Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané karin

Nalezeno 49 příspěveků, 7 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.11.2005 10:56

Rasisti

jak říká Božský Karel: Cui Bono?

karin 195.?.?.?

Dobrý den, připomínám, že každému názoru by mělo předcházet utřídění faktů, tedy shrnout si, pokud to v komplexitě vůbec lze, základní skutečnosti: aspoň na těch by se diskutující měli shodnout. Např. Francie měla kolonie, Francie je bohatá země, Francie nadále svůj vliv uplatňuje zvl. v Africe. Francie se ustanovila jako kapitalistický stát s rozvinutým sociálním aparátem, Francie je s oficiálními omezeními otevřená přistěhovalectví legálnímu, a reálně i nezákonné imigraci. Ve Francii je z ústavy sekulární společnost a Francie je člen EU. A teď moje interpretace: Západní společnost nynějška nemá oficiální raison d’être. Tak i občanstvo Francie stojí mezi liberálním dogmatem - nechť se každý stará o sebe jak umí - a "skrytou" státní ideologií, Deskou Západních Hodnot, jejíž tvrdá substance se nám ozřejmuje jen v momentech, kdy bludíce liberální mlhovinou, na ní narážíme. Prostý čtenář-divák (=Věřící mainstream médiím) je nezbytně z denní šedi vytrhován jen sérií překvapení. Není to ale spíše tak, že pokud něco dlouho trvá, je to také dost možná pro rozhodující síly také výhodné?
Člověk jisté vrsty může zřejmě celý život strávit nadávkami na něco, co nedokáže změnit, a co možná ani nedokáže pojmenovat. Je to Svoboda?

77091

12.12.2005 17:01

Máme ještě vůbec nějaké právo na soukromí?

mentalita

karin 195.?.?.?

Když se kolem sebe rychle rozhlídnu, znám lidi dvojího typu. Jedněm je líp, když se jim do života nikdo nesere a staraj se hlavně vo sebe. Když maj k tomu dost tintil, tak sou taky v pohodě. No a ty druhý, dříve divoši, potom otroci, potom komunisti, nacisti, fašisti a zoufalci všeho druhu, všichni toužej po tom původnim mateřskym stádě, ze kterýho sme všycký vyšly. Otrocká mentalita nepřestane doufat po návratu do vohrádky, kde je teplo, světla reflektor u a ofčák nikdy nespí - a když si zdřímene, tak si vás ovečky natáčí a poslouchá. Kdyby přišel vlk. Haf! (Ono je otázka, jestli může ten independent liberál to boží stádo morálně nutit k tomu, aby žilo bez dozoru?

83087

20.01.2006 12:03

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

Romská iniciativa?

karin 195.?.?.?

Párkrát už se případem Lety zoabírali v sobotní příloze deníku Právo, neboli v Rudém Bulváru. Shromážděná fakta však stojí zato. Nemám teď bohužel výtisk po ruce, ale vyznění je asi takové: cikány u jejich pomníku celý rok není vidět, cikány jejich "památník" a přilehlý vepřín nezajímá. Nynější cikáni nějaký nacionalismus prostě nepěstují, jejich národní povědomí a soudržnost je ještě nižší než mezi Čechy, což je, jak uznáte, úroveň hodně nízká.
Cikán se chce buď asimilovat nebo se nějak postarat sám o sebe, to poslední, co jej zajímá, je vykopávání nějakých bájných tradic a slavné minulosti (jestli nějaká byla), protože té se nenají - pokud nemá náhodou podobu nějakého "odškodnění", což ale zase není cikánský vynález. Ovšemže v Letech jde hlavně o slušné peníze, které plavou v chutné omáčce z postmoderních lží multikulturálních blábolů. Nelze si nevšimnout, že sionisti si hledí jen svého holokaustu a ostatní je zero.

89455

20.01.2006 15:10

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

bída nacionalismu

karin 195.?.?.?

Nacionalismus nepovažuji za nic samo o sobě hodnotného. O tom, jak pochybná kategorie je národ se velmi pěkně rozepsal zasnulý marxista, komunista, žid a přece odpůrce Izraele a sionismu Eric Hobsbawm. Nelze uchopit národ a definovat, co jej vlastně tvoří a vystačit přitom jenom s jazykem nebo státní hranicí. Náboženství a kultura jsou pro identitu národa daleko nejdůležitější, když pomineme nenávist k jinému národu, (což je nám asi nejsrozumitelnější definice, no ne?) Wilsonovo právo na sebeurčení a zednář Masaryk je to nejhorší, co nás, poctivé [smích] Rakušany mohlo potkat, ale to už je o něčem jiném, tehdy šlo zugrund mnoho jiného a hlavně už s tím nic nenaděláme! Shrnuji: když se někdo chová jako člověk, je mi jedno, jak vypadá a jakou řečí mluví. Vadí mi vždycky jenom prasácké chování a neomalené, nelegitimní, podlé způsoby!
Když se taková chátra navíc domáhá moci, je zle!
[naštvaný]

89483

26.01.2006 11:23

Kauza v Letech, hysterie a nepochopitelné osočování

RE: Vyřešení finanční problematiky vepřína - typisch tschechisch

karin 195.?.?.?

Je to naprosto typické. Proč se pořád řeší změny názvu kompartaje, proč se pořád bourají sochy, přejmenovávají ulice, staví křížky, přitloukají pamětní desky, a stíhají se hesla, gesta, vlajky, fangle, odznáčky?
Proč? Myslím, že zkrátka proto, že je to nejjednodušší způsob "boje" za velké ideály. Je to asi také způsob nejčeštější, protože ty ideály a ctnosti vznikly buď za Šumavou, za Rýnem nebo za Kanálem, ale našinec nejenže nechápe pojmy jako svoboda, svoboda slova, demokracie, lidská práva atd. , ale aby za ně ještě opravdu seriózně bojoval? Za co vlastně, když v této nešťastné době tyto svaté pojmy tak mohutně korodují i v zemích původu?
Reportáž na Nově byla vynikající a o problému řekla to podstatné: zři´dte si každý na baráku pamětní desku, na zahrádce nějaký pomníček, rozhodně neprohloupíte: všude kráčely krvavé dějiny! Jsme přece v Evropě!

90463

23.02.2006 11:29

Irvingovo vítězství

historická pravda = institucionalizovaná lež

karin 195.?.?.?

Obávám se, že v těhle věcech už nikdo nic nevymyslí...zbývá jen nezapomínat na triviální, ale sebezáchovné pevné body myšlení. Pročpak a pro koho je tak důležité vymáhat "historickou pravdu"? Není to snad vždycky "Pravda" vítězů?Proč si na "vědeckém" výkladu historie tolik zakládaly právě nám důvěrně známé režimy s jejich deníky s Pravdou na titulní straně? Můj názor je, že samozřejmě člověk, kterého válcoval jakýkoli režim (může to být i tzv. demokracie, která "občana" za příhodných okolností dokáže eliminovat) má svoji nezcizitelnou paměť a dokud jí nepozbude, bude sám nejlépe vědět, "jak to bylo", kdo po něm šlapal a co chtěl. Jakákoli jiná "kolektivní" Velká Věc, ať už je to Paměť, Pravda nebo Vina je jen domluvená nebo také nařízená (že?) chiméra. Takže, proč je tak důležité, aby VŠICHNI přísahali na jediné správné dějiny, tím víc, čím méně je jejich žijících účastníků? Jaký to má praktický význam? Samozřejmě že jen pokud bude holokaust unikum, středem a těžištěm světové historie, nic horšího se nikdy nestalo a nestane, jen potud bude Izraeli a jeho loutkohercům vše na věky a předem dovoleno. Tečka.

94544

11.04.2006 18:14

Heslo neocons: Učinit jadernou agresi vůči Íránu přijatelnou

Žijme nebezpečně, bydleme na sopkách, nebuďme pohodlní!

karin 195.?.?.?

Chtěla bych se zeptat někoho staršího, nejlíp ze Západu nebo z Moskvy jestli [mrknutí jedním okem] už náhodou líp kdysi dávno nebylo? Někdy v těch 60., 70., 80.? ... letech?
Svět byl pěkně bipolární, Rudý Car (Zednář?) držel svou věčně zmrzlou šestinu - pětinu souše a trubkou tlačil Bílému Imperialistovi (Zednář?) do nádrže levnou šťávu. Drželi se pod krkem mnohonásobnou hrozbou jisté likvidace (strašení neviňátek?) a přece byli všichni spokojení. Pak nám jednou za 200 let (Zednáři?) nedělili v r. 1989 Svobodu [vyplazený jazyk] a od té doby ...
Prý nebude nafta, prý se nám rozpouští ledovce, to, co přežilo rok 2000 stejně nepřežije 2020-30, slintavkakulhavkašílenákrávaptačíchřipkantrax (atd., pamatujete?) [zmaten] Věřme tomu, že kdo bude klonován, přežije cokoli, protože kdo z nich je ten pravý? Má před sebou životů ne? A nudit se přece nenecháme: po Iráku (zbraně hromadného ničení) samozřejmě přijde na řadu Irán (bavili nás tím celá 80. léta, že.) Co takhle nějaké opravdu šťavnaté, krvavé zvěrstvo ve Svaté Zemi, ve kterém bude mít samozřejmě prsty Ajatoláh? Ubližovat sionistům přece už žádný kulturní člověk po holokaustu nedovolí!!![překvapení] To funguje. Tak. Připadám si jako Hrdinka: co všechno přežiju! [vyplazený jazyk] [oči v sloup] [zmaten]

103210

23.05.2006 10:06

Pohlavek jako zrcadlo

oprávnění k pohlavku

karin 195.?.?.?

Nechci se vyjadřovat k Rathovi ani k Mackovi. Oba jsou svébytní mužové, ke kterým chovám opravdu jen stopové sympatie. Na českém dvorku patří k těm originálnějším zjevům. Pokud jde o "násilí:" myslím, že české obyvatelstvo vyniká nad jiné lhaním si do kapsy a jedním z příznaků je vyznávání "slušnosti." Asi právě proto, jak vzácným zbožím v běžném provozu zde slušnost je. Jak se ve "slušné demokratické společnosti", za kterou se ČR vyvěšením cedule veřejně prohlašuje, domůžete práva? Jako Paroubek na Topolánkovi podáním trestního oznámení? Chce se vám domáhat se spravedlnosti u českého soudu? Znáte nějaký případ, nebo dokonce víc případů s dobrým koncem? Jak dlouho to trvá a kolik to stojí? Kolik stojí ČEST? Myslím si, že (vždycky tomu tak bylo) principy jsou hezká věc, pokud existuje nějaká společenská smlouva, pokud je mezi lidem doma vůle principy ctít a bránit. V úpadkové "nové" demokracii bez tradice a bez budoucnosti jsou i facky třeba k tomu, aby se zjistilo, kde jsou vlastně ty hranice, bez kterých se fungující společnost neobejde.

106783

29.07.2006 21:41

Chmurná tradice pokračuje

ještě křupavější, ještě ..... starší ..... NWO: mňam!

karin 195.?.?.?

Je to celé nějak o ničem. Libanon je daleko, "nová" vláda pořád nikde a tady se pod dojmem loňského dětíbití řeší další vítězství dekadentní kultury nad degenerovanou přírodou. Zkrátka si v srdci Evropy a Starého Světa užíváme Svobody a vůbec nic nám nechybí. Jsem jen trochu zvědavá na ten ještě Starší Svět a Nový Světový Pořádek, až budeme o 20-30-40 let starší. Západní Civilizace bude proklatě stará, hodně dementní a ještě nechutnější ... vážně myslíte, že je to možné? Dožijeme se takového úžasného stáří - samí olezlí důchodci, všude samí choří a transplantovaní a záplatovaní dědci + báby - hrdinové Čekteku? Chcete se toho dožít? Myslim, že chtít můžete, ale že vám to nevyjde. Vsaďte se. Pa, pa, děcka. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

111963

04.11.2006 07:42

S blogery jako s teroristy

OSOBNÍ LEHKOMYSLNÁ ZKUŠENOST

karin 195.?.?.?

Přiznávám, že při telefonní komunikaci s kamarády často, zhusta a neomaleně používáme klíčová slova jako je BOMBA, TEROR, ODPOSLECH, BIS, NEMŮŽU MLUVIT, ŘEKNEM SI TO OSOBNĚ, V KOLIK?, MUSIM KONČIT.
Dobře víme, že dnešní pohodlný život není zadarmo a za všechno se musí platit: kdo dnes komunikuje bez poezie a šifer je prostě NAHÝ před celým světem! Založila jsem si s podvratným účelem loni v zimě blog s cílem psát o ČESKÉM TERORIZMU. Zápletka tkvěla mimo jiné v tom, že v Brdech sověti utopili a nechali nějaké ty jaderné zbraně a český zasvěcenec, Spasitel národa, veterán cizinecké legie, konstruktér UFO Kbely 1944, bombou hodlá vydírat tzv. českou politickou reprezentaci. Původní blog zmizel -(na rozdíl od řady jiných, dávno MRTVÝCH schránek (nebo stránek, které se zjevně obsahem protiví regulím poskytovatele blogslužby)a jsou na něj jen rudimentární odkazy v guglu (BRDSKÁ OSVOBOZENECKÁ ARMÁDA). Letošní můj pokus začít pod stejným jménem jinak a přece podobně ztroskotal o poznání rychleji: nové příspěvky už se prostě nezveřejňují. Můžu sice přidávat - ale zřejmě jen pro pobavení a pro informaci BIS, že? CHcete-li, podívejte se na tu moji deviantní stránku rezistenza.bloguje.cz, a udělejte si obrázek. BOMBA!!! [cool]

120644

11.10.2007 08:30

Kolaborace sionistů s nacisty

founder_of_Israel

karin 195.?.?.?

Zajímá vás, co udělal Hitler, když obsadil Rakousko?
Podívejte se a přečtěte si knihu
http://ellhn.e-e-e.gr/books/assets/founder_of_Israel.pdf
raněn slepotou, kdo vidí hodné sionisty a zlé nacisty

145289

25.02.2008 13:59

Když Kosovo, proč ne Palestina?

PALESTINA - AFGÁNISTÁN

karin 195.?.?.?

Ano, proč ne Palestina? Zajímavé je, že se mluví o "nebezpečí", že Baskové, Maďaři v zahraničí a j. by mohli chtít taky vlastní stát nebo maxiautonomii. Palestina nestojí ani za řeč. Že je pro Srby Kosovo jejich Jeruzalém? To je samozřejmě iracionální, musí se smířit se status quo, Albánců je moc a bude jich čím dál víc, to je demografie... A v Palestině? I kdyby byl v Jeruzalémě jen jeden žid, zaslouží si péči celého mezinárodního společenství. P.S: Poněkud zapadlo, že první stát, který uznal Kosovo byl - hádejte, nevíte? Afgánistán! Je to průhledné, až oči bolí, ale je to tak. Obchodní partner č.1.

155129

13.05.2008 16:49

Kdo nám zprivatizoval veřejnoprávní ČT?

Pan Šedivý

karin 195.?.?.?

Není úniku z mediální fronty, lépe řečeno, je to fronta ztracená. Jak píše UNABOMBER (volně přeloženo), pokud by technologický útok na lidskou svobodu, která je snad možná jen v mysli každého z nás, byl veden najednou, tak jak to technologie umožňuje, asi by to neprošlo a lid by se bouřil. Postupné oblbování, ohlodávání a otravování, zvyšování dávek a utahování šroubů, opanovávání vlny za vlnou: to funguje a lid to žere. A pan Šedivý? Dálnice do Ostravy? Nejlepší cestáři jsou přece v Izraeli, to každý ví.

160997

16.05.2008 11:19

Frontální útok na české zdravotnictví pokračuje

nezapomínejte ale že:

karin 195.?.?.?

Šedesáté výročí, stín na radosti
16. května 2008

14. května 1948 byl vyhlášen samostatný stát Izrael. Je to jeden z mnoha států Blízkého východu, který vznikl po rozpadu Osmanské říše. Jistě by vznikl dříve, tedy zhruba ve stejnou dobu jako ostatní státy této oblasti, kdyby nebylo zavilé xenofobní nenávisti obklopujícího světa, živené nenávistí náboženskou.

Naše veřejnost je bohužel i nadále matena přežívající antisemitskou propagandou. Takže čtu na webu veřejnoprávní České televize:

Nezávislý Izrael byl vyhlášen 14. května 1948. Bezprostředně potom vypukla první izraelsko-arabská válka, během níž opustilo domovy na 700 000 Palestinců - někteří dobrovolně, jiní s kulomety v zádech.

Jak, vypukla? Stát Izrael byl vzápětí přepaden mnohonásobnou arabskou většinou. Takto "vypukla" ta válka. Bylo to přepadení. "Vyhnání" Palestinců bylo jejím přímým důsledkem. Dále čteme: "Dnes žijí v uprchlických táborech na palestinských územích nebo v okolních arabských zemích a vrátit zpět se stále nemohou." To je samozřejmě pravda. V táborech žijí, protože je okolní státy neakceptovaly, nepřijaly, donutily v táborech zůstat. To je v dějinách neslýchaný zločin proti lidskosti, proti lidským právům. Nepamatuju, že by se nad tím veřejnoprávní česká televize pozastavila. Že se nemohou vrátit? Stačilo by, aby Palestinci opustili tezi "Izrael zaženeme do moře". Bohužel, jejich oficiální ideologií je genocida. Vracejí se, aby vraždili, a Izraelci se proti nim musí bránit zdí a drátěnými zátarasy. To je pravda, která bohužel stíní radost ze šedesáti let existence jediného demokratického státu Blízkého východu.

Přeji Izraeli a jeho občanům izraelským i arabským, aby láska zvítězila nad nenávistí. Někdy a někde se to stává.
Aston [překvapení] [překvapení]

161226

16.05.2008 13:34

Frontální útok na české zdravotnictví pokračuje

ale pánové...

karin 195.?.?.?

Koukám, že je to dost snadné, vzbudit plamenné vášně. Kdbyste věděli... Pravda je takové, že bude lépe plakat na jiném hrobě. To, co jsem vám překopírovala, najdete dnes na spolehlivě sionistickém portálu Neviditelný pes a ten pes je pan Neff. Včera se pěkně sionisticky tetelily Hospodářské noviny (jako skoro denně, že.)
Ňaf! [zahanbení]

161241

03.06.2008 11:08

Američané prý drží vězně také na lodích

Jen málokdo je ochoten vnímat Mojžíšův zákon jako inspirativní zdroj západních justičních představ a morálních hodnot.

karin 195.?.?.?

IZRAEL: Kdyby Izraele nebylo...Jefim Fištejn , vzácný člověk
3. června 2008
60. výročí vzniku izraelského státu se stalo záminkou pro veletucty novinových úvah na téma označené v záhlaví tohoto článku. Jeden český autor se v Lidovkách promudroval až k závěru, že nebýt Stalinovy nebetyčné hlouposti a československé vojenské pomoci, Izrael by nikdy nevznikl a ti z Židů, kteří by po potlačení jejich odporu směli zůstat v Palestině, by tam dodnes spokojeně žili život tolerované menšiny uprostřed snášenlivé arabské většiny. Zbytek světa by prý byl ušetřen dnešních nesnesitelných hlavobolů. Polemizovat s tímto jen předstíraně naivním názorem nemá valného smyslu, neboť se o to marně pokoušel již Josephus Flavius ve svém díle „Proti Apionovi“, a to je, bratru, 2000 let tomu vzad! Podotknu jenom, v korytě stejné logiky, že by ani nekňuby Stalina, ani jeho československých nohsledů nebylo, nebýt rozpadu dvou velkých evropských říší v důsledku světové války zaviněné, jak známo, srbským studentem Gavrilem Principem. Kdyby ten se býval nenarodil, Češi by mohli dodnes žít jako respektovaná menšina uprostřed osvícené německé většiny a mouchy by i dnes spokojeně kálely na podobiznu císaře pána.Za větší pozornost než ahistorické mudrování stojí nápadný rozdíl mezi Evropany a Američany ve vnímání Izraele. Evropané obecně vnímají židovský stát méně příznivě než jejich spojenci za oceánem, avšak i na tomto pozadí obzvlášť zaráží prudce záporný postoj Němců. Jsou na druhém místě od konce, před posledním Španělskem. Nedávný průzkum BBC ukázal, že dokonce ve Spojených arabských emirátech je percepce Izraele o mnoho pozitivnější než v Německu. Lidová zášť překvapuje zejména na pozadí vžité představy, že tato země je nejspolehlivějším izraelským spojencem v Evropě, svého času poskytovala židovským přistěhovalcům relativně přednostní podmínky a němečtí politici pravidelně navštěvují památník Yad Vashem v Jeruzalémě. Prakticky všechny německé vlády ospravedlňovaly zvláštní vztahy s Izraelem poukazem na svou historickou odpovědnost vůči židovskému národu. Jenže pocit viny není nejpevnějším základem pro přátelství a často se zvrhne ve svůj opak. Jen tak lze pochopit, proč celých 30 procent Němců, podle průzkumu Bertelsmannovy nadace, si vážně myslí, že mezi Izraelem a nacistickým Německem není žádný rozdíl. Kdo věří, že Izraelci jsou dnešní nacisté, už nemá pádný důvod mít pocit zahanbenosti kvůli nacistům včerejším. Historické závazky jsou věcí pomíjivou a dnešní generaci Němců může snadno pobuřovat nápad, že by měla platit za zločiny spáchané kýmsi dávno před jejich narozením. Je-li Holokaust řadovou historickou příhodou, jednou z mnoha, je relativizována nejen německá vina a závazky, ale také samotné právo Izraele na existenci. Navíc existence, jejímž jedin...

Automaticky kráceno

162438

03.06.2008 18:46

Američané prý drží vězně také na lodích

Lucky America: http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/ivan-gabal.php?itemid=3501

karin 195.?.?.?

Amerika je ve válce, ale Amerika samotná válkou viditelně tolik nežije. Věnuje jí potřebné zdroje, pozornost a extrémně přetížené jednotky a vojáky. Uvítání vracejících se US Marines v Georgetownu zcela zastaví provoz a lidé jim aplaudují a děkují. Přesto nikdo nezbavil Američany chuti vyrazit v pátek večer a v sobotu za zábavou a hýřivými nákupy mondénního oblečení a věcí do bytu, v naleštěných autech a kabrioletech z kterých řve muzika do širokého okolí. Tak jako před šedesáti pěti lety, Amerika ani v této válce neztratila chuť žít, bavit se, vydělávat a utrácet, studovat a debatovat, dělat dobrou muziku, filmy, vědu a nové technologie, vydávat dobré knihy, chodit do barů, tloustnout z hamburgerů a ničit krásné dívčí nohy každodenním běháním a dřením ve fitkách, z kterých vylézají holky i mladé ženy, které by průměrného Evropana uvláčely k smrti.
[překvapení] [překvapení] [překvapení]

162462

12.08.2008 11:03

Washington svou chybou riskuje atomový konflikt

krvavé přepínání z Pekingu na Kvakaz

karin 195.?.?.?

V antice prý během olympiády utichly boje. V dnešní virtuálně - mediální bezzásadové době je olympiáda dobrá třeba k nové válce. Národy hledí k Pekingu a z Kavkazu teče krev. A kohopak tam nevidíme? To izraelští poradci, zkušení Davidové, ti jsou odedávna na boj s Goliášem (Rus nebo medvěd) nejlépe vybaveni. Nepochybuji o tom, že zatímco "světová veřejnost" bude rozmrzele přepínat mezi zprávami z Pekingu a od Černého moře, žid ve Svaté zemi spustí něco většího, aby byl poprask a zmatek na scéně jaksepatří využit. Ticho v Palestině a kolem Iránu už trhá uši. Sión nespí, a troubí do zbraně. Ať se opona trhá! [bliji]

167806

20.11.2008 15:04

Poučení z Neználka

KDO CHCE KAM ...

karin 195.?.?.?

"Vy jste sůl země; jestliže však sůl pozbude chuti, čím bude osolena? K ničemu již není, než aby se vyhodila ven a lidé po ní šlapali." Mat 5,13

176391

14.03.2009 16:49

Židovská otázka

KHB

karin 195.?.?.?

Je více mistrů ducha, kteří z nepochopitelných důvodů [zmaten] smočili pero v kalamáři nevůle k zástupům Vyvoleného národa. Je to vážně s podivem, jak někdo tak vynikající mohl takhle klesnout ! [naštvaný] Např. náš KH Borovský by dnes nepochybně nebyl internován za rozbíjení Unie, ale za šíření nenávisti a podle všech těch rasových paragrafů. [bliji] Kdo chce však číst skutečnou antisemitskou špínu, musí čerpat u pramene - nejlépe se ke svým umí vyznat žid sám. Viz Mein Kampf nebo Mythos des 20.Jahrhunderts. Nacismus: to je hoax tisíciletí.

186562

14.03.2009 19:48

Židovská otázka

RE: KHB

karin 195.?.?.?

Jakto? 1.Nacisti se mocně rozvinuli díky financování židovských bank, které před tím zaplatily nevídané masakry 1.sv. války a dohnaly Němce k zoufalství. 2.Nebýt spolupráce s nacisty, nedostali by židovští národní socialisté (= sionisti) svůj Izrael v Palestině. 3. Hitler, vůdce, byl jen přední exemplářem židovské sebenanávisti. Kolik energie věnoval zametání stop svého původu! Většina nacistických předáků by podle vlastních Norimberských zákonů neprošla sítem. Ale o tom, kdo je žid, rozhodovali právě jen oni ( dnes sionisti). Hoax je to, když antisemité, neonacisti a nepřátelé Izraele uctívají Hitlera a jeho kliku. Stjené idoly mají ty nejreakčnější živly Izraele. Literatura o tom je k dispozici, ale nejlepší sionistická obrana je dokonalé mlčení - pochopitelně. [bliji]

186573

08.04.2009 12:04

Mesiáš nebo Satanáš?

BLACK ZERO , BIG BROS a ŽENY DO VLÁDY

karin 195.?.?.?

Přečtěte si co přeložila paní Cironisová od Makowa - feminismus, NGOismus, homosexualismus, environmentalismus a všechny ostatní švindl -ismy. Finanční oligarchie (Big Bros) vytáhla z klobouku roztomilého černouška pana Black Zero, který slíbí všechno všem a menšiny všech zemí se radostně spojily v nadšení. Jen víc černochů, žen a homosexuálů do TV ať je na co koukat! Golda, Maggie, Albright, Condi, Mrs Clinton, Džamila, Pakanová, Buzková ... ženy v politice jsou taky moc fajn! [chechtot]

188018

15.04.2009 09:56

Izraelský bestseller prolamuje národní tabu

NACHT UND NEBEL

karin 195.?.?.?

... A MLČENÍ BEZ KONCE ZŮSTANE.
První záslužnou zmínkou v češtině byl pokud vím článek na Czech Free Press
http://www.czechfp.cz/index.html?s=shlomo+sand&x=0&y=0
P.S: Vyvolení se smí řevnit, nadávat si a kritizovat se jen mezi sebou. Kdo se nechá strhnout a přidá se, ten si to šeredně odskáče.
[pláč] [pláč] [pláč]

188434

09.10.2009 11:09

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

Proč věřit Klausovi? Jeho vzdor nemá žádnou cenu!

karin 195.?.?.?

Principiálně je mi Klausova snaha vzepřít se Lisabonu sympatická, ale cui bono? Copak si vážně myslíte, že Klaus může něco zastavit? Uvědomme si, kdo jsme a co jsme. Role našeho 20letého státečku je vždycky buď BÝT S NĚKÝM PROTI NĚKOMU anebo NEPŘEKÁŽET. Nic víc nejsme a nebudeme. Nemáme na to lidi, nemáme ideje, vůli, prachy - nic. Hrstka nedouků a omezených necionálních fanatiků nejenže nepohne národem, ale taky k čemu? Co dál? Klaus možná nějaké ideje má - ale tím to hasne. Současná situace je prostě taková, že pokud evropským národům Lisabon nevadí, jsou ochotny jít jako ovce nebo krysy za píšťalkou ... dobře nám tak! Na Unii je nejhorší to, že ani v Bruselu není vůbec jasné, komu ten Euromoloch vlastně slouží? Bude to protektorát USA? Co když za nitky pořád tahá Bank of England, City? Není nutno být členem Unie a přece lze rozhodovat, kam se ta bezhlavá bečka povalí. Nebo bude hlavou Blair? Bylo by to Co vy víte, kdo řídí Klause? Aha? [zmaten]
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jan-berwid-buquoy.php?itemid=2535

202086

18.06.2010 11:44

Netanyahuv psychiatr spáchal sebevraždu

s politováním konstatuji, že je to asi HOAX

karin 195.?.?.?

Hledala jsem zdroj téhle zprávy. Je pravda, že visí na hodně blozích, ale ani jedno oficiální médium to nezveřejnilo. Tak to je dost divné. Příliš divoké, aby to byla pravda. [zmaten]

222287

24.09.2010 09:19

„V zájmu Izraele“: Proč Rusko neprodá raketový systém S-300 Íránu

Nic nového v Moskvě

karin 90.?.?.?

Spengler, 18. února 2010
http://www.atimes.com/atimes/Middle_East/LB18Ak01.html
...
The case for an Israeli strike against Iran
...
Secondly, Russia well might prefer to deal with Israel as an independent regional power than as an ally of the United States. A stronger Israeli presence in the region also might contribute to Russia's market share in missiles and eventually fighter aircraft. Russian-Israeli cooperation in a number of military fields has improved markedly during the past year, including the first-ever sale of Israeli weapons to Russia (drones) and Israeli help for the Russian-Indian "fifth generation" fighter project.
...

228603

29.10.2010 12:59

Přímá demokracie

RE: Česko

karin 90.?.?.?

Milá paní Jarmila toho napsala hodně a je to dost únavné. Slibuji přede všemi, že její dílo dokonce svých dnů nedočtu. Ale to téma je opravdu inspirující: Myslíte, že kdyby tam ve Švajcu žili Češi (pardon - Moravané, Slezané atd.), že by tam nějaká "přímá demo" kdy vznikla? Nebo se udržela aspoň 14 dní, kdyby se enormně plodným českým emigrantům podařilo domácí horaly přejódlovat? Nebudu vás napínat, drazí diskutéři - žádná přímá demo by ani nevznikla ani se neudržela. Ne, ne, milí zlatí. Za to, že přímá demo neexistuje v Mozambiku, jak upozorňuje paní Jarmila, ale zrovna ve Š., nemůže NWO, ale jaksi Švýcaři sami. Švýcar je sice podobnější třeba panu Mackovi ze Zábřeha na Moravě než Umumbovi z Horní Volty, ale ani manželka Švýcarka z Macka Švýcara neudělala. Je to v lidech, kultuře a civilizaci. Nějaké volební poukázky, složenky a jiné blbinky nám, paní Jarmilo, přímou demo nezařídí!

231298

29.10.2010 13:46

Přímá demokracie

RE: Česko

karin 90.?.?.?

Milá paní Jarmilo, jelikož, přiznávám, nečetla jsem dosti a ani tak pozorně, jak by se slušelo (jsem v práci) , povězte mi jako žena ženě: kterak se vypořádáváte s historickým faktem, že většinu doby se přímá demo ve Š omezovala na naše udatné muže? To už máte 2 demokracie - přímá / nepřímá a další 2: ženská + mužská. Jsou názory, že demokracie jde do kytek od té doby, co se rozšířila na ženy, barevné, nemajetné a jiné kvítí. Co že to vlastně je, ta demokracie? To je taky otázka. Jen se shodnout, že? [mrknutí jedním okem]

231300

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/167667/Antilazan.html [bliji]

235167

15.02.2011 13:12

Neskromný pan Čulík

Čulik Kotrba Dolejší?

karin 80.?.?.?

Culik mini, Iluminat meni. Vsak i BBC zavrela ceske vysilani, kdyz uz byla nase demogracie neochvejna. British soft power ma svoje zajmy u nas zajistene, ale ty hlavni se vari jinde. Treba stary, prastary Egypt ...
Komu zalezi na mineni ceskeho publika? Kdyz mame vedouciho trilaterala Dlouheho, bilderbreberky Cerneho Berku a Vondru?
2012 bude ten planovany "konec" (stareho) "sveta", jak jsme ho znali ... tak proto setrime, kde se da. CKD uz sa akosi vyzilo.

238120

07.03.2011 13:09

Tvořivou destrukcí za Větší Střední východ?

Bomber Havel a Achmet

karin 90.?.?.?

Situace se samozřejmě vyvíjí. Radiožurnál, spolehlivá a jednoduše bezprostřední názorotvorná česká hlásná trouba už od včerejška dokola točí přání pana Achmeta z jakési "osovobozené zóny", který PROSÍ jak 99 pragováků, ať už na to (MY = NATO) vlítnem, jinak je tam Plukovník "všechny pobije." Takže jo. Mysleli jsme to dobře, chtěli jsme to nechat na nich, protože poučeni Iraqem, Afgánistánem , Vietnamem atd. už nejmíň od včerejška víme, že DEMOKRACII si jeden musí zasloužit, vybojovat a vymodlit SÁM, jinak nechutná ... no, nechutná, ale ONI to zase packají, nezvládaj to, je nám jich jaksi lidsky líto, možná už se pakujou, aby se usídlili v našich utečenckých táborech, že když Plukovník "crazy man!" (Radiožurnál) šílí, no tak to tam JEŠTĚ JEDNOU pokropíme, aby měli arabáči na co vzpomínat (jak se dělá demoška - a že jim to zařídil humanista největší hned po bobru Harrisovi - bombr Havel [bliji]

239017

14.03.2011 14:48

Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu

RE: Nač máme veřejnoprávní propagandu?

karin 90.?.?.?

Jestli zakuklenci vyděsili propagandistu Rožánka, mladého Železného nebo jiné kretény na Kavkách, lze frašku považovat za zdařilé představení ... - za které by se ČT nemusela stydět. Máme tak debilní scénáristy, jak nenáročné je publikum. Platíme si "veřejnoprávní" mytí mozků od blbých pro blbé, platíme si armádu žoldáků Trilaterály ... a že se mezi nimi strhla šarvátka? Kormidelníci NWO holt musej taky pracovat s tím materiálem, co je na skladě a to neni žádná sláva. [bliji]

239470

27.05.2011 10:35

Žádní důchodci - žádný důchod: nebo obráceně?

RE: Opravdu zajimavy pohled ....

karin 90.?.?.?

V roce 1989 žádný státní dluh?
Podívejte se na tohle - psal se rok 1976 ...
http://www.time.com/time/magazine/article/0,9171,918315,00.html
O tom se moc nemluví, že?
Pořád se mektá o tom, "jaké překvapení"!, že se Ostblok poskládal jako domeček z karet - ZATRACENĚ ZADLUŽENÝ DOMEČEK!
Dluhová zbraň není nový vynález. Západ si vykrmoval své nepřátele v tom zas... východním chlívku a jednoho dne 1989 přišel řezník a nastala zabíjačka.
Znovu připomínám A. Suttona.
http://en.wikipedia.org/wiki/Antony_C._Sutton
Velmi nepohodlný historik, který dokonale zdokumentoval hegeliánskou praxi našich loutkářů. Nejlepší nepřítel je vždycky ten, kterého si sám vymyslíš, vypipláš a zničíš. Ať je to naci, komanč, talibán nebo hypotékář ...
[bliji]

244847

03.06.2011 09:07

Izrael pánem na Středním východě

DEMAGOGIE ALE KVALITNÍ

karin 90.?.?.?

nutno dodat :Spengler je průkopníkem demografického skepticismu, který se U Nás v médiích, resp. politické debatě objevuje na stupidní a demagogické úrovni až v posledních pár měsících v souvislosti s tzv. důchodovou reformou. Ale demagogie, aby byla přesvědčivá, se musí umět. Spengler (Goldman) je toho přesvědčivým důkazem. Používá stejnou metodu, jako klimakatastrofisté nebo naši bojovníci za 2., 3., 4. ... pilíř důchodové reformy. ALE NESKRÝVÁ TO !!! OPAKOVANĚ PŘIKLÁDÁ DOVĚTEK, ŽE TAHLE PROJEKCE JEN UKAZUJE, JAK BY TO DOAPDLO, KDYBY TO BĚŽELO JAKODNESKA DALŠÍCH 90 LET. Klimakatastrofisté neřeknou "Jestli to takhhle půjde dál, usmažíme se v pekle." Oni VĚDÍ, ŽE TO TAKHLE DOPADNE. Spengler argumenty má, ale řadu protiargumentů zamlčuje. Ve skutečnosti NENÍ ŽÁDNÁ JISTOTA, ŽE TAKHLE DOPADNE. Co se týče KLIMAKATASTROFY je asi málo vědeckých důvodů věřit tomu, že křivka půjde pořád nahoru, a ostatně naše schopnosti ji ovlivnit jsou minimální. Podobně je pochybné věřit, že "seniorů" bude v Evropě donekonečna přibývat. Ve hře je spousta faktorů, o kterých se nemluví ani v tomto článku jinde. Ale Spengler i tak říká mnohé, co je dobré vědět.

245379

06.06.2011 14:33

Izrael pánem na Středním východě

RE: SPENGLER ODPOVÍDÁ: (FRESH)

karin 90.?.?.?

Israel, Ireland and the peace of the aging
http://atimes.com/atimes/Middle_East/MF07Ak01.html
Sometimes, the best thing to do is nothing at all.
A generation from now, the Palestinians will make peace with Israel, for a simple reason: they will grow up - literally. Palestinian Arabs comprise one of the fastest-aging populations in the word. United States President Barack Obama was misinformed when he told the America-Israel Political Action Committee May 22 that "the number of Palestinians living west of the Jordan River is growing rapidly and fundamentally reshaping the demographic realities of both Israel and the Palestinian territories". In fact, Palestinian fertility on the West Bank has already converged on the Israeli fertility rate of three children per woman, if we believe the Palestine Ministry of Health rather than the Palestine Authority's Statistics Bureau. [mrknutí jedním okem]

245596

29.07.2011 09:58

Nývlt v Austrálii

Hessův nývlt vykopán a umořen

karin 90.?.?.?

http://m.rozhlas.cz/zpravy/historie/_zprava/pred-70-lety-mel-hess-tajne-letet-do-britanie-o-jeho-osudu-se-stale-spekuluje--890768
"...kolem Hessova osudu dodnes kolují nejrůznější spekulace. Říká se například to, že ve vězení ve skutečnosti neseděl Hess, ale jeho dvojník. Náhradníka buď do Skotska poslali Němci, a to výměnou za Hesse, kterého ve skutečnosti sestřelila Luftwaffe. Další teorie pak mluví o tom, že dvojníka dodali sami Britové poté, co pravý Rudolf Hess zemřel za války při nehodě.
Tyto spekulace podporují mnohé argumenty. Podle svědků si totiž Hess po uvěznění nic nepamatoval, jen blekotal, nepoznával známé lidi a dlouhá léta dokonce odmítal návštěvy příbuzných. Ať už zemřel ve špandavském vězení kdokoli, dodnes si neonacisté k nelibosti úřadů připomínají 17. srpen jako den Hessovy smrti..." "Hesse" proto raději vykopáme a roprášíme v moři dřív, než ho vykope někdo jiný a genetickou analýzou zjistí, že ve Wunsiedlu ležel nějaký Niewelt [zmaten] no ne?

249373

29.07.2011 12:42

Nývlt v Austrálii

RE: Lžeme a plagiátorujme jako když tiskne a oVčané to upolykají

karin 90.?.?.?

Vy jste se ňák rozjel. To už snad ani není česky. Dejte si něco dobrýho [chechtot]

249386

30.07.2011 12:23

Nývlt v Austrálii

RE: A co tekový pan Soroš

karin 85.?.?.?

... finančník "maďarského původu" - to je hotový Jekkyl a Hyde, kterého musí každý levičák milovat. Jako Jánošík (Maďar) likviduje měnu celých států, jako Soroš (Nývlt) fandí cikánům, postmoderním umělcům, dizidentům a prosťáčkům všech barev viz http://www.denikreferendum.cz/clanek/11196-george-soros-romove-a-kapitalismus
prostě Nový Člověk pro 21. století. Milujete svoje finančníky, hlupáčci! Nebýt kosmopolitních dobrodějů, nebylo by Marxe, Lenina, Hitlera, 1. války ani 2. války ani ... [mrknutí jedním okem]

249447

25.10.2011 09:05

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

karin 90.?.?.?

Byl to Nývlt.

255899

25.10.2011 09:21

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK

karin 90.?.?.?

"Následující záběry jsou drastické," říkalo se v telce poutavě před obrázky z každé krvavé autonehody. Od páteční smrti Kadáfíka však pokrytecká reklama zakázaného ovoce náhle skončila. Lynčování Kadáfíka se předvádělo od Novy po ČT bez varovné hvězdičky. Jen se koukejte, děcka! Dobro opět zvítězilo! Libyjská válka v české telce byla vůbec podivný seriál. Zjara před kamerou pobíhali divocí, zarostlí mládenci s image pouštních loupežníků, kteří divoce stříleli Aláhovi do oken. Libyjská armáda, ti zlosynové oddaní odpornému tyranovi, krutovládci Kadáfíkovi, nikde.
Oč méně bylo k mání sekvencí nějakých střetů mezi protivníky, o to víc se mezinárodnímu publiku dostávalo "nepotvrzených informací" o zvěrstvech Kadáfíků. Masakry se nikdy nepotvrdily, ale šlo o ty životy "civilistů" (těch odvážných mladých vousáčů) ... a v nebezpečí z prodlení nebylo lze čekat na nějaké ověřování, kdo komu co uřízl, poleptal, popálil ... Bylo nutno jednat HNED!
Takže před kamerami dál rozčileně přebíhali drbani od někud někam, jásali, jezdili v džípu po poušti, pokřikovali s divokým výrazem ve tváři a hlavně pálili ze všech hlavní kolem sebe (překlad: škemrali po záchraně z nebes = NATO!) ... a tak jsme na to vlítli. Do té doby, kupodivu, byl odpor proti hrůzovládci Kadáfíkovi nic moc a jen někde a sem tam (střílelo se do vzduchu, než došly patrony a loupežníci vedení bývalými Kadáfíky se utíkali schovat do pouště před starým Kadáfíkem - a pak hurá do sklepa před náletem NATO). "Operace" se sice oproti očekávání vlekla, až to začalo v jednu chvíli vypadat, že by to mohl Kadáfík, tak nesmiřitelně nenáviděný vším lidem vyhrát (překlad: vyvraždit všechny svoje Libyjce, které, z nepochopitelných důvodů, do té doby rozmazloval = korumpoval nejvyšší životní úrovní v Africe - inu, blázen, co jiného). Tak jsme na to vlítli pořádně. Bývalí Kadáfíci začali najednou vítězit a vraždit černochy. Kadáfík byl ovšem celé měsíce k nenalezení - údajně utíkal a utíkal do Nigeru( v koloně s lupem a kořistí čítající stovky až ... až ... až 3 vozidla - vzpomínáte?)Tomu se říká arbské počty. - A my jim rádi věříme, jsou to přece arabské číslice.
Střih: Kadáfík byl dopaden v rouře ... a už je v mrazáku.
Pan vedoucí nové, s námi spřátelené vlády, nás ujišťuje, že si za ty boule, rány, díry a průstřely může sám. Inu, arabská logika! A my, mezinárodní společenství, mu to raději věříme. Smrt tyranovi ! Jaképak s ním soudy. Zelenému Marxipsovi psí Maxismrt!(Jenom mi nejde do hlavy - když Kadáfík tak ukrutně zdecimoval všechny odpůrce, disent, kritiky ... kde se vzali všichni ti vůdcové nové vlády? Že by jejich pružné i věrné duše lisoval Kadáfík z arabské gumy? )http://vimmer.blog.idnes.cz/c/221270/Smrt-Kadafika-jako-vecernicek.html

255901

07.11.2011 13:04

Můj vztah k Židům

... problém není vztah k židům

karin 90.?.?.?

... ale vztah k "tzv. HOLOKAUSTU". Tzv. proto, že jde o jeden z newspeak - politkorektních termínů, o kterém všichni něco tuší, ale nikdo neví přesně, co to má být. Pan Stwora by mohl vyprávět. Klíčové je znát správnou odpověď na otázky: byly nebo nebyly plynové komory? Kolik milionů židů zahynulo v plynových komorách? Kdo ví, jak má odpovídat, ten neváhá, jestli je Izrael kritizovatelný nebo navěky nedotknutelný.
Sionistická legenda pracuje s jednoduchými pravidly:
1. co žid, to oběť holokaustu
2. jen žid sám o sobě smí říkat, že je žid
3. když to o židovi řekne nežid, je to antisemita
4. každý žid je pod ochranou Izraele
5. židé a Izrael jsou nekritizovatelní a nedotknutelní
Existují také špatní židé, ale ti jsou na seznamu, aby každý správný žid věděl, co s nimi ... každopádně je to vnitrožidovská záležitost
viz http://www.masada2000.org/shit-list.html
(Hitler, Goebbels, Heydrich, Streicher, Rosenberg a řada dalších typických árijců - národních socialistů tam chybí - viz http://thy-weapon-of-war.blogspot.com/2009/12/adolf-hitler-founder-of-israel-by.html

256720

08.11.2011 10:45

Bankovní fašismus … s podporou starostů

Definice fašismu

karin 90.?.?.?

Čan Akja na Asia Times: http://www.atimes.com/atimes/Global_Economy/MK08Dj01.html
... This is what fascism is all about at the end - an overwhelming subjugation of the individual at the altar of nationalism, the authoritarian rule of a financial system that disallows countries from following their own courses.
... tak to máme fašismus jak má být - bezvýhradné obětování se jedince na oltář nacionalismu (Řecko je obětováno "vůli EU" = finačního systému)

256781

17.01.2012 08:48

Na řadě jsou narkorestituce

RE: Velmi nekvalitní

karin 90.?.?.?

Například co byste potřeboval dokázat, pane Ponkrác? Že je válka proti drogám pokrytecká a nesmyslná? Že ti samí, kteří s drogami válčí, s drogami také obchodují? Odkazů máte v článku několik. Jestli čtete anglicky, najdete důkazů nepřeberně. Zadejete si v Google dvě slova : CIA drugs , heslo Dope Inc. , war on drugs ve Wiki atd. Kdo hledá, najde. Taky neškodí znát historii americké politiky prohibice - k čemu vede idealistický boj za střízlivost. Popřemýšlet o tom, proč je alkohol, který zničí nejvíc životů legální a opium nikoli, proč se ve Švýcarsku vydává heroin na předpis a co se tím změnilo - atd. atd. Kromě toho, vy si asi myslíte, že autor to všechno myslel vážně. Jenže vy tam chcete zkrátka vidět něco, co tam prostě není. [vyplazený jazyk]

261208

06.02.2012 13:26

Limonádový Joe jako filozoficko-satirická prognóza

Joe zpívá Evropě ? (1940)

karin 90.?.?.?

Podívejte se, Vážení, kdy ten Limonádový Joe spatřil světlo světa !? 1940. A copak je to za rok? Inu, tzv. 3.Říše tak nějak dosáhla zenitu, vrcholu moci. V české wikipedii se píše u hesla rok 1940 : "K. von Neurath a K. H. Frank předkládají A. Hitlerovi návrhy na způsob likvidace českého národa." (31. srpna) Návrhy jsou návrhy, Brdečka zatím publikuje v Ahoji parodii na western a Madla zpívá Evropě http://www.csfd.cz/film/793-madla-zpiva-evrope/ . Kdybych chtěloa hnidopišit, tak se moc nedivím, že Joe náckům nevadí. Nebyli snad nársocialisté oficiálně proti Wall Streetu - stejně jako bolševici? Nechci kazit legraci, mě Joe baví a s učeným výkladem autorovým celkem souhlasím. Jen mě napadá, že ideologičtí vykladači všech režimů (nazi, kom i nynější "neo" - ať liberální nebo konzervy) post hoc řeší blbiny, když zkoumají "jak to asi mohlo projít" a "co tím chtěl autor říct" - pokud vnímají dobu vzniku díla zase jen optikou jiných - doktrinářských filmů. O 2.světové se toho ze Schindlerova seznemu moc nedozvíte, taková Hlava 22 je ovšem zatraceně pravdivý obrázek toho, jak to ve válce chodí. Život je vždycky trochu složitější a každá ideologie a "totalita" má milion výjimek typu "kdo je žid, o tom rozhoduju já" , výjezdní doložky, bony atd. Největší chudák je v každém režimu ten, kdo naivně věří v oficiální ideály. Ten si to taky odskáče. Ale Badman - Goodmanům nikod nemusí vykládat, že padouch nebo hrdina - "rodina je základ státu."

262692

17.02.2012 12:29

Kolaps současné civilizace

Peak Oil + Global Warming = lepší kšeft nenajdeš !

karin 90.?.?.?

Peak Oil (děs z docházející ropy) + Global Warming (z pálení Fossil Fuels (FF) jsou do nebe Greenhouse Gases (GG) = Carbon Tax (CT): zdanění emisí a obchod se vzduchem / "povolenkami" / "odpustky + Biofuels (řepka, palmový olej, produkce obilnin na pálení lihu). Dovedete si představit lepší kšeft než Píkojl ??? Než obchod se strachem, že všechno dochází??? Všechno asi jednou dojde, ale zisk z toho shrábnou spekulanti na komoditních burzách teď a dnes! Zdražte světové ceny potravin, zdražte ropu, uvalte uhlíkovou daň a máte na kolenou celé kontinenty! Kdo kontroluje světový obchod s ropou? USA + UK + UEmirates, Saudi, OPEC. Kdo propaguje Globální oteplování? "Vědci" z Východanglické univerzity, Lord Stern a spol. Kdo kontroluje obchod potravinami? Burza v Chicago, Cargill (USA) ... atd. Tady to máte česky http://blisty.cz/art/62309.html
tady anglicky s obrázkama http://www.bloomberg.com/slideshow/2012-02-06/in-demand.html a tady anglicky komplet http://www.engdahl.oilgeopolitics.net/

263525

10.05.2012 16:31

Česká republika je velmocí – v pornografii

RE: Nejen Češky

karin 90.?.?.?

Těžko říct, jestli je v ČEZku benevolence, nestydatost nebo amoralita víc doma než ve státech na východ od Aše. Rozdíl je asi v tom, že chudý holky někde v Moldávii fakt nemaj za co co na sebe a do pusy, kdežto naše nestydy žijou stylem "je to práce jako každá jiná." Jistý ale je, v čem jsme měřitelně první: V kvantech vypitýho lihu, vyšňupanýho perníku, vyhulený trávy, v počtu "hracích" automatů (hazardu)a bilbordů na hlavu, v obezitě jsme taky na špici ... Ono to souvisí, ne že ne. Tomu se říká sebeúcta, čeho nám na tady hlavu moc nezbylo. Jediná naděje, že děvky a feťáci po sobě moc potomků nezenechaj. Snad tady přežije něco zdravějšího [zmaten]

268656

04.01.2013 10:03

Klausova amnestie dává velkou logiku

Dlouhá cesta k velké amnestii aneb jak Klaus vypálil spiklencům rybník

karin 90.?.?.?

Nejprve historie spiknutí:
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2497-protokoly-hostynskych-mudrcu.aspx
...a jak to celé dopadlo
http://vimmer.blog.idnes.cz/c/314092/Jak-Klaus-vypalil-rybnik.html
neboť: ... Zamrzlá převážně exportní ekonomika v čase všeobecného poklesu mezinárodního obchodu potřebuje stimulaci domácí spotřeby. Unikátním impulsem k nastartování domácí poptávky bude všeobecná amnestie. Očekávaný skokový nárůst kriminality po propuštění všech vězňů při současné redukci stavu represivního aparátu akceleruje domácí spotřebu nevídaným způsobem.

281580

05.11.2014 17:14

Soulož do zadku

společnost drží pohromadě předsudky

karin 85.?.?.?

Společnost udržují pohromadě předsudky, pověry, mýty a nevědecké nesmysly. Smažme všechny tyhle starožitnosti, sešrotujme je - a společnost je na prach. Začněme znova ! Lépe ! Anál je taky začátek [chechtot]

320374

07.05.2015 08:41

Epizoda 1. Bank of England

soukromá nebo státní Bank of England?

karin 90.?.?.?

"Soukromé vlastnictví" tzv. národních bank se často a rádo zdůrazňuje jako tvrdý důkaz spiknutí hrstky vyvolených soukromníků. Bank of England byla jistě založena jako soukromá, ale v roce 1946 byla "nacionalizována" neboli zestátněna. viz
www.bankofengland.co.uk/about/Pages/default.aspx

332431

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poděkování NATO za ochranu? A před kým?04.06.20 17:20 Neurčeno 0

V Turkmenistánu zakázali covid-1903.06.20 00:08 Turkmenistan 1

Jak zastavit Nord Stream 2?03.06.20 00:00 Evropská unie 2

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 19

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 12

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 1

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Měnové kurzy

USD
23,52 Kč
Euro
26,63 Kč
Libra
29,65 Kč
Kanadský dolar
17,40 Kč
Australský dolar
16,33 Kč
Švýcarský frank
24,59 Kč
100 japonských jenů
21,58 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
6,00 Kč
100 maď. forintů
7,72 Kč
Ukrajinská hřivna
0,88 Kč
100 rublů
33,94 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 317,47 Kč
1 unce stříbra
417,52 Kč
Bitcoin
230 640,18 Kč

Poslední aktualizace: 4.6.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 51 389 692