Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané himlhergot

Nalezeno 62 příspěveků, 7 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.12.2007 14:14

Podvod peněžní mánie

Přesně

himlhergot 89.?.?.?

definovné a ač by se mohlo zdát, že se toto čekého občana netýká, opak je pravdou. Stačí se podívat na závody bankovních ústavů o výhodnější půjčku, hypotéky, americké hypotéky, krátkodobé půjčky, spotřební půjčky atd., dostupné téměř pro každého. Národ má pocit blahobytu, ve skutečnosti ale dře, aby měl na splátky a nebo aby nepřišel o střechu nad hlavou. A tak mlčí, nepřemýšlí ajen pracuje a pracuje. Následují další negativní důsledky. Špatně fungující rodina, nedostatečná (v lepším případě) výchova potomků, stress, neplodnost, rezignace. Smrt už je jen vysvobozením, ne ovšem pro potomky, kteří chca nechca musí po svých rodiších převzít tuto hrůznou štafetu.

149432

18.12.2007 17:57

Dětská propaganda

obravdu jen těžko uvěřitelné,

himlhergot 89.?.?.?

ale já si velmi dobře dokáži představit, že by místo onoho snědého teroristy byl jedinec v jarmulce a s pejzami. Pak bych takovou prezentaci velmi dobře vstřebal a jsem vážně na pochybách, jestli bych ji neukázal svým dětem...

149571

01.02.2008 00:22

Krize rodiny

ta teorie...

himlhergot 213.?.?.?

... vždycky dobře zní, teoreticky je možné téměř všechno, ovšem praxe bývá poněkud jiná. Jsem obyčejný člověk, řádně pracuji a vychovávám jedno dítě, mé možnosti výdělku jsou omezené mým intelektem a schopnostmi, zkrátka vydělávám kolik vydělávám. Žijeme s rodinou ve státním bytě, bez vidiny vlastního bydlení, pokud se ovšem nechceme zadlužit... a to opravdu nechceme. Má žena pracuje na půl úvazku a Bůh ví, že bych jí velmi rád dopřál pouze péči o domácnost a výchovu dítěte. Zkrátka tak jako to bylo v době mého dědy, muž se staral o výdělek, žena o chod domácnosti. V době, kdy byla má žena na mateřské to tak v podstatě fungovalo a její matřská bylo pár korun na přilepšenou, dcera ještě neztěžovala rozpočet nijak dramaticky, ale postupem času nároky na její potřeby rostly a stále (pochopitemně) rostou. Je těžké být patriarchou v rodině, když je dnešní společnost nastavena tak, aby intenzivně pracovali oba rodiče, dítě v družině, pak u babičky, zkrátka musíte vydělávat peníze, abyste udrželi nějaký standart. Ten, kdo podlehl vábení bank a pořídil si hypotéku, jistě velmi dobře ví, o čem mluvím. Já tohle své dceři udělat prostě nemůžu, do smrti bych si vyčítal, že jsem kvůli majetku zradil vlastní dítě. A že po mé smrti nebude dědit nějakou tu nemovitost? Myslím, že ji ani ve snu nenapadane, že by nám mohla něco takového vyčítat. Vím to podle sebe. Takže mým selským rozumem shrnu uvodní článek. Jde o peníze a o postoj k nim. Kdo stojí za penězi je věc druhá...

153191

30.03.2008 14:20

Pitbul a děti

No nevím

himlhergot 194.?.?.?

Psům se věnuji už hezkých pár let, ale zcela otevřeně musím přiznat, že tomuto plemenu nedůvěřuji, nikdy bych si jej nepořídil a to zejména právě kvůli rodině. Před lety jsem měl bullteriera, vím, že jsou to odlišná plemena, ale mají mnoho společného. Potřebují každodenní drill. Můj bulík byl absolutně v pohodě až do chvíle, kdy se mojí dceři naprosto bezdůvodně a nečekaně zakousl do stehna. Psa jsem na místě zabil, částečně v afektu, ale hlavně takový jedinec nemá místo v rodině. Od té doby jsem měl 2x velkého knírače, nyní flanderského bouviera a i když jsou to plemena, stejně jako pitbul, v kategorii pracovní, měli moji absoltní důvěru, nikdo si neumí představit, co zkusil můj nynější bouvier od mojí druhé dcery, když se začala plazit a byla mu imrvére v patách a ten pes nikdy ani neceknul, mají totiž vlastní úsudek, což jaksi u plemen xxxteriérů postrádám. Vám bych doporučil dvě věci, buďto se psa nějak zbavit nebo jej absolutně oddělit od rodiny s tím, že věnovat se mu bude pouze jeho pán a nikdo jiný, doufám, že nějakého má (pejskaři rozumí), jedině tak se vyhnete nějakému neštěstí, které může nastat. Škoda, že jste se před koupí psa neporadila s odborníkem, je zcela evidentní, že jste přecenila svoje znalosti o psech.

157583

30.03.2008 14:51

Pitbul a děti

RE: Co dlužíme psům...

himlhergot 194.?.?.?

Ano, máte absolutní pravdu a se vším, co jste napsal bezvýhradně souhlasím. A když už jsme u těch nešvarů, zapoměl jste uvést, že odpadkový koš musí být zásadně uzavíratelný, já vím, je to vůči němým tvářím hrozné nepochopení, ale mít to rozházené po celym baráku po návratu domů, nic moc. S přísunem čerstvé vody bych si tolik hlavu nelámal, pokud je pes v bytě či domě, ono je jí v záchodové míse celkem dost, že... [velký smích]

157585

31.03.2008 23:03

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

???

himlhergot 194.?.?.?

To je prostě neskonalá a do nebevolající ostudná drzost. Ten člověk má sedět do životně v kriminále. Místo toho vydělává na něštěstí druhých, nejen v USA, že..., to bych [bliji]

157712

31.03.2008 23:58

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Peníze...

himlhergot 194.?.?.?

Pane, Vy byste si měl velmi urychleně vypláchnout ústa, i když jsem tam nebyl, věřím, že Vám z nich páchne...

157715

10.04.2008 22:10

Ještě jednou Svobodní zednáři

Jak je to možné?

himlhergot 194.?.?.?

V jakém poměru jsou židi ke gojímům? Jak je možné, že se ještě nežidovská část světové populace nezvedla a jednou pro vždy tu špínu nevymetla? To je tato část opravdu již tak zmanipulovaná, že nevidí? Nerozumím tomu.

158803

17.05.2008 16:54

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

RE: Pane Stwora.....

himlhergot 89.?.?.?

Fuj, to je ale jedovatá slina, závidíš Stworovi jeho (myslím, že dost zasloužený) peníze? Tak přestaň hulit trávu a začni taky něco dělat.

161303

19.05.2008 13:28

Sebevražda mladé dvojice anebo máme další Palachy?

RE: Čest jejich památce II. díl

himlhergot 89.?.?.?

Jen stěží by to někdo napsal lépe, naprosto jste vystihnul podstatu, bezvýhradně souhlasím.

161417

23.05.2008 10:09

Jihoafrickou republiku zachvátila vlna násilí

rasismus?

himlhergot 89.?.?.?

Dokud byl běloch pánem v Africe, vše fungovalo naprosto bezchyb, žili v zájemné symbioze, fakt je ale ten, že černoch musel pracovat, což - z vlastní zkušenosti - není zrovna jeho doménou. Vláda bělocha zkončila a teď začínají vyjídat divoká chráněná zvířata, Zimbabwe je toho důkazem, až zkonzumují zvěř, začnou se konzumovat mezi sebou, jak už se to v minulosti mockrát dělo. Osobně si myslím, že černoch je geneticky odsouzen k vyhynutí, pokud bychom černý kontinent nechali na pospas sobě samému, značně se vylidní, humanitární pomoci vyvolávají jen zlo. Myslím, že určitý okruh lidí nechá situaci zajít přesně takhle daleko a to jenoim proto, aby se zmocnil bohatsví, kterého se ještě nezmocnil.

161713

23.05.2008 11:20

Jihoafrickou republiku zachvátila vlna násilí

RE: původní obyvatelé?

himlhergot 89.?.?.?

Samozřejmě máte pravdu, že úplně první obyvatele jižního cípu byli Sanové, neboli Khoinové či křovaci, alias hotentoti, byli však téměř vybiti jak bělochy (hlavně kvůli krádežím dobytka), zejména však černými kmeny jako Suthu, Xosa, Bantu, Zulu a já nevím kým ještě, z rasových (!) důvodů. Zbytky jejich populace lze ještě nalézt v dnešní Namibii, kde je mezi nimi ve velmi vysoké míře rozšířen alkoholismus. Původním obyvatelem byl v článku míněn první bílý přistěhovalec bez ohledu na etnikum, které již zemi obývalo. Ano, máte také pravdu se Zuluy, ti se ponejvíce zdržovali ve východní části jižního cípu, v okolí dnešního Durbanu. Pokud byste dneska cestoval stylem Emila Holuba, můžu Vás ubezpečit, že je velmi jednoduché týdny nepotkat žádnou, natož černošskou vesnici.

161721

23.05.2008 12:59

Jihoafrickou republiku zachvátila vlna násilí

RE: Bůrové si za to mohli sami

himlhergot 89.?.?.?

Dovolím si v několika bodech nesouhlasit.
1) černochů bylo na jižním cípu vždy habaděj, bylo jen vlastní volbou těch, kteří přišli z jiných zemí, nikdo je nikam nenatahával, byl to úplně normální trh práce.
2) Právě proto, že se do JAR stěhovalo čím dál víc černochů z okolních států, byl vyhlášen aparthejid, se kterým byly přijaty i nové zákony a lze směle říci, že systém ve velké míře odstranil kriminalitu, která začala narůstata aodstranil spoustu problémů, které přistěhovalectvím vznikaly. I když byl běloch v menšině, dokázal si stále zjednat pořádek, tlaky, které rozpoutaly následující události BYLY rozhodně vedeny zvenčí.
3) V jistém slova smyslu máte pravdu, že Vámi a nejen Vámi zmíněné vlády podporují emigraci ze zemí 3. světa (českou republiku nevyjímaje), avšak každý informovaný člověk ví o příčinách a pozadí tohoto jevu

161726

27.05.2008 12:24

Zdravotní stav Jana Bednáře se zhoršuje

Hmm

himlhergot 89.?.?.?

Snažím se na věc dívat ze všech možných úhlů, ale v tomto případě si vůbec netroufám odhadnout, jak celá věc dopadne. Neche se mi věřit, že by osud jednoho člověka dokázal změnit celé obludné pozadí, na druhou stranu ale nechci věřit tomu, že by pana Bednáře prostě nechali umřít? Fakt nevím. V každém případě oba hladovkáře obdivuji.

161957

06.06.2008 19:48

Aktuálně z nenasili.cz

Pravděpodobně

himlhergot 90.?.?.?

jsem již paranoidní, co když ale - čistě hypoteticky - plán radar vzniknul proto, aby odsunul do pozadí kauzu reformy zdravotnictví? Tolik se toho děje okolo radaru, až mě napadá, že se tedy naplnění radaru nebude konat, lid "zvítězí", ale mezi tím se tiše prodá zdravotnictví..., to je přeci dobrej byznys. [smích]

162659

11.06.2008 16:50

Konec leteckých modelářů v Čechách?

Mě to dává smysl.

himlhergot 90.?.?.?

Asi to napadlo při sraní Silversteina, koupil si dvě letadla, upravil je na bezpilotní, fláknul s nima do dvojčat a jedním vrzem trefil hned několik much jednou (vlastně dvěma) ranama (letadlama). Zbavil se starejch baráků, stát zaplatil odklizení suti a ještě se pěkně nažvejknul z pojistek. No jo, ale co kdyby to někdo udělal v ČR? Tak to ne, to byl můj nápad. Pár telefonů, a hrůzou zesranej úředník má za hoďku vyhlášku hotovou.
[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

163005

proč žádají podporu požadavku PŘERUŠIT jednání o umístění radaru NA JEDEN ROK?! Co to je za kravinu?! Ať se na mě nikdo nezlobí, vážím si všech, kdo se v hladovkách (symbolických) angažují, ale tohle začíná smrdět. Nehledě na to, že výskyt termínů jako humanismus, nenásilný, tolerance, demokracie, tohle už jsem slyšel v 89 roce a jak jsme dopadli? Odkud vítr fouká?

163281

16.06.2008 16:12

Řetězovou hladovku podpoří herečka Tatiana Vilhelmová a plavkyně Yvetta Hlaváčová

RE: Doležalova hladovka je parodie.

himlhergot 90.?.?.?

Bůček to hovado nesmí bez ohledu na hladovku, není totiž košer.

163317

03.07.2008 08:49

Reálný dotyk Systému

RE: MKCH -10 F70

himlhergot 89.?.?.?

Domnívám se, že jste vůbec nepochopil obsah autorova článku. Pokud jste jej pochopil správně a já nikoli, zcela jistě mi vysvětlíte, proč se dětem ve druhé třídě nalejvají takové látky do hlavy? O jakém poznání proboha mluvíte? Máte snad na mysli poněkud jiný žebříček hodnot, kdy vzdělání trčí kdesi na jeho konci? Ale to je jejich boj a jejich postoj, mají na něj právo a nikdo jim ho neupírá. A že některé rodiny vedou spořádaný život? No dovolte, to je snad normální, nemyslíte? Dostane se mi nějakého vyznamenání za to, že vedu slušný život? Těžko. A ani jej neočekávám, pokládám totiž vedení slušného života ve společnosti za přirozené. Víte, zarážející je fakt, že vzdělávací osnovy jsou více zaměřené na malá etnika než na vlastní kulturu, kdy např. děti netuší, že jednotlivé kraje se dříve odlišovaly třeba kroji, netuší nic o zvyklostech, neví nic např. o Volyňských Češích, zato však vědí, jak se cikánsky řekne hledám svoje příbuzné. O to myslím autorovi šlo.

164277

03.07.2008 14:19

Reálný dotyk Systému

RE: Špatná zkušennost nebo rasismus ?

himlhergot 90.?.?.?

Likvidace ghet, to už tady bylo v 60-70tých letech, kdy se přišivší rodina cikánů nastěhovala do činžovního domu. Jedna jediná rodina. Úředníci a různí sociální pracovníci si tehdy mysleli, že se rodina tak nějak vsákne do okolního prostředí a společenství. A výsledek? Přesný opak. Začalo to pálením všeho, co hořelo v kamnech, přes společné vylučování do jednoho rohu místnosti, konče odstěhováním se původních obyvatel, protože za pár týdnů žilo v bytě místo původní čtyřčlenné rodiny dalších dvacet rodinných příslušníků z Kežmarku, čímž se soužití s nimi v jednom domě stalo nesnesitelným. A tak vznikaly cikánské domy a později ulice. A nikdo na světě s tím nic nezmohl a ani nezmůže.

164312

08.07.2008 09:35

Velká Matka

Já jim na to seru.

himlhergot 90.?.?.?

Jsem kuřák a dál budu odhazovat vajgly na chodník, oni totiž nejsou po Praze adekvátní na doby na to, kam s nimi. Flusat taky nepřestanu, docela mě to baví, občas obvzláště po zakoupení vydatné klobásy u stánku na Václaváku... Zajímalo by mě, jak se k tomu postaví třeba houmlesáci a potažmo jak se orgány postaví k nim, ha ha, už vidím, jak je pokutujou 30ti tisícovými pokutami za sraní v průjezdu, to bude prima švanda.

164802

16.07.2008 08:08

Proč jsem jediný, kdo podal trestní oznámení na Schwarzenberga?

RE: Naivní mladý muž

himlhergot 89.?.?.?

Nezlobte se, ale Vaše reakce to je přesně ten typický český přístup, o kterém pan Kadrman mluví. Pokud zůstane sám, bude zcela jistě vystaven represím, pokud bude množství trestních oznámení růst, budou se logicky snižovat represe na jeho osobu. Jsem momentálně na dovolené, ale až se vrátím, udělám to samé, co pan Kadrman. LIDÉ, NEBOJTE SE!!! ČÍM VÍCE NÁS BUDE, TÍM HŮŘE NÁS MŮŽE SYSTÉM PERSEKUOVAT!

165495

23.07.2008 08:08

Írska ekonomická kataklizma ohrozuje Slovákov

podivuhodná shoda

himlhergot 89.?.?.?

Situace, která je popsaná v článku, je naprosto totožná se situací na Islandu, přičemž poměr gastarbeiterů k místním je ještě mnohem horší. Cca 200 000tis místních, ku cca 100 000tis gastarbeiterů, povětšinou z Polska.

165916

24.07.2008 22:12

Vietnamci žerou psy

RE: Košer zabíjení

himlhergot 89.?.?.?

Nemůžu si pomoct, ale pořádných píchanců do židů není nikdy dost. A radši to nebudu dál rozvádět neboť se akorát naseru. A tento článek není koneckonců o nich. Nicméně je zvláštní, že se k tomuto tématu - bez ohledu na obsah článku - dost často sklouzne... Zvláštní, že...

166059

25.07.2008 08:43

Neokonzervativci nejsou typickými představiteli amerických Židů

tak nevím

himlhergot 89.?.?.?

ale tohle mi připadá jako výroba zadních vrátek, někomu teče do bot a dobře to ví, tak se na to připravuje, velmi zvláštní statistika.

166078

25.07.2008 09:16

Darovanému koni na zuby nekoukej

zasmál jsem se

himlhergot 89.?.?.?

Moje zaměstnání mi nedovolí chodit oblečen jinak, než v obleku, pohybuji se mezi poměrně bohatými podnikately a podle toho musím vypadat. Mám rád zlato, kdyby došlo na nejhorší, mám v něm určitou zálohu na přežití a tak nosím tři poměrně robustní zlaté prsteny, silný náramek a na krku mi visí zlatý řetěz, na němž se houpá žraločí zub, ketrý jsem si na památku také nechal vsadit do zlata (žraloka jsem chytil na False Bay v Jižní Africe, kde jsem pracoval). V košili nosím taktéž zlaté manžetové knoflíky. Od jednho klienta, kterému jsem sprostředkoval velmi výnosný obchod, jsem po transakci dostal darem také švýcary - Patek Phillipe, zlaté automaty s chronographem, s patřičnou pýchou jsem je nosil až do chvíle, kdy jse přišel na jednu schůzku v Pařížské ulici se značným předstihem a do oka mi padl vývěsní štít hodinářství, kde se prodávají značky jako Rolex, Movado, Omega, Breitling atd. Vstoupil jsem a schválně, nechal jsem si hodinky prověřit. Starší pán si do oka nasdail kukátko a pak se mi vysmál, nejen, že nebyly zlaté, ale ještě ke všemu byly čínské, v hodnotě cca 1000Kč. No vypadal jsem jako naprostý imbecil a proto já říkám, darovanému koni se na zuby nedívej. Raději nevědět.

166080

25.07.2008 12:03

Darovanému koni na zuby nekoukej

RE: zasmál jsem se

himlhergot 90.?.?.?

Když už jste nepochopil smysl mojí reakce na článek pana Stwory a dáváte si tu práci, jen abyste mi omlátil o hubu pravopis, zameťte si před vlastním prahem. Před ALE se pokud vím vždy píše čárka, Mezi první a druhou větou Vám chybí odsazení, to samé mezi třetí a čtvrtou větou. [chechtot]

166095

12.08.2008 09:46

Washington svou chybou riskuje atomový konflikt

RE: Tak daleko to nepujde.

himlhergot 90.?.?.?

Ano, radar je naše šance schytat první ránu...

167796

13.08.2008 09:20

Lidský řetěz

RE: Zustanu doma.

himlhergot 90.?.?.?

jo, zůstaň a pak se večer podívej na zprávy, kde to budou komentovat jako blamáž, právě kvůli takovým, jako jsi ty! To zase bude naval.

167880

24.08.2008 21:37

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

RE: Nemáte pravdu

himlhergot 89.?.?.?

Jarmilo, je tady jedna strana, která sice ještě nemá statut politické strany jako takový, zato však zájem tajných služen vskutku překvapivý. A členská základna se přesto poměrně slušně rozrůstá. http://www.narodni-stramna.cz.
Dříve, než stranu zatratíte jako nácky ((což je dobrým zvykem) a já Vás v žádném případě předem nepodceňuji), přečtěte stanovy strany a program, je to velmi zajímavé čtení, lahodící mé mysli a pokud to dobře dopadne, rozhodně budu volit je.

168859

25.08.2008 19:57

Poslední hřebík

řešení by se jedno nabízelo...

himlhergot 89.?.?.?

Národní strana

168967

22.09.2008 22:04

Bombový útok v Islamabádu

RE: Pár střípků info...

himlhergot 89.?.?.?

Milý příteli, takže podle Vašho projevu je tedy jasné, že a) Japonci shodili na USA atomovou bombu, b) Vietnam napadl USA a to v USA, c) Korea napadla USA taktéž v USA, d) Irák napdl USA také v USA, e) Afgánistán napadl USA také v USA. f) Palestinci okupují Izrael (USA), Marylin Monroe zastřelila Kennedyho, když krátce předtím zastřelila Lincolna. Lennon se na to nemohl dívat a tak se pro jistotu zastřelil taky. Mám pokračovat? Třeba Africkým kontinentem nebo Jižní Amerikou? Člověče vzpamatujte se!!!

171297

23.09.2008 09:02

Bombový útok v Islamabádu

RE: Pár střípků info...

himlhergot 90.?.?.?

Pročetl jsem zpětně Vaše příspěvky a musím říci pane Samolibý Nejchytřejší a Nejsečtělejší, že Vaše argumnety také leckdy nestojí za zlámanou grešli, jenom nechápu, co na těchto stránkach vlastně pohledáváte, když stojíte v opozici proti 99 % příspěvků? Musí to být velmi vyčerpávající, omílat stále dokola to samé, stále a stále, ovšem pokud nejste náhodou v penzi, to pak máte jiné časové dispozice, že. No nic, škoda slov, jdu dělat něco užitečného. Čest!

171335

24.09.2008 13:01

Operace přinucení Ruska k misi

RE: .

himlhergot 90.?.?.?

Víte, bylo mi asi 16 let, pár let před revolucí a tehdy jsem si říkal, že už to prostě není možné, že je ten celý komunizmus neúnosný, ty lži, politické zvratky, mezinárodní napětí, atd, atd, měl jsem tenkrát velmi silný a neodbytný pocit, že už to nemůže dlouho trvat, že se to celé musí co nevidět zhroutit a ono se to skutečně o pár let později stalo. Dneska sleduji politické dění, je mnoho věcí, které jsem tenkrát vůbec netušil a ten pocit mám úplně stejný, ne-li silnější, akorát že teď z toho mám opravdu strach, vzhledem k tomu, že mé znalosti v celosvětovém dění jsou nmnohonásobně vyšší. Víte, dneska jsem si po pránu pročítal události v 38. roce, mobilizace národa, je veliká škoda, že došlo k Mnichovu. Kdybych měl tu moc, není vhodnější doba, vyhlásit ji znovu právě v těchto dnech a tady. Ale jak píšete, jsme jen sionistický protektorát, organizmus státu ČR je SION pozitvní... A teď se nabízí otázka, co dál? Jsme opravd už tak bezmocní? To už nám opravdu nezbývá nic jiného, než mlčky sedět u PC, psát takovéto příspěvky a odevzdaně čekat, co s námi a našimi dětmi bude? To je opravdu hrozné. [pláč]

171442

24.09.2008 13:59

Operace přinucení Ruska k misi

RE: .

himlhergot 90.?.?.?

Máte pravdu, je to asi měsíc zpátky, ptal jsem se na růzé věci sousedky na chatě, vrstevnice, pal jsem jí, jestli je spokojená s tím, co se děje atd a ona se na mě podívala jako na paranoika (i když občas mám dojem, že už poněkud paranodní jsem...) a od té doby se mnou více méně nemluví, já jsem zjistil, že ty lidi to vůbec nezajímá, oni skutečně jezdí nakupovat do Teska nakupovat věci v akci, smaží TV seriály a prostě si žijí ty své malé životy, je to hrozné, už jsem ztratil mnoho kamarádů díky svému postoji k dění okolo nás, prý jsem blázen, ale na druhou stranu jsem si udělal obrázek o tom, kdo je kdo...

171453

24.09.2008 14:39

Operace přinucení Ruska k misi

RE: .

himlhergot 90.?.?.?

Nevím, jestli jste to nečetl, ale stojí to za to: http://www.blisty.cz/art/42808.html , ten pán to řekl zcela srozumitelně a my pak vidíme usměvavou - a pánové mi jistě odpustí - kundu zvadlou Parkanovou v televizi, jak podepisuje další smlouvu o radaru. Co tyhle zrůdy motivuje, že takto ignorují národ a hlavně následky svého počínání? Tohle nechápu, nikdy a nikdo by mi nedokázal nabídnout dost na to, abych se pod to mohl podepsat.

171462

24.09.2008 15:23

Operace přinucení Ruska k misi

RE: .

himlhergot 90.?.?.?

rád bych se k vám přidal...

171471

24.09.2008 15:46

Operace přinucení Ruska k misi

RE: Předčasný pesimismus

himlhergot 90.?.?.?

Co můžete očekávat od hebrejce nota bene zpravodaje České Televize? [smích]

171477

24.09.2008 21:09

Operace přinucení Ruska k misi

RE: Předčasný pesimismus

himlhergot 89.?.?.?

To médium se - pane chytrý - zdiskreditovalo již dávno a úplně samo, ne nadarmo se říká, že demokracie začíná tam, kde končí signál ČT... [chechtot]

171521

24.09.2008 21:10

Operace přinucení Ruska k misi

RE: Jednoducha otazka

himlhergot 89.?.?.?

máte bod! [chechtot]

171523

25.09.2008 11:09

Kolik by bylo rybářů, kdyby kapři křičeli?

Dnešní ranní lahůdka

himlhergot 90.?.?.?

http://www.novinky.cz/clanek/150419-bis-rusti-spioni-se-v-cesku-kvuli-radaru-snazi-ovlivnovat-verejne-mineni.html
Tohle dnes zvřejnili na Novinkach, takhle jsem se dlouho nenasmál, oni už nevědí jak na veřejné mínění, mám ale obavu, že by se tu ve finále mohlo stát něco podobného, jako třeba 11. 9., Londýn, Madrid, Islamabád atd. V té chvíli se i zde zahájí válka proti terorizmu...

171573

25.09.2008 13:20

Kolik by bylo rybářů, kdyby kapři křičeli?

RE: dobrý ...

himlhergot 90.?.?.?

Jenomže skutečnost je taková, že mnoho lidí se bojí a zbytek je spokojený se svým živůtkem, Jen zkuste agitovat ve svém okolí, nakonec se od Vás všichni odvrátí, že jste cvok a fašista, extremista a já nevím, co ještě. Co dál?

171586

28.09.2008 15:20

Čím krmí americká televize své diváky

Odboural

himlhergot 89.?.?.?

jsem už úplně všechny TV kanály, jediný, na který jsem se schopen občas ještě dívat je box na Eurosportu. Onehdy jsem zašel na pivo ke kamáradovi do hospody Na Maninách a běžel tam na ČT2 Buly, tedy pořad o hokeji, moc mě to nebere, ale v době, kdy jsem tam dorazil, dávali zrovna rozbor zápasu, kdy v roce 69 ČSSR ve Švédsku vyhrálo nad SSSR, tak se do rusů naváželi, že jsem musel zaplatit a opustit výčepní zařízení, neboť hrozilo reálné nebezpečí, že pozvracím stůl. Opravdu velkolepá masáž. Prostě všechny kanály do jednoho, všechen tisk, zkrátka všechna média dostanou stejná direktiva a podle nich jedou, děs a hrůza. Na druhou stranu ale nelituji, začal jsem zase číst, dokonce jsem oprášil Staré pověsti české, což nakonec vyústilo v krásný výlet na Říp, kde jsem byl naposledy před bratru 30ti lety. Děkuji ti Systéme... [smích]

171885

06.10.2008 23:48

Neviňátka, která se nezastaví před ničím

RE: Co dál?

himlhergot 89.?.?.?

Ale je. Ještě je tady Národní strana, a prosím vás všechny, ušetřete mě debilních poznámek o tom, že jsou to náckové, stačí si přečíst stanovy strany a mít oči otevřené.

172502

06.10.2008 23:50

Neviňátka, která se nezastaví před ničím

RE: Inu, je to kráva nebeská, jak by řekl klasik

himlhergot 89.?.?.?

Spálený, když už nic jiného, dělal alespoň docela příjemnou muziku. Vůbec nechápu, jak mohl vlézt na takovou zadarmodrahoubudižkničemu protekční... krávu. Fuj!

172503

07.10.2008 00:03

Neviňátka, která se nezastaví před ničím

RE: Pavlína Wolfová...v návaznosti na celý koloběh českých umělců ....

himlhergot 89.?.?.?

lépe bych to nevyjádřil, víte, když jsem byl malý kluk, dost často jsme si mezi kamarády nadávali do degenů, teprve s odstupem času jsem pochopil význam slova.
degen=degenerovaný=degenerát=wolfová a mnozí jiní. Ovšem wolfová je ještě ke všemu volně prodejný degenerát.
[velký smích]

172504

09.10.2008 15:07

Ovoce pokrytectví

RE: Nic se neděje náhodou...

himlhergot 90.?.?.?

Nemusíme jezdit do Ameriky, na stejných principech to funguje i zde...

172679

15.10.2008 08:46

Velké, zdravé banky dostanou na rozloučenou 125 miliardový dárek od Paulsona a Bushe

RE: to je, kurva, kapitalýzmuspyčo

himlhergot 90.?.?.?

Pane, na úplně stejném principu to funguje i zde, v ČR, co se divíte?

173064

15.10.2008 08:48

Velké, zdravé banky dostanou na rozloučenou 125 miliardový dárek od Paulsona a Bushe

RE: Ač bych byl radši optimista....

himlhergot 90.?.?.?

Zkuste to zde Národní strana

173066

30.10.2008 13:59

Přichází nadvláda Romů?

Taky jsem měl tu možnost

himlhergot 90.?.?.?

mezi nimi vyrůstat. Nejméně jednou týdně jsem byl bit. Přesilou. Samotný cikán prchal. V roce 85 jsem na Štědrý den dopoledne dostal nožem do ramene. Cikánské skupince se zachtělo džbánku s pivem, který jsem nesl otcovi. Postavil jsem se jim a skončil na pohotovosti v Motolské nemocnici. Po "revoluci" přiostřilo, při incidentu na mě cikán vytáhnul pistoli, inu jdou s dobou. Mlátit je hlava nehlava, držet u huby a nejlépe sterilizovat. Jedině tak se s nimi dá něco dělat. Píšu to bez nenávisti a emocí. Jsou to jen prosté zkušenosti. A pak vám přijde dítě ze školy s ukázkou cikánštiny v prvouce. To je prostě plivanec do obličeje normálního člověka, který pracuje a padá na hubu, aby uživil rodinu. Opakuji, mlátit a mlátit, žádná práva si NEZASLUHUJÍ!!!

174323

Tak či tak, premiér sa týmto zaradil k širokej koalícii západných politikov, ktorí si uvedomujú dôležitosť spojenectva s Izraelom pre ochranu západných hodnôt a spôsobu života.

Prosím Vás, co to blábolíte? Jakou důležitost spojenectví s Izraelem máte na mysli!? Děláte si legraci? Vždyť je to stát zločinců!!! Zločinců, kteří se snaží ovlivňovat ve svůj prospěch chod celého světa!!! Co má pro Boha společného Mugabe s Chavezem? Vy si pletete dojmy s pojmy!

175617

14.11.2008 10:29

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

himlhergot 90.?.?.?

Mám jedoho řeckého přítele. Je to člověk, který díky své profesi procestoval snad celý svět. Všude kde byl, chvíli žil, vstřebal společnost, mravy, kulturu. Hovoří plynně asi deseti jazyky. Je to opravdu velmi sečtělý člověk, s nímž jsem nejednou vedl obsáhlé a nekonečné diskuze na téma dění ve světě. Den po zvolení Obamy mi telefonaval a ptal se, co tomu říkám. Smrdí to, povídám a on na to, to se nediv.Už je tady. Je to ten ANTIKRIST. Máme čas do roku 2012. Co bude dál, nikdo neví. Modli se.
Vyčtením postav v pozadí Obamy mi názor mého řeckého přítele jen potvrzuje, začínám se učit modlit. Bůh s námi.

175788

14.11.2008 12:22

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

himlhergot 90.?.?.?

Ač pražák, koupil jsem 3 hektary pole na Litoměřicku a doufám, že jím uživím svojí tříčlennou rodinu... už mám prohnojeno a zoráno na jarní setbu...

175800

08.01.2009 10:16

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Myslím, že to již nebude mít Izrael tak jednoduché.

himlhergot 89.?.?.?

Jen chci uvést na pravou míru to, že jidiš je mix ruštiny, němčiny a hebrejštiny.

180146

08.01.2009 10:41

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Možná divadlo už začalo...

himlhergot 89.?.?.?

TREFA!!!

180150

08.01.2009 14:54

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Proc nikdo nerekne DOST!!!

himlhergot 89.?.?.?

Rusko už začalo. Ustřihli plyn. Dle médií se prý nic neděje, budeme zásobováni severní cestou. Ale jak dlouho? Já jsem přesvědčený, že Rusko zahájilo ekonomickou blokádu židoevropské unie. A fandím jim. I za cenu toho, že budu topit a vařit na dřevě.

180197

13.01.2009 08:51

Objasní nám Člověk v tísni záhadu, kam zmizelo 220 dětí?

Není to tak komplikované.

himlhergot 89.?.?.?

Oni prostě nad vše patologicky milují peníze. Penize, pak peníze, potom dlouho nic a následují peníze. Pro peníze jsou schopni skutečně a bez nadsázky čehokoli!!! A od toho se odvíjí jejich po staletí stejná činnost a jejich morálka.

180760

13.01.2009 08:54

Objasní nám Člověk v tísni záhadu, kam zmizelo 220 dětí?

RE: Chytrej farizej

himlhergot 89.?.?.?

I já se přidám...

180761

13.01.2009 09:16

Objasní nám Člověk v tísni záhadu, kam zmizelo 220 dětí?

RE: Člověk v tísni je banda zbabělých, bezchrakterních nohsledů

himlhergot 89.?.?.?

Je již dávno prokázáno, že 80% lví kořisti je ve skutečnosti kořist ulovená hyenami, které byly od své kořisti odehnány.

180766

15.01.2009 20:57

Jana Bobošíková - projev k předsednictvu

RE: říkal jsem si

himlhergot 89.?.?.?

taky mě to nejdřív nakrklo, tak jsem to přečetl ještě jednou a ejhle, je tam NE eurozdraví, europárkům atd,

181128

15.01.2009 20:58

Jana Bobošíková - projev k předsednictvu

RE: Bobošíková jen cítí další šanci jak se zviditelnit

himlhergot 89.?.?.?

máte naprosto recht!

181129

05.02.2009 18:46

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

Rákos

himlhergot 83.?.?.?

Celý problém je v tom, že výrobci posledních 20 let toužili vydělávat více a více a tak své výroby přesunuli do číny a okolí. Od značkového oblečení, přes elektroniku, žrádlo, elektronické součástky do automobilů - značky jako Audi či Bmw nevyjímaje (!) - už ani to Zippo není originál! co se dá očekávat od laciného rákosníka, který vyniká zejména talentem k výrobě zmetků a to ve velém. Nestěžujte si a přestaňte u nich nakupovat. Já starý patriot, jsem chtěl podpořit českou firmu a přes e-shop jsem si - mimo jiné - koupil v Botas Skuteč klasické kožené botasky. Moc jsem se na ně těšil a když mi přišly, nevěřil jsem svým očím a poslezé svým nohám - takový nožní patvar jse neviděl, nemám nijak zvláštní nohu, klasická 9, ale tohle se prostě nedalo obout. Později jsem viděl nějakou reportáž v televizi a chudácích mongolech, kteří právě v této fabrice šijí boty a pochopil jsem. Tohle je prostě ten liberální jalový židobolševický kapitalismus, bože stůj při nás...

183152

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 129 čtenářů částkou 19 970 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,
děkuji všem, kteří přispěli. Máme poslední pracovní den před koncem měsíce a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím, zvažte případný příspěvek na tento web. Děkuji.

Ve zkratce

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 0

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
23,44 Kč
Euro
27,38 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,51 Kč
Švýcarský frank
25,63 Kč
100 japonských jenů
22,46 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,73 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 923,83 Kč
1 unce stříbra
549,93 Kč
Bitcoin
314 926,65 Kč

Poslední aktualizace: 30.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 562 474