Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Nasredin

Nalezeno 302 příspěveků, 117 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.11.2005 20:21

Germar Rudolf deportován z USA do Německa. A David Irving zadržen rakouskou policií

A co když je to trochu jinak .... ?

Nasredin 85.?.?.?

A co když někdo mocný už měl dost nenažranosti "Holocaust industry" a chce, aby se to vyřešilo jednou provždy. Nezdá se mi totiž, že by David Irwing byl takový blázen, aby lezl jen tak do jámy lvové. Proto se ptám se proč .... ?! Navíc, dříve o popíračích nikdo ani nepípl a teď se o tom docela dost píše. Ti kteří nejsou úplně blbí se minimálně začnou ptát, o čem to ten Zundel vlastně mluví.

79066

26.07.2006 07:23

Několik obrázků z Libanonu těchto dnů

RE: Hyenismus

Nasredin 194.?.?.?

Ano, Kemo, máš naprostou pravdu, stejné obrázky jako v New Yorku, obojí po útoku teroristů !

111512

20.02.2007 21:40

Do jaké míry je americký systém protiraketové obrany systémem obranným?

RE: texaskycizek

Nasredin 82.?.?.?

Jen takové menší upřesnění:
Rusové nový velký radar schopný sledovat mezikontinetální rakety nestavěli už několik desítek let (poslední rozestavěný byl zrušen za Gorbačovovy éry) zatímco Američané jich postavili hned několik - viz: http://www.atmonline.cz/analyzy/pro/radary.htm a některé starší silně zmodernizovalo - jako např. ten známý kolos v grónském Thule: http://www.af.mil/shared/media/photodb/photos/070124-F-9876T-697.JPG. Pak bych tu ještě viděl podstatný rozdíl v tom, že Američané chtějí svůj radar stavět na území suverénního státu na kterém nikdy nebyly jejich základny - to na rozdíl od Rusů, kteří nová strategická zařízení staví výhradně na svém území. Co se týče údajného nového ruského 6-tunového výzvědného satelitního kolosu - stejně jako u radarů - celé roky neposlali do kosmu žádnou větší výzvědnou družici - jestli se teď na něco zmohli, je to nic ve srovnání s 16-tunovými monstry typu KH-12 (jena z nich sleduje výhradně veškerou komunikaci v Moskvě), které byly posílány do kosmu jako na běžícím páse - informace např.zde: (http://www.prave-spektrum.sk/article.php?434). Myslím si, že celá tato šaráda je přípravou na další světový konflikt jehož důvodem je boj o nerostné suroviny a potřeba snížení počtu obyvatel Země - ne nadarmo se jisté americké thinktanky už delší dobou zabývají myšlenkou na preventivní úder s cílem vyřadit ruské a čínské strategické jaderné kapacity.

129282

23.02.2007 12:35

Jednotná perspektiva 2010

RE: Super Velmoc

Nasredin 82.?.?.?

Velmi by mě zajímalo, kdy ten váš známý Rus do Ameriky přijel. V naší nadnárodní firmě pracuje rodilý Američan, běloch, povoláním obchodní analytik a velmi fajn chlap. Občas přijede do naší pobočky a dělá školení našim obchodníkům, kde je informuje o trendech na trhu. Posledně, když se vracel z Česka tak mu v USA při zavazadlovém odbavení našli v kufru vypnutý notebook - zapomněl ho nahlásit. Odvedli ho do kanceláře, musel se vysléct do naha o dívali se mu televizní sondou i do zadku jestli tam neveze nějakou výbušninu - a to už ale byl v USA ! Když to při další návštěvě u nás vyprávěl, tak tomu u nás nikdo nemohl uvěřit, že je něco takového možné - měli o něm všechny záznamy, kdo je, odkud je, že nemá s teroristy ani vzdáleně nic společného. Pod dojmem této události spousta mých známých prohlásila, že za takové ponížení jim návštěva USA rozhodně nestojí. Toto není Amerika kterou jsem znal a obdivoval, toto je totalita, kterou zavedla parta bývalých ultralevičáckých trockistů, kteří se překabátili na tzv. neokonzervativce. Všechny nectnosti totalitního myšlení jim zůstaly, jen fasáda se změnila. Podle mě jde Rusku v tuto chvíli o bytí a nebytí a jsou dnes ohroženi více, než když německé tanky stály pod Moskvou. A toho Rusa, vašeho známého, bych nepodceňoval, ten se ještě jednou domu vrátí, protože Rus nikdy na rozdíl od dnešních Čechů na svoji vlast nikdy nezapomene a pořád ji velmi miluje. Stačí si přečíst např. příběh pilota MIGu-25 Viktora Bělenka, který uletěl do Japonska.

129423

23.02.2007 21:56

Jednotná perspektiva 2010

RE: Nemyslím si, že by Amíci chtěli někoho ovládnout ...

Nasredin 82.?.?.?

... nevěřím tomu, že by běžný Amík chtěl někoho ovládnout, že by například farmář z Missouri měl chuť jít do nějaké války s Ruskem, nebo že by řidič trajleru z Oregonu chtěl aby Amerika začala válku s Iránem ! Toto není přání běžných Amíků. Toto chce jen určitá vrstva lidí která Američany vnitřně není a nikdy nebyla. Tato vrstva jen umně využila nesmírné lidské tvořivosti a píle, která se v Americe rozvinula za politických svobod ustanovených zakladateli Ústavy. Tato úzká skupina lidí pohrdá běžným Američanem stejně jako Francouzem, Němcem i Rusem. Pro tuto zločineckou skupinu lidí jsou bežní Amíci jen dobrou potravou pro děla a proto je taky posílají do různých válek a mají tichou radost z toho, pokud jich co nejvíce padne - tím se tyto jimi nenáviděné národy navzájem oslabují a ničí. A musím říci, že se jim to daří. Bývalým mocným národům bílých lidí už dochází dech. Bílý člověk, který založil potravinovou soběstačnost bývalé Rhodésie dnes Zimbwabwe odtamtud utíká stejně tak z Jižní Afriky a dalších zemí. Mnozí černí Afričané dnes vzpomínají na to, že se za apartheidu měli mnohem lépe (viz nedávný průzkum mezi obyvatelstvem v Jižní Africe). Na místo bílého člověka nastupuje jen rozklad, korupce a kmenové vraždění. Podle mě ty nejvyšší kruhy, které rozpoutaly válku v Iráku vůbec neplánovali to, že by tam mohli vládnout, nebyli vůbec hloupí - cílem byl rozklad - totální rozklad společnosti. Cílem bylo zničení jednoho ze dvou silných arabských sekulárních států (druhým je Sýrie). Je úplně jedno, že američtí vojáci umírají v Bagdádu, mnohem důležitější je ovládat ropné studny a ty jsou v poušti. O totéž půjde i v Iránu - pokud možno vybombardovat, rozvrátit infrastrukturu země a výsadkem obsadit ropnou oblast na pobřeží - zbytek nás nezajímá, ať se tam třeba sežerou. Rusko je ale nebezpečné v tom, že dobře tuto chátru poznalo, když začala revoluce, tito zločinci ji vedli a organizovali. Už tehdy vykřikovali hesla o tom, že je třeba vyhubit milióny Rusů - a to se jim také povedlo - kdo ale dnes čte Souostroví GULAG, že ? - je to moc dlouhé (http://www.prop.sk/koniec_legiend.html). Proto je dnes Rusko takovým nebezpečím - Rusko zná své nepřátele velmi dobře a je odhodlané se jim bránit. Držme jim palce.

129446

25.02.2007 20:59

Jednotná perspektiva 2010, část II.

RE: Co se týče krachu dolaru ...

Nasredin 82.?.?.?

nebude mít problém Amerika ale Čína, Rusko a ostatní držitelé dolaru. Po krachu dolaru zůstane Číně a ostatním bezcenný papír ale Američani budou mít naprosto bezkonkurenční vojenskou techniku, kterou si za tento dolarový úvěr nakoupily. Číně ještě ze dne na den zůstanou stovky miliónu nezaměstaných. Američané něco podobného udělali v roce 1929, kdy byl dolar směnitelný za zlato a státy, které které dolar tehdy držely si naivně myslely, že za dolary to zlato dostanou. Dostali tehdy kulový a zůstal jim jen bezcenný papír ... Zvláště Čína je na tento druh útoku velmi citlivá a úvěrováním Ameriky se dostala do pasti ze které není úniku. To že USA mají dnes tak nevyrovnaný rozpočet, že naprosto bezhlavě zbrojí a že s FEDu odešel žid Greenspan nasvědčuje tomu, že kostky byly vrženy a že se blíží konflikt netušených rozměrů. Odhaduji, že to bude odstartováno ještě za Bushe před koncem jeho volebního období a že se Bush stane prvním válečným prezidentem stejně jako Putin v Rusku.

129498

28.02.2007 22:20

Jednotná perspektiva 2010, část III.

Pomsta Kavanovi ...

Nasredin 82.?.?.?

... tak Jan Kavan alias "Kato" to má už za sebou za sebou. Je to pomsta od Svobody, Havla a dalších zrádců a špinavců za tento projev: http://www.blisty.cz/art/32785.html - Přitom možná nebyl ani mezi těmi šmejdy, co se na Gripenech pěkně napakovali. Kavanův osud je výstrahou pro ty politiky, kteří se budou veřejně angažovat proti NWO a budoucí připravované válce s Ruskem ... !

129699

05.03.2007 17:45

Demonstrace ANO základnám

RE: Moc pěkně a sugestivně napsáno ...

Nasredin 82.?.?.?

pročetl jsem si tuto stránku a opravdu ji napsal člověk, který má jakés takes ponětí o tom co píše. Co bych, ale této stránce vytkl je velice velice sugestivní systém otázek a odpovědí, které jsou velmi zavádějící. Autor si pokládá otázky, zda a proti komu je základna namířena a hned si na ně odpovídá. Vylučovací metodou dochází k tomu, že prostě už z principu ta základna proti Rusku být zaměřena nemůže a to z těch a z těch důvodů, které exaktně vyjmenovává. To že ten výčet důvodů, proč by mohl být radar proti Rusku (a tedy pro ně velmi nebezpečný) může být daleko větší o tom se vůbec nezmiňuje. Naopak, najdeme zde demagogické tvrzení, že Rusko jako jediné dnes disponuje systémem protiraketové obrany. To, že ten systém je určen na základě dvoustranné smlouvy (SSSR-USA) k obraně Moskvy a že Američané mají na základě stejné smlouvy také jeden systém určený k ochraně svých raketových základen to už autor stránek nezmiňuje. Navíc tento ruský systém je už v dnešních podmínkách naprosto beznadějně zastaralý (viz autorem tolik dovolávané periodikum ATM: 3/2007 strana 6-11). WEB http://cover72.wz.cz/cz/others/ABM.htm je jako zdroj věrohodných informací k problému americké radarové základny absolutně nepoužitelný. Za nejkvalitnější médium v českých končinách lze považovat opravdu jen WEB ATMONLINE - viz: http://www.atmonline.cz/analyzy/pro/rusko.htm
http://www.atmonline.cz/analyzy/pro/srovnani.htm
http://www.atmonline.cz/news/2007/leden/300107b.ht...

130105

05.03.2007 23:52

Demonstrace ANO základnám

RE: Nesmíte hoši ztrácet nervy ... !

Nasredin 82.?.?.?

... svět se maličko změnil od doby, kdy padl bolševismus. Ten bývalý plukovník KGB je daleko víc demokrat, než ten labilní nedoléčený alkoholik v Bílém domě neustále mluvícím s bohem, který je ve vleku překábatěných ultralevých trockistů pod ideovým vedením Leo Strausse, kteří se dnes a to nevím proč, nazývají neokonzervativci (na rozdíl od opravdových demokratů jako je Nader a konzervativce Buchanana - ten je bez toho přívlastku NEO). Tito lidé mají ke konzervativismu dál než Lenin k altruismu. Pod rouškou boje proti terorismu zavedli v kdysi nejsvobodnější zemi světa takové zákony o kterých se KGB a STB ani nesnilo. U mých příbuzných udělala STB prohlídku, STBáci měli na ní podepsaný příkaz od prokurátora a ještě musel přijít svědek, že nedělají nic nad rámec tohoto povolení. Dnes je možno udělat v USA domovní prohlídku bez povolení soudu a aniž to dotyčný člověk vůbec ví. Vše na základě vágně formulovaných zákonů o terorismu. Takže ještě chvíli mě pánové poučujte, jak ta ta správná demokracie vypadá - jenom pro úplné doplnění: část mých příbuzných zahynula za nacistů a část trpěla a zahynula i díky komunistům, takže nemám důvod milovat ani jedny ani druhé. A směšné výkřiky a přirovnávání jednoho velkého národa k opicím, to svědčí o naprostém primitivismu, neznalosti a neschopnosti věcně argumentovat nebo o záměrném rozdmýchávání nenávisti a provokaci - kdopak vás hoši platí ?. Je mi Vás chlapci líto, že nedokážete zvládat svoje emoce a musíte svůj vztek takto ventilovat ... !

130140

12.03.2007 22:14

Negroponte jako cestovní ředitel

RE: socani - Tak vám nevím pane Čížek,

Nasredin 82.?.?.?

... myslím si o sobě, že jsem hodně pravicový člověk, ale řeknu vám, že pokud bych si měl už vybrat, komu rozdám státní peníze (tedy peníze vybrané z našich daní), tak bych je přece jenom rozdal radši našincům (stejně jako Chavez), než abych je cpal Baraku Alonovi (10 mld Kč), Ronaldu Louderovi (10 mld. Kč), Nomuře (40 Mld), Philipsu (20 Mld), DIAG HUMAN (500 mil. Kč), atd .. atd. Když si představím, že naše tzv. pravicová vláda prodá ČEZ za cca 200 mld Kč a my si budeme nakupovat naši elektřinu za světové ceny a veškeré roční zisky ČEZu cca 20 mld Kč) půjdou do zahraničí a vše budou financovat naše banky tak tomu fakt jako pravičák vůbec nerozumím. Beru to podle prodeje Telecomu - co nám Čechům tento prodej přinesl ? Nízké ceny za volání a internet ? Ne ! Odpověď zní: nic. Já už se tomu Putinovi ani nedivím, že ty zahraniční šmejdy vyštípal z ruských ropných a plynových nalezišť - pro něj to bylo také nestravitelné, aby si Rusové kupovali svoji vlastní ropu a plyn za světové ceny. Vidíte a pořád si pane Čížek myslím, že jsem pravičák, že podporuji soukromé podnikání - malých, středních i velkých národních firem.

130648

08.05.2007 08:56

Prosím, Bože, včely ne

S tím pozorováním včel souhlas ...

Nasredin 85.?.?.?

... také se dívám po včelách a tam, kde to dřív bzučelo a byla včela na včele je naprosto ticho. Za celou tříhodinovou cestu na kole jsem napočítal na třešních nebo na pampeliškách dvě včely !

134866

15.05.2007 22:49

Právní spor: Uznejte druhou generaci obětí Šoa

Toto je článek, který by stál za přetisk na tomto webu ...

Nasredin 85.?.?.?

Umlčená Kleió: http://www.israelshamir.net/Czech/Czech8.htm - Požehnej Bůh Židům jako je Israel Shamir !

135421

... blíží k Praze a náš Mirek, Saša, a Karel s Vlastou se začali natírat lubrikačním gelem, aby vše proběhlo hladce a rychle a aby co nejdříve byli v Mexiku. Celování snad tentokrát není v módě, ale zato Parkanovic Vlasta v sobě našla umělecké střevo a tímto se z ní stala novodobá Švorcová II. Šimpanzovi už začali masírovat zadek, protože Ruzyň už je na dohled a čeká ho přece tolik práce ... ! Česko se napočest od této velevýznamné návštěvy přejmenuje na Bushistán a bude mít ve státním znaku dvouocasého Lva sedícího na radarové anténě a pojídajícího banán.(Tímto se omlouvám všem šimpanzům, protože Ti za to chudáci nemohou)

136897

14.09.2007 14:06

Robert Fisk: I já pochybuji o oficiální pravdě 9/11

No to je objev Fisku ... !

Nasredin 193.?.?.?

To jsi tedy na to přišel brzo ! Že by ses konečně začal na vše dívat optikou loutkařů a začal chápat o co jim vlastně jde ? Už začínáš chápat, že loutkaři jsou Bushem spokojeni ? Že Bushův režim v Iráku zničil silný čistě arabský světský režim, který měl potenciál ovládnout jadernou technologii ? Že v Iráku se velmi dobře daří likvidovat v arabském světě vzácnou technickou a vědeckou inteligenci, která zde ještě zůstala ? Že Bushova vláda si navíc vzala na paškál druhou světskou arabskou zemi v pořadí - Sýrii a že je otázkou času, kdy příjde na řadu šíitský Irán a po něm Pákistán a další země s Ruskem, Indií a Čínou nakonec ? Že při tom zahynou desítky a možná statisíce tisíce amerických (křesťanských vojáků), to je považováno za přidanou hodnotu (zvláště když jeden nehet nadčlověka má větší cenu než desetitisíce obyčejných lidí) ? A že pokud ještě k tomu připočteme v Americe nově zavedené totalitní zákony tak že to jsou samé pozitivní zprávy ? A že až se Bushův maňásek okouká a znelíbí vytáhne se z velké skříně nový a vše bude pokračovat dál ... !? Už tomu konečně začínáš rozumět, Fisku ?

143834

15.09.2007 23:24

Robert Fisk: I já pochybuji o oficiální pravdě 9/11

To Rickover

Nasredin 85.?.?.?

... jestliže v sousedství se zřítily statisíce tun, proč se tedy nesesunuly i ostatní budovy stojící v těsné blízkosti komplexu WTC ? A že jich tam bylo požehnaně. Nejsem sice stavební odborník, ale to co říkáš se mi zdá krajně nevěrohodné, zvláště když sesunuté budovy měl pronajaté jediný člověk - Larry Silverstein, který za utrpěnou "škodu" dostal tučné pojišťovné.

143924

05.10.2007 23:44

Všichni Rusové náhle opustili reaktor Bushehr v Íránu

RE: Milý zlatý Rickovere

Nasredin 85.?.?.?

Že se Irán se chystá první napadnout Izrael a USA je asi tak pravděpodobné, jako to, že to už před ním udělaly Irák a Afganistán. Divím se, že máš tolik času psát zde takové nesmysly - a nebo jsi tu svoji slátaninu vyrobil v pracovní době, protože pracuješ pro stejnou dezinformační agenturu, která nedávno podstrčila na internet fingovanou leteckou mapu se stokilometrovým bezletovým pásmem okolo brdského radaru, aby tak zdiskreditovala občanská hnutí, která jsou proti němu ? Zdá se mi, že jsi stejný mektal jako Neff, který na svém webu svého času brečel, jak jsme ohrožováni bakteriemi z mobilních iráckých laboratoří ... !http://www.zvedavec.org/images/smiles/icon_lol.gif
[Chechtot]

145029

16.11.2007 23:05

Izrael intenzivně cvičí jaderný útok na Írán

RE: S tím zničeným komplexem v Sýrii ...

Nasredin 85.?.?.?

... bych to neviděl tak tragicky. V tomto případě bych to viděl tak, že Izrael sedl Syřanům na lep a vybombardoval návnadu (svědčí o tom tyto snímky: http://www.novinky.cz/zahranicni/vychod/syrie-dokonale-zametla-stopy-po-komplexu-znicenem-izraelci_125424_gi95l.html). Izrael vyplýtval drahou laserem naváděnou munici na něco, čehož zbytky byli Sýřani uklidit za pár dní - tedy žádný komplex jaderného reaktoru i s podzemním zázemím. Při tomto bombardování ale odkryl karty tím, že použil nové elektronické zařízení schopné kompletně zarušit celou syrskou PVOS - co tím, co to vlastně bylo si už lámou hlavy ruští vojenští specialisté. A tak už příští izraelská letecká návštěva už nemusí pro židovské letectvo dopadnout tak dobře ...

147330

11.12.2007 21:30

Pensionovaní prezidenti a teroristé za pravdu o 11. září?

RE: Vojto49, hochu ...

Nasredin 85.?.?.?

... vy byste v existenci UFO neuvěřil ani v okamžiku, kdyby vám jedno přistálo na zahradě a jeden z osádky kdyby vás nakopl do zadku !!! Nebo si myslíte že takový Licio Gelli z P2 (a jeho kumpáni) byl v tom chudák nevinně a seděl ve skutečnosti za zločiny, které provedly východní tajné služby ? - atentát na rychlík Italicus - 16 mrtvých, masakr na Boloňském nádraží - 85 mrtvých (je podle vás tento seznam je ve skutečnosti padělek ? http://www.freemasonrywatch.org/stpeters_squared.html). Naschvál, kolik si myslíte, že měla členů P2 ? Mýslíte si, že několik set dobře prověřených a přísahou zavázaných lidí neudrží tajemství ? Fakt si myslíte, že ovládnutí čtvrtiny známých světových zdrojů ropy za cenu 2500 mrtvých může být pro někoho cenou příliš vysokou ? On Kristus dobře věděl, proč odmítl farizeje, když po něm žádali znamení z nebe - i kdyby jim je dal, stejně by neuvěřili ... ! [smích]

149086

12.12.2007 17:38

Pensionovaní prezidenti a teroristé za pravdu o 11. září?

RE: Nasredine, hochu ...

Nasredin 85.?.?.?

S tím UFO to byl jen příměr ... ! - co se týče jeho mimozemského původu, off course. Nicméně viděl jsem televizní záběry z ruského řídící střediska kosmických letů, pořízené vnějšími kamerami Saljutu pro které nemám přijatelné vysvětlení. Objekty, které si jakoby nic vesele manevrovaly ve stratosféře, aby pak najednou prudce vyrazily do volného kosmického prostoru - nemyslím si, že by to byly meteorologické balóny nebo, že by si někdo jen tak pro potěšení maloval laserem po obloze ... Co se týče Propaganda Due - opravdu si myslíte, že to byl jen výmysl masmedií pro prosťáčky, aby se chudáci čím zabavili, zatímco ti inteligentnější to sledovali jen s pobaveným úsměvem ?

149159

18.02.2008 21:10

Kosovo – stanovisko historika

Kterak hrdinné NATO osvobozovalo Kosovo ...

Nasredin 85.?.?.?

mluvil jsem s jedním českým příslušníkem KFOR, který přijel do Kosova ochraňovat chudáky utiskované Albánce a říkal mi, že všichni jeho kamarádi tam jeli naprosto indoktrinovaní nenávistí k Srbům a nestačili se divit - během dvou dnů bylo vše jinak - Albánci jako vrazi a mafiáni a Srbové oběti. Není divu, že albánské Kosovo, hlavní centrum největších evropských dealerů drog první uznal největší současný světový producent narkotik - Afganistán a hned po něm hlavní tvůrce tohoto narkotického soustátí - USA.

http://www.orthodoxia.cz/jugoslav.htm#nicenichramu

154643

28.02.2008 13:31

Sionisté v Čechách jsou rozpáleni doběla. Vztekem

Zde je ten odkaz na zaostalý,

Nasredin 194.?.?.?

teroristymilovný a barbarský Irán !

http://www.irandefence.net/showthread.php?t=32

155338

08.04.2008 07:56

Svobodní zednáři – fantasmagorie nebo reálné nebezpečí?

RE: likvidace katolické církve

Nasredin 85.?.?.?

>> zurive utoky na vsetkych ktory s nimi nesuhlasia.
>
>Směl bych poprosit o odkaz na nějaký "zuřivý útok"
>svobodných zednářů na kohokoli? Díky

Zde jsou:
http://www.tedeum.cz/4_2007/gabriel_garcia_moreno_42007.htm
http://mujweb.cz/spolecnost/jaroslavjana/dipl_cristeros/diplom1.htm - velké zednářské vraždění v Mexiku
http://www.narmyslenka.cz/rservice.php?akce=tisk&cisloclanku=2002070002 - velké zednářské vraždění ve Španělsku
http://astrollogie.net/mystika/zednari.html - zednářské vraždění ve Francii za Velké francouzské revoluce a pařížské Komuny.
Z nejnovější doby je nejznámější případ zednářské lóže P2 z 80 let, která má na svědomí bajočko 90 lidí.
Našlo by se toho povíce, stačí si projít WEB.

158535

24.04.2008 07:20

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

Celou aféru spustila černoška, která se sektou neměla nic společného ?

Nasredin 194.?.?.?

Vypadá to, že celou tuto mediálně sledovanou aféru rozpoutala černoška, která s mormonskou sektou neměla co dočinění. Copak to je za sviňárnu ?

http://abcnews.go.com/TheLaw/story?id=4678143&page...

159736

15.07.2008 17:25

Ano, Írán bude napaden

Myslím, že pan Stwora ...

Nasredin 85.?.?.?

... uhodil hřebíček na hlavičku a jeho analýza přesně popisuje to k čemu zřejmě dojde a čehož jsme svědky že se připravuje - jenom bych dodal, že likvidace Ameriky bude znamenat i velký mocenský úpadek Číny (její devizové zásoby dolaru budou dobré akorát k utření miliardy čínských zadků na velmi dlouhou dobu a hospodářské problémy budou znamenat i její rozložení vnitřní - Čína je ve podstatě mnohdy nesourodý slepenec stovek až tisíců různých národů), i dalších regionálních velmocí jako je Indie a Japonsko. Jediným státem, který by mohl v této připravované pohromě obstát je Rusko. To, že se uvažuje o likvidaci dolaru (a tím pádem i USA) napovídají i prosakující informace o náplni posledního jednání Bildebergského klubu, kde duchovní otec měny "euro" nositel nobelovy ceny Robert Mundell dostal za úkol vytvořit novou světovou měnu pod názvem "Intor" (viz tento link: http://www.super.cz/moc-a-penize/21329-ze-vite-kdo...). A protože mám klasické vzdělání, okamžitě po přečtení tohot článku jsem si vzpomněl na jednu pasáž z nejvydavanější knihy světa, která se těchto přicházejících událostí týká: a je to MAT 24,6-8 .....

165457

11.08.2008 13:43

Rusko opět na „Temné straně síly“

RE: fuj - moc hezké jsou ty samohybné houfnice Zuzana vzor 77

Nasredin 85.?.?.?

a raketomety GRAD RM-70 na podvozku Tatra z České republiky, které pomáhaly Saakašvilimu se distancovat od Ruska nechtěným a nevyprovokovaným humanitárním bombardováním Cchinvali.
http://www.militaryphotos.net/forums/showthread.ph...
http://www.militaryphotos.net/forums/showthread.ph...
Rovněž statečným činem byl masakr lehce ozbrojených ruských hlídek mírových sborů OSN na kontrolních stanovištích, které borci odění v nejnovějších US uniformách s digitálním vzorem, vycvičení ve Westpointu, Sandhurstu a izreelské akademii pozemního vojska, dobíjeli srdnatě výstřelem do hlavy z bezprostřední blízkosti ...

167716

11.08.2008 23:10

Rusko opět na „Temné straně síly“

Nejde o Gruzii jde o Irán !!!

Nasredin 85.?.?.?

Debkafile: Zatímco Washington vtáhl Moskvu do války s Gruzií, v Perském zálivu se shromažďuje pět bojových uskupení U.S. Navy
http://www.blisty.cz/2008/8/11/art42016.html

167767

05.11.2008 13:01

Amerika na rozcestí

Dnes se na Blistech objevil ...

Nasredin 194.?.?.?

... nesmírně zajímavý článek, který podle mého názoru poměrně přesně vystihuje to, co teď přichází - velmi doporučuji k přečtení - redakce BL mu dala visačku PARANOIA - osobně ale s tímto hodnocením nesouhlasím ...

Link na Blisty:
http://www.blisty.cz/2008/11/5/art43659.html

Originální link:
http://chelemendik.sk/ShowDoc.php?d=393&c=Michail_...

175030

14.11.2008 15:58

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

Nasredin 85.?.?.?

Nebyl bych si vůbec jistý, že vám to pomůže - vemte lidem jídlo, a uvídíte, co to s nimi udělá ... Jeden můj známý, špičkový technik se mi před čtrnácti dny svěřil - , že patří k lidem, kteří mají tzv. "živé sny" - funguje to tak, že se mu něco velmi barvitého zdá, on si na to na druhý den pamatuje a ví, že je to sen zvláštního typu. No a do nějaké doby se to do posledního puntíku stane. Tak tento člověk mi vyprávěl, že se mu zdálo, že až bude mít padesátčtyři let odchází se svojí rodinou přes Rusko do Ameriky (zřejmě tím myslel USA), protože v Americe se něco stalo a v Česku se nedá žít ... Ptal jsem se ho: a co se v Americe stalo ? On mi řekl nevím, co se tam stalo, ale vím, že jsem odešel do Ameriky. Zeptal jsem se ho; "A kolik máte teď let ? On mi odpověděl: "čtyřicetpět". Takže si myslím, že mám devět let času a je docela možné, že i když mám zde dům, jsem prakticky bez dluhů, stejně odtud budu muset s ranečkem odejít - tedy pokud přežiju. Jediná věc, která se teď asi dá dělat je (jak to napsal kdosi přede mnou): pokud jste věřící - modlit se ke svatému Václavovi a hlavně se postit ... - tak to dělá jeden můj věřící kamarád od té doby, co jsem mu toto vyprávěl ...

175810

14.11.2008 20:18

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

Nasredin 85.?.?.?

Pro Himlhergot - Ruprecht ti to řekl přesně - pole ti nepomůže. A ten tvůj řecký přítel má pravdu ... Skuteční vládci tohoto světa se skutečně chystají uvést na trůn v tzv. Antikrista. Před tím, ale vyvolají ve světě takový chaos, že lidé budou štastní, že konečně příjde a udělá "pořádek".
Nedávno jeden můj známý během hovoru o současné situaci ve světě a u nás, se mi svěřil s tím, že občas má tzv. "živé sny" - tedy, že se mu něco zdá a pak za nějakou dobu se to stane. Prý ale vždy pozná, je-li to živý sen. Řekl mi, že zhruba před čtrnácti dny měl "živý sen", kde se viděl sám sebe, jak ve věku padesátčtyři let odchází z Česka ve kterém se nedá žít, přes Rusko do Ameriky (zřejmě USA), protože se prý v Americe něco stalo. Zeptal jsem se ho: "A co se v té Americe stalo ?" To nevím, ale viděl jsem se, jak tam s rodinou odcházím ... ! Zeptal jsem se ho: "A kolik máte let ?" Odpověděl mi: "Čtyřicetpět". Z toho i z dalších náznaků začínám usuzovat, že naše země a národ je zřejmě ohrožen jako nikdy v dějinách ... jeden můj věřící kamarád se po té, co jsem mu to vyprávěl, začal pravidelně postit třikrát týdně a modlit ke svatému Václavu, patronovi českého národa za záchranu naší země ...

175832

07.12.2008 21:19

OSN obviňuje Izrael, že trestá humanitární pracovníky pomáhající v Gaze

RE: Nejde o kolektivni trest

Nasredin 85.?.?.?

Naprosto souhlasím s tímto příspěvkem a jen doplním, že vzorem pro sebevražedné atentáty, které páchají naprosto zoufalí Palestinci, původní obyvatelé oblasti, byl pro Palestince, první sebevražedný atentátník, Žid Samson. Alespoň podle (prolhaného) "Starého zákona". Se Sefardskými, kočujícími, semitskými Židy, neměli v celé historii Palestinci žádné problémy. Ty přišly až v novodobé historii Palestiny, jako mandátního britského území, po nekontrolovaném přílivu Chazarů, v rozporu s rezolucí OSN, zejména z východní Evropy. Kéž by odešli alespoň všichni. Palestinských uprchlíků v zahraničí je cca 5 000 000 lidí, lidí!!!

177756

11.12.2008 14:28

Problémy s imigranty ve školách mají i v Izraeli

RE: Eretz Izrael

Nasredin 85.?.?.?

Píšete: "Poprvé, Izrael je asi jediná krajina v regióne, ktorá neprodukuje prisťahovalcov....."

Vážený pane, slyšel jste někdy slovo DIASPORA? Kam se hrabe nějaká imigrace, ta je o několik řádů níže.

177995

11.12.2008 21:23

Problémy s imigranty ve školách mají i v Izraeli

Asiaté že jsou hloupí?

Nasredin 85.?.?.?

Kdo zplodil takovou pitomost? Arabové, kteří jsou také asiaté, dali lidstvu nulu. Bez ní by nebylo možné provádět složité matematické, fyzikální, chemické, astrologické a jiné výpočty. Bez nuly by nemohla vniknout řada vědeckých oborů. Nebyly by computery, rakety, družice, lazerové přístroje, ani blbé volkmeny a hafo jiných věcí. Taková pitomost.

178005

12.12.2008 20:40

Problémy s imigranty ve školách mají i v Izraeli

RE: Asiaté že jsou hloupí?

Nasredin 85.?.?.?

Arabove, a asiate ...... Tak to je teda krasny postreh....

To mne chcete touto větou urazit nebo zesměšnit? Možná byste si sám měl zopakovat zeměpis - zejména, kde je Asie a jaké státy a národy v ní jsou. Trochu Vám pomohu citací z Wikipedie(sic!), a naleznete tam rovněž odkaz na mapu OSN, s kategorizací regionů, které pro Vás udělali barevně.

Citace: "Asie je svou rozlohou 44 603 853 km² nejrozlehlejší a s více než 4 miliardami obyvatel nejlidnatějším světadíl, který tvoří součást kontinentu zvaného Eurasie a také Eurafrasie. Ačkoliv hranice Asie nejsou přesně určitelné, všeobecně se jako hranice udává Ural na západě, dále řeka Emba, pobřeží Kaspického moře, severní předhůří Kavkazu, Azovské moře, Černé moře, úžina Bospor, Marmarské moře a úžina Dardanely, tato hranice je dána geograficky, faktickou hranici zde tvoří kulturní rozdíly. Od Afriky je Asie oddělena Suezským průplavem. Vše směrem na východ od této pomyslné hranice se považuje za asijský subkontinent. Hranice s Austrálií a Oceánií nejsou přesně určeny, a proto se často stanovují podle hranic států.". Stačí?

178043

14.12.2008 19:52

Reakce na článek \"A nyní za světovou vládu\"

Velmi zajímavý článek

Nasredin 85.?.?.?

Člověku se při tom honí hlavou tolik myšlenek. Třebaže jakýkoliv pokus o vytvoření světové vlády v historii lidstva (Sumerská říše, Babylon, Egypt, Alexandr Veliký, Řím.....) vždy ztroskotal. Ztroskotal rozvratem říše zevnitř, převážně vinou nihilismu a kdysi zavlečenými "barbary“. Souhlasím s tím, jak je hezky popsáno v článku, že kapitálový trh existuje, co je člověk člověkem. Překážku, podle mne, tvoří neochota všech k multikulturalismu, či prolínání kultur a v neposlední řadě, pro některé, běžný styk jedné kultury s jinou (a není jich málo). To souvisí, ruku v ruce, s nábožensky odlišnými regiony. Tak např. katolická církev po celou svou existenci usilovala o sekulární moc, ale v určité etapě tvrdě narazila na změnu a rozvoj výrobních vztahů a jejich potřeby. Musela ustoupit a přehodit výhybku. Stala se tak vlastně paralelní strukturou, s omezenými, speciálními „pravomocemi“, které se nijak nekříží s NWO. Má však omezenou působnost. O to úspěšnější jsou „vyvolení“, kteří v diaspoře plní po staletí globální roli. Také jejich pole působnosti je však geograficky, zejména národnostně, kulturně a nábožensky, omezené. Velké asijské země byly sice dobyty kapitálově, nikoliv kulturně a nábožensky. Východní autokracie nebo teokracie se protagonisté NWO snaží přeměnit vojenskými prostředky – zatím neúspěšně.

178127

15.12.2008 22:27

Století bankéřů

Tak vida, největší světový finanční defraudant

Nasredin 85.?.?.?

nového tisíciletí je opět z vyvoleného národa !
http://www.protiprudu.info/december08.html#naj

178211

18.12.2008 00:40

Nebezpečí světové vlády existuje

RE: jak to vlastne

Nasredin 85.?.?.?

Píšete pravdu, akorát že u té druhé světové vákky zařvalo docela dost loutkářů. Sice ne ti přední, ale docela dost významných.

178390

18.12.2008 14:51

Vánoce zvířat

Ptáte se: "co nás doopravdy dělí od zvířete...?"

Nasredin 85.?.?.?

Tak já Vám to řeknu. Smích, smysl pro humor. Neplést se spokojeností!

178457

19.12.2008 17:12

Zemský ráj v nedohlednu

Článek je dobře napsán, gratuluji ke stručnosti a výstižnosti

Nasredin 85.?.?.?

Snad jen nesouhlasím s formulací: " Já budu mít raději za prezidenta egomaniaka Klause, který umožnil vytunelovat stát, ale aspoň ho nepovažuji za válečného zločince."

1) Kdyby totiž Klaus za něco stál, tak by se pouze neomezoval na nesouhlasná stanoviska k zmíněným válkám, ale jako vyjádření nesouhlasu a na protest by složil funkci. To by bylo čestné, účinné a hodné velké osobnosti, státníka.

2) Tunelování za jeho exekutivního "dozoru" se sice, bohužel, stalo neomluvitenou skutečností, ale jak již někdo zmínil, ČR nebyla v tomto ohledu žádnou výjimkou. To asi proto, že Západní Evropa, šlechta a domorodí keťasové čekali tak dlouho na odkrytí a otevření kapitálu v zemích bývalého tzv. "Socialistického tábora". A že jich (hlavně majetku v nich) nebylo málo.

178556

19.12.2008 18:38

Zemský ráj v nedohlednu

RE: NEVÍM PROČ JSOU NA ZVĚDAVCI ODKAZY NA BRITSKÉ LISTY

Nasredin 85.?.?.?

Vážený pane, odskočil jsem si nachvíli na Vámi uvedené stránky a konstatuji, že jsou "desetkrát lepší než britské listy", ale jen pro xenofoby a nácky. Toť vše.

178565

20.12.2008 11:55

Zemský ráj v nedohlednu

RE: Pokračování: Inu, také přispěji svou troškou do mlýna, BL sucks

Nasredin 85.?.?.?

Vážený pane, pod nickem "hestroy". BL čtu pravidelně a vybírám si, neboť mám volbu. Nejsem však tak kritický k činnosti redakce jako Vy. A už vůbec ne do té míry, abych difamujícími formulacemi na adresu Jana Čulíka, ztrhal celé BL.

A na závěr odpověď na Vaši otázku: "Zemědělství je také průmysl? To jsou mi novinky...".

Z preambule stanov Svazu průmyslu a dopravy České republiky: "Význam slova průmysl v názvu Svazu je použit ve svém nejširším významu, tj. zahrnující výzkum, výrobu všeho druhu včetně těžebního průmyslu, energetiky, stavebnictví, obchodu a služeb.", t.j. i zemědělství. Nashle.

178608

21.12.2008 01:08

Odborníci a experti

Nejsem si jist tím, co tvrdíte

Nasredin 85.?.?.?

Abych se přiznal, jsem v této otázce na rozpacích, a protože sám nevím, zalistoval jsem ve slovníku cizích slov a ve wikipedii.

Podle slovníku cizích slov:

- expert >> odborník, znalec
- expertiza, expertisa >> znalecký posudek, dobrozdání
- expertní >> znalecký, odborný

Ve wikipedii definují pojem expert takto:

- Výraz expert či expertka (česky specialista či specialistka nebo odborník či odbornice) označuje osobu, která má velké znalosti v nějakém konkrétním oboru. Vedle teoretických znalostí má expert i praktické zkušenosti a průběžně se v oboru dále vzdělává.

Charakteristika:

- Fakt, že někdo má v daném oboru profesionální nebo akademickou kvalifikaci neznamená nutně, že je v tomto oboru expertem. Na druhé straně se může stát expertem i ten, kdo nemá patřičné formální vzdělání. Označení expert je proto spíše neformální, relativní označení člověka, kterým jeho okolí oceňuje jeho znalosti a zkušenosti v oboru (v přeneseném slova smyslu se může v praxi jednat prakticky o jakýkoliv obor lidské činnosti).

Sice pořád nevím zda odborník a expert je jedna osoba, ale faktem je, že Váš článek je vtipný a neotřelý.

178650

Vy jste v bibli nečetl nic o mesiášovi a vykoupení - vysvobození Izraelitů z římské poroby? Neslyšel jste ani o tom, že je Ježíš považován za mesiáše? S desaterem máte samozřejmě pravdu (archa úmluvy).

Druhý odstavec, kterému nerozumíte, je o roli mesiáše – Ježíše, kterou křesťanská církev přiřkla právě Ježíšovi (evangelia byla psána od 1. století – po Ježíšově smrti). Ježíš se sám za mesiáše nepovažoval. To církev. Já, ateista, osobně považuji Ježíše za osobu, jejíž osud („život a dílo“) – viz např. díla biblisty Zenona Kosidowského aj. - nebyl spolehlivě prokázán. Autentičnost Evangelií, rozpory v nich apod. (viz bádání biblistů). Věřící budou mít jiný názor. K Bibli přistupuji tak jako ke Starým pověstem českým a Bivojovi. Snad se mi to tentokrát podařilo napsat srozumitelně.

178965

27.12.2008 20:03

Vánoční poselství íránského prezidenta Ahmadinežáda lidem v Británii

To sxgo - RE: Tak tohodle jsem se obaval

Nasredin 85.?.?.?

Tak jsem si přečetl pár odseků, jak píšete, z talmudu a mohu s čistým svědomím prohlásit, že je to potom nefalšovaný shit porno + zoofílie. Pak vařící semeno, ale čí? Aby ho v něm mohli vařit, musel se udělat snad celý Jeruzalém. To kdyby faráři přečetli věřícím v kostele, tak zkolabuje celý zdravotnický systém v ČR. Jsem starej a nevěřící chlap a je mi i z těch několika vět docela šoufl. Vůbec nechci odhadovat, jaké další prasárničky tam jsou. A co teprve chudáci věřící.

178979

27.12.2008 23:36

Vánoční poselství íránského prezidenta Ahmadinežáda lidem v Británii

RE: Tak tohodle jsem se obaval

Nasredin 85.?.?.?

Proč tolik slov? Proč prostě nenapíšete, že je íráské vedení stejné jako to naše?

178988

28.12.2008 00:23

Vánoční poselství íránského prezidenta Ahmadinežáda lidem v Británii

RE: To Saša - RE: Tak tohodle jsem se obaval

Nasredin 85.?.?.?

Přečetl jsem odkazovaný článek, z nehož je zřejmé, že židovká sekta Raelians, ač nepočetná, je opravdu unikátní. Nejen, že propaguje group orgie s hromadným orgasmem (to nevím jak by toho najednou dosáhli) a navíc by si to rádi rozdali i s návštěvníky z UFO. Prostě zvrácená promiskuita. Těch pár magorů se k tomu hlásí veřejně a zbytek o tom sní. Že to byla kdysi běžná praxe vyplývá z talmudu - vařili Ježíše v semeni - t.z., že takové množství semene mohli získat jedině při masovém group sexu. Dodrovolném. Pod bičem by nic nevydojili. Pravděpodobně to dělali běžně, a nikoliv jen "na počest" Ježíše, protože jde o rituální součást jejich náboženstí. Abych se přiznal, s takovouto zvráceností jsem se nikdy nesetkal, a ani o ní nečetl. Nebyla zjištěna ani u primitivních kmenů v Africe nebo Amazonii. Tam dělali s lidmi zase jiné kousky a alespoň se tím nechvástali a nezapisovali je až do odporných podrobností, anžto neuměli psát a číst, narozdíl od těch "kulturních".

178991

28.12.2008 12:10

Vánoční poselství íránského prezidenta Ahmadinežáda lidem v Británii

To Max RE: Tak tohodle jsem se obaval

Nasredin 85.?.?.?

To co jste napsal podepisuji. Jen mne udivuje, že mnohem krutější režimy s právem šaríja, zejména ve Spojených Ar. Emirátech, nikdo z diskutujících nevzpomenul. Ani Rwandu, kde probíhá nefalšovaná genocida se stašlivými důsledky. Írán je proti nim země s daleko vyšším stupněm kultury a demokracie. Asi nějak vadí, že se jedná o regionální mocnost, která nikdy nikoho nepřepadla, ani se k tomu nechystá. Opak se nám snaží nakecat vlivní. A skutečnost, že rozvíjejí jaderné technologie bych jim nijak nezazlíval. Vždyť se stačí podívat na "konflikt" USA se Severní Koreou. Stačí vlastnit jarenou zbraň a nikdo si na vás vojensky nedovolí zaútočit. Dalších praktických příkladů by se našlo více.

179011

28.12.2008 12:47

Vánoční poselství íránského prezidenta Ahmadinežáda lidem v Británii

To sxgo - RE: Tak tohodle jsem se obaval

Nasredin 85.?.?.?

Ne, děkuji. Žádné další sado-maso, shit porno, sodomii, kekrofílii a jiné hnusné odpornosti. Už tak je mi z těch několika citací, z talmudu, dost špatně. Bohužel se nemohu zbavit citace, jak došli přítomní k orgasmu:

- [Ježiš] bol spustený do diery s hnojom po pazuchy. Potom okolo jeho krku obtiahli látku a oba jej konce ťahali opačnými smermi až pokým neumrel. (Sanhedrin 52b)

Musím jít na jinou diskusi, nebo se snad ani nenajím.

p.s. doporučím ho, pro zvrácené jedince, u nás, v sexshopu.

179012

29.12.2008 12:29

Izraelská vánoční nadílka

Článek je dost povrchní, ikdyž v jádru pravdivý

Nasredin 85.?.?.?

V rozhodnutí OSN z roku 1948 o zřízení státu Izrael na britském mandátním území Palestina, byly stanoveny hranice pro Izrael a Palestinský stát. Součástí bylo omezení imigrace židů do nového státu. Židé nic z toho nerespektovali. Další, následující rezoluce OSN, zejména z 60. let opakovaně vyzývaly stát Izrael k ukončení okupace palestinských území a umožnění zřízení státu Palestina, na OSN původně vymezeném území. Nic z toho židé nesplnili, naopak zvýšili imigraci a protože jim vymezené území již pro tolik přistěhovalců nestačilo, rozšiřovali zábory dalších palestinských území, na kterých budovali ozbrojené osady. Dnes je v Izraeli židů trojnásobek uvažovaného počtu obyvatel z r. 1948. Nikdo s nimi nehnul a jak se zdá ani nehne. Systematicky a soustavně rozbíjejí jakékoliv pokusy Palestinců o organizaci jejich společnosti tak, aby nemohl vzniknout plánovaný stát Palestina v celé jeho šíři.

Palestinci postupně začali emigrovat, je jich cca 5 mil. v zahraničí. Pro ty co zůstali, Izrael vytvořil takové životní podmínky, které se rovnají živoření s nezměrným psychických utrpením. Nechali je na území, která nemají vodu, ty s vodou okupují. Palestinci, v takovéto bezvýchodné situaci, dělají ze sebe zoufalé zápalné a výbušné sebevražedné atentátníky a vypouštějí podomácku vyrobené rachejtle, které na rozdíl od sebevražedných útoků, nenadělali nikdy vážnější škody. Prakticky stojí s klacky a kameny v rukou proti snad nejlépe vyzbrojené a organizované armádě světa.

Tragedií je že s původními, semitskými Židy, bratranci Arabů, Palestinci žili po celá staletí v pokoji a shodě. Krvavou lázeň Palestincům připravili teprve Chazaři, kteří v této oblasti nikdy nežili, neměli zažitý orientální způsob života, mají jinou genetickou skladbu a přinesli chaos, zmatek a násilí, do staletími prověřených sousedských vztahů.

Zajímavý a osvětlující názor na palestinskou otázku jsem slyšel asi před rokem v ČT, od Arnošta Lustiga, který by všechny Palestince přesídlil do syrské pouště. Prý je tam místa dost. A to prosím pronesl člověk, který prošel nacistickým koncentračním táborem.

Na závěr. Víte kdo byl prvním zadokumentovaným sebevražedným atentátníkem (podle Starého zákona)? Žid Samson. To od něho to asi odkoukali.

179101

29.12.2008 22:18

Vánoční poselství íránského prezidenta Ahmadinežáda lidem v Británii

Něco pro odlehčení diskuse

Nasredin 85.?.?.?

Znáte nejkratší vtip o židech? KOHN HORNÍKEM.

179182

30.12.2008 11:54

Operaci „Lité olovo“ předcházely měsíce plánování

RE: Israel bude bojovat ,dokud nevyžene všechny Araby z jejich území

Nasredin 85.?.?.?

Snad bych trochu rozvinul některé pasáže Všeho příspěvku. Fatah i Hamas jsou (vedle dalších) hlavními frakcemi OOP. Fatah je umírněnější, levicovou frakcí, která akceptuje původní záměr OSN o rozdělení Palestiny. Naproti tomu Hamas, který je západními zeměmi považován za teroristickou organizaci, je spíše nacionalistickou frakcí OOP, která bezvýjimečně odmítá jakékoliv dělení Palestiny, nesouhlasí se vznikem státu Izrael, neboť vnikl, jak správně píšete, bez jakékoliv účasti Palestinců, natož jejich souhlasu(sic!). Bohužel jde o štěpení jednoty Palestinců, kterou by tolik potřebovali. Historie však dává zapravdu spíše Hamasu. Izrael nerespektoval, nerespektuje ani nebude respektovat nic z právního aktu OSN („palestinského Mnichova“), a jak je již dnes zřejmé, respektovat nikdy nehodlal.

Je mi nanic, když si uvědomím, že ČSR učila Izraelce válčit, poskytovala mu vojenskou pomoc (instruktoři, výzbroj, výstroj, rozvědka, mezinárodní vztahy). Uvědomuji si, i osobně vzpomínám, na společenskou atmosféru, v které se to odehrávalo. Bylo to brzy po válce, ač nepatřím mezi popírače holocaustu (snad mimo nejasnosti počtu obětí), byl všeobecný soucit s přeživšími židy a bylo všeobecně známé, že se nacisti nechovali k nikomu hůře než k židům a Rusům. Můj otec byl nuceně nasazen v Essenu a viděl na vlastní oči, jak krutě nacisté zacházeli s židy a Rusy a jak rozdílně k jiným válečným zajatcům (Britové, Američané, Francouzi, atd. – ti měli vždy cigára, žvýkačky, čokoládu).

Je smutnou pravdou, že Izraelci již zapomněli na utrpení v koncentračních táborech a ghettech. Možná by měli mít, narozdíl od talmudu a tory, nějaké realistické „poučení z krizového vývoje“ a nevyužívat holocaust jen politicky a propagandisticky a přitom dělat druhému obdobné ohavnosti, navíc „okořeněné“ bezprecedentní okupací, a to vše na základě pofiderních povídaček, které nemají historickou ani archeologickou podporu (např. blud o egyptském otroctví a návratu do země zaslíbené).

179244

30.12.2008 12:10

Milostný příběh z období holocaustu byl podvod

RE: Nakladatel je vůl :-)

Nasredin 85.?.?.?

Máte pravdu, že beletrie bývá vymyšlena autorem. Ale případ vymýšlení si v oblasti holocaustu není tento případ. I Tarzan byl vymyšlěná osoba ale nikdo za popírání Tarzana nebyl souzen. Za popírání holocaustu, byť i jeho některých částí, ano. V tom je ten rozdíl. Vy si neuvědumujete, že neustálé "prokrvování" holocaustu má celosvětový význam a je klackem v ruce určité skupiny. Je jen dobře, že podvod odhalili a zveřejnili.

179247

30.12.2008 20:08

Operaci „Lité olovo“ předcházely měsíce plánování

RE: Israel bude bojovat ,dokud nevyžene všechny Araby z jejich území

Nasredin 85.?.?.?

Viz např. Wikipedie:
Archeologické prameny
Archeologický výzkum oblasti starověkého Izraele započal v 19. století. Problém biblické archeologie byl však v tom, že většině archeologů nálezy nesloužily k rekonstrukci historie, ale k dokazování pravdivosti Bible. Tento způsob však vedl na scestí, protože mezi přibývajícími nálezy a biblickým textem se objevovaly stále závažnější rozpory.[2]
V posledních desetiletích se proto začal prosazovat opačný postup, kdy se východiskem stala archeologie a na základě výsledků archeologického výzkumu je pak Starý zákon interpretován jako dílo, jehož velká část byla sepsána v 7. století př. n. l., jakožto literární dílo, které mělo ideologicky posílit vzestupující judské království.[3]
Starý přístup k archeologii způsoboval, že mnoho archeologických materiálu nemohlo být úspěšně interpretováno, a tak mnozí tvrdili, že zachovaných archeologických památek je málo.[4] Ukazuje se však, že pokud je materiál správně interpretován, mohou jako pramen k poznání historie Izraele posloužit památky, které byly dříve přehlíženy. Významným archeologickým pramenem proto není už jen Méšova stéla, zemědělský kalendář z Gezeru, ostraka z Šomronu a Lakiše, nápis v tunelu Šiloa a různá pečetítka a mince, ale také starověké tely (Megiddo, Chasór aj.) či např. starověké vesnice v Judských horách.

Písemné prameny
Vedle archeologických pramenů slouží k poznání starověkých dějin Izraele i některé písemné památky. Nejdůležitější z nich je Starý zákon, jak již však bylo výše řečeno, údaje obsažené ve starozákonních knihách se mnohdy s archeologickou realitou rozchází. Je to dáno především tím, že Starý zákon nebyl sepisován se záměrem podat objektivní líčení dějin, ale spíše podat teologickou interpretaci dějinných událostí.[5] Mnohé důležité události proto Bible vůbec nezmiňuje, avšak předkládá mnohé informace, které pro dějinný vývoj nejsou podstatné. Mnohé texty byly navíc dlouhou dobu tradovány, podléhaly proto silně schematizaci a zjednodušováni.[6] Bibli je samozřejmě možné jako historický pramen použít, avšak je přitom nutné ji správně interpretovat a mít stále na paměti teologické poslání Bible.
Pro starozákonní dobu jsou důležitým pramenem i mimoizraelské písemné památky: stély, nápisy a památníky (Merneptahova stéla, Chammurapiho zákoník), el-amarnská korespondence mezi Egyptem a Asýrií, klínopisné tabulky z Mari (zachycení kočovného života) či tabulky z ugaritského Ras Šamra (představa o kenaánském náboženství).[7] Ne každý z těchto pramenů se týká přímo izraelských dějin, protože však vznikaly za obdobných podmínek, jaké panovaly v Izraeli, pomáhají nám takové prameny poznat předpoklady a podmínky vývoje Izraele samotného.[8] Celý text:http://cs.wikipedia.org/wiki/Starověké_dějiny_Izraele#Archeologick.C3.A9_prameny

179283

30.12.2008 20:57

Izraelská vánoční nadílka

RE: Článek je dost povrchní, ikdyž v jádru pravdivý

Nasredin 85.?.?.?

Dnešní hranice Izraele neodpovídají rezoluci VS OSN č. 181 ze dne 29. 11. 1947, na jejímž základě byla Palestina rozdělena na arabský a židovský stát;

Jsou všeobecně známé masakry sionistických teroristických organizací Hagana, Stern a Irgun, které předcházely vzniku Státu Izrael, a osud bezbranných 418 palestinských vesnic (jako byly Der Jasin a Kafař Kasem), podobající se osudu Lidic, a vyhnání více než 60% tehdejší palestinské populace;

• VS OSN vydalo dne 11. 12. 1948 rezoluci č. 194, potvrzující práva Palestinců na návrat, a Izrael dodnes odmítá toto právo akceptovat;

• Izrael válčil proti svým arabským sousedům v roce 1948, 1956, 1967, 1973, 1978, 1982 a 2006. Vězní více než 10 000 arabských vězňů a zajatců, včetně žen a dětí, jejichž vina tkví vtom, že odmítají okupaci, a neštítí se používání chemických zbraní a tříštivých bomb proti civilistům;

• Izrael dodnes odmítá plnění rezoluce RB OSN č. 242 a 338, ukládající stažení izraelských vojsk z okupovaných arabských území z roku 1967;

• V současné době Izrael v rozporu se světovým veřejným míněním a ženevskými konvencemi vězní třetinu palestinského parlamentu a ministry palestinské Vlády národní jednoty a každodenně vraždí nevinné Palestinské civilisty. Stačí?

179304

30.12.2008 21:52

Izraelská vánoční nadílka

RE: Těm, kteří se pokoušejí zpochybnit a rozvrátit zdejší diskuzi

Nasredin 85.?.?.?

Pane Koubek, nějak moc mudrujou. Palestinci se z majitelů bytu nestali ani nájemníci ale rovnou bezdomovci, chápou to konečně?

179319

30.12.2008 23:19

Milostný příběh z období holocaustu byl podvod

Vymezení pojmu - provokace

Nasredin 85.?.?.?

provokace >> úmyslná vyzývavost; podněcování, pobuřující čin. Stačí vygooglit, ne?

179328

30.12.2008 23:26

Milostný příběh z období holocaustu byl podvod

RE: Kniha

Nasredin 85.?.?.?

Trefné a vtipné. Gratuluji.

179329

31.12.2008 14:07

Milostný příběh z období holocaustu byl podvod

RE: Zahnily zavan demokracie

Nasredin 85.?.?.?

Víte o tom, že pro Hamás a potažmo pro všechny palestince neexistuje slovo jako "židovský civilista" ? Všichni jsou pro ně vojáci.

Pane Van Guld, Vy nevíte, že v Izraeli je povinná základní vojenská služba nejen pro muže ale i pro ženy, v délce trvání 3 let? A po skončení mají ruční zbraně doma?

Takže pane Van Guld, všichni státní příslušníci Izraele jsou buď vojáci v činné službě nebo činné záloze (do důchodového věku). To jenom prosionistická PR z nich dělá nebohé a nevědomé civilisty, kteří se neumějí správně orientovat a zachovat.

179353

31.12.2008 15:38

Izraelská vánoční nadílka

RE: *Lokální supervelmoc*

Nasredin 85.?.?.?

Pane Van Guld, nemáte poruce ještě nějakou podobnou debilitu?

179362

31.12.2008 16:20

S teroristy se nesmí vyjednávat!

Velmi vtipná, s nadsázkou podaná, hořká pravda

Nasredin 85.?.?.?

Ano, s občany se nevyjednává. O ničem.

179368

31.12.2008 23:07

S teroristy se nesmí vyjednávat!

RE:

Nasredin 85.?.?.?

Pane Navaro, nic ve zlém, ale pointa článku není o řemeslnících.

179383

02.01.2009 13:54

Kdy nám imponují naši vůdci

RE: Svoboda slova

Nasredin 85.?.?.?

Přesně na Vás je vidět, že jste obětí vcelku primitivní propagandy. Hned dovozujete, aniž byste uvedl z čeho, že: Na rozdiel od toho v Gaze by asi článok sympatizujúci z izraelskými obeťami terorizmu znamenal rozsudok smrti.. K tomu hned dále uvádíte, že Íránci vlastně tajně sympatizují s Izraelem, netřeba komentáře. Asi máte ještě vysokou hladinu zbytkového alkoholu v krvi, po Silvestru. Jinak byste něco takového nemohl napsat.

Již v minulých diskuzích jste se jasně vyprofiloval a já Vám mohu pouze zopakovat, že prostě palestinské tělo nepřijalo cizí implantát – Izrael, který postupně transmutoval do zhoubného nádoru, který dlouhá desetiletí bují a metastázuje, napojen na vnější zdroje. Až vyschnou, imunitní systém Palestiny si sním poradí. Pomůže tomu masový odchod židů z této nehostinné země. Budou hledat nového hostitele.

Pokoušíte se kapciózně vyvolávat reminiscence na holocaust.

179454

02.01.2009 17:27

Kdy nám imponují naši vůdci

RE: Svoboda slova

Nasredin 85.?.?.?

Neztrácejte čas s pubertálním oportunistou.

179486

03.01.2009 13:18

Postavili mu nákupní centrum vedle domu – oběsil se nad jeho vchodem

Otřesný případ

Nasredin 85.?.?.?

Otřesný případ. Z obsahu Dopisu na rozloučenou je zřejmé, že šlo o obyčejného, morálního a jistě i slušného člověka, který se snažil ubránit právními prostředky (t.j. slušně) proti nesmyslné stavbě a českým byrokratům, kteří mu zničili iluze o životě v demokracii. Nejenže neuspěl a přišel o peníze, především dospěl k frustraci a úplnému zoufalství. Ve společnosti, která umožňuje devastovat nejen životní a kulturní prostředí, preferuje konzumentarizmus, nechtěl dále žít. Jistě se dá namítnout, že se mohl (nevýhodně) odstěhovat, že neměl hlad, ani nepřišel o práci ale duše člověka je křehká a dá se, jak je patrné, těžce ranit i jinak. A nezřízený hodokvas (konzum) mohl začít. Za chvíli si, na toto memento přehlížení názorů lidí, ostudnosti a nevkusu, až si budou konzumenti dupat po hlavách „při avizovaném výprodeji“, málokdo vzpomene.

Nebyl schopen se smířit s fiktivní a nefunkční demokracií. Tento stát je ve skutečnosti konzumentokracie, kdo má, má se jako prase, kdo nemá, nemá ani dosažitelná základní lidská práva. Zacházejí s námi podle zásady „Chléb a hry“.

Jde o další oběť globalizace, bez výstřelu. Na tomto tragickém případu je vidět, že nadnárodní řetězce, si zjednávají prostor pro své rejdy bez jakýchkoliv ohledů na prostředí a lidi. Někde jsem se dočetl, že je v ČR snad největší koncentrace obchodních řetězců na počet obyvatel a velikost území. Je odporné, že veřejná správa podporuje stavby těchto hnusných krabic v intravilánu obcí a měst. A v případě Jihlavy šlo dokonce o historické centrum města. Ani bych se nedivil, kdyby jednou něco podobného vyrostlo v Praze, na Letné. Tam je zbytečného místa dost, ne?

Několikrát jsem od r. 1990 navštívil Paříž. Automobilem i letecky. Považuji se za vnímavého a zvědavého jedince, a tak mi neunikla skutečnost, že ve městě, až na historické výjimky, v podobě obchodních domů, žádné podobné obludné škatule nejsou. Jsou poblíže dálnic, za Paříží. Nevím jak je tomu v jiných „starých“ evropských zemích. Z vyprávění přátel, kteří mnohokrát navštívili USA, vím, že je tomu obdobně. Mnoho mil za městy.

Hrozím se doby, kdy někdo stejně zoufalý pojme věc jinak a s sebou odvede větší počet konzumentů. Zaděláno, šablonovitým, více než přívětivým přístupem veřejné správy k řetězcům, již je. Dost by mne zajímalo, kdo je majitelem těchto řetězců a v souvislosti s tím, proč ta neuvěřitelná vstřícnost.

179538

03.01.2009 22:38

Postavili mu nákupní centrum vedle domu – oběsil se nad jeho vchodem

RE: rozpaky

Nasredin 85.?.?.?

Chudáku.

179575

03.01.2009 23:45

Postavili mu nákupní centrum vedle domu – oběsil se nad jeho vchodem

RE: rozpaky

Nasredin 85.?.?.?

Co sem cpete link PR City Parku? To čekáte, že jsou úplní idioti a nafotí to ve svůj neprospěch? Vždyť Vy jenom papouškujete jejich propagandu.

Například, že „City Park je užitečný,“ „City Park je zábavný,“ „Zbavíme se zanedbané a rozbité části města,“ „V Jihlavě bude konečně kino s velkým plátnem a dokonalým zvukem,“ nebo třeba že „City Park pomůže životnímu prostředí.“

Byl jste někdy v Jihlavě? Díval jste se někdy z protějšího břehu na historické centrum – středověké hradby? Pokud ne, tak už je nikdy neuvidíte. Četl jste vůbec hlavní článek a související článek Michala Podoláka: „Jihlavský City Park zastíní středověké hradby“.

Místo se dalo využít mnoha způsoby. Ale tato megalomanie je neomluvitelná.

Dejte už konečně pokoj.

179582

04.01.2009 00:50

Připravované demonstrace proti násilí v Gaze v České republice a okolí

RE: missiles from gaza

Nasredin 85.?.?.?

Až budete někdy příště vkládat link, zjistěte si, zda je autor článku alespoň trochu věrohodný. Jakmile jsem se dočetl, že "RPG je raketomet určený k boji proti tankům, a že němci tomu říkají pancefaust", ukončil jsem další četbu toho nenávistného hnoje. Pan autor je buďto hodně mladý nebo má modrou knížku, protože si myslí, že RPG je protitankový raketomet a Němci mu říkají, dokonce, pancefaust (možná myslel Goetheho Fausta v brnění). Jinak by musel vědět, a kdyby byl trochu seriózní, tak by si zjistil, že označení RPG = ruční protitankový granát, který je nutné odhodit, a že Němci mu nikdy neříkali pancefaust, a ani pancerfaust, který by splňoval označení protitankového raketového granátu.

První přenosné protitankové raketové komplety se objevily během padesátých let minulého století. Tehdy se totiž zjistilo, že z druhé světové války známí "tankobijci" bazuka a pancerfaust se již nedokážou vypořádat se stále odolnějším pancéřováním tanků. Nejúspěšnějšími raketovými komplety první generace byly sovětská Maljutka, francouzský SS-11 či německá Cobra. Druhá generace systémů MAPATS, které se po průběžných zdokonalovacích kúrách používají dodnes.

179586

04.01.2009 14:44

Postavili mu nákupní centrum vedle domu – oběsil se nad jeho vchodem

RE: Neměl by někdo fotku toho centra?

Nasredin 85.?.?.?

Díky za odkaz na fórum Jihlavských listů. Kdo si dá práci, přečte celou diskusi, prokliká se odkazy v diskusi, tak pochopí o jakou zrůdnost se jedná.

179609

04.01.2009 15:37

Připravované demonstrace proti násilí v Gaze v České republice a okolí

RE: missiles from gaza

Nasredin 85.?.?.?

No pravdu máme asi oba. Vy větší díl. Nevím, zda jsou odhazovací RPG ještě ve výzbroji. Když jsem byl na vojně 1970-1972, tak jsme je na ostrých střelbách používali. Pravda, cvičili jsme i s raketomety. Pro ty se používalo označení RPZ (ruční protitanková zbraň). Dnes je označování zřejmě už jiné. Jinak s Vámi souhlasím.

Vložený obrázek
Vložený obrázek

Ruční protitankový granát vzor 43 byl zavedený do výzbroje Rudé armády v polovině 2.svět.války, představoval pravděpodobně nejznámnější kumulativní granát východní fronty. Vzhledem k malé účinnosti trhavých protitankových granátů byly v roce 1943 do výzbroje Rudé armády zavedeny kumulativní granáty, které prorážely pancíř využitím soustředěného působení trhací náplně. V červnu 1943 se podařilo do výzbroje zavést RPG - 43 konstruktéra N. P. Beljakova. Jednalo se o protitankový kumulativní nárazový granát o hmotnosti 1200 g, náplň trhaviny a zesilovací nálože činila 650 g. Granát prorážel na dohoz (cca 15-20 m) 75 mm pancíře. Ke správné funkci bylo nutné, aby granát dopadl na cíl svým čelem a proto byl za letu stabilizován pomocí stabilizačních popruhů s kuželovým víkem stabilizátoru.

179612

05.01.2009 12:11

Kdyby Hamas neexistoval

My nemáme svůj podíl viny

Nasredin 85.?.?.?

Samozřejmě, že je to bidelbergský degenerát, který nemá ani jediný slovanský gen. Šlechta byla ostatně vždy nadnárodní. Při křížení šlechtických rodů mnohdy docházelo ke krvesmilstvu, které zanechávalo stopy. On je živým důkazem. Ještě má tu drzost prohlásit, v souvislosti s palestinskými událostmi, že jim rozumí, neboť je z dětství traumatizován nálety a bombardováním. Zapomněl jen uvést, že šlo o nálety spojenců. Do evropské šlechty se navíc, pro posílení vlivu, vetřeli chazaři. Máme my to pech, po r. 1989, na přední reprezentanty. Jeden zednářský židoněmec (ten degeneráta uvedl do politiky), druhý nefalšovaný chazar. Pak po nich chtějte morálku nebo objektivitu. Degenerát má, pro kontrolu, neboť neustále všude chrápe a nedává pozor, chazarskou podržtašku pro EU, řízenou z Langley (rozuměj Jeruzaléma).

179669

05.01.2009 20:42

Kdyby Hamas neexistoval

RE: My nemáme svůj podíl viny

Nasredin 85.?.?.?

Máte pravdu, děláme strašně málo. A když, tak verbálně, od compů. Přec však i toto málo je alespoň něco, protože něco je něco a nic je nic. Třeba otevíráme tabu a huby, tříbíme názory, objevujeme nové informace, názory a šíříme je dále - prostě takovou malou osvětu po Česku. Je to alternativa k mainstreamovým médiím. Ze svého okolí vím, že Zvědavce čte dost lidí a informují o něm druhé. I já jsem se podobnou cestou dostal ke Zvědavci. Věřím, že jednou nádoba trpělivosti a připosranosti přeteče.

179722

05.01.2009 21:17

Kdyby Hamas neexistoval

RE: Jak je to mozne?

Nasredin 85.?.?.?

Jando, co to melete. Ano, Slánský byl žid, měl významné postavení, ale hlavní slovo v KSČ, za války i po válce, měl jednoznačně Gottwald.

179726

05.01.2009 22:03

Předseda židovské obce v Římě omylem vyzradil sionistický trik

Jen další důkaz, co jsou zač

Nasredin 85.?.?.?

Článek jenom potvrzuje zrůdnost a sebejistotu sionistů. Navíc tento Chazar podal o sobě svědectví, že má formát hloupého zakarpatského žida, který má hlavu jen na to, aby mu nepršelo do krku. Myslí si, že za internetem, ostatně stejně jako někteří „anonymové“ zde, že jsou opravdu dobře skrytí. Vždyť je úplně jedno, zda uvedu nebo neuvedu nick. Před providerem stejně neuteču. Leda na cizím připojení.

Ale zpět k článku. Ten hloupý žid vykecal, že masakr Palestinců v Gaze byl dlouhodobě plánován i s důsledky. Aby prezentoval židy coby humanisty, chce darovat nějakou almužnu. Nejprve totálně zmasakrují Palestince v Gaze a pak jim tam hodí asi tři brambory. Ne, dvě brambory, aby se Palestinci nepřežírali.

179742

05.01.2009 22:30

Kdyby Hamas neexistoval

RE: Světová nadvláda Izraele

Nasredin 85.?.?.?

Už jenom nick, pod kterým vystupujete, o Vás vypovídá více než byste chtěl. Nehrajte si na překvapeného naivku. Pokud jde o ZAJDANUSE, podle úrovně jeho argumentů, si tak leda koupal hemeroidy v mrtvém moři. Že je zde vcelku velká shoda na tom, kdo je agresor, okupant a vrah, nemá nic společného s xenofobií, kterou podsunujete. Ano, nemám rád sionisty, nikoliv však proto že jsou převážně židé, ale proto jaká zvěrstva páchají a ještě se holedbají. Drze odmítli mírové mezinárodní pozorovatele, s tím, že je do Gazy vpustí jedině pod podmínkou, že vytvoří týmy, které budou pátrat po Palestincích v tunelech. Divíte se ještě?

179750

05.01.2009 23:57

Kdyby Hamas neexistoval

RE: Světová nadvláda Izraele

Nasredin 85.?.?.?

Co to je Hesi? Kdo to je Hes? Vysvětlete to prosím.

179768

06.01.2009 11:50

Předseda židovské obce v Římě omylem vyzradil sionistický trik

RE: Neuvěřitelné

Nasredin 85.?.?.?

Zabili. Přemluvili Piláta Pontského, římského prokurátora, aby Ježíše ukžižoval.

Např. z Wikipedie:

Josef Kaifáš byl nejvyšší židovský kněz. Na tento úřad byl dosazen na místo svého tchána Annáše. Je zajímavé, že úřad zastával 7 let, ačkoli toto místo bylo obsazováno obvykle na jeden rok. Dosazování nejvyššího kněze bylo zcela v pravomoci římských vladařů. Ježíš Kristus byl po svém zatčení předveden před bývalého nejvyššího kněze Annáše, který hledal příčinu žaloby. Po té byl Ježíš veden ke Kaifášovi. I přes křivá svědectví mnoha svědků nebyla žádná vina nalezena. Potom žádal Kaifáš Ježíše, aby pod přísahou prohlasil, jeli Syn Boží. Po odpovědi "Jsem" byl Ježíš odsouzen k smrti. Kaifáš Ježíše soudil a odsoudil. Je zaznamenán jeho výrok: "Je lépe, aby jeden člověk zemřel, než aby celý národ zahynul" (Jan 18, 14).

Po ukřižování židé freneticky tančili okolo kříže s Ježíšem a onanovali. (moje evangelium).

179821

06.01.2009 12:00

Kdyby Hamas neexistoval

RE: 50ti shekely

Nasredin 85.?.?.?

Prosím, aký je kurz k EUR ? Možno by som mal zmeniť rétoriku...

Tak tímto výrokem jste se demaskoval úplně.

179825

06.01.2009 12:23

A kdy nám řekne Schwarzenberg pravdu?

RE: Argumentovat....tim, ze zadny odboj nevedl, protoze mu

Nasredin 85.?.?.?

Jen upřesnění, Komunisté vyhráli ve volbách v r. 1946 a k moci se dostali v únoru 1948. Jinak souhlas.

179828

06.01.2009 12:30

A kdy nám řekne Schwarzenberg pravdu?

RE: Zklamání

Nasredin 85.?.?.?

Když pominu Vaši gramatiku, která je pod psa, musím Vás opravit. Pan kníže Schwarcenberg nebyl zvolen do obou komor parlamentu, a to proto, že to není možné. Ani neznáte Ústavu ČR.

179829

06.01.2009 13:01

Země mafiánů, svatá válka židů a strašák ruského démona

Zloděj křičí, chyťte zloděje!

Nasredin 85.?.?.?

Jsme země, která neumí své vlastní tuneláře stíhat. My jsme země prolezlá mafiemi. My jsme země, kde může jeden z hlavních mafiánů během domovní prohlídky uprchnout do Afriky.

V tomto hodnocení s Havlem souhlasím, ale budiž také řečeno, že praotcem praktik, které teď kritizuje, je on sám. Takovýchto mudrlantů, kteří jenom kecají a rozumí všemu, najdete v každé české hospodě hned několik. No a Pehe a waserpolák Zieleniec? Škoda slov. Možná stálo ještě za zmínku, jak Havel restituoval Lucernu, znárodněnou jeho strýci, kolaborantovi Miloši Havlovi, na základě dekretů prezidenta Beneše. Byla prolomena restituční hranice, tj. r. 1948. Jen u Havla a církve katolické. Tomu, jak obhajuje nácky z Izraele, se ve světle jeho činů ani nedivím. Je to jen Blekota, který se marně snaží zamaskovat atavistické rysy, pod vypelichaným knírkem.

A ta jeho dramatická tvorba? Jo, je dramatická leda tak pro čtenáře nebo diváka a je hlavně nestravitelná. Dvakrát jsem se, téměř násilím, přinutil dokoukat adaptace divadelních her; Zahradní slavnost a Vernisáž. Říkal jsem si: „jsi zaujatý, nebuď bačkora, vydrž“! Vydržel jsem do konce a pak musel ihned odejít na pivo, abych rozptýlil sebevražedné myšlenky. To se prostě nedalo vydržet. Metody, které USA používají ve věznících, jako je Abu Graib a Quantanamo, vedly jen k mezinárodnímu opovržení a protestům. Kdyby ale použili vynucené sledování Havlových dramat, měli by i výsledky. Bohužel jen více sebevražd.

179835

06.01.2009 20:01

Kdyby Hamas neexistoval

RE: .

Nasredin 85.?.?.?

"V Sudanskem Darfur mate pres 400 000 mrtvych. Ve Rwande mate pres milion mrtvych a pri tom ani ti zivi ani ti mrtvi nemeli s diamantama nic spolecneho, asi ani nevedeli co diamant je. Zide tam take nehraji zadnou roli..."

Možná máte pravdu, že ve Rwandě a Súdánu nevěděli, co je diamant. Určitě ale věděli, co jsou to zbraně a hlavně kšeft s nimi. A pokud jde o roli židů v těchto zemích, nedělal bych si žádné iluze, že tamní banky ponechali, jen tak, v rukou divochů.

Asi tak, nějak.

179879

07.01.2009 00:47

Kdyby Hamas neexistoval

RE: .

Nasredin 85.?.?.?

Otravujete svými malichernostmi diskuzi. Vy jste se nedíval např. na TV zprávy o genocidě ve Rwandě? Ukazovali muže a mladé kluky s kalašniky. Měli terénní vozidla s kulomety, obrněná vozidla, prostě vyzbrojená armáda. Komu se snažíte nakukat, že genocidu spáchali luky a oštěpy?

Vložený obrázek
Rwandská vesnice krátce po útoku hutských milic Interahamwe

Hestroy se Vám, zcela marně pokoušel říci, že v Africe jde o přírodní bohatství. Vy jste se chytil blbých diamantů a donekonečna, vyloženě otravným způsobem, dokazujete, že ta která africká země jejich naleziště nemá. Ale o diamanty tu vůbec nešlo. Pointa byla jiná. Já a většina lidí to pochopila, kromě Vás.

Už to své hnidopišstí ukončete a jděte spát.

179907

07.01.2009 13:46

Kdyby Hamas neexistoval

RE: .

Nasredin 85.?.?.?

Jenom Vás doplním, že s pozůstatky kolonialismu se potýkají dodnes a budou se potýkat i do budoucna, i "mateřské" země, jako např. Francie, Holandsko, GB (i USA - otrokářství). Nejprve zavlékaly domorodce jako sluhy, levnou pracovní sílu a později domodrodci migrovali sami, neboť měli občanství koloniální mocnosti. Nepokoje ve Francii a GB jsou sociálně-nacionálního charakteru. Jaksi se kdysi nepočítalo, že by přicházeli domorodci sami, nad stanovený limit sluhů a levné pracovní síly, a nebude pro ně později uplatnění. Hamižnost zvítězila. Jejich natalitu znali. Ta se ještě zvýšila, se zvýšenou životní úrovní. Když ještě přičteme nelegální imigraci, zjistíme, že jsou ve slepé uličce, kterou postavily.

180007

07.01.2009 13:55

A kdy nám řekne Schwarzenberg pravdu?

RE: Zklamání

Nasredin 85.?.?.?

Ani by mi nevadila nějaká ta čárka, překlep, interpunkce, tvary obecné češtiny, atd., protože jdu po obsahu, a nikoliv jen po formě. Ani já nejsem dokonalý češtinář. Ale to co napsal BeDLA je kozelec, korunovaný hrubkami.

180010

07.01.2009 14:32

Život a smrt mého otce

Fatah (Dobytí) nebo Hamás (Hnutí islámského odporu)?

Nasredin 85.?.?.?

Největší tragédií pro Palestinu bylo sionistické spiknutí na konci 19. století. To co následovalo a trvá, jsou už jen důsledky. Je mi líto každého, zbytečně zmařeného života. I života otce reportéra, který vynuceně procitl z omylu, že je možné se s Izraelem dohodnou. Na druhou stranu je pravda, že část Palestinců je ochotna kolaborovat, tříštit tak jednotu národně osvobozeneckého boje. Z článku jsem vyčetl, že otec tohoto reportéra byl jedním z nich. Kdyby nešlo o další, zbytečnou a tragickou smrt, lidskou tragédii, užil bych jiné výrazivo. Soucit s mrtvým a pozůstalými, pokud ještě žijí, mně to neumožňuje.

180015

07.01.2009 15:24

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

OSN je impotentní žvanírna

Nasredin 85.?.?.?

Je třeba ji rozpustit, zrušit. K čemu je nám OSN, která je jen v roli diváka. To víme již z Jugoslávie, Rwandy, Vietnamu a celé řady dalších krváků. Jen polyká prachy. Výsledky žalostné nebo žádné. Hájí zájmy židů a impérií ovládaných židy. Je k ničemu. Až bude mezinárodní vůle a shoda, pak teprve bude možné vytvořit takovou mezinárodní organizaci, která neumožňuje nikomu nic vetovat. Musí mít kodifikovanou konstrukci, asi jako trestní zákon, a hlavně vynutitelné sankce. Potom bude funkční. Do té doby budou vedeny agrese, války, genocida, bez pravidel. Přesně jako tato genocida, která už ani nesnese srovnání s Waršavským Gettem. Toto je mnohem horší. Spíše to připomíná anglickou karochvíli "hon na lišku" v ohradě. Hnus.

180020

07.01.2009 16:10

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: tak propaganda nestíhá

Nasredin 85.?.?.?

Oskaz na článek je dobrý, ale diskuse pod ním je prachmizetná sionistivká žumpa.

180034

07.01.2009 16:30

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Len pre vyjasnenie faktov

Nasredin 85.?.?.?

1. v pásmu gazy nejsou vojenské objekty

2. K Vaší formulaci: Ne nadarmo se u nás rozšírilo prirovnanie "byť zbabelý ako džihádistická krysa", lze jen konstatovat, že u vás, v Izraeli, nejsou podobné výroky žádnou výjimkou. Kdybyste zatoužil dále rozšířit svou slovní zásobu o daleko zvrhlejší a oplzlejší výroky, najdete jich v talmudu neurekom. Váš výrok je, v porovnáních s těmi z talmudu, jen slabým odvarem a chápu ho jako eufenismus, kterým kryjete své skutečné pocity.

180038

07.01.2009 16:46

Země mafiánů, svatá válka židů a strašák ruského démona

RE: Zloděj křičí, chyťte zloděje!

Nasredin 85.?.?.?

No, pokoušel jsem se. Vzal jsem si napřed diazepam 10mg, pokoušeje se nezaujatě číst. Nešlo to a musel jsem jít do hospody, kde se mně všichni ptali, co se mi nemilého přihodilo. Jako správný partizán jsem zatloukal. Po pár pivech, s diazepamem v zádech, jsem byl našrot a všechno vykecal. Po zbytek večera, pokud si z mrákot pamatuji, měli ze mne všichni náramnou prdel. Věděli své, také se již jednou pokoušeli. Druhý den jsem dílo "světoznámého dramatika" vracel majiteli a předstíral, že jsem ho přečetl a porozuměl mu. Asi mi nevěřil, když viděl v mé tváři ztrhané rysy, po prožitých útrapách, a do té doby neexistující tiky. Stýkáme se pravidelně. Podezřívám ho, že to sám nikdy nečetl, poněvadž vypadá duševně zdravě a vyrovnaně.

180043

07.01.2009 17:19

Kdyby Hamas neexistoval

RE: .

Nasredin 85.?.?.?

Prosím Vás, dejte už pokoj. Nikdo Vám tady nenadává do sviní. Názory můžete mít, jaké jen chcete. Vyjádřil jste se, prezentoval svůj názor. Nikdo Vás necenzuruje. To Vám nestačí?

A z toho, jak uvádíte, že židé zakázali DDT, je vidět, že si váží hmyzu více, než Palesticů. Já budu klidnější, až zakážou fosforové a kazetové bomby, až nebudou používat ochuzený uran a vůbec, až vypadnou z oblasti, kam je nikdo nepozval, a ani je nikdo nechce. Vy, když Vám někdo vyvrátí argument, chytáte ho za slovo a snažíte se odvést pozornost jinam.

Už to ukončete, milý grafomane.

180049

07.01.2009 22:08

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Len pre vyjasnenie faktov

Nasredin 85.?.?.?

Nemyslel jste spíše, že to byl žid z Brna? Čech takovéto formulace nezná a nepoužívá.

180085

07.01.2009 22:13

Život a smrt mého otce

RE: Vojenske zaznamy.

Nasredin 85.?.?.?

Pan-vedlejsi ztrata byl přívrženec Fatahu a dostal, po demokratickém volebním vítězství Hamásu, padáka. Byl možná kolaborantskou elitou. Takový palestinský Emanuel Moravec.

180087

07.01.2009 22:30

Kdyby Hamas neexistoval

RE: .

Nasredin 85.?.?.?

Bravo! Obrátil jste diskuzi od sionictických hrdlořezů ke kritice čecháčků. Ještě jednou, bravo! A toho milého hocha si nechte pro své zvrácené orgie, na kterých přestáváte rozlišovat, zda jde o člověka nebo zvíře (podle talmudu). Hlavně to musí být nějaký živočich. Na pohlaví nezáleží. Jinak, slušní lidé si vykají a takoví jako Vy si onikají. Řekl jste si o to sám.

180089

08.01.2009 01:40

Kdyby Hamas neexistoval

RE: .

Nasredin 85.?.?.?

Už s Vámi končím. To se nedá vydržet. Došly Vám diamanty, teď zas pro změnu otravujete s vitriolem. Jste rozlobený, že s Vašimi názory v této diskusi nikdo nesouhlasí. Já s tím nic neudělám. Zkuste upoutat chytrým příspěvkem, který může klidně jít proti proudu, ale nenimrejte se v malichernostech. Pro slovo nevidíte větu, nejste schopen pracovat s textem, ani kontextem. Když Vám někdo vyvrátí argument, vyberete si nějaké slovo, které pak donekonečna rozpitváváte. Jedno Vám přesto musím uznat. Jste neudolatelný nezmar. Asi jako krtek v zahrádce. Už na Vás nebudu reagovat.

180117

08.01.2009 11:40

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Genocida?

Nasredin 85.?.?.?

To nebude čistý žid, souděje podle článku. Má v sobě geny nějakého kulturního a civilizovaného národa.

180158

Víte, máte pravdu, že kolaborovala rodina Havlova s nacistickými okupanty, a Vašík byl jen děcko, které na to nemělo vliv. Svého času byly k dispozici, ve vybraném českém tisku, fotografie nacistického důstojníka, který Vašíkovi dělal hopsa hejsa, choval ho v klíně, v letním sídle Havlů. Odpovězte si sám sobě, zanechala výchova Vašich rodičů na Vás nějaké stopy? Cítite nějaký odkaz Vašich předků? Vzpomenete si někdy na rodinné tradice? Atd. A jakpak je dnešnímu Vencovi, když listuje rodinnými alby. Jak mu bylo, když se sudeťákům omlouval za český národ? Bylo to v duchu rodinných tradic? Vzpoměl si u toho na krásné dětství, kdy cumlal nacistický Walter? nebo když laškovně tahal za za železný kříž strejdu z SS?

Vždyť odsun se týkal mimo ČSR také Polska, Francie, Holandska, Dánska a možná dalších zemí. Byl to verdikt nově se utvářejícího mezinárodního společenství, které reprezentovaly vítězné mocnosti, spojenci. Je zbytečné se bavit o jednotlivých excesech. Ty totiž, z nacistického Německa, nemohou sejmout ani jedno promile viny za rozpoutání války, ve které bylo zmařeno na 50 mil. lidských životů a ve které bylo zničeno mnoho národních ekonomik, kulturních památek, atd. Mnohdy nenapravitelně! Zábor německých majetků v ČSR, i jinde, byla velice mírná forma válečných reparací. Takovéto Němce pak vláda SRN odškodnila. Do ČSR, Polska ani jinam neputovala jediná marka odškodnění za válečné škody. Uspokojivě byly tyto otázky, pro obě strany, vyřešeny až s Willy Brandtem, v rámci jeho politiky zlepšení vztahů s "východem", na počátku 70. let, které vyústily v podpisy smluv s ČSSR, Polskem, SSSR o uznání a nedotknutelnosti hranic a vzdání se všech územních nároků, zavazující se k mírovým řešením sporů a k výměně velvyslanců a zřeknutí se všech nároků na reparace a další okruhy problémů.

180177

08.01.2009 12:47

Předseda židovské obce v Římě omylem vyzradil sionistický trik

RE: Teroristom ani cent

Nasredin 85.?.?.?

Takže si to zhrňme:

Vy si nemáte co zhrnovat. To můžeme jenom my, goini. Vám to uřízli jako nemluvněti.

180179

08.01.2009 13:15

Vraždit ve jménu Božím

RE: Inkvizicni svine

Nasredin 85.?.?.?

A co se týká češtiny - v kterém jiném jazyce je tato věta tak výmluvná? Všechno je jedno!

Např. v ruštině: Eto vsjo ravno!

180182

08.01.2009 13:36

Vraždit ve jménu Božím

Samozřejmě, že pravdu mají ateisté.

Nasredin 85.?.?.?

Všechny církve jsou ovládající bratrstva. Africké nebo amazonské primitivní kmeny žádnou církev nepotřebují a žijí. Každý kmen se klaní jinému, hliněnému bůžkovi a jediný vykladač víry je šaman, který však zastává řadu dalších, pro život důležitějších funkcí. Jako příklad za všechny by mohl posloužit pontifikát papeže Pia XII., který posvětil Mussolinimu zbraně. V závěru prohrané války katolická církev pomáhala prchat předním nacistickým válečným zločincům z Evropy, zejména esesákům, kteří pro tyto účely vytvořili organizaci ODESSA (Oděsa). Katolická církev měnila identitu, vydávala „pravé“ vatikánské pasy a spolufinancovala náklady na úkryt a útěky masových vrahů.
Já se bez církví úplně obejdu.

180184

08.01.2009 19:46

Vraždit ve jménu Božím

RE: Inkvizicni svine

Nasredin 85.?.?.?

Že Vám to ti komunisti ale nandali. Takovou rafinovanost bych od nich ani nečekal. Žádné vězení, či koncetrák nebo podřadné zaměstnání se šikanou. S Vaším těžce pokaňkaným kádrovým profilem a navíc z antikomunistické rodiny, Vás pronásledovali a když už Vás hnali, tak rovnou až na VŠ. Krutý osud. Bravo! To běžte vykládat svíčkovým bábám, farářovi raději ne, ten je vzdělaný, nebo politickým vězňům. Radši ale ne, ranila by je, z Vašeho vyprávění o hrdinském odporu proti komunistickému režimu, všechny pepka.

180238

08.01.2009 20:25

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Len pre vyjasnenie faktov

Nasredin 85.?.?.?

Nevím jak Vám, ale mně to pasuje spíše na komunisty (až na Mandelu). Ať se snažím sebevíce, žida tam nevidím. Hvězda na čele je podobenství na komunistické brigadýrky. Izrael má na vojenských pokrývkách hlav Davidovu hvězdů?

180246

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 64 čtenářů částkou 12 096 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 7

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 2

Měnové kurzy

USD
21,63 Kč
Euro
25,92 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,73 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,71 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,61 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 449,77 Kč
1 unce stříbra
561,62 Kč
Bitcoin
1 304 898,99 Kč

Poslední aktualizace: 17.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 64 227 601