Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Paul

Nalezeno 21 příspěveků, 12 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.04.2003 00:23

Sudetský problém budeme muset jednou řešit

Sudetský problém budeme muset jednou řešit

Paul 203.?.?.?

Zide obdrzeli nekolik kompensaci z nekolika zemi ve svete, proc by Nemci nemohli pozadat o kompensaci. Znamena to ze bychom meli zacit premyslet o kompensaci od Rusu za 1968. Urcite se najdou zlotrli "pravnici" kteri budou ochotni se s tim zabyvat za nehoraznou sumu penez.

12594

02.07.2003 11:21

Hurá, loď se potápí

Hurá, loď se potápí

Paul 212.?.?.?

Je to zajimave a jde z toho strach.
Neco podobneho se deje v Cesku s Cikany. Maji spoustu vselijakych socialnich a jinych vyhod a mimo jine i rozhlasove vysilani, sveho zastupce ve vladni komisi atd.
Stat jim leze do zadku a priznat ze je to parazitni etnikum majici odlisne cile nez prumerny bily obcan se nesmi. Cikan je rovnopravny s bilym, naopak to vsak neplati.
Cikani pohrdaji poctivou praci a vzdelanim - tedy ve statisticky
vyznamne vetsine. Pokud legislativa v Cesku opusti obcansky princip a pujde cestou narodnostni jako v Kasnade, tak je to cesta do pekel.

15759

12.08.2003 11:09

Kdo ovládá české soudnictví?

Kdo ovlada Ceskou Republiku ?

Paul 212.?.?.?

Dotaz bych ponekud rozsiril na vyse uvedenou otazku. Na klicovych mistech CR - vcetne toho nejvyssiho jsou podvodnici,
zlodeji nebo vylozeni gangsteri. pro normalne mysliciho cloveka
- i takovo se v Kocourkove vyskytuji, je naprosto nepochopitelne ze 12 let po sametacke Havliade se nekdo vzpomene jestli nahodou nekdo z komunistickych bossu neni zlocinec. To jak cela ta komedie financovana penezi danovych poplatniku dopadne je samozrejme dopredu jasne.
Co sleduje vladnouci zlocinecka mafie tim, ze da stihat vydavatele historickeho dokumentu, to se da jen tezko domyslet.
Ja sam jsem dejiny a podstatu nacismu podrobne studoval a citim se velice dotcen tim, ze nejaci Dostalove a dalsi politicti prostituti budou rozhodovat co mohu, nebo nemohu cist.
Paul.

17919

15.08.2003 15:37

Kdo ovládá české soudnictví?

RE: Kdo ovlada Ceskou Republiku ?

Paul 213.?.?.?

Pane Řehořek,

pokud mate k problematice publikace tohoto historickeho dokumentu jiný názor než je ten můj, tak se prosim vyjádřete věcně.
Domnivám se, že tato diskuse přesahuje Váš intelektualni potenciál, viz, Váš E-mail na mou adresu, pro úplnnost pro případné čtenáře uvádím doslovné znění Vaší korespondence:

---
Neboj se ty dobra duse napis tento dopis vsem lidem v CR co jsou na
klicovych mistech. Napis jim
ze jsou vlastne zlocinecka mafie.
A sam si potichu ci nahlas prerikavej moudra slova Adolfa Hitlera. Tak
nejvic dokazes, ze milujes
lidskou spolecnost.

----

Z ciste formalniho hlediska:
-netykáme si spolu
-pokud nekomu pišete dopis tak osobni zájmeno adresáta se píše s velkým písmenem na začátku.

Z důvodů výše uvedených Vás žádám, aby jste mi již dále nepsal.

Paul.

18098

21.08.2003 15:04

Před 35 lety jsme pohřbili naději na společnost, která mohla být vzorem celému světu

Před 35 lety jsme pohřbili naději na společnost, která mohla být vzorem celému světu

Paul 195.?.?.?

Na rozdil od pana Stwory se domnivam, ze snehove koule nelze varit, tak jako nelze reformovat tzv. socialismus, ktery je uz svou podstatou a zpusobem jak se dostal v CSR k moci byl nedemokratizovatelny.
To co bylo v CSR na sklonku ery A. Novotneho a potom 8 mesicu v CSR byl jakysi prechodny system, ktery by casem nekam konvergoval. Pravdepodobne do systemu parlamentni demokracie podle vzoru Rakouska nebo SRN.
V souvislosti s onemi udalostmi nevidim osobnosti na udalostech participujici tak cernobile, jako mnozi z diskutujicich.
A. Novotneho nehodnotim tak zcela negativne, za jeho vlady nastalo uvolneni a v zakulisi uspesne celil prichodu Rusu.
Za zradce, nebo alespon osoby, ktere selhaly povazuji vsechny ucastniky delegace, kteri tehdy v Moskve podepsali tzv. protokoly. Jedinnym kdo nepodepsal byl Frantisek Kriegel.
Kdo predevsim nemel a nesmel podepsat, byl tehdejsi president Ludvik Svoboda, jeho pocin hodnotim jako vlastizradu. Jako president a vojak mel vydrzet i v pripade sve fyzicke likvidace.
Totalnim zklamanim pro vsechny by mel byt Dubcek. Rok po okupaci hlasoval za zakony na zaklade kterych byli lide na ulicich mlaceni pro neschvalovani okupace. Ke sve gloriole prisel tento nestastnik naprosto nevinne.

18463

05.12.2003 11:39

Privatizace není legrace

Privatizace není legrace

Paul 212.?.?.?

Vychazim z toho, ze cela sametarna je privatizacni puc reformniho kridla KSC a StB. Jede o to nehrabat si i za cenu zruinovani a zplundrovani republiky. Pochopil bych jeste prodej
zastaralych a konkurence neschopnych firem, kam Zapad doda nove technologie. Mohl by mi nekdo vysvetlit, proc ti sametovi gangsteri prodali cernochum Plzensky pivovar !!?? Nebo lepe receno, proc jej vubec prodavali ?? To proto, ze nas cernosi z jizni Afriky budou ucit jak se ma delat spravne pivo ?? Zde je duvod pouze jedinny, nakrast a rozkrast republiku. V cele tohoto statu stoji banda naprosto bezohlednych zlocincu a jiz 14 let jej plundruji.
Paul.

22498

24.02.2004 19:48

Rabováni na Slovensku

Rabováni na Slovensku

Paul 213.?.?.?

Pochopit způsob myšlení a jednání Cikánů není až tak složité, problém je v tom, že ti takzvaní humanisté - Havlové, Uhlové a další to nemohou, nebo spíše z nějakého záhadmého dúvodu nechtějí pochopit:

- Cikáni jsou parazitní etnikum.

- Velkorysost se kterou jsou majoritní pracující většinou vydržováni chápou jako její povinnost, na kterou mají nezadatelné právo.

- Cikáni se množí podle Malthusova zákona do té míry, pokud stačí zdroje, tedy do té míry, nakolik je společnost ochotna je
vyživovat. Podobne se v přírodě chovají např. potkani.

- Slušnost a velkorysost majoritního okolí chápou jako slabost a hloupost a okamžitě toho využijí.25857

31.10.2004 11:39

Irácký konflikt z hlediska mezinárodního práva – kdo je teroristou?

RE: Irácký konflikt z hlediska mezinárodního práva – kdo je teroristou?

Paul 213.?.?.?

Vyjadřoval jsem se k tématu agrese USA v Iráku z hlediska mezinárodního práva. Vy mluvíte o něčem zcela jiném.

Vámi zmiňované země měly několikrát možnost a povinnost zasáhnou vůči nacistickému Německu a to právě proto, aby zajistily plnění mezinárodního práva. Bylo to tehdy když Hitler porušil mezinárodní dohody a povinnosti, tak jak je stanovol Versaillský mír.
- obsadil demilitarizované pásmo
- začal zbrojit a zvyšovat stav ozbrojených sil nad povolené kvóty
- obsadil Rakousko

Francie a Británie podporovaly Hitlera svou zbabělostí a to zejména při Mnichovské dohodě. kdy nedodržely své spojenecké závazky a zcela podle obětovaly Československo.

Nejméně v těchto případech stačilo trvat na německých závazcích a třeba i vojenskou silou jejich dodržení vynutit. Konaly by (na rozdíl od USA) naprosto v souladu s mezinárodním právem a nepřímo by to přispely i k pádu nacismu.

Na rozdíl od výše popsané situace, je počínání USA v Iráku i jinde popřením mezinárodního práva a jedná se o mezinárodní gangsterismus opodstatněný pouze právem silnějšího.

Tak to jenom pro doplnění.

S posdravem

Paul.

35960

24.05.2005 14:42

Chystáte se koupit starší automobil v bazaru? Ale prosím ...

Chystáte se koupit starší automobil v bazaru? Ale prosím ...

Paul 199.?.?.?

Vážený pane,

popsal jste svoji velice draze zaplacenou zkušenost s firmou AAA. Na Vámi položenou otázku, zda jsou to profesionálové musím odpovědět že ANO jsou. Jsou to profesionální podvodníci a gangsteři. Technologii jak vydělat peníze v tomto gangsterském státě a to tak, že neporuší žádný paragraf tohoto loupežnického státu, mají tito bezohlední lumpové zpracovanou naprosto precizně, na to mají tým právníků a dalších poradců. Vždycky se najde nějaký
křivák a prostitut – ve Vašem případě to byl Karel Loprais, nechající se za peníze využít pro každou všivárnu. Mám podobnou zkušenost s jistým Waldemarem Matuškou , který si podobným hajzlovským způsobem potřeboval ke své mzdě mizerného zpěváka něco na stará kolena přivydělat u Českomoravské Družstevní Záložny. Tato krátce po jeho reklamě okradla důvěřivé vkladatele o peníze a zkrachovala.
Domnívám se, že příčina je v tom, že celá legislativa a exekutiva tohoto podivného státu je prolezlá korupcí a organizovaným zločinem na všech úrovních a v mnoha případech se vysocí státní úředníci stali řídící složkou organizovaného zločinu.

53463

31.05.2005 11:34

Drobná překážka na nastoupené cestě

RE: V podstatě souhlas.

Paul 199.?.?.?

Mohl by jste mi prosím upřesnit, kterého náboženství se Evropa zbavuje ?

54144

31.05.2005 11:37

Drobná překážka na nastoupené cestě

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Paul 199.?.?.?

Prosím mohl by jste sdělit, kde J. Kristus publikoval nějaká proroctví ohledně budoucnosti Evropy ??

54145

20.06.2005 10:31

Komentář ke kauze bankovních poplatků

RE: Komentář ke kauze bankovních poplatků

Paul 199.?.?.?

To že je spupnost a arogance bank způsobena regulací je sice pravda, ale ne celá. Problém je v tom, že regulaci bank a poplatků provádějí ti samí gangsteři, kteří z toho profitují.
Mezi bankami existují kartelové dohody a normální človíček nemá šanci. Příklad: převod peněz např. do Rakouska je nějaké peocento z převáděné čáatky, nekméně pak 500,- Kč. V Rakousku za tu samou službu zaplatíte 2 EUR tj.60 Kč, v zemi kde je jinak cenová hladina všeho podstatně vyšší !!!

57279

03.08.2005 11:12

CzechTek v nás

RE: Neni to o technu

Paul 199.?.?.?

Plně s Vámi souhlasím. Ta dáma která napsala původní obsáhlý a nic neříkající komentář plný věčných pravd, je naprosto resistentní k těm podstatným a krajně politovánihodným faktům, kterými jsou abnormální brutalita a svévole policajtů, gestapácko STbácké mlácení účastníků akce a ničení jejich majetku.
Tato krajně politovánihodná událost politická je, neboť takové masívní
zneužití represivních složek přímo souvisí s politickým klimatem a stavem občanských práv v této zemi.

64293

21.10.2005 23:02

Krejčíř začíná mluvit

Svetova luza vladne

Paul 203.?.?.?

Tento clanek je potvrzenim toho co jsem napsal na techto strankach vcera ze luza a kriminalnici vladnou svetu. Samozrejmne poctivi lide za tyto lumpy bydou muset platit jejich podvodne dluhy. Dostavame vsak pouze co si zaslouzime, kdyz nemame odvahy tyto lotry neutralizovat budou se tyto zlodejny opakovat jedna po druhe. Pamatujete Kozeneho? To neni pouze privilegium Ceske republiky, tihle gauneri jsou dnes po celem svete maji volne ruce delat co si usmysli.Zakonodarci a policie je zmackne az tehdy kdy je jejich aktivita do nebe volajici.

75024

21.10.2005 23:38

Demonstrace na protest věznění Ernsta Zündela

RE: Pan Zundel je Hrdina

Paul 203.?.?.?

Pane Sidonius,
Tady v Queenslandu zije Cech ktery prozil sest let v Dachau byl jednim ze skupiny studentu z Opletalovy skupiny. Ja jsem cetl mnohokrat ze v Dachau bylo zplynovano 300 000 lidi prevazne Zidu. Nesmyslna lez. Plynova komora sice byla , ale byla na odvsivovani obleceni.Jarda tam precoval!!! Nejhorsi Kapove byli Zide. a nakonec se Vam pokusim vysvetlit o cem tyto dabaty vlastne jsou nema to nic spolecneho s cisly.Je to otazka Lzi a pravdy a nehorazneho vydirani velmi malou skupinou lidi

75025

23.10.2005 01:13

Krejčíř začíná mluvit

RE: Svetova luza vladne

Paul 203.?.?.?

pane Kryso,
plne s Vami souhlasim v jinych slovech, obe vyjadruji stejny vysledek

75139

24.10.2005 00:32

Krejčíř začíná mluvit

RE: Svetova luza vladne

Paul 203.?.?.?

asi nic jineho nepotrebujete

75237

22.11.2005 15:02

Dopis velvyslanci Spojených států

Vážený pane Kabát,

Paul 165.?.?.?

vážím si a hodnotím Váš příspěvek psaný velvyslanci USA v ČR, za účelem informovat jej o Vašich výhradách vůči politice USA. Domnívám se však, že způsob předání této informace není tak docela efektivní. Jako občan ČR a daňový poplatník jste zaměstnavatelem politiků tohoto státu, kteří tuto činnost mají jako součást, nebo v některých případech jako hlavní náplň popisu práce. Poslanci, senátoři, ministr zahraničí, předseda vlády, president státu... Tito Vás-nás mají v podobných případech zastupovat a tlumočit názory a požadavky občanů, z našich peněz jsou placeni.
Je velice smutné a tragédií tohoto národa,že pro nezájem, neschopnost, zkorumpovanost a řiťoleznost (za výraz se omlouvám) k novému Velkému bratru, se nakonec občan musí uchylovat k podobným činům, jako Vy pane Kabát. Vaší intervence si vážím, leč od příslušných politiků by měl podstatně větší váhu, i když pravděpodobně výsledek by byl stejný. Pro nového Velkého amerického bratra znamenáme a si tolik jako pro toho minulého sovětského, pitomce se kterými si mohou pucovat boty.

79608

15.02.2006 12:00

„Naše“ takypolicie

RE: Aktivni policie

Paul 165.?.?.?

K zajímavmému příspěvku pouze tolik.
Podle mého názoru policie a podsvětí bývají často jedni a ti samí lidé.
V lepším případě je policie neschopná a laxní, v tom horším policie organizovaný zločin přímo řídí. [zahanbení]

93491

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkuji za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 4

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,34 Kč
Euro
27,42 Kč
Libra
30,29 Kč
Kanadský dolar
17,53 Kč
Australský dolar
16,47 Kč
Švýcarský frank
25,65 Kč
100 japonských jenů
22,37 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 893,59 Kč
1 unce stříbra
545,61 Kč
Bitcoin
306 757,04 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 498 336