Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Saša

Nalezeno 1860 příspěveků, 110 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.12.2014 21:37

Trestné izraelské demolice domů

RE: Vubec nejzajimavejsi

Saša 24.?.?.?

>ale kdeze, pochybovat muzes v usa i kanade

ale nesmíš

Mýlíte se pane Štefan, teoreticky v Kanadě (a USA) můžete pochybovat, ale nesmíte své pochyby vyslovit. To by tam bylo protizákonné nenávistné sdělení a za to jsou tresty na svobodě a zbavení občanství, popřípadě vyhoštění – pokud je kam. Případů je mnoho, ale napadá mě třeba učitel a starosta městečka Eckville v Albertě, James Keestra. Nebo Ernst Zündel. Příběhy a letitá věznění až neuvěřitelná.

323147

20.12.2014 05:00

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Lidé milí, fanděme Rusku!

Saša 24.?.?.?

Přeložím tu první větu: Nejbohatší Rus Ališer Usmanov převedl svá aktiva do Ruské Federace.

Tisková konference presidenta Putina v angličtině.
Ruský president a ruská vláda je moudrá, což je naše štěstí, ale mezi ekonomickou a skutečnou válkou není velký rozdíl. Obama zcela nezastřeně otevřel informační a ekonomickou válku s cílem ovládnutí Ruska.

323713

24.12.2014 07:44

USA vyhlašují (měnovou) válku Rusku

RE: Říše zla

Saša 24.?.?.?

>ze ta stvura je stale povsechne vabnejsi nez jine zeme
Optimizmus, že v zemi neočekávaných možností „vyhrají“, budou se mít lépe než v zemi původu. Nepřipustí si skutečnost, že jako v každé loterii je daleko větší šance, že je trefí pepka při nákupu toho „losu“ než ta výhra. Dále imigrant v USA se musí daleko více vynasnažit než doma, chce se mít přece jako jeho soused, se stejnou snahou by jistě uspěl i doma. Vábí je filmy z Hollywood a infrastruktura dálnic obrovské země. Fotografie prvního auta, co si tam známý koupil, focená s té nerezavé strany. Závidí cenu benzínu přepočítanou na rupie nebo koruny a nemyslí na mizérii a drahotu veřejné dopravy, stejně ji ani nechtějí používat. Vidí jen líc té mince. Imponuje jim, že ta Amerika přece nevydá vraha do Brna nebo současně Filipíncům.

>Cim by ta zeme mohla pretrumfnout Ameriku v oblasti celkove "public image"?
Kapitalizmem s lidskou tváří.

>Nenito zalezitost jazykova?
Je a není, azbuka nepomáhá a lidé i v Rusku se učí dnešnímu „esperantu“, tedy angličtině. Není to záležitost libozvučnosti, dokonce ani vyjádření, češtinou vyjádříte s méně slovy myšlenku přesněji- Všimněte si český překlad vedle anglického originálu bude kratší a přesto se čeština nestane světovým jazykem. Prostí lidé se obdivují jazyku „výherce“.

323960

26.12.2014 22:54

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Lidé milí, fanděme Rusku!

Saša 24.?.?.?

Články nečtete a nechcete chápat celé. Nejednalo se o žádnou agresi a Ruská základna na Krymu byla dávno. Stále se jednalo jen o vůli lidu. Je to o tom jak to čtenář chce chápat.
Přiznejte si také, že na Krymu (a na východní Ukrajině) jsou etničtí Rusové.
Představte si, kdyby při rozdělování ČSSR Češi napadli Slováky nebo ješté hůře, kdyby US mohly tvrdit, že tam žijí "Američané".

324073

26.12.2014 23:08

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Lidé milí, fanděme Rusku!

Saša 24.?.?.?

>Mimochodom, viete, ze prave tento pan je jednym z najvacsich
>prispievatelov na charitu a podporovatelov chudobnych... ktorych
>sa aj Vy zastavate...?

Nadace pana Gatese na sebe vydělávají, dobročinnost dělají jiní (často chudí) a je to reklama Microsoftu. Je to odečitatelné od daní ze zisku, jinými slovy o žádnou dobročinnost nejde.

324075

12.01.2015 09:00

Kruhy na vodě

RE: Dobrý námět k zamyšlení

Saša 24.?.?.?

Je zajímavý ten náš všeobecný úděs. V USA každoročně policie zastřelí přes tisíc osob a většinu zbytečně. Článek má pravdu, že naše západní zděšení je pokrytecké a přehnané. Ve stejné zemi jistě umírá na silnicích nebo nedbalostí a z krkavosti lékařů podobný počet nešťastníků a nesrovnatelně víc „naší“ vydatnou podporou pučů a revolucí. Problém je ten, že s náboženskými šílenci se jen tak nevyrovnáme, bylo by nutné získat jejich „srdce a duši“, což je nemožné. Je jedno jakého směru, ale čím více hluboce věřící, tím větší idiot a zlosyn, přinejmenším zneužitý „náboženským“ státem. Se skutečnými blbci mohou trpět i neviní, ale nebyl bych proti poslání všech mohamedánů do jejich původních domovů, tak jak to Francie udělala s cikány. Za tisíce let společnost nevyspěla s technickým pokrokem. Zlo vítězí.

324914

16.01.2015 20:39

IDěs opět útočí na pana prezidenta

RE: handicap

Saša 24.?.?.?

Není tohle skvělý nápad?

http://www.denik.cz/ze_sveta/britove-zvazuji-zrize... [velký smích]

325318

19.01.2015 02:35

Problémem není islám, ale úpadek Západu

RE: Jistěže je to švindl...

Saša 24.?.?.?

Nelze dokázat existenci nějakých apoštolů, natož jejich gramotnost, povolání atd. Vše „neznámé“ je v roušce tajemství a na tom si lidoví vypravěči udělali živnost a postavení ve společnosti. Dramatické převyprávění bájí je povýšilo ve společnosti, která je někdy za to a jejich kouzla i zabila. Stali se tak součástí báje-víry a jak se to stávalo více komplikované, někteří senilní vypravěči začali potřebovat poznámky a tak vznikly první „svaté“ knihy jejichž výklad stále opravujeme a doplňujeme. Zřejmě je však lidskou potřebou číst a poslouchat strašidelné kecy, vždyť donedávna nebyla ani iDěs, o Nově ani nemluvě.
Můžete si klidně vybrat kterou „svatou“ knihu chcete, od Koránu přes nejnovější Nový nebo Starý zákon. Pak můžete zblbnout a jít zabíjet ty, co byli v jiné knihovně. [naštvaný]

325475

22.01.2015 03:15

„Charlie Hebdo“ a jeho protigojští spojenci

Překlad: Tohle sem nasel na internetu ....

Saša 24.?.?.?

Osmnáctiletý Hamyd Mourad byl označen, spolu s Cherif a Said Kouachi, jako jeden ze tří podezřelých z teroristicékho útoku Charlie Hebdo, při němž bylo zabito 10 novinářů a 2 policisté. Mourad byl označen jako podezřelý řidič auta, ač prohlašoval svoji nevinu. Podle francouzských zpravodajských zdrojů, Mourad se sám přihlásil bezpečnostním orgánům ve svém rodném městě Charleville-Mezieres, byl ve vyšetřovací vazbě bez obvinění. Zde to je to, co víme o Mourad : 1) Jeho spolužáci ho viděli ve třídě v den útoku . 2) V rozhovoru s AFP Mouradův spolužák řekl, že podezřelý z teroru byl “na střední škole celé dopoledne. Je zde spousta svědků !!!!!”

Četl jsem totéž http://www.independent.co.uk/ne...
http://www.independent.co.uk/news/world/europe/cha...

325637

26.01.2015 09:20

Niki

RE: Získání poslušnosti

Saša 24.?.?.?

>Podobně fugují elektronické obojky, které buď dávají
>elektrický výboj

Vyzkoušel jsem si elektronický obojek na sobě, síla výboje je seřiditelná a pokud nepoužijete tu maximální, není to vůbec nic strašného, nepatrné štípnutí. Ovšem věděl jsem, že dostanu ránu, což pes neví a v tom leknutí poslechne okamžitě a zapamatuje si to. Přes to elektronické obojky nedoporučuji. Problém je v tom, že vše musí být předem připravené a ve správnou chvíli musíte stisknout tlačítko a psovi musíte dát možnost být neposlušný.
Cvičit se musí nejdříve páníček [chechtot] především se musí naučit až přehnaně laskavý hlas a pak o tón hlubší nespokojený tón hlasu - zní to legračně, obě tóniny musí být přehnané jako kdyby se jeden učil chraptivě jódlovat [chechtot] Pes reauguje instinktivně a pochopí, že "zlý" hlas je trestem a švitoření odměnou. Vše ostatní je na internetu a obzvláště pro anglicky mluvícího člověka by neměl být problém si najít. Je nesprávné nechat psa honit něco co nechceme, pro psa je to positivní stimulace, jeho chování se zafixuje jako kdyby byl za to odměněn a kočka se učí před ním utíkat, což si zas zapamatuje ta kočka. Většina psů, s výjimkou několika plemen jako zmíněný pitbul, když se mu kočka postaví za několik minut o ni přestane mít zájem a dokonce si zapamatuje, kterou může honit a kterou ne. Kočka a pes si na sebe vzájemně zvyknou, při správném zacházení podstatně rychleji.

Článek je čtivý a z tohoto hlediska dobrý, autor je však dobrák věřící "na dobré skutky" před vánoci, na kvalitu komerčního žrádla a jiné. Pochybujte zcela o všem, ale jsou články jak si vybrat psa, čím ho krmit, co chápe, jak ho cvičit a snad na každé téma. Vyberete si dle vlastní povahy a uvážení.

325852

27.01.2015 05:56

Niki

RE: Rady odborníků

Saša 24.?.?.?

>https://www.youtube.com/watch?v=vHrHBZIA5h4
>
>Dobré rady mívá, či spíš míval Cesar Millan (zemřel).

Věřím, že nezemřel je to hoax
http://hollywoodlife.com/2014/12/05/cesar-millan-alive-death-hoax-video/

https://www.facebook.com/cesar.millan

http://www.ticketmaster.ca/Cesar-Millan-tickets/artist/1411267

325906

28.01.2015 09:49

Niki

RE: pozor na kureci kosti !!!!!!!

Saša 24.?.?.?

Můj sedmi kilový border teriér bez problému sežere syrové kusy kuřat s kostmi a je jí deset let. Obdobně jako předcházející přispěvatelé neradím dávat vařené nebo pečené kosti!

Z teplem upravených kostí lze dát pouze některé měkké kosti. Všechny kosti by měly být s masem a jinou potravou (jako třeba vařenou nebo rozmraženou zeleninou). Samotné i syrové vepřové/hovězí klouby ve větším množství mohou vyvolat zácpu. Do jisté míry krmení kostmi musí být s rozumem (existují rizika) ne však při krmení kuřecími, hřbety, krky apod. Snad lze namítnout, že některé části slepice s kůží jsou příliš tučné což je třeba vzít v úvahu nebo dávat jen s "mírou" u starších psů atp.

325981

06.02.2015 07:23

Národní demokracie ke slovenskému referendu o rodině

RE: 3x ANO je bohuzial prejav stadovitosti,

Saša 24.?.?.?

Další prosím.
"Dobré ráno, rádi bychom se vzali."
Vaše jména prosím.
"Tim a Jim Jonesovi."
Vy jste příbuzní? Vidím, že jste si podobní.
"Ano, my jsme bratři."

Bratři? Tak to se nemůžete vzít.
"Pročpak? Vy neoddáváte páry stejného pohlaví?"
Ale oddáváme, tisíce, ale ne sourozence, to by byl incest.
"Incest? My nejsme homosexuálové!"

Ne? Tak proč se chcete brát?
"Samozřejmě pro finanční výhody. A máme se rádi. A žádné jiné vyhlídky kromě toho nemáme."
Ale my oddáváme jen homosexuály a lesbičky, kterým byla odepřena práva zaručená ostatním občanům. Když nejste homosexuálové, můžete si vzít ženu.
"Ale počkejte, to přece mohou homosexuálové také. To, že nejsem homosexuál ještě neznamená, že si chci vzít nějakou ženskou. Já se chci oženit tady Jimem. A já zase s Timem. Tak vy nás budete diskriminovat jenom proto, že nejsme homosexuálové?"

Dobře, dobře, nechme toho.
Tady máte ty papíry. Další!

"Ahoj, chceme se brát!"
Jména?
"John Smith, Jane Jamesová, Robert Green a June Johnsonová."
Kdo si bere koho?
"My všichni se chceme navzájem oženit a provdat."
Ale vždyť jste čtyři!
"Správně. Čtyři normální bisexuálové a máme se navzájem rádi. Já miluji Janu a Roberta, June miluje Roberta a Jane a Robert zase miluje June a mne. Takže se chceme všichni vzít. Zdůraznit své sexuální preference v manželském svazku je ta jedině správná cesta."

Ale my oddáváme jen homosexuální a lesbické páry.
"Takže vy diskriminujete bisexuály?"
Ne, ne, to jen, že tradiční představa manželského svazku se týká párů.
"Ale, a od kdy se zastáváte tradic?"
Ne, to ne, chtěl jsem jen říci, že někde prostě musí být stanoven nějaký limit.
"A to říká kdo?
Neexistuje žádné logické zdůvodnění limitovat sňatek jen pro dvojice. Větší
skupiny jsou mnohem lepší. Kromě toho, chceme svá práva. Starosta města
prohlásil, že ústava zaručuje rovná práva všem. Naval ten oddávací list."

Tak dobře. Další prosím.
"Dobrý den. Chci se oženit."
Jména?
"David Deeds."
A jméno partnera?
"Žádné není. Já si chci vzít sám sebe."
Sám sebe? Co tím sakra myslíte?
"To je tak. Můj psychiatr tvrdí, že mám rozpolcenou osobnost. Takže já bych ty dvě poloviny chtěl spojit sňatkem. Abych mohl podávat daňové přiznání jako rodina."

V pořádku. Tady máte ten papír.
Další! Ta paní s tím kokršpanělem prosím.

326484

08.02.2015 18:11

A s nimi přišlo peklo…

Američan na Krymu

Saša 24.?.?.?

Slovenské titulky.
http://gloria.tv/media/F9po9etKpfP

326630

13.02.2015 07:38

Problém Moskvy: Jednání s imbecily a vazaly

RE: Jednání s imbecily a vazaly

Saša 24.?.?.?

>mentální kapacita imbecila nedovolí pochopit

Je zřejmé, že namíchnutý pan Krejcar není schopen porozumět textu a natož výkladu teorie kognitivní disonance. Mentální kapacita imbecila sice nedovede pochopit princip ani teorii, ale stejně jí podléhá jako dokonce i cvičená zvířata. Pokud je to pana Krejcara ta intelektuální nedostatečnost, pak nemůže být viněn, je však také možné, že se ho drobná nadsázka dotkla v jeho nové vlasti.

326981

19.02.2015 06:09

Touha po nezávadných potravinách je duševní nemoc, tvrdí psychiatři

Není větší lež než polopravda

Saša 24.?.?.?

Polopravda nejlépe zmanipuluje a přesvědčí, jindy zas prodá. Polopravdu bychom měli chápat jako převážnou lež ve jménu zisku. Z celé souvislosti se vytrhne propagované „sdělení“, několikrát různou formou opakuje v textu a „nežádoucí“ se letmo pejorativně zmíní nebo uvede pod čarou drobným textem a často vynechá.

Podvod polopravdou se stal vědou nazývanou marketing. Dnes se běžně používá ve všech odvětvích života od politiky přes zpravodajství, zdravotnictví až ke sprostému prodeji „zázraků“ venkovanům nebo „time share“ na organizovaných dovolených. Tato „technologie zisku“ je obzvláště odpuzující ve farmakologii, potravinářství a medicině. Nedostatek pravdy a etického podání je omlouván tím, že si to pacient, volič či zákazník přeci dobrovolně vybral (to, že tak učinil na základě lži je opominuto).

Kapitalizmus Boha zisku zvítězil. Nemylte se, „Natural News“ sice občas zveřejní dobrý a pravdivý článek, ale prodává často bezcenné lektvary, lékař a veterinář navrhne nejvýhodnější léčbu pro jeho kapsu (ne tedy vaši či vaše zdraví) atd., atp.
Přirozená nedůvěra je tedy oprávněná, zůstává problém, že nelze být expertem všech oborů. Dobrý marketing zblbne i toho experta. Řekl bych, že jsme zdravě posedlí právě proto, že jsme krmeni lží Boha zisku.

327395

19.02.2015 09:24

Touha po nezávadných potravinách je duševní nemoc, tvrdí psychiatři

RE: Není větší lež než polopravda

Saša 24.?.?.?

Gratuluji panu Moiry k optimistickému pohledu a ze srdce si přeji, aby měl pravdu. Přes to tvrdím, že drtivou většinu z nás (vždy lživý) „marketing“ velmi často oblbne. Příkladů je nesčetně. Až na opravdové výjimky, v každé domácnosti je v ledničce Coca Cola, lidé přece nebudou „šidit“ své děti a „co by řekla návštěva“. Těm dětem se dávají snídat různobarevná „zdravá“ cereals na místo ovesných vloček. Červavé jablko by dneska nikdo ani nejedl, chleba snad nelze ani koupit bez přísad proti plísni a tvrdnutí. Ve většině domácností co si myslí, že žijí zdravě a jsou zdravím „posedlí“ je k dispozici destilovaná nebo jinak upravená voda, což je možná zdůvodnitelné v Praze a v zemích třetího světa, ne však v civilizovaných zemích. Otylí Američané pokládají hamburgery za zdravé, je v nich přece kousek salátu....

327403

15.03.2015 23:55

USA již válku Rusku vyhlásily

RE: Ruský prezident

Saša 24.?.?.?

Jsem přesvědčen, že v Ruské federaci nevládne jen Putin, jak se nám média snaží namluvit. Je pravdou, že rozhodování vlády RF je umírněné a vyvážené a jestli je to pro Rusko dobře nebo špatně ukáže až historie, V článku na Parlamentních listech je spekulace, že  premiéra Dmitrije Medveděva nahradí Ivanov, který je prý proti západu tvrdší. Opět nevěřím, že se spekulace zakládá na pravdě, ale v tom případě bychom uviděli, jestli je to dobře nebo špatně. Pokládám tyhle články za „hon na Putina“, je to jen člověk a existuje tisíce důvodů proč může být několik dní v ústraní.

329254

27.06.2015 08:07

Opět předmětem vlídného zájmu tajné policie

RE: S POLICAJTY SE NEMLUVI - jak na to sel T.Pecina z Prahy.

Saša 24.?.?.?

Proč „tajná“ policie? Protože jsou to ti „chytřejší“ a chtějí informace. Typicky jako každá tajná služba přátelsky se editorovi svěří, že je na hranici zákona, že tohle nebo ono by ho mohlo poškodit a oni ho chtějí přece zachránit, když s nimi bude spolupracovat. Najdou a vymyslí již něco co je zdánlivě nebo skutečně pro něj nebezpečné a budou si s ním hrát. Oni vědí, že je lačný vědět co na něj chtějí ušít a tak se budou snažit hrát, že řeknou něco podstatného, když jim zase něco řekne on. Budou vysvětlovat, že je to „v jeho vlastním zájmu“ a ze zákona má přímo povinost, povědět co potencionálně by mohl vědět a osoba jejich zájmu bude vskutku nebo vykreslena jako nebezpečná, nesympatická a budou dokonce tvrdit, že na něj něco bonzuje. Mají připravený scénář.

335592

06.07.2015 10:04

Svědectví o masakru v Gaze

RE: "Skutocne" :)

Saša 24.?.?.?

George Bisharat se narodil v USA, v Topeka v Kansasu v roce 1954. Vystudoval právnickou fakultu na Harvardu. Jeho matka se narodila v USA, jeho otec MuDr. Maurice Bisharat, byl vskutku narozen v Jeruzalémě, ale občan USA, který imigroval do US ještě před vznikem Izraele.

Jak Wikipedia vytvoří z druhé generace a z rozeného Američana něco palestinsko-amerického je trochu záhadné [překvapení]
Chápu je nepohodlný a jeho otec, ač strávil drtivou většinu života v Kalifornii, se přece jenom narodil v Palestýně [smích]

336083

02.08.2015 20:15

Zvědavec má novou tvář

RE: Zmena k horsimu

Saša 24.?.?.?

>Potvrdzujem ze Zvedavec funguje v FF naprosto v poriadku.

Samozřejmě.
Zvědavec pracuje bez nejmenších problémů ve všech běžných prohlížečích. (Jmenovitě, IE, Chrom, FireFox, WaterFox). Brblalové budou vždycky brblat [smích] ale příčinou je jejich vlastní neschopnost.

337454

02.08.2015 21:57

Zvědavec má novou tvář

RE: Zmena k horsimu

Saša 24.?.?.?

>Ja by som Sašo napísal, že to nie je tak jednoznačné, ako sa
>zdá.
>Cvične som skúsil naštartovať Internet Exploder 8, ktorý je
>pribalený k Windoze 7

Neděláte "updates", dnes je aktuální pro Win7 Internet Explorer 11 nebo snad ještě 10.
Z toho ususzuji, že to bude v seřízení. Ovšem sám používám na 64bit Win 7 WaterFox 39.0 Pro 32bit Win 7 bude jiná verze, ale prohlížeč by Vám správnou měl navrhnout.
https://www.waterfoxproject.org/downloads.html
je stejný jako FireFox https://www.mozilla.org/en-US/firefox/new/

Zkuste prosím stáhnout poslední verzi browser/prohlížeče, který máte v oblibě a přesvědčte se, že vidíte správně jiné stránky.

Domnívám se, že chyba je v seřízení prohlížeče nebo operačního systému.
Můžete zkusit rovněž jít na Start/Control Panel/Internet Options a tam to seřídit na default.

337464

02.08.2015 23:01

Zvědavec má novou tvář

RE: Zmena k horsimu

Saša 24.?.?.?

>A teraz si rypnem. Prehliadač od Mozilly sa nevolá FireFox, ale Firefox. Pretože je to >Panda červená (Firefox) a nie ohnivá líška (Fire fox), ako si to mylne niektorí vykladajú.

Nepokládám se za odborníka [smích]
S Wokny se sám peru a zápolím[smích]
Ten Firefox nemám ani ohnivý, ale vodou ředěný odvar pod názvem Waterfox.[smích]

337469

05.08.2015 04:32

Případ pana Lofa

Chcete podpořit systém a Bakalu?

Saša 24.?.?.?

Pomoci panu Lofovi na neštěstí znamená schvalování současných českých zákonů a zastoupení/nahrazení státu. Je tedy kontraproduktivní, umožní vládě být ještě sviňštější. „Takových případů jsou tisíce“ a „další smutný případ sociálního teroru, který na nejslabších spoluobčanech vyvíjí náš stát“, píše editor. Touto cestou situaci nezměníme, situace se neulehčí ani pro celé jedno promile postižených.
Ptejte se však volených zastupitelů a nevolte je, usilujte o změnu vládního systému a odvolatelnosti jeho představitelů. Komunismus byl neudržitelný a špatný, proto vyhnil, ale tahle „demokraaaacie“ je horší pro pár miliardářů chcípá a živoří polovina poddaných.
Proč pan Lof a my všichni nepíšeme vládě, do Blesku a televize?

Nabízí se citát od Martina Niemöllera, který je aktuálnější dnes než za Hitlera:

Když přišli nacisté pro komunisty, mlčel jsem – nebyl jsem přece komunista.
Když zavírali sociální demokraty, mlčel jsem – nebyl jsem přece sociální demokrat.
Když přišli pro odboráře, mlčel jsem – nebyl jsem přece odborář.
Když přišli pro mě, nebyl už nikdo, kdo by se mohl ozvat.

337565

05.08.2015 05:57

Případ pana Lofa

Německý poslanec u sebe doma ubytoval dva běžence

Saša 24.?.?.?

Německý poslanec Patzelt (CDU, Angely Merkel) na měsíc ubytoval dva vybrané běžence.

Dle zprávy BBC, pan Patzelt vlastní rozsáhlý dům u Frankfuru. Připojené video ukazuje jak tito dva utečenci dle anglických instrukcí opravují třetí patro nemovitosti. Poslanec Patzelt dostává od vlády na každého běžence €100 měsíčně za ubytování a €326 na stravu a již jim zatím marně shání zaměstnání.. Samozřejmě to nedělá pro mizerné 400 stovky €, ale je to ve straně dobrý marketingový tah. „Našeho“ nemocného pana Lofa by zcela jistě neubytoval i kdyby byl Němec.

Kdo ubytuje pana Lofa? Všichni naši poslanci se jistě hlásí [zahanbení]

337566

05.08.2015 07:52

Zvědavec má novou tvář

RE: Volba barev podkladu-textu + starší prohlížeče

Saša 24.?.?.?

>Používám starší verze
>prohlížečů,

Používání novějších verzí prohlížečů má i jiné své výhody, opravili v nich chyby předcházejících verzí a jsou bezpečnější. Pokud uvedete svůj operační systém a oblíbený prohlížeč, snad Vám někdo poradí.

337569

05.08.2015 23:24

Případ pana Lofa

RE: Je v nás

Saša 24.?.?.?

>Proti státní mašinerii nic nezmohu, jdu poslat trochu peněz.

Proč se na státní mašinerii nesesypat jak vosy? Stát bere těm nejchudším exekucí a nakrmíte jen tu státní mašinerii. Takových lidí jsou tisíce (jen nedávají na internet fotografie bércového vředu), nikdy nebudete schopna pomoci ani procentu postižených, ostatně stát by jim to zase sebral. Lidé takzvaně „za vodou“ se mohou do stejné situace bez vlastního přičinění dostat zítra. Je nutné napadnout příčinu a ne důsledek. Je sice obtížné napadnout stát, ale lze ho zostudit, lze napadnout jednotlivé zákony a zákonodárce, což pomůže více lidem co si pomoc zaslouží. Politik Vám řekne, ať se pan Lof obrátí na kardinála Duku.

Není to nedostatek pokory a empatie, pouze realita.

337615

09.08.2015 21:46

Módní teror

Přemýšlet o ponožkách?

Saša 24.?.?.?

Změnil se Zvědavec na módní bulvár nebo je okurková sezóna?
Okurková sezóna není
(viz http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/recn...
http://www.theglobeandmail.com/news/national/harpe...
http://www.haaretz.com/jewish-world/jewish-world-n...
http://www.cbc.ca/news/canada/calgary/syncrude-bir...
http://www.reuters.com/article/2015/08/09/us-usa-e...
Editorovou slabostí je chlubit se s pitomými problémy. [zahanbení] Je úplně jedno jestli si vezme ponožky nebo ne! Z praktického hlediska je lépe si je vzít, ovšem ne ponožky do půle lýtek nebo zase pod kotníky. Je nesmysl obzvláště v horku nosit černá trička. Vladimíre vezmi si světlou a lněnou košili s kapsami. Jó a ty šortky u muže středního věku nesmí sahat pod kolena nebo být s rozkrokem mezi koleny. V mužské praktičnosti je i krása. [chechtot]

337828

24.08.2015 09:31

Uprchlíci v geopolitické hře

Hustota zalidnění Evropy je safra hustá

Saša 24.?.?.?

Střední Evropa je již nejpřelidnější částí světa, nejvíce obyvatel na Km2 . Již dnes v ČR (a většině Evropy) přesahuje tak zvaný optimální počet obyvatel k dlouhodobému udržení sociální úrovně a kvality života všech. Kdo žije v městské králíkárně tak si to možná neuvědomí, avšak i mimo město, vesnice navazuje na další vesnici. Z 241 zemí světa je ČR prý na 84 místě, ovšem díky malým „státům“ v zásadě městům jako Monako, Vatikán, Malta, San Marino atp. Co se týče obyvatel na čtvereční kilometr soutěžíme s Čínou (134 obyvatel na Km2 oproti 142). Řídce obydlené USA (33/Km2) nemá ani čtvrtinu obyvatel na Km2 a zuřivě se brání přílivu přistěhovalců z Mexika opět s relativně malou hustotou (57/Km2). O Kanadě a Austrálii ani nemluvě (kolem 3 lidí na Km2).

Toto vše jistě dobře ví vedení EU a USA. Vládci EU jsou mezinárodní zločinci, ale nejsou sebevrazi a jediné vysvětlení tedy je, že je zatím úmysl tahu na východ, omezení lidských práv nebo počátek světové války.

338549

24.08.2015 18:43

Uprchlíci v geopolitické hře

RE: Hustota zalidnění Evropy je safra hustá

Saša 24.?.?.?

Pane R 88, představte si prosím kvalitu života těch obyvatel ČR v tom Vašem davu. Výživu a výkaly davu. Oproti tomu začněte dělat rozestupy. O soběstačnosti a potřebách davu ve Vašem příkladu nemůže být řeči.

Již v roce 1900 si vizionáři dělali vtipy jak bude svět v Evropě vypadat v naší současné době a budeme obdivovat za ohradou poslední strom a posledního králíka. Ještě se to zcela nesplnilo, ale jsme tomu blízko.
Pohled na imigraci z pohledu hustoty zalidnění Vám dá další rozměr jejích důsledků. [naštvaný]

338592

04.09.2015 20:29

Šoková terapie

RE: Na všem tom špatném je přece jen i jedna jistota, že

Saša 24.?.?.?

>parazit smrtí hostitele zahyne. Každý parazit. Je to jeho údělem.

Není! Parazit včas emigruje.

Migranti na nádraží v Budapešti vyhazují vodu a odmítají jídlo

Vždy emigrují ti co na to mají. Opravdoví chudáci za ně umírají a obsluhují jejich kšefty doma v zemi původu.

339007

05.09.2015 18:04

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

Václav Klaus proti imigraci

Saša 24.?.?.?

Bývalý prezident a politik dnes píše zoufalé petice:
Výzva občanů České republiky vládě a Parlamentu ČR
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-peti...

Kdo je chce a kdo chce zničit přelidněnou Evropu? Předevšim Německo...
http://www.jcted.cz/pisecke-postrehy/milos-hlavace...

339059

06.09.2015 08:49

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

Chudým duchem patří království nebeské

Saša 24.?.?.?

O křesťanských hodnotách nemůže být ani řeči a tak jsem raději změnil titulek.
Svaté knihy jsou si podobné a ve všech najdete, že bezduchým patří to království nebeské. Bible a ostatní svaté knihy byly nejdříve šířeny ústním podáním šámanů, nebyl totiž náš pravdivý tisk a televize. Je až nemorální postiženým vyvracet přesvědčení o jejich království na nebesích. V jejich strachu a zbabělosti neuvěří. Rozohněný pan "Opus111" vidí červeně a vyhrožuje, když nezačneme vzývat Aláha tak
>pod nože islamistů a šmik, hlava od těla.
Podobné křesťany a vyznavače Islámu by jsme měli hnát od dveří bičem, jako mám chuť vždy učinit se svědky Jehovovými. Nikdo jim nic nebere, tak ať nás s tím nekrmí. To spíš pochopím prolhaného politika, tomu jde o koryto a blaho jeho dětí [chechtot]

339103

06.09.2015 21:27

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

Izrael žádné syrské uprchlíky nepřijme

Saša 24.?.?.?

Netanjahu odmítl přijmout syrské uprchlíky. "Byla by tím v Izraeli narušena demografická rovnováha."

V Iráku byli zatčeni nejméně čtyři vojenští poradci napomáhající Islámskému státu v Iráku. Tři ze zatčených vojenských poradců mají dvojí občanství, americké a izraelské, čtvrtý poradce pochází ze země z Perského zálivu.

339154

09.09.2015 18:16

Nové břímě na ramenou Německa

RE: Islám již teď vyhrává

Saša 24.?.?.?

Sedmdesát let po poražení nacizmu tu máme znovu das Protektorat Böhmen und Mähren s policejním prezdiem David Schön a nestydaté hailující slečny typu Šárky Kabátové. Každý desátý co souhlasí s atentátem na Heydricha bude zastřelen, ach pardon nejdříve 3 roky nucených prací a později možná podřezán. Politika zastrašování a mrzačení národa. Na rozdíl od ateistických nebo vlažně věřících Čechů stoupenci Islámu a Judaismu věří těm perverzním knihám doslova a do písmene, navíc jsou ochotni obětovat duši i život. Ze zákona velitele s krásným jménem David Schön, nesmíme ani ceknout, vítat musíte vlastní jatka!

339297

14.09.2015 22:57

Objevují se spekulace, že USA financují africké dobývání bílé Evropy

USA mají v boji proti IS zřejmě jiný cíl, než hlásají

Saša 24.?.?.?

Týden.cz cituje Lavrova: USA mají v boji proti IS zřejmě jiný cíl, než hlásají

Lavrov vyslovil podezření, že "koalice vytvořená USA pro boj proti Islámskému státu má asi ve skutečnosti jiné cíle, než jaké hlásá. Za absurdní totiž považuje, že z boje proti IS vylučuje syrskou armádu."

Jako diplomat jistě musil vyjádřit "podezření, jako člověk však musí mít jistotu, že USA si žádají úplné zničení Sýrie.
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/6541-nemecky-no...
Německý novinář Ken Jebsen ve svém. 5ti minutovém komentáři připomíná nedávnou zprávu Judicial Watch o odtajněných dokumentech, které potvrzují, že Spojené státy americké již od r. 2012 podporovaly vytvoření Islámského státu za účelem oslabení Íránu a pozice Bašára Asada v Sýrii.
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/6597-washi - ng...

339447

16.09.2015 02:44

Smrt shůry: Svět se nemění, je měněn

Možná i Orwell by byl překvapen

Saša 24.?.?.?

Pod záminkou zlepšení sama sebe, t.z. „self-improvement“ a zatím prý „dobrovolně“, některé firemní společnosti dávají zaměstnancům náramky (a podobná zařízení) monitorující jejich výkon, odpočinek a dokonce i vzájemné chování. Několik amerických firem se zabývá technologickým vývojem a prodejem těchto hraček a pouhé vědomí zaměstnance, že je sledován zvýší jeho výkon.
Too Orwellian? Companies monitoring personal time, for 'self-improvement'

How new data-collection technology might change office culture

Obdobně holá skutečnost možnosti sledování každého hovoru, emailu a Facebooku jistě ovlivní samotné myšlení člověka, ostatně řada myšlenek je již dnes trestná.

Možná i Orwell by byl překvapen

339543

16.09.2015 22:54

Smrt shůry: Svět se nemění, je měněn

RE: Možná i Orwell by byl překvapen

Saša 24.?.?.?

Nejméně polovina ne-li většina lidí je se západní vládou nespokojena a represivní složky tedy nemohou podrobně prověřovat každého. Není tajemstvím, že šmírovací složky každého státu s pomocí výkonných počítačů a software „rybaří“, hledají TOR, šifrované komunikace a podezřelá slovní spojení s „podezřelými“ kontakty. Zdůvodňuje se to „bojem“ s terorizmem, dětskou pornografií, hackery a možnou špionáží. Počítače ten šum třídí a jen nejpodezřelejší a možná opakované vyhodnocení počítačem dostane na starost agent, který vyhodnotí jestli se dotyčná osoba (IP, email, hovor apod.) bude dále sledovat podrobněji, vyslýchat jeho kontakty nebo se mu rovnou vlámou do bytu. Na příkladu dětské pornografie víme, že jsou schopni a zatknou stovky uživatelů najednou a dokonce se s tím chlubí. Víme, že jsou schopni odposlouchávat hovory Angely Merkel nebo Hillary Clintonové, myslíte, že by nemohli odposlouchávat i ty Vaše? Naivní.

Nemá to nic společného s „chytrou“ televizí nebo s dálkově ovládaným termostatem, co vám může posílat emaily.

Přečtěte si třeba poplašný článek Visit the wrong wbsite and the FBI could end up in your computer

339582

16.09.2015 23:16

Smrt shůry: Svět se nemění, je měněn

RE: Možná i Orwell by byl překvapen

Saša 24.?.?.?

Připojení telky (a dalších věcí) k netu je prostě praktické a hlavně není zdaleka tak nebezpečné jako zavolat příteli nebo mu poslat email a o Faacebooku již ani nemluvě.
Vladimíre přece se nedíváš jen na místní vysílání televize a ještě s reklamou?

339586

16.09.2015 23:48

Smrt shůry: Svět se nemění, je měněn

RE: Možná i Orwell by byl překvapen

Saša 24.?.?.?

Manželka se před televizí nesvléká a moje ač jistě „krásné“ tělo dám FBI na obdiv[chechtot]

Zdá se mně paranoidní představa, že televize by byla schopna posílat někam zvuk či obraz z obýváku. Je to prostě za vlasy přitažené, nakonec ani politické hovory nevedu u televize.
Za to se někdy chci podívat na RT, přímé přenosy a nakonec žena sleduje i filmy na Netflix, starší české filmy (žiji v Americe) a výběr je nekonečný.

339588

Není to společný jmenovatel, důvodů je více. Od americké kultury zabíjení v televizi, přes počet zbraní až k nedostupnému zdravotnictví.

Natural News mají svoji agendu prodat „přírodní“ supplements, které vyrábí stejné nebo jim podobné firmy jako farmaceutický průmysl.
Často mají dobré články, ovšem stejně často článek je promíchán polopravdou nebo vyloženou lží a to je pro čtenáře matoucí. Subjektivně si to čtenář vyloží po svém a může si myslet, že není ani nutné se poradit s lékařem a teprve pak použít selský rozum. Vlastní úsudek je důležitý, ale rada lékaře stále je většinou upřímná a nejčastěji vede k žádanému úspěchu.

V tomto článku je pravdivé, že psychiatrické léky jsou nebezpečné, ale důvodů je více a v Americe to jsou i ty zbraně na předním místě. Američané vlastní více zbraní než je obyvatel USA.

Spojené Státy mají mizerné zdravotnictví, především co se týče dostupnosti péče, právě protože je světově nejdražší. Na příklad lékař nikdy nepřijede se sanitkou (pacient by se nedoplatil). Pražská záchranná služba se chlubí, že v případě resuscitace zachrání 30% pacientů, zatímco v USA stěží 20%. Šílenci dostanou tabletky, na nic víc stejně nemají peníze.
P,S, Ta americká "péče" spěje do České kotliny,

340739

V USA nějaké tříleté batole v plenkách jednou týdně postřelí nebo zastřelí sebe nebo někoho jiného. Tříletému dítěti se dostane do rukou ruční zbraň, a to buď zabije sebe nebo častěji, další dítě nebo příbuzného. Tento rok 43 případů a z toho 13 batolat se zastřelilo, 18 se „jenom“ postřelilo, 10 postřelilo někoho jiného a dvě zastřelila někoho jiného. „Jen“ v jednom případě tříletý stačil postřelit oba rodiče. Čísla jsou pravděpodobně podhodnocená, jen co bylo zveřejněno v tisku. Rovněž tato statistika nezahrnuje batolata zastřelená staršími dětmi.

http://www.washingtonpost.com/news/wonkblog/wp/201...

340740

13.11.2015 09:30

Sýrie – skutečný průlom, obrana teroristů v oblasti Aleppa se hroutí!

RE: Pekne shrnuti ... az na 3. cast

Saša 24.?.?.?

>Zdroj: http://syria.liveuamap.com/

Ten „zdroj“ dle neznámého kódu umísťuje převážně „proamerické“ zprávy z Twitter na mapu. Domain by proxy se zdá být v Arizoně.
Jsou tam např. zprávy z „ U.S. Institute of Peace,“ created by Congress [chechtot]

341774

13.12.2015 02:44

Jak jsem si nepochutnal

RE: jest po psovi?

Saša 24.?.?.?

Psí sliny jsou daleko více baktericidní než lidské a proto je relativně daleko bezpečnější nechat se olizovat od psa než od „pána tvorstva“ nebo od nějaké fuchtle [velký smích]

343037

14.01.2016 04:42

Pravda v křivých zrcadlech Bible

RE: zrkadlo

Saša 24.?.?.?

>zanedbatelne drobné, ktere nestoji za to, abyste siril nenavist nebo
>opovrzeni vuci vericim ?

K věřícím mám úctu a s nimi soucit. Ovšem ty Vaše drobné jdou těm co je blbnou a to je trestuhodné. Je to podobné jako rozdíl mezi adikt a prodejcem drog.

344386

18.07.2016 06:24

A teď si vás, holoubkové, podám, že vás vlastní máma nepozná

RE: Incirlik

Saša 50.?.?.?

>Jedine co mi na tom veletoci, ktery se tam udal nesedi, ze Erdogan obvinuje USA a odstrihnul US zakladnu Incirlik.

Erdogan si je jistý, že USA ke svým záměrům Turecko potřebují, když k ničemu jinému tak, aby se Turecko moc nebratříčkovalo s Ruskem. Je to handlíř, ví že US ho bude chlácholit a uplácet. Základnu mu zavřel na jediný den, možná jen pár hodin.
Co je divné, že mainstrýmový Globe and Mail se konspiračně shoduje s Vladimírem. http://www.theglobeandmail.com/news/world/turks-ra...

350565

26.07.2016 08:01

Neskrývaná identita - statečnost či strategická naivita?

Kázání idealisty?

Saša 50.?.?.?

Úvodní část článku pana Habra připomínající naše pudy a skutečnost, „že sami sebe vlastně neovládáme“ je skutečnost. Duševně jsme se asi po několik tisíciletí mnoho nezměnili, což jak víme, je v obrovském kontrastu s technologickým pokrokem. Natož naše pudy!
Mám trochu problém s řešením, které pro autora z toho „plyne“. Pokud je něco geneticky a fyziologicky dáno je to sakra obtížné měnit. Dále autor výmluvně a široce nabádá ke změně sama sebe. Pokračuje zdůrazněním morálky jako základ základů. Přeloženo ze zvučných slov, žádá průměrného blba, aby si nechal vyměnit středověký mozek za osvícený. Autor to myslí dobře. Ovšem přispěl intelektuální výřečností k řešení problému? Chce čtenáře nadchnout?
Neberte to prosím, jako tvrdou kritiku! Napsané je to skvěle, ale nějak se cítím jak po farářově kázání [zmaten]:

350836

28.07.2016 05:01

Neskrývaná identita - statečnost či strategická naivita?

RE: Kázání idealisty?

Saša 50.?.?.?

Zcela souhlasím s panem Dubem.

Kde kdo se ohání morálkou, pojmem, daným dobou, kulturou a platícím mezi soběrovnými. Ač, morálku mají i jiné druhy zvířat, u člověka se utváří v dětství. O tom co je vrozené a co se jedinec naučí se dohadují vědci.
Každý den dnes můžete číst jak ve jménu velikého boha někdo bezvěrce podřeže a považuje to za vysoce morální, je za to ochoten obětovat i vlastní život. Variace v chápání morálního jednání je obrovská. Samotné téma je široké a různě se okecává. Než tedy někdo začne mávat vysokou morálkou měl by se vymezit.

350930

06.08.2016 08:58

Mucholapka

Plácačku na mouchy

Saša 50.?.?.?

> nechápu, kam mizí jednoduché, levné a funkční věci

To je přirozený vývoj kapitalizmu. Firma či korporace uspěje jen když má maximální profit. Ten s největším ziskem vždy zlikviduje všechny s menším ziskem. Velká ryba sežere všechny menší, stane se bezkonkurenční. Kšeft není dobročinnost! Někdo tomu říká nezkrocený kapitalizmus, je to však skutečnost života. Eh, je to jaksi přírodní, slabý musí zemřít..
Proto také nic nevydrží déle než „záruční doba“. Záruku (pochopitelně s maximálním možným ziskem) prodají zvlášť. O tom zde byl také článek.

A na mouchy plácačku a okenní sítě, pokud nám to ještě Čína prodá.

351130

26.08.2016 09:45

Arktida na prahu zhroucení

Lžou nám opravdu vždycky? :)

Saša 50.?.?.?

Média sice často sprostě lžou, vypouští do světa polopravdy a někdy mohou však říci i pravdu! Jistě, kvóty na produkci CO2 nás nezachrání, převážně jde o methan. Podobných a zcela stejných článků vyšlo poslední dny tisíce. Jistě opakovaná „lež“ se nestane pravdou, to však neznamená, že se jedná o lež, v zásadě nikdo na tom nezbohatne.
Na RT News https://www.rt.com/viral/357224-permafrost-carbon...
ScienceDaily https://www.sciencedaily.com/releases/2016/08/1608...
Globe and Mail http://www.theglobeandmail.com/technology/science...
Nature World News http://www.theglobeandmail.com/technology/science/...
The Guardian https://www.theguardian.com/environment/2016/aug/...
http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-370...
Kolem 38 000 videos on YouTube..
https://www.youtube.com/watch?v=FM0hczFNDZI
http://www.independent.co.uk/news/science/gas-sibe...

351529

19.09.2016 08:09

Američani se pořád usmívají – jako roboti

RE: věcná hrubá chyba

Saša 50.?.?.?

Pane -MIS-, vážený to jazykozpytče, v ruštině se často zástupně používá místo prvního pádu podstatného jména přídavné jméno. Proto Google přeloží крестьянский zcela správně jako rolník. Ovšem s tím крестьянином máte jistě pravdu, ale o tu Vám nejde, že? [chechtot]

351958

21.09.2016 08:32

Myslete na krále Midase

Celosvětový systém

Saša 50.?.?.?

Podnikatel musí vždy získat maximální možný zisk v mezích zákona. Pokud ho nezíská tak zkrachuje, jiná firma ho převezme po dobrém nebo po zlém. Kšeft a podnikání není dobročinnost! Ona v kapitalizmu i ta „dobročinnost“ musí vydělávat a vždy se vás zeptá jestli právě vy nechcete přispět. V kapitalizmu není žádná etika či spolucítění, pro optimistu by to měla dodat vláda či zákon. Je to vývoj. „Jakmile nestvůra přestane růst, zemře..." Příroda je tvrdá a na jejích zákonech je náš „systém“ postaven.

352024

21.09.2016 22:57

Myslete na krále Midase

RE: Celosvětový systém a Saša má problém v chápání!

Saša 50.?.?.?

Ten problém v chápání je jen možná trošinku pessimismus. Těžko mně vymluvíte, že kšeft nemá jediného "boha".
Z Murphyho zákonů:
"Nedá-li se věc pochopit selským rozumem, jde o matematiku. Když to nedává žádný smysl, pak se jedná buď o ekonomii, nebo o psychologii."
K tomu také patří "Když všechno zklame, je třeba si přečíst návod".

Průměrný člověk (mě včetně) tyto obory zcela nechápe a prostě zaplatí.  

Nákupy v čláku chvalně zmíněném Costco, jsou vyloženě neekonomické a přesto je tam narváno. Asi proto, že platíte „členství“ a nakupujete věci „značkové“ v nepotřebném množství, abyste je mohli časem vyhodit. (Marně si zdůvodňuji svoje členství, snad něco se přece vyplatí? Souhrně však nevyplatí! Asi musím být „in“.)
Americký řetězec Starbucks zakládá prodejny kávy kde si u toho nemůžete ani posedět, z auta u okénka si koupíte předražené kafe, 4x dráže než jinde a doma by bylo udělané skoro zdarma.
Kšeftmani mezi sebou sice soutěží, ale o nadnárodní dominanci v daném oboru.

352053

22.10.2016 06:37

Soud s Adamem Bartošem pokračuje

RE: Další politicky motivovaný....

Saša 50.?.?.?

Sakra tohle je výstižné, třeba si myslel, že je to duhový průvod z USA, vždyť i pan velvyslanec jde příkladem [smích] [velký smích]

Také jsem četl, že byli i tací, co se z toho blahem mohli p#$r##t..

352778

23.10.2016 23:43

Soud s Adamem Bartošem pokračuje

RE: Další politicky motivovaný....

Saša 50.?.?.?

Pan MoUdrostrak zde dal nejhodnotnější příspěvek:
Kdo Vás zotročil, poznáte podle toho, KOHO nesmíte kritizovat

O Schapirovi je známé a sám se s tím chlubí, že miluje celé průvody buzerantů. Buzeranti mohou a dokonce většinou i mívají děti, někdy je taky ohnou. Sexuální deviace se objevují možná častěji i v dobrých židovských rodinách, ovšem to je jen spekulace. Plní však úkoly rozvrátit stát kam byl vyslán.

352825

27.12.2017 04:42

#MeToo? #KillToo!

RE: The end of the patriarchy

Saša 50.?.?.?

Ženy neodolatelně přitahují úspěšní muži. Je to proto, že jejich sexuální pud je poněkud jiný než těch mužů, je jim dána touha po dětech a jejich nejlepší zajištění, což je nějak spojeno s tím pudem. Alespoň tak je to galantně vysvětlováno [vyplazený jazyk], abychom nedospěli k mylnému závěru, že jsou to všechno kurvy.[naštvaný] Občas „podlehnou“ a jen tak „vyjímečně zahnou“ s vtipným vysokým mužem ale to nemyslí nijak vážně. Pudově se podbízejí mužům typu Kevina Spacey, Billa Cosbyho, hráčům NHL atp. Ten muž se přímo musí chovat jako prase nebo obecní bejk (nejlépe půl na půl), aby je prostě uspokojil. Vzpomeňme však ty ženské nešťastné sexuální pudy, ony očekávají finanční zabezpečení ("těch nebohých jejich dětí"). Jsou tedy zklamány a zhrzeny a teď se mohou o to své neštěstí rozdělit díky #MeToo a dokonce dostat nějaké to soudní nebo mimosoudní vyrovnání na přilepšenou. Za vše může příroda a náš „vývoj“.

361610

27.12.2017 22:32

#MeToo? #KillToo!

RE: The end of the patriarchy

Saša 50.?.?.?

Milý Pacholíčku , děkuji za reakci, už jsem si myslel, že diskuzi nikdo nečte. Dle mne, můžete mít sice pravdu, ale bílá rasa prostě degeneruje. Potom zákony jsou nastaveny tak, že z nařčení mohou naše „lepší polovičky" jen získat nemalý peníz a ony nejsou blbé. Všude se o tom píše a mluví, jak za sáhnutí na prdel nějaká dostala milióny. Samozřejmě touží, aby si sáhl a bude křičet me-too i kdyby si ten blbec nesáhl. Rádi se podíváme na pohádky z Hollywoodu jako Pretty Woman (z roku 1990), Fifty Shades of Grey (2015 dle romantického erotického románu z r.2011). Tam je návod.

Tedy ženy využívaly mužské zaslepenosti od nepaměti a dokonce naši příbuzní paviáni se chovají obdobně. Řekl bych, že sexuální zneužití muže k vlastnímu prospěchu je normální a prostě dáno tím „hříšným“ pudem. Ve středověku se za zámožného musela vdát, dnes ani nemusí a odrbe ho stejně. [velký smích]

361632

06.03.2018 07:27

Válka proti mužnosti

RE: Zase ten kulturní marxismus.

Saša 50.?.?.?

Babo, mě vždy rozesmějete a potěšíte holou pravdou! Výborná a stručná analýza. Muži i ženy jsou ovládáni hormóny, které ovlivňují i myšlení pokud nějaké je. Ty instinkty jsou silnější než logické myšlení. Neznám muže, který by si přál chytřejší ženu než je sám [smích]
S Marxismem to nebude mít nic společného [smích]

362917

09.05.2018 09:06

Když nevinného obviní z harašení

RE: Jasně

Saša 50.?.?.?

>Zatímco muži nic podobného nedělají, kdepak. Inu, nedělají, když
>ženská ví včas, komu dát. [smích]

>(To jen pro vyvážení.)

Milá „vyvážená“ babo, žena si vybírá komu „dá/nedá“ a není pro ni nic více urážející než nezájem. (Obdobně jako muži), ženy totiž očekávají, že muži budou receptivní/ vnímaví. V jednání vlastníků těch protichůdných pohlaví není zásadní rozdíl až tedy na Me Too.

Co pak jenom harašení, právě jsem narazil na článek jak prý farář opakovaně násilnil svoji kostelnici Petru P. https://www.lidovky.cz/byla-jsem-znasilnena-farare... Ta zasvěcená panna prý zasvětila život Bohu a čtyřikrát si pozvala faráře Erika T. do bytu, aby ji vždycky znásilnil až vždy měla či utrpěla orgasmus. Farář Erik se ke znásilnění nikdy nepřiznal a dostal 3 roky vězení (Lidovky nepíší proč jen 3 roky za 4 znásilnění!). Těžce duševně postižená kostelnice z inspirace Me Too, o tom teď přednáší a znovu to doslova prožívá.
Ach jo, svět se zbláznil.[zmaten]

364049

23.05.2019 03:40

Ultimátum Spojených států o Huawei má opačný účinek

Trump se bojí Huawei

Saša 142.?.?.?

Tak Huawei by mohl položit Spojené státy [chechtot] Takovej telefon musím přece mít [velký smích]
Ne, že bych chtěl pokládat USA, ale musí to být sakra dobrý mobil!
V každé cenové kategorii on také je. Tak nějak mně připadá, že Trump (a jeho vláda) bojuje jak Don Quijote de la Mancha s větrnými mlýny. Ať je to v náš prospěch nebo není pokrok nezastavíš.

371636

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 6

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,39 Kč
Libra
29,13 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,36 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,88 Kč
100 maď. forintů
7,34 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,04 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 871,75 Kč
1 unce stříbra
522,63 Kč
Bitcoin
412 058,19 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 57 030 963