Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Nataša

Nalezeno 36 příspěveků, 28 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

01.10.2008 03:31

Asia Times: Hovořme o třetí světové válce

Zaspali jsme dobu-27 duben 2002

Nataša 59.?.?.?

Arizona Daily Star. .":WWIII Is Coming 'Whether They Like It Or Not' -Top Sharon Aide"
By Stephanie Innes, April 27, 2002. Google users enter: gissin world war coming like or not!!!!!!

172033

02.10.2008 04:22

Ozdravný proces započal - ale čím skončí?

KDYŽ JE ŽIDOVSKÝ SVÁTEK, TAK JSOU BANKY ZAVŘENÉ

Nataša 59.?.?.?

Zkuste navštívit stát Israel a oslavit křestanský svatek, aby banky byly zavřené,tak ,jak v "křestanské" Americe.Nakonec, z historie máme řadu příkladů ,co banka dokáže ,když jde o dollary a skáza číhá za rohem.
Reliable word that Bank of America branch managers just received a message via the U.S. Federal Reserve Wire system from the US Federal Reserve instructing them to "perhaps be ready for a one-week universal shut-down of the banking system", including access to checking accounts, savings accounts, credit cards and ATM's.
Co, je trilion dolarů?
Když, dáte jednodolarovky pěkně za sebou do řady na zem,tak uděláte řetěz ze Země na Měsíc a zpět 200 krát.Tentýž trilion udělá pomalu ze Země dosáhne Slunce.Jestliže od dob narození Ježiše ztratíme milion dollarů denně, tak v tomto měsíci,ale roku 2737 utratíme jeden trilion dollarů,Amerika ,udajně zasekla sekyru na vic jak 85 trilionů dollarů.
Ovšem na války je dollarů dost,Vietnamská stála 596,200,000,000.00,dollarů,Korejská válka405,200,000,000.00,dolarů, první sětová válka stála Ameriku, 328,292,421,030 billionů dolarů,není se proto divit,že rabbín řekl,že válka ,to je ta nejlepší "sklizen"
Takže 100 trilionů dollarů v 1000 dollarovích bankovkách je 1,000,000,000,000, což je řada dlouhá 141,000 kilometrů a váží milion tun.
Doufám ,že si dobře přepičítáte těch pár šestáků , co máte v kapse.

172104

03.10.2008 16:26

Může záchranný balíček pomoci?

Kde ,je ten zakopaný pes?

Nataša 61.?.?.?

V elektrobankovnictví lítají miliony a biliony dolarů a jdou z jedné banky do druhé kolem celého světa a ovšem z tech dolarů jdou procenta,která dělají miliony a tak to jde stále dokola,každý den ,takto někdo vydělavá obrovské sumy peněz,tedy , peníze ,nepodložené prací ,výrobkem, dělají další peníze,to je nekonečný kolotoč,kteří lehkoživkové roztočili a oni z něj nekonečně bohatnou.Tyto peníze nejsou ničím kryté a ty zničí měnový system, prekticky jsou neodstranitelné, jediná věc je může odstranit, zrušením dolaru, ale finanční gansteři přejdou automaticky na novou měnu.Prostě konec je nevyhnutelný,ted se hraje jen a jen na čas,oddálit konec,jak to nejdéle půjde.Peníze se neztrácejí ,jen jdou z jedněch rukou do druhých a na krisi dost lidí vyděla a neště navíc upevní své posice ve světě.
Tištěním nových peněz se situace ještě zhorší,takže Bush nechává natisklout nové dolary,triliony,jejichž cena je jen za papír a inkoust,jinak nejsou ničím podložené.

172241

05.10.2008 04:05

Může záchranný balíček pomoci?

RE: Kde ,je ten zakopaný pes?

Nataša 61.?.?.?

Mnozí lidé vidí záchranu ve zlatě ,jako záruky úniku od znehodnocených peněz,avšak historie nás učí, že vroce 1933 přímím nařízením presidenta Rosefelda=Roosvelta zkonfiskoval veškeré zlato a stříbro ve jmenu státu.Bylo nelegalní vlastnit cokoliv ve zlatě a stříbře,takže né jenom komunismus kradl,ale i "kapitalismus"dáli se tak říci."Stát" konfiskoval,ale banky obdržely zabavené.
Jeffreson doslova řekl=Laskavě můžem veřit, že banky mají právo a silu tisknout peníze a o to jsou mnohem nebezpečnější svobodě než nepřátelské armády.
V roce 1837 až do roku 1862 byl v provozu system národních bank, v roce 1913=14 dvanáct soukromých bank utvořilo,tak zvanou Federální Reservní Banku,která není majetkem vlády a od těch dob zcela ovládly měnový system USA,tou dobou president Wilson,co podepsal tento akt, později prohlásil "Ja jsem velice neštastný člověk,já jsem nedobrovolně započal ničení této země,pomocí vlády několika mužů a jejich manipulaci s penězi."

Bear Stearns CEO James Cayne made $61.3 million from selling his shares a day after the JP Morgan bailout. Daniel Mudd, CEO of Fannie Mae, was replaced last month; he made $11.6 million in 2007. Richard Syron was chairman and CEO of Freddie Mac from 2003 until last month. He made $19.8 million last year. Martin Sullivan was ousted as president and CEO of AIG this summer, and was paid a $47 million severance package.

While salaries of failed executives will have no statutory limit, TARP-participating companies will lose a tax deduction if they pay their top executives more than $500,000 a year. The $500,000 limit only kicks in if the company offloads over $300 million in assets through TARP.
Jsou známé případy,kdy neschopný vedoucí banky musí odstoupit a obdrží dle smlouvy odstupné,tak zvané "zlaté potřesení ruky na rozloučenou" a vyplatili mu za jeho neschopnost a ztrátu výdělku této banky 30 milionů " odstupného".Jsou známy případy , že neprosperující společnost si vyplací velke odměny v úplné zadluženosti podniku a v jeho milionových ztrátách,tak platby pro "bossy"absolutně nešly dolů,všechny odměny pokračovaly ,jakoby žádné ztráty ani neexistovaly.
Správně to vyjádřil jeden milionář,když veřejně prohlásil"Já se stal milionářem,protože jsem okradl chudé ".
Svět se rozdělí do dvou tříd,jedni nesmírně bohatí a druzí,nesmírně zbídačení, nebot kolotoč peněz pracuje pro bohaté,produktívní síli musí dobře živit neproduktívní.

172339

06.10.2008 08:16

Může záchranný balíček pomoci?

RE: Kde ,je ten zakopaný pes?

Nataša 59.?.?.?

Nic na světě se neztrácí,jen se přemistuje, v případě peněz ,z jedné kapsy do druhé.
Takže,příkladně ,zedník postaví zed a ta spadne,dostane ,zaplaceno? Proč platíme soukromé banky a jejich zkorumplované a za naše peníze "presidenty" a ještě před zákonem jsou nedotknutelní?
Zedník musí postavit znova zed,tak,at bankeři ze svého zaplatí ztráty v milionech a bilionech ,co prošustrovali,proketasovali,prohrali v kasínech,na bursáh,rozkradli co se rozkrást dalo a jiné,když se soudy pěkně přiživý na rozvodech,měsíce a roky s armádou "zastánců práva",proč by se neměli dobře přiživit na super=zlodějích,jež mají milionové majetky převedené na manželky ,bratry az po dědecka,jen ,aby nebyli ničím a v ničem obžalovaní,že "jim ,ta zet spadla" a je nutno šáhvout do své kapsy,než zavřít dveře banky a lidem na ulici říc ,že přisli o své peníze, o své penze a o své peníze na zajištění stáří,to by byla spravedlnost,že ano?
Proto,dnes , v USA, řada lidí protestuje "krmit dobře vyžraného kocoura = bankéře" ze státních peněz,kdo ,pomáhá těm,co ztratili své domy,protože banky zvyšovaly procenta poplatků, jž přivedla rodiny na mizinu, k úplnému bankrotu.
Pokud politici jdou s bankami,tak,volič pozná,že je pozdě,když volil nesprávné lidi,kteří by jej měli chránit před vydřiduštvým bank.Zde ,narůstá nespravedlnost a napětí ,jež může vyustit v revoluci,anarchii,občanskou válku,nebo,domácí terrorismus, jež by platil zpět těm,zrádným politikům a jejich před zákonem ochráncům,terrorismus v zájmu občanské spravedlnosti,o čemž dnes mnoho Američanů ,už vážně přemýšlí,pád dolaru by byl tou poslední jiskrou k výbuchu veřejnosti proti nespravedlnému systému.Proto Anglie měla Magna Carta,kde vdovy a její děti byly chráněny králem před vydřidušstvým bankéřů, samozřejmě jejich nenávist k tomuto dokumentu trvá dodnes,ale , pravdou je ,že Anglie třista let plně prosperovala. Dodnes, Mana Carta je dokumentem prosřetelnosti panovníka a práva občanů,která mimo jiné zaručovala právo mít zbran na svou ochranu a nebyt obžalován a trestán dříve ,než soud našel důkazy,což dnešní zastánci práva ,také nemohou jen tak spolknout, obžalovaný měl právo být souzen před porotou,která určila jeho nevinnu a nebo vinnu.
Před porotou občanů by měli být předvedeni ,ti,jež způsobyli dnešní světovou krisi.

172420

07.10.2008 04:34

Může záchranný balíček pomoci?

RE: Kde ,je ten zakopaný pes?

Nataša 59.?.?.?

Co se dozvme z pera Linda Sandler,ze dne 27 Září,2008,že celá ta aféra kolem Lehman Brothers je vlastně podvod světového formátu,kde podvodní bankéři a prodejní politici v ruku v ruce tají pravdu.Židovská banka Lehman Brothers,totíž prohlašoval a v 15=tém ZÁŘÍ ,že mají 639 billionů vkladu,ale najednou měla méně než 100 billionů,tedy ztráta více jak 400 billionů a hle,nahle se přislo na to ,že tato "zkrachovalá" banka poslala do Israelu těch 400 billionu,co se tak zázračně vypařili a ovšem by také chtěli účast vlady na "zahojení utržených ran" z kapes danových polatníku.Nemusím ,ani psát ,že než FBI nabrala dech,tak zotpovědná osoba již seděla v letadle,linka New York =Tel Aviv.
Samozřejmě ,že pokrevní bratři nelenili také.
http://tbrnews.org/Archives/a2880.htm
http://kentuckyannatruenews.blogspot.com/2008/10/l......
Lehman Brothers přišli z Německa a jejich první výdělky byli z bavlníkových plantáží,kde v Alabamě pro ně pracovali otroci od roku 1850,odtud pochází jejich mění.
http://rougeknights.blogspot.com/200 ...with-wind.html
Nezapomenme,jak je užitečné mít dvojí občanství,což tam v Americe ma vice ,jak polovina " vlády" a všech okolo,až do Pentagonu.Není divu ,že si mnozí stěžují ,že v Americe stoupá antisemitismus a lidé se snažé dostat zpět své peníze dřív než bude pozdě a tak ted největším prodejním artiklem jsou koupě nedobitných pokladen,kam si Američané uloží své peníze,otázkou je ,zda nakonec Bush nebude to samé ,jako Roosvelt,když bankám dodal zkonfiskované zlato a stříbro a kdo jej nedal,tak se stal kriminalníkem.
Proto voláné zloděje ,"Chytte zloděje!" ,má něco do sebe,doufejme,že stát Israel požádá USA o další nesplácené půjčky , bez ohledu na těch 400 billionů,co by předvánoční dárek.Proto celý světoví ekonomický systém má problémy,nebot je řízen ,jak i v minulosti,jedněmi a tentýž "lidmi".

172520

08.10.2008 03:40

Ne militarizaci vesmíru – Vesmír pro mír

Je , člověk ,jako takový, dobrým hospodářem Země a vesmíru také?

Nataša 61.?.?.?

Tady nejde ,jenom o vesmír,ale o všechno,především o naše životy a životy naších děti a jejich dětí.V jakém stavu předáváme tuto planetu do rukou příští generace,nakolik jsme je vychovali , aby i oni byli dobrými hospodáři,dali ,jsme jim dobrý příklad ze svého "hospodaření" daru života na této planetě?
Vzpomínátem,jak Američani v rámci výzkumu vypustili do vesmíru miliony měděných jehliček,jež dnes jsou kosmonautům krajně nebezpečné.Vzpomínám na článek ,jak Rusové museli čistit území Kanady ,kam spadla jejich druzice ,jež měla na palube radiaktivní reaktor a zamořila část území Kanady.Amerika ustanovila kosmickou vednotku,pro boj v kosmu s nepřátelskými druzicemi,což Čínané PŘEDVEDLI sestřelením vlastní družice,prakticky ,závěrem chci říci ,že veškerý tak zvaný výzkum vesmíru je soutěžením vojenské moci a nemá nic společného s "mírovým posláním" lidstva na dobívání vesmíru,nikdo z nás neví ,co mu jednoho dne spadne z vesmíru na "hlavu".Svět je řízen šílenci,zejména v oblasti bakteriologických zbraní a atomového šílenství,ten ,kdo je vojensky silnější vydírá technicky slabší státy=čili, politický terrorismus.Mocní vyhrožují třetí světovou válkou,ale,ještě jsme neuklidili maras=nepořádek z poslední ,druhé světové válkya první světové války ,rovněž,nevěříte?
V oceánech světa je potopeno , tisíce tun ,jedovatých plynů,USA potopilo 32.000 tun ukořistěného německého plynu,Britové rovněž potopili 175,000 chemických zbraní a ze Skotska dalších 100.000 tun.
Americká lod,S.S.John Harvey měla nákladem 2.000 M47A1 bomby s hořčíkového plynu,po válce tato praxe pokračovala,u amerických břehů potopili ticice tun fosgenu,horčíkového a mnoho jiného do oblastí ,kde se dnes loví mnohe delikatesní lahůdky na náš stůl.
Stačí si vytukat " Ocean Dumping of Chemical Weapons" a poznáte ,co je člověk zač.
Takže ,jaký je pravý úmysl,našich "vědců a politiků,společně s průmyslovými magnáty?
Jeden ,jediný,najít místo ve vesmíru,kde samovyvolení bezpečně stráví svůj čas ,v době termo-nuklearní války na Zemi,kde se vše zničí,kde nebude vítěze a ani poraženého.
Potom, na Marsu a nebo jinde,počkají,přežijí v pohodě,aby se jednoho dne vrátili,co by jediná síla ,jediná vláda, nad tím vším ,co zbylo.
Britský profesor, "Hokyns"? ,odborník na vesmír to jasně říka ve své knize, v poslední kapitole,kde doslova vyjadřuje své obavy slovy- dříve ,než člověk ,jen malinko nahlédne do vesmíru,se obávám ,že se sám zničí.
Nukleární zima ,není pověst,ale realita,kterou chtějí vést z vesmíru proti bezmocným na zemi,když i poslední dobou můžem slyset,jak použijí nukleárních zbraní proti Iranu, jako "ochranný,předběžný úder" v rámci své "vlastní obrany". I bible říká,že přijde čas ,kdy přeživší budou závidět ,těm mrtvým,jaký oni budou mít útrpný život.
Pokrok...

Automaticky kráceno

172583

08.10.2008 05:04

Island v centru ekonomické bouře

O co jde,o co kráčí?

Nataša 61.?.?.?

Co, je v pozadí těchto finančních manévru?Kdo padne a kdo na tom nemožně vydělá spousty peněz?
Je to hra,kde nejdříve se uskuteční,tři finanční a industrialní celky, první evropské státy,druhe bude uskupení amerických států,třetí bude spojení asijských států,až se vše ustanový a zorganisuje,vše potom se sjednotí pod vlajkou Spojených Národu,co by jedna světová vláda a vznikne jedna měna , možná "světový dolar",jedno náboženství,jedny odbory,jedno zdravotnictví a tak dále,kdo nebude mít pod kůží náležité označkování,tak bude "vyloučen ze společnosti!"Proto se čtenáři podívej,na níže uvedené linky ,shlédnout novou měnu AMERO.

persons without gold, silver or foreign bank accounts denominated in foreign currencies, will be left instantly, totally, destitute; unless they accept the merging of the US with Canada and Mexico into something called the North American Union (NAU) and take the new AMERO currency for pennies on the dollar.

In one fell swoop, descendants of the money changers that Jesus Christ threw out of the temple, 2000 years ago, will have effectively stolen absolutely everything from us by causing our "money" to be no longer "money." We're talking the single biggest robbery/looting in the history of the world!

http://1.bp.blogspot.com/_uIpart1IM-0/SOgX-F0Sh0I/AAAAAAAAADY/fTX4Sb4pSeo/s1600-h/AmeroBack.jpg
[zmaten]
http://1.bp.blogspot.com/_uIpart1IM-0/SOgX51rX-EI/AAAAAAAAADQ/W7CCx_l2dEw/s320/AmeroFront.jpg

Jen,čas ukáže,kam svět míří a kdo jsou Ti, jež svět vedou,každopadně ,né naše vlády.Malé národy zcela zmizí z mapi světa,multikulturní společnost, je společností lidí bez domova a bez citu k zemi,kde se momentálně nacházejí.Účel multikultůrní společnosti je zcela zničit pocit náležitosti k zemi,vlastenectví.Kosmopolitická společnost je mnohem lepší ovladatelná, induviduální myšlení se musí vzdát bezmyšlenkovité mase, založené na materialismu,jehož moc ,pro tyto lidi stejně nebude.Zmizí tradice,historie a nastolí se jen duševní prázdnota , v tomto okamžiku se teprve lidé dozvědí,kdo je vlastně opravdovým vládcem světa.

172586

10.10.2008 07:25

Je kapitalismus u konce s dechem?

Správná otázka zní,jsou světový podvodníci u konce s dechem?

Nataša 59.?.?.?

V zásadě vůbec ne.pan Cassano, který byl ve vedení největší americké pojištovny za osm roků obdržel na 280 milionů dolarů,v době odstoupení,zavčas, než se lod potopí,tak mu ponechali v cených papírech na 34 miliony dolarů a každý ještě dodnes obdrží další milion.
Když údajně komunismus zkončil,tak ,jak bylo možné ,že ředitel Škodovky si mohl ihned podnik koupit a byl z něho přes noc kapitalista?
Tito pánové při změnách kabátu nehynou a jdou od jednoho prostřeného stolu k druhému,at je světová krise a nebo ne.Jestliže oni něco ztratí,tak drobní střádalové a ti ,jež se vidí, že něco si přilepší v cenných papírech,tak,ti ztratí všechno a jsou ze hry definitívně pryč,ale,"zazobanec" pokračuje ve hře a je ještě silnější než kdykoliv před tím a to je účel světového krachu,kterému napomůžou politici, při své loalnosti k tomu,kdo více přidá peněz na jejich zvolení.
PŘED PÁR ROKY UŽ TU BYLA JEDNA KRISE,ALE ,PAN MAHATHIR UZAVŘEL V MALAJSKU OBCHOD ZA DOLARY S OKOLNÍM SVĚTEM A DIV SE ,KRISE SE V MALAJSKU NEKONALA,NIKDO NEBYL OKRADEN,DOMACÍ TRH BĚŽEL DÁL,JAKO SE NECHUMELILO,VŠAK TO TAKÉ ORGANISÁTOŘI PANU MAHATHIROVI NADOSMRTI NEZAPOMENOU,ŽE NENECHAL SVŮJ NAROD OKRAST OD MEZINÁRODNÍCH GANSTERŮ.
Pan Michael MOORE,říká,že 400 nejbohatších Ameriřanů vlastní více než 150 milionů Američanů a disponuje s více ,jak 1.6 trilionů dolarů.
Myslíte si ,že pan Cassano bude trpět v dnešní finanční depresi?
Na celém světě je údajně tři sta rodin,jež vlastní více jak 70 procent všech přírodních zdrojů,naopak,budou silnější ,jako nikdy před tím.
VŠAK,PRVNÍ " VLAŠTOVKA " UŽ JE ZDE A MEDIA NÁM ŘÍKAJÍ, ŽE MNOHÉ VELKÉ BANKY ZKOUPĚJÍ TY MENŠÍ,KTERÉ JEDNA PO DRUHÉ ZAHYNE I PENĚZI SVÝCH DROBNÝCH STŘÁDALŮ.
PRAVOU AKCÍ, TĚCH MOCNÝCH JE OMEZIT STŘEDNÍ VRSTVU OD JEJÍHO NÁRUSTU,ABY JIM V BUDOUCNU"NEŠLAPALA NA PATY,JAK ŘÍKÁVAL MŮJ DĚDA.
POKUD TO NEPŮJDE ,JAK BY MĚLO A LIDÉ SE BUDOU BOUŘIT,TAK NÁM ZORGANISUJÍ VALKU,JAKO PŘED TÍM A NA VÁLCE ,ZASE ,ZBOHATNOU A JEŠTĚ SE PŘI TOM ZBAVÍ REBELŮ,JEŽ BY JIM MOHLI UDĚLAT "RUSKOU REVOLUCI" A PŘIPOMENOU JIM,KDYŽ JI ONI ZORGANISOVALI.

172710

11.10.2008 04:37

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Správná otázka zní,jsou světový podvodníci u konce s dechem?

Nataša 59.?.?.?

http://aftermathnews.files.wordpress.com/2007/10/b...

Starší materiál,ale dobrý ,pro porozumění ,o co tady v měnovém sistemu jde?

Minulého večera=October 9,2007= na CNN pořadu ,vedeném "Larry King Live" se bývalý mexický president Vincente Fox nechal slyšet, jak zavedou jednotnou měnu AMERO, jako měnu třech států,USA,Mexika a Kanady.
http://aftermathnews.wordpress.com/2007/10/09ex-me... ...
Takže čtenáři udělej si vlastní názor na věc,ale ,at to vezmeš z jednoho konce na druhý ,tak definitívně na tom budeme všichni biti,bez rozdílu,Velcí bossové rozehrali velkou hru a kdo neuteče, tak prohraje.
Pro přehled ,v mnoha světových zprávách si ještě přečti pro přehled ještě toto.
The Coming One=World currency=September 26,2008
Ve středu,finanční šef oznámil,že,šest olejových zemí v oblasti Golfového zálivu dělá přípravy na své spojení.Šest islámských států se dohodlo,že v roce 2010 utvoří svou jednotnou měnu, zruší svou národní měnu a podle příkladu EU, přejdou na jednu měnu.
http://aftermathnews.wordpress.com/2008/09/26/the-...
Plány tu jsou, ted jden o to,jestli opravdu dojde k předpovědi,až se utvoří tři světové celky,aby se později spojily v jeden,jedinou světovou vládu.
In 1946, the US government put to Stalin a plan for World Government, created by Bernard Baruch & David Lilienthal, both Jews. This plan was put in the pages of The Bulletin of the Atomic Scientists.The One World Or None report is at one-world-or-none.html.

172787

14.10.2008 03:22

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Správná otázka zní,jsou světový podvodníci u konce s dechem?

Nataša 61.?.?.?

Jeden moudrý člověk řekl,že kdyby lidé se dozvěděli zkutečnou pravdu,tak by zacla světová revoluce včera.
Pohledme na historickou pravdu a propagandu ve školách,sledujme linku od "Moskevských travičů",vraždy staticíců v pověstné Lubiance ,az po vraždy amerických presidentů a nejdeme souvislosti,od finančního světa ,až k nájemnemu vrahu.Kennedy byl předvším zavražděn pro "Zelené dolary",které nechal tisklou státní tiskárnou státem a né bankéři,jež dělají měnu "ze vzduchu",jen za cenu inkoustu,papíru a plat tiskaře,to je to ,proč je dnešní systém zcela nevylečitelný,banky samotné ničí měnu statu a proto ve všech finančních střediscích sedí samovyvolenci,co takto řídí celí svet protiž němu jsme zcela bezmocní.Z koloběhu peněz není možno odstranit ,takto,pro nic a za nic natisknuté peníze ,druhá věc je nova opiová válka v Afganistánu,lidé tvorící hodnoty se nemůžou za žádnou cenu postavit proti výdělku z drag.Když byla opiová válka v Číně,tak dorazily "mezinárodní jednotky", dnes v Afganistánu jsou zase "mezinárodní jednotky".
V prvím případu Anglická kralovna dala tento výdělečný systém do rukou sebevyvolených Sassonů,jež byl později povýšen do řádů rytířů,kdo bude tentokrate pánem obchodu 95 procent všech drag z Afganistánu,kde , křestáné umírají pro samovzvolených obchod,jejiž peníze takto končí v rukach "bratrstva", jejiž jsou členem ,take.Toto je základní kámen všeho neštěstí lidstva,at začneme diskutovat o čemkoliv.Sassonovi potomci bohatnou každým dnem ,zatímco lidé chudnou, každým dnem a jestliže někdo myslí z řad křestanů ,že se mu žije dobře ,tak , žije ve vlastním světě,dříve a nebo později mu stejně vše seberou ,až nebudou mít možnost brát jinde,koukněte na Američany dnes,tak,jak byl ožebračen Ruský narod,sledujme cestu zlata,kde končí.Stalin dobře znal tyto "lidi",jež se sami likvidovali v boji o "koryto",toho si byli vědomi i nacisti a tak k ruce si vybrali KAPA, jež nikdy nestanuli pře žádným soudem. Stalin se chtěl vykoupit utvořením "sibiřského Israelu" na Dálném Východě,Židovská Autonomní Republika, ale ,ani to jej nezachránilo.Linka od Moskevkých travičů,střelců v Dalasu,smrti Jana Masaryka,přes banky,až ke vratům "prace ,osvobozuje člověka"je v jedně a těch samých rukách.
ostrovsky.html - Victor Ostrovsky, a former Mossad agent, on how Mossad tricked America into bombing Libya

172978

14.10.2008 06:46

Zadržení dr. Töbena by nás mělo probudit

Máme nepsané mezinárodní zákony,jež jsme si samy nezvolili.

Nataša 61.?.?.?

Ted se teda ukaže pod jakými zákony žijeme,pod těmi, co dělá holocaust a nebo pod těmi ,co nám naši politici předkládají?
The majority of Jews preferred to learn from Hitler rather than from us ... Hitler showed that history does not follow the path of the mind, but that of power, and that when a people is quite strong, it can kill with impunity ... SOURCE: "Jewish Newsletter," June 2, 1958.
Prakticky vzato,židé vlastně nic špatného na Hitlerovi nenašli,kdýž jej tak rádi čtou,tak,proč má být židům nebezbečný?
Nakonec ,Britové,měli Bill of Rights,kde král zaručil občanská práva,ten ,jež vyhostil na 300 roku židy ven,tak ,jak i mnoho evropských králů.
Nakonec ,žádost Německa není legalní ani podle jiných mezinárodních smluv,protože Německo ,dodnes je okupovaná země a na víc v cizích službách opet zabíjí lidi v cizí zemi, jenže ,ted "zabíjí spravně",po boku ,vitězných zemí jde mordovani mnohem lépe,že ano?
Proto,vláda USA nechce ,žádné mezinárodní soudy válečných zločinů,to ,co bylo v Nurimbergu se nehodí dnes,Británie se také už nechlubí ,jak uvazovala Indické vlastence ,bránící se Britské kolonisaci ,před hlavně děl,tedy ,jaký to soudce nad Tobenem?
Naše Spojené Národy dodnes nedokázali záruku svobody slova,naše vlády nedokázaly rovněž to ,co britský král svým poddaným před stovkami roků,tedy žádný pokrok v lidských právech,zachránit verliby uvězněné v ledu,to procím dokážeme,ale jinak,jsme vedle ,jak ta jedle.Nakonec ,v případě pana Tobena aspon poznáme ,kdo je tím pravím pánem nad námi.

172981

16.10.2008 02:17

Zadržení dr. Töbena by nás mělo probudit

RE: Máme nepsané mezinárodní zákony,jež jsme si samy nezvolili.

Nataša 61.?.?.?

Pan Dr.Toben má právo na svobodu slova, jestliže jemu bude toto právo odnato, tak bude svoboda projevu vzata i nám a nastane doba temna a né jen to, lidé poznají, že je politici a tak zvaní hlasatelé prava a spravedlnosti podvedli. Ten, kdo lidem odnímá právo na svobodu slova, sám ji jednou bude potřebovat, tyran Berija, který jiným nedal možnost se obhájit, sám později prosil o milost a život. Takže, jeden svobodu ztratí a vlastně ztratí ji všichni. Nakonec i mnozí židé nesouhlasí s tím, jak je holocaust podáván křestanům, kteří zaplatili mnoha více životy, jen namátkou budu citovat z židovských listů, Jewish Chonicle, kde Anshel Pfeffer doslova říká, jakékoliv okleštování svobody slova je špatné a většinou se dosahne jen opačného účinku. Britský politik a v době války ministerský předseda, v době svých novinářských začátků, Winston Churchil napsal do " Illustrated Sunday Herald, " v 8 Únoru 1920, mnohem více kritiky, než zmíněny Dr.Toben, doslova se zmínil o světové konspiraci židovstva, za účelem zničení křestanské civilisace, tedy byl, mnohem kritičtější židovstva, než zmíněný Dr.Toben. Nakonec i židovský ředitel v Auschwitz.u, František Piepek., přisnal , že tak zvaná plynová komora, byla dodatečně postavena sověty v roce 1948.Jinými slovy, František Piepek by mohl být rovněž zatčen pro spochybnování holocaustu.Nakonec , profesor Finkelstein to řekl jinými slovy také, dnes , už je bez zaměstnání,ovšem a dostává se mu názorná lekce "svobody slova".
They also point to an interview by Jewish researcher David Cole with the archives director of Auschwitz. He casually admits that the present “gas chambers” in Auschwitz I, which helped make Holocaust “believers” out of hundreds of millions until the 21st century, were actually built by the post-WWII occupying Russians in 1948, tři roky po válce.
Nakonec stojí za zmínku příběh chlapce,který byl šestkrate splynován a vždy to vydržel,bez úhony.
http://globalfire.tv/nj/03en/history/belsen.htm

173128

20.10.2008 02:52

Kdo stojí za pádem burzy?

RE: Drahí veriaci -ešte raz

Nataša 61.?.?.?

Potrefená husa ,zahejkala, proč to servirujeme lidem po kapkách,když oni (samoosvícenci) sami vědí ,jak na tom jsou.
Motto; Není pravda ,že každý žid je zloděj,ale ,všude na světě ,kde se krade ve velkém ,jsou židé.
Takže, čtenáři, je na tobě přesvědčit se, přímo ze židovských zdrojů o tom,o čem nemůžou informovat naše "křestanská" media.V rámci globální krise pro Israel vyvstala otazka,co bude s námi židy,až lidé ,křestani, a jiní,nás začnou žalovat za tu finanční zlodějnu,zvanou inflaci,když všude na vedoucích místech jsou"vyvoleni",bude to odplata za okradání a nebo to máme kvalifikovat,jako antisemitismus?
Z Jerusaléma a z Tel Aviv pozorují svět a zjištují,že antisemitismus roste všude na světě a kladou si otazku,zda při tom celosvětovém okrádaní hloupých goyimů, zda to nakonec nezkončí velkým pogromem.
Těžko vinit někoho jiného,když u vesla narodního hospodaření USA byl žid GREENSPAN a tak je těžké svádět nynější finanční situaci na někoho jiného.Zahraniční politika ,ženoucí Američany do války má "kosher" tradici,od Albrichtové,přes Kissingera a Donald Rumsfelda, všichni židé samozřejmě,nechtěla bych je tak jmenovat ,ale musím,nebot židé jsou, poradce presidenta je Richard Perle a zároven členem Pentagonu a přítel Benjamin Netanyahu,rovněž i on v roce 1981 předal velmi tajné zprávy Israelcům, další "poradce"Douglas Feith,rovněž i on pracuje pro Israel a předal dokumeny Israelcům ,Chiney je další,který podporoval každou válku,od "Dessert storm"až do dnešní agendy napadnout Iran a použít nuklearní zbraně a tak udělat holocaust na celý svět.Všemocná CIA byla v rukách žida George Tenet, jakožto řada poradců na "obranu"USA, Paul Wolfovitz,jež řídí zbrojní průmysl a proslavil se v roce 1978 dodáním tajných materialů státu Israel,Elliot Abrams,Abraham Shulský,Stephen Bryen, Michael Leeden a za nimi řada židovských bank ,jež kolapsují i když určité sumy peněz jsou přemístěny do Israelu,zatímco vláda dává výpomoc z kapsy danových polatníků, mimo pravidelnou finanční dotaci státu Israel,která je zajištěna,zatímco bossové obhajují tučné přimy,Morgan Stanley,Goldman Sachs,Bear Stearns, Marrill Lynch,Lehman Brothers pobral jenom 484 milionů dolarů,zatímco zlé povídačky se šířily ulicí,že 400 bilionů se ztratily do "země předků" a tady je ta obava,co Američané udělají,až všechno "vyplave " na povrch,kdo je viditelně židovsky vypadající a kdo ne,aby unikl "výprasku",nebot není zdravé,když se hloupí goyim dozví o velké "party" v okamžiku,co vláda vyplatila finanční pomoc bankám v hodnotě 700 bilionů dolarů.
Za pozornost stojí nahlédnout zde: http://thinkprogress.org/2008/0930/banks-contribut......
Dále nahlédněte:http://www.haaretz.com
Jerusalem and Babylon/Global financial crisis raises fears of rising anti-Semitic backlash.
Pro plný přehled je si třeba uvědomit základní věc,že pan

173402

21.10.2008 04:19

Globalisté využívají finančních těžkostí světa k prosazení jednotné světové měny

Chci celý svět a ještě pět procent navrch k tomu.

Nataša 61.?.?.?

Motto, Viz J.D.Rockefeller: "Vše co potřebujeme je všeobsáhlá krize a národy budou ochotni přijmout Novým Světový Pořádek."

Co ,se můžem poučit z dnešního zpravodajství ze světa a domova?
Ponechme stranou zkorumplované banky ,sledujme, reportéry ,expery,odborníky na všechno a na nic.
Expert mluví to TV stanice dvě hodiny o ekonomické krisy a výsledk jeho mluvi,naprosto nic,žadný uzavěr ,vůbec neví, jak to všecno zkončí, žádná představa, co vlastně ten ekonomický pád způsobí ,jaké budou následky, prostě nic.
Prvním bodem,co laik ,dostane je to,že tenhle kolaps ,nemá pravidla a tím pádem se nedá nic předpokladat.
Druhým bodem je, že elektronickým bankovnictvím jsme dali ekonomickou zbran do rukou kriminalní aristokracie, ktera cirkulací dolarů kolem světa ,z jedné banky do druhé, zničí, náš systém bankovnictví k prospěchů pokrevních bratrů a finanční mafie.
Třetím bodem je, že "zkrachovalci" si sami sobě udělí pro normálního člověka astronomické částky, za "zásluhy" i když jejich banka jde na buben.
Za řtvrté ,polici,poplatní příspěvkům těchto zkrachovalců, nemůžou bez nich naprosto nic udělat,nebot jsou na nich závislý v každém směru normálního života.
Otazkou je, jak z toho ven?
Co ,já , žena z domacnosti zmůžu proti internacionálním podvodníkům a celosvětovým příživníkům,pijavic, sající z mozolů a krve lidí tvořící hodnoty?
Je vůbec možné,když už chlapy jsou decimovaní feminismem ,obrátit tuto "zbran", proti jejich tvůrcům v opačném procesu, vrátit se zpět k hodnotám rodiny,společnosti a politice našich dědů ,kde podání ruky platilo víc než dnešní úmluvy.Je možné obětovat své osobní já pro dobro rodiny a budoucnosti dětí,zbavit se manipulátorů a začít od bodu,kdy stát a rodina měla svůj zvuk,což byl ukazatel sociálních jistot,kde,banka byla sluhou zákazníka a né jeho pánem,kde,politik byl odvolán z funkce ,když neplnil volební sliby,což pro mnohé může být v dnešních dnem fantasie,přejít od internacionalismu a globalismu na základnu národní celistvosti a nezávislosti,třeba i žít chudě ,ale, za naše a vyloučit všechny cizé vlivy z našeho života,přežili by naši politici,žít bez úplatků-všimného,demokracie ,by se stala ozdobou státu a jeho občanstva.

173535

22.10.2008 02:51

Globalisté využívají finančních těžkostí světa k prosazení jednotné světové měny

RE: Chci celý svět a ještě pět procent navrch k tomu.

Nataša 61.?.?.?

"I`m driven with a mission from God would tell me,'George,go and fight those terrorist in Afganistan.'And I did,and then God would tell me, 'George go and the tyrranny in Iraq,'and I did." "Now again.I feel God`s worlds coming to me........George W Bush,June 2003
Tak,co jsme si jako křestané v celku vysloužili pod korouhví Ameriky,kam se domů žoldnéři vrátí s plnou kapsou dolarů,ale, bezcených,tak,jak i zmizí i jejich úspory,zatímco vraždili, kdesi za mořem i se svými goyimskými "mameluky" z Evropy a odjinad.NATO pod vedením žid.generála Benjamina Nemenovského alias Wesley Clark se přicčinili k rozbití Jugoslavie a rozbití mnoha křestnských kostelů a památek.V dnešních dnech pod "patronací" na oko vypadající křestanské Ameriky utíkají křestané z Mosul,-Iraku a stávají se z nich utečenci, v utečeneckých táborech a to vše za křestanské peníze,takže na 2270 ještě živých,odečteme-li 12 obětí, vinou, křestanské hlouposti našich vládců. Co si myslí vojáci z Čech,Slovenska, Španělska,Italové,Francouzi,Angličané,Kanadané,Bulhaři,Rumuni,Němci,Australani. a jiní,když musí křestané opustit svůj domov po více, jak1600,utíkat o svůj život a stát se vlivem "Americké" politiky bezdomovci.
http://www.npr.org/templates/story.php?storyId-95876316
Neptám se ,co si myslí naši politici, ti nemyslí, ti natahují ruku k tomu ,kdo víc dá,těch osud jiných lidí nezajímá, za to vědí kam mají udělat svoji první cestu a kde se mají poklonit obětem jiného klanu.
Takže, v celku vzato,zatímco se svět finančně boří, už od dob presidenta Woodrow Wilsona-Wolhson, jež pod nátlakem prozrazení tajné lásky podepsal vyděračům ortel nad celým americkým lidem a také toho trpce litoval.Nit jeho činnosti se táhne ,až k vytvoření státu Israel, kde ,opět došlo k zabíjení křestanů a vyhánění je z jejich domovů.
Uvažuje se ,že "americká vláda se položí před létem 2009 a dojde k devalvaci starého dolaru na 90% a dojde k vyhlášení nové měny, AMERO,měny tří států,USA,Mexika a Kanady.Kdo má pravdu a kdo ne ,nám ukaže čas,ale ,hlavní věcí bude , co se stane s námi,mnozí z nás to vědí, až se nastolí nový,ovšem , židovský pořádek,: podle slov rabbína :,každý z židů obdrží 2000 křestanských otroků ,kteří na něj budou dělat -Talmud.Každý z židů jež zjeví tajemství talmud před křestany, je odsouzen k smrti.(najděte Talmud ve svých knihovnách v originálu )
Naklepejte si: London stock trader urgesmove to "amero"
US President Franklin D. Roosevelt, 1933
"The real truth of the matter is that a financial element in the large centers has owned the government since the days of Andrew Jackson"
Louis T. McFadden/"Mr. Chairman, we have in this country one of the most corrupt institutions the world has ever known. I refer to the Federal Reserve Board and the Federal Reserve Banks

173629

22.10.2008 06:30

Jak to celé funguje

Funguje to,ale né naší zásluhou, tak ,jak příkladně v Americe.

Nataša 61.?.?.?

http://www.jpost.com/servlet/Satellite?blobcol=url...

US Democratic presidential candidate Sen. Barack Obama, D-Ill., prays at the Western Wall, Judaism's holiest site, in Jerusalem's Old City.
Photo: APKaždý "americký polik se jde nejdříve představit do Israelu,zda vůbec může kandidovat na úřad presidenta v Bílém domě ,kde celý personal je "kosher".
V zásadě rychlá změna nevede k ničemu,"tak žábu neuvaříš,když však vodu pomalu přihříváš ,tak nevyskočí a jednoho dne je vařená".Tak ,je to s námi, v dnešních dnech ,jsme "vařený na jednu světovou vládu a je zcela jedno,kdo,jak osobně jsme na tom ,každý z nás.Američané to ted ,jako první pocíti sami na sobě a i Jackson se upískl v té volební komedii.
The "Zionists who have controlled American policy for decades" would lose much of their power if the Democratic presidential candidate entered the White House, Tuesday's New York Post quoted Jackson as saying.
http://www.jpost.com/servlet/Satellite?cid=1222017...
Ti jež jsou okrádaní zkončí v tom samém pytli,co okradli,nebot dle Talmud i nejlepší goyimové musí být utraceni.Už za vlady britskeho ministerského předsedy,Loyde George řekl doslova,slova ,že nejvice opovrhovaná a nenáviděná skupina lidstva, se stane v budoucnosti smetánkou světa.
Láska prochází žalůdkem a jak se vaří,tak se i daří,že ano, a tak se i pracuje.
Ann Amernick, probably the first Jewish woman to cook in the White House, was an assistant pastry chef for presidents Carter and Reagan. Amernick recalls the state dinners with multiple Kosher meals which started during the Carter administration.
Tak ,vůbec ,o čem se tu vlastně dohadujem,vše je předem dáno ,naplánováno.Ta kosher kuchyn v Bílém Domě dnes vaří pro celý svět, né jenom pro Američany a tady je ten hlavní problém.

173632

23.10.2008 05:13

Jak to celé funguje

RE: Funguje to,ale né naší zásluhou, tak ,jak příkladně v Americe.

Nataša 59.?.?.?

Kdo , vlastně vlastní ten kolotoč na peněze v Americe?
Nakonec z amerického tisku si to můžem přečíst a zároven shlednout jejich názor na novodobé finanční otroctvi,kde ,dolarem,co by světové měny,chtějí kontrolovat svět.

Board of Governors of the Federal reserve bank. They are all Jewish, what a remarkable coincidence.

Bernanke
Kohn
Warsh
Kroszner
Mishkin

Now what are the chances of that, "all being equal"? Well if you estimate the Jewish population of the USA to be around 3% that means the chances roughly of there being just one Jew among these is around 6 or 7 to one, the chances of 2 around 54 to 1, the chances of 3 around 600 to one, the chances of 4, around 9,882 to one and the chances of all 5 about 326,128 to one.

Kdekoliv ve světě se používal dolar,tak z něj měli v Americe prospěch a tímto i vliv na ekonomiku jiných států.Ted ,však se vyskytl problém,muslimské země se nechtějí ,na rozdíl od křestanských zemí zotročit a tak muslimské banky vedou obchod bez úroků a to jim nemuže Israel nikdy odpustit,nebot takto jsou dveře pro lichváře zavřené,proto ten křik,že příští válka musí být mezi křestanstvem a muslimy.Takže výrok israelského generála o třetí světové válce má své pozadí.Druhou věcí je ,že muslimští vůdcové, v rámci jejich náboženstvi jsou nepodplatitelní. Zatímco Evropské státy zavrhli morálku,tak ,muslimové si ji drží a tak není divu,že Británie přijala čast muslimských zákonů do svéhozákonodárství a Skotsko o tom uvažuje,což je pro samovyvolence rána pod pas,nebot celá Evropa takto může změnit svůj postoj k ostatnímu světu,Amerika a president Bush přijali židovské zákony do svého zákonodarství.Ruled By Noahide Laws.

Katolický vliv v Evropě pomalu a jistě vyprchává vlivem morální korupce kostelů na celém světě, muslimové neuznávají homosexualitu a to je další rána,rovněž se neženou do obchodu s dragama,hasidiský rabbín byl zadržen s 20 KG DRAGAMA VE SVÉM KUFRU VE FRANCII, ale ,nikdy jsme nečetli,že by muslimský kněz pašoval dragy.Muslimské banky chtějí přejít na zlatý dinar a tak se oprostit od bezcených papírových peněz,takový to dinár bude mít svou hodnotu a nemůže zkrachovat.

V Americe ,vláda z peněz danových poplatníků zaplatí banky,které takto z kapes danových poplatníků,zase použije k půjčkám na vysoký úrok,to je zlodějna na zlodějnu.

George Bush, indicated in Public Law 102-14, 102nd Congress, that the United States of America was founded upon the Seven Universal Laws of Noah
Under the Talmud's counterfeit Noahide Laws, the worship of Jesus is forbidden under penalty of death, since such worship of Christ is condemned by Judaism as idolatry. Meanwhile various forms of incest are permitted under the Talmudic unders...

Automaticky kráceno

173687

24.10.2008 04:14

Existuje tajný plán přivést do EU 50 milionů afrických dělníků

Nejnebezpečnější zbraní je lidská blbost

Nataša 59.?.?.?

Budte, vítáni, naši černouškové v Evropě,pomozte nám svými daněmi zajistit pohodlné stáří a až pomalu v tomto pohodlí vymřeme ,tak ,vše co po nás zbude je vaše,naše mizivá menšina zcela zmizí,"po nás potopa", za komunismu to bylo za bony ve studentských kolejích,ale ted už to pomalu bude nutnosti, nebot bilý muž nebude a bílé ženy ani o něj v podstatě nestojí,zcela jej v rodině zneschopnily. Anglie ,která vše podporuje,co sama nechce, dělá vše možné, je ke všemu špatnému nápomocná, zatímco francouský president, Sarkozy si je dobře vědom ,že s multikultůrní společností, doma v Israelu, by s ním vyrazili dveře ,tam ,razí heslo,"Israel ,pro Israelce." Těch padesát milionů, ještě není to, co by vás konečně srazilo na kolena,aby, jednou pro vždy už křestanství bylo minulostí a nevyskytl se žadny bacil nationalismu- vlastenectví v jejich řadách,jen zionismus může přežívat.
Nakonec,pár bílých,co zůstane se může přestěhovat do reservací,pro zachování rasy.
V roce 1952, přesně12 ledna,v Budapešti,tak zvaný"Emergency Council of European Rabbis",ústy rabbína Emanual Rabinovich prohlásil; This war will end for all time our struggle
against the Christians. We will openly reveal our identity with
the race of Asia and Africa.

"I can state with assurance that the last generation of White
children is now being born. Our 'control commission' will, in the
interests of peace and wiping out inter-racial tensions, FORBID
the Whites to mate with Whites. The White women MUST cohabit with
members of the dark races, and the White men with black women.
Thus, the White race will disappear, for mixing the dark with the
White means the end of the White man and our most dangerous enemy
will become but a memory.
Znova opakuji,to bylo řečeno už v roce 1952,tak,jak ti samý ,už rozdělili Československo na Karlovarském sjezdu,daleko před tím ,než se rozpadlo.
http://www.rense.com/general45/full.htm
Až blbost pokvete budou naši politici v plnokvětu.

173786

25.10.2008 06:03

Loď se zbraněmi pro Sudan není majetkem Ukrajiny, ale vlastní ji Izraelec

RE: To byl Izraelec?

Nataša 59.?.?.?

Oni,chtějí to mýdlo spíše udělat z nás a ty lampičky tentokráte bude pravda,nebot v celém světě, kde goyimové pro svou vlastní blbost a blbost politiků umírají,tak ,tam oni mají své prsty,co válka,co revoluce,všude jsou oni,od Mexické revoluce,kterou vedl,Zapata,nebyl,mexičan,ale žid,až po dnešní,tak zvanou "americkou zahraniční politiku",jen se povšimněte kolik jich má Obama kolem sebe.Něco zlé je i pro něco dobré""The original Hebrew Babylonian Talmud (Soferim 15, Rule 10) cites Rabbi Simon ben Yohai: "Tob shebe goyyim harog." Translation:
"Even the best among the Gentiles deserves to be killed." Takže by měli od těch "křestanských "kolaborantů už začít a to co nejdříve.Zákony , tak zvaných židů,kteří jimi nejsou,už platily dle TALMUD před Adamem.
". . . also called Noachian Laws, a Jewish Talmudic designation for seven biblical laws given to Adam and to Noah before the revelation to Moses on Mt. Sinai and consequently binding on all mankind." http://www.britannica.com/eb/article?eu=57402&query=noahide Když k tomu všemu přidáme na víc, že před Palestinou,kde nikdy nežili,chtěli Urandu, Madagaskar,ostrov Malta,část Texasu, severní čast Queenslandu,část Německa a nakonec si na Stalinovi=Gžugašvilim vymohli židovskou republiku,dle svých předku u činských hranic ,která tam je dodnes, a lidé ji znají jako Birobidzhan= a najdete ji na této lince.
http;//www.swarthmore.edu/Home/biro/html/
At the Sixth Zionist Congress at Basel on August 26, 1903, Herzl proposed the British Uganda Program as a temporary refuge for Jews in Russia in immediate danger.
http://www.blogvan.com/Politics/The-Uganda-Scheme-57510/
A, aby toho nebylo,tak ještě snějí o VELKÉM ISRAELU,jež má pojmout všechny státy v okolí,které mají olej.Tahle mafie hejbá celím světem.Tak, proč né prodej zbraní a drag.

173874

26.10.2008 02:10

Spojené státy možná potřebují udělat výprodej

Nula od nuli pojde,vezměme na to selský rozum.

Nataša 59.?.?.?

Dám ,malý příklad,v nemovitostech,příkladem bude pozemek s domem,který stál před pár roky 100.000 dolarů, ale ,spekulanti vyhnaly cenu na 300 000,tedy, uměle, nepřidali dolary ,jen na papíře si udělali cenu,ze které takto majitel musel víc platit na daních a při případném prodeji měl agent více zisku,nebot prodal ,"za víc".
Ted máme situaci,že se lidem řekne,obchod chátrá,vše jde špatně a postižení si požadují,že od ceny 100 000 dolarů do 300 000 mají ztrátu 200 000 dolarů,co nemohou z lidí dostat a chtějí jinou cestou zaplatit"ztrátu" a nastrčí politiky,kterí něco z toho také dostanou,když odsouhlasí použít peníze danových polatníku uhradit rozdíl peněz,který vznikl ,jen na papíře.
Takže ,tak ,jak jsme připsali cenu,tak ji zase odepišme a šejdíře a podvodníky,manipulanty s cenami,pošleme k lopatě ,at si ten rozdíl, ten , "ušlý výdělek " jednou za živit odpracují někde v dolech,nebo v lomu na kámen a uvidíte ,že finanční krise ,takto zmizí přes noc,nebot mozoly na ruce jsou velmi léčivé na lidské nenažrance , kteří lidi jen okrádají a svoji zlodějnu si ještě nechají dvakráte zaplatit.Ty "ztráty" , co ted budou vytrubovat a jak vlastně finančně trpí,je jen ta hra s tužkou v ruce.
Jenom banky,dokaží dát v půjčkách mnohonásobně více ,než ve zkutečnosti vlastní,dělat něco takového osobně ,tak ,Vás zavřou pro podvod,kdybyste psali, půjčovali, sumy peněz jež nevlastníte a tak to dělají celá desetiletí a to se musí někde projevit,takže pohyb s cenama má zakryt podvody zbohatlíků,kteří na veřejnosti pláčou a za rohem se nám smějí.Každá hospodině má rozpočet na domacnost,jen banky ne a Greenspan také,ale ,je expert,otazkou , na co?
Celý život dělal přesný součet vymyšlených=nepřsných čísel až dostal "rytířský titul".

173922

26.10.2008 04:51

Spojené státy shodily v roce 1991 u Basry atomovou bombu, tvrdí veterán

RE: To su konflikty politikov

Nataša 59.?.?.?

http://3web.dkm.cz/universal/podkarpatska_rus_k/
Mohu Vám pomoci touto cestou,cikanská škola v Užhorodu,je zde na obrazku a rovněž i jiné.
Doporučuji Vám přečíst knižku Poslední Chazáři z Podkarpadské Rusy, od paní Jindra Viezelová,vydaná Primus v roce 2002
ISBN 80-8607-45-5
Tato kniha Vám objasní v základu potíže tohoto světa.Na druhou stranu ,je to jedna z nejsmutnějších historických příkladů selhaní našich politiků z minulosti.Na druhou stranu,co může dělat malý stát ve společenství gansterů a mezinárodních kolaborantů,jako páté kolony,dnes to můžem vidět na mnohem silnější Americe.

http://www.vaclavpek.tym.sk/images/znak.png
http://www.vaclavpek.tym.sk/historia.html
Politici nejsou za svou politiku zotpovědní,ale jejich hloupost není omluvou.
Zde můžete shlédnout mnoho dokumentů té doby.
http://www.vaclavpek.tym.sk/dokumenty.html
Zde je jen malá ukazka jmen ,kteří obětovali život za Anglii,jež nás všechny zradila.
BARABÁŠ Štěpán, F/Sgt 788 337 311 Sqdn čet. R kpt. 23/11/1914 Slatinské Doly /Podkarpatská Rus/ WOP/AG

BODNÁR Ivan Ján, LAC 788 334 311 Sqdn HQ London des. des. 20/06/1903 Douhé /Iršava-Podkarpatská Rus/ Ground Staff

DEUTSCH Bernard DALE, W/O 788 343 311 Sqdn por. por. 10/06/1920 Vel. Bereznyj /Podkarpatská Rus/ Navigator

GUTMAN Majer Moric, LAC 788 449 311 Sqdn svob. svob. 03/08/1920 Ganič Tiačevo /Podkarpatská Rus/Armourer Assistant

HERMAN Isidor, HEŘMAN Ivan, LAC 788 453 311 Sqdn čet. čet. 07/12/1922 Nižní Verecky /Podkarpatská Rus/Assistant Compass Adjuster

HOROVITZ Mikuláš, LAC 788 180 311 Sqdn čet. čet. 27/07/1914 Užhorod /Podkarpatská Rus/ Wireless Mechanic

ICKOVIČ Zelman, LAC 788 069 310 Sqdn des. des. 19/05/1903 Ganič Tiačevo /Podkarpatská Rus/ Maint. Assistant
http://orthodoxengland.org.uk/bbritain.htm
Lidé by si měli vzít ponaučení z minulosti.

173927

28.10.2008 04:40

Spojené státy možná potřebují udělat výprodej

RE: Nula od nuli pojde,vezměme na to selský rozum.

Nataša 61.?.?.?

V mnohém máte pravdu,ale ,přestavte si,že ,když to mají zaplatit všichni,tak to běží asi takto.Všichni v nových daních zaplatí o 2000 korun navíc,TI, jež nakradli se tomu smějí,nebot nadělali biliony a miliony,takže dát navíc 2000 korun je jak plivnout do Kerska,jak říkával můj děd o něcčem ,co je tak malé ,že ani za to nestojí řeč,ale, ted máte důchodce,vdovy,nemocné,postižené,těm stát moc nedává,že ano aoni ted mají navíc,za ty spekulanty,šejdíře a podvodníky zaplatit o 2000 korun navíc,jak ,pak Ti se cítí v této demokratické spravedlnosti.
Každý z nás se díváme na svět z našeho momentalního působení,když jsme mladí,tak je hej,střední věk,máme stálou praci ,naš život je prakticky veden co s nejmenšími potížemy,na staří a na stare lidi nepomyslíme, v mnohém ohledu nás socialní nespravedlnosti nezajímají.TI, co nakradli,jakby smet,mnozí z nich po obdržení pomoci od státu,tedy i z peněz dnešních důchodcu prostě zbalili kufry a ven za hranice, mimo zem kde páchali tretný čin,ríkající tomu "obchodní jednání".
Jedno je jisté,když to tak necháme,tak ,až nastane Váš čas duchodce,tak se nesmíte divit,že si počítate brambory na talíři a prosite Pana Boha ,aby už začlo jaro a nestálo Vás tolik topení, TI bohatí a "chytří ,také prosí Boha a aby už bylo jaro,aby odletěli na Bahamské ostrovi a nebo do Mexika za sluncem.
Pánové tento krach není zábava,mnozí z Vás i s dobrým zaměstnáním nakone cpoznáte ,že došlo i na Vás.
Když vyhodí z práce souseda ,tak to je recese,ale ,kdýž vyhodí Vás ,tak je to tragedie a my spějem do období,kde mnoho lidí né svou vinou schudne,nebot,ONI kradli beztrestně víc jak sedmdesát roků a to se musí někde projevit a proces okrádání zatím pokračuje,držme si kloboučky ,jedeme s kopečka.Kde nic není ,ani čert nebere a z minulosti víme ,že vždy krise se řešily válkou a o to tu ted hlavně jde,koukejte ,jak USA provokuje po světě,ted byli v Syrii a vraždili,kam ,půjdou příště v ramci své vykradené kapsy.
Playing the part of the rapacious bankers were Herbert and Marion Sandler, the Jewish owners of a savings and loan sold to Wachovia Bank for $24 billion in 2006.
"Actually, we've done quite well. We're very happy," Marion cackles in a thick New York accent, as the screen identifies her and her husband as "People who should be shot."
http://globalfire.tv/nj/08en/jews/greed_skit.htm
http://globalfire.tv/nj/08en/politics/decline.htm

174094

30.10.2008 04:22

Americký volební systém

Lidi nebudte naivní,to vůbec nejsou americké volby,koukněte se samy.

Nataša 61.?.?.?

Žide na www.haaretz.com se vlastně chlubí ,jak to mají vše pod kontrolou a tak název článku" 36 Jews who have shaped the 2008 U.S. election Vás nesmí překvapit,to je divadlo pro gozimy,aby jako měli pocit ,že o něčem rozhodují.
Also missing are a number of Jews who have played minor roles, but merit mention for the interest they have attracted - in particular, Sandra Froman, the first Jewish president of the National Rifle Association (2005-7), and a steering committee member of Sportsmen for McCain; and Linda Lingle, the first Jewish governor of Hawaii and an early defender of Sarah Palin.

It should be noted that perhaps the most significant name that appears on the list belongs to a man, Henry Lehman, who has been dead for 153 years, and has thus remained uncounted among the living.

Following is the list, in alphabetical order:

Sheldon Adelson: He is Republican, neoconservative and a mega-donor, however, a combination of financial reverses and internal disputes has muted his contribution to the McCain effort.

David Axelrod: Chief strategist and media advisor for the Obama campaign, he has harnessed grassroots support through "viral" media, new technology and emphasis on the theme of change.

Steven Bob and Sam Gordon: The two Reform rabbis from the Chicago area founded Rabbis for Obama, which has persuaded hundreds of rabbinical colleagues to go on record by name supporting the candidate. The group's influence on the Jewish electorate has been difficult to gauge.

Matt Brooks: The executive director of the Republican Jewish Coalition is a frequent media "first responder" on Jewish issues.

Mark Broxmeyer: A businessman and chair of the Jewish Institute for National Security Affairs conservative think tank, Broxmeyer serves as national chairman of the McCain campaign's Jewish Advisory Coalition and as a member of the candidate's national finance committee.

Eric Cantor: This Virginia congressman, the sole Jewish Republican in the House, has emerged as a primary McCain surrogate in a bid to sway Florida and his home state.

Laurie David: The global-warming activist and producer of "An Inconvenient Truth," starring Al Gore, she is ex-wife of "Seinfeld" and "Curb Your Enthusiasm" creator Larry David and one of Jewish Hollywood's most prodigious fundraisers.

Ira Forman: The executive director of the National Jewish Democratic Council, he is Matt Brooks' counterpart.

Barney Frank: The Massachusetts Democratic congressman is one of the most visible, outspoken liberals in the House. He is openly gay and a frequent target of pro-McCain commentators, particularly on Fox News, where, because of his role as chair of the House Financial Services Committee, he has been said to bear crucial responsibility for the sub-prime lending crisis. He played a key role in negotiating the Wall Street bailout package.

Malcolm Hoenlein: Formally nonpartisan as professional chief of the Conference of Presidents of Major American Jewish Organizations, he invited Sarah Palin to speak at an anti-Ahm...

Automaticky kráceno

174282

31.10.2008 03:47

Americký volební systém

RE: Lidi nebudte naivní,to vůbec nejsou americké volby,koukněte se samy.

Nataša 61.?.?.?

Jen ,tak,aby jste nevyšli ze cviku a trochu provětrali mozkové bunky zaneřáděné pivem a sportem,tak si přečtěte článek,co nám pod nos strkají samovyvolení"Michaelle Obama Has a Rabbi in Her Family,tak ,jak se nám s uspokojením věcí chlubí Forward .com. A, je to ,né nějakej obyčejnej rabín ,ale šef , Funnze je Beth Shalom B´nai Zaken Ethiopian Hebrew Congregation v jižním Chicagu
Http://www.forward.com/articles/14121
Takže, čtenáři udělej si sám představu,co to jsou tak halasně vytrubované "americké" volby,když se koukaš na to "stádo",jak vždycky na povel začnou jásat,tak si vpomenu na lvy v kleci ,když krotitel prasne bičem a oni se na židlích postaví na zadní.
Obama campaigns in Israel= For Obama, the Jewish vote in the swing state of Florida may be essential for victory,
Peter Hirschberg, The Electronic Intifada, 27 July 2008
http://zionism-israel.com/Obama_Kippah.jpg
Ted je tady ještě,ta karta "Černého Petra", na což se připravuje policie,kdyby Obama nebyl zvolen,tak afričtí američané udělaji vzpouru v ulicích,jako před lety v Los Ageles v případě pana Simpsona,kdy hořely obchody a ted už místama ozbrojená národní garda by byla k smíchu, kdo by vůbec bránil ty bílé humanisty je otazkou.
http://halturnershow.blogspot.com/2008/10/liberals-threaten-2nd-american-civil.html
FEDS REMOVING WEAPONS AND COMMUNICATIONS GEAR FROM NATIONAL GUARD ARMORIES
Takže sledujme Ameriku,ta dá ostanímu světu příklad ,jak se dělá demokracie a hlavně nebudte nijak překvapeni, to co přijde,to nás nemine.

174383

01.11.2008 03:25

Přichází nadvláda Romů?

RE: Cikánům chybí vzdělání

Nataša 59.?.?.?

Ale ,našim politikům také,cikáni to je problém,to je stát ve státě,jen tak matně si vzpomínám ,když cikáni emigrovali do Anglie a Kanady,jak "západní"politici se toho chytli,britská ministrně měla Českou vládu za rasistickou a i z Ameriky se pan senátor ozval,že takový stát do evropského společenství nemůže,Bože můj to byla šance se tomu společenství vyhnout,aspon jednou mohli být cikáni k něčemu užitečnému.Takže,neplakat,
řešení je zde,nastěhujte každý kousek toho Litvínova do luxusních čtvrtí našich politiků a uvidíte ,do týdne bude zde řešení.Politik ,jsou dvě řecká slova,poli,značí mnoho,tik,značí,krve sajíci kreatůra=parazit,cikáni jsou rovněž s politiky dohromady využívat společnosti k jejich bezpracnému žití,takže ,dejme je dohromady,mohli by si rozumět.
Jestliže někdo poukazujena to,že by někdo zle s cikány zatočil a měl by být přirovnán k neonacistům a nebo dokonce v ramci nastolení práva domácích lidí na svoji bezbečnost a nedělit se o výsledky své práce s příživníky a tu snahu,právo vlastníka země přirovnat k Hitlerovu režimu,tak ,pokud pamatuji od lidí ,co byli v době druhé světové války v Německu,tak říkají shodně ,že tam byl pořádek a bezpečno,čehož nemůžou naši politici dosáhnou s cikány ani né za šedesát roků a co se jich u "koryta " jen vystřídalo za ten čas.Jen pro Vaši osobní informaci,když jste zavadil o Německo,tak,nacisti, popravili velitele koncentračního tábora,že si dovolil něco vzít z baličků Mezinárodního Kříže,jež byly zaslány věznům, nacistický soudce mu dal trest smrti, já jsem za celý svůj život neviděla pověšeného jediného komunistu,který kradl na vězních.
Takže, v problému cikánů ,problém bude trvat tak dlouho dokud budou cikáni.Nakonec i v Kanadě a V Anglii ,byli samotnými cikany politici poučeni a tak doslova jeden řekl,že by je naložil do člunu a odkop je na širé moře, ve jménu klidu Británie.Když je budem dělit na dobré a špatné ,tak se nikam nikdy nedostanem,koukněte na ten humanismus v celé Evropě a výsledky už jsou na cestě= učme se z nich dokud není pozdě a hlavně nevolme politiky ,co jsou nám podstrčeni "pod nos".

174486

02.11.2008 03:45

Přichází nadvláda Romů?

RE: Cikánům chybí vzdělání

Nataša 61.?.?.?

Světovým plánem ,je zcela zničit narodní sounáležitost,udělat nového člověka ,bez domova,jež má být doma všude tam ,kde se mu zachce,nebo,kam jej pošlou a tak dělají kospololitního občana,který bude mnohem lepší k ovládání.Nadnárodní průmyslové koncerny jdou právě touto cestou ve znamení výdělku a ten získavají kdekoliv na světě,politici se přispůsobují také a slibují věrnost tomu,kdo jim nejvice zaplatí i kdyby jejich požadavky byly zcela proti zájmům jejich vlastních občanu, výsledek jejich činnosti musí odpovídat globálním záměrům,jejich prví náznaky najdeme v soukomých firmách působící v Iraku,kde ,pomalu převyšují regulérní armádu USA.
V budoucnosti přejde vláda do rukou těchto monopolů a vlády už nebude třeba,tím ,i názor a nebo přání občana bude podřízeno těmto novým pánům ,pro něž se už politici stanou zbytečnými, nebude ,už žádných úplatků,nemot sami se stanou státem ve státě ve světovém měřítku.Pohyb obyvatelstva ,není náhoda,ale dobře promyšlený záměr světové elity.
Proto, máme "cikánský problém,jakožto i národní hosty z jiných států jdouci cestou globální katastrofy,Češi budou tentokráte s procítěním zpívat"Kde domov můj" a příchozí emigranti odevšad"ČECHY ,KRÁSNE,ČECHY , MÉ",ale ,nezoufejte, v rámci emigračních opatření budete přijati v nějaké jiné zemi,rovněž určené k multikulturní změně a tam ve frontě na pracovní povolení budete si s cikány naprosto rovni a hlavně se na Vás budou koukat,tak,jak my se koukáme dnes na nově příchozí.Zajímavé je ,že ta "šedá aminence" jež stojí v pozadí tomuto celosvětovému hnutí,sama odmíta multikultůrarismus pro svou "mateřskou základnu", ačkoliv všude ve světě razili právo menšin,nevěříte?
national journal: "Multiculturalism has no place in Israel. Israel was created...
God speaks to the Jews: 'Do not come before me as a mixed people'." (Talmud, Goldmann Publishers, Munich 1988, p. 131)
Jewish leader Isi Leibler, a staunch defender of Australian multiculturalism, says the policy has no place in Israel.
"This is a country which was set up and created as a Jewish country for the Jews," he told a Jerusalem newspaper.
Návod tady je a ted je na nás jestli se budem řídit podle příkladu státu Israel.

174536

02.11.2008 04:37

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Vydelek na valce

Nataša 61.?.?.?

Historie nás učí,pokud se učit chceme a tak dnešní události mají svoje pozadí v minulosti a čtenář se pomalu začne hlouběji zajímat,kdo je provokatérem a zároven prospěchářem v dělání válek.Adolf Hitler byl židovskou novinářkou navržen,jako muž roku v americkém magazínu TIME.Tou dobou,vlála zionistická vlajka vedle vlajky Německa. Mnozí mluvili jinak,než mluví dnes a dnešní události k navádění k válce davají plně za pravdu Adolfovi Hitlerovi,mnozí váleční štváči a prospěcháři dalece překonávají to,co lživě zanesli do historických archívů a denního tisku,školních učebnic a jiné.
1938 Man of the Year Adolf Hitler Time Magazine The Third Reich. "The real reason for America to go to war against Germany was Hitler's disruption of a working world economy [NWO]." (Hitler's Table Talks, Ullstein Publishers, Frankfurt 1989, p. 21Jews in Germany were proud to fly their Star of David Flag along side the Swastika. »The delight with which some Zionist leaders in Germany welcomed Hitler's rise to power, because they shared his belief in the primacy of 'race'« (Israel Shahak, Jewish History, Jewish Religion, Pluto Press, London 1994, p. 71, 72)
Jestli pak bude pro americké školy učebnice historie říkat,že George Bush napadl Irak pro neexistující zbraně hromadného ničení, když ani 400 inspektorů UN nic nenašli? To samé bude říkat o RAND, že podněcovala k valce,historicky vzato ,to byli zástupci"práva" z Ameriky v Nurimberském procesu ,když žalovali nacisty ,za podněcování k válce,za narušování míru a podbně,jak ohodnotíme tyto novodobé válečné štváče ,narušitele míru,nechtělo by to jim dát ten samý rozsudek,jako nacistům,smrt.Postupem času lidé zjistí pravou podstatu věci,z generace na generaci,nakonec z Nurimberského soudu Hitler vyjde ,jako vítěz a obět mezinárodního spiknutí s pomocí RAND a mnoha jiných ,těžíci z masakrů lidí,válek.Vlivní tohoto světa můžou mnohé,ale, nemůžou zničit pravdu,před těma ,jež,ji hledají.
Winston Churchill: "You must understand that this war is not against Hitler or National Socialism, but against the strength of the German people, which is to be smashed once and for all, regardless of whether it is in the hands of Hitler or a Jesuit priest."
Emrys Hughes, Winston Churchill - His Career in War and Peace, p. 145
Češi říkají,když chceš bíti psa,hůl si vždy najdeš.

174540

03.11.2008 06:39

Přichází nadvláda Romů?

RE: Cikánům chybí vzdělání

Nataša 59.?.?.?

Ono to není problém anglické texty přeložit,ale,spíše jše používám ,jak důkaz totožnosti,že jsem si tyto zpávy nevycucala s prstu,tak ,říkajíc, mnohdy překlad neposkytuje plně tu popsanou událost,číst Švejka v japonštině musí být horror.
Ale ,k věci,můj známí mi líčil,že až v Australii zveřejnili programse situací cikánů, tentokráte na slovensku,překlad anglický ,celkem fádní,nic moc neříkajíci v záběru na nemocnici a její personál ,co údajně prováděl cikankám sterilisaci a ti ,ovšem využili médii,že se narušují lidská práva.Ted to hlavní,anglicky mluveném komentáři bylo slyšet z pozadí jednu ošetřovatelku,jak dolova říka jděte ,cituji v češtině,jděte do hajzlu s lidskými právy,oni "souloží,máma s dětmi,táta s dcerami,bratřise sestrami a výsledkem jsou lidské kreatůry ,které nám tu nechají na opatrování doživotně a oni jdou "dělat" další,který vůl by jim tohle trpěl,sami se o to nechtějí starat a my jich máme plný pokoj. Můj známý říkal,jak tohle štavnaté vyjadření přeložit týmu BBC z Anglie,jak jim vysvětlit,když je nemudem sterilisovat,tak celá nemocnice se zaplní jen jejich krevními sparchantělinama.To byla nějaká nemocnice u Košic,samozřejmě BBC nepočítala, že nechtěná aktérka ,zdravotní sestra se tak nekompromisně kriticky vyjadří,nebot byla z oddělení ,kde se o ty zrůdy museli starat, možná ,že si i myslela,že by týmu BBC,tak kritickému na Slovensko,měli nějaké ty kriply přibalit na cestu zpět,aby je přešli "roupy" o humanitě ,když občaní Slovenska ,tohle cikánské "povyražení" musí platit na desítky roků a cikáni samotní na to nedají ani "mědák".Kdyby BBC dostala štavnaté přeložení do štavnaté angličtiny,tak by asi taková reportáž nikdy nebyla odeslana na veřejnost,však, oni nepočítali se zvukem z pozadí záběru.

174639

04.11.2008 02:16

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

Nataša 61.?.?.?

V rámci historické pravdy ,né komunistické,ovšem, ale v podstatě, zionistické propagandy,nemusíme chodit daleko,abychom z našeho národnostního hlediska nemohli porovnat ,co se děje ve světě,každý občan starší šedesáti let si svoje prožil,pokud nestrávil život po krčmách-hospodách a neutopil svoji přírozenou inteligenci v pivě. Alkohol je nástroj židů,celá podkarpadská Rus byla v rukách židů ,protože těžce vydělané peníze dřevorubců končili na pálence v krčmě ,co vlastnil žid a celá vesnice byla u něj takto zadlužena ,až po uši, to samé v Americe v době, tak zvané prohibice,zlaté to časy židovstva. Dnešní finanční problém je stejného ražení,jenže pálenka byla vystřídána dragama-opium, z Afganistanu a olejem z Iraku.Co, dokázali ,tak zvaní židé v komunismu,víme ,my starší poučeni z procesu se Slánským-Salzmanem,najednou celá komunistická strana "Československa " byla plná židů a jedna klika židů likvidoval v boji o moc ,druhou kliku židů.Takže nemusíme chodit pro světové zkušenosti,máme své vlastní,že ano?
Nejvyšší z nejvyšších přiznával svou vinu,dle dané předlohy STB,jak se podíleli na mezinárodním sionistickým spiknutí ,na podrývání socialistického budování a tak Dr.Urválek dával "provaz", jako ,polehčující okolnost za plné spoluprace s STB,jež byla v rukách toho samého bratrstva ,co byli oni.
Československo bylo v rukách komunistické strany ,representované, a zde je ta otazka ,jako v dnešní Americe.Vítěslav Fush,krásné jméno,že ano,žid ,za komunisty v Ostravě,Hanuš Lomský-Lieben,synáček židovského rabína,byl vedoucím za okres Plzen,nebo ,takový Gustav Bareš- Breitenfeld,zástupce generálního sekretáře a hlavní propagátor KSČ,
ERVIN POLÁK,ZÁSTUPCE MINISTRA VNITRA,Růžena Dubová,krásně ,česky znějící jména,jen co je pravda,ale ,všicni samovyvolenci a vrazi českého národa,Bedřich Geminder,zástupce KSČ, NA POLI MEZINÁRODNÍ KOMINTERNY,čili ,internacionalismu,dnes ,jedné světové vlády,názvy se mění ,ale plán zůstává ten samí a specielně jeho tvůrci.
Konečnou otázkou je,proč ČESKÝ NÁROD, po takových zkušenostech "skáče na kdejaký špek",co mu dají před ústa,proč chce být v mezinárodním -internasionálistickém hnutí, evropském, když tolik dobrých lidí zaplatilo cenu nejvyšší v židovském klaní o moc nad křestanskými zeměmi, za národní sebeurčení a svobodu.
Být pánem svého vlastního já.
Proto- Rabbi Yitzhak Ginsburg declared, "We have to recognize that Jewish blood
and the blood of a goy are not the same thing." (NY Times, June 6, 1989, p.5). A, tihle "lidé se stali našimi pány,nad ,životem a smrti.Proto,obět paní Horákové nebyla doceněna do dnešních dnů,nebot se stále kupčíme s těmi ,jež nás zabíjejí,tak ,jak Američané jsou posíláni na smrt ve jménu státu Israel a židovských monopolů v Americe.Kdo má jen trochu rozumu,tak vidí svět úplně jinak, než je nám de...

Automaticky kráceno

174788

04.11.2008 05:10

Amerika na rozcestí

Volby mohou zkončit úplně jinak,než ,jak známe z minulosti.

Nataša 61.?.?.?

Vložený obrázek
Od doby "voleb" Bushe se leccos v Americe změnilo, mnoho lidí procitlo, Američanům hodně otázek zůstalo nezodpovězeno a ty tu jsou i když ve volebním rámusu nejsou vidět a slyšet, ale v prodejnách na munici a zbraně najdete odpověd.

Už se ozvaly hlasy, z řad černých Američanů, že, když Obama nebude zvolen, také v rámci podvodu elektronických mašin, tak černí vyjdou do ulic a začne krveprolití.

Tyhle věci pozorný čtenář nemůže brát na lehkou váhu,jen si vzpomente na události kolem Simsonova procesu,jak davy černých vystrašili soudce a porotu natolik,že se neodvážili svobodně vynést verdikt vinen - nevinen a to už venku byla Národní garda, která je dnes na mnohých místech odzbrojena, hořely obchody, po ulicích se střílelo, černí bili bílé na potkání a znásilnovali bílé občanky, mnozí majitelé obchodů branili své vlastnictví s pistolí v ruce a policie prakticky nebyla k vidění.

Je zde nebezpečí, že Amerika v několika hodinách může být tím nejžhavějším centrem anarchie a dlouho tajeného rasismu s odvetou z obou stran, zde je důkaz, že se multikulturní politika nevyplácí. Mnozí z řad čtenářů si jistě pamatují akci muslimů, milion muslimů v pochodu na Washington, v tom čase nikdo nevěděl, kde je president, v Bílem Domě nebyl.

Hospodářská situace mnohe Američany dělá rovněž značně nervozními. Jeden z 45 je ve vězení, celkem 2.2 miliony Američanů, což je 25 procent všech věznů na celém světě, z toho se odhaduje, že 100 000 je zcela nevinných. Soudci více soudí podle přání velkých koncernů než zákonů Ameriky, korupce moralní na každém kroku.
http;//www.banned-in-america.net/americans-murderi...
Takže ovzduší voleb je dost napjaté a policie s obavama sleduje, jak z obchodu se zbraněma jde zboží na dračku, okradení občané jsou plní hněvu nad astronomickými přijmy různých bossů, zejména po dárku dolarů od Bushovi administrativy,rovněž kritisují "pravidelné dárky" státu Israel a počítají své padlé i přes volební rámus, to je momentální situace, jak to bude dál,to nikdo neví,tak, jak s úpadkem dolaru.

Každopádně jsem ráda, že nejsem v Americe, nechtěla bych být ani za kanadsko-americkými hranicemi v této době. "Vánoční dárek" by letos mohl být o mnohem dřív pro mnohé v Americe.

174803

05.11.2008 02:39

Amerika na rozcestí

RE: Mají jej v šachu

Nataša 61.?.?.?

Když bude někdo zcela čistý,tedy ,bez jakékoliv viny na účet veřejnosti a ještě k tomu bude mít morálku a ted se podržte,ještě charakter,tak,jak by s ním všichni ti v pozadí mohli mávat=kontrolovat jej a nedej Bože ,kdyby byl veřejností víc oblíben,než radoby pány světa,to by byla doslova politická blamáž.Vemte v úvahu ,že by odmítnul několika milionové všimné,to by byla v rámci předešlých voleb ,úplná rána,že ,ano.Na víc ,by chtěl jít svou vlatsní cestou,co slíbil voličům a oni by se nemohli prosadit,nebot od nich nevzal,žadné to všimné,jensi vzpomente na práci bytových úřadů v době komunistu,to byl doslova finanční divoký západ.
Proto,židé říkají ,že každý člověk v rámci úplatků má svou cenu,proto, křestanský svět je naprosto zkorumplovaný.Proto,heslo,vyrazte křestanům obchod z ruky a stanete se pány světa,kdopak ,dnes kontroluje největší industrialní, mamutí podniky?
Celá struktůra amerických voleb je na bilionech dolarů,takže ,obyčejný občan nemá finančně na to ,aby mohl kandidovat,tím se stává,že mnoho občanů jejiž inteligence by byla pro celou Ameriku,požehnáním,je v niveč.Jen si vemte,kolik chudých chlapců,kterým se umožnilo vystudování prospěli veřejnosti,takový Flemington ,byl jeden z nich a těch jsou tisíce a každý národ má někoho takového,jež svou prací částečně změnil svět.Žádný narod by pro blaho a záměry bohatých neměl plítvat inteligencí národa a proto ,přejme Američanům ,aby zvítězil zdraví rozum,zejména ,když svět vlastni na tisíce nukleárních zbraní,tak,jak varuje britský profesor Hokins,dřív,než pootevřeme dveře k poznání vesmíru,tak ,mám obavy,že se lidstvo samo zničí.Peníze by proto neměly dělat volby, to samo o sobě je špatný začátek.To jsou jednostranné volby,jen pro dobro bohatých, to není demokracie, v pravé podstatě lidské společnosti.

174979

06.11.2008 02:51

Kataklyzma liberální plutokracie

RE: To bude ARMAGEDDON

Nataša 59.?.?.?

http://2.bp.blogspot.com/_uIpart1IM-0/SREomDpSZtI/...

"I've never seen a President — I don't care who he is — stand up to them. It just boggles the mind. They always get what they want. The Israelis know what is going on all the time. I got to the point where I wasn't writing anything down. If the American people understood what a grip these people have got on our government, they would RISE UP IN ARMS. Our citizens certainly don't have any idea what goes on."
Thomas H. Moorer
(1912 - 2004) Admiral,US Navy & Chairman,
Joint Chiefs of Staff during interview on 24 August 1983
Ponechme stranou výrok amerického admirála a nahledněme přímo k pramenům,o kom je výše uvedená řeč.V jERUSALÉMSKÝCH NOVINÁCH NAJDEM ČLÁNEK,OSLAVUJÍCÍ NOVÉ NASTÁVÁJÍCÍ OBDOBÍ S NÁZVEM V TOMTO DUCHU,DEMOKRATI VYHRÁLI ,TAK BUDEME MÍT VE VLÁDĚ,JAK V DOMĚ REPRESENTANTŮ,TAK V SENÁTU DALEKO VÍC ŽIDŮ ,NEŽ KDYKOLIV PŘEDTÍM.
http://www.jpost.com
A record number og Jews in Washington.
Tak ,tedy,až přejde "kocovina" z oslav,tak ,nastane vystřízlivění.Co by pan admirál říkal asi dnešku a výhledu do budoucnosti ,po přečtení oslavného článku v Jerusalem Post?
Jedno je jisté,že vlivní lidé,Celé industrialní trasty,co vrazily peníze do voleb ,budou chtít něco za něco,zpět.Každopádně "poslání není ukončené",tak ,jak Bush prohlásil na palubě křižníku,nebot válka trvá dodnes.Na domácím poli,je otazka,co Obamovi banky dovolí provést a co ne.4as dá odpověd ,ale ,v podstatě neočekávám ,žadné, výrazné změny v "americké" politice,více změn bude v politice hospodářské,kterou udávají banky.
In this New World Order the children of Israel will furnish all the leaders without encountering opposition. K. Marx

175097

06.11.2008 04:15

Tak tedy Obama

RE: Prvni Chazar zionista is

Nataša 59.?.?.?

The Chosen: Jewish members in the 111th U.S. Congress
By · November 5, 2008
První seznam židů v nové vládě=ponechávám v originálu.
NEW YORK (JTA)— The following is a list of the 44 Jewish members —13 senators and 31 representatives — who will serve in the 111th U.S. Congress that convenes in January:

U.S. SENATE

Barbara Boxer (D-Calif.)

Benjamin Cardin (D-Md.)

Norm Coleman (R-Minn.)

Russ Feingold (D-Wisc.)

Dianne Feinstein (D-Calif.)

Herb Kohl (D-Wisc.)

Frank Lautenberg (D-N.J.)

Joseph Lieberman (I-Conn.)

Carl Levin (D-Mich.)

Bernard Sanders (I-Vt.)

Charles Schumer (D-N.Y.)

Arlen Specter (R-Pa.)

Ron Wyden (D-Ore.)

HOUSE OF REPRESENTATIVES

Gary Ackerman (D-N.Y.)

John Adler (D-N.J.)

Shelley Berkley (D-Nev.)

Howard Berman (D-Calif.)

Eric Cantor (R-Va.)

Stephen Cohen (D-Tenn.)

Susan Davis (D-Calif.)

Rahm Emanuel (D-Ill.)

Eliot Engel (D-N.Y.)

Bob Filner (D-Calif.)

Barney Frank (D-Mass.)

Gabrielle Giffords (D-Ariz.)

Jane Harman (D-Calif.)

Paul Hodes (D-N.H.)

Steve Israel (D-N.Y.)

Steve Kagen (D-Wisc.)

Ron Klein (D-Fla.)

Sander Levin (D-Mich.)

Nita Lowey (D-N.Y.)

Jerrold Nadler (D-N.Y.)

Jared Polis (D-Colo.)


Steve Rothman (D-N.J.)

Jan Schakowsky (D-Ill.)

Allyson Schwartz (D-Pa.)

Adam Schiff (D-Calif.)

Brad Sherman (D-Calif.)

Debbie Wasserman Schultz (D-Fla.)

Henry Waxman (D-Calif.)

Anthony Weiner (D-N.Y.)

Robert Wexler (D-Fla.)

John Yarmuth (D-Ky.)

Elected to Congress for the first time

* Senators who were re-elected (Coleman defeated Democratic challenger Al Franken in Minnesota by 571 votes, but a recount is expected. Franken also is Jewish, leaving 13 Jewish senators regardless of who emerges as the winner.)

175103

08.11.2008 00:46

Tak tedy Obama

RE: Prvni Chazar zionista is

Nataša 59.?.?.?

Ještě mají daleko do téhle sovětské sestavy,ale , s naší hloupostí jim to zcela umožníme,potom nastane americká revoluce sovětského stylu.Příklady táhnou,nakonec porovnejte samy.
CENTRAL COMMITTEE OF CPSU (b)

V. A.
Balitsky

I. S.
Unshlikht


K. Y.
Bauman
Jew
A. S.
Bulin
?

I. M.
Varaikis

M. I.
Kalmanovich


Y. B.
Gamarnik
Jew
D. S.
Baika
Jew

N. I.
Ezhov


Zifrinovich
Jew

I. A.
Zelensky


Trakhter
Jew

I. D.
Kabakov (Rosenfeld)
Jew
F. P.
Griadinsky
Jew

Y.A.
Iakovlev (Epshtein)
Jew
G. N.
Kaminsky
Jew


Bitner
Jew
L. M.
Kaganovich
Jew

G.
Kaner
Jew
M. M.
Kaganovich
Jew

V. G.
Knorin
Jew
L.
Krishman
Jew

I. E.
Yakir
Jew
A.K.
Lepa
Jew

S. S.
Lobov

S.A.
Lozovsky(Dridzov)
Jew

I. E.
Lubimov (Kozlevsky)
Jew
B. P.
Pozern


D. Z.
Manuilsky

T.D.
Deribas
Jew

I. P.
Nosov

V.V.
Osinsky
Jew

U. L.
Piatakov

K. K.
Strievsky


I. A.
Piatnitsky (Blumberg)
Jew
N. N.
Popov


M.O.
Razumov (Sagovich)
Jew
S.
Schwarts
Jew

A. I.
Ougarov

E. I.
Veger
Jew

G. I.
Blagonravov

M. L.
Rukhimovich
Jew

A.P.
Rosenholts
Jew
L.Z.
Mekhlis
Jew

A. P.
Serebrovsky
Jew
K.V.
Ryndin


A.M.
Shteinhart
Jew
I. V.
Stalin


I. P.
Pavlunovsky
Jew
M. M.
Khataevich
Jew

G. Y.
Sokolnikov (Brilliant)
Jew
M.S.
Chudov (Askov)
Jew

G. I.
Broido
Jew
A. M.
Shvernik


V. I.
Polonsky
Jew
R. I.
Aikhe
Jew

G.D.
Vainberg
Jew
G.G.
Yagoda
Jew

M.M.
Litvinov (Finkelshtein)
Jew

Dostaneme to,co si zasloužíme.

175320

08.11.2008 01:06

Hrobařům Lisabonské smlouvy patří náš dík

RE: Je to jedno!...

Nataša 59.?.?.?

Nemohu ,za žádnou cenu pochopit naší národní mentalitu.
Jdeme podporovat,děkovat ,někomu ,kdo za nás tahá "horké kaštany z ohně",kdo,údajně boří Lisabonskou smlouvu, když v prvním případě ,jsme do evropského společenství neměli vůbec lést. Copak ,už náš národ je tak zdecimovaný švejkovstvím, že jej prodáváme ,co by ukázku politické mazanost a ukazujeme tak světu"jak jsme chytrý", každý soudný člověk i ze zemí třetího světa se musí ptat ,co to je za národ, ti Češi?
Když ,už je teda,ten Švejk,TÍM PŘÍKLADEM,tak kupujme ve velkém, tím mám na mysli, že v jeho "hrdinství"jedné osoby, tou dobou, mnoho jiných Čechů, z obou stran fronty umírali po tisících a nemohli osud odšvidlovat, jako Švejk. Když hroby našich legionářů jsou od Zborova až po Vladivostok, na Italské frontě ,Srbské ,Francouské, jakožto i hroby vojáků za Rakousko - Uhersko. Lidská pamět je krátká ,zejména, když je manipulovaná propagandou, na příští vítězství,ta nám neřekne, že na francouské frontě v pouhých dvacetipěti minutách z obou stran padlo přes 25.000 vojáků. Kolik, těch "neštastných Švejků" bez štěstí, padlo tam.Takže, NATO si dnes vybírá svou obět pro cizí zájmy z řad, z dnešních ŠVEJKŮ A POLITICI,TOMU SVOU PRODEJNOSTÍ NAPOMÁHAJÍ A HRAJÍ NA OBĚ STRANY POLITICKÉ FRONTY.
Poděkovat někomu, kdo boří to, co jsme tvořili a podporovali a ještě stále podporujem svou posluhovačností, se mi zdá velezrádné, co v dnešní politice je normální a přitom je to klasická ukázka nrodního nihilismu, jež zdědí příští generace "MALÝCH Švejků" ve vedení našeho národa do budoucnosti,jestliže tímto poraženectvím moralky, vůbec něco z nás zůstane,tak, jak po útoku, kdy se jeden vrátil a tisíce zůstali za ním na poli smrti. Uklidit svůj dům především,vyházet z okna proradné, pro evropské konšeli do hnoje pod Pražským Hradem, než děkovat někomu za úklid, jež dělá on sám za sebe , nekydá náš hnůj, ale svůj vlastní.
Dostanem to,co si zasloužíme,takže tak jedno ,to zase není.

175321

Káva pro Zvědavce

70

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 111 čtenářů částkou 24 460 korun, což je 70 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 0

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 3

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,24 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 951,75 Kč
1 unce stříbra
546,32 Kč
Bitcoin
729 191,17 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 60 075 329