Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané hestroy

Nalezeno 3334 příspěveků, 16 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.03.2009 20:17

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Jane, opět jsi to rozvedl do podrobností a není co dodat. Samozřejmě, že s tebou naprosto souhlasím [smích]

185571

04.03.2009 20:21

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Pavle, předpokládám ale, že jsi nikdy nebyl drzý na učitele tak, jako onen chlapeček, který učitele tituloval šmejde. Jak říkám, pokud je mezi učitelem a žáky určitá slušnost, obvykle jsou učitelé velice tolerantní. Docela se divím, že na ty léta nevzpomínáš v dobrém. [mrknutí jedním okem]

185575

04.03.2009 20:36

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Vy mě asi bohužel nechápete. Jde mi o princip. Pokud se v dětech nebude pěstovat úcta ke starším, kam ten svět povede? Vy prostě spoléháte na to, že lidé jsou všichni dokonalí a chápu, co dělají. Z mé zkušenosti to možná platí tak pro 50% lidí.

Co byste dělal vy, kdyby vás potkala parta 14letých výrostků a začala vám sprostě nadávat? Řekl byste jim: Chlapci, ale to se přeci nesluší, apeluji na vaše vychování. Co myslíte, že by se stalo? V okamžiku, kdybyste ukázal slabost, by vás možná zkopali a okradli, jako se už mnohokrát stalo.

Pokud by mé dítě ve škole řeklo učitelovi "šmejde" a učitel by mu dal facku, řekl bych mému dítěti, aby si to dobře zapamatovalo. Rozhodně bych nebyl na učitele naštvaný, maximálně bych mohl fackovat sebe za to, že jsem nezvládl výchovu.

Můžete mi prosím vysvětlit, proč se těch smradů tak zastáváte? Stalo se vám ve škole, že vás někdo bil pro nic za nic? Měl jste někdy potíže s učiteli? Zkuste se zamyslet, proč ne!

A znovu opakuji, že k těmto politováníhodným excesům dochází proto, že není možnost, jak ty smrady (obzvlášť děti stbáckých papínků) usměrnit. Dvojka z chování? Pch... To tyhle malé drzouny rozhodně bolet nebude. Papínek jim zařídí pěkné místečko...

Vy jste to viděl? Máte na to odkaz?

185581

04.03.2009 20:48

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: reakce slabého idiota

hestroy 77.?.?.?

Než tu plakat nad svým osudem, byste tu raději mohl říci, zda vás někdo fackoval ve škole jen tak pro radost. Jestli ne, tak co to tu proboha říkáte?

A jestli to píšete proto, že učitelům sprostě nadávate a pak jste za hulváta a nějaká vám občas přiletí, pak nechápu, proč se cítíte ukřivděn.

Nejste sám, kdo prošel školou, nejste sám, koho ředitel nepozdravil, ale věřte, málokdo se cítí tak ublíženě, jako vy.

Do armády raději nechoďte, tam by z vás měli domácího mazlíčka. Možná by po vás i někdo něco chtěl a vy byste musel volat domů, ať si pro vás přijedou...

Počkejte až dokončíte školu, realita je ještě daleko krutější. Až budete mít např. firmu a nedostanete zakázku jen proto, že někdo uplatil odběratele, budete tu také tak plakat a stěžovat si? Upozorňuji vás, že tyhle věci váš charakter automaticky nezkazí, pokud se k těmto věcem budete stavět dle svého vlastního přesvědčení a morálky.

A když budete v nějaké firmě, ředitel bude imbecil, zkuste mu jen tak pro radost nadávat. Uvidíte, jak tam dlouho vydržíte.

Takže, jestli budete držet hubu a krok, záleží jen na vás. Pokud chcete mít život úplně bez problémů, doporučuji stát se bezdomovcem. Pak vám na hlavu určitě nikdo srát nebude.

Jen tak mimochodem, já jsem prošel všemi školami bez problémů, nikdo po mně nechtěl, abych mu lízal prdel, zachoval jsem si vždy svou důstojnost. Svůj názor jsem dokázal sdělit i bez urážek a drzostí, kupodivu jsem se domluvil i s těmi, které jsem považoval za mizerné učitele. Jestli on ten problém nakonec nebude ve vás a v té vaší ublíženosti.

[oči v sloup]

185584

04.03.2009 20:49

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Snad mi nechcete říci, že máte také co do činění s elektrotechnikou, pane Kramáři? [smích]

185585

05.03.2009 10:49

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Filmíky:

hestroy 77.?.?.?

Samozřejmě, že vím, jak se s grafikou pracovalo před 10 lety. Měl jsem Macintosh Quadra 800 a Photoshop 2.5.

A dokonce vím, jak se to dělalo i před tím...

A copak na těch filmech bylo, pane poblijóne?

185659

05.03.2009 10:56

Jak si Wall Street zaplatil vlastní pohřeb

RE: .

hestroy 77.?.?.?

On se tam mít špatně nebude, stejně jako mnoho dalších pohůnků Systému.

185660

05.03.2009 11:03

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Ale pane Nováku, máte pocit, že nejsem schopný vnímat svět kolem sebe? Máte pocit, že zrovna já patřím k těm, co podporují Systém? Dokonce si dovoluji tvrdit, že jen málokdo si tak dobře uvědomuje, co se kolem nás děje. Zkuste si přečíst některé moje příspěvky... [chechtot]

185662

05.03.2009 11:06

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: reakce slabého idiota

hestroy 77.?.?.?

Pokud za problémy nepovažujete 2 z chování na ZŠ, každý rok minimálně 2 třídní důtky, každý rok ředitelská důtka. Na střední moje kázeňské přestupky dá se říci ustaly, neboť jsem se začal soustředit na jiné věci a to počítače.

Upozorňuji, že jsem studoval za bolševika, maturoval jsem v roce 1990.

185663

05.03.2009 11:10

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: Chléb a hry

hestroy 77.?.?.?

Souhlasím. Ale nechápu, co s tím má společného náš starý dobrý známý John Locke?

185665

05.03.2009 11:50

Čočka a makaróny by mohly ohrozit bezpečnost Izraele

Perla demokracie a svobody na Blízkém východě

hestroy 77.?.?.?

Ano, ano, ten z největších národů, hned po muslimech, křesťanech, budhistech, hinduistech a dalších, je skutečnou ukázkou svobody a tolerance. Sice si žid nemůže vzít nežidovku, ale to se s primitivním islámem nedá srovnávat, neboť zde je to z bohumilého důvodu. Míšení ras je totiž velice špatné, to se židé dozvěděli koneckonců i od jejich vzoru - Adolfa Hitlera.

Dále je nutné méněcené rasy (muslimy) segregovat, aby nešlapali svýma špinavýma nohama po posvátné židovské půdě. Dále je nutné kolem nich postavit obří zdi s kulometnými věžemi, aby se ta špína nerozutekla.

Dalším důležitým bodem je vyhladovění této špíny v ghettech, přesně dle jejich německého vzoru. Nesmíme zapomínat, že ideologie bolševismu, nacismu a sionismu jsou v podstatě totožné, vždyť mají společné tvůrce...

A konečné řešení muslimské otázky? Bombardování fosforem a radioaktivní municí.

Ano, židé, jako ta nejčistší rasa, která je dokonce i nad rasou křesťanskou, neboť se nesmí mísit ani se špinavými gojim, má právo dělat přesně to samé, co dělali ti zlí nacisté za WWII.

Naprosto chápu, když židovský voják rozstřílí malou palestinskou holčičku. Vždyť dle jejich slov ta špinavá muslimská rasa nemá právo na existenci.

A je také velmi dobré, že nadřazená židovská rasa ovládá téměř každý stát, který na Zemi je. Díky tomu má dostatek prostředků (v poslední době museli gojímům trochu pustit žilou a přejít od skryté bankovní zlodějiny k okázalé zlodějině státních peněz, čili peněz daňových poplatníků) na to, aby si své vedoucí postavení udržela a dokázala konečně ovládnout miliardy gojímů, z kterých po jejich totálním ožebračení udělá své otroky, přesně tak, jak bylo v židovských svatých knihách předpovězeno.

Sláva Izraeli a jeho stvořiteli Rothschieldovi. Sláva Sidovi, sláva Vojtovi49, sláva Van Guldsteinovi, sláva Pražákovi, sláva Kafiášovi a dalším čistokrevným vyvoleným nadřazeným. Sláva jim, nechť jim jejich bůh peněz, zlodějiny a lži, dá dlouhý, vyvolený život, plný pokrytectví, ale hlavně peněz, peněz, peněz bez práce.

185670

05.03.2009 12:26

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Janko, děti mají svoje vnímání, to máš pravdu. Nicméně záleží na tom, kdo se v té skupině stane jakýmsi vzorem pro ostatní. Pokud se jím stane člověk na úrovni, pak jistě nebude nazývání učitele šmejdem to pravé ořechové.

Pokud však bude tím vzorem "okouzlující" mazlíček ze zbohatlické rodiny, který ostatním imponuje nejdražším oblečením a telefonem, který bude učitelům říkat šmejde, pak se bude dít co? Ty holčičky, pro které bude vzorem, začnou přijímat toto chování za něco, co je hodné chlapa.

Janko, je vidět, že jsi ze školních lavic už hodně dlouho. Já si dobře pamatuji, jak hodně dělalo třeba jen oblečení a to bylo za bolševika, kde všichni měli v podstatě to samé.

Takže nejlépe oblečený chlapeček, který má z domova obrovské seběvědomí, je nerovným konkurentem chlapečkům ze sociálně slabších rodin, kteří žádné sebevědomí nemají.

Ty holčičky, které se těmto neduživým chlapečkům líbí, ale koukají na toho hezkého bohatého chlapečka a na ně se ani nepodívají.

Tento chlapeček z "dobré" rodiny se s ničím nemusí párat, to má naučené z rodiny, kde mu do hlavy vštěpují, že ty socky kolem něj, jsou dobré tak akorát jako pracovní síla v kolbence.

Takže s učiteli se také nepárá, papínek to vyžehlí. Učitele nazývá šmejdem, holčičky vidí svůj vzor, jak se nebojí a považují to za chování hodné následování. Ostatní chlapečci nemají jinou možnost, než začít napodobovat někoho, kdo má úspěch.

Janko, mrkni na Sněženky a machři... Pak to vynásob tisíci a máš současný stav školství.

Ale o jednu věc tě prosím, nesnaž se z dětí dělat dospělé lidi s utvořeným názorem. Jestli si myslíš, že 14leté dítě má stejný pohled na svět, jako někdo, komu je o 40 let více, tak se hrozně pleteš. Mluvím ze své vlastní zkušenosti, k důležitým poznatkům o životě jsem došel až ve svých 25 letech, dnes ve svých 36 se ještě hodně, hodně učím. Samozřejmě, pokud ty jsi ve svých 14 letech věděl to samé, co dnes, pak má tvoje uvažování jistou logiku. Rozhlédni se kolem sebe a najdi lidi, kteří jsou na tom jako ty. Kolik jich je? Kolik lidí přemýšlí stejným způsobem? Jdi se projít do města a dívej se kolem sebe. Vyjeď autem na silnici, pusť si televizi, rádio, cokoliv. Jestliže všude vidíš hlubokomyslné úvahy, morálku, slušné vychování, sounáležitost atd, pak mi napiš, kde žiješ, já se tam odstěhuju.

...

185680

05.03.2009 12:27

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

... dokončení

hestroy 77.?.?.?

...

Pokud ne, pak si nemysli, že děti vyrůstají někde jinde, v prostředí, které na ně má dobrý vliv. Jdi mezi ně a začni jim vyprávět to, co tu píšeš. Zeptej se jich na jejich hodnoty, třeba té 12leté holčičky, co si zrovna listuje v Bravogirl, kde píšou o tom, jak co nejrychleji přijít o panenství, případně se zeptej toho 14letého kluka, který celé dny hraje CounterStrike, případně té partičky, která kouří za školou, v lepším případě tabák. Zeptej se jich, jak často se dívají na televizi a jak často si čtou knížky. Zeptej se jich, zda jsou pro ně důležitější peníze nebo svoboda. Zeptej se jich, zda je lepší chodit ve značkových hadrech nebo se učit. Pak nám zkus poreferovat o tom, jak jsi pochodil. To myslím vážně!

Nakonec jedna otázka. Patřil jsi mezi ty kluky, po kterých holky jely? Patřil jsi mezi vůdčí osobnosti ve třídě? Pokud ano, na základě čeho?

185681

05.03.2009 12:40

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

hestroy 77.?.?.?

Josephe, nesouhlasím s vámi. Otroka samozřejmě z člověka udělat jde, naprosto jednoduše, tak jako to šlo vždy. To, že se dnes nepoužívají důtky a meče k dosažení tohoto bohulibého cíle, ještě neznamená, že to není možné.

Otroka jde udělat z člověka televizní reklamou. Hypotékou, půjčkou.

Jde ho z něho udělat samotným systémem, který tvrdí, že úspěch je to hlavní. Workoholici jsou otroci práce, peněz...

Holčičky jsou od malička učeny, jak si vybrat toho krásného, bohatého, aby vypadal jakoti kluci z Bravíčka. Chlapečci se chca nechca musí přizpůsobit.

S geny to dle mého nemá moc společného, jsem si jistý, že pokud by byl někdo odmalička vychováván v jiné společnosti, než v této, která mu odmalička vymývá hlavu reklamou, vyrostl by z něho úplně jiný jedinec. Tou reklamou myslím i rodiče, kteří to předávají už po generace.

Víte, Josephe, dříve se s lidmi nesrali. Neposloucháš? Tady máš. Tvůj domek zapálíme, ženu znásilníme, tebe zabijeme, děti prodáme do otroctví.

Po desítky generací bylo lidstvo vychováváno terorem a strachem. Rodiče pak sami svým dětem říkali, že mají pána poslouchat, že je to tak od počátku, že existují vrstvv, které se mohou brát jen mezi sebou atd.

Vaše hříchy budu trestat po desítky generací. A je to pravda.

Jsem si jistý, že naši předci žili úplně jinak před příchodem křesťanství, které bylo nastoleno velice krvavým způsobem. Takže s geny to nemá nic polečného.

185684

05.03.2009 12:46

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

hestroy 77.?.?.?

Já si čtu příspěvky Janasmitha rád, pane editore. Alespoň se tím kompenzuje počet článků, kterých není zrovna mnoho a jejich kvalita také není vždy úplně jedinečná...

Už se vám podařilo vyštvat pana Nasredina, ten mi tu dost chybí... [oči v sloup]

A ty Jene, zkus zašmátrat v peněžence a pošli nějaký příspěvek! [mrknutí jedním okem]

185685

05.03.2009 14:48

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Tak znova. Spratek je podle mého naprosto specifický druh nevychovaného hulváta, který vůbec, ale vůbec nerevoltuje proti Systému, neboť je mu to za prvé jedno, za druhé o něm nemá ani tušení.

Vy tu generalizujete děti na velmi odpovědné lidi, kteří si naprosto uvědomují, jak je Systém válcuje. Zkuste si přečíst Bravo. Už jste ho asi dlouho nečetl.

Jestli jste VY byl znásilňován na škole, pak mluvíte ze SVÉ zkušnosti. já jsem prošel všechny školy bez toho, abych se cítil znásilňován. Učivo mě bavilo, zejména matematika, dějepis, čeština. Učitele jsem měl rád, ve velké většině to byli inteligentní, rozumní lidé. Ty, co byli na svém místě omylem jsem sice nemusel, nicméně jsem k nim byl SLUŠNÝ! S nikým jsem neměl problémy, nikdo si na mě nezasedl tak, aby mě to vadilo. Učitelka češtiny mě sice u maturity potopila, protože mě měla ráda, nicméně se mnou díky mému vcelku dobrému prospěchu nemohla nic jiného dělat.

Ale už chápu, v čem se naše úvahy rozcházejí. Já zastávám názor, že člověk by měl být slušný a pokud slušný nebude, ponese za to následky, které si sám přivolá. Vy naopak zastáváte názor, nechat děti dělat si co chtějí, i kdyby měli umlátit babičku kvůli pár korunám a spoléhat na to, že se dají do kupy samy. S předpokladem, že člověk dosáhne nejvyšších kvalit tím, že se mu nechá naprosto volný protor a bude s nimi jednáno jako v bavlnce, tj. bude se jim tolerovat, když budou učitelům tykat a nazývat je šmejdy.

Až budete mít děti, které budou na perníku, budete jim dobrovolně dávat peníze na fet? Budete tolerovat, když vám budou vykrádat peněženku, prodají vaši televizi?

Budete si říkat: Chudáci, byli moc skřípnutí, občas dokonce museli dělat něco, co se jim nelíbilo, třeba se učit počítat, nebo psát spisovně. Jsem si jistý, že vaše metoda totální tolerance jim bude v bv jejich životě velmi prospěšná, neboť až přijdou do zaměstnání, tak je tam budou také rozmazlovat a HLAVNĚ je nebudou nutit dělat něco, co se jim nebude líbit.

Jesli nejste schopen posoudit rozdíl mezi normálním dítětem a spratkem, pak spolu asi stejnou řeč nenajdeme. Řeknu vám ještě jednu věc. Když jsem byl na střední škole, jednoho takového spratka jsem znal. Měl sice dobrý prospěch, ale jinak to byl namyšlený frajer. Byla mezi námi určitá rivalita, každý jsme byli jiný, ale oba jsme patřili k těm, které na škole nešlo přehlédnout.

...

185709

05.03.2009 14:52

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

...dokončení

hestroy 77.?.?.?

Jednou do mě strčil, když jsme šli do šaten, tak, že jsem narazil ramenem do futer. Za odměnu jsem ho strčil ze schodů, což on považoval za něco, co si na něj nikdo nemůže dovolit (to že on strčil do mě první, to mu nějak nedocházelo), takže přiběhl a rovnou mi dal pěstí na ohryzek. Vy byste možná použil několik vlídných slov, abyste ho ubezpečil, že jste měkota připosraná, ale já si tyhle věci líbit nenechám... Takže jsem mu dal pěstí do zubů, on mi to chtěl vrátit, uhnul jsem hlavou a on narazil pěstí do zdi.

Celé to proběhlo před zraky téměř všech studentů... Druhý den jsem ho potkal na chodbě s modrou pusou a rukou v sádře. Od té doby jsem s ním neměl jediný problém a bavili jsme se dál. Jeho pozice se ovšem značně změnila, už to nebyl takový frajírek, co si může dovolit vše. Každý viděl, kam to dopracoval.

Takže ano, byl to spratek, kterého pěkná rána do zubů sakra vychovala!

A s tím pláčem nad úrovní školství máte možná pravdu, já jsem studoval za bolševika, takže to v té době bylo asi lepší, že? To, že Systém dělá z lidí poslušné otroky, to je jiná věc, ale pokud si myslíte, že k nápravě Systému dojde tím, že žáci budou učitelům tykat a nazývat je šmejdy, opravdu si myslíte, že to něčemu pomůže? Není to náhodou přesně to, co Systém chce? A vy ho v tom ještě podporujete! [bliji]

185710

05.03.2009 14:57

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: ... dokončení

hestroy 77.?.?.?

No, je to sice trochu jinak, než píšete, ale rámcově s vámi mohu souhlasit.

Ti bohatí, slavní, úspěšní, co jsou v novinách a v bulváru, obvykle dosáhli svého postavení skrz rodiče, atd. Na tomhle světě není spravedlnost.

A navíc si myslím, že ty násilnosti byly vyprovokovány... Kdo se proti nim rázně postavil? A kdo se pak stal prezidentem?

Konzum a bulvár, to je to, co nahrazuje opravdové lidské hodnoty... A kdo za tím stojí? Přeci naši staří známí šéfové Systému.

185711

05.03.2009 14:58

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Tady nás je skutečně velmi hodně, co studovali elektrotechniku. Je to zajímavé...

185712

05.03.2009 14:59

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

hestroy 77.?.?.?

Souhlas!

185714

05.03.2009 15:03

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: ... dokončení

hestroy 77.?.?.?

Janko, musím se přiznat, že ti občas nerozumím... Ale snažím se... Předpokládám, že ti došlo, že reaguješ na můj příspěvek, přesto, že jsem nebyl přihlášen.

Rád bych věřil tomu, že se to může překlopit, ale kdy k tomu naposledy došlo na Zemi?

Na Chobota se podívám [smích]

185715

05.03.2009 15:19

Čočka a makaróny by mohly ohrozit bezpečnost Izraele

RE: Perla demokracie a svobody na Blízkém východě

hestroy 77.?.?.?

Hitler měl za svého lékaře žida. Za svého astrologa, který mu mimojiné dobře poradil, kdy má zaútočit na Stalingrad a u Kursku, měl také žida. (???)

Víte pane, já mám o všech těchto "vůdcích" své mínění. Adolf Hitler byl jistě moudrý muž, vždyť zakázal kouření, budoval dálnice, do pitné vody začal přidávat fluor, zavedl jednotnou propagandu, odstranil opozici, teplouše, bezdomovce, tělesně a mentálně postižené atd. Vše samozřejmě v zájmu přírody a pokroku.

Ano, byl údajně proti židům. Ale proč? Protože stejně jako dnes by to byl dobrý volební program?

Jistě víte o tom, že jeho babička - židovka - pracovala jako služebná u páně Rothschileda, pak jí vyhodili, když byla těhotná a pak když malý Adolf psal Rothschiledovi, že je jeho vnuk, nedostalo se mu odpovědi.

Nicméně je zajímavé, že Adolf dokázal to, co dokázal, což by bez peněz šlo velmi těžko. Kdo mu tedy tyto peníze poskytl? Kdo měl v té době v Německu peníze?

Hitler byl jako každý vůdce, římské impérium bylo stejně nemilosrdné ve vyvražďování "barbarů" a dnes se na něj díváme div ne jako ideální říši.

Anglie vyvraždila miliony lidí ve svém "bohulibém" rozšiřování demokracie... Opět se o tom nemluví nijak špatně. A to vynalezli koncetrační tábory!

Je pravda, že Adolf, který dělal v podstatě to samé, co mnoho jiných "vůdců" je dnes označován skoro jako pekelník, ačkoliv všichni ostatní byli jedno a to samé.

Ale představovat si ho jako lidumila, kterému šlo o to, aby se měl každý dobře, to snad nemyslíte vážně. Zeptejte se na to lidí, co byli v koncentračních táborech, co byli popraveni jen za blbé legrácky (Vyšší princip), co byli totálně nasazeni, atd.

Hitler jasně dokázal, jak moc se chce učit od ostatních tím, že zavřel naše vysoké školy.

Já jsem Čech a obsazení pohraničí a následné vytvoření protektorátu nepřineslo NIC dobrého, protože dobra se nedosáhne zlem.

Jinak samozřejmě souhlasím s tím, že historie byla v Norimberku změněna k nepoznání a jistě by mě i zavřeli, protože o holokaustu mám také své mínění...

185717

05.03.2009 15:26

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

hestroy 77.?.?.?

Předtím jsem nebyl přihlášen, takže jste reagovala na mě. No vidíte, sama jste tu uvedla, jak to s těmi buzíky bylo a je. Takže není nutný genetický základ k tomu, aby se člověk stal teploušem... [mrknutí jedním okem]

185718

05.03.2009 15:53

Jak si Wall Street zaplatil vlastní pohřeb

RE: Neviděl bych to jako pohřeb ,spíše trik, vyklidit bojiště s plnými kapsami.

hestroy 77.?.?.?

Jako vždy jste trefil hřebíček na hlavičku, Kozorohu!

185726

05.03.2009 15:54

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: Chléb a hry

hestroy 77.?.?.?

Aha, jsem trochu trouba [chechtot]

185727

05.03.2009 15:56

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: SOUHLAS

hestroy 77.?.?.?

Jojo, Shakespeare věděl, zač je toho loket... A to prosím už v 16. století!

185729

05.03.2009 16:11

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Tím snižováním mezilidské slušnosti máte konkrétně na mysli co?

Ukliď si to sám, šmejde? Ale právě vy tu bojujete za to, aby se tyto věci neřešily! Těmito drobnostmi to začíná a pokud si bude moci každý dělat, co bude chtít, pak se stane co? Víte, možná je to tím, že si každý představujeme svobodu konání nějak jinak.

Já si svobodu rozhodně nepředstavuji tak, že bych mohl někomu nadávat. Vy ano? A jesliže mu budu nadávat, musím počítat s nějakou reakcí...

Nemyslíte, že svobodné je to, že když někomu něco uděláte, může on udělat na oplátku něco vám? A každý MUSÍ počítat s tím, že za svoji svobodu a svoje činy ponese zodpovědnost. Pokud si někdo dovoluje na staršího, většího a silnějšího, musí počítat s tím, že ten větší a silnější mu může jednu vrazit. Takže když si někdo dovoluje a pak začne fňukat, že se mu to vrátilo, je to prostě jelito.

Jak to probíhá u zvířat? Když štěňata začnou svoji matku kousat více než je zdrávo, co si myslíte, že se stane? Myslíte, že jim dá dvojku z chování?

Copak nechápete, že je to pro jejich dobro? Někde na autoritu, která je nad nimi prostě narazit musí. A čím dřív, tím lépe! Jinak by se také mohlo stát, že příště, až si tenhle spratek (dle vás slušný chlapec) bude dovolovat na někoho v hospodě, vyrazí mu za to pár zubů. A až bude domů utíkat s brekem za maminkou a tatínkem, co se mu zase stalo, bude už jen za rozmazleného drzého spratka (dle vás slušného mladého muže, který vyjádřil svůj názor).

185732

05.03.2009 16:23

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: Kdy to začalo ?

hestroy 77.?.?.?

Ano, ano, velice výstižné až do morku kostí!

185736

05.03.2009 18:51

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: je to nezmysel,

hestroy 77.?.?.?

Takže Eriku 1977, jdem si to trochu probrat.

Přepokládám, že jste ročník 1977. Před 17 lety byl rok 1992. V tu dobu vám bylo 15 roků.

Takže to, co popisujete se stalo až po pádu bolševika. Kdybyste si přečetl moje příspěvky, zjistil byste, že jsem tam doslova psal, že dva roky po pádu bolševika se už po chodbách proháněli drzí smradi.

Nevím, kde by mohli někoho dokopat, možná na Slovensku, já jsem to nezažil za celý svůj život a nikdy jsem o tom neslyšel.

Takže vám můžu jednoduše sdělit, že to, co si pamatujete, je už rozklad, nikoliv to, co bylo předtím. Já jsem maturoval v roce 1991. Do té doby žádná ganja, nikdo ani nevěděl, co to je. Také jsem v životě neslyšel, že by někdo souložil se spolužačkou na záchodě.

A to už vůbec nemluvím o ZŠ. Takže jste tu dokázal jen to, co jsem tu už řekl, a to, že po pádu bolševika šlo školství od desíti k pěti.

185749

05.03.2009 19:06

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: ...dokončení

hestroy 77.?.?.?

Tak dobrá, mohu tedy shrnout to, jak chápu to, co se snažíte sdělit?

1. To, že se žáci chovají jako hulváti, je chybou školy.
2. Problémy mezi učiteli a žáky vznikají z toho, že škola děti NUTÍ se učit.


Vy asi nechápete, co tu celou dobu říkám... Já jsem NIKDY NEMĚL se školou a s učiteli problém. Proč? Dokonce jsem podobné chování NIKDY nezažil! Proč? Protože jsem studoval za bolševika?

Nikdy jsem neměl pocit, že by mě škola nějak omezovala, nutila dělat to, co nechci (ano, byl jsem líný se učit, ale to byla lenost). Proč?

Zkuste mi odpovědět na tyto otázky. Proč si myslíte, že jsem nikdy nezažil takovou drzost k učiteli? Proč jsem nikdy učitelům netykal a nenadával jim, přestože jsem měl v žákovské jednu poznámku za druhou?

Proč, když jsem dostal přes ruce rákoskou, jsem to nepovažoval za nějakou křivdu?

Zkuste mi prosím odpovědět na moje otázky, já vůbec nechápu, proč jeden příklad, kdy žák tyká učiteli a nadává mu, obracíte tak, že je to chyba učitele? Proč se snažíte naznačit, že ho ten učitel surově zmlátil? Co tím sledujete? Proč ostatní studenti nedělají to samé, proč to byl jen jeden příklad? Protože byl ten člověk morálně nejvíc na výši?

Opravdu nechápu, co se snažíte naznačit. Pokud se tím snažíte naznačit, že Systém stojí za pendrek, tak proč chybu svalujete na učitele? Myslíte, že ten je jediný, kdo za něco může?

Rozhodně se vás nenenávidím, jak jste na to přišel? Já tu s vámi diskutuji na základě svých vlastních zkušeností. Vzhledem k tomu, že jsem tyto věci nezažil a naplno vypukly až po pádu bolševika, znamená to snad, že za bolševika to bylo v pořádku?

Jak si představujete, že by tedy mělo školství vypadat? Zatím to vypadá, že podporujete metodu hulvátského odporu. To máte ze školy tak negativní vzpomínky? Co se vám tam stalo?

185751

05.03.2009 19:20

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Takže ještě jednou. Tím, co tu říkáte, vlastně tvrdíte, že školství za bolševika bylo volnější, než teď. Chápu to správně? Že za bolševika byla pravidla méně tvrdá?

Protože já jsem se NIKDY s ničím podobným neshledal. Nikde jsem netvrdil, že by se mělo něco zpřísňovat, ukažte mi to...

Jediné co tvrdím a tím naši diskusi asi uzavřu, je to, že by se k sobě měli lidé chovat slušně a zejména mladší ke starším. Vy naopak tvrdíte, že ten chlapeček měl vlastně svaté právo tomu učiteli nadávat, vždyť je vlastně oběť systému.

Přitom jste sám přiznal, že jste nikdy žádnému učiteli nenadával. Zřejmě tedy oběť systému nejste.

Zkrátka se lišíme v tom, že já jsem pro zachování hodnot, jako je slušnost, úcta ke stáří, smysl pro fair play (když někomu něco udělám, mohu počítat s tím, že mi to vrátí).

Zatímco vy jste pro hulvátsví jako prostředek odporu a to, že jeden spratek je drzý na učitele a dostane se mu negativní pozornosti, převádíte rovnou na celou mládež, jako by se snad chovali všichni stejně.

Klidně své děti vychovávejte v tomto duchu, řejněte jim, že až se jim ve škole nebude něco líbit, ať to dají najevo nevybíravou formou, ať je vidět, že jsou z dobré rodiny.

Já bych své děti učil bojovat se Systémem daleko sofistikovanějšími metodami.

185752

05.03.2009 19:35

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Filmíky:

hestroy 77.?.?.?

Pane Vodníku, možná jste si toho nevšiml, ale já jsem nikde netvrdil, že díky absenci hvězd na obloze jsou ty fotky podvrh. Já tu jen argumentuji absencí ďolíku pod tryskou a také tím, že je možná jakákoliv blamáž veřejnosti nez jakýchkkoliv problémů (argument, že kdyby tam nějaká chyba byla, Rusové by to hned hlásili).

Schválně si přečtěte všechny moje příspěvky. O hvězdách jste začal vy, když jste se mě na to zeptal. Já jsem vám jen odpověděl, aby to bylo věrohodnější. A vy mi tu začnete vykládat něco o tom, že tam ty hvězdy být nemůžou a vysvětlovat proč. Ale já se s vámi o hvězdách přeci vůbec nehádám a nikdy jsem tento argument nepoužil.

Dobře, věřte si čemu chcete, když si přečtete moje příspěvky, zjistíte, že jsem nikde neřekl, že tam Američané nebyli! To je překvapení, že? Jen si nemůžu být tak jistý, jako vy. Položil byste svůj život za tvrzení, že ty záběry pocházejí z Měsíce? Já už po svých zkušenostech věřím jen tomu, co sám uvidím.

Je dobře, že se bavíte. Škoda, že na svůj účet... [chechtot]

185755

06.03.2009 10:40

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Přesně tak, na to se tady trochu zapomíná. Ten hodný slušný chlapeček je naprosto v pohodě, zoufalý učitel je pod drnem. Smutná tragédie...

185801

06.03.2009 10:58

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

Ještě malý dodatek

hestroy 77.?.?.?

Ještě jsem nad tím trochu přemýšlel.

Drzý spratek (já vím, někteří to neradi slyší), tituloval svého učitele šmejdem, načež jeho jediným trestem byla facka, tím to pro něj skončilo. Jeho učitel byl "po zásluze" vyhozen z práce a spáchal sebevraždu.

Takže z toho plyne poučení... Kdo nic nedělá, nic nezkazí. Dejme dětem volnost, prý jsou hrozně přetěžované, dovolme jim dělat co se jim zlíbí, jsem si jistý, že to společnosti "prospěje" - případně přímo pustí žilou.

Kvalitních učitelů bude jistě dostatek, každý chce být ve třídě beztrestně urážen, takže se tím rychle vyřeší kvalita výuky. Neboť i odolní učitelé s velkou autoritou se po pár letech totální bezmoci vůči drzým spratkům ze zbohatlických rodin sbalí fidlátka a půjdou od válu, v zájmu zachování svého duševního zdraví.

Nebojme se těchto experimentů, jakmile lidé ztratí základní slušnost, budou se k sobě chovat jako opice, i když opice pravděpodobně neumí jen tak z legrace někoho urážet. Místo slušnosti však nebudou děti tak traumatizovány tím, že se po nich něco chce a budou si moci dělat, co se jim zlíbí.

Jsem upřímně zklamán tím, že se zde našli lidé, kteří vinu svalili na učitele, který byl nakonec jedinou obětí. Můžeme jen doufat, že ten drzý spratek si uvědomí, že přispěl ke smrti člověka, který zřejmě nedokázal unést změnu, která nastala po roce 1989, kdy došlo k totálnímu rozkladu morálky, pravděpodobně již nezvratně.

A jaké řešení, v případě, že by se tím chtěl někdo zabývat? Vyloučit spratka na týden ze školy, ať se rodiče starají. Nicméně nevěřím, že v dnešní době by k něčemu podobnému mohlo dojít. Škol je hodně, dětí málo, kažá státní dotace je dobrá, takže je dobré studenty moc nepopouzet, aby náhodou neodešli na jinou školu.

185804

06.03.2009 14:36

Otázka lidských práv a svobod

RE: Ach ouvej, jako puberťák....

hestroy 77.?.?.?

Každý má právo na svůj názor. Nicméně některé vaše názory jsou jaksi, no nevím, jak bych to řekl... [zmaten]

185819

06.03.2009 16:19

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: Ještě malý dodatek, pán Hestroy väčšinou s Vami súhlasím

hestroy 77.?.?.?

Pane Giby, možná jste si nevšiml, že půl mého příspěvku je čistá ironie [smích]

185825

06.03.2009 16:24

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: Velká iluze českého školství

hestroy 77.?.?.?

Díky za super odkaz. Je vidět, že mé názory nejsou osamocené a v tomto článku je to perfektně doloženo.

Vypíchnu jen závěr:

Vím, že mnoho věcí je z principu špatně a je obtížné se tomu postavit. V době pravidla Peníze jdou za žákem, v době bulvarizace tisku, všeobecné povrchnosti a reklam, je těžké vytvářet kvalitní, klidnou školu. O dobrých školách se nebude psát v tisku, nebudou mít úžasně atraktivní nabídku, budou mít potíže, protože poctivou prací a péčí o žáky budou rodičům dělat starosti. Vím, že je to nerovný zápas. Ale pozor. Je to zápas o vlastní lidskou hodnotu, o čest a také o děti, které jsou bezbrannou kořistí všeobsáhlé lži, ve které vesele žijeme.

Slova moudrého člověka!!!

185826

06.03.2009 16:38

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Pane Nováku, všiml jste si vůbec toho, jak ten případ dopadl?

Spratkovi se NIC nestalo, vámi je ještě chválen za to, jak se dokáže hezky ozvat.

Učitel byl vyhozen z práce, vláčen tiskem, nakonec to neunesl a oběsil se.

A vy tu budete opakovat, že obětí byl spratek. Víte, že trochu nechápu vaše hodnoty?

Jinak ještě k té výuce. Takže vy doporučujete, že když se někdo nebude chtít učit češtinu, může se učit třeba malovat vajíčka. Když se někdo nebude chtít učit dějepis, může se učit zametat chodník.

To si opravdu myslíte, že to povede k lepší a vzdělanější společnosti? To opravdu chcete, aby se náš národ stal národem primitivů, co budou umět dobře přepínat televizní kanály? Opravdu si myslíte, že děti mají zájem se učit? já byl líný jak veš. A jsem velice rád, že mě škola DONUTILA.

Možná jsem opravdu obrovská výjimka, ale já jsem velice vděčný, za komplexní znalosti, které mě naučila ZŠ a SŠ. Bez nich bych byl jen specializovaný idiot.

To vás ve škole tolik trápili? To jste opravdu nenáviděl ten stres, klec, kálení na hlavu, jak říkáte? Nebo vás prostě mučili spolužáci, ti slušní, vychovaní mladí lidé? Opravdu tolik litujete, že jste se naučil matematiku, češtinu, dějepis, zeměpis? Máte pocit, že kdyby vás to neučili, tak umíte psát česky a vyjadřovat se jako člověk?

Ach jo, opravdu vám ani trochu nerozumím. Přečtěte si tohle.

Opravdu mám pocit, že jste byl ve škole obětí šikany, jinak si váš přístup totálního uvolnění mravů a rozkladu klasické výuky neumím vysvětlit. [zmaten]

185828

06.03.2009 17:07

Otázka lidských práv a svobod

RE: Souhlas

hestroy 77.?.?.?

Ano, souhlasím s vámi. Nemyslím si, že rovnost a rovnoprávnost je jedno a to samé.

185829

06.03.2009 17:12

Srbsko chce, aby svět uznal jeho ztráty

Raději mlčím

hestroy 77.?.?.?

Nebudu se k tomuto tématu vyjadřovat, neboť pokud bych se vyjádřit měl, padala by hodně ostrá slova na adresu vyvolených nadřazených , kteří obětovali desetitisíce lidských životů pro svůj soukromý prospěch a rozklad Evropy. Celé humanitární bombardování byla obrovská fraška, která skončila miliardami v kapsách vyvolených nadřazených a desítkami tisíc těch, co už jen prdí do hlíny. Jsou to sráči!!!

185830

06.03.2009 17:16

Otázka lidských práv a svobod

A ještě jedna malá technická

hestroy 77.?.?.?

Pan Lhoták nás již přesvědčil, že umí psát tak složité věty, že se v nich nikdo nevyzná. Pokud to měl být důkaz jeho fundovanosti, budiž. Nicméně by se to dalo napsat desetkrát jednodušeji, takže by si to mohli přečíst i normální lidé, kteří by nemuseli, jako já, číst každou větu 10krát, abych pochopil její smysl.

Ale to je taková bolístka každého článku p. Lhotáka. I když uznávám, že pokud se někomu povede se prokousat těmi dlouhými zmatenými větami až do konce a pochopit smysl, patří mu první místo ve zpracování ultranepřehledného textu. [oči v sloup]

185831

08.03.2009 20:09

Skutočné príčiny svetovej finančnej krízy

RE: Kdo je Michail Chazin?

hestroy 77.?.?.?

Tak proč sem píšete, mě zase nezajímají takovéto nicneříkající příspěvky... Vždyť je to tam napsáno, pište jen, máte-li co říci. Ale namasírovat si svoje ego jste musel, že? [chechtot] [oči v sloup]

186022

08.03.2009 20:12

Smrt dogmatu

RE: Z pohledu programátora může být genetická výbava jen hardware, to co jsme, je však software

hestroy 77.?.?.?

A vy, Vojto, věříte čemu? Tomu, co říkají v televizi? Hmm, tak to jste borec! [chechtot]

186023

09.03.2009 10:54

Sbohem, banky

No, myslím, že to editor trochu přehnal

hestroy 77.?.?.?

Nechápu, co editorovi vadí na představě, že by měl někdo pracovat v lese. Tady nejde o komunismus, ale o to, že by to byla prospěšnější práce, než krást. A jestli potrestání bankéřů, kteří rokradli stovky miliard dolarů, znamená komunismus, pak už ničemu nerozumím... [překvapení]

186062

09.03.2009 15:32

Skutočné príčiny svetovej finančnej krízy

RE: Kdo je Michail Chazin?

hestroy 77.?.?.?

A na co mám reagovat? Na nesmyslné příspěvky? [překvapení]

186082

09.03.2009 15:34

Skutočné príčiny svetovej finančnej krízy

RE: Kdo je Michail Chazin?

hestroy 77.?.?.?

Další nicneříkající příspěvek. Stojí vám to za to?

186083

09.03.2009 15:47

Otázka lidských práv a svobod

RE: Souhlas

hestroy 77.?.?.?

Myslím, že se v názorech zas až tolik nelišíme. [smích]

186086

09.03.2009 15:53

Otázka lidských práv a svobod

RE: A ještě jedna malá technická

hestroy 77.?.?.?

Pan Lhoták rozebírá zajímavé téma, nicméně hutná forma jeho psaného projevu je myslím velkou překážkou k tomu, aby si článek mohli přečíst i lidé, kteří nebudou chtít luštit význam každé věty...

186087

09.03.2009 16:11

Otázka lidských práv a svobod

RE: Souhlas

hestroy 77.?.?.?

>Hlubší smysl nelze vyjádřit jednoduchými výrazy, jak se někteří zde domnívají a tudíž kritizují formu mých článků.

Pane Lhotáku, já to nemyslím ve zlém. Prostě se to blbě čte.

Víte, já mám jiný názor. Hlubší smysl by měl právě člověk pochopit na základě jednoduchosti, ne na základě dlouhých hutných vět. To co tvrdíte, je pouze váš názor, rozhodně to není pravidlo. Ten, kdo dokáže složité věci podat jednoduše, je mistr, ne ten, kdo je podá tak, že jsou přístupné jen těm nejtrpělivějším.

> Jednoduchá forma znamená zůstat uvězněn v zajetých klišé a pojmových fikcích.

Tak tohle už je bohužel úplný nesmysl. Opět není nikde dáno, že složitá forma je zárukou něčeho kvalitního. Protože forma s kvalitou nemá vůbec nic společného.

No nic. Proti gustu žádný dišputát. Pokud jste přesvědčen, že čím složitější větné stavby, tím lepší článek, jen pokračujte. Bohužel tím ochuzujete velkou část čtenářů o zajímavé názory.

Ale to je jen a pouze můj názor.

186088

09.03.2009 19:00

Sbohem, banky

RE: Základní omyl

hestroy 77.?.?.?

Tak, tak...

186120

10.03.2009 14:17

Otázka lidských práv a svobod

RE: Souhlas

hestroy 77.?.?.?

Máte pocit, že by to nešlo podat jednodušeji, aniž by došlo ke ztrátě informace? Vědeckou práci jistě nejde vysvětlit několika základními slovy, nicméně ji není nutné psát v dlouhých souvětích. Opět opakuji, že schopnost podat svůj názor co nejjednodušeji, je základem úspěchu.

Jak ale říkám, je to samozřejmě vůle autora, jakým způsobem bude psát a pro koho bude psát. Obecně platí, že pokud někdo nepochopí smysl několika prvních vět, okamžitě přestává číst. Já jsem si tento článek pana Lhotáka dočetl jen proto, že proti jeho jiným článkům je velmi krátký.

186195

10.03.2009 14:21

Otázka lidských práv a svobod

RE: Souhlas

hestroy 77.?.?.?

Paní Jarmilo, myslím, že příliš spekulujete. Nikdo se zde ničeho nezastává, pouze zde bylo správně poznamenáno, že jiný kraj, jiný mrav. Pokud se vám ta věc s okem tak nelíbí, můžete si začít prospěvovat: "Bomb, Iran, bomb..." [mrknutí jedním okem]

186196

10.03.2009 16:10

Severní Korea se připravuje na válku s USA a s Jižní Koreou

RE: Severná Korea

hestroy 77.?.?.?

Ano, na to se nesmí zapmínat, že ta "krize" je perfektně řízena - jistí vyvolení mají stamiliardové žně. Poslední možnost, jak tyto bezcené papírky vyměnit za něco, co má ještě cenu, zejména pozemky atd.

186212

10.03.2009 16:11

Otázka lidských práv a svobod

RE: Souhlas

hestroy 77.?.?.?

Ano, ale jestli to není tím, že Írán známe jen z televize...

186213

10.03.2009 16:15

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

hestroy 77.?.?.?

Pane Kramáři, píšete velmi pěkně a k věci. Líbí se mi váš přístup selského rozumu a zkušeností. Díky za vaše milé a příjemné příspěvky! [smích]

186216

11.03.2009 10:41

Skutočné príčiny svetovej finančnej krízy

RE: Kdo je Michail Chazin?

hestroy 77.?.?.?

Opravdu se vám vyplatí psát tolik slov o ničem? [zmaten]

186279

11.03.2009 10:43

Už zase straší s nukleárním Íránem

RE: Článek obsahuje pár naprosto zjevných nesmyslů:

hestroy 77.?.?.?

Nechte Pergila být. Je to pouhý provokatér 3. úrovně. Nechápu, proč na něj vůbec reagujete... [oči v sloup]

186280

11.03.2009 10:51

Představte si

Zajímavé

hestroy 77.?.?.?

Ron Paul to hezky přirovnal. Nicméně! Jeho tvrzení, že za 911 stojí nějací lidé z BV je poněkud, ehm, no, přinejmenším diplomaticky korektní. Sice chápu, že si nemůže otevřít hubu, jinak by ho zavřeli do blázince, nebo rovnou do vězení, ale pokud bude někdo nabízet něco lepšího, ale přitom stejně lhát, pak je to celé zbytečné. Jedině pravda může lidi posunout dál z tohohle marasmu.

186281

11.03.2009 12:52

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

hestroy 77.?.?.?

Paní Jarmilo, myslíte, že je nutné se pouštět do těchto žabomyších válek? Vědkyní myslela Striga vás, ale to vám asi také došlo. [smích]

186296

11.03.2009 13:08

Seignorage, signoraggio II - panské a služné

RE: Tady se vloudila chyba

hestroy 77.?.?.?

Myslím, že se mýlíte. Nevím, kdo přišel na to, že korupce kvete pouze ve státní správě, ale ve skutečnosti korupce prostupuje celý trh. Čím větší společnosti, tím větší možnost korupce.

Vydávat peníze by měl stát a měl by je krýt zlatem. Samozřejmě že PRVNÍ povinností státu by bylo bránit korupci. Toho by jistě šlo dosáhnout velmi, velmi vysokými tresty, zejména pokud by šlo o státní úředníky.

Tady by také stálo za zmínku, že by bylo ideální redukovat počet státních úřeníků na zhruba 1/10 a zvýšit jim platy například 3krát až 5krát. Ovšem s tím, že by mohli být snadno nahrazeni, pokud by neplnili svoje povinnosti perfektně. Státní úředník by měl být váženou, vysoce kvalifikovanou osobností, nikoliv ten, kdo neobstojí ve veřejném sektoru. Státní úředníci by byli trestáni za korupci velice přísně, například 100% finanční odpovědností za vzniklé škody v případě, že by jim bylo dokázáno pochybení.

Celkově by mělo dojít ke zrušení politiky, parlamentu atd. Nutností by byla jednoduchá ústava a právní systém, zákonodárná moc by se přesunula na nejvyšší soud, nevím proč by měli o zákonech rozhodovat dementní poslanci. Přímá demokracie je jediným smysluplným modelem.

186301

11.03.2009 16:24

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

hestroy 77.?.?.?

Jestli vás to baví a Strigu také, tak jen v klidu pokračujte. [chechtot] Jako bych nic neřekl! [velký smích]

186331

11.03.2009 17:59

Představte si

RE: Zajímavé

hestroy 77.?.?.?

Kdepak, jedna mocná "rasa" má už takový vliv, že nemůže být snadno poražena. Dokud se nezačne s čistokrevnými vyvolenými nadřazenými obřezanými jednat tak, jak si zaslouží, těžko se svět pohne z místa. Strašidlo antisemitismu chodí po světě a pořádsi pro sebe mumlá nějaká čísla, zejména 6.000.000 lampiček a mýdel.

Kdy se někdo odváží nahlas pojmenovat zlodějinu, lež a vraždění této vyvolené "rasy" (rozuměj náboženské sekty) bez toho, aby ho židovští soudci poslali do basy?

186342

11.03.2009 18:01

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

hestroy 77.?.?.?

No, alespoň víme, do které bandy vás zařadit... Jinak doporučuji oprášit základy češtiny...

186343

11.03.2009 18:40

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

hestroy 77.?.?.?

Chcete-li, abych reagoval smysluplně, musíte nejdříve napsat něco, na co bude možné reagovat. Rozebírání stavu paní Jarmily nestojí za snahu. Je to ubohost sama, vy anonymní červe... [bliji]

186350

11.03.2009 18:50

„Chas“ Freeman: Co se v Americe nesmí říkat nahlas

Smutné

hestroy 77.?.?.?

Je to velmi smutné, když rodilý Američan musí složit funkci kvůli kvikotu "čistokrevných" parazitů...

186352

12.03.2009 09:53

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

hestroy 77.?.?.?

Pane Kramáři, smekám klobouk před vašimi moudrými příspěvky!!! Moc hezky se to čte!!!

186378

12.03.2009 10:03

Otázka lidských práv a svobod

RE: Ach pani

hestroy 77.?.?.?

Naprostý souhlas!

186379

12.03.2009 10:10

Sbohem, banky

RE: Zamestnanost

hestroy 77.?.?.?

Pane Vojto, vy už máte tu hlavu úplně děravou. Nejdříve si nepamatujete, že jste uzavřel smlouvu s Mirdou, teď zase nevíte, kam vás zařadil editor. Neprodávají oni nějaké prášky na paměť? Ale já vím, že už vám táhne na 60, takže to chápu... [chechtot]

186380

12.03.2009 10:35

Dvojí bluf Bernarda Madoffa

Vynikající článek

hestroy 77.?.?.?

Další z příkladů, jak židovští "podnikatelé" pouštějí daňovým poplatníkům žilou. Protokoly se naplňují do puntíku.

186382

12.03.2009 15:47

Sbohem, banky

RE: Zamestnanost

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] Slečno Ájo, samozřejmě si to uvědomuju a hrozně se stydím...

Navíc to nemyslím špatně, my máme s Vojtou dobrý vztah... [mrknutí jedním okem]

186395

12.03.2009 17:29

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

hestroy 77.?.?.?

Dobře řečeno Vojto. Váš názor, že život není o žití, ale o shrabování majetku už dobře známe! Koneckonců je tato vlastnost výsadou jisté náboženské sekty, dnes dokonce vydávané za národ... [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

186405

13.03.2009 09:30

Hon

RE: Nesouhlasím!

hestroy 77.?.?.?

Ehm... No, varování? Komu? Těm maličkým poslušným nástrojům Systému? Že je Systém může po vykonání jejich části úkolu zase zlikvidovat?

Pokud se budou trestat jen nástroje a ne ti, co na ně hrají, pak se NIC nezmění!

Ale to vám asi nemusím vysvětlovat, že?

186455

13.03.2009 11:16

Hon

RE: Nesouhlasím!

hestroy 77.?.?.?

Co to melete? Vy bigotní katolíci jste opravdu šílení... Upalovat lidi na hranicích, to vám vždy šlo velice dobře. Takže jsem rád, že u moci není žádná náboženská sekta, zejména ta, co vyvraždila po celém světě milióny v rámci lásky v Krista... Dejte si za sebe deset zdrávasů, máte co dohánět...

186465

13.03.2009 12:34

Vědecky do záhuby

RE: Skvěle

hestroy 77.?.?.?

[smích] Pěkné [smích]

186478

13.03.2009 12:35

Vědecky do záhuby

Pan Lischka opět nezklamal

hestroy 77.?.?.?

Velmi dobré, velmi dobré! Tentokrát by jeho článek mohla pochopit i paní Striga... [chechtot]

186479

13.03.2009 12:36

Iráčtí tlumočnici mohou opět nosit masky

RE: Kdo překládá z demokračtiny do terorističtiny

hestroy 77.?.?.?

[smích] [smích] [smích]

186480

13.03.2009 12:44

Hon

RE: Nesouhlasím!

hestroy 77.?.?.?

A co jste vy?

Jestliže věříte tomu, že Grebeníček byl nějakou mocnou postavou, tak asi nechápete, jak tenhle Systém funguje... Zkuste se zamyslet nad tím, kdo dnes ovládá státní majetek... Viditelní bolševičtí vůdci? Proč například nezmíníte multimiliardáře Adamce mladšího? Nevšiml jsem, si, že by Jakeš a další z bolševické vlády měli miliardové majetky. Takové bohatství rozkradli zejména vysocí důstojníci STB a další, pokračovali v něm připravené "porevoluční" kádry, které dnes vidíme v parlamentu, vládě atd.

186481

16.03.2009 10:34

Hon

RE: Horáková se podílela na stržení Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí v roce 1918

hestroy 77.?.?.?

Pražáku, až budeš mít něco, co bude stát za to, pak piš. Jinak je to zbytečné... Jedině, že bys nám chtěl dokázat, že máš v hlavě pořádný zmatek, ale to už tu každý ví...

186634

16.03.2009 10:40

Hon

RE: Trocha souvislostí

hestroy 77.?.?.?

Tak, tak, byly různé doby. Třeba pálení čarodějnic. 4.000.000 lidí to jaksi nerozdejchalo. Ne, že bych bránil komunismus, ale katolická církev dělá to samé. Odstraňuje své nepřátele jednoduše. Zabíjí je, přesně v souladu s Kristovým učením...

186635

16.03.2009 12:10

Vědecky do záhuby

RE: Pan Lischka opět nezklamal

hestroy 77.?.?.?

[chechtot]

186644

16.03.2009 12:18

NSA nabízí miliardy za vyřešení odposlechů Skype

RE: Bubak

hestroy 77.?.?.?

Tak tak, pamatuji na rozvoj GSM. Také tvrdili, že to nejde odposlouchávat... Co tím mysleli, to ví jen pánbůh...

186646

16.03.2009 15:03

Hon

RE: V článku je zásadní věcná chyba - Polednová byla pomocná prokurátorka a ne soudkyně!!!!

hestroy 77.?.?.?

Tak teď už to víte? [vyplazený jazyk]

186657

16.03.2009 15:04

Německo 1940, Izrael 2009

RE: Marginální rozdíly

hestroy 77.?.?.?

O kterých semitech konkrétně mluvíte? O Chazarech? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

186658

16.03.2009 16:19

NSA nabízí miliardy za vyřešení odposlechů Skype

RE: Qui bono?

hestroy 77.?.?.?

Ano, tak se dnes říká odvaze stát si za svým názorem a nekvíkat ho odněkud z kouta pod smyšlenou přezdívkou... ...stupidita... Ano, dříve to byla například slušnost a morálka, dnes je to stupidita... Kdo nekrade, okrádá vlastní rodinu... Ten je tak hodnej, až je hloupej... Hlavní je si nestát za svým názorem, abych neskončil v base. Anonymní pokvikování je povoleno a dokonce je bráno za velice moudré a moderní... Koneckonců dějiny jsou plné anonymních hrdinů, kteří říkali na plnou hubu, co chtěli, tedy pokud u toho zrovna nikdo nebyl a přitom neskončili na hranici... [oči v sloup]

186664

16.03.2009 19:58

Hon

RE: V článku je zásadní věcná chyba - Polednová byla pomocná prokurátorka a ne soudkyně!!!!

hestroy 77.?.?.?

Tak to je škoda, Vratsteine... [chechtot]

186677

16.03.2009 20:01

Hon

RE: Středověk neskončil, středověk trvá .. A TRVAT BUDE .. Amen

hestroy 77.?.?.?

Naprostý souhlas.

186679

16.03.2009 20:07

Židovská otázka

Není nad autocenzuru

hestroy 77.?.?.?

Koukám, že tu leccos zmizelo, ale není divu... Cenzurovat se musí!

186681

16.03.2009 20:08

Židovská otázka

RE: Zaujímavé a príznačné pre túto podlú rasu...

hestroy 77.?.?.?

Rasu? Já myslel, že jde o náboženskou sektu...

186682

16.03.2009 20:19

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

hestroy 77.?.?.?

Vojto, Vojto, vy to zase pletete... Takže lepší je dle vás vydělávat peníze a výchovu dětí nechat na někom jiném, nebo se pletu? [chechtot]

186683

17.03.2009 12:59

Německo 1940, Izrael 2009

RE: Presne ako v ZSSR

hestroy 77.?.?.?

Vďaka, žid Sid, za další nesmyslné chazarské bláboly. Vaše příspěvky jsou na tak nízké úrovni, že je ani nelze nějak známkovat. Je vidět, že jste fanatický nacistický chazar, který je tak nadřazen nad všechny ostatní, že se z toho úplně pomátl. Je mi vás líto, vy obřezaný řezníku... [bliji]

186745

17.03.2009 13:04

Německo 1940, Izrael 2009

RE: Propaganda

hestroy 77.?.?.?

Ale, Guldsteine, vy jste si to zase všechno popletl, v té vaší chazarské kebulce. Nebudu to rozvádět, jiní už to udělali. Propaganda? Kdo ji šíří? Světová (chazarská) média? Už 60 let, že? Těch 6.000.000 mýdel a lampiček, že? [chechtot]

186746

17.03.2009 13:06

Židovská otázka

RE: to ze rekl Klaus

hestroy 77.?.?.?

[chechtot]

186747

17.03.2009 13:24

Dopady globalizace

RE: nejake dukazy?

hestroy 77.?.?.?

Máte pravdu, že je to velmi dobrý článek. Důkazy? Nevím, co tím myslíte. Já jsem nenašel jedinou logickou chybu, článek vystihuje moje stanovisko.

Takže jaké důkazy? Pokud nejste schopný vnímat svět okolo sebe, pak je to nanejvýš smutné. Když vám někdo řekne, že pokud budete stát uprostřed jízdního pruhu, mohlo by vás něco zajet, případně že když vypijete litr kořalky, budete na hadr, atd., budete po něm vyžadovat důkazy? [oči v sloup]

186749

17.03.2009 13:25

Dopady globalizace

RE: Drahí veriaci

hestroy 77.?.?.?

To ještě existuje? [mrknutí jedním okem]

186751

17.03.2009 17:07

Hon

RE: ona ale bola prokurátorka

hestroy 77.?.?.?

Díky za citaci. Stačilo dát link, který zde již někdo uveřejnil a vy jste si to přečetl. Potom byste ovšem nemohl dělat zasvěcenného... [chechtot]

186765

17.03.2009 17:08

Hon

RE: ona ale bola prokurátorka

hestroy 77.?.?.?

Pchh.... Pražák přítelem? Tak to jste trochu přehnal!!! Křiváky nebrat!!! [bliji]

186767

17.03.2009 17:22

Německo 1940, Izrael 2009

RE: Propaganda

hestroy 77.?.?.?

Guldsteine, vzhledem k tomu, že židé nejsou žádná rasa, národ, etnikum nebo něco podobného, ale jen a pouze náboženská sekta založená na Tóře (nenávist vůči všemu nežidovskému se táhne skrz celou Tóru, netřeba citovat) a Talmudu (nenávist a pohrdání vším nežidovským v cca 10krát větší intenzitě), pak asi musíme mluvit o všech židech!!! Protože pokud se někdo neřídí náboženskými poučkami (Tóra, Talmud), není příslušníkem náboženské sekty, tudíž není židem.

Život v Izraeli je řízen především rabíny, tedy představiteli náboženské sekty. Ty demonstrace, o kterých mluvíte, se odehrávaly především proto, že izraelská armáda utrpěla značné ztráty - navíc víceméně kvůli ničemu. Proto ty demonstrace, především matek vojáků... Rozhodně nešlo o soucit s masakrovanými Libanonci a už vůbec ne s masakrovanými Palestinci...

Většina "židů", kteří odmítají svinstva prováděná izraelskou vládou, jsou "židy" jen tím, že se narodili židům. Tedy něco, jako kdyby děti katolíků nečetli Bibli a protestovali proti svinstvům katolické církve... Pak to ovšem nejsou katolíci, že?

Nicméně rozdíl mezi odpadlíky od katolické církve a odpadlými židy je velmi velký. Jde o to, že židé, pokud nepraktikují víru, praktikují židovství jako "národnost", zůstávají ve své komunitě a nevyčleňují se z ní. Matení jazyků - vydávání náboženství za národnost - je tedy velmi prospěšné pro celou židovskou komunitu...

Křesťanství naopak nevyčlěňuje členy sekty jako nadřazené, takže těžko může vzniknout "národnost" založená na tomto náboženství. to samé platí pro další náboženství...

186768

17.03.2009 17:23

Německo 1940, Izrael 2009

RE: Propaganda

hestroy 77.?.?.?

Jestlipak byste také tak vykřikoval, kdyby tam byly jen fotky z Německa? To by asi nebyla propaganda a šíření nenávisti vůči Němcům, ale pravdivé zobrazení historie, že? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

186769

18.03.2009 10:17

Německo 1940, Izrael 2009

RE: Propaganda

hestroy 77.?.?.?

A když se katolické matce narodí dítě, tak je to katolík? Vysvětlete mi, Gulde, jak se může stát z Chazara žid? To jako nejdříve Chazarka přijme židovské náboženství a pak už se jí rodí samí židé? Nějak to pořád nechápu...

186821

18.03.2009 10:18

Německo 1940, Izrael 2009

RE: Propaganda

hestroy 77.?.?.?

Tak mi řekněte tu svoji "pravdu", jestli máte pár minut na to, abyste napsal příspěvek, který bude mít více než tři věty... Zejména by mě zajímalo, jak se z Chazara stane žid...

186822

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Káva pro Zvědavce

81

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 114 čtenářů částkou 28 490 korun, což je 81 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Djokovič pomstěn!26.01.22 16:26 Srbsko 0

Muskova firma začne na lidech testovat implantování čipů do mozku26.01.22 16:23 USA 0

USA se dostaly do dluhu, který je nesplatitelný v normálních horizontech26.01.22 15:10 USA 0

Rusko tento týden rozhodne o rozmístění jaderných zbraní ve Venezuele25.01.22 21:08 Venezuela 0

Proč je česká elektřina pro Čechy tak drahá?25.01.22 18:06 Česká republika 2

Mluvčí ministerstva zahraničí Price: USA nebudou Rusku ustupovat v otázce bezpečnostních záruk25.01.22 07:41 USA 0

Jak Britové dodávají na Ukrajinu zbraně24.01.22 19:23 Británie 5

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 1

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 5

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 4

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 2

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
24,48 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,56 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,99 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,34 Kč
100 maď. forintů
6,80 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,11 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 768,27 Kč
1 unce stříbra
516,11 Kč
Bitcoin
830 258,70 Kč

Poslední aktualizace: 26.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 72 031 225