Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané 188

Nalezeno 17 příspěveků, 8 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

30.12.2008 14:33

Milostný příběh z období holocaustu byl podvod

RE: Nakladatel je vůl :-)

188 85.?.?.?

"A US publisher has cancelled publication of a Holocaust memoir"

autor nevydával knihu za beletrii, ale za svoje vzpomínky, svůj pohnutý životní příběh a chtěl za to inkasovat peníze.

důvod proč většina těchto fikcí není odhalena je proto, že o něčí výpovědi o holokaustu si prakticky nikdo nedovolí pochybovat nebo aspoň ne veřejně.

"Eskin implies that one reason Defonseca went mostly unchallenged in the ten years since her memoir was published is that there's not much of a percentage in debunking Holocaust memoirs: "Raising questions about the authenticity of someone's Holocaust testimony, however implausible it seems, is a joyless task and one that puts you in unsavory company," he writes, and he should know, as it was Eskin who, in 2002, famously debunked Binjamin Wilkomirski's Fragments."

179254

08.01.2009 00:38

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Toto je GENocida

188 85.?.?.?

Jak Izrael manipuluje světová media prostřednictvím PR a nátlaku
/anglicky bez českých titulků/
http://video.google.com/videoplay?docid=-660477589...

180112

srovnání fotek toho, co dělali Němci s tím , co dělaji Izraelci
http://mwcnews.net/content/view/27972/264/

182159

12.02.2009 23:48

Biskup hájí své právo zpochybnit holocaust

RE: Holocaust

188 85.?.?.?

kniha
A.R. Butz- The Hoax of The Twentieth Century
/ poprvé vyšla v roce 1977/

spousta materialu k nalezeni online zde:
http://www.codoh.com/

ledacos z toho se dá najít i v češtině

183607

13.02.2009 20:40

Biskup hájí své právo zpochybnit holocaust

RE: Holocaust

188 85.?.?.?

Pane Van Guld. v diskusi o Tobenovi jste napsal:

"Mluvit s někým kdo zpochybňuje zrůdnost holokaustu... to je trochu moc pro můj žaludek. Nebudu si rozumět s člověkem, který tvrdí, že holokaust nebyl. Norimberský proces byl asi jen divadlo. Koncentrační tábory byli jen kulisy. Masové hroby jen fotomontáže. Vážený pane. Jestli mi někdo řekne do očí, že holokaust nebyl. Tak přísaham Bohu, že mu rozbiju h.... ."

buď opravdu nevíte o revisionismu vůbec nic anebo předstíráte, že o něm nic nevíte, abyste revizionisty zdiskreditoval. Žádný revizionista nikdy netvrdil, že neexistovaly koncentrační tábory nebo že v nich neumírali a netrpěli lidé. Revisionisté tvrdí převážně tyto 3 věci: 1- "gas chambers" sloužily k deratizaci a desinfekci a žádné masové vraždění lidí v nich neprobíhalo ,a ani by to nebylo technicky proveditelné 2- že počet obětí, který udávají židé je silně nadnesený, a ani by to nebylo technicky proveditelné- spálit víc než jedno tělo za hodinu se nedá a žádné masové hroby s miliony nebo aspoň statisíci těl se nenašly atd atd 3- že "konečné řešení" neznamenalo vyvraždění židů ,ale jejich vystěhování z Evropy.
My vám nemůžeme dát odkazy na 1 nebo 2 dokumenty, protože nikdo z nás není takový pitomec, aby si dělal názor na věc tak vážnou jako holokaust dle 1 nebo 2 dokumentů. Chce to prostudovat spoustu literatury.
Pro začátek si přečtěte knihu A.R. Butz -The Hoax of The Twentieth Century a podrobte ji kritice. Kniha ma 290 stran. Pokud nemáte čas na studování velkého množství dokumentů , tak to nechte být. Žádne "Holohoax for dummies" vám nemůžeme poskytnout.

Nikdy nidko netvrdil, že by v Terezíně byly plynové komory. V Terezíně byla úmrtnost kolem 30%. to je hodně že? . Ti lidé zemřeli převázně na tyfus. V Dachau , kde původně tvrdili , že tam byly plynové komory k vraždění lidí již dnes toto netvrdí a to je oficiální názor Dachau! Je tam o tom i cedule. Přesto byla v Dachau velká úmrtnost. Převážně na tyfus a špatné podmínky. Němci koncem války požádali Červený kříž o zajištění jídla pro koncentrační tábory v Německu, protože Spojenci bombardovali konvoje v nichž bylo mimo jiné jídlo pro tábory a kyanid k deratizaci. Vězni koncem války měsíce hladověli a oslabením masově umírali na tyfus, protože už neměli čím deratizovat. Tak TOTO se třeba tvrdí v revizionostické literatuře.

183662

16.02.2009 01:14

Biskup hájí své právo zpochybnit holocaust

RE: Holocaust

188 85.?.?.?

-Víte, jen proto, že nejste schopen pochopit JAK zlikvidovat tisíce lidí, neznamená, že to nejde provést. To, že nejste schopen pochopt "technickou" stránku věci, ještě neznamená, že to nejde uskutečnit.

Jenže mi se nebavíme o tom , jestli lze zabít a zlikvidovat miliony lidí nějak. My se bavíme o tom , jestli šlo konkrétním způsobem zabít a zlikvidovat těla milionů lidí , na konkrétním místě , v konkrétním období.

-Jasně, že mi nemůžete poskytnou žádny materiál. Protože nic takového neexistuje.

Řeknu vám to ještě jednou. Žádný jeden nebo dva dokumenty , které si přečtete a máte jasno o holokaustu neexistují. Je potřeba prostudovat spoustu materiálu a přečíst spoustu autorů. Ani potom nebudete mít jasno , ale budete mít polojasno. Najdou-li se konečně nezvratné důkazy o tom , že se holocaust stal přesně tak , jak se oficiálně tvrdí, změním názor.
Pokud tvrdíte, že ta kniha není v češtině k mání, tak to vám nepomůžu. Já jí mám přečtenou v angličtině, stějně jako ostatní materiály.
Přečtěte si tohle , ovšem je to pouze střípek z celkové problematiky:
http://vzdelavaci-institut.com/_files/index.php?op...
Myslím , že materiál z těchto stránek se dá najít i v češtině-http://www.codoh.com/

-Všechny revisionistické práce jsou jen pokusy o diskreditaci důkazu.

Za prvé , nevím o jakém důkazu mluvíte. Za druhé, u každého trestného činu to probíhá stejně. Prokuratura vznese obvinění a přednese důkazy jak , kde, kdy a kdo spáchal trestný čin. Obhajoba se snaží tyto důkazy vyvrátit. Vy to nazýváte diskreditací, budiž. Podaří-li se jí to , je obžalovaný osvobozen. To je normální praxe. Soud nebere v potaz “důkazy” zjištěné mučením.

- Je to typické pro všechny , kteří obhajuji svou víru. Protože věříci nepředkláda důkazy.

Souhlasím s vámi. Proto také židé nikdy nepřinesli důkazy svých tvrzení , že v první světové válce jich bylo zabito 6000000 a ve druhé také 6000000. Nebo , že by snad číslo 6000000 bylo pro vás z jistého důvodu magické?

-Věříci jen vyvráci všeobecně přijímané důkazy , aby podpořil SVOU víru. Protože pokud by předložil přímý důkaz, mohlo by se stát, že ho někdo vyvrátí a podlomí jeho víru.

Vy jste si nějak spletl pojmy. Důkazy předkládá ten , kdo tvrdí , že byl spáchán zločin. Tvrdíte –li , že miliony lidí byly poslány účelově do plynových komor k likvidaci, důkazní břemeno je na vás. Ovšem já souhlasím s tvrzením revizionistů , že zločin byl spáchán v každém případě, protože pokud by ty lidi nekoncentrovali do táborů , nezemřeli by na tyfus.

183807

16.02.2009 01:16

Biskup hájí své právo zpochybnit holocaust

RE: Holocaust

188 85.?.?.?

-Kvůli Holokaustu bylo umožněno vašemu Arci-nepříteli, aby získal svou ztracenou zem.

Takže velmi silný motiv k přehánění a vylhaným teoriím bychom měli.
Nepokládám nikoho za svého nepřítele. To není můj problém , že kritika kohokoliv jiného je pokládána prostě za kritiku , ale kritika židů je účelově nazvána nenávistí.

-Tím, že popírate velikost Holcausto zpochybňuje i právo židů na svůj stát. O nic jiného tu nejde. Jen další kolo protižidovského boje.

aha takže vám vůbec nejde o to, jak se co odehrálo, vy se jen bojíte o Izrael .To mě mělo hned napadnout. Víte pokud člověk ví, že jeho tvrzení jsou pravdivá, nikdy se nebude bát naprosto otevřené revize historie a naopak to bude vřele podporovat , protože ví , že to co tvrdí se jenom potvrdí. Pokud si není jistý ,že jsou pravdivá , musí jakkoliv revizi historie zabránit. Zavíráním revizionistů do vězení, jejich zastrašovánim, ničením existencí, fyzickými útoky atd. 99,99% potenciálních revizionistů bude zastrašeno. Mise splněna.
Mimochodem já nepovažuji například existenci plynových komor jako podmínku k existenci Izraele.

183808

16.02.2009 11:09

Biskup hájí své právo zpochybnit holocaust

RE: Holocaust

188 85.?.?.?

opravuji svůj špatně zadaný link. toto už je konkrétní článek.
http://vzdelavaci-institut.com/_files/index.php?op...

tyto informace však nepokldádám za dostatečné k utvoření názoru

183857

17.02.2009 14:33

Biskup hájí své právo zpochybnit holocaust

RE: Holocaust

188 85.?.?.?

--Je prostě dojemné jak se z prostého učitele který měl revisionisty za blázny, stal přední bojovník za hledání pravdy o Holokaustu. Kromě sebestřených řečí o vlastní vzdělanosti a vzdělanosti vlastních přátel se samo sebou nedozvíme nic.

Guld si myslí , že teorii “ Země obíhá kolem Slunce” může vyvrátil tím že popíše nějakou vlastnost jejího autora. Guld: “Galileo Galilei dojemně popisuje jak původně veřil tvrzením církve . Je sebestředný. Proto je jeho teorie nepřesvědčivá.”

--Třeba konec prvního odstavce. Jeden ruský novinař psal o lince kde se el, prodem zabijí lidé. Pak se o el. lince nikde nemluvilo. TOHLE ho přesvědčilo o lži Holokaustu!! Vždyť ten ruský novinař se mohl splést. Nebo se ta el. linka stavěla. Nebo sloužila k nějakým pokusům. Co ja vím. Může být tolik možnosti. Ale ne. Ho hned napadalo, že Holokaust může být podvod.

Jurgen Graf ve vámi zmiňovaném odstavci říká toto-“ přečetl jsem 3 revizionistické knihy s fakty a otázkami . Byl to pro mě šok, neboť jejich fakta byla logická. Pak jsem navíc zjistil , ze některá z oficiálních tvrzení jsou nepravdívá / třeba masové zabíjení el, proudem/ TOHLE mě definitivně přesvědčilo , že na oficiální teorii něco nehraje.”
Gulde , to že neumíte anglicky nevadí. Já zase neumím německy. To že neumíte chapát kontext textu je ovšem pro náš dialog tragedie.

Mimochodem uvedu vám některá tvrzení , která byla původně považována za pravdivá, jelikož je tvrdili “očití svědkové”. Po detailním prozkoumání je i “oficiální” historici pokládájí za lži.
-Němci dělali z lidí mýdlo a lampičky
-Němci masově zabíjeli lidi v táborech elektrickým proudem
-Tábory na území Německa byly vyhlazovací
-Svědek Vrba z filmu Soa je důvěrihodný a vůbec si nevymýšlí
-Hned po plynováni vězni otevřeli dveře a začali výnášet ven stovky mrtvých

Pokud nechápete , proč vám to říkám , tak proto , že existence “očitých svědků” sama o sobě bohužel nic nedokazuje.

--kdyby obránci tvrzení o Holocaustu byli schopní vyprodukovat dokument, že nějací Židé byli během 2. světové války zplynovaní, nevyvrátilo by to revizionistickou tezi, protože jeden nebo dva izolované případy by pravděpodobně byly prací pár zločineckých individu
Takže pokud, někdo, někde někoho zplynoval. Muselo to být "pár" zločineckých individui.

Pokud já vám budu tvrdit , že jeden člověk během jednoho dne udupal k smrti 2 miliardy lidí a všechna ta těla za 10 minut spálil , tak vy mi jistě řeknete “ to není proveditelné , z časových a technických důvodů”
To, že jeden člověk nemůže udupat k smrti 2 miliardy lidí za den atd ovšem nedokazuje , že nemůže udělat pokus třeba s udupáním jednoho. Pokud Němci zdokumentovali, jak zavřeli do auta 25 lidí a pustili tam oxid uhelnatý, nedokazuje to masové vyhlazování milionu lidí oxidem...

Automaticky kráceno

183976

17.02.2009 14:41

Biskup hájí své právo zpochybnit holocaust

RE: Holocaust

188 85.?.?.?

uhelnatým. To je logické. Nevím co na tom nechápete. Vy si totiž myslíte, že existence mrtvých těl dokazuje JAK zahynuli. V Terezíně byla úmrtnost 30%. Pro vás je to ovšem důkazem , že Terezín těch 30% lidí zplynoval. Vite ty nejotřesnější záběry vychrtlých mrtvých těl , které jsme všichni viděli, byly převažně snímky při osvobození táborů na území Německa. Byl to otřesný pohled. Asi vás zklamu , ale oficiální!!! tvrzení je toto- Tábory v Německu nebyly exterminační. Lidé tam plynováni nebyli-. Jak ti lidé na snímcích zemřeli? Tyo tábory byly ke konci války přeplněny, protože tam Němci přesouvali vězně z táborů na východě. Němci už celé měsíce nebyli schopni věznům zajistit dost jídla. Propukali tam epidemie cholery a tyfu. Hladoví a pochody vyčerpaní lidé neměli proti těmto infekcím žádnou šanci. Výsledek jste viděl na snímcích.

--Opravdu se mi nechce vyjmenovat všechny demagogické řeči, polopravdy a doměnky.

Uzákoněné tvrzení: “ na střeše plynové komory byly díry a těmi se tam vhazoval kyanid”
Revizionosté: “ na několika leteckých snímcích té budovy z té doby žádné díry na střeše nejsou . Jak nám tento rozpor vysvětlíte?
Guld: “ já vám to vysvětlit nedokážu , tak řeknu , že vaše fotografie jsou demagogické a tím se vyhnu odpovědi . Takto budu reagovat na všechna vaše fakta a otázky. Vysvětlit je nedokážu , musím je tedy ignorovat, abych na ně nemusel odpovědět.


-Tenhle článek mě opravdu ani náznakem nepřesvědčil. Dozvíme se , že prostudoval tisíce dokumetnu a přátelil se intelektualními špičkami evropské vědy. Nakonec se dozvíme, že ho přesvedčil rusky novinář, který umístil plynové komory do východní, místo do západní části.

První část článku je o autorovi a jak se dostal k revizionismu. Pak je to o tom , proč se něco nemohlo stát tak , jak je tvrzeno , a jaké logické díry oficiální tvrzení mají. Co udělá Guld? Řekne: “ v úvodu se nic o holokaustu nedozvíme. Navíc , to jak se autor dostal k revizionismu je opravdu směšné .”
Guld si z nepochopitelných důvodů myslí , že tímto vyvrací argumenty revizionistů v článku.

To jste mi Gulde neřekl, že nemáte nejmenší pojem o tom , jak se vyvrací argumenty , co je argument a co ne , a že nejste schopen pochopit ani nejzákladnější věci logiky, třeba to , že je-li jeden ze 150 argumentů v článku nelogický , nevyvrací to jaksi automaticky těch zbývajících 149 . A že důkazní břemeno je na tom , kdo tvrdí že miliony lidí zemřeli v plynových komorách. Ted už chápu, že debata s vámi je ztrátou času

Když se podíváte na tyto stránky a každý z těch 18 volume si otevřete, uděláte si představu o tom , kolik existuje revizionisticke literatury a že o ní nic nevíte. Revizionisté se také mohou v něčem mýlit. Debata není možná ,je to trestný čin.
http://vho.org/GB/Journals/JHR/

183977

19.02.2009 00:46

Biskup hájí své právo zpochybnit holocaust

RE: Holocaust

188 85.?.?.?

pane Guld , ja vám na tento váš příspěvěk odpovím a odpovím vám i na ten s těmi -důkazy- , ale teď nemám čas , tak musíte mít chvíli strpení

184090

21.02.2009 00:57

Biskup hájí své právo zpochybnit holocaust

RE: Holocaust

188 85.?.?.?

--Ano je tragické pokud někdo neumí vytahovat informace z textu. Ale ja to nejsem.Pan Graf jasně píše, že po přečtení tohoto článku věděl, že články o masovém vraždění byly smyšlené.

Vytahovat informace z textu ale neznamená vytrhovat něco z kontextu celého odstavce a článku. Něco bylo pro něho impulsem k tomu , aby se potom léta do hloubky věnoval revizionismu, přečetl knihy různých autorů , prostudoval tisíce archivních dokumentů . Aby mohl studovat polské archivy, naučil se tento Švýcar polsky!! Povrchnost ve studiu se mu tedy evidentně vytknout nedá. Co nebo jaký dokument byl tím prvotním impulsem , že začal pochybovat a věnovat se tomu víc, je úplně jedno. I kdyby tím implusem bylo , že se mu zjevila Panna Marie a řekla mu, ať se tím zabývá, tak pro argumenty o holokaustu je to irelevantní.
Co se mě týče, mým prvotním impulsem bylo přečnení článku o tom, že revizionisty persekuují, vyhazují z práce, vězní, mlátí a ničí. To se dělá a v historii vždy dělalo v případech kdy musíte někoho zničit , protože zničit jeho argumenty nedokážete. Já ovšem nejsem žádný expert na revizionismus, ani expert amatér. Na to nemám čas, jazykové vybavení /archivy v polštině nebo němčině opravdu studovat nemůžu/ ani náladu. Tomu musíte věnovat léta. Irving se profesně celý život zabýval II. světovou válkou obecně. My tady tento složitý a rozsáhlý problém nevyřešíme . Na to nemáme fakta ani čas. Měli by to dělat lidé mnohem povolanější, a to nejen historici, ale i jiné obory. Je tu spoustu otázek tykající se chemie / třeba kyanid/ fyziky atd. Dělat to nemohou. Přišli by o práci a o svobodu. Já osobně vás vůbec nechci o ničem přesvědčovat. Vy jste požádal o link a slušně jste se zeptal , jaké máme důvody pro pochybnosti. Já se pokouším odpovědět. Nemohu vám na to odpovědět ve třech větách a argumenty revizionistu zaberou celé knihy. V článku od Grafa bylo uvedeno spoustu literatury jeho vlastní i jiných. Proč si ji nepřečtete? V knihovně ani v knihkupectví ji ovšem nedostanete a žádná univerzita ji nemá na svých stránkách. Přece se nenechají zavřít.

--Lidský tuk je opravdu nejlepší na výrobu mýdla. Tuk hoří velice dobře i v lampiččce.

A? To že lidská kůže je vhodná k tetování je pro vás důkaz , že si manželka ředitele tábora vyzdobila svůj byt potetovanou kůží stáhnutou z vězňů / jak původně tvrdili “ očití svědkové”/
Nemůžete mě přece obvinit z vraždy pana Nováka , jenom proto, že ta vražda by se teoreticky dala uskutečnit.
Vy si totiž už zase pletete pojmy. Pokud něco lze uskutečnit, není to ještě důkaz , že se to stalo. Pokud něco ale uskutečnit nelze , tak se to prostě takto nestalo. Třeba se to stalo jinak , ale ne takto.

--Němci masově zabíjeli lidi v táborech elektrickým proudem

Jen proto, že se to nepíše v jiných dokumentech, tak by to nemohla být pravda....

Automaticky kráceno

184269

21.02.2009 01:00

Biskup hájí své právo zpochybnit holocaust

RE: Holocaust

188 85.?.?.?

Pravda by to teoreticky možná být mohla. Jenže kromě “očitých svědků” to nic nepotvrzuje. Zřejmě “ očití svědkové” vykládali takové technické nesmysly o jakýchsi obrovských plošinách nořících do vody stovky lidí , kde je zabil elektrický proud , že to bylo moc i na historiky podporující oficiální teorii, a ani oni už netvrdí , že tyto výpovědi jsou důvěryhodné.

--Hned po plynováni vězni otevřeli dveře a začali výnášet ven stovky mrtvých
Znáte ventilaci?

Znáte význam slova HNED

-Svědek Vrba z filmu Soa je důvěrihodný a vůbec si nevymýšlí

jezis , ja mám po r měkké i. Ja jsem ale kretén

-Díry ve střeše? Ukažte mi fotku.

Fotku zkusím najít. Otvory ve stropě v “plynové komoře” v Osvětimi I jsou, jenže kurátor muzea připustil , že tato komora není autentická /ačkoliv se to návštěvníkům tvrdí/ . Připustil ,že tato místnost v Osvětimi I byla plynovou komorou jen velmi krátce, pak se vše přestěhovalo do velkého komplexu Osvětimi II Birkenau, tedy západní části tábora / to co zmiňuje Graf/ a komora byla přestavěna myslím na protiletecký bunkr. Po válce to přestavěli tak jak si mysleli že komora asi vypadala.

-Fakt smutné je, že vy nezpochybňujete hlavní důkazy o Holokaustu (psané v příspěvku níže).

Já se k těm vašim –důkazům- vyjádřím někdy v příštích dnech . zdržel jste mě vašimi úžasnými “argumenty” typu Graf je sebestředný .

--Ale co, pokud vám jde jen o "vědeckou" práci. Tak budiž. Horší je pokud svým badaním sledujete nějake cíle.

Možná , že někteří z revizionistů nebo z těch , co se na ně nabalují, nějaké politické cíle i mají. Jenže pane Gulde, pokud je třeba váš motiv k diskusi o holokaustu politický / máte jen strach o Izrael/ , tak já přece nemohu proto spláchnout vaše argumenty do záchodu , zmlátit vás, případně vás zavřít do vězení protože nesouhlasím s vašimi motivy. Já musím vaše argumenty vyvrátit a vaše motivy a motivy jiných jsou irelevantní chápete? Revizionisté taky neřekli paní Deborah Lipstad , že protože je židovka a sionistka , nebudou se jejími argumenty vůbec zabývat. Ona se ovšem klasicky trapně snaží umlčet Irvinga nařčeními z antisemitismu. Nedokáže zničit jeho argumenty tak musí zničit jeho osobně.

184270

21.02.2009 18:36

Biskup hájí své právo zpochybnit holocaust

RE: Holocaust

188 85.?.?.?

chci opravit tento svůj nesmysl uvedený v jednom z mých předešlých příspěvků: spálit víc než jedno tělo za hodinu se nedá

spálit za hodinu víc než jedno tělo se samozřejmě dá. máte-li kde a máte-li čím /dřevo , uhlí, benzín atd./

mělo to být: spálit lidské tělo /tak aby z něj zůstal popel a nespálitelné zbytky tedy kosti a zuby/ za méně než +- hodinu se nedá

spálení těl v jámách trvá déle a musíte dodat víc energie , protože na sebe naskládaná těla zabraňují v přístupu kyslíku.

spálit tělo není jednoduché. hořlavým materiálem na těle ,pokud se nemýlím, jsou pouze vlasy a tuk.

184295

27.02.2009 23:00

Thajsko - díl V.

reportáž

188 88.?.?.?

moc zajímavá reportáž.krásné fotky. děkujeme!

(BTW v takových sandálkách chodit po dost těžkém terénu v Thajsku, vy máte teda odvahu [smích]

184974

28.02.2009 11:19

Nové jaro ve starém mocnářství

Hašek by měl radost

188 88.?.?.?

inteligentní, vtipné, přesné, poučné.

185009

20.03.2009 20:42

Německo 1940, Izrael 2009

RE: Věrohodnost

188 88.?.?.?

asi máte na mysli toto

Vložený obrázek

186950

Káva pro Zvědavce

30

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 77 čtenářů částkou 10 636 korun, což je 30 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 0

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 0

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 9

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
23,21 Kč
Euro
25,05 Kč
Libra
29,92 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,33 Kč
Švýcarský frank
23,61 Kč
100 japonských jenů
20,72 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,40 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
36,19 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 738,04 Kč
1 unce stříbra
428,78 Kč
Bitcoin
225 037,90 Kč

Poslední aktualizace: 21.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 238 700