Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané anonym

Nalezeno 181 příspěveků, 67 různých IP adres

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.10.2012 12:32

Celosvětová drogová mafie a banky (I. díl)

a ebénci!

anonym 87.?.?.?

prosím všetkých o šírenie na verejnosti, teším sa na ďalšie pokračovanie.
Dúfam, že mi to admin nebude zazlievať, za pozornosť stojí aj tento seriál:
http://moje.hnonline.sk/node/11952 - zatiaľ posledná časť.

277334

pekná myšlienka, len je otázne, či Merkelová, alebo jej nástupca sa uspokoja s čellom, alebo basou, lebo orchester, kde bude Rusko, bude Rusko hrať prvé husle. A tak to má byť.
Vzostup utláčaného Slovanstva je nevyhnutný a verím že neodvratný.

277576

23.11.2012 17:58

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: zločinec Netanjahu

anonym 46.?.?.?

skvelý príspevok od človeka, ktorý asi nevidí ďaleko od nosa. ono tento svet je dokonale ovládaný pomocou finančného systému, a finančný systém je ovládaný jednoznačne FEDom - majiteľom dolára, a FED je jednoznačne ovládaný svetovými bankami, ktoré sú akcionárom FEDu. A to sú presne tie staré bankárske rody, ktoré majú židovské korene. Či sú to doteraz židia nie je podstatné, lebo to nie je určujúca hodnota ale len dôvod ako využiť slovo antisemitizmus proti tým, ktorí sú pre elitu nepohodlní.

279514

29.11.2012 11:41

Je Zvědavec v ČR a na Slovensku blokován?

na hidemyass pozor

anonym 147.?.?.?

hidemyass.com se vyhnete. spolupracuje s policii (http://www.itproportal.com/2011/09/25/hidemyasscom-will-sell-your-ass-out/)

279750

29.11.2012 17:12

Americký GULAG jako nejnovější forma kapitalismu (I)

zaměstnávání odsouzených osob v česku

anonym 193.?.?.?

objektivně řečeno, v česku jsme "pozadu" za usa, tady není práce ani pro "neodsouzené" natož pro vězně , tedy osoby vykonávající trest odnětí svobody, nicméně realita je taková, že práce je v českých věznicích, kterých je na tak malý stát kupodivu až moc, luxusní výhodou pro rozptýlení nudy a malým finančním přilepšením pro vězně, zaměstnavatelem je VS ČR ( vězeňská služba ) a ta vězně zaměstnává na vlastních pracovištích nebo je také pronajímá firmám ( takový pseudošwarc systém ) , vězeň má zpravidla hrubou mzdu 4500, - a zpravidla má z toho měsíčně k dispozici cca 500-600 kč na tzv. kapesném přímo k dispozici na útratu v prodejnách k tomu účelu ve věznici zřízených, pokud VS ČR vězně pronajímá, účtuje za něj firmě cca 10000,-/měsíc , takže i pro VS ČR je to výnosný byznys, zatím se to nevymklo jako v usa, ale pokud se poněkud "liberalizují" přepisy , tak rychle doženeme náš vzor, není pochyb, že soukromá věznice je extrémně výnosný kšeft, závěrem taková pikantnost, v jedné české věznici pracují vězni v pivovaru, k všeobecné spokojenosti všech zainteresovaných [velký smích]

279765

18.12.2012 09:50

Rusko mění u Sýrie směr

RE: Ad výrok Bogdanova

anonym 94.?.?.?

http://czech.ruvr.ru/2012_12_14/Rusko-nepotesilo-pratele-syrskeho-narodu/

280746

14.01.2013 09:19

Zle matičko, zle

RE: Mýtus o Dubčekovi. Zemljanek netřeba?

anonym 88.?.?.?

Myslíte si, že vás nechají zabrat si pro sebe část jejich lesa a lovit jejich zvěř? Ta doba, kdy člověk mohl žít svobodně a nezávisle na systému, je dávno pryč.

282275

29.04.2013 17:39

Zlato: Zpět do světa peněz (I)

Zlata je málo

anonym 46.?.?.?

ak je pravda, že zlata je vydolovaného iba 180 tisíc ton, tak je ho málo na zlaté mince pre celosvetovú ekonomiku (25 gramov na človeka).
čítal som rôzne informácie, dopúšťam, že zlata je niekoľkokrát viac ako tých oficiálnych 180tisíc ton. stále málo, je nás 7 miliárd.
ak však zlato neuveriteľne zdražie, uncia na ekvivalent súčasných 30-50-100 tisíc USD - tak ho bude dostatok.
Dopúšťam, že elita už má free energy technológie a ťaží zlato z morskej vody a zlata je omnoho viac ako si dokážeme predstaviť.

289046

07.05.2013 15:43

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek nemáš pravdu

anonym 46.?.?.?

lebo rozprávaš len o akejsi oficiálnej agende. A na jednom jedinom reálnom fakte potvrdím že tie tebou vysmievané konšpirácie sú pravdivé a ty realitu nechápeš. Nájdi si z minulého roku informácie o obmedzenom audite FEDu. Načapali ich, že rozdali za 1,5 roka "pôžičky" svojim materským bankám na 16 tisíc miliárd (európskych miliárd) USD, ktoré neboli nikde registrované. Vieš koľko reálnych pozemských majetkov je možné skúpiť za 16 tisíc miliárd USD? Vieš ako sa mení pomer finančnej moci a reálneho majetku skúpeného za peniaze, ktoré vznikli za sekundu s pomocou klávesnice počítača? Chápeš ako vzniká reálna moc planéty - že ak má niekto moc za "počítačové nič/peniaze" kúpiť celú planétu - tak tú svoju moc aj využije? A čo myslíš? Ako je možné, keď FED je "akože kontrolovaný" všetkými tebou vymenovanými orgánmi, že sa tvoria načierno protizákonne a potichu nekonečné množstvá "peňazí", ktoré dostali presne tie banky, ktoré sú podľa teba len notoricky zmiňované subjekty. Chlape, veď ty drístaš bludy a vôbec si neuvedomuješ realitu. Ako hovno plávajúce na povrchu hladiny taktiež nechápe, že pod ním je voda a dno. FED je najúčinnejšia metóda ovládnutia celého sveta pomocou toho, čo všetci nechápajúci ľudia nazývajú "peniaze". Čím platia amerických/NATO/akýchkoľvek žoldnierov? Peniazmi. Za čo kupujú zbrane pre sýrskych "bojovníkov proti Assadovi"? Za peniaze. Odkiaľ majú to nekonečné množstvo dolárov? Z klávesnice FEDu.
Tak nedrístaj. Lebo tá tvoja informácia z wikipédie je k hovnu a nič neznamená.
Kto podpísal príkazy na naklepanie tých 16 tisíc miliárd "pôžičiek" pre materské banky? Tých tvojich 12 maníkov?
Kto ovláda každú spoločnosť? Najatý riaditeľ alebo majitelia? Riaditeľ ju riadi podľa toho, ako chcú majitelia. A majitelia sú tie najväčšie svetové banky a tie patria jednoznačne židovským bankárskym rodom, ktorých história sa taihne stovky rokov do minulosti.

289276

28.05.2013 18:12

Proč desinformace fungují

RE: ani sám autor komentáre nemusí mít jasno

anonym 46.?.?.?

PPPPP = úplne jasná demagógia, odmietajúca fyziku, strojárinu aj zdravý rozum. A ak chce niekto ešte doteraz veriť akejkolvek americkej vláde po tom, koľko je už všeobecne známych jej false flag operácií po celom svete - tak je u mňa blb. Pane PPPPP, keďže veríte verzii americkej vlády, ste blb. A diskusia s blbom alebo plateným trolom nemá žiadny zmysel. Viete čo týchto trolov a blbov naserie? Keď namiesto vyvracania ich primitívnych demagogických žvástov napíšete jednoducho slovo "ste blb". Keď im to napíšu dvaja traja, už určite nebudú viac pokračovať v v tých svojich platených alebo hlúpych drístoch.
Ak ktokolvek chce tvrdiť že veže spadli kvôli lietadlám, tak som už zopár blbom do očí pred svedkami povedal takto priamo - "si blb, prestaň drístať, tie bludy sa nedajú počúvať". A prestali.
Po hube mi nedal zatial nikto, ale jeden začal viac čítať informácie a ešte sa mi ospravedlnil, že mnohé informácie nevedel a nemal pravdu. Pred svedkami. Takže jedného môj slovný útok zachránil a začal myslieť.
Pane PPPPP, ste blb. Ste schopný začať rozmýšlať vlastnou hlavou alebo blbom ostanete? A som ochotný vám poslať na mail svoje telefónne číslo, ak mi chcete dať po hube.

290371

29.05.2013 00:20

Proč desinformace fungují

RE: ani sám autor komentáre nemusí mít jasno

anonym 46.?.?.?

skúste to vysvetlit tomu blbovi PPPPP. Ak sa vám to podarí,stane sa zo mňa váš obdivovateľ.
Len pre vysvetlenie doplním váš komentár, aby 5P pochopil - "to čo ste videli v televízii je nezmysel" - lebo žiadna budova bez toho, aby nebola zničená riadenou demolíciou nemôže padnúť tak ako v televízii. Takže televízia nie je nezmysel, lebo budova padla tak ako padla. Nezmysel je padnutie budovy ako sme ho videli v televízii a následná manipulácia a lož hovoriaca o tom, že to padlo po náraze lietadiel.
5P, budete dlho pokračovať vo svojich drístoch, alebo dokážete prestať a začnete používať mozog? Alebo ten programček v hlave čo máte nie je schopný pochopiť iné skutočnosti lebo pozná jediné procesy ako samoohlupovanie a samopresvedčovanie?

290401

29.05.2013 00:35

Proč desinformace fungují

RE: ani sám autor komentáre nemusí mít jasno

anonym 46.?.?.?

otázka. Ak sa jedná o cyklické kmity a teda bočný "zlomový tlak" vytvárajúci opakovaným kmitom zlom nosníka - v akom mieste nastal zlom nosníka, keďže sa celá konštrukcia zrútila ako keby nikde žiadne nosníky neboli. Veď podla logiky 5P by museli nastať body zlomu na všetkých nosníkoch naraz a po celej výške budovy - čo je principiálne blbosť ale to 5P predsa nevadí.
Lebo ak nenastali všade body zlomu na nosníkoch, ako 5P chce drístami vysvetliť, že nosníky pri páde nekládli žiadny odpor - ako keby sa rozpadli na kusy (čo je však samozrejmé pri riadenom odstrele). Všetky nosníky sa kmitom a požiarom zlomili na rovnakých výskovo bodoch zlomu - ináč by sa pri rôznom odpore na rôznych miestach konštrukcia zrútila "bokom" a nie do pôdorysu (kvôli rôznemu odporu nerovnako výškovo zlomených nosníkov). Takže 5P, alebo prestaň drístať, alebo dávaj argumenty na úrovni statika-projektanta, lebo takých argumentov tu už v diskusii oponujúcich tebe je dosť. A nie iba oponujúcich - argumenty sú tu na úrovni profesionála, a tie tvoje sú na úrovni krčmy
A odpovedám na tvoje slová vyššie - áno, rozširuješ dezinformáciu a demagógiu

290402

30.05.2013 22:48

Hollande schválil sňatky gayů, aby uspokojil lobby, která ho financovala

RE: Filozofická otázka

anonym 46.?.?.?

ak si trochu pozrieš Tóru, tak u nás všetkých sa hovorí ako o zvieratách, nie ako o ľuďoch. Jediní ľudia na planéte sú Židia. Ak si pozrieš štatistiku Nobelových cien, Židov je tam obrovské množstvo, vysoko prevyšujú percentuálne ako malý národ všetky ostatné väčšie rasy/národnosti.
Možno naozaj sú Židia "ľudia" a my ostatní sa na tejto planéte delíme na zvieratá a budúcich ľudí.
Ak sa pozrieš okolo seba, vela takzvaných inteligentných bytostí sa správa ako tupý dobytok. Ešte vypuklejšie je to vidieť v parazitických menšinových osadách - tam sa správa ako dvojnohý dobytok väčšina. Možno naozaj majú Židia pravdu, že na planéte prebieha vývoj dobytka na inteligentnú bytosť, ale podarí sa to iba malej časti dvojnohých tvorov. Väčšina ostane podľa vyšších zákonov dobytkom/zvieratami. Potom by som chápal všetky tieto vyhranené problémy - lebo sú natolko vyhranené, že k nim musíš prijať nejaký postoj. No a namaľovaní zmrdi v tangáčoch na gayparádach ostávajú dobytkom a nepokračujú vo vývoji.
Jednoducho neustály nútený výber a nasledovné delenie dobytok a bytosti - aby osobná morálka bola neustále pod tlakom a osobný výber prístupu/riešenia/cesty musel nastať.
A následne "vyššia entita" má uľahčenú prácu, lebo ľahšie vie oddeliť kto ostal zvieraťom a kto postúpil na ďalší level.
Ale predpikladám, že tento výber postupujú aj Židia, len si to neuvedomujú. Alebo "vyššia entita" ich o tom zámerne dezinformuje. Lebo ak niektorá "elita" patrí k pedofilom a znásilňuje malé deti, tiež predsa robí osobný výber napriek tomu, aké má informácie alebo je sama dezinformovaná.
Neustály výber na všetkých úrovnich rozvoja a následný postup alebo pád - lebo podľa Biblie existujú predsa aj padnutí anjeli. A ak dopustím ako možnú realitu padnutých anjelov - tak tiež mali nejakú im prístupnú informáciu/dezinformáciu a urobili prešlap.

290520

02.06.2013 00:23

Hrozba celosvětové sodomie

RE: uz je to tu

anonym 46.?.?.?

poteší vás, ak potvrdím vaše predtuchu, že väčšine chlapov je v určitých prípadoch jedno, na čo vlezú? Lebo ten nahromadený testosterón je dosť veľký biologicko-psychologicko-fyziologický problém pre každého chlapa. A ak sa chlap napije, tak úplne každúmu je úplne vždy jedno, na čo vlezie. Až do vytriezvenia mu to bude jedno.
Po vytriezvení je problém. Psychologicko-emociálny. Lebo fyziologická časť problému sa v noci vyriešila [smích]
A samozrejme je to vždy žena, čo musí byť zodpovedná k svojmu telu. Lebo ten chlap môže ujsť, a telo ženy jej vždy ostane. Takže v rámci zachovania svojho zdravia by ženy nemali rozťahovať nohy kade-tade, lebo na to doplatia fyziologicky. Ktorá žena sa nechová zodpovedne k svojmu telu - tak si sama robí problémy

290605

04.06.2013 15:47

Turecko zatýká protivládní demonstranty

RE: rodinkárstvo

anonym 46.?.?.?

dopúšťaj aj takú variantu, že to je pravda a Erdogan nie je blb ale už sám seba natolko presvedčil o svojom "majestáte", že si ako kráľ dovolí všetko, lebo je presvedčený o svojom "práve". a takýto útok od občanov na jeho budúce "zarobené prachy" berie ako útok na svoj majestát. Nie je na tejto mojej teórii nič extraordinárne, iba jeden Erdogan s egom do nebies presvedčený o svojej výnimočnosti a o absolútnej bezmocnosti plebsu voči "majestátu"

290783

12.06.2013 02:21

Pripravuje sa najväčšia krádež na Slovensku

Zákon Rusko dnes proti propagande homosexualizmu

anonym 46.?.?.?

Pán Stwora dajte to ako samostatný článok, je to prijaté pár hodín dozadu

Ruská Duma prijala zákon zakazujúci homopropagandu medzi neplnoletými.
Zákon zakazujúci propagandu netradičných sexuálnych vzťahov medzi neplnoletými potvrdený Dumou v treťom čítaní.

Dokument predpokladá zavedenie pokút za propagandu netradičných sexuálnych vzťahov medzi neplnoletými vyjadrenú v rozširovaní informácie nasmerovanej na formovanie medzi neplnoletými netradičných sexuálnych imprintov (uvidené sa stáva „naučenou“ sexuálnou realitou).
V prípade narušenia zákazu fyzické osoby dostanú pokutu 4-5 tisíc Rublov (150-185 Eur), úradné osoby 40-50 tisíc (1500-1850 Eur), právnické osoby 800 tisíc-milión (2960-3700 Eur).
Taktiež na 90 dní môže byť pozastavené činnosť právnickej osobe.

Propaganda vo verejných médiách bude pokutovaná ešte viac - fyzické osoby dostanú pokutu 50-100 tisíc Rublov (1850-3700 Eur), úradné osoby 100-200 tisícrublov 3700-7400 Eur), právnické osoby milión (3700 Eur).

V zákone sa uvádza, že k zodpovednosti budú pritiahnutí aj občania iných štátov, ktorí sa pokúsia vnútiť netradičné rodinné cennosti (myslí sa iné ako tradičné sexuálne vzťahy otec-matka) ruským deťom. Budú pokutovaní sumou 4-5 tisíc rublov (150-185 Eur)a administratívnym uväznením na 15 dní s nasledujúcim vyhostením z krajiny. Ak sa toto narušenie zákona cudzincami stalo s pomocou verejných médií, pokuta sa zvýši na 50-100 rublov (1850-3700 Eur)
http://www.vesti.ru/doc.html?id=1093806
v odkaze je aj video vlavo hore po rusky

291195

22.06.2013 14:24

Evropské národy v boji proti homosexualitě

.

anonym 46.?.?.?

Hlavní nadějí, že tradiční křesťanské hodnoty zcela nezaniknou, zůstává Rusko. Tamní vláda je naštěstí nezávislá na západních mocenských elitách a řídí se křesťanskými a vlasteneckými principy
aj jaj. Ruska vlada je rovnaka zberba vlastizradcov a zlodejov ako aj nasa, a nakradnute miliardy ma v tych istych svajciarskzch bankach ako aj Fico a ostatni zlodeji.
Jedinou nadejou pre kazdeho musi byt kazdy clovek ako osoba a len nas treba zorganizovat a nedavat nam vseliake vedlajsie ciele ako je boj s duhovymi pochodmi a platenymi "aktivistami". Platenych aktivistov nakopat do prdele - a kopat ich dovtedy, kym neprestanu brat peniaze od svojich zametnavatelov. A pre vlastizradcov kandelabre a povraz.
Pracujuci ovcania aj pracujuci obcania musia spoliehat iba na seba a spojit sa.

291965

20.07.2013 10:43

Kdo zabíjí mužství v Česku

nesuhlas

anonym 85.?.?.?

Práve naopak, keby sa táto "UNISEX" výchova zaviedla na celom svete, tak svet bude ďaleko lepším miestom. Vsetky tu oslavovane vzorce správania sú zdrojom násilia , vojen, genocídy... Ked sa potrebovali "alfasamci" ukázať ako "správni" muži. Sám ako otec som zástanca tzv. Nových otcov a nevidím žiadny dôvod, prečo by som mal mat nad partnerkou akúkoľvek moc alebo učiteľ mlátil v škole moje dieťa.To je pre mňa západná civilizácia ako sa zmenila ked študenti v 60. rokoch nechceli žiť podľa starých schem a to boli muži aj ženy. Za ktoru kľudne pôjdem bojovať. Teraz nevravím o ekonomike. Ak by sa ale presadili takéto teórie ako v tomto vyplode založenom na 2000 ročných knihách doplnenym primitivnym sociálnym darwinizmom , bude mi úplne jedno či imaginarny sašo v nebi, čo chce ľuďom nalinkovat život sa bude volať boh, či allah.

293594

13.09.2013 01:23

Hlasování o Sýrii je hlasováním o důvěře prezidentovi

Prezident na svem miste

anonym 188.?.?.?

Posledni prezident "na svem miste" dle kriteria autora clanku byl JFK. Ano, zabili ho...

296009

20.09.2013 23:26

Více než 25 milionů Evropanů bude do roku 2025 ohroženo chudobou

Cesta dopředu: Základní příjem

anonym 178.?.?.?

Bezpodmínečný základní příjem (vygůgluj si)odstraní veškeré zoufalství a chudobu. Umožní důstojný život všem. V Evropě jsou už v běhu referenda... Podepiš petici

296554

04.11.2013 10:48

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

Internetové akcie pred koncom tisícročia

anonym 46.?.?.?

každý videl ich špekulatívne zvyšovanie ceny takzvanými investormi, kupoval, kupoval a zvyšoval sa mu "investičný majetok". Až prišiel moment, že ten posledný už nemal komu predať a stal sa naozaj posledným. Posledným hlupákom, ktorému ostali "hodnoty" nafukované počas pár rokov. A bola to bublina, podvod, hlúposť - nazvite to ako chcete.
Bitkoin je podvod, bublina, hlúposť bez akejkoľvek hodnoty, len sa umelo nafukuje cena.
Cena a hodnota sú rozdielne pojmy.
Ale zlato bude mať hodnotu dlhodobo - aby si ho vyťažil zo zeme potrebuješ prácu, stroje, energie. Nehovorím o potrebnosti alebo nepotrebnosti zlata, hovorím o vloženej do jeho dolovania nákladov/hodnote. A cena zlata sa bude odlišovať od nákladov - náklady tvoria ak sa to tak dá povedať vnútornú hodnotu, ktoré je nezávislá od ceny. A cena sa tvorí alebo na základe hodnoty alebo na základe dopytu/potrebnosti/špekulačnej bubliny. Ak bude cena zlata nižšia ako jeho vnútorná vložená hodnota/náklady - tak sa prestane dolovať a viac nové zlato nebude. Až dovtedy, kým jeho cena neprevýši jeho vnútornú vloženú hodnotu/náklady.
Bitcoin nemá vnútornú hodnotu, jeho cena sa tvorí len na základe špekulácií o budúcej cene. Je to špekulácia na úrovni špekulantov zarábajúcich na tých hlupákoch, ktorí budú poslední a nebudú mať komu predať bitkoin (samozrejme aj počas jazdy vznikajú cykly ceny hore-dole, takže aj počas jazdy sú hlupáci, ktorí drahšie kúpia a lacnejšie predajú). Je to manipulácia na úrovni ľudí nechápajúcich ekonomické fungovanie peňazí. Je to podvod na úrovni malých ľudkov, ktorí si chcú zašpekulovať a niečo zarobiť.
Jediná otázka znie - "kto sa stane tým posledným človiečikom, ktorí vo svojej hlúposti bitkoin kúpi ale ostane hlupákom, lebo tí chytrí špekulanti na bitkoine zarobia presne tú sumu, ktorú ten posledný hlupáčik stratí (plus sumy, ktoré stratili počas jazdy iní hlupáci).
Ak chcete mať funkčnú ekonomiku bez bublín, tak peniaz musia byť zviazané s množstvom novovytvorenej alebo zničenej hodnoty.
Ak sa vytvorí hodnota, vytvoria sa nové peniaze. Ak sa vojnou zničia hodnoty, peniaze sa zničia o tú sumu, o ktorú sa zničila reálna hodnota. Potom nebudú bubliny, nebudú šoekulácie, nebide "papierová hodnota" odtrhnuté od reality na úroveň čistých špekulácií. Bitkoin je podvod a zároveň špekulácia bez nádeje na budúcnosť. Lebo ak niekto zozbiera určitý počet bitkoinov, bude umelým dopytom a umelo vytvorenou ponukou regulovať ich cenu na trhu. Ak má ktokoľvek na základe určitej ekonomickej moci dostatok síl regulovať trh podľa svojich potrieb - je to manipulácia, špekulácia a podvod zo strany toho kohosi.
Všetky súčasné Fiat money sú tiež posvod, špekulácia a manipulácia nás všetkých hlupákov - lebo my nemáme moc ako túto manipuláciu zrušiť. Cieľ manipulácie je jeden - závislosť od elity a od jej fiktívnych hodnôt.

299160

06.11.2013 20:30

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

RE: Internetové akcie pred koncom tisícročia

anonym 46.?.?.?

Prosím p. Stworu o uverejnenie tohto komentára napriek hrubšiemu obsahu. Nikoho neurážam osobne ani menovite na tejto diskusii a nehanobím žiadnu rasovú skupinu.
Bohužiaľ, mnoho ľudí je len tupý dvojnohý dobytok, ktorý nechce pracovať ale chce kúpiť jeden bitcoin za 100 dolárov a dúfa, že ho o 5 rokov predajú za tisíc dolárov, desaťtisíc dolárov, milión dolárov. Ten chlapík čo vymyslel bitcoin (ak to bol chlapík a nie nová hra elity) bol chytrý a zarobil. Ako v každej pyramíde prví mineri zarobili, a rozohrali na ostatných dobre nacielený podvod. Na svete neexistuje žiadna takáto virtuálna "hodnota", ktorej cena sa zvyšovala do nekonečna len preto, že noví a noví hlupáci ju začali kupovať a kupovať. Všetky tieto bublinové špekulačné "hodnoty vždy skrachovali. Vždy a väčšina vo veľmi krátkom čase.
Ak chcete - špekulujte. Špekulácia Vám môže vyjsť, ale väčšina z tých malých hlúpych špekulantov nič nezarobí a len stratí. Ak nechápete ekonomiku, ak nechápete že bitcoin je len špekulačná bublina, kde cena rastie kvôli očakávaniu budúcej vyššej ceny - tak ste malí hlupáci, z ktorých väčšina stratí to, za čo bitcoin kúpila.
Ak sa o 5 rokov vrátime k tejto téme, a bitcoin bude stúpať do nekonečna - poviem svoje meno a priezvisko a priznám verejne, že ja som hlupák. A zatiaľ tých čo kupujú bitcoiny delím na špekulantov a hlupákov. Špekulanti určitú dobu budú zarábať a hlupáci budú strácať.
A kedže Vy čo tu píšete o skvelej hodnote bitcoinu a kúpili ste ho v túžbe zarobiť na jeho budúcej vyššej cene - a nemáte jednoznačne ani jeden z vás dostup k insiderským informáciam z burzy, ktoré má svetová elita lebo tú burzu priamo riadi - tak ste bohužiaľ iba tí malí hlupáci, ktorí stratia peniaze vložené do nákupu.
Bitcoin je lietadlo pre prvých minerov, následne špekulačná bublina ako sviňa a vy páni nie ste špekulanti, lebo tým reálnym elitným špekulantom nesiahate ani po prvý chlp na prdeli.
Je úplne neuveriteľné, nakoľko sú ľudia manipulovateľní, hlúpi, odmietajúci rozmýšľať, želajúci bez práce mať peniaze. Na tejto planéte má bez práce peniaze iba elita, a nie malí hlupáci hrajúci sa na vychytrancov.
Nulové analytické myslenie, nulové ekonomické vedomosti, nulové chápanie ekonomických súvislostí. Jednoducho dvojnohý tupý dobytok nechápajúci ani hovno a vykladajúci kopu drístov o tom, aký je bitcoin neuveriteľná ekonomická hodnota.
Bitcoin je matematická rovnica, ktorej výsledkom je len mnohomiestne alfanumerické zoskupenie číslic a písmen.
Ak mi bude niekto neustále tvrdiť o neustále rastúcej hodnote a cene niečoho takéhoto "2gt5D5ghTR25Zu" tak je u mňa neuveriteľne tupý baran.
Jediná otázka je - dokedy bude bublina fungovať. Ak si myslíte, že kúpite bitcoin a kvôli tomu že ich je iba 21 miliónov sa s tým jedným vaším bitcoinom stanete o desať rokov milíonármi - tak ste neuveriteľní hlupáci.

299278

08.11.2013 07:57

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

RE: Internetové akcie pred koncom tisícročia

anonym 46.?.?.?

drobný dodatok. Áno, mnohých ľudí pokladám za normálne dôstojné bytosti, mnohých pokladám za parazitov, mnohých pokladám za tupý dvojnohý dobytok.
Vasvetľujem na konkrétnom prípade. Ak niekto kúpil pár takýchto alfanumerických zostáv "2gt5D5ghTR25Zu/bitcoin" a trasie sa v nadšenom očakávaní, koľko budú stáť o týždeň, o rok a predstavuje si na základe tej kampane, ktorú obíte bitcoinu aj Vy Viny, že o desať rokov bude mať obrovské hodnoty keď predá svojich päť "2gt5D5ghTR25Zu" - (Cenzurováno. Co si myslíte o konkrétní osobě si musíte ponechat pro sebe. -Moderátor) Čo je vo Vašej hlave neviem, či sa trasiete v nadšení o stúpanú ceny svojich pár "2gt5D5ghTR25Zu" neviem, či ste ich pár kúpili neviem. Ale psychologickú tlačenku do hláv nechápajúcich ľudí robíte a teda rozširujete množstvo nerozmýľšajúceho dobytka, ktorý si ten "2gt5D5ghTR25Zu" kúpi a bude čakať, kedy sa stane milionárom.
Ja som o dobytku písal veľmi všeobecne, ak ste sa v mjom príspevku vzhliadli a urazili, to je Váš problém a nie moje želanie Vás uraziť. Ja som len musel reagovať v myšlienkovej dôslednosti po mojom vyššie napísanom príspevku, a skutočne som neurážal Vás. Ale zopakujem, že mnoho ľudí má nulové analytické myslenie, nulové ekonomické vedomosti, nulové chápanie ekonomických súvislostí. A medzi týchto ľudí s nulovým alebo minimálnym chápaním ekonomických súvislostí zaraďujem aj Vás.
Vysvetlenie prečo. toto sú vaše vyjadrenia:
"BTC MÁ vnútornú hodnotu, hovoríte bludy. Jeho používanie neskončí momentom vyťaženia posledného BTC...len to jeho hodnotu ešte zvýši."
Lebo absolútne nechápete jednu základnú vec - žiadne peniaze nemajú hodnotu, len odrážajú hodnotu reálnych vecí za peniazmi skrytými. Hodnotu má dom, a peniaze vytvorené na to aby odrážali hodnotu domu sú len zrkadlový odraz hodnoty domu, len akýsi ekonomicko-štatistický záznam. To že ľudia nechápu ekonomiku, to že nemajú analytické myslenie doviedlo k tomu, že si myslia, že peniaze sú hodnota. Takto nás manipuluje epita, aby si za peniaze bez hodnoty, ktorých si natlačí nekonečné množstvo kúpila od nás všetky reálne hodnoty. Je to podvod nacielený voči nám. Žiadne peniaze nemajú hodnotu, ale vďaka našej nechápavosti fungujú a sami seba dávame dobrovoľne okradnúť. Bitcoin rovnako nemá žiadnu hodnotu, lebo je to robnaký umelý podvod niekým vymyslený.
Ak si myslíte, že ak by bitcoin bol nebezpečný pre elitu a elita by ho vešmi ľahko a okamžite nezničila, tak ste naivný. A z toho mi vyplýva, že keďže doteraz ho elita nezničila - tak ho sama ticho podporuje ako pokus o zavedenie celoplanetárnych bezhotovostných peňazí.
"BTC sú jasne predvídateľné a dopyt po nich nieje umelý, ale viac než reálny" ak tvrdíte, že tým, že kopa malých ľudkoch kupuje ten jeden svoj "bitcoin/2gt5D5ghTR25Zu" v nádeji stať sa bohatšími v budúcnosti a nazývate to prirodzeným dopytom, tak ste (Cenzurováno. Co si myslíte o konkrétním člověku si musíte ponechat pro sebe. -Moderátor). Jednoducho ekonomické súvislo...

Automaticky kráceno

299343

08.11.2013 19:01

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

RE: Internetové akcie pred koncom tisícročia

anonym 46.?.?.?

odpoveď pre Viny
ak niekto hrá na burze na menovom páre USD/Eur je to špekulant. Ale robí to vedome.
Ak niekto kúpi 20kg múky v akcii a predá 5 kg susedovi o trošku drahšie, robí to vedome a alebo susedovi múku predá alebo nepredá.
Ak si niekto kúpi 1 bitcoin za 200 Usd, lebo si chce kúpiť drogy za 200 Usd, len to chce robiť anonymne s anonymnou menou - je mi to jedno, lebo ten dotyčný dal 200 a dostal za 200. Preňho v ten moment žiadna strata. A hodnota bitcoinu v dolároch je pre takýchto ľudí nepodstatná, lebo kúpil btc, zaplatil za tovar btc a dostali za btc tovar. Lebo pre týchto je podstatný tovar a nie btc. Takže ja neprotestujem proti btc ako alternatívnej mene. Nech si ju používa kto len chce.

Ale ak niektorý malý hlupáčik kúpi "2gt5D5ghTR25Zu/bitcoin", lebo číta celý nadšený tú tlačenku do hláv, aký bude o rok bitcoin drahší a o 10 rokov bude nekonečný, a celý nadšený sa trasie ako zarobí - tak ho pokladám za tupý dobytok nechápajúci ani kúsok z reality.
Ale mne je hlupáčika ľúto, preto stále bojujem proti "hodnote a nekonečne stúpajúcej cene" btc, lebo je to len podvod na toho malého hlupáčika.
Mne je hlupáčika ľúto, ja nie som špekulant, ja by som bol radšej, aby ten hlupáčik nekúpil bitcoin a radšej kúpil deťom bicykel. Ja vysvetľujem špekulačnú bublinu, pascu na hlupáčikov - lebo namiesto bicykla pre deti tomu hlupáčikovi ostane bitcoin s jeho reálnou "nulovou hodnotou.
A na konci každej špekulačnej bubliny sa cena virtuálnych nafukovaných hodnôť vždy dostane na svoju reálnu hodnotu - teda cena padne na nulu, lebo hodnota je nula.
Alebo dopúšťam, že bitcoin virtuálne priviažu k doláru, aby ho bublina nezlikvidovala úplne a 1 btc bude ekvivalent jedného USd určený na nákup v paralelnej mene.
Ale pre toho hlupáčika to bude znamenať úplnú stratu jeho hodnoty, a namiesto bicykla má prd makový.
Ja teda bojujem o to, aby bolo menej hlupáčikov, ktorí namiesto bicykla kúpia btc a budú nadšený očakávať obrovské budúce "hodnoty" svojho "2gt5D5ghTR25Zu".
A Vy robíte ekonomickú dezinformáciu na malých hlupáčikov, rozširujete ich množstvo, a v konečnom dôsledku každý hlupáčik ktorý Vám osobne uverí o hodnote "2gt5D5ghTR25Zu" a kúpi si ho - tak ste ho pomohol okradnúť o tú sumu, ktorú za ten btc zaplatí, a pomohol ste špekulantovi obabrať hlupáčika.
Ak chcete presadzovať btc ako paralelnú menu, tak nepodporujte manipuláciu a tvrďte niečo v tom smere, že btc je skvelá paralelná mena, ale ak ste btc kúpili tak ho opamžite použite na nákup čohosi, kvôli čomu ste ho kúpili.
Lebo Vy pletiete dohromady 2 nezlučiteľné ekonomické pojmy - platidlo a uchovávanie/zvyšovanie hodnoty "niečoho" v budúcnosti.
Ak chcete používať btc ako paralelné platidlo, som za a smelo do toho. Ak chcete aby malý nechápajúci hlupáci kupovali btc lebo jeho cena/hodnota bude rásť, tak to je demagógia a jednoducho ekonomická nepravda.
Ak podporujete ...

Automaticky kráceno

299373

08.11.2013 19:03

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

RE: Internetové akcie pred koncom tisícročia

anonym 46.?.?.?

Ak chcete používať btc ako paralelné platidlo, som za a smelo do toho. Ak chcete aby malý nechápajúci hlupáci kupovali btc lebo jeho cena/hodnota bude rásť, tak to je demagógia a jednoducho ekonomická nepravda.
Ak podporujete svojimi vysvetleniami rast ceny, tak sa z vás stal neplatený a nechápajúci pomocník tých špekulantov, ktorí na btc zarobia a okradnú tých malých hlupáčikov, ktorí si na základe Vašich vysvetlení urobia názor, že ak kúpia tak sa z nich stanú v budúcnosti milionári.
Platidlo - v poriadku.
Paralená mena ok, ale ak si myslíte že je málo kontrolovaná - tak tomu neverím pri súčasnej situácii, a v každom prípade predsa banky vedia kto a komu platí.
BTC ako uchovávanie hodnôt a stúpajúca cena do budúcna je to čistá špekulácia, manipulácia, podvod. A všetci malí hlupíčikovia, ktorí si ho kúpia jednoducho stratia. A namiesto miliónov bicyklov pre deti si kúpi novú jachtu pár desiatok reálnych chytrých špekulantov z elity.

299374

23.03.2014 14:35

Kdo hájí tradiční hodnoty a kdo ne

RE: Jediný člověk, který hájil tradiční hodnoty jako rodina, pravda, morálka

anonym 89.?.?.?

Vždyť si ta "Divačka" dělá srandu. Copak jste to nepochopil?

307248

25.03.2014 22:48

Kdo hájí tradiční hodnoty a kdo ne

RE: Nedavno

anonym 89.?.?.?

To prohlásil Ivan Gabal.

307368

04.05.2014 19:19

Obrázek lepší než tisíc slov

Je to smutn= a strašné

anonym 46.?.?.?

zachytil som informácie o tom, že polícia dostala priamy zákaz nebrániť ničomu v meste, nechať voľný priechod tým takzvaným futbalovým fanúšikom aby útočili, lebo vládne zložky chceli zlikvidovať tábor proruských demonštrantov v Odese.
Takisto som zachytil informácie, že ten prvý útok na futbal rowdies bol nejaký cinknutý, lebo "proruskí radikáli" prerazili tam, kde boli špeciálne označení policajti, potom sa okamžite stiahli medzi policajtov a dav fanúšikov bol nasmerovaný nie proti týmto provokatérom ale niekde inde, smerom na tábor proruských demonštrantov, ktorý bol iným smerom. Tí ktorí útočili na rowdies neboli totožní s tými čo zomreli v ohni.
Takže to bola riadená provokácia na zlikvidovanie proruského tábora. A vymklo sa im to z ruky, lebo primitívni idioti zacítili krv a svoju moc a začali zabíjať.
Teraz sami nevedia kam z konopí, chcú to hodiť na rusov. Najprv bola rozšírená informácia že všetci mŕtvi boli rusi, teraz sa dozvedeli že to boli mnohí občania Odesy, ktorí zomreli.
Z Facebooku zmizli účty tých, čo sa chválili že tam ničili rusov. Odesa sa nasrala, asi potichu začnú zabíjať tých miestnych zmrdov, čo zabíjali v noci v budove.
Celý výsledok je ten, že Odesa sa postaví proti všetkým zmrdom pravého sektoru, proti Kyjevskej dosadenej nevolenej vláde a začnú robiť u seba poriadky. Napriek tomu, že ide kampaň Jaceňuka že to boli Rusi, tak už mu nikto s trochou zdravého rozumu neverí.
Vyhral chaos, primitivizmus rowdies, vášne a choré mozgy, zdravý rozum prehráva. Slovan bojuje proti slovanovi, lebo aj medzi slovanmi je mnoho s chorým mozgom.
Tak ako miestni ukrajinskú nacionalisti počas druhej svetovej zabíjali mnohých úplne obyčajných ruskojazyčných, poľskojazyčných, hebrejskojazyčných ľudí len preto že to neboli ukrajinci, tak sa to opakuje teraz. Lebo ich rodová vrodená nenávisť k rusom a aj poliakom, židom a iným neukrajincom je silnejšia ako ich rozum. Zdedili to v génoch, ich chorí rodičia ich tak vychovávali k nenávisti. História sa opakuje

309512

03.07.2014 17:36

Dotaz české poště

přetíženost zaměstnanců

anonym 94.?.?.?

No jestli to není tím, že Česká pošta šetří, kde může, a jednomu zaměstnanci dává více úkolů než se dá běžně zvládat a ten si pak vyhrazuje přednostně čas na jiné aktivity než obsluha čekajících zákazníků prostě proto, že potom už by na to čas neměl.

312617

21.07.2014 22:34

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

věrohodné vysvětlení

anonym 78.?.?.?

Doporučuji shlédnout:

https://www.youtube.com/watch?v=413ho0ysaqo

313702

05.08.2014 13:53

Let MH17 byl možná sestřelen kanonem

SU25?

anonym 37.?.?.?

Chtěl bych jen upozornit, že ruské MO nikdy netvrdilo, že jimi zachycený letoun je SU25, pouze vyjádřilo určitou pravděpodobnost, že by to mohl být SU25. Navíc na schematu kde jsou i malůvky jednotlivých letadel místo SU25 je podle odborníků nakreslen obrys nějakého amerického letadla. Byl to omyl, nebo vzkaz?

314856

23.09.2014 18:12

Bankovnictví pravdy a lží

Dobrý nápad s komentáři od někoho odpovědného, ale...

anonym 94.?.?.?

Autor článku má evidentní potíž s formulací (v češtině?, překlad?), přesto svým způsobem popisuje nynější bankovní praxi podobně, jako to dělají ve svých knihách profesionálně například profesoři Josef Jílek a Zbyněk Revenda.

Autor komentářů (je-li pravda že jde o oborového profesionála, nešlo zde zvolit poněkud citlivějši formu reakcí?) ke snadnějšímu pochopení ale také moc nepomohl – navíc se sám v některých bodech minimálně zapletl (pane Stworo - i když jde prakticky o detaily a navíc už asi i docela pozdě - nebylo by vhodné k článku dodat ještě finální "korekturu"?):

7) úroky úvěru splacením zanikají (alespoň v tu danou dobu a jako forma peněz) de facto také, protože zde není jakákoli souvztažná operace, která by stejnou částku vracela z banky ven (například platbou z běžného účtu na jiný účet nejdříve peníze opouštěním účtu plátce vznikají=vnikají do ekonomiky, ale prakticky ve stejném okamžiku zase připsáním na účet příjemce zanikají=z ekonomiky se stahují, tedy touto operací se celkově množství peněz v ekonomice nemění).

To, kdy se ty částky z úroků (= zisk banky, nyní ve formě bank. likvidity) objeví znovu v ekonomice jako peníze, záleží potom na hospodaření banky (vlastní nákupy a úhrady) a na akcionářích (odsouhlasené vyplacení podílu na zisku). Část ze zisku se ani nikdy z banky zpět do ekonomiky nemusí dostat (rezervy, fondy).

Tedy autorovo tvrzení, že splacením úroku se z ekonomiky peníze ztratily (minimálně na nějakou dobu) je pravdivé, byť popsáno (hlavne co se týče účetního hlediska) to mohlo být korektněji. (Trochu lépe je to potom krátce upresněno v bodě 13.)

11) článek i komentář říkají to samé, i když oba autoři to mohli popsat jasněji. Pokud banka požaduje zpět více než co půjčila (=vytvořila), tak je pochopitelné, že může dojít k situaci, že není možné získat na trhu dostatek peněžních prostředků na splacení úvěru i s navýšením o úrok. V této situaci tedy potom připadají v úvahu splátky v naturáliích... (zdali v tomto šlo od začátku o nějaký záměr je otázkou, k čemu asi by bankovním institucím byly tisíce starých domů a aut?)

13) zde je třeba rozlišovat zisk a výnosy. Provozní náklady jdou z výnosů a tvoří obvykle cca polovinu z nich (což zase až tak zanedbatelné tedy není). Druhá zhruba polovina je potom rozdělena na čistý zisk připadající akcionářům (nějaká věrohodná data ohledně způsobu nakládání s těmito zisky se nejspíš budou zjišťovat těžko, ale autor komentáře zde nejspíš míří správným směrem...), daně, rezervy, fondy...

Co znamená "použití zisku na nové úvěry"? Je-li myšleno pokrytí požadavků na likviditu, tak ok, ale jak toto souvisí s tím bodem 13 v článku?

317900

23.09.2014 18:13

Bankovnictví pravdy a lží

Dobrý nápad s komentáři od někoho odpovědného, ale...

anonym 94.?.?.?

16) centralní banky až na výjimky (=úvěry vlastním nebankovním klientům) žádnou emisi peněz neprovádí (=nedodávají do ekonomiky nové peníze). Provádějí pouze emisi likvidity (tyto prostředky se pohybují pouze uvnitř mezibankovního trhu), s jejíž pomocí v určitých případech obchodní banky skrz úvěry nebankovním klientům potom provádějí samotnou emisi peněz (=nové peníze do ekonomiky).

Navíc nejde nikdy o nějakou "čistou emisi". Centrální banky mohou emitovat likviditu pouze ve spojení s určitým zajištěním (jde-li o úvěry pro obchodní banky) nebo přímo odkupem například nějakého cenného papíru od obchodní banky (výjimečně i přímo od vlády).

(V USA, pravda, za vrcholu krize, jak vyšlo později najevo, FED velmi nestandartně úvěroval řadu bank i prakticky bez reálného "papírového" zajištění. V dohodách ale byla vždy alespoň podmínka, že do určitého času všechny půjčené prostředky musí být vráceny (a také vráceny byly). Šlo zde ale o naprosto mimořádnou situaci, toto jednání samo o sobě nemělo oporu v jakýchkoliv platných regulích, a vyšlo najevo prakticky až bylo celé (zdárně) ukončeno).

20) komentář jen jinými slovy říká to samé co autor samotného článku.

9 z druhé části) komentář podivný, jak je to s tím „tiskem“ peněz je vysvětleno výše.

V komentářích (nebo přímo v článku například místo té poslední moralizující části) spíše mohlo ještě pro úplnost zaznít něco o kapitálové přiměřenosti a dalších požadavcích ohledně podnikání bank (i když pravdou je, že stanovené limity jsou stále velmi vzdálené ideálnímu stavu, a podnikání naprosté většiny bank reálně v žádném případě nelimitují), případně vhodná poznámka o bankovní licenci a její praktické nedosažitelnosti pro potenciální nové hráče (bankovní systém=klasický, státem posvěcený kartel), pár slov k objasnění inflace, zdanění bank v zahraničním vlastnictví, atd.

Připomenuto také mohlo být, že je velmi smutné, že ač jsme všichni nuceni (legislativou) nynější bankovní systém a měny používat, tak obecné povědomí a chápání celého systému a daných praktik je velice tristní, je alarmující, že se tato problematika stále nevyučuje ani na všech (minimálně) středních a vysokých školách a obecně v populaci tak stále převládají o fungování peněžních záležitostí velmi naivní představy.

317901

20.11.2014 18:48

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

Autor se myli

anonym 165.?.?.?

Clanek je peknou ukazkou toho, ze nevzdelany a kriticky neuvazujici clovek si dokaze "logicky" zduvodnit I ty nejvetsi hovadiny. Za vsechno zlo sveta muze jeden Havel, initciativa obcanu bez podpory XX ambasady je I ve veku Facebooku nemozna, vsechno se musi odehravat pod kontrolou tajnych sluzeb, buran je genius, kteremu ostatni zavidi jeho silu. No, je to pekna snuska. Jsem rad, ze podobnelidi nepotkavam casto.

321600

26.11.2014 13:14

Otevírání bran do třetí světové války

RE: Zplozenci válek

anonym 46.?.?.?

aj ja mám ten pocit, že to je len divadlo pre masy nechápajúcich.
Nikto na Krym útočiť nebude, žiadna svetová vojna nebude. Je to len prechod k totálne riadenej a ovládanej svetovej spoločnosti.
Ak by náhodou aj vznikla nejaká vojna, tak to nebude vojna mezi štátmi, ale bankármi vyvolaný, bankármi riadený konflikt, ktorý bude mať jeden cieľ. Aby sa bankári dostali verejne k moci na celej planéte.
Neverím Putinovi, je to jeden z nich, len to dobre hrá na verejnosť. Ruská generalita nemusí vedieť a ani nevie, čo sa odohráva v hlave Putina, aké má skutočné ciele, ako sa dohodol s najvyšším velením planéty, s bankármi. Ruská generalita môže mať konflikt s americkou generalitou ale Putin nemusí byť v žiadnom konflikte, lebo hrá na inej úrovni
Alebo mi už šibe z konšpiračných teórií?
Poprosím o argumenty a kontraargumenty.
Pripustite túto možnosť a alebo ju podporte, alebo ju vyvracajte. Chcem vidieť vaše myslenie (prosím o vašu argumentáciu možných kontraverzií), aj vaše argumenty "pre aj proti".
Zoberte to ako mozgovo argumentačný tréning

322006

15.01.2015 20:26

Lžimédia: ARD a ZDF klamou a obelhávají diváky ohledně masové demonstrace v Paříži

RE: Židovský list vymazal z pochodu v Paříži Merklovou kralovnu Ranji

anonym 89.?.?.?

Je to asi nějaký ortodoxní deník, má zakázáno zobrazovat ženy, nedělejte z toho závěry, že to má nějaký skrytý význam.

325215

06.02.2015 07:29

„Elita“ bitcoinů plánuje neveřejnou schůzku ve stylu Bilderberg

Ja podporujem Bitcoin

anonym 46.?.?.?

Lebo každý bitcoinový milionár, korý zarobí na bitcoinoch automaticky znamená určitý počet hlupákov, ktorí budú mať straty.
Hlupák, ktorého oklamali, bude nasraný, začne troška viac rozmýšľať a bude menej veriť podvodu s bitcoinami aj podvodu a Fiatmi.
Dostane viac rozumu a ....
Vo väčšine prípadov hlupák ostane hlupákom, ale pár ľudí, ktorí začnú premýšľať, je skvelé pre nás ostatných. Lebo nás bude stále viac.

326485

07.03.2015 17:19

Úskalí v problematice povinného očkování

Hliník ve vakcínách

anonym 89.?.?.?

Proč je ve vakcíně hliník? Byly prokázány neurotoxické účinky hliníku. My jsme byli očkováni v předškolním věku, ve škole, žádné patologické následky se nedostavily. Další očkování v přijímači na vojně, to byla tak silná injekce, že nám odpoledne odpadl výcvik. Všichni jsme to přežili, někomu bylo z toho přechodně špatně, jinému ne. Ale žádný hliník, proč je dnes na to plošné očkování používaný hliník?

328614

22.05.2015 07:53

Epizoda 3. Atentát v Sarajevu (1)

epizoda3. atentát v sarajevu

anonym 88.?.?.?

"hledejte ženu" - zde katolickou církev, kt.korunovala císaře t.j.dosadila a jelikož měl pokrokové myšlenky, bylo nutno zabít dvě mouchy jednou ranou - namířit hněv na pravoslaví Srbska jakožto úhlavního nepřítele církve katolické obsazenou židy jak nyní vyplouvá na povrch a zazednářovanou,v návaznosti na židy rozpracovanou revoluci v Rusku.hledejme hodně hluboko v minulosti Evropy

333356

22.05.2015 09:20

Nastane nový pogrom židů?

RE: Jewizmus...

anonym 88.?.?.?

..hezky otevřeně psáno už v 1949 jaký plán Evreji mají pro zvyšek světa...toť nová Koncepce, nová filosofie, nové náboženství se šíří z východu a ohlupuje lidi opět, nedefinuje co je člověk, ale nezáživnou formou plnou nezvyklých slov potřebuje "živnou půdu" rozšíření a upřímení pozornosti člověka na její obsah, kde se stratí on i dobrá předsevzetí. je to fake. nikdo nás zvenčí nemůže změnit. změnit se může sám člověk , ale na ůrovni své DNA, kde vymaže starý program, a zapíše nový.

333368

19.07.2015 07:12

Epizoda 6. Lev Trocký, otec německého nacismu (1. část)

RE: strašná sračka, ten článek

anonym 178.?.?.?

sniecim stebou suhlasim, ale selsky rozum mi hovori toto:
Autor možno pouziva skratkove informacie, ale tie informacie su fakty. Ty používáš len dohady, a "KEBY", a "MOZNO".
Takze z vasich dvoch prispevkov sa priklonim k autorovmu, aj ked to urcite nieje cela pravda, a rozhodne to nieje kompletne, je to stále lepsie nez co nas ucia na skolach a co si ponukol ty.

336791

19.07.2015 14:01

Epizoda 6. Lev Trocký, otec německého nacismu (1. část)

RE: strašná sračka, ten článek

anonym 178.?.?.?

stými ruskými obetami je to tazke, lebo Stalin sam toto číslo po vojne niekolko krat zmenil, vždy ho navysoval. A podla vsetkeho to robil preto lebo polovicu těchto mrtvych mal nasvedomi on sam.

336801

20.07.2015 06:43

Epizoda 6. Lev Trocký, otec německého nacismu (1. část)

RE: strašná sračka, ten článek

anonym 178.?.?.?

ano pocty su dnes spravne, ale umysel nie. Pokial viem tak vseobcne stále pokladaju vsetky obete za obete Nemcov. Tiez tale klamu v tom ze boli nepripraveny, ze Stalin podcenil Hitlera atd.. Dnes sa stále vytvara kult Rukej obete, hoci z archivov vyplyva ze 300 divizii na zapadnom fronte padli za obet 90 Nemeckym diviziam horsie vybavenych len preto lebo boli v UTOCNOM postaveni a nie v obrannom.
Ano dnesne rusko je ine a to ze tu nieje vojna dakujme Putinovi. Ale tak jako vsade aj tu plati ze niektore chyby otcov su Tabu. Podla mna bol nacizmus ovela lepsi nez bolsevizmus, ale Rus ti toto nikdy nepovie, nemoze.

336824

20.07.2015 06:48

Epizoda 6. Lev Trocký, otec německého nacismu (1. část)

RE: strašná sračka, ten článek

anonym 178.?.?.?

pokial si pametam tak uz neviem v ktorom roku francuzky vojaci 2-3 tyzdne strajkovali, a len vdaka tomu ze o tom nemci nevedeli a nezautocili zostal front tam kde bol.
Toto a dalších milion KEBY mozeme najst v kazdej bitke, proste to ber tak ze fakt je ze Nemecko padlo po MAJDANE zvnutra. V prvej svetovej vojne nebolo dobyte ale zradene. na inom nezalezi.

336825

20.07.2015 14:04

Zápas o lepší svět a hnutí Zeitgeist

RE: Řízená opozice

anonym 213.?.?.?

tak si pozri ich filmi a zistis ze o chazaroch sa tam nehovori, oni menuju priamo Rotshilda aj Rokefelera a iných ich spolupracovnikov.
Inak je dobre vediet ze pouzivas princip kolektívnej viny.

336849

20.07.2015 14:15

Zápas o lepší svět a hnutí Zeitgeist

RE: Kdy a proč to všechno začalo

anonym 213.?.?.?

urcite to myslis dobre, len pripomeniem ze slovencita nieje primarny svetovy jazyk a nikdy nebol, preto odvodzovat zo slovenských nazvoslovy cokolvek je maximalne nedoverihodne, rovnako ako s kazdeho dnes pouzivaneho jazyka kedze tie naozaj stare jazyky ked sa to vsetko tvorilo uz nikdo nepozna.

336851

20.07.2015 18:09

Epizoda 6. Lev Trocký, otec německého nacismu (1. část)

RE: strašná sračka, ten článek

anonym 213.?.?.?

svoje informacie som cerpal od Soronina, ruského dôstojníka, co cerpal z ruského archivu.

Ano nemci sli ako noz maslom, lebo ako som napisal, rusi boli nie v obrannom ale utocnom rozostaveni, ano neboli plne vybaveny ale stale maly trojnasobnu prevahu a lepsiu vybavu. A ano tomuto sa nikdo nechce priznat, preco aj, ja sa tiez nechvalim ze som mal vsetko lepsie ale svojou neschopnostou sa mi to vsetko rozpadlo. HRDOST to je to co ziadnemu velkemu narodu(malému duchom) zabrani priznat si chybu a do buducnosti sa jej vyvarovat.
Tym nehovorim ze sa rusi teraz chystaju k utoku, ved nemaju na koho, vsetci ich superi su v rozklade.

336862

21.07.2015 12:56

Válka v Sýrii v bodě zlomu?

raz jeden, potom druhy

anonym 178.?.?.?

takto sa to strieda uz niekolko rokov. Okrem toho aj keby basarAsad zotrval a vyhral, syria uz davno prehrala.

336904

22.07.2015 10:06

Nový Zvědavec je (téměř) zde!

mam radsej tento

anonym 213.?.?.?

ja chcem zachovanie stareho, a to aj ked optimalizujete novu verziu pre IE

336963

22.07.2015 12:22

Válka v Sýrii v bodě zlomu?

RE: raz jeden, potom druhy

anonym 213.?.?.?

suhlasim, len ako slovensky fatalista sa pytam: Kde a kolko tych dobrych ludi mas?
aby to nebolo ako v tom biblickom mestecku kde sa typek dohadoval s bohom, ze ked najde aspon 100, potom aspon 50 a nakoniec nenasiel ani 10 dobrych ludi.

336972

22.07.2015 15:13

Nový Zvědavec je (téměř) zde!

RE: Ruším trvalý příkaz na podporu zvědavce

anonym 213.?.?.?

co tak sa spytat citatelov ci vôbec chcu zmenu? a samozrejme tych zaregistrovaných alebo rovno len tych platiacich ( to aby si si to mohol zratat na prstoch [mrknutí jedním okem])

336981

24.07.2015 13:22

Zápas o lepší svět a hnutí Zeitgeist

RE: Cesta k uspořádání nové společnosti

anonym 213.?.?.?

Martina zavreli lebo neplatil alimenty. To preco ich neplatil nikoho nezaujima a ani mna ako jeho myslienkoveho fanusika, hold ked si narobite deti a opustite manzelky tak budete platit a ked nie tak do basy. Tu by som mu dal nutene prace aby si to odpracoval, ale spet k teme:
Nasilie to samozrejme moze vyriesit, ale kdo ma dost penazi aby si zaplatil vrady celej rotshildovej a rokefelerovej rodiny? Kdo po ich poprave verejne vyhlasi ze to bol on a ze takto dopadnu vsetci co pojdu v ich stopach? Ked najdete takého násilníka tak mozno za par rokov sa spolocnost vycisti.

337090

28.07.2015 15:57

Je to o integraci Eurasie vs. Říše chaosu

mozno som pesimista

anonym 213.?.?.?

ja v tom vidim akurát to ze sa orvelovsky svet stale naplna, Lebo na to aby zapad mohol ospravedlnit stale vetsiu tiraniu, musi mat silneho nepriatela, a tym spojena azia rozhodne bude.

337234

29.07.2015 22:45

Falšování historie kvůli agendám

RE: Peníze jako důvod občanské války

anonym 94.?.?.?

Lincoln obětí bankéřů-vyhledejte si heslo Greenback, nebo Lincolns Greenback, více odkazů, co se doplňují, a dozvíte se pravdu kdo a proč zavraždil Lincolna.

337295

17.11.2015 11:48

Útok ve Francii = státní terorismus, ale jakého státu?

RE: Odzbrojeny Francouzi

anonym 37.?.?.?

Ah ten google translator...

341962

02.01.2016 11:47

Hvězdné války a smrt americké kinematografie

RE: SW a propaganda

anonym 213.?.?.?

Tak už jdu na to, budu číst těch 60 knih, abych pochopil hloubku Hvězdných válek. Děkuju, že se vám podařilo nasměrovat můj život na příštích x let a že můj život nebude prázdný.

343764

16.06.2016 14:51

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

ZP neni komunismus

anonym 195.?.?.?

Je to idea, jak usetrit. ZP musi byt stanoveno tak, ze lide, kteri si vyberou pouze ZP nebudou o hladu, ale na druhou stranu to nebude zadny med. Takze stale bude vetsina lidi motivovana k praci, nekdo vic a nekdo min. Zaroven se rusi vsechny socialni davky a take byrokrati, kteri o nich rozhoduji, takze dalsi setreni penez. Rovnez to posiluje obcansky zpusob zivota a vetsi uvedomeni si vlastni odpovednosti. Tady mas ZP a dal se starej sam.
Se ZP rovnez neexistuje socialni bezdomovectvi a nezamestnanost, zaklad bere kazdy a dal uz se o sebe stara sam, takze pravy opak socialismu nebo komunismu.
Lide, kteri zrovna nenajdou praci, mohou se ZP i tak nejak docasne vyzit a tak nejsou deprimovani nezamestnanosti, vykoristovatele ztraci zasadni paku a tak ZP kultivuje celou spolecnost. ZP poskytuje lidem moznost dele studovat a tim se vice rozvijet a tudiz ZP podporuje i zvysovani urovne lidi.
Problem ZP je hlavne narazovy, protoze v prvnich letech po spusteni tohoto systemu by to asi bylo tvrdy pro lidi, kteri jsou ted zvykly na velke socialni davky a nejsou zvykly na samostatne rozhodovani.
Je i urcita obava, ze v prvnich letech po spusteni ZP by to i stalo hodne penez nez by se system ustalil.
Se ZP by bylo vhodne zmenit a zjednodusit danove zakony.

349575

25.07.2016 02:21

O strachu

o hrdinstvi

anonym 93.?.?.?

Doba se zmenila, hrdinstvi neni co byvalo, odkrytim ze sebe clovek akorat udela exemplarni priklad (viz napr. akce tykadla...). I kdyby to cloveku nevadilo, ani pak by to nemelo smysl, system vlastni medialni sferu a cele by to akorat propagandisticky proti vam obratil a zneuzil pro sve cile a tupa vetsina by mu to sezrala. V dnesni dobe naplno a otevrene vystoupit proti systemu s odkrytymi kartami je asi takove hrdinstvi jako kdyz rytiri v bitve u Krescaku hrdinne utocili proti zbabelym anglickym lucistnikum, nebo kdyz pechota frontalnim utokem v prvni svetove hrdinne utocila proti zbabele zakopanym obrancum s kulomety.
A ten slon, ten taky neni blbej, on vi ze kdyz by ten kolik vytrh a utek, tak ho zabijou.

Prave hrdinstvi spociva v tom nenechat se vycukat a zautocit v tu pravou chvili, a spravnymi prostredky[smích]

350750

o tom, že v 17-18. století byla nějakým kataklyzmatem zničena nějaká velká říše, která do té doby figurovala v oficiálních zdrojích západu jako Tartaria, a kterou navštívil nejspíš i Marco Polo a ne Čínu, je už velmi mnoho důkazního materiálu, jeden za všechny uvedu například fakt, že šlechtické zámky na severu Ruska postavené cca konce 18. století NEPOČÍTALY s nutností vytápění a měly obrovská okna. Pozdější stavby jsou typické pro chladné podnebí, malá okna, vytápěcí systému atd. Do těch dříve postavených se narychlo instalovaly pece a kamna, ale je vidět, že se s nimi při projektování a stavbě nepočítalo.

něco velmi k tématu: rozhovor vzdělaného člověka s historikem:
http://leva-net.webnode.cz/products/rozhovor-s-historikem/

355947

23.02.2017 16:03

Obludná mystifikace dějin: Mongolské impérium a tatarské jho na Rusi

RE: skutečně

anonym 89.?.?.?

bylo by to k smíchu kdyby to nebylo spíše k pláči, ale ten "hypotetický rozhovor vzdělaného člověka s historikem" má k realitě bohužel mnohem blíž, než byste si chtěl myslet...

355965

23.02.2017 18:18

Obludná mystifikace dějin: Mongolské impérium a tatarské jho na Rusi

RE: skutečně

anonym 89.?.?.?

Nebyly to letní sídla, to byste zjistil kdybyste se o to sám zajímal.

A také, nejedná se o nějaké fantaskní teorie, prostá konstatace porozovaných faktů. Kdyby to byla jedna záležitost, dalo by se nad tím mávnou rukou a na něco to sepsat, když jsou těch "nezapadajících" faktů desítky, stovky a všechny do sebe zapadají jako puzzle a tvoří jednotnou mozaiku, pak nad tím sice lze zavírat oči a tvářit se že jsou to konspirační teorie, ale realitu to nezmění.

Vysvětlení nemám, ale kdo se seznámí z fakty, ten může dojít jen k jednomu závěru, že něco bylo jinak než historie tvrdí.

355970

28.12.2017 12:24

Co stojí v Česku dobro?

Existují i zcela neziskové spolky, hájí zeleň, půdu, krajinu....

anonym 109.?.?.?

Škoda, že ziskové spolky narušují důvěru naprosto neziskových spolků v obcích, kde se snaží (někde naprosto neúspěšně, jsou pronásledovány místními vlivnými politiky a developery) zachránit aleje, stromy, půdu, krajinu. Dělají to zcela nezištně, dobrovolně,většinou si samy své výdaje financují, ale nemají to lehké, jsou vystaveny tlaku radnic a přečasto to nakonec vzdávají. Radnice zkoušejí všechno možné, aby spolky poškodily a donutily je skončit jejich činnost. [pláč]

361640

16.09.2018 11:21

Taková normální rodinka

vojna proti bielej rase

anonym 95.?.?.?

psychicky poškodení mentálne zaostalí jedinci sa stávajú vzorom pre mladých oblbovaných hlupákov, lebo vzdelanie, pretláčanie gender a multikulti ideológie z mladých robí hlupákov.

Keď sme blbí a bojíme sa brániť zrúdám v politike, tak nám treba.
A ešte tie zrúdy naďalej volíme, aby nás ovládali, okrádali, oblbovali.

My už nie sme biela rasa, my už sme bieli degeneráti, ktorí sa nevedia, nechcú a boja brániť svoj vlastný život

366542

25.09.2018 08:58

Existuje skrytá ruka za ,střetem civilizacíʻ v Evropě?

tých židovských skupín je podstatne viac

anonym 95.?.?.?

1) americkí sionisti, vymenovaní v článku
2) izraelskí sionisti, vymenovaní v článku, hlavný verejný predstaviteľ Netanjahu
3) ruskí židia, oligarchovia, sú to ekonomicko mafiálne klany okolo Putina, ktoré ovládajú a vykrádajú ruskú ekonomiku
4) ruská židovská sekta Chabad Ljubavič, silný vplyv na Putina, možno aj na Trumpa
5) izraelskí ortodoxní Židia, majú rôzne vplyvové organizácie aj v Izraeli, aj v USA
6) Nadnárodní majitelia FEDU, Ročild, Loeb, Warburg, ktorí sú fakticky najvyššie postavení na svete a zároveň najbohatší na svete, lebo vlastnia FED
7) staré aristokratické rody Európy, najznámejší sú anglická královná a jej rod. Síce nie židia, ale jedna u najvplyvnejších skupín, možno porovnatelná s majitelmi FEDU a rozhodne spolupracujú s majiteľmi FEDU

všetci títo sa predháňajú v tom, kto bude najviac vládnuť nad nami gojimami.
Kto z týchto skupín má najväčší záujem o zničenie bielej rasy neviem. Asi ako kedy a ako kto, v podstate všetci z nich

366730

25.09.2018 12:56

Existuje skrytá ruka za ,střetem civilizacíʻ v Evropě?

RE: tých židovských skupín je podstatne viac

anonym 95.?.?.?

tá šiesta skupina to je ten Globálny Prediktor. Sú to židovskí majitelia FEDU.

366739

25.09.2018 23:33

Existuje skrytá ruka za ,střetem civilizacíʻ v Evropě?

RE: = RE: tých židovských skupín je podstatne viac

anonym 95.?.?.?

myslíš? ok, dopúšťam že aj anglická královná patrí k židom

366755

22.12.2019 08:26

Ztrácí Trump podporu židovské lobby?

RE: Je to úplně lhostejné, jak to je !!

anonym 185.?.?.?

Já tedy nejsem Vladimír, nicméně ten "konec světa" mě přivádí k ohlédnutí.
Vlastně téměř přesně před 7 lety jsem ten konec světa očekával. Dnes se tomu musím pousmát, když si vzpomenu na tři postavy obrácené tehdy o slunovratu k Slunci a "vyhlížející" onu galaktickou vlnu, která v jediném okamžiku promění celý svět. Hodina H (11:11) minula, pak další a další minuty a všední den plynul dál svým tempem.
Následovala hluboká deprese a poučení z krizového vývoje. Asi v tom duchu, že člověk (naše civilizace) dostal(a) odklad, aby na sobě mohl (mohla) pracovat. A pracovat k dobru může člověk až do posledního dne, protože stále nebude hotov. Alespoň ten můj hned tak ne.

375525

20.01.2020 08:13

Už máme v politice i Piráty. Lze klesnout ještě níž?

RE: Bezuhlíková komedie v muslimské Evropě

anonym 185.?.?.?

Nečetl jsem korán a ani nemusím. Pokud je v plánu globalistů Evropský islámský chalifát, je zřejmé, že vámi uváděné překážky žádnými překážkami nejsou. A naopak právo šaríja, které dělá ze všech poslušné ovečky, pokud nechtějí skončit velmi špatně, je jistě pro globalisty vítaným nástrojem ovládání mas.
O tom vytvoření vykořeněné poddajné masy dle Kalergiho plánu ani nemluvě.

376210

30.01.2020 09:07

Rodina je základ státu

RE: Článek je skvělý. Mám jiný názor pouze v jediném případě.

anonym 185.?.?.?

Takto se hlavní mediální výklad ohledně MH-17 sice pravdou nestane (dle skutečnosti), ale další společenské procesy významně ovlivní v tom směru, jako by to pravda byla. A tím se do určité míry onen výklad pravdou stává. Ale to je samozřejmě manipulace, která může fungovat v prolhaném a pokryteckém světě. A to je zase podmíněno obecným duchovním úpadkem populace člověka moudrého vyspělého (to je odborný termín).

376498

09.02.2020 08:58

Koronavirus – jaká hra se hraje?

RE: Jen ten kdo dostal z matematiky kouli jak Brno

anonym 185.?.?.?

Ale ten problém je už v úrovni vzdělávání. Konkrétně v matematice byla situace otřesná na základních školách už kdysi před více než 50 lety, a daleko horší pak na gymnáziích (tedy s přístupem profesorů k výuce nebo vůbec jejich kompetentnosti s tím, jak rostla obtížnost učiva). To si osobně pamatuju. Studenti se tak biflovali cosi, čemu většinou ani nerozuměli a pak to (někdy třeba i s "úspěchem" ) používali k řešení úloh.
Samozřejmě, že takto získané znalosti (?) nemají žádný pevný základ. Není divu, že časem vyšumí a lidé jich neumí ani použít. Jenom tak může docházet k pochybným hodnocením, o kterých se zmiňujete. A to už ani nepřihlížím k tomu, co se tvrdí o současném školství. Jsem rád že tuto kapitolu života mám už dávno za sebou.

376746

10.02.2020 08:41

Proč lžou na jedno brdo?

RE: Kdysi dávno se říkalo,

anonym 185.?.?.?

No nevím pane Kouba. Nemůžu soudit na základě informací z jednoho zdroje, ale povím. Moje sestra je učitelkou na základní škole v jednom větším městě už spousty let a připadá si v tamnější sborovně jako černá ovce. Jen proto, že nestojí jednotně za současnou ideologií západního liberalizmu a v našich poměrech třeba za hnutím Milion Chvilek, nebo proto, že je ráda za Zemana na hradě. Vlastně se už takovým tématům mezi kolegy vyhýbá. A mě říká - ony by ty učitelky za minulého režimu byly velmi agilní komsomolky.
Ostatně, že to jde se školstvím od desíti k pěti není žádné tajemství. Stačí si jen připomenout působení ministrině Valachové s její inklůzí, nebo řádění neziskovek na školách. A samozřejmě osnovy dějepisu psané panem Koudelkou!
Jinak článek samotný je skvělý.

376758

10.02.2020 20:27

Proč lžou na jedno brdo?

RE: Kdysi dávno se říkalo,

anonym 185.?.?.?

Jak už jsem psal, jsem rád pane učiteli (paní učitelko), že s tebou už dávno nemám co do činění. A co ty jsi pochytil (pochytila) od své ministryně?

376777

18.02.2020 08:28

Co dělat?

RE: Co dělat?

anonym 185.?.?.?

Co to má společného s darwinismem? Ten přece mluví o evolučním vývoji, jako postupném kvalitativním růstu. A ať už je to s touto teorií jakkoliv (a zdá se, že je dále neudržitelná), tady se přece schyluje k potření nejmladší a nejprogresivnější rasy - té bílé na úkor ras starších nesoucích již známky úpadku. Co je na tom vývojového?

376966

25.02.2020 11:44

Zvítězí cenzura nad prvním dodatkem Ústavy USA?

RE: čakám, čakám, nedočkám sa ........

anonym 185.?.?.?

No, a není to (ta demokracie liberální) jen odrazem toho, jak to vypadá mezi samotnou voličskou většinou? Že právě proto vládnou dlouhé peníze nebo co-to kdo-to jiného, ale odpudivého? Není ta odpudivost výraznou vlastností voličstva?
A stvořeni byli přece lidé k jinému obrazu. Tím nechci tvrdit, že právě božímu (ani to však nepopírám).
Pak je to prostě úděl lidí tady na Zemi? Aby za nějakých +- 12 000 let od poslední potopy duševně (duchovně) zdegradovali? Tak to ve svých knihách vysvětluje paleoantropolog A.Bělov. Vždyť i Platon píše, že egyptští kněží měli znalosti (záznamy ?) nejen o vzestupu a pádu Atlantidy, ale i daleko dřívějších civilizací.
Mimochodem, byly-li tu takové záznamy celé věky a byly-li doloženy ještě před 2600 lety, kde jsou dnes?!
Ale to už jsem vzal příliš zgruntu a odklonil se od aktuálního tématu.

377078

25.02.2020 11:59

Zvítězí cenzura nad prvním dodatkem Ústavy USA?

RE: čakám, čakám, nedočkám sa ........

anonym 185.?.?.?

Pro doplnění mého prvního příspěvku (snad budou oba ve správném pořadí; pokud ne, čtenář se dovtípí): tím stvořením člověka jsem měl v tomto případě na mysli nejmladší lidskou rasu, tedy bílou. To jen aby mě někdo nepodezříval z kreacionizmu ...

377080

20.03.2020 13:59

Společné prohlášení ministrů zahraničních věcí V4 a Německa

RE: Díky za vysvětlení editora.

anonym 185.?.?.?

Jaké vysvětlení?! Vždyť to prohlášení je podlý útok na V4 z jejích vlastních nejvyšších pater. Toto si žádá vysvětlení, nebo spíš potrestání!
Tohle si nenechám líbit. Pjakin pořád V4 systematicky, V4 jednotně, V4 ... Tohle ať mi vysvětlí! Ale vysvětlí, ne okecá. Hned mu zasílám dotaz, jak je to s tou jeho analytikou ohledně V4, když tu už celé roky vidím něco úplně jiného. Takhle chlácholit a ohlupovat posluchače nelze donekonečna!
Pjá-kine Pjá-kí-nééééé, nežiju já v krá-vi-ííííííí-ně ... šenjkuje tam má ... to už jsem zbloudil

377714

21.03.2020 15:39

Dvě zprávy - která je pravdivá?

To je všechno krásné,

anonym 185.?.?.?

myslím ta vědecká zkoumání a poté následující prohlášení. A pak všechno to odhalování konspirátorů a jejich úmyslů. Moje chování ovšem nijak nezmění to, jestli je ten koronavir produktem netopýrů nebo našich báječných akademiků.
Mnohem větší problém mám s tím, že panikáři vykoupili (zřejmě do nesmrtelných zásob) všechen paralen a acylpirin. Tady na mě číhá to největší nebezpečí.
A to je moje vědecké a naprosto pravdivé prohlášení !!!

377764

23.03.2020 23:40

Proč se projev čínského velvyslance v Ruzyni netlumočil?

RE: hlavně když nechá lidi v klidu žít,

anonym 90.?.?.?

Nechápu z jakého důvodu motáte pana Filipa z KSČM mezi Kalouska, Hřiba, Novotného. Němcovou,knížete,Sobotku,Zaorálka,piráty a atd? Naopak by jste měl být rád za pana Filipa a za KSČM,která současnou vládu kontroluje a drží u moci svou podporou.

377874

22.04.2020 15:25

Drazí občané

RE: A co a koho zlikvidovala ekonomika?

anonym 185.?.?.?

To je velmi zjednodušený pohled. Obecně přece ekonomika není určena k likvidaci ani životního prostředí, ani zvířat a lidí nebo těch kterých států. Pokud se tedy něco takového děje (a ano děje se), pak to má kořeny v něčem jiném. A pokud jsem drželi hubu, tak ne nutně proto, že bychom takové následky podporovali nebo nám to tak vyhovovalo. To spíš proto, že asi nejsme ti, kdo mají páky na to něco změnit.
Na druhou stranu si myslím, že můžeme (v ČR) být oprávněně rozhořčeni, když máme platit státům eurozóny, kam nepatříme a tudíž ani nepožíváme žádné výhody. Nota bene, když jde o státy, které jak naznačujete jsou zodpovědné za všelikerou devastaci.
Nebo snad tím, že poskytneme možná až těch 300 miliard Francii, Itálii a nevím komu ještě, přispíváme k nějaké obnově?
Ovšem, jednat o nějakém jiném modelu naší civilizace a hospodaření na planetě by bylo určitě správné. Ale tady přece nikdo s nikým nejedná. Tady si globální elity hrají svoji hru. A byť nejspíš její součástí je omezení dopadů současné produkce na životní prostředí, neznamená to ještě, že z toho pro nás (když už vedeme řeč o my) vyjde pozitivní výsledek.

378852

23.04.2020 09:02

Anexia Krymu je úmyselné zavádzanie verejnosti

Nechci být hnidopich,

anonym 185.?.?.?

mě ale ty počty vycházejí jinak. Pokud se referenda zúčastnilo necelých 82% oprávněných voličů, tak nemohlo 96% oprávněných hlasovat pro.
Raději jsem ty výsledky referenda ověřil a vychází mi, že pro připojení Krymu k Ruské federaci hlasovalo pouze 81% oprávněných voličů.
Vychází to někomu jinak?

378865

02.05.2020 14:26

Ruský pistolník v Praze

RE: Ty tanečky okolo toho pomníku a to příslušenství k nim...

anonym 185.?.?.?

Vidím, že jsi zblil úplně všechno. Kdopak tě tak nalil? A co pak máš proti Mošemu? Nemáme tu prezidentský systém, aby sázel jeden dekret za druhým. Ale pořád je to o 10 tříd lepší, než kdyby na Hradě seděl někdo jako Fišer nebo nedej bože pajác Drahoš. Příště se raději vyblej do hajzlu...

379099

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Portalnd Oregon zničili sochu jelena04.07.20 21:19 USA 1

Mohou prdy přenášet koronavirus?04.07.20 17:40 Austrálie 1

Pokračujte! Dvojice právníků brání svůj dům se zbraní v ruce před útokem lůzy04.07.20 15:04 USA 5

Už začínají vidět přínosy multikulturního obohacení i mainstreamová média04.07.20 14:19 Francie 0

Černoch, který znásilnil a oloupil nezletilou Češku, dostal dva roky30.06.20 15:43 Česká republika 5

Na životech bělochů nezáleží?28.06.20 09:59 Británie 12

Země, kde zítra znamená včera: Teror lůzy27.06.20 17:52 USA 4

Babiš zradil, média cenzurují a EU právě teď domlouvá revoluční Lisabonskou smlouvu 2.025.06.20 09:48 Evropská unie 0

VIDEO: RESTART Systému (COVID, Econ. World Forum...)23.06.20 09:03 Neurčeno 0

V Praze instalují 5G vysílače, jeden z mnoha je na budově základní školy na Náměstí Míru22.06.20 17:50 Česká republika 44

Německý Stuttgart byl v neděli v noci kulturně obohacen22.06.20 17:38 Německo 3

Brno: All Live Matter a Žítková(ČT) jako rozbuška!22.06.20 12:24 Česká republika 2

Kvůli zradě lodí pod velením Bruselu se Turkům podařilo do Libye na pomoc džihádistům přisunout další posily a techniku19.06.20 08:40 Libye 2

4/5 lidí nemají problém s koncesionářskými poplatky... zjistil průzkum agentury STEM-MARK. 18.06.20 19:42 Česká republika 5

Fa. CovidPass a její aplikace...18.06.20 16:14 Česká republika 1

Nigel Farage je připraven znovu aktivizovat Brexit Party - lidé už Borisovi Johnsonovi nevěří18.06.20 00:49 Británie 0

Historička Markéta Křížová: Češi, i vy můžete za otroctví, připusťte si to!18.06.20 00:05 Česká republika 15

Opravdu by se měla zrušit policie? 17.06.20 23:53 USA 1

Jeden test - uškrtí vás při policejním zákroku 115 kily?17.06.20 16:33 Česká republika 3

Jak strejda Soros pomohl Havlovi k prezidenství17.06.20 16:04 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,72 Kč
Euro
26,67 Kč
Libra
29,61 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
16,47 Kč
Švýcarský frank
25,08 Kč
100 japonských jenů
22,06 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,98 Kč
100 maď. forintů
7,55 Kč
Ukrajinská hřivna
0,87 Kč
100 rublů
33,19 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 104,87 Kč
1 unce stříbra
428,16 Kč
Bitcoin
215 061,70 Kč

Poslední aktualizace: 4.7.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 52 396 537