Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Santos

Nalezeno 14 příspěveků, 4 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.09.2008 13:37

Bombový útok v Islamabádu

utok na hotel pripravila americka CIA, este pred vybuchom zacal hotel horiet v mieste, kde z auta americkej embassy vylo

Santos 193.?.?.?

utok na hotel pripravila americka CIA, este pred vybuchom zacal hotel horiet v mieste, kde z auta americkej embassy vylozili v hoteli bedne s neznamym obsahom... Tiez cesky ambasador bol pravdepodobne zastreleny neskor, pretoze v case zaciatku poziaru nikolkokrat telefonoval, ze pomaha ranenym..., pravdepodobne bol neziaducim svedkom cinnosti agentov CIA...!!! Government Pakistanu dostal vopred nie celkom jednoznacne varovanie, aby sa do blizkosti hotela nikto z vladnych kruhov nepriblizoval...(povodne mala cast vlady prave v case vybuchu v hoteli vecerat)...!!! Pravdepodobne ide o odvetu USA za strelbu proti americkym jednotkam na hraniciach s Afganistanom, pokus o zavrazdenie vlady, ktora strelbu nariadila a najma ide o propagacny ciel..., aby americania "preukazali", ze Al Qaeda napadla aj Pakistan a preto musia Americania proti nej bojovat aj na uzemi Pakistanu...

171255

14.01.2009 07:57

„Ukrajina sa na tento spor pripravovala mesiace“

Hovorím za poškodené slovenské podniky!

Santos 193.?.?.?

Hovorím za poškodené slovenské podniky!
JEDINE:!
Hromadná žaloba na SPP zo strany poškodených podnikov by bola tým najlepším riešením.
SPP by len zdvíhalo ceny ale povinnosti si nechce plniť.
Mňa ako zákazníka nezajíma odkiaľ má SPP plyn môže ho mať aj z Marsu.
Rovnako ma nezaujímajú spory Ruska Ukrajiny a Turmenistánu. [bliji]

180880

29.08.2011 10:24

Znásilnění Libye

Zabery z Tripolisu za uplynule 2 dni. Ochrana civilistov v praxi.

Santos 85.?.?.?

Zabery z Tripolisu za uplynule 2 dni. Ochrana civilistov v praxi. Povstalci dobyli stvrt Abu Saleem, v nemocnici zastrelili 30 zranenych libyjskych vojakov. Taktiez automaticky zabijaju zajatych cernochov, ktorych povazuju za zoldnierov Kaddafiho. Strielaju aj civilistov, ktoru chcu prejst do svrti kontrolovanych Kaddafoho ludmi. Taktiez si beru civilistov ako zive stity, aby sa priblizili k poziciam vladnych vojsk. Nasledne civistov zabiju a strielaju po vladnych vojakoch. Tela hniju na uliciach, nikto sa ich nechysta pochovavat. Podla info prokaddafiho vojsk, utok na Tripolis uskutocnilo asi 5000 povstalcov spolu s jednotkami NATO. Cca 1500 bolo zlikvidovanych, ale NATO stale z mora posiela dalsie posily povstalcom. Ta humanitarna lod, co plava v pristave a akoze odvezie cudzincov - asi nie je prazda, ze? [mrknutí jedním okem] Niekoho vylozi, niekoho nalozi. A plave na trase Benghazi-Tripolis [smích] Vcera sa sirili zvesti, ze do mesta dorazia v noci na dnes dalsie posily povstalcom, asi 1000-1500 islamistov a ze Tripolis sa premeni na jatka. Ludia su vydeseni, vystraseni, snazia sa mesto opustit. Kaddafi vraj je so svojimi vernymi, koordinuje boje jemu vernych jednotiek, Kaddafiho vojska stale drzia juzne a vychodne casti Tripolisu. Chamis so svojou brigadou sa ale pravdepodobne stiahol ku Brege a Syrte. Kmene Walfalla a Obeida bojuju s islamistami v Benghazi o vplyv nad mestom, takze tam uz obcianska vojna naplno prebieha. Preco sa prechodna rada tlaci do Tripolisu a vysiela spravy z Misauraty? Hori im zem pod nohami, Benghazu nie je bezpecne, bojuje tam o moc alkaida s kmenmi, nemaju situaciu pod kontrolou. Sarkozy vyhlasil, ze by sa rad pozrel do Tripolisu, ale az potom, co chytia Kaddafiho. Preco nie skor? [smích] Zrejme ta situacia nie je taka ruzova a ista, ako sa nam tu snazia media nahovorit.

252131

29.08.2011 15:57

Znásilnění Libye

Povstalci stale nemaju plne pod kontrolou Tripolis,

Santos 85.?.?.?

Povstalci stale nemaju plne pod kontrolou Tripolis, boje prebiehaju vo vsetkych stvrtiach medzi lojalnymi Kaddafiho vojakmi a povstalcami. Odpor povstalcom kladu vojenske aj policajne jednotky a tiez aj miestni ozbrojenci, ktorym rozdali zbrane. Pozicie povstalcov ostreluju mobilne hliadky snajperov. Stvrt Abu Saleem povstalci nakoniec neovladli, aj ked povodne Al-Arabia vyhlasovala, ze ano. V Tripolise bojuju ani nie Arabi, ale skor Pakistanci resp. Afganci a ich boj je koordinovany ludmi europskeho vyzoru. Kobercove bombardovanie Syrty kazetovymi bombami britskym letectvom (Ochrana civilistov) si vyziadalo 378 obeti, medzi nimi vela zien a deti. Mesto stale odolava, prebiehaju zurive moje medzi obrancami mesta a povstalcami, ktori sa ho snazia dobyt. Miestni sa zatial drzia. Brega - mesto nie je pod kontrolou povstalcov, rozhodilo tam NATO letaky s vyobrazenim mrtveho Kaddafiho, ale klamstvo sa neujalo. Misurata - tiez nie je pod kontrolou povstalcov, to iste Ras Adzir, na hraniciach s Tuniskom. Co sa Benghazi tyka, moc v nom ziskali radikalni islamisti, prechodna rada mesto opustila, par clenov je v Tripolise, ale vacsina je na francuzskej lodi Mistral, kde je FRA velitelske centrum. Na cele najpocetnejsej skupiny radikalnych islamistov v Benghazi tzv. Emiratu vychodolibyjskeho mesta Derna stoji Abdul-Karim-al-Hasadi, byvaly zajatec z vaznice Guantanamo. Zimbabwe vyhostilo libyjskeho velvyslanca, kedze presiel na stranu povstalcov. Alzirsko vyhlasilo, ze neuzna prechodnu radu, kym ta nezadeklaruje, ze bude bojovat proti islamistom. Media sa snazia pisat iba o Tripolise, ale boje prebiehaju na celom uzemi Libye a povstalci este nic nemaju vyhrate.

252164

30.08.2011 09:31

Znásilnění Libye

ešte dodám

Santos 62.?.?.?

ja ešte dodám
Beni Walid a Syrtha spolupracujú vrámci možnosti v boji proti povstalcom - ide hlavne o viazanie jednotiek. keby padol beni walid všetko by šlo na Syrthu - Beni walid ale drží a preto sa drží aj Syrtha.
Sabha včera opäť strašne rozbila rebelský útok , uvidíme či si rebeli nerozmyslia svoj pokus o ovládnutie mesta, pretože nato sa moc o sabhu nestará, aj keď bombarduje aj tam, ale pomenej.
Brega - to máš asi pravdu, pochybujem že ju kontrolujú povstalci, lebo zatiaľ sa nepochválili so zajatím 7000 najlepších kaddáfiho vojakov a jedného z kaddáfiho synov, ktorý tam je veliteľ. boii aj fámy, že odtiaľ mali vojaci len tak odísť, ale to asi ťažko, lebo mesto je hermeticky obkľúčené, čiže jednoducho nemali ako odísť. skôr si myslím, že odtiaľ správy neprichádzajú preto, lebo sa rebeli nemajú čím pochváliť.

oveľa zaujímavšia situácia vyzerá byť veru na západe. včera som písal, že alzírsky vojaci o sile asi 1000 mužov mali vstúpiť do oblasti ghamasha a následne posilnený na asi 5 000 vojakov k Nalutu. odpoveď al kaidy mal byť útok v alžírsku na vojenskú akadémiu a následna odpoveď ažírčanov zase v duchu, že nemienia uznať NTC, ak nedeklaruje boj proti al -kaide - čo je dôležitý faktor, lebo je to ich sused.
Misuráta je veru záhadou odtiaľ nič nie je ani zbla, čo ma prekvapuje, lebo by som čakal, že ntc ju aspoň spomenie ale nič. je možné že 15. augusta bola naozaj dobytá a rebeli ktorým sa odtiaľ podarilo ujsť cez prístav boli napokon tí rebeli, ktorých nato na francúzskych člnoch dopravilo do prístavu v Tripolise.

správy z Líbye na blogoch tiež hovoria, že Alžírčania majú vraj veľké obavy, že práve oni budú po Líbyi na rade, a preto sa snažia byť aktívnejší. Vieme totiž, že al kaida je v Alžírsku vcelku silná a vieme tiež, že vo francúzskych učebniciach sa o Alžírsku neučí (tak to bolo v minulost, či to už zmenili neviem). čiže postoj tejto krajiny je jasný. kmene zo saharských oblastí údajne prisľúbili pomoc kaddáfimu (nie len z oblasti Líbyjskej sahary). otázka je čo sa vlastne v Líbyi deje - kde je líbyjska armáda? v Tripolise má byť len niekoľko jednotiek premiešaných s dobrovoľníkmi a tí sú tími vojakmi čo robia rebelom problémy.
tiež sa objavila správa a to je fakt zaujímavé, že došlo k roztržke medzi NATO a militantami zo strany rebelov. údajne ich nato označilo za nespoľahlivých vojakov a naopak militanti neveria NATO. do Líbye údajne prišli nie len francúzske jednotky (cudzinecká légia) a britské elitné jednotky ale aj dánske. momentálne práve tieto jednotky vedú hlavný boj o Tripolis, majú údajne byť o sile 5000 mužov.

ešte len bude zložité čo to zistiť, lebo veľa reportérov včera odišlo z Tripolisu (zaujímavé, že keď ho kontroloval kaddáfi mohli odísť, ale neodišli a boli úplne v bezpečí a teraz ich z bezpečnostných dôvodov evakuovali).

252214

30.08.2011 17:14

Znásilnění Libye

Už tretí deň lietadlá NATO masívne bombardujú a raketami ostreľujú mesto Sirta. Mesto je obkľúčené rebelmi,

Santos 85.?.?.?

Už tretí deň lietadlá NATO masívne bombardujú a raketami ostreľujú mesto Sirta. Mesto je obkľúčené rebelmi, za ktorých pozíciami sa nachádzajú špeciálne oddiely z Británie, Francúzska, Kataru a Arabských Emirátov. Opustiť mesto nie je možné. Ak sa rodiny pokúsia opustiť mesto rebeli ich zadržia, mužov zastrelia a matky s deťmi pošlú naspäť do mesta. Pre intenzívne bombardovanie nie je možné ani pochovávať mŕtvych. Rebeli zatiaľ nezaútočili na mesto priamo, iba sa pokúsili o prieskum bojom pomocou malých oddielov, ktoré boli zničené obrancami mesta, celú akciu zaznamenávali bezpilotné prostriedky NATO a následne lietadlá NATO bombardovali miesta obrany, ktoré boli odhalené pri boji s prieskumnými oddielmi rebelov, keďže ale obrancovia už túto taktiku poznajú z bojov v iných častiach Líbye (NATO vždy vyšle skupinky rebelov, ktoré napadnú obranu, tá síce rebelov rozpráši, ale zároveň prezradi svoje pozície, ktoré následne NATO bombarduje) včas sa stiahli a zaujali nové obranné pozície. Autor dopisu konštatuje, že mu toto bombardovanie pripomína ruské bombardovanie Grozného v zime 1995 s tým rozdielom, že ruské bombardovanie bolo menej intenzívne z dôvodu nedostatku paliva pre lietadlá, lietadlá NATO však nalietavajú prakticky bez prestávky.

článok v argumenti.ru:

http://news.argumenti.ru/world/2011/08/122307?type=all#fulltext

video, na ktorom rebeli strieľajú na auto zo Sirte, ktoré nezastavilo pri jednom z ich kontrolných bodov okolo Sirte:

http://www.youtube.com/watch?v=pWstOCOZaMU

252232

30.08.2011 18:58

Znásilnění Libye

Jedna mala pripomienka... Kde su ti vsetci, ktori v marci vykrikovali, nech OSN ustanovi bezletovu zonu nad Libyou?

Santos 85.?.?.?

Jedna mala pripomienka...
Kde su ti vsetci, ktori v marci vykrikovali, nech OSN ustanovi bezletovu zonu nad Libyou? Kde su ti vsetci, ktori sa obavali o zivot civilistov v Benghazi? Kde su ti bojovnici za mier a slobodu?Kaddafi dal tiez nejake 48 hodinove ultimatum Benghazi, rychlo zasadla OSN a civilisti boli zachraneni...Kde je OSN teraz, ked druha strana...ta cestna, mierumilovna, najsamlepsia z najsamlepsich dava ultimatum Sirthe...???Je to to iste...mesto bude napadnute povstalcami za pomoci NATO....kde je ta ochrana civilistov...o akych rokovaniach tu trepe Dzalil, ked kmene v Sirthe pre nedavnom vyhlasili, ze budu bojovat az dokonca...takze ked robim to iste, vlastne to to iste nie je...a svet sa bude len prizerat, lebo povstalci su ti dobri...ale zabudame na to podstatne...na civilistov...

252236

01.09.2011 16:43

Proč dostal Kaddáfí červenou kartu

Brzy znovu dobudeme Tripolis, hřímal Kaddáfího syn z metropole 1. září 2011

Santos 85.?.?.?

Brzy znovu dobudeme Tripolis, hřímal Kaddáfího syn z metropole
1. září 2011
Syn Muammara Kaddáfího Sajf Islám se poprvé od pádu Tripolisu ozval s projevem v televizi. Stoupence režimu vyzval k odporu a slíbil brzké dobytí Tripolisu. Tvrdil, že hovoří z předměstí Tripolisu a otec je v pořádku. Ve zvukové nahrávce odvysílané syrskou televizí Ar-Raj pravděpodobný nástupce Kaddáfího zároveň zdůraznil, že dvacet tisíc po zuby ozbrojených vojáků režimu je připraveno chránit plukovníkovo rodiště Syrtu.
"Brzy přijdeme, abychom osvobodili Zelené náměstí v Tripolisu," hřímal Sajf Islám a zdůraznil, že odpor pokračuje a vítězství se blíží. Zároveň prozradil, že k lidu promlouvá z předměstí Tripolisu a otec je v naprostém pořádku.
"Jsme připraveni zemřít ve vlastní zemi," prohlásil Sajf symbolicky v předvečer dne, kdy se jeho otec před 42 lety ujal vlády nad Libyí. Jeho projev vytrhl slavící Libyjce z opojení a pádně připomněl, že bitva o Libyi ještě není u konce.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/brzy-znovu-dobudeme-tripolis-hrimal-kaddafiho-syn-z-metropole-p7a-/zahranicni.aspx?c=A110901_094641_zahranicni_stf

252362

01.09.2011 19:56

Proč dostal Kaddáfí červenou kartu

Líbya bola ochotná podpísať mier s Izraelom, tvrdí rakúsky politik .

Santos 85.?.?.?

Líbya bola ochotná podpísať mier s Izraelom, tvrdí rakúsky politik


VIEDEŇ. Rakúsky politik David Lasar vyhlásil, že syn Muammara Kaddáfího, Sajf Islám, mu počas augustovej návštevy Líbye povedal, že krajina je po skončení bojov pripravená podpísať mierovú zmluvu s Izraelom.

Lasar dodal, že Sajf Islám, ktorý bol dlhý čas považovaný za otcovho nástupcu, vyjadril tiež ochotu sprostredkovať prepustenie izraelského vojaka Gilada Šalita, ktorého viac ako päť rokov zadržiava palestínske hnutie Hamas.

Lasar vo viedenskej mestskej rade zastupuje pravicovú Stranu slobodných (FPÖ), ktorá návštevu Líbye skoordinovala s Ajúbom Karom, izraelským námestníkom ministra pre rozvoj Negevu a Galileje.

Lasar je žid a Kará drúz - a obaja príležitostne zaujímajú stanoviská a podnikajú cesty, ktoré nie sú obvyklé pre ich vládu alebo stranu, uviedla agentúra AP.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6037933/libya-bola-ochotna-podpisat-mier-s-izraelom-tvrdi-rakusky-politik.html

252373

02.09.2011 10:14

Proč dostal Kaddáfí červenou kartu

Gaddaffi opäť vystúpil v televízii

Santos 85.?.?.?

Gaddaffi opäť vystúpil v televízii

Zvrhnutý vodca Kaddáfí vystúpil v televízii so zvukovým posolstvom, v ktorom vyzval svojich stúpencov, aby sa nevzdávali v boji proti povstalcom. Vyhlásil, že jeho odporcovia nie sú jednotní.

"Nech bude dlhý boj a nech Líbyu zachvátia plamene," citovala z Kaddáfího vyhlásenia sýrska televízia ar-Raj. "Nevzdáme sa. Nie sme ženy. Budeme pokračovať v boji," dodal. "Budeme bojovať od údolia k údoliu, od hory k hore."

Kaddáfí zdôraznil, že jeho stúpenci v mestách Syrta a Bání Walíd sú dobre vyzbrojení.

"Aj keď nebudete počuť môj hlas, pokračujte v tvrdom odpore a zničte kolonialistov," odkázal Kaddáfí v štvrtom zvukovom príhovore odvtedy, čo povstalci koncom augusta obsadili Tripolis a Kaddáfí sa začal skrývať.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6037180/rebeli-predlzili-kaddafiho-jednotkam-ultimatum.html

252405

06.09.2011 13:00

Muslimské země s ropou: Připravte se na operaci rozděl a panuj a „rozdrť a pumpuj“

je to výsmech všetkých obetí islamských extrémistov minulých aj súčastných aj budúcich. Plukovník Gaddafí bránil svetsk

Santos 62.?.?.?

je to výsmech všetkých obetí islamských extrémistov minulých aj súčastných aj budúcich.
Plukovník Gaddafí bránil svetský obsah štátu. NATO dopomohlo k islamskému pojatiu štátu v Lýbii lebo podporilo v boji najredikálnejšie islamské sily moslimského džihádu. Tak nech má TeraZ NATO čo chcelo, islamofašizoidú Lýbiu namiesto sekulárnej Lýbie spolupracujúcej so CIA, s MOSADOM s MI16 a inými prodemokratickými silami. je to výsmech obetí zo 11 septembra v New Yorku. lebo PLUK Gaddafi je protimoslimská sila. Ale NATO ako vyždy podporuje tvrdý islam a islamizáciu sveta.

252566

07.09.2011 14:39

Vzpoura v Libyi zprávou pro Chaveze

Ze nas tu nás korporátne médiá, tlač rozhlas televize internet

Santos 62.?.?.?

Ze nas tu nás korporátne médiá, tlač rozhlas televize internet neinformuje o tom, ze na katarskeho emira bol spachany atentat, 8 ludi z ochranky je mrtvych, emir je tazko zraneny (podla inych info tiez mrtvy). To uz je tak 2-3 dni stara informacia. 173 vojakov 22.pluku SAS sa vrati do Britanie v najblizsich dnoch. Straty, ktore jednotka utrpela su v GB vnimane ako nepripustne. Presne cisla su utajene, ale podla roznych zdrojov zahynulo 21-35 vojakov, najma pri utoku na Tripolis a taktiez pri zostreleni vrtulnika nedaleho libyjsko-alzirskej hranice.

252642

09.09.2011 14:16

Je to válka TOTALu, monsieur

zelená slobodná Lýbia TV, pozerajte necenzurované správy a zapnite si zvuk zelená slobodná Lýbia TV

Santos 62.?.?.?

zelená slobodná Lýbia TV, pozerajte necenzurované správy a zapnite si zvuk

zelená slobodná Lýbia TV pod vedením usmievavého plukovníka Gaddfího z neznámej slobodnej oázy zo Sahary a Informuje:
http://www.ilibya.tv/ilibyajihad.htm

252862

31.07.2012 14:26

Sýrie si utahuje smyčku kolem vlastního krku

Mezinárodní společenství z bezpečné vzdálenosti a s nepopsatelným cynismem přihlíží, jak zemí zmítá občanská válka, tvrd

Santos 85.?.?.?

Mezinárodní společenství z bezpečné vzdálenosti a s nepopsatelným cynismem přihlíží, jak zemí zmítá občanská válka, tvrdí O. Paolo Dall´Oglio pro italský internetový deník Il Sussidiario. Jezuitský kněz žil v Sýrii třicet let až do svého vyhoštění v červnu tohoto roku. Jediným zřetelným hlasem v eskalujícím konfliktu byly opakované apely Benedikta XVI., který bez jakékoliv dvojakosti uznal práva syrského národa, zdůrazňuje italský misionář a dodává: Rozhoduje se zde o přítomnosti církve v Sýrii. Pokud budou hovořit pouze zbraně, křesťané emigrují jako první – nejsou ochotni vstoupit do války a nebudou mít prostor ani pro politické působení v konfrontaci s militantním džihádismem. Extrémistické skupiny, které operují v Sýrii, jsou stejného původu jako ty, které ovládly severní území Mali, či působí nekonečné problémy v Jemenu a Somálsku. Lékem na islámský extremismus jistě není jeho manipulace tajnými službami. Měl by nás spíše hluboce lidsky znepokojovat osud mladých lidí, kteří se zapojují do terorismu, uzavírá italský jezuita. Jak dnes oznámila agentura Fides, katoličtí biskupové města Aleppa se chtějí sejít tento čtvrtek, aby analyzovali situaci tamních křesťanských komunit. Situace ve městě ještě nedosáhla kritických rozměrů, avšak nemá k ní daleko. Je slyšet střelba, lidé prchají z periferních oblastí, kde dochází ke střetům, referuje františkánský kněz O. George Abu Hazen, zástupce místního apoštolského vikáře. V Aleppu v současnosti zůstává asi 180 tisíc křesťanů z celkového počtu dvou milionů obyvatel. Nicméně exodus syrského obyvatelstva do sousedních zemí o uplynulém víkendu dosáhl nebývalé intenzity, jak potvrdila Vatikánskému rozhlasu ředitelka libanonské Charity, Najla Chacha: „V posledních dvou dnech přichází v průměru pět set rodin za den. Tento masový exodus nastal o víkendu, kdy lidé začali opouštět Damašek. Uprchlíci vyprávějí o svém strachu. Informují nás, že Sýrii mohou opouštět ženy a děti, zatímco muži nikoliv,“ telefonuje ředitelka Charity Libanon, která požádala o pomoc další charitní organismy při asistenci syrským exulantům.

272775

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 108 čtenářů částkou 15 955 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 1

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 5

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Apel čtyř kardinálů a sedmi biskupů na celou Církev a svět k nejtěžší krizi, která hrozí zničením křesťanské civilizace09.05.20 23:16 Neurčeno 9

Měnové kurzy

USD
24,98 Kč
Euro
27,22 Kč
Libra
30,47 Kč
Kanadský dolar
17,88 Kč
Australský dolar
16,36 Kč
Švýcarský frank
25,73 Kč
100 japonských jenů
23,20 Kč
Čínský juan
3,50 Kč
Polský zloty
6,04 Kč
100 maď. forintů
7,76 Kč
Ukrajinská hřivna
0,93 Kč
100 rublů
34,88 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 206,80 Kč
1 unce stříbra
427,60 Kč
Bitcoin
219 219,90 Kč

Poslední aktualizace: 25.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 51 267 919