Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané HHBB

Nalezeno 1036 příspěveků, 119 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.08.2009 18:29

CIA a Mossad propagují v severním Iráku hlásání evangelia

RE: Nebojte se, není čeho...

HHBB 85.?.?.?

To co govind zmínil, je praktický způsob, jak se to děje právě ze strany mocných. Není jejich vinou, že se to z druhé strany tak neděje také. To je ten trik, kdy se v tom ti nemocní vždy vykoupou. Ale není to tak snadné, jak to vypadá. Chce to praxi od úplných všedností každého dne. Začít je možné už třeba obyčejným dýcháním, kdy z bezmyšlenkovitého udělám kontrolované. A je to. Princip je obecný. Kontrolovat.

197351

06.08.2009 19:20

Písně kosmické ve vesmíru

RE: Tak se mi chce

HHBB 85.?.?.?

Možné je všecko, nemůžeme dopředu nic vyloučit, a tak je nesmírně obtížné pobrat celou šíři takové otázky „co je ZLO“.
Z podstaty není nic. Všechno co je, si vytvořím sám / sami, což se propojuje ve vědomí já / všechno. Tak je to i se zlem. Zlo vznikne v momentě, kdy se zaobírám myšlenkou zla, tím se přes vědomí napojím obrazně řečeno na „rozměr zla“ a přes tuto subjektivní sílu si vlastně vytvořím objektivní svět zla. Nestačí však pouhá vize „něčeho zlého“, jde skutečně o prožitky plné silných pocitů.
Psychické dovednosti máme plus mínus vrozené asi stejně, ale ne každý je cvičí. Pokud se takto cvičím, učím se ovládat své pocity, což je pak ten stav „psychopata“, kdy okolí se zmítá v emocích a se mnou to ani nehne. Toto mi umožní vždy ovládnout situaci. Není to však nic ze „zakleté říše zla“, je to pouze situace, kdy mám již schopnosti výjimečné, tedy z pohledu druhých nelidské.
Pokud se však budu chovat nevyváženě, tedy skutečně nenormálně, a to třeba ve smyslu ublížení druhému záměrně chladným způsobem, musím počítat s tím, že podle jedině obecně platného zákona „jak se do lesa volá“, se mi to zákonitě vrací obvykle tam, kde to nečekám. Tedy nejspíš většinu ZLA si způsobují ti „ukřivdění“ sami. Není však vyloučeno, že jsou do takového jednání vmanipulováni. Ale tady jsem si jist, že se to manipulantovi vrátí naprosto adekvátně. To je zákon, který prostě nelze obejít.
Myslím, že by pro proniknutí do této otázky pomohlo změnit chápání pojmů Já / Oni, na Já a tedy My. Začít svět zkoumat od sebe.
Zdravím tě také a díky moc za odezvu. [smích]

197354

06.08.2009 21:29

CIA a Mossad propagují v severním Iráku hlásání evangelia

RE: pokr.

HHBB 85.?.?.?

Máš jistě v mnohém pravdu a v mnohém s tebou souhlasím, mrkni na to, co jsem napsal o trošku níž. Opatrně s tou statistikou. Znám ji. Je nesmírně diskutabilní, odvodit geny od jazykových skupin dnes a napasovat je na ty minulé, tak to může být nesmírně ošidné a je to ošidné a možná právě proto se s tím tak nakládá, ale to podstatné se z toho stejně vytlačit nedá, mlžit však lze vždy.
>Nepochybně. Proto, pokud se potkávali, spolu neměli důvod bojovat, ale spíše spolupracovat/obchodovat.
To je přesně ono.
Proto jsem si tak nějak jist, že spolupracovali i v posteli. To je to, co se dnes mnohým nelíbí, neboť by to prokazovalo panevropský kulturní hegemon indoevropské kultury na základě přirozených kulturních sympatií a duchovní vzájemnosti.
>Oni se nás bojí.
Ano. A hystericky. Je toho plná historie i současnost. Latinizací začalo evropské zotročení, jak ho známe my, tady a dnes. Pak to měla být germanizace, po rozvratné odpudivé sovětizaci dnes přichází sexy amerikanizace jako prodlužování nepovedené latinitace. Západ může machrovat pouze proto, že má zotročení již za sebou, tedy dělá „mazáka“. Ti mentálně výše to však ví, proto tak nevyskakují.
V Praze opravdu probíhala distribuce „slaves“ do celého světa. No bylo to tenkrát normální a o našince byl zájem. Ovšem nutno podotknout, že šlo o bezbranné zemědělce importované z ukrajinských plání lovené mongoloidními hordami. Mělo to tradici, ale nakonec na ty hordy došlo také.
>Ničíme se v důsledku sami.
Je to smutné, ale zdravé jádro se nedá, o tom jsem skálopevně přesvědčen a kruh tak bude prolomen. [cool]

(k tomu genu, je to mutace CFTR genu G551D)

197363

06.08.2009 22:50

CIA a Mossad propagují v severním Iráku hlásání evangelia

RE: Nesouhlasím, tohle není komunismus

HHBB 85.?.?.?

Říkalo se tomu hospodaření. Způsob bytí v souladu s vesmírným zákonem.
(možná odtud pán - hospodin, to jen moje doměnka)

197366

07.08.2009 15:24

CIA a Mossad propagují v severním Iráku hlásání evangelia

RE: Nebojte se, není čeho...

HHBB 85.?.?.?

[cool]
Už i díky této větvi vím, že... jak že to bylo... no, nějaký ten starý světový neřád, nemá už teď šanci. [mrknutí jedním okem]

197421

07.08.2009 15:43

CIA a Mossad propagují v severním Iráku hlásání evangelia

RE: Nesouhlasím, tohle není komunismus

HHBB 85.?.?.?

Rád bych to doplnil s ohledem na to, co bylo napsáno i dál v diskuzi (větev „Nebojte se, není čeho“). Nepohnem se z místa (zlomit kruh), dokud nepřejdem od uctívání a bání se, k naplňování a nebání se.
Nejspíš nestačí vzývat velkého Hospodáře (náboženský, pasivní princip), ale začít jím být (aktivně-užitečný princip).
Někde se to „pokazilo“, protože uctívání principu nemá smysl bez jeho naplňování, tedy způsobu bytí.

Podobné to totiž může být i s JHVH, které je v původním smyslu vyjádřením principu bytí (veškeré aktivity), což se někde někdy změnilo na uctívačství s konečným zákazem to vůbec vyslovit.
(Asi se něco dostalo do rukou někomu, komu nemělo) [mrknutí jedním okem]

197423

07.08.2009 17:49

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

HHBB 85.?.?.?

Již v minulé diskuzi na toto téma jsem někde zmiňoval, že osobně znám lidi, kteří nevěděli co je to chřipka, než podstoupili očkování. To je moje zkušenost, tedy vím.
Pokud mi někdo nařídí očkování, pošlu ho do prdele (samosebou slušně). Nebudu-li sám, bude pravděpodobné, že nebudu muset použít násilí a to za přítomnosti kamer TV, která ze mě udělá dalšího Ládina, přestože jsem Jóžin.
Předem děkuji za spolupráci. [mrknutí jedním okem]

197426

08.08.2009 10:21

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

HHBB 85.?.?.?

Asi takhle. Mně stačí, když cítím, že na mě něco leze, dát si dva dny odpočinek a je to. Pokud jsem to neudělal, tak mám odpozorováno, že riziko propuknutí se zvětšilo. Ale i pak se to dá ještě přechodit, což když jsem udělal, tak jsem se později třeba týden nezvedl z postele.

Jinak si za svá kuřácká léta opravdu nemohu vzpomenout, že bych nějakou chřipku měl. To skutečně až po. Ale vždy v důsledku vyčerpání. To je taky odpověď na španělskou chřipku. Vyčerpaná a špatně živená populace, přesuny lidí, to vše je naprosté vykolejení rovnováhy, a jen zázrakem by se něco takového lidem vyhnulo. Pokud se ještě někdo snažil tento stav „vylepšit“ očkováním, tak to byla totální naivita, stejně jako použití aspirinu či acylpyrinu. Jenže tonoucí se…

Největším rizikem je únava, či jiné vykolejení, jako je masivní přesun populace. Snažit se viry „vymýtit“ očkováním je, dle mého, buď naivita, nebo kšeft, ale proč by to vlastně ten kšeftař dělal, že… Prostě ty tu jsou a budou, dokud tu budeme my. Jsou v nás a mezi námi trvale. Otužilému a silnému organismu prostě nevadí (organismem myslím i společenství).
Vakcinaci proděláváme dnes a denně přirozeným způsobem, který je asi ten nejúčinnější, jelikož proběhne tou cestou jak má a spustí reakce, které má spustit. Snažit se to obejít je prostě přinejmenším hazardování, že spustím přesně to, co nemám, nebo v pořadí prdelí napřed.

Sem tam si prodělat nemoc, je prostě zdravé.

(Nemá cenu srážet teplotu v době nástupu. Pocit zimy je právě dán narůstáním teploty, tělo je suché a horké. Pokud teplota příliš kulminuje, nebo nebezpečně dlouho setrvává, teprve pak bych něčím pomohl, to je známka, že ještě něco nehraje, lepší je to nechat spadnout samo, pak nastoupí pocit horka a pocení, právě v době nástupu prášky špatně zabírají, naopak po kulminaci daleko lépe, to mám odpozorováno, proto je prakticky nikdy neberu)

197455

08.08.2009 10:52

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

HHBB 85.?.?.?

>co můžem očekávat od tohoto světa
Kozorohu, já, ti rozumím, ale ber to tak… Pokud budeme jen očekávat, tak k nám může dorazit cokoliv. Tady to je svým způsobem hra, aby se splnila tvá očekávání.
Svět není ani dobrý a ani zlý. Je takový, jaký si ho uděláme. Pokud budeme očekávat to „zlé“, buďme si jisti, že to k nám dorazí. Je dobré vědět, že se něco chystá, ale prožívejme jen to, co chceme, aby se nás drželo teď, nebo v budoucnu. Ať si chystá, bez mého přičinění zůstane jen u chystání.
Internet může být pomocník, ale i zrádná věc. Začíná být zamořen apokalyptickými vizemi a podobnými „předzvěstmi“. Nic se však nestane, než dojde k davovému prožívání takové vize.

197457

09.08.2009 12:11

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

HHBB 85.?.?.?

Asi jsem to nezmínil příliš jasně, ale já to již beru jako samozřejmost. Organismy vždy tvoří provázaný a na sobě závislý systém. Stejně i ty pontenciálně parazitické, jako jsou viry, tak potřebují své bakterie a ty zase své další hostitele. Vytváří to úžasné řetězce a koloběhy, proto chtít to „odhalit“ jako jednotlivosti je předem marné. Jeden otvírá dveře druhému, zároveň produkují látky, které jsou vhodné pro ně, ale naopak toxické pro nás, což zase otvírá v těle pro ně nové příležitosti. Jsem odpůrcem antibiotik jako univerzální „zbraně hromadného ničení“, použil bych je jen v krajním případě úplné nouze, což je ale situace, kdy jsem zcela jistě zkazil už něco před tím.
Nejlépe je takové situaci předcházet svou vlastní odolností, tedy schopností eliminovat nepřítele ještě než se stane nepřítelem.

197484

09.08.2009 13:12

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

HHBB 85.?.?.?

> prodné, peníze od státu,danových poplatníků, vyplatí, jedině,když do určité doby dítě bude náležitě oočkováno, a je to?
Ano, o důvod víc pochopit, že sociální systém blbokracie je zhoubná věc. Brzo na to přijde více lidí…
>Odoláte mamonu a je zde vláda,která Vám řekne,že neočkované dítě,ze zdravotních důvodů,nepřijme do jeslí
Zase o důvod více zamyslet se nad tím, co původně rodina znamenala v širším kontextu, než její funkci nahradila „autorita”, a začala do toho kecat třeba církev, nebo stát.
>Pokud rodiče nejsou takto "zlomeni" nastane,další tlak od státních orgánů, v Americe,je to i odebrání dítěte od rodičů.
Ano, předpoklad je „být zlomen“, nikdo si to však netroufne proti obecnému mínění, ví, že by musel sáhnout i na sebe. Nezlomení tak vždy vytvoří celou vrstvu nezlomených.
>Pokud,rodiče budou chtít dát dítě do domácího vyučování, tak,opět určené orgány zakročí proti nezákonnému vyučování,
Opět, je dobré se začít již zamýšlet nad podstatou a smyslem „vzdělávacího“ systému. A určitě dojde i na něj, čím více se stát bude chovat arogantněji.
>tam se nikdo z řad vlády neodváží porušit "náboženské přesvědčení",
Výborně. Tady budeme již hodně u jádra. Proč zrovna sekty a náboženské skupiny a jiné ideologicky postavené organizace zůstávají jakousi „oázou bezpečí“. To považuji za klíčové a odsud ve skutečnosti povstává státně-korporativní zvůle. Totiž podstatné pro systém je dostat všechny pod duchovní kontrolu. Něco jako „zmocnit se duše“. Tady si každý musí začít sahat do svědomí úplně sám, aby došlo k obratu.
>Stačí se zeptat žen,nakolik věří správnosti očkování a budete překvapeni důvěrou žen,
Ano, ženy obecně inklinují k podřízení se „vyšší moci“, to je zneužíváno. Je ale potíž v nás, chlapech, že jsme si tuto roli nechali ukrást, jako přirozenou roli ochranáře. Jestli ji získáme zpět, ony se nám odmění, mají jiné schopnosti, které jsou zase daleko nad těmi mužskými.
>Být,či, nebít, je jen a jen risiko rodičů,jež nemají únikové cesty od tohoto násilného procesu.
Ano, proto k čertu se všemi, kdo to s námi „myslí dobře“ (dobře nebo špatně, vždy to musím mít já ve své moci).
>Je dokázáno, že jen v Australii, na špatnou diagnosu, umírá více jak 2000 lidí ročně,
Můj odhad je, že 20% medicínského rozhodování je s jistotou, že ví, co opravdu dělá. Celých 80% je šarlatánství zahalené do vědeckého hávu. Dala by se napadnout téměř každá „léčebná“ metoda, jako pokusy na lidech, či jen „děláme to, protože se to prostě tak dělá“.

O další důvody více, vzít své zdraví do svých rukou. Co jiného, vždyť téměř vše ostatní je proti tomu vedlejší prkotina, přesto těm prkotinám věnujeme daleko více úsilí.
Vysrat (pardon) se na úředníka!

197486

09.08.2009 14:59

CIA a Mossad propagují v severním Iráku hlásání evangelia

RE: Útržky

HHBB 85.?.?.?

>jako by na mě dýchlo záhrobí
A to zcela oprávněně. Ten plán, je skutečně záhrobní, stále kříšený oprašovaný a vylepšovaný.
Mnohé je v tomto plánu jakoby náhodou i v plánech jiných, jen zdánlivě nepříbuzných. Viz obecnější protokoly…
Nejde to sledovat jen z jedné pozice, vždy, musíme vyskočit o stupínek výš, dá to pak ucelenější obraz, který pak začne dávat smysl.

Bolševizace a latinizace se podivně doplňuje (jižní Amerika, východní Evropa aj.). Odkud do toho kousnout. Tak třeba ta CIA.
Hodně již napoví Dullesův plán. Vždyť ta Dullesovic rodina je úplně jasná, jakož i potentáti Angleton, Casey, Philby a podobní otcové zakladatelé této divotvorné organizace. Na koho tam koukneme, tak je všechno možné, jen ne to, co by připomínalo sionistu… Lepší příměr by určitě byl „Ježíšův učedník“. Už to nás směruje ke zkušeným, kteří vědí, že misionář je nejen dobrý pastýř, ale i politruk a ještě lepší zpravodaj. Myslím, že vystihující pojmenování je agent. (Tady určitě článek zapadá do logiky věci bez ohledu na možnou pravdivost). Ostatně zbožný křesťan na tom nevidí jistě nic špatného. Uvidíme dál.

Jak s tím ale souvisí bolševici? No důkazy budeme hledat jen těžko už z povahy věci. Je to jen na uvážení vyplývajícího ze souvislostí. Starý plán na potření slovanstva potřeboval nabrat na dynamice. A bolševizace dokonale využila všech latentních potíží pod povrchem, a proto šla ruku v ruce se sílícím panslovanismem. Dílo sionistů? Bylo to i tady na Zvědavci propíráno a dokazováno nesčíslněkrát, přesto pochybuji. Židé by to nemohli dokázat, i kdyby stokrát chtěli, prostě nelze, už jen z pohledu tradice, a jak se Evropa po tisíciletí vyvíjela. Prostě byli pouze použiti pro špinavou práci někým velice prefíkaným. A ten samý teď šíří historii židovsko-sionistického spiknutí, což je ten pravý spiklenecký hardcore. Hm. Asi o tom ví opravdu nejvíce. A tak nás ani nemůže překvapit, že Dullesův plán tak nějak připomíná ty „nešťastně“ provalené sionské protokoly a jiné…
A jak to souvisí s Kelty? V podstatě nijak, cokoliv se dá použít k rozbíjení identity. A pokud se smíříme se svou keltskou, germánskou, čert to vem, i třeba kumánskou minulostí, staneme se neprůstřelní. To že dnes neseme kulturu slovanskou není náhoda, a tak se jí držme a obohacujme vším, co je nám vlastní. Keltové převážně vyhubeni Římany, jistě ne náhodou, byli ve svých zbytcích latinizováni a tak dále využiti.
My v kotlíku jsme tak vlastně v tomto směru jakýsi pozapomenutý kulturní originál. [cool]

197487

Jo, přesně tak bych to rozjel tady. Každý by to odkýval (dobřéé, tak se na ně musíí), no a pak by se to samosebou objevilo u všech potížistů, což jsou dříve či později všichni. [mrknutí jedním okem]

197508

10.08.2009 19:41

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

HHBB 85.?.?.?

My jsme si nejspíš příliš nerozuměli.
Když mám na mysli očekávání toho nejhoršího, je to stav, kdy zvěř kouká do hlavně lovce strnulá úžasem a strachem…
Nepopírám ani hlaveň a ani lovce. Jen říkám, že čekat a zabývat se v ten moment zbraní a lovcem, není řešení.

Je mi jasné, že když jsou lidé schopni na sebe střílet, tak jsou schopni i jiných věcí. Nic z uvedených příspěvků nevyvracím a ani nepopírám, naopak, jsem přesvědčen, že se chystají formy exterminace o nichž málokdo má vůbec ponětí, či si je dovede vůbec představit.
Ano, majetným vadí přelidnění. Sami majetní se příliš nemnoží. Naopak. Počty obvykle vzrůstají s chudobou. Zase u majetných klesá ochota otročit. Tedy je tu skupina mocných, která chce mít otroky. To je jasné. Musí je mít chudé aby otročili, ale nepotřebuje jich miliardy. No to nějakou logiku má…
Ani neříkám, že takové plánování je zlé a příspěvky zde dobré. Je to jedno. Nikdo totiž nezmění své chování na základě takového hodnocení. Ani malé dítě a ani politik a už vůbec ne hráč zasvěcený do vysoké hry. Tak to prostě nefunguje. Já vím, že, Churchill byl zednář 33º a také vím, že jejich uvažování se odvíjí od jiných pravidel a principů než u většinové populace. Také je mi jasné, že i on byl řízen a rozhodoval se na základě pravidel ještě vyšší hry. Nebo jinak. Kdyby prase stokrát kvičelo „jsi zlý“, stejně ho řezník podřízne.
A také vím, že se lidé postřílí sami navzájem stejně, jako se sami navzájem vyhubí třeba „vakcinací“. Nerozhodují se na základě toho co je dobré a špatné, ale podle momentální potřeby, která se řídí zcela jinými pravidly. Kdekdo je schopen svinstva, ačkoliv vypadá jako spořádaný tatík. Také o tom se může přesvědčit každý. A dětem nejvíce ubližují jejich matky, a je to naprosto běžná a obvyklá věc.

O co jde. Lidé se rozhodují skrze autority, které jako autority přijmou. Vždy. A obvykle přijímají jakékoliv. Je to stádovitost, která se nedá kvalifikovat ani jako šílenství. Pouze jen 5 až 2 jedinci z tisíce se takto nechovají. Proto říkám, je nutné toto číslo změnit, jinak stádo opět půjde na porážku a co víc, porazí se samo.
Prostě musíme se stát sami sobě autoritou a přebírat zodpovědnost za své jednání. Čím víc lidí to pochopí, tím menší riziko a napětí pro ně, a více úlevy i pro ty otatní, přičemž strach je faktor, který toto nijak neusnadňuje.

197598

10.08.2009 23:03

Kdo vlastní TV média

RE: zajímavější

HHBB 85.?.?.?

To jistě ano, ale asi ne každý stále chápe odkud vítr fouká, či co to vůbec znamená.
Zde je podrobnější rozpis (byť stále nástin) takového monopolu.

Vložený obrázek

Abychom pochopili jak takový monopol vzniká, je dobré začít se seznamovat třeba odtud.
Pak je jasné, že tato struktura neznamená nic víc, než strukturu, neboť je ovládána na svém vrcholu přibližně řečeno "ideologicky".
(upozornění: CIA není řízena nosatými turkotatary)

Jiný příklad:
Tak třeba nám bližší BBC. Ta je ovládána kumpánií European Investment Bank, která je zase řízena mnohými, ale ti skutečně platní jsou členové SMOM, což rozhodně není skupinka kudrnatých chazarů. Více o životě této stanice by mohl napovědět i životopis tohoto chlapíka.
Podobně by na tom byla i GE, která za svou podobu vděčí této operaci, o čemž by nám mohl poreferovat J.Peter Grace , kdyby ještě žil, kterého jistě nebudeme podezřívat ze spolčování s talmudisty.

(no to jen pro ty, kterým by se media zdála přehnaně sionistická, ale třeba jsou to jen fámy ) [mrknutí jedním okem]

197604

11.08.2009 06:52

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Spanelska chripaka

HHBB 85.?.?.?

No a...?
Náš známej Jirka povídal, že maj no...ty...nobelovky. Proto si to nechám bodnout, i kdyby mi měla na fleku uhnít ...

197613

11.08.2009 12:55

Kdo vlastní TV média

RE: Mysllim ze dnes

HHBB 85.?.?.?

Pravdou asi je, kdyby ten satanáš nebyl, tak by všichni museli kápnout božskou. Ale to by pasáčci duší přišli o živnost, a to by vytvořilo další požadavky na sociální systém, což bychom si snad při tom přetlaku ani nepřáli. Nemít bibli, tak bychom neměli Satana, a nemohli bychom snad ani lhát. Tedy satanáš jo, i kdyby čert na koze jel…
Co mě zneklidňuje je to, že i satanáš musí vědět co je poctivost, jinak by nemohl podvádět, prevít jeden. A jak by lhal, když by nebyl obeznámen s pravdou, to by snad ani netušil, že lže. Tedy potřebujeme ještě něco horšího, třeba belzebuba, já mu jako malej říkal belzezub...

197635

12.08.2009 16:47

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Otázka

HHBB 85.?.?.?

O BBC jsem psal minule (problém je, že kromě bible nic jinýho nečteš). Když budeš věřit na chazara za každým bukem, tak se nedojdeš za chvíli ani vy…
To je taky odpověď na těch 7 miliard chromých, kteří neumí vzít odpovědnost za své jednání do svých rukou, spoléhají se na autority, bojí se chazarů a satanášů, staví strážní věže (asi aby se ohlídali) a čekají, že jim na zem spadne království nebeské…

197719

12.08.2009 16:58

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Stále stejné vysvětlení

HHBB 85.?.?.?

V celku jo, paranoia je fajn, čím víc tím líp, neboť tím se nakonec paranoidní stane ten zbytek, podle zákona „většina má pravdu“.
Ale součástí tohoto fóra již obvykle bývá i požadavek aspoň nástinu jakéhosi řešení, nebo aspoň nějakého odhalení, odkud by mohl ten vítr…

197720

12.08.2009 17:27

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

HHBB 85.?.?.?

Pouštím se do obhajoby žida, myslím, že za to nemůže o nic víc, než třeba křesťan…
>Existují politické, finanční a lobbystické elity, z nichž řada jsou Židé, ať sekulární, či judaisté.
Problém první. Co když je Žid virtuální postava. Ve skutečnosti není, ale je vyroben jako obraz nepřítele. Za blázna je pak Žid i Židobijec…
>je velmi obtížné rozlišit tyto a nádavkem ještě oficální politiku Izraele…
To je stejná potíž. Jsou tam Židé, nebo někdo jiný. Je politika Izraele politika židů, nebo třeba sionistů. Jsou sionisti židé, nebo Židé, nebo jen političtí manipulátoři. A kdo jsou vůbec strůjci sionismu. To přece může být úplně někdo jiný. Za co tu pak mohou židé, jestliže tak vůbec můžeme někoho s jistotou označit…
>Do toho ještě vnáší chaos židé konvertité, a islámští a křesťanští sionisté, a židovští občané různých států
No to je přesně ono, mohou si za to ti opravdoví židé? Jsou-li…
>-nežidé z principu bez ohledu na skutečnost ,která se jim, když už si dají tu práci, obtížně rozpoznává, dají vinu 90ti procentům židů
No a to je přesně to, co tím asi mělo být splněno. A pravý strůjce piklí je z obliga.
>Není důsledku bez příčiny.
No tak právě na to bychom si měli dát opravdu pozor.

197722

12.08.2009 17:41

Kdo vlastní TV média

RE: Mysllim ze dnes

HHBB 85.?.?.?

Ale ty děláš, jako kdyby ON měl občanku. Vždyť jsme všichni součástí jednoty. [mrknutí jedním okem]

197725

12.08.2009 19:03

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

HHBB 85.?.?.?

>já situaci diferencoval nakolik jsem uměl s tím, že jsem nepřidával ani jedné ze stran, jak je doufám dostatečně patrné
Souhlasím. Já jen potřeboval někoho (chytlavého) do diskuze, protože to je to, co je předmětem mylné generalizace. Myslím, že jeho podivování je oprávněné právě proto, že to je tak nejasné. Cítí se být označen, přestože se cítí být nevinen, říkat mu ať se nediví, mu moc nepomůže…
>a skuteční viníci nás kvůli naší blbosti se tím zaobírat a relativizovat mezitím sápali svými pařáty na kusy
Přesně proto jsem reagoval. Relativizace tam byla vnesena přede mnou, a proto tvrdím, že ukazovat na žida jako viníka je podivné už vzhledem k tomu, že do toho vnáší kdosi záměrně chaos.
Diskutující se označil za žida s poukazem na to, že nechápe, proč by měl být něčím vinen, jen z důvodu že je žid. Říkám, že má pravdu i s ohledem na nevyjasněnost pojmu žid. Mnoho židů, nebo Židů, se tak může přeci označovat v rámci politické manipulace zrovna tak jako z pouhého prospěchářství, či jim to prostě jenom někdo přišije.
Proto hájím prostého žida, či Žida, i kdyby měl být virtuální. Morálka mě teď nezajímá, zajímá mě praktická stránka takového označování s tím, že i ty jsi toto označení použil jako důvod k podezření (vliv židů na média a finančnictví).
Proto se ptám, jak by měla vypadat praktická stránka věci, aby nám problém nepřerostl přes hlavu s ohledem na nevinně se cítícího žida a nejasného manipulátora v pozadí, který se takto skrývá, ať už nám předhazuje vizi nepřítele virtuálního, či skutečného.

Myslím, že poodkrytí tohoto problému pomůže daleko lépe celou věc řešit, než budeme rozsápáni pařáty, a to našimi vlastními židokřesťanskými či jinými.
(klidně tykej, je to jen diskuze pouhých nicků, a zas tak milý také nejsem) [smích]

197731

13.08.2009 06:55

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

HHBB 85.?.?.?

>že židé za vše můžou, což je s nejvyšší pravděpodobností nesmysl.
To je to, co bychom si měli uvědomit i s důsledky, které z toho plynou. Když se podíváš na diskuzi, je tu kde kdo s problémem hotov jedna dvě, třeba:„Ten židovský příspěvek shora uvedený v této diskuzi je opravdu chabým pokusem zmást nás goje“. Dle mého, je právě toto důkaz zmatenosti.
Mám svého „žida“ ale možná i „antižida“, ale zkouším s tím pojmem pracovat jako neurčitým i když ho mám pracovně docela dobře vykresleného. [mrknutí jedním okem]
Potíž je, že žid je skutečně mnohovýznamový a dnes více než kdy před tím. Dokonce je víc spojován se sionisty než s těmi dalšími. Přitom právě nejspíš sionismus je kladivem na židy a tím nejen na ně, neboť nikdo neví přesně kdo to je, tedy potenciálně jsme každý „žid“ nebo „antižid“. Už cítíš ten fígl?
Proto bych byl opatrný s označováním viníků obecně (nejen židů), protože ukazování prstem skončí zase zpátky u mě. Žid, ať je to kdo je to, může za to úplně stejně jako každý další, i kdyby byl virtuální, neboť i na průser jsou potřeba dva. Ten kdo namáčí a ten kdo se namočí. Pokud se židy sympatizuji (ale stejně tak s každým), tak jen proto, že ani já, ani nikdo jiný tu nemůže být ten „spravedlivý“.
V tomto směru bych radši poukazoval na moje pochybení, tedy kde jsem se v tom vykoupal a co dělat abych se z toho dostal.

(nick je v diskuzi osvobozující, umožní ti zbavit se toho těžkého lidského batohu, který si povětšinou jako skuteční vlečeme a dělá nás zranitelnější)

197772

13.08.2009 07:48

Kdo vlastní TV média

RE: Mysllim ze dnes

HHBB 85.?.?.?

Dualita dává smysl pouze ve své jednotě. To je princip našeho setrvávání zde na tomto světě.
Je však i podstatou destrukce (právě tam, kde se stratí smysl protikladů), příklad můžeme najít v „rozděl a panuj“, tedy rozbití původního smyslu (jednoty), a jeho nahrazením. Obvykle však ztráta této vnitřní síly způsobí kompletní rozpad takové struktury.
Jako se vším, může to být dobrý nástroj, ale i zbraň. [mrknutí jedním okem]

197778

13.08.2009 19:29

Kdo vlastní TV média

RE: Mysllim ze dnes

HHBB 85.?.?.?

Já na to, že dobrý, až na tu relativitu. Tam je něco, co nehraje.
Relativita je ve všem, stejně jako absolutno, tedy by stálo za to, zdůvodnit, proč je relativní. Sféra příčin se odráží ve sféře následků a naopak. Tato vazba dává věcem smysl. Ale ten smysl sám od sebe není. Ani dobro a zlo, což s tím souvisí. Tedy říkám, že pokud tam smysl nedám, tak tam nebude. Je jedno jestli ho objevím, nebo někdo mi ho sdělí, vyjde to nastejno. Nakonec to musí jít vždy ze mě.
(mám za to, že asi něco takového měl na mysli i jansmith)

Mnoho názorů se tu v diskuzích potkává a rozchází, oscilují kolem sebe, při troše vůle se sejít se vždy nějak sladí. Nepochopení mnohdy vyplývá z vlastních omylů, kdy sděluji věc již s vnitřní chybou, kterou nejsem schopen rozpoznat. Tu rozpoznám jedině v konfrontaci s jiným diskutujícím, který mi odporuje, což je vždy vzájemné nedorozumění vyplývají z mé neschopnosti podat věc bezchybně, stejně jako neschopnosti oponenta mou chybu analyzovat tak, abych ji pochopil. Primární je však vůle ke shodě, tedy harmonizaci, jak říkáš. Chybou myslím odchylku od smyslu toho co chci sdělit.

Dobro a zlo jsou již kategorie morální, tedy vyplývající z přijatých dogmat. Máli něco být relativní, musím do toho vnést i to absolutní, tedy nějaké dogma.

(Nějaký drby ze zákulisí TV médií by nebyly? abc tvrdí, že jsou chazarská, hhbb říká, že je mají pod palcem "Ježíšovi učedníci", tak jak... [mrknutí jedním okem] )

197845

13.08.2009 19:54

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

HHBB 85.?.?.?

>Mám nad ním nějakou kontrolu?
Tedy z mého pohledu, co si kuchtí Sidon, je více méně jeho problém, pokud udržím sebe pod svou vládou. Tím, že jsem zatažen do židovského pseudoproblému, se spíše oslabuju, než abych ho vůbec byl schopen řešit.
Ostatně z pozice moralizování je stejně neřešitelný. Je to totiž metoda (jako každého náboženství) jak věci podvázat a naopak přivést do dogmatické a patové podoby, ať tomu přisoudíme hodnocení, jaké chceme.
(Postoj židů k různým židům svědčí o jejich slabší sebereflexi, což je dle mého spíš projev strachu a také slabosti, než toho ostatního)

197848

14.08.2009 00:22

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

HHBB 85.?.?.?

>kontrolu nad předsedou vlády, zřejmě tedy občanskou a voličskou kontrolu
To se přeci snad nikde reálně nevyskytuje.
>Postoj židů k ostatním židům mi připadá spíš jako důsledek čehosi jako "skupinové duše", pečlivě geneticky ochraňované a budované židovsky specifickým způsobem.
No o vysvětlení toho specifika nám tu tak nějak jde. Mě to už přijde jak nějaký sci-fi…
>od judaismu k čistému křesťanství, je symbolikou evoluce duše vůbec
Tak takový černý humor je i na mě moc…
>- od "živočišného" materialismu k jeho produchovnění idealismem a soucitem, kterýmžto procesem procházíme všichni.
Tak to jsem netušil, co už mám všechno za sebou…a ještě před sebou…
>Vyvolený národ je vyvolen k tomu, aby tuto cestu personifikoval.
Prosím personifikovat pokud možno beze mě, já pak do toho nebudu muset kecat.

(zkusil jsem tu hájit v diskuzi „virtuálního žida“ z čistě praktického důvodu, ale raději toho nechám…)

197862

14.08.2009 07:36

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Mno hezky, hezky ;-)

HHBB 85.?.?.?

[smích]
Pokud se smíříme s myšlenkou, že dohromady všichni tvoříme jednu kupu (vládci nevládci, manipulanti zmanipulovaní), tak si skutečně za všechno můžeme sami, a to nejen za svojí osamělost.
Začít od sebe je výborný univerzální návod, jak se dostat z každé bryndy.

197881

14.08.2009 15:34

Kdo vlastní TV média

RE: Mysllim ze dnes

HHBB 85.?.?.?

>Ani "přijetí" množiny Celku velkou částí jeho podmnožin nemá na existenci či povahu tohoto Celku pražádný vliv.
Tak přesně toto mohu přijmout pouze jako dogma, protože se mi to zdá z nějakého důvodu třeba dobré.
Stejně jako toto další.
>Jednotlivci se mohou snažit celek pouze pochopit - tedy "uchopit" něco, co tu již je, svých chápáním ale ten Celek netvoří.

Proč?
Není v tom jiný systém, než pouze nějaký z něčeho plynoucí pocit.
Něco, co nemá na celek vliv, nemůže být jeho částí.
Nebo naopak. Z čeho by se měl celek skládat, když ne z jeho částí. Je to přeci nedílně spojeno.
>Proto mi tu nesedí pojem "dogma".
Dogma je něco, co přijmu jako nepochybné v systému hodnot, obvykle náboženském, z čehož se odvíjí pak systém morálních hodnot. Je to jen absolutní hodnota v takovém systému, kde si poměřuji co je dobré a správné a co ne, právě ve vztahu k té nezpochybnitelné hodnotě.
Pokud přibiju na vrata kříž, abych ho uctíval, není v tom žádná jiná logika, než to, že to přijmu jako dogma, tedy nějakou nezpochybnitelnou (absolutní) hodnotu s pocitem, že je to dobré samo o sobě.
Absolutní jako neměřitelné, je neměřitelné proto, jelikož je to samo měřítkem. Může se to skládat ze svých zlomků, ale stále je to to samé. Zcela jednoduše nemám nic, čím bych změřil metr. Mohu ho třeba měřit palcem, ale to už jo ono poměřování odvíjejí se od dané hodnoty. Ale určitě to nepůjde kilogramy. Ono to tedy jde za předpokladu, že všechno zrelativizuji, ale tím se připravím o svět jistot a věci postupně pozbudou smyslu také v tomto případě.

197916

14.08.2009 16:39

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

HHBB 85.?.?.?

Díky za ohlas.
Už jsem ani nečekal, že se do toho někdo pořádně pustí. Předně vůbec nepochybuji o ničem, co jsi uvedl (i z mé zkušenosti). Pojem „virtuální žid“ jsem si zavedl jako pracovní, vzhledem k naprosté neurčitosti. Pokud si za žida dosadím mocichtivého a nábožensky zatíženého mamonáře, tak to potom má už jiný dopad. Ale takový žid je spíš nebezpečím sám pro sebe, později vyplyne proč.
Teď, proč pseudoproblém. Nadsázka, ale ne tak docela. Pokud se přestanu ztotožňovat se současným mocenským systémem, nejsem už dál jeho částí, a je to pro mě pseudoproblém. Má to smysl?
Pokud ten systém nechci, tak má. Zásadní. A to je na druhou stranu přesně to, proč mě chtějí polapit. Všichni mocichtivci jdou po mě (po každém), dělají mě součástí systému a jejich zájmů, pokud se nechám. Komunisté tomu říkali uvědomělost a angažovanost, dnes je to občanská poslušnost spojená se společenskou (systémovou) úspěšností voliče-spotřebitele.
Nejdokonalejší je však náboženský (či skrytě náboženský) systém. Jde až přímo do duše a zasahuje přímo cíl. Takový systém dokonale sjednotí víru (vnitřní sílu člověka) se svými zájmy. Vytvoří si oddaného a pokorného služebníka. Je proto zlý? Nebo hodný? Nic takového. Je to jen praktikování moci.
Zednáři jsou svým způsobem vyjádřením snahy se z toho vymanit. Byli také značným nebezpečím pro vládce systému, a tak jsou již dávno infiltrováni a jejich zájmy jsou již dávno zájmy jiných. Mám mnoho důvodů si to myslet. I židovská část zednářství je to, co mám na mysli. Odtud jsou židé manipulováni do viditelných pozic služebníčků systému (proto ten strach z těch různých seznamů apod.), což je chlácholí a činí jim to zadostiučinění. Jenže už teď v tom vidím na konci past. Ten viditelný systém jde řízeně ke dnu, a to si nejspíš bude žádat hlavy viníků, a kdo to asi bude… V ten moment splní své poslání i protokoly a s nimi i sionisté. Protokoly a sionisté jsou výborný krycí manévr, kouřová clona, jako mnoho jiných. Struktura skutečné moci v pozadí jde asi opravdu jinudy.
Teď bych jen pomalu opouštěl loď, která se nedá zachránit… Kam? Určitě budeme mít šanci to probrat později, většina témat se stejně motá okolo.
(Hezkou sobotu a neděli [smích] )

197919

19.08.2009 22:54

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Úžasný článek!

HHBB 85.?.?.?

Nebude to úplně tak.
Kapitalisté a Wall Street, vykořisťovaný lid, třídy, elity, sionisté, nový řád, světový imperialismus a já nevím co všechno, to byla oblíbená terminologie normalizační doby. Tak to si z nás tenkrát někdo dělal hodně blbou srandu. Teď se to tu s různě měněnou fasádou objevuje znovu jako „disidentské“ myšlenky, stejně jako před tím bylo „disidentské“ to kapitalistické. Pořád stejná hra a furt to funguje…
Nevím, jestli je to skutečně až takto režírováno nějakým černým humoristou v pozadí, jestli ano, tak se asi opravdu baví…A funguje to o to líp, že na každym tom šprochu…

Ještě si vzpomínám, jak Vatikán tahal za nitky až na New Yorské burze. To bylo jen krátce a dříve…
Kořeněné na tom je, že sionista J.D.Rockefeller byl vlastně baptista stejně jako jeho „bratr“ Martin Luther King jr.. Čili jak se stát s chazara biblistou, a ještě bratrem černochovi. (Bezpečno už je snad jen pod „Strážní věží“. [mrknutí jedním okem] )
To by ještě nemuselo nic znamenat, kdyby mu s tou monopolizací nepomáhaly dělnické odbory ovládané mafií, kde každý kmotřík chodil pěkně po atentátu ke zpovědi a před ním se důkladně jako správný katolík pokřižoval. To bylo ještě v dobách, kdy si tajný servis musel na sebe „vydělat“, dnes to má jen máchnutím pera v nějakém tom státním rozpočtu.
Ale je fakt, že nám tenkrát všechny techtle mechtle ve škole neřekli, a ani teď to není ta správná pavlač. Tak si to tu trošku vynahradíme no...

Co je divný, proč to pořád vedou do kopru, když je to tak dobře živí, ty bankéře. Jestli nejsou blbí... a nebo my ještě blbější. [mrknutí jedním okem]

198200

19.08.2009 23:17

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Pokud se v článku píší takové kraviny...

HHBB 85.?.?.?

Monopol vznikne obvykle tak, že se chlapci v oboru dohodnou dobrovolně, ale spíš nedobrovolně (nikdo se totiž nechce hned vzdávat jen tak svého místa na výsluní) na nějaké formě sloučení svých zájmů, tedy podřízení se jednomu.
Nelze to však pokládat za nějaký úspěch, neboť „zdravá konkurence“ je zaklínadlem tohoto systému.

(tím ale nechci tvrdit, že co je v článku řečeno, tak jak je to řečeno, dává úplně smysl)

198203

Článek je hodně „vyčerpávající“, máme nějaké viníky, ale pokud vím, odstřel „viníků“ nikdy nic nevyřešil. Navíc se nám tu zamotaly tak nějak příčiny a následky do sebe, obvyklý problém, když není vidět řešení.

K věcnosti článku. Toto se mi nezdá pravděpdobné:
„Vrcholem systému má být Bank for International Settlements v Basileji ve Švýcarsku, soukromá banka vlastněná a kontrolovaná světovými centrálními bankami, které jsou samy soukromými korporacemi“
Ne proto, že by to bylo konspirativní, ale prostě takto pyramidální systém nefunguje ani v teorii a ani v praxi. Je to jaksi „demokratická“ kontrola „ze zdola“.
Naopak, tato banka je z hlediska fungování finančního systému klíčová a kontroluje vše strategické. Má navíc statut nedotknutelnosti, který je zajištěn Švýcarskem, chová se tedy zcela nezávisle. A tady bychom si museli objasnit co je vlastně Švýcarsko, proč je ta banka tam a kým je ta zem (i banka) dozorována a komu opravdu slouží. To by nám pak napovědělo, jaká moc stojí za mocí finanční, kdo dnes ovlivňuje chování rozhodujících bank, a tedy jaké duchy máme na pozadí.
No a to by nám pak napomohlo rozřešit to, čeho se vyvarovat, odkud jde skrytá hrozba, a co tedy dělat abychom se příliš nespálili.

Nebo jinak. Když si dřepneme a nebudeme dělat nic, tak se to zcela jistě všechno podělá samo. [mrknutí jedním okem]

198206

To pořád nevysvětluje otočení vztahu kontrolující - kontrolovaný. Já tvrdím, že není kontrolovaná, ale kontroluje. Vlastnické vztahy nemusí být pro takovou činnost rozhodující, kontrola obvykle probíhá po linii ideologické.

198232

20.08.2009 07:43

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Pokud se v článku píší takové kraviny...

HHBB 85.?.?.?

To ano, ale moc peněz spočívá v závislosti na nich. Proto se dostávají do oběhu jako dluh. Tisknutí a skupování by narušilo tento koncept.
Tím ale nechci říci, že by systém nebyl zkorumpovaný, naopak, ale to je druhotný efekt.
V našem případě spokojení olejáři byli spíš paralyzováni aktivitou odborů a dovedeni do značných potíží. Pak jejich pozice zaujala SO a vytvořila tak monopol. (Není potřeba hned sypat peníze do oběhu, účinnější je jejich nedostatek).
Ale souhlasím, že taková činnost vyžaduje plánování a navíc zcela jiný způsob uvažování, než ten, který je obvyklý.

198234

Četl jsem to již dříve, nyní jsem se pro nepřístupnost nedostal dál než za tento citát:
„Dovolte mi vydávat a kontrolovat měnu země a nebude mne zajímat, kdo dělá zákony.“
Od něj bych začal. Podmínkou je, že někdo musí „dovolit“, tedy někdo, který když nedovolí, tak to nepůjde, byť by se jednalo o zákony padající na hlavu nic netušící veřejnosti.
O to mi šlo i v mém komentáři. Tedy má teorie.
Finanční sektor je skutečně kontrolován (jak vyplývá z citátu). Ale národy a jejich banky to teď asi nebudou. S tím bych tu stejně neuspěl. [mrknutí jedním okem] Mám něco jiného. BIS asi nebude zakládajícími bankami kontrolována. Těch dnešních okultních 5x11 členů (55 centrálních bank), patrně bude problematicky kontrolovat činnost této neobvyklé instituce, která se těší neobvyklým privilegiím zaštítěno Švýcarskem. Chtěl jsem tedy říci, že tento podnik spíše těch 55 řídí, než aby jimi byl řízen.
A to je poměrně důležitá logická změna, neboť naopak ten někdo, kdo ovládá BIS, ovládá i těch 55. Tento tajemný bubák v pozadí, jehož podnikem je patrně i Švýcarsko, velice stál i o rozpoutání války, kde tato banka sehrála svou klíčovou roli. Tedy nejde jen o R a R, jde o ty, mezi ně také oni patří.
Něco by mohla napovědět i určitá symbolika. Vložený obrázek

198271

[smích]
Prakticky každý důležitý podnik vojenského zaměření je kontrolován někým z tohoto řádu v klíčové pozici. Stejně tak důležité tajné služby jsou kontrolovány ve svém vedení členy tohoto řádu. Tvoří tak vlastně jednotnou světovou síť. Vypadá to, že právě BIS je v rukách tohoto řádu také. Zajímavé je také srovnání vlajky Švýcarska a vlajky řádu. Jsou prakticky totožné.
Hodně nám napoví, že současný papež vzešel se vší pravděpodobností z téhož řádu. Už to začíná zapadat?
[mrknutí jedním okem]

198311

Hop, tak tady je máme [smích]
Vložený obrázek

198312

21.08.2009 16:33

3. díl - Kontrola globální ekonomiky: Bilderberg, Trilaterální komise a Federální rezervy

RE: Kazda nova cast. je lepsi nez predesla.

HHBB 85.?.?.?

Teorie o střídání společenských řádů jsou opět takovou fikcí, které když se uvěří, tak se také stane realitou. Jestli někdo Vojtovi49 vypustí rybník, on se uplácá na suchu, tak i své seschnutí bude považovat za vývojovou zákonitost. Nemá cenu se o tom přít, z jeho pohledu je i toto pravdou.

Někdy kolem roku 1000 došlo k vytvoření tlusté čáry v dějinách. Někdo ty staré smazal a nahradil je legendami, ukradl nám identitu a minulost a vytvořil tak základy pro dnešní Evropu a svět. S tím se musíme smířit, ale na druhou stranu nic nevychází dokonale a i plány se sem tam hatí. Do stejného ranku patří i legendy o společenských řádech a zákonitostech společenského vývoje.
Tzv. feudálové jsou u moci stále a hrají svou vymezenou roli jako dříve, stejně jako tzv. kapitalisté, kteří byli samozřejmě již před francouzskou revolucí, Cromwellem apod. Byli již v Egyptě a jistě i dříve.
Vybavil se mi román mnohokrát i filmově zpracovaný a působící jako smyšlený příběh a zná ho snad každé dítě (a určitě i Vojta49). A Dumas jistě věděl, co dělá, když symboliku příběhu podtrhl ještě názvem „Hrabě Monte-Christo“. Návrat a pomsta černého hraběte z Kristovy hory je více než nějaký fiktivní příběh. Je to paralela k událostem doby a zrovna Dumas věděl moc dobře, o čem píše a symbolika je více než zřejmá. Rozluštění postav dá výbornou představu o tom, kdo by mohl stát v pozadí „revolučních změn“.
(Kdopak byl asi ten abbé Faria a jestli pak měl i nějakou svou nerománovou podobu …)

198347

Nezanikla, naopak to vypadá, že je pěkně na vzestupu, jehož završením má být ono zmiňované „NWO“. To je zatím jediné, co mi ze souvislostí vychází. Korupcí (financemi a lichvou) rozložená veřejnost bude s radostí vítat nový pořádek na bázi inkvizičního systému (něco jako komunismus, avšak s nějakou novo fasádou).
Ještě něco velice stručně k SMOM, ono se nám to pak zúčtuje v celkovém obrázku čehosi, jako je předobraz NWO.
Johanité neboli Špitálníci se objevují výrazně na scéně při dobývání sv. země. Moc jim na ní záleželo (záleží?), stejně jako Templářům a Teutonům, což byly známé mnišské voj. řády budující opěrné body moci Říma. Dnes se to nazývá voj. základny. (Zajímavé souvislosti - Špitálníci – rytíři sv.Jana, síť nemocnic sv.Jana, vlajka řádu, vlajka Švýcarska, vlajka červeného kříže atd.). Tyto řády podřízeny přímo papeži střežily poutníky ve sv. zemi. Odtud se také začíná odvíjet jejich finanční moc a světová obchodní síť. Po pádu Jer. se stěhují do E. (Rhodos) a po „zrušení Templ. 1312“ přechází velká část moci Temp. na Špit. Po muslimském vpádu odchází z R. na Sicílii a získávají Maltu. (Zajímavost: 1565 na ně útočí mohamedáni znovu a se 40000 proti 700 Špit.+ 8000 voj.. Ztráta mohamedánů byla 15000, když se na to konečně vy… ). Význam řádu se v hierarchii římské moci unačně upevnil.
Při reformaci se stahují do pozadí, aby se pak car Pavel I. objevil jako hlava řádu (ač sám pravoslavný!!). Moc řádu rostla Římu přes hlavu a tak se objevil Napoleon dirigován temnou silou v pozadí. Řád byl opět podřízen zájmu Říma a sídlo přesunuto tamtéž, kde je dodnes, hned vedle Ježíšových učedníků.
To byl stručný nástin, kde chybí i pozadí dvou 30ti letých válek (1618 a 1914) jejichž účelem je ubití jakéhokoliv snažení o vymanění se z moci Říma a traumatizování a potrestání všech „ztracených“ duší. Nejde o žádné dílčí potyčky, jde o to, co nejvíce „hříšníka“ ztrestat. Proto musely být vedeny s co největší zběsilostí a ničivostí…
Vnitřní kruh řádu tvoří kruhy další, jako Podvazkový řád a Poutníci. Do řádu je možné se dostat pouze jako člen „nobility“ a jen na přizvání. Dá se předpokládat, že jádro (vnitřní kruhy) jsou velmi uzavřené. Členové těchto kruhů ovlivňují chod prakticky všech významných organizací, o většině nemá veřejnost ani tušení, nebo si myslí, že vznikají jaksi sami od sebe v rámci vývoje.
Ukázka: Temláři, Anglie, Špitálníci, Švýcarsko, zn. Šv., zn. Šp.
Vložený obrázek

S tou okultní silou v pozadí si ale budeme muset pomci i komplikovanou symbolikou, je totiž hodně mlčemlivá, a co jednou schvátí... [mrknutí jedním okem]

198352

No já bych tu ještě nějaké nažehlené značky měl, výtvarně pěkně zpracované [mrknutí jedním okem]. Teda vlastně tu zmiňovanou jednu v té "jemné" maltézské kvalitě. A co jméno, to elegance.

Tak pěkně od kraje: Erich Ludendorff , Alfred Schliefen, Benito Mussolini, Franz Papen a spol., Princ Philip za mlada a dnes, Reinhard Gehlen za mlada a později, královny a jejich šéf za mlada a dnes.

Vložený obrázek

198356

21.08.2009 20:32

3. díl - Kontrola globální ekonomiky: Bilderberg, Trilaterální komise a Federální rezervy

RE: Kazda nova cast. je lepsi nez predesla.

HHBB 85.?.?.?

>Tak mi to prosím vysvětlete
No po takové upřímné prosbě... zkusím to... [mrknutí jedním okem]
Jsou dva, jeden má kolo a druhý koloběžku. Oba sviští různou rychlostí, ale protože ten na kole má klacek v drátech, tak ten na kolobrndě sviští rychleji. Druhý den, oba měli koloběžku a kolo zůstalo zatraceno.
Co je dobře a co je špatně. Těžko říci, oba jsou spokojeni, protože nečuměli, a nevšimli si toho klacku. Ale jen do doby, než se objeví třetí na funkčním kole…
Prostě pokud nečumím, tak netuším proč je něco tak a něco naopak.
Pak ani nemohu pochopit, jak může přelévání a umísťování peněz rozvracet anebo podporovat.
Pak nelze pochopit, že věci lze ovlivnit, aniž bych čekal, až mě někdo evolučně vykopne o schod výše.
No a nakonec nelze pochopit, že pár páprdů může přivést národy jak prosperitě tak i k úpadku, což se těm zvídavějším už začíná jevit jako riziko, nad kterým se stojí aspoň pozastavit.

198364

22.08.2009 08:05

3. díl - Kontrola globální ekonomiky: Bilderberg, Trilaterální komise a Federální rezervy

RE: Kazda nova cast. je lepsi nez predesla.

HHBB 85.?.?.?

>Vaše formulace jsou na mně příliš sofistikované
Byl jeden sedlák a ten krmil své zpacifikované vepříky. Vepříci byli krmeni vydatně a tak si spokojeně chrochtali „to je ale hodný sedlák“.
Pak tu byl jeho soused, který měl také prasátka, ale neměl k nim pražádný vztah. Jednou jim dal odpadky již zkažené, podruhé na ně zapomněl úplně. A prasátka brblali „ten zlý sedlák“.
Prasátka i vepříci šli stejně brzy do jitrnic, aniž by si kdy vyběhli, jen chrochtali a tloustli různou rychlostí v temném chlívku. Jen si sem tam šeptali, že tamten sedlák je hodný a tamten sedlák je zlý a úplně zapomněli na prasátka, co se celé dny válí v kukuřici.
>Díky za laskavé pochopení [smích]
Není to hodných a zlých, ale o tom, abychom se ne ně nemuseli spoléhat, jestli budou jednou hodní a podruhé zlí.

To je ale mé vidění a vím, že se najde daleko více těch, kteří budou hledat toho „hodného“ krmiče.

198380

22.08.2009 09:33

Svaz škaredých žen protestuje

Pěkní muži

HHBB 85.?.?.?

Jsem pro založení Svazu na obranu pěkných mužů. Čest nás pěkných a inteligentních mužů je mediálně pošpiňována. Jsme vyobrazováni jako bezohlední a prohnaní manipulátoři citlivou ženskou duší. Už se nemůžeme ani osprchovat, aniž by se nějaká neotírala o trubku kanálu o patro níž.
Je nutné posílit ČSŠŽ a náš svaz se tak jeví jako přirozený partner. Svazek pěkných mužů a ošklivých žen umožní společným koordinovaným postupem účinně zasáhnout mocnou lobby hezkých, ale falešných žen, kterou můžeme dodnes najít prakticky za vším…

198384

22.08.2009 12:07

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: něco mi říká

HHBB 85.?.?.?

Už jinde jsem zkoušel naznačit strukturu moci, kde je zcela jasné, že zpravodajská služba je jednotná světová síť, jejíž činnost je koordinovaná až na samém vrcholu. To, že ve struktuře níž hrají proti sobě, je vždy v zájmu právě vrcholu té konstrukce moci. Že jsou pak všichni za blbce, to je ten účel…
Je jasné, že třeba Putin stojí velice vysoko v hierarchii této moci a nejspíš daleko výš než US prezident, nebo sionističtí protagonisté. Dokazuje to třeba mediálním školením oligarchů, či jiných tajkůnů byznysu, kterým prostě občas nezbývá, než srazit paty...
Vložený obrázek
Je to ale jen odhad a zároveň doporučení začít se spoléhat sám na sebe. [mrknutí jedním okem]

198387

22.08.2009 12:27

Loučení ptáka

RE: nejsem si jistý

HHBB 85.?.?.?

To je až neskutečný, na co všechno potřebujeme mít vědátorská razítka, nebo naopak, kam nás můžou zavést. Stačí s nějakým zvířetem chvilku žít a sdílet s ním osudy a je jasné, že se příliš nelišíme. Naopak, je až překvapující, jak jsme si s mnoha zvířaty podobní.
Na druhou stranu je dobré v tomto směru vědět, odkud to Voltaire čerpal, ale zase bych tu nerad působil příliš antinábožensky… [mrknutí jedním okem]

198391

22.08.2009 13:37

Loučení ptáka

RE: jsme na jedné loďce...

HHBB 85.?.?.?

>Mám křečíky Cambellovy, párek. Mají se velmi rádi. Pak samička vážně onemocněla, musím ji oddělit. Osiřelý sameček ji se zoufalou tváří stále hledá...
[překvapení]
snaž se to dostat zpátky pod kontrolu, tu samičku mu nenahradíš...

198395

Raději bych psal nějaké veselé a zlehčující komentáře, ale když už jsem se začal snažit dříve změnit tento pohled, tak to zkusím popotáhnout.
Otázka je, do jaké míry můžeme jejich židovství brát vážně (třeba Rockefellery). Obvyklá námitka je „zakuklený žid“. Jenže to pak jsme na tenkém ledě převlečených kabátů na všech stranách, křesťanů za židy a židů za křesťany a…
Pak se jako obvyklý motiv uvádí mamon. Už jsem to naznačil minule, že sloužit mamonu znamená sloužit jiným… Ale komu?
Nemá smysl se tu plácat po ramenou a říkat, jak jsme ty židy odhalily. To bychom mohli rovnou do jedné řady s nábožnými fundamentalisty všeho druhu. Totiž tak přesně vyznívá analýza od pietroo. Tímto tedy reaguji na oba příspěvky. Totiž upínat se na nepřátelské židovství je přesně to, co je v duchu hegeliánské dialektiky, což je skutečná zbraň katolíků obratně využívaná právě Jezuity. Tímto odpovídám i na Marxe a i na to, odkud jeho filozofie vyplývá. Je to dáno i tím, co a kde studoval a pod jakým byl vlivem, dokonce jeho postoje bývají vykládány i jako antisemitské (což je logické vzhledem k jeho filosofii).
Navíc zkoumání starých textů a jejich výkladů povede stále k jednomu. Kdo to vlastně psal, pro koho to psal a za jakým účelem to psal. A to budeme stále na začátku, neboť s jistotou neurčíme nic. Ani kdo je starozákonní žid.
Tady vůbec už nejde o to, kdo má pravdu, ale kam tento způsob uvažování vede. A to je přesně ten moment, kdy s tímto stylem začínáme prohrávat…

198414

22.08.2009 17:18

Loučení ptáka

RE: nejsem si jistý

HHBB 85.?.?.?

Každý svým způsobem sem tam citujeme. Vycházím z toho, kým byl vycepován a kde se nejspíš utvářel jeho světonázor. Tedy pokud vím, tak studoval na Collège Louis-le-Grand, slavné to Jezuitské učení. Zajímaví jsou i jiní, kteří absolvovali toto studium. Hodně nám to napoví i o pozadí určitých významných událostí.
Hezký večer.

198418

22.08.2009 17:53

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Pěkní muži

HHBB 85.?.?.?

Jdeme do toho! Společně s ošklivkama to těm Barbínám konečně nandáme! Určitě si o sobě myslí, že jsou taky smárt. [mrknutí jedním okem]

198420

22.08.2009 18:34

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Pěkní muži

HHBB 85.?.?.?

[chechtot] [cool]

198422

22.08.2009 21:13

3. díl - Kontrola globální ekonomiky: Bilderberg, Trilaterální komise a Federální rezervy

RE: Kazda nova cast. je lepsi nez predesla.

HHBB 85.?.?.?

>Opravdu mají životy pašíků i lidí tentýž účel? Tedy skončit v jaterničkách?
Pokud vydám svůj osud do rukou svého pána, tak ano, protože skončím tak, že ho živím.
>Takže všichni svět řidit nemůžeme, pravda?
Ale jistě, že můžeme, a také se to děje. Každým svým činem a každou myšlenkou měníme chod dějin. Jde o to, aby to bylo vědomé s přijmutím vlastní zodpovědnosti za své vlastní konání. Teprve pak můžu hledat nějaký vyšší smysl mého pobytu zde. Pokud se toho vzdám, tak přenáším tuto roli samozřejmě na někoho jiného, a tím již sám vytvářím napětí.
>nahromadili velký majetek a s ním spojenou moc.
To je kardinální omyl konzumní společnosti. Moc a majetek není totéž. Je to iluze, která dělá majetné mocnější než chudé, pokud chudí přistoupí na toto rovnítko. Skutečně mocní nejsou na majetku nijak závislí, zajímá je jen jako prostředek, je až na dalším místě. Taková starost o majetky nesmírně oslabuje a může člověka učinit bezmocným.
>Přesto jsem v těchto diskuzích stále znovu a opakovaně přesvědčován o tom, že se stávajícími elitami to je špatně.
Tak to ale není z mé strany. Říkám, že pokud je někdo „elitní“, tak jen proto, že to přijmou ti „neelitní“. Špatně je to v prvé řadě s těmi druhými. Ve vlastním zájmu se tu, i onde, snažím toto uvažování zvrátit. Takové uvažování totiž neumožňuje vyladění celku. Pokud něco přijímám nevědomky, nebo proti své vůli, tak zvyšuji riziko napětí, naruším tak rovnováhu, a to jde proti podstatě bytí.
>Jen mi stále nikdo nechce prozradit, jak ten náš svět uspořádat lépe. Přes veškerou Vaši snahu, pane HHBB, ani Vy.
Neuspořádávat svět, ale uspořádávat sebe. Odtud počneme uspořádávání světa úplně jiného. Ale určitě to nepůjde se smutkem na duši. Lépe je totiž veseleji. [mrknutí jedním okem]

198430

22.08.2009 21:55

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: něco mi říká

HHBB 85.?.?.?

>Někdy to dokonce tak i vypadá, že tajné zpravodajské služby spolu navzájem spolupracují.
Diskutabilní to je, ale řekl bych, že tento typ spolupráce již vyplývá z jakéhosi „bratrského povědomí“, které tu jistě nevzniklo samo od sebe, ale v důsledku častého koordinování.
>Tyto agentůry se neoficielně označují - soukromé armády J.D.Rockefellera a kalnu Rothschildů
No spíš si myslím, že to tak není. Mám pár důvodů se domnívat, že je to vytváření mlhy. Jednak je proti historickému vývoji jaký je mě smysluplný, a potom zdroje „židovského spiknutí finančních oligarchů“ se na můj vkus až podezřele sbíhají. To mě již kdysi přivedlo na myšlenku, že „spiknutí“ je clonou něčeho, co vlastně ani není spiknutí, neboť je to tak zřejmé, že tomu lidé prostě odmítnou uvěřit. Naopak, budou se tomu kategoricky bránit. Vlastně jsem si skoro jistý.

O schopnostech Putina nemůže být pochyb a své „protějšky“ předčí nejméně o třídu, tedy se vlastně ani nejedná o protějšky. Pokud něco odhalil svou kravatou, tak jen proto, že to má svůj účel a určitě se jedná o promyšlený pohyb. Vypadá to, že jeho vazby na Řím budou velmi úzké a choulostivě střežené. Celé se mi pak jeví tak, že Rusko má teprve vystoupit na scénu. Komunismus mohl být jakási předzvěst budoucího inkvizičního systému, který lidé budou vítat, aniž by tušili, že „NWO“ je na scéně.

(jinak co jsi uvedl, to se s tím nevylučuje, pouze je to jen hra o nějaký ten stupínek níž)

198432

>zakladateľovi iluminátov Weishaptovi,ktorí ovládli slobodomurárov
Právě osoba Weishaupta dává tušit, že to co jsi uvedl dál, nebude právě to pravé vystižení věci. Weishaupt se rozhodně nevyučil ani u židů a ani u Chazarů. Tedy to co píšeš tady:
>To že sa idey mesiášskej vlády chytili chazarskí paraziti, to je dielo a moc ich vodcu Satana. Takisto,že žiaden s tu diskutujúcich nechápe,že Boh Jehova telesných izraelitov zavrhol a jedná prostredníctvom duchovného izraela, je tiež Satanova práca a ním zosnovaných cirkví na čele s ortodoxnými židmi
tak to sice může vypadat, ale právě to, odkud se Ilumináti vzali by tě mělo upozornit, že právě pod „Strážní věží“ nebude v tomto směru úplně bezpečno, neboť právě A. Weisheupt byl výborným učedníkem Ježíšovým…
>jediný úkon ktorý NWO stihne urobiť, bude odstránenie falošného náboženstva.
No vida, tak už se blížíme a čímpak ho nahradí, tím pravým?
>Božie kráľovstvo zmení Zem na raj
To bude ono? A co na to řeknou lidi? [mrknutí jedním okem]

198456

Díky za vcelku sympatické reakce.
>Pěkně jsi to napsal Jendo
(to je právě to poplácávání, nemyslím to ve zlém [smích] s mnohým se dá souhlasit)
Než řeknu, kam tím mířím, ještě chci uvést pár souvislostí.
Rozluštit postavu Marxe a dalších revolucionářů znamená rozluštit pozadí osvícenství. A opravdu nic nevzniká jen tak, náhodou.
Celé toto hnutí vzniklo v různých místech Evropy prakticky naráz. A odkud? Právě ze škol. A školství je v rukách těch, kteří systémem vládnou. Zrovna včera jsme někde v diskuzi narazili na Voltaira a jeho pozadí, přesněji řečeno studium. Collège Louis-le-Grand je právě typickým příkladem toho, co mám na mysli (Humboldt-Universität zu Berlin v případě Marxe). No a to už se nám obraz začíná poněkud jinak vybarvovat, stačí se podívat na absolventy těchto prestižních škol (schéma zůstává i dnes). Tak jako ve Francii, tak i v Německu, byly školy pro rozjezd dalších událostí klíčové. Marx studoval prestižní Německé university a odsud vyšel už jako podchycený a vycvičený hegelián osvícenec. Jeho další kroky už byly směřovány agenty, jako byl třeba Giuseppe Mazzini. Už to začíná zapadat?
Kde se to tedy líhlo? A jak to, že to mohlo být takto vůbec sehráno? To je již tradice, jak se buduje moc a vláda nad světem. Odkud se vzala tenkrát idea osvícenství (či Iluminátů), to by nám mohl prozradit Lorenzo Ricci, kdyby žil, ale silně pochybuji, že by to udělal, neboť mlčenlivost je silná zbraň. A sílu těchto lidí nelze v žádném případě podceňovat, neboť to je skutečná moc stojící již dlouho za mocí Říma a sítí tajných služeb…
A proč to židovství? Je to vlastně jednoduché a odpověď dávají již samotné události dneška, včetně diskuzí zde. Proto byl použit klan Rothschildů, proto se používají židovští protagonisté k přednesu „revolučních myšlenek“, proto jsou v úpadkovém systému taháni do viditelných pozic právě přes židovskou odnož zednářů. Proto je opět internetem (také masové médium, ale pro ty chytřejší) šířeno mnoho „odhalených spiknutí“ a dnes tedy máme koho vinit.
Peníze a majetky nejsou rozhodující, jsou jen prostředkem, návnadou a jedním z nástrojů jak si pomoci k vládě nad lidmi a světem. Právě proto byla vystrčena vloni do TV přenosu i postava Evelyn Rothschilda, aby v době krize byl vidět „reptilián v akci“.
Kam tedy mířím. Spousta událostí, které tu ze všech stran protřepáváme je prostě mlha, informační hluk, který zaměstnává naše palice za účelem ztráty vědomí v zájemných potyčkách vyplývajících z naší rozhozenosti.
My se však nedáme a radši se ... [cool] [mrknutí jedním okem]
(Vzpomínáš na nejvýraznější postavu listopadu 1989?)

198463

Pokud by se neprokázal jako "ten pravý", tak by tam nebyl, tedy jeho "spolupráce" je myslím zřejmá i bez záhadně se vyjevujících "lustrací" [mrknutí jedním okem]

198472

Jo. A oni se jen tak dívali, a tleskali... [mrknutí jedním okem]

198501

23.08.2009 22:15

3. díl - Kontrola globální ekonomiky: Bilderberg, Trilaterální komise a Federální rezervy

RE: Kazda nova cast. je lepsi nez predesla.

HHBB 85.?.?.?

Dobrý, na tom by mohlo i něco být...

198506

Je to příliš jasné, a tak tomu vlastně málokdo věří.
Řím nepokrytě usiluje o světovládu od dob, co jeho impérium spatřilo světlo světa. Katolicismus je dnes sjednocujícím prvkem všech rozhodujících náboženství. Dnes je už jasné, že Řím povětšinou absorbuje ty zbylé, pracuje na tom totiž nejdéle a nejdůkladněji.
Germánský svět je Římu podřízen již od antických dob. Vlastně tituly král a císař v římském podání znamenají pouhou úřednickou strukturu. V různých obdobích docházelo k různým snahám o vymanění, následné vyvolání válek však vždy přivodilo trauma a návrat zpět. Třeba po všech možných peripetiích Anglie se objevuje královna Viktorie jako hlava anglické větve Maltézského řádu podřízena přímo papeži i s celým impériem. Můžeme si tak uvádět příklad za příkladem.
Zajímavý je osud právě svobodných zednářů, jakýchsi pokračovatelů zbytku řádu Templářů, kteří se snaží na několika frontách vytvořit únikový „nový svět“ právě v Americe. Dnes je zřejmé, že se to nezdařilo a projekt byl od počátku Římem infiltrován. Stejně tak byla infiltrována zednářská opozice v Evropě. Prostě agenturní (misionářská) síť Říma má skutečně dlouhou tradici a zkušenosti a její rozsah je od počátku budován jako celosvětový. Dnešní síť tajných služeb je jejich dlouhověkým dílem, stejně jako vzdělávací a informační systém, a to je skutečná moc.
Mě však nejde o to, je odhalit, přijít jim na kloub, ale hlavně se z toho poučit. Proč to vzniká, co je za tím, co k tomu vede, jaký to má smysl a kam to vede…Jsou stejní, tak proč se to tedy děje…
Řím předhazuje světu náboženství včetně všech možných i nemožných -ismů, dnes je již jedno co to je, podstatou je právě ta předhozená ohlodaná kost, ať je jakéhokoliv původu. Účel je totiž jeden, dostat myšlení lidí pod svou vládu. Či jinak, získat jejich duši. Totiž to podstatné, co je skryto za každým náboženstvím či filosofií, již zůstává v určitých drobnostech ukryto, a tak vlastně pro veřejnost zatajeno. A tak se značně snižuje šance mnoha pronikat do podstaty, když je ještě pozornost odvedena jinam. Ovládání lidstva je pak celkem snadné.
Sami ti mocní totiž nečerpají z toho co předhazují, ale ze zcela něčeho jiného.

198510

23.08.2009 23:41

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Pěkní muži

HHBB 85.?.?.?

Není zač, vlastně za to nemohu...
Ještě bych dodal, že až se pod články stylu WL zvedne známka, tak to bude známka, že jsme se konečně trochu hnuli. [smích]

198512

Není to tak nezištné, napětí je dáno rozdílným uvažováním, když rozluštíme, kde se rodí závislost na jednotlivých antagonismech, napětí půjde dolů a všem se uleví. Ale jsme jen na začátku, vlastně je nutné to podávat po kousíčkách, nikdo není schopen trávit celý bochník najednou.
Pokud tě to zajímá, není třeba ani chodit na nějaké „konspirační“ zdroje, je to vlastně všude jak na dlani. Pokud začneš od těch, co tu servírují vědění po celá staletí, tak se dostaneš k těm, co vládnou systémem. Skutečná konspirace je opravdu až na vrcholu a od ní se dolů odvíjí žabomyší, ale kruté války. Nedá se proti tomu bojovat doslovně, na tom je právě systém postaven. Je možné to pouze překonat, a tak tím, že to poznám, nejsem u cíle, ale na začátku. Abych uspěl, musím být dále než oni, tím však přestávají být „oni“ právě „těmi“ a všichni se stáváme jinými.

198578

24.08.2009 17:17

3. díl - Kontrola globální ekonomiky: Bilderberg, Trilaterální komise a Federální rezervy

RE: Kazda nova cast. je lepsi nez predesla.

HHBB 85.?.?.?

Možná, že to Vojta49 skutečně myslí, tak jak říká, i když v jiných příspěvcích spíš dělá dojem plavce „po proudu“. Totiž vzít sám za sebe zodpovědnost je těžce „proti proudu“. Proto jsem rád, kdykoliv probleskne jen náznak nějakého takového úsilí…
Já lidem věřím, ale sami se iniciativy hned tak nezhostí (ve své zdrcující většině). Přímá demokracie, nebo cokoliv, co by jí mohlo připomínat, by byla účinná a určitě se i sama objeví v důsledku takové změny, kdy se lidé skutečně začnou chápat svých osudů. Že si tu o tom povídáme je pěkný začátek, ale praxe vypadá jinak.

Jinak jsme se narodili již do systému sofistikovaného zotročení, o to to máme samozřejmě komplikovanější už jenom si to vůbec uvědomit...

198584

24.08.2009 17:36

Svaz škaredých žen protestuje

RE: o co tu vlastne ide??

HHBB 85.?.?.?

>V kazdy moment dejim existuje predsa iba jedna objektivna pravda
Ale Wenzelova pravda je více než objektivní, je absolutní. Pravda je lež a naopak, a to je absolutní pravda. Objektivní pravda je naproti tomu za pravdu prohlášený nesmysl, který potom objektivní hledači vytrvale objektivně zkoumají.

udo, vyber si z toho co chceš, začni být trošku konstruktivní [mrknutí jedním okem]

198585

24.08.2009 17:57

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Pěkní muži

HHBB 85.?.?.?

Každá je vítána. Prohlásíme jí za škaredku, a pak bude proškolena v rámci rekvalifikace členů Svazu pro budoucí neomezené množství funkcí. Za sebe slibuji, že na všechny se dostane, neboť nám takto velí naše nosné ideje. Škaredé se musejí stát konkurenceschopné i na regulovaném sjednoceném trhu.

198586

25.08.2009 17:06

Svaz škaredých žen protestuje

RE: o co tu vlastne ide??

HHBB 85.?.?.?

Já jsem z hrůzou zjistil, že ve své opuštěnosti bývám často šťastný a hrozné se změnilo na potěšující. Po dialektickém a dogmatickém rozboru mi nezbývá než suše konstatovat, že vyprašování kožichů je bohulibá a posmrtně záslužná činnost. A proto vzhůru do vyprašování v rámci vývojového poučování!

198659

25.08.2009 17:09

Svaz škaredých žen protestuje

RE: o co tu vlastne ide??

HHBB 85.?.?.?

Udo, je to celé dávno dopletené i beze mě. Vlastně to celé nedává vůbec žádný smysl. Ať plácnu to, nebo tamto, vždycky se to obhájit jako svatá pravda. A ať udělám to, nebo ono, vždycky je to nakonec z nějakého důvodu dobře.
A čo si predstavujem pod takým slovom absurdný?
Když to celé, co jsem tvrdil nahoře, otočím naopak, tak to zase bude pravda. A aby to nebylo málo, tak s klidem prohlásím, že jsem lhal a zase to bude pravda. A když budeš tvrdit, že to celé je lež, tak to zase bude pravda.
No řekni udo, kde je nějaký smysl?
Ale zalíbila se mi „naša hlavná úloha“, a tak si tu s tebou udržitelně kooperuji směrem k nadměrné realitě, pravda nepravda, lež nelež, subjektivně pokračujíc k objektivitě ve snaze to správně pochopit.

198660

25.08.2009 18:17

Čína zpomaluje nákup amerických dluhopisů

RE: Co na to říká Peter Schiff, prezident investiční společnosti Euro Pacific Capital

HHBB 85.?.?.?

Hovoří pěkně, tak aby tomu lidé rozuměli, a aby se v tom neztratili. Myslím, že se nemáme čeho bát, vše je stále pod kontrolou.
Peter Schiff byl ekonomickým poradcem v týmu Rona Paula , takže přes jeho osobu se můžeme lehce zorientovat.

Ilustrace

Komentář:
Ron Paul je více než pravděpodobně vysoce postavený zednář. O zednářství svého otce se vyjadřoval vždy s respektem. Jeho žena Carol je členem Velasco Order of the Eastern Star. Jejich dcery byly Rainbow girls.
Sám RP byl čelenem Reaganovy administrativy, kde se podílel na užším propojení Washingtonu s Římem. Obrázek je z kampaně 2008 při jeho projevu na jezuitské Georgetown univerzitě.
Na dalších obrázcích je patrné, jak kandidáti dodržují důsledně „pravou a levou ruku těla“ (tělo představuje Edward Egan, kardinál a Maltézský rytíř).


Takže vše je jak má být… [mrknutí jedním okem]

198668

25.08.2009 21:05

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Problém

HHBB 85.?.?.?

>muž je tvor již evolučně vyčerpaný, degenerovaný a přežilý, je to na ženách
Přečetl jsem to ženě, čekal jsem, že se jako já zasměje…
Ještě než jsem stačil doartikulovat poslední výraz, byl jsem rázně upozorněn, ať rychle koukám zregenerovat, že to moje degenerování už nikoho nebaví.
No a co teď…

(už pomalu zkouším tiše regenerovat, aniž bych nějak obtěžoval)

198679

25.08.2009 22:10

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: něco mi říká

HHBB 85.?.?.?

Řekl bych, že zpravodajský servis pracuje po jiné linii, než je bankovní klika. Vytváření dojmu, že právě toto je korumpováno, má navodit dojem, že hlavou světa jsou „židovští finančníci“. Výborná clona, neboť i ti, co hrají tuto roli, se na tom samozřejmě také podílí.
Ale aby byl takový zpravodajský servis účinný, musí jít po ideologické linii fanatiků moci. Ty důležité zprávy nejsou totiž na prodej.
Geometrie na kravatě právě příliš se slovanstvím nesouvisí, znamená spíš jinou a skrytou hru. Chtěl jsem právě upozornit na možné ne zcela patrné souvislosti, i když právě Putin se se svým vztahem k sakrální sféře příliš netají.

198681

26.08.2009 19:13

Čína zpomaluje nákup amerických dluhopisů

RE: Co na to říká Peter Schiff, prezident investiční společnosti Euro Pacific Capital

HHBB 85.?.?.?

Čerte, ta ilustrace je tam dána záměrně, aby posloužila k ucelení obrazu. RP má projev na jezuitské univerzitě, kde pod jejich symbolem je škála symbolů zednářství. Symbol texaské lóže je jeho domovský symbol. Informace jsou načerpány převážně z jeho stránek, bohužel ta část o jeho zednářství je již nepřístupná. Ostatní je vcelku snadno ověřitelné. Organizace, v níž je jeho žena, není nic tajného, je to veřejné jak „svaz bojovnic za mír“ či co. Veřejné je i to, že jsou výhradně manželky zednářů. On sám je velký přívrženec sv. stolice, a to nijak tajný. Jak jinak, na středozápadě je nejdůležitější otázka jestli Elvis žije a kde mají levně sádrového Ježíše.
Sranda je, že nejde o žádné kydání špíny. To je jako kdyby nás někdo špinil za komunistů, že jsme členové svazarmu. Chce to vyskočit ze hry a podívat se na to očima režiséra.
O čem je politika nyní, jsem výše ilustroval "pravicí, levicí a tělem". Myslel jsem, že to bude více než zřejmé. Není třeba za tím hledat nic víc. Důležitá je názornost toho divadla třeba i bez komentáře.
Že by RP, protřelý a prokádrovaný politik (politika je boj o podíl na moci), byl ze řetězu utržený reformátor je prostě bullshit. Je to kontrolovaná opozice, a jestli je někým špiněn, tak právě pro to, aby divadlu někdo věřil. Já osobně nic proti němu nemám a je mi docela sympatický, ale to je jedno, je to jako kdybych hodnotil figurky na šachovnici, jestli jsou hodné, nebo zlé…
Proč to sem ale dávám. Je to podstatné pro budoucí představu o „NWO“, jak je to nejspíš plánováno. Tato perestrojka dá lidem naděje, polezou do ní s pocitem úlevy, a až to zklapne, tak ani nehlesnou. Ví to třeba RP?
Čert ví… [mrknutí jedním okem] Nebudu ale malovat čerty na zeď, plány se totiž často hatí.
(ještě k 9/11, vždyť je přeci zřejmé, že to je spiknutí, a každý ví, že za to můžou židi, ale málo kdo se ptá, proč to někdo tak okatě spackal aby se vyvalilo, že ja tím žid)

198733

26.08.2009 19:37

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: něco mi říká

HHBB 85.?.?.?

Mirdo, čekal jsem od diskutéra tvého formátu jinčí kalibr, než úskok OT. Konspirační hardcore už nečtu, začal mě nudit, autor se již opakuje. Informace určitého druhu nevychází ven ani v okamžiku smrti. Tam, kde neexistuje otázka zla a dobra, není ani černé svědomí. Nedej na konspirační povídačky, jsou to legendy psané zkušenými legendisty a napokračování. Máme-li se vymanit, musíme se na legendy dívat jako na to, čím to je. Za určité otázky se už můžeme dostat jen sami za sebe. A sami herci na scéně nemusí mít potuchy, co se autorům honí v kebuli.
(A samo sebou, že v tom byl namočen i Oswald)

198737

26.08.2009 21:22

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: něco mi říká

HHBB 85.?.?.?

Janko, jsou to takové řečnické otázky a řečnické odpovědi. Ulehčování černému svědomí je jistě velice legální, jenže nejsme sami, kdo toto ví, což jsem měl na mysli, neboť právě zde informace uvízne v síti mlčemlivosti, aby se dostala na světlo přeformována.
(na tvou předchozí otázku se ti samozřejmě brzy ozvu [mrknutí jedním okem] )

198744

27.08.2009 07:17

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: něco mi říká

HHBB 85.?.?.?

>Viděl jsem na toto téma film kospirativce Alexe Jonese
to je přesně to, co jsem měl na mysli jako zdroj, ale jsou i "tvrdší" borci.
>Nebudu zde popisovat podrobnosti oné vraždy, jelikož jsme s tím O.T.
proto jsem to označil za úskok, nemám už mnoho šancí ti to tu objasnit v barvitých detailech, ale brzy se určitě najde nějaká příležitost.
Jinak já o spiknutí nijak nepochybuji, pouze naznačuji, že má jinou úroveň. Ale určitě jsem tě nechtěl (nebo někoho jiného) urazit. Jde o jenom "názorový posun". [smích]

198764

01.09.2009 17:43

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: Vážený pane autore,

HHBB 85.?.?.?

Vláda mužů ve smyslu nějakého výkonu moci je snad přirozená, ženy ji navíc po mužích vyžadují (to je jejich skrytý podíl), potíž je však v tom, že obecně moc (nejen mužů) je systémem dokonale podkopána, takže je to situace prekérní víc pro muže, než pro ženy. To není výmluva, takto moc mužů podkopala už církev tím, že začala kecat do záležitostí rodiny. Stát jen pokračuje v nastoleném trendu rozcupování jakékoliv samostatnosti, tedy i nezávislé a funkční rodiny, potažmo národa.

A článek je vcelku čtivý a celkem smysluplně jde k jádru věci. Pokud ale vidí žena své poslání ve výkonu zaměstnání a kvákání s podobným tvorem mezi regály supermarketu, tak tam je erotičnost zcela nadbytečná a není jí třeba nikterak rozvíjet.

Druhá věc je, jak docílit, aby ten druhý (v tomto případě ona), zůstal pro toho druhého přitažlivým a inspirujícím. Je fakt, že to takhle nikomu cpát nemůžu, to ten vztah určitě položí dřív, než začne. Jenže to už je to tajemství, jak ten život žít, a v tom jsou oba namočeni stejně, tedy pokud to zákon a současná praxe zásadně nedeformuje.

>zde jsi narazil na množinu oponentů (a buď si jistý, že webzin Zvědavec je jich plný), kteří nastavili zrcadlo nejen tobě jako člověku,
Ta snaha, vytvořit si tu na fóru jakýsi mejnstrým, diskuzi moc neprospěje. A proč do toho vůbec tahat autora jako osobu? Co takhle být trochu nad věcí...

199261

01.09.2009 20:28

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Svět bez hranic

HHBB 85.?.?.?

No tak ještě další zajímavost…
Zlaté tele (Baala) bychom možná vystopovali u Kánanitů, zakladatelů Babylonu. Což ale nebyli semité, ale hamité. Tím ale věc dostává úplně jiné kouzlo.
Takže s tím házením do jednoho pytle to opravdu bude problém, zvlášť když většina dnešních židů je původu árijského, tedy opět nesemitského.
Zakopaného psa nejspíš najdeme v nábožensko-ideologické manipulaci, kde je imunní opravdu málokdo, stačí se rozhlédnout…

199300

01.09.2009 20:49

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: no nevím...

HHBB 85.?.?.?

Já takový dojem z toho článku nemám. Není nic blbějšího, než erotiky zbavená ženská, jejíž přirozeným protějškem je zhovadilý chlap. To je asi sdělení článku (dle mého).
Naopak, je to v důsledku obhajoba ženství. Žena jako motivační protějšek muže je naprosto nezbytná, abychom jako celek mohli nějak fungovat. Jinak chlapi půjdou z roboty do hospody, nebo k počítači, a prostě zajdeme… [mrknutí jedním okem]
(Nemyslím, že kamna a pokora jsou v tom nějak obsaženy.)

199302

01.09.2009 22:57

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: Vážený pane autore,

HHBB 85.?.?.?

Rozhorlená diskuze sama se sebou k harmonii asi nepovede.

>Žádná vláda jedněch nad druhými, kdy jeden je systémovým opatřením vyvýšen nad druhým a má nad ním moc není přirozená.
To je to, co jsem zmínil, a RL to rozhořčuje evidentně také (nejspíš v jiném gardu než tebe).
> archaický Lhotákův patriarchát
Co to je? Hovoříme tu všichni vůbec o té samé věci, nebo se tu hádáme se svou představou.
>Ty si vážně myslíš, že Systém, který společně s R.Lhotákem nyní obhajujete je ten, který je schopen přivést mezilidské a partnerské vztahy k HARMONII???
A jaký systém jsi postavil ty, proti domnělému systému RL?
Když se jeden podřídí druhému, tak jeden vládne a jeden ne, což je nejběžnější životní situace a bývá i harmonická. Ale RL evidentně cítí nesoulad se systémem, tedy disharmonii, což chápu, cítí se být v nevýhodě.
>Proč myslíš, že se i zde ve vlákně našlo tolik žen, které s Radimem L. nesouhlasí???
Tak jako ty, částečně z nepochopení. Jinak jsou ženy nyní systémem „zvýhodněny“, tedy lépe řečeno méně znevýhodňovány než muži, což je trend, který RL asi právem vadí, ale druhotně i většině žen, akorát je potíž si to dát do souvislostí.
>Silou a demagogií prosadily nerovné postavení muže a ženy do Systémů zejména církve
Tak to tvrdím také, včera to bylo tak a dnes to bude naopak? Myslím, že ani ty nebudeš proti, aby si vztahy lidé budovali sami dle rolí, ve kterých se cítí přirozeně.
>Za všechny hovoří snaha vytlačit osoby ženského pohlaví ze vzdělávacího procesu, který byl pouze pro muže a navíc ženy obvinit se spřízněnosti s dáblem.
ts, ts…To snad nechce ani RL, chce, aby se ženy opět zhostily své erotické role a nenechávaly to na systému, co ty na to... [mrknutí jedním okem]
>pro tebe nemá žádná další osvěta momentálně smysl.
I ty jeden osvětový pracovníku…
>zde jsi narazil na množinu oponentů (a buď si jistý, že webzin Zvědavec je jich plný), kteří nastavili zrcadlo nejen tobě jako člověku
Přečti si to ještě jednou, nehovoříš za sebe, ale moralizuješ s ostatními a kde je nějaký argument? Má to být ta množina? [smích]
>A copak autor není součástí článku a debaty, kterou vede??? Vždyť vše co píšeme a říkáme je odrazem naší mysli, našeho charakteru a našeho způsobu vnímání reality.
To ano, ale jsi si jistý, že víš, co RL schovává doma pod postelí?
Nebylo by vstřícnější a smysluplnější, držet se toho, co kdo konkrétně sděluje? Už tedy s ohledem na dosažení té kýžené harmonie aspoň na tomto fóru... [mrknutí jedním okem]

199314

01.09.2009 23:13

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Svět bez hranic

HHBB 85.?.?.?

asi jsme na stejné lodi, prostě jednoznačně se to hodnotit nedá
>To je ako keby ste satanistov vyhlasovali za katolikov.
no ale aby jsme se nedivili i v tomto případě, jak je to domotané... [mrknutí jedním okem]

199317

02.09.2009 11:10

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Svět bez hranic

HHBB 88.?.?.?

To ses dotkl podstatné věci v tom, jak se vůbec může náboženství slučovat s kulturou a soužitím vůbec. Žít v souladu se vším, co diktuje náboženství, je jednoduše fundamentalismus a praxe i teorie se shoduje v tom, že se různí fundamentalisté prostě neshodnou. Brát zřetel na zvyky druhých je pak vlastně odklon od kořenů konkrétního náboženství.
Z hlediska ovládání je pak výhodné podporovat sekty a různé vyhraněné náboženské proudy, neboť je snadné je radikalizovat, stavět proti sobě a z toho mocensky těžit.
Ještě jedno doplnění. Aškenázové odvozují svůj původ od Gomera, tedy jsou árijci. Je to vlastně podloženo i souběžným osídlením společně s některými germánskými kmeny v severní Evropě i Skandinávii. Právě jejich „ židovská víra“ je vyhraněná a radikalizovaná trvalým křesťanským tlakem. Co tomu však přidává ještě navrch je judaismus Chazarů odvozující svůj původ od Gomera také. Jsou však evidentně turkického původu, tedy nejen jiný národ, ale nejspíš i jiná rasa. Tato skupina usídlená severně od Kavkazu aplikovala na svůj šamanismus jak judaismus, tak křesťanství a konečně i islám, s čím se jim poměrně úspěšně dařilo mocensky operovat.
Takže to konvertování je vlastně stará mocenská praxe, ať útočná, tak obranná. Proto se mi zdá, že kdyby se cokoliv jako náboženství stalo vnitřní záležitostí jednotlivce, svět by nejspíš vypadal jinak.
S tím souvisí i satanismus jako polarizování náboženství, což je poměrně častá okultní praxe. S vnějším nepřítelem boha se náboženské cíle stávají jaksi zřetelnější. S obrácenou symbolikou se lze setkat i u římskokatolické církve a to někdy i dosti okázale. A tady můžeme jít ještě dál s otázkou, co vlastně stojí v pozadí katolicismu a náboženského praktikování a kdo je skupinka zasvěcených v pozadí duchovního výcviku populace dnes zvané mind kontrol, tedy legálního způsobu úplného zotročení.

199352

02.09.2009 11:57

Janouškův hřebík

RE: hezké,

HHBB 88.?.?.?

Je to pořád totéž, kW, kg, Kč, USD. Nic se tím nemění. Kryté peníze museli jít z důvodů jejich nedostatku v oběhu. Stejně tak by zmizelo i obilí v sýpkách mocných, lidi by chcípli hlady jako kdykoliv, kdy obilí krylo měnu. Zlato zmizelo z těch samých důvodů v pokladničkách také. Stejně zmizí elektrárny či benzínové pumpy a ropná pole. Haló, tudy ne-é.
Peníze se musí stát měřidlem, ekvivalentem s absolutní hodnotou, ať je to co je to, stejně jako závaží na váze. A bankéř má po ptákách. Jenže ze stejného důvodu se to právě nestane, nikdo jen tak nezahodí takovou šikovnou hůl, jako je finanční systém.
A tak tu znovu opakuji, peníze jsou jenom jednou z holí, kterými systém vládne. Bankéř na vrcholu systému je uměle pěstovaný mýtus. Tak by to nefungovalo, nikdo by mu to nezbaštil, proto říkám, že pes je zakopaný v myšlení a jeho kontrole.

199354

02.09.2009 15:52

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: HHBB

HHBB 88.?.?.?

[chechtot]
Já je naprosto chápu. Ale kopáním do RL se nic nezpraví a už vůbec nic nevyjasní. Možná by bylo účinnější držet se konkrétních výroků než jeho osoby, případně jeho temné minulosti a zhrouceného zázemí. (Nemá někdo jeho fotku, jak se válí opilý v parku?)

No jinak:
Volební právo – blbost, rád přenechám.
Instituce matky - ?? Bez matky jistě ne (i přes její pozdější, obvykle otřesný vliv na výchovu). Asi jde nejspíš o obnovu instituce rodiny v širším významu, kde je nějaká role hlavy rodiny asi nutná.
rada "starších" (samozřejmě mužů) "by ženy uvolňovala k plození" – tak to bych si rád nechal popsat [cool] (ale nevím, jestli bych byl schopen se pak k tomu ještě vyjádřit [chechtot] )

199376

03.09.2009 08:19

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: HHBB

HHBB 88.?.?.?

No to jsem byl naivní, to jde ještě dál, než jsem tušil.
(Kdyby to tvrdila žena, znělo by to jinak, že...)
Samozřejmě, že rodina v širším smyslu je skutečný základ nějakého silnějšího společenství, které je tak daleko hůře podrobitelné. A o to nám snad jde. Navíc v tom nevidím absolutně nic protiženského a dovedu si představit, že asi velmi mnoho žen by takový stav vítalo. Toto však nejde ovšem nadiktovat (ani si nejsem jist, že je to tak myšleno).

199433

03.09.2009 14:20

Jsem extrémista

Extrémista?

HHBB 88.?.?.?

> Trest smrti
Ještě sekání končetin funguje. A veřejně. A kdo bude katem, stát? Nebo lidový komisař? Nebo pomocník inkvizitora?
> Monarchie sama o sobě je lepší způsob vlády než demokracie.
To asi ano, ale církev a monarchie je v rozporu. Vždy se pak jedná o skrytou nebo otevřenou formu teokracie.
> Stát nemá schvalovat svazky homosexuálů, ale naopak trestat sodomity a ty, kdo šíří…
A opět, stát šíří, stát povoluje, stát trestá… A kdo má být ten stát?
> Je třeba klást odpor současnému liberalismu
Ale jak by měl ten „odpor“ vypadat? „Extrémisticky“? Ale vždyť to je přesně po čem ten systém pase a nutně potřebuje. A když tu ti „extrémisti“ nebudou, tak si je nakonec systémový servis vyrobí.
> Je třeba podstatně omezit imigraci…
Potřebujeme otroky funkční, kdo nemaká, ať táhne odkud byl dotažen, asi něco v tom smyslu že...
> Proti těm, kdo svým způsobem života obtěžují slušné občany, ničí cizí majetek, neplatí…
To jo. Do koryta začíná být hluboko…Ale kterým parazitem začít? Co třeba tím parazitem, od nějž to povstává. Ale to ten cikán stoprocentně není.
(Nakonec za parazita lze označit kde-koho i toho, co odmítne otročit)
> Liberalistické pojetí tzv. lidských práv je zvrhlostí a je v rozporu s Božími právy, které neuznává a o kterých nehovoří.
Boží právo se mi líbí, to je to právo, které někdo na zemi obvykle zastupuje, nějaký ten „zástupce boha na zemi“. A ten má vždycky pravdu. To bude asi sám nejvyšší inkvizitor.
> Stát Izrael by měl co nejdříve zaniknout.
Sám od sebe?
> Česká republika by měla vystoupit ze špatných mezinárodních organizací, jako jsou OSN a EU, protože je nelze reformovat zevnitř.
No dobrá, možná nám nějaká ta udělená sankce pomůže se konečně probudit, jsem pro, stejně už nikam nejezdím…
> Tam, kde většina obyvatelstva je katolická, je vhodné, aby katolické náboženství bylo považováno za jediné státní náboženství a jiné veřejné způsoby kultu nebyly trpěny.
Aha, já to tušil…Bude stačit trest smrti pro ty nevěřící?
> Církev se nemá smířit a dohodnout s pokrokem svobodomyslností a moderní civilizací.
Však se nesmiřuje. Skutečné vědění je přeci osvícení a osvícení to je moc. Ti, kteří stojí v pozadí církví, to moc dobře vědí.

Já bych řekl, že se autor nemá čeho bát. Stát jistě volání po silném státu ocení, církve volání po silné církvi také. „Extrémisté“ jsou na jedné lodi a od těch ostatních nehrozí vůbec nic. [mrknutí jedním okem]

199467

03.09.2009 17:29

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: HHBB

HHBB 85.?.?.?

Cítím určitou marnost této diskuze, už nemám chuť pokračovat.
Proč?
Diskutovat se svým výkladem je sice možné a velice časté, ale pro druhou stranu dosti únavné.
Nehodlám to už rozebírat také, neboť po škatulkách poskakující mysl si to vždy vyloží beze snahy o pochopení sdělení. Nebo jednoduše - nic z uvedeného tam prostě není.

Toto je výmluvné
>A kromě toho, je zcela zbytečné to rozebírat, protože se jedná jen o výplod choré mysli, která by potřebovala radu psychologa a sexuologa.
Jinými slovy: zařadit, protřepat, usadit, předělat…
Jen ne pochopit.

199484

03.09.2009 21:47

Jsem extrémista

RE: Vas clanek je svedectvim,ze lide stale nemaji svobodu slova.

HHBB 85.?.?.?

S tím se dá souhlasit, ale je tu ale, které však nesouvisí příliš s vláknem, ale souvisí s podstatou věci.
Tyto loutky hrají na povrchu demokratické divadlo omezených loutek ve svých zemích. Jenže v pozadí je skrytá globální síť, kde těchto několik rodin hraje naprosto klíčovou roli. Je tu obrovská tradice výkonu moci, které i kdyby se chtěli vzdát, tak nemohou, neboť jsou již sami rukojmími v tomto neviditelném systému.
Jejich úřady byly formálně zrušeny, což byl jenom akt zneviditelnění. Stále se scházejí a stále udržují a upevňují svou hierarchii. Jejich hlavy se sdružují v řádech, které koordinují jejich výkon moci. Členy těchto řádů najdeme v klíčových kontrolních funkcích tajných služeb, průmyslových a vojenských konglomerátů, rozhodujících bank a samozřejmě i dalších světových institucí. Hru na demokracii nechávají jiným. Tyto řády kontrolují rozhodující média a školství.
Odkud vyvěrá jejich moc? Toho se právě dotýká celkem zásadně i článek. Ve vrcholných a uzavřených kruzích řádů jsou propojeny s vysoce postaveným klérem, který je skutečným nositelem moci. Jak? Ovládáním vědomí v celé šíři. Od prosté propagandy, vzdělávacích a informačních systémů, až po manipulaci myšlenkovými a náboženskými proudy, které z rozhodující většiny kontrolují. Jejich úsilí je nadčasové a netroškaří. Ostatně jejich vliv je silně patrný i z dikce diskutovaného článku.
(Jejich bývalí židovští pokladníci jsou i jejich dnešní správci kasiček, tedy bank)

199505

04.09.2009 07:10

Jsem extrémista

RE: Dovolim si ... (pokracovani)

HHBB 85.?.?.?

Přičemž uvnitř „velké rodiny věřících“ panuje „pravda a láska“. A tedy zcela logicky vně tohoto těla je „lež a nenávist“ přesně v dialektickém duchu, mocné to zbrani duchovenstva.
(V diskuzi s katolíky se mi také často stává, že při vyjádření nesouhlasu ho vlastně „nenávidím“ a žiji „ve lži“, ale vlastně stejně se chovali i marxističtí protagonisté)

199519

04.09.2009 09:35

O sionismu a jeho historii

Na upřesnění.

HHBB 88.?.?.?

Možná to není důležité, ale také možná důležitější, než by se zdálo.
Početná skupina Semitů vzešla ze semitizovaných Hamitů. Hamité jsou potomci Hama (Cháma), tedy nejsou Semité potomci Séma. Právě zmiňovaní Kánanité jsou jednou z větví Hamitů (nejsou Semité). Kánanité ovládli a asimilovali starou civilizaci Egypta a na východě založili Babylon, kde také asimilovali předchozí starší rasu. Středomoří ovládli jako Féničané a založili Palištan (Palestinu).
A tady začíná komplikace. Semité se často prolínali z Hamity a přebírali i jejich kulturu. To je případ i semitských Chaldejců, kteří vzešli z kultury babylonské a od nich pak pochází i Abram (Abrahám) jako první Žid.
Na článku se mi líbí, že se nebojí dát do spojitosti zřejmé propojení žido-křesťanství. Ovšem možná by stálo za povšimnutí, že právě římské pojetí kultu nese zjevné stopy právě toho, co jsem zmiňoval výše, tedy egyptsko-babylonského kultu, který daleko předchází zmiňovaná náboženství. A možná právě to nám schází do ucelenějšího obrázku

199531

04.09.2009 17:01

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

HHBB 85.?.?.?

Pietroo to analyzoval střízlivě a s ohledem na všechny možné okolnosti. A i mě ta analýza zapadá do logiky věci narozdíl od legend o všemocném Židovi, které vznikají paralelně s každou událostí směřující k všeobecnému útlaku.
Nebude vůbec jednoduché každou historku vytvořenou „bývalými“ agenty vyvracet (je jimi zamořený internet a nejen ten), ale abych nezůstal nic dlužen, tak zkusím ještě dodatečně jeho analýzu podpořit (chvilku to ale bude trvat) [mrknutí jedním okem]

199569

05.09.2009 18:34

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

HHBB 85.?.?.?

část 1.

Přemýšlel jsem odkud začít. Chtěl jsem od začátku, zjistil jsem však, že bych neskončil. Tak začnu od konce.
Vložený obrázek
Na obr.1) máme nějaké symboly nově vzniklé „demokracie“.
1.Hlava? 2.Ústava 3.Vlajka 4.Patron?
Co to vlastně na té vlajce je? Proč podepisují ústavu na Kapitolu pod obrovskou sochou Inocence X.? A proč to má Habsburg na krku? A kdo je vlastně žena v modrém s dvanácti zlatými hvězdami kolem hlavy? A je toto dílo židovských spiklenců?
Začneme od toho pána, cituji z Wikipedie:
c. a k. Výsost František Josef Ota Robert Maria Anton Karel Max Jindřich Sixtus Xaver Felix Renatus Ludvík Kajetán Pius Ignác, císařský princ, arcivévoda rakouský, korunní princ český a maďarský etc.
Syn Karla I. (obr.2), který byl Rakouský císař, Český král, Uherský král, Chorvatský, Dalmatský a Slavonský král. V roce 1954 byl prohlášen za ctihodného, což je první krok v procesu beatifikace (blahořečení).
Pokud se podíváme na jeho další kolegy, tak zjistíme, že od plání Ruska až po Island tomu vládne prakticky jedna rodina, vesměs se středoevropskými kořeny (vypadá to, že se jedná o Germány, ale nemusí tak tomu být, jsou tam i kořeny slovanské). Důvod je jeden – Svatá říše.
Jeden příklad – Hanoverové (Wettinové,Oldeburgové, Welfové, Saxe-Gotha).
Co mají společného Hannoverové (obr.3) a Habsburkové (obr.4) kromě rodiny? Pokud se podíváme na pro nás velice zajímavý konec 18 st., tak Josef II. a Jiří III. byli říšští kurfiřti z titulu úřadů (Český král, kurfiřt hannoverský).
Na obrázku (obr.5) je středověká vlajka říše (stejná jako maltézského řádu) a sedm kurfiřtů. Tři z nich jsou arcibuskupství . Ti volí imperátora a ten je korunován papežem. Jde tedy o teokratický systém.
Pokud se podíváme na znak Jiřího III. (kurfiřt hannoverský, Král Velké Británie a Irska, vévoda brunšvicko-lüneburský a Hannoverský král) tak je v srdci vidět rudý štít (obr.6), který symbolizuje úřad kurfiřta – arcipokladníka Svaté říše. (Jeho vnučka královna Viktorie vládla 63 let a zároveň jako hlava maltézského řádu byla taktéž podřízena přímo papeži.)
Další zajímavý člen rodiny z té doby je Ernest II. Saxe-Gotha-Altenburg, iluminát Quintus Severus (obr. 7), u něhož přebývá i od roku 1787 Adam Weishaupt.
No a jiným zajímavým členem rodiny je Hessenský kurfiřt William I.(obr.8), u kterého se osvědčuje Mayer Amschel Rothschild. Ten se vyučil u Hannoverských Oppenheimrů.

199619

05.09.2009 18:35

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

HHBB 85.?.?.?

část 2.

A dostáváme se k dvorním židům. Vedle Oppenheimerů ještě Lehmanni, Itzigové, Popperové, Jacobsonové a další. Vesměs byli tito dvorní židé pověřeni záležitostmi pokladny impéria a starali se o finanční transankce v jeho zájmu. Byli vyjmuti z židovské jurisdikce a podléhali tak přímo svým pánům. Později dokonce Řehoř XVI. přijímá na doporučení Leopolda Saxe-Coburg oblíbence Carl Rothschilda do Řádu konstantiniánských rytířů sv. Jiří (obr.9).
Ale nejedná se o Chazary. Považují se za potomky Aškenaze, tedy árijce a za svůj domov považují od nepaměti právě převážně střední Evropu. Rozebrat jejich postavení je na dlouho, ale byli převážně pod náboženskou represí. Jinak se vše odehrávalo právě v duchu analýzy od pietroo.
V čem je tedy problém?
Máme tu Svatou říši, vládu prakticky jediné rodiny nad říší kde slunce nezapadá, máme hlavu křesťanstva světskou a také zástupce boha na zemi. V čem je tedy potíž…
Proč mezi sebou válčí, mají snad málo? To asi těžko, většinou jim majetek už nic neříká a mají na něj své správce. Moc chtějí židé? No někdo chce, aby to tak vypadalo, ale může žid 18.st ukout takové spiknutí proti lidstvu? Pár dvorních židů má skvělou živnost, jsou výborní účetní, umí si získat přízeň pánů… Ale je to pořád jen ostře sledovaná hrstka vděčných jedinců oddělená od života ghett, ze kterých nedávno vzešli. Samotná ghetta jsou často izolována od okolí a pod bdělou kontrolou policie.
Kdo je tedy ta síla svrhávající monarchie, stavějící členy rodin proti sobě, neuvěřitelně obratně manipulující v zákulisí celou scénou. Musí mít přeci celou rozsáhlou síť agentů, špionů, záškodníků, informátorů, propagandistů a analytiků. A to dokonce v celosvětové šíři. Musí mít v podstatě přístup všude, včetně ložnic imperátorů. Jsou to židé? No... [oči v sloup]
Jsou to křesťané? To už přihořívá, neboť na vrcholu těchto řádů (i nekřesťanských) jsou výhradně křesťanští katolíci. Jenže půjdou proti sobě? Jsou to blázni?
Pustil jsem si záběry ze svatby posledního imperátora Karla I. Jsou to vlastně dojemné záběry. Rozpačitý sympatický mladík, vedle se vrtí evidentně senilní a usmívající se stařičký mocnář… Hotoví reptiliáni… [mrknutí jedním okem] Sám Karel zažil později válku na vlastní kůži. A také jistě věděl, co ho jako monarchu může potkat (Mikuláš II., Ferdinand d´Este atd.). No tak odtud ten mráz také nepřichází.

199620

05.09.2009 18:36

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

HHBB 85.?.?.?

část 3.

Přesto je tu jedna mocnost globálního charakteru, jejíž stín najdeme prakticky za vším. Jsou výborní matematici, psychologové, filosofové. Disponují veškerým vzděláním každé doby. Obvykle ovládají několik jazyků. Mají rozsáhlý vzdělávací systém. Kolonizují svět a mají svou obchodní a finanční síť. Dokážou likvidovat celé národy, pokud se nepodrobí jejich kultu (obr 10.). Nemají rodiny. Mají svou dokonalou celosvětovou informační síť (k nim ano, ale od nich ne). Jsou členové významných řádů a mohou až do ložnic imperátorů. A jejich generálovi (obr 11.) se jako nejvyššímu inkvizitorovi zpovídá sám papež.
Pokud se jich kdokoliv zkusil zbavit, těžce na to doplatil. Chtějí trestat a zanechávat trauma v celých generacích, jsou to fanatici moci. Jejich vyznání by stálo za další anylýzu. Zřejmý je egyptsko-babylonský kult slunce a boží matky (viz obr 1). Tedy ani křesťané a ani židé, je to něco co jde ještě před tyto náboženství. Domyslet jak skutečně pracují je však za rámcem běžného uvažování. Sami nám to neprozradí, prochází několika stupni mlčenlivosti a jsou vázáni přísahou. Jejich stopy jdou dějinami pod různými jmény, pokud dějiny sami nepíší. A co jsou skutečně zač, odkud čerpají tradice a kde jsou jejich kořeny, to je na další analýzu.

No a toto je nejspíš jejich cílem.
Vložený obrázek

199621

07.09.2009 10:52

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

HHBB 88.?.?.?

Co má třeba společného bavorský korunní princ Jindřich Wittelsbach s Heinrichem Himmlerem?
Vychovatele. Byl jím jezuita Gebhard Himmler, Heinrichův táta…

A co má společného toto následující spojení?
Lee Harvey Oswald měl za ženu Marinu Oswaldovou, neteř plukovníka KGB Vasilije Chritinina, který byl podřízený Kima Philbyho (SIS/KGB, jezuitský “Cambridge Spy Ring” a maltézský rytíř), blízkého přítele a spolupracovníka Jamese Jesuse Angletona (CIA/NKVD/KGB/Mossad šéf všeho možného a maltézský rytíř, muž Vatikánu). No, společné mají nejméně to, že určitě nejsou židé… [mrknutí jedním okem]

(na obr.11 je 29. generál jezuitů, černý papež, hrabě Kolvenbach).

199684

07.09.2009 12:39

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

HHBB 88.?.?.?

[smích]
Zjednodušeně. Zodpovědnost bankéřů za transakce bank je stejná, jako přepravců za přepravu…
Rothschildi jsou stále „dvorními židy“ impéria, dnes jen hůře viditelného.

199686

07.09.2009 14:50

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

HHBB 88.?.?.?

Odpověď na protokoly by se mohla začít hledat v Les Mystères du peuple ou l'Histoire d'une famille de prolétaires à travers les âges od Eugène Sue. Předloh je však více. Metody a program plus/mínus podobné, akorát se nám mění „autoři a vykonavatelé“.
(Myslím, že dokonce hned po vydání to bylo zakázáno a on za záhadných okolností zemřel.)
Dnes již tyto plány prosakují jako „židovské“ a jsou patřičně modernizovány, základní schéma však zůstává.

PS.: V románech francouzských spisovatelů té doby najdeme spoustu přímých nebo zakódovaných odpovědí na dnešní otázky. Není divu, mnoho z nich bylo členy tajných lóží a často viděli i pod povrch.

199692

07.09.2009 15:59

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

HHBB 88.?.?.?

a ještě upřesňující dodatek
>kdo usiluje o křeslo jedné světové vlády?
Nevím kdo ještě, ale toto určitě neřeší v Římě. Tam je to dáávno vyřešeno. Papež je velekněz pontifex maximus sedící na papežském trůně a jako nejvyšší soudce Sancta Sedes je neomylným zástupcem Ježíše Krista na Zemi. Výš už může být snad jen...jen nejvyšší vymítač a inkvizitor, samotný Praepositus Generalis tovaryšstva… [cool] [mrknutí jedním okem]

199696

07.09.2009 18:59

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

HHBB 85.?.?.?

Dobrá, to teď necháme stranou. Jen poznámka…
>výpovědi bývalého agenta CIA Roberta T.Crowleyho
Nic jako „bývalý“ agent není. Proto je dobré to číst s tímto vědomím.
>Nakonec ani samotní agenti CIA netušili pravý důvod, proč svého prezidenta zavraždili
To asi opravdu netušili, naopak, bylo připraveno několik verzí, co se doplňují, a jimiž pak agenti disponují, včetně těch „bývalých“.
Ale pokud se bavíme o Angletonovi, Philbim (ještě tam patří nácek Reinhard Gehlen, co stál u zrodu Mossadu), tak se jedná o nejvyšší pohlaváry výkonných složek tajných služeb (CIA, SIS, Mossad). Všichni tři byli členové SMOM a jako takoví podléhali přímo Johnu A. McConeovi, a to už jsme u velkých ryb vojenskoprům. kompl. (samosebou člen SMOM). Ten pak podléhal J. Peter Graceovi, který byl hlavou americké větve SMOM a podléhal přímo Francis “Cardinal” Spellmanovi, NY arcibiskupovi. A Spellman byl Kolumbův rytíř, tedy hlava tohoto papežského řádu v Americe. Vše co je „Columbia“ je ovládáno tímto řádem. A tak jsme u Kenedyho, který byl taktéž Knight of Columbus. Mrkni na jejich znak. Uprostřed je symbol fašizmu.
Myslím, že jsem to potáhl zpět do tématu, neboť to je částečný průřez mocenskou strukturou svatého impéria v 60tých létech. A proč ho picli? Tak to je už asi OT, ale byla to dlouho dopředu připravovaná rituální vražda (oběť).
(On sám o své smrti často mluvil dávno předtím, skoro jako by to věděl.)

Mirdo, máme si mimo jiné myslet, že v tomto světě jde nejprve o peníze. Na to jsou pak tací věřící utaženi jak na vařený nudli. A velice snadno se pak uvěří, že na vrcholku stojí třebas´ Marxův finančník. I to je jedna z účinných metod manipulace. (To ale neznamená, že zrovna já musim mít pravdu [mrknutí jedním okem] )

199710

07.09.2009 22:59

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

HHBB 85.?.?.?

Ty spolky napovrch zas tak tajné nejsou, jako nesrozumitelné v důsledku soustavného matení. Daleko záhadněji působí to spiknutí mamonářských talmudistů s podkarpatí s korunovaným náčelníkem všech bank, jak se pod pláštíkem OSN plíží do Jeruzaléma… [mrknutí jedním okem]
To co jsem zkusil popsat, tak to tu bylo prakticky odjaktěživa v různých kosmetických úpravách. [smích]

199721

08.09.2009 08:59

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

HHBB 88.?.?.?

Vysvětlení, že jsou všichni za někoho převlečení, to se vcelku nabízí. Tedy i to, že papež je převlečený žid. On se tomu ani bránit nebude, stejně jako tomu, že jednoho dne z něj bude převlečený ajatolláh. To je i skrytá politika katolicismu a jedné globální víry. A i v tomto duchu je veden islámsko-židovský konflikt. A papež chce být prohlašován hlavou světa přesně v duchu římské tradice.
Když se podíváme na zednářskou strukturu, která není nikterak tajná, tak zjistíme, že na vrcholu jsou výhradně uzavřené křesťanské řády (už jsem to zmiňoval jinde) podléhající papeži.
Co se týká „osvícených“ (iluminátů), tak to je oddělená jezuitská tradice tzv. „alumbrados“, ovšem nepochybuji, že jejich tradice bude určitě mnohem a mnohem starší.
Pro mě by bylo snadné i odkývat spiknutí bankéřů (včetně bankovek Kenedyho), přesněji bankéřů-židů (sionistů), ale Marxovo střídáni řádů je účelový konstrukt, který má zastřít podstatu teokratického systému. Musel bych jednoduše ignorovat, jak je imperiální moc skutečně postavená a to od nepaměti.
Samozřejmě, že se to i takto dá navléknout výhradně na židy-sionisty, ale proti tomu stojí historická pozice této skupiny. Jejich tradice je nedávná a spadá do kontextu evropských „národních obrození“. Navíc to byla z většiny záležitost vystrašené židovské chudiny, která se už nestačila asimilovat. Celé to bylo vyprovokováno (jistě ne náhodou) právě z několikrát zmiňované Francie a skrytý důvod je i obsahem analýzy od pietroo na počátku vlákna.
To celé však vůbec nevylučuje obratné využití finančíků proti tomu, co se dříve nazývalo "světská moc".

199751

08.09.2009 11:58

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Tak nějak nevím...

HHBB 88.?.?.?

Určitě bych se také odvolal, už jen z principu. Nejde o předmět článku, ale o podstatu jakéhokoliv vyjadřování a sdělování čehokoliv.
Protože umístit překlad k článku k přečtení a diskuzi neznamená:
1. Veřejné zpochybňování genocidy
2. Podporu propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka
K bodům
Dokonce, kdyby platil bod 1. obecně (netýkal se genocidy), museli bychom se vším pouze souhlasit. Tedy i zpochybňování genocidy jako nedovolená činnost je přinejmenším diskutabilní.
Kdybychom měli bod 2. chápat doslovně, jedná se o kterýkoliv státní aparát, neboť jeho činnost je založena na výkonu moci, tedy omezování, represi, potlačování. A takto nelze potlačovat nic jiného, než svobodu člověka. Samotný „trestní příkaz“ k odsouzení je toho důkazem.

199779

09.09.2009 07:04

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

HHBB 85.?.?.?

Včerejší dokument BBC o 9/11 byl dokonalá ukázka, jak se to "má dělat". Nezasvěcený divák má v hlavě chaos, neboť:
Vědci si protiřečí
Vláda nic neutají
Konspirativci jsou paranoidní
A za vším hledej Silverštajna.
Prostě „chytří jako jezoviti“. Ale proč jak?

199923

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 111 čtenářů částkou 18 231 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 1

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Měnové kurzy

USD
21,95 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 739,34 Kč
1 unce stříbra
512,79 Kč
Bitcoin
417 079,51 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 741 328