Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané hestroy

Nalezeno 3334 příspěveků, 16 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

01.09.2010 14:56

Socialismus a filmová kultura

RE: Opravdu nevim o jake socialisticke kulture zde jedname,pravda je jina.

hestroy 77.?.?.?

A pane Nohejle, mluvíte o Židech, nebo o židech? Pochybuju, že by někdo z nich měl obřezanýho pindíka, uměl hebrejsky, četl Tóru, chodil do synagogy atd. Takže o jaké ž/Židy vlastně jde? Dle jakého principu se to má posuzovat?

Vzhledem k tomu, že Žida s velkým Ž definovali až Němci, do té doby nic takového nebylo, máte na mysli pravděpodobně židy s malým ž, tedy ty, co praktikují židovské náboženství. Jsou však židi s malým ž, kterým je nějaká Tóra u zadku, stále ještě židy s malým ž? Asi ne, že ano? Takže pak musí být Židy s velkým Ž. To by ovšem museli mít společný jazyk, kulturní zvyky a území (tak je obvykle definován národ). Mají to ti ž/Židi u nás? Nemají... Takže jaký národ?

Je v tom trochu zmatek...

Nebýt toho, že si každá vláda o "svých" židech vede neustále seznamy, tak už by snad ani žádní židi nebyli, tak jako se například Ashkenazi zoufale snažili integrovat mezi Němce a hlavně už nebýt židy! Ale jelikož existují seznamy, není jim to dovoleno a v případě, že je nějaký průser, vytáhnou se seznamy a hned máme koho předhodit rozzuřené společnosti, kterou ovšem okradl a obelhal někdo úplně jiný. A to židi rozhodně nejsou, i když jako prostředník mohou figurovat.

227249

01.09.2010 14:41

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jak je to ve skutečnosti s cikány?

hestroy 77.?.?.?

Pane Anonymusi,

ono mnoho míst, které bílý vyčistil od původního obyvatelstva není. Vlastně se jedná převážně o Ameriku (700 000 vyvražděných Maorů na Novém Zélandě se již obnovilo a chystají se si vyřídit s Anglány účty). Pokud se jedná o migraci mezi zeměmi, na kterých stále žije (a vlastní tu zem) původní obyvastelstvo, pak na ní samozřejmě není nic špatného, pokud se imigrant chová podle pravidel oné země. Takže například bílí, kteří migrují po Evropě nebo i do jiných civilizovaných zemí, obvykle vědí, že tam zadarmo nic nedostanou a pokud se nebudou chovat slušně, se zlou se potážou.

Jiná věc jsou barevní, kteří mají často jiné kulturní zvyky a nemají chuť se nějak integrovat, protože je to proti jejich přesvědčení (nenávidí bílé). Mě by ani nevadilo, že nenávidí bílé, protože mají často pádný důvod. Ale ať pak zůstanou doma. A neserou se k nám. Proč se sem cpou, když nás nenávidí, že? Horší je, že pak kvůli jejich barvě kůže (a ničemu jinému), je na ně pohlíženo jako na oběti rasismu (bílý člověk se kaje, ale bohužel ne ten, co to celé zavinil) a mají různá privilegia.

Integrace barevných NENÍ možná. A sebevětší humanista může mlet kraviny do omrzení, dokud si pár cigošů nevezme domů a nepředvede, jak se to má dělat, ať je radši zticha!

Schwarzenberg si vezme rumunské Romy na zámek Orlík

Ale je tu jeden důležitý rozdíl mezi cigoši (a jinými barevnými, co zamořují Evropu) a Indiány. Tam to totiž není tak, že by přicházeli do míst, kde bílí žili tisíce let. Tam je to přesně naopak. Kdyby se jim tam bílí nenasrali, nemuseli by teď řešit, co s nimi. Moc jich už stejně nezůstalo.

Závěrem bych chtěl říci, že musím uznat, že jsem rasista, neboť chci, abych kolem sebe viděl to, co vždy, tedy bílé lidi. Asiati jsou sice pracovití, ale zde nemají co dělat! Mají svoji zem a my se jim tam taky necpem.

O černých už raději nemluvím, Arabášů tu zatím naštěstí moc nemáme. Ale soudruzi v Bruselu s tím brzy určitě něco udělají.

Jo a nakonec bych chtěl říct, že někteří cigoši jsou bílí, takže to nakonec zas takový rasismus není. I bílá rasa má svůj odpad.

P.S. S vaším řešením souhlasím, mám na to totožný názor! Ať se falešný humanisti třeba pokaděj!!!

227248

01.09.2010 13:03

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jak je to ve skutečnosti s cikány?

hestroy 77.?.?.?

>Ja si myslim ze cikansky problem se vyvolava umele a hodne lidi se na tom prizivuje (stejny problem z indianama)

Ano, souhlasím s vámi. Ten problém se vyvolává uměle od té doby, co se sem ta sběř nacpala. Již od Rakouska Uherska se na tomto problému přiživovala spousta lidí. Různí zmocněnci pro lidská práva a tak. Porozuměl jsem vám správně?

Stejný problém s Indiánama? Člověče, proberte se, vy jste na jejich půdě, ne oni na vaší. To je jeden obrovský a podstatný rozdíl. Já chápu, že se vám to jako imigrantovi nelíbí, ale je to tak!!! Vy jste jim tu půdu ukradli, ne oni vám!!! Vy jste je dostali do situace, ve které jsou, ne oni sami. Takže pozor na laciná srovnávání.

Jediným a opravdu jediným řešením cikánské otázky (oni se nasrali k nám, ne my k nim) je princip nulové tolerance, zastavení dávek a zavedení pracovních táborů. To, co navrhuje pan Laskavý Montážník Proton 64, je nesmysl. Žádná integrace není možná!!! Až tu toho šmejdu bude víc než nás, co se bude dít? Necháme si rozvrátit zemi, kde žijeme již po tisíce let? Jen proto, aby se nějaká tmavá sebranka měla dobře bez práce?

Proboha lidi, proberte se.

227233

31.08.2010 16:26

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Vrah? nebo spíše oběť? /2 pokračování

hestroy 77.?.?.?

Naprostý souhlas... Pokud nezakročí stát, nakonec zbyde špinavé řešení na obětech řádění barevného šmejdu... Ten člověk neměl jinou možnost. Pokud by zvolil nějakou lehčí variantu (zpřelámání všech hnátů), skončil by v base a cigoši by dostali odškodnění od státu.

227141

31.08.2010 16:20

Šílený vrah nebo něco jiného?

Technická poznámka

hestroy 77.?.?.?

Když už jsme u toho samopalu...

Já chápu, že ne každý ví, jaký je rozdíl mezi samopalem a útočnou (automatickou) puškou a tupí novináři nejsou ani svéprávní. Ale určitý rozdíl v tom je. Samopal střílí náboji do pistole (například 9mm), zatímco útočná puška používá náboje do pušky. Tolik technická...

227140

31.08.2010 11:09

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Zoufaly otec ?

hestroy 77.?.?.?

Ano, smutné je, že ho ta cikánská banda otravovala, v tom s vámi naprosto souhlasím. Smutné je, že možná postřelil i nějaké bílé. Smutné je také to, že nakonec zemřel. Jinak jsou to samá pozitiva, nebo ne? [cool]

227102

30.08.2010 12:13

Více imigrantů pro Evropu, říká Brusel

Sráči, nic než sráči

hestroy 77.?.?.?

Omlouvám se za ten výraz, ale nějak nemůžu najít jinou alternativu. Tenhle svět jde rychle do kytek, za nadšeného potlesku stád úplně dementních ovčanů... [bliji]

227013

30.08.2010 10:51

Továreň na duchovno - 1.časť

RE: Teoria

hestroy 77.?.?.?

Super. Nakonec se pár osvícených najde... To je velice potěšující... [smích]

227010

30.08.2010 10:45

Nebojte se

RE: Ano, světové mocenské Židovstvo...

hestroy 77.?.?.?

No, myslím, že je na to jen jedna jediná odpověď... [chechtot]

227008

29.08.2010 14:03

Továreň na duchovno - 1.časť

RE: Krestanstvi, obet na krizi a tak vubec

hestroy 77.?.?.?

To je vcelku jednoduché, pane Antiseptiku [smích] Pokud je něco dokonalého a navíc pouze jedno, pak je to hrozná, ale opravdu hrozná nuda. Aby se Stvořitel trochu pobavil, rozdělil se a "zapomněl" na to. A teď se baví. A jde mu to docela dobře, co myslíte?

226947

27.08.2010 18:59

Renesance etnického separatismu ve „sjednocené Evropě“

RE: Z dnešních zpráv o deportaci romů z Francie

hestroy 77.?.?.?

Pane Zezdisrale, je zbytečné reagovat na sudeťácké provokatéry. I když jste jim to napsal hezky. To se musí nechat. Pobavil jsem se. Na rozdíl od toho, když jsem si četl sudeťácké vejšplechty. To je prostě moc patné, abych zůstal slušný. Tmo je ještě víceméně v pohodě, ale ten sudetonácek 88, ten mi moc nesedí... [chechtot]

226840

25.08.2010 22:16

Renesance etnického separatismu ve „sjednocené Evropě“

RE: Z dnešních zpráv o deportaci romů z Francie

hestroy 77.?.?.?

>Ti, co nemají práci, můžou vždy nějakou dostat.
>Vážně? O tom tedy silně pochybuji. Zejména v dnešním uspořádání světa a možnosti najímat otroky ze zemí Třetího světa.

Tím samozřejmě nemyslím současnou situaci. Tím myslím, že ta možnost existuje, stačí chtít. Jak jste koneckonců napsal, lepší prevence, než represe.

>Konkrétně kde?

Například Detroit... Mí známí tam byli 6 let a několikrát se museli stěhovat, jak se postupně měnily bílé čtvrti na černé.

V každém případě je současný způsob "začleňování" barevného odpadu do bílé společnosti zcela proti jejímu zájmu.

Pokud mluvím o barevném odpadu, nemyslím tím barevné jako celek. Někteří se chovají jako normální lidé...

226773

25.08.2010 17:44

Renesance etnického separatismu ve „sjednocené Evropě“

RE: Z dnešních zpráv o deportaci romů z Francie

hestroy 77.?.?.?

Zbytečné, zbytečné cokoliv vysvětlovat. Samozřejmě, že ti nejbližší jsou mafiáni v politice. Celá politika je jeden obrovský špinavý byznys ovládaný mafií.

Kdo chce vidět, vidí, kdo nechce, tak jen civí. Případně se hloupě ptá...

226765

25.08.2010 15:57

Renesance etnického separatismu ve „sjednocené Evropě“

RE: Z dnešních zpráv o deportaci romů z Francie

hestroy 77.?.?.?

Existuje úplně jednoduché řešení. Stejná práva a povinnosti pro všechny. Nemakáš? Kradeš? Pak jdeš do basy. Ale my tě živit nebudeme. Je spousta práce například v dolech atd. Pokud ne, stačí šlapací stroj, který bude generovat elektřinu. Našlapal jsi elektřiny dost na to, abys měl světlo a jídlo a teplo? Nenešlapal? Pak je nám líto. Chcípni hladem nebo zimou. To je řešení pro zloděje.

Ti, co nemají práci, můžou vždy nějakou dostat. Uklízet je pořád co, veřejně prospěšné práce je ideální zaměstnání pro asociály. Ti pak můžou bydlet v hezkých minidomcích postavených obcí. Budou platit nájem a vše bude ok.

Ale pokud se asociálním nemakačenkům bude ustupovat, za chvíli padne i systém, který se o ně má starat. Stačí, když počet asociálních vyžírků přesáhne počet lidí, co na ně mají makat. Pak se vaše hezké řeči o sociální společnosti rozplynou jak pára nad hrncem, ale to je vám, jako humanistovi, zcela jistě jasné...

Stačí se podívat do USA, jak se barevní šmejdi posunují blok od bloku a bílí před nimi utíkají. Místa, kde žila bílá komunita a byly obchody a čisté ulice, se během chvíle stávají hrůznými smetišti, kde nejen že nejsou už žádné obchody, ale také už se tam neodváží ani policajti.

Integrace barevného šmejdu je obtížná, neboť oni bílé nenávidí a rozhodně nemají sebemenší snahu se začlenit. Pracovat pro bílé je pro ně nepřístojné.

Všichni, kdo mají plné huby keců o tom, že barevný odpad je potřeba hýčkat, by si je měli vzít domů a starat se o ně jako o vlastní. Ne. Oni to nechají na bedrech chudáků, jejichž jediným proviněním je to, že si barevní vybrali jejich bydliště za svůj rajón. Klasické pokrytectví... [bliji]

226758

Pokud kabel není optický, pak je to sranda. Pokud se jedná o standardní šifrování - sranda. Lokální wifi? K čemu, čemu? Stejně je to napojené na Internet, nebo? GSM? Velice jednoduché odposlouchávat. Šifrování sranda!

226730

18.08.2010 16:22

Písnička jako zbraň

RE: Velmi zajímavé, co se děje v Lize proti antisemitismu a kdo dává

hestroy 77.?.?.?

Pane Laskavý Montážníku Mucholapko Protone 64,

to co píšete je velice zajímavé. Že by Věrka začala procitat ze svého snu? Asi už pochopila, že se do žádného zadku nevejde, takže obrátila? Pochopila, že nedostane žádnou funkci, jako dostal například snaživý nácek Joch?

226525

18.08.2010 14:52

Písnička jako zbraň

RE: Pavlína Jíšová

hestroy 77.?.?.?

Pane udo. Jen malá technická.

Ty vaše sloupky,
které mají být asi
něco jako básničky,
jsou naprosto nečitelné.

Možná bych si je
i četl, ale nejde to.

Slovenštině docela rozumím,
ale tak, jak to podáváte vy,
je to opravdu k nečtení.

Nic nepomáhá ani tučný
font
, protože přeskakovat z řádku
na řádek je úmorné.

Chápu, že si dáváte záležet
i na vizuální stránce,
ale možná byste se měl
zamyslet nad tím,
zda jsou vaše příspěvky určeny
také někomu jinému,

nebo si je píšete jen
sám sobě
pro radost.

226518

18.08.2010 13:30

Obama se připravuje bombardovat Írán, 3. část

RE: Psychopat

hestroy 77.?.?.?

>Světu vládnou psychopati a Obama je jedním z nich.

Tak tohle je opravdu velký omyl. Domnívat se, že tato loutka něčemu vládne, je úplně chybné. Ten člověk vládne maximálně tak svému svěrači, ale ani to není úplně jisté.

Světu vládnou lidi, kteří tyhle figurky připravují a pak dosadí do vedoucích funkcí. Ano, tyto figurky sice podepisují papíry sloužící k ožebračování jedněch a zabíjení druhých. Nicméně v pozadí stojí jejich "učitelé" například z jezuitských univerzit, které jsou líhněmi takových figurek. Tím netvrdím, že Obama byl vyškolen jezuity, to je jen černoušek, který se hodí těm dobytkům do krámu...

226512

18.08.2010 09:57

Písnička jako zbraň

Zajímavé

hestroy 77.?.?.?

Po dlouhé době konečně děco nového. Článek má špatné hodnocení, nechápu proč. Myslím, že to editor docela dobře vystihnul. Ano, to je věc, která je zde obvykle pomíjena. Židi jsou zpracováváni cíleně od malička a ta propaganda myslí na všechno.

Jejich příběh je tak dojemný, že dojemnější už ani být nemůže. Jsou to prostě chudáci. Od začátku chudáci, co nic zlého neudělali, ale ostatní je nemají rádi. Takové dobráky...

My máme podobnou písničku, která je neméně emotivní, i když nemá ten nádech toho strašného "neštěstí", s kterým se potýkají židé.

Jmenuje se Kde domov můj...

226493

17.08.2010 21:00

Eva Cironisová

RE: Hyena 188 je nechutná!

hestroy 77.?.?.?

Je opravdu zajímavé sledovat, jaká špína se zde občas objeví ze zapáchající žumpy. Ta ohavná stvoření nemají s lidmi vůbec nic společného. [bliji]

(Nesmíte urážet diskutující. Zbytek cenzurován pro velké množství sprostých slov.)

226455

17.08.2010 19:54

Eva Cironisová

Smutná zpráva

hestroy 77.?.?.?

To je opravdu smutná zpráva. Budiž paní Evě země lehká!

Zde jsou její články.

226448

17.08.2010 16:28

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Priama demokracia vs. priama teokracia.

hestroy 77.?.?.?

>VĚTŠINA lidí do konce druhé světové války jména Osvětim, Buchenwald, Dachau a Sachsenhausen neznala; čtenářům časopisů Zlatý věk a Útěcha však byla dobře známa. Zprávy od svědků Jehovových se s velikým nebezpečím podařilo dostat z táborů; byly uveřejňovány v literatuře společnosti Watch Tower a odhalovaly vražedné záměry Třetí říše.

Nějaký důkaz by nebyl? Takhle může plácat kdekdo... Vy jste opravdový věřící, to je vidět... Věříte úplně všemu... Jste dokonalý Svědek, už jste jim odevzdal svůj majetek? [překvapení]

226436

17.08.2010 15:12

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Priama demokracia vs. priama teokracia.

hestroy 77.?.?.?

Kteří katolíci? Všichni, kteří věří těm povídačkám, co jim cpou jejich faráři. Celkově je ta ideologie úplně na hlavu. Kdyby si jen ti chudáci, kteří těm totálním nesmyslům věří, uvědomili, že je to pouze jiný způsob ovládání lidí. Místo vojáků a katů stačí banda farářů, kteří strachem z věčného zatracení ovládají své hloupé ovečky.

Samozřejmě je to na delší povídání, ale ta jejich strategie je geniální. Lhát lidem o tom, že po smrti se budou mít buď dobře, pokud budou poslouchat, případně půjdou do pekla, pokud poslouchat nebudou, je jednoduché a nenapadnutelné, protože každý ví prd, co bude po smrti. Jen církevní činitelé vědí, že můžou lhát, krást, vraždit a šukat chlapečky a vůbec si dělat z lidí srandu, protože dobře vědí, že žádný soud po smrti nebude. Je to banda pokrytců, kteří se zaštiťují učením, z kterého nezůstal kámen na kameni. Ti dobytci dělají přesně to, co ostatním zakazují a co je v přímém rozporu s tím, co říkal Ježíš. Pokud někdo takový vůbec existoval.

Co se týká Svědků, to je banda neťastníků, kteří se nedokáží postarat sami o sebe, jsou úplně ztraceni, tak se chytají dalších pohádek... No je to prostě otřesný, jak hloupost vládne světu. Těchto omezených vyděšených dogmatických fanatiků je mi opravdu líto. A zobecňovat můžu úplně v klidu, protože mezi těmi, co uvěří takovému nesmyslu, není rozdílu.

226433

16.08.2010 18:10

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Priama demokracia vs. priama teokracia.

hestroy 77.?.?.?

A co bys čekal od vůdce takové pošahané sekty, Méďo?

(I když katolíci nejsou o moc lepší.) [chechtot]

226389

13.08.2010 18:10

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: je to velmi jednoduché,

hestroy 90.?.?.?

>Je přece vedlejší, pro jaké všechny příčiny vyhráli komouši.

Díky. Opět jste řekl mnoho a vlastně nic. Já jsem ale chtěl vědět, proč to vyhráli komunisti? Jste schopný odpovědět za Vojtu?

226207

13.08.2010 16:31

Ropné havárie, fakta a hysterie

RE: otče Giorgio,

hestroy 90.?.?.?

Ano, ano, měl byste se informovat, co ten Corexit vlastně je, jak se vstřebává do potravního řetězce a co v něm pak provádí.

Tuhle jsem četl zasvěcennou epertízu vědců najatých BP, kteří měli úplně stejné argumenty a jeden prohlásil, že se v Corexitu každý den v podstatě koupe a že je to super! To mě naprosto přesvědčilo o tom, že je to naprosto v pořádku a nemám o tom již žádné pochybnosti.

A samozřejmě, můžu si něco přečíst na Wikipedii, kde najdu odpovídající údaje, obzvláště, když ten odstavec začíná: The relative toxicity of Corexit and other dispersants are difficult to determine due to a scarcity of scientific data.

Jistě umíte anglicky, takže si přeložíte, že o tom nikdo nic neví!!! Zejména proto, že celé složení Corexitu je tajné. Ale to vám nebrání v zasvěcenných komentářích, že?

Rád bych, abyste okomentoval toto (zdroj):

Though all dispersants are potentially dangerous when applied in such volumes, Corexit is particularly toxic. It contains petroleum solvents [oleophilic?] and a chemical that, when ingested, ruptures red blood cells and causes internal bleeding [Lethality?]. It is also bioaccumulative, meaning its concentration intensifies as it moves up the food chain.

Závěrem bych rád řekl, že až příště budete mít chuť někoho poučovat, nedělejte to, prosím, tak, avbyste byl za úplného hlupáka a raději si o tom opravdu něco přečtěte. Věřit vědcům placených BP může opravdu jen prosťáček...

226199

13.08.2010 16:07

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: je to velmi jednoduché,

hestroy 90.?.?.?

Nechte toho, Vojto, mluvíte z cesty... Snaha se vám upřít nedá, ale je to snaha prudit, nikoliv diskutovat. Vy dobře víte, jak to Jarmila myslela, vaše debilní příklady nezahrnují propagandu, kterou šíří kdo? Třeba nám to prozradíte vy, abyste konečně řekl něco k věci...

Tak jak to tedy bylo s těmi volbami? Proč vyhráli komunisti? Prosím širší rozbor...

226198

Mohl by mi někdo vysvětlit, jaký je rozdíl mezi biliónem a biliardou? Mám v tom trošku zmatek... [překvapení]

226193

13.08.2010 11:11

Ropné havárie, fakta a hysterie

RE: Není advokát jako advokát

hestroy 90.?.?.?

Nesmysly, opět samé nesmysly. Nemá smysl cokoliv odpovídat, oficiální propagandy mám kolem sebe dost a dost.

Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá. A u sudeťáků to platí dvojnásobně.

>rostě myslím si že platí "žij a nechej žít" a "co nemáš sám rád, to nedělej druhým". Zde se ale bohužel vyskytují i různí zakomplexovaní a proto agresivní jedinci, kteří si myslí, že si zde budují nějaký "svůj" izolovaný bunkr, jsou zde doma a každého i jen trošku jiného ostrakizují a koušou jako směčka psů. Že jsou tak sami izolovaní, mimo realitu a dobrovolně omezení, to vyplývá z podstaty té věci. Ale ne každému to dochází... a zde je inteligentů málo.

Člověče, vy musíte mít těžký život, ale je dobře, že o něm tak otevřeně hovoříte...

Sieg Heil!

226178

12.08.2010 10:47

Ropné havárie, fakta a hysterie

Není advokát jako advokát

hestroy 90.?.?.?

Ale jak brát názor někoho, kdo tvrdí, že bez obřích firem bychom se neměli jako teď? OMG, to je šílenost! Velké koncerny naopak snižují naši úroveň tím, že:

1. Vyrábějí věci, které se po 3 letech ropadnou, včetně aut.
2. Doumlouvají se na cenách, takže likvidují kokurenci.
3. Vzhledem k tomu, že je vedou "ekonomové", jde jim o maxializaci zisku za každou cenu, tedy na úkor zaměstnanců a životního prostředí.
4. Ovlivňují chod celých států uplácením státních zaměstnanců.

Každá super věc vznikla v malé firmě. Ne v nějakém obřím koncernu. První auta, počítače, atd, atd.

Autor článku je typickým představitelem obhájců současného systému. Vsadím se, že podporuje válku v Iráku a a Afghánistánu.

226074

Příspěvky nezvědavců mě vždy fascinují. Nikde jinde se nenajde tolik hlouposti, tuposti a nenávisti, jako u těchto postižených. Tito ubožáci by jen každého zabíjeli. Ale jak se říká, kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.

Ale snad se to jednou zlepší a místo vašich fantasmagorií, které se vám honí hlavou, vás konečně napadne něco, co není blbost na n-tou. Ale silně o tom pochybuji. Někoho, kdo nerozezná řízenou demolici od neřízené, může napadnout maximálně to, že si musí nutně odskočit na záchod... [chechtot]

226014

11.08.2010 15:55

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: sionští mudrci vs.nacionalisté.dsss.cz

hestroy 90.?.?.?

Mohl byste nás ušetřit podobných výlevů?

Obvykle sem chodí lidé, kteří nepotřebují výklady někoho, jehož jedinou kvalifikací je učivo ZŠ a příruček o holokaustu. To, co píšete, je jakoby dítě z páté třídy ZŠ soutěžilo v soutěži O zemi, kde zítra znamená již včera... Nicneříkající pindy opsané z webů pro mentálně zaostalé...

Je to ubohé a překonává to dokonce i jiné exoty, kteří ovšem mají natolik soudnosti, aby ze sebe nedělali úplné idioty... [bliji]

226007

11.08.2010 14:24

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Revoluce a puče

hestroy 90.?.?.?

Nevím nakolik je Chromíkovo shrnutí informací bývalého Jezuity Alberta Rivery pravdivé, nicméně je to velice zajímavé čtení...

Dr. Rivera's 15-Year-Old Claims Verified by Current Events

Tady je mnoho zajímavých věcí o Jezuitech

V roce 1997 byl Rivera údajně otráven na příkaz Vatikánu...

225998

11.08.2010 10:24

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Revoluce a puče

hestroy 90.?.?.?

>Sdílím názor jansmitha, že tajní rabíni, převlečeni za jezuity a muslimy, již hluboko v minulosti ovládli katolickou i muslimskou církev.

Ach jo, jestli byste si Jarmilo neměla spíš zjistit, kdo tu církev založil a proč! Židi jsou jen a pouze výkonná moc těch v pozadí a můžou být kdykoliv obětováni.

225984

11.08.2010 10:22

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Revoluce a puče

hestroy 90.?.?.?

Otázka jak od prvňáčka. Ale chápu o co ti jde, Vanguarde a vím, že žádná odpověď tě neuspokojí, protože ti o ni nejde. Jde ti jen o pouhou provokaci.

Takže v rychlosti. Cílem většiny hlavních "nezávislých" serverů (ostatní je i nevědomky následují) je míchat pravdu se lží. Tento postup dokonale zlikviduje pravdu a zůstane jen spousta dalších otázek, takže místo toho, aby lidi šli a parazity (cílem je pravé parazity zatajit) zlikvidovali, budou se dohadovat, jak to vlastně je. A Vanguardi si budou mnout ruce.

>Jak to, že tolerují vydávání knih, které toto spiknutí odhalují?
Jak kterých, Vanguarde, jak kterých... Za některé jdeš rovnou do basy. Ale chápu, že při tvém rozhledu o tom nic nevíš.

> Proč tomu nezabrání, když jsou všemocní a riskují tak ohrožení své nadvlády?
Riskují? A proč? Protože lidskému dobytku dali do koryta další dávku dobře namíchaných otrub? A ti bučí a dohadují se mezi sebou? Vždyť to je přesně ten účel. Rozděl a panuj, ale opět si říkám, že taková osvěta je pro tebe škoda...

225983

05.08.2010 14:25

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

hestroy 77.?.?.?

[chechtot]

225684

05.08.2010 10:58

Mikročipy pod kůži možná nebudou třeba

RE: Na rozdil od mikrocipu

hestroy 77.?.?.?

>Nicmene, proc by se elity zabyvaly dataminingem ze socialnich siti,

Dokonale postihnout psychologii davu, to byl vždy základ úspěchu.

>kdyz maji daleko pristupnejsi data s daleko vyssi relevanci. Bankovni zaznamy.

Tam nic o vlastnostech davu nenajdou. Navíc větší část mládeže, která je pro ně kriiticky důležitá, žádný účet nemá...

225680

04.08.2010 23:56

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

hestroy 77.?.?.?

Nečeť? Nečeť a stejně rozmrazil? Chytrý, chytrý, jsi Lesove. [smích] Je vidět, že už jsi se naučil vše, co je potřeba k tomu, abys byl na diskusi za machra... Zatím jsi tu sice nic moc nepředvedl, ale jo, beru to, ty filuto z Ústavu. Ale už mě nevotravuj, jo? Blbečků a debílků je všude dost, nejen v tý Emérice, ale to víš koneckonců sám nejlíp, ne? [vyplazený jazyk]

225655

04.08.2010 19:49

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

hestroy 77.?.?.?

Lesove, už zase plácáš? A neříkej mi před ostatníma tak, jak jsi z domova zvyklý, jestli tě můžu poprosit. Na každý pochází z "dobré" rodiny.

Pokud vím, tak jsem se tě na nic neptal. Na druhou stranu chápu, že musíš Biskuppa podržet, aby náhodou zlý žid neskončil na smětišti dějin.

>Ale muselo by to být, pro začátek, něco jednoduššího, abys to pochopil i ty!

Tím máš na mysli svoje tvrzení, že kouření souvisí s rychlostí jízdy? To jsem tedy koukal, co jsi to zase vymyslel. Nebo když jsi ze sebe vypotil, že někomu něco dát a pak si pro to za měsíc zase přijít, je úplně noumální, že jo Uďo... Jo, jsi prostě machr, to je vidět...

Ale něco mi tu nesedí...

>Platí to i o křesťanství, které dávno není tím původním učením, jakým bylo v počátcích hnutí.
>Můžu tě ale uklidnit, že Ježíš vůbec neexistoval

Co si z toho mám vzít za bernou minci? Že křesťanství vzniklo jen tak? Bez Ježíše, na kterém to všechno stojí? Nebo to byla od začátku sprostá lež? Máš v tom zmatek, hošánku...

225633

04.08.2010 18:43

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

hestroy 77.?.?.?

Pane Dube, proč jste tak sebekritický? [oči v sloup]

225627

04.08.2010 18:06

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

hestroy 77.?.?.?

Mám tomu rozumět tak, že přes miliardu katolíků je ovládáno zlým židem? A přesto si katolická církev vymiňuje svoji vedoucí úlohu mezi křesťanskými církvemi? Takže vy uznáváte, že KC (je jen jedna a má své faráře po celém světě) je vlastně velké zlo?

Ajaja, tak to je hodně špatné. Jediná hráz proti zlému židovi už neplní svoji funkci. To se divím, že poctiví katolíci, jako jste vy, s tím něco nedělají... Když se podívám, kolik se jich vždy na náměstí před papežem sejde... Aj, vaj...

Jestli to zmatení ale nakonec nebude tím, že:

"Nebyl jsem poslán jinam než ke ztraceným ovcím z Izraelova domu." - Matouš 15:24

Takže Ježíš tu vlastně vůbec nebyl pro gojim, ale výhradně pro židy. Tím se ovšem celé křesťanství posouvá někam úplně jinam, že?

Takže ve finále je KC celá založená na učení židů (apoštolové byli židi) a pak proti ní ti samí židé udělali spiknutí? To je opravdu velice zajímavé. Začínám v tom mít trochu zmatek...

Křesťanství je určeno pro židy, sepsáno židy, šířeno židy a najednou dokonce infiltrováno židy? Co to má vlastně znamenat? Není nakonec KC také jen židovským spiknutím, od samého začátku? [překvapení]

225624

04.08.2010 16:06

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

hestroy 77.?.?.?

Pane katolíku, mohl byste tu prosím rozvést, proč katolická církev, která má přes miliardu oveček a jako taková má značnou sílu, nedokáže své ovečky ochránit před zlým židem? To by mě opravdu zajímalo... [oči v sloup]

225612

03.08.2010 18:49

Spomienka na Kysuce

RE: Jaka dan je dostatecne vysoka?

hestroy 77.?.?.?

Zapomněl jste dodat, že jste právě odříkal 10 zdrávasů, pane anonyme.

Pokud se diskuse motá kolem toho, zda je spiknutí proti církvi a lidstvu organizováno světovým židem, pak samozřejmě chápu, že vás mrzí, když někdo nesouhlasí s tím, že za to ten židák může.

MB se určitě polepší, v okamžiku, kdy nasadí světového žida, budete spokojeně diskutovat, vážený anonymní příteli? [chechtot]

225553

30.07.2010 12:07

Populace, eugenika a moc

RE: Jsme jenom dobytek, co se naučil sčítat...

hestroy 77.?.?.?

Proto ani nemá smysl o tom uvažovat. To je velice moudré zhodnocení.

Sice to tu bylo, než imperiální moc ovládla celý svět, ale proč se k tomu vracet, že? Koneckonců není nad výdobytky Svaté říše římské...

225182

30.07.2010 12:05

Populace, eugenika a moc

RE: Jsme jenom dobytek, co se naučil sčítat...

hestroy 77.?.?.?

Lesove, oceňuji tvoji sebereflexi... Lépe bych to nenapsal já sám... Málokdo je schopen se označit pravým jménem. Klobouk dolů! [chechtot]

225181

29.07.2010 13:21

Klimatické zbraně: Více než pouhá konspirační teorie?

RE: Zločinná konspirace

hestroy 77.?.?.?

Pane Aristokrate, prosím, neberte slova Biskuppa na lehkou váhu. Onehdy jsem se podíval na stránky Spiknutí proti lidstvu a církvi a tam jsem se dočetl hrozné věci. V podstatě jde o to, že židé vytvořili obrovské spiknutí, při kterém dokonce přesvědčili lidi díky médiím, že katolická církev je špatná! Dokážete si to vůbec představit, co je to za zlomyslnost? Někteří lidé se v současnosti dokonce domnívají, že ve jménu KC byly povražděny milióny lidí, z toho desetitisíce zaživa upáleny, srovnány celé vesnice se zemí, desetitisíce mučeni, jejich majetek ukraden, vyčištěny celé oblasti od "pohanů".

Ale jak řekl pan Takyjeden, (který mi minule vysvětlil, že Mistr Jan Hus byl obyčejný hospodský povaleč, který jen žral a pil a komunisti z něj pak udělali hodného člověka) nic špatného, co je připisováno KC se nestalo, protože to je jen blud vysílaný na židotelevizi Nova.

Ve skutečnosti židé ovládají vše a ti jezuiti, co jsou na vedoucích místech všude možně jsou ve skutečnosti taky židi, protože dnes už je žid skoro každý, protože se infiltrovali a nyní škodí lidstvu i církvi.

Katolická církev šíří pravé Kristovo poselství, hlavně to "No sex until marriage!", protože vědí, že potlačování lidské sexuality je dobré a lidé se musí očistit od hříchu a tak je dovoleno šukat jen chlapečky do zadku, což je ale také jen blud, který šíří židotelevize a ve skutečnosti ti kněží, kteří šukali ministranty byli jen převlečení židé. Ve skutečnosti není na učení KC s.r.o. vůbec nic pokryteckého, neboť ovládání lidské sexuality vůbec není vynikající prostředek, jak každému vnutit vinu za to, že má své pohlaví.

Takže bych vám doporučoval, abyste tady Biskuppa poslouchal, protože nám má mnoho co říci, přesně jak mu to farář vysvětlil... A také to tu jde od desíti k pěti, protože už sem nechodí žádní slušní katolíci, jako to bývalo dříve a dokonce jsou tu i lidé vašeho ražení, kteří si myslí, že židovské spiknutí proti církvi a lidstvu neexistuje a to je opravdu smutné, protože Zvědavec už dávno není, tím čím býval, tedy debatním serverem dobrých katolíků, kteří vědí, že česká lůza tu byla až dávno po Němcích, atd...

225109

27.07.2010 14:51

Afghánské válečné deníky: Masivní únik tajných souborů odhaluje pravdu o okupaci

RE: Vždy je potřeba najít nějaký impuls,jak ukončit okupaci,alespoň s nejmenší možnou ostudou!

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] Už dlouho jsem se tak nezasmál. A teď zkuste jiný vtip, třeba o fousáčích, co zbořili WTC... Konečně svěží vítr zde na Zvědavci... Už jsem si myslel, že všichni vtipálci vymřeli. Ale tohle? [chechtot] [chechtot] [chechtot] Neuvěřitelné...

>Americane v Iraku vyhrali a s nimi vyhrala i tamni demokracie.
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

>Doufam, ze vam nevadi, ze si tam lide konecne mohou zvolit sve zastupce.
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

A vám doufám nevadí, že při "osvobozování" Iráku bylo pozabíjeno 1.300.000 iráckých civilistů, zničena infrastruktura, rozkradeno národní historické bohatství a země uvržena do etnické války... [bliji]

224981

23.07.2010 16:44

Kleopatra se vrátila!

RE: Obvyklé pokrytectví, nic jiného

hestroy 77.?.?.?

Omlouvám se, i když si nejsem vědomý toho, že bych tohoto pána nějak napadal. Jen jsem reagoval na jeho "pravdu", kterou prezentoval jako absolutní. A co jsem konkrétně nepochopil? Tvrzení, že kastrovat kočky je špatné a každý, kdo to podporuje, by se měl nad sebou zamyslet? Lepší je zabíjet koťata?

224756

23.07.2010 16:34

Kleopatra se vrátila!

RE: Ida

hestroy 77.?.?.?

>Kdyby si kočka mohla vybrat, jsem si jistý, že by si zvolila kratší, ale intenzivnější život venku.

Můžete se přijít zeptat naší Sašenky. Ta by vám to rychle vysvětlila. Zrovna teď má otevřené dveře ven, ale kupodivu leží u mě na stole. Jako každý den...

Stejně jako má předchozí kočka Myška. Když jsem nebyl doma, chodila po okolí, ale když jsem přišel domů, byla jen se mnou.

>Kočky totiž byly designovány na to, aby žily venku.

To je pouze vaše domněnka. Já mám na to úplně jiný názor, který je na delší povídání. Dle mého byla kočka vytvořena přímo pro člověka. Proč je to kočka domácí? Kočka bez člověka určitě není šťastnější, než kočka se člověkem. Proč by si jinak kočky vynucovali mazlení?

Omlouvám se za množství příspěvků, ale toto téma mě zajímá.

224755

23.07.2010 15:18

Kleopatra se vrátila!

RE: Obvyklé pokrytectví, nic jiného

hestroy 77.?.?.?

Važený pane,

děkuji, že jste mi nakonec v té zaplavě slov okolo odpověděl/neodpověděl. Takže preferujete zabíjení koťat. Tedy vlastně nepreferujete, nebo jak to mám chápat? Lepší než kočku, jak říkáte "zmrzačit", je ji zabít (i když je ještě slepá a malá)?

> Otevřel jste jen další problémy (samostatné témata), o tom pak cosi píšete, ale totálně mimo obsah mého textu (takříkajíc "já o voze ty o koze" ), ovšem strefujete se do mne.
Jaká témata? Já řeším otázku přemnožení koček. V čem se do vás strefuji? Že nesouhlasím s tím, že by se měly kočky nechat množit volně?

> vypíší nějaké voloviny ve snaze vzbudit dojem reakce na příspěvek.
Víte, já to vidím jinak než vy a hned jsou to voloviny.

> Řešíte si svůj vlastní mindrák
Jaký máte konkrétně na mysli?

>někoho jiného napadnete - když to nejde jinak, forum snese všechno
>po střetu s vámi ovšem zřejmě nikdy více
Čím jsem vás konkrétně napadl, že jste se tak příšerně urazil? Tím, že jsem s vámi nesouhlasil? Tak to se velice omlouvám...

>Proč do debaty u ušlechtilých tvorech taháte cikány?
Odpovím vám vaší vlastní větou: Ti cikáni nejsou odbočka. všechno je to propojené

>To co dělají tyhle útulky a spol, je normální deviace, přistupovat jako k psovi, držet zavřenou v baráku,
Ano, proto je potřeba víc koťat, aby útulky nezely práznotou...

> nebo i oslovovat lidským jménem je aburdní (na oslovení než čiči nebo pár podobných nereaguje).
Kočky reagují na č a š. Jak jste přišel na to, že je absurdní oslovovat kočku jménem? Pokud jméno obsahuje č nebo š, tak na to kočka slyší. Říkat kočce čiči je pěkná hloupost, pak na to slyší i od cizích lidí...

> pokud máte rád telecí, jehněčí nebo jiné maso
Telecí a jehněčí jsem neměl ani nepamatuju. Vy maso nejíte? Jak jste přišel na to, že bojuju proti chovu zvířat na maso? Jediné co mi vadí, je to, jak se ke zvířatům přistupuje.

>K člověku přijde kočka, je jím lapena, omámená, vykleštěná protože ji chce vlastnit (což je právě ten problém!) a je tvrzeno že je to pro její dobro
Co navrhujete? Nechat kočky volně běhat? Ale ony potřebují ke svému životu lidi. Co máte na mysli tím omámená? Kdo tvrdí, že je to pro dobro kočky? Je to v zájmu člověka, nemyslíte?

> I někteří "moderní" rádobykočkomilové (produkovaní zjevně Systémem k jeho obrazu) by se nad vším tím "dobrem" (a nad sebou) zamyslet.
To říká kdo? Ten kdo má pravdu? To jste vy?

>> pokytec (=pseudomumanista) produkovaný Systémem totálně odtržený od reality
Ještě malinko odbočím... Jaký postoj máte k tomu, že koně jsou chováni v ohradách nebo stájích a nemohou se volně pohybovat po krajině? Není to jejich týrání?

224745

22.07.2010 20:38

Kleopatra se vrátila!

RE: Ida

hestroy 77.?.?.?

Paní Jarmilo,

pokrytců, kteří křičí, že by se kočky neměly nechat kastrovat, je tu dost. Někteří velice moudře usuzují, že pokud bychom se kočky zeptali, zda chce kastrovat, asi by odpověděla, že ne. A co kdybychom se jí zeptali, zda chce raději vykastrovat, nebo utopit? Co by na to asi odpověděla?

A co by na to odpověděli zdejší moudří pokrytci? Co by asi s těmi koťaty, které by se jejiich nevykastrované kočce narodily dělali? Dali je do útulku, kde by je po čase utratili? Nebo by opět velice moudře navrhli, že další možností je ji zavřít a nepouštět ven? Ach, to je ten "humanismus".

Jejich další argument je pravděpodobně tento: Když nevíte co s koťaty, neměli jste si kočku pořizovat. Aháááá! To je ale logika na úrovni. Takže já jsem měl nechat naši Sašenku v útulku? Zdejší humanisté pravděpodobě moudře přikývnou, že ano. Lepší, než nechat kočku vykastrovat, je nechat ji usmrtit. Inu, není nad moudrost, nejlépe těch, kteří žádnou kočku nemají, ale zato tomu rozumí nejlépe ze všech, jak už to tak na světě chodí.

Ještě odbočím, zdejší "humanisté" by pravděpodobně dovolili mentálně nebo fyzicky postiženým párům, u kterých je 99% pravděpodobnost, že jejich dítě bude vážně postižené, aby se nezřízeně množily a své debilní děti odkládaly do útulku. Samozřejmě by tito moudří zasvěcenní byli proti jakémukoliv omezení jejich plodnosti, neboť to není "lidské". Ale dementa z útulku by si nikdy nevzali, protože by je to unavovalo. Jak se tomu říká? Pokrytectví nejvyššího ražení. Inu, není na pokryteckého "humanistu". [bliji]

224707

22.07.2010 16:54

Kleopatra se vrátila!

Obvyklé pokrytectví, nic jiného

hestroy 77.?.?.?

Vážený pane,

co myslíte, že se na vesnici dělo s koťaty před tím, než se kočky začaly kastrovat? Dávno před nástupem "moderní" doby.

Nevíte? Bylo to hrozně humánní. Buď se daly do pytle a praštilo se s nimi o zem, nebo se daly do pytle a utopily. Kterou variantu byste si vybral vy? Co by vás víc uspokojilo? Fláknout s nima o zem, nebo je utopit?

Nebo si snad myslíte, že si je venkovani nechávali? Pokud si to opravdu myslíte, pak samozřejmě nemá smysl vám cokoliv vysvětlovat.

Zeptám se tedy jinak. Co je lepší. Zabíjet koťata, nebo nechat kočku vykastrovat?

A zeptám se vás ještě jinak. Když nedám naši kočku vykastrovat, budete si koťata odebírat? Že je to nesmysl? Ale, ale... A já myslel, že už máte řešení na stole... Tak sem s ním...

Značkující kocour je také super zážitek. Už jste nějakého doma měl? Nechal jste ho značkovat celý byt? Nesmrdělo vám to pak trochu doma?

Váš přístup mi přijde podobný, jako dnešní politici praktikují k Cikánům. Všichni mají plnou hubu keců o tom, jak je potřeba je integrovat, ale nikdo z nich by si je nevzal do své ulice. Pokrytectví? Ale jděte... A jak je to tedy s vámi? Mohu vám ta koťata posílat? Nebo je snad mohu posílat panu Kadlecovi? A jak s těmi Cikány... Nechat je rozmnožovat jak králíky? Budete jim platit dávky? A vážně, prosím o vaše odpovědi!!! Je vidět, že jste studovaný člověk, rád se něčemu přiučím...

> I někteří "moderní" rádobykočkomilové (produkovaní zjevně Systémem k jeho obrazu) by se nad vším tím "dobrem" (a nad sebou) zamyslet.

Jděte se podívat na vesnici, jak se vesničané ke kočkám chovají. Naše kočka byla také vykastrovaná (i když až po koťatech) a milovala mě úplně maximálně. Prožila plnohodnotný život, i když byl zkrácen konzumací průmyslové potravy pro kočky. Kočky by měly jíst syrové maso, ne obiloviny v granulích. Po nich se jim ve střevech vytváří hnijící vrstva.

Takže asi tolik k zabíjení koťat a kastrování koček. Pošlete mi adresu (každý, kdo je proti kastraci), ať vím, kam mám koťátka posílat... A bude jich hodně, to vám povídám...

224697

22.07.2010 14:12

Kleopatra se vrátila!

RE: Ida

hestroy 77.?.?.?

Paní Jarmilo, to s tím dorozumíváním, to je u koček fakt legrace. Mikeš, kterého rodiče mají, se například hlasitě rozčiluje, když venku prší. Přijde domů a začne to rodičům "vyčítat"... [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Nebo když sněží, to je to samé. Hrozně se rozčiluje a stěžuje si rodičům.

Pokud se člověk chová ke kočce s náležitým respektem, povídá si s ní a celkově k ní přistupuje jako k inteligentnímu tvoru, kočka se stane velmi společenská a lidi miluje. A je jí nakonec jedno, zda je pořád zavřená doma, nebo běhá po zahradě.

Moje Myška, která odešla a už se nevrátila asi před 2 roky, vždy věděla, že přicházím domů - pokaždé, když jsem zahnul do naší ulice, ať již pěšky, nebo autem či na kole, odněkud vyrazila a běžela domů. Trvalo dva roky, než jsem se odhodlal k pořízení nového koťátka Sašenky. Bál jsem se, že mi Myšku žádná kočka nenahradí.

224685

22.07.2010 12:39

Do války proti terorismu je zapojeno 3,100 firem a agentur, uvádí zpráva

RE: Mimo téma, ale....

hestroy 77.?.?.?

Několikrát po sobě jsem si přečetl váš příspěvek, ale jaksi jsem neporozuměl v podstatě vůbec ničemu. Mají jednotlivé věty dávat dohromady nějaký smysl, nebo jsou poskládány za sebe zcela náhodně? Nebo je to nějaký kód? Nevím...

Co se týká financování Zvědavce, nechápu, proč chcete vědět, jak to vypadá. Copak nechápete, že tento web je komerčním podnikem pana Stwory? To není žádné sdružení nespokojenců, jak mnozí mají tendenci si myslet.

Ale když už se to nakouslo, vyjádřím k tomu také svůj názor. Osobně si myslím, že Sázka na Zvědavce byla lepším řešením, než současný systém. Stačí se podívat na diskusi... Pan Marek Turza sice tvrdí, že:

>Jsem neplatící čtenář a Zvědavec je na velmi dobré úrovni. Články jsou aktuální a diskuze kvalitní...

Ale, jak pro koho. Pro něj je sice diskuse pod zamčeným článkem, kde jsou všehovšudy celé 4 příspěvky kvalitní, já si to nemyslím. Pro něj jsou 4 články rozjetá diskuse, pro mě je to umíráček. Ale je opravdu zajímavé, jak se názory liší od člověka k člověku a jak mají různí lidé různé pohledy na věc. Pan Turza asi nepoznal Zvědavce před tím, než přešel na komerční mód.

Editor sice mazaně skrývá zdroj na článek až dole, kde není vidět, dokud se na článek nemůžete podívat, ale při troše snahy lze zdroj nalézt a podívat se přímo na něj. Tak to dělám já. Takže já své informace najdu, ale s kým mám o nich diskutovat? Pokud tedy pominu naprostou zbytečnost této diskuse, ale to je na delší povídání.

Nynější koncept Zvědavce je sice daleko více komerční, nicméně bych řekl, že Zvědavci škodí. Viz. ona "rozjetá" diskuse pod uzamčenými články.

224683

21.07.2010 14:56

Kleopatra se vrátila!

RE: Ida

hestroy 77.?.?.?

Zbytečně ztrácíte čas. U Sudeťáků to možná chodí jinak...

224634

20.07.2010 12:58

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

RE: Chybi logika

hestroy 77.?.?.?

Ne, logika nechybí. Kouření je pro někoho velký požitek, zatímco auta jsou u mu zadku.

Už jste si někdy dal pivo? Měl jste z toho nějaký užitek? Asi ne, že? Už jste si někdy dal například salám místo zdravé zeleniny? Měl jste z toho nějaký užitek?

Ale já předpokládám, že vy jíte jen zeleninu, pijete čistou vodu, alkoholu se vyhýbáte jak čert kříži a víceméně všemu, co jen trochu zavání tím, že to nemá žádný užitek, například takový sex jen tak pro radost, že? Má to nějaký užitek? A doufám, že se nekoukáte na televizi, nechodíte do kina, atd. A jestli jezdíte na kole, tak až budete mít rakovinu plic, tak se zkuste zamyslet nad tím, jestli to bylo z kouření nebo z mikropopílku z dieselů, případně z radioaktivního spadu.

Dle mého je kouření věc jednotlivce a to i ve vztahu k ostatním. Chápu, že někoho kouření obtěžuje a i já nerad smrdím po příchodu z hospody, ale vím, že jsem tam šel dobrovolně a tak nemám právo se rozčilovat a kvíkat jako nějaká ženská s nervama v kýblu.

Jen sem znovu dám dva obrázky, ze kterých lze snadno vyčíst, jak to asi je s tím kouřením a rakovinou plic... Žlutá je rakovina plic...

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Jinak bych chtěl podotknout, že až si Striga přečte nadpis článku (článek je samozřejmě zbytečný číst, jako obvykle), bude zuřit . To bude zase prča. [chechtot]

224543

19.07.2010 21:07

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: tolerance

hestroy 77.?.?.?

Kouření je v přímém vztahu s rychlostí na silnici? Kam na takové geniální myšlenky chodíš? OMG... [překvapení]

224472

19.07.2010 21:04

Kleopatra se vrátila!

RE: Zajímavé

hestroy 77.?.?.?

Uklidni se soudruhu. Ty klidně někomu něco dávej a pak si pro to zase choď, já to nepovažuji za normální, i když u vás, soudruhů, to možná normální je. Něco jako bys dal dítě pěstounské rodině, protože bys ho nechtěl a pak bys za rok přišel a začal sázet prachy na stůl, aby ti ho vrátili. Jo, to by na tebe sedělo.

>pro někoho, kdo si myslí, že by mohl z dotyčného vyrazit víc
>Není to jenom projev vychcanosti, lhostejnosti a nenažranosti, než lásky?!

Četl jsi článek? Asi ne, podle toho, co tu plácáš za úplné kraviny. Pokud vím, vedli kvůli tomu velice dlouhou debatu a ty prachy vytáh editor. Jo, asi si je dotyčný neměl vzít, ale on mu je neměl dávat. Takhle kšeftovat s živými bytostmi je dost podivné!

>...jí nechávali doma dlouho samotnou?
Tvrzení editora.

>Soudíš podle sebe?
Ne, soudím podle tebe, ty chytráku.

Dej se do kupy, Lesove! [mrknutí jedním okem]

224471

19.07.2010 17:01

Kleopatra se vrátila!

Zajímavé

hestroy 77.?.?.?

O čem tento příběh vypovídá? Že dokud se za blbost platí penězi, vše je v pořádku?

Jedna kočička se už zabydlela u lidí, kteří ji mají rádi a pak se ten, kdo jim ji dal rozhodne, že ji vlastně chce a začne vytahovat bankovky na stůl? Tomu se říká morální chování? A to jsem si myslel, že má editor správně nastavený vnitřní kompas.

Ti lidé měli tu kočičku určitě moc rádi, když ji nechtěli vyměnit za peníze.

V útulku čeká na smrt mnohem více kočiček a ty nemají žádnou šanci.

S ženami to děláte podobně, Vladimíre?

Mimochodem, po dvou letech mám nové koťátko Sašenku. Penězi se nahradit nedá.

224451

19.07.2010 13:29

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: Co vlastně chtějí kuřáci?

hestroy 77.?.?.?

Klíííd. Osobo, raději si zahajlujte před zrcadlem...

> samostatně a kvalitně myslící.

Tím máte na mysli sebe? Ale no tak, to přeci nemyslíte vážně. Po tom, co jste tu předvedl v diskusi o Sudeťácích k této skupině rozhodně nepatříte...

224439

Koukám, že se zde začínají Sudeťáci (obvykle silně protižidovští a s velkým obdivem pro Adolfa a jeho Mein Kampf) nějak srocovat.

Musím vás opravit, to vy, němečtí katolíci jste k diskusi naprosto nezpůsobilí. Vaše trapné argumenty týkající se tvrzení, že vy, Němci, jste tu byli před námi Slovany, jsou naprosto směšné.

Takže klid, dejte si dobré německé pivo, zahajlujte si před zrcadlem, pak deset zrdávasů, odplivněte si nad tou českou lůzou a jděte raději na nějaký váš (nacistický) server. Tam najdete "způsobilé" k "diskusi".

A pokud nevíte o čem píši, přečtěte si styl "diskuse" vaší party - německých katolíků - a porovnejte ho s kultivovaným projevem pana Anonymuse. Pak tu možná nebudete tvrdit úplné nesmysly, na hlavu postavené...

Opravdu, pokud toho nenecháte, nebudeme vás mít rádi...

> Volili snad odsunutí sudeťáci v osmařtyřicátém roce Gottwaldovu zločineckou KSČ? Ne - byli to ti "čistí" češi, a titíž tu stranu zbaběle drželi po 40 let.

A kdo volil komunisty v NDR? Češi? Člověče, dejte se do kupy, mluvíte úplně z cesty. Raději si jděte číst Mein Kampf. To vám udělá moc dobře. Diskutovat o naprostých nesmyslech, které tu prezentujete, opravdu nemá cenu...

224060

13.07.2010 11:48

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

hestroy 77.?.?.?

Tak ty máš dost. Už delší dobu pozoruji tvé ubohé příspěvky, nakonec je dobře, že tě editor bloknul, člověk aby se bál, že zde uklouzne po tvém smradlavém trusu. Posdrafuj u fas a dej si deset zrdávasů, ať se trochu zklidníš. [chechtot]

223961

11.07.2010 17:53

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

hestroy 77.?.?.?

>nováckobolševické žgryndy o KC

Zkus něco nového, tohle už je ohraný a hodně nudný...

>Ta tvá všeliká svíjející a páchnoucí odporná žoužel a havěť vylejzající na světlo

Já vím, máš pod postelí žida. Tak už ho konečně sejmi a dej pokoj...

A vůbec zatíám jsi tu málo brečel o tom, jak už Zvědavec není co býval. Tak sem nechoď, existuje spousta krásných katolickcých webů, kde si s ostatními můžeš recitovat Zdrávas do úmoru.

P.S. Husa samozřejmě nepopravili katolíci, ale televize Nova, to už taky víme...

223874

09.07.2010 08:38

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

hestroy 77.?.?.?

Ještě řekni, že tu byli Němci před Čechy a asi spadnu na zem. Tyhle trapné kydy, tuhle propagandu šířenou německými soudruhy už velmi, velmi dlouho, od té doby, kdy se začali srát na naše území (já vím, že na pozvání, ale tím hůř, protože hosté mají držet hubu a šoupat nohama tam, kde jsou hosty) už znáááááme! Jsou jí plné stránky tzv. českých "národovců", kteří první, co udělají, když ráno vstanou, zahajlují před zrcadlem a zazpívají si nějakou hezkou německou písničku. Pak spustí jak kolovrátek přesně ty kydy, které tu předkládáš.

Tak znova. Kdo tu byl první. Němci nebo Češi? A kdy sem Němci začali na pozvání přicházet. A bez vytáček. Ale co, s někým, kdo tvrdí, že Sudety byly Německo se nemá vůbec cenu bavit. I když mluví česky.

Sieg Heil!!!

223606

09.07.2010 08:27

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

hestroy 77.?.?.?

Dej si deset zdrávasů a uvidíš, že ti to pomůže. My dobře víme, kdo za tím vším stojí a co znamená Svatá říše římská. Tady žádné kydy a propaganda nepomůžou. Katolická sebranka stála vždy na straně, pro kterou byl český národ jen velký problém, protože se nechtěl vzdát svého území ve prospěch německých soudruhů, kteří trpělivě ukrajují ze slovanského území...

223602

09.07.2010 08:17

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

hestroy 77.?.?.?

Přemýšlím, jak se dá odvézt takový dům s pozemkem. A zcela bezplatně. Už jste se někdy zamyslel nad tím, jestli jste schopen uvažovat v rámci alespoň základní logiky? Pokud je vše, co tu prezentujete ovlivněno tímto vaším úhlem pohledu (ať plácnu, co plácnu, vždycky mám pravdu, ať je to sebevětší trotlovina), pak se už ničemu nedivím... A vážně, jděte si diskutovat na nějaký nacistický server, tam budete mezi svými Němci.

223601

09.07.2010 08:13

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

hestroy 77.?.?.?

Člověče, narovnejte si knírek, zahajlujte si před zrcadlem a dejte pokoj. Tuhle nacistickou propagandu známe jak své boty. Od jiné propagandy, například od bolševické se neliší ani o malinko. To, že umíte česky, z vás ještě Čecha nedělá. Také byste si měl uvědomit, že ti židi, na které nadáváte, spolupracovali se soudruhem Hitlerem. Co myslíte, že znamená Nazi? Konkrétně to zi?

Tohle je naše území, Němci sem přitáhli, pokud to chcete popírat, jděte raději se svými německými sousedy na pivo, zazpívejte se Deutschland, Deutschland über alles, pak odříkejte párkrát Zdrávas a nám, Čechům, dejte pokoj. S přátelským soudružským pozdravem Sieg Heil! [smích]

223600

08.07.2010 13:05

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

hestroy 77.?.?.?

Tak jsem se na to podíval a hrubým součtem počtů v tabulce jsem zjistil, že se jedná o cca 600.000 lidí v období 9 měsíců od konce roku 1938. Což se od 700.000 příliš neliší, i když každý má vnímání nastavené jinak.

Jinak jsem se nikde nedočetl, že by si rolníci mohli na zádech odnést své grunty, takže zřejmě zůstaly na odstoupených územích. Nevím, jak to chcete nazvat, když nesouhlasíte se slovem "zabaven", zkuste něco navrhnout.

S přátelským pozdravem Sieg Heil! [smích]

223514

08.07.2010 12:51

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: V současné době je cca přes 80% českých novin v německém vlastnictví.

hestroy 77.?.?.?

[chechtot]

No jo, židi se množí jak houby po dešti. Máte pravdu, že jich bude brzy miliarda.

Kouknu pod postel - žid. Kouknu pod stůl - žid. Kouknu do špajzu a ejhle - Žid! Kouknu na televizi a tam jich jsou stovky. Kouknu na spiknutí a vida - zástupy židů a Židů, kteří po nocích kují pikle. Kouknu do Vatikánu, který jen tak mimochodem ovládá západní svět a co nevidím? Opět samí židi.

Takže opravdu není divu, že v Čechách je minimálně polovina lidí ž/Židů a bude jich prudce přibývat, čím větší bude spiknutí proti církvi a lidstvu!!! [chechtot]

223512

08.07.2010 10:59

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

hestroy 77.?.?.?

Ano, to jsi napsal hezky, René...

223501

07.07.2010 13:48

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] A ještě jednou [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Rád bych napsal něco k věci, ale vysvětlovat něco bigotnímu katolíku, který věří těm nesmyslům, je ztráta času. A tihle lidé budou mluvit něco o stádu? Tihle, kteří jsou úplně nejtupější stádo (organizované náboženství)? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Doporučuji odříkat 10 * Zdrávas, třeba to pomůže... Ty Němčoure... [chechtot] [chechtot] [chechtot] Ještě hoď do placu, jakej byl ten Hus dobytek, jak o něm katolíci píší...

>Tyto stránky zveřejňují tvrdou realitu

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] To je sranda... [chechtot]

223459

07.07.2010 13:23

Co se pokouší zakrýt CIA v Kolumbii?

Jedna technická

hestroy 77.?.?.?

>Úkoly v rámci tohoto „plánu“ byly stanoveny ambiciózně: co nejdříve skoncovat s drogovými kartely a minimalizovat dopravu halucinogenů do USA, způsobit vážnou újmu levicovým marxistickým partyzánům uskupení FARC a ELN, odvrátit hrozbu expanze „populistických režimů“ na kontinentu.

Vždy jsem měl za to, že z Kolumbie se vozí kokain. Což ovšem není halucinogen. Jaké další halucinogeny by se měly z Kolumbie vozit, je mi záhadou. Marihuana? LSD? Houby?

Miluju lidi, co o něčem píší a neví o čem. Takže jak to bylo v originále?

>The US-funded 'plan Colombia' aims at curbing drug smuggling and combating a left-wing insurgency (FARC and ELN rebel groups).

Spojenými státy financovaný "plán Kolumbie" je zaměřen na omezení pašování drog a boj s levicovými povstalci (FARC a ELN).

Aha, takže v originále se o halucinogenech nepíše. Ani nic o "populistických" režimech. Ani o ambicióznosti plánu. Zajímavé.

223458

01.07.2010 15:44

Pravda o situaci v Severní Korei

RE: Kdo chce něco málo vědět o KLDR , podívejte se na film.

hestroy 77.?.?.?

Neznáte? Tak složité to zas tak není... Kdyby byly na světě jen státy, které by byly "demokratické" dle západního stylu, bylo by potřeba zbrojit?

SK existuje nikoliv kvůli Číně, ale kvůli USA. Pro ně je doslova požehnáním, že možná mají jadernou zbraň. Kdykoliv by se snad stalo, že by nebylo proti komu válčit (tím pádem zbrojit), mají stále pěkné eso v rukávu...

Oni nejdřív rozdělí role a pak už jen vybírají penízky.

223162

01.07.2010 06:19

Pravda o situaci v Severní Korei

RE: Severni Korea byla vzorem

hestroy 77.?.?.?

Chytrému napověz, hloupého kopni. První varianta zoufale selhává, tak co teď s vámi, Vojto?

Již vám to řekli anonymní přispěvovatelé, takže jen ve stručnosti.

Nevím, zda je to tím, že nedohlédnete dál, než na noviny, televizi nebo monitor, v každém případě nemáte nejmenší tušení, jak tenhle svět funguje. Ano, pořád dokola, bez omrzení tu opakujete oficiální propagandu. Ale tu my také známe! Takže budete zřejmě udiven, to co tu říkáte, není nic objevného a pro nás nového, je to to, co denně omílají ve všech médiích.

Co se týká ismů, uniká vám jedna věc. To co tu bylo v posledních pár stoletích nainstalováno za systémy, nebyla žádná náhoda. Přemýšlel jste někdy Vojto nad tím, proč zrovna na území slovanů byl instalován komunismus? Proč v Číně? A proč ne na západě?

Jednoduše proto, že bylo potřeba tyhle části světa držet pěkně dole. Víc vám k tomu říkat nebudu, protože je to naprostá ztráta času. Stejně spustíte svůj kafemlejnek omšelé propagandy, která je navíc sto let za opicemi a dnes už jí věří jen inteligenčně slabí jedinci. Je mi vás líto. Nejvíc mě udivuje, že vy o sobě nemáte žádné pochybnosti. Ale to patří k vaší práci, že?

Mimochodem, i v Čechách byly fabriky, které dělaly pro západ zboží, které se tu prodávalo pod západními značkami jen v Tuzexu. Chápu, že vám to nikdo nesdělil, ale je to tak.

223128

30.06.2010 18:38

Pravda o situaci v Severní Korei

RE: Severni Korea byla vzorem

hestroy 77.?.?.?

Dobrý trik, Vanguarde. Ale tady nejde o komunismus nebo kapitalismus. Kdyby sis o tom něco zjistil, tak bys věděl, že tyhle ismy jsou jen zástěrka k ovládání všeho a konkrétně komunismus a kapitalismus se navzájem velice posilují. Jak sis mohl všimnout, životní úroveň na západě šla po pádu bolševických systémů rychle dolů. Teď se to musí zachraňovat válkami všude možně (já vím, že si myslíš, že je to boj proti terorismu a nebudu ti tu pohádku rozmlouvat).

Ve skutečnosti jde o to, že ten majetek ještě pořád patří jim a nemusí z něho každý rok posílat desátek z HDP soudruhům do nadnárodních bank.

>Vydávat tedy za úspěch socialismu, že KLDR má GDP na hlavu 1.000-2.000 USD, když Jižní Korea (která přitom startovala ze stejného základu) má 17.000, to je víc než trapné.

> A mimochodem, kdo komu poskytuje potravinovou pomoc: Jižní Korea KLDR anebo naopak?

Ale no tak, nejsme malé děti. Ty víš, stejně jako já vím, že Severní Korea je izolovaná a je na ni uvaleno embargo. Stejně jako na každý stát, který soudruhům světovým bankéřům nechce odevzdat svůj desátek. Nebo chceš snad tvrdit, že embargo prospívá hospodářství?

Víš, někdy si říkám, jestli mlžíš záměrně, nebo jen nechápeš, co se kolem tebe děje. Jinak bys nemohl tyhle nesmyslné argumenty vůbec vytáhnout.

223088

29.06.2010 12:57

Alabamská policie pracuje při měsíčku pro BP jako bezpečnostní služba

RE: A jejej, zase rejpal... Omlouvám se...

hestroy 77.?.?.?

Pane Quido2, omlouvám se převelice a už se to nestane, i kdyby čert na koze jezdil! Chápu, že na jazyce nezáleží, omlouval jsem se hned od začátku... Už toho opravdu nechám, zřejmě se na mě zase sesype minimálně 20 lidí, tak těm se ještě jednou dodatečně omlouvám...

Ještě jednou se všem omlouvám, jsem nenapravitelný rýpal. A také já děkuji za hodnotnější a vyzrálejší pohled, který nám poskytují naši krajané. A souhlasím i s vaší poslední větou. Ale trochu mě mrzí, že jsem váš nepřítel. To to zašlo hodně daleko... Konečně mě ale někdo odhalil, jsem tu nasazen proto, abych Zvědavce rozložil zevnitř.

Zárověň se omlouvám i editorovi, protože jsem to tady zasvinil hned třemi příspěvky a zcela zbytečně. A děkuji mu, že mi pouští mé příspěvky, přestože jsem již značně překročil svůj povolený příděl... [smích] Do konce měsíce si dám pauzu...

222999

29.06.2010 11:47

Alabamská policie pracuje při měsíčku pro BP jako bezpečnostní služba

RE: A jejej, zase rejpal... Omlouvám se...

hestroy 77.?.?.?

Opravdu nerad do toho šťourám, ale nějak mi to nesedí...

BP pak mrtvá zvířata tajně likviduje ve snaze vyhnout se pokutám a kompenzacím za zabití (koho čeho) ohrožených a chráněných druhů jako (koho co?) delfíny a hnědé pelikány.

jako delfínů a hnědých pelikánů?

Nevím, to je jedno... [smích] Ale to mohly je určitě špatně...

Ještě jednou se všem omlouvám, že zase otravuju s češtinou, kterou ani pořádně neumím. Ale věřte mi, že to dělám pro dobro věci, aby byl Zvědavec na úrovni... [smích]

222992

29.06.2010 10:09

Alabamská policie pracuje při měsíčku pro BP jako bezpečnostní služba

A jejej, zase rejpal... Omlouvám se...

hestroy 77.?.?.?

BP pak mrtvá zvířata tajně likviduje, ve snaze vyhnout se pokutám a kompenzacím za zabití ohrožených a chráněných druhů, jako jsou delfíni a hnědí pelikáni. Prudký pokles úrovně kyslíku v moři Zálivu nutí mořské živočichy na mělčiny, aby mohli dýchat, následují je žraloci, pro které jsou na mělčinách a v ústích řek snadnější kořistí.

222989

28.06.2010 15:38

Kapitalisté katastrof: Halliburton profituje na úniku ropy

RE: Jeno pro pripomenuti

hestroy 77.?.?.?

Největší ubožáci jsou ti soudruzi, kteří se vydávají za někoho jiného. Máte z toho dobrý pocit? Myslím tam dole?

222947

28.06.2010 10:04

Kolabující západní způsob života

RE: Co se děje v Řecku, neobejde ani ostatní země

hestroy 77.?.?.?

Steve, máte samozřejmě pravdu. S lidským odpadem, tedy těmi nevzdělanými lidmi, kteří jsou schopni provádět jen nejjednodušší operace, musí být zacházeno přísně a držet je na uzdě. Jinak by se mohlo stát, že byste při nakupování mohl zahlédnout úsměv, což by nabořilo nejen ismy, ale dokonce by to mohlo připomínat normální život. A to je naprosto nepřípustné, že?

Vy dobře víte, že bohatství vzniká nahoře (u těch nejchytřejších) a lidský odpad na tomto bohatství jen odporně parazituje... Lidský dobytek (jak ho výstižně popsal Platón) by měl pracovat ještě usilovněji, aby alespoň málem vrátil to, co si nezaslouženě přisvojil.

Proto navrhuji, abychom si společně nad těmito lidmi chudými majetkem i duchem odplivli, neboť nic dobrého si nezaslouží. Mýlím se? [oči v sloup]

222935

Kdybychom dlužili státní bance, tak by to jistě šlo. Stát však emituje dluhopisy, které díky vcelku vysokému úroku skupují zejména zahraniční věřitelé, rozhodně ne centrální banka.

Vnitřní zadluženost je zadluženost firem a domácností, to se státem nemá nic do činění... Dluží se soukromým bankám, nikoliv státní...

Co se týká FED, tak to je kupodivu soukromá banka, nikoliv státní.

Pro zajímavost, nyní splácíme 77 miliard na úrocích ročně. Když k tomu připočteme cca 160 miliard, které ročně tečou do zahraničí v podobě zisku (ano, opět se jedná hlavně o zahraniční banky, my žádné nemáme a jistě víte, jaké poměry zde v bankovnictví fuungují), tak z našeho státu odtéká ročně docela velké bohatství, za které bychom si mohli žít jak prasata v žitě...

222806

25.06.2010 12:58

Německo se navezlo do Izraele pro odepření vstupu jejich ministrovi do Gazy

RE: Příšerný překlad!

hestroy 77.?.?.?

Pane Anonymusi, a jak to vidíte s odbojem v Iráku nebo Afghánistánu? Tam to měla být také blesková válka, nebo ne? Když porovnáte stav US Army se stavem Wehrmachtu na začátku války...

Já neříkám, že bychom vyhráli, jediné co říkám, že pokud bychom se bránili, WWII by prostě nebyla. Ona totiž ČR byla obrovskou výrobnou zbraní a munice po celou válku. A možná byste se divil, kolik českých zbraní na začátku války dobývalo Evropu...

222799

25.06.2010 12:46

Kolabující západní způsob života

RE: Co se děje v Řecku, neobejde ani ostatní země

hestroy 77.?.?.?

Nic si z toho nědělejte. Vojta je známý příznivce eugeniky, omezení populace, GMO, GO, operací v Afghánistánu a Iráku a veškerých dalších vynálezů sloužících k zotročení lidí. Zatím nikdy nepřiznal, kolik si vydělává a co dělá a jeho krédem je to, že všichni si žijou nad poměry dobře. Navrhoval by všechny nahnat do koncentráků, aby došlo k jejich zušlechtění...

Je naprosto zbytečné s ním polemizovat, neboť sytý hladovému nevěří. To neznáte? On totiž věří tomu, že každý člověk bere minimálně 20000 čistého za 5 hodin práce denně, tak jak to píšou v novinách a v jeho brožurách. Je to člověk, který je na hony vzdálen realitě. Jeho úkolem je šířit tu osvětu přesně v duchu vládnoucích elit a k tomu používá i jejich propagandu. Není divu, že jako uctivý služebník Systému má vše, co potřebuje a žije v nadbytku. Sám se však svého nadbytku nemíní vzdát, káže pít vodu a sám pije víno... Kdyby opravdu věřil tomu, co říká, své přebytky by posílal právě těmto lidem, kteří nemají nic. On to však neudělá. Místo toho tu zasvěceně obahuje každou prasárnu.

A na vaši otázku, zda je v pořádku, že obyčejní lidé třou bídu s nouzí, odpovím za něj. Samozřejmě že je to v pořádku. Otroci musí makat, aby jim nezbýval čas na nějaké přemýšlení o jejich vlastní ubohosti... Koneckonců jim ještě teče teplá voda a na tu již nemají, na rozdíl od něj, nárok.

222798

25.06.2010 11:44

Německo se navezlo do Izraele pro odepření vstupu jejich ministrovi do Gazy

RE: Příšerný překlad!

hestroy 77.?.?.?

Nazdar hej nebo počkej, nevím o tom, že bych ti nabídl tykání, ale když už na tom trváš... Nemám zapotřebí diskutovat s někým, kdo se ani neumí podepsat. Ale je dobře, že sis taky přihřál polívčičku, to se cení. I když jsi přišel s křížkem po funuse... [chechtot]

222792

24.06.2010 12:30

Rusko stojí před geopolitickými výzvami 21. století

RE: Rusko neni SSSR

hestroy 77.?.?.?

Pane Anonymusi, většinou s vámi naprosto souhlasím, ale to co tu teď říkáte, je dost šílené. Mám to snad chápat tak, že v Rusku nejsou křivárny, švindle a kupčení? OMG, to snad nemůžete myslet vážně. Pokud si myslíte, že Putin je hodný strejda, který to vzal pevnou rukou a z bordelu udělal řád, tak to opravdu nevím, co k tomu dodat... Možná byste si tam měl zajet a pak porovnávat stav tady a u nich... [překvapení]

222711

23.06.2010 19:18

Německo se navezlo do Izraele pro odepření vstupu jejich ministrovi do Gazy

RE: Příšerný překlad!

hestroy 77.?.?.?

Milá paní Clair,

velice rád vám další překlady zkorektoruji (zejména pokud budou uveřejněné zdarma), i když si nejsem jistý, zda moje čeština je také bezchybná.

Co se týká češtiny ve vašich příspěvcích, myslím, že jí není co vytknout. Jen nelze překládat z angličtiny do češtiny při zachování stejného slovosledu. Pak je to trochu kostrbaté...

Pokud budete chtít, napište mi na jsem@vzduch.cz.

Co se týká Hamasu atd., naprostá většina lidí je natolik zmanipulovaná oficiální pro-izraelskou propagandou, že už jsem nad nimi zlomil hůl. Je to celé velice ošklivá hra, při které jde hlavně o to, aby lidi schválili vraždění, loupeže, lži, přetvářku atd. Pro Satanovy pohůnky je to pak skvělá žeň negativních vibrací, kterými se živí. Svět jde rychle do pekel...

222665

23.06.2010 19:07

Německo se navezlo do Izraele pro odepření vstupu jejich ministrovi do Gazy

RE: Příšerný překlad!

hestroy 77.?.?.?

Už jsem psal, že moje výtka byla určena především editorovi.

O možnosti obrany se s vámi nebudu přít, mám na to jiný názor. Pokud mi chcete tvrdit, že nejsilnější tanky, které byly při útoku na Polsko použity, nebyly české, pak je debata zbytečná.

Letectvo možná lepší měli, ale to je asi tak vše. Pokud bychom se bránili, žádná WWII by nebyla, to je jisté!!!

222663

22.06.2010 23:04

Německo se navezlo do Izraele pro odepření vstupu jejich ministrovi do Gazy

RE: Příšerný překlad!

hestroy 77.?.?.?

Milá paní Clair, chápu, že jste již pozapomněla češtinu a máte pravdu, že některé překlady na jiných webech jsou velice otrocké.

Jen v rychlosti vám tedy ukážu některé chyby:

Německo ostře kritizovalo Izrael v neděli pro odepření vstupu jejímu (jeho) ministru rozvoje pásma Gazy k návštěvě humanitárního projektu co-financovaný (kofinancovanému) Berlínem.

Německo v neděli ostře kritizovalo Izrael kvůli tomu, že odepřel vstup německému ministrovi rozvoje do pásma Gazy, kde měl navštívit humanitární projekt spolufinancovaný Berlínem.

Ministr zahraničních věcí Guido Westerwelle, řekl mu (?) lituje rozhodnutí Izraele, zatímco ministr pro rozvoj Dirk Niebel - který je na čtyřdenní návštěvě Izraele a palestinských území-- prohlásil, že to byla obrovská diplomatická chyba.

Ministr zahraničních věcí Guido Westerwelle řekl, že je zklamán rozhodnutím Izraele, zatímco ministr pro rozvoj Dirk Niebel, který je na čtyřdenní návštěvě Izraele a palestinských území, prohlásil, že to byla obrovská diplomatická chyba.

Izrael uvalil na pásmo Gázy blokádu, po tom co Hamas získala v té části kontrolu od bývalého rivala Fatah, který tam dominoval pro palestinskou samosprávu v roce 2007.

Izrael uvalil na pásmo Gazy blokádu v roce 2007, kdy Hamas přebral v této části kontrolu svému rivalovi - Palestinské samosprávě ovládané Fatahem.

Izrael řekl v neděli, že by brzy začne umožňovat propuštění všech druhů zboží s výjimkou zbraní a materiálů, které mohou být použity k jejich výrobě.

Izrael v neděli oznámil, že brzy do Gazy umožní dovážet veškeré druhy zboží, s výjimkou zbraní a materiálů, které mohou být použity pro jejich výrobu.

No, takže tak. Příště raději budu mlčet, je vidět, že pro ostatní jsou informace přeci jen důležitější a na úroveň překladu se moc nedbá. Výtka byla navíc určena editorovi, který je koneckonců částečně zodpovědný za úroveň článků... Nicméně článek nebyl placený, takže o nic nejde... [smích]

222602

22.06.2010 11:17

Německo se navezlo do Izraele pro odepření vstupu jejich ministrovi do Gazy

Příšerný překlad!

hestroy 77.?.?.?

Možná by se mohla dělat alespoň základní kontrola pravopisu, než se to zveřejní. Jakmile je víc než jedna chyba na větu, začíná to být těžko čitelné. Některé věty jsou přeloženy tak, že nedávají žádný smysl. A například co-financování (to je pro mě zcela nový prasácký novotvar), se dá snadno přeložit jako spolufinancování. Fuj, fuj, fuj. Pokud někdo neumí ani česky, neměl by se do překládání vůbec pouštět!

222560

17.06.2010 11:38

Pohled z Istanbulu

Armáda se vrátila do baráků...

hestroy 77.?.?.?

Jasně, do baráků... Barracks ve skutečnosti znamená co? To je hodně smutné... [oči v sloup]

222218

16.06.2010 14:24

Školné je správné

RE: No konečně!

hestroy 77.?.?.?

Potrefená husa se ozvala. Většina emigrantů utíkala kvůli penězům. Nebo jste snad utekl kvůli tomu, že vás někdo pronásledoval? [oči v sloup]

222138

14.06.2010 11:46

Školné je správné

RE: No konečně!

hestroy 77.?.?.?

Aha, nic jiného jsem nečekal. Milá Strigo, když nejste schopna pochopit věci, které jsou podané jinou formou, než suchopárným výkladem kantora z kantorské rodiny, neměla byste se k tomu raději vyjadřovat. Opět jste prokázala své naprosté nepochopení, omezenost a to, že rozhodně NIKDY nejste nad věcí.

Víte co je ironie? Nadsázka? Černý humor? Naučili vás to ve škole? Asi jste tam hodně chyběla, že? [chechtot]

221985

10.06.2010 13:53

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Řízení světa-Satanova Synagoga

hestroy 77.?.?.?

Člověče, vy byste si měl přestat číst neonacistické hovadiny. Snad byste pak věděl, že Rockefeller žid není.

Jsou jisté mantinely, které by člověk neměl překročit, pokud o sobě chce říci, že uvažuje selským rozumem...

Opravdu byste se měl zamyslet nad tím, zda vrstva židů nemá jen určitou úlohu, která jí byla přidělena a až tu úlohu splní, bude jednoduše odstraněna. Já vím, že to chce kus vlastního přemýšlení a ne jen bezmyšlenkovité přejímání nějakých textů. Víte, ona se lidská historie, ačkoliv se vám to bude zdát divné, rozhodně nezačala před nějakými pát tisíci lety, ale mnohem, mnohem dříve. Dříve, než vůbec někdo vymslel slovo žid. A už předtím se začalo formovat zlo, které nás pronásleduje a saje z nás naši svatou svobodu. A tohle zlo rozhodně nemusí pocházet z našeho prostoru. Ale chápu, že tohle už je na vás moc, takže se raději vraťte ke spiknutí proti církvi a lidstvu, tam si najdete svoje...

221678

10.06.2010 13:34

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Řízení světa-Protokoly sionských mudrců

hestroy 77.?.?.?

Janko, ty jsi světec!!!

>jsi mimo, ale omlouvám tě, nemáš na to nástroj, abys rozlišil

Zaplaťpámbů, že tu máme někoho, kdo ten nástroj má! Tím se vše značně zjednodušuje... Měl bys tu psát víc, Honzo, podívej kolik lidí je tu mimo, jelikož nemají nástroj!!!

Základní příjem a zdaňování práce strojů nikdy nevyřeší jediný problém a tím je hloupost a chamtivost lidí. Sny o tom, že někdo zavede spravedlnost, jsou naprosto utopické. Žádné referendum se nezavede. Kdo by ho zavedl? I když už máme hezký příklad v USA, kde Obama mění svět k lepšímu, že? Yes, we can...

Víš, Honzo, spusta lidí se chtěla znovuzmocnit svého božství, ti co nebyli rozsekáni na kusy, skončili na kříži.

Co se týká příspěvků bigotních katolíků, nemá cenu to komentovat, jejich totální zaslepení a neschopnost přijímat jiné poznatky, než ty, které jim servíruje jejich "strana", je vydělují ze smysluplné diskuse...

221677

09.06.2010 12:04

Defenestrace po česku: Slavata králem, Martinic k blahořečení?

RE: Zbytečný článek

hestroy 77.?.?.?

Naštěstí se najde dost takových, kteří v den voleb radostně vstanou, slavnostně se oblečou a pak s mávátkem vyrazí do volební místnosti, s pocitem, že jejich hlas je hrozně důležitý a rozhodne. Nijak jim nevadí, že ještě včera v hospodě nadávali na to, jací jsou politici svině, že jen kradou a volby jsou podfuk. Ta slavnostní nálada, kdy v televizi všichni málem umírají vzrušením, padne nakonec na každého. Lidi chtěli změnu, tak ji "mají". Viděli, že v Americe to jde (Yes, we can!), tak šli k volbám, i když poznali, že po roce vládnutí Obamy všechny změny v USA (Yes, we can!) zůstaly jen planými sliby. Ale to nevadí!!! Však ono to jednou vyjde. Sice to nevyšlo od té doby, co současná "demokracie" existuje (pár set let), ale nakonec je potřeba nějaká ta osobní odpovědnost (rozuměj přenechání rozhodování o mých penězích a mém životě někomu jinému).

Hurá!!! Yes, we can!!!

221576

04.06.2010 20:29

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Stačí se přeci podívat na záznam kamer

hestroy 77.?.?.?

Ano, a také se stačí podívat na zbořené domy v Libanonu, tisíce mrtvých civilistů, koncentrační tábory, lámání rukou palestinským dětem, ničení staletých olivových hájů, lynčování, ukradenou půdu, pirátství, atd, atd a opravdu není co dodat. Řádění chazarských hord v Palestině se dá jen těžko nějak komentovat...

221243

04.06.2010 16:29

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Petránek

hestroy 77.?.?.?

Vážený anonyme, to, co tu tvrdíte, jsou jen vaše domněnky. Je to přesně naopak, než si myslíte. Pokud by se Češi bránili, tak by nikdy nebyla 2. světová. Němci na začátku války neměli NIC!!! Měli pušky a lehké tanky, jejichž pancíř byl 10 mm, zatímco české tanky LT 38 měly pancíř 50 mm. Letectvo na začátku války Němci také neměli nijak skvělé, české letectvo bylo srovnatelné. Němci by se vůbec nedostali přes naše opevnění, zastavili by se, byl by to jejich konec. To samozřejmě vyvolení nemohli nechat být a tak nastoupil připravený Beneš.

Kdyby zednář Beneš nekapituloval, žádná válka by vůbec nebyla!!! Když Němci útočili na Polsko, tak jediné pořádné vybavení, které měli, bylo české výroby! A vůbec to neměli tak jednoduché, jak se traduje. Něco si o tom zjistěte, než budete psát nesmysly. Jedině díky zrádci Benešovi, jež sledoval úplně jiné zájmy, než zájmy českého národa, mohli Němci začít...

Co se týká Husa, chápu, že jako katolík ho musíte pomlouvat. Nebudu to dále rozvádět, s bigotními katolíky se nemá cenu hádat. Nechtěl byste být spíš Němcem, než Čechem?

Omlouvám se editorovi za další příspěvek, ale tyhle nesmysly jsem prostě nemohl nechat bez reakce...

221207

02.06.2010 21:18

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Nejít k volbám je pohodlnost a zbavení se odpovědnosti

hestroy 77.?.?.?

>Po oněch volbách by vystoupil šéf dosavadní exekutivy v médiích a oznámil by skutečnost, že o volby se již skoro nikdo nezajímá, a tudíž zřejmě všichni souhlasí s tím, aby funkce ve vedení země (světa) přešli na dědičný základ

Aha, máte na mysli USA, kde to již funguje?

220996

02.06.2010 21:15

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Matematická zákonitost

hestroy 77.?.?.?

>ano, do keců, canců a konstitucí vpašovali líbivý, leč jedovatý osten slůvka "právo"... právo na něco, práva občana. nejen že slibem nezarmoutí, ale ještě pomatou hlavy podobným naivkům, že by mohli mít právo na skvělý zajištěný život.

OMG, ty jsi (osobní výpad. Cenzurováno. Jestli nenecháte osobních výpadů a urážek, zablokuji vám přístup. editor), že? Nečekal jsem, že ani nejsi schopný porozumět psanému textu, vždyť to byl argument proti tobě...

>a s tím se idioti nedokážou smířit..

To mě velice mrzí, že se neumíš smířit sám se sebou. Je mi opravdu líto, (cenzurováno, další urážka)...

(Zbytek cenzurován. Žádný přínos do diskuze, pouze výpady a zesměšňování. editor.)

220995

02.06.2010 21:13

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Matematická zákonitost

hestroy 77.?.?.?

Pane Vojto, vy jste (cenzurováno. Neurážejte diskutující. Editor). Je mi líto, že musím použít tento termín, ale nenapadl mě lepší.

>Lid je dlouhým obdobím rostoucího blahobytu zhýčkán více, než kdykoliv předtím. A tak z nedostatku skutečného strádání a bídy trpí frustrací.

Vy možná máte peněz dost, sice nevím, kde je berete, ale věřte tomu, že minimálně polovina populace se musí ohánět jak šílená. A to vůbec nemluvím o zbytku světa, na jehož úkor západní svět žije. Velice bych vám přál pracovat 12hodinové směny na páse, za plat 15.000 Kč čistého. Pak byste si tyhle debilní kydy nechal od cesty...

Opravdu nevím, jestli jste jen ubohý provokatér, nebo prostě jen nevíte, která bije...

220994

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 3

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
297 863,35 Kč

Poslední aktualizace: 24.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 318 099