Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané hestroy

Nalezeno 3334 příspěveků, 16 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

Nefňukej... Nikdo tě tu nelituje. Nikdo s tebou ani nemá problém. Ty snad máš problém s každým bezdomovcem, kterého potkáš? Nemáš? No tak vidíš. My to máme stejně.

202332

13.10.2009 10:44

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Jak funguje platnost smluv v pravnim state?

hestroy 77.?.?.?

Pepku (mohl jsem napsat místní šašku, nebo něco podobného, ale nakonec jsem se rozhodl, že nebudu jako ty), napsal jsi toho strašně moc. Tak jsi se rozhohnil, že jsem skoro zapomněl, že pro tebe je schopný podnikatel ten, který dokáže minimalizovat náklady tak, že jeho zaměstanci nechcípnou hlady, ale jen tak tak.

Teď jsi se tu vyprofiloval jako slušný člověk, který by rád napravil všechny křivdy světa. Co se týká Beneše, je to křivák na n-tou, nicméně jak bys tedy řešil ty problém Sudet? Odpustit?

Příšerné věci se dějí v každé válce. Vypichování očí je běžné, přečti se Ramarquea, co dělali na východní frontě s partyzánama.

Uplatňování kolektivní viny je svinstvo. Ale ty nevíš, jak probíhala kolonizace tohoto slovanského prostoru? Nejvtipnější na tom ovšem je, že ti Němci, co odsud byli vyhnáni, byli vlastně poněmečtělí slované.

No nic. Jsem rád, že jsi takový slušný člověk. Ale možná by sis mohl přečíst i něco o tom, jak se před válkou sudetští Němci chovali k Čechům a jak s nimi chtěli společně žít.

Podívej se na takové Iráčany. Milión mrtvých, několik miliónů bez domova. Tak co se pořád divíš?

202328

12.10.2009 15:08

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Placebo a nocebo

hestroy 77.?.?.?

Vojto, já už vám vůbec nerozumím.

> Představme si třeba život našich předků před pouhými třiceti generacemi. Děti jim umíraly na banální nemoci a oni nebyli schopni jim nijak pomoci. Majetky jim drancovali potulní lapkové. A jistota?

Jak to víte? Vy jste tam žil?

Tuhle jste tu podepsal, že nikdo neví nic a jen tu plácáme, takže to mám brát tak, že zase plácáte? Nebo snad víte, jak to doopravdy bylo?

Stojí zde dvě vaše tvrzení. Že víte jak to bylo a že víte prd. Co si mám vybrat, pane Vojto?

Víte Vojto, vy, jako představitel neomarxismu nevěříte v duchovno. Proto posuzujete život podle materiálního zabezpečení. Samozřejmě, že vaše logika pak dává smysl. Ano, máme se dobře. Za posledních 60 let došlo k takovému znečištění planety, že dýcháme lepší vzduch, než před 30 generacemi, že? Máme plné ledničky a pak také plné popelnice žrádla ze supermarketu. Máíme k dispozici tak kvalitní zeleninu, že stačí trhat ji nedozrálou a vozit tisíce kilometrů, aby měla čas dozrát.

Je to pokrok? Samozřejmě že ano. Protože barevná plazmová televize se za pokrok jistě nechá považovat pro každého oddaného neomarxistu.

A duchovno? To je pojem, který vám zůstane do smrti utajen. Ale tleskejte, radujte se a buďte šťastný ze všeho toho "pokroku", zejména morálního.

202283

12.10.2009 14:59

Michael Moore píše Obamovi

RE: Obama si cenu zaslouží

hestroy 77.?.?.?

Máte naprostou pravdu. Nemůžeme chtít po Obamovi, aby měnil věci rychle a proto je potřeba, aby místo snižování počtu jednotek v Afghánistánu tyto počty zvyšoval. Jedině tak bude mít jeho činnost nějaké viditelné výsledky a je jisté, že právě tento způsob "pomalých" změn, to jest zvyšování místo snižování, je viditelnou změnou proti politice Bushe.

Takový Bush totiž na rozdíl od Obamy hovořil o zvyšování a zvyšoval, zatímco Obama mluví o snižování s kupodivu také zvyšuje. To je myslím velice pozitivní změna, neboť to má velký vliv na americkou populaci, která se nyní (na rozdíl od Bushe) může spolehnout na prezidentovo slovo.

Proto souhlasím s panem Laskavým Montážníkem, že ukončit válku v Afghánistánu prostě nejde, dokud tam nepochcípe alespoň milión lidí, tak jako ve Vietnamu. K čemu by to pak celé bylo? Vždyť by si lidi o Bushovi a jeho o 180 stupňů odlišném nástupci, mohli myslet, že jsou idioti, kteří dosáhli jen toho, že pochcípalo moře lidí a výsledek je jen jediný, výrobci zbraní mají žně.

Takže abych to shrnul, jsem zajedno s panem Laskavým, že ukončit válku v Afghánistánu (nedejbože okupaci Iráku) prostě nejde, protože Obama zastupuje zájmy všech, tedy jak daňových poplatníků, kteří to celé financují, tak majitele továren na zbraně, kteří na tom celém bohatnou. A když se vezme, kdo je mocnější, zda řadový občan, nebo člověk, který si takových řadových občanů může koupit třeba milión i s jejich baráky a domácími zvířaty, pak je jasné, jakou volbu musí Obama udělat, aby byli všichni spokojení. Jak ožebračení daňoví poplatníci, tak i ti, kterým daňoví poplatníci patří.

Nejdůležitější je totiž uvědomit si, že některé věci prostě NEJDOU, dokud se na nich pořádně nevydělá. A je zapotřebí zvolit takovou "pragmatickou" politiku, aby se vlk nažral a koze zůstaly oči pro pláč. A obalit to do spousty hezkých slov, aby byla "změna" patrná. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

202281

09.10.2009 15:15

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: jsme neuralgickým bodem Evropy

hestroy 77.?.?.?

Stovky? Spíš tisíce, ne? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

202103

Nikdo neví přesně, jak to je. Ale je zde velice důležitá otázka. Kdo vlastní nejvíce bohatství na naší planetě? Kdo stál za bolševismem, nacismem a dalšími "revolucemi"? Co mají ta jména společného?

Upřednostňuji selský rozum. Tyhle věci se dají dohledat.

"Válka nebude, nedám na ní peníze!"

202085

09.10.2009 10:34

Současný Irák: Policejní stát vytvořený Amerikou

RE: ?

hestroy 77.?.?.?

Sašo, jste velice hodný, že se tyhle věci snažíte vysvětlit někomu, koho to vůbec nezajímá. Obávám se, že i kdybyste snesl veškerá fakta, co jsou k dispozici, pro pana nezvědavce to bude opět jen propagační slátanina. I kdybyste mu před dveře navezl hromady umučených mrtvol, bude to pro něj jen propagační slátanina. I kdybyste mu ukázal všechny videozáběry z iráckoamerických věznic, opět to bude jen slátanina.

Jemu totiž vůbec nejde o spravedlnost, právo, lidskou důstojnost atd. Ten má v pospisu práce zcela něco jiného. Označovat každou informaci, která pronikne na veřejnost jako propagační slátaninu. Je mu jedno, kolik lidí právě v Iráku umírá a proč. Pro něj to nejsou lidé. Pro něj to jsou TERORISTI, co připravovali útok na celou zeměkouli, měli tuny Anthraxu a dalších WMD. A jako takové je potřeba je vymýtit. I s jejich dětmi.

Přesto vám za vaši marnou snahu děkuji, Sašo. Ale vysvětlovat něco o škodlivosti mravního úpadku někomu, kdo mravní úpadek podporuje, je opravdu ztráta času. I kdyby tam byla jen jedna umučená osoba, jedná se o čin, který by se měl vyšetřit, neboť ho spáchala velmoc, která se sama označuje za světového ochránce lidských práv. Ale zapomínáte na jednu věc. Pro tyhle "lidi" nejsou Iráčani lidi. Na ty se lidská práva nevztahují. Že, pane Línek?

202084

09.10.2009 10:23

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: jsme neuralgickým bodem Evropy

hestroy 77.?.?.?

Tak to sedí. [smích]

202083

07.10.2009 18:24

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Placebo a nocebo

hestroy 77.?.?.?

Máte svatou pravdu. Lepší je strčit hlavu do písku a hlavně se nestarat o nic jiného, než o svůj žaludek a o svou zahrádku. Ona se totiž většina věcí spraví sama a člověk by za svou svobodu neměl bojovat. To za něj totiž udělají jiní, že?

201964

07.10.2009 18:18

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Placebo a nocebo

hestroy 77.?.?.?

Velice hloupá připomínka. To, že o běhu světa a jeho historii nic nevíte, ještě neznamená, že to tak není. Chcete vědět více o tajných společnostech? Studujte dějiny.

Doporučuji známý projev Kennedyho předtím, než ho někdo oddělal.

Slyšel jste někdy o skupině Bilderberg? Chtějí snad, aby o nich každý věděl? Proč tedy nezveřejňují ani jména účqastníků, natož to, o čem se tam baví?

A také byste se měl zamyslet nad tím, zda tajné služby jsou raději skryté, nebo operují na očích veřejnosti. Třeba vám to najednou celé dojde. I když možná že ne.

Kdo chce vidět, vidí, kdo chce slyšet, slyší. To platí už tisíce let a jak je vidět, platí to na 100%!

201963

Vojto, Vojto, mám na vás jednu otázku, které se jistě vyhnete.

Byl atentát na Heydricha kriminálním činem? Nebo to byl teroristický útok, jak o něm hovořila německá média? Byl útok na Heydricha ospravedlnitelný okupací ČSR? Byl to důkaz odboje?

Co bylo příčinou a co bylo následkem? Měli Čechoslováci před válkou vinu za to, že byla ČSR obsazena a okupována Německem?

Byl odsun sudetských Němců příčinou, nebo naopak důsledkem předchozí okupace?

Byli Palestinci odpovědní za to, že se z 6.000.000 židů udělalo mýdlo a lampičky?

Pokud nebyli, bylo zabrání jejich území a vyhnání statisíců z jejich domovů adekvátní odplatou za Holokaust (TM)?

Již jste konečně přiznal, že Izrael se pravidelně dopouští válečných zločinů (mluvme i o Libanonu).

Bylo vyhlazení Lidic adekvátní odpovědí na atentát na Heydricha? Pokud odpovíte, že ne, což bych u normální a duševně zdravého člověka očekával, jaký je pak rozdíl mezi touto událostí a bombardováním Libanonu (více civilních obětí než Ležáky a Lidice dohromady)?

Mohli obyčejní libanonští civilisté za to, že izraelští vojáci vstoupili na území Libanonu, kde byli uneseni? Zasloužili si, aby jejich domovy byly srovnány se zemí a stovky jejich krajanů byly zabity (včetně žen a dětí)?

A když už jsme u toho. Mohou vojenské jednotky vstupovat na území sousedního státu? Je to možní v civilizovaném světě? Je Izrael civilizovaný stát?

To je otázek, že Vojto? Naštěstí se jim můžete vyhnout, tak jak to obvykle děláte.

201953

07.10.2009 15:33

Japonsko prověří tajné bezpečnostní dohody s USA

RE: Japonsko a Německo bylo poraženo a okupováno!!!

hestroy 77.?.?.?

Soudruhu nezvědavče Refjuzniku. Irák také není okupován, že? Nebo snad ano? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

201950

07.10.2009 15:31

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Placebo a nocebo

hestroy 77.?.?.?

Vojto, neuplynul ani den a vy jste už zapomněl, co jste tady včera podepsal.

> ve skutečnosti všichni tady víme prd a jen plkáme

Takže jak mám brát vaše "tvrzení"? Víte prd a jenom plkáte, že? [chechtot] Opravdu vás to plkání baví?

201949

07.10.2009 15:27

Barroso se Sarkozym si oddechli: Třetí irské referendum nebude třeba

RE: Souhlasit ci nesouhlasit_

hestroy 77.?.?.?

Pán je vtipálek, že? Nemá cenu komentovat vaše příspěvky. Je to slabota. Je mi velice líto, že díky lidem, jako jste vy, se mohou dít ta svinstva, která vy "nevidíte". Naštěstí nežijete v české kotlině, takže vám to může být úplně buřt, že? Do Čech se již nevrátíte, tak nechápu, proč vás to vůbec zajímá.

201948

07.10.2009 15:22

Barroso se Sarkozym si oddechli: Třetí irské referendum nebude třeba

Úplné dokončení

hestroy 77.?.?.?

10) Imigrace. V rozporu s Ústavou jsou následující ustanovení:
"Ocitnou-li se jeden nebo více členských států ve stavu nouze v důsledku náhlého přílivu státních příslušníků třetích zemí, může Rada na návrh Komise přijmout ve prospěch dotyčných členských států dočasná opatření. Rada rozhoduje po konzultaci s Evropským parlamentem."
A "Unie vyvíjí společnou přistěhovaleckou politiku, jejímž cílem je ve všech etapách zajistit účinné řízení migračních toků, spravedlivé zacházení pro státní příslušníky třetích zemí oprávněně pobývající v členských státech, jakož i předcházení nedovolenému přistěhovalectví a obchodu s lidmi a posílení boje proti těmto činnostem.".
Právo rozhodovat o složení obyvatelstva patří k základním právům státu, které mu umožňují zachovat si svůj vlastní společenský a kulturní charakter. ČR proto nesmí přenést na někoho třetího pravomoc řídit migrační toky skrz nebo na svém území.


11) IRSKO: tzv. záruky Irsku byly přijaty v rozporu s českou Ústavou a jsou proto neplatné. Protože doplňují Lisabonskou smlouvu - ve prospěch Irska mění některá její ustanovení - musely by být schváleny stejně jako samotná LS, tedy ústavní většinou v Parlamentu. Bez toho mají charakter pouhého právně nezávazného slibu. Nejsou například vůbec závazné pro Evropský soudní dvůr.

201946

07.10.2009 15:22

Barroso se Sarkozym si oddechli: Třetí irské referendum nebude třeba

Dokončení

hestroy 77.?.?.?

6) Členové Komise mají být mj. vybíráni i podle jejich "evropanství". Senátoři namítají, že jde o diskriminační ustanovení, které brání osobě s nonkonformními názory kandidovat do komise.


7) Senátoři namítají, že Lisabonská smlouva podmiňuje tzv. posílenou spolupráci (tj. spolupráci mezi jen některými členy EU nad rámec spolupráce v rámci EU) souhlasem EU. To je typické pro federaci, ne pro spolek svrchovaných států. Asi jako kdybychom chtěli zakázat žárovky už před 5 lety po dohodě s Poláky a EU nám to nedovolila s tím, že musíme počkat na ostatní ...


8) LS považuje za svůj cíl "společnou obranu EU". To odporuje principu svrchovanosti: ČR nesmí přenést pravomoci zásadní pro zachování existence státu (obrana, výběr daní, stanovení trestných činů apod. - jsou vyjmenované v bodech 52 - 56 žaloby)*, a to ani ve výhledu. Sám cíl "společné obrany EU" odporuje naší Ústavě. (A nadto se vylučuje s existencí NATO.)


9) LS omezuje možnost států z Unie vystoupit. Není pravda, že ji členům dává - možnost vystoupit existuje již dnes. LS ji však podmiňuje dohodou a dvouletou lhůtou, v praxi si tedy EU může klást takové podmínky pro vystoupení členského státu, které pro něj budou zcela nepřijatelné. Tyto podmínky nejsou vůbec blíže vymezeny, mohou tedy být jakékoli. To odporuje principu právního státu, konkrétně tomu, že právní předpis musí být dostatečně konkrétní, aby nebyl zneužitelný.
Senátoři chtějí, aby Ústavní soud dotáhl do konce svou vlastní myšlenku z listopadového nálezu k Lisabonské smlouvě, myšlenku o sdílené suverenitě, a nahlas řekl, že česká Ústava sice připouští přenos pravomocí českého státu na orgány EU, ALE JEN NĚKTERÝCH, a že tedy případný budoucí vznik evropského státu či jen samotný takový cíl by byl v rozporu s českou Ústavou, a to neodstranitelně - ústavní zákon, který by to chtěl změnit, by byl v rozporu s materiálním jádrem ústavy a Ústavní soud by ho musel zrušit stejně, jako zrušil říjnové volby.

201945

07.10.2009 15:20

Barroso se Sarkozym si oddechli: Třetí irské referendum nebude třeba

Stručný obsah české žaloby na Lisabonskou smlouvu

hestroy 77.?.?.?

Zdroj: europortál
Dátum: 5.10.2009

Základní východisko:

ČR je svrchovaným, ale také demokratickým a právním státem (čl. 1 odst. 1 Ústavy).
Senátoři nejdříve definují znaky právního státu, poté demokratického právního státu a konečně i svrchovaného demokratického právního státu, a s nimi pak konfrontují LS jako celek i jednotlivá ustanovení Římské i Maastrichtské smlouvy (ve znění Lisabonské smlouvy). Na základě toho namítají:


1) LS jako celek svým zpracováním nesplňuje požadavky právního státu: Je extrémně nepřehledná a nesrozumitelná. Přestože zcela zásadně mění uspořádání EU, je formálně pouhou novelizací Římské a Maastrichtské smlouvy: mění však až 90% všech jejich ustanovení, lze tedy říci, že je VYTUNELOVÁVÁ - zůstane z nich jen slupka, zbytek se změní od základu. Takový postup odporuje principu právního státu (určitě mnohem víc, než tzv. přílepky, zakázané pro svou nesrozumitelnost ÚS před časem; právě o tento nález se žaloba opírá);


2) LS na mnoha místech není politicky neutrální, prohlašuje za cíle EU i takové cíle, které patří do programů politických stran, ne do základních předpisů EU. Tím se dostává do rozporu s principy demokratického právního státu, protože už předem omezuje otázky, o kterých se má rozhodovat ve volbách (asi jako kdyby někdo řekl, že do voleb smí jen levicové programy); jedním z takových cílů je např. "řádná správa věcí veřejných v celosvětovém měřítku";


3) Senátoři namítají i to, že v Lisabonské smlouvě může aparát EU dodatečně provádět úpravy a opravy: "Tato publikace je prozatímní povahy. Do vstupu Lisabonské smlouvy v platnost mohou být provedeny určité opravy jednotlivých jazykových znění tak, aby byly napraveny případné chyby, které budou v Lisabonské smlouvě nebo ve stávajících smlouvách nalezeny." - citováno z publikace LS v ÚŘEDNÍM věstníku EU. Z toho je zřejmé, že hlavy států a vlád v Lisabonu podepisovaly ne smlouvu, ale pouhý polotovar, dodatečně opravovaný za pochodu. I to odporuje principu právního státu. Tento postup odporuje zákazu retroaktivity, mimo jiné.


4) Senátoři opět napadají ustanovení, které umožňuje pozastavení členských práv. Toto ustanovení napadl již Senát pro rozpor s principem svrchovanosti. Skupina senátorů ale napadá ne ustanovení jako takové, ale podmínky pozastavení: Ty jsou formulovány velmi neurčitě, jsou proto zneužitelné a odporují principu právního státu.


5) Protiútavní je ustanovení, podle kterého je základem EU zastupitelská demokracie. Navrhovatelé tvrdí, že základem musí zůstat rovnost členských států, Evropský parlament je v rámci mezinárodní organizace pouze žádoucí, luxusní doplněk, ale nesmí být základem EU. Pokud by byla základem, stala by se EU státem.

201944

06.10.2009 18:33

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

hestroy 77.?.?.?

Je zajímavé, že se ještě stále najde někdo, kdo opoziční smlouvu schvaluje. Je vidět, že to byl dobrý krok a proto také stále opoziční smlouva platí. Nikdy nebyla ukončena.

Ale že vy ji tu budete obhajovat, to jsem od vás nečekal, Aristokrate. Tento svět je plný překvapení.

Ale máte pravdu. Co bylo to bylo a je dobré na všechna svinstva spojená s přechodem státního majetku do soukromých rukou bolševických synáčků zapomenout, jako by se to nikdy nestalo. Jedině tak je zaručeno, že už se to nikdy nebude opakovat. Proto je dobré všechny tyto fanatiky, co dokola opakují, jak to vlastně bylo, umlčet, přesně dle demokratických zásad, že? [chechtot]

201865

06.10.2009 12:58

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

hestroy 77.?.?.?

Děkuji, Vojto, děkuji. Otevřel jste mi oči. Ještě jste mohl dodat, že staré židovské přísloví říká, že všechno je jinak. A také jste mohl říci, že jakákoliv debata na toto téma je zbytečná, protože

> ve skutečnosti všichni tady víme prd a jen plkáme

Proč sem tedy chodíte vy? Nicméně je dobře, že jste přiznal, že ve skutečnosti víte prd a jen tady plkáte. Budu vám to často připomínat. [mrknutí jedním okem] Ale vy mi vlastně rychle odvětíte, že jste si to přečetl v nějaké brožuře, takže to pravda býrt musí, že? Není to moc složité, být vnitřně tak rozerván?

Víte, Vojto, je potřeba více takových ja jste vy, kteří si tuhle "pravdu" přiznají a následně se přestanou o jakékoliv dění zajímat. Pak budeme moci konečně předat rozhodování nad naším osudem těm "povolanějším, informovanějším, schopnějším". Vy jste to již udělal a doufám, že se na mě nebudte zlobit, když já to, doufám, nikdy neudělám.

201849

06.10.2009 12:50

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: zdekovan budete ze statnich dotaci

hestroy 77.?.?.?

Nehrajte si na chudáka. Opravdu si myslíte, že lidem nedojde, že mluvíte o nich, přestože mluvíte v třetí osobě? Víte Josephe, dříve jsem si o vás myslel, že máte co říci. Ale v poslední době tu jen hystericky vřeštíte, že kdo nemá stejný názor jako vy, je debílek, lůza a podobě. Je úplně jedno, zda to říkate tomu člověku přímo, nebo hovoříte o "někom" v třetí osobě. Jsem si jistý, že váš inteligenční kvocient je dostatečně vysoký na to, abyste tuhle zcela jasnou a zřejmou věc pochopil, tak jako ji chápe většina diskutujících. Editor je na vás ještě hodný, myslím, že jste jediný, komu pouští tak vulgární a sprosté příspěvky. Patříte mezi ty nejješitnější přispěvovatele vůbec. Nejste vy nakonec opravdu, ale opravdu Klaus?

Již jsem vás o to prosil několikrát, pokud máte co říci, říkejte to normální formou, pokud se považujete za nejchytřejšího člověka zde, tak byste si měl uvědomit, že moudrost je něco jiného, než chytrost, to jistě víte. Vy máte k moudrosti velice daleko. Moudří lidé obvykle své oponenty nečastují nadávkami, protože vědí, že tím klesají ještě na nižší úroveň, než ti, o kterých se domnívají, že vědí méně než oni.

Podívejte se na to ještě jinak. Kdybych byl jako vy, tak zde pronesu svůj názor z této diskuse a to ten, že někteří lidé, zejména ti, co se ani neumí podepsat, jsou totální nafoukaní dementi. Samozřejmě, že to není osobní výpad, je to jen můj dojem z diskuse a vůbec, ale vůbec se to netýká vás.

Teď ještě k těm nulovým hodnotám. Někteří lidé, kteří jsou tak hloupí, že si nevidí ani na špičku svého nosu, neboť považují za příspěvek, který má nějakou informační hodnotu třeba i příspěvek, který je čistě jejich osobním názorem, bez jakéhokoliv faktického základu. Tito lidé pak svůj čistě osobní názor považují za obecnou pravdu. Je jim úplně jedno, že se jedná o čistě subjektivní názor. Ale hned v druhé části napadnou ostatní subjektivní názory druhých a očastují je několika peprnými nadávkami.

Opět upozorňuji, že mluvím čistě obecně, je to můj názor nebo dojem ze zdejší diskuse.

Nechcete se laskavě ještě jednou podívat, které příspěvky ve zdejší diskusi jsou nejvíce subjektivní a žlučovité?

Nebudu ztrácet čas vysvětlováním elementárních základů slušné diskuse někomu, kdo ostatní diskutující nazývá ubožáky. Většina lidí je z vás jen znechucena, a vaše přezdívka Pepek je jen vyústěním vaší dlouhodobé snahy pasovat se na zdejšího guru, který má jediný právo soudit ostatní a sprostě je urážet. Jste nevychovaný ješita a to vám říkám osobně a není to výpad, je to můj názor na vás. A pokud si myslíte, že kvičením, pištěním, vztekáním, nadáváním, urážením se, někdy někdo získal úctu a vážnost, pak jste na velkém omylu. Berte to jako dobrou radu!

201848

06.10.2009 11:48

Heil EU!

RE: Mám rád vlajku EU

hestroy 77.?.?.?

Vaše starosti bych chtěl mít... [oči v sloup]

201842

06.10.2009 11:47

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

hestroy 77.?.?.?

Pane Aristokrate, mohl byste prosím alespoň na chvíli opět operovat s faktem, že Klaus je vyškolený kádr bolševickým systémem, mohl studovat v zahraničí, kdy ostatní mohli sotva k Balatonu, pracoval v ústavu pro přípravu kvalitních oddaných kádrů a po "převratu" se zničehonic objevil ve vrcholné politice?

Čí figurkou by asi tak Klaus mohl být? A co by tak asi mohl dosáhnout? Přemýšlel jste nad tím? Vy si vážně myslíte, že může zablokovat LS? To si opravdu myslíte, že ta skupina, která stojí za ním má tu možnost? Nemyslíte si, že kdyby ta skupina opravdu existovala, tak by se projevovala třeba i jinak, než ústy jednoho člověka?

201841

05.10.2009 18:15

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

hestroy 77.?.?.?

Paní Jarmilo, všimla jste si někdy toho, že v parlamentě a ve vládě jsou již od konce bolševika pořád ti samí lidé?

Dle logiky pana Stwory pak zcela jasně musí být nejlepší stranou ODS, která je nejvíce proti komunistům, že? Co na tom, že jsou v ODS samí bývalí komunisti, svazáci, případně lidé s prognosťáku?

Víte, že jsem Klausovi také hrozně fandil? Havlovi také. Vždyť mi bylo v té době 19! Ale za tu dobu jsem již krapánek pochopil, o co běží. Někteří lidé ovšem to štěstí neměli, jak je vidět všude kolem nás. Je mi opravdu velice smutno z toho, jak tupí ovčané jsou a jak rychle zapomínají.

A někteří zdejší diskutující dokonce Klause představují jako morální autoritu, které nesaháme ani po kotníky!!! Nad tím zůstává rozum stát.

201790

05.10.2009 18:04

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Na jedne strane se stavi , na druhe se zase boura.

hestroy 77.?.?.?

Naprostý a stoprocentní souhlas. Jste moje krevní skupina.

Je to sice divné, ale jsem podnikatel, zaměstnanec svého s.r.o., takže odevzdám 50% toho, co vyfakturuji, státu. Neprovádím daňové "optimalizace", protože chápu, že někdo daně platit musí.

Nejsem nešťastný kvůli "kapitalistům", ti se mi hnusí. Joseph možná ještě pořád nepochopil, že peníze z obřích firem nejdou do rukou těch, kteří ty firmy založili a vypiplali, aby je pak násilně převzal nějaký investiční fond (film "Peníze těch druhých").

Joseph si možná stále myslí, že ti lidé, co sedí v radě tohoto fondu, mají zájem na tom, aby ta fabrika prospívala a přitom byli spokojení i zaměstnanci. Joseph si možná dokonce myslí, že tihle "manažeři" jsou kvalifikovaní a mají přehled o tom, co se ve fabrice děje.

Joseph si možná myslí, že tihle manažeři investičního fondu mají zájem na udržitelném růstu, na odpovídajících odměnách atd.

Dále, jak jsem pochopil, Joseph se domnívá, že 90% lidí, co jsou dole, mohou něco změnit sami od sebe. To od nich ale očekává inteligenci, které nedosahuje ani on (soudě podle toho, jak často opakuje přesně ty kecy, které (j)elita tlačí masám, aby je udržela na uzdě).

Joseph je prostě nelida. Je mu jedno, že manažeři investičních fondů berou stamilionové odměny, jelikož se jim podařilo zvýšit zisk snížením nákladů (snížení mezd, horší materiály, snížení kvality, atd.)

Joseph myslí v číslech. Smrt jedince je tragédie, smrt miliónů je statistika.

Dle mého je etika takového "podnikání" nulová a jedná se o novodobé otroctví. Nechceš prodávat na kase za 6.000 čistého při 20 hodinách přesčasů? Jdi jinam! Že není práce? Že máš doma dvě malé děti? No tak vidíš, za ty prachy tady máme ve frontě 20 ukrajinek, které budou držet hubu.

Ale celkově nemá smysl s Josephem a dalšími "novodobými ekonomy" ekonomy tyto věci rozebírat. Dle Josepha zřejmě platí: Neumíš okrást druhého? Pak jsi prd podnikatel a měl bys držet hubu.

201787

05.10.2009 17:33

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Teraz sa nepridám k všeobecnému odsudzovaniu LB. Snažím sa vidieť svet

hestroy 77.?.?.?

Vladimíre, je dobře, že jste to odmazal. Na osobní výpady jsou tu jiné kádry, že? Je dobré, že všem měříte stejným metrem. Tak je to správné a tak to má byt.

Kdybych sem ale připsal své osobní názory na Klause (samozřejmě jen pozitivní, jak je v dnešní normalizované společnosti dobrým zvykem) a teprve pak označil jeho odpůrce za kašpary, zabedněnce, debílky, kteří mají díru do prde*e, hloupé ufňukance, chuděrky okradené a zhrzené, pak můj příspěvek bude mít vysokou informační hodnotu a jako takový se MUSÍ demokraticky zachovat.

Já jsem bohužel jen vyzval k určité slušnosti a vy jste správně vyhodnotil můj příspěvek za normalizačně a trendově nevhodný.

Ještě jednou díky a přeji vám mnoho dalších podobných úspěchů! [mrknutí jedním okem]

Nicméně bych se zeptal ještě na jednu věc. Je podle vás darebák, který udělá jednu dobrou věc (a třeba ji ani neudělá, ale jen o ní mluví) znenadání slušným člověkem?

Je mafián, který na konci svého života postaví nemocnici dobrý, nebo špatný člověk?

A co s těmi, kteří i poté, co tu nemocnici postaví, o něm mluví jako o gangsterovi? Zavřít je?

Víte, Vladimíre, už se přestávám orientovat. Není ten Obama nakonec slušný člověk? Sice nechává vojáky v Afghánistánu, ale když on tak hezky mluví a směje se, že? Takže on vlastně za politiku státu není zodpovědný, že? Ty svinstva dělají jiní a on s tím nic dělat nemůže a nenese za to žádnou zodpovědnost.

Ano, dnes se už o 90. letech nemluví. Sice se ztratily stamiliardy, ale to už tak chodí. Politici nemají žádnou zodpovědnost, zejména ti nejvyšší...

201782

05.10.2009 17:07

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

hestroy 77.?.?.?

Hmmm, tak jak na to koukám, tak někteří lidé mají velmi krátkou paměť. Možná je to také tím, že tu v době Klausovy vlády nežili.

Opravdu je zajímavé, jak někteří lidé po nějakém čase udělají z grázla dobráka. Protože pro to mají pádný důvod. Ten grázl je totiž mnohem lepší než ostatní grázlové, protože shodou okolností říká to, co chci já.

Pak už se nikdo neptá, jak mohl za bolševika studovat na západě, jak pracoval v ústavu pro vytváření nových perspektivních kádrů, atd, atd.

Je to smutný svět. Tak Jarmilo raději mlčte, ať nám to naše hnízdečko moc nezakálíte. Držet hubu a krok. To jste nikdy neslyšela? Normalizace už je i tady na Zvědavci. Třikrát hurá!!!

201780

05.10.2009 16:53

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Patříš k nim, že?

hestroy 77.?.?.?

Aristokrate, já samozřejmě oceňuji Klausovy názory zejména na LS a GO (globální oteplování). NIcméně si o něm rozhodně nemyslím, že by člověk, který byl bolševiky školen jako kádr, který má nastoupit po krádeži státního (našeho) majetku (známé také pod vtipným názvem sametová revoluce), byl od základu dobrý.

Je to asi něco podobného, jako Stalin. Ten byl také uveden do úřadu židobolševiky, aby pak po konci WWII s židy pěkně vymetl.

Jakmile si člověk čuchne k moci a daří se mu, za chvíli získá dojem, že vlastně nebyl dosazen, ale vyvolen. Kennedy je toho dalším příkladem.

Když ale vidím tupost lidí kolem, tak začínám chápat, že jsme prohráli. Bohužel je většina lidí schopná uvěřit ČEMUKOLIV, hlavně když je to hezky řečeno. Je mi z toho dost smutno. [pláč]

201777

05.10.2009 16:45

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Patříš k nim, že?

hestroy 77.?.?.?

(Příspěvek zrušen. Pouze osobní výpady. Editor.)

201776

05.10.2009 13:31

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Patříš k nim, že?

hestroy 77.?.?.?

Pane djb, víte, ono se to hezky povídá. Jedna věc je jistá. Proběhlo přesunutí státního majetku (našich důchodů - státní majetek patřil všem) do rukou bolševické mafie.

Proč to proběhlo tak snadno?

Nebyly zákony.

Proč se privatizovalo bez zákonů?

Protože Klaus to tak chtěl. Co nejrychleji všechno roprodat, třeba i za setinu ceny.

Ano, možná by byli opět různí Kožení. Ale pokud by k tomu byly odpovídající zákony, nemohlo by se tunelovat tak zlehka.

Další úžasná pohádka je o tom, jak Klaus hospodařil s vyrovnaným rozpočtem. Ano. hospodařil. Protože mohl schodek dorovnávat příjmy z privatizace.

Klaus není žádný hodňousek, je to ješitný bolševický kádr, který ovšem na konci svého života chce získat nějaké zásluhy.

201758

05.10.2009 11:53

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Teraz sa nepridám k všeobecnému odsudzovaniu LB. Snažím sa vidieť svet

hestroy 77.?.?.?

(Informačně nulová hodnota, pouze osobní výpady. Zrušeno. Editor)

201745

01.10.2009 15:12

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Projev

hestroy 77.?.?.?

Vanguarde, když řeknete A, jste schopný říci i B? Váš naprosto nesmyslný příspěvek už začíná poukazovat na to, že jdete dolů.

Takže jasně a stručně. Myslíte, že íránské noviny jsou plné Klause, stejně jako jsou světová média (tím pádem i česká) plná kydů o Ahmedinežádovi?

Samozřejmě, že ne. Klause nikdo nedémonizuje, takže není důvod mu dávat prostor.

Ale pokud česká média démonizují Ahmedinežáda, neměla by mu dát v rámci svobody slova také nějaký prostor, aby měli tupí ovčané možnost seznámit se s tím, co skutečně říká?

Je to slabota, co poslední dobou přispíváte. Fakt slabota. Ale není se čemu divit.

201446

30.09.2009 12:14

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Což o to,

hestroy 77.?.?.?

Jaké hrubky? Myslíte ty chybějící mezery za čárkami? Dokonce i věty se oddělují mezerou. Tolik k vašemu příspěvku, který je naprosto nicneříkající.

201382

Velmi podivné je, jak na západě používali 1984 jako vyobrazení totalitní "komunistické" společnosti.

Což je zajímavé, neboť Orwell byl levicově založený žid.

Takže nakonec nemluvil o východu, ale o západě.

201381

29.09.2009 18:36

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Velke sorry

hestroy 77.?.?.?

V tom případě jsou Rusové superinteligentní, na rozdíl od třeba Amíků, kteří podporují náboženské fanatiky v Izraeli, kteří také očekávají příchod mesiáše. Nebo tam je to v pořádku?

Co vy na to, Vanguarde?

201360

29.09.2009 18:24

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

hestroy 77.?.?.?

Já bych naopak řekl, že pan xman už navštěvuje druhý stupěň ZŠ, takže je nad věcí. Nemůžete mu mít za zlé, že se uráží, tyhle věci se člověk odnaučuje až v pozdějším věku. Nebuďte na něj tak přísní! [chechtot]

201359

25.09.2009 11:00

EU hodlá plošně sledovat „nezvyklé chování“

RE: kdo se boji??

hestroy 77.?.?.?

Pane Karle, vy jste nepochopil ironii? Ty smajlíky tam byly záměrně, aby to pochopil každý. [chechtot]

201063

25.09.2009 09:54

EU hodlá plošně sledovat „nezvyklé chování“

RE: Sukromie? ... Ha..ha

hestroy 77.?.?.?

Soudruhu, vy jste prostě neuvěřitelný. Nedělal jste v Čechách pomocníka VB, zvaného šedý mor? Docela by to vašemu profilu odpovídalo.

Teroristy si nechte pro sebe, tomu věří už jen malé děti a šedí morové.

201060

24.09.2009 17:47

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

hestroy 77.?.?.?

[chechtot]

To jsi napsal hezky, ten začátek. Ten termín používám pro křesťany, kteří jedou praktikování víry dle příručky. Ale to jistě víš [smích]

Jinak musím říci, že přesto, že mám konkrétně ke KC velké výhrady, zejména k jejím šéfům, nebezpečí zničení této církve a její nahrazení nějakou opravdu fanatickou náboženskou sektou (příklady ani nemusím uvádět) je daleko větší, než její nedokonalost.

A vůbec, napiš mi na mail, ať to můžem někdy probrat osobně. jsem@vzduch.cz

[mrknutí jedním okem]

201044

23.09.2009 21:22

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

hestroy 77.?.?.?

[chechtot]

201014

23.09.2009 10:37

EU hodlá plošně sledovat „nezvyklé chování“

RE: Echelon? Moc mi to neříká.

hestroy 77.?.?.?

Z takového "poctivého" občana by měl radost každý totalitní systém. [chechtot]

200987

22.09.2009 16:36

Vražedné nano částice v netestované vakcíně proti viru H1N1

RE: Nejde o ojedinělý případ

hestroy 77.?.?.?

Zaplaťpámbů, že se najdou lidé, kteří potřebují objasňovat každé slovo, kterému nerozumí a nejsou schopni ho nahradit jiným, kterému rozumí. Samozřejmě, že pokud má být podána nějaká informace, musí splňovat stoprocentně korektní výrazivo, jinak je neplatná a zcela nezáleží na tom, o čem ta informace vlastně byla.

Nechcete založit třeba nějakou ochrannou organizaci, která by takto kontrolovala veškeré příspěvky do diskuzí a udělovala by příslušný certifikát, po jehož obdržení by se mohli čtenáři konečně seznámit s vlastní informací?

Jaký terminus technicus byste tedy použil vy, aby se informace (mimochodem pro mě velice zajímavá), kterou poskytl pan Korutan, stala výrazově korektní?

200949

22.09.2009 11:22

Česká republika chce dělat drahoty s podepsáním Lisabonské smlouvy

RE: Sarkozy a Evropská Unie....

hestroy 77.?.?.?

Ahoj Mirdo, možná by tě mohl zajímat tento článek: Revealed: The secret report that shows how the Nazis planned a Fourth Reich ...in the EU

Velice zajímavé.

200933

21.09.2009 18:34

Kořeny totalitní ideologie

RE: Podělkování autora

hestroy 77.?.?.?

Pane 85, myslím, že to berete moc vážně. Já osobně si naopak myslím, že přístup pana Lišky je úměrný tuposti a pohodlnosti čtenářů. Vy jeho práci berete jako jakési poslání, které dle vás nesplňuje normy takového poslání.

Vadí vám, že je mu odporný současný typ konzumního člověka?

Četl jsem pěknou knihu od Anthony de Mella, kde tento moudrý jezuita nabádá k tomu, aby si lidé uvědomili, že svět okolo nich je zlý sen. Teprve takové odmítnutí světa je základem dalšího růstu založeném na lásce.

Vidíte. Ta Cesta k lásce, jak se tak kniha jmenuje, kupodivu vychází z odmítnutí tohoto prefabrikovaného, připraveného života jako vyloženě špatné věci.

To, že pan Liška nenabízí alternativy a řešení, nijak neznehodnocuje jeho počiny. Nebo máte pocit, že kdyby to uzavřel tím, co má člověk dělat, dodalo by to jeho článkům více šťávy?

200895

21.09.2009 13:51

Kořeny totalitní ideologie

Články pana Lišky opravdu nejsou pro každého

hestroy 77.?.?.?

Nemívají obvyklé hodnocení 1, které se objevuje u jakéhokoliv článku brojícího proti Izraehelli nebo jiným příznivcům satanovy synagogy.

Osobně se domnívám, že je to tím, že informace nejsou podány v hotové vyškvařené podobě, ale naopak nepředžvýkané a významově nedochucené.

Není pak divu, že strávníci, kteří bez kuchařky vařit neumí, ofrňují nos! [velký smích]

200875

21.09.2009 13:17

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

hestroy 77.?.?.?

Souhlasím s každou větou.

Ale nebudu už vstupovat do diskuse na toto téma. Můj děda byl do konce života zapálený komunista. Naprosto a slepě věřil tomu, co mu strana řekla.

Byl to zlý člověk? Naopak. Velice hodný a myslel to dobře pro všechny. Bohužel však nebyl schopen pochopit, že ušlechtilé myšlenky komunismu jsou jen prázdná slova v podání lidí, co KSČ vedli. Ti již dávno věděli, že je to jen a pouze organizovaná ideologie.

Nabízí se jedna otázka. Byla KSČ založena lidmi, kteří to mysleli upřímně, nebo lidmi, kteří na této ideologiii chtěli vydělat a zaopatřit si tím svoje živobytí?

Nebo byla KSČ postupně infiltrována oportunisty (pro neznalé, toto slovo vychází ze slova oportunity, tedy příležitost)?

Ať tak či tak, většina lidí zřejmě pochopila, že KSČ nakonec (od začátku) řídili lidé, kteým byla vlastní ideologie ukradená, neřídili se jí a jen na ní vydělávali.

A teď přichází poslední otázka. Mělo cenu tohle vysvětlovat mému dědovi, který KSČ VĚŘIL celý život?

Odpověď. Samozřejmě ne. Tolik můj názor k celé otázce KC.

Pan Takyjeden a ostatní bigotní katolíci mi jistě prominou... [mrknutí jedním okem]

I když bych se mohl ptát dál. Co je důležitější? Kristovo učení v jeho nejčistší podobě, nebo KC? Kdo je důležitější? Kristus nebo papež? Jaký je rozdíl mezi modlitbou doma ve svém pokoji, nebo v kostele? Zaručí svaté přijímání zlepšení charakteru člověka? Zaručí to členství v této církvi? Je členství v KC zárukou pochopení duchovna? Je to zárukou pochopení Kristova učení?

A ještě jedna věc. Docházelo vlivem KC k vylepšování Kristova učení? Bylo nutné napsat stohy knih, bylo potřeba určit všechna pravidla ke správnému "pochopení" Kristova učení?

Nicméně začíná mi docházet, že církev je likvidována ne proto, protože je v podstatě zkažená. Ale proto, že se někdo chystá zaujmout její místo. A to, že to už nemusí být církev, jejíž motem je slitování a odpuštění místo pomsty, je nabíledni.

200873

21.09.2009 08:54

Newyorská policie zatkla židovský gang, který pašoval orgány alžírských dětí

RE: 2 Pisateli ktery si přeje zůstat v anonymitě

hestroy 77.?.?.?

Ale no tak, narovnejte si jarmulku a mějte hezký den [smích]

200849

18.09.2009 15:29

Vzali nám radar

RE: Haha

hestroy 77.?.?.?

Výborně napsáno, soudruhu. Čech, který fandí Izraeli, že? My známe tyhle "Čechy". [chechtot]

200684

17.09.2009 13:32

Newyorská policie zatkla židovský gang, který pašoval orgány alžírských dětí

RE: Zase propagandisticke lhani

hestroy 77.?.?.?

Je toho víc, Vladimíre.

Nicméně se jedná o samá neoficiální média. Ale vzhledem k tomu, kolik bylo křiku, když zatýkali Levi Rosenbauma, jak všichni vyvolení kvíkali, že se jedná o antisemitismus, bych se nedivil, kdyby na podobné případy bylo uvaleno informační embargo.

A i kdyby tato zpráva byl čistý výmysl, jsem si jistý, že jisté skupině "lidí" je úplně jedno, jakým způsoběm zarobí své penízky. [bliji]

200593

17.09.2009 12:23

Mají squateři právo obsazovat neobydlené domy?

RE: mají squateři práva?

hestroy 77.?.?.?

Máte pravdu, když jsem viděl záběry z vily Milada, tak mi bylo naprosto jasné, že tam museli bydlet samí kultivovaní, čistotní a vysoce vzdělaní lidé, kteří mají majoritní společnost čím obohatit. [chechtot]

200587

17.09.2009 12:20

Mají squateři právo obsazovat neobydlené domy?

RE: mají squateři práva?

hestroy 77.?.?.?

Takže litujete, nebo ne? Je vám líto, že jste někomu zaplatil za to, že jste mohl dva roky užívat jeho práci?

200586

16.09.2009 20:22

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

hestroy 77.?.?.?

Pane HHBB, mohl byste mi prosím napsat na mail? Rád bych s vámi hovořil osobně. Vaše názory jsou mi velice blízké! jsem@vzduch.cz

200521

16.09.2009 18:26

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

hestroy 77.?.?.?

Zaplaťpámbů, že po nich zůstaly ty pasy. Oni sami se vypařili, ale pasy zůstaly, že? Tomu může opravdu uvěřit jen intelektuálně nevyvinutý jedinec.

A nepleťte si ty tancující. Těch 5 tancujících "Arabů" byli nakonec Izraelci.

Snažíte se dobře, nicméně pořád používáte argumenty, kterým dnes uvěří tak leda někdo ze Spolku hulvátů, nacistů a rasistů, mezi které tak skvěle zapadáte!

200516

16.09.2009 18:14

Mají squateři právo obsazovat neobydlené domy?

RE: mají squateři práva?

hestroy 77.?.?.?

Kotrba je starý pokrytec, ale to se u něj dá pro jeho čistokrevný původ očekávat.

200514

16.09.2009 15:28

Sobota sova

RE: „Sobota“ má prostě šábes

hestroy 77.?.?.?

Naprostý souhlas!

200502

16.09.2009 13:51

Mají squateři právo obsazovat neobydlené domy?

RE: mají squateři práva?

hestroy 77.?.?.?

Termín pravicově extremistická policie je v poslední době hojně skloňován na všech levicových médiích. Inu, hezky to zní, že?

Co to však v praxi znamená? Že policajti jsou pravicoví extremisti? Jsou to tedy ti samí pravicoví extremisti, co mlátí jiné pravicové extremisty?

Nebo snad na pravicové extremisty nasazují levicové extremisty a na levicové extremisty posílají pravicové extremisty?

To, co je nejdůležitější, je to, že policie postupovala opět nezákonně, ale to snad již jinak ani nejde v tomhle Kocourkově. Jednou policie zasáhne málo, jindy zase hodně. Ale málokdy adekvátně a ještě k tomu v souladu se zákonem.

Je to celosvětový trend a čeští podržtaškové rádi tento trend nejen dostihují, ale i předstihují.

Pan Stwora je konzervativní pán, který již vyjádřil svůj nesouhlas s CzechTekem, nyní se mu nezamlouvají squateři. Má na svůj pohled své svaté právo a má ho také právo vyjádřit.

Mně osobně jsou nějací squateři u zadku, pokud zrovna nekálí na veřejný chodník. Obvykle se mezi tyto squatery zařazují životní ztroskotanci, děti z rozvrácených rodin atd. Nejsou to nějací mimořádní intelektuálové, kteří by sofistikovaně vyjadřovali svůj odpor ke společnosti. Je to jen jiná forma bezdomovců. Nechce se jim pracovat, raději se baví. Proti gustu žádný dišputát.

Nicméně je zde jedna důležitá věc. Překračují squateři zákon tím, že se zabydlí v nějakém chátrajícím domě? Je možné, že ano.

Překračuje pan Stwora zákon publikováním článků o 6.000.000, kteří údajně nebyli všichni dojednoho zpracováni na mýdlo a lampičky? Je možné, že ano.

Kdo tyto zákony navrhuje a vyžaduje? Majoritní společnost? Má právo majoritní společnost omezovat menšinu? A opravdu za těmito zákony stojí většina?

Pan Stwora použil laciné argumenty. Poukazováním na to, že jedna holka se svlékla a proto nemůže být její výpověď brána vážně, je vyložená podpásovka hodná Lidových novin.

A to i přesto, že závěrem se pan Stwora snaží působit nezaujatě a používá argumenty, které zní velice rozumně.

Kdo se pak má v tom všem zmatku vyznat? Prase? Ani to by se v tom nevyznalo.

Dle mého názoru jsou diskuse o squateřích jen dalším manévrem, který má zakrýt daleko nebezpečnější jevy, jakými jsou další a další pokusy o NORMALIZACI společnosti, ničení občanské společnosti, destrukce morálky, atd.

Rozděl a panuj. Tak dlouho hledej něco, čím lidi rozdělíš, až dosáhneš svého cíle. Však ono se vždy najde víc věcí, které lidi rozdělují, než věcí, které lidi spojují.

A jaká je společenská nebezpečnost squaterů nebo "popíračů" v porovnání s organizovaným zločinem, který prostupuje tento stát skrz naskrz, od politiků, přes soudce a policii, až k exekutorům a nájemným vrahům (včetně těch v Afghánistánu)?

200497

16.09.2009 11:07

Mají squateři právo obsazovat neobydlené domy?

Jen malá technická...

hestroy 77.?.?.?

Stali se údernou výkonnou jednotkou jistých skupin, které je infiltrovali, indoktrinovali..

infiltrovaly, indoktrinovaly [smích]

200479

15.09.2009 11:36

Děkuji České televizi

RE: Divím se pane Stworo

hestroy 77.?.?.?

Na druhou stranu je pěkné, jak se naši samovyvolení začínají odkopávat a jak začíná být zřejmé, jak daleko už pokročila totalita řízená "čistokrevnou elitou".

Protokoly se naplňují a je jedno, zda to je podvrh nebo ne. Sedí to do puntíku a to už něco znamená.

200381

15.09.2009 11:32

Děkuji České televizi

RE:

hestroy 77.?.?.?

Není divu, je to celosvětový trend, že?

Pane Sedláčku, v televizi tvrdí, že jste známý neonacista. Co je na tom pravdy? [překvapení]

200379

14.09.2009 10:28

Dalajlámovštění

RE: achjo

hestroy 77.?.?.?

Ach jo. Škoda, že když někdo něco kritizuje, nenapíše konkrétně co. Pak je taková kritika jen snůška tří vět, které kromě obecného znehodnocení článku nenabízí ani jediný argument, který by podpořil kritikovo znechucení. Samozřejmě, že pak není možné brát takovou kritiku vážně, jde jen o plácnutí do vody.

200265

14.09.2009 10:23

Dalajlámovštění

RE: Jen drobnost

hestroy 77.?.?.?

Zatím jsem v divadle neviděl ani jeden film z Hollywoodu. Kam na to chodíte? Když jste takový kulturní nadšenec, tak zde vyjmenujte tři hezké hollywoodské filmy z poslední doby.

Ještě jste se zapomněl zmínit o tom, jaké filmy dávají v televizi. Také samá umělecká díla, že?

Vaše poznámka je zcela mimo mísu. Je to něco, jako by si někdo stěžoval na to, že v Pardubicích smrdí Paramo a vy byste řekl, že nic necítíte, protože žijete v Praze. Úplně stejně nesmyslná logika.

Autor měl na mysli degradaci vkusu, ke kterému dochází v široké populaci, samozřejmě mimo pana Sataie, který na kvalitní filmy hollywoodské produkce chodí raději do divadla. [oči v sloup]

200264

11.09.2009 16:13

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Dobře

hestroy 90.?.?.?

Hmm, no tak nic... Kdo má oči, vidí, kdo má uši, slyší. Komu není shůry dáno, tomu není pomoci.

200145

11.09.2009 10:11

Ústavní krize se prohlubuje

Zvrhlost

hestroy 90.?.?.?

Napsal jste to dobře, Vladimíre. Už je mi z těch našich svinských politiků opravdu špatně. Je to hnůj. [bliji]

200113

10.09.2009 08:58

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Výborný článek, proč si Stwora zaslouží jít sedět

hestroy 90.?.?.?

(Osobní výpady a urážky diskutujících jsou zde zakázány. Zrušeno a následné příspěvky v tomto vlákně vymazány. Editor)

200022

10.09.2009 08:54

Janouškův hřebík do rakve české „demokracie“

RE: Lidi uz jsou naprosto tupi

hestroy 90.?.?.?

Já už jsem nad naším "národem" zlomil hůl. Když vidím totální úpadek morálky, nahrazení klasických hodnot konzumem, už nedoufám, že se může něco změnit k lepšímu. Nakonec to tady půjde úplně do kytek, všichni se budou divit, ale nakonec si to zcela zaslouží. Dokud se za hloupost platí penězi, je to ještě v pohodě. Pokud se za hloupost platí svobodou, pak už je to horší. V posledních dvaceti letech jsme platili hlavně penězi, teď začneme platit svobodou. [bliji]

200021

10.09.2009 08:38

Janouškův hřebík do rakve české „demokracie“

RE: ..URVA!!

hestroy 90.?.?.?

Ale René, tebe mrzí, že svinstva vyplouvají na povrch? Opravdu ti vadí víc, že ten rozhovor unikl, než obsah rozhovoru?

Také dost dobře nechápu, co myslíš touto větou:

>To uz je skoro lepsi mit za politickeho sefa nejakeho naivniho poctiveho troubu.

Tím máš na mysli, že pokud se ty svině nedokážou domlouvat inkognito, lepší by byl v politice slušný člověk?

Prosím osvětlit, nerozumím tomu. [oči v sloup]

200017

09.09.2009 21:37

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Nevim proc se zabyvaj Zvedavcem

hestroy 90.?.?.?

No vidíte, opět dvojí přístup. Jedna propaganda běží v mainstreamu bežně, druhá je trestána. To je myslím spravedlivé, že?

199983

09.09.2009 15:04

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

Dokončení

hestroy 77.?.?.?

A pokud se týká toho Holokaustu (TM), pak to nebylo největší svinstvo v dějinách, to byla například bolševická revoluce, vedená židy, kde v gulazích vedených výhradně židy zemřely milióny lidí. Zjistěte si, kolik lidí umřelo jen na Ukrajině při hladomoru řízeném židovskými bolševiky.

I kdyby pak bylo číslo 6.000.000 židů pravdivé, pak cca 20.000.000 obětí židobolševismu v SSSR, toto číslo značně převyšuje.

Samozřejmě, pokud byste použil logiku židovskou, pak se zamozřejmě 20.000.000 gojímů není nic, neboť, jak řekl například rabín Yakoov Perin, "Milión Arabů nemá cenu jednoho židovského nehtu."

A co řekl izraelský premiér Menachem Begin? „Naše rasa je panská rasa. My jsme bohy této planety. Lišíme se od ostatních méněcenných ras asi tak jako se ony odlišují od hmyzu. Vlastně, ve srovnání s naší rasou, všechny ostatní rasy jsou šelmy a zvěř, v nejlepším případě dobytek. Dalo by se říci, že jsou lidský odpad. Naším osudem je vládnout nad méněcennými rasami. Budeme vládnout našemu pozemskému království železnou rukou. Masy nám budou líbat nohy a budou nám otrocky sloužit.“

Tak co? Pořá si ještě myslíte, že stát Izrahell byl vlastně dobrý nápad, když byl založen na utrpění miliónů uprchlíků bez domova? Jistě víte, že Palestinci jsou semité a jsou to vlastně původní židé.

A ještě k tomu Izrahelli.

>Izrael je základem práva a rozumnosti, což budoucnost brzo ukáže ještě zřetelněji.

Milý pane, to je přesně naopak. Víte o tom, kolik rezolucí OSN již odsoudilo rasistický systém, který tam panuje? Víte o tom, že sionismus byl OSN odsouzen jako rasistický? Víte to tom, že jedině žid má všechna práva a ostatní obyvatelstvo je až druhé kategorie? Dokonce i černí židé jsou rasově diskriminováni. Natož Palestinci. Víte o tom, že žid si nemůže vzít nežidovku? To vám připadá jako právo a rozum? Asi žijete v jiném světě. Nebo jste prostě rasista a nacista a je to pro vás normální.

A vy tu chcete kázat o tom, co má Zvědavec psát? Vy tu chcete kázat o morálce? Milý pane, to je výsměch rozumu!!!

199962

09.09.2009 14:59

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Dobře

hestroy 77.?.?.?

Vážený pane, je mi líto, že jste totálně neinformován. Pletete si pár věcí dohromady, ale to vám, jako neinformovanému člověku nemám za zlé.

>Vybudování Izreale jako státu je snad jediný moudrý krok, který kdy politici udělali. Izrael je základem práva a rozumnosti, což budoucnost brzo ukáže ještě zřetelněji.

Už tato velice hloupá věta naprosto vystihuje to, že o tom nevíte vůbec nic, kromě propagandy, která se objevuje v médiích, která jak jistě víte, patří nejmenované samovyvolené skupině lidí.

Nebudu zde uvádět jednotlivé detaily, jen krátce nastíním, jak probíhalo založení Izraele.

Nejdříve začaly židovské teroristické organizace napadat britské vojáky, což vyvrcholilo odpálením nálože v hotelu King David. Zjistěte si podorbnosti.

Následně došlo k tomu, že židovská teroristická komanda jezdila po Palestině a terorizovala pokojné vesničany, které se snažili pohrůžkami a násilím vyhnat z míst, kde jejich rodiny žily po staletí.

Pak přišel Dajr Jásín, kde teroristické židovské komando vyvraždilo cca 200 lidí, včetně dětí a těhotných žen. Následně jezdily auta s tlampači po dalších vesnicích a vyzývaly obvyvatelstvo k odchodu, aby nedopadli jako v Dajr Jásín.

Celkově byly vyhnány statisíce lidí, kterým byl zkonfiskován majetek. To neudělali ani Němci v Sudetách.

Víte vůbec o tom, že byl stát Izrael založen terorem a utrpěním statisíců původních obyvatel? Víte to?

Jestliže to víte, pak se zde ovšem prezentujete jako obyčejný nacista a rasista, pro kterého jsou Palestinci jen zvířaty, stejně jako pro židy. Přečtěte si Talmud, abyste věděl, jaký vztah mají židé k nežidům. Víte o tom, že jsme pro ně něco jako zvíře? Víte to?

To není rasistická a nacistická ideologie?

A hlavně byste si měl konečně zjistit, co je judaismus a co je sionismus. Pak byste se konečně začal orientovat v otázce státu Izrahell, který postavil největší koncetráky nq světě.

A možná byste si měl i nastudovat, kolikrát se v dějinách objevilo číslo 6.000.000 židů, to byste teprve koukal.

A jistě také nevíte, že ortodoxní židé, kteří jsou právě nejčistčími představiteli judaismu, jsou největší odpůrci sionismu a státu Izrahell.

Vy to nevíte? Pak studujte a než příště začnete používat určité termíny a antitermíny, zjistěte si, jak to vlastně je a co se vlastně na Zvědavci píše.

Teprve pak vám možná přijde logické, proč ortodoxní židé (představitelé judaismu) souhlasí s Ahmedinežádem, v jeho názoru na existenci Izrahelle.

199961

09.09.2009 09:29

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Soukroma otazka

hestroy 77.?.?.?

Máte pravdu, pane Takyjeden. Nic by se nemělo přehánět. Zejména úniky myšlenek takto těžce potižených lidí. Semerád je ovšem také prověřený a oddaný nacista, jak zde již mnohokráte dokázal. Zejména jeho výrok o zabíjení miliónů Arabů, to je opravdový majstrštyk. Má koneckonců štěstí, že je v Bohnicích, jinak by ho zavřeli za propagování rasové a náboženské nenávisti. [oči v sloup]

199932

08.09.2009 17:13

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Hra slov v rukou

hestroy 77.?.?.?

Pane Stworo, možná by se nějaký monstrproces skutečně mohl odehrát. Na jeho základě by bylo možné poukázat na naprosto směšné kydy o spravedlnosti, lidské důstojnosti, lidské svobodě, demokracii atd., které tento Systém naprosto pokrytecky propaguje, aby je pak vzápětí totálně popřel.

Nejvtipnější na tom však je, že pan Jakeš, kterému tak vadí posuzování lidí na "rasovém" základě (perverzní rasové ideologie) se zatím nevyjádřil k jistému státu Izrahell, kde je "rasa" na prvním místě, na druhém náboženství a kdokoliv, kdo nesplňuje tyto "rasové podmínky", není plnoprávným občanem.

U monstrprocesu by bylo dobré naprosto přesunout pozornost směrem k Izrahelli, poukázat na to, že Izrahell je rasistický nacistický stát, kde část jeho obyvatel (nižší rasy) je okrádána, zabíjena a ponižována a jsou jim upírány práva, jež mají jen ti "rasově prověření". Tím by celá ta odporně pokrytecká bublina praskla.

To by byl teprve cvrkot.

P:S: Musím vám konečně poslat nějaké penízky, poslední dobou jsem ale docela na mizině. V každém případě stojím za vámi a můžete počítat s všemožnou podporou. [smích]

199841

08.09.2009 17:01

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Trestni prikaz?

hestroy 77.?.?.?

Vážený pane Vanguarde. Velice vám děkuji za váš odborný výklad. Je obdivuhodné, s jakou trpělivostí dokážete prostému lidu objasňovat tak zřejmé věci.

Paní Jarmila sice mluvila o systému, ne o konkrétní věci, ale to je samozřejmě jedno. Paní Jarmila zřejmě chtěla poukázat na to, jak se stát chová k drobným dlužníkům a jak se chová k politikům, kteří rokrádají miliardy. Zatímco i usvědčení politici vyvázli beztrestně, kvůli pár tisícovkám se zabavují cizí auta a podobně. Paní Jarmila také ukázala na mafiánskou strukturu exekutorů, soudů atd.

Je proto jen dobře, že jste jí vysvětlil, že není důležitý celek, ale je důležité se soustředit na nějaký nepodstatný příklad. Neboť, jak jste zcela správně pochopil, o tom to vlastně celé bylo. [chechtot]

199838

08.09.2009 15:37

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Dobře

hestroy 77.?.?.?

Ty rozkošný soudruhu nácíčku. My ale víme, že bys lidem uřezával hlavy, to tu nemusíš znovu prezentovat. Co bys jim ještě dělal? Pochlub se, ať svou úchylku popíšeš ještě lépe. Jsi nebezpečný psychopat, víš o tom?

Víš, ty muj milý psychopate, já ti nic zlého nepřeji. Jen jednu věc, aby se ti ta tvoje hloupost a nenávist nevrátily jako bumerang.

A když už píšeš o Češích, tak by ses měl rozpomenout na ZŠ, vím, že je to už dávno...

A opravdu děláš židům ostudu. S takovým hlupákem se nemá cenu bavit.

199812

08.09.2009 15:16

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: reach52

hestroy 77.?.?.?

Soudruhu nacisto Rýči, už jste se zde dlouho neukázal, že? Ale víte, že to nikomu ze zdejších čtenářů nevadilo? Víte, oni lidi obvykle nemají rádi hlupáky. Ale to jistě víte sám a z reakcí vašeho okolí, že? [chechtot]

199802

08.09.2009 13:35

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Dobře

hestroy 77.?.?.?

Soudruhu nacisto, je dobře, že zde veřejně prezentujete svoji nenávist. Chtěl jsem se však zeptat, z čeho ta nenávist pochází? Pochází ta nenávist snad z doby, kdy židi řídili bolševickou revoluci a šéfovali gulagům? Pochází vaše nenávist z toho období? Nebo ta nenávist pochází z období po válce, kdy židi řídili koncetrační tábory zbylé po Němcích? Nebo ta nenávist pochází z posledních 60 let, kdy židi řídí koncetráky v Palestině? Musím říci, že větší nenávist než židovská se hned tak nenajde.

Ale abychom se vrátili k tomu, proč chcete zavřít pana Stworu... Můžete mi říci, proč? Protože je proti vraždění a loupení půdy v Palestině? Nebo proto, že chce vědět, jak to s tím Holokaustem(TM) vlastně bylo?

Musím říci, že děláte židům ostudu. Chováte se přesně jako nacista, chcete zavírat lidi jen pro vyjádření jejich názoru. Je mi jasné, že s Listinou základních práv a svobod si vytíráte zadek. Abych pravdu řekl, je mi vás líto. Nejen proto, že podporujete totalitní zákony. Nejen proto, že nenávidíte lidi, co říkají něco jiného než vy. Ale hlavně proto, že se vám to všechno vrátí. A nebude to nic příjemného. Kdo s čím zachází, tím také schází. [bliji]

A ještě jednu věc. Vidím, že máte rád násilí, takže tady máte pěknou ukázku toho, co vaši nacističtí kolegové v Izrahelli dělají a jak se za každou cenu snaží předstihnout německé nacisty co se brutality týká. Jsem si jistý, že tyto záběry vám udělají moc dobře. Představte si, že místo toho palestinského kluka, co mu lámou kamenem ruce, leží bezmocný pan Stwora.

Možná pak budete mít orgasmus, stejně jako Eli Roth, který se o své roli ve filmu Hanebný parchanti vyjádřil takto: “…je to jako hluboké sexuální uspokojení, chtít umlátit nacistu k smrti, je to orgasmický pocit. Moje postava mlátí nacisty k smrti. Mohl bych to vidět každý den. Mí rodiče berou výuku o Holokaustu velmi vážně.” Jeden z producentů, Lawrence Bender řekl Tarantinovi: “Jako tvůj produkční partner, děkuji ti, děkuji ti jako člen židovského kmene, děkuji ti, neboť tento film je židovský mokrý sen.”

Vložený obrázek

Ano. Mokrý židovský sen. Umlátit bezbranného zajatce k smrti baseballovou pálkou. Skalpovat ho. Brutalita a hnus. Mokrý židovský sen.

Mokrý židovský sen. Uvázat starého Palestince ke sloupu a kopat ho do obličeje.

Mokrý židovský sen. Čtyři vojáci IDF bijí palestinského teenagera.

Mokrý židovský sen. Umlčet jakékoliv ostatní názory kromě oficiální propagandy.

Mokrý židovský sen. Někoho zavřít bez soudu, stejně jako desetitisíce Palestinců v Izrahelli.

Vložený obrázek

199789

07.09.2009 17:14

Nezaměstnaní nad propastí

RE: Krizi ať platí především ti, co jí svým hazardérstvím a neomalenou tohou po ještě větším zisku a moci, zavinili!!!

hestroy 77.?.?.?

Prosím vás, nereagujte na Semeráda. Ten člověk sice tvrdí, že zažil vyvlastňování majetku, takže mu musí být více jak 70, čemuž by jeho senilita odpovídala. Ale vy ho zřejmě neznáte. Jedná se o spolehlivého a prověřeného nacistu, který volá po zabíjení miliónů. Schválně se podívejte na seznam jeho příspěvků a poznáte, zač je toho loket.

Takže jak správně říkáte, je to velký příznivce totality, lží, propagandy, zabíjení, okrádání atd. Víte co tenhle nacista dokonce tvrdí? Že WTC vyhodili do vzduchu Palestinci! Již na základě tohoto tvrzení si můžete udělat obrázek o tom, jak to má tento senilní důchodce v hlavě v pořádku. Není to žádná sláva. [mrknutí jedním okem]

199704

07.09.2009 13:06

O sionismu a jeho historii

RE: Za vším hledej prachy

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] Doufejme, že to tentokrát už pán pochopil. Takhle stručně a výstižně to totiž dle mého skromného názoru musí pochopit i idiot nebo dokonce i Vojta. Van Guldstein nepochopí nikdy nic, neboť mu to jeho politicky korektní lobotomie nedovoluje. Navíc mu rábi poradil, aby se raději držel zpátky, protože dělá židům ostudu. [oči v sloup]

199688

04.09.2009 13:57

Loučení ptáka

RE: Je to smutné

hestroy 77.?.?.?

Semeráde, co kdybyste místo těchto příspěvků spustil vaši oblíbenou písničku. Třeba jak je nutné pozabíjet milióny:

>Politiku a demokracii Izraele podporuji, stejne tak jako likvidaci teroru v Iraku a Afganistanu a jeho nositelu. A to tak, ze nemilosrdne, za jeden zivot civilisty milion zabitych Talibancu, Al-Kajdistu, Hamasaku nebo islamskych fasistickych extremistu. A i deti, ktere trenuji od kolebky k vrazdeni. Zadne slitovani ani s temi, co je suportuji na mediich.

A co třeba tento váš příspěvek?

>15-ti milionovy narod mel zbranemi bojovat proti 200 milionovemu, ktery si jeste privedl hrdinne na pomoc sest dalsich statu Varsavske smlouvy, ty ruska pico? Chcipni i se svyma parchantama ty zkurvena svine. Sbal si svuj samovar a koukej tahnout z me zeme Kacenko. To uz je hnus, co tady Stwora pase za dobytek.

Tak co, Semeráde? Nezajdete si raději mezi své kumpány ze spolčení hulvátů a hlupáků? Tam je plno lidí, kteří mají nejen stejně zvrhlé rasistickonacistickosionistické názory, ale dokonce i váš vybraný slovník. Tipoval bych, že váš nick na tomto nacistickém webu bude Ben Hur, že? Inteligenčně to sedí.

Víte že mě těší, když takový "slušný" člověk a zasloužilý nacista, jako vy o mně mluví tímto způsobem? Alespoň vím, že to dělám správně!

[chechtot] [chechtot] [chechtot] a jeden speciálně pro vás [bliji]

199553

04.09.2009 13:24

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: chucpe

hestroy 77.?.?.?

Píšete, že anglický kolonializmus někomu prospěl? Zejména severoamerickým Indiánům, že? Nebo třeba Maorům na Novém Zélandu? Těm, kteří po vybití 90% jejich populace, podepsali prodej jejich půdy?

Rozumím vám! [bliji]

199550

04.09.2009 13:07

O sionismu a jeho historii

RE: Za vším hledej prachy

hestroy 77.?.?.?

Tak nevím. Někdy mi připadáte velice hloupý, Vojto.

Americká revoluce? Kdo ji vedl? Nějaké masy zespod? To nemyslíte vážně, že?

Co přinesla VŘSR? Přesun majetku z cara na bolševiky placené západními bankéři?

Kubánská revoluce byla řízena zezdola? To myslíte vážně, Vojto?

Velká kulturní revoluce byla co? Opět jen přesun majetku od původních majitelů k bolševikům.

Ale to vy jistě víte. Opět hloupě plácáte. To, co napsala paní Jarmila, jste svými příklady jen doplnil. Přesně o tom totiž psala.

A jestli se chcete hádat o tom, kdo vyslal Lenina a Trockého do Ruska, pak je to zase jiná písnička. Očekávám ovšem, že takový sečtělý člověk, jako jste vy, jistě ví, kdo celou bolševickou revoluci organizoval. Nebo nám budete tvrdit, že Lenina a Trockého vyslaly davy prostých lidí a cestou jim daly pár miliónů na vlak? [chechtot]

199548

04.09.2009 12:42

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: chucpe

hestroy 77.?.?.?

Ale Vojto, jak jste na to zase přišel? Nemám rád lidi, co pro pár šestáků pozabíjí milióny. Nemám rád lidi, co financují války. Nemám rád lidi, co vytváří ideologie, na jejichž základě pozabíjí desítky miliónů. Nemám rád lidi, co kradou. Nemám rád lidi, co lžou a zejména pokud vlastní média.

Vy je máte rád?

Ale vy samozřejmě víte, jaké mám názory. To vaše tvrzení je taková podpásovka, že?

A co se týká židů, pak jsou mi úplně ukradení až do chvíle, kdy se z nich stanou nacisti a rasisti, kteří s neobvyklým pokrytectvím vraždí, kradou, lžou. Úplně stejně bych se koukal na kteroukoliv jinou náboženskou sektu.

Takže pokud se někdo na základě nějakých smyšlených historických povídaček prohlásí za vyvolený "národ" a ostatní lidi označí za podřadné (a je mi úplně jedno, jestli to jsou křesťani, budhisti, hinduisti nebo židé - vy byte jistě napsal Křesťani, Budhisti, Hinduisti, Židé) a odpovídajícím způsobem s nimi nakládá, je to podle mě banda grázlů.

Vy snad zobecňujete nějaké prasárny pár vyvolených na celé národy nebo náboženské sekty? Myslíte, že všichni Němci byli nacisté? Možná ne, že? Ale odnesli to za nacisty všichni a ještě jejich potomci museli platit odškodné.

Ale to je jedno. Bavit se o tomto s vámi je ztráta času.

Nicméně se zeptám na jednu věc. Schvalujete čin Barucha Goldsteina, který vystřílel mešitu? Je to podle vás teroristický čin, či nikoliv?

Zaslouží si tento čin, aby byl veřejně oslavován a to i vrcholnými politiky a rabíny?

Nebo je tento čin odsouzeníhodný?

Nakolik jsou lidé schvalující tento čin civilizovanými lidmi? Čím jsou tito lidé odlišní od německých nacistů? Čím jsou tito lidé odlišní od neonacistických band?

Pokud se podíváte na jakoukoliv diskusi na židovských serverech, kolik lidí procentuálně tento čin a podobné schvaluje? Pokud je procento lidí, kteří terorismus a vraždění schvalují, vyšší než polovina (ve skutečnosti ještě mnohem více), dá se říci, že většina židů jsou nacisti a rasisti?

Chápu, že na tyto otázky odpovědět nemůžete.

Nebo se jednou projevíte jako chlap a řeknete naplno svůj názor?

Jinak s vámi samozřejmě můžu diskutovat úplně stejným způsobem, jako vy se mnou a říci vám, že vy strašně nenávidíte Araby, zejména Palestince.

A co se týká Ježíše, zkuste si chválně přečíst Bibli, jak mluví o farizejích a lidech, kteří je poslouchají.

199543

04.09.2009 09:17

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: chucpe

hestroy 77.?.?.?

Píšete samé nesmysly. Ale chápu, proč to děláte. Jako přesvědčený neokon a sionista amatér to dělat musíte.

Ale odpovězte mi na jednu věc. Jde více peněz do Izraele nebo Palestincům? Kolik izraelských politiků NEbylo obviněno z korupce?

>Mesiac bombardovania? Vsimnite si ze to pomohlo, a nahle sa ukazalo, ze Hamas JE SCHOPNY zabezpecit, aby sa nestrielali tie smiesne rakety z uzemia pod jeho kontrolou.

Nezapomněl jste dodat, že příměří, které panovalo před brutálním napadením Gazy porušili Izraelci? Že předtím, než zabili 6 lidí, kteří pašovali nějaké zboží z Egypta do Gazy žádné rakety nelítaly?

> Vsak sa nehorazne mnozia, pozrite na demograficke statistiky.

Židé se také umí hrozně rychle množit, že? Vzhedem k tomu, že jich byla většina vyhlazena (6.000.000), tak jich po válce v Evropě bylo najednou zase plno.

> Jedine, s cim nie som si isty, je to kradnutie pody: nieco o tom viem, ale nie som si isty, ci je to celkom koser -- to je zas na dlhsiu debatu, lenze tolko casu nemam, a kedze nie som Zid, netyka sa ma tato otazka priamo. Akurat len nemam rad nespravodlivost.

Uvědomujete si vůbec co píšete? Nelžete si do kapsy. Vy tu nespravedlnost propagujete a obhajujete. Přesně o vás mluvil Ježíš, když mluvil o té třísce a trámu. Farizejové by z vás měli velkou radost, Osle.

A ještě jedna věc. Když tedy nejste žid, jak tvrdíte, tak proč tak rád používáte židovská slova (chucpe, košer)? [překvapení] Dokážete mi to nějak rozumně vysvětlit?

199528

04.09.2009 09:00

Jak jsem si kupoval počítač

RE: DELL

hestroy 77.?.?.?

Anonyme, je škoda, že jsi mi nevysvětlil, proč ty PC programy jedou na Macu pomalu. Odpovím za tebe. Nevíš a kecáš. A nebreč. A podepiš se.

199526

04.09.2009 08:38

Jak jsem si kupoval počítač

RE: .

hestroy 77.?.?.?

Uklidni se, anonyme, pusť si Winblows a Exploder od Mrkvosoftu a až se příště budeš chtít bavit s dospělými lidmi, tak se třeba podepiš. Rozhodně by to prospělo diskusi, anonymní příspěvky jsou jak plivání do kaluže.

Víš, milý anonyme, já jsem pracoval s počítači, když ty jsi ještě používal dětské počítadlo. V diskusi si můžu vyjádřit svůj názor, stejně jako ty. Ale na rozdíl od tebe se umím podepsat, což také něco vyjadřuje. Celkově je tvůj příspěvek o ničem, schválně si ho po sobě přečti ještě dvakrát. Třeba tam najdeš nějakou smysluplnou informaci.

A když už jsme u té počítačové gramotnosti, víš milý anonyme, co je to ActionScript? Umíš v něm programovat? Umíš progamovat i v jiných jazycích? Víš jaký je rozdíl mezi RGB a CMYK? Substraktivní a aditivní? Víš, co je to rozlišení? Víš jaký je rozdíl mezi vektorem a bitmapou? Máš znalosti tiskové technologie? Co je CSS, co je PHP, co je XHTML, Final Cut, Cubase, Illustrator, InDesign, Photoshop, After Effects? Co je to timecode, Pro Tools? Co je expander a co je kompresor? Co je MIDI? Rozdíl mezi komponent a kompozit?

Umíš s vším tímto softwarem pracovat a máš přitom teoretické znalosti audia, grafiky, videa atd? Umíš udělat takovouhle hru? Prodával jsi někdy za bolševika hry na Sinclair? Dělal jsi někdy v Assembleru? Pracuješ s počítačem 20 let jako já? Měl jsi postupně Cinclair ZX Spectrum, Atari ST, 286, 386, Quadru 800, G3, G4?

Víš vůbec, proč jsou Windows tak nepoužitelné? Pracoval jsi někdy na Windows 3.11? Pracoval jsi někdy na Silicon Graphics?

Jestli ne, tak se prosím zdrž svých nicneříkajících komentářů a vrať se ke svému PC a svému Wordu. Víš vůbec co je to svoboda projevu? Myslíš, že je svoboda projevu omezena tím, že nemůžeš kydat hnůj na něco, co nemáš rád? [chechtot]

199524

04.09.2009 08:00

O sionismu a jeho historii

Sionisti zuří

hestroy 77.?.?.?

Jak tak koukám na hodnocení článku, pár sionistů už tu bylo. Myslím, že je to dobrý článek, který opět jasně a na základě faktů osvětluje temné období sionacistické agrese.

199522

03.09.2009 14:31

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: chucpe

hestroy 77.?.?.?

Pane Takyjeden, je to zbytečné. Ten člověk je prostě další Vojta (Pergill, Pražák atd.). Mlží a plácá nesmysly, porovnává nesrovnatelné a když se na to poukáže, tak je dokonce tak sebejistý, že dál obhajuje neobhajitelné. Možná by nám byl schopný tu dokola tvrdit, že hruška je vlastně jablko, že stačí se na to jen podívat pod správným úhlem.

No nic. Nemá cenu ztrácet čas s takovými "dobráky". Osel je prostě další ze sbírky mazaných sionistických bastardů. Je mu úplně jedno, že statisíce lidí musí spát ve stanech, protože jim čistokrevní vyvolení nadřazení sebrali jejich zem, jejich sady srovnali se zemí, jejich domovy rovněž srovnali se semí.

Ale jsem si jistý, že kdyby se začala řešit otázka, že za "holokaust" si židi mohli sami, tak by kvíkal ostošet, že oni ne, že oni vždy pracovali, dřeli do úmoru, studovali a dokonce i tu poušť, která dřív v Palestině byla a nebylo tam nic jiného, proměnili v kvetoucí poušť.

Že se tímto postojem profiluje jako čistokrevný rasista a nacista je mu jedno. Je totiž buď velmi omezený a zpracovaný propagandou, nebo je to prostě další "agent" nasazený na Zvědavce, který svou "záslužnou práci" pro velký Eretz Izrael dělá sofistikovanou formou, stejně jako Vojta. Nicméně jeho sofistikovanost jen zakrývá jeho cynismus, s jakým přistupuje k lidskému utrpení.

199471

02.09.2009 16:09

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: chucpe

hestroy 77.?.?.?

> "akademikům", kteří sem do diskuzí chodí přímo nebo podprahově rozsévat své "pravdy" a ideologie.

Tak hohle se to povedlo, Jane [chechtot] [chechtot] [chechtot]

199380

02.09.2009 16:03

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: chucpe

hestroy 77.?.?.?

Vojto, Vojto, někdy opravdu nevím, jak tak inteligentní člověk, kterým bezesporu jste, může být tak krutý. Je to něco, jako byste stahoval pejska zaživa z kůže a oháněl se přitom tím, že je to vlastně v Číně normální.

Jinak co se týká politických vůdců Palestinců, tak asi nebude takový problém pochopit, že jsou to většinou loutky ovládané "vyššími" bytostmi (jak řekl jeden rábi, prý jsou židé úplně něco jiného než ostatní podlidé, protože duše gojímů jsou spíše dušemi zvířat, než lidí), nikoliv poctiví zástupci palestinského odporu. Je to něco podobného, jako kdybyste řekl, že naši politici zastupují prosté ovčany a jde jim o zájmy ČR. Ale já chápu, že vy si tyhle nesmysly opravdu myslíte. Přestože budeme již tyto Vánoce slavit nikoliv Ježíška, ale Mojžíška.

Jak jistě víte, Hamas byl přímo založen MoSSadem. Ale to tu už neřeknete, že? Neboť se vám to nehodí do krámu. Jste úplně stejný pokrytec, jako byli farizejové.

A to, že díky pár prospěchářům dokážete odsoudit Palestince jako celek, to je už vrchol cynismu. Copak vy opravdu nechápete, že zabíjení a okrádání lidí je prasárna? Ale vám to vadí jen v případě, že to náhodou udělají Palestinci čistokrevným vyvoleným nadřazeným.

Ty kydy o penězích si nechte, Izrael dostává daleko větší pomoc než celý rozvojový svět dohromady, to jistě víte také, takže jde jen o další vaši provokaci. Celé vaše povídání lze velice snadno obrátit a hovořit o chudácích Izraelcích, kteří jsou znužíváni svými nacistickými představenými. Mám čím dál větší pocit, že jde o prachy, ale o ne šlo v koloniálních válkách snad vždy, ne?

Vojto, Vojto, vy jste asi opravdu ve své podstatě zlý člověk, který násilí a hrůzy války a genocidy dokáže obhajovat tak trapnými a průhlednými argumenty, že byste mohl v mžiku dělat šéfa koncentráku. A byl byste dobrý šéf, protože byste všem dokázal snadno vysvětlit, že smrt je jejich jediným smysluplným únikem před jejich předáky.

Protože obrátit celý palestinský problém tak, že za něj údajně moho sami Palestinci, kteří si snad židovské vrahy a zloděje do své rodné země pozvali sami, může jen pokrytec, lhář a absolutní cynik bez jakékoliv morálky. Prostě někdo, jak jste vy, Vojto.

A pokud mluvíte o nenávisti v mých příspěvcích, jistě jste si všiml, že jde o nenávist k nespravedlnosti, vraždění, okrádání, lhaní, pokrytectví a dalším vlastnostem, které mají zejména příslušníci "elit". A to nejen ti čistokrevní nadřazení vyvolení.

199379

02.09.2009 11:57

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: chucpe

hestroy 77.?.?.?

No, jak, vidím, máte v tom jasno a přejete jim to. Hovoříte z pohledu rasisty, který domorodce nepovažuje za lidi, protože mají jinou mentalitu. Vy byste šel za dobývání Ameriky večer postřílet pár Indiánů, abyste jim vlastně pomohl, že? Případně můžete zajet do Palestiny a střílet nebohé vesničany, kteří místo aby bojovali a dřeli, se musí sakra ohánět, aby se najedli, poté co jim izraelský buldozer srovnal jejich staletý olivový sad se zemí. A hlavně jim opakujte, že je to pro jejich dobro.

Celkově jsou vaše argumenty tak podivné, že jsem ani nechtěl odpovědět. Nicméně alespoň pár věcí. Japonsko bylo někdy v podobné situaci jako Palestina? A kdy, prosím vás? Německo bylo někdy v podobném stavu jako Palestina? A kdy?

Možná mě poučíte, ale já opravdu nevím o tom, že by okupační mocnosti zmiňovaných zemí bránily vytvoření jejich státu. Tolik k vašim "výstižným" přirovnáním.

A co Slováci? Co udělají proti tomu, aby jako národ zanikli? Přestěhují se do Čech? Nebo budou víc makat, učit se fyziku a matematiku, aby dokázali odolat cikánským hordám? Nebo z vás bude 9. župa?

Jeslipak už studujete a dřete, pane Osle? Tedy pokud se nechystáte za vašemi idoly z IDF...

Díky za to, že jste se vybarvil, jednoznačně z vašeho příspěvku vyplývá, že podporujete neokolonizační snahy západních mocností řízených čistokrevnými vyvolenými a ještě to dáváte za vinu Palestincům. Nebojte se, ono se vám to vrátí. Až na tom budete špatně, pak si na mě vzpomenete a vzpomenete si i na svá slova: Arbeit macht frei! Práce vás osvobodí!

A nezdržujte se, prosím, nějakou odpovědí. Už na vás mám jasný názor a zařadil jsem vás do skupiny Vanguard, Vojta, Vanguld, Pražák, Pergill. Ptáte se proč? Protože jste použil ten čistokrevný výraz. VAŠI Palestinci. Z toho pramení taková nenávist, že mě to úplně zarazilo.

199355

01.09.2009 15:42

Janouškův hřebík

RE: vyzenme DOBYTEK od koryt-jak?

hestroy 77.?.?.?

Jane, já už tento systém považuji za špatný. Mafie ovládá vše, včetně médií, takže je velmi snadné manipulovat veřejným míněním ovčanů. Dnes jsou lidé proti Paroubkovi, zítra po něm hodí vejce a hned se mínění obrátí, ne na základě smysluplnosti počínání politika, ale na základě banálních nesmyslů.

Takže jít k volbám považuji za kolaboraci se Systémem, s kterým zásadně nesouhlasím. Jediným způsobem jak věc změnit, je buď založit smysluplnou stranu, která by byla dostatečně obezřetná na to, aby nedala vládnoucím stranám (málokdo si uvědomuje, že opoziční smlouva nikdy oficiálně neskončila) příležitost ji zdiskreditovat. A co já vím, v politice jsou nekonečné miliardy černých peněz, takže bojovat proti této mafii je opravdu těžký boj. Zejména když jsou ti grázlové krytí spoustou lidí, kteří nejsou tací grázlové, ale uvěřili "dobré" věci". Druhou možností je nejít k volbám.

A nemyslím si, že nejít k volbám pomůže ODS, ČSSD, KSČM, SZ, KDU-ČSL. Je to prostě úplně jedno, kdo tam bude, protože špičky těchto stran jsou staří kámoši ještě z časů bolševika. Howgh!

199247

01.09.2009 15:34

Janouškův hřebík

RE: vyzenme DOBYTEK od koryt-jak?

hestroy 77.?.?.?

Ale kterou? Nevidím žádnou možnost. Jedině že bych si jizaložil sám. [mrknutí jedním okem]

199246

01.09.2009 11:49

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: chucpe

hestroy 77.?.?.?

To ví přeci každý osel, že Palestinci nemají proti obrovské přesile většiny světa, která je ovládaná čistokrevnými vyvolenými, žádnou šanci. A někteří si dokonce myslí, že hlavní problém Palestinců je to, že se nedohodnou mezi sebou. A tak přisuzují vinu za jejich genocidu jim samotným. Je zbytečné rozebírat zcela zřejmé formy neokolonializmu s někým, kdo používá argumenty oficiální propagandy. To bychom se tu za chvíli mohli bavit o tom, že hlavním problémem vyhubení severoamerických indiánů bylo to, že se nedokázali dohodnout mezi sebou. Koneckonců bizoni se zřejmě také nedokázali dohodnout a zabránit tak svému vyhynutí. [oči v sloup]

199222

01.09.2009 11:43

Memorandum prvej ponovembrovej generácie slovenskej mládeže

RE: ... je načase sa hýbať vpred! Ale kam?!?

hestroy 77.?.?.?

Nebojte se Vojto, dokud tu budou lidé vašeho ražení a bude jich většina, pak se tohle peklo, které vy s takovou námahou udržujete, nepodaří odstranit. Takže teď již víme, co brání změně. Lidé vašeho typu a ražení. Takže co s vámi? Taková Nerudova otázka.

Navrhněte, jak bychom se mohli zbavit takových lidí a první krok bude za námi. Blbé je, že bez násilí to asi nepůjde. Dobrovolně své pozice zřejmě neopustíte, že?

199221

01.09.2009 11:37

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: Vážený pane autore,

hestroy 77.?.?.?

>Ženský způsob myšlení vám nikdo nepodsouvá a ani nepodsune, protože metoda ošustit a opustit je čistě mužská.

A na tohle jste prosím přišla jak? Víte, ony jsou zřejmě i jiné ženy, než jste vy, které si s muži mohou dělat, co se jim zlíbí. Pak jsou ženy, nevím, jestli se mezi ně počítáte a ty jsou samy. A proto aby samy nebyly, udělají ze sebe cokoliv. A pak z toho mají nervy.

199219

01.09.2009 11:31

Janouškův hřebík

RE: O Čunkovi

hestroy 77.?.?.?

Slušný člověk? [chechtot] [chechtot] [chechtot] Myslíte, že slušný člověk zůstane mezi prasaty? Že ho mezi sebou nechají a ještě ho budou krýt všemi způsoby? Tak jak přišel k těm penězům? Našetřil si je? Ach jo, co dodat? Kdy se lidé poučí? Kdy konečně začnou přemýšlet hlavou? Obyčejným selským rozumem? Asi nikdy. Je to konečná. [pláč]

199217

01.09.2009 11:27

Janouškův hřebík

RE: vyzenme DOBYTEK od koryt-jak?

hestroy 77.?.?.?

No to by mě tedy opravdu zajímalo. Proč? Jediným způsobem jak ukázat prasatům nahoře, že jich máme dost, je nejít k volbám. Ale vy jistě máte svého oblíbeného kandidáta, kterému odevzdáte hlas, že? Tak jak to bude letos? ODS nebo ČSSD? Nebo Zelení? Nebo Komouši? Nebo černoprdelníci? Jistě je v tom velký rozdíl. [oči v sloup]

199216

31.08.2009 13:26

Jak jsem si kupoval počítač

RE: DELL

hestroy 77.?.?.?

Máte pravdu, že jejich monopolní politika je už trochu nechutná. Nicméně na tom slušně vydělávají. Novou verzi systému samozřejmě nevydávají každý rok, to je nesmysl, ale vím, jak o tom umí jeden egomaniak hezky vyprávět na svém webu, který chtěl prodat za milióny a nakonec dostal prd. Takže nynější verze přichází tuším po dvou letech a můžete si ji upgradovat za hrozivých 29$. Uznávám, že tahle částka může leckoho finančně zruinovat. [chechtot]

S tou zárukou je to prasárna, ale můžete si Apple koupit v Rakousku. Vy víte o něčem, co se nevyrábí v Číně? Pokud zrovna nemluvíme o německých autech?

199118

31.08.2009 13:08

Jak jsem si kupoval počítač

RE: DELL

hestroy 77.?.?.?

Jakého Maca? O kterém mluvíte? O jakém software mluvíte? Tyhle obecné řečičky nemají moc velkou váhu.

199115

31.08.2009 13:07

Jak jsem si kupoval počítač

RE: DELL

hestroy 77.?.?.?

A na jakém počítači to prosím provozujete? Na dvou čtyřjádrových Xeonech Penryn? Proč by to mělo být pomalejší? To už mi asi nevysvětlíte, že?

199113

31.08.2009 13:04

Jak jsem si kupoval počítač

RE: DELL

hestroy 77.?.?.?

Ano, byl prolomen za dvě minuty poté, co se ten člověk na to pát týdnů připravoval [smích] Tyhle bombastické titulky bulváru musí být účinné [smích]

199112

30.08.2009 18:53

Jak jsem si kupoval počítač

RE: mýty

hestroy 77.?.?.?

Víte, mě je jedno, jestli ten počítač má multitasking nebo cokoliv. Já na něm potřebuji pracovat. Se svojí Quadrou 800 (66MHz) jsem byl spokojený i když OS9 neměl plný multitasking. Nebylo to potřeba, protože výkon počítače tomu systému prostě odpovídal.

Pak jsme si koupili první Pentium na 100 MHz, který měl čtyřnásobonu paměť (bohužel si už nepamatuji kolik, ale asi to byly nějaké MB). Potřeboval jsem zpracovat obrázek (na tu dobu obří - 80MB). Vzhledem k jeho velikosti jsem se rozhodl, že to udělám na PC (tuším že to byly W95, které by měly být dle vašeho tvrzení lepší, s lepší správou paměti). Nešlo to! Prostě to nešlo!!! Bylo to tak pomalé, že se s tím nedalo pracovat. Nakonec jsem to spokojeně udělal na Quadře, která oproti Pentiu o 4 roky starší.

Tolik k potřebě přístupových práv, údajně mizerné správě paměti, multitaskingu atd. Většina lidí tyhle termíny ani nepotřebuje znát. Je jim to jedno. Potřebují spolehlivý a funkční počítač.

199046

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 3

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 5

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
305 210,87 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 360 361