Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Joe Black

Nalezeno 23 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

24.10.2009 10:50

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

rozum!!

Joe Black 81.?.?.?

Včerejší článek o vakcíně = hloupost. Každý rozumný člověk ví, že kdyby po vakcinaci začli umírat lidé, nebo měli nějaké problémy, tak by si toho asi někdo všiml a prasklo by to.
Dnešní článek o napadení Ruska Spojenými státy = hloupost. Každý rozumný člověk ví, že tohle je prostě nemožné. Pokud chcete někoho napadnout, tak to musíte udělat tak, aby už neměl možnost klást odpor. A víme jak je Rusko rozlehlé a nevíme, kde všude má své jaderné základny. A to bože nemluvím o obchodu. Vždyť Rusko má své obchodní styky spojené s celou Evropu a Asii, beztak i s USA. Ne, napadení Ruska je naprostý nesmysl.

Nechápu, proč ztrácíte čas a peníze na překlad článků, které jsou sice hezky formulované a člověk by jim i uvěřil, jenže když se nad tím zamyslíte, zjistíte, že jsou to jen bludy.
Raději bych četl něco do Vás. Nějaké pěkné shrnutí třeba měsíčních událostí a jejich spojitosti apod.

203090

24.10.2009 20:40

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: rozum!!

Joe Black 81.?.?.?

Příště oporučuji více relaxovat, vychladnout, poté si přečíst příspěvek, poté nad ním zapřemýšlet a až tohle dokončíte. S čistou hlavou můžete začít psát reakci.

Takže pro vás, který nemáte patent na rozum a očividně neumíte číst a očividně jste vznětlivé povahy, to tedy napíši ještě jednou.

Když dostanete očkování a budete mít po něm nějaké zdravotní potíže, tak samozřejmě chvíli vyčkáte, protože to tak většinou bývá. Když ale potíže nzmizí, řeknete si: "Aha, s tou vakcínou asi nebylo něco v pořádku." A už víte, že je s vakcínou něco špatně a samozřejmě byste řekl každomu koho znáte, že je na tom něco špatně.
Z toho vyplívá, že přidávat do vakcín nějaké látky, které by nějak dlouhodobě narušili váš zdravotní stav, není zrovna dobrý nápad pro redukci obyvatelstva. Proč? No protože, když bude mít každý, kdo se nechal očkovat, zdravotní problémy, tak se to asi neutají. POtřebujete dále nějaká fakta? Potřebujete nějaké informace? Nebo vám postačí toto jednoduché vysvětlení, které napadne každého "rozumného" člověka.

A teď k dnešímu článku. USA nemůže napadnout Rusko. Tak to prostě je. Je to hloupost, aby se tohle stalo. Stejně jako je hloupost jaderná válka. Jaderná válka nikdy nebude. Nemůže být.
Rusko zásobuje půl Evropy plynem ( znáte kauzu Gazprom vs Ukrajina), nemluvím o Ropě a dalších nerostných bohatstvích. Co by se asi stalo, kdyby USA napadli Rusko a ti přestali dodávat tyto suroviny. EU by se to asi moc nelíbilo že? Nehledě na to, jak by to zahýbalo s cenou těchto komodit. Připomínám, že mnoho sátů existuje díky ropě.
Mohu se zmínit také o tom, že kdyby se USA vysrali na vše, co jsem zmínil výše, tak by museli použít takový údér, který by naprosto smazal Rusko z planety, protože by nemohli riskovat, že Rusko odpoví odvetou. Jenže jak chcete smazat z planety tak obrovskou zemi, kterou je Rusko. To prostě nejde. Museli byste použít jaderné zbraně, jenže ty by zase poškodili přírodu. A i kdyby jste je použili, nemůžete vědět, jestli mají Rusové schoavné jaderné ponorky někde v severním moři.
Proto nemůže napadnout USA Rusko a proto také nemůže nastat jaderná válka.
Takže ptám se znovu: POtřebujete pořád nějaké důkazy, informace, či zdroje? Nebo vám přístě postačí vaše hlava?

203139

24.10.2009 20:51

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: rozum!!/Rozumne reagovali USA v 1939 kedy čulo obchodovali s Nemeckom

Joe Black 81.?.?.?

Pokud mi nedáte zdroj, tak jste si to mohl vycucat z prstu, že ano?
A i kdyby tomu tak bylo, můžete říct, že to byla vláda USA, nebo spíše soukromé firmy? To je totiž velmi důležité, že ano?
Srovnávat svět před 70 lety a dnešní svět je také trochu "šrégom", že ano? Přístě si tyto příspěvky nechte od cesty.

203141

25.10.2009 16:11

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: rozum!!

Joe Black 81.?.?.?

Podívejte...vy nevíte jaké zbraně mají USA, já nevím jaké zbraně mají USA a nikdo z nás neví, jaké zbraně má Rusko. Jenže je to fuk jaké mají zbraně, opět jste nečetl, co jsem napsal a reagujete pouze na věci, na které máte odpověď. Znouvu si přečtěte můj příspěvek a speciálně ten úsek, který se zmiňuje o provázanosti obchodu. Nebudu to psát po třetí.

203184

25.10.2009 16:21

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: rozum!!/Rozumne reagovali USA v 1939 kedy čulo obchodovali s Nemeckom/Milý pane

Joe Black 81.?.?.?

Podívejte...je mi jedno, s čím operujete. Operujte třeba se skalpelem, ale když nějaký časopis zvolil Hitlera, jako politika roku, nemůžete tvrdit, že to bylo na odkaz celé země. Co se týká dále, tak už jsem vám jednou psal, že svět přes 70 lety byl trochu jiný, než je teď. USA nebyla tolik vázaná na osttaní státy a síť obchodu nebyla tolik spojena, takže co bylo možné ve 40 letech, je dnes naprosto nemyslitelné.
Na další vaše věty reagovat nebudu, protože se netýkají tématu a je to jen snůška útoků na moji osobu. A to přesto, že jste začal útočit jako první.

203185

25.10.2009 16:37

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: rozum!!

Joe Black 81.?.?.?

ad1.) Uvědomujete si, že tím co jste napsal zpochybňujete práci tísíců vědců, doktorů a dalších lidí v oboru? Myslíte, že ti lidí, kteří vakcínu vyrábí, distribují a zavádějí, jsou úplní pitomci? Myslíte si, že by Vám píchali vakcínu, aby vám do těla narvali to a to a vy jste měl potom kdoví jaké nemoci? Myslíte se, že WHO je nějaké místní zdravotní středisko?[smích]
Víte, dle mého názoru na prasečí chřipce něco smrdí, ale s největší pravděpodobností jde spíše o peníze, než o redukci obyvatelsvta.

ad2.) Jen ve zkratce, jelikož jste opět nepochopil můj předešlý příspěvek. Je naprosto jedno, jaké má USA zbraně. Vy nemůžete vědět co mají a nemají a nemůžete vědět, co má a nemá Rusko. Zopakuji Vám tedy už podruhé, že Rusko má obrovské obchodní styky a je natolik spojeno s ostatními státy, že kdyby padlo, obrovským způsobem to poškodí nejen tyto státy, ale i USA a celý svět.

Opravdu se mi líbí, jak dokážete vyjít s miliony informací, ale tyto jednoduché principy Vám unikají.

203188

25.10.2009 16:40

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: rozum!!

Joe Black 81.?.?.?

Studená válka je jen pojem. Dříve to bylo možné, protože svět nebyl tak provázán, ale teď už to možné není. Pokud by měla být nějaká válka, tak to bude buď válka lidem, nebo ta poslední, kterou svět spatří.

203190

25.10.2009 20:24

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: rozum!!

Joe Black 81.?.?.?

Vemte si, že máte dluhy v bilionech dolarů. U normálního státu, by to bylo naprosto nemožné, avšak v USA to funguje? Jak je to možné? Určitě je více aspektů, ale jeden z nich je, že dolar se používá exkluzivně pro obchod s ropou. Proto dolar nespadl a pravděpodobně ani nespadne (Neberu v potaz dluhopisy koupené Čínou).
Takže jaký by byl ten nejhorší scénář pro dolar, resp. USA? Třeba ten, kdyby některý ze států přestal obchodovat v dolarech. Řeknete si: " Jeden stát, to ještě nic neznamená", jenže právě tento stát, Vás může zničit. Kdyby totiž tento nezbedný stát začal obchodovat s ropou v jiné měně a fungovalo by to, tak by se pravděpodobně připojili další státy. A to by byl pro Vás konec.

Každý říká, že USA vpadli do Íráku kvůli ropě. Je to sice pravda, ale ne kvůli ropě, jako takové nýbrž kvůli tomu, že Írák měl tendence, nebo dokonce už obchodoval s ropou v jiné měně, než v dolarech. ( http://www.time.com/time/magazine/article/0,9171,998512,00.html )

A Írán? Zde platí to samé pravidlo. ( http://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%8Dr%C3%A1nsk%C3%A1_ropn%C3%A1_burza )

Čili mé vysvětlené v kauze USA vs Irán znáte. Nejde o zbraně, jde o ropu a obchod.

203215

25.10.2009 20:30

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: rozum!!

Joe Black 81.?.?.?

Nebudťe k smíchu. USA je na dně. Bez Číny by spadl dolar na 15-10 kč. (Je to jen pouze moje domněka). Ovšem pokud myslíte Čr a Sr, tak to máte pravdu, jenže my nejsme ti, o které tady jde.

203216

25.10.2009 20:45

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: rozum!!/ Nehnevajte sa pán Joe Black, ste obrezaný?

Joe Black 81.?.?.?

A vy jste viděl pár dokumentů, které vám otevřeli oči. Jenže stejně, jako jste bezhlavě věřil všemu, co bylo před "prozřením", tak teď zase bezhlavě věříte všemu, co souvisí s "prozřením".
Nemáte svůj názor a držíte se hesel, tak vám přeju: Kupředu, zpátky ni krok!

PS: Když se vás vaše zeptá, kde leží Írán, nepodezíráte ji z vlastizrady a ze spoluprací s tajnými složkami Izraele, že ne?
Jestli ano, tak váš problém je PARAONIA...

203217

28.10.2009 12:47

H1N1: Genocida v přímém přenosu nebo omyl?

RE: Ještě je možné

Joe Black 81.?.?.?

Teď jste na to kápnul[velký smích]

Každopádně musím zdůraznit, že důvod, proč se nechat očkovat není jen prasenčí chřipka samotná, ale především její schopnost mutace.

Bohužel, původ chřipky a původ samotné vakcíny je velmi nejasný, a proto nedůvěřivý,ale jsem rád, že se Editor zamyslel nad tím, že jako způsob redukce obyvatelstva, není příliš efektivní, z čehož vyplívá, že jde prakticky pouze o peníze, což už jsem zmiňoval několikrát.

203477

03.11.2009 21:02

Prezident podepsal

Několik dodatků

Joe Black 81.?.?.?

Pane Stwora,

1.) "Mohl abdikovat, protože ta smlouva JE protiústavní, bez ohledu nato, co vypotilo patnáct tatíků Ústavního soudu."
1.)- Ti Vaši tatíci, jsou soudci Ústavního soudu ČR. Je jedno co si myslíte, nebo nemyslíte. Tito soudci mají pravomoce a schopnosti k tomu, aby posuzovali, jestli jsou zákony a listiny protiústavní, nebo ne. A tito soudci rozhodli, že Lisabon protiústavní není. Ať už souhlasíte, nebo ne (také nesouhlasím), ale pořád byste se měl opírat o nějaké argumenty. Tvrdit, že smlouva "JE protiústavní", je k ničemu.

2.) "Mohl odmítnout podepsat úplně a počkat, až ho trpaslíci sami sesadí, čímž by se natrvalo zapsal do historie světových politiků, kteří vydrželi až dokonce."
2.)- A čím by si pomohl? Zapsal by se do dějin, jako odpůrce, kterého sesadili jako nějakého malomocného a pak by si svoji smlouvu schválili bez něj. Kdyby sesadili Klause, nastoupil by někdo jiný, kdo by neměl problém s podepsáním.

Dovedete si představit ten nátlak, jaký byl na Klause? Pouštěli se do něj světoví politici, světová média, čeští politici, česká média. Nikde žádná podpora (pokud neberete v úvahu facebook).
Myslím, že náš prezident Václav Klaus ukázal svůj názor a postoj, díky čemuž donutil lidi přemýšlet. Myslím, že slova, která jste použil o VK byste měl vzít zpět a více se zamyslet.

3.) "A zajistil by si jednou sochy v každém evropském městě "
3.)- To možná ano, ale ani Vy, ani já nemůžeme vědět, co by se stalo, kdyby nepodepsal. Vlastně nemůžeme vědět, co se stane teď, když podepsal.

4.) " Prostě bychom nepodepsali. Stali bychom se hrdiny a zachránci Evropy."
4.) - Opět diskutabilní. Nemuseli bychom se stát vůbec ničím.

5.) " Trošku jsme se zavrtěli a šup zpátky do stáda. Jen abychom nepopudili"
5.)- Uvědomte si, že to píšete v první osobě mn. čísla - čili zahrnujete i sebe. Je nutné tedy používat tyto termíny?

6.) "Boj nekončí, boj začíná."
6.)- Máte pravdu. I přesto, co se děje, tak lidé informovaní jsou a vědí, co se děje. Možná, že věci zatím nenabily tak důležitých událostí, že lidé se ještě neozvali, ale pokud má něco přijít, tak to přijde a lidé na to budou reagovat.

204002

05.11.2009 23:57

Vnitřní dokument IBM zdůrazňuje 100% jistotu plánované pandemie

RE: mnoho povyku pro nic

Joe Black 81.?.?.?

Vy to nechápete. Ten povyk a humbuk, není kvůli aktuální prasečí chřipce, ale kvůli její možné mutaci. Jestli ta chřipka zmutuje, jsme regulérně v .....

204240

12.11.2009 08:40

Prasacia chrípka na Ukrajine je podvod

Ne, avšak

Joe Black 81.?.?.?

Opravdu si autor myslí, že si může vláda jakéhokoliv státu vymyslet epidemii? Myslím, že tyto věci jsou až příliš vážné, než aby si je někdo vůbec dovolil mystifikovat
.
Každopádně na Ukraině je to velmi divné. http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/ukraj...
Nechápu totiž, jak je možné tak rychle identifikovat u milionu lidí, zda se jedná o H1N1 nebo o obyčejnou chřipku

204590

29.11.2009 13:32

Kleopatra

RE: Nechci dělat reklamu

Joe Black 81.?.?.?

Pane Stwora. Všímáte si kolik napůl bláznů odpovídá na tento pěkně napsaný článek? Nejprve Vám radí, že je to problém psychiky (výsměch), poté Vám doporučují koloidní stříbro (opět výsměch) a nakonec Vám doporučí antialergení sprej[velký smích]

Věřte mi. Pokud máte Alergii na kočky, tak Vám nepomůže nic. Prostě to tak je, je to ve vašich genech a s tím prostě nic nenaděláte. Nějaké spreje Vám také nepomohou. Já sám mám alergii i astma už téměř 21 let a nikdy mi moje alergoložka neřekla nic o nějakém spreji na alergeny z čehož usuzuji, že je to jen další lež.

205960

09.12.2009 19:59

Prasečí chřipka - historie nemoci a možností jejího léčení

RE: A co koloidní stříbro

Joe Black 81.?.?.?

My hlupáci! My tupí pitomci! Vždyť přece stříbro zabíjí viry!!
Proč hledáme lék na Vzteklinu, AIDS, Mononuklézu, když můžeme jít do nejbližší lékárny a koupit si lék za pár kaček???

(Doporučuji - najít první zeď tloušťky minimálně 20cm a s rozběhem a napřimenou, hlavou narazit co možná největší silou! Kdyby nepomohlo, zajít za odborníkem = psychiatr)

206585

09.12.2009 20:04

Prasečí chřipka - historie nemoci a možností jejího léčení

RE: Prevence a lek

Joe Black 81.?.?.?

Opravdu si myslíte, že když se člověk několik let špatně stravuje nesportuje, stresuje se, tak mu pomůže váš "koktejl"?
Asi ne, že? Bohužel takových lidí je převážná většina.

206586

09.12.2009 20:07

Prasečí chřipka - historie nemoci a možností jejího léčení

RE: Nebojte sa prasacej chripky

Joe Black 81.?.?.?

Výborně, ale má to jeden háček. Informovaný člověk ví, že nebezpečná není prasečí chřipka, ale její možnost mutace.
Proto je váš příspěvek bezpředmětný.

206587

09.12.2009 23:20

Prasečí chřipka - historie nemoci a možností jejího léčení

RE: A co koloidní stříbro

Joe Black 81.?.?.?

Tak teď se ale podívejte na ten svůj...

206599

09.12.2009 23:37

Prasečí chřipka - historie nemoci a možností jejího léčení

RE: Nebojte sa prasacej chripky

Joe Black 81.?.?.?

1.) Informovany clovek taky vi, ze chripkovy virus mutuje neustale a natolik rychle, ze "ucinost" vakcin a antivirotik v nasledujici chripkove sezone se blizi k nule - dejte mi prosím alespoň jeden nový kmen nebo název mutace pro letošní sezonu. Nebo snad mutují tak rychle, že vědci ty mutace ani nestíhají registrovat?[smích])

2.) Momentalne je bezny chripkovy virus mnohem nebezpecnejsi nez ten s "praseci" chripkou. - díky, že se mnou souhlasíte. Já totiž tvrdím to samé. Nebezpečná je až pouze mutace pras.chřipky.

3.) Kdyz se ted behem chripkove sezony, ktera trva rekneme 3-4 mesice naockuju, tak k cemu mi to bude dobre proti tem novym mutacim, o kterych informovane povidate? - Copak já vím? Nevím, co strkají do očkovacích látek. Proč se mě na to ptáte??

4.) Odstavec o Tamiflu - to už jdete úplně mimo můj příspěvek.

5.) S profesorkou určitě souhlasím a myslím, že i ona by souhlasila se mnou. Zcela nechápu tu narážku o informovanosti. Svým příspěvkem jejímu článku nijak neprotiřečím, jelikož ona píše především o vzniku prasečí chřipky a následně o vakcinaci. Když si tedy srovnám to, co jsem napsal a to co ona píše, tak opravdu nenacházím nic, co by kontrastovalo.

206602

09.12.2009 23:53

Prasečí chřipka - historie nemoci a možností jejího léčení

RE: Prevence a lek

Joe Black 81.?.?.?

Já jsem optimista, ale když tady lidé doporučují koloidní stříbro, nebo 2 lžíce cibule a rozmyrýnu denně, tak si opravdu kladu otázku, co sem chodí za lidi? Navíc, nikdy si nemůžete být jistý, jestli ta cibule, nebo ten rozmarýn, nebo ta slivovice bylo zrovna to, co vás zachránilo od zhoršení stavu. Tohle prostě nikdy nemůžete dokázat.

Kdybych měl dát radu já, tak vám neřeknu: Pijte slivovici s medem, ani jezte česnek nebo cibuli. Řeknu vám prostě, ať jíte hodně ovoce a zeleniy + hodně pijte vodu a čaj. To je vše. Nemusíte si dělat koktejl z rozmarýnu a cibule a nemusíte si dávat slivovici s medem.

Mě prostě jen udivuje, jak se někdo snaží být asi "cool" tím, že někomu poradí na chřipku nějaký speciální koktejl (ze dvou druhů zeleniny) a ještě dodá, že dávkování jsou 2 lžičky denně.

(Pane Stwora doufám, že se bavíte. Nicméně kvalita příspěvků zde začíná hraničit s poblázněnými čtanáři osudu.cz)

206606

22.01.2010 14:22

Jak elity ovládají svět

RE: Zadluženost světa

Joe Black 81.?.?.?

Komu dluží? Domácím a zahraničním investorům, kteří si koupili do svého portfolia státní dluhopisy. Můžou to být penzijní fondy, finanční instituce, dluhopisové fondy, banky, případně i bohatí soukromí investoři,Mezinárodní měnový fond, Evropské banky pro obnovu a rozvoj, a podobné instituce

210246

18.03.2010 16:17

Americko-izraelský útok na Írán je nevyhnutelný

My name is the LAW!

Joe Black 81.?.?.?

Já jsem USA - I am the LAW!

Mám 13 bilionů dluh a jen a pouze díky ropě, je moje měna jakž takž stabilní. Jenže co když se některý ze států rozhodně přestat obchodovat s ropou v dolarech? To nesmím přupustit, protože by se mohlo ukázat, že je to mnohem výhodnější a co hůř, mohly by se přidat další státy. To by byl můj konec. Ten stát prostě musím zničit za každou cenu. Jak to udělat akoho bych se měl bát? Musím to udělat rychle a drtivě, aby protivník neměl žádnou šanci na odvetu a musím to udělat tak, abych byl já ten dobrý. Čína bude stát za mnou, protože mají ode mě koupené příliš velké množství měny. Tím by se mohlo vyřešit Rusko, které by díky tomu nemuselo dělat problémy. Navíc bych jim mohl slíbit nějaké podíly na kořisti. Evropa bude také dělat co řeknu, protože i v jejich zájmu je, aby moje měna neoslabila, nebo dokonce nepadla.

Vypadá to, že jediný problém, by mohli být lidé, ale když se dívali, jak se zřítil mrakodrap během 10 s kvůli nárazu jednoho letadla, tak mi sežerou i tohle.

215298

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 158 čtenářů částkou 29 366 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 5

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 7

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
24,24 Kč
Euro
26,92 Kč
Libra
29,92 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
25,21 Kč
100 japonských jenů
22,49 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,77 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,55 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 924,27 Kč
1 unce stříbra
432,89 Kč
Bitcoin
230 842,53 Kč

Poslední aktualizace: 30.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 51 312 632