Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané hestroy

Nalezeno 3334 příspěveků, 16 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.09.2009 18:36

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Velke sorry

hestroy 77.?.?.?

V tom případě jsou Rusové superinteligentní, na rozdíl od třeba Amíků, kteří podporují náboženské fanatiky v Izraeli, kteří také očekávají příchod mesiáše. Nebo tam je to v pořádku?

Co vy na to, Vanguarde?

201360

Velmi podivné je, jak na západě používali 1984 jako vyobrazení totalitní "komunistické" společnosti.

Což je zajímavé, neboť Orwell byl levicově založený žid.

Takže nakonec nemluvil o východu, ale o západě.

201381

30.09.2009 12:14

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Což o to,

hestroy 77.?.?.?

Jaké hrubky? Myslíte ty chybějící mezery za čárkami? Dokonce i věty se oddělují mezerou. Tolik k vašemu příspěvku, který je naprosto nicneříkající.

201382

01.10.2009 15:12

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Projev

hestroy 77.?.?.?

Vanguarde, když řeknete A, jste schopný říci i B? Váš naprosto nesmyslný příspěvek už začíná poukazovat na to, že jdete dolů.

Takže jasně a stručně. Myslíte, že íránské noviny jsou plné Klause, stejně jako jsou světová média (tím pádem i česká) plná kydů o Ahmedinežádovi?

Samozřejmě, že ne. Klause nikdo nedémonizuje, takže není důvod mu dávat prostor.

Ale pokud česká média démonizují Ahmedinežáda, neměla by mu dát v rámci svobody slova také nějaký prostor, aby měli tupí ovčané možnost seznámit se s tím, co skutečně říká?

Je to slabota, co poslední dobou přispíváte. Fakt slabota. Ale není se čemu divit.

201446

05.10.2009 11:53

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Teraz sa nepridám k všeobecnému odsudzovaniu LB. Snažím sa vidieť svet

hestroy 77.?.?.?

(Informačně nulová hodnota, pouze osobní výpady. Zrušeno. Editor)

201745

05.10.2009 13:31

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Patříš k nim, že?

hestroy 77.?.?.?

Pane djb, víte, ono se to hezky povídá. Jedna věc je jistá. Proběhlo přesunutí státního majetku (našich důchodů - státní majetek patřil všem) do rukou bolševické mafie.

Proč to proběhlo tak snadno?

Nebyly zákony.

Proč se privatizovalo bez zákonů?

Protože Klaus to tak chtěl. Co nejrychleji všechno roprodat, třeba i za setinu ceny.

Ano, možná by byli opět různí Kožení. Ale pokud by k tomu byly odpovídající zákony, nemohlo by se tunelovat tak zlehka.

Další úžasná pohádka je o tom, jak Klaus hospodařil s vyrovnaným rozpočtem. Ano. hospodařil. Protože mohl schodek dorovnávat příjmy z privatizace.

Klaus není žádný hodňousek, je to ješitný bolševický kádr, který ovšem na konci svého života chce získat nějaké zásluhy.

201758

05.10.2009 16:45

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Patříš k nim, že?

hestroy 77.?.?.?

(Příspěvek zrušen. Pouze osobní výpady. Editor.)

201776

05.10.2009 16:53

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Patříš k nim, že?

hestroy 77.?.?.?

Aristokrate, já samozřejmě oceňuji Klausovy názory zejména na LS a GO (globální oteplování). NIcméně si o něm rozhodně nemyslím, že by člověk, který byl bolševiky školen jako kádr, který má nastoupit po krádeži státního (našeho) majetku (známé také pod vtipným názvem sametová revoluce), byl od základu dobrý.

Je to asi něco podobného, jako Stalin. Ten byl také uveden do úřadu židobolševiky, aby pak po konci WWII s židy pěkně vymetl.

Jakmile si člověk čuchne k moci a daří se mu, za chvíli získá dojem, že vlastně nebyl dosazen, ale vyvolen. Kennedy je toho dalším příkladem.

Když ale vidím tupost lidí kolem, tak začínám chápat, že jsme prohráli. Bohužel je většina lidí schopná uvěřit ČEMUKOLIV, hlavně když je to hezky řečeno. Je mi z toho dost smutno. [pláč]

201777

05.10.2009 17:07

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

hestroy 77.?.?.?

Hmmm, tak jak na to koukám, tak někteří lidé mají velmi krátkou paměť. Možná je to také tím, že tu v době Klausovy vlády nežili.

Opravdu je zajímavé, jak někteří lidé po nějakém čase udělají z grázla dobráka. Protože pro to mají pádný důvod. Ten grázl je totiž mnohem lepší než ostatní grázlové, protože shodou okolností říká to, co chci já.

Pak už se nikdo neptá, jak mohl za bolševika studovat na západě, jak pracoval v ústavu pro vytváření nových perspektivních kádrů, atd, atd.

Je to smutný svět. Tak Jarmilo raději mlčte, ať nám to naše hnízdečko moc nezakálíte. Držet hubu a krok. To jste nikdy neslyšela? Normalizace už je i tady na Zvědavci. Třikrát hurá!!!

201780

05.10.2009 17:33

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Teraz sa nepridám k všeobecnému odsudzovaniu LB. Snažím sa vidieť svet

hestroy 77.?.?.?

Vladimíre, je dobře, že jste to odmazal. Na osobní výpady jsou tu jiné kádry, že? Je dobré, že všem měříte stejným metrem. Tak je to správné a tak to má byt.

Kdybych sem ale připsal své osobní názory na Klause (samozřejmě jen pozitivní, jak je v dnešní normalizované společnosti dobrým zvykem) a teprve pak označil jeho odpůrce za kašpary, zabedněnce, debílky, kteří mají díru do prde*e, hloupé ufňukance, chuděrky okradené a zhrzené, pak můj příspěvek bude mít vysokou informační hodnotu a jako takový se MUSÍ demokraticky zachovat.

Já jsem bohužel jen vyzval k určité slušnosti a vy jste správně vyhodnotil můj příspěvek za normalizačně a trendově nevhodný.

Ještě jednou díky a přeji vám mnoho dalších podobných úspěchů! [mrknutí jedním okem]

Nicméně bych se zeptal ještě na jednu věc. Je podle vás darebák, který udělá jednu dobrou věc (a třeba ji ani neudělá, ale jen o ní mluví) znenadání slušným člověkem?

Je mafián, který na konci svého života postaví nemocnici dobrý, nebo špatný člověk?

A co s těmi, kteří i poté, co tu nemocnici postaví, o něm mluví jako o gangsterovi? Zavřít je?

Víte, Vladimíre, už se přestávám orientovat. Není ten Obama nakonec slušný člověk? Sice nechává vojáky v Afghánistánu, ale když on tak hezky mluví a směje se, že? Takže on vlastně za politiku státu není zodpovědný, že? Ty svinstva dělají jiní a on s tím nic dělat nemůže a nenese za to žádnou zodpovědnost.

Ano, dnes se už o 90. letech nemluví. Sice se ztratily stamiliardy, ale to už tak chodí. Politici nemají žádnou zodpovědnost, zejména ti nejvyšší...

201782

05.10.2009 18:04

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Na jedne strane se stavi , na druhe se zase boura.

hestroy 77.?.?.?

Naprostý a stoprocentní souhlas. Jste moje krevní skupina.

Je to sice divné, ale jsem podnikatel, zaměstnanec svého s.r.o., takže odevzdám 50% toho, co vyfakturuji, státu. Neprovádím daňové "optimalizace", protože chápu, že někdo daně platit musí.

Nejsem nešťastný kvůli "kapitalistům", ti se mi hnusí. Joseph možná ještě pořád nepochopil, že peníze z obřích firem nejdou do rukou těch, kteří ty firmy založili a vypiplali, aby je pak násilně převzal nějaký investiční fond (film "Peníze těch druhých").

Joseph si možná stále myslí, že ti lidé, co sedí v radě tohoto fondu, mají zájem na tom, aby ta fabrika prospívala a přitom byli spokojení i zaměstnanci. Joseph si možná dokonce myslí, že tihle "manažeři" jsou kvalifikovaní a mají přehled o tom, co se ve fabrice děje.

Joseph si možná myslí, že tihle manažeři investičního fondu mají zájem na udržitelném růstu, na odpovídajících odměnách atd.

Dále, jak jsem pochopil, Joseph se domnívá, že 90% lidí, co jsou dole, mohou něco změnit sami od sebe. To od nich ale očekává inteligenci, které nedosahuje ani on (soudě podle toho, jak často opakuje přesně ty kecy, které (j)elita tlačí masám, aby je udržela na uzdě).

Joseph je prostě nelida. Je mu jedno, že manažeři investičních fondů berou stamilionové odměny, jelikož se jim podařilo zvýšit zisk snížením nákladů (snížení mezd, horší materiály, snížení kvality, atd.)

Joseph myslí v číslech. Smrt jedince je tragédie, smrt miliónů je statistika.

Dle mého je etika takového "podnikání" nulová a jedná se o novodobé otroctví. Nechceš prodávat na kase za 6.000 čistého při 20 hodinách přesčasů? Jdi jinam! Že není práce? Že máš doma dvě malé děti? No tak vidíš, za ty prachy tady máme ve frontě 20 ukrajinek, které budou držet hubu.

Ale celkově nemá smysl s Josephem a dalšími "novodobými ekonomy" ekonomy tyto věci rozebírat. Dle Josepha zřejmě platí: Neumíš okrást druhého? Pak jsi prd podnikatel a měl bys držet hubu.

201787

05.10.2009 18:15

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

hestroy 77.?.?.?

Paní Jarmilo, všimla jste si někdy toho, že v parlamentě a ve vládě jsou již od konce bolševika pořád ti samí lidé?

Dle logiky pana Stwory pak zcela jasně musí být nejlepší stranou ODS, která je nejvíce proti komunistům, že? Co na tom, že jsou v ODS samí bývalí komunisti, svazáci, případně lidé s prognosťáku?

Víte, že jsem Klausovi také hrozně fandil? Havlovi také. Vždyť mi bylo v té době 19! Ale za tu dobu jsem již krapánek pochopil, o co běží. Někteří lidé ovšem to štěstí neměli, jak je vidět všude kolem nás. Je mi opravdu velice smutno z toho, jak tupí ovčané jsou a jak rychle zapomínají.

A někteří zdejší diskutující dokonce Klause představují jako morální autoritu, které nesaháme ani po kotníky!!! Nad tím zůstává rozum stát.

201790

06.10.2009 11:47

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

hestroy 77.?.?.?

Pane Aristokrate, mohl byste prosím alespoň na chvíli opět operovat s faktem, že Klaus je vyškolený kádr bolševickým systémem, mohl studovat v zahraničí, kdy ostatní mohli sotva k Balatonu, pracoval v ústavu pro přípravu kvalitních oddaných kádrů a po "převratu" se zničehonic objevil ve vrcholné politice?

Čí figurkou by asi tak Klaus mohl být? A co by tak asi mohl dosáhnout? Přemýšlel jste nad tím? Vy si vážně myslíte, že může zablokovat LS? To si opravdu myslíte, že ta skupina, která stojí za ním má tu možnost? Nemyslíte si, že kdyby ta skupina opravdu existovala, tak by se projevovala třeba i jinak, než ústy jednoho člověka?

201841

06.10.2009 11:48

Heil EU!

RE: Mám rád vlajku EU

hestroy 77.?.?.?

Vaše starosti bych chtěl mít... [oči v sloup]

201842

06.10.2009 12:50

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: zdekovan budete ze statnich dotaci

hestroy 77.?.?.?

Nehrajte si na chudáka. Opravdu si myslíte, že lidem nedojde, že mluvíte o nich, přestože mluvíte v třetí osobě? Víte Josephe, dříve jsem si o vás myslel, že máte co říci. Ale v poslední době tu jen hystericky vřeštíte, že kdo nemá stejný názor jako vy, je debílek, lůza a podobě. Je úplně jedno, zda to říkate tomu člověku přímo, nebo hovoříte o "někom" v třetí osobě. Jsem si jistý, že váš inteligenční kvocient je dostatečně vysoký na to, abyste tuhle zcela jasnou a zřejmou věc pochopil, tak jako ji chápe většina diskutujících. Editor je na vás ještě hodný, myslím, že jste jediný, komu pouští tak vulgární a sprosté příspěvky. Patříte mezi ty nejješitnější přispěvovatele vůbec. Nejste vy nakonec opravdu, ale opravdu Klaus?

Již jsem vás o to prosil několikrát, pokud máte co říci, říkejte to normální formou, pokud se považujete za nejchytřejšího člověka zde, tak byste si měl uvědomit, že moudrost je něco jiného, než chytrost, to jistě víte. Vy máte k moudrosti velice daleko. Moudří lidé obvykle své oponenty nečastují nadávkami, protože vědí, že tím klesají ještě na nižší úroveň, než ti, o kterých se domnívají, že vědí méně než oni.

Podívejte se na to ještě jinak. Kdybych byl jako vy, tak zde pronesu svůj názor z této diskuse a to ten, že někteří lidé, zejména ti, co se ani neumí podepsat, jsou totální nafoukaní dementi. Samozřejmě, že to není osobní výpad, je to jen můj dojem z diskuse a vůbec, ale vůbec se to netýká vás.

Teď ještě k těm nulovým hodnotám. Někteří lidé, kteří jsou tak hloupí, že si nevidí ani na špičku svého nosu, neboť považují za příspěvek, který má nějakou informační hodnotu třeba i příspěvek, který je čistě jejich osobním názorem, bez jakéhokoliv faktického základu. Tito lidé pak svůj čistě osobní názor považují za obecnou pravdu. Je jim úplně jedno, že se jedná o čistě subjektivní názor. Ale hned v druhé části napadnou ostatní subjektivní názory druhých a očastují je několika peprnými nadávkami.

Opět upozorňuji, že mluvím čistě obecně, je to můj názor nebo dojem ze zdejší diskuse.

Nechcete se laskavě ještě jednou podívat, které příspěvky ve zdejší diskusi jsou nejvíce subjektivní a žlučovité?

Nebudu ztrácet čas vysvětlováním elementárních základů slušné diskuse někomu, kdo ostatní diskutující nazývá ubožáky. Většina lidí je z vás jen znechucena, a vaše přezdívka Pepek je jen vyústěním vaší dlouhodobé snahy pasovat se na zdejšího guru, který má jediný právo soudit ostatní a sprostě je urážet. Jste nevychovaný ješita a to vám říkám osobně a není to výpad, je to můj názor na vás. A pokud si myslíte, že kvičením, pištěním, vztekáním, nadáváním, urážením se, někdy někdo získal úctu a vážnost, pak jste na velkém omylu. Berte to jako dobrou radu!

201848

06.10.2009 12:58

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

hestroy 77.?.?.?

Děkuji, Vojto, děkuji. Otevřel jste mi oči. Ještě jste mohl dodat, že staré židovské přísloví říká, že všechno je jinak. A také jste mohl říci, že jakákoliv debata na toto téma je zbytečná, protože

> ve skutečnosti všichni tady víme prd a jen plkáme

Proč sem tedy chodíte vy? Nicméně je dobře, že jste přiznal, že ve skutečnosti víte prd a jen tady plkáte. Budu vám to často připomínat. [mrknutí jedním okem] Ale vy mi vlastně rychle odvětíte, že jste si to přečetl v nějaké brožuře, takže to pravda býrt musí, že? Není to moc složité, být vnitřně tak rozerván?

Víte, Vojto, je potřeba více takových ja jste vy, kteří si tuhle "pravdu" přiznají a následně se přestanou o jakékoliv dění zajímat. Pak budeme moci konečně předat rozhodování nad naším osudem těm "povolanějším, informovanějším, schopnějším". Vy jste to již udělal a doufám, že se na mě nebudte zlobit, když já to, doufám, nikdy neudělám.

201849

06.10.2009 18:33

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

hestroy 77.?.?.?

Je zajímavé, že se ještě stále najde někdo, kdo opoziční smlouvu schvaluje. Je vidět, že to byl dobrý krok a proto také stále opoziční smlouva platí. Nikdy nebyla ukončena.

Ale že vy ji tu budete obhajovat, to jsem od vás nečekal, Aristokrate. Tento svět je plný překvapení.

Ale máte pravdu. Co bylo to bylo a je dobré na všechna svinstva spojená s přechodem státního majetku do soukromých rukou bolševických synáčků zapomenout, jako by se to nikdy nestalo. Jedině tak je zaručeno, že už se to nikdy nebude opakovat. Proto je dobré všechny tyto fanatiky, co dokola opakují, jak to vlastně bylo, umlčet, přesně dle demokratických zásad, že? [chechtot]

201865

07.10.2009 15:20

Barroso se Sarkozym si oddechli: Třetí irské referendum nebude třeba

Stručný obsah české žaloby na Lisabonskou smlouvu

hestroy 77.?.?.?

Zdroj: europortál
Dátum: 5.10.2009

Základní východisko:

ČR je svrchovaným, ale také demokratickým a právním státem (čl. 1 odst. 1 Ústavy).
Senátoři nejdříve definují znaky právního státu, poté demokratického právního státu a konečně i svrchovaného demokratického právního státu, a s nimi pak konfrontují LS jako celek i jednotlivá ustanovení Římské i Maastrichtské smlouvy (ve znění Lisabonské smlouvy). Na základě toho namítají:


1) LS jako celek svým zpracováním nesplňuje požadavky právního státu: Je extrémně nepřehledná a nesrozumitelná. Přestože zcela zásadně mění uspořádání EU, je formálně pouhou novelizací Římské a Maastrichtské smlouvy: mění však až 90% všech jejich ustanovení, lze tedy říci, že je VYTUNELOVÁVÁ - zůstane z nich jen slupka, zbytek se změní od základu. Takový postup odporuje principu právního státu (určitě mnohem víc, než tzv. přílepky, zakázané pro svou nesrozumitelnost ÚS před časem; právě o tento nález se žaloba opírá);


2) LS na mnoha místech není politicky neutrální, prohlašuje za cíle EU i takové cíle, které patří do programů politických stran, ne do základních předpisů EU. Tím se dostává do rozporu s principy demokratického právního státu, protože už předem omezuje otázky, o kterých se má rozhodovat ve volbách (asi jako kdyby někdo řekl, že do voleb smí jen levicové programy); jedním z takových cílů je např. "řádná správa věcí veřejných v celosvětovém měřítku";


3) Senátoři namítají i to, že v Lisabonské smlouvě může aparát EU dodatečně provádět úpravy a opravy: "Tato publikace je prozatímní povahy. Do vstupu Lisabonské smlouvy v platnost mohou být provedeny určité opravy jednotlivých jazykových znění tak, aby byly napraveny případné chyby, které budou v Lisabonské smlouvě nebo ve stávajících smlouvách nalezeny." - citováno z publikace LS v ÚŘEDNÍM věstníku EU. Z toho je zřejmé, že hlavy států a vlád v Lisabonu podepisovaly ne smlouvu, ale pouhý polotovar, dodatečně opravovaný za pochodu. I to odporuje principu právního státu. Tento postup odporuje zákazu retroaktivity, mimo jiné.


4) Senátoři opět napadají ustanovení, které umožňuje pozastavení členských práv. Toto ustanovení napadl již Senát pro rozpor s principem svrchovanosti. Skupina senátorů ale napadá ne ustanovení jako takové, ale podmínky pozastavení: Ty jsou formulovány velmi neurčitě, jsou proto zneužitelné a odporují principu právního státu.


5) Protiútavní je ustanovení, podle kterého je základem EU zastupitelská demokracie. Navrhovatelé tvrdí, že základem musí zůstat rovnost členských států, Evropský parlament je v rámci mezinárodní organizace pouze žádoucí, luxusní doplněk, ale nesmí být základem EU. Pokud by byla základem, stala by se EU státem.

201944

07.10.2009 15:22

Barroso se Sarkozym si oddechli: Třetí irské referendum nebude třeba

Dokončení

hestroy 77.?.?.?

6) Členové Komise mají být mj. vybíráni i podle jejich "evropanství". Senátoři namítají, že jde o diskriminační ustanovení, které brání osobě s nonkonformními názory kandidovat do komise.


7) Senátoři namítají, že Lisabonská smlouva podmiňuje tzv. posílenou spolupráci (tj. spolupráci mezi jen některými členy EU nad rámec spolupráce v rámci EU) souhlasem EU. To je typické pro federaci, ne pro spolek svrchovaných států. Asi jako kdybychom chtěli zakázat žárovky už před 5 lety po dohodě s Poláky a EU nám to nedovolila s tím, že musíme počkat na ostatní ...


8) LS považuje za svůj cíl "společnou obranu EU". To odporuje principu svrchovanosti: ČR nesmí přenést pravomoci zásadní pro zachování existence státu (obrana, výběr daní, stanovení trestných činů apod. - jsou vyjmenované v bodech 52 - 56 žaloby)*, a to ani ve výhledu. Sám cíl "společné obrany EU" odporuje naší Ústavě. (A nadto se vylučuje s existencí NATO.)


9) LS omezuje možnost států z Unie vystoupit. Není pravda, že ji členům dává - možnost vystoupit existuje již dnes. LS ji však podmiňuje dohodou a dvouletou lhůtou, v praxi si tedy EU může klást takové podmínky pro vystoupení členského státu, které pro něj budou zcela nepřijatelné. Tyto podmínky nejsou vůbec blíže vymezeny, mohou tedy být jakékoli. To odporuje principu právního státu, konkrétně tomu, že právní předpis musí být dostatečně konkrétní, aby nebyl zneužitelný.
Senátoři chtějí, aby Ústavní soud dotáhl do konce svou vlastní myšlenku z listopadového nálezu k Lisabonské smlouvě, myšlenku o sdílené suverenitě, a nahlas řekl, že česká Ústava sice připouští přenos pravomocí českého státu na orgány EU, ALE JEN NĚKTERÝCH, a že tedy případný budoucí vznik evropského státu či jen samotný takový cíl by byl v rozporu s českou Ústavou, a to neodstranitelně - ústavní zákon, který by to chtěl změnit, by byl v rozporu s materiálním jádrem ústavy a Ústavní soud by ho musel zrušit stejně, jako zrušil říjnové volby.

201945

07.10.2009 15:22

Barroso se Sarkozym si oddechli: Třetí irské referendum nebude třeba

Úplné dokončení

hestroy 77.?.?.?

10) Imigrace. V rozporu s Ústavou jsou následující ustanovení:
"Ocitnou-li se jeden nebo více členských států ve stavu nouze v důsledku náhlého přílivu státních příslušníků třetích zemí, může Rada na návrh Komise přijmout ve prospěch dotyčných členských států dočasná opatření. Rada rozhoduje po konzultaci s Evropským parlamentem."
A "Unie vyvíjí společnou přistěhovaleckou politiku, jejímž cílem je ve všech etapách zajistit účinné řízení migračních toků, spravedlivé zacházení pro státní příslušníky třetích zemí oprávněně pobývající v členských státech, jakož i předcházení nedovolenému přistěhovalectví a obchodu s lidmi a posílení boje proti těmto činnostem.".
Právo rozhodovat o složení obyvatelstva patří k základním právům státu, které mu umožňují zachovat si svůj vlastní společenský a kulturní charakter. ČR proto nesmí přenést na někoho třetího pravomoc řídit migrační toky skrz nebo na svém území.


11) IRSKO: tzv. záruky Irsku byly přijaty v rozporu s českou Ústavou a jsou proto neplatné. Protože doplňují Lisabonskou smlouvu - ve prospěch Irska mění některá její ustanovení - musely by být schváleny stejně jako samotná LS, tedy ústavní většinou v Parlamentu. Bez toho mají charakter pouhého právně nezávazného slibu. Nejsou například vůbec závazné pro Evropský soudní dvůr.

201946

07.10.2009 15:27

Barroso se Sarkozym si oddechli: Třetí irské referendum nebude třeba

RE: Souhlasit ci nesouhlasit_

hestroy 77.?.?.?

Pán je vtipálek, že? Nemá cenu komentovat vaše příspěvky. Je to slabota. Je mi velice líto, že díky lidem, jako jste vy, se mohou dít ta svinstva, která vy "nevidíte". Naštěstí nežijete v české kotlině, takže vám to může být úplně buřt, že? Do Čech se již nevrátíte, tak nechápu, proč vás to vůbec zajímá.

201948

07.10.2009 15:31

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Placebo a nocebo

hestroy 77.?.?.?

Vojto, neuplynul ani den a vy jste už zapomněl, co jste tady včera podepsal.

> ve skutečnosti všichni tady víme prd a jen plkáme

Takže jak mám brát vaše "tvrzení"? Víte prd a jenom plkáte, že? [chechtot] Opravdu vás to plkání baví?

201949

07.10.2009 15:33

Japonsko prověří tajné bezpečnostní dohody s USA

RE: Japonsko a Německo bylo poraženo a okupováno!!!

hestroy 77.?.?.?

Soudruhu nezvědavče Refjuzniku. Irák také není okupován, že? Nebo snad ano? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

201950

Vojto, Vojto, mám na vás jednu otázku, které se jistě vyhnete.

Byl atentát na Heydricha kriminálním činem? Nebo to byl teroristický útok, jak o něm hovořila německá média? Byl útok na Heydricha ospravedlnitelný okupací ČSR? Byl to důkaz odboje?

Co bylo příčinou a co bylo následkem? Měli Čechoslováci před válkou vinu za to, že byla ČSR obsazena a okupována Německem?

Byl odsun sudetských Němců příčinou, nebo naopak důsledkem předchozí okupace?

Byli Palestinci odpovědní za to, že se z 6.000.000 židů udělalo mýdlo a lampičky?

Pokud nebyli, bylo zabrání jejich území a vyhnání statisíců z jejich domovů adekvátní odplatou za Holokaust (TM)?

Již jste konečně přiznal, že Izrael se pravidelně dopouští válečných zločinů (mluvme i o Libanonu).

Bylo vyhlazení Lidic adekvátní odpovědí na atentát na Heydricha? Pokud odpovíte, že ne, což bych u normální a duševně zdravého člověka očekával, jaký je pak rozdíl mezi touto událostí a bombardováním Libanonu (více civilních obětí než Ležáky a Lidice dohromady)?

Mohli obyčejní libanonští civilisté za to, že izraelští vojáci vstoupili na území Libanonu, kde byli uneseni? Zasloužili si, aby jejich domovy byly srovnány se zemí a stovky jejich krajanů byly zabity (včetně žen a dětí)?

A když už jsme u toho. Mohou vojenské jednotky vstupovat na území sousedního státu? Je to možní v civilizovaném světě? Je Izrael civilizovaný stát?

To je otázek, že Vojto? Naštěstí se jim můžete vyhnout, tak jak to obvykle děláte.

201953

07.10.2009 18:18

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Placebo a nocebo

hestroy 77.?.?.?

Velice hloupá připomínka. To, že o běhu světa a jeho historii nic nevíte, ještě neznamená, že to tak není. Chcete vědět více o tajných společnostech? Studujte dějiny.

Doporučuji známý projev Kennedyho předtím, než ho někdo oddělal.

Slyšel jste někdy o skupině Bilderberg? Chtějí snad, aby o nich každý věděl? Proč tedy nezveřejňují ani jména účqastníků, natož to, o čem se tam baví?

A také byste se měl zamyslet nad tím, zda tajné služby jsou raději skryté, nebo operují na očích veřejnosti. Třeba vám to najednou celé dojde. I když možná že ne.

Kdo chce vidět, vidí, kdo chce slyšet, slyší. To platí už tisíce let a jak je vidět, platí to na 100%!

201963

07.10.2009 18:24

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Placebo a nocebo

hestroy 77.?.?.?

Máte svatou pravdu. Lepší je strčit hlavu do písku a hlavně se nestarat o nic jiného, než o svůj žaludek a o svou zahrádku. Ona se totiž většina věcí spraví sama a člověk by za svou svobodu neměl bojovat. To za něj totiž udělají jiní, že?

201964

09.10.2009 10:23

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: jsme neuralgickým bodem Evropy

hestroy 77.?.?.?

Tak to sedí. [smích]

202083

09.10.2009 10:34

Současný Irák: Policejní stát vytvořený Amerikou

RE: ?

hestroy 77.?.?.?

Sašo, jste velice hodný, že se tyhle věci snažíte vysvětlit někomu, koho to vůbec nezajímá. Obávám se, že i kdybyste snesl veškerá fakta, co jsou k dispozici, pro pana nezvědavce to bude opět jen propagační slátanina. I kdybyste mu před dveře navezl hromady umučených mrtvol, bude to pro něj jen propagační slátanina. I kdybyste mu ukázal všechny videozáběry z iráckoamerických věznic, opět to bude jen slátanina.

Jemu totiž vůbec nejde o spravedlnost, právo, lidskou důstojnost atd. Ten má v pospisu práce zcela něco jiného. Označovat každou informaci, která pronikne na veřejnost jako propagační slátaninu. Je mu jedno, kolik lidí právě v Iráku umírá a proč. Pro něj to nejsou lidé. Pro něj to jsou TERORISTI, co připravovali útok na celou zeměkouli, měli tuny Anthraxu a dalších WMD. A jako takové je potřeba je vymýtit. I s jejich dětmi.

Přesto vám za vaši marnou snahu děkuji, Sašo. Ale vysvětlovat něco o škodlivosti mravního úpadku někomu, kdo mravní úpadek podporuje, je opravdu ztráta času. I kdyby tam byla jen jedna umučená osoba, jedná se o čin, který by se měl vyšetřit, neboť ho spáchala velmoc, která se sama označuje za světového ochránce lidských práv. Ale zapomínáte na jednu věc. Pro tyhle "lidi" nejsou Iráčani lidi. Na ty se lidská práva nevztahují. Že, pane Línek?

202084

Nikdo neví přesně, jak to je. Ale je zde velice důležitá otázka. Kdo vlastní nejvíce bohatství na naší planetě? Kdo stál za bolševismem, nacismem a dalšími "revolucemi"? Co mají ta jména společného?

Upřednostňuji selský rozum. Tyhle věci se dají dohledat.

"Válka nebude, nedám na ní peníze!"

202085

09.10.2009 15:15

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: jsme neuralgickým bodem Evropy

hestroy 77.?.?.?

Stovky? Spíš tisíce, ne? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

202103

12.10.2009 14:59

Michael Moore píše Obamovi

RE: Obama si cenu zaslouží

hestroy 77.?.?.?

Máte naprostou pravdu. Nemůžeme chtít po Obamovi, aby měnil věci rychle a proto je potřeba, aby místo snižování počtu jednotek v Afghánistánu tyto počty zvyšoval. Jedině tak bude mít jeho činnost nějaké viditelné výsledky a je jisté, že právě tento způsob "pomalých" změn, to jest zvyšování místo snižování, je viditelnou změnou proti politice Bushe.

Takový Bush totiž na rozdíl od Obamy hovořil o zvyšování a zvyšoval, zatímco Obama mluví o snižování s kupodivu také zvyšuje. To je myslím velice pozitivní změna, neboť to má velký vliv na americkou populaci, která se nyní (na rozdíl od Bushe) může spolehnout na prezidentovo slovo.

Proto souhlasím s panem Laskavým Montážníkem, že ukončit válku v Afghánistánu prostě nejde, dokud tam nepochcípe alespoň milión lidí, tak jako ve Vietnamu. K čemu by to pak celé bylo? Vždyť by si lidi o Bushovi a jeho o 180 stupňů odlišném nástupci, mohli myslet, že jsou idioti, kteří dosáhli jen toho, že pochcípalo moře lidí a výsledek je jen jediný, výrobci zbraní mají žně.

Takže abych to shrnul, jsem zajedno s panem Laskavým, že ukončit válku v Afghánistánu (nedejbože okupaci Iráku) prostě nejde, protože Obama zastupuje zájmy všech, tedy jak daňových poplatníků, kteří to celé financují, tak majitele továren na zbraně, kteří na tom celém bohatnou. A když se vezme, kdo je mocnější, zda řadový občan, nebo člověk, který si takových řadových občanů může koupit třeba milión i s jejich baráky a domácími zvířaty, pak je jasné, jakou volbu musí Obama udělat, aby byli všichni spokojení. Jak ožebračení daňoví poplatníci, tak i ti, kterým daňoví poplatníci patří.

Nejdůležitější je totiž uvědomit si, že některé věci prostě NEJDOU, dokud se na nich pořádně nevydělá. A je zapotřebí zvolit takovou "pragmatickou" politiku, aby se vlk nažral a koze zůstaly oči pro pláč. A obalit to do spousty hezkých slov, aby byla "změna" patrná. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

202281

12.10.2009 15:08

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Placebo a nocebo

hestroy 77.?.?.?

Vojto, já už vám vůbec nerozumím.

> Představme si třeba život našich předků před pouhými třiceti generacemi. Děti jim umíraly na banální nemoci a oni nebyli schopni jim nijak pomoci. Majetky jim drancovali potulní lapkové. A jistota?

Jak to víte? Vy jste tam žil?

Tuhle jste tu podepsal, že nikdo neví nic a jen tu plácáme, takže to mám brát tak, že zase plácáte? Nebo snad víte, jak to doopravdy bylo?

Stojí zde dvě vaše tvrzení. Že víte jak to bylo a že víte prd. Co si mám vybrat, pane Vojto?

Víte Vojto, vy, jako představitel neomarxismu nevěříte v duchovno. Proto posuzujete život podle materiálního zabezpečení. Samozřejmě, že vaše logika pak dává smysl. Ano, máme se dobře. Za posledních 60 let došlo k takovému znečištění planety, že dýcháme lepší vzduch, než před 30 generacemi, že? Máme plné ledničky a pak také plné popelnice žrádla ze supermarketu. Máíme k dispozici tak kvalitní zeleninu, že stačí trhat ji nedozrálou a vozit tisíce kilometrů, aby měla čas dozrát.

Je to pokrok? Samozřejmě že ano. Protože barevná plazmová televize se za pokrok jistě nechá považovat pro každého oddaného neomarxistu.

A duchovno? To je pojem, který vám zůstane do smrti utajen. Ale tleskejte, radujte se a buďte šťastný ze všeho toho "pokroku", zejména morálního.

202283

13.10.2009 10:44

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Jak funguje platnost smluv v pravnim state?

hestroy 77.?.?.?

Pepku (mohl jsem napsat místní šašku, nebo něco podobného, ale nakonec jsem se rozhodl, že nebudu jako ty), napsal jsi toho strašně moc. Tak jsi se rozhohnil, že jsem skoro zapomněl, že pro tebe je schopný podnikatel ten, který dokáže minimalizovat náklady tak, že jeho zaměstanci nechcípnou hlady, ale jen tak tak.

Teď jsi se tu vyprofiloval jako slušný člověk, který by rád napravil všechny křivdy světa. Co se týká Beneše, je to křivák na n-tou, nicméně jak bys tedy řešil ty problém Sudet? Odpustit?

Příšerné věci se dějí v každé válce. Vypichování očí je běžné, přečti se Ramarquea, co dělali na východní frontě s partyzánama.

Uplatňování kolektivní viny je svinstvo. Ale ty nevíš, jak probíhala kolonizace tohoto slovanského prostoru? Nejvtipnější na tom ovšem je, že ti Němci, co odsud byli vyhnáni, byli vlastně poněmečtělí slované.

No nic. Jsem rád, že jsi takový slušný člověk. Ale možná by sis mohl přečíst i něco o tom, jak se před válkou sudetští Němci chovali k Čechům a jak s nimi chtěli společně žít.

Podívej se na takové Iráčany. Milión mrtvých, několik miliónů bez domova. Tak co se pořád divíš?

202328

Nefňukej... Nikdo tě tu nelituje. Nikdo s tebou ani nemá problém. Ty snad máš problém s každým bezdomovcem, kterého potkáš? Nemáš? No tak vidíš. My to máme stejně.

202332

13.10.2009 11:54

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Proč? Klausův vzdor má svou cenu!

hestroy 77.?.?.?

Chlapečku, dnes jsi to napsal dobře. Je vidět, že když chceš, umíš říct i něco smysluplného. Dokonce jsi zůstal velice zdrženlivý ve svém "osobitém" způsobu "komunikace". Děvenko je spíše takový milý výraz (když pomineme tvoji nadřazenost, s kterou jsi to použil).

Snaž se, když nebudeš každého častovat výrazy, kterými tě častoval tvůj tatík, možná z tebe i něco bude. Rozhodně bych u tebe nečekal něco jako národní cítění.

202333

13.10.2009 11:58

Michael Moore píše Obamovi

RE: .

hestroy 77.?.?.?

Moore se nezbláznil. Pouze dělá to, co ho živí. A jak se říká: Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.

202335

13.10.2009 12:28

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: jsme neuralgickým bodem Evropy

hestroy 77.?.?.?

Na rozdíl od tebe, Josephe, má druhá 85 velice kultivované příspěvky, hovoří moudře, ne povýšeně, má co říci a dlouhodobě udržuje své příspěvky na vysoké úrovni.

To, že jsi ještě nepochopil, co je skutečným hybatelem lidského vývoje, je tvoje škoda. Ty se domníváš, že je to tvrdost. Ano, oko za oko, zub za zub, ačkoliv tuto ideologii odsuzuješ (jevrejové, že?), vzápětí ji kupodivu vytahuješ jako jedinou možnost!!!

Mám velký zmatek v tom, co si o tobě myslet, Joseph. Opravdu velký zmatek.

Pro tebe je důležitější žrádlo, než duchovno. V tom jste s Vojtou zajedno. Proto si také dobře rozumíte a vzájemně se podporujete. To, co vás spojuje, je totiž neomarxismus. Ty sice říkáš, že Vojta nepodporuje zlo, ale to se hodně pleteš. Vojta zlo označuje za nutnost, jelikož to úzce souvisí s jeho materiálním způsobem myšlení.

Jeslipak tě někdy napadlo, co bude po smrti? Jestlipak tě někdy napadlo, že zdraví ducha je stejně důležité, jako zdraví těla?

Asi ne. Ty jen potřebuješ PROSTŘEDKY pro sebe a svou rodinu. Je zajímavé, jak někdo může vyrůst tímto způsobem v křesťanské společnosti.

Dle tebe nepomůže k přežití nic jiného, než tvrdost, vůle po přežití (nikoliv však smysl života) a manipulace ostatních.

Až jednou budeš ležet na smrtelné posteli, tak možná pochopíš, že život nebyl jen o tvrdosti a dosahování svých osobních cílů na úkor ostatních. Ale to už bude pozdě. Pak budeš moci jen litovat, nikoliv už napravovat.

Co k tomu dodat? Marx může být spokojený, kolik lidí už dokázal ovlivnit.

202336

13.10.2009 12:45

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: jsme neuralgickým bodem Evropy

hestroy 77.?.?.?

Naprosto s vámi souhlasím, pane 85. Víte, někdo prostě duchovno nedokáže pochopit. Nemějme to ale Vojtovi za zlé. Když mi bylo okolo 20ti, tak jsem také o duchovnu neměl žádné představy a snažil jsem se tedy něco nalézt v různých publikacích. Samozřejmě, že to nikam nevedlo. Je potřeba úplně jiný přístup.

Vopjta se k pochopení duchovna již zřejmě nedostane. Jelikož by musel naprosto změnit způsob svého myšlení. Duchovno se totiž rozumem pochopit nedá. I kdyby si o tom Vojta přečetl tisíce brožur...

202337

To, co Dolejší píše, je skutečná žumpa. Nechápu, jak někdo může sepsat nějaké své subjektivní pocity a pak to vydávat za analýzu situace? Když jsem to četl, měl jsem co dělat, abych si nad jeho trapnou hloupostí neublinknul. [bliji] [bliji] [bliji]

202338

13.10.2009 17:06

Japonsko prověří tajné bezpečnostní dohody s USA

RE: Japonsko a Německo bylo poraženo a okupováno!!!

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] Víc už se smát nemůžu. Tohle zkuste vyprávět v mateřské školce. Ale pochybuji, že by vám někdo uvěřil.

Zkuste to napsat na iDnes. Tam vám to odkýve Waleyo, jestli tam ještě funguje. Mezi vzdělanými a informovanými lidmi nemáte s takovou primitivně trapnou propagandou šanci.

202358

14.10.2009 13:05

Pod terorem trpaslíků

Dolejší je ubožák

hestroy 77.?.?.?

Díky Vladimíre za tuto reakci. Sám jsem přemýšlel, zda nemám něco napsat poté, co jsem si přečetl jeho ubohé blábolení. Je to opravdu smutné, když vidím, jak se na Klause ze všech stran valí slova o zrádcovství atd. Je to nekonečně trapné. Máte pravdu. Jsou to trpaslíci, nýmandi a přidržtaškové. [bliji]

202426

14.10.2009 16:07

Pod terorem trpaslíků

RE: Křivé zrcadlo

hestroy 77.?.?.?

Člověče, vy jste zaspal dobu. Vždyť vy uvažujete stejně, jako jsem uvažoval já před 20 lety!!! Z tu dobu se dost změnilo a kdo chce vidět, vidí, kdo chce slyšet, slyší. Jak je ale vidět, někteří lidé se spokojili s tím, co jim bylo prezentováno při pádu bolševika a od té doby se nepohnuli z místa.

Ten, kdo je schopen označit článek Dolejšího za kultivovaný a logický, je typický příklad konzumenta oficiální propagandy. Že vy věříte tomu, co vám řeknou v televizi a napíšou v novinách? Už jste se někdy zamyslel, komu ty noviny a televize patří?

Můžete tady tedy alespoň nastínit, co ČR LS smluvou získá? Nebo jen bezduše opakujete to, co vám napíší v německých denících? Člověče, co byste dělal před válkou? Vždyť my jsme přeci naší účastí v 3. říši také jen získali, ne? Víte, jak velká tu byla válečná výroba? [chechtot]

202444

14.10.2009 17:16

Pod terorem trpaslíků

RE: Pod terorem ... blbosti.

hestroy 77.?.?.?

No, když už tedy víme, že na rozdíl od vás jsme všichni vypatlaní, mohl byste laskavě sdělit i nějakou jinou informaci, kromě těch, které zná každý?

Třeba jaké výhody nám přinese podepsání LS? Tedy kromě těch, že se staneme jen jakýmsi územím bez vlastních pravomocí a jakéhokoliv vlivu na fungování vámi obdivované socialisticko-byrokratické EU? [oči v sloup]

202460

18.10.2009 17:42

Argentinská doga – víc než jen pes…

RE: Jsem zlý člověk

hestroy 77.?.?.?

Hmmm, docela vám rozumím. Sám psy vůbec nemusím a zejména ty, co neposlouchají. Vadí mi i jejich devotnost. Není divu, že při násilném pokřesťanšťování byly s lidmi házeny na hranice i koše koček, které byly nahrazovány psy. Pokud by tento milý pejsek ublížil mojí kočce, asi by skončil pod drnem, nezávisle na jeho inteligenci.

202783

19.10.2009 10:47

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

hestroy 77.?.?.?

Nemůžu než souhlasit.

202815

20.10.2009 12:10

Dolar se nezhroutí

RE: Rozumny nazor

hestroy 77.?.?.?

Když člověk řekne A, měl by říct i B. Amerika je sice uplně narvaná mladými vzdělanými schopnými a pracovitými lidmi, kteří však nemají práci, protože jejich místa zabírají Indové, kteří chtějí poloviční mzdy. Proto ti krásní mladí vysokoškolsky vzdělaní lidé, kdysi se mohlo říci zlatá mládež, pracují za 10 USD jako pinglové v restauracích.

A ti různí komouši, o kterých mluvíte, tak ti právě ovládají Ameriku, kradou peníze daňových poplatníků (těch schopných a vzdělaných lidí, kteří jsou tak schopní a vzdělaní, že se tomu ani nebrání), těmi penězi pak kryjí svoje ztráty a zadlužují americké občany na stovky let.

A co že budou Američané exporotvat? To jste nám jaksi zapomněl říci. Předpokládám, že demokracii založenou na obrovské zbrojní výrobě. Ano, bomby a tanky, to je to poslední, co mohou exportovat.

Je to škoda. Tak slibně váš příspěvek vypadal a nakonec se z něho vyklubal jen ideologický balast. [mrknutí jedním okem]

202875

23.10.2009 11:15

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: Odkaz Biblie pre bohatých aj chudobných

hestroy 77.?.?.?

(Zrušeno. Čistě osobní útok bez informační hodnoty. Editor.)

203041

23.10.2009 11:18

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

hestroy 77.?.?.?

(Zrušeno. Osobní útok bez informační hodnoty. Editor.)

203042

23.10.2009 16:23

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

hestroy 77.?.?.?

Dobře. Tak jinak. Nejdříve informační hodnotu. Například. Za všechno mohou židi, a navíc jsou tak blbí, že jsou vidět jako první. Druzí v řadě jsou teknaři a třetí jsou squateři.

Nebo. Václav Klaus je slušný člověk, protože nechce LS.

Je to dostatečná informační hodnota? Předpokládám, že ano.

A teď opět k tématu. Sice nevím, jak mám reagovat na takové nesmysly, co tu někteří lidi píší (tímto jsem se vyhnul osobnímu útoku), než jim připomínat, co tu napsali v minulosti. Má smysl někomu vysvětlovat, že za státní rozkrádačky nemohou obyčejní daňoví poplatníci? Je informační hodnotou účelová lež?

Jen tak dál, editore, je vidět, že Zvědavec jde nahoru. Ale chápu, už je to dost dlouho, co jsem nezaplatil, takže vám to nemám za zlé. Vojta platí, takže může lhát, jak se mu zlíbí, že? [chechtot]

203058

27.10.2009 11:55

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: Opet pripalena kachnicka

hestroy 77.?.?.?

Vážený pane. Nezklamal jste a a vaše ubohé lži tu opět otravují vzduch. Víte, obvykle mi lidé vašeho ražení nejsou hodni toho, abych si nad nimi uplivnul. Nicméně dnes pro vás udělám výjimku. A popřeji vám, aby se vám nikdy nestalo to, co tak přejete iráckým dětem, jejich rodičům a celému jejich národu. Přesto, že jako člověk nemáte žádnou cenu. Neboť jste jen zaslepen ve své fanatické nenávisti, kterou ve vás vzbudil nějaký psychopat. Víte, já chápu, že ne každý je schopen pochopit propagadu, která je všude kolem něj. Někteří lidé to nedokáží do konce svého života a umřou jako hlupáci. Přeji vám, abyste nebyl ten případ. A člověče, snažte se získat zpátky alespoň trochu lidskosti. Jednou by se vám to mohlo sakra hodit.

>Je sice pravda, ze se muslimove mezi sebou vrazdi, ale tento proces je pro spolecnost vice mene ozdravujici.

Pochopil jste vůbec, co jste napsal? Vždyť vy byste mohl z fleku dělat bachaře v koncentráku! Že vy se necháváte inspirovat tímto "člověkem"?

V Iráku je něco přes 30.000.000 lidí. Zatím jich bylo povražděno cca 1.3 miliónu. To už je taková malá genocida, že? Inu, kluci americký se musí snažit, aby překonali jejich rekord ve Vietnamu, kde povraždili cca 1.000.000 Vietnamců.

203343

27.10.2009 12:14

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: Privitani

hestroy 77.?.?.?

Iraq has million-woman social time-bomb

Narmeen Othman, Iraq's acting minister for women's affairs, put the number as high as 2 million in a country of 27 million people.

203344

27.10.2009 20:34

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: Americké

hestroy 77.?.?.?

Jste jen tak neinformovaný, nebo jste placený provokatér?

>Odstraneni Saddama - jednoho z nejhorsich diktatoru nasi doby ja osobne povazuji za spravne.

Zeptám se vás jednoduše. Kdo je větší diktátor? Ten, který nechá zabít tisíc lidí, nebo ten, který nechá zabít milión? Pokud jste odpověděl za B, pak jste označil za horšího diktátora Bushe, že? Nebo třeba US prezidenty vedoucí válku proti Vietnamu?

>Ty tabory jsou vetsinou stanove a vojaci v nich po vyhrane valce cekaji na odsun domu.

Jakou válku máte na mysli? Máte na mysli to obsazení Iráku bez boje? To je něco, jako byste řekl o sovětských vojácích, že u nás po vyhrané válce čekali na odsun domů. Uvědomujete si to vůbec?

>ale automobilovym bombam a sebevrazednym blaznum oblozenym dynamitem jde branit v jejich zlocinech jen tezko.

Zajímavé, že ten hrozný diktátor Saddám nic takového v Iráku neměl, že? V tu dobu to byl sekulární stát. Zjistěte si, kdo za těmi atentáty stojí a kdo je platí. Možná budete dost překvapen.

> V kazdem pripade to ale nejsou Americane, kdo zabiji.

Ne? A co ty soudy s americkými vojáky, kteří znásilnili holčičku a pak vystříleli celou rodinu? Jen vrcholek ledovce.

Dokázal byste tyhle vaše sprosté lži a ubohou propagandu odříkat také nějakému Iráčanu do očí? Možná byste tu drzost ani nepřežil. Já osobně bych na jejich místě takové "lidi" vašeho stylu minimálně zbičoval.

A na ústředí řekněte, že dnes jste tu moc nepochodil. Ať vám nedají prémie. Koukám, že kvalitní lidé docházejí, zřejmě už je nebaví pořád dokola lhát.

203384

27.10.2009 20:53

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: První bod! A co roky?

hestroy 77.?.?.?

Kdybyste si dal tu práci přečíst si pár prvních příspěvků, možná byste narazil na odkaz, který leccos vysvětluje.

Jistě by bylo zajímavé sledovat věkové rozložení oněch vdov.

Jen tak mimochodem. Kolik vdov je v ČR? Dle vaší logiky jich musí být 330.000, že?

Ale chápu, že jednoduší je celý článek shodit kvůli jednomu argumentu, který není dostatečně rozveden.

Navíc, je zajímavé, že pro vás je důležité kolik těch vdov přesně je, zatímco to, zda je správné vraždit lidi, to už vás tolik nezajímá, že? Možná kdyby to byl někdo z vaší rodiny (například váš otec, který by padl v odboji), obstál by váš argument, že se ženy dožívají vyššího věku? Takhle byste to své matce vysvětlil, aby se netrápila?

203389

27.10.2009 20:54

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: pralesní usedlíci,pamětníci,Kyrril

hestroy 77.?.?.?

Tak, tak...

203390

29.10.2009 11:07

H1N1: Genocida v přímém přenosu nebo omyl?

RE: noo

hestroy 77.?.?.?

Vanguarde, trpíte často samomluvou? Ale je dobře, že se umíte takto sám uklidnit. [chechtot]

203597

29.10.2009 11:35

Jsme chabí vlastenci, natož čeští nacionalisté

RE: Tady je to trochu rozepsano.

hestroy 77.?.?.?

René, ptáš se špatného člověka. Od Pražáka se ničeho smysluplného nedočkáš, viz. právě jeho příspěvek. Opět hloupost na n-tou.

203602

29.10.2009 11:40

Jsme chabí vlastenci, natož čeští nacionalisté

Výborný článek!

hestroy 77.?.?.?

Výborně, pane Tomane. Skvěle napsáno.

Nicméně jste zapomněl na jednu věc, která celé knížce dodává důvěryhodnosti. Cituji Čulíka.

>Celkově je nová historie Československa od Mary Heimannové brilantním příspěvkem k diskusi o českém údělu i o postavení Čechů ve světě – dnes i v minulosti. Autoritativnost studie potvrzuje i jedna nikoliv nevýznamná drobnost. Knihy vydávané v angličtině na česká témata mívají většinou velké problémy s diakritikou a překlepy v českých názvech i v odkazech na české zdroje. Monografie Mary Heimannové je redakčně zpracována tak pečlivě, že jsem nenašel v celé knize jedinou chybu v háčcích a čárkách či překlep v českém názvu.

Už chápete? Není tam žádná chyba v českých názvech!!! Takže tím pádem to MUSÍ být kvalitní!!!

To Čulík, jako správný hrdý Čech chápe, na rozdíl od nás, kteří dosud žijeme v tomle zaprděném kráteře.

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Čulík už se úplně pomátl. Nebo spíš jeho zaměstnavatel.

203603

Člověče, když si čtu tuhle diskusi, tak si říkám, že konečně našli toho schopného člověka, který Zvědavce oddělá. Číst tyhle nesmysly je opravdové nefalšované utrpení, z kterého se mi zvedá žaludek. Z lidí jako jste vy, je mi opravdu špatně. Jste zdrojem všeho zla na zemi.

Ale na ústředí řekněte, že konečně narazili na toho pravého...

A přeji vám, opravdu od srdce vám přeji, aby vaši rodinu nikdy nepostihl takový osud, který vy přejete všem lidem, kteří žijí ve státech okupovaných globálním teroristou - USA. Přeji vám, aby do bytu vašich rodičů nevtrhli US žoldáci a chladnokrevně je nepostříleli, tedy pravý opak toho, co přejete iráckým, afghánským nebo jiným rodinám.

A také vám přeji, abyste ve svém životě došel poznání, že zabíjet není správné, jak si myslíte a ostatní tu o tom dokola přesvědčujete a že matky dětí poškozených DU vám a podobným "lidem", jako jste vy, jednou odpustí. Vy, jako příznivce neomarxismu, sice nevěříte na duchovno, ale věřte, že zákon zachování energie platí i tam. Takže si nakonec můžete být jistý, že podobnou zkušenost, kterou tak rád dopřáváte iráckým dětem, zažijete jednou i vy sám.

203876

02.11.2009 10:43

Dopis referentky

Díky pane Liško,

hestroy 77.?.?.?

po přečtení vašich úvah mám vždy pocit, že lidé ještě žijí. [mrknutí jedním okem]

203877

Tak to děláte jen dobře. Bubáci totiž žijí ze lží a z nenávisti. Jejich příspěvky tomu naprosto odpovídají. Tito "lidé" chtějí jen zabíjet, většinou ty, na které ukáže propaganda. Je škoda, že někteří "lidé" nemají schopnost jakéhokoliv samostatného uvažování, jediné čeho jsou schopni je dokola opakovat průhledné lži a hlásat nenávistnou propagandu. V historii člověka by se bez těchto "lidí" nemohla rozpoutat žádná genocida, jsou hybnou silou vraždění a šíření nenávisti.

Ale nakonec mi je těchto lidí líto. Oni nemohou za to, že mají úplně zatemnělou mysl a slouží Satanášovi. Na konci života jim to zlé začne docházet, to zlo je dožene a oni budou s hrůzou prosit za odpuštění. Nicméně v dalším životě budou muset okusit jejich vlastní meducínu, kterou by tak rádi ordinovali kdekomu, na kterého televize ukáže. Hloupost je největší nepřítel lidí, když se rozdávala, lidé jako Linek nebo Pražák si vystáli frontu pro přídavek.

203887

Nemuseli rozchodit co? Že někteří Češi jsou vymatlané opice? Že někteří Češi ještě pořád nepochopili, co je to výraz propaganda? Že někteří jsou tak hloupí, že okupace cizích zemí je pro ně obranná válka? Že někteří jsou tak tupí, že uvěří tomu, co jim říkají v televizi a v dalších kanálech propagandy?

Víte, pro ty pomalejší to raději připomenu. V každé válce je hned po zbraních důležitá propaganda.

Já chápu, že ne každý je to schopen pochopit. Proto se našli i Němci, kteří když slyšeli u Berlína dělostřeleckou palbu, tak se domnívali, že vítězství je na dosah. Člověk to takovým lidem nemůže mít za zlé. Někteří lidé jsou inteligentní, jiní tupí jak poleno.

Má to ale cenu vysvětlovat emigrantům, kteří jsou placeni za válečnou propagandu? Má to cenu vysvětlovat různým Lehům, Mikinům a jiným trotlům ze spolčení vymytých hlav? Český národ je znám tím, že se v něm vždy najde dost ochotných podržtašků, slouhů a vlezdoprdelků. Jedni udávali za císaře pána, jiní bolševikům z Ruska, další bolševikům z USA.

Má cenu někomu vysvětlovat, že do armády jdou jen lidi, co se neumí uplatnit v normálním životě? Většinou narušené osobnosti s násilnými sklony?

203898

03.11.2009 10:22

Ameriko, přestaň se plazit před Izraelem

RE: Naivita

hestroy 77.?.?.?

Inu, na hlouposti se dá jen těžko reagovat. Nicméně je zajímavé, jak někdo může k takovému nesmyslnému závěru dojít. Ale předpokládám, že jde o žert, případně o názor někoho, kdo vůbec nesleduje dění. Ale vzhledem k tomu, že pán označuje někoho výrazem osel, zase napovídá, že musí být hrozně "inteligentní". Takže nakonec jde o pouhou trapnou provokaci.

Ale abychom se vrátili k věci. Izrael je trojským koněm západního impéria, nejde o nic jiného, než o pokračování kolonizace. Nechápu, proč se někdo diví, že se před Izraelem všichni "plazí". Vzniká tak dojem, že GB a USA nemá s Izraelem nic společného. Obama (nebo kdokoliv kdo bude u vesla a nedívejme se směrem k USA, ale spíše k GB) samozřejmě nemůže nic dělat, i kdyby o byl slušný člověk, o čemž pochybuji.

Neboť tady jde o to, aby Izrael existoval, přímo v srdci BV. Proč, to každému začínajícímu imperátorovi dojde.

A co se týká židů? Je mi jich líto. Je zajímavé, jak někdo mohl určitou skupinu lidí udržet ve středověku. Jejich rabíni odvedli dobrou práci. Vychovali "národ", který je nejvyděšenější ze všech. Zároveň je ovšem nejnamyšlenější. Také je nejvíce pověrčivý a nesvobodný. Takový žid si nemůže ani prdnout, pokud mu rábi neřekne kdy a jak. A o šábesu se musí vykálet do kalhot, protože mu rábi řekl, že nesmí nic dělat. Jak se na takové lidi pak může jeden podívat? Vždyť to jsou chudáci!!! Oni si ty koncentráky staví i ve svých hlavách.

Židé jsou perfektní obětní beránek. Díky své odporné nadřazenosti a pocitu vyvolenosti (tak jak jim rábi naučil) jsou již tisíce let nenáviděnou menšinou ve většině zemí. Umí to s penězi a tak je "elita" využívá ke svým finančním machinacím vedoucím k modernímu otrockému systému založeném na dluhu.

A jednou k tomu zase dojde. Až to dojde tak daleko, že se lidi začnou bouřit, někdo šikovný ukáže prstem a hned bude jasno, kdo je viník. Žiďáci a Izrael. Proběhne pogrom a všechno začne znova. Židi budou ještě vyděšenější, ještě pověrčivější, a ještě "vyvolenější". A "jejich" jménem se dál budou dít nekončící svinstva. Oni svoji úlohu na BV splní, tak jako ji splnili už tolikrát, naposledy v Německu. A opravdoví satanášovi zástupci si budou mnout ruce.

203965

Ano, velice zajímavý příběh, z kterého vyplývá co? Že US vojáci jsou vlastně takoví opraváři pokažených států a v Iráku byla hromada ZHN?

Člověče, zamyslete se nad sebou... V Iráku umřelo milión lidí. Dokážete si představit například policejní akci, kde by při záchraně jednoho člověka pozabíjeli sto dalších kolemjdoucích?

Ale vám je to jedno, Iráčan pro vás není člověk, že? Takže se nemusíte nijak vzrušovat.

203966

Já se snad rozpláču. Opravdu jste mě dojal, pane H.Linek, teď už chápu, že jste slušný člověk. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Jen je mezi námi jeden rozdíl. Zatímco vy podporujete vraždění lidí, já jsem proti. Vy nejste zaslepen, vy to děláte účelově.

Jinak díky editore, je dobré vědět, že Prazak a Linek jsou jakousi zvláštní náhodou z jednoho místa.

203967

04.11.2009 13:08

Prezident podepsal

RE: Pane řidiči,...

hestroy 77.?.?.?

Co to melete? [zmaten]

204111

04.11.2009 13:25

Prezident podepsal

RE: Trochu pokory...

hestroy 77.?.?.?

Ale no tak... Neměl by být prezident morální autoritou národa? Je svobody bez boje?

Jste ukázkou typické české nátury.

Kvalita člověka se projeví teprve v obtížné situaci. Ale to jistě víte.

Klaus podepsal 3.11.2009 ve 3 hodiny. ÚS se vyjádřil v 9 hodin. Sedí to na minuty.

4. říše konečně začala s plnou parádou. Německo je definitivně zpátky. Svatá říše římská nekončí.

Revealed: The secret report that shows how the Nazis planned a Fourth Reich ...in the EU

204116

04.11.2009 14:07

Prezident podepsal

RE: To je zase diveni

hestroy 77.?.?.?

Pražáku, vám to může být úplně putna. Vy v Čechách nežijete. Já vás za Čecha ani nepovažuju. Musel bych se stydět.

204123

05.11.2009 10:30

Vnitřní dokument IBM zdůrazňuje 100% jistotu plánované pandemie

RE: Proboha - nekteri take skoci na vsechno!!

hestroy 77.?.?.?

Ano, to pochopil myslím každý, kdo si přečetl článek a doplnění editora. Ale jsem rád, že jste to tu vysvětlil ještě jednou. Teď už je to tutovka!!!

Nicméně abychom se vrátili k tomu, co je na článku podstatné. Jedná se o to, že počítají se 100% jistotou, že bude pandemie. A to už není jen tak nějaké plánování.

A ještě jednu věc bych rád doplnil. Někteří lidé si myslí, že všechny kecy médií a politiků kolem například krize, pandemie atd. souvisí s jejich idiocií. To je opravdu velice naivní názor, který ovšem velice negativně ovlivňuje schopnost porozumět celé skutečnosti.

Pro nezasvěcené připomínám, že média jsou pouzí opakovači toho, co jim řeknou politici a politici jsou pouzí opakovači toho, co jim řeknou jejich nadřízení.

S idiocií to nemá nic společného, tak to prostě funguje.

204204

05.11.2009 15:08

Vnitřní dokument IBM zdůrazňuje 100% jistotu plánované pandemie

RE: Assumtions!

hestroy 77.?.?.?

Je dobře, že každý, kdo článek pochopil a pochopil i dovětek editora, ještě jednou provede jeho analýzu. Možná by si však přispívající mohli číst i diskusi, aby se dokola neopakovali. Ale je dobře, že jste to dokázal rozvést ještě důkladněji, tentokrát pro děti v mateřské škole. Teď už jen čekám, komu se to podaří rozvést ještě podrobněji, pro mentálně postižené. [chechtot] [oči v sloup] [překvapení]

204221

06.11.2009 11:50

Ďalší hon na čarodejnice

Totalitní stát

hestroy 77.?.?.?

Ano, je to svinstvo. Nicméně jsem si tuhle přečetl tuto diskusi a zjistil jsem, že je to banda dementů. Je vidět, že se k těmto hnutím rekrutují ti nejhloupější výrostci, kteří mají velké problémy, jak se jinak seberealizovat.

Samozřejmě, že pokud bychom žili v právním státě, pak by takovéto "protiteroristické" zátahy policie nebyly možné. A proč vůbec plýtvat penězi daňových poplatníků na pronásledování pár pomatenců? Tuhle jsem koukal na televizi a připadal si, jak za bolševika. Samá protistátní činnost, policajti atd.

Tihle NS jsou naprosto kontraproduktivní, diskreditují všechny odpůrce Systému.

Omlouvám se editorovi za odkaz na nacistické stránky.

204278

06.11.2009 16:15

Alžířané a Marokánci ve výcvikových táborech al-Qá‘idy v Izraeli

RE: Tento clanek je hanobici clanek - az skoro teroristicky. V podstate popira holokaust - zcela neomalene, az agresivne

hestroy 77.?.?.?

[chechtot]

204299

Dal jste pětku, jako vždy? Co Pražák, jak s ním vycházíte? Jste z jednoho místa? Asi byste se měli znát... Minimálně z ústředí, že?

>Demokracie a s ni spojena prosperita je lakava nejen pro Cechy, ale i pro obcany vsech zminenych zemi.

Ano, zejména potraviny vyráběné z kostí a kůží, šlehačka z rostliného tuku, jogurty ze škrobu, sýry ze sóje. Ano, to je úplně super a je to mnohem lepší než za bolševika. Zadlužení 1,2 biliónu korun, to je také velký pokrok, zrušení českého hospodářství je obrovský skok. Máte naprostou pravdu, jsou to samá pozitiva.

Jen hlupák si dnes může myslet, že je rozdíl mezi pravicí a levicí. Ale přesto je nutné si brát příklad z USA, kde v jejich nedávné historii stříleli do studentů (nikdy jsem neslyšel, že by se něco podobného stalo za bolševika), kde je zastřelen každý pokrokový prezident nebo senátor, kde je 20% nezaměstnanost a obrovská zločinnost.

>Pomoc ze Spojenych Statu je v tomto pripade spravny a chvalyhodny cin.

Ano, zejména pokud se jedná o pomoc v podobném duchu, jako byla pomoc Vietnamu, Nikarague, Panamě, Iráku, Afgánistánu atd. Pak si ti, co přežijí, konečně užijí klidu a míru, zejména, pokud okupační jednotky odtáhnou. Ty milióny, co to nepřežijí, jsou jen přijatelnými vedlejšími ztrátami, že?

Jste opravdu směšný!!! [chechtot] [chechtot] [chechtot]

204397

Neměl by se ten dozor nad volbami dělat hlavně v USA? Posledně tam měli nějaké problémy s počítáním hlasů, že? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Vy chcete zavádět demokracii ve stylu USA? A co jsme udělali tak zlého, že nás chcete trestat? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

204450

10.11.2009 21:47

Demokracia na Prešovskej univerzite - pojem neznámy

RE: Nechápu cenzuru na zvědavci

hestroy 77.?.?.?

Ale kdepak. Jen musíte počkat, až to editor pustí... [smích]

204476

11.11.2009 15:02

Spiknutí proti umění, část I

RE: Ještě poslední poznámka

hestroy 77.?.?.?

Ještě bych k tomu něco dodal. Starý zákon můžeme brát jako zákon karmy. S tím právě souvisí to oko za oko, zub za zub. V praxi to je vlastně zákon o zachování energie. Všechny špatné skutky jsou odměňovány zlem, dobré dobrem. Pokud bychom to převedli na karmické učení, SZ pak tomu plně odpovídá.

Nicméně NZ je něco ÚPLNĚ jiného. Jde vlastně o odstranění karmických "zákonitostí". Ježíš řekl, že můžeme vstoupit do Božího království okamžitě. Stačí ho jen přijmout. Tím pádem se ruší princip zachování energie - karmické zákony.

Což je velice pozoruhodné. Ale zároveň to odpovídá představě milujícího Boha. Milující Bůh přeci nebude trestat své děti, ale "odpustí" jím. Pokud jsou si schopni odpustit sami. Moje teorie je taková, že člověk po smrti začně vnímat svůj život v božské perspektivě, tím pádem mu okamžitě dojdou všechny prasárny, které v životě udělal. Dle SZ by se musel vrátit a prožít tyto prasárny na vlastní kůži. Nicméně dle NZ má možnost přijmout odpuštění.

Ježíš ovšem řekl, že do Božího království můžeme vstoupit OKAMŽITĚ!!! Toho je ovšem schopný málokdo, neboť se každý drží SZ jako klíště.

Samotné křesťanství má pak velice málo společného s křesťanskými církvemi, zejména s katolickou. Mnohdy KC dokonec jedná v příkrém rozporu s jeho učením. Ale nebudu se zde rozepistovat, abych neurazil místní katolíky... Ti většinou přijímají křesťanství jako soubor dogmat, pravý smysl jim tím pádem naprosto uniká. Ovečky KC jsou zotročeni učením, které je mělo osvobodit.

A co se týká židů... Není na světě pověrčivější sekty. Zůstali ve středověku a už se neposunou dále. Jejich svět je založen na materialismu a jejich rabíni se trpělivě starají, aby jejich ovečky zůstaly sto let za opicemi. Ono se pak stádo daleko lépe ovládá. Je mi jich líto. Nechtěl bych svůj život řídit souborem pravidel, které si vymyslelo pár pošahanců. Například bych si nerad kálel o šábesu do kalhot a tak pod.

204526

11.11.2009 15:15

Spiknutí proti umění, část I

RE: Ještě poslední poznámka

hestroy 77.?.?.?

Ještě jsem teď našel zajímavý článek, který je určen především pro katolíky. Opět se týká těch nesmyslů, co KC soustavně šíří, spolu se zákazem kondomů.

Cituji: Argentinský jezuita Funes je spíše skeptický pokud jde o možnost, že by byly brzy objeveny další formy života. V roce 2008 však prohlásil, že víra v Boha je slučitelná s vírou v mimozemšťany, a dokonce řekl, že by mohla existovat planeta obydlená bytostmi, které se neprovinily prvotním hříchem.

Co to katolíci furt melou o prvotním hříchu? Ano, nějaký prvotní hřích být musí, jinak by nemohli své učení aplikovat na celou populaci. Oni mají v rukávu jedno eso. A tím je sex. V okamžiku, kdy se sex a přirozená lidská sexualita začnou označovat za něco špinavého (viz NEPOSVRNĚNÉ početí - to znamená, že všechna ostatní početí byla poksvrněná? [naštvaný] ), najednou je z celé lidské populace banda nechutných hříšníků.

204527

11.11.2009 17:34

Demokracia na Prešovskej univerzite - pojem neznámy

RE: Špatně pochopená akademická svoboda

hestroy 77.?.?.?

Správně!!! Lepší je držet hubu a šoupat nohama. Kdy jsem to naposledy zažil??? Jo, už si vzpomínám... Za bolševika?

Vy si vážně myslíte, že by mohl přiejt palestinský velvyslanec? Já myslel, že když Palestinci nemají žádný stát, tak nemají ani velvyslance.

Takže o tom je také ta svoboda, že? Mimochodem, víte proč bylo za války zrušeno české vysoké školství?

Jen mimochodem, izraelská nebo palestinská vlajka. V tomto případě se píše malé písmeno.

204532

12.11.2009 15:52

Spiknutí proti umění, část I

RE: Ještě poslední poznámka

hestroy 77.?.?.?

Zajděte se zeptat do kostela babiček, jak to chápou. Pak si o tom popovídáme.

204634

12.11.2009 17:30

Spiknutí proti umění, část I

RE: Ještě poslední poznámka

hestroy 77.?.?.?

No právě. Je v tom zmatek, že? Zajímalo by mě, jak by dopadla anketa, v které by se na tyto věci ptali babiček v kostele.

Ano, právě o tom prvotním hříchu mluvím. Co je to za nemysl? Vy věříte té příhodě o jablku? Vždyť je to směšné.

Vy věříte tomu, že Bůh je tak mstivý, že trestá lidi za to, že jejich předci ho v něčem neposlechli? Už to, že se odděluje Bůh od člověka je dle mého jedním z nejhorších omylů. Všechno je jedno. Bůh pak stvoří člověka k obrazu svému, dá mu naprostou svobodu, jednu věc mu zakáže a pak ho za to trestá po generace?

Vy byste to svým dětem neodpustil? Je něco, co byste svým dětem neodpustil? Kdo myslíte, že je schopen většího odpuštění? Vy, nebo Bůh?

Už chápete, jaký je to celý nesmysl? O tom mluvím.

SZ je v podstatě karmický zákon. Prvotní hřích je pak karmické zatížení. Neposkvrněné početí je pak početí bez karmického zatížení. Souhlasíte?

Podle mého je schopen pochopit skutečný význam NZ (SZ je mi úplně u zadku, se zlým a pomstychtivým Bohem nechci mít vůbec nic společného) asi tak jeden ze 100.000. Ostatní to berou jako dogma a dokonce věří, že Ježíš se narodil bez pohlavního styku (obávám se, že neposkvrněné početí spojuje s tímto stykem většina "věřících").

Někteří si dokonce myslí, že Ježíš byl historická postava... Bílý s modrýma očima... [chechtot] [chechtot] [chechtot]

204641

13.11.2009 15:39

Venezuela se chystá na válku s dalším státem Unie

RE: Venezuela prokazatelne vlastni atomove hlavice, nosice a nuklearni zdimacky ..

hestroy 77.?.?.?

Nevím, co jste tím chtěl říci. Až nás příště budete chtít oblažit nějakým tím moudrem, zkuste napsat něco smysluplného. Tohle je fakt slabota. Ani vtipné, ani informativní, ani k věci. Ale je dobře, že máte radost, když si občas napíšete nějakou hloupost, jak jsem tak koukal na vaše příspěvky. [chechtot]

204719

13.11.2009 15:42

Venezuela se chystá na válku s dalším státem Unie

RE: Hugo je pranoidni blazen

hestroy 77.?.?.?

Jste si jistý? Máte o té oblasti více informací? Sem s nimi! Jinak je to bohužel jen takové plácnutí, ale ono to snad ani nikomu nevadí. [oči v sloup]

204720

16.11.2009 13:05

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

hestroy 77.?.?.?

Kecy, kecy, kecy. Opakujete to, co nám tvrdí oficiální propaganda.

Co se týká té Škodovky. Už to není český podnik. Takže zisky odcházejí do Německa. Ale to jistě víte. Takže lidi mají práci, alespoň něco, že? Když už plácáte o té české lenosti, zkuste jít pracovat na pás alespoň na měsíc. Ony vás ty řeči pak rychle přejdou.

Co se týká té Afriky, zřejmě jste nepochopil, že tam je ten chaos, války, bída, hlad atd. způsobován záměrně.

Co se týká těch obchoďáků, doporučuji zjistit, co se tam dnes prodává za šmejdy. To je tedy obrovské vítězství. Konzum. Pokud je pro vás konzum na prvním místě, pak se nedivím, že jste tak nadšený.

Úpadek morálky vás nezajímá, hlavně, že jsou obchody plné barevných krabic z Číny a nekvalitního jídla z Německa.

Svalujete vinu na lidi, že se nesnaží víc? A proč by to měli dělat, když vidí, jak to tady jde rychle do kytek? Budou se snažit víc, aby měli o tisícovku měsíčně víc? A k čemu jim to bude, když vidí, jak se rozkrádají miliardy? Tisícovka je nevytrhne a ženská na kase kvůli ní musí pracovat i o víkendech.

A co se týká těch drahých aut (od miliónu výš), neznám moc podnikatelů, kteří by si na ně vydělali vlastní prací. Jde většinou o ředitele a manažery polostátních firem.

204913

16.11.2009 15:54

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

hestroy 77.?.?.?

Člověče, než budete na něco reagovat, tak si to raději přečtěte.

>A co se týká těch drahých aut (od miliónu výš), neznám moc podnikatelů, kteří by si na ně vydělali vlastní prací. Jde většinou o ředitele a manažery polostátních firem.

Můžete mi říci, kde konkrétně lžu? Dejte se do kupy, vy jeden vysokoškoláku!!! Brali jste logiku? Asi jste tam zrovna chyběl... [chechtot]

A co se týká té morálky, tak její největší destrukce proběhla právě v posledních 20 letech, jestli jste si nevšiml. Ale na té vysoké škole vás to asi neučili, že?

Celkově vaše vytahování vysokou školou (kterou má koneckonců kdekdo) působí dost trapně. [oči v sloup]

Dle mého jste komunismus ani nezažil...

204938

16.11.2009 16:01

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

hestroy 77.?.?.?

Milý anonyme, já chápu, že je vám pojem sociální společnost neznámý.

Kdybyste si navíc dal tu práci a zapojil to, co máte možná v hlavě, pak byste si všiml, že práci za pásem uvádím jako protiklad k xmanem uváděné lenosti českých lidí.

Ale tolik inteligence od vás asi nemohu očekávat.

A pokud by vás zajímalo, co dělám, tak mám vlastní s.r.o. již 10 let. Jsem zaměstnancem a zaměstnavatelem současně, takže odvádím státu polovinu toho, co si chci vzít jako výplatu.

A co děláte vy? Máte s.r.o.? Nebo jste jen živnostník? Pochlubte se! [chechtot]

204941

16.11.2009 16:17

Život po 20 letech kapitalismu

RE: Spousta polopravd...

hestroy 77.?.?.?

Možná jste ten článek nepochopil. Autorovi hlavně vadí to, že se rozkradl národní důchod!!!

Jesli vám to ještě nedošlo, za komunistů tu bylo všechno zestátněno. Lidé pracovali a jejich práce se ukládala právě do továren atd. Peníze lidí byly uloženy v majetku v socialistickém vlastnictví.

Autorovi vadí především to, že tento majetek (důchody nás a našich rodičů) přešly ze státních rukou do rukou zlodějů, místních i zahraničních.

Nevím, kolik vám je, ale privatizovaly se nejen obří podniky typu Poldi, ale tisíce dalších menších firem.

Kdybyste si pamatoval, jak tato "privatizace" probíhala, pak nemůžete než s článkem souhlasit. Vy nevíte, jak probíhaly dražby? Jak ještě před dražbou obešlo pár gangsterů zájemce a v jejich vlastním zájmu jim doporučilo, ať se na to raději vyserou?

A u těch státních firem... Ty firmy měly spoustu podnikových chat, dětských táborů atd. Víte vůbec, jaký v tom byl majetek (opět připomínám, že to byl majetek všech - jejich důchody)?

Víte, co se s tímto majetekem stalo? K tomu nebyly potřeba žádné investice. Konkurence tam také nebyla...

Víte jak se privatizovaly ty podniky? Někdo zprivatizoval nějakou továrnu, k tomu byl dětský tábor, dvě velké horské chaty a několik dalších nemovitostí. Po "dražbe", která proběhla výše zmiňovaným způsobem, se nový majitel rozhodl stroje prodat do Číny, zaměstnance propustit a na nemovitostech, které k podniku patřily, vydělal balík.

Možná byste měl uvažovat i tímhle způsobem. Protože o to jde... Obhajovat rozkrádačku státního majetku (našich důchodů) tím, že jsme nebyli konkurenceschopní je velmi smutné. Ale zase to sedí k oficiální propagandě.

Až odsud odejdou ty "konkurenceschopné" zahraniční firmy dále na východ, co budete říkat pak?

204943

16.11.2009 19:12

Život po 20 letech kapitalismu

RE: Spousta polopravd...

hestroy 77.?.?.?

Nevadí. Já vím, že je to těžké to pochopit.

204967

17.11.2009 11:36

Život po 20 letech kapitalismu

RE: A pamatje te si

hestroy 77.?.?.?

Člověče, čtěte ty příspěvky pořádně.

>Vzpomene si někdo, že před 20 lety tu byli lidé, co byli schopni a dokázali vyprojektovat, zkonstruovat a hlavně vyrobit a zainvestovat cukrovar, lihovar, jadernou elektrárnu, rafinerii (byť ne na úplně světové úrovni). A dnes? Jsme jen montovna, bez vývoje, konstrukce. Prostě kanonenfutr.

Dokážete pochopit tento odstavec? Ta vaše odpověď byla ironie, nebo jak jste to myslel? Teď vám tu vysvětlují, že na rozdíl ode dneška se tu budovalo v české režii...

205041

17.11.2009 11:47

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

hestroy 77.?.?.?

Je vidět, že vaše zaslepenost vám neumožňuje chápat to, co se vám tu snaží vysvětlit hodně lidí. Naprosto nechápete, o čem se tu bavíme. Vy jen opakujete dokola nějaké nesmysly o komunistech atd.

Víte o tom, že právě lidi, jako jste vy, jsou ti nejužitečnější pohůnci systému? Bez lidí jako jste vy, by se ten systém musel položit. Protože ten systém je otrokářský.

Vy pořád melete o volném trhu. Ale asi jste si neuvědomil, že volný trh neexistuje. To co ho nahradilo, je mafiánský způsob podnikání, kdy jsou porušována všechna morální pravidla. V korupčním prostředí volný trh nemůže existovat!!!

Kdo myslíte, že se dnes dostane na místo úředníka v bance? Ten nejlepší student, nebo ten, kdo má toho správnýho taťku? Je to volný trh? Kdo bude dělat ředitele nějakého podniku? Ten, kdo je nejlepší, nebo ten, kdo zná ty správné lidi z golfu? Kdo bude vládnout naší zemi? Ti nejlepší z nás? Podívejte se na vládu a parlament a uvidíte, jak to tady je s tím volným trhem.

Ale myslím, že je naprosto zbytečné vám tyto věci vysvětlovat, neboť jak vidím, tak nejste schopný pochopit ani ty nejzákladnější věci.

205042

18.11.2009 11:58

Život po 20 letech kapitalismu

RE: Článek je založen na tom, čemu se říká patologický negativismus. Snad osobní frustrace jsou příčinou tohoto paskvilu

hestroy 77.?.?.?

Je škoda, že jste nic nepochopil...

205147

18.11.2009 16:38

Podle izraelského rabína judaismus dovoluje zabíjet nežidovské děti

RE: Návod k vraždě

hestroy 77.?.?.?

Teď jste to vystihl přesně!!!

Ačkoliv se židé marně snaží tvrdit, že Izrael je civilizovaná země, která má mnoho společného se západním světem, opak zůstává pravdou.

Jde o krajinu, která zůstala ve středověku. Stejně jako židé, kteří jsou dnes se svým primitivním pověrčivým náboženstvím minimálně sto let za opicema.

Proto je nesmysl označovat Izrahell jako civilizovanou zemi. Jde o zemi, která se směle může srovnávat s těmi nejzaostalejšími muslimskými státy.

Nebo je snad na světě jiná náboženská sekta, jejíž pravidla zakazují jejím ovečkám v sobotu dojít si na normální záchod a místo toho kadí do postele?

205171

18.11.2009 16:40

Podle izraelského rabína judaismus dovoluje zabíjet nežidovské děti

RE: a co Islám ?

hestroy 77.?.?.?

Souhlas!

205172

18.11.2009 16:54

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

hestroy 77.?.?.?

Toho si bohužel xman nevšiml, ačkoliv reagoval na můj příspěvek, v kterém jsem mu to také řekl. Nicméně dle jeho logiky, pokud někdo kritizuje přechod národního majetku do rukou pár bolševických a nosatých mafiánů, tak vlastně obhajuje komunistický režim. Což je velice zajímavé... [chechtot]

Já jsem sice šel na ČVUT v roce 1990, ale v té době nás tam učili logiku trochu jinak. Je vidět, že vysoké školství jde rychle do kytek, jak je vidět právě na případu xmana. [pláč]

Protože pokud je tam učí tento způsob uvažování, tedy řekni A, já budu slyšet B a odpovím C, tak je to velmi smutné. Tedy odbočím od tématu, znehodnotím myšlenku na kterou budu reagovat a pak plácnu první, co mě napadne, nejlépe osočím oponenta z pravého opaku toho, co řekl. [oči v sloup]

Xman si dost protiřečí, ale to je zřejmě dáno jeho nízkým věkem a nedostatkem zkušeností v opravdovém životě. Nepovažoval bych ho za provokatéra, jen za neinformovaného.

205173

23.11.2009 11:48

Nový evropský prezident chce celoevropské daně

RE: Po důkladné analýze

hestroy 77.?.?.?

Myslím, že jste to vystihl dokonale. Všechny tři věty. Víc nemám, co bych dodal... [bliji]

205510

23.11.2009 17:33

Nový evropský prezident chce celoevropské daně

RE: PROČ ŘÍKAJÍ PRESIDENT EU? .... SPRÁVNĚ PŘEDSEDA!

hestroy 77.?.?.?

Vanguarde, zaplaťpámbů, že tu jste. Jinak bychom byli hloupě uvěřili tomu, že když BBC píše Herman van Rompuy new EU President, pak se jedná o prezidenta EU. Samozřejmě zřejmý překlad EU President je, jak jste zcela správně napsal, stálý předseda rady Evropské unie...

Kdo má oči, vidí, kdo má uši, slyší... [chechtot]

205552

23.11.2009 17:49

Hodina času

RE: za 5

hestroy 77.?.?.?

Vy jste asi tvrdý CHLAP, to já poznám!!! Naštěstí se vás to téma netýká, jde totiž o matku s dítětem.

Pro LIDI, co si zatím uvědomují, že jsou LIDÉ, doporučuji knihu Děvčátko Momo a ukradený čas, která se tématem ukradeného času zabývá.

Vřele doporučuji, je to vlastně o tom, co se tady na Zvědavci běžně probírá...

205553

24.11.2009 16:56

Hodina času

RE: Nezapomínejme

hestroy 77.?.?.?

Ano, již jsem si o vás představu vytvořil, Ampe. A rozhodně to není nic hezkého. Je mi líto, Jankovi bohužel nesaháte ani po kotníky. Myslím, že s tou tupostí byl ještě hodně mírný. Opravdu je mi vás líto.

205629

24.11.2009 18:26

Pro děti jen to nejlepší

RE: Z druhé strany

hestroy 77.?.?.?

>V článku se vůbec nerozlišuje povinné a nepovinné očkování.

Asi jsem četl jiný článek... Cituji...

V ČR je očkovací povinnost stanovená v zákoně č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví. Rodiče odpovídají za provedení očkování u dětí do patnácti let. Děti mají být očkovány proti těm nemocem, které jsou stanoveny vyhláškou ministerstva zdravotnictví č. 537/2006 Sb., o očkování proti infekčním nemocem. Pokud si tuto povinnost rodiče nesplní, hygienická stanice to posoudí jako spáchání přestupku na úseku zdravotnictví, za který může být uložena pokuta až do výše 10000,-Kč.

205637

25.11.2009 15:05

Zveřejněné emaily důkazem konspirace mezi vědci, tvrdí skeptikové

RE: Oteplování existuje, to je prostě fakt.

hestroy 77.?.?.?

Lidé, jako jste vy, Vojto? [mrknutí jedním okem]

205684

25.11.2009 15:52

Zveřejněné emaily důkazem konspirace mezi vědci, tvrdí skeptikové

RE: Osobne mam dojem

hestroy 77.?.?.?

To jsem zvědavý, co řeknete za dva roky. Jeslipak budete ochoten přiznat, že přestože nesledujete televizi, tak jste vedle ta jedle?

Globalní oteplování není žádný název, tudíž se nepíše s velkým G.

Jinak je váš příspěvek úplný nesmysl, žádný posun k subtropům se neděje.

A váš názor, že za změnu klimatu může člověk, k tomu vám můžu říct jen to, že byste si o tom měl něco zjistit.

205686

25.11.2009 16:03

Zveřejněné emaily důkazem konspirace mezi vědci, tvrdí skeptikové

RE: Měl jsem jen dvě otázky

hestroy 77.?.?.?

Můžete mi laskavě vysvětlit, o čem mluvíte? Možná by bylo dobré, předtím, než něco napíšete, přečíst si pořádně příspěvek na který reagujete. Nikdo se totiž neptal na to, jak je možné, že rostliny rostou rychleji při vyšším obsahu CO2. To je jasné každému, kdo vychodil ZŠ, takže přestože to tu prezentujete jako nějaký nový objev, jde o věc starou jak metuzalém.

Vlastní otázka zněla:
> Opět jsem se zeptal, jak by tohle vysvětlili, zda si uvědomují tyto poznatky?

Pro jistotu vám to vysvětlím ještě jednou. Pan Krabát správně uvedl (on to ví, jemu to vysvětlovat nemusíte), že zvýšený obsah CO2 je DOBRÝ pro zemědělství. On se ptal, zda si to vůbec uvědomuje někdo z těch chytráků, co si myslí, že je to špatně!!!

Už to chápete? Doufám že ano a že si příště přečtete pořádně otázku, než začnete vysvětlovat učivo pro ZŠ. Díky.

205688

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 0

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 2

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 1

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 1

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 9

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,90 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,39 Kč
100 maď. forintů
6,81 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 565,14 Kč
1 unce stříbra
520,85 Kč
Bitcoin
756 612,54 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 71 995 353