Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Saša

Nalezeno 1860 příspěveků, 110 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

23.05.2019 03:40

Ultimátum Spojených států o Huawei má opačný účinek

Trump se bojí Huawei

Saša 142.?.?.?

Tak Huawei by mohl položit Spojené státy [chechtot] Takovej telefon musím přece mít [velký smích]
Ne, že bych chtěl pokládat USA, ale musí to být sakra dobrý mobil!
V každé cenové kategorii on také je. Tak nějak mně připadá, že Trump (a jeho vláda) bojuje jak Don Quijote de la Mancha s větrnými mlýny. Ať je to v náš prospěch nebo není pokrok nezastavíš.

371636

09.05.2018 09:06

Když nevinného obviní z harašení

RE: Jasně

Saša 50.?.?.?

>Zatímco muži nic podobného nedělají, kdepak. Inu, nedělají, když
>ženská ví včas, komu dát. [smích]

>(To jen pro vyvážení.)

Milá „vyvážená“ babo, žena si vybírá komu „dá/nedá“ a není pro ni nic více urážející než nezájem. (Obdobně jako muži), ženy totiž očekávají, že muži budou receptivní/ vnímaví. V jednání vlastníků těch protichůdných pohlaví není zásadní rozdíl až tedy na Me Too.

Co pak jenom harašení, právě jsem narazil na článek jak prý farář opakovaně násilnil svoji kostelnici Petru P. https://www.lidovky.cz/byla-jsem-znasilnena-farare... Ta zasvěcená panna prý zasvětila život Bohu a čtyřikrát si pozvala faráře Erika T. do bytu, aby ji vždycky znásilnil až vždy měla či utrpěla orgasmus. Farář Erik se ke znásilnění nikdy nepřiznal a dostal 3 roky vězení (Lidovky nepíší proč jen 3 roky za 4 znásilnění!). Těžce duševně postižená kostelnice z inspirace Me Too, o tom teď přednáší a znovu to doslova prožívá.
Ach jo, svět se zbláznil.[zmaten]

364049

06.03.2018 07:27

Válka proti mužnosti

RE: Zase ten kulturní marxismus.

Saša 50.?.?.?

Babo, mě vždy rozesmějete a potěšíte holou pravdou! Výborná a stručná analýza. Muži i ženy jsou ovládáni hormóny, které ovlivňují i myšlení pokud nějaké je. Ty instinkty jsou silnější než logické myšlení. Neznám muže, který by si přál chytřejší ženu než je sám [smích]
S Marxismem to nebude mít nic společného [smích]

362917

27.12.2017 22:32

#MeToo? #KillToo!

RE: The end of the patriarchy

Saša 50.?.?.?

Milý Pacholíčku , děkuji za reakci, už jsem si myslel, že diskuzi nikdo nečte. Dle mne, můžete mít sice pravdu, ale bílá rasa prostě degeneruje. Potom zákony jsou nastaveny tak, že z nařčení mohou naše „lepší polovičky" jen získat nemalý peníz a ony nejsou blbé. Všude se o tom píše a mluví, jak za sáhnutí na prdel nějaká dostala milióny. Samozřejmě touží, aby si sáhl a bude křičet me-too i kdyby si ten blbec nesáhl. Rádi se podíváme na pohádky z Hollywoodu jako Pretty Woman (z roku 1990), Fifty Shades of Grey (2015 dle romantického erotického románu z r.2011). Tam je návod.

Tedy ženy využívaly mužské zaslepenosti od nepaměti a dokonce naši příbuzní paviáni se chovají obdobně. Řekl bych, že sexuální zneužití muže k vlastnímu prospěchu je normální a prostě dáno tím „hříšným“ pudem. Ve středověku se za zámožného musela vdát, dnes ani nemusí a odrbe ho stejně. [velký smích]

361632

27.12.2017 04:42

#MeToo? #KillToo!

RE: The end of the patriarchy

Saša 50.?.?.?

Ženy neodolatelně přitahují úspěšní muži. Je to proto, že jejich sexuální pud je poněkud jiný než těch mužů, je jim dána touha po dětech a jejich nejlepší zajištění, což je nějak spojeno s tím pudem. Alespoň tak je to galantně vysvětlováno [vyplazený jazyk], abychom nedospěli k mylnému závěru, že jsou to všechno kurvy.[naštvaný] Občas „podlehnou“ a jen tak „vyjímečně zahnou“ s vtipným vysokým mužem ale to nemyslí nijak vážně. Pudově se podbízejí mužům typu Kevina Spacey, Billa Cosbyho, hráčům NHL atp. Ten muž se přímo musí chovat jako prase nebo obecní bejk (nejlépe půl na půl), aby je prostě uspokojil. Vzpomeňme však ty ženské nešťastné sexuální pudy, ony očekávají finanční zabezpečení ("těch nebohých jejich dětí"). Jsou tedy zklamány a zhrzeny a teď se mohou o to své neštěstí rozdělit díky #MeToo a dokonce dostat nějaké to soudní nebo mimosoudní vyrovnání na přilepšenou. Za vše může příroda a náš „vývoj“.

361610

23.10.2016 23:43

Soud s Adamem Bartošem pokračuje

RE: Další politicky motivovaný....

Saša 50.?.?.?

Pan MoUdrostrak zde dal nejhodnotnější příspěvek:
Kdo Vás zotročil, poznáte podle toho, KOHO nesmíte kritizovat

O Schapirovi je známé a sám se s tím chlubí, že miluje celé průvody buzerantů. Buzeranti mohou a dokonce většinou i mívají děti, někdy je taky ohnou. Sexuální deviace se objevují možná častěji i v dobrých židovských rodinách, ovšem to je jen spekulace. Plní však úkoly rozvrátit stát kam byl vyslán.

352825

22.10.2016 06:37

Soud s Adamem Bartošem pokračuje

RE: Další politicky motivovaný....

Saša 50.?.?.?

Sakra tohle je výstižné, třeba si myslel, že je to duhový průvod z USA, vždyť i pan velvyslanec jde příkladem [smích] [velký smích]

Také jsem četl, že byli i tací, co se z toho blahem mohli p#$r##t..

352778

21.09.2016 22:57

Myslete na krále Midase

RE: Celosvětový systém a Saša má problém v chápání!

Saša 50.?.?.?

Ten problém v chápání je jen možná trošinku pessimismus. Těžko mně vymluvíte, že kšeft nemá jediného "boha".
Z Murphyho zákonů:
"Nedá-li se věc pochopit selským rozumem, jde o matematiku. Když to nedává žádný smysl, pak se jedná buď o ekonomii, nebo o psychologii."
K tomu také patří "Když všechno zklame, je třeba si přečíst návod".

Průměrný člověk (mě včetně) tyto obory zcela nechápe a prostě zaplatí.  

Nákupy v čláku chvalně zmíněném Costco, jsou vyloženě neekonomické a přesto je tam narváno. Asi proto, že platíte „členství“ a nakupujete věci „značkové“ v nepotřebném množství, abyste je mohli časem vyhodit. (Marně si zdůvodňuji svoje členství, snad něco se přece vyplatí? Souhrně však nevyplatí! Asi musím být „in“.)
Americký řetězec Starbucks zakládá prodejny kávy kde si u toho nemůžete ani posedět, z auta u okénka si koupíte předražené kafe, 4x dráže než jinde a doma by bylo udělané skoro zdarma.
Kšeftmani mezi sebou sice soutěží, ale o nadnárodní dominanci v daném oboru.

352053

21.09.2016 08:32

Myslete na krále Midase

Celosvětový systém

Saša 50.?.?.?

Podnikatel musí vždy získat maximální možný zisk v mezích zákona. Pokud ho nezíská tak zkrachuje, jiná firma ho převezme po dobrém nebo po zlém. Kšeft a podnikání není dobročinnost! Ona v kapitalizmu i ta „dobročinnost“ musí vydělávat a vždy se vás zeptá jestli právě vy nechcete přispět. V kapitalizmu není žádná etika či spolucítění, pro optimistu by to měla dodat vláda či zákon. Je to vývoj. „Jakmile nestvůra přestane růst, zemře..." Příroda je tvrdá a na jejích zákonech je náš „systém“ postaven.

352024

19.09.2016 08:09

Američani se pořád usmívají – jako roboti

RE: věcná hrubá chyba

Saša 50.?.?.?

Pane -MIS-, vážený to jazykozpytče, v ruštině se často zástupně používá místo prvního pádu podstatného jména přídavné jméno. Proto Google přeloží крестьянский zcela správně jako rolník. Ovšem s tím крестьянином máte jistě pravdu, ale o tu Vám nejde, že? [chechtot]

351958

26.08.2016 09:45

Arktida na prahu zhroucení

Lžou nám opravdu vždycky? :)

Saša 50.?.?.?

Média sice často sprostě lžou, vypouští do světa polopravdy a někdy mohou však říci i pravdu! Jistě, kvóty na produkci CO2 nás nezachrání, převážně jde o methan. Podobných a zcela stejných článků vyšlo poslední dny tisíce. Jistě opakovaná „lež“ se nestane pravdou, to však neznamená, že se jedná o lež, v zásadě nikdo na tom nezbohatne.
Na RT News https://www.rt.com/viral/357224-permafrost-carbon...
ScienceDaily https://www.sciencedaily.com/releases/2016/08/1608...
Globe and Mail http://www.theglobeandmail.com/technology/science...
Nature World News http://www.theglobeandmail.com/technology/science/...
The Guardian https://www.theguardian.com/environment/2016/aug/...
http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-370...
Kolem 38 000 videos on YouTube..
https://www.youtube.com/watch?v=FM0hczFNDZI
http://www.independent.co.uk/news/science/gas-sibe...

351529

06.08.2016 08:58

Mucholapka

Plácačku na mouchy

Saša 50.?.?.?

> nechápu, kam mizí jednoduché, levné a funkční věci

To je přirozený vývoj kapitalizmu. Firma či korporace uspěje jen když má maximální profit. Ten s největším ziskem vždy zlikviduje všechny s menším ziskem. Velká ryba sežere všechny menší, stane se bezkonkurenční. Kšeft není dobročinnost! Někdo tomu říká nezkrocený kapitalizmus, je to však skutečnost života. Eh, je to jaksi přírodní, slabý musí zemřít..
Proto také nic nevydrží déle než „záruční doba“. Záruku (pochopitelně s maximálním možným ziskem) prodají zvlášť. O tom zde byl také článek.

A na mouchy plácačku a okenní sítě, pokud nám to ještě Čína prodá.

351130

28.07.2016 05:01

Neskrývaná identita - statečnost či strategická naivita?

RE: Kázání idealisty?

Saša 50.?.?.?

Zcela souhlasím s panem Dubem.

Kde kdo se ohání morálkou, pojmem, daným dobou, kulturou a platícím mezi soběrovnými. Ač, morálku mají i jiné druhy zvířat, u člověka se utváří v dětství. O tom co je vrozené a co se jedinec naučí se dohadují vědci.
Každý den dnes můžete číst jak ve jménu velikého boha někdo bezvěrce podřeže a považuje to za vysoce morální, je za to ochoten obětovat i vlastní život. Variace v chápání morálního jednání je obrovská. Samotné téma je široké a různě se okecává. Než tedy někdo začne mávat vysokou morálkou měl by se vymezit.

350930

26.07.2016 08:01

Neskrývaná identita - statečnost či strategická naivita?

Kázání idealisty?

Saša 50.?.?.?

Úvodní část článku pana Habra připomínající naše pudy a skutečnost, „že sami sebe vlastně neovládáme“ je skutečnost. Duševně jsme se asi po několik tisíciletí mnoho nezměnili, což jak víme, je v obrovském kontrastu s technologickým pokrokem. Natož naše pudy!
Mám trochu problém s řešením, které pro autora z toho „plyne“. Pokud je něco geneticky a fyziologicky dáno je to sakra obtížné měnit. Dále autor výmluvně a široce nabádá ke změně sama sebe. Pokračuje zdůrazněním morálky jako základ základů. Přeloženo ze zvučných slov, žádá průměrného blba, aby si nechal vyměnit středověký mozek za osvícený. Autor to myslí dobře. Ovšem přispěl intelektuální výřečností k řešení problému? Chce čtenáře nadchnout?
Neberte to prosím, jako tvrdou kritiku! Napsané je to skvěle, ale nějak se cítím jak po farářově kázání [zmaten]:

350836

18.07.2016 06:24

A teď si vás, holoubkové, podám, že vás vlastní máma nepozná

RE: Incirlik

Saša 50.?.?.?

>Jedine co mi na tom veletoci, ktery se tam udal nesedi, ze Erdogan obvinuje USA a odstrihnul US zakladnu Incirlik.

Erdogan si je jistý, že USA ke svým záměrům Turecko potřebují, když k ničemu jinému tak, aby se Turecko moc nebratříčkovalo s Ruskem. Je to handlíř, ví že US ho bude chlácholit a uplácet. Základnu mu zavřel na jediný den, možná jen pár hodin.
Co je divné, že mainstrýmový Globe and Mail se konspiračně shoduje s Vladimírem. http://www.theglobeandmail.com/news/world/turks-ra...

350565

14.01.2016 04:42

Pravda v křivých zrcadlech Bible

RE: zrkadlo

Saša 24.?.?.?

>zanedbatelne drobné, ktere nestoji za to, abyste siril nenavist nebo
>opovrzeni vuci vericim ?

K věřícím mám úctu a s nimi soucit. Ovšem ty Vaše drobné jdou těm co je blbnou a to je trestuhodné. Je to podobné jako rozdíl mezi adikt a prodejcem drog.

344386

13.12.2015 02:44

Jak jsem si nepochutnal

RE: jest po psovi?

Saša 24.?.?.?

Psí sliny jsou daleko více baktericidní než lidské a proto je relativně daleko bezpečnější nechat se olizovat od psa než od „pána tvorstva“ nebo od nějaké fuchtle [velký smích]

343037

13.11.2015 09:30

Sýrie – skutečný průlom, obrana teroristů v oblasti Aleppa se hroutí!

RE: Pekne shrnuti ... az na 3. cast

Saša 24.?.?.?

>Zdroj: http://syria.liveuamap.com/

Ten „zdroj“ dle neznámého kódu umísťuje převážně „proamerické“ zprávy z Twitter na mapu. Domain by proxy se zdá být v Arizoně.
Jsou tam např. zprávy z „ U.S. Institute of Peace,“ created by Congress [chechtot]

341774

V USA nějaké tříleté batole v plenkách jednou týdně postřelí nebo zastřelí sebe nebo někoho jiného. Tříletému dítěti se dostane do rukou ruční zbraň, a to buď zabije sebe nebo častěji, další dítě nebo příbuzného. Tento rok 43 případů a z toho 13 batolat se zastřelilo, 18 se „jenom“ postřelilo, 10 postřelilo někoho jiného a dvě zastřelila někoho jiného. „Jen“ v jednom případě tříletý stačil postřelit oba rodiče. Čísla jsou pravděpodobně podhodnocená, jen co bylo zveřejněno v tisku. Rovněž tato statistika nezahrnuje batolata zastřelená staršími dětmi.

http://www.washingtonpost.com/news/wonkblog/wp/201...

340740

Není to společný jmenovatel, důvodů je více. Od americké kultury zabíjení v televizi, přes počet zbraní až k nedostupnému zdravotnictví.

Natural News mají svoji agendu prodat „přírodní“ supplements, které vyrábí stejné nebo jim podobné firmy jako farmaceutický průmysl.
Často mají dobré články, ovšem stejně často článek je promíchán polopravdou nebo vyloženou lží a to je pro čtenáře matoucí. Subjektivně si to čtenář vyloží po svém a může si myslet, že není ani nutné se poradit s lékařem a teprve pak použít selský rozum. Vlastní úsudek je důležitý, ale rada lékaře stále je většinou upřímná a nejčastěji vede k žádanému úspěchu.

V tomto článku je pravdivé, že psychiatrické léky jsou nebezpečné, ale důvodů je více a v Americe to jsou i ty zbraně na předním místě. Američané vlastní více zbraní než je obyvatel USA.

Spojené Státy mají mizerné zdravotnictví, především co se týče dostupnosti péče, právě protože je světově nejdražší. Na příklad lékař nikdy nepřijede se sanitkou (pacient by se nedoplatil). Pražská záchranná služba se chlubí, že v případě resuscitace zachrání 30% pacientů, zatímco v USA stěží 20%. Šílenci dostanou tabletky, na nic víc stejně nemají peníze.
P,S, Ta americká "péče" spěje do České kotliny,

340739

16.09.2015 23:48

Smrt shůry: Svět se nemění, je měněn

RE: Možná i Orwell by byl překvapen

Saša 24.?.?.?

Manželka se před televizí nesvléká a moje ač jistě „krásné“ tělo dám FBI na obdiv[chechtot]

Zdá se mně paranoidní představa, že televize by byla schopna posílat někam zvuk či obraz z obýváku. Je to prostě za vlasy přitažené, nakonec ani politické hovory nevedu u televize.
Za to se někdy chci podívat na RT, přímé přenosy a nakonec žena sleduje i filmy na Netflix, starší české filmy (žiji v Americe) a výběr je nekonečný.

339588

16.09.2015 23:16

Smrt shůry: Svět se nemění, je měněn

RE: Možná i Orwell by byl překvapen

Saša 24.?.?.?

Připojení telky (a dalších věcí) k netu je prostě praktické a hlavně není zdaleka tak nebezpečné jako zavolat příteli nebo mu poslat email a o Faacebooku již ani nemluvě.
Vladimíre přece se nedíváš jen na místní vysílání televize a ještě s reklamou?

339586

16.09.2015 22:54

Smrt shůry: Svět se nemění, je měněn

RE: Možná i Orwell by byl překvapen

Saša 24.?.?.?

Nejméně polovina ne-li většina lidí je se západní vládou nespokojena a represivní složky tedy nemohou podrobně prověřovat každého. Není tajemstvím, že šmírovací složky každého státu s pomocí výkonných počítačů a software „rybaří“, hledají TOR, šifrované komunikace a podezřelá slovní spojení s „podezřelými“ kontakty. Zdůvodňuje se to „bojem“ s terorizmem, dětskou pornografií, hackery a možnou špionáží. Počítače ten šum třídí a jen nejpodezřelejší a možná opakované vyhodnocení počítačem dostane na starost agent, který vyhodnotí jestli se dotyčná osoba (IP, email, hovor apod.) bude dále sledovat podrobněji, vyslýchat jeho kontakty nebo se mu rovnou vlámou do bytu. Na příkladu dětské pornografie víme, že jsou schopni a zatknou stovky uživatelů najednou a dokonce se s tím chlubí. Víme, že jsou schopni odposlouchávat hovory Angely Merkel nebo Hillary Clintonové, myslíte, že by nemohli odposlouchávat i ty Vaše? Naivní.

Nemá to nic společného s „chytrou“ televizí nebo s dálkově ovládaným termostatem, co vám může posílat emaily.

Přečtěte si třeba poplašný článek Visit the wrong wbsite and the FBI could end up in your computer

339582

16.09.2015 02:44

Smrt shůry: Svět se nemění, je měněn

Možná i Orwell by byl překvapen

Saša 24.?.?.?

Pod záminkou zlepšení sama sebe, t.z. „self-improvement“ a zatím prý „dobrovolně“, některé firemní společnosti dávají zaměstnancům náramky (a podobná zařízení) monitorující jejich výkon, odpočinek a dokonce i vzájemné chování. Několik amerických firem se zabývá technologickým vývojem a prodejem těchto hraček a pouhé vědomí zaměstnance, že je sledován zvýší jeho výkon.
Too Orwellian? Companies monitoring personal time, for 'self-improvement'

How new data-collection technology might change office culture

Obdobně holá skutečnost možnosti sledování každého hovoru, emailu a Facebooku jistě ovlivní samotné myšlení člověka, ostatně řada myšlenek je již dnes trestná.

Možná i Orwell by byl překvapen

339543

14.09.2015 22:57

Objevují se spekulace, že USA financují africké dobývání bílé Evropy

USA mají v boji proti IS zřejmě jiný cíl, než hlásají

Saša 24.?.?.?

Týden.cz cituje Lavrova: USA mají v boji proti IS zřejmě jiný cíl, než hlásají

Lavrov vyslovil podezření, že "koalice vytvořená USA pro boj proti Islámskému státu má asi ve skutečnosti jiné cíle, než jaké hlásá. Za absurdní totiž považuje, že z boje proti IS vylučuje syrskou armádu."

Jako diplomat jistě musil vyjádřit "podezření, jako člověk však musí mít jistotu, že USA si žádají úplné zničení Sýrie.
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/6541-nemecky-no...
Německý novinář Ken Jebsen ve svém. 5ti minutovém komentáři připomíná nedávnou zprávu Judicial Watch o odtajněných dokumentech, které potvrzují, že Spojené státy americké již od r. 2012 podporovaly vytvoření Islámského státu za účelem oslabení Íránu a pozice Bašára Asada v Sýrii.
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/6597-washi - ng...

339447

09.09.2015 18:16

Nové břímě na ramenou Německa

RE: Islám již teď vyhrává

Saša 24.?.?.?

Sedmdesát let po poražení nacizmu tu máme znovu das Protektorat Böhmen und Mähren s policejním prezdiem David Schön a nestydaté hailující slečny typu Šárky Kabátové. Každý desátý co souhlasí s atentátem na Heydricha bude zastřelen, ach pardon nejdříve 3 roky nucených prací a později možná podřezán. Politika zastrašování a mrzačení národa. Na rozdíl od ateistických nebo vlažně věřících Čechů stoupenci Islámu a Judaismu věří těm perverzním knihám doslova a do písmene, navíc jsou ochotni obětovat duši i život. Ze zákona velitele s krásným jménem David Schön, nesmíme ani ceknout, vítat musíte vlastní jatka!

339297

06.09.2015 21:27

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

Izrael žádné syrské uprchlíky nepřijme

Saša 24.?.?.?

Netanjahu odmítl přijmout syrské uprchlíky. "Byla by tím v Izraeli narušena demografická rovnováha."

V Iráku byli zatčeni nejméně čtyři vojenští poradci napomáhající Islámskému státu v Iráku. Tři ze zatčených vojenských poradců mají dvojí občanství, americké a izraelské, čtvrtý poradce pochází ze země z Perského zálivu.

339154

06.09.2015 08:49

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

Chudým duchem patří království nebeské

Saša 24.?.?.?

O křesťanských hodnotách nemůže být ani řeči a tak jsem raději změnil titulek.
Svaté knihy jsou si podobné a ve všech najdete, že bezduchým patří to království nebeské. Bible a ostatní svaté knihy byly nejdříve šířeny ústním podáním šámanů, nebyl totiž náš pravdivý tisk a televize. Je až nemorální postiženým vyvracet přesvědčení o jejich království na nebesích. V jejich strachu a zbabělosti neuvěří. Rozohněný pan "Opus111" vidí červeně a vyhrožuje, když nezačneme vzývat Aláha tak
>pod nože islamistů a šmik, hlava od těla.
Podobné křesťany a vyznavače Islámu by jsme měli hnát od dveří bičem, jako mám chuť vždy učinit se svědky Jehovovými. Nikdo jim nic nebere, tak ať nás s tím nekrmí. To spíš pochopím prolhaného politika, tomu jde o koryto a blaho jeho dětí [chechtot]

339103

05.09.2015 18:04

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

Václav Klaus proti imigraci

Saša 24.?.?.?

Bývalý prezident a politik dnes píše zoufalé petice:
Výzva občanů České republiky vládě a Parlamentu ČR
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-peti...

Kdo je chce a kdo chce zničit přelidněnou Evropu? Předevšim Německo...
http://www.jcted.cz/pisecke-postrehy/milos-hlavace...

339059

04.09.2015 20:29

Šoková terapie

RE: Na všem tom špatném je přece jen i jedna jistota, že

Saša 24.?.?.?

>parazit smrtí hostitele zahyne. Každý parazit. Je to jeho údělem.

Není! Parazit včas emigruje.

Migranti na nádraží v Budapešti vyhazují vodu a odmítají jídlo

Vždy emigrují ti co na to mají. Opravdoví chudáci za ně umírají a obsluhují jejich kšefty doma v zemi původu.

339007

24.08.2015 18:43

Uprchlíci v geopolitické hře

RE: Hustota zalidnění Evropy je safra hustá

Saša 24.?.?.?

Pane R 88, představte si prosím kvalitu života těch obyvatel ČR v tom Vašem davu. Výživu a výkaly davu. Oproti tomu začněte dělat rozestupy. O soběstačnosti a potřebách davu ve Vašem příkladu nemůže být řeči.

Již v roce 1900 si vizionáři dělali vtipy jak bude svět v Evropě vypadat v naší současné době a budeme obdivovat za ohradou poslední strom a posledního králíka. Ještě se to zcela nesplnilo, ale jsme tomu blízko.
Pohled na imigraci z pohledu hustoty zalidnění Vám dá další rozměr jejích důsledků. [naštvaný]

338592

24.08.2015 09:31

Uprchlíci v geopolitické hře

Hustota zalidnění Evropy je safra hustá

Saša 24.?.?.?

Střední Evropa je již nejpřelidnější částí světa, nejvíce obyvatel na Km2 . Již dnes v ČR (a většině Evropy) přesahuje tak zvaný optimální počet obyvatel k dlouhodobému udržení sociální úrovně a kvality života všech. Kdo žije v městské králíkárně tak si to možná neuvědomí, avšak i mimo město, vesnice navazuje na další vesnici. Z 241 zemí světa je ČR prý na 84 místě, ovšem díky malým „státům“ v zásadě městům jako Monako, Vatikán, Malta, San Marino atp. Co se týče obyvatel na čtvereční kilometr soutěžíme s Čínou (134 obyvatel na Km2 oproti 142). Řídce obydlené USA (33/Km2) nemá ani čtvrtinu obyvatel na Km2 a zuřivě se brání přílivu přistěhovalců z Mexika opět s relativně malou hustotou (57/Km2). O Kanadě a Austrálii ani nemluvě (kolem 3 lidí na Km2).

Toto vše jistě dobře ví vedení EU a USA. Vládci EU jsou mezinárodní zločinci, ale nejsou sebevrazi a jediné vysvětlení tedy je, že je zatím úmysl tahu na východ, omezení lidských práv nebo počátek světové války.

338549

09.08.2015 21:46

Módní teror

Přemýšlet o ponožkách?

Saša 24.?.?.?

Změnil se Zvědavec na módní bulvár nebo je okurková sezóna?
Okurková sezóna není
(viz http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/recn...
http://www.theglobeandmail.com/news/national/harpe...
http://www.haaretz.com/jewish-world/jewish-world-n...
http://www.cbc.ca/news/canada/calgary/syncrude-bir...
http://www.reuters.com/article/2015/08/09/us-usa-e...
Editorovou slabostí je chlubit se s pitomými problémy. [zahanbení] Je úplně jedno jestli si vezme ponožky nebo ne! Z praktického hlediska je lépe si je vzít, ovšem ne ponožky do půle lýtek nebo zase pod kotníky. Je nesmysl obzvláště v horku nosit černá trička. Vladimíre vezmi si světlou a lněnou košili s kapsami. Jó a ty šortky u muže středního věku nesmí sahat pod kolena nebo být s rozkrokem mezi koleny. V mužské praktičnosti je i krása. [chechtot]

337828

05.08.2015 23:24

Případ pana Lofa

RE: Je v nás

Saša 24.?.?.?

>Proti státní mašinerii nic nezmohu, jdu poslat trochu peněz.

Proč se na státní mašinerii nesesypat jak vosy? Stát bere těm nejchudším exekucí a nakrmíte jen tu státní mašinerii. Takových lidí jsou tisíce (jen nedávají na internet fotografie bércového vředu), nikdy nebudete schopna pomoci ani procentu postižených, ostatně stát by jim to zase sebral. Lidé takzvaně „za vodou“ se mohou do stejné situace bez vlastního přičinění dostat zítra. Je nutné napadnout příčinu a ne důsledek. Je sice obtížné napadnout stát, ale lze ho zostudit, lze napadnout jednotlivé zákony a zákonodárce, což pomůže více lidem co si pomoc zaslouží. Politik Vám řekne, ať se pan Lof obrátí na kardinála Duku.

Není to nedostatek pokory a empatie, pouze realita.

337615

05.08.2015 07:52

Zvědavec má novou tvář

RE: Volba barev podkladu-textu + starší prohlížeče

Saša 24.?.?.?

>Používám starší verze
>prohlížečů,

Používání novějších verzí prohlížečů má i jiné své výhody, opravili v nich chyby předcházejících verzí a jsou bezpečnější. Pokud uvedete svůj operační systém a oblíbený prohlížeč, snad Vám někdo poradí.

337569

05.08.2015 05:57

Případ pana Lofa

Německý poslanec u sebe doma ubytoval dva běžence

Saša 24.?.?.?

Německý poslanec Patzelt (CDU, Angely Merkel) na měsíc ubytoval dva vybrané běžence.

Dle zprávy BBC, pan Patzelt vlastní rozsáhlý dům u Frankfuru. Připojené video ukazuje jak tito dva utečenci dle anglických instrukcí opravují třetí patro nemovitosti. Poslanec Patzelt dostává od vlády na každého běžence €100 měsíčně za ubytování a €326 na stravu a již jim zatím marně shání zaměstnání.. Samozřejmě to nedělá pro mizerné 400 stovky €, ale je to ve straně dobrý marketingový tah. „Našeho“ nemocného pana Lofa by zcela jistě neubytoval i kdyby byl Němec.

Kdo ubytuje pana Lofa? Všichni naši poslanci se jistě hlásí [zahanbení]

337566

05.08.2015 04:32

Případ pana Lofa

Chcete podpořit systém a Bakalu?

Saša 24.?.?.?

Pomoci panu Lofovi na neštěstí znamená schvalování současných českých zákonů a zastoupení/nahrazení státu. Je tedy kontraproduktivní, umožní vládě být ještě sviňštější. „Takových případů jsou tisíce“ a „další smutný případ sociálního teroru, který na nejslabších spoluobčanech vyvíjí náš stát“, píše editor. Touto cestou situaci nezměníme, situace se neulehčí ani pro celé jedno promile postižených.
Ptejte se však volených zastupitelů a nevolte je, usilujte o změnu vládního systému a odvolatelnosti jeho představitelů. Komunismus byl neudržitelný a špatný, proto vyhnil, ale tahle „demokraaaacie“ je horší pro pár miliardářů chcípá a živoří polovina poddaných.
Proč pan Lof a my všichni nepíšeme vládě, do Blesku a televize?

Nabízí se citát od Martina Niemöllera, který je aktuálnější dnes než za Hitlera:

Když přišli nacisté pro komunisty, mlčel jsem – nebyl jsem přece komunista.
Když zavírali sociální demokraty, mlčel jsem – nebyl jsem přece sociální demokrat.
Když přišli pro odboráře, mlčel jsem – nebyl jsem přece odborář.
Když přišli pro mě, nebyl už nikdo, kdo by se mohl ozvat.

337565

02.08.2015 23:01

Zvědavec má novou tvář

RE: Zmena k horsimu

Saša 24.?.?.?

>A teraz si rypnem. Prehliadač od Mozilly sa nevolá FireFox, ale Firefox. Pretože je to >Panda červená (Firefox) a nie ohnivá líška (Fire fox), ako si to mylne niektorí vykladajú.

Nepokládám se za odborníka [smích]
S Wokny se sám peru a zápolím[smích]
Ten Firefox nemám ani ohnivý, ale vodou ředěný odvar pod názvem Waterfox.[smích]

337469

02.08.2015 21:57

Zvědavec má novou tvář

RE: Zmena k horsimu

Saša 24.?.?.?

>Ja by som Sašo napísal, že to nie je tak jednoznačné, ako sa
>zdá.
>Cvične som skúsil naštartovať Internet Exploder 8, ktorý je
>pribalený k Windoze 7

Neděláte "updates", dnes je aktuální pro Win7 Internet Explorer 11 nebo snad ještě 10.
Z toho ususzuji, že to bude v seřízení. Ovšem sám používám na 64bit Win 7 WaterFox 39.0 Pro 32bit Win 7 bude jiná verze, ale prohlížeč by Vám správnou měl navrhnout.
https://www.waterfoxproject.org/downloads.html
je stejný jako FireFox https://www.mozilla.org/en-US/firefox/new/

Zkuste prosím stáhnout poslední verzi browser/prohlížeče, který máte v oblibě a přesvědčte se, že vidíte správně jiné stránky.

Domnívám se, že chyba je v seřízení prohlížeče nebo operačního systému.
Můžete zkusit rovněž jít na Start/Control Panel/Internet Options a tam to seřídit na default.

337464

02.08.2015 20:15

Zvědavec má novou tvář

RE: Zmena k horsimu

Saša 24.?.?.?

>Potvrdzujem ze Zvedavec funguje v FF naprosto v poriadku.

Samozřejmě.
Zvědavec pracuje bez nejmenších problémů ve všech běžných prohlížečích. (Jmenovitě, IE, Chrom, FireFox, WaterFox). Brblalové budou vždycky brblat [smích] ale příčinou je jejich vlastní neschopnost.

337454

06.07.2015 10:04

Svědectví o masakru v Gaze

RE: "Skutocne" :)

Saša 24.?.?.?

George Bisharat se narodil v USA, v Topeka v Kansasu v roce 1954. Vystudoval právnickou fakultu na Harvardu. Jeho matka se narodila v USA, jeho otec MuDr. Maurice Bisharat, byl vskutku narozen v Jeruzalémě, ale občan USA, který imigroval do US ještě před vznikem Izraele.

Jak Wikipedia vytvoří z druhé generace a z rozeného Američana něco palestinsko-amerického je trochu záhadné [překvapení]
Chápu je nepohodlný a jeho otec, ač strávil drtivou většinu života v Kalifornii, se přece jenom narodil v Palestýně [smích]

336083

27.06.2015 08:07

Opět předmětem vlídného zájmu tajné policie

RE: S POLICAJTY SE NEMLUVI - jak na to sel T.Pecina z Prahy.

Saša 24.?.?.?

Proč „tajná“ policie? Protože jsou to ti „chytřejší“ a chtějí informace. Typicky jako každá tajná služba přátelsky se editorovi svěří, že je na hranici zákona, že tohle nebo ono by ho mohlo poškodit a oni ho chtějí přece zachránit, když s nimi bude spolupracovat. Najdou a vymyslí již něco co je zdánlivě nebo skutečně pro něj nebezpečné a budou si s ním hrát. Oni vědí, že je lačný vědět co na něj chtějí ušít a tak se budou snažit hrát, že řeknou něco podstatného, když jim zase něco řekne on. Budou vysvětlovat, že je to „v jeho vlastním zájmu“ a ze zákona má přímo povinost, povědět co potencionálně by mohl vědět a osoba jejich zájmu bude vskutku nebo vykreslena jako nebezpečná, nesympatická a budou dokonce tvrdit, že na něj něco bonzuje. Mají připravený scénář.

335592

15.03.2015 23:55

USA již válku Rusku vyhlásily

RE: Ruský prezident

Saša 24.?.?.?

Jsem přesvědčen, že v Ruské federaci nevládne jen Putin, jak se nám média snaží namluvit. Je pravdou, že rozhodování vlády RF je umírněné a vyvážené a jestli je to pro Rusko dobře nebo špatně ukáže až historie, V článku na Parlamentních listech je spekulace, že  premiéra Dmitrije Medveděva nahradí Ivanov, který je prý proti západu tvrdší. Opět nevěřím, že se spekulace zakládá na pravdě, ale v tom případě bychom uviděli, jestli je to dobře nebo špatně. Pokládám tyhle články za „hon na Putina“, je to jen člověk a existuje tisíce důvodů proč může být několik dní v ústraní.

329254

19.02.2015 09:24

Touha po nezávadných potravinách je duševní nemoc, tvrdí psychiatři

RE: Není větší lež než polopravda

Saša 24.?.?.?

Gratuluji panu Moiry k optimistickému pohledu a ze srdce si přeji, aby měl pravdu. Přes to tvrdím, že drtivou většinu z nás (vždy lživý) „marketing“ velmi často oblbne. Příkladů je nesčetně. Až na opravdové výjimky, v každé domácnosti je v ledničce Coca Cola, lidé přece nebudou „šidit“ své děti a „co by řekla návštěva“. Těm dětem se dávají snídat různobarevná „zdravá“ cereals na místo ovesných vloček. Červavé jablko by dneska nikdo ani nejedl, chleba snad nelze ani koupit bez přísad proti plísni a tvrdnutí. Ve většině domácností co si myslí, že žijí zdravě a jsou zdravím „posedlí“ je k dispozici destilovaná nebo jinak upravená voda, což je možná zdůvodnitelné v Praze a v zemích třetího světa, ne však v civilizovaných zemích. Otylí Američané pokládají hamburgery za zdravé, je v nich přece kousek salátu....

327403

19.02.2015 06:09

Touha po nezávadných potravinách je duševní nemoc, tvrdí psychiatři

Není větší lež než polopravda

Saša 24.?.?.?

Polopravda nejlépe zmanipuluje a přesvědčí, jindy zas prodá. Polopravdu bychom měli chápat jako převážnou lež ve jménu zisku. Z celé souvislosti se vytrhne propagované „sdělení“, několikrát různou formou opakuje v textu a „nežádoucí“ se letmo pejorativně zmíní nebo uvede pod čarou drobným textem a často vynechá.

Podvod polopravdou se stal vědou nazývanou marketing. Dnes se běžně používá ve všech odvětvích života od politiky přes zpravodajství, zdravotnictví až ke sprostému prodeji „zázraků“ venkovanům nebo „time share“ na organizovaných dovolených. Tato „technologie zisku“ je obzvláště odpuzující ve farmakologii, potravinářství a medicině. Nedostatek pravdy a etického podání je omlouván tím, že si to pacient, volič či zákazník přeci dobrovolně vybral (to, že tak učinil na základě lži je opominuto).

Kapitalizmus Boha zisku zvítězil. Nemylte se, „Natural News“ sice občas zveřejní dobrý a pravdivý článek, ale prodává často bezcenné lektvary, lékař a veterinář navrhne nejvýhodnější léčbu pro jeho kapsu (ne tedy vaši či vaše zdraví) atd., atp.
Přirozená nedůvěra je tedy oprávněná, zůstává problém, že nelze být expertem všech oborů. Dobrý marketing zblbne i toho experta. Řekl bych, že jsme zdravě posedlí právě proto, že jsme krmeni lží Boha zisku.

327395

13.02.2015 07:38

Problém Moskvy: Jednání s imbecily a vazaly

RE: Jednání s imbecily a vazaly

Saša 24.?.?.?

>mentální kapacita imbecila nedovolí pochopit

Je zřejmé, že namíchnutý pan Krejcar není schopen porozumět textu a natož výkladu teorie kognitivní disonance. Mentální kapacita imbecila sice nedovede pochopit princip ani teorii, ale stejně jí podléhá jako dokonce i cvičená zvířata. Pokud je to pana Krejcara ta intelektuální nedostatečnost, pak nemůže být viněn, je však také možné, že se ho drobná nadsázka dotkla v jeho nové vlasti.

326981

08.02.2015 18:11

A s nimi přišlo peklo…

Američan na Krymu

Saša 24.?.?.?

Slovenské titulky.
http://gloria.tv/media/F9po9etKpfP

326630

06.02.2015 07:23

Národní demokracie ke slovenskému referendu o rodině

RE: 3x ANO je bohuzial prejav stadovitosti,

Saša 24.?.?.?

Další prosím.
"Dobré ráno, rádi bychom se vzali."
Vaše jména prosím.
"Tim a Jim Jonesovi."
Vy jste příbuzní? Vidím, že jste si podobní.
"Ano, my jsme bratři."

Bratři? Tak to se nemůžete vzít.
"Pročpak? Vy neoddáváte páry stejného pohlaví?"
Ale oddáváme, tisíce, ale ne sourozence, to by byl incest.
"Incest? My nejsme homosexuálové!"

Ne? Tak proč se chcete brát?
"Samozřejmě pro finanční výhody. A máme se rádi. A žádné jiné vyhlídky kromě toho nemáme."
Ale my oddáváme jen homosexuály a lesbičky, kterým byla odepřena práva zaručená ostatním občanům. Když nejste homosexuálové, můžete si vzít ženu.
"Ale počkejte, to přece mohou homosexuálové také. To, že nejsem homosexuál ještě neznamená, že si chci vzít nějakou ženskou. Já se chci oženit tady Jimem. A já zase s Timem. Tak vy nás budete diskriminovat jenom proto, že nejsme homosexuálové?"

Dobře, dobře, nechme toho.
Tady máte ty papíry. Další!

"Ahoj, chceme se brát!"
Jména?
"John Smith, Jane Jamesová, Robert Green a June Johnsonová."
Kdo si bere koho?
"My všichni se chceme navzájem oženit a provdat."
Ale vždyť jste čtyři!
"Správně. Čtyři normální bisexuálové a máme se navzájem rádi. Já miluji Janu a Roberta, June miluje Roberta a Jane a Robert zase miluje June a mne. Takže se chceme všichni vzít. Zdůraznit své sexuální preference v manželském svazku je ta jedině správná cesta."

Ale my oddáváme jen homosexuální a lesbické páry.
"Takže vy diskriminujete bisexuály?"
Ne, ne, to jen, že tradiční představa manželského svazku se týká párů.
"Ale, a od kdy se zastáváte tradic?"
Ne, to ne, chtěl jsem jen říci, že někde prostě musí být stanoven nějaký limit.
"A to říká kdo?
Neexistuje žádné logické zdůvodnění limitovat sňatek jen pro dvojice. Větší
skupiny jsou mnohem lepší. Kromě toho, chceme svá práva. Starosta města
prohlásil, že ústava zaručuje rovná práva všem. Naval ten oddávací list."

Tak dobře. Další prosím.
"Dobrý den. Chci se oženit."
Jména?
"David Deeds."
A jméno partnera?
"Žádné není. Já si chci vzít sám sebe."
Sám sebe? Co tím sakra myslíte?
"To je tak. Můj psychiatr tvrdí, že mám rozpolcenou osobnost. Takže já bych ty dvě poloviny chtěl spojit sňatkem. Abych mohl podávat daňové přiznání jako rodina."

V pořádku. Tady máte ten papír.
Další! Ta paní s tím kokršpanělem prosím.

326484

28.01.2015 09:49

Niki

RE: pozor na kureci kosti !!!!!!!

Saša 24.?.?.?

Můj sedmi kilový border teriér bez problému sežere syrové kusy kuřat s kostmi a je jí deset let. Obdobně jako předcházející přispěvatelé neradím dávat vařené nebo pečené kosti!

Z teplem upravených kostí lze dát pouze některé měkké kosti. Všechny kosti by měly být s masem a jinou potravou (jako třeba vařenou nebo rozmraženou zeleninou). Samotné i syrové vepřové/hovězí klouby ve větším množství mohou vyvolat zácpu. Do jisté míry krmení kostmi musí být s rozumem (existují rizika) ne však při krmení kuřecími, hřbety, krky apod. Snad lze namítnout, že některé části slepice s kůží jsou příliš tučné což je třeba vzít v úvahu nebo dávat jen s "mírou" u starších psů atp.

325981

27.01.2015 05:56

Niki

RE: Rady odborníků

Saša 24.?.?.?

>https://www.youtube.com/watch?v=vHrHBZIA5h4
>
>Dobré rady mívá, či spíš míval Cesar Millan (zemřel).

Věřím, že nezemřel je to hoax
http://hollywoodlife.com/2014/12/05/cesar-millan-alive-death-hoax-video/

https://www.facebook.com/cesar.millan

http://www.ticketmaster.ca/Cesar-Millan-tickets/artist/1411267

325906

26.01.2015 09:20

Niki

RE: Získání poslušnosti

Saša 24.?.?.?

>Podobně fugují elektronické obojky, které buď dávají
>elektrický výboj

Vyzkoušel jsem si elektronický obojek na sobě, síla výboje je seřiditelná a pokud nepoužijete tu maximální, není to vůbec nic strašného, nepatrné štípnutí. Ovšem věděl jsem, že dostanu ránu, což pes neví a v tom leknutí poslechne okamžitě a zapamatuje si to. Přes to elektronické obojky nedoporučuji. Problém je v tom, že vše musí být předem připravené a ve správnou chvíli musíte stisknout tlačítko a psovi musíte dát možnost být neposlušný.
Cvičit se musí nejdříve páníček [chechtot] především se musí naučit až přehnaně laskavý hlas a pak o tón hlubší nespokojený tón hlasu - zní to legračně, obě tóniny musí být přehnané jako kdyby se jeden učil chraptivě jódlovat [chechtot] Pes reauguje instinktivně a pochopí, že "zlý" hlas je trestem a švitoření odměnou. Vše ostatní je na internetu a obzvláště pro anglicky mluvícího člověka by neměl být problém si najít. Je nesprávné nechat psa honit něco co nechceme, pro psa je to positivní stimulace, jeho chování se zafixuje jako kdyby byl za to odměněn a kočka se učí před ním utíkat, což si zas zapamatuje ta kočka. Většina psů, s výjimkou několika plemen jako zmíněný pitbul, když se mu kočka postaví za několik minut o ni přestane mít zájem a dokonce si zapamatuje, kterou může honit a kterou ne. Kočka a pes si na sebe vzájemně zvyknou, při správném zacházení podstatně rychleji.

Článek je čtivý a z tohoto hlediska dobrý, autor je však dobrák věřící "na dobré skutky" před vánoci, na kvalitu komerčního žrádla a jiné. Pochybujte zcela o všem, ale jsou články jak si vybrat psa, čím ho krmit, co chápe, jak ho cvičit a snad na každé téma. Vyberete si dle vlastní povahy a uvážení.

325852

22.01.2015 03:15

„Charlie Hebdo“ a jeho protigojští spojenci

Překlad: Tohle sem nasel na internetu ....

Saša 24.?.?.?

Osmnáctiletý Hamyd Mourad byl označen, spolu s Cherif a Said Kouachi, jako jeden ze tří podezřelých z teroristicékho útoku Charlie Hebdo, při němž bylo zabito 10 novinářů a 2 policisté. Mourad byl označen jako podezřelý řidič auta, ač prohlašoval svoji nevinu. Podle francouzských zpravodajských zdrojů, Mourad se sám přihlásil bezpečnostním orgánům ve svém rodném městě Charleville-Mezieres, byl ve vyšetřovací vazbě bez obvinění. Zde to je to, co víme o Mourad : 1) Jeho spolužáci ho viděli ve třídě v den útoku . 2) V rozhovoru s AFP Mouradův spolužák řekl, že podezřelý z teroru byl “na střední škole celé dopoledne. Je zde spousta svědků !!!!!”

Četl jsem totéž http://www.independent.co.uk/ne...
http://www.independent.co.uk/news/world/europe/cha...

325637

19.01.2015 02:35

Problémem není islám, ale úpadek Západu

RE: Jistěže je to švindl...

Saša 24.?.?.?

Nelze dokázat existenci nějakých apoštolů, natož jejich gramotnost, povolání atd. Vše „neznámé“ je v roušce tajemství a na tom si lidoví vypravěči udělali živnost a postavení ve společnosti. Dramatické převyprávění bájí je povýšilo ve společnosti, která je někdy za to a jejich kouzla i zabila. Stali se tak součástí báje-víry a jak se to stávalo více komplikované, někteří senilní vypravěči začali potřebovat poznámky a tak vznikly první „svaté“ knihy jejichž výklad stále opravujeme a doplňujeme. Zřejmě je však lidskou potřebou číst a poslouchat strašidelné kecy, vždyť donedávna nebyla ani iDěs, o Nově ani nemluvě.
Můžete si klidně vybrat kterou „svatou“ knihu chcete, od Koránu přes nejnovější Nový nebo Starý zákon. Pak můžete zblbnout a jít zabíjet ty, co byli v jiné knihovně. [naštvaný]

325475

16.01.2015 20:39

IDěs opět útočí na pana prezidenta

RE: handicap

Saša 24.?.?.?

Není tohle skvělý nápad?

http://www.denik.cz/ze_sveta/britove-zvazuji-zrize... [velký smích]

325318

12.01.2015 09:00

Kruhy na vodě

RE: Dobrý námět k zamyšlení

Saša 24.?.?.?

Je zajímavý ten náš všeobecný úděs. V USA každoročně policie zastřelí přes tisíc osob a většinu zbytečně. Článek má pravdu, že naše západní zděšení je pokrytecké a přehnané. Ve stejné zemi jistě umírá na silnicích nebo nedbalostí a z krkavosti lékařů podobný počet nešťastníků a nesrovnatelně víc „naší“ vydatnou podporou pučů a revolucí. Problém je ten, že s náboženskými šílenci se jen tak nevyrovnáme, bylo by nutné získat jejich „srdce a duši“, což je nemožné. Je jedno jakého směru, ale čím více hluboce věřící, tím větší idiot a zlosyn, přinejmenším zneužitý „náboženským“ státem. Se skutečnými blbci mohou trpět i neviní, ale nebyl bych proti poslání všech mohamedánů do jejich původních domovů, tak jak to Francie udělala s cikány. Za tisíce let společnost nevyspěla s technickým pokrokem. Zlo vítězí.

324914

26.12.2014 23:08

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Lidé milí, fanděme Rusku!

Saša 24.?.?.?

>Mimochodom, viete, ze prave tento pan je jednym z najvacsich
>prispievatelov na charitu a podporovatelov chudobnych... ktorych
>sa aj Vy zastavate...?

Nadace pana Gatese na sebe vydělávají, dobročinnost dělají jiní (často chudí) a je to reklama Microsoftu. Je to odečitatelné od daní ze zisku, jinými slovy o žádnou dobročinnost nejde.

324075

26.12.2014 22:54

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Lidé milí, fanděme Rusku!

Saša 24.?.?.?

Články nečtete a nechcete chápat celé. Nejednalo se o žádnou agresi a Ruská základna na Krymu byla dávno. Stále se jednalo jen o vůli lidu. Je to o tom jak to čtenář chce chápat.
Přiznejte si také, že na Krymu (a na východní Ukrajině) jsou etničtí Rusové.
Představte si, kdyby při rozdělování ČSSR Češi napadli Slováky nebo ješté hůře, kdyby US mohly tvrdit, že tam žijí "Američané".

324073

24.12.2014 07:44

USA vyhlašují (měnovou) válku Rusku

RE: Říše zla

Saša 24.?.?.?

>ze ta stvura je stale povsechne vabnejsi nez jine zeme
Optimizmus, že v zemi neočekávaných možností „vyhrají“, budou se mít lépe než v zemi původu. Nepřipustí si skutečnost, že jako v každé loterii je daleko větší šance, že je trefí pepka při nákupu toho „losu“ než ta výhra. Dále imigrant v USA se musí daleko více vynasnažit než doma, chce se mít přece jako jeho soused, se stejnou snahou by jistě uspěl i doma. Vábí je filmy z Hollywood a infrastruktura dálnic obrovské země. Fotografie prvního auta, co si tam známý koupil, focená s té nerezavé strany. Závidí cenu benzínu přepočítanou na rupie nebo koruny a nemyslí na mizérii a drahotu veřejné dopravy, stejně ji ani nechtějí používat. Vidí jen líc té mince. Imponuje jim, že ta Amerika přece nevydá vraha do Brna nebo současně Filipíncům.

>Cim by ta zeme mohla pretrumfnout Ameriku v oblasti celkove "public image"?
Kapitalizmem s lidskou tváří.

>Nenito zalezitost jazykova?
Je a není, azbuka nepomáhá a lidé i v Rusku se učí dnešnímu „esperantu“, tedy angličtině. Není to záležitost libozvučnosti, dokonce ani vyjádření, češtinou vyjádříte s méně slovy myšlenku přesněji- Všimněte si český překlad vedle anglického originálu bude kratší a přesto se čeština nestane světovým jazykem. Prostí lidé se obdivují jazyku „výherce“.

323960

20.12.2014 05:00

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Lidé milí, fanděme Rusku!

Saša 24.?.?.?

Přeložím tu první větu: Nejbohatší Rus Ališer Usmanov převedl svá aktiva do Ruské Federace.

Tisková konference presidenta Putina v angličtině.
Ruský president a ruská vláda je moudrá, což je naše štěstí, ale mezi ekonomickou a skutečnou válkou není velký rozdíl. Obama zcela nezastřeně otevřel informační a ekonomickou válku s cílem ovládnutí Ruska.

323713

10.12.2014 21:37

Trestné izraelské demolice domů

RE: Vubec nejzajimavejsi

Saša 24.?.?.?

>ale kdeze, pochybovat muzes v usa i kanade

ale nesmíš

Mýlíte se pane Štefan, teoreticky v Kanadě (a USA) můžete pochybovat, ale nesmíte své pochyby vyslovit. To by tam bylo protizákonné nenávistné sdělení a za to jsou tresty na svobodě a zbavení občanství, popřípadě vyhoštění – pokud je kam. Případů je mnoho, ale napadá mě třeba učitel a starosta městečka Eckville v Albertě, James Keestra. Nebo Ernst Zündel. Příběhy a letitá věznění až neuvěřitelná.

323147

10.12.2014 08:40

Trestné izraelské demolice domů

Ne všichni Židé jsou stejní

Saša 24.?.?.?

Amos Oz, David Grossman a Abraham Jehošua, 3 nejvýznamnější z žijících izraelských autorů podepsali petici za uznání Palestinského státu. Mezi podepsanými prominentními Izraelci je také laureát Nobelovy ceny Daniel Kahneman, bývalý člen Knesetu Avraham Burg, bývalý ministr Yossi Sarid a bývalý poslanec Moshe Raz.

Petice mimo jiné říká:
Vyhlídky na bezpečnost a existenci Izraele závisí na existenci Palestinského státu po boku s Izraelem. Izrael by měl uznat Palestinu jako stát a Palestina by měla uznat stát Izrael, na základě hranic ze dne 04.06.1967 .
Švédsko bylo první západoevropskou zemí, která uznala Palestinu jako stát, v Bulharsku, na Kypru, na Maltě, v Rumunsku, Polsku a v České republice se tak nestalo.

323090

10.12.2014 07:10

Juvenilní justice v Norsku

Soukromá "justice" je a bude vždy zločinná

Saša 24.?.?.?

http://www.lidovky.cz/poslanci-postrcili-vladu-ces...

Obchodování „juvenilní justice“ s dětmi v Norsku je zločin.
Soukromá firma má vždy na mysli jako první její zisk a rovoj. Obdobně je tomu se soukromou pojišťovnou, zdravotnictvím, armádou apod.

323083

04.12.2014 22:46

Posviťme si na americkou ambasádu!

RE: Způsoby neutralizace pokusu o majdan 1

Saša 24.?.?.?

Hned ta první, Politkovská by na západě byla odsouzena za terorismus. Vždyť za podobné sympatie v Kanadě zavírají 15ti leté děti do kriminálu na deset let. Kdo ji zabil není snad ani jisté, mohl to být někdo z její party. V US Chelsa Manning atd.

322723

03.12.2014 08:16

Třetí pohled na „Jsme (my, mladší generace) obětí systému?“

RE: Je to jasné, je to kapitalismus...

Saša 24.?.?.?

>Američan u nás žijící nám vykládá, že český člověk nechápe,
>že na konci každého obchodu, vztahu, partnerství, je podraz.
>A u nich v Americe je to naprosto normální. Kvůli obchodu
>a zisku je možné cokoli. K neuvěření a před námi se
>předvádějí, jak je to spravedlivá společnost, končicí
>podvodem a taky ji patří čest. K neuvěření a lidí to
>podporují a pak si tady stěžují.
>To je přece základní pravidlo demokracie,
>kapitalismu a té jejich svobody.

Ryzí či západní kapitalismus odpovídá přírodním zákonům, silnější žere slabšího. V tom je ta „svoboda“. (V té kruté přírodě se ovšem smečka a často i celé druhy však vzájemně podporují.) Velko-Obchodník a velko-výrobce musí dostat maximální výkon za nejnižší mzdu a od kupce získat maximální zisk, jinak ho sežere konkurence a zkrachuje. Nenažranost je tedy lidskou vlastností a zákonitá. Přesto někteří z nás mají sociální cítění té smečky a je to zcela logické. Při tomto vývoji kapitalizmu téměř všichni skončí v otrocké bídě s několika málo vlastníky udržujícími si armádu pro svoji ochranu. Zastánci tvrdého kapitalizmu operují se lživými mýty, že každý může být miliardářem nebo se závistí chudých. Hrají tedy na přirozený, ale zcela neopodstatněný optimizmus a posměch závisti, ke které mají nejblíže sami.

Ubohý dav padá na prdel před knížaty a miliardáři a nechá se oblafnout reklamou "veřejných prostředků" vlastněných stejnými zlosyny. Tedy lživou zástěrkou demokracie.

Je to paradoxní, ale v západních zemích zkrácení pracovní doby, důchodové zabezpečení (a jen v některých zemích) zdravotnictví pro všechny byl strach z bolševismu.
[naštvaný]

322576

26.11.2014 08:17

Otevírání bran do třetí světové války

USA si neváží lidského života a vůbec ne již Slovanů

Saša 24.?.?.?

USA si neváží lidského života vlastních občanů a natož jiných národů. Dnes od 15ti hodin před vyslanectvím USA v ulici Tržistě, v Praze 1 bude manifestace proti vměšování USA do české politiky. Je to rovněž příležitost protestovat proti rasizmu.

Tisíce Kanaďanů protestovalo před zastupitelskými úřady Spojeých států ve spojitosti s událostmi v americkém Ferguson. To si ještě ty dobré duše neuvědomují, že policie usmrtí někde v Severní Americe nějakého člověka prakticky denně. O víkendu 12ti letého na hřišti.

V New Yorku otce 2 dětí. Policista není nikdy potrestán, naopak dostane extra placenou dovolenou.

321989

06.11.2014 06:10

Soulož do zadku

RE: Chtělo by to spíše odborný pohled

Saša 24.?.?.?

>se týká spíše míry publicity

Ano jde o tu publicitu, stejně jako homosexualita a jiné běžné sexuální úchylky anální sex okrajově zůstane s námi a někteří muži i ženy ho budou dokonce vyžadovat. Je však otázkou jestli se to má presentovat jako běžná a „normální“ praxe.
Nejprestižnější americká univerzita Harvard nabízí během každoročního „týdne sexu“ studentům program “What What in the Butt: Anal Sex 101.” 
V popisu kursu Harvardského Sex týdne se mimo jiné píše „Rozptýlíme vaše mýty o análním sexu, dozvíte se proč to lidé dělají a jak to dělat dobře.“ Z těchto univerzit vychází výkvět US ambasadorů... Mimo jiné tyto kurzy platí firmy vyrábějící sexuální pomůcky jako prdelní zátky a biče, vědí totiž, že se jim investice mnohokrát vrátí od budoucích velvyslanců a reprezentatů USA.
http://www.cosmopolitan.com/sex-love/news/a32827/h...

To jsou ti přihřátí puritáni vystudovaní na exlusivních soukromých školách co poučují Zemana a chtějí majdan v Čechách.

320432

05.11.2014 21:24

Boj miliardářů, který rozdělil Ukrajinu

RE: V Česku to nebude jinak, miliardář Babiš bude kandidovat na prezidenta!

Saša 24.?.?.?

Hysterickou kampaň proti Zemanovi či otevřený hon na Zemana otevřel a zorganizoval nový americký velvyslanec. Pokud sledujete zprávy, ten vyslovil „znepokojení“ nad úspěšnou Zemanovou cestou do Číny. Barevná revoluce hadr. Svobodná mysl a pravda není v zájmu Spojených států a dobývání Ruska.

320404

05.11.2014 20:34

Soulož do zadku

RE: :-)

Saša 24.?.?.?

Miloš vám to jen řekl hezky česky! Lidé nežijící v anglickém prostředí potřebují výrazy přesně přeložit. FO nebo celým slovem fuck off také není relativně něžné do prdele jak se to překládá, ale nepřeložitelný a daleko tvrdší výraz odpovídající zmrdej se.
Nejprestižnější americká univerzita Harvard nabízí během každoročního „týdne sexu“ studentům program “What What in the Butt: Anal Sex 101.”
V popisu kursu Harvardského Sex týdne se mimo jiné píše „Rozptýlíme vaše mýty o análním sexu, dozv´te se proč to lidé dělají a jak to dělat dobře.“
http://www.cosmopolitan.com/sex-love/news/a32827/h...
http://ca.askmen.com/news/dating/harvard-offers-an...
http://jezebel.com/harvard-is-hosting-an-anal-sex-...
Z těchto univerzit vychází výkvět US ambasadorů... Mimo jiné tyto kurzy platí firmy vyrábějící sexuální pomůcky jako prdelní zátky a biče, vědí totiž, že se jim investice mnohokrát vrátí od budoucích nejmocnějších lidí a reprezentatů USA.

320398

29.10.2014 07:05

Polské koncentrační tábory a jejich ruské oběti

Omluvy, není to moc k článku, spíš pro legraci

Saša 24.?.?.?

jen vzdáleně jde o Poláky a legionáře...

Na českém vyslanectví v Rakousku někdo spálil českou vlajku, zrovna v den výročí vzniku Československa (a zániku Rakousko-Uherska). Český velvyslanec Her Sechter v tom vidí téměř přátelský čin neb když sloužil na vyslanectví v Polsku tak Poláci mu ukradli českou vlajku z vyslanectví hned 3x po sobě. K vyslanectvím těch „nejdemokratičtějších“ zemí si musíte na pálení tu vlajku přinést a "demokraticky" budete souzeni pro terorismus a antisemitismus. České vyslanectví pořídí vlajku nehořlavou.

Současně probíhá na zmíněném vyslanectví "výstava Legie 100". http://cs.wikipedia.org/wiki/Legie_100

319946

24.10.2014 07:22

Kanada, ve válce po 13 let, šokována, že „terorista“ zaútočil na její vojáky

Hon na čarodějnice pomáhá systému

Saša 24.?.?.?

Napadla mě žertovná myšlenka, kdyby na ochranu vlády použili tu „královskou jízdní policii“ v turbanech, nešťastného blázna by to dozajista zmátlo a zachránilo mu život a jeho matce jejího jediného syna.

319695

24.10.2014 07:20

Kanada, ve válce po 13 let, šokována, že „terorista“ zaútočil na její vojáky

Hon na čarodějnice pomáhá systému

Saša 24.?.?.?

Lidé se cítí ohrožení a bez reptání si nechají víc líbit. „Útok na Kanadský parlament!“ Vše záleží jen na podání. Držkatá televizní „personality“ Rosie O'Donnell řekla, že když dva lidi jsou zabiti v Kanadě mentálně postiženými neléčenými blázny je to terorismus a Kanada vyhlásí národní smutek, zatím co v USA je zastřeleno v průměru 86 osob denně „ a co to je? To je terorizmus tady“ (v USA).

V té tragedii ztracených dvou lidských životů je spousta trpce tragikomických okamžiků:
Předseda vlády Harper byl ochrankou nacpán do krytu, zatím co ostatní členové vlády se zabarikádovali v místnosti.
Michael Bibeau byl rychle zastřelen dvěma výstřely a pak rozstřílen na cimper camper nejméně 30ti výstřely ostatních hrdinů.
Michael Zehaf-Bibeau, co zastřelil vojáka „obřadně střežícího“ památník války, je synem Susan Bibeau-ové, která je nevyší státní úřednicí ministerstva přistěhovalectví/Immigration and Refuge Board of Canada. Michael Bibeau chodil do soukromé školy a zjevně si užil privilegované mládí. Jeho otec, původem Libyjec, se účastnil v roce 2011 boje proti Gaddafimu v Libyi. Michael Zehaf-Bibeau byl pod dohledem kanadské tajné služby, mnohokrát pokutován za požívání PCP, a jiných drog. Všichni jeho přátelé mají za to, že akutně potřeboval psychiatrické léčení, sám říkal, že ho pronásleduje ďábel (arabsky šejtan). Žádal soudce, aby ho poslal do vězení.
Oběť, Nathan Cirillo byl kulturista a voják jen na částečný úvazek, aby si přivydělal, živil se jako barový vyhazovač. Nesvěřili mu náboje do zbraně a také proč hned vedle parlamentu, stál tam jen pro focení turisty.
Největší prdel z toho má „Islámský stát“ na Twitteru. Kanadští vojáci dostali příkaz na veřejnosti chodit v civilu a do práce jezdit s bandaskou jako každý jiný nádeník a tak popichují „Během války vojáci brání zemi, kromě Kanady, kde svléknou uniformy a schovávají se na základnách“ atp.
Kanadská vláda se již kasá jak zneužije neštěstí k většímu šmírování obyvatel, přitom je více než spoluvina, nejen bombardováním civilistů na zcela cizím území, ale i politikou preferování imigrace ze zemí s diametrálně odlišnou kulturou a představami. Dále i podporou a nezdaněním muezinů a jiných „svatých“ na vlastním území. Snad každý četl, že federální policie RCMP může nosit turbany. Napadla mě ž...

Automaticky kráceno

319694

22.10.2014 04:09

Ještě jednou volby

RE: Relativita uspechu a neuspechu

Saša 24.?.?.?

>..Uspech je nebyt zvolen do tohoto a jinych proradnych systemu.

Když oni se najdou idealisté co doufají v předem nastaveném, prodejném systému něco změnit. Je to nenásilná a kupodivu zatím legální cesta.

319534

14.10.2014 09:39

Proč ropa klesá

RE: Něco mi to připomíná....

Saša 24.?.?.?

>Určitě není žádný naiva, který by čekal, že benzín půjde o 20 % dolů

Můj dojem: V Kanadě spotřební cena benzínu klesla o nějakych 7%, velkoobchodní cena ropy musela klesnout daleko víc. Pro státy vyvážející ropu (jako Kanada. Mexiko atp.) je to hospodářská ztráta, kterou musí dohánět zvýšením daní a Kanada již naříká. USA tvrdí, že jsou soběstační a pokud je to blízko pravdě tak získá zlevněním dopravy po USA což je tam klíčový průmysl. Článek je pravdivý, mimo použití jako „ropné zbraně“ je to také pokus o záchranu dolaru. Ono to však nevydrží, touha ropných společností po zisku bude silnější než politická vůle. Pro spotřebitele v jakékoli zemi s výjimkou US je to bezvýznamné.

319072

12.10.2014 10:07

Novorusko: A za co jsme vlastně umírali?

RE: Pořád nechápu smysl podobných přeložených příspěvků

Saša 24.?.?.?

Kdo je autor El Mjuridom? Již jméno je divné, ne? ...a za koho kope? Kdo platí toho "blogera"?

318920

12.10.2014 09:57

Novorusko: A za co jsme vlastně umírali?

RE: Z toho článku trčí pejzy na sto honů

Saša 24.?.?.?

Za koho vlastně kope autor daného článku nějaký "bloger El Mjuridom"?
Je zcela jasné, že "El Mjuridom" je nepřítelem Ruska!

Díky za překlad, ale není to ze špatného tábora "pravdoláskařů" či desinformátorů?

318916

30.09.2014 20:54

Bitva o Damašek

RE: Casto..

Saša 24.?.?.?

Makrosvět na který odkazujete jsou stránky Jehovových svědků. V záhlaví makrosvet יהוה
To יהוה je hebrejsky a v češtině znamená Jehovův…
Nemá s pravdou zcela nic společného a osobně si myslím, že pan abc by si měl nechat své bludné náboženské představy pro sebe, nikdo mu je nebere.

318322

27.09.2014 03:08

Ruská armáda v Německu? Nikoliv. Nizozemská

RE: Asi sem slepý ...

Saša 24.?.?.?

>Ta vlajka namalovaná na autě není ruská. To
>je Nizozemí!!!!!! Takže NATO

>(Rusko má odzdola červenej,modrej,bílej pruh)

Máte pravdu, není tam nic co by nasvědčovalo, že vozy patří Ruské Federaci. Někdo to editorovi podstrčil a teď se smíchy drží za břicho.

Zajímavější je třeba zpráva http://czech.ruvr.ru/news/2014_09_27/Lavrov-Moskva... o zákzu vstupu na ruské území evropské poslankyni Rebecce Harmsové. [smích]

318120

06.09.2014 03:13

Odporná mateřská školka intelektuálně nedomrlých šašků EU

RE: Písně otroka

Saša 24.?.?.?

>hej hej, presne...plazili sme sa par desatroci

Asi je to v krvi, dneska ti samí co se nejvíc plazili neví jak daleko zalézt do prdele Ameriky, Izraele a vládcům z EU

316842

04.09.2014 23:27

Západní doublethink slepě na cestě k válce

RE: USA nikdy nebudú uvažovať o rovnocennej spolupráci

Saša 24.?.?.?

>Kdyz je ta demokracie takova zkaza, cimpak ji asi tak nahradime.

Vážený anonyme, ono se totiž o žádnou demokracii nejedná, zbylo jen to krásné jméno. V řadě zemí (US, Kanada, UK) jsou 2 strany co mají nějakou šanci vládnout. Obě strany jsou naprosto stejné, snad se nepatrně liší v lživém programu. Vyhraje ta co vybere nejvíce úplatků od sponzorů a zaplatí více reklamy. Sponzoři uplácí obě strany rovným dílem a „politici“ obou barev musí vládnout k jejich prospěchu a neprospěchu blbých voličů.

Máme přece vypracovaný systém.

316764

04.09.2014 09:21

Západní doublethink slepě na cestě k válce

RE: Impulzem vyhrocení Ukrajinské eskalace bylo sestřelení dopravního letadla 1.

Saša 24.?.?.?

Tohle rovněž stojí za nahlédnutí 200 let terorizmu USA

Zřejmě opsáno z Wikipedie

V samotné Americe na univerzitě mají podobný seznam a pak
tady
Žádná jiná země nemá na svědomí tolik lidských životů pro vlastní „blaho“. USA nebyly nikdy napadeny!

316717

04.09.2014 08:23

Západní doublethink slepě na cestě k válce

RE: Impulzem vyhrocení Ukrajinské eskalace bylo sestřelení dopravního letadla 2.

Saša 24.?.?.?

Druhý „Američan“ podřezaný Islámským státem, Steve Sotloff je také Žid s dvojím občanstvím a to první je izraelské. Viceprezidenta Joe Bidena to tak rozzuřilo, že prohlásil, že bojovníky, které donedávna podporovali „zaženou do pekel“.

Amíci mají problém, že se chovají stejně jak hrdlořezové Islámského státu. Dle anglické verze Wikipedie Dr. Áfíja Siddíkíová byla mučena v americké věznici Bagram v Afghánistánu jako vězeň 650. Šest organizací za lidská práva, včetně Amnesty International říká, že proces s ní byl sincenovaný a žádný zločin ji nelze prokázat. Její „přečin“ za který dostala 86 let vězení je, že řidič Bin Ládina, když ho mučili waterboarding údajně vyřkl její jméno.

316712

02.09.2014 08:47

Konec ukrajinské armády?

RE: Dollarovky !

Saša 24.?.?.?

>Proboha, vždyt na jednom z těch videí když probírají
>mrtvému vojákovi ukrjainské armády doklady, najdou asi 5
>složených stodollarovek !!

Co je na tom divného, že žolďák má $500? Ostatně pokud znáte ukrajinskou armádu, která své vojáky často není schopna ani zásobovat, asi byste si vzal sebou také nějaký peníz, hlad je kurva [chechtot]

316597

30.08.2014 21:37

Washington vrší jednu lež na druhou

Propaganda US a NATO jsou hollywoodské triky

Saša 24.?.?.?

Žádné důkazy, jen photoshop říká americký filmový producent. OSN tvrdí, že pro to nemá důkaz. USA  bojuje o vytvoření příběhu, chybí ale přesvědčivá fakta, která by ho prokázala.

Mám pocit, jako bych koukal na opakování filmu Vrtěti psem, kde je za pomoci hollywoodských technik vytvořena záminka pro válku.  Články těch samých novinářů, kteří před lety přinášeli záběry zbrání hromadného ničení v Iráku, které se ukázaly jako lživé.

Jak je možné, že výsledky vyšetřování sestřeleného Malajského letadla MH17 jsou tajné a Kiev nemusí vydat záznamy leteckých dispečerů?

316435

26.08.2014 07:39

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Report Americké vojenské rozvědky a Velký Chazarský Převrat

Saša 24.?.?.?

Dnes je to moc podobné ač nejsou všichni zcela stejní, snad ti kterým odešel někdo blízký začínají chápat na rozdíl od „hvězd Holywoodu“.
327 Židů přeživších holocaust a z části jejich potomků podepsalo dopis, zveřejněný jako reklama v sobotním vydání New York Times, odsuzující masakr Palestinců v Gaze a vyzývající k úplnému bojkotu Izraele.
"Už nikdy", musí znamenat, NIKDY pro každého!
Téměř současně zionistická skupina s krásným názvem Creative Community for Peace (česky: Kreativní společenství za mír) zveřejnila petici odsuzující Palestinskou vládu s podpisy stodevadesáti holywůdských herců a direktorů.
Z článku z izraelského Haaretz „Jaký je rozdíl mezi dětmi“ - Palestinské děti v Izraeli jsou považovány za hmyz, ale jinak nelze popsat atmosféru v Izraeli. Český překlad článku. Košer jatka pro kšeft s municí z USA.

316127

20.08.2014 08:02

O víkendu je na iDnes všechno jinak

RE: I dnes - Aktualne CZ atd ...?

Saša 24.?.?.?

>Presne tak. Dr. Goebels byl idealista a inteligentni clovek.
>Od jeho dob se propaganda prizpusobila nevzdelanym masam.

Sice se přizpůsobila „nevzdělaným masám“, ale zároveň se stala psychologickou vědou a používá staré i nejnovějšsí metody oblbování. Využívá očekávané předpojetí k některým skupinám obyvatel, ať již pozitivní nebo negativní.

Zde je suchopárná zpráva „ze světového židovského zdoje/ global jewish news source“. V diskuzi pod článkem si ji „světoví“ Židé vykládají každý po svém. Byla by to zajímavá diskuze i pro zdejší čtenáře, ale editor mně překlad článku stáhl z rubriky „Ve zkratce“.

315807

20.08.2014 05:44

O víkendu je na iDnes všechno jinak

RE: Odkud tedy čerpat informace

Saša 24.?.?.?

>Odkud tedy čerpat informace
Z několika různorodých zdrojů, oni se často prokecnou a uděláte si obrázek co je nebo není pravděpodobné.
Zkuste alespoň 3 včetně nějakého, který se Vám „ideologicky“ nezamlouvá.
V češtině je pouze výběr mezi oficiálními medii a těmi ostatními.
V angličtině čínské a ruské zdroje jsou věcně suchopárné, ale i to pomůže, pocítíte veřejný postoj..

315805

18.08.2014 09:06

O víkendu je na iDnes všechno jinak

RE: The Jeruzalem Post dovede „skrytě“ vyhrožovat

Saša 24.?.?.?

Během půlhodiny zpráva byla stažena z Jerusalem Post. Ovšem byla převzata jinými zdroji:
Protesters block Israeli-owned boat from unloading at port
Israeli ship remains at sea as thousands of protesters gather in Oakland

315637

18.08.2014 08:03

O víkendu je na iDnes všechno jinak

The Jeruzalem Post dovede „skrytě“ vyhrožovat

Saša 24.?.?.?

V Oakland v Kalifornii přes 500 demonstrantů zabránilo izraelské lodi dovoz zboží z Izraele na protest vraždění v Gaze http://www.jpost.com/International/Activists-hold-..., píše the Jerusalem Post (jinde to v amerických zprávách nenajdete!). V článku je citována učitelka čtvrté třídy Maria Lourdes Nocedal: „neviní lidé umírají a začínáme s nimi sympatizovat“.

Perlička je v diskuzi pod článkem, „nejčastější“ diskutér otiskuje jeho udání zmíněné učitelky řediteli základní školy kde paní učitelka pracuje.

315630

18.08.2014 07:55

O víkendu je na iDnes všechno jinak

Není to jen iDěs

Saša 24.?.?.?

Čtu zprávy z různých zdrojů a iDěs nebo Český rozhlas dovedou zprávu překroutit k nepoznání. Když si přečtete Zpráva o nepokojích ve státě Missouri leze Americe do prdele dál než musí, na amerických zprávách se dovíte, že zastřelení neozbrojeného chodce policií není zdaleka první, policie nezabíjí jen černochy, ale i bílé, za období Americké války v Iráku padlo rukou amerických policistů více Američanů než v samotném Iráku. Clapec s rukama nad hlavou byl policistou v autě střelen šestkrát! Ve městě Ferguson se lidé již 9 dní bouří a menší manifestace proběhly i v jiných městech jako v samotném Washingtonu. Vláda v Missouri odpověděla zákazem vycházení, slzným plynem a střílením do demonstrantů gumovými projektily, další člověk byl zabit.

315627

11.08.2014 22:03

Políbení od Microsoftu

RE: Ekiga

Saša 24.?.?.?

V Tvém odkazu stojí:
Once you have configured your router, restart Ekiga. It's done. It should work now.

315271

11.08.2014 08:16

NATO zoufale potřebuje válku

USA zoufale potřebuje válku

Saša 24.?.?.?

Víte jak se na válce vydělává? Nejzámožnější rodiny Spojených Států se modlí, aby byla válka.
Zasmál jsem se jak Poláci prosí, aby "Bílý dům" nakoupil jejich jablka. USA nedováží žádná jablka z EU, Kanady ani Mexika a hlavně každý kšeft a smlouva musí bý nejvíce výhodná pro ně. Polský velvyslanec v USA je naiva, "spadnul z třešně".

315221

03.08.2014 03:53

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

Saša 24.?.?.?

>No jestli si "většinový Američan ... myslí, že nepotřebuje
>zdravotní pojištění", tak to s jeho úsudkem bude dobré.

Krátkozraký úsudek je fakt dobrý, prakticky nikdo není schopen zaplatit péči v busnissu amerického soukromého zdravotnictví a ve výsledku tu „péči“ zaplatí buď „hloupí“ co jsou pojištěni nebo vychcaný „většinový Američan“ chcípne. Američané mají nejdražší a nejhorší zdravotní péči mezi průmyslovými zeměmi spolu s nejnižší lifeexpectancí (to píše jejich Forbes). V našem hazardním typu kapitalismu očekáváme dvěstěprocentní návratnost investice a soukromá pojišťovna musí požadovat k tomu patřičné prémium, totéž platí o soukromé nemocnici, klinice a lékaři. Nejenže kšeft se zdravím je nemorální, ale se vší „neefektivitou“ a kradením ze státních institucí, ta zdravotní péče přijde i levněji a je kvalitnější řízena státem oproti „ruce trhu“. Totéž platí v celé řadě oborů, pojištěním počínaje a obranou s policii konče. (Ve jmenovaných případech o žádnou ruku trhu samozřejmě nejde!)

Váš souzvuk s „většinovým Američanem“ pane Nikdo, pramení z nesmrtelného optimizmu, že v kasínu všichni vyhrávají a „individualismus“ zaručuje, že každý může být dolarovým milionářem. Žádná statistika Vás jistě nepřesvědčí , hazard je adiktivní. Ty Vaše lehkoživky vlastní ta „kasína“ [chechtot]

314640

01.08.2014 09:24

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

Saša 24.?.?.?

>A nyní již ten dotaz:
>
>Mají obyčejní (většinoví) Američané z té Washingtonské
>válečné propagandy také tak proti Putinovsky vymleté mozky

V USA a Kanadě televize a media nepřetržitě prezentují „Putina“ a potažmo Rusko jako světové nebezpečí. Jediný rozdíl snad je, že často lživé výroky různých potentátů nejsou tolik komentovány až groteskně zavilým tónem jako v Čechách. Můj dojem je, že průměrný Američan nebo Kanaďan má z toho šumu pocit, že něco na tom je a úplní blbci si myslí, že Rusko napadne jejich „vlast“. Je jistě mnoho lidí, kteří jsou inteligentní a zajímají se o politiku, ale ptáte se na většinového Američana. Většina je skoro všude naivní a blbá (většinový Američan si například myslí, že nepotřebuje zdravotní pojištění – přeci nebude platit za ty, co jsou zrovna nemocní atp.). Opět tedy můj dojem je, že USA alespoň ve své zemi vyhrává informační válku a zcela zřejmě ti co hýbou s vládou válku chtějí. České sdělovací prostředky jsou až komické ve výběru výrazů a dokreslování toho papouškování.

314548

25.07.2014 17:14

Jak jsem málem přišel o Sofii

RE: V Česku je 150 tisíc dětských dlužníků!

Saša 24.?.?.?

>Já bych zákonodárce nevyséval.

Co je takhle vyplést? [velký smích]
Měl by je odsoudit řádný soud k zabavení veškerého majetku za neplnění povinností, jenže při mentalitě karbanu, kde i soudci věří v šanci si také nakrást, se to nestane.

Řeknete, že i v jiných zemích než jen v ČR a na Ukrajině je to podobné. Je v tom kus pravdy, ale můžete alespoň jít za poslancem za váš obvod a žádat o radu. Nemůže přece připustit, aby se rodily již zadlužené děti apod.

Problém je přednější než nakupování dalších vládních Airbusů nebo posílání žoldáků do Afghánistánu.

314035

25.07.2014 09:08

Jak jsem málem přišel o Sofii

V Česku je 150 tisíc dětských dlužníků!

Saša 24.?.?.?

V Česku je 150 tisíc dětských dlužníků. Doplácí na špatné zákony, sděluje český rozhlas. Neměli by „zákonodárci“ za to vyset? V které jiné zemi jsou zadluženy již děti?
V souvisejících článcích, se dozvíte perly jako, že novorozeně je zodpovědné za svůj odpad. Exekutor označil kojence za dlužníka. Děti „zákonodárných“ papalášů asi nevytváří ten odpad. Takové zákonodárce platíte ze svých daní, aby jejich děti mohly studovat na soukromých školách a dostat do vínku o co politici okradli v podstatě chudé a blbé voliče.

314023

23.07.2014 03:59

Lékaři v Gaze: zalátáváme oběti před dalším mučením

Aerolinky z celého světa zrušily lety do Izraele, ČSA budou létat dál

Saša 24.?.?.?

Aerolinky z celého světa zrušily lety do Izraele, ČSA budou létat dál
Americké Federaální Aviation Administration v úterý odpoledne zakázalo leteckým společnostem létat do a z Tel Avivu, jediní Češi dokazují svoji „nezávislost“ nebo snad závislost? Ostatní země včetně Kanady a Ruska, z bezpečnostních důvodů okamžitě přestaly dočasně do Izraele létat a vrátily i lety již ve vzduchu na cestě do Tel Avivu.

K dnešnímu dni Izrael zabil přes 600 obyvatel pásma Gazy, 100 000 obyvatel bylo vyhnáno ze svých domovů.

313823

23.07.2014 00:32

Byla to Putinova raketa!

RE: Nepřehlédli jsme, že 3. světová válka již začala?

Saša 24.?.?.?

>Agrese
Jaká agrese? To je podobné jako kdybyste tvrdil, že Češi nebo Slováci, kteří se chtěli odtrhnout od bývalého Československa byli teroristé a ta druhá strana je měla postřílet. Pochopte, že na Krymu a na celé východní Ukrajině žijí Rusové. To ani nemluvím o nacistickém puči vyvolaném USA.
Zahloubejte se nad svým fašistickým myšlením.

313812

22.07.2014 08:23

Byla to Putinova raketa!

Nepřehlédli jsme, že 3. světová válka již začala?

Saša 24.?.?.?

Válka začala v okamžiku jak Ruská Federace projevila ochotu dělat obchody v lokální měně a trochu odstrčila US $. Ten Putin dokonce ponouká k témuž ostatní!
To opravdu rozlítilo Spojené státy s elitou multimilionářů k nepříčetnosti. Všechna „západní“ media začala na přání „chlebodárců“ kopat do Putina a Ruska. USA tlačí na všechny „spojence“ k dalším a dalším sankcím vůči Rusku. Je zcela jedno co vedení Ruska udělá nebo neudělá, západní tisk to vyloží opačně. Nejdůležitější neuvede a setřese jako propagandu „ďábelského“ Ruska a namísto toho uvedou výplody Porošenka. Rovněž je zcela lhostejné, kdo schodil letadlo, v každém přípdě se to stalo z Ukrajiny, ale odsouzeno je Rusko.
Kreml je jediný, kdo se chová střízlivě a není mu to nic platné obdobně jako to nebylo nic platné 23 zemím napadeným USA jen v posledních letech před nimi.
Včera dopoledne uspořádala Moskva tiskovou konferenci s anglickým překladem.
Briefing the Defense Ministry with new details about the crash Boeing 777 near Donetsk.
Viděli jste to snad v televizi? Nebo o tom alespoň četli?
tisková konference
a zde
a zde

bývalý reportér Associated Press, Robert Parry tvrdí, že US má obdobné satelitní obrázky jako Rusko dokazující, že Kijevská chunta sestřelila malajské letadlo. Nizozemský šéf týmu poslaný na identifikaci obětí Malaysia Airlines letu MH17, pochválil  separatisty za zajištění a dobrou spolupráci. Píše Reuters
Vláda USA chce válku, mrtvoly, na tom se dá přece něco vydělat a dostat se ze srabu.

313732

18.07.2014 23:35

Americké právo se vnucuje na evropském území

RE: Jako Lusitania

Saša 24.?.?.?

Buk ukrajinské vlády je pochopitelně u ruských hranic a kolem Donětska, proboha, přece ty buky nebudou mít u Evropy a nedejbože u Polska! Jižně od Donětska u vesnice Styla, byl detektován aktivní radar „Kupol“, což je součást Buk-M1.

313446

18.07.2014 23:33

Americké právo se vnucuje na evropském území

RE: Jako Lusitania

Saša 24.?.?.?

Ukrajinská raketa sestřelila letadlo Ruské TU-154 před deseti lety při letu z Tel Avivu do Novosibirska. Také nejdříve zapírali.

Ukrajinská protivzdušná obrana je teď v rukou čerstvě získaných banderovských „branců“ bez výcviku, ale "je na ně spolehnutí" [naštvaný]

290 obětí (3. července 1988) – Americký křižník Vincennes sestřelil nad Hormuzským průlivem u Íránu íránský Airbus A-300; zahynulo tehdy stejně obětí. Tedy ta „nejdemokratičtěší“ USA se neštítí zabíjet neviné lidi, ani bych se nedivil, kdyby to Porošenovi nařídili.

Možná byly malajskému letadlu osudné ty barvy Ruské Federace. Presidentské letadlo Vladimíra Putina na cestě z Brazílie, IL-96, ve stejných barvách letělo podobnou trasu jen minuty od malajského 777, napsal Interfax, jiné zdroje to zas popírají..

313445

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 6

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,39 Kč
Libra
29,13 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,36 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,88 Kč
100 maď. forintů
7,34 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,04 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 871,75 Kč
1 unce stříbra
522,63 Kč
Bitcoin
412 058,19 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 57 032 143