Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané hestroy

Nalezeno 3334 příspěveků, 16 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

15.02.2010 17:08

Olympiáda z pohledu laika

RE: Velké zklamání - dvojí metr na Zvědavci

hestroy 77.?.?.?

Dobře, Vladimíre. Názor, který autor prezentoval v článku je pokrytecký. To už není osobní výpad, že?

>Romantická představa o odvážných a čestných indiánech žijících v souladu s přírodou je jistě hezká, každý potřebuje nějaký ten pozitivní vzor, ale někdy je také dobré dospět a opustit své pubertální představy.

Čím dál hůř. Opět se ptám, proč se zastáváte Palestinců. Zeptejte se na názor velké části Izraelců, židů či sionistickch křesťanů v jiných krajinách, co si o Palestincích myslí. Jsem si jistý, že použijí daleko horší slova, než které jste použil vy o Indiánech.

>Buď si jsme rovni nebo nejsme. Není možné uzákonit nadřazenost jedné rasy nad druhou na základě jakýchsi minulých křivd. Indiáni dnes v Kanadě těží z pozitivní diskriminace, mají výhody...

A proč by je mít neměli? Bílí Kanaďané drancují přírodní bohatství jejich země. To, co za to dávají Indiánům je hrstka odpadků. I když máte pocit , že vám vybírají vaši peněženku. Už jen to, že můžete bydlet na jejich zahradě, něco stojí. Vaše nenávist k Indiánům je založena na čem? Na nějaké křivdě? Proč tedy máme soudy? Proč neřekneme, že křivda je promlčena okamžitě? Vždyť bychom ušetřili obrovské množství financí za policii a soudy. Koneckonců, tento trend se v Čechách již zavedl...

> Pozitivní diskriminace je oxymóron. Diskriminace nemůže být pozitivní, diskriminace je vždycky špatná.

Tak ať se všichni ti, co se do Kanady přistěhovali, odstěhují a nemusí se řešit nějaká diskriminace. Víte, ono je hrozně snadné někoho diskriminovat a pak, když už dosáhnu toho, že mám všechno, co dříve patřilo někomu jinému, začít vykřikovat o tom, že diskriminace je špatná... To se nechá nazvat jen jediným slovem. Pokrytectví.

Viděl jste film Tanec s vlky? Dle vás je to asi pohádka, že? Dle vás Indiáni žili vždy ve špíně, chlastali, nic nedělali a celkově byli k ničemu. Víte, že podobný názor občas vypluje na povrch a následně je použit k etnickému čištění?

Co byste dělal, kdyby se tu na Zemi najednou objevila vysoce vyspělá rasa, pro kterou byste byl vy najednou špinavým a nečistým (například po stránce jejich kultury, myšlení nebo struktury) a ta rasa by začala s fyzickou likvidací původního obyvatelstva? Vás by vykopli z vašeho domu, takže byste musel jít hledat jídlo na smeťák. Přijal byste svůj osud s pokorou?

Pokud odpovíte ano, pak je váš názor konzistentní a není pokrytecký. Pokud byste začal namítat, že to není to samé, pak je váš názor jaký?

Vladimíre, Vladimíre, na jednu stranu dojímáte lidi až k slzám příběhy o zvířátkách, na druhou stranu pro vás někteří lidé nemají žádnou cenu. Jaký je rozdíl mezi vaším názorem a názorem těch, kteří staví koncentrační tábory?

Ale co bych se rozčiloval... Nicméně to o něčem vypovídá...

212619

15.02.2010 11:32

Starej se sám o sebe!

RE: backwater

hestroy 77.?.?.?

Zeptám se vás na jednu věc. Rozdělení na levici a pravici vymysleli prostí lidé? Byla před 200 lety pravice a levice? Dodržela někdy některá strana, ať již levicová nebo pravicová svůj program?

212602

15.02.2010 11:13

Olympiáda z pohledu laika

Velké zklamání - dvojí metr na Zvědavci

hestroy 77.?.?.?

Vladimíre, to snad nemyslíte vážně. Srovnávat Indiány s Cikány, není to trochu jako míchat hrušky s jabkama?

1. Indiáni bydleli na jejich území, nebyli to oni, kdo přišel k nám, ale my k nim. Vy když přijdete k někomu na návštěvu, máte tendenci zůstat v jeho domě a následně původního obyvatele vypudit do kůlny na zahradě?

2. Když už to uděláte, budete po původním obyvateli chtít, aby vám platil za nájem? Nabídnete mu ubohé hodnoty západní civilizace, jako je shromažďování majetku (drancování přírodního bohatství), izolace od přírody a chlast, přičemž jeho hodnoty označíte za primitivní a špatné?

3. (Cenzurováno. Osobní výpady. Editor) Proč vás tedy zajímá stát Izrael? Vždyť ta úžasná vyvolená skupina lidí předělává poušť do ráje na Zemi. A ti Palestinci (ve vašem případě Indiáni, záměrně však nezmiňuji Cikány), kteří tam bydleli předtím, se tomuto bohulibému cíli snaží zabránit.

Víte Vladimíre, to vy jste na návštěvě, i když už máte pocit, že tam patříte. Nemáte žádné právo soudit původní obyvatele, kteří byli násilím odtrženi od svých tradic a od své země.

Je dvojí metr ještě žurnalistika nebo jen pouhá propaganda? [bliji]

212601

12.02.2010 17:59

Starej se sám o sebe!

RE: Mno,

hestroy 77.?.?.?

Milý chlapče. Ukaž mi větu, kde jsem tvrdil, že komunisté do lidí nestříleli... Pak můžeme debatovat dál... V opačném případě doporučuji ústavní léčení. Už jsi o tom někdy zapřemýšlel? [vyplazený jazyk]

Jestli nejsi schopný pochopit, co se ti snažím vysvětlit, je to, že každá ideologie, mezi které KC samozřejmě patří, má máslo na hlavě!!! Každá!!! Jen ty tu dokola opakuješ, že KC je bez chyby a když ti někdo namítne, že byly nějaké hony na čarodějnice nebo upalování lidí s odlišným názorem než byl ten katolický, označíš to za bolševickou propagandu!!! Chceš tvrdit, že ne? Mám ti doložit tvé starší příspěvky?

Já, na rozdíl od tebe, chápu, že každá ideologie, která se potřebuje uchytit a udržet, používá represivní systém. I v článku jsem napsal o tom, že NEVÍM o tom, že by ČEŠTÍ komunisté stříleli do studentů!!! Jestli to chápeš tak, že jsem tím řekl i to, že komunisté nikoho nezabili, pak je mi líto. O tom jsem nemluvil. To sis vytvořil ve své hlavě sám.

Děkuji ti za příklad, kdy čeští komunisté veřejně zastřelili člověka. Kolik že jich přesně zastřelili? Bylo jich více, než těch amerických studentů? Kolik lidí postřílela policie za první republiky?

Nebavím se o lidech, kteří byli zavražděni potajmu, případně v lágrech, případně někde jinde, opakuji, že každá ideologie se udržuje represí a vražděním, stejně jako například KC.

A vidíš, píchnu do tvého katolického hnízda a ty už začínáš nezřízeně zuřit. Měl by ses zamyslet nad tím co ti chci říci a neosočuj mě z bolševismu. Je to trapné a myslím, že pro tebe nedůstojné. Osočuješ mě z černobílého vidění světa, ale já se na rozdíl od tebe žádné ideologie nezastávám. Pro mě je to všechno stejné, ale to tě právě hrozně vytáčí, protože ty mezi ideologiemi rozlišuješ. A jakmile někdo začne mezi ideologiemi rozlišovat, je v jejich pasti. Kapišto?

Komunisti byli blbci, nynější vládnoucí vrtva na to jde daleko mazaněji. Můžeš remcat jak chceš, ale k čemu ti to je? I to jsem se v článku snažil vysvětlit. Tvrdě represivní systém se ukázal jako neúčinný, daleko lepší je aby se lidi kontrolovali sami.

Ty, místo nějaké smysluplné debaty, použiješ tu nejtrapnější taktiku, kterou obvykle používají primitivové ze spolku blbců. Začneš mě osočovat z podpory bolševismu. Opravdu ti to není trapné?

No nic. Je mi jasné, že kdybych nepíchl do KC, tak bys byl naprosto v pohodě. Tak jo, ať to máme z krku. KC je bez chyb, a na rozdíl od bolševika, fašisty nebo sionisty nezabila ani jednoho člověka. Spokojen? Můžem být zase kamarádi? [oči v sloup]

212391

12.02.2010 16:12

Starej se sám o sebe!

RE: Mno,

hestroy 77.?.?.?

Opět jsi se projevil jako správný křesťan, tedy jakmile došly argumenty, pustil jsi svoji obehranou písničku o bolševicích, židech, talmudistech a dalších nesmyslech.

Ztrapňuješ se tu sám, ale to doufám chápeš.

Můžeš mi tu, soudruhu bolševíku, zopakovat jedinou lež, kterou jsem tu řekl? Jestli toho nejsi schopný, pak jsi obyčejný lhář, ale tak to u pokrytců bývá. Ale ty nikdy neodpovíš, místo toho spustíš své nadávky a svoji omletou písničku o talmudvizi.

Jó, to kdybych začal kydat špínu na židy, to by se ti líbilo a tleskal bys, až by ses zadýchal.

Dej si 10 Zdrávasů, ať se uklidníš. [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

212373

12.02.2010 14:37

Starej se sám o sebe!

RE: Mno,

hestroy 77.?.?.?

Nic jiného jsem nečekal. Zajímavé je, že vyznáváš křesťanské učení. Není jedním z jeho základních pilířů pravda?

Jak s tím Husem? Upálili ho nebo ne? Byla to katolická církev nebo ne? Došlo ve jménu katolického učení k masakrům? Odpověz mi!!!

Ne, ty se začneš klasicky vykrucovat, to byl JINÁ doba, že? Vždyť komunismus byl taky JINÁ doba! A můžu tě ubezpečit, že ten, kdo se protivil katolické církvi, tak "šel"!

Ale chápu, že do vlastního hnízda se kálet nemá. Takže nečekám, že by ses někdy podíval pravdě do očí. Jsi přesně ten pokrytec, o kterém mluvil Ježíš. Pro třísku v cizím oku nevidíš trám ve vlastním!!!

Pochop, že mi nejde o komunisty, fašisty, katolíky nebo jinou fanatickou chátru. Jde mi o PRINCIP. Stejný metr pro všechny!!! Tedy něco, co ti je naprosto cizí.

Víc nemám, co bych dodal.

Vložený obrázek

212355

12.02.2010 11:40

Starej se sám o sebe!

RE: Mno,

hestroy 77.?.?.?

Pane Takyjeden, mám k vašim poznámkám pár poznámek.

1. Až za 3 roky nebude na důchody, jsem si jistý, že to začne zajímat i naše rodiče.

2. Komunistická střelba do lidí možná, ale byli to čeští komunisté? Možná jste úplně nepochopil, o čem jsem psal. Tedy o neuvěřitelném pokrytectví. Tou střelbou jste měl na mysli sovětskou okupci naší země? Zeptejte se lidí po celém světě, do kterých stříleli Angličané, Němci, Francouzi, Američané, Izraelci atd, jak se dívají na sovětskou okupaci ČSSR. Za procházku růžovým sadem. Nebo byste si raději představoval takovu hezkou osvobozovací akci, jaká proběhla v Iráku? Možná by pak váš otec se strýcem z demostrace domů vůbec nepřišli. Pokud mému otci svým způsobem rozumíte, tak proč se tak zajímáte o Palestince? Jen proto, že je mastí zrovna židi? Nejste tak trochu pokrytec?

3. To, co píšete o svobodě projevu, je sice hezké, ale zkuste si tady napsat něco o Holokaustu. Zkuste si otevřít pusu naplno. Víte, ono to všechno spolu hezky souvisí. O jistých věcech se prostě nemluví pořád. Takže jaký pokrok? A speciálně pro vás dodám jednu perličku. Za jistých dob (které se samozřejmě nikdy nestaly), upalovala jistá skupina lidí své odpůrce (ne já vím, že se to nikdy nestalo a je to jen produkt talmudvize Nova), tak jako se to stalo (ne já vím, že nestalo) například Janu Husovi (já vím, že to byl zlý člověk, velmi, velmi zlý, tlustý a prolhaný člověk, jak jsem si přečetl od jednoho katolického autora, takže si to zasloužil). Stovky let kriminálu nebo hranice, co byste si vybral vy? Možná by se vám líbilo v Irsku, tam už zakázali rouhání. Jak to souvisí se svobodou projevu, nechám na vás. Ale jak vás znám, jsem si jistý, že to považujete za správné a že to podle vás vlastně omezení svobody projevu není. Pro třísku v cizím oku nevidíš trám ve svém vlastním.

Takže kdybyste byl komunista, budete říkat, že komunisti nikdy nikoho nezabili. Pokud byste byl katollík, budete říkat, že katolíci nikoho nezabili. Pokud byste byl žid, budete říkat, že židi nikoho nezabili, atd. Víte, ono se to pokrytectví netýká jen jedné ideologicky zaslepené skupiny. Ono to pokrytectví tak hezky proplouvá a mění své podoby...

212342

01.02.2010 16:34

Zvrácený svět

RE: Hmmm...

hestroy 77.?.?.?

Máte pravdu. Ale ne každý je tak dobrý, jako vy. Zkuste se ale zamyslet, proč jsem to napsal a jak jsem to napsal. [vyplazený jazyk]

211165

01.02.2010 16:32

Zvrácený svět

RE: A hle - další pochopa...

hestroy 77.?.?.?

Je skvělé, že ze mě blijete. Víte, honit ego, jak jste to právě předvedl vy, umí každý mamlas. Nebudu vám brát váš pocit vyvolenosti, jen bych vám rád opravil vaši mizernou češtinu.

> Ale právě kůly stejným slepcům jako jste vy, mohlo k tomu všemu dojít.

O jakých kůlech mluvíte? Nebo jste chtěl snad napsat kvůli?

Kdybyste, abyste, byste. Tak se to má psát. Víte?

A kdybyste občas přemýšlel hlavou, možná by vám došlo, proč jsem ten článek formuloval takhle. Vaše ego vás však zaslepuje natolik, že vám některé věci nedochází. Vy o mně snad něco víte? Vy víte, kolik toho chápu? Vždyť vy ani nechápete, proč jsem to napsal! A budete se divit, televizi již mnoho let sleduji jen velmi výjimečně. Já na rozdíl od vás něco dělám. Co děláte vy? Honíte si ego.

Máte stejné možnosti jako já. Zkuste tedy ostatním vysvětlit, co jste věděl již před 20 lety. Určitě váš článek bude mít velký ohlas. Ale vy si to necháte pro sebe, že? Ono je to tak lepší, protože jinak byste se neměl čím vytahovat.

Ale pokud chcete, abychom (ne aby jsme) vás tu oslavovali, jak jste byl dobrý hned od začátku, pak hurá, jste nejlepší. Stačí vám to? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

211164

28.01.2010 18:23

Zvrácený svět

RE: Realita

hestroy 77.?.?.?

Ano, máte pravdu. Ale to je na delší povídání, celkově se to datuje už od dávných věků.

Otroci se nechávají ovládat různými způsoby, technologie ovládání se neustále vylepšuje.

Ideální stav je ten, kdy si otroci začnou myslet, že jsou svobodní a svoji "svobodu" začnou hájit. Je to něco, jako by lidé žili hodně dlouho v koncetráku a po 20 letech by zjišťovali, jaký udělali pokrok. Koneckonců je známo, že koncetráky osvobozené Rudou armádou se jen přestěhovaly do Ruska. Naložili ty chudáky, kteří už se těšili na konec války do dobytčáků a odvezli je na Sibiř.

Vyrůstá tedy generace, pro kterou je pobyt v koncentráku již normální. Své domečky si za těch 20 let vyspravili, natřeli pěkně barevně, místo starých latrín dali nové splachovací. Pak přijde nějaký zapšklý starý "frustrát", který začne lidi přesvědčovat, že jsou vlastně v koncentráku a že by se měli osvobodit. Naštěstí se najde dost Emilů, kteří ho uvedou do patřičných mezí. Vysvětlí mu ten pokrok, podívej, máme nové záchody. A za rok nám možná zavedou teplou vodu.

Nejlepší způsob ovládání lidí, je přinutit je si myslet, že snad o něčem rozhodují. Demokracie je dobrý nástroj. Ale není to úplně ono. Lidé mají tendenci se shlukovat a dělat problémy. Proto někdo mazaný vymslí, že bude ideální společnost rozdělit. Jak? No přeci na LEVICI a PRAVICI. A lidi jsou už v sobě. Ohání se ideologií, která jim byla vnucena a zapomínají na to, co je vlastně důležité.

Bohužel, jsem přesvědčen, že pokud budeme takto uměle rozděleni a bude tu dostatek Emilů, nic se s tím dělat nedá. V poslední době zjišťuji, že naprostá většina lidí kolem mě, jsou naprostí HLUPÁCI!!!

Dokud se nestane to, že se každý člověk podívá do zrcadla a řekne si, ach ne, to jsem hrozný hlupák, nemůžeme to změnit. Dokud si užiteční idioti systému budou svépomocí opravovat své vězení, protože jsou na něj zvyklí a nejistota je děsí, NIC SE NEMŮŽE ZMĚNIT!!!

Ale mám již v hlavě další šlánek, který se tohoto tématu týká.

210887

28.01.2010 17:56

Zvrácený svět

RE: Další frustrát

hestroy 77.?.?.?

Ahoj Jane, Jazmana bych možná nezatracoval, kdoví, jak to myslel. Horší je to s Emilem.

Tady píší něco o čistotě vzduchu v Ostravě. Ti frustráti tvrdí, že v Ostravě je nejhorší vzduch v EU. Evidentně se pomátli.

Lidem se nelíbí, co musí dýchat. Měli by urychleně zajít za Emilem, který by jim rychle a stručně vysvětlit, že jsou to jen frustráti, kteří mají to znečištění jen ve své hlavě!!! A že můžou být rádi, že je tu PRAVICE, která je zachrání. Protože pravice lidem pomáhá a hlavně se stará o životní prostředí.

Pak by jim řekl, že můžou být rádi, že je tam Mittal, stoprocentně česká firma, která tolik dbá na kvalitu ovzduší. Ne, počkejte, ona to vlastně není česká firma, ale firma ze západu!!! No tak to už je úplný nesmysl, že by hodní kapitalisté, kterým vůbec nejde o maximalizaci zisků, mohli takhle srát na lidi!!! Mittal má úplně novou super fungující cčističku, takže Mittal asi ovzduší neznečisťuje! Ve skutečnosti se jedná o tajnou buňku bolševiků, kteří v noci zapalují skládky, aby se pomstili.

Ale hlavně by si měli všichni lidé uvědomit, že cokoliv špatného, co je v jejich životě sere, je jen v jejich hlavě! A že se s tím nedá nic dělat!!!

Škoda, že mi Emil neodpověděl na jednoduchou otázku, jestli za 9/11 stáli fousáči z jeskyne, tzv. Al Kájda. Ale já jeho odpověď znám. Samozřejmě, že stáli. Kdo by to mohl být jiný, že? Jsem si také jistý, že Emil podpruje GMO a nechal se očkovat proti prasečí chřipce, protože v telvizi říkali, jaká je to hrozná pandemie.

Řekl jsem to správně, Emile? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

210883

28.01.2010 17:42

Zvrácený svět

RE: Další frustrát

hestroy 77.?.?.?

>Vaše rádoby fakta jsou směšná.

No, to jste tomu pomohl. Ale já vás chápu. Vy prostě nemůžete změnit své myšlení, protože jste celý život věřil tomu, že je tu nějaká LEVICE a PRAVICE, že tu byli nějací komunisté a na západě byl ráj. Kdybyste dnes byl ochoten přijmout tu krutou pravdu, že vás celý život tahali za nos, neunesl byste to. Nemám vám to za zlé. Ale, prosím vás, nešiřte tu rozumy, které jsou určené hlupákům a otrokům. Zde na Zvědavci se schází komunita lidí, kteří se zajímají o PRAVDU. Tyhle propagandistické bláboly, co tu trousíte, jsou nachlup totožné s tím, co říkali bolševici.

>Račte se informovat o vývoji HDP a neblázněte. Na tom padá celá ta vaše skvělá teorie, jak tady všechno rozkradené.

Co to melete? Vy vůbec nechápete, oč tu běží. Komu patří Škoda? Komu patří Prazdroj? Komu patří železárny? Komu patří doly? Komu patří většina fungujících podniků? Komu patří banky?

Patří to Čechům? Kdyby tomu tak bylo, tak neřeknu ani popel. Je však pokrokem zbavit se státního majetku, aby pak mohlo každý rok odcházet ze země přes 100 miliard zisku, který mnohdy ani není zdaněný? Na úrocích platíme 77 miliard ročně. Celkem tedy odtéká každý rok cca 20%HDP!!!

Chápete to? Pochybuji. Můj otec to také nechápe. Také se furt motá v té postbolševické propagandě.

A teď ještě k té LEVICI a PRAVICI. Už jste někdy přemýšlel, proč tady byl ten bolševismus, který odsouhlasili mocipáni na západě? Zřejmě se domníváte, že náhodou. Nebudu vám to vysvětlovat, stejně byste to nepochopil, ale většina lidí, co sem chodí, to chápe.

>se skutečnými fakty nejsou frustráti kamarády. Vysvětluju Vám, že to je jen ve Vaší hlavě a Vy to pořád nechcete pochopit.

Ano, máte pravdu. Je to všechno v naprostém pořádku. I ten dluh, který je 1 300 000 000 000 Kč.je fiktivní a je v mé hlavě a v hlavách podobných frustrátů. Nefrustrovaní šťastní tleskající jedinci vašeho typu moc dobře ví, že žádný dluh NEEXISTUJE!!! Má cenu se k tomu nějak vyjadřovat? Má cenu se takovými šťastnými jedinci bavit? Už vám někdy vykradli auto? Vyšetřila policie něco? Mně ho vykradli, Policie nic nevyšetřovala! Ale vždyť mi ho vlastně nevykradli, je to jen v mé hlavě!!! Zvyšují se daně, ale to se mě netýká, je to jen v mé hlavě!!!

>Životní úroveň na západě jde dolů od doby, kdy se tam k moci dostaly levicové vlády.

Nezlobte se, ale co to plácáte? Podívejte se na USA!! Tam byla v posledních 8 letech levicová vláda? To myslíte vážně? Zjistěte si, jak šla životní úroveň nahoru a jak se snižoval jejich dluh.

A když se levicové vlády zadlužují, do čích kapes ty prachy tečou? Bankéři jsou levičáci? [chechtot]

Je mi líto, vůbec nechápete, o co tady na světě jde, jste úplně v zajetí propagandy, kterou nám panstvo pořád tlačí do hlavy. Rozděl a panuj, tohle jste asi nikdy nepochopil.

210880

28.01.2010 11:59

Zvrácený svět

RE: Další frustrát

hestroy 77.?.?.?

Jen tleskejte, Emile, tleskejte. Jak krásně se nám žije... Jestli to dobře chápu, je vám 22. V tom případě jste ani nezažil "konunismus". Víte, lidem jako vy, nemá cenu nic vysvětlovat. Z takových lidí, jako jste vy, je mi smutno. Víte kolik mi bylo, když skončil bolševik? 18. Vám? 2. Chcete se se mnou dohadovat o tom, jak to probíhalo? Nebo jste si to od svých 2 let pamatoval?

Už podle vašeho stylu je mi jasné, že patříte mezi ty finanční poradce. Peníze nesmrdí, že? A jsou hrozně důležité, že?

Už jste se někdy zamyslel nad tím, proč se zlepšilo životní prostředí? To nebylo proto, že by se mávnutím proutku zavedla nová technologie. To se jen utlumil průmysl. Přestalo se vyrábět, víte?

Když se přestane vyrábět, kde myslíte, že se vezmou peníze na chod státu? Půjčíte si, že? Nebo něco prodáte. Jelikož už není co prodávat, všechno už se prodalo, začneme si půjčovat. Mladý pane, vy si neuvědomujete, že v tom majetku v socialistickém vlastnictví, který již neexistuje, protože byl převeden do cizích pracek, byly uloženy DŮCHODY našich prarodičů a rodičů!!! Dnes si na důchody musíme půjčovat!!! Dochází vám to vůbec? Školy máte, tak by mohlo.

Víte co je to úrok? To je věc, která vysává celé státy. Kde se asi berou peníze na úrok? Drancováním přírodního bohatství nebo odíráním lidí až na kůži. Můžete radostí tleskat, kolik kolem sebe máte barevných fasád, jaká krásná lesklá auta kolem jezdí. Ale dokud si neuvědomíte, že pokud je to za půjčené peníze (na ulicích budou přibývat bezdomovci) jste jen zaslepený cinkrlátkem. A až půjdete na procházku a budete si tleskat do kroku, jako obvykle, a před těmi krásně opravenými domy budou posedávat špinaví zoufalí lidé, budete si tleskat ještě radostněji? Až vám opět vykradou vaše naleštěné auto, budete tleskat?

Možná jste si toho nevšiml, ale já jsem o těch barevných fasádách a plných obchodech hovořil. Ale také jsem si všiml, že od té doby, co spadla železná opona, jde životní úroveň na západě rychle dolů. Víte, oni se ti kapitalisti museli sakra snažit, aby měli lidé na západě pocit, že se jim žije dobře. Na dveře totiž klepal bolševik. Kdyby se jim dobře nevedlo, tak kapitalismus skončil. Dnes, když hrozba bolševika pominula, není nutné si lidi předcházet. Ale to zatím asi nejste schopen pochopit.

Byl jste ke mně upřímný a to je dobře. Mládí vpřed! Budu k vám taky upřímný. Je mi líto, ale jste přesně ten typ člověka, o kterém hovořím na konci článku. Otrok a hlupák. Snad vám to jednou dojde. A pokud ne, tak jsme všichni v prdeli a nakonec se pozabíjíme mezi sebou. Ono totiž není nic lepšího, než vychovat generaci snaživých otroků, kteří si svoje vězení, pokud se začne drolit, opraví svépomocí. Víte jak se těmto lidem říká? Užiteční idioti.

Myslíte si, že za 9/11 stáli fousáči z jeskyně?

210844

18.12.2009 13:37

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Je editor ignorant?

hestroy 77.?.?.?

Ale no tak, Vladimíre, neberte to tak vážně. Nakonec, prachy jsem vám poslal, tak o co jde? Ani za ně nechci volný přístup do Zvědavce. Co je však důležitější je to, co jste řekl a tím jste se u mě úplně shodil. Je škoda, že jste na můj příspěvek nezareagoval, ale to myslím souvisí s celou filozofií Zvědavce.

A co se týká toho "pomlouvání", já si můžu napsat co chci, vy to můžete zase smazat. Vy sám dobře víte, jaké příspěvky jste mi smazal. Takže označovat mé smazané příspěvky za "tlachání" může být považováno také za pomluvu. Ale to je vám jistě jasné.

Ano, neměl jsem zaplacené členské příspěvky, nicméně po těch 3 letech, kdy jsem vám poslal i nějaké články, bych očekával trochu slušnosti. Mohl jste mě upozornit, že jsem už za limitem, stejně jako jste mi vždy poslal omluvný mail, když jste mě zcenzuroval. Určitě by to nebylo o moc víc práce, než postupně mazat...

Ale co by mě opravdu zajímalo, je váš nazor na konkrétní kroky "elit", které v tomto případě chválíte za boj proti globálnímu oteplování. Můžete tu nějaké konkrétní kroky vyjmenovat a pochválit? Co konkrétně nejvíce zabraňuje globálnímu oteplování?

Zákaz žárovek?

Kácení pralesa pro pěstování rostlin pro biopaliva?

Vymlácení všech krav?

Zvyšování daní (daň z dýchání a prdění)?

Omezování rozvojových zemí?

Pokud jsem na nějaký konkrétní bod boje elit proti globálnímu oteplování zapomněl, mohl byste ho, prosím, doplnit?

Dále by mě zajímalo, kde berete jistotu v jiných tématech, když tady si nejste jistý? Ale vy si vlastně jistý jste, že? Jinak byste nemohl napsat, že popírači globálního oteplování jsou "zlí" a ani jste se nezdržoval tím, abyste rozdělil popírače oteplování způsobeného lidskou činností a popírače oteplování obecně. Těch totiž moc není. Ale to jistě víte a proto považuji vaše připomínky editora za záměrně matoucí. Vždyť vy už používáte úplně stejné metody, jako oni. Nebo není jistý rozdíl mezi popíráním holokaustu obecně a popírání holokaustu tak, jak je nám předkládán? Míchat hrušky s jablky, tak aby vždy vyšel ten správný výsledek, který se někomu hodí.

Je tento příspěvek dostatečně "kvalitní"? Nebo je to jen tlachání? Chodí sem čtenáři kvůli článkům, nebo kvůli diskusi? Kdyby se diskuse zrušila, bude sem ještě někdo chodit? Bude ještě někdo sázet na Zvědavce? Co je důležitější? Zvědavec, nebo jeho čtenáři? Měla by existence Zvědavce smysl bez jeho věrné komunity?

Opravdu bych ocenil vaši odpověď.

207388

17.12.2009 15:42

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Je editor ignorant?

hestroy 77.?.?.?

Přesně tohle jsem editorovi psal minule, následovalo mé odstřihnutí. Dejte si pozor, abyste editora nerozlobil. Možná dokonce souhlasil s nominací Al Gora na Nobelovku. A možná dokonce souhlasil s Nobelovkou i pro Obamu. Yes we can.

Jinak souhlas s každou vaší větou.

207257

01.12.2009 14:06

Katastrofálny stav spoločnosti a hľadanie východísk z neho

RE: Omezte, prosím, počet svých příspěvků

hestroy 77.?.?.?

Zdravím všechny svoje příznivce. [mrknutí jedním okem] Udělali jste mi radost. [smích]

Budu velice rád, pokud mě zkontaktujete na jsem@vzduch.cz

Dle mého názoru je NUTNÉ, aby se rozumní lidé sružovali a společnými silami se postavili nastupující totalitě, proti které byl bolševik úplný břídil.

Co se týká mého konce na Zvědavci, můj názor je ten, že mě editor stopnul proto, aby mě popostrčil k zaslání nějaké částky. Nemám mu to za zlé, je to jeho server, nese za něj odpovědnost, nicméně mě mohl upozornit, že už překračuji (samozřejmě nemám ani tucha, kolik jsem jich už napsal) a nemusel mi postupně odmazat několik dlouhých příspěvků, než jsem na to přišel.

Ale je také možné, že už jsem ho jednoduše sral, stejně jako partu na Nezvědavci, kde mě nenávidí snad ještě více než pana Pelešku a jen o trochu méně, než pana Stworu [mrknutí jedním okem]

Ale každý konec je začátek něčeho nového a možná to mělo přijít, aby mě to postrčilo trochu jiným směrem.

Napište mi, rád poznám rozumné lidi (i osobně).

Závěrem bych chtěl říci, že Zvědavec je dle mého názoru nejlepší server tohoto typu, ať už po stránce technické a obsahové, ale hlavně je zde skvělá komunita. Přeji mu hodně zdaru! [smích]

206077

27.11.2009 16:28

Katastrofálny stav spoločnosti a hľadanie východísk z neho

RE: Omezte, prosím, počet svých příspěvků

hestroy 77.?.?.?

Děkuji. Jsem rád, že jsem dnes strávil hodinu psaní zcela zbytečně. A to jsem vám chtěl tento měsíc poslat nějaké peníze, i když jsem na mizině. Zvědavec jde NAHORU!!! Proč jste mi to nenapsal dřív, abych neztrácel zbytečně čas?

Ale máte pravdu, že je zbytečné ztrácet čas nějakým Zvědavcem. Kašlu na to...

205866

27.11.2009 10:52

Katastrofálny stav spoločnosti a hľadanie východísk z neho

RE: !!!

hestroy 77.?.?.?

Pane Gösto, jsem si jistý, že váš příspěvek, ač na první pohled vypadá primitivně a hloupě, má co říci, jen je to jaksi zakódováno (v zednářském nářečí novice 1. stupně?), proto bych vás laskavě požádal, abyste to vysvětlil srozumitelněji pro prostého člověka, jako jsem já. Já samozřejmě tuším, že k žádnému propadu morálky nedošlo, ale byl bych raději, aby mi to potvrdil někdo s vašimi zkušenostmi. Velmi vám děkuji.

205834

26.11.2009 23:42

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Všechno lze vysvětlit

hestroy 77.?.?.?

Naprosto s vámi souhlasím. Je to totiž úplně stejné, jako Američané, kteří jsou také jedna rasa. Sjednoceni myšlenkou. [velký smích]

205813

26.11.2009 23:39

Vítej doma, válko! Vytváření „domácího šmírovacího státu“

RE: Jsou to ještě lidi?

hestroy 77.?.?.?

No vidíte Pražáku!

Kdybyste nenapsal nesmysly typu

>Napovim vam, ze s misi koalicnich vojsk v Iraku, ktera svrhla behem par tydnu zrudnou vladu masoveho vraha, ktereho vy podporujete a s kterou si svet nevedel rady vice nez tricet let, to rozhodne nema nic spolecneho.

tak bych s vámi i souhlasil (samozřejmě pokud opominu vaše zlehčování brutálních činů vámi opěvovaných nastolitelů míru). Je mi líto, že jste tak nevědomý a nechápete, o čem se baví lidé, kteří pochopili, co znamená slovo PROPAGANDA. Opravdu nevím, co bych vám k tomu dodal, váš způsob přemýšlení je mi naprosto cizí, i když je pravda, že když mi bylo 19, tak jsem si také myslel, že sametová revoluce je dobrý počin (pro lidi).

205812

26.11.2009 23:33

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Něco do pranice

hestroy 77.?.?.?

[smích]

205810

26.11.2009 23:32

Zveřejněné emaily důkazem konspirace mezi vědci, tvrdí skeptikové

RE: Ještě k editorově poznámce

hestroy 77.?.?.?

Ano, to je pravda, difuze například umožňuje PN přechod, že? Nicméně... Jak široký ten přechod je, v porovnání k šířce materiálu? Zákon o zachování energie samozřejmě zohledňuje jak gravitaci, tak difuzi. Zajímavé by bylo procentuální zastoupení CO2 v závislosti na vzdálenosti od země, ale nechce se mi to hledat. Ale díky za technickou připomínku [smích]

205809

26.11.2009 15:17

Zveřejněné emaily důkazem konspirace mezi vědci, tvrdí skeptikové

Ještě k editorově poznámce

hestroy 77.?.?.?

Editor píše:

>Mimo jiné si také kladu otázku qui bono? - komu to prospěje? Komu vlastně prospěje podrývání teorie globálního oteplování? Obyčejným lidem? Myslím, že ne. Myslím, že prospěje přesně těm, kteří přírodu nejvíce devastují. Nadnárodním koncernům, obřím naftařským firmám, zkrátka elitám. Stalo se módou většiny tzv. alternativních zdrojů informací bojovat proti „mýtu globálního oteplování“. Ale co když byli skeptikové zneužití? Co když přesně tyto zdroje, kterým jsme si zvykli věřit, protože dodávají nezávislé informace, vykonávají ve skutečnosti roli užitečných idiotů pro elitářské kruhy? Nevědomky? Kde je pravda?

Vážený pane Stworo, začal bych tím, že být vámi, důsledně rozlišuji mezi těmito pojmy: globální oteplování a globální oteplování vlivem lidské činnosti. Cítíte ten rozdíl? Ten je totiž dosti podstatný!!!

Pokud si myslíte, že nahrazování klasických paliv biopoalivy (například pěstováním kukuřice na líh, případně řepky olejné na naftu), se něco zlepší, obávám se, že jste na velkém omylu. Nebo se snad vážně domníváte, že se tím sníží ekologická zátěž? Proč jsou PHM s přidanými biopalivy dražší? Není to náhodou proto, že pro výrobu biopaliv je zapotřebí ještě většího množství klasických paliv? Kdo na tom vydělává? Obyčejní lidé?

Co konkrétně považujete za pozitivní kroky těch, kteří melou o lidském vlivu na globální oteplování?

Kácení pralesů, aby se tam mohla pěstovat sója nebo kukuřice?

Zdražování plynu a ropy? To je pozitivní krok? Čím myslíte, že budou lidé topit, když se zdraží plyn? Budou topit méně? Chcípnou zimou? Víte jaký je rozdíl mezi tím, když se ve městě topí plynem nebo uhlím?

Zdražování výroby vydáváním emisních povolenek? Víte k čemu tyhle věci obvykle vedou? Ke snižování kvality... To je ta cesta, kterou máme jít?

Nahrazení žárovek zářivkami? Opravdu si myslíte, že to snižuje ekologickou zátěž?

Toto jsou konkrétní kroky ELIT jako odpověď na globální oteplování způsobené lidskou čiností. Je však globální oteplování opravdu způsobené lidskou činností?

Jistě víte, že za hlavní "skleníkový" plyn je označován CO2, který prý zabraňuje tomu, aby se část slunečního záření odrážela od Země. Může mi tu někdo vysvětlit, kde přesně CO2 zabraňuje slunečním paprskům odrazit se? Člověk by předpokládal, že asi někde v horních částech atmosféry, že? Jak se tam ale dostane, když je těžší než vzduch?

Víte, pane editore, já si myslím, že na tomhle humbuku kolem globálního oteplování způsobeného člověkem vydělávají právě ty elity, které jste označil za naše zachránce. Přestávám vám rozumnět... Vždy jsem si myslel, že právě proti těmto elitám bojujete.

205780

Editor moudře usoudil, že oteplování dalších planet v naší sluneční soustavě je způsobeno lidským vlivem. Proč se vám to nezdá? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Stejně tak je naprosto jasné, že CO2 stoupá vzhůru, ačkoliv je těžší než vzduch. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

205775

26.11.2009 11:15

Vítej doma, válko! Vytváření „domácího šmírovacího státu“

Jsou to ještě lidi?

hestroy 77.?.?.?

Přečetl jsem si dnes tento článek. Trochu se mi z toho udělalo špatně.

Cituji: Ale co se nestalo. Dvacetiletá Američanka Jamie Leigh Jonesová, která pracovala u firmy Halliburton/KBR, si jednoho dne zašla s americkými kamarády do baru a někdo jí něco dal do pití. Když se probudila, těžce krvácela z vaginy i z konečníku a měla potrhaná prsa. Musela se později podrobit rekonstruktivním chirurgickým zákrokům. Usoudila, že sedm mužů, s nimiž šla na drink, ji znásilnilo. Když si stěžovala u firmy Halliburton/KBR, ta ji zamkla na 24 hodin do kovového kontejneru bez vody a jídla. Přišel lékař, ošetřil jí rány a odebral důkazy DNA, ty se ale později "ztratily". Slitoval se nad ní strážný a půjčil jí svůj mobil. Zatelefonovala tatínkovi, který zavolal na americké velvyslanectví - a teprve pak byla propuštěna.

Chápe to někdo? Jestli se takhle chovají k vlastním, jak se asi chovají k "divochům"? Tohle by si měl dokola číst každej psychopat, kterej tady obhajuje okupaci Iráku a dalších zemí. Ale vsadím se, že takový Pražák nebo jeho jiný lehoklon by se rádi přidali, kdyby mohli. [bliji]

Jsou to ještě lidi?

205763

26.11.2009 11:08

Politologové oznamují propad pověsti USA ve světě

RE: Podle činů poznáte je...

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] A chce vás zabít poté, co jste mu vyvraždil rodinu? To je to vaše právo na život? Zdravím na ústředí! Shalom! [chechtot]

205761

26.11.2009 11:06

Studenti londýnské univerzity narušovali proslov izraelského ministra

RE: Demokracie?

hestroy 77.?.?.?

Abyste sem nenapsal něco podobného, že? Zapomněl jste říci, že byste si ještě přál, aby je poté, co by prostestovali, ztaserovali a zavřeli do vězerní za antisemitismus.

Vy jste takový dobrák...

205760

25.11.2009 20:05

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Článek těžko vstřebávám...

hestroy 77.?.?.?

Ano, pohonné hmoty. Dle mocipánů v EU je potřeba, aby kromě spotřební daně v ČR, jsme ji platili i EU.

205724

25.11.2009 17:25

Bez velkých fanfár zahájila Čína sériovou produkci ruských bojových proudových letadel

RE: J-10 není kopií SU-30 ani MiG-29

hestroy 77.?.?.?

Paní Jarmilo, zkuste se podívat na tohle, jestli to náhodou neznáte. Mrkněte na to video. Velice poučné...

205698

25.11.2009 16:26

Nový evropský prezident chce celoevropské daně

RE: A je šídlo z pytle venku!

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] Člověče zlatý, zjistěte si o tom něco!!! Již dávno platíme víc, než dostáváme.

205695

25.11.2009 16:24

Bez velkých fanfár zahájila Čína sériovou produkci ruských bojových proudových letadel

RE: Nepřesnosti v článku

hestroy 77.?.?.?

Díky za velmi zajímavé informace. Mohu však dodat něco z jiného soudku? Pokud píšete, že něco je ruská technologie, něco čínská, pak se to píše s malými písmeny. Jen technický detail...

205694

25.11.2009 16:14

Studenti londýnské univerzity narušovali proslov izraelského ministra

RE: Ti Izraelci jsou snad všude

hestroy 77.?.?.?

Ať s tím Holokaustem (TM) už táhnou někam do pryč. Jestli si židi neuvědomují, že jim to už jen škodí, tak jsou úplně blbí, ale to je plně v souladu s učením jejich rabínů, kteří z nich chtějí mít nemyslící stádo ukotvené v zásadách středověku. Je to k zblití... [bliji]

205691

25.11.2009 16:10

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Článek těžko vstřebávám...

hestroy 77.?.?.?

Ne. Začne to "zelenými" daněmi, jako je karbonová daň, spotřební daň u PH atd.

205690

25.11.2009 16:08

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Něco do pranice

hestroy 77.?.?.?

Dovolil bych s ještě něco dodat. Udělejte si průzkum, kolik lidí si pod slovem církev představuje lid boží a kolik lidí si pod tím představuje Církev s.r.o.

Možná byste byl překvapen. Nicméně hraní se slovy je jedním ze základů manipulace a propagandy, takže není divu.

Je to něco podobného, jako byste se ptal, jaký je skutečný smysl křesťanství a kolik má společného například s křížovými výpravami, jeho šíření mečem, inkvizici atd.

A ať vzpomínám, jak vzpomínám, nemůžu si vybavit místo, kde se v Bibli objevuje slovo církev.

205689

25.11.2009 16:03

Zveřejněné emaily důkazem konspirace mezi vědci, tvrdí skeptikové

RE: Měl jsem jen dvě otázky

hestroy 77.?.?.?

Můžete mi laskavě vysvětlit, o čem mluvíte? Možná by bylo dobré, předtím, než něco napíšete, přečíst si pořádně příspěvek na který reagujete. Nikdo se totiž neptal na to, jak je možné, že rostliny rostou rychleji při vyšším obsahu CO2. To je jasné každému, kdo vychodil ZŠ, takže přestože to tu prezentujete jako nějaký nový objev, jde o věc starou jak metuzalém.

Vlastní otázka zněla:
> Opět jsem se zeptal, jak by tohle vysvětlili, zda si uvědomují tyto poznatky?

Pro jistotu vám to vysvětlím ještě jednou. Pan Krabát správně uvedl (on to ví, jemu to vysvětlovat nemusíte), že zvýšený obsah CO2 je DOBRÝ pro zemědělství. On se ptal, zda si to vůbec uvědomuje někdo z těch chytráků, co si myslí, že je to špatně!!!

Už to chápete? Doufám že ano a že si příště přečtete pořádně otázku, než začnete vysvětlovat učivo pro ZŠ. Díky.

205688

25.11.2009 15:52

Zveřejněné emaily důkazem konspirace mezi vědci, tvrdí skeptikové

RE: Osobne mam dojem

hestroy 77.?.?.?

To jsem zvědavý, co řeknete za dva roky. Jeslipak budete ochoten přiznat, že přestože nesledujete televizi, tak jste vedle ta jedle?

Globalní oteplování není žádný název, tudíž se nepíše s velkým G.

Jinak je váš příspěvek úplný nesmysl, žádný posun k subtropům se neděje.

A váš názor, že za změnu klimatu může člověk, k tomu vám můžu říct jen to, že byste si o tom měl něco zjistit.

205686

25.11.2009 15:05

Zveřejněné emaily důkazem konspirace mezi vědci, tvrdí skeptikové

RE: Oteplování existuje, to je prostě fakt.

hestroy 77.?.?.?

Lidé, jako jste vy, Vojto? [mrknutí jedním okem]

205684

24.11.2009 18:26

Pro děti jen to nejlepší

RE: Z druhé strany

hestroy 77.?.?.?

>V článku se vůbec nerozlišuje povinné a nepovinné očkování.

Asi jsem četl jiný článek... Cituji...

V ČR je očkovací povinnost stanovená v zákoně č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví. Rodiče odpovídají za provedení očkování u dětí do patnácti let. Děti mají být očkovány proti těm nemocem, které jsou stanoveny vyhláškou ministerstva zdravotnictví č. 537/2006 Sb., o očkování proti infekčním nemocem. Pokud si tuto povinnost rodiče nesplní, hygienická stanice to posoudí jako spáchání přestupku na úseku zdravotnictví, za který může být uložena pokuta až do výše 10000,-Kč.

205637

24.11.2009 16:56

Hodina času

RE: Nezapomínejme

hestroy 77.?.?.?

Ano, již jsem si o vás představu vytvořil, Ampe. A rozhodně to není nic hezkého. Je mi líto, Jankovi bohužel nesaháte ani po kotníky. Myslím, že s tou tupostí byl ještě hodně mírný. Opravdu je mi vás líto.

205629

23.11.2009 17:49

Hodina času

RE: za 5

hestroy 77.?.?.?

Vy jste asi tvrdý CHLAP, to já poznám!!! Naštěstí se vás to téma netýká, jde totiž o matku s dítětem.

Pro LIDI, co si zatím uvědomují, že jsou LIDÉ, doporučuji knihu Děvčátko Momo a ukradený čas, která se tématem ukradeného času zabývá.

Vřele doporučuji, je to vlastně o tom, co se tady na Zvědavci běžně probírá...

205553

23.11.2009 17:33

Nový evropský prezident chce celoevropské daně

RE: PROČ ŘÍKAJÍ PRESIDENT EU? .... SPRÁVNĚ PŘEDSEDA!

hestroy 77.?.?.?

Vanguarde, zaplaťpámbů, že tu jste. Jinak bychom byli hloupě uvěřili tomu, že když BBC píše Herman van Rompuy new EU President, pak se jedná o prezidenta EU. Samozřejmě zřejmý překlad EU President je, jak jste zcela správně napsal, stálý předseda rady Evropské unie...

Kdo má oči, vidí, kdo má uši, slyší... [chechtot]

205552

23.11.2009 11:48

Nový evropský prezident chce celoevropské daně

RE: Po důkladné analýze

hestroy 77.?.?.?

Myslím, že jste to vystihl dokonale. Všechny tři věty. Víc nemám, co bych dodal... [bliji]

205510

18.11.2009 16:54

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

hestroy 77.?.?.?

Toho si bohužel xman nevšiml, ačkoliv reagoval na můj příspěvek, v kterém jsem mu to také řekl. Nicméně dle jeho logiky, pokud někdo kritizuje přechod národního majetku do rukou pár bolševických a nosatých mafiánů, tak vlastně obhajuje komunistický režim. Což je velice zajímavé... [chechtot]

Já jsem sice šel na ČVUT v roce 1990, ale v té době nás tam učili logiku trochu jinak. Je vidět, že vysoké školství jde rychle do kytek, jak je vidět právě na případu xmana. [pláč]

Protože pokud je tam učí tento způsob uvažování, tedy řekni A, já budu slyšet B a odpovím C, tak je to velmi smutné. Tedy odbočím od tématu, znehodnotím myšlenku na kterou budu reagovat a pak plácnu první, co mě napadne, nejlépe osočím oponenta z pravého opaku toho, co řekl. [oči v sloup]

Xman si dost protiřečí, ale to je zřejmě dáno jeho nízkým věkem a nedostatkem zkušeností v opravdovém životě. Nepovažoval bych ho za provokatéra, jen za neinformovaného.

205173

18.11.2009 16:40

Podle izraelského rabína judaismus dovoluje zabíjet nežidovské děti

RE: a co Islám ?

hestroy 77.?.?.?

Souhlas!

205172

18.11.2009 16:38

Podle izraelského rabína judaismus dovoluje zabíjet nežidovské děti

RE: Návod k vraždě

hestroy 77.?.?.?

Teď jste to vystihl přesně!!!

Ačkoliv se židé marně snaží tvrdit, že Izrael je civilizovaná země, která má mnoho společného se západním světem, opak zůstává pravdou.

Jde o krajinu, která zůstala ve středověku. Stejně jako židé, kteří jsou dnes se svým primitivním pověrčivým náboženstvím minimálně sto let za opicema.

Proto je nesmysl označovat Izrahell jako civilizovanou zemi. Jde o zemi, která se směle může srovnávat s těmi nejzaostalejšími muslimskými státy.

Nebo je snad na světě jiná náboženská sekta, jejíž pravidla zakazují jejím ovečkám v sobotu dojít si na normální záchod a místo toho kadí do postele?

205171

18.11.2009 11:58

Život po 20 letech kapitalismu

RE: Článek je založen na tom, čemu se říká patologický negativismus. Snad osobní frustrace jsou příčinou tohoto paskvilu

hestroy 77.?.?.?

Je škoda, že jste nic nepochopil...

205147

17.11.2009 11:47

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

hestroy 77.?.?.?

Je vidět, že vaše zaslepenost vám neumožňuje chápat to, co se vám tu snaží vysvětlit hodně lidí. Naprosto nechápete, o čem se tu bavíme. Vy jen opakujete dokola nějaké nesmysly o komunistech atd.

Víte o tom, že právě lidi, jako jste vy, jsou ti nejužitečnější pohůnci systému? Bez lidí jako jste vy, by se ten systém musel položit. Protože ten systém je otrokářský.

Vy pořád melete o volném trhu. Ale asi jste si neuvědomil, že volný trh neexistuje. To co ho nahradilo, je mafiánský způsob podnikání, kdy jsou porušována všechna morální pravidla. V korupčním prostředí volný trh nemůže existovat!!!

Kdo myslíte, že se dnes dostane na místo úředníka v bance? Ten nejlepší student, nebo ten, kdo má toho správnýho taťku? Je to volný trh? Kdo bude dělat ředitele nějakého podniku? Ten, kdo je nejlepší, nebo ten, kdo zná ty správné lidi z golfu? Kdo bude vládnout naší zemi? Ti nejlepší z nás? Podívejte se na vládu a parlament a uvidíte, jak to tady je s tím volným trhem.

Ale myslím, že je naprosto zbytečné vám tyto věci vysvětlovat, neboť jak vidím, tak nejste schopný pochopit ani ty nejzákladnější věci.

205042

17.11.2009 11:36

Život po 20 letech kapitalismu

RE: A pamatje te si

hestroy 77.?.?.?

Člověče, čtěte ty příspěvky pořádně.

>Vzpomene si někdo, že před 20 lety tu byli lidé, co byli schopni a dokázali vyprojektovat, zkonstruovat a hlavně vyrobit a zainvestovat cukrovar, lihovar, jadernou elektrárnu, rafinerii (byť ne na úplně světové úrovni). A dnes? Jsme jen montovna, bez vývoje, konstrukce. Prostě kanonenfutr.

Dokážete pochopit tento odstavec? Ta vaše odpověď byla ironie, nebo jak jste to myslel? Teď vám tu vysvětlují, že na rozdíl ode dneška se tu budovalo v české režii...

205041

16.11.2009 19:12

Život po 20 letech kapitalismu

RE: Spousta polopravd...

hestroy 77.?.?.?

Nevadí. Já vím, že je to těžké to pochopit.

204967

16.11.2009 16:17

Život po 20 letech kapitalismu

RE: Spousta polopravd...

hestroy 77.?.?.?

Možná jste ten článek nepochopil. Autorovi hlavně vadí to, že se rozkradl národní důchod!!!

Jesli vám to ještě nedošlo, za komunistů tu bylo všechno zestátněno. Lidé pracovali a jejich práce se ukládala právě do továren atd. Peníze lidí byly uloženy v majetku v socialistickém vlastnictví.

Autorovi vadí především to, že tento majetek (důchody nás a našich rodičů) přešly ze státních rukou do rukou zlodějů, místních i zahraničních.

Nevím, kolik vám je, ale privatizovaly se nejen obří podniky typu Poldi, ale tisíce dalších menších firem.

Kdybyste si pamatoval, jak tato "privatizace" probíhala, pak nemůžete než s článkem souhlasit. Vy nevíte, jak probíhaly dražby? Jak ještě před dražbou obešlo pár gangsterů zájemce a v jejich vlastním zájmu jim doporučilo, ať se na to raději vyserou?

A u těch státních firem... Ty firmy měly spoustu podnikových chat, dětských táborů atd. Víte vůbec, jaký v tom byl majetek (opět připomínám, že to byl majetek všech - jejich důchody)?

Víte, co se s tímto majetekem stalo? K tomu nebyly potřeba žádné investice. Konkurence tam také nebyla...

Víte jak se privatizovaly ty podniky? Někdo zprivatizoval nějakou továrnu, k tomu byl dětský tábor, dvě velké horské chaty a několik dalších nemovitostí. Po "dražbe", která proběhla výše zmiňovaným způsobem, se nový majitel rozhodl stroje prodat do Číny, zaměstnance propustit a na nemovitostech, které k podniku patřily, vydělal balík.

Možná byste měl uvažovat i tímhle způsobem. Protože o to jde... Obhajovat rozkrádačku státního majetku (našich důchodů) tím, že jsme nebyli konkurenceschopní je velmi smutné. Ale zase to sedí k oficiální propagandě.

Až odsud odejdou ty "konkurenceschopné" zahraniční firmy dále na východ, co budete říkat pak?

204943

16.11.2009 16:01

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

hestroy 77.?.?.?

Milý anonyme, já chápu, že je vám pojem sociální společnost neznámý.

Kdybyste si navíc dal tu práci a zapojil to, co máte možná v hlavě, pak byste si všiml, že práci za pásem uvádím jako protiklad k xmanem uváděné lenosti českých lidí.

Ale tolik inteligence od vás asi nemohu očekávat.

A pokud by vás zajímalo, co dělám, tak mám vlastní s.r.o. již 10 let. Jsem zaměstnancem a zaměstnavatelem současně, takže odvádím státu polovinu toho, co si chci vzít jako výplatu.

A co děláte vy? Máte s.r.o.? Nebo jste jen živnostník? Pochlubte se! [chechtot]

204941

16.11.2009 15:54

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

hestroy 77.?.?.?

Člověče, než budete na něco reagovat, tak si to raději přečtěte.

>A co se týká těch drahých aut (od miliónu výš), neznám moc podnikatelů, kteří by si na ně vydělali vlastní prací. Jde většinou o ředitele a manažery polostátních firem.

Můžete mi říci, kde konkrétně lžu? Dejte se do kupy, vy jeden vysokoškoláku!!! Brali jste logiku? Asi jste tam zrovna chyběl... [chechtot]

A co se týká té morálky, tak její největší destrukce proběhla právě v posledních 20 letech, jestli jste si nevšiml. Ale na té vysoké škole vás to asi neučili, že?

Celkově vaše vytahování vysokou školou (kterou má koneckonců kdekdo) působí dost trapně. [oči v sloup]

Dle mého jste komunismus ani nezažil...

204938

16.11.2009 13:05

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

hestroy 77.?.?.?

Kecy, kecy, kecy. Opakujete to, co nám tvrdí oficiální propaganda.

Co se týká té Škodovky. Už to není český podnik. Takže zisky odcházejí do Německa. Ale to jistě víte. Takže lidi mají práci, alespoň něco, že? Když už plácáte o té české lenosti, zkuste jít pracovat na pás alespoň na měsíc. Ony vás ty řeči pak rychle přejdou.

Co se týká té Afriky, zřejmě jste nepochopil, že tam je ten chaos, války, bída, hlad atd. způsobován záměrně.

Co se týká těch obchoďáků, doporučuji zjistit, co se tam dnes prodává za šmejdy. To je tedy obrovské vítězství. Konzum. Pokud je pro vás konzum na prvním místě, pak se nedivím, že jste tak nadšený.

Úpadek morálky vás nezajímá, hlavně, že jsou obchody plné barevných krabic z Číny a nekvalitního jídla z Německa.

Svalujete vinu na lidi, že se nesnaží víc? A proč by to měli dělat, když vidí, jak to tady jde rychle do kytek? Budou se snažit víc, aby měli o tisícovku měsíčně víc? A k čemu jim to bude, když vidí, jak se rozkrádají miliardy? Tisícovka je nevytrhne a ženská na kase kvůli ní musí pracovat i o víkendech.

A co se týká těch drahých aut (od miliónu výš), neznám moc podnikatelů, kteří by si na ně vydělali vlastní prací. Jde většinou o ředitele a manažery polostátních firem.

204913

13.11.2009 15:42

Venezuela se chystá na válku s dalším státem Unie

RE: Hugo je pranoidni blazen

hestroy 77.?.?.?

Jste si jistý? Máte o té oblasti více informací? Sem s nimi! Jinak je to bohužel jen takové plácnutí, ale ono to snad ani nikomu nevadí. [oči v sloup]

204720

13.11.2009 15:39

Venezuela se chystá na válku s dalším státem Unie

RE: Venezuela prokazatelne vlastni atomove hlavice, nosice a nuklearni zdimacky ..

hestroy 77.?.?.?

Nevím, co jste tím chtěl říci. Až nás příště budete chtít oblažit nějakým tím moudrem, zkuste napsat něco smysluplného. Tohle je fakt slabota. Ani vtipné, ani informativní, ani k věci. Ale je dobře, že máte radost, když si občas napíšete nějakou hloupost, jak jsem tak koukal na vaše příspěvky. [chechtot]

204719

12.11.2009 17:30

Spiknutí proti umění, část I

RE: Ještě poslední poznámka

hestroy 77.?.?.?

No právě. Je v tom zmatek, že? Zajímalo by mě, jak by dopadla anketa, v které by se na tyto věci ptali babiček v kostele.

Ano, právě o tom prvotním hříchu mluvím. Co je to za nemysl? Vy věříte té příhodě o jablku? Vždyť je to směšné.

Vy věříte tomu, že Bůh je tak mstivý, že trestá lidi za to, že jejich předci ho v něčem neposlechli? Už to, že se odděluje Bůh od člověka je dle mého jedním z nejhorších omylů. Všechno je jedno. Bůh pak stvoří člověka k obrazu svému, dá mu naprostou svobodu, jednu věc mu zakáže a pak ho za to trestá po generace?

Vy byste to svým dětem neodpustil? Je něco, co byste svým dětem neodpustil? Kdo myslíte, že je schopen většího odpuštění? Vy, nebo Bůh?

Už chápete, jaký je to celý nesmysl? O tom mluvím.

SZ je v podstatě karmický zákon. Prvotní hřích je pak karmické zatížení. Neposkvrněné početí je pak početí bez karmického zatížení. Souhlasíte?

Podle mého je schopen pochopit skutečný význam NZ (SZ je mi úplně u zadku, se zlým a pomstychtivým Bohem nechci mít vůbec nic společného) asi tak jeden ze 100.000. Ostatní to berou jako dogma a dokonce věří, že Ježíš se narodil bez pohlavního styku (obávám se, že neposkvrněné početí spojuje s tímto stykem většina "věřících").

Někteří si dokonce myslí, že Ježíš byl historická postava... Bílý s modrýma očima... [chechtot] [chechtot] [chechtot]

204641

12.11.2009 15:52

Spiknutí proti umění, část I

RE: Ještě poslední poznámka

hestroy 77.?.?.?

Zajděte se zeptat do kostela babiček, jak to chápou. Pak si o tom popovídáme.

204634

11.11.2009 17:34

Demokracia na Prešovskej univerzite - pojem neznámy

RE: Špatně pochopená akademická svoboda

hestroy 77.?.?.?

Správně!!! Lepší je držet hubu a šoupat nohama. Kdy jsem to naposledy zažil??? Jo, už si vzpomínám... Za bolševika?

Vy si vážně myslíte, že by mohl přiejt palestinský velvyslanec? Já myslel, že když Palestinci nemají žádný stát, tak nemají ani velvyslance.

Takže o tom je také ta svoboda, že? Mimochodem, víte proč bylo za války zrušeno české vysoké školství?

Jen mimochodem, izraelská nebo palestinská vlajka. V tomto případě se píše malé písmeno.

204532

11.11.2009 15:15

Spiknutí proti umění, část I

RE: Ještě poslední poznámka

hestroy 77.?.?.?

Ještě jsem teď našel zajímavý článek, který je určen především pro katolíky. Opět se týká těch nesmyslů, co KC soustavně šíří, spolu se zákazem kondomů.

Cituji: Argentinský jezuita Funes je spíše skeptický pokud jde o možnost, že by byly brzy objeveny další formy života. V roce 2008 však prohlásil, že víra v Boha je slučitelná s vírou v mimozemšťany, a dokonce řekl, že by mohla existovat planeta obydlená bytostmi, které se neprovinily prvotním hříchem.

Co to katolíci furt melou o prvotním hříchu? Ano, nějaký prvotní hřích být musí, jinak by nemohli své učení aplikovat na celou populaci. Oni mají v rukávu jedno eso. A tím je sex. V okamžiku, kdy se sex a přirozená lidská sexualita začnou označovat za něco špinavého (viz NEPOSVRNĚNÉ početí - to znamená, že všechna ostatní početí byla poksvrněná? [naštvaný] ), najednou je z celé lidské populace banda nechutných hříšníků.

204527

11.11.2009 15:02

Spiknutí proti umění, část I

RE: Ještě poslední poznámka

hestroy 77.?.?.?

Ještě bych k tomu něco dodal. Starý zákon můžeme brát jako zákon karmy. S tím právě souvisí to oko za oko, zub za zub. V praxi to je vlastně zákon o zachování energie. Všechny špatné skutky jsou odměňovány zlem, dobré dobrem. Pokud bychom to převedli na karmické učení, SZ pak tomu plně odpovídá.

Nicméně NZ je něco ÚPLNĚ jiného. Jde vlastně o odstranění karmických "zákonitostí". Ježíš řekl, že můžeme vstoupit do Božího království okamžitě. Stačí ho jen přijmout. Tím pádem se ruší princip zachování energie - karmické zákony.

Což je velice pozoruhodné. Ale zároveň to odpovídá představě milujícího Boha. Milující Bůh přeci nebude trestat své děti, ale "odpustí" jím. Pokud jsou si schopni odpustit sami. Moje teorie je taková, že člověk po smrti začně vnímat svůj život v božské perspektivě, tím pádem mu okamžitě dojdou všechny prasárny, které v životě udělal. Dle SZ by se musel vrátit a prožít tyto prasárny na vlastní kůži. Nicméně dle NZ má možnost přijmout odpuštění.

Ježíš ovšem řekl, že do Božího království můžeme vstoupit OKAMŽITĚ!!! Toho je ovšem schopný málokdo, neboť se každý drží SZ jako klíště.

Samotné křesťanství má pak velice málo společného s křesťanskými církvemi, zejména s katolickou. Mnohdy KC dokonec jedná v příkrém rozporu s jeho učením. Ale nebudu se zde rozepistovat, abych neurazil místní katolíky... Ti většinou přijímají křesťanství jako soubor dogmat, pravý smysl jim tím pádem naprosto uniká. Ovečky KC jsou zotročeni učením, které je mělo osvobodit.

A co se týká židů... Není na světě pověrčivější sekty. Zůstali ve středověku a už se neposunou dále. Jejich svět je založen na materialismu a jejich rabíni se trpělivě starají, aby jejich ovečky zůstaly sto let za opicemi. Ono se pak stádo daleko lépe ovládá. Je mi jich líto. Nechtěl bych svůj život řídit souborem pravidel, které si vymyslelo pár pošahanců. Například bych si nerad kálel o šábesu do kalhot a tak pod.

204526

10.11.2009 21:47

Demokracia na Prešovskej univerzite - pojem neznámy

RE: Nechápu cenzuru na zvědavci

hestroy 77.?.?.?

Ale kdepak. Jen musíte počkat, až to editor pustí... [smích]

204476

Neměl by se ten dozor nad volbami dělat hlavně v USA? Posledně tam měli nějaké problémy s počítáním hlasů, že? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Vy chcete zavádět demokracii ve stylu USA? A co jsme udělali tak zlého, že nás chcete trestat? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

204450

Dal jste pětku, jako vždy? Co Pražák, jak s ním vycházíte? Jste z jednoho místa? Asi byste se měli znát... Minimálně z ústředí, že?

>Demokracie a s ni spojena prosperita je lakava nejen pro Cechy, ale i pro obcany vsech zminenych zemi.

Ano, zejména potraviny vyráběné z kostí a kůží, šlehačka z rostliného tuku, jogurty ze škrobu, sýry ze sóje. Ano, to je úplně super a je to mnohem lepší než za bolševika. Zadlužení 1,2 biliónu korun, to je také velký pokrok, zrušení českého hospodářství je obrovský skok. Máte naprostou pravdu, jsou to samá pozitiva.

Jen hlupák si dnes může myslet, že je rozdíl mezi pravicí a levicí. Ale přesto je nutné si brát příklad z USA, kde v jejich nedávné historii stříleli do studentů (nikdy jsem neslyšel, že by se něco podobného stalo za bolševika), kde je zastřelen každý pokrokový prezident nebo senátor, kde je 20% nezaměstnanost a obrovská zločinnost.

>Pomoc ze Spojenych Statu je v tomto pripade spravny a chvalyhodny cin.

Ano, zejména pokud se jedná o pomoc v podobném duchu, jako byla pomoc Vietnamu, Nikarague, Panamě, Iráku, Afgánistánu atd. Pak si ti, co přežijí, konečně užijí klidu a míru, zejména, pokud okupační jednotky odtáhnou. Ty milióny, co to nepřežijí, jsou jen přijatelnými vedlejšími ztrátami, že?

Jste opravdu směšný!!! [chechtot] [chechtot] [chechtot]

204397

06.11.2009 16:15

Alžířané a Marokánci ve výcvikových táborech al-Qá‘idy v Izraeli

RE: Tento clanek je hanobici clanek - az skoro teroristicky. V podstate popira holokaust - zcela neomalene, az agresivne

hestroy 77.?.?.?

[chechtot]

204299

06.11.2009 11:50

Ďalší hon na čarodejnice

Totalitní stát

hestroy 77.?.?.?

Ano, je to svinstvo. Nicméně jsem si tuhle přečetl tuto diskusi a zjistil jsem, že je to banda dementů. Je vidět, že se k těmto hnutím rekrutují ti nejhloupější výrostci, kteří mají velké problémy, jak se jinak seberealizovat.

Samozřejmě, že pokud bychom žili v právním státě, pak by takovéto "protiteroristické" zátahy policie nebyly možné. A proč vůbec plýtvat penězi daňových poplatníků na pronásledování pár pomatenců? Tuhle jsem koukal na televizi a připadal si, jak za bolševika. Samá protistátní činnost, policajti atd.

Tihle NS jsou naprosto kontraproduktivní, diskreditují všechny odpůrce Systému.

Omlouvám se editorovi za odkaz na nacistické stránky.

204278

05.11.2009 15:08

Vnitřní dokument IBM zdůrazňuje 100% jistotu plánované pandemie

RE: Assumtions!

hestroy 77.?.?.?

Je dobře, že každý, kdo článek pochopil a pochopil i dovětek editora, ještě jednou provede jeho analýzu. Možná by si však přispívající mohli číst i diskusi, aby se dokola neopakovali. Ale je dobře, že jste to dokázal rozvést ještě důkladněji, tentokrát pro děti v mateřské škole. Teď už jen čekám, komu se to podaří rozvést ještě podrobněji, pro mentálně postižené. [chechtot] [oči v sloup] [překvapení]

204221

05.11.2009 10:30

Vnitřní dokument IBM zdůrazňuje 100% jistotu plánované pandemie

RE: Proboha - nekteri take skoci na vsechno!!

hestroy 77.?.?.?

Ano, to pochopil myslím každý, kdo si přečetl článek a doplnění editora. Ale jsem rád, že jste to tu vysvětlil ještě jednou. Teď už je to tutovka!!!

Nicméně abychom se vrátili k tomu, co je na článku podstatné. Jedná se o to, že počítají se 100% jistotou, že bude pandemie. A to už není jen tak nějaké plánování.

A ještě jednu věc bych rád doplnil. Někteří lidé si myslí, že všechny kecy médií a politiků kolem například krize, pandemie atd. souvisí s jejich idiocií. To je opravdu velice naivní názor, který ovšem velice negativně ovlivňuje schopnost porozumět celé skutečnosti.

Pro nezasvěcené připomínám, že média jsou pouzí opakovači toho, co jim řeknou politici a politici jsou pouzí opakovači toho, co jim řeknou jejich nadřízení.

S idiocií to nemá nic společného, tak to prostě funguje.

204204

04.11.2009 14:07

Prezident podepsal

RE: To je zase diveni

hestroy 77.?.?.?

Pražáku, vám to může být úplně putna. Vy v Čechách nežijete. Já vás za Čecha ani nepovažuju. Musel bych se stydět.

204123

04.11.2009 13:25

Prezident podepsal

RE: Trochu pokory...

hestroy 77.?.?.?

Ale no tak... Neměl by být prezident morální autoritou národa? Je svobody bez boje?

Jste ukázkou typické české nátury.

Kvalita člověka se projeví teprve v obtížné situaci. Ale to jistě víte.

Klaus podepsal 3.11.2009 ve 3 hodiny. ÚS se vyjádřil v 9 hodin. Sedí to na minuty.

4. říše konečně začala s plnou parádou. Německo je definitivně zpátky. Svatá říše římská nekončí.

Revealed: The secret report that shows how the Nazis planned a Fourth Reich ...in the EU

204116

04.11.2009 13:08

Prezident podepsal

RE: Pane řidiči,...

hestroy 77.?.?.?

Co to melete? [zmaten]

204111

Já se snad rozpláču. Opravdu jste mě dojal, pane H.Linek, teď už chápu, že jste slušný člověk. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Jen je mezi námi jeden rozdíl. Zatímco vy podporujete vraždění lidí, já jsem proti. Vy nejste zaslepen, vy to děláte účelově.

Jinak díky editore, je dobré vědět, že Prazak a Linek jsou jakousi zvláštní náhodou z jednoho místa.

203967

Ano, velice zajímavý příběh, z kterého vyplývá co? Že US vojáci jsou vlastně takoví opraváři pokažených států a v Iráku byla hromada ZHN?

Člověče, zamyslete se nad sebou... V Iráku umřelo milión lidí. Dokážete si představit například policejní akci, kde by při záchraně jednoho člověka pozabíjeli sto dalších kolemjdoucích?

Ale vám je to jedno, Iráčan pro vás není člověk, že? Takže se nemusíte nijak vzrušovat.

203966

03.11.2009 10:22

Ameriko, přestaň se plazit před Izraelem

RE: Naivita

hestroy 77.?.?.?

Inu, na hlouposti se dá jen těžko reagovat. Nicméně je zajímavé, jak někdo může k takovému nesmyslnému závěru dojít. Ale předpokládám, že jde o žert, případně o názor někoho, kdo vůbec nesleduje dění. Ale vzhledem k tomu, že pán označuje někoho výrazem osel, zase napovídá, že musí být hrozně "inteligentní". Takže nakonec jde o pouhou trapnou provokaci.

Ale abychom se vrátili k věci. Izrael je trojským koněm západního impéria, nejde o nic jiného, než o pokračování kolonizace. Nechápu, proč se někdo diví, že se před Izraelem všichni "plazí". Vzniká tak dojem, že GB a USA nemá s Izraelem nic společného. Obama (nebo kdokoliv kdo bude u vesla a nedívejme se směrem k USA, ale spíše k GB) samozřejmě nemůže nic dělat, i kdyby o byl slušný člověk, o čemž pochybuji.

Neboť tady jde o to, aby Izrael existoval, přímo v srdci BV. Proč, to každému začínajícímu imperátorovi dojde.

A co se týká židů? Je mi jich líto. Je zajímavé, jak někdo mohl určitou skupinu lidí udržet ve středověku. Jejich rabíni odvedli dobrou práci. Vychovali "národ", který je nejvyděšenější ze všech. Zároveň je ovšem nejnamyšlenější. Také je nejvíce pověrčivý a nesvobodný. Takový žid si nemůže ani prdnout, pokud mu rábi neřekne kdy a jak. A o šábesu se musí vykálet do kalhot, protože mu rábi řekl, že nesmí nic dělat. Jak se na takové lidi pak může jeden podívat? Vždyť to jsou chudáci!!! Oni si ty koncentráky staví i ve svých hlavách.

Židé jsou perfektní obětní beránek. Díky své odporné nadřazenosti a pocitu vyvolenosti (tak jak jim rábi naučil) jsou již tisíce let nenáviděnou menšinou ve většině zemí. Umí to s penězi a tak je "elita" využívá ke svým finančním machinacím vedoucím k modernímu otrockému systému založeném na dluhu.

A jednou k tomu zase dojde. Až to dojde tak daleko, že se lidi začnou bouřit, někdo šikovný ukáže prstem a hned bude jasno, kdo je viník. Žiďáci a Izrael. Proběhne pogrom a všechno začne znova. Židi budou ještě vyděšenější, ještě pověrčivější, a ještě "vyvolenější". A "jejich" jménem se dál budou dít nekončící svinstva. Oni svoji úlohu na BV splní, tak jako ji splnili už tolikrát, naposledy v Německu. A opravdoví satanášovi zástupci si budou mnout ruce.

203965

Nemuseli rozchodit co? Že někteří Češi jsou vymatlané opice? Že někteří Češi ještě pořád nepochopili, co je to výraz propaganda? Že někteří jsou tak hloupí, že okupace cizích zemí je pro ně obranná válka? Že někteří jsou tak tupí, že uvěří tomu, co jim říkají v televizi a v dalších kanálech propagandy?

Víte, pro ty pomalejší to raději připomenu. V každé válce je hned po zbraních důležitá propaganda.

Já chápu, že ne každý je to schopen pochopit. Proto se našli i Němci, kteří když slyšeli u Berlína dělostřeleckou palbu, tak se domnívali, že vítězství je na dosah. Člověk to takovým lidem nemůže mít za zlé. Někteří lidé jsou inteligentní, jiní tupí jak poleno.

Má to ale cenu vysvětlovat emigrantům, kteří jsou placeni za válečnou propagandu? Má to cenu vysvětlovat různým Lehům, Mikinům a jiným trotlům ze spolčení vymytých hlav? Český národ je znám tím, že se v něm vždy najde dost ochotných podržtašků, slouhů a vlezdoprdelků. Jedni udávali za císaře pána, jiní bolševikům z Ruska, další bolševikům z USA.

Má cenu někomu vysvětlovat, že do armády jdou jen lidi, co se neumí uplatnit v normálním životě? Většinou narušené osobnosti s násilnými sklony?

203898

Tak to děláte jen dobře. Bubáci totiž žijí ze lží a z nenávisti. Jejich příspěvky tomu naprosto odpovídají. Tito "lidé" chtějí jen zabíjet, většinou ty, na které ukáže propaganda. Je škoda, že někteří "lidé" nemají schopnost jakéhokoliv samostatného uvažování, jediné čeho jsou schopni je dokola opakovat průhledné lži a hlásat nenávistnou propagandu. V historii člověka by se bez těchto "lidí" nemohla rozpoutat žádná genocida, jsou hybnou silou vraždění a šíření nenávisti.

Ale nakonec mi je těchto lidí líto. Oni nemohou za to, že mají úplně zatemnělou mysl a slouží Satanášovi. Na konci života jim to zlé začne docházet, to zlo je dožene a oni budou s hrůzou prosit za odpuštění. Nicméně v dalším životě budou muset okusit jejich vlastní meducínu, kterou by tak rádi ordinovali kdekomu, na kterého televize ukáže. Hloupost je největší nepřítel lidí, když se rozdávala, lidé jako Linek nebo Pražák si vystáli frontu pro přídavek.

203887

02.11.2009 10:43

Dopis referentky

Díky pane Liško,

hestroy 77.?.?.?

po přečtení vašich úvah mám vždy pocit, že lidé ještě žijí. [mrknutí jedním okem]

203877

Člověče, když si čtu tuhle diskusi, tak si říkám, že konečně našli toho schopného člověka, který Zvědavce oddělá. Číst tyhle nesmysly je opravdové nefalšované utrpení, z kterého se mi zvedá žaludek. Z lidí jako jste vy, je mi opravdu špatně. Jste zdrojem všeho zla na zemi.

Ale na ústředí řekněte, že konečně narazili na toho pravého...

A přeji vám, opravdu od srdce vám přeji, aby vaši rodinu nikdy nepostihl takový osud, který vy přejete všem lidem, kteří žijí ve státech okupovaných globálním teroristou - USA. Přeji vám, aby do bytu vašich rodičů nevtrhli US žoldáci a chladnokrevně je nepostříleli, tedy pravý opak toho, co přejete iráckým, afghánským nebo jiným rodinám.

A také vám přeji, abyste ve svém životě došel poznání, že zabíjet není správné, jak si myslíte a ostatní tu o tom dokola přesvědčujete a že matky dětí poškozených DU vám a podobným "lidem", jako jste vy, jednou odpustí. Vy, jako příznivce neomarxismu, sice nevěříte na duchovno, ale věřte, že zákon zachování energie platí i tam. Takže si nakonec můžete být jistý, že podobnou zkušenost, kterou tak rád dopřáváte iráckým dětem, zažijete jednou i vy sám.

203876

29.10.2009 11:40

Jsme chabí vlastenci, natož čeští nacionalisté

Výborný článek!

hestroy 77.?.?.?

Výborně, pane Tomane. Skvěle napsáno.

Nicméně jste zapomněl na jednu věc, která celé knížce dodává důvěryhodnosti. Cituji Čulíka.

>Celkově je nová historie Československa od Mary Heimannové brilantním příspěvkem k diskusi o českém údělu i o postavení Čechů ve světě – dnes i v minulosti. Autoritativnost studie potvrzuje i jedna nikoliv nevýznamná drobnost. Knihy vydávané v angličtině na česká témata mívají většinou velké problémy s diakritikou a překlepy v českých názvech i v odkazech na české zdroje. Monografie Mary Heimannové je redakčně zpracována tak pečlivě, že jsem nenašel v celé knize jedinou chybu v háčcích a čárkách či překlep v českém názvu.

Už chápete? Není tam žádná chyba v českých názvech!!! Takže tím pádem to MUSÍ být kvalitní!!!

To Čulík, jako správný hrdý Čech chápe, na rozdíl od nás, kteří dosud žijeme v tomle zaprděném kráteře.

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Čulík už se úplně pomátl. Nebo spíš jeho zaměstnavatel.

203603

29.10.2009 11:35

Jsme chabí vlastenci, natož čeští nacionalisté

RE: Tady je to trochu rozepsano.

hestroy 77.?.?.?

René, ptáš se špatného člověka. Od Pražáka se ničeho smysluplného nedočkáš, viz. právě jeho příspěvek. Opět hloupost na n-tou.

203602

29.10.2009 11:07

H1N1: Genocida v přímém přenosu nebo omyl?

RE: noo

hestroy 77.?.?.?

Vanguarde, trpíte často samomluvou? Ale je dobře, že se umíte takto sám uklidnit. [chechtot]

203597

27.10.2009 20:54

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: pralesní usedlíci,pamětníci,Kyrril

hestroy 77.?.?.?

Tak, tak...

203390

27.10.2009 20:53

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: První bod! A co roky?

hestroy 77.?.?.?

Kdybyste si dal tu práci přečíst si pár prvních příspěvků, možná byste narazil na odkaz, který leccos vysvětluje.

Jistě by bylo zajímavé sledovat věkové rozložení oněch vdov.

Jen tak mimochodem. Kolik vdov je v ČR? Dle vaší logiky jich musí být 330.000, že?

Ale chápu, že jednoduší je celý článek shodit kvůli jednomu argumentu, který není dostatečně rozveden.

Navíc, je zajímavé, že pro vás je důležité kolik těch vdov přesně je, zatímco to, zda je správné vraždit lidi, to už vás tolik nezajímá, že? Možná kdyby to byl někdo z vaší rodiny (například váš otec, který by padl v odboji), obstál by váš argument, že se ženy dožívají vyššího věku? Takhle byste to své matce vysvětlil, aby se netrápila?

203389

27.10.2009 20:34

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: Americké

hestroy 77.?.?.?

Jste jen tak neinformovaný, nebo jste placený provokatér?

>Odstraneni Saddama - jednoho z nejhorsich diktatoru nasi doby ja osobne povazuji za spravne.

Zeptám se vás jednoduše. Kdo je větší diktátor? Ten, který nechá zabít tisíc lidí, nebo ten, který nechá zabít milión? Pokud jste odpověděl za B, pak jste označil za horšího diktátora Bushe, že? Nebo třeba US prezidenty vedoucí válku proti Vietnamu?

>Ty tabory jsou vetsinou stanove a vojaci v nich po vyhrane valce cekaji na odsun domu.

Jakou válku máte na mysli? Máte na mysli to obsazení Iráku bez boje? To je něco, jako byste řekl o sovětských vojácích, že u nás po vyhrané válce čekali na odsun domů. Uvědomujete si to vůbec?

>ale automobilovym bombam a sebevrazednym blaznum oblozenym dynamitem jde branit v jejich zlocinech jen tezko.

Zajímavé, že ten hrozný diktátor Saddám nic takového v Iráku neměl, že? V tu dobu to byl sekulární stát. Zjistěte si, kdo za těmi atentáty stojí a kdo je platí. Možná budete dost překvapen.

> V kazdem pripade to ale nejsou Americane, kdo zabiji.

Ne? A co ty soudy s americkými vojáky, kteří znásilnili holčičku a pak vystříleli celou rodinu? Jen vrcholek ledovce.

Dokázal byste tyhle vaše sprosté lži a ubohou propagandu odříkat také nějakému Iráčanu do očí? Možná byste tu drzost ani nepřežil. Já osobně bych na jejich místě takové "lidi" vašeho stylu minimálně zbičoval.

A na ústředí řekněte, že dnes jste tu moc nepochodil. Ať vám nedají prémie. Koukám, že kvalitní lidé docházejí, zřejmě už je nebaví pořád dokola lhát.

203384

27.10.2009 12:14

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: Privitani

hestroy 77.?.?.?

Iraq has million-woman social time-bomb

Narmeen Othman, Iraq's acting minister for women's affairs, put the number as high as 2 million in a country of 27 million people.

203344

27.10.2009 11:55

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: Opet pripalena kachnicka

hestroy 77.?.?.?

Vážený pane. Nezklamal jste a a vaše ubohé lži tu opět otravují vzduch. Víte, obvykle mi lidé vašeho ražení nejsou hodni toho, abych si nad nimi uplivnul. Nicméně dnes pro vás udělám výjimku. A popřeji vám, aby se vám nikdy nestalo to, co tak přejete iráckým dětem, jejich rodičům a celému jejich národu. Přesto, že jako člověk nemáte žádnou cenu. Neboť jste jen zaslepen ve své fanatické nenávisti, kterou ve vás vzbudil nějaký psychopat. Víte, já chápu, že ne každý je schopen pochopit propagadu, která je všude kolem něj. Někteří lidé to nedokáží do konce svého života a umřou jako hlupáci. Přeji vám, abyste nebyl ten případ. A člověče, snažte se získat zpátky alespoň trochu lidskosti. Jednou by se vám to mohlo sakra hodit.

>Je sice pravda, ze se muslimove mezi sebou vrazdi, ale tento proces je pro spolecnost vice mene ozdravujici.

Pochopil jste vůbec, co jste napsal? Vždyť vy byste mohl z fleku dělat bachaře v koncentráku! Že vy se necháváte inspirovat tímto "člověkem"?

V Iráku je něco přes 30.000.000 lidí. Zatím jich bylo povražděno cca 1.3 miliónu. To už je taková malá genocida, že? Inu, kluci americký se musí snažit, aby překonali jejich rekord ve Vietnamu, kde povraždili cca 1.000.000 Vietnamců.

203343

23.10.2009 16:23

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

hestroy 77.?.?.?

Dobře. Tak jinak. Nejdříve informační hodnotu. Například. Za všechno mohou židi, a navíc jsou tak blbí, že jsou vidět jako první. Druzí v řadě jsou teknaři a třetí jsou squateři.

Nebo. Václav Klaus je slušný člověk, protože nechce LS.

Je to dostatečná informační hodnota? Předpokládám, že ano.

A teď opět k tématu. Sice nevím, jak mám reagovat na takové nesmysly, co tu někteří lidi píší (tímto jsem se vyhnul osobnímu útoku), než jim připomínat, co tu napsali v minulosti. Má smysl někomu vysvětlovat, že za státní rozkrádačky nemohou obyčejní daňoví poplatníci? Je informační hodnotou účelová lež?

Jen tak dál, editore, je vidět, že Zvědavec jde nahoru. Ale chápu, už je to dost dlouho, co jsem nezaplatil, takže vám to nemám za zlé. Vojta platí, takže může lhát, jak se mu zlíbí, že? [chechtot]

203058

23.10.2009 11:18

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

hestroy 77.?.?.?

(Zrušeno. Osobní útok bez informační hodnoty. Editor.)

203042

23.10.2009 11:15

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: Odkaz Biblie pre bohatých aj chudobných

hestroy 77.?.?.?

(Zrušeno. Čistě osobní útok bez informační hodnoty. Editor.)

203041

20.10.2009 12:10

Dolar se nezhroutí

RE: Rozumny nazor

hestroy 77.?.?.?

Když člověk řekne A, měl by říct i B. Amerika je sice uplně narvaná mladými vzdělanými schopnými a pracovitými lidmi, kteří však nemají práci, protože jejich místa zabírají Indové, kteří chtějí poloviční mzdy. Proto ti krásní mladí vysokoškolsky vzdělaní lidé, kdysi se mohlo říci zlatá mládež, pracují za 10 USD jako pinglové v restauracích.

A ti různí komouši, o kterých mluvíte, tak ti právě ovládají Ameriku, kradou peníze daňových poplatníků (těch schopných a vzdělaných lidí, kteří jsou tak schopní a vzdělaní, že se tomu ani nebrání), těmi penězi pak kryjí svoje ztráty a zadlužují americké občany na stovky let.

A co že budou Američané exporotvat? To jste nám jaksi zapomněl říci. Předpokládám, že demokracii založenou na obrovské zbrojní výrobě. Ano, bomby a tanky, to je to poslední, co mohou exportovat.

Je to škoda. Tak slibně váš příspěvek vypadal a nakonec se z něho vyklubal jen ideologický balast. [mrknutí jedním okem]

202875

19.10.2009 10:47

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

hestroy 77.?.?.?

Nemůžu než souhlasit.

202815

18.10.2009 17:42

Argentinská doga – víc než jen pes…

RE: Jsem zlý člověk

hestroy 77.?.?.?

Hmmm, docela vám rozumím. Sám psy vůbec nemusím a zejména ty, co neposlouchají. Vadí mi i jejich devotnost. Není divu, že při násilném pokřesťanšťování byly s lidmi házeny na hranice i koše koček, které byly nahrazovány psy. Pokud by tento milý pejsek ublížil mojí kočce, asi by skončil pod drnem, nezávisle na jeho inteligenci.

202783

14.10.2009 17:16

Pod terorem trpaslíků

RE: Pod terorem ... blbosti.

hestroy 77.?.?.?

No, když už tedy víme, že na rozdíl od vás jsme všichni vypatlaní, mohl byste laskavě sdělit i nějakou jinou informaci, kromě těch, které zná každý?

Třeba jaké výhody nám přinese podepsání LS? Tedy kromě těch, že se staneme jen jakýmsi územím bez vlastních pravomocí a jakéhokoliv vlivu na fungování vámi obdivované socialisticko-byrokratické EU? [oči v sloup]

202460

14.10.2009 16:07

Pod terorem trpaslíků

RE: Křivé zrcadlo

hestroy 77.?.?.?

Člověče, vy jste zaspal dobu. Vždyť vy uvažujete stejně, jako jsem uvažoval já před 20 lety!!! Z tu dobu se dost změnilo a kdo chce vidět, vidí, kdo chce slyšet, slyší. Jak je ale vidět, někteří lidé se spokojili s tím, co jim bylo prezentováno při pádu bolševika a od té doby se nepohnuli z místa.

Ten, kdo je schopen označit článek Dolejšího za kultivovaný a logický, je typický příklad konzumenta oficiální propagandy. Že vy věříte tomu, co vám řeknou v televizi a napíšou v novinách? Už jste se někdy zamyslel, komu ty noviny a televize patří?

Můžete tady tedy alespoň nastínit, co ČR LS smluvou získá? Nebo jen bezduše opakujete to, co vám napíší v německých denících? Člověče, co byste dělal před válkou? Vždyť my jsme přeci naší účastí v 3. říši také jen získali, ne? Víte, jak velká tu byla válečná výroba? [chechtot]

202444

14.10.2009 13:05

Pod terorem trpaslíků

Dolejší je ubožák

hestroy 77.?.?.?

Díky Vladimíre za tuto reakci. Sám jsem přemýšlel, zda nemám něco napsat poté, co jsem si přečetl jeho ubohé blábolení. Je to opravdu smutné, když vidím, jak se na Klause ze všech stran valí slova o zrádcovství atd. Je to nekonečně trapné. Máte pravdu. Jsou to trpaslíci, nýmandi a přidržtaškové. [bliji]

202426

13.10.2009 17:06

Japonsko prověří tajné bezpečnostní dohody s USA

RE: Japonsko a Německo bylo poraženo a okupováno!!!

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] Víc už se smát nemůžu. Tohle zkuste vyprávět v mateřské školce. Ale pochybuji, že by vám někdo uvěřil.

Zkuste to napsat na iDnes. Tam vám to odkýve Waleyo, jestli tam ještě funguje. Mezi vzdělanými a informovanými lidmi nemáte s takovou primitivně trapnou propagandou šanci.

202358

To, co Dolejší píše, je skutečná žumpa. Nechápu, jak někdo může sepsat nějaké své subjektivní pocity a pak to vydávat za analýzu situace? Když jsem to četl, měl jsem co dělat, abych si nad jeho trapnou hloupostí neublinknul. [bliji] [bliji] [bliji]

202338

13.10.2009 12:45

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: jsme neuralgickým bodem Evropy

hestroy 77.?.?.?

Naprosto s vámi souhlasím, pane 85. Víte, někdo prostě duchovno nedokáže pochopit. Nemějme to ale Vojtovi za zlé. Když mi bylo okolo 20ti, tak jsem také o duchovnu neměl žádné představy a snažil jsem se tedy něco nalézt v různých publikacích. Samozřejmě, že to nikam nevedlo. Je potřeba úplně jiný přístup.

Vopjta se k pochopení duchovna již zřejmě nedostane. Jelikož by musel naprosto změnit způsob svého myšlení. Duchovno se totiž rozumem pochopit nedá. I kdyby si o tom Vojta přečetl tisíce brožur...

202337

13.10.2009 12:28

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: jsme neuralgickým bodem Evropy

hestroy 77.?.?.?

Na rozdíl od tebe, Josephe, má druhá 85 velice kultivované příspěvky, hovoří moudře, ne povýšeně, má co říci a dlouhodobě udržuje své příspěvky na vysoké úrovni.

To, že jsi ještě nepochopil, co je skutečným hybatelem lidského vývoje, je tvoje škoda. Ty se domníváš, že je to tvrdost. Ano, oko za oko, zub za zub, ačkoliv tuto ideologii odsuzuješ (jevrejové, že?), vzápětí ji kupodivu vytahuješ jako jedinou možnost!!!

Mám velký zmatek v tom, co si o tobě myslet, Joseph. Opravdu velký zmatek.

Pro tebe je důležitější žrádlo, než duchovno. V tom jste s Vojtou zajedno. Proto si také dobře rozumíte a vzájemně se podporujete. To, co vás spojuje, je totiž neomarxismus. Ty sice říkáš, že Vojta nepodporuje zlo, ale to se hodně pleteš. Vojta zlo označuje za nutnost, jelikož to úzce souvisí s jeho materiálním způsobem myšlení.

Jeslipak tě někdy napadlo, co bude po smrti? Jestlipak tě někdy napadlo, že zdraví ducha je stejně důležité, jako zdraví těla?

Asi ne. Ty jen potřebuješ PROSTŘEDKY pro sebe a svou rodinu. Je zajímavé, jak někdo může vyrůst tímto způsobem v křesťanské společnosti.

Dle tebe nepomůže k přežití nic jiného, než tvrdost, vůle po přežití (nikoliv však smysl života) a manipulace ostatních.

Až jednou budeš ležet na smrtelné posteli, tak možná pochopíš, že život nebyl jen o tvrdosti a dosahování svých osobních cílů na úkor ostatních. Ale to už bude pozdě. Pak budeš moci jen litovat, nikoliv už napravovat.

Co k tomu dodat? Marx může být spokojený, kolik lidí už dokázal ovlivnit.

202336

13.10.2009 11:58

Michael Moore píše Obamovi

RE: .

hestroy 77.?.?.?

Moore se nezbláznil. Pouze dělá to, co ho živí. A jak se říká: Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.

202335

13.10.2009 11:54

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Proč? Klausův vzdor má svou cenu!

hestroy 77.?.?.?

Chlapečku, dnes jsi to napsal dobře. Je vidět, že když chceš, umíš říct i něco smysluplného. Dokonce jsi zůstal velice zdrženlivý ve svém "osobitém" způsobu "komunikace". Děvenko je spíše takový milý výraz (když pomineme tvoji nadřazenost, s kterou jsi to použil).

Snaž se, když nebudeš každého častovat výrazy, kterými tě častoval tvůj tatík, možná z tebe i něco bude. Rozhodně bych u tebe nečekal něco jako národní cítění.

202333

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 3

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 5

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
305 210,87 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 360 603