Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jarmila

Nalezeno 4198 příspěveků, 799 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.04.2006 07:41

Jak zlomit vaz Paroubkovi II

U voleb mě již nikdo nikdy neuvidí

Jarmila 85.?.?.?

protože to říkám furt, že nám všemi směry a ve všech směrech vládnou praví a nefalšovaní spolčení mafiáni a organizovaní zločinci. [naštvaný]

101976

04.04.2006 12:25

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

RE: Slysel jsem neco velmi podobneho

Jarmila 85.?.?.?

Ano, přesně tak pane Táborský, je to to sousoší a mám dojem, že z piety ho nechali na Wilsonově nádraží dodnes. A musím říct, že je to tedy polibek velmi vášnivý a pokud si vzpomínám, ještě mají spolu i vzájemně propletené nohy.

No vidíte, nejprve ojebali medvěda, a pak nás 40 let ojebávali všechny. [oči v sloup]

101998

04.04.2006 12:31

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

RE: Slysel jsem neco velmi podobneho

Jarmila 85.?.?.?

Viděla jsem to vlastníma očima pane kemo, vždyť je tam to sousoší dodnes. A objímají se kolem ramen a na ústa- asi jako kdysi Brežněv s Husákem na letišti. [velký smích] Jak se jmenoval ten bestceler o sexu: Jak nás ojebali, aneb tisíc polibků na letišti.

101999

04.04.2006 14:43

Jak zlomit vaz Paroubkovi II

a ještě špatnější volba jít volit

Jarmila 85.?.?.?

když člověk jde k volbám trodasi, tak legalizuje tu jejich nezákonnou moc. Ideální by bylo, kdyby se jim na to 90 procent občanů vysralo- jak by pak tvářili, co by potom dělali? Není Vám vůbec divné, že v době, kdy je úplně všechno přes počítače, tak jen volby pořád primitivně postaru jak v dobách Francouzské revoluce?

Znovu zopakuji technologii moci ve stranách: když pár idealistů založí stranu, tak pokud za nimi není žádný kapitál, tak ta ministrana sama od sebe zanikne.Proč? Protože politická činnost vyžaduje strašně moc peněz- na reklamu, na benzín, na jednací sály, atd.atd. Když ale do té strany někdo vloží kapitál, tak si pak ohlídá, aby se lídry stali jeho nasazení agenti. Remcající idealisti se ze strany vyštvou, zůstanou tam jen prodejní kariéristi na vše kývající jak oslové.

Teď se koukněte na našeho vynikajícího pana Železného, který nás všechny okradl o 10 miliard. Víte jaké lídry si do své nové strany verbuje? Soudružku Volfovou, která přitáhla do ČSSD Šloufa, soudruha Uzla, a další výtečníky. [zmaten]

102006

04.04.2006 22:25

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

RE: Slysel jsem neco velmi podobneho

Jarmila 85.?.?.?

To je jednoduché Zorbíku- až do úplného konce. [velký smích]

Ježišmarjá, já už jsem úplně stejná jako ten Gejdoš. No potěš protěš. [oči v sloup]

102088

04.04.2006 22:35

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

RE: Slysel jsem neco velmi podobneho

Jarmila 85.?.?.?

No já tedy nevím, Starý zákon, Nový zákon- jenže předtím existovaly prokazatelně matriarchální náboženství a různé bohyně. Co mně jako ženě je do Starých a Nových zákonů? Mně je do nich kulový, protože se mi nelíbí. Mně se líbí představa, že ženy byly zbožňovány jako bohyně za to, že tvoří nové lidi. Což je představa úžasná, protože to tenkrát byla alfa a omega veškerého žití. Teď už je to samozřejmě o ničem- tvoření nových lidí na této planetě je v současnosti věc veskrze škodlivá. [naštvaný] [zmaten] [pláč]

102093

05.04.2006 07:00

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

RE: Slysel jsem neco velmi podobneho

Jarmila 85.?.?.?

Jaký problém Honzo, před monoteistickými bohy dříve existovalo mnoho pohanských bohů a bohyň, to snad nepopřete! A to nejsou žádné mé osobní představy, ale objektivní pravda. Mě monoteističtí, válečničtí bozi nezajímají! Mně jsou daleko sympatičtější původní matriarchální bohyně.

102158

05.04.2006 07:16

Jak zlomit vaz Paroubkovi II

RE: politika je z podstaty špatná

Jarmila 85.?.?.?

Četl jste pane Arkane Farmu zvířat od Orwella? Chápete, že my prostě nemáme na vybranou? Že mohu zvolit buď rudé, růžové, modré, zelené prase- ale pokaždé to bude stejně prase? Do vrcholné politiky, kde se pak rozhoduje o miliardách se slušní, nezkorumpovaní lidé ZÁSADNĚ nedostanou.

A všechna ta hesla, co do nás v médiích hustí, že musíme jít volit, jinak zvolíme komunisty jsou z té samé propagační dílny jako hesla- Nejsme jako oni. Ano, my nejsme jako oni, a proto nám ty svině dodnes vládnou.

A proto dokud nebudou elektronické volby se zpětnou kontrolou mého odevzdaného hlasu již nikdy k volbám nepůjdu. Hra na demokracii v mém případě již skončila.

102165

05.04.2006 08:02

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Pan president se vyznamenava

Jarmila 85.?.?.?

Docela žasnu nad tím, jak je pan Stwora ohledně Klause naivní. Trvám na tom, že prognostik Klaus je neskutečný hajzl. Po celých 16 let je pevně spjat s bolševiky, ale naoko se tváří jako těžký pravičák. Vždyť jemu vadí i občanská sdružení, velmi rád by je všechny zrušil, aby se zdusily i ty poslední jiskřičky autentického občanského odporu. Už jsem jednou psala, že umí hrát dobře šachy a jeho šaškovskou úlohou je hrát kladnou postavu, to jsou ty jeho oposmlouvy. Takže když jsou bolševici domluveni, že tentokrát už registrované partnerství schválí, tak Vencovi řeknou, že musí být velmi proti, aby si u lidu zase vybudoval svatozář.

Jenže mě už po tolika letech svými estébáckými hrátkami neošálí. Mě už dneska vůbec nezajímají něčí názory, něčí slova, nezajímají mě ani jejich jednotlivé činy, mě zajímají akorát jen VÝSLEDKY. A když ty výsledky jsou vždycky špatné a v neprospěch celku, svědčí to o tom, že jako celek nám stále vládnou BOLŠEVICI, že kladné síly ve vládnoucích kruzích prostě nejsou.

A zlegalizování marihuany? Samozřejmě že Klaus by byl ohnivě proti a opět by si svým charakterním postojem udělal svatozář. Ale jaký bude výsledek? Rozdílem jednoho hlasu bude legalizace marihuany schválena, neboť totální rozklad společnosti se musí dokončit.

Ještě poznámka k těm revolucím: ve všech postkomunistikých zemích se jelo podle stejného scénáře: v nastalém chaosu nastoupili profíci z řad bolševiků a tajných služeb a rozkradli co se dalo za asistence nastrčených „charakterních“ klausů.

102169

05.04.2006 11:34

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Pan president se vyznamenava

Jarmila 85.?.?.?

Čím si Holandsko pomohlo, že zlegalizovalo trávu? Vůbec ničím. Některé věci se prostě musí donekonečna pronásledovat, nikoliv místo toho legalizovat. Tráva je předstupněm tvrdých drog. A vůbec nikdo mi nikdy neumí odpovědět na otázku, že když by byly legální obchody s marihuanou, kde by si to lidé od 18 let mohli kupovat- jak by potom chtěli zabránit tomu, že dealeři si tam drogy legálně koupí, a pak je budou dráž prodávat před školou školákům? To by bylo přece opět z deště pod okap, neboť opět by se obohacovali ve velkém a na černo a opět by byly zákazy, kriminalizace a pronásledování. Tak čemu by to vlastně pomohlo? Akorát tomu, že by v konečném důsledku propadlo drogám daleko víc lidí.

To máte jako s hracími automaty. Teď jsou všude a na každém rohu- a čí je to vina? Těch co si je zřídí, nebo těch kdo jim to dovolí? Samozřejmě, že ryba smrdí od hlavy- takže za všechna ta neštěstí, všechny ty závisláky a gamblery, rozvrácené rodiny, snad již stovky zavražděných obětí mohou mocní, spojení s mocnými mafiány v tom našem pseudoliberálním mafiánském kapitalismu.
102194

05.04.2006 13:23

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Klaus je výborný prezident

Jarmila 85.?.?.?

No tak dobře Zorbo, já Vám nebudu sahat na toho Vašeho světce se svatozáří- ale můžete mi říct jediný KONKRÉTNÍ pozitivní čin Klause, který by vedl k jasnému konkrétními kladnému VÝSLEDKU? Já si zaboha nemohu na nic vzpomenout. [oči v sloup]

K čemu bych tuhle situaci asi tak přirovnala, aby byla trefná? Asi jako když svatý za dědinů káže o morálce, ale pak se přátelí s těmi nejpochybnějšími bankéři typu Tykače a tak podobně, že.

102204

05.04.2006 14:34

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Pan president se vyznamenava

Jarmila 85.?.?.?

Vyvrácený blud? Ale kdeže! Naopak bylo zjištěno, že v dobách hippies se podíl omamné látky THC v droze pohyboval kolem tří procent. Nyní se ale pohybuje kolem 10 procent, protože zatímco dříve se droga dovážela z Asie, dnes je vyráběna průmyslovými způsoby ve sklenících v Evropě, například v Nizozemsku. Proto se z lidí teď mnohem snadněji stávají i díky „pouhému“ konopí trosky.

Zlatýýý alkohol.[velký smích]

A ještě něco: jak byste řešil tu situaci prodeje marihuany školním dětem?

102221

05.04.2006 18:10

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Pan president se vyznamenava

Jarmila 85.?.?.?

Vidím, že je zde hodně příznivců legalizace drog, stejně jako na Psu, tak to vzdávám. Kdo chce kam, pomož mu tam. Já bych se toho svinstva nikdy nedotkla a moje rodina také ne. Jestli je pravda, že má Holandsko v úmyslu legalizaci zase zrušit, tak asi moc dobře vědí proč. Taky, kdykoliv jsme byli někde v cizině, tak Holanďany jsme vždycky poznali velmi snadno- podle jejich vysokých postav a podle jejich permanentní zhulenosti. Zdá se, že rozklad evropské společnosti je nevyhnutelný, protože si to tak sama přeje. [zmaten]

102250

05.04.2006 18:16

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Pan president se vyznamenava

Jarmila 85.?.?.?

Pravá občanská sdružení nedostávají od státu ani korunu, jedou si na své vlastní triko. Je ale pravda, že existují nepravá občanská sdružení, která však snadno poznáte. Ty pravá občanská sdružení jsou chudá jak kostelní myš a schází se po hospodách a bytech, kdežto ty nepravá občanská sdružení, financovaná kdovíkým jsou pěkně zazobaná- což je případ i těch gender studies, ale nejsem si jistá, jestli oni mají vůbec statut občanského sdružení.

Jinak i oficiální parlamentní strany moc dobře vědí, že všechno stojí a padá na penězích, takže když teď nedávno Balbínova strana zesměšňovala na bilboardech Kalouska, tak okamžitě lidovci na ně zaútočili, odkud prý získali peníze na bilboardy.

102252

05.04.2006 18:25

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Nemám rád Klause

Jarmila 85.?.?.?

Tak pod Vaše slova se podepisuji Pane X, takhle bych to napsala úplně stejně jako Vy do posledního písmene! [smích]

102254

05.04.2006 21:21

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Pan president se vyznamenava

Jarmila 85.?.?.?

heleďte se pane pastiňáku, mezi alkoholem a drogou je ten rozdíl, že můžete v pohodě popíjet až do přirozené smrti, kdežto drogovat až do přirozené smrti sotva, protože Vám ten zdrogovanej mozek prostě odejde. Alkohol v žádném případě není tak ničivý jako užívání drog. Já osobně mám svoje pití dobře pod kontrolou, protože tvrdého alkoholu se zásadně ani nedotknu, popíjím výhradně víno. A víno je v podstatě zdravé, důkazem je to, že jsem ve svém věku zdravá jako rybka. [vyplazený jazyk] A také si myslím, že mi to pořád dobře myslí. [velký smích] Moje slabost pro víno je omluvitelná, protože oba moji rodiče, ba i prarodiče měli geneticky sklony k popíjení. Já jsem jenom pouhá oběť genů, takže jim holt musím vyhovět.[velký smích] [velký smích] No schválně, poznal byste teď, že už mám litřík v sobě?

Na celé věci je nejškodlivější to, že jakmile se do drogování zapojí MASOVĚ už i děti, že to bude celé v prdeli. Já osobně být v dnešní době mladá, tak už by mě žádný chlap nepřemluvil mít děti jako kdysi můj muž ani náhodou!!! Do takového světa? Nikdy!!! Vyzvedla bych si radši z útulku několik psů a starala se o ně.

102295

05.04.2006 22:44

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Klaus je výborný prezident

Jarmila 85.?.?.?

Ale Karlíku, kde to žijete, na tak vrcholovou funkci se prostě u nás charakterní člověk prostě nedostane! Chápete tu technologii moci? Na nejvyšší funkce se mohou dostat výhradně bezcharakterní hajzlové a nikdo jiný!

102311

06.04.2006 08:02

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Pan president se vyznamenava

Jarmila 85.?.?.?

To víte, že jsou známé osobnosti, které mi imponují- ale Klaus mezi ně rozhodně nepatří a to ani náhodou!

Pár poctivců se našlo i ve vrcholové politice. Takovým člověkem byl Čestmír Hofhanzl, který nepřetržitě upozorňoval na všechny neřádstva- ale všichni ho pochopitelně ignorovali. Potom Hana Marvanová- myslím, že si taky vždycky zachovala svou tvář. Nebo zemřelý Václav Benda, ten mi taky připadal jako autentický poctivý člověk. Ono těch lidí bude ještě víc, ale teď jsem si namátkou vzpomněla na ty tři.

102368

06.04.2006 18:15

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Klaus je výborný prezident

Jarmila 85.?.?.?

Vratislave, jak jsem si projela ty Vaše komentáře, tak bych Vám ráda připomněla, že byste si nahoře mohl přečíst komentář pana Nováčka. Ten je docela trefný- případ Klaus je totiž to samé co Moserová. Klaus měl za komoušů výsady, o kterých se nám normálním smrtelníkům ani nesnilo- a to přesto, že měl sestru, která utekla do Švýcar. Takové výsady mohli mít tehdy pouze lidé, kteří se jim upsali. Tak tady tak nehažte ramena a trochu víc logicky uvažujte.

Já jsem jenom v 19 letech podepsala papír, že nesouhlasím se vstupem vojsk- a tím jsem si podepsala rozsudek, že mě již nikdy k ničemu nepustí.

102429

06.04.2006 19:33

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: swen

Jarmila 85.?.?.?

ano, správně, tomuto příspěvku rovněž tleskám. Proč neříci všem do očí, že Klaus je ten samý zločinec a hajzl jako Havel? Akorát vše dělá inteligentněji, toť vše.

102453

06.04.2006 22:27

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Klaus je výborný prezident

Jarmila 85.?.?.?

Ano? Záleželo na místě kde jsem žila? Vlastně jsem si uvědomila, že mi bylo tehdy ne 19 ale 20 let, když jsem podepisovala ten jejich papír. Ale to není podstatné. Žila jsem v Praze a těmi kádrovými prověrkami komouši "oddělili zrno od plev." Takže já, charakterní člověk jsem byla pro ně ten plevel, kdežto vychcaný Klaus byl pro ně to zrno. To si uvědomte! Že charakterní lidi u nás existují a já znám desítky kvalitních charakterních superlidí z bývalého Pravého Bloku- ale nikdy tito blbečkové a naivové mého typu nejsou připuštěni k moci. Jenže já už se nikdy nezměním, mě by museli ti šmejdi leda zabít, abych přestala zpívat. To víte, to jsou ti skřivánci na niti.

102481

07.04.2006 07:43

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Klaus není výborný prezident

Jarmila 85.?.?.?

Tedy Karle, Vy si snad nepamatujete, jak to tehdy chodilo? Ta kádrová prověrka přece putovala všude se mnou, byla součástí tzv.kádrových materiálů. Takže když se člověk někde ucházel o nějakou výhodnou práci, tak soudružka kádrovačka jen nahlédla do příslušných kádrových materiálů a rozhodla: tak tuhle ne, je politicky nespolehlivá.

Si vzpomínám, těsně před revolucí jsem pracovala v ROH a dali mi kádrové složky jedné soudružky, ať je zanesu na ústředí. Ale byla jsem zvědavá, tak jsem je v parku opatrně otevřela a všechno si o soudružce přečetla. No to byl tedy životopis! Svině na entou.

A zajímavé, po revoluci se ty kádrové materiály rozdávaly do vlastních rukou. No a víte co jsem tam měla já? Jakýsi jeden bezvýznamný papír a jinak vůbec nic. Všechny stopy za sebou zametli.

102513

07.04.2006 11:20

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Klaus není výborný prezident

Jarmila 85.?.?.?

heleďte se Honzo, před tím ROH jsem usilovala o jedno velmi dobře placené místo jako samostatná cenová referentka. Ten šéfik byl celý nadšený a řekl mi, ať zítra příjdu, že to celé sepíšeme v osobním oddělení. Když jsem tam příští den přišla, tak kádrovačka řekla tvrdě NE, bez udání jakéhokoliv důvodu. Takže jsem musela vzít podstatně méně placené místo hospodářsko-správní pracovnice, čili poskoka pro všechno. Naštěstí se mi ta práce líbila, shánění sálů a pohoštění pro doktory se mi líbilo. Ani to, že jsem jim furt musela vařit kafe mi nevadilo.

Prověření kádři a komunisti byli na těch vysokých funkcích, poskoci, čili občané druhé třídy byli většinou nestraníci. A tohle rozvrstvení bylo všude- proto i kariéra Klause je víc než podivná.

102538

07.04.2006 12:32

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Klaus není výborný prezident

Jarmila 85.?.?.?

tak docela té situaci nerozumíte Honzo. Prověření byli VŠICHNI občané do jednoho. Z toho důvodu právě existovaly kádrové oddělení na všech pracovištích. Takže čestným lidem a nestraníkům bylo VŠUDE dovoleno pracovat jen na podřadnějších, málo placených místech. Neměli moc na výběr. Nikdy jim nebylo dovoleno vyšvihnout se za nic pro nic někam na vysokou funkci. Vždy to bylo něco za něco. V ROH neexistovaly žádné nějaké utajované skutečnosti, či co, byly to obyčejná úřednická místa, nebylo třeba někoho prověřovat, předtím jsem dělala v RAJi jako Paroubek, a tam kádrováci prověřovali zájemce o místo daleko víc.

Si vzpomeňte, kdo se po revoluci nejvíc vyšvihl:svazačky typu Bobošíkové,svazák Ulčák, Mohorita, komunisti, estébáci- prostě kádrovali velmi pečlivě lidi i po té slavné "revoluci".

102549

07.04.2006 22:30

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Pan president se vyznamenava

Jarmila 85.?.?.?

Tak jsem napsala příspěvek pane René, ale ztratil se mi kdesi v kyberprostoru, tak to zkusím napsat znovu. Moje dcery mají smůlu, že byly vychovány v duchu čestného skautismu- takže v dnešní kurevské době mají holt smůlu. Je mi jich líto, jak se dnes musí potýkat s dnešními otřesnými kurevskými poměry. Pokud narážíte na mou závislost, tak ta není tak hrozná, protože nevadí ani mému muži. V okamžiku, kdy by to byl problém, tak to budu řešit, ale zatím to problém není, takže se klidně mohu večer co večer nadájet vínem, je to moje jediná neřest, žádnou jinou nemám. [velký smích]

102688

10.04.2006 14:54

Heslo neocons: Učinit jadernou agresi vůči Íránu přijatelnou

Hlídací psi demokracie?

Jarmila 85.?.?.?

http://vtipzavtipem.wz.cz/images/pejsek.gif
Mě by tedy strašně zajímalo, nakolik jsou všechna západní mainstramová média provázaná s tajnými službami. To je totalita jak za komoušů.Vždyť oni všichni momentálně píšou, jako by byli řízeni z jednoho jediného centra. Vždyť to nejsou žádní hlídací psi, ale lokajové mocných. MFD mě jako vždy pobavila, když před několika dny napsala (asi již preventivně lidi chlácholí), že Černobyl neměl žádné následky na zdraví českých lidí.Není to pravda! Nejen že jsem tehdy našla plný koš praváků, cž se mi nikdy předtím ani potom nepodařilo, ale taky jsem po Černobylu samovolně potratila, což se mi také nikdy předtím ani potom nestalo.


103064

10.04.2006 19:08

Tání arktických ledovců nebezpečně zrychluje

RE: Mnozi vedci rikaji,ze zijem na vypujcenem case,ze ,uz davno melo dojit ke zmene zemske osy.

Jarmila 85.?.?.?

No vida, co se člověk všechno nedoví na Zvědavci o svém rodném městě. [smích]

103104

10.04.2006 19:22

Tání arktických ledovců nebezpečně zrychluje

RE: Pohled trochu jinak alias nebojte se myslet nekonvenčně !

Jarmila 85.?.?.?

Tome, Vy s těmi obrázky nikdy nezklamete. [smích]

103110

10.04.2006 19:38

Tání arktických ledovců nebezpečně zrychluje

RE: Pohled trochu jinak alias nebojte se myslet nekonvenčně !

Jarmila 85.?.?.?

Mimochodem. To ze vysvetlite vznik zivota a druhu kreacionisticky, tim pouze odsouvate otazku vzniku zivota o par galaxii dal. Kde se tady vzali stvoritele (mimozemstani)? A jsme tam, kde jsme byli, stvoreni, evoluce, mutace....?
A v okamziku, kdyz vystetlite toto, neni duvod se upinat k vesmiru, nebot totez jiste mohlo probehnout i zde.
--------------------------------------------------------------------------

Pane Gejdoš,on se Vás djb ptal, jak vysvětlíte vznik těch mimozemšťanů na jiných planetách ve vesmíru, a já si nejsem jistá, jestli jste mu na to již odpověděl, tak se ptám pro jistotu znovu. [smích]

103114

11.04.2006 07:28

Tání arktických ledovců nebezpečně zrychluje

RE: Pohled trochu jinak alias nebojte se myslet nekonvenčně !

Jarmila 85.?.?.?

>2)Ano - tento můj postoj celý problém vzniku života posouvá
>někam mimo Zemi, nicméně jej prý neřeší. Ovšem naši
>Tvůrci, což není nic jiného než prostě mimozemšťani - oni
>vysmívaní "ufouni", nám zanechali dostatečnou látku k
>přemýšlení jako "domácí úlohu", než si to odfrčeli "na
>dovolenou" domů. Ti oni nám přeci zanechali myšlenku, že
>existuje jediný Bůh, kterého i oni, naši Tvůrci, uctívají
>jako svého jediného Boha. Je to logické, je jen jeden Bůh.
>Zde hledejte odpověď !

No a nešlo by to pane Petře Gejdoši bez těch prostředníků, to znamená bez těch mimozemšťanů? Je možné, že existuje pro celý vesmír jen jediný bůh- prostě vesmírná síla, která si jen tak hraje, která jen tak tvoří- asi jako na planetě Solaris, ale ti mimozemšťani mi tam nesedí. Protože dnes už je na 100 procent dokázáno, že veškerý život na téhle planetě pochází a posléze se bohatě rozvrstvil z jediného původního a primitivního základu, jak už tady dokazoval Lone. Proto myš, banán, prase, ale hlavně šimpanz je člověku geneticky tak blízko.[oči v sloup]

103160

11.04.2006 07:55

Heslo neocons: Učinit jadernou agresi vůči Íránu přijatelnou

RE: Hlídací psi demokracie?

Jarmila 85.?.?.?

Ano Kateřino, při podobných událostech ženské tělo reaguje citlivě jako barometr, nebo jako ty houby v lese. Proto jsem si uvědomila, že Mladá fronta lže jako když tiskne, když teď nedávno tvrdila, že se nám radioaktivní mrak vyhnul. Jaderná lobby si již asi zakoupila své prodejné novináře.

Pamatuji si to jako dneska. Byl 30.duben, bylo překrásné slunečné počasí a já jsem s malýma děckama se od rána do večera válela na zelené louce. Komunisti se nenamáhali nikoho varovat. A Mladá fronta si po dvaceti letech klidně napíše, že se tenkrát ženy bály a ve velké míře chodily na potrat, aby se jim nenarodilo vadné dítě. Je to lež jako věž, neboť se tenkrát nikdo ničeho nebál, protože nikdo před ničím nebyl varován. Skutečná pravda byla asi taková, že za 9 měsíců od Černobylu prostě klesla na pár dnů prudce porodnost, neboť velké množství žen stejně jako já spontánně potratilo.

103161

12.04.2006 08:26

Heslo neocons: Učinit jadernou agresi vůči Íránu přijatelnou

RE: Hlídací psi demokracie?

Jarmila 85.?.?.?

To je fantastické, tady vidíte, jak jsem skutečně načapala Mladou frontu na hruškách- že prostě v těch tištěných novinách vědomě lhali. Ano, tenhleten dnešní článek, co jste na něj dal link, ten je pravdivý. Přesně tak to bylo,radioaktivní mrak se nám nevyhnul, ale zasáhnul nás dosti citelně. A to strašné sprosťáctví komoušů, že nás před těmi následky ani v nejmenším nevarovali. Takže nejen že jsme se celé dny bezstarostně váleli na radioaktivní louce, ale ještě bezstarostněji jsme sežrali všechny ty nalezené radioaktivní praváky a ještě jsme si ty hříbky naložili i do octa. Jenom jsme se pak všichni divili, že zvečera všichni tak tak hezky svítíme. [velký smích] Ne, já si teď už dělám z toho legraci, ale legrace to v žádném případě nebyla. A už vůbec není žádná legrace, že už nám novináři zase vědomě lžou. Zlatý Šafr, zdá se že ten nový šéfredaktor MFD bude pěkná svině.

103256

12.04.2006 12:51

Tání arktických ledovců nebezpečně zrychluje

RE: Pohled trochu jinak alias nebojte se myslet nekonvenčně !

Jarmila 85.?.?.?

No já nevím Petře Gejdoši, jak jsem pochopila z Vašeho příspěvku, tak náš svět je ve skutečnosti vlastně veskrze virtuální, a s časem je to taky všelijaký vachrlatý, takže když se to vezme kolem a kolem, tak vlastně v podstatě neexistujeme. No ale přece jen i v té vymyšlené virtualitě platí virtuální pravidlo, že jsme se zde virtuálně vyvinuli z nižších živočichů a né že nás sem virtuálně dopravili už jako hotové produkty mimozemšťani.[oči v sloup]

Protože jinak by ti mimozemšťani sem museli dopravit i miliony dalších virtuálních živočichů, hmyzem počínaje a šimpanzi konče. [velký smích]

103278

12.04.2006 14:54

Tání arktických ledovců nebezpečně zrychluje

RE: Pohled trochu jinak alias nebojte se myslet nekonvenčně !

Jarmila 85.?.?.?

No tak Vám Honzo pěkně děkuji za to Vaše vysvětlení světa, je zcela vyčerpávajicí a zcela mě vyčerpalo. [velký smích] Příště už se radši nebudu na nic ptát a radši budu tlouct bezmocně čelem do zdi a efekt bude stejný. [velký smích] [velký smích]

103284

13.04.2006 06:55

Tání arktických ledovců nebezpečně zrychluje

RE: Pohled trochu jinak alias nebojte se myslet nekonvenčně !

Jarmila 85.?.?.?

Ale jaképak posluhování svým žádostem, žádné žádosti neexistují, je to vše jenom vymyšlená virtualita. Tak to přece vše zdůvodnil Petr Gejdoš a Vy taky, ne? [vyplazený jazyk]

103327

13.04.2006 07:09

Heslo neocons: Učinit jadernou agresi vůči Íránu přijatelnou

RE: Hlídací psi demokracie?

Jarmila 85.?.?.?

Přesně tak! Byli jsme v tom režimu bezbranní jak ptáčátka vypadlá z hnízda. Vrchnost si s námi dělala, co ji napadlo. Ale vrtá mi v hlavě ještě ta Mladá fronta. Jak to, že ten první článek byl tak lživý- ale včera již vše uvedli na pravou míru a napsali o tom pravdu? Že by blahodárný vliv internetu- že zjistili, že nemohou jen tak lhát jako kdysi za komoušů?

Ještě jsem si vzpomněla na to, že jako první tenkrát objevili ten radioaktivní mrak Švédi. Nevěděli vůbec co se děje, protože komunistický blok chtěl tu havárii totálně zatajit a ututlat. No a než i Hlas Ameriky zjistil co a jak, tak už jsme všichni dávno byli ozáření a svítili zvečera jak lampičky. [naštvaný]

103328

13.04.2006 07:48

Jak je to se stávkami studentů

RE: Byt studentem v tomto osvicenem tisicileti je nadmiru tezke, verte mi.

Jarmila 85.?.?.?

Já se domnívám, že francouzští studenti stávkují zcela a naprosto oprávněně, neboť si z nich mocní tohoto světa prostě chtějí nadělat jen bezprávné otročky. Jak jsem to pochopila, ten zákon je dělaný tak, že je zaměstnavatel může kdykoliv vyhodit bez udání důvodu v průběhu celých dvou let. Takže student bude někde po škole dřít jak otrok celé dva roky od nevidím do nevidím,, aby ho pak zaměstnavatel bez udání důvodu vysátého jak pomeranč vykopl na dlažbu a přijmul na dva roky nového chudáka, novou čerstvou sílu. Podle mého názoru půlroční lhůta bohatě stačí na to, aby zaměstnavatel poznal, zda je pracovník lempl, nebo schopný pracant.

Oni mívají totiž zaměstnavatelé pěkné finty, jak sedřít lidi za pár korun z kůže. To se stalo mé dceři, že ji příjmul knihkupec Kanzelsberger(nebo jak se jmenuje), když otvíral nové provozy. Nabral spoustu lidí, ti dřeli 14 dnů jak soumaři, ale pak z nich za mizivou odměnu většinu vyhodil.

Stejně mi není vůbec jasné, jak to s tím nedostatkem práce vlastně je. Do pytle, tak když není pro lidi práce, tak už by se lidi měli přestat množit, protože nač vyrábět další nezaměstnané? Stejně je to celé postavené na hlavu, že jeden druh lidí dře třeba 10 hodin denně, zatímco jiní jsou celé roky na podpoře a nepracují vůbec. Kdyby se pracovní doba zkrátila na 6 hodin, tak by bylo více práce pro všechny, těch stanovených 8 hodin denně je v dnešní době již velmi zastaralé, vždyť už je to tak nejmíň 100 let. [zmaten]

103329

13.04.2006 15:57

Tání arktických ledovců nebezpečně zrychluje

RE: Pohled trochu jinak alias nebojte se myslet nekonvenčně !

Jarmila 85.?.?.?

No asi takhle bych to viděla Honzo. Občas míváte skvělé příspěvky, ale jindy hodíte do diskuse jen takové bohapusté fráze- proto má ironie v případě toho inkriminovaného příspěvku. Jinak o mou duši se nestarejte, já to mám v hlavě všechno srovnaný a jdu si svou vlastní cestou. Důležité pro mě je, abych nikomu v životě neprováděla zlo a abych byla pro své blízké užitečná. Nepotřebuji věřit v Boha, obejdu se bez něho. Nikoho jsem se neprosila, abych na tomhle světě pobývala. No,ale když už tady tedy jsem, tak hledím být všestranně užitečná. Srdce mám otevřené dostatečně, kdyby byli všichni jako já, bylo by na světě dobře. [smích] A i kdyby jste se na hlavu postavil, tak prostě zdejší svět vznikl evolucí a s tím Vy, ani Petr Gejdoš nic nenaděláte. [mrknutí jedním okem]

103363

13.04.2006 16:25

Jak je to se stávkami studentů

RE: Co mne fascinuje

Jarmila 85.?.?.?

Tak jste to kryso všechno dokonale shrnul, takže už není co dodat. Ano, svět se řítí do řiti a je správné, že alespoň ti francouzští studenti stávkují. Možná by to správně mělo přerůst v Novou Francouzskou revoluci proti nelidskému globálnímu kapitalismu, který je spolčen proti většinovému obyvatelstvu.

103366

14.04.2006 07:29

Jak je to se stávkami studentů

RE: Co mne fascinuje

Jarmila 85.?.?.?

Pane Vandale, já to mám s tou prací promyšlené takto: těch 8 hodin denně je v dnešní robotizované době skutečně moc. Kdyby lidé místo povinných 180 hodin měsíčně pracovali 120 hodin měsíčně, tak těch 60 hodin měsíčně by mohl pracovat někdo jiný- tím by přibylo pracovních míst. Představme si třeba práci chirurga. Měl by pohyblivou pracovní dobu, kde by měl předepsáno, že musí odpracovat za měsíc těch 120 hodin měsíčně. Tak by prostě některé dny pracoval třeba dvanáctihodinové směny u operací, ale jiné dny by si klidně odpočíval doma a věnoval se rodině a svým koníčkům.

Jenže tohle se mocným vůbec nehodí do krámu, pro ně je mnohem výhodnější situace, že na jedné straně jsou lidé děsně přetížení prací (takže nemají čas přemýšlet, ani protestovat), a na druhé straně jsou lidé, kteří jsou léta na podpoře (takže sice mají čas, ale musí hezky držet hubu a krok). Proto je vše uměle drženo v takové situaci, v jaké to je- nepřipustit, aby lidé měli dostatek času na přemýšlení, na vzdělávání, na rodinu, na koníčky a na protesty.[oči v sloup]

103407

14.04.2006 10:40

Jak je to se stávkami studentů

RE: Co mne fascinuje

Jarmila 85.?.?.?

To přece J.H. není vůbec na závadu. Kdo chce, ať si pracuje třeba 300 hodin měsíčně, když ho to baví, ať se třeba upracuje k smrti, má na takové jednání nárok.

Tady jde o to, že by se seshora, OFICIÁLNĚ stanovilo, v rámci EU třeba v celé Evropě, že pracovní doba by mohla být pohyblivá a místo oficálních 8 hodin by se zkrátila na těch 6 hodin. Tím pádem by v nemocnici místo dosavadních 5 chirurgů mohlo pracovat 7 chirurgů.

Za mého mládí ještě nebývaly ani volné soboty. Také to museli rozhodnout vládci seshora, že ty volné soboty zavedli. Kdo ovšem chce, ať si klidně maká i v sobotu. Prostě tvrdím, že osmihodinová pracovní doba je neúnosná, škodlivá, že je to přežitek.

103418

14.04.2006 10:47

Jak je to se stávkami studentů

RE: Co mne fascinuje

Jarmila 85.?.?.?

To je chyba, že Vás nenapadne si ani stěžovat. [mrknutí jedním okem] Vidíte, a ti rozmazlení francouzští frackové, ti věčně nespokojení žabožrouti se hned při kdejaké prkotině psychicky hroutí. Nu, necháme se překvapit, zda z toho nebude nakonec zas nějaká revoluce- v jejímž pozadí ale zase budou za nitky tahat jako vždy ti samovyvolení. [naštvaný]

103419

14.04.2006 10:52

Tání arktických ledovců nebezpečně zrychluje

RE: Pohled trochu jinak alias nebojte se myslet nekonvenčně !

Jarmila 85.?.?.?

jo, jo, život je velký dar od Boha- ale poněkud danajský. [velký smích]

Zvláště se těším na hluboké stáří- jestli dopadnu tak jako máma, tak si taky budu muset s plnou parádou vyžrat ten dar až do dna. [naštvaný]

103420

16.04.2006 09:09

O lživé evoluční teorii

Velmi správně oji

Jarmila 85.?.?.?

moc dobře jste to vystihl. A teď si položme hlavní otázku, proč je u mužů promiskuita vnímána kladně- jsou za ní chváleni, kdežto u žen je vnímána záporně- jsou za ni trestány.

Je to tím, že jsou v této otázce rozdílné KULTURNÍ postoje, takže každý uzná, že to nevězí v lidských GENECH. Ženy jsou za sex trestány proto, neboť vše vězí v mužském sobectví. Každý by chtěl mít doma věrnou nenáročnou manželku, ale venku byl chtěl mít k dispozici moře děvek, či ohnivých milenek. Jenže v tlupách to kdysi takhle nebylo. Samice byly k sexu lákány, nikoliv za něj trestány. Proto nám manipulátoři davů typu Weisse či Uzla donekonečna vymývají mozky svou propagandou o genech.

Já jsem taky přímo žasla nad úděsnou neobjektivností toho Ridleye. Ten chlap si ve své knize nelogicky protiřečil takřka na každém kroku. Zatímco někde dlouze popisoval a zdůvodňoval, proč jsou ženy monogamnější, tak jinde zase obhajoval řezání ženských klitorisů- že se dá pochopit, neboť si muži chtějí zařídit, aby potomstvo bylo skutečně jenom jejich. Ale jaksi si nepoložil ten pán otázku, proč tedy ta zpropadená příroda dopustila, aby se u žen ten zbytečný klitoris, co ženám zprostředkovává rozkoš vyvinul.

Tihle vypečení badatelé- ale spíš také jen manipulátoři davů- prostě popisují „vědecky“ skutečnosti tím způsobem, že když pozorují třeba drůbež na dvorku, tak si zapíší do poznámek: slepice je nelétavý pták a chová se od přírody monogamně, kdežto kohout je pták létavý a je od přírody promiskuitní. Jaksi ale zcela vypustí ze svého vědeckého bádání KULTURNÍ rozdíly- že totiž hospodář ustřihl slepicím křídla, aby nezanášely k sousedům a zařízl všechny přebytečné kouhoutky a ponechal na dvorku jen jednoho.

103542

16.04.2006 13:15

O lživé evoluční teorii

RE: Geny, sex, kultura...

Jarmila 85.?.?.?

také zdravím hade, ale hned v úvodu musím zdůraznit, že se hluboce mýlíte, když se domníváte, že zde jde jen o nějaký žabomyší spor. Ve skutečnosti jde naopak o zásadní věc, o zásadní pohled na svět. Tahleta evoluční ideologie totiž negativně ovlivnila myšlení stamilionů západních lidí- a přitom je to v podstatě tatáž pavěda, kterou kdysi byl sociální darwinismus. A víme kolik zla tenkrát napáchal.

Sociální darwinismus totiž také nepřípustně zbiologizoval člověka, když na lidské chování aplikoval přírodu a zvířecí svět. Hlásal, že lidé stejně jako zvířata se řídí právem silnějšího, právem džungle, takže i v lidské společnosti dochází k přírodnímu výběru, dochází k boji o život. Erich Fromm ve své knize O agresi však velmi správně analyzoval celou situaci, když tvrdil, že lidský svět se V ŽÁDNÉ PŘÍPADĚ nemůže porovnávat se zvířecím, protože války nejsou přírodní výběr, ani zvířecí boj o život mezi predátorem a jeho kořistí, ale je to specifický KULTURNÍ PRODUKT lidí. Sociálního darwinismu se pak chytl Hitler, aby ospravedlnil jakoukoliv agresi proti jiným státům.

Totéž se teď děje s evoluční teorií. Je to evidentně tatáž pavěda jako sociální darwinismus- ale stamiliony západních lidí jí věří. A výsledek této zrůdné ideologie? Pevná párové soužití nedrží, rozpadají se jak na běžícím pásu, (to je ten písek vhozený do kuličkových ložisek), protože všichni muži se domnívají, že nemusí být za vztah nijak odpovědní. Jsou tedy kdykoliv nevěrní, jejich partnerky ale tu zradu nepřekousnou, a tak se vztah rozpadá.

103548

16.04.2006 15:55

O lživé evoluční teorii

RE: Takže paní Jarmilo, když to shrnu...

Jarmila 85.?.?.?

Ano, máte pravdu pane Bartáku, stavím u člověka na piedestal MEMY, nikoliv geny. Kdybychom to měli vyjádřit procentuálně, tak software, který člověku naprogramují dospělí v dětství do hlavy ho pak ovlivňuje z 80 procent, kdežto naprogramovanost geny ho ovlivňuje jen velmi neurčitě a rámcově jen z 20 procent.

Tu genovou válku si přečtu později,teď nemám čas. Ale co se týče té otázky na tělo, tak tu Vám mohu odpinknout jako míček nazpátek a zeptat se Vás: pane Bartáku OPRAVDU by Vás lákalo souložit bez sebemenšího výběru s maximálním počtem žen? I se starými, volezlými, bezzubými a smradlavými? [oči v sloup]

To jak Weiss tvrdí, že muži jsou v sexu nevybíraví je jen další z evolučních lží. Muži jsou v sexu stejně vybíraví, ne-li vybíravější než ženy. Ve vztazích mužů a žen totiž funguje teorie her, nikoliv geny. Byl udělán takovýto pokus: 15 mužů a 15 žen si mělo vybrat ve skupině pro sebe nejlepšího partnera. Měli na čelo přilepené číslo, ale nevěděli jaké. Přičemž 1 bylo nejlepší, 15 nejhorší. A co se nestalo? Kolem muže číslo 1 hrozen dívek a kolem dívky číslo 1 hrozen mužů. Oba pochopili, že jsou jedničky, a tak se dali dohromady. Totéž se dělo s dalšími čísly: dvojka ke dvoce, trojka ke trojce...nejhorší patnáctka k nejhorší patnáctce. [velký smích]

No a přesně takhle to chodí i v reálném životě. Muži i ženy si vybírají nejvýhodnějšího partnera naprosto stejně. A co Vaše manželka? Jistě to není žádná vochechule, kterou jste náhodně potkal na cestě a bez výběru sbalil.[mrknutí jedním okem]

103555

16.04.2006 16:01

O lživé evoluční teorii

RE: mlzite pani Jarmilo:-)

Jarmila 85.?.?.?

No víte djb, asi jste mladý, takže víte kulový. Já jsem prožila 38 let v socialismu a tenkrát tahle evoluční ideologie neexistovala, vyznávaly se jiné ideologie, takže kluci i holky měli tenkrát stejnou motivaci. Nechci v žádném případě vyzdvihovat socialismus, byl totiž stejně zrůdný jako dnešní prohnilý kapitalismus. [velký smích] Ale chci zkrátka říct, už jsem to psala panu Vladimírovi, že tehdejší morálka byla taková, že se kluci a holky vzájemně balili na jednu noc - vůbec neměli v úmyslu spolu chodit nebo se brát. A než se mi podařilo sbalit do postele nějakého moc hezkého kluka, tak to byla pořádná fuška. Nějak si totiž moc vybíral a ne a ne se nechat sbalit jen průměrně hezkou holkou. Jestli chcete něco o tom víc vědět, tak si přečtěte u mě na webu Patriarchální sex.

A i když Weiss i Uzel sugerují lidem coby manipulátoři davů nesmysly, stejně tak i dnešní dívky, když jim příliš tlačí hormony na mozek, vyspí se třeba s ženatým kolegou v práci, aniž by ho uháněly okamžitě k sňatku. Tady jde djb o vědeckou pravdu, je přece naprosto nepřípustné, aby se věda dělala tím způsobem, že by se přímo falšovaly nebo úmyslně zamlčovaly nepohodlná fakta. Věda musí být objektivní a do objektivního zkoumání zahrnout VŠECHNA fakta.

A ještě jde o to, umět rozlišit, co je v nás skutečně vrozené, biologické a co je získané, naočkované kulturou. A jak napovídá naše zvířecí prehistorie, předchůdci mužů i žen byli stejně promiskuitní. To je ta vědecká pravda.

103556

16.04.2006 16:16

O lživé evoluční teorii

RE: mlzite pani Jarmilo:-)

Jarmila 85.?.?.?

samozřejmě djb, s tím naprosto souhlasím, že být rozdílný neznamená být horší než ten druhý. Ženská a mužská sexualita se od sebe hodně liší- ale úplně jinak než jak tvrdí evolucionisti. Ženy nemají menší pohlavní pud jak tvrdí Uzel, akorát ty reakce probíhají u nich jinak než u mužů. Takový nejzásadnější rozdíl je, že mužská sexualita má tvar jednotlivých, ostrých trojúhelníků, kdežto ženská má tvar plynulé vlnovky. V praxi to znamená, že kdyby se postavily domy rozkoše, kam by chodila obě pohlaví, tak by je navštěvovaly jiným způsobem. Muži by si tam odskočili třikrát v týdnu po jednom koitu, ale ženy by tam přišly jednou týdně a promilovaly by celou noc až do rána- v tom je ten rozdíl.

Tohle rozdílné prožívání sexuality má patrně kořeny až ve zvířecím stádiu. Tehdy ovulující samice třeba tři dny nepřetržitě kopulovala se všemi samci. Ale samci kopulovali jen jen jedenkrát denně. Takže samčí kopulace byli jednotlivé a rozptýlené, kdežto samičí bylo intenzivní, ale nárazové(lépe to mám vysvětlené na svém webu).

103559

16.04.2006 17:52

O lživé evoluční teorii

RE: No vidíte, a zrovna u mě jako na potvoru ta Vaše teorie narazila

Jarmila 85.?.?.?

pane Bartáku nepodceňujte se, pro svou partnerku jste tutově taky 1-2, jinak by si Vás nebrala. Protože jak říkáte, vrána k vráně si sedá, rovný rovnýho si hledá- a mohou být i v jistých směrech ve svých vlastnostech protikladní, ale ne zas moc.

Z vlastní zkušenosti Vám mohu potvrdit, že my ženy máme v mozku úplně ten samý vypínač co Vy.[velký smích] Není nad to na služební cestě poznat atraktivního muže.[velký smích] [velký smích]Když se nikdo nedoví, Ty můj kvítku medový, tak je vše v pořádku a brambory jsou v řádku.[velký smích] [velký smích] [velký smích]


Jinak co se týče toho harému, tak Vás budu muset zklamat. Podle zákonitostí teorií her se Vám DOBROVOLNĚ takový harém nikdy nepodaří dát dohromady. Proč? Protože harém byl v historii vždy postaven na násilí, je to nepřirozený kulturní produkt, který nemá s geny a biologií v nás nic společného. Nejen že byste musel být bohatý, ale ještě byste si musel pořídit vykleštěného eunucha na hlídaní toho svého uzavřeného harému. Dejme tomu, že byste se tedy oženil s pěti krásnými dívkami, že by si Vás vzaly dobrovolně. Jenže svou sexuální kapacitou byste na těch pět žen prostě nestačil. Takže by to dopadlo tak, že by Vám zahýbaly ve velkém- ale to už by nebyl harém, ale volné soužití všech se všemi. [vyplazený jazyk]

S těmi tričky tomu docela věřím, ale podmínkou by bylo, aby si takového příjemně voňavého chlapa vzala i to, aby se jí líbil i po mnoha jiných stránkách- jenom ta libá vůně by nestačila.

103565

16.04.2006 18:12

O lživé evoluční teorii

RE: Geny, sex, kultura...

Jarmila 85.?.?.?

Mezi zvířecí válkou a kulturní lidskou válkou je takový rozdíl hade, že ta zvířecí je řízená geny, kdežto ta lidská výhradně rozumem- čili danou lidskou kulturou. Když hrajete s někým šachy, tak to jistě nebudete nazývat přírodním výběrem, ale velmi promyšlenou, strategickou a taktickou hrou, která se hraje „proti nepříteli“ třeba i na dvacet tahů dopředu.

Existují biologové, jako třeba pan Mihulka, kteří tvrdí, že zvířata také válčí. Ale není to pravda, zvířata se jen perou, zvířata neválčí. Zvláště se perou v zajetí, protože mají omezený životní prostor, takže se chovají jinak než ve volné přírodě. Ve volné přírodě se prostě dvě tlupy sobě vyhnou, nanejvýš zatřesou výhružně větvemi a zabubnují na hruď- a tím to končí. Když jsou ale v zajetí a mají omezený životní prostor, tak jsou agresivnější, jsou schopni ze vzteku nějakého toho jedince z nepřátelské tlupy i udupat k smrti. Ale jak říkám, to není žádná válka.

Hitler ani rudí by nezmohli nic, kdyby neměli podporu mocných a bohatých zbrojařů- tam hledejte kořeny válek. Mandát od davu je to poslední, co někoho vyšvihne k diktátorství. To už je jen takové divadýlko.

To že dnes pevná párová soužití nedrží, za to taky mohou mocní, protože si pevná párová soužití nepřejí, chtějí mít atomizovanou společnost- a o tom již zde taky byla bohatá řeč. A tak si najmou manipulátory a ti zpracovávají davy, ženou je tam, kam je mocní chtějí mít. A ještě vezmou hrst písku a vchrstnou ho do stroje, aby nefungoval. [oči v sloup]

103566

16.04.2006 18:23

O lživé evoluční teorii

RE: Takže paní Jarmilo, když to shrnu...

Jarmila 85.?.?.?

ano babo Blažková, muži jsou velmi rozdílní od žen, ale jinak, než jak nám bulíkují hlavy evolucionisti.

Ta čísla na čelech označovala atraktivnost těch osob. Jednička nejvyšší známka, patnáctka nejnižší. V reálu tou jedničkou je modelka, pro níž je jedničkou hokejista a nikoliv bezdomovec- ten je pro ní nepřijatelnou patnáctkou. A prachatý hokejista by si nikdy nenamluvil třeba mě, neboť já jsem pro něj už taky jenom patnáctka. [překvapení] [pláč] [velký smích] [naštvaný] [zmaten] [oči v sloup]

103568

16.04.2006 19:34

O lživé evoluční teorii

RE: Geny, sex, kultura...

Jarmila 85.?.?.?

Teď Vašemu příspěvku tak docela nerozumím babo Blažková, tak jenom souhlasně poznamenám: ano, toto je mužský svět. A je to proto, protože jsou muži celosvětově jako celek výrazně bohatější než ženy. Proto je všechno k jejich obrazu- i ta Weissova propaganda. Platí si ho muži, ne ženy. Až budou ženy stejně bohaté, bude svět vypadat jinak. Jenomže do té doby stejně zanikne, takže je to vlastně jedno a vlastně i ta naše diskuse je ve světle těchto skutečností celkem o ničem. [oči v sloup]

103577

16.04.2006 21:45

O lživé evoluční teorii

RE: Takže paní Jarmilo, když to shrnu...

Jarmila 85.?.?.?

jaký nesmysl? Vždyť přesně takhle to chodí i v reálném životě neznámý pisateli. Vejdete do někam společnosti, uvidíte tam jen samé blbce- a hned Vás napadne, že jste mezi nimi naprostá špica. [velký smích] Pak už jen stačí, aby Vám to potvrdila i některá z přítomných dam. Pokud se k Vám bude mít místní, inteligentní kráska, tak budete mít pravdu. Ale pokud po Vás ani pes neštěkne,nebo se na Vás přilepí nějaká otravná, ošklivá baba a ještě si bude myslet, jakou Vám dělá milost, že se s Vámi vůbec baví, tak holt budete muset slevit ze svého mínění o sobě. [vyplazený jazyk]

103581

17.04.2006 06:45

O lživé evoluční teorii

RE: Takže paní Jarmilo, když to shrnu...

Jarmila 85.?.?.?

Ano uznávám, že ten pokus mohl probíhat poněkud jinak než jak jsem napsala. To víte, když člověk všechno píše jen tak z hlavy, tak semotámo může něco překroutit a zvojtit. On ten pokus mohl probíhat dvěma způsoby:
- že tam stály ty dívky v řadě a ti muži přicházeli postupně, za sebou, jednotlivě- a hned se hrnuli k jedničce. Ale ona každého odmítla, dokud k ní nepřišel muž- jednička.
- nebo než byli ti muži vpuštěni do prostoru, tak jim bylo řečeno, že si musí co nejrychleji nabalit co nejatraktivnější dívku. Takže oni neměli vůbec žádný čas zkoumat, kdo z nich má jaké číslo na čele, protože byli zaneprázdněni hledáním té správné dívky k sobě.

Jinak ještě poznámka k tomu reálnému životu: vlastně každý člověk sám sebe již předem oznámkuje jakou má hodnotu a na co si může v životě troufnout. Takže každý člověk vystupuje tak, jako by měl to své ohodnocení své osoby skutečně napsáno na čele.

103595

17.04.2006 07:00

O lživé evoluční teorii

RE: Takže paní Jarmilo, když to shrnu...

Jarmila 85.?.?.?

Tak si představte djb taneční zábavu. Říkáte, že chlap (1) by klidně vojel po zábavě někde na louce třeba dívku číslo 15. To je sice možné, ale dost nepravděpodobné. Protože, když se ten M(1) bude ucházet o dívky (1-7), tak je pravděpodobné, že si některá z nich dá říct. Ale máte pravdu, může nastat i ten extrém, jak Vy říkáte, že nakonec skončí v příkopu někde s tou patnáctkou. Na tuhle situaci měla moje máma pořekadlo: Po tmě každá kráva černá. Ovšem jedno je jisté, že se s ní jen vyspí, ale NIKDY s takovou holkou nebude chodit. A to je ta jeho vybíravost.

A teď ten výběr vezmeme z holčičí strany. O krásnou dívku číslo 1 se uchází muži (1-7). Ona dá přednost pochopitelně M(1). On je rád že s ní je a velmi rád s ní i chodí- protože je nadšen, že mu podařilo sbalit ten nejlepší kus. Proboha proč by tedy ta dívka jednička měla zahučet do příkopu s klukem číslo 15, když nemusí, když je o ní taková rvačka?

V tomhle případě má Weiss samozřejmě pravdu, ale uvědomte si, že tohle není vůbec o genech, ale že zde opět jen působí pravidla a zákonitosti teorie her.

103596

17.04.2006 07:09

O lživé evoluční teorii

RE: Takže paní Jarmilo, když to shrnu...

Jarmila 85.?.?.?

Tady může Jasmíno působit to,že dnešní kluci jsou takoví nějací moc frustrovaní, nesmělí a zženštilí a jestli jste opravdu krásná, tak prostě nemají vůbec odvahu Vás oslovit. Kdežto ti dědci jsou ošlehaní životem, proto jsou oprsklí a z případného odmítnutí si vůbec nic nedělají, neboť důležité je pro ně už jen to, že se mohou dát do řeči s hezkou dívkou.

Mladí na Vás koukají jak na svatý obrázek, protože by strašně rádi, ale jak říkám Vaše odmítnutí by je velmi ranilo a srazilo jejich sebevědomí, takže se radši ani vůbec nepokusí. V tom případě Vám radím, klidně vemte iniciativu do svých rukou a pokud se Vám některý z těch mladých mužů líbí a kouká na Vás nadšeně jak na svatý obrázek- oslovte ho přátelsky jako první.

103597

17.04.2006 07:19

O lživé evoluční teorii

RE: Takže paní Jarmilo, když to shrnu...

Jarmila 85.?.?.?

Velmi nádherně jste to vystihla babo Blažková. Přímo geniálně. Ano, je to tak. Ať je ženská taková, nebo maková, krásná nebo škaredá- stejně vždycky dostane za své chování od někoho klackem po hlavě. Věčně je za něco trestaná. Když chlapa odmítne- vynadá jí do děvek. Když neodmítne- taky jí pak vynadá do děvek. Jste krásná- nemají Vás rády baby, jste ošklivá- nemají Vás rádi chlapi. Atd.,atd. [zmaten]

103598

17.04.2006 07:30

O lživé evoluční teorii

RE: Geny, sex, kultura...

Jarmila 85.?.?.?

No asi se nějak myšlenkově opravdu míjíme hade, ale jen poznamenávám, že já zde neřeším problémy všehomíra, jenom jsem zkritizovala konkrétní lživou ideologii.

Vy pořád tvrdíte, že by mocní nebyli mocní, kdyby neměli mandát od bezmocných. Ale já Vám říkám, že na bezmocné většině vůbec nezáleží, že ti mocní uchvátili moc nezávisle na ní, ať už od ní měli mandát, či neměli. Představte si tu situaci jako hlavu a tělo. Ta hlava si na planetě dělá už pěknou řádku let co chce bez ohledu na to, co si žádá tělo. A v současné době dokonce přemýšlí nad tím, že to tělo je již na planetě zbytečné, že by ho měla zlikvidovat. Zatím ale sama neví jak, protože se bojí, že by hlava odešla zároveň i s tím již nepotřebným tělem.

103600

17.04.2006 07:35

O lživé evoluční teorii

RE: mlzite pani Jarmilo:-)

Jarmila 85.?.?.?

No, už mi někteří mí čtenáři nabídli k nahlédnutí stránky o tantrickém sexu, tak jsem si je zběžně prohlédla, ale abych pravdu řekla, v podstatě mi dodnes není pořádně jasné, o co tam vlastně jde. [oči v sloup]

103601

17.04.2006 07:56

O lživé evoluční teorii

RE: mlzite pani Jarmilo:-)

Jarmila 85.?.?.?

ale djb, to jste tedy špatně nějak pochopil. Za prvé jsem nemluvila o vřejném domě, ale hypotetickém domě rozkoše. Tento dům rozkoše nahrazuje poměry v bývalé tlupě předchůdce člověka. Ano, ti muži by ty partnerky mohli střídat- takže třikrát týdně po jednou koitu pokaždé s jinou partnerkou. Ale to samé by platilo pro ženy, ale trochu jinak- tři koity za sebou, s třemi muži najednou. Takže jak vidíte, počet partnerů by byl stejný, ale jinak rozložený. Takže chlap to nepotřebuje častěji, akorát je mu ze všeho nejpříjemnější to první vyvrcholení- ale bez ostatních už se klidně obejde. Kdežto u ženské platí, že s jídlem roste chuť, takže když se rozjede, tak pak neví kdy přestat.

Já jsem nepsala, že evoluční teorie může za Hitlera a fašismus. Já jsem psala, že se Hitler chytl sociálního darwinismu- a to je rozdíl. Podívejte se do slovníku, o čem byl sociální darwinismus. A pak jsem psala, že evoluční teorie je ta samá pavěda, jako socální darwinismus.

To je možné djb, že jsou ženy zklamány víc než muži po vztahu na jednu noc. Ale musíte uvážit, že ženy jsou za své sexuální chování NEPŘETRŽITĚ v životě trestány, místo aby byly za ni chváleny tak jako muži. Tam hledejte ty rozdíly. Až budou ženy za svou promiskuitu společností velmi vychválovány, to byste pak koukal, jak by se ze dne na den změnila jejich sexuální morálka a přístup.

Já nepropaguji promiskuitu djb, naopak pokud byste nahlédl na můj watch list, nebo jak se tomu říká, tak byste zjistil, že celou dobu mluvím o tom, že je potřeba změnit morálku společnosti tak, aby se obě pohlaví od útlého dětství učila k rodinným hodnotám a věrnosti. Protože vztah- nevěrný muž a věrná žena nefunguje, ale zákonitě se po určité době rozpadá – a je to zase jen o teorii her, nikoliv o genech. Prostě znovu trvám na tom, že člověka hodně ovládají memy a ideologie, nikoliv geny.

103602

17.04.2006 07:59

O lživé evoluční teorii

RE: Moc pekne napsano :)

Jarmila 85.?.?.?

Tak, tak trodasi, a vo tom to je. [smích]

103603

17.04.2006 10:57

Dějí se divné věci

Ano, je to vše strašně smutné

Jarmila 85.?.?.?

ale konec světa se kvapem blíží.

103609

17.04.2006 11:19

O lživé evoluční teorii

RE: 1 - 15

Jarmila 85.?.?.?

Ano, to jsou ty paradoxy, to jsem si taky všimla v životě, že jak mají muži strach z krásek, tak radši rovnou balí ty průměrné. Takže krásky a ošklivky tratí, kdežto ty průměrné nejvíc jedou, takže bývají vlastně nejvíc promiskuitní. A je to zase o zákonitostech teorii her a ne o genech.[smích]

Ale ano, jistě chlapi jsou v dnešní době promiskuitnější, o tom žádná, s tím já souhlasím. Už jen kvůli tomu, že mají díky naším, i EU vládcům dovolené jisté neomezené služby, které by ve skutečnosti v civilizované společnosti dávno neměly existovat. Ale v mém článku je přece spor o něco jiného. Weiss a spol. tvrdí, že mají muži a ženy něco geneticky v tělech zafixováno, jenže ono to není pravda. Jak dokazuji ve svém článku geneticky mají v tělech zafixovány jiné věci. Určitě ne sex for meat, nebo párové soužití, nebo větší samčí promiskuitu. Tohle prostě v genech být nemůže. Takže je to v kultuře. Samozřejmě že ženy mají „na zlobení“ méně času, protože pečují o děti, o domácnost, manžela, přitom pracují a ještě je navrch společnost za sebemenší sexuální prohřešek peskuje. V tlupách to ale vůbec nevadilo, že mají mláďata. Mohly se věnovat sexu do aleluja, i když měly mláďata, či byly těhotné. O žádnou domácnost nepečovaly, do práce nechodily. Však i tady na Zvědavci se stalo, že jsme se s babou Blažkovou trošku slovně odvázaly, trošku se jadrnějc vyjádřily- a hned nás pan Blahník okřikl, že se chováme jak děvky.[naštvaný]


Ano, pocházím z Krnova. A už jsem vyšmigrusovaná, takže už neuschnu.Možná tu bude ten příspěvek dvakrát, nějak mi to pořád nešlo otevřít.


103611

17.04.2006 15:01

O lživé evoluční teorii

RE: mlzite pani Jarmilo:-)

Jarmila 85.?.?.?

A neznám moc žen, které by byly
>nevěrné. Geny určitě také zapracují.

A s kým jste byl nevěrný? S mužem? [oči v sloup]
To je pořád dokola, jak u blbých na dvorečku.

103620

17.04.2006 20:52

O lživé evoluční teorii

RE: Geny, sex, kultura...

Jarmila 85.?.?.?

Tak se nejprve naučte historii pane, a pak teprve se mnou diskutujte. Ženám je dovoleno po pětitisíciletém patriarchátu se vzdělávat s bídou nějakých 100 let. To víte, bez vzdělání těžko vymyslíte parní stroj, nebo napíšete román.

Dnešní svět je TOTÁLNĚ jen o penězích, vládne nám moneykracie, dnešní toalita peněz je snad horší než ten podělaný socialismus. [zmaten]

Takže muži vymysleli svět, ale teď ho zanedlouho zase celý rozboří, takže nula od nuly pojde, a pak začne nová evoluce- z přeživších potkanů vznikne nová inteligentní civilizace a asi to bude zas z deště pod okap.

103637

18.04.2006 07:27

O lživé evoluční teorii

RE: Takže paní Jarmilo, když to shrnu...

Jarmila 85.?.?.?

Ano správně Jasmíno, hloupé ženské, které podlehly dlouhodobé propagandě, často samy sobě takto nehezky mezi sebou nadávají. To jsem nedávno viděla rádoby umělecký film o tom, jak dvě intelektuálky a kamarádky od dětství se praly o jednoho chlapa. No a tak si pořád v tom filmu vzájemně nadávaly do děvek, i když byly samy a opuštěné, pořád ctnostné, sex neviděly ani z rychlíku- a chlap se pak na obě stejně vykašlal. Mnohé ženy si prostě neuvědomují, že těmi nadávkami ničí svou ženskou smyslnost, jsou pak zablokované, protože mají trvalé povědomí o tom, že se musí chovat vždy ctnostně a upjatě, nikdy ne odvázaně.

Nejen na našem území, ale na mnoha místech světa existovaly matriarchální kultury, kde obliba ženy u mužů stoupala podle toho, jak byla aktivní v sexu. Velmi obšírně a sáhodlouze tyto kultury popisuje Ernest Borneman ve své knize Encyklopedie sexuality. Je to velmi zajímavé. Také S.K.Neumann v knize Dějiny ženy. A také antropolog Malinovski ještě v 19.století nacházel tyto šťastné kultury na Trobriandských ostrovech.

103672

18.04.2006 07:33

O lživé evoluční teorii

RE: Takže paní Jarmilo, když to shrnu...

Jarmila 85.?.?.?

Realitou také je pane René, že muži si ve skutečnosti nechtějí nechat vzít svou vedoucí úlohu v namlouvání. Jim by to totiž ve skutečnosti velmi vadilo, kdyby je ženy "sexuálně obtěžovaly". No jen si to představte, že by Vás otevřeně někde na diskošce tvrdě balila nějaká šereda a činila Vám otevřeně nemravné návrhy. Tak byste ji pak musel otevřeně odpálkovat a do očí jí říct, že o ní nestojíte. V tom případě by se ovšem ukázalo, jak je evoluční teorie lživá,když tvrdí, že jsou muži v sexu nevybíraví- protože by byli nuceni odmítat nepřitažlivé ženy, stejně jako dnes krásky odmítají nepřitažlivé otrapy.

103673

18.04.2006 07:35

O lživé evoluční teorii

RE: Geny, sex, kultura...

Jarmila 85.?.?.?

Ano pane René, to je pravda, že již pár desítek let mohou ženy studovat cokoliv. Ale to je stejně strašně krátká doba, když v minulosti je za nimi pusto a prázdno. To co nemá žádnou tradici, to nemůže ze dne na den vzkvétat. Vždyť u nás mohly ženy masově studovat vysoké školy až vlastně teprve po druhé světové válce. A to je neuvěřitelně krátká doba. Přesto ženy za těch pouhých pár desítek let ušly velký kus cesty- zato muži stále přešlapují na místě, pořád se ohlížejí za minulostí a sní o „tradiční rodině“, která už se však nikdy nevrátí. To proto, že dříve měly ženy běžně 10 dětí, ale teď mají nanejvýš jen jedno nebo dvě, takže zůstat kvůli tomu celý život v domácnosti je nesmysl, zvláště když má ženská vysokou. A dnes je u nás víc vysokoškolaček než vysokoškoláků.

Takže jistě uznáte, že za pouhých padesát let vzdělání nemohly ženy dohnat pětitisíciletý náskok ve vzdělání mužů a ve vynalézání. Zvláště když tradice na ženy pořád tlačí, že musí dělat to a hento a že nesmí tamto. Já například jsem od dětství byla dobrá v matematice, i jsem se jednou zúčastnila matematické olympiády. Ale když jsem pořád kolem slyšela, že správné ženské jsou na matematiku levé, no tak jsem polekala, že nejsem správná ženská, a tomu požadavku jsem se přizpůsobila, abych tedy byla správná ženská. A to jsou ty memy, nikoliv geny, co nás v dětství ovlivňují.Vidíte, já jsem například vynalezla Reformu voleb- a výsledek? Všichni se mi akorát pošklebovali, že ženská nemůže nic vymyslet.
http://www.ceskahlava.cz/index.php?a=year&y=2005&t=nomin

Pokud chce mít chlap hezkou rodinu a zázemí, musí proto taky něco udělat a obětovat. Jenže dnešní muži- a byli jsme toho tady svědky při diskusích si představují, že manželství je zaopatřovací ústav a úklidová firma, nikoliv partnerství dvou vyspělých odpovědných lidí.

103674

18.04.2006 07:39

O lživé evoluční teorii

RE: Propagace na sebezniceni podle pravidel feminsmu a sexualni svobody,jen ,tak dal..

Jarmila 85.?.?.?

Naprosto s Vámi pane Roberte Nohejle souhlasím s tím, že láska zmizela a vzýván je pouze sex, z kterého se stalo výhodné zboží- kdežto láska mezi pohlavími se zahodila jako nepotřebné haraburdí, protože se nedá zpeněžit. Však to taky na svém webu tvrdě kritizuji. V jiných názorech se s Vámi ale poněkud rozcházím.

Lidstvo se již nemusí dál množit, protože je přemnožené a planeta nám to dává již pěkně najevo. Takže to že se západ nemnoží je v pořádku, ale to že se muslimové dál nerozumně množí v pořádku není. Již jsem to zde jednou psala, tragédií v dávné minulosti bylo to, že muži uchvátili moc nad ženskou reprodukcí a tím porušili přírodní rovnováhu jin a jang moci mezi pohlavími- lidstvo se zbytečně přemnožilo. Tohle příroda nemohla tušit, že se lidé takto vymknou z přírodních zákonů. kdyby ženám byla ponechána reprodukční svoboda, tak by již někdy před 500 lety omezily svou porodnost, aby obstály v konkurenci jiných žen. také by se mohly vzdělávat a lidstvo by dnes mělo snad o 1000 let náskok ve vědě a technice, protože by byl využit tvůrčí potenciál obou pohlaví, nejen jednoho.

Co se týče organizovaných feministek, již jsem to tu taky psala, že to jsou figurky, jsou to placené loutky ve službách vládnoucích MUŽÚ. Nedávno jsem se například dozvěděla, jakou fraškou je Strana žen v čele se soudružkou Ulmanovou. Je to zasvěcený kroužek, který mezi sebe vůbec nepustí další autentické ženy, které by chtěly v politice dobrovolně pracovat a pro blaho celku něco udělat. To samé Gender Studies, atd.atd.

103675

18.04.2006 15:46

O lživé evoluční teorii

RE: Propagace na sebezniceni podle pravidel feminsmu a sexualni svobody,jen ,tak dal..

Jarmila 85.?.?.?

No, já si myslím, že je zbytečné pořádat s muslimy a černochy závody v množení. Nehledě na to, že prostě bílé ženy již nikdy nepřinutíte (leda násilím), aby vrhaly do světa jedno dítě za druhým, jak hrášky z lusku. Zde opět vidíte, jak je evoluční teorie lživá, když nám tvrdí, že se lidé chtějí za všech okolností množit. Kdyby to byla pravda, tak by to vypadalo tak, že by vlády násilím musely ženy omezovat v rození nových dětí- tak by byl ten jejich pud po množení silný a nezvladatelný.
Přemnožené části světa by se zázrakem přestaly množit, kdyby tam ženy dostaly tytéž podmínky jako západní ženy- osobní svobodu a vzdělání. To znamená, pokud vráží západ peníze do rozvojových zemí, tak by měl především podporovat tohle, nikoliv vyzbrojovat zbraněni kmenové válečníky.
Planeta tutově nedokáže uživit 25 miliard lidí, Petr Gejdoš má pravdu, vše je kvůli přemnožení již zde v totálním rozkladu. Erozí půdy počínaje, vykácením pralesů konče.
No a co se týče toho sexu, tak si užívejte, ale nemějte příště takové nelogické hlášky, že ženy jsou monogamnější než muži. Pak se mi nedivte, že jsem se domnívala, že si užíváte s chlapy.[velký smích]

103706

18.04.2006 16:10

O lživé evoluční teorii

RE: Propagace na sebezniceni podle pravidel feminsmu a sexualni svobody,jen ,tak dal..

Jarmila 85.?.?.?

To s tou menopauzou jsem si nevymyslela já, nad tím vědátoři dodnes dumají milý, rejpavý klokane. Samičky mají v sobě vajíčka až do konce života, v tom problém nevězí. Není to tak, že se jim vyčerpá vaječník a už tam pak nemají žádné vejce. [velký smích]

Například, kdybyste měl fenku, tak byste věděl, že „barví“ až do smrti. V oněch dobách bych se přechodu dožila, protože se tehdejší lidé dožívali podobného věku jako my- alespoň to tvrdil v diskusi profesor Zrzavý.

To s tím přemnožením není žádný nesmysl, ale holý fakt. Kdyby ženy měly svobodu ve své reprodukci (jako ji mají všechny samice na planetě), tak by si svou plodnost samy řídily a každá by už někdy před pětisty lety měla nejvýš tři děti a víc ani noha. A né jako Marie Terezie, či královna Viktorie to ze sebe sypat povinně celý život jak na běžícím pásu.

Znáte Vy vůbec klokane životopis Marie Sklodovské? Kolik musela ze všech stran prožít děsných ústrků, že je jenom ženská a že na vzdělání nemá nárok? Kdyby ale v té době bylo normální, že by ženy měly právo na vysoké studium stejně jako muži, bylo by těch Sklodovských rozhodně víc. A ona jako měla pomužštěné myšlení, jo? Ženám se tenkrát zakazovalo úplně všechno! I sport byl pro ně nebezpečný, aby je nevysiloval, natož vzdělání. Takže pro Vás je vzdělání pomužšťování?

To se tedy kardinálně mýlíte, když se domníváte, že za veškerý rozvoj vděčíme patriarchálnímu modelu společnosti. Jako byste to v dnešním světě neviděl- všude tam kde ještě vládne patriarchát (muslimové, rozvojové země), tam vládne velká zaostalost, stagnace- ale hlavně že se množí! Říkáte- nechat to na ženách, tak jsme dodnes v jeskyních. Ale to vůbec ne, právě že soutěživost mezi muži a ženami, a vlastně mezi všemi navzájem vytváří ten rychlý pokrok. A k těm zubům- vzhledem k tomu, že ženy mají stejný chrup jako muži, asi to s tím žvýkáním kůži nijak nepřeháněly.

103709

18.04.2006 16:21

O lživé evoluční teorii

RE: Zmrzačený pohled na sexualitu přináší existenční prázdnotu

Jarmila 85.?.?.?

>Plodem zmrzačeného pohledu na sexualitu je vždy vnitřní
>zplanění člověka, jakási "existenční prázdnota" (V. E.
>Frankl), pocit nesmyslnosti a frustrace. Člověk, i když někdy
>teprve po mnoha letech, se vždy cítí pokořen sexuálním
>jednáním, které nebylo provázeno citovou a duchovní
>zkušeností odevzdání se druhému člověku. Devalvace
>sexuality je totiž vždy znamením devalvace celé lidské
>osobnosti.

Jo, Honzo u toho Vašeho posledního odstavce jsem si uvědomila,proč je tolik dnešních mladých mužů podivně frustrováno. Je to tím, že jen furt konzumují sex bez lásky- a pak se diví, že v sobě cítí děsnou "existenční prázdnotu". Ano, je to tak, vrací se jim vše nazpátek jako bumerang. Chtějí život přečůrat, nechtějí se na ženskou vázat, nechtějí do vztahu nic investovat- ale pak mají trvalý pocit nesmyslnosti života.

103714

19.04.2006 06:46

O lživé evoluční teorii

RE: mlzite pani Jarmilo:-)

Jarmila 85.?.?.?

Jo, teď mě to zrovna napadlo, ještě jsem se Vás chtěla zeptat: Ten model matriarchálního tantrického sexu, čili rovnocenný přístup ve vztahu muž-žena, to je jako špatně?

Pokládáte snad za správnější přístup jaký ukazují všude v pornu? To znamená, že tam ženy účinkují proto, aby především uspokojily muže, kdežto na jejich uspokojení nezáleží? [zmaten]

103759

19.04.2006 07:11

O lživé evoluční teorii

RE: Propagace na sebezniceni podle pravidel feminsmu a sexualni svobody,jen ,tak dal..

Jarmila 85.?.?.?

Věřím tomu pane Roberte Nohejle, že situace v Austrálii i Americe je kolikrát již velmi na pováženou. Když jsem si přečetla knížku od Ivany Trumpové,ve které otevřeně ženám radila, jak odborně oškubat manžela- když už tedy šel za mladší a krásnější- tak jsem si říkala, že na tom Západě jsou tedy poměry moc hodně odlišné od těch našich.

U nás totiž ženy nemohou často z mužů vyrazit ani to nejzákladnější výživné na děti. V průměru prý stojí měsíční potřeby na dítě 6500 Kč a alimenty bývají v průměru nanejvýš 1500 Kč. Ale spousta žen nedostane ani těch 1500 Kč, takže úplně všechno táhnou jen ze svého, obvykle ubohého platu- protože ženy s dětma jsou na pracovním trhu diskriminované a platově velmi zneužívané.

Nezlobte se, ale mě to někdy připadá, že muži jsou sami k sobě velmi útlocitní, navzájem si sdělují, jací jsou chudáci, když je ženy vždycky oškubou, ale že skutečnost je přece jen vždy situace spíš víc v neprospěch žen. Protože jinak by se neříkalo feminizace bídy, kdyby vždycky tak úspěšně oškubaly muže o veškerý majetek.

Že jsou muži útlocitní jen ke svým problémům mi připomnělo ředitele ZOO Fejka. Mám ho ráda, je to muž na svém místě, neboť je vidět, že má velmi rád zvířata, a že nikdo před ním nedal ZOO do takového pořádku jako on. Ale! Tuhle vykládal historku, že tam mají pár chovných medvědů, ale ti medvědi o sebe nejeví zájem. A tak jim tam koupili novou mladou medvědici a dali ji k nim do výběhu. Načež stará medvědice velmi žárlila, a tak zahnala tu mladou do příkopu a tam ji tři dny a tři noci držela v šachu. Pak ale oběma medvědicím došlo, že medvěd o ně stejně nestojí, a tak zahnaly spolu medvěda do příkopu a držely ho v šachu společně. Načež pan Fejk tu historku uzavřel: Chudáka medvěda jsme vysvobodili už po jednom dni, přece jsem ho tam jako chlap nemohl nechat trpět, soucítil jsem s ním. No a tak je to i v běžném životě pane Roberte- muži drží při sobě, soucítí spolu- ale že jsou na tom ženy ve skutečnosti mnohem hůř je vůbec nedojímá. [oči v sloup]

103761

19.04.2006 07:31

O lživé evoluční teorii

RE: Propagace na sebezniceni podle pravidel feminsmu a sexualni svobody,jen ,tak dal..

Jarmila 85.?.?.?

ale pozor evoluční teorie odsud podsud . Určitě neplatí, že
>bude člověk dělat děti za každých okolností, kdyby věděl
>že např. potomstvo neuživí. Tak asi extrémně evoluční
>teorie s ohldem na lidi myšlena nebyla. [smích]

Ne, takhle extrémně evoluční teorie skutečně myšlena nebyla. Ona byla myšlena tak, že otevřeně omlouvá nevěru mužů a podporuje sexbyznys- takhle byla myšlena, a proto byla vypuštěna do světa.

Nezlobte se, ale smyslem života nemusí být jenom děti. Smyslem života může být plno jiných věcí. Třeba obětovat svůj život pro druhé, nebo zachraňovat zvířata v útulku, nebo malovat obrazy, nebo smyslem života může být život sám. Že ho jen tak prožijeme sami pro sebe, ale dál se nemnožíme, aby jsme nepřiváděli na svět další chudáky, kteří se tu budou bezmocně plácat v bahně.

Kdepak, s těmi 25 miliardami lidí mě nepřesvědčíte ani náhodou. Cožpak nevidíte, jak se již teď planeta bouří? Všude samé záplavy- taková spoušť nikdy předtím nebývala- aby jednou zapršelo a hned záplava jako hrom. Za mého dětství pršelo třeba 14 dnů vkuse- a všechno se stačilo v pohodě vsáknout. Proč už to tak nefunguje? Protože již otevřeně a veřejně přiznávají, že je půda v háji, že tu krajinu lidé celou nenávratně domrvili.[naštvaný]

103762

19.04.2006 07:41

O lživé evoluční teorii

RE: Propagace na sebezniceni podle pravidel feminsmu a sexualni svobody,jen ,tak dal..

Jarmila 85.?.?.?

Pokud bude třetí světová válka pane Roberte, tak si myslím, že na spaní bílých žen s černochy už vůbec nedojde. To už budeme spát všichni- ale pod drnem. A doufám, že s námi všemi i samovyvolení bankéři, co ovládají náš svět.

Jak říkám, Africe by pomohlo jediné- osobní svoboda žen, čili zrušení patriarchátu, dát jim vzdělání a antikoncepci. A né že tam papež přijede a hlásá: Milujte se a množte se, používání kondomu je velký hřích.

103763

19.04.2006 07:46

O lživé evoluční teorii

RE: Zmrzačený pohled na sexualitu přináší existenční prázdnotu

Jarmila 85.?.?.?

Ne pane Zdeňku, bylo to myšleno tak, že dnešní mladí muži se nechtějí ve vztahu angažovat, bojí se i jen zamilovat,protože současnou propagandou a přemírou porna jsou tak zblblí, že jim vyhovuje jen konzumovat sex bez lásky- vytřepat si pytlík a jít. Takhle se tedy vyjadřuje moje sestra, to není z mé hlavy, se omlouvám. No jo, dneska má svátek, musím jí zavolat.

103764

19.04.2006 16:18

O lživé evoluční teorii

RE: Moc pekne napsano :)

Jarmila 85.?.?.?

No tak milý logiku, moc se se svou logikou nevytahujte, protože moc precizní ta Vaše logika není- lepší je ta trodasova.

Sexulog Weiss v MFD výslovně uvedl, že 14% mužů se zahazuje s lehkými ženami (mimochodem, pokud muži vyhledávají ženy lehkých mravů, pak se také sami mohou vlastně zařadit a nazývat se „lehcí muži“ protože mají tytéž lehké mravy, jako ony ženštiny), ale 86% mužů spí s ženami jiných mužů-čili vdanými, nebo svobodnými dívkami. Můžeme předpokládat, že těch štětek přece jen není v obyvatelstvu 14%, ale třeba jen 2%- ale stačí pokrýt potřeby těch 14% lehkých mužů. Ale vše ostatní se děje mezi normálními lidmi, to znamená, že nijak nevybočují z normy, takže 86% mužů je stejně promiskuitních jako 86% žen. Pokud by nějaká „normální“ žena až tak střídala muže, jak si to Vy představujete, jistě by šla rovnou dělat děvku, protože to není trestné a mohla by spojit příjemné s užitečným.

Vy si vůbec nevšímáte mých argumentů, že evoluční teorie se ohání GENY. Ale já jsem snad dostatečně ve svém článku prokázala, že geny to být v žádném případě nemohou, protože předchůdkyně žen neměly sebemenší důvod chovat se monogamně. Je divné, že tohle jako logik ignorujete.

103791

19.04.2006 16:23

O lživé evoluční teorii

RE: ak sa nemýlim

Jarmila 85.?.?.?

Ano, vy jste přesně ta oběť, která jen slepě a bezmyšlenkovitě něco příjme za své, aniž by se nad tou pitomostí sebeméně zamyslela. Předchůdkyně žen do rozmnožování a výchovy moc energie neinvestovaly, protože sotva mládě odpadlo od prsu, tak si samo shánělo potravu. To víte, vejšku tenkrát v tlupě nikdo nepotřeboval. Monogamie je v přírodě nesmírně vzácný jev, vyskytuje se jen u některých ptáků, ale jinak u 99 procent savců se vyskytuje na různý způsob promiskuita. Takže co? Většině samicí savců nejde o kvalitu, ale spáří se s každým, kdo je o to slušně požádá- neb přírodní výběr si to přebere pak sám, neschopné jedince prostě zlikviduje.

Před pouhými 10 000 lety si ženy nijak svou plodnost nespojovaly s muži. Nevyskytují se totiž z oné doby žádné falické symboly. Plodnost žen byla spojována s měsíčním cyklem- jakmile dívka začala krvácet z rodidel, tak se vědělo, že zanedlouho bude obdařena bohyní plodnosti dítětem. Já ovšem chápu, že Vašemu mužskému uchu jako statisícům jiných západních mužů lahodí, že jste za své jednání vědecky omluven, a také, že jste chlácholen, že naštěstí ženské takové nejsou- protože promiskuitní manželku byste tedy opravdu doma mít nechtěl, viďte?[velký smích] [velký smích]

103792

19.04.2006 16:43

O lživé evoluční teorii

RE: Paní Jarmilo

Jarmila 85.?.?.?

Ježíšikriste, jakápak křesťanka a jakýpak vnitřní konflikt- mám ráda pravdu a jsem rodilá vědkyně, to nevíte? Když budu chtít, tak Vám z rukávu vysypu 10 podobných evolučních teorií- a všechny budou pravděpodobnější, než je tenhle pavědecký zmetek. To Vám vážně nepříjde divné, že taková skvělá teorie, které věří statisíce lidí, zralá takřka na Nobelovku- a nemá autora? Nebo to už budeme běžně konzumovat z časopisů a novin „vědecké poznatky“, a tak nějak přijímat od „neznámých vědců“ jako lidovou tvořivost?

Představte si planetu, na které by se vyvinuly ženy jako fyzicky silnější pohlaví. Z hlediska teorie her by časem zákonitě historickým vývojem došlo k tomu, k čemu na zdejší planetě- že by ty fyzicky silnější ženy ovládly své muže, přivlastnily si je jako svůj majetek. Jejich ženská sexualita by však měla úplně tu samou podobu jako slabších žen na zdejší planetě a sexualita mužů by se na té planetě taky nijak nelišila od sexuality zdejších silnějších mužů. Ale víte jaké tam by vznikly evoční ideologie? Fyzicky silnější ženy by tvrdily, že muži jsou v sexu velmi slabí, protože jsou schopní jen několika orgasmů, kdežto ony neomezeně. A tak by existovaly veřejné domy, kde by mladíci doplňovali nedostačivost mužů- ženy by tam chodily a vědkyně by jejich chování podporovaly tvrzením, že tu nerovnováhu holt ta příroda tak nešťastně zařídila, takže buď žena musí mít doma k mání alespoň dva muže, aby ji podle jejího naturelu uspokojili, nebo tedy jako náhražku alespoň má nárok navštěvovat ony domy.

103793

19.04.2006 17:08

O lživé evoluční teorii

RE: Propagace na sebezniceni podle pravidel feminsmu a sexualni svobody,jen ,tak dal..

Jarmila 85.?.?.?

No, fena sice nezabřezne, ale stále hárá- a to jsem tvrdila. Taky je zajímavé, že se menopausa u žen čím dál víc prodlužuje. Ve starém Řecku ji měly ženy kolem padesáti let, ale nyní už je zcela běžné, že končí někdy kolem 55 let. Takže lze předpokládat, že v prehistoii ji měly ženy již někdy kolem čtyřicítky třeba. A to byly v plné síle a mohly pomáhat svým dcerám. Taky zvláštnost- dnešní tchyně jsou chlapy nenáviděny, furt člověk musí poslouchat vtipy o tom, jak tchyně a uzený jsou nejlepší studený- a přitom zrovna tchyně jsou ty prehistorické matky, které svým dcerám se vším pomáhaly. Přiznám se, že termín „vynesená“ slepice jsem nikdy neslyšela- zato kdykoliv jsem kuchala jakoukoliv slepici, vždy tam měla vaječník plný vajíček.

S tou Sklodovskou rozhodně nemáte pravdu, byla ojediněle vzdělaná, ostatním ženám to bylo přísně zakázáno. Kdyby ta základna vzdělaní byla široká, jistě by bylo víc i Sklodovských. Málo se třeba ví, že šroubovici DNA málem objevila mladá žena. Tragicky ale zahynula (kdo ví ale jak to všechno bylo, třeba byla i zavražděna), a po ní to dokončili Crick s Watsonem.
Heleďte se, je vědecky dokázáno, že to co se člověku vtiskne do mozku jako stopa v raném dětství, to už tam natrvalo zůstává. Kdybych se narodila do společnosti, kde by mi všichni tvrdili, že správná holčička si hraje s autíčky, kdežto správný chlapeček pečuje o panenky, tak jsem přesvědčená, že by se to skutečně do mozku otisklo jako mem.

Kdyby ženám byla ponechána reprodukční svoboda jako jejich nezadatelné přírodní právo, tak by byla antikoncepce objevena již někdy před 100 lety. Lidstvo se nejmohutněji rozmnožilo právě ve 20.století. Já jsem se ve škole v dětství učila, že je nás 3 miliardy- a hleďme, už je nás 6,5 miliardy.
Žena ztloustne- chlap vymyslí kožich. To je Váš předsudek. V prehistorii byly vynalézavější ženy, protože jim nikdo nenamlouval, že jsou hloupé- a taky je k vynálezům popoháněla starost o malé děti.

103796

19.04.2006 19:29

O lživé evoluční teorii

RE: Propagace na sebezniceni podle pravidel feminsmu a sexualni svobody,jen ,tak dal..

Jarmila 85.?.?.?

Che ché, Vy jste si netroufl- ale myslíte si to! A já jsem si troufla a taky si to myslím- tedy o těch ženách samozřejmě. [velký smích]

103814

19.04.2006 19:49

O lživé evoluční teorii

RE: ak sa nemýlim

Jarmila 85.?.?.?

No jistě že neinvestovaly! Pozorujte všechny samice světa a primáty zvlášť, zda jim působí nějaké velké potíže být těhotné a rodit. Prehistorické ženy byly stejně samostatné jako třeba Indiánky, které se sebraly do prérie, tam hodinku rodily a za chvíli již opět připravovaly večeři. To samé ještě nedávno vesnické ženy: odrodila si na mezi, položila mimino do stínu pod keř a pokračovala v okopávání pole. To až teď jsou ženy civilizací tak zhýčkané.
Ano, u nižších živočichů si samičky skutečně vybírají- pávice si vybere páva s největším ocasem. Ale u vyšších živočichů, u primátů se chovají jinak. Když jde samičkám o kvalitu- vysvětlete mi prosím chování obou druhů šimpanzic. Jak to, že jim nejde o kvalitu? Vysvětlete mi tohle chování z vědeckého hlediska.
Ano, dnešní samec se zuby-nehty brání proti promiskuitě své samice, ale nebývalo tomu tak. Přečtěte si Bornemana Encyklopedie sexuality, jak velké množství existovalo přírodních národů, kde promiskuita žen byla naopak od jejich nejútlejšího věku velmi vítaná. Takže co? Měly snad jiné geny než dnešní ženy? Nikoliv. Muži dokonce ani netušili, že se něčím podílejí na vzniku dítěte. Vše vězí v kultuře. A je vidět, že jste se skutečně nenamáhal pročítata předešlé příspěvky, protože tu oboustrannou vybíravost jsme již tady probrali.
Co mi vadí? Vždyť to tady pořád opakuji. Tak nebuďte líný a přečtěte si všechny komentáře, chlapče.

103815

19.04.2006 19:54

O lživé evoluční teorii

RE: Paní Jarmilo

Jarmila 85.?.?.?

Máte pravdu, je to pěkná potvora ta pravda- pana Honzu již zavedla, ale je fakt, že on tam asi chtěl sám. [smích]

103816

20.04.2006 06:55

O lživé evoluční teorii

RE: Moc pekne napsano :)

Jarmila 85.?.?.?

Milý logiku, Vy jste posledně trodasovi posměšně napsal: napříště doporučuji „protáčet“ mozkové závity, abyste se nemusel cítit tak nějak trapně až idiotsky.

Čili Vy jste se mu otevřeně poškleboval a vyzdvihoval svoji logiku nad jeho logikou- aniž byste k tomu měl sebemenší důvod, aniž byste sbeméně dokázal, že Vaše argumenty jsou pádnější nebo logičtější než ty jeho. (kontrolní otázka: jak to, že mezi 100 ženami je jedna mimořádně promiskuitní? Co se to stalo? Má jiné geny?)

A co je nevíc zarážející, že jste ignoroval všechna fakta, která jsem tak pracně posbírala (já se totiž tou evoluční teorií zabývám v podstatě celých 16 let) a nestála Vám ani za okomentování. Jestliže ta fakta JASNĚ dokazují, že z genetického hlediska nebyl sebemenší důvod, aby samice byly monogamní- tak to znamená co? Že evoluční teorie je vycucaná z prstu a je to lež.

Znovu zopakuji ta fakta: samice sbíraly bobule samy, nikdo je neživil. A kdyby náhodou kopulovaly se samci kvůli jídlu, tak by stejně tak jako tak, ZÁKONITĚ a LOGICKY evolučně zvítězily promiskuitní samice nad monogamními. Nemohly žít v páru se samcem, protože samec nemohl přenášet ani mláďata, když se tlupa pohybovala krajinou, protože musel mít ruce volné k tomu, aby v nich držel kameny a klacek proti predátorům. U žen se vyvinula menopausa, aby matky pomáhaly svým dcerám s malými dětmi, aby je přenášely. Taky se u samic vyvinula skrytá ovulace, aby mohly kopulovat kdykoliv a celoročně se všemi samci- utužovalo to pospolitost celé tlupy, mláďata patřila všem, nehrozila jim tudíž sebemenší infanticida.

Tak a teď buďte tak laskav a sneste svoje protiargumenty.

103842

20.04.2006 07:11

O lživé evoluční teorii

RE: ak sa nemýlim

Jarmila 85.?.?.?

pane Kubricku (nejste Vy příbuzný toho režiséra?), Vy prostě jako kolovrátek pořád jen melete evoluční propagandu, kterou do Vás nahustili v časopisech o milionech spermií a jednom vajíčku- ale nechcete uznat mé pádné argumenty, že na těhle věcech nezáleželo. Jste jak biolog Mihulka, ten mi taky v mailech psal o stamilionech spermií a jednom ubohém vajíčku- ale když jsem mu vznesla své dotazy, tak mu došly argumenty a víckrát mi již nenapsal. Nejen šimpanzice bonobo, ale i šimpnazice troglodytes jsou velmi promiskuitní- a člověk je jak známo Třetí šimpanz, tak ho přece nazval Jared Diamond. A i spousta opic a poloopic jsou vysloveně promiskuitní- a u všech je to tak, že samci mají stamiliony spermií, kdežto samice uvolňují jen jedno vajíčko měsíčně.Co Vy na to jako svazák? [velký smích]

103844

20.04.2006 07:15

O lživé evoluční teorii

RE: Paní Jarmilo

Jarmila 85.?.?.?

Ámen.

103845

20.04.2006 11:21

O lživé evoluční teorii

RE: ak sa nemýlim

Jarmila 85.?.?.?

Rozumná řeč Pavle- ale kdyby každý napsal tohle co Vy, tak bych jim tu nemusela pořád dokola jako kolovrátek vysvětlovat, že s tou evoluční teorií nemají pravdu.[smích] Vždyť se na ty názory podívejte- diskutéři se vážně domnívají, že je ta evoluční propaganda pravdivá. Dokonce se to domnívá i pan editor- proto tady tak zdatně bojuji.[smích]

Jinak v tom nemáte pravdu, že je to tlachání o ničem- jde totiž o zásadní věc. Ano, všechno je ve výchově a mediální masáži- a když ta „výchova“ a mediální masáž vypadá tak, že díky ní se skutečně většina dnešních mužů domnívá, že si z pevného vztahu mohou dělat holubník, tak pak ať se nediví, že je současná morálka úplně v rozkladu. No vidíte, kdyby jí ten kluk nezahýbal, tak by se s ním nerozešla. Je to všechno akce a reakce. A když začnete zlobit Vy, neboť dojdete časem k názoru, že jste přece jen ten rozsévač genů [velký smích] - tak Vás pošle k vodě taky. [oči v sloup]

103856

20.04.2006 13:55

O lživé evoluční teorii

RE: Propagace na sebezniceni podle pravidel feminsmu a sexualni svobody,jen ,tak dal..

Jarmila 85.?.?.?

No nevím, o těch fenách a jiných savcích bychom se mohli hádat donekonečna. Zde chybí holt biolog Zrzavý, ten by nám to objasnil. Jedno je ale jisté, že vědci skutečně přemýšlí nad tím, z jakého důvodu se ta menopausa u žen vyvinula- já jsem ten důvod prosím pěkně objevila, ale jsem skromná, nic si z toho nedělám, že jsem tak geniální.[velký smích]

Ano, existují ženy, které mají menopausu třeba již ve čtyřiceti- a zde je vidět, jak je tato zvláštnost geneticky ještě neustálena. Ale těch žen, které končí až v padesátipěti kvapem přibývá- teď si mi jedna stěžovala, jestli je to vůbec normální, že má pravidelný menses ještě v 56 letech. Takže ona stále teoreticky může ještě otěhotnět. Vemte si třeba zuby- ještě nedávno všem lidem narostlo běžně 32 zubů. Učili jsme se o tom ve škole. A teď je situace taková, že je zde taky již genová nestálost- mnoha lidem naroste již jen 28 zubů a já jsem taky ten případ.

Ale no tak Klokane, věřte mi že ženy mají vajíčka až do smrti. Dokonce se nedávno přišlo na to, že se nová tvoří i v průběhu života, že to byl omyl, když si mysleli, že mají ustálený počet při narození. Není tchyně jako tchyně, ty od synů jsou větší svině. Dcery proti svým matkám nic nemají, to jen zeťové remcají. V tlupě to právě probíhalo tak, že jen matky dcer pomáhaly svým dcerám. Matky synů opečovávali své milované syny až do smrti- ale jejich děti neznaly, takže se o ně nestaraly.

Jistě, muži mají na technické věci přece jen asi větší nadání a ženy mají nadání v jiných oborech. To ale neznamená, že bylo správné jim v minulosti zakázat vyšší vzdělání. Já jsem vymyslela reformu voleb a reformu češtiny a to stačí.

Ale prosím vás, vždyť potraty byly u nás zakázány až do roku 1957. Tak to bylo co? Reprodukční nesvoboda.

103877

20.04.2006 16:18

O lživé evoluční teorii

RE: mlzite pani Jarmilo:-)

Jarmila 85.?.?.?

Tak to jsem velmi spokojena, že to takto vidíte. No ale nedávno, to jsem zase ale spolkla hada! Nahlédla jsem na web Feministek, neb jejich činnost sleduji bedlivým okem, a měli tam hlášku, že v kině Světozor bude feministické porno spojené s přednáškou. Tak na to jsem byla zvědavá, protože jsem si říkala- tak určitě nám feministky předvedou, jak má vypadat správné porno. Zlanařila jsem i obě dcery a ještě jejich kamarádka a celé natěšené jsme na to šly. Ale když jsme pak vycházely z kina, tak jedna dcera řekla: No já myslela, že se tam z těch lesbiček namístě pobliju! Nic nemám proti lesbičkám, ale to co tam bylo předvedeno byl opravdu nevšední hnus. Dvě velmi ošklivé, tučné pankáčky na motorce se vzrušovaly a ta jedna pak ze sebe vystříkla asi dvě deci tekutiny.

Ona totiž soudružka Lišková, údajně socioložka tam pouštěla tak odporný porno, a bylo to v duchu- jsou pánové v pornu hnusní? Tak my budeme ještě hnusnější! A když se jí jedna dívka zeptala, zda to špatně neovlivní mládež, která nemá žádné zkušenosti, tak soudružka socioložka pravila, že nikoliv, že se vše vstřebá. A to už jsem nevydržela a zeptala se, proč se tedy na reklamu vydávají miliardy, když lidi nic neovlivňuje. No a když začala vykládat o Weissovi a Uzlovi, tak mi bylo vše jasné- je to všechno jedna parta.

103889

20.04.2006 16:37

O lživé evoluční teorii

RE: Moc pekne napsano :)

Jarmila 85.?.?.?

Já bych se tím vůbec nezabývala pane Honzo, kdybych všude kolem sebe neviděla, jak to lidi přijmuli za své a této pavědě věří. I mým dcerám se několikrát stalo, že se rozešly kvůli nevěře s klukem a kluk byl pak z toho celý špatný a tvrdil, že za to nemůže, že je přece ten genový rozsévač- tak proč to jako dcera nechce chápat, a proč se kvůli takové kravině chce rozcházet. Jednu mou dceru ten její nevěrný kluk pak tak pronásledoval, že musela před ním utéct do Ameriky.[naštvaný]

A když si budete pročítat diskuse na internetu, tak všude tímto argumentem muži operují, všude tímto své chování obhajují. Naposled na webu Svazu mužů, ale nemohu tu dát link, neb už ten jejich článek nemohu najít.

103891

20.04.2006 16:42

O lživé evoluční teorii

RE: Moc pekne napsano :)

Jarmila 85.?.?.?

nechci se s Vámi hádat pane Logiku, takže poslední otázka- Vy té evoluční teorii věříte a pokládáte ji z hlediska logiky za naprosto v pořádku?

103892

20.04.2006 16:48

O lživé evoluční teorii

RE: ak sa nemýlim

Jarmila 85.?.?.?

No co už Vám mám pane Honzo na tohle říct. Asi nic. [velký smích]

Vidím, že jsem si z Vás udělala nepřítele, jak jsem Vás tuhle nedávno zkritizovala. [oči v sloup]

103893

20.04.2006 17:05

O lživé evoluční teorii

RE: ak sa nemýlim

Jarmila 85.?.?.?

snaha samcov "mať pod kontrolou samice" vychádza s toho že
>chcú mať záruku že práve ich gény budú šírené.

Jenže milý kubricku, ve zvířecím stádiu, ani v matriarchátu samci nic pod kontrolou neměli- protože samice byly naprosto svobodné, dělaly si co chtěly. Až v patriarchátu muži uchvátili násilím moc nad ženami- jenže patriarchát je kulturní produkt, nikoliv příroda, či biologie v nás.

Přemýšlela jsem nad tím, co je ve mně čistě biologického. Od dětství jsem byla nepřetržitě vždy potají zamilovaná do nějakých kluků. Měla jsem jednoho favorita- ale vždy se mi zároveň líbilo dejme tomu i pět dalších jiných kluků. Takže jak bych se chovala za této situace v prehistorické tlupě? Dělala bych zamilované oči na toho svého favorita, ale pokud by o mě nestál, tak bych si snadno dala říct s těmi ostatními, co se mi rovněž líbili.

103895

20.04.2006 17:13

O lživé evoluční teorii

RE: ak sa nemýlim

Jarmila 85.?.?.?

jo ještě jsem zapomněla- vždyť přece samec nejvíc rozšíří své geny, když promiskuitně oplodňuje co nejvíc samic, ne? Tak jakápak snaha mít jednu jedinou samici pod kontrolou? To by se museli ti předchůdci mužů zbláznit, kdyby si tu svou jednu samici měli pořád 24 hodin denně hlídat. A stejně by ji v přírodě neuhlídali. Uhlídat ji mohl akorát starověký Řek, který si ji zamkl na dvorku, zakázal vycházet, a pod trestem smrti trestal její nevěru. Nebo maharadža, který si ženy zamkl jak ve zlaté kleci v komnatách- ale to všechno jsou kulturní produkty, nikoliv příroda v nás.

103897

20.04.2006 17:17

O lživé evoluční teorii

RE: Paní Jarmilo

Jarmila 85.?.?.?

pan J.H. to myslel tak, že TA pravda, je rodu ženského, a proto je to potvora. Stejně tak Ta lež je rodu ženského, takže je to taky potvora.

Co je ovšem nespravedlivé, že TA smrt je rodu ženského a TEN život je rodu mužského. Protože ženy dávají život, ale muži často rozdávali smrt. Takže to správně mělo být ten smrt, a ta život. [oči v sloup]

103899

21.04.2006 07:00

O lživé evoluční teorii

RE: Paní Jarmilo

Jarmila 85.?.?.?

Hledání pravdy a umění odlišit pravdu od lži není žádná kravina, Honzo. Pravda a lež spolu úzce souvisí, neboť lež je často vydávána za pravdu- falešně se tváří jako pravda a pravda bývá hodněkrát pošpiněna a prohlášena za lež. Jak se říká: pravda vítězí- a vítěz má vždycky pravdu. V tomto případě muži coby silnější pohlaví zvítězili nad ženami, neoprávněně si je násilím podrobili- a tak dodnes své „pravdy“ vítězů, které jsou ve skutečnosti lži vydávají za pravdu. A to se týká i evoluční teorie.

103945

21.04.2006 07:02

O lživé evoluční teorii

RE: Casy se zmenily,zeny dostaly rovnopravnost a mely by ji dostat cim ,dal ,tim vic i katastrofa se ma delat poradne.

Jarmila 85.?.?.?

Pane Roberte neshledávám nic špatného na tom, když některé ženy adoptují černoušky- jsou to stejní lidi jako my. Stejně tak nepláču nad tím, že muž ztratil kontrolu nad ženou. To násilné uchvácení moci nad ženou bylo totiž neoprávněné a proti přírodě. Takhle to příroda totiž nezamýšlela, protože ta dala oběma pohlavím naprostou svobodu. Uchvácení moci je kulturní produkt, nikoliv původní biologie v nás.

Pokud pláčete nad tím, že bílá civilizace vymírá, tak příčiny tohoto jevu vidím jinde než Vy. Ať dají vládci ženám patřičné podmínky k plození děti, ať patřičně ohodnotí jejich domácí dřinu- a budou rodit jako vzteklé. To už se přece stalo i za Husáka- dali tenkrát ženám plno výhod a ženy rodily jako o závod. Dodnes se říká- Husákovy děti.
To jsou přesně ty nářky typu: to je hrůza ta feminizace školství. Ale kdyby učitelům podstatně přidali na platech, tak se tam pak pohrnou i učitelé- jinak ne.

103946

21.04.2006 07:05

O lživé evoluční teorii

RE: ak sa nemýlim

Jarmila 85.?.?.?

Tomu prvnímu obrázku nerozumím- co to znamená?

103947

21.04.2006 07:07

O lživé evoluční teorii

RE: ak sa nemýlim

Jarmila 85.?.?.?

Takže kubricku, Vy jste mě neposlech a předešlé příspěvky jste si nepřečetl! To je ale chyba. Jinak byste věděl, že pohlavní výběr probíhá u lidí OBOUSTRANNĚ, nikoliv jednostranně, jen ze strany žen. Co mi bylo platné, že se mi někteří kluci strašně líbili, když jsem se nelíbila já jim? Musela jsem se tedy přizpůsobit dané situaci, a když jsem zjistila, že nejsem žádná kráska, tak se smířit s tím, že nejsem jednička na tržnici lásky, že jsem jen trojka- a najít si k sobě muže číslo 3.

V tlupách to kdysi probíhalo takto: samci si nebyli rovni, měli svou samčí hierarchii od alfa samce, směrem dolů až po nejnižšího chudáka. To samé existovalo i v samičí hierarchii- od alfa samice až po nejopovrhovanější samičku. Alfa samec měl výsadu kopulovat přednostně se všemi samicemi v tlupě. Tím dostal šanci oplodnit co nejvíce samic. I u lidí totiž existuje válka spermií- že spermie prvního samce utvoří jakousi zátku a nepustí spermie konkurenta. Takže níže postavení samci si sice v sexu taky přišli na své, až se alfa samec uspokojil, ale již neměli takovou šanci oplodnit tolik samic jako alfa samec.

BTW nereaguji na vše co píšete proto, protože píšete poněkud zmateně, nepřehledně, nelogicky a nesouvisle.

103949

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Káva pro Zvědavce

26

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 55 čtenářů částkou 9 049 korun, což je 26 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 4

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,43 Kč
Libra
29,60 Kč
Kanadský dolar
17,27 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,31 Kč
100 japonských jenů
19,05 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,26 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,13 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 088,08 Kč
1 unce stříbra
580,37 Kč
Bitcoin
848 379,76 Kč

Poslední aktualizace: 15.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 311 605