Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Alexa

Nalezeno 1117 příspěveků, 471 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.10.2005 22:56

Proč půjdu podpořit Ernsta Zündela

Strávila jsem na té stránce chvíli,...

Alexa 85.?.?.?

ale tohle stojí vážně za to:

NASTAL ČAS
Izrael má v Negevu 660 raket Jericho (600 z nich s atomovou hlavicí) které se třesou nedočkavostí aby vyrazily na Teherán. Ve vzduchu stále drží 24hodinovou pohotovost jednotka strike angles F15"Doomsday" ("soudný den") disponující 40 neutronovými bombamy. Můžeme zaútočit z vesmíru raketami Shavit...atd.atd. Během 17minut může být z Íránu jen skleněné kluziště.
Nemá smysl si TAKTICKÉ jaderné zbraně démonizovat - při vhodném plošném použití jsou samozřejmě schopné řešit muslimskou otázku v řádu minut, ale ohraničit pole jejich působnosti lze s přesností 10km. Na Írán můžeme však použít i STRATEGICKÉ - vzhledem k vzdálenosti cíle - doupata islamismu v Íránu jsou dost daleko aby nebyl zamořením ohrožen Izrael. Ve skutečnosti je vlastně celý íránský problém postaven jen na naší nesmírné dobrotě a humanismu - nebýt jich - mohla by naše armáda vyřešit nejen íránskou, ale i všechny arabské otázky co jen na světě jsou, do půl hodiny... [smích]
Ropu pak můžou LÉPE A LEVNĚJI těžit Filipínci nebo Indové - podobně jako v Izraeli převzali původně tradičně palestinská povolání - popelářů a kopáčů.
Íránci proti nám zatím mají asi takovou šanci jakou by měl lovec mamutů proti hvězdné lodi Enterprise - a to je dobře. Vše se ale může rychle měnit - proto čím dříve toho islámského nádoru planetu zbavíme - tím lépe - než bude pozdě!

To je velmi zvláštní přístup.V čem se tedy liší Nillbert N. od Ahmadínežáda?

75799

27.10.2005 23:28

Člověk z fotografie

RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).

Alexa 85.?.?.?

No vždyť říkám,že jste jako malí. [velký smích]

Pokaždé odpovíte,nebo lépe"odpovíte",jen na to,co dokážete pozřít.
A vaše argumentace je slabá.

75805

27.10.2005 23:51

Člověk z fotografie

RE: Sakra,

Alexa 85.?.?.?

Já vím,že je zbytečné vám něco říkat,ale úplně stačí,když vedle sebe dáme Bushe a Clintona.Clinton je inteligentní,kdyžto Bush je prostě typický americký vidlák,který měl tu kliku,že se narodil do docela dobře zajištěné rodiny.

75813

28.10.2005 00:01

Člověk z fotografie

RE: Sakra,

Alexa 85.?.?.?

Pan Stwora dobře udělal,že vás tu nechal. [chechtot]

75816

28.10.2005 00:12

Člověk z fotografie

RE: Sakra,

Alexa 85.?.?.?

Hmm...to je zvláštní,já ale žádné"antibushovské módní tričko"nemám... [zmaten] [zmaten]

75820

28.10.2005 10:45

Člověk z fotografie

RE: Sakra,

Alexa 85.?.?.?

Zato z vás padají samé bludy.

75869

28.10.2005 10:54

Proč půjdu podpořit Ernsta Zündela

RE: Jste ubožáci

Alexa 85.?.?.?

>Zajimavy web. Takovy... nacisticky...
>
>Neboji se autor popotahovani za antisemitismus? Arabove do te
>etnicke skupiny pry patri taky.

Taky mě to napadlo,ale v televizi říkali,že arabové jsou ti špatní a židé ti správní,ale utlačovaní.No a když to řekli v televizi,tak tu bude jisto jistě pravda.

75870

28.10.2005 11:15

Saddamovi soudci prošli korektním školením

RE: Nejnovější zprávy z Iraqu

Alexa 85.?.?.?

No,od vás to sedí. [oči v sloup]

75873

28.10.2005 13:03

Člověk z fotografie

RE: '..Irácký lid nejsou z drtivé většiny magoři. Magoři jsou džihádisté..' (Pan Leho)

Alexa 85.?.?.?

>Asi nebude dobrý diplomat. To nejde hlásat nahlas myšlenky,
>které určitě občas napadnou i jeho Evropské kolegy.

Diplomat dozajista dobrý není,ale rozhodně to není takový blázen,jak tu proameričtí bojovníci za"svobodu"tvrdí.
Celé to divadlo má podstatu v tom,že aby se nově utvořený stát(říkejme mu třeba Izrael)stal skutečným uznávaným státem,tak ho musí jako stát někdo uznat.V dnešní době samozřejmě stačí,že dotyčný stát bude uznán USA,což je jeden z necelých 200 států světa.Irán patřil vždy ke státům,které Izrael nikdy neuznaly.Z jeho hlediska to není stát.Tohle celé má svou logiku a Irán,včetně ostatních islámských zemí je v pozici zvířete zahnaného do kouta a nemá moc možností jak nesouhlasit se státem Izrael.

75884

28.10.2005 15:03

Proč půjdu podpořit Ernsta Zündela

RE: Manifestace

Alexa 85.?.?.?

Ono stačí říct něco,co není většinový názor a už se vezete na vlně extrémismu.Ti co tam píší jsou vzkutku hlavy vymazané.Takhle jsem byla jednou ihned nařčena,že jsem xenofob,rasista,nacista...
Co však bývá naprosto beznadějné,je ta absence jakýchkoliv argumentů.
Je vidět,že internet má dnes kdejaký jouda.Občas i takový jouda co neumí ani psát. [oči v sloup]

75892

28.10.2005 17:23

Paroubek válcuje Topolánka

RE: vlk jako vlk

Alexa 85.?.?.?

>ak si myslis, ze zeleni urobia nieco pre tuto Zem, tak sa
>nemylis.

>otazka je, za ako dlho sa maticka Zem z toho spamäta.

To oni urobia,ale nemusíme příliš dlouho přemýšlet abychom došli k závěru,že se příliš lišit nebudou od současného osazenstva.Když ptáčka lapají,pěkně mu zpívají.

Aby se něco stalo,tak se musí předně změnit systém,tj.aby pánové a dámy v politické reprezentaci měli také svou zodpovědnost.Dnes se něco stane a po ročním šetření se zjistí,že za to nikdo vlastně nemůže(takové to"ono samo" )...to se bude dít za všech politiků,ať jsou zelení,žlutí,nebo třeba fialoví s puntíkama. [pláč]

75918

28.10.2005 19:11

Člověk z fotografie

RE: Sakra,

Alexa 85.?.?.?

Víte proč se na to ptám?Protože když tu čtu vás nebo Kemu,tak mám dojem,že Saddám byl ten nejhorší ze všech diktátorů a americká armáda,která jeho režim svrhla(to nepopírám)je ta jediná dobrá.A evropa jsou jen ubožáci,co Saddámovi jen pomáhali.Takhle mi to zní od vás.

Vy si často protiřečíte,už třeba je to,že jste tu teď nedávno řekl,že zdroj,kde jednou lhali pro vás je silně pochybný(což mi nepříjde divné),co mi divné příjde je to,že váš vrchní velitel(vy víte kterého myslím,už jsme tu o něm mluvili včera)lhal několikrát ohledně důvodů proč útočit na Irák.Všechny ty důvody znáte a přesto je popíráte ač(nebo právě proto)je řekl sám stělesněný bůh Bush.

Přečetla jsem tu od vás mnoho slov a nelituji toho stráveného času.Alespoň vím,že vy máte jen tu svou pravdu.Ta pravda je jen svatosvatě bílá.Neuznáte chybu vašich spolubojovníků(což dokážu pochopit,ale už to je samo o sobě snaha nevidět skutečnost),popíráte nesmyslná tvrzení Bushova(například o hovorech s bohem),stále dokola tu tvrdíte,jak američané osvobozují Irák(o čemž mohou mluvit samotní iráčané a máte tu hned v článku tvrzení jednoho z nich,které má naprosto stejnou hodnotu jako tvrzení jakéhokoliv jiného člověka tedy i amerického vojáka).Já už od vás vážně čekám,kdy nám tu předvedete plány na napadení Íránu,popřípadě vyhlazení palestinkých"osadníků".Stále mi tu tvrdíte jak jsem mimo realitu.Ano,máte pravdu,jsem mimo realitu,mimo tu vaši realitu a silně pochybuju,že vy jste někdy v té skutečnosti žil.

Vy trpíte jednou zásadní vadou:vidíte jen černobíle.Skutečnost je taková,že nic není černobílého.

75930

28.10.2005 20:03

Člověk z fotografie

RE: Sakra,

Alexa 85.?.?.?

>takze me vsichni se svou pomatenou anti-ami propagandou muzou polibit ...

Tak to ne,žádné usmiřování nebude. [vyplazený jazyk]

75940

28.10.2005 23:34

Člověk z fotografie

RE: Sakra,

Alexa 85.?.?.?

Dobře,nechme některé věco stranou,protože snad na ničem se nedohodneme.
Včera jsem kroužila po stránkách Nillberta Nullingswotha(počítá se tento zdroj informací?)a tam jsem našla jednu zajímavou informaci:

>Americký prezident si našel intelektuálního guru - izraelského politika
>Natana Ščaranského. Bushe inspirovala zejména Ščaranského myšlenka, že
>nejdříve je nutno blízkovýchodní arabské režimy demokratizovat, a teprve
>pak s nimi vyjednávat o míru.

Podle pana Ščaranského(nemusím snad udávat jeho původ,že ne?)se řídí Bush při "demokratizaci"blízkého východu.Tito dva pánové jsou prý dlouho přáteli(nepochybně byli přáteli před 9/11/2001)a Bush se zhlédl v jeho vidění blízkovýchodní politiky(samozřejmě nikterak zaujaté,jak jinak se sluší na původ pana Ščaranského,že).Nemůže to celé být s tím irákem tak,že o invazi na Irák se rozhodlo tak jako tak,ať Irák měl nebo neměl ZHN?

Jen dodatek,kdopak poskytl(nebo vůbec umožnil mít)chemické ZHN Saddámovi?

Ohledně toho,kdo měl vladnout v Iráku vám neodpoví nejspíš nikdo,dokonce ani rodilý iráčan,protože jak už jsem řekla,je to specifikum blízkovýchodních států,že mají mnoho frakcí a etnik,které se jen stěží dohodnou o tom,kdo bude vládnout.

75973

29.10.2005 00:24

Člověk z fotografie

RE: Sakra,

Alexa 85.?.?.?

To je jeden z mnoha důkazů,že s vámi se nedá rozumně mluvit.Je úplně jedno,že Ščaranski je žid,jde o tu jeho myšlenku demokratizace blízkého východu(podotýkám,že USA to vzali násilnou cestou a to kritizuju,jestli jste to stále nepostřehl),ale vy jste to nepochopil na co jsem narážela.Možná,že máte načteno hodně knih,ale mezilidská komunikace se tím nevyřeší.

75982

29.10.2005 01:01

Člověk z fotografie

RE: Sakra,

Alexa 85.?.?.?

To co mi popisujete je krásná,doslova nádherná idea,ale jakmile ji budete chtít začlenit do reálu,ta narazíte,jako narážejí americké jednotky v iráku.
Blízký východ je úplně jiné kafe,ti lidé jsou jiní,musí se k té demokracii dopracovat za desítky let sami.Ta demokracie se tam jen tak"neudělá"tím,že vy tam budete za pomocí síly držet celé to divadlo pohromadě.Třeba takový Afghánistán se k té demokracii mohl sám dopracovat už ve 20.letech minulého století(nebýt sovětského svazu).

Je to tak těžké pochopit co tím vším co říkám mám na mysli?Jestli je,tak mi dejte vědět,já to víc rozepíšu extra jen pro vás [mrknutí jedním okem] .

75996

29.10.2005 01:11

Člověk z fotografie

RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).

Alexa 85.?.?.?

Vy jste se chytnul toho,že to je přeci nejvíc ze všech zemí na světě.Bodejť by ne,když mají USA největší rozpočet na světě.Pokud chcete srovnávat,tak to musíte dělat poměrově.Tj.vzít celkový rozpočet na rok a rozpočet na kosmický program a srovnávat jednotlivé země s kosmickým programem.Vy mi tu jen házíte takovéhle dětské argumenty o tom kdo je lepší.

75998

29.10.2005 01:16

Saddamovi soudci prošli korektním školením

RE: Zajimave

Alexa 85.?.?.?

Je jasné,že mě opět odstrčíte svými všudemožně načtenými argumenty,ale skutečné odhady mluvily o možné strátě asi 200 000 vojáků.Lepší tedy zabít 200 000 japonských civilistů,že?

75999

29.10.2005 02:11

Člověk z fotografie

RE: Sakra,

Alexa 85.?.?.?

Jako mluvení s vrbou.

Jen se prosím připoutejte než půjdete spát.Země je totiž placatá a mohl byste spadnout do kosmu až se obrátí. [oči v sloup]

76006

29.10.2005 12:12

Dvě stovky policistů dohlížely na sedmdesát demonstrantů

RE: Honby za proslejma registracema

Alexa 85.?.?.?

>Známka o technické kontrole má barvu červenou, známka o
>emisní zkoušce má barvu modrou - nemění se (na rozdíl od
>dálničních známek). Ta kontrola je skutečně podivná,
>zvláště uvážíme-li, kolik "netechnických" škodovek a
>žigulů s černým osazenstvem české silnice brázdí [zmaten]

Emisní známka je zelená,jen pro úplnost.

Jinak by mohli chlupatí zjistit prošlou technickou třeba dalekohledem,ale to začíná být postavené na hlavu.Každopádně co tu někdo psal o tom,že se to dá zjistit přes registr-to je hloupost.STK a emise jsou naprosto nezávislé na registrech.Dostanete akorát razítko do techničáku,nálepku a protokol o provedení STK,nic víc.
Je fakt,že to zní zvláštně,že si toho bystré policejní oči všimly,ale myslím,že je asi zbytečné to brát do hloubky,člověk může být pak přehnaně paranoidní.

76046

29.10.2005 12:46

Dvě stovky policistů dohlížely na sedmdesát demonstrantů

RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...

Alexa 85.?.?.?

Pán Doktor,vaše myšlenka není nezajímavá,ale napadá mě otázka,zda-li to všechno stojí za námahu.Samozřejmě,že NWO není má modla a nechci žít tak jak mi jiní hodlají vnutit.Podstatné je kolik lidí se realně uvědomuje to co se děje a kam to vše směřuje.Spousta lidá je dnes"opilá"tím,že si mohou koupit kde co,že mohou cestovat kam chtějí,mohou konzumovat co hrdlo a mysl ráčí.Když se to vezme kolem a kolem tak lidé jsou spokojení,i když jejich spokojenost je vyplněná tím,že si koupí nové auto,domácí kino a podívají se večer na televizi.Ano,třeba si každý zanadává jak se má špatně(a kdo to nedělá,že [oči v sloup] ),ale svým způsobem se ti lidé mají docela dobře-jíst co mají,bydlet kde taky a tak svým spůsobem jen reptají,ale nemají důvod vyvýjet nějakou aktivitu.

A teď do toho příjdete vy se svým anti-NWO a začnete lidem říkat co se děje.Jak myslíte,že to dopadne?Budete opět za fašistu,nacistu,nebo anarchistu(spousta lidí stejně ten rozdíl nechápe),zkrátka budete jen jeden z mnoha extrémistů,který má možnost oslovit davy jen zkrze jednostraně zaujatá media,tzn.že se vám jen lidé vysmějí,nebo opačně,vám vynadají.

K tomu,aby se něo skutečně stalo nemůže být demonstrace složená jen z pár desítek lidí.Takový počet je velmi snadné onálepkovat jako neonacisty.O to horším efektem působí jeden z demonstrujících,kterého se media zeptají proč tam stojí a co se mu nelíbí.Nedivila bych se,kdyby si televizní štáb vybral záměrně největší chudinku s holou lebkou,aby dostala co nejsnáze rozcupovatelnou odpověď.Těch lidí tam nemůže být jen pár,ale musí jich být tisíce,protože ty tisíce se nedají tak snadno nasypat do škatule"Náckové",obzvlášť,když mezi nimi budou lidé různého věku,pohlaví a snad i rasy.To může skutečně nějak působit,ale osobně si myslím,že je téměř nemožné přesvědčit takové spousty lidí,které by dokázaly"vychýlit jazýček vah".

76056

29.10.2005 17:30

Dvě stovky policistů dohlížely na sedmdesát demonstrantů

RE: Skutečně ty komunistické Novinky tu diskusi vymazaly

Alexa 85.?.?.?

Ono to není jen na novinkách,ale i třeba idnes maže o stošest a budou stále přibývat.Otázka co je lepší,jestli to,že ten příspěvek smažou anebo to,že ho stihne najít naše dořitěsekopající ideopolicie a pozve si nás pro podání vysvětlení.I když i to by bylo zajímavé.

76072

30.10.2005 18:44

Dvě stovky policistů dohlížely na sedmdesát demonstrantů

RE: Problém je ve špatném výkladu slova 'demokracie'

Alexa 85.?.?.?

Já myslím,že právě dnešní doba ukazuje nejlépe,že demokracie není už to pravé.Lidé sice na své vlady plivají(a já se jim nedivím),ale zároveň to neberou nijak vážně-nezajímá je to.Jediný způsob jak mohou lidé zasáhnout je jednou za 4roky někoho zvolit,někoho,jehož tvář většinou znají jen z médii.Tenhle systém je čím dál tím více vzdálen člověku samotnému a člověk ztrácí pocit,že má možnost něco ovlivnit.Teď je to mnohem silnější,když spoustu rozhodování se děje v Bruselu,tedy tam,kde mají minimální ponětí o tom co lidé chtějí.Místo demokracie by bylo lepší říkat současnému zřízení byrokracie,neboť každý člověk je svázán příkazy a zákazy a začíná se v tom všem ztácet.Vláda by měla sloužit lidem a ne lidé vládě.

Je ale pravda,že nemáme nic lepšího a je snažší sehnout hřbet,než s tím začít něco dělat [pláč] .

76184

30.10.2005 22:10

Dvě stovky policistů dohlížely na sedmdesát demonstrantů

RE: židé hrozí

Alexa 85.?.?.?

No,myšlenka je to dobrá,ale kdyby to bylo tak snadné,tak už by se dávno stalo."Netrpí"tam ti ubozí židé hlavně kvuli Jeruzalému a svatým místům obecně?Ta se budou špatně stěhovat.

76206

30.10.2005 22:28

Španělský soud vydal zatykač na vojáky USA v Iráku

RE: Módní idiocká propaganda

Alexa 85.?.?.?

Ajéje,opět džihádisti... [oči v sloup]

A vy máte úctu k životu?Zcela jistě nejste moc mírumilovný člověk,když pracujete v armádě.

76209

30.10.2005 22:58

Irák po referendu

RE: Netypický článek

Alexa 85.?.?.?

Článek je dobrý,ale přesto z něho nevyplývá,že američané jsou jen velká hromada dobra pro Irák.Píšete o profesionálích policistech.Ano,zcela jistě se dřív nebo později zformuje profesionální policie a armáda a dokud tam bude takzvaná demokracie uměle podporovaná americkou armádou,tak to možná bude fungovat.Jakmile armáda odejde(a jednou bude muset odejít)tak co bude s iráckou armádou a policii?Ten,komu bude policie a armáda loajální připadne velká moc a stane se z něj nejspíš nový Saddám a vše to pojede nanovo.Už teď se budou nové parlamentní strany dělit na frakce,z nichž každá prahne po moci a důležité bude to,která z těch frakcí bude mít největší sympatie u vojáků a policistů.Ta,která ty sympatie mít nebude,se octne v roli opozice a podle toho zvolí styl boje...

Navíc závisí a bude záviset z jakých věřících a etnik bude policie a armáda složená.

Zkrátka jiný kraj,jiný mrav a Irák není místo,kde by fungovaly běžné západní principy.

76211

31.10.2005 11:35

Irák po referendu

RE: Netypický článek

Alexa 85.?.?.?

Když čtu vaše reakce mám pocit,že stále čtete jen příručky typu"Jak nastolit demokracii" [oči v sloup] .

Nebudu vám vyvracet tu vaši pravdu.Nakonec,uvidíte sám co se stane po odchodu amerických vojsk z Iráku(tedy pokud se jen nepřemístí do Íránu na povel svých vládců v Izraeli).

Ale víte co?jen tam klidně zůstaňte,naroste vám stástní dluh,zkoupí vás číňané a bude od vás pokoj. [velký smích]

76254

31.10.2005 13:16

Irák po referendu

RE: Netypický článek

Alexa 85.?.?.?

No,Lehuv odhad je stejný,jako odhad jeho zaměstnavatele(jak jinak),tedy armády USA.Tnz.až do doby,kdy bude v iráku klid a mír a bude tam západní(nebo lépe řečeno prozápadní)demokracie.Jak to řekl Woolsey a jemu podobní:"...i desítky let".

Otázka je,jak se k tomu mezitím postaví americký lid.

76267

01.11.2005 11:36

Irák po referendu

RE: Netypický článek

Alexa 85.?.?.?

No,toho smajlíka jsem tam plácnula proto,že jsem to myslela trochu s rezervou.Je ale faktem,že aby USA pokryly svůj rozpočet musí vydávat dluhopisy a co jsem se dočetla,tak velkou část dluhopisů skupuje právě Čína.
Otázka je,jak dlouho to bude takhle fungovat [zmaten] Pokud vím,tak dluhy z vietnamské války se splácely dobrých dvacet let.

76371

01.11.2005 11:55

Irák po referendu

RE: Bylo by zajímavé vědět, jestli

Alexa 85.?.?.?

>Když by nedělali nic, tak by byli ti zlí, jelikož by nechali jednoho z >nejhorších diktátorů u moci kvůli ropě.

USA se samy dosadily do pozice světového policajta.Nikdo by jim nic nevyčítal,kdyby pracovaly týmově a ne jako Rambo,který bojuje sám s klackem proti tanku.

>Když se rozhodnou diktátora svrhnout, tak je všichni nenávidí z toho samého důvodu.

Ano,problém je,že oni sami se rozhodly a přesvědčili kde koho na základě lží o ZHN.

>Ohledně o důsledcích nicnedělání a nechání Saddáma u moci jsme se
>už bavili a mám dokonce dojem, že si v tomto rozumíme, že
>sesazení Saddáma bylo nutné a světu je rozhodně lépe bez
>něj a jeho bláznivých synáčků.

Nic proti tomu,ale mohlo se to udát už v r.91 a měl být skopnut Saddám,jeho poskoci a alou pryč.Žádné několikaleté zevlování tam,kde nemají co dělat.

>Sice se tak mělo stát už v roce 1991, ale pořád lépe pozdě než nikdy.

No ano,tehdy to mělo aspoň souvislost se Saddámovým útokem na Kuvajt.Tentokráte byl útok veden ze strany USA a to na základě lží.

>Co se týče chování amerických vojáků v Iráku, tak jsem si jistý, že
>jejich ohleduplnost k Iráčanům spíše kolikrát vzbuzuje podezření a
>džihádisté ji interpretují jako slabost.

Nejste Leho??Podle toho slovníku...

>Já mám pocit, že s nepřátelstvím vůči Američanům nemají
>Američané tak moc společného, každý Arab je bude
>nenávidět z důvodů trošku jiných.

Že by stranění Izraeli?strkání prstů(hlavní)kam nemají?

>Sauďané nenávidí Američany jelikož je vidí jako zdroj útisku ve své zemi.

Ano,nikomu se přeci nebude líbít,když vám budou po dvorku běhat cizí vojáci.

>Je to nakonec svým způsobem pravda, neboť odběrem arabské ropy
>v podstatě financujeme režim v této zemi,

Někdo vás nutí tu ropu kupovat?Zapomínám,mít ve svém skromném pickupu sedmilitrový osmiválec něco stojí.Stejně tak jako naftové elektrárny.

>To je největší slabina západních demokracií,jelikož jejich občanům je
>stále do velké míry jedno s kým se obchoduje, hlavně že je mír a máme se
>dobře.

Co je to mít se dobře?Záp.demokracie se skládá ze dvou prvků:vlády a těmi dole(prý občané).Vláda(strana) má vždy snahu se udržet u moci a proto si své občánky hýčká.Nikdo nechce slevit ze svého luxusu.A teď mi řekněte kdo dělá tu největší chybu?

>Trochu se tento přístup mění v USA po 9/11, ale podle mě ne
>dostatečně rychle a Evropané se stále sebevražedně
>ukájejí v módní nenávisti k Velkému Satanu, který je už
>nělolikrát vytáhl z pěkné bryndy.

Já mám pocit,že evropané se stále"sebevražedně ukájejí"(máte zajímavý slovník)na nenávisti vůči všemu islámskému,byť vlastně není proč.Když půjdu a někoho umlátím klackem(palnou zbraň nevlastním)a řeknu,že jsem to udělala ve jménu Alláha,tak jsem automaticky onálepkována jako džihádista.

76372

02.11.2005 11:28

Irák po referendu

RE: Netypický článek

Alexa 85.?.?.?

Já se jen maličo vetřu,ano?

>Vidím to tak. I přez to, že jste (údajně) procestoval půl světa, máte
>arabského učitele a profesorku ruštiny (zvláštní kombinace), pořád jste
>zůstal jen tím malým hloupým českým Honzou, který se vydal do světa.
>Vypadá to, že ten váš svět vás zcela nepřijal a občas vám to dává také
>najevo.Takže se snažíte být zuby nehty Američtější než rodilý Američan.
>Jenže vaše donekonečna omílané průpovídky , které vydáváte za argumenty na
>tom nic nezmění .

Tohle jste řekla vážně moc hezky. [mrknutí jedním okem]

76497

02.11.2005 11:40

Vrah tří policistů na svobodě

RE: podla mna hlavne

Alexa 85.?.?.?

Máte veskrze pravdu,ale má to jeden háček.Ty dva případy,které jste popsal se v jednom hodně liší.U prvního případu nehrozí"nákaza"svědků daného trestného činu...u toho druhého to hrozí a o to je nebezpečnější.

76499

02.11.2005 15:30

Člověk z fotografie

RE: vi nekdo z vas o tomto experimentu?

Alexa 85.?.?.?

Podle Leha bude P.Zimbardo zcela jistě módní anti-ami a levičák.Tento doktor má skutečně pod čepicí.Četla jsem o několika jeho pokusech a bezpochyby moc zajímavé včetně toho vězeňského.Moc hezký byl nedávný článek o jeho setkání s naším kašparem Havlem,který ho chtěl krmit o svobodných USA a P.Zimbardo ho spolehlivě umlčel.Tuším,že se Zimbardem byl nedávno rozhovor v časopisu Týden.Taktéž doporučuju.

76536

02.11.2005 20:18

Irák po referendu

Potrefená se ozvývá

Alexa 85.?.?.?

Pane Leho,ano,to mě jste nazval husou a teď jste vy,byť něpřímo,nazván hovadem.Rozdíl je prakticky jediný a to ten,že já jsem tu vaši urážku přešla bez povšimnutí,ale vy tu hned začínáte s nácky a komouši.

Nepřipadáte si občas jako duševní trpaslík? [oči v sloup]

76572

02.11.2005 20:43

Irák po referendu

RE: Potrefená se ozvývá

Alexa 85.?.?.?

Teď se ale vážně projevujete jako malý kluk.Co je špatného na duševním trpaslíkovi?Navíc já neřekla,že jste duševní trpaslík,jen jsem podotkla,jestli se tak občas necítíte.To je něco jiného.K tomu hovadu...dotyčný reagoval na někoho,kdož nechtěl zvěřejňovat svou identitu...schválně se na to ještě jednou podívejte [mrknutí jedním okem] .Ale jak je vidět,tak ta potrefená se vždy ozve [chechtot] .

A mimochodem,to vaše osočení mě husou byla přímá urážka jakkoliv byla nebo nebyla podmíněná.Tak zklidněte hormon.

76574

03.11.2005 12:13

Člověk z fotografie

Klokane,mála poznámečka

Alexa 85.?.?.?

Klokane klokane [oči v sloup] ,vy máte také selektivní pozornost,že?

Já jsem psala:
>Moc hezký byl nedávný článek o jeho setkání s naším kašparem Havlem,který ho
>chtěl krmit o svobodných USA a P.Zimbardo ho spolehlivě umlčel.

A vy mi píšete:
>Alexo, v tom clanku neni nic o tom,ze by Havel vykladal neco o svobodach v
>USA a byl vyveden z omylu.

No samozřejmě,že v tom článku ,na který odkazujete nic takového není,já jsem to přeci ani netvrdila.
Jestli mohu poradit,než na něco budete reagovat,tak si to pozorně přečtěte.

76692

03.11.2005 12:24

Irák po referendu

RE: Flying Tigers v Iraku

Alexa 85.?.?.?

>Samozrejme, pokud napisu, ze Garyho Pearsona osobne znam, tak to
>asi take nebudete brat moc vazne, ze...?

Ale my to vážně vezmeme,to se nebojte.Ale musíme na vás vaší řečí:jaké máte důkazy?

76694

03.11.2005 15:49

Irák po referendu

RE: Flying Tigers v Iraku

Alexa 85.?.?.?

Beru vás jako kohokoliv jiného na internetu a tedy jako kohokoliv,kdo může říkat co chce.Já vás také mohu stále utvrzovat v tom,že jsem poradkyně ministra zahraničí a bude to působit úplně stejně,jako když tu vy říkáte,že jste se nedávno vrátil z iráku a že jste zaměstnanec americké armády.

Celkově vzato,to,že tu tvrdíte,že jste americký voják a jak tu stále obhajujete svou svatou ameriku(a přitom američanem nejste)do sebe neuvěřitelně zapadá.Buď je to vše pravda a není tedy žádný div vaším silně jednostraným názorům.Anebo jste natolik zpitomělý americkou propagandou a své vojáčení jste si jen přihodil pro dobarvení příběhů.Věřím vám a tudíž se domnívám,že první možnost je ta pravá.Tím pádem mi vaše svědectví přijdou neseriozní,protože jste americký voják a ten bude hájit to co dělá i za cenu svého jména.Je to asi jako když se zeptáte soudce co si myslí o úrovni jeho soudcování.

Jedna otázka:proč sem vůbec chodíte a diskutujete tu?

76722

03.11.2005 16:10

Francie: srážky policie s imigranty neustávají

RE: Bila populace svou vlastni blbosti speje ke sve katastrofe,at si humaniste rikaji ,co chteji.

Alexa 85.?.?.?

Máte v mnohém pravdu,ale nikdy není vina jen na jedné straně.Každý půjde tak daleko kam až mu ten druhý dovolí a v tomhle ohledu se ve francii stala ta nejpodstatnější chyba.V určitém bodě je však celý ten proces nevratný.A to co se děje v paříži je už dávno za tímto bodem.

76724

03.11.2005 19:02

Irák po referendu

RE: Flying Tigers v Iraku

Alexa 85.?.?.?

Našla jsem tam jediné jméno...vy jste technik u vrtulníku??

76749

03.11.2005 21:42

Irák po referendu

RE: Karle z Cech, Daso, Lve,Alexo,Trodasi,Sedo a jim podobni

Alexa 85.?.?.?

Vy byste se taky mohl sklidnit.Pokud tady někdo uráží a zesměšňuje,tak jste to především vy a Leho.Vy tu ze všech děláte nevzdělané, "levičácké", "anti-ami" komouše.

To co jste předvedl tímhle odstavcem je ukázka velmi jednoduchého škatulkování(od vás mě to nepřekvapuje).

Pokud máte dojem,že já vás(Leha a další)urážím a zesměšňuju,tak mi najděte kde přesně.Moc by mě to zajímalo.

Nejveselejší je pro mě,když někdo z vás mě tu onálepkuje komunistkou [chechtot] .Má to jeden háček a to ten,že jsem se narodila 1983 a v době převratu jsem byla ve školce.Jinak jsem pravicový liberál a to,že kritizuju politiku G.Bushe a jeho kohorty,která je v USA u kormidla je mé právo a mám k tomu důvody.Rozhodně nejsem pomatená a nejsem sama.

Ovšem skutečně jste mě pobavil tímhle:
>A mohu vas ujistit o jedne veci - do Ceska jezdim dost casto na to, abych
>vedel ze vas za neinformovane a fanaticke antiamericany nepovazuje jen pan
>Leho, ale i vetsina vasich spoluobcanu.

Mluvíte tu o většině,která jen pasivně konzumuje zprávy pouze z televize,většinou volí čssd a komunisty a podle toho mají i přehled.A podle takových bych se měla řídit???Vy jste klaun [chechtot]

76772

04.11.2005 00:10

Irák po referendu

RE: Karle z Cech, Daso, Lve,Alexo,Trodasi,Sedo a jim podobni

Alexa 85.?.?.?

>Pani Alexo,
>nevim o tom, ze bych vas nazval komunistkou. Ale do skatulky
>"pravicovy liberal" podle vaseho psani rovnez nepatrite. Ani
>nahodou. [smích]

Já vám to nutit nebudu.Nakonec moje politická orientace je moje věc.A nepatřím mezi ty co by se kvuli tomu hádali do krve.

>Ta mlcici vetsina o ktere se vyjadrujete s takovym despektem jsou
>obycejni lide, kteri si na rozdil od vas tu vladu komunistu
>pamatuji a umi diky tomu snadneji rozlisit lzivou propagandu od
>pravdy.

Ta mlčící většina je přesně ten typ lidí na který sedí to okřídlené"chléb a hry".Do určíté míry ty lidi chápu,zajímá je jen to,co se bezprostředně dotýká jejich životů.Přesto mi tu netvrďtě,že názory těhle lidí jsou lepší než ty mé a názory dalších tady na tomto webu.A nedej bože,že bych se názory těchto lidí měla řídit. [oči v sloup]

76794

04.11.2005 01:04

Irák po referendu

RE: Karle z Cech, Daso, Lve,Alexo,Trodasi,Sedo a jim podobni

Alexa 85.?.?.?

Zkusila jsem a vypadá to celkově zajímavě.Není to sice uspořádání,na které jsem zvyklá a některé otázky jsem si nedokázala nějak jednoznačně vysvětlit,ale prokousala jsem se až k výsledku a tady je:

>Economic Left/Right: -1.50
>Social Libertarian/Authoritarian: -3.90

Nedá se tedy říct,že bych byla socialistka(jak mi tu občas někdo předhazuje).
Co vy na to Emmo?

76799

04.11.2005 11:51

Člověk z fotografie

RE: Klokane,mála poznámečka

Alexa 85.?.?.?

Co chcete víc?Vždyť jsem vám to napsala,že jsem měla na mysli rozhovor,který proběhl mezi Zimbardem a Havlem někdy před třemi týdny a ne ten rozhovor,nakterý jste dával odkaz. ... [oči v sloup]

76855

04.11.2005 12:08

Irák po referendu

Pane Peťo Veliký...

Alexa 85.?.?.?

všimla jsem si vaší velké nenávisti k čechům.Proto to co píšete nijak nevybočuje z vaší názorové linie.Co se týče mých rodičů,tak ty nechte napokoji,já tu vašim rodičům taky nespílám.

Nebuďte srab a ubožák(jak se tu koneckonců často prezentujete)a jednejte pouze za sebe a pouze s těmi co tu jsou.Pokud se vám na mě něco nelíbí,tak mi to řekněte.

76857

04.11.2005 12:20

Irák po referendu

RE: Karle z Cech, Daso, Lve,Alexo,Trodasi,Sedo a jim podobni

Alexa 85.?.?.?

>Nazory lidi kteri si pamatuji komunisty a jejich prolhanost se
>jiste ridit nemusite.

>Ale poucit byste se mohla. [mrknutí jedním okem]

Ale já se učím.Zajímám se o to co bylo a to nejen z oficiálních zdrojů.Problém je,že se to spoustu let(během komunismu)vzhlíželo tiše a s obdivem k USA,ale i ony samy mají své máslo na hlavě.Sama jsem si totality příliš neužila,ale má docela slušné představy jaké to asi bylo(ano,samozřejmě je lepší jednou vidět,než stokrát slyšet).Já se snažím vidět i dnešní dobu objektivně a to co mi tu tvrdíte vy,Leho a mnozí další zastánci proamerické ideologie také smrdí.A nemálo.

Předpokládám,že vy jste si té totality užil,nabyl k ní spousty nenávisti a také doufal v ty silné USA,které jsou svobodné a spravedlivé.Kdo je tedy víc objektivní:vy,kdož máte v mysli spoustu nenávisti k jedné straně(SSSR),nebo já,jenž mám relativně ideologicky čistou hlavu?

Napadá mě.Když tu stále brojíte proti komunismu...vy si nevšímáte té spouty věcí co se dnes děje?Terorismus a z toho vyplývající bezpečnostní opatření(Patriot act),identifikační karty,biometrické údaje...člověk má stále menší možnost se vyhnout sledování a kontrole...Sledování a kontrola...nenapadá vás k jakému režimu to patří?

76858

04.11.2005 12:28

Irák po referendu

RE: Karle z Cech, Daso, Lve,Alexo,Trodasi,Sedo a jim podobni

Alexa 85.?.?.?

Já to zkusila hlavně jako výzvu.Jistě je to zajímavý test,ale pro mě v některých směrech trochu cizokrajný.

Já svou politickou orientaci beru z hlediska toho,co mám možnost volit tady doma(a moc toho na výběr není a to ani s patřičnou kvalitou).Být ve státech,tak bych jednoznačně volila demokraty,republikáni jsou pro mě příliš pravicoví a příliš konzervativní.Leč jsem kde jsem a tak jedinou reálnou možnost vidím v ODS,což jsou právě paradoxně pravicoví konzervativci.Se spoustou názorů ODS souhlasím,ale neshoduji se v některých konkrétních názorech(třeba registrované partnerství).

Z tohoto důvodu mi příjde ten politicalcompass spíš jen takový teoretický a realita je pak trochu jiná.Každopádně díky za tip [mrknutí jedním okem] .

76859

04.11.2005 12:32

Irák po referendu

RE: Karle z Cech, Daso, Lve,Alexo,Trodasi,Sedo a jim podobni

Alexa 85.?.?.?

Mám radost,že jsem dokázala,že nejsem soudružka,jak se mi tu někteří stále snaží vnutit.

76860

04.11.2005 17:37

Irák po referendu

RE: Karle z Cech, Daso, Lve,Alexo,Trodasi,Sedo a jim podobni

Alexa 85.?.?.?

>Jde o sledování a kontrolu zločinců a teroristů, nikoliv
>slušných lidí s čistým rejstříkem.

Potíž je v tom,že ve výsledku to omezuje jen a pouze životy obyčejných lidí.
Všechno se dá zneužít a nejvíc trumfů má touto"ochranou"nás občánků právě náš stát(i váš stát,vy máte ovšem kladné body tím,že jste voják).

>Patriot Act totiž vyžaduje většinou dodržovat stávající zákony,
>nepřináší nic nového.

Veskrze máte pravdu,nejde však o dodržování zákonů,ale o obsah samotných zákonů.Třeba jeden z doplňků daného zákona:když dám peníze někomu kdo je bez mého vědomí použije pro teroristický čin stávám se automaticky teroristou a jsem potrestána trestem smrti.To vám příjde demokratické?Tohle už začíná zavánět jiným režimem.

76896

04.11.2005 17:46

Člověk z fotografie

RE: Klokane,mála poznámečka

Alexa 85.?.?.?

Nemusíte se hned čertit,já něco napsala a vy jste mi řekl,že jsem mimo,přitom jste si to ani pořádně nepřečetl.Proto jsem vám řekla,že máte selektivní pozornost.Pokud jsem se vás tím příliš dotkla,omlouvám se.

...

76899

04.11.2005 22:45

Irák po referendu

RE: Karle z Cech, Daso, Lve,Alexo,Trodasi,Sedo a jim podobni

Alexa 85.?.?.?

Podle testu jsem levicová liberálka,ale jak jsem řekla už jednou,některé otázky pro mě byly poněkud nejdnoznačné.Jaká je skutečnost by měli posoudit ti co mě dobře znají.Jinak jsem v tomhle případě levicová jen na -1,5 na stupnici do -10,což se nedá brát za extrémně levicové.

Co se týče vašeho nesouhlasu s mými názory na zahraniční politiku...nikdo po vás nechce abyste souhlasil.Lidé mají mít různé názory(na světě by byla jinak nuda)a vše je fajn,dokud nepříjde přesvědčování se zbraní v ruce.

>Trosku lituji, ze jsem vase jmeno uvedl v nadpisu sveho prispevku
>vedle Lva, Karla z Cech a Sedy.

>Sorry about it, eh ? [mrknutí jedním okem]

Děkuji,zase nic tak vážného se nestalo. [mrknutí jedním okem]

76942

04.11.2005 23:18

Irák po referendu

RE: Karle z Cech, Daso, Lve,Alexo,Trodasi,Sedo a jim podobni

Alexa 85.?.?.?

Máte pravdu,že jednotlivci v ODS jsou různě orientovaní(osobně mě nejvíc oslovují právě Langr a Zahradil...a to nejen kvuli travce,i když s legalizací souhlasím).Já vycházím hlavně z toho,jak vystupují jako celek.A celkově na mě působí jako konzervativci.

Jako liberální pravice by měla fungovat US-DEU,ale ty jsou dávno mimo hru a spíš vždy jen zabírali místo,nic víc nedokázali.Kdyby na jejich postu byla strana se skutečnými osobnostmi a nějakým kloudným programem,tak bych volila spíš je.Leč kde nic není,ani smrt nebere.

Co se týče US systému,tak jsem to řekla spíš z obecného hlediska a nemám přesné představy o jednotlivých politicích.Jak jsem řekla,spíš bych inklinovala k demokratům a možná proto tu na některé působím dojmem levičáka.Jinak máte určitě pravdu,záleží na třídě a původu(a vyznání?!) konkrétního politika.

76945

04.11.2005 23:26

Irák po referendu

RE: Karle z Cech, Daso, Lve,Alexo,Trodasi,Sedo a jim podobni

Alexa 85.?.?.?

>Tak trochu anarchistka viz ten výsledek na svislé ose [mrknutí jedním okem]

Ehm...to vzkutku nepopírám.Občas mám takové tendence. [velký smích]

76947

05.11.2005 20:00

Člověk z fotografie

RE: Klokane,mála poznámečka

Alexa 85.?.?.?

>,ale,ze vami podane tvrzeni se v tom clanku nenaleza.

Fajn,tak mi ukažte,kde přesně jsem to řekla.Nemám ráda když mě obviňujete z alibismu bezdůvodně.

77049

06.11.2005 21:01

Rasisti

Mindo

Alexa 85.?.?.?

Váš názor je hezký,leč jednostranný.

Přistěhovalci nejsou jen a pouze ti"barevní"(to je pitomý výraz,barevní jsme všichni,ne?)a vaše řešení,aby se všichni co emigrovali ze své domoviny vrátili zpět odkud přišli je dost krátkozraké.Co ti,kteří získali politický azyl?Co ti,kteří utekli ze své země před válkou a hladomorem a chtějí pracovat?Půjdeme-li do budoucnosti,tak co mají dělat ti,kterým vyschne půda pod nohama a ve své domovině zkrátka nemohou žít?Mají ti všichni raději zemřít,ale zato doma?

To je mi logika [oči v sloup]

Nesmíme se dívat jen na ty,kteří ve francii(a brzo nejspíš i v itálii)zapalují auta a domy(trochu mě šoklo,že jsou to i 10ti letí kluci)jako na jediné viníky.Nikdy nic nevzniká samo o sobě,tím,že to zkrátka nebylo a najednou je.Ten problém někde začal a žádný důsledek není bez příčiny.Na současném konfliktu se podespali obě strany.Žádné takové,že jen a pouze imigranti a jejich potomci.Každý člověk si dovolí zajít tak daleko,kam až mu to okolní situace dovolí a v tomhle směru je jedním z činitelů současného výsledku i postoj smotné francouzské vlády.Měla být prozíravější a neotvírat vrátka tolik dokořán.Už to tu někdo psal,že je rozdíl,když máte v ulici jednoho imigranata a věc druhá je,když těch přistěhovalců je tolik,že vy se stáváte se svou národností pouhopouhou menšinou.Zkrátka ta snaha o vztřícnost měla být střízlivější a více uvažlivá.

Tím však nechci tvrdit,že imigranti jsou jen beránci,kteří za nic nemohou.

Ještě k tomu vašemu přirovnání s pitbulem bych se chtěla zeptat co vy o těchto psech víte?Máte ho doma anebo jen vycházíte z bulvárních zpráv,kde se o těchto mazlících mluví jako o bojových plemenech?
Pes je pouze takový,jak se k němu jeho pán chová.Když budete chtít,tak to"bojové plemeno"vychováte z mnoha jiných psů,kteří jsou za běžných okolností ti největší miláčkové rodiny.

77193

07.11.2005 00:41

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: pád multi-kulti

Alexa 85.?.?.?

>Momentální situaci bych nazval "Pád multikultikulturalismu".
>Začíná se projevovat krátkozrakost masivní
>přistěhovatelské politiky, kdy se zapomíná na vyváženost
>mezi přistěhovalectvím a schopností přistěhovalců k
>asimilaci. Chci zdůraznit, že podle mého názoru má asimilace
>přiměřeného počtu asimilantů pozitivní vliv na
>společnost.

Mě jen stále nedochází proč si Francie natáhla tolik imigrantů?!To je trend multi-kulti skutečně tak silný,anebo je to způsobeno strachem z vymírání evropy a toho,že by neměl v budoucnosti kdo živit důchodce?

>Ve Francii ale došlo k dramatickému překročení hranice, kdy
>je společnost schopná absorbovat příchozí.

>Já osobně si myslím, že zvládnutelná hranice pro
>přistěhovalectví se pohybuje kolem 3í procent.

Těžko se to dá nastavit procentuálním poměrem ku"domorodému"obyvatelstvu.Je to spíš individuální podle situace a oblasti/regionu.

>Z praxe:
>V naší vesnici žije rodina cikánů. Chovají se velmi
>slušně a máme je celkem rádi.

Také znám pár takových případů.V tomhle nejspíš spočívá ten háček.Nejde o procenta,ale o roztroušení.Pokud je té menšiny skutečná menšina a nevytváří gheta,tak to celé může fungovat.Je pochopitelné,že imigranti k sobě cítí blízkost,když jsou v cizí zemi,ale když jich bude příliš pohromadě,začne to fungovat kontraproduktivě.

>Jsem ale přesvědčený, že pokud by se u nás zabydlelo více
>příslušníků zmíněného etnika, tak budou nejen dělat
>bordel a vyrádat obydlí svých sousedů, ale možná si smlsnou
>i na nejakém tom domácím mazlíčkovi.

Stále častěji k nám proudí slovenští cikáni a nepobývají jen na východě země.Jsou kupříkladu i v Mladé Boleslavi.Myslím,že nám tímto hrozí něco podobného jako se děje ve francii a jako se stalo asi před dvěma lety na slovensku.I cikáni mají televizi a možná některé z nich to podpoří,když vidí tmavé"bratrance"jak jsou nespokojení.Bohužel i tady by se situace vyvíjela nejspíš podobně.Možná s tím rozdílem,že u nás by se našly skupinky neonácků,které by nezůstaly jen u slov(záleželo by hlavně na jejich počtu,jak jinak)...

Jinak s tím jezením domácích mazlíčků mám dojem,že to není doména jen cikánů.O dvě vsi dál o nás bydlí jedna populární rodinka a kolem obydlí jim během roku pobíhá vždy zcela náhodný počet psů.Co je zajímavé,tak ten počet se mění během dnů v rozmezí 3-10 chlupáčů.Takže nejen černi jsou na"psí"dietě.Jinak prý se dává"špetka"psa do klobás,údajně pro chuť.Nevím,neholduju tomu.

77214

07.11.2005 00:56

Rasisti

RE: Nejde o rasismus

Alexa 85.?.?.?

>Jenže,která inteligentní žena se vzdá
>kariéry,postupu,uznání,nezávislosti...nechá se živit
>mužem,stoupne si k plotně a začne rodit děti?
>Čtyři,pět,šest....dětí?

>Jenže,který muž se dnes vzdá své svobody,nezávislosti a
>možností které mu tato doba dává a začne od mládí těžce
>dřít,aby tu svoji rodinu zajistil a uživil ženu a
>čtyři,pět,šest... dětí? Kdo z nás se dobrovolně vzdá
>své životní ůrovně s budovaným zázemím a jedným
>dítětem někdy po pětatřicítce?

Vzal jste to z dobrého směru.Tyto dva případy jsou spojené nádoby.Nejde to udělat jen tak,že žena nebo muž přestane a sleví.Ne,musí oba dva.Proč se ženy chtějí rovnat mužům?Vlastně závod a spousta žen v tomhle směru s muži bojuje.Navíc je to zčásti způsobené mnohasetletou"nadvládou"mužů.

>Možná budu napadán,i zesměšňován,ale z toho co tu píši
>neslevím ani čárku.

To ani nedělejte.

>Ano,bylo to křesťanství,které naše
>předky stmelilo a pomohlo Evropu udržet pro nás.Ať to byl
>Karel Martel,rytíři kříže,Zikmund Lucemburský,polští
>husaři,kozáci od ruských řek ...,tyto všechny spojovala v
>tím co bránili víra.Jistě,že nebylo vždycky všechno
>průzračně čisté,ale ten hlavní směr se po téměř dva
>tisíce let držel.S vírou.

Je otázka kdy to celé bylo čisté.Všechno souvisí se vším a tedy s politickou a společenskou situací se měnilo i křesťanství(možná spíš lépe církev).Odklon od té skutečné křesťasnké víry nastal možná už po smrti krista.

>A kolik toho ubráníme bez ní? Ještě dvacet let?
>Jestli to někdo náhodou neví,v Západní Evropě jsou známy
>tabulky,které kolují mezi mohamedány z kterých i negramotný
>pochopí,že za nějakých X let,se tito demokratickou
>cestou,volbami dostanou zcela legálně k moci.

Ano,ale svým způsobem jsme si to způsobili sami.Tou chorobnou snahou o umělou nediskriminaci menšin a politickou korektnost.

>A potom my a naše děti budem menšinou ve vlastní
>zemi.Samozřejmě bez pozitivní diskriminace!

Je nasnadě říci kdo s čím zachází s tím také schází.

>Ovšem,bude-li ještě někdo z nás žít.

Ví bůh... [smích]

77217

07.11.2005 22:17

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: pád multi-kulti

Alexa 85.?.?.?

S tím jezením psů to byla reakce na Ojiho poznámku,s tím si hlavu nedělejte.

Co se cikánů týče,tak jich je vzkutku valná většina nepřizpůsobitelná,ale to je tím,že žijí v ghetech a nemají pražádnou snahu se integrovat do společnosti.Žijí na dávkách,kradou a když to funguje,tak proč by to měnili,že?Co se týče těch přizpůsobených,tak skutečně jsou,ale je pravda,že je těžké tomu věřit.

Jinak nevím kde jste sebral,že hážu vinu na slováky.Slováci udělali naprosto správnou věc tím,že cikánům seškrtali jejich sociální dávky.Bohužel,v tomhle směru lze kritizovat jen naší socialistickou vládu,která neudělala žádné protiopatření proti hrozící migraci.Nakonec,naší vládu to tak nebolí.Slovenské cikány nakrmí z peněz daňových poplatníků a ještě si za to koupí spoustu hlasů(ehm,tedy nevím,chodí cikáni volit?) [naštvaný] .

77306

08.11.2005 20:27

Terorismus v Čečensku

RE: Teroristi ...

Alexa 85.?.?.?

>Jako webzin klinických bláznů jeho vliv na názor ve
>společnosti se i nadále bude zmenšovat až bude úplně
>malinkej...

No no,klid.Vy snad máte doktorát z psychiatrie,že tu místní čtenáře a přispěvatele takhle nehezky rozlišujete?Kdo je blázen a kdo ne?Spousta lidí byla za svého života za blázna a nakonec,po jejich smrti se ukázalo,že měli pravdu.

Kde přesně je ta mlhavá hranice mezi bláznovstvím(raději šílenstvím)a normálností?Skutečnost je taková,že nic není normální,protože pro to není nějaká konkrétní norma.Jsou jen menšinové a většinové názory a ty fungují,jako spojené nádoby.

Mimochodem,prý je naprosto minimální rozdíl mezi šílenstvím a genialitou.

77382

08.11.2005 21:15

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: Zkusenosti odjinud

Alexa 85.?.?.?

>A Vy byste se nechal porazit ve vlastni zemi??

Když už reagujete na můj příspěvek,tak buďte genderově koretkní(to snad nebolí,žene?).

Zeptám se jinak:vy považujete za řešení násilí?Zlo plodí zlo a msta plodí další pomstu.Nic to neřeší.Řešením bude zkrátka regulace imigrantů(je jedno jestli jsou to cikáni ze slovenska,maďarska anebo ti domorodí z indie) a jejich následná integrace...a když se nebudou chtít integrovat,tak šup za hraniční čáru.

77392

08.11.2005 22:10

Snaží se nás stát udusit, nebo se dusíme sami?

RE: Kdo za to může?

Alexa 85.?.?.?

>Hmmm...Jinak v elektrine je budoucnost, nebot nenici kyslik pri
>spalovani a da se relativne ekologicky vyrabet .. - čili
>nepřímo říkáte, že když elektřinu, tak výhradně z
>atomových elektráren ??

Když jste u toho,tak ČEZ plánuje výstavbu další jadené elektrárny.Co jsem se dočetla,tak by to mohlo začít někdy za dva roky.


>Nechce se mi totiž věřit, že by jste chtěl celou zeměkouli
>"ovrtulovat" větrnými elektrárnami - a stejně by to bylo
>málo.

Málo by to možná nebylo,ale může se stát,že postavíte"vrtuli"a přestane tam foukat z důvodů změn klimatu.Což je docela reálná hrozba.

>Zcela určitě ani vodní energie již není nazbyt,
>totiž dnes v řekách voda skoro ani neteče, všude samá
>hydroelektrárna... A to jsou jediné možné zdroje, které by
>"nežraly kyslík". Pardon !! Já zapoměl na sluneční
>články ! Jenže - na výrobu slunečního panelu se spotřebuje
>při výrobě více energie, než kolik je potom schopen za svou
>životnost vyprodukovat - tudy tedy taky cesta nevede...

Zdrojů je mnoho,ale proč jich využívat,když je ropa,uhlí a uran,že?

Jinak,v nedávné době se objevily jiné možnosti,krom solárních článků,které se dají vyrábět ne z křemíku,ale z polymerů(levnější a tedy dostupnější) a jsou tu i bakterie"z kanálů",které vám rozsvítí žárovku [smích] .

>Ach jo, to jsme se dočkali časů ... Nechcete doufám tvrdit,
>že elektriky je v zásuvkách dost a netřeba tedy pálit
>fosilní paliva ??

>Kdyby jste tady měli zájem, sepíšu sem článeček o
>současné energetické krizi světa - panu TS na zlost ! [smích]

Jen pište,pište.

>Slabší povahy by se pak mohly jít rovnou pověsit...

Už si běžím pro lano. [velký smích]

>pan TS by
>napsal, že absolutně vůbec nic nehrozí, protože po 50
>létech úsilovného výzkumu termonukleární fuze bychom do 50
>let mohli již postavit první snad funkční termonukleární
>elektrárnu. A mohli bychom se pak krásně pohádat, kdo má
>pravdu... [velký smích]

>Ještě je tu alternatíva - pomodlit se...

Nepomůže,ale dodá dobrého pocitu. [chechtot]

77399

08.11.2005 22:17

Snaží se nás stát udusit, nebo se dusíme sami?

RE: Kdo za to může?

Alexa 85.?.?.?

>Tomu s dovolenim nerozumim. Pri spalovani je prece potreba
>predevsim kysliku, bez ktereho nic nehori. Aspon nas to tak ucili
>ve skole. Takze nevim jestli se kyslik nenici, ale rozhodne se ho
>hodne spotrebuje. A jelikoz plice Zeme, destne pralesy, jsou
>niceny straslivym tempem, tak za chvili nebudem mit co dychat,
>natoz pak neco spalovat.

Kyslíku se hodně spotřebuje,ale kde ne?Kupříkladu pokud jezdíte autem,tak na každý litr benzínu připadne asi 10 000l kyslíku(nestlačeného).To je dost ne?Možná bych to neměla říkat nahlas,na tohle daně zatím nejsou.

Jinak podstatnější plíce světa jsou zelené mořské řasy a snad i plankton.

77403

09.11.2005 12:05

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: Zkusenosti odjinud

Alexa 85.?.?.?

>Slecno/pani Alexo, pohlavi rozlisuju, akorat tady ty Vase znaky
>nejsou tak videt - slo o omyl, ktery se povede komukoliv, takze
>sorry.

Nic se nestalo,já jsem se jen připomněla.

>No, a co se tyka Indo-Cechu, ty jsem pouzil spis pro ilustraci, v
>tuto chvili jde o to, ze pokud se francouzska vlada nepostavi za
>zajmy svych dane platicich obyvatel, a nezatne tipec arabske
>mladezi, nelze to chapat jinak, nez jako prohru. Respektive vyhru
>muslimu. A s jidlem roste chut.

Potíž je,že si francie vybudovala renomé svobodného a multikulturního státu.A teď babo raď co s tím?Je ale fakt,že hned první nebo druhý den měla nastoupit armáda a začít to rovnat.To je však zase jen potlačení nemoci a nemoc mívá svou příčinu a tu armádou nevyléčíte.

>To, ze zlo plodi zlo, a nenavist roste...to vim, a prave toho se
>bojim, ale myslim si, ze je chybou strkat hlavy do pisku, at uz
>jde o problem arabsky, nebo cikansky. Integrujeme, integrujeme, a
>co jsme zintegrovali?

Také nejsem pro strkání hlavy do písku.V tomhle případě je problém i to,že vláda netlumočí mínění svého lidu.Tedy že vláda si dělá co chce a často nedomýšlí důsledky svých činů.

>Sami sebe, do soumaru, co pul roku pracuji na vrchnost - a tak si
>kazda ceska rodina vydrzuje jednoho neintegrovaneho.
>Neintegrovany se diva na svet jinak, nez Vy, jinak by se uz davno
>integroval.

Ano,ale teď si vezměte kolik z těch imigrantů přichází do francie,itálie a mnoha jiných zemí jen kvuli sociálním dávkám,které doma nemají.Já nemám nic proti imigrantům,ale oni sami by měli cítit dluh vůči té zemi,do které přišli.A něco dát na oplátku.Pro mnoho z nich je obrovský problém se naučit místní jazyk a mnoho z nich ani nechce.

>Jemu tento stav vyhovuje. A jednoho dne muzeme
>zjistit, ze jsme byli touto politikou postradajici zdravy rozum
>porazeni, a to ve vlastni zemi - to se muze lehce stat.

Ano,ale to jsme zase u toho.Vláda nastaví nějaké kvóty a nějaké požadavky na imigranty a to je všechno.Jak jsem už několikrát řekla,v tomhle a jiných případech je vina na obou stranách.Imigranti tvoří gheta a mají pocit síly a převahy nad"místními"a pak to dopadá jako ve Francii a vláda zase vůbec nedomýšlí důsledky svých sociálních experimentů.

77453

Mužu se vás na něco zeptat,Leho?
V čem se podle vás liší ten komunismus,kterým se tu(podle bezdůvodně) oháníte a ten kapitalismus,ve kterém žijeme vlastně všichni?Těch rozdílů zase tak mnoho není.Vy tu stále máváte americkou demokracii a jinými bludy,ale fakt je ten,že to co tu kolem je není vláda lidu po vzoru demokracie,ale vláda peněz a těch,co je mají.Co je tedy horší:komunismus,ve kterém bylo všechno vázáno na to,kde a jaké máte přátelé a propaganda byla neskrývaná anebo kapitalismus,ve kterém závisí v podstatě jen na tom kolik máte peněz a propaganda je zčásti skrytá,ale jen tím,že je všude v malých kapkách?

77580

10.11.2005 18:25

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

RE: Leho a Pátý element

Alexa 85.?.?.?

>Pokud tady plácáte nesmysly o
>ropě, tak rovněž konzumujete ropné produkty a pokud byste je
>kupovali výlučně od šmejdů jako je Hamas a jim podobných,
>tak brzy by vás pro špatnou víru zlikvidovali, vy infidele...

Mýlíte se,v obchodě platí pouze náboženství peněz.Pokud vám někdo bude řezat hlavu,tak to jen proto,že jste nezaplatil.V tomhle případě by vám ale řezali jen prsty,aby jste mohl ještě platit.

Co se týče války v iráku,tak je fakt,že nešlo jen a pouze o ropu(samotný konflikt kvuli ropě by byl totiž ten nejhorší možný debakl,protože za dobu války cena ropy mnohonásobně vzrostla a samotná invaze musela být podpořena miliony barelů černého zlata).Šlo samozřejmě také o snahu chránit vyvolené.A podle posledních zpráv je na řadě právě Írán,protože si dovolil něco říct proti národu vyvolených.

77626

>Alexo, především zhruba sto miliónů nevinných obětí a
>další stamilióny nevinných zničených životů způsobených
>komunisty.

Takže začneme počítat oběti různých ideologii(ač ty dvě,které jsem uvedla mají mnoho společného)?Fajn,takže začněme počítat oběti kapitalismu:počet civilních obětí ve vietnamu,nově irák(mohla bych počítat"zničené"životy lidí při krachu na burze v r.1929-FED mohl zasáhnout,ale neudělal tak).Nepočítám případy,kdy americké tajné služby pomáhaly jen finančně na vraždění.Řeknete mi,že to jsou jen samé hlouposti.Možná,tak si to přeberme:válka ve vietnamu byla pouze válkou ideologii(plus samozřejmě testování bojové techniky),i když tam měla své želízko v ohni především CIA,válka v iráku taktéž bez opodstatnění a čím déle tam US army zůstává,tím víc bude mít na svědomí obětí.A to nikdo z nás neví,kolik lidí zmizelo z území USA bez něčího vědomí(nepohodlní vždy byli a budou).

>Vám to nic asi neříká, ono je si velmi těžko ty
>stamiliony představit, cítíte to jako heslo "...jeden mrtvý
>je tragedie, ale milion je pouhá statistika" (J.V. Stalin).

Já mám úctu před životem(a je jedno,jestli je to život muslima,nebo křesťana),narozdíl od vás,když tu stále hlásáte,že americká armáda nikdy nic neprovedla a pokud nějaké civilisty zabila,tak to byla jen jedna velká nešťastná náhoda(jako ta lanovka v itálii,že?)

>Myslíte si, že v kapitalismu se děje totéž, jak vám to
>říkají vaši bývalí soudruzi.

Mě to neříkají bývalí soudruzi,tak se sklidněte a než něco takového řeknete,tak si počítejte do desíti.

>V kapitalismu se lidé alespoň snaží nastolit právní řád a i když není
>zdaleka ideální, je to zatím to nejlepší, co máme.

Ano,neznamená to,že to nejlepší co máme je také dobré.Kapitalismus je odvozen od slova kapitál a ten rozhoduje.Současné vlády tedy nejsou demokratické,ale kapitalistické.Jestli chcete,rozepíšu vám proč to tak vidím.

>Já jsem, Alexo,zažil oba režimy a před komunismem jsem utekl, jelikož
>především v komunismu není šance na seberealizaci v
>případě, když nejste vyvolená, tj. především když někdo
>usoudí, že máte špatný třídní původ.

Hezky jste to nakousl.Ano,správný třídní původ,tj.mít dobré přátele a peníze-to platilo jak tehdy,tak dnes.Rozdíl je,že dnes se to děje pod rouškou takzvané demokracie.Znáte to,sítě chytají jen ty malé rybičky a velké se sítí prokoušou.A tak to bylo vždycky,nezávisle na ideologii.Ideologie,ať jsou to kapitalismus,demokracie,komunismus,nebo socialismus jsou jen pláštíkem.Fakticky se změnou ideologie nemění zhola nic.

77629

10.11.2005 18:55

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

RE: Leho a Pátý element

Alexa 85.?.?.?

>Jiste, tak proc rezou hlavy ridicum kamionu

Uveďte další souvisloti.To samé dělaly ruské mafie řidičům,kteří jeli přes rusko.Když to na mě takhle vychrlíte,tak asi těžko budu vědět o co jde.

>a tem, kteri odmitli zaplatit vykupne za sve rodinne prislusniky?

Tak tohle mi musíte skutečně vysvětlit,asi jsem hloupá,ale tohle jsem moc nepochopila [zmaten]

>No jo,mesity plati za tyhle veci dneska lip, nez napriklad jezdeni s >taxikem...

Máte důkazy pro tohle tvrzení?

>Ano, vykupne hrdlorezum a to vy jste ochotna platit, ze, hlavne
>aby neurizli hlavu vam.

Proboha co s tím máte?proč by mě někdo řezal hlavu??

>A jste si jista, ze budete mit vzdycky dost na zaplaceni?

Peníze nemám skoro žádné a možná díky tomu jsem šťastný člověk.

>Vy mozna ano,ale co my chlapi, ja si radsi necham uriznout hlavu nez
>obetovat muj ritni otvor, o me srajtofli nemluve...

No,když to říkáte,takže anální styk nemusíte,ano?No,vaše škoda. [velký smích]

77631

No,tak hlavně,že jste to opět shrnul svým typickým způsobem [oči v sloup] .Myslím,že byste mě hodně překvapil,kdyby jste mi odpověděl něco jiného.

77645

10.11.2005 20:41

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

RE: Leho a Pátý element

Alexa 85.?.?.?

>Protoze se omezujete na basteni komunisticke propagandy jako ve zminemem >videu.

No,ehm...já to video neviděla.Ještě něco?

>Mam na mysli to, ze dnes v Iraku velka cast kriminalnich cinu dzihadistu

Jak víte že jsou to džihádisté?Oni vám to řekli?Už jsem vám tu jednou nastínila fiktivní situaci,kdy půjdu a někoho umlátím a řeknu,že jsem to udělala na pokyn Alláha-stávám se tímto džihádistkou?Podle vás zcela jistě.Jedna věc jsou slova a druhá jsou skutečné motivy.Ale to jsem odbočila od tématu.


>spociva v tom, ze byvali clenove strany baath vcetne byvalych bacharu a >policajtu si privydelava unosy rodinnych prislusniku bohatsich Iracanu.
>Oni totiz jsou nezamestnani a soucasna iracka vlada jim nedala penzi a
>ponevadz jsou zvykli na vysokou zivotni uroven, tak si musi nejak
>vydelavat.

Nu dobře a co je na tom divného?Celé je to pochopitelné(pozor,neříkám,že s tím souhlasím).O co mě šlo,to,jak jste napsal větu vyznělo,že únosci podřezávají hlavy těm,kteří mají platit výkupné za uneseného člena rodiny... [zmaten] ...ale to jste nepostřehl.No nic,jedeme dál.

>Je vseobecne znamo, ze v Saudske Arabii rocne mizi nebo donedavna
>mizelo pres $10 miliard rocne, ktere vyberou muslimske charity.

Dobře,to bych brala.

>Z techto penez pak plati mezinarodni dzihadisty, kteri pusobi
>predevsim v Iraku, ale take v Cecne,

Nechcete mi napovídat,že v čečensku je to válka s islámem,žene?!Jestli ano,tak raději nic neříkejte,bude to tak lepší.Tahle teze je totiž oficiální stanovisko ruské vlády a pres.Putina(býv.člena KGB),pak tedy mlčte o komunistech.

>Palestine a i jinde. Neni to tak davno, co byl uverejnen cenik za dodane >zbozi.

Kým byl uvěřejněn?

>Napriklad za uspesne zabiti americkeho vojaka se asi pred rokem a pul
>platilo $5000, za ziveho asi $20 tisic, za zabiti civilniho zamestnance
>$1000 a tak podobne. Ovsem, kdybych vam tu predlozil smenku za
>uspesne atentaty, tak take tomu verit nebudete,

Věřím tomu a je to vše pochopitelné,každá akce vyvolává reakci.Vy stále nechápete,že vás ti lidé v iráku nechtějí?

>vy verite pouze zaslouzilym komunistum jako je Sgrena, ze...??

Názory madame Sgreny neznám,to co mě dodnes fascinuje je to,jak chrabří američtí vojáci stříleli po jejím autě a zabili jejího bodyguarda.Znamená to,že všichn,kteří nevěří oficiální americké verzi jsou komunisté?Potěž pánbůh,to těch komunistů tedy je [oči v sloup] .

>Jestli vy vite kde mizi tech $10 miliard z muslimskych charit, tak sem s
>tim.

Já nic takového ani netušila,říct vám to tedy nemohu.

>Jinak dalsich $30 miliard,...

Když jsme u toho,kolik je po ulicích spojených států bezdomovců?A kolik je rozpočet na armádu?To vám příjde také fér?

77651

10.11.2005 20:46

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

RE: Tak přece....

Alexa 85.?.?.?

>Vase zdroje jsou ovsem vesmes pouze
>komunisticka propaganda od velmi pochybnych charakteru jako
>Sgrena a tim, ze ji verite, vas podobne jako v pripade Alexy dela
>privrzenkyni jejich smrtonostne ideologie...

Víte co mě napadlo?Vy byste byl jedinečný poradce Bushe.Pokud si pamatuju dobře,tak on řekl po 9/11,že kdo není s námi,je proti nám.Vy jste tomu dal korunu,protože kdo není s vámi,je komunista(nebo džihádista...ale to se přeci nevylučuje,že?).

77654

10.11.2005 21:00

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

RE: Tak přece....

Alexa 85.?.?.?

>Alexo, ale ono je to trosku jinak, jste proti nam v kazdem
>pripade a nic vas nepresvedci, ze byste treba nemela pravdu, z
>cehoz automaticky plyne, ze nejste s nami.

Ano,nejsme sami,ale také to neznamená,že jsme komunisti(máte paranoiu).

>Zatim jste neprisla s jedinym argumentem proti jedinemu memu vrzeni,jedete
>stale po lajne anti-ami ideologie a jelikoz verite i komunistce Sgrene,
>tak tato vase ideologie se stava identickou s komunismem.

Na tohle nemá význam něco odpovídat.Tak já si pojedu po"lajně anti-ami" a vy si jeďte po"lajně pro-ami".

77660

10.11.2005 23:02

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: Teraz kecáš, Google!

Alexa 85.?.?.?

>Moje oblíbená rapová partička Public Enemy má protižidovské texty.

Hmm...máte dobrý vkus,ale lepší jsou Cypress hill. [smích]

77686

11.11.2005 12:35

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: Teraz kecáš, Google!

Alexa 85.?.?.?

No,stejně jako jiná uskupení se i Cypress trochu vyvíjí...a myslím,že z mého pohledu k horšímu(často to tak i bývá u jiných skupin).Třeba Black Sunday nebo Los Grandes Exitos El Espanol(což je z větší části Black Sunday s jinými texty)jsou stále ještě rapové alba...Stoned Raiders a jiná už jsou prošpikovaná metalem a to už mi moc pod nos nejde.

Beastie boys jsou taky dobří,akorát slyším prvně že to jsou židi.No budiž,ale kvuli tomu,že jsou židi je nepřestanu poslouchat [smích] .Jinak Cypress Hill jsou spíš míšenci(tedy mulati...aspoň se mi tak zdají).

77779

11.11.2005 12:49

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

RE: Leho a Pátý element

Alexa 85.?.?.?

>Leho, pomalu si začínám myslet, že vedete džihádistům
>účetnictví. Tak "přesné" informace by ste jinak těžko
>získal.

Vidíte,to je možná nakonec ono.Leho je přeci dvojtý agent [velký smích] .Za bílého dne opravuje americké vrtulníky a po nocích dělá džihádistům učto,aby na ně nepřišel finančák. [chechtot]

77781

11.11.2005 12:53

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

RE: Už jsem se k videu vyjádřil: Komunistická propaganda

Alexa 85.?.?.?

>Je to mimo jine take ten, kdo basti propagandu nejakeho
>prominentniho komunisty jako napr. Italky Sgreny...

Aha,už tomu začínám rozumět.Když tedy věřím"propagandě"nezávislých neamerických novinářů jsem komunistka a když věřím propagandě americké armády jsem proami a současně nejspíš i republikánka...nebo se pletu?

77783

11.11.2005 13:17

Jak to bylo s omluvou za VyHubené

RE: Vazeni diskutujici

Alexa 85.?.?.?

>Penize,penize.....jakou hodnotu ma clovek?

To je dost těžká otázka.Člověk má takovou hodnotu jaká je společnost,respektive jaké je smýšlení společnosti.Vezměte si,že dnes máme demokracii roubovanou s kapitalismem.V tomto směru má člověk hodnotu takovou,podle toho kolik odvede na daních,nebo ne?Z hlediska státu je to jediná relevantní hodnota.Z hlediska příbuzných je cena(v lepším případě)nevyčíslitelná.

Osobně si myslím,že jakmile lidé přestanou mít úctu před lidským(a i zvířecím)životem a je jedno čí ten život je,jestli politika nebo bezdomovce,tak upadá celá společnost.

Je ale zajímavé,jak se dá celý holokaust převést na peníze.To je něco nad čím by se měli všichni zamyslet.Když někdo někoho zabije,také pak finančně nenahrazuje pozůstalým.Je potrestán.Proč se tak nestalo v případě holokaustu?Proč to v tomhle případě jde přepočítat na peníze a navíc na miliardové sumy?

>Poucme se narode at cesi tez vymahaji,doufam ze budou vymahat i
>iracani,vietnamci.....vzdyt se to tady na tom svete porazi jak na
>jatkach ale beda jak se sahne na penize...ojojoj

Ano ano,na cizí peníze se nesahá.

>a platit je z ceho

A nejspíš vždy bude.

77787

>Takové pitomosti jsem ještě dlouho od nikoho nečetl.

Občas byste si to po sobě měl přečíst,už kvuli pravopisným chybám.

>O válce je spousta literatury a pár historicky přesných filmů od lidí, kteří >ve Vietnamu bojovali.

Bylo by docela zajímavé,kdyby pár historicky přesných filmů natočili i vietnamští obyvatelé,kteří měli tu"čest"si války"užít".

>To si vážně myslíte, že všichni byli takoví sedmilháři, že by lhali i svým o
>generaci mladším kolegům (jako např. mně)...???

A proč ne?

77823

11.11.2005 21:30

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

RE: Tak přece....

Alexa 85.?.?.?

>Dášo, kdyby byla Sgrena tak nepohodlná, proč ji podle vás
>rovnou nezabili? Já bych to udělal už jenom proto, že to je
>komunistka. Takoví jako ona nemají právo na život...

Koukám,vy jste vážně demokrat jako poleno.To se ani nedivím,že se do iráku stahují radikálové z celého okolního regionu,když zavádí demokracii takoví jako vy.

77835

11.11.2005 21:44

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

RE: Tak přece....

Alexa 85.?.?.?

Zapomínáte,že v parlamentech mnoha evropských států(já vím,evropani jsou všichni komunisté a přisluhovači satana saddáma [oči v sloup] ale to pro tuto chvilku ponechme stranou)jsou dnes komunisté i krajní pravičáci a dostali se tam demokratickým způsobem.I takové lidi chcete střílet?Tím pádem by jste byl ničím víc než vrahem v očích té demokratické společnosti.A to samé platí v případě paní Sgreny.

77839

12.11.2005 16:52

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Alexa 85.?.?.?

> A jaký lepší systém než kapitalismus byste doporučoval?
>Utopický socialismus, vědecký komunismus a nebo komunismus v
>SSSR?

> Kapitalismus má určitě hodně chyb, ale žádný jiný
>ekonomický systém není lepší.

Potíž je,že se často škatulkuje takovými výrazy.Hodně by se mohlo změnit samotným volebním systémem.Volit jednou za čtyři roky a pak se bezmocně dívat co to tam ten"posranec"dělá nutně každého voliče naplňuje frustrací(tedy voliče,který není zapálený pro věc a nenutí celou svou rodinu k urnám každé čtyři roky)a výsledkem je velmi nízká účast.Lidé strácí zájem o to co se děje"tam nahoře"a už jen plkají v hospodě nad pivem,nebo doma nad kafem.

Jinak politických systému je mnoho a mnoho dalších můžeze"vymyslet",ale samotným systémem se to nikdy nezmění.Každý ze systémů bude stále vycházet z kapitalismu.Ale to co je skutečně podstatné je to,že lidé budou stále orientovaní na majetek.Erich Fromm(vřele doporučuji,třeba dílko Mít nebo být)dnešní svět označil naprosto bezchybně,z televize,rádii a tím pádem i od ostatních lidí na nás útočí vymývání mozku pomocí reklamy a lidé tak musí mít spoustu věcí,které vlastně ani nepotřebují.Zkrátka dokud bude nejpodstatnější hodnotou onen výše řečený dolar(=majetek)tak můžete mít jakékoliv politické zřízení a vždy to bude stát za ...

77910

12.11.2005 17:28

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Alexa 85.?.?.?

Ač s vámi v tomhle moc nesouhlasím,respektuji.

Myslím,že tohle je o tom jakou má kdo životní filozofii a náhled na svět.

Ale toho Fromma vám doporučuji.Moc zajímavé čtení,i když nejspíš každému"nesedne".

Hezký večer [mrknutí jedním okem] .

77913

13.11.2005 18:48

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

RE: '..Od teto chvile

Alexa 85.?.?.?

Podal jste to v té nejlepší možné formě.

Leho však musí přijít na skutečnou pravdu sám.Jsou dvě možnosti:

a)buď se bude do konce života opájet svou pravdou a nám tu bude stále vytýkat,že nic nevíme,že jsme módní anti-ami a komouši.Tahle varianta má pro něho jedno velké plus:bude spokojený,protože jeho svět bude takový,jak si ho představuje.

b)dřív nebo později příjde něco,co mu otevře oči.Navenek to možná nepřizná,ale začne pochybovat a tehdy to může vést až k tomu,že zhroucením jeho vykonstruovaného světa se zhroutí i on sám.

Myslím,že on je o všem pevně přesvědčen a pokud něco co by mohlo změnit jeho mínění příjde,tak on to nebude chtít vidět.Je to velmi snadné nevidět to,co skutečně je.Z části zato možná může jeho život,možná je až příliš paranoidní z nebezpečí komunismu.Občas budí dojem,že je stále ve studené válce.

Naskýtá se i varianta c)tedy,že Leho je buď samozvaně nastrčený provokatér a baví se tím,že na něho někdo reaguje a nebo je někým nastrčený provokatér.Je až zvláštní,že několik dalších diskutujících má názory téměř stejné jako má Leho.

78027

>Alexo, především nepodlehněte propagandě "firmy LEHO"!

Není důvod mu věřit.Zatím mě ničím nepřesvědčil,protože vše co říká je neuvěřitelně proamerické.A argumetnty typu"vy komunisté"jsou spíš strátou půdy pod nohama.

>Samozřejmě, že se dělo totéž, ale s jedním rozdílem...
>komunisti "made in Stalin" škodili především svým
>spoluobčanům (podle mne je to neodpustitelná zhovadilost!!!),
>kdežto kapitalisti "made in USA" škodili a škodí jiným
>občanům, než těm svým, z USA (což je naprostá
>superzhovadilost)!?

Ono jak se to vezme.Oba režimy jsou si blízké v jednom:v manipulaci svých občanů.Sovětstký svaz to(bohužel pro něj)dělal vše až moc okatě a bylo evidentní,že to vše co hlásal pravda nebyla(ale mnoho lidí tomu věřilo).Propaganda USA je mnohem promyšlenější a méně"okatá".Pokud Leho tvrdí,že žádná propaganda v USA není,tak se šeredně mýlí.V každém státě je manipulováno veřejné mínění.Rozdíl je ten,že v bohatých státech to dá více práce(lidé mají větší přístup k informacím,ale zato se s nimi dá lépe manipulovat pomocí jejich pohodlí),ale o to lepší a trvalejší je výsledný efekt.

>Alexo, řekněte svůj odhad: Kdy se objeví americký Gorbačov?

Také si myslím,že žádný nebude.I když těžko říct,jestli za rozpadem SSSR stál jen a pouze Gorbačov(já si z něho jako malá pamatuju jen tu skvrnu na čele).
Každopádně USA měly tu výhodu(?),že za celé desítky a snad ty dvě stovky let nezažily nějaký velký konflikt(nepočítaje občanskou válku)a změnu politického zřízení.Stále žijí v té takzvané demokracii.Neměnila se tam korýtka jako v evropě a to dalo příležitost mimovládním uskupením,protože stálým politickým"klimatem"se jim nehýbala větev pod nohama.V USA je evidentní,že vláda je jen maňáskové divadlo pro voliče.Naoko se dělá vše pro lid,ale ve skutečnosti jde hlavně o peníze(jako vždy,že).Tedy o peníze pro konkrétní lidi na konkrétních místech.Bohužel,tohle vše už nám tu pozvolna prosazuje slavná EU a pokud toto bylo tou snahou dohnat USA,tak musím smeknout a říci,že se to EU vcelku daří.

78032

13.11.2005 20:17

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

RE: '..Od teto chvile

Alexa 85.?.?.?

>Alexo, já moc dobře vím, co vidím vlastníma očima a
>slyším vlastníma ušima a tudíž asi těžko nějak změním
>své myšlení. Nic mě neotevře oči víc, než mé vlastní
>zkušenosti nebo zkušenosti mých kamarádů, které velice
>dobře znám. Já se svou pravdou nijak neopájím, jenom je pro
>mne fascinující, jak vám tady mohu vykládat co jsem zažil
>jak chci, vy to nikdy neuznáte a budete furt mlít tu svou. Jak
>už jsem napsal, normální lidé si udělají zdravý úsudek,

Vy mi tu ale povídáte o konkrétní situaci v iráku.Navíc o situaci,kterou vidíte svýma očima a svým rozumem,který vidí jen černou a bílou.Vy jste pouhý pěšák.Musíte být loajální vůči svému zaměstnavateli a znáte především informace z míst,která jsou jen jednostraně zaujatá.Kolik let žijete v USA?S jakými ideály jste přišel do USA a s jakými dojmy jste odešel z čech?To všechno mění vaše mínění...vlastně nemění,deformuje.Vy to nechcete vidět.Proč také.Bojujete za svobodu a jste tak zaslepený vašim novým domovem,že nevidíte,že nejen iráčané,ale i spousta vašich spoluobčanů je pro,abyste už konečně vypadl z Iráku.
Je mi líto všech těch kluků,kteří šli do iráku kvuli nějakým vylhaným ideálům a třeba přišli o ruku a nebo o nohu,v horším případě o život.Kdo za to může?Lidé jako vy.Zaslepení nějakým vyšším principem,který vám někdo implantoval jako vlastní pravdu.Všechno je to jen hloupá propaganda a v čí prospěch?Ve prospěch USA?nebo snad světa?Směšné.Je to ve prospěch několika málo vlastníků nadnárodních korporací a státu Izrael,který dnes vidím jako vřed ve zdravé tkáni.Tedy žádná demokracie,ale pouhé peníze,nic víc.

A proto vám posílám vaši větu nazpět
>vy si pro mne za mne žijte ve své falešné realitě...

78040

Nechtěl byste rozvést z jakých důvodů?Moc by mě to zajímalo.

Určitě to nebude na průstřely hrudníku,či amputace končetin.Nebo ještě lépe na rakve s americkou vlajkou jako efektním přehozem.Pokud se někdo jen tak z ničeho nic hlásí do americké armády,tak právě tato fakta budou nejvíce zamlčována.Ano,jistě,pokud se bude provádět nábor,tak se bude ukazovat jak je život v armádě krásný,jak si vás všichni budou vážit(asi proto,že zabíjíte ostatní lidi,nebo tomu napomáháte a to pod rouškou dělání demokracie [oči v sloup] ),že budete mít mnoho a mnoho dobrých přátel a že budete chránit svou vlast před vnějším nepřítelem(o to horší je ten vnitřní).

Občas působíte jako inteligentní,leč poněkud zaslepený muž středního věku.Převážně ale budíte dojem malého umanutého dítěte,které rodiče vychovali tak,že má vždy pravdu.Ale běda,když mu ji najednou ostatní nechtějí uznat.

78041

13.11.2005 22:50

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Alexa 85.?.?.?

>No Alexo s tímhle tady moc neuspějete. Erich Fromm je jedním z
>hlavním představitelů neomarxistické frankfurtské školy

Nono,já to vím.Nemyslíte však,že je trochu hloupé odsoudit autora jen kvuli tomu čí názory se mu líbí?Fromm se nejvíce zhlédl ve Freudovi a právě v Marxovi(pozor,srovnává socialismus podle Marxe a podle Lenina a jasně tvrdí,že Leninuv socialismus je jen odvar"západního"kapitalismu,ne Marxismus).Jistě,nebudí to dobrý dojem,ale zahodit knihu po prvním dojmu...?

>jejíž představitelé (samozřejmě všechno Židi [smích]

Co tu s nimi všichni máte?

>rozhodující podíl na morálním a kulturním upadku dnešních
>USA po WW2. google by vám to vysvětlil lépe než já [mrknutí jedním okem] i
>když třeba takovej Nohejl stěží kdy o nějakém Frommovi
>slyšel a kdyby i jo tak by to nejspíš napsal Fremmm nebo
>Frammm [velký smích]

Jo,to sedí [smích] .

>Btw: Fromm není moc náročné čtivo znám holku co
>má jen učnák a dělá prodavačku a přečetla ho celýho.

No,když jsme u toho.My ohledně čtení soutěžíme?Nevšimla jsem si.Podle mě není důležité kolik a jak moc náročného toho přečtete,ale jestli tomu rozumíte v tom smyslu v jakém to myslel autor a jestli si z toho něco dokážete vzít.

A jinak,nepodceňujte lidi jen na základě toho,že mají nebo nemají učňák nebo doktorát.Já mám jen strojní průmyslovku a také to neznamená,že jsem nějaká vesnická Mařena. [velký smích] Měla jsem tu čest pracovat dohromady asi s pěti inženýry a žádná sláva to nebyla(rozhodně bych se nespolehla na nic co by vymysleli).

78059

13.11.2005 23:35

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Alexa 85.?.?.?

>Frankfurtská škola je pokus o syntézu marxismu a freudismu.
>Max Horkheimer například v roce 1950 napsal studii
>Psychoanalýza a politika. Nejvýznamější je asi Herbert
>Marcuse http://en.wikipedia.org/wiki/Herbert_Marcuse

>Studentské revoluce na Západě v 60.letech byly ovlivněny
>hlavně jeho myšlenkami. Nevím ale jak je na tom tenhle směr v
>současnosti. Chomsky tam asi nepatří ten je
>anarcho-syndikalista. Možná Imanuel Wallerstein.

Ano,hezky mě tu oslňujete.Všimla jsem si,že máte docela obsáhlé vědomosti.Mě zajímá jak politika(nemám však takové znalosti jako vy),tak i psychologie.Ovšem co má psychoanalýza společného s politikou vážně netuším [zmaten] Jinak mě nenapadá proč jste mi to všechno napsala?V těhle ohledech mám(neskromě řečeno)minimální znalosti a proto se do těchto"vod"napouštím.

>Já celkem nic ale poptejte se googla, Táboráka, Nohejla nebo
>alberta popřípadě Josefa Švejka (ten má asi dalších 10
>nicků)

Fajn,to jste ale u mě na špatné adrese.Já do židů nedělám [velký smích] .

>Ale samozřejmě jen sem chtěla podotknout že Fromm je
>poměrně snadný (zkuste třeba pro srovnání Derridu nebo
>Heiddegera) čtení.

To,že je snadný na čtení spíš vypovídá o tom,že umí podat svou myšlenku tak,aniž by musel člověk dělat větný rozbor(jinak,beru delší dobu prášky,které mají vedlejší účinek právě horší koncentraci,tak mě berte jako méně schopnou).Čtu i Nakonečného(opět psychologie)a ten píše doslova šroubovaně a často naprosto zbytečně komplikuje věty...tedy,píše složitě(chtělo by se říci až přehnaně vědecky)a přitom to žádný zázrak vlastně není.Soudit autora podle slohu je dost nevypovídající kritérium.

>Sama mám VŠ technického směru takže
>takové ty inženýrky co možná rozumějí diodám a
>oscilátorům ale pokud jde o literaturu, divadlo nebo filosofii
>jsou tabula rasa dobře znám [smích]

Tohle je individuální.Já jsem kupříkladu také kulturní analfabet a přesto nemám pocit,že bych nějak moc strádala.Jen kulturou není člověk živ [mrknutí jedním okem] .

78065

14.11.2005 13:22

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

RE: '..Od teto chvile

Alexa 85.?.?.?

>Já vím, Alexo, ti vojáci, co hlídali těch 5000 122mm raket
>naplněných sarinem, ti, co se hrabali v saddámových
>archívech, co chodí denně po iráckých ulicích a tak dále,
>ti všichni byli oslepení svou věrností Bushovi a
>jednostranně zaujatí, takže asi určitě nevědí, co vlastně
>viděli.

To co mi tu říkáte je zase další extrém.Nevyvracím,že to je pravda,ale je to účelově podané.

>Alexo, vy zcela určitě víte, co oni viděli, takže
>od teďka budu jedině poslouchat vás.

Teď se chováte dětinsky.

>Ovšem, že je to
>logické, že vy jste ta nestranná, jelikož vy jste nikde
>nebyla a nic neviděla na vlastní oči,

To jsem nikdy neřekla,jen se nesnažím vidět jedny jako hodné a druhé jako zlé.Nic takového není.Každý má své máslo na hlavě a to co mi tu stále říkáte zní,že americká armádá jsouti nejsvatější ze všech svatých a až jednou umřou,půjdou hned k nebeské bráně za Sv.Petrem.

>jste neposkvrněná fakty jak ta panna.

Když už,jsem Panna,tedy ve znamení Panny.

>Taky mi musíte napsat, co jsem viděl já,
>jelikož já si neumím nějak vysvětlit ty zašlé domy, ulice,
>ucpanou kanalizaci, zničenou infrastrukturu a tak dále.

A teď jste mi zapoměl zdůraznit,že všechno zničil ten velký satan Saddám.

>Musíte mi také vysvětlit, proč Iráčané chodili k nám do špitálu
>na ošetření, pro léky, na očkování svých dětí a jak to,
>že za to byli vděční. To samé školáci a učitelé, jak to,
>že nás vítali ve svých školách, jak to, že s takovou
>vděčností přijímali dárky jako učební pomůcky. Jak je
>vůbec možné, že je tak lehké sehnat stavební dělníky na
>jakékoliv stavby na základnách i mimo základny, jak to, že
>nové irácké ozbrojené síly nemají žádný problém s
>náborem, i když umírají rukou šílených islámistů po
>stovkách.

Bohužel to všechno má jeden háček.Kdyby tohle bylo dejme tomu minulý rok,tak bych vám to věřila.Dnes se však zcela jistě všichni lidé neobrací k američanům jako k andělíčkům stážníčkům.Ač nesouhlasím s okupací(za tímhle výrazem si stojím) iráku,tak beru,že svržení Saddama byla dobrá věc(mělo to být však vyřízeno rovnou v souvisloti s pouštní bouří).Teď by se však měli američané sbalit a vypadnout.Svou přítomností už akorát celou situaci zhoršují.

>Alexo, já jsem tam byl a tohle zažil a tak teďka je
>na vás mě patřičně ideologicky poučit, co jsem já a mí
>kolegové vlastně viděli a zažili...

Ano,vy jste tam byl,ale jako jedna z účastnících se stran.Já vás nebudu ideologicky poučovat.Není důvod.Slyšel jste ten slovní obrat o tom,že historii píšou vítězové?Nevidím důvod něco dalšího dodat.

78133

14.11.2005 14:56

Jak to bylo s omluvou za VyHubené

RE: Vzpomínky na budoucnost

Alexa 85.?.?.?

Jen pro úplnost:byla to Sexmise [mrknutí jedním okem] .

78148

15.11.2005 13:38

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

RE: Lidska blbost a hrabivost je horsi nez atomova -nuklearni katastrofa.

Alexa 85.?.?.?

Ti hasiči v Černobylu to nejspíš netušili,protože se hodně dlouho zatajovalo co se stalo a mrak se mezitím stihl dostat i nad Kyjev.Ale zase tak hloupí,že by vůbec nic netušili možná nebyli(ono když hasili v elektrárně a navíc jaderné...).Spíš byli chlácholeni tím,že radiace není vůbec žádná a že není čeho se bát.Pokud by znali skutečná rizika,tak by tam nejspíš nikdo z nich dlouho zůstávat nechtěl(možná i nechtěli...ale museli).
Tady http://www.osel.cz/index.php?obsah=6&clanek=1395 je dost zajímavých informací.

Jinak co se týče radioaktivních částic a spadu...ono toho stále mnoho lítá po světě.To jsou ještě pozůstatky testování jaderných zbraní z období studené války.Údajně proběhlo mezi 50. a 70. lety okolo 715 jaderných zkoušek.

Co se týče"analýzy"amerického vojáka dávám za jedna [mrknutí jedním okem] .Dnes se ukazuje,že není důležité to co máte v ruce,ale jak to umíte použít a jak vidno,ač je US army skvěle vybavená,tak na Lehovi"džihádisty"to moc nestačí.Když nic jiného,tak americkému GI to vše alespoň zvědne sebevědomí.

78310

15.11.2005 16:10

Česká média bijí na poplach: Ideozločin na obzoru

RE: Tak mne napada

Alexa 85.?.?.?

>Ja jsem podobny nazor uz psala v jine diskuzi.
>Mne se tohle popotahovani o cisla taky hnusi,a zde jsem psala ze
>plivou na predky obe strany-jak zide tak ostatni.

>Jen mi ted pripada ze se vali takova tsunami-ktera s tou lzi
>smete i pravdu.

Ono to není jen popotahování ohledně počtu mrtvých při holokaustu.Ono je to i tom jak jsou ty počty mrtvých stále zneužívány ve jménu zisku peněz a to stále jen konkrétními lidmi.Je nemorální se hádat jestli umřelo X tisíc lidí,nebo Y tisíc lidí.Ale mnohem více nemorálním se mi zdá být nadhodnocení počtu mrtvých v zájmu pouhého finančního zisku a v zájmu obdržení biče proti mnoha dalším,kteří s tím nemají nic společného.Troufám si takové jednání dát na stejnou příčku jako je rabování během přírodních katastrof.

78318

15.11.2005 16:26

Zpráva z prvního slyšení – krajský soud Mannheim, 8.11.05

RE: Je Izrael vyvoleným národem?

Alexa 85.?.?.?

Pardon,že se vměšuji do cizí diskuze,ale trochu mě zarazila jedna věc.A to tahle:

>Je fakt, že v době, kdy
>jsem byl nevěřící, mě to štvalo taky, podobně jako vás.

Já vím,asi budu jen zbytečně slovíčkařit,ale máte pocit,že jen ti,co otevřeně vyznávají některé z náboženství jsou věřící?

78320

15.11.2005 21:55

Zpráva z prvního slyšení – krajský soud Mannheim, 8.11.05

RE: Je Izrael vyvoleným národem?

Alexa 85.?.?.?

Díky za pozdrav [smích] .

Já jsem věřící,souhlas.Mě oslovil především budhismus a ten má zase mnoho společného s křesťanstvím,jen používá jiných slov.Ovšem zatím jsem nekonverovala a myslím,že to není ani potřeba.

Já jsem spíš měla na mysli víru obecně.Každý člověk v něco věří.Má svou víru a své"náboženství",tj.víru v nějakou pravdu.Právě proto mě zarazilo to vaše,že jste byl nevěřící a teď jste.Takhle to přeci nefunguje.Pokud jste se dal na křesťanství,tak jste začal věřit v něco jiného,než jste věřil do té doby.Proto jsem říkala,že to je jen slovíčkaření.

Jde zkrátka o to,že i kdyby mi nebyl blízký ani budhismus,ani islám,ani křesťantví a ani třeba animismus,tak jsem stále věřící.

Z mého pohledu je tedy dělení na věřící a nevěřící poněkud zcestné.Všichni věří,jen má každý z nás jinou víru.

Pěkný večer.

78349

15.11.2005 22:17

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

RE: Lidska blbost a hrabivost je horsi nez atomova -nuklearni katastrofa.

Alexa 85.?.?.?

Voják je úzce specializovaný zaměstnanec.Ne každý,samozřejmě,ale většina těch,co se naučili jen zabíjet toho o tolik víc neumí.Ano,křivdila bych,umí zabíjet na tisíc a jeden způsob,často umí jen mačkat kohoutek a měnit zásobníky.Americký voják je úplně ten stejný voják,jako čínský,ruský,německý,nebo třeba nigerisjký.To,čím se tito liší je propaganda,ve které žijí a zbraně a pohodlí,kterého jim dopřávají daňoví poplatníci(kteří s tím ne vždy souhlasí).

Pokud se vojáci americké armády něčím liší,tak mi prosím řekněte čím.

78355

15.11.2005 23:43

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

RE: Lidska blbost a hrabivost je horsi nez atomova -nuklearni katastrofa.

Alexa 85.?.?.?

>Alexo, jste uplne vedle jak ta jedle, nechapu, kde se ve vas
>vzala ta nenavist vuci vojakum a kdo vam nakukal takovou blbost,
>ze vsichni vojaci jsou stejni vcetne tech americkych.

Kde vidíte nenávist?Jen říkám,že pro mě je americký voják to samé jako třeba český voják...armáda,pokud není jen pro interní potřeby státu(např.při přírodních katastrofách)je podle ma naprosto zbytečná věc.

>Chteji lepsi svet pro sve spoluobcany a pro vsechny na celem svete.

Tak tohle je prvotřídní vojenská agitka.Lepší svět lze udělat i bez silového řešení v podobě armády.

>Mnoho vojaku a dustojniku v detsvi byli u skautu, odkud si odnesli do >sveho zivota krestansky zebricek moralnich hodnot, tech hodnot, ktere
>jsou vam tak cizi.

(to jste vážně přepískl s tím křesťanským žebříčkem hodnot...zapomněl jste nějak na Nezabiješ)

Nevím podle čeho usuzujete,že jsou mi morální hodnoty cizí(co vůbec víte o mých hodnotách??vyčetl jste to z diskuze??asi těžko).Jsou mi cizí dnešní hodnoty,jako jsou peníze,velký dům,dvě auta...tak jako je IN u vás doma.Pokud má něco skutečnou hodnotu,tak je to především život a je jedno jestli je lidský nebo zvířecí.Váš milovaný stát(o kterém se až chorobně tvrdí,že má křesťanstký základ)mučí vězně za účelem ... za jakým účelem vůbec?Váš stát mrzačí lidské životy a vy si mi tu dovolíte něco vytýkat?!Zameťe si před vlastním práhem,pak se můžeme bavit dál.


>A tak bych mohl pokracovat. Alexo, co myslite,
>neni uz cas abyste zacala premyslet o prehodnoceni svych
>nazoru...??

Nejsem proti,ráda přehodnotím své názory,ale musí to být na základě rozumných a nejednostraných argumentů.Určitě ne na základě toho co mi tu stále opakujete.

PS:to co jsem nekomentovala nemělo význam komentovat.

78363

16.11.2005 00:38

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

RE: Lidska blbost a hrabivost je horsi nez atomova -nuklearni katastrofa.

Alexa 85.?.?.?

Řeknu vám na to vše jen tohle(vycházeje pouze z vašich slov;nechci se pitvat v tom moři polopravd):pokud se snížíte na úroveň svého nepřítele(tedy v tomhle případě na úroveň"džihádistů,co řežou hlavy" ),tak tím přejímáte jeho filozofii a stáváte se tím,proti komu bojujete.

To ostatní nemá vážně smysl komentovat,když si vy sám cíleně vybíráte jen to co se vám hodí a podkládate to Bushovskými argumenty.Reagovat na to,by bylo jen házení perel sviním.

78369

16.11.2005 01:08

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

RE: Lidska blbost a hrabivost je horsi nez atomova -nuklearni katastrofa.

Alexa 85.?.?.?

>Alexo, takze podle vas se mame nechat masakrovat abychom se
>nesnizovali na uroven nasich nepratel. Dekuji pekne, v tom
>pripade se radeji snizim na tu uroven dzihadistu, jelikoz ja se
>na masakrovani mych spoluobcanu nemohu divat. Videla jste jak
>lide padali z WTC? Jak treba skocili jeden par, muz a zena
>drzejice se za ruce aby pak se dole na chodniku rozplacli a zbyl
>po nich mastny flek? Ja vim, vy se na to divate jako na peknou
>podivanou, ale ja to vidim uplne jinak...

WTC komentovat nebudu.To už jsme řešili.Jinak jsem vám řekla to co jsem vám řekla.Vy to chápat nechcete.Máte vlastní rozum.Prosím,mějte si ho.Každopádně,já jsem neřekla co máte dělat a vy už na to reagujete.

Vy jste příliš povrchní a takový nejspíš zůstanete.

78375

16.11.2005 14:04

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

RE: Lidska blbost a hrabivost je horsi nez atomova -nuklearni katastrofa.

Alexa 85.?.?.?

Ano,to je ta slečna,o které se mluví i v tom článku na oslu.Prý se ráda prohání na motorce v zakázané zóně [smích] .

78476

16.11.2005 14:19

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

RE: '..Od teto chvile

Alexa 85.?.?.?

>Pani Alexo, co je na tom tak "az zvlastniho" ?!

Safra,asi jsem někde zapomněla manžela [chechtot] .Ale vážně,když tu čtu a srovnávám některé názory konkrétních lidí(doplňte si sám),tak mám stále silnější pocit,že je píše jedna a tatáž osoba.Technicky(IP)to zvládnutelné je.

>Ja osobne znam celou radu lidi kteri maji podobne nazory jako ja
>nebo treba pan Leho.

Ano,svůj ke svému.Já mám ráda názorovou pluralitu,proto si ráda poslechnu cizí názory a díky tomu poznám cizí pohled na svět.Názor není univerzální pravda,je to pouze odraz lidské mysli.

>Naopak lide, kteri povazuji Ameriku za zdroj vseho zla (nebo
>alespon vetsiny zla), je v mem okoli pomalu. A takove, jako treba
>Seda, Lev,Taborsky nebo Karel z Cech jsem potkal jen zde, na
>Zvedavci.

Teď nevím,jestli si to nemám vysvětlovat tak,že jste na mě třeba zapomněl [zmaten] [smích] .Je to možná tím,že přeci jen nejste Leho,který mi stále podsouvá názory a pak je vzápětí ihned kritizuje.

78478

16.11.2005 14:26

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

RE: Lidska blbost a hrabivost je horsi nez atomova -nuklearni katastrofa.

Alexa 85.?.?.?

>Ty totiž absolutně nerozumíš jak funguje americká demokracie,

...o ano,funguje skutečně skvěle.

>kdybys rozuměl, tak bys věděl, že konspirace jako zboření chlouby
>amerického způsobu života

To jsou slova skutečného zpitomnělého američana,američana patriota..."chlouba amerického stylu života"...to jsou fráze jak z propagačních filmů [oči v sloup] .

>prostě není možné bez toho, aby se to profláklo.

No,tohle není třeba komentovat.Chytrému napověz...

>Už jsem tady o tom taky psal, je prostě
>fascinující, jak vy i přes všechna úplně jasná fakta
>pořád melete tu svou.

Potíž je,že ty vaše takzvaná fakta mají díry a nesrovnalosti.Holt lidé nejsou neomylní a mediální masáž všechny nepřesvědčí.

>To je stejné jako jeskynnímu muži dokazovat,že země není placatá...

Máte pravdu,ohledně vašeho případu mám stejný pocit.

78479

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 94 čtenářů částkou 14 088 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 0

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 4

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Apel čtyř kardinálů a sedmi biskupů na celou Církev a svět k nejtěžší krizi, která hrozí zničením křesťanské civilizace09.05.20 23:16 Neurčeno 9

Měnové kurzy

USD
25,04 Kč
Euro
27,30 Kč
Libra
30,46 Kč
Kanadský dolar
17,88 Kč
Australský dolar
16,37 Kč
Švýcarský frank
25,78 Kč
100 japonských jenů
23,26 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,80 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
34,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 476,35 Kč
1 unce stříbra
430,92 Kč
Bitcoin
227 148,13 Kč

Poslední aktualizace: 24.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 51 262 396