Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané lu.bro

Nalezeno 47 příspěveků, 8 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.08.2009 23:41

Vymazali jste si cookies? Opravdu?

sakul

lu.bro 78.?.?.?

A mi to je celkem jedno. Nelegální činnost nepáchám, nemyslím si, že naší politici chtějí naše dobro, vím, že se snaží manipulovat s lidmi, a když to pozoruji kolem sebe tak se jim to i daří. A já? Abych se cítil ohrožen co mi najdou v PC??? No tak ať jestli mě někdo chce sledovat tak mu klidně umístím webku na své WC aby viděl co vlastně dělá naše vláda pro lidi!!!

198753

18.11.2009 21:20

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

lu.bro 78.?.?.?

Tak se přestěhujte.... [zmaten]

205189

15.04.2010 18:37

Už je to tady - půjčujeme 26 miliard Řecku

Krásný soupis dluhu.

lu.bro 78.?.?.?

Nic ve zlém, ale když už kopírujete data měl byste zkopírovat i souvislosti. Víte když informovat zde tak především objektivně...

Zajímavé je, že mezi lety 1998 až 2007 se příjmy státního rozpočtu zvýšily téměř dvojnásobně, ale kvůli zvyšujícím se nákladům na sociální politiku levicových vlád a sanaci bankovního sektoru po předchozích pravicových vládách ve výši cca 400 - 500 mld. Kč se také markantně navyšovaly výdaje.
zdroj: tetýž odkaz na www.wikipedia.cz
http://cs.wikipedia.org/wiki/St%C3%A1tn%C3%AD_rozpo%C4%8Det_%C4%8Ceska

Je důležité také připomenout privatizaci a co vše a kdy bylo prodáno a za kolik. Z těchto rozpočtů asi vyplývá jaký přínost vlastně privatizace měla.
Kolik lidí přišlo o práci a proč?
Proč byly zvýšeny náklady na sociální politiku a td. a td. a td.

Hádat se pravá levá můžete s manželkou na křižovatce, ale v životě jde o to přežít a myslím, že i o to pomáhat ostatním. Né je jen vydřít z kůže a nazývat to pravým soutěžením v kapitalismu.
Soutěžit můžeme, ale i poražený by měl přežít a žít dál svůj život v klidu. Jinak to není soutěž, ale válka.

217238

14.05.2010 09:15

Nůžky se rozevírají

Středověk?

lu.bro 85.?.?.?

Začínáme se vracet do středověku? Kdy malé množství lidí bude vlastnit všechen majete? Již dnes začínají sami sebe nazývat elity. Ale spíše to děláme my tím, že to tolerujeme. Měli bychom si uvědomit, že každý z normálních obyčejných lidí se může dostat do vlády tak proč se chovat pokorně před poslanci a senátory? Jsou to přece námi volení lidé tak jako když si vybereme firmu, která nám postaví plot nebo dům. Pak kolem nich chodíme s prosíkem aby nezvyšovaly ceny? Prostě pokud nám nevyhovuje tak je vyhodíme ne? Tak by to mělo být i s těmito "elitami", Nebo se pletu?

Pokud se systém bude vyvíjet tímto směrem, a pokud se budou opakovat příběhy a zkušenosti lidí s utlačováním a bezprávím, exekuce, ublížení na zdraví, nepotrestáni vinici dopravních nehod, a podobně. Věřte mi že po čase příjde druhý Stalin nebo Hitler, postaví tyto neodsouzené ke zdi, postaví ke zdi ty nevyřešené právní spory a majetkové vzrahy.

A bude mít podporu většiny!!!!! Pak se zas bude lidstvo divit jak může vyhrát systém jako je komunismus nebo nacismus??? Snadno...začne z počátku spravedlivě trestat!!!!!!

219267

09.04.2011 14:03

Jak je to s vypouštěním radioaktivní vody do moře

RE: Ale i tak

lu.bro 78.?.?.?

Nevím, nerozumímm tomu, nejsem expert, nejsem znalec, ale!!!

Doposud nikomu nevadilo koupat se v mořích a oceánech, větrat v domovech, létat v letadlech, nikomu nevadilo zdolávat vysoké pohoří a nikdo se nepozastavil nad tím kolik radioaktivního prachu je v atmosféře po pokusných atomových výbuších, kolik je kontaminováno mořské vody atomovými bombami odpálenými pod hladinou moře, opět jako pokusy, nikomu nevadilo, že nemají ani páru o tom kolik atomových ponorek bylo za studené války potopeno aniž by byl zajištěn reaktor, kolik ponorek a lodí bylo potopeno po nějaké nehodě, nikdo se nezabýval fakty, že některé společnosti likvidovaly radioaktivní odpad tím, že ho prostě vyklopily do oceánu. A teď když se to nějaké vládě hodí, nebo snad nějakým mediím tak se budu bát???? Je to skutečně katastrofa! Je to však nehoda! A jestli chci zodpovědnost po japoncích prvně bych měl hnád k zodpovědnosti vlády, které vykonaly tisíce pokusů s atomovými zbraněmi. Nebo se pletu?

Asi se platu nejsem jaderný fizik, nejsem člověk znalý problematiky. Ale hlavně nejsem posrany tehdy když si to někdo přeje!!!! [chechtot]

241379

04.05.2011 13:42

Jsme otupělí zlem

Zlo nás vede cestou vytyčenou.

lu.bro 85.?.?.?

Přečetl jsem si poslední články k tématu Bin Ladina zde na zvědavci. Nechápu proč mi to příjde logické a proč při čtení takových článků si vždy řeknu "mluví mi z duše". Ztotožňuji se celkem často s takovými teoriemi a nevím proč. Nevím proč to tak jiní nevidí. Ale to asi nevyřeším to ukáže čas.
Ale dále!!! V posledních letech se nestačím divit zprávám z hradu. Pochybuje o EU? Nevěří na 11.9.2001? Nevěří na Usamu? Popírá globální oteplování??? Proč to dělá? Ten co měl plnou hubu keců o neviditelné ruce trhu, ten co byl pro sjednocení evropy, ten za nímž stojí privatizace a td..... [zmaten]

A teď k paranoi!!! Teroristi z (Al-chajdy) se nechali slyšet, že mají v evropě bombu.... nechali se slyšet, ale slyšely to asi jen USA a ty to šíří dále. Tak jak zde bylo zmíněno. Možná se něco chystá a nějaký útok bude.... (AL-chajdy) tedy její US-pobočky. Kde ten útok bude? ASI???

Co tak Praha? Srdce Evropy? Chtěli jsme Vám dát radar, odmítli jste, chtěli jsme Vás chránit, odmítli jste. Tvrdíte, že Bin Laden neexistuje, popíráte tedy terorismus, popíráte tedy Al-kajdu, většina ovčanů stojí za "posledními" názory Vašeho prezidenta... (tedy některými) v podstatě protiamerickými.

Jak jinak ukázat světu pravou tvář terorizmu než přímou demostrací ve státě, který toto popírá???????

Takže! Nedělá V. Klaus takový povyk cíleně? Aby nakonec lidi řekli chceme tady USA a chceme tady radar, chceme MMF, chceme USA-army? Klaus se spletl!!!! Už cítíme to globální teplo!!!!

Upřímně řečeno nechápu moc Klausovy postoje v posldních letech i když v mnoha mu dávám zapravdu, ale přece!!!!! -on byl mezi hlavními tvůrci listopadu, on začal pokládat základy rozpočtovým schodkům, přesunem kapitálu, ukončením výroby a td, a td, a teď když řekne něco s čím souhlasíme je svatou osobou????

Není to spíše past na lidi? Neveříte? Dáme vám vůdce, který vás v tom bude popichovat a nakonec "lekci" pravdy!!!!

Tak nevím, vysvětlí mi to někdo??? Jsem zmaten ze všech informací a analyz. Posudků a předpovědí..... tady mám pocit, že jsem mezi normálními lidmi vysvětlí mi to někdo? [zmaten]

243342

05.05.2011 10:32

Jsme otupělí zlem

Video z akce

lu.bro 85.?.?.?

Bílý dům zveřejnil video, po kterém pronesl Barac Obama prohlášení!!!

VIDEO_ZDE. [velký smích]

243408

05.05.2011 10:37

Jsme otupělí zlem

Video z akce

lu.bro 85.?.?.?

Bílý dům zveřejnil video, po kterém pronesl Barac Obama prohlášení!!!

VIDEO_ZDE. [velký smích]

243409

05.05.2011 10:38

Jsme otupělí zlem

RE: Video z akce

lu.bro 85.?.?.?

spatny odkaz!!!! vkládám znova. Pardon.

243410

05.05.2011 21:58

Třetí obhajovací řeč

pochybovat bude je vyvozeno od slova chybovat!!!

lu.bro 78.?.?.?

Asi bude lepší popírat než pochybovat.... Kdyby tam příšlo stádo lidí s transparenty tak se nestane nic...

Ale chci se zeptat, někde jsem dříve narazil na video, dokument kde popisovali práve plynové komory ukazovali snímky, které právě popírali jejich možné využití. Nemáte někdo na toto video odkaz???

Myslím, že to bylo na google s českými titulky nebo slovenskymi už nevím.

243444

15.05.2011 20:51

Recept na zdravou snídaní

Co je zdravé?

lu.bro 78.?.?.?

Tak to já vidím zdravou bohatou snídani jinak!

Kidneme pořádny kus sádla na pánev do toho pokrájíme kus bůčku a až se to pořádně rozehřeje a osmahne tak tam přihodíme 3-4 rozšlehané vajíčka......promícháme a podáváme i bez chleba.

Takovou snídani si dejte a nebudete mít hlad ještě v 16:00 odpoledne.

Tak nějak i vypadá dieta Dr. Kwaszniewkeho. A většina lidí co jí drželi si jí chválí a držte se udávají, že zhubli, upravil se jim cukr v těle dokonce mohli přestat užívat léky proti cholesterolu, cukrovce a td...

Možná to na každého jedince působí jinak, ale je fakt, že když jsem se tak prvních 14 dnů stravoval bylo mi skvěle. Když už z nedostatku času to přešlo zpět na pečivo a na sladkosti tak se i dříve dostaví únava.

Ale pravda je, že ovesné vločky mají něco do sebe. Takové vepřové vychované na zbytcích z domácnosti a ovesných vločkách to je jiné maso než to co koupíte v kauflandu!!!

Myslím, že zdravou výživu vymysleli aby se lidé hromadně neotrávili tím svinstvem co dnes prodávají supermarkety. Když sem tam proložíte to omyté maso octem, vychované na chemii a masokostní moučce těmi ovesnými vločkami, trochu to z Vás ty jedy vytáhne.... [velký smích] [velký smích] [velký smích]

244133

24.05.2011 09:10

Právo pochybovat

RE: Rok 1989...

lu.bro 78.?.?.?

NE!!!

244630

05.06.2011 11:19

Koupím hezký, moderní mobil. Zn. připlatím za omezenou funkčnost

Jednoduche řešení překoná veškerá očekávání.

lu.bro 78.?.?.?

Já bych Vám doporučil asi Jablotron. http://www.jabloshop.cz/maximobil/maximobil-gdp-02-bily Krásný design, nabízí komfort volání jako jakákoli telefonní budka. nemá fotoaparát ani dotykový display, nemusíte se stydět jako s aligátorem naopak budete vyvolávat zájem okolí. Můžete kdykoli říct že nyní s moderní technologií si opravdu připadáte, že nosíte svou office sebou. Dokonce dovoluje odeslat SMS pokud zrovna nemáte po ruce obálku, papír a dopisní známku. Pravda Bude to krabice navíc, ale když už jste tak proti modermín technologiím a nosíte sebou zvlášť kameru, fotoaparát, scanner, tiskarnu, fax, pc pro internet, a td a td tak už Vás toto nijak nezatíží.

Ne samozřejmě to berte jako žert.... Ale zas na druhou stranu!!! Při příštím aktivním zapojení do ochrany osob v obchodních centrech tímto telefonem zneškodníte útočníka jedna radost. Když už ho nebudete moct moderním mobilním telefonem natočit v HD kvalitě na video, vyfotit, zveřejnit a mít tak vlastně důkaz pro případné obvinění zfetovaného utočníka, který Vás poté obviní třeba ze sexuálního obtěžování. [velký smích] [velký smích]

245549

05.06.2011 11:28

Koupím hezký, moderní mobil. Zn. připlatím za omezenou funkčnost

RE: Jednoduche řešení překoná veškerá očekávání.

lu.bro 78.?.?.?

Ještě jen dodám, že přece není problém deaktivovat si u operátora datové tarify. Resp. datové služby. To se pak z chytreho telefonu stává opět hloupý telefon, ale neodesílá žádná data i když má GPS. Neodesílá MMS ani emaily, prostě datově nekomunikuje. Pokud již chcete využívat jeho chytrosti, můžete pak využít třeba připojení wifi.

Ale asi bych neřešil že nechci telefon s připojením k internetu, když nechci platit datový tarif. Prostě bych si zablokoval data u operátora a pak už na mne nic neprozradí ani iphone!!!!

Nebo se pletu???

245552

16.06.2011 08:26

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: změna

lu.bro 85.?.?.?

Vlastně jste právěpopřel svůj nesouhlas.....

Napsal jste zajimavou myšlenku, kterou já osobně používám často k argumentaci. Nesouhlasíte s článkem, protože se podle Vás nejedná o revoluci, ale o evoluci. Ale musíme se pravděpodobně na to podívat z dlouhodobého hlediska. Máte pravdu v tom, že se lidé mají lépe než dříve. Ano, ale také to je tím, že polistopadové vlády nasekaly tolik dluhu, aby vyvolaly dojem že je lépe.

Máme se skutečně lépe, ale podle mne a tím navazuji na Váš začátek článku, je to dáno vývojem, technologiemi, vědeckými pokroky.
Dokonce bych řekl, že dnes se mají lépe lidé v Číně než před rokem 89. Takže nesouvisí to s režimy, nesouvisí to s demonstracemi, ale je to dáno vývojem. To že je zde dnes celosvětově režim tak zkorumpovaný a tak prolhaný jen brzdí vývoj a rozvoj lidstva.

Často pravicoví ovčani používají argumenty typu, máme se lépe protože tu nejsou komunisti. Za komunistů byla bída. a td. a td. Vždy, když mluvím s nějakým slepým pravičákem, tak používám přirovnání. V době bronzové se měli lidé lépe než v době kamenné. A byli v době kamenné u moci komunisté?????????

Takže máme se lépe v oblasti materiálna. To ano, ale jinak jsme si spíše pohoršili. Nemyslíte?

246149

16.06.2011 12:24

Nevěřím na spontánní revoluce

Mám dotaz.

lu.bro 78.?.?.?

Měl bych zde dotaz na editora. Dostal jsem nedávno mailem text informující o demonstracích na Islandu. Můžete se k tomu vyjádřit? Popřípadě dementovat nebo obstarat objektivní informace?
Děkuji.
Přikládám text mailu:
ISLANĎANÉ JSOU PAŠÁCI !!!!!!

Naše média nás doposud zásobovala do posledního detailu o nepokojích v Egyptě a Libyi. Mlčela však zarytě o revoltách a příkladné ukázce občanské revolty a revoluce, která se odehrála před dvěmi lety na Islandu, kde občané donutili odstoupit
celou vládu i starou politickou reprezentaci a přepsat ústavu.
Právě proto, že případ Islandu je modelem skutečně občanské
revoluce, byl tento případ velmi záměrně ututláván.
Cenzura revoluce na Islandu je nejlepším důkazem, jak se zachází s informacemi, které můžou být co i jen náhodou nebezpečné pro stávající politickou a ekonomickou elitu.

Na Islandu lidé rezignovali na jakoukoliv podobu vlády, velké banky byly znárodněny a bylo rozhodnuto, že lidé ani náhodou nezaplatí dluhy, které vytvořili dosavadní politici, protože je to výhradně problém jejich špatné finanční politiky, ne občanů.
V nové ústavě bylo zakotveno, že přímo občan je hlavním politickým protagonistou, nikoliv politik.
Island je v současnosti nejlepším příkladem mírové a důstojné reakce veřejnosti proti svévůli této moci, která dovedla jejich zem ale i celý svět ke krizi. Nový Islandský model jasně ukazuje, že politici musí mít strach z reakce lidí, pakliže nebudou neustále
jednat ve prospěch nich. Ne ale strach o život ale o především o
svoji kariéru a nahrabaný majetek!

Umlčená fakta o Islandu:
V roce 2008 byla znárodněna největší banka. Měna se zhroutila, trh pozastavil svou činnost. Země zkrachovala.
Rok 2009. Obrovské protesty před parlamentem, lidé donutli k
rezignaci předsedu vlády a celý jeho vládní blok.

Politici volají po splacení dluhu vůči Británii a Nizozemsku a to ve výši 3.500 milionů eur, což je částka, kterou má zem zaplatit v příštích 15 letech s 5,5% úrokem.
Rok 2010. Lidé znovu jdou do ulic a vybojují si zákon o obecném referendu. V lednu 2010 ho prezident sice odmítne ratifikovat, a oznámí, že ho bude konzultovat s EU.

Lidé tedy znovu vyšli do ulic. V březnu se navzdory prezidentovi
konalo referendum, jehož výsledek byl, že 93% lidí odmítlo zaplatit uměle vytvořený a nafouknutý dluh vůči Británii a Holandsku. Vláda byla velmi důrazně donucena k tomu, aby zahájila vyšetřován které mělo jasně pojmenovat právní odpovědnost předešlých i dosavadních státních představitelů za krizi. Výsledek byl takřka okamžitý.Došlo k zatčení několika vedoucích bankéřů a manažerů státních institucí jmenovaných starou vládou. Interpol vydal rozkaz a všichni v podvodech zúčastnění bankéři a manažeři najednou urychleně utíkali z Islandu.

246163

16.06.2011 12:24

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Mám dotaz. pokracovani

lu.bro 78.?.?.?

Lidé Islandu si potom dali dohromady sami svou zcela novou ústavu, která vůbec není kopií staré a zkostnatělé dánské ústavy, především chránící původní prohnilý politický systém jako tomu bylo ostatně vždy doposud. Nové ústavodárné shromáždění složené přímo z lidí volených přímo lidmi, a ne stranami, zahájilo svoji činnost již v únoru 2011 a předložilo návrh ústavy na základě všeobecného občanského konsensu a
doporučení. Musí být ještě schválena parlamentem, který byl vytvořen po nových volbách.
Stručná historie islandské revoluce: vynucené odstoupení celé vlády, vynucené znárodnění bank, obecné referendum na všechno, uvěznění odpovědných lidí za krizi a přepsání ústavy přímo občany a ne zkorumpovanými poslanci zaběhlých stran.

To co se stalo na Islandu, bylo proto velmi nelibě pozorováno mnoha EU politiky jako je Merkelová, Sarkozy, Cameron, Zapatero,
Berlusconi a další a vyhodnoceno jako nebezpečné pro jejich zcela
zkorumpovaný politickomocenský systém. Bojkot informací o skutečné podstatě děni na Islandu byl striktně dodržován
tisíci novináři v rámci veškerého korporátního tisku, rozhlasu a televize. Masmédiím vládní vyjednávači údajně nabídli v některých zemích dokonce i značné daňové úlevy výměnou za mlčení.

Ale přesto všechno se islandská revoluce dále šíří po Evropě.
Postavila se totiž velmi rázně dosavadnímu zcela zkorumpovanému a
dál neudržitelnému systému voleb do "zaběhnutých" politických stran a dává celé Europě i světu lekci z opravdu lidové demokracie. Věřme, že bude časem všeobecné známa a dříve nebo později zcela právem řadovými občany oceněna navzdory vládě lží a pernamentního podvodu od dosavadních politických a ekonomickobankovních elit hnaných především bezmeznou chamtivostí, které v podstatě zapříčinily tuto zcela zbytečnou celosvětovou krizi.

Touha po svobodě, rovnosti, všeobecné prosperitě a spravedlnosti bez nadřazeného elitárství totiž nezná hranic!

Čas k tomu již povážlivě nazrál právě i u nás!

246164

02.07.2011 13:31

Existují dokonalé výrobky?

Tak teď jsem se zasmál!!!

lu.bro 78.?.?.?

Když jsem byl malý kluk, tak nějak více než 20 let zpět, koupila mi Babička mé první hodinky. Byly to mechanické dětské hodinky PRIM.

Babička pracovala jako prodavačka v textilu, ale už si nejsem úplně jistý zda v té době nebyla již v důchodě. Nic méně její manžel, můj děda byl již po smrti. Pracoval jako dělník v továrně.

Tak babička byla vdova, pracovala jako prodavačka a koupila mi hodinky PRIM.

[smích] Která babička, vdova v důchodu? Po kariéře skvělé prodavačky textilu by si dnes mohla dovolit koupit vnukovi hodinky PRIM???
[smích] [velký smích] [velký smích]

247189

10.10.2011 20:14

Budete světu chybět, Steve. Moc

Apple nikdy nebude první

lu.bro 78.?.?.?

Tak už se to vyjasnilo. Nikdo nekopiruje od applu, Apple kopíruje od číny!!!
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mobil/246954-cinane-zacali-prodavat-iphone-5-drive-nez-apple.html
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

254958

S takovýmto přístupem ten kapitalismus nevybudujem soudruzi!!!!
[smích] [smích] [smích]

256887

01.12.2011 12:04

Čtyři zážitky z cesty Praha Toronto

Já to řeknu!!!! HE HE!!!!

lu.bro 85.?.?.?

„Sir, já s vámi nebudu diskutovat. Pokud ji neschováte, informuji kapitána letadla.“

Brzy jste ukončil rozhovor. Zajímalo by mne co by udělal kapitán. Zatáhl ruční brzdu a řekl, že pokračovat v cestě bude teprve tehdy až típnete to elektronické čiko? Nebo by Vás vyhodili z okna? Nebo co by vlastně udělali?

Stačilo možná k té fiktivní cigaretě připnout nějakou kartičku aby to vypadalo jak stará trubička na měření alkoholu v dechu ne? Pak byste mohl tvrdit, že kontrolujete hladinu alkoholu v krvi, že pokud se zvýší chováte se pak agresivně a nepříčetně. A momentálně je to již na hranici ale, vlastně si klidně dáte ještě skleničku: "nalejete mi prosím???"

[chechtot] [chechtot]

257960

01.12.2011 12:08

Čtyři zážitky z cesty Praha Toronto

RE: Já to řeknu!!!! HE HE!!!!

lu.bro 85.?.?.?

Ještě jedna věc!!! Mám takového anti ovci strejdu. A ten je provokatér od mala!!!!

V práci jim provádějí časté kontroly na bráně a hrabou do všech věcí. Posledně si uplácal z papíru a nabarvil model hovna. Vypadá skutečně nechutně a realisticky. Dal ho do krabičky a nosí ho v tašce, čeká na vlezlé ruce, které všude hrabou a otvírají i doklady, různé předměty a osobní věci na bráně. Prostě čeká až veme do ruky tu krabičku a začně jí otvírat s dotazem, "co tam máte?" a on s klidem odpoví "HOVNO!!!" [chechtot]

Nechcete si pořídit něco podobného na cesty???? [chechtot] [chechtot]

257961

29.12.2011 23:52

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Zatím žádná reakce

lu.bro 78.?.?.?

Také se přikláním k názoru, že editor se nechal stáhnout do vířivky keců o potřebě redukce obyvatel. Problémem je hlavně přístup business mechanismů a vidině trvale rostoucího zisku ze strany překupníků, obchodníků a td. Pokud se budeme řídil tím co nám je předkládáno asi bychom jako prvotní měli porovnat kdo má peníze a kdo peníze nemá. Pak zredukovat ty chudé a zadlužené a nechat přežít pouze ty bohaté. Podotýkám, že podle ministra kalouska jsme zadluženi všichni.

Myslím si a je to můj osobní názor, že planeta má dostatek prostředků na to aby uživila všechny kteří zde jsou. Jen by nesměl být prioritou zisk!!! Švýcarsko dováží 4/5 obilí, pro svou potřebu. Dováží ji z indie a tam trpí 200mil obyvatel podvýživou. Proč Indie vyváží, když sama nemá? Podle předkládaných zákonů přírody, by tedy měla Indie přežít a zhynout by měli Švýcaři. Ti mají problém s pěstováním ne? Kolik potravin se denně zešrotuje vyhodí, znehodnotí, kterými by bylo možno nakrmit hladový svět? Proč vyrábíme výrobky s krátkou použitelností? Proč dříve fungovaly automobily několik desetiletí a dnes jsou po několika letech sešrotovány? Ledničky, pračky, myčky...jaká je dnes výdř těchto výrobků? Neumíme? nebo nechceme vyrábět výrobky s dlouhou životností???

Není problém v tom, že by nás planeta neunesla, neuživila. Problém je v tom, že jsme rozežraní, lakomí, sebestřední. A proto bychom asi měli vymřít. Nikoli proto, že bychom ve velkeém počtu zatěžovali planetu.

Nesouhlasíte? Nevadí. Podívejte se na spotřebu energií, paliv, potravin v USA. Kolik tam je obyvatel??? CHcete ulehčit planetě? Musíte vyvraždit USA to bohatě stačí na to aby zbytek světa měl co do huby.... A není to názor proti američanům. Jen jsem si vybral největšího žrouta. Mohla by to být Čína, Indie, ale NENÍ. [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

259809

06.01.2012 08:37

Francouzští farmáři budou muset platit za používání vlastních osiv

Plaťte chátro....

lu.bro 85.?.?.?

Obracím se na všechny, kteří si koupili ovocný stromek v ovocné školce. Nese Vám jablka? Měli byste tedy každý rok platit znova a znova za to že jste si mohli ten stom koupit a ukusovat z plodů výzkumu genetických vědců.

Má smysl ještě něco dodávat? A pořád budou lidi, kteří chválí jak je to konečně supr a svobodné. A jakékoli články a názory tohoto typu považují za konspiraci. Já tvrdím jednu věc. Samezřejmě se jedná vždy a pouze o konspiraci.... Ve středověku byl konspirátor ten kdo tvrdil, že země je kulatá. Později byl konspirátor ten kdo tvrdil, že vietnam nenapadl žádné plavidlo USA, že je to pouze záminka pro vtržení USA do vietnamu. A byla spousta takových konspirátorů.... A jsou i dnes. A tyto dnešní konspirační teorie budou ještě tak 50 let konspiračními teoriemi, než se odtajní a zveřejní. A co pak?

260240

06.01.2012 23:58

Francouzští farmáři budou muset platit za používání vlastních osiv

RE: u nás se platí dávno

lu.bro 78.?.?.?

Ano ano u nás to už je, ale poplatek je zahrnut již v ceně vyšlechtěného osiva, ale když zasejete své tak ho musíte zaplatit... Takže vlastně platíte autorské poplatky přírodě???

Nechci tady mást veřejnost a nemám ověřeno, že to tak je. Pokud někdo ví ať upřesní... je to ale na ... [bliji] [bliji] [bliji]

260294

20.01.2012 23:31

Obama píše Ahmadínežádovi dopis: pojďme se domluvit

Alibi?

lu.bro 78.?.?.?

Já nevím, vidím v tom alibismus. Nejprve vyhrožují, obviňují Irán, z vývoje nuklearních zbraní a pak pošle dopis pojďme se domluvit???

Myslím, že mají v plné paměti jak se domlouvali s jejich sousedy a jak vyhledávali zbraně hromadného ničení. Nevím často se zde píše o zájmu elit a mezi tyto zájmy likvidace Iránu patří.

Irán zastaví nukleární výzkum a budou volní???

Nevím jak bych reagoval já kdybych byl několikrát obviněn, nařčen a pak chlácholen dopisem....

261431

30.04.2012 14:19

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: Je mi veľmi ľuto, ale nemôžem súhlasiť s autorom

lu.bro 85.?.?.?

Je to tažké kolego. Znám lidi, kteří mají rakovinu hrtanu a přitom nekouřili. Co se týká alkoholismu tak bych se také rád dověděl, co tedy je závislost a co není. Je známé že jedno pivo denně pomáhá na trávení, očistu organizmu, ledviny a td, ale zárověň se říká, že jedno pivo denně jíž dělá z člověka alkoholika. Tak mi to prosím vysvětlete. Oba odborné názory prosazují lékaři.

Jak je to tedy?

267971

30.04.2012 14:28

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: A pedofilům ukazovat fotky lolitek...

lu.bro 85.?.?.?

Jarmilo!!!!!! Neříkejte, že byste chtěla kouřit medvídka!!!! Už vidím kam by někteří vtipálci namontovali náustek a pak byste nesměla používat e-cigaretu ani venku!!!

Zas na druhou stranu, při jakémkoli pokusu shatit Vám kouření e-cig můžete nechat na patřičné osobě ať shodnotí, kterou závislost zrovna eliminujete a která z nich je v dané lokalitě zakázána. [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

267972

30.04.2012 14:58

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: To přece není e-cigareta

lu.bro 85.?.?.?

No... pěkné. Možná byste tedy "své děti" neměl posílat do hospody, abyste je ochránil. Protože zákazy se vztahují hlavně na tato zařízení. Další věc je pak, že zákaz prodávání cigaret a alkoholu se posunul (u cigaret) na 18 let. tedy máte dost času tvořit v domácím prostředí osvětu. Co tak řidičský průkaz? Budete bojovat proti vydání ŘP svým dětem vzhledem k narůstajícímu počtu mrtvých na silnicích? Řekněte až vypustíte děti ven nechám auto v garáži abych je neovlivnil jízdou na červenou nebo tak něco. Také mám děti a když jdu do restaurace tak aspoň do nekuřáckého salonku. Také jsem zažil jednoho co seděl na baru jedl a strašně se vztekal, že vedle něj někdo sedí a kouří... kroutil hlavou a rozhazoval rukama. No co bych k tomu řekl? Tak si vař doma idiote. Sedni si do nekuřáckého a neseď na baru. Je to jako s těmi dementy co se vystěhují na vesnici pro kvalitnější životní prostředí a pak píšou udání na místní zemědělce, že hnojí pole smradlavým hnojem... Tak asi ty krávy nežerou parfemy. A čím se to pole má asi hnojit??? Chemií??? Stejne to je s hospodou. Tam se prostě od pradávna chodilo pít a kouřit. Pokud si chcete vychutnat gurmánské chvíle pozvěte si na zahradu Babicu, nebo Polraicha ať Vám uvaří.

Bydlím v MS kraji. Když tady byl Chalupa ministr ž. prostředí a Heger min. zdravotnictví, tak se shodli, že problém chatrného zdraví lidi není špatnými podmínky ale špatnou životosprávou. Máme nejhorší stav ovzduší v republice a oni řeknou toto a zakážou kouření v restauraci???? Doktoři sami říkaji, že pokud byste vykouřili každý den 5 cigaret, nejsou schopni poznat, zda stav plíce způsobilo kouření nebo místní ovzduší.....

Prosím tedy všechny co bojují proti kouření aby nejprve vyřešili tuto situaci a tento problém, který se tentokrát týká všech. Kuřáků, nekuřáků, dětí, senioru ba co víc, dokonce zvířat a ryb.

Pak až vyčistíte ovzduší a prašnost na světě máte mé svoléní střílet kuřáky!!! Ale nechat se tak lacině koupit primitivní propagandou.... Měli byste se nad sebou zamyslet. Nesmím pálit listí na zahradě, ale bioodpad je palivem budoucnosti... Co to je bioodpad? (prosím ať mi neodpovídá Kateřina Jacques)

267974

14.05.2012 09:33

Osvobození Plzně

RE: Žádné vlajky

lu.bro 78.?.?.?

No protože v mládí jste žil za komunistů. Ale netrapte se. Možná se vše vrátí a zese budete všechny kolem zdravit čest práci. Jste zrovna takový jaká je vláda tak ještě chvíli vydržet.

268897

21.05.2012 09:28

Boj o moc ve světě pokračuje

Snížení zbraní?

lu.bro 85.?.?.?

Nejvíc se mi líbí jak se každý ohání snižováním jaderných zbraní a bezpečnějším světem. Nejbezpečnější byl ten svět paradoxně za dob studené války, protože velmoce před sebou vytahovali počty zbraní a přesně se vědělo kdo co má. Dnes? Podepsali dohodu o celkovém počtu a snížení jaderných hlavic. No a co? Když jsou jaderné hlavice 100x silnější než v 60-80 letech???

Hlavní je selský rozum. Představte si, že jste ozbrojen a kolem Vás se nastěhují rodiny nepřízpusobivých. Pořád Vám koukají přes plot, a přenášejí zbraně od jednoho souseda ke druhému. Vy vytáhnete zbraně pře dům aby viděli, že máte také arzenál potřebný na obranu a pokračuje to tak do doby než ti sousedé příjdou s nabídkou o snížení počtu zbraní. Jako kvůli míru chápete???

No už letííííím a zakopávápm všechno střelbyschopnééééé!!!!! A hned jim doložím doklad o ekologické likvidaci, aby měli jistotu, že já s nimi mám fakt mírové úmysly....

Jak dlouho ještě požiju??? [chechtot] [chechtot] Nevěřím, že počty zbraní jsou sníženy ani na jedné straně. Spíš jsou vyškrtnuty ze seznamu. Schovány a naopak připraveny ke startu!!!

269367

26.08.2012 10:13

Ještě k pochodu bukvic

Věř a víra tvá tě osvobodí!

lu.bro 78.?.?.?

Přečetl jsem si první odstavec a myslím, že nemusím pokračovat.

Protože nechápe, že hesla jako JEŽÍŠ TĚ OSVOBODÍ nebo JEŽÍŠ DÁVÁ NOVÝ ŽIVOT apod.

Ono toto heslo bylo pravděpodobně požíváno při upálení J. Huse, i při upalování jiných "nepohodlných" Nehledě k faktu, že vlastně církev homosexualitu neuznává a nejraději by jí vymýtila, že? Podívejte se na světový vývoj náboženství a zjistíte, že vlastně to křesťanství je jako mor rozlezlé po celém světě a jako mor vyhubilo spousta nevinných lidí a stále se to děje.
http://www.youtube.com/watch?v=2c5Xa5EOfuk
Přidám Vám sem odkaz na misionáře abyste pochopili oč jde.

Tak ANO, křesťané pravděpodobně zastavili obřady obětování bohům u pohanských kmenů aby záhy mohli odebrat jejich děti a šukat je potichu v klášterech.

Jsem věřící ale nénávidím církev... Asi tak bych to uzavřel!!!

273878

26.08.2012 23:03

Ještě k pochodu bukvic

RE: Věř a víra tvá tě osvobodí!

lu.bro 78.?.?.?

Nevím, vím jen to, že v arabském světě žijí křesťané s muslimy v míru. To co popisujete Vy jsou snímky z veřejnoprávních zpravodajství. Mimochodem, Izrael byl vměstnán na Palestinské území rozhodnutím OSN, a žádná arabská země ho neuznala jako samostatný stát. Přesto se roztahuje a stále je na místě. Nedivím se tedy vlně odporu. Je to asi tak. Měli bychom určit první 3 řady lavic v každém kostele, pro homosexuály. A církev by toto měla veřejně akceptovat. A i kdyby to neakceptovala, tak bychom postupem času měli přibírat víc a víc lavic pro homosexuály a omezovat věřící. Tak jak to vlastně dělá Israel. Chtěl bych vidět ty poklidné mše každý den!!!!

273923

26.08.2012 23:04

Ještě k pochodu bukvic

RE: ...pokračování

lu.bro 78.?.?.?

Já jsem si ho koupil, a nevadí mi to.

273924

09.10.2012 09:17

Syrští teroristé z FSA za útokem „pod falešnou vlajkou“ na Turecko

RE: Nič nové

lu.bro 85.?.?.?

Jaké odkukane od Hitlera? NATO tehdy ještě neNATO je doporučili Hitlerovi. To pouze Hitler provedl kroky a naplnil zájmy NĚKOHO.

276825

19.12.2012 10:40

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

Pohádka

lu.bro 85.?.?.?

Bylo jednou jedno království a v tom království vládl velmi nezodpovědný panovník. Nepovoloval nákupy na splátky, omezoval bankéře ve výši úroků a vůbec, hospodařil tak nějak podivně. Výrobu nepřesouval do chudších zemí a nedbal rozvoje celosvětové měny nekryté zlatem. Na druhé straně zde byla nádherná princezna, která svému lidu dopřávala krásy a komfort finančního sektoru. Vlastně nikdo nemusel pracovat, každý si mohl půjčovat a čím více si půjčoval tím bohatší princezna byla. Jednoho dne však princezna zavítala do chmurné krajiny, kde lid musel pracovat a zalíbila se onomu panovníku natolik, že šukati se mu jí zachtělo. A tak panovník změnil zásady života ve své zemi. Lidé nemuseli pracovat mohli si také půjčovat a panovník svou princeznu mrdal a mrdal a mrdal....a mrdal komornou, kuchařku, kuchaře, kočího a princezna??? Ta mrdala dvakrát tolik s kýmkoli. No krásný život měli. Asi po 15 letech svého soužití zatoužili po početí, na umělé oplodnění si půjčili a pak znova a znova a znova a když to nešlo, tak se na to vysrali a zas začali mrdat s okolím. A jestli nedostali AIDS, tak mrdají dodnes.... Zazvonil zvonec a pohádky je konec, ale když si odemě děti půjčíte aspon 50 000 bez ručitele, tak Vám ještě kousek té pohádky říct můžu!!!

280805

20.12.2012 22:22

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Pohádka

lu.bro 78.?.?.?

Dlouho jsem zvažoval zda reagovat. Všiml jste si nadpisu? Pohádka??? účelem bylo něco úplně jiného, než to na co reagujete Vy. Ale Vy asi reagujete správně, protože narozdíl odemne budete určitě Ten inteligent... [chechtot] [chechtot]

No každopádně mi je líto Vašich dětí, pokud nějaké máte. Předpokládám, že takto rozebíráte a analyzujete každou pohádku, kterou jim čtete.

No nic očividně jste nepochopil nic z výše uvedené pohádky a dle Vašeho argumentování si dovoluji tvrdit, že jste ani nepochopil reálný svět. Jste pouze spotřebitel a uznáváte a obhajujete jen to co Vám autorita předloží.

Neodsuzuji Vás, nesnažím se Vás zesměšnit, nesnažím se Vás ponížit..... Jen je mi Vás líto.

Přeji krásné svátky a pohodu celé Vaší rodině.

280920

Pokud by došlo k zásahu, se snahou zabrat zmíněná území, kdo nám pomůže? Zase příjde na řadu jedině RUS. Aspoň si myslím, pokud bude ochoten riskovat pro zrazujícího bratra? Kdo jiný by měl řešit nějaký konflikt v postkomunistických zemích? Nezapomínejme na to že 90% američanů si stále pod pojmem ČR představuje území velmi podobné poušti v iráku, mentalitu podobnou jak prezentují ve filmech (albánie). Mají nás za malé somálsko. Tak nevím nevím kdo by vůbec natáhl spoušť pro ubohé česko??? RUS to možná po čase udělá že se vrátí a dá na prdel těm zlým, ale za jak dlouho a jestli vůbec? Co nás tedy čeká???

282691

27.01.2013 14:23

Tak tedy Zeman

RE: další konspirace která vám nevyšla

lu.bro 78.?.?.?

Tak tak, také jsem začal pochybovat. Přečetl jsem si i článek odsuzující zvědavce a obviňujícího V. Stworu ze spolupráce s Israelskou tajnou službou. A vysvětliuje pravý záměr a manipulativní postoj zvědavce. Nicméně, i kdyby to tak bylo patří zvědavec k jednomu ze serverů, které často čtu a díky němu si obohacuji své vlastní pohledy a postoje. Nemůžu tvrdit, že tyto mé názory a postoje jsou správné, ale tak nějak mi pomáhá chápat některé detaily. A teď k věci. Píšete, že Stworovo "proroctví" nevyšlo. No já nevím dnes mě tak napadlo, že vlastně vyšlo. Vyšlo, ale my jsme si toho nevšimli. Vyšlo vlastně dřív než bylo proroctví vyřčeno. Tak trochu jsme již zaslepeni konspiračními teoriemi, že míříme hodně vysoko, ale ony vlastně ty "elity" potřebují podchytit svůj záměr na všech úrovních. Takže si to shrňme. Na Bilderbergu bylo více osobností světové politiky, než jen ti, kteří se měli stát nebo se stali prezidenty. Takže podívejme se zpět v čase a uvědomme si, že po roce 2008 kdy byl Schwarzenberg na bilderbergu se nenápadně zhostil role: Ministra zahraničí, předsedy TOP09, poslanec PČR, Místopředseda vlády ČR. [chechtot] [chechtot] Takže jsme si toho vůbec nevšimli, ale ta hra na volby prezidenta to bylo takové malé divadlo, dávno před tím už jsme byli v pasti. Tyto funkce kumulují daleko více možností než funkce prezidenta. A vzhledem k faktu, že pan Kníže již bude pravděpodobně velmi senilní, dává to šanci mnohým loutkovýv vodičům směřovat knížete, ministra, poslance, předsedu TOP09, místopředsedu vlády tam kam jsme se báli že se po zvolení prezidentem dostane. A on už tam je!!!!! Jen si vyzkoušel jaký má na lid vliv a ověřil si kolik ovcí čítá jeho stádo.!!!! SAKRA ŽE JSEM SI TOHO NEVŠIM DŘÍV!!!!! [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

283715

20.02.2013 08:23

Bolševický převrat (I)

RE: a jaké následky máme dnes?

lu.bro 85.?.?.?

No nevím ty videa mi příjdou jako protikomunistická propaganda stejně jak tomu bylo v 50 letech v USA, ale s modernějšími prostředky. Samozřejmě se situace měla vyvíjet pravděpodobně tak jak je uvedeno v článku, ale mám takový pocit, že situace v rusku a potažmo hlavně ve střední evropě se původnímu bolševickému záměru vymkla z rukou. Nemyslím si, že můžeme situaci u nás v 70 a 80 letech označovat za nějakou hrůzostrašnou až utlačovatelskou. Nevím když srovnám momentální stav, příjde mi to z pohledu řadového občana horší než za komunistů. A pád komunizmu musel být také záměr mocných tohoto světa. Proč? pokud se vše vyvíjelo podle plánu a lid byl otupován a ovládán? Asi tedy nebyl, asi tedy socialismus šel s lidmi než proti nim a to nepotřebují ti kteří chtějí lidstvo ovládat. Proto musel byt ukončen. Můžeme polemizovat o severní korei, pokud se opravdu situace tam vyvíjí směrem jak nám předávají media, pak ano tam je nerozumný socialismus. Kuba... jak lidé žijí tam..., ALE.... nezapomínejme na fakt, mnohaletých embarg, blokád a td. Kde by byly spojené státy dnes, kdyby na ně (Rusko) v 50. letech uvalilo mezinárodní embargo, zakázalo mezinárodní obchod, blokovalo jejich námořní cesty a td???? Myslím si, že socialismus u nás a v evropě, se mocným vymkl z rukou a mohl je velmi velmi ohrožovat. Proto musel být zničen a nastolila se nová tentokrát skutečná totalita! Ale to je můj názor.

285191

27.03.2013 14:54

Filmová propaganda, Hollywood a CIA

arab

lu.bro 78.?.?.?

Stačí zkouknoout tento dokument.
http://www.youtube.com/watch?v=5Kz2TJNE1V4

287242

01.01.2014 23:22

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

Absurdistán

lu.bro 78.?.?.?

Podívejte se na US komedii, Idiokracy je to jedna z těch ztřeštěných komedií u kterých bych normálně nevydržel. Až do chvíle, kdy mi došlo, že k tomuto míříme mílovými kroky. Neberte to jako komedii, ale jako předpověď budoucího vývoje.

http://www.youtube.com/watch?v=BBvIweCIgwk

301707

02.01.2014 15:50

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

RE: Absurdistán

lu.bro 78.?.?.?

Jak už odkázal pisatel níže. Stáhnout z ulozto.cz. Přeji příjemné sledování a následnou depku. [mrknutí jedním okem]

Ale to přejde. Takový stupidní film, ale otevře oči a pokud se člověk zamyslí tak i pochopí spousty věcí. Gratuluji tvůrcům, myslím, že je zde skryto mnoho pravdy a faktu, stejně jak tomu bylo v zábavě před revolucí. Ale opravdu se nad tím musí divák zamyslet. Bohužel spousta lidí to bude brát pouze jako humor, zábavu a sci-fi. Ale.....

301792

19.03.2014 12:37

Prioritní opatření v souvislosti s vojenskou agresí Ruské federace – návrh usnesení ze dne 17. 3. 2014

RE: Toto je reakce USA na ruské úspěchy na Krymu

lu.bro 78.?.?.?

1) Rusko je provokováno ke konfliktu a k zásahu vojenskou či policejní silou. Zřejmě Rusko bude muset nasadit elitní jednotky pracující diskrétně a velmi posílit zpravodajství a rozvědku.

.............Myslím si, že zpravodajství a rozvědka jede na plný výkon možná i s rezervami a hlavní informace mají. To bychom asi Putina podceňovali.

2) Rusko je provokováno, jak se postaví k dluhu za plyn nezaplacený Ukrajinou.

.............Možná krátkodobě kývne na zvýšení ceny za přepravu, a začne tyto prostředky pomalu odpisovat z Ukrajinského dluhu, zvedne cenu plynu, protože to tak na trhu chodí a Merkel a spol bude nucena platit Ukrajině vyšší transport v ceně plynu. Putin udělá to co po něm svět chce a při tom neprodělá. Tak jim na nějakou dobu vytře zrak a bude čekat na další tah.

3) EU je tažena do problému se zásobováním plynem, čehož mohou evropská i americká média vuyužít k dalšímu obvinění Ruska a špatnému PR, kdy v médiích bude obviňováno Rusko.

................. Snahou Ruska je uklidnit situaci na Ukrajině a tím přikývnout na jejich požadavky, které prokonzultovali s EU a EU jim tyto požadavky schválila, proto EU je nucena přistoupit na zvýšení ceny za plyn a nemůže obviňovat Rusko. To dělá vše proto aby uklidnilo situaci na Ukrajině včetně jejich ekonomického polepšení si z transportu.

4) Rusko je provokováno k tomu, jak se postaví ke genocidě Rusů na zbytku ukrajinského území, kde nejspíše dojde k mnoha politickým obviněním Rusů za vlastizradu.

............... Toto bude pravděpodobně další vnitřní konflikt Ukrajiny a Rusko pouze umožní azyl lidem prchajícím z Ukrajiny. Vyjde z toho jako stát poskytující útočiště ubližovaným lidem. Všichni najednou zjistí,že otevřeli pandořinu skříňku, vyzbrojili Ukrajinské neonacisty a ti zaútočí na Rusko. Pak už bude mít plné právo se bránit a USA a EU mohou jen pomalu přihlížet ekonomickým ztrátám, které jim vyzbrojení Ukrajiny přineslo. Myslím si, že Putin ještě bude nějaký čas vyčkávat a dobře zvažovat každý tah..... Nakonec pokud bude třeba půjde do boje, ale před tím ho většina evropských národů o to požádá.... V celé evropě vznikne anarchie, protože Rusko nemusí konat, nic mu neuteče, EU a USA stojí na kraji propasti.... Takže do většího konfliktu se Rusko pustí až tehdy, když už každý bude nasraný na každého a budou prosit Ruská vojska aby to tady vyčistili.Toto není ukrajinský autor, toto je pero USA.
...........Přesně, USA přepisuje historii, píše současnost, ale v budoucnosti bude pouze číst.....!!!!!!

307011

21.03.2014 00:00

Dva kroky vpřed, jeden vzad

No..... a co když je vše jinak?

lu.bro 78.?.?.?

Rusko čelí pravděpodobně tlaku z číny na dodávky plynu a surovin. Pokud jsem dobře pochopil, tím, že dodává plyn do evropy není schopno pokrýt poptávku číny. Ta je pravděpodobně ochotná za plyn platit cennějším platidlem než EU. Tak kdybych byl v pozici ruska celkem by se mi hodil konflikt, který by na mne uvalil sankce a já mohl zastavit nebo omezit dodávky surovin na nejistý trh a zpečetit si vztahy s rostoucí výkonnou ekonomikou v číně a navázat na hospodářskou spolupráci???

Takže stojíme více za ruskem, ale můžeme si paradoxne podřezat větev co? a USA....... no myslím že jejich zájem je také v růstu výkonnosti čínské výroby. Mají tam dost továren, které jim zajišťují levné výrobky co? I USA a RUSKO nejsou přece natolik žhaví spustit jadernou reakci v atmosféře a nad vlastním územím. Každopádně, když evropa příjde o dodávku surovin a tyto dodávky získá čína........... kdo na tom nejvíce vyděla??? Nbude to náhodou USA a RUSKO? Říká se zde, že největším konkurentem USA je EU, tak tím bude konurence zničena né???

307116

21.03.2014 08:20

Dva kroky vpřed, jeden vzad

RE: No..... a co když je vše jinak?

lu.bro 78.?.?.?

NO když si srovnám jak dlouho trvá u nás opravit výmol na vozovce a jak dlouho trvalo např. Japonsku opravit potrhané cesty po tsunami a zemětřesení, tak bych řek, že.... počátkem května může být hotovo???

A asi nepřeháním, protože socialistická vláda číny si to přeje, potřebuje to pro lepší zítřky....kolik čínských dělníků bude ochotno zemřít za stavbu, pro ostatní potřebnou?

307132

26.07.2014 20:17

Jak jsem málem přišel o Sofii

RE: Nechápu proč článek vyšel

lu.bro 78.?.?.?

[velký smích] [velký smích] [velký smích]
Ano přesně tak jsem si představoval život ve 21 století.... a vy se ještě rozčilujete, že si někdo stěžuje.... [velký smích]

Jste velmi přizpůsobivý, v podstatě nepotřebujete peníze vůbec, stačí si najít volnou jeskyni a zabydlet se. Vlastne to bude problém, že? Jeskyně jsou již národní památky dotované EU tak pomalu člověk nemá kde chcípnout hlady.

Jo skvělý návod jste zde prezentoval. Ano jde to, ale toto jsme chtěli???????

314094

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
22,00 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
16,94 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,28 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,32 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,80 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 197,33 Kč
1 unce stříbra
495,89 Kč
Bitcoin
422 457,45 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 925 968