Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Saša

Nalezeno 1860 příspěveků, 110 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

31.08.2012 01:11

Líza

RE: Buďme jen trošičku pragmatičtí

Saša 24.?.?.?

> zacal na svem pozemku strilet kocky

To je naštěstí ve většině civilizovaného světa zakázané, dejte nám Vaši adresu. Podobných magorů je spousta, pro nebezpečnost svému okolí by měli být rovněž odchytáváni.
Pravděpodobně by jim prospěl obdobný chirurgický zákrok [chechtot]

274167

31.08.2012 10:08

Líza

RE: Buďme jen trošičku pragmatičtí

Saša 24.?.?.?

>je škodná. Zakousne pro zábavu všechno, na co stačí

Člověk je škodná. Vyhubí pro zábavu všechno, na co stačí.

>jak si třeba hraje s myší?

Ještě v minulém století bylo na Zemi zhruba stejně myší a krys jako lidí. Předběhli jsme je, dnes se odhaduje, že je nás nepatrně víc. Lví zásluhu na tom májí právě kočky domestikované již v době raného zemědělství před více než 10 tisíci lety, kdy nám začaly chránit úrodu před hlodavci a za to se tehdy staly posvátnými zvířaty. Za úspěch lidského plemene vděčíme tedy kočce,[chechtot] ovšem ten náš „úspěch“ přemnožení nám přinese zkázu a tak nepřímo za to může zas ta „zatracená“ kočka. V náboženských bájích, kočky jsou vznešené duše, bohyně lásky, krásy a plodnosti nebo čarodějnice. V době starého Egypta to byly bohyně, tehdy kdo by kočku i neúmyslně zabil, byl ze zákona ukamenován.Vložený obrázek

Naše „kultura“ s tou kočičí je úzce spjata bezpochyby nejen co se týče množení a sexuálních zvyků, ale i co do rekreačního lovení. Ten morálně vedoucí a nejvyspělejší národ kočky předhonil, úspěšně hubí i příslušníky stejného druhu homo sapiens.

Jeden magor se tu dokonce chlubí, že může! [chechtot]

274181

31.08.2012 11:01

Hysterie Pussy Riot nabírá v Rusku nebezpečné formy

RE: usama

Saša 24.?.?.?

To jejich jméno je holt největší šlágr, lze to přeložit všelijak, ale představa v anglicky mluvícím světě bude „nepokojná kundička“. Není ani divu, že se kolem toho svět točí, s takovým sloganem lze vyhrát válku. To nemohly vymyslet punkerky, název je prostě trhák na budování disentu.

274187

05.09.2012 08:58

Asociální stát

RE: Pravicujme, tunelujme - anebo naopak zinkejme a naivujme?! Vražděme hlava nehlava okolo sebe?!

Saša 24.?.?.?

V padesátých letech, v době studené války západoevropské země ze strachu z komunismu zkracovaly pracovní týden a předháněly se v sociálních vymoženostech. Snažili se o kapitalismus s lidskou tváří. Dnes není důvod, utopie komunizmu padla sama.

V přírodě je kapitalismus přirozený, až na to, že živočišné druhy nežerou sami sebe. Smečka vlků podporuje jeden druhého a společně živí mláďata. Rčení člověk člověku vlkem je nesmyslné neb ti vlci jsou více sociální než současný stát.

Náš kapitalistický systém je založen na krutých přírodních zákonech „práva“ silnějšího. V té přirozenosti (našich přírodních pudech nenažranosti) je jeho síla i slabost. V tlupě to pracuje celkem hezky, ostatně nějak podobně jako komunistický systém. Problém nastane až někde v milionovém společenství a je znásoben nadnárodním společenstvím. Někteří jsou v té nenažranosti totiž úspěšnější, jak víte, sytý hladovému nevěří. Téměř universálně je to méně než jedno procento obyvatel, kteří sociální stát nepotřebují a ti budou říkat „kdybys kradl jako já, kdybys byl politik a vždyť máš šanci, peníze leží na ulici a peníze dělají zase peníze“. Jen to poslední je pravdivé, vychcaní chamtivci si to ze zákona dělají snazší. Budeme tedy zachraňovat banky a všemožně se starat, aby se těm nejbohatším žilo lépe a radostněji a dav bude tleskat jak jim to sluší.

274374

07.09.2012 03:23

Sauronovo oko

RE: Odposlechy

Saša 24.?.?.?

Včera Michelle Obamová mluvila na sjezdu Demokratické strany USA. Nějaký policista se do telefonu příteli svěřil, že by ji zastřelil a opět někdy někomu zaslal v mms foto své zbraně. Na základě rutinního odposlechu a strojové interpretace byl v několika hodinách zatčen. Čtěte chtěl zastřelit první dámu

274515

07.09.2012 11:03

Asociální stát

RE: Pravicujme, tunelujme - už někdo viděl tunelovat něco jiného, než stát?

Saša 24.?.?.?

> sociální státy podporují
>rozmnožování téměř výhradně jen omega-jedinců.
Jsou to jen a právě sociální státy?
>Např. v ČR žijící populace dvacetiletých a mladších
>cikánů NIKDY VE SVÉM ŽIVOTĚ neviděla nikoho ze svého
>okolí pracovat. Natož aby pracovali oni sami

Pane Vojto, Vy chcete komunismus? Za nejhlubšího a opovrhovaného komunizmu se razilo heslo „Kdo nepracuje, ať nejí!“, stát se tehdy nazýval socialistický!

Náš vzor a bratra USA nepodezíráme ze socializmu a ve Spojených Státech přežívá 15% obyvatel (tj. 46,4 milionu Američanů) na poukázkách na potraviny – na lístky. Takový "MODERNÍ SOCIÁLNÍ STÁT" [chechtot] To ony dokážou promrhat stovky miliard ve zbrojení, válkách? říkáte?

Je to jen ta vidina, že se staneme vlčími "alfa-páry" nebo spíš cikány?

274540

10.09.2012 11:57

Obamova geopolitická čínská „osa“

USA bude asi bojovat s Ufony

Saša 24.?.?.?

Zadejte si do vyhledavače annual military spending a chtějte obrázky, pokud možno v procentech ve srovnání s ostatním světem.
Dostanete porovnání výdajů Spojených Států a ostatních zemí v různých minulých letech a z různých zdrojů. Všechny však budou ukazovat, že USA vydává ročně na svoji „obranu“ skoro stejnou částku jako zbytek světa, všechny státy na planetě Zemi. Když k tomu přidáte státy NATO a vřele vazalské státy, bude to kolem 70% vojenských výdajů světa. Čekáme snad Ufony?
Vložený obrázek

Vložený obrázek

Diskreční výdaje US na „obranu“, tedy možné plánované výdaje dle volného uvážení, pro strejčka příhodu se téměř rovnají výdajům na „obranu“ Spojených Států. Z toho lze usoudit, že vláda USA jsou vyložení poserové nebo mají něco nekalého za lubem.

274632

11.09.2012 20:51

Obamova geopolitická čínská „osa“

RE: Opravte si datum na obrázku

Saša 24.?.?.?

>Datum na prvním obrázku
>17.11.2012 ještě nebylo, nebo jsem snad zaspal dobu?

Pro pana Kluka, na konci článku je směrník na zdroj v angličtině, kde se můžete ujistit, že se vloudila chybička a jste tedy v čase tentokrát výjimečně orientován. [chechtot]

President Obama and Australian Prime Minister Julia Gillard with Australian and U.S. troops at a military base in Darwin, Australia, 17 November 2011.

Podobná chyba se vloudí snadno, mně třeba Word datum automaticky dokončí s datem současného roku.

274681

15.09.2012 11:34

Pan Bumerang povstal v Benghází

RE: Politika

Saša 24.?.?.?

> nemůžu najít špetku rozumu v politice USA

Nedivte se, chudák Obama neví kam dřív skočit. Třeba ve středu nejdříve musil odvysílat každoroční televizní vysílání k židovskému Novému roku pro Židy v USA a v Izraeli, „napravit ty chvíle, kdy jsme nežili dle hodnot, jak bychom měli“.

Pak na přání amerických rabinátů musil učinit konferenční telefonát 1200 rabínům a ujistit je, že je s nimi a nemůže jako vůdce zveřejnit své úmysly ohledně Íránu. Je to kabrňák, setřásl všech dvanáct set rabínů za 40 minut.

Nejhorší ho ještě ten den čekalo, zavolat Netanjahua a vysvětlit mu proč se s ním nemůže okamžitě osobně setkat. Plnou hodinu chudák Obama vysvětloval, že „žádný z vůdců si nechce vázat ruce“ a „nastavit podmínky“, ujišťoval a uklidňoval rozlíceného Netanjahua.
Píše o tom nepatrně jinými slovy Haaretz ve dvou článcích
http://www.haaretz.com/news/u-s-elections-2012/oba...
a http://www.haaretz.com/news/diplomacy-defense/watc...
No nedivte se potom, že je z toho ze všeho jelen. [chechtot]

274871

24.09.2012 09:51

FEMEN: skutečně skandální odhalení

Režisér ví jak na to, co prodává

Saša 24.?.?.?

Ty holky z FEMEN jsou naaranžované s květinami v hlavě a otevřenými ústy jak v porno filmu. Sakra sledujte ústa!
4 holky a je víc rámusu než na tisícové demonstraci a chlapům se svírá osrdí, ve všech novinách je zmínka.
Profesionálové jsou holt profesionálové.

275391

24.09.2012 10:29

Rusko ukázalo USAID dveře

Z blahobytu a štěstí v USA vzrostla sebevražednost

Saša 24.?.?.?

Více Američanů spáchá sebevraždu, než se zabije v autonehodách.
Ve městech na každé křižovatce bývaly žebrající rodiny, „s růstem blahobytu“ je zakázaly, mohou přeci žádat o ty „kreditní karty“, které nemají žádný kredit, ale jednou za měsíc si na ně mohou nakoupit fazole.

Zákon FARA (o registraci zahraničních agentů v US) vyžaduje, aby každá osoba a organizace v jakémkoli postavení částečně nebo nepřímo podporovaná za zahraničí byla registrována s ministerstvem spravedlnosti USA. Mimo to existuje dalších asi sedm zákonů zaměřených na každou politickou nebo hospodářskou činnost http://www.fara.gov/rstatutes.html

Zákony US jsou přísnější než v Rusku. Vláda USA by si nenechala od nikoho kecat do své politiky a podporovat nebo vytvářet nějakou oposici, na to jsou desetileté tresty.

275393

24.09.2012 10:51

FEMEN: skutečně skandální odhalení

RE: a ted oficialni vyjadreni Femen

Saša 24.?.?.?

>Trosku nechapu

Nechápu zas, proč by ukrajinské holky jely za své peníze do Paříže a otevřeli tam kancelář. Ve Francii nad holkou s obnaženou hrudí nikdo ani nemrkne, každý kdo se s ní zná, si s ní bude mlaskat 2x do ucha, ale žádný poprask nad obnaženým poprsím.

275395

26.09.2012 09:23

Poburujúce predpovede počasia

RE: môžem len potvrdiť

Saša 24.?.?.?

>Všimol som si, že pri kosení trávy na seno jej bolo tento rok
>len asi 1/3 oproti priemeru. Čo asi tak budú žrať kravy cez
>zimu? Koľkokrát stúpnu náklady pri zbere sena, ako vyletí
>cena sena?

Problém tepla a sucha se zdá být nejen v Evropě, ale i v Severní Americe a Asii. Pravděpodobně souvisí s letos opět nepatrně větší průměrnou teplotou. Čtu, že v Bulharsku očekávají téměř poloviční úrodu kukuřice. V USA a Kanadě se očekává snížená produkce kukuřice a obilovin oproti loňsku asi o 8%. V USA se prý nevyplácí velkochovy prasat; farmáři snižují produkci po dobu než stoupne cena vepřového nebo klesne cena krmiva, což se však neočekává. Zcela náhodou jsem byl na slunečnicovém poli v Severní Dakotě, nejdříve jsem myslel, že uschlo, což byl zřejmě omyl, před sklizní pole postřikují nějakým jedem, aby uschlo. Přesto se mně zdály slunečnice nízké a květy většinou menší. Vybral jsem si tedy tu největší slunečnici a rozloupávám okrajová slunečnicová semínka, k mému překvapení polovina byla zcela prázdná a ty co měly jádra, byly drobné. Byla to náhoda? Na nedohledném poli nebyli žádní ptáci.

275516

28.09.2012 10:04

Politická korektnost - fenomén dnešní doby

RE: Nikoliv

Saša 24.?.?.?

Stoprocentní souhlas, problémem není nějaká nálepka ani jevy podružné. V našem západním systému největší krkavec vyhrává. Zdá se to přirozené, ovšem jde to jen do jisté míry neb krkavec chce nekonečně narůstat o stejná procenta své hmotnosti, která stále narůstá. Někdo musí krkavce krmit, logicky začneme u těch nejslabších, nemocných a důchodců. Krmila ho „relativní prosperita“ 99% všech, ta se však snižuje. K tomu pozemské zdroje mají svůj limit.

275736

28.09.2012 19:55

Politická korektnost - fenomén dnešní doby

RE: Nikoliv

Saša 24.?.?.?

Politicky nekorektní názor je, že i za dědičný hřích může neexistující zkrachovalá levice s tím naivním, fousatým a odporným teoretikem (viz článek). [chechtot] Svatá pravice neexistující je nedotknutelná stejně jako neexistující Pepíci nesoucí nekorektní jméno svatého Josefa. Pravicově: Kupředu pravá, oslavujme a zobrazujme Mitt Romney a jeho prachy, žádnou lůzu, která je brána u huby nedotknutelným právem Bohem dané nekorektně pravicující divočiny. Osvícení ti, co nerozumí nadsázce a srandě s vyváženou nekorektností.[zmaten]

Kde je pan Křivý? Chybí mně ty správné obraty a výrazy.
Vím, že jsem blbec, nemusíte mně to psát, ač to asi není ani proti pravidlům zdejší diskuze.

275757

29.09.2012 09:20

Politická korektnost - fenomén dnešní doby

RE: Tenhle článek je dost nesmyslný

Saša 24.?.?.?

Ten článek je nejen nesmyslný, ale vyloženě pitomý pro konzumaci blbců. Extrém sexuálního harašení je výplodem americké „křesťansko-protestantské“ pravice s hesly „nulové tolerance“ G. W. Bushe. Pokrytectvím pravicové Ameriky; je totiž zcela jedno jestli řekneme s despektem Afroameričan nebo černoch, jedině v rasistické Americe používají ještě latino, aby odlišili i ty bílé Mexického a Španělského původu. Když už do toho autor článku musí motat Židy, v principu lže neb se jedná o sionisty a to jsou v USA často právě také „katolíci“. Opravdoví Židé jsou často nejvokálnějšími kritiky sionizmu (s mnoha jejich články otištěnými zde na Zvědavci).

Autor, pan Janoušek blouzní o ovlivnění Ameriky tak zvanou Frankfurtskou školou. Rozhodně více známé je v Americe jméno Frankfurtských párků a vliv levice je ještě méně významný. Jak američtí Republikáni, tak Demokraté jsou výrazně pravicové strany. Jen šílenec může podsouvat, že Amerika je nějak komunistická, to snad psal pod vlivem noční můry. [chechtot]

V té pravicové Americe nemá „vlastenectví“ zcela žádný negativní a pejorativní nádech ba zcela naopak oproti tvrzení autora: „vlastenectví bývá automaticky asociováno s nacismem a fašismem”, rozhodně ne v USA a Izraeli!

Bez dlouhé analýzy a nejtrefněji to vyjádřil textem s obrázky pan MoUdrostrak, jenže editor to považuje za „jednoduché vnímání“ světa a v rozčilení nad obnošenými „pravicujícími Pepíky“ příspěvek vypustil. Genialita je v jednoduchosti podání a to se asi zdálo nevhodné. Účelový článek orwelovsky viní jen ty co jsou schopni nějakého soužití, ochotni být sociální a na pravicové krkavce zcela zapomíná. Zneužít lze každou myšlenku a krkavost je nám vlastní, že? ale fuj! [zmaten]

275796

30.09.2012 06:01

Politická korektnost - fenomén dnešní doby

RE: Tenhle článek je dost nesmyslný

Saša 24.?.?.?

>je nezvyklé, že niekto by mal radšej súdružkovskú Kubu, ale
>musí žiť v rasistickej Amerike,

Pokud jste byl v Karibiku, tak mně dáte za pravdu, že bída je na všech Karibských ostrovech (snad s výjimkou Guadeloupe a Martinik). Rozdíl je v tom, že na některých ostrovech je třída nesmírně zámožných většinou cizinců. Když vezmete v úvahu Kubánský komunistický systém a americkou blokádu, je zázrak, že si Kubánci žijí tak jak si žijí, což není žádná sláva, ale bída není tak krutá jako pro nejchudší na sousedních ostrovech a mají zdarma školství a zdravotnictví. Ne, nezastávám se komunistického systému, ale v případě Kuby v průměru jsou na tom asi lépe, než kdyby se dali „demokratickou“ cestou západu. Co by se totiž stalo, současní komunističtí politici (a jejich klony) by okamžitě změnili barvu a začali rozprodávat státní majetek „zahraničním investorům,“ (kteří musí mít zisk na své investici) a pro značnou část Kubánců by bída byla ještě hlubší. Prostý Kubánec nemá z čeho „investovat“ ani za co koupit nebo co prodat. V zásadě funkcionáři by si možná na úplatcích něco nakradli, ale většina by na tom byla ještě hůř! Kubánci myslím postrádají sebekázeň Číňanů, aby vytvořili nějakého kapitalisticko-komunistického křížence a pravděpodobně dojde k popsanému scénáři. Kdo ví? Nejsem politik.

275889

01.10.2012 09:46

Přímý útok na prezidenta

RE: Psychologickou analýzou lze dokazat Klausova vkastizrada

Saša 24.?.?.?

>ve vzdalene Kanade libi jak nas pan prezident hezky mluvi,

To je podobné jako s Obamou, Klaus je menším zlem než co si můžete zvolit a pravděpodobně zvolíte za peníze reklam a „článků“ z mediálních sračkometů. Pokud rozumíte anglicky, přečtěte si ohodnocení válečného zločince Obamy a jeho presidentského protikandidáta Mitt Romney , stručné shrnutí: Obama se zdá menším zlem.

Editor se především udivuje, jak ležérně je celá příhoda presentována. Nejen v Kanadě, ale snad všude jinde by pachatel byť i za náznak atentátu a sebemenší ublížení hlavě státu byl prohlášen za teroristu a pravděpodobně již neuviděl světlo světa. „Ochranka“ i za daleko menší ostudu bývá tvrdě potrestána. Jsme národ Švejků. Nejde o to, jak je Klaus špatný, ale pachatel je ku podivu na svobodě, přitom v Čechách se odsuzuje za podezření z „nezákonného“ myšlení! [zahanbení] Nepřimlouvám se za tvrdé "americké" tresty, ale je použit podezřele dvojí metr.

Zkuste napsat tady do příspěvku "bum bum" a editor bude popotahován a Vy pravděpodobně to budete vysvětlovat policii a na druhou stranu v tomto případě "ono se vlastně nic nestalo". [zmaten]

275952

01.10.2012 23:06

Přímý útok na prezidenta

RE: Vyvoj situace ukazuje nou tvar 'pachatele'

Saša 24.?.?.?

Nikde na světě, by nenechali pachatele na svobodě a ještě se vykecávat mediím. Nezdá se Vám to účelové?

Je údivné, jak ležérně je celá příhoda presentována. Nejen v Kanadě, ale snad všude jinde by pachatel byť i za náznak atentátu a sebemenší ublížení hlavě státu byl prohlášen za teroristu a pravděpodobně již neuviděl světlo světa. Nejsem pro tvrdé americké tresty, ale není to divné? „Ochranka“ i za daleko menší ostudu bývá tvrdě potrestána. Jsme národ Švejků.

Nejde o to, jak je Klaus špatný, ale pachatel je ku podivu na svobodě, přitom v Čechách se odsuzuje za podezření z „nezákonného“ myšlení.

Česká policie vyšetřovala identitu a vyslýchala přispěvatele na tomto fóru!
Bylo to podobné, policie nějak dospěla k podezření, že "může mít zbraň a mohl by se podílet na vážném zločinu". [zmaten]

Co do sporných „kvalit“ presidenta je to podobné jako s Obamou, Klaus je menším zlem než co si můžete zvolit a pravděpodobně zvolíte za peníze reklam a „článků“ z mediálních sračkometů. Pokud rozumíte anglicky, přečtěte si ohodnocení válečného zločince Obamy a jeho presidentského protikandidáta Mitt Romney , stručné shrnutí: Obama se zdá menším zlem.

276007

06.10.2012 05:10

Co udělá Ankara?

Již třetí den Turecko odstřeluje Syrské pozice

Saša 24.?.?.?

Již třetí den Turecko odstřeluje Syrské pozice jako odvetu za střelbu do pohraniční vesničky (spáchanou neznámo kým).

Tisíce prostých lidí demonstruje v Istanbulu a dalších městech proti válce se Sýrií. „Lidé se cítí podvedeni Tureckou vládou“. Nesouhlasí s vládní podporou syrských povstalců! Část demonstrujících dokonce otevřeně podporuje syrského presidenta Assada, všichni jsou proti válce.

276604

07.10.2012 08:42

Syrští teroristé z FSA za útokem „pod falešnou vlajkou“ na Turecko

Turci v ulicích nechtějí střílet do Sýrie

Saša 24.?.?.?

Pohraniční přechod a area odkud se střílelo je ovládána teroristy.

Ve čtvrtek 5000 lidí demonstrovalo v Istanbulu a dalších městech proti válce se Sýrií. „Lidé se cítí podvedeni Tureckou vládou“. Nesouhlasí s vládní podporou syrských povstalců. Část demonstrujících dokonce otevřeně podporuje syrského presidenta Assada, všichni jsou proti válce. New York Times Vložený obrázek Vložený obrázek

276675

07.10.2012 10:24

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Vaclav Klaus, jako politik a jako prezident

Saša 24.?.?.?

>Pan Editor mi doposud nepustil jeden příspěvek. Je reakcí na
>http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=7571

Mám podezření, že editora pomlouváte nebo jste byl zcela mimo dané téma článku. Vaše emailová schránka na Seznamu je přeplněna. Napište mně prosím emailem na astelsovsky zavináč gmail tečka com.

276681

10.10.2012 09:30

Řecký premiér: Společnost se bez naléhavé finanční pomoci rozpadne

RE: Hroutící se kapitalismus v přímém přenosu

Saša 24.?.?.?

>Damy a panove je na case prestat vinit Recke obcany

Řecko, aby dostalo ty půjčky, se musilo také na dluh vyzbrojit od těch „dobrých“ věřitelů, aby je mohlo bratrsky bránit a to je většina toho dluhu. Těm nejbohatším ta výzbroj bude dobrá proti vlastním lidem.

>jedno procento super bohatych kteri kradou tak nehorazne ze se
>to slusnemu cloveku vymyka z mysli. Tato situace se odehrava po
>celem svete

To krásně vyjádřil pan Moudrostrak na začátku tohoto vlákna. Problém dnešního typu kapitalismu je nekonečně se prohlubující rozdíl mezi tím „jedním procentem“ a 99 procenty těch ostatních. Připadá mně to, jako kdyby si had žral vlastní ocas.

Nejchudší a nejblbější utrácí čas a peníze na automatech v hernách, proto poslanci v Maďarsku všemi hlasy schválili zákaz hracích automatů. Obdobně nejblbější jsou zastánci tvrdého kapitalizmu neb je jim slibován mýtus šance nesmírného bohatství a straší je chiméra, co by (kdyby) zaplatili na daních. Blbci netuší, že jedno procento ani procentuálně neplatí „stejnou“ daň jako průměrný člověk. Věří, že „úspěch“ nemá být „trestán“ zdaněním. Ve Spojených Státech jedno procento vlastní polovinu veškerého majetku a jejich příjmy rostou procentuálně rychleji než těch ostatních. Ne, není řeč o právnících a profesionálech, kteří vydělávají desetinásobek běžného příjmu, ti k nejbohatším nepatří a pokud nepůjdou do politiky tak nemají ani šanci. Mezinárodní měnový fond potřebuje pro ty nejzámožnější víc, jinak se svět zhroutí. V Česku očekává měnový fond pokles ekonomiky o jedno procento. Čínská ekonomika vzroste o 8%. Zdroj Novinky.cz

276861

10.10.2012 21:49

Západ směřuje k ústupu ze Sýrie

Breaking News - Rozvíjející se zpráva

Saša 24.?.?.?

Turecké F16 donutily přistát civilní syrský Airbus A320 v Ankaře. Letadlo bylo na lince z Moskvy do Damašku s 30ti cestujícími. Turecko chce kontrolovat náklad, podezírá, že není civilní. .
http://en.ria.ru/world/20121010/176540076.html

276889

10.10.2012 22:13

Západ směřuje k ústupu ze Sýrie

Breaking News - Rozvíjející se zpráva - pokračování

Saša 24.?.?.?

Provokace byla zřejmě připravována. Asi před osmi hodinami Business Insider informoval o přesunutí více než dvou tuctů tureckých F16 k syrské hranici.
Syrský civilní Airbus po přistání
Vložený obrázek

276890

10.10.2012 22:55

Západ směřuje k ústupu ze Sýrie

RE: Breaking News - Rozvíjející se zpráva - pokračování

Saša 24.?.?.?

Spojené Státy potvrdily umístění US jednotek 50Km od Syrské hranice na vojenské základně v Jordánsku, "k zabezpečení chemických zbraní".
Turecké úřady po donucení k přistání civilního syrského Airbusu prohlásily vzdušný prostor nad Syrií za nebezpečný pro civilní dopravu a nehodlají dovolit civilní přelety do Sýrie.
Dle iDnes s odvoláním na Tureckou televizi „na palubě letadla se nacházely náhradní díly do vojenských radiostanic. V nákladovém prostoru letadla objevili agenti turecké tajné služby dalších dvanáct velkých zapečetěných krabic, jejichž obsah nyní zkoumají”.
http://zpravy.idnes.cz/turecko-donutilo-pristat-sy...

Záminka je tady a možná se schyluje k válce nebo alespoň k psychologickému oblbování světa. Stejný scénář jako v Iráku, Lybiii atp.

276892

10.10.2012 23:01

Západ směřuje k ústupu ze Sýrie

RE: FSA

Saša 24.?.?.?

>srbi sú tiež nenávistní ako zlo,

>>Toto je bohužel pravda i když mne to nijak netěší.

Který zbožný národ není nenávistný? [chechtot] Nejsou právě ty nejnábožnější z nábožných zcela nejvíce nenávistný? [chechtot]
"In God we Trust" [chechtot]

276893

>Pokud budu vycházet z toho, že uvedená částka je pravdivá,
>velmi by mne zajímalo seriózní porovnání životních
>nákladů

Nemám zdání, jaké jsou životní náklady Řeků, ale na „západě“ jsou penze zdaněné a nemusí to představovat čistou částku. Dále především činže jsou daleko vyšší než v Česku, (US, Kanada) typicky kolem 1000 dolarů měsíčně, za vlastní byt zaplatíte za „údržbu“ a domovníka $400 plus daň z nemovitosti. Vlastníte-li domek daň z nemovitosti je kolem $3500 ročně (dle odhadní ceny), k tomu musíte zaplatit zdravotní pojištění, „inkaso“ a ono to není tak růžové jak se zdá na první pohled. V Kanadě, kde se mají důchodci po 65 letech věku poměrně dobře, je státem pro ně stanovena „hranice hladu“ a to asi $986.67 měsíčně nebo $11840 ročně. Stát ze sociálních důvodů totiž doplácí k nízkým starobním penzím tak zvaný doplněk garantovaného příjmu „Guaranteed Income Supplement (GIS)”. Popsáno na stránkách vlády, pochopitelně anglicky zde a nevím jak přesně, ale česky komplikovaně zde. Důchodci s příjmy blížícími se nízkým platům platí obdobné progresivní daně jako kdyby pracovali. Výsledek je, že důchody v čistém příjmu si jsou podobné až na výjimky významných odborníků, vedoucích podniků apod. České důchody jsou ostudné, ale jak životní náklady, tak životní úroveň je ve světě různá.

276913

14.10.2012 07:25

Západ směřuje k ústupu ze Sýrie

RE: Diletanství

Saša 24.?.?.?

Sýrie i Rusko žádají, aby zabavené „součástky“ byly ukázány světu a vydány. Nešlo o nic bojového, dokonce to nebyly ani maskáče [chechtot]
Šlo čistě o provokaci ze strany Turecka, o vzdušné pirátství, ohrožení pasažérů.

277094

16.10.2012 08:13

Řecký premiér: Společnost se bez naléhavé finanční pomoci rozpadne

RE: Hroutící se kapitalismus v přímém přenosu

Saša 24.?.?.?

>zájezd do Číny - přijel teda zpátky dost vyvalenej.

To je tím, že většina z nás si pamatuje, jak všichni Číňani jezdili na kolech a místo DDT vybíjeli mouchy plácačkami. Mimo jiné kola těch zámožnějších bývala z ČSSR [chechtot]

277255

„Řízení se táhne několik let, kauzu řešily již tři trestní senáty. Advokát Rodové Jakub Trčka po vyhlášení verdiktu také uvedl, že se jeho klientka domáhá po ministerstvu spravedlnosti odškodnění za dobu, kterou strávila ve vazbě a kterou Ústavní soud označil za neoprávněnou.“

Myslím si, že jen fanatická diktatura může vyšetřovat tetování, odposlouchávat telefonní hovory, dokazovat ideozločiny a přehlížet skutečné krvavé násilí a krádež.

Pokud je zakázán poslech nebezpečného zpěvu, pak by mělo být především zakázáno náboženské kvílení, které vede k sexuální mutilaci dětí obřízkou a k vraždění. Nejsem zákonodárce a kvílet bych nechal imámy s rabíny, celoživotní zmrzačení je však násilný trestný čin! Asi to má i následky psychické, snad se nemohou udělat, proč by se jinak vzájemně vraždili a byli extrémně agresivní.
Vložený obrázek
Osobně se mně zdá více nebezpečná ideologie navracení církevního majetku na úkor důchodců a našich dětí. Církve majetek nakradly slibováním nebe a až dokáží dodržení slibu mohou mít nějaký majetek, zatím nám daly peklo.

277468

20.10.2012 08:49

QE-4, krádež nekonečnou inflací socialistickým globálním zločinným syndikátem centrálních bank

Článek pojednává o socialismu na ruby

Saša 24.?.?.?

Zavádí již v názvu, „..socialistickým globálním zločinným syndikátem centrálních bank“. Až později vysvětluje v čem ten „socialismus“ spočívá, což je v podpoře banksterů a nějakého promile elity. Tedy v opaku principu socialismu. Je to nesmyslné použití „sprostého slova“, podobně avšak více pravdivě jako se vyčítavě tvrdí, že president Obama je socialista neb 47 milionů Američanů, v nejbohatší zemi světa dostává poukázky na potraviny, aby nechcípli hlady, nějakou sociální pomoc dostává každý druhý.
Vložený obrázek
Jak poznamenává pan Nohejl, zcela nejbohatší Američané neplatí často zcela žádné daně a banky dokonce dotujeme. V našem tržním kapitalizmu vyhrává ten, kdo někoho trhne a nejsnáze se okrádá vláda (tj. daňoví poplatníci), důchodci, děti a bezmocní. Pokud kapitalismus soutěžil s „komunismem“ do 1989/90 tak v zemích severozápadní Evropy byly sociální „vymoženosti“ často porovnatelné. Po pádu naivně idealistického „komunismu“ nám kapitalismus světově pře-rozkvetl do formy několika majících a mnoho nemajících nic. Moc, což jsou peníze, se soustředila jen na vrchol pyramidy. Blížíme se zpět k otrokářství. Otrok nepotřebuje penzi nebo dokonce zdravotnictví. Vypůjčím si výrok pana MoUdrostraky: Zlí kommunisté (možná) lhali o komunismu, ale o kapitalismu pěli budoucím zinkajícím Pepíkům i lídlujícím Mařen/kám čirou, čirou, velice čirou pravdu!

277530

>Přátelé ,než mě ukamenujete, tak si zjistěte

Kdybychom každého blázna zavírali do kriminálu, tak nebude nikdo na svobodě. Pečlivé rekonstrukce koncentráků mohou labilní jedince vychovávat rovněž k sadismu a o oslavném budování „museí Holocaustu“ už ani nemluvě.

Je sice pravdou, že úmysl zavraždit se rovná vraždě, ale ten musí být bezprostřední a bezpochybně prokazatelný. V opačném případě poplatky u lékaře jsou vraždou neb bezpochyby někoho od ošetření odradí a zemře, obdobně snižování ostudně nízkých důchodů a zvyšování činží, energie atp. Politiky do kriminálu! Ti by snad měli mít jasno, co činí.

Podobnou paralelou, stejným metrem, jako lepiče nálepek bychom měli odsoudit „rasisticky nacionálně nacistickou zprávu“[cool] na Novinky.cz:
[cool]Češi ve velikosti mužského přirození patří ke světové špičce
[chechtot] To abychom se obávali za propagaci největších čůráků v Česku… [chechtot]

277545

25.10.2012 10:37

Říše a její důsledky

Výborný článek!

Saša 24.?.?.?

Americká zahraniční politika je zrůdná a „západ“ se k ní přiřazuje jen, protože Amerika je silná. Přitom USA nejedná o mnoho lépe ani se svými „západními“ přáteli (možná s výjimkou Izraele), každá smlouva musí být jednostranně výhodnou jen pro Spojené státy. Ty si přivlastňují právo i bez soudu popravit každého člověka na planetě a nestoudně to činí. Pákistánský ministr vnitra pan R. Malik říká, že americká bezpilotní letadla vraždí 80% zcela nevinných obětí, žen a dětí a zbývajících 20 procent lidí co nesouhlasí s politikou Spojených států. Problém je, že Pákistánská vláda pravděpodobně včetně pana ministra, v přelidněné zemi obětuje pár set lidí za pomoc, „přátelství“ a vývoz do USA. Je to tak trochu jak s tou kočkou, myší a člověkem v následujícím článku.

277815

27.10.2012 19:22

V náš prospěch je sounáležitost se všemi lidmi a bytostmi

RE: Pekný článok,

Saša 24.?.?.?

>ale pán Zelenka by mohol zodpovedať otázku, komu to vlastne
>dlžíme. Kto sú títo .... ľudia?

Promile světových miliardářů. Prostí lidé nechápou velká čísla, ani procentuální růst – bláhově si myslí, že procentuální růst je nějak spravedlivý.

Skoro každý je krkavý, je však přímá úměra nenažranosti s majetkovým společenským postavením. Bezdomovec se s vámi rozdělí o deku nebo vám dá cigaretu, milionář bude krást kuličkové tužky a američtí multimilionáři berou nezaměstnaneckou podporu – v roce 2009 s příjmem přes milion US (přes 19 milionů Kč ročně) v USA bralo nezaměstnaneckou 2362 osob. Od industriální revoluce uběhlo přes 200 let a promile miliardářů potřebuje nejen méně fabrických otroků, ale může je najmout z těch nejhladovějších kdekoli na světě. Lidská povaha je optimistická a toho zneužívá kasinový kapitalizmus, dav bláhově věří, že si pomůže tvrdou prací a odříkáním. Lokální továrníci, „zbohatlíci“ a i ti politici, se marně šplhají a padají. Střední vrstvou se stávají úplatní politici a jejich ochranka, miliardářům za umělé „krize“ majetek narůstá. Otrok nepotřebuje přeci důchod, zdravotnictví ani veřejný majetek.

277963

29.10.2012 09:35

Rychle pryč z Evropské unie. Bruselská bestie se utrhla z řetězu, říká kandidát na místopředsedu ODS

RE: Češi koušou do viditelné ruky Evropské Unie

Saša 24.?.?.?

>No,ale KSČ a KSČM nás spasí?Nebo né?

Česko už asi nic nespasí, ale strach z KSČM může přivést ostatní politiky k rozumu. Podobně jako do nedávna ze strachu z „komunismu“ v západní Evropě se pracovní doba zkracovala a sociální výhody vzrůstaly (a vše se obrátilo po krachu "komunizmu" [zmaten]). Komunistická Čína, nejpřelidněnější to země světa, dosáhla ekonomického zázraku a míra chudoby tam klesá, zatím co u nás vzrůstá.
Dle výzkumu Světové banky OSN, vyhlazení chudoby brání vzrůst nerovnosti příjmů. Ano, i v Číně jsou dolaroví miliardáři. Závěr Světové banky je, že z úspěchu Číny bychom se měli poučit. Ovšem my jsme nepoučitelní. Ti co s politiky hýbou a je uplácí, něco podobného nedovolí.

278059

>Tady je velmi dobrá analýza (opět).

V odkazovaném článku se několikrát omílá jak „tenhle evropský sociální stát na přelomu roků 89/90 porazil komunistický systém ve východní Evropě!“ Myšleno EU, „ která poskytovala velmi slušnou míru sociálních jistot a sociální standard” – potud svatá pravda. Tehdy totiž v soutěži s hrozbou „komunismu“ se na „západě“ zkracovala pracovní doba a sociální výhody narůstaly. Co se však stalo od té dávné doby? Lotkovodiči politických stran začali přesunovat sociální výhody banksterům a dnes třeba v opět socialistické Francii uvažují o prodloužení pracovní doby z 35 hodin týdně. Ač v Evropě válka nehrozí, EU zbrojí a bojuje po boku Spojených států nebo za ně proti horalům a bojovala pro změnu na straně muslimů zas proti Srbům, jinými slovy jak USA hvízdne tak poskočí. Bez ohledu na morální a vlastní zájmy. Při vstupu do EU většina lidí doufala, že tato unie bude jakousi protiváhou Spojeným státům, s vlastní politikou výhodnou pro Evropu a s tehdejší sociální jistotou. Západoevropská životní úroveň se všemi sociálními výhodami byla porovnatelná s USA! Můj pohled z druhého břehu je tedy rozpačitý s jistým zklamáním. Než se zeptáte, nejsem politik nevím o lepším řešení, na druhou stranu se domnívám, že např. pro Řecko by bylo nejlépe z EU vystoupit. Totiž i stát může prohlásit bankrot a výše úroku hradí věřiteli dané riziko. Proč jim ty dluhy strkali?

278191

03.11.2012 05:40

Mezioceánský kanál v Nikaragui, čili „Ortegův syndrom“

RE: Děkuji

Saša 24.?.?.?

>že je to dáno přímo zákonem (286 Sb).

Je to sice zcela mimo téma, ale můžete dát směrník na citovaný zákon?

Dohadovat se tady o přechylování je hnidopišství. Ty ženy se nejmenují „–ová“, podobné zprznění jména je uráží, nerozumí mu a neslyší na to, v matrice mají přece úplně jiné jméno. Ústav pro jazyk český to ponechává na lidech a považuje srozumitelnost za podstatnější než formu. Tedy jména známá a historicky zažitá nepřechylovat. Jistě je to otázkou názoru, ale přechyloval bych tam, kde musím jméno skloňovat. Člověk však se jmenuje tak jak se představí. Nějak se mně přechylování za každou cenu zdá stejně blbé jako pavlačově slušné „paní inženýrová a paní doktorová“.

Nepřechylujte tam, kde to za vás řeší matriční zákon
§ 69 o přechylování ženských jmen
na základě žádosti ženy, jíž se uzavření manželství týká, lze uvést v matriční knize příjmení, které bude po uzavření manželství užívat, v mužském tvaru. Totéž se týká nejen nevěst a cizinek ale i občanek, jejíchž jeden z rodičů je cizincem.

Počeštění by mělo mít nějaký význam, ale ne za každou cenu!

278270

04.11.2012 03:57

Mezioceánský kanál v Nikaragui, čili „Ortegův syndrom“

RE: Děkuji

Saša 24.?.?.?

>To jste si dosud nevšiml, že všechny výplody posledních
>dvaceti let nemusejí být nutně to pravé?

Jistě jsem si víc než jen všiml, že výplody posledních let nejsou to pravé! [chechtot] Přiznávám, že nejsem zcela objektivní. Obdobný spor ohledně přechylování byl však již před těmi dvaceti a snad i čtyřiceti lety a mám za to, že v tom se dr. Knappová mýlí, obdobně jako v překladu jmen, jinak by se přeci ve Vršovicích jmenovala dr. Přiléhavá. Její kolega s českým jménem dr. Oliva se zdá více nerozhodný. Čeština je živý jazyk a její vývoj mě netěší a to nejsem jazykozpytec a dokonce bych do toho neměl ani mluvit neb od dětství žiji v zahraničí. Názor je pouze názor a „problémy“ přechylování se mně zdají nicotné, lze úspěšně argumentovat oběma směry. Omluvy za hnidopišství, míra důležitosti je relativní k pohledu.

278303

05.11.2012 06:58

Americké volby: Budou mrtvé duše a hacknuté volební stroje?

2 hlavy jednoho draka

Saša 24.?.?.?


Ralph Nader: Both Parties, Two Heads of Same Corporate Beast


Ralph Nader (jehož celoživotní kariérou je ochrana spotřebitele): Obě politické strany jsou 2 hlavy stejné korporátní bestie.

Kdo představuje to, co Amerika lživě nazývá demokracií?

Politické společenství korporací představujících několik oligarchů (tzv. Super PAC) zatím investovalo více než 840 milionů dolarů pro obě strany. 69 procent ($577mil.) na reklamu republikánů a pomlouvání demokratů. Obě strany jsou předem zakoupené hrstkou otrokářů, nelze prohrát a dává to ten „demokratický“ dojem. Kdyby podpořili jen jednu stranu, volby by byly zcela zbytečné. Mitt Romney se jim obzvláště líbí neb má bankovní účty v daňových rájích a platí nižší daňovou sazbu z jeho stamilionových příjmů než většina pracujících Američanů – vsází na něj tedy víc. Čekají rychlejší návratnost své (od daní odečitatelné) investice.

Volby v Americe je takové sportovní utkání pro zábavu naivního davu. Američané mají výběr ze dvou, hlasovat pro jedno zlo horší než druhé a prohrají v každém případě. Příklad příliš velkých peněz v politice a systému dvou stran. (Zcela teoreticky US není systém jen dvou stran, praxe je však jiná.) Viz Ve zkratce Volby v USA nejsou ani všeobecné, ani rovné, ani přímé

278367

05.11.2012 07:10

Americké volby: Budou mrtvé duše a hacknuté volební stroje?

K těm „darům“ drakovi

Saša 24.?.?.?

K těm „darům“ politickým stranám se snad hodí vtip:

Učitel se ptá dětí ve třídě: „Čím chceš být až vyrosteš, Pepíčku?“

„Chci být miliardář, budu členem nejdražších klubů, budu mít nejkrásnější kurvu, dám jí Ferrari, milión dolarů, byt na Manhattanu, sídlo v Paříži, zlatou Visa kartu a milovat se s ní budu třikrát denně.“

Učitel, nevěděl co má dělat, ale potom pokračuje v lekci: A ty, Mařenko?

„Já chci být Pepova kurva“

278368

06.11.2012 08:46

Mezioceánský kanál v Nikaragui, čili „Ortegův syndrom“

RE: Děkuji

Saša 24.?.?.?

>Osobně jsem pro přechylování ženských příjmení.

Samozřejmě ano! Tedy v ČR! Ovšem u žen, které žijí mimo slovanské země a nikdy neměly zdání, že by jejich jméno mohlo znít pro ně s exotickým ová? Nějak se mně zdá logické používat to jméno co má jedinec v pase/v dokladech. Jinak samozřejmě zastávám názor, že v Čechách je dobře, že alespoň dle jména poznáte pohlaví [chechtot]

Nežiji v ČR a má žena je při řídké návštěvě s -ová, na letišti však své -ová ztrácí. Což mě zřejmě ovlivňuje. Přechýlená cizí jména se obtížně vyslovují a nezdá se to pro ně praktické. Ten kdo žije v cizí zemi neví ani o kom se mluví.

278492

13.11.2012 08:36

Jak na ně

Ferenc a Lorenc

Saša 24.?.?.?

Krátké video snad k tématu
http://www.youtube.com/watch?v=S_SA0aB7w7A&feature...

Když se dívám na zprávy, je mně trochu smutno. Nechápu jak mohou Češi souhlasit s „rovnou“ daní? Zřejmě nerozumí matematice, zdanit patnácti procenty prodavačku u Lídla je úplně něco jiného než zdanění miliardáře, který si stejně najde cestičku jak zdanění obejít. Opět lidé nemají představu co je miliarda. Žraní té „Ameriky“ je nějak nesmyslné i tam totiž je daň progresivní, alespoň v té teorii.

Jeden z největších amerických řetězců restaurací Starbuck v Anglii neplatí žádné daně. Vložený obrázek
Policie chrání Starbucks minulý měsíc během pochodu proti škrtům, poté co se provalilo, že neplatí daně. Demonstranti plánují proměnit řetězec na jesle a útulky.

Obdobně tomu bude v Čechách s americkým řetězcem Denny’s z kterého měli na iDěs takovou radost, že si budou moci koupit hamburger i v noci a to Denny’s platí svým zaměstnancům minimální mzdu a zaměstnává je na částečný úvazek. Jinými slovy, více lidí bude hladovět a zisk půjde do USA.

Snad v každé zemi se stávají neštěstí a lidé kradou, když se však podíváte na černou kroniku jakékoli země třeba s 200 miliony obyvatel, tedy 20x větší, není tam tolik zbytečných neštěstí jako v ČR. Na prodávaný metyl alkohol neumírá nikdo, industriálních a dopravních i závodních nehod se zdá daleko méně než v té maličkaté České kotlině.

278983

13.11.2012 09:19

Stěhujeme ...

pro strýčka Příhodu http://173.236.122.8/ někam na disk

Saša 24.?.?.?

Pokud sem chodíte denně, poznamenejte si pro strýčka Příhodu tu adresu http://173.236.122.8/ někam na disk, kdyby vše nepracovalo jak má.

Buďme však optimističtí! Pst!

278989

13.11.2012 10:37

Německé zlato a USA

RE: To bude rana pro Nemce,kterou zpusobi zlato,Buh sebevyvolencu.

Saša 24.?.?.?

Breptáte hlouposti Ročajld, v příspěvku nebylo nic o náboženství a na rozdíl od Vás, „Ročajld“, pan Nohejl se za svoje jméno nestydí. Posmívá se „Bohu“ zlata to je vše. Nemá rád sionisty, což je snad přípustné. Možná chce předhonit Židy typu Aškenazy s jejich vysokým IQ a jejich vychcanou propagandu. Jemu se to asi nepodaří a Vy na to ani nemáte, vždyť neumíte číst.

278996

13.11.2012 10:40

Německé zlato a USA

RE: A co že furt ti Poláci tak blbnou s tou Émerikou?

Saša 24.?.?.?

Zase nic se svíčkovejma bábama, kam na ty nic neříkající pindy chodíte?

278997

14.11.2012 09:24

Rallye po českých vesnicích

RE: standartní obyčejná nedbalost se tomu říká - jinak taky porušení pravidel s následkem smrti

Saša 24.?.?.?

> Lidé dosáhli vrcholu inteligence před 2000 lety,

http://www.novinky.cz/veda-skoly/284655-lide-dosah...

Jenže v tom to není!

Všude se stávají neštěstí, ale v zemičce s 10 miliony lidí se neštěstí přihodí mnohokrát častěji než v celé severní Americe! USA 312 milionů obyvatel! Běžně tam neumírají lidé na otravu metylalkoholem, na dělníky nepadá každý den beton a schodiště, rallye po městech se nepořádají atd. Jsem jeden z těch, co rád pomlouvá „Ameriku“, avšak s českou vstřícností divoký západ se přestěhoval do České kotliny. Nenese zkorumpovaná vláda za životy zodpovědnost? Řidič rychlé sanitky je také zodpovědný pokud zapříčiní nehodu, svítit a kvílet může, jak chce, ale pokud překročí rychlost nebo pravidla provozu nese plnou vinu.

279053

15.11.2012 00:25

Rallye po českých vesnicích

RE: Autor o rally neví zhola nic

Saša 24.?.?.?

To Alexus: collateral damage, jako ve válce - a rallye musí být, byli jsme snad napadeni? Měknutím mozku možná! Dávat vinu postiženému je svinstvo! Starostovi slíbíme, že poroste místní ekonomie, někdo se tam zastaví na pívo a víska se dostane do novin. Na silničce jak jinde cyklistická stezka si uspořádáme rallye… Samozřejmě, že „piloti“ a organizátoři nesou plnou zodpovědnost s přiboudlým starostou obce. Vrah zůstane vrahem i když se schovává za „pilota“ a sportovce. Jistě nejen tušili, ale doufali, že se na ně přijdou dívat nesvéprávné a nic netušící děti. Zabití z nedbalosti by to bylo, kdyby nemohli něco takového ani tušit. Selským rozumem musíte udělat vše, aby jste zabránili nehodě a je kriminální provádět „sport“, který k ní vede.

To, že to někde někdo snad dělá není omluvou!

279134

20.11.2012 20:21

Bude se Zvědavec stěhovat podruhé? Bohužel ano

RE: Identifikace serveru a jejich provozovatelů-majitelů

Saša 24.?.?.?

>jméno toho serveru z něhož jste nucen odejít a jméno/-na
>jeho provozovatelů, vč. státu ?

Údaje jsou již v diskuzi shora a můžete si sám snadno zjistit http://www.ip-adress.com/ip_tracer/www.zvedavec.o...

Je v editorovi blízkém Chicagu v USA. Všude „když ptáčka lapají, hezky mu zpívají“ – řekla by teta Kateřina…

SingleHop, LLC.
ATTN: Account Management
215 W. Ohio St. 5th Floor
Chicago, IL 60654

http://www.singlehop.com/about/contact/

279388

12.12.2012 19:19

OSN požaduje kontrolu nad světovým internetem

Petice

Saša 24.?.?.?

Na AVAAZ.org je petice ITU: Hands off our Internet! S totožným popisem jako v tomto článku.

Napsat, že nevěřím v petice se rovná nevíře v demokracii. Co jiného však zbývá?

280442

16.12.2012 04:40

Dobrý voják Švejk po sametu

Paní Müllerová

Saša 24.?.?.?

Pětašedesátiletá žena bývalého presidenta Billa a šéfka americké diplomacie Hillary, se nám posrala. Ze samého studu, že má tento týden vypovídat o tom jak byli zabiti dva američtí špioni v Libyji omdlela a až teď, při tom pádu dostala otřes mozku, zůstane týden doma. Všemocný a demokratický president Obama uronil slzu, oni i jiní výborní studenti vraždí ženy a děti, nejen ve vzdáleném Pákistánu a cizích zemích. Né, že by to bylo něco nového, ale v bílém městě milionářů má policie vandráka zastřelit a děcka by si měla nosit svoje střelné zbraně do školy, aby se všichni báli. Paní Müllerová je to všechno na iDěs jen si to správně přečíst. Hašek nebo náš pan Křivý by to uměl lépe vyložit.

280650

16.12.2012 08:50

Dobrý voják Švejk po sametu

Ještě paní Müllerová

Saša 24.?.?.?

Už je to tady Clintonová přece musí léčit tu sračku a nikam svědčit nepůjde, v nejlepším zájmu národa je aby se uzdravila. Hillary Clinton won’t testify on Benghazi after fainting, concussion

Za toho komunistického režimu ani cikáni neutíkali na západ a on by je tam erár rád poslal. Dnes, když mají tu svobodu, tak si jezdí do Anglie, Francie i Kanady a odevšad je posílají zpátky, zaplatí jim letenku, aby hlavně jeli a necítili se utiskovaní, tak jim ještě dají na cestu tisíc dolarů, když slíbí, že se již nikdy nevrátí.

280652

27.12.2012 10:51

Psychiatrické léky spojeny s 90% případů střelby ve školách

RE: Zbraně - na ně?!

Saša 24.?.?.?

Hluboká pravda a pan MoUdrostrak to dovede vyjádřit! Lékaři a psychiatři obzvláště v US, chtěji rychle vydělat, nikdy nebudou mít čas studovat mysl pacienta. Točení a dojení peněz je důležitější, pacient by to nezaplatil a soukromá pojišťovna už vůbec ne. „Kultura“ násilí, zbraní a nekonečného televizního zabíjení spolu s nevhodným „léčením“ pilulkou od psychiatra. Mnoho z nás si pamatuje, když prodělali nějaký chirurgický zákrok, jak trpěli obavami, strachem jestli to vůbec přežijí, ale když dostali předoperační „náladovku“ najednou ztratili veškeré zábrany, žádný strach ze smrti city zmizely. Když si lékaři budete stěžovat na depresi, je to pro něj vážné akutní onemocnění neb můžete spáchat sebevraždu. Předepíše tedy z širokého výběru nějaká antidepresiva, která změní osobnost a myšlení. Jejich účinek je trochu individuální, ale vždy otupí city a obavy. Budete se trochu cítit jak bezprostředně před operací po „náladovce“ a na ničem nebude záležet, bude vše jedno. Vadné myšlení, objektivní i subjektivní osamocení však zůstává. Je to ta situace, kterou popisuje jinde pan Kavol případ Hepnerové.

281098

28.12.2012 09:53

Psychiatrické léky spojeny s 90% případů střelby ve školách

RE: Čert aby se v tom vyznal.

Saša 24.?.?.?

>Co když je to naopak a střílí nezfetovaní?
>Kam až může zajít frustrace normálního

Pro mne jsou ti lidé narušení, tichý blázen však chodí na ryby, zámožnější na hony na vysokou, králové jezdívali zabíjet lvy v Africe a dnes ti nejrozmazlenější vyráží na lov Afgánců z helikoptéry. Princ Harry si vyjel zastřelit pár horalů. Společnost vychovává vrahy, nenazval bych to však „normálním dítětem“. Člověk je tvor společenský a dítě nemá touhu zabíjet, je k tomu vychováváno společností a někdy i rodiči.

281115

03.01.2013 03:32

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: http://www.zakomunistu.cz/

Saša 24.?.?.?

>Clovece, probudte se,

Rejpale neblbněte. Zapomínáte na čas, v řadě nejchudších zemí se dneska žije „lépe“ než před 30ti nebo padesáti léty. Na „západě“ si žili někteří a v některých zemích o něco lépe, ale ten rozdíl a poměr je stejný dnes jako tehdy a mnohdy horší. Osobní bankrot byl v tehdejším ČSSR pojmem neznámým. Nyní jich přibývá geometrickou řadou. Zatímco v zemích s největší zločinností ji ubývá v Čechách přibývá. Je nemožné udělat dobré srovnání, ale ono pro drtivou většinu nebylo tak zle jak se dnes hlásá.

281429

04.01.2013 08:56

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

Saša 24.?.?.?

Nesmíte si to brát osobně pane JB, všichni zevšeobecňujeme a všude mimo Prahu je pohled na Pražáky podobný. Jsem také bývalý a rozený Pražák! Nikdy mě to neuráželo.

281573

06.01.2013 19:10

FSA nadále září jako mrtvá hvězda

Assadův projev

Saša 24.?.?.?

Prezident Assad měl projev v opeře v centru Damašku, jeho řeč byla přerušována jásotem davu a po projevu byl obléhán triumfálními příznivci. Dnes zveřejněné video

článek

Nesouvisející článek na iDěs popisuje paranoidní a psychotické americké námořnictvo trpící stihomamem. Článek viní drogy, domnívám se však, že duševní poruchy jsou způsobeny „školením mužstva“, úmyslným ničením jejich morálního cítění.

281727

06.01.2013 19:26

Nicolas Sarkozy nařídil zavraždění Hugo Chaveze

RE: Již

Saša 24.?.?.?

>Ten chlap má ručičky, jakoby ho právě pustili

Proto si také najmul 3 Dominikánce. K obvinění se přiznal a Francie ani moc neprotestovala a právě ho pustili z tropického kriminálu.

281729

09.01.2013 18:42

Reakce na článek „Klausův hřebík do rakve...“

RE: Nechápu

Saša 24.?.?.?

>lidem se vrací humor [chechtot]

Vložený obrázek

"Čepro, Rolins, Pomeje,
Vašek pouští zloděje.
Manažeři z Unionu,
vesele už běží domů,
Pitr Tomáš, soudce Berka,
- volná je Wajglova dcerka,
Hlava mi to nebere,
Vašek se s tím nesere.
Jen mi řekni hlavo země,
neděláš ty vola ze mě?

281909

09.01.2013 23:54

Reakce na článek „Klausův hřebík do rakve...“

RE: Nechápu

Saša 24.?.?.?

>Dosti trapný humor (oba příspěvky). Ale pro lůzu velice

Chléb a hry [chechtot] za minulého režimu, to bylo vtipů! Dnes na to není ani čas a není to již ani vtipné..

S pozdravem, Vaše ctěná Lůza

281929

10.01.2013 10:42

A vy jste náčelník Papuánců?

RE: Já to shrnu:

Saša 24.?.?.?

Volit by člověk měl. Moje výmluva je, že je to pro mne nákladné a nepohodlné, nejbližší zastupitelský úřad je ode mne přes 2000Km a dívám se na to do slova z druhého břehu.
Problém je sice koho, vzhled by neměl být to nejdůležitější, ovšem s Francem by se ČR dostala na mapu světa a Vladimír je sympatické. Nemusel bych již vysvětlovat, že nejsem z Čečenska nebo Slovenie [cool]

Mám obavy, že v českém kráteru jde především o prachy a prezentaci médií, kdyby šlo o vzhled tak zvítězí Bobošíková. Přes všechny pomluvy, její názory jsou přijatelné.

Dav blbounů však sedá na prdel před penězi. BBC: Nejchudší prezident světa ztrácí na popularitě. Dovedete si představit prezidenta, který si sám hospodaří na malém statku, vlastní pouze dvě stará auta a  90% svého platu dá zpět státu na charitu? Pokud trochu rozumíte anglicky, podívejte se na video. Popřípadě si poslechněte jeho řeč. Jde o prezidenta Uruguaye Jose Mujica.

281969

10.01.2013 11:04

Jsem žid, proto nevolím Fischera

RE: Hovoril jsem se znamym

Saša 24.?.?.?

>a ten mi rekl potrhle

Nezahazujte hlasy, volte alespoň pro někoho jiného než pro toho, kterého určitě nechcete! Zaškrtání volebního lístku nic nezmění, zmrdi se budou jen smát a tomu co jste nechtěli jen pomůžete do křesla.

Nezapomeňte, že oni (co nesmíme jmenovat) již ví kdo bude prezidentem!

281972

14.01.2013 00:13

Volební divadlo – první kolo

RE: Dotaz

Saša 24.?.?.?

Pane šokovaný Svetře Petře, s výjimkou boje s blbostí, tu nejde o žádný boj. Když něco nechápete, chyba může být ve Vašem chápaní. Volil bych také bývalou členku Evropského Parlamentu Janu Bobošíkovou.

282248

14.01.2013 09:19

Volební divadlo – první kolo

RE: Dotaz

Saša 24.?.?.?

Pane Petře Svetře, pana profesora Vám nehaním, kdyby byl zvolen byl by to velký přínos, neb díky jeho vzhledu by ČR „vstoupila na mapu světa“ a v USA, by mne a Čechy neměli za Čečence, jen by se divili, že nevypadám jak tenhle pan profesor. Tedy sobecky a revolučně bych ho i volil, barva kůže mně nevadí a lidé se zdobili od pravěku, každý je „nějaký“. Co nechápu je český a Váš děs z něčeho co nikdy neexistovalo a to tak zvané budování „komunismu“ se celosvětově zhroutilo samo, bez přičinění nějakých hrdinů nebo „západu“. Připomíná to iracionální stihomam. Největší zastánci a kápové minulého režimu, se přes noc stali nejpravicovatější kapitalisté. Ve vedení jsou a vždy budou stále stejní lidé nebo alespoň totožné typy lidí. Přečtěte si třeba článek Závidět se vyplácí [mrknutí jedním okem]

282274

14.01.2013 10:04

Volební divadlo – první kolo

RE: Dotaz

Saša 24.?.?.?

Je mně sice rodné hroudy líto, ale vždyť si tam zvolte panovníka, pane osa x, již teď jsem si připadal jak při návštěvě feudální monarchie a to jsem z Prahy. Podaní musí být šlechticům vděčni za evoluční výhodu, že nezdegenerují jako oni.

Zle, matičko, zle!
Švarcenberci zde:
jeden, ten je generál,
a druhý je kardinál;
zle, matičko, zle!
Zle, matičko, zle!
Švarcenberci zde:
jeden drží karabáč,
druhý říká »Otčenáš«;
zle, matičko, zle!
Zle, matičko, zle!
Švarcenberci zde:
jeden, ten je arcibiskup,
a druhý je taky .......,
zle matičko, zle!

K.H. Borovský

282282

17.01.2013 09:40

Otevřený dopis panu Karlu Schwarzenbergovi

RE: Vlastizrada

Saša 24.?.?.?

Právě jsem dostal email: „jestli skutecne lide voli presidenta, tak by bylo zapotrebi abychom volili a zabranili tomu nemeckemu sislavemu dedkovi se dostat na presidenstvi, kazdy hlas se pocita, jak se to dela kdyz my jsme v zahranici.“ Odpověď je obtížně a je již pozdě. Volit je nutné na zastupitelském úřadě a volit mohou pouze občané zapsaní ve zvláštním seznamu voličů nebo občané s voličským průkazem vydaným pro II. kolo volby prezidenta.

II. kolo volby prezidenta se bude ve volebním okrsku Generální konzulát Toronto konat 24. a 25. ledna 2013 od 14 do 21 hodin. (V prvním kole ve zmiňovaném „okrsku“ volilo 75 lidí, většinou a nebo pouze zaměstnanci konzulátu.)
Viz http://www.mzv.cz/toronto/cz/zpravy_a_udalosti/ii_...

Je tam odkaz na stránky Ministerstva vnitra a z těch vyplývá, „Lhůta pro zápis do zvláštního seznamu voličů u zastupitelského úřadu však již uplynula dne 2. prosince 2012 a pro druhé kolo prezidentské volby se již dopsat nelze.“

Nemyslete si, že vlastník zámků nebude krást, když dostane hrad. Čím zámožnější tím víc nenechavý a nebudou to jen propisky. Když je co lajznout nebo vašeho rozdat, on se probudí, tak spavý zas není.
Býval jsem hrdý, že jsem Čech, dnes když si Češi volí německého prezidenta se stydím.

282576

19.01.2013 19:59

Otevřený dopis panu Karlu Schwarzenbergovi

RE: Vlastizrada

Saša 24.?.?.?

Pan MiraZ by rád pracoval na panství knížete von Schwancenberg, zapomíná, že i cikáni u toho chcípali. Teď jinde zas čtu, že nechtít za vládce Šláfenberga je prý xenofobní. Karel Havlíček Borovský se asi obrací v hrobě.

282808

21.01.2013 01:00

Otevřený dopis panu Karlu Schwarzenbergovi

RE: Vlastizrada

Saša 24.?.?.?

>KS není a nikdy nebyl Němec?????

Jeho mateřštinou je němčina a občanství je švýcarské. Celý život strávil však v Rakousku, kde se oženil (rozvedl v 1988 a znovu oženil v 2008) s hraběnkou Thereze zu Hardegg auf Glatz und im Machlande a mají spolu 3 děti, kteří všichni žijí v Rakousku. Jeho zájmy v Čechách jsou především hmotné o lesy a Schloss Dřevíč in der Nähe von Prag und in der Burg Orlík an der Moldau in Böhmen. In der Schweiz, im Stammschloss Schwarzenberg in Scheinfeld in Mittelfranken, im Schloss Obermurau in der Steiermark und im Palais Schwarzenberg in Wien.

V roce 1960, Schwarzenberg působil v Rakousku v konzervativní rakouské politické straně, uvnitř strany ho prý považovali za možného kandidáta na pozici ministra. Dne 8. července 2008, Condoleezze Rice (proti vůli voličů) podepsal dohodu o protiraketovém programu.

Karl Schwarzenberg ist der älteste Sohn von Prinz Karl VI Schwarzenberg der Junior Line (Zweite Majorat des Hauses Schwarzenberg) und Prinzessin Antonie von Fürstenberg. Pochopitelně nikdo z jeho předků nemluvil česky a ani jediný nebyl Čech.

Zdroj: wikipedia

282907

21.01.2013 01:54

Otevřený dopis panu Karlu Schwarzenbergovi

RE: Vlastizrada

Saša 24.?.?.?

Otec Karla Schwarzenberga byl členem fašistické Vlajky Otec ministra zahraničí byl vskutku členem fašistické organizace a používal k práci vězně z koncentračního tábora v Letech u Písku. Ke Slovanům má Šláfenberg věru zvláštní vztah, zastával se bombardování Srbska a vyhnání Srbů z Kosova, dotace jiných Slovanů ze státního rozpočtu na jeho rybníky a ukradené panství vyžaduje.

282911

21.01.2013 06:06

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: Máme se za co stydět.

Saša 24.?.?.?

Podvědomí diskutéra s krásným českým jménem se projeví již ve vazbě a gramatice. Čeněk:

>jednání čechů

>českosovenská armáda

>předků, češi ho
ale
>Němci přinesli
>nebýt Němců

V té gramatice a myšlení bychom se měli držet stejných zásad. 14. února 1945 americké letectvo podniklo nálet na Prahu a zabito bylo 637 českých civilistů, 1184 osob bylo zraněno a 11000 Pražanů zůstalo bez přístřeší. Nebylo to poprvé, Praha byla bombardována „spojenci“ již 15.11.1944 a tehdy zahynulo 235 osob. To se rovněž nevyučuje a přičítá se to vině nacismu, potažmo Němcům. Češi Němcům odpustili, je tomu i naopak? Není absurdní požadovat po druhé a třetí generaci pocity viny?

282928

22.01.2013 05:30

Věra Čáslavská píše Karlu Schwarzenbergu

Čáslavská

Saša 24.?.?.?

Dnešní jedna sedmdesátnice závratnou kariéru udělala za komunizmu a díky komunizmu, kdy žila privilegovaným životem, na západě by prodávala hamburgery. V sedmdesátých a osmdesátých letech ji totalitní komunistický režim vyslal dělat trenérku na západě.

Její kvalifikace známé ženské gymnastky ji pomohla k pozici poradkyně V. Havla. V narcisismu vychovala syna Martina, který zavraždil svého vlastního otce olympionika Josefa Odložila, Havel vraha omilostnil.
Nikdy nepotřebovala, žádné ryby z panských knížecích rybníků, ale chce zůstat mezi svými. Zajímavé, ta předposlední věta je na anglické Wikipedii a v české verzi chybí.

283079

22.01.2013 10:20

Věra Čáslavská píše Karlu Schwarzenbergu

RE: Čáslavská

Saša 24.?.?.?

Ženská gymnastika je pohledný sport a zvláště pro muže. Sporty vyžadující stejného a někdy i většího úsilí nejsou tak populární.
Na stránkách http://www.josef-odlozil.cz/cze/aktuality najdete svědectví všech svědků a důkazy, že Josef Odložil nejenže nebyl alkoholik, ale žil asketickým životem a myslel to s dětmi jen dobře. Věra svým dětem zametala cestu vychovávala je v duchu milionářů, že na vše budou mít jen služky a budou žít z moci a slávy své matky. Martin propadal na střední škole a měl trojku z chování. Věra Čáslavská napsala soudružce ředitelce dopis se sdělením, že její syn je členem „sekce plavání“, aby mohl přestoupit do třídy vrcholového sportu, což byl podvod neb Martin nebyl žádným členem „sekce plavání“. Navzdory studijním úlevám Martin patřil mezi nejhorší žáky v prospěchu i známek z chování. Za opíjení byl Martin podmínečně vyloučen, Čáslavská opět oroduje za syna, aby byl přeložen do „školy pro pracující“, kam chodil chodit jedenkrát týdně a maturitní zkoušky neudělal. To však nezabránilo Čáslavské, aby mu nevyřídila reparát a dostala ho na právnickou fakultu. Jeho otec mu chtěl zařídit doučování právě v době propadání u maturity a zaplatil za to životem, ranou ocelovým boxerem. Přečtěte si „Prostě, zabil jsem svého otce“

zde ke stažení

283092

22.01.2013 19:55

Věra Čáslavská píše Karlu Schwarzenbergu

RE: re : Čáslavská

Saša 24.?.?.?

>Mimochodem, uvědomujete si, že dnes už i pomluvy, šířené
>po internetu jsou postižitelné?

Zažalujte Wikipedii - odsouzen byl nepochopitelně pouze na 4 roky za těžké ublížení na těle - úmyslná rána zbraní/boxerem do hlavy s následkem smrti je vraždou. Cvičil se na to pod dohledem své matky v bojových "sportech" po sedm let. Svým způsobem Čáslavská je spoluvina!

283151

23.01.2013 02:21

Věra Čáslavská píše Karlu Schwarzenbergu

RE: re : re: re: Čáslavská

Saša 24.?.?.?

Pan anonym vyhrožuje [chechtot] dle průzkumu část vězňů bude volit Schwanzenberga, získal si je, když schválil amnestii.[chechtot]
Kněžna von knížete přiznává, že je z nacistické rodiny, no jak by se jinak poznali. Její otec byl důstojníkem v Hitlerově SA. Dojem na kněžnu Therese udělal Mirek Kalousek, když Šláfenberga navštívil loni v létě na na jejich zámku v Murau.  „Myslím, že Kalousek je velmi výjimečný muž“ řekla Blesku.

283169

26.01.2013 20:02

Tak tedy Zeman

RE: Ja to vidim jinak

Saša 24.?.?.?

Zajímavé, že pan Ikke lhaní Šláfenberga a medií nevidí.

283566

26.01.2013 23:27

Tak tedy Zeman

RE: Ja to vidim realne

Saša 24.?.?.?

Obával jsem se, že jsou lidé blbější pane ikke a ono naštěstí jen nějakých 40%. Když totiž dáte dobrou reklamu, lidi budou volit i hamburgry, reklama na TV prodá všechno jinak by za ni nikdo ani neplatil. Média se snažila. Divíte se, proč „Český“ tisk straní Karlu Schwarzenbergovi? Mladá fronta dnes – Rheinisch-Bergische Druckerei und Verlansnesellschaft mbH (Německo) Lidové noviny- Rheinisch-Bergische Druckerei und Verlansnesellschaft mbH (Německo) Blesk, AHA, Reflex – Ringier Axel Springer Media AG- (Německo - Švýcarsko) Týden, Instinkt – Pawlowski AG (Švýcarsko) Deník – Verlagsgruppe Passau (Německo) Týdeník Ekonom, Respakt, Víkend – Respekt Media, (majitel Zdenek BAKALA)

svině a ještě cizí svině jak ten kníže pán

283632

26.01.2013 23:31

Tak tedy Zeman

RE: Ja to vidim realne

Saša 24.?.?.?

Z pošty-
v květnu 1990 na sychrovském zámku: „Při loučení se paní Margueritte Rohanová - Kottulinsky na pana kancléře Karla Schwarzenberga obrátila velmi naléhavým a osobním apelem: Abyste při vší té práci nezapomínal na restituce,“ vzpomíná Jiří Polanský a upozorňuje, že majetek Rohanů byl v roce 1945 zabaven na základě Benešových dekretů pro jejich kolaboraci s nacisty. Schwarzenbergova odpověď podle něho byla šokující: „Margueritto, buďte trpělivá. Přišla doba, ve kterou jsme vůbec nedoufali. Uteče pár let, lidi tady budou mít problém se nažrat, a pak jim bude jedno, co se komu vrátí,“ měl tehdy reagovat kníže.
Všimli jste si, jak Schwarzenberg včera v souvislosti s odsunem několikrát použil výraz "čeští občané" a myslel tím odsunuté sudetské Němce? Přitom v době, kdy byli odsunováni už dávno měli občanství tzv. německé říše, protože se k němu až na pár čestných výjimek sami přihlásili a československé občanství pozbyli. Takže v této věci Schwarzenberg lže vždycky, když na toto téma otevře ústa!I i ten sedlák ze Šumavy, pokud se přihlásil za protektorátu k německému občanství, neměl po válce na území ČSR co dělat. Nehledě k tomu, že by mu u nás za vlastizradu nejspíš hrozil trest smrti. O tom Schwarzenberg mlčí, ale otevírat si hubu na veterána, který pomáhal Němce porazit, na to má odvahy dost.

283636

26.01.2013 23:39

Tak tedy Zeman

RE: Ja to vidim realne

Saša 24.?.?.?

Zásluhy KS (abych to jméno nezkomolil):
1. Spolková republika Německo vyznamenala Karla Schwarzenberga Velkokřížem Řádu za zásluhy dne 15.12.2008. V německém sněmu měl přednášku. 2. Navštěvuje sídlo německých spolků v Praze - kancelář landsmanšaftu vedenou Bartonem, stále vyžadující zrušení tzv. Benešových dekretů. 3. Svůj protibenešovský postoj dává najevo svým názorem, že tzv. Benešovy dekrety neplatí. 4. Shoduje se s názorem sudetských Němců, zastoupených landsmanšaftem na odsunu sudetských Němců, že šlo o jejich vyhnání nikoli podle právního označení o odsun. 5. Otec jeho manželky Therese, rozené Hardeggové, Johaness Hardegg byl příslušníkem jednotek SA jako fiihrer, byl aktivním nacistou, velitelem úderných oddílů SA. 6. Považuje se za Bohme nikoli za Čecha, spíše "sudetského Čecha". 7. Neumí správně česky, neskloňuje některá česká slova. 8. Je švýcarským občanem, i když má i české občanství. 9. Jeho manželka Therese neumí česky. 10. V letech 1990-1992 zastával funkci kancléře V. Havlovi a podle tehdejších zákonů mu majetek neměl být podle českého práva vydán. Server Parlamentní listy napsal: "Schwarzenbergovy restituce jsou stejně tajemné, jako ty Havlovy, a čekají na to, až se tématu někdo chopí a pořádně zmapuje. V zásadě jde o to, že Schwarzenberg neváhal podnikat neuvěřitelné právní kličky, aby podědil, co se dalo, a restituoval, co bylo možné". Neměl podle českého práva na restituce v Československu nárok, protože byl předtím adoptován svým strýcem, čímž mu dle českého práva zanikl nárok na majetek orlické větve rodu, které byl původně příslušníkem. Podařilo se mu prosadit, že bylo upřednostněno rakouské právo. Zcela otevřeně v minulosti přiznal, že za tímto účelem uplácel. Schwarzenberg doslova prohlásil: "Nešlo o nic velikého. Ale jiná cesta prostě nebyla. Nebyl to přímý úplatek, šlo, řekněme, o jistou protislužbu". 11. Amnestii vydanou prezidentem Klausem nejprve velmi obhajoval, a když viděl, že mu to neprospěje ve volební kampani, prohlásil, že jí byl zděšen. 12. Jako politický turista byl postupně členem několika politických stran: US - DEU, ODA, Strany zelených, naposledy TOP 09. 13. Jako první místopředseda vlády je spoluodpovědný za prosazení a schválení řady vládních opatření. Dle stanoviska SPaS je spoluzodpovědný za: - asociální a naprosto ekonomicky kontrapunktivní "reformy" vlády, například důchodovou reformu, která zvýhodní jen bohaté, včetně zvýšení DPH, - tzv. církevní restituce, které jsou počátkem nevídaného majetkového přesunu a bezprecedentní posílení vlivu katolické církve, - ostudnou lednovou amnestii prezidenta republiky, která připraví velké množství ožebračených občanů o oprávněné odškodnění a současně porušením demokratických principů a spravedlnosti ohrožuje fungování právního státu. 14. Jeho protislovanské názory se proje...

Automaticky kráceno

283640

26.01.2013 23:42

Tak tedy Zeman

RE: Ja to vidim realne

Saša 24.?.?.?

Pokračování -
14. Jeho protislovanské názory se projevily v jeho iniciativním souhlasu se vznikem samostatného mafiánského Kosova (v rozporu s usnesením Rady bezpečnosti OSN), ačkoliv toto území odedávna patřilo Jugoslávii, resp. Srbsku. Krátce nato se sešel s představitelem tamní vlády Hašimem Thacim, považovaným Američany ještě koncem minulého století za teroristu. 15. Podpořil umístění radaru USA na našem území a dne 8.7.2008 podepsal s ministryní obrany USA Condoleez Riceovou smlouvu o umístění radarové základny USA v Brdech. Lhalo bezpečnosti amerického radaru. 16. Podpořil pokračování války v Afghánistánu. 17. Neprůhledné je jeho podnikání v karlovarské becherovce, které skončilo ztrátou 140 milionů Kč 18. Je názoru, že bychom měli mít ve státním znaku místo lva sojku. 19. Je politikem plně spojeným se všemi Kalouskovými antisociálními opatřeními a také s plným podřízením naší země americké administrativě, resp. skupině Bilderberg (Bilderberg Group - klub nejmocnějších a nejbohatších osobností celého světa), jehož zasedání se Schwarzenberg zúčastnil např. v r. 2008. 20. Schwarzenbergova zahraniční politika je kopií toho, co je rozhodnuto na ministerstvu zahraničí ve Washingtonu. 21. Jako ministr zahraničí v r. 2011 prosadil, aby na vládní úrovni byla oficiálně přijata delegace vedená představitelem jedné spolkové země Německa, Bavorska, přičemž ten ve své delegaci přivedl k jednání s českou vládou vrcholné představitele Sudetoněmeckého landsmanšaftu, kteří přes půl století programově trvají na zrušení dekretů prezidenta ČSR, jakož i na práva na vlast a na majetek, jehož byli zbaveni v důsledku XIII. článku závěrečného dokumentu Postupimské konference čtyř velmocí z 2.8.1945. 22. Kromě TOP 09 na politické scéně existuje i "Sdružení Schwarzenberg", které spolupracuje s Royalistickým hnutím Čech, Moravy a Slezska. V jejich programu je mimo jiné konstituční monarchie a restituce šlechtického majetku. Jde o rozsáhlou akci, k níž se pojí i sbírání podpisů k petici "Zrušte prezidenta". 23. Jako švýcarský turista jel na Kubu, aby podporoval tamní disidenty proti legální kubánské vládě. 24. Jako ministr zahraničí si neuvědomuje, že plnoprávným partnerem v diplomatických jednáních české vlády je vláda Spolkové republiky Německo v Berlíně a nikoli bavorská. 25. Schwarzenbergovi v r. 2007 byl vyměřen odvod pět a půl milionu Kč, který nesplnil. Požádalo prominutí splátky. Finanční úřad dal na jeho žádost razítko a odvod mu snížil na čtyřicet pět tisíc. 26. Postavil se za bombardování zbytku Jugoslávie letadly USA. Jeho neschopnost soustředit se na klíčová jednání, a spaní při probírání těch nejpodstatnějších věcí, a to nejen v Poslanecké sněmovně, ale i na mezinárodních fórech, již vyvolaly smích nejen u našich politiků, ale i zahraničních partnerů. 27. Je odpůrcem historických Masaryk...

Automaticky kráceno

283641

26.01.2013 23:47

Tak tedy Zeman

RE: Ja to vidim realne

Saša 24.?.?.?

Pokračování pro pana Ikke:
27. Je odpůrcem historických Masarykových tradic, především pak husitství, stoupencem katolického tmářství a snahy kléru znovu si přivlastnit celý národ, cítí se "sudetským Němcem", jak se sám tituloval, a v zahraniční politice nás vede do izolace mezi evropskými zeměmi (viz hlasování v OSN o statusu Palestiny), ale i v podpoře vojenských kroků izraelských vládnoucích kruhů proti pásmu Gazy. 28. Nelze očekávat kladné hodnocení Rusova přínosu pro českou zemi od rodu Schwarzenbergů - nositelů nepřátelství při potlačování revoluce v r. 1848, projevů protičeské nenávisti v Královském sněmu, boje proti pamětní desce a pomníku Mistra Jana Husa a urážek o husitech typu že jde o "bandu lupičů a žhářů", často doplňovanou bonmoty na adresu Čechů. 29. Po volbách do Poslanecké sněmovny v r. 2010 při televizní diskusi v Otázkách Václava Moravce, když se přešlo k problematice důchodové reformy, Schwarzenberg podstrčil předsedovi KSČM Filipovi lístek tohoto znění: "Vlastenecky uvědomělí důchodce umírá včas" (s gramatickou chybou ,,i“) . 30. Byl duchovním otcem církevních restitucí. Podporuje školné.

283644

29.01.2013 04:58

Palestinci říkají, že zřejmě nemají na výběr a musí dát Izrael k Haagskému soudu

Izrael diskriminuje nejen Palestince

Saša 24.?.?.?

V Izraeli nejsou diskriminováni jen Palestinci, ale i Židé! Po čtvrtstoletí Židovky původem z Etiopie dostávají proti své vůli antikoncepční injekce Depo-Provera. Porodnost Etiopských Židů v Izraeli klesla o 50 procent za posledních deset let. Právě včera se izraelská vláda po nátlaku organizací za lidská práva postavila k problému čelem [chechtot] a nařídila lékařům, aby pacientkám vysvětlili proč a co dostávají. Píše Haaretz.

Jé, to by bylo řevu a snad i ten soud v Haagu, kdyby něco podobného dělala dnes jiná vláda.

Depo-Provera je vysoce účinná a dlouhodobá antikoncepce, a je nutno aplikovat každé tři měsíce. Nežádoucí účinky jsou nepravidelná menstruace, bolesti břicha, změny tělesné hmotnosti, bolesti hlavy, deprese, ztráta vlasů, nervozita a kožní skvrny.

283883

30.01.2013 19:15

Palestinci říkají, že zřejmě nemají na výběr a musí dát Izrael k Haagskému soudu

RE: Izrael diskriminuje nejen Palestince

Saša 24.?.?.?

Judaismus je náboženská víra. Podle článku http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-... je vidět, že je
potřeba rasu vyvolených vycistit, že ani biblicti etiopští židé se nekvalifikují.

Etiopští Židé se označují jako potomci jednoho z deseti ztracených kmenů Izraele, které se ztratily po zničení Šalamounova chrámu, konkrétně kmene Dan. Další legendy je označují jako potomky hebrejského kmene, který se oddělil během exodu z Egypta či jako potomky doprovodu přiděleného králem Šalomounem legendární královně ze Sáby, či jejího syna Minilika I.

V Etiopii je oproti ostatním africkým státům nízká porodnost, kolem 2%. Velká část obyvatel postrádá typické černošské rysy a v tváři až na barvu se podobají Evropanům. IQ, opět v porovnání s ostatní Afrikou je poměrně vysoké.

284018

30.01.2013 22:29

Palestinci říkají, že zřejmě nemají na výběr a musí dát Izrael k Haagskému soudu

RE: Izrael diskriminuje nejen Palestince

Saša 24.?.?.?

Pro Udo 1:
Zkráceně: úlohou každého náboženství je ovládnutí davu a proto je vlády podporují. Zahraniční vlády se zase snaží využít nějaké ideologicky-náboženské variace, aby obyvatelstvo sousední nebo nepřátelské země poštvali mezi sebou a tak oslabili a ovládli. Zde vláda Izraele udělala podvodné gesto, kterým se zesměšňuje. Obdobně Izrael se odmítl zodpovídat před Radou OSN ohledně porušování lidských práv.

Na předcházející příspěvek, na několika serverech je zpráva, že Izraelské stíhačky ve středu ráno bombardovaly vojenské výzkumné centrum u Damašku, oznamuje syrská státní tisková agentura SANA. Zabiti byli 2 civilisté a pět jich bylo zraněno.

284025

30.01.2013 22:58

Palestinci říkají, že zřejmě nemají na výběr a musí dát Izrael k Haagskému soudu

RE: Izrael diskriminuje nejen Palestince

Saša 24.?.?.?

První stát odmítající OSN z obav z kritiky jeho zacházení se svými obyvateli. Izrael obvinil Spojené národy z anti-Izraelské zaujatosti, protože Rada OSN se usnesla na více rezolucích proti Izraeli než proti všem ostatním státům světa dohromady. Sám Netanjahu řekl v rozhovoru s izraelským Channel 2 minulý měsíc, že ho "nezajímá", co si myslí OSN. Israel boycotts UN forum, first state in history to ignore human rights review tj. obdoba české zprávy Obdobně Izrael se odmítl zodpovídat před Radou OSN ohledně porušování lidských práv. ovšem daleko objektivnější a podrobnější. Z pohledu Izraele celý svět jsou jen antisemiti
[chechtot] [chechtot]

284026

31.01.2013 10:19

Srbsko: uranové náručí NATO

RE: Ale toto je uz naozaj moc pravdivé pro pana MQ

Saša 24.?.?.?

Naše česká verze Wikipedie je celkem mírná s ohledem na „našeho“ kníže pána:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Ochuzen%C3%BD_uran
Škodlivé účinky na zdraví mohou být způsobeny především inhalací uranu a jeho chemickou toxicitou (pronikání do těla), která může způsobit poškození ledvin.
Přes poměrně nízkou radioaktivitu 238U však přesto dochází k radioaktivnímu zamoření. V posledních letech padlo na Valném shromáždění OSN několik návrhů na prozkoumání účinků zbraní a munice z ochuzeného uranu, které byly přes odpor několika zemí (USA, Izrael, Francie, Česká republika, …) schváleny.
Větší roli přitom hraje ani ne tak radioaktivita ochuzeného uranu (která je nízká, ovšem pokud se dostane dovnitř těla, její účinky jsou vyšší), jako jeho celková toxicita, protože uran stejně jako většina těžkých kovů je pro živé organizmy jedovatý. Jeho velké rozptýlení v prostředí poskytuje možnost dostat se přímo do těla živých organizmů (potravou, pitím nebo vdechnutím).
31. října 2007 první výbor OSN schválil většinou hlasů návrh rezoluce požadující přezkoumání zdravotních rizik zbraní používajících ochuzený uran. Pro bylo 122 zemí, proti 6 (včetně Česka, rozhodnutím Karla Schwarzenberga, které proti jednáním o omezení zbraňových systémů s ochuzeným uranem hlasovala i 5. prosince)
Teď si přečtěte anglickou verzi Wikipedie (neuvádím tabulky dole, které stojí za shlédnutí)
http://en.wikipedia.org/wiki/Depleted_uranium
Normal functioning of the kidney, brain, liver, heart, and numerous other systems can be affected by uranium exposure, because uranium is a toxic metal.
 It is weakly radioactive and remains so because of its long radioactive half-life (4.468 billion years for uranium-238, 700 million years for uranium-235)
Several studies using cultured cells and laboratory rodents suggest the possibility of leukemogenic, genetic, reproductive, andneurological effects from chronic exposure.
A 2005 epidemiology review concluded: "In aggregate the human epidemiological evidence is consistent with increased risk of birth defects in offspring of persons exposed to DU."

284051

02.02.2013 09:59

Hoax?

RE: Asi to nebude hoax

Saša 24.?.?.?

Scénář nemusí být popsán doslovně, BIS jistě ví jaké je přání vlády a stačí jen naznačit, velké peníze na propagandu a revoluce jsou nasnadě a snad o nich není ani nejmenších pochyb. Vláda a BIS zcela otevřeně spolupracuje s „nejdemokratičtější“ cizí mocností, která je známá udržováním u moci diktátory ji nakloněné a organizováním revolucí v jiných zemích. Jinak by snad ani nebylo možné obdivovat Jeho Knížecí Jasnost a ani největšího blba by nenapadlo ho volit. Tahle banda, ať již zevnitř nebo z venku se bude snažit sjednotit davy do dvou jim nakloněných a nejprolhanějších stran a pak si budeme moci svobodně volit jednu ze dvou v podstatě stejných stran jako v USA, Kanadě, UK apod.

Jinak není vysvětlitelný postoj veřejnoprávní televize a demokratických médií. Volby byly zcela jasné.

284158

06.02.2013 09:35

Sadistické metody výchovy dětí jsou v USA naprosto normální

Američané jsou prasata a vlastenecky chrochtaj

Saša 24.?.?.?

V USA je víc než dost dětí k adopci, ovšem vybrat si bílé, to musíte do Ruska. Musili bychom znát procento utýraných dětí v USA a v Rusku. Je zavádějící propagandou udávat počet, zemřelých dětí. Pochopitelně ruské děti budou umírat v Rusku . Bylo by zajímavé vědět kolik adoptivních dětí z Ruska zemře v Číně?, která jich adoptuje víc než slavné USA, kde ty děti byly prokazatelně utýrané a umučené. Bylo o tom několik článků a Američané nedovolili ruským konzulárním úředníkům ohrožené děti ani navštívit. Samozřejmě anonym z USA bude chválit americká prasata a pomlouvat ruská. V USA se ročně provádí načerno 5000 transplantací orgánů u dětí (oficiální statistický odhad vlády USA). Někde se ty orgány berou.

284356

08.02.2013 08:35

Jak se chodí ke křížku

RE: Zdebilisovaný pravicující národ!

Saša 24.?.?.?

Pan MoUdrostrak mně mluví z duše. Až na výjimky herci, klauni a „světští“ obveselují „krále“ u vesla.

Nechtějí být součást plebsu a doufají v převtělení v pravomodrou tlustou svini. [chechtot]

284492

15.02.2013 05:49

Vrtěti psem 2. díl

RE: Statistiky a prekrucovani...

Saša 24.?.?.?

Díky za statistická data a tabulky, velmi zajímavé. Jiné je to již s interpretací.

> nevzdelani lide zrejme vetsinou ani nechodi volit.
Ne, nevzdělaní, ale chudí lidé to většinou vzdali, mají zkušenost, že každá vláda je vezme u huby.

> Nejpravicovejsi region – okolí Prahy
Lidé mající dojem a často i mylný dojem, že si v poslední době pomohli/nahrabali, mají tendenci volit pravicově.

Vzdělání je důležité, ale „dělníci bez vzdělání“ nebudou o mnoho chytřejší než „vzdělaní dělníci“, jinými slovy „co není shůry dáno v apatice nekoupíš“ a skutečné IQ bude asi stejné. V Americe je střední škola s maturitou základním vzděláním a v průměru jsou to větší nebo přinejmenším stejní blbci, jak ten průměr v Chomutově. [cool]

284906

23.02.2013 09:14

Pěšáci, trpaslíci a papež ve falešné falklandské válce

RE: Clanok priemerny, preklad katastrofalny

Saša 24.?.?.?

Vážený Gibi, nic Vám nebrání přeložit článek lépe a poslat editorovi. Mluvím anglicky jak česky, ale překládat podobné články k tisku si netroufám a pro Vás překladatel musí být ještě odborník na výzbroj NATO! V původním článku „amphibious warfare oriented Hind gunships from Russia“, bych asi také nepřeložil jako jako helikoptéry, protože věta začíná obojživelné/amphibious, ovšem máte zcela pravdu v tom, že se o ně zřejmě jedná. http://en.wikipedia.org/wiki/Mil_Mi-24

285326

03.03.2013 06:22

Božská fraška

Mýtus altruismu, matka Thereza mohla být cokoli, jen ne svatá

Saša 24.?.?.?

Na Université de Montréal, při hledání dokumentace altruismu pro vědecké semináře, skupina vědců studovala existující dokumentaci života „matky Terezy“ a ve své analýze došla k závěru, že ta žena mohla být cokoli, jen ne svatá. Zastávala sadistický názor, že nemocný musí trpět jako Kristus na kříži a proto v jejích misionářských „domovech pro umírající“, pacienti nedostávali léky, včetně léků proti bolestem, umírali bez zdravotní péče a za hrozných hygienických podmínek. Mother Thereza byla neobyčejně lakomá, její velkohubé modlitby vyžebraly pro její nadaci stovky milionů dolarů, které vkládala do tajných účtů, ale nedopustila ani dostatečnou výživu pacientů v jejích misích. Na svoji obhajobu říkala: „There is something beautiful in seeing the poor accept their lot, to suffer it like Christ's Passion. The world gains much from their suffering.“

Co by mohlo být lepší, než blahořečení a následně svatořečení tohoto modelu zla pro oživení církve a inspirace věřících, zejména v době, kdy kostely jsou prázdné a orgán církev je v úpadku?

Tištěná verze bude zveřejněna v březnu 2013 a k dispozici pouze ve francouzštině, mezi 42 studií náboženství / Sciences Religieuses.
Celý článek anglicky.

Obdobné je to s kardinály a potentáty "svaté" stolice, trpí sexuální a psychickou úchylkou. Lid však chce vidět svět krásný.

285663

03.03.2013 20:26

Božská fraška

RE: Mýtus altruismu, matka Thereza mohla být cokoli, jen ne svatá

Saša 24.?.?.?

>Nejdu obhajovat nečí svatost, jsem k matce Tereze neutrální

Matku Terezu vytvořila média spolu s vedením dobročinných organizací a Vatikánem. Organizátoři a činitelé v dobročinných organizacích jsou placení a mají životní zájem na reklamě, podvodu sdělením polopravdy. Podobně je to se záštitou dobročinnosti miliardáři a svým způsobem i médií, pro které je dobrou vlastní reklamou vyzývání k darům pro nebohé.

Jestli by postiženým lidem pomohl lépe stát je sice dobrou otázkou, ale teoreticky a v tak zvané demokracii, stát jsme my všichni. Sociální stát by tedy pomohl a proto na slovo sociální, potažmo „socialistický“ se dnes plive, zaměňujeme bývalý režim s významem slova, který je zcela jiný.

>reči o sadizmu ve jménu utrpení nejsou na míste

Výroky matky Terezy jsou vyloženě sadistické a stejně lze kvalifikovat vedení jejích misí.
Moje osobní zkušenost s jeptiškami je stejná.

285705

04.03.2013 09:54

Božská fraška

RE: Mýtus altruismu, mother Theresa mohla být cokoli, jen ne svatá

Saša 24.?.?.?

Můj milý anonymní skoro sousede, „pane 66“, žijeme oba v anglicky mluvící zemi a tak si přečti originál zprávy v angličtině. Komu věříš je jistě Tvoje věc, pro mě pomazaní jsou spíše chlapi v sukních a sutanách, jeptišky sárí moc nemusí, spíš snad hábit a s kýblem jsem žádnou neviděl. Neberu Ti však představy 20.000 jeptišek s kýbly, každý má jiné orgasmické představy. [chechtot] Leho je na Tebe hrdý pašáku. [chechtot]

Vtip ze života: muži po těžkém infarktu ve známé nemocnici v US zachrání život operací by-pass.
Sotva se po třech dnech probudí, uzřel vedle postele jeptišku s perem a psací podložkou a ta se ptá „Máte zdravotní pojištění?“, odpověď pacienta je negativní a jeptiška „Máte peníze v bance?“ -Ne nemám žádné peníze v bance. „Máte nějakého příbuzného, který by vám mohl se zaplacením pomoci?“
Pacient: „Mám jenom sestru, starou pannu, která je taky jeptiška!“ To už vyvede jeptišku z míry a vyštěkne na něj „Jeptišky nejsou staré panny! Jeptišky jsou provdané za Boha!“ a nebohý pacient odpoví: „Výborně, tak tedy pošlete účet mému švagrovi!“

285742

05.03.2013 07:12

Božská fraška

RE: Mýtus altruismu, mother Theresa mohla být cokoli, jen ne svatá

Saša 24.?.?.?

>Ja verim ,

že panu 66 ležím v žaludku [chechtot]

>Sasa by mel psat o vecech o kerych neco vi

Jen překládám článek a Vás zřejmě zajímá, sám přiznáváte, že ji strašilo na majáku.

>Proc by se mel svet zajimat v dnesni dobe jestli mother Teresa mela psychicke problemy??

Když dle Vás všichni ostatní jsou „psychicky zbabělí a mají v hlavě zamlženo“, jen Vám tam pane břeská.

>mela s Vatikanem obchodni spojeni
>Problem Mother Theresy byl , ze na konci zivota prestavala verit asi 10 let.

To je problém?[naštvaný]

Přes to se stala „světicí“... Moc se o tom nemluví, že? Stejně jak o jejích sadistických sklonech, ale vždyť psala „básně“.[chechtot]

285823

16.03.2013 16:50

Venezuela po Chavezovi

RE: Hitler a Stalin?

Saša 24.?.?.?

>Ja si zazil
>rok v Iraku eru Saddama
[chechtot]
Pan Steven prodělal školení mužstva a zřejmě „osvobozoval“ Irák. „Venezuelci“ v USA je pár amerických investorů, kteří chtěli poškodit Venezuelu a přesunuli „své“ peníze do USA. To jsou ty informace z první ruky a „zkušenosti“ někoho, kdo se nechal najmout do Iráku, aby se uživil. Chudák se žlutou stužkou na vratch.

286463

16.03.2013 22:48

Venezuela po Chavezovi

RE: Hitler a Stalin?

Saša 24.?.?.?

>Saso, prestan se chechtat
>Ja byl v Iraku jako clen envoje Ceskoslovenske Socialisticke Republiky
[chechtot]
Člen „envoje“ ČSSR, tedy soudruh a teď zas Američan, no a to není sranda? Jsem veselá povaha, ale přátelství s pověšeným Saddámem spolu se šťouráním do pověšených mrtvol komunistů je sadomasochistická historka. Tykat si nebudeme. Vážený pane vyslanče (tj. překlad toho envoy) pobavte mě, s kým jste ještě jedna ruka a dovolte mně se chechtat. [chechtot]

286481

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 6

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,39 Kč
Libra
29,13 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,36 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,88 Kč
100 maď. forintů
7,34 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,04 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 871,75 Kč
1 unce stříbra
522,63 Kč
Bitcoin
412 058,19 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 57 031 952