Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Saša

Nalezeno 1860 příspěveků, 110 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.02.2010 12:17

Co znamená být Indiánem v Kanadě

Pane Hestroy

Saša 74.?.?.?

Indiáni jsou zde většinou nezaměstnaná „chudina“, oproti českým cikánům jsou daleko méně agresivní a jejich kriminalita je menší. Většinová společnost nad chudými ohrnuje nos, což opět jen přispívá k jejich bídě. Poslal jsem Vám vysvětlující email.

212685

16.02.2010 21:40

Co znamená být Indiánem v Kanadě

RE: Genocida = holocaust

Saša 74.?.?.?

Více číst byste měl Vy pane Kulík. Ve Střední Americe do dnes je skoro každý míšenec nebo Indián. V Severní Americe je jich kolem jednoho procenta a nenávidění a nedávno přistěhovalí Latinos. Na Karibských ostrovech jsou zcela vyhubeni, tam nebylo kam utéct. Jistě osud dnešních Indiánů v USA je lepší než do roku 1924. Dokonce se zlepšuje.

212743

18.02.2010 17:53

Nie je žart ako žart

RE: Scaner NE

Saša 74.?.?.?

>Ja se ze svym mackem
>At si ho naskenujou ze vsech uhlu

Co jste zač je jasné i bez scanneru. [velký smích]
Připomíná to vtip:

Príde 13-ročná dcéra zo školy a pýta sa matky:
"Mami, čo je to penis?"
"To je najkrajšia časť tela na mužovi" odpovedá matka.
Dcéra sa pýta ďalej:
"A čo je to kokot ?
"To je ten ostatný zvyšok tela" hovorí matka.

212896

19.02.2010 00:14

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

RE: Myslíte to dobře, ale..

Saša 74.?.?.?

>Tohoto pána neznám, pokud chcete konkrétní příklady,

Je to hrdý Žid a redaktor zpravodajství iDNES Pavel Eichler
Vložený obrázek

212930

19.02.2010 08:30

Jsem homofob? Podle příručky ano

Domy hrdosti

Saša 74.?.?.?

An Olympic first Pride House: Safe haven at the Games
Letos poprvé jsou v Olympijské vesnici ve Vancouveru hned dva „domy hrdosti“ pro homosexuály. Ze srdce jim to přeji, jen mě mrzí, že tam chybí obdobné domy pro heterosexuály. No já vím, podporujeme menšiny, ale jak k tomu pak přijdou hrdí nekrofilové a zoofilové? Škrtněte ty zoofily, zvířata by se neúčastnila asi dobrovolně, ale mrtvolám by to snad bylo fuk, že?
Skromná a pokorná většina se musí obejít bez veřejných domů a bez hrdosti. [zmaten]

212954

19.02.2010 20:11

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

RE: Myslíte to dobře, ale..

Saša 74.?.?.?

>pokud je ono hajlování jeho minulostí, tak každý jsme v mládí byli nějaký, jestli se z toho poučil, tak
>bych to nerozmazával, v mladém věku u těchto lidí nejde o nacismus, ale spíše o pocit vzpoury,

Jen náznakem to pan Eichler podobně vysvětluje a dnes bojuje proti xenofobii a antisemitismu. Je inteligentní a výmluvný. Naivně blboučcí „náckové“ (recesisti pivaři, kteří nemají zdání o čem je vlastně řeč) ho považují za provokatéra pro jeho přátelství s policií. Podobně byl spojen s extrémní levicí a jediný „jako reportér“ nebyl potrestán.

>Co myslíte tím hrdým židem

V článcích se dnes hlásí k Židovské komunitě. Osobně si myslím, že je vychcaným kariéristou a za každého režimu by pro něj ohnivě psal a pracoval. On ten boj dává obstojné živobytí.

213023

21.02.2010 11:19

Stepan Bandera - fašista alebo hrdina?

Co s fanatiky?

Saša 74.?.?.?

Co s fanatiky, kteří do diskuzí lepí články vypocené hlídací věží Jehovistů? Sekta jim to nařizuje a pan 89, převtělený „abc“ Zvědavce obšťastňuje nejméně jednou denně. Při vší úctě k náboženskému cítění spolubližních, kdybych místo politické debaty chtěl číst o ďáblech a Satanech tak si to dám do Google a jistě mě vyskočí Watch Tower Bible and Tract Society of Pennsylvania.

Bible a ostatní „svaté knihy“ ospravedlní každé svinstvo. Všichni mají ten „správný“ výklad a tu „pravou“ knihu. Pan 89/abc obvykle začne rozumě, třeba: „klam je zavádějící nebo nespolehlivý argument, u něhož závěr nevyplývá z předchozích výroků neboli premis. Klamy však mohou být velmi přesvědčivé, protože často silně působí na city — ne na rozum.“ Dále nalepí článek z hlídací věže „Jak na lidi působí ničemní duchové? a Měli by jsme se ničemných duchů obávat?“ Slova to do pranice.[chechtot] Snad rozdělení osobnosti a na to je diagnóza. Ono se pozná co je zdravý rozum a co jsou následky „studia“ překroucených „dobrých knih“ z hlídací věže.

Chlape 89/abc, Vy dovedete argumentovat i bez našeptávání, Vaše citace a odvolávání ubírají věrohodnosti. Lidé podobné výlevy ignorují. Mám podezření, že pan Udo je domluvený spoluhráč ze „studijního“ večírku, aby Vám dal příležitost pokračovat, co jste právě probrali. „Bůh může lidstvo osvobodit od vlivu Ďábla a jeho démonů, a slíbil, že to udělá.“ No, to jsem si oddych, ale.. Proč to všemohoucí Bůh již dávno neudělal a neosvobodil nás alespoň od Vás!? Poslední věty příspěvku o svobodě, je snad Boží výprodej, jen 144 000 vyvolených ze všech národů a jazykových skupin. Ještěže se nemusíme namáhat, je již dávno vyprodáno, „svědků“ dle nich prý je 6000 000. To číslo mně bere dech, ta shoda.

213111

21.02.2010 22:58

Jsem homofob? Podle příručky ano

RE: Domy hrdosti

Saša 74.?.?.?

V podstatě mně gay ani queer nevadí, nechápu, že často jsou to vzdělaní a inteligentní lidé, kteří mohou mít skoro každou ženu. Přiznám se, chtěl bych být také hrdý a veselý, skákat ze skříně, chodit po parádách a chlubit se, že jsem v mládí dělal ženy šťastné a co bych kdybych. Proč by se měl starý chlípník stydět? Když je někdo heterosexuál tak je pervert? Snad je to naše závist, napadá mě, že jsme až příliš cudní. Nechodí vám emaily s video, kde chlap zahlédne kousek prsa a hned upadne nebo vylije pivo, překousne si jazyk apod.?
Nejblíže „hetero parádě“ je možná v některých zemích karneval, ale tam se také přidruží v plné síle naši gay a queer – jsou nepřehlédnutelní, ale zatím snad v menšině [mrknutí jedním okem]

213139

23.02.2010 10:40

Konec Dělnické strany? Konec svobody!

RE: Rozpustime aj ODS a CSSD

Saša 74.?.?.?

> podal trestní oznámení na soudruha Biľaka,

Erwine neblbni! Dnes jsou u vesla stejné typy lidí jako váš Biľak a někteří jen převlékli plášť. V roce 1968 si štěbetali vrabci na střeše i Český rozhlas hlásil, že Biľak je vlastizrádce, každému to bylo jasné a nikdo pak nevisel. Aniž bych se chtěl zastávat tehdejšího režimu, západní kapitalismus soutěžil s nenáviděným komunismem a zkracovala se tam pracovní doba, zavádělo všeobecné zdravotnictví atd. S pádem „komunismu“ není již důvod chovat se sociálně. Obdobně jak v tom obdobií bylo heslem komunismus s lidskou tváří, dnes by lidé měli chtít kapitalismus s lidskou tváří. Dnes nesmíte ani pomyslet, kdo je vlastizrádce, pouhá myšlenka je trestná.

213279

23.02.2010 17:31

Konec Dělnické strany? Konec svobody!

RE: DSSS do sněmovny

Saša 74.?.?.?

V demokratických zemích jsou povoleny i nepohodlné strany jako komunistická apod. Je to podobné jako se svobodou slova, mohu nesouhlasit, přesto bojuji za vaše práva.

213314

24.02.2010 09:42

Čína obklíčena řetězcem amerických protiraketových systémů

RE: Obkliceni !

Saša 74.?.?.?

Kdo se chystá k útoku?

Vložený obrázek

Oproti roku 2008 vojenská vydání USA vzrostla! Lze směle říci, že není myslitelné a nemůže být ani řeči o nějaké obraně.
USA utrácí za zbrojení 6x tolik co Čína. 10x tolik co Rusko a 100 více než Irán. Izrael je v tabulce skryt jako Middle East.

213367

24.02.2010 10:51

Čína obklíčena řetězcem amerických protiraketových systémů

Komu se USA brání?

Saša 74.?.?.?

Kdo by mohl USA napadnout?
Vložený obrázek

Tabulka je pro rok 2004! Jen USA utrácí za dobývání nebo ovládání víc než zbytek světa za obranu. Spolu s NATO (a bez Izraele) vydává na války 72% světových zbrojních a válečných výdajů.

Problém je rovněž ekonomický, snížení těchto vydání by zvýšilo v USA nezaměstnanost a snížilo příjmy s tím spojeného průmyslu.

213373

Pane Malčik i státy toho nejhoršího hazardního kapitalismu jsou do jisté míry sociální a pro korporace nějaké promile extrémně majetných přímo socialistické. Šest milionů Američanů dostává poukázky na jídlo, aby nechcípli hlady. Nějaká práva související se životem musíte přeci mít, jinak je to obdobné jako když necháte někoho zemřít odepřením povinné péče. Jde o zabití nebo vraždu podle toho jak to budete presentovat. Nenechat je chcípnout je výhodné neb zachováváte zdroj pracovní síly za minimální mzdu a odstrašující příklad, aby někteří nechtěli zas příliš vysoký plat.

213479

27.02.2010 10:44

Čína obklíčena řetězcem amerických protiraketových systémů

RE: Komu se USA brání?

Saša 74.?.?.?

Pane Antonius,

Vaše představy jsou odporně hnusné a pro normálního jedince jsou to představy obhajující nepředstavitelný zločin. Zapomínáte, že nejen napadené země, ale i ty ostatní by se preventivně bránily. Jednou připustíte jadernou válku a lidstvo skončí v době kamenné se zamořenou Zemí na desítky let. Máte jedinou pravdu, politické vedení USA je toho svinstva schopno. Stejně jako Vy opovrhuje životy, (nejen Asiatů, ale i Evropanů a vlastních Američanů), zisk lobujících několika nejzámožnějších je pro ně rozhodující.

213597

27.02.2010 20:06

Čína obklíčena řetězcem amerických protiraketových systémů

RE: Komu se USA brání?

Saša 74.?.?.?

>Až doposud jsem byl odpůrcem trestu smrti,

Vím, že to myslíte obrazně, ale pan Antonius v padesáti příspěvcích jen tento měsíc propaguje jaderný holocaust světa. Omlouvá ho, že prý by byl takový malý. Pan Antonius nabádá k vraždění, jako by to bylo dobré, „chirurgické“. Nabádání k vraždě je zločin. Jediný stát na světě použil zbraně hromadného ničení, vlastní polovinu výzbroje celého světa, tento stát od konce druhé světové války bombardoval 21 zemí (žádná tento stát nenapadla). Vláda stejného státu legalizuje mučení.
P.S.: Kritizuji USA, stejně jako tisíce Amíků, protože Ameriku miluji, zemi a naivně přiboudlé spoluobčany. Na druhou světovou jsme již zapomněli. Přečtěte si krátké článečky o hrůze bombardování Drážďan a Prahy na http://zpravy24.pantax.cz/2005/02/13.02.05.htm

213617

28.02.2010 01:15

Čína obklíčena řetězcem amerických protiraketových systémů

RE: Komu se USA brání?

Saša 74.?.?.?

>Pane Sašo kde prosím propaguji jaderný holocaust světa?

Čtu z Vašich příspěvků, jak by se světu ulevilo (po jaderném holocaustu). Voláte po morálních hodnotách a přál byste si nemorální hodnoty. Citace: „zásah velkých měst by vedl k velkým ztrátám na životech paradoxně by však vedl ke snížení spotřeby energie a také ke snížení spotřeby jídla“, jak to vůbec můžete dát dohromady, že když někoho zavraždíte tak na Vás víc zbude? Jinde se Vám zdá sociální systém „přebujelý“ a nějak logicky z toho vyplývá, že schvalujete americký kapitalismus, kde většina státního rozpočtu jde na války a zbrojení a vůbec jim nevadí, že tisíce Američanů umírá, protože nemají na doktora. Podstata kapitalismu spočívá na neustále se zvyšující spotřebě, chcete se vzdát „spotřebovávání“ nebo někoho vypařit, aby nespotřebovával? Chcete říci, že se USA válečným dobýváním „brání“ a ochraňuje svoji spotřebu? Na tom by něco bylo!

213649

K super bohatým nepatří výjimeční sportovci, herci Hollywoodu, politici, vědci, právníci ani drtivá většina velmi úspěšných podnikatelů. Tam někde možná začíná hranice příjmu, jaký nelze prostě rozmařile utratit a kde lze přemýšlet o daňovém úniku, ale tito lidé i s milionovými příjmy v dolarech patří více k průměrné většině a nikdy k super bohatým patřit nebudou.

Vysvětluje to graf rozložení příjmů

Vložený obrázek

Červená čára představuje roční rodinné příjmy obyvatel poskládané v balíčcích stodolarových bankovek seřazeny dle příjmu po délce fotbalového hřiště. Milionové příjmy (asi metr bankovek) jsou asi 30 cm před koncem hřiště a na samém konci jsou elity, kde bankovky by se vršily do výše 50Km. Tito lidé platí procentuelně menší daně než populace s průměrným příjmem (mají na to týmy právníků) a kupují si moc.

213673

01.03.2010 10:50

Demokracie nebo demokratura? Čast 1.

RE: Kapitalismus

Saša 74.?.?.?

Doktrína laissez faire (minimální nebo žádná restrikce obchodu) nezaručuje jednotlivci zcela žádné jistoty. Zaručuje naprostou někdy až nemorální nejistotu. Je lepší chcípnout na ulici jak toulavý pes než skončit v domově důchodců je jen zdánlivě hezké. Podobně se zdravotnictvím, ve dvaceti je zbytečné (až na těhotné), proč to platit a tak dále. Již tu jednou bylo: „Kdo nepracuje, ať nejí!“ Čím jsem prachatější, tím více svobody a možnosti zaměstnání těch co mají hlouběji do kapsy. To je kasínový kapitalizmus, kde zlomek promile obyvatel má nějakou jistotu, že ho neporazí krize, ztráta zaměstnání, nemoc, pitomé rozhodnutí a jiná neštěstí. Všichni jsme optimisti a naivně věříme ve velkou výhru ve sportce a na tom je to založeno "Arbeit macht frei"/práce osvobozuje; s tím již oblbovali nacisté. Dosáhnout finanční svobody/nezávislosti je méně pravděpodobné než být zasažen bleskem a prací přímo nulové.

Nějaké minimální jistoty jsou nutné ke šťastnému životu. V minulém století některé Evropské státy (Švédsko, Francie) volily kapitalizmus se sociální zodpovědností – kapitalismus není ideální, ale jediný vyhovující povaze člověka, jsou však různé typy kapitalizmu. Ne, nechci Čínský kapitalizmus křížený s komunismem, ale ten kasínový z divokého západu je stejně špatný.

Nezáviďte bezdomovcům a těm co nemají na žrádlo! Není jim co závidět i kdyby za svůj osud byli stoprocentně vinní. (Pro šťouraly dodávám, že jsem zajištěn, nejsem bezdomovec a celý život žiji mimo ČR.)

213752

01.03.2010 19:56

Demokracie nebo demokratura? Čast 1.

RE: Kapitalismus

Saša 74.?.?.?

Náš vzor „dravého kapitalismu" je USA, ten luk a šíp v divočině.[mrknutí jedním okem] Není ještě nejdravější a k bankám je přímo socialistický, je to náš Jánošík naruby. Stát (tedy součet všech občanů) má světové prvenství v zadlužení, z vyvinutých zemí se chlubí nejkratší délkou života svých občanů a současně nejmizernější ač nejdražší zdravotní péčí díky svobodnému trhu. Tržní mechanismus zachovává vzornou pracovní morálku s 10 dny dovolené na rok bez nároku na nemocenskou a důchodem v 65 letech. Pravda, pokud chytnete „nadprůměrně dobrou práci“ nebo dvě, nakoupíte spoustu „hraček“ z Číny.

Díky jen malému křivení tržního mechanismu a „socialistické vládě“[mrknutí jedním okem], každý osmý Američan dostává poukázky na jídlo, 37 miliónů lidí. Dalších 16 miliónů by se mohlo kvalifikovat. Prověrky postižených a byrokracie je dražší než cena potravin.
Vložený obrázek
Jsou to lidé, nezaměstnaní 26 týdnů, po vypršení nezaměstnanecké podpory.

213800

02.03.2010 09:22

Doktoři se pokusili prohlásit Václava Klause za nesvéprávného

Zneužití titulu lékaře - zbavit licence

Saša 74.?.?.?

Hnízdil píše lékařské komoře a tuto email určitě mohlo číst více lidí. Mnoho z nich zcela správně podobný návrh považovalo za krajně neetický a tak se email pravděpodobně dostala na veřejnost. Email je ověřitelná a v civilizované zemi by lékař za podobný pokus o úmyslné poškození člověka byl zbaven licence a možnosti dělat medicínu. Tedy tak by se měla zachovat Česká lékařská komora. Totéž se samozřejmě týká spolupachatelů Martin Jan Stránský, Václav Mikota, Slavomil Hubálek. Jde o zneužití lékařského titulu s politickým motivem a to je podstatně nebezpečnější než na příklad sexuální zneužití.

213858

03.03.2010 03:41

Demokracie nebo demokratura? Čast 1.

RE: Kapitalismus

Saša 74.?.?.?

> krávy soudruzi neumětelové v družstevním kravíně umořili

Předseda družstva nechal krmivo rozkrást, byla to „sabotáž“, tak jsme mu dali restituci, je dnes starostou nebo politikem a krade dál. Nejste také ten převlečený politik, pane 88, to volání po vlezení dále a dále do prdele, ta slintavá ukecanost a ze strachu anonymita udavače.

>blbé bylo i jen to, poslouchat denně do omrzení ty známé lži

Jaký je v tom rozdíl? Dnes je posloucháte zase.

>muzika byla cenzurována

Kde jste to slyšel? šlágry v češtině z té doby jsou na melodie ze západu.

>nesmělo se projevovat víru v Boha

Procesí byla v Pyšelích u Prahy, v Příbrami a určitě i jinde – poslední úsek lezli po kolenou. Do kostela jste mohl chodit, na májové denně, v tramvaji se pámbíčkáři křižovali, když jela kolem kostela. Jedině nebyli Jehovovi svědci a nemusel jste chodit k Armádě spásy na polívku.

213952

03.03.2010 23:50

Demokracie nebo demokratura? Čast 1.

RE: Kapitalismus

Saša 74.?.?.?

Vložený obrázek

WHO – „Naše“ (US) světová zdravotnická organizace uvádí, že zdravotnictví Spojených států je na 37 místě dle výsledků a kvality. Do očí bijící ukazatelé jsou třeba délka života, úmrtnost apd., opravdu ve 36ti zemích se dožijí delšího věku a mají všeobecné zdravotnictví.

The World Health Organization says, “The U. S. health system spends a higher portion of its gross domestic product than any other country but ranks 37 out of 191 countries according to its performance.” In fact, we are the least efficient healthcare in the industrialized world.

Více lidí se jezdí léčit z USA do Kanady než naopak. Ale, každé pojištění má své bolesti a když potřebujete operaci kyčle, chcete ji okamžitě, zlomek procenta si může dovolit zaplatit předraženou operaci hned v USA, jde přeci o kšeft. Někteří ať již oprávněně nebo neoprávněně podlehnou strachu a reklamě, nemocnice v USA inzerují „nejlepší zdravotní péči“ a nešťastníci postižení rakovinou pochopitelně udělají cokoli, pojedou a zaplatí za naději života vše a kdekoli i v Mexiku.
Konečné výsledky mluví samy za sebe, složení obyvatel je stejné a přesto jsou zdravější a dožívají se delšího věku.

S výjimkou narkomanů, nejchudší jsou vždy obézní z podřadné stravy přepálených tuků apod.

213998

04.03.2010 00:02

Demokracie nebo demokratura? Čast 1.

RE: Kapitalismus

Saša 74.?.?.?

Aspect that makes the U.S. health care system one of the worst of all developed nations in the world is the quality of health:

Vložený obrázek

213999

04.03.2010 11:14

Google dokáže šmírovat všechny lidi na planetě

RE: A co jako ?

Saša 74.?.?.?

Tady nejde o strašení, prostě je to zajímavé. Nesmíte zhřešit myšlenkou. Je pravděpodobné, že v zájmu tak zvané „naší ochrany“ telefonní hovory (přinejmenším s kým je navázáno spojení) a internetová komunikace je prosívána strojem a vyhodnocována dle akutnosti a míry podezření. Je jen otázkou jestli konečné vyhodnocení musí udělat člověk?

Podezřelé komunikace budou miliony, když bychom však měli odvahu ji udělat dostatečně akutní, ani bych nebyl překvapen vylámanými dveřmi a nakonec vlastním „dobrovolným“ přiznáním, že jsem vlastně dlouho hledaný terorista. Mám na Google synchronizovaný kalendář, jsou tam výročí a kdy má někdo přijít, kdy jdu k zubaři atp. Kalendář mohu zpřístupnit několika dobrovolníkům. Dáme tam pak jako schůzku na příští den „fertilizer“a zeměpisné souřadnice nějaké významné budovy ve Spojených státech. Pro vyhodnocení by bylo dobře si rozeslat email se slovy exploze s datem a pokusit se vytočit telefonní číslo třeba chudáka Zundela nebo někoho v arabském světě (napadlo mě v Iránu, ale to bychom mohli vyvolat světovou válku!) Je možné, že se nic nepřihodí, pak tajné služby nekonají svoji povinnost; na druhou stranu je tam dobrá možnost, že již nikdy nebudu moci napsat žádnou pitominu do Zvědavce a o zbytek života bych měl postaráno.

Je asi dobře být šedý, vystříhat se klíčových slov, na telefonu mluvit jak kdysi mafie o košilích a tak. Mám přítele, který šifruje všechna data na notebooku, ale co kdyby na letišti právě proto se stal podezřelým? Úmyslně na notebooku nemám žádnou pornografii, především kvůli těm letištím, ale při nějaké shodě okolností právě to mě může udělat zločincem, musím tam dát nějakou malou sprosťárničku, abych byl normální! Snad je zbytečné mít moc strachu, každý je podezřelý, ale musí tam být ještě nešťastná shoda okolností nebo žert s hnojivem. Již se stalo, že byli lidi několik dní v kriminále za vypuštění slova bomba na letišti nebo za porno na laptopu.
Vůdce chce, abychom se báli, ovce se tak lépe shánějí do houfu a na porážku.

214014

04.03.2010 11:34

Demokracie nebo demokratura? Čast 1.

RE: Kapitalismus

Saša 74.?.?.?

Pán 208 je z party blbečků v USA, kteří by chtěli být doma obdivováni.
Tabulka shora bere v úvahu pouze průměrnou délku života, s ostatními parametry zdravotní péče (např.: novorozenecká úmrtnost a dostupnost) je dle WHO daleko pod úrovní ČR, Rumunska aj., je porovnatelná jen s rozvojovými zeměmi na 37 místě.

214016

04.03.2010 19:06

Demokracie nebo demokratura? Čast 2.

RE: Tohle ja paradni priklad

Saša 74.?.?.?

Stan nařizuje, politickou korektnost Zvědavce! Máme již jen jeden pohled a je občanskou povinností se s ním ztotožnit! Kam bychom došli s nějakou sociální spravedlností, to dopadneme jak Obama a budeme se snad pokoušet o bolševické výmysly jako sociální zabezpečení a zdravotnictví. Nežerte tu Ameriku i s chlupama, vždyť náš kasínový kapitalizmus je zlatý pro banky a promile obyvatel.
Se Stanem a teabaggers na věčné časy!

Nevím jestli se smát nebo brečet [chechtot] [naštvaný]

214048

05.03.2010 03:13

Demokracie nebo demokratura? Čast 2.

RE: Tohle ja paradni priklad

Saša 74.?.?.?

>Ten clanek je skutecne levicovy,

Zvědavec má v záhlaví politicky nekorektní webzíne

Dává si za úkol presentovat provokující myšlenky bez ohledu PRAVÁ nebo LEVÁ . Víme, že opravdový extrém je nějak nezdravý, posouzení je na čtenáři. Uslintaně označit někoho za zastydlého bolševika je nejen extrémní, ale i urážlivé. Jde o autora, jehož článek byl Zvědavcem publikován, když budete škatulkovat a urážet autory, nebudou zrovna nadšeně nechávat zde články zveřejnit. Za chvíli si počtete jen, co Vám udrobí ostatní politicky korektní media. Každý článek se vždy někomu nebude líbit a je na něm napsat co je v článku špatného a to bez plivání na autora. Podobně něco zas stojí za vyzvednutí a zamyšlení, ač to nechceme, něco dobrého na tom může být. Jsou tisíce různých pohledů, dav si může přát, co mu není prospěšné. Editor své doplnění napsal dobře, ač autor článku mohl pro větší dopad přehánět. Stanem opovrhované sociální smýšlení a spravedlnost je podobné představám teabaggers, že Obama jim chce něco vzít, je Hitler a komunista současně. Jejich důvody jsou stejně vypatlané.

214075

06.03.2010 11:00

Demokracie nebo demokratura? Čast 2.

RE: Tohle ja paradni priklad

Saša 74.?.?.?

Musel jsem si najít co je SPLC (Southern Poverty Law Center) – jedna z organizací štvoucí proti tak zvaným (US) demokratům a ospravedlňující (US) republikány. Jsou zaměřeni na nejslabší sociální vrstvu, považují ji za samé blbce. Převážná část zaměřené vrstvy na jihu USA (Alabama, Georgia, Florida) se skládá z černochů, náboženských fanatiků,latinos a imigrantů. Hrají na strunu vlastenectví, boje proti rasovému útisku a za „svobodu“. Pod heslem „boje proti nenávisti“ hledají nenávist k zneužití právě té samé vrstvy lidí. Takové preventivní očkování, bych řekl. Rekrutují a nasazují do politického boje teabaggers.

Je pravda, že rozdíl mezi Bushem a Obamou je povrchní, především barva, retardovaný árijec oproti inteligentnímu mulatovi. G.W.B. byl odvážnější, 284 exekutivními rozkazy prosadil co by samotná vláda US neschválila. Výmluvný inteligent Obama dostal za sliby Nobelovu cenu míru a ihned poslal další vojska do daleké a pusté země ztrestat horaly a vybíjet negramotné vlastence pro slávu Ameriky a navzdory přání voličů. Jediný jeho slib zatím nesplnil. Univerzální zdravotní péči jen tak na půl usmlouval, ale se soukromými pojišťovnami pro jejich větší zisk a tedy finanční ztrátu pojištěnců. Největší obava nejen pitomých teabaggers je ze ztráty zaměstnání a ekonomie jde do prdele a státní dluh narůstá. Není divu, že jeho popularita klesá, není to jen pro barvu pleti. Kdyby nositel ceny míru na místo zvýšení, snížil válečný rozpočet „jen“ na polovinu mohl by zaplatit i drahé zdravotnictví z rozpočtu a stále by Amerika zůstala nejvyzbrojenější zemí světa a zcela jistě se ubránila. Některým Židům je těžké se zavděčit, G.B.W se to nepodařilo.
Jak tu již napsal René, je „lépe mit omezenou moc než žádnou moc“ a pokud průměrnému Američanu postačí elegantní sliby, tak je skoro u moci.

214190

06.03.2010 11:15

Demokracie nebo demokratura? Čast 2.

RE: Tohle ja paradni priklad

Saša 74.?.?.?

>Crisis Cooker

Dobře jsem se zasmál, $182.45 no nekup to!

Nejkrásnější je na konci té stránky: „když Izrael nebo US bude bombardovat Irán, nebo když budeme mít znovu teroristy na svém území… Nezapomeň začít postupně nakupovat brikety, pokud to ještě jde a po pár pytlích, abys nevzbudil podezření.“

This purchase could easily prove to be a “life-saving” purchase. If Israel or the U.S. bombs Iran, or if we have terrorist activities on our soil again…
Don’t forget to start buying bags of charcoal while you can. Buy a few bags at a time so as not to grow suspicion.
[velký smích]

214192

08.03.2010 10:29

Dubajský policejní prezident chce zatknout Netanjahua

mluvčí Al-Qaida zadržený PEARLMAN v Pakistánu

Saša 74.?.?.?

Čerstvě odchycený v Pakistánu, ADAM PEARLMAN, označovaný za mluvčího Al-Qaida, dle Prison Planet je Žid narozený v USA, který psal eseje popisující všechny Muslimy jako krvežíznivé teroristy! Jeho dědeček Carl K. Pearlman, známý urolog v Orange County byl členem vedení Židovské Anti-Defamation League.
Izraelská výzvědná služba Mossad, byla v roce 2002 chycena při vytváření falešné Al-Qaidy pro zdůvodnění útoků na Palestince. Pearlman vyrůstal jako sionista v Židovské rodině, jednoho dne se na internetu objevila zpráva, že přestoupil k Islámu a jeho internetové hrozby USA ve jménu Al-Qaidy se zjevily vždy, když to Spojené Státy potřebovaly. Po jeho zadržení Pákistánskými úřady, administrativa USA znenadání začíná pochybovat, že jde o Amerického občana. FBI na hlavu ADAMA PEARLMANA vypsala cenu milionu dolarů a jeho uvádí jeho různá jména Abu Suhayb Al-Amriki, Abu Suhayb, Yihya Majadin Adams, Adam Pearlman, a Yayah. Zdá se velmi pravděpodobné, že ADAM PEARLMAN je agentem Mosadu.
Vložený obrázek

214359

10.03.2010 10:18

Čteme si preambuli Ústavy ČR: Jak režim pohrdá vlastními slovy

RE: kdo che tam,pomozme mu tam-o tom je celé lidské plahočení,dokdy?

Saša 74.?.?.?

Vy si tedy přejete pouze články z jediného politického pohledu jako za nejhlubšího komunizmu, ahá prostě jako dnes na většině ostatních médiích. Skutečná pravda má odvahu tolerovat kritiku, příznakem lži je opak. Nepřípustnost jiného názoru je symptom, že tvrzení ve skutečnosti není pravdivé. Zastávaný názor může být špatný, dovolíte-li jen jediný názor, je to dogma. Je nutná debata a jistá konzultace s oponenty, kteří se s opačnými názory snaží jiné negovat. Všechny tyto diskuze by měly být v rámci demokracie zcela v pořádku a nemělo by být žádné místo v demokratické zemi, kde by se těmto diskuzím nějak bránilo, či byly jinak postihovány. Lidé se mohou svobodně sdružovat v politických stranách a je to ZCELA V SOULADU S HODNOTAMI SVOBODY A DEMOKRACIE.

214492

11.03.2010 10:13

Čteme si preambuli Ústavy ČR: Jak režim pohrdá vlastními slovy

RE: kdo che tam,pomozme mu tam-o tom je celé lidské plahočení,dokdy?

Saša 74.?.?.?

>Svoboda je,když se dokážeme od všeho nehodnotného odpoutat-mamon,egoismus,chamtivost,podbízivost,

Tací jsou andělé a pak teorie komunismu, který na tom zkrachoval, prohnil jak ta Wokna

Lidé se svatí nestanou, ale spíš je přemluvíte dialogem než zákazem.

214556

13.03.2010 10:23

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: Zastupitelská totalita a korporátní fašismus

Saša 204.?.?.?

>Take placani mne vzdy vytoci.

>Postavtese proti. Ja to napriklad ted udelal odmitnutim placeni poplatku kazdy mne placa po rameni

Každý Vás plácá po rameni, ale nikdo se za Vás nepostaví.
Zamlčel jste Vaši unikátní pozici, ale i v té velké a řídce obydlené zemi a relativní divočině, kde se nacházíte, Vás donutí zaplatit i s úroky.
Napište, až vyhrajete, zatím je to takové příjemné dráždění – rajcováni. [mrknutí jedním okem]

Pan 75 je mimo ČR, v řídce obydlené oblasti planety – to jen pro vysvětlení diskutujícím. Přeji mu pochopitelně zdar a úspěch, jen se obávám, že to zůstane pouze tím „zbožným“ přáním.

214756

16.03.2010 11:04

Rodina Rachel Corrie konečně tlačí Izrael ke zdi

Na oko se USA zlobí ;)

Saša 74.?.?.?

Při nedávné návštěvě Izraele US Vice President Joe Biden prohlásil, že „mezi všemi národy nejlepším přítelem USA je Izrael“, později v souvislosti s „osadnickou“ výstavbou na palestinském území v Ramat Shlomo (předměstí Jeruzaléma), řekl předsedovi vlády Izraele Netanyahu: „to co děláte, podkopává bezpečnost našich vojáků bojujících v Iráku, Afganistanu a Pákistánu, to ohrožuje nás a klid v této oblasti.“ Toto prohlášení rozlítilo Americkou Ligu proti antisemitizmu neb pro Američany je to nevhodné sdělení, mohou milovat své syny víc než Izrael a je pohoršující, že US generál David Petraeus dle časopisu Foreign Policy mohl varovat „náš vztah k Izraeli je důležitý, ale ne tolik důležitý jako životy našich vojáků.“
Vložený obrázek
Ve snaze urovnat dobré vztahy s USA mluvčí Izraelské vlády prohlásil, že měli zveřejnit plánovanou výstavbu o týden později až Biden již nebude v Izraeli. Vice president Biden jako syn židovských sionistických imigrantů z Izraele nechce být prohlášen za „sebenenávidějícího Žida“. nakonec chválil Netanyahu, že „osadnická“ výstavba pro sto tisíc Židů započne až za několik let. Přes protesty samotných Židů (200 demonstrantů z obce Chariš a okolních sekulárních obcí v neděli 14.3 protestovalo proti plánům) sionistická vláda Izraele v zásadě dostala souhlas USA pro osidlování a výstavbu ve východním Jeruzalémě. YNET NEWS sděluje, že Biden při své návštěvě řekl, že Izrael má své právo napadnout Irán.
Zdroje: http://warincontext.org/2010/03/13/u-s-gave-israel...
http://www.jpost.com/JewishWorld/JewishNews/Article.aspx?id=171089
http://eretz.cz/content/view/9652/41/
http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3741697,00.html

215085

17.03.2010 10:50

Americko-izraelský útok na Írán je nevyhnutelný

Šaráda Joe a Bibi

Saša 74.?.?.?

Joe Biden s Bibi Netanyahu se popadají za břicha, jak se jim povedlo zas jednou podvést davy a popíchnout Palestince (spolu s Iránem a Islámským zbytkem světa). Clintonová ve volební kampani prohlašovala, že Jeruzalém je nedělitelný a teď se bude jako tak trochu zlobit, že Izrael urazil Ameriku (a jedním dechem tvrdit, že žádná krize ve vztazích není).

Jak to tak bývá scénář návštěvy Bidena v Izraeli za účelem „mírového“ řešení konfliktu byl napsán předem. Jediný smysl a účel je vyprovokovat Islámskou část planety pro zdůvodnění k napadení Iránu s vědomým rizikem světové války. USA vydává na „obranu“ více než všechny ostatní státy dohromady za současného největšího zadlužení. Oni potřebují světovou válku.

YNET NEWS sděluje, že Biden za své návštěvě řekl, že Izrael má plné své právo napadnout Irán.

Joe Biden prohlásil, že „mezi všemi národy nejlepším přítelem USA je Izrael“, později v souvislosti s „osadnickou“ výstavbou na palestinském území v Ramat Shlomo (předměstí Jeruzaléma), řekl předsedovi vlády Izraele Netanyahu: „to co děláte, podkopává bezpečnost našich vojáků bojujících v Iráku, Afganistanu a Pákistánu, to ohrožuje nás a klid v této oblasti.“ Toto prohlášení rozlítilo Americkou Ligu proti antisemitizmu neb pro Američany je to nevhodné sdělení, mohou milovat své syny víc než Izrael. Tato poslední zpráva se v americkém zpravodajství ani neobjevila, sdělují to jen Izraelská media.

Ve snaze "urovnat" dobré vztahy s USA mluvčí Izraelské vlády prohlásil, že měli zveřejnit plánovanou výstavbu o týden později až Biden již nebude v Izraeli. Joe Biden nakonec chválil Netanyahu, že „osadnická“ výstavba pro sto tisíc Židů započne až příští rok. Sionistická vláda Izraele v zásadě dostala souhlas USA pro osidlování a výstavbu ve východním Jeruzalémě, stejně jako pro napadení Iránu.

USA se na příkaz Bibiho připravuje na „obranu“ Izraele (rozuměj ovládnutí světa) a dopravuje stovky zbraní na svoji základnu na ostrově Diego Garcia.

Vložený obrázek
http://beforeitsnews.com/news/25113/Is_The_US_Preparing_For_The_Total_Destruction_Of_Iran.html
http://newsblaze.com/story/20100316091441ianb.nb/topstory.html
http://www.globalcrisisnews.com/military/is-the-us-gearing-up-to-totally-destroy-iran/id=1467/

215169

19.03.2010 10:03

Jednoduché vnímání Američanů ruinuje svět

RE: Polylogismus

Saša 74.?.?.?

>(autore) přinést ostatním lidem nějaké informace,

> Váš popis američanů je typickým příladem nacionálního
>polylogismu.

Autor je Američan a ví o čem mluví. Američané jsou vychováváni ve víře, že jsou nejspravedlivější a jediný civilizovaný národ. Ve své samolibosti, většina uvěří, ti s IQ pod 100 snad všichni. Je to záměrné, podporuje to nacionalismus a spokojenost tupého davu. Všichni nikdy nejsou blbci, ale snadno uvěříte tomu, co lichotí a čemu chcete věřit. Všichni Češi a ostatní imigranti v „Americe“ a to i ti vyloženě tupí si zas myslí, že jsou chytřejší než průměrný Američan.
Ta nesprávná logika polylogismu je Američanům vtloukána do hlavy médii a vládou, obdobně a za zcela stejným účelem jak za nacismu. Polylogismus je jednostranný pohled, většinou sobecký a často lživý. Američané jsou vychováváni v nacionalistickém a lživém polylogismu. Média je v tom utvrzují.

215361

21.03.2010 09:54

Dopis prezidentovi

RE: Moc pěkně napsáno...

Saša 74.?.?.?

>a kteří to jsou?

To jsou slova do pranice[velký smích], některá jména se dají dohledat. Systém je nastaven tak, že čím jste bohatší, tím je snazší více bohatnout a uniknout daním, dokonce i zcela. Peníze dělají peníze a velké peníze se stanou mocí. Pro více než 99% lidí na tom není nic špatného, pokud vyděláte desetinásobek průměrného příjmu, je to v pořádku, dokonce i stonásobek není ještě tak nemravný, ale někde tam by již zdanění mělo být opravdu drastické. Tam by měla tasemnice přežráním puknout. Čím jste chudší, tím je obtížnější se z toho dostat a často uživit a přitom do toho desetinásobku průměrného příjmu platíte daně, teprve pak začnou úlevy. Zisk se najednou stane vydáním. Ovšem nic s tím nenaděláte, peníze jsou moc. Všude na světě jen zlomek procenta obyvatel vlastní více než těch 99% zbývajících a mezera mezi nimi a super boháči jen narůstá. Lidé si bláhově myslí, že mají stejnou možnost. V kasínovém kapitalizmu je ta možnost menší než v kasinu.

215498

22.03.2010 02:18

Počet vězňů v USA se snížil – ale pouze ve snaze ušetřit

RE: Asi se lidem stýská

Saša 74.?.?.?

Celkový počet vězňů v USA stále narůstá ve federálních věznicích. Průměrný pokles v jednotlivých státech (v jednom typu vězení) o zlomek procenta v důsledku ekonomické krise je vskutku legrační.
Spojené státy mají 5% světové populace, ale 25% vězňů celého světa (počítáni jsou pouze vězni na území USA) Každý čtvrtý vězeň je Američan.
Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek


Článek o tématu s grafy je The Penal State in an Age of Crisis

Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Sources: U.S. Census Bureau, Statistical Abstract of the United States: 2009 (128th Edition), No. HS-24,
Vložený obrázek

215578

22.03.2010 03:01

Mnoho povyku pro nic

Radostní teplouši jsou hrdí

Saša 74.?.?.?

Hrdý teplouš může beztrestně krást a kdyby byl ještě Žid tak vraždit Palestince.

Ať si spolu dělají co chtějí, nechci to vidět, ale ze srdce jim přeji, že jsou často chytří, mohou se „vdát“, „užít si“ s se skauty a ministranty, ale nechci, aby mě otloukali o čumák „já jsem teplouš a kdo je víc“. Jsem nejméně stejně hrdý a veselý heterosexuál, chlapečci mě neoslovují, vraždit se mně ani nechce a na kradení jsem asi blbej neb by mně bylo líto okradeného.

215580

22.03.2010 09:20

Hledá se druhá Božena Němcová

Za obvinění lepení samolepek horní hranice trestu převyšuje pět let!

Saša 74.?.?.?

Proti policejnímu „usnesení“ podepsaného kpt. Bc. , (jedním člověkem s vojenskými tituly) je přípustná stížnost do tří dnů. Jak uvedeno je zbytečná: „Stížnost nemá odkladný účinek.
Obhájce si obvinění musí zvolit během jediné hodiny a jsou na to dokonce paragrafy.

Žasnu, tak to je ta dnešní svoboda jak za Hitlera nebo za Stalina.
Před čím nás ta policie a zákony ochraňují, když to tu již máme?
Je to neuvěřitelné, Americká svoboda! Po jejich vzoru rozšíříme kriminály..
BIS obdivuje a opičí se po CIA. Vyvolat hysterii strachu a „vytvořit zločince“, jsou za to placeni.

Diktatury se učí, nejlépe jen 2 stejné politické strany (jako US a Kanada) a vytvářet „odpor“ (terorismus/antisemitismus, revisionismus a vše za co se dá zavřít) policejními složkami. Nedávno byla zpráva o demonstraci proti policejnímu násilí v Montreal, kde tajní policajti házeli na své kolegy molotov koktejl , aby mohli demonstraci rozehnat a pozatýkat 100 demonstrantů. Ve Vancouveru dokonce tajnej svážel autobusem lidi na demonstraci proti Olympijským hrám. Není divu, že podobným způsobem policejní provokatéři nachází „teroristy“ v USA a BIS xenofoby v Čechách.

„Svoboda“ je nějak tragikomická [zahanbení]

215595

22.03.2010 10:01

Mnoho povyku pro nic

RE: Znáte tenhle vtip?

Saša 74.?.?.?

> mainstreamovém slově: metrosexuál

Žiji v divočině. Musel jsem si najít ve wikipedii toho metrosexuála a k mému překvapení existuje i termín Übersexual a pomosexual. Übermensch čili nadčlověk nebo superman mě napadalo v té souvislosti, ale dle korektní wiki bych řekl, že česky je to teplouš se vznešenějším názvem. Nic proti nim, ale nevíte o nějakém vznešeném názvu pro starýho sviňáka? [chechtot]

Více k článku, budou potrestáni za kradení nebo jsou dnes opravdu Übermenschen?

215598

22.03.2010 17:25

Hledá se druhá Božena Němcová

RE: Za obvinění lepení samolepek horní hranice trestu převyšuje pět let!

Saša 74.?.?.?

>"Obhájce si obvinění musí zvolit během jediné hodiny a
>jsou na to dokonce paragrafy"

>
>Větší pitomost jsem z právní oblasti už dávno
>nečetl...můžete prosím přesně uvést, který zákon a
>který paragraf říká něco takového?

Mohu pouze citovat z odkazu v článku na kopii pdf dokumentu „Kopie usnesení o trestním stíhání..“
V samotném závěru zmíněného USNESENÍ, poslední odstavec zní:

Obviněné upozorňuji, že podle ust. § 36 odst. trestního řádu musí mít obhájce, již v přípravném řízení, neboť se koná řízení o trestném činu, za který zákon stanoví trest odnětí svobody , jehož horní hranice převyšuje pět let. Pokud si obhájce nezvolíte ve lhůtě do jedné hodiny od převzetí tohoto usnesení, bude Vám ustanoven rozhodnutím místně příslušného soudu.

215622

22.03.2010 17:45

Další velké záchranné balíčky pro banky na cestě

RE: Nemovitosti jsou v troskách a ceny míří dále dolů.

Saša 74.?.?.?

Všichni v USA čekají, že pokud a jak se nezaměstnanost sníží na únosnou míru, nemovitosti začnou jít opět v ceně nahoru. Někde bydlet chcete a musíte za to platit a tak snad Číňanům a Japoncům nezbude nic jiného než nakupovat v USA nemovitosti a zpátky je pronajímat Američanům. [velký smích] Žertuji, ale ono to není daleko od reality! [velký smích]

215626

24.03.2010 10:35

Bachmannová: Bůh prokleje Ameriku, pokud se postaví proti Izraeli

RE: Buh prokleje Ameriku?

Saša 74.?.?.?

>Ta paní tím myslela konec ekonomického zázraku,

Ekonomický zázrak se proboha stěhuje do Číny

>židovští finančníci obrátí k USA zády

aby jim USA mohlo lézt víc do prdele?

Ve výroku paní Bachmannové: „zvláštnímu vztahu Boha k Izraeli“… „jsme požehnáni díky svému vztahu k Izraeli“… Jediný Izrael vlastní i samotného pána Boha? Ten pánbuch má proklatě zvláštní vztahy nebo je bůh Izrael? Kdyby se neválčilo tak to je prokletí?

215750

25.03.2010 22:06

Krást je OK

RE: hm

Saša 74.?.?.?

> Žaluda zřejmě není gay

Pane Cooper, snad na tom není nic špatného být gay! Minority jsou hrdé, nebylo by pohoršující nazývat ho hetero? Takový švarný a veselý mládenec!
Vložený obrázek

Je mu čtyřicet, má plat přes 500 tisíc měsíčně a prý si našel i přítelkyni? Hoch nemá čas, pózuje pro módní časopisy, snad aby si přivydělal? Je to takový dříč, že ho policie podezírá z korupce a daňového úniku, ale teď tajný policajty zajímá jen, jestli je opravdu teplej a jestli se mohou přihřát. Žaluda bez výběrového řízení zadal zakázku za 6 milionů korun firmě BNV Consulting. Státní zastupitelství nechce o Žaludovi ani slyšet, ten je vysmátý a je asi zcela jedno jaké má sexuální preference. To zajímá pana Dále Cooper, snad chtivé ženy a dívky. Mě by zajímalo jestli zřejmě nebo nezřejmě krade. [mrknutí jedním okem]

215826

26.03.2010 01:08

Krást je OK

RE: hm

Saša 74.?.?.?

> Jde o to, že rozkrást tuto zemi do posledního
>haléře a nacpat národní bohatství cizákům je ok, tunelovat
>ze státního rozpočtu miliardy všema možnejma i nemožnejma
>způsobama je taky ok, zkorumpovaný jsou do posledního
>kreténa, ale to všechno je ok.

Z toho si snad srandu ani dělat nesmíte, taky to není humor. Oni si z ostatního plebsu dělají srandu. Prý přemlouvá Petr Žaluda a Gustáv Slamečka naštvaného Jaromíra Duška na každoroční ples Českých drah: „Přijď, bude prdel!"

215830

26.03.2010 08:35

Práce je lidstvu vrozena nebo vnucena?

Capitalism: a Love Story

Saša 74.?.?.?

Z americké perspektivy se stejnému jevu věnuje Michael Moore ve filmu Capitalism: a Love Story

Je to film zdařilý na Oscara, na kterého samozřejmě nebyl ani navržen, protože současný sobecký kapitalismus prezentuje (na rozdíl od tohoto článku) jako neslučitelný s demokracií a to US média závislá na reklamě nepřipustí. US média prezentují podvod, zlodějnu a loupeže jako svobodu podnikání. US média stejně jako česká jsou schopna prezentovat pravdu jako lež a naopak, jak to vyhovuje největším korporacím, které vidí pro své zaměstnance penzijní zajištění, zdravotnictví a dovolenou jako zbytečnost, která zaměstnancům jen bere svobodu chcípnout.

Současný vývoj našeho západního systému po americkém vzoru vede k tomu, že základní mezilidská pravidla platí jen pro pracující většinu, méně než jedno procento zámožných nejen může, ale předhání se v podvodu a krádežích, ti na vrcholu smí i vraždit.

215834

26.03.2010 18:14

Práce je lidstvu vrozena nebo vnucena?

RE: Článek dobrý, ale...

Saša 74.?.?.?

Podobné články a dokonce filmy a pořady si můžete přečíst /vidět v USA. Jedním z nich je film o kterém píši (Capitalism: a Love Story). Stížnost je, že kapitalismus zcela ztratil nějakou lidskou tvář, nejzákladnější pravidla slušného jednání. Lidé se pravděpodobně mylně domnívají, že problém je politický (pravice vs levice) v zápalu dnešní kapitalistické sobeckosti člověk je zcela zapomenut. Chudák nezávidí tolik zámožnému, jako boháč chudákovi. Čím tlustší prase tím je nenažranější.

215855

27.03.2010 16:07

Práce je lidstvu vrozena nebo vnucena?

RE: Capitalism: a Love Story

Saša 74.?.?.?

>Je zajímavé, že někteří pravověrní kapitalisté film bez problémů zasponzorovali

Když jde o peníze, víra jde stranou. Předcházející filmy Michaela Moore byly úspěšné a jde o dobrou investici. Na všem se dá vydělat a zcela jistě společnost Weinstein by investovala do Číny nebo v případě nějakého ozbrojeného konfliktu prodávala zbraně oběma stranám. Politickou ideologii na základě mylného zevšeobecnění přičítáme náboženským směrům a tak žijeme v představě, že křesťané jsou socialisté a židé zastánci kapitalismu.

Michael Moore je milionář, jeho zjev sice způsobuje soucit, ale kdyby odpovídal jeho příjmu a byl chudý, nikdy by nebyl filmovým režizérem. Méně socialistický, ale přesto sociální je velice inteligentní americký milionář Bill Maher, současně na HBO TV s pořadem „Real Time with Bill Maher“. Daleko revolučnější byl jeho předcházející program na ABC TV „Politically Incorrect“ za který byl z ABC vyhozen, specificky snad za nesouhlas s napadením Iráku. Po hříchu pochopil, že sranda má své meze. Přesto se pobavíte a stojí za podívání v USA v pátek večer.

215879

02.04.2010 08:17

Rodiče Corriové žalují Izrael u izraelského soudu

Jen za poslední 4 roky Izraelská armáda zbuldozerovala 4000 Palestinských domů

Saša 74.?.?.?

Rachel Corie v oranžové a fluorescentní vestě stála na hromadě země tak, že viděla řidiče buldozeru a on musil vidět ji. Když se otočila, aby sešla z hromady zeminy upadla a buldozer ji úmyslně přejel, sdělují 4 očití svědkové. http://www.guardian.co.uk/world/2010/mar/10/rachel...
Je to podlé zavraždění ženy,
stejně vražedná podlost jako čtvrteční bombardování Gazy.

Vložený obrázek
Rodiče Rachel nechtějí žádnou kompenzaci, chtějí pouze dokázat, že šlo o kriminální zločin IDF. Vojenský vyšetřovatel, přiznal nařízení velitelství Izraelské armády zakázalo řidiči buldozeru cooperovat s vyšetřováním. http://www.scoop.co.nz/stories/WO1003/S00597.htm
http://www.haaretz.com/hasen/spages/1159290.html
Vložený obrázek
Vložený obrázek

216179

02.04.2010 10:36

Rodiče Corriové žalují Izrael u izraelského soudu

RE: Jen za poslední 4 roky Izraelská armáda zbuldozerovala 4000 Palestinských domů

Saša 74.?.?.?

Když na něj v oranžové vestě megafonem řvala, vrah ji nejen viděl, ale i slyšel, zcela úmyslně vraždil za velký Izrael. Nadřazená rasa jako za Hitlera, dnes za Izrael. To šílenství se nedá nazvat náboženstvím a nemá s ním nic společného neb většina Židů ví, že jde o vraždu. Většina Židů ani nesouhlasí se sionismem a vyhlazováním Palestinců, někteří najdou i odvahu se proti němu postavit a to jak v USA tak v Izraeli. Jiní mlčí, což je spoluvina.

V klubu blbů se vždy najde anonym s přezdívkou T.T. Krejci, který sem bude lepit jejich výplody a desinformace, co řekne jejich vůdce nebo rotný.

216188

02.04.2010 21:02

Rodiče Corriové žalují Izrael u izraelského soudu

RE: Jen za poslední 4 roky Izraelská armáda zbuldozerovala 4000 Palestinských domů

Saša 74.?.?.?

>Ten ridic mel byt podle vseho pokutovan ... za vrazdu?

V Pensylvánii pan Krejčí, dle jeho názorů je jistě zastáncem trestu smrti – trochu se divím, že tady by jen pokutoval.

Sionistický fanatik, zbabělec v uniformě zaručující beztrestnost, sadisticky a se škodolibým úsměvem zavraždí mladou Američanku, která chce rozmluvit bourání domu nezbytného lékaře v Palestině. Svět se otřese hnusem a opovrhuje seržantem spolu s politikou země, která ho nepotrestá. K odvrácení pozornosti tato země Izrael zřídí celé ministerstvo k šíření lepší pověsti Izraele. Jedny vylízané lebky takovou stránku na webu nazvou „jewish bastard“. Nějak nevidím logiku, slova nemají spolu nic společného, do vyhledavače to spojení dá jen zase vylízaná kebule, Žid a bastard snad zní urážlivě, ale kdo je dnes čistokrevný? V tom bude důvod názvu, sionisté ukradli nacistickou myšlenku nadřazenosti a myslí si, že obrátí vygumované k takovému „světonázoru“. Krvelační idioti si o tom budou psát a obdivovat vraždění žen a dětí; dokonce svoji radost ze smrti budou lepit na opoziční weby.

Rachel Corrie: Dívka, která snila

Zde je CBC video s typickým vražedným jednáním Izraelské armády

216246

06.04.2010 05:39

Rodiče Corriové žalují Izrael u izraelského soudu

RE: Objevili nás kybernetovi vojáci pro Izrael

Saša 74.?.?.?

Kolaterální vražda
Wikileaks dnes (5.4.2010) uveřejnila video z Americké helikoptéry vraždící novináře Reuters jeho řidiče a několik dalších osob. Video je jen pro silné žaludky, Americká armáda vraždí nejen zraněné, ale i zachránce zraněných. US Army vytváří necitelné zločince z mladých a blbých Američanů, kteří jsou schopni se uživit jen vraždňím v armádě.
Je to podobné jak Izraelská IDF, prolhaní vrazi. Stalo se to v roce 2007 a Pentagon nechtěl vydat usvědčující video. Kdo se zastává podobného svinstva je spolupachatelem a může kvičet jak chce, takového netvora prostě nelze urazit.
http://collateralmurder.com
http://www.antiwar.com/blog/2010/04/05/wikileaks-r...

216483

06.04.2010 06:47

Rodiče Corriové žalují Izrael u izraelského soudu

RE: Objevili nás kybernetovi vojáci pro Izrael

Saša 74.?.?.?

Dokumentární film „Okupace 101“ ukazuje zavraždění Rachel Corie a vražda je dokumentována včetně autentických záběrů. Pokud se to někoho nedotkne, není prostě člověkem a nestojí za hovor/ nemá cenu se s ním bavit. Armáda a zrůdná ideologie zbaví některá individua nejen lidskosti, ale i zbytku mozku.

Video nositelky Nobelovi ceny míru paní Mairead Maguire, zraněné IDF. „Armáda“ která se nestydí střílet do žen a dětí beze zbraní.

216486

06.04.2010 08:43

Rodiče Corriové žalují Izrael u izraelského soudu

RE: Jen za poslední 4 roky Izraelská armáda zbuldozerovala 4000 Palestinských domů

Saša 74.?.?.?

Zavražděná Rachel Corie je Američankou, ale kdyby byla Palestinkou vůbec by se o ni nemluvilo. Stydím se za rotné s českými jmény, kteří jsou schopni hájit vraha politickým profilováním oběti. Vrah zůstane vrahem. Slušní Židé i nežidé neviní oběti. Izrael je jediná země od které si USA nechá srát na hlavu.

Je nějak podivné, že na celém světě náhle všude objevují katolické kněze zneužívající ministranty. Jistě se to dělo po staletí a nikdo nikdy neargumentoval, že tam ministranti prostě byli a jsou z důvodu své prosté existence spoluvinní. Nechce někdo odvést pozornost od vlastního svinstva? Aféra s rabíny rozkrádajících lidské orgány rychle utichla. Nikdo rabínům nevyčítá mutilaci genitálií, dokonce se najdou obhájci prznění z „hygienických“ důvodů pro ty co se nemyjí.

216492

06.04.2010 09:08

Rodiče Corriové žalují Izrael u izraelského soudu

RE: Jen za poslední 4 roky Izraelská armáda zbuldozerovala 4000 Palestinských domů

Saša 74.?.?.?

Nikdo z mírových aktivistů nebyl zatčen odpoledne 16.března za překážení IDF v jejich aktivitě.
No ISM member was arrested the afternoon of March 16 for interfering with Israeli military activities.

Očití svědci dokazují, že ženu řidič buldozeru musil vidět.
American eyewitness Gregory Schnabel, that she was visible to the driver. He also testified that a bulldozer had come close to himself and another ISM member that afternoon, stopping just short of hitting them, which led him to believe that the demonstrators were visible to the driver.

216494

06.04.2010 20:29

Rodiče Corriové žalují Izrael u izraelského soudu

RE: Objevili nás kybernetovi vojáci pro Izrael

Saša 74.?.?.?

> mezi valcicimi stranami

Strana válčí jen jedna. Palestinci jsou vražděni poměrem sto ku jedné. Vy byste svůj domov asi vůbec nebránil. Radostně byste jásal, že jste bezdomovec, chcípáte v poušti a každý Izraelec do vás kope, může vás beztrestně odstřelit.

Vložený obrázek
Zabité Izraelské a Palestinské děti od roku 2000 do dnes

Vložený obrázek
Političtí vězni, Palestinci drží jednoho a Izrael vězní 7383 Palestinců

Izrael provádí genocidu.
Jsou lidé riskující svůj život beze zbraně pro život druhého. Jsou také zbabělí vrazi s vaším způsobem myšlení s patologickou potřebou vraždit, proto vám uvádím právě zveřejněné video, kde je jasně vidět, kameramana Reuters s kamerou a debilita US Army.
Máte oči podlité krví nebo nevíte jak si to zvětšit.

216524

07.04.2010 10:57

Rodiče Corriové žalují Izrael u izraelského soudu

RE: Objevili nás kybernetovi vojáci pro Izrael

Saša 74.?.?.?

Je mně jasné, z jaké stoky lezou. Kriminální povaha místo vraha viní oběť. Typické pro vládu Izraele, není divu, že obyčejný kriminálník s vylízanou makovicí vidí věci stejně; peněženka tam přeci byla k ukradení a chlapeček k zneužití. Je prokazatelná souvislost mezi vojenskou indoktrinací a násilím. Profesor psychiatrie Robert Jay Lifton vyučující na Harvardu shledává u bývalých vojáků větší nezaměstnanost, bezdomovectví, vlastnictví zbraní, zneužívání dětí, domácí násilí, zneužívání návykových látek a kriminalitu.

V New York Times a ve Washington Post byl nedávno článek o oddílu z Fort Carson, jehož vojáci spáchali sérii vražd a dalších trestných činů, což bývalí vojáci přičítají laxní disciplíně a nevybíravému zabíjení během jejich nasazení. Deset členů brigády spáchlo vraždu po jejich návratu z bojového nasazení, což je 114 krát častější případ vraždění než v městě Colorado Springs, vedle jejich základny. To je mimo případy znásilnění, domácího násilí, střelby, pobodání, únosy a sebevraždy.

216556

07.04.2010 19:52

Agresivní hrozby Izraele vůči Íránu

Írán: jaderná energie pro všechny, jaderné zbraně pro nikoho

Saša 204.?.?.?

Íránský ministr zahraničí Mottaki ve středu na tiskové konferenci označil novou americkou nukleární strategii jako “propagandu" a vyzval Washington, aby dodržel svůj slib jadernho odzbrojení.

Uvedl také, že nadcházející mezinárodní konference o jaderném odzbrojení, přezdívaná "jaderná energie pro všechny, jaderné zbraně pro nikoho" se bude konat 17. a 18. dubna v Teheránu, bude usilovat o tlak na globální jaderné odzbrojení.

http://news.xinhuanet.com/english2010/world/2010-0...

216573

08.04.2010 05:10

Kristus na tapetě

RE: S clankem souhlasim.

Saša 204.?.?.?

Jsme převychováváni!

Díval jsem se dnes na zprávy, prý dle nějakého evropského výzkumu ovoce a zelenina není tak důležitá pro zdraví jak se domnívali. Hned v zápětí „zpráva“ jak více lidí a v USA prý i nežidé kupují zdravé košer, ač je o 20% dražší. Žehnání rabínem není zadarmo a strávit máme to, co rabín odsouhlasí. žbleb o košer

Obchod je obchod a divím se, že dle Haaretz už i v Izraeli za něj zavírají. Právě tam vyšel článek Izraelská policie odhalila obchod s lidskými orgány Mezi podezřelými je brigádní-generál a dva právníci. Policie také uvedla, že v průběhu šetření odhalili velké velmi dobře-organizované odvětví obchodu s lidskými orgány. Kruh zahrnuje obchodníky s orgány, zmocněnce a právníky.

216596

08.04.2010 05:59

Rodiče Corriové žalují Izrael u izraelského soudu

RE: Objevili nás kybernetovi vojáci pro Izrael

Saša 204.?.?.?

Když máte někoho před sebou v oranžové vestě, řve z megafonu, sedm dalších svědků je kolem, vy toho člověka přejedete 2x, jste nafilmován, jak se šklebíte – jste šílený vrah. Můžete se vztekat a dupat, jak chcete. Židé se nespikli, naopak američtí Židé indoktrinované blbce v uniformách odsuzují.
Dokonce i Izrael právě zavřel brigádního generála za kšeftování s lidskými orgány,
možná je také nevinný.

216599

08.04.2010 10:47

Kyrgyzská tulipánová revoluce v prdeli, kam dávno patřila

RE: Jen poznámka

Saša 204.?.?.?

Ne, že by na Vaší poznámce nebylo něco pravdy, ale název článku v angličtině zní „CIA -Kyrgyz -Tulip -Revolution is going down the shithole..... where it belongs.” Překlad je snad ještě nejslušnější z možných.

216610

09.04.2010 05:30

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Primitivni.

Saša 204.?.?.?

>jejich prispevek zvysuje nas odpor k nim

Nebojte se, on se přihlásí jiný primitiv [mrknutí jedním okem]

Novinářka Anat Kam, je v Izraeli od prosince v domácím vězení a obviněna ze špionáže. Izraelská media na příkaz soudu o případu nesmí psát a hovořit. Deník Haaretz se odvolal k nejvyššímu soudu. Anat Kam je obviněna z vyzrazení písemného příkazu izraelské armády "shoot to kill", zabít a nevyšetřovat, nebrat zajatce na okupovaném západním břehu Jordánu.
The Scandal No Israeli Journalist Can Report
Tedy něco podobného jako US Army.

216674

09.04.2010 06:24

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

Impérium učí vraždit a ne všichni to unesou

Saša 204.?.?.?

Stav Amerických žoldáků ve skoro osmdesáti zemích světa k poslednímu březnu 2010

Vložený obrázekZdroj: US Army

Pentagon se obává, že vysoká sebevražednost v jejich armádě je zaviněna nasazením ve dvou válkách.
Jinde se dočtete, že každý pátý Americký voják je v psychiatrickém léčení, přesněji jen píší bere lékařem předepsané psychiatrické léky. O těch drogách bez předpisu se píše, že jsou více náchylní k zneužívání návykových substancí. Ono není divu, do US Army jde jen kdo se neuživí v žádném civilním zaměstnání a je dokonce blbej i na policajta. Bude to platit všeobecně, nedávno v Kanadě plukovník navržený na generála byl obviněn ze série sexuálních vražd. http://www.vancouversun.com/news/Colonel+accused+k...

216677

09.04.2010 09:51

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

Americké vraždění není ani zdaleka ojedinělé

Saša 204.?.?.?

Vraždění civilistů, žen a dětí v Iráku a v Afganistanu není nic nového. Po dlouhém zapírání a lhaní, velitel US „speciálních jednotek“ přiznal zavraždění 5ti osob a zranění dítěte, dvou žen, dospívající dívky a dvou synů samotnému Afgánskému otci a prosil za odpuštění. Až perverzní mě připadá popis, že se nabídl a obětoval dvě ovce dle domorodého rituálu! Rodina dostala necelých 30 000US tedy 5000 za osobu. Hnus! Pochopitelně otec chce spravedlnost a ne peníze. NATO 12.února 2010 tvrdilo, že ženy byly nalezeny svázané a zabité. Smutné je, že Česká Republika se Afgánského dobrodružství účastní.

US army chief begs Afghans to forgive
From The Times
April 9, 2010

Není divu, že i úplatný Karzáí chce přejít k Talibánu
http://www.ct24.cz/svet/86247-vzkaz-karzaiho-zapad...

216685

10.04.2010 07:53

Zámek

Zamčený kufřík může být podezřelý

Saša 204.?.?.?

Proboha! Zamčený krásný červený kufřík může být podezřelý, klidně bych ho nechal odemčený a nalepil na něj nálepku z Disney Landu. Kdepak upoutávat pozornost býka červenou barvou, musí být černý nebo šedý.

Je to jen můj dojem, že vládnoucí elity zkouší, co si mohou bez mrknutí oka dovolit a jak daleko mohou jít?

Policejní stát si již dnes může dovolit zcela všechno a samozřejmě je to okecáváno dobrým úmyslem, „přeci pro naši bezpečnost“. Zejména ve Spojených Státech, při překračování hranic nebo před pouhým vstupem do letadla se mohou probírat ve všech zavazadlech a dokonce v kapsách, mohou vysypat obsah kufru a nemusí dát obsah zpět, musíte jim říci odkud a kam a za jakým účelem cestujete, kolik si sebou vezete a správě odpovědět na řadu nesmyslných otázek a bez odmluvy a zachvění uposlechnout jejich pokynů. Pokud nejste dostatečně kooperativní nebo hlas jen přeskočí, stanete se podezřelým a jejich práva vzrostou, mohou vám strkat prsty do tělesných dutin a otvorů, mohou číst, vyptávat se a prohlížet vše co máte u sebe včetně obsahu HD vašeho laptopu a podrobit důkladnému výslechu bez přítomnosti právníka atp., až zmeškáte letadlo. Drtivá většina je poslušnou ovcí a nechce strávit hodiny u výslechu nebo „kontrole prostaty“. Klíčové slovo je podezření a vzhledem k tomu, že se to stává opravdu řídce, si ani neuvědomujeme, že tatáž práva má (americká a kanadská) policie, když vás zastaví v autě. „Autority“ nemusí nešťastníkovi nic vysvětlovat ani zdůvodňovat, nedostatečná kooperace je podezřením.

Jistě jste četli o Kuvajtském diplomatovi, který byl spoután a strávil noc ve vyšetřovací vazbě za podezření z kouření na záchodě. Nyní noviny píší o jeho možném vyhoštění z USA. V Kalifornii již zakázali kouření v parcích. Nezapomeňme, že USA a Kanada do roku 1975 byly země, kde se vesele kouřilo zcela všude, v kinech, potravinových obchodech, nemocnicích atp. Vím, je to pro naše DOBRO.
'Time is coming' for park smoking ban
Nadchází doba zákazu kouření na veřejnosti. Všichni teroristé jistě nervózně za chůze kouří a všechny zákazy a příkazy jsou přece pro naše dobro.

216790

13.04.2010 10:52

Biskup viní Židy z cílené kampaně proti církvi

Media nás blbnou, účelově lžou!

Saša 204.?.?.?

Článek měl být možná uveden: media nás blbnou a v podvědomí nám vemlouvají lež.

Zkusme „informaci“ přepsat: Biskup viní své židovské bratry ze lži

Biskup Babini popírá, že by vůbec někomu poskytl interview. „Je mi připisováno autorství tvrzení o našich židovských bratřích, které jsem nikdy neučinil,“ řekl Babini. Americký židovský výbor/ American Jewish Committee nařkl Babiniho z nejhorší křesťanské a nacistické propagandy obdobné propagandě před druhou světovou válkou.
Internetová webová stránka Babinimu přisuzuje výrok: „Na základě toho, jak mocný a rafinovaný je útok, věřím, že za útokem na církev jsou sionisté” a Židé hlásící se k sionizmu se cítí dotčeni.


Je to jak v tom přísloví s potrefenou husou. Snad i kněz má svobodu slova a názoru.

Obdobně český Eretz překládá jinou lživou zprávu s nadpisem :
“USA bojují proti izraelskému jadernému programu”

...až zcela na konci se dočtete Ministerstvo zahraničí USA zprávu popírá. Řekl bych česky USA viní Izraelský deník ze lži.
V samotném článku je citován nejmenovaný zaměstnanec jaderného centra v Dimoně obviňující zástupce USA, že se k nim chovali špatně a sdělili jim, že do Spojených států nemohou cestovat.
V posledních 20 letech bylo běžné, že USA poskytlo vybavení jaderného reaktoru v Dimona, ale nyní prý USA povolují prodej Izraeli, jen pokud izraelští představitelé přesně vysvětlí, k čemu bude příslušný díl použit.

Zde sionisté dokonce preventivně již kvičí… V tomto případě by ta příslovečná husa musila hýkat, jen když se na ni někdo špatně podívá. [mrknutí jedním okem]

217080

21.04.2010 10:51

Drogování kojenců a batolat psychiatrickými léky

RE: Opravdu je dostávají?

Saša 204.?.?.?

>není možné, že by se na ty děti účtovaly léky
>pro někoho jiného?

Vše je možné, nezdá se to však pravděpodobné; lékárna by snad nemohla vydat lék „pro dítě“ s dávkováním pro dospělého.[zmaten]

Mohu potvrdit oblbování Američanů stálou televizní reklamou na různé léky na předpis. Například reklamy na léky proti depresi, kde herec předvádí jak je bez vůle do života a po poradě s lékařem začne šveholit o štěstí. Zábavné je, že zřejmě reklama musí uvést nejhorší vedlejší účinky a tak do toho zadrmolí o řídkém zhoršení stavu včetně možnosti sebevraždy a ani to nějak nepostřehnete, naopak závistivě pozorujete to „štěstí“ na obrazovce. Podobně je tomu v reklamě tuším na Pulmacort ke kontrole astmatu, kde vidíte na TV, jak krásně dýchá po celý den a zcela člověku unikne, že tam zadrmolí o jedinci postiženém silnými záchvaty a ten po léku může zemřít. Pochopitelně „vnímavá“ duše půjde k lékaři a navrhne si lék a lékař vyhoví. [zmaten]

217574

07.05.2010 10:02

Seznam „zlých hochů“?

RE: Opravdu zli hosi

Saša 74.?.?.?

Evžene Billy a další, přihořívá [mrknutí jedním okem]

>kdo ovlada media
>jejich redaktori a vlastnici.

Majitelé, ovládají media, tedy vlastníci… Skoro jste to uhodl! Je zajímavé, že často objektivní zpravodajství najdete právě ze zemí, o kterých je nám tvrzeno, že nemají tu svobodu tisku. . Mě nezajímá s kým který papaláš spí nebo kam chodí do kostela. Ostatně i to co napíší v New York Times nebo ohlásí Fox News je záměrné. Naše „svobodná“ media nejsou zas až tak svobodná, jsou ideologicky zavádějící až ke lži, vzpomeňte zpravodajství FOX News [mrknutí jedním okem]

218869

17.05.2010 10:59

Zabte bílé!

Kuřata?

Saša 74.?.?.?

Od nepaměti se lidé zabíjejí pro rozličnou víru, pro víru v Boha a také pro různou barvu kůže. Není nakonec „ohavný rasismus“ přirozeným pudem? Tvrdí se, že když dáte mezi bílá kuřata jedno černé, bílá ho uklovají a naopak mezi černé jedno bílé, uklovají ho černá.
Vložený obrázek
Nevím jak přesný je ten graf, ale v každém případě naše civilizace (nebo rasa chcete-li) je na ústupu. Málo souložíme![mrknutí jedním okem]
Každá civilizace má svůj zenit a pak začne upadat. Bílá ho již měla.. Ono to není o chytrosti, ušlechtilosti apod.

219497

20.05.2010 09:14

Ropná katastrofa v Mexickém zálivu – čím hůř, tím líp

Špatné správy po troškách a „optimisticky“ laděné

Saša 74.?.?.?

BP a Spojené Státy nám nepoví vše. Na univerzitě v Miami předpovídali, že je jen otázkou času než se olej dostane do Golfského proudu, ohrozí nejen celé východní pobřeží US, ale dokonce může ovlivnit počasí v Evropě. Nějaký Robert Weisberg z konkurenční univerzity, prohlásil, že převládající větry udrží olej u pobřeží. Snad, aby nevznikla panika, media do dnes přebírala tuto optimističtější zprávu. Drtivá většina oleje je pod hladinou a obtížně sledovatelná. Dnes se ze zpráv dozvídáme, že „malá část“ oleje již je v Golfském proudu a dle očekávání dorazí na východní pobřeží Floridy za 6 dnů.
Snad pro naše dobro [oči v sloup] zprávy o tomto největším ekologickém neštěstí jsou nám podávány optimisticky laděné.

219732

20.05.2010 09:26

Ropná katastrofa v Mexickém zálivu – čím hůř, tím líp

RE: 100 atmosfer

Saša 74.?.?.?

Na vrtné věži v moři došlo k výbuchu a požáru, 11 osob zahynulo. Přihodilo se to zrovna při slavnosti vedení BP bezpečnosti projektu. Příčina snad v selhání hydraulického systému? Anglicky na http://en.wikipedia.org/wiki/Deepwater_Horizon_oil...

219733

20.05.2010 10:23

Ropná katastrofa v Mexickém zálivu – čím hůř, tím líp

Je katastrofa 5x nebo 40x horší než je přiznáváno BP

Saša 74.?.?.?

Oceánograf Ian MacDonald z téže univerzity jako ten co si myslel nebo nám nalhával, že se olej nedostane do Golfského proudu odhaduje dle satelitních obrázků a ostatních informací, že únik oleje je 5x větší než udává vládní NOAA (National Oceanic Atmospheric Administration). Někteří nezávislí vědci odhadují až čtyřiceti násobek současného oficiálního odhadu.
http://www.chron.com/disp/story.mpl/business/deepw...

219737

21.05.2010 10:12

Brzezinski varuje před globálním politickým probuzením

RE: je to k popukani,

Saša 74.?.?.?

>slabomyslnosti ... minimalni mzda,
>jejich vlhke sny nebudou splneny,

Stane, tu minimální mzdu mají ve Spojených Státech. Dle Vás mají Američané vlhké sny a leninské čepice? [překvapení]

219812

21.05.2010 10:36

Ropná katastrofa v Mexickém zálivu – čím hůř, tím líp

RE: Tahle katastrofa je nejvetsi katastrofou v celem lidskem obdobi.

Saša 74.?.?.?

>nemohu pochopit, a to,ze olej jde, jak na povrchu, tak i po
>morskem dne, vzdy jsem vide a cetl,ze z mnoha podobnych
>katastrof,olej lehci vody, plave na povrchu vody. Muze mi to
>nekdo vysvetlit?

Olej má různou konzistenci a specifickou váhu. Část je podobná dehtu, asfaltu a klesá ke dnu. Ještě před touto katastrofou pláže v Texasu a okolí Padre Island byly díky těžbě nafty znečištěny právě touto hmotou v písku, když na to šlápnete, umyje to jen benzín. Ve vodě je to na dně! 20. května BP poprvé přiznalo, že „oleje“ uniká daleko více, než byl oficiální odhad a část se již dostala do Golfského proudu. (Na Vaší mapce Loop Current je součástí Golfského proudu.) Nejhorší předpovědi se naplňují.

219816

U moře již nebudete používat olej na opalování nebo proti opálení a snědou barvu dostanete po prvním vykoupání.
Nafta v přímořských letoviscích teče zdarma. [mrknutí jedním okem]

Dle oficiálních zdrojů, uniká do Golfského proudu zatím „malá část“ oleje. Zprávy jsou z pohledu USA a laděny optimisticky. Nic takového rozsahu se nikdy ještě nestalo, ze satelitů je vidět jen část oleje na povrchu. Nějak nám dávají špatné zprávy po kapkách, všechny články naříkají, jak utrpí turistika, Florida, východní pobřeží USA. Skutečnost je taková, že co se nevyplaví na pobřeží v Mexickém zálivu, postupně se dostane do Golfského proudu a to včetně jedovatých dispergovadel . Ovlivnění Golfského proudu mimo pobřeží USA se Američanů přeci netýká a tak se o tom moc nedočtete, je uváděno jako možnost v nejhorším případě.

219934

25.05.2010 06:28

Nedostižná nadstandardní morálka disidentů, kněze Umlaufa a Mladé fronty dnes

Skvělá úvaha a výborný článek

Saša 74.?.?.?

Patří pravda vítězům a morálně nadstandardním nadlidem?
Právem síly?
Je heslo „Pravda vítězí!“ vždy pravdivé?

Extrémní nadšení jakoukoli ideologií je zavádějící hodné idiota, zdravé je pochybovat a přemýšlet. Totéž ovšem platí o slepé nenávisti. Fanatismus je neomluvitelný primitivizmus. Morální je snad vidět svět, člověka i nepřítele z druhého břehu.

220044

25.05.2010 09:50

Nedostižná nadstandardní morálka disidentů, kněze Umlaufa a Mladé fronty dnes

RE: Skvělá úvaha a výborný článek

Saša 74.?.?.?

>Saso nekdy lide musi byt fanatici-

Jak pan Kadlubec píše, většina z nás patří mezi „idioty“, jak to napsat, stará se o rodinu, existenci, živobytí… Je hnán nutností a pudy, maximálně si někdy zanadává.

Znáte však typy lidi, co musí v každé hře vždy vyhrát a jsou nějak krkavější než většina, musí být na špici, ač se v zásadě k ničemu nehodí – to jsou bezpáteřní politici každého režimu, stejné typy lidí za každého režimu.

Fanatici bezhlavě věří, neptají se, vše je podřízeno převzaté ideologii. Nikdy nepochopí jiný nebo opačný pohled. Příkladem jsou sionisté a zde to souvisí s náboženstvím jen pramálo.

Nadšenci se dovedou nadchnout, ale jsou ochotni pochopit druhého, někdy i zkorigovat svůj názor nebo pokud najdou důvod zcela změnit své „nadšení“. Do této skupiny bych řadil i většinu hluboce věřících, ač Vám budou odporovat, život za víru nepoloží, ani nikomu vědomě nevezmou – zbytek patří k fanatikům.

Samozřejmě nadšenci jsou užiteční a každá „pravda“ je potřebuje. S fanatiky je to trošku horší, ti nemají svůj vlastní názor a není s nimi řeč – dnes je pro ně výraz extrémisté, což dnes také neznamená, že jdou nutně do extrému. Své ideologii mohou a nemusí být užiteční.

Zamotal jste do toho VUML (Večerní univerzita marxismu leninismu). Autor to vysvětluje, dále když budu i doopravdy studovat nějaký směr nemusím být jeho zastáncem a stejně jako za současného režimu, každý přisluhovač není ještě nutně kurva. Komunismus (pravděpodobně Marxismus Leninismus) není života schopný, ale jeho teoretické podání je stejně krásné jako křesťanství, je tam mnoho společných prvků, ovšem žít se tak nedá. Současný režim s komunismem soutěžil, proto máte nebo jste měli důchodové zabezpečení a jiné.

220060

27.05.2010 06:41

Nedostižná nadstandardní morálka disidentů, kněze Umlaufa a Mladé fronty dnes

RE: Skvělá úvaha a výborný článek

Saša 74.?.?.?

Díky za vysvětlení. Tak taklhle je to s tou pravdou [mrknutí jedním okem]
Vložený obrázek

220286

28.05.2010 06:36

Končí divadelní komedie o demokratických volbách

RE: a co když není 100% čas se k volbám dostavit ???

Saša 74.?.?.?

V jiných kapitalistických zemích (nevím jak v ČR), zaměstnavatel dle zákona musí zajistit uvolnění zaměstnance na souvislé 4 hodiny v době otevřených volebních místností. Pokud se plánovaná pracovní doba překrývá s dobou možnosti volit tak s plným platem.

Obraťte se s touto otázkou na Vaši odborovou organizaci.

V zákonech o volbách se moc nedočtete, alespoň já nemám tu trpělivost, ostatně může to být jinde, třeba v zákoníku práce.


Ministerstvo Vnitra. Informace k volbám do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, které se budou konat ve dnech 28. a 29. května 2010


nebo


Zákon o volbách do Parlamentu České republiky a o změně a doplnění některých dalších zákonů

220384

28.05.2010 18:31

Končí divadelní komedie o demokratických volbách

RE: Nevolim

Saša 74.?.?.?

Vložený obrázek

Přišlo emailem [mrknutí jedním okem]

220457

31.05.2010 08:23

Flotila do Gazy vleče Izrael do moře stupidity

RE: Lidovky 31.kvetna 2010

Saša 74.?.?.?

Izraelské komando napadlo mezinárodní flotilu s pomocí Gaze. Nejméně 16 zavražděni a 60 zraněných Izraelským komandem. http://cbs11tv.com/national/israel.ship.attack.2.1... [bliji]

220624

01.06.2010 09:03

Sionisté opět připravuji scénu pro židovský holocaust

RE: Víte,

Saša 74.?.?.?

Sionisté chtějí, aby Židy svět nenáviděl, snadněji se tak lže a lehčeji vraždí.

220783

02.06.2010 20:20

Falešná propaganda

Izrael se poučil od Geoblse a od bývalého rádia Jerevan

Saša 74.?.?.?

Totální informační embargo a pak posílat do světa bludy.
Z nevinných obětí dělat útočníka, stejný hnus jako kdyby pedofil tvrdil, že ho 3leté děvčátko vyzývalo.
Vložený obrázek
Izraelská právnička a členka Izraelského parlamentu Haneen Zuabi potvrzuje, že nebyly na lodích žádné zbraně, žádný plán odporu. Je absurdní vinit někoho pro jeho existenci.
Proti pirátům na otevřeném moři je dobře si najmout ochranku.

220986

03.06.2010 06:17

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Chudák maminka s miminkem....

Saša 74.?.?.?

Mírová flotila do Gazy se nezdála zas tak nebezpečnou akcí. Účastnila se ji řada politiků, známých osobností jako nositelka Nobelovy ceny míru Mairead Corrigan Maguire, 86letá Hedy Epstein přeživší holocaust, významní Židé z Izraele jako archeolog dr Uri Davis, právníci a lékaři z USA a dalších zemí. Nečekali, že se octnou u Somálských břehů s piráty.
Vložený obrázek
Hedy Epstein

221028

05.06.2010 10:32

Potřebujeme vůbec tento Izrael?

RE:

Saša 74.?.?.?

Aktivisté byli vražděni z bezprostřední blízkosti. Dle výsledků pitvy americký občan Mr. Dogan byl zastřelen IDF pěti výstřely z méně než 45 centimetrové vzdálenosti. Šedesátiletý muž byl střelen 2x do hlavy. Mimo devíti mrtvých 48 osob utrpělo střelné rány a 6 je pohřešovaných.

V Jeruzalémě přišla o oko jednadvacetiletá Emily Henochowicz, z Marylandu (USA), při demonstraci proti vražednému zásahu IDF.

Před chvílí IDF znemožnila komunikační zařízení na lodi Rachel Corrie.

221265

13.06.2010 20:12

Školné je správné

RE: No konečně!

Saša 74.?.?.?

Paní Strigo, nebuďte zapšklá. To je jak když před dcerou policajta vykládáte vtipy o policajtech. Nikde tam není, že to učitelé mají lehké a je to prostě sranda přivádějící člověka k zamyšlení.

221935

14.06.2010 10:40

Vytékání ropy v Zálivu „by mohlo pokračovat roky a roky“…

RE: Tolik ?

Saša 74.?.?.?

Jen na samém severu Mexického zálivu je 4000 ropných plošin. Zdroj Wikipedia.
Vložený obrázek

Vzhledem k tomu, že kdo může tak pod mořem těží … Je to snad možné. Ne všechny jdou do tak obrovské hloubky jako ta Deepwater Horizon (zmiňovaná BP). Na Twitter, což není zrovna věrohodný zdroj, nějaký pan Ebert z Chicaga uvádí, že podobných je 5307.

221978

18.06.2010 08:59

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Psychologové, psychiatři soudní znalci......

Saša 74.?.?.?

Pane Baki odporovat panu „ji“ je kontraproduktivní, dává mu to jen další příležitost pokračovat v propagaci, jak mu ústředí ukládá pro zvýšení svých zisků.
V diskusi je možné se dotknout a dokonce i vycházet ze svého náboženského nebo jiného přesvědčení, ale „misionářské“ akce náboženského charakteru by neměly být připuštěny.

Pan “ji” může věřit na co chce, to je ještě v pořádku, ale neměl by v rámci svého fanatismu odvádět od politické debaty a vkládat příspěvky jen proto, že mu to sekta z New Yorku ukládá. Je ztrátou času, dohadovat se, která větev náboženského směru je pravdivější, stejně jako jestli máme následovat Tóru a judaismus nebo Korán s islámem apod. Pan “ji” nemá právo zneužívat diskusi. Měl by to zkusit v diskusi u badatelky v oboru religionistiky, Věry Tydlitátové. Ta dáma v pravidlech diskusí uvádí: „Profláknuté psychopaty a náboženské fanatiky do diskuse nepustím vůbec a jejich vzkazy ani nečtu.” Je to jediné v čem s ní souhlasím.

222272

18.06.2010 11:29

Školné je správné

RE: No konečně!

Saša 74.?.?.?

>když si doveze zvíře, které miluje a na které si předem vyřídil

>všechna lékařská vysvědčení a přesto mu ho v Kocourkově odeberou

>a na mezinárodní lékařská vysvědčení se sprostě vykašlou!

Byl jsem v ČR 6 týdnů na návštěvě se psem a jediná kontrola dokladů pro psa byla v USA a pak na letišti v Praze, ač jsem přistál v EU poprvé v Amsterdamu, kde si mě vůbec nevšimli při venčení psa před letištěm, ale bylo to zcela bez problému snad 3 minuty. (Měl jsem z internetu „mezinárodní“ EU pas pro psa.)

V ČR s vámi jednali dle představ jednání v „zemi neomezených možností“. Problém je také v tom, že po x letech znáte očekávané jednání v místě bydliště a tam, kde jste býval doma jste v cizině. Do značné míry je to otázka pohledu. S tím psem jsem asi více omezen v US než v ČR.

Ve velké vesnici v Grand Forks N.D. jsem byl oloupen černochem s pistolkou – je pravda, po zavolání 911 to vypadalo jak ve filmu, ale výsledek stejný jak Váš v ČR. Johns Hopkins Hospital po mně vymáhal pod hrozbou exekuce již jednou zaplacených $25 000 atp. V ČR obdivují USA. Přiznejme si, že člověk se chlubí především úspěchy. Na příklad fotku svého prvního obrovského auta pošle příbuzným a známým focenou z té strany kde není rez moc vidět atp. To neznamená, že v ČR je vše pořádku, ale všude je něco. Je zajímavé, že v Mexiku, kde jsem byl mnohokrát, se mně nikdy nic špatného nepřihodilo, dokonce ani ten příslovečný průjem. Dojmy jsou velmi subjektivní. Žiji jako světoobčan (nebo dobrodruh, vyberte si) téměř od svého dětství v 68 roce. Netrpím záštím proti komunismu, zdá se mně to podobné jako nenávidět utopii křesťanství (mám za to, že ani jedno dnes neexistuje). Ač otec byl nestraník a doktor, mám na život v bývalé ČSSR nejlepší vzpomínky. Samozřejmě o „vše“ jsme v ČSSR přišli a o žádnou náhradu jsem ani nežádal. Cítím se Čechem, ale kritizuji opatrně, je to dnes vzdálená a jiná zem. Chyby hledám, kde žiji a tam se nestydím kritiky.

222286

Pane Valdo, čtěte pozorněji. Nikde není ani zmínka, že by tam naleziště nebyla.

222337

22.06.2010 09:23

Steve Connor: Potřebujeme globální debatu o populaci

RE: INTELIGENCE

Saša 74.?.?.?

Pane Quido2 můžete se radovat, paní Jarmila má plnou pravdu. Věda, na rozdíl od pavědy, nepřichází napřed se závěrem a dodatečně nekonstruuje dogma. Připouští, že člověk je omylný. Ze strachu a pýchy je zbožným přáním člověka distancovat se od ostatních zvířat.

222555

27.06.2010 10:32

BP vás vítá do apokalypsy

RE: neobvykly

Saša 74.?.?.?

>No ty scénáře jsou zajímavé,
> moc nechápu toho ježíše

Spíš snad tragédie podávaná humorně. Děsivější než článek jsou odkazy z něj, jako odkaz na konzervativní The Washington Post, „Každý den jiná definice nejhoršího scénáře úniku ropy“, nebo na bulvární Telegraph.co.uk, který si dělá srandu z optimizmu Američanů, který sice klesl oproti roku 1999, kdy 81 procent mělo optimistický pohled na život své rodiny a dnes 64 procent. Obdobně v roce 1999 sedmdesát procent vidělo světlou budoucnost pro USA a dnes je to stále 64 procent. 86% Američanů věří, že pravděpodobně budou musit pracovat ještě po dosažení sedmdesáti let. 41% věří, že Kristus přijde nebo se vrátí na zemi v roce 2050 atp. Jinde je odkaz na „zprávu“ jak USA dali gól Slovinsku, když byla hra přerušena. Vše, sice především, ale nejen v Americe je nějak bláznivý. Následující souvisí jen s tím děsem a ač z JAR, zní to jak v USA.

K příležitosti Světového poháru ve fotbale v Jihoafrické republice, bílá lékařka Sonnet Ethler vymyslela a prodává za $2 ženský kondom proti znásilnění.
Kondom se nosí jako tampón, uvnitř má ostny, v případě soulože se kondom uchytí na přirození muže a musí být chirurgicky odstraněn. Vynalézavá to dáma rozdala 30 000 těchto kondomů. Co chudáci fotbalisti,[vyplazený jazyk] ty to budou nosit taky? Je známo, že v JAR nejsou v násilí vybíraví. [oči v sloup]

222887

05.07.2010 03:32

Nebezpečné křižovatky ve světové historii: Obamovy nové sankce vůči Íránu: Válečný akt

Po dvaadvaceti letech, žádná omluva za smrt 290 osob

Saša 74.?.?.?

Tehdy americká letadlová loď USS Vincennes „omylem“ sestřelila íránský Airbus na pravidelné lince s 290 civilisty. Spojené Státy se do dnes odmítají jen omluvit. Místo toho president Obama vydává nové sankce a pokrytecky oslovuje íránský národ: „V Íránu a na celém světě, Spojené státy americké budou nadále stát s těmi, kteří hledají spravedlnost a pokrok v oblasti lidských práv a důstojnosti všech lidí. "

Stále stejné politika G.W.Bushe, který se vyznamenal prohlášením „nebudu se omlouvat za Spojené státy bez ohledu na to jaké jsou skutečnosti. “
Nikdo z posádky USS Vincennes nebyl nikdy potrestán, naopak celá posádka obdržela vyznamenání.

223316

05.07.2010 11:09

Nebezpečné křižovatky ve světové historii: Obamovy nové sankce vůči Íránu: Válečný akt

Jedno tělo, jedna černá duše :)

Saša 74.?.?.?

Vložený obrázek
Dnes přilétá do Washingtonu nepostradatelný spojenec v “boji proti teroru” Benjamin Netanjahu, posílit americké intimní spojení s Izraelem.
Chce vyvolat zdání, že jeden druhého musí přemlouvat, aby se oba pak mohli plácat do ramen jak se vysmáli světu.
Jen umět tak řečnit a tak krásně lhát, slibovat a strašit. No není to na Nobelovu cenu?

223335

05.07.2010 18:12

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Saša 74.?.?.?

Pane Janko, pan abc propaguje svou organizaci a plní její poslání. Výdělečná organizace má své webové stránky odkud je materiál přebírán. Můžete si to přečíst tam, můžete si vyměnit email s panem abc. Mohu Vás ujistit, že žádné jiné diskusní fórum by nebylo k němu tak tolerantní jako Zvědavec.

223354

07.07.2010 09:33

Proč je větší krize stále před námi?

RE: Leveragovat? Prosím přeložit.

Saša 74.?.?.?

> dobře popsaný princip páky, ale s tím kasínem

to přesně odpovídá skutečnosti. Drobní investoři nikdy ani nemohou vědět, co dělají a jsou závislí na „hře“ obdobně jako alkoholici na alkoholu. Opravdu velcí hráči mají týmy poradců a obvykle nějakou v zásadě nezákonnou vnitřní informaci – jinými slovy jsou podvodnými hráči. Dle investičních poradců, když vezmete v úvahu drobné a miliardové akcionáře v průměru (a za desetiletí) jejich zisk sice předbíhá inflaci, ale z toho jen ti drobní zpravidla ztrácí. Samozřejmě z nich ti drobní co dle Vás nejsou přizdisráči ztrácí více, doslova kalhoty.[mrknutí jedním okem] Makléř (nebo instituce) dostane vždy svoji komisi bez ohledu na zisk či ztrátu. Přesně stejně jak v loterii nebo v kasinu, vidina velkých peněz pro chudáka znamená být ještě chudší. Samozřejmě každý podnik i stát potřebuje investici a pro vlastníky i zaměstnance daného podniku je rozumné do něj investovat – pro stát a jeho politiky zvyšovat daně a podporovat kasina a loterie.. Kde končí morálnost tohoto počínání, záleží na tom, jestli máte nějaký soucit s chudými blbci.

223450

09.07.2010 10:11

Ve jménu kuřáků!

Co motivuje k zákazům?

Saša 74.?.?.?

Je převážná část lidstva masochistická a prostě zákazy miluje?

Asi ano, pokud se to jeho netýká nebo možná i když se cítí provinilým. Dále, to přání „aby sousedovi prase chcíplo“ není jen českým přáním. Sebenesmyslnější zákaz, dává pocit moci, přeci vládnu a mohu ovládat a vše lze zdůvodnit „dobrem“ jako Bohem. Což je obzvláště silná motivace pro politiky, mohou se bít v prsa, jak jsou dobří a utáhnout otěže i jinde nařízením (v zájmu „dobra“) co si smíme myslet. Napadá mě celá řada absurdních a nesmyslných zákonů, proti kterým ani nebudeme bojovat neb se přeci nás netýkají nebo jsou zřídka prosazovány. V módě jsou zákony „v zájmu dítěte“ a tím se dá zdůvodnit úplně všechno. V zemi z které píši, dítě nesmí zhlédnout bradavku, asi žádné nebylo odkojeno. Ne, nechci obhajovat anarchii, ale kde je nějaká tolerance, co tě nepálí, nehas. Nikdo není bez chyby a je jen jeho představou, že je ideální (ostatně i to bývá podezřelé). Každému něco vadí, je otázkou míry a jak důvodně. Dnes je vžité se v autě upoutat a neupoutání je dokonce trestné, ale přesto se smíme věnovat třeba parašutismu, jezdit na kole a na motorce. V diskuzích zde na Zvědavci se často horlí proti teplým; hm, pokud to nechtějí po mně, je mi zcela ukradené co a kam strkají doma. Dokonce mně ani nevadí, pokud se „vezmou“, budou si vzájemně platit alimenty apod. Je zajímavé, že společnosti nevadí, výchova jimi adoptovaných dětí a zde selhává rozum.

Je tedy otázkou, jestli je společnost ve spasmu jako za Hitlera v boji o vyvoleného nového člověka, je nás prostě moc a musíme se vzájemně požrat, zmíněné masochistické tendence, chceme být vedeni, trpíme totální ztrátou selského rozumu nebo naši vůdci jsou blbci?

223624

10.07.2010 06:01

Proč je větší krize stále před námi?

RE: Leveragovat? Prosím přeložit.

Saša 74.?.?.?

Ozval se investor: [chechtot]

>A máš něco proti legálnímu a zcela dobrovolnému sázení?

Díky nejchudším a nejméně nadaným z nás a jejich sázení, platíme nižší daně. Je jim draze a lživě prodávána „naděje“, rovnající se matematické jistotě, že sázku prohrají. Nic proti sázejícím, stát je morálně na stejné úrovni jako pervert zneužívající mentálně postižené děti.

>Nutí tě někdo někam dát i jen jednu jedinou korunu? NENUTÍ, tak se uklidni.

Jsem velmi klidný a přeji Vám velkou radost z Vašich „investic“, vážený a utajený investore 88.

223704

11.07.2010 03:18

Ve jménu kuřáků!

RE: Co motivuje k zákazům?

Saša 74.?.?.?

>Common sense umírá všude tam,

Common sense nebo česky „selský rozum“ umírá všude tam, kde je přítomna nenávist, sestra to lásky. Obě silné emoce nejsou objektivní, tu druhou lze chápat. Většina diskutujících nemohla celý článek číst (je uzavřen), touha po někom se svézt jim však nedá.

223818

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 0

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,92 Kč
Euro
26,21 Kč
Libra
29,17 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 127,31 Kč
1 unce stříbra
495,98 Kč
Bitcoin
368 553,71 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 815 940