Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jarmila

Nalezeno 4198 příspěveků, 799 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.06.2008 10:27

Válka novinářů

RE: Matematické zákonitosti

Jarmila 88.?.?.?

Pokud je to pravda, že se z tak z velké části podílí na nejvyšší světové moci lidé, kteří se domnívají, že jsou bibličtí Židé, pak to tedy není samozřejmě náhoda, ale promyšlená dlouhodobá celosvětová skupinová strategie. Pana Klímu, Radka Johna ani Václava Klause za „disidenty“ nepovažuji ani náhodou, protože se plně podílí na současné moci. Jestli mají čas od času nějaké „protistátní řeči“, pak je to jen komédie a předem dohodnutá strategie. Asi jako v románu 1984, kde opozice byla rovněž předem dohodnutá hra, zatímco skuteční disidenti a oponenti byli tvrdě likvidováni.

Ještě taková zajímavost, včera jsem si pohrála s tou šesticípou hvězdou. Je to přímo ďábelsky dokonalý útvar.Vystřihla jsem si ji z papíru a zjistila, že se skládá ze tří útvarů: 6 vnějších trojúhelníků (6), jeden šestiúhelník (6 stran=6) a 6 vnitřních trojúhelníků, obsažených v tom šestiúhelníku´=6). Čili 6 vnějších trojúhelníků, 6 stran šestiúhelníku, 6 vnitřních trojúhelníků= 666. Když sklopíme těch 6 vnějších trojúhelníků, vznikne nám šestiúhelník, a když přeložíme ty vnitřní trojúhelníky v tom šestiúhelníku, dostaneme jeden jediný rovnoramenný trojúhelník= pyramida moci.

163630

21.06.2008 20:35

Brzezinski obviňuje židovskou lobby z mccarthismu

RE: fakt o antisemitismu

Jarmila 88.?.?.?

>Rasizmus nevynalezli zide. Rasizmus je v podstate darwinisticky
>prirodni zakon, zkuste napr. pustit papouska mezi holuby -
>uklovou ho.

Rasismus není žádný darwinistický přírodní zákon, v tom se tedy velmi mýlíte. Papoušek je jiný živočišný druh než holubi.Člověk je celosvětově jeden jediný živočišný druh, neexistuje několik druhů člověka. Přesto existují lidé, kteří se nad ostatní lidi děsně povyšují. A to je i případ tzv. Židů. Mně v MFD strašně překvapilo, když židovský spisovatel řekl, že se nemůže jen tak oženit s kdejakou dívkou, protože by zrušil židovství své matky. Co je to? To je rasismus jak noha, milý pane. Kdyby si moje dcery vzaly třeba i černocha, tak si řeknu, co nadělám, hlavně že se mají rádi a vnoučky bych v každém případě milovala. Ne tak podivíni, kteří si zakládají na jakémsi židovství. Ti se mohou pářit jen sami mezi sebou, jinak si zruší svou výsadu.

163658

21.06.2008 20:59

Brzezinski obviňuje židovskou lobby z mccarthismu

RE: ---------- DOTAZ NA EDITORA ----------

Jarmila 88.?.?.?

Já si myslím, že ano. Mezi námi pane vladuno, Vaše příspěvky kolikrát taky nejsou nic moc. Ale je to jen můj názor, stejně jako ten Váš.

163659

22.06.2008 08:23

Brzezinski obviňuje židovskou lobby z mccarthismu

RE: fakt o antisemitismu

Jarmila 88.?.?.?

Mně se rovněž, již od dětství, nikdy Kristus na kříži nelíbil. Byl to velmi smutný symbol a vyvolával smutek a pocit zmaru. Ani panenka Maria sedmibolestná, protknutá sedmi meči, nebo co to bylo, se mi nelíbila. Zato se mi líbil Kristus žijící, který byl zobrazen jako pohledný vousatý muž, v jehož hrudi zářilo velké červené milující srdce. A taky se mi vždy líbila panna Marie s Ježíškem v náručí, to byl pozitivní obraz mateřství.

Důležité je ovšem si uvědomit, proč judaismus, křesťanství a islám vznikly. Vznikly proto, aby totalitně ovládly většinové obyvatelstvo. Normální by přece bylo, aby si každý, tak jako v pohanské době, věřil na co chce. Místo toho nastoupila monoteistická náboženství, která byla šířena násilnou formou seshora a obyvatelstvo muselo věřit POVINNĚ. U křesťanství nastal ten klad, že se v něho již povinně věřit nemusí, a tak ať si křesťani dělají co chtějí, je to jejich věc. Ale u judaismu a islámu pořád trvá ta povinnost a to je na tomto špatné.

Napsala jsem tu, jaká existuje v Egyptě díky islámu totalita. Oni tam mají 5 druhů policie- turistickou, mravnostní, kriminální, vojenskou a tu nejpočetnější, kterou nikdo nevidí- tajnou. Zmíním se o té mravnostní. Ta je všudypřítomná a neustále dohlíží na to, aby se muž a žena nedrželi na ulici ani za ruku, či aby ženy měly předepsaný oděv a šátek na hlavě. Když se tam konala v hotelu svatba, přijela mravnostní policie, stála ve dveřích hotelu a dohlížela na to, zda ženy jdou dovnitř v předepsaném oděvu. Díky islámu to dnes v Egyptě vypadá tak, že je to země plná frustrovaných mladých mužů. Celé dny jen dřou, s dívkami se stýkat nesmí, takže jim chybí to nejzákladnější, a jen šetří peníze na svatbu. Prostě život na nic.

Kdyby ovšem nebyl islám povinný, v ten moment by se vládnoucí vrchnosti vše rozsypalo jako domeček z karet. Takže tady vidíte, k čemu je totalitní náboženství dobré- držení většinové společnosti totalitně pod krkem. Je to vlastně takový komunistický, policejní režim, protože je to totalita rovněž založená na ideologii.

163689

22.06.2008 21:28

Brzezinski obviňuje židovskou lobby z mccarthismu

RE: fakt o antisemitismu

Jarmila 88.?.?.?

> Proč tedy nevymysleli monoteismus faraoni, římští císařové, nebo třeba maharadžové v Indii?

Protože je to jednoduše nenapadlo.[smích] Protože věřit si na co chci byla tenkrát ve starověku tak velká samozřejmost, že nikoho nenapadlo tuhle samozřejmost nějak napadnout. Pokud si matně vzpomínám, tak on ten Abrahám, co vynalezl toho monoteistického boha, tak měl prosperující obchod s modlami všeho druhu. Asi se mu dál nechtělo v tom obchodě makat, a tak všechny modly rozbil a začal hlásat, že existuje jediný bůh. O něco později se přišlo na to, že přes jednotnou víru se dá obyvatelstvo velmi dobře ovládat a všemi směry dirigovat. Prostředníci boha, alias kněží řekli: to si přeje bůh a většinové obyvatelstvo jim věřilo a jak ovce poslouchalo všechny jejich rozkazy.

Proč nějaká podnikatelka zničehonic vstoupí do sekty a odevzdá všechen svůj majetek? To jsou jednotlivé příběhy zblbnutých lidí, ale masové oblbování lidí je promyšlená skupinová strategie ze strany menšinových multiboháčů vůči většinové společnosti.

163747

23.06.2008 07:55

Brzezinski obviňuje židovskou lobby z mccarthismu

RE: fakt o antisemitismu

Jarmila 88.?.?.?

Již tady taky byla o tom řeč- to slovo holocaust je taky moc zajímavé pane Koubku. Vymyslel ho zcela nedávno, už tedy nevím kdo, ale jedno je jisté, že to slovo nenajdete v žádném komunistickém slovníku.To slovo bylo vymyšleno proto, aby měli Židé extra výraz jen a jen pro sebe. Třeba vyhubení 40-50 milionů lidí Stalinem, to nic není, to je pouhá genocida, na to všichni dlabou. Ale o holocaustu si musíme v mainstreamu číst dnes a denně. Nedávno jsem se ale zarazila, to když Mladá fronta psala o holoucaustu Romů. Tak se mi zdá, že jsou novináři pěkně drzí a že je jistě za tu drzost hned někdo potrestal.Považte! Holocaust Romů! Kdo to jakživ slyšel! To slovo přece patří jen a jen Židům, tak jako antisemitismus.

163761

24.06.2008 08:22

Brzezinski obviňuje židovskou lobby z mccarthismu

RE: pro aju i googleho

Jarmila 88.?.?.?

Zdravím Vás djb[smích]. Já bych chtěla k té diskusi jen podotknout, že bude dobré, když se začne většinová společnost bránit proti promyšlené mainstreamové propagandě a vymývání mozků tím, že si bude tvořit naprosto vlastní, pravdivý slovník oproti placeným manipulátorům davů (alias novinářům- nádeníkům moci). Tito nádeníci moci často volí schválně takové termíny, aby zamlžili danou realitu. Tak třeba velmi často píšou, že stát rozhodl tohle a stát rohodl tamto. Ve skutečnosti ale jen pouhých 200 zkorumpovaných figurek rozhoduje neomezeně o většinové společnosti, což není žádný stát. Těchto figurek si nemůže člověk absolutně vážit, protože i v otázce radaru se chovají jako neskuteční zmrdi.

To slovo semitismus je pravdivé, když se používá pro Araby i Židy, protože tomu tak skutečně je. Takže je i pravdivé, když třeba prohlásím, že člověk člověku vlkem a semita semitovi antisemitou.[velký smích]

163819

30.06.2008 06:55

Rodičům bude zakázáno vozit děti na sportovní akce

Přímá demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Nenastal už čas vykopat všechny západní fašistické zastupitele od koryt a vládnout si s pomocí přímé demokracie sami? Bylo by to realizovatelné, kdyby si všichni lidé přes internet řekli, že u voleb nemají házet do urny jméno politika, ale místo toho tam vhodit lístek se žádostí, že žádá elektronickou přímou demokracii.

164191

30.06.2008 07:34

Již vzhůru, cenzoři této země, již vzhůru všichni, jež strach zhnět

RE: Vážený pane předsedo...

Jarmila 88.?.?.?

Dneska se nemohu dostat na svůj web. Že by mi ho Vodafone již vyrušil jako nevhodný? [bliji]

164192

30.06.2008 07:24

Již vzhůru, cenzoři této země, již vzhůru všichni, jež strach zhnět

RE: Policajti v této věci odvádí vynikající práci....

Jarmila 88.?.?.?

Vyskytuje se zde ale jedna závažná statistická informace, kterou sdělil sexuolog Weiss. Na 10 zneužitých dětí připadá JEN JEDNO dítě zneužité pedofilem, všech ostatních DEVĚT je zneužito heterosexuály - obvykle v tom nejužším rodinném prostředí. Takže: 90 procent heterosexuálové, 10 procent pedofilové.

164193

30.06.2008 08:32

Již vzhůru, cenzoři této země, již vzhůru všichni, jež strach zhnět

RE: Možná by se měla cenzurovat TV....

Jarmila 88.?.?.?

Zprávy z TV Nova nazýváme zprávy smrti. Jsou skutečně často značně nechutní a my se domníváme, že je to z jejich strany záměr. Spolu s podřadnými detektivkami, které se tam rovněž vyskytují v hojném počtu, a kde se to hemží drasticky zabitými mrtvolami, chtějí v občanech patrně vypěstovat OTRLOST a NECITELNOST k lidskému utrpení. Jiné vysvětlení závadné počínání Novy nemá.

164195

30.06.2008 07:55

Již vzhůru, cenzoři této země, již vzhůru všichni, jež strach zhnět

RE: Vážený pane předsedo...

Jarmila 88.?.?.?

Pardon, už to funguje.[smích]

164197

30.06.2008 15:18

Rodičům bude zakázáno vozit děti na sportovní akce

RE: Přímá demokracie

Jarmila 88.?.?.?

To je právě na těch volbách to nejšílenější, že jsou platné, i kdyby k nim snad přišlo jen jedno procento lidí. A to svědčí o tom, že si z většinového obyvatestva vládnoucí mafiáni dělají normálně kozy. Protože normální by přece mělo být, že kdyby k volbám nepřišla nadpoloviční většina lidí, tak by měly být neplatné a mělo by se volit znovu. A volilo by se třeba tím způsobem, že by se již nesměly zúčastnit strany a jejich stranické hierarchie, ale 1000 jednotlivců z celého národa.

Pokud jste Kevine dodnes neprohlédl tu hru, že je úplně jedno koho volíte, protože se do vlády a parlamentu dostanou jen předem vybrané poslušné figurky, tak tedy ještě opravdu o politice víte hodně málo. Politiku řídí jiní machři- ti nevolení, ti ze zákulisí. Proto by bylo dobré, kdyby co nejvíc občanů dalo najevo, že už prohlédlo a že už tu falešnou hru, zvanou volby nehraje. A lidé klidně mohou do urny házet třeba i podělaný hajzl papír, protože v konečném důsledku je to vážně jedno, jestli někdo byl či nebyl volit.

164215

30.06.2008 15:47

Již vzhůru, cenzoři této země, již vzhůru všichni, jež strach zhnět

RE: Vážený pane předsedo...

Jarmila 88.?.?.?

Ne fakt se omlouvám, že jsem zazmatkovala, jsem holt horká hlava, jak řekl djb.[smích]To je špatná adresa pane Mirdo, tam je po slově kubata tečka.

164217

30.06.2008 16:10

Již vzhůru, cenzoři této země, již vzhůru všichni, jež strach zhnět

RE: Nezáviděníhodné dilema cenzorů

Jarmila 88.?.?.?

Pane Kramáři, nebuďte tak smutný. Všechny situace jdou uspokojivě vyřešit, když se chce. Já vím, máte to moc těžké, ale stejně si myslím, že řešit by se to dalo.

164218

30.06.2008 15:53

Již vzhůru, cenzoři této země, již vzhůru všichni, jež strach zhnět

RE: Policajti v této věci odvádí vynikající práci....

Jarmila 88.?.?.?

Mýlíte se. Když jsou muži ve vězení, tak je známo, že se často věnují homosexuálním praktikám. Přesto to nejsou homosexuálové, oni se tak chovají jen proto, že je to pro ně jen taková náhražka. To samé dělají heterosexuálové, když zneužijí dítě- taky je to pro ně v určité situaci jen taková náhražka.

Jinak tahle informace bude asi zajímat HKP: Včera si ve zprávách stěžovali rodiče zavražděného Jakuba, že dodnes jim policie pečlivě tají, jakým způsobem byl Jakub zavražděn a jakým způsobem bylo tělo dopraveno 3 km za město.Tohle je velmi podezřelé a nenormální jednání, protože normální by bylo, kdyby se nejen rodiče, ale celá veřejnost dozvěděla, jak to s tím Jakubem bylo. Takže HKP se nemýlí, teď už se taky přikláním k tomu, že Jakub byl zavražděn CIA.

164220

03.07.2008 06:56

Rodičům bude zakázáno vozit děti na sportovní akce

RE: Přímá demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Mohu psát petice jak chci, tak vládnoucí mafiáni budou vše ignorovat. Vždyť mají v rukou i všechna masmédia, takže je nějací aktivní občané nerozhází- prostě je budou jen celá léta ignorovat. Víte už kolik lidí se snažilo o to, aby se změnil volební zákon a zcela bezúspěšně? A to se snažili ne jako jednotlivci, ale jako funkcionáři strany. Když jsem byla členkou Pravého Bloku, psali jsme dopisy a žádosti na všechny strany, aby se zrušila alespoň ta 5% hranice do parlamentu. Marně! Musíte si uvědomit Kevine, že ONI mají vše ze všech stran dokonale ošetřeno a že proti tomu neexistuje vůbec žádné řešení než jen to, které navrhuji. To znamená, aby většina obyvatelstva jim tam prostě vhodila do urny použitý hajzl papír a dala jim tak najevo, že jsou volby jen sprostá fraška. Tak jako byly volby sprostá fraška za komunistů, i přesto, že je volilo 99% obyvatelstva, tak jsou sprostá fraška i nyní, kdy jsou ti komunisti rozprostřeni v několika jako rozdílných stranách.

Stranický systém je totální podvod. V každé té straně se na volitelná místa vyšvihnou předem dohodnutí hazlové a neexistuje proti tomu žádná obrana. V celém Česku je dohromady ve stranách jen 3% lidí, ostatních 97% jsou nestraníci. A tito nestraníci jsou ve volbách přinuceni volit předem dohodnuté figurky na volitelných místech na kandidátce. Kdyby souběžně v předvolební kampani soutěžili občané, kteří nejsou v žádné straně, tak by se na konci vyselektovalo těch 1000 zájemců. Když by strany prohrály, tak by nastoupili ti připravení nezávislí kandidáti. 200 vítězů by pak nastoupilo do parlamentu a hlasovali by jen sami za sebe, podle svého vědomí a svědomí. Žádným stranickým systémem by se neřídili.

Nepodceňujte občany Kevine. Občané by si již z nabídky jistě sami vybrali ty nejvzdělanější a nejlepší. Zamyslete se nad tím, kdo nám dnes vládne. Co je Topolánek nebo Paroubek? Tohle má být elita národa? Vždyť jsou to ti nejhorší zkorumpovaní burani, jaké tahle země nosí. A teď se zamyslete nad ostatními posranci. Vidíte tam někde nějakou jedinou kladnou postavu? Já ne. Vždyť oni nám dodnes nedovolili ani tu bezvýznamnou volbu prezidenta, protože chtějí mít vládu úplně nad vším TOTÁLNĚ pod kontrolou a co kdyby si národ vybral nežádoucí figurku?

164268

03.07.2008 07:29

Rodičům bude zakázáno vozit děti na sportovní akce

RE: Možná je to blbost

Jarmila 88.?.?.?

Pane Koubku, jak vysvětlíte tu záhadu, že policie dodnes odmítá rodičům Jakuba sdělit, jakým způsobem byl zavražděn a jakým způsobem ho ten Novák dopravil 3 km za město? Mě to taky velmi zajímá, ale najednou všechna masmédia k tomu mlčí jako hrob. Jak je to možné?

164270

03.07.2008 07:45

Již vzhůru, cenzoři této země, již vzhůru všichni, jež strach zhnět

RE: Možná by se měla cenzurovat TV....

Jarmila 88.?.?.?

Není. Když na ostatních TV kanálech je ještě větší prd než na Nově, tak prostě diváci nemají na vybranou. Vím o čem mluvím, protože večer, když jsem unavená, tak si k té televizi lehám, ale marně hledám, na co bych se mohla koukat. Prostě tam nikde nic není. A tak si i já kolikrát pustím krvák na Nově, protože jinde je to ještě horší.Lepší filmy jsou vždy až tak od půl desáté výš- ale to už jde většina diváků včetně mě spát, protože musí brzy ráno vstávat. Nemohou tak dlouho do noci ponocovat. Ale to je tvůrcům pořadů jedno, ti se přáním svých diváků neřídí, ti se řídí svými chlebodárci. A chlebodárci si nepřejí, abychom viděli kvalitní filmy, ti si přejí vychovat z nás tupé ovce.

164272

04.07.2008 15:43

Očistec vyživovací povinnosti

RE: Je to i naopak?

Jarmila 88.?.?.?

To se mi zdá jako dobrý nápad[smích] Jenom bych dodala, že by do toho fondu měly přispívat i bezdětné ženy. Ale v okamžiku, kdy by měly dítě, by již do toho fondu přispívat nemusely, naopak by z něj čerpaly.

164459

05.07.2008 09:34

Očistec vyživovací povinnosti

RE: Je to i naopak?

Jarmila 88.?.?.?

Ne, ne ne, já jsem to pochopila správně.[smích] Na to, aby se nerodila přemíra snědých dětí, ale aby se rodily i děti vysokoškolákům by bylo snadné řešení: fond by vyplácel dostatek peněz jen na dvě narozené děti. Na třetí dítě by rodiče nedostali vůbec nic, neboť by se řeklo, že třetí dítě je přepych a přepych ať si hradí rodiče sami, ze svého.

Tady jde o to, že v současné době jsou rodiče s malými dětmi těmi nejchudšími lidmi ve státě. Rodit děti se vůbec nevyplácí, ať už je žena vdaná, nebo rozvedená. Průměrné alimenty jsou 1500 Kč. Na přídavcích stát dá 500 Kč. To je dohromady 2000 Kč. Potřeby desetiletého dítěte vyjdou na 6000 Kč. Kdo je tady větší živitel? Muž, který dá 1500 Kč na alimentech, nebo žena, která vydá ze svého platu 4000 Kč a k tomu ještě péči zdarma o dítě?

Takovým odstrašujícím případem je moje švagrová. Porodila a vychovala státu 7 kvalitních daňových poplatníků a nyní za to pobírá důchod 3000 Kč. Její sestra se při dvou dětech radši pečlivě věnovala kariéře a nyní pobírá důchod 11000 Kč. Co je tedy výhodnější? Mít co nejmíň dětí a věnovat se radši kariéře.

No a ještě mohu zmínit osud mé matky. Na tři děti nebrala vůbec žádné alimenty, živila je pouze ze svého bídného platu. Celé dětství jsem se za naši chudobu strašně styděla a před dětmi ve škole ji pečlivě tajila. Pak za to, že státu dala 6 daňových poplatníků dostala také velmi žebrácký důchod. Tak nevím, proč pan Lhoták tady pořád tak pláče. Ženské jsou na tom většinově a statisticky daleko hůř než muži. Není to tak, že by si rozvedené ženské s dětmi žily v přepychu a nad poměry, zatímco muži byli ožebračení.

164522

06.07.2008 17:05

Očistec vyživovací povinnosti

RE: Je to i naopak?

Jarmila 88.?.?.?

Tak to jste mě tentokrát Davide velmi překvapil, že se pohoršujete. Obvykle máte velmi racionální úvahy a najednou jste mě vůbec nepochopil. Prosím Vás, jakápak eugenika, jakýpak rozklad rodiny? Naopak! Tím že by bezdětní lidé obojího pohlaví platili podstatně víc než rodiny s dětmi, tak by toto opatření naopak udržovalo rodiny a nepodporovalo singles. Místo toho je situace, že rodiny s malými dětmi živoří, zatímco ti co si nepořizují rodinu, tak na tom všestranně celý život vydělávají.

Kdyby stát vyplácel všem rodinám na dvě děti dosti velké peníze, tak má nárok na to, určit si, za jakých podmínek. Třetí dítě je dnes skutečně přepych a málokdo si ho taky pořizuje. A taky není divu, planeta je přetížena, lidí je hodně, rodit děti nadmíru již není třeba. Nikdo by ale neměl zakázáno pořídit si dětí, kolik chce. Ať si jich pořídí třeba 10, ale za své!!! Na tom přece není nic špatného, když by stát již na další děti nepřispíval nic. To přece není jeho povinnost rozdávat peníze.

Jistě, roli státu je třeba co nejvíc omezovat. Jenže malé děti z něčeho musí žít. A situace je taková, že naprostá většina rozvedených žen živí své děti převážně ze svého platu, stát přispívá almužnou a muži jakbysmet- a ještě všude proti tomu na internetu remcají jak diví. Pak za to vše ženy za odměnu berou mizivé důchody. Proto by bylo lepší, kdyby se všechny ty přihlouplé malé dávky naráz zrušily, kdyby se zrušily i alimenty, a rodiny s dětmi dostávaly tzv. rodičovský plat, z kterého by mohly ty dvě děti pohodlně živit a vychovat.

To jsou jen takové nereálné ideály, že se děti postarají o své staré rodiče. Realita je jiná. Nebo si myslíte, že těch 7 dětí posílá své matce (mé švagrové) měsíčně 1200 Kč, aby měla stejný důchod jako její sestra? Ne, realita bude taková, že bude pracovat, dokud nepadne mrtvá k zemi. Ony ty její děti jí nic dávat nemohou, všichni mají malé děti a musí počítat s každou korunou. A ona jako správná matka po nich ani nic nechce. Ani já od svých dětí ze zásady nic nečekám. Já jsem si je nepořídila kvůli tomu, abych byla zajištěná na stáří.

164622

06.07.2008 22:15

Očistec vyživovací povinnosti

RE: Pan Lhotak predvedl dobrou praci;

Jarmila 88.?.?.?

A co jako očekáváte pane zape? Že vám ženy budou dělat služku a otrokyni? Jste směšný. Co do ženy vložíte, to máte. Uvědomte si milý pane, že žena je tentýž svobodný člověk jako vy. Pokud to tak nechápete, pak máte smůlu.

164668

06.07.2008 22:47

Nahotinky jsou pryč

RE: Děkujeme za spolupráci!

Jarmila 88.?.?.?

No, to je ale velmi smutné René, že muže zajímá maso, nikoliv duše ženy. Dcera se vrátila z víkendu a vyprávěla, jak si tam společnost koupila prasátko.To prasátko se domnívalo, že konečně našlo po tom šíleně špatném zacházení ve velkochovu kamarády, protože se k němu konečně všichni chovali tak hezky a mile včetně psů. Pak ovšem dostalo ránu mezi oči, protože nikomu nešlo o jeho přátelství a duši, ale jenom o maso. [bliji]

164669

07.07.2008 07:25

Očistec vyživovací povinnosti

RE: Je to i naopak?

Jarmila 88.?.?.?

To je fakt Davide, stát, potažmo zkorumpovaní poslanci, nám poslední dobou nepřináší nic pozitivního. A je možné, že by se to ihned vše zvrhlo na přerozdělování a byrokracii- tak to radši všechno necháme tak jak to je.[smích]

Já dnešní mladé lidi fakt lituji. Představa, že bych měla jít do důchodu až v 65 letech, po odpracování 35 let, místo 25 let, je hrůzná. Ten „pokrok“ je velmi podivný. Místo aby se zkracovala pracovní doba a zkracoval odchod do důchodu, tak to ještě všechno prodlužují. Myslím si, že to dělají schválně, aby měli své otroky až do smrti pod kontrolou. Kdybych byla mladá, tak bych tuhle nezáviděnihodnou situaci řešila tak, že bych si řekla: dobrá, důchodu se asi nedožiju, tak se tedy budu šetřit a kašlu jim na práci. Jako za komunismu- ať si pracují ti, co mě do práce furt nutí. A ulejvala bych se celý život a dělala si své věci a žila bych si svým životem.

164695

07.07.2008 07:23

Stručný návod jak kastrovat muže

RE: A může za to kdo?

Jarmila 88.?.?.?

Kdepak pane Mirdo, Linda má pravdu. Ženu do fabriky nepřivedl komunismus, ale kapitalismus. V raném kapitalismu stály ženy u strojů i 14 hodin denně a kolébky s dětmi stály hned vedle strojů. Pak ještě přišly domů a musely obstarat celou domácnost a navařit večeři, protože udřený manžel-dělník již doma nehnul prstem. Ženy odjakživa, již od starověku vždy těžce makaly i mimo domácnost. Nikdy to nebylo tak, že se jenom staraly o rodinu. Válení se doma se opravdu týkalo pouze a výhradně horních deset tisíc, nikoliv však většinového obyvatelstva. Hádejte, jak se seznámil herec Vlasta Burian se svou ženou. Omylem do ní vrazil na chodníku, když coby uhlířka nosila putny uhlí do sklepa. Moje máma se narodila roku 1922 do selského rodu a celý život jsem od ní musela poslouchat, že od pěti let výše musela dřít jako kůň. Tenkrát se ani děti nesměly válet a sotva v ručkách udržely nástroje, tak musely pracovat- obě pohlaví. Takže představa, že v dřívějších dobách si ženy hověly v domácnosti a vítaly své manžely s kouřící polévkou je opravdu, ale opravdu hodně naivní.[smích]

164697

09.07.2008 07:10

Panenko Mária, oni to fakt podepsali

RE: Konec

Jarmila 88.?.?.?

Visí tu v Česku ve vzduchu nad námi všemi smutek, že by se dal krájet. Manželé skáčou společně z balkónu, nebo se společně věší u trati. Jsme všichni tak strašně bezmocní a ti zkorumpovaní zrádci národa si z toho všeho nic nedělají. Co budeme dělat, až poslanci to o jeden jediný hlas schválí? A co budou dělat ti, kteří dodnes nevěří, že je Klaus hajzl a dodnes mají jiskřičku naděje, že je to slušný člověk? Co si odteď v této zemi počneme? Kde domov můj? Asi až v hrobě.

164918

09.07.2008 08:22

Stručný návod jak kastrovat muže

RE: A může za to kdo?

Jarmila 88.?.?.?

Já jsem Vám jen chtěla připomenout pane Mirdo, že zkreslování nebo dokonce úmyslné falšování historie není nikdy dobré, neb oba víme, jak nás všechny oficiální historici tahají za nos a jaké nesmysly se děti učí na školách. Když prostě historická pravda je taková, že nanejvýš 20 procent žen si válelo doma šunky, ale nejméně 80 procent žen vedle domácnosti těžce odjakživa pracovalo i v zemědělství a později v továrnách, tak by bylo zlé tohle všechno zamlčovat a falšovat a tvrdit, že v minulosti se ženy staraly výhradně jen o domácnost a nic jiného.

Máte pane Mirdo recept na to, co má dělat padesátiletá žena, když ji manžel opustí a jde si za mladší a krásnější? Ta žena byla v domácnosti a starala se výhradně jen o rodinu a manžela. Teď nemá nárok na důchod a přijmula podřadnou práci, aby se vůbec uživila a zaplatila byt. Já vím, Vy mi asi řeknete, že ji mohou živit její dobře vychované děti.

Co se týče výchovy, vůbec nejhorší je ten model, když chlap je celé dny pryč, jenom vydělává a své děti vidí pouze z rychlíku, kdežto žena je celé dny zavřená doma a je z toho otrávená jako šváb. Takzvané zelené vdovy se nejčastěji rozvádí, protože se vzájemně s manželem odcizí a celá rodina je v rozkladu. Ano, v současnosti je nejlepší model dvoukariérová rodina, kdy oba vydělávají a oba se starají o děti.

164919

11.07.2008 07:38

Trestní oznámení na Karla Schwarzenberga

RE: no problema

Jarmila 88.?.?.?

A co kdyby se k trestnímu oznámení přidalo spousta jiných občanů, nebo alespoň sdružení Zvědavce? Co potom budou dělat zaprodaná masmédia? Budou pořád "chytře" mlčet? A co Klaus? Budou občané podávat trestní oznámení i na něho za vlastizradu? Již nyní všude a veřejně tento největší zmrd národa samolibě prohlašuje, že smlouvu okamžitě podepíše, jen co ji schválí parlament. Vlastně by bylo na místě, když by občané pak hromadně podávali trestní oznámení i na všechny poslance. Upozorňuji, že když člověk podá trestní oznámení přímo na policii, tak je to ZADARMO. A toto trestní oznámení, napsané na Zvědavci, může sloužit jako přesný návod, jak ho napsat.

165139

11.07.2008 07:30

Panenko Mária, oni to fakt podepsali

RE: Prosím, neházejte kamením...

Jarmila 88.?.?.?

Výborně napsané! A to je právě ta záhada, nad kterou dodnes přemýšlím, jak to všechno ve skutečnosti je, a o co se přu i s panem Mirdou. Když tedy Rothschildové investovali do rozkladu carského Ruska a do instalace komunismu v tolika zemích tolik peněz, přece by to nepustili ze svých pařátů? Vždyť oni patrně instalovali komunismus i do Číny, aby tuto obrovskou zemi s pomocí rafinovaně vymyšlené struktury vládnutí dokonale ovládli. Kdyby tomu tak nebylo, pak by nebyl sebemenší problém Mao-ce tunga nechat oddělat. Víme z historie, že neexistuje překážka, že když chtějí někoho oddělat, tak ho skutečně oddělají. To samé mohli i s Hitlerem, nebo se Stalinem. Mohli je včas odstranit. Neudělali to! Místo toho si zbrojaři ve druhé světové válce namastili kapsy, jako nikdy před tím. Co na tom, že na obou stranách umíralo miliony vojáků a nepředstavitelně trpělo civilní obyvatelstvo.

Nyní se opět roztočí kola zbrojení na obou stranách- a kdo z toho bude profitovat? Opět zbrojaři.

165141

11.07.2008 08:51

Panenko Mária, oni to fakt podepsali

RE: Konec

Jarmila 88.?.?.?

Kdo se směje, neví čemu, podobá se přihlouplému.

165143

11.07.2008 08:56

Panenko Mária, oni to fakt podepsali

RE: SI SRAččččččččččččččččččččččččččččččččččččč

Jarmila 88.?.?.?

Tohle superúvaha! S tou Madonou jsem si taky už dávno všimla, jak je všude v mainstreamu neskutečně protěžovaná. MFD není líto o ní napsat superlativní pojednání třeba na dvou stranách. Jiný by za takovou reklamu musel zaplatit miliony, ale ona to má, jak se zdá zadarmo. Dále jsem si všimla, že neskutečně protěžovaní jsou i Rollingstones, a to i v rádiu (taky jsou to kámoši Blekoty) a taky je velmi protěžován Bob Dylen. Tak jako nezpívá špatně, ale že bych musela jednu a tu samou píseň pořád dokola poslouchat den co den a ještě píseň, ve které zpívá o Roligstones,tak to skutečně nemusím. To mne hned napadne- a proč toho člověka mainstream furt tak protěžuje?

165146

11.07.2008 08:42

Panenko Mária, oni to fakt podepsali

RE: Zde bych nečekal pochvalu

Jarmila 88.?.?.?

Zajímavé názory pane MéďoBéďo. Ale přesto si myslím, že to vše bude přece jen jinak. Domnívám se, že bohužel i to Rusko mají již ve svých pařátech. Že těch pár nesrovnalostí, co se tam vyskytuje, tak to je jen naoko, aby zmátli svět. Ve skutečnosti je jejich zájmem roztočit nové kolo ve zbrojení a pak vymlátit téměř celé lidstvo. Taková drobnost: když se jim ten jeden papež nelíbil, už nevím jak se jmenoval,(ten před Wojtylou) tak byl do týdne mrtev. Je třeba taky připomenout, že i islám je pouhá mutace judaismu.A náramně se hodí vládcům, coby absolutní nástroj moci. Do islámských zemí se nemusí zavádět pracně nějaký komunismus, protože jsou i bez toho dokonale totalitní. Vlastně dnes celý svět žije v totalitě, v podstatě dnes neexistuje jediná demokratická země. Ani Švýcarsko, ani Švédsko nejsou demokratické, jenom se tak tváří.

165152

12.07.2008 08:10

Trestní oznámení na Karla Schwarzenberga

RE: no problema

Jarmila 88.?.?.?

Ale no tak djb, nemusíte to hned tak zhurta označovat jako blbý nápad.[oči v sloup] Mě by tedy zajímalo, zda by sdružení Zvědavce mohlo vyhrát soud v případě, kdyby třeba MFD napsala, že jsme antisemičtí, xenofobní a extremističtí. Přece není možné, aby mainstream kdekoho libovolně urážel, na to existuje taky nějaký paragraf- snad pro urážku na cti, nebo pro pomluvu, nebo tak něco. Ale jinak máte pravdu v tom, že o právních věcech víme úplnou gumu. Takže podávat trestní oznámení bychom mohli až teprve po důkladném rozboru s právníkem. A to všechno stojí peníze. Je to velmi pravděpodobné, že se dopouští zrádce kníže a potažmo celá souhlasící vláda vlastizrady a postupuje proti existující ústavě. Ale jistě to mají ty vládnoucí svině po právní stránce dobře ošetřeno, takže bychom tak jako tak neměli šanci. A nezanedbatelné není ani to, že s tím vlastně souhlasí i EU. Prostě v současnosti lid nemá šanci nikde na světě cokoliv prosadit, to není jenom náš případ.

165235

15.07.2008 15:50

Ano, Írán bude napaden

Formální demokracie versus otevřená totalita

Jarmila 88.?.?.?

Včera jsme se dívali v TV na zajímavý dokument o vládnutí Habsburků. Při té příležitosti jsem si uvědomila, že celá historická éra byla o tom, že se mezi sebou mydlily bohaté rodiny o území a o moc. Většinová společnost jim sloužila jen k placení daní a k najmutí mizerně placených žoldnéřů do těch válek. Většinoví poddaní zkrátka byli naprosto bezprávní, mocní superboháči si s nimi dělali co chtěli a trvá to dodnes. Prostě největšími škůdci této planety jsou příliš bohaté rodiny, které si předávají moc dědičně z generace na generaci. Zde je takový krásný a velmi čtivý popis nejbohatších rodin, těch největších škůdců světa:
http://chromik.wz.cz/49dynastie.html
Ale co chci hlavně napsat. Že prostě každý jev má své klady a zápory, není to tak, že by některý jev měl jen samé klady a jiný zase jen samé zápory. My jsme generace, která zažila komunistickou totalitu i údajnou kapitalistickou demokracii. Je možné, že se mezinárodní bankéři rozhodnou vymlátit půlku lidstva. Když se ale rozhodnou pak zavést otevřenou totalitu, tak si tedy moc nepomohou. Už si ji totiž vyzkoušeli v praxi coby socialismus a zjistili, že otevřená totalita je krajně nerentabilní. Musí mít příliš mnoho hlídačů a biřiců a lid je líný, nechce pracovat, veselí se a kašle na všechno. Lid ví, kdo je jeho nepřítel a zařídí se podle toho. Žije sice v bídě, ale vesele a kašle na vrchnost. Čili lepší je pro sociální inženýry, když instalují zdánlivou demokracii, tak jak funguje dnes. Všichni pracují jak vzteklí a všichni se pachtí do úmoru, aby splatili všechny půjčky (a superboháči je kdykoliv ještě ojebou. Tak jako Mittal si k nám přijede, ukrade 6 miliard a zase si odjede). Za to mají poddaní zaručeno, že mohou svobodně a otevřeně nadávat na poměry a nikdo je za to nezavře. Zkrátka a dobře co chci říct: že vládci světa taky nemají moc na vybranou: když vyberou otevřenou totalitu, tak si nepolepší, spíš všestranně pohorší. To by museli vymlátit CELÉ lidstvo a místo lidí nasadit poslušné roboty. Jenže co z toho? To by je asi taky nebavilo poroučet robotům.

165448

18.07.2008 08:04

Kdo řídí naše životy

RE: Komunismus, kapitalismus, feudalismus a další

Jarmila 88.?.?.?

>V prvé větvi zůstane stávající většina "prostých lidí".

Ten Váš profesor to má v hlavě nějaké zmatené. Co je to většina prostých lidí? Kdo se do toho všechno zahrnuje? Je to dělení na boháče a chudé, nebo je to dělení na inteligentní a neinteligentní? Asi se přeřekl v terminologii. Nejde o prosté lidi, ale o řadové občany. Podle Gaussovy křivky se lidstvo dělí na malou menšinu superboháčů (ti dělají statisticky největší bordel na planetě), nejširší střed tvoří normálně movití lidé, a pak je menšina chudáků. Co se týče inteligence, pak křivka je podobná. Jenže bohatství a inteligenci nejde dávat dohromady. Ti co jsou superbohatí nebývají příliš inteligentní, protože kdyby byli, chovali by se jinak. Především by věděli, že si nahromaděný majetek do pekla sebou nevezmou. Nejvíc inteligentních lidí pochází z řad řadových občanů, ti jsou však proti neinteligentním superboháčům bezmocní, protože dodnes neexistuje internetová přímá demokracie, která by tyto planetární vyžírky, co žijí na úkor "všech prostých lidí" smetla. [bliji]

165618

18.07.2008 07:52

Kdo řídí naše životy

RE: Trefné!

Jarmila 88.?.?.?

No to je přece ta řízená demokracie. A až zde budeme mít i Julínkovu řízenou zdravotnickou péči, tak se můžeme těšit na poměry tak hezky barvitě vykreslené ve filmu Sicko.

165620

18.07.2008 11:48

Kdo řídí naše životy

RE: Komunismus, kapitalismus, feudalismus a další

Jarmila 88.?.?.?

Nepletu. Nejinteligentnější lidi světa jsou VŽDY zároveň i ti nejmorálnější. Vysoká inteligence a vysoká morálka jsou dvě nerozlučné sestry.

165631

18.07.2008 12:42

Kdo řídí naše životy

RE: Komunismus, kapitalismus, feudalismus a další

Jarmila 88.?.?.?

Vůbec si nedělám srandu. Vysoce inteligentní šmejdi ve skutečnosti nejsou moc inteligentní. Oni nejsou skutečně chytří, oni jsou jen vychytralí- a to je rozdíl. Skutečně vysoce inteligentní člověk si VŽDY uvědomí, že je tady jen na chvíli a jeho posláním je šířit dobro. Teď si můžeme ale říct, co se tím dobrem myslí. Tím dobrem se myslí to, že svým spolutrpícím občanům neškodí, ale snaží se být svou existencí všemi směry lidem prospěšný a užitečný.

Skutečně inteligentního člověka od vychytralého chytrolína rozeznáte tak, že má inteligentní, oduševnělý obličej. Kdežto ten vychytralý je od pohledu odpudivý- asi jako Bush, Sarkozy,Olbrahtová, Havel, Schwarzernberg, Topolánek, Paroubek a tisíce dalších vychytrálků.

Když tady nejmenuji z vysoké politiky žádný vzor oduševnělého, inteligentního člověka, tak je to proto, že do vysoké politiky není v řízené demokracii (nebo taky formální demokracii)žádný takový zásadně připuštěn.Ale v normálním životě se vyskytuje takových lidí hodně. Třeba včera mě velmi potěšil architekt David Vávra v pořadu Šumná města. To je velice milý a inteligentní člověk.

165634

18.07.2008 16:23

Kdo řídí naše životy

RE: Komunismus, kapitalismus, feudalismus a další

Jarmila 88.?.?.?

Dobrá, pokusím se definovat inteligenci tak, abych odpověděla panu Yamato i Vám zároveň. Člověk, který má vysokou inteligenci a současně má lásku ke všem živým tvorům (lidem i zvířatům) je MOUDRÝ. Ale člověk, který je sice inteligentní, ale má lásku především k majetku je pouze VYCHYTRALÝ. To proto, že skutečná inteligence přece nikdy nemůže, a to ani náhodou, dávat přednost mrtvým, neživým věcem před unikátními živými tvory. Taky tento druh lidí má lásku zpravidla jen sám k sobě (čili sobectví), a proto tolik baží po moci. Jsou to zkrátka defekti a deprivanti, kteří si svůj defekt podvědomě uvědomují, proto z důvodu své zakomplexovanosti tolik baží po majetku a moci. Nezakomplexovaný, inteligentní člověk nemá vůbec žádnou potřebu s jinými lidmi manipulovat a utiskovat je. Proč by to proboha dělal?

Jistě, universální dobro neexistuje. Ale stačí, když je člověk tak oblíben, že za ním všichni chodí a vyhledávají ho. To je vizitka dobra. Tak se to kdysi dělo i v prehistorických tlupách. Člověk, který byl v tlupě oblíbený, tak byl obklopen svými obdivovateli, kteří ho vyhledávali a rádi pobývali v jeho přítomnosti. Kdežto nějaký agresivní týpek, který se tloukl do hrudi jako gorila a rozdával kolem sebe zbytečně rány- tak toho se radši všichni stranili a byl v kolektivu krajně neoblíbený.

165653

18.07.2008 17:04

Kdo řídí naše životy

RE: Trefné!

Jarmila 88.?.?.?

Velká chuťovka ze života je i ta 49 letá žena, pocházející z Jamajky, která čekala na zdravotnickou péči 24 hodin v čekárně. Matka šesti dětí se v USA, zemi to svobody, zdravotnické péče nedočkala. Svalila se na zem, ještě zaklepala nohama v posledním tažení, a pak se tam bez povšimnutí válela ještě hodinu a půl, než ji personál odklidil. Tak tohle je opravdu ta neskvělejší vizitka Ameriky. Chuťovka ze života.

165654

19.07.2008 08:21

Kdo řídí naše životy

RE: Komunismus, kapitalismus, feudalismus a další

Jarmila 88.?.?.?

Cože? Tyhle dosazené loutky mocných že byly inteligentní? To nemyslíte vážně René. Hitlera nazvali historici geniem průměrnosti. To proto, že v ničem nevynikal, pochopitelně ani v inteligenci ne. Ještě bych k těmto diktátorům přihodila Mao ce Tunga. Ten se taky někomu moc hodil do krámu a inteligenčně taky nebyl žádný borec. Ani průměrně uvažující člověk by nedal vybíjet vrabce v domnění, že tím zvýší nadměrně úrodu.

Všichni tito čtyři diktátoři byli vytypovaní pro své specifické povahové vlastnosti, aby někomu posloužili jako užiteční idioti. Byli pečlivě chráněni před případnými atentáty, protože ve své nebetyčné hlouposti skutečně netušili, že jsou pouze loutkami v něčích rukou. V rukou těch, co horlivě zbrojili a nesmírně na válkách vydělávali.

Jaké vlastnosti spojují všechny tyto čtyři diktárory? Nikoliv velká inteligence, to ani náhodou, ale VELKÁ ZAKOMPLEXOVANOST. Všichni čtyři byli malého vzrůstu a kromě jisté necitelné tvrdosti a krutosti v ničem nevynikali. Hitler byl možná přihřátý, prostě měl v sexu nějaké podivné trable. Napoleon ho měl mimořádně malýho a měl nechlupatou, boubelatou hladkou postavu jako žena, čili rovněž podivný, velmi zakomlexovaný týpek. O Stalinovi ani nemluvím, ten měl kvůli svým tělesným vadám (srostlé prsty a jiné tělesné vady) taky velké komplexy. Mao-ce tung byl prý hodně na ženské, ale jak říkám, inteligenčně na tom moc dobře nebyl a svými tělesnými vadami se moc nechlubil, tam se mi nepodařilo získat nějaké drby.[smích]

165682

19.07.2008 07:53

Kdo řídí naše životy

RE: Trefné!

Jarmila 88.?.?.?

Jo, nejvíc se mi v tom filmu líbilo, jak se ti záchranáři na Kubě cítili jako v ráji, jaká tam byla skvělá péče proti poměrům v Americe.[smích] To snad ten Moore až poněkud přehnal, ne? [mrknutí jedním okem] Ale jinak je ten film velmi sugestivní a emocionálně vypjatý, to se musí nechat.

165683

19.07.2008 08:17

Kdo řídí naše životy

RE: Komunismus, kapitalismus, feudalismus a další

Jarmila 88.?.?.?

Moudří lidé jsou značně nenápadní, protože se nikam nederou. Takovým moudrým člověkem je třeba náš vědec Holý, který vynalezl velmi účinný lék proti rakovině. Zrovna se u nás zkouší na dobrovolnících.

Ještě chci poznamenat, jak se rozezná moudrý člověk od vychytralého. Moudrý člověk se celý život pídí po vědění, kdežto ten vychytralý vždy vzývá MAMON. A všimněte si, že VŠICHNI naši politici vzývají MAMON, vědění je nezajímá.

165684

19.07.2008 08:46

Kdo řídí naše životy

RE: Komunismus, kapitalismus, feudalismus a další

Jarmila 88.?.?.?

Je pravda, že ta metoda odhadnutí duše člověka podle tváře není stoprocentní. Neplatí to vždycky, protože někteří lidé klamou tělem. Třeba takový Topolánek na první pohled působí docela sympaticky. Ale když pak přidá ke své vizáži své arogantní chování, když ho člověk párkrát uvidí na vlastní oči v TV, jak jedná, jaká má gesta, jakým způsobem lidem odpovídá, tak se příznivý zevnějšek u něj smaže a člověk vidí holou skutečnost- že je to prostě zmrd non plus ultra.

165686

20.07.2008 08:56

Kdo řídí naše životy

RE: Komunismus, kapitalismus, feudalismus a další

Jarmila 88.?.?.?

Pokud to nebyla ironie pane René, tak se tedy velmi mýlíte. Pro loutkaře v zákulisí je vždy výhodnější, když je loutka pro high level poněkud ducha mdlého. Taky ta loutka musí mít vždy určité žádané vlastnosti. Nejžádanějšími vlastnostmi je jistá bezcharakternost a poslušnost vůči mocnějším. Jak už jsem psala, také je výhodné, když má vybraný kašpárek větší vztah k majetku, k věcem(mamonu), než když má vztah k živým bytostem. Znovu vyjmenuji pár vedených loutek: Bush, Topolánek, Paroubek, Havel, Parkanová. A Vy si myslíte, že tito lidé jsou nadprůměrně inteligentní? Nebo že jsou silné osobnosti? Jedno ani druhé není pro nastrčené kašpárky potřeba. Naopak, tento druh lidí se vyznačuje mimořádnou poslušností vůči vůdcům ze zákulisí. Jsem si vzpomněla na režisérku Třeštíkovou, která vydržela být ministryní kultury tři dny. Jakmile zjistila, že jejím úkolem není svobodně rozhodovat o věcech, ale že má poslouchat příkazy ze zákulisí, okamžitě šla od toho.

Nemáte pravdu, morálka s inteligencí velmi souvisí. Ať si vezmete koho chcete z minulosti, či současnosti, rysem těch lidí, co nám vládli a vládnou je to, že nejsou příliš inteligentní a hlavně- že jsou nemorální. Právě proto k tomu vládnutí byli vybráni. Třeba TGM, ten byl inteligentní i morální. Jenže toho nechali vládnout proto, jelikož splňoval jejich cíle a záměry. Jeho syn již jejich cíle a záměry nesplňoval, a tak ho prostě oddělali.

Co se týče Osla, nevěřte všemu co píšou. Oni již mnohokrát napsali takové kraviny, že nad tím kolikrát zůstával rozum stát. Osel taky patří k webům, který příliš vyzdvihuje geny a opomíjí to nejdůležitější co působí na člověka: kulturní vliv. Tento kulturní vliv se skládá ze tří složek: učení (memy), dobová morálka a dobové zákony. Geny (vrozené predispozice) určují člověka jen asi z 20%, vše ostatní, 80%, je kulturní vliv (memy,morálka,zákony).

Ano, inteligence a různé schopnosti jsou dědičné. Ale když je nerozvíjíte kulturou, tak zakrní. Jak říkávají ti co něco umí: 10 procent vrozeného talentu, 90 procent dřiny. Mohu to potvrdit i podle sebe: mám talent k malování, ale ten talent jsem nerozvíjela, a tak z toho nic není.

Už jsem to tu kdysi psala, napíšu to znovu. Představte si tři jednovaječná trojčata. Mají vrozenou nadprůměrně vysokou inteligenci. Jedno trojče vyroste zavřené celý život ve sklepě, druhé bude žít ve špíně s asociálními bezdomovci a třetí bude vychováno dvěma milujícími rodiči. Výsledek? To první trojče se za celý život nikdy nenaučí ani mluvit, zůstane takřka na zvířecí úrovni. Druhé trojče bude asociál a nemakačenko, protloukající se světem. Třetí trojče bude vysokoškolák a později úspěšný vědec.

165723

20.07.2008 08:56

Kdo řídí naše životy

RE: Komunismus, kapitalismus, feudalismus a další

Jarmila 88.?.?.?

Zapomněla jsem se napsat: třetí bude vychováváno dvěma milujícími rodiči- vysokoškoláky.

165724

20.07.2008 22:05

Vzpomínka na Benny Hilla

RE: Policejní teror v Rakousku - pokračování

Jarmila 88.?.?.?

No, ono to Rakousko je vážně velmi divné. On ten Fritzl se dopustil takových zvěrstev a oni přemýšlejí nad tím, z čeho ho jako mají obvinit. Fakt divná země.

165774

02.08.2008 08:15

Kolik stojí pravda?

Přeměna lidstva

Jarmila 88.?.?.?

Za dnešní přeměnu lidstva jsou zodpovědní světoví vládci, kteří ovládají většinu politiků v jednotlivých státech jako loutky. Když si probereme těch 5000 let lidské historie, tak zjistíme, že vlastně většinové obyvatelstvo nikdy nevylezlo z okovů otroctví. Že po celých 5000 existovala pro většinové obyvatelstvo tuhá totalita. Ve starověku vládla menšina otrokářů (asi 10 procent) nad většinou lidí (90 procent). Ve feudalismu vládla menšina feudálů (asi 10) nad většinou poddaných (90 procent). V novověku vládla menšina superbohatých kapitalistů (asi 10 procent) nad většinovým obyvatestvem (90 procent).

I v současné době je 90 procent obyvatelstva na celém světě ve stavu, že nemá vůbec žádnou moc. Také jsou jako novodobí otroci ovládáni tou světovou menšinou 10 procent světových óbrboháčů, kteří si zacházejí se světem, jak se jim zlíbí. Jsme sice hezky oblečeni, máme co jíst, ale to je tak asi všechno. Jinak jsme absolutně proti vládnoucím sviním bezmocni. Takže jsme skutečně jen takoví moderní otroci, moderní druh poddaných. Tyto světové vládnoucí svině mají v úmyslu své otročky pochopitelně co nejvíce zotročit. A jednou z dalších četných metod rozkladu je zničit i ten nejpevnější vztah matka-dítě a nahradit ho libovolným obchodováním s lidmi. Už se jim podařilo jednotně zavést ve všech západních zemích zlegalizování registrovaného partnerství. Později prosadí zrušení klasického manželství a zevedení registrovaného partnerství pro všechny. Ještě později prosadí, že si dítě bude moci objednat a koupit každý, kdo na to bude mít peníze. Spolu se budou moci registrovat i třeba dva heterosexuální muži. A právě do takového stavu se ve velkém schovají všechny nelidské pokusy na lidech a lidských zárodcích. Dva vědci se zaregistrují spolu jako partneři. Do vyprázdněného kravího vajíčka vloží svou vlastní tělesnou buňku (klonování). Objednají si ženu, která jim klon odnosí. Pak budou pečovat o dítě, které ve skutečnosti bude klonem jich samých.

Komu se to zdá jako příliš velké sci-fi, pak vězte, že i to je jen pouhý začátek. Tady jde totiž o to, že kdyby chtěli provádět klonování lidí potají v tajných podzemních laboratořích, pak by tam ty naklonované jedince museli držet po celý život, anebo je po pokusu zabít. Takhle budou moci provádět pokusy s lidmi normálně veřejně na povrchu- klony budou běžně pobíhat po světě, aniž by lidé okolo cokoliv tušili.

166599

03.08.2008 08:15

Kolik stojí pravda?

RE: Přeměna lidstva

Jarmila 88.?.?.?

Jasně že se zde zašlo za hranici lidskosti. Ale položme si otázku, kdo za to může? Mohou za to polští zákonodárci, pokud tohle tiše a nenápadně schválili v nějakém zákonu. Pokud o tom náš mainstream nenapsal ani řádku, pak to tedy znemená, že jsou z toho novináři momentálně tak vyjevení, že neví, jak by se k této nebývalé věci postavili. Představte si Komárka z Mladé fronty, jak furt odsuzuje potraty a schvaluje morálnost Polska- a hle najednou to samé Polsko klidně odsouhlasí, že mohou matky své vlastní děti prodávat jako jabka na trhu.

166683

03.08.2008 08:19

Kolik stojí pravda?

RE: Přeměna lidstva

Jarmila 88.?.?.?

Díky za pochvalu pane Martine. A bude hůř, mohla bych dál pokračovat ve svých předpovědích. Až se postupně zafixuje prodej dětí jako normální chování ve všech západních zemích, pak nastoupí další etapa. Nyní jsme si již zvykli na to, že se různě geneticky modifikují potraviny i hospodářská zvířata. Později se začne prosazovat, že je žádoucí, aby se začal geneticky vylepšovat i člověk. Znáte sci-fi Modří lidé? Tak to nebude v blízké době již žádné sci-fi. Tuhle v pořadu zvaném Zázraky života předváděli, jak by člověk vypadal, kdyby se mu geneticky upravili různé části těla. Že by pak mohl třeba brázdit oceány ve tvaru delfína, nebo lítat do kosmu upravený tělesně tak, aby snesl všechny kosmické zátěže. A o tohle jim jde a začíná to tak nenápadně: prodejem dětí.

166684

03.08.2008 08:46

Kolik stojí pravda?

RE: Prazdnota uvnitr nas.

Jarmila 88.?.?.?

Zapomněl jste napsat, jak se morálně cítí ti kurevníci, kteří uplácejí ty kurvy, kteří za těma kurvami chodí. Oni přece taky mají velký díl viny na tom, když se kurva vozí v bouráku a má zkaženou duši, ne? Kdyby jich nebylo, nebylo by ani těch zkažených kurev, co ke všemu kazí i své nevinné kamarádky. Takže, když chcete morálně odsuzovat, odsuzujte i muže, nejen ženy.

Proč se dnes děje, co se děje? O tom vedu již nějakou dobu debatu i s Jansmithem. Vina není v morálce, vina je v zákonodárcích. Jansmith tvrdí, že každý má začít nejprve u sebe, a pak se celá společnost vylepší. A já zas tvrdím, že na vychovanosti či nevychovanosti lidí nezáleží. Záleží jedině na daných zákonech. Když poslanci odsouhlasí zákon, že sex je přirozená záležitost, jako jídlo a vzduch, takže je přirozené šukat všude, kde si lidé zamanou, tak nejprve by si to zkusilo jen pár úchylů, ale později by se tomu přizpůsobila celá společnost: šukalo by se kdekoliv a kdykoliv za bílého dne a bylo by to normální. To samé se bude dít s prodejem dětí: začne to nenápadně v Polsku a později to bude uzákoněno ve všech státech. Morálka se totiž dělá uměle již mnoho staletí SHORA, nikoliv zdola.

166686

06.08.2008 10:22

Jak uhlídat ženu?

Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

Je mi záhadou proč si dal pan Lhoták jiné jméno. To se sám za sebe stydí? Jinak ten článek nemá ani cenu komentovat, je to slátanina na entou a samá historická lež. Celých těch 5000 let historie bylo pro většinovou společnost TOTALITA na různý způsob.(otrokářská, později feudální a pak kapitalistická). Akorát že zatímco muži žili v jednoduché totalitě (pod nadvládou menšinového panstva), tak ženy žily v dvojnásobné totalitě (pod nadvládou panstva a pod nadvládou mužů v rodinách).

Dnešní situace je taková, že obě pohlaví žijí jednotně pod jednou totalitou a to se panu Lhotákovi nelíbí.On by ženám rád napařil tu starou, dvojnásobnou totalitu.To už se mu ale nikdy nepodaří a to je jedině dobře. [velký smích] Obě pohlaví by však měla usilovat o zavedení přímé internetové demokracie a svržení dosavadní totality zvané partokracie a falešné zástupné demokracie, která demokracií není ani náhodou.

167102

06.08.2008 15:37

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

To je jasné Janíčku, že Vám vynadám, jak jinak.[smích] To je jasné, že je to Lhoták a nikdo jiný. Ten tvor jménem Lhoták je totiž naprosto nezaměnitelný s nikým jiným. A může stokrát na webu Rovnopravnost vykládat, že on není tím Janem, který tam roztrubuje ty své ujeté chiméry, tak to on je, protože jak říkám, jeho rukopis a styl myšlení je naprosto nezaměnitelný. Ten úchyl totiž už ženský až tak moc nenávidí, že to začalo vadit i mužům na tom webu Rovnopravnost. Poslali ho tvrdě kamsi a tak to opět zkusil na Zvědavci- ale pod jiným jménem.

Já své emoce nemusím zklidňovat, neb to není nic špatného projevovat své emoce. Jedno je jisté, že lidstvo v historické, zaznamenané éře, dodnes nepoznalo demokracii. Takže vykládat nesmysly, že existovala v minulosti jakási ideální společnost, kde v rodině vše fungovalo jak má, je přinejmenším strašně směšné. Takový stav nikdy neexistoval.

Mýlíte se, já nejsem žádnou obětí ovládacího systému, protože jsem ten ovládací systém vždy tvrdě ignorovala a vždy si jela podle sebe. Takže mi tu nevykládejte nesmysly. Jaká mužská energie? Co to plácáte za hovadiny? Já mám svou ženskou formu energie, já nejsem upír, který by čerpal energie z manžela. Já jsem vděčná, když se můj muž nesere do mých záležitostí a on je jistě na oplátku vděčný, když se já neseru příliš do něho.
Manželství je užitečná SYMBIOZA, prospěšná oběma zúčastněným. Kdo to stále nechápe a chce na tom druhém nějakým způsobem parazitovat, či ho ovládat, nebo přímo zotročit, tak je vůl včetně úchyla Lhotáka.

167151

06.08.2008 16:07

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

Pan Lhoták je pan Lhoták a kromě Vás ho tady kdekdo zná pane Škapíku.[smích] To se tedy sakra mýlíte, protože zdkokumentovaná historie byla pro většinové obyvatelstvo v podstatě totalitou. Pokud se ženy v minulosti staraly o rodinu a muže DOBROVOLNĚ, pak to tedy totalita nebyla. Pokud ale byl ze zákona muž hlavou rodiny a měl v rodině neomezenou moc, pak to tedy totalita byla. No a ta totalitní hlava rodiny byla u nás zrušena až v roce 1949.

Dnešní ženy jsou svobodné a z mého diskusního přípspěvku to jasně vyplynulo. Tak proč Martine píšete, že si mám zajít na diskotéku a něco zjišťovat? Jestli jsou dnešní ženy na své muže hrubé, to nevím, ve svém okolí jsem na rozdíl od Vás nic takového nezjistila. Kdybych něco takového viděla, tak by se mi to nelíbilo stejně jako Vám. Jinak muži už dávno nejsou žádní výluční živitelé, neb ženy makají jako šrouby stejně jako oni. A nejen v zaměstnání. Přijdou domů a musí odmakat i druhou směnu, pokud jejich manžel není uznalý a nehne doma prstem. Vy jste taky nějaký divný. Jaký vedoucí rodiny? Jste spadl z višně ne? [velký smích] Kdyby se můj muž chtěl stavět do role vedoucího, tak bych ho poslala někam a žila radši emancipovaně sama a vybírala si milence podle svého gusta.

167157

06.08.2008 16:14

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

Díky jansmithe.[smích] Ale už mám zase výčitky, že jsem Vám ještě neodpověděla. Je to hrozné, poslední dobou vůbec nic nestíhám.

167160

06.08.2008 16:44

Jak uhlídat ženu?

RE:

Jarmila 88.?.?.?

Buďte tak moc laskav a přiznejte si na rovinu, že muži podléhají reklamě úplně stejně jako ženy. Menstruace je v těchto věcech naprosto, ale skutečně naprosto vedlejší věc. Vše je o intelektu. A množina mužů není o nic chytřejší než množina žen.

167161

06.08.2008 17:00

Jak uhlídat ženu?

RE: Suhlas na 100%

Jarmila 88.?.?.?

Bít ženu je úžasné. A už Vám někdo řekl že jste kripl?

167162

06.08.2008 19:35

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

Je to zvláštní, ale kdo mi tady připadá drzý nejsem pochopitelně já, ale Vy. Nazývat mě čertem, tak tomu se říká drzost nad drzost.[smích] Nevzpomínám si, že byste se mě kdy zastal, asi si to pletete se strigou (česky čarodějnice), to jo, té jste se zastal, to jsem si teď přečetla.

Je zvláštní, že všichni zdejší diskutéři radši ponechali stranou tu opěvovanou minulost, ten opěvovaný patriarchát. Asi je to tím, že moc dobře vědí, že pan Lhoták jednoduše lže. Jakýpak patriachát ( alias vláda otců), když ti většinoví muži, údajní vládci rodin, byli kdykoliv posláni na smrt do válek, kdykoliv se těm menšinovým zmrdům zachtělo. O čem byla první i druhá světová válka? Že byli muži posíláni vládnoucí „elitou“ na smrt, aniž by proti tomu mohli cokoliv dělat. Tito „vládci rodin“ byli ve skutečnosti bezmocní jak mimina. Byli úplně stejně bezmocni jako jejich ženy. A to byla ta totalita, o které mluvím, v případě žen dvojitá.

167184

06.08.2008 19:48

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

No, a teď máte příležitost pane Martine se mě zastat proti hrubostem chlapa.[smích] O já nebohá slabá žena, takovéhle invektivy, to jsem si fakt nezasloužila! Já a chlap v ženském těle. Tak proč po mě chlapi tolik touží?[smích] A ještě jsem ke všemu stará a škaredá.

167186

06.08.2008 20:42

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

Tak tak, strigo přesně tak. Janko o něco výš tvrdí, že jsem se odkopala. Fakt nemám tušení, v čem jsem se odkopala, ale počítám že asi v tom, že jsem mužům nastavila zrcadlo, jak mám ve zvyku. Jsi nevěrný? Tak se člověče nediv, že máš nevěrnou ženskou. Cože? To je ale velká nespravedlnost! Vždyť ona má být správně podle přírodních zákonů (které jsme určili my muži tzv.evolucionisti) puťka usazena ve svém hnízdě a poslušna svého pána. A podle pana Lhotáka by se ji mělo zakázat i vzdělání (které ji jedině kazí), a zakázat volit politiky, (což je stejně jedno, to by se jí klidně zakázat mohlo) a hlavně uzákonit přes zákony, že muž je hlava rodiny a žena je povinna ho na slovo poslouchat.

167189

06.08.2008 20:10

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

Jsem z Prahy. No, já radši chodím na víno s chlapama.[smích]

167190

06.08.2008 20:25

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

Teď jste mě trošku zmátl. Vy tu máte článek o astronautech, líbí se mi a bezvýhradně s ním souhlasím. Jenže jsem tam nic nepřispěla, protože nemám čas na všechno reagovat, i když bych mohla, protože mám spoustu nápadů a mohla bych prakticky nepřetržitě přispívat svými myšlenkami u každého článku. Vy říkáte že jsem tam něco psala? Já jsem tam ale nic nepsala. Tu diskusi si přečtu, až budu mít čas.

Tenhle článek mě chytil do tenat, protože mě vztahy mužů a žen zajímají, což dokazuje i můj web. Ne, skutečně nejsem krásná, což Vám potvrdí i pan Stwora nebo janko[smích] Pokud se domníváte, že příspěvky s nickem Jarmila postuje muž, tak to je Váš problém, ne můj. Já své přípspěvky za arogantní nepovažuji a pokud Vy ano, tak to je opět Váš problém a ne můj.[smích] Je mi líto, jsem jaká jsem. Hlavně jsem velmi upřímná.

167192

08.08.2008 09:40

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

Vy mi něco vykládejte o tradiční rodině, když já v té tradiční rodině žiji již 31 let. Co hájím? Svobodu jednotlivce proti totalitě. Společenství rovných existuje. Třeba v naší rodině. Pokud Vy chcete mít doma otrokyni, nic Vám nebrání si to tak zařídit. Stačí si najít nějakou hodně submisivní ženu. Co se tady pořád oháníte nějakou ženskou přirozeností? Mou přirozeností je, že jsem pro mého muže rovnocennou partnerkou. Oběma nám to vyhovuje, oběma se nám to tak líbí, proto spolu jsme tak rádi. A takových rodin jako je ta naše, je většina a jsou naprosto funkční. Třeba v našem domě žije sedm rodin, a všichni žijeme v dlouhodobých manželstvích.

Jen našim potomkům se jaksi nedaří ukotvit v dobrém manžeství. Je tu v domě 10 mladých lidí a všichni jsou svobodní. Proč tomu tak je? Protože dnešní mladí muži podlehli vymývačům mozků, že jsou promiskuitní genoví rozsévači, že nemusí dodržovat v pevném vztahu žádná pravidla, že jsou kingové, kteří mají nárok svým partnerkám kdykoliv zahýbat. Když je pak dívka kvůli nevěře opustí, tak jsou zklamaní, diví se i ušima, a žehrají na poměry, řvou něco o tradičních rodinách- ale chyby na své straně nevidí a vidět nechtějí.

167354

09.08.2008 08:08

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

[smích] Máte hezkou manželku. Toho paroháče malovala ona? [smích]

167473

09.08.2008 08:26

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

Aha. To abych si připravila koště. Tak až bude nějaká seance, tak mi dejte vědět, probereme ty mezilidské vztahy a tak. [smích]

167474

09.08.2008 08:20

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

Problém je v tom Pavle, že to rozložení nevěr je v dnešní době jiné než před revolucí. Za mých mladých časů byla morálka taková, že když spolu chodili dva napevno, tak si nezahýbali. Když se pak vzali, tak se ještě z minulých časů táhlo ono přesvědčení, že manželství je posvátné a co Bůh spojí, člověk nerozděluj. Čili si dlouho ještě ani v manželství nezahýbali. Až teprve po nějaké době, když již děti byly trošku odrostlé, tak si občas manželé zahnuli, ale tak moc opatrně, aby se to ten druhý nedozvěděl.

Teď je to ale tak, že kluci dívkám zahýbají, aniž by se vůbec stačil vybudovat ten pevný vztah. A tak se mladí lidé rozcházejí a zase to zkouší někde jinde. Ale dívky pořád narážejí na ten samý problém: že třeba již po půl roce ten jejich kluk začne blbnout a je jim nevěrný.

Důležité v dnešní době je vůbec nevěřit mainstreamu a vždy jakékoliv oficiální informace brát s velkou s reservou. Tak třeba když mainstream lidem sugeruje, že si dívky nejprve do třicítky chtějí udělat kariéru, a teprve pak chtějí rodinu- tak tohle není vůbec pravda. Pravda je taková, že nemají byt, v práci se plácají jako ryby na suchu, mají existenční nejistotu, protože mohou být kdykoliv vyhozeny a partner je nespolehlivý, protože kouká po jiných ženských. A k tomu otevřeně říká, že se do třicítky stejně nechce ženit, že má ještě času dost. A taky nemá vlastní byt. Čili problémy jsou úplně někde jinde, než nám vykládá mainstream.

167475

09.08.2008 08:37

Jak uhlídat ženu?

RE: Definujme...

Jarmila 88.?.?.?

[velký smích] Jo, to je Lhoták jak vyšitý.

167476

09.08.2008 10:52

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

Skvělá odpověď.[smích]Chtěla jsem být jedubaba, ale nevyšlo to, nenaštval jste se.

167489

10.08.2008 09:15

Jak uhlídat ženu?

RE: Definujme...

Jarmila 88.?.?.?

Pokud se Vám zdá tvrzení, že muži jsou více nevěrní než ženy pomatené, tak se prosím obraťte s důvěrou na soudruhy sexuology Weisse, nebo Uzla, nikoliv na mě. Protože právě tito „odborníci“ to hustí do hlav lidem již od revoluce. To oni tvrdí, že jsou muži promiskuitní rozsévači. To oni zde rozšířili lživou evoluční teorii, to oni jsou ti vymývači mozků, převlečení za odborníky. To oni tvrdí, že ženy jsou spíš monogamní a nehledají lásku a pro sebe věrného a spolehlivého muže, ale pouze vychytrale hledají živitele pro své děti. Kdežto muži jsou ti nezodpovědní promiskuitní rozsévači, kteří neberou na nic ohled, protože příroda je nepřetržitě nutí vyhledávat nové objekty, jsou jak zvířata, jsou jak naprogramovaní roboti, takže nedokáží udržet pevný vztah, ani když ho zrovna s nějakou dívkou budují. Přečtěte si občas Novinky, jak tam tito odborníci řádí, jak ty mozky lidem stále masírují. [naštvaný]

167568

10.08.2008 09:39

Jak uhlídat ženu?

RE: Definujme...

Jarmila 88.?.?.?

Milý Martine,
tak to jsem ráda, že se v něčem i shodneme.[smích] A slibuji Vám, že své vulgarismy omezím. Fakticky by si lidé měli uvědomovat co nejvíc to, že mainstream zde není od toho, aby se dozvídali objektivní informace, ale je zde od toho, aby je zpracovával žádaným směrem. Poslední dobou jsem si u Mladé fronty všimla další věci. Že totiž omezili jakékoliv kvalitní informace na minimum a už podávají jen samé nepodstatné pseudoinformace. A tak člověk čte a čte a vůbec nic podstatného se nedočte. Dříve jsem si alespoň tak jednou týdně vystřihla nějaký zajímavý článek, ale teď již vůbec nic. Nemám co vystřihovat. Hodně omezili taky vědu- patrně proto, že čím míň lid toho ví, tím lépe. Ale ještě že máme ten internet, to je naše jediná spása a naděje.

167571

10.08.2008 14:16

Proč je techno na světě

RE: Skapiku...

Jarmila 88.?.?.?

Pastiňáku, Vám se nelíbí, když je někdo netolerantní a nesnášenlivý k jinému stylu života- jenže Vy jste to samé v bleděmodrém. Opovrhujete každým, kdo je starší než třicet let a každým, kdo nezbožňuje techno. Já mám tu výhodu, že se mi líbí každá hudba, která je DOBRÁ. Takže se mi líbí hudba prakticky ze všech žánrů, techno nevyjímaje. Ale líbí se mi taky třeba i prosté lidové písně a dokonce i Vámi hluboce opovrhovaná dechovka.[smích]

167609

11.08.2008 07:58

Co je techno

RE: techno

Jarmila 88.?.?.?

Hezky jste to napsal, jenom jsem chtěla upozornit na takový malý detail, aby lidi nepoužívali slovo metrosexuál.Toto podivné slovo úmyslně zavádí mainstream (to by mě fakt zajímalo, který manipulátor davů ho konkrétně vymyslel), aby ještě více rozředil heterosexuální scénu. Metrosexuál totiž není chápán jako čistý heterosexuál, ale jako takový jakýsi přechod mezi homosexuálem a heterosexálem. Jenže tak to není. Když je někdo čistý heterosexuál, tak ho není potřeba nazývat metrosexuálem. Je to výraz zbytečný a někým uměle vyrobený.

167674

11.08.2008 18:43

Co je techno

RE: techno

Jarmila 88.?.?.?

Zdánlivě by se mohlo zdát, že jde o nepodstatnou hloupůstku, když mainstream prosazuje slovo metrosexuál- ale není to pravda. Novináři, placení manipulátoři davů, moc dobře ví, jaká síla se skrývá ve slovech. V okamžiku, kdy Mladá fronta věnovala vysvětlení slova metrosexuál celý obsah Magazínu Dnes, tak ve mně vzklíčilo podezření, že již opět s masami manipulují. Již jsme zde na Zvědavci odhalili slovo holocaust, které taky bylo nedávno uměle vytvořeno. A Weisenthal (snad to říkám dobře) jej vymyslel proto, aby se utrpení Židů výrazně odlišilo od jiných genocid. Aby to utrpení zkrátka bylo výlučné a výjimečné. To že v gulagu bylo zholocaustováno 50 milionů lidí není patrně tak podstatné.

Nakoukla jsem dnes ráno do Akademického slovníku cizích slov, vydaného roku 2000. Slovo metrosexuál se tam nevyskytuje. Čili ještě před pouhými 8 lety to slovo u nás v Česku neexistovalo, nikdo ho neznal. Teď si položme otázku, proč ho mainstream u nás uměle na všech frontách prosazuje k používání? A správně jak jste poznamenal, proč je tak špatně složené? Když není metrosexuál homosexuál, ani bisexuál, tak proč tam cpou to sexuál, když v tom orientace nehraje roli? Já se domnívám že proto, že je v tom promyšlený úmysl potlačit slovo heterosexuál. Metrosexuály začnou být nazývani všichni slušně oblečeni muži, všichni ti kravaťáci spěchající do práce. Ale jakmile bude někdo zarostlý, nebo příliš mužný, tak mu začnou nadávat do heterosexuálů. Já bych byla hrozně nerada, kdyby se z heterosexuála stala jakási nadávka, metrosexuál by byl kdesi uprostřed a chápán jako poloviční homosexuál a homosexuál by byl patrně na nejvyšší příčce obdivu jako výkvět lidstva.[oči v sloup]

167749

12.08.2008 14:42

Co je techno

RE: techno

Jarmila 88.?.?.?

Vy se Ajo nezdáte, ale Vy jste pěkná srandistka. [smích] Nesmím jezdit metrem, ještě by se ze mě mohla stát metrosexuálka. [chechtot] Ale abych taky něco řekla ke článku: Je skvěle a fundovaně napsaný, přesně takovýhle typ článků se mi na Zvědavci líbí.

167826

13.08.2008 08:42

Strach a zahálka v Zelené zóně

RE: konecny obraz

Jarmila 88.?.?.?

Ne, to není konečný obraz západní civilizace. To je jen obrázek světových tajných služeb soustředěných do jednoho místa, kde i ten nejposlednější prodavač koblih je u nich. Tímto způsobem se sjíždí na kritická místa planety tajné služby z celého světa již hezky dlouho. Už od dob Jaltských dohod a podobných akcí. O těchto věcech již bylo natočeno spousta filmů, takže je člověk vlastně dost v obraze.

Všichni ti lidé do jednoho jsou jen námezdní najmuté síly, které musí plnit rozkazy. Nikdo z nich není svobodný. Moc bych za to nedala, že i ten autor článku, ten nizozemský novinář je členem tajné služby a plní jen příkazy shora. Jsou to jen takoví mravenečci, poslušná armáda lokajů mocných. Ti praví vládci si sídlí ve svých rezidencích a jen tahají za nitky. Světové tajné služby jsou nejvýkonnější složka moci světových vládců a neštítí se ničeho. Třeba i popravy kteréholiv politika, jak jsme nedávno mohli vidět u popravy Benazir Bhuto.

167871

13.08.2008 16:43

Strach a zahálka v Zelené zóně

RE: konecny obraz

Jarmila 88.?.?.?

Proč ne Martine, když mě nebudete zbytečně mentorovat a budete mít rozumné názory, tak se s Vámi taky shodnu. A klidně víckrát, nejen třikrát.[smích]

Já bych tu celosvětovou situaci zhodnotila takto: Říká se, že nejbohatšími lidmi světa jsou daňoví poplatníci. To proto, že unesou na svých bedrech každou morovou ránu, jakoukoliv finanční zátěž, jakýkoliv, i ten největší tunel. Je to tím, že je jich mnoho, jsou jak širý oceán složený z jednotlivých kapek, takže jsou to nevyčerpatelné zdroje bohatství. Na planetě ovšem se historickou cestou vyvinula vrstva bohatých parazitů, jejichž počet nepřesáhne 10 procent z celkového počtu obyvatel. Tito paraziti si dědičně předávají moc a rozparcelovali si svět. Svá výnosná teritoria si hlídají a musí si také nestále hlídat i vliv své moci. A k tomu jim nejlépe slouží dobře placená neviditelná armáda tajných služeb. Tyto tajné služby přímo osnují všechny ty převraty, puče, války a revoluce- ale v tom výnosném teritoriu zvítězí ten, kdo jim dá víc peněz. Dobře placený mainstream pak už jen dobře slouží k oblbování mas- zdroje všeho bohatství.

Takovým dobrým příkladem z poslední doby je Kosovo. Americká oligarchie měla na to území zálusk, potřebovala tam postavit obrovskou základnu- takže srbská oligarchie neměla šanci. Otázkou je, proč jim ruská oligarchie nepřispěchala na pomoc. Z toho všeho vynechávám „lid“, protože lid je vždy úplně mimo. Je to takový mimoň.[smích] Ve skutečnosti je vynechán ze hry, jak říkám, je to vše záležitostí tajných služeb, které poslouchají příkazy bohaté oligarchie. No a kdo víc dá, ten vyhrává. Peníze dělají zase peníze.

167935

13.08.2008 21:26

Strach a zahálka v Zelené zóně

RE: konecny obraz

Jarmila 88.?.?.?

No a pane Karle, teď jsem se zrovna dozvěděla, že my všichni zaplatíme 9 miliard Diag Human. Já nejsem ochotná na sobě dříví štípat, ale poraďte mi, jak se proti těmto štěnicím bránit. Nuž tedy dejme se všichni dohromady proti Diag Human. Jistě jako vždy zvítězíme.[smích]

167956

15.08.2008 07:10

Strach a zahálka v Zelené zóně

RE: konecny obraz

Jarmila 88.?.?.?

Jo, jo, pan Šťáva je klasický příklad koordinace tajných služeb. Bez nich by si tento člověk na svých 9 miliard z našich kapes nikdy nepřišel. Tajné služby jsou proto tajné, aby se v tajnosti udržely i ty největší prasárny, kterých se členové tajných služeb dopustí. Ono není vůbec náhoda, že mu právníka dělá Jan Kalvoda. Koordinovaná spolupráce a miliardy do soukromých kapes jen lítají. Každý občan Česka zaplatí panu Šťávovi a spol. 900 Kč. To nejsou žádné peníze a pokud ve zdravotnictví peníze pochybí, není nic jednoduššího, pan Julínek zvýší poplatky a miliardy budou zase zpátky doma.

168093

15.08.2008 07:22

Strach a zahálka v Zelené zóně

RE: konecny obraz

Jarmila 88.?.?.?

Na webu pana Chromíka jsem se dočetla, že prý pěticípá hvězda byla znakem rodiny Rockefellerovy. Je s podivem, kde všude se pěticípé hvězdy vyskytují. Až to vytváří dojem, jako by si někdo označkoval svůj majetek. Když jsem se dívala na seriál o bojích druhé světové války, žasla jsem nad tím, jak na každém tanku, letadle či autě svítila pěticípá hvězda. Všude samé hvězdy a komunistická Čína je má dodnes na vlajce.

Co se týče srpu a kladiva, tak tam je ten rébus velmi snadný. Srp a kladivo, to je muž a žena, přesněji dělník a zemědělkyně. Tak jak jsme je vídali na starých zelených stokorunách: On měl na hlavě svářečskou čepici a ona držela v ruce snop obílí. Společně hleděli vstříc ke šťastným kapitalistickým zítřkům. [chechtot]

168094

18.08.2008 07:53

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

Vládci světa

Jarmila 88.?.?.?

Jenom bych chtěla znovu upozornit na to, aby lidé nepodléhali propagandě mainstreamu a nepoužívali jejich nástroje k vymývání mozků a radši se důsledně drželi své vlastní terminologie. Vždyť přece je velkým nesmyslem tvrdit, že se Polsko rozhodlo pro raketové základny, nebo že se Česko rozhodlo pro americký radar, nebo že Amerika se rozhodla napadnout Irák. Tohle jsou přece naprosto nepravdivá tvrzení. Totiž těch pár vládnoucích zmrdů (pan Škapík mi jistě promine[smích]) není žádné Polsko, Česko ani Amerika. Zvykněme si skutečnou realitu vnímat tak, že světu vládne jistá oligarchie, jejíž počet nepřesahuje 1 procento z celkového počtu obyvatelstva. Tato oligarchie si se světem hýbe, jak si zamane, aniž by s tím mohlo těch 99 procent obyvatelstva cokoliv dělat.

Používat výrazy, že Česko se rozhodlo pro americký radar by se mohlo jedině tehdy, když by proběhlo referendum, kde by občané většinou hlasů o tom rozhodli. Ale když nic takového neproběhlo a rozhodlo by o tom 200 zkorumpovaných posranců, pak tedy 200 těchto figurek není žádné Česko!!! Zvykněme si věci nazývat jejich pravými jmény, a když těch 200 figurek nedostalo od občanů k tomu žádný mandát, tak by to byla sprostá vlastizrada, a né o těchto věcech mainstreamově psát, že se Česko rozhodlo pro radar.

168231

19.08.2008 07:17

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Vládci světa

Jarmila 88.?.?.?

A já se zase plně ztotožňuji s Vaším názorem.[smích]

A jenom bych ještě dodala, že všichni, kteří si myslí, že volbama se něco zmůže, tak se mýlí. Volby jsou směšná fraška, občané musí volit již předem pečlivě vybrané figurky, oni vládu těch figurek legalizují. Jediným řešením je, již jsem to tu psala mockrát, jít k volbám a vhodit do urny nápis: Zastupitelská demokracie je obrovský podvod, žádám internetovou přímou demokracii.

168356

19.08.2008 08:40

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Vládci světa

Jarmila 88.?.?.?

Tak to zkusím potřetí, do třetice všeho dobrého:

Já si myslím Martine, že těch vládců světa je víc. Na celé planetě je celkem 205 států. Zaokrouhlím ten počet na 200 států, aby se mi to dál lépe počítalo. V každém tom státě je tak tisíc velmi vlivných lidí, kteří se přímo podílejí na moci v tom státě. Nemají tu moc ovšem rozdělenou rovnoměrně, někdo má moc vyšší, někdo nižší a někdo jí má jen kousek. 200 států krát tisíc vládců rovná se dvěstětisíc vládců. Zhruba dvěstětisíc lidí ovládá 6 miliard lidí. Jenže ti vládci světa nejsou jednotní, mají rozdílné zájmy. V každém tom státě poslanci plní přání místních mocných bossů, ale zároveň plní přání nadnárodních vládců. Nadnárodní vládci jsou mocnější než místní vládci. Pokud je místní vládci nechtějí v jejich nadnárodních zájmech poslechnout, tak je spacifikují třeba i s pomocí války- jako se to stalo v Kosovu.

Čili mnohem bližší je mi úvaha pana Jiřího Kramáře a taky pana Jansmitha že ti nejbohatší vládci planety mají stálé imperiální choutky a jsou schopni se dopouštět kvůli tomu ve světě jakýchkoliv všiváren. Koneckonců nám to pan Bush předvedl pěkně černé na bílém dne 11/9.

168371

19.08.2008 15:04

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Vládci světa

Jarmila 88.?.?.?

Až na to Martine, že jsem vynalezla internetový ÚČETNÍ volební systém, kde by měl každý občan perfektní zpětnou kontrolu svého hlasování.[smích] A přitom by zůstal pochopitelně anonymní. Takže tři špičkoví počítačoví odborníci by si ani neškrtli, jelikož v tom mém systému by muselo hrát vše dohromady i účetně: Má dáti-Dal. [oči v sloup]

168406

19.08.2008 15:14

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Vládci světa

Jarmila 88.?.?.?

Ale MéďoBéďo, existuje takové úsloví: Hlavou zeď neprorazíš. A vzhledem k tomu, že je český národ poměrně inteligentní, tak si to lidi prostě uvědomují. Co pomohlo Maďarům, že dva měsíce protestovali proti tomu svému bolševickému premiérovi, s tím divným jménem, které si nikdy nepamatuji? Nic. Aktivistům z Nezákladnám nevěřím ani nos mezi očima, tutově jsou prolezlí skrznaskrz tajnými agenty. A jestliže to mají naši zastupitelští představitelé po právní stránce vše v pořádku, že je není možné obvinit z vlastizrady, tak poskakovat po náměstích nemá žádný smysl. Jim je to prostě jedno, že mají z ostudy kabát. Nahrabou si prachy a zanedlouho je tam vystřídají jiné zkorumpované svině. Je ta "zastupitelská demokracie" moc dobře vymyšlená. Proč myslíte, že mainstream zásadně nic nepíše o možnosti přímé demokracie? Inu, protože přímá demokracie je naprosto, ale skutečně naprosto nežádoucí.

168408

20.08.2008 13:01

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Vládci světa

Jarmila 88.?.?.?

Ano, ptáte se na již stokrát zodpovězenou otázku. Takže mě to nebaví znovu vše vysvětlovat. Nebojte se, v mém systému se podvádět na žádný způsob nedá, je to všemi směry pojištěné. Pokud Vás to doopravdy zajímá, přečtěte si to na mém webu.(kubata.nazory)

168466

21.08.2008 15:12

Před 40 lety...

Hlavní příčina okupace

Jarmila 88.?.?.?

Lidé si asi stále a pořád dostatečně neuvědomují, že všechny světové děje jsou dopředu naplánované od kulatého stolu. Co se týče 68 roku, tak mi otevřela oči malá poznámka jednoho vojáka v TV. On tvrdil, že měly jednotky Varšavské smlouvy cvičení kolem hranic Československa už asi půl roku před invazí a že si českoslovenští vojáci s obavami říkali, copak se to asi na nás chystá. To znamená, že veškerá ta komedie s Pražským jarem se utvořila jenom proto, aby měli ruští vládnoucí komunisté záminku sem natrvalo do své zóny vlivu poslat své vojáky. Prostě potřebovali více upevnit svou komunistickou moc, potřebovali zde víc upevnit ten komunistický režim. A patrně již daleko dopředu to hlásili americké oligarchii, protože ta pro nás pak nehnula prstem, že. Prostě se dohodli.

Jinak co se týče pana Dubčeka, domnívám se, že to byl čestný člověk, a právě proto dopadl, tak jak dopadl. Oni si ho prostě jen vybrali a on jim posloužil jako tzv. nezasvěcený užitečný idiot. Když už jim ale vysloveně překážel, tak ho odddělali.

168581

22.08.2008 07:58

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Jarmila 88.?.?.?

Až na to René, že Klaus je úplně ten samý prašivec jako Havel, akorát inteligentnější, toť vše. Na tom vůbec nezáleží, co teď mluví. Jsou to jenom řeči. Záleží na tom, že souhlasí s radarem, že nechal rozkrást republiku, že nezná špinavé peníze, že za jeho vlády padaly jedna banka za druhou a on se tomu jen přiblble usmíval, že vynalezl spolu se Zemanem oposmlouvu, atd. atd. Nedejte na krásné líbivé řečičky, nejsou k ničemu. V tomhletom byl Klaus vždycky velmi falešný.

168652

22.08.2008 11:22

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Jarmila 88.?.?.?

Ten by nás měl spíš ochraňovat od Vás. [oči v sloup]

168673

23.08.2008 08:15

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

Nemáte pravdu

Jarmila 88.?.?.?

Už jsem to tu sice opakovala asi stokrát, ale pro Vás to řeknu ještě jednou: Ne, lidé nemají vládu, kterou si zaslouží. To z toho důvodu, že volby jsou fraška, která nic neřeší. I kdybyste nakrásně volil nějakou malou stranu, tak i ty jsou celé prošpikované agentama, kteří si tam ty poměry pečlivě hlídají. Takže i z té malé, neznámé strany by vzešli výhradně předem vybrané figurky, které poslouchají loutkaře ze zákulisí, kdežto lid je jim naprosto a totálně ukradený. Pro lid vymýšlejí pouze zákony, jak ho co nejvíc spoutat, ožebračit a zotročit.

Támhle dětem seberou i to mléko, ale podvodníkovi a agentovi Šťávovi klidně zaplatí 9 miliard. Od ledna příštího roku budou platit zákony, že Vám mohou policajti bez povolení kdykoliv vtrhnout do bytu. Novodobým morem v Česku se stali exekutoři, což jsou praví a nefalšovaní zlegalizovaní lupiči. Díky poslancům, kteří takové zákony odsouhlasili, dnes proběhne o občanovi soud, aniž by o tom měl sebemenší tušení a domů mu přijde už jen akorát zpráva, že má zaplatit do tří dnů 10 tisíc korun, jinak mu do bytu vtrhnou exekutoři a zabaví mu majetek. A podle nových zákonů, opět odsouhlasenými nelidskými poslanci může občan dostat padesátitisícovou pokutu prakticky za nic- což už je pro většinu občanů vysloveně existenčně likvidační částka.

Tímto tedy říkám: poslanci styďte se! Jste chátra nad chátru. Jste neskutečná svoloč. Nemorální lidi až na půdu. A je úplně jedno, z které jste strany. Třeba takový Svoboda se nestydí soudit se s charitou o dům, který mu vůbec nepatří.

168748

23.08.2008 09:52

Před 40 lety...

RE: nesouhlasim

Jarmila 88.?.?.?

Zase jeden, který nám zde pořád dokola sugeruje, že volbami (alias největším podvodem páchaným na lidstvu) se dá něco změnit. [bliji]

168751

23.08.2008 10:18

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Jarmila 88.?.?.?

Neschopnost lidí se dohodnout v bytovém družstvu je jen zdánlivá. Důležité jsou VÝSLEDKY. A výsledky jsou takové, že zatímco domy pod správou LBD děsivě v socialismu chátraly, tak nyní za pouhých 19 let svítí novotou, neb má většina z nich nové střechy i fasádu.

Já stále žasnu nad tím, kolik lidí je v situaci, v jaké byli kdysi američtí otroci. I oni se kdysi bránili tomu dostat svobodu a byli na straně svých pánů a chtěli dál pobývat ve svém zaběhnutém otroctví. To samé se děje dnes: lidé nevěří tomu, že by si v přímé demokracii vládli velice dobře a dál radši schvalují své "otrokáře" nahoře.

168756

23.08.2008 16:54

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

RE: Co dodat, Jarmilo

Jarmila 88.?.?.?

Ano, já si rovněž myslím, že nám vládne finančně-fašistická oligarchie. Za komunistů zde byla totalita, ale byly zajištěny sociální jistoty. Ale teď nastupuje rychlostí blesku totalita, BEZ SOCIÁLNÍCH JISTOT.

168784

23.08.2008 16:59

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

RE: Nemáte pravdu

Jarmila 88.?.?.?

Nedělejte si žádné iluze, humanistická strana je rovněž na prd- jako každá strana. V zemi je 93 procent nestraníků, kteří jsou násilím nuceni volit někoho ze 3 procent dobře hlídaných lidí ve stranách. Je ta totalita moc dobře vymyšlena a jak se zdá, ještě hodně lidí stále věří na stranickou partokracii. Ale ta stranická partokracie vypadá tak, že na přední volitelná místa jsou dosazeni ti největší zmrdi. Pokud výkvětem stran je Paroubek, Topolánek nebo Čuněk, tak se lidem divím, že si o stranách dělají stále iluze.

168785

23.08.2008 17:11

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

RE: Čemu se divíte?

Jarmila 88.?.?.?

Jsem si vědoma, že jsem udělala v zápalu psaní hrubku, no a co? Se kvůli tomu mám posrat? (promiňte pane Škapíku). To přece není kvůli tomu, že bych neznala pravopis. Čeština je v tomhle značně ujetá, že naprosto bezdůvodně střídá tvrdé y s měkkým i. Jestli se hodně naštvu, tak začnu český pravopis ignorovat a začnu psát trvale a pořád, bez ohledu na pravidla, v příčestí minulém všude měkké i jako Slováci.

168786

23.08.2008 17:18

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

RE: Jsou to vsechno zapskle levicacke vypatlane zvasty

Jarmila 88.?.?.?

Jste spadl(spadla) z višně ne? Se podívejte, kdo vládne světu. Samí staří dědci pod šedesát let. [chechtot] To oni rozhodují o Vašem životě, nikoliv mladí a perspektivní třicátníci. Ti se potýkají s hypotékou a zda vydrží v zaměstnání alespoň ještě rok. Chce to trošku víc přemýšlet o světě.

168787

24.08.2008 07:37

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Jarmila 88.?.?.?

Ano Alexo, já nejen věřím, já to přímo vím, že přímá (ale lépe řečeno polopřímá) demokracie je jediný možný a správný způsob vlády. Jestli víte o něčem lepším- sem s tím! Vaše poznámka o slonu a porcelánu mi připadá poněkud zákeřná, protože si nejsem vědoma, že bych myšlence přímé demokracie škodila. Panu Méďovi jsem na příkladu vlastnictví bytů vysvětlila, že jen zdánlivě hádky v domech mezi vlastníky bytů nikam nevedou. Ve skutečnosti vedou- protože v globálním výsledku vidíme hezké opravené domy, zatímco v socialismu ty samé domy ve vlastnictví LBD chátraly. Tak nevím, co se Vám na mém příkladu nelíbilo.

168814

24.08.2008 15:03

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Jarmila 88.?.?.?

No tak buďte tak hodná a napovězte mi. [oči v sloup]

168842

24.08.2008 17:52

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

RE: Nemáte pravdu

Jarmila 88.?.?.?

Ale kdeže, já věřím hodně věcem. Třeba na lásku, rodinné vztahy, či přátelství.[smích] A momentálně věřím i na Zvědavce. Ovšem na stranický systém již ani trošku nevěřím- ani na velké, ani malé strany. V malých stranách skutečně zpočátku bývají slušní lidé. Ale zpočátku jsou taky mimo zájem tajných služeb, nikoho nezajímají, dokud nezačnou trošku zlobit. V okamžiku, kdy naberou jen trošilinku na síle, okamžitě si tam nasadí vládnoucí moc své agenty, kteří to tam začnou hlídat. V okamžiku, kdy by hrozilo, že by se ta malá strana dostala do parlamentu, tak už je tak infiltrovaná fízlama, že už je v ten moment na tom stejně, jako všechny parlamentní strany. To se stalo třeba i ve straně zelených. Než se Bursík dostal do parlamentu, tak tam fízlové udělali ve straně klasickou čistku, to znamená, že čestné lidi vyloučili a odstřihli je od stranické pokladny a pak teprve se dostali do parlamentu.( A vzpomeňte si na komedii s Jacquesovou, jakým nečistým způsobem se zviditelnila)

My jsme v současné pseudodemokracii v úplně stejné pozici jako jsme byli za komunistů. To znamená, že je úplně jedno, zda jsme v minulosti volili povinně komunisty, nebo zda teď máme na výběr komunisty v několika velmi dobře prokádrovaných stranách. Mluvíte o Švýcarsku. Jenže zrovna tam existuje ta přímá demokracie, o které zde pořád mluvím. Volit hodně stran Vám nepomůže v žádném případě, protože do parlamentu se VŽDY dostanou jen velmi prověřené figurky. Těch 200 lidí je snadno zkorumpovatelných, kdežto celý národ zkorumpovat nelze. Proto je přímá demokracie tak hodně a moc nežádoucí. Ta Vaše vize, že by všichni mohli vstoupit do stran je velmi naivní a taky k ničemu. Protože jsme zde měli milion osmset tisíc komunistů, ale stejně zde vládla jen úzká skupinka lidí napojená na vládnoucí komunisty v Moskvě. Dopadlo by to stejně jako v dnešních stranách- mají sice několik tisíc členů, ale stejně je moc delegována opět jen na velmi úzkou skupinku lidí.

Nemám tušení, kolik lidí považuje Krejčíře nebo Procházku za hrdiny. Kromě toho, u toho Procházky si myslím, že už je dávno po smrti.

168851

25.08.2008 07:52

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Jarmila 88.?.?.?

Jsou to všechno jen Vaše subjektivní dojmy Alexo a nic jiného. Za tím co jsem napsala si dál pevně stojím, nemám pocit, že bych to po pár hodinách napsala lépe. Mým subjektivním dojmem zase je, že nechápu Váš způsob myšlení. Jak může někdo o mně napsat, že v mých slovech vidí náznaky totalitního myšlení? To vůbec nechápu! Nedala jste vůbec žádnou jinou alternativu přímé demokracie, s ničím zajímavým jste nepřišla, pouze kritizujete.

Jste můj nepřítel a snažíte se mě zde jen shodit a bezdůvodně zesměšnit. Kdybych já tady nepropagovala přímou demokracii, tak ani lidé nevědí, že vůbec existuje, protože mainstream o ní zarytě mlčí. Jak je vidět, i Vám přímá demokracie vadí.

168897

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Měnové kurzy

USD
21,09 Kč
Euro
25,63 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
17,39 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,37 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,60 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 642,94 Kč
1 unce stříbra
583,52 Kč
Bitcoin
1 253 503,08 Kč

Poslední aktualizace: 10.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 65 350 684