Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané ôlô

Nalezeno 40 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

01.07.2009 11:38

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Dokončení

ôlô 88.?.?.?

Sionisté?
Kdo je to? Židé?
Kdo jsou židé? Chazaři? Izraelité? Izraelci? Judeánci? Hebrejci? Sefardi?
Nebo jsou to vyznavači židovství?
A co to vůbec je? Mají v tom sami jasno? Nebo je to jedno? Záleží jen na slově?

Na koho tedy ukázat prstem ? (A jakým právem. Právem ukřivděných? To jsou přeci oni také) Těžko říct, že… Na žida? Nebo na ty tajně spolčené? Zednáře? Jsou to zakuklení židé? Nebo židé jsou zakuklení zednáři? (to je ale hovadina).
Nebo ti zakuklení mezi zakuklenými, ilumináti… Ozářená parta z Bavor. Jsou to ti echt židi? Co iluminát to sionista? Byl Weishaupt vůbec žid? Byl vůbec první osvětlenec? A co teda byli sakra ti Alumbrádos dávno před nimi? Jen shoda náhod? Kryptožidi a kryptosionisté? Kam až to vůbec vede… Uff.

Čím více světla z pochodní vpředu, tím více dýmu vzadu. Zatímco jeden vidí, zbytek si protírá oči. A teď v tom kloudně na někoho ukázat. Čím více spravedlivých, tím více viníků. Potrestáme se všichni. Zrušíme nekompetentní antisemitismus a označíme se kompletně za židy a kryptožidy a provedeme finální sebeholokaust… [mrknutí jedním okem]
Amen.

194618

01.07.2009 13:29

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

ôlô 88.?.?.?

>Zkuste raději rozdupat nějaká ta dokola omílaná fakta. A pokud možno ne do očí bijící nesmysly
[zmaten]
Fakta, nebo nesmysly?
Fakta = stále dokola omílané nesmysly (obecně přijaté)
Fakta = obecně přijatá stanoviska
Fakta = mnou přijatá stanoviska
Fakta = mnou odmítnutá, jinými přijatá stanoviska (z pohledu jiných mnou nepochopená fakta)
Fakta = objevy, má nová stanoviska (pro jiné mohou být do očí bijící nesmysly)
Fakta = skutečnosti
Skutečnost = mé vidění světa, názor, stanovisko…
Nesmysl = nemající souvislost
Fakta = nesmysly v souvislostech dávajících smysl
Smysl = souvislost
Souvislost = příčina-následek
Pochopit = vidět souvislost
Společně pochopit = najít společně smysl = rozdupat bývalá fakta

prostě nadlidský úkol [mrknutí jedním okem]

194628

01.07.2009 16:17

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

ôlô 88.?.?.?

>Dále bych se chtěl zeptat, co si o tomto raistickém nacistickém siowebu myslíte.
Pokud si nemyslíš nic, budeš ve výhodě, je to návnada…
(autoři mají zcela zřejmě něco proti teploušům)

>Nakolik dle vašeho názoru vyjadřuje mínění židů jako celku?
Není to důležité. Rozohnění židů je cílem tak jako tak, stejně jako nežidů, protižidů, kryptožidů, sebenenávistných židů apod.
(postrašení je z pohledů autorů určitě také dobrý výsledek)

PS.: Vojta je objektivní neutrál [cool], jeho názor bude veskrze nenázor, nebo poučka ze středoškolské učebnice, nejspíš něco o konkurenci a úspěšnosti druhů…

194641

02.07.2009 08:57

Skrytá vojna medzi bohatými elitami

RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části

ôlô 88.?.?.?

>Faktem je, že na světě existují i jiné významné mocenské struktury, než ty sionisticko-zednářské.
Každý může být taková struktura. Jde o uchopení moci sám nad sebou. Jednoduchý, ale hůře proveditelný princip.

Uvěřím-li na spiknutí proti mně, proti světu, jsem už jedním krokem v průseru. Součástí spiknuti je i teze o spiknutí, která tvoří za viditelnou scénou clonu kouře. Snažit se to osvítit je stejně zoufalé jako svítit baterkou v mlze.

Je tedy nějaké spiknuti?
Jistě že je, pokud tu clonu vnímám. Někde se vzít musela. Fascinující na tom je, že aktivní účastník spiknutí je vždy i jeho oběť a oběť se často nevědomky podílí právě na vytvoření té clony, kdy je téměř nemožné se ze sítě vycukat, aniž by se oběť ještě víc nezamotala. Prostě systém.

Sionismus je výborná kouřová clona. Židé proti světu. Korupce jako nástroj destrukce. Peníze v hlavni roli. Žid a mamon - tak to krásně zapadá dohromady. Důkazy jsou tak jasné. Jak to, že jsem byl tak slepý…
Jenže.
Uvěřím-li v moc peněz, jsem již také slabý a korumpovatelný. Takže také oběť spiknutí. Možná i svého vlastního.
A co když je tu ještě vyšší hra…
Hra, která počítá s touto slabosti, hra, ve které už vůbec nejde o peníze. A do této hry již mamonící žid nějak nezapadá… (Má to snad logiku, ne?)
Žid, spoutaný zacykleným systémem regulí všeho druhu nemá již šanci na spředení sítě mimo své spoutané vnímání. Stejně je to s každým vědomím svázaným konstrukcí zákonů. Zvyk je železná košile, horší jak vězení. Zase ten systém.

Ach ti zednáři. Samá tajná gesta, tajné seance, záhadné obličeje… Zase systém. Od picmocha po samotného nejvyššího. Zná to nakonec každý. Je to jak na ouřadě. A ti dole si šuškaj‘, co to plichtí tam nahoře, a ti „šťastní“ se možná i jednou podívají do vyšších pater… A proč by to měla být zrovna židovská, nebo sionistická záležitost? Jen proto, že nejsou katolíci? No…

pokračování

194726

02.07.2009 09:01

Skrytá vojna medzi bohatými elitami

RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části

ôlô 88.?.?.?

pokračování

>Evropa je prakticky kompletně sionizovaná, jen pár států ještě není zcela ovládnutých. Jde o Irsko, Slovensko, Španělsko a Itálii
A proč ne Česko. Protože Klaus, co se chce kamarádit s Putinem, je vlastně kryptosionista? A Havel je siozednář? Hmm…
A proč ne rovnou celá „svatá říše“?

Takže to máme potvrzeno a sečteno! Ted už jen poslední krycí manévr a je to. Cituji:
9.5.1991 při udělení ceny Karla Velikého Václavu Havlovi v Cáchách, předcházela “na přání pana prezidenta slavnostní koncelebrovaná mše svatá v Cášské katedrále. Katedrála pochází z Karolínské doby a bývali v ní korunováni císařové Svaté říše římské, mezi nimi i český král a německý císař Karel IV. ... Čestným hostem byl i pražský arcibiskup Miloslav Vlk. ... Po mši svaté pak následovala v budově staré cášské radnice vlastní slavnost předání ceny Karla Velikého panu prezidentovi. Zúčastnily se významné osoby politického života Evropy: královský pár ze Španělska a Lucemburska, spolkový kancléř Kohl a prezident BRD von Weizsäker, francouzský prezident Mitterand, zástupce Severoatlantického společenství a další vážení hosté.” (Katolický týdeník č.22, 2.6.1991, str.1)
(Pozn. k citátu: No ještě že jsou dějiny fantasmagorická fikce, pak nás samozřejmě ani nemůže rozhodit, že mezi římské císaře je vpašován i císař…asi, ehm, ze slušnosti k hostiteli… „německý“ Karel, dokonce už čtvrtý.)

Hypnotické divadlo… A teď zpátky. Kde že jsme to skončili… aha, sionisté…

194727

02.07.2009 15:56

Skrytá vojna medzi bohatými elitami

RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části

ôlô 88.?.?.?

>Nevím jak z toho ven. Vy víte, která víra je ta správná?
Jasně, vždy jen ta má. Jiná vlastně ani není.
Pokud mi začne mou víru někdo nálepkovat, začne mi ji „upravovat“, je to sice stále má víra, ale již se na ní někdo začíná popásávat.
Jelikož víra je síla, je jasné co to tedy znamená…
>Svět je antagonistický a vždy byl
Pokud ho tak vidím. Svět je prostě takový, jak ho vidím. Dobro a zlo? Ále. Vždyť i pohádkový čertík vlastně slouží dobru. Jakej pak Devil
Mám prostě moc věci stavět tak, aby dávaly smysl, z antagonismů vytvářet nové celky opět sloužící vyššímu účelu. Jen se zbavit strachu a nějak to půjde.
Plus a mínus? Každé plus je také mínus pokud ho tam uvidím. Každým okamžikem tak mohu doslova měnit celý vesmír. A to se také děje. No a také čistý antagonismus mohu použít k rozkladu čehokoliv, má-li to význam.
>že vlastně žádná spiknutí neexistují. Vše jsou jen clony.
I tak je to možné. Nemusí to pro mě vůbec existovat. Mohu se ponořit do jiných světů, pro mne zcela průzračných. Ovšem ty clony, to mlžení, plácání se v nejasnostech, to právě může představovat má vlastní omezení. Nezáleží už ani na tom, jestli jsou vnucená. Prostě jsou, a to zase není bez příčiny.
A teď ten oříšek:
>Zaručuje nám systém takovou PLNOU informační svobodu ?
Systém a svoboda se prakticky vlastně vylučují. Jen systém, kterým vládnu, mi toto může zajistit. Když já a bůh bude totéž…(to je z pohledu svobodného – všemohoucího)
Svoboda může mít i čistě účelově pozemský (přízemní) rozměr. Pokud se vzájemně dohodneme ve smyslu oboustranné prospěšnosti (radosti), jistě nás to povznese a budeme se cítit svobodněji.

194751

03.07.2009 09:26

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

ôlô 88.?.?.?

Fajn otázky. Na to ať se odpoví cokoliv, tak to působí „divně“.

>Jak na to když ani nevím a nemohu s jistotou vědět KDO A CO JSEM JÁ ?
Já=podstata
X
Já=jednotka

Tvé je sakumprdum to samé, jako mé . Nebo jeho . Je to všeprostupující . Přesně jak ho cítím, takové je. Chvějící se moře , veškeré vlnění vesmírného oceánu, jehož smysl je jsem.
Oddělené , jednotka v davu všech , je zmírající a protivné . Udržovat své oddělené (jeden mezi mnoha) zatěžuje to podstatné , je jeho vězením. A svět je pak shluk rozdílných nesourodých a cizích .

Těžko přijmout něco, co je na hranici a za hranicí toho, co je nám známo jako hmatatelné bytí. Označit to za blábolení je celkem oprávněné. Takové pomatené blouznění … [mrknutí jedním okem] (A což teprve účel tohoto stavu. Co pak je za tím? Všechno navazuje, tedy i tento stav je něčeho součástí.)
Ale není hmotné tělo se svým vymezeným takové nenarozené mimino, děsící se smrti /porodu a normálně odmítající přijmout existenci něčeho jiného, než je břicho? Sice tuší něco tam venku, ale…

>Jak hledat PRAVDU mezi fakty a pseudofakty?
No, ta naše objektivní pravda je vlastně ranec, ten všichni nacpáváme vším možným, a pak ty podivný tvary pozorujeme a hodnotíme. [smích]

Pak je tu ale pravda jako způsob bytí. Jsem o pravdě přesvědčen, a přesto žiju v nesouladu s pravdou, přestože jí znám. Tedy proti svědomí a ve lži. A to je asi praktická stránka věci, o kterou nám sem tam asi běží.

194808

03.07.2009 13:45

Pozor na obávané íránské prokletí

RE: Jako vždy

ôlô 88.?.?.?

>jedná se o „krásný“ příklad tolikráte zde vzpomínaného přístupu židovských prominentů k ostatním lidem na této planetě!
I tak se to dá vysvětlit.

Ale co takhle druhý (trošku hlubší) pohled. Například začít třeba jmény William Casey, nebo James Angleton.
A to už se dostaneme do kruhů, kde No Jews allowed . Ale řekl bych, že na víkend je to moc silný (a nedobrý) kafe, zvolil bych něco pohodovějšího.
A což teprve třetí pohled… [mrknutí jedním okem]

194826

08.07.2009 10:19

Obama přišel nasadit Rusku smyčku

RE: Rus

ôlô 88.?.?.?

>ale může existovat ještě třetí plán, větší hra, o níž nemáme třeba ani potuchy... na to nám třeba nestačí fantazie, a nedostalo se nám ani jediné malé informace, aby bylo možno začít nějaké spekulace či teorie.
Výborně, svět spiklenců a jejich odhalovačů, to je nikdy nekončící hra, která může být dvojí, trojí…
Pak jsi přesně tam, kde máš být. Na čelo už jen umístit nálepku „jsem paranoik“ a dílo je hotové. Avšak jako paranoik vím, že součástí hry je i to, že mám být paranoiky označován za paranoika a je úplně jedno co se tím myslí, v každém případě jsou všichni v očích těch druhých „paranoidní psychopati“.
A máme dokonalý výsledek. Teď už jen počkat na konec světa a příchod spasitele. [smích]

Ale…
Co když je to spiknutí naprosto zřejmé a veřejné! Vlastně není ani žádným spiknutím! Co teď!
Co když je skutečným spiknutím hra na spiknutí!
Tak o co jde?
O majetky? Peníze? Území? Jde o komunisty, fašisty, liberály, nacisty, rasisty, konzervativce či sionisty?
Nevypadá to nakonec, že o ty pentličky nejde? Že by šlo o dušičky? Že by to mohla být až takhle vysoká hra…
Jeden nikdy neví. [mrknutí jedním okem]

195132

09.07.2009 16:15

Obama přišel nasadit Rusku smyčku

RE: mimo téma

ôlô 88.?.?.?

Souvislosti bych tu asi nehledal. I když…
"Obyčejná nula" slušně změnila náhled lidí na věc, pokud by se jednalo o to numero. Proč by nemohla i "Obyčejná nula" někde na webu.
ôlô [smích]

195259

10.07.2009 10:10

Zlověstné místo - Astana

RE: govind

ôlô 88.?.?.?

>Říkám jen, že to, na co usilovně myslím, to si k sobě také přitáhnu.
Je v tom „chyták“. Nejde tak ani o to, co se mi honí hlavou, ale jaké to vyvolává pocity. Pak jde o sílu těch pocitů, což právě způsobí zaměření se na určitou představu. To ovlivní mé vidění světa (skutečnost tak jako tak vychází ze mě) a následně i to co dělám, a jak to dělám. Mohu tedy být ve vleku představ, nebo je ovládat. Což znamená ovládat i své pocity.
Jinak řečeno. Budu-li se snažit třeba zahnat ošklivé myšlenky, může být tato činnost tak úporná, že způsobí pravý opak toho, co bych si jinak přál.

Trochu blížeji k tématu.
Symbolika staveb je opět pocitová. Jiný význam bude mít pro okultistu, jiný pro jeho odpůrce a jiný pro někoho kdo skončil u Neználka, který určitě v Astaně uvidí Sluneční město. Paradoxně Sluneční město mohou vidět všichni, avšak budou ho vnímat s jinými pocity a významy. A co je zřejmé, že by sám vrchní stavitel rád „předal“ svou vizi, přičemž není jisté, jakým způsobem se mu do hlavy dostala a podržel-li původní význam.

(A kdo se v našich krajích pozastaví třeba nad symbolem kříže. Pro někoho může být slunce, pro mnohé spasení, ale pro málokoho horší věc než šibenice, přičemž to nijak neskrývá, o pocitech které vyvolává nemluvě…)

195332

10.07.2009 13:14

Kalifornská prázdná pokladna by mohla být příležitostí

RE: tolik prace nam to dalo ..

ôlô 88.?.?.?

>když už něco píšeš, mělo by být podloženo
Já to teda pochopil, podložit se to dá již jen osobní zkušeností.
Pekárna – banka
Pekař – věřitel
Pepek-dlužník
Veka-úvěr
Zvratky-splátka
Sousedovic koláč-úrok
Klystýr-penále

Co by mohlo být nejasné, je ten úrok. Proč zrovna od souseda.
Nemůže to nakonec být tím, že pečení chleba (zde srovnání s pekařem kulhá) není tak docela to samé jako tisknutí peněz? Pak samozřejmě nemůže být ani to samé cena za rohlík a úrok. Celé to pochopitelně z toho srovnání vyplývá (je to myslím tímto srovnáním podloženo).

Protože si nemohu pečivo upéct (natisknout peníze), tedy je musím někde získat (třeba v sousedství, jedno jakou metodou). Lidé si nemohou běžně tisknout to, co banka požaduje navíc (to může jen ta banka), tedy si to musí znova půjčit, jelikož trh má jen to, co tam banka dala před tím (ale již zatížené úrokem).
Je jasné, že kdyby to takto dělali pekaři, lidé budou hladovět a pečivo bude tvrdnout v trezorech těch, co ho půjčují.

195356

17.07.2009 10:24

Zásady Zásad… vydávání Zásad

RE: Ještě jedna zásada

ôlô 88.?.?.?

Jsem pro. Teď jen sestavit Zásady pro vydávání článků se Zásadním obsahem. Tyto Zásady by se neměly vymykat všem dosud přijatým Zásadám, a to nejméně až do Zásad sumerského krále Urnammy.

195899

22.07.2009 10:58

Partnerský život, manželská morálka

RE: Článek je naprosto perfektní!

ôlô 88.?.?.?

>mýlí se prakticky ve všem. bude to asi tím, že ke všemu přistupuje ne podle faktů, ne objektivně, ale pouze samožersky dle hlediska "tohle si myslím, to jsem vymyslela já... a proto to musí tak být, a je to dobré".
Mýlí se z pohledu koho…těch co se nemýlí? [smích]
Fakta, objektivita, to je něco jako pravda? Byl bych v takových závěrech opatrnější.
Přijít se svým názorem, a tak ho také prezentovat, je sice subjektivní záležitost, ale bez té se žádná objektivita nevyskytne.
(Zdá se, že averze vůči jarmile zde vítězí nad střízlivostí.)

Abych jen nechodil okolo, něco k věci:
>demokracie je z podstaty úpadkový společenský řád (vláda spodiny, která je jen v malém procentu kulturní, vzdělaná a ušlechtilá)
Souhlasím, ale ne tak docela. Demokracie je iluze, která právě umožňuje pohodlnou manipulaci v prostředí řízeného bezvládí. Proč? Protože to, co zde bylo nazváno spodinou, je spodinou právě proto, že to není schopno vlády (skutečné moci, která vyplývá ze schopnosti ovládat sám sebe).
Jenže manipulace, něco jako skrytá vláda, je podmíněna obecnou zaostalostí. A to je asi naše potíž, neboť sociální úpadek je v „zájmu“ takového uspořádání společnosti.

196174

22.07.2009 13:51

Partnerský život, manželská morálka

RE: Článek je naprosto perfektní!

ôlô 88.?.?.?

>samozřejmě z pohledu mého
Ach tak, myslel jsem, že jde o jiného přispěvovatele. Používání nicku by diskuzi zprůhlednilo…

Připadalo mi z toho „vláda spodiny“, že to tak je myšleno. Taková vláda sice možná je, ale jen s oporou někoho, kdo ví, co je moc. Potom je to vláda někoho jiného v pozadí, kdo předstírá „demokracii“ a poskytuje tak sobě alibi. Diskutovaný marast je tak nutný následek.

196186

24.07.2009 09:28

Úloha moci

RE: Občas někdo umí současný bordel aspoň pojmenovat

ôlô 88.?.?.?

Nástroje je možné mít, získat je, udělat je… ale umět je použít… Lokty, matematika, slova, peníze, zbraně, nástrojů je nepřeberné množství, ale jedna věc je o klacku vědět, druhá je klacek mít, třetí je pak umět ho použít.
A tak se jedni honí za vědomostmi, druzí mamoní, zatímco třetí praktikují.
Můžeme vědět, můžeme mít, ale moc je i věc ryze praktická.
Moc – moci – můžu.
Bezmoc – nemoci – nemůžu.
Zdroj moci je elementární (základní). Vyplývá z prapodstaty bytí. Cesta k moci nejde tedy jen venkem, ale jde především vnitřně.
A zase, jedna věc je to vědět…
Moc se především praktikuje. Od úplných drobností a zaběhaných všedností. Jde od vědomí až k činům.

196286

03.08.2009 08:23

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

ôlô 88.?.?.?

Není potřeba hned do katolických novin, začal bych třeba třeba odtud

197093

03.08.2009 09:38

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Nedá mi to, abych se do toho nevmísil

ôlô 88.?.?.?

>Sami výrobcovia priznávajú, že dodávajú ku tabaku v cigarete okolo 500 iných látok.
Upozorňuji, že toto nejsou má slova.
Další věc je jejich skutečný motiv, proč je do tabáku začali přidávat. Navíc, zjistí-li se dodatečně nejaká škodlivost, je to přeci až dodatečně, pak je i úmysl neprokazatelný, přeci "to jsme nemohli vědět".

197101

04.08.2009 10:15

Cheneyho tajný tým zapleten do sabotáží a atentátů

RE: Cheneyho plán, je vlastně Bushův plán, oba jsou z jednoho hnízda.

ôlô 88.?.?.?

>Nejsmutnější na té věci je to ,že mnoho"křestanských " a ještě s označením "demokratických" států ,následuje Ameriku
Možná by nebylo od věci položit si otázku, co a kdo je zpravodajská služba, kde se tu vzala, kdy se objevila, kdo ji vynalezl, kdo jí vede nebo vedl, a pak bude i jasnější, komu a na co má sloužit. Je skoro jedno jaká, podobají se, neboť mají společné kořeny. Docela daleko v minulosti. Při hledání informací je také užitečné si všímat, kdo in-formaci vypustil a proč, co tím asi mohl sledovat. Dobré je podržet si co nejširšší obraz v co nejširším kontextu, nejde a nešlo o žádné lokální hrátky.

197167

04.08.2009 10:33

USA nemají v byznysu vraždění co dělat

RE: Par poznamek o clanku

ôlô 88.?.?.?

Otázka však zní, kdo a proč to navlékl tak, aby bylo jasné, že jde o spiknutí. Takto nešikovná operace mohla být přeci „nešikovně“ připravena. Máme zde evidentně nastrčené viníky a máme zde i nakonec jasné spiklence (kteří se ještě přiznají, viz prohlášení Silversteina).
Kdo se tedy tak dovedně ukrývá, že mu na to skočí i „prohnaný žid“.

197169

05.08.2009 09:05

Písně kosmické ve vesmíru

Odchod ven, je dobrý začátek

ôlô 88.?.?.?

Když by vám někomu zazvonil u dveří člověk se stříkačkou v ruce, se slovy, jdu Vám něco píchnout, těžko se ubráníte pocitu, že něco není úplně v pořádku a budete přinejmenším váhat.
Pokud to ale zazní z obecního tlampače, situace se začne měnit. Je-li pak něco šířeno světově, již se jedná o takřka jistou záležitost.
Přitom, záruky „poctivosti“ jsou stále stejné. Totiž žádné. Jenom je tu tendence podlehnout tomu, co dělá stádo a jeho vůdce, přičemž vůdce prakticky nikdo nikdy nevidí stejně jako v tom stádě. Všechno co se pak děje, je prostřednictvím šumu.
Obecně se to týká všeho, nejen očkování.

Prostě nemůže nikdo čekat nic víc, pokud pouze šumí na základě šumu.

197221

Není ani možná důležité, co sem tam říká Balls, jako to, že ono to už patrně omezeně běží, píše se o tom i jinde, a navíc to lidé zcela vážně diskutují jako eventualitu. Zajímavé.

197224

07.08.2009 08:49

CIA a Mossad propagují v severním Iráku hlásání evangelia

RE: Nebojte se, není čeho...

ôlô 88.?.?.?

Možná by stálo zamyslit se nad tím, co zanmenají slova "Novus Ordo"
Jestli to nezabírá, tak tedy "New Order". Teď už si to jen řící česky.
(Už to zapadá?)

197392

07.08.2009 10:44

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Z vlastní zkušenosti.

ôlô 88.?.?.?

To je taková blbůstka, kterou šarlatáni označují za šarlatánství.
Každý organismus má svou biofrekvenci kterou vysílá do okolí. Pokud obdrží pozitivní elektrické šoky ve své biofrekvenci tak, no, zajde.
Parazitické organismy žijí v symbióze s jinými, a postupně si tvoří své prostředí v organismech další. Stačí, když je zasažen jeden, pak pokape postupně i to další, když je to nuceno opouštět své prostředí hostitele, tedy (nemoc se jakoby vrací). Vtip té věcičky spočívá ve frekvenci vysílané v podobě nízkého pozitivního napětí do těla. Zasahuje tak vše, co se toulá, tam kde nemá. Viry obvykle doprovází bakterie a ty zase větší parazity. Týká se to i plísní. Nemoc je vlastně kombinace „zamoření a znečištění“ Zajímavé…
Potíž je s těmi potvorami co se zakuklí v cystách nebo místech, kde je účinek odstíněn (kořeny zubů apod.). Tam musí, zasáhnou kombinace bylinné kůry či jiné násilnější akce (až po tu mechanickou).
Zkráceně, je to takový „radar“.
(Navíc to tropí z medicíny šoufky)

197400

07.08.2009 10:55

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Z vlastní zkušenosti.

ôlô 88.?.?.?

Prostě si to dělá z medicíny blázny.
(Chvátám a vypadávají mi slova a i to, co jsem chtěl ještě dodat - stačí zadat "Hulda Clark" a hledat.)

197402

12.08.2009 11:08

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

Do hry jsou zataženi mimo jiných i židé

ôlô 88.?.?.?

Jako americký prezident mohu mít ještě menší možnosti, než pisálek u klávesnice compu. Já tu na rozdíl od něj, mohu aspoň říci, co si opravdu myslím a asi mám i větší šanci na počet těch co uvěří, než těch druhých.

Otázka dluhu je vedlejší. Je to stejně fikce. Rozhodující je geopolitická moc a ta je dána reálnou šancí do něčeho kecat. Opírá se o zpravodajce, vojáky, korupci, mafii a zákulisní manipulaci, kdy jedni vědí to, co chtějí, druzí se vezou a ti třetí třeba ani neví, která bije. HDP je vycucáno z prstu již jen tím, jak je výpočet nastaven. Pokud se reálné hospodaření bude pohybovat mimo faktory výpočtu, tak ekonomika jako by neexistovala (případ Ruska)… Dluh se dá třeba také odepsat tím, že věřiteli rozbiju hubu (fakticky i obrazně řečeno), a tak jak může být vyroben, tak může být vygumován. Ti co chtějí uplatňovat moc nad tímto světem, určitě nejsou jednotni (vlastně uvnitř dění je tomu často právě naopak) a sem tam si také dávají na frak. A je jisté, že do toho chtějí namáčet každého. Je zase na ostatních, jestli se nechají. A ti se bohužel velice často nechají.

Nedá mi, abych nezmínil vystoupení Evelyn Rothschilda v TV někdy vloni. Napadly mě tenkrát dvě věci. Vlastně říkal, že jim už fušuje do řemesla kde kdo, a tak si to teď ti packalové musejí vyžrat jako důsledky za to svoje diletantsví…Tak to je jakási ukřivděnost. Co mě však ale docela udivilo je samotný fakt, že se náš starý známý „zákulisník“ objevil v televizi. To totiž znamená, že tomu vlastně velí někde někdo jiný…(není prostor to rozebrat, ale jen námět na zamyšlení).

Prostě penězoměnci ztrácejí půdu pod nohama. (A nemusí to být židé, naopak to, že to padá na jejich hlavy, je součást hry).
Na první pohled to může být důvod k radosti. Avšak jen na první, který by byl spíše důsledkem naivity a planých nadějí na „darovanou svobodu“. Něco by mohla napovědět i „opoziční“ postava Rona Paula, či „ivestigativce“ A. Jonese. Od nich totiž vedou klikaté nitky zpět do Evropy. Teď už jen, co je to ta Evropa. Něco by mohl napovědět i tento obrázek. Tak se podívejte.

Vložený obrázek

197697

12.08.2009 11:25

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

ôlô 88.?.?.?

Vše co zavání těmito tipy náboženství, je mi protivné. Křesťanství toleruji jen do té míry, že tato odnož judaismu je již více srostlá s naší kulturou, avšak rozumě oddělit se to stejně nedá a ani již nevidím důvod. Spíš bych se s tím snažil smířit.
Ale tyto náboženství (katolického typu), jako je židovství, islám, křesťanství jsou ze své podstaty netolerantní. Proto ta odvěká rivalita, a tak snadno propukající zášť. Tolerance je tady v důsledku často chápána jako oslabení toho kterého vyznání.
Tak snad proto...

(Nějaký nápad jak z toho ven?)

197699

12.08.2009 15:19

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Otázka

ôlô 88.?.?.?

Takto by se to patrně moc dlouho neudrželo, i kdyby to tak vůbec mohlo vzniknout. Také si rád přečtu nějakou tu spikleneckou literaturu, ono na každém šprochu…
Ale raději si to promítnu, jestli to odpovídá tomu, co se opravdu odehrává kolem mě. Pak to zkusím dát do souvislostí s tím, co si přečtu, a jestli to nějak zapadá. Když ne, tak si pak vytvořím vlastní pracovní hypotézu a zkouším dál sesazovat obrázek.
To oko opravdu není ani jednoho R. Rozhlédněte se po městě, zajděte si do některého z kostelíků, či většího kostela, jistě tam na oko narazíte. A visí tam už dlouho. To k tomu oku.
Teď k Iluminátům. Tento pojem používali zrovna ti, kteří používali i to oko, a to dávno před tím, než se první Bauerové objevili na scéně.
Vzývání zlatého telete je starý trik jak svět sám, co předhodit masám k uctívání a držet je tak v jejich omezenosti. O těch mamonících židech toho každý ví víc než dost. Jak dlouho je vůbec možné se s takovým renomé vůbec držet u moci…Žid tahající za provázky, hm, no nevím kdo mu to ještě spolkne, aby mohl dělat to oko na vrcholu pyramidy…
Finanční oligarchie ano, ale ta je dávno zmapovaná, průhledná, a proto dělá jen to co má. Hraje svou roli a je pěkně začleněna do pyramidy. Mají své rodiny, svá obydlí, své kanceláře své dědičné kariéry atd.
Oko je však odjinud. Na to jsou tu jiní, s velice dlouhou zkušeností aby věděli, že musí být oblíbení, chudí, láskyplní a vlídní, aby je někdo vůbec baštil. Pak teprv můžu dělat "oko". [mrknutí jedním okem]

197713

13.08.2009 08:22

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

ôlô 88.?.?.?

Je to tak. Přesně tady moje tolerance končí.
Důvod je jednoduchý. Katolicismus si nárokuje všeobecnost (tím jsou si ta náboženství podobná) a svá pravidla tak aplikuje na každého, ať v pozitivním, tak v negativním směru. Skutečný vyznavač je dogmatik, je to totiž podstatou jeho náboženství vždyť jeho pravidla jsou přeci pravidla samotného nejvyššího. Proto vyžaduje bezmeznou toleranci, respekt, pokoru vůči svým pravidlům a tedy pravý opak k těm, kteří se cítí být mimo.
Já nemohu být tolerantní vůči bezmezné netoleranci. To je totiž přesně to, co ale po mě chce nejen náboženství, ale každý takový systém. Je tu nerovnost vztahu ve své podstatě. A i kdyby vyznávala celá planeta to samé, pro mě je to pořád jako jeden. Nebo má snad více životů větší platnost než jeden?

197782

13.08.2009 09:25

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Otázka

ôlô 88.?.?.?

Pokud by platilo, že peníze znamenají moc, tak by ta struktura mocných tomu odpovídala. Ale asi budu hodně radikální, neboť si to nemyslím. Moc nepochází z peněz, ale z víry. Víra je vůle a vůle je moc. Být majetný se zdá být mocný, ale ta samá věc dělá majetné zranitelné.
Skutečnou moc má ten, kdo ovládá víru. Odtud bych také se strukturou moci začal. Tím nechci říct, že se R nepohybují vysoko v této struktuře, tam je také posouváme tím, že věříme v moc peněz, bez toho by se jim to rychle sesypalo.
Co mě připadá, že jsou příliš zřejmí a viditelní v tom, jakou hrají roli. Proto mám důvod si myslet, že jejich moc se musí opírat ještě o jiný a důmyslnější systém, aby se udržela, a tam již mají svou vymezenou roli.

197787

13.08.2009 09:44

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

ôlô 88.?.?.?

Já vím, že to bude znít asi hodně paranoidně (co nezní), ale pořád se mi to tam vrací.
Jestliže systém spěje k úpadku a budeme předpokládat, že je to řízené, pak by dosazování "typických" židů do pozic oddaných služebníků systému mělo najednou úplně jiný význam s ohledem na budoucnost, nebo se v něčem pletu?

197789

13.08.2009 10:07

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Do hry jsou zataženi mimo jiných i židé

ôlô 88.?.?.?

Tenhle sedí. Tam toho postavili, aby se to nepletlo a stejně se to plete... [mrknutí jedním okem]

197792

13.08.2009 11:13

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

ôlô 88.?.?.?

Shovívavost vůči zvůli je uvolnění prostoru pro takové jednání. Proto je možné výcvik pokorných oveček považovat za vytváření jednostranně orientovaného společenství, tedy pán a otrok, kdy otrok nekonečně toleruje zákony pána.
Vědomá netolerance je jediný nástroj jak dojít k rovnováze. Pokud se na druhé straně objeví tolerance, rovnováhy je dosaženo a další uplatňování vědomé netolerance není nutné.
To je ale opravdu věc osobních kvalit a teprve potom můžeme dosáhnout tolerantní společnosti.

197802

14.08.2009 08:40

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Do hry jsou zataženi mimo jiných i židé

ôlô 88.?.?.?

Tady na tu by mu stačilo těch 20, nemá kšilt...

197886

14.08.2009 09:26

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Fyzičnosť

ôlô 88.?.?.?

Někdy to vypadá velice složitě a zašmodrchaně, máme pocit, že se všechno spiklo a svět se nám mstí. Tak přesně od tohoto pocitu to začíná. Pokud ho začneme prožívat, tak se nám to začne naplňovat.
Pak se tento stav kolem člověka šíří a zvláště ženy mají na něj vyvinutý čich. Proto pak ten dotyčný nemůže o žádnou pořádně zakopnout, i kdyby byl krasavec. Je prostě „něčím odpudivý“.
Už holky ve škole pokukují po „nezkrotných parchantech“. Jsou bezstarostní a svět se jakoby točí kolem nich. A opět to vyplývá z jejich postoje k životu. A vůbec nemusí být krasavci, majetní nebo nějak zázrační.
Z příspěvku je patrný úbytek vitality. Odsává energii a to nikoho netáhne. Každý se hrne tam, kde je energie na rozdávání. Tady je nutno to začít otáčet. Změnit stav mysli.

Z článku je patrné, že svět je plný ženských (neuspokojených [mrknutí jedním okem] ), které někoho chtějí, žabák nežabák, vzhled je opravdu podružný. Znám mraky žabáků (nepolíbených [mrknutí jedním okem] ) s holým zadkem, ale krásnou ženskou.
Ale nikdo nechce vysavač síly. A ženské už tuplem ne.

197887

14.08.2009 12:30

Americký obranný raketový systém je nejdražší podvod století

Jen klid, obrana bude

ôlô 88.?.?.?

Však oni to dohoní v Hollywoodu, o tom nemám pochyb. Tam se dá vyrobit i galaktický deštník… [cool]

197898

24.08.2009 09:11

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Jak dál

ôlô 88.?.?.?

Hrajeme na té šachovnici, protože sebou necháme hýbat. Nehýbeme se sami. Pokud hrajeme svou hru, jsme ze šachovnice venku, jednotlivec i společenství. Jestli chci pohnout společenstvím, musím nejprve pohnout sebou.

Zdánlivý rozpor, jak o něm píše jansmith, je dán dualitním chápáním, tedy zbraní „rozděl a panuj“. Tímto vnesu do celku destruktivní sílu, která v konci zasahuje všechny. Vymanit se, je přestat chápat věci pouze duálně, ale naopak ve svých celcích. Tedy ne my a oni, ale jak to dát do celku. Tedy že i my, jsme oni a naopak. To znamená pochopit, co je dělá oněmi, a nás námi. Prostě v tom vždycky jedeme všichni, ale s různě vymezenými rolemi. Pokud si ji sám nezačnu vybírat, zcela jistě mi bude přidělena.

Ve svém důsledku to dojde vždy k poznávání sebe sama. A jedině tak začnu putovat ven ze šachovnice.

198537

24.08.2009 10:53

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Problém

ôlô 88.?.?.?

Od doby, co se v hospodě cítím sám, již diskutuji jen po internetu. A tady se problém začal rýsovat v celé nahotě. Jeho jádro vězí totiž mezi židlí a klávesnicí. Pokud ho budeme chtít likvidovat, budeme muset začít právě tam. Veškeré snahy o nápravu selhávají, tedy jsem pro nástup do fronty při příštím hromadném očkování. Necháme chorobu zničit chorobou a nastartujeme tak ozdravný proces v zájmu zachování vesmíru, dřív než metastázujeme i tam.
Škaredé ženy se pak mohou svobodně prohlásit za krásné, ty druhé budou označeny za nečisté zrůdy, a také utraceny očkováním v rámci ozdravení všehomíra. Bude tak vyřešen problém nejen škaredých žen. [cool]

198541

24.08.2009 12:06

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Milý chlapi, prispievatelia

ôlô 88.?.?.?

Jsme prostě od přírody ohavní, včetně mě. Já bych třeba upřednostnil čínskou koulařku před ruskou tyčkařkou...

198548

26.08.2009 13:55

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Milý chlapi, prispievatelia

ôlô 88.?.?.?

Je to tak, ze mě je také idiot během okamžiku a vědecký zájem je fuč…
Vložený obrázek
(ta čouhající cedulka mi leze na nervy)

198720

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 84 čtenářů částkou 11 941 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 2

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 11

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
23,15 Kč
Euro
25,05 Kč
Libra
29,95 Kč
Kanadský dolar
17,45 Kč
Australský dolar
15,30 Kč
Švýcarský frank
23,60 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,83 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
35,95 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 471,09 Kč
1 unce stříbra
432,25 Kč
Bitcoin
226 073,10 Kč

Poslední aktualizace: 24.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 273 537