Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Maut

Nalezeno 78 příspěveků, 10 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.12.2008 20:12

Američané honí bin Ládina jen naoko

RE: Keby vec nebola taka krvava

Maut 88.?.?.?

Nejenom Benazir Bhuttová, která uvedla pro BBC a Al Jazeera datum smrti 14.-15. prosince 2001, místo mezi Tora Bora a pakistánskou hranicí, důvod - zdravotní stav a nemožnost pokračovat v útěku, jmenovala i velitele Usámovy ochranky, co bin-Ladinovi údajně zkrátil utrpení na jeho vlastní žádost. Potvrdil to i bývalý italský politik Francesco Cossiga v Corriere della Serra už v roce 2002 s tím, že s tím byl seznámen na veliteství NATO. Ve stejném roce uvedl Mossad ve svém oficiálním prohlášení, že všechna videa s bin-Ladinem počínaje rokem 2002 jsou falza. Svět chce být klamán, ale takhle debilně.......

179151

a děkuji Kilroyovi i Zvědavci za otištění článku Justina Raymonda. Sleduji ho pár let, ale co ten pán napíše, to sedí. je to první liga. Jinak kompletní text Putinova vystoupení v Davosu by měl být povinným čtením pro všechny, co ještě nechápou, že od pádu Říše římské tu takový systémový globální průser ještě nebyl. ... A až dorazí i na naši ulici hlad a nenávist, bude pozdě se snažit to pochopit. Zatím jako ovčané žijeme v "pavučině lží a iluzí" a kráčíme lisabonskou cestou právěk tomu, před čím Putin varuje - bildergergské variantě SSSR.

183638

27.02.2009 18:11

Signoraggio nebo-li panské – a frakční rezerva

Stojí za to si tyhle věci připomínat

Maut 88.?.?.?

Vede to k zamyšlení nad validitou Marxových závěrů a občerstení znalostí Leninova Státu a revoluce. Neb dnešní globalisovaný neokoloniální systém zřejmě končí (imperial overstretch)stejně tak jako, doufám, Rotschildův trockistický internacionalismus nesený dříve na bodácích největších nepřátel NWO - Rusů a nyní Američanů. Když se dva kvůli třetímu perou, ten třetí se směje a inkasuje. Co dál - globální siofašismus, nebo návrat k vlastní kultuře, restaurace funkcí OSN, mezinárodního práva, respektu mezi různými kulturami a národní i náboženské toleranci? Oboje zřejmě bude stát hodně krve. Jde o velké peníze. Obecně : velké peníze=velká moc a z toho plynou ještě větší peníze a neomezená moc - jinými slovy diktatura chazarských elit. Jeden stát na planetě (NWO)= jedna měna=SUPERSIGNORAGGIO, frakční rezervní systém planety v prackách, vláda globální korupce a vydírání a stintající Rotschild a jeho parta u kasy a kormidla- to přece stojí i za další světovou válku, zvlášť když ji povedou gojimové mezi sebou (tak jako vždy). Svoboda ovčanů ohraničená plným talířem-tedy někde?

184948

04.03.2009 13:06

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

Kdy to začalo ?

Maut 88.?.?.?

Skvělá diskuze. Všechno souvisí se vším a všechno někdy začalo. O tom bych rád dal pár postřehů. 1) Již v roce 1973 si mi řekl trenér hokejové přípravky kladenského SONP (šlo o osmileté děti): "Přijímám jen kluky z vesnice-doma musí něco dělat, mají lepší fyzičku, týmový duch, jsou ochotni obětovat hokeji vlastní pohodlí, mají lepší morálku a odolnost pod stresem. S těmi městskými pohodlnými primadonami, co mi odmítají jet v sobotu na zápas, protože musí s rodiči na chatu, kde se zase jen válí, neztrácím čas." 2) Jako student jsem jezdil na pionýrské tábory jako vedoucí. V roce 1977 jsem měl 9-10 leté kluky z Příbrami. Zlom a neuvěřitelný kontrast s předcházejícími roky. Nechuť k jakéholi činnosti, pozerství "znudění životem", "tak nás bav", první případy projevů nadřazenosti jedinců z titulu postavení či majetku rodičů, první výhrůžky " že jestli nebude po jejich (nebudou se moci flákat a kouřit za stany), rodiče si to se mnou vyřídí".
První kontroly rodičů v táboře, jestli snad jejich dětím někdo neubližuje. Projevy absolutního sobectví a neochoty podřídit se kolektivu (i při fotbálku)i snahy partiček omezovat svobodu ostatních. Za tohle nemohla škola. Tohle se do společnosti dostalo z rodiny, která začala přenášet odpovědnost za výchovu morálního jedince na školu a sama začala vidět svoji hlavní roli v tom, že děti budou hmotně a finančně zajištěny, všechny jejich nároky (včetně toho, že se nepodílejí na fungování/práci rodiny-nemají v rodině povinnosti). Kolektivistická podstata základní školy se v konfliktu s kolapsem výchových funkcí rodiny a nástupem kumzumerismu ukázala jako neschpná nahradit funkční rodinu. Z těch dětí vyrostla první generace sobeckých, individualistických kunzumentů (nikoli občanů), kteří pohrdají generací rodičů, zkušenosti předků považují za nepřenosné, vnímají všechna práva, ale odmítají povinnosti, rodinu již nepovažují za základní a nutnou stavební jednotku společnosti, obec je místo, kde spí, nikoli komunita, národ či vlast jim nic neříká. Je jim dnes kolem 35, vychovávají si děti, které jim nezaplatí ani domov důchodců. Ale na to nemyslí, oni žijí dnes. Mezigenerační solidarita mezi asociály? Možná to ještě jednou té generaci narozené v padesátých letech vyčtou a zřejmě i právem. Jsou jejím produktem.(generalizaci se nedalo vyhnout)

185505

13.03.2009 13:01

„Chas“ Freeman: Co se v Americe nesmí říkat nahlas

Tohle moc, ale moc špatně dopadne

Maut 88.?.?.?

Chas Freeman je také Žid, ale evidentně americký patriot, který vidí, kam sionismus kráčí a svět s sebou vláčí. Není v americké židovské komunitě sám, kdo se bojí budoucích důsledků trockistického budování Nového světového pořádku. Není sám, kdo nechce 3.SV a s ní spojený Velký Chaos, který je podmínkou pro vznik Nového Rotschildova světového pořádku. Skutečnost, že AIPAC útočí na Freemana za použití všech hnusáren v jejich arzenálu něco významného naznačuje. Blíží se den D. Máme za rohem další 9/11 mnohem gigantičtějšího rozměru s důsledky za rámcem představivosti. Ve svojí funkci by Freeman asi mohl zpochybňovat zfabrikované argumenty pro další připravovanou válku, tu velkou. Zároveň zaznačuje, že sionistickým vůdcům definitivně vybuchly pojistky, ztratili pud sebezáchovy a nebo si myslí, že už ho nepotřebují. Takhle ukázat špinavé prádlo Americe i celému světu svědčí o tom, že hrají va-bank a podlehli vlastní propagandě, kouzlu vlastní všemocnosti na věky věků. Zatím každé impérium založené na okrádání, korupci a vydírání padlo. Historie, ta skutečná, ne ta vítězi přepisovaná a vymazávaná, se opakuje, ať se to líbí nebo ne. Všechno už tu bylo, a kdo se není ochoten poučit - bude krutě poučen. My gojimové jsme naivní, manipulovatelní,až moc tolerantní, zkorumpovatení, ale i debil se ošije, když ho někdo mlátí klackem po hlavě a ještě se mu směje. Ten americký začíná být dost naštvaný, už hledá viníky své mizérie a skoro každý má doma bouchačku.....Bůh žehnej Americe!

186485

16.03.2009 13:05

Hon

Poslední vítězství

Maut 88.?.?.?

Zajímavá a poučná diskuze v níž, dle mého názoru, chybí jeden zásadní moment. Jako Mistr Jan a Horáková, tak i Polednová neodvolala. Nekála se. Neztratila integritu. To se neodpouští. Polistopadová média, ve snaze vytvořit nové mučedníky totality, odhalila řadu argumentů a důkazů o protistátní činnosti Horákové a jejího manžela, které dávají Polednové za pravdu.Byla vinna. Stát, který ve stejné době vyzbrojoval a cvičil Irgun, Haganu a Stern s posvěcením od Moskvy byl k nepřátelům nelítostný. Na prahu smrti Polednová dosáhla toho, že politická stupidita současných politických stran, práce státních zástupců a soudců "na politickou zakázku", předposranost prezidenta a prokázaná neschopnost celého systému řídit se selským rozumem, vyzněla jako obžaloha zkorumpovaného systému, který se uchýlil ke stejným praktikám 50. let, které chtěl v osobě Polednové odsoudit "pro výstrahu". Je to neuvěřitelná prohra toho, co si u nás říká demokracie, právní stát a humanita, a satisfakce pro právníka, který zřejmě v posledním velkém aktu svého života pokořil svoje soudce a demagogický politický systém. Rozsudek by měl být chápán jako výstraha - o transformaci cinkání klíčů v cinkání okovy. O tom, jak nám republika hnědne, smrdí a účel světí prostředky. Výstraha všem, co si ještě myslí, že spravedlnost je pro všechny, slepá, bez klokaní kapsy a že v případě potřeby elit nemohou být na zakázku zničeni - materiálně, lidsky i společensky. I za použití zákonů z 19. století, je-li třeba.

186650

17.03.2009 20:17

Dopady globalizace

To je "hustý"

Maut 88.?.?.?

Těžké čtení, těžké se vymotat z té nabízené pavučiny beznaděje,či svěrací kazajky, která deklamuje : smiřte se zlem, přijměte zlo, udělejte si z života dobrovolně peklo a zajistěte si místo co nejdál od čertovských kotlů, kolaborace a nesvoboda Vás dovede k brnám pozemského naplnění! Přes řadu zajímavých postřehů se autor presentuje jako apologetik a propagátor Nového světového pořádku (vypadá to, že je mu tuze vyvoleně příjemný), akademický systémový inženýr bez chápání komplexnosti života na ulici a nesystémově iracionálního jednání společnosti lidí a dále sociální inženýr (kolik již už selhalo). Z historie si pro podporu svých hypotéz vybírá, co se mu hodí. Gándího hnutí položilo britskou globalizaci, národně-osvobozenecký boj v Jižní Americe či Africe ho míjí, význam americké revoluce nix, třídní boj jako reakce na neúnosné životní podmínky a vykořisťování nebyl a nemůže být. Tvrdím, že globalizace je extrémní formou kapitalismu s rasistickou neokoloniální podstatou - a teď ten strejda Marx - globalizace je svým hrobařem, protože jde proti přirozené kolektivistické (chcete-li stádní) nátuře homo sapiens,který se po tisíce let bouří proti vrchnosti, a jejímu násilí, proti přírodě, jejímž základním zákonem je "zákon zachování rovnováhy" a to i v sociální oblasti (není snad rozumná distribuce bohatství podmínkou sociálního smíru? Nebyly USA systémově nestabilnější v 60. letech minulého století, předtím, než Reagan a jeho parta doširoka rozevřeli nůžky mezi bohatými a chudými? nepřipravují se náhodou v USA dnes na bouře, občanskou válku i proto, že jen Rockeffer vlastní v USA přes 60% všeho, na co oko pohlédne, vládu, soudy i Kongres včetně? .. a mohl bych pokračovat.) Ta banda z Wall Streetu, co z kapitalismu-původně efektivního autoregulačního nástroje využívání zdrojů v závislosti na reálných potřebách a tvůrce užitných hodnot vytvořila kasino s označenými kartami, stojí na stejném myšlenkovém základě sociálního a systémového inženýrství, pohrdajícího Človekem obecně, gojimy obvzláště. Nějak se jim to vymyká z rukou. Poslední věc : to přesvědčení autora, že policie a armády zajistí stabilitu globalizovanému systému v tváří v tvář zcela zákonitému diskontentu (v podmínkách globalizace GLOBÁLNÍMU DISKONTENTU !!!) S generální stávkou si neporadí sebevětší armáda a sebevíc fízlů. Chleba neupečou. Občanská neposlušnost v globálním měřítku - co myslíte, pane Lukeš, co s tím papá Rothdchild bude dělat. Myslím, že neví, co bude dělat až lidé podlehnou panice a udělají "run", ne na jednu, ale všechny jeho banky. A až si lidé uvědomí, že když si založí vlastní banky na bázi peněžních družstev, do kterých přelijí svoje úspory, nebudou muset platit nesmyslné poplatky, dostanou vyšší úroky,resp. podíly na zisku, nebudou muset bát bankrotu, získ...

Automaticky kráceno

186778

20.03.2009 12:52

Amerika je nevolníkem Izraele

Trochu jinak

Maut 88.?.?.?

Amerika je především obětí vlastních vyvolených parazitů již od dob Andrew Jacksona. Tvrdil to již Franklin Delano Rosenfeld v dopise iluminátskému bossovi plk.Housovi. Izrael je kolonií a bunkrem, poslední výspou těch samých parazitů. Tady bych se Izraelců, nikoliv jejich zkorumpovaných rasistických elit, zastal. Podstatou svého státu jsou odsouzeni k věčnému válečnému stavu, ghetoizaci, vládě násilí a rasové nesnášenlivosti, fanatismu talmudského Velkého Izraele. Mír není cestou jak udržet vojenské ležení pohromadě. Mír není cestou jak udržet příliv dolarů ze státních kas i soukromých fondů do jejich ekonomiky. V míru nelze zabírat novou půdu.
Blíží se nám summit G-20. Týden před summitem si u strejdy Rotschilda dávají schůzku iluminátské špičky a budou nabíjet pistoli, kterou 2. dubna 2009 dají k hlavě těch nechápavých a vzpurných gojimů. Najdou se hrdinové? Že se blíží další, mnohem větší 11. září, opět v režii Mossadu pod cizí vlajkou, je jasné. Pakistánci, Iránci, nebo snad ...hrůza mě jímá -Rusové? Není náhodou právě tohle tou kulí? Když člověk sleduje, co se děje na finančních trzích, s cenou zlata, šílenost "quantitative easing" od Japonska po USA, prohlášení Netanjahua, sebevražednou šílenost akcí AIPCu proti Freemanovi, zdá se, že panika vrcholí a blíží se zlomový okamžik, není cesty zpět. A to je potřeba "shock-and-awe", aby se všichni dívali někam jinam. Je nutno ovčanům předhodit zrůdného nepřítele, aby se nezabýval terminální fází vlastní rakoviny.

186932

11.05.2009 16:10

Lisabonský hon na Klause Zdroj: CTK

RE: Petice...

Maut 88.?.?.?

češi mívají takový zvyk se jednou na cca 20 let vyhecovat k tomu, aby si ten svůj chlívek vypucovali. ten domácí chlívek je důvěrně známý, dosažitelný, postižitelný je ten, co v něm kálel. O vině i trestu rozhodujeme my. To je suverenita. Po LS už nebudeme rozhodovat o tom, zda a kdy chlívek patří vyčistit, co je hovno, co parazit a kdo to kálí a kdo bude pykat stanoví pan Rothschild a jeho melody boys. A až příště skoná naše trpělivost, zatlačí nám vyvolení celé Evropy hlavu do vlastní močůvky a zavezou náš chlívek i s námi vyvoleným hnojem z celé Evropy. Za zvuků ódy na radost a jasu iluminátských 12 kvězd. To je ten nejtriviálnější rozdíl ...

190882

14.05.2009 15:44

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Faktograficky zoradené

Maut 88.?.?.?

Vojta49 -Vaše příspěvky volají po tom, aby je člověk z principu ignoroval. Hádejte proč. Ale pro Vaši informaci, stálým členem nejvyššího orgánu Iluminátů pod názvem The Majesty´s Twelve je jakási čínská rodina jménem Li. Údajně hospodařila s financemi čínských císařů již od 18. století a svůj globální význam si, v pozadí, uchovala až do dnes, komunisté nekomunisté. Četl jste něco z Konfucia? Asi ne, jinak byste nemohl psát ty bláboly výše i níže. Mimochodem, snažil jste se někdy zjistit něco sám a pochopit, že byl a je nebetyčný rozdíl mezi myšlením a cíli českých, ruských a už vůbec nemluvím o čínských komunistech? Proto taky ta Kominterna moc nefungovala, vědí? Ne, voni nevědí, oni jen ze zásady přihlouple prudí!!

191144

18.05.2009 19:55

Papež není v Jeruzalémě vítán

RE: nechtěl bych být v kůži papeže

Maut 88.?.?.?

Hezky napsané. Chci jen vložit moment, který je pro pochopení činů Vatikánu zásadní. A to majetek a finance Vatikánské banky, která patří majetkem k deseti největším finančním institucím na světě, přestože se o tom mlčí a v žádném "korektním" seznamu na ni nenarazíte. Když chcete s vlky býti, musíte s nimi výti. Chcete-li profitovat na finančních trzích, musíte být insidery, a za to musíte zaplatit - penězi i loayalitou. A sama Italská republika je partnerstvím mafií a židovských bankéřů už přes 500 let. Tak si ve Vatikánu vyskakujte, když stačí vytáhnout jen ODESSu, aby z nás Holocaust Industry transformovala do milionu špinavých Benediktíků.

191413

19.05.2009 21:12

Tamilští separatisté po 26 letech končí

RE: Valka vzdycka byla dobry byznys.

Maut 88.?.?.?

Nadace toho samého Rockefellera ve spolupráci a za finančního přispění dalšího Chazara - Billa Gatese - vybudovala na jednom neobydleném Špicberském ostrově v hoře semenovou banku s parametry protiatomového krytu s pancéřovanými vraty. Sváží tam geneticky neupravená semena všech hlavních plodin, stromů a rostlin z různých konců světa. Proč asi? Pro koho? Pro jaký scénář? Už někdy někdo viděl Chazara cpát fůru prachů do něčeho, co nebude potřebovat, co mu nevynese ještě větší fůru peněz a moci?

191490

19.05.2009 22:21

Amerika píchá v Pákistánu do vosího hnízda

RE: Izrael?

Maut 88.?.?.?

No to záleží na tom, komu slouží Mossad. Že ten má namočené pracky v Bombayské provokaci až po ramena a že má výrazný vliv na indickou extrémní pravici se zdá být mimo jakoukoli pochybnost. Hypotéza, že by Indie využila situace a zaútočila na zbytkový Pakistán patří spíše do hollywoodského trháku. Indové jsou takoví Italové Asie. Kromě vždy kvalitního letectva, raketových a jaderných sil, je pozemní armáda spíše operetní záležitostí velkých gest a nízké bojeschopnosti, motivace, orientální discipliny, ochoty k obětem a žádné národní aspirace k teritoriální expanzi. I domácích islamistů mají plné kecky. Pro Indii mají Chazaři jiný recept - geneticky upravená osiva a hladomor. To druhé tak fungovalo i za Britů. Balkanizace Pakistánu nedává moc smysl, je-li hlavním cílem destabilizace bývalé sovětské střední Asie, západních provincií ČLR a vyvolání epicentra světové války s Ruskem kolem Turkmenských těžišť (viz Brzezinski). Kudy by pak vedli Rockefellerové plynovod do Karáčí (balkanizaci iránu si nedovedu představit!), když by se Afgánští Paštunové a Paštunové se Severních teritorií rozhodli ignorovat stávající jim Brity nadiktované hranice a začali svůj džihád? A Rusové si zopakovali Americký žertík s financováním a vyzbrojováním protiamerického paštunského odboje výměnou za to, že radikální islamismus a profesionální džihádisti zapomenou na ruský měkký podbřišek? Á propó, jak se jmenuje ruská obdoba Stingeru? To by pak byl hrob bílého muže !!!

191496

21.05.2009 12:01

„Bilderberg musí být za každou cenu zastaven!“ varuje britský novinář

RE: Bilderberg nebo Rothschildi?

Maut 88.?.?.?

Správně, Bilderberg je především koordinační orgán americké a evropské větve Iluminátů. Můžou se tam občas dostat i "niemandi" z titulu teritoriálního zastoupení. Diskutují se náměty jak dál a jak lépe. Co a kdo pro to udělá, aby to klaplo. Následně think-tanky splodí plán, zdroje, prostředky, a Majesty´s Twelve to schválí a určí den D nebo neschválí. Realizace jde přes Trilaterální komisi, CFR a jejich ekvivalenty v Evropě. Dál to jde systémem padajícího .... A kdo si fakt myslí, že ta setkání nejsou globálně významná, ať se raději podívá zpětně, co z jejich programových položek bylo zrealizováno a co ne. Evropská ústava i Lisabon se tam upekl, ne?

191628

28.05.2009 15:13

Náčelník štábu Colina Powella: Mučení umožnilo zahájit iráckou válku

Je to pořád dokola to samé

Maut 88.?.?.?

Citace :
It is probably one of the most comprehensive internet exposures of the non-ethical foundation of Jewish ideology and politics. It clearly links the spiritual with the praxis. It affirms what I, myself, have argued for years:

Jewish collectivism right, left and centre is a total disaster. The exclusively racist tribal mindset is a true opponent of the universal and of humanism. Whether it is the Zionists in Palestine, the Bolshevists in Ukraine, Neocons in the white house...the outcome is always the same: plunder, carnage and death. Konec citace.

Všem doporučuji prostudovat text "Holocaust And Holodomor
(Origins Of Anti-Semitism)" autor Haitham Sabbah z 24.5.2009 v rubrice Gilada Atzmona na www.rense.com. Je to dlouhé, profesionální a pro mnohé to bude okénko do skutečného světa.

Dnes jsem se vytočil do běla. Ráno jsem narazil na článek v Britských listech "České historické lži" od jakéhosi Krchlíka a v trafice jsem shlédl obálku posledního Reflexu s balvanem v tričku popsaným chazarskými hesly, filosofií pánů světa. Jako gojové, jako střední třída jsme již dlouho v třídní a rasové válce, o které raději nechceme vědět, prohráváme ji vlastní důvěřivostí,vírou v dobro tam, kde neexistuje a nikdy neexistovalo, vlastní nevzdělaností a neschopností odlišit lži a legendy od pravdy, a parazit už nás nejen vyssává, ale ještě se nám vysmívá, plive do ksichtu a kope do koulí. Je čas nabíjet. Evropu obchází duch Bohdana Chmelnického a nejen tu východní. Ztratili pud sebezáchovy, nebo se jen chovají stále podle stejného historického vzorce, co si přinesli ze Zlaté Hordy? Ten výše uvedený text na to odpovídá mimo jakoukoli pochybnost.

192194

28.05.2009 18:24

Vzhůru do vaječné revoluce!

Páchnoucí omeleta

Maut 88.?.?.?

Text autora i následná diskuze mě tentokrát zklamala. Je ze suterénu. Jen k některým názorům:
a) Vajíčková akce je spontánní asi tak jako VŘSR nebo přijetí zákona o Federal Reserve Board. Vždy potřebujete někoho, co to vymyslí, zorganizuje, zafinancuje a najde blby, co netuší, k čemu a komu to slouží.
b) blábolení o tom, že by EU poslanci by měli být jen pravičáci je v situaci, kdy je základní boj veden ve všech partajích na frontě mezi internacionalistickými chazary s bolševickým vivem operandi a zastánci národního státu/odpůrci NWO, je totálně mimo mísu. Ta Vaše bilderbergská pravice nemá jiný cíl než ta chzarská parta kolem Paroubka. Prostudujte si kandidátku KSČM do EU a zjistíte, že i KSČM není výjimkou, domácí boj o národní stát prostě vzdali. Proč? If you cannot beat them, join them. Kandidátka tomu odpovídá.
c) ve velké hře, tak jako v šachách, se občas obětuje figura (Paroubek), aby pak jste mohli zvolat MAT! Nikomu není podezřelý fakt, že česká média ve vyvolených rukou prakticky neútočí na to, co Paroubek a jeho boys dělají (s tím je přece u pánů spokojenost), ale že útoky jsou na osobu, její vlastnosti a chování? Nechovají se ti ostatní bastardi stejně? Či hůře? Přesto je útok veden selektivně, političtí protivníci se distancovali od autorství, ale sviňárnu neodsoudili. To je český politický unikát v rámci celého světa. Z Paroubka udělali hromosvod, který společenskou nespokojenost s rozvratem státu, tunelařením a korupcí svádí od hlav těch ještě větších sráčů.
d) napadlo Vás, že ta vajíčková válka je při neochotě policie zasáhnout nějak divná? Jestli někde neleží na stole parlamentní návrh českého Patriot Actu, seznamy "teroristů", co vyjadřují nespokojenost s režimem, opatření k omezení občanských svobod, přístupu k internetu, posílení policejního státu a neomezeného špiclování? A že se přímo nabízí možnost využít vajíčkové války k tomu, aby naše chazarské elity využily vajíčkové záminky k proválcování "zachování pořádku a obrany demokracie" před řádícím mobem za souhlasu té většiny, co si o metačích vajec myslí, že je to póvl a exces zlaté mládeže? Nestačí Vám, že již máme jako jedna z 12 evropských zemí zákon penalizující kritiku vyvolených, jejich lží, legend a podvodů sazbou 0,5- 2 roky natvrdo?
Prosím, vystupte ze suterénu, tady se zřejmě hraje o Vaši vlastní kůži. Nebo Vám nestačilo, že ať již bylo v Kubicově zprávě cokoli, faktem zůstává, že státní moc-policie aktivně a účinně vstoupila do politického boje způsobem hodným gestapa? Co ještě budete chtít, pochodňové pochody vyvolených - abyste poznali jak vypadá siofašismus? Nebo pohled na svět skrz mříže?

192218

02.06.2009 15:58

Rothschildovská chobotnica

RE: Američani neumějí číst, kdyby uměli, nebyli by tam, kde jsou dnes.

Maut 88.?.?.?

Řekl bych, že, obecně vzato, socialismus padl kvůli přecenění kolektivistického charakteru homo sapiens, chazary vytvořenému systému nad zákonem a goji stojících nomenklatur bránících přirozenému pohybu/výběru ve společnosti, eliminované regeneraci vládnoucích struktur při absenci benefitů zapojení všech občanů do společného díla prostřednictvím maximální míry přímé demokracie a mechanismů důsledné kontroly odpovědného a hospodárného řízení státu, potlačování funkcí národního státu ve prospěch instituciované internacionalizace .....a na straně druhé podcenění sklonu některých kultur i morálně nevyvinutých jedinců k parazitnímu životu na úkor druhých. Dnes již víme, že kapitalismus v soupeření se socialismem (tedy jeho silně zpotvořené formě)byl "na huntě" již kolem roku 1982, a od té doby kráčel obtěžkán dluhy a parazitním Wall Streetem za oslavných fanfár po pádu SSSR přímou cestou a stále rychleji na hřbitov dějin. Ten zpotvořený socialismus (dtto zpotvořený kapitalismus) vymysleli a vybudovali pro sebe vyvolení a oni mu též na příkaz z Londýna podřízli krk. Až přijde čas, podříznou krk i jimi vytvořenému multikulturalismu, protože jejich cílem je nadvláda jedné rasy a jedné kultury. Kapitalismus narazil, mimo jiné autodestrukční a hnilobné trendy, na nepřekonatelné bariéry dalšímu rozvoji-tedy i na ty, s kterými si bez genocidy neporadí. Je jimi demografický vývoj, omezenost a lokalizace surovinových zásob, nemožnost trvalého růstu na dluh a úkor ostatních, rozpor mezi reálnou výrobní ekonomikou a spekulativní financializací, vzrůstající neschopnost vyrobit dost potravin pro všechny a stále větší povědomí celých národů, že svoje kultury, co jejich předci budovali evolučně i revolučně někdy i 4 tisíce let nevymění za otroctví NWO ani kdyby měli chcípnout. Program : mír (Lisabon přináší militarizaci Evropy a dovede nás s kvérem do ruských stepí), tolerance národnostní, politická i náboženská (co máme co kecat Bhůtáncům do toho, jak mají žít), dobré sousedské vztahy globálně, spolupráce místo konfliktu, vydírání, kolonialismu a genocidy a mít možnost odmítnout účast na něčem, co je proti morálce, právu (i mezinárodnímu)i zájmům mého národa. Bez převedení bankovnictví a financí z role všemocného vládce do role služebníka občana i národního státu, totálního zrušení toho současného kasína a paraziťárny se však nikam nepohneme. Je opět doba pro vytažení praporu s nápisem "Rovnost, volnost, bratrství", s kterým si Rotschildovova smečka vytřela zadek. Nasraných je, nejen v Evropě, již dostatek. Všechny ty jejich vyvolené modely počítají s tím, že když to bouchne jen v jedné zemi, potlačí to koordinovaným tlakem zvenku (stačí zemi třeba vyhladovět). Nepočítají s lavinou, dominovým efektem. Tam je šance. Ale být lepší, budovat něco kvalitativně perspektivnějšího s ji...

Automaticky kráceno

192511

09.06.2009 12:05

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Rusko ma porad nejaky problemy

Maut 88.?.?.?

Vy, Urse, o tom nevíte (asi to ani nepochopíte), ale i Vy máte řadu zásadních, život ohrožujících problémů :
a) nejste-li Chazar, problémy křesťanského Ruska jsou i Vašimi problémy
b) máte-li na trupu hlavu, nemáte v ní aktivní mozek
c) máte u hlavy chazarskou pistoli s emblémem NATa a NWO v Evropě v poklusu
d) až vystřelí, vylétne Vám druhým uchem jen hovno
.......... ale to už Váš problém nebude !!!

192890

Člověk by se málem rozplakal dojetím. Tak ona je ta Rothschildova děvka nakonec božím bojovníkem? Upřesnilo to nemorální prase, s kterým či čím bohem svoje prasárny konzultuje?

193322

24.06.2009 15:34

Izraelská mluvčí: Kontrolujeme hloupé Američany

RE: Tahle zprava uz tu byla

Maut 88.?.?.?

Jak překrýt hoaxem skutečnost.
To, co tady bylo vloženo nějaké bezvýznamné mluvčí a doplněno o pár zkreslení, ve skutečnosti prohlásil osobně izraelský premiér Ariel Sharon na veřejné tiskové konferenci v roce 2001. Abych diskuzi oživil přidám ještě jednoho Šarona :"Even today I am willing to volunteer to do the dirty work for Israel, to Kill as many Arabs as necessary, to Deport them, to Expel and Burn them, to have everyone Hate us, to pull the rug from underneath the feet of the Diaspora Jews, so that they will be Forced to run to us crying. Even if it means Blowing up One or Two Synagogues here and there, I don't care." (Sharon, 1982).
A závěrem jednu chuťovku a sběratelskou raritu :“The Bolshevik Revolution in Russia was the work of Jewish planning and Jewish dissatisfaction. Our Plan is to have a New World Order. What worked so wonderfully in Russia, is going to become Reality for the whole world.” — The American Hebrew [Magazine], 10, Sept. 1920. A to už hoax fakt není.

193934

29.06.2009 11:00

Nový strážce myšlenek

Nutné změnit optiku

Maut 88.?.?.?

Jen tři poznámky :
a) v každém režimu mají nejlepší uplatnění osoby bezpáteřné, profesionálně schopné až všehoschopné, pracovití a nemyslící, chcete-li fanatičtí zastánci "statu quo" a pozor teď to přijde .. s máslem na hlavě, které z nich dělá poslušné sluhy obávající se o svoje korýtko. Ideologizující ču politizující aktuální omáčka mění jen chuť, ale nemění podstatu. Čím se Komorous zásadně liší o všech těch ostatních parchantů, co si dnes říkají "elita"?
b) Pokud budeme všichni stále používat revoluční optiku náhledu na to, co se stalo před 20 lety, nikdy nepochopíme o co šlo, a proč jsme se po dvou dekádách dostali tam, kde jsme. Dějiny KSČ jsou nacpány interními boji o moc mezi trockistickými internacionalisty, kteří se vždy opírali o chazary ovládanou Moskvu a komunisty prosazujícími vlastní "národní" cestu k socialismu. Jalta těm druhým zaťala tipec víc než dokázali domyslet. (Kdopak to řídil procesy na začátku 50. letech, než na stejnou medicínu dojel sám? Ale v na konci 60. let už byli zase na koni a na konci 80. let u vesla.) Gorbačevova návštěva v Praze byla jasnou instruktáží Moskvy, Londýna a New Yorku prvním a zdrcující ranou pro druhé. V novém světě nemohli mít místo. První převzali tiše moc, začali budovat "mosty", za "komunistické peníze" vytvořili think-tank Prognostický ústav ČSAV nacpaný, pro nové podmínky, přijatelnými vyvolenými (téměř bez výjimky) a financovali převratové kádry, jejich přípravu na převzetí moci a jejich finančně ani organizačně/bezpečnostně neomezené instruktážní cesty na Západ, hlavně ke Goldman Sachsovi a k CitiGroup. Možná jde o světový unikát, kdy si režim, nominálně "komunistický", při elitní organizaci tytu Akademie věd, pěstuje své "mydláře" a Stb na to, na rozkaz 13. odboru ÚV KSČ vedeného vyvoleným Hegenbartem and Co., ke svému úžasu, nesmí ani dohlížet. Takže, navrhuji z toho projektu úplně vynechat skutečné české a vymírající komunisty a stupidní antikomunistické tanečky na komunistickém hřbitově, a začít si klást otázky Z REÁLNÉHO SVĚTA jako : kdože to u těch jednacích stolů v roce 1989 na obou stranách seděl, když tam čeští a slovenští komunisté (ti národní)nebyli? Proč to proběhlo tak sametově s požehnáním vládců světa ze všech světových stran? Kdo od té doby vládne a jak (a nemyslím tím politické strany)? Proč se potomci 400 tisíc umučených omlouvali Sudeťákům aniž by uslyšeli omluvu od nich? Proč slovenské křesťanské a národní strany tak bojovaly o odtržení od českého chazarstánu? Proč jsme dvacet let tak servilní vůči všemu, co přijde z USA, VB a Izraele? Proč jsme přijali přístupové dohody k EU, které z republiky učinily eldorádo pro plenění a devastaci celých sektorů ekonomiky a donutily nás předat bankovnictví do předem zvolených a vyvolených rukou, zruinovat zemědělství, odevzdat v...

Automaticky kráceno

194252

Dobře, Cype, a jak vysvětlíte to obkličování Ruska a Číny a vytváření podmínek pro první úder taktickými i strategickými prostředky, válku o dominanci ve vesmíru, stategickou obrannou iniciativu a rvačku o surovinové zdroje od Afriky po Arktidu? Jak vysvětlíte útok BRIC na USD? To je přece hřích Saddámův, ten nejvyšší a neomluvitelný. Něco mi uniká .... K té základně - Rusové podávají jen provaz k NATO strangulaci nápadně připomínající ten, co Amíci dodávali spolu se stingery afgánským mujahedinům v 90. letech nebo tomu ruskému, co měl takový úspěch ve Vietnamu. Kdo si hraje (na dluh), nezlobí. Ať si tedy hraje (a utrácí) raději na afgánském písečku, než na ruském. Time is of essence.

194471

12.08.2009 21:26

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

Maut 88.?.?.?

Čechomil : Do nedávna jsem si myslel, že to vylézání pánů světa na pódium, na světla ramp a evidentní netrpělivost a rostoucí agresivita jejich výkonných útočných skupin je daná generační výměnou v jejich strukturách. Egocentrismus a arogance vítězů, majitelů světa. Možná je to ale i něčím jiným - nemají už moc času a stojí ve slepé uličce. 1) Jimi vymyšlený a zrealizovaný model kasínového kapitalismu na bázi Ponziho pyramidy dojel na konečnou, přestává být koho okrádat, dalším krokem je světová válka, nic menšího slepou ulici neuvolní. 2) V podmínkách vlastnictví státu (vládci světa)ztrácí vlastnictví kapitálu smysl, výběr daní je jistější podnikání (s výběrem garantovaným orgány státu) než než jakákoliv jiná podnikatelská činnost vč. bankovnictví. 3)Chazary systematicky rozložená židokřesťanská civilizace je v hajzlu. No, pusťte si toto video a pochopíte - čass i prostor se krátí http://www.youtube.com/watch?v=UTzEpt49yeU) Událost typu WTC 11/9 je zřejmě za dveřmi, podmínky pro nastolení VELKÉHO CHAOSu jako zásadního předpokladu pro skokovou realizaci další fáze implementace NEW WORLD ORDER jsou naplněny. Že by v září?

197741

31.08.2009 13:07

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: Autorovi

Maut 88.?.?.?

Milá Strigo, to, co popisujete je důsledkem řízené kreativní destrukce společnosti (té žido-křesťanské)trvající už přes 300 let. Nevyhnula se žádné oblasti lidského žití. Atomizace a alienace společnosti je jen jeden z cílů. Na jiném blogu mě jeden sionista doslova vyhecoval k tomu, abych si ve svém pokročilém věku sehnal a prostudoval Protokoly sionských mudrců vydané v roce 1905. Promítnul jsem si do textu reálné dějiny světa 18.-21. století a doslova jsem zcepeněl. Jsou tam odpovědi nejen na události, co se již staly, ale i odpovědi na to, co nás nespíš čeká. (Z dílka vane supeintelekt kombinovaný se selským rozumem, prognostika par excellence a nelidský nadhled, bezuzdná krutost a mamon, věčná rasová nenávist) Neb cílem je osvíceně a s oslavováním mas se vrátit tam, odkud naše "západní" civilizace vyšla na sebevražednou pouť před 300 lety. K selskému rozumu, řádu přírody, silné rodině, coby základu společnosti, k spolupracující komunitě, k rozdrcení liberalismu a bezuzdného individualismu. Nejdřív musí ovšem chazarští vládci dosáhnout toho, aby nespokojenost propagandou odlidštělých současníků se systémem dosáhla takové úrovně, aby přijali království Sionu jako jediné možné východisko z neúnosného utrpení. To utrpení a velký chaos máme ve dveřích, jen o tom, naivní a oblblí masově distribuovanými lžemi a koncentrací na vlastní konzum, nevíme, či odmítáme vědět. Takže, ty naše "nepotřebné" zkušenosti a "outdated moral principles" se ještě mohou hodit i našim potomkům. Kulisy dějin padají jedna za druhou, ale sociální inženýrství jede zatím dál .... BTW diskuze výrazně lepší než článek sám.

199114

16.09.2009 20:30

Ústavní krize se prohlubuje

RE: Obyčejně je všechno jinak, než jak na první pohled vypadá

Maut 88.?.?.?

S titulkem souhlasím. Se závěry ne.
Podle mne je to skutečně lahůdková a dlouho připravovaná, velmi promyšlená a časově vhodně zahájená akce našich chazarů.
1) Vehnání OSD a ČSSD do situace, kdy musí spolupracovat na řešení důsledků rozhodnutí ÚS a jeho pánů, tedy do situace, kterou spřátelená média prodají jako oposmlouvu, má nahnat voliče zprava i zleva do té nově vzniklé zločinecké organizace. Hle, ctnostná, zásadová a odpovědná alternativa k proradnosti,ideové vykořeněnosti, chamtivosti a zkorumpovanosti ODS a ČSSD, které prodají za volební hlasy i matku! Čerstvé bláto na tšchto stranách má zakrýt četné zásadní vady na kráse bilderbergských sviňáků.
2) Hlavní cílem akce je zřejmě rozbití ODS, protože ÚVV ČSSD drží chazaři pevně v rukách a jejich nadšený souhlas s Lisabonem z nich dělá loajální pěšáky NWO. V ODS zřejmě vrcholí interní boj mezi Bémovým chazarským eurotýmem a liberálními zastánci národního státu a jeho suverenity. Zdá se mi, že Topol už na to nemá nervy a mozek (i když ze zvyku kydá na socdem), vzdává to, couvá z lokální politiky, zrazuje "svoje" křídlo v ODS a jako jidášský groš dostane teplé, bezvýznamné křeslo v Bruselu. Kecaly bez páteře ala Špidla tam milují, pracuje se s nimi jako s modelínou. Pokud to nepomůže k převzetí moci Bémovy party v ODS, považuji za pravděpodobné, že tato parta přejde pod vyvolený prapor pana knížete, čímž zbytek ODS redukuje do statutu KDU-ČSL, sekty, jakéhosi bezvýznamného přívěsku typu Unie svobody, který se uvaří ve vlastní šťávě kolabujícího keynesiánského, ultraliberálního světa globalizace a financializace. Ti, co z ODS eventuálně odejdou, se vynoří jako čistí, do ničeho nenamočení, znovuzrození, morální a perpektivní v TOPu, převezmou otěže a knížátko pošlou do noclehárny. Dnešní nespolehlivé, ulhané a neseriozní vedení ODS už Lisabonu a království Sionu nebude stát v cestě, média otočí, vytáhnou na zbytkovou ODS všechnu dosud nepublikovanou špínu (vč. Kubiceho) za posledních 20 let, státní zástupkyně jim dá seznam, do čeho by se mohla pustit, a budou prosit, aby mohli dožít život v tichosti na svobodě kdesi v šumavském pralesu. --------- Cesta ke SVĚTLu bude volná.
Nesouhlasím s dogmatem, že ústava je svatá, nedotknutelná kráva. To nám z TV obrazovek tlučou do hlavy autoři ústavy, hlavně Cepl. Je-li ústava špatně, nejasně napsaná, chybí-li tam podstatné části, je-li to zmetek, něco v ní chybí, je nutno jí doplnit a precizovat, ať si její nadutí autoři kdákají, co chtějí. JINAK TO PŘECE NEJDE !!!! Kolikže to mají Američané dodatků k ústavě? Která chorá právnická hůava vymyslela dělení na tvrdé jádro a měkký obal ústavy? Je jedna ústava a to dělení, které ani zákonodárci nekodifikovali, tudíž není, je jen avanturistickým a velkopanským fušováním pár vyvolených do systému zastupitelské de...

Automaticky kráceno

200524

14.10.2009 13:14

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: jsme neuralgickým bodem Evropy

Maut 88.?.?.?

Faktická poznámka : na fotce není Heydrich, ale rodinný přítel Havlových v uniformě Oberscharfuhrera (nadporučíka) SS, podle nášivek na uniformě příslušník Sicherheitdienstu. Dle svědectví služebných mu Vašík říkal "Onkel" - strýčku.

202428

20.10.2009 16:36

Dolar se nezhroutí

RE: Čína

Maut 88.?.?.?

V podstatě souhlas. Čína se ale kvapem blíží k okamžiku, kdy sponzorování Wall Streetu,jeho banksterských elit a válečné mašinerie bude ekonomicky i geopoliticky "dražší" než odpis již nyní prakticky bezcenných US Treasuries a weimarizace US ekonomiky. Nezapomeňme, že postup vládců na Středním Východě odřezává Čínu od ropy a dalších surovin. Proto ty obří kontrakty s Ruskem. Dovedeme si zároveň představit kolaps vnitřního trhu USA, když by najednou z obchodů zmizelo 80% sortimentu spotřebních výrobků - od dámských vložek po baterie? A jak drahé by pro ně bylo, získat náhradní dodávky, pokud by nedošlo ke "kompetitivním" devalvacím v celém světě, což je šílená, zlodějská alternativa nové syntetické světové měně? Osobně si myslím, že začátek konce dolaru nastane v okamžiku, kdy budou US Treasuries poprvé denominovány v juanech. To přestane veškerá legrace a budu jen čekat na bankovní prázdniny v USA.

202886

21.10.2009 15:36

Dolar se nezhroutí

RE: Jízda tunelem

Maut 88.?.?.?

Zaujal jste mne. Osud dolaru, zlata je mi víceméně jasný. Zázraky se v ekonomice nedějí. Zníte, jakoby jste byl schopen predikovat osud CHF. Vis-a-vis kompetitivní devalvace, BIS, pozici trezoru v těžkých dobách, silné expozici švýcarských iluminátských superbank derivativní bombě, Save Heaven statutu. Začínám si myslet, že ti parchanti hodlají skolit vše, i vlastní nukleární kryty. Můžete upřesnit Váš příspěvek a načrtnout, predikovat CHF budoucnost v tom nadcházejícím velkém bordelu, jak ji teď vidíte? I když chápu, že máme říjen, jsme skutečně ve smradlavém tunelu a zítra může být vše jinak. Je to samý "smoke-and-screen".

202947

23.10.2009 19:12

Vakcína je možná nebezpečnější než samotná chřipka

Žaloba na Rockefellerovy farmaceutické parchanty

Maut 88.?.?.?

Nevím, jestli mi to editor povolí, ale našel jsem materiál, který odhaluje, že nejde jen o ten olej, nejde ani jen o rtuť, co se přidává do multivakcín v koncentraci 200 x vyšší než maximálně povolené, a to i kojencům, kterým bourá imunitní systém už v kolébce a způsobuje řadu poruch včetně autismu. Ví se to už 30 let, viz slyšení sen. Kennedyho v US Kongresu, a nic se neděje, žádná náprava. Proč? Je to v systému. O jakém systému se píše v níže uvedené výtahu z článku "Complaint Against Genocide and Other Crimes against Humanity Committed in Connection with the Pharmaceutical 'Business With Disease' and the Recent War Against Iraq. Tato žaloba byla podána u International Criminal Court v Haagu lékařem Matthiasem Rathem jménem celého lidstva 14. června 2003. and others on behalf of the people of the world The Hague, June 14, 2003
úplný text: http://www.laleva.cc/The_Hague/hague_complaint.pdf
http://www4.dr-rath-foundation.org/THE_FOUNDATION/About_Dr_Matthias_Rath/dr_rath.htm Snad mi pan editor umožní zprostředkovat český překlad výtahu žaloby, i když asi silně překročí povolený rozsah. Výňatek z první důkazní části žaloby
1. Důkazy o genocidě a dalších zločinech proti lidskosti spáchaných v souvislosti s farmaceutickým "obchodem s nemocemi"
Uvedené specifické důkazy prokazují, že obvinění jsou odpovědní za záměrné udržování a rozšiřování chorob s cílem vyvolat nové choroby a rozšiřují použití léčiv, kdysi registrovaných pro jedinou chorobu, na tolik dalších onemocnění, jak je jen možné.
K dosažení těchto strategických cílů obvinění v globálním rozsahu navrhli, realizovali, řídili a organizovali podvodné obchodní schéma, jehož ekonomický dopad nemá obdoby v celé lidské historii.
1.1. Úmyslné rozšiřování (spektra) chorob
V následujícím specifickém důkazu ukazujeme, že obvinění vědomě udržují a rozšiřují současná nejběžnější onemocnění navzdory tomu, že by těmto chorobám mohlo být efektivně předcházeno a mohly by být z velké části vymýceny, což by zachránilo milióny životů.
1.1.1. Koronární srdeční choroby
Základní příčinou chorob srdeční tepny a infarktů je strukturální oslabení a narušená funkce arteriální stěny, což se - podobně jako kurděje - projeví při dlouhodobém nedostatku vitamínů a dalších nepostradatelných živin.
Farmaceutické přístupy k prevenci a léčbě kardiovaskulárních onemocnění však tyto příčiny úmyslně ignorují a raději se zaměřují na ošetřování symptomů, jako například snížení hladiny cholesterolu v krvi.
Zatímco se záměrně vystříhají léčby onemocnění, kvůli níž jsou prodávány, vyvolávají škodlivé vedlejší účinky těchto farmaceutických drog nová onemocnění. Celkový celosvětový počet obětí kardiovaskulárních chorob v důsledku těchto úmyslných zločinů obviněných předsta...

Automaticky kráceno

203067

26.10.2009 14:35

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

Asi ne, a když, tak jen někde

Maut 88.?.?.?

To obkličování vojenskými základnami, na který lze bleskově instalovat a zpovoznit palebné prostředky 1. úderu, to zkracování bezpečnostního pásu ruské obrany pomocí barevných "revolucí" se nedělá a nefinancuje pro srandu králíkům. Voldemortové plánují na 50 let dopředu a s penězi to umí. Zbytečně zdroji neplýtvají. Takže, podle mne, je to nutná kulisa ověřené taktiky vyvolávání existenčního STRACHU, vydírání silou, korupce a vymáhání ústupků stylem : "Když nám nedáte, co chceme, budete odpovědni za masakr, který my následně budeme muset udělat, aby všichni věděli, že svoje vydírání myslíme vážně.".
Problém je v tom, že ta skvělá iluminátská logika zgegenerovala do podoby "pravdou je to, o čem sami tvrdíme, že pravdou je". Ilumináti nikdy nebyli dobří v respektování, studiu a pochopení nežidovských kultur, zvláště těch východních, které považují za barbarské a vhodné k vyhubení. Jejich účelové elitistické vychování a vzdělání jim nezprostředovalo podstatu i reálie Napoleonova i Hitlerova fiaska od Moskvou a Stalingradem, strategie spálené země, sebeobětování totální partyzánské války, nechápe, čeho jsou ti méněcenní Slovani schopni, když bojují za vlast, za právo žít po svém. Přehlížejí další specifika hnusné, ne high-tech pěchotní guerilové války, kterou nyní bolestně objevují v Afpaku. Je v podstatě jedno, zda bude ta další velká válka nukleární, biologická či jiná. Stále bude platit, tuším, Suvorovova poučka, že válku jste nevyhráli, dokud Váš pěšák neobsadí dobyté území a neudrží svoji moc nad tímto územím a jeho obyvateli. Někoho zbombardovat do nevidím, na to ti chazarští parchanti kapacitu i morálku mají, ale co už nemají, je mančaft. Kvalitní, něčím jiným než prachy motivovaný, okupace schopný, negenocidální soubor. Někteří záložáci už točí pátou i šestou "tůru" na Středním Východě, a mají toho plné kecky. Kdyby věděli, že je příštím cílem Rusko, Čína, nebo obě dvě tyto země, budou si sionisti muset postavit ke kvérům svoje hollywoodské kádry. Třeba supermana, Arnolda, rangera Walkera, a skvadru ze Star Trek. Ale pravděpodobnější je, že na ty Rusy poštvou západní Slovany - no nebylo by to kouzlo?

203259

30.11.2009 23:18

Finanční krize v Dubai: Směrem ke katastrofickému scénáři?

RE: systémový kolaps

Maut 88.?.?.?

theonewhoknows - podepisuji. Doplnil bych AIG. A termín? V krátké a méně bolestné variantě (na 70%) poslední týden března 2010, nejpozději konec června 2010 (30%). V dlouhé a fatální verzi máme před sebou 1-1,5 roku spekulace a drancu daňových výběrů, následný šok, znehodnocení měn, chaos a světová válka a udrží-li ilumináti otěže, po světové válce Království Sionu - NWO. V opačném případě několik desetiletí bez růstu na životní úrovni cca konce 60. let. Ale chytráku Vojtovi jste to mohl podat i takhle - "systémový kolaps je, když si celý svět uvědomí, že papírové peníze (a veškeré papírové sliby finančních institucí i státu, zahrnující i pojistky a penze)nemají cenu ani si s nimi vytřít zadek a začne uvažovat o tom, co ze svého majetku a s kým vymění za 10 rohlíků, aby nechcípl hlady."

206043

01.12.2009 18:23

Politici versus právníci

RE: Takovy prubirsky kamen na uvod neni vubec spatny!!

Maut 88.?.?.?

Vy se, indidere, považujete za insidera v čem? Tápám a marně hledám. V tomhle chazarském protektorátu vládne 20 let plenící pátá kolona Goldmanů a Sachsů. Je u kormidla i ve všech parlamentních stranách, vlastní soudy včetně ÚS, kontrolují všechny instituce. Korupcí a vydíráním. Když jde o to, rozflákat národní stát nebo něco, co ještě funguje, tvoří se v parlamentu neuvěřitelné koalice napříč politickým spektrem. Jak je to průhledné, tak to nikdo nevidí a nechce vidět. To, že loupežníci a zrádci mluví česky, z nich Čechy nedělá. Sami se vyčlenili z hostitelského národa. A z ČR to stát, ve které vládne česká majorita v zájmu svých občanů a se kterým se můžete identifikovat, také evidentně nedělá. Zloba roste, a to ještě nikdo nenazval věci pravým jménem. .... a Vás trápí Rusové v KV!!! Svatá prostoto.

206099

01.12.2009 18:59

BIS zoufale bojuje všemi prostředky o svou existenci

Amatérismus a pohádky o zlém drakovi

Maut 88.?.?.?

Hlučín je, odhlédneme-li od osobních aspektů idelogický fanatik a kontrarozvědný nedouk, kterého pro jeho tendenci si z BIS dělat základnu pro svoji soukromou svatou válku, vyštípali úplně stejní neprofesionálové, kteří nechápou, že kontrarozvědka, má-li efektivně sloužit svému účelu, musí být vysoce profesionální a apolitická. Je-li v článku něco zásadního, je to poznámka, že BIS slouží politickým stranám (tedy jen některým) a pracuje na zakázku a pod bičem vlastní neproduktivity a pocitu vládců, že je v podstatě na hov.., a vrážet do ní prachy nemá cenu. V nejlepším případě funguje jako nejvyšší státní zastupitelství a Ústavní soud - na zakázku osob. Systémová kurva. Dá tomu, kdo drží pytlík s penězi. Asi má problémy s náborem, dělat politikům děvku pro všechno, vymýšlet si zásluhy tam, kde nejsou, zabývat se špinavostmi za srandovní žold - to talent nepřiláká a určitě neudrží. I kontrarozvědná činnost je jen vysoce kvalifikovaným řemeslem, umem pro nadané, a ne pro každého. Hlučín podává svědectví o dnešní bídě tohoto řemesla, co nezakryje ani sebelepší tiskový mluvčí. - K atentátům, Husajnovi, použití RPG-7 se snad ani nebudu vyjadřovat. Snad jen to, že legendy typu "podle sebe soudím tebe" podsuvající chování pokročilého Alzheimra cizí rozvědce, a to jakéholi, svědčí spíše o intelektuální úrovni autorů těch legend. Zbraně jsou na každém velvyslanectví v nepřátelské zemi. K obraně. Také bych rád viděl toho dementa, co vymyslel "narušení vysílání SE" jedním výstřelem protipancéřovky, notabene z bytu. Iráčan to určitě nebyl.

206103

22.12.2009 10:32

Jsou Američané zlomení lidé?

Mám ty Amíky fakt rád

Maut 82.?.?.?

Léta jsem mezi nimi žil, znám je, jejich životní styl a uvažování. Jsou jiní než my. Žijí dnes, zítřek je daleko a minulost neznají. Ve svojí profesi jsou elity špičkové. krok vedle a kulturní hovada. Kultura úzce specifikovaných odborníků bez použití mimo jejich obor či zvolenou profesi. Superega ze skla. Otřeš se a hroutí se. Pan autor hovoří o intelektuálních elitách. Asi 99,9% Amíků bez rozdílu vzdělání je dnes tupé, nechápající, zneklidněné, ale panice zatím nepoléhající stádo, kterému, zatím, ve svojí zpupnosti a egocentričnosti, ani nenapadne, že jde "zesíleným usilovným pochodem" na jatka. Zatím dostala jen ránu jejich důvěra v "systém". Došli jen k debatám o nutné výměně zkorumpovaných politiků. Už příští rok ale postupně pochopí, že jim někdo jejich americkou revoluci ukradl, spronevěřil, zatímco oni se věnovali sami sobě jako konzumenti a ne jako občané. Už nejsou ani občané, jsou otroci mamonu. My v Evropě víme, že poslední fází cyklu chazarských dějin je výsměch, vítězný ryk, oslavy a potupení zdecimovaných gojů. A pak si Amíci přečtou "Protokoly", pochopí a vytáhnou těch několik set milionů palných zbraní a dojde k další americké revoluci. Je tam kovbojská tradice, budou nejdřív střílet, a pak se ptát. Pán si nahoře roztřídí vinné od nevinných.

207668

11.01.2010 20:55

Rusko, Čína a Írán překreslují energetickou mapu

RE: WW3

Maut 82.?.?.?

Antonie, nešťastníku, hned v prvních dvou větách jsi spáchal geopolitickou sebevraždu veřejným přiznáním, že jseš MIMOŇ. Nejen, že nevíš, která bije a kudy běží fronta dnešních a přicházejících bojů o světovou dominanci - ty ale ani neznáš směr a cestu ke stolu, na kterém se hraje velká hra (Grand Chessboard)a kdo ji vlastně hraje a oč se hraje. To pak nemůžeš dojít k ničemu jinému než k zcestným závěrům a těžkému rozčarování.Zbytek tvého textu je příspěvek na úrovni a optikou MFD.

209427

12.01.2010 23:43

Obamova jemenská odysea míří na Čínu

Indický politicky korektní pohled

Maut 82.?.?.?

Vztah Indů k Číně je dosti podobný vztahu Čechů k Němcům po odsunu. U Indů je to víc emocí a historicky vzato iracionálních obav z velkého souseda, který se, zásluhou i politiky samotných Indů,dlouhodobě orientuje na budování obchodně-politických vztahů s Pakistánem, Iránem a dalšími islámskými zeměmi. Nyní i úspěšně i na ASEAN. Současná kolaborace pravicových indických elit s osou Washington-Tel Aviv není nutno přeceňovat. Je to typický indický politický konjukturalismus. Dokud poplynou do Indie peníze a technologie ze Západu a Západ bude významným odbytištěm pro indické výrobky a služby, budou obcovat i s Mossadem. Po krachu na Západě pohotově přejdou na druhou stranu. Pro oslabení Pakistánu ale vždy udělají Indové vše, i kdyby na to měli sami doplatit. Deklarovaná hrůza z čínských válečných lodí a základen v Indickém oceánu je poplatná tomu, co chtějí slyšet stávající sponzoři v New Yorku a v City.

K Jemenu - původní plánem sionistů bylo vytvořit světové válčiště v celém pásu od Jemenu na Západě po Kašmír na Východě a po Kazachstán na Severu. Jak je nyní známo, USA má sotva síly na 3 lokální války. S útokem na Irán za dveřmi (neprůjezdný Hormuz) a kolapsem Pakoše do chaosu mi připadá, že buď se neokonchlapci u tiskařských strojů totálně zbláznili, nebo jde o něco víc. Vidím to jako akutní vnitřní ohrožení další existence saúdskoarabské vládnoucí dynastie coby garanta statu quo v Zálivu pro bohem vyvolené. To by jim mohlo ten domek z falešných karet rozkopat. Představte si přerušení saúdskoarabskch dodávek sweet crude na pár měsíců, uzavřený Hormuz a krach mexické ropné produkce v Cantarellu současně a dopad takové "lahůdky" na rachitickou US i EU ekonomiku. To už by si US dolary tiskla samostatně každá US zámořská vojenská základna.

209503

13.01.2010 22:27

Obamova jemenská odysea míří na Čínu

RE: Indický politicky korektní pohled

Maut 82.?.?.?

Správné otázky.
1) Motorem nynější vládnoucí špičky Indie jsou iluminátští multimiliardáři, kteří byli puštěni k lizu v akci globalizace/financializace.Zajišťují kolaboraci s aktuálními kormidelníky Wall Streetu a City. Korupce v Indii má staré kořeny a epické rozměry. Jen je trochu důstojnější než u nás.
2) Klasickým představitelem politické elity je prezident Manmohan Sigh, bývalý vysoký úředník MMF a bývalý šéf Indické centrální banky. Bez posvěcení Rotschildů by si ani neprdl a dodnes okopával rýži v monzunu. Koho chleba jíš, toho píseň zpíváš. Vděčnost je na místě.
3) Občasné pohraniční přestřelky v Himalájích kolem Kalimpongu je dlouholetý čínsko-indický folkór, kdy se střílí, mnohdy do vzduchu a ze strachu či nudy, aby se něco dělo (většinou to začínají Indové), aby se pak v Hindustan Times psalo o neohroženosti a ostražitosti indické pěchoty, která nikdy neslula bojovou morálkou, pokud neměla převahu 15:1 jako při obsazování Bangladéše. Byl jsem v té díře osobně a skutečně tam není o co bojovat, ekonomicky, strategicky i vojensky prdel světa.
4) Muslimové jsou interním indickým problémem, je jich cca 10% (jak kde), zásobují Indii atentáty na její představitele a sem tam teror na severu. Tento interní problém nabývá fatální rozměry, kdykoli si indičtí a pakistánští generálové zaskotačí v Kašmíru. Indie nemá na to, porazit kvalitativně lepší pozemní vojska Pakošů, Pakoši nemají na kvalitativně lepší indické letectvo a námořnictvo, obě země mají jaderný deterent a žádná z nich nemá koule na to ten deterent vytáhnout ze skladu. Tak se strkají jinde-třeba v Afgánistánu a hlavně neohroženě kecají v TV. Pakoš má navíc dlouholetou tichou podporu a rozvojovou pomoc Číny (vděčí jí za elektrárny, rozvodné sítě apod.).
5) Izraelci podpoří finančně, svými speciálními službami i politicky vše, co vyhrotí vztahy mezi Indií a Pakistánem. Bez těhle dvou účastníků by další světová válka byla na prd.
6) kouzelně to dokumentuje Bombayský útok na hotely. Mossad najal směsku profesionálních muslimských válečníků z různých zemí světa (vč. Indie), pod hlavičkou pakistánské teroristické organizace je přepravil do Bombaje, dočasně usídlil v objektu místní židovské komunity, odkud pak vyrazili k útoku. když ten bordel, který měl občas parametry komedie, skončil, přijel Mossad vyšetřovat "ohrožení objektu bombajské židovské obce teroristy"a uklidit, a rovnou v Indii nechal permanentní posádku protiteroristických poradců, kdyby jako Indové sami nevěděli, co je to terorismus a jak s ním zatočit a s kým jako vlastně bojovat.
7) Postavení židovské menšiny v Indii je velmi obdobné situaci u nás. Indičtí židé však nejsou Chazary, tak neprovokují a potrpí na větší dekórum a anonymitu. Jinak metody práce jsou stejné. Jen - když se my naser...., nadáváme hospodě (pardon-už v soukr...

Automaticky kráceno

209559

09.02.2010 23:42

Byli komunisté zločinci, nebo nebyli?

RE: Autor má buď krátkou paměť a nebo není duševně zdráv

Maut 82.?.?.?

Ty hausnumera o obětech "komunismu" pocházejí z knihy vydané za peníze CIA v Paříži tuším pod názvem "Černá kniha komunismu". Bylo to propagandistické dítko studené války založené na potřebě vytvořit "Říši zla" pro R. Reagana a jeho program hvězdných válek. Knihou uváděné cifry obětí jsou odhady různých ekonomicky zainteresovaných uprchlých disidentů, dezertérů a pracovníků různých ideodoverzních center, jak se jim říkalo předtím, že dostaly nálepky think-tanků a NGO. Filosofie knihy bylo : dobře, my jsme vyhubili milion indiánů, milion Vietnamců atd. - ale VY jste ještě horší. Na knize je nejlepší, že ani nepředstírá serioznost, vědeckou či historickou hodnotu a neusiluje o to, jakoukoli informaci o zločinech těch v "Říši zla" prokazovat. Je psána pro blce,co věří tomu, čemu sami věřit chtějí. Nejhorší hausnumera se týkají obětí v Číně. CIA v době Maovy kulturní revoluce neměla v ČLR žádnou agenturu. Když v Rusku otevřeli po roce 1990 archivy KGB, vyšlo najevo, že ten sionistický bolševismus zahubil za celou dobu svojí existence v gulazích necelých 800 tisíc lidí. Ne, že by to nebylo málo. Připočtěte občanskou válku a západní intervenci (do jaké škatuky asi patří 500 tisíc padlých ve válce Severu proti Jihu?)- a pořád budete mít problém se dostat k jedné desetině toho, co tvrdí Černá kniha o Rusku. Padlé ve Velké vlastenecké válce proti Hitlerovi může do zločinů komunistů zařazovat jen bývalý SS-Angehoerige nebo absolvent US presižní univerzity. Dnes se připisuje 6 milionů obětí hladomoru na Ukrajině bolševickým komisařům. Jasně, stoprocentně bohem vyvolená Čeka se za US dolary činila, ale, že německá vojska po míru brest-litevském Ukrajinu zplenila metodou spálené země tak, že odvezla do Němec drtivou většinu stáda i zemědělských strojů, že nebylo co zasít, čím orat a kravku si člověk u popa nevymodlí - to už nás německá (celý Západ ji přebírá) historiografie zapomíná informovat. Zároveň ji v poslední době politicky korektně nazajímá ani existence hladomoru v jižním Rusku, kam se Němci podívali až s Paulusem.

212099

10.02.2010 01:05

Změna modelu uzavírání článků ve Zvědavci

Škoda

Maut 82.?.?.?

Osobně si myslím, že navrhovaná změna režimu je kontraproduktivní, ale neodsuzuji, protože nic nevím o ekonomice provozu, ani dalších podmínkách. Já chodím na Zvědavce kvůli diskuzi. S nadstandardní jazykovou výbavou i se schopností selektovat kvalitní zahraniční zdroje znám články v originální verzi (drtivou většinu) dlouho předtím, než se objeví na Zvědavci. Co je pro mne skutečnou přidanou hodnotou je, že se v diskuzi potkávám s několika mozky pracujícími v nejvyšších patrech Poznání a Nadhledu. Za všechny jmenuji IanaSmithe, aniž bych se chtěl dotknout těch dalších. Ztratím-li možnost nezplatné konfrontace vlastních poznatků s poznatky oněch mozků v reálném čase, nemám ani motivaci věnovat spoustu času formulaci vlastních příspěvků. Zní to možná trochu domýšlivě, ale nemyslím si, že bych neměl čím diskuzi na Zvědavci obohatit, nebo že bych nebyl schopen nabídnut překlad zajímavých článků či vlastní autorské texty. Motivaci zpoplatnění přirozeně chápu, ale ..... butitelé také většinou nezbohatli, přesto se zapsali do dějin nesmazatelným písmem. Je jiná doba, ale s ideou a nadějí porobených se nekšeftuje. Zní to ošklivěji, než to myslím. Já vím, dobře se mi moralizuje, když Zvědavce neprodukuji. Jak říkám, nelíbí se mi to, ale neodsuzuji. Koneckonců nikdo není nenahraditelný. Ani já, ani Zvědavec.

212104

16.02.2010 20:50

Edwards ze SocGen vidí rozpad eura a Feldstein předpovídá změnu

Asi tuším, co je v placené části

Maut 82.?.?.?

No, to je na delší komentář, ale stručně - naši bolševičtí bilderbergové to uspěchali. Bez dokončené politické federalizace Evropy, která bez jednotící myšlenky akceptovatelné drtivou většinou občanů (politická federalizace Evropy občanů není vůbec totéž, co federalizace proválcovaná odnárodněnými zkorumpovanými elitami, rozdíl brzy poznáme na ulicích) - se banksteři pustili dost amatérsky, zato nadšeně sociálně-inženýrsky, do tvorby nového ekonomického pilíře NWO. Otázkou zůstává, zda to byl amatérismus, nebo úmysl. Neb jen z velkého chaosu zniká nový řád. Jednotná měna nemůže nikde stát pevně na parazitním systému, kde fiskálně nedisciplinované státy vycucávají sílu z jiných ekonomik a ještě k tomu podvádějí, nebo dokonce vydírají rozbitím Hjalmar Schachtova projektu "Festung Europa". Už Milton Friedman prohlásil, že Euro je cestou do pekel, protože "One System Fits All" v Evropě prosluslé takovou diverzitou, nesvorností, historickými křivdami a nejrůznějšími rozdíly mezi jednotlivými státy, vč. produktivity práce, nemá nárok fungovat. Navíc tento systém vyhovuje jen těm silnějším ekonomikám a u slabších konzervuje, někdy i posiluje příčiny zaostávání tak, že silnější jsou stále silnější a slabší se stávají novodobými koloniemi (dotace nedotace), které jsou v slepé monetární i fiskální uličce bez ekonomických nástrojů k řešení krizí(nemohou krizi ani odinflatovat)a politicky je to žene do revolucí zbídačelých středních a spodních vrstev a národního otroctví v režii banksterů. - A naši politicky korektní a koupení jarmulkoví stupidos přemítají o urychlení přijetí Euro a místo toho, aby si tiskli grátis, bezúročně vlastní koruny, k radosti Rothschildů si půjčují na úrok u těch vyvolených zahraničních bank silně nadhodnocené, jen vírou v zázrak přežívající papírové měny nepodložené žádnou reálnou hodnotou, které s krachem skončí jako každá FIAT měna na konci monetárního cyklu, aby byla naše dluhová past a otroctví cizáckému mamonu stále pevnější a neodratitelné.

212737

17.04.2010 00:38

OSN : Právo na sebeobranu neexistuje

Kompetence státu

Maut 82.?.?.?

Tak to dopadá, když matka Freyová budoucí profesorce v dětství nečetla před spaním pohádky, ale do zlbnutí protokoly.
Vždy jsem si myslel, že nejdřív byli lidé, co vytvořili stát, aby pro ně dělal činnosti, na kterých se lidé dohodli, že bude dělat. Tzn. že některé kompetence si ponechali, protože je umí naplňovat lépe nebo že to tak příroda zařídila, a nazvali je svobodou. Teď se dozvídám, že pud sebezáchovy mám jen díky výjimce ze zákazů státu. Že co mi stát nepřizná jako právo, vlastně nemám. To se těm vyvoleným banksterům, co stát vlastní, musí moc líbit. Chlív je tentokrát třeba vymést kulometem.

217334

28.04.2010 01:10

Solis: Nový světový řád? Připravuje se už dlouho

RE: NWO

Maut 82.?.?.?

Obávám se, že se pan Solis mýlí v tom, že NWO je čistě bělošská záležitost. Četl jsem v respektovaném zdroji, že NWO má cosi jako vládu pod názvem MAJESTY TWELVE - mezi 12 členy je jeden Číňan, jeden Japonec a jeden Ind. Takže s tou jednobarevností to nebude asi valné. Nebylo by to ani rozumné a praktické. Bez iluzí poddaných se neobejde ani NWO.

218163

26.05.2010 18:52

Kde to vše začalo

RE: Rozumet problemu Palestiny-druhy dil.

Maut 82.?.?.?

Na jaltské konferenci nabídli bolševici Židům Krym. Proaktivně ho i začali etnicky čistit, ale .... Velký šéf zvolil jinak. On nepotřeboval klidnou oázu bez nepřítele v dohledu, on potřeboval nepřáteli na život a na smrt obležené vojenské ležení. Jinak by se mu zase rozutekli po světě, a kdo by pak ten bunkr pod Reichstagem do posledního dechu bránil, že?

220224

04.07.2010 16:30

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Neslychana drzost

Maut 82.?.?.?

My jsme vystrašeni - a tak to i má být. Není lepší stavební materiál pro NWO než strach. Strach ze známého, před čumák strkaného, a ne strach z neznámého či nevnímaného, a přitom reálného. Tím myslím strach ze ztráty svobody, kulturní i národní identity, z přeměny člověka na nemyslící stroj na zisk, bezmocného podruha bohem vyvolených elit.
Přidám k tomu i další strach, který se nás gojů týká všech. A to je strach z toho, že proto, abychom přežili jako svobodní lidé, budeme muset začít myslet jako Chazaři, používat jejich prostředky i jimi využívané metody boje a suprese, budeme si muset ušpinit ruce i duše a bojím se toho, že až prach usedne, budeme sice svobodní, ale (morálně) nebudeme to už my. Ale ani stát stranou boje humanity a tolerance s globálním otrokářstvím nebude žádná výhra. Okovy jako okovy. Hnusná perspektiva, "no way out, nowhere to hide, nothing to avoid".

223295

07.07.2010 15:57

Proč je větší krize stále před námi?

I pro tohle-část I

Maut 82.?.?.?

Mluví se tu o další světové válce. K tomu se lze postavit z celé plejády možných pohledů. Já si vyberu dva :
a) obecnější finanční : světová válka probíhá na poli financí prostřednictvím národních politických elit od mocenského zdominování chazarských banksterských elit v Evropě. Je to válka proti celému světu probíhající per partes metodou „rozděl a panuj“, cizíma rukama, na cizí účet a pro vlastní zisk. První obětí byly státy, které se vlastní hloupostí dostaly do závislosti na Rothschildově bankovním kartelu. Rakousko-Uhersko, části Německa a hlavně, díky Disraelimu, Anglie. Dále jen namátkou : Francie „padla“ s Bonapartem. USA s Andrew Jacksonem, posledním americkým presidentem, Rusko 1917, Indie „padla“ se Sanjayem Gandhi, Německo s porážkou v 1. SV a v jejím výmarském pokračování. Atd..

2) z užšího pohledu začala dnešní finanční světová válka opuštěním zlatého standardu světové měny v roce 1971, likvidací Bretton-Woodu a odmítnutím Federal Reserve vrátit Francii její měnové zlato uložené ve Fort Knoxu (nikoli z bezpečnostních důvodů, ale jako záruku za úvěry chazarských banksterů v rámci Marschallova plánu rekonstrukce poválečné Evropy). Od té doby vyvinuli banksterští válečníci nejen jaderné zbraně, ale i méně publikované technologie umělých zemětřesení HAARP, ale i plně provázaný systém zbraní systémové a cílené finanční destrukce toho, kdo se postaví jejich vydírání, okrádání a manipulaci. Goldman Sachs vám dá negativní hodnocení – a jste chudí! Mluvím o komplexu kontrolovaných ratingových agentur, vysokofrekvenčním automatizovaném tradingu, významu insider informací a diseminace zkreslených i vymyšlených statistik a desinfomací, podřízení si politiky a tedy i kontrolních orgánů a pravidel fungování finančního trhu, exotické obchody v řádu 650 bilionů USD, změny alokátora investic do produktivní sféry ve spekulativní kasíno, opuštění jakékoli fiskální i monetární discipliny pro kontrolu celého světa dluhem – nejlépe nesplatitelným dluhem. Významný prostředkem této války je útok na kulturní a morální základy člověka a jeho nejnižší pudy, korupce servisních elit, rozbití přirozeného evolučního řádu a kolektivistického charakteru člověka jako druhu, stimulace averzí a netolerance, umožňující atomizaci společnost, rozvrat základní stavební hmoty společnosti – rodiny, ale i pospolitosti obce a zejména – národního státu. Vše přes stále více bezcenných papírků, které vydávají za zboží, ač je pouze prostředkem směny a nejsou kryty téměř ničím, (zapomenu-li na 7 svazů letadlových lodí US Navy a haldy jiných zbraní a střeliva), prostřednictvím zkorumpovaných kurev a pod heslem DLUHY SE MUSÍ PLATIT I PODVODNÍKOVI A VLASTNÍMU VRAHOVI..

223467

07.07.2010 16:00

Proč je větší krize stále před námi?

I pro tohle II

Maut 82.?.?.?

... pokračování :
.....DLUHY SE MUSÍ PLATIT I PODVODNÍKOVI A VLASTNÍMU VRAHOVI.. I když vám půjčil virtuální statek, který není jeho, a požaduje za to reálnou až surealistickou část vaší reálné práce, životní úrovně a užitných hodnot. Příklady ? Sorosův útok na libru, dva útoky na Rusko v 90. letech, Kissingerův petrodolar, 20 let trvající sebevražedná politika japonské centrální banky, dva roky staré obstavení iránských účtů a blokáda iránských bank, Island, Řecko a PIIGS, „šílenství“ ECB Tricheta – a mohl bych pokračovat. A vše jen proto, aby ten velký dranc dorazil přes stanice Destrukce a Zoufalství na konečnou bohem vyvoleného Nového světového pořádku. A na závěr tvrdím – eliminuji-li banksterského věřitele – mohu dluh smáznout a zmáčknout tlačítko reset. A systémově vrátit bankovnictví tam, kde má svoje opodstatnělé místo. A do rukou poctivých.

223468

12.08.2010 15:24

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

Jde o obsah, ne?

Maut 82.?.?.?

Je mi jedno, kdo to diskutované dílo napsal, i kdyby to napsala stará Skočdopolová z vedlejší obce v alkoholovém transu. Tohle je právě diskuze-hra, kterou sionisté milují už 105 let. Mlít donekonečna o nepodstatném.---- Vyvrácení obsahu Protokolů jsme od nich dosud neslyšeli a nikdy neuslyšíme, přestože by mohli nasadit tolik laureátů Nobelovek. O "svatých" textech se však nediskutuje, jsou privilegiem bohem vyvolených elit. Plebs přece nesmí znát taje skutečné politiky. Nejlepší tak je, přikrýt ten světodějný text tichem globálních médií.. Pokud to napsal ruský policajt, byl to génius, který viděl sto let dopředu a proti kterému byl Karl Marx příštipkářem Rothschildovy Society of Just Men. Vývoj reálné historie nejen potvrzuje a naplňuje Protokoly, ale čas od času nám verifikují téze protokolů i sami čelní herci přímo před našima očima. jen chtít slyšet. --- Je tedy důležitější otázka autorství, nebo otázka promítání tézí protokolů systematickou a cílevědomou mafiální prací do našich životů? Podle mne jsou Protokoly geniálním, stále inovovaným kolektivním dílem Výboru 300, nyní think-tanku Nového světového řádu. Vpravdě dílem, z pohledu humanity, zvráceným. Neb protokoly jsou především květem nenávisti, rasismu, bezohlednosti a bezuzdného mamonu. Jsou vyhlášením krvavé války celému světu (realizované našima vlastníma rukama), lidem všech ras a národností, přírodním zákonům a evoluci lidského rodu. Je to jako óda na rakovinu člověčenství či terminálního parazita. Je to neúcta k cizímu, nežidovskému plemenu a necitlivost k jeho strádání, nedostatek ovládání těch nejhorších pudů při cestě za mamonem a z něho pocházející mocí. .... a na konci je ponižování, výsměch, prozření a periodicky Velký Audit, co pravidelně postihuje ty nevinné, co platí za hříchy svých Farizejských cenu nejvyšší. A jak odevzdaně a disciplinovaně ! Stejně tak jak před tím revolučně a metodicky hromadně vraždili. Nejhorší je, že každý audit Satanovu pozici jen upevňuje a utrpení lidstva posunuje o level výše.

226101

29.09.2010 20:05

„V zájmu Izraele“: Proč Rusko neprodá raketový systém S-300 Íránu

RE: Rusko tlaci JůYsEj a Stat Israel, aby napadli Iran

Maut 82.?.?.?

Doufám, Moudrostraku, že máte pravdu. Kéž byste ji měl, a to co diskutujeme je klasicky mistrovská taktika ruského ústupu s cílem vyčerpat protivníka a získat ČAS, který kvapem ubývá. Já se ale obávám toho,že čas Putinem sjednaného příměří(de=facto velkomyslného pardonu Goldman Sachsovým loupežníkům s ruskými pasy)vypršel. Že se ruští Medvěděvovi Chazaři zase utrhávají ze řetězu a mají pocit, že v dnešní geopolitické situaci mohou beztrestně vše, i to, co ponižuje národní cítění a sebeúctu deptané slovanské majority. Transformace ruské armády na systém brigád kompatibilní s NATO je významnějším signálem, než se na první pohled může zdát. Tuším, že v Rusku ti parchanti už druhý pardon nedostanou. Zpráva, že ruská armáda bude kupovat až 40% svojí nové výzbroje z Izraele, pokud nejde o desinformaci, smrdí rozkladem ruského obranného průmyslu s fatálními důsledky pro bojeschopnost armády v případě jakéhokoli horkého konfliktu.

228994

07.12.2010 22:39

Wikileaks = Asanace internetu

RE: Den, kdy Spojené státy americké ukradly Internet

Maut 82.?.?.?

Móc dobrý, Romane. Ano, internet velmi vadí, bourá monopol na pravdu vítěze, jedinou vyvolenou pravdu mamonu. Zrušit už ho asi nelze, s výjimkou oné další světové války, ale omezit přístup k němu jen na vyvolené a prorežimně (NWO) orientované - to je (Rockefellerovo) ono! A k tomu je potřeba, jak se již stává rutinou, vééliký zfabrikovaný DŮVOD, aby nám žoldnéřstí "zástupci banksterského lidu" mohli zase osekat naše plebejská občanská práva v zájmu národní bezpečnosti či jiného libého důvodu. Na můj vkus je za Wikileak - moc peněz (Soros a další nájezdníci), moc lidí a koordinace (false flag designed by Salon Mossad), masivní PR v mainstreamu (i negativní reklama je reklama), příliš klíčových postav WL s úzkým napojením na velké chazarské prachy (o těch ticho), a obsahově se leaky téměř nedotýkají zájmů finančních oligarchů a Izraele, zato na ostatní kydají ostošest. Závěrem : kouzlo desinformace - 95% snadno ověřitelných pravd, 4% obtížně, ale stále jěště ověřitelných pravd a jedová kapka 1% totální lži, jež je obsahem a důvodem existence a rozšiřování zprávy. Při čtvrt milionu zpráv - to je platforma pro desinformační aktivní opatření (psychop) jako Národní divadlo !!!! Ještě by na závěr rád podotknul, že duální morálka a tradiční neloajalita umožňuje "kopat" do břicha i zemi, která parazita chrání a živí. Takže úvaha, že tohle by si přece Amíci sami sobě neudělali nabízí dvě správné odpovědi - ANO i NE. Není amík jako Amík, stejně tak jako není Čech jako čech. Takže : a) chceme věřit, že Juraji Jánošíkovi s holou rití bylo degene elitami omylem umožněno jim beztrestně kopat do panimandy, aniž bychom vnímali, že Jurajova kudlička je rezavá a divně zohýbaná a kámošů též moc nemá, tedy na to co dělá nebo b) já/Vy ani 1000 x já/Vy nebudeme schopni nikde vydat ani Sionské protokoly a zůstat na svobodě, natož způsobit takový bordel jako Assange and Co.. Tragické, neočekávané nehody se stávají za mnohem méně.

233886

12.01.2011 20:36

Kritická analýza trhu a ekonomické krize

Jen houšť

Maut 82.?.?.?

Skvělý článek, takových víc, a skvělá diskuze, klobouk dolů hlavně před nickem Guru. Reaguji na násobkový rozdíl mezi výnosy z penězoměnství a výnosy akciového trhu. Asi je nám všem jasné, že když si člověk v kasínu nedře sako o zeď a hodí žetony na to správné místo, vydělá balík. Kdo se bojí života pod mostem, nebo chápe princip prosperity kasína, do toho mafiánského bordelu s cinknutými kartami prostě nechodí. A když chodí, měl by vědět, že finanční trhy jsou "zero summ game", tedy zbohatnete vždy jen na úkor jiného hráče, a bank bere vždy. To, co Guru vypichuje, ale nekomentuje, spočívá v tom, že vyhrává trvale, stovky let, mafie, co má k dispozici bezednou zásobárnu jednotek měny, které si sama vytváří, absolutně kontroluje celý systém od ratingových agentur po orgány státního "dozoru" a prosazování zákonnosti a celý systém práce s informacemi - od zfalšovaných statistik, přes koupené nobelistické "autority", po finanční i mainstreamový tisk. A má vlastní armádu hedgových, penzijních a jiných fondů, atentátníků ála Soros, co na povel popravují celé ekonomiky. To se to krade, a někdy i legálně. V tom bordelu vládnou bohem vyvolení, uměle vyvolávané paniky honící houf traderů z extrému do extrému jako emocionálně vyšinuté stádo vzdělaných bezmozků a INSIDER informace. A v poslední době stále častěji využívaný "flash trading" mezi vyvolenými, který je schopen během minut položit slavný Wall Street i US ekonomiku na záda. Nedávno si ho chlapci odzkoušeli a je to garant konce na povel. Však s tím už Pauson vydíral kongresmany při TARPu. Proč to vlastně píši. Všichni podvědomě, díky bankstery zmršenému vzdělání, srovnáváme hrušky s jablky, ten svět reálné globální ekonomiky, kdy se vyplatilo investovat do vzdělání, výzkumu, vývoje, kdy vstup neprivilegovaného s úsporami na finanční trh byl sice rizikový, ale prediktabilní, proto bylo riziko relativně nízké, ten svět, co přinesl prosperitu v době, kdy se zabýval uspokojováním reálných potřeb reálnými užitnými hodnotami - ten začal zmizet v prvních letech 20. století a umřel nejpozději v roce 1971. Od té doby vydělává pouze spekulace, ohýbání trhů kartelovými i státními zásahy,(volný trh i demokracie je iluzí), vládne šalba a klam, vlastní jméno neviditelné ruky, co stanovuje ceny i vše ostatní je Goldman Sachs/Citigroup/JP Morgan a její profesí je fnanční kriminalita. Na pozadí všech těch "vychytralých" indexů, politicky korektně upravovaných metodik výpočtu a churchillovsky falšovaných statistik je, paradoxně (dle o nejmanipulovanější trh), jediným pevným bodem cena unce zlata a kupní síla unce zlata.

235925

12.01.2011 20:41

Kritická analýza trhu a ekonomické krize

Jen houšť

Maut 82.?.?.?

Pokračování :
Přepočteme-li všechny ty indexy a procenta na unci zlata, najednou vylezou obtížně uvěřitelná fakta. Spoření a pojišťovnictví jako systémový sponzoring mocných a průměrné výnosy investorů do reálné ekonomiky (nikoli do bublin a exotických instrumentů) jako výsměch. Nemá tedy cenu chodit do sporů o čísla a lži, protože ta pravdivá čísla a realita obecně, je výlučnou doménou pánů světa a díky tomu ten svět věřících Tomášů ovládají. BTW, jen na okraj - banksteři světu oficiálně prodávají deflaci v USA a ničí světovou měnu USD carry-tradem a historicky bezprecedentní tvorbou ničím nekrytých USD, které končí - v bankách a spousta se jich povinně vrací do FEDu. Oficiální inflace v prosince 2010 jen asi 1,4% yoy, reálně, dle ShadowStats.com (metodika výpočtu z 80.let), 8,5% yoy. Postavte na tom prvním čísle business plan, finanční strategii ....... A o tom to je. Dostanete se do potíží – a spadnete do rukou ….. vládců peněz. Tak dochází k největšímu transferu bohatství, a ne hrátkami s bankovními kupóny a nesplnitelnými sliby, co jim lidé říkají peníze.

235926

02.02.2011 01:25

Měl by Zvědavec opustit svou značku „politicky nekorektní“?

RE: barvy nechat, slogan změnit :-)

Maut 82.?.?.?

Souhlas. Nejde přece o formu, ale o obsah. A termín "politicky nekorektní" je antipólem pro tu melanž iluzí a lží promulgovaný 6 mediálními, božími vyvolenci kontrolovanými koncerny, co sami sebe a svoji agendu považují za "jedinou správnou,povolenou, politicky korektní" kauzu cesty k NWO. Přemalovávat zavedený vývěsní štít mi připadá - takové oportunistické až připosrané. Tuctovostí k bezvýznamnosti.

237417

02.05.2011 14:02

Sázka na mezinárodní banditismus

O čem se nemluví a o čem by se vědět mělo

Maut 88.?.?.?

Just a final footnote on the Libya front. (Jim Willie)

A quote from Manlio Dinucci. He wrote (in translation from Italian), "US and European ruling circles focused on these funds, so that before carrying out a military attack on Libya to get their hands on its energy wealth, they took over the Libyan sovereign wealth funds. Facilitating this operation is the representative of the Libyan Investment Authority, Mohamed Layas himself, as revealed in a cable published by WikiLeaks. On January 20th, Layas informed the US ambassador in Tripoli that LIA had deposited $32 billion in US banks. Five weeks later, on February 28th, the USTreasury froze these accounts. According to official statements, this is 'the largest sum ever blocked in the United States,' which Washington held 'in trust for the future of Libya.' It will in fact serve as an injection of capital into the US economy, which is more and more in debt. A few days later, the European Union froze around 45 billion Euros of Libyan funds."

So not only debt monetization and hyper inflation keep the US and Western system going, but basic theft of tyrant's funds. One must wonder if destabilization of tyrant rule has a hidden ulterior motive of confiscation. The news media carefully avoids this confiscation topic and the central bank role in the heated war.

Somehow, the Egyptian funds pilfered by Hosni Mubarak have escaped confiscation. My howls of laughter were heard 100 yards (meters) away when Bloomberg News reported that Mubarak had accumulated almost $60 billion over 30 years of dictatorial rule from prudent savings.

The legal stealing rights among national leaders is epidemic, and includes the United States and England, the center of the Global Axis of Fascism.

243076

22.05.2011 01:14

Církevní majetek

Ať vloží věřící do svých úst peníze

Maut 88.?.?.?

Kecy jsou levné. Lhát a podvádět se dá, když má člověk garanci imunity, a ne vidlí v zadku. Deklarace příslušnosti k čemukoli, když to nic nestojí, též nic nestojí. Stopněme třeba na tři roky systém dojení ateistického státu institucí, o které se v minulosti předpokládalo, že se bez ní systém zhroutí. Zaveďme financování církví prostřednictvím daňových asignací. Za chvíli poznáme, pro koho jsou páteři něčím životně nenahraditelným, do čeho investují věřící s nadšením vlastní peníze, vlastní živostní úroveň. Po třech letech se vraťme k diskuznímu stolu z preláty. Přijde z nich někdo? Nebo se vrátí rychlíkem do Vatikánu a do Polska? Parazit ten či onen, z Říma či Tel Avivu - je třeba test korunou na prospěšnost a případný odkop na hnůj. Až mi nekdo smysluplně vysvětlí, čím páter a preferovaná víra upevňuje morální profil republiky v posledních pár stoletích, zalezu do zpovědnice a budu se kát za všechny ty prdele, do kterých jsem tu katolickou mafii za celý svůj život poslal.- Lin- jste skvělá, aby v tom kolega nebyl sám.

244469

16.06.2011 21:04

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Spontánost

Maut 88.?.?.?

Dovolím si nesouhlasit. Od Velké francouzské revoluce (včetně) nebyla žádná zásadní a úspěšná společenská změna spontánní, ale předem plánovaná, od počátku kontrolovaná a Ilumináty/Svobodnými zednáři profinancovaná. Řílá se, že revoluce žerou svoje děti. Správněji by mělo být : nepřizpůsobivé, nedisciplinované, nenažrané a loutkaři/investorovi neloajální děti. Takoví zkončí dosti dramaticky (buď se mažou stopy k loutkaři, nebo se odstraňuje překážka další etapě plánu)- jako např. bratranci Robespierre a Bronstein-Trockij.

246213

12.08.2011 00:58

Nemocný kapitalismus a co s ním

RE: deflace

Maut 88.?.?.?

První odstavec mě vyděsil. Piště, prosím, o něčem, čemu rozumíte. A když už přejímáte myšlenky druhých, zvolte pramen, kterému banksteři ještě nestačili zkurvit mozek. Ale nic si z toho nedělejte, takové kokotiny píšou i renomovaní blbi, někteří i s Nobelovými cenami, na finančních brozích i v New York Times.

250607

21.09.2011 01:02

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: síla není v jednoduchosti,

Maut 88.?.?.?

Erwine, jste oběť bludů. Když Hitler už zbrojil, Rusové v poklusu teprve industrializovali svou zemi. Oni v roce 1941 nemohli ani myslet na nějaký útok na západ. Neměli na to nejen kvalitní armádu (viz finský debakl), k útočným operacím motivované vojáky, ale hlavně vojensko-průmyslovou bázi. Nebo Vám ušel fakt, že Rusové měli sílu Německa dobře ošacovanou ze Španělska? Ušel Vám fakt, s jakým vojenským šrotem vstoupili do války? S jak zdecimovaným velitelským sborem vstoupili do války? Že se zastavili až u Moskvy, Stalingradu a Leningradu? myslíte, že sovětští Chazaři, co tu válku vyhráli jenom díky transformaci války za bolševiky ve Velkou vlasteneckou a neměckým atrocitám na okupovaných územích, byli úplně blbí a nesvéprávní? Tohle, co jste tu předvedl, je tak tupá propaganda, jak ji jen mohla vyprodukovat studená válka. Proberte se, člověče. Šlo o bankéřský exit z velké hospodářské krize, šlo o naplnění dohod z Versailles, a pokud víte, kdo za strany (všechny) jednal, víte, že v roce 1918 už byla dohodnuta 2. světová. A ČR sehrálo roli iluminátské obětiny bohům války a mamonu. Bez nich by ani nevznikla.

253711

Co takhle evidence GATA, centrálních bank, BIS, MMF, registr tonáže vytěženého zlata i zlata "v rezervách"? Neuspokojily by Vás zprávy COMEXu, LMBM nebo samého Goldmana a Sachse? Jsou to obyčejné kupecké počty: na jednu unci v celé historii vytěženého fyzického zlata připadá přes 10 uncí zlata papírového. Nejenže existuje diskonekt mezi fyzickým a certifikátovým zlatem z hlediska disponibility, i Sněhurka by se pos.ala smíchy z toho, kolik blců věří na to, že ceny třeba na COMEXu odrážejí cenu fyzického zlata! Po cca třicetipěti letech podvádění Reaganem ustaveným Plunge Protection Teamem na US Treasury. Držet cenu zlata dole - to, pánové, stojí reálné vládce USA stamiliardy ročně. Důvěra ve FIAT měny a kasínový systém holt je drahá. Což o to, oni si ty doláče natisknou jak se jim zamane, ale dolar už je na patologii a reálná ekonomika v prdeli..

254766

15.12.2011 13:12

Nový světový řád má být vybudován na troskách Ruska

RE: nesmysl

Maut 213.?.?.?

Jako aristokrat určitě víte, že dědek Brzezinski je šéfideologem Trilaterální komise a autorem "Grand Chessboard", podle kterého to dnes jede. Dejte si dalšího jointa, a pěkný trip v iluzích a nesmyslech.

258611

02.01.2012 01:37

PF 2012 upírů a banksterů

RE: Banksteři dostanou nakládačku

Maut 213.?.?.?

Ne, ctihodný Aristokrate. Koncovku cyklu chazarských dějin přece znáte, je toho plná historie. Odpovězte si sám. A tahle "hra", podle té historie, vůbec hrou není. Zvláště pro ty neelitní kousky na ulici.
Nakládačku nedostanou banksteři (vlastní už vše, co bude mít hodnotu i po nájezdu jezdců Apokalypsy), ale ulice. Dříve než se naděje. Pákování (leverage) ECB překročilo úroveň 1 ku 300. Těm, kterým to něco říká, nemusím nic dodávat, ostatním doporučuji včasnou rezervaci květin a pohřebních věnců, až pojede příští loď k Děčínu bude v zahradnictvích nával štkajících bezmozků.

260003

01.02.2012 13:37

Evropská válka s Íránem

RE: Ammar Otman

Maut 213.?.?.?

Ohledně té ropy jsem silný skeptik, s největší pravděpodobností jde o blábol. Ale nikdy neříkej nikdy. Co ale vím pozitivně a z první (vlastní)ruky, že máme na Kladensku/Slánsku a a od Ostravy po cca Zlín klasicky netěžitelná ložiska černého uhlí s vysokým obsahem metanu-důlních plynů, které by mohly krýt domácí spotřebu plynu na cca 200 let. Ale všechny vlády protektorátu i ekologové se tomu zuby-nehty brání již od roku 1992, kdy proběhla první jednání se zahraničními investory. Svým způsobem je stupidita, lokajství a neschopnost místních servisních elit, v daném případě, požehnáním pro naše potomky.

262123

06.02.2012 18:21

Hodnocení hrozeb pro vojenskou bezpečnost Ruska

Co dělali doteď ? Spali ?

Maut 213.?.?.?

Z hlediska obranyschopnosti RF příliš akademicky nekonkrétní, nekoncepční, krátkozraké a příliš pozdě. Cochcárna za x let, ale na současné hrozby zřejmě chybí adekvátní prostředky, ne-li motivace vládců.
Hodnocením vnitřních hrozeb se, evidentně, nikdo nezabývá. Restrukturizace armády RF dle vzoru NATO, nákupy techniky od potencionálních útočníků při známé schopnosti ruského zbrojního průmyslu vyvíjet, event. okopírovat možné až nemožné smrdí korupcí a snahou podkopat vlastní VPK a vytvořit závislost na ochotě a vůli potencionálního protivníka dodávat zbraňové systémy, udržovat opravárenskou bázi a dodávat náhradní díly. Prostě smrdí to korupcí a hmotnou zainteresovaností elit, jako u nás. Jako bývalé hadici mi dovoz německé a italské pancéřové techniky do Ruska připadá šílený. Totéž izraelské bezpilotníky do domova Suchoje.

262720

15.02.2012 23:56

Držba fyzického zlata je reálnou cestou z nadcházejícího chaosu

RE: Jediný problém,i zlato se pohybuje v kurzu a kurz není ničím zajištěn.

Maut 213.?.?.?

Jsem rád, že se tu, mezi bezmozky chicagské školy, projevil i někdo, kdo má nastudovány dějiny monetárního systému. Fyzické zlato jsou peníze a zbytek je papírový shit v kasínu provozovaném tiskárnou oblíbených obrázků, o kterých jsou lidé přesvědčováni, že mají jinou intristickou hodnotu než cenu papíru a barev. Když se po Výmaru/zavedení rettenmarky honily po ulicích závěje bankovek s tolika nulami, že už se nevešly na papír, když se pro chleba běželo z fabriky přímo do obchodu s dvoukolákem plným bankovek, aby se mezitím nezdvihla cena o 50% - měli lidé jinou perspektivu než dnes. A fabriku kupovali vyvolení od Němců na huntě za pár zlatem krytých dolarů či liber. Dnes máme globální Výmar a zase se bude topit balíkama bezcenných peněz. Akorát už není měna, kterou by krach USD nepotopil. Jsou jich, z rozhodnutí pánů světa podporovaného pistolí u hlavy, plné devizové "rezervy" většiny světa. proto cetrální banky BRIC akumulují fyzické zlato "hands over fidts". Když končí měnové systémy, končí též ztrátou důvěry v koupěschopnost měny, v jejich směnnou hodnotu. Obnova důvěry a restart není možný bez obnovení důvěry v prostředek směny. Zlato, ropa, plyn, uran, ale i jiné komodity budou, alespoň na začátku novou měnu krýt. nejde to jinak. Je to historická role zlata, kterou ti, co prodávají mantru "reliktu minulosti" a přitom vlastní a v Izraeli skladují přes 60% v historii vytěženého zlata (above ground gold-nezahrnuté v oficiálních statistikách), střeží jako nejcennější utajovaný kapitál, který sehraje svoji roli po big-bangu, kdy padne opona tohohle podvodného tyátru. Zlato je jediný nezávislý a objektivní teploměr ekonomika. Aby ten teploměr kapitalismu nefungoval, vytrvořila reaganova administrativa již na počátku 80. let President´s Working Group on Free Markets, která provozuje pro Wall Street, pod krytím US vlády a za peníze daňových poplatníků celého světa systém suprese, vytváření falešně nízké ceny papírového zlata komplexním systémem manipulací za využití shortování, ETF, koordinovaných intervencí hedgových fondů i mediální desinformace, tdy kromě jiného. AŤ dělají, co dělají,trend je jasný. Za velké peníze, čím dál tím menší a kratší efekt v supsesi ceny zlata. Nominální diference v ceně mezi papírovou uncí a fyzickou uncí překročila nedávno 25% na COMEXU, cena papírového zlata z roku 1980 upravená o oficiální inflaci by měla být kolem USD 7800,- za unci, ALE při vzetí v úvahu, že reálná inflace (dle metodiky z 80. let, před inovacemi FED a výkaznictví) je cca třikrát vyšší než "oficiální", jsme někde kolem USD 18000 za unci. Ano, zlato (a stříbro) je jediným prvkem v monetárním systému, který nenese "counterparty risk". Nenese úrok, ale po 5 letech negativních reálných úrokových měr v celém světě, kdo by se bál 20-25% "zhodnocení" ročně při cca 10,5% reálné infla...

Automaticky kráceno

263378

16.02.2012 00:00

Držba fyzického zlata je reálnou cestou z nadcházejícího chaosu

RE: Jediný problém,i zlato se pohybuje v kurzu a kurz není ničím zajištěn.

Maut 213.?.?.?

dokončení :
Ano, zlato (a stříbro) je jediným prvkem v monetárním systému, který nenese "counterparty risk". Nenese úrok, ale po 5 letech negativních reálných úrokových měr v celém světě, kdo by se bál 20-25% "zhodnocení" ročně při cca 10,5% reálné inflace? Pro méně chápavé : zlato má relativně stabilní hodnotu po celou historii, ostatně to dokazuje, přes všechny manipulace, vývoj kupní síly jedné unce v roce 1913 a dnes. Vývoj parity zlato/měna není ve skutečnosti kolísáním hodnoty zlata, ale mírou devalvace FIAT měn.

263379

16.02.2012 00:42

Držba fyzického zlata je reálnou cestou z nadcházejícího chaosu

RE: Muj deda mel pravdu

Maut 213.?.?.?

Váš děda měl pravdu, žil na vesnici a měl asi pole a zahradu. Ale nežije 90%, možná více lidí v městech, bez vlastního pole?
Spořit na horší časy či důchod zlato pokládá obět banksterských akademiků za zhovadilost, zdatně popíraje historickou zkušenost. Nicméně, spousta idiotů si spoří u investičních a důchodových či jiných fondů v zhovadilém přesvědčení, že jim tyto fondy vydělají na budoucí blahobyt. Věří tzv. pojišťovací matematice a multiplikátoru. Věří a nemyslí. Shadowstats.com - John Williams dělá pro myslící lidi neskutečnou práci. Publikuje údaje o vývoji americké ekonomiky dle metodiky z počátku 80. let, kdy se celosvětově začalo švindlovat, pardon politicky-korektně upravovat statistiky, aby ten průser euroatlantické civilizace nelezl na oči. Dnešní oficiální statistiky inflace si, bratru, vynásobte 3 a jste v reálu. A pak si od publikovaného GDP odečtěte, aktuálně cca 10,5% a zjistíte, že cca od 1981 reálný GDP každý rok klesá a dluhy narůstají adekvátně. Z osobního hlediska si vemte výnosy vašich fondů, odečtěte těch cca 10%. zamyslete se nad pojišťovací matematikou a teorií multiplikace, a zjistíte, že Vaše představa o zajištěné budoucnosti je v prdeli. Fondy by musely mít průměrně výnos přes 10%, aby kupní síla Vašich peněz v cizích rukách neklesala. Vzhledem k tomu, že ze zákona nebo z vlastní bezpečnosti většinu zdrojů cpou od nízkovýnosových obligací - je to no way out. To by musely spekulovat s vysokou mírou rizika nebo jet v drogách. Tak co, kdo je větší idiot - ten co investuje do reálných hodnot (vč. zlata) nebo do nesplnitelných papírových slibů (vč. FIAT měn)?
Každý je svého osudu strůjcem a obětí vlastní blbosti. Ano, zlato nikdo nejí, ale jako záruku za úvěr (v budoucnosti i v dosud neexistující měně) ho vezme každý.

263386

16.02.2012 01:12

Držba fyzického zlata je reálnou cestou z nadcházejícího chaosu

RE: položme si otázku, proč po (deseti)tisíce let bylo zlato univerzálně přijatým základem směnného systému hodnot ?

Maut 213.?.?.?

Příteli, velký omyl a velká pravda v jednom příspěvku.
a) ČLR, Rusko, Indie, Brazílie, Arabáci akumulují zlato jako zběsilí, berou vše, co není "přivařené". Proč? protože myslí dopředu a ne na kvartální výsledovku max.. Měnu prostě musíte vybavit důvěrou. Po tisíce let to bylo zlato a stříbro, v poslední době ropa a jiné strategické surovina-cizí letadlová loď je sice skvělý argument, ale i námořníci musí žrát.
b) pokud Vás nenakoplo sdělení, že Rusové, Japonci, Číňané a další utíkají z jařma povinného obchodování v USD a Indie je připravena platit Iránu za ropu zlatem-není Vám pomoci, protože vzpoura tu už je. A centrem je Irán ne pro jádro, ale proto, že skopl světovou měnu ze stolu.
c)jak Rosenfeld v 1933 administrativně zdvihl cenu unce zlata škrtem pera o cca 75% (faktická devalvace USD), může být cena admistrativně stanovena cena unce na 50tisíc USD (většiny lidí se to nedotkne), ale z měnového pohledu bude najednou zlata habaděj (nebavíme se o jeho využití v oběživu). Rothschildové mají 60% fyzického zlata v prackách, kdo jim v tom zabrání?
d) zlatý standard fungoval před 1. světovou válkou díky tomu, že zárověň fungoval nepeněžní obchod (mimo banky) na bázi směnek či "real bills". Vítězní Chazaři tento úvěrový nebankovní způsob plateb zrušili a tím podkopali i fungování zlatého standardu. Chtete-li se dobrat k zásadní podstatě - vygůglujte si machra nad machry - Antal Fekete - a bude Vám jasno. Naši předci byli mazanější než si my blbci myslíme. Že o něčem nevíme, neznamená, že to neexistuje.

263390

14.03.2012 00:33

Americká statistika

RE: Není chudoba jako chudoba VAZENY PANE PRO BOHA POCHPTE MISTNI EKONOMII !!!

Maut 213.?.?.?

Milá sedmdesátko, jste jednou z obětí košer statistik. Dle výsledků zpracovaných na základě metodik z 80. let (podívejte se sám u Wiliamse na www.shadowstats.com), kdy se ještě nepodvádělo, reálná data o výkonosti US ekonomiky vypadají následovně :
a) od roku 2008 "nerostlo" US GDP tempem lepším než -(mínus)2,6% ročně
b) reálná míra inflace v USA je 3 roky nad 10% (aktuálně 10,8%)
c) třetí rok po sobě je počet lidí bez práce nad 20% (aktiáůně 22,8%). Jen na dokreslení - nejhorší míra nezaměstnanosti v depresi 30. let činila v USA 27%.
A my - jsme na tom fajn, ne? V segmentu nad 50 let se nezaměstnanost v ČR blíží 40%.
Není nad to, dělat si závěry z pančovaných statistik. Někdy si říkám, že je USA zemí zázraků - oficiální inflace kolem 3,5% a jen loni vzrostly ceny potrvavin dle komodit o 25-40%.

265196

11.10.2012 23:50

Dluhy

RE: Autor nezná problém úvěrové emise

Maut 213.?.?.?

Vojta zase perlí. Zapomněl dodat, že i kdyby se ti střádalové spojilia dali dohromady fondy, nepřelezou přes licenční řízení Goldmanů a Singerů. Nebo je tak zhulený něčím dobrým, že si myslí, že na chazarském zlatém písečku může čůrat každý? Boží prostoto.

276967

13.10.2012 01:07

Morální degenerace Ameriky

RE: Jak

Maut 213.?.?.?

Podpora oracle. Udo1 - čtu Vás rád, je to zajímavé, někdy i poučné, ale měnové politice (i geopolitice) prostě nerozumíte, tam jste vedle jak ta jedle. Přikládáte moc velkou váhu ideím a kecům pro oblbnutí plebsu, ale tenhle zasranej svět je nutno sledovat z pozice ambiciozního účetního, kasírky, co chce všechno, ale nechce si zadat, tak nasazuje debilní proxies. Bohužel.

277035

21.10.2012 19:56

Reakce na článek \"Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?\"

RE: Prosim vysvetleni

Maut 213.?.?.?

"ALE, zustava mi stale jeste jeden (a je mi lito ze s tim opet otravuji, ale musim) velky problem. Ten je: PROC KSC verejne (primo ve svem programovem prohlaseni) NEODMITNE Marxismus jako pochybny a zlocinny ideologicky zaklad?"

Asi proto, že zločinný a pochybný je jen pro blby, co o něm nic neví. A asi také proto, že Marxův loutkář - Rothschildova Společnost spravedlivých - jsou furt v laufu, a na jejich kolektivní vrcholné dílo srát je politicky-nekorektní, protože svoji hlavní roli teprve sehraje, k úžasu všech debilů.

277572

04.01.2013 14:22

Přišlo emailem - měli byste vědět

RE: Rusko a Čína se cítí podvedeni, když jim Západ na půdě OSN lhal, ohledně Lýbie, že budou

Maut 188.?.?.?

jste skutečně hlásnou troubou německé historiografie 2. světové, kterou i s chlupy převzal celý Západ po Fultonu. V souhrnu, zabýval jste se někdy strukturou, výzbrojí a bojovou připraveností jednotek Rudé armády v západních vojenských okruzích? Asi ne, stejně tak jako idioti, co tvrdí, že kdyby Hitler nezaútočil, tak zaútočil Stalin na Západ. Kurwa s čím, to propagandisty nezajímá. Až dosud jsem si já blbec myslel, že u Moskvy způsobily zvrat čerstvé a skvěle vyzbrojené sibiřské divize, nepřipravenost útočící armády na doouhodobý konflikt, a u Lenigradu a Staligradu hrdinství lidí v pasti. A on to vyhrál Děd Moroz. Jako v SS příručce.

281596

20.09.2013 18:08

Čína buduje Hedvábnou stezku (SCO)

Mazané

Maut 213.?.?.?

Projekt Hedvábné stezky je po všech stránkách - vojenské, geopolitické, vlivové i z hlediska ekonomicko-rozvojového - to největší, na co kdo kdy přišel od dob Marshallova plánu. Politicky bude mít stejný dopad-stabilizaci regionu a rozvoj všech členů. Finančně je to přímo ďábelské. Zatímco Amíci zhodnotili Marshallovým plánem válečné obchodní přebytky a navíc zvýšili zadlužení zejména Francie a VB v solidní "zlaté" měně, Číňané, Rusové a další členové SCO, kteří mají na devizových rezervách haldy papírových US sraček, mají příležitost se jich legálně, nekonfliktně zbavovat - a posílat je zpátky FEDu. Ti euroasijští chlapci jsou "vychcanější" než by se zdálo, a bijí tiskaře jednotek globálního dluhu na jejich vlastním turfu. Židovští stratégové, ve svojí namyšlenosti a sebestřednosti, nutí alternativní centrum do globálně významných akcí-US strategie blokády čínských námořních cest přinesla již biliony investic do vybudování kompletně nového železničního spojení Evropa-Čína, finanční válka proti Iránu dala život alternativě IMF atd., atp. Je to válka o čas. Pořád přemýšlím o slovech Henryho Kissingera, který prohlásil, že si umí představit i invazi vojsk OSN do USA k zajištění law and order.

296534

26.09.2014 01:38

Nástup fašismu

Hrozné chyby

Maut 213.?.?.?

a)Autor Vít převzal i s chlupama chazarské dějiny Výmarské republiky a ještě přidal zcestnost vlivu VŘSR na nástup fašismu. Zato největší expropriace majetku jakéhokoli národa v dějinách německými Židy za zlatem kryté USD amerických bratranců, ta se nějak politicky korektně nedostala na světlo. VŘSR Němcům na chleba a domy nesáhla, Versailles, a Warburgská banda ano.
b) Přesná definice Benita M. zní : Fašismus je vláda korporací prostřednictvím jimi kontrolovaného vojensko-policejního (dnes bychom řekli totalitního) státu-diktatury.
c) tolik pitomostí v tolika příspěvcích, kdy lidé mluví o věcech, které nechápou či citují pochybné zdroje, jsem dlouho nečetl.

318053

13.11.2014 10:50

Proč páchá Evropa sebevraždu?

RE: zachranovat USA ? proc ?

Maut 188.?.?.?

Máte plnou pravdu. jen poopravím to časování v první větě - koncepčně bylo rozhodnuto o přestěhování strojovny Impéria již kolem roku 1895, viz korespondence vrchního US ilumináta gen. Alberta Pike s tehdejším šéfem Illuminátského řádu v itálii. Dále korespondence šéfprojektanta projektu col.House. Četl jsem to už před časem. Celý Západ je přes 300 let kontrolovaný emitenty světových měn z Franfurtu a Londýna. Podvod, zcizování, korupce, vydírání, hrozba eliminace, nefunguje-li exterminace. Pořád to samé, protože to zatím fungovalo. Teď to přestává fungovat, protože se to dostalo za rámec čisté kriminality,a predátoři, v pocitu vítězné euforie, poprvé v historii vystoupili na pódium všem napohled a doslova se chlubí tím, jak coby systémový parazit zabíjí to, co je živilo (produktivní ekonomiku) a životní standard otroků - talmudického dobytka. Christie pouze reflektuje ghettoidní parazitické myšlení, odtržení od reality, (ne)vnímání reálného časoprostoru, necitlivost k nevyvoleným,bezohledný extrémismus bez vestavěných pojistek, který v dějinách vždy vedl k tomu samému - prořezu, tolik potřebnému k regeneraci politického sionismu a enormním ziskům těch, co jim systém patří, a proto se jim pozemské právo netýká. Obávám se, že pocit dedotknutelnosti, nepostižitelnosti v zločinu,v mafiálním spiknutí proti 7 mld. gojů je jen sebeiluzí. jako by to tu v minulosti už nebylo. Ale, jejich mentalita ubermensche vidí, slyší, vnímá jen to, co se jim hodí, zbytek neexistuje. jenže ten zbytek jim stále více bortí plány a ničí iluze. Závěrem, EU není schopná pomoci Řecku a měla by zachraňovat USA? US think-tanky se v procesu lezení do řiti pánům globálních bankovek změnily na shit-tanky.

320971

13.11.2014 12:49

Zeman vyznamenal vojáky padlé v Afghánistánu

RE: ....a už zase kecy

Maut 188.?.?.?

Patřím též k těm exotům, co se poučí z každé životní situace. na vojně jsem ztratil kus zdraví, 10 měsíců z 12 ve vojenském prostoru mimo civilizaci u tankového pluku na plných stavech u západní čáry, v zimě bylo oněch -29C - zima 1979/80. 10% stavu hadic VŠ, 30-40% SŠ či vyučení, 20% senegalců, průřezově 30% IQ tykve. A člověk se musel rychle naučit nejen jim rozumět, ale pochopit, komunikovat s lidmi, se kterými se jinak nikdy ani nepotkal, vytvořit s nimi funkční tým, co víc, velet jim tak, aby se ta (v mnohých případech boží hovádka žijící od ožrání do ožrání)nevzpouzela a bez truců plnila zadání. Individualista s mozkem tam pochopil, že jako jednotlivec není skoro nic v jakémkoli kolektivu, který společně něco tvoří, jen kolečkem ve stroji,
a v tom stroji má funkční místo mozek i uklízečka, a že ten stroj může fungovat jen tehdy, když si všichni plní svoji roli.
Je mi líto lidí, co vegetují, aniž by je životní zkušenosti ochytřily, a melou hovadiny, mnohdy z třetí ruky. Chápu, že pro umělce, vlky samotáře, asociály a nepoučitelné blbce byla vojna ztrátou času. Já se naučil jednat s lidmi z jiných segmentů společnosti, a v životě se mi ta zkušenost stala neocenitelnou.
- Švýcarský model domobrany - ano. Jinak ne. Divím se, že s obnovením povinné voj. služby Chazaři vylezli tak pozdě - chystají Válku civilizací již 50-60 let. Asi je to reflexe zkušeností z posledních imper. válek - prostě bez toho gojimského
a levného kanonefutru ten česnekový NWO nebude. I přesto, že si mohou za peníze tvořené z prdů FEDu nakoupit do zeleného mundůru lůzu a lidské zrůdy/zmetky z celého světa všech možných ras a vyznání.

320985

13.11.2014 17:15

Nadělal si Washington do vlastního (ropného) hnízda?

RE: ropa sa len cracia

Maut 188.?.?.?

Bože můj, takhle se ztrapňovat. První věta - zfetovaná pí*ovina se šlehačkou poslední věty o urážce inteligence. Palba do vlastních řad.- Přirozeně, bez manipulací, se cena ropy nepohybuje již od cca 1971, minimálně od vzniku petrodolaru - se zákonem poptávky a nabídky běžte do pr.. éry kapitalismu volné soutěže, v spekulativním, NWO elitami koučovaném kasínu nemá co dělat. Stejně jako pravdivé informace, které jsou k dispozici pouze božím insiderům. Jediným realistickým/nemanipulovatelným aspektem/příčinou poklesu ceny barelu je ...... padající spotřeba-pokles ekonomické aktivity od USA, přes EURObordel po Čínu. (To by mohlo neprivilegované, ulici vyděsit). Ne, že Saúdi a Rusové ždímají naleziště, ona je naopak nadprodukce, klesá koupěschopná reálná poptávka - ale co to vysvětlovat takovým expertům, co netuší, že
zvýšit náhle produkci/dodávky ropy tak, aby cena za barel spadla o desítky procent není
technicky skoro realizovatelné, zato manipulovat options market vyžaduje jen digitální cifry, imaginární nabídku, kterou si mezi sebou "zobchodují" bohem vyvolené ropné koncerny či banda od Goldmanů a JPMorganů, případně jejich hedge fondy. Článek zato popisuje management USA, proti kterému je Milouš Jakeš génius, co se alespoň sám sebe a reálnou ekonomiku svojí zemi neodkrágloval. Tihle jsou blbí paraziti, s dvěma pasy a ještě k tomu iniciativní.

320994

15.02.2015 21:02

Zbytečná dohoda, kterou všichni chtěli

RE: Ticho po pesine a vsude kolem...

Maut 213.?.?.?

"Vime,ze po nastupu Hitlera se clenove pocetne komuniste nemecka,houfne vstupovali do NSDAP!" - Kdože to ví? Jo, vzpomínám si, hned po nástupu do koncentráku, ty vole. A byli tam dřív než Židi. - Víš hovno, jak potvrzuje i další Ta-volský text.

327181

10.01.2019 21:15

Zamyšlení nad současným stavem bezpečnostních služeb ČR

RE: Z internetu:

Maut 185.?.?.?

Nemohu si pomoci : co to vyrostlo za dobytky, co lžou a hážou špínu na lidi, co tu hrůzu koncentrálů přežili - a) Zápotocký seděl většinu času v MAUTHAUSENu, ne Sachsenhausenu b) nebyl kápem, sloužil v kuchyni c) za heydrichjády, když vymlátili skoro všechny Čechy v KT, ho zašili, proti jeho vůli, na marodce d) tuhle "zrůdu" pro jeho statečné a čestné jednání, ti co to přežili, zvolili po válce do čela prakticky vybité KSČ pro "veselé podrážení stoliček při věšení". Z každé špíny však vždy vyleze legrace - autor textu tvrdí, že Milada Horáková byla nejen agentem západních služeb, ale i gestapa - jak jinak by se dostala ke kinofilmům s obsahem, který si každý příslušník SS z dozorců nechával a neničil, aby ho spojenci po válce mohli snadněji pověsit. Ještě poslední poznámka - kdo měl za války kameru, kdo směl natáčet veselé scénky v koncentráku, a že se podařilo z těch statisíců poprav v KT právě tu, kde údajně figuruje Zápotocký? Dědek v Mauthausenu to maso nepřežil, ale pro záchranu Toníka pro budoucnost hlasoval jako všichni ostatní čeští rudí. Přežilo jich jen pár - vzácně se shodovali v tom, že ta "zrůda" si svým jednáním zasloužil respekt a obdiv. A po skoro 80 letech se najdou sráči, kterým vadí každý čestný chlap, vlastenec, velký Čech, protože oni sami jsou ......... k zblití nuly.


>Kinofilm s fotografiemi tohoto kuriozního vězeňského kápa , jak radostně
>podráží na apelplace stoličky pod věšenými vězni, a v pozadí skupina
>smějících se esesáků v holínkách a černých uniformách , nalezený
>při zadržení doktorky Horákové StB zděsil prý i zpravodajce z tehdy
>ještě západoněmecké špionážní centrály Pullach. Dodal jim ho
>začátkem šedesátých let nějaký přeběhlý soudruh. Tonda když prej
>podkopával stoličku pod šibenicí tak třeba říkal:

>
>My víme pane redaktore, že jste čestný člověk, ale to víte, postupy jsou
>postupy a rozkaz je rozkaz. Každý hájíme své...

>
>Po letech se trochu uklidnil, a jenom třeba říkal v televizi den před
>měnovou reformou: Měnová reforma je soudruzi výmysl immperialistů.

>
>A nebo: Děti, Ježíšek zestárl a zemřel, a nyní vám bude nadělovat pod
>stromeček Děda Mráz...

>________________________________________
>Zkuste někoho kdo tam skutečně byl, a ne propagandistické kecy z
>internetu...

>[velký smích]

369004

Káva pro Zvědavce

75

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 121 čtenářů částkou 26 160 korun, což je 75 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lupo Anetta POLITIKA27.01.21 19:29 Česká republika 0

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 1

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 11

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,54 Kč
Euro
26,06 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 746,40 Kč
1 unce stříbra
543,75 Kč
Bitcoin
660 551,53 Kč

Poslední aktualizace: 27.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 60 179 864