Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jirka R.

Nalezeno 49 příspěveků, 3 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.08.2008 09:08

Proč jsem musel uznat Abcházii a Jižní Osetii

Rusko tahá za delší konec provazu na kraji jaderného holocaustu

Jirka R. 194.?.?.?

Rusko se v mých očích konečně vyhrabalo ze západními rozvědkami řízeného rozkrádání surovinového bohatství země, které provázelo konec studené války.Ekonomickým paradoxem je, že právě krátkodobý výpadek ve zbrojení Rusko sice strategicky poněkud oslabilo, ale zase umožnilo neutrácet horentní sumy do zbrojení a tím se Rusko velmi rychle postavilo na nohy. Pokud dojde k účelovému spojení Ruska (zdroje surovin a military high tech) s Čínou,(civilně nejvýkonnější prosperující ekonomikou světa), pak otázka napadení tohoto superstátu bude pro USA již za pár let bezpředmětná. Navíc pokud dojde k přidružení Indie - pak to bude boj 240 milionového trpaslíka USA proti 2.5 Miliardovému Obru a to už neprojde ani maniakům typu NEOCONS.

USA musí sakra spěchat, protože pokud chtějí provézt preventivní jaderný úder na Ruskou Federaci, musí to stihnout v době, kdy je Rusko vojensky nejslabší - a to je do konce roku 2010. Ruský systém včasného varování je významně oslaben - po rozpadu Impéria Zla přišli Rusové o 5 radarů,které leží na území dnešních ex-satelitů Ruska a nahrazení jejich pokrytí dosud není kompletní, zvláště v oblasti Severního Polárního kruhu.

Vojensko - Technologicky Rusko zůstalo na vrcholu, pouze své technologie nevyráběli sériově, protože nebyl důvod - pro znalce stačí připomeout SU-35 což je stíhačka V.generace, kterou Rusové představili ještě před F-22 Raptory. Torpédo Škval - oproti západním na zcela novém superkavitačním principu - cca. o 200km/h pod vodou rychlejší než nejrychlejší ve výzbroji NATO.
V raketové technologii TOPOL - M a Bulava jsou konkurence schopné americkým Minutemanům a křídlaté střely Iskander jsou současnými protiratekovými systémy nedetekovatelné a nesestřelitelné. Bohužel pro Rusko totéž platí i pro americké křídlaté střely typu Patriot. Propast mezi útočnými a obrannými raketami je příliš velká - z tohoto úhlu pohledu Radar nemůže sloužit obranným účelům.

Rusko spolu s Čínou drží v devizových rezervách neuvěřitelné 2.5 BILIONU USD - to je 1/2 současného zadlužení v USA !!!
President G.W.Bush od svého zvolení do funkce převzal rozpočet (zadlužení)v přijatelné hodnotě 400 milionů USD, díky extrémním výdajům na zbrojení v jeho "válce proti terroru" tento rozpočet stihl za 8 let navýšit na 4.7 BILIONU USD, což představuje 11x násobek původního rozpočtu !!!

Z mého pohledu není možné započetí jakékoliv konvenční blokády Ruska - Rusko může okamžitě zahájit dodávky surovin (Ropa, Zemní Plyn) do Číny a plně si tím vykompenzovat propad tržeb od zákazníků z Evropské Unie. Další možností jak ukončit válku, ještě než začne, je po dohodě s Čínou znehodnotit své devizové rezervy v dolarech a tím do hodiny poslat ekonomicky USA do prvobytně pospolné společnosti [chechtot]

Jediná taktika USA je tato:

169271

28.08.2008 09:22

Proč jsem musel uznat Abcházii a Jižní Osetii

Rusko tahá za delší konec provazu ... dokončení

Jirka R. 194.?.?.?

Taktika USA(podle chronologicky seřazených veřejně dostupných ukazatelů)je tato:

Preventivní jaderný úder na Irán, buď pod záminkou opakování provokace z 11/9, nebo zatažení Ruska do obrany napadeného Iránu, který je již zapojen spolu s Ruskem, Čínou a Indií do Shanghajské organizace pro vzájemnou spolupráci (Asijské NATO).
Vojenští Jestřábové v Bílém domě počítali, že Gruzie poslouží jako dostatečná roznětka, naštěstí díky včasnému a omezenému zásahu Ruské armády nedošlo ke konfrontaci typu Čečna, takže PR potenciál nestačí k rozpoutání plánovaného útoku na Irán - bohužel pro Američany jich bude muset pár tisíc umřít, aby mohl
svět poznat "sílu spravedlivého hněvu a odplaty" G.W.Bushe.

Útok na Irán je zástupný cíl - zablokuje přísun ropy z oblasti Perského zálivu a tím vyžene potřebu závislosti Evropy na ropě z Ruska, které ji z pochopitelných důvodů nebude prodávat "na dluh", což přesně hraje do not NATO, které s přicházející zimou budou mít argument pro získání ropy pro Evropu za každou cenu, čímž před zmanipulovatelnými voliči ospravedlní preventivní jaderný útok proti Rusku, který má bohužel letos velkou šanci na úspěch, stačí propagandisticky zdůvodnit blokádu Ruské Ropy a Plynu, na které má podle představitelů EU Evropa jaksi automatický nárok - poté v reakci na znehodnocení měny dolaru poté, co proběhnou ekonomické intervence Číny a Ruska uzavřít své hranice, vyhlásit stanné právo a zavést AMERO - novou měnu, která bude společná pro Mexiko, USA a Kanadu, čímž smažou svůj extrémní dluh a začnou s čistým stolem a tvářit se, že závazky USA vůči celému světu neexistují. Pro normálně uvažujícího člověka bizarní plán že?

Bohužel pro Rusko i pro nás - části tohoto plánu se začínají naplňovat - nyní opravdu běží ten pověstný "Final Countdown" a Rusko musí být velmi opatrné, aby něčím nezavdalo příčinu k jadernému útoku na něj. Francie a Německo mají historicky z Ruskem nevyřízené účty a znáte nějakou efektivnější metodu "nastartování" ekonomiky, než někoho okrást??

USA se to podařilo v roce 1945, když si spolu se Sověty rozebrali Německý průmysl, a později v roce 1989 při sérii Sametových revolucí v post-sovětských satelitech umožnila prodat jejich nadprodukci (coby průvodní jev kapitalismu) za plnou cenu štastně svobodným státům v čele s ČSSR, Polskem, Maďarskem, Východním Německem ...

Naštěstí pro zbytek lidí se zdravým rozumem dnešní Rusko neřídí ožralý despota, ale špičkově západně vzdělaní odborníci (to, že jsou z KGB, coby jediného poskytovale ekonomického západního vzdělání je pouze důsledek 60 let trvající agonie Komunismu).

Dělat si iluze o tom, že neemigrant mohl za totality mít přístup k Západnímu vzdělání aniž by byl agentem tajných služeb své země je opravdu velmi úsměvná představa (to jen pro pár lidí...

Automaticky kráceno

169273

28.08.2008 14:05

Proč jsem musel uznat Abcházii a Jižní Osetii

Rusko - Čína - Indie - vznik Superstátu

Jirka R. 194.?.?.?

Já osobně největší naděje vkládám v mezinárodní devizové rezervy strategicky vlastněné Čínou a Ruskem, největšími věřiteli USA.

Je to tenká pavučina, ale USA je momentálně Číně vydané na milost a nemilost - stačí, aby svoje rezervy v Číně překonvertovali na Euro, a smrtící smyčka RECESE v USA během roku vyhubí více obyvatel než-li všechny světové války.
Důkaz o cenzuře webu - skuste si na google najít slovní spojení počet lidí pod hranicí chudoby v USA,nebo počet vězněných v USA.
U obou Vám ukáže Čínu nebo Rusko [zmaten] [zmaten] [zmaten]
Národní zvyk USA je o vlastních problémech nemluvit, keep smiling policy. [bliji]

Čím více bude svět spotřebovávat fosilní paliva a čím více poroste životní úroveň Asie, tím více tyto peníze postaví na nohy Rusko - USA tuto možnost již nemohou využít, protože jsou za hranou tzv. OIL PEAKU - nemohou zvýšit těžbu z vlastních zdrojů, již těží naplno. Takže pokud by se politická situace ocitla na pokraji jaderné konfrontace, Rusko je připraveno spojit se ekonomicky s Indií a Čínou a "nechat" USA a EU umřít chladem nebo hlady. Evropa jakkoliv je "spojená" je ve skutečnosti vnitřně rozhádaná a NATO funguje jednotně jen díky neustávajícímu tlaku ze strany USA. Evropa pokud se zřekne mocenské politiky USA se bude muset sakra moc ohánět, aby přežila osamocená mezi dvěma velmocemi. Z tohoto pohledu je možná i pochopitelné patolízalství vůči agresivní politice USA.

Pokud se Rusko a Čína spojí - a Rusko je velmi bohatá nevěsta, vytvoří perfektně vyvážený obchodní vztah dodavatel - odběratel.
Tento "sňatek z rozumu" nevydrží déle než 10 let, ale po tuto dobu bude tento nový stát svědkem, jak na Čínském exportu a Ruské ropě závislá Evropa okamžitě začne kolabovat, USA pokud se izolují od zbytku světa (projekt AMERO) mají větší šanci tuto globální krizi přežít.Globální superstát Rusko-Čína-Indie bude 100% ekonomicky soběstačný. Rusko bude vyvážet suroviny do Číny a Indie, a na oplátku Čína a Indie zahltí Rusko vším spotřebním zbožím. Rusko vymírá (z 350.000 obyvatel v době vrcholu studené války má nyní necelých 150.000) což je pro každého Rusa dostatečná lekce v budování kapitalismu, než aby si ho nechali znovu vnutit ... To co se od roku 1998 v Rusku děje je dle mého soudu Ruská adaptace "Socialismu s lidskou tváří" - méně idealisticky, než jsme si to my Češi malovali v roce 1968 ale o to více ekonomicky funkčně. Putin dovolil svým "bojarům" rozkrást zemi(Ruská verze Klausovy Privatizace) ale pod podmínkou, že ani kopějka nesmí skončit mimo Ruskou ekonomiku !!! Kdyby p. Klaus neměl strach dohlédnout na průběh privatizace v ČR, dnes jsme také mohli být ekonomicky někde jinde. Rusko od roku 1998 splatilo veškeré své dluhy vůči Světové bance pro obnovu a rozvoj, navzdory pesimistickým odhadům z roku 1991 že budou splácet 100 let.

169299

28.08.2008 14:15

Proč jsem musel uznat Abcházii a Jižní Osetii

Rusko - Čína - Indie - vznik superstátu - dokončení ...

Jirka R. 194.?.?.?

Čína i Indie trpí obrovským přetlakem lidí - nelze proto vyloučit ani dohodu, že Čína v budoucnu osídlí část území za Kavkazem a Uralem výměnou za materiální výhody pro Rusko. Faktem je, že v Evropě s vzrůstající životní úrovní klesá touha mít 10 dětí, zatímco v rozvojovém světě je to jakási záruka, že se alespoň 3 děti dožijí dospělosti a zabezpečí své rodiče. Lze proto očekávat, že se Čínská a Indická populace stabilizuje v závislosti na růstu jejich životní úrovně - v Rusku jde o opačný problém - tam jim po pádu Impéria Zla zbyl hlad a nepředstavitelná bída, ale i za 10 let vlády Vladimíra Putina lze vidět minimálně stabilizaci situace, v některých bohatších regionech i růst životní úrovně, který bude zřejmě přímo úměrný exportu surovin na Asijské trhy.

Rusko si dnes může vybírat, zda se sloučí s Čínou, nebo z Indií, případně z oběma státy.To, že Rusko preferovalo spíše partnerství se svým Evropským sousedem svědčí i nezměrné množství políčků, které Rusku od rozpadu EU uštědřila a které si Rusko nechávalo líbit, vědouce, že čas obnovy teprve přijde.
Pravděpodobnější jako partner Ruska se jeví Čína kvůli stejnému politickému systému = sociálnímu kapitalismu bez hraní si na falešnou demokracii a rovnost pro všechny.

Obráncům lidsých práv bych rád vzkázal, že Čína kontroluje 56 etnik a Rusko dokonce 130 - naproti tomu v USA "demokraticky" rasově segregovalo afro-američany do smrti Martina Luthera Kinga v roce 1967 a ibero-američany segreguje dodnes a proti muslimským američanům dokonce chová otevřenou averzi, která u vládních špiček hraničí s xenofobií nejhrubšího zrna. [bliji]

V Rusku také nežijí svatoušci, ale xenofobní nálady jsou ve většině případů přímo úměrné dosaženému vzdělání a intelektu, takže i v Rusku lze očekávat postupné zklidnění nacionalismu.

Zcela jinak se kontroluje 240 milionů obyvatel USA a zcela jinak 1.2 MILIARDY obyvatel Číny. Letos Čína dokázala, že se dokáže tvářit dostatečně pro-západně, aniž by něco ztratila ze svého ekonomického růstu. Zneužívají nezletilé k otrocké práci - pro koho tyto továrny ale pracují?? pro Čínu, nebo pro USA, kteří v rámci "snižování nákladů" prodali své podniky do zemí třetího světa??

169304

29.08.2008 14:40

Vojenská pomoc Gruzii je vyhlášením války, říká Moskva v ostře laděném varování Západu

Tohle bych do Aktuálně nikdy neřekl ...

Jirka R. 194.?.?.?

Kola dějin se nezadržitelně uvedly do pohybu !!!
Článek z propagandistického a tradičně proti Rusku zaměřeného serveru Aktuálně.

jenom čekám, kdy ten článek buď dementují, nebo se budou tvářit, že tam nikdy nebyl...

Válku v Gruzii zinscenovaly USA, zaútočil Putin

" Někdejší prezident a současný premiér Vladimir Putin v exkluzivním rozhovoru pro zpravodajskou stanici CNN prohlásil, že válku zinscenovaly Spojené státy.

"Existuje podezření, že někdo ve Spojených státech vytvořil tento konflikt ve snaze vyhrotit situaci a zvýhodnit tak jednoho z kandidátů, kteří bojují o post prezidenta USA," je přesvědčen Putin.

Podle něj nemělo Rusko jinou možnost než vstoupit na gruzínské území. Důvodem podle něj byl fakt, že v Jižní Osetii byly rukou Gruzínců zabity desítky příslušníků ruských mírových jednotek.

Dodal, že podíl Američanů nespočívá pouze v dodávkách vojenského materiálu a výcviku vojáků, ale i v přímém zapojení do bojových operací."

Co na tohle říct?? To, že se situace značně akceleruje, je jisté, dokonce další článek hovoří, že EU nepřijme žádné sankce vůči Rusku, takže nakonec všem pragmaticky asi opravdu dochází, kam až tu agresi vůči Rusku USA stihly vygradovat a možná, že si sami Francouzi připomněli, že s tím pošlapáváním práv vlastních občanů jiné národnosti nemají na vlastním dvorku zrovna čisto.- viz. nedávné studentské nepokoje ve francouzkých přistěhovaleckých ghettech.

Je jen logické, že nikdo v EU nestojí o energetickou,ekonomickou, či dokonce vojenskou odpověď Ruska, což dokládá i závěr článku:

"Vztahy mezi Ruskem a Spojenými státy jsou napjaté už několik měsíců. Důvodem je záměr Washingtonu vybudovat v Česku a Polsku protiraketové základny. Protiraketový deštník ve střední Evropě má být prevencí před hrozbami ze strany íránského režimu.

Moskva tomu ovšem nevěří a tvrdí, že stavba základen pouze vyvolá další kolo zbrojení.Armáda dnes oznámila, že úspěšně otestovala novou střelu dlouhého doletu RS-12M Topol. Podle zástupců ruských raketových vojsk je nezachytitelná radary"zdroj: http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=615051

169422

12.09.2008 08:14

Američtí míroví aktivisté navštívili Írán

Rád bych zorganizoval něco podobného

Jirka R. 194.?.?.?

Ani já, a pevně věřím, že nestojím osamocen nestojím o to, aby jestřábí frakce v Bílém domě zorganizovala Iránské jaderné intermezzo k finální válce z Ruskem o kontrolu nad Zemí.

Překvapilo mě, (ikdyž je to vlastně logické) že i mezi komunitou Izraelců existují lidé v opozici vůči vládnímu establishmentu, kterým ideologie nezatemnila mozek a v jejichž srdci láska k bližními svému převyšuje dědičnou zatíženost Izraelců k lásce k "Zemi Davidově", ať už toto klišé představuje Izrael, nebo v očích mnoha NEOCONS je jí celá planeta řízená z Bílého Domu.

Tohle je totiž jediná cesta - pokud bude pouze 21 obyvatel ochotno jednat, pak je může Goverment šmahem odsoudit jako bezvýznamnou skupinu pomatenců a jejich úsilí může přijít vniveč.

Musí nás být daleko více, teprve pak Evropa a Amerika budou poslouchat hlas obyčejných lidí !!!

Naše vláda v mých očích svými nedemokratickými metodami protlačení US vlivu v Evropě navzdory veřejnému mínění svých občanů - voličů zcela ztratila jakýkoliv mandát zastupovat mé zájmy, proto bych rád inicioval nějaké občanské združení, které by pomohlo vytvořit patřičný tlak na naši vládu, aby začala skutečně realizovat zájmy svých občanů !!!

Jediné, čeho se Paroubek i Topolánek opravdu bojí je opakování roku 1968 - vznik OBČANSKÉ SPOLEČNOSTI - od roku 1989 bylo vládním establishmentem potlačeno už více než 5x pokusů o vznik NEPARLAMENTNÍ OPOZICE v podobě OBČANSKÉ SPOLEČNOSTI - nejsilnější proud bylo hnutí "Neděkujem - Odejděte" a v součastnosti je to "NE ZÁKLADNÁM".

Musí se už konečně stát NĚCO (NENÁSILNOU FORMOU), co probudí všechny naše spoluobčany z letargie a vyjdeme do ulic - levice, střed i pravice ruku v ruce. A opravdu NERAD bych byl, aby to byl song US prezidenta McCaina "Bomb, Bomb, Bomb Irán"... [bliji]

Teprve PAK dojde k jednání, které zabrání USA a militantním kruhům v Izraeli v páchání dalšího ZLA pod rouškou šíření DEMOKRACIE - Démos - Kratos - Vláda LIDU !!!

170398

12.09.2008 09:01

Dočasné zpomalení trvalého pádu

Výhledy:

Jirka R. 194.?.?.?

Nejsem sice žádný profesionální geopolitický analytik, ale to, co dolar předvádí je podle toho, co jsem si měl možnost přečíst stav těsně před "RIGOR MORTIS". US ekonomika je navenek velmi vyspělá a diverzifikovaná, ale největší výdaje skutečně představuje megalomanské zbrojení pod pláštíkem "PATRIOT ACT" - Clintonova administrativa končila se schodkem 400 mil. dolarů deficitu, nyní díky masivním investicím do přezbrojení (převážně obnova a vývoj jaderného arzenálu) dostaly USA na hranici 4,7 bilionu dolarů deficitu = 8x více.

O tom, že 11.9.2001 bylo dnem zrození "Velkého Bratra" pochybuje v Evropě málokdo. Docela mě včera pobavil komentář na ČT2, kdy americký politický komentátor žijící v ČR pronesl větu: "Zatímco američtí občané nepochybují, že je Amerika ve válce proti terroru, Evropa tyto opatření vidí spíše v policejní, nikoliv vojenské rovině. Evropa totiž má s terorismem léta zkušeností, zatímco Američané 11.9. vnímají jako 2x Pearl Harbour."

Evropa skutečně si svá "teroristická" léta užila do sytosti - výcvikové teroristické tábory na území ČSSR pro zasvěcené nejsou žádnou novinkou ... to, že na náklady ČSSR zde pod vedením Sovětských poradců studoval rok a půl i Iljič Ramizer Sanchez (Carlos) s láskou vzpomíná na roky ztrávené v Zastávce u Brna, také znalé poměrů nepřekvapí. Evropa však narozdíl od USA má recept na terorismus - ono legendární "teroristům se neustupuje!!!" se také ukázalo jako překonaná doktrína. Strana SIN FEIN - politické křídlo radikální IRA je dnes legální součástí Irského parlamentu, baskickou ETA toto jednání čeká, dokonce i Kosovská Osvobozenecká Armáda UCK v čele s mezinárodně hledaným HASIMEM THACIM, který prokazatelně má ruce od krve z dob Balkánských válek je nyní premiérem KOSOVA - další loutka USA dosazená v Evropě výměnou za největší USA základnu mimo Spojené Státy - BONDSTEEL.

Americký problém je, že "korunní princ Terroru" Usáma bin Ládin, v 80. letech hojně a štědře vydržovaný vládou USA v boji o osvobození Avghánistánu nemá, co by mu USA ještě mohli nabídnout !!!

V roce 1979 s ním americký senátor podepsal gentlemanskou dohodu o tom, že Avghánistán bude JEHO a vyzbrojil jeho mudžahedíny nejmodernějšími americkými zbraněmi jako byly např. rakety STINGER, které v řadách Ruského vrtulníkového vojska napáchaly značné ztráty (o tom, že sovětské bitevní pevnosti MIG-MIL 24), se kterými mají odletět do Avghánistánu naši výsadkáři nejsou technicky schopné letu v pouštních podmínkách raději ani nemluvím)...

Tato země po Gorbačovem iniciovaném stažení Ruských vojsk v letech 1989 - 1991 představovali faktické vítězství této pro-americké organizace Al-Kajda. Po pár letech svobody ale přišel šok - páníček se vrátil do GONDORU a požadoval ho pro SEBE !!! [chechtot]

170401

15.09.2008 08:31

Dočasné zpomalení trvalého pádu

nepřesnosti v mém textu - omluva

Jirka R. 194.?.?.?

Jsem velmi poctěn, že narozdíl od "mainstreamových" médií čtenáři místo stupidní argumentace věcných chyb v textu nějakou kvazi - argumentací ale "pravopis" používají hlavu, a text místo shazování spíše opravují do faktické správnosti, a to mě utvrdilo v tom, že Zvědavec disponuje kvalitním a informovaným okruhem čtenářů, kterých si sám vážím a nerad je uvádím v omyl.

K věci:

V textu jsem uvedl dvě nepřesnosti:

1. Omyl s typem vrtulníku:

Skutečně se nejedná o vrtulníky MIG - ale MIL - to G jako Gurievič se mi tam ze zvyku připletlo (jsem velkým fandou Ruské techniky obecně a o to víc mě tento renonc mrzí).

Do "A" řečeno slangem 601.brigády zřejmě poletí tito krasavci: Mil Mi-171Š z bývalé letecké vrtulníkové základny v Bochoři u Plzně, nyní redislokované do Náměště.

Tyto stroje, jak zde už někdo více technicky fundovaný uvedl mívaly problémy se sáním pouštního vzduchu a s dostupem nad 3.500 metrů, což je právě terén, do kterého budou nasazeny.
Ve standartní výbavě určené pro AČR rozhodně nebyly modifikovány pro tyto podmínky, a tudíž jejich nasazení je sporné a nedivím se jejich pilotům, že se jim (sami nejlépe musí vědět, kolik "pro Afghánských" modifikací na nich od jejich převzetí z Ruského výrobního závodu bylo provedeno) nechce do "A" letět.

Navíc je veřejným tajemstvím, že v letce vždy letí jeden stroj coby pojízdný sklad náhradních dílů, protože už hoši nejsou nejmladší(ikdyž zlaté české ručičky jejich techniků je stále dokáží držet pohromadě v letuschopném stavu, rozhodně to už není "to pravé ořechové" pro nasazení ve válečném konfliktu.

Sestřelit bitevní vrtulník je výrazně jednodušší než-li sestřelit stíhačku - a i výrazně "lepší" = čti modernější stroje Apache se mohou stát snadným cílem pro sestřel.

2. Omyl s typem přijetí Eura - autor má pravdu, jak jsem si zpětně nastudoval, změna plateb za Ropu Eurem bylo hnacím motorem II. Irácké války v roce 2003 (USA dosud "zadržuje" 50 miliard USD zmražených na účtech Iráku coby "válečné reparace".

Co bylo "tím pravým" cílem první invaze je záhadou, protože to nebylo svržení samotného Saddama = na to koalice (poslední OSN schválený útok USA na suverenitu státu) již neměla mandát a po jejím rozpadu (splnění mise OSN osvobodit Kuvait) se USA z Iráku stáhly. Zřejmě to byl vztyčený varovný prst RUSKU, protože právě RUSKO bylo v té době spojencem Iráku (viz. veletoč popsaný níže)...

Fakt, že pluk. Saddam Hussein byl agentem CIA je často zmiňován, protože CIA se rozhodla ho podporovat po smrti Iránského pro amerického Šáha Rézy Páhlavího proti Iránskému Ajjatolláhovi Chomejnímu v konfliktu Irák vs. Irán.

Ironické je, že Irák byl před válkou tradičním zbrojním odbytištěm CCCP, protože USA podporovali Iránský režim šáha Rézy Páhlavího.

170594

15.09.2008 09:24

Dočasné zpomalení trvalého pádu

nepřesnosti v mém textu - omluva dokončení ...

Jirka R. 194.?.?.?

Po této "veletoči" se na Irán začal orientovat CCCP (i dnešní Rusko) a Irák začaly zbrojně podporovat USA - avšak Saddam si uchoval i kontakty na CCCP, o čemž svědčí i dodávky raketových komplexů SCUD, které v roce 1991 tak neblaze "selhaly" ačkoliv to byl ve své době poměrně moderní systém, Rusové se "poučili z krizového vývoje" a nynější raketové komplexy S- 400 Triumf, případně starší S-300 by v případě, že by byly do Iráku v roce 2003 dodány způsobily "humanitary bomberům" z USA jistě větší potíže.

V té době (po I.válce v Zálivu) ale pluk. Hussein hrál s USA jinou velkou hru - nakoupil zbraně hromadného ničení, které pak nechal zničit, aby vlákal CIA do své pasti, a mohl by tak argumentovat, že byl napaden bez důkazů o zbraních hromadného ničení, kterými se USA vehementně v počátcích krize oháněly.
Do poslední chvíle spoléhal na to, že sám vystoupí v OSN a znemožní CIA a USA ukáže v pravém světle.Že mu tato hra částečně vyšla ukazuje fakt, že OSN nedala USA mandát Irán napadnout.
Třešínkou na dortu bylo vyhlášení zahájení obchodování s ropou za EURA ... Saddam byl první, kdo zjistil, kde je skutečná slabina USA a ty nezaváhaly - syn dokončil, co otec začal ...

USA s nástupem G.W.Bushe převzala administrativa Bílého domu "opatrně agresivní" politiku Clintnovu mírně pozměněné Reaganovy Avghánské a Irácké strategie ze přelomu 70.a 80.let,
a ta by se dala charakterizovat slovy "určíme si vítěze (menší zlo) v konfliktu a toho budeme skrytě (proxy-war) podporovat až do jeho vítězství. Na oplátku nám pak on umožní "obnovit" jeho zemi, čili nakoupit za hubičku strategický průmysl a suroviny.

Právě "mírotvůrce" Clinton rozjel taktiku "preventivního bombardování" Běhehradu a Afghánistánu, ale neodhodlal se k vyvolání "dalšího Vietnamu" = oficiální vojenské akci USA.

V Jugoslávii mu dobře posloužily vnitřními spory o moc uvnitř nejednotného velitelství NATO, v Afghánistánu Severní aliance v čele s hrdinou protisovětského odboje Ahmedem Shahem Massoudem - řečeným "Lev Panjshiru", který marně žádal Bushovu administrativu od jeho nástupu k moci v roce 2000 až do 9.9.2001 kdy byl zabit atentátníky převlečenými za falešné novináře o finanční a vojenskou pomoc v oblasti. Chudák generál Massoud netušil, že klan lidí okolo G.W.Bushe již otevřeně vsadil na jiného koně a tím byl právě jeho bývalý afghánský spolubojovník
USAma bin Ladin, kterého celou dobu od zvolení v roce 2000 před 11.9.2001 otevřeně finančně podporovali místo něj. Po již známých útocích z 11.9. (o kterých Bushova administrativa věděla z mnoha zdrojů) ale nejednala !!! Přijaly USA pod vedením NEOCONS novou vojenskou doktrínu "Jediného světového šerifa", která jim umožnila zaútočit kdekoliv uznali za vhodné bez mandátu OSN.

170598

19.09.2008 08:37

Vazby mezi korporačními a bankovními vlivy

Umění nechtěných souvislostí nebo konspirace??

Jirka R. 194.?.?.?

Dnes jsem si všiml těchto dvou zdánlivě ne zcela souvisejících článků, které když si je dáte do souvislosti nabízejí velmi zajímavý úhel pohledu !!!


1. Blisty: Nekompetence, nebo tajná stragegie:

http://www.blisty.cz/2008/9/19/art42832.html

klíčová pasáž: "Americký ministr financí Henry Paulson před deseti dny poskytl burzovním spekulantům klíč k této likvidační mašinérii.

K útokům na firmy Lehman Brothers, AIG a HBOS došlo teprve poté, co se Paulson dne 7. září rozhodl v podstatě vyvlastnit 20 milionů dolarů kapitálu, které do bank Fannie Mae a Freddie Mac investovali akcionáři během předchozího roku. Dlouhodobí akcionáři vložili do obou bank tyto investice, s podporou americké vlády, aby obě banky stabilizovali. V tutéž dobu prodávala řada krátkodobých spekulantů tytéž akcie, v naději, že se jim podaří způsobit bankrot obou bank.

Paulson odměnil ty krátkodobé akcionáře a zlikvidoval dlouhodobé investory, kteří doufali, že postupně se banky zmátoří a začnou zase generovat zisk. Paulson tím vyslal světovým finančním trhům nejjasnější signál: Každému investoru, který vloží kapitál do americké finanční instituce, jíž kapitál dochází, americká vláda tento kapitál zkonfiskuje. Na druhé straně osoby prodávající akcie amerických bank a pojišťoven, ve snaze je přivést k bankrotu, budou silně odměněni, pokud se jim opravdu podaří finanční institucie destabilizovat natolik, že bude nucena obrátit se k vládě o pomoc.

V posledních několika dnech se tento vzorec opakoval při bankrotu firmy Lehman's a při "záchraně" pojišťovny AIG. V obou případech se Paulson rozhodl zlikvidovat dlouhodobé investory, očekávající zlepšení situace, a odměnil destabilizující spekulanty".

2. Aktuálně - Spojenými státy zmítá krize, kam zmizel Bush?

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/amerika/clanek.phtml?id=616928

klíčová pasáž: "Henry Paulson, který je odpůrcem vládní pomoci krachujícím firmám a odmítl přispěchat na záchranu investiční banky Lehman Brother, už u toho každopádně nebude.

Oznámil, že po dvou letech ve vládě skončí a odejde v lednu s Bushem. "Těším se na to, až začnu příští rok dělat jiné věci," řekl televizi NBC.

Paulson přišel do vlády z pozice šéfa další velké investiční banky Goldman Sachs, který nyní rovněž čelí vážným problémům".

Obrázek si prosím udělejte sami [velký smích]

171041

19.09.2008 09:49

Sama před volbami

RE: HESTROY také se dotknu medůzy

Jirka R. 194.?.?.?

Vážený Hestroyi, to, že jsme si podobni názorově a řekněme "ideově nezkresleným" úhlem pohledu na geopolitiku po roce 2001 jsem si všiml, ale jsem překvapen, jak přesně jste vystihl, oč tu kráčí a neméně překvapen jsem, že mi to nejen dává smysl, ale že jsem už dokázal opustit klišé z roku 1989 -"Kdo nevolí Klause, volí Komunisty" a když mi OPOSMLOUVA v roce 1997 definitivně otevřela oči a já prohlédl hloubku té ideové špíny... Od té doby jsem tuhle prekérní situaci zatím řešil tím, že jsem volil "černoprdelníky" pod heslem Jana Baťi: "Největší zloděj a hajzl v rodině je menší, než nejsvětější cizí člověk", a oni pro mě do "Radarové krize" byli volitelní - představovali onu "záchranou brzdu demokracie, pokud by se kolo Osudu vychýlilo příliš doprava nebo doleva. Definitivně si to u mě posrali naprostou nekompetencí "Radarové náhončí" Parkanové, která, kdyby byla mladší, by se snad dokázala nechat fotit pro lechtivý bulvár, oděna do "hvězd a pruhů" jen aby nám všem dokázala, kdo jsou ti "HODNÍ a kdo ti "ZLÍ". [bliji]

Asi máte pravdu v tom, že "doba vymknutá z kloubů šílí" a je na čase demaskovat tuhle taškařici jmémem "demokracie" v ČR a protože jsme jako občané neustále více a více ostrakizování v našem Ústavou zaručeném právu na svobodu projevu tou nejjednodušší metodou - "Kecejte si co chcete, ale od Vládnutí jsme tu MY a MY přece víme nejlíp, co VY potřebujete!!!" - je na čase udělat něco opravdu demonstrativního - jak tu už zaznělo - "dotknout se Medůzy" a volit podle hesla "nepřítel mého nepřítele je můj přítel". Snad volební výsledek ukáže velikost této oběti a hlavně zcela ukáže, jak moc se podařilo lidi dehonestovat a pošlapat vše, v co jsme věřili, že jsme schopni takto brutální oběti. To, že "vyčistit ten chlív" není v silách jednotlivce - bohužel ani iniciativy "Ne Základnám" je díky obrovské mase lhostejnosti v lidech zřejmé, ale dosud je technicky možné obrátit "hněv lidu" proti samotnému systému zvolením "nevolitelné strany" !!!

Jako občanu z rodiny, která po celou dobu komunismu byla ostrakizována režimem je to v pravdě "Salto Mortale" - ale jak už bylo řečeno, raději se dotknu Medůzy, než-li riskovat, že moje děti spatří vyjít "slunce" nad US Radarovou základnou.

Proti "Slunci z Ruska", které by vyšlo nad Brdským újezdem totiž žádný ochranný UVA filtr neexistuje ... jedinou účinnou obranou je důsledná prevence a zamezení US přítomnosti na území ČR.

171049

22.09.2008 08:31

Vítáme Tě mezi zeměmi Třetího světa, Ameriko

Jakápak krize - bankrot - neuznání dluhů a nahrazení Dolarů Amerem...

Jirka R. 194.?.?.?

Je to velmi prosté, US potřebují jedinou věc:

1. co nejvíce "odlít" peníze ze všech ostatních světových ekonomik pod záminkou - "krize už je na ústupu, pojďte si rychle koupit báječně levné akcie, než zase vyletí nahoru".

2. poté, co stát (FED) dostane do svých rukou většinu vlivných ústavů, pomocí kterých bude moct kontrolovat davy svých občanů.
(máš u nás pojistku, hypotéku, nebo dokonce OBOJÍ?? - budeš muset držet hubu a krok)...

Tyto dva kroky se už podařilo prosadit, z části i pro to, že většina "obchodníků" na burze jsou gambleři, kteří jsou fyzicky závislí na tom požitku, který způsobuje virtuální růst jejich virtuálního bohatství, které dostatečně saturuje jejich EGO k tomu, že si koupí víc a víc svého virtuálního vlivu ... burza v USA představuje o krok sofistikovanější způsob masové kontroly OVČANŮ, pro ty ambicióznější, kterým nestačí pasivně zabíjet svůj život u TV global goverment vymyslel burzu.

3.státní bankrot USA - uzavření hranic USA před věřiteli z okolních států (proto USA investují miliardy USD do "protiteroristických programů a hermetického zajištění vnějších hranic USA). Stanné právo pro odbojné, a medové sliby pro movité ... "my Vám zařídíme novou, lepší burzu !!!

4. díky již připravené smluvě NAFTA s Kanadou a Mexikem přejít na záložní plán "AMERO" = vznik nové měny pro kontinent Severní Ameriky za současného PLNÉHO NEUZNÁNÍ předchozích závazků vyplývajících z éry DOLARU. To se odehraje za plné podpory nástupce zkrachovalého FEDU, do kterého budou zavčas vyvedeny veškerá aktiva získaná na této loupeži tisíciletí ... a USA se konečně staly světovým četníkem - se svým jaderným arzenálem budou schopni demonstrativně vybít jednoho vybraného "remcala" (nejpravděpodobněji Rusko, aby dokázali váhu své jaderné převahy) - jehož holocaust zavře ústa všem zbylým národům na ZEMI. Welcome to PRISON PLANET - Světa pro 1. Golden Miliard

5. USA se ve vybraných lokalitách (ASIE, AFRIKA) podařilo vnutit geneticky modifikované osivo, které má řadu báječných vlastností a jen jednu špatnou - není možné samovolné reprodukce a v jehož kořenovém systému jsou látky, které znemožní růst čehokoliv, co není GMO ... podle hesla "Nezaplatíš - nesklidíš ani gram obilí"...

171229

24.09.2008 10:41

Americké ministerstvo financí se mění na hedgeový fond

RE: Náhoda nebo plán??

Jirka R. 194.?.?.?

Náhoda to není ani náhodou - cílem je ještě naposledy vytáhnout z důvěřivých volů, kteří věří v záchranu před celosvětovou recesí poslední miliardy, o tom, že krize už je dávno za zenitem lidského chápání svědčí každodenní zprávy z bojiště, které ukazují na fakt, že je to tak velké, že stále nevidíme "how long rabbit hole goes..."

Jediné řešení, jak krizi ustát vidím v okamžitém rozvázání konvergence všech zemí EUROZÓNY vůči dollaru - ačkoliv to zní opravdu strašidelně - je to jako z amputací nohy - když se od USA zavčas ekonomicky nedistancujeme, tak ta sněť zachvátí i nás.

Pokud ukončíme veškeré styky z USA - za cenu znehodnocení našich dollarových rezerv, pak krize nezasáhne Evropu naplno, ale zprostředkovaně - přijdeme o hlavního partnera pro export, a budeme se jako Evropa muset všichni plně soustředit na export do Ruské Federace a Ásie - přesně to, co současné USA budou vnímat jako akt ekonomického nepřátelství, dojde k tomu, že USA bude vyloučeno z NATO a svět se celkově velmi zklidní.

Hodnota dollaru se propadne díky státnímu bankrotu na úroveň třeba 1 tisíciny současného stavu, a USA opět začnou být konkurence schopné a proběhne rychlá expanze, která je opět vymrští na pozici současného Ruska.

Jak z toho ale Evropa může vyjít "se ctí" aniž by se jí USA neodvděčily "zařazením do čelní pozice v US OSE ZLA"??

Nestojím o to, aby McCainův inaugurační projev zněl takto: "Vážení spoluobčané, po dlouhých 60 letech, kdy jsme pomáhali Evropě postavit se ekonomicky na nohy se nám ti věrolomníci odvděčili zradou v nejtěžší chvíli naší historie, proto vydávám rozkaz - "BOMB THAT EUROPEAN BASTARDS" !!!

Je ale morálně správné a ospravedlnitelné hrát tuhle hru na "záchranu světa" až do úplného konce, který je tak jako tak nevyhnutelný, "vykrmovat" i nadále FED za cenu přenesení US recese do Evropy, poskytovat tuto toxickou transfůzi právě z důvodů, aby se USA neobrátili proti nám samotným?? Opravdu je "menší zlo" nechat se spolu s nimi stáhnout na samé dno FEDEM řízeného finančního marasmu??

171428

24.09.2008 11:39

Americké ministerstvo financí se mění na hedgeový fond

RE: Chyba je v nas vsech

Jirka R. 194.?.?.?

A jak se Vámi nabízená stragegie liší od mé vize státního bankrotu USA?? Tuší vůbec někdo kromě vlastníků FEDU, kde je skutečná parita dollaru?? Kolik tun a bilionů bezcenných zelených papírků leží v bankovních rezervách Ruska a Číny?

Kdyby Rusko a Čína dnes řekli USA dost, tak bychom se to už zítra dozvěděli - otázkou ale je, jestli sami Američané, kteří mají momentálně 300.000 svých vojáků dislokovaných mimo území USA dokázali "zkrotit" logickou nespokojenost a "selské bouře" všech 240.000.000 obyvatel USA, kteří by takto přišli o naprosto VŠE - střechou nad hlavou počínaje, a prací konče - stanné právo vyžaduje velkou alokaci vojska a složek (FEMA, NSA, CIA, FBI, Národní Garda)... to všechno stojí nemalé peníze udržet v chodu i v době krize ... KDE na to mají USA vzít v době, kdy od počátku krize vypsali více státních dluhopisů, než činilo loňské HDP USA??

Odpověď se skrývá v tom, co USA právě dělají - poslední "večírek na rozloučenou" ... [bliji]

171433

25.09.2008 11:42

Kolik by bylo rybářů, kdyby kapři křičeli?

RE: Noviny

Jirka R. 194.?.?.?

Nicméně nic nezkazíme, když budeme šířit informace, dokud je internet ještě jakž takž svobodný. Náš milý ministr Langer už nás stejně má všechny v databázi, tak využijme čas, který zbývá.

Přesně tak, navzdory všem sabotážím ze strany "nepřátelských živlů" typu Hackeři a podobně, kteří stojí na branách posledního hradu Demokracie a bojují z establishmentem o svobodu slova, se časem establishmentu skutečně podaří Internet cenzurovat online -zatím tuto feature nevyužívají, ale vyhledávání podle IP adresy je staré jako web samotný a jednou jsem byl náhodným svědkem, jak rychle funguje ... nějaký magor u vedlejšího stolku v net kavárně vyhrožoval Vaškovi I. a než dopil kafe, už ho sbalila zásahovka. Pan Langer a Dalík establishment obohatil o novou vychytávku: "Není důležité cenzurovat samotné myšlenky, pokud jsme schopni ostrakizovat jejich nositele, pak samotné myšlenky stratí sílu vyburcovat stádo OVČANŮ nás poškodit (demaskovat)"...

Ale k tématu:

Když se novináři ptali Karla Kryla - (jediného člověka, který měl odvahu nahlas říkat to, co jsme si my všichni potají mysleli)
jaké je podle něj nejhorší zklamání, kterého se dožil, uvedl Sametovou Revoluci. Ještě v roce 1997 jsem se mu divil - úderem podpisu OPOsmlouvy jsem se divit přestal a konečně jsem tu smutnou pravdu viděl ve vší nahotě.

Ministr Langr a jeho "podnikání" na Olomoucku v raných 90. letech - o tom si šeptají i vrabci na střeše !!!
Proto je příznačné, že ho současný establishment udělal "za zásluhy o výstavbu" ministrem vnitra. Počet "odložených" trestně právních a majekto právních kauz od roku 1998 (podepsání OPOsmlouvy) rapidně klesnul - proč asi?? Zmizela důvěra policie a tajných služeb v státotvornou funkci opozice, coby "hlídacího psa" demokracie. Nástup Ivánka ovšem přinesl zmar všech bláhových nadějí na změnu, projevil se jako ještě větší "Standa" než čekali,a jím iniciovaná "reforma policie" probíhá přesně v duchu písně Leonarda Cohena:

Now I've heard there was a secret chord
That David played, and it pleased the Lord
But you don't really care for music, do you?
It goes like this, The fourth, the fifth
The minor fall, the major lift
The baffled king composing Hallelujah

Nyní se schyluje k poslednímu dějství tohoto politického thrilleru - a to je sloučení Civilní a Vojenské rozvětky, vše hezky do jedněch rukou, aby byla zaručena objektivita a nezávislost, natřeme na modro, a nikoho přece nenutíme, aby pro nás (Vás OVČANY) dál pracoval - modrá je dobrá, už je to tak ...

Snad zbývá jen dodat parodii na legendární hlášku "Ivánku, kamaráde, můžem ještě mluvit" ?? [chechtot]

171578

26.09.2008 14:19

Už zase hoří hranice

Svoboda slova vs. Rising of a Big Brother

Jirka R. 194.?.?.?

USA dostali do rukou další "novou zázračnoou zbrań" něco na způsob "Scanneru myšlenek".

Opravdu se nemohu dočkat, až každý Americký Vlastenec (čti Spojenec USA ve válce proti terroru)se ihned po probuzení přijde "poklonit" svému domácímu "Personal Jesus" - který posoudí, zda je Váš mikročip, který zaznamenával Vaše myšlenky "čistý" - tedy zda je jeho nositel schopen další služby ku prospěchu "Nové Ameriky - země Davidovy" - nebo pro něj přijedou tajní, kteří ho "uklidí" do nějakého príma koncentráčku pro "nepřispůsobivé", v případě zvláště rušivého vlivu na ostatní satelit vyšle řízený mikrovlnný paprsek, který vyřadí "mozek" znečištěný nevhodnými myšlenkami z oběhu. Jeho orgány budou použity pro blaho ostatních "čistých" a all they live´s hapilly ever after. Pro komplexní mass kontrolu bude stačit zadat 100 nevhodných činností, které budou sankcionovány a voilá ...

Taková všeobecná úvěrová krize v USA je príma záminka, kdo by odolal nabídce, že státní US BANKA (ať už se bude jmenovat jakkoliv) Vám výměnou za mikročip umožní odkup Vaší hypotéky a vymaže Vaše předchozí záznamy - taková Velká všeobecná amnestie - Svoboda pro všechny - tady a TEĎ !!!

Protože přeci nejsme nacisti, budeme lidi motivovat, aby dobrovolně přijali "číslo šelmy" - co takhle skusit na zkoušku v nějaké prdeli jménem Česko veškerou elektronickou agendu převést do praktického mikročipu - zatím na čipové kartě??

Na stádo těch volů vždy slogany typu: "už NIKDY žádná fronta u předprodeje lístků na metro, v sámošce, u benzínky, v divadle, kině a bla bla náramně zabírají ... hlavně, když tam dáme SLEVA 495,- Kč na roční permanentku, tak nám sami z vděčnosti utrhají ruce !!! RFID čip je ideální volba - pokrytí "mobilním signálem" je v této zemičce 95% - takže ať se roztočí plotničky HDD a naše milé kamery ať nahrávají - cokoliv - později si to roztřídíme dle potřeby. A co kámoš Radárek - to by byla škoda, aby jenom šmíroval Rusy, když se při dnešní miniaturizaci do kopule vejde tolik nové sledovací elektroniky. Ovšem pro "vyvolené" bude muset být vyhrazen omezený provoz - "Co je dáno pánu, není povoleno kmánu".

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/amerika/clane...

171690

29.09.2008 07:50

Hotel Marriott zapálili Američané

Pákistán coby substituce Gruzie??

Jirka R. 194.?.?.?

Jak všichni víme, US prezidentské volby se nebezpečně přiblížili bodu rozhodnutí a nejmenovaný kandidát v ekonomické diskusi kvůli své propojenosti na současnou vládnoucí stranu rapidně ztrácí politické body. Do toho neplánované faux-pais v Gruzii, kdy US Troops přijeli "s křížkem po funuse" a toto vše mu prostě slušně řečeno "nehraje do karet" - US ekonomika se nemá naději v době míru zmátořit - dluh 11 BILIONU USD je příliš velký - jinou otázkou ale je, kdyby byli schopni anektovat nějakou významnější zemi a později ji trochu ekonomicky "podojit" Zadání znělo jasně: ..."nebyl čas lámat si hlavu, kdo je kdo, hlavně že je blízko Afghánistánu a Iránu, beztak jsou všichni stejní, takže chcete říct" ... "Jistě - dvě dávky" !!!

Konflikt se podle US vojenské doktríny musí odehrát na území "nepřítele" -pokud možno co nejdále od svých hranic. Izrael se jen třese, aby poškodil jaderný program Iránu a Pákistán by byl "dar z nebes" - leží na spojnici mezi Afghánistánem a Iránem, navíc je to jediná muslimská země vlastnící jaderné zbraně - tj. v očích NEOCONS potenciální dodavatel Osamovi, takže se konečně najdou nějaké důkazy proti tomuto mýtickému starci. A proti zemi vlastnící jaderné zbraně může USA demonstrativně zastrašit Čínu i Rusko jejím exemplárním potrestáním, které by mohlo přerůst v jaderný konflikt blízko hranic obou států - čímž by je USA navíc mohly nepřímo poškodit jaderným spadem, protože je třeba dát světu jasný signál, že i umírající US orel dokáže šířit smrt a strach. Také by to byl vítaný signál pro naše ustrašené malé mopslíky jako je Česko, aby už konečně zlomili prokletí veřejného mínění, když už ani místní rozvětky nejsou díky své veřejně známé historické neschopnosti zastrašit veřejnost ani s falešnými prohlášeními typu, že kdo není PRO Radar, je Ruský agent... [chechtot]

Ani BIS bez otevřeného konfliktu s Pákistánem se nepodaří konečně otočit České veřejné mínění na svoji stranu: viz.causa Zemanovy kufříky, prozrazení bydliště jejich členů velitelem BIS atd. které jasně dokládají stupiditu a Švejkovství BIS.

Bohužel pro mír na planetě Zemi není otázkou "JESTLI USA vyprovokují Dálný Východ k válce, ale je otázkou KDY ten den nastane.

171924

29.09.2008 09:25

Čas na zlatý rubl?

RE: Podložení měny mocí

Jirka R. 194.?.?.?

S tím Izraelem si nejsem tak jistý, ale myslím si na základě níže uvedených příkladů, že na tom nebudou až tak zle, jak se rádi prezentují. (Upozorňuji, že následující text není možné podložit důkazy, zdroje se kterých jsem čerpal, nelze objektivně ověřit, protože to logicky není literatura faktu a tudíž se jedná o tzv. konspirační teorii) !!!

Údajně někdy v posledním roce, těsně před koncem II.WW, kdy už Německo vědělo, že bude poraženo, údajně proběhla schůzka M.Bormanna s nejmenovaným zástupcem Země Davidovy, kde mu bylo nabídnuto za každého zachráněného obyvatele Země Davidovy internovaného v koncentračních táborech jeho váha ve zlatě. Na důkaz byl Bormann zavezen na neznámé místo, kde na vlastní oči spatřil bedny se zlatými cihlami, a o jednu si požádal jako důkaz pro Vůdce a byla mu vydána. Sám Vůdce však v té době již nebyl přístupen žádné diskusi, byl zcela pohlcen vývojem na Ruské a Evropské frontě, takže z celé smlouvy sešlo.

Dalším "důkazem", že tato země disponuje velkým množstvím zlata mimo světový oběh je historka, kdy Izrael v extrémně krátké době před vypuknutím 6. denní války od Francie nakoupila "cash" (platba ve zlatě) zbrojní technologie (stíhačky MIRAGE)a později i za pomocí Francie byl do Izraele dodán kompletní civilní jaderný program(ze kterého si Izrael odvodil svůj nukleární potenciál, kterým disponuje),který je Francouzského původu.
Po 70. letech začal Izrael využívat "služeb" svého dvorního protektora a tím jsou USA - o metodě,jak zřejmě své závazky vůči USA platili - viz. níže...

171933

29.09.2008 09:36

Čas na zlatý rubl?

RE: Podložení měny mocí - dokončení

Jirka R. 194.?.?.?

Stát Izrael je dle mého soukromého názoru naprosto ekonomicky nezávislý (vlastní technologii průmyslové výroby zlata) a jeho podpora ze strany USA je pouze velmi důmyslný systém dodatečných příjmů, stejně jako "holocaustovné" ze strany Německa. Problém Izraelských zásob zlata je ve faktu, že cenu zlata určuje právě jeho vzácnost na trhu, a pokud by došlo k "nasycení" a nedejBože "přesycení" trhu, pak ekonomika planety totálně zhavaruje. Právě to, že se po "ropných šocích" v 70. letech ekonomika planety převedla na kreditní systém virtuálních peněz umožňuje Izraeli dodávat do systému další zlato, jehož množství v oběhu již nelze zcela kontrolovat. Takže je to taková "ekonomická jaderná bomba" - Izrael díky nekryté US ekonomice určuje stoupající cenu zlata na světové komoditní burze a tím ovládá dění na burzách - je to již zmiňovaná Izraelská "finta" zisku z obou stran - vydělávají jak na poklesu ceny zlata (pomocí tisknutí dolarů), tak i v případě krize dolaru na strmě stoupající ceně zlata, kterou jsou schopni uspokojit jeho produkcí dle potřeb trhu. Zatímco dolar si mohou dovolit padnout k zemi na libovolně nízkou úroveň, která zaručí totální poškození ekonomik Ruské Federace, Číny a dalších "oponentů" Země Davidovy, v okamžiku, kdy vlády začnou v panice vykupovat zlato dojde k plíživé "renesanci" náhradní měny - AMERO a pomocí zlata se USA ocitnou opět na vrcholu potravního řetězce měn. Společně s jejich protektory v USA, trh ze zlatem podléhá mnoha tisícileté důsledné kontrole Země Davidovy, a tady k žádným experimentům (nadprodukci zlata v rozměrech, které by tuto strategii prozradily) nedocházelo, a zřejmě ani docházet nebude (až do Final Countdown - Armageddonu).

Jedna krásná hláška z filmu Ďáblův Advokát praví, že: Ďáblovým největším trikem bylo přesvěčit lidi, že neexistuje." a totéž se dá říci o metodě "cover up" výroby zlata.

Dokud je průmyslová výroba zlata kryta důslednou romantickou legendou o kameni mudrců, a rosenkruciány, templáři a Kabalou,
zůstává toto tajemství potomků Davidových důkladně skryto ve stínu 8. ramenného svícnu "oficiálních vědeckých znalostí a vědomostí".

Výroba zlata představuje spolu se ziskem z lichvy (systém úročení půjček, které používá celý nearabský svět) a vytvořením spywaru ICQ (vytvořen Mossadem 15.11.1996 firmou Mirabilis Ltd. v Tel Avivu) tři příspěvky Země Davidovy "k rozmachu" světové populace. Každý národ má své "tajemství" a "know-how", které si žárlivě střeží a když někomu řeknete o průmyslové výrobě zlata, legendy se postarají o to, aby jste se sám zdiskreditoval jako naivní romantický utopistický snílek, nebo dokonce blázen.

171935

06.02.2009 23:37

Delegace Hamásu přijela do Teheránu

RE: Delegace Hamásu...

Jirka R. 82.?.?.?

Nejsem předpojatě antisemitský - ale fakta hovoří velmi jasně.

Každému kdo alespoň zběžně přečetl Starý zákon - zejména knihu Jozue musí být jasná podstata a hlavně kauzalita genocidy spáchané ve 20. století na Izraelitech. Je to pouze akt vesmírné spravedlnosti za vyhlazení 7 kmenů. O tom, proč zrovna Německo bylo tím "katem Izraele" můžeme vést spor, ale podstatné je, že již před 2.000 lety byl položen základ kolektivní karmy Izraelitů - nelze v tom hledat žádné jiné souvislosti, a tento čin obhajovat, nebo naopak z něj někoho obviňovat.

Před Vesmírnou nestrannou spravedlnost = Karmou není úniku pro nikoho z nás, bez ohledu na majetky či postavení. Kolektivní karma Izraele byla předurčena již v době, kdy Jozue vyhladil na pokyn svého krvelačného Boha původní obyvatele "zaslíbené země".

Ony tanečky "na čí straně barikády stojíme" jsou jen prázdnou ideologickou berličkou - každý skutek, jakkoliv slavný, či naopak hrůzný je v očích pravého Stvořitele (záměrně se vyhýbám srovnání s kolektivním egregorem Izraelitů JHWH) striktně neutrálním - to jen naše ideové "klapky na očích" ho vidí jako dobrý, nebo zlý...

Náš národ kdysi říkal, že smrt na tyranovi není vraždou ...

Platí to v obou "táborech" stejně. Je lhostejné, zda jste příznivcem nebo odpůrcem Sionismu, ale Izrael si za posledních 60. let zadělal svými výboji na další vybití kolektivní karmy této nešťastné země. Která ruka pozvedne meč je dávno dané Sibyliným proroctvím - Armaggedon bude válka Izraele (a jeho US vazalů) proti Rusku.

Děkuji Bohu, že do vlády obou zemí nyní Osud přivál právníky - protože tito "Ďáblovi kněží" si (vedeni svoji Vírou v Racionálnost)snad nenechají svoje země uhořet v jaderném ohni.

V těchto souvislostech se ovšem může plánované snížení počtu střel na 1.000 jevit nikoliv jako odzbrojení (demilitarizace), ale spíše jako racionálně vedenou snahu obou velmocí přežít případnou jadernou válku, kterou Izrael bude dříve či později iniciovat svým útokem na Irán, který bude chráněn smlouvou s Ruskem. Těchto vazeb si je Barack Obama vědom (dle jeho jednání s Rusy) a snaží se - a my všichni bychom mu v tom měli fandit - toto nebezpečí eliminovat dle hesla "nepřítel mého nepřítele je můj přítel".

Rusko již dříve deklarovalo, že úder Izraele na Irán bude mít za následek vymazání Izraele z mapy - v rámci udržení velmi křehké celoplanetární jaderné rovnováhy je existence problémového státu v tomto regionu, kterým Izrael bezpochyby je příliš velkým rizikem (nutí to ostatní státy usilovat o jaderné odstrašení) a vede to k nárůstu napětí a rizika jaderného "omylu" který by měl celoplanetární následky.

BTW omluva za offtopic - ale snažil jsem se o hlubší pohled v souvislostech.

Jirka

183263

16.03.2009 23:36

NSA nabízí miliardy za vyřešení odposlechů Skype

Čekání na Godota?

Jirka R. 82.?.?.?

Kontrola dat v INETU je všita pod kůži už od počátku jeho Tvůrci. Vždyť ARPANET(předchůdce INETU) byl vojenský systém koordinovaného velení USA. Jediná naše naděje a svoboda (a to lze chápat ZCELA jako obecně platné)je, že POKROK nezastavíš !!! Jen neustálý pokrok a vývoj zaručí, že JEJICH technologie nebude stíhat ty neustálé odbočky od JIMI nastavené trati do ochrádek vedoucích k našemu ZOTROČENÍ !!!

To právě jedině díky překotnému vývoji docházelo na NETU k explozím nových možností, a jediné v čem tkví slabina NWO je FAKT, že ONI nemohou hlídat VŠE !!! Oni nás nejdřív musí pochytat hezky do JIMI nastavených klecí zábavy, "levného" konzumního způsobu života na dluh a stejně laciného kolektivního otupování, které hrdě nazýváme "vzděláváním" ...

Čím více zlepšováků a odklonů stranou od hlavní trasy, tím lépe!!! Jen si všimněte, že za posledních 5 let pokrok USTRNUL !!! Moorův zákon, že technologický pokrok v IT se zdvojnásobí co dva roky přestal platit - to je důležitý signál, protože tento "zákon" platil (ač neplánovaně) celých 40 let, po kterých nám naši "hostinští" připravovali naše zatím pokoje (později cely).

Tahle pakáž se bojí jen jediné věci - prosté lidské odvahy vystoupit z davu a "jít na smrt" s vědomím, že umírám za právo a pravdu. ONI se bojí abychom se nestali zvědavými a svéprávnými občany, kteří vnímájí právo na svá práva (zejména pak skutečnou svobodu), právo nemuset se bát souseda a kolegů v práci, s kým a o čem se baví Vaše děti,schovávat za ustrašený anonym...každému z nás je jasné, že hra na ANONYM je absolutně zbytečná - IP adresa je Váš otisk prstů, a Zvědavec je jedna z posledních barikád na cestě NWO, tudíž jsme všichni MONITOROVÁNI (zatím)...

SMĚŠNÉ je, že stačí TAK MÁLO, abychom společně ukázali na fakt, že náš VELKÝ BRATR je nahý !!! Klíčem je podporovat veškeré aktivity, které povedou k DIVERZIFIKACI moci a znemožní hochům v NWO nás zavřít do svých "entertainment to death" klecí !!!

186699

16.03.2009 23:43

NSA nabízí miliardy za vyřešení odposlechů Skype

Our Future Will NOT be User Friendly

Jirka R. 82.?.?.?

Na titulek jsem si vypůjčil trefný citát z paranoidní Bible 21. století Matrixu:

4 zásady, které možná změní (nejen Váš) Svět !!!

1) Každý z nás má možnost sabotovat STATUT QUO pomocí nenakupování produktů spojených s CORPORAČNÍ MAFIÍ. Když to bude dělat jednotlivec, nikoho tím neohrozí, pokud ale vytvoříme OBČANSKOU SPOLEČNOST, které se nejen náš stát TOLIK bojí, a bude nás dost na odhození strachu z perzekuce ze strany současné MOCI,
pak budeme mít dostatečnou sílu na likvidaci čehokoliv, co je drží u moci. GANDHI ukázal cestu - jediná trvale otevřená cesta je občanská neposlušnost !!!

2) Vzdělávejte své blízké - otevřete jim oči, trpělivě snášejte pocit výsměchu a ťukání na čelo, protože události jsou již tak v běhu, že dříve nebo později Vaše argumenty spolu s přehledem o situaci narazí na opožděné ozvěny z "CORPORATE WORLDNEWS" a otevřou mnoha lidem oči a i oni budou chtít přidat pomocnou ruku a budou jiné učit žít v tomhle "premade Matrixu".

3) Žijte střídmě - konzum je RAKOVINOU Vašeho těla a duše !!!
Právě neřízený konzum z nás dělá JEJICH otroky, čím menší má člověk FYZICKÉ potřeby, tím méně tuto RAKOVINU živí !!!
Člověk zatížený úvěrem nebo Hypotékou je dokonalá a poslušná verze OTROKA 21. století !!!

4) Bojkotujte volby - přesvěčte co nejvíce lidí, že volit kohokoliv není řešením, dokud systém "nevypneme" a "nerestartujeme" - teprve drtivá neúčast u voleb otevře těm prasátkům u jejich sněmovních korýtek oči !!!

186700

26.04.2009 23:10

Projev íránského prezidenta Ahmadinejada na Durbanské konferenci OSN o rasismu

Hodnověrnost Ahmadinejada

Jirka R. 82.?.?.?

Pár faktů o panu profesoru Ahmadinejadovi:

Já osobně nerad soudím knihu podle obalu - spíše se ač ateista řídím: "podle skutků poznáte je"

převzato z Wikipedie:

Ahmadinejad became the first president of the Islamic Republic in twenty-four years who was not a religious cleric.

Stal se prvním prezidentem, který není církevní hodnostář po 24 letech. (Už tohle je v teologem Chomejním zcela ovládnutém státu raritní a ukazuje to na proces "demokratizace" Iránu. To logicky mnoha "zaťatým" stoupencům církví ovládaného státu dost vadí a proto je prezident ve stejné pozici jako např. Vojciech Jaruzelski při stanném právu v roce 1981 v Polsku kterým svoji zemi zachránil od okupace státy Varšavské smlouvy ...

Jinými slovy pokud hovoří "verbálně agresivně" proti jediné jaderné velmoci na středním východě a jejímu destabilizačnímu vlivu na ostatní země (ano Steve a spol. YOU CAN BOMB OSIRAK, but Iran could not bomb Israel?? Tím získává body doma, kde lidé vědí z vlastní zkušenosti o čem mluví,ale ztrácí je venku u neinformované a proizraelsky zmanipulované světové veřejnosti ...

During the presidential campaign in 2009, political opponents have speculated that the name was changed in order to cover Jewish roots.

Během prezidentské kampaně v roce 2009 jeho političtí odpůrci spekulovali, že si nechal změnit jméno, aby zakryl svůj údajný židovský původ ...

Když už NIC nezabírá, udělejme z něj Žida [smích](koukám, že i v Iránu mají své PR machry formátu Marka Dalíka) ...

His campaign motto was, "It's doable and we can do it."
Motto jeho politické kampaně, se kterou vyhrál volby:

Málo platný, lidi milují "YES WE CAN" a když už kandidát není balík z Texasu, co lidi utáhne akorát na svoji "vesnickou bodrost a tupost", tenhle pán se za to, že má klasické vzdělání a sečtělost nemusí stydět a pokud mu nějaký propagandisti cpou do huby, že nemyslí, co říká, prosím aby nám někdy retro rozklíčovali projevy G. W. Bushe o zbraních hromadného ničení v "Evil Empire" Iráku ... [velký smích]

WoW - zajímalo by mně, s čím vyhrály první demokratické volby v Izraeli Moše Dajan a Golda Meyrová?? Jak by asi Steve and his Israeli boys reagoval na 60. starou písničku Moše Dajana o tom, že: "Izrael musí být jako vzteklý pes, příliš nebezpečný, než aby si na něj někdo dovolil." To by bylo křiku, kdyby to zaspíval interpret z opačného strany táboráku co?? [bliji]

Já mám v osobě pana prezidenta Iránu jasno, co Vy??

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

189561

28.04.2009 17:45

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

Nelze vyvinout celosvětově působící nákazu

Jirka R. 82.?.?.?

1) Na planetě je mnoho uzavřených skupin genů, je dokázáno, že jednotlivé "rasy" mají zcela odlišnou rezistenci na různé podněty - např. Španělé = bílá DNA "importovali" k původním obyvatelům Ameriky = červená DNA pro Evropu banální nemoc, která však původní Indiány téměř vyhubila. Stejně tak pandemii dýmějového moru v Evropě přežili jen lidé, kteří byli geneticky "slabší" = klíčem byla špatný příjem železa v krvi = hemofilie, která neumožnila dýmějovému moru sytit se železem obsaženým v krvi - takže každá sebebanálnější nemoc má svůj pevný řád a smysl a ačkoliv se může jevit jako zlo, v konečném součtu se může objevit jako DAR !!!

Příroda stejně jako "šílení vědci" svůj produkt cílí na VĚTŠINOVOU POPULACI - ideální podhoubí pro pandemii je podobný genom, což je v Latinské Americe ukázkový případ !!!

2) Příroda sama se chrání před oslabením genomu neustálou mutací genofondu = ačkoliv nejsem příznivcem mísení ras, fakta jsou jasná - možná teď někoho "pravověrného" naseru, ale to co plánoval "Vůdce" by lidstvo spolehlivě vyhubilo - tzv. "Árijský" neboli Nordický plavý DNA typ představuje geneticky nejslabší DNA - modrá barva očí a plavé vlasy a s tím spojená světlá pokožka představují nejmenší ochranu před zhoubným vlivem UV záření - a jak víme, mnohé Severské státy v tomto úsilí o "šlechtění" rasy pokračovaly až do 70. let nedobrovolnou sterilizací "ne-nordických žen"...

3)Obyvatelé střední Evropy představují unikátní genetický "mix" - zejména naše země byla historicky mnohokrát dobyta a genom "dobyvatelů" se mísil s původními Geny Keltů, kteří zde původně žili. Dokonce i Slované, od kterých odvozujeme svůj původ nejsou původním kmenem žijícím na tomto území.

3) Pokud ve svém rodokmenu můžete vystopovat Ugrofinskou stopu (Maďary nebo Finy jako nejméně četný genofond)- pak máte 90% imunitu na většinu epidemií. Důvod je prostý - pokud jde o přírodní mutaci (v kterou tak jako Vy nevěřím) i laboratorní vir bude mít stejného "GENIA LOCI" = jeho zacílení a snaha vyhubit majoritní GENOM dané cílové skupiny !!!

4) Prevence = jak již bylo řečeno - vynechat očkování "PROTI" protože chřipkový pra-virus je prvotní příčinnou evoluce druhu HOMO SAPIENS - tudíž každý z nás má v těle receptory ale čím se lišíme je míra RESISTENCE vůči nim - daná geneticky - čím "úzkoprofilovější" GENOM - tím vyšší míra resistence.
Sportovat, protože tělo je unikátní antibiotikální laboratoř, jenže nefunguje "na povel" ale IMUNITA se buduje celoživotně.

Pro ty z Vás, kteří v něco Věří - Víra je spouštěcí autoimunitní mechanismus č.1 !!! viz. legendární "Věř a Víra Tvá tě uzdraví" !

189741

30.04.2009 20:14

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Rasista?

Jirka R. 82.?.?.?

David Duke je přirozeně kontroverzní osobnost. V posledních 10 letech mám dost hnusný pocit, že každý kdo má dost vysoké IQ na to, aby byl schopen formulovat vlastní názory je pro Mainstream nežádoucí ... Co se mně týče, středobodem a ústředním mottem jeho přednášky nejsou "narážky" na Honzu z Husí ... ale FAKT,že zmínil tolik opomíjený fakt,že pouze intelektuál dokáže argumentovat i proti stanovisku, které je mu z duše protivné - důstojně a s nadhledem a noblesou.

JEN IDIOT umírá NEPOUČEN - Scio me nihil scire.

Umět pochopit opozitní názor a případně ho převzít za vlastní, když si uvědomím celou váhu své mentální slepoty je hlavním měřítkem intelektu. Kdo není schopen názorové evoluce není schopen myslet. Na druhou stranu pokud vím, že stojím na správné straně - nesmím sklouznout do praktik primitivů - čím víc něčemu nerozumím, tím hlasitěji to dávat najevo ...

I názorový oponent na úrovni je mi milejší než přitakávající užitečný idiot. V tomto kontextu pan Senátor Duke intelektuálně dospěl a já ani Vy nejste Poslední Soud, aby jste řešili hříchy jeho mládí.

Slovy Miroslava Štěpána - stranickou legitimaci v téhle zemi mělo 2.000.000 obyvatel, kteří poctivě platili příspěvky. Co je k tomu vedlo je LHOSTEJNÉ - ZRADA může mít mnoho podob - strach o sebe nebo o své bližní, touhu po moci, víru, že to "rozložím zevnitř" - tohle všechno jsou jen IKONY, kterými si ti dotyční omlouvají ZRADU svého SVĚDOMÍ !!!

Tihle ocáskové ihned po revoluci nakoupili OF legitimace a pak ty krásné s růží, nebo modrým opelichancem ...

Soudruh Štěpán byl souhrou osudu jeden z mála těch, které SLEPÁ MOC vynesla na vrchol "v rozpuku mládí" = ještě před senilitou. Celá ta listopadová fraška byla zinscenovaná GRU - o zvolení Václava Havla prezidentem bylo v Rusku rozhodnuto už v říjnu 1989 a tohle bylo soudruhům sděleno !!!

Kdyby tady šlo o demokracii, tak nezvolí Čalfu, Kočárníka, Tošovského, Salzmanna a všechny ty nomenklaturní kádry !!!

"Kontinuita převzetí moci" = Havlovo věčné zaklínadlo je podvodem na nás všech !!! Mrzí mně jen jediná věc, že Karel Kryl - kterého po Janu Palachovi považuji za druhého VLASTENCE umíral v totálním zapomnění a on sám naši "Post Plyšovou Éru" vnímal jako největší úpadek od doby NORMALIZACE !!! Už to, jak dojemně zpíval nomenklaturní kádr Gott na jednom balkónu spolu s Krylem státní hymnu nás mělo varovat.

Rozhodně nestojím o žádné "radikální řezy" typu kulturní revoluce soudruha MAA v ČLR ale mám fakt pocit, že porevoluční mamon a strach v nás definitivně ZLOMILI to jediné, co dělá život důstojným = naši ČEST !!! Komančové se o to marně 42 snažili a těmhle "pravdo láskovcům" se to podařilo už za 19 let??

Je smutné, když bývalému rasistovi není těmi "politicky korektními" současnými dovolit říci svoji pravdu ...

189973

05.05.2009 21:26

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

ZOPA - future bank killer !!!

Jirka R. 82.?.?.?

V přesném protikladu Židovskému systému úroků z úroků a toxické měny, která devalvuje v důsledku neřízené obligace dalších a dalších "virtuálních peněz" do systému je Arabský model,
který už tisíce let neotřesitelně odolává tlaku "řízených krizí".

Základní fakt je, že pro Araba je LICHVA v Koránu oceněna trestem smrti - což je vzhledem k povaze LICHVY sice drakonický ale přesto zcela adekvátní trest.

V Arabském světě je úrok neměnný - je to přesná procentní částka odvislá od Vaší platební historie a morálky splatná předem.

Evropský model, který původní arabský model významně optimalizoval z hlediska sdílení rizik se jmenuje ZOPA a má extrémní potenciál !!!

http://www.e15.cz/burzy-trhy/zopa-vyuziva-problemu-bank-92413/
http://uk.zopa.com/ZopaWeb/

190435

05.05.2009 21:34

Vláda táhne do boje proti extremismu

Kdo způsobil požár Říšského sněmu??

Jirka R. 82.?.?.?

Koukám Íčko se chodil inspirovat přímo k Vůdci [velký smích]

Koukám už je zase před volbami, a žádný další Kubice v dosahu, no tak se toho náš GEROJ ve jménu svobody názoru (toho Modrého) Ivan ujal sám [velký smích]

Možná by stálo natočit remake Trainspottingu, kde je scénka kdy BEGBIE hodí krígl do tančícího davu a pak to jde vyšetřovat ...

Tohle je přesně náš Kačer Ivan !!! [velký smích]

Ivanovo životní motto
- zdroj: http://www.langer.cz/texty.php?menu=4&texty_id=11

Proč jsem se zapojil do politiky

Cením si svobody, jako praktické možnosti ovlivňovat svůj život a zodpovídat za něj. Je pro mě důležité, aby existovaly podmínky pro svobodné rozhodování každého z nás a pokládám za správné, abych k jejich vytvoření a udržení přispíval. [bliji]

190438

07.05.2009 00:44

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: ZOPA - future bank killer !!!

Jirka R. 82.?.?.?

Pro Vojtu - skusme se zamyslet, kde v Rakousko - Uherském mocnářství císař pán ráčil vybudovat centrum průmyslové výroby?

Většinu průmyslové výroby strategicky umístil do samotného srdce habsburské monarchie - do Čech a na Moravu. To byl docela příjemný dárek na rozloučenou, co myslíte?
S tím není zase až tak těžké být GEROY - zvláště, když místní obyvatelé nejsou zrovna negramotní neandrtálcí, nýbrž velmi talentovaní chmatáci.
Z hlediska historické spravedlnosti lze separaci Česko-Slovenska z náruče Mocnářství brát jako splátku historického dluhu, který nám vzniknul po exemplárně prohrané bitvě na Bílé Hoře.

Ani ortodoxní košér řezník nevyřeže z krávy více než 4x kopyta.
Ale jen košér obchodník dokáže z jedné krávy prodat kopyt 6, někdy i 7 ...

Princip lichvy spočívá v tom, že s každou výměnou oběživa se násobí jeho "hodnota". Víte milý Vojto proč Arabský svět má tolik peněz? Protože je stejně jako USA a Rusko prakticky těží ze země v podobě ROPY. Jaký je rozdíl v Arabském a USA modelu refinancování zisků z ROPY? Arabové si sakra rozmyslí, komu své petrodolary půjčí.Skuste přijít do Arabské banky a chtít milion. Bez předchozí platební historie a dalších lidí, kteří se zaručí za Vaši bezúhonnost a platební morálku Vám nepujčí ani penny.

Ekonomika USA je založena multiplikačním efektu "virtuálních dolarů", která je přirozeně - od roku 1971 je vše kryto dalšími emisemi této měny, nikoliv však něčím hodnotným, případně směnitelným. To znamená, že je v jejich zájmu, aby tuto dolarovou rakovinu rozšířili co nejvíce, protože jen tím dokáží sanovat samoinflační mechanismus nekryté měny. Dolar funguje pouze z důvodu, že spousta zemí se rozhodla ho sponzorovat jeho používáním jako mezinárodního směnného platidla. Pouze TOHLE dělá s dolaru víc, než cár kokainem zašpiněného toaletního papíru. [velký smích]

190553

08.05.2009 12:55

Talibanský teror

RE: Tak paštunské kmeny

Jirka R. 88.?.?.?

G.W.Bush svého času měl velmi ambiciozní cíl instalovat další "Bondsteel" na území Iráku, z kterého hodlal vytvořit "vzor demokraticky řízeného státu" pro ostatní muslimské země. Podařilo se mu akorát to, že nasral všechny státy okolo a upevnil Islámský vliv i v zemích, které by se za normálního vývoje zřejmě přiklonili k "monarcho-demokracii" typu Spojené Arabské Emiráty, které reprezentují maximum co lze silou petrodolarů v tomto regionu získat. Klid zbraní výměnou za nevměšování se a vládu "dosazených pro západních ropných monarchů".

Pokud do toho budou USA ještě pár let "kérovat" dosáhnou akorát toho, že inteligentní a velmi ambiciózní vládci typu Iránského tandemu Chomejdí - Ahmadínežád najdou cestu, jak pod vizí společného nepřítele sjednotit i vzájemné historicky dané neshody mezi Śííty a Sunnity a ustanovit společný stát. Hranice tohoto státu jsou jasné, Irán, Irák, Avghanistán, Pakistán + pár nevýrazných, které se přidají typu Libanon a Sýrie. Vzniklý kalifát by byl rázem hráčem číslo 1 v regionu Přední Ásie - jaderná velmoc ovládající většinu ropných a plynových polí + US spotřební plodiny číslo jedna - máku setého.

Přirozený spojenec v této lokalitě představuje Rusko - od doby, co USA trvale Rusko ohrožují sérií instalovaných loutkových pro washingtonských režimů v ex-Sovětských satelitech se Rusko soustředilo na "nové trhy", které jí v mezinárodní geopolitice mohou pomoci k znovunabytí ztracené pozice neotřesitelné supervelmoci. Vzniklý partnerský program by ZCELA zablokoval obchod s ropou a zemním plynem - vzniknul by MONOPOL, který by oběma členům aliance mohl pomoci rychle obnovit ztracené pozice. Pokud by se v rámci Shanghajské inciativy = ASIJSKE NATO přidala i Čína, pak vytvoří obchodní svět sám pro sebe, a USA závislé na mezinárodním obchodu s ropou a plynem realizovaném v DOLARECH, která tvoří od roku 1971 páteř jejich ekonomiky už nespasí nic.

Čeho se obávám já, je že existuje "druhá cesta" - USA bude na oko hrát svoji deadly game na demokracii do chvíle, než "povstalci" zaručeně získají A.bomby. Poté do konfliktu musí zavléci svého jediného "neutrálního" spojence v regionu = INDII,které připadne role černého petra místo Izraele. Indie za podpory USA a Izraele "vyhlásí" obrannou válku proti Pakinstánu, který jí leží spolu s Kašmírem v žaludku už od 1947 a kulisy pro VW III. jsou dokončené. Jakoby "náhodou" vyletí z Pakistánu (jediné země prokazatelně vlastnící technologii A.bomby) osamělá střela kamkoliv (podle úrovně technologii)= Evropa, příp. jiné US protekcionistické teritorium a USA zažijí svoje další 9/11 trauma, které tento poměrně tupý a snadno zmanipulovatelný národ donutí jít opět někam "bránit svoji demokracii".

190666

08.05.2009 12:59

Talibanský teror

RE: Tak paštunské kmeny

Jirka R. 88.?.?.?

... dokončení:

Jediná cesta k stabilitě regionu spočívá v rychlém spojenectví klíčových států (Irán, příp. Pakistán) s váhajícím Ruskem, kterému současný "status quo" nahrává více, než-li otevřené spojenectví s politicky nestabilními Arabskými zeměmi.

Pak uz by USA nezbyla jiná možnost, než-li stáhnout ocas, nebo proaktivně zaútočit v Rusku ve snaze neutralizovat jedinou hrozbu komplexní jaderné odvety, pak by po případné porážce Ruska USA byly jedinou zbylou jadernou supervelmocí, které by stačilo ukázat prstem na to, co zbylo z Ruska a říct "ty ty ty, neser nás, nebo skončíš jako ONI". Jen budoucnost ukáže, která stránka US mince zvítězí, zda svým vzrůstajícím tlakem na tento region je donutí k spojenectví, nebo ponechají věci jejich přirozenému vývoji. To, že Rusko i USA si rádi hrají na válku s cizími vojáčky je od Koreje, Vietnamu a dalších válek známý fakt.

190667

11.05.2009 16:33

Lisabonský hon na Klause Zdroj: CTK

RE: Proč je Lisabonská smlouva špatná?

Jirka R. 82.?.?.?

Princip sjednocení Evropy by - pokud by nebyl prosazován Tvůrci NWO byl velmi rozumnou myšlenkou. Sama smlouva, byla-li by prosazována morálními lidmi, kteří dokáží odolat obrovskému tlaku korporací na její vykládání dle korporačních zájmů by měla jednu stranu A4 a stálo by tam něco ve smyslu US ústavy z roku 1776 ... (ikdyž to podepsalo ze 44 signatářů 33 Svobodných Zednářů řízených z Anglie, furt to má jakousi vypovídací hodnotu.

Pokud přihlédneme k době kdy US ÚSTAVA vznikala = sjedocuje 50 zcela odlišných států získaných buď coby Válečná kořist na Velmocech z Evropy, nebo byla zakoupena za bohatství původních obyvatel Ameriky, pořád je to snaha vnést Řád do Chaosu (byť vyvolaném těmi samými lidmi)...

Důvody proč číci LISABONU NE:

0) ve smlouvě je jasně řečeno, že odmítne-li ji JEDEN stát, je neplatná a tento základní princip svobodné volby již byl pošlapán zpochybněním IRSKÉHO NE v referendu.

1) smlouva je zbytečně rozvleklá - aby se zachovalo zdání "demokracie" - každý stát (a hlavně Masters of puppets) si tam pomocí své LOBBY zaháčkoval "své jisté" takže ve své podstatě půjde o větší "mrdník" než STATUT QUO.

2) Smlouva je psána tendenčně - záměrně znemožní jednoznačný výklad - je psána tak, aby se nastolil v Evropě neznámý princip "PRECEDENTU" - takže druhý důvod proč NE.

Zkrátka a dobře - chceme li tady mít EVROPSKÉ USA??
- stačí opsat a časově aktualizovat US Constitution + 27 dodatků ... není na to třeba mít popsáno tisíc stran právního kryptojazyka.

Koho tedy volit?? Určitě volitelné strany - rozhodně NE statut QUO v podobě ODS + její oranžové sestře ČSSD.

Komu je lhostejné, kdo tam bude, hlavně když vymete ten bordel, co tam je teď = DECLAN GANLEY a LIBERTAS (u nás zastupuje Vlasta Tlustý a Jan Schwippel) ideový partner této strany je Europoslanec Železný:

např. dle Europoslance Železného smlouva umožní prolomit tzv. Benešovy dekrety - cituji:

"Zatímco teď rozhodovaly s konečnou platností české soudy a zamítaly restituce majetku sudetských Němců ze známých důvodů, pak by se o tom mohlo rozhodovat u Evropského soudního dvora v Lucemburku. Tam Malťan, Fin a Portugalec budou rozhodovat o tom, zda sudetský Němec, který tam už přijde jako evropský občan, je nadán stejným právem k restituci jako český občan na našem území. Na základě principu rovnosti budou podobní lidé tvrdit, že jsou diskriminováni, a podle toho může být rozhodnuto".

Kdo nechce dělat zase "až takový vítr" ale změnu přeci jen chce doporučuji přečíst si, co k problematice LS říká ideový korunní princ našeho osamělého bojovníka Václava Klause - Petr Mach

http://www.eportal.cz/Articles/1821-jak-cist-lisabonskou-smlouvu.aspx

Ideový partner této strany je Europoslankyně Jana Bobošíková

190884

13.05.2009 03:23

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

z dokumentu vyplývá obava před Libertas - o důvod víc je zvolit

Jirka R. 82.?.?.?

“One of their concerns is addressing and neutralizing the anti-Lisbon treaty movement called “Libertas” led by Declan Ganley. One of the Bilderberger planned moves is to use a whispering campaign in the US media suggested that Ganley is being funded by arms dealers in the US linked to the US military,” reports CFP.

Po tomhle já mám jasno, strany, které bych volil raději mají 0,0001% šanci, Libertas - ať už to bude cokoliv představuje skutečnou opozici a nabízí reálnou alternativu, která je volitelná napříč EU.

Jejich (Bilderberg) spin doctoři a opinion makeři to tady v ČR zkoušeli s "pochybným" zdrojem peněz pro p. Ganleyho - údajně z Ruska, teď koukám že se pro tuhle roli hodí víc USA [velký smích]

Jediné, co mě malinko vrtá hlavou (ale tak chytří snad zase nejsou), jesli to není nastrčená figurka, takový maják v bouři, který odfiltruje "nejspokojence" a pak je názorově prodá mainstreamu
(protože EU nezná slovo opozice) podobně jako to tady u nás udělala ODSka se svojí Modrou Šancí.

O Ganleym nic nevím, ale tady to vede Vlasta Tlustý a toho si s ODS dnes nedokáže spojit NIKDO - a to je pro mně dostatečnou zárukou jakési elementární poctivosti - způsob,
jakým z Vlastovýma reformama po volbách "vyjebali" (promiňte ale není přesnějšího výrazu) mě utvrzuje v tom, že LIBERTAS jdou skutečně PROTI EU a spolu s prezidentem chrání národní zájmy ČR.

191012

13.05.2009 22:01

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

RE: z dokumentu vyplývá obava před Libertas - o důvod víc je zvolit

Jirka R. 82.?.?.?

http://www.ceskenoviny.cz/domov/zpravy/zelezny-i-pres-rozsudek-zustava-na-kandidatce-libertas-cz/376717

Nabídnul odstoupení ze své funkci - což je normální krok slušného člověka. Causa "okrádání státu" je ve skutečnosti nedoplacené DPH za obrazy - navíc byla uhrazena - sice "po termínu" ale žijeme v zemi s chronickým neplacením závazků vůči státu - lidé typu Kožený, Pitr, Krejčíř si na tom postavili živnost - proti nim je případ Dr. Železného jen účelovou manipulací ho hodit do stejného pytle.

Cituji: "Z vyjádření celníků, které si odvolací soud vyžádal, vyplývá, že ačkoli za obrazy nebylo nutné platit clo, vztahovala se na díla DPH. Podle pravomocného verdiktu státu na dani vznikla škoda ve výši téměř šesti milionů korun. Někdejší právníci Železného daň zaplatili krátce poté, co si jej kvůli kauze pozvala policie. Podle Macha to bylo ovšem až po několika letech a ve chvíli, kdy Železnému hrozil trestní postih".

191077

14.05.2009 21:04

Banka KBC čelí vážným problémům

Tak už to ZAČALO pánové !!!

Jirka R. 82.?.?.?

Nedávno jsem byl v pobočce Komerčky a dali mi mimo jiné k podpisu tenhle papír - prý "rutinní" záležitost ...

ve smyslu zákona 4. odstavce 5. zákona č. 253/2008 Sb. o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu nejsem v kontaktu z žádnou
"politicky exponovanou osobou" ani osobou blízkou této osobě.

Co k tomu říká Ministerstvo Financí ČR?

Zjišťování, zda klient je či není POLITICKY EXPONOVANÁ OSOBA:

Pojem „politicky exponovaná osoba“ (zkráceně „PEP“) viz § 4 odst. 5 zákona č. 253/2008 Sb.; pro účely zákona jsou sledovány pouze „cizí“ politicky exponované osoby, tedy takové,
které mají bydliště mimo Českou republiku nebo významnou veřejnou funkci vykonávají mimo Českou republiku.

Nebo tohle:

Zda je klient PEP lze zjistit: použitím některého ze systémů pro kontrolu a vyhledávání „rizikových“ klientů, které jsou založeny na veřejných zdrojích a které jako placenou službu
poskytují některé specializované podnikatelské subjekty,
vlastním šetřením např. za využití otevřených zdrojů informací apod., nebo prohlášením klienta při identifikaci na počátku obchodu/obchodního vztahu; současně je vhodné klienta zavázat (např. ve všeobecných smluvních podmínkách) i k oznámení případné změny,pokud by nastala v době trvání obchodního vztahu.

Teď mi prosím řekněte, copak tady KURWA někdo podepsal THE PATRIOT ACT?? Něco mi uniklo?? [bliji]

191173

18.05.2009 23:27

USrael to dokázal

RE: Z rozhovoru Jaromira Jagra v iDnes:

Jirka R. 82.?.?.?

Já zastávám názor, že Jarda prošel myšlenkově opravdu (a na hokejistu zvlášť) velký kus cesty a rozhodně to už není rozcapanej 19 letej mladíček, co "žere USA" - je to pán v našich letech, co mohl srovnávat a VÍ - nikoliv TUŠÍ kde je pravda.

Už jen to, že si vybral PRAVOSLAVÍ svědčí o jeho dobrém vkusu. Od Nikosijského papežského schismatu je PRAVOSLAVÍ (jak už název napovídá) ideově nejvěrnějším pokračovatelem toho, co původně soudruzi kolem Jezuse from Nazareth měli za lubem. Můžete si myslet co chcete o RUSKU, ale to původní RUSKO - před importem německého profesionálního provokatéra Uljanova v zapečetěném vagonu se 100.000 říšskými markami, TOHLE RUSKO byla naše slovanská RODINA. Oni nás nikdy nezavrhnuli, zatímco my je ve své "demokratické slepotě a zášti" ano. Bůh suď co by se stalo v roce 1968 kdyby to u nás Sověti "pustili" jako to udělali v roce 1989 a nechali to divadlo dohrát až do hořkého konce. Tenkrát "studená válka" byla sakra horká a obě strany hledali kulisy pro další kolo měření sil.U nás bylo dost jaderných střel zamířených na Západ na to, aby Jestřábové ve White House měli svoji III. World War už v roce 1970. Naštěstí Tohle Rusko umřelo v agonii "demokratizace" zinscenované loutkovými vládci Gorbačovem a Jelcinem. To, co z Ruska zbylo se podařilo plukovníku KGB Putinovi v roce 1998 alespoň probrat z KOMATU, když už ne resuscitovat. A o tom JARDA mluví.

Uvědomte si fakt, kolik národností má Ruská Federace - 56 tuším.
Kolik jich se vším tím importem má USA?? I kdyby každý indiánský kmen reprezentoval jeden národ, pochybuji, že bychom se dopočetli půlky. Demokracie jedince začíná a končí tam, kde začíná demokracie druhé osoby. Pak musí nastoupit despocie - a moudrý despota (báťuška CAR)představuje historicky nejvýkonější státní zřízení jaké Rusko poznalo. A i tohle Jarda pochopil.

191418

19.05.2009 21:16

Amerika píchá v Pákistánu do vosího hnízda

Rozděl a znovu Sjednoť - aneb jak zneužít touhu po svobodě pro svůj prospěch

Jirka R. 82.?.?.?

Kdysi platilo "Rozděl a Panuj" - jak ukázal nově vznikající superstát uvnitř EU - pod záminkou osvobození od okupantů - přitom každý jen trochu vzdělaný člověk ví, že po tisíc let bylo toto území Srbské a okupanty jsou právě Albánci... dochází k plíživému sjednocení etnických Albánců - nová "VELKÁ ALBÁNIE roste za vydatné podpory EU = Albánie, Kosovo a nyní jen zbývá odtrhnout Albánskou menšinu žijící na území Makedonie, Černé Hory a Řecka. http://cs.wikipedia.org/wiki/Velká_Albánie

US médii je Kosovo prezentováno jako "ostrov svobody a demokracie" - ve skutečnosti však totálního morálního rozkladu, pod vlajkami nacionalismu, kde se bude dát "protektorovi" prosadit vše, co v daném regionu potřebuje. Už nyní se z dříve neklidného regionu stala dálnice pašování opia a heroinu do Evropy, dále zde kvete díky obrovské nezaměstnanosti obchod s bílým masem a to vše za tiché podpory a logistického zastřešení USA pomocí CAMP BONDSTEEL http://cs.wikipedia.org/wiki/Camp_Bondsteel

Dalším učebnicovým příkladem jsou "nepokoje" v Gruzii - tady je Rusko vykresleno Západem coby agresor usilující o rozbití Gruzie. Přitom právě jedině Rusové respektují původní hranice státu z před Sovětské éry =(ikdyž jsou bezpochyb vedeni ambicí kromě obrany svých občanů hlavně zachovat strategickou rovnováhu sil v regionu). Tyto dvě "vzbouřenecké provincie" byly ve skutečnosti "darem" největšího Gruzince - Josifa Visarionoviče Džugašviliho rodné svazové republice.

Naštěstí nepovedený pokus G.W.Bushe o "sjednocení" nového státu pod vládou etnické menšiny Kurdů - tím i získání doživotního práva na novou "Bondsteel" a zřejmě i ropných polí na území nového státu za "barter price". Tady vše ztroskotalo zřejmě na odporu Turecka, které si nehodlá rozbít územní celistvost, ikdyž kdo ví, co udělá úplatek v podobě přijetí do EU a tranzitní ropovod NABUCCO. Ze "zbylým" osazenstvem tohoto státu by USA udělali to co praktikují již nyní - zavlečeni do krvavé náboženské války by se Šiíté i Sunnité vybili k všeobecné spokojenosti "nových vládců regionu".

Kurdové - etnikum "uvězněné" v hranicích Turecka, Iráku, Iránu a Sýrie - http://cs.wikipedia.org/wiki/Kurdistán

Stejná situace je v mnoha dalších místech Světa - nejblíže "Civilizované Evropě" Baskové, původní národ uvězněný mezi Francií a Španělskem, Belgie rozkližená spory mezi Vlámy a Valony, atd. to vše jsou pootevřená vrátka, kde Mocní tohoto světa rádi vstrčí své dva prstíčky a hned zase půjdou ...

191491

21.05.2009 21:14

Ještě jednou k článku Na židy dojde až pak

Existuje jedno území, kde by Romové nikomu nevadili

Jirka R. 82.?.?.?

Je to území s plnou infrastrukturou - školy, panelové domy, vše postavené v roce 1970 - tedy na současné Romské poměry prakticky ZÁNOVNÍ !!! Jde o město pro 50.000 obyvatel - jmenuje se PRIPJAŤ - dokonce by Romský stát měl i vlastní zdroj el. energie !!! Na tomto území byla UNESCEM vyhlášena dokonce rezervace, protože se sem navrací v Evropě již vyhynulé druhy zvířat jako je medvěd, vlk a rys !!! Na toto území si žádný stát na světě nebude činit sebemenší územní nárok (minimálně několik dalších set let).

Pokud máme Romy dotovat z fondů EU, tohle je ideální místo pro dotace. http://cs.wikipedia.org/wiki/Pripjať_(město)

191676

31.05.2009 16:52

Doublespeak o Severní Koreji

Co na to říká Jerry Fletcher?

Jirka R. 88.?.?.?

Dovolte mi pár citací s "bible" konspiračních teoretiků:

Jerry: "A good conspiracy is unprovable. I mean, if you can prove it, it means they screwed up somewhere along the line".

Jerry: David Berkowitz, Ted Bundy, Richard Speck...
Alice: What about them?
Jerry: Serial killers. Serial killers only have two names.
You ever notice that? But lone gunmen assassins, they always have three names. John Wilkes Booth, Lee Harvey Oswald, Mark David Chapman...
Alice: John Hinckley. He shot Reagan. He only has two names.
Jerry: Yeah, but he only just shot Reagan. Reagan didn't die.
If Reagan had died, I'm pretty sure we probably would all know what John Hinckley's middle name was.

About lone gunmen having three names each:
Jerry: I just thought of another one: James Earl Ray, the guy who got Luther King. Then of course, there's Sirhan Sirhan.
I still haven't figured that one out. Maybe it's Sirhan Sirhan Sirhan, I don't know.

A v poslední řadě luxusní hláška: If the intelligence community is a Family, think of us as the Uncle no one talks about.

Jinými slovy i "loutkáři" mají opozitní názory na to, jak chtějí své ovečky vést. Tak jako ČSSD potřebovala zrušil pro lidi tolik výhodné společné zdanění manželů a vyšší odpočet úroků již zaplacených při splácení hypotéky, domluvila se s ODS, která tuhle špinavou politickou práci udělala za ně, všimněte si, že o návratu těchto opravdu významných výhod obě strany svorně mlčí pod společným fanglem, že by to pozitivně ovlivnilo jen určitou úzkou skupinu lidí, a znevýhodnilo by to ty, kteří hypotéku nemají ... znáte jinou skupinu lidí kromě štastných dědiců, profesionálních povalečů(např.Romové) a státních zaměstnanců, kteří by neměli hypotéku?? Např. opatření na podporu mladých rodin - společné zdanění - kde manžel, který pracuje může své ženě závislé na "milodarech" od státu přinést další peníze do rodiny formou odpočtu daně i za manželku ... opět stejná písnička. To "něco pro lidi" nahradil nesmyslný, nekoncepční a trapný "boj o 30 kč" to mase zavřelo hubu na mnoho měsíců, holt opět dali "chátře chléb a hry" a fraška demokratické volby může pokračovat dále ...

192439

29.06.2009 22:08

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: Myslím, že je třeba protiúder.

Jirka R. 82.?.?.?

Dobrý den pane Stworo,

řvoucí a svojí stádností opilý dav v podobě vilné Salome - milenky Ďáblovy si žádá další hlavu Jana Křtitele. Vy jste pro mně ztělesněním objektivní novinařiny, bijete se za pravdu, hledáte ji jako Hrabal na dně prasečích výkalů mainstream mass žurnalistiky, coby tu pomyslnou perličku na dně.

Tady nejde o Vás - Vy jste jen další Milada Horáková - loutka určená k umlčení - Váš proces již byl secvičen, šaškové se sešli, mnozí z nich si rádi plivnou, aby tak zakryli vlastní rozmazaný make-up a nepevný třídní původ svých dětí, pro které se přeci sluší ohnout hřbet a charakter - hlavně aby ONY vyrůstaly v "lepší společnosti" ... Charakterní rodič přeci zradí kohokoliv, aby ochránil vše co je mu drahé ...

Navrhuji založit veřejnou sbírku na Vašeho obhájce a najmout toho nejdrsnějšího GOJIM žraloka, který půjde koupit !!!

194404

09.07.2009 02:20

Zlověstné místo - Astana

Vhodně zvolená lokalita

Jirka R. 82.?.?.?

Co člověka hned praští do očí je výběr lokality -laik si řekne, kdesi v pustině, pozemky tam byly levné ...

1) Strategická pozice Kazachstánu (druhého největšího státu bývalého SSSR), který díky své extrémně dobré poloze vlastní kosmodrom Bajkonur - kdokoliv s atomovou zbraní ovládá a kontroluje Čínu, Rusko i Evropu - vše v dosahu super rychlých střel středního doletu, které jsou schopné letu pod hladinou radaru a nejsou sestřelitelné konvenčními antiraketami.

2) Kazachstán se stal terčem spin negative PR propagandy - film BORAT vybudoval v myslích konzumentů patřičnou averzi, takže průměrný obyvatel Země si díky bravurní satiře p. Saschy Barona Cohena = (dědičné jméno pro Vyvolené) udělal jasnou představu největšího buranova na planetě, přesně v souladu s plány NWO.

3) Zvláštní, celá planeta se pod hrůznými údery ekonomické recese hroutí a lidé houfně přicházejí o práci a střechu nad hlavou, dokonce došlo i na neuvěřitelně na ropě zbohatlou Saudskou Arábii, pyšnou Británii a 6. nejbohatší ekonomiku planety, US stát Kalifornie, zatímco kdesi "na východě" se místní sultán utápí v luxusu a potíže spojené s nějakou globální krizí ho zjevně netrápí??

4) Právě na území Kazachstánu ležela bájná Hyperborea - http://en.wikipedia.org/wiki/Hyperborea prapůvodní místo osídlení předatlantské civilizace, možná pro Vás známější pod jiným jménem Shamballa, http://en.wikipedia.org/wiki/Shambhala odkud dle mystiků pochází původní lidstvo předatlantské éry.

195211

09.07.2009 13:15

Zlověstné místo - Astana

RE: Ale tohle už tu přeci bylo.

Jirka R. 82.?.?.?

to MedWet: díky moc - skutečně jsme lidstvo páté Kalpy - níže uvádím, jak skončily naše 4 předchozí verze:

to Martin1: doplnil bych ještě pár dalších "vzpomínek" poněkud více zajímavých, než relativně "poklidně" opuštěné ruiny.

První doložené použití atomových zbraní ve Starověku (pokud vynechám obligátní Biblí dokumentovanou zkázu měst Sodomy a Gomory)
... popis lokality v eposu Mahábharata včetně popisu výbuchu a vědecky přesných následků ozáření.

Indický subkontinent - Mohenjo Daro: 4.000 let před Kristem

http://www.bibliotecapleyades.net/ancientatomicwar...

Více důkazů o zásahů "Bohů" Starověku a jejich technologie:

Např Vimanika Shastra - http://www.bibliotecapleyades.net/vimanas/vs/defau...

nejcennější dílo Starověku - technický popis výroby meziplanetárních letounů ... dosud jsme jako lidstvo
nedosáhli jejich úrovně technických znalostí !!!

Např. tento masivní sloup z lité oceli starý 1.600 let beze stopy rzi ... http://www.bibliotecapleyades.net/egipto/esp_elect...

195241

10.07.2009 01:13

Kdo by rád viděl kacíře Stworu na hořící hranici?

Paradigma vzdělání mas

Jirka R. 82.?.?.?

Pane Kučero, k Vaší brilantní polemice bych přidal jednu věc, která by také stála za to rozvést. Touha Elit po vzdělání mas.

Skoro by se nabízela nepřímá úměra - čím méně má člověk "do huby" tím více tíhne k duševnímu růstu jako k prostředku přežití. Pokud Vám jde o život, každý se naučí cokoliv, aby přežil. Proto Ti,
co tahají za nitky loutek světa zvolili na jedné straně Země smrt hlady pro lidi prahnoucí po vzdělání a na druhé straně Země smrt ducha z obžerství pro lidi prahnoucí po majetku. Obojí vede ke stejnému cíli
- rezignaci na cokoliv kolem sebe, což je prazáklad dobré ovladatelnosti mas elitami.

Proto je PYRAMIDA tak mocným symbolem, je to znázornění jak si ELITY představují distribuci informací, protože informace jsou sama MOC. Přečtěte si jakýkoliv článek o krizovém řízení státu.

Stačí úmrtí pouhých 18% obyvatelstva na to, aby se Systém začal hroutit(zkolabují veřejné služby)a již po úmrtí 24% dochází k návratu do středověku bez energií, pitné vody a jídla.

Jak říká ten starý vtip:

V jedné firmě zaměstnali kmen kanibalů a při přijímacím pohovoru každému nařídili, že odteď nesmí nikoho sežrat. Všichni to podepsali a vydrželo to dva měsíce a pak se ztratila uklízečka.
Začalo vyšetřování, kdo jí sežral - nikdo se veřejně nepřiznal, ale náčelník si je vzal mimo firmu a tam jeden mladý kanibal vyšel z pravdou ven. Náčelník mu řekl: "TY IDIOTE, to jsi musel sežrat zrovna uklízečku?!?
Už dva měsíce žereme manažery a Ty musíš zrovna sežrat někoho, kdo tady doopravdy pracuje?!? [chechtot]

Jirka R.

195298

11.07.2009 18:32

Co čtete?

Pravdivě o událostech 17.11.1989

Jirka R. 82.?.?.?

Pro lepší pochopení podvodu ze 17. listopadu 1989:
http://www.casodej.cz/analyza17.htm#i

Oba dva (zejména druhý) svazky díla Vítězové - Poražení?
První díl (Havlova parta)jak jinak než beznadějně vyprodán, druhý (Komunisté k dostání v Levných knihách za 10,- Kč

http://www.kosmas.cz/knihy/127134/vitezove-porazeni-iii-dil/

Cituji z bravurní statě již zesnulého disidenta p. Miroslava Dolejšího - vybral jsem část o důvodu listopadových událostí:

" V polovině roku 1988 bylo informováno o přípravě politického převratu v Československu 12 lidí z nejvyššího orgánu KSČ. V říjnu 1989 se tento počet zvětšil přibližně na 90 lidí, z nichž většina nebyla přímo z aparátu KSČ. Naprostá většina členů KSČ byla převratem a ztrátou své moci překvapena a označovala postup svého vedení za zradu. Od února do dubna 1990 nastalo v řadách členů KSČ znatelné uklidnění informovaností, kterou jim zprostředkovalo vedení až na úroveň okresních výborů.Došlo k všeobecnému pochopení faktu, že moc 1,5 milionu členů KSČ, 250 tisíc mužů plně vyzbrojené armády, 60 tisíc mužů FMV, 150 tisíc ozbrojených členů Lidových milicí a půl milionu občanů sympatizujících s režimem, nebyla poražena, a že události jsou taktickou formou změn, jinak v krátké době neproveditelných.
V prosinci 1989 byli všichni rozhodující funkcionáři KSČ, armády, LM a FMV přesně informováni o situaci a jejím smyslu. Latentní pohotovost byla udržována pouze do března 1990, kdy byla situace stabilizována zákonem č. 15/90 z 23. 1. 1990, který zaručoval KSČ veškerou právní ochranu, garantovanou novou vládou. Veřejnost se proti zákonu nepostavila na odpor a situace byla zvládnuta".

Tyto informace jsou potvrzeny např. Miroslavem Štěpánem v druhé knize Vítězové - Poražení [velký smích]

195452

24.07.2009 01:20

Internetoví surfaři dostávají plat za šíření izraelské propagandy

Megafon - možnosti mírového využití

Jirka R. 82.?.?.?

No, rozhodně by stálo za to si "Megafon" stáhnout a mrknout na zdrojový kód. Pokud ho dělalo stejné oddělení Mossadu, které v roce 1984 naprogramovalo ICQ, tak to bude kvalitka, kdysi mě v bývalé práci odstřihnuli od netu, ale spyware made in Israel si s firemním firewallem hravě poradil a fungoval i přes HW blokovaný přístup na internet. [velký smích]

Tak jako každá věc ve Vesmíru má i tento program své zatím skryté "mírové využití" = svůj opak. Stačí si uvědomit, že ARPANET - praotec Internetu byla původně jen malá vojenská síť, která měla 200 přípojek a měla koordinovat jadernou odvetu USA, a díky pár nadšencům se plíživě přerodila v největší zdroj stále ještě svobodných informací celé planety.

Nic neslouží 100% zlu nebo dobru, vždy je tam kvantový faktor, který i těm největším šajbám - spin doctorům a opinion makerům zamotá hlavu. Největším nepřítelem svobody a demokracie je sama ochrana lidí ve jménu svobody a demokracie. Tuto ve virtuálním světě reprezentuje Echelon - http://www.echelonconspiracy.com/
ale i jeho nesmírná filtrovací kapacita při online filtrování x set tisíc klíčových slov bude jednou překročena a toto nejvíce sofistikované zařízení bude poraženo neskutečně primitivní a tím pádem i účinnou technologií a opět zvítězí lidská intuice a "selský rozum" nad nadnárodními vojensko - průmyslovými komplexy. [velký smích] Největší hřích by byl zahodit samu myšlenku použít technologii "druhé strany" jen pro to, že je to "druhá strana". Už ve Vietnamu US Delta zajatcům kradli AK-47 a kouřili jejich "papirosy" a jedli jejich jídla, aby je nezvyklý zvuk a odlišný pach neprozradil.

196269

25.07.2009 15:51

Novinářka žaluje světové elity za bioterorismus

Jak redukovat lidstvo na konkrétní počet?

Jirka R. 82.?.?.?

Základní problém je, že pokud je virus "swine flu" opravdu smrtící, a není to "kachna" tak by muselo existovat funkční očkování pro tu zbylou "miliardu" jak o ní sní Rotschildovci.

Miliardu otroků...

Tohle je opravdu drahý způsob a navíc je ve hře možnost nekontrolované mutace patogenu - daleko levnější je vyvolat dojem, že je virus "swine flu" je opravdu "smrtící" a pak naočkovat předem vytipované jedince skutečným smrtícím virem - ať už se bude jmenovat Tamiflu nebo jinak. Tohle je vysoce sofistikované, velmi levné a ještě více spolehlivé. Základem "vakciny" musí být vir, který umře spolu s naočkovaným, jinak by mohlo dojít k nechtěné mutaci, nebo přenosu na "miliardu otroků" kteří byli vybráni, aby mohli sloužit svým Osvíceným pánům v NWO.

Takže zadání je velmi jednoduché a dokonale kopíruje současnou situaci ... lokality určení k "vylidnění" byly díky ovládání médií vystrašeny natolik, že byl spuštěn pandemický plán celopopulačního povinného "očkování" - viz. Británie.

Tyto lokality budou následně zalidněny "vybranými" otroky a jejich pány...

196346

11.08.2009 17:43

Putin nařídil vyplatit zbytek dluhu SSSR

RE: PROČ CHCE PUTIN SPLATIT DLUH, KDYŽ SVĚT ČEKÁ I-N-F-L-A-C-I ?

Jirka R. 82.?.?.?

Kdo vymyslel paradigma, jak inflace "spolkne" dluhy?? To by platilo pouze v případě Systémového Kolapsu, Systémová "krize" NIKDY nedojde tak daleko, aby to vyvolalo selské bouře - to jde proti principu kapitalismu !!! LID je potřeba udržet přehlcené smyslovými vjemy ve stádiu APATIE vůči čemukoliv !!!

Princip selských bouří, coby "očisty" od krize je možný pouze za principu "Good Guys vs. Bad Guys" po vzájemné dohodě - příklad rok 1987 dohoda o budoucím uspořádání Evropy mezi Mr. Reaganem & Soudruhem Gorbačovem, kde bylo předem domluveno, kdo bude "nosit na stůl" = kdo ho bude virtuálně vytvářet, a hlavně kdo to "zaplatí" = akumulace státního kapitálu mimo dosah mas, až dojde na sérii "Revolucí", které umožní přerozdělení bezcenných nadprodučních výrobků za celoživotní úspory těch "hlupáčků z Východu".

Principem "KRIZE" je opětovné přerozdělení majetku od chudých k bohatým. KRIZE umožní lidem vlastnící volný kapitál nakoupit hodnotné firmy, byty, pole, cokoliv za trapně nízkou cenu. Krize je jen virtuální - pokud mi někdo půjčí další "KREDITY" = virtuální oběživo typu DOLLAR, za které koupím skutečné hodnoty, pak pro mně KRIZE nemá, čím by mě ohrozila !!!

Máte-li volný kapitál, nebo přístup k půjčkám (KREDITŮM),pak sami vnímáte "krizi" jako virtuální, což je vlastně reálně viditelná skutečnost !!!

Existují 4x možné scénáře vývoje krize:

1) Deflace - nejnebezpečnější - smrtící verze.

2) Stagnace - Japonsko - druhá nejvíce nebezpečná verze.

3) Neřízená inflace - libovolná latinskoamerická či africká země, jejíž hospodářství je ovládáno mezinárodním dluhem vůči inflačnímu US Dollaru.

4) Mírný průběh - nesmíte jako stát mít dluh vázaný na dolar = rozumněj žádnou nesplacenou půjčku u OSN, FAO, WHO, nebo jakékoliv jiné "US pračky na špinavé prachy" a musíte mít hospodářství, které není závislé na původci Krize, tedy orientované na export do zemí krizí zasažených nejvíce, případně mít něco, co si lidé musí pořídit i v době krize - např. Strategické Suroviny ...

Bohužel za prvních 10 let rozkrádání Ruska pod maskou "demokratizace" zůstává zázrakem, jak moc a v jak krátké době dokázal plukovník KGB Putin zastavit bezedné kohoutky tekoucí na Západ a alespoň pozastavit Západem řízené rozkrádání a zkázu své rodné Rusi.

Paradoxně od toho "nejhoršího" = (průběh Krize ala USA nebo UK) nás zřejmě ochránila série sanačních opatření (hlavně bank) p. Milošem Zemanem v roce 1998, poté co předčasně vyšlo najevo, zač jsme si mezi lety 1989 - 1997 za krále Václava žili nadluh !!! Řečeno spolu s Tolkienem, někdy i to největší ZLO může mimoděk splodit velké Dobro.

Ono ne nadarmo se praví, čím výš vyletíš, tím hlubší bývá pád !!!

197654

25.08.2009 22:16

Vymazali jste si cookies? Opravdu?

RE: A jak to udělat

Jirka R. 82.?.?.?

Ccleaner je fajn, je to easy, a čistí cookies i neplatné zápisy do registru. Aspoň se tak tváří, ale ačkoliv Zvědavčí cookie vymaže, pár stránek mi přesto v Opeře zůstává... tak nevím.

Obecně si myslím, že Opera je nejlíp zabezpečená, ale nejlepší ochranou, dosud ničím nepřekonanou (ačkoliv náročnou na čas) je tradiční čistá instalace jednou za čas...

198682

http://www.whowillsurvive2012.com/

Tento asi nejvíce spektakulární katastrofický film přijde do ČR v listopadu 2009. Jak jistě víte, od "přistání" na Měsící zinscenovaném a zrežírovaném NASA ve spolupráci s geniálním režisérem 2001 - Vesmírné Odysey Stanleym Kubrickem http://www.csfd.cz/film/5393-2001-vesmirna-odysea-2001-a-space-odyssey/

(oboje se natáčelo paralelně) ... je Lidstvo cíleně mediálně očkováno a cíleně připravováno na "nevyhnutelné" - Blízká setkání 3. druhu, roztomilá Drew Barrymore v E.T., Akta - X na počátku 90. let, dlouhá 20 let trvající odmkla vyplněná Drtivým Dopadem a Armaggedonem a pak ... Apokalypsa 2012. Když umíral v U.S.A. Werner von Braun, otec Nazi leteckého programu a posléze US kamufláže APOLLO varoval na smrtelné posteli, že poslední trik, kterým Vláda bude zastrašovat lidi na celém Světě bude "hrozba z Vesmíru" - i sám Ronald Reagan v roce 1987 vyzval v době vrcholící studené války CCCP aby spolupracovali proti "Vesmírné hrozbě" - proti tomu mediální předehra v podobě pandemie viru je jen "předskokan" před ohlášenou hlavní hvězdou - NIBIRU [velký smích]

Je lhostejné, jaký strach použijete k vylákání enormních finančních prostředků z kapes Lidstva ... strach z Boha, strach ze Světové Války se už okoukal, právě se okoukává i strach z Globálního oteplování a Terrorismu, je na čase pustit ze řetězu strach z Globální Pandemie, a když už ani TO nezabere - no tak vyrukují s NIBIRU.

198746

26.09.2009 03:15

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

Historie Iránu v mezinárodních souvislostech

Jirka R. 82.?.?.?

Tento prezident je jeden z nejvzdělanějších politiků naší doby. Peršané nikdy nebyli Arabové a skutečně jsou kolébkou Indo-Evropské civilizace. Jejich matematici donesli do tehdy ještě post - Římské velmi zaostalé Evropy v 10. století vědy, na základě kterých později opětovně vznikala Civilizace. Pravda je ta, že Irán - dokud tam vládnul pro-americky orientovaný Muhammad Rezá Pahlaví, byl výrazně antisovětsky orientovaný, obával se (právem) odtržení svého Perského souseda Ázerbájdžánu do Sovětské sféry vlivu, tudíž ho pragmaticky podporovali USA. Poté, co byl Ajatoláhy svržen a země byla ovládnuta radikálním duchovním Rúholláh Chomejním, který tváří v tvář instaci loutkového režimu USA v sousedním Iráku, které ztrátou vlivu v Iránu přišly o vstupní bránu do Ropného světa, zemi orientoval opačně - tedy nastal odklon a démonizace USA se k jeho spojencům přidal Sovětský Svaz, který tuto zemi zbrojil při Iránsko - Iráckém konfliktu. Pojďme se nyní podívat na situaci v sousedním Iráku, kde v době svržení Šáha vládnuly rychle se stridajici vojenské režimy. CIA zde jako "obranu" proti pro Sovětsky orientovanému režimu instalovala mladého a ambiciozniho plukovníka Saddama Huseina, který byl ochoten orientovat zemi proamericky, jako protivahu Iranu. Zde si také obě velmoci zopakovaly svůj test moderní výzbroje na civilním obyvatelstvu cizího státu (proxy-war) tak jako před lety v Koreji, Vietnamu a později i Avghanistanu.

To, že po neuvěřitelně dlouhé době diktatury Ajatolaha Chomejniho bylo vůbec možné Irán orientovat znovu alespoň částečně sekulárně (bohužel i zde se plně projevily mocenské ambice Ajatoláhů skryté za duchovní vírou) je vůbec fakt, že zemi navenek může zastupovat sekulární kandidát s prestižním západním vzděláním velký úspěch v demokratizaci této země. Pokud z historie víme, jak moc tato země trpěla pod taktovkou velmocenské hry, současné úsilí o suverenitu tváří v tvář opětovným snahám USA u upevnění vlivu v zemi formou "revoluce" musíme současné hlavě státu popřát klidnou vyrovnanou mysl a Víru.

201114

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 64 čtenářů částkou 12 096 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 15

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
21,63 Kč
Euro
25,92 Kč
Libra
29,92 Kč
Kanadský dolar
17,29 Kč
Australský dolar
16,73 Kč
Švýcarský frank
23,50 Kč
100 japonských jenů
19,88 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,60 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 437,07 Kč
1 unce stříbra
561,44 Kč
Bitcoin
1 200 493,32 Kč

Poslední aktualizace: 18.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 64 263 883