Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané hestroy

Nalezeno 3334 příspěveků, 16 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

30.06.2009 20:17

Pohled našeho vraha je dobrý (Úvaha přinášejí duševní klid)

RE: Furt mi kradou radost ze života!

hestroy 90.?.?.?

Chovejte se slušně, máte co říci, ale nehrajte si tu na pánaboha. Jinak si myslím, že přes vaši snahu je většině lidem zde jasné, kdo se tu chová jako hulvát a zároveň káže, dle jaké morálky by se měli chovat.

Sakra, už si to po sobě jednou přečtěte, opět tu vykládáte, jak by se měl diskutující chovat, ale vy se chováte v přímém rozporu. Jste opravdu tak hloupý? Před kým chcete machrovat? Před lidmi, které jste urazil? Před těmi tupouny? Člověče, vy jste schopný napsat dobrou úvahu a vzápětí se chováte jak malý harant, kterému vzali hračku.

Nyní se za své výroky zřejmě stydíte a snažíte se to omlouvat tím, že jsou vytaženy z kontextu. Tak se laskavě podívejte, co jste napsal tady panu Kramářovi a pak se chytněte za nos. Když se budete chovat jako slušný člověk, budete mít ode mě pokoj, tím si buďte jistý.

Mtk vám to řekl dobře, je to o pár příspěvků níže. A je nás tu víc takových, to si buďte jistý. Jakže jste nás označil?

>nesamostatné "sračky" spojené do houfu

>méněcenní ubožáci ze spodiny, neschopní řádné úvahy

Dovolím si opět malou analýzu vašeho příspěvku:

> zde by se mělo diskutovat o věci, a ne reagovat podle toho, kdo to píše... ne napadat,

Přečtěte si tuhle vaši větu padesátkrát za sebou a pak se podívejte, co jste napsal panu Kramářovi a ostatním. Není tam rozpor? Odpovíte mi na to jako chlap? Jste vůbec chlap?

> chápu, že vás složitější úvahy mohou unavovat, i to, že logika a snaha o korektní přístup je pro někoho velmi cizím způsobem a dovedností

Opět se zde vytahujete, jako ostatně vždy, kdy své příspěvky hodnotíte jako složitější úvahy, logiku a snahu o korektní přístup.

Jak si však mám vysvětlit ten "korektní přístup"? Takto?

> působíte pak jako idiot, co dělá chytrého o něčem, čemu vůbec nerozumí a co údajně neexistuje.

>ubohost a zbytečnost některých lidí je úděsná... a už jsem si stokrát ověřil, že prázdný sud nejvíc duní. ve vašem případě jde o tupost v kombinaci s nabubřelostí

>ty se, hošíku, raději nesnažíš sdělit nic. umíš jen bořit, být "anti", být osobní a rádoby-chytrý. no, u nějakých méněcenných s tím možná uspěješ...

Tohle je korektní přístup? Už vážně začínám pochybovat o vašem zdravém rozumu. Je mi jasné, že jste jedináček, odmalička rozmazlovaný a přesvědčovaný všemi babičkami a tetami, že jste ten nejchytřejší Joseph na zemi. Dle mého jste však jen obyčejný UBOŽÁK a SPROSTÉ HOVADO. A to myslím vážně. Navíc vážně psychicky nemocný.

Netrpíte náhodou rozdvojením osobnosti? Jak můžete v jednom příspěvku vykřikovat něco o slušnosti a korektním přístupu, když hned v následujícím příspěvku ostatní hrubě a sprostě OSOBNĚ napadáte? Není vám to podezřelé? Opravdu byste si s tím měl někam zajít, přesně tak, jak moudře radíte ostatním. [bliji]

194539

30.06.2009 19:34

Něco pro příznivce multikulti

RE: To je sice všechno hezký a pravda

hestroy 90.?.?.?

Tak toho se od Josepha nedočkáte. Místo toho vám může říct, jak jste proti němu hloupý. Ale na to postupně přijdete sám..

194538

30.06.2009 19:31

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: marné zvolání

hestroy 90.?.?.?

Nebudu s vámi, milý Gulde polemizovat. Je to stejné, jako kdyby se probíraly zločiny nacistického Německa. Mluvil byste výhradně o nacistech a nezmínil slovo Němec? Podívejte se do literatury, kolikrát se používá slovo nacista a slovo Němec.

Měli Němci, jako národ, kolektivní viny za nacistické období? Ano nebo ne?

Mají obyvatelé nacistického rasistického státu Izrahell kolektivní vinu za chování jejich sionistických nacistických pohlavárů? Ano nebo ne? Pokud některý z rabínů vyzve k tomu, aby se děti "teroristů" věšeli na stromy, kdo za to nese odpovědnost? Pokud jiný vyvolený řekne, že milion Arabů nemá cenu židovského nehtu, použil slovo sionista, nebo slovo žid? To, že se sionisti schovávají za židy a za Holokaust (TM), je jedna věc, to, že židi jako celek sionismus jako zvrácenou rasistickou nacistickou ideologii neodsoudí, je jiná věc. Většina židů je hrdá na sionismus, podobně jako byla většina Němců hrdá na nacismus.

Pokud většina židů (všimněte si, že používám záměrně malé písmeno, jelikož pořád nechápu, jak se z náboženské sekty mohl stát národ) schvaluje genocidu původního obyvatelstva Palestiny, nesou za to morální odpovědnost?

Nesli morální odpovědnost Němci, kteří schvalovali deportace židů do koncentráků?

Všiml jste si? Opět jsem použil slovo Němec, nikoliv nacista. Zajímavé, že? Nezavřou mě za to do basy? Ne, protože Němci nesou kolektivní vinu a to v podobě miliard marek, které museli a musí platit PŘEŽIVŠÍM HOLOKAUSTU (opět nechápu, jak někdo může přežít smrt, ale budiž).

Začíná to být jasné? Když se mluví o Češích, jací jsou to rasisti, proč se opět používá slovo Čech, místo například rasista? Paušalizace?

Ve svých příspěvcích jasně vyzývám židy, aby se distancovali od sionistů, podobně, jako se Němci distancovali od nacistů. Atd...

A navíc, vše jsem vysvětlil v tomto článku, který je bohužel jen pro registrované čtenáře.

194537

30.06.2009 12:33

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

Dokončení

hestroy 77.?.?.?

Co chcete? Když udělá žid svinstvo, mlčet? Nebo o něm mluvit jako o nežidovi? Co navrhujete? Jaký styl politické korektnosti navrhujete?

Dle mého názoru by si měli hlavně všichni uvědomit, že židé nejsou žádný národ, ale příslušníci určitého náboženství, tím pádem zrušit stát Izrahell, který je celý stejně Rothschieldovým dítětem, tedy dítětem Chazara, samotní židé by se měli, stejně jako například Neturei Karta distancovat od chazarského satanistického sionismu a od lidí, kteří jim kazí jméno, jako jsou například Rothschield, Silverstein a další lidé například z FED atd. To jsou sprostí zloději a využívají Holokaust (TM) ke své beztrestnosti.

Opravdu mě zajímá váš názor.

194487

30.06.2009 12:32

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Trestní stíhání bude odloženo, nebo jej zastaví soud...

hestroy 77.?.?.?

Pane, kdyby nebyli židé chráněni štítem Holokaustu (TM), mohli by být souzeni za své zločiny stejně jako ostatní lidé. Jelikož to takto ale nefunguje, páchají své zlodějiny beztrestně. Pokud je nějaký židovský mafián odhalen, přesune se do Izrahelle, kde má imunitu. Je to v pořádku? Posílí to sympatie s židy?

Ale zeptám se vás jinak... Kdo má pod kontrolou veškeré sdělovací prostředky? Kdo vlastní například u nás komerční televizi? Kdo okradl náš národ o 10.000.000.000 Kč? Žid Železný a prezident světového židovského kongresu Lauder. Byl za to někdo potrestán? Byl Železný potrestán za krácení daně? Nebyl? Proč asi?

A ještě jinak. Izraelské společnosti byl prodán střed města Pardubic za 300 Kč/m2, ačkoliv pozemky na okraji města stojí cca 3000Kč/m2. Zlodějina? Izraelská společnost? Kdo asi sedí na radnici?

Když už mluvíte o Hilerovi... Víte, že infiltroval německou Dělnickou stranu jako agent vojenské rozvědky? Víte kdo byl tehdy šéfem této rozvědky? Max Warburg. Ano bratr toho Warburga, co spoluzaložil FED. Víte to? Zajímavé, že?

Inu, a už se to začíná vyjasňovat. Zkuste vyjít na ulici a začít hulákat něco o tom, že vyčistíte národ. Za chvíli budete minimálně v blázinci.

Zkuste přemýšlet. Jak by se podobný blázen jako Hitler mohl dostat k moci? Warburgové byli v představenstvu IG Farben. Zajímavé, že továrny této firmy nebyly téměř bombardovány. Proč?

Prescot Bush, děda G.W.Bushe Hitlera finacoval. Proč?

Tak co chcete? Nemluvit o židovských zločincích? Nemluvit o tom, že stáli za bolševickou revolucí v Rusku? Nemluvit o tom, že byli veliteli gulagů? Šéfovali organizacím typu Čeka?

Nemluvit o tom, že Izrahell byl vytvořen na základě teroru, vyvražďování celých vesnic? Nemluvit o tom, že židé pozabíjeli tisíce cicilistů při bombardování Libanonu? Jak nechutně se chovají k původnímu obyvatelstvu Palestiny? Co znamenají nápisy na zdech: Gas the Arabs? Co znamená násilné obsazování dalších a dalších území, kdy jsou vypalovány tisícileté olivové háje, které živily jejich majitele dávno předtím, než se tam začali stěhovat Chazaři, kteří tam nikdy nebyli ani náhodou?

Co znamenají výroky rabínů o tom, že děti palestinských teroristů (rozuměj účastníků odboje proti okupaci, porovnejme to s tím, jak byli označováni například Gabčík a spol německými úřady) se mají věšet na stromy, že milión Arabů nemá cenu jednoho židovského nehtu?

Jsou to židé, nebo ne? Kdyby Češi vraždili své sousedy, ja by byli označováni? Dělal by někdo mezi nimi rozdíl?

194485

30.06.2009 12:04

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: Jejich skutečnými představiteli jsou původní Sefardi Židé a dnešní Palestinci

hestroy 77.?.?.?

Předtím, než se začnete ztrapňovat tím, že nemáte o celé věci ani nejmenší potuchy, zkuste se laskavě ponořit do studia. Začněte třeba tím, co píše jeden velmi vzdělaný a moudrý žid, který se jmenuje Alfréd M. Lilienthal. Zde si můžetre přečíst jeho článek Jací Palestinci.

Třeba vám pak i ledacos dojde a pochopíte, jak moc máte kebulku vymytou siobolševickonacistickou propagandou. Pak se můžete smát a nebude to přitom vlastní hlouposti.

194478

30.06.2009 11:59

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: mas strach ?

hestroy 77.?.?.?

Ale no tak, soudruhu nacisto, kdybyste o tom všem něco věděl, tak byste nemohl plácat takové kraviny. Ale to nevadí. Ne každý je inteligentní, ne každému byla dána schopnost vlastního přemýšlení. Kdo vůbec jste, když tady kvíkáte? NIKDO! Ani podepsat se neumíte, že? Máte strach? Ne. Jste jen připokaděný ukřivděný hloupý "člověk".

194477

30.06.2009 11:55

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: Sephardi/Ashkenazi

hestroy 77.?.?.?

A co na této větě nedává smysl? Vždyť je to pravda... Podívejte se na sionisty, jak jsou krásně modroocí!

194476

30.06.2009 11:50

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: marné zvolání

hestroy 77.?.?.?

Guldsteine, tento server slouží k tomu, aby lidé postupně pochopili, že antisemitismus je hlavní zbraní sionistů. Jak jistě víte, sionisti obětovali židy pro svůj cíl destabilizovat a ovládnout blízký východ (jedna kráva v Palestině má větší cenu než všichni židi v Polsku). Banda grázlů dostala skvělý štít, který se jmenuje Holokaust (TM). Díky němu je nikdo nemůže odsoudit, jelikož, ačkoliv se jedná o mafiány nejhrubšího ražení, kteří kradou, lžou, zabíjejí, jakmile přijde do tuhého, jsou to najednou chudáci, co skoro umřeli v koncentráku.

Jistě také víte, že většina lidí zde ví, že malá část slušných židů nesouhlasí s politikou gangsterské vlády Izrahelle a za to jsou po zásluze sionistickým vedením zavíráni do vězení atd. Jako v každé totalitě. A co se týká čistoty rasy, v tom Izrahell dalece předstihuje nacistické Německo.

Ale to jistě všechno víte, vždyť sem chodíte už léta. Měl byste Zvědavci, jako serveru, který není protižidovský, nýbrž protisionistický, také vyjádřit podporu a zařadit se tak mezi slušné a čestné židy.

194475

30.06.2009 11:35

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Voltaire

hestroy 77.?.?.?

Pane Satan, co to tu plácáte? Podívejte se laskavě na oficiální média, která publikují jednu sprostou lež za druhou... Proč sem tedy chodíte? A že sem chodíte často, že? A přispívat své jedovaté sliny také můžete. Pane Satan, konečně jste se pořádně vybarvil, i když už jsme to o vás věděli dávno, že?

194474

29.06.2009 15:35

Pohled našeho vraha je dobrý (Úvaha přinášejí duševní klid)

RE: Furt mi kradou radost ze života!

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] Máte pravdu, Korutane, šedí morové, jak se říkalo pomocníkům VB se konečně dočkají ocenění jejich schopností. Totalita se vrací na plný koule!!!

194306

29.06.2009 14:44

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

Čistokrevní vyvolení řádí

hestroy 77.?.?.?

Tak už to přišlo. Nečekal jsem, že neuběhne ani 20 let a budeme zpátky v totalitě. Ale to, že teď máme vládu, kterou nikdo nezvolil a kterou vede člověk, který už ani neschovává, že patří k vyvolené nadřazené "rase", už něco naznačovalo.

Celé to obvinění je tak směšné, že ani nemůžu uvěřit, že nějaký soudný člověk se tím bude zabývat. Dle mého se na to nevztahují ani paragrafy o hanobení rasy nebo náboženství.

Kam tahle společnost směřuje? To nám skutečně budou diktovat čistokrevní nacisti? Co přijde pak? Kdy čistokrevní vyvolení nadřazení rozhodnou o tom, že jsem jen podřadná zvířata, jak je učí jejich rabíni? Kdy se tu začnou objevovat nápisy Gojové do plynu, tak jako se objevují nápisy Gas the Arabs v Izrahelli?

Kdy se panská rasa rozhodne, že nadešel den, kdy se gojská zvířata naženou do ohradníků ke konečnému řešení?

Tenhle svět jde do pekla rychleji, než jsem čekal. Satanova synagoga už neztrácí čas.

Vladimíre, máte moji plnou podporu, cokoliv budete potřebovat...

194288

28.06.2009 14:18

Pohled našeho vraha je dobrý (Úvaha přinášejí duševní klid)

RE: Furt mi kradou radost ze života!

hestroy 77.?.?.?

Ale vždyť Joseph ví, jak by se měl chovat, když to píše ostatním...

Myslím, že tyhle jeho věty naprosto vystihují situaci a vykreslují ho jako tolerantního člověka, který ví o tom, že každý může mít jiný názor.

> Vy máte asi těžký problém... Zkuste si s tím zajít k odborníkům. Naučí vás ovládat se i v prostředí neshodných názorů s těmi vašimi.

> Vážený pane, děláte všeználka a neomylného soudce, ale jsou i jiní lidé s jiným názorem než jsou vaše domněnky.

Opravdu nechápu, co to s ním je. Jak to říkal? Zajít si k odborníkům? Možná by měl poslechnout sám sebe.

194144

28.06.2009 14:12

Pohled našeho vraha je dobrý (Úvaha přinášejí duševní klid)

RE: Furt mi kradou radost ze života!

hestroy 77.?.?.?

Ale já jen použil věty, co řekl Joseph... Takže byste se měl zaměřit spíše na něj. Nepoužil jsem jediné vlastní slovo, jen věty z jeho minulých příspěvků. A to pouze v domnění, že by Joseph mohl lépe porozumět svým vlastním větám.

Konkrétně se jedná o tyto moudré věty, kterými připomínal ostatním diskutujícím, jak by se měli v diskusi chovat:

Takto moudře napomenul Reného: chceš vysvětlovat jasné věci, a svým blahosklonným "správně... a Gratuluji k dobrému úsudku" se takto stupidně pokoušíš nad někoho vyvyšovat, jakožto hodnotitel? jenže ty jsi tady jen řadová trubka trošku pomaleji chápající. takže tohle zrovna ty nezkoušej

Takto velmi moudře posoudil jiného diskutujícího: Vážený pane, děláte všeználka a neomylného soudce, ale jsou i jiní lidé s jiným názorem než jsou vaše domněnky. Vladimíre, vy nevidíte, jak Joseph ví, jak by měla diskuse vypadat? A nyní si přečtěte, co napsal panu Kramářovi o příspěvek výše.

Takto spravedlivě usadil jiného diskutujícího: Vy máte asi těžký problém... Zkuste si s tím zajít k odborníkům. Naučí vás ovládat se i v prostředí neshodných názorů s těmi vašimi. Vladimíre, tady je přeci jasně vidět, že Jospehovi jde o kvalitní siskusi a chce nechat prostor i ostatním přispěvovatelům. Opět se podívejte, jak to dělá v praxi, tohle není první hodnocení pana Kramáře, řekl mu už také toto: chytrolín kramář má totiž vždycky pravdu sice občas neskutečně žvaní, rozumu nepobral

Jarmile zase napsal toto, vědom si své neskonalé duchaplnosti: Nereagujte hloupě, nebo třeba vůbec (pokud aspoň to dokážete) a nebudete pak veřejně odhalena jako hloupé, dunící a hádavé stvoření.

Jak vidíte, Vladimíre, jen jsem použil moudrá slova Josepha a vy mě tu chcete cenzurovat? Copak si neuvědomujete, jak Joseph moudře rozlišuje, koho zrovna osobně napadně, aby vzápětí jinému poradil, jak se má chovat, aby byla diskuse plodná a nedocházelo k osobním výpadům?

Je mi líto, že jste Jospehovy věty (ne moje) posoudil jako osobní výpady. Moc mě to mrzí, neboť si myslím, že Joseph má co říci, jde o jednoho z nejlepších a nejplodnějších přispěvovatelů a jde mu také o kvalitu diskuse. Mám to snad brát tak, že jeho příspěvky nejsou kvalitní? A ten druhý příspěvek, který jste mi také zcenzuroval, ten byl také jen syntézou Josephových brilantních myšlenek. Myslel jsem, že když dám jeho majstrštyky dohromady, vznikne velmi unikátní a hodnotný příspěvek, nicméně jsem se asi ošklivě zmýlil. Prý šlo o osobní útoky. Tak nevím...

Co na to Joseph? Měl by se také ozvat, protože člo o vlastně cenzuru jeho slov.

194143

26.06.2009 14:59

Pohled našeho vraha je dobrý (Úvaha přinášejí duševní klid)

RE: Furt mi kradou radost ze života!

hestroy 77.?.?.?

(Zrušeno. Osobní výpady. Hestroi, máte první varování. Pokud budete pokračovat v tomto tónu, nebudu vám pouštět příspěvky. Editor)

194057

26.06.2009 14:24

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: V USA jsem nebyl,

hestroy 77.?.?.?

(Zrušeno. Osobní výpady. Editor)

194051

25.06.2009 15:01

Pohled našeho vraha je dobrý (Úvaha přinášejí duševní klid)

RE: Pokus s krysama, jako, odpověd, kam dojde lidská společnost.

hestroy 77.?.?.?

Když už jsme u těch krys, doporučuji tohle. Trochu krutý komix, ale tak už to chodí...

193991

25.06.2009 14:52

Západní slabikář pro volby v rozvojových zemích

RE: Zakopaný pes je v tom, že se směšuje stará a nová morálka.

hestroy 77.?.?.?

Souhlasím s vámi, Karle!

Proto zde uveřejňuji seznam několika pravidel, které jsem přeložil ze serveru monabaker.com:

Pravidlo č. 1: Na Středním východě Arabové vždy útočí jako první a je to Izrael, kdo se vždy brání. Říká se tomu "odplata".

Pravidlo č. 2: Arabům, ať už Palestincům nebo Libanoncům není povoleno zabíjet Izraelce. Je to "terorismus".

Pravidlo č. 3: Izrael má právo zabíjet arabské civilisty, je to nazýváno "sebeobrana", v dnešních dnech i "vedlejší škody".

Pravidlo č. 4: Když Izrael zabije příliš mnoho civilistů, západní svět volá po zdrženlivosti. To se nazývá "reakce mezinárodní komunity".

Pravidlo č. 5: Palestinci nemají právo zajmout izraelského vojáka, dokonce ani jednoho či dva.

Pravidlo č. 6: Izrael má právo zajmout tolik Palestinců, kolik chtějí (cca 10000 Palestinců, 300 z nich dětí a 1000 Libanonců, držených bez soudu). Není zde omezení, není třeba prokazovat vinu, či soudit. Všechno, co je potřeba, je magické slovo "terorismus".

Pravidlo č. 7: Když řeknete Hizballáh, vždy dodejte "podporován Sýrií a Íránem".

Pravidlo č. 8: Když řeknete Izrael, nikdy nedodávejte "podporován USA, UK a dalšími evropskými zeměmi", protože by si lidé (Bože chraň) mohli myslet, že to není vyrovnaný koflikt.

Pravidlo č. 9: Když přijedete do Izraele, nezmiňujte slova "okupovaná území", "rezoluce OSN", "ženevské konvence". Mohlo by to zarmoutit diváky TV FOX.

Pravidlo č. 10: Izraelci mluví anglicky lépe, než Arabové. Proto je také necháváme mluvit co nejvíce, aby mohli vysvětlit pravidla 1 až 10. Tomu se říká "neutrální novinařina".

Pravidlo č. 10: Pokud nesouhlasíte s výše uvedenými pravidly, nebo když stojíte na straně Arabů, musíte být velmi nebezpečný antisemita. Ale můžete dokonce učinit veřejnou omluvu, pokud vyjádříte svůj upřímný názor. Není ta demokracie nádherná?

193990

25.06.2009 12:31

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: V USA jsem nebyl,

hestroy 77.?.?.?

Máte pravdu, raději si notujte s Vojtou. S tím si budete náramně rozumět. Vy ho budete bránit před ostatními, a on se vám odvděčí tím, že bude označovat vaše příspěvky za brilantní. Takže tu budete správná dvojka. Přeji vám oběma mnoho zdaru.

Je jen škoda, že jste se ani nepodíval na ten link, možná byste pak pochopil, v čem se my dva lišíme.

Jen tu vypíchnu pár vašich příspěvků, aby bylo vidět, jak se tu chováte k ostatním:

> chceš vysvětlovat jasné věci, a svým blahosklonným "správně... a Gratuluji k dobrému úsudku" se takto stupidně pokoušíš nad někoho vyvyšovat, jakožto hodnotitel? jenže ty jsi tady jen řadová trubka trošku pomaleji chápající. takže tohle zrovna ty nezkoušej

To mluvíte o sobě?

>jsi nějak postižený

>nechci napsat jen nic neříkající, polosrozumitelný nebo nepodložený štěk, resp. pouhou domněnku či banální frázi (jako vy)

>vy z toho při své hlouposti a nechápavosti

>začnete působit hloupě

>nemusíš se blbě ptát

>třeba to pak nebude obvyklá hovadina na entou

> jsou tady samí zakomplexovaní chudáci

>Ty ses buď zbláznil nebo ses ožral. Běž se léčit, chlapečku...

>a pak raději do septiku s tím (i s tebou)

>ztráta času s tupouny

>dle mého názoru je to osoba mimořádně (opakuji: mimořádně) zmatená a rozervaná emocemi a zaujatá svým já

>ale je to od vás (emocionálně neukojené a rozervané ženské) příliš odvážné očekávat.

>I vy se musíte ještě hodně učit... přečíst ještě 956 vydání MfD

>Prostě zde jste úplně mimo mísu

>asi máte útlum. Trvale?

>chytrolín kramář má totiž vždycky pravdu sice občas neskutečně žvaní, rozumu nepobral

>vy neustále blekotáte o něčem jiném

>Hošánku, ty ses musel vylíhnout předevčírem... jinak si neumím vysvětlit tvé plané blábolení

>že se někdo narodí jako osel a naučí se psát... dokonce na Zvědavce, a cítí se proto nadřazeně a jako spasitel světa

> ty nešťastníku zmatený, pak mi vykládej, že ses zase neožral...

>tys leda zaútočil... určitě flaškou alkoholu na své mozkové buňky.

>Vážený pane, děláte všeználka a neomylného soudce, ale jsou i jiní lidé s jiným názorem než jsou vaše domněnky.

Ano, tohle byste si měl opakovat každé ráno! Svatá slova!

>Ucvrkla jste si štěstím,

> Vy máte asi těžký problém... Zkuste si s tím zajít k odborníkům. Naučí vás ovládat se i v prostředí neshodných názorů s těmi vašimi.

Clověče, vždyť vy víte, co byste měl dělat, když to radíte i ostatním...

>Nereagujte hloupě, nebo třeba vůbec (pokud aspoň to dokážete) a nebudete pak veřejně odhalena jako hloupé, dunící a hádavé stvoření

>...a potrefená husa se ozvala... samozřejmě opět s nesmyslem. Vůbec nepochopila oč jde.

Stačí s vámi jen nesouhlasit a už hlasitě kvíkáte. Ale do vlastní huby si nevidíte. Že, pán velkomožný?

193987

25.06.2009 11:34

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: V USA jsem nebyl,

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] Vy máte opravdu dost, pane velkomožný. Ale já vás chápu. Už ano. Takže iracionální dav je dav, který si myslí, že člověk by neměl zabíjet a že právo silnějšího neznamená možnost vybíjet lidi kvůli blahobytu.

Zřejmě nerozumíte počítačům, jinak byste věděl, že podobnou či stejnou IP adresu může mít spousta lidí, takže ve vašem souhrnu příspěvků se může objevit více přispěvovatelů. Jméno nemusíte psát, pokud zůstanete trvale přihlášen. Já ho také nepíšu. Jen nechápu, jak to, že tohle neví někdo tak na výši, jako jste vy.

Jestli jste si nevšiml, tak já jsem na vás zareagoval jen proto, že jste se choval neskutečně arogantně a zároveň ze své pozice vševěda blahosklonně k ostatním diskutujícím. Dal jsem vám ochutnat váš chleba a co se stalo? Nějak se vám vzpříčil v ústech, že? Nebo nemáte pocit, že se tu prezentujete jako někdo, kdo všechno ví nejlépe a když vám někdo řekne jeho názor, tak ho okamžitě označíte za blbce?

Jeden člověk kdysi řekl, že pro třísku v cizím oku nevidíte trám ve svém vlastním. Tím bych naši plodnou diskusi ukončil, pán velkomožný. Teď už každý ví, že vy jste tady jediný, kdo něco ví, a ostatní vám nesahají ani po kotníky. A jestli se ptáte, kde jsem k tomu přišel, přečtěte si příspěvky pod vaší IP adresou.

[chechtot] [chechtot] [chechtot] Myslím, že jste se tu zesměšnil už dost a měl byste slevit ze svého pocitu vševědoucího blahoskonného kmeta.

193983

25.06.2009 00:20

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: V USA jsem nebyl,

hestroy 77.?.?.?

Nebudu se s vámi dohadovat, pane nikdo.

Jen fakta: Počet obyvatel Eritrei je něco přes 5.000.000 lidí. Rozloha je 117,600 km2.

Česká republika má cca 10.000.000 obyvatel. Rozloha je 78,866 km2.

Jste schopen spočítat, který stát má větší hustotu obyvatel?

Já se ze smrti Eritrejců neobviňuji, jelikož to byla kolonie Itálie. Přesto na rozdíl od vás nebudu obhajovat Systém, který zabíjí lidi, aby se hrstka vyvolených měla dobře. Je dobře vědět, že si tak rozumíte s Vojtou, to vysvětluje mnohé.

Jestli šanováním slabých myslíte jejich bombardování napalmem, pak jste opravdový dobrák.

Už jsem vám to jednou vysvětloval, jaký je mezi námi rozdíl, já oproti vám neschvaluji zabíjení, vy to, stejně jako Vojta považujete za PŘIROZENOST a dokonce to povyšujete na přírodní zákony.

Dle vás je lhaní, zabíjení a loupení PŘIROZENÉ, dle mého je to zvrácené. Ale to už jsme zase u morálních hodnot, které zastáváme a v tom se asi evidentně neshodneme.

A znovu opakuji, že kdyby všichni lidé byli jako já, tedy by si uvědomovali, že drancováním bohatství jiných národů a následném vozením toxického odpadu do jejich přirozeného prostředí, si v konečném důsledku nepomohou, svět vypadá jinak. Ale ten svět vypadá tak, jak je, právě díky vám a lidem s podobným způsobem přemýšlení.

Vy mluvíte o Bohu? Vy? Víte vůbec, co to slovo znamená? Nenechte se vysmát!!! Dle vašeho nazírání na svět znáte spíše Satanáše. Ten má úplně přesně stejné názory jako vy a zabíjení pro bohatství pár vyvolených považuje za skvělý byznys. A dokáže to vysvětlit úplně stejnými větami, jako vy nebo Vojta, nebo například někdo z bandy sionistických grázlů.

A pokud by vás opravdu zajímalo, s čím se plně a bezezbytku ztotožňuji já, můžete mrknout sem. Ale to asi nebude nic pro vás.

193958

24.06.2009 18:13

Plat 300 milionů ročně

RE: Tito lidé – všimněte si – neprodukují žádné hodnoty.

hestroy 77.?.?.?

Nemá smysl vám cokoliv vysvětlovat. Jste užitečný idiot Systému, který si dokonce myslí, že o něm něco ví. Ale jak jste nám tu již mnohokráte a v podstatě pokaždé dokázal, jste vedle jak ta jedle.

Navíc jsou vaše zvrácené názory založené na tom, že někdo má právo zabíjet slabší (dle vás je to přírodní zákon), právo krást (přírodní zákon), právo znásiilňovat (přírodní zákon), právo ničit životní ovzduší (přírodní zákon), právo lhát (přírodní zákon).

Proč to tedy také tak neděláte? Proč nejdete a někoho nezabijete a nevezmete si, co vám po právu patří? Bojíte se, že by vás jiný přírodní zákon, v tomto případě například soudce, poslal za mříže? A z jakého práva? Z práva silnějšího? Práva přírody?

Víte, Vojto, když už NIC nevíte, pak se raději věnujte svým brožurám. Protože tohle:

>Vy věříte, že svět, v němž žijeme, vymyslela parta lumpů. A nám jej vnutila. A ti lotři jsou tak geniální, že k tomu nepotřebovali žádný projekt, ba dokonce ani dílčí plány (bez nichž dnes nedáte dohromady ani opékač topinek). Žádné vedení, generální štáb, řídící střediska, výkonný, donucovací a kontrolní aparát. Nic. Nebo snad nějaké znáte? A dokonce nás nechají o svém proklatém Systému libovolně žvanit, tupit jej a kout pikle na jeho svržení. A žádná perzekuce? Nevídané!

jasně svědčí o tom, že jste opravdu úplně mimo. Ani vás nebudu zatěžovat nějakými daty, jen vám řeknu jednu podstatnou věc a to tu, že tenhle svět, v kterém žijeme, nestvořili netvoři vašeho ražení. Ti jen vymysleli Systém, jak na tomto světě parazitovat. A to, že o nich nic nevíte, to ještě neznamená, že nejsou.

Vřele vám doporučuji tuto sérii filmů. Zejména část 42 - Gatekeepers.

193941

24.06.2009 17:53

Shrnutí průběhu domovních prohlídek, zatýkání a obvinění údajných pořadatelů koncertů

RE: LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD

hestroy 77.?.?.?

Mluvíte o těch svých argumentech, které jste použil? Tím myslíte tyhle? Asi vám to musím zopakovat, abyste příště použil ještě výstižnější...

>To nic, tohle byla docela slabota. Jindy už z půlky věty poznám grázla.

>S čím souvisí tato věta, by mohlo být neznalému záhadou. Já ovšem vím, že jde o předstupeň dalšího - vytvořit případnému čtenáři zdání, že pán je opravdový expert stojící vysoko nad pravidly silničního provozu. A hned poté přechází do protiútoku:

>Jak úžasný ten rozum je, doloží hned hádankou pro blbé:

>Tímto má konečně čtenáře "plně na své straně", a může se odvážit ke sklízení dalších sympatií, ba dokonce se mu zdá, že tím kreslí i obraz svého oponenta:

>Tu se ovšem probouzí, a zjišťuje že má ruku v čemsi teplém a mazlavéém...

Jen mi není jasné, který z argumentů se týká tématu. Tedy pokud tématem nebyl jeden z diskutujících.

Je ale zajímavé, že nějakou svou myšlenku jste dodal až poté, co jsem vás chválil za to, jak vtipně a neotřele dokážete zesměšňovat své oponenty. Samozřejmě anonymně, jelikož je to bezpečnější a člověk si leccos dovolí.

Mimochodem, dnes mi jedna paní rozbila zrcátko, protože jí nestačila její půlka silnice. Stalo se to ve městě, rychlost cca 30km/hod.

193940

24.06.2009 17:41

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: V USA jsem nebyl,

hestroy 77.?.?.?

Na tyhle bláboly je škoda nějak reagovat. Buď jste opět, jako pokaždé nepochopil, o čem se tu normální lidé baví, nebo se záměrně ztrapňujete.

Takže velmi, velmi stručně.

>Už mnohokrát došly, pane Hanku, nějaké zdroje (přírodní kaučuk, slonovina, velrybí tuk, ...). A nic se nestalo.

Jistě, zdroje již mnohokrát došly, třeba mušličky na placení, že? Kam vy na ty nesmysly chodíte? Ještě nikdy nebylo na planetě tolik lidí a NIKDY se zdroje nedrancovaly, tak jako dnes. A pokud tou invencí myslíte vojesnkou okupaci například Iráku, pak vám musím dát za pravdu a přirom vás prohlásit za naprostého necitu, kterému je jedno, že přes milion Iráčanů bylo povražděno a milióny vyhnány ze svých domovů Ano, tomu říkám invence, jen co je pravda. Ještě k tomu nedostatku zdrojů. Samozřejmě že se nic nestalo, pokud nebereme v úvahu války, které vždy následovaly.

>Eritrejské dítě umírá hladem proto, že mu ostatní eritrejské děti všechno snědly.
Jste normální? Vy jste opravdový blázen!!! Ne, eritrejské dítě umírá proto, že koloniální velmoci, které se tak nerady smířily s tím, že přišly o své kolonierží Afriku na uzdě, aby původní obyvatelstvo nespotřebovalo jejich domácí bohatství pro sebe, ale vychcípalo a tak uvolnilo místo "inteligentním" lidem ze Západu.

> Každý tvor na této planetě má právo na vše, co pro sebe získal s vynaložením své energie a svého času.

Na to jste prosím přišel kde? Můžete mi prosím vysvětlit, kdo vám to řekl? Jinými slovy totiž tvrdíte, že každý člověk má právo si dělat, co chce. Takže když někdo vybije celou vesnici, tak si v ní pak může bydlet? Tak jste to myslel? Že silnější může zabíjet slabší lidi, proto, aby měl více?

Vy jste ještě zvrácenější, než jsem si myslel. Není vám ze sebe špatně? [bliji]

193938

24.06.2009 14:16

Irán pod vlivem amerických psychologických operací?

RE: jedna stara pravda

hestroy 77.?.?.?

Zrovna vy, Pražáku, jste příkladem toho blbce, jak jste zde již mnohokrát prokázal. A právě vy se tu snažíte svoje lži opakovat do zblbnutí. Opravdu už si o vás začínám myslet, že to v hlavě nemáte v pořádku, vy kopie Ben Hura ze sdružení slaboduchých, ale o to zuřivějších nacistů, rasistů, bolševiků a sionistů. Takhle se ztrapňovat před tolika lidmi, to už musíte mít pořádnou kuráž...

193930

24.06.2009 13:26

Izraelská mluvčí: Kontrolujeme hloupé Američany

RE: Víme, a přesto zamrazí

hestroy 77.?.?.?

Prosím vás, nedávejte sem odkazy na sekty typu Svědci Jehovovi, většina čtenářů Zvědavce jsou inteligentní lidé, kteří s náboženskými sektami nechtějí mít nic společného. Zejména s těmi, které svým ovečkám berou peníze.

193928

24.06.2009 11:59

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Anonym

hestroy 77.?.?.?

(Zrušeno. Netahejte sem nezvědavce. editor)

193923

24.06.2009 10:45

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Anonym

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] Pražáku, vy jste sde tedy pěkně odkryl. Takže vy jste něco jako homeless, že ano? Vy si kupujete tři kolečka salámu? A ještě se tím chlubíte? Nedají vám oni je nakonec zadarmo, když vás vidí?

Ne, oni vám vlastně dají jen ten jeden kousek na zkoušku a ten druhý, co odkrojí, ten vám zabalí s sebou, že?

To jedno pivo, které vybalíte z 6packu, to také platíte? Odkud píšete na Zvědavce? Z internetové kavárny, kde vám dají ochutnat kafe?

A co tam v té Americce vlastně celé dni děláte, když zrovna neprobíráte s kolegy bez domova, jak je Amerika super a kde vám dají ochutna třeba i dvě kolečka salámu?

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

193920

24.06.2009 10:38

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Anonym

hestroy 77.?.?.?

(Zrušeno. Osobní výpady. editor)

193919

24.06.2009 10:34

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Anonym

hestroy 77.?.?.?

Méďo, tihle lidé samozřejmě nevidí trám ve svém oku, zatímco třísku v oku jiného vidí již z jednoho kilometru. Pražák je klasickým ztělesněním pokrytce a farizeje. Začne "diskusi" tím, že někoho urazí, nedodá jediný argument a pak se ještě rozčiluje, když mu to někdo vytkne. Ale je to snaživý chlapec. Už přišel na to, jak se jmenuju, je to šikula. Doufám, že u mě ve svém seznamu na ústředí nemá poznámku, aby mě sebrali mezi prvními, za to, jak jsem se mu odvážil vytknout jeho sprosté lži a nulovou schopnost diskuse. Tihle lidé jsou tak omezení, že jim to stejně ale nedojde.

193918

23.06.2009 11:18

Shrnutí průběhu domovních prohlídek, zatýkání a obvinění údajných pořadatelů koncertů

RE: LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD

hestroy 77.?.?.?

Člověče, vy jste génius. Sice génius, který se neumí ani podepsat, ale ze své pozice anonymní nuly rozdává rozumy, jak na běžícím pásu. Kdyby bylo víc takových anonymních mudrců, dokázali by otočit Zeměkoulí na druhou stranu, tím jsem si jistý. Tleskám vám, vy bezejmenný ynteligente! Ještě nám tu napište, jak jste měl samé jedničky, jak jste vyhrával vědomostní olympiády, kolik statisíc vyděláváte, kolik sexbomb důvěrně znáte a máme tu SUPERMANA. Tyhle lidi, já skutečně obdivuju, jsou to skuteční proroci, sice bezejmenní, protože by je mohl třeba někdo udat nebo rovnou sebrat, ale přesto proroci, co se nebojí ani čerta.

Těším se na vaše další anonymní perly, jen vy jediný tu můžete být soudcem a zasvěcenně zkoumat, kdo se může vašemu neskonalému anonymnímu yntelektu rovnat a kdo je jen špínou na podlaze. Jak říkám! OBDIVUJI VÁS!

193857

23.06.2009 11:06

Izraelská mluvčí: Kontrolujeme hloupé Američany

RE: Tahle zprava uz tu byla

hestroy 77.?.?.?

Také jsem si to říkal, Pavle, a chtěl tady na to upozornit, ale předběhl jsi mě. Žádná Tzipora Menache není.

Dle mého je to záměrná mystifikace sionistických pekelníků, aby zdiskreditovali protisionistické (protipekelnické) hnutí.

Stará známá taktika, jak přidávat mezi pravdu lži, kterými se pak dá znevážit i ten pravdivý zbytek. Ale o tom by nám mohl spíš říci něco Vojta49 nebo Guldstein.

193856

22.06.2009 14:14

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Anonym

hestroy 77.?.?.?

Pane votravo, jděte laskavě prudit mezi své obřezané soukmenovce na Spolčení dementů a zuřivých sionistů.

Vašich nenávistných a nicneříkajících nacistických blábolů je tu pro nás, obyčejné gojim, škoda. Každí vaše slovo je jak hromádka hnoje, kterou s neskonalou důsledností a vnitřním uspokojením kydáte přímo pod nohy normálních slušných lidí.

Všiml jste si vůbec toho, že když zrovna sprostě nelžete, jak jsem vás již několikrát usvědčil, tak jen kydáte nenávistnou špínu? To vám opravdu není trapné? Máte vůbec nějaké přátele, když pominu vaše soudruhy ze Spolčení dementů? Takového zlého a nenávistného člověka, který si navíc o sobě myslí, že něco ví, přeci nemůže mít nikdo rád. Obzvláště v naší křesťanské společnosti, která se alespoň trochu řídí desaterem...

193816

22.06.2009 14:05

Míč ovládá svět (Popularizovaná věda)

Vynikající, ostatně jako vždy!

hestroy 77.?.?.?

Vždy, když si čtu něco od pana Lischky, potřebuji na to klid a čas. Proto se také někdy staně, že si jeho článek přečtu až s několikaděnním zpožděním. Stejně jako dnes.

Jediné, co k tomu mohu dodat, je to, že pan Lischka je prostě výjimečný člověk (záměrně jsem nepoužil slovo génius, aby se nám ještě nenafoukl, jako ten balón).

A pokaždé, když si dočtu článek, hned mrkám na hodnocení, které klasicky nebývá lepší než 2. A to přesto, že cokoliv se tu uveřejní, každá hloupost a již zastaralá informace, obvykle dostává od čtenářů za jedna, jako výraz podpory Zvědavci.

Vím, že paní Striga dá za 5, jen tak pro jistotu, když člověk něčemu nerozumí, tak je to přeci špatné, nebo ne?

Aler je to stejně zajímavé, kolik "zvědavců" není schopno pochopit plný význam Lischkových textů.

Pane Lischko, tleskám vám, ostatně jako pokaždé, postupně mi začíná docházet, jak to vlastně všechno myslíte. [smích] Jsme na stejné lodi!

193814

22.06.2009 10:51

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: postreh cislo 19 .... kradou jako nikdy predtim ...

hestroy 77.?.?.?

To musí být smutný život, řídit se tím, že když něco přečtu, tak to vezmu DOSLOVA! A mimochodem, pokud je venku vedro a klimatizace se nastaví na nějakou nízkou teplotu, tak jede pořád, tím si buďte jistý. Stejně, jako kdybyste nechal otevřenou ledničku, ale to je zase jiný příběh... [mrknutí jedním okem]

193800

22.06.2009 10:28

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: postreh cislo 19 .... kradou jako nikdy predtim ...

hestroy 77.?.?.?

Díky Steve, za další skvělé shrnutí!

Jinak, ten článek (už jsem ho před měsícem četl) psal zřejmě člověk, který neví nic o Matrixu, nic o Al Gorovi, nic o pokrevní linii atd, takže mu to nemůžeme mít za zlé.

193799

19.06.2009 22:20

Shrnutí průběhu domovních prohlídek, zatýkání a obvinění údajných pořadatelů koncertů

RE: Děkujeme Vám pomatení náckové.

hestroy 77.?.?.?

Tak to je perfektní shrnutí! Tímto způsobem jsem o tom neuvažoval, ale teď to vidím úplně jasně! [cool]

193703

19.06.2009 22:14

Plat 300 milionů ročně

RE: Tito lidé – všimněte si – neprodukují žádné hodnoty.

hestroy 77.?.?.?

Pane anonyme, tak jsem si ještě jednou přečetl vaše příspěvky a musím uznat, že valná většina toho, co píšete, je dobrý popis toho, jak to tady funguje. Nicméně by mě zajímala jedna věc. Zda tento Systém podporujete, nebo ho nenávidíte.

Já ho nenávidím, neboť je to systém navržený určitou skupinou lidí k tomu, aby mohli krást ostatním lidem čas!!! Neboť nejde o nic jiného, než o čas. To oni přiřadili času hodnotu peněz. A celý systém nastavili tak, aby člověk fungoval jako naprostý dement, který je snadno ovládatelný.

Využili lidské přirozenosti, ale zaměnili skutečné významy slov. Dle mého názoru použili viry, které postupně nasadili do lidského myšlení. Neboť na úrovni myšlení není člověk moc odlišný od počítačového programu. Film Matrix tuto problematiku myslím skvěle popisuje.

Ale to jistě víte, případně máte svůj pohled na věc. Ale mohl byste se tedy vyjádřit v tom smyslu, zda byste si vybral červenou, nebo modrou pilulku? Teď to myslím čistě hypoteticky, nechci se s vámi dohadovat o tom, nakolik je co v tomto Systému reálné.

Podporujete tento umělý nepřirozený Systém, nebo ho nenávidíte?

Zařídíte si v tomto Systému (já ho důvěrně nazývám Peklo) dobré živobytí, nebo se z tohoto Systému budete snažit uniknout?

Nebo se vás zeptám ještě jinak. Myslíte si, že je tento Systém přirozený?

193702

19.06.2009 19:22

Převrat v Íránu? Nevíme

RE: Neviděl bych to s tím spiknutím tak dramaticky

hestroy 77.?.?.?

Klidně si tykejte, alespoň jasně prokážete, že jste nevychovaný mladý smrad. Kolik vám je? 16?

193694

19.06.2009 11:24

Plat 300 milionů ročně

RE: Tito lidé – všimněte si – neprodukují žádné hodnoty.

hestroy 77.?.?.?

Už to chápu. Pan nikdo je prostě "pravičák" a to, že tady není VOLNÝ TRH připisuje tomu, že jsou tu nějaké regulace!!! Už to chápu. A co zrušit i ty poslední regulace, jako jsou například zákony? Pak bude opravdu každý moci dělat to, co se mu bude chtít. Například pozabíjet rodinu od vedle a vzít si jejich dům.

Pan nikdo velmi rád poučí každého okolo sebe, jak ten trh pěkně funguje, jak je všechno v naprostém pořádku, ale jaksi mu nedochází, že tenhle svět je zvrácený, žádný volný trh tu není ani náznakem. Tedy pokud pod pojmem volný trh rozumíme možnost snadno a bez jakýchkoliv omezení prodávat a poptávat zboží a služby. Pokud se však do věci vloží zbraně, násilí a vydírání, pak to již dle mého volný trh není.

Pan nikdo tvrdí, že každý schopný člověk může na tomto "volném trhu" profitovat. Co tím má na mysli? Vzít bouchačku a jít někoho vydírat? Aby pak, až bude mít dost peněz, se mohl usadit a být "spořádaným" občanem? Tak jako naprostá většina bohatých na této planetě?

Nějak tomu pořád nerozumím. Pan nikdo se přitom vydává za osvíceného člověka, který ví, že aby člověk mohl změnit svět, musí začít sám u sebe. Raději nechci vědět, jak by pan nikdo měnil svět...

193678

19.06.2009 11:08

Plat 300 milionů ročně

RE: Tito lidé – všimněte si – neprodukují žádné hodnoty.

hestroy 77.?.?.?

Je zajímavé, že tak namyšlení a nabubřelí lidé, co mají nutkání poučovat všechny okolo sebe, mají nakonec problém se nějak podepsat...

193676

19.06.2009 10:58

Příběh dvou od sebe se vzdalujících ekonomických světů

RE: A přitom by stačilo tak málo

hestroy 77.?.?.?

Samozřejmě, že by stačilo málo. Proč to nikdo nerealizoval? Protože je svět plný takových lidí, jako jste vy. Lidí, co říkají, že to změnit nelze. Protože na světě je většina lidí od malička vychovávaná k tomu, aby držela hubu a krok a dělala to, co je vnímané jako "normální". Anonymní poslušný dav, že?

Ale to je jedno. Vy sám tvrdíte, že člověk musí začít u sebe. To je zřejmě jediná možnost. Jenže zapomínáte na jednu věc. V okamžiku, kdy změníte sebe, tak se změní vše.

193672

18.06.2009 11:28

Plat 300 milionů ročně

RE: Tito lidé – všimněte si – neprodukují žádné hodnoty.

hestroy 77.?.?.?

Jak tak na to koukám, vy prostě nechcete prohrát. O to vám jde. A v tom je rozdíl mezi námi. Chcete se cítit jako vítěz "diskuse"? Prosím. Mně je to jedno.

Jen mimochodem... Pracuji sám za sebe. Mám vlastní s.r.o. Vytvářím hodnoty, i když spíše virtuální, jako jsou internetové stránky, multimediální prezentace, video atd. Takže se živím sám. Státu musím odevzdat skoro polovinu toho, co vydělám. Díky tomu musím pracovat dvakrát déle.

Nevím, jak jste přišel na to, že kritizuji umělce, jen je prostě například v rádiu neslyším, protože tam hrají dokola asi dvacet písniček, které jsou tak mizerné, že rádio neposlouchám. Bohužel to stačí k tomu, aby se kurvil vkus většiny mladé generace.

Opravdoví umělci většinou nemají peníze. Ale to je asi zbytečné vám vysvětlovat, vy zřejmě posuzujete umění podle toho, kolik to vydělá.

Kdybyste si přečetl, co jsem napsal, nemohl byste napsat to o potravinovém řetězci, protože jsem o tom už psal. Potravinový řetězec je přirozený, stejně jako je přirozené, že jsou lidé, kteří pracují víc a mají víc. To, co přirozené není, je to, že ti, co chtějí ještě víc, se budou dívat na dítě umírající hladem a pak svoji svačinu hodí do odpadkového koše. Protože jim to přinese zisk. Jestli tohle podle vás není zvrácenost, pak už se s vámi nebudu bavit.

>v karmu nevěřím. ale zbytečně (až hystericky) mi nevnucujte, že já v rámci trhu zabíjím miliony - to pak děláte vy úplně stejně (a s vámi 10 milionů čechů)... protože jste také součástí trhu, západní společnosti a žijete na úkor planety a třetího světa. něvěříte? tak se raději ještě jednou pořádně zamyslete... a nehažte pokrytecky vinu jen na ty druhé.

Tady už se musím zeptat, co to plácáte a kde jste k tomu přišel? Já jsem jen mluvil o tom, že sport je pračka na peníze a stojí za tím většinou mafie, která například vozí toxický odpad do Afriky. Ano, pak můžou dávat nějakému hráči miliardy.

To, že my, lidé Západu žijeme na úkor lidí třetího světa není žádný světoborný objev a ví to každý, kdo alespoň tochu přemýšlí. Vy se mě ptáte, co s tím dělám... Víte jaký je mezi námi rozdíl? Já s tím nesouhlasím a vy tím souhlasíte. Možná, že to na světě nic nezmění, ale to, že tomu tak je, je způsobeno právě lidmi, kteří si myslí, že okrádání je vlastně volný trh. A lidmi, kteří to podporují. Možná dáte část platu na charitu, jestli je to to, o čem mluvíte, ale pokud budete s tím Systémem souhlasit, pak je to úplně jedno a je to jen takové výkupné vašemu svědomí.

Kolik myslíte, že bral fotbalista za první republiky?

193571

Pane, stav společnosti je možná katastrofální, politici jsou možná banda největších grázlů a debilů pod Sluncem, ale naše země, ta naše česká země je nádherná!!! Řekl bych až mysticky. Vždy, když se vracím z ciziny, jsem uchvácen tím, jak je tady nádherně. Každý Čech by se měl povinně podívat do ciziny alespoň na rok, aby si vážil toho, co máme doma. Pak by možná pochopil, že stačí jen hodně málo k tomu, aby tu byl skoro ráj na zemi. Jen si uvědomit, že bychom měli držet pospolu, když už žijeme společně v našem obřím kráteru, v jehož přesném středu je Praha!

A ty cikánky? Velmi poetické a výstižné! To se vám opravdu povedlo, Vadimíre!

193568

17.06.2009 22:29

Politická situace v Íránu před výbuchem

RE: Proč Pravda?

hestroy 77.?.?.?

Pro vás a vám podobné vám vřele doporučuji tento úžasně pravdivý a všemi jeho čtenáři horlivě podporovaný web, kde najdete všechny odpovědi na vaše otázky. Jsou to informace tak pravdivé, tak jako je Izrahell demokratický a svobodný stát pro všechny jeho obyvatele.

Ale než se tam podíváte, rád bych vás upozornil na nekonečné utrpení ruského lidu, kterému byl vnucen židobolševismus, kde šéfy Čeky a dalších "bohulibých" organizací dělali zásadně židé, ať již do Ruska importovaní, nebo domácí.

Takže neplačte nad Čechy, Rusové trpěli v koncentračních táborech, jejichž šéfové nebyl nikdo jiný, než židé. My jsme poznali takovou velmi "laskavou" totalitu, neboť čeští židé, kteří tu nainstalovali s pomocí ruských židů socialismus, byli vyloženě dobráci.

Zato Rusové museli zaplatit cenu několika miliónů lidí, kteří byli vyvražděni, vyhladověni a umučeni, jen proto, aby se splnila myšlenka velkého myslitele Marxe, syna rabína.

Ale to jistě víte sám, že za bolševismem nestojí Rusové, ale židé.

193530

17.06.2009 21:46

Plat 300 milionů ročně

RE: Za vším hledej bankéře

hestroy 77.?.?.?

Díky, paní Jarmilo. Myslím, že máme hodně společného, proto se také za vás rád postavím, když vás napadají za vaše názory, s kterými se ztotožňuji. Ale nesmíme si to tu říkat, protože bychom byli napadeni, že se tu sdružujeme a nejsme objektivní. [mrknutí jedním okem]

Víte, my patříme k těm "radikálním" odpůrcům Systému, kteří si myslí, že Člověk je tvor, který by měl dokázat něco víc, než jen provádět to, co od něj Systém a tím pádem i většina zmanipulovaných lidí očekává. Takových lidí bylo ve společnosti vždy málo, protože je Systém buď fyzicky likvidoval, zesměšňoval, případně uplácel tak dlouho, dokud se nepřidali na jeho stranu.

Pokud jste viděla Matrix, tam je to krásně ukázáno, kolika lidem stačí to, co jim Systém nabízí a pak ho dokonce obhajují i za cenu lidských obětí. Lidé, pro které jsou zvířata věci a příroda je jen místo, které se dá využít, nemůžou pochopit, jak vzdáleni jsou od pravé a nefalšované skutečnosti. Kolik již bylo proroků, kteří se snažili lidem vysvětlit, že každá věc, kterou nám příroda (nebo Bůh, nebo Existence), dává, je zneužitelná a většinou i zneužitá.

Je to hrozně těžké, připustit si, že žijeme v obrovské lži, že VŠECHNO, co je nám předkládáno těmi, co stojí za oponou, je jen prostředek k naší manipulaci. Právě proto, že je to VŠECHNO. Tento svět už není svobodný, ačkoliv pro mnoho lidí je materiální uspokojení jakousi svobodou. K tomu, aby člověk pochopil, o co tu skutečně běží, se musí vzdát VŠEHO, co mu bylo od malička vštěpováno, musí se dokonce i postavit vlatním rodičům, ačkoliv to s ním myslí dobře.

Když se podíváme na Bibli, zjistíme, že Ježíš (nakolik je to skutečná postava a nakolik je to symbol nechme stranou) se vzdal své matky, právě proto, že ho chtěla zachránit. Zachránit tím, že se ho snažila přesvědčit, aby se vrátil do Systému.

Ale to je na dlouhé povídání. Já vás mám také rád a jsem rád, že tu jste! [smích]

193526

17.06.2009 18:34

Plat 300 milionů ročně

RE: Za vším hledej bankéře

hestroy 77.?.?.?

To je dobře, že to berete s humorem, Jarmilo. Dle mého názoru se nemá smysl dohadovat s lidmi, pro které jsou peníze až na prvním místě. Případně s lidmi, pro které je zvíře VĚC (to, že je to dokonce v zákoně, je jiná věc). Prostě někteří lidé si myslí, že svoboda je možnost, dělat si co chtějí. Ano, to sice mohou, ale neměli by zapomínat, proč jim byla tato svoboda dána a jaký je smysl jejich existence. A že se svobodou přichází i odpovědnost.

Prostě, tohle handrkování je klasika. Je to handrkování mezi lidmi, pro které je prioritou duchovní povznesení a mezi lidmi, pro které jsou prioritou hmotné statky. Mezi lidmi, pro které je na prvním místě morálka a mezi lidmi, pro které je na prvním místě zisk.

Labyrint světa a ráj srdce. Takovouto literaturu jistě žádný příznivce peněz nechápe a je pro něj naprosto zbytečná. Duchovní povznesení a konzum jsou natolik rozdílné, že většinou nemohou existovat paralelně. Protože každý, kdo pochopí, že život není jen o tom, poslouchat na slovo to, co nám říkají ti, co jsou za oponou, už nikdy Systém obhajovat nebudou.

193519

17.06.2009 18:22

Plat 300 milionů ročně

RE: Tito lidé – všimněte si – neprodukují žádné hodnoty.

hestroy 77.?.?.?

Je vidět, že jste nepochopil ani slovo. Nevadí. Zkusím to ještě jinak. Takže vám nepřipadá zvrácené, že na jedné straně Země lidé vyhazují tuny jídla na skládky a na druhé straně umírají hlady? Opravdu vám to přijde normální a stojí za tím TRH? Co tím trhem myslíte? Že silnější má právo zabíjet slabší (teď nemluvím o zvířatech, ale o lidech, kteří nezabíjejí z hladu, ale kvůli penězům)? To si opravdu myslíte? Protože pokud ano, lecos to vysvětluje.

Co si myslíte, že je důvodem naší existence? Odírat ostatní? Co si myslíte, že je volný trh? Myslíte si, že volný trh tady existuje? Chcete mi tvrdit, že ve sportu je volný trh? Nakolik jsou výsledky ve sportu určovány korupcí?

Já na světě nejsem kvůli penězům, nevím, nakolik jsou pro vás peníze hlavní prioritou, pro mě jsou peníze jen důkazem toho, že nejsme svobodní.

Ale zkusím vám vysvětlit, o co mi jde. Vy podporujete to, čemu říkáte trh. Je trh vybití nějaké skupiny lidí, aby se mohla na místě jejich domovů těžit ropa? Dle vaší logiky tedy například Indiáni nebyli životaschopní, když je dokázali bílí tak převálcovat. Vraždění, znásilňování, loupení... Kdo byl více životaschopný? Voják, nebo dítě, které nabodl na bodák?

A co si myslíte o tom, co se stane po smrti? Věříte v karmu? Jak se umírá lidem, kteří v rámci "trhu" nechali pozabíjet milióny? Jak se umírá lidem, kteří celý život žili v luxusu a nikdy se ani náznakem nezajímali, co za tím luxusem stojí? Myslíte, že pokud někdo bere a nic nedává, je to důstojné naplnění jeho existence?

Mně je úplně jedno, kdo kolik bere. Ale pokud jsou ty peníze získány například tím, že se toxický odpad odveze někam mezi obyvatele třetího světa, je to hnus. A je jedno, jestli už mezitím prošly pračkou na peníze, kterou sport dnes je.

Takže znovu. Tento svět dle mého názoru naprosto zvrácený. Úspěch je poměřován penězi a to je ta největší zvrácenost. Dle mého názoru tu nejsme kvůli penězům. Ale to už je každého věc, nakolik je pro něj morálka, spravedlnost a láska důležitější, než peníze. A to i pro sportovce, umělce a další, kteří žijí z toho, že lidi baví. Právě oni mají největší možnosti, jak lidem ukázat nepravosti tohoto světa. Místo toho však jen sosají, protože postavit se proti Systému by je stálo lukrativní místo. Takže jen upevňují své příznivce v tom, že prachy jsou všechno, protože si za ně můžete všechno koupit.

193517

17.06.2009 12:40

Plat 300 milionů ročně

RE: Tito lidé – všimněte si – neprodukují žádné hodnoty.

hestroy 77.?.?.?

Samozřejmě máte naprostou pravdu! Kdyby lidé nechodili na fotbal, který je duchovně povznese lépe, než chvilka přemýšlení o sobě samém, mohli by například začít přemýšlet o tom, proč musí pořád pracovat, proč jsou bombardováni neustálou reklamou na nesmysly, proč je přírodní prostředí díky tomu neuvěřitelně zatěžováno, proč jsou za jejich daně zabíjeni civilisté kdesi daleko, proč jsou jejich političtí vůdci imunní vůči právu, proč jsou některé hlasy volající po svobodě umlčovány atd.

Proto je také potřeba, aby tu byli lidé jako vy, kteří ostatním dobře poradí, že místo toho, aby šli na procházku, či si šli sami zasportovat, budou sledovat v televizi, jak tam běhá pár multimilionářů za balónem. Víte, každý může dělat co chce, ale pokud je Systém nastaven zvráceně (a to je již několik tisíc let minimálně), je krajně zvláštní takový Systém obhajovat.

Slepí lidé jako vy, budou obhajovat chléb a hry, protože je to pro ně to nejlepší a největší, čeho můžou ve svém životě dosáhnout. Lidé jako vy budou obhajovat rádia, která hrají každý den na objednávku cca 20 písniček pořád dokola, a budou při tom vítězoslavně křičet, že je to pokrok. Budou tvrdit, že je tu svoboda a volný trh a a kdoví co ještě a budou tvrdit, že to, co hrají v rádiu, to co dávají v televizi, je prostě pro lidi nejlepší, protože je to nejlepší. Nemá cenu to dál rozebírat, obhájci Systému tohle nikdy nepochopí, protože jsou Systémem živeni, vyučováni, využíváni a následně pohřběni. Proto musí pro Systém systematicky pracovat a hlavně dokola obhajovat jeho výdobytky, jako jsou například GMO nebo koncentrační tábory.

193482

17.06.2009 12:28

Plat 300 milionů ročně

RE: Za vším hledej bankéře

hestroy 77.?.?.?

Ale no tak, soudruhu, co kdybyste šel své "rozumy" trousit na pro vás bližší server poslušných přikyvovačů Systému. Takovým lidem, jako je Jarmila, totiž nesaháte ani po kotníky.

Vaše reakce totiž jasně svědčí o tom, že si myslíte, že tu není nikdo, kdo by rozhodoval o tom, co bude ráno v novinách a večer v televizním zpravodajství. Pak je veškerá další snaha o komunikaci marná... Jak říkám, zkuste ten server, co vám doporučuji, tam budete moci přikyvovat všichni společně.

193480

17.06.2009 12:22

Převrat v Íránu? Nevíme

RE: Pár připomínek:

hestroy 77.?.?.?

Panebože, Pergillskej, když jim je špatně, nemůžou své exkrementy nechávat na příhodnějším místě, jako je třeba záchod? Nebo měli zrovna šábes a nemohli si ani odskočit, tak to udělali přímo mezi lidma? Vykám jim, i když se svými příspěvky jasně definují jako malé dítě.

Opět tu propagují rasovou a náboženskou nenávist, vyzývají k zabíjení, tak jako vždy. Pergillskej, je mi z nich špatně, z takovýho ubožáka. Měli by rodičům říci, aby jich nechali utratit. Takový odpad je jen na obtíž... [bliji]

Kdyby se raději věnovali tomu, co dělají jejich obřezaní kolegové Palestincům. To je opravdový hnus.

A když mluvíte o plnohodnotných lidech, tak k nim máte hodně, hodně daleko, vy nechutná sionistická zrůdo. Ale co bych se rozčiloval. Nějaký nacistický rasistický dement mi může být ukradený!

193479

17.06.2009 12:13

Převrat v Íránu? Nevíme

RE: Neviděl bych to s tím spiknutím tak dramaticky

hestroy 77.?.?.?

Máte to prostě zažraný pod kůží, to tykání, že? Kdo vás to naučil? Rodiče? Ti vám řekli, že se cizím lidem tyká? To je tedy výchova...

Mezi tykáním a vykáním je velký rozdíl, přinejmenším mezi slušnými dospělými lidmi. Jestli takhle tykáte každému, můžete opravdu jen přidat soudruhu, aby to byla tutovka.

A k tomu holému nesmyslu... Vy si jistě také myslíte, že u nás proběhla "sametová revoluce" zcela spontánně, že? Ach jo...

193477

16.06.2009 15:59

Plat 300 milionů ročně

RE: Tito lidé – všimněte si – neprodukují žádné hodnoty.

hestroy 77.?.?.?

Tak, tak, móóc opatrně. Je přeci jasné, že podívaná na pěkný fotbal zasytí prázdný žaludek lépe než vykrmená husa. [chechtot]

193412

15.06.2009 12:57

Také Tony Blair věřil, že Bůh ho žádá, aby šel bojovat se zlem

RE: Boh a ľudia

hestroy 77.?.?.?

Prosím vás, nepropagujte tady náboženské sekty. Těmhle nesmyslům můžou věřit jen jedinci slabého ducha, děti a staré babičky, případně nešťastní lidé, co mají problémy se svojí identitou. Svědci Jehovovi jsou klasická pyramida, kde pitomci dole živí vychcánky nahoře.

193336

12.06.2009 11:45

Volby by měly být zopakovány

RE: Politici

hestroy 77.?.?.?

Snažíte se usilovně, soudruhu, ale marně... [bliji]

193178

12.06.2009 11:07

Americká akademie environmentální medicíny požaduje okamžitý zákaz všech GM potravin

GM potraviny jsou přeci naprosto bezpečné

hestroy 77.?.?.?

To vám řekne každý správný sionista. Je zajímavé, že "lidi", kteří podporují koncentrační tábory, rasistický a nacistický stát Izrahell, a každou další prasárnu, kterou nám (j)elita připraví, podporují samozřejmě i GMO.

Zeptejte se například pana Koubka, který má hrozně vzdělané a slušné přátele na akademické půdě, jak to s těmi GMO je... Ihned vám vysvětlí, že je to zatím to nejlepší, co "lidé" vymysleli. Stejně jako DDT, PCB, fosforové granáty, Bin Ládin a další.

Pan Koubek je moudrý a vzdělaný tvor (stejně jako ostatní z klubu Nezvědavců), který VÍ, že GMO je poslední záchrana lidstva a proto je nutné je rozšířit po celém světě, aby původní (zastaralé a 100 let za opicema) rostliny a živočichové byly konečně vymýceny a nastal ráj na zemi, jeho veškeré zisky půjdou do kapes "lidí", kteří mají na zbrusu nové a mnohem dokonalejší GMO patent.

Teprve pak bude kontrola ovčanů dokonalá, pan Koubek by ještě patrně přidal povinné pravidelné očkování a čip, a tak se konečně bude moci zrušit tento extremistický a nacistický web, to vám jistě potvrdí i soudružka Týdlitátová a jistě i Mojžíšek.

193176

11.06.2009 09:26

Kdo stojí za tzv. sektářskými bombovými útoky na civilisty v Iráku?

RE: Proč to přetiskujete?

hestroy 77.?.?.?

Pane Wongu, Nevím je provokatér třetí úrovně, na jeho nesmyslné bláboly nemá vůbec cenu reagovat. Nevím se zde již vyprofiloval jako člověk věrný svému jménu, jeho znalosti jsou omezené tím, co mu řeknou ve zprávách, jeho zaměstnavatel ho platí málo, shekel dnes už není, co býval. Proto je zbytečné reagovat na jeho slaboučké provokace, jemu nepomůžete a zbytečně ztrácíte čas.

193053

11.06.2009 09:05

Nejprve si přišli pro „nacisty“...

RE: proč obhajovat nácky a skinheady?

hestroy 77.?.?.?

Vy jste ten článek nečetl? Kdo se zastane vás, až pro vás přijdou? Nebo pro vás nikdy nepřijdou? Víte kolik lidí si tohle už myslelo? Nebo snad jste ten, kdo vždy spolupracuje se Systémem?

Zeptám se jinak... Za co, že je sebrali? Za to, že někoho mlátili? Jste si jistý? Já jsem to obvinění nikde neviděl. Takže souhlasíte s tím, aby lidi sbírali jen kvůli jejich názoru? Vy jste pro to, aby sebrali každou holou hlavu, i kdyby nikdy na nikoho nevztáhl ruku? Nemyslíte, že na trestání fyzického napadení už máme zákony?

To opravdu souhlasíte s tím, že je lepší někoho sebrat, než něco provede?

Je to otázka principu, pokud se začně porušovat osobní svoboda a svoboda projevu u jedné skupiny osob, za chvíli se začnou porušovat práva všech.

Ale to jistě chápete... Stejně tak, jako chápete, že hajlující skinhedi jsou dementi. Ale zkuste si nejdříve něco přečíst o tom, jak hnutí skinheads začínalo, jaké byly jeho ideály atd. Třeba zjistíte, proč bylo toto hnutí infiltrováno a totálně zdiskreditováno, stejně jako mnoho jiných.

193051

11.06.2009 08:49

Rasisté za demokracii

RE: Hmm.

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] Velmi dobré, Steve, ostatně jako vždy...

Jinak bych jen podotknul, že v současné hysterii, kterou rozpoutaly média, organizace typu ADL, různí Týdlitátové, Fedorové a další, včetně státních složek, kvůli "nacismu" a rasismu, by se měli tito "ochránci" lidských práv zajet podívat, jak se to dělá v perle demokracie na blízkém východě, pokračovateli myšlenek čisté rasy, v rasistickém fašistickém nacistickém státě Izrahell... Tam by našli nekončící inspiraci, od nápisů "Arabové do plynu", až po lynčování Palestinců, zapalování jejich polí, bourání jejich domů, případně rovnou jejich fyzické likvidace.

Jinak, co se týká kouření v posteli, jistě to byla naprostá náhoda, to je více než jasné.

Jinak jsem zvědavý, co nám k tomu napíše třeba pan Koubek, nebo takový Vojta49... Ostatní Pergillopražákoguldomikinové budou asi držet jazyk za zuby...

193049

10.06.2009 10:39

Kdo stojí za tzv. sektářskými bombovými útoky na civilisty v Iráku?

Článek je již trochu starší, ale nevadí

hestroy 90.?.?.?

Původní článek z 9. května 2007

Jinak to není nic nového, je to klasické "rozděl a panuj". Tato taktika je hodně, hodně stará, s velkou úspěšností ji například používali Britové, když šířili "civilizaci" všude po světě, samozřejmě ji dláždili milióny mrtvých. Jéje, dokážete si představit, co se stane, když se po nich začne někdo opičit? Německo to zkusilo a stálo je to majlant. Holt, prasárny může dělat jen někdo a ten musí mít od Voldemortů svolení.

192985

09.06.2009 17:15

Volby by měly být zopakovány

RE: Tak jsem se těšil,

hestroy 77.?.?.?

No jo, někdo tu tuším sliboval, že napíše článek o Liberty. Nevím sice již přesně kdo, ale je dokonce možné, že to byl editor. No nic. Tak zase někdy příště [smích]

192925

09.06.2009 14:44

Volby by měly být zopakovány

RE: Politici

hestroy 77.?.?.?

> Stranický systém není ideální, ale existuje a do jisté míry funguje, na rozdíl od jiných, dějinami vyzkoušených systémů.

Můžete to trochu konkretizovat a případně podložit fakty, že například za monarchie bylo hůře? Bylo hůře za prvobytně pospolné společnosti? Prosím fakta, nikoliv vaše domněnky.

> Nějakou dobu jsem strávil ve Švýcarsku, tam systém přímé demokracie do jisté míry funguje. Ale ta země v tom má velmi dlouhou tradici a její systém je nyní jinam nepřenosný.

Takže vlastně přiznáváte, že to jde, ale prostě se vám nechce, tak hledáte výmluvy. Velmi dobrý přístup, za to vás velmi chválím, jen tak dál. Kdo chce, hledá řešení, kdo nechce, hledá výmluvy.

> Přestaňte snít, začněte žít. Svět je to okolo, ne to, o čem sníte a kde tušíte všelijaké bubáky.

Jistě, to byste pravděpodobně říkal za jakékoliv totality, například za bolševika, nebo v nacistickém Německu.

Opravdu máte působivé názory. Skrčit se a fungovat, držet hubu a krok, hlavně nic neměnit k lepšímu, prostě se na to vysrat. Tak jste to myslel? Žádní bubáci nejsou, všichni politici to myslí dobře, bankéři jsou slušní lidé, nikde se nevraždí po miliónech.

Hlavně držet hubu a krok, dojít si kopit novou televizi a u ní se prát brambůrkama a spokojeně kývat hlavou, jak sionisti masakrují Palestince, Iráčany, Afghánce a další, zavřít oči před vozením toxického odpadu do rozvojových zemí, zamořování planety GMO. Hlavně nevidět žádné bubáky, věřit politikům každé jejich slovo, nechat je rozkrádat naše daně...

Kdepak, všechno je v pořádku, máme se nejlépe, jak jsme se kdy měli, morálka jen vzkvétá, duchovní hodnoty jsou na pendrek, lepší jsou prachy.

Přesně tací ovčané, jako jste vy, přivádí tuto společnost k rozkladu. Pokrytci a podržtaškové, kteří měří spokrok tím, kolik mají do huby.

Anonymní nuly.

192905

09.06.2009 14:29

Volby by měly být zopakovány

RE: Politici

hestroy 77.?.?.?

To myslíte vážně, ty vaše otázky? Nevím, jestli si ze mě děláte srandu, nebo jste trochu mimo. Dovolím se vás tedy zeptat na něco jiného. Jak si firmy vybírají zaměstnance pro řídící pozice? Jak posuzují jejich schopnosti? Jak měří jejich výkon? To si opravdu myslíte, že si firmy vybírají zaměstnance na základě jejich stranické příslušnosti? Zřejmě nejste podnikatel a jste zaměstnán ve státní správě, jinak si váš názor nedokážu vysvětlit...

Jste schopný poznat kvalitní práci, když k vám přijdou řemeslníci? Podle čeho si vybíráte, kdo vás ostříhá, kde nakoupíte jídlo, kde nakoupíte oblečení, kde si necháte opravit auto? Podle toho, co vám řekne strana? Opravdu nejste schopný rozpoznávat co je dobré a co špatné?

Myslíte, že strana navrhuje na různá úřednická místa lidi z oboru? Myslíte si, že Topolánek, jako absolvent vojenského gymplu má dostatečnou kvalifikaci jako premiér? Myslíte si, že Paroubek má také kvalifikaci, aby byl premiér? Myslíte si, že většina poslanců a senátorů mají dostatečnou kvalifikaci měnit zákony, když většina má sotva základku?

No nic, nemá smysl to vysvětlovat někomu, kdo si myslí, že nejlepší kvalifikací pro výkon funkce ministra je správná stranická knížka... Vysmívat se vám nebudu. Je to spíš k pláči... [pláč]

192904

08.06.2009 14:49

Jak jsem dělal volební kampaň

RE: Poděkování nevoličům

hestroy 90.?.?.?

[smích] Pane Liško, kdyby to nebylo tak pravdivé, možná bych se i zasmál více. Takto byl váš humor přebit syrově smutným vykreslením reality. [pláč]

192847

08.06.2009 13:02

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

RE: Koubek je dle editora provokatér pouze druhé kategorie!

hestroy 90.?.?.?

Díky za velmi podnětný příspěvek, pane Montážníku. To jsem zvědavý, co na to náš výjimečný člověk Koubek...Asi nic. Své už zkusil, proti argumentům tohoto typu nemá šanci. Takže asi zase u jiného článku o GMO nebo o koncentračních táborech.

192843

08.06.2009 12:58

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

RE: problém není v GMO ale v legislativě

hestroy 90.?.?.?

Není problém, soudruhu anonyme, ehm, pane Koubku... Rád bych jim to řekl přímo do očí. Vám tyhle prasárny nevadí, že? Nevadí vám, že GM plodiny zamořují vše okolo? A navíc se ani neumíte podepsat, to jste tedy hrdina!!! Že, pane Koubku? A jestli vy se považujete za výjimečného člověka, rád bych věděl, co vás k této šílené myšlence dovedlo, pane anonyme Koubku? To, že pracujete proti lidem? To, že poslušně plníte příkazy Systému? To, že jste schopný dokola opakovat oficiální propagandu? Nebo co vlastně, pane anonyme Koubku?

192841

08.06.2009 12:08

Volby by měly být zopakovány

RE: A ještě...

hestroy 90.?.?.?

> Jestli lidi budou do politiky chodit kvuli zbohatnuti, tak to bude stale stat za prd a proto to chce volit lidi co maji penize a nedelaji to kvuli penezum, ale kvuli pocitu spravedlnosti a poctivosti...

Panebože, to je neuvěřitelné, jak mají lidi totálně vygumvaný mozek. Jak si vůbec někdo může myslet, že by boháč nechtěl další peníze? Chudáci ovčani...

192835

08.06.2009 12:02

Volby by měly být zopakovány

RE: Politici

hestroy 90.?.?.?

Víte pane anonyme, když už chcete dělat chytrého, tak byste si měl uvědomit jednu věc. Pokud jsou úředníci voleni stranicky, tak jako to bylo za socialismu a je to i dnes v "kapitalismu", nikdy se na jejich místa nedostanou fundovaní odborníci, kteří by tam měli být.

Příště, než napíšete nějaký nesmysl, zkuste chvíli přemýšlet a podívejte se někde na termín PŘÍMÁ DEMOKRACIE. Pokud vám přímá demokracie připadá jako socialismus, kde musel být úředník v KSČ, pak nemá smysl dál cokoliv vysvětlovat. Ono totiž v přímé demokracii naopak úředníky odvolávat jde, na rozdíl od dnešního stavu.

No nic, studujte, studujte... [chechtot]

192833

08.06.2009 07:19

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE: A co takhle něco věcného?

hestroy 90.?.?.?

Mirdo, ty jsi svatý člověk. Já bych se s podobnými zločinci, kteří veřejně hlásají náboženskou a rasovou nenávist a vyzývají k hromadnému vyvražďování, vůbec nebavil. Je to pod mojí úroveň, bavit se s takovou lůzou. To bych se příště mohl bavit s kápem koncentračního tábora a to si ještě myslím, že proti Pergillovi to byli do jednoho světci. Jak už jsem jednou řekl, lidé typu Pergillskýho jsou nacistická rasistická špína, která zakládá své jednání na Talmudu a Protokolech. [bliji]

192814

08.06.2009 07:12

Volby by měly být zopakovány

RE: Politici

hestroy 90.?.?.?

Politici jsou obyčejní paraziti. Jejich význam pro společnost je nulový. Neexistuje slušný politik, což Amiource jaksi ještě nedošlo. Každý člověk, který jde do politiky bez toho, aby chtěl politiku i s celým parlamentem zrušit, je obyčejný oportunista, který se chce přiživit na našich daních.

Jedinou stranu, kterou bych volil, by byla Strana za zrušení politiky, jejímž jediným programem by bylo zrušení parlamentu, zavedení úřednického typu vedení státu, kdy by bylo okamžitě propuštěno cca 90% státních a obecních "úředníků", mezi prvními by samozřejmě šli ti, co byli vybráni na základě stranické příslušnosti. Zbývajících 10% by dostalo několikanásobné platy, aby se povolání státního úředníka stalo váženou profesí s velkou odpovědností, dobře zaplacenou a speciální výsadou, že za korupci jsou desetinásobné tresty. Tato strana by po zavedení přímé demokracie zrušila sama sebe, ještě dříve, než by se z ní stal další parazit.

Je hezké, že se Amiourka zabývá seriózností voleb, nicméně to chytá za špatný konec, protože má stále dojem, že "volby" mohou něco změnit. Tím pádem podporuje Systém, jelikož obhajuje jeho základní lež a to je pocit, že si ovčan může něco vybrat a že by ho snad někdo zastupoval na základě jeho užitku.

Jinak jsem rád, že byla tak nízká volební účast, za to děkuji všem ovčanům, jelikož je to jediná možnost, jak dobytkům ukázat, že nám můžou se svým Systémem políbit zadek.

A ještě jedna poznámka k článku... Do čeho že ty volby byly? Do sněmovny? Já myslel, že to byly eurovolby, ale nebyl jsem volit, takže nevím...

192813

07.06.2009 23:09

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

RE: problém není v GMO ale v legislativě

hestroy 90.?.?.?

Čekal jsem, že se náš starý dobrý pan Koubek ozve. Samozřejmě, že většinu těch vědců zná osobně. Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá a šmejdi vždy drží pospolu, že pane Koubku?

192801

04.06.2009 21:25

Nikdy se nevzdávat

RE: Slov se nedostává...

hestroy 90.?.?.?

Pane Oli, a dokázal byste ho utratit sám, dobře mířenou ranou dlažební kostkou do hlavy? Nebo byste to nechal na někom jiném, abyste si nešpinil karmu? Víte, já také nejsem zrovna příznivcem postižených bytostí, jelikož si uvědomuji, že dochází ke genetické degradaci, nicméně... Opět se ptám, zda byste toho psa dokázal zabít sám, bez pomoci nějakého dochtora s injekční stříkačkou?

Nebo byste ho nechal vyhladovět? Opravdu si nemyslím, že tento pejsek je nějak nešťasný a myslím si, že si život užívá plnými doušky, bez toho, aby se o něj někdo musel pořád starat.

Některá postižení vznikají například při porodu, dojde k částečnému udušení. Jiná vznikají tím, že člověk znečišťuje ovzduší tisíci jedy.

Má se tedy začít řešit tento problém tím, že postižená zvířata okamžitě utratíme? Kdy pak dojde na lidské mrzáky? Určité pokusy s eugenikou tu již byly a dopadly velmi neslavně.

192661

04.06.2009 13:24

Direktor ADL vyhlásil válku svobodě slova

RE: Věra Tydlitátová

hestroy 90.?.?.?

Omg, to je ale hezký blog. Důležité je upozornění Fedora Gála... Doporučuji každému, kdo potřebuje trochu vymýt mozek...

192638

04.06.2009 12:04

Direktor ADL vyhlásil válku svobodě slova

Pokrytci určují morálku

hestroy 90.?.?.?

Když tak nad tím přemýšlím, napadá mě jedno přirovnání. Nějaký chlapík jménem Ježíš, když se vrátil z Egypta, přišel do chrámu a bičem vyhnal všechny překupníky z chrámu. Označil farizeje za pokrytce a ti ho za odměnu nechali ukřižovat Římany, aby si nešpinili ruce. Teprve teď mi dochází, že ten chrám bylo vlastně klasické židovské centrum, kde pracovala prapraADL. Jejich metody se za 2000 let nezměnily, stejně jako se nezměnily tisíce let předtím. Kdepak, není nad satanistické učení Babylonu dovedené k dokonalosti...
[bliji]

192632

04.06.2009 11:58

Bush, Bůh, Irák a Góg

RE: Smysl dějin existuje !

hestroy 90.?.?.?

Tak, tak, souhlasím s oběma příspěvky. Myslím, že v tom je jádro pudla.

192630

04.06.2009 11:52

Rothschildovská chobotnica

RE: Dynastie Rothschildů a Rockefellerů

hestroy 90.?.?.?

No vidíš, Mirdo... Všichni se obouvaj do Rothschieldů, jací to jsou šmejdi, když financovali všechny války v posledních několika stoletích, a přitom to jsou slušný lidi, kteří své skromné majetky nepřevyšující 70% světového bohatsví věnují na záchranu plaety, která se evidentně otepluje tak, že každou zimu dosahuje stále nižších a nižších teplot. [mrknutí jedním okem]

192629

03.06.2009 15:41

Nikdy se nevzdávat

RE: Slov se nedostává...

hestroy 77.?.?.?

Pane Oli, je velký rozdíl mezi Vojtou 49 a Voytou... Ale to jen tak na okraj.

Voyta správně podotkl, že vaše úvaha o tom, že ten pejsek je nešťastnou obětí drezůry, je mírně řečeno zvrácená. Voyta je na rozdíl ode mě hodný, proto ten smajlík.

Zkuste se za tím pejskem zajet podívat a sám ukončete jeho trápení dobře mířenou ránou dlažební kostkou do hlavy.

Třeba pak z toho budete mít dobrý pocit. [zmaten]

192570

03.06.2009 15:35

Nikdy se nevzdávat

RE: ???? Tak utrpení je škola života....

hestroy 77.?.?.?

Obávám se, že vzhledem k přízemnosti paní Strigy, je zbytečné tohle téma rozebírat. Nic proti paní Strize, ne každý je schopen pochopit život v jeho širších souvislostech. A k těm smrt rozhodně patří.

192568

03.06.2009 12:47

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

Chazaři mezi Araby

hestroy 77.?.?.?

Trvalo 60 let, než byla vymyt mozek každému členu západní civilizace. Dnes již každý přijímá "historii" kterou mu podávají chazarské učebnice dějepisu, chazarská média, chazarské soudy, chazarské vlády, atd.

Když se Hermann Göring bránil před soudem v Norimberku, chjvíli to vypadalo, že proti němu "soudci" nic nebudou mít. Založil totiž svoji obhajobu na tom, že usvědčil ostatní státy z toho, že dělali a dělají přesně to samé, co dělalo Německo.

Usvědčit Velkou Británii bylo velice snadné. Vyvražďování milionů při budování jejich říše, nad kterou slunce nezapadalo. Stavění koncentračních táborů (málokdo ví, že první koncentráky stavěli právě Britové v jižní Africe), okupace obrovských území, brutální potlačování jakéhokoliv odporu, drancování kulturního a nerostného bohatství, využívání novodobých otroků atd. Prostě nic nového pod sluncem minimálně několik tisíc let. Vše pod heslem CIVILIZACE. Některé říše, které prováděly přesně a do písmene to samé, co Německo, jsou dnes označovány za to nejlepší, co na Zemi bylo. Například Řím, již zmiňovaná VB, dnes například USA...

A jak vypadá svět 60 let po Norimberském procesu, kde bylo vytvořeno nové světové náboženství, které se jmenuje Holokaust (TM)? Jedna skupina obyvatelstva je trvale zvýhodněna a pokud někdo ukáže na jejího člena s tím, že krade, lže a zabíjí, je dle tohoto nového pokryteckého náboženství okamžitě označen za ANTISEMITU, NACISTU, FAŠISTU atd.

Takže je jasné, že někdo celou věc důkladně naplánoval a připravil, vyrobil tisíce hrůzných důkazů, připravil tisíce svědků. Kdo to asi byl? Kdo z toho měl a má největší užitek? Napadá mě okamžitě jedno jméno. Rothschield.

Tento dobrý člověk získal v Norimberském procesu základní kámen ke své nové říši, jejíž údernou jednotkou se stal uměle vytvořený stát jménem Izrahell. Když strejda Rothschieldů kopil 6,66% palestinské půdy a podplatil amerického prezidenta Trumana, mohla začít nová etapa třetí říše.

Její hlavní město se přesunulo do Jeruzaléma. Pomocí brutálního teroru se podařilo vytlačit původní semitské obyvatelstvo z větší části palestinské půdy. Tato akce byla mazaně kryta světovým odsouzením antisemitismu. Jaká ironie. Poté, co se povedlo zmanipulovat ostatní arabské státy, mohlo se začít pracovat na projektu zvaném Velký Izrahell. Samozřejmě, že pro expanzi a zabírání půdy, která patří někomu jinému, je potřeba nějaký důvod.

Stejně jako v případě všech předchozích říší se důvod našel ve vyprovokování ozbrojeného konfliktu, nejlépe tak, aby agresor ve skutečnosti vypadal jako oběť. Díky tomu se chazarským teroristům brzy podařilo ovládnou velkou část Palestiny a okolních území, například Golanských výšin, syrského území, které Izrahell již několik desítek let okupuje.

192559

03.06.2009 12:06

Rothschildovská chobotnica

RE: Děsná blbost.

hestroy 77.?.?.?

Je vidět, že o tom celkově víte naprostý prd. Studujte, studujte a jednou možná poznáte, co je antisemitismus a kolik mají semiti společného s Chazary. Tolik k vašemu "příspěvku". [chechtot]

192556

02.06.2009 11:18

Rothschildovská chobotnica

Vynikající článek

hestroy 77.?.?.?

Jen tak mimochodem. Dnes jsem se koukal na novinky.cz, kde zas psali něco o vojenské cvičení Izrahelle. Když jsem viděl tu diskusi pod tím, kde všichni vychvalivali Izraehell až do nebe, řekl jsem si, že ta registrace na Novinkých už nese své ovoce. Jelikož dříve byly výsledky diskusí přesně opačné, přestože se místní Chazaři snažili seč mohli.

Celkově jsem totálně znechucen z toho, co se na Novinkách píše. Je to neuvěřitelná propaganda a nalejvárna. Jestli tomu někdo věří, pak pánbů s námi. Málem jsem se z toho pozvracela předpokládám, že se tam nepodívám minimálně měsíc. Teď už vím zcela jistě, proč se nedívám na televizi a nečtu si oficiální propagandu.

Celkově mám z toho velmi špatný pocit, nějaké zlepšení situace je v nedohlednu, pokud někdo z lidí začíná mít pochybnosti o tom, co se kolem něj děje, stačí pár vajíček a všechno je jinak.

Mediální propaganda začíná nabírat na síle, v novinách se píše o rasismu, fašismu, nacismu, islamismu, terorismu, chřipce, krizi... Chlapi u Bilderbergů se zřejmě opravdu rozhodli, že nám pořádně utáhnou řetězy.

Začínám se vzdávat naděje, že by se něco mohlo zlepšit. Nejde to. "Lidi" neví, která bije. Stačí jim před nosem s něčím zamávat a už jdou poslušně za tím.

Možná je opravdu jedinou cestou z tohohle pekla obrácení se k vlastnímu já, pochopení své podstaty a následné vysublimování.

192490

29.05.2009 11:26

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Jiný pohled...

hestroy 77.?.?.?

>Ať jsou čelní představitelé ČSSD jacíkoliv, jejich zachování se v tváří tvář tomu primitivnímu davu(Ano, za tím si stojím!) mi zaimponovalo. Jestli dotyční nebyli nikdy uctyhodní, tak v ten krátký moment byli - možná poprvé v životě.

Mně to přijde stejné, jako by vám bylo líto například Hitlera, kdyby po něm někdo házel vajíčka a on by tam jen stál, jako svatý muž. A vy byste ho litovala a nadávala těm lidem, co po něm házeli, natzývala je sprostým a primitivním davem, neboť správně měli jen stát a poslouchat.

Jinak pokud mluvíte o ODS, tak pokud to byla jejich akce, pak se ošklivě sekli, neboť jak vidíte, i vám se zželelo Ratha, Paroubka a dalších dobrodinců a jestli je nepůjdete volit vy, pak mnoho lidí ano.

Mezi jakými politiky děláte rozdíl? Tak si to po sobě přečtěte! Vždyť vy oslavujete politiky ČSSD a zatracujete politiky ODS!!!

A ano, dle mého je politik pouhý parazit. Jak může stát řídit nějaký absolvent vojenského gymnázia nebo mašinfíra, zvolený ne na základě svých schopností, ale na základě své stranické příslušnosti? Místa na kandidátkách se neurčují dle jejich kvalifikace, ale dle jejich "stranických" zásluh. Všichni politici jsou stejní, jde jim jen o moc, o peníze, o výhody a hlavně o to, aby se zbytečně nenadřeli. Je to odpad společnosti.

192287

29.05.2009 11:12

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Ubohý příspěvek

hestroy 77.?.?.?

> Politikovi, kterému se můžete řádně postavit v příštích volbách?

> každý má stejné možnosti být politikem, kdo na to nemá jen mele doma.

Ano, máte pravdu. Opravdu není, co dodat. Již chápu, o co vám jde. Možná byste měl jít do politiky. Pokud v ní už nejste...

192285

28.05.2009 17:38

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: vejce a ja

hestroy 77.?.?.?

Lepší vajíčko v obličeji, než doživotí v base. Vyvázli z toho ještě velmi snadno, za všechny ty stamiliardové rozkrádačky, za sprosté lhaní, za totální ignoraci voličů atd.

Nesmíte zapomenout na to, že ti lidé na tom vytřískali obrovský politický kapitál, právě u lidí, jako jste vy.

192213

28.05.2009 17:34

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Krátkozrakost

hestroy 77.?.?.?

Aha, tak to nemá smysl dál rozebírat. Velmi bych doporučoval více přemýšlet selským rozumem a méně hltat jakoukoliv propagandu!!! Pane ANONYME!

>ČSSD až úzkostlivě sleduje, po čem občané volají a je jí za to projevována nenávist až za hrob.

Tohle může napsat jen poslušný ovčan a volič ČSSD. Takže vy úskostlivě voláte po podepsání Lisabonské smlouvy, chcete radar atd.? Uvědomte si, že jednání o radaru začala ČSSD a nikdy neřekla, přes odpor 70% obyvatel, že je proti němu?

Ach jo...

192211

28.05.2009 17:29

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: anděl - jen kousek od centrály Jančíkovy frakce ODS

hestroy 77.?.?.?

Vy opravdu máte pocit, že v politice je nějaký slušný člověk? A opravdu si myslíte, že se k moci dostali náhodní lidé a ne připravené kádry? Co myslíte tou paušalizací? Pro mě je každý politik odporný parazit!

192208

28.05.2009 17:28

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Anděl nebo Satan?

hestroy 77.?.?.?

Přesně tak, Jarmilo! Nevolit nikoho!!! K volbám nepůjdu, nic se tím nezkazí... Je to úplně jedno, který parazit bude u koryta!!!

192207

28.05.2009 15:23

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Jiný pohled...

hestroy 77.?.?.?

>Neštěstí lidí jako jste Vy je v tom, že žijete v rámci bipolárních opozic levá-pravá, černá-bílá, ...

Nevím, já jsem v tom příspěvku nic takového nenašel. Možná jste to myslela jinak, ale myslím si, že to byla adekvátní reakce na váš příspěvek a na podobné příspěvky. Já jsem z vašeho příspěvku také získal dojem, že je vám ČSSD líto. A proč? Co pro vás dobrého udělali? Navíc mám z vašeho příspěvku také ten divný pocit, že mezi těmi politiky děláte nějaký rozdíl. Což nechápu.

192197

28.05.2009 15:16

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Anděl nebo Satan?

hestroy 77.?.?.?

Opět kvalitní příspěvek, pane Korutane! Pár se nás tu našlo, v záplavě lidí, co je tak dojal osud těch parazitů, kteří jsou sice permanentně od špíny korupce a rozkrádaček, že jim hned odpustili všechny Grossy a další hajzly (tím mám na mysli každého jednotlivého politika) a teď poběží k volbám volit ty hodné, pracovité, morální a slušné lidi typu Paroubka a Ratha. Já bych z toho brečel, když to vidím, jak jsou ovčani tupí... Asi si prostě jako národ nic lepšího nezasloužíme, když jsme jen banda dementů, kterým stačí něco otřít o čumák a rázem otočí o 180 stupňů. Kam jsme se to dostali? To už opravdu není cesta ven z tohoto tupého přizdikadění? Je k pláči, že i tady na Zvědavci se najdou lidi, kteří pláčou pro Rátha a Paroubka. Už asi nevědí, že je tito lidé pořád dokola obelhávají a okrádají.

NE! NIC LEPŠÍHO SI NÁROD ČESKÝ NEZASLOUŽÍ! Doporučíte někdo, kam se z Čech odstěhovat? Mezi ovcemi se mi být nechce.

Upozorňuji, že pro mě ja KAŽDÝ politik jen odporný grázl a parazit, jeden jak druhý...

KDYBY VOLBY MOHLY NĚCO ZMĚNIT, DÁVNO BY JE ZRUŠILI!!!

192196

28.05.2009 15:05

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Kouzlo myšlenky CO CHTÍT

hestroy 77.?.?.?

Vy jste tu již mnohokrát dokázal, že jste na straně lži, násilí a koncentráků, takže tu ze sebe nedělejte intelektuálního dobráka!!! Měl byste se zamyslit hlavně nad sebou, abyste si dokázal srovnat v hlavě, co je morální a co morální není. Co je spravedlivé a co spravedlivé není. Příznivce koncetráků tu nemá právo vyprávět o morálce!!!

192192

28.05.2009 15:02

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Krátkozrakost

hestroy 77.?.?.?

Je vidět, že jste to vůbec, ale vůbec nepochopil... Jste prostě ublížený volič ČSSD. Já vždy jen zírám, když vidím lidi, kteří si myslí, že mezi politickými stranami je nějaký rozdíl. Ale musím přiznat, že před několika lety jsem byl také zmatený a domníval jsem se, že to, co se píše v předvolebních letácích má nějakou váhu.

Měl byste si uvědomit, že NEŽIJEME v právním státě, usvědčení politici z korupce a rozkrádaček nejsou odsouzeni, naopak zůstávávají na svém místě, jako by se nic nedělo.

Nevím, možná tu všem doporučíte, jak by se měla naprosto zoufalá situace v našem státě řešit.

Já navrhuji házet vajíčka na VŠECHNY politiky, protože politici jsou jen parazit, co NIC nevytvářejí, jen hrabou z peněz daňových poplatníků. Jestli to nevadí vám, mně ano. Vajíčka bych neházel, já bych je všechny rovnou oběsil na kandelábru. Stejně jsou to VŠICHNI buď STBáci, KGBáci, sionisti, bolševici, nacisti a kdovíco ještě. Hlavně jsou to však bezpáteřní zloději, lháři, lidé bez JAKÉKOLIV morálky.

A vy tu pláčete nad jejich osudem? Panebože, co se to s lidmi děje?

192190

28.05.2009 14:56

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Vajdření z Facebooku2

hestroy 77.?.?.?

Samozřejmě, že ČSSD je strana slušných a morálních lidí. To již dokázali mnohokrát, například takový Gross, který to myslel upřímně... Takže je budete volit? Ono to vyjde nastejno... Ale myslet si o ČSSD, že jsou to skautíci, to už je moc i na mě...

192186

28.05.2009 14:54

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Jiný pohled...

hestroy 77.?.?.?

Naprosto s vámi souhlasím. Nemá smysl víc dopisovat, popsal jste to přesně!!!

192183

28.05.2009 14:53

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Vážení pán autor článku

hestroy 77.?.?.?

Ano, pokud by se chovali politici slušně a žili bychom v právním státě, kde je zkorumpovaný politik odsouzen, pak by prostě k těmto věcem nedocházelo. Líbí se mi ale, jak se lidi nechají zblbnout a po pár vajíčkách je pro ně najednou ta nebo ona strana symbolem morálky a čistoty.

192182

28.05.2009 14:51

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Novodobi bolsevici

hestroy 77.?.?.?

Kdokoliv ještě nepochopil, že mezi politickými stranami není žádný rozdíl, že jsou domluvení a střídání při volbách je jen divadlo pro masy ovčanů, by se měl nad sebou rychle zamyslet.

192180

28.05.2009 14:50

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Anděl nebo Satan?

hestroy 77.?.?.?

Doporučuji, abyste Rathovi a dalším zlodějům políbil z vděčnosti zadek. Je mi líto, že se necháte zmást těmi nesmysly a nevolíte raději lidi, kteří by nekradli a nezrazovali své voliče. Ale too je jak mluvit do dubu. A nečtěte tolik Blicí listy, je to ošklivá nalejvárna.

192179

28.05.2009 14:48

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Anděl nebo Satan?

hestroy 77.?.?.?

Jemu to nevadí, je takový od malička...

192177

28.05.2009 14:47

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: anděl - jen kousek od centrály Jančíkovy frakce ODS

hestroy 77.?.?.?

To je hodně idiotská reakce...

192176

28.05.2009 14:46

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: ODS minulej tyden

hestroy 77.?.?.?

Tak, tak, a dnešní Vánoce již nebudou s Ježíškem, ale s Mojžíškem. A náš stát se brzy přejmenuje na Izrahell 2, případně na Středoevropská židovská republika.

192175

28.05.2009 14:45

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: hmm

hestroy 77.?.?.?

Naprosto s vámi souhlasím, Vladimíre. Co s nima jinak? Pokud jsou usvědčeni z korupce, zkorumpovaný soudce je nechá být. Mají zajištěnou beztrestnost, ať dělají, co dělají. Vajíčko je pro ně minimální trest. Pokud se to někomu nelíbí, měl by si uvědomit, že tento stát porušuje vše, co je morální a tím pádem nemá žádnou morální oporu!!! Lidé, co si to neuvědomují, ještě pořádně nepochopili, co je politika za svinstvo a také, že náš stát nemá s demokratickým právním státem nic společného. Ale vůbec nic.

192173

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 0

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 5

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Měnové kurzy

USD
23,00 Kč
Euro
27,22 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
16,37 Kč
Švýcarský frank
25,42 Kč
100 japonských jenů
21,93 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,97 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,07 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 654,22 Kč
1 unce stříbra
559,48 Kč
Bitcoin
301 888,18 Kč

Poslední aktualizace: 26.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 403 883