Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané drUgstore

Nalezeno 25 příspěveků, 5 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.11.2005 13:40

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

vec sama a jak se o ni pise

drUgstore 83.?.?.?

mne pripada velmi zajimave, jak se vsichni komentatori dusledne vyhybaji etnickemu puvodu strujcu nepokoju (aj vaj, to smrdi poprenim multikulturalismu!). ale to uz tu prece jednou bylo! kdo si aspon trochu vzpomene na "vazne otevrene tv diskuse" za totace o moznostech napravy sociku, tak to byla stejna pisen: muzete pochybovat o vsem, cokoliv zkouset, ale v zadnem pripade nezpochybnit to jedine - to, o cem vsicni vedeli, ze je prapricinou vseho srabu. nyni to same, ale v multikulturnim...
stary chlupaty marx je pry autorem bonmotu, ze historie se opakuje: poprve probiha jako tragedie, a podruhe jako fraska. v pripade predstiranych hlubokych uvah o pricinach, pricemz se ale skutecna pricina predem vylucuje z programu, se historie opakuje dvakrat jako fraska. jen to vstupne, to bude zase drahe.

77274

02.02.2006 15:22

O rozdílnosti názorů

RE: Strach

drUgstore 83.?.?.?

vtipy na neci prijmeni jsou fajn, co my se jim jenom nasmali- tak v pate tride. v seste uz to nebylo ono.

91645

18.02.2006 16:57

Ďáblovy obrázky

jeden odkaz k dablovym obrazkum, a nekolik dalsich optimistickych

drUgstore 83.?.?.?

kulturni editor jyllands posten viz
http://sf.indymedia.org/news/2006/02/1724510.php
clanek se zminuje o jeho vzhledu, k tomu viz jeho fotka ve wikipedii
http://sf.indymedia.org/news/2006/02/1724510.php
a skutecne, zadny viking to neni. (zatimco u jinych otazek by zkoumani rasove prislusnosti bylo rasisticke a stydel bych se za takovou uvahu, u otazek tykajicich se izraele je to zcela racionalni).

co dale napisi neni uplne k tematu, ale potesilo:
http://www.blisty.cz/2006/2/7/art26948.html
to uz zde myslim nekdo doporucil - svym zpusobem prulomovy clanek o "zidovskem statu" ve svete, kde hesla jako napr. "francie francouzum" jsou de facto zakazana,

dalsi odkaz je k clanku o prof. dworkinovi - opet podle meho nazoru neco noveho: vyznacny pravnik se stavi za prirozena prava lidi vyjadrovat svuj nazor, byt by byl v rozporu s posvatnym holocaustem
http://www.guardian.co.uk/comment/story/0,,1709372,00.html

za samostatny clanek by stal irsky postoj
http://www.timesonline.co.uk/article/0,,2091-2014997,00.html
(irove pochybuji o automatickem naroku sionistu na palestinu, zalozenem na 2000 let starem natroku, a dokonce (!!!!) po ocekavatelnem izraelskem pokriku "zidum se ublizuje" odmitnou se podridit, omluvit atd. to vse na vladni urovni, publikvano v timesech. to je neco, co se uz dlouho nikomu nepodarilo).


93880

30.03.2006 17:54

Nová železná opona

plusy, minusy

drUgstore 85.?.?.?

clanek je znehodnocen smichanim trefnych (trebas neprilis objevnych) pozorovani s uplnymi nesmysly. body 1 a 2 jsou temer revolverova zurnalistika, silne prehaneni je videt i na poctu obeti bolsevismu v rusku (obvykle se uvadi 10 az 20 milionu). ale "vsude je neco": pro mne je naprosto objevny odkaz na clanek mearsheimera a walta (v clanku odkaz: nedavna odhaleni harvardu)o zidovske lobby v us. autori jsou "akademici", jejich nazor se neda jen tak odstrelit beznou munici made by ADL, clanek uz je citovan ve wikipedii, london review of books atd. reakce sionisticke lobby je agresivni dle ocekavani, reakce napr.haaretzu je zajimava (it would be irresponsible to ignore the article's serious and disturbing message...The professors' article does not deserve condemnation; rather, it should serve as a warning sign.). jak publicita clanku, tak nektere reakce vyvolavaji mirny optimismus: mezi uchem a dzbanem se mozna objevuji prvni praskliny.
na okraj diskuse o americke zahranicni politice: v clanku je podrobne popsana americka pomoc izraeli od padesatych let po dnesek, jinde najdete stovky rezoluci osn k otazce izrael / palestinci splachnutych americkym vetem. utok na irak, hrozby syrii a iranu atd. summa - zatimco jine aspekty us zahr.politiky se behem uplynulych padesati let dramaticky menily, podpora izraeli se menila pouze tak, ze silila.

101185

12.04.2006 12:57

Lukašenkovi zakázali Evropu

RE: Kvalita clanku???

drUgstore 85.?.?.?

vas prispevek me zaujal celkovym tonem, ktery se mi libi, i obsahem, ktery me podnitil k otazce: je dobre vzdat se informaci kvuli neprijemne a (budiz, na tom asi neco je) naduzite metafore?
myslim, ze nize uvedene zdroje popisuji stejne obavy a zneklidneni bez metafor a zpusobem profesionalnim:
http://sweb.cz/messin/belorusko.htm
a zdroj tohoto clanku (n.clark v guardianu):
http://www.guardian.co.uk/commentisfree/story/0,,1740445,00.html

103279

22.04.2006 18:53

Změny, změny, změny...

logo - ika,, graf - ika, erot - ika

drUgstore 85.?.?.?

logo: ocenit je nutno sam napad nove logo vubec udelat, a za dobry povazuji i "scenar" toho loga. samotne zpracovani je bohuzel takove, ze se na nej radsi nedivam: 1. pismo ma, ac o tom spousta lidi nevi, pevnou vnitrni logiku (souhrn grafickych zakonitosti - stavbu), to zde nevidim (vsimnete si napr. bezneho "z" v patkovem fontu - levy horni roh (konec horni carky) je vzdy o neco vic vpravo nez levy dolni roh (spicka), jinak pismeno vypada, ze ma vodnatou hlavu, atd. stvorit pismeno neni snadne. 2. logo musi byt jednoduche - musi mit silnou grafickou zkratku. i to zde chybi: v malem vydani je zemekoule zcela necitelna (proto se obvykle zemekoule prepisuje symbolem, at jsou to poledniky nebo dobre zname "fleky" svetadilu, citelne i v malem vydani loga), poloha otazniku je nahodna. 3. pri pouziti loga jako "inicialy" na zacatku nadpisu je videt, ze spojeni je neprirozene (to jsme zpet u pisma, jeho stavby a moznosti kombinace ruznych fontu). takze se omlouvam za to ,ze kritizuji neco, co vzniklo z nadseni a zdarma, ale jak jsem napsal v uvodu - velmi si vazim jak napadu logo vytvorit, tak jeho ideje. mozna by byla cesta pozadat skoleneho grafika, aby navrh dotvoril - ale v mezich puvodniho napadu, ktery je cenny svou "historii" i naplni.
nova graficka podoba: az bude, pohovorme o ni.
erotika: samotneho porna jsou mega, za vzacnost povazuji takove stranky, kde je to podano z trochu jineho pohledu. jako priklad uvedu stranky, jejichz odkazy jsou na http://www.indienudes.com/main.html
je tam vse mozne, od porna po stranky venovane nahote, fotoaktum, i zajimavym kombinacim porna a umeni. ale to jen na okraj, tohle jsou vzdycky osobni chute...
technicka poznamka: uvadeni tvrdeho porna se nepochybne stane klackem, kterym budou do zvedavce busit jeho apriorni kritici, ale to si pan stwora nepochybne uvedomuje a pocita s tim.

104103

05.05.2006 13:57

Neoliberální zmije na prsou

RE: Zásadní příspěvek - vynikající jazyk!

drUgstore 85.?.?.?

jmena, nalepky a znaceni jsou mi celkem lhostejne (mozna k me vlastni skode?) a povazuji je za okrajovou zalezitost. podstatou clanku je konstatovani, ze existuje vlivna, medialne dobre zakotvena skupina lidi, kteri pomoci moralizovani povyseneho na zakon presouvaji realnou moc z rukou volenych do rukou nevolenych. do rukou, jejichz ramena a hlavy jsou buhvikde v dali.
to je dulezite a v tom ma autor (bohuzel) plnou pravdu. v tom vidim smysl clanku.

105105

14.08.2006 13:54

Příměří začne v šest hodin ráno...

RE: ?:-)))

drUgstore 85.?.?.?

mne se zase zda, ze je to zde raj lidi, kteri se snazi dopatrat se jadra pudla a spravedlnosti, padni komu padni.
buh chran evropu etc. etc. pred lidmi, kteri kmenovy (narodni) zajem nadrazuji obecne spravedlnosti.

113837

15.10.2006 16:02

Presumpce neviny

korektně dle práva

drUgstore 85.?.?.?

Mindy má pravdu, a to i z hlediska formálně právního. Pro laiky cituji se sbírky zákonů:
par.16 zák. 315/1998 zák.o prompt.právu, ve znění pozdějších předpisů:
(1) Pokud fyzická osoba upadne v podezření, že spáchala obzvláště zavrženíhodný trestný čin nebo pokus o něj, je možno řádný soud s takovou osobou nahradit tzv. promptním výrokem o vině. Tento výrok vynáší novinář, soused či jiná osoba jim na roveň postavená.
(2) Podle bodu odst.1 se postupuje zejména v případě, že hrozí důkazní nouze a prodleva spojená s nebezpečím, že veřejnost si začne povídat o krmení vrubozobého ptactva.
(3) Osoba označená za promptního viníka pozbývá nárok na ochranu dle zákonů platných jinak pro každého občana. Libovolný novinář může takovou osobu potrestat zveřejněním její identity. Úplnost zveřejněných informací závisí na rozhodnutí novináře.
(4) Osoba promptně odsouzená dle odst.1 se uplatněním odst.3 trestá ztrátou zaměstnání, ztrátou rodinných a osobních vazeb, vyštváním z bydliště, nebo libovolnou kombinací těchto trestů podle rozhodnutí novináře a kolemjdoucích.
(5) Osoba promptně odsouzená dle odst.1 se v případě vazby trestá pravidelnou nakládačkou od spoluvězňů včetně rozkopání genitálií, protože to přece tomu chlívákovi patří.
(6) Pokud se později prokáže faktická nevina promptně odsouzeného, měl tentokrát hajzl štěstí a příště si aspoň bude dávat pozor.

119222

14.06.2007 12:51

Putinova cenzurovaná tisková konference

RE: Media..

drUgstore 85.?.?.?

ano, to bych podepsal, to je jadro pudla: kdo ovlada TV, ovlada volice, kdo ovlada volice, ovlada vse ostatni. jak proste, mily watsone.

137500

... to vypada, ze se zase jednou "v madridu bojuje za prahu" [smích]

146964

27.02.2008 13:48

Matrix

tak nevim!

drUgstore 90.?.?.?

mam z tohoto clanku uplne stejny dojem jako z nedavnych stati p.radima lhotaka: v zasade souhlasim - ale ten pateticky a mnohomluvny zpusob podani mi cini znacne potize.

155250

06.08.2008 14:13

Jak uhlídat ženu?

blábol...

drUgstore 90.?.?.?

... to tedy je: autor nakousne spoustu témat, a u všech zůstává spolehlivě na povrchu věcí, na otázky sám sobě odpovídaje rétorikou předminulého století. s lhotákem blahé paměti má společnou topornou sebevážnost, ohavný patos a užívání příšerných frází tam, kde by bylo přiměřené užívat jazyka tak živého, jak živé a rozmanité jsou vztahy mezi pohlavími. když čtu sentence jako "...kteří nemají cit, ale mohou si koupit potěšení, ženu" tak se v duchu ptám, na kterém literárně filosofickém smetišti tuhle veteš autor vyhrabal. u návratu do "obětí skutečné lásky" v poslední větě pak ani nevím, zda nemá být "objetí".

167139

07.08.2008 15:25

Jak uhlídat ženu?

RE: blábol...

drUgstore 90.?.?.?

tak tedy konkrétně k tomu patosu, frázím a sentimentálním výlevům :

- ženské prsy - na rozdíl od mužských - totiž pohoršují
- prodejným rozkoším
- nezměrnou úctu k ženě jako matce
- pro kterou je muž ochoten udělat cokoliv
- ovoce práce "prostého" lidu
- nevím o krásnějším stvoření, než je žena
- žena pro muže krásná láskou i tělem, je-li to opřeno o lásku
- ta nejhezčí odměna za putování v tomto světě často do velmi hlubokého věku
- muž, který najde ženu svého srdce
- uzamkne své city
- protože žena má opravdu ten nejkrásnější úkol, péči o rodinu
- co nestojí na Lásce musí padnout (!!!!!)
- když se zahubí city
- jistě si mohou koupit potěšení, ženu.
- žena je daleko více než jen potěšení
- Žena je nejcennější dar stvoření
- nechá se zavést za štěstím
- setřel pel jejího panenství (ano, to je chyták. to je z haška, ale uznejte, že do té společnosti ostatních vět dobře zapadá)

167292

15.08.2008 14:11

Chcete lépe poznat sami sebe? Zkuste se postit!

že se tady u nás...

drUgstore 90.?.?.?

... v euroamerické civilizaci přežíráme až běda, to je svatá pravda. nazvat však jídlo drogou je cú moc (není taky dýchání droga? a pohlavní život ?). posty jistě mají význam, zejména však jako součást širšího náboženského vidění světa a způsobu života. popsány takto mimo souvislost psychologickou a transcendentní mi připadají jako pokus o nalezení snadného všeléku. pokud někdo přejídáním kompenzuje nějaký psychický problém nebo snad obecnou ztrátu orientace, bylo by podle mého správnější pokusit se problém najít a řešit... je to jistě pracnější než přidělat petlici na lednici ,já bych na to ale vsadil. - odkaz na bláznivou partykovou - ta především propaguje pití vlastní moči, pseudovědeckým názvem "urinoterapii" - považuji za úlet. - není mi taky jasné, které jsou ty "nejméně důležité části těla".

168119

12.11.2008 13:54

Genocida formou GM semen

firma monsanto...

drUgstore 90.?.?.?

.. byla (údajně) jedním z hlavních sponzorů obamovy kampaně.

175625

30.11.2008 16:04

Ruská třetí cesta

pan lhoták

drUgstore 90.?.?.?

se jako obvykle věnuje důležitým tématům (ztráta hodnotové orientace současného západu, slabomyslná rusofobní kampaň mainstreamových médií), což považuji za skvělé a dík mu za to. bohužel, text samotný je pro mě těžko stravitelný: nejen kvůli formě (nesnesitelně patetický tón, nesený jakýmsi pseudonáboženským vytržením a majitelstvím absolutní pravdy), ale zejména kvůli obsahu. řekl bych, že si autor z reality a historie vybírá jen to, co se mu hodí do figury, nepohodlná fakta přehlíží (dostojevský: geniální autor a prorocká osobnost, současně však těžký hazardní hráč, potácející se v dluzích, po jistou dobu dokonce utopický socialista, jako mnoho jiných vizionářů také epileptik. tento stín však k autorem vykreslené personě příliš neladí: přívlastky patrichální a konzervativní obvykle nespojujeme se zadluženým hazardním hráčem atp. - ruské nevolnictví: autorova idealizace tohoto systému by těžko našla oporu v historii. jenom detail: jazyk prozrazuje mnoho, a tak jako rumunština má zvláštní výraz pro tvora s odřezanýma ušima (!), ruština měla specielní výraz pro ženu - mrzáka, jejíž tělesné postižení a choromyslnost byly důsledkem stálého, opakovaného a krutého bití. o určité době v historii rumunska i ruska to něco vypovídá, a ne že ne. ostatně, prvně jsem se o "klikuších" dočetl v dostojevském). dále- rusko jako země bez mocenských a imperiálních ambicí: viz dějiny. rusko bylo velkým hráčem evropské politiky po celý novověk, viz kateřina, petr veliký, kavkaz, ale i původní vlastnictví aljašky na jiném kontinentě atd. - katolické kořeny současné plutokracie: není to (kromě židovského kapitálu a médií) spíš tradice protestantská??? a tak dále. - autorovi však patří dík za to, že výběrem témat a částečně zpracováním tvoří alternativu k oficiálnímu tisku, jenž píše blbě a servilně (halas: "obludné žáby slov z úst novin vylézají".

177165

04.12.2008 13:51

Deset nejtěžších hříchů Lisabonské smlouvy

podle mého názoru...

drUgstore 90.?.?.?

... je to brilantní článek. naprosto věcný a podložený, tedy přesně takový, jaké v běžném tisku nedohledat.

177493

22.01.2009 13:50

Nové koště dobře mete anebo opravdu změna?

pravda, obama je skutečně nečitelný

drUgstore 83.?.?.?

komentátor asia times, píšící pod pseudonymem "spengler", ve svém článku na toto téma http://www.atimes.com/atimes/Front_Page/KA22Aa01.html
upozorňuje na fakt, že obama slíbil všechno všem a kdyby to vše měl splnit, roztrhal by se na kusy. nazývá ho "oxybarama" , odvozeno od básnické (rétorické) figury oxymoron (protimluv).

181774

13.03.2009 13:42

Hon

pokud se z celého spektra zúčastněných

drUgstore 83.?.?.?

- od obyčejných konformistů až po vysloveně kriminální typy - vybere jedna stará bába, něco v není v pořádku. tak ten článek chápu a tak s ním i souhlasím. pro úplnost: po stránce formálně právní to nejsem schopen posoudit a je mi to šumafuck. jedná se o smysl práva, spravedlnost, o tu ženskou s váhami a mečem, a ta má v tomto případě oči zavázané opravdu fest a v uších má kilo vosku.

186489

28.05.2009 15:16

Vzhůru do vaječné revoluce!

vejce a ja

drUgstore 83.?.?.?

KDYZ jsem prvne slysel o vajickovem utoku, smal jsem se. kdyz jsem to vcera videl v tv, bylo mi trapne. paroubka a (zejmena) ulizaneho ratha nemusim, ale kdyz vidim to vajicko stekajici po jejich tvari, uz to nejsou politici, ale obycejni verejne ponizovani lide. pokud takovy pohled nekoho tesi, neni to o paroubkovi, ale predevsim o tomto "potesenem" divakovi.
VZPOMENME na zenske, kterym dav strihal verejne vlasy "za kolaboraci" (po 2.svet.valce k videni leckde). kdyz o tom ctete, je to neosobni a je to banalita, jako to vajicko. kdyz to pak vidite, uz to neni o valce, vine, ambicioznim hlupakovi, ale o soucitu s bezbrannym clovekem. a motivace tech vsech tech vrhacu / strihacu? obskurni, pratele, obskurni.
KAZDY, kdo se kdy jako kluk pral a dobre se na to pamatuje, vam potvrdi tu zmenu pocitu, kdyz se trefil a souper dostal poradnou ranu. najednou to nebyl ten ohrozujici rival, nepritel, ale brecici ubohy clovek, skoro bych rekl blizni. taky bych rekl, ze ti s vajicky a ti s nuzkami se asi nikdy moc neprali... spis stavali okolo a rvali "jen mu dej".
DOBRE si pamatuji na havluv projev po "sarajevu". zdalo se, ze klaus je politicka mrtvola, a havel se presto o nej v projevu otrel. to nebylo o klausovi, ale o havlovi: "chlap", ktery nevi, ze do leziciho soupere se nekope... zda se mi to podobne.
ALE zpatky k vajickum. kdyz si nejsem jist, co je spravne, predstavim si (jiste trochu fiktivniho) anglickeho gentlemana - co by asi s dane situaci delal. kdyby toho paroubka prvnim vajickem trefil. sahl by pro dalsi vejce, nebo pro papirovy kapesnik?

192195

29.06.2009 13:41

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

drzim palce!

drUgstore 83.?.?.?

myslim, ze nebude problem dolozit, kolikrat byly na zvedavci publikovany clanky autoru izraelskych ci autoru, kteri se ke svemu zidovstvi otevrene hlasi. tolik k vytce o "pausalizujicim negativistickem postoji k zidovskemu narodu". stejne tak jiste pujde vyhledat caste situace, kdy editor mazal z diskusi prispevky obsahujici rasisticke vyroky.
domnivam se, ze bude na miste podporit vydavatele zvedavce financne: nejen kvuli penezum samym, ale predevsim kvuli tomu, aby solidarita nezustala jen na (virtualnim) papire.

194276

01.08.2017 13:04

Nové americké sankce... Tak se ukažte!

drUgstore

drUgstore 83.?.?.?

Před několika lety bylo na youtube umístěno video, v němž G.Friedman (STRATFOR) vysvětluje základní motiv americké politiky v Evropě: zabránit alianci Německa a Ruska. Sledoval jsem to bez dechu, a od té doby se znovu a znovu přesvědčuji, že to je holá pravda. Poslední americká aktivita - pomocí sankcí přetnout dodávky energií z Ruska do Evropy (dnes = Německa [smích] - je jen dalším kamínkem v této mozaice.

359326

28.02.2019 18:34

Seriál Most!

viděl jsem dva díly...

drUgstore 83.?.?.?

... a bylo toho dost. - přiznejme tvůrcům schopnost psát i točit svižně a vtipně, ale ta agitka z toho furt lezla jako mrtvolná pachuť zkaženýho masa, který solíte a kořeníte a kořeníte, ale málo platný, kufr se vám zvedá dál. - jeden příklad za všechny: představte si, že tu transholku nehraje mladá holčina krev a mlíko, ale opravdový hoch předělaný na ženskou... to by hned byl celý seriál v heislu. ona totiž realita je mrcha, stačí kapka a je po báchorce.

369981

03.05.2019 13:04

Znamení doby

Přímo na komoru

drUgstore 83.?.?.?

Text na hranici geniálního, aneb jak jednoduchými slovy popsat nalomenou páteř současnosti i naději do budoucna. - Často si říkám, co by tak dnes asi napsal Vaculík? A teď se objeví text, který slohem Vaculík není, je svůj, ale s mistrem nekompromisního má společené to hlavní: neomylné obnažení podstaty problému.
Radost to číst, byť je to o hodně smutné situaci.

371339

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 74 čtenářů částkou 13 361 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Odvolali ředitele waldorfské školy, který umožnil netestovaným dětem výuku20.04.21 11:36 Česká republika 0

Tak se povedlo. Rusko je z tendru venku19.04.21 19:41 Česká republika 13

Mobilizace vlastenců proti novodobé cenzuře 19.04.21 12:21 Evropská unie 0

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 16

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,93 Kč
Libra
30,08 Kč
Kanadský dolar
17,20 Kč
Australský dolar
16,76 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,87 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,69 Kč
100 maď. forintů
7,18 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,13 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 097,22 Kč
1 unce stříbra
557,49 Kč
Bitcoin
1 173 900,63 Kč

Poslední aktualizace: 20.4.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 64 332 151