Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané HHBB

Nalezeno 1036 příspěveků, 119 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

01.05.2011 12:33

O víře a církvi

RE: Náboženství byla vymyšlena pro oblbování a ovládání lidí.

HHBB 87.?.?.?

Lin, tyhle diskuze již dávno ztrácejí smysl. Povídat si s náboženskými pomatenci o škodlivosti náboženství je stejné, jako alkoholikovi vysvětlovat, že mu to pití škodí.
Ještě jsem chtěl pododtknout.
Já z tohoto věkovitého třeštění v žádném případě křesťanství nevyjímám. Naopak.
Křesťanství stavím na piedestal totálního zblbnutí mas .
Křesťanství je židovská hereze a nelze ji od židů odělit.
"Ježíšovo učení" je součástí celého náboženského konceptu a nelze ho vydělit.
Náboženství staví na citech a pocitech, nelze tam ničím rozumným argumentovat.
Argumentovat Bohem lze všude a na všechno, proto nejde o diskuzi, ale vtloukání víry.
Křesťanský bůh je to samé jako židovský, to samé jako muslimský, a za biblickým blábolem se skrývá promyšlený mocenský koncept mesianismu.
Víra je osobní věc, pro druhé můj koncept Boha a univerzální síly, mé víry, nemůže mít význam, proto s ním nemohu ani argumentovat, takový argument je totéž co mé osobní přesvědčení a neopírá se o žádné náboženské "pravdy" a "učení". Víra skupinová může vyplývat ze shodné osobní. Uplatněno opačně je totéž, co pití krve oběti. Krev davu (jeho energie) se stane zdrojem cizí moci.
Davové uplatnění Boha lze jen metodou uctívání, to je náboženství, a to je lidská duševní nemoc . Nemocní jsou komodita k dispozici mocným. Tam patří všichni židé, jsou synonymum nábožensky zpracovené komodity, křesťan (jakýkoliv) je inovovaný žid. Kristus je jejich král, král království duševně nemocných.
Náboženský pomatenec však není náboženský pragmatik. Vyčítat náboženskému pragmatikovi "porušování pravidel" je vrchol náboženské naivity.
Katoličtí pragmatici nejsou věřící v židokřesťanském a ani muslimském slova smyslu. Řídí se zcela jinýmy pravidly. Pravidly, která narozdíl od těch náboženských fungují. K tomu potřebují své jakékoliv "věřící", důvěřivé, peklem, ďáblem, bohem, zlem, dobrem, vším vyplašené, náboženstvím pomatené, uctívačské stádo,klanící se pánu, spasiteli, modlám, knihám... (kde ale zůstal Člověk - vesmír ve vesmíru).
Viděl jsem ty videa, ale, říkat katolíkům, že jsou špatní je zbytečné. Z principu to nemůže fungovat. Jedni jsou pochroumáni pocitem viny od narození, cítí se pak být jen více ukřivdění. A ti druzí mají pro to "špatné / dobré" měřítka úplně jiná. Dobré je to, co jim prospívá, proto to nemůže být špatné. A nejspíš mají pravdu. Pomýlení jsou ti, co si myslí, že jejich mizerie pochází odjinud, než z jejich náboženstvím zkryplených duší.

242965

01.05.2011 20:35

O víře a církvi

RE: Náboženství byla vymyšlena pro oblbování a ovládání lidí.

HHBB 199.?.?.?

Bartošku, když už na něco reaguješ, tak si to aspň přečti.
Jestli někdo nazve náboženství vírou, je již věc těch dalších, že to akceptují. Pro mě to je jen "víra". Komu však chybí víra, pro něj je "víra" dost dobrá.
Jestli náboženství nestaví na pocitech, pak staví na rozumu a pravdu může mít tak jako tak každý, kdo je rozumem nadán a jeho tvrzení nebudou o nic slabší, než tvrzení kohosi, že svět někdo uplácal v sedmi dnech, nebo že jen on je z ducha. [mrknutí jedním okem]

242998

02.05.2011 07:23

O víře a církvi

RE: Náboženství byla vymyšlena pro oblbování a ovládání lidí.

HHBB 68.?.?.?

"Bůh nám dal, Bůh nám vzal"...co dál řešit...
Vždyť i ty mocné asi seslal, aby se "chytili dogmat". [smích]
Ti tví mocní by nikdy mocní nebyli, kdyby neměli svá média a své "věřící". I to, že věříš, že jsou, je původcem toho, že jsou.

243034

02.05.2011 08:15

O víře a církvi

RE: Náboženství byla vymyšlena pro oblbování a ovládání lidí.

HHBB 46.?.?.?

Tahle otázka nedává smysl. Křesťanství je západní strategií. A kdyby tam nebyly vazby na židovství, vůbec by nebylo...a už jsem to psal. Samozřejně do té strategie patří i obviňování židů, bez toho by zase křesťanství nedávalo mnoha křesťanům smysl také, a to ani historicky. Je na tom postaveno i 99% příspevků "zvědavých" křesťanů. [mrknutí jedním okem]

243037

02.05.2011 10:00

O víře a církvi

RE: Náboženství byla vymyšlena pro oblbování a ovládání lidí.

HHBB 46.?.?.?

"Rozumáři"...to je dobrý, jen si nevzpomínám, že bych tu něco takového hlásal. Ale na druhou stranu, skutečně, rozumu se určitě nebráním. Jen bych upozornil na jisté nesrovnalosti. Tady ses pustil na velmi tenký led. Osvícenství z podstatné části navazuje na křesťanství (nakonec přineslo i husitskou rehabilitaci a útlum katolických dogmat). Jestli však někdo přinesl gilotýny, NKVD, množení dluhů... obávám se, že jsi úplně vedle. To všechno tu bylo již dávno před tím. Stejně jako masakrování ve jménu Krista, Církve, humanity, lidstva, Boha, bohů, Pána, Paní, Matky, Otce atd... dokonce smrt ve jménu života. Vinit z toho ale rozum? Stačí pár smyslů zbavených, a také rozum je ten tam. I honba za kořistí se dá ospravedlnit Pravdou. Nemusíme přeci už myslet, když máme Pravdu. [mrknutí jedním okem]

243042

03.05.2011 09:12

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: nic dobrého to nevěstí

HHBB 46.?.?.?

Bylo to tak tiché, že tam od rána houkal alarm... ještě by to mohl být Izrael, část agentury má za své "zásluhy" již své místečko v Praze. To pak ale vylučuje žida s bombou v baťohu mířícího ku Praze. (Je to jejich druhé svaté město).
...Obamovi hrozí džeil kvůli padělání listiny. Soud stále probíhá jako pojistka v případě ztráty ochoty.
Jeho občanství je stále sporné.
Kdo se však vzdal občanství za velikého halasu am. médií, to byl americký symbol - Superman. Mohlo by to být úsměvné, kdyby nesymbolizoval americké hodnoty, stejně jako osoba prezidenta.
Zvlášť zajímavé je to časování kauzy "občanství". Odkaz na Supermana se tím nezdá být náhodný.
V Supermanovi II. totiž zachraňuje Paříž před teroristickou akcí - výbuch vodíkové bomby v Eiffelovce… právě Paříž je na ráně díky své "náhodně" hektické roli v invazi proti arabům.
...
Izrael mobilizuje proti Íránu. Skutečně se tam bojí islamistů. (Proto taky poslali na pomoc 50 000 afrických žoldáků Kaddáfímu). Mají důvod, stačí se podívat na některá oficiální videa íránského režimu. Ti své záměry nijak neskrývají.
Irák je vojensky paralyzován a cesta šítům na sunitská území byla otevřena. Muslimové jsou na prahu rozsáhlého vnitřního konfliktu. Proto z hlediska muslimské ofenzívy proti Izraeli se zdá být perspektivnější Turecko, již tak mají velmi napjaté vztahy.
Saudi se odvrací tiše od Američanů a navazují vztahy s Pákistánem, který tak zvýší čínský vliv do oblasti. Čína má nosiče, Pákistán hlavice. Pokud se tyto věci "mohou dostat" do oblasti "muslimských barevných revolucí", bude nanejvýš vhodná přítomnost policajta. Mnoho lidí si však může stále plést policajta s velmocí. Pozor - čím dál tím víc „špatnou velmocí“ (i Superman se vzdal občanství). Čína je také přítomna ve středozemním moři. To vše posiluje roli Ruska do budoucna, a to je umocněno jeho nenápadným spojenectvím s Francií a Německem. Navíc jsou díky ponorkám vojensky přítomni všude. „NWO“ se rodí (EU – Rusko – Čína – Jižní Amerika) a pude posilovat rozpadem arabského bloku a jeho vazby na US… Pádem Japonska se mění i rozložení sil v tichomoří. Opět Čína a Rusko posilují.
Spojené státy prohrály s „NWO“ již na začátku další světové války 11/9 2001 po raketovém útoku z Atlantiku na své území, kterému nedokázali zabránit. Již jsou plně v cizích službách a vlastně o tom ani neví (kromě části agentury). Navíc jsou již dnes nepřímo ve válce s Izraelem. Tajná služba pomohla již kolaborující administrativě vyrobit teroristický coverup, záměrně špatný – tím dochází k nárůstu nedůvěry Američanů v systém. To hraje do karet právě tzv. NWO.
Jo, Ládina sejmula MI6 asi před deseti lety.

Nevím jestli to tu někdo pobere, i tak přeju hezký den. [smích]

243227

03.05.2011 11:17

Visí nad Evropou jaderná hrozba?

RE: Visí nevisí.

HHBB 46.?.?.?

[velký smích] výborný postřeh, bez publika to nejde...
...jenže, na to je tu metoda drastické akce, která zaručeně pozornost přitáhne...
tady teď dělají media vlastně dobrou službu v roli užitečného trouby, jednak je to živí, a pak, je možné ten dav děsit a ovlivňovat bez toho, aniž by bylo nutné někoho demonstrativně utratit...
Prostě dělejme dál, že nás ta bomba plaší a nebude jí nutno použít ani opravdu a ani jako. [mrknutí jedním okem]

243239

03.05.2011 11:44

Visí nad Evropou jaderná hrozba?

RE: Izrael?

HHBB 46.?.?.?

Tak jsme se tu zase sešli Jarmilo. A představte si, že souhlasím. Je to pravděpodobnější, než hubit vymírající evropany. Těm stačí bohatě teroristická fikce o podlém napadení, hrdinném odhalení a zneškodnění.
A tahle skála je od začátku cílem válek mnoha staletí dozadu. Stojí na místě, které je branou světadílů. A jednou bude "naše", i kdyby měla zesklovatět i s tím co je okolo.

243241

04.05.2011 12:27

Visí nad Evropou jaderná hrozba?

RE: Je to tak-ale možno aj úplne ináč

HHBB 46.?.?.?

Myslím, že reaktor v černobyl. el. byl odstřelen patrně malou nukleární náloží. Nemám jiné vysvětlení pro odfouknutí 2500 tun těžkého víka z velmi kompaktního materiálu.
Že se jednalo o sabotáž, tomu nahrávají i veškeré okolnosti celé kauzy, tomu co následovalo, jakým způsobem byla záležitost medializována, jací lidé kauzu řešili atd. Dá se také předpokládat, že celá měření, a jak byla prezentována, byla a jsou jednoduše hoax. Mám za to, že ten "spad z Černobylu" je mýtus také.

243338

04.05.2011 13:47

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: nic dobrého to nevěstí

HHBB 46.?.?.?

Já to napíšu jen hodně obecně a zkratkovitě. Všechno má tendeci dospět do rovnováhy. A každá strana váhy se v ten moment chová jako protiváha té druhé - takže dvě strany. Ale jinak je jich nekonečně mnoho a v čase různé síly mění své pozice, jak se sami proměňují a migrují tak v jistých schématech, což také určuje jejich podobu. Vlastně... nic není vůbec trvale jisté, včetně vymezení pojmů dobro / zlo, pravda / lež apod. To je možné jen v jistý moment pevného bodu - a to je dogma a něm roste morálka. To ale někdo musí striktně určit a říci "tak to je". Je však vždy jen otázka času, kdy přijde druhý a řekne "tak to není".
Tak proto tu vždy budou stavitelé schémat a pak zase jejich bořitelé, ale povětšinou jsou tu však jen následovníci pohybující se ve vymezeném prostoru někým jiným, ti jsou pak tím "tělem". Je to hra... někdy šťastná, někdy krutá. [smích]

243344

04.05.2011 14:37

Jsme otupělí zlem

RE: Zlo nás vede cestou vytyčenou.

HHBB 46.?.?.?

>tady mám pocit, že jsem mezi normálními lidmi
[chechtot]
...také občas mívám potřebu sem tam někoho urazit, ale tohle mě ještě nenapadlo, to je fakt dobrý...
...
hrad se ale skutečně chová podivně, že je v nemilosti mejnstrýmu je zřejmé (třeba ta past s propiskou), a trochu záhadou zůstává, co to tam vlastně tropí a komu teď vlastně škodí (předpokládám, že škodit je vcelku taky normální)
...
Praha ale ne, už nám nezbyl ani jeden bojeschopný voják, kterýho bysme někam mohli vyslat ve jménu jakékoliv pravdy, veškerý zbylý majetek je již rezervován a zlem jsme bez tak otupeni... [mrknutí jedním okem]

243348

04.05.2011 23:46

Visí nad Evropou jaderná hrozba?

RE: Je to tak-ale možno aj úplne ináč

HHBB 85.?.?.?

Takový odkaz nemám. Problém je totiž ve všem, na co sahneme.
Bohužel všechny ty "alternativní" info jsou jen reflexí na černobylskou legendu. Oficiální info (nemyslím wikipedii) je při tom asi nejblíže tomu, co se stalo.
Je toho ale příliš na toto vlákno v tomto tématu.
Jen velmi krátce:
Motiv – demonáž východního bloku i útokem na jaderný program.
Protijaderná hysterie, nedůvěra v technologii, v systém, ve vedení atd. Následný start "perestrojky" a rozpad starých "pořádků" to prakticky vylučuje náhodu.
Nejen víko, ale celá budova byla postavena jako kryt i proti pumovému útoku. Víko skutečně mělo 2500 t. Ani intenzivní výskyt vodíko–kyslíkové směsy (??) by neměl šanci způsobit zmizení krytu a ten kráter. Navíc nebyl důvod, aby se tam vůbec vyskytla byť hypoteticky. Celý ten wikipedický konstrukt se podobá závěrům komise 9/11.
Podle svědectví personálu nic neprobíhalo nenormálně. Reaktor "vybouchl" a zmizel bez zjevných příčin. Články zmizely, u zbytků v plazmatickém stavu se reakce zastavila. Grafitový blok byl roztrhán do okolí a na budovy, kde se vznítil.
Z čeho by měl ten "spad" vzniknout?!
29 lidí zemřelo prokazatelně důsledkem akutního ozáření, a právě při styku s grafitem při jeho hašení bezprostředně po explozi. Většina z té směny však žije zdravá ještě dnes.
Mapu radioaktivity vytvořil jediný člověk, gen. Pikalov, velitel chemiků a válečný veterán. Nikdo jiný ji neověřoval. Zemřel 2003 na pokročilé stáří i přes to, že by měl podle své mapy padnout na místě do komatu.
Komisi vedl ak. Legasov (chemik), byl to první dobrovolník na místě (bylo to v neděli, kdy CCCP je na chatě), nikdo ho už nesundal, jaderní odborníci byli postaveni mimo hru díky okamžité negativní medializaci. Švédská el. Forsmark věděla o "spadu z Černobylu" po druhém dni, zatímco sovětská vláda ještě neměla ani první šetření za sebou a nikdo civilní mimo oblast neměl o katastrofě ponětí. Mediální hysterie se rozjela na plný pecky s tím, že "Rusové zatloukají a nechávají hynout vše živé v nevědomosti". Tak se zrodila legenda o ruských reaktorech - smrtícím nebezpečím pro lidstvo.
Mimo východu to drasticky zasáhlo i Francii a jejich projekty jinde. Navíc to zbrzdilo mírový výzkum s plutoniem o skoro 20let.
Kroky Legasova byly nesmyslné s alarmujícím efektem – kropení kyselinou, zmrazování podloží, sarkofág apod. Celé to působilo jako někým třetím řízená maškaráda.
Podobně záhadný byl výskyt údajného spadu po světě. Další měření žádnou takovou radioaktivitu v okolí nepotvrdila, nikdo tomu již ale nevěnoval pozornost. Dnes tam září možná jen ten sarkofág, v němž jsou zahrabané zbytky reaktoru.
...
Je toho prostě příliš moc "náhodného" a "nevysvětlitelného". Jako u pádu dvojčat. Přitom je to vlastně velmi jednoduché, když připustíme, že obojí někdo odstřelil.

243384

06.05.2011 08:48

Třetí obhajovací řeč

RE: Já osobně už nepochybuji.

HHBB 46.?.?.?

>židé opravdu ovládají všechno a mají vše pod kontrolou
vás evidentně ano
>Rozsudek je svinstvo, které nemá obdoby
kdo se kdy soudil, tak ví, že minimálně jedna strana prohraje, proto může být nejméně 50% rozsudků považováno za svinstvo
>Je to výsměch demokracii
nedovedu si představit demokracii, kde by to takhle nemohlo probíhat... vláda je postavená na represi, justice je součástí represe, stejně tak zákony, které někdo musí nasmolit, a pak pod pohrůžkou vymáhat...vlastně je úplně jedno, co v nich je, na principu to nic nemění a výkaldy se mění s morálkou, minimálně 50% poražených stále zůstává, ale je to prakticky ke 100%, netýká se to pouze privilegovaných vyjmutých ze systému
>Pane Vladimíre vydržte a bojujte stále na svých stránkách proti vymývačům mozků a jejich nohsledům.
ale tímto způsobem na tom ten systém jede, potřebuje to jako sůl, proto čas od času dělá Zvědavci celkem slušnou reklamu v hlavních zprávách... dokonce už z editora udělal biblistu...a usmívá se pod fousy... [smích]

243493

06.05.2011 09:24

Třetí obhajovací řeč

RE: .. dokončení

HHBB 46.?.?.?

>Taková ústava je dle mého názoru jen zbytečným cárem papíru mající vytvořit klamnou iluzi nějakých garancí čehokoliv
takový je každý zákon, vláda (-kracie) je věcí síly a schopnosti ji uplatnit, a k tomu je potřeba stoupenců... jinými slovy, bez "věřících" to nejde
>jsem naprosto přesvědčen, že v této zemi není demokracie
ale kdepak, rozhlédněte se, pohovořte, poptejte se na věci a uvidíte... lidé to tak chtějí a vidí, proto to tak je...
Nebo Vy znáte někoho, kdo nechce vládu a represi?

243497

06.05.2011 10:12

Třetí obhajovací řeč

RE: .. dokončení

HHBB 46.?.?.?

Tak nějak...
jenom k té hře... hrajeme cizí hru, protože jsme ji přijali za vlastní... bez toho by se nehrálo, nebo bychom si (proboha!) museli hrát každý to svoje...
...
Ono to jako vtip zní, ale vtip to nejspíš tak docela není... Smrt je také vykládána jako "odchod" (exitus), což je poměrně jasný termín, ale to se pak musí "někam odejít". Podobně jako porod je odchod někam, o čem dítě nemělo páru jak to vypadá a určitě se mu z jeho světa nechtělo.
Zdá se, že všechno nějaký smysl má a zdá se, že každý je spoluautorem toho smyslu. Proto bych si pro jistotu žádný "hrůzy pekelný" nepředstavoval, jeden nikdy neví, jestli si tím na sebe skutečně něco nechystá nejen tady, ale i "tam". [mrknutí jedním okem]

243508

06.05.2011 10:55

Třetí obhajovací řeč

RE: Já osobně už nepochybuji.

HHBB 46.?.?.?

>Ti co ovládají většinu světa a mají vše pod kontrolou se opravdu většinou hlásí k židovské víře.
ale ale...to jste vyčetl v "alterstrýmu", nebo to tak sám chcete...
>Svět řídí ti, kteří mají moc nad penězi a našimi mozky.
to ano, tak si dávejte lepší pozor nad tím, co si myslíte (viz předchozí pozn.)
Pokud si myslíte, že svět je ovládán penězi, mysíte si to i o sobě? Jste ovládán penězi? Pak jste ale stejní jako ti, co udělají pro peníze cokoliv. Chcete to ještě vyčítat židům?
Prozradím vám tajemství - právě ti jsou ovládáni těmi, co jim peníze nevládnou...
>Většina bank je vlastněna židy a židé mají pod kontrolou i média
aby tato teze aspoň na oko platila, musela být překvalifikována charakteristika žida... proto je to vlastně v očích mnoha kdokoliv, kdo manipuluje s penězma... kdyby to měl být někdo jako "věřící žid", tak by to neplatilo ani na oko...
(můžete mi věřit, je to moje oblíbené téma)
Ostatně samotné banky jsou ovládány, ať je jejich "vlastníkem" kdokoliv. Jejich pozice je naprosto fiktivní a může skončit ze dne na den.
Společnost ovládá ten, kdo vládne její intelignecí a zpravodajským systémem - skutečnou funkční informační službou. Ta nemůže být uplatitelná (jinak je to jen průměrný bordel), musí fungovat na principech spřísahání. Pak můžete uvádět v život teze a antiteze, pak máte i šanci získávat stoupence a skutečný vliv (proboha, kolik myslíte, že mají židé stoupenců). Se stoupenci můžete vládnout, neboť můžete uplatnit represi. Pak teprve můžete použít justici.
>Znamená to jen, že někteří židé jsou velmi schopní
to jistě, ale je to historicky především schopný služebník systému, spadá tam i otrok? (ostatně i tak nějak je to i v bibli, židé jako otroci, jako vyhnanci, jako stoupenci, odpůrci apod.)
...
Jestli zrovna tady na to systém dojede... potřeboval bych najít nějaký příklad...to, co tady možná dojede, to bude jen něčí představa o systému [smích]

243515

06.05.2011 11:07

Třetí obhajovací řeč

RE: Svět je plný paradoxů

HHBB 46.?.?.?

čím dál lépe...
Hitler byl prostředník, figura, nikdo...prostě médium, přes které se uplatńuje technika moci.
...
"Holokaust" je vyšinutá hra. Je to počítání obětí jako zásluh / nezásluh. O žádnou pravdu nejde. S typickým házením odpovědnosti na židy musí přijít i odepření zásuh - to zn. "holokaust nebyl" a "zásluhy se nekonají".
...
Ještě vám furt nedochází, odkud tohle schema myšlení pochází?

243518

06.05.2011 11:16

Třetí obhajovací řeč

RE: .. dokončení

HHBB 46.?.?.?

O jaké morálce to mluvíte? Ještě mi řekněte že o "křeSSťanské" a začnu brečet...pane moudroSStraku...(samozřejmě, že i peklo na zemi je důsledek pekelného myšlení)

Jen bych ocenil méně té obrázkové rudoprávní propagandy, ještě tím někoho nakonec oblbnete, člověče. [mrknutí jedním okem]

243520

06.05.2011 14:00

Třetí obhajovací řeč

RE: Svět je plný paradoxů

HHBB 46.?.?.?

Pořád s tou „finanční podporou“…
Může být v bankách peněz jak sena a nevyvoláte nic. Banky seberete, znárodníte, znehodnotíte, odstřelíte, zatknete bankéře, vyženete jejich rodiny, změníte zákony … cokoliv. Potřebujete mít moc, aby Vám ty papíry byly k něčemu dobré. Potřebuje věrnou masu, která vám poskytne energii. Potřebujete myšlenky, ideologii, potřebujete mít po ruce chutný duševní pokrm pro víry chtivé, pak můžete "dát i penězům moc".

Holokaust je spálení oběti ve smyslu židovského rituálu. Vám to použití termínu připadá nějak adekvátní? Pokud ano, tak přemýšlejte, kam se tím termínem vlastně směřuje. Nemluvím o válečných událostech, neboť se jednalo o zabíjení obecně. Pokud ale hovoříme o rituální oběti, začne to nabývat úplně jiných rozměrů.
Píšete o židovském etniku. Máte tím na mysli co… termín „Žid“ podle říšských zákonů z r. 1935, který se dnes korektně velmi využívá?
Přesně tak, tehdejší „kritika“ byla vystavěna stejně absurdně jako dnes, jako by to nedopadlo, jak to dopadlo…
Já ve svém okolí prakticky žádného žida neznám, natož Žida. Proto mi to připadá o to vyšinutější.
Dobrá… jsou tu Rockefellerové, Morgani, Rothschildové. Ale proč židi? Jenom proto, „že se to šušká na netu“? Máte za to, že jimi v nějakém smyslu jsou? V jakém? Pokud by to chtěli podpořit, tak nejspíš v jiném gardu, v daleko bezpečnějším, a to proto, že jimi vůbec nebyli… máme-li na mysli rituální obětování, tak přesně k tomu je oběť vybrána, vychována, obětována a oslavena.
Ale to přeci neudělá ovce s ovcí…

243547

06.05.2011 15:39

Třetí obhajovací řeč

RE: to ustavení zákona

HHBB 46.?.?.?

To má logiku, pane Erwine a chápu, že to tak skutečně může vypadat... jenže podle stejné logiky by zákon o nedotknutelnosti nosorožce znamenal, že nosorožci si ho z titulu své moci prosadili a a mohou tak nerušeně pokračovat v pastvě, protože tím zcela jistě potlačili zájem o svůj nosoroh... [mrknutí jedním okem]

243557

06.05.2011 19:42

Třetí obhajovací řeč

RE: Já osobně už nepochybuji.

HHBB 208.?.?.?

Já do toho zahrnu i odpověď pro pána výše.
Pokud je "žid" irelevantní, potom s ním argumentovat je matení, nebo sebematení. Pokud není, je potřeba říci, proč je ten argument argumentem.
Jestli máte na mysli vyznání "žid", tak do toho nepletu pojmy jako "etnicita". Pokud je pak podstatná ta etnicita, musím říci, v jakém smyslu etnicita, protože i tam je mnoho protichůdných výkladů.
"Finanční pyramida" není totéž co mocenská. Diskutovat proto o tom, že nějaký maďarský žid (blíže neurčený pojem) figuruje ve forbesově žebříčku, a proto velí světu, je totéž, jako tvrdit, že Obama je nejmocnější muž. Je to jen populární plácání pro spadlé brady.

Jenže jste mi nevysvětlil vaše vidění světa ohledně peněz, proto vám asi ani nemůžu vysvětlit, proč to vidím jinak. Sám jste pochopil, že ústava je hadr, já jsem dodal, že i zákony, a také proč. Rozčilovat se nad blbým zákonem je...jako rozčilovat se nad hadrem. Tenhle zákon je jako ten červený hadřík, chcete se za tím honit? Hadr nehájí zájmy ničí, stejně jako zákon... to je jen iluze. Zájmy se dají obhájit, bohužel, jen z pozice moci a rozložení sil.
(Máme v zákonech i ochranu brouků... vládnou světu?)
Rothschildové jsou z rodiny dvorních židů, kteří slouží hannoverské dynastii. Proto jsou dnes v Londýně. Dorazili tam s nimi, když hannoverský princ volič (kurfiřt) usedl na britský trůn. Byli a jsou to správci pokladny. Jelikož si berou i křesťanky a studují na křesťanských školách, a někteří jsou v katolických řádech, myslíte, že jsou kovaní židi? Morgani snad byli židi? Myslíte, že Rockefellerové, tradičně členové johanitského řádu pořádali se skutečnými židy nějaké veselice?

Ještě k pánovi nahoře. "Finanční pyramida" není rozhodně dílem posledních tří set let a hlavně nemá určující vliv na moc. Ti kdo mají moc, používají lichváře jako nástroj akumulace majetku. Je to hodně staré a "nekřesťanské", proto na to good boys používají bad boys. A hodně dlouho. Dokonce ani sám papež se neštítil lichvaření ve velkém a natvrdo (florentští medičejští), což pochopili, že "takhle je to špatně".
Není bez zajímavosti, že již ve středověké Evropě byl mezinárodní finanční systém v moci "chudých rytířů", stejně jako středozemský obchod a vojenské opěrné body. Jak jinak, než "chudých"...
"Židovský stát" je obnovené Jeruzalémské království, a protože je tam na špinavou práci, tak ti hodní dělaj mrtvýho brouka. Skutečnou hlavou je však Juan Carlos Bourbon (dědic papežské linie Farnese), Perés je jen hlava vlády loutkové, ale proč by vám tohle vůbec někdo cpal...

(pro dub: dube, prozraď, na čem stojí tvá "víra", podpoř svůj pádný "argument" [mrknutí jedním okem] )

243589

06.05.2011 22:42

Třetí obhajovací řeč

RE: Já osobně už nepochybuji.

HHBB 137.?.?.?

Jeane, představa od něčeho oddělené moci je skutečně zvláštní (a není má a není až tak naivní), ale já tvrdím, že moc od peněz nepochází. To je něco jiného a doufám, že jasně řečeno. Jestli jste si již se mnou všiml, tak tento podivný konstrukt, že moc je od peněz, tu kde kdo používá jako stěžejní tezi s tím, že peníze pochází od židů...
Že Vám někdo svobodu vybojuje, třeba editor, to je, s dovolením, naivní.
>Zdá se mi, že jste to Vy kdo za každým rohem vidí židy. Nebo jsou snad za každým rohem antisemité ?
Už začínáte šprýmovat, že jo. Ale toto je první věta vlákna: "Jsem dávno přesvědčen, že židé opravdu ovládají všechno a mají vše pod kontrolou" a rozhodně není má, tím jsem si jist. [velký smích]
>Ti co ovládají většinu světa a mají vše pod kontrolou se opravdu většinou hlásí k židovské víře. Svět řídí ti kteří mají moc nad penězi a našimi mozky. Většina bank je vlastněna židy a židé mají pod kontrolou i média.
Není to můj výrok. A je to reakce na můj nesouhlas, všiměte si prosím... (ale u piva by Vám takový vtípek asi prošel [smích] )
>Zůstáváme tedy u nasbíraných informací a pomocí analýzy s podporou logiky se uchylujeme ke své víře či úsudku. Doufám, že si to uvědomujete.
Já ano, Jeane, proto si vzpomeňte, kde jste ty "židoviny" nasbíral.
Proto jen doplnění. FED je jen zlomeček financí. Nejvetším jeho vlastníkem je Bank of Amerika, která kdysi vznikla jako americká filiálka Bank of Italia. Také si všiměte, jak budova FEDu v NY vypadá. Stejně jako bývalá rezidence papeže ve Florencii. Vkus židů? Co myslíte... [mrknutí jedním okem]

243605

07.05.2011 16:52

Třetí obhajovací řeč

RE: pokr.

HHBB 87.?.?.?

Tento úsek vlákna mi připadá tak trochu "zamotaný". Pokusím se (snad nejen pro sebe) to trochu porovnat.

> Stworovo mučednictví zárukou kvality není. Prostě naštval lidi z LPA. Tečka. Žadný Rotschild ani Izrael v tom nejede. Přiznejte si to.
K tomu bych dodal, že motiv tady toho "procesu" je nejspíš velmi jednoduchý. Když mě podrážděný soused bude chtít nepřímo trápit, tak si na mě může najít jakýkoliv klacek v podobě zákona (to je celý les sytémem narafičených klacků) a můžeme se před spokojeným soudem řezat do alelůja. Když nějaký klacek je náhodou zlomen, jistě justice najde pohotově jiný, aby hra nezamrzla.
Ovšem takto samoúčelné to je jen zdánlivě. Chování soupeřících stran má své obecenstvo, a to má rádo drezy a své barvy. Nadšení obecenstva pro "svoje barvy" pak nutí ty své hrdiny do čím dál upřímějšího nasazení, a pak to teprve začíná mít ten správný charakter pro zákulisní organizátory "klání". Pak může boj postoupit na "vyšší level" za "vyšší cíle".

>Ti, kdo jsou přesvědčeni o židovské světovládě prostřednictvím peněz by se koupit nechali, a podle toho usuzují na svět.
Právě tahle věta je u 217ky určujícím klíčem, dle mého, k té trochu nešťastně zvolené kauze "Kellner".
Jestliže tu zcela upřímě celá škála diskutujících operuje univerzální mocí peněz, pak ovšem sama sebe popírá špiněním systému, který má tedy na penězích běžet. Pak je skutečně lepší přestat kňučet a jít za svým přesvědčením a chopit se moci = chopit se peněz. Pokud to nedělám a přesto v univerzální moc peněz věřím, tak si tu tisícema příspěvků akorát s... do huby (narozdíl od Kellnera).
Možná to tak bylo míněno...
Ale je tu jeden moment, který bych k tomu rád dodal. Tato "kellnerovská příležitost" je pečlivě připravena a je mocensky sychrována a sleduje jiné, než pouhé fnanční zájmy. Proto tam místo Kellnera může figurovat už pouze jen jiný Kellner. Tahle info má ale smysl jen pro ty, keří se nespokojí s tím, že peníze jsou jediným motivem a motorem procesu.

>Tak především ta zdůrazňovaná závist vůči bohatým, což je mj. zásadní režimní kladivo na odpůrce...
Tak to asi bude. Ale bohužel, tohle je asi skutečně hlavní motiv mnoha a mnoha zdejších ukřivděných příspěvků vinících chimérické zloděje chimérického etnického původu. Ale možná spíš než závist by byl lepší pojem "ublíženost". Tím ale nechci diskutovat oprávněnost toho pocitu. Spíše jeho zřejmou kontraproduktivnost.
Poznámku o "zvolení do parlamentu" by bylo možné spíše vnímat jako narážku na stále zde intenzivně propírané politické kauzy, jako by skutečně bylo možné tudy něco řešit. Tedy opět nejspíš povzdech nad zdejší (i obecnou) notorickou kontraproduktivitou jak v článcích, tak v diskuzích produkujích frustraci a opět zášť vůči univerzálnímu viníkovi.

243659

08.05.2011 10:42

Třetí obhajovací řeč

RE: pokr.

HHBB 137.?.?.?

Neřekl bych, že jsme tolik OT, už jen proto, jak se Z. profiluje, lépe řečeno, je již nyní i za pomoci justice a širší medialice profilován. To do jisté míry určuje i jeho potenciální čtenáře a budoucí podporovatele, což zase dál tlačí vydavatele do daných témat. A ta témata jsou samozřejmě nějak historicky vystavěna, viz obhajovací řeč editora a citování biblického příběhu.
...
S běžným parazitem si tu ale nevystačíme. Chovat si stádo není úplně to ono. Naopak, parazit je ten, kdo "mému stádu" škodí. Nemá asi cenu zabývat se kusy stáda, oni chtějí být takoví. Je jich zdrcující většina. A ti vlastně, pokud si to vůbec mohou uvědomit, a to za pomoci svého chovatele mohou, jsou přirozeně na straně svého pána proti společnému parazitickému nepříteli.
...
Ale stádo může být i bez pastýře, v zásadě ho nepotřebuje, to je ale problém na jiné úrovni a prakticky zdrcující většině populace je nepochpitelný. Z podstaty kusu stáda ve stádě ho ani nechce vidět. A to je asi to, co jsem chtěl naznačit. Pokud by stádo chtělo být bez svého superparazita (chovatele), muselo by se chovat velmi staticky, či rovnovážně. Jakmile bude dynamické směrem k produkci čehokoliv, (rezervy, potomstvo, bohatsví, pohodlí, ale také ideály, nápady, požitky apod.), tak se ocitne okamžitě v zájmu sil, které začne zákonitě vnímat jako parazitické. I kdyby je zavrhovalo sebevíce, začne je systematicky generovat i ze svých řad, ať chce nebo ne. Je to daň za způsobenou nerovnováhu hromaděním. Ale bez hromadění zase nemůžeme akcelerovat. Chceme-li zrychlovat, hromadíme a vychylujeme, ale také plýtváme energií (vůči univerzálnímu parazitu) a jsme pak právem (?) ukřivdění. Ale stále je to náš problém. Tím samozřejmě nemám v úmyslu popírat to, co jste napsala, spíš naopak. [smích]

243707

10.05.2011 10:20

Amerika: „Kráska“ nebo „tchyně s hřmotným hlasem“?

RE: je hezké nadávat na vlády

HHBB 46.?.?.?

>hlásate tie masmediálne nezmysli
hlásá svou spokojenost s tím, co má, to tě z nějakého důvodu dere...
dere tě to proto, že chceš, aby tvůj problém byl i jeho problém (jen odhad)...
Ale asi má pravdu, neboť zdravé je z - dravé, proto se to prosadí. Nemocné je ne - mocné jako nemohoucí, proto se to neprosadí. Ta logika je neúprosná a nic na tom v tomto případě nezmění ani snaha hodit diskutéra i s masmédii do jednoho idiotického pytle. A to je nakonec nefér, neboť masmédia hlásají (stejně jako tento prostor) všeobecnou nespokojenost a popostrkují lidi k nasranosti, narozdíl od spokojeného diskutéra Vojty.
...
Ten "leviatan" sám sebe pohlcující není ani špatný a ani dobrý. Je to prastaré vyjádření poznání, že vše samo sebe v cyklech pohlcuje. Vesmír se tak chová. Z jedné strany roste a z druhé mizí. Proto to, co jednou bylo zdravé, bude pohlceno jako nemocné. Rozčilovat se nad tím je asi tak stejně platné, jako rozčilování se nad "seznamem" agentů. Téměř každý dávno ví, že pracuje pro systém, který ho z druhé strany kope, přesto mu dál odevzdával, odevzdává a bude odevzdávat.
...
Zdejší obecné nadávání na zlodějinu (s přívlastky), je oprávněné jen zdánlivě. Bylo tu i pár pokusů se vyrovnat s tak prostým mechanismem okrádání, jako je lichva. Přesto se tu nenajde prakticky jediné řešení, které by někoho nadchlo a druzí ho okamžitě s odporem nezamítli (pokud tu kdy vůbec nějaké bylo naznačeno). A začíná již jen prostým určením, co to vlastně je a jestli je to vůbec špatně, a jestli to není dobře a krást je vlastně něco jiného. A nakonec se tu nikdo neshodne ani na tom co je krást, protože narazíme na definici vlastnictví. A pořád dokola a dokola a mezitím se opět a stále prosazuje to z-dravé. Brblání na tom nikdy nic nezměnilo a ani nezmění. [smích]

243835

Podívejte, pokud mi tam začnete cpát "svaté", jako "zdravé", oproti nemocnému, evidentně nesvatému... nebudu oponovat, nechám Vás u toho.
Mě se prostě jen víc líbilo zdravé od dravé oproti nemocné jako nemohoucí. Jestli se Vám nějak nelíbí ta dravost (mládí je také dravé), klidně teorii poopravím na zdravé ve smyslu slova zdar (nazdar, nazdraví). Tohle na meritu mého sdělení nic nezmění, protože "dařit se" funguje i jako "prosazení se".
Jestliže se něco udrželo, prosadilo atd., tak proto, že se tomu dařilo (bylo to zdravé). A tak skutečně význam mého původního sdělení zůstává zachován. "Svaté" si ponechte Vy, mě by nadělalo guláš nejen v mém sdělení, ale asi i ve výrocích předřečníků, a to docela podivuhodný, stejně jako latina nadělala guláš v mnoha původních jazycích a původních smyslech, a to nejspíš chladnokrevně záměrně. Pro mě má daleko větší význam ten původní obsah slova, než ten římsky upravený. [mrknutí jedním okem]

PS.: čímž samozřejmě pokračuji ve svém "velkém brojení proti KC" , jak už mi tu někdo stačil přišít [velký smích]

243870

06.06.2011 08:55

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

HHBB 46.?.?.?

>Faktom je že väčšina "elity" usilujúci o NWO je sionista (žid)
faktem je to proto, že se to prodrbává na netu?
Vyděšení z "NWO" je velmi prosté... strach z toho, že nevím co bude, protože nemám nad sebou kontrolu... a za všechno může zlý tamudistický žid, protože se špatně stará o dobytek... [chechtot]
...
Ustresovaný "občan" je ustresovaný sám sebou, protože se krmí stresujícími bláboly v médiích a je úplně jedno, jestli je to TV, nebo internet. Prostě jde, zapne si to a krmí se tím. A neutratí ho žádný nosatý bankster, ale půjde a ve stresu odkrouhne souseda, do kterého si promítne bankstera... stačit bude už jen podezřele znějící jméno a nečí ukazovák. A pak už depopulace pojede jak po másle. Stačí dobytku dát jen klacky do rukou. No, co myslíš, má cenu nad tím brečet?

245582

06.06.2011 09:24

Izrael pánem na Středním východě

RE: Protokoly sionských mudrců jsou pravé!!!!

HHBB 46.?.?.?

Ať jsou pravé nebo levé, je to námět okopnutý z románu, tedy lépe by se hodilo, že je to určitý plagiát. A autory plagiátu jsou ti, kteří na těch doporučovaných stránkách "Spiknutí proti Církvi a lidstvu" dokazují jejich pravost. Ona totiž ta původní verze dost troufale píchla do jejich hnízda.
...
Nicméně je to úplně jedno, protože víra ve fungování protokolů dokazuje jedině to, že lidi jsou, jací jsou...

245583

06.06.2011 12:39

Španělé zažehli evropské protesty

RE: pro editora

HHBB 46.?.?.?

Cancy možná, ale všiměte si jedné věci. Tmo výborně chápe, jak šlape systém, a jaké jsou v něm role. Má v tomto směru určitě precizní výchovu, proto je také vůči systému nekritický a "nepokojný dobytek" ho tak nějak popuzuje.
Ty cancy mohou být v kontextu poučnější, než fabulace o židovských piklech. [mrknutí jedním okem]

245593

08.06.2011 07:23

Španělé zažehli evropské protesty

RE: pro editora

HHBB 81.?.?.?

Když už píšete "tzv. židovský", tak je to tzv. skutečnost. "Tzv." je něco, čemu se tak říká, nebo má říkat, aby vznikl nějaký dojem o skutečnosti... takže tomu vlastně sám nevěříte. [smích]

245654

08.06.2011 11:02

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

HHBB 46.?.?.?

Ten článek je sice o něčem jiném, ale to Vám zase vůbec nebránilo v hořekování nad tím, jak je s námi „zvířaty“ záměrně zle zacházeno…
„Vládní snahy o zdrogovanou společnost“ by byly v naprostém rozporu se snahou o „užitečný dobytek“, neboť zhulené dobytče netáhne. Nejde to dohromady. A kdyby neexistoval sex „rekreační“, byl byste svědkem hromadného vymírání dětí narozených do přelidněného prostoru, kde se již neuživí… co byste raději….
Nebo chcete lidi kamenovat za smilstvo a znovu je učit, že sex je od ďábla, když to neodklepne svatý ouřad?
Úlohu sexu není třeba vůbec zdůrazňovat a ani jsem si nevšiml, že by to opravdu někdo vážně dělal. Naopak. Lidé si ji vlastně vůbec neuvědomují, ač je to jedním z principů fungování vesmíru. Sex je o přitažlivosti a bez této základní životní síly by nebylo nic. Naopak, okolo sexu se spíš mlží, neboť je to mocný nástroj.

Ale ten článek je jistě zajímavý a je spíš o přirozené dominantní roli matek, kde hraje sex zase důležitou roli, bohužel nevědomou. Co mě opět nepřekvapuje, a je to už více než typické, že v podtextu je opět snaha chování vymezit normami a pokud možno ho korigovat kriminalizováním. A to je to, co už u mnoha studií, pojednání a článků cítím na hony daleko. Takže vychovává represe a máme tu „zákony na ochranu“ třeba počasí, druhů, zvířat, nekuřáků, dětí, židů… (budou děti udávat matky, že je při mytí osahávaly?) a ani mě nepřekvapilo, že autorem je teolog, už jenom proto, že to pojednání jde taknějak po „temných“ stránkách ženy.
Tím ale nechci říci, že matky svým dětem neubližují. Naopak. Řekl bych, že daleko intenzivněji než otcové a často mnohem více než je nějaké „domácí násilí“ při použití otcovské ruky. Málokomu bude činit potíže hovořit o tom, že dostal vařečkou nebo řemenem, ale už asi každý bude mít problém hovořit o teroru psychickém. Ovšem je velmi zkratkovité to navlékat na sex, neboť ten je prakticky ve všem, ať se nám to líbí nebo ne a není ani špatný a ani dobrý. Může být ale nezvládnutý. A protože muž taky může být systémově narušený vozembouch, tak může i tím přispívat k nějakým intenzivnějším ženským úletům.

245662

09.06.2011 12:06

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

HHBB 46.?.?.?

A zase…
No, překonal jsem svůj odpor k Vašemu stylu psaní, a dočetl až dokonce. (Bez těch iritujících excesů by to byly jinak docela čtivé příspěvky). Víte proč Vám to zase neodkejvu?
Protože ta vesnice se nepoučila (zas a znova) z jednoho prostého důvodu. V tom židovi to totiž netkví a nikdy netkvělo. I kdyby to byla stokrát pravda.
Na vesnici jsem také žil a vím, že co sedlák umí velmi dobře, to je počítání. Židovinu pozná už na míli od vesnice. Proto prakticky nikde na vsi žida nenajdete, sedlák je v jistém směru daleko vyčuranější, než onen mýtický žid. Naopak tam najdete téma článku, což je despotická selka. V každém statku vládla jako šedá eminence, a kdyby sedlák pustil něco u žida, tak nocuje u prasat.
Vy tu skuhráte stejně jako Quido, hledáte potíže v židech, a od toho se také odvíjí i hledání receptu na medicínu. Jenže při špatně odhadnuté příčině choroby budou i ty léky na nic. Už víte, proč se ta velká vesnice nechce a nemůže poučit? Problém totiž není u žida (nechte žida židem, jinej nebude), ale především se změnilo myšlení u hospodáře, čímž v celku myslím nás.

245720

09.06.2011 19:41

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

HHBB 137.?.?.?

>Co když "v hustotě terčů je síla"?!
No a? Kdo chce být sedícím kačerem, tomu stejně není pomoci. Kdo nechce, musí přestat přemýšlet jako on.

>Proto je nejprve pravicováno (roz. egoisováno a desolidarisováno) město.
Nejprve? Město je pro to vytvořeno. A žid v tom prsty nemá, to mi věřte, ten přišel už jako další. (Urbanizace – urba – orba – založení města pro osev a pro budoucí sklizeň „plodů“…)

>v zapadákovech BANKY NEPADAJÍ, protože si lokální bansteří netroufnout spekulovat s investicemi svých klientů/hejlů.
Opět to není o židovi. Je to o rozsahu sociální struktury. Normální smrtelník je schopen obstarávat pouze jen určitý sociální okruh, zbytek mu je již cizí, což je normální a sociální vazby na úrovni tisíců či milionů jsou jen iluze a ideologický blábol.

>První, co privatisátor, bankster a tunelář učiní, je přeci-vá NEPRůHLEDNÁ STRUKTURA: Zkuste si projít pavouka např. PPF Dcery přes další dcery spoluvlastní matku a pořád dokola.
Tohle taky není žádná židovina. Tohle je velmi starý právní vynález, který se v republice a sociální struktuře bez hlubších kořenů, jako byl „americký sen“ poměrně snadno uchytil. Takzvaná „právní osoba“ je princip, který byl již dávno ztělesněn třeba v symbolu „otep a sekera“. Což jste ale narazil na skutečného nepřítele člověka jako svéprávného jedince.

>Takže dneska se z och-tz-ané vesnice malým židem s dvojkolákem a karbanem, kořalkou, děvkou A LICHVOU stal ochcaný zglobaliSSovaný CELÝ SVĚT
To je velmi nepřesné. Sám píšete, že vesnice (západákov) v tom nemá co dělat a jako příklad to je z mnoha důvodů nevhodné. Když se podíváte na „moderně vybudovaný venkov“, tak tam z vesnice nenajdete nic. Je to jen okolí „urbanizace“.
Když tam hledáte toho parazita, tak ten parazituje již na něčem, co někdo projektuje, buduje, pěstuje, chová...včetně "lidstva", na což se vžil i termín "civilizace". Sedlák je takový hospodářík, ale máte tu i „hospodáře“ s celosvětovými ambicemi a jejich úsilí je v tomto směru již velmi, ale velmi letité. Vy však cpete parazita do role, které nemůže být schopen, tedy ani nemůže být zodpovědný za vývoj světa, ten může být zodpovědný tak maximálně za svůj sosací apetit. Tady ale mohu doporučit pouze jedno – nekrmit. [smích]

245746

09.06.2011 21:37

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

HHBB 87.?.?.?

...tak se omlouvám, ten „sedící kačer“ je totéž, co snadný terč (nebo kořist)… netušil jsem, že to budu muset osvětlovat, když už jste s tím tématem sám přišel…

>Dříve měl kočovný "směnečný" žid: - káru, kořalku, děvku,…
hm...
>- dnes má 96% celosvětových médií, FED, GOLDMAN- SACHS,…a nájemné vrahy a okupanty ve zprofesionalizovaných armádách NATO a kontraktory.
hmmm...
Jo, a ten, co to měl před židem, ten si řekl, že už toho má dost a dá to raději tomu drbanovi s károu… paráda…
Ty wiki poučky jsou fajn, jenom jsem Vám chtěl naznačit, co se za těmi poučkami může ještě skrývat. Zřejmě máte ale raději černobílé obrázky...
I ta lichva je již důsledek, průvodní jev a zase se svými, dost neblahými, důsledky, které ve finále lichvářský systém opět pohřbí - ale to je jen to, co na té lichvě stojí! To Vám přeci může bejt ukradený ne? Kdo se s tím neveze, ten má přeci slušné vyhlídky, zvlášť, když jdou na hnůj, nebo ne? Nebo Vám je snad těch krachujích bank líto?
...
Nezdá se Vám už dost ujetý, že i v takovém tématu, jako jsou sexuálně ulítlé matky, najde průměrmý zvědavec opět židy v hlavní roli? [chechtot]

(jo...všechny vás moc zdravím ) [velký smích]

245751

10.06.2011 14:04

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

HHBB 46.?.?.?

Odvedl jste sice už někam jinam, i tak se pokusím něco ještě dodat.
>protože: jak ryzí křesťanství, tak ryzí islám viděli v lichvě nejhorší RIZIKO pro SPOLEČNOST
Kazatel je od toho, aby kázal! Na tom je náboženství postaveno. Káže do své farmy samé "úžasné" věci… a věřící jim je věří!

Tyhle náboženství jdou z jednoho zdroje. Už kdysi jistému společenství někdo vtloukal do hlavy Hospodina a jeho zákony. Ale žid to zcela jistě nebyl, protože tím si ten dotyčný židy teprve vyrobil! A podobně si vyrobil i ty další.
Podívejte se na Araby. Ještě ve středověku svou kulturou mohli Sever oslovit. Dnes? Islámem byli zazděni a pošilhávají po světě, kam by se mohli přifařit. Plíží se do té "zkažené" Evropy, a "ďábelské" US jsou jich plné. Těžko jinak nachází proti Severu obranu a pomalu to vypadá na jejich velký rozvrat. Jejich režimy kolaborují buď s jedním, nebo druhým, ale do svých ohrad vesele kážou islám.

Křesťané proti lichvě? Naprosto logické! Největším nepřítelem lichváře je totiž lichvář. Mnoho lichvářů je lichvářova rychlá smrt. Římští monstrlichváři se nikam nevypařili, stali se z nich taktéž římští křesťané. Od středověku se svým systémem pronikali prakticky do celého známého světa. A můžete mi říci jediný důvod, proč by měli do ohrady kázat lichvu? Jedině, že by se tak rozhodli jít na férovku. [smích]
Že šlechta lichvu neprovozovala? To je k smíchu, protože ta, co to nedělala, ta si zase jednoduše vzala, co potřebovala. (Už césar, obvykle voják, když potřeboval přísun majetku, jednoduše nechal největší lichváře pozabíjet, a co naakumulovali, to si po nich vzal). Životnost úvěráře se zkracovala úměrně s jeho drzostí požadovat něco zpět. Lichva byla přeci fuj! Ale to nijak nebránilo papežencům i vzdorokrálům vytvářet celé nadnárodní korporace, kde byla lichva schována do anonymity a za žida – oblíbeného bílého koně vytaženého z ghetta.

Oni už dávno rozpoznali i jistou společensky "kladnou" stránku lichvy. Je to mocný stimul a funguje (pokud je chytře kočírována) jako motor točící především materiálním kolem. Úvěrované společenství dokáže v tomto směru poměrně rychle odskočit od toho druhého. Je to jako zbraň.
Ale to všechno by nebylo možné použít, kdybyste neměl v moci zpravodajský systém - společenskou inteligenci. Bez sběru a výdeje informací to nejde. To je první předpoklad jak ho ovládnout - vychovat si své systémové poskoky, věrné služebníky i nevědomé otroky, ale také odpůrce, kteří se pak vybíjejí žádoucím směrem… a pak můžete nasazovat chomouty, i ty v nějaké podobě lichvy.

To vše, včetně sexuálně obhroublých matek, se dělo dávno nejen před Freudem, ale i před židem. Kdo ho tam chce najít, tak si ho tam ale najde. Každý si je schopen vyrobit svého "žida", je to totiž velmi pohodlné alibi.

245785

11.06.2011 10:44

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

HHBB 72.?.?.?

Rád bych s tebou polemizoval, kdyby bylo o čem.
>Had by měl...nejen lépe číst...pokud chce posuzovat polemiku...
Kdyby bylo co. Většinou je to snaha vynutit si onu „polemiku“ trvalou dezinterpretací. To nemá valnou úroveň a stojí to spíš za politování. Ale kázání by Ti šlo.

>Ale nešť, k věci.
[chechtot] povedená ironie

>nositel teze "Pravda není pro všechny" hábečko…
Jendo, stále dokola mě o tom přesvědčuješ, co mám dělat, musel bych jinak sám sebe popírat, jako nějaký pokrytec.

>Náš společný přítel útočí na KC
Jen velmi výjimečně, já jim jen neupírám jejich zásluhy (vynechávám židy, kde jsem je nenašel), neboť tato skreslení pak vedou k nepochopení historického kontextu, a tedy toho, proč a kde se nacházíme. Raději se snažím něco dozvědět, než soudit.

>Ano, souhlasím...aby lidé pracovali duchovně i jinak na sobě…
To zní pouze jako proklamace, Tvůj skutečný zájem je však prozrazen tím, co tě v diskuzích žhaví (zrovna to, že by KC mohla být odpovědná za své ambice)

>moudré a pozitivní změny...musí být pochopeny a příjít ZEZDOLA …
Co to je, „ZEZDOLA“… jestli budeš myslet jako ten „dole“, zůstaneš dole v každém slova smyslu, tedy i v pořadí vlivu na změny.

>Proč se ptáš na mou osob.zkušenost a naopak zkušenosti mého oponenta … nezkoumáš??
Ty jsi nepřišel diskutovat?

>Jakou změnu k lepšímu prosazuje ON…
Tak nebreč a postav se k otázce čelem.

>viníš obyčejného člověka z problémů ve kterých žije…
Myšlení v dimenzích „vina / nevina“ je náboženský výplach, to právě brání obracení pozornosti k vlastním schopnostem - strach ze zodpovědnosti za svá rozhodnutí je vyvoláván pocity viny a vede to k tomu, že se člověk v prostoru přestane vnímat úplně a věší se na okolí, stává se stále více závislý.

>A Příčiny už tolik nezkoumáš??
Abys mohl s něčím pohnout, musíš najít příčinu u sebe. O tom Had píše neustále, možná že to zahledění na „viníky“ Ti brání si všimnout.

>konkrétně a na faktech pojmenovávat síly, které naprosto cíleně … hýbou osudy mediálně i jinak zblblého většinového obyvatelstva, že??
Fakta? Omílání mediálních přeludů? Jaká jiná fakta máš, než ti „mediálně zblblí“?

>Není duchovní cesta … náhodou zneužívána?
A co není? Na to si můžeš dát odpověď opět jedině ty sám… třeba to „duchovní“ je něco jiného, než sis doteď myslel.

>Že jen planě nedebatuju a nerozjímám...
>A nyní dotaz obrátíme…
Na dotaz odpovídat dotazem, to budí alergii.
Protože to Had již psal mnohde, čekat, že bude znova bušit do zatvrzele uzamčených vrat, nevím…
Odpovím Ti, ale zatím mi je nejasné to „praktické zvedání prdele“. Jsou to dřepy společně s máváním a pokřiky? Právě podle Tvé představy o měnění věcí bych pak mohl svou odpověď korigovat, aby byla také „pro tebe“.

245816

13.06.2011 11:03

Bylo by těžké vyrobit nákazu virtuálně?

RE: Urcite nebylo, ale proc Nemecko?

HHBB 46.?.?.?

Jestli jste to někde možná nepřekombinoval.
Německo je dobrý prostor pro „utváření evropského mínění“. Takové nákazy se dá „využít“ mnoha způsoby. Stačí to jen patřičně medializovat, ať nákaza byla taková nebo jiná, nebo jestli vůbec byla (ale nějaké nákazy jsou neustále).
Zažil jsem likvidaci menšího podniku díky „nákaze“. Konkurence se rozhodne zakročit a najednou se začne ve vašich výrobcích nacházet něco strašného. Inspektoři pak následně podnik doroka a do dne nějak pohřbí ve „veřejném zájmu“ (dokonale hygienické zařízení prostě neexistuje).
Tady v tom případě může být na tapetě normální zemědělec, kontra zemědělský průmysl. Německo je pro takové kauzy výhodný prostor díky svému důvěřivému obyvatelstvu. Osvědčuje se i v tažení proti jádru.

Jinak tam máte zase nepřesnosti.
- Sarkozy je katolík, jestli je žid, tak v katolických službách.
- Sionisté nejsou totéž co židé a nemusí mít totožné zájmy.
- Izraelci nemají pražádný zájem na pádu plukovníka, opak je daleko pravděpodobnější.
- Západ bude mít rád Čínu bez rozdílu do té doby, dokud ve svých produkčních zařízeních vytíží co nejdéle a co nejvíce těch, kterým se říká Číňané.
- Proč by mělo Západ trápit zrovna nějaké zadlužení u Číny, naopak, trápí to Čínu, protože když to přestane Západ dělat, bude muset pro svou populaci vymyslet jiný, jistě opět „zábavný“ program.
- Německo si může dovolit být sociální a levicovat, protože přes jeho banky teče podstatná porce světových pseudofinancí (tedy i těch našich).

Jinak vás moc zdravím a děkuji za příspěvek a obrázek - konečně vím, jak vypadá eurosvazačka Merkelová. [mrknutí jedním okem]

245902

13.06.2011 11:37

Švýcarští poslanci hodlají proniknout na setkání Bilderberg

RE: Alex Jones

HHBB 46.?.?.?

Když má ale takový pěkný dokumenty, jak se nebojí pokřikovat megafonem, plížit se na tajná setkání, sugestivně promlouvat do rádia...
Stránek, jako jsou jeho (prisonplanet, infowars), vyrostlo jak hub po dešti. Většinou cyklují podobný okruh iformací s "revoluční" tematikou, i když je to rozvrstveno do okruhů podle možných "alternativních zájmů" špatně naladěných šťouralů. Ten projekt je už starší, řízen agenturou a financován kulturním výborem v rámci projektu alternativního prostoru. Nic není ponecháno náhodě a tito infoagenti (gatekeepers) slouží k organizování kontrolovaného a žádoucí odporu k "starému světovému řádu" paradoxně nazývaného "NWO".
Je mi jasné, že tohle tu málokoho nadchne, ale je to tak, většinou se tak nespokojencům předhazují k propírání hadry, pro tento účel zašpiněné. Havel je ale trochu něco jiného. Ten se už na připravené infovlně jen vezl.

245903

15.06.2011 10:22

Bylo by těžké vyrobit nákazu virtuálně?

RE: Urcite nebylo, ale proc Nemecko?

HHBB 46.?.?.?

Celkem chápu editorův problém, i proč moudroustraku chce mazat. Když začneme na své příspěvky upozorňovat křiklavými obrázky, bude to tu bulvár. Ale příznivec mazání nejsem, je to, jako by mi z diskuze odešel diskutér na záchod... a tam usnul…
Financování bych sem zrovna nepletl. To je zapeklitá věc. Web zabere čas a je třeba se nějak živit. Jenže živení se je vysoce korektní záležitost, zvlášť, pokud je spojeno s financemi – je to jako mor. Takže pár štědrých předplatitelů si je teoreticky schopno tento prostor doslova koupit a učinit ho poplatný době, tedy korektní vůči penězům. Z tohoto pohledu editor může zůstat nekorektní pouze jako nadšenec amatér, a proto i případné mazání předplatitelů je v souladu s nekorektností. [mrknutí jedním okem]

246069

15.06.2011 15:28

Bylo by těžké vyrobit nákazu virtuálně?

RE: Urcite nebylo, ale proc Nemecko?

HHBB 46.?.?.?

To s tím nic nemá co dělat. Kdybys mě na mém webu vytrvale sral z důvodu třeba fialového, tak tě vymajznu taky, i kdybys v tom viděl spiknutí veškerého pravicujícího cenzurujícího židovSStva proti lidstvu a janSSmith1984.
Na druhou stranu... pošleš-li mi na příspěvcích 50litrů/měs., je velká šance, že to mou nekorektnost ukonejší a své příspěky budeš moci nadále šířit třeba stylem copy/paste.

246085

17.06.2011 15:01

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 46.?.?.?

Jo, ale vy máte někde lajnu? Jsou nějaké posty „málo důležité“, kde na nějaké té svini nezáleží?

Píšete, že: „Banksters ovládaj finance, ty ovládaj vládu, armádu, to víme.“ Když to teda „víme“, tak tímto výčtem to najednou končí? Co ten zbytek? Ten je potom asi v klídku a nějaký finance ho nezajímaj, lajna je tu jasně daná, a pak asi právem můžou pokřikovat na padouchy z obrazovky…nebo jak je to… maj to na triku jen ty „celebrity“?

246267

18.06.2011 12:24

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 72.?.?.?

Tak zas nepochopitelné to není… spíš se tu snažím pochopit, proč je tendence opačná, proč se to odvíjí naopak pouhým hromadným poukazováním na „zlo“ z „druhé strany“. Mohlo by mi to být jedno, protože tak to bylo asi vždy, a proto je (z mého pohledu) pokrok nulový, nebo záporný, tedy se jedná o úpadek ve smyslu nějaké obecné duševní kvality. Třeba rychlejší výroba praček na to asi přílišný vliv nemá.
Proč jsem reagoval. Zaujala mě Vaše reakce na předřečníka, která Vás evidentně „spravedlivě“ rozhořčila. Jenže…věřte, že ty celebrity politického divadla se nijak nevymykají z průměru. Co když jsou skutečně zcela normálně přesvědčeny, že dělají zcela normálně nějaké poslání, které je prostě dobré… ani špatné být nemůže, to by to pánbů totiž neodměňoval… pak si představme, jak se asi dívají na ty, co frustrováni životem jdou na ulici, kde to také končí nějakou hloupou potyčkou, či rabováním. Vedle toho nějaká vojenská intervence vypadá jako smysluplný počin, kterého se navíc dobrovolně účastní dobří vlastenci. Smrtící technologie jsou vyvinuty a vyrobeny z úmyslů jistě také z oblasti těch dobrých a rukama dobrých dělníků vlastenců (všimněte si, jak se nám zlo/dobro postupně zamotá). Podivejte se někdy na jůtůb pod armádní propagační videa na diskuze, nebo na to kvantum vyrobených prostými nadšenci a co se pod tím odvíjí za názory. Začne Vám najednou připadat, že politici to obecné zblbnutí ještě brzdí. [smích]
Když se někdy dívám na diskuze a projevy politických celebrit, dávno neposlouchám to, co říkají, ale jak to říkají, jak reagují, jak se tváří. A jsou velmi často stejně spravedliví a stejně rozhořčeni zrovna jako Vy. Ty ošklivé věci, co sem tam vyplouvají, ty na tom nic nemohou měnit, ty se dějí i mimo a masově, takže nejsou ani důvodem ani následkem, to je totiž již jen průvodní všeobecný jev, který může někdo různě ošklivě vidět, nebo nevidět.
Řekl jste, že jsou „stejně na vině jako každý“… no, takže vinit někoho, jaksi začíná být nesmyslné. Již podle toho výroku se to musí jednou jako bumerang vrátit i do vašich pozic. Stoprocentně.
Aby se tak nestalo, tak bych vypustil „viníky“. Nejsou. Mohli by, ale musíte mít jejich specifický motiv, jasně určenou kategorii „zlo“, jasně vymezený podíl aktivity, a to natolik specifický, že se to Vás a vašeho prostředí týkat nebude. Pak máte onu čáru, přes kterou byste mohl eventuelně ukazovat a vrhat kameny. Moje zkušenost mi však říká, že se dřív nebo později hází kamením opět do vlastních řad už z výše uvedených důvodů.

246325

18.06.2011 12:56

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

HHBB 62.?.?.?

Máte zajímavý výčet, skládající se ze samého NE. Skoro jak biblické desatero. To není ale cesta. To je pouze značka "tudy NE", jak elektrický ohradník.
Jako cestovatel takto nikam nedojdete. Narozdíl od toho, co ví kudy. Výkřiky zloby směrem k jejich zádům na tom nic, ale vůbec nic, nezmění.
V tom jste úplně minula ten příspěvek, na který reagujete.
Za zlé Vám to ale nemám. Je to u žen úplně normální, ony mají v tomto směru plné právo volat o pomoc. Tyhle "směrovky a azimuty" jsou asi spíš mužský problém, a je to především naše selhání, že je buď nemáme, nebo nestojí za nic.
Já jsem s tím "volit je k ničemu" na stejné lodi, v obecně přijatém systému korupce (ideály jsou podřízeny materiálnímu zájmu) volby smysl nedávají. Ale, je mi líto, ani referendum. I když bych sám raději přijal takový systém samosprávy, společně s dočasným delegováním moci na osobu, ne však na neosobní subjekty (strany). To je právě tak stejná zhovadilost jako ekonomika korporací.

246329

19.06.2011 11:18

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 79.?.?.?

Tím příkladem jsem chtěl jen doložit, že nemusíte být odkázán na agentury dávající obraz o tom, co si lidé myslí, a jak to vidí, ale můžete si ho dělat celkem snadno sám. Nebo se pokuste na něco vymyslet recept a děte s tím mezi lidi nebo známé. Budete možná překvapen, jak se další lidé od své politické reprezantece neliší, včetně dovednosti svalovat na někoho viny. Čili...Obama je v tom namočen v podstatě stejně, jako třeba soused Pepík. Rozdíl může být ten, že hrají různé role v nějakém scénáři, o kterém nemusí mít páru. Ale to je snad opět v moci každého, to začít měnit.

246381

19.06.2011 11:50

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

HHBB 85.?.?.?

Já je klidně na svou osobu vztáhnu, ale často pochybuji, že zrovna má řešení budou i řešením pro jiné. Nakonec to tu tak nějak hlásám, že prvotní obrat ve věcech musí vzejít od každého extra. I když tu občas lamentuju nad stádovitostí, přece jen někde vzadu věřím, že jsme každý unikátní. Jinak bych ani nelamentoval.
To, co Jarmile bylo asi nejasné, byl náznak takové kacířské myšlenky. To je to, že následovníci buď své vůdce slepě následují i obdivují, nebo zatracují - což jsou pak ony výkřiky zloby vůči mocným, které asi musí přijít vždy. Jenže v mých očích jsou tu spíš k zlosti ti, co se rádi nechají svést, ty svůdníky vyhledávají a dožadují se jich, a pak své svůdce viní ze všech hříchů.
Mě se naopak na Jarmile líbí, že řešení hledá, což není zas tak běžná věc a určitě by byla zajímavá i zkušenost, jak je to přijímáno. Já mám spíš výhrady k univerzálnosti řešení tohoto typu. Totiž já jsem přesvědčen, že lidé od určitého stupně kvalit žádné zákonodárství nepotřebují, natož represivní systém (stát v dnešním smyslu) a delegování moci by tak byl čistě jednoúčelový akt pro konkrétní řešení nějaké naléhavé situace, což by fungovalo asi stejně dobře, jako případné referendum, které je zase někdy v jistých záležitostech nepoužitelné.

246384

21.06.2011 09:02

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 46.?.?.?

Podívejte se na rozložení sil. Máte tu lidi, co rádi hází kačky do cizí blikací kasičky výměnou za hloupé naděje. Pak tu máte lidi, co jim přijde jako dobrý nápad takové věci stražit. A pak tu máme nespokojence, co je chtějí předělat, a patrně spoustu těch, co jim to je ve finále jedno. Ideální počin pro nespokojence by byl přestat ten jejich systém ještě dotovat. Je možné stáhnout se jinam, vytvořit něco vedle, nebo je možné nadlidským úsilím některého jedince ty nespokojence spojit, začít tlačit, dostat se na koně a dokázat, že tyhle utracené peníze jsou víc, než tamty utracené peníze. Předělávání však zní nejméně perspektivně v nějakém viditelném časovém horizontu. Nějakými „náhradami“ nic nezmůžete, pouze ty druhé posadíte na koně vyššího, pokud by nějakým zázrakem nezačali myslet jako ti nespokojení a cítit se „nemorálně“.
Ale je tady vidět, že každá situace i běžná, se vlastně od globálního dění nemusí vůbec lišit. A převážně ani tak nepůjde o podrážení nohou jako o vlastní zakopávání. Uznávám, že terén jistě není snadný. [smích]

246513

21.06.2011 09:29

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Nic noveho pod sluncem - všetko je plánované

HHBB 46.?.?.?

>"Jsou Hugo Chavez a Fidel (Raul) Castro jenom poslušné loutky Washingtonu"?
>Skutečně by mne to zajímalo.
Tak jo...
Na Kysučanovu info jsi odpověděl:
>U jezuitů studovali v tehdejší době skoro všichni křesťané, neboť jiné vzdělání v té době nebylo k mání. Na tom bych vůbec nebazíroval. Jezuité to vzdělání tehdy zavedli globálně. Globalisti neodbytní.
Ano. Křesťané mají v podstatě v moci vzdělávací systém. Své veliké stádo si tak ti, kteří ví, k čemu náboženství slouží, vychovávají.
Jistá instituce se nikdy netajila svým úsilím o světového hegemona. Ale to neznamená, že je monolit a postupuje pouze spiklenecky. Je pravda, že jezuité mají podstaný vliv na vzdělávací systém jako celek v mnoha koutech světa. Ve Washingtonu mají třeba elitní Georgetown. A odsud je obrovská porce šéfů CIA a konec konců i šéfů obrany, včetně těch současných. A ti mají stejné mentory jako třeba Castro.
Ale otázka komunistických geril nebyla jednoznačná a ve Vatikánu byl okolo toho velký konflikt, který skončil otravou a výměnou papeže. Už jsem tu k tomu něco psal. Jezuité tak tento záměr a metodu vlivu (nejen v Lat. Am.) prosadili.
Ale odpověď zní trochu jinak. Jisté velmi vlivné síly ve Washingtonu a Lat. Am. mají stejné loutkáře.

246515

21.06.2011 19:00

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 46.?.?.?

Mirdo, role umírněného manipulanta diskuze ti jde náramě. Ale jestli někdo ty pohádky "v zájmu věci" baští, nemusím se přece k nim nutně počítat, ne? Pokud ti ale někde podstatný smysl uniká (z jakéhokoliv důvodu), pak mám za to, že občas na to upozornit, nemusí být na škodu.
Pokud "víme", co se někomu "nelíbí", stejně "dobře", jako třeba to, kdo ty zmiňované spolky inicioval, či založil, tak nejspíš stále budou jisté korekce nutné. [smích]

246531

22.06.2011 09:12

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 46.?.?.?

O druhých diskutujících tu můžeme skutečně psát, co nás napadne a vše se počítá, pokud jde „o duch fóra“. A kde chybí věcnost, začne se pochybovat o nicku a identitě diskutéra. Znám. Já však tomu nicku extra důležitost nepřikládám a s předmětem diskuze to nemá co dělat. Kdo chce, ten mě pozná. Také poznám jisté diskutující, i když nick nepoužívají, nebo ho změní, a naopak s některými příspěvky mohu klidně u toho nicku skončit. A když už komentuju ty druhé, raději jdu cestou citace, než věčné dezinterpretace, je to lepší pro posunutí diskuze a názorů. Ale za umírněného se nepovažuji.
No, je fakt, že pokud budeme všichni stejně zmatení, je to svým způsobem pořádek. To bude potom opravdu nutné jisté věci upřednostnit a jiné zase důsledně vypouštět. Podívej, ten názor, že všechno je za peníze, proto všechno pochází z banky, tedy i veškeré zlo, tak tou je alterstrým zahlcen a krmí s tím nespokojené hledače v podobě více či méně uvěřitelných až neuvěřitelných historek. V tomto směru je dovoleno prakticky vše, a pokud tu budu na toto téma vymýšlet, co mě napadne, budu tu velmi populární, zvlášť, když mezery v logice zalepím zlým židem. Jenže si všimni, že se to velmi často výborně doplňuje s hlavním mediálním proudem a pro hledače je tak připravena atrakce v podobě informační turistiky. Proto jsem tu začal upozorňovat i na ty, kdo věší ty směrovky, a proč to dělají. Avšak souhlasím, že to určitě začne vyvolávat zmatek na trati. Ale tento zmatek považuji za úspěch, neboť to donutí turisty, obrazně řečeno, šmejdit i mimo trať. Že se to tu někomu nelíbí? O tom nepochybuju.
Jo, a ty už víš, co si máš pod tím „rockefellerovo NWO“ představit? [mrknutí jedním okem]

246591

22.06.2011 11:30

USA mluví o míru a připravují válku pro Súdán

RE: Pochopit pravou podstatu valek, proc lidsvo je niceno pro mamon nekolika jedincu.

HHBB 46.?.?.?

Od tebe se už ničeho více, než dalšího komolení údajných názorů a výroků, asi nedočkám. [smích]
...
Proč je lidstvo ničeno pro mamon nekolika jedinců? Co na tom mám zkoumat? To "lidstvo" (co to je?) je ničeno kým? Těmi "jedinci"? Mám tomu rozumět i tak, že "jedinec" je špatně, protože "lidstvo" je dobře, to celé rozvařené do emotivní omáčky dle katolického receptu? Všechny ty pokrouceniny a legendy znám, prošel jsem si hromady prací vzniklých pod jejich patronací.
Ano, souhlasím, pan Nohejl je v tomto směru příspěvkář horlivý a ve své horlivosti brilantní. Mám se nechat inspirovat...otevřít té šlichtě své srdce... to jsi měl na mysli, jendo?

246594

22.06.2011 13:16

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Zaujimava zhoda so Slovenskym kanibalom

HHBB 46.?.?.?

V nějakém systému, jako třeba policejní aparát, jedinec s nadlimitními vlastnostmi jen těžko přežívá. Můj známý, výborný detektiv, to prostě zabalil, protože celé prostředí a práce se s jeho postojem k životu neslučovala a nechal se zaměstnat někde jinde.
I policajt si zjednodušuje práci, sice nepeče housky, ale jednoho dne to přijme jako stejnou rutinu. Jestliže statistika hovoří, že motiv vychází většinou z rodiny, snaží se tak ještě vyloučit omyl, který by mohl statisticky hovořit v jeho neprospěch. Ovšem takto nepostupuje jen nějaký orgán. Je to asi normální.
Je také normální, že vraždu společnost netoleruje, proto lze předpokládat i neochotu se k ní hlásit, a to i vnitřně, zvlášť u lidí inteligentních, jejichž motiv může být posunut i z hlediska toho, jak je něco jako "spravedlnost" obecně vnímáno. Proto i postup blbce může být intuitivně neomylný s tendencí "lumpa skřípnout a rychle" ať je to za mnou.
Varianta vyšetřovatele od klávesnice, že "šedí v pozadí vyrobili mrtvoly, aby toho podvraceče konečně dostali", je tu asi méně pravděpodobná. Nedá se ani vyloučit skrytý motiv třetí strany (třeba nějaká pomsta, nebo i náhoda), ale jsem skeptický vůči tomu, že by toto bylo možné vyřešit (patrně stejně skeptický jako vyšetřovatel).
Nejprůchodnější by asi byl nějaký advokát schopný napadnout chyby v procedůře a nějak to celé zpochybnit, bez ohledu na to, kdo a kde je viník.

246598

22.06.2011 15:46

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

HHBB 46.?.?.?

Když do každého vlákna nasadím otravného brouka o "pochybení jansmith1984", buď si budeš muset změnit nick, nebo začít na dotyčného poukazovat, že je podvratný kecal a zamořovat tak fórum vynucenými OT reakcemi. No, je to fakt otravné, ale zmiňuješli jakési "sioadvokátní reakce", najdi je (stačí jedna konkrétní), pak se o tom lze skutečně bavit.
Ale jinak. To si tu, dle tebe, hrajeme na soudce, nasazující rohy a kopyta, a to jako spravedlivě všem bez rozdílu? [smích] I ty "rovnováho"... hádal bych, kde jsi tuhle teologii pochytil, ale to ty víš asi sám nejlíp.

246609

22.06.2011 17:54

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 87.?.?.?

Tak ještě jednou, Mirdo. Do mé identity, když to uznám za vhodné, je ti prostě h…. Stejně tak do IP. Každý, kdo má všech pět pohromadě, tak pochopí, že není ideální se kdekoliv nechat archivovat. Mám ti to opravdu vysvětlovat? O co ti tu jde?
Jenže, jsou tu i ti, kteří se se mnou setkali, protože nabídku na osobní setkání jsem nikdy neodmítl. Jsem tu možná méně anonymní než spousta těch „zjevných“ . Když budeš chtít skutečně diskutovat k věci a osobně, můžeme se setkat. Otázku niku jsem tu už jednou rozebíral, navíc si myslím, že zjevná identita tu ničemu extra neprospěje, spíš naopak. Většina zmlkne.

Jednál-li se o banky, napsal jsem tu k tomu traktáty. Od konkrétních jmen, čísel, míst i historického vývoje. Techniku lichvy a její dopady jsem tu rozebíral pod mnoha články. Byly tu i články ohledně možné budoucí podoby peněz, filozofie peněz, jejich skutečné role i možné alternativní podoby, které jsem se snažil v diskuzi podpořit,výsledky diskuzí však byly žalostné. Ochota lidí to nové a jiné kamenovat je daleko vyšší, než ochota něco prosadit, či dokonce vymyslet a přednést. Kde jsi byl? Buď tě takové diskuze nezajímají, nebo zajímají, ale hraješ tu nějaký tyjátr „o bagatelizaci“ z důvodů jiných.
> Já se za žádného "zlého žida" neschovávám.
To jsem snad někde tvrdil? Tvrdil jsem, že je tu obvyklé si pomoci uiniverzálním argumentem „zlý žid“. A protože to vidím jako kontraproduktivní, tak na to poukazuju s tím, že důvod je v rámci souvislostí prostě jiný! Jiné názory, plodí diskuzi, Mirdo. Když se ti s jinými názory vytratí, co to bude? mirdova inzerce?

To je to „rockefellerovo NWO“?
1. Udržovat lidstvo pod 500 000 000 ve věčné rovnováze s přírodou.
2. Řiďte moudře reprodukci – zlepšujíce tělesnou zdatnost a rozmanitost.
3. Sjednoťte lidstvo novým živoucím jazykem.
4. Veďte vášeň – víru – tradici – a všechny věci se zmírněným důvodem.
5. Ochraňte lidi a národy spravedlivými zákony a soudy.
6. Nechť všechny národy vedou vnitřně rozřešené vnější spory na světovém soudu.
7. Vyvarujte se malicherným zákonům a neužitečnému úřednictvu.
8. Udržujte v rovnováze osobní práva se sociálními povinnostmi.
9. Odměňte pravdu – krásu – lásku – hledajíce harmonii s nekonečnem.
10. Nebuďte rakovinou na Zemi – Zanechte prostor přírodě – Zanechte prostor přírodě.

Možná, že má, ještě kromě NY, rád přírodu. [mrknutí jedním okem] Ale řekl bych, že tohle je spíš práce Teda T (jako R.C. Christian). Ten žije uprostřed pustiny.

246618

23.06.2011 07:16

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 217.?.?.?

Důkazy? O čem to mluvíš? O něčích výmyslech, vydávané za důkazy? Můžu se přiklonit k tomu, co považuji za pravděpodobnější a bude-li to mít pro mě vůbec nějakou cenu se tím zabývat.
>byl jsi to ty, kdo se na nás zavěsil
to už nezní ani jako vtip, diskuzi jsi si vynutil metodou, kterou tu obvykle užívá jenda - výmysly o tom, co druhý říkal a co si myslí
...
Ten nik ti nedá spát? Ptal ses, proč ta opatřetní... odpověď jsi dostal. Tento nik je tu archivován a s tímto vědomím sem píšu. To je něco jiného, než registrace, předpokládám. [smích]

246631

23.06.2011 09:11

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

HHBB 46.?.?.?

Nějak tam nemohu nalézt to „soiadvokátní“...
Když chceš používat něčí výroky jako argument, budeš si muset tu námahu s tím hrabáním asi dát. Ano, psal jsem, že Rockefeller, Murdoch, někteří Rothschildové, Morgani a jiní, jsou (byli), vyznáním křesťané, nebo katolíci. Nebyl jsem sice u jejich křtu, ale oni se tím zase nijak netajili. A je to psáno nejspíš jako reakce na jiná, dle mě pochybná, tvrzení a argumenty. Nic „sioadvokátního“.
Ano, psal jsem, že J. C. Bourbon je hlavou Jeruzalémského království. Je to jeden z jeho titulů, který rovněž není tajný. Také není neznámé, že Izrael vznikl jako údajný židovský stát v hranicích historického Jeruzalémského království, tedy projekt je to starý a je-li sionistický, pak je sionismus historický katolický zájem. Co z literatury vím, tak výpravy do „svaté země“ židi nepořádali a už vůbec nad nimi nejásali. A opravdu, znám ve svém okolí jen velmi málo židů a žádného Žida. Obvykle se hlásí k národnosti jiné. A lze se dočíst, že někteří zazobaní židé byli proti založení FEDu. Co je na tom „sioadvokátního“? Že se nepřidám ke sborovému blábolení?
Že tu nehýkám „za vším je zlý žid“? Že říkám, že katolíci jsou legendisté? Ani to „nasazování kopyt“ to není, totiž oni na to byli vždycky pyšní, vždyť je to jejich tradice. Zrovna ty že bys to nevěděl? Vždyť přeci vytrvalé opakování vytvoří tu pravdu pro všechny! [mrknutí jedním okem]

246638

23.06.2011 12:30

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

HHBB 46.?.?.?

To jsou všechno tvrzení, která si momentálně cucáš s prstu, jak tě napadne. Kde "brojím", kde "dávám za vinu", kde "obhajuji"? Nic, než tvoje nahodilé výmysly, či dojmy. I ten slogan je tvůj výmysl, který tu donekonečna opakuješ, aniž bys tušil, co tím můžeš mínit. [mrknutí jedním okem]

Ano, přepisování životopisů je tu sport, Murdocha nevyjímaje. Ale i ten Bilderberg je projekt iniciován katolíky. Organizován byl přes Jozefa Jeronýma Retingera, který zapojil prince Bernharda, a ten to rozjel dál, včetně zámoří, kde kontaktoval dalšího katolíka, Bedella Smithe, hlavu CIA, který zařídil to další. A tak vznikla ona setkání. Ty máš nějakou svojí story, kterou tu chceš opakovaně a vytrvale šířit jako „pravdu pro všechny“? [smích]

246648

08.07.2011 09:52

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

HHBB 46.?.?.?

To by se stalo patrně již dříve, ale mnozí to stále chtějí, vidí se v nich. Kde jaká směšná figura stále chce svou rentičku z okupovaného kousku pískoviště, své malé výpalné, své malé úroky z čehokoliv… je to všude kolem mě (i vás) a čím drobnější snaživec, tím úpornější. V součtu je to tlak, který má nějakou tu setrvačnost. Budete muset ještě nějaký ten měsíc (možná rok) vydržet.
A vy vidíte nějakou krásnou alternativu?
Lidé na toto byli velmi dlouho připravováni a vychováváni. Pokud si vzpomínám a není to tak dlouho, své politiky, právníky, celebrity i ty bankéře si doslova vymodlili. A co více… ostatní svět nám to vlastně závidí… hlavně ten islámský… také chtějí své demokratické revoluce, barevné plastové hračky a popové celebrity. Také chtějí své bohaté ikony z lidu. Pokud úplně otevřeme hranice, tak uvidíte, jestli to začne odtud prchat tam. Obávám se, že ani z toho vašeho bájného, bankéři a dluhy doslova promořeného švajcu, se nehne ani noha. [smích]

247537

11.07.2011 08:50

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

HHBB 46.?.?.?

Jo… všechno je to dobytek, větší nebo menší… souhrnný termín = lidstvo.
Snad tu kromě toho zbyl ještě nějaký člověk. [mrknutí jedním okem]

247697

11.07.2011 09:21

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

HHBB 46.?.?.?

Nějak v tom sdělení nemohu nalézt smysl. Jestli je nedílnou součástí onoho termínu slovo „nový“, pak nemůže být na místě to „motáte do toho“.
Je naprosto zřejmé, že zvěstování příchodu „nového řádu“ (nového zákona) signalizuje změnu. Změna pak zcela jasně určí, co bylo tím řádem „starým“. Bez slov „nový“ a „starý“ by to pozbylo smyslu, který je takhle zřejmý. A to je: „něco se chystá“. Tento pocit je dále mediálně umocňován, a to jak zpravodajstvím, tak i popkulturou, což vyvolává přechodný stav „neřád“, ze kterého pak povstane onen inkriminovaný „nový řád“.

Co je asi předmětem všeobecného zmatení je, kde se ten šum vlastně bere a kdo ho vůbec vypouští. Co by však mohlo být jasné, ale čemu se zdejší diskuzní hardcore brání, to je, že pokud je ekonomický systém do této krize řízeně manipulován, vystavuje tak finanční sektor likvidačnímu ohrožení, a tedy i ty, co mají na něm postavenu svou existenci. Proto by bylo nanejvýš podivné, že by to bylo právě jimi iniciováno. To se tu zdá být pro některé zcela nepochopitelné.
Nepochopitelné je to však jen díky vnucenému a naučenému způsobu myšlení, kde je zakódováno, že moc pochází od peněz.

247699

11.07.2011 12:43

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: Ocekavany krach

HHBB 46.?.?.?

>Vývoj za poslední století naprosto dokonale kopíruje to, co je v PSM napsáno
jenže...
vás ani tolik nezajímá to, co je upečeno, jako pavlačové drby o tom, kdo to peče... proto je většinou úplně jedno, jestli se nějaké stránky odněkud ztratí, nebo nějaké knihy někam zmizí...

247719

11.07.2011 22:32

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

HHBB 85.?.?.?

Výborně, tak se možná shodneme, že to "nový" vyjadřuje mezník. Pokud by tam to "přídavné jméno" nebylo, byl by to jen "řád". A o to v té diskuzi šlo. Protože je-li očekáván řád "nový", jsme v přechodné fázi (jakýsi binec), který je přirozeně pozůstatkem řádu "starého". Nikde jsem ani v diskuzi nezaznamenal (všechno jsem ale nečetl), že by někdo tvrdil, "žijeme v NWO". Historie zdejších debat spíše svědčí o obavách z příchodu nějakého toho "NWO".
Nakonec zde je to, o čem se bavíme.
V roce 1991 připomenul Bush ideu jednotného světa, kde bude zákon jiný, než zákon džungle (to ja ta vize "nového" ). Bylo to v souvislosti s rozpadem bipolárního světa a započetím operací v arabském světě a růstem významu UN. Hovoří o úspěšném pokračování směrem k této vizi.

247741

12.07.2011 09:21

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

HHBB 46.?.?.?

Tak nevím, nejsi náhodou tak trochu nik hnidopich? [mrknutí jedním okem]
, asdf, asdffk, F. A. von H., hjkl, hmm hm, hnidopych, Honzajs, chlebasmaslem2, Jan Zelený, jansmith1984, Jiří S., kak, Kukuk, Mor, nedasa, OSAák, xzx, zyxx.
Co chceš vyšťourat... opravdu k věci už nic nemáš?

247761

12.07.2011 13:37

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: ...

HHBB 46.?.?.?

Nějak se pokusím odpovědět na tento mohutný tok myšlenek, těžko však vybrat to stěžejní.
Především Vaše reakce je daleko více reakcí na dezorientované blábolení niku jansmith1984, než na nějaký mnou prezentovaný názor. Pokud budete chtít pokračovat se mnou v nějaké polemice, tak reagujte raději na názory mé a ne „tlumočené“, pak by ta diskuze mohla začít dávat i smysl.

Nevidím již význam v rozšiřování řad nadávajících „vzbouřenců“ vůči dnešnímu stavu za současného strašení se tím, co se „chystá“.
Také nepatřím k těm, kteří si myslí, že „báječný komunismus“ zkazili židi. A ani k těm, kteří si myslí, že „ryzí kapitalismus“ znetvořili zase židi. A ani k těm, kteří si myslí, že „krásnou kulturu“ ničí zase židi… nemyslil bych si to ani v případě, kdy „žid“ by byl jiným výrazem pro belzebuba.
Důvod je prostý. Přečetl, prošel a viděl jsem toho příliš na to, abych v celkovém kontextu našel nějakou oporu pro opodstatněnost takových názorů. Naopak. Dospěl jsem k tomu, že podobné závěry blokují myšlenkové pochody (netýká se to jen židů, to je spíš zdejší specialita). Nakonec i toho Benátskýho kupce vidíte v úplně jiném kontextu než jeho autor.

Já nějak nastudovanou „rakouskou školu“ nemám a popravdě řečeno, ani z Vašich názorů si nejsem jist, co konkrétně pranýřujete na Hayekovi. Šmahem sice můžeme odsoudit učení jako celek, ale to ještě neznamená, že všechno v něm je nanic. Například představa, že vytvořit si peníze je právem kohokoliv, se mi líbí a popravdě, je to asi jediné uspokojující (když někdo, proč ne kdokoliv).
A také pro mě je kolektivismus odpudivý. Ten je největším současným skutečným teroristou (korporátní fašismus je také kolektivní produkt). Myšlenka, že skupina je víc než jednotlivec, tak ta vede (a vedla) opravdu k zotročení. Tupý dav šikanující vše co vybočí nakonec sám sebe degraduje i ve jménu čehokoliv vznešeného. Nepamatujete?

To, že jistá část Západu nějak prosperuje více, za to může skutečně vděčit upadajícím US, které podobně jako Rusko se nechaly vtáhnou do konfrontací, které nakonec vyčerpaly jejich potenciál (i duchovní), to ale vytvořilo podmínky druhým. Použít z toho třeba Německo jako vzor, je prostě ignorace. Osobně nejsem z „americké deziluze“ vůbec nadšený, protože s tím patrně odejde i jistý ideál, který tak bude nejspíš pohřben v haldě účelově nadělaného bordelu.

247781

12.07.2011 13:59

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

HHBB 46.?.?.?

Neshodneme se možná v pohledu na to „čí je co“. On sice „americo-izraelský“ způsob demokracie může být již jistý „terminus technicus“, ale stejně to může napasovat i každý na nás, neboť my ji „vyvážíme“ také. Kdysi jsme něco obdobného nakonec vyvezli i do toho Izraele. Otázka však je, do jaké míry je k tomu třeba Američan okolnostmi donucen, je-li Bush vůbec „americký zájem“, čí je projekt „ Izrael“ apod. Svět není až tak černobílý, jak bychom ho možná někdy chtěli vidět.

247782

12.07.2011 19:07

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: Ocekavany krach

HHBB 85.?.?.?

Vy o tom něco víte? Zajímalo by mě, jak se takové fámy rodí.

247801

12.07.2011 20:27

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

HHBB 77.?.?.?

Upozorňuješ na něco, co je nesmysl. Žádnou identitu jsem tu nevyjevil (ty ano?). Proto nemohu měnit něco, co není. Ten nik je pouhá značka k příspěvkům do diskuze.
Stejně tak si nárokuješ něco, co ti nepřísluší. Ke skutečné diskuzi je totiž nutná i jistá dávka pokory. Pak se jí nejspíš i dočkáš.

Ale něco bych k tvému problému přece jen měl. Tady: "Ale pokud nemáme dost osobní síly, můžou se nám odhalovat nejúžasnější moudrosti a tato zjevení v nás nevyvolají sebemenší proměnu".
To se mi líbí... obecně lze totiž jakýkoliv vjem otočit ve svůj prospěch, ale opatrně, také i v neprospěch.
Proto jsem tu kdysi napsal i toto. [mrknutí jedním okem]

247803

12.07.2011 21:47

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: a ona je to jako sranda?

HHBB 74.?.?.?

Váš stav mi přišel vážný, nechtěl jsem ho dál necitlivě zlehčovat, abych to snad ještě nezhoršil. Ale i tak mi způsob, jakým jste sepsal poslední odstavec, ty obavy nijak neumírnil.
Ale jak jste přišel na to, že propaguji "individualismus"? Psal to snad smis? Pokud bude přítomen váš "kolektivismus", zcela přirozeně se tu budou potloukat i "individualisté".
A pokuste se civět chvíli jinam, než na Ground Zero (místo jaderné exploze), určitě se vám uleví. [smích]

247814

12.07.2011 23:11

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: PS

HHBB 79.?.?.?

[cool] až na tu maličkost, že tu není žádné "ale"... a opět, jde také o to, odpustit sobě/mě, jste přece v tom "dokola"... ne? [mrknutí jedním okem]

Nějak daleko jsme přeci každý, tak za pokusy to snad stojí, nebo myslíte, že se tím dá něco ještě pokazit?

PS: Jen se to často plete s pocitem, že si musím nechat s... na hlavu, ale to je prostě jen nepochopení, jde o něco jiného. To obviňování se pak vrací jak pocit křivdy, který pak hrbí záda, což zase způsobuje to, že se po těch shrbených někdo rád vozí atd.

247821

13.07.2011 10:04

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: a ona je to jako sranda?

HHBB 46.?.?.?

Vidím, že Vás svérázný humor neopustil, moudrostraku.
Vy stále ještě hledíte na GZ? To je překvapivé.
Typoval bych vás spíš na 181 řadu, třetí zleva v postavení přímo hleď.

Vložený obrázek

247846

13.07.2011 14:08

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

HHBB 46.?.?.?

Už začínám chápat to vaše nadšení pro “kolektiv” nejlépe “čínský model”.
>Co jsem chtěl, to jsem záhy měl nebo dosáhl. Vzdělání, diplomů, zabezpečení, "důležitých" manažerských pozic v korporátech, kontaktů... Před společnostmi přátel (a nabídkami) se postupem času spíše schovávám, nežli bych ji musel pěstovat, udržovat a vyhledávat.
Patrně vám chybí zkušenost Číňana, který ten model nese na hrbu, jehož východiskem je skok z okna na dlažbu mezi ubytovnou a fabrikou.
Váš humor je zvláště pikantní, tleskáte-li kolektivistům, kteří odmontovali kola z maringotek cikánů a začali s jejich začleňováním do výrobny jménem ČSSR. Když se to nepovadlo, tak je kolektivisté použijou aspoň jako pátou kolonu proti „pivním Pepíkům“ (čecháčkům?) jako tradičně „špatnému kolektivu“.
Charakter klauna „moudrostrak“ pak dokresluje úšklebek nad troskami symbolu země, která vám poskytla útočiště před tím, co chcete plně dopřávat druhým.
Je také celkem výmluvné, že pašák vašeho formátu má tak dojemně velké obecenstvo.

247870

13.07.2011 18:30

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: PS

HHBB 68.?.?.?

Protože si mě pletete s misionářem. Nepotřebuji, aby mi lidi "uvěřili". Nehodlám moralizovat a cpát někomu, že je to "špatné", když se v tom sám cítí dobře. To bych potřeboval, aby ten špatný uvěřil ve svou zkaženost, což je to uvalování pocitu viny. Někteří možná uvěří, budou se mrskat, ale vytvoří se tím ideální prostředí pro "kážeš vodu, piješ víno" a s nárůstem shrbených viníků jako vedlejšího produktu všude okolo (kteří by se povětšinou ani tak nechovali) tak dramaticky posílím šedou zónu pijáků vína, ba co více, vznikne prostor pro superparazita, který manipuluje parazity ve svůj prospěch.
Ale když naopak pochopím, jak tomu svým všedním mechanickým jednáním nahrávám, je to přebírání zodpovědnosti za to, co mě otravuje, a v ten moment to dokážu skutečně změnit. Jestli v tom zpozorujete základní vnitřní rozpor "věřícího", tak ano, je tam...
Ale to neznamená, že bych se považoval za nějaké dobračisko. Je v tom jistá vypočítavost. Čím víc lidí to udělá podobně jak já, tím snadněji to půjde v budoucnu. [mrknutí jedním okem]

247896

13.07.2011 20:41

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

HHBB 79.?.?.?

Trochu jste vypadl z role klauna, o to více jste se položil do role sociálního inženýra, snícím o velkém komfort produkujícím kolektivu... komu... nazad do kolektivu? Nebo vám...
Nedokážete rozklíčovat? Pomůžu...
Nemusíte snít, pokud máte končetiny a trávíte rýži, můžete se seřadit na nástupišti před bránou do čínské fabriky. Co pořád ještě děláte v proklatých JůYsEj, kocháte se dírou na Manhattanu a přemýšlíte o "pravicujících pivních Pepícich", jak by jim bylo báječně v "čínském modelu"? Máte už být v letadle do čínského předměstí.
Sice to tu chrlíte z rukávu jako estrádní eskamotér, ale o "válce proti korupci" máte svérázné představy. Pokud by v Německu či Švýcarsku měla být za korupci kulka, museli by se seřadit ke zdi všichni. Tyto země jsou korumpovány jako celek přes přerozdělovací politiku skrzevá finanční sektor odčerpávají vesele prostředky z těch zemí v "rozvoji". To pak umožní vytvářet iluzi o existenci socálního státu – vaší kolektivistickou chiméru, zatímco armáda v montérkách na východě točí hřídelí vašeho kolektivistického potěmkina zásobujíce to roztodivnými hračkami, aby sen byl dokonalý.
...
Český cikán možná mluví česky, ale rozhodně ne český rom. O dovednosti držet tužku ani nehovořím. EU pumpuje prachy do nějakých EUlibých projektů pro "menšiny", v čemž těžko naleznete nějaký smysl, nebo systém. Důležitý je totiž "korektní" penězovod, který kryjí "korektní" spolky a tváře, které se již neptají proč a skrze pračku zalévají. "Prosperující menšiny" se totiž mohou hodit. A pokud možno náročné. To spolehlivě rozlítí "většinu" a s národní republikou je šmitec. Nebudou možná potřeba ani humanitární bomby, stačit bude "protektor", kterého si někdo pozve na úklid bordelu. Srbové byli humanitárně trestáni (humanitární jako v zájmu lidstva, lidstva jako nejvyššího kolektivu, jednotlivec je zde již jen položkou na straně "zdroje" ) za svou opovážlivou herezi vůči "evropské tradici", ale to je již jiná kapitola, která se nás však kdysi týkala také.

247911

14.07.2011 08:25

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

HHBB 46.?.?.?

Ten pán je totiž schopen sebereflexe. Člověk je sebereflexe schopen. Může se vidět třeba i jako dobytče. Lid toho schopen není. Stejně jako dobytek vidí vedle sebe jen další kus. Lid není schopen se na sebe podívat.
Proto je jako dobytek.

247930

14.07.2011 09:21

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

HHBB 46.?.?.?

Jestli špatnost vychází z lidského srdce, pak stádovitost ji násobí, neboť "lid" (jako kvantum) není schopen analýzy (sebepoznání), a tedy ani nápravy. Jestli se někdo obrací a dívá, pak je to člověk, který přestává být "lid". "Lid" se obrátit a podívat může jen za předpokladu, že ho člověk směruje.

247938

14.07.2011 10:41

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

HHBB 46.?.?.?

Nepatří to sem, a když to bude smáznuto, budiž, i tak to už to dál rozvíjet nehodlám…
I když kurz jakéhosi zdejšího „spiritu“ není mým kurzem, jakékoliv jednání editora, které se brání manipulaci, má mou sympatii. Na jeho místě bych se proti bulvarizaci zdejšího prostoru rázně ohradil také. Onen diskutér, i když předstírá něco jiného, se vyjádřil jako rozený kupčík a zřejmě to rád - cituji:
„ČÍM VÍCE (přístupů), TÍM LÉPE a ZDARMA - posouvá to cenu celého projektu směrem nahoru - v prestiži, pozornosti, přízni inzerentů - kteří jsou v 99,99% (ostatních nesponsorovaných webzinů) jediným zdrojem příjmů.“
Je jedno, jestli si prostor koupím jako inzerent nebo jako sponzor, pořád to bude vyvolávat kupecký tlak a přítomen bude i vyšší potenciál k závislosti a vydírání…viz:
„Pokud Vaše regulace diskuse přejde v cenzuru (např.zablokováním, či opakovaným vyhrožováním) pana Moudrostraka, končím s předplatným a podporou webu.“
Proč to dotyčný prostě jen neudělá? Demonstruje to, protože chce vytvořit obecný nátlak na editora... penězi.
Toto asi není příjemné a s názory v diskuzích to v podstatě vůbec nesouvisí, je to spíš vytváření nátlakové kliky, kterou je možná schopen někdo nazvat i „spirit“.

247945

14.07.2011 10:49

Drzost OS Romea je ohromující

RE: rómové nás zachraňují také, čím více jim vyplatíme, tím více spotřebují

HHBB 46.?.?.?

>Čínská vnitřní spotřeba roste obrovským tempem - a táhne/zachraňuje/řídí CELÝ SVĚT!!!
[chechtot]
když myslíte...
ale mezi náma, vaše používání velkých písmen dává smysl o něco větší, jesti to ale nebude tím, že jsem se zbláznil... [mrknutí jedním okem]

247946

14.07.2011 17:14

Okupace Řecka bankéři

RE: Schíza

HHBB 199.?.?.?

>zestátnění
Stát? Museli bychom ho znovu určit. Dnes se spíš podobá korporaci. Někde se státy své měny zbavují za potlesku obyvatel, kteří se už nemohli na svůj papír podívat.
>zakázat úrok
problém... je potřeba delegovat moc na represivní složku, která vždy podlehne ideologickému diktátu náboženského či pseudonáboženského (komunismus) charakteru s postupnou stagnací v důsledku represe (nesvobody)
>částečné rezervy
„rozumný“ úrok je pouhé oddálení stavu „nerozumného“ úroku. To vznikne po pádu přefouklého systému, navodí se iluze krytí zlatem, to posléze nepůjde udržet, budeme dělat „jako že kryjeme“, pak se bude bojovat o to, čím se má krýt, nakonec se od toho upustí a zavedou se zase „částečné rezervy“ a pak...

Problém je v chápání peněz. Odmalička si necháme vtloukat do hlavy, že samy peníze představují hodnotu. A jsme uvrženi do tmy. Peníze jsou totiž pouze pomůcka k poměřování.
Je to věc dohody.
Každý má přirozené právo si dohodnout čím, jak, a kdy chce platit a platidlo si tak vyrobit. Je to ekvivalent něčeho, co představuje momentální hodnotu dle potřeby kupujícího. To je vždy dočasné. Proto i platidla by přirozeně měla mít omezenou platnost. Opět věc dohody.
Porušování dohod snižuje šanci na uzavírání dohod nových. Na to přijde jednou každý, pokud k tomu bude mít obecnou příležitost. Bude-li vždy příležitost jiná, úročených platidel, vyskytnou-li se, bude vždy jen poskrovnu a zůstává i šance vždy pochopit, co znamená úročit.
Toto však již bylo, ale není. Není to proto, že primárně jde o moc, která s penězi nemá co dělat. Striktně úročené peníze nastupují až pak a fungují jako superzdanění „lidu“, který je tak udržován v chodu jako zdroj pro projekt, o kterém nemá páru.
[smích]

247968

14.07.2011 22:48

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

HHBB 74.?.?.?

Ano, onen řád je udělován za zvláštní zásluhy v katolické věci. Na obrázku je ten pán zachycen v době, kdy se z běžného katolíka stal papežským rytířem. Prostě jen odpověď na tvou palčivou pochybnost ohledně jeho vyznání. Něco se ti nezdá?
A s panem Jemelíkem a Křivým se občas scházíme při kuželkách. Ovšem jsou to niky jejich, proč bych je měl používat?
Asi by se divili... [smích]

247982

15.07.2011 08:28

Drzost OS Romea je ohromující

RE: rómové nás zachraňují také, čím více jim vyplatíme, tím více spotřebují

HHBB 46.?.?.?

Když unie využívá romskou spotřebu nejspíš ke strategickým cílům, nemůžeme čekat, že to ty druhé nadchne, i když to pomáhá udržovat „spotřební systém“ v chodu. V případě přecházení Číny na spotřebu to sice může znamenat další oživení spotřební kobyly, ale také spění již k nevyhnutelné katastrofě.
Podíváme-li se ven, někam na vzduch, tak nás těžko napadne, že něco je „spotřební systém“. Protože to není přirozené. Stejně tak tam nenajdete věci „pravicující a levicující“, neboť to je již lidská vypočítavost a mnozí to chápou. A tací jsou již i na tomto fóru.
[smích]

248001

17.07.2011 16:36

Okupace Řecka bankéři

RE: volební demokracie

HHBB 46.?.?.?

Asi vím, co chcete říci, ale některé pojmy jsou naprosto vyprázdněné, proto se může stát, že spojíme neslučitelné. Z toho, co jste zatím napsala, je cítit, že tomu chcete vrátit obsah. Sociální jako solidární, tedy společensky vyvážené vazby, zřejmě nelze nadirigovat. Ty se musí stále pěstovat už na úrovni jednotlivců a vznikají na úrovni osobní (vyrovnaný jednotlivec). To lze přenést do rodiny, skupiny, obce. Ovšem na úrovni společenství se utvářejí velmi dlouho a od tisíců jedinců již nemohou existovat a smysl slova sociální se mění.
Stát je již čistě mocenský aparát.
Vyrovnaný člověk je schopen za sebe brát odpovědnost. Stále méně potřebuje, aby se o něj někdo staral, a o to více je to schopen poskytnout bližním, je-li to nutné. Pokud však přijímám nabídky typu "postaráme se o toto, támhleto a vůbec o vaše dobro", mohu si být jist, že je za tím vše, jen ne to mé dobro.
Sociální stát je neuskutečnitelná utopie. Stát by měl být republikou účelově zřízenou čistě na obranu zájmů člověka-jednotlivce a přirozených sociálních skupin, obvykle stejného kulturního okruhu. Lidé uvnitř se musí postarat, aby jim byl stát, jako veřejná záležitost, zcela podřízen. Cokoliv navíc umocňuje zneužitelnost státu proti lidem jako jednotlivcům.
Představy třeba o "sociální EU" jsou už jen naivitou, nebo vypočívostí. Budu-li žoviálně rozcapený, nazval bych to výmysly levicujících salónních Dolfíků, dále vyprazdňující a zneužívající pojem sociální.

248193

19.07.2011 08:27

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 46.?.?.?

Koukám, že dost koukáte... [mrknutí jedním okem]
Shovívavý úsměv? Nad čím? Že se někdo snaží pomoci sám sobě a pokouší se podržet si zodpovědnost za své zdraví?
...
Medicína jako byznys předpokládá, že zákazníkem je nemocný. Vidí v každém potenciálně nemocného.Potřebuje nemocné, zdravé určitě ne.
Medicína jako instituce péče zase vidí v každém předmět starosti. Lidově řečeno pitomce, o kterého je třeba se vědecky a systémově postarat.
To je na shovívavý, možná hořký úsměv nad medicínou. Co myslíte.

248330

19.07.2011 10:35

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 46.?.?.?

Zdravotní personál (jistá složka oboru medicína) jistě po dalších pacientech netouží. Je stejně ignorantský jako jakýkoliv zaměstnanec jiného oboru, který především prodává svůj čas, aby nějak přežil. Ale právě proto dobře slouží jako nástroj druhých zájmů, ať je to vědomé, nebo ne. To si uvědomují především ti, kteří se chtějí raději spolehnout na bylinky.
Asi je na místě méně poulit bulvy, zkrotit nezvládnuté emoce, to vám pak umožní více se zamýšlet. [smích]

248348

19.07.2011 11:25

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 46.?.?.?

To není moc k smíchu. Možná, že by si daleko více umírajících přálo stávky zdravotníků. Pište o tom více, stávky zdravotníků pak podpoří mnohem širší veřejnost, prodlouží nám to i průměrnou délku života.

248357

19.07.2011 20:07

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 74.?.?.?

>pan kolega HHBB je jen žalostný placený a mizerně vyškolený provokatér
už jsem to tu několikrát slyšel, přišlo mi to k smíchu, ale za zamyšlení určitě stojí, jakému druhu "diskutujících" se toto vůbec může honit hlavou...
...
Když Vám začne haprovat zdraví, věřte především těm lékařům, kteří Vás budou motivovat k tomu, pomoci si sám. Pak Vám teprve budou schopni pomoci případně i oni.
Jinak jste si něco nějak špatně vysvětlil. Zvláštní bylinky jsou velmi ošemetná záležitost a patří do ruky jen zkušeným, rozhodně ne "lidu". Z nich bylo také mnoho účinných látek separováno, či napodobováno. Je tu však rozdíl, látky vždy účinkují v součinnosti, která již byla optimalizována i bez vědců. Proto je pro současné a obvyklé používání léčiv výraz šarlatánství případnější, než pro užívání přírodních látek na základě věkovitých zkušeností.
Ale běžné léčení (i zmiňovaných neduhů) začíná už u jídla, jako léku. Vy jistě konzumujete globální produkty chemického průmyslu, jako příkladná konzumní jendotka "lidstva". Je jen přirozené, že k tomu ještě potřebujete hromady dalších farmaceutických dryjáků. No nekupte to, takovej pokrok. [mrknutí jedním okem]

248391

19.07.2011 22:44

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 199.?.?.?

1. Medicína toho pořád více nezná, než zná
- Proto jsem to nazval šarlatánství, v zásadě se totiž medicínský systém adekvátně k bodu 1. nechová, ale není to jen v něm, "lid" obvykle chce, aby o něj bylo postaráno.
2. Nemám patent na rozum
- Proto asi není ten "shovívavý" úsměv na místě.
3. Myslím si, že to neuškodí
- Ale ani ten opak.
4. A hlavně, pacientovi to zlepší psychiku, protože tomu VĚŘÍ.
- Popíráte to bodem 3., berete mu víru, pokud si s ním nemyslíte, "že to prospěje", pozná to, tak jako Váš "shovívavý" úsměv.

Luxore, já se ale nijak nezlobím, zaznamenal jsem jistý posun, proto to ani za ztrátu času nepovažuji.
Dík za reakce.

248413

20.07.2011 09:28

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 46.?.?.?

>Kolikrát lékař vyzkouší několik léků ze stejné skupiny, nežli právě ten jeden se uchytí a prokáže výsledky
šarlatán?
>A Vy favorizujete bylinkáře
Jak a kdy, na sádrování je dobrý i felčar
>Nepamatuju si případ z poslední doby, kdy bych (kdekoliv na světě) odešel od lékaře s receptem bez toho, že by detailně nehledal a neujišťoval se o významu ostatních léků
Já také ne. Nemám ani zdravotní kartu. U lékaře jsem byl naposledy před revolucí v souvislosti s armádou... zubaře nepočítám (více/méně běžný zručný řemeslník)
[smích]
...
Kdepak, není to tak jednoznačné. Znám lékaře (ne však jako klient), kterých si vážím a o kterých vím, že si udržují respekt k těm, kteří přijdou s tím, že potřebují pomoci, člověka upřednostňují před "svatou medicínou", čímž ale často i velmi riskují. A samozřejmě jsou i oblasti, kde medicína pomoci dokáže a kde bych se dokázal i spolehnout. Ale vždy platí - pomoz si a bude ti pomoženo.
...
Nemoc je již projev, důsledek. Ne příčina neduhu. Jestli chcete být zdráv, musíte od začátku. Lidé často chtěji od medicíny stoprocentní zodpovědnost za své zdraví a utužují tak tím iluzi, že je toho schopna. Svůj rozhašený organismus pak přivezou do špitálu jak do opravny. A na to žádná bylina není.
Od začátku znamená, dát se dohromady mentálně. Univerzální lék je střídmost. Vypustit vše v nevyváženém množství, svinstvo vyplavit vodou. Jídlo spíš užívat než konzumovat. A pokud možno věci, které jsou k těmto věcem přírodně vhodné už jako syrové.

Čekal jsi něco jako "kořen mandragory"? [mrknutí jedním okem]

248443

20.07.2011 11:33

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 46.?.?.?

Jsem rád, že jsou lidé, kteří upozorńují druhé, že si velmi snadno mohou pommoci sami.
V tomto případě se jedná o látku (kyselinu), kterou si tělo vyrábí samo na hubení potvor, a to z běžně konzumovaných minerálů. Z tisícera důvodů se může stát, že jí bude nedostatek a potvory budou mít navrch. Pak stačí takovou látku cíleně (opatrně) doplnit. Můžou se pak dít, z medicínského pohledu, "zázraky". Vůbec bych se nedivil, kdyby to dokázalo cvičit i s HIV. Ale virus přeci jen není bakterie.
Silně mi to připomíná záležitost s touto látkou. Již kdysi jsem tu na ní upozorńoval. Bylo to v době, kdy se její význam ještě dařilo tutlat, a to již od padesátých let. Dnes, kde kdo začíná prodávat jakési preparáty na její bázi. Přitom stačí baštit třeba i obyčejné padavky i s jaderníkem a tělo jí bude mít tolik, kolik potřebuje. Je to látka, které se sami zbavujeme průmyslovou stravou a způsobujeme si tak řadu "civilizačních chorob".

Dá se čekat, že ani prostý minerál (případ MMS) v budoucnu neunikne pavučině přivlastněných výsad. To je podstata mnoha farmaceutických "výdobytků" a odsunování normálního chování do oblasti "alternativ".

248452

20.07.2011 17:16

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 46.?.?.?

Aby mohl být systém tzv. solidární, je třeba uplatnit nějaké plošné zdanění (forma už závisí na oblbovacích dovednostech). Aby mohlo být uplatněno plošné zdanění, vymyslíme si tzv. solidární systém. Vyber si. Ve skutečnosti je však sounáležitost velmi choulostivá věc, a takového znásilňování se bojí. Proto ty vynaložené prostředky končí zpravidla nesolidárně.
Svatý medicínský systém ale umožňuje upevnit závislost "lidu" na systému tím, že ze zdraví dělá strategickou komoditu. Krach by byl paradoxně prospěšný, bohužel "lid" má již vemlouvavým hlasem zakódovánu nutnost "odevzdávat se do péče". Proto to jen přejde do jiné fáze. I za "studeného boje bloků" postupoval v tomto smyslu jednotně.
Ty věříš na existenci kapitalistických US? Na republikány a demokraty? Na Čerta a Mikuláše? Na "pravicující a levicující lidstvo"? [smích] Já právě moc ne, proto bych se spoléhal především na sebe jako na člověka s oběma polovinama prdele.
"Dokument" pána s nadváhou jsem shlédl již kdysi. Pokud bys jen tušil, pro koho to dělá, patrně bys to vůbec nevytahoval. Je to však již příliš OT, nechal bych to asi na jindy.

248482

20.07.2011 22:11

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 217.?.?.?

Zavařuju okurky a na hádky bych ani čas neměl. [mrknutí jedním okem]
Ale máš pravdu, už jsem tu vydiskutoval, co jsem potřeboval, a teď se dostávám už do přesvědčovací úrovně, která, jak jsem si znovu ověřil, se příliš míjí účinkem a už to ztrácí smysl.
Teď ještě k tomu systému...
Jedná se o vynucené jednání. Není v nátuře člověka "generovat zisk". Musí to podstupovat v rámci hry na nedostatek. To je onen "špatně nastavený systém". V takovém systému jsou lidi nuceni brát na sebe existenční závazky a honí se za jejich plněním. Je to tu ostatně diskutováno pod mnoha články jako "banksterské zajetí." V takovém systému - hře na nedostatek (což účastníci obvykle berou jako dané a normální), který vede lidi do boje o zdroje (či koryta), se staví člověk proti člověku, symslem se zdá být "soutěž" a sounáležitost přirozeně bere za své (je jen hierarchie). V základu je prostý akumulační mechanismus, k němuž je zneužita věc společenské dohody – peníze. V důsledku to může znamenat vše. I výrobu viru, protože tím mohu získat něco, co potřebuji já, ale zároveň i jiný, atd.
Systém má své reptaly a obhájce proto a proto. Dobrá.

Teď tedy to, co už se mi zde na fóru, asi nepodaří objasnit.
Tato hra (i se všemi "boháči" ) je ale jen součástí vážně myšleného plánu. Je to jako ta mrkev jezdce na oslovi. Pokud ji jako systém odmítneme, ocitneme se před variantou dvě. Ta v podstatě znamená jezdcův bič, nebo "dobrovolného" tahouna. Tahounem zde myslím zapřažané lidi do chomoutu (závazek, který na sebe bere, aniž by vědělo proč - to je i ta otázka "komu dlužíme"?) jako jednotku "lidstvo", tvořící jakýsi druhotný organismus. Na konci odmítnutého systému jsou dveře do systému dvě, kterým je kolektivistký chomout (klidně bez "banksterů" ) a s jásotem přijmutý (viz matrix - bezvýchodnost duality jako kult)
Je to lepší, nebo horší... to je mi fuk, účel je stále jeden, stát se kompaktním zdrojem.
To teď neřeším, protože je tu systém tři, který je z hlediska předchozího plánu nežádoucí, a který mě zajímá. Tím je Člověk jako jedinečný systém. Ostatně jedině ten pak může tvořit onen systém sounáležitosti. Pro mě jsou důležité aspekty této věci a to, co je dále za tím. [smích]

248506

20.07.2011 22:18

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 217.?.?.?

huh... [smích]
tím je myšlena jistá alterstrýmová klika, tolik jich snad zase nebude...je ale nepochybné, že se obecně vesele ředí jimi navařená polívka...

248508

21.07.2011 10:39

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 46.?.?.?

Takto je to neřešitelné. A stejně tak to začne být i nepochopitelné.
Hlavní účinek je to, co bychom chtěli, vedlejší to, co bychom nechtěli. Obojí je přítomno vždy. A netýká se to jenom medikamentů. Proto nemá smysl uvádět nějaké příklady (srážím-li něčím teplotu, můžu si třeba ničit žaludek a kdoví co ještě).
...
Není tu účelem někoho vinit. Lékaři se nějak živí. Chtějí i pomoci. To mohou doopravdy jedině tehdy, bude-li si chtít pomoci především ten nemocný sám. A o to jde. Neuzurpovat si na pacientem moc, důsledkem je pak prohloubení jeho celkové závislosti (nemohoucnosti), ale mobilizovat jeho moc (to je ta pomoc), kteráž jediná může potlačovat vždy více / méně přítomnou nemoc. Potlačovat za pacienta jeho nemoc, není léčení, je to zaměstnání schované do slova „péče“.
Jenže péče se velice snadno zvrtne k ovládání. Má to k sobě tak blízko, že medicína se stane pro populaci návyková. Lidé se vůči ní dostanou do podřízeného stavu. V ten moment však paradoxně neuzdravuje, ale nemocné naopak produkuje. To je ta potíž.

248545

21.07.2011 12:13

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 46.?.?.?

Tak už snad jen k tomuto:
"budeme velmi brzy s nostalgií vzpomínat na to zlé socialistické zdravotnictví"
O to právě jde... připrav si už mávátko místo klíčů, jak to budeš vítat. Tam se už alternativy stejně neřeší. Je-li směrnice "všechno uříznout", tak medicinisti plní bez reptání na 106%.

248559

21.07.2011 15:04

Kameny s doporučeními v Georgii

RE: Tohle je velmi obsáhlé téma

HHBB 217.?.?.?

Hezká úvaha. R.C. Christian má nepochybně směřovat k symbolickému Christian Rose Cross. Jen mě napadlo, proč právě takové poodhalení.
Zajímavá je i reakce lidu na průběžnou antikampaň. Prý byl autor přesvědčen, že to místní budou také chránit a udržovat. A prý se tak i skutečně děje. Nejhůř se z toho snad čistí nacákaný polyuretan. Barva ještě ujde. [mrknutí jedním okem]

248569

21.07.2011 16:23

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 46.?.?.?

Už vzhledem k tomu, co naznačil chytrostRak, tak by to mohlo být sebevražedné. Z tohoto důvodu bych předpokládal, že tam nebude nejspíš vůbec nic, co by mohlo nějak účinkovat, protože účinek je pak možno vyložit všelijak a mediálně spuštěnou hysterii nelze spolehlivě právně ošetřit.
Pokud v tom něco vůbec účinkuje, tak je to spící kurvítko. Aby to tedy bylo možno bezpečně prodat, bude se to testovat hlavně na to, aby to nějak viditelně neškodilo (jak to již naznačil pan Koubek).
To však není problém Socijal Junajtyd Farmakoexport s předsedou předsednictva MoU, tento kolektiv již konkurence nezajímá. Tam se můžeme nadít zcela překvapivých účinků léčebných i zhoubných. [mrknutí jedním okem]

248582

21.07.2011 19:04

Kameny s doporučeními v Georgii

RE: Nejspornější bod

HHBB 188.?.?.?

Ono se ani nedá říci, že to je "špatné" (dobré). Prakticky vždy se prosadí objektivně nutné. Systémy (1,2) se prolínají a jsou tu stále, proměna je v cyklech, vždy je to však přítomno.
Co je však nyní původem znepokojení? NWO? Globální vláda "padouchů"? Chaos? Kolaps? Všechno najednou?
(Nalil jsem si trochu vynikajícího koňaku, tak teď budu chytrej)
Nejspíš to všechno platí, a je to asi nevyhnutelné, proto ten neurčitý živočišný neklid. Z prostého důvodu. Dlouho budovaný systém dospěl ke svému vrcholu, včetně budoucí vyhrocené (zatím oddalované) skutečné krize - zlomu. Je to nevyhnutelné už jen z pohledu setrvačnosti. Kolabující systém má jeden hlavní znak. Otravuje sám sebe tím, co produkuje. Proto je budoucí uspořádání čistě akademickou diskuzí. Prostě to doběhne. "Lidstvo" projde jednoduchou početní redukcí díky zlomu v cyklu (což může naopak znamenat kvalitativní skok - proměnu o řád výše). Nepokoj, doprovázen rozpadem zvyklostí, patrně způsobí, při pokročilé specializaci subjektů, řetězovou reakci umocněnou právě neschopností se o sebe sám postarat. Okamžik vyhrocené nouze a potyčky o zmenšující se "málo" spustí depopulační proces snadno. Bude tak rychlý, že "doplňování počtu" nepřipadá v úvahu. Už by dávno začal, kdyby ho ti, co z toho nyní požívají výhody, zoufale nebrzdili. Ostatně jistá skupina mocných kdysi toto nastartovala a dnes to spěje k závěru (tedy i jejich konce).
Ví to i ti, co postavili šutry, a ať jsou v jakémkoliv mocenském postavení usoudili, že to nezvrátí. Vytesáno je tam "poučení z krizového vývoje". Ten počet není žádný "depopulační plán", ale doporučení, jak udržet homeostatický systém a při pravěpodobném stupni poznání docílit pozemského ráje "přírodních pohanů".
Takže... udržovat kondici, hbitou vyrovnanou mysl, třeba se toho ještě dožijeme... [cool] [mrknutí jedním okem]

248597

22.07.2011 09:57

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 46.?.?.?

Co tu hlásáš jako negativa, to je průvodní jev fašisticky organizované společnosti. To jest neblahý vliv kolektivismu na jednání lidí. Má to mnoho forem a názvů a typickou koncovkou je -ismus. I ten individualismus je nutný důsledek kolektivistického smýšlení / jednání.
Podstatou je, že jedinec nemusí být odpovědný za své jednání, neboť se může schovat za "vyšší zájem" nějaké skupiny. Jedno jaké (strana, klub, stát, korporace, chudí, bohatí, lidstvo). Právě ty zájmy jsou obvykle definovány jako nějaké ismy.
Ty jsi v nějaké církvi?

248651

22.07.2011 14:24

Aké je to učiť čiernych študentov

Ke kritikům autora článku.

HHBB 217.?.?.?

Musím k tomu něco napsat.
Článek není zajímavý jako postoj, ale jako svědectví! A je ještě mírný, neboť zkušeností pisatele je škola, která, byť mizerně, přesto již chování kultivuje (ale srovnávat to se školou bílou skutečně nelze, to lze jen v TV).
Rasové rozdíly? Podívejte se tomu do očí a pochopíte, že jsou! Není možné to zametat pod koberec barevnými plakáty a žvásty s multikulti návody vedoucí k bezbarvé "lidské rase" jako neurčité masy. To produkuje neřešitelné potíže.
Přítomnost rozdílů vyplave často nečekaně. Mám tu takový příklad. Aby barevní našli své "civilizační místo", tak v rámci výroby idolů, nutných pro existenci imperiální kultury, jim často bílí uvolňují pozice. Někdy to však přeroste a je z toho vyrvál, neboť rozdíly, jako potlačené, vyplavou pod tlakem. Dám ukázku. Z komentáře přenosu v zápase dokonce zazněly obavy o osud disciplíny v zemi (hodí se tu i jistá znalost černé američtiny pro pochopení vznikající nálady). Nicméně je to dílo bílých...
I mé zkušenosti s rasově smíšenými rodinami jsou poměrně varující. "Nefukční" není to pravé slovo.
Ale daleko větší je rivalita mezi barevnými samotnými. Pokud jim bílí rozdají zbraně, vybijí se. Prakticky všude jsou frustrování tímto pohledem, který jim stěžuje se nalézt.
Vložený obrázek

Neumí se v imperiálním světě, z pochopitelných důvodů, o sebe postarat. Dělají to tedy po svém, jak je i z článku jasně patrné.
Čtvrtě velkých měst, kde vedle sebe žijí různě barevné komunity, vypadají jako válečné zóny.
Vložený obrázek

a škola?
Vložený obrázek

Měl jsem pár černých kamarádů, kteří me, občas jako normálka, okradli. Jejich chápání norem je odlišné, ani jsem se kolikrát nezlobil. Například můj známý (běloch) vydržel jako poslední v černé čtvrti, kdysi výstavní bílé, již zcela vybydlené a okupované. Každý den ho okrádali výrostci. Říkal, že mu to nevadí, že s tím počítá a má pro ně vždy něco připravené. Když mu pak prořezávali gumy, říkal jim, že nebude mít čím jezdit, aby mohl vydělávat a něco jim pak nosit. Bylo mu sděleno, že ho teda potom krouhnou. Zalepil kola a odstěhoval se.

Není tu jen snaha o nějaké příživnictví. Je tam již jistá neslučitelnost. Není to o nenávisti barev, ale o kompletním nesouladu stávající civilizace, která však nese jednoznačně bílý rukopis, proto se nám to takto bude vracet. A to je obrovský problém. Když tomu jednotlivé entity přestanou sloužit, stanou se zcela jistě nepřátelské, pokud se jim nepodaří se najít.
A je třeba pak počítat se vším.

248688

23.07.2011 10:06

NATO bude v Libyi poraženo

RE: O co jde bylo jasné hned

HHBB 188.?.?.?

Ahoj Lin! Identita útočníka byla vyjevena médyji v "plné kráse".

Vložený obrázek

Takže teď už je "jasné" kdo nemá rád mohamedány a střílí do dětí...
A Norové si myslí, že když mají ropu, že nemusí do EU, můžou mít korunu a ještě krále heretika...

248775

23.07.2011 11:44

NATO bude v Libyi poraženo

RE: O co jde bylo jasné hned

HHBB 72.?.?.?

Asi to bude pokračovat přetřepáváním, rozebíráním, vrtáním se v jeho nočním stolku... obrázek krvežíznivce v obleku zednáře z titulní stránky však přetrvá. Je to promyšlený krok.
Jen doplním. V Oslu byla uzavřena v roce 1993 mírová dohada mezi Araby a Izraelem. O pár týdnů později byla uzavřena dohoda mezi Vatikánem a Izraelem (myslím, že se na dohodách intenzivně podílel jakýsi kardinál Ratzinger). Krvavý rituál v Norsku není jistě jen zběsilou akcí "pomateného zednáře" už z pohledu toho, co je rozpoutáno. Je to nějaký mezník, něco mizí a něco se rodí. Lidé však budou chtít věřit na pomatence, protože to druhé se začíná vymykat běžnému chápání. A zase se počítají oběti.

248782

23.07.2011 13:14

NATO bude v Libyi poraženo

RE: O co jde bylo jasné hned

HHBB 137.?.?.?

Hele, to jsou jen moje odhady... [mrknutí jedním okem]
Už tu byl naznačen tzv. falešný prapor.
Prapor byl už na titulní stránce v odkazu vztyčen (ale nejen tam). Je na něm blonďatý extremista v zednářském obleku, nenávidící muslimy. Není to "antisemita", ale antisemita.
Patrně byl již pro svou osobnost vytipován. Nepodstatný není ani ten převlek policisty (symbolizuje stát).
Něco jsem už odpověděl Sašovi, tak jen doplním. Jednoduše řečeno, mír s Araby byl zrušen. Ty děcka nebyli sice Arabové, ale výběr "oběti" byl dán něčím jiným (dohody z Osla). Je tam i další postatný faktor, ale ten se sem už moc nehodí. Jde již příliš mnoha lidem do duše.
Ale s Lybií to souvisí určitě. Neodhadnu jakou roli teď hraje plukovník, vím jen, že tam byl vloni Putin ohledně plukovníkových dluhů a nesplněných dohod....třeba se situce již změnila. Teď to vypadá na vytváření jakýchsi průchozích zón v Arabské enklávě (viz Irák). Vliv Francouzů a Rusů je u Arabů obrovský. Rusko tiše, ale intenzivně spolupracuje s Němci, Francouzi a dalšímy hráči v EU. Eurasie je již faktickou mocenskou realitou. Na řadě je Arab, Izrael je návnada.

Vložený obrázekVložený obrázekVložený obrázek

On se svět od roku 2000 docela posunul (byl to i nástup Putina?)
Vložený obrázek

Teď už to nestihnu dodiskutovat, ale můžem později. [smích]

248789

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 104 čtenářů částkou 16 005 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,02 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
16,91 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,05 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,14 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 714,14 Kč
1 unce stříbra
510,34 Kč
Bitcoin
424 563,87 Kč

Poslední aktualizace: 24.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 709 655