Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané hestroy

Nalezeno 3334 příspěveků, 16 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

10.12.2013 11:59

Satanův plán

RE: Satan nikdy neměl na růžích ustláno

hestroy 91.?.?.?

No, ani to není vtipný, spíš dementní a vyjadřuje to jen a pouze, jak má pisatel vymytý mozek (jen jiným způsobem, než komouši, výsledek je bohužel stejně žalostný).

Jediný smysluplný obsah je správné zhodnocení toho, že katolíci=komouši. Neboť ti dobře věděli, proč živí podobné příživníky a parazity, jako jsou kněží.

A teď zpátky na Lehožumpu.

300530

10.12.2013 11:46

Souložili někdy sociálně ekologičtí Nesehnutí jen tak, pro radost?

RE: Autor je sám sexistické prase

hestroy 91.?.?.?

Osobně se domnívám, že pokud má někdo zdravé sebevědomí a alespoň průměrnou inteligenci, nemusí vůbec řešit podobné krávoviny. Maximálně si může říct, že je to reklama od debilů pro debily (v podstatě každá reklama). Naopak, pokud někdo trpí komplexy, pak se samozřejmě podobnými nesmysly trápí.

Něco podobného je například reklama na Perwoll, kde se idioti dohadují nad tím, jestli jsou šaty nové a pak vytáhnou z rukávu prášek. Zde asi nejde o sexismuy, nicméně ty ženský jsou tam vylíčeny jako naprosté vypatlané krávy, stejně jako v jiných reklamách, kde se diví na jemností Jaru apod.

Ale chápu, že tyto extrémně ubohé trapné a nudné reklamy vás nechávají v klidu, když se tam nemluví o kozách.

>Štve mě to i za ty muže - že jsou chápáni jako nemysící zvířata, kterým se po spatření ženského těla vypne mozek.

Bohužel je to tak, asi to tak příroda chtěla nebo co. Jinak by se chlapi bez ženských docela dobře obešly, protože ty jim zřídkakdy dokáží nabídnout něco víc.

300528

14.11.2013 16:50

Chcete se mít dobře? Staňte se členem

RE: Nepochybuji

hestroy 77.?.?.?

Správně, správně. Hašek je už od pohledu slušný člověk a prostě je jen schopný. Možná je nejschopnější na celém světě a je to také takový mesiáš, co nás přišel zachránit. Kdepak. Lidská debilita je nekonečná. A intuice jí v tom pomáhá ostošest.

Já dám na svůj selský rozum a první zdání. Obojí mi jasně říká, že Hašek je dobytek na n-tou, nezávisle na různých slimácích typu Sobotka. Ale nejsem tak blbej, abych díky tomu, že Sobotka je slimák, domníval se, že Hašek je slušný člověk. To můžou jen lidi, kteří nemají všech pět pohromadě. Psychopati zejména, neboť ti mají v ostatních psychopatech zalíbení.

A pro obdivovatele novodobého mesiáše Haška, kteří čuchají, že nás chtěl zachránit před definitivní apokalypsou doporučuji tyto stránky:

Udatný Michal Hašek a (nejen) ČSSD na křižovatce. Souboj uvnitř strany – a o co v něm jde.

[chechtot]

299570

09.10.2013 21:11

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: Krásne výsledky

hestroy 77.?.?.?

Plácáš už úplné krávoviny, ale dobře. Na začátku jsi psal, že příroda je volný trh, kde vítězí ti nejsilnější. A že jakákoliv regulace tohoto volného trhu je cestou do pekla (opak toho, kam máš namířeno ty).

>Wow....ty možno skutočne nakoniec potrebuješ žiť v zajatí, aby si nepáchal hrôzy....

A co mluvíš o mně? Já bych třeba nikoho nevěšel, ale někteří zastánci volného trhu (čti práva silnějšího) by to dělat začali, jak už se to v historii a i dnes stalo nesčetněkrát. Dle toho, co píšeš, tak si myslím, že máš vážný psychický problém (s farářem?)...

>Som však rád že šialencov tvojho typu nieje veľa a tí normálni ľudia, ktorých od šialenstva nedelí len to, že to nieje KÝMSI dovolené, si s nimi v tej prípadnej slobode hravo poradia.

Tady už mluvíš úplně z cesty, asi sis přihnul víc, než je zdrávo.

No, abych to shrnul, zkrátka ty chceš volný trh (právo silnějšího) a zároveň potřebuješ být regulován například Biblí, ale to pro tebe není regulace, ale boží přikázání, tedy něco, co se volného trhu (práva silnějšího) netýká. To nazýváš například morálkou (už se nejedná o volný trh - právo silnějšího) a jsi si jistý, že bez regulace (například tzv. deseti přikázáními) by se všichni lidi chovali jako dobří křesťané. Pravý opak je bohužel pravdou.

Jsem rád, že jsme si ujasnili tvé dojmy a skoro se dostali k tomu, co znamenají pojmy.

297596

09.10.2013 20:54

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: Krásne výsledky

hestroy 77.?.?.?

No, reagovat na další snůšku nesmyslů je sice ztráta času, ale budiž.

>Násilím si lidé opatřovali prostředky k uspokojení svých životních potřeb v dávné minulosti.

Inu, každodenní bombardování a zabíjení je zřejmě vedeno jinými pohnutkami, než zabezpečování si přírodních zdrojů (životních potřeb). Asi jo, když to tvrdí někdo tak "vzdělaný", kdo je schopen s naprostou jistotou tvrdit, že VW nebyl nikdy nikým tunelován a že tunelování se týká jen a pouze firem, které jsou před krachem.

>Už několik tisíciletí je násilí v lidských vztazích postupně nahrazováno mírumilovnou KORUPCÍ.

Aha a kolik lidí tou korupcí zahynulo v posledních 100 letech? Méně nebo více než kolik jich bylo za posledních tisíc let? Nějak se ten proces nedaří...

>Prosím neplést svobodný trh se zločinnou korupcí. V níž jedna strana směňuje zdroje, které jí nepatří.

Aha. Takže korupce je dobrá, ale může být i zločinná. Tak tomuhle už nerozumím, je mi líto. Jen připomenu, že společnost získává zdroje jen a pouze, pokud je opětovně vyvlastní někomu, kdo se jich neustále zmocňuje. Teprve pak je může někomu svěřit, ale chápu, že s těmito detaily si hlavu nelámete, vám stačí plácnout první krávovinu, která vás napadne, jako třeba, že frakování je zcela bezrizikové a rozhodně nemůže dojít k tomu, že v oblastech, kde se provádí, teče voda z kohoutku, která hoří.

Škoda, že neumíte anglicky, abyste si o tom něco přečetl. The Hard Numbers on Fracking: Radiation, Toxic Wastewater and Air Pollution

297594

09.10.2013 20:43

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: Krásne výsledky

hestroy 77.?.?.?

A dobre si to napísal, súdruh, dobre, velmi dobre.

Já se jen vám, pobožným soudruhům zo Slovenska, snažím vysvětlit, že na jednu stranu máte své přikázání, na druhou stranu byste kradli jak zjednaní, když jde o ten volný trh.

A jestli svobodným podnikáním máš na mysli to, že například uhlí, které najdeš někde na louce, oplotíš a začneš ho prodávat jiným chudákům, kteří nebyli tak pohotoví, aby si to oplotili jako první, tak si zcela rozumíme. K tomu přidej zdroje vody, lesy, půdu a cokoliv dalšího, co nám příroda přichystala a můžeš to "svobodné" podnikání rozjet ve velkém.

Samozřejmě, že nemusíš brát žádné ohledy na ostatní, protože pro vás je svoboda spojena právě s tím, že si přivlastňujete něco, co patří všem. A jistě budeš spokojeně pokyvovat hlavou, až k tvému oplocenému pozemku přijede na náklaďáku několik jiných svobodných podnikatelů, tebe pověsí na kandelábr a zcela dle pravidel tzv. volného trhu tvé podnikání převezmou.

Nebo budeš kvíkat, že takhle jsi to nemyslel? [chechtot]

297592

09.10.2013 20:35

Prezident Zeman vyhandloval osobní výhody za bezpečnost naší země

RE: Chobotnica NWO.

hestroy 77.?.?.?

Dle mého ses nechal nachytat. Myslím, že pan Vykládal je někdo, koho znáš a dělá si tu prdel z jistých bláznů tak rafinovaně, že to působí skoro vážně... [smích]

297591

09.10.2013 15:00

Co nám přináší masová imigrace z Afriky, komisařko?

RE: Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už

hestroy 77.?.?.?

Proboha, tohle může napsat jen někdo, kdo zná svět jen a pouze z televizních novin. Ale hned má potřebu své "poznatky" šířit mezi další prostý lid. Ubohé.

297569

09.10.2013 09:47

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: Krásne výsledky

hestroy 77.?.?.?

Hele, co kdybych k tobě přišel a pověsil tě na strom? Asi bys s tím neměl problém, když bych ti to vysvětlil tím, že mi překážíš a na základě volného trhu a mé větší síly mám na to plné právo, že?

Jestli řekneš, že mám plné právo tě oběsit, tak pak tvé plácání má nějaký smysl. [chechtot]

297555

04.10.2013 13:56

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: Krásne výsledky

hestroy 77.?.?.?

Myslím, že to vystihuje tento citát, který jsem si dnes přečetl na BL:

„Omezenci prostě nepochopí, jak je důležité omezit možnosti neomezeného vládnutí omezenců.“

Jacob van Blom

Tolik k tzv. volnému trhu. On totiž musí být nějak omezen, například tím, že není možné prodávat lidi, což se dříve také hodně dělo a dnes jen o malinko méně. Je mi líto, že to musím říci, ale volný trh se velmi často neslučuje s mravními základy a jakýmsi selským rozumem a také s udržitelným rozvojem (i když je tento termín již zcela zprofanován).

Takže omezování, regulace, přerozdělování vůbec nesouvisí s nějakou levicí a pravicí, ale morálkou a rozumem (právním systémem).

297351

04.10.2013 11:08

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: Krásne výsledky

hestroy 77.?.?.?

OMG. Takže ty chceš tvrdit, že v zemích, kde je voda ZDARMA se nepřerozděluje?

V těch státech jaksi nějaký úředník řekl, že to tak bude a proto se nějaké hovado nemohlo zmocnit vody jako u nás. Čili s tím onen úředník něco narobil a to podstatně.

297343

04.10.2013 11:04

Proč za mnou Snowden přišel

RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi

hestroy 77.?.?.?

Zdravím pane Vojto,

dne 05.09.12 jste zde vyslovil testovatelnou hypotézu:

Dle mého soudu např. nadnárodní koncern VW do značné míry "živí a šatí" naši zem. A nikdy nebyl nikým tunelován.

Když pomineme blábol, že VW živí a šatí naši zem, tak bychom se mohli podívat na druhou část toho obludného nesmyslu, který může napsat jen senilní stařík, případně někdo, kdo nemá všech pět pohromadě.

Minule jste mi složitě vysvětloval rozdíl mezi tunelováním a rozkrádáním takto (je to samozřejmě holý nesmysl, ale to zatím pomineme):

Pojem tunelování není ekvivalentem anglického "fraud". Tunelování je stav, kdy je podnik systematicky veden svými správci k úpadku.

Inu, podívejme se tedy na přesnou definici:

Tunelování je termín užívaný běžně pro rozsáhlý finanční podvod, při kterém management z firmy ve velkém odčerpá její finanční prostředky do jiných firem managementem zpravidla vlastněných. Toto odčerpávání prostředků většinou ovšem není přímé (šlo by o často příliš velké riziko), ale např. prostřednictvím pro tunelovanou firmu výrazně nevýhodných obchodů.

Vím, že neumíte anglicky, takže vám připomenu, že anglický termín pro tunelování je asset stripping. A o čem se to píše v tomto článku? Zkusím vám to v rychlosti přeložit - jde o to, že investoři tunelovali VW.

Porsche chief attacks asset-stripping investors

Ve skutečnosti je ale fraud to samé, jde jen o to, jakým způsobem jsou peníze z firmy dolovány.

Confession Set In VW Fraud

A tady se sice píše fraud, ale ve skutečnosti to zcela splňuje "prostřednictvím pro tunelovanou firmu výrazně nevýhodných obchodů".

Kapišto, pane Vojto?

Reagovat na zbytek vašeho blábolu, který jste si ve své infantilní víře vysnil, je zbytečné: Ještě před konkurzem jeví tunelovaná firma řadu typických znaků. Například. Dluží. Svým dodavatelům, zaměstnancům mzdy, bankám splátky úvěrů, státu odvody. Propouští. Neinvestuje. Neinovuje. Ztrácí zákazníky. Namísto zisku vytváří ztrátu.

To nepíšete o tunelování, ale o krachující firmě, coč sice může mít s tunelováním souvislost, ale také nemusí, takže míchat hrušky s jabkama je sice vaše oblíbená činnost při vytváření nereálných konstrukcí založených jen a pouze na víře, nicméně to vůbec neznamená, že máte v něčem pravdu.

Čili, jasně jsem vám dokázal, že plácáte hovadiny, nicméně chápu, že malé děti, případně senilní staříci nejsou nějaké sebereflexe, natož schopnosti realisticky hodnotit, co se kolem nich děje, schopni.

297342

04.10.2013 10:37

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: Krásne výsledky

hestroy 77.?.?.?

Dobre si to napísal, súdruh.

Jestli to mám dobře chápat, tak dle tvých názorů kdokoliv má možnost se zmocnit přírodních zdrojů jakýmkoliv způsobem včetně vyhlazení původních obyvatel a následně tyto zdroje prodávat zbývajícím chudákům (volný trh).

Tak to jsi opravdu borec. Hodnotit zbytek těch blábolů, na to nemám ani sílu, ani chuť.

297336

02.10.2013 21:58

Co dělat? Nic. Vztekat se, řvát, ale zaplatit...

RE: typicka ceska nafoukanost

hestroy 77.?.?.?

Asi tak...Schopnost mluvit anglicky se pozná i podle toho, jak je člověk schopen porozumět angličtině s přízvukem.

297246

02.10.2013 21:56

Izraelské tajné zbraně hromadného ničení

RE: Větší letálnost?

hestroy 77.?.?.?

Slovo smrtícnost může vymyslet jen dubová palice. Obyčejný smrtelník v klidu použije odpovídající slovo smrtonosnost, případně smrtící účinek.

Takže: Vyrábí také tritium, radioaktivní plyn používaný v neutronových hlavicích, způsobujících malé radioaktivní zamoření, ale větší smrtonosnost (smrtící účinek).

297245

01.10.2013 15:29

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: Plno polopravd

hestroy 77.?.?.?

A teď zpátky do Lehožumpy, kam patříme, ano? BenHur bude potěšen tvou "diverzní akcí" zde, soudruhu.

297125

01.10.2013 15:24

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: Plno polopravd

hestroy 77.?.?.?

Tóra je sice součástí Bible (SZ), ale to nevadí, důležité je, jak hrozivě to zní... [chechtot]

297123

18.09.2013 11:48

Rouhání

WTF?

hestroy 77.?.?.?

Nějak jsem nepochopil, o čem článek je. Jde více o oslavu muslimů a jejich vztahu k ženám (autorka cítí potřebu silné a pádné ruky), nebo o nenávist k mezinárodnímu židovstvu? Je to výzva k založení židovské strany, nebo k vykroužkování zlovolných Chazarů? Obávám se, že paní Hanzlíková není schopna věci vidět v širším měřítku, ale už jsem si na to u ní zvykl. Svoboda začíná u jednotlivce, paní Hanzlíková by si to měla uvědomit.

296333

11.09.2013 19:26

Írán, nikoliv Sýrie je skutečným cílem Západu

RE: geneticka linie Cechu .... a ktera?

hestroy 77.?.?.?

Jo, Vojta má vždy pravdu. Třeba jeho tvrzení o tom, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován, které si neustále brání, protože neumí anglicky, česky se o tom nepíše, takže to neexistuje.

Hodnotit jeho další dětské představy o fungování světa, to je zcela zbytečné. Takže mu ani nebudu vysvětlovat, jak to v té Číně vlastně bylo a je, protože si zcela vystačí se svými vysvětleními pro děti na prvním stupni základní školy a vírou, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován, což může tvrdit buď pětileté dítě, senilní 80letý stařík, nebo někdo, kdo nemá všech pět pohromadě a je vlastně tak trochu blbec, pro něhož je jeho VÍRA vždy nad racionálními argumenty a fakty.

295963

11.09.2013 19:14

Írán, nikoliv Sýrie je skutečným cílem Západu

RE: moc Jiraska taky skodi

hestroy 77.?.?.?

OMG. Má cenu tyhle nesmysly vůbec nějak komentovat? [chechtot]

295961

11.09.2013 19:12

Írán, nikoliv Sýrie je skutečným cílem Západu

RE: moc Jiraska taky skodi

hestroy 77.?.?.?

No, myslím, že minule jste už dokázala, že jste prověřená nacistka a rasistka, takže s člověkem vašeho formátu se bavit nehodlám, "vážená" paní. A plakat nad rozbitím Rakouska také nehodlám, ani to nebudu shazovat na zionisty, ani nebudu přemýšlet, komu tak strašně vadila země s mořem a Alpami, aby jí musel zničit. Kua, vždyť teď máte nástupce v EU, více hor i více moří, tak můžete být spokojená, ne? Byrokracie je cca stejná.

Co se týká paní Jarmily, nehodnotím jí, ale její duševní stav, který se prudce zhoršuje. Mám tím na mysli její neschopnost logického uvažování, které je zcela nahrazeno čtením různých spikleneckých webů a následnou paranoiou.

Samozřejmě, že když zde nebudu v řadě kvákat klasické "pravdy" (zlý mezinárodní žid, který tahá za drátky a neustále sype bílý prášek z nebe), tak budu místními židobijci "právem" odkázán do Lehožumpy.

Samozřejmě že je zbytečné vysvětlovat, že k židům žádné sympatie nechovám, k Izrahelli mám velký odpor, ale nevidím věci černobíle, jako většina zdejších diskutérů, takže mi vysvětlení o zlém internacionálním židovi jaksi nestačí, víme stefane?

295960

11.09.2013 13:47

Írán, nikoliv Sýrie je skutečným cílem Západu

RE: moc Jiraska taky skodi

hestroy 77.?.?.?

Co k tomu dodat? Lze ještě toto postižení napravit? Nebo již došlo k trvalé deformaci mozku? Jarmilo, když toho nenecháte, skončíte dozajista v blázinci. A doporučoval bych přestat šňupat ten bílý prášek, co nacházíte každé ráno na chodníku.

A slavte, velká říše už zase existuje, má moře a hory a jmenuje se EU.

295942

01.09.2013 20:58

Sýrie: Další chystaný válečný zločin Západu

RE: ALBERT PIKE, vzorový iluminát,

hestroy 77.?.?.?

No, myslím, že na krále hlupáků, který je schopný do omrzení tvrdit, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován, hned tak někdo nemá.

295357

30.08.2013 08:11

Budeme nuceni ukončit činnost

RE: TOHLE ASI OPRAVDU NENÍ NEJŠŤASTNĚJŠÍ REŽIM FINANCOVÁNÍ

hestroy 77.?.?.?

Dobre si to napisal. Podobných rad se tu vždy objeví desítky po každém podobném příspěvku již nejméně 10 let. Vše vyzkoušeno až do téměř definitivního chcípnutí Zvědavce.

>Keby som to robil ja, tak nasledujuci mesiac prerobim biznis model, intenzivne diskutujem s citatelmi, pytam sa na ich nazory, postrehy, rady (to vy tak nerad) a vytvorim z toho perfektne fungujucu stranku.

Můžeš začít. kolik už tu bylo inteligentů, kteří nabízeli totéž? Tak to kua rob!

Jo, věta, kdybych to dělal já, tak bych to dělal takhle, tu říká každý snaživec, jestli znáš tu písničku od Pražského výběru?

Znal jsem jednoho takovýho chlápka
Co moudrosti moc nepobral
A studu ani kapka a lhal
A přesně jak se říká
Rozum mdlý vůle chabá
Ale touha po novotách veliká

Tak ten pán se o vše nové velmi interesoval
A nebyl to jen pán
Z pána jen klobouk měl
A nemyslel to snad ani zle - starosta
Však bohužel, na co šáh
Tam sto let tráva nerostla

Ten si to krásně zavařil
Nikdo ho neměl rád
Kdyby se tolik nesnažil, akorát

A čím víc se snažil pomáhat
Tím víc ten chudák škodil
A když mu to někdo naznačil
Tak hrách jen na zeď hodil
A ještě jednu vlastnost měl
Že byl splachovací
Jedněmi dveřmi ho vykážou
Už druhými se vrací

295247

29.08.2013 16:18

Budeme nuceni ukončit činnost

RE: TOHLE ASI OPRAVDU NENÍ NEJŠŤASTNĚJŠÍ REŽIM FINANCOVÁNÍ

hestroy 77.?.?.?

>Tímto stylem funguje křesťanské radio PROGLAS

No však, křesťani jsou oddáni šíření své propagandy opravdu celým srdcem, protože vědí, že to, co dají teď, po smrti jim bude vráceno i s pěkným úrokem. No a třeba jim něco kápne i z těch "restitucí", nebo aspoň jejich vedoucím...

295199

29.08.2013 16:14

Budeme nuceni ukončit činnost

RE: Lidi, neblbněte

hestroy 77.?.?.?

Konečně jsi napsal za ta léta taky něco rozumného (první část věty). Takže dej fotce vůdce, co máš na nočním stolku, velkýho hudlana a zkus to dodržet.

295198

29.08.2013 16:11

Budeme nuceni ukončit činnost

RE: Podle ovoce jejich - POZNÁTE JE:-)

hestroy 77.?.?.?

Tady pan moudrý se může odstěhovat do Izrahelle na základě práva na návrat. I když spíš asi zvolí USA, kde si může dávat večeře za tisíce dolarů, které potom vyhodí do popelnice uspokojen tím, že se přitom může dívat na vychrtlé chudáky potácející se na chodnících bankrotujících USA , jak tu onehdy pyšně napsal...

295197

29.08.2013 16:08

Budeme nuceni ukončit činnost

RE: jsem ochoten dělat server

hestroy 77.?.?.?

Ty woe, ty jsi borec. Určitě se těšíš, jak si jednoho dne nějakého vyvoleného pověsíš na kandelábr.

>uvědom si, že bez podobných webů ty hovado, příjdeš o práci, pak ti odpojí i internet

Souhlas. To je brilantní myšlenka, hodná atomového fyzika. To mě zatím ještě nenapadlo, že když se zruší Zvědavec, tak přijdu o práci a odpojí mi internet. Kdepak, spiknutí je mnohem větší, než si kdokoliv dokáže představit.

Kua, číst diskuse pod podobnými články, to je konečně nějaká zábava. [chechtot]

295195

29.08.2013 14:23

Budeme nuceni ukončit činnost

RE: Lidi, neblbněte

hestroy 77.?.?.?

>Přesně toto si Ilumináti přejí!

Jojo, je to jejich hlavní agenda, Zvědavec je poslední překážkou jejich světovlády. [chechtot]

Osobně bych zkusil umístit nejaký banner. [chechtot]

295189

29.08.2013 14:21

Budeme nuceni ukončit činnost

RE: jsem ochoten dělat server

hestroy 77.?.?.?

To jistě pan Stwora má... Radši pošli prachy.

295188

29.08.2013 14:20

Budeme nuceni ukončit činnost

RE: jsem ochoten dělat server

hestroy 77.?.?.?

Přestaň kvákat, ty zionistický pohůnku. Nejsi ty náhodou židovský degenerát, dle autoprověrky pana Klimova?

Pošli nějakej ten shekel, dneska to má docela slušnou hodnotu. [chechtot]

295187

27.08.2013 09:43

Sýrie: předvídatelný a falešný „chemický“ útok

RE: létají i pravidelně

hestroy 77.?.?.?

Tady pan pětipéčko, kterému tedy žádné p nechybí, je odborníkem na vše. Doporučuji zejména jeho výklad o tom, jak dva paneláky mohou spadnout totožně, protože trocha benzínu dokázala prohřát ocelovou konstrukci odshora až dolů, rozpustit ji, takže baráky mohly v klidu spadnout přímo do základů, aniž by došlo k nějakému vychýlení do strany, což je jinak zcela běžné. Takže bych doporučil se tady s panem pětipéčkem nehádat, je to ztráta času. "Rozumí" opravdu všemu. Takový odhodlaný a velice přičinlivý troll.

295008

26.08.2013 19:05

Kurz Washingtonu směrem k hegemonii je kurzem k válce

RE: Kdo má z válek, převratů, revolucí tučný zisk a další výhody ?

hestroy 77.?.?.?

> Ano, ta obrovská většina hloupých, líných, nevzdělaných, neschopných naučit se něčemu novému, neustále se chybně rozhodujících

Přepodkládám, že se k této skupině řadíte, Vojto, neboť výrok VW NEBYL NIKDY NIKÝM TUNELOVÁN, který jste tu při plném vědomí napsal a stále ho obhajujete, nemohl říci inteligentní, vzdělaný a správně se rozhodující člověk, ale mírně řečeno nevzdělaný blbec, který neumí cizí jazyky a díky tomu většina informací prostě NEEXISTUJE, že?

294967

20.08.2013 19:20

Šašek udělal vtip – a chtějí ho zavřít

RE: JXD je žid

hestroy 77.?.?.?

>JXD je žid, jehož úlohou v košer systému je dělat z gojimských adolescentů vyhulené trosky.

No, on je to jen idiot, ale jak je vidět, k tomu, aby byl člověk idiot, ani nemusí být žid.

>Sám jsem zažil, jak hulení udělalo z perspektivního náctiletého človíčka vyhulenou trosku se zájmem je o to jedno

To může kde co. Chlast, automaty, atd. Souvisí to s daleko širšími okolnostmi, které zde nehodlám rozvádět. Ale chápu, že jako správný nacionalista máš ten "správný" náhled na svět.

294659

16.07.2013 14:18

Korupce v přímém přenosu

RE: Ano, je to stret zajmu

hestroy 77.?.?.?

Soudruh Bubin v rychlosti shrnul svoji bolševickou "duši", je to skutečně "zajímavé" čtení a je mi ho docela líto.

>,jelikoz pan Bubin nadale nemini v testu lidske blbosti,ubohosti a fanatizmu pokracovat

Rozhodně bych soudruhovi Bubinovi doporučoval, aby okamžitě svoji autoanalýzu ukončil. Mohlo by to mít pro něj velmi ošklivé následky, sebepoznání dokáže být naprosto zničující.

žáno.

293391

12.07.2013 11:32

Korupce v přímém přenosu

RE: Korupce je užitečnou metodou již od dob společenské dělby práce

hestroy 77.?.?.?

Jeden velmi "moudrý stařec" zde prohlásil, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován. Dnes tu prohlašuje, že korupce odstranila násilí. Co bude zítra? S jakým dalším blábolem opět přijde? Co ho v zápalu jeho infantilní víry zase napadne?

Samozřejmě, že mu nezazlívám, že vztahy mezi lidmi redukuje pouze na násilí a protekci, je těžké se vyrovnat s rodinnými a živtoními zkušenostmi. Možná by ale byl překvapen, že existují lidé (a je jich většina), kteří staví svůj život na jiných věcech, než je NÁSILÍ a PROTEKCE. Své děti vychovávají nikoliv násilím, ale láskou a poslední sousto nedají svému dítěti PROTEKČNĚ, ale z čisté lásky.

Bohužel, ten kdo v životě lásku nepoznal a poznal jen NÁSILÍ, PROTEKCI A KORUPCI, ten to prostě pochopit nemůže, protože je duševní mrzák.

293159

08.07.2013 20:54

Dozví se papež František o tzv. církevních restitucích?

RE: lenže

hestroy 77.?.?.?

Takže když budeme študýrovat zločiny nacismu, tak je nemůžeme napadnout, protože byly v souladu s tehdejším právem v Německu, že? Jo, to je dobrá logika. [chechtot]

292947

08.07.2013 17:57

Dozví se papež František o tzv. církevních restitucích?

RE: Dozví se papež František o tzv. církevních restitucích?

hestroy 77.?.?.?

To nic, copak vy nevíte, že nejvíce lžou právě tzv. křesťani? Nejvíce samozřejmě dobří katolíci? Protože jinak by si připadali jako naprostí idioti kvůli tomu, že se nechali zblbnout takovými nesmysly, že by měli skončit spíš v blázinci. Celá slavná církev svatá je jen obyčejná mafie, která vydírá své ovečky strachem ze smrti. To si ale tady pan také nepřizná, kvůli důvodu zmíněnému výše.

292941

08.07.2013 10:51

Dozví se papež František o tzv. církevních restitucích?

RE: nuž -

hestroy 77.?.?.?

Pozemková reforma proběhla v letech 1919-1938 a jejím cílem bylo rozdělení velkých soukromých pozemků. Vymezoval ji rámcový zákon (též záborový zákon) ze dne 16. dubna 1919, který stanovil zábor pozemků buď nad 150 ha zemědělské půdy, nebo nad 250 ha celkové půdy.

Takže ty desítky tisíc hektarů, které se nyní "vracejí" církvi, jim nesebrali komunisti, pane Bubin.

Jinak samozřejmě církev ke svému majetku přišla naprosto legálně, rozhodně to nebylo tím, že by třeba někoho upálili nebo odsoudili za kacířství, to jsou také jen pomluvy komunistů. No a samozřejmě, že církev nechtěla nikdy po nikom tzv. desátek, který byl zcela dobrovolný, žáno.

>a tudiz, kdo si nevazi majetku druhych i elementarnich a mravnich vyssich principu spravedlnosti, zaslouzi si , aby i jemu byl jeho veskery majetek uloupen a nekdy v budoucnu i v jeho konkretnim pripade nebyl bran zretel techto zakladnich mravnich principu.

Máte svatou pravdu, pane Bubin. Církev si nevážila majetku druhých, tudíž by na ni neměl brát jakýkoliv zřetel.

Žáno.

292919

02.07.2013 17:51

My vám ten respekt k cikánům do hlav natlučeme i za pomoci obušků a vodních děl

RE: Nechápu proč se pořád navážíte do dr Čulíka?

hestroy 77.?.?.?

Dobře napsáno. Souhlas. Ale když už jsme u toho Ruska, tak asi místní Rusomilové nebudou mít radost z tohoto:

Vladimir Putin předtím řekl na tiskové konferenci: "Pokud chce Snowden někam odjet a nějaká země ho přijme, ať to udělá. Pokud chce zůstat tady, může pod jednou podmínkou: Musí zastavit svou práci, jejímž cílem je škodit našim americkým partnerům, i když to může znít podivně z mých úst."

No, je vidět, že chlapci ve skutečnosti jedou stejnou agendu. No aby ne, když v Rusku budují intenzivně fašounský náboženský stát, že?

Tuhle tam dva kucí uřízli bezdomovcovi hlavu, pak si s ní zahráli fotbal, než ji hodili do koše, předtím tam krutě umučili buzíka, jo, je to prima stát, z kterýho bychom si měli vzít "příklad".

292580

01.07.2013 15:34

My vám ten respekt k cikánům do hlav natlučeme i za pomoci obušků a vodních děl

A co měla policie dělat?

hestroy 77.?.?.?

Nechat nácky, aby pověsili pár cigošů na kandelábr? Co by se tím konkrétně vyřešilo?

292500

27.06.2013 21:29

Korejská válka dosud neskončila

RE: Takový nálet us sympatyzantů tady nepamatuji.

hestroy 77.?.?.?

Rozumím. Již chápu váš způsob přemýšlení. Díky za objasnění.

Jen jsem si tak nějak nevšiml, že druhá válka v Iráku byla poté, co Irák někoho napadl, ale to je již tak zanedbatelný detail, že nemá cenu se tím zabývat, že? A to, že Britové si to území (Kuvajt) tak nějak ukrojili, to je samozřejmě také zcela nepodstatné, asi tam bydleli už dlouho, od začátku civilizace.

A útoky bezpilotními letadly na území suverénního státu jsou také samozřejmě zcela v pořádku, tedy pokud by například neposlala Severní Korea nějaké svoje letadlo nad USA, to byste tu řval jak pominutý, jak to umí jen největší "antikomouši".

Tichá válka v Jemenu.

Nový pákistánský premiér žádá USA, aby zastavily bezpilotní útoky

No, nevšiml jste si, ale to nevadí, hlavně že můžete poučovat o tom, co nevíte.

Jinak oceňuji váš přístup, totiž když mi teče do bot, začnu naříkat, že komouši nebyli potrestáni také a tím pádem je vše v pořádku. O tom ale řeč nebyla, jestli jste si nevšiml.

Takže jste obyčejný pokrytec, ale těch je poslední dobou více než dost. Já jsem vám dal jasná fakta, vy jste odzpíval svoji písničku o komouších, protože nic jiného neumíte. Hovadiny tedy platí.

292300

27.06.2013 10:54

Korejská válka dosud neskončila

RE: Takový nálet us sympatyzantů tady nepamatuji.

hestroy 77.?.?.?

V rámci integrity vašich názorů tedy předpokládám, že napadení Iráku, Afghánistánu, Libye, Jemenu, Somálska, Pákistánu, Mali v poslední době a mnoho států před tím považujete za akt agrese a odpovědní soudruzi z USA a dalších pokrokových neokoloniálních mocností by měli viset, stejně jako soudruzi nacisti v Norimberku? Jestli ne, tak tu plácáte naprosté hovadiny.

292247

12.06.2013 12:08

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: Jako neekonom tam máte malou početní chybku, pane Stworo ... :-)

hestroy 77.?.?.?

Dobre si to povedal, jsi uvedomelý súdruh. Outsourcing není offshoring.

291244

11.06.2013 09:41

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: nezamestnanosť - spojenec mocných

hestroy 77.?.?.?

Už jsi zase na koksu?

291132

10.06.2013 11:49

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: obávám se,že se též musím opakovat

hestroy 77.?.?.?

OMG, co to je zase za žvást?

291061

06.06.2013 21:58

Virtuální peníze a virtuální finanční systém

RE: Od razeni falesnych penez penezokazci az po verejnou loupez z kapes obcanu.

hestroy 77.?.?.?

Nějak jsi zapomněl na majetek katolické církve, který je bezesporu největší na planetě. A nějak jsi také zapomněl, že církevní banky kupodivu také půjčují na úrok.

290920

06.06.2013 21:56

Čína spálila 3 americké dodávky geneticky upravené kukuřice

RE: Jíte GMO?

hestroy 77.?.?.?

Moc pěkná logika, pane Vojto. Skoro jako bych už slyšel, že tu se 100% jistotou pramenící z vaší infantilní víry začnete přesvědčovat lidi o naprostých hloupostech, například o tom, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován, což byla nehorázná krávovina hodná člověka s vážnou duševní poruchou či mizivým IQ.

Nějak jste zapomněl ve své snaze ohromit sdělit, za jak dlouho by musel dospělý muž vypít 15 litrů vody, aby ho to zabilo. Za hodinu? Nebo najednou? Váš příklad je totální hovadina.

Takže s tím ubezpečováním raději sečkejte, přeci jen už jste tu navykládal tolik krávovin, že jen málokterý senilnějící stařík jich řekne více. [chechtot]

290919

05.06.2013 18:11

Erdogan riskuje cestu nuceného odchodu

RE: neodchází,odjíždí....

hestroy 77.?.?.?

Opět video, které je zcela mimo téma. Asi jsi nějak nemocný nebo už to nechápu.

290860

02.06.2013 20:47

Hrozba celosvětové sodomie

RE: něco v tom článku chybí

hestroy 77.?.?.?

Správně. Dle vědecké práce pana Klimova je základním rysem židovského degeneráta nenávist k židům. Samozřejmě i neutuchající touha to dělat se stejným pohlavím, pan Klimov spočítal, že židovský degenerát je 6krát zlejší, než nejzlejší bílý. Už jste si udělal Klimovu autoprověrku? Abyste nebyl překvapen... [chechtot]

290655

02.06.2013 20:44

Globální Blitzkrieg signalizuje největší geopolitické přeuspořádání od druhé světové války

RE: zkrátila cestu svým ropou naplněným tankerům

hestroy 77.?.?.?

Vydechni ty. Nenávistných pitomců je až až.

290654

02.06.2013 13:20

Hrozba celosvětové sodomie

RE: uz je to tu

hestroy 77.?.?.?

> kteří se snaží rozbít všemi prostředky (hlavně propagandou) klasická manželství mezi mužem a ženou a místo toho zhomosexualizovat celou společnost.

Vidím, že už vám úplně přeskočilo, Jarmilo... [překvapení]

290631

02.06.2013 13:19

Hrozba celosvětové sodomie

RE: uz je to tu

hestroy 77.?.?.?

No, doufejme Vojto, že tyhle vaše tvrzení nejsou typu VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován, protože by to byla úplně stejná donebevolající krávovina založená jen a pouze na vaší infantilní víře.

Samozřejmě, že pokud se srovnáváte s prvoky, nemám s tím žádný problém, určitou podobnost bych také viděl. [chechtot]

290630

20.05.2013 16:23

Ještě jednou k preventivní mastektomii

RE: Duše

hestroy 77.?.?.?

No, je to sice opět celé jinak, ale na nesmysly založené na víře a citací brožur jsme tu již zvyklí.

> Kvalita lidské populace v průměru těžce upadá.

No jistě, ale to vůbec nesouvisí s tím, že by se potlačovaly nějaké geny, ale je to způsobem života, kdy jsou lidi chováni jak dobytek a tím pádem dochází ke snižování jejich inteligence, která mimochodem souvisí se schopností přežít. Také přežívá mohem více neschopných díky lepšímu lékařství a snaze zachránit každého postiženého.

A zatímco se schopní soustředí na sebe a nerozmnožují se, těm neschopným zbývá zábava v plození dětí.

K tomu už se dá jen přičíst zhoršující se úroveň vzdělání, která je důvodem dalšího poklesu inteigence i u nadprůměrných jedinců.

A také víra, která i inteligentním jedincům brání využívat mozek smysluplně a ti si vystačí s citováním "mouder" jiných, zatímco vlastní rozum se scvrkává na minimum.

Například. Může inteligentní člověk tvrdit, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován? Samozřejmě, že inteligentní človek to tvrdit nemůže, protože si je schopen najít údaje na internetu a zejména mu i jeho inteligence brání v přijímání naprostých nesmyslů za vlastní. No a co se stane když podobně postižený človek zplodí dítě? Inu, hloupý chytrého nevychová. Tím padem je pak druhá generace takto postižených lidí, kteří vyměnili mozek za VÍRU, samozřejmě mnohem hloupější a tak to jde dál a dál, v tom má pan Vojta pravdu, bohužel.

290050

20.05.2013 16:05

Ještě jednou k preventivní mastektomii

RE: Duše

hestroy 77.?.?.?

To je zase píkovina. Sebekrásnější ženská bez sexappealu je naprosto nezajímavá. Naopak, i průměrná ženská, která se umí prodat, je žádaná.

290048

17.05.2013 18:25

Pozor na brýle Google

RE: My a техникa

hestroy 77.?.?.?

Ty si budeš moci spokojeně natáčet zbídačelé obyvatelstvo žebrající na chodníku, tesně před tím, než vyhodíš do koše košer večeři za 200 USD a půjdes se pomodlit do synagogy.

289915

10.05.2013 12:53

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

> lidi, kteří do světové situace již dávno vidí

Neuvěřitelná prdel. To bych si nikdy netroufl říci... Která skupina lidí o sobě nepochybuje? Hlupáci, nebo moudří lidé, Jarmilo?

>Světu vládnou banksterské klany R+R, to už jsme si zde vyříkali nejméně stokrát- a je to svatosvatá pravda.

Až si stokrát vyříkám, že v prdeli jsou ryby, tak můžeme vypustit rybníky, protože to bude svatosvatá pravda.

Je zajímavé, jak moc si někdo nechá vymýt kebulku, stačí, když bude mít někoho, kdo ho bude v jeho nesmyslech podporovat.

Samozřejmě, že takto zpracovaný člověk už nemá nejmenší šanci se k pravdě alespoň přiblížit, neboť jeho víra mu s naprostým přehledem zastoupí zbytky rozumu.

Jarmilo, s vámi je už konec. Asi jste opravdu vznikla z opice. [chechtot]

289471

10.05.2013 06:45

Izraelské útoky na Sýrii

RE: K tamejsimu problemu

hestroy 77.?.?.?

Nesnažím se o nic. Napsal jste, že Ježíš byl pokřtěn na druhé straně řeky. Což beru za 100% ověřené tvrzení. Kdybyste napsal "prý", tak by se to dalo skousnout.

S nenávistí k židům to nemá nic společného. Souvisí to se schopností přijímat cizí informace za své, i kdyby se jednalo o sebevětší nesmysly.

289443

10.05.2013 06:41

Pokrytectví Ban Ki-moona ohledně izraelských útoků na Sýrii

RE: Jak je možné, že to Sýrie dva (!!!) roky ustála

hestroy 77.?.?.?

Pan Vojta je již v důchodu, který by neměl, pokud by prožil mládí v dnešní době. Jeho plácání nesmyslů na tom naprosto nic nezmění. Škoda, že nedodal, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován, aby své VÍŘE dodal patřičnou váhu.

Neříkám, že vše, co napíše je naprostý nesmysl, nicméně v téměř každém svém příspěvku nějaký strašlivý nesmysl napíše. Ale co, nejvíce jsou o své pravdě přesvědčeni ti, kterým nedochází vůbec nic. Ti moudřejší se snaží vyvarovat plácání hloupostí, které nemají žádný racionální podklad, jsou založené pouze na víře a ničem jiném, a jako takové jsou naprosto zbytečné.

Vojtův rozhled končí u propagandy Lidovek a dalších "pokrokových" listů.

289442

09.05.2013 09:18

Izraelské útoky na Sýrii

RE: K tamejsimu problemu

hestroy 77.?.?.?

Zajímavé, jak dokonale znáte historii. Třeba víte, kde byl pokřtěn Ježíš, zatímco dobová literatura o Ježíšovi neví nic. A to se sepisovaly i počty slepic.

289400

07.05.2013 07:24

Pokrytectví Ban Ki-moona ohledně izraelských útoků na Sýrii

RE: Jak je možné, že to Sýrie dva (!!!) roky ustála

hestroy 77.?.?.?

Už to začíná být opravdu nuda, ty zinkale. Zkus něco nového, zejména to, čím se dopuješ, nedělá ti to dobře.

289237

06.05.2013 21:07

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Zlato jakožto peněžní jednotka je nevhodné

hestroy 77.?.?.?

>A nejen to, bývalý důstojník z US Navy má patentovanou a XRFS testy potvrzenou technologii, která umí transmutovat nejen všechny prvky z Mendělejevovy soustavy, ale i další 4 prvky, které v přírodě ani neexistují.

Hmmm, to jsou zase krávoviny. Tomu může věřit jen nesvéprávný člověk, který nemá všech pět pohromadě a přesto si dá důležitě znějící nick Guru.

Radši mi řekni, proč se Ecat ještě pořád neprodává, před pár měsíci jsi tu tvrdil, že jeho prodej je otázka dnů, či týdnů. A před párt lety jsi tvrdil úplněto samé. V podstatě to tu opakuješ již tak osm let každé dva měsíce. Dochází k dalšímu prudkému zlepšování parametrů, kterým "zrdžení" obvykle omlouváš?

No nic, počkáme si dalších pár let, jestli za tu dobu nepřiznáš, že jsi úplný trotl, který naletěl jiným pitomcům, tak už ti nepomůže vůbec nic.

A tyhle nesmysly směřuj raději na stránky tomu určené, třeba Matrix, tam se běžně píše o tom, jak Obama bojuje s mimozemšťany. Tedy podobné bláboly, co tu prezentuješ.

289221

Zajímavé, vyzkouším...

289220

06.05.2013 13:03

Nadměrné používání herbicidu Roundup je spojeno s poškozením zdraví, prokázala americká studie

RE: Ocet: levný a ekologický prostředek na čistění chodníku

hestroy 77.?.?.?

No, sice si to pleteš se zelenou skalicí, ale to nevadí, i Mrkva se někdy utne.

289210

18.04.2013 13:39

V Německu troubí do boje proti Euru

RE: Padne-li Zlé EU, dopadne na EUropu Hodná válka

hestroy 77.?.?.?

Ty woe, to jsou neuvěřitelné bláboly zcela mimo realitu.

A co si přečíst o hodném socialistickém Německu, jak se tam mají lidé dobře?

Poor in the City: Urban Poverty on the Rise in Germany

>takovou jistotu, že NEMUSÍTE skončit pod mostem, jako ve Zlé EU?!

Jo, je to jistota. Například v Hamburgu.

Vložený obrázek

A co si myslí východní Němci o svém blahobytu?

Homesick for a Dictatorship: Majority of Eastern Germans Feel Life Better under Communism

Zkrátka. To, co tu prezentuje MoudroSSSStrak, to jsou takové krávoviny, že jim není rovno.

No a vztah k českému národu má MoudroSSSStrk nulový, protože je členem vyvoleného etnika, které je jaksi internacionální od nátury.

288349

17.04.2013 21:00

Novinky v očkování

RE: MMS - NENÍ SAVO, to je lež !!!

hestroy 77.?.?.?

Nedělej tu z lidí idioty!

MMS: zázračné minerální řešení nebo trojský kůň? Vaše tělo a DNA rozhodnou

288283

17.04.2013 20:52

Cizincem ve vlastní zemi

RE: Kde je problém ?

hestroy 77.?.?.?

To je ale krávovina. [oči v sloup]

288282

17.04.2013 20:45

V Německu troubí do boje proti Euru

RE: Mám poprvé pocit, že by to mohlo vyjít!

hestroy 77.?.?.?

>Jen je to vše účelově, za pomocí silného tlaku médií, překrucováno jako fašistické.

No, myslím, že se stačí podívat na Vandase, jak si to štráduje ve svém koženém gestapáckém kabátě a je jasno.

288280

15.04.2013 18:22

Co stojí za konfliktem USA-Severní Korea?

RE: KLDR a její skanzen

hestroy 77.?.?.?

Házení perel sviním...

288101

Pro kristapána, proč vždy, když tu někdo vyblije nějakou hovadinu, je to svazák matusy?

288100

11.04.2013 18:51

Kdo je terorista?

RE: Titulok

hestroy 77.?.?.?

Proč jsou vegetariáni téměř vždy fanatici? Že by jim v jejich filozofii něco ošklivě haprovalo? Třeba tisíce let, kdy člověk jí maso?

288022

11.04.2013 18:46

Kdo je terorista?

RE: Titulok

hestroy 77.?.?.?

S tou vírou bych byl opatrný. Jeden věřící Vojta tu například stále dokola tvrdí, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován, případně že zemním plynem znečištěná voda tekoucí z kohoutku nehoří. Tyto dva příklady vírou zaslepeného člověka jsou jen jedny z mnoha. Jeho víra není jen iracionální, ale hlavně nesmírně hloupá. Nejhorší ovšem je, když takto postižený věřící začne své "rozumy" bezostyšně kázat ostatním jako pravdu, v domnění, že si získá náležitou úctu a obdiv. Samozřejmě že takto postiženého věřícího nelze přesvědčit o tom, že jeho víra je nesmysl, neboť věřící nikdy neuvažují na základě jasných a 100% dokázaných faktů. Budou za svou vírou stát až do hořkého konce, neboť přiznání toho, že byli celou dobu za naprosté pitomce, je nad jejich možnosti.

Zkrátka, je tu mnoho druhů věřících, a ačkoliv se Vojta snaží vecpat do kolonky "racionálně myslící", ve skutečnosti patří do kolonky "věřící", takže se může smát tak maximálně sám sobě.

288021

09.04.2013 13:08

Co stojí za konfliktem USA-Severní Korea?

RE: To bude obtížné, ale ne nemožné.

hestroy 77.?.?.?

Ty jsi zas nevěděl, jakou krávovinu bys napsal, viď? Tak jsi plácnul první, co tě napadlo.

287874

06.04.2013 17:23

Operace se zdařila, evropský pacient zemřel

RE: Bohatí na dluh, ale ne bohabojní

hestroy 77.?.?.?

No, samotné půjčovaní by snad nebylo tak špatné, kdyby neprobíhalo tak, že půjčuji něco, co vlastně nemám a když se na to přijde, tak to zaplatí daňoví poplatníci.

Blbé ovšem je, když nějaký blázen tvrdí, že v soukromých podnicích neprobíhá korupce a VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován! Tady pak nastupuje otázka, zda má dotyčný všech pět pohromadě, nebo je pouze hnán svojí nezměrnou vírou v nesmysly a neschopností vnímat realitu.

287741

25.03.2013 13:21

Houžvičky

RE: Co píše pan Stwora je čistá pravda!

hestroy 77.?.?.?

>Prognosťák nebyla KSČ.

Správně. Protože prognosťáky v celém východním bloku nechal založit přímo Andropov. Taže ne KSČ, ale KGB.

Viz wiki: Oficiálně byl Prognostický ústav zřízen podle Sovětského vzoru za účelem hledání cesty z ekonomického a společenského úpadku, kterým komunistický blok tehdy procházel, pomocí prognostiky.

Členové:
Jaroslav Šedivý
Jan Mládek
Jiří Dolejš
Josef Kreuter
Karel Dyba
Karel Koecher
Karel Kouba
Miroslav Ransdorf
Tomáš Ježek
Valtr Komárek - vedoucí ústavu
Václav Klaus
Vladimír Dlouhý
Zdeněk Tůma
Miloš Zeman

287096

21.03.2013 13:58

Šílenost úsporných opatření

RE: Šílené to skutečně je, ale jinak

hestroy 77.?.?.?

To, co jste tu tvrdil o socialismu (masivní přerozdělování a dokonce řízení ekonomiky státem), se dá bez jakýchkoliv problémů aplikovat na USA. Tam je také socialismus? A outsourcing je také výplod socialismu?

286824

19.03.2013 11:29

Z amerického snu se rychle stává noční můra

RE: Boj proti komunistům nemůže být něčím omezen.

hestroy 77.?.?.?

A já jsem si vždy říkal, z jakého okruhu lidí se dříve rekrutovali bachaři do koncentráků a dnes policajti v USA. Kde vzít tak neuvěřitelně hloupé psychopaty, sadisty a deprivanty. A on už se tu jeden objevil. Jak své "schopnosti" hodláš využít, soudruhu? Budeš dobrým kápem?

286646

18.03.2013 18:43

Superstár

RE: Ale vždyť hvězdy koncertují

hestroy 77.?.?.?

Pane Guru, chtěl jsem se jen zeptat, zda je odložení Ecat způsobeno dalším vylepšováním paramaterů, nebo kýho šlaka. Už jsem si chystal portmonku, že si to koupím, ať už konečně můžou v klidu zkrachovat naftařské společnosti. Odhadujete spuštění v několika týdnech tohoto roku, nebo příštího, nebo až někdy v úplně jiných pár nadcházejíích týdnech?

286593

Já jsem viděl už ledacos. Žábu, jak buší pětí do skály, koně blít, neustále se oddalující spuštění různých Ecatů (samozřejmě jen kvůli zlepšení parametrů). Také jsem viděl různé naivky, kteří uvěří každé totální krávovině. Ale důkaz jsem od Kesheho zatím žádný neviděl.

286533

15.03.2013 16:56

Papež Washingtonu?

RE: Pápež je proti osi Washington-London.

hestroy 77.?.?.?

Krásné, skoro jsem se rozplakal. Je to něco podobného, jako když tu někteří píší o tom, jak Wehrmacht jel na východ jen proto, aby těm chudákům staveli vývařovny. Podobné kydy se samozřejmě píší i dnes, jelikož armády se dnes označují za rekonstrukční týmy.

No, přečteme si, jak to bylo doopravdy:

Obchod s otroky byl pro jezuity výnosným zaměstnáním, jak ukazují například Diffie a Griesinger. J. Lavreckij cituje brazilského historika Gilberta Freyrea, který píše, že “Využívajíc ochranu koloniálních úřadů, se jezuité zmocnili v Brazílii obrovských pozemků a zotročili desetitisíce indiánů. V XVII. století se v jejich rukou ocitly rozsáhlé oblasti v provinciích Maranhao, Pará, Pernambuco, Amazonas a Sao Paulo. ... Zotročujíc indiány, vystupovali jezuité současně proti světským kolonizátorům a žádali nahrazení otroctví indiánů otroctvím černochů. ... Na jedné straně usilovali jezuité uchvátit do svých rukou moc nad místním obyvatelstvem a sami si ho zotročit, na druhé straně doufali, že zvýší své příjmy obchodem s černošskými otroky, kterého se aktivně účastnili. Jezuité zacházeli tak daleko, že nutili indiány žít s černoškami, aby mohli jejich děti - mulaty - prodávat do otroctví.” (J. Lavreckij: Vatikán, náboženství, finance a politika; 1958, str. 90 viz také str. 77)

Nelegální obchod Vatikánu za pomoci jezuitů najdeme již v 15. - 17. století. Tehdy Řím kromě jiného obchodoval např. s prostitucí. Vatikánské úřady schvalovaly tuto živnost a žádaly prostitutky o týdenní poplatek. “Roční příjmy papeže z tohoto špinavého zdroje činily 22 000 zlatých dukátů. Římskokatolický zájem na prostituci šel tak daleko, že jej jezuita Silvestri Petrasanctae teoreticky ospravedlňoval.” (Karl A. Molnau: Hříchy politického katolicismu, pravá tvář církevní hierarchie, str. 46)

No, tohle samozřejmě nepsali jezuiti, tak to asi bude lež. Neboť jedině katoličtí autoři mluví pravdu.

286393

15.03.2013 16:35

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

RE: NEUVĚŘITELNÁ NAIVITA!!!

hestroy 77.?.?.?

Pozdrav Pámbů, milý soudruhu. Jen jsem si zjistil více faktů a nepřestal přemýšlet, což je věc, která se ti už asi nepovede. Ale nevěš hlavu, mezi židobijci si najdeš mnoho dobrých přátel, zejména mezi těmi, kteří jsou na obrázku níže. A vůbec jim nebude vadit, že plácáš naprosté krávoviny.

A piš dál, je tu potřeba více Mnichovů, Nohejlů, Biskupů, Bubinů, zkrátka dobrých katolíků, kteří mají naštudované dokonale Spiknutí proti církvi a lidstvu a mohou si spolu vyměňovat poutavé příběhy o zlovolném židovi, který infiltroval Vatikán, církev a v podstatě vše, takže nakonec i sám sebe.

Tož vítězství zdar! [chechtot]

286391

15.03.2013 16:23

Papež Washingtonu?

RE: Lžete

hestroy 77.?.?.?

Uklidni se, nadýchni se, dej si deset zdrávasů a uvidíš, svět bude hned lepší!

286389

15.03.2013 12:37

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

RE: NEUVĚŘITELNÁ NAIVITA!!!

hestroy 77.?.?.?

Tak už se nezlobte, pane Biskupe. Já vím, že si teď říkáte jinak, ale co jsme si, to jsme si, ne?

Jinak co se týká těch jezuitů, tak máte pravdu, že to jsou slušní a poctiví lidé.

Například Dr. Ivan Šarić, sarajevský jezuitský arcibiskup (http://en.wikipedia.org/wiki/Ivan_Šarić), který napsal mimo jiné toto: “Bůh hovořil k ortodoxnímu papežovi prostřednictvím kázání a skrze katechismus, skrze křesťanský tisk a skrze misijní dílo a skrze hrdinské příklady našich svatých. Ale nikdo neslyšel, a tak se Bůh rozhodl, že použije jiné metody. Připraví úplně nové misie, evropské misie, světové misie. Tyto misie nebudou vedeny kněžími, ale generály, kteří budou vedeny Hitlerem. Tato nová kázání pak budou slyšena za pomocí kanonů, kulometů a bombardérů a jazyk těchto kázání bude mezinárodní.

Vložený obrázek

Tenhle je pro vás asi jedním z největších příkladů že? Jeho nenávist k židovstvu byla také obdivuhodná. A rozhodně se s nekatolickým odpadem ve svých kázáních nepáral.

Vložený obrázek

Pane Biskupe, jsem rád, že se stále najdou dobří katolíci (obr. výše a dole), kteří to s církví a lidstvem myslí dobře a proto se chtějí zbavit nejen nekatolíků, ale hlavně zlého mezinárodního žida, který stojí za vší nepravostí na celé zemi a možná i celého vesmíru.

Vítězství zdar a našemu vůdci třikrát zdar!

Vložený obrázek

286372

15.03.2013 08:23

Izrael: de facto člen NATO

RE:

hestroy 77.?.?.?

Propánajána. To jsou mi zase věci. Nad tím jste musel asi hodně dlouho přemýšlet, že? [chechtot]

286352

14.03.2013 21:34

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

RE: NEUVĚŘITELNÁ NAIVITA!!!

hestroy 77.?.?.?

Pane Biskupe, už jste se někdy zkusil zamyslet, jestli v té vaší kebuli máte něco jiného, než zlého internacionálního žida? Třeba trochu rozumu, nebo něco podobného? [chechtot]

286328

10.03.2013 15:29

Za největší nebezpečí považuje Zeman kmotrovské mafie, neonacisty a novináře

RE: klíčová věta projevu

hestroy 77.?.?.?

Co je tohle za blábol... [zmaten]

286141

04.03.2013 21:41

Jste připraveni?

RE: Všetko, do čoho je vložená práca ...

hestroy 77.?.?.?

No, jestli má další Vojtův výpotek stejnou hodnotu, jako jeho tvrzení, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován, tak je to samozřejmě blábolení člověka, který nemá rozum, zato VÍRY má přehršel. Ale to je tu obecně známé, že pan Vojta se řídí zásadně svojí vírou, rozum se mu již někam vytratil.

285799

22.02.2013 11:56

Bolševický převrat (I)

RE: prevrat

hestroy 77.?.?.?

Pane Mnichove, já jsem jen hrozně rád, že sem kromě těchto iluminátsko-ročildovsko-talmudovsko-zednářských provokatérů chodí dobří křesťané - katolíci, kteří dál brání vzácnou ideu národně socialistickou. Buďte s pozdravem a dál pište, je potřeba bojovat proti zionistickým médiím a proradnému mezinárodnímu židovstvu takzvanému.

285302

14.02.2013 22:26

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: Možno áno, možno nie...

hestroy 77.?.?.?

> Obvykle se v rámci náboženství věří v Boha. Nikoli v náboženství.

Aha. To jste mě dostal. Nějakou definici Boha bez náboženství byste sem nehodil?

>Křesťanství zpočátku nebylo šířeno mečem, ba naopak pronásledováno.

To jste si zjistil konkrétně kde? Už začínám chápat. Jste věřící, že? Takže věříte historii, kterou pro vás sepsali katolíci. Nebo znáte jiné, než katolické autory, případně autory, kteří netěží z děl jiných katolických autorů? Poučte mě.

>Vaše argumentuce je tolerance sama.

Jen reaguji stejnou mincí na agresivní katolíky.

>Šikovný manipulativní výklad jak se vyhnout odpovědi.

Definujte dobro vy, já na to nemám.

>V Česku jsou věřící považováni za horší lidi.

Opravdu? Možná proto ovládají většinu státní správy.

>Ovšem Vaše zdůrazňování, že věřící mají sežraný mozek

Samozřejmě, že pokud věříte, že se Ježíšek narodil panně, protože ji navštívil duch svatý, nebudu vám to vyvracet. Buďte rád, že v tom máte jasno a už o tom nemusíte přemýšlet.

>Rozumím. Takže třeba muslimové partnera nevlastní.

Islám vychází z křesťanství a pravděpodobně byl vytvořen na popud Říma.

>U Indiánů třeba se také nezakládali partnerské dvojice.

Pletete si to. Vlastnit někoho a být někomu partnerem není to samé. Jinak by mě zajímal zdroj, z kterého čerpáte.

>Stále mi ale chybí Vaše odpověď, jak může vzniknout dobro.

Nebudu se opakovat, dobro a zlo jsou naprosto subjektivní pojmy, pokud chcete jejich definici, musíte se obrátit na nějakou organizaci, například na KC.

>Přesto pojem dobro používáte, když se Vám to hodí.
Kde konkrétně? Já jsem něco označil za dobro?

>Rozumím. Takže zlo neexistuje. Když vyvraždím Vaší rodinu, tak to není zlo. Zavřou člověka jen proto, že hnusná katolická vize to označila za zlo a jenom díky hnusným katolickým dogmatům se za to zavírá.

Když vyvraždíte moji rodinu, tak je to zlo pro vás? Vy to budete cítit jako zlo? Když ukradnete jídlo pro své dítě, protože chcípá hlady, je to zlo? Ještě docela nedávno by vás za to pověsili a farář by stál u toho.

Je mi líto, že nejste schopen pochopit jisté věci. Pojem dobro a zlo je věc čistě subjektivní. Když zabijete někoho, kdo se chystá zabít někoho jiného, je to dobro? Nebo je to zlo? Jak pro koho, že?

A ano, přiznám se, že pro mě je katolická církev čisté zlo. Pro vás je to naopak čisté dobro. [chechtot]

284888

14.02.2013 21:45

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: Možno áno, možno nie...

hestroy 77.?.?.?

Tvé zmatené příspěvky jsou zcela mimo mísu. Ten odstavec jsem převzal z Wikipedie.

Nicméně jsem se snažil pochopit tvůj příspěvek a snad dobře chápu, že tvrdíš tohle:

Velebím nacisty, přestože jsou zcela propojeni s katolíky. Jsem žid. Chorvati nedávali Srby do koncentráků. Přinutit někoho změnit náboženské vyznání, či přinutit někoho k nějakému (i kdyby jen na oko, ale to už pak učí své děti, aby neměly problémy) násilím není možné.

Pochopil jsem to správně? Jesli ano, tak jsi naprosto mimo, ostatně jako vždy a absolutně netušíš, na co reaguješ. [chechtot]

Dej si raději deset zdrávasů, aby ses uklidnil.

284885

14.02.2013 19:12

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: Možno áno, možno nie...

hestroy 77.?.?.?

On tady pán katolík totiž vůbec netuší, co se dělo například v Chorvatsku:

V duchu nacistické ideologie byl také na území NDH prohlášen za jediný „árijský národ“ národ chorvatský, odvozující svůj původ údajně již od dávných Gótů. Již 17. dubna 1941 byly přijaty první zákony na ochranu chorvatského národa, který ovšem tvořil jen 50 % obyvatelstva NDH. Dále byly schváleny zákony namířené proti Srbům a Židům. Židé byli buď odvezeni do koncentračních táborů v Německu, nebo v Chorvatsku, některým se podařilo uprchnout do italského prostoru, kde protižidovská opatření neplatila, část se přidala k partyzánům. Naproti tomu bosenští Muslimové byli považováni za nejčistší složku chorvatského národa. NDH byla prohlášena za zemi dvou náboženství, katolického a islámského. V Záhřebu vznikla úpravou meštrovićova pavilonu mešita. Hlavním důvodem pro podporu bosenských muslimů byla hlavně snaha rozklížit vztahy se Srby v Bosně a naklonit si toto obyvatelstvo na stranu tehdejšího režimu. Tato myšlenka, ač může znít značně překvapivě, nebyla v chorvatském prostředí nová; již nějakou dobu si s ní pohrávala řada chorvatských politických proudů, které se objevovaly již v druhé polovině 19. století.
Srbové tvořili asi 30 % obyvatel státu, ovšem podle vyjádření ministra Milovana Žaniće pro ně nebylo v Chorvatsku místo. Byli proto masově vyháněni, zabíjeni a nuceni ke konverzi ke katolictví. Do konce války bylo do Srbska vyhnáno 300 000 Srbů, asi 200 000 dalších bylo násilně pokatoličtěno. V NDH vzniklo několik koncentračních táborů, největším z nich tábor Jasenovac, dalšími byly např. Kerestinec, Stara Gradiška nebo Koprivnica. Počet obětí koncentračního tábora Jasenovac se odhaduje asi na 800 000. Na mnoha místech byly ustašovskými jednotkami vyvražděny celé srbské vesnice. Teror se projevil už v květnu 1941 při nájezdech tzv. divokých ustašů. Již v srpnu Němci a Italové proti této brutalitě protestovali. Toto období bylo později v dobách zhoršených srbsko-chorvatských vztahů 80. a hlavně 90. let 20. století popisováno jako "srbská genocida".

Ale nepředpokládám, že by někdo s dokonale vymytou hlavou tyhle informace bral vážně, neboť je to pro něj zcela jistě dílo zlých Zionistických médií.

284874

14.02.2013 19:05

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: Možno áno, možno nie...

hestroy 77.?.?.?

Pane Ponkráci,

nereagoval jsem na vás. Ale rád vám odpovím na vaše otázky.

Víra v nábožensví je neslučitelná s rozumem. Jediný způsob, jak někoho přinutit, aby věřil v náboženské bludy, je nátlak a hrozba. Křesťanství bylo šířeno především mečem, v pozdějších dobách se tato hrozba přesunula např. k materiální a společenské likvidaci. Například v USA jsou ateisté považováni za horší lidi, než sexuální násilníci a jsou vytlačováni na okraj společnosti. Přitom je prokázáno, že ateisté jsou nejen tolerantnější, ale také schopnější.

Věřící jsou mnohem agresivnější, než ateisté, neboť mají silné nutkání, aby ostatní smýšleli stejně jako oni, protože u těch jedinců, kterým náboženství nesežralo mozek úplně, stále přetrvávají pochybnosti. A jak se nejlépe zbavit svých pochybností? Začlenit se do stáda, kde jsou pochybnosti a "správná" řešení (dogmata) jasně daná. Jakmile je člověk tímto způsobem zbaven svéprávnosti, již není schopen uvažovat v jiných mantinelech, než které jsou mu dány.

>že kapitalismu je zlo, komunismus je zlo, socialismus je zlo, katolická církev je zlo, to je zlo, ono je zlo.

Výborně. Teď jste vyjmenoval ideologie, které jsou založeny na katolické ideologii.

>co je dobro a která idea plodí nekonečné dobro a ráj.

Dobro je pojem tak zprofanovaný právě katolickým výkladem, že pokoušet se o nějakou jeho definici, je ztráta času. Důležitým prvkem v ovládání lidí je manipulace s tak přirozenou věcí, jako je sex. Katolická církev vnutila lidem vlastnictví partnera, pod přísnými tresty. Dnes je to bráno jako samozřejmost.

Dobro nemůže vzniknout z potlačování přirozené sexuality. Proto svět vypadá, jak vypadá. Naprostá zvrácenost.

Navíc pojem dobro a zlo je pevně svázán s katolickou vizí světa. Samozřejmě, že je to naprostá krávovina.

284873

14.02.2013 18:35

Prezidentské volby 2013 výpověď o stavu společnosti

RE: ZEDNÁŘSKÁ PERSONÁLNÍ UNIE A KONTINUITA JEJICH CÍLŮ ZŮSTÁVÁ!

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Velmi dobré, opravdu povedené. Je vidět, Biskupe, že už vám nic nepomůže. Ztráta rozumu je definitivní a nevratná.

284865

14.02.2013 18:28

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: Možno áno, možno nie...

hestroy 77.?.?.?

Potrefený katolík kváká a řve. Samozřejmě, že lidé s dokonale vymytou kebulí nikdy nepřiznají, jak hodně se nechali nachytat na ideologii, která stojí za většinou zla na zemi. Obzvláště, když jim to od malička cpali do kebule rodiče.

Argument, který tento "dobrý katolík" použil, je tak směšný, jak směšní jsou samotní katolíci, kteří ze zásady nemají svůj mozek, neboť jakákoliv přítomnost mozku je neslučitelná s vírou v totální nesmysly.

Katolická církev je zlo, které je potřeba vymýtit, i s naprosto iracionálním antisemitismem, kteří "dobří katolíci" tak tádi vyznávají.

Stašné, tyhle slaboduché výlevy mě vždy dostávají do kolen.

284863

07.02.2013 21:18

Demokracie, terorismus a tajný stát - 6.díl

RE: Nesmysl

hestroy 77.?.?.?

>To jsou historií potvrzená fakta.

A jsou ta fakta stejně pravdivá, jako tvrzení jednoho pomateného věřícího, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován?

Pokud ano, tak je to jen další megablábol, ale co bych se rozčiloval nad plácáním senilnějícího staříka.

Samozřejmě, dostat Nobelovu cenu může kdejaký idiot, stačí když rozhodují ti správní lidé. Viz. Nobelova cena míru.

A říkat tu něco o tom, že historie tzv. Židů (nacista Vojta správně používá velké písmeno, přesně dle Norimberských rasových zákonů) je naprosto smyšlená, je samozřejmě zbytečné. Obzvláště někomu, kdo myslí a jedná zcela na základě své vlastní VÍRY a citací katolických (díla jiných nejsou běžně k dispozici) historiků.

284462

06.02.2013 19:30

Jakýkoliv útok na Sýrii je útokem na Írán

RE: Hra o čas

hestroy 77.?.?.?

Věřit na Kesheho nesmysly může jen blázen. Takže to vlastně docela sedí, že Honzo?

Ne, vážně, přestaň si číst paweby typu Matrix, tam se pravdy nedočkáš... I když tuhle tam psali, že Obama válčí s mimozemšťany, takže už jde asi do tuhého. [chechtot]

SVĚT V KOLIZI: Situace v Addenském zálivu se vyhrocuje

No, snad to dobře dopadlo. A vyděšení důvěřiví nešťastníci poslali Chvátalovi pár drobných.

>magnetická síla projevená nosičem (elektřinou) - ta ještě stávající názor na fyziku trochu potrápí.

Nevím proč. Vše je známé a zcela běžně se to používá.

284393

06.02.2013 17:14

Jakýkoliv útok na Sýrii je útokem na Írán

RE: Medvěd vidí

hestroy 77.?.?.?

Předpokládám, že došlo ke klasické nepozornosti, kdy pisatel článek odeslal jednou (náhled) a podruhé už ne. I tak vzniká paranoia.

284385

23.01.2013 16:32

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Kááárl nebo Milošek?

hestroy 77.?.?.?

100% souhlas. Nejlepší názor zde. Podepisuji.

283261

04.01.2013 22:10

Pokus o obhajobu Klause

RE: Církvi i lidem se musí všechno vrátit !

hestroy 77.?.?.?

Ty woe! [překvapení]

Samozřejmě se vše musí vrátit církvi a lidstvu, jinak nebude spiknutí proti těmto subjektům nikdy odhaleno. [chechtot]

Ne, fakt dobré. Pište dál, občas je nutné sem hodit i nějaký vtip. [chechtot]

281623

04.01.2013 21:48

Pokus o obhajobu Klause

RE: Amnestie - logický krok Klause

hestroy 77.?.?.?

Jelikož je Kkaus bez pochyb agent KGB, jedná se s největší pravděpodobností o toto:

Operace Golgota

"Všechno, co jste předpověděl, je strašlivá, tragická pravda," pokračoval Andropov. "Tento proces je nezvratný a již L. D. Trockij předvídal rozklad strany a Thermidor. Naše společná strategická úloha je: nastolit skutečný socialismus, který by byl zbavený všech nánosů minulosti," pokračoval úvod do mých nových úkolů.

"Jste přesvědčený, Juriji Vladimiroviči, že náš lid takový socialismus potřebuje?" dovolil jsem si trochu ideologické drzosti.

"Jsem zcela přesvědčen, že tato země je stvořena pro kolektivní spolužití. Většina lidu, lidové masy, nemohou žít jinak než na úkor energické, talentované, produktivní menšiny. Většinovou masu nemůžeme donutit pracovat, jinak se nám hned začne bouřit. Jaké je tedy východisko? Zlikvidovat celý národ? To by byl stalinismus. Nezbývá nic jiného než vytvořit novou společnost!"

"Promiňte mi upřímnost, Juriji Vladimiroviči, ale Vaše první kroky coby generálního tajemníka podle mého názoru nemíří ani v nejmenším k takovému cíli. Přece honěním povalečů na ulici nebo důslednou kontrolou příchodů do práce lidi pro výstavbu sopcialismu nezmobilizujeme! A Vaše usnesení o snížení cenxy vodky, které si získalo popularitu u lidí..., co to má být?"

"Cynismus?" zeptal se Andropov s úšklebkem.

"Ano..." rozohnil jsem se.

"Ale, Michaile Petroviči, vyjasnil jste nám vynikajícně strategickou úlohu, ale zatím jste stále nepochopil cesty, jak jí dosáhnout. Systém zemřel a obnovit ho není možné. Ani netřeba! Na co by nám byla živá mrtvola? Úloha spočívá v tom, abychom systém definitivně zničili, urychlili jeho skomírání a místo něho vybudovali skutečný socialismus, který by podporoval všechen lid, a to prostřednictvím svobodných voleb.

"Přiznávám se, Juriji Vladimiroviči, že Vám celkem nerozumím, nechápu. Nebude to velmi nezpečná manilovština, uvěřit v socialistický entuziamus lidu?"

"Tak a tím přicházíme k podstatě celé operace. Láska k sociaslismu u nás vyrůstá z nenávisti ke kapitalismu. Proto se Vám ukládá vypracovat plán nastolení kapitalismu v SSSR a přitom ne měkkého, švédsko-sociáldemokratického typu. My musíme uvrhnout celou zemi do dravého, bezuzdného kapitalismu, kde vládne jen zákon džungle!" Andropovovy oči mne probodávaly, vyzařovaly sílu přesvědčení.

"Všechno jsem pochopil, Juriji Vladimiroviči, nebude to však až příliš velké utrpení pro náš lid?" pozvolna jsem kapituloval.

"Samozřejmě, neuvěřitelně velké! Ale jiné cesty není! Nebo si snad myslíte, že naše ubohá, neefektivní propaganda může probudit nenávist ke kapitalismu?"

281622

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 3

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 5

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
305 210,87 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 360 686