Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Filip M

Nalezeno 26 příspěveků, 2 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.09.2008 09:19

Otřesná devastace Gazy

Jsou to králíci

Filip M 85.?.?.?

Palestinci jsou paraziti. Rozmnožují se jak králíci, přestože jsou nezaměstnaní. Nebýt skandální podpory EU, nemohli by se rozmnožovat jak králíci. Kdyby neexistoval Izrael, místo nich by byli tihle králíci s úrovní civilizace tak 50 let nazpátek.

169898

05.09.2008 11:41

Otřesná devastace Gazy

RE: Jsou to králíci

Filip M 85.?.?.?

A mně je blbě z vás. Já nejsem žid. Nemám rád sionisty, ale proti židům nemám nic. Ne všichni židé jsou sionisti. Lidí napojených na Bilderberg a Rothschildy z Izraele je určitě maximálně pár desítek, spíš míň. A Izrael má přes 7 milionů obyvatel. Podívejte se na židy, kolik získali Nobelových cen a kolik Arabové. 7 i včetně té za mír tomu teroristovi Arafatovi. Když se to přepočte na obyvatele (třeba na 1 mil), vyjde to pro muslimy ještě hanebněji.

Připadá mi taky směšné, když někdo zastává konspirační teorie a la Alex Jones: Nesnáší neocons, Bilderberg, americké jestřáby, americký imperialismus, Izrael a vše židovské. Při tom ti dotyční můžou dopadnout tak, že zatímco budou nenávidět vše židovské včetně Izraele a budou lézt všem muslimům (vy víte kam)..., mezitím jim muslimové ze západní Evropy podřežou hrdlo. Jestli to nevíte, tak muslimů je v západní Evropě už 15 milionů muslimů a velmi velmi rychle přibývají, zatímco etnických Evropanů ubývá. A skoro všichni ti muslimové v Evropě mají v plánu džihád. Když si přečtete tyto články o Švédsku, zjistíte, že nepříteli nejsou jen ti liberálové, neomarxisti, multi kulti, pobláznění mladí anarchisti, ANTIFA a ostatní Švédové. Vůdčí osobnosti v těchto proudech ve Švédsku (jako i v jiných zemích EU) by se daly ztotožnit s Bilderbergem a s plány na ovládnutí Evropy. A muslimové jsou jejich cestou, jak toho dosáhnout. Takže já opravdu nevidím důvod, proč bych měl lézt do zadku evropským a blízkovýchodním muslimským džihádistům a bojovat proti Izraeli. Izraelci jsou v tomto boji našim spojencem. Ne sionisti z Izraele (!!!), ale obyčejní občani Izraele - cca 7 milionů.

články o Švédsku:
http://eurabia.cz/Articles/9-stoji-svedska-demokra...
http://www.eurabia.cz/Articles/11-stoji-svedska-de...
http://www.eurabia.cz/Articles/11-stoji-svedska-de...
http://eurabia.cz/Articles/2136-policie-v-malmo-ot...

169917

05.09.2008 15:27

Otřesná devastace Gazy

RE: Jsou to králíci

Filip M 85.?.?.?

Blbost. Uvědomte si toto: Budete plivat na Izrael a lézt muslimům do pr... a mezitím vám ti muslimští džihádisté podříznou hrdlo. To není moc inteligentní strategie. Stačí se podívat na demografické statistiky a zapojit selský rozum.

169940

05.09.2008 15:34

Otřesná devastace Gazy

RE: Jsou to králíci

Filip M 85.?.?.?

Nemá cenu diskutovat s omezenci, kteří jsou přesvědčení o tom, že muslimové v Evropě jsou nevinné bílé neposkvrněné hrdličky. Pokud si to nějaký omezenec myslí, tak ať si zjistí, jestli se náhodou v Evropě nekonaly jakési teroristické útoky muslimů. A dotyční by se taky měli podívat na demografické statistiky a zapojit selský rozum. Pokud ani to nepomůže, nechť jim muslimské hrdličky tak za 15-25 let, až jich bude víc, podříznou hrdlo.

169941

05.09.2008 16:04

Otřesná devastace Gazy

RE: Jsou to králíci

Filip M 85.?.?.?

1.Zvěstem o tom, že Izraelci prováděli etnické čistky na Palestincích, se jen směju. Opravdu ubohá propaganda. Izraelci je zčásti vyhnali, zčásti Palestinci odešli sami. Jejich předáci i Židi jim dali sliby, které byly buď tzv. bílou lží, nebo opravdovou lží. Mezi vyhnáním a genocidou je ale velký rozdíl! Jestli na své pravdě trváte, tak uveďte nezávislý zdroj!
2. Jestli má Goldstein právo na to být označen za teroristy, to já nevím. Vy byste ale měl vědět, že u palestinských teroristů je úplně běžné útočit na školní autobusy plné židovských dětí.
3.Směšujete pojem "Izrael" a "sionismus". Jestli to nevíte, tak i před vznikem Izraele měli židé velkou moc, nejvíc v USA a ve VB. Ne všichni v Izraeli jsou sionisti - většinu tvoří obyčejní občané, kteří chrání svou zemi a majetek. Že ji získali vyhnáním původního obyvatelstva, to je věc jiná. Arabové v historii vyhnali taky mnoho obyvatel - např. na Pyrenejském poloostrově. A ti křesťani a židi, kteří zůstali, měli omezená práva a museli platit speciální vysoké daně. Což se děje i nyní - v arabských zemích jsou křesťané diskriminováni. Židi většinou emigrovali.
4.Prohlásit, že matematiku vymysleli Arabové je velmi troufalé. Matematika přece existovala i před 7.stoletím. Jistě, oni přispěli k jejímu vývoji. Ale neplatí, že by ji "vymysleli", vytvořili de novo. Arabové drželi krok s Evropou tak do 13.století (v něčem byli i napřed). Jejich zásluhou bylo uchováno mnoho z antických znalostí (např. ta matika). Ale od 13.století jako když utne - od té doby se zmohli maximálně tak na velbloudí h... A víte proč? Protože v muslimských zemích není SVOBODNÉ MYŠLENÍ. Vládnou v něm fanatici jako v křesťanském světě v hoooooooooooooooooooooooooodně drsném dávném středověku. Muslimští vůdci nepřipouští diskuze. V současnosti jsou na tom arabové ve vědě a v kultuře tak špatně, protože téměř nepřekládají ze západních jazyků. A proč taky, když skoro všechno, co přichází od nás, dogmaticky považují za zlo? Podívejte se na tohle:
http://unstats.un.org/unsd/demographic/products/socind/literacy.htm
Ve státech, které tak obdivujete, mají hodně vysoké míry negramotnosti. Třeba v Egyptě.

Ten dlouhý článek si někdy přečtu. Matrix mi nejde spustit. A Chromík? Když tam nemá zdroje, tak to není důvěryhodné. Ať si tam nejdřív napíše, z čeho to přeložil a já se tím pak budu zabývat.

A jestli si fakt myslíš, že evropští muslimové jsou neškodní, tak si od nech useknout hlavu. [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

169947

08.09.2008 12:21

Skutečný význam války v Jižní Osetii: Rusko vrací úder

Rusové

Filip M 85.?.?.?

Evropani nesmí zapomenout, že Rusové 2x zachránili Evropu (proti Napoleonovi, ve 2.sv.válce). Ačkoliv je to velice paradoxní, v současné době je Rusko jeden z nejsvobodnějších států Evropy. Státy EU totiž svobodné nejsou, když 82% jejich legislativy vzniká v Bruselu nevolenými úředníky (tj. komisaři, europarlament to jen koriguje). Národní parlamenty hrají druhé housle a po Lisabonské smlouuvě už nebudou vůbec důležité.

Odborníci na internet nechť se podívají na toto (můžou k tomu i něco dodat): http://krajtl.blog.cz/0809/provokateri-na-novinky-...

170114

11.09.2008 14:35

Jára Cimrman ve službách ďábla

Můj názor

Filip M 85.?.?.?

Zdravím. Autore článku, vy protěžujete Kuchtovou proti Bursíkovi? Hmmm. Kuchtová je bývalá paní pančelka, úplně neschopný politik a úředník. Viz její působení na ministerstvu školství. Bursíka vidím jako o trochu menší zlo než ji, ale ve skutečnosti jsou velkým nebezpečím pro ČR oba dva, oba dva jejich mocenské a názorové proudy. Doufám, že SZ zanikne co nejdřív!A co Schwarzenberg? O něm víme, že je taky velkým nebezpečím pro naši zem. Ale věděli jste o něm toto? Vzhledem k tomu, že je ve vládě za SZ, tak to je škandál. A média o tom mlčí jako hrob.

170320

11.09.2008 14:51

Topolánek jako druhý Viktor „Čistič“?

Kauza Kubice aj.

Filip M 85.?.?.?

Pane autore, protože soud konstatoval, že se na prorůstání mafie do ČSSD nepřišlo, neznamená to, že tomu tak nikdy nebylo!!! Copak nevíte, že politici mají většinou soudce na své straně (u klíčových soudních procesů)? V naší politice nemůžete věřit nikomu a ničemu! A hlavně - zdá se, že neexistuje zájem vyšetřit Mrázkovu vraždu, respektive to úplně nejdůležitější, tzn. odhalit osnovatele té vraždy. Kdyby policie mohla, jistě by ty osnovatele dávno odhalila.

Je to smutné, ale zdá se, že mezi ČSSD a ODS existuje něco jako smír ohledně vyšetřování svých podvodů a kauz. Myslím to tak, že ódeesáci a socani při vzájemných změnách u moci se vždy tajně setkají a dohodnou se na "status quo", tzn. že se navzájem nebudou vyšetřovat. Protože kdyby tohle neplatilo, Langer a spol. by už dávno dotlačili (protiprávně, tzn. hrubým nátlakem) policii k řádnému vyšetření té kauzy(!). VždyŤ by se jim přece vyplatilo, odrovnat důkazy a následným odsouzením socany na desetiletí! Ale oni to nedělají. Proč? Viz výše.

Závěr: Podle mě u těchto kauz to většinou tak bývá, že pravdu mají obě strany - tzn. že socani se opravdu paktovali s mafií, ale ODS toho "nekale" využila před volbami. Stejně tak si myslím, že Čunek se opravdu dopouštěl finančních mafinací, ale že zároveň tu kauzu rozdmýchali socani v čele s Paroubkem a že měli velký vliv (nejenom) na tu bývalou Čunkovu sekretářku (vypadalo to tak). Pokračovat ve stejném duchu by se dalo i u jiných kauz.

Z toho jen plyne, že vysoká politika (domácí i mezinárodní) je mnohem mnohem větší špinavost, než si normální obyčejný občan dokáže představit. [bliji]

170321

16.09.2008 14:41

Zkurvysynu Topolánku, kulka pro tebe je připravená

Přínosný článek k tématu

Filip M 85.?.?.?

je zde.

170743

16.09.2008 14:49

Trofeje kavkazské války skončí v muzeích

RE: Co bylo v hummerech?

Filip M 85.?.?.?

Já tomu nerozumím. Napadlo mě ale, jestli to třeba není jen zpravodajská hra. amíci třeba mohli poslat vojáky s falešnou dokumentací o družicích do rukou Rusů s cílem, aby si Rusové mysleli, že mají ty správné kódy. Nezdá se mi, že by byli Američani tak blbí. Vždyť přece mohli poslat záchranné komando, které by ty vojáky s dokumentací osvobodilo. (???)

170744

17.09.2008 10:15

Americká ekonomika – loď v bouři a bez kormidla

USA - vědecká velmoc

Filip M 85.?.?.?

Výzva autorovi: Opravte si prosím toto: "Ministerstvo financí minulý týden zaplatilo 5 bilionů dolarů za znárodnění krachujících firem Fannie Mae a Freddie Mac." V angličtině "billion" znamená miliardu. Jinde to máte správně, tady vám to ale ujelo.

Tak americká ekonomika je na tom zdá se dost špatně. Jedno se ale Američanům nedá upřít: Jsou suverénní světovou vědeckou velmocí. A to skoro ve všech oborech. Nový evropský urychlovač částí změní jen dost málo, a pokud vůbec, tak jen v jednom oboru. Stačí se podívat na novinky ve světě vědy, na internetové stránky jako je např.www.osel.cz. Téměř všechny novinky a objevy přichází z USA. Vnějším projevem tohoto faktu jsou Nobelovy ceny - Američani vyhrávají téměř všechny vědecké NC.

170816

18.09.2008 10:40

Americká ekonomika – loď v bouři a bez kormidla

RE: USA - vědecká velmoc

Filip M 85.?.?.?

Ano, Američani nakupují lidské zdroje. Z kapitalistického hlediska to není nic špatného. Nevidím na tom také nic špatného. Já kdybych byl premiér či ministr školství, pokoušel bych se o to samé. Amíci jen ukazují, že jim to myslí a že cílové země jsou tak hloupé, že neudělají vůči tomu protiopatření. Chápu, že chudé země těžko mohou udržet své dobré vědce. Bohaté by ale měly - např. státy EU. Z EU odchází do USA obrovské množství vědců, protože v USA jsou nesrovnatelně lepší vědecké podmínky. Anebo vědci EU pro Amíky otrocky pracují. Štve mě, že např. biochemik a farmaceut profesor Holý, asi náš nejvýznamější vědec pobývající v ČR, objevuje Američanům za pár stovek tisíc dolarů ročně unikátní světové léky. Američani pak investují "pár" mld USD a shrábnou následně pár desítek mld. "Naše" Zentiva prý o o jejich vynálezy nemá zájem. A přitom kdyby měla odvahu jít do rizika a půjčit si na to, mohlo by jí to přinést velký úspěch. Má ale zájem jen o generika. Ty objevy nezajímají ani jiné evropské farmaceutické firmy.

Mě to štve. Bohužel s tím ale nic s tímto faktem nemůžu udělat. Státy EU raději vrážejí peníze do sociálních států než do vědy a výzkumu. [naštvaný]

-----------------------------------------------------------------
Jo a omlouvám se, pane Stworo. Řešil jsem to moc unáhleně. Měl jsem si toho přečíst víc a potom teprve psát, v případě, že bude třeba. [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

170918

18.09.2008 10:44

Americká ekonomika – loď v bouři a bez kormidla

RE: USA - vědecká velmoc

Filip M 85.?.?.?

Ignorujete fakt, že přestože v USA působí mnoho cizích vědců, samotní Američani pochopitelně přispívají na věděckém bádání nejvíc. Stačí se podívat např. na www.osel.cz. Ohromné množství vynálezů a objemů objeví Američani asijské národnosti. Asijci v USA jsou totiž velmi pracovití, pilní a inteligentní. Ostatně jako všichni Asiati z Dálného Východu.

170919

26.10.2008 01:18

Spojené státy možná potřebují udělat výprodej

Nové velmoci

Filip M 85.?.?.?

Cituji: "To by dalo vzniknout novým světovým velmocem: Číně, Japonsku, Rusku, EU a Indii."

EU z toho vynechte. Za prvé je současnou finanční krizí taky dost postižena, za druhé Evropská unie svou činností přímo vyrábí obrovské problémy evropské konkurenceschopnosti (byrokracie, nesmyslné centralistické regulace a direktivy, nadměrný boj proti CO2 apod), snaha o neprůhledné centralistické ovládnutí všeho možného (viz Lisabonská smlouva) atd atd. Navíc: Evropa se utápí ve svých zhoubných neperspektivních sociálních systémech, má obrovský podíl muslimů a jiných imigrantů, většina zemí má malé armády, malé armády mají relativně i velké evropské země. I pokud by Evropa ty muslimy neměla, kvůli svým sociálním systémům by se zanedlouho tak jako tak stala chudou kolonií vlastněnou Asijci (čína, Japonsko, J.Korea, Arabové od Perského zálivu).

Rusko: V současné době má dobré a schopné vrcholné politiky, kteří Rusko vyhrabali z nejhoršího. Má ale špatnou perspektivu do budoucna: Alkoholismus, nízká porodnost Rusů, vysoká porodnost muslimských přistěhovalců. Rusko má stejné problémy se svou existencí jako většina evrosských států. články o tom zde a zde.

Japonsko: Finanční problémy mělo někdy v 80. a 90. letech (několik finančních krizí). Ustálo je. Je to technologická velmoc a zřejmě jí bude i nadále. Prognóza do budoucna: Velké stárnutí obyvatel. Malá vojenská síla z pochopitelných důvodů (WW2).

Tak už nám zbývají Čína a Indie. Ty se supervelmocemi stát mohou. Úspěšnější jistě bude Čína, Indie ale o moc pozadu nebude. Záleží na tom, kdy se ale u číny vyjeví rozsáhlé problémy: ignorace ochrany životního prostředí, obrovská nerovnováha mezi počtem mladých mužů a mladých žen. Nadržení mladí muži mohou způsobovat sociální napětí a posléze i rozdmýchávat války.

173917

01.11.2008 18:16

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

Můj skromný názor

Filip M 85.?.?.?

Myslím si, že válka proti Íránu bude nejméně za 10 let. Kdyby byla nyní, tak by mi to ani moc nevadilo, protože už mě nebaví žít. Vím ale, že by to moc vadilo ostatním.

174514

19.11.2008 12:03

Kolik peněz vlastně nalila americká vláda do současné krize?

RE: Nemyslím, že je to reálné

Filip M 85.?.?.?

Tak to potěš pánBůh. Za pár let budou tyto mocnosti (Čína a Rusko) vojensky silnější než nyní. A ten podvod na nich si nenechají líbit - tzn., že se můžeme připravit na další válku, možná i jadernou.

A jak do toho bude zapadat válka proti Íránu? Možná ještě před zavedením té nové měny rozpoutají válku proti Íránu - každý přece ví, že úspěšná válka ekonomice velmi prospívá. A jak do toho zapadá americký radar v Brdech? Proti Íránu, hlavně ale proti Rusku bude pro Američany velmi velmi důležitý. Z toho důvodu máme oprávněný důvod bát se zásahu na náš radar ze strany Ruska.

Holt ten radar je jednostranně výhodný pro Američany, ale nevýhodný pro nás. Můžeme se totiž stát obětí jaderného či jiného konfliktu rozpoutaného agresorem USA.

176213

07.12.2008 16:32

Bravo, pane prezidente!

Velmi přínosný článek

Filip M 85.?.?.?

Odkaz zde: http://www.virtually.cz/?art=17491

177730

21.12.2008 17:50

Odborníci a experti

RE: Jedna fosilie k Vánocum

Filip M 85.?.?.?

http://youtube.com/watch?v=vJ5FvaASrs0.

Šalom šalom!!! [smích] [chechtot] [smích] [chechtot] [velký smích]

178676

22.12.2008 11:39

Pravda o brněnském zdravotnictví

RE: Můj názor

Filip M 85.?.?.?

Ano, kvlli 30 Kč opravdu může umřít člověk. Ale v současné situaci v ČR (i v době hospodářské krize) je 30 Kč velmi málo. 30 Kč je polovina oběda v restauraci, polovina krabičky cigaret, jedno a půl piva v hospodě. Lidí, kteří by kvůli 30 Kč měli umřít, je velmi velmi málo - jeden ze statisíců? Jeden z milionu? Jestli to nevíte, tak sociálně slabí mají právo na odpuštění těchto poplatků. Je mi líto, ale nechala jste se podvést hloupou demagogií pana Paroubka, Haška, Sobotky a Ratha. Tito lidi se totiž mimo jiné nestydí prohlašovat, že dluhy se platit nemusí. Kdyby nám vládli pár volebních období, dopadli bychom hůř než .Maďaři po několika vládách levice

178712

23.12.2008 10:04

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: Je ale kardinální otázkou, co bude po krizi

Filip M 85.?.?.?

Když budou banky státní, tak je její zaměstnanci budou tunelovat a budou končit v ohromných ztrátách. To se stávalo např. u nás v 90.letech při transformaci. Náš stát je proto musel prodat. Soukromý majitel si totiž umí lépe pohlídat, aby se netunelovalo.

178756

23.12.2008 10:14

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

Můj názor

Filip M 85.?.?.?

No já počítám s tím, že architekti NWO s tím dlouhodobě dopředu počítají. Jejich řešením bude pseudofašistická totalita (ti samí lidi, kteří krizi způsobí, přijdou taky s řešením). V Evropě to samé. V Evropě ale očekávám zřízení totality v mnohem dramatičtějších podmínkách, a to za občanské války (vraždění a etnické čistky mezi etnickými Evropany a muslimy). Z této občanské války vznikne 3.světová - na jedné straně budou "bohaté" křesťanské státy Severu a na druhé "chudé" muslimské státy Jihu. Doprovázeno to bude pochopitelně hladomory, epidemiemi a přírodními a technickými katastrofami. Pán Bůh s námi. [pláč] [pláč] [pláč] V Nostradamovi se něco takového píše. Nevím, jestli mu mám věřit, podle mě se ale něco takového stane. Jo a nakonec přijde Antikrist, který bude z okruhu satanistických spřízněných rodin kolem Rothschildů. Svede na scestí a do záhuby stovky či stamiliony lidí. Bude konat falešné zázraky atd atd. Úplně nakonec doufám přijde pravý Ježíš Kristus (jak psáno v bibli) a ukončí Čas a lidské bytí ve vesmíru.

178757

23.12.2008 15:38

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: Je ale kardinální otázkou, co bude po krizi

Filip M 85.?.?.?

Nedělejte ze mě jednoduchého člověka! Odpovídající zákony nebyly, tak se tunelovalo. Ale i kdyby byly, taky by se tunelovalo (i když samozřejmě míň, to je pravda). Záleží totiž na lidech obecně, i na konkrétních lidech, kteří vyšetřují (policie) a na soudcích. Když se ale podíváte na politiky, tak zjistíte, že téměř všichni šli do politiky jen s cílem vydělat, a to za jakoukoliv cenu. V rámci protekce si tudíž do všelijakých rad a komisí státem vlastněných bank najmenovali takové kamarádíčky, aby jim z toho něco káplo. Důsledkem bylo tedy tunelování. Když je banka soukromá, tak neexistuje vazba mezi politiky a bankéři. Soukromí vlastníci se nejlépe dokáží postarat, aby se netunelovalo. Samozřejmě to má nevýhody - odliv kapitálu do zahraničí v rámci dividend. Já vím. A naši bankéři místo ždímání svých bank ždímou vkladatele na poplatcích. Když se ale podíváte, jak fungovaly takové ČS, IPB (ztráty stovek miliard), KB (KB: Barak Alon) a jak fungují nyní pod soukromými vlastníky... Doufám, že vidíte rozdíl). A doufám, že dokážete pochopit, že pro fungující ekonomiku je nezbytný skvěle fungující bankovní sektor.

Ideálem by bylo, kdyby banky byly státní a kdyby zároveň nebyly tunelovány. Pak by dividendy zůstaly státu jako třeba v případě ČEZ. Jenže to je utopie. A my v utopii nežijeme.

178770

02.01.2009 14:53

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

RE: Plusy a mínusy

Filip M 85.?.?.?

Co to je za pitomost? Kdyby to měla být pravda, tak ilumináti a kabalisti by naopak na té nové technologii vydělali a jejich moc by ještě vzrostla. To s tou energií ale zní jako totální hovadina a vy se jevíte jako choromyslný.

179459

02.01.2009 23:17

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

RE: Plusy a mínusy

Filip M 85.?.?.?

I kdyby něco takového existovalo, tak tu novou energii ovládnou ti samí lotři, kteří ji ovládají teď. (Byli by hloupí, kdyby svou moc a prachy k tomu nevyužili. Jestli to nevíte, tak do nových technologií nahrazujících ropu nejvíc investují těžaři ropy, do výzkumu odvykání kouření a do byznysu s tím spojeného významně investují tabákové koncerny. Atd atd atd.) Nevidím důvod, proč by tomu mělo být opačne. Vy, pane, si sejmětě růžové brýle a přestaňte s tou šílenou naivitou.

179509

16.01.2009 11:28

Kyjev oplácí vymražováním Krymu

RE: Tak jako vzdy....

Filip M 85.?.?.?

S houskou na hlavě? Spíš s vánočkou,ne? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

181174

22.01.2009 18:22

Inaugurace 2009: den truchlení

O napadení Pákistánu

Filip M 85.?.?.?

O napadeníí Pákistánu (či spíše o riziku napadení) se můžete dozvědět zde.

181805

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 64 čtenářů částkou 12 096 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 7

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 2

Měnové kurzy

USD
21,63 Kč
Euro
25,92 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,73 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,71 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,61 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 449,77 Kč
1 unce stříbra
561,62 Kč
Bitcoin
1 304 898,99 Kč

Poslední aktualizace: 17.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 64 230 544