor, co uděláte, až jím budete a stanete se jedincem, který je zbytečný. Půjdete si to hodit sám, nebo bude potřeba vás zavřít do koncentráku? Případně se pochlubte, čím se živíte, když jste tak úspěšný alfa jedinec.

Také by mě zajímalo, zda jste podnikal, vlastníte nějakou firmu, když jste ten důležitý alfa jedinec, což si o sobě bezpochyby myslíte. Pokud ne, jak se opovažujete tvrdit, že má "výsledná rozhodnutí jsou katastrofálně špatná"?

>Většinu diskutujících ovšem více zajímá, když ... , co on ví, ostatní neznají.
Zaplaťpámbů pro vás, že tu nejsou jen ti lidé, o kterých píšete. Pak by si totiž nikdo vaše příspěvky nečetl. Protože vy s radostí píšete o něčem, o čemž nevíte nic a pak, když vás tu usvědčí z omylu přímo citací z nějaké vaší brožury, jaksi se nenápadně odmlčíte. Ale pokrytci nic jiného ani neumí.

274494

05.09.2012 19:07

Asociální stát

RE: Pravicujme, tunelujme - už někdo viděl tunelovat něco jiného, než stát?

hestroy 89.?.?.?

>Kdyby byl ten podnik stále český, tak už by neexistoval.
No, to je taková hezká spekulace, ale budiž.

Já znám zase - kdyby byly v prdeli ryby, nemusely by být rybníky.

Konkrétní příklady VW nemám. Ale jiný podnik, jakýsi Quelle, jestli to znáš, Honzo, je také soukromá německá firma. Zaměstnanec, který má na starosti například nákup výpočetní techniky, vypíše výběrové řízení, ale ve skutečnosti je již domluven s jistou firmou, které nakonec zakázka připadne. Že je dražší než konkurence? Nevadí. Důležité je, že tento člověk dostane provizi. A takto je to s každým oddělením, které něco nakupuje.

A že by byl VW výjimka? Ale no tak. Fascinují mě lidi, co si myslí, že korupce v soukromém sektoru neexistuje. To je prostě totální blud, bez korupce se nedají vydělat (rozuměj ukrást) peníze. Jiná věc je to, že v Německu se právo vynucuje, na rozdíl od nás, kde je spíše k smíchu. Takže to NESOUVISÍ s tím, jestli je něco státní nebo soukromé, ale to jsem tu Vojtovi psal za ty léta již mnohokrát.

A jestli myslíš, že mít pracovní místa závislá na jednom odvětví, přičemž vlastník je zahraniční a odvádí veškeré zisky mimo zemi, tak jo, asi je to dobře. VW půjde do ztráty, které továrny se zavřou nejdříve? Ty v Německu? Co to udělá s pracovním trhem tady? Asi nic, asi bude vše v pořádku. A to nemluvím o tom, že VW stejně přesune výrobu Škodovek do Ruska a Číny - aby z toho něco také měl, to je přeci jasné, i kdyby to měli vyrábět čínští otroci.

U Vojty mě fascinuje jeho podpora rasového dělení, eugeniky atd., přičemž mu jaksi nedochází, že tu onehdy naříkal nad koncentračními tábory, které k tomu neodmyslitelně patří. Že cituje v podstatě německé "vědce", kteří stáli za zdůvodněním existence těchto lágrů pro převýchovu "lidského odpadu". Hovoří tu o jakýchsi omega nepotřebných jedincích, ale sám žije z peněz jiných. Ale asi to tak má být. [chechtot]

274413

05.09.2012 14:42

Asociální stát

RE: Pravicujme, tunelujme - už někdo viděl tunelovat něco jiného, než stát?

hestroy 89.?.?.?

Vy jako důchodce jste omega jedinec.

>Jejichž podíl ve společnosti exponenciálně roste. Ačkoli tito lidé jsou pro společnost prokazatelně nepotřební. Dokonce ve většině jsou jí přítěží.

Takže jste prokazatelně nepotřebný a přítěží. Co s tím, Vojto?

Nebo se snad někde zásadně mýlím? Nemusíte odpovídat. Protože na tuhle krutou pravdu se vám odpovídat nechce, že, Vojto?

>Dle mého soudu např. nadnárodní koncern VW do značné míry "živí a šatí" naši zem.
Jak jste na tento nesmysl přišel? Nejdříve si zjistěte, kolik procent HDP tvoří automobilový průmysl a kolik peněz zde zůstává, po odečtu směšných platů. Nebo vy si myslíte, že zisk nejde do Německa?

>A nikdy nebyl nikým tunelován.
To víte s naprostou jistotou? Každý podnik (i soukromý) je tunelován. To, že vy to nevíte, neboť jste již dlouho nebyl v pracovním procesu, ještě neznamená, že to tak není.

Zkrátka Vojto, buďte rád, že jako nepotřebný jedinec máte svůj důchod a můžete tedy v klidu prezentovat své teoretizování zde na Zvědavci.

274399

04.09.2012 15:38

Asociální stát

RE: Další

hestroy 77.?.?.?

A kam se řadíte vy, jako důchodce (který si nárokuje "svá práva", ovšem nemá žádné povinnosti ani odpovědnost), Vojto? Z jakého titulu vás musím živit a platit vaše léčení stařeckých chorob? Kde jsou moje práva jako odpovědného pracujícího člověka, který vybudoval svou firmu, neměl nemocenskou již 15 let a v životě neviděl od státu ani korunu podpory? To by mě opravdu zajímalo.

Kdybych byl takový demagog jako vy, tak bych vás nechal, jako nepotřebného starce, který nevytváří žádné hodnoty a jen užírá, odvézt někam na skládku. To by mě zajímalo, co byste potom "chytrého" vymyslel. [chechtot]

274339

04.09.2012 14:16

Přední ekonom: Island to udělal správně … A všichni ostatní to dělají špatně

RE: Kristo-ilumináti na Zemi

hestroy 77.?.?.?

No, myslím, že jste přesně tam, kde vás chtějí mít. Tedy totálně zblblý, zato dvojnásob horlivý a přesvědčený o své "pravdě". Ideální ovce - přesně tak, jak ti "žido-ilumináti", které s takovou úctou jmenujete, chtějí. A příště si zkuste zjistit, ČÍ peníze to ten pan Rothschild spravuje. Jestli si je vytiskl sám atd. Třeba se vám v kebulce rozsvítí. I když, starého psa novým kouskům nenaučíš, jak se můžeme přesvědčit například na tzv. Lehožumpě, kde ti dobří emigranti také neustále melou tu svoji, nelišíte se od nich absolutně v ničem. Ti už mají také "jasno".

274334

04.09.2012 11:37

Asociální stát

RE: Síla rodiny

hestroy 77.?.?.?

>Když už jsme u rodiny, tak rodinu v prapůvodním smyslu zlikvidoval právě tzv. socialismus (zespolečenštění), protože takový stát má ambice rodinu suplovat,

Možná, nicméně si dobře pamatuji, že za socialismu byly rodiny daleko více soudržnější než dnes. Nesrovnatelně více.

> Tento proces začal již dávno s příchodem tzv. křesťanské morálky, kdy instituce přebírá odpovědnost za rodinu a vytváří z ní jakousi závislou a podřízenou jednotku systému s účelem odchovat pohotové množství lidských zdrojů.

Tak s tímto bych naprosto souhlasil. Všechno zlo totiž pochází z Římské říše. Slovanská rodina byla zcela odlišná od té "křesťanské", která je založena na vlastnictví. Manipulace se sexualitou je velmi silným způsobem, jak ovládat lidi.

274321

30.08.2012 12:45

Líza

RE: ach jo

hestroy 77.?.?.?

>Hledala jsem odkazy na sterilizaci v březosti (i v AJ) a nikde ani zmínka.

Myslím, že vaše hysterie není na místě, Kateřino. Jde o zcela běžný zákrok, který se nedoporučuje pouze v pokročilém stádiu březosti.

Osobně nechápu, proč ta kočka umřela.

274132

14.08.2012 13:44

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Editorův dodatek

hestroy 77.?.?.?

Je úžasné, jak Zvědavec, který tolik bojuje za pravdu a svobodu, cenzuruje věci, které se mu jaksi nehodí do krámu. Nevadí. Pokrytectví je také výdobytek civilizace, neboť bez pokrytectví by římská (tzv. žido-křesťanská) civilizace nemohla existovat!

Tož vezmeme si to ještě jednou. Část místních zvědavců, pro které je největším nepřítelem civilizace (nebudu pořád opakovat, že civilizace jako pojem pro většinu lidí znamená - římská neboli žido-křesťanská) zlý Žid, který tahá za drátky a zoufale se snaží civilizaci (která je napůl jeho) zničit, jak si můžeme s chutí přečíst i na stránkách s názvem Spiknutí proti církvi a lidstvu, se "po právu" na zlého internacionálního Žida zlobí. Vadí jim, že by chtěl zničit naši úžasnou civilizaci, sebrat nám naše peníze, práva a jako podřadné góje nás zotročit. V tomto se se mnou jistě shodne velká část zdejších.

To, že ovšem římská civilizace dobyla skoro celý svět, velkou část původního obyvatelstva vyhladila, jejich zemi ukradla a zbytek populace "zcivilizovala", to je v naprostém pořádku. Takže jak to je? Zlý žid, ten tyto věci dělat nesmí, zatímco ta hodná půlka (křesťanská) to dělat může?

Takže když někdo řekne, že Palestinci jsou líné vši, co se množí jak kobylky, je nutné se za jejich práva bít, neboť ten, kdo jim zabraňuje v jejich rozvoji, ať již blokádou nebo průběžným pleněním zbytků jejich území, je zlý Žid.

Ovšem pokud jde o například o Indiány, tam je věc jiná, neboť ti samí, kteří chápu Palestince, proč nejsou schopni žít normálně, Indiány, případně čenoušky opovrhují. Jaký je v tom rozdíl? Pár set let. Nic víc.

Zakončil bych to jen tím, že všechny kecy o tom, že Zvědavec hledá pravdu, jsou jen a jen obyčejné pokrytecké kecy.

273312

14.08.2012 13:11

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Že Vás to baví, častovat editora Hirschfeldovou nadávkou

hestroy 77.?.?.?

> I v Čechách zbyla po třicetileté válce cca 1/2 populace a nebrečíme kvůli tomu zbídačeni u Rakušanů o reparace a podpory - naopak si obnovíme pamětní sloupek.

Je vidět, že jste dobrý katolík. Ano, Čechy jsou již zcela kolonizovány, slovanská kultura nahrazena římskou. Je vidět, že se to soudruhům z Vatikánu povedlo na jedničku, když se původní Slované, kteří by se z římské násilné a krvelačné "civilizace" s chutí poblili, dnes snaží dohnat vše, co jim prohnilý a proti přírodě jdoucí "západ" nabízí.

Tedy vraždění, plundrování, pokrytectví nejhoršího zrna atd.

>Černochy už před příchodem Evropanů zdatně civilizovali arabští otrokáři a jistě by jim předali alespoň něco z civilizace islámské, takže by se stejně nemohli tak šťastně a přírodně mordovat jako dřív.

Je zcela přirozené, že pokud chcete dobít nějaké území a vyvraždit původní obyvatelstvo, je potřeba nejdříve vytvořit dojem, že jsou to stejně odporní divoši, kteří se zabíjejí mezi sebou. Pan anonym záměrně zapomněl napsat, že otrokářství tady bylo daleko dříve, Řím otroky používal běžně, vytvářel je z obyvatel území, která dobyl. A samozřejmě, v civilizovaném "Římě" nebylo po násilí, vraždění a mordování ani slechu ani vidu. To pan anonym také správně nastínil.

Pan anonym samozřejmě ví, že poslední křížové výpravy na blízký východ byly také "ospravedlněny" snižováním hodnoty lidského života, jelikož Iráčani jsou zlí, krutí barbaři a proto bylo potřeba jich párt stovek tisíc vymlátit. Vždyť se na ně podívejte jak málo pracují, staví málo dálnic a navíc se mordují mezi sebou. Fuj. Je nutné je civilizovat, aby vraždění mělo správnou formu a ty, co se civilizovat nedají, je nutné povraždit.

Bílý muž samozřejmě žádnou vinu nemá, neboť desítky miliónů vyhubil zcela oprávněně, půdu která jim patřila také ukradl zcela oprávněně a to jen díky tomu, že římská civilizace je ta nejlepší a vlastně je to jediná civilizace, neboť pod pojmem civilizace si člověk představí vždy Řím, popřípadě Řecko, z něhož Řím čerpal, ačkoliv se mu nikdy nepřiblížil.

273310

13.08.2012 21:58

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Editorův dodatek

hestroy 77.?.?.?

(Znovu cenzurováno. Pokud to tu dáte po třetí, počítejte s trvalým zablokováním vašeho id. Editor)

273284

13.08.2012 15:55

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

Editorův dodatek

hestroy 77.?.?.?

(Cenzurováno. Váš komentář lze považovat za osobní útok. Editor)

273269

13.08.2012 15:44

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Ani se nedivím, že pánové ze Světové banky nepojmenovali pravou příčinu

hestroy 77.?.?.?

>civilizační efekt byl nesrovnatelně větším přínosem

Jistě. Civilizační přínos Říma je vždy ku prospěchu. Napríklad na dobytých slovanských územích se hned jak to šlo, zavedly církevní desátky - což je velký přínos, všichni musí víc pracovat. Dále se zavedly další nezbytné civilizační výdobytky, jako jsou tuny odpadků, plýtvání zdroji, vykácení lesů, vyrabování nerostných zdrojů, nezbytná je také stavba dálnic (jsou drahé a proto mjsí všichni ještě více pracovat), převážení zboží z místa na místo po těchto dálnicích (ropa je drahá, proto musí všichni ještě více pracovat), atd, atd. Naprostým výdobytkem římské civilizace je tedy velké množství práce navíc, což se Slovanům, kteří v podstatě nic nedělali, neboť neměli utkvělou představu, že si musí pořídit nejnovější televizi, kvůli čemuž je potřeba pokácet celý les, znečistit zdroje vody, udělat obří krátery do země atd., vůbec nelíbilo. Naštěstí i Slované se těmto civilizačním výdobytkům podřídili, takže zbývá už jen ta Afrika, kde by bez římské civilizace černoušci nic nedělali, takže je nutné to okamžitě změnit.

273268

13.08.2012 11:32

Aspen “007″ Institute

RE: Bojkotujte zboží amerických firem, to je jediná správná odpověď.

hestroy 77.?.?.?

>Cikánovi je to jedno. On se množí i v případě že žije ve špatných podmínkách, a to je z dlouhodobého hlediska ohromná konkurenční výhoda !

O jakých špatných podmínkách mluvíš? Myslím, že dostávat peníze za haranty je sakra dobrá podmínka. To, že je jim jedno, že jim nezajistí vzdělání a nějaké slušné podmínky, v tom máš pravdu.

> Takže cikán na tento sofistikovaný nástroj tiché genocidy neskočí na rozdíl od bílého blba a vesele dál se množí. A v budoucnu bude vítěz. Umí alespon v něčem rozlišit skutečně důležité věci v životě od těch nedůležitých.

Vítěz bude v čem? Že ho nebude mít kdo živit? Neboj se, pak jejich počet zase rychle poklesne. Myslím, že jsi tu svoji myšlenku hodně, hodně nedomyslel.

Jinak co se týká článku, je to prostě hnus. Vlastizrádci by měli viset. Bartoš si jen neuvědomuje, že za tím nestojí nějací židi, ale Vatikán. Židi jsou jen vymyšlený "národ", který dělá pro Vatikán špinavou práci. I v Izrahelli.

273262

08.08.2012 14:47

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?

RE: Fízl buk je fine

hestroy 77.?.?.?

> i díky jí a Fízl buku jsem se postaral o investice a projekty, které tím byly ovlivněny

To je dobře, soudruhu, že jsi se postaral o všechny projekty. Jednalo se o domy v Praze, nebo o přestavbu vaší synagogy?

273156

08.08.2012 14:45

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?

RE: sociální sítě jsou skvělá věc

hestroy 77.?.?.?

>sociální sítě vidím jako obrovskou příležitost do budoucna vzhledem k možnostem interaktivního informování přímo od zdroje událostí obyčejnými lidmi kteří událost znají ze svého osobního pohledu

>mohou tak nahradit korporátní média jež lze ovládnout a manipulovat s nimi veřejné mínění úplně snadno

No jasně. Vždyť i dnes si můžeme na profilech lidí například ze Sýrie (předtím Libye) přečíst čistou pravdu a nic jiného. Myslím, že jsi vedle, jak ta jedle. Ale to nic. Spi dál.

273155

07.08.2012 14:48

Křížová výprava na východ

RE: Vymité mozky

hestroy 77.?.?.?

>tak proč byl obehnaný ostnatým drátem s kulometnými hnízdy jako nacistický koncentrák

Třeba proto, aby se sem nedostaly podobné elementy, jako je například "svobodná syrská armáda", tedy banda všehoschopných grázlů placených západem. A proč se cinkalo klíčema? Protože soudruzi z STB na NT ubili studenta Šmída, než se přišlo na to, že to byl vlastně agent STB Zivčák. Kapišto?

273105

07.08.2012 14:18

Křížová výprava na východ

RE: Komunisticka verze historie

hestroy 77.?.?.?

Dobře jsi to napsal, Jirko, dobře. Je vidět, že jsi zůstal uvedomělým a pracovitým soudruhem i dnes. Tedy vymytá kebule, nulový rozhled, ještě méně pochopení souvislostí atd. Obdivuji, že s takovým základem dokážeš obhajovat své "názory".

A nezapomeň si dát 10 zdrávasů, aby ses nedostal do pekla. Zkusil bych ti i něco vysvětlit o tom tvém pámbíčkovi, ale vím, že tvůj vývoj už je u konce a zmůžeš se tedy jen na opakování starých manter, na víc už nemáš. [chechtot]

A ještě ti řeknu, že jsem moc rád, že komunisti dokázali část populace ochránit od agentů Vatikánu (někdo jim říká kněží) a tím chránit národní zájmy. To, že ty nejsi Čech, ale emigrant, který by svoji vlast zaprodal za pár hostií, to už je na jinou debatu.

Náboženství je největší zlo a římskokatolická sebranka je nejhorší zločinecká organizace. [bliji]

273103

12.07.2012 15:16

Piráti na internetu

RE: k cemu je clanek plny nepresnosti

hestroy 77.?.?.?

Výborně. Tak jste si postěžoval, ale klidně jste mohl napsat i něco co má hlavu i patu. Ale trochu vás podezřívám z toho že vlastně nic nevíte, jen se učeně tváříte a chcete být za to obdivován. Nebo se pletu?

271869

12.07.2012 15:13

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

hestroy 77.?.?.?

A pane Mnichove, co konkrétně děláte pro to, aby se zlo (o kterém vy víte naprosto vše, pravděpodobně ze stránek o spiknutí proti církvi a lidstvu), odstranilo a jaké máte výsledky? Já jen, abych vám měl za co děkovat.

Jinak jsem samozřejmě vděčný, že se v té záplavě zmanipulovaných lidí najde pár jedinců jako vy, kteřá na základě dlouhodobého studia textů katolických autorů, dokáže vzdorovat a účinně bojovat se zlým židem, který je sice tak mocný, že ovládá úplně vše, ale nakonec to bude tak, že David (Mnichov) porazí Goliáše (zlý žid). Je to fascinující a jsem upřímně udiven vašimi znalostmi a skrytou silou.

271868

12.07.2012 15:01

Smrt americké ústavy

RE: Toho berete jeste vazne?

hestroy 77.?.?.?

Ty woe, tak to je síla. Tohle už není obyčejná paranoia. To už je diagnóza. A neschopnost porozumět psanému textu. Protože obviňovat aristokrata z podpory bolševismu, to může jen někdo, kdo už nevnímá. Samozřejmě, rozebírat s panem Lindsayem, kdo vlastně stojí za těmi bolšivky a vůbec různými ismy, že jsou to vlastně studenti jezuitských univerzit, to už je prostě zbytečné. Starého psa novým kouskům nenaučíš.

271867

11.07.2012 10:43

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

hestroy 77.?.?.?

Díky za odpověď, pane Quido. Kromě toho, že si myslíte, že svět ovládají židi, mohu s vaším příspěvkem souhlasit. Nicméně je škoda, že si nezjistíte fakta, kdo vlastně stál za těmi bolševiky. Ne, vážně, židi to opravdu nebyli, ačkoliv neváhali dělat špinavou práci pro svého chlebodárce.

271835

11.07.2012 10:38

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

hestroy 77.?.?.?

Zbytečná práce. Tito hoši již mají "jasno". Zejména Quido2, který se přímo rochní ve svých fantasmagoriích. No ono je jich tu víc, zejména ze Slovenska. O Mnichovi už je škoda psát, něco podobného se vyskytuje jen velmi, velmi výjimečně.

271834

10.07.2012 22:04

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

hestroy 77.?.?.?

Myslel jsem si, že jste pan Stworu přišla podpořit, jestli ne, tak to se nedá nic dělat. Snad příště.

>A jak znovu opakuji, to nejsou pouzí lokajové, to jsou jasní SPOLUPACHATELÉ vládnoucích zločinných globálních struktur.

Spolupachatelé? A já myslel, že ty vládnoucí zločinecké struktury jsou také oni.

>Život nevznikl z ničeho, ale celý Vesmír je živý, takže z původního jednoduchého života se evolucí vyvíjel život složitější.

Rozumím. Takže z ničeho vznikl vesmír, který byl již živý, takže to vlastně do sebe zapadá. Byl to čas, díky kterému se z jednoduchého živého vesmíru stal složitější živý vesmír. A to je to, co mi tu trochu neštymuje, protože co bylo před tím, než vznikl vesmír? Ale je klidně možné, že vesmír existoval stále, jen se na začátku (nekonečně dlouho) nevyvíjel tak rychle. Ale jo, když teď nad tím vaším názorem přemýšlím, tak jo, dává to smysl. Nejdříve vznikl člověk a pak vývojem vznikl zlý žid, který od té doby ovládá člověka. Musím říct, že to máte opravdu do detailů promyšlené...

Jen je škoda, že jste mi neodpověděla na to, jestli to obviňování zdejších z toho, že jsou placeni Rothschildem (aristokrat), je argument, který by měl brát člověk vážně, když už jsme u těch "křiváckých bolševických argumentů". Zřejmě si to také myslíte, což je dobře, protože to dává celému spiknutí komplexní rozměr.

A omlouvám se, že jsem to spiknutí, v kterém je aristokrat slouhou Rothschielda, pobírá jeho dolárky a píše tu pro něj na objednávku, hned neprokoukl, jen jsem si nedokázal představit, že by to spiknutí proti církvi a lidstvu mohlo být tak obrovité.

Ale teď už mi to smysl dává a je dobře, že vy, pan Mnichov, pan Quido2, pan Nohejl a další jsou poslední ze zbytků svobodné populace s nevymytým mozkem. Záchrana lidstva před zlým židem, který přes falešného papeže tahá za drátky, je zcela ve vašich rukou.

271805

10.07.2012 21:29

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

hestroy 77.?.?.?

Poslyšte, co kdybyste sem hodil nějaký odkaz na vaše tvrzení o tom Talmudu. Přeci jen, nějaký anonym tu může plácat úplné krávoviny, nic ve zlém.

>A že mají židé mnoho ochotných poskoků, kteří jim slouží, to vidíme dnes a denně.

Můžete jmenovat nějakou organizovanou skupinu, například katolíky, kteří nemají své poskoky, kteří jim slouží? Těmi slouhy myslím třeba místní katolíky, kteří tu blábolí to, co do nich nahustili jejich faráři a lidi, kteří studovali jezuitské školy atd.?

A také nějaký důkaz, že ti, kterým někdo slouží, ovládají celý svět. Děkuji. Těším se na záplavu vyzdrojovaných informací.

271803

10.07.2012 13:09

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

hestroy 77.?.?.?

Paní Jarmilo,

pokud vy také považujete aristokrata za placeného slouhu systému, placeného Rothschildem, stejně jako tady pan Mnichov, víte že mi ani nevadí, že už se vám nelíbím? Samozřejmě, že tyto "argumenty", které použil pan Mnichov, tedy obvyklé obviňování, nejsou žádné křivácké bolševické argumenty, ale čistá a holá pravda, že?

Vložený obrázek

Víte, vážím si vás za to, že jste pana Stworu přišla podpořit i k soudu, vypadáte na rozumnou ženskou, ale je vidět, že už máte "jasno" a tím jste se uzavřela do své ohrádky, v které je vše možné, kromě pravdy a touhy pravdu nalézt.

Co se týká pana anonyma, který je také zastáncem zlého žida, co tahá za drátky, poté, co jsem si od něj přečetl následující text, tak jaksi zůstává mimo moje chápání.

>Ztracený Ráj lze totiž obnovit jen dvěma způsoby.
>A) - Božím zásahem pro všechny jak bylo přislíbeno, ale na to nemá nikdo vliv jinak, než se stát tím Stvořitelovo obrazem a získat naději být vybrán.
>B) - Nebo se dát cestou vytvoření Ráje bez boží účasti a jen pro vyvolené, nahrazujíce jim ty božské počiny nutné k obnově Ráje ovládnutím všech ostatních.

Ne, opravdu, "židovský" bůh, kterého tak lačně přijali ti "křesťané", kteří se ho snaží ukrást "židům" tzv. Novým zákonem, pro mě není vůbec žádný argument.

Je mi líto. Období, kdy jsem slepě věřil na židovské spiknutí jsou dávno pryč. Pryč je i období, kdy jsem věřil těm křesťanským blábolům, od jisté doby jsem se začal soustředit sám na sebe. A u vás mě zcela fascinuje, jak jako ateista, který dokonce věří tomu, že život vznikl jakousi náhodou z ničeho, nakonec berete za své argumenty lidí, pro něž je základním kamenem jejich myšlení jakýsi židovský Bůh.

271782

10.07.2012 12:36

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Poněkud zmatené

hestroy 77.?.?.?

>Dále, Kristus není žádná mytická a vymyšlená postava, ale reálně žijící bytost.

Tady končí prdel a začíná sranda. Výplach mozku byl proveden dokonale, žádné pochybnosti se již nekonají. A zde končí i racionální diskuse, neboť věřícím bloudům se dá jen těžko něco vysvětlit.

>Katolickou církev postihlo to co postihuje snad všechny mamutí organizace do kterých se infiltrují různí devianti a mocichtiví kariéristé.

Katolická církev byla hlavně vymyšlena k ovládání lidí, když Římu začaly docházet peníze na ovládání lidí silou. Proto bylo vymyšleno toto "mírumilovné" náboženství, v kterém jsou ovečky vedeny k tomu, aby se nevzpouzely za žádných okolností, neboť je jim za to slíben lepší život po smrti. Dokonce je to dovedeno k "dokonalosti" tím, že čím více bude člověk strádat zde, tím lépe se bude mít v "nebi". Viz "první budou poslední a poslední budou první."

Smutné ovšem je, že jim to i dnes spousta hloupých, naivních a především nešťasných lidí žere. Obzvláště to, že jim je slibováno něco, co nikdy nikdo nemůže ověřit. A také to, že toto "mírumilovné" náboženství bylo rozšířeno brutální silou a krvavým vražděním všech, kteří se mu nepodvolili. Pak už bylo využito strachu, takže rodiče své děti vychovávají přesně dle této ideologie, ale už bez použití drábů a katů. Jo, pokrok nezastavíš a lidská blbost nezná mezí.

271780

09.07.2012 12:10

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

hestroy 77.?.?.?

Měl byste si zajít za doktorem a požádat o silnější léky. Paranoia je prevít a jak je vidět, tak užírá i schopnost používat selský rozum, případně rozum jako takový. U vás už došla do posledního stádia, kdy vidíte nepřátele za každým rohem a pod postelí máte zlého žida, co tahá za drátky. Škoda, že už pak nezbývá v kebuli nic, co by se dalo použít na studium opravdových faktů, ne těch, které mají manipulovat dav do pozice, v které se právě nacházíte.

271730

04.07.2012 15:31

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: tato kniha

hestroy 77.?.?.?

Člověče, vy musíte mít tu hlavu dokonale vymytou. Jo, je tu plno agentů, zlých kabalistických židů a iluminátů, kterým vládne znachar a kteří vás chtějí zničit. Vy logice odmítáte rozumět, kdybste se jí totiž řídili, tak byste nemohli přemýšlet nad krávovinami typu židovské spiknutí atd, protože všechny argumenty jsou na stole, historii píší vítězové a zatím se mi nezdá, že by západní civilizace nebyla křesťanská, tedy plně pod vlivem soudruhů z Vatikánu. A kdybyste něco tušil o historii, tak byste možná pochopil, že žádní Ž/židé tu nebyli do doby, než si je Vatikán vytvořil pro své "bohulibé" cíle. Nicméně vysvětlovat tohle někomu, kdo "ví", je zbytečné, to uznávám. Obzvlášť někomu, kdo si dá podobný nick.

271500

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 3

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 5

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
305 210,87 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 360 862