Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané HHBB

Nalezeno 1036 příspěveků, 119 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

Četl jsem to již dříve, nyní jsem se pro nepřístupnost nedostal dál než za tento citát:
„Dovolte mi vydávat a kontrolovat měnu země a nebude mne zajímat, kdo dělá zákony.“
Od něj bych začal. Podmínkou je, že někdo musí „dovolit“, tedy někdo, který když nedovolí, tak to nepůjde, byť by se jednalo o zákony padající na hlavu nic netušící veřejnosti.
O to mi šlo i v mém komentáři. Tedy má teorie.
Finanční sektor je skutečně kontrolován (jak vyplývá z citátu). Ale národy a jejich banky to teď asi nebudou. S tím bych tu stejně neuspěl. [mrknutí jedním okem] Mám něco jiného. BIS asi nebude zakládajícími bankami kontrolována. Těch dnešních okultních 5x11 členů (55 centrálních bank), patrně bude problematicky kontrolovat činnost této neobvyklé instituce, která se těší neobvyklým privilegiím zaštítěno Švýcarskem. Chtěl jsem tedy říci, že tento podnik spíše těch 55 řídí, než aby jimi byl řízen.
A to je poměrně důležitá logická změna, neboť naopak ten někdo, kdo ovládá BIS, ovládá i těch 55. Tento tajemný bubák v pozadí, jehož podnikem je patrně i Švýcarsko, velice stál i o rozpoutání války, kde tato banka sehrála svou klíčovou roli. Tedy nejde jen o R a R, jde o ty, mezi ně také oni patří.
Něco by mohla napovědět i určitá symbolika. Vložený obrázek

198271

20.08.2009 07:43

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Pokud se v článku píší takové kraviny...

HHBB 85.?.?.?

To ano, ale moc peněz spočívá v závislosti na nich. Proto se dostávají do oběhu jako dluh. Tisknutí a skupování by narušilo tento koncept.
Tím ale nechci říci, že by systém nebyl zkorumpovaný, naopak, ale to je druhotný efekt.
V našem případě spokojení olejáři byli spíš paralyzováni aktivitou odborů a dovedeni do značných potíží. Pak jejich pozice zaujala SO a vytvořila tak monopol. (Není potřeba hned sypat peníze do oběhu, účinnější je jejich nedostatek).
Ale souhlasím, že taková činnost vyžaduje plánování a navíc zcela jiný způsob uvažování, než ten, který je obvyklý.

198234

To pořád nevysvětluje otočení vztahu kontrolující - kontrolovaný. Já tvrdím, že není kontrolovaná, ale kontroluje. Vlastnické vztahy nemusí být pro takovou činnost rozhodující, kontrola obvykle probíhá po linii ideologické.

198232

Článek je hodně „vyčerpávající“, máme nějaké viníky, ale pokud vím, odstřel „viníků“ nikdy nic nevyřešil. Navíc se nám tu zamotaly tak nějak příčiny a následky do sebe, obvyklý problém, když není vidět řešení.

K věcnosti článku. Toto se mi nezdá pravděpdobné:
„Vrcholem systému má být Bank for International Settlements v Basileji ve Švýcarsku, soukromá banka vlastněná a kontrolovaná světovými centrálními bankami, které jsou samy soukromými korporacemi“
Ne proto, že by to bylo konspirativní, ale prostě takto pyramidální systém nefunguje ani v teorii a ani v praxi. Je to jaksi „demokratická“ kontrola „ze zdola“.
Naopak, tato banka je z hlediska fungování finančního systému klíčová a kontroluje vše strategické. Má navíc statut nedotknutelnosti, který je zajištěn Švýcarskem, chová se tedy zcela nezávisle. A tady bychom si museli objasnit co je vlastně Švýcarsko, proč je ta banka tam a kým je ta zem (i banka) dozorována a komu opravdu slouží. To by nám pak napovědělo, jaká moc stojí za mocí finanční, kdo dnes ovlivňuje chování rozhodujících bank, a tedy jaké duchy máme na pozadí.
No a to by nám pak napomohlo rozřešit to, čeho se vyvarovat, odkud jde skrytá hrozba, a co tedy dělat abychom se příliš nespálili.

Nebo jinak. Když si dřepneme a nebudeme dělat nic, tak se to zcela jistě všechno podělá samo. [mrknutí jedním okem]

198206

19.08.2009 23:17

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Pokud se v článku píší takové kraviny...

HHBB 85.?.?.?

Monopol vznikne obvykle tak, že se chlapci v oboru dohodnou dobrovolně, ale spíš nedobrovolně (nikdo se totiž nechce hned vzdávat jen tak svého místa na výsluní) na nějaké formě sloučení svých zájmů, tedy podřízení se jednomu.
Nelze to však pokládat za nějaký úspěch, neboť „zdravá konkurence“ je zaklínadlem tohoto systému.

(tím ale nechci tvrdit, že co je v článku řečeno, tak jak je to řečeno, dává úplně smysl)

198203

19.08.2009 22:54

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Úžasný článek!

HHBB 85.?.?.?

Nebude to úplně tak.
Kapitalisté a Wall Street, vykořisťovaný lid, třídy, elity, sionisté, nový řád, světový imperialismus a já nevím co všechno, to byla oblíbená terminologie normalizační doby. Tak to si z nás tenkrát někdo dělal hodně blbou srandu. Teď se to tu s různě měněnou fasádou objevuje znovu jako „disidentské“ myšlenky, stejně jako před tím bylo „disidentské“ to kapitalistické. Pořád stejná hra a furt to funguje…
Nevím, jestli je to skutečně až takto režírováno nějakým černým humoristou v pozadí, jestli ano, tak se asi opravdu baví…A funguje to o to líp, že na každym tom šprochu…

Ještě si vzpomínám, jak Vatikán tahal za nitky až na New Yorské burze. To bylo jen krátce a dříve…
Kořeněné na tom je, že sionista J.D.Rockefeller byl vlastně baptista stejně jako jeho „bratr“ Martin Luther King jr.. Čili jak se stát s chazara biblistou, a ještě bratrem černochovi. (Bezpečno už je snad jen pod „Strážní věží“. [mrknutí jedním okem] )
To by ještě nemuselo nic znamenat, kdyby mu s tou monopolizací nepomáhaly dělnické odbory ovládané mafií, kde každý kmotřík chodil pěkně po atentátu ke zpovědi a před ním se důkladně jako správný katolík pokřižoval. To bylo ještě v dobách, kdy si tajný servis musel na sebe „vydělat“, dnes to má jen máchnutím pera v nějakém tom státním rozpočtu.
Ale je fakt, že nám tenkrát všechny techtle mechtle ve škole neřekli, a ani teď to není ta správná pavlač. Tak si to tu trošku vynahradíme no...

Co je divný, proč to pořád vedou do kopru, když je to tak dobře živí, ty bankéře. Jestli nejsou blbí... a nebo my ještě blbější. [mrknutí jedním okem]

198200

14.08.2009 16:39

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

HHBB 85.?.?.?

Díky za ohlas.
Už jsem ani nečekal, že se do toho někdo pořádně pustí. Předně vůbec nepochybuji o ničem, co jsi uvedl (i z mé zkušenosti). Pojem „virtuální žid“ jsem si zavedl jako pracovní, vzhledem k naprosté neurčitosti. Pokud si za žida dosadím mocichtivého a nábožensky zatíženého mamonáře, tak to potom má už jiný dopad. Ale takový žid je spíš nebezpečím sám pro sebe, později vyplyne proč.
Teď, proč pseudoproblém. Nadsázka, ale ne tak docela. Pokud se přestanu ztotožňovat se současným mocenským systémem, nejsem už dál jeho částí, a je to pro mě pseudoproblém. Má to smysl?
Pokud ten systém nechci, tak má. Zásadní. A to je na druhou stranu přesně to, proč mě chtějí polapit. Všichni mocichtivci jdou po mě (po každém), dělají mě součástí systému a jejich zájmů, pokud se nechám. Komunisté tomu říkali uvědomělost a angažovanost, dnes je to občanská poslušnost spojená se společenskou (systémovou) úspěšností voliče-spotřebitele.
Nejdokonalejší je však náboženský (či skrytě náboženský) systém. Jde až přímo do duše a zasahuje přímo cíl. Takový systém dokonale sjednotí víru (vnitřní sílu člověka) se svými zájmy. Vytvoří si oddaného a pokorného služebníka. Je proto zlý? Nebo hodný? Nic takového. Je to jen praktikování moci.
Zednáři jsou svým způsobem vyjádřením snahy se z toho vymanit. Byli také značným nebezpečím pro vládce systému, a tak jsou již dávno infiltrováni a jejich zájmy jsou již dávno zájmy jiných. Mám mnoho důvodů si to myslet. I židovská část zednářství je to, co mám na mysli. Odtud jsou židé manipulováni do viditelných pozic služebníčků systému (proto ten strach z těch různých seznamů apod.), což je chlácholí a činí jim to zadostiučinění. Jenže už teď v tom vidím na konci past. Ten viditelný systém jde řízeně ke dnu, a to si nejspíš bude žádat hlavy viníků, a kdo to asi bude… V ten moment splní své poslání i protokoly a s nimi i sionisté. Protokoly a sionisté jsou výborný krycí manévr, kouřová clona, jako mnoho jiných. Struktura skutečné moci v pozadí jde asi opravdu jinudy.
Teď bych jen pomalu opouštěl loď, která se nedá zachránit… Kam? Určitě budeme mít šanci to probrat později, většina témat se stejně motá okolo.
(Hezkou sobotu a neděli [smích] )

197919

14.08.2009 15:34

Kdo vlastní TV média

RE: Mysllim ze dnes

HHBB 85.?.?.?

>Ani "přijetí" množiny Celku velkou částí jeho podmnožin nemá na existenci či povahu tohoto Celku pražádný vliv.
Tak přesně toto mohu přijmout pouze jako dogma, protože se mi to zdá z nějakého důvodu třeba dobré.
Stejně jako toto další.
>Jednotlivci se mohou snažit celek pouze pochopit - tedy "uchopit" něco, co tu již je, svých chápáním ale ten Celek netvoří.

Proč?
Není v tom jiný systém, než pouze nějaký z něčeho plynoucí pocit.
Něco, co nemá na celek vliv, nemůže být jeho částí.
Nebo naopak. Z čeho by se měl celek skládat, když ne z jeho částí. Je to přeci nedílně spojeno.
>Proto mi tu nesedí pojem "dogma".
Dogma je něco, co přijmu jako nepochybné v systému hodnot, obvykle náboženském, z čehož se odvíjí pak systém morálních hodnot. Je to jen absolutní hodnota v takovém systému, kde si poměřuji co je dobré a správné a co ne, právě ve vztahu k té nezpochybnitelné hodnotě.
Pokud přibiju na vrata kříž, abych ho uctíval, není v tom žádná jiná logika, než to, že to přijmu jako dogma, tedy nějakou nezpochybnitelnou (absolutní) hodnotu s pocitem, že je to dobré samo o sobě.
Absolutní jako neměřitelné, je neměřitelné proto, jelikož je to samo měřítkem. Může se to skládat ze svých zlomků, ale stále je to to samé. Zcela jednoduše nemám nic, čím bych změřil metr. Mohu ho třeba měřit palcem, ale to už jo ono poměřování odvíjejí se od dané hodnoty. Ale určitě to nepůjde kilogramy. Ono to tedy jde za předpokladu, že všechno zrelativizuji, ale tím se připravím o svět jistot a věci postupně pozbudou smyslu také v tomto případě.

197916

14.08.2009 07:36

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Mno hezky, hezky ;-)

HHBB 85.?.?.?

[smích]
Pokud se smíříme s myšlenkou, že dohromady všichni tvoříme jednu kupu (vládci nevládci, manipulanti zmanipulovaní), tak si skutečně za všechno můžeme sami, a to nejen za svojí osamělost.
Začít od sebe je výborný univerzální návod, jak se dostat z každé bryndy.

197881

14.08.2009 00:22

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

HHBB 85.?.?.?

>kontrolu nad předsedou vlády, zřejmě tedy občanskou a voličskou kontrolu
To se přeci snad nikde reálně nevyskytuje.
>Postoj židů k ostatním židům mi připadá spíš jako důsledek čehosi jako "skupinové duše", pečlivě geneticky ochraňované a budované židovsky specifickým způsobem.
No o vysvětlení toho specifika nám tu tak nějak jde. Mě to už přijde jak nějaký sci-fi…
>od judaismu k čistému křesťanství, je symbolikou evoluce duše vůbec
Tak takový černý humor je i na mě moc…
>- od "živočišného" materialismu k jeho produchovnění idealismem a soucitem, kterýmžto procesem procházíme všichni.
Tak to jsem netušil, co už mám všechno za sebou…a ještě před sebou…
>Vyvolený národ je vyvolen k tomu, aby tuto cestu personifikoval.
Prosím personifikovat pokud možno beze mě, já pak do toho nebudu muset kecat.

(zkusil jsem tu hájit v diskuzi „virtuálního žida“ z čistě praktického důvodu, ale raději toho nechám…)

197862

13.08.2009 19:54

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

HHBB 85.?.?.?

>Mám nad ním nějakou kontrolu?
Tedy z mého pohledu, co si kuchtí Sidon, je více méně jeho problém, pokud udržím sebe pod svou vládou. Tím, že jsem zatažen do židovského pseudoproblému, se spíše oslabuju, než abych ho vůbec byl schopen řešit.
Ostatně z pozice moralizování je stejně neřešitelný. Je to totiž metoda (jako každého náboženství) jak věci podvázat a naopak přivést do dogmatické a patové podoby, ať tomu přisoudíme hodnocení, jaké chceme.
(Postoj židů k různým židům svědčí o jejich slabší sebereflexi, což je dle mého spíš projev strachu a také slabosti, než toho ostatního)

197848

13.08.2009 19:29

Kdo vlastní TV média

RE: Mysllim ze dnes

HHBB 85.?.?.?

Já na to, že dobrý, až na tu relativitu. Tam je něco, co nehraje.
Relativita je ve všem, stejně jako absolutno, tedy by stálo za to, zdůvodnit, proč je relativní. Sféra příčin se odráží ve sféře následků a naopak. Tato vazba dává věcem smysl. Ale ten smysl sám od sebe není. Ani dobro a zlo, což s tím souvisí. Tedy říkám, že pokud tam smysl nedám, tak tam nebude. Je jedno jestli ho objevím, nebo někdo mi ho sdělí, vyjde to nastejno. Nakonec to musí jít vždy ze mě.
(mám za to, že asi něco takového měl na mysli i jansmith)

Mnoho názorů se tu v diskuzích potkává a rozchází, oscilují kolem sebe, při troše vůle se sejít se vždy nějak sladí. Nepochopení mnohdy vyplývá z vlastních omylů, kdy sděluji věc již s vnitřní chybou, kterou nejsem schopen rozpoznat. Tu rozpoznám jedině v konfrontaci s jiným diskutujícím, který mi odporuje, což je vždy vzájemné nedorozumění vyplývají z mé neschopnosti podat věc bezchybně, stejně jako neschopnosti oponenta mou chybu analyzovat tak, abych ji pochopil. Primární je však vůle ke shodě, tedy harmonizaci, jak říkáš. Chybou myslím odchylku od smyslu toho co chci sdělit.

Dobro a zlo jsou již kategorie morální, tedy vyplývající z přijatých dogmat. Máli něco být relativní, musím do toho vnést i to absolutní, tedy nějaké dogma.

(Nějaký drby ze zákulisí TV médií by nebyly? abc tvrdí, že jsou chazarská, hhbb říká, že je mají pod palcem "Ježíšovi učedníci", tak jak... [mrknutí jedním okem] )

197845

13.08.2009 07:48

Kdo vlastní TV média

RE: Mysllim ze dnes

HHBB 85.?.?.?

Dualita dává smysl pouze ve své jednotě. To je princip našeho setrvávání zde na tomto světě.
Je však i podstatou destrukce (právě tam, kde se stratí smysl protikladů), příklad můžeme najít v „rozděl a panuj“, tedy rozbití původního smyslu (jednoty), a jeho nahrazením. Obvykle však ztráta této vnitřní síly způsobí kompletní rozpad takové struktury.
Jako se vším, může to být dobrý nástroj, ale i zbraň. [mrknutí jedním okem]

197778

13.08.2009 06:55

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

HHBB 85.?.?.?

>že židé za vše můžou, což je s nejvyšší pravděpodobností nesmysl.
To je to, co bychom si měli uvědomit i s důsledky, které z toho plynou. Když se podíváš na diskuzi, je tu kde kdo s problémem hotov jedna dvě, třeba:„Ten židovský příspěvek shora uvedený v této diskuzi je opravdu chabým pokusem zmást nás goje“. Dle mého, je právě toto důkaz zmatenosti.
Mám svého „žida“ ale možná i „antižida“, ale zkouším s tím pojmem pracovat jako neurčitým i když ho mám pracovně docela dobře vykresleného. [mrknutí jedním okem]
Potíž je, že žid je skutečně mnohovýznamový a dnes více než kdy před tím. Dokonce je víc spojován se sionisty než s těmi dalšími. Přitom právě nejspíš sionismus je kladivem na židy a tím nejen na ně, neboť nikdo neví přesně kdo to je, tedy potenciálně jsme každý „žid“ nebo „antižid“. Už cítíš ten fígl?
Proto bych byl opatrný s označováním viníků obecně (nejen židů), protože ukazování prstem skončí zase zpátky u mě. Žid, ať je to kdo je to, může za to úplně stejně jako každý další, i kdyby byl virtuální, neboť i na průser jsou potřeba dva. Ten kdo namáčí a ten kdo se namočí. Pokud se židy sympatizuji (ale stejně tak s každým), tak jen proto, že ani já, ani nikdo jiný tu nemůže být ten „spravedlivý“.
V tomto směru bych radši poukazoval na moje pochybení, tedy kde jsem se v tom vykoupal a co dělat abych se z toho dostal.

(nick je v diskuzi osvobozující, umožní ti zbavit se toho těžkého lidského batohu, který si povětšinou jako skuteční vlečeme a dělá nás zranitelnější)

197772

12.08.2009 19:03

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

HHBB 85.?.?.?

>já situaci diferencoval nakolik jsem uměl s tím, že jsem nepřidával ani jedné ze stran, jak je doufám dostatečně patrné
Souhlasím. Já jen potřeboval někoho (chytlavého) do diskuze, protože to je to, co je předmětem mylné generalizace. Myslím, že jeho podivování je oprávněné právě proto, že to je tak nejasné. Cítí se být označen, přestože se cítí být nevinen, říkat mu ať se nediví, mu moc nepomůže…
>a skuteční viníci nás kvůli naší blbosti se tím zaobírat a relativizovat mezitím sápali svými pařáty na kusy
Přesně proto jsem reagoval. Relativizace tam byla vnesena přede mnou, a proto tvrdím, že ukazovat na žida jako viníka je podivné už vzhledem k tomu, že do toho vnáší kdosi záměrně chaos.
Diskutující se označil za žida s poukazem na to, že nechápe, proč by měl být něčím vinen, jen z důvodu že je žid. Říkám, že má pravdu i s ohledem na nevyjasněnost pojmu žid. Mnoho židů, nebo Židů, se tak může přeci označovat v rámci politické manipulace zrovna tak jako z pouhého prospěchářství, či jim to prostě jenom někdo přišije.
Proto hájím prostého žida, či Žida, i kdyby měl být virtuální. Morálka mě teď nezajímá, zajímá mě praktická stránka takového označování s tím, že i ty jsi toto označení použil jako důvod k podezření (vliv židů na média a finančnictví).
Proto se ptám, jak by měla vypadat praktická stránka věci, aby nám problém nepřerostl přes hlavu s ohledem na nevinně se cítícího žida a nejasného manipulátora v pozadí, který se takto skrývá, ať už nám předhazuje vizi nepřítele virtuálního, či skutečného.

Myslím, že poodkrytí tohoto problému pomůže daleko lépe celou věc řešit, než budeme rozsápáni pařáty, a to našimi vlastními židokřesťanskými či jinými.
(klidně tykej, je to jen diskuze pouhých nicků, a zas tak milý také nejsem) [smích]

197731

12.08.2009 17:41

Kdo vlastní TV média

RE: Mysllim ze dnes

HHBB 85.?.?.?

Ale ty děláš, jako kdyby ON měl občanku. Vždyť jsme všichni součástí jednoty. [mrknutí jedním okem]

197725

12.08.2009 17:27

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

HHBB 85.?.?.?

Pouštím se do obhajoby žida, myslím, že za to nemůže o nic víc, než třeba křesťan…
>Existují politické, finanční a lobbystické elity, z nichž řada jsou Židé, ať sekulární, či judaisté.
Problém první. Co když je Žid virtuální postava. Ve skutečnosti není, ale je vyroben jako obraz nepřítele. Za blázna je pak Žid i Židobijec…
>je velmi obtížné rozlišit tyto a nádavkem ještě oficální politiku Izraele…
To je stejná potíž. Jsou tam Židé, nebo někdo jiný. Je politika Izraele politika židů, nebo třeba sionistů. Jsou sionisti židé, nebo Židé, nebo jen političtí manipulátoři. A kdo jsou vůbec strůjci sionismu. To přece může být úplně někdo jiný. Za co tu pak mohou židé, jestliže tak vůbec můžeme někoho s jistotou označit…
>Do toho ještě vnáší chaos židé konvertité, a islámští a křesťanští sionisté, a židovští občané různých států
No to je přesně ono, mohou si za to ti opravdoví židé? Jsou-li…
>-nežidé z principu bez ohledu na skutečnost ,která se jim, když už si dají tu práci, obtížně rozpoznává, dají vinu 90ti procentům židů
No a to je přesně to, co tím asi mělo být splněno. A pravý strůjce piklí je z obliga.
>Není důsledku bez příčiny.
No tak právě na to bychom si měli dát opravdu pozor.

197722

12.08.2009 16:58

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Stále stejné vysvětlení

HHBB 85.?.?.?

V celku jo, paranoia je fajn, čím víc tím líp, neboť tím se nakonec paranoidní stane ten zbytek, podle zákona „většina má pravdu“.
Ale součástí tohoto fóra již obvykle bývá i požadavek aspoň nástinu jakéhosi řešení, nebo aspoň nějakého odhalení, odkud by mohl ten vítr…

197720

12.08.2009 16:47

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Otázka

HHBB 85.?.?.?

O BBC jsem psal minule (problém je, že kromě bible nic jinýho nečteš). Když budeš věřit na chazara za každým bukem, tak se nedojdeš za chvíli ani vy…
To je taky odpověď na těch 7 miliard chromých, kteří neumí vzít odpovědnost za své jednání do svých rukou, spoléhají se na autority, bojí se chazarů a satanášů, staví strážní věže (asi aby se ohlídali) a čekají, že jim na zem spadne království nebeské…

197719

11.08.2009 12:55

Kdo vlastní TV média

RE: Mysllim ze dnes

HHBB 85.?.?.?

Pravdou asi je, kdyby ten satanáš nebyl, tak by všichni museli kápnout božskou. Ale to by pasáčci duší přišli o živnost, a to by vytvořilo další požadavky na sociální systém, což bychom si snad při tom přetlaku ani nepřáli. Nemít bibli, tak bychom neměli Satana, a nemohli bychom snad ani lhát. Tedy satanáš jo, i kdyby čert na koze jel…
Co mě zneklidňuje je to, že i satanáš musí vědět co je poctivost, jinak by nemohl podvádět, prevít jeden. A jak by lhal, když by nebyl obeznámen s pravdou, to by snad ani netušil, že lže. Tedy potřebujeme ještě něco horšího, třeba belzebuba, já mu jako malej říkal belzezub...

197635

11.08.2009 06:52

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Spanelska chripaka

HHBB 85.?.?.?

No a...?
Náš známej Jirka povídal, že maj no...ty...nobelovky. Proto si to nechám bodnout, i kdyby mi měla na fleku uhnít ...

197613

10.08.2009 23:03

Kdo vlastní TV média

RE: zajímavější

HHBB 85.?.?.?

To jistě ano, ale asi ne každý stále chápe odkud vítr fouká, či co to vůbec znamená.
Zde je podrobnější rozpis (byť stále nástin) takového monopolu.

Vložený obrázek

Abychom pochopili jak takový monopol vzniká, je dobré začít se seznamovat třeba odtud.
Pak je jasné, že tato struktura neznamená nic víc, než strukturu, neboť je ovládána na svém vrcholu přibližně řečeno "ideologicky".
(upozornění: CIA není řízena nosatými turkotatary)

Jiný příklad:
Tak třeba nám bližší BBC. Ta je ovládána kumpánií European Investment Bank, která je zase řízena mnohými, ale ti skutečně platní jsou členové SMOM, což rozhodně není skupinka kudrnatých chazarů. Více o životě této stanice by mohl napovědět i životopis tohoto chlapíka.
Podobně by na tom byla i GE, která za svou podobu vděčí této operaci, o čemž by nám mohl poreferovat J.Peter Grace , kdyby ještě žil, kterého jistě nebudeme podezřívat ze spolčování s talmudisty.

(no to jen pro ty, kterým by se media zdála přehnaně sionistická, ale třeba jsou to jen fámy ) [mrknutí jedním okem]

197604

10.08.2009 19:41

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

HHBB 85.?.?.?

My jsme si nejspíš příliš nerozuměli.
Když mám na mysli očekávání toho nejhoršího, je to stav, kdy zvěř kouká do hlavně lovce strnulá úžasem a strachem…
Nepopírám ani hlaveň a ani lovce. Jen říkám, že čekat a zabývat se v ten moment zbraní a lovcem, není řešení.

Je mi jasné, že když jsou lidé schopni na sebe střílet, tak jsou schopni i jiných věcí. Nic z uvedených příspěvků nevyvracím a ani nepopírám, naopak, jsem přesvědčen, že se chystají formy exterminace o nichž málokdo má vůbec ponětí, či si je dovede vůbec představit.
Ano, majetným vadí přelidnění. Sami majetní se příliš nemnoží. Naopak. Počty obvykle vzrůstají s chudobou. Zase u majetných klesá ochota otročit. Tedy je tu skupina mocných, která chce mít otroky. To je jasné. Musí je mít chudé aby otročili, ale nepotřebuje jich miliardy. No to nějakou logiku má…
Ani neříkám, že takové plánování je zlé a příspěvky zde dobré. Je to jedno. Nikdo totiž nezmění své chování na základě takového hodnocení. Ani malé dítě a ani politik a už vůbec ne hráč zasvěcený do vysoké hry. Tak to prostě nefunguje. Já vím, že, Churchill byl zednář 33º a také vím, že jejich uvažování se odvíjí od jiných pravidel a principů než u většinové populace. Také je mi jasné, že i on byl řízen a rozhodoval se na základě pravidel ještě vyšší hry. Nebo jinak. Kdyby prase stokrát kvičelo „jsi zlý“, stejně ho řezník podřízne.
A také vím, že se lidé postřílí sami navzájem stejně, jako se sami navzájem vyhubí třeba „vakcinací“. Nerozhodují se na základě toho co je dobré a špatné, ale podle momentální potřeby, která se řídí zcela jinými pravidly. Kdekdo je schopen svinstva, ačkoliv vypadá jako spořádaný tatík. Také o tom se může přesvědčit každý. A dětem nejvíce ubližují jejich matky, a je to naprosto běžná a obvyklá věc.

O co jde. Lidé se rozhodují skrze autority, které jako autority přijmou. Vždy. A obvykle přijímají jakékoliv. Je to stádovitost, která se nedá kvalifikovat ani jako šílenství. Pouze jen 5 až 2 jedinci z tisíce se takto nechovají. Proto říkám, je nutné toto číslo změnit, jinak stádo opět půjde na porážku a co víc, porazí se samo.
Prostě musíme se stát sami sobě autoritou a přebírat zodpovědnost za své jednání. Čím víc lidí to pochopí, tím menší riziko a napětí pro ně, a více úlevy i pro ty otatní, přičemž strach je faktor, který toto nijak neusnadňuje.

197598

Jo, přesně tak bych to rozjel tady. Každý by to odkýval (dobřéé, tak se na ně musíí), no a pak by se to samosebou objevilo u všech potížistů, což jsou dříve či později všichni. [mrknutí jedním okem]

197508

09.08.2009 14:59

CIA a Mossad propagují v severním Iráku hlásání evangelia

RE: Útržky

HHBB 85.?.?.?

>jako by na mě dýchlo záhrobí
A to zcela oprávněně. Ten plán, je skutečně záhrobní, stále kříšený oprašovaný a vylepšovaný.
Mnohé je v tomto plánu jakoby náhodou i v plánech jiných, jen zdánlivě nepříbuzných. Viz obecnější protokoly…
Nejde to sledovat jen z jedné pozice, vždy, musíme vyskočit o stupínek výš, dá to pak ucelenější obraz, který pak začne dávat smysl.

Bolševizace a latinizace se podivně doplňuje (jižní Amerika, východní Evropa aj.). Odkud do toho kousnout. Tak třeba ta CIA.
Hodně již napoví Dullesův plán. Vždyť ta Dullesovic rodina je úplně jasná, jakož i potentáti Angleton, Casey, Philby a podobní otcové zakladatelé této divotvorné organizace. Na koho tam koukneme, tak je všechno možné, jen ne to, co by připomínalo sionistu… Lepší příměr by určitě byl „Ježíšův učedník“. Už to nás směruje ke zkušeným, kteří vědí, že misionář je nejen dobrý pastýř, ale i politruk a ještě lepší zpravodaj. Myslím, že vystihující pojmenování je agent. (Tady určitě článek zapadá do logiky věci bez ohledu na možnou pravdivost). Ostatně zbožný křesťan na tom nevidí jistě nic špatného. Uvidíme dál.

Jak s tím ale souvisí bolševici? No důkazy budeme hledat jen těžko už z povahy věci. Je to jen na uvážení vyplývajícího ze souvislostí. Starý plán na potření slovanstva potřeboval nabrat na dynamice. A bolševizace dokonale využila všech latentních potíží pod povrchem, a proto šla ruku v ruce se sílícím panslovanismem. Dílo sionistů? Bylo to i tady na Zvědavci propíráno a dokazováno nesčíslněkrát, přesto pochybuji. Židé by to nemohli dokázat, i kdyby stokrát chtěli, prostě nelze, už jen z pohledu tradice, a jak se Evropa po tisíciletí vyvíjela. Prostě byli pouze použiti pro špinavou práci někým velice prefíkaným. A ten samý teď šíří historii židovsko-sionistického spiknutí, což je ten pravý spiklenecký hardcore. Hm. Asi o tom ví opravdu nejvíce. A tak nás ani nemůže překvapit, že Dullesův plán tak nějak připomíná ty „nešťastně“ provalené sionské protokoly a jiné…
A jak to souvisí s Kelty? V podstatě nijak, cokoliv se dá použít k rozbíjení identity. A pokud se smíříme se svou keltskou, germánskou, čert to vem, i třeba kumánskou minulostí, staneme se neprůstřelní. To že dnes neseme kulturu slovanskou není náhoda, a tak se jí držme a obohacujme vším, co je nám vlastní. Keltové převážně vyhubeni Římany, jistě ne náhodou, byli ve svých zbytcích latinizováni a tak dále využiti.
My v kotlíku jsme tak vlastně v tomto směru jakýsi pozapomenutý kulturní originál. [cool]

197487

09.08.2009 13:12

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

HHBB 85.?.?.?

> prodné, peníze od státu,danových poplatníků, vyplatí, jedině,když do určité doby dítě bude náležitě oočkováno, a je to?
Ano, o důvod víc pochopit, že sociální systém blbokracie je zhoubná věc. Brzo na to přijde více lidí…
>Odoláte mamonu a je zde vláda,která Vám řekne,že neočkované dítě,ze zdravotních důvodů,nepřijme do jeslí
Zase o důvod více zamyslet se nad tím, co původně rodina znamenala v širším kontextu, než její funkci nahradila „autorita”, a začala do toho kecat třeba církev, nebo stát.
>Pokud rodiče nejsou takto "zlomeni" nastane,další tlak od státních orgánů, v Americe,je to i odebrání dítěte od rodičů.
Ano, předpoklad je „být zlomen“, nikdo si to však netroufne proti obecnému mínění, ví, že by musel sáhnout i na sebe. Nezlomení tak vždy vytvoří celou vrstvu nezlomených.
>Pokud,rodiče budou chtít dát dítě do domácího vyučování, tak,opět určené orgány zakročí proti nezákonnému vyučování,
Opět, je dobré se začít již zamýšlet nad podstatou a smyslem „vzdělávacího“ systému. A určitě dojde i na něj, čím více se stát bude chovat arogantněji.
>tam se nikdo z řad vlády neodváží porušit "náboženské přesvědčení",
Výborně. Tady budeme již hodně u jádra. Proč zrovna sekty a náboženské skupiny a jiné ideologicky postavené organizace zůstávají jakousi „oázou bezpečí“. To považuji za klíčové a odsud ve skutečnosti povstává státně-korporativní zvůle. Totiž podstatné pro systém je dostat všechny pod duchovní kontrolu. Něco jako „zmocnit se duše“. Tady si každý musí začít sahat do svědomí úplně sám, aby došlo k obratu.
>Stačí se zeptat žen,nakolik věří správnosti očkování a budete překvapeni důvěrou žen,
Ano, ženy obecně inklinují k podřízení se „vyšší moci“, to je zneužíváno. Je ale potíž v nás, chlapech, že jsme si tuto roli nechali ukrást, jako přirozenou roli ochranáře. Jestli ji získáme zpět, ony se nám odmění, mají jiné schopnosti, které jsou zase daleko nad těmi mužskými.
>Být,či, nebít, je jen a jen risiko rodičů,jež nemají únikové cesty od tohoto násilného procesu.
Ano, proto k čertu se všemi, kdo to s námi „myslí dobře“ (dobře nebo špatně, vždy to musím mít já ve své moci).
>Je dokázáno, že jen v Australii, na špatnou diagnosu, umírá více jak 2000 lidí ročně,
Můj odhad je, že 20% medicínského rozhodování je s jistotou, že ví, co opravdu dělá. Celých 80% je šarlatánství zahalené do vědeckého hávu. Dala by se napadnout téměř každá „léčebná“ metoda, jako pokusy na lidech, či jen „děláme to, protože se to prostě tak dělá“.

O další důvody více, vzít své zdraví do svých rukou. Co jiného, vždyť téměř vše ostatní je proti tomu vedlejší prkotina, přesto těm prkotinám věnujeme daleko více úsilí.
Vysrat (pardon) se na úředníka!

197486

09.08.2009 12:11

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

HHBB 85.?.?.?

Asi jsem to nezmínil příliš jasně, ale já to již beru jako samozřejmost. Organismy vždy tvoří provázaný a na sobě závislý systém. Stejně i ty pontenciálně parazitické, jako jsou viry, tak potřebují své bakterie a ty zase své další hostitele. Vytváří to úžasné řetězce a koloběhy, proto chtít to „odhalit“ jako jednotlivosti je předem marné. Jeden otvírá dveře druhému, zároveň produkují látky, které jsou vhodné pro ně, ale naopak toxické pro nás, což zase otvírá v těle pro ně nové příležitosti. Jsem odpůrcem antibiotik jako univerzální „zbraně hromadného ničení“, použil bych je jen v krajním případě úplné nouze, což je ale situace, kdy jsem zcela jistě zkazil už něco před tím.
Nejlépe je takové situaci předcházet svou vlastní odolností, tedy schopností eliminovat nepřítele ještě než se stane nepřítelem.

197484

08.08.2009 10:52

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

HHBB 85.?.?.?

>co můžem očekávat od tohoto světa
Kozorohu, já, ti rozumím, ale ber to tak… Pokud budeme jen očekávat, tak k nám může dorazit cokoliv. Tady to je svým způsobem hra, aby se splnila tvá očekávání.
Svět není ani dobrý a ani zlý. Je takový, jaký si ho uděláme. Pokud budeme očekávat to „zlé“, buďme si jisti, že to k nám dorazí. Je dobré vědět, že se něco chystá, ale prožívejme jen to, co chceme, aby se nás drželo teď, nebo v budoucnu. Ať si chystá, bez mého přičinění zůstane jen u chystání.
Internet může být pomocník, ale i zrádná věc. Začíná být zamořen apokalyptickými vizemi a podobnými „předzvěstmi“. Nic se však nestane, než dojde k davovému prožívání takové vize.

197457

08.08.2009 10:21

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

HHBB 85.?.?.?

Asi takhle. Mně stačí, když cítím, že na mě něco leze, dát si dva dny odpočinek a je to. Pokud jsem to neudělal, tak mám odpozorováno, že riziko propuknutí se zvětšilo. Ale i pak se to dá ještě přechodit, což když jsem udělal, tak jsem se později třeba týden nezvedl z postele.

Jinak si za svá kuřácká léta opravdu nemohu vzpomenout, že bych nějakou chřipku měl. To skutečně až po. Ale vždy v důsledku vyčerpání. To je taky odpověď na španělskou chřipku. Vyčerpaná a špatně živená populace, přesuny lidí, to vše je naprosté vykolejení rovnováhy, a jen zázrakem by se něco takového lidem vyhnulo. Pokud se ještě někdo snažil tento stav „vylepšit“ očkováním, tak to byla totální naivita, stejně jako použití aspirinu či acylpyrinu. Jenže tonoucí se…

Největším rizikem je únava, či jiné vykolejení, jako je masivní přesun populace. Snažit se viry „vymýtit“ očkováním je, dle mého, buď naivita, nebo kšeft, ale proč by to vlastně ten kšeftař dělal, že… Prostě ty tu jsou a budou, dokud tu budeme my. Jsou v nás a mezi námi trvale. Otužilému a silnému organismu prostě nevadí (organismem myslím i společenství).
Vakcinaci proděláváme dnes a denně přirozeným způsobem, který je asi ten nejúčinnější, jelikož proběhne tou cestou jak má a spustí reakce, které má spustit. Snažit se to obejít je prostě přinejmenším hazardování, že spustím přesně to, co nemám, nebo v pořadí prdelí napřed.

Sem tam si prodělat nemoc, je prostě zdravé.

(Nemá cenu srážet teplotu v době nástupu. Pocit zimy je právě dán narůstáním teploty, tělo je suché a horké. Pokud teplota příliš kulminuje, nebo nebezpečně dlouho setrvává, teprve pak bych něčím pomohl, to je známka, že ještě něco nehraje, lepší je to nechat spadnout samo, pak nastoupí pocit horka a pocení, právě v době nástupu prášky špatně zabírají, naopak po kulminaci daleko lépe, to mám odpozorováno, proto je prakticky nikdy neberu)

197455

07.08.2009 17:49

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

HHBB 85.?.?.?

Již v minulé diskuzi na toto téma jsem někde zmiňoval, že osobně znám lidi, kteří nevěděli co je to chřipka, než podstoupili očkování. To je moje zkušenost, tedy vím.
Pokud mi někdo nařídí očkování, pošlu ho do prdele (samosebou slušně). Nebudu-li sám, bude pravděpodobné, že nebudu muset použít násilí a to za přítomnosti kamer TV, která ze mě udělá dalšího Ládina, přestože jsem Jóžin.
Předem děkuji za spolupráci. [mrknutí jedním okem]

197426

07.08.2009 15:43

CIA a Mossad propagují v severním Iráku hlásání evangelia

RE: Nesouhlasím, tohle není komunismus

HHBB 85.?.?.?

Rád bych to doplnil s ohledem na to, co bylo napsáno i dál v diskuzi (větev „Nebojte se, není čeho“). Nepohnem se z místa (zlomit kruh), dokud nepřejdem od uctívání a bání se, k naplňování a nebání se.
Nejspíš nestačí vzývat velkého Hospodáře (náboženský, pasivní princip), ale začít jím být (aktivně-užitečný princip).
Někde se to „pokazilo“, protože uctívání principu nemá smysl bez jeho naplňování, tedy způsobu bytí.

Podobné to totiž může být i s JHVH, které je v původním smyslu vyjádřením principu bytí (veškeré aktivity), což se někde někdy změnilo na uctívačství s konečným zákazem to vůbec vyslovit.
(Asi se něco dostalo do rukou někomu, komu nemělo) [mrknutí jedním okem]

197423

07.08.2009 15:24

CIA a Mossad propagují v severním Iráku hlásání evangelia

RE: Nebojte se, není čeho...

HHBB 85.?.?.?

[cool]
Už i díky této větvi vím, že... jak že to bylo... no, nějaký ten starý světový neřád, nemá už teď šanci. [mrknutí jedním okem]

197421

06.08.2009 22:50

CIA a Mossad propagují v severním Iráku hlásání evangelia

RE: Nesouhlasím, tohle není komunismus

HHBB 85.?.?.?

Říkalo se tomu hospodaření. Způsob bytí v souladu s vesmírným zákonem.
(možná odtud pán - hospodin, to jen moje doměnka)

197366

06.08.2009 21:29

CIA a Mossad propagují v severním Iráku hlásání evangelia

RE: pokr.

HHBB 85.?.?.?

Máš jistě v mnohém pravdu a v mnohém s tebou souhlasím, mrkni na to, co jsem napsal o trošku níž. Opatrně s tou statistikou. Znám ji. Je nesmírně diskutabilní, odvodit geny od jazykových skupin dnes a napasovat je na ty minulé, tak to může být nesmírně ošidné a je to ošidné a možná právě proto se s tím tak nakládá, ale to podstatné se z toho stejně vytlačit nedá, mlžit však lze vždy.
>Nepochybně. Proto, pokud se potkávali, spolu neměli důvod bojovat, ale spíše spolupracovat/obchodovat.
To je přesně ono.
Proto jsem si tak nějak jist, že spolupracovali i v posteli. To je to, co se dnes mnohým nelíbí, neboť by to prokazovalo panevropský kulturní hegemon indoevropské kultury na základě přirozených kulturních sympatií a duchovní vzájemnosti.
>Oni se nás bojí.
Ano. A hystericky. Je toho plná historie i současnost. Latinizací začalo evropské zotročení, jak ho známe my, tady a dnes. Pak to měla být germanizace, po rozvratné odpudivé sovětizaci dnes přichází sexy amerikanizace jako prodlužování nepovedené latinitace. Západ může machrovat pouze proto, že má zotročení již za sebou, tedy dělá „mazáka“. Ti mentálně výše to však ví, proto tak nevyskakují.
V Praze opravdu probíhala distribuce „slaves“ do celého světa. No bylo to tenkrát normální a o našince byl zájem. Ovšem nutno podotknout, že šlo o bezbranné zemědělce importované z ukrajinských plání lovené mongoloidními hordami. Mělo to tradici, ale nakonec na ty hordy došlo také.
>Ničíme se v důsledku sami.
Je to smutné, ale zdravé jádro se nedá, o tom jsem skálopevně přesvědčen a kruh tak bude prolomen. [cool]

(k tomu genu, je to mutace CFTR genu G551D)

197363

06.08.2009 19:20

Písně kosmické ve vesmíru

RE: Tak se mi chce

HHBB 85.?.?.?

Možné je všecko, nemůžeme dopředu nic vyloučit, a tak je nesmírně obtížné pobrat celou šíři takové otázky „co je ZLO“.
Z podstaty není nic. Všechno co je, si vytvořím sám / sami, což se propojuje ve vědomí já / všechno. Tak je to i se zlem. Zlo vznikne v momentě, kdy se zaobírám myšlenkou zla, tím se přes vědomí napojím obrazně řečeno na „rozměr zla“ a přes tuto subjektivní sílu si vlastně vytvořím objektivní svět zla. Nestačí však pouhá vize „něčeho zlého“, jde skutečně o prožitky plné silných pocitů.
Psychické dovednosti máme plus mínus vrozené asi stejně, ale ne každý je cvičí. Pokud se takto cvičím, učím se ovládat své pocity, což je pak ten stav „psychopata“, kdy okolí se zmítá v emocích a se mnou to ani nehne. Toto mi umožní vždy ovládnout situaci. Není to však nic ze „zakleté říše zla“, je to pouze situace, kdy mám již schopnosti výjimečné, tedy z pohledu druhých nelidské.
Pokud se však budu chovat nevyváženě, tedy skutečně nenormálně, a to třeba ve smyslu ublížení druhému záměrně chladným způsobem, musím počítat s tím, že podle jedině obecně platného zákona „jak se do lesa volá“, se mi to zákonitě vrací obvykle tam, kde to nečekám. Tedy nejspíš většinu ZLA si způsobují ti „ukřivdění“ sami. Není však vyloučeno, že jsou do takového jednání vmanipulováni. Ale tady jsem si jist, že se to manipulantovi vrátí naprosto adekvátně. To je zákon, který prostě nelze obejít.
Myslím, že by pro proniknutí do této otázky pomohlo změnit chápání pojmů Já / Oni, na Já a tedy My. Začít svět zkoumat od sebe.
Zdravím tě také a díky moc za odezvu. [smích]

197354

06.08.2009 18:29

CIA a Mossad propagují v severním Iráku hlásání evangelia

RE: Nebojte se, není čeho...

HHBB 85.?.?.?

To co govind zmínil, je praktický způsob, jak se to děje právě ze strany mocných. Není jejich vinou, že se to z druhé strany tak neděje také. To je ten trik, kdy se v tom ti nemocní vždy vykoupou. Ale není to tak snadné, jak to vypadá. Chce to praxi od úplných všedností každého dne. Začít je možné už třeba obyčejným dýcháním, kdy z bezmyšlenkovitého udělám kontrolované. A je to. Princip je obecný. Kontrolovat.

197351

06.08.2009 17:32

CIA a Mossad propagují v severním Iráku hlásání evangelia

RE: Zalezitost nad slunce jasna

HHBB 85.?.?.?

Křesťanství je součástí něčeho jako „supernáboženství“. A zdá se, že trumfuje vše, co bylo dosud v této oblasti vynalezeno. Vykrystalizovalo z jiných forem a ani ony nebyly žádným troškařením. Myslím, že nás ještě překvapí, co se na nás v tomto směru chystá. Právě v tom širším kontextu pohltí vše, co bude jen trochu zavánět bohováním na straně jedné a ideologií konzumu na straně druhé v nějakou extrahydru. Předzvěst dýchá z různých alternativních webů, Zeitgeistů apod. Staré formy nechá nějak dožít v kontrolovaném konfliktu. Uvidíme, jaká duševní lahůdka to bude tentokrát. Tak jak se nám to vyvíjí obsahem a formou, tak si to i pozměňuje názvy, ale někde u dna je stále cítit ten připálený princip. Ani termín židokřesťanství už dávno nepostihuje celou šíři záběru, a tak jako žid, tak i křesťan se už stává jen obsoletní stopou na trase.

Nechtěl bych vyznít antinábožensky, ale spíš chci říct, že to co je lidem předhozeno jako náboženství od dob impérií, je ideologická konstrukce obsahující původní kulturní prvky, které byly obvykle dokonalé, tedy smysluplné. Proto i hluboko v židovství a tedy i křesťanství je něco původně dokonalého, ale není to jednoduché objevit, a patrně pro nezasvěcence nemožné.

Slovanství je potom daleko hmatatelnější a smysluplnější kulturní fenomén, než třeba křesťanství. Rozhodující nositel kultury je jazyk a ty slovanské patří k tomu nejdokonalejšímu z indoevropské kultury, tedy kultury bílých Evropanů. Určitě to nějak stojí v cestě světovládným ambicím, a jistě již dost dlouho.

197347

06.08.2009 17:00

CIA a Mossad propagují v severním Iráku hlásání evangelia

RE: Útržky

HHBB 85.?.?.?

Není to úplně ono. Mapy jsou příliš zobecněné a zprůměrované, tedy nemohou postihnout přírodní podmínky migrace. Jednoduše. Kotlík je jiný než planina, údolí než pohoří, řeky jiné než lesy. To způsobuje setrvávání enkláv uvnitř jiných a vytváření dalších specifických mutací uvnitř, nebo naopak zakonzervování, které se může zdát s odstupem věku nelogické. Třeba český kotlík. Jsou zde mladší mutace, které už vůbec nejsou třeba v Polsku, ale jsou v Bretani. Ve významném podílu. Obdobně by se toho dalo vystopovat po Evropě spousty. Moc se však o tom nepíše, skoro jakoby to někomu vadilo.
Že slovanství je prakticky tabu, tak na tom něco bude, dobré je ptát se proč.
Potomci Keltů jsme zcela určitě. Už to, že se jedná o mutace, dokazuje určitý stupeň značné příbuznosti. „Slované“ je vcelku zúžené moderní pojmenování pro skupiny národů obývající obrovské plochy. V širším kontextu patrně obývali jejich jinak označovaní předkové prakticky celou Evropu. Jak to do sebe zapadá s Kelty je otevřená otázka. Ale určitě se potkávali, měli velmi podobný životní styl a patrně vysokou kulturní příbuznost.
A pak, těžko si představit bohatýra, jak bez povšimnutí míjí ztepilou keltku…

197345

06.08.2009 00:18

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Pro HHBB a jeho oponentům

HHBB 85.?.?.?

Když řeknu, že nejvíce nákladů na léčbu padá na hlavy pijáků vody, tak to bude pravda. Jenže to nikomu necpu, protože to je naprosto pomýlené. To je námět k zamyšlení.
Stejně tak náklady na pořízení či provoz čehokoli jsou věcí tržního vztahu, pokud jde o normální vztah, kdy babce na trhu zaplatím za mrkev podle toho, kolik se urodilo, kolik chce babka, a jak já mám na ní velkou chuť.
Je možné, když zavalíme nemocnice kardiaky, tak cena katetrů klesne v důsledku zvýšení obrátkovosti, nebo naopak stoupne, v důsledku ohromující poptávky. Nebo to je taky blábol, protože tady je takový vztah ptákovina, cenu si totiž dohodl někdo úplně jinde a jinak.
Nebo snad máme chtít omezování protlačená na základě pocitu, že snad má někdo pravdu?

(také mi vadí, když mi někdo kouří pod nos, to musím ale řešit já a hned)

197280

05.08.2009 22:00

Písně kosmické ve vesmíru

Tak se mi chce

HHBB 85.?.?.?

a nechce oponovat každému, tak jsem to sem fiknul samostatně. Asi se nám to stádo neumoudří, i kdyby mu to prdel žvejkalo, jelikož nejspíš platí, že nikdo neví… Možná je to tak i lepší, splašené stádo to je…
Tak nám teď asi opravdu nezbývá, než si to sami plánovat, abychom věděli, protože jinak bychom se také mohli splašit. Změny určitě přijdou a asi nebudou malé. Ale mám pocit, že opravdu pramálo lidí má ponětí o tom, jak se věci mohou mít, a tedy jak se zachovat. Záleží mi na nás, což je důvod, proč tu diskutuji. O informace ani nejde. Asi jde o to, to nějak pochopit.

Lichvářský systém je opravdu problém, ale je s podivem, jak málo lidí ho vlastně chápe, i přesto, že je tak průhledný. Co ale vidím jako ještě vážnější problém (no problém je to jen v rámci diskuze, on jinak bude bezpochyby vyřešen), to je téměř stoprocentní negramotnost týkající se moci. Jen pramálo lidí tuší co to je, a spokojí se s představou debilokracie. Proto to asi dopadne jako vždy před tím, mocní budou ti, co ví, co to moc je a umí to používat.
Peníze, zlato, továrny, ropa dokonce i půda, to vše je k ničemu, pokud chybí schopnosti. A to ještě schopnosti užitečné. Dnes mám horu rezerv, ale zítra mi budou úplně k ničemu, pokud nebudu mít ty užitečné schopnosti. Jestliže dnes vládne lichvářský systém, tak jedině proto, že mocní ho z nějakého důvodu chtějí. Jestli ho zítra chtít nebudou (upozorňuji, že mocný může být kdokoli, i zdejší diskutující, nezávisle na nějaké viditelnosti v systému, právě naopak), tak skončí a s ním i mýtus protřelého žida, stejně jako sionismus a jeho „třídní nepřítel“ antisemitismus.

Chci říci, že to vše šlape ve prospěch skutečně mocných, což se nemusí slučovat se slovem bohatý. Bohatí ve smyslu majetní jsou naopak zranitelní, což mocní vědí, a proto je využívají. Bohatí a bohatství lační jsou nastrčeni na scénu a do jejího mlhavého pozadí, a tak tvoří dokonalou clonu nemnoha mocným, kteří "trpí" světovládnými choutkami. Asi patrně ne každý to pochopí, ale je to zákonité. Hybnou silou změn jsou vždy ti, co nelpí na majetku a podobných věcech, ono vůbec to lpění oslabuje. Nezáleží jim vůbec na běžných „pozemských“ záležitostech, jde jim čistě o principy, o podstatu, dokonale se ovládají, proto dokonale ovládají druhé, dokážou svou sílu takto násobit a ovládnout vše, co se podřídí, což bývá zpravidla vše, co něčím podobným nedisponuje.

Co jsem ještě chtěl dodat je to, že patrně ne všichni skutečně mocní jsou na straně toho, co chápeme jako zlo, spíš svou vlastní omezeností umocňujeme tyto síly zla (zlo je jen v souvislosti s dobrem, čili to co nám zrovna nevoní a sem spadá i vlastní nemohoucnost), aniž bychom to ve své zabedněnosti chápali.

197270

05.08.2009 19:42

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Pro HHBB a jeho oponentům

HHBB 85.?.?.?

Někteří kouskové se prostě nehodlají domluvit, a tak ani diskuzi nečtou, jen pořád jedou tu svou, jinak by už neopakavali to, na co už tu padlo mnho pádných odpovědí. Ach jo...

197262

05.08.2009 19:30

Samota moderní doby

RE: Confiteor ante finis

HHBB 85.?.?.?

>ale má zcela jiný náhled na svět a raduje se ze života.
Nejsme my po nějaký operaci mozku, která ale dopadla úplě opačně?

197260

04.08.2009 21:51

Samota moderní doby

RE: Asi uz zvedavci dochazi material

HHBB 85.?.?.?

Číst poměrně složitější text, to není zas tak jednoduchá dovednost. Jestli jsi to dokázal přečíst, Fucku, tak to v tobě asi něco bude!

197205

04.08.2009 20:49

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Jak najít řešení

HHBB 85.?.?.?

A copak prasátkovského řekla danielka, amiourenko? Byl by nějaký vzoreček? [smích]

197203

04.08.2009 18:26

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Pro HHBB a jeho oponentům

HHBB 85.?.?.?

Když jsem se s lehkou nadsázkou zmiňoval, že to mám „vypodloženo vědeckým pozorováním“, tak tím jsem myslel svou zkušenost. Znal jsem opravdu několik lidí přes devadesát let věku, co celý život kouřili a dožili ho s tím, že už je to nebavilo a s típnutou cigaretou v popelníku. Náhoda? Tak na ty právě nevěřím.
Díky za spolupráci a vsítění vítězné branky. [smích]

P.S.: Přestal jsem kouřit, protože když jsem se připil, tak jsem toho vykouřil víc, než vydejchal vzduchu a ráno jsem pak nevěděl, jestli mě hlava bolí z chlastu, nebo z cigaret. Zjistil jsem pak, že to bylo z chlastu (nevim co do toho Budvaru míchaj, měli bychom si na ně posvítit), a tak teď piju čaj. Jenže ten mě vždycky nakopne a musím si pak dát červený. Po něm se mi chce spát, a tak si dám kafe, to mě zase dehydruje a musím hned vypít čaj, no a ten... sakra, no nebylo to před tím lepší? [oči v sloup]

197195

04.08.2009 16:43

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

HHBB 85.?.?.?

No právě, je to janek...proto nastrčim hhbb, a ať se klidně vyřádí, hhbb snesou i polámanýho vola. [smích]

197188

03.08.2009 22:24

Samota moderní doby

RE: Nejdrazsi Mr. Lischka

HHBB 85.?.?.?

Hrůza, chci nazpět svou růžovou realitu!

197146

03.08.2009 22:07

Samota moderní doby

RE: Nejdrazsi Mr. Lischka

HHBB 85.?.?.?

A budeme šířit!!!

Kdo nepřijme a neodříká dvanácterník hajzla, bude zatracen a utracen, jak jinak než navěky, nebo ještě déle. Každý pravověrný hajzl bude povinen poctivého hlupáka napravit dle pravé a jediné morálky samotného nejvyššího, Prvého hajzla všech hajzlů. Každý nově zasviněný hajzlík bude podroben trvalému odříkávání všech hajzlovin, které budou stále rozvíjeny a zaknihovávány ke věčné oslavě. Staneme se tak definitivně nejdynamičtěji se rozvíjející světové...ne, universální vyznání. Všechny remcaly, označíme za odpadlíky, malíře, revizionisty, kacíře, oportunisty, popírače, zapírače, otvírače a budeme je exkomunikovat, abychom si zajistili trvalou možnost šíření až navěky. Kámen.

197145

03.08.2009 15:58

Samota moderní doby

RE: Kamery?Ať si koukají!

HHBB 85.?.?.?

Někdo se rád dívá, někdo je rád okukován, co sakryš s tím.
Aspoň tak netrpíme samotou. [mrknutí jedním okem]

197118

03.08.2009 15:48

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

HHBB 85.?.?.?

No to nebylo s těma fousáčema hezké, jenže já se hestroyovi nedivím, i na mě nono2 působí v kontextu neadekvátně a na katolické noviny ať mi nikdo nesahá (můj oblíbený zdroj info, hned po tn.cz). Říkám si, kousnu do toho, třeba se tu potuluje nějakej zvědavej onkolog. [mrknutí jedním okem]

Jde asi především o příčiny marastu, aby byl stav řešitelný a celé to dávalo (aspoň částečně) nějaký smysl. Pokud to budeme dělat stejně jako medicína, tak se do toho také zamotáme. Lidé trpí rakovinou plic vlastně až od světových válek a masově po roce 50. Proč to ale řešit v souvislosti s tímto článkem? Protože to začíná dávat smysl až v širším kontextu.
Co se stalo po válce, hestroy nastínil a souvislost je jasná, bez ohledu na to, jak vypadaly testy s tabákem, který je normálně nekarcinogenní, lépe řečeno chová se opačně (to se ale netýká produktů dnešního monopolu, ve kterých je teda mimo jiné přítomen i tabák). To je však problém druhotný. Když někdo říká zahodit, já jsem pro, ale ne v případě tabáku jako takového, to je již účelová démonizace (přesně jak psal mkadlec), když se rozhodnout tak určině ne "pod zákonem".

Medicína je zde však na jedné lodi s laboratořemi i jiných oborů, které v tom jedou také. Při bližším zkoumání zjistíme, že se nám nitky zdánlivě nesouvisejících odvětví sbíhají za podivných okolností dohromady.
Teď trošku shrnutí:
1. Radioaktivní částice, která vnikne do těla, je tak agresivní, že během krátké doby vyčerpá regenerační schopnosti těla, a pak každý další i běžný faktor působí jako zhoršení.
2. Po válce ještě vzrostl deficit v živinách, které však lidé běžně konzumovali před tím, což není otázka hladu, ale složení. Monokultury a velkoprodukce postrádají přirozené složky přitomné při malovýrobě (a běžně se vyskytují divoce), které jsou prokazatelně účinné rozhodujícím způsobem při hojivých procesech v těle. Konzument průmyslové potravy zákonitě musí trpět podvýživou a z toho vyplývajících potíží.

Kombinaci těchto dvou bodů výrazně zhoršuje civilizační stres (fenomén soutěživosti) a celkové znečištění prostředí, což je v součtu frontální útok.
Co je však konečným hřebíkem, to je záměrné udržování a umělé prohlubování tohoto stavu financováním vědátorských aktivit sloužících k matení populace, které se tak spíše podobají náboženství. Principielně se to pak dotýká tématu tohoto článku a „kuřácká kauza“ je dále zneužívána k plíživé represi. Cíl je jasný - oblbnout, zneužít, oslabit, ovládnout, zotročit a od věků a navěky. Kým? O tom snad jindy...

(my se však nedáme, radši se zbouráme) [smích]

197117

02.08.2009 22:49

Samota moderní doby

RE: Superblábol!

HHBB 85.?.?.?

Duše švába je široká, daleko širší než duše muňky. Šváb má karakter.

197073

02.08.2009 21:18

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

HHBB 85.?.?.?

Ale odpověď s vitamínem C se týkala toho, co tělo dokáže případně vyrobit a co ne.
Zdroj něčeho je jedna věc, jakým způsobem to pracuje je druhá, výsledné účinky třetí. Nenadělej si v tom mišmaš.
(Jinak hezký výčet, máš pepku pochvalu za poctivou přípravu... [smích] )

197059

02.08.2009 20:57

Samota moderní doby

RE: Nejdrazsi Mr. Lischka

HHBB 85.?.?.?

No teď už to do sebe zapadá. Všech 10.000.000 šmejdů potřebuje nápravné zařízení.
Udat se, napravit se a propustit se do následné resocializace. Soudili bychom se sami v rámci výkonu trestu v době nápravy. Každý by se trestal prací, a tím by se zabezpečil chod nápravného zařízení. Trest prací by tak zajistil nápravu všech 10.000.000 pro následnou resocializaci. Po tomto procesu by všech 10.000.000 dostalo naději na pracovní příležitosti v resocializačním programu, kde práce je již za odměnu.
Jdeme se udat? [smích]

197058

02.08.2009 19:28

Samota moderní doby

RE: Nejdrazsi Mr. Lischka

HHBB 85.?.?.?

Jéžišikriste (uh...ujelo mi to... omlouvám se, ale něco se mi dostalo do mozkové břečky), to je to, o co jsem usiloval již v rámci několika politických stran! Ale nechtějí to pořád pochopit! Jsou plní ideálů, předsevzetí, chtějí dělat všechno patřičně dle Zásad (ale málo studují Zásady pro tvorbu Zásad), přitom nám do teď unikalo to hlavní!
Potřebujeme společnost! Nejlépe občanskou! To je jedno, třeba demokratickou!
A je úplně fuk, jestli jsem okradený, zbitý, podvedený, nabonzovaný, ale stále občan (byť demokrat), člen obce, či dokonce (to už je ale sen) společnosti! Už je mi fakt všechno jedno, ať je třeba sociální!
Jak to, že nás to nikoho do teď nenapadlo! Měl jsem za to, že když něco někoho napadne, tak prakticky ze sta procent to už muselo napadnout někoho před tím. Takto se dokonce stávám hrdým členem společenství, jehož zakládajícím členem je Wenzel Lischka, který měl zcela původní ideu, což je pravděpodobnost rovnající se zázraku. Tím můžeme začít i zcela nové náboženství (i s bohoslužbou) a společenství se tak stane absolutně nezničitelné! Už nejsem sám!
Halelůja! [cool]
P.S.: A můžeme začít dohánět šváby (nemyslím Němce, ty už teď máme za sebou)

197055

02.08.2009 18:34

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

HHBB 85.?.?.?

>Keby Vás tá rakovina dobehla skôr, bolo by menej kecov.
[oči v sloup]
Rakovina ještě než je rakovinou, je běžný hojivý proces, který když tělo nezvládne, tak se zvrhne, a pak je to nazváno rakovinou. Probíhá v těle neustále a stále a pořád, protože jsme pod vlivem prostředí, které zraňuje tělo. Léčit rakovinu je z podstaty hovadina a podvod, je nutné hledat příčinu, proč se uzdravování (běžná reakce na zraňování) zvrhlo. Pokud někdo, kdo má již rakovinu plic kouří, samozřejmě vpravuje už něco někam, kam to nepatří, a tedy to ještě pravděpodobně zhoršuje. Ale co řeší medicína, když ještě slabý imunitní systém vystaví ozáření? Patrně toho „léčeného“ drahým způsobem zabije.
Pokud medicína chytá kočku za ocas, jak pak může s jistotou tvrdit, že to je z toho, nebo onoho.

To chce udržet nervy na uzdě a hlavně nepřát ostatním tak ošklivé věci. [smích]

197052

02.08.2009 16:41

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Svobodne srani - svobodne srani

HHBB 85.?.?.?

Ale kde, žádná 85.?.?.? se právě v takovém prostředí nemusí obávat, že mu někdo příště nakaká na hlavu. Každý okamžitě pochopí, kde může svobodně kakat, aniž by na to potřeboval Harvard. Proto je takové prostředí stále terčem systému „vyšší moci“, která dělá z lidí vyděšené stádo. Bohužel právě ve vyděšeném stádě se pak nikdo nedovede rozhodnout, kde se vykakat, aniž by na to potřeboval „vyšší mocnosti“ za prdelí, a tak se klidně vydělá i na práh domu toho druhého.
Proto jsem skutečně na straně kterékoli 85.?.?.? [smích]

197035

02.08.2009 16:05

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Nedá mi to, abych se do toho nevmísil

HHBB 85.?.?.?

>do té doby budou v zájmu ochrany a zdraví celku zákazy a tresty nutné

takto se líhnou všelijaké -ismy, co zase plodí všelijaké -isty
(poslední slovo už přenechávám)

197034

02.08.2009 15:47

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Zvrhlá demokracie

HHBB 85.?.?.?

Bůh nebo pepek, prostě 85.?.?.? neodpouští, plete bič na druhé, což je normální, páč druzí tropí totéž, pak se samozřejmě nemůžeme divit, že máme stále zmrskaná záda.
(No, ne každému to ovšem vadí)

197032

02.08.2009 15:22

Samota moderní doby

RE: Pane Lischko

HHBB 85.?.?.?

Netuším, jaká je nevole mezi 85.?.?.? a panem Lischkou, zastávám se mě srozumitelné duše švába, proti bordel vnášející definici, a to volky nevolky, jsa poháněn vyšší silou... [překvapení]

(článek vše popisuje vyčerpávajícím způsobem, vysvětlovaček již netřeba, kazí to vtip) [oči v sloup]

197030

02.08.2009 15:06

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

HHBB 85.?.?.?

Chápu, že může pocit odporu k něčemu, navodit situaci, kdy emoce ovládnou rozhodování. Tlačím na pilu, je to nutné. Také těžce snáším, když mi někdo smrdí pod nos, ale budu hájit jeho (moje) právo smrdět proti zvůli systému, ať jsou moje pocity jakékoli. To je ta věc . Ten princip.
To další v diskuzi je už jen vomáčka. Není třeba to brát osobně. Nic takového tam v podstatě není. [smích]

197029

02.08.2009 14:48

Samota moderní doby

RE: Nejdrazsi Mr. Lischka

HHBB 85.?.?.?

[pláč]
je to ještě horší, ty potvory jsem si zavlekl sám...
dá se to léčit [zmaten]
mám se jít rovnou udat [zmaten] [mrknutí jedním okem]
(pepku, jsi dobrej, lepší než jsem kdy tušil, nalil jsi mi optimismus zpět do žil [cool] [velký smích] )

197028

02.08.2009 13:25

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Lidé musí sami pochopit, že kouření se nevyplácí

HHBB 85.?.?.?

co takhle zkusit ochranný postřik tabákovým roztokem...
(tabáku se teď bude válet všude dost, kuřáci ho budou hromadně zahazovat v souladu se systémovým omezovacím opatřením)
vypustit takový malý domácí prospěšný tabakový chemtrail [mrknutí jedním okem]

197019

02.08.2009 11:52

Samota moderní doby

RE: Nejdrazsi Mr. Lischka

HHBB 85.?.?.?

Je to tragédie, bretšnajdr byl totálně vymýcen a systém se nám již zcela odcizil. Já jsem také štěnicemi (těmi z křemíku) uvězněn k bedně, místo abych poklábosil s bodrým bretšnajdrem u točeného. Už do putyky ani nechodím, nikdo tam stejně nikoho neposlouchá, nikdo mi už ani nerozumí...
Zlatí rusi (myslím ti masití, tedy ti příbuzní švábům, no těm inteligentním švábům, těm lezavým, ne těm, těm s tykadlama, přesně těm, superinteligentním), proti štěnicím (křemíkovým), mám jimi byt prolezlý, stejně jako kancelář, skrznaskrz, a jejich úpornost je nesnesitelná. Také se mi stýská, ale už si na samotku zvykám… [smích]

197009

02.08.2009 11:20

Samota moderní doby

RE: Pane Lischko

HHBB 85.?.?.?

[zmaten]
Prosím, jen ne vnášení dalšího bordelu!
Do doby, než se tu začaly objevovat definice, tak mi článek dával smysl, dokonce jsem se před snídaní konečně zasmál, což se mi v neděli ráno normálně nestává (ten podivný den bych hned vyškrtl).
Když už je tedy nezbytně nutná nějaká definice, tak bych prosil raději nějakou oduševnělou.
(nemusí být hned na úrovni švába, alespoň bude snadněji uchopitelná [mrknutí jedním okem] )

197005

01.08.2009 21:52

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

HHBB 85.?.?.?

Tedy nějaký ten příklad:
>Bohužel, nekuřák nemusí mít na tu toleranci vůči kuřákovi dost času. Dříve než se kuřák vzdá své závislosti, může nekuřák v jeho přítomnosti skapat na rakovinu plic.
Jen dojem z logiky nejasných a zavádějících formulací různých výroků. Přesně jako parlamentární žvásty, z nichž se pak vylíhne kladivo „demokracie“ na cokoliv.

Takže malý rozbor.
Nemuset mít na toleranci čas“ je co… Volání po represi, nebo jen morální apel, nebo jen povzdech?
může skapat“ na cokoli je co… hrozba, nebo jen nějaké ohrožení, nebo spekulace, nebo vyvolávání pocitu viny na základě demagogické argumentace (právě jako inkvizice), či co je to vlastně?

Podsunuto to již bylo právě z analogie věci, ale mohu mít mámení, vždyť logika výroku a odvíjející se argumentace je přeci… no… „přímočará“… [oči v sloup]

(takových příkladů je tu více, ale mám pocit, že už o věc ani nejde, že [mrknutí jedním okem] )

196965

01.08.2009 20:36

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Svobodne srani - svobodne srani

HHBB 85.?.?.?

Naprostý souhlas. Jsem pro naprostou svobodu i v tomto případě. [cool]
(na mém prahu tě čeká těžká bota mířená na holou kostrč, zcela svobodně usměrněná kulturní nohou uvnitř, u protější zdi pak hadr a kýbl)

196961

01.08.2009 19:15

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Lidé musí sami pochopit, že kouření se nevyplácí

HHBB 85.?.?.?

>tak ať tam nekouří dobrovolně
Donutit k dobrovolnosti, to by mohlo být ono? [oči v sloup]
(v podstatě nekouřím asi osm let, nechtěl jsem být na obtíž v prvé řadě sobě, až pak se s tím svezlo mé okolí)

196956

01.08.2009 15:02

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Lidé musí sami pochopit, že kouření se nevyplácí

HHBB 85.?.?.?

>Stále dokola žádám odpověď na jediné - proč musí kuřák holdovat svému závislému zlozvyku (ať už zdravému či ne) na veřejnosti?
Áha, stačí říct, hezky a jasně, bez okolků… [smích]
Nemusí.
Tak co, bude muset?
>museli by alokovat ten radioaktivní materiál na nějakého jiného obětního beránka, nemyslíte?
Však on se najde a stále nachází, tady bych potíže neviděl, všichni to ochotně baští… [mrknutí jedním okem]

196941

Ha! A máme tě! Popírač rasismu! To je skoro jako popírač budoucího holocaustu! Možná ještě horší! [mrknutí jedním okem]
Jojo, rasismus je další ptákovina, na které si někdo nechává hodně záležet. Jsme různí a placatí a šišatí, dokonce bílí a černí. Každý americký černoch ví, že je negro, ale z televize se musí dozvědět, že je to špatně. Podobně Cikán už ví, že to je špatně, a tak je z něj Říman. Z židů máme rasu a běloch je výplodem ideologie. Jojo, musíme se pilně učit, abychom ty mezery v chování zaplácli. A hlavně sebemrskat, sebemrskat a sebemrskat.

196940

01.08.2009 10:32

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Prostá otázka

HHBB 85.?.?.?

Určitě „pana Vojtu“ bych bičovat nechtěl (máme tu jiné adepty/adepta) [smích].
Připadá mi, že Vojta49 je férový diskutér a často nese svou virtuální kůži na trh. A to je z pohledu atraktivity jakékoliv diskuze neocenitelné.
PS.: HHBB děkují za zde ve vlákně projevené, sítí zprostředkované sympatie. [mrknutí jedním okem]

196929

31.07.2009 22:52

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Lidé musí sami pochopit, že kouření se nevyplácí

HHBB 85.?.?.?

Proti klouzavé logice se nedá férově argumentovat, sama totiž není příliš férová. [oči v sloup]

>Naše slabosti využívajú proti nám.
Odsud také ta snaha oslabit. A skutečně se hodí do takového krámu vše.
>Mám v okolí veľa fajčiarov, ale za posledné dva moje ťažké roky mi na rakovinu pľúc a inú pliagu odchádzali výhradne, ale výhradne nefajčiari.¨
Upozornění až varování:
Následné čtení je jen na vlastní riziko, stejně jako závěry, které z toho mohou být vyvozeny, včetně poškození všech dosavadních přesvědčení a padají výhradně na hlavu čtenáře, prostě a jednoduše nelze vyloučit, že by to mohla být konspirace, kontrakonspirace, běžná paranoia, těžká paranoia, extrémní antisemitismus, či dokonce bezbožné popíračství
.

Nejen, že se nepodařilo dokázat, že kouření je karcinogenní, ale naopak, nějak se pořád potvrzovalo, že je tomu právě naopak.
Tak na co ta snaha, co za tím teda vězí?
Tato onemocnění se začala houfně objevovat v padesátých a šedesátých letech. Souvislost? Vždyť se kouřilo dávno předtím! I ta byla objevena a testy potvrzena. Dokonce i publikována, jenže to pak nějak zapadlo v kontramasáži.
Po nadzemních jaderných testech se dostalo do ovzduší gigantické množství radioaktivního materiálu, který se rozprostřel přes horní vrstvy atmosféry po celé zeměkouli. A ten je prokazatelně karcinogenní i v naprosto nepatrném množství. A je všude. A jen tak nezmizí. Trošku se zapráší, a je to tam. V plicích, na kůži… Takže pravý viník je znám, teď jen najít toho viníka, kterého stráví veřejnost. A je to. Vědci prověří, vědci najdou, vědci vyzkoumají a nakonec „dokážou“.
Ták. A to máš za to tvoje kouření. A ještě máš na svědomí všechny okolo“.
Teď už jenom začít míchat do cigaret „důkazy“, a je to. Takže i to co třeba chránilo, už patrně škodí spolu se vším možným ostatním v pestrých a těžce představitelných kombinacích.

(no nic, já jsem varoval)

P.S.: Je možné, že při příznivém vývoji klimatu nám tu poroste i tabák. Hlavu vzhůru.

196904

31.07.2009 20:06

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: pro HHBB

HHBB 85.?.?.?

kujóne [cool] [chechtot]

196890

31.07.2009 19:04

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Zvrhlá demokracie

HHBB 85.?.?.?

Tak to už je na mě moc silný kalibr. Vzdávám se a odvolávám co jsem slíbil a slibuji co jsem odvolal!

Pryč s tím ďábelským plevelem!

(ano, určitě musíme hledat rovnováhu) [smích]

196879

31.07.2009 18:41

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Zajímavá slepota

HHBB 85.?.?.?

>že ten, kdo sem píše názory odlišné od lokálního mainstreamu to přece nemůže dělat zadarmo, pro zábavu a z přesvědčení
Proto jsem tě přeci šťouchnul „ti, které jsi jmenoval, jsou zvyklí na jiný, daleko upřímnější a nezištnější způsob spolupráce
Tak dobře, žádný hardcore, jen nevinnou červenou knihovnu [smích]
(srolovat dolů, pod rozsáhlý seznam odkazů)

196870

31.07.2009 18:12

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Zvrhlá demokracie

HHBB 85.?.?.?

[chechtot] [cool]

Článek je opravdu vlastně tak trošku o něčem jiném, než je kouření, ale ono to tak nějak souvisí.
Neschopnost si průběžně vytvářet sám svůj podíl na životním prostoru nutí mnohé ke skupinovému (systémovému) nátlaku. To obvykle vede právě k vytvoření toho, co je každému známo třeba jako fašismus (a spousty jiných –ismů), v dobré víře, že je tak o mě dobře postaráno. Jenže takto (obvykle pozdě) pochopíme, že jedinec se stane bezmocnou nulou v soukolí systému.
Na tom už ani nic nezmění to, že jiní to moc dobře vědí, a tohoto fenoménu dokonale využívají.

196867

31.07.2009 16:46

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Zajímavá slepota

HHBB 85.?.?.?

No jen jestli ten paradox nevnímáš paradoxně…

Trošku jsi mě překvapil, ti, které jsi jmenoval, jsou zvyklí na jiný, daleko upřímnější a nezištnější způsob spolupráce. Jarmilu si hýčkej, jinak si nevyděláš ani na slanou vodu.
No jestli chceš, tak nějaký konspirační hardcore bych mohl dodat (jen pro otrlé). [mrknutí jedním okem]

196857

31.07.2009 15:43

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

HHBB 85.?.?.?

No konečně něco „na tělo“ [mrknutí jedním okem]

1. Nyní jen neaktivně, a když aktivně, tak pouze kvalitní tabák, ne nějaké ty „bllllendy“

2. Naši dědové, houževnatí prvorepublikoví kuřáci, by něco jako „kouření zabíjí“ vnímali jako dokonalou pošetilost. Znal jsem jednoho devadesátiletého mladíka, jak kydal hnůj se startkou v koutku v letním vedru a ještě při tom neustále něco vyprávěl (je teda pravda, ža si sem-tam odkašlal a odplivl).

3. Je to osobní výzva. „Kdo co snese“. Zvládnout závislost je při tom na prvním místě. Když to se podaří, zvládne se i přežírání, opíjení, čumění na TV a jiné (úžasný vedlejší přínos). Je to rituál, který potřebuje své. Norma tu asi nebude, prostě jen to zvládnout (uh...není nic zoufalejšího, než být pronásledován úpornou myšlenkou na cigaretu). Mám odpozorováno, že všechny populární značky způsobují právě ten pocit neodbytnosti. Kvalitní tabák to nedělá. Ultralight bych už do huby nevzal, to je dokonalá past.

Kdesi jsem se dočetl zhruba toto:
Testovaní živočichové projevovali naprostou neochotu onemocnět rakovinou i při několikaset násobném zatížení oproti běžnému kouření. Rozkaz však zněl, „dokázat“, a tak se časem dokáže i nemožné, „čestný boj“ je na druhém, tedy posledním místě (tak tady jsem asi něco tajného proflákl [mrknutí jedním okem] ).
Historka pokračuje, ale nevím, jestli to neznáš, nechtěl bych k smrti nudit [smích]

196852

31.07.2009 13:12

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Zvrhlá demokracie

HHBB 85.?.?.?

> Vůbec nechápu souvislost této vaší tirády s mým příspěvkem
>Jediné, co většina civilizovaných států už zakázala, je KOUŘENÍ všude tam, kde tato závislost nebezpečná nejen kuřákovi ohrožuje ostatní.
"Lid si zákazy žádá"
Tak co s tím… [zmaten]
Všude takového nebezpečí!
Už nám nezbývá než zakazovat a zakazovat... [cool] [oči v sloup]

196831

31.07.2009 12:43

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Zajímavá slepota

HHBB 85.?.?.?

Á, tak tady jsi…
>Kuřáci jsou kvůli své závislosti obvykle schopní bít se do krve za miliardové zisky tabákového průmyslu
Já teda takového neznám osobně, v mém okolí se žádný majitel tabákového koncernu nepohybuje a ti co kouří, tak na takovém zisku zainteresováni, pokud je mi známo, nejsou, naopak, řekl bych, že krvácí právě z opačných příčin.
Jinak opět dobrý postřeh, ostatně co by se dalo od nekorektních zvědavců čekat, snad ne to, že se spokojí s informacemi z tn.cz…
Teď bychom už měli konečně začít s odkrýváním toho tabákového spiknutí. Máš k tomu něco, nebo jsi se sem přišel jenom něco dozvědět, ty zvídavý šibale… [mrknutí jedním okem]

196827

31.07.2009 11:42

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

HHBB 85.?.?.?

Závislost je jiný problém, daleko obecnější.
Starost o duši druhých je nejspíš opravdu to, co je motorem inkvizice dnešní i minulé...
Totiž nejúžasnější literární poklady vznikly v době nedávné právě v oblaku tabákového dýmu. [mrknutí jedním okem]

196819

31.07.2009 11:34

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

HHBB 85.?.?.?

> Hm, no to jsem opravdu nevěděl.
[oči v sloup]
No vida, zběsilá kampaň novodobé inkvizice již nese své hořké plody. Honba na kuřácké čarodějnice je již v plném proudu a kuřačky a kuřáci začínají ze strachu a bláhově zahazovat krabičky nehorázně předražených tabákových výrobků, ba co hůře, s pocitem viny.
Otázkou je, co na tom rentgénu lékařští šarlatáni skutečně vidí, a je-li to, co vidí, skutečně to, co si myslí že to je, a to skutečně způsobuje to, co myslí, že je tím způsobeno.
Jak na první pohled vidno, mnoho otázek a velice málo relevantních odpovědí. No, tedy ve skutečnosti se zdrcly na pouhé „kuřáku styď se“.
Že vykouřený tabáček způsobí povlak, tak na tom něco bude, popsal jsem ten proces výše.

Jádro potíží kuřáků však zpočívá ve zneužívání jejich vášně. Je u nich vyvoláván pocit viny, tabákové výrobky jsou předražovány a stát se uzákonil jako parazit na jejich vášni. Navíc je zde podezření, že světový monopol trvale kontaminuje bohulibý tabák něčím, co tam nepatří.
Nebylo by smysluplnější místo dalšího kamenování kuřáků vnést více světla do tohoto uměle vytvářeného problému? Co se tím má tedy skutečně zakrýt?

196818

31.07.2009 01:39

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

HHBB 85.?.?.?

Tak promiň, Josephe. (beru zpět, zas tak si mě nedožral [mrknutí jedním okem] ).
Teď něco k tvé osvětě. Vážně. [smích]

První, kdo se stal obětí zběsilého protikuřáckého tažení, byl Rodriguo de Jerez, Kolumbův společník na jeho výzkumné plavbě. Byl uvězněn španělskou inkvizicí, jen co si zapálil cigáro po návratu domů. Tak sem, sem se přeci nechceme vracet (nebo ano?).
Tito odvážní mořeplavci na své výpravě objevili něco, co tamější domorodci již věděli dávno. Že kouření je ochraňuje. Dobře se jim chrchlá, a to je známka, že se jim daří…
Proč?
Při kouření pravého tabáku vzniká kyselina nikotinová důležitá pro niacin (B3), který si tělo neumí samo vyrobit, ale který je nutným koenzymem při obnovování epitelu, buněčném metabolizmu a dalších procesech. Vlivem kouření produkují játra a pankreas zvláštní enzymy sloužící k ochraně plic i těla. No a z těchto důvodů kuřák marodí méně, a pokud přeci, rychleji se uzdraví, a to třeba i když se zraní.
Tak to bychom zakazovat asi nechtěli.
(Otázkou však je, jestli dnes do toho tabáku sem tam někdo něco nepřidává z nějakých nekalých příčin. A tady by se zasahovat mělo, co říkáš...)

196789

31.07.2009 00:28

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

HHBB 85.?.?.?

Mám to vypodloženo vědeckým pozorováním kuřákova nejdůležitějšího orgánu.

Povlak se obvykle uvolňuje v určitých intervalech, a kromě obvyklé dávky zplodin odnáší sebou již zahubené zbytky prasečí virózy zavlečené do plic aerosolem z mexických letištních ploch.

Jak známo, obyvatelstvo Karibiku netrpělo nikdy žádnou z chorob uvedených na hanebných nálepkách dělajících z kuřáků stát podporující sebevrahy. Totiž již od pěti let si plíce pečlivě chrání povlakem z kvalitního tabákového dýmu. Tato tradice je nám bohužel známa až z doby pokolumbovské, před tím se v naší oblasti inhalovaly kouřové výpary z konopí, bazalky, dobromyslu a jiných, dnes již zapomenutých směsí, včetně dětmi oblíbeného sena a vonné natě. [cool]

Je neuvěřitelné, že více jak 500 let od objevení Ameriky je někým tento zvyk ještě považován za nenormální! No to snad není normální! Takové tmářství! [překvapení]

196782

30.07.2009 23:42

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Prostá otázka

HHBB 85.?.?.?

Proboha, vůbec nic!
(to modře uvedené, je citace diskutéra, na kterého reaguji tím černým písmem pod tím)

Avšak tajůplné je to, že někomu připadá, že to mají ty politické strany pevně ve svých pravých a levých rukách.

196775

30.07.2009 21:24

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Kuřáci jsou jen malé zlo

HHBB 85.?.?.?

>Jistě bych takovým příjemným posezením nepohrdla.
Dobře dáňo, dnes večer, kavárna na nábřeží (žádný neprůhledný lokál), svěží větřík, sklenka a cigareta na terase (jen jedna, slibuji), a pak…
(tak jo, dobrá, tak jen virtuálně…) [mrknutí jedním okem]

[smích]

196762

30.07.2009 20:07

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

HHBB 85.?.?.?

Teď si mně pepku ale dožral…
Nekouřit není normální. Moje bába kouřila, moje máma kouřila (kouřila určitě i moje prabába). Je to úplně normální.
Navíc to bylo odjaktěživa zdraví prospěšné. Vytváří mi to ochranný povlak v plicích a jsem pak méně náchylný na prasečí viry. Tím, že kouřím, poskytuji i tobě ochranu zdarma (mělo by se zvážit, zdali by neaktivní kuřáci neměli být zdaněni něčím jako „spotřební daň z pasivního kouření“). Projev tedy kuřákům trošku více vděčnosti. Nebuď tak bezohledný sobec. [oči v sloup]
Ne nekuřáckému fašizmu! [cool]

(Neznalost pozitivních účinků tabáku tě ale vůbec neomlouvá)

196748

30.07.2009 19:34

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Kuřáci jsou jen malé zlo

HHBB 85.?.?.?

Tak s těmi bych zametl taky, obtěžovat dámu po ránu je dvakrát neodpustitelné. [naštvaný]

(paže bílé jako písek, danielo, co třeba káva a koňak… v dobře větraném podniku…) [smích]

196744

30.07.2009 14:44

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Prostá otázka

HHBB 85.?.?.?

>Velmi často se ve zdejších diskuzích setkávám s názorem, že valná většina prostých lidí (ovčané) jsou jakýmisi tajuplnými metodami zmanipulováni k tomu, aby činili to, co si přejí údajní Vládcové planety.
Ale to je jen taková pověra, aby se demokracií unuděné obyvatelstvo zabavilo…
Jsou to vlastně jen takové zájmové spolky senilních staříků, co se tou demokracií nudí také… [mrknutí jedním okem]

196715

30.07.2009 12:13

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Prostá otázka

HHBB 85.?.?.?

Že by žebravé řády chudých rytířů… [zmaten] [mrknutí jedním okem]

196693

30.07.2009 09:02

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Prostá otázka

HHBB 85.?.?.?

>Odpověď je zde. Jedná se o konspirační hardcore...
Výborný termín. Pěkně vystihuje určité pojetí, co by mohla konspirace být.
Rozptýlené fluidum infikující prostředí, od jemných struktur až po to jádro. Určitě by bylo dobré také zvážit, jakou formu reakce může takový typ infekce způsobit…

A skutečně to tak vypadá. Některá díla (Zeitgeist 2) jsou jaksi okatě marxistická, oproti tomu ta druhá jsou tvrdě idealistická postavená na „neprůstřelných“ pravdách. Má to tedy nějaký spiklenecký vrchol, nebo je to spiklenecká nemoc hry spiklenců na spiknutí... [mrknutí jedním okem]

196672

30.07.2009 00:36

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Prostá otázka

HHBB 85.?.?.?

>Stále tomu nějak nerozumím
No jo, no…

>proč nejsou cikánům vymyty mozky tak, aby pilně pracovali
Práce je poměrně sofistikovaná činnost, k níž jsou nutné určité celkem složité předpoklady. Při přílišném vymývání se můžeme dostat na začátek, kde není již co vymývat a budeme ve stejné situaci, jako kdyby nebylo ještě co vymývat. Tady je nutno diferencovat a přistupovat poměrně citlivě…

V určitý okamžik je někdo vhodný k vymývání a druhý naopak ne, ale je zase talentovaný vymývač. A další vůbec nemusí být vhodný adept ani k jedné z těchto činností. Je těžké ho jak vycvičit, tak i následně použít, natož vymýt, nesplňuje totiž žádný z předpokladů pro takovou procedůru. A tak nám vznikne zdánlivě složitá situace, ve které se už ne každý dokáže zorientovat.

196638

29.07.2009 18:18

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Malé doplnění

HHBB 85.?.?.?

Ale my je zpracujeme, ještě chvíli a budou to chtít také a ještě větší, výkonnější, barevnější a dražší.
No a my namontujeme kola zpět na opuštěné povozy a nenápadně se vytratíme do lesů, pastvin a širé, očkováním vylidněné krajiny...

196618

29.07.2009 14:36

Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?

RE: Kšefty se musí hýbat....

HHBB 85.?.?.?

Je žádoucí a veledůležité se učit to nečíst. A pěkně od malička to cepovat. Jak dítě řve (je zajímavé, že řve každý fracek, jakmile zahlédne „meducínu“), hned mu vštípit (nejlépe barevným obrázkem, nakapt na sladké, nebo rovnou rákoskou), že vše je tu pro jeho „dobro“, pouze jen ničemu nerozumí… „Ták, hezky zavři očíčka, otevři pusinku a … polkni… ták… no vidíš."
[cool]
(ve stáří jako když najdeš)

196604

29.07.2009 14:10

Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?

RE: Kšefty se musí hýbat....

HHBB 85.?.?.?

[chechtot]
no [oči v sloup]
>průjem, zánět ucha, zánět plic, zánět vedlejších nosních dutin, zánět horních cest dýchacích, zhoršení existujícího onemocnění astmatem, krvácení z nosu, jiná onemocnění ucha, kožní záněty, zduření lymfatických uzlin, zánět spojivek, závratě, únavnost, bolesti hlavy a poruchy spánku
a okamžitá smrt.

Tím je vysvětleno, proč se v tom seznamu nevyskytuje smrt pomalá, ta nejspíš nepatří k těm účinkům nežádoucím.
A tím se nám s konečnou platností vyjasnil i účel osel-tam-i-viru. O žádný podvod nejde, mrtví, jak známo, žádnou chřipkou netrpí. [cool]

196603

29.07.2009 11:02

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: vyhynieme

HHBB 85.?.?.?

>Vojna s ciganmi je prehrata
Neboj, zvýšíme dávky, zlevníme alkohol, postavíme více heren a náleven v ghettech, z ghett postupně uděláme rezervace…

Hlavu hore partyzán!
(A kdo neměl cikánku, není chlap… [cool] )

[mrknutí jedním okem]

196591

29.07.2009 00:53

Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?

RE: Mám zásadní problém...

HHBB 85.?.?.?

Veškeré připomínky beru na vědomí. [smích]
P.S.: HHBB nemohou takovou omluvu přijmout, není je možno oslovovat přímo, přijatelný je pouze pluralis maiestaticus (ale teď si nejsem jistý, jestli to neplatí pouze hovříme-li MY, tak to raději nechám plavat, no na každý pád „jsi drzý čert!“ [cool] ) [mrknutí jedním okem]

196557

28.07.2009 23:30

Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?

RE: Vzpamatujte se

HHBB 85.?.?.?

>Když oběti, nebo potenciální oběti, hrají tu hru s nimi, místo aby takové zmetky vymetli
Káp si na to! [cool] Ale koho vymést, když tu hru vlastně hrají všichni…
Zkoušel jsem to nakousnout , ale „na koho to padne“ je evidentně atraktivnější téma.

196547

28.07.2009 22:21

Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?

RE: Mám zásadní problém...

HHBB 85.?.?.?

>Více než těch pár stravitelných vět nejsou rodiče schpni akceptovat svou pozorností, možná i přirozeným intelektem... z mnoha důvodů.
Ani zde v rozsáhlých diskuzích nepřesvědčíš přesvědčené. A to ty články čtou, když si pečlivě připravují protiargumenty. Vím, že to nejde. Jde to jen u těch, co upřímně hledají a chtějí přemýšlet, a ještě při vzájemné ochotě se nechat přesvědčit. A vůbec nelze nic vnucovat. Má to naprosto opačný účinek. Navíc to může poškodit váš vztah, a ten je nakonec nejdůležitější, a to nejde ničím podmiňovat.
Nemá vůbec smysl se tím trápit. Život se prostě zacyklí do zvyků, ty člověka zotročí, a toto zotročení je ve stáří jistotou jistot. Toto lze rozbít jen za předpokladu, že ti na ničem nezáleží (vyjma Pravdy, která je tak tou tvou absolutní).

196542

28.07.2009 16:46

Novinářka žaluje světové elity za bioterorismus

RE: Rozšíření diskuse

HHBB 85.?.?.?

>(zajímalo by mne hlavně, jestli jde nějak dokázat, o čem jednali na skupině Bildenberg)
to zkus, budeš mít o konspiraci jasno [mrknutí jedním okem]

já jsem ale nikde konspirací snad neargumentoval, spíše jsem zkoušel opak...

196524

28.07.2009 16:43

Novinářka žaluje světové elity za bioterorismus

RE: fretky

HHBB 85.?.?.?

že by utracení očkováním...hm... [překvapení]

196523

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 129 čtenářů částkou 19 970 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,
děkuji všem, kteří přispěli. Máme poslední pracovní den před koncem měsíce a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím, zvažte případný příspěvek na tento web. Děkuji.

Ve zkratce

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 0

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
23,44 Kč
Euro
27,38 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,51 Kč
Švýcarský frank
25,63 Kč
100 japonských jenů
22,46 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,73 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 923,83 Kč
1 unce stříbra
549,93 Kč
Bitcoin
314 926,65 Kč

Poslední aktualizace: 30.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 559 872