Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané hestroy

Nalezeno 3334 příspěveků, 16 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.11.2012 12:36

Barevné revoluce: Argentina další na řadě?

RE: sorry, vidíme to s přáteli jinak, dávám za 4-

hestroy 77.?.?.?

Nějak jsem nepochopil, co tím myslíte. Přečetl jsem si info na vašem odkazu a nenašel jsem nic, co by se rozcházelo s článkem. Zajímavé.

279288

19.11.2012 10:24

Bude se Zvědavec stěhovat podruhé? Bohužel ano

RE: Ekonomika provozu ??

hestroy 77.?.?.?

To, co píšete, je hloupost. Mít doma server může mít jen někdo, kdo na něm inzeruje kyselé okurky. Pro server jako je tento, je umístění na páteři klíčové. Editor má pravdu. Zaplatit 1000 Kč za full servis je stokrát lepší, než dražší a celkově náročnější řešení, které nabízíte vy.

279329

19.11.2012 10:26

Bude se Zvědavec stěhovat podruhé? Bohužel ano

RE: taky tomu moc nerozumim...

hestroy 77.?.?.?

Můžeš se hlásit jako první dobrovolník. Tedy pokud na to seženeš trochu času. Je mi jasné, že času druhých si nevážíš ani trochu, zato blbých kydů máš až dost.

279330

19.11.2012 11:29

Bude se Zvědavec stěhovat podruhé? Bohužel ano

RE: Opat horuca hlava? To uz s Vami ani nie je mozne!

hestroy 77.?.?.?

> Ukludnit sa, predychat a pekne odznova......

Jo, to bys měl. Chceš tady snad říci, že kromě starosti o samotný web by se měl editor starat ještě o server? Kolik asi hodin by bylo potřeba na jeho konfiguraci? Hodina? Dvě? Za kolik hodin bys ho nainstaloval ty?

No dobře, dejme tomu, že editor je prvotřídní odborník a budou mu stačit dvě hodiny údržby serveru měsíčně. Hodinová mzda 500 Kč. čili cca 1000 Kč/měsíc.

To je přesně totéž, co dá editor za hosting, kde se nemusí o nic starat. Už chápeš, co tím myslím?

>Ano, v niektorych smeroch sme naozaj podstatne lepsi ako vy.
No, možná v některých, ale v tomto případě doporučuješ totální nesmysl.

Takže je to přesně jak říkáš, jen to platí pro tebe:
>To by ale chcelo chladnu hlavu a rozvazne rozhodnutia.

279332

19.11.2012 18:16

Bude se Zvědavec stěhovat podruhé? Bohužel ano

RE: Opat horuca hlava? To uz s Vami ani nie je mozne!

hestroy 77.?.?.?

>Jinak pro pana s nickem "hestroy", pokud nemáte podnětný návrh, tak prosím netrolujte a neurážejte ostatní, co se snaží přispět trochou do mlýna.

Neurážejte ostatní? Kde jsem koho urazil? Nelžeš tak trochu, hochu? Slyšel jsi někdy o přísloví "na hrubý pytel hrubá záplata"? Pokud někdo začne urážet editora, což ty jsi zřejmě ve své euforii, že můžeš někomu poradit, nevšiml

> Vase "dovody" mi pripadaju prudko amaterske, evidentne neznale veci.
> Prepacte ak som bol trochu tvrdsi, ale pripada mi to ako plac maleho tvrdohlaveho a trucoviteho dietata.
>Amaterizmus a prchkost najvyssieho stupna!

a navíc mu bude doporučovat řešení, které bude několikanásobně dražší a složitější, tak nemám právo napsat, že dotyčný plácá nesmysly? Zamysli se nad sebou. I nad tím tvým vylepšením, které by editora stálo šestkrát více! Takže můj návrh je mnohem podnětnější, než tvůj! Pak teprve piš něco o trolování, kapišto? Chápu že teď si za svým hloupým návrhem budeš stát i kdyby se stokrát prokázalo, že je to totální nesmysl, ale to nevadí, to děti dělají. A příště, než někoho nařkneš z toho, že někoho uráží, tak si to raději nejdříve přečti. Víš, že lhát se nemá. Nebo mi tu snad ocituješ moji urážku? Ty (cenzurováno, neurážejte diskutující, editor).

279351

01.12.2012 14:54

Americký GULAG jako nejnovější forma kapitalismu (II)

RE: Osel

hestroy 77.?.?.?

Hloupý si vystačí s první informací od vrchnosti. Chytrý se ptá, jak je to možné.

>Ked si mam vybrat, tak nech zlocinci sedia v base, a nie pobehuju medzi nami bez varovania a nepoznani.

No, asi 80 % těch "zločinců" jsou uživatelé lehkých drog. Chápu, že tě hrozně serou, ale osobně si nemyslím, že by prováděli nějaké strašné zločiny.

Oproti západní Evropě je zavřeno osmkrát víc lidí v poměru k populaci.

>Na namietku, poukazujucu na chyby justicneho systemu je odpoved jedina: chyby boli a budu, nastastie sa snad pocitaju na promile.

No, pokud člověk nepočítá tu chybu hlavní a to je zavírat lidi za píčoviny.

>ale ked NEODSUDITE vraha, za chvilku dostane prilezitost znova vrazidit.

Vrahů je tam minimum.

>No, a co sa tyka vyuzivania vaznov na pracu, je to v kazdom pripade lepsie, ako ich povalovanie sa vo vazniciach za peniaze danovych poplatnikov.

Samozřejmě. Pokud tam nesedí za jointa.

Vložený obrázek

No, je vidět, že tzv. "válka proti drogám" nese své "ovoce"...

279810

01.12.2012 19:32

Americký GULAG jako nejnovější forma kapitalismu (II)

RE: Osel

hestroy 77.?.?.?

Řeknu ti to asi tak. V Polsku nějaký "inteligent" zavedl zákon, že když tě chytí na kole s trochou alkoholu v krvi, tak jdeš do basy. Během chvíle naplnili vězení 15.000 cyklisty.

Tak a teď konkrétní případ. Týpek, který má na krku hypotéku, si dá pár piv a jede zvesela domů na kole. Zastaví ho policajt, dá mu dejchnout, odveze ho na stanici a týpek skončí v base. Jelikož je v base, nesplácí hypotéku a přijde o barák. Také přijde o práci. Z vězení pak vyjde úplně nový čerstvý bezdomovec.

Užitek pro společnost? Místo pracujícího člověka pro společnost užitečného, musí daňoví poplatníci platit pobyt ve vězení budoucímu bezdomovci.

Tak by sis to představoval? Nebo Osel?

279823

03.12.2012 15:53

Americký GULAG jako nejnovější forma kapitalismu (II)

RE: Tak to je koniec.

hestroy 77.?.?.?

No, Osle, je vidět, že si opravdu vystačíš s povrchními informacemi a propagandou od vrchnosti.

Takže už jsi mi potvrdil, že je potřeba zavřít všechny cyklisty po dvou pivech, to jsem tak nějak čekal. Ale že přijdeš s tímhle...

No, abychom to nezdržovali, ta věc, o které píšeš, je reklamní propagandistický článek (Daily Telegraph), který platí firmy, které shánějí investory. Jde o takové milé, nevinné letadlo, jakých už tu byla spousta. Samozřejmě, že ziskovost těchto projektů je pouze pro ty první, ostatní utřou hubu. Aby se to vyplatilo, musela by ropa být o dost dražší, než dnes.

Insideři: "Břidlicový plyn je investiční bublina"

Ale v pohodě. Spi dál.

279908

03.12.2012 16:26

USA se opakovaně pokouší poštvat Ukrajinu proti Rusku

RE: Zotročení Slovanů

hestroy 77.?.?.?

>Pokud demokraticky zvolene vlady vyvolaji valku, punc demokracie nepozbydou.

Nepozbydou tu trapnou nálepku, kterou se ohání. Ve skutečnosti jde o to, že pokud by ve skutečné demokracii tihle volení zástupci udělali něco, co neslibovali před volbami, případně udělali něco přesně opačného, měli by okamžitě odsoupit. Pokud neodstoupí, o žádnou demokracii samozřejmě nejde. Pak už jde jen o kydy.

>Zloradi, tedy zrudna mensina, se demokratickymi volbami dostava k moci proto, ze utrapeny lid pozbyva zajem o to elementarni - prijit k volbam.

To je tak strašná krávovina, že snad nemá cenu to ani komentovat. Ale zkusím to. Představte si, že k volbám po tzv. revoluci u nás šlo přes 80 % voličů. A hele, k moci se dostali ti největší grázlové, jací tu byli. A od té doby tam zůstali. Takže tenhle váš argument je prostě totální a velice hloupý nesmysl.

Ve skutečnosti tu není demokracie, ale mediokracie.

V dnešní mediokracii o všem rozhodují média, neboť větší část společnosti si pořád myslí, že média nemohou lhát a podvádět. Možná si to dokonce myslíte i vy. Opak je pravdou. Média zcela a naprosto ovládají většinu společnosti a to i v případě, že jeden den tvrdí A a druhý den B. Tedy ten, kdo ovládá média, ovládá většinu společnosti.

Ale v pohodě, je dobré, když se tu občas objeví i hlas průměrného médii zpracovaného člověka.

279913

03.12.2012 16:50

Americký GULAG jako nejnovější forma kapitalismu (II)

RE: Tak to je koniec.

hestroy 77.?.?.?

Už jste si zjistil, jestli VW skutečně NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován?

Předpokládám, že vaše tvrzení o naprosté nezávadnosti hydraulického štěpení je něco podobného jako tato vaše 100% lež.

Hydraulické štěpení má za následek naprostou devastaci vodních zdrojů. Pak si můžete zapálit to, co teče z kohoutku, pane Vojto.

Tak vy tvrdíte, že se metoda hydraulického štěpení používá na Moravě? A jak jste na to asi tak přišel? Další z vašich lží, kterým věříte?

Cituji Wikipedii: Metoda byla poprvé použita v roce 1947 (Floyd Farris, J.B. Clark z Stanolind Oil and Gas Corporation), pro komerční těžbu byla ale využita o půl století později v Barnett Shale v Texasu, USA.

Takže v Americe ji poprvé komerčně použili v 90. letech, ale u nás již od 50. let. No vidíte, jak ti komunisti byli pokrokoví.

Vojto, Vojto, předtím, než napíšete nějaký strašlivý nesmysl, zkuste si o tom něco zjistit. Opravdu nechápu, co vás vede k tomu, se neustále ztrapňovat zvěřejňováním snadno vyvratitelných lží.

No a co s tím VW? Opravdu NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován? Použil jsem i velká písmena, která jste při této lži použil i vy, abste jí dodal patřičnou váhu.

Nevadí vám, že jste lhář, Vojto? Kdo lže i krade... No, však to znáte.

Odpovědi na mé otázky samozřejmě nečekám, své omyly stejně nikdy nepřiznáte, jen se vykrucujete, že jste to myslel jinak atd. jako správný a dokonalý pokrytec.

279915

03.12.2012 18:09

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Zamyšlení 2

hestroy 77.?.?.?

>tak rabínů se to nijak netýkalo a všechny synagogy zůstaly nedotčeny.

Nějaký zdroj? Ne že bych chtěl nějak mírnit tvé protižidovské nadšení... Ale tato informace se objevuje zejména na náckovských webech, kde je kopírována z per nacistických autorů viz např.


Cituji: "The fact that the Bolshevist war in Spain was a Jewish war was made evident in some striking events: Christian churches were set afire, priests murdered, and the bones of holy nuns were removed from their crypts and given over to the scorn of subhumans. But the synagogues were saved from destruction and no rabbi lost his life in the Bolshevist mass slaughters."

A co o pogromech po revoluci v Rusku píše Wikipedie?

"Many pogroms accompanied the post-1917 period of the Russian Civil War: an estimated 70,000 to 250,000 civilian Jews were killed throughout the former Russian Empire; the number of Jewish orphans exceeded 300,000. In his book 200 Years Together, Aleksandr Solzhenitsyn provides these numbers from Nahum Gergel's 1951 study of the pogroms in Ukraine: out of an estimated 1,236 incidents of anti-Jewish violence, 887 mass pogroms occurred, the remainder being classified as "excesses" not assuming mass proportions."

V každém případě poslední synagoga po VŘSR byla postavena v roce 1920 v Moskvě. Státní "náboženství" pak kupodivu nebyl judaismus, ale ateizmus.

No, myslím, že to asi nebude tak jednoduché, jak to vypadá. Po splnění své úlohy byli židi "po zásluze" potrestáni.

279920

03.12.2012 19:33

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Zamyšlení 2

hestroy 77.?.?.?

Uklidni se. To z tý wikipedie jsem dal kvůli tomu Solženicinovi, ale to sis asi nevšiml. Já to tedy nečetl, ale asi by nelhali, že psal o pogromech na židy, nebo jo? Ty jsi to četl? Tak psal to tam?

>Ty veríš aj 6 melónom, Vendée „genocíde“, arménskej „genocíde“? A presne ktorému číslu obetí maoizmu? Či ti postačí hrubý odhad?

Věřil bys tomu, že čísla jsou mi u prdele? Genocidy probíhaly a probíhají, jestli máš důkaz, že ne, tak sem s ním.

>Nielen židia, ale aj ty budeš podľa zásluh potrestaný.

No, tohle komentovat nebudu, bláznům se nemá odporovat.

279925

03.12.2012 20:06

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Zamyšlení 2

hestroy 77.?.?.?

Aha, tak tak to je. [chechtot]

Dobrý katolík a opět ze Slovenska. To je velká líheň nejen národovců, ale hlavně křesťanských fanatiků...

Dobrý, fakt dobrý. Už dlouho jsem se tak nezasmál... [chechtot]

279928

04.12.2012 10:15

Americký GULAG jako nejnovější forma kapitalismu (II)

RE: Tak to je koniec.

hestroy 77.?.?.?

Díky za neodpověď. Opět jste se vykroutil ze svého lhaní. Nevadí.

Článek byl o těžbě plynu. Nejdříve jste mazaně přešel od plynu k ropě, což je něco úplně jiného, pak jste zakončil svou citaci tímto:

>Navíc hydraulické štěpení v hustě zastavěných aglomeracích se používá od 80. let minulého století ...

Kterou jste záměrně nedokončil, neboť se nejedná o těžbu plynu, ale o vodu.

Dobře, myslel jsem, že jste postřehl, že se bavíme o hydraulickém štěpení při těžbe zemního plynu, ale to jsem vás hodně přecenil. Vy si jen tak plácáte pro radost mimo téma, že?

V USA, kde se tato metoda (PRO TĚŽBU PLYNU - připomínám pro ty co neumí udržet myšlenku) používá, lidem běžně hoří voda z kohoutku. Sice nevím, jestli až tam sahají "gazpromové znalosti", ale asi ano, když to tvrdíte.

Vložený obrázek

Natural Gas Fracking: Environmental Backlash Grows

"Louis Meeks’ well water contains methane gas, hydrocarbons, lead and copper, according to the EPA’s test results. When he drilled a new water well, it also showed contaminants. The drilling company EnCana is supplying Meeks with drinking water."

Proč mu těžařská společnost dodává vodu, když je všechno v pořádku? Že by to souviselo s Gazpromem?

Scientific Study Links Flammable Drinking Water to Fracking

Jinak, co se týká citovaného článku, to je to samé, jako jiné články od lidí, co jdou placeni těžebními společnostmi, ti jsou schopni tvrdit cokoliv. Třeba že rozpouštědla na ropu v oceánu jsou strašně zdravá.

To vy jste tvrdil, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován. Pamatujete si to, nebo vám v tom brání vaše stařecká senilita? Vždyť jste to napsal i velkými písmeny, abyste tomu dodal náležitou váhu. Můžete mi tuhle vaši lež dokázat, nebo se budete zase vymlouvat a odbočovat od tématu?

Já vám vaši ubohou lež můžu dokázat raz dva. A nejedná se o Škodovku, kam se zase snažíte posunout, abyste se z toho vykroutil.

VW FRAUD MAY TOTAL $259 MILLION

No nic, Vojto, považuji vás za ubohého lháře. To by z vás váš otec neměl radost, kdyby viděl, jaký podlý nečestný člověk a pokrytec z vás vyrostl. Nebo váš otec také odmítal odpovědnost za své lži a vy jste prostě jen po něm? Kdo ví, jak to celé bylo. [chechtot]

279965

04.12.2012 10:31

USA se opakovaně pokouší poštvat Ukrajinu proti Rusku

RE: Zotročení Slovanů

hestroy 77.?.?.?

Díky za odpověď. Vaše vysvětlení ovšem silně kulhá.

>Pokud volici si pred volbami vynuti sliby toho druhu a ty nejsou nasledne splneny, podruhe by je uz nemeli volit. Jestli ti lide jsou znovu zvoleni, ci je to chyba?

Možná jste si nevšiml, ale zatím každá strana porušila své předvolební sliby. Takže lidi volí jak idioti levici a pak zase pravici v očekávání, že se odstraní to svinstvo volbou jiné možnosti. Výsledek? Pořád to jde k horšímu. Vláda se ani netají tím, že ji lidi naprosto nezajímají.

>>Zloradi, tedy zrudna mensina, se demokratickymi volbami dostava
>>k moci proto, ze utrapeny lid pozbyva zajem o to elementarni -
>>prijit k volbam.

Neodpověděl jste mi na mou poznámku o vašem tvrzení, že když přijde co nejvíce lidí k volbám, nedostanou se tam hajzlové, které jsem vám snadno vyvrátil.

>Vemte si posledni volby do kraju. Lidi jsou uz nastvani a vysledky znate - komunisti se vraceji. Jak se to stalo? Prisli volici, kteri chteli zmenu.

A co myslíte, že se tou změnou dosáhne? Řeknu vám to rovnou. NIC.

Takže ještě jednou.

Přišlo plno lidí volit - výsledek: hajzlové v parlamentu a ve vládě
Přišlo málo lidí volit - výsledek: hajzlové v parlamentu a ve vládě

Nějak jsem si nevšiml rozdílu. Ale třeba jsou ti komunisti opravdu hodní. Tak snad bude zase dobře... [chechtot]

279966

06.12.2012 07:30

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

Janeček? Proradný šmejd

hestroy 89.?.?.?

Česká republika v zajetí zahraničních tajných služeb aneb Revoluce za dveřmi

Prosinec 2010. Do Prahy přichází nový americký velvyslanec. Norman Eisen.

Prosinec 2010. Dávný sen generála tajných služeb Karla Randáka (říká se, že jsa ve službách více amerických než českých) o vlastní tajné rozvědce nabývá konkrétní obrysy: Hned vedle americké ambasády zakládá se tzv. Nadační fond proti korupci - Karla Janečka. Syna bývalého agenta StB, nasazeného v zahraničí.

(A ne jen tak ledajakého agenta: Otec K. Janečka, Ing. K. Janeček starší, absolvent důstojnické školy, působil na 1. správě SNB – hlavní správě rozvědky, ve funkci staršího referenta speciální rezidentury ve Stockholmu a na dalších místech v zahraničí. Tolik k prostředí. )

Zima 2010-2011. Na snídani u nově instalavšího amerického velvyslance dochází k vzájemnému představení Karla Janečka s dalším protagonistou našeho příběhu: Petrem Havlíkem (současným předsedou politické strany Občané.cz a bývalým zakladatelem ODS)
...

280099

02.01.2013 15:10

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

hestroy 77.?.?.?

Dobře jste to napsal. Velmi dobře. Na tomto fóru se nesmí dělat rozkol, i kdyby tu někdo napsal takové krávoviny, že by to pochopil i negramotný idiot (nic ve zlém, samozřejmě, vím, že chápete). Je potřeba kdákat nesmysly týmově, pěkně jednotně a tak se nakonec z celého stáda prostoduchých hlupáků stane stádo negramotných debilů. O to vám jde, nebo jen nenávidíte toho zlého Žida, co tahá za nitky?

Samozřejmě, je mi naprosto jasné, že nejvíce lidí pozabíjeli Židé a Hitler jen pár desítek, možná jednotek chudáků, když BRÁNIL Německo na východních pláních. A už jsem také v klubu vymytých hlav s nulovým intelektem, které sežerou kdejaký výkal, co sem ochránce všech křesťanů Nohejl přepíše z nějakého naziwebu, takže si můžeme potřást rukama a společně nedělat rozkol. [oči v sloup]

281385

02.01.2013 16:17

Každá lidská emoce je nyní klasifikována jako duševní porucha

RE: To bude maso.

hestroy 77.?.?.?

Plácáte nesmysly. Normálně uvažující člověk snadno pochopí, co tím pisatel myslel.

A i když si myslím, že plácáte nasmysly záměrně, abyste se nenudil (jiná příčina, proč někdo druhého otravuje krávovinami mě nenapadá), zkusím vám v rychlosti znovu vysvětlit, co se vám pisatel snažil sdělit (i když přísloví o házení těch perel v tomto případě bude zřejmě sedět jak prdel na hrnec).

V rychlosti - pokud chceme z někoho udělat citově otupělého idiota (s kterým ani nehne, když uvidí, jak někdo týrá dítě), zřejmě na to nepůjdeme přes rozum, ale právě přes city. Vyvoláním určitého pocitu a spojením tohoto pocitu s předem určenou asociací. Samozřejmě, že čím větší intenzitu pocitu vyprovokujeme, tím lépe a intenzivněji je tato asociace zakořeněna. Ještě nic? To nevadí, můžete ze sebe dělat chytráka dál.

Já osobně vás mám za člověka, který ani netuší, co plácá, co čte, ale hlavně k tomu chce vždy něco dodat. Na to je zase jiné přísloví, které opět sedí jak prdel na hrnec. Pražský výběr měl o tom jednu písničku, jmenuje se Snaživec.

281390

02.01.2013 17:08

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

hestroy 77.?.?.?

Podle sebe soudím tebe? Tím mám na mysli to rozkrádání... No, třeba to neměl každý jako vy. Můj otec byl u hasičů, takže hadice nekradl, matka byla účetní, ale ani ta nenosila čísla domů.

Jinak já osobně jsem prožil v socialismu skoro 18 let. Dostal jsem velice kvalitní vzdělání a nikdy jsem neřešil věci, které řeším dnes. Tedy trvalou zlodějinu, trvalé lhaní a dementizaci většinové společnosti. I v té televizi lhali méně, než dnes na ČT. Prášky jsem nebral. Počítač ze západu jsem si koupil a dokonce na něj i prodával hry (v Kotvě), co jsem naprogramoval. Také jste za socíku podnikal, nebo jste se soustředil pouze na ten majetek v socialistickém vlastnictví?

281391

02.01.2013 21:31

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

hestroy 77.?.?.?

No, myslím že jste se spíš opravdu staral o ten majetek v socialistickém vlastnictví. A to, že jste vydělával 2000, to ještě nemusí mít nic společného s tím, že jste údajně vysokoškolák. Oni i ti vysokoškoláci dokáží být pěkně hloupí lemplové, víte, pane x? Už třeba ta debilní zmínka o tom hajzlpapíru, který chyběl opravdu velmi krátce, vypovídá dost o vašem primitivním způsobu uvažování. A primitivní způsob přemýšlení rozhodně nevede k schopnosti starat se sám o sebe. Naštěstí jste to nějak překlepal a ten důchod už vám nikdo nevezme.

Jinak, mí rodiče se na rozdíl od vás a od vaší rodiny neflákali, ani se nestarali o ten socialistický majetek, místo toho dřeli od rána do večera, abychom vyšli. Proto i to, že brzy ráno, než jsem šel do školy, chodil jsem s matkou uklízet hajzly, byla dobrá průprava pro to, abych se postavil na vlastní nohy a už se nikdy nikým nenechal zaměstnat.

A k těm bolševikům, nedělal jste politruka za ty 2000? Ti měli úplně přesně stejný slovník a kydy, jako vy. Takže bych s těmi bolševiky byl opatrný. Ono se velmi často stává, že nejvíce o bolševicích vyřvávají právě lidi, kteří mají typicky bolševické myšlení. [chechtot]

281408

02.01.2013 21:41

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

hestroy 77.?.?.?

Hochu, myslím, že v tom máš zmatek. Bývalí komunisté a STBáci jsou ve vládě, v parlamentu, "podnikají" a jejich děti píší v novinách. A ty v tý emigraci můžeš být rád, že se o vás postarali, jinak by sis tolik neliboval. Dneska by sis emigrovat netroufl, kdyby tě tam nečekalo zajištěné živobytí právě kvůli těm komunistům, na který tak nadáváš.

281410

03.01.2013 11:19

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: K případu řidiče Smetany

hestroy 77.?.?.?

Myslím, že zdroj (Neviditelný pes) velmi dobře vystihuje hodnotu zmiňovaného článku. (tudíž to smradlavé, co se vám přilepí na botu). Jsem rád, že jste tu naznačil, ke kterým "dobrákům" se kloníte, pane Sedláčku. Celkový obrázek (o nejznámějším mediálním neonacistovi) má opět o něco ostřejší rysy.

Co se týká Smetany, nevím, proč by se měl podřizovat zlovolnému a nesmyslnému rozsudku, ale když už jsme u toho, až vás pane Sedláčku zavřou za lepení samolepek, měl byste dle svých vlastních slov sklapnout podpatky a zvesela se nechat zavřít. Doufám, že si to budete pamatovat.

Jinak co se týká Klause, editor stále ještě nepochopil, že Klaus je odporná svině, která se snaží získat si na svou stranu některé nepříliš morální osoby vlezlým populismem. Plácá to, co chce dav slyšet, koná opak. Velice odporný člověk, který již několikrát amnestoval lidi, kteří kradli v dresu ODS.

281454

03.01.2013 16:39

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: K případu řidiče Smetany

hestroy 77.?.?.?

Díky za odpověď. Kolega MoudroSStrak a pan Ponkrác sice již stihl odpovědět za mě, ale když už jste si dal tu práci, tak k tomu ještě něco doplním.

Vaši kolegové z Národního odporu lepili samolepky a byli "po zásluze" odměněni. Vzhledem k tomu, že to trvalo dva roky, pokud se nemýlím, než je soud osvobodil, chtěl jsem se zeptat, zda jste přemýšlel nad tím, jakým způsobem to legálně, v rámci "práva" zaonačit tak, aby se tahle trapárna nestala? Neměli by vzhledem k směšnosti jejich obvinění (i když zde bych již viděl jakousi společenskou nebezpečnost) spíše odmítat tu frašku hrát, jako to udělal Smetana? Není snad jejich souhlas s "právním" řešením té komedie souhlas s celým tímto systémem? Jo, oni vlastně byli zavřeni ve vazbě a nemohli říci nic. Mezitím z nich média udělala nebezpečné zločince.

>ale jsem zvyklý hodnotit materiály podle obsahu, ne podle linku na web

No, to je od vás moc hezké. On ale ten obsah jaksi tvoří tu image toho webu, že? Například zde na Zvědavci kdosi uveřejnil článek "Holokaust a jeho 4 milionová varianta" a co se stalo? Web byl označen za nacistický. A už vás někdy napadlo, že ty weby mají jakýsi svůj styl, svoje čtenáře a málokdy bývají orientovány na všechna spektra informací? Naopak se soustřeďují na rozvíjení konkrétního názoru, který spojuje jejich čtenáře. Ona je to taková spojitá nádoba - určitý prostor pro určitý názor a určitý názor pro určitý web. Podívejte se třeba na pana Nohejla, který tu onehdy napsal, že pan Hitler je odpovědný jen asi za 100.000 padlých při obraně Německa, zatímco stamilióny mají na svědomí lidé zvaní Jews.

>Smetana v řízení naprosto dobrovolně a záměrně nevyužíval svých procesních práv a uvěznění si zavinil sám rozhodnutím nevykonat uložený alternativní trest.

Samozřejmě. Protože kdyby to udělal, tak výslovně podepisuje souhlas s tímto systémem a v podstatě přijímá svoji "vinu". V rychlosti rozvinu. Bylo nebylo, v jednom sátě byli za zločince označeni všichni lidé určité "rasy". Tito lidé dokonce ani nekreslili tykadla a rovnou šli do "převýchovných táborů". Naštěstí byli tak uvědomělí a tak ctili "právo a pořádek", že se ani nevzpírali a v podstatě přijali za svůj naprosto debilní zákon. Co byste dělal vy? Také byste se snažil tu situaci vyřešit podle stávajícího "právního" řádu?

Smetana zaplatil bez okolků "odpovídající škodu" a tím měl být celý problém vyřešen. To, že dostal trest veřejných prací, považoval za šikanu a nehodlal to přijmout. Měl skončit jako lepiči samolepek?

Vy ze Smetany děláte člověka, který odmítá respektovat jakýsi "právní" řád a nepřímo ho označujete za komedianta, který je vlastně blbec. Vaším názorem jste dal jasně najevo, do kterého tábora patříte a není zapotřebí žádný psychiatr, aby to posuzoval.

281491

03.01.2013 16:47

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

hestroy 77.?.?.?

>Určitě se shodneme, že česká společnost, nebo chceme-li český národ je opravdu zkažený.

Opravdu? Vy máte nějaké širší znalosti tohoto problému? Jsou vaši přátelé zkažení? Vaši rodiče jsou také zkažení? Celá vaše rodina je zkažená?

>Češi jsou vesměs flákači, zloději a paraziti.

A není to spíše tím, že vrána k vráně sedá a pak nedokáže posoudit celek? Kolik procent vaší rodiny tvoří vámi zmiňovaní výtečníci? Počítáte se k nim? Pokud řeknete že 80 %, dokonce i tak to nebude důkaz vašeho tvrzení... Ale klidně zkuste nahodit nějaké procento lidí z vašeho blízkého okolí, ať mám nějakou představu.

Já vám na oplátku sdělím, že minimálně 80 % lidí z mého okolí nejsou ani paraziti, ani flákači a odvážím se tvrdit, že ani zloději. Pak to zprůměrujeme a dostaneme se k nějakému výsledku, ano?

281493

03.01.2013 17:07

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: MUSÍ SE ŘÍCT

hestroy 77.?.?.?

Ano, to se MUSÍ říci, i když je to BLÁBOL.

>Čl. II - Zastavení trestního stíhání
>Nařizuji, aby bylo zastaveno pravomocně neskončené trestní stíhání, s výjimkou trestního stíhání proti uprchlému, od jehož zahájení k 1. lednu 2013 uplynulo více než 8 let, pro trestné činy, za něž trestní zákoník stanoví trest odnětí svobody nepřevyšující deset let.

Ten nesmysl, co jste napsal, k tomu vás inspirovalo tohle? Vy si vážně myslíte, že ten, kdo je trestně stíhán, musí být ve vazbě? Kde to žijete, člověče?

Ve skutečnosti to znamená to, že ti, kteří dokázali svým nechozením k soudu (kvůli bolavým zádům nebo chřipce a nějakému všimnému) prodloužit soud na 8 let, nejenže nebudou vůbec odsouzeni, ale bude se na ně pohlížet jako na nevinné a peníze, které nakradli, si můžou ponechat. Navíc nikde nevidím zmínku o násilné trestné činnosti. To si pletete s jiným odstavcem. Do deseti let se vejde nejen znásilnění, těžké ublížení na zdraví, ale i vražda.

Takže chcete svůj BLÁBOL dále rozvíjet, když už se to MUSÍ?

281496

03.01.2013 17:19

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

hestroy 77.?.?.?

>ale opravdu se krade a hodne, budete se divit kdo, vsichni.

Tím chcete říci, že každý, který jde do krámu, tak krade? Že můžete v podstatě jen stát a u každého něco najít? Sakra, to se zapotíte. Nebo kontrolujete jen každého druhého u kasy? U každého najdete něco, co nakoupil za 5 prstů? V tom případě je to 50 %, ne všichni. Ale vy zřejmě nekontrolujete ani každého čtvrtého, což by bylo 25 %. Takže kontrolujete každého desátého, což je 10%?

>celej narod cesky by potreboval nafackovat, vcetne rodicu co nechavaj mlady sedet u PC a behat venku.

Já taky? Když jsme tuhle vyšli z obchodu a všimli si, že jsme nezaplatili hračku malé za 15 Kč, vrátili jsme se a zaplatili. A ty děti mám zavřít do sklepa, nebo jen přivázat na zahradě?

281500

03.01.2013 17:28

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

hestroy 77.?.?.?

No, myslím, že v tom máte zmatek. Já jsem netvrdil, že lidi kolem mě tvoří 80% české populace, ale pouze jsem zhodnotil mé zkušenosti s lidmi, které potkávám. Proto jsem právě od vás požadoval to vaše číslo, abychom to mohli zprůměrovat.

Odpovědi jsem se nedočkal ani jedné, místo toho jsme se přesunuli od osobních zkušeností k abstraktním úvahám, které si ovšem každý může vymýšlet dle libosti.

Takže ještě jednou. Je vaše rodina zkažená? Jsou vaši přátelé zkažení?

Příležitost dělá zloděje a pokud se společnost nedokáže tomuto jevu bránit (třeba i za aktivní asistence státu, čímž myslím to, že stát není schopen vymoci právo, natož spravedlnost), pak je samozřejmé, že příklady táhnou a to i ty špatné.

281502

03.01.2013 17:31

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

hestroy 77.?.?.?

Ano, jako pracovník ostrahy jste na to totiž zaměřen. Nicméně to stále nedokazuje to, že VŠICHNI kradou, nebo dokonce ani to, že VĚTŠINA krade.

Je to něco podobného, jako by doktor říkal, že všichni jsou nemocní, protože se s tím setkává od rána do večera. Kapišto? [smích]

281503

03.01.2013 18:12

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: K případu řidiče Smetany

hestroy 77.?.?.?

Chápu vaše rozhořčení. Ta svině Smetana si dovolil počmárat pár plakátů, které mimochodem platí ze svých daní. Za to by měl jít nadostmrti do koncetráku.

Samozřejmě i v nacistickém Německu by si žádný soudce nehodlal ušpinit kariéru nezákonným osvobozením nějakého Žida. Proto je také dle platných zákonů zcela správně odsoudili k odnětí svobody na neurčito v nápravném zařízení, kde práce osvobodí. No a představte si, že by se nejaký blb z židovského ghetta rozhodl přimalovat tykadla samotnému panu Hitlerovi a soudce by ho osvobodil. To by pak
pan Žid z toho nemohl vyrobit zavřeného a obdivovaného chuděrku protestujícího občana!

Více lidí, jako jste vy. Jinak ten fašismus (bolševismus) nikdy nevybudujeme!

281519

03.01.2013 20:44

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

hestroy 77.?.?.?

No, jestli je to stejné, jako s vaším dokola opakovaným tvrzením, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM TUNELOVÁN, které jsem vám několikrát snadno vyvrátil, pak píšete opět naprosté krávoviny. A svoji slušnost si strčte za klobouk.

Vaše příspěvky jsou nejen lživé výplody senilního starce, ale také nacistického eugenika, jehož nenávist k celým skupinám obyvatelstva je zde již pověstná.

Pokud o mně někdo mluví jako o hloupém komunistovi, o mých rodičích, kteří celý život dřeli jak psi, jako o flákačích, jak s ním mám jednat? Tak jako se senilním pokryteckým úlisným starcem, kterým jste vy?

No nic, zkusím tedy použít stejná podobná slova, jako tady pan osa x o mých rodičích.

Takže, co kdybyste se rozepsal, za co byl váš otec skutečně v koncetráku? Vzhledem k tomu, jakého lháře z vás vychoval, určitě to nebylo tak, jak jste tvrdil, ale šlo patrně o to, že se flákal a sem tam něco ukradl, že? Nebo byl pouze neschopný normální práce a přemýšlení, tak jako jisté rasy, na které tu pravidelně plivete? A co jste dělal za socíku vy, Vojto? Rozkrádal jste se svým otcem majetek v socialistickém vlastnictví?

Dal jsem vám pocítit stejnou meducínu. Doufám, že se mnou budete mluvit slušně a omluvíte se mi za vaše neustálé sprosté lhaní. Opravdu nebyl VW NIKDY NIKÝM TUNELOVÁN?

281532

04.01.2013 19:46

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: K případu řidiče Smetany

hestroy 77.?.?.?

Pěkný den, pane Sedláčku,

děkuji vám za další velmi "podnětný" příspěvek. Je dobře, že již nepíšete o vedoucí úloze zlého Žida, za což jste statečně mlčel před soudem (asi už jste nebyl tak statečný, jako když jste to psal na papír, a už vůbec ne tak statečný, abyste dal najevo, jak je systém prohnilý a justice zkažená). Vy jste ani neškrábl na povrchu, vy jste jen mlčel. Oceňuji váš statečný občanský postoj, držet hubu. Co jste dokázal vy, na rozdíl od Smetany? Ukázal jste národu, jak směšná je česká justice? Nebo jste jen utratil těžké peníze za soudní řízení a tím nakrmil právníky a soudce?

>Jsem neskonale šťastný, že ne do toho vašeho.

A víte že jsem rád, že ne do toho mého? Ne že bych měl něco proti holým kebulím, kteří občas, když jsou v přesile zmlátí nějakého barevného, nicméně jejich paranoia ze zlého internacionálního Žida a následné úvahy o konečném řešení této otázky, to opravdu není nic pro mě.

Smetana na to jde chytře, jasně ukazuje naprostou absurditu systému a jeho nahotu. Vy zůstáváte pouze nejznámějším českým neonacistou. Je mi líto. Vycházíte mi z tohoto srovnání o dost hůře.

281608

04.01.2013 21:08

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Přečtěte si třeba toto, samozřejmě pokud někteří z Vás vůbec umí ČÍST:

hestroy 77.?.?.?

Pokud mohu, tak máte naprostou pravdu, pane oso x!

On ten článek je opravdu brilantní - propaganda a vymývárna mozků.

Pokud pominu klasickou stavbu propagandy, kdy je nutné nejdříve po malých krůčcích vytvořit dojem, že autor uvažuje čistě logicky, to, co je opravdu podstatné, to si můžeme trochu rozebrat.

>Zastavení trestního stíhání u letitých kauz: Proč se nikdo nepozastavuje nad tím, že takové kauzy vůbec existují? Nyní se potrefení soudci, státní zástupci a dokonce policisté, kteří by především měli držet hubu a šoupat nohama, vyjadřují, jako by všechny ty kauzy hodlali uzavřít hned 2.1.2013 ráno, ale ve skutečnosti by je sulcovali další roky. Jak vypadá činnost dozorujících orgánů u případů, které se táhnou deset let? Kolik by si asi soudci a státní zástupci představovali, že by takové trestní stíhání mělo trvat, aby jim to bylo recht? Dvacet let? Padesát let, že by se případ dědil z otce na syna?

Takže, zde se již autor dostal k jádru věci. Proč se nikdo nepozastavuje? Ale oni se pozastavují všichni. Všechny to neskutečně sere. Ale autor této mazané propagandy obrací pozornost čtenáře cíleným směrem. Tedy ne k tomu, že by měli býti potrestáni a odvoláni soudci, jejichž případy se takto táhnou. Ale k tomu, že někdo jim prostě ty případy musí odebrat a zrušit, aby to nedělali moc dlouho.

> A co očekává společnost od potrestání deliktu, který nastal před osmi lety? Vždyť už nikdo ani pořádně neví, o co šlo, a to včetně (ne)obžalovaných. Jakou společenskou nebezpečnost asi to jednání mělo a jak společensky nebezpeční jsou aktéři samotní, když tu mezi námi oněch osm až deset let pobíhají?

Nikdo pořádně neví? Ale samozřejmě že ví. Například poškození, kteří již 8 let čekají na výsledek soudu. Takže zde autor opět směruje pozornost čtenáře jiným směrem. Tedy nenabízí čtenáři otázku, kdo asi je schopen protahovat soud na tak dlouho dobu. Franta Vomáčka, který v hospodě praštil souseda, až mu vyrazil zuby a nemá ani na právníka, to asi nebude. Ale zřejmě to bude mafián, který si nakradl miliardy a může si platit právníka za milióny, který pokud je trochu schopný a umí se vyznat v postbolševickém právu-neprávu, dokáže pomocí procedurních chyb a oznamováním toho, že klient se nemohl dostavit, protože má chřipku, případ do nekonečna protahovat (samozřejmě že soudce na tom neprodělá).

Takže zde již autor splnil svůj úkol čtenáře zmást a odchýlit ho od opravdové logiky. No a jelikož samotná zvrácená logika k přesvědčení čtenáře nestačí, musíme čtenáře dále popíchnout k tomu, aby se spravedlivě rozhořčil.
.
>Ne, to jen spotřebovává kapacitu, která by se jinak dala použít k včasnému uzavření případů, které jsou perspektivní.

Takže tak. Vyšetřovat staré rozkrádačky nemá cenu, protože je nutné vyšetřovat ty nové, perspektivní. pokr...

281618

04.01.2013 21:24

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Přečtěte si třeba toto, samozřejmě pokud někteří z Vás vůbec umí ČÍST:

hestroy 77.?.?.?

pokr...

Naštěstí se již nemusíme bát, že se něco potáhne 8 let, protože novela zákona automaticky promlčuje trestný čin (například že někoho nadosmrti zmrzačíte), pakliže soudní líčení překročí 3 roky.

Takže jsme byli svědky toho, jak autor nejdříve napsal spoustu blábolů o věcech, které jsou každému normálnímu člověku jasné, pomocí příkladů, které by rozplakaly i malé dítě (vyvolání emocí je důležitou částí propagandy), poukázal na blbost davu, který se rozčiluje, když jsou propuštěni drobní zlodějíčci, poukáže na to, že se do vězení může dostat i slušný člověk, no a v závěru nasměruje čtenáře tak, jak bylo zamýšleno.

No a pokud někdo nepřemýšlí hlavou, ale spoléhá se na názory druhých, které mu staví jeho svět, máme dokonalé vysvělení této prasárny.

Celá amnestie má jen a pouze jediný účel. Zabránit dalšímu stíhání sviní, které rozkradli miliardy a zlegalizovat jejich nakradený majetek. Jako drobné plus je vyprázdnění přeplněných věznic a recyklace zločinců, aby mohli projet znovu soudním systémem a všichni v soudní mafii se pořádně napakovali.

Média začnou kvíkat poděšeně o přepadení babičky amnestovaným propuštěným, část hloupého davu je nasraná a nevidí pravou podstatu věci. Ale kupodivu se ozvou někteří právnici postižených a prasárna začne lézt na povrch. V tom případě nastupují "alternativní" weby (tam přeci nelžou) a jistý dýfensové začnou oblbovat ten zbytek.

No a na závěr bych ještě řekl, že vy, takový zasloužilý antikomunista, budete nadšeně tleskat, jak to ten arcibolševik, který na rozdíl od pana osy x mohl za komoušů nejen cestovat, ale i studovat v zahraničí, tento agent KGB z přípravny novodobých bolševických kádrů, pěkně vymyslel. Opravdu smutné... Ale jak říkáte. Je to házení perel sviním.

Protože na jednu věc jste jaksi pozapomněl, stejně jako dýfens. Soudní systém se tímto nezlepší, soudci se nezrychlí (nemají důvod, nikdy nebudou potrestáni a navíc z toho mají pěkné rito), věznice se znovu naplní a jediné co zůstane, bude zlegalizovaný majetek v řádech miliard stbáckých kámošů svině z hradu, naprostá deziluze občanů a pár pseudoantikomunistů, co budou pořád dokola chválit pana prezidenta, bolševického grázla, jehož jediný úkol z KGB je totální rozvrat společnosti, její deziluze z "kapitalismu" a následné navrácení k bolševismu, tentokráte světovému (Operace Golgota).

281619

04.01.2013 21:45

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

hestroy 77.?.?.?

No, myslím, že nejdůležitější je, že už bude jen čím dál lépe. Městských bytů (těch co zbyly po komunistech) se bude prodávat čím dál víc a za čím dál lepší peníze. Úroky z dluhu státu se brzy vyšplhají na 100 mld (čímž skoro dostihnou deficit rozpočtu), takže bude potřeba ještě více škrtů, které ještě více nastartují ekonomiku, takže nebude problém zadlužení dále zvyšovat, následnými škrty ekonomiku znovu nakopnout atd.

A za ty dluhy si opravíme ještě více fasád a pak, až už nebude co žrát, budeme se na ně moci koukat a radostně tleskat, jak jsme to pěkně vymysleli a jak se máme daleko, ale opravdu daleko lépe, než za těch bolševiků, kteří nám budou vládnou dál, jak můžeme jet na západ, když si na to náhodou ušetříme a jak kvalitní žrádlo si můžeme v těch plných regálech koupit.

Zkrátka, já myslím, že už nás čekají jen samá pozitiva a naše děti na tom budou dokonce ještě lépe než my! [chechtot]

281621

04.01.2013 21:48

Pokus o obhajobu Klause

RE: Amnestie - logický krok Klause

hestroy 77.?.?.?

Jelikož je Kkaus bez pochyb agent KGB, jedná se s největší pravděpodobností o toto:

Operace Golgota

"Všechno, co jste předpověděl, je strašlivá, tragická pravda," pokračoval Andropov. "Tento proces je nezvratný a již L. D. Trockij předvídal rozklad strany a Thermidor. Naše společná strategická úloha je: nastolit skutečný socialismus, který by byl zbavený všech nánosů minulosti," pokračoval úvod do mých nových úkolů.

"Jste přesvědčený, Juriji Vladimiroviči, že náš lid takový socialismus potřebuje?" dovolil jsem si trochu ideologické drzosti.

"Jsem zcela přesvědčen, že tato země je stvořena pro kolektivní spolužití. Většina lidu, lidové masy, nemohou žít jinak než na úkor energické, talentované, produktivní menšiny. Většinovou masu nemůžeme donutit pracovat, jinak se nám hned začne bouřit. Jaké je tedy východisko? Zlikvidovat celý národ? To by byl stalinismus. Nezbývá nic jiného než vytvořit novou společnost!"

"Promiňte mi upřímnost, Juriji Vladimiroviči, ale Vaše první kroky coby generálního tajemníka podle mého názoru nemíří ani v nejmenším k takovému cíli. Přece honěním povalečů na ulici nebo důslednou kontrolou příchodů do práce lidi pro výstavbu sopcialismu nezmobilizujeme! A Vaše usnesení o snížení cenxy vodky, které si získalo popularitu u lidí..., co to má být?"

"Cynismus?" zeptal se Andropov s úšklebkem.

"Ano..." rozohnil jsem se.

"Ale, Michaile Petroviči, vyjasnil jste nám vynikajícně strategickou úlohu, ale zatím jste stále nepochopil cesty, jak jí dosáhnout. Systém zemřel a obnovit ho není možné. Ani netřeba! Na co by nám byla živá mrtvola? Úloha spočívá v tom, abychom systém definitivně zničili, urychlili jeho skomírání a místo něho vybudovali skutečný socialismus, který by podporoval všechen lid, a to prostřednictvím svobodných voleb.

"Přiznávám se, Juriji Vladimiroviči, že Vám celkem nerozumím, nechápu. Nebude to velmi nezpečná manilovština, uvěřit v socialistický entuziamus lidu?"

"Tak a tím přicházíme k podstatě celé operace. Láska k sociaslismu u nás vyrůstá z nenávisti ke kapitalismu. Proto se Vám ukládá vypracovat plán nastolení kapitalismu v SSSR a přitom ne měkkého, švédsko-sociáldemokratického typu. My musíme uvrhnout celou zemi do dravého, bezuzdného kapitalismu, kde vládne jen zákon džungle!" Andropovovy oči mne probodávaly, vyzařovaly sílu přesvědčení.

"Všechno jsem pochopil, Juriji Vladimiroviči, nebude to však až příliš velké utrpení pro náš lid?" pozvolna jsem kapituloval.

"Samozřejmě, neuvěřitelně velké! Ale jiné cesty není! Nebo si snad myslíte, že naše ubohá, neefektivní propaganda může probudit nenávist ke kapitalismu?"

281622

04.01.2013 22:10

Pokus o obhajobu Klause

RE: Církvi i lidem se musí všechno vrátit !

hestroy 77.?.?.?

Ty woe! [překvapení]

Samozřejmě se vše musí vrátit církvi a lidstvu, jinak nebude spiknutí proti těmto subjektům nikdy odhaleno. [chechtot]

Ne, fakt dobré. Pište dál, občas je nutné sem hodit i nějaký vtip. [chechtot]

281623

23.01.2013 16:32

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Kááárl nebo Milošek?

hestroy 77.?.?.?

100% souhlas. Nejlepší názor zde. Podepisuji.

283261

06.02.2013 17:14

Jakýkoliv útok na Sýrii je útokem na Írán

RE: Medvěd vidí

hestroy 77.?.?.?

Předpokládám, že došlo ke klasické nepozornosti, kdy pisatel článek odeslal jednou (náhled) a podruhé už ne. I tak vzniká paranoia.

284385

06.02.2013 19:30

Jakýkoliv útok na Sýrii je útokem na Írán

RE: Hra o čas

hestroy 77.?.?.?

Věřit na Kesheho nesmysly může jen blázen. Takže to vlastně docela sedí, že Honzo?

Ne, vážně, přestaň si číst paweby typu Matrix, tam se pravdy nedočkáš... I když tuhle tam psali, že Obama válčí s mimozemšťany, takže už jde asi do tuhého. [chechtot]

SVĚT V KOLIZI: Situace v Addenském zálivu se vyhrocuje

No, snad to dobře dopadlo. A vyděšení důvěřiví nešťastníci poslali Chvátalovi pár drobných.

>magnetická síla projevená nosičem (elektřinou) - ta ještě stávající názor na fyziku trochu potrápí.

Nevím proč. Vše je známé a zcela běžně se to používá.

284393

07.02.2013 21:18

Demokracie, terorismus a tajný stát - 6.díl

RE: Nesmysl

hestroy 77.?.?.?

>To jsou historií potvrzená fakta.

A jsou ta fakta stejně pravdivá, jako tvrzení jednoho pomateného věřícího, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován?

Pokud ano, tak je to jen další megablábol, ale co bych se rozčiloval nad plácáním senilnějícího staříka.

Samozřejmě, dostat Nobelovu cenu může kdejaký idiot, stačí když rozhodují ti správní lidé. Viz. Nobelova cena míru.

A říkat tu něco o tom, že historie tzv. Židů (nacista Vojta správně používá velké písmeno, přesně dle Norimberských rasových zákonů) je naprosto smyšlená, je samozřejmě zbytečné. Obzvláště někomu, kdo myslí a jedná zcela na základě své vlastní VÍRY a citací katolických (díla jiných nejsou běžně k dispozici) historiků.

284462

14.02.2013 18:28

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: Možno áno, možno nie...

hestroy 77.?.?.?

Potrefený katolík kváká a řve. Samozřejmě, že lidé s dokonale vymytou kebulí nikdy nepřiznají, jak hodně se nechali nachytat na ideologii, která stojí za většinou zla na zemi. Obzvláště, když jim to od malička cpali do kebule rodiče.

Argument, který tento "dobrý katolík" použil, je tak směšný, jak směšní jsou samotní katolíci, kteří ze zásady nemají svůj mozek, neboť jakákoliv přítomnost mozku je neslučitelná s vírou v totální nesmysly.

Katolická církev je zlo, které je potřeba vymýtit, i s naprosto iracionálním antisemitismem, kteří "dobří katolíci" tak tádi vyznávají.

Stašné, tyhle slaboduché výlevy mě vždy dostávají do kolen.

284863

14.02.2013 18:35

Prezidentské volby 2013 výpověď o stavu společnosti

RE: ZEDNÁŘSKÁ PERSONÁLNÍ UNIE A KONTINUITA JEJICH CÍLŮ ZŮSTÁVÁ!

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Velmi dobré, opravdu povedené. Je vidět, Biskupe, že už vám nic nepomůže. Ztráta rozumu je definitivní a nevratná.

284865

14.02.2013 19:05

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: Možno áno, možno nie...

hestroy 77.?.?.?

Pane Ponkráci,

nereagoval jsem na vás. Ale rád vám odpovím na vaše otázky.

Víra v nábožensví je neslučitelná s rozumem. Jediný způsob, jak někoho přinutit, aby věřil v náboženské bludy, je nátlak a hrozba. Křesťanství bylo šířeno především mečem, v pozdějších dobách se tato hrozba přesunula např. k materiální a společenské likvidaci. Například v USA jsou ateisté považováni za horší lidi, než sexuální násilníci a jsou vytlačováni na okraj společnosti. Přitom je prokázáno, že ateisté jsou nejen tolerantnější, ale také schopnější.

Věřící jsou mnohem agresivnější, než ateisté, neboť mají silné nutkání, aby ostatní smýšleli stejně jako oni, protože u těch jedinců, kterým náboženství nesežralo mozek úplně, stále přetrvávají pochybnosti. A jak se nejlépe zbavit svých pochybností? Začlenit se do stáda, kde jsou pochybnosti a "správná" řešení (dogmata) jasně daná. Jakmile je člověk tímto způsobem zbaven svéprávnosti, již není schopen uvažovat v jiných mantinelech, než které jsou mu dány.

>že kapitalismu je zlo, komunismus je zlo, socialismus je zlo, katolická církev je zlo, to je zlo, ono je zlo.

Výborně. Teď jste vyjmenoval ideologie, které jsou založeny na katolické ideologii.

>co je dobro a která idea plodí nekonečné dobro a ráj.

Dobro je pojem tak zprofanovaný právě katolickým výkladem, že pokoušet se o nějakou jeho definici, je ztráta času. Důležitým prvkem v ovládání lidí je manipulace s tak přirozenou věcí, jako je sex. Katolická církev vnutila lidem vlastnictví partnera, pod přísnými tresty. Dnes je to bráno jako samozřejmost.

Dobro nemůže vzniknout z potlačování přirozené sexuality. Proto svět vypadá, jak vypadá. Naprostá zvrácenost.

Navíc pojem dobro a zlo je pevně svázán s katolickou vizí světa. Samozřejmě, že je to naprostá krávovina.

284873

14.02.2013 19:12

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: Možno áno, možno nie...

hestroy 77.?.?.?

On tady pán katolík totiž vůbec netuší, co se dělo například v Chorvatsku:

V duchu nacistické ideologie byl také na území NDH prohlášen za jediný „árijský národ“ národ chorvatský, odvozující svůj původ údajně již od dávných Gótů. Již 17. dubna 1941 byly přijaty první zákony na ochranu chorvatského národa, který ovšem tvořil jen 50 % obyvatelstva NDH. Dále byly schváleny zákony namířené proti Srbům a Židům. Židé byli buď odvezeni do koncentračních táborů v Německu, nebo v Chorvatsku, některým se podařilo uprchnout do italského prostoru, kde protižidovská opatření neplatila, část se přidala k partyzánům. Naproti tomu bosenští Muslimové byli považováni za nejčistší složku chorvatského národa. NDH byla prohlášena za zemi dvou náboženství, katolického a islámského. V Záhřebu vznikla úpravou meštrovićova pavilonu mešita. Hlavním důvodem pro podporu bosenských muslimů byla hlavně snaha rozklížit vztahy se Srby v Bosně a naklonit si toto obyvatelstvo na stranu tehdejšího režimu. Tato myšlenka, ač může znít značně překvapivě, nebyla v chorvatském prostředí nová; již nějakou dobu si s ní pohrávala řada chorvatských politických proudů, které se objevovaly již v druhé polovině 19. století.
Srbové tvořili asi 30 % obyvatel státu, ovšem podle vyjádření ministra Milovana Žaniće pro ně nebylo v Chorvatsku místo. Byli proto masově vyháněni, zabíjeni a nuceni ke konverzi ke katolictví. Do konce války bylo do Srbska vyhnáno 300 000 Srbů, asi 200 000 dalších bylo násilně pokatoličtěno. V NDH vzniklo několik koncentračních táborů, největším z nich tábor Jasenovac, dalšími byly např. Kerestinec, Stara Gradiška nebo Koprivnica. Počet obětí koncentračního tábora Jasenovac se odhaduje asi na 800 000. Na mnoha místech byly ustašovskými jednotkami vyvražděny celé srbské vesnice. Teror se projevil už v květnu 1941 při nájezdech tzv. divokých ustašů. Již v srpnu Němci a Italové proti této brutalitě protestovali. Toto období bylo později v dobách zhoršených srbsko-chorvatských vztahů 80. a hlavně 90. let 20. století popisováno jako "srbská genocida".

Ale nepředpokládám, že by někdo s dokonale vymytou hlavou tyhle informace bral vážně, neboť je to pro něj zcela jistě dílo zlých Zionistických médií.

284874

14.02.2013 21:45

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: Možno áno, možno nie...

hestroy 77.?.?.?

Tvé zmatené příspěvky jsou zcela mimo mísu. Ten odstavec jsem převzal z Wikipedie.

Nicméně jsem se snažil pochopit tvůj příspěvek a snad dobře chápu, že tvrdíš tohle:

Velebím nacisty, přestože jsou zcela propojeni s katolíky. Jsem žid. Chorvati nedávali Srby do koncentráků. Přinutit někoho změnit náboženské vyznání, či přinutit někoho k nějakému (i kdyby jen na oko, ale to už pak učí své děti, aby neměly problémy) násilím není možné.

Pochopil jsem to správně? Jesli ano, tak jsi naprosto mimo, ostatně jako vždy a absolutně netušíš, na co reaguješ. [chechtot]

Dej si raději deset zdrávasů, aby ses uklidnil.

284885

14.02.2013 22:26

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: Možno áno, možno nie...

hestroy 77.?.?.?

> Obvykle se v rámci náboženství věří v Boha. Nikoli v náboženství.

Aha. To jste mě dostal. Nějakou definici Boha bez náboženství byste sem nehodil?

>Křesťanství zpočátku nebylo šířeno mečem, ba naopak pronásledováno.

To jste si zjistil konkrétně kde? Už začínám chápat. Jste věřící, že? Takže věříte historii, kterou pro vás sepsali katolíci. Nebo znáte jiné, než katolické autory, případně autory, kteří netěží z děl jiných katolických autorů? Poučte mě.

>Vaše argumentuce je tolerance sama.

Jen reaguji stejnou mincí na agresivní katolíky.

>Šikovný manipulativní výklad jak se vyhnout odpovědi.

Definujte dobro vy, já na to nemám.

>V Česku jsou věřící považováni za horší lidi.

Opravdu? Možná proto ovládají většinu státní správy.

>Ovšem Vaše zdůrazňování, že věřící mají sežraný mozek

Samozřejmě, že pokud věříte, že se Ježíšek narodil panně, protože ji navštívil duch svatý, nebudu vám to vyvracet. Buďte rád, že v tom máte jasno a už o tom nemusíte přemýšlet.

>Rozumím. Takže třeba muslimové partnera nevlastní.

Islám vychází z křesťanství a pravděpodobně byl vytvořen na popud Říma.

>U Indiánů třeba se také nezakládali partnerské dvojice.

Pletete si to. Vlastnit někoho a být někomu partnerem není to samé. Jinak by mě zajímal zdroj, z kterého čerpáte.

>Stále mi ale chybí Vaše odpověď, jak může vzniknout dobro.

Nebudu se opakovat, dobro a zlo jsou naprosto subjektivní pojmy, pokud chcete jejich definici, musíte se obrátit na nějakou organizaci, například na KC.

>Přesto pojem dobro používáte, když se Vám to hodí.
Kde konkrétně? Já jsem něco označil za dobro?

>Rozumím. Takže zlo neexistuje. Když vyvraždím Vaší rodinu, tak to není zlo. Zavřou člověka jen proto, že hnusná katolická vize to označila za zlo a jenom díky hnusným katolickým dogmatům se za to zavírá.

Když vyvraždíte moji rodinu, tak je to zlo pro vás? Vy to budete cítit jako zlo? Když ukradnete jídlo pro své dítě, protože chcípá hlady, je to zlo? Ještě docela nedávno by vás za to pověsili a farář by stál u toho.

Je mi líto, že nejste schopen pochopit jisté věci. Pojem dobro a zlo je věc čistě subjektivní. Když zabijete někoho, kdo se chystá zabít někoho jiného, je to dobro? Nebo je to zlo? Jak pro koho, že?

A ano, přiznám se, že pro mě je katolická církev čisté zlo. Pro vás je to naopak čisté dobro. [chechtot]

284888

22.02.2013 11:56

Bolševický převrat (I)

RE: prevrat

hestroy 77.?.?.?

Pane Mnichove, já jsem jen hrozně rád, že sem kromě těchto iluminátsko-ročildovsko-talmudovsko-zednářských provokatérů chodí dobří křesťané - katolíci, kteří dál brání vzácnou ideu národně socialistickou. Buďte s pozdravem a dál pište, je potřeba bojovat proti zionistickým médiím a proradnému mezinárodnímu židovstvu takzvanému.

285302

04.03.2013 21:41

Jste připraveni?

RE: Všetko, do čoho je vložená práca ...

hestroy 77.?.?.?

No, jestli má další Vojtův výpotek stejnou hodnotu, jako jeho tvrzení, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován, tak je to samozřejmě blábolení člověka, který nemá rozum, zato VÍRY má přehršel. Ale to je tu obecně známé, že pan Vojta se řídí zásadně svojí vírou, rozum se mu již někam vytratil.

285799

10.03.2013 15:29

Za největší nebezpečí považuje Zeman kmotrovské mafie, neonacisty a novináře

RE: klíčová věta projevu

hestroy 77.?.?.?

Co je tohle za blábol... [zmaten]

286141

14.03.2013 21:34

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

RE: NEUVĚŘITELNÁ NAIVITA!!!

hestroy 77.?.?.?

Pane Biskupe, už jste se někdy zkusil zamyslet, jestli v té vaší kebuli máte něco jiného, než zlého internacionálního žida? Třeba trochu rozumu, nebo něco podobného? [chechtot]

286328

15.03.2013 08:23

Izrael: de facto člen NATO

RE:

hestroy 77.?.?.?

Propánajána. To jsou mi zase věci. Nad tím jste musel asi hodně dlouho přemýšlet, že? [chechtot]

286352

15.03.2013 12:37

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

RE: NEUVĚŘITELNÁ NAIVITA!!!

hestroy 77.?.?.?

Tak už se nezlobte, pane Biskupe. Já vím, že si teď říkáte jinak, ale co jsme si, to jsme si, ne?

Jinak co se týká těch jezuitů, tak máte pravdu, že to jsou slušní a poctiví lidé.

Například Dr. Ivan Šarić, sarajevský jezuitský arcibiskup (http://en.wikipedia.org/wiki/Ivan_Šarić), který napsal mimo jiné toto: “Bůh hovořil k ortodoxnímu papežovi prostřednictvím kázání a skrze katechismus, skrze křesťanský tisk a skrze misijní dílo a skrze hrdinské příklady našich svatých. Ale nikdo neslyšel, a tak se Bůh rozhodl, že použije jiné metody. Připraví úplně nové misie, evropské misie, světové misie. Tyto misie nebudou vedeny kněžími, ale generály, kteří budou vedeny Hitlerem. Tato nová kázání pak budou slyšena za pomocí kanonů, kulometů a bombardérů a jazyk těchto kázání bude mezinárodní.

Vložený obrázek

Tenhle je pro vás asi jedním z největších příkladů že? Jeho nenávist k židovstvu byla také obdivuhodná. A rozhodně se s nekatolickým odpadem ve svých kázáních nepáral.

Vložený obrázek

Pane Biskupe, jsem rád, že se stále najdou dobří katolíci (obr. výše a dole), kteří to s církví a lidstvem myslí dobře a proto se chtějí zbavit nejen nekatolíků, ale hlavně zlého mezinárodního žida, který stojí za vší nepravostí na celé zemi a možná i celého vesmíru.

Vítězství zdar a našemu vůdci třikrát zdar!

Vložený obrázek

286372

15.03.2013 16:23

Papež Washingtonu?

RE: Lžete

hestroy 77.?.?.?

Uklidni se, nadýchni se, dej si deset zdrávasů a uvidíš, svět bude hned lepší!

286389

15.03.2013 16:35

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

RE: NEUVĚŘITELNÁ NAIVITA!!!

hestroy 77.?.?.?

Pozdrav Pámbů, milý soudruhu. Jen jsem si zjistil více faktů a nepřestal přemýšlet, což je věc, která se ti už asi nepovede. Ale nevěš hlavu, mezi židobijci si najdeš mnoho dobrých přátel, zejména mezi těmi, kteří jsou na obrázku níže. A vůbec jim nebude vadit, že plácáš naprosté krávoviny.

A piš dál, je tu potřeba více Mnichovů, Nohejlů, Biskupů, Bubinů, zkrátka dobrých katolíků, kteří mají naštudované dokonale Spiknutí proti církvi a lidstvu a mohou si spolu vyměňovat poutavé příběhy o zlovolném židovi, který infiltroval Vatikán, církev a v podstatě vše, takže nakonec i sám sebe.

Tož vítězství zdar! [chechtot]

286391

15.03.2013 16:56

Papež Washingtonu?

RE: Pápež je proti osi Washington-London.

hestroy 77.?.?.?

Krásné, skoro jsem se rozplakal. Je to něco podobného, jako když tu někteří píší o tom, jak Wehrmacht jel na východ jen proto, aby těm chudákům staveli vývařovny. Podobné kydy se samozřejmě píší i dnes, jelikož armády se dnes označují za rekonstrukční týmy.

No, přečteme si, jak to bylo doopravdy:

Obchod s otroky byl pro jezuity výnosným zaměstnáním, jak ukazují například Diffie a Griesinger. J. Lavreckij cituje brazilského historika Gilberta Freyrea, který píše, že “Využívajíc ochranu koloniálních úřadů, se jezuité zmocnili v Brazílii obrovských pozemků a zotročili desetitisíce indiánů. V XVII. století se v jejich rukou ocitly rozsáhlé oblasti v provinciích Maranhao, Pará, Pernambuco, Amazonas a Sao Paulo. ... Zotročujíc indiány, vystupovali jezuité současně proti světským kolonizátorům a žádali nahrazení otroctví indiánů otroctvím černochů. ... Na jedné straně usilovali jezuité uchvátit do svých rukou moc nad místním obyvatelstvem a sami si ho zotročit, na druhé straně doufali, že zvýší své příjmy obchodem s černošskými otroky, kterého se aktivně účastnili. Jezuité zacházeli tak daleko, že nutili indiány žít s černoškami, aby mohli jejich děti - mulaty - prodávat do otroctví.” (J. Lavreckij: Vatikán, náboženství, finance a politika; 1958, str. 90 viz také str. 77)

Nelegální obchod Vatikánu za pomoci jezuitů najdeme již v 15. - 17. století. Tehdy Řím kromě jiného obchodoval např. s prostitucí. Vatikánské úřady schvalovaly tuto živnost a žádaly prostitutky o týdenní poplatek. “Roční příjmy papeže z tohoto špinavého zdroje činily 22 000 zlatých dukátů. Římskokatolický zájem na prostituci šel tak daleko, že jej jezuita Silvestri Petrasanctae teoreticky ospravedlňoval.” (Karl A. Molnau: Hříchy politického katolicismu, pravá tvář církevní hierarchie, str. 46)

No, tohle samozřejmě nepsali jezuiti, tak to asi bude lež. Neboť jedině katoličtí autoři mluví pravdu.

286393

Já jsem viděl už ledacos. Žábu, jak buší pětí do skály, koně blít, neustále se oddalující spuštění různých Ecatů (samozřejmě jen kvůli zlepšení parametrů). Také jsem viděl různé naivky, kteří uvěří každé totální krávovině. Ale důkaz jsem od Kesheho zatím žádný neviděl.

286533

18.03.2013 18:43

Superstár

RE: Ale vždyť hvězdy koncertují

hestroy 77.?.?.?

Pane Guru, chtěl jsem se jen zeptat, zda je odložení Ecat způsobeno dalším vylepšováním paramaterů, nebo kýho šlaka. Už jsem si chystal portmonku, že si to koupím, ať už konečně můžou v klidu zkrachovat naftařské společnosti. Odhadujete spuštění v několika týdnech tohoto roku, nebo příštího, nebo až někdy v úplně jiných pár nadcházejíích týdnech?

286593

19.03.2013 11:29

Z amerického snu se rychle stává noční můra

RE: Boj proti komunistům nemůže být něčím omezen.

hestroy 77.?.?.?

A já jsem si vždy říkal, z jakého okruhu lidí se dříve rekrutovali bachaři do koncentráků a dnes policajti v USA. Kde vzít tak neuvěřitelně hloupé psychopaty, sadisty a deprivanty. A on už se tu jeden objevil. Jak své "schopnosti" hodláš využít, soudruhu? Budeš dobrým kápem?

286646

21.03.2013 13:58

Šílenost úsporných opatření

RE: Šílené to skutečně je, ale jinak

hestroy 77.?.?.?

To, co jste tu tvrdil o socialismu (masivní přerozdělování a dokonce řízení ekonomiky státem), se dá bez jakýchkoliv problémů aplikovat na USA. Tam je také socialismus? A outsourcing je také výplod socialismu?

286824

25.03.2013 13:21

Houžvičky

RE: Co píše pan Stwora je čistá pravda!

hestroy 77.?.?.?

>Prognosťák nebyla KSČ.

Správně. Protože prognosťáky v celém východním bloku nechal založit přímo Andropov. Taže ne KSČ, ale KGB.

Viz wiki: Oficiálně byl Prognostický ústav zřízen podle Sovětského vzoru za účelem hledání cesty z ekonomického a společenského úpadku, kterým komunistický blok tehdy procházel, pomocí prognostiky.

Členové:
Jaroslav Šedivý
Jan Mládek
Jiří Dolejš
Josef Kreuter
Karel Dyba
Karel Koecher
Karel Kouba
Miroslav Ransdorf
Tomáš Ježek
Valtr Komárek - vedoucí ústavu
Václav Klaus
Vladimír Dlouhý
Zdeněk Tůma
Miloš Zeman

287096

06.04.2013 17:23

Operace se zdařila, evropský pacient zemřel

RE: Bohatí na dluh, ale ne bohabojní

hestroy 77.?.?.?

No, samotné půjčovaní by snad nebylo tak špatné, kdyby neprobíhalo tak, že půjčuji něco, co vlastně nemám a když se na to přijde, tak to zaplatí daňoví poplatníci.

Blbé ovšem je, když nějaký blázen tvrdí, že v soukromých podnicích neprobíhá korupce a VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován! Tady pak nastupuje otázka, zda má dotyčný všech pět pohromadě, nebo je pouze hnán svojí nezměrnou vírou v nesmysly a neschopností vnímat realitu.

287741

09.04.2013 13:08

Co stojí za konfliktem USA-Severní Korea?

RE: To bude obtížné, ale ne nemožné.

hestroy 77.?.?.?

Ty jsi zas nevěděl, jakou krávovinu bys napsal, viď? Tak jsi plácnul první, co tě napadlo.

287874

11.04.2013 18:46

Kdo je terorista?

RE: Titulok

hestroy 77.?.?.?

S tou vírou bych byl opatrný. Jeden věřící Vojta tu například stále dokola tvrdí, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován, případně že zemním plynem znečištěná voda tekoucí z kohoutku nehoří. Tyto dva příklady vírou zaslepeného člověka jsou jen jedny z mnoha. Jeho víra není jen iracionální, ale hlavně nesmírně hloupá. Nejhorší ovšem je, když takto postižený věřící začne své "rozumy" bezostyšně kázat ostatním jako pravdu, v domnění, že si získá náležitou úctu a obdiv. Samozřejmě že takto postiženého věřícího nelze přesvědčit o tom, že jeho víra je nesmysl, neboť věřící nikdy neuvažují na základě jasných a 100% dokázaných faktů. Budou za svou vírou stát až do hořkého konce, neboť přiznání toho, že byli celou dobu za naprosté pitomce, je nad jejich možnosti.

Zkrátka, je tu mnoho druhů věřících, a ačkoliv se Vojta snaží vecpat do kolonky "racionálně myslící", ve skutečnosti patří do kolonky "věřící", takže se může smát tak maximálně sám sobě.

288021

11.04.2013 18:51

Kdo je terorista?

RE: Titulok

hestroy 77.?.?.?

Proč jsou vegetariáni téměř vždy fanatici? Že by jim v jejich filozofii něco ošklivě haprovalo? Třeba tisíce let, kdy člověk jí maso?

288022

Pro kristapána, proč vždy, když tu někdo vyblije nějakou hovadinu, je to svazák matusy?

288100

15.04.2013 18:22

Co stojí za konfliktem USA-Severní Korea?

RE: KLDR a její skanzen

hestroy 77.?.?.?

Házení perel sviním...

288101

17.04.2013 20:45

V Německu troubí do boje proti Euru

RE: Mám poprvé pocit, že by to mohlo vyjít!

hestroy 77.?.?.?

>Jen je to vše účelově, za pomocí silného tlaku médií, překrucováno jako fašistické.

No, myslím, že se stačí podívat na Vandase, jak si to štráduje ve svém koženém gestapáckém kabátě a je jasno.

288280

17.04.2013 20:52

Cizincem ve vlastní zemi

RE: Kde je problém ?

hestroy 77.?.?.?

To je ale krávovina. [oči v sloup]

288282

17.04.2013 21:00

Novinky v očkování

RE: MMS - NENÍ SAVO, to je lež !!!

hestroy 77.?.?.?

Nedělej tu z lidí idioty!

MMS: zázračné minerální řešení nebo trojský kůň? Vaše tělo a DNA rozhodnou

288283

18.04.2013 13:39

V Německu troubí do boje proti Euru

RE: Padne-li Zlé EU, dopadne na EUropu Hodná válka

hestroy 77.?.?.?

Ty woe, to jsou neuvěřitelné bláboly zcela mimo realitu.

A co si přečíst o hodném socialistickém Německu, jak se tam mají lidé dobře?

Poor in the City: Urban Poverty on the Rise in Germany

>takovou jistotu, že NEMUSÍTE skončit pod mostem, jako ve Zlé EU?!

Jo, je to jistota. Například v Hamburgu.

Vložený obrázek

A co si myslí východní Němci o svém blahobytu?

Homesick for a Dictatorship: Majority of Eastern Germans Feel Life Better under Communism

Zkrátka. To, co tu prezentuje MoudroSSSStrak, to jsou takové krávoviny, že jim není rovno.

No a vztah k českému národu má MoudroSSSStrk nulový, protože je členem vyvoleného etnika, které je jaksi internacionální od nátury.

288349

06.05.2013 13:03

Nadměrné používání herbicidu Roundup je spojeno s poškozením zdraví, prokázala americká studie

RE: Ocet: levný a ekologický prostředek na čistění chodníku

hestroy 77.?.?.?

No, sice si to pleteš se zelenou skalicí, ale to nevadí, i Mrkva se někdy utne.

289210

Zajímavé, vyzkouším...

289220

06.05.2013 21:07

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Zlato jakožto peněžní jednotka je nevhodné

hestroy 77.?.?.?

>A nejen to, bývalý důstojník z US Navy má patentovanou a XRFS testy potvrzenou technologii, která umí transmutovat nejen všechny prvky z Mendělejevovy soustavy, ale i další 4 prvky, které v přírodě ani neexistují.

Hmmm, to jsou zase krávoviny. Tomu může věřit jen nesvéprávný člověk, který nemá všech pět pohromadě a přesto si dá důležitě znějící nick Guru.

Radši mi řekni, proč se Ecat ještě pořád neprodává, před pár měsíci jsi tu tvrdil, že jeho prodej je otázka dnů, či týdnů. A před párt lety jsi tvrdil úplněto samé. V podstatě to tu opakuješ již tak osm let každé dva měsíce. Dochází k dalšímu prudkému zlepšování parametrů, kterým "zrdžení" obvykle omlouváš?

No nic, počkáme si dalších pár let, jestli za tu dobu nepřiznáš, že jsi úplný trotl, který naletěl jiným pitomcům, tak už ti nepomůže vůbec nic.

A tyhle nesmysly směřuj raději na stránky tomu určené, třeba Matrix, tam se běžně píše o tom, jak Obama bojuje s mimozemšťany. Tedy podobné bláboly, co tu prezentuješ.

289221

07.05.2013 07:24

Pokrytectví Ban Ki-moona ohledně izraelských útoků na Sýrii

RE: Jak je možné, že to Sýrie dva (!!!) roky ustála

hestroy 77.?.?.?

Už to začíná být opravdu nuda, ty zinkale. Zkus něco nového, zejména to, čím se dopuješ, nedělá ti to dobře.

289237

09.05.2013 09:18

Izraelské útoky na Sýrii

RE: K tamejsimu problemu

hestroy 77.?.?.?

Zajímavé, jak dokonale znáte historii. Třeba víte, kde byl pokřtěn Ježíš, zatímco dobová literatura o Ježíšovi neví nic. A to se sepisovaly i počty slepic.

289400

10.05.2013 06:41

Pokrytectví Ban Ki-moona ohledně izraelských útoků na Sýrii

RE: Jak je možné, že to Sýrie dva (!!!) roky ustála

hestroy 77.?.?.?

Pan Vojta je již v důchodu, který by neměl, pokud by prožil mládí v dnešní době. Jeho plácání nesmyslů na tom naprosto nic nezmění. Škoda, že nedodal, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován, aby své VÍŘE dodal patřičnou váhu.

Neříkám, že vše, co napíše je naprostý nesmysl, nicméně v téměř každém svém příspěvku nějaký strašlivý nesmysl napíše. Ale co, nejvíce jsou o své pravdě přesvědčeni ti, kterým nedochází vůbec nic. Ti moudřejší se snaží vyvarovat plácání hloupostí, které nemají žádný racionální podklad, jsou založené pouze na víře a ničem jiném, a jako takové jsou naprosto zbytečné.

Vojtův rozhled končí u propagandy Lidovek a dalších "pokrokových" listů.

289442

10.05.2013 06:45

Izraelské útoky na Sýrii

RE: K tamejsimu problemu

hestroy 77.?.?.?

Nesnažím se o nic. Napsal jste, že Ježíš byl pokřtěn na druhé straně řeky. Což beru za 100% ověřené tvrzení. Kdybyste napsal "prý", tak by se to dalo skousnout.

S nenávistí k židům to nemá nic společného. Souvisí to se schopností přijímat cizí informace za své, i kdyby se jednalo o sebevětší nesmysly.

289443

10.05.2013 12:53

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

> lidi, kteří do světové situace již dávno vidí

Neuvěřitelná prdel. To bych si nikdy netroufl říci... Která skupina lidí o sobě nepochybuje? Hlupáci, nebo moudří lidé, Jarmilo?

>Světu vládnou banksterské klany R+R, to už jsme si zde vyříkali nejméně stokrát- a je to svatosvatá pravda.

Až si stokrát vyříkám, že v prdeli jsou ryby, tak můžeme vypustit rybníky, protože to bude svatosvatá pravda.

Je zajímavé, jak moc si někdo nechá vymýt kebulku, stačí, když bude mít někoho, kdo ho bude v jeho nesmyslech podporovat.

Samozřejmě, že takto zpracovaný člověk už nemá nejmenší šanci se k pravdě alespoň přiblížit, neboť jeho víra mu s naprostým přehledem zastoupí zbytky rozumu.

Jarmilo, s vámi je už konec. Asi jste opravdu vznikla z opice. [chechtot]

289471

17.05.2013 18:25

Pozor na brýle Google

RE: My a техникa

hestroy 77.?.?.?

Ty si budeš moci spokojeně natáčet zbídačelé obyvatelstvo žebrající na chodníku, tesně před tím, než vyhodíš do koše košer večeři za 200 USD a půjdes se pomodlit do synagogy.

289915

20.05.2013 16:05

Ještě jednou k preventivní mastektomii

RE: Duše

hestroy 77.?.?.?

To je zase píkovina. Sebekrásnější ženská bez sexappealu je naprosto nezajímavá. Naopak, i průměrná ženská, která se umí prodat, je žádaná.

290048

20.05.2013 16:23

Ještě jednou k preventivní mastektomii

RE: Duše

hestroy 77.?.?.?

No, je to sice opět celé jinak, ale na nesmysly založené na víře a citací brožur jsme tu již zvyklí.

> Kvalita lidské populace v průměru těžce upadá.

No jistě, ale to vůbec nesouvisí s tím, že by se potlačovaly nějaké geny, ale je to způsobem života, kdy jsou lidi chováni jak dobytek a tím pádem dochází ke snižování jejich inteligence, která mimochodem souvisí se schopností přežít. Také přežívá mohem více neschopných díky lepšímu lékařství a snaze zachránit každého postiženého.

A zatímco se schopní soustředí na sebe a nerozmnožují se, těm neschopným zbývá zábava v plození dětí.

K tomu už se dá jen přičíst zhoršující se úroveň vzdělání, která je důvodem dalšího poklesu inteigence i u nadprůměrných jedinců.

A také víra, která i inteligentním jedincům brání využívat mozek smysluplně a ti si vystačí s citováním "mouder" jiných, zatímco vlastní rozum se scvrkává na minimum.

Například. Může inteligentní člověk tvrdit, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován? Samozřejmě, že inteligentní človek to tvrdit nemůže, protože si je schopen najít údaje na internetu a zejména mu i jeho inteligence brání v přijímání naprostých nesmyslů za vlastní. No a co se stane když podobně postižený človek zplodí dítě? Inu, hloupý chytrého nevychová. Tím padem je pak druhá generace takto postižených lidí, kteří vyměnili mozek za VÍRU, samozřejmě mnohem hloupější a tak to jde dál a dál, v tom má pan Vojta pravdu, bohužel.

290050

02.06.2013 13:19

Hrozba celosvětové sodomie

RE: uz je to tu

hestroy 77.?.?.?

No, doufejme Vojto, že tyhle vaše tvrzení nejsou typu VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován, protože by to byla úplně stejná donebevolající krávovina založená jen a pouze na vaší infantilní víře.

Samozřejmě, že pokud se srovnáváte s prvoky, nemám s tím žádný problém, určitou podobnost bych také viděl. [chechtot]

290630

02.06.2013 13:20

Hrozba celosvětové sodomie

RE: uz je to tu

hestroy 77.?.?.?

> kteří se snaží rozbít všemi prostředky (hlavně propagandou) klasická manželství mezi mužem a ženou a místo toho zhomosexualizovat celou společnost.

Vidím, že už vám úplně přeskočilo, Jarmilo... [překvapení]

290631

02.06.2013 20:44

Globální Blitzkrieg signalizuje největší geopolitické přeuspořádání od druhé světové války

RE: zkrátila cestu svým ropou naplněným tankerům

hestroy 77.?.?.?

Vydechni ty. Nenávistných pitomců je až až.

290654

02.06.2013 20:47

Hrozba celosvětové sodomie

RE: něco v tom článku chybí

hestroy 77.?.?.?

Správně. Dle vědecké práce pana Klimova je základním rysem židovského degeneráta nenávist k židům. Samozřejmě i neutuchající touha to dělat se stejným pohlavím, pan Klimov spočítal, že židovský degenerát je 6krát zlejší, než nejzlejší bílý. Už jste si udělal Klimovu autoprověrku? Abyste nebyl překvapen... [chechtot]

290655

05.06.2013 18:11

Erdogan riskuje cestu nuceného odchodu

RE: neodchází,odjíždí....

hestroy 77.?.?.?

Opět video, které je zcela mimo téma. Asi jsi nějak nemocný nebo už to nechápu.

290860

06.06.2013 21:56

Čína spálila 3 americké dodávky geneticky upravené kukuřice

RE: Jíte GMO?

hestroy 77.?.?.?

Moc pěkná logika, pane Vojto. Skoro jako bych už slyšel, že tu se 100% jistotou pramenící z vaší infantilní víry začnete přesvědčovat lidi o naprostých hloupostech, například o tom, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován, což byla nehorázná krávovina hodná člověka s vážnou duševní poruchou či mizivým IQ.

Nějak jste zapomněl ve své snaze ohromit sdělit, za jak dlouho by musel dospělý muž vypít 15 litrů vody, aby ho to zabilo. Za hodinu? Nebo najednou? Váš příklad je totální hovadina.

Takže s tím ubezpečováním raději sečkejte, přeci jen už jste tu navykládal tolik krávovin, že jen málokterý senilnějící stařík jich řekne více. [chechtot]

290919

06.06.2013 21:58

Virtuální peníze a virtuální finanční systém

RE: Od razeni falesnych penez penezokazci az po verejnou loupez z kapes obcanu.

hestroy 77.?.?.?

Nějak jsi zapomněl na majetek katolické církve, který je bezesporu největší na planetě. A nějak jsi také zapomněl, že církevní banky kupodivu také půjčují na úrok.

290920

10.06.2013 11:49

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: obávám se,že se též musím opakovat

hestroy 77.?.?.?

OMG, co to je zase za žvást?

291061

11.06.2013 09:41

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: nezamestnanosť - spojenec mocných

hestroy 77.?.?.?

Už jsi zase na koksu?

291132

12.06.2013 12:08

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: Jako neekonom tam máte malou početní chybku, pane Stworo ... :-)

hestroy 77.?.?.?

Dobre si to povedal, jsi uvedomelý súdruh. Outsourcing není offshoring.

291244

27.06.2013 10:54

Korejská válka dosud neskončila

RE: Takový nálet us sympatyzantů tady nepamatuji.

hestroy 77.?.?.?

V rámci integrity vašich názorů tedy předpokládám, že napadení Iráku, Afghánistánu, Libye, Jemenu, Somálska, Pákistánu, Mali v poslední době a mnoho států před tím považujete za akt agrese a odpovědní soudruzi z USA a dalších pokrokových neokoloniálních mocností by měli viset, stejně jako soudruzi nacisti v Norimberku? Jestli ne, tak tu plácáte naprosté hovadiny.

292247

27.06.2013 21:29

Korejská válka dosud neskončila

RE: Takový nálet us sympatyzantů tady nepamatuji.

hestroy 77.?.?.?

Rozumím. Již chápu váš způsob přemýšlení. Díky za objasnění.

Jen jsem si tak nějak nevšiml, že druhá válka v Iráku byla poté, co Irák někoho napadl, ale to je již tak zanedbatelný detail, že nemá cenu se tím zabývat, že? A to, že Britové si to území (Kuvajt) tak nějak ukrojili, to je samozřejmě také zcela nepodstatné, asi tam bydleli už dlouho, od začátku civilizace.

A útoky bezpilotními letadly na území suverénního státu jsou také samozřejmě zcela v pořádku, tedy pokud by například neposlala Severní Korea nějaké svoje letadlo nad USA, to byste tu řval jak pominutý, jak to umí jen největší "antikomouši".

Tichá válka v Jemenu.

Nový pákistánský premiér žádá USA, aby zastavily bezpilotní útoky

No, nevšiml jste si, ale to nevadí, hlavně že můžete poučovat o tom, co nevíte.

Jinak oceňuji váš přístup, totiž když mi teče do bot, začnu naříkat, že komouši nebyli potrestáni také a tím pádem je vše v pořádku. O tom ale řeč nebyla, jestli jste si nevšiml.

Takže jste obyčejný pokrytec, ale těch je poslední dobou více než dost. Já jsem vám dal jasná fakta, vy jste odzpíval svoji písničku o komouších, protože nic jiného neumíte. Hovadiny tedy platí.

292300

01.07.2013 15:34

My vám ten respekt k cikánům do hlav natlučeme i za pomoci obušků a vodních děl

A co měla policie dělat?

hestroy 77.?.?.?

Nechat nácky, aby pověsili pár cigošů na kandelábr? Co by se tím konkrétně vyřešilo?

292500

02.07.2013 17:51

My vám ten respekt k cikánům do hlav natlučeme i za pomoci obušků a vodních děl

RE: Nechápu proč se pořád navážíte do dr Čulíka?

hestroy 77.?.?.?

Dobře napsáno. Souhlas. Ale když už jsme u toho Ruska, tak asi místní Rusomilové nebudou mít radost z tohoto:

Vladimir Putin předtím řekl na tiskové konferenci: "Pokud chce Snowden někam odjet a nějaká země ho přijme, ať to udělá. Pokud chce zůstat tady, může pod jednou podmínkou: Musí zastavit svou práci, jejímž cílem je škodit našim americkým partnerům, i když to může znít podivně z mých úst."

No, je vidět, že chlapci ve skutečnosti jedou stejnou agendu. No aby ne, když v Rusku budují intenzivně fašounský náboženský stát, že?

Tuhle tam dva kucí uřízli bezdomovcovi hlavu, pak si s ní zahráli fotbal, než ji hodili do koše, předtím tam krutě umučili buzíka, jo, je to prima stát, z kterýho bychom si měli vzít "příklad".

292580

08.07.2013 10:51

Dozví se papež František o tzv. církevních restitucích?

RE: nuž -

hestroy 77.?.?.?

Pozemková reforma proběhla v letech 1919-1938 a jejím cílem bylo rozdělení velkých soukromých pozemků. Vymezoval ji rámcový zákon (též záborový zákon) ze dne 16. dubna 1919, který stanovil zábor pozemků buď nad 150 ha zemědělské půdy, nebo nad 250 ha celkové půdy.

Takže ty desítky tisíc hektarů, které se nyní "vracejí" církvi, jim nesebrali komunisti, pane Bubin.

Jinak samozřejmě církev ke svému majetku přišla naprosto legálně, rozhodně to nebylo tím, že by třeba někoho upálili nebo odsoudili za kacířství, to jsou také jen pomluvy komunistů. No a samozřejmě, že církev nechtěla nikdy po nikom tzv. desátek, který byl zcela dobrovolný, žáno.

>a tudiz, kdo si nevazi majetku druhych i elementarnich a mravnich vyssich principu spravedlnosti, zaslouzi si , aby i jemu byl jeho veskery majetek uloupen a nekdy v budoucnu i v jeho konkretnim pripade nebyl bran zretel techto zakladnich mravnich principu.

Máte svatou pravdu, pane Bubin. Církev si nevážila majetku druhých, tudíž by na ni neměl brát jakýkoliv zřetel.

Žáno.

292919

08.07.2013 17:57

Dozví se papež František o tzv. církevních restitucích?

RE: Dozví se papež František o tzv. církevních restitucích?

hestroy 77.?.?.?

To nic, copak vy nevíte, že nejvíce lžou právě tzv. křesťani? Nejvíce samozřejmě dobří katolíci? Protože jinak by si připadali jako naprostí idioti kvůli tomu, že se nechali zblbnout takovými nesmysly, že by měli skončit spíš v blázinci. Celá slavná církev svatá je jen obyčejná mafie, která vydírá své ovečky strachem ze smrti. To si ale tady pan také nepřizná, kvůli důvodu zmíněnému výše.

292941

08.07.2013 20:54

Dozví se papež František o tzv. církevních restitucích?

RE: lenže

hestroy 77.?.?.?

Takže když budeme študýrovat zločiny nacismu, tak je nemůžeme napadnout, protože byly v souladu s tehdejším právem v Německu, že? Jo, to je dobrá logika. [chechtot]

292947

12.07.2013 11:32

Korupce v přímém přenosu

RE: Korupce je užitečnou metodou již od dob společenské dělby práce

hestroy 77.?.?.?

Jeden velmi "moudrý stařec" zde prohlásil, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován. Dnes tu prohlašuje, že korupce odstranila násilí. Co bude zítra? S jakým dalším blábolem opět přijde? Co ho v zápalu jeho infantilní víry zase napadne?

Samozřejmě, že mu nezazlívám, že vztahy mezi lidmi redukuje pouze na násilí a protekci, je těžké se vyrovnat s rodinnými a živtoními zkušenostmi. Možná by ale byl překvapen, že existují lidé (a je jich většina), kteří staví svůj život na jiných věcech, než je NÁSILÍ a PROTEKCE. Své děti vychovávají nikoliv násilím, ale láskou a poslední sousto nedají svému dítěti PROTEKČNĚ, ale z čisté lásky.

Bohužel, ten kdo v životě lásku nepoznal a poznal jen NÁSILÍ, PROTEKCI A KORUPCI, ten to prostě pochopit nemůže, protože je duševní mrzák.

293159

16.07.2013 14:18

Korupce v přímém přenosu

RE: Ano, je to stret zajmu

hestroy 77.?.?.?

Soudruh Bubin v rychlosti shrnul svoji bolševickou "duši", je to skutečně "zajímavé" čtení a je mi ho docela líto.

>,jelikoz pan Bubin nadale nemini v testu lidske blbosti,ubohosti a fanatizmu pokracovat

Rozhodně bych soudruhovi Bubinovi doporučoval, aby okamžitě svoji autoanalýzu ukončil. Mohlo by to mít pro něj velmi ošklivé následky, sebepoznání dokáže být naprosto zničující.

žáno.

293391

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 0

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 2

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 1

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 1

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 10

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
21,75 Kč
Euro
24,60 Kč
Libra
29,25 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,78 Kč
100 japonských jenů
19,11 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,38 Kč
100 maď. forintů
6,80 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
27,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 910,76 Kč
1 unce stříbra
515,94 Kč
Bitcoin
744 113,79 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 71 995 945