Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Dan Kučera

Nalezeno 39 příspěveků, 16 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.01.2008 10:50

Budou ho muset zabít

Znáte pravdu o dnešním světě ?

Dan Kučera 213.?.?.?

Nabízím velmi, velmi zajímavý film (s českými titulky) na téma uvedeného článku, mnoho věcí vysvětluje.

http://video.google.com/videoplay?docid=7462852758...

151374

14.01.2008 14:15

Budou ho muset zabít

RE: Znáte pravdu o dnešním světě ?

Dan Kučera 213.?.?.?

Škoda že jsem nepochopil, jaký je Váš názor na obsah uvedeného dokumentu. Nemohu potom posoudit Vaše pohnutky, proč odvádíte pozornost od dokumentu k pomyslným pohnutkám jeho tvůrců. Váš příspěvek totiž podprahově vyznívá pro autory dokumentu negativně s náznakem nějakých temných záměrů.

151385

05.02.2008 10:03

Česká politická miss

RE: Síla

Dan Kučera 213.?.?.?

Vám nevadí, že je už i tento druh pořadů zneužíván k manipulaci lidí a k mocenskému boji mezi různými politickými skupinami ? Vás neuráží jejich postoj mající nás za pitomce, kterým lze lehce namluvit cokoliv, co se hodí k dosažení jejich záměrů ?

153334

07.02.2008 06:18

Česká politická miss

RE: Síla

Dan Kučera 217.?.?.?

Víte pane Boch, Vám osobně nejspíš vadí, že

1. informace v článku jsou pravdivé
2. čtenář tak má možnost vidět a přemýšlet o věcech, které na první pohled vidět nejsou

To Vaše slůvko "nám" vyznívá záhadně až hrozivě. Máte na mysli lidi, co chtějí utajit před lidmi spoustu důležitých informací, aby se "vám" lehčeji vládlo a voličské stádo zbytečně neotravovalo všetečnými otázkami typu proč, kdo, kde, jak, s kým a za co ?

Tento druh informací, ikdyž jsou důležité pro svůj skrytý dopad např. na vnitřní i zahraniční politiku, v drtivé většině celostátních médií nenaleznete, otázka je proč ?

153545

08.02.2008 06:17

Podmořské kabely a íránská ropná burza

RE: Tady jde o víc!!!!!!!!!!

Dan Kučera 217.?.?.?

Doporučuji přečíst níže uvedený článek na stejné téma, moc zajímavé !

http://www.matrix-2001.cz/v2/default.aspx?aid=2543

153666

14.02.2008 07:10

Pruhy na nebi

RE: Dr. Mengele

Dan Kučera 217.?.?.?

>Ze by nekdo rozprasoval latky a sam se jim vystavoval?

Někde už jsem o tom dříve četl, údajně před následky působení zmiňovaných chemických látek existuje ochrana ve formě nějakých bežně dostupných tablet (prášků), o co přesně šlo, to už si bohužel nepamatuju, znělo to ale celkem logicky.

Ať už to vypadá jakkoliv přitažené za vlasy, jedna informace dávaná do souvislosti s touto konspirací má velmi zajímavý kontext. V tomto článku nezaznělo, že tato konspirační teorie též tvrdí, že zmíněné vymírání lidského druhu (desítky milionů lidí ročně) je přímým nebo nepřímým cílem tohoto plánu.


M. Gorbačov, který je hlavou např. velmi mocného fondu GNFA (The Gorbachev Foundation of North America), se na konferenci při OSN vyjádřil o maximálním počtu obyvatel planety pro její přežití.
http://www.gorby.ru/en/default.asp
http://www.gfna.net/index.php

M. Gorbačov má úzké vazby na člověka jménem Maurice Strong (např. Charta Země). Doporučuji přečíst článek na webu Občanského institutu nazvaný "Kdo je Maurice Strong ?"

Zkuste se také podívat, co je to "Rada pro otázky kontroly populace" (Population Council Board) a kdo v ní sedí.

Dále je zajímavý článek "Plán je zredukovat obyvatelstvo planety na 500 milionů" (www.deepend.cz).
Další informace naleznete na :
http://www.gewo.info/mystika/gk/georgijske_kameny.htm

154146

15.02.2008 06:24

Ještě jednou chematrails

RE: Neverim,

Dan Kučera 217.?.?.?

Až čas ukáže, jaká je pravda. Informací je velmi mnoho, ale kdo je dokáže poskládat tím správným způsobem ?

Každá diskuze na podobná témata je plná vševědoucích "rozumbradů", ale kolik z nich si dá tu práci a najde si informace např. od NASA apod. o tom, co se děje na Zemi, na Slunci i ve vesmíru ? Všichni papouškují jen - pozor na globální oteplování - ale to podstatné již nikdo nehledá.

Zajímavými informacemi, kterými se bohužel moc lidí nezabývá např. jsou :

Co je Budapešťský klub, kdo jej založil a proč ? Kdo je Ervin Lazslo a co má společného s G. Sorosem ? Je zajímavé, jak málo přímých informací o tomto klubu na netu naleznete.

Na níže uvedené web adrese naleznete osazenstvo klubu vč. čestných členů - sestava je opravdu velmi zajímavá (Havel, Gorbačov, Lady Montagu, Dalajláma atd. atd.).
http://www.clubofbudapest.org/members.php

Podobná sestava je též v tzv. Římském klubu, u kterého by si lidé měli umět odpovědět na stejné otázky, jako u Budapešťského klubu.
http://www.clubofrome.org/members/members.php?membership=Honorary

Mnoho lidí uvedených klubů je dnes velmi vlivných, např. v orgánech a institucích OSN, dále v oblasti ekologie, náboženství apod. Mnohá nalezená jména je možné najít v dalších podivných společných aktivitách a také při veřejné obhajobě či prosazování Nového světového řádu (NWO).

Dnes už se díky tomu dívám jinak i na události kolem roku 1989 v Evropě.

154308

15.02.2008 17:32

Blíží se po 16 letech vítězství „bratrstva“?

RE: Trefné

Dan Kučera 213.?.?.?

Děkuji za upozornění, chybička se vloudila. Správně se jmenoval celým jménem "James D. Wolfensohn".

154369

16.02.2008 15:34

Blíží se po 16 letech vítězství „bratrstva“?

RE: Trefné

Dan Kučera 217.?.?.?

>Je možné vybírat z textů to, co se do účelu hodí,...

Článkem jsem poukázal na to, jak se někdo pokoušel lidi v posledních týdnech obalamutit a naočkovat jich opět tím naivním polistopadovým nadšením, kdy prý přichází "rytíř světla", který nás spasí, protože to s námi se všemi myslí dobře. Napiště, co se do účelu nehodilo, pak má nějaká polemika smysl.

>Vím, že zde nemám mnoho nadějí uspět s názorem, že Švejnar je trojským koněm vašeho "bratrstva".

Buď jste článek nečetl celý nebo jste jej četl ledabyle, protože přesně tohle jsem tímto článkem řekl. Slovo "vašeho" pro jistotu upřesním - mé bratrstvo to rozhodně není, to bych nepsal tento článek.

>Kdy a proč vlezl Klaus do prognosťáku, jak tehdejší tam vytvořený program stále realizuje s klanem, podporovaným špinavými penězi.
>A proč Švejnar téměř v pubertě utekl za hranice, a jakou jinou úlohu mohl mít jeho otec v této akci..

Souhlasím s Vámi, ovšem s článkem to v rozporu není. Není možné do jednoho článku ale natlačit úplně všechno. Historie, zájmy, plány a vazby našich i světových politických a ekonomických elit, to jsou informace na několik knih, ne bohužel na jeden článek.

>Tlak těch, co drží prachy (a zjistěte si jejich původ) se bude stupňovat, mají málo času, program této planety nepočká, je nastaven - a my jsme jen figurky, co jej realizují.

Tady nerozumím, zda narážíte na tzv. Nový světový řád (NWO) či snad na soudný den, kdy nám naše planeta spočítá všechny naše zločiny, kterých jsme se na ní dopustili ?

154459

12.03.2008 16:11

Mučení lidí ve jménu svobody a demokracie

RE: muze mi pan autor odpovedet?

Dan Kučera 90.?.?.?

Není lehké Vám na takto demagogicky položenou otázku odpovědět striktně ano nebo ne. Proč ?

Na začátku uvádíte infarktovou situaci, kterou je možné zahlédnout zejména v amerických thrilerech o teroristech nebo masovém vrahovi. Nevím, jestli toto je ideální případ pro srovnání mezi Vámi popisovanou hypotetickou situací a realitou, kdy je policie z mnoha důvodů přesvědčena o vině podezřelého, který to vehementně popírá a policii buď tlačí čas nebo veřejné mínění, lačné po krvi.

Proč neuvedete mnoho a mnoho reálných případů, kdy byl omylem odsouzený člověk na doživotí (nebo k trestu smrti) osvobozen po X letech vězení ? Nebo kdy podezřelý strávil dlouhé měsíce ve vazbě, než policie zjistila, že tam sedí neprávem ? A jak to končí ? Policie a soudy se omluví nešťastníkovi za zničený život celé jeho rodiny a jede se dál !

Jak se budete potom omlouvat nevinnému člověku, kterého budete pálit cigaretou, strhávat mu nehty, kladivem rozbíjet prsty u nohou atd. atd. ?

Člověka v prvním iluzorním případě jste popsal jako dokonale nemocného psychopata, na kterého by mučení nejspíš neplatilo. Kvůli takovému případu chcete mučit každého podezřelého nebo jen toho, co se přizná, ale odmítne prozradit úkryt uneseného ? Můžete mi říci, kolik takových případů jste objevil ?

O druhém reálném případu bohužel nic nevím, ale jestli všechno vyklopil po několika fackách, tak si nejsem jistý, že byl tento případ tak dramatický, jak ho podáváte.

156365

12.03.2008 23:33

Mučení lidí ve jménu svobody a demokracie

RE: Je to problém

Dan Kučera 217.?.?.?

Kdo rozhodne, že je zrovna nějaký konkrétní záběr z bezpečnostní kamery natolik průkazným důkazem, že to bude opravňovat bezpečnostní složky k trýznivému mučení podezřelého ?

Vy ? Preziden Bush ? Ředitel CIA ? Vyšetřující agent v tmavém obleku s tmavými brýlemi ? Nějaký soudce na základě nějakých podkladů ? Nebo snad Topolánek s Havlem, Vondrou, Jochem a Langrem ?

Komu by jste svěřil tuto pravomoc a odpovědnost ? A jak bude tento "nadčlověk" potrestaný v případě své chyby ? A jak potom odškodníte nevinného člověka ? Za jaké odškodnění by jste byl ochoten podstoupit regulérní mučení Vy ?

156404

13.03.2008 23:39

Mučení lidí ve jménu svobody a demokracie

RE: Je to problém

Dan Kučera 217.?.?.?

Nezávislý soud ? Soudní řízení vč. odvolání apod. někdy trvá celá léta, takže tzv. nezávislý soud Vám jako argument moc nevyšel.

156482

18.03.2008 21:42

Topolánkovo hrdinství aneb nové zrození chlapa s gulama?

RE: jen detail

Dan Kučera 217.?.?.?

Před volbou předsedy ODS Topolánek prohlásil, že „nový předseda musí být správný chlap s gulama”, dnes tvrdí, že nemyslel sebe, ale Tošenovského.

Topolánek byl také za své prohlášení, které nyní popírá, nominován na cenu Kyselá žába.

Zmiňovaný výraz naleznete také např. v knize "Mirek Topolánek osobně", kterou sám pokřtil.

S těmi Novinkami.cz se bohužel také mýlíte, protože to o něm říkají např. v diskuzích :

blog Topolánka na aktualne.centrum.cz
zpravy.idnes.cz
azpravy.atlas.cz
článkek na ahaonline.cz (Chlípný Topolánek! Osahával missky!)

Zkuste někdy využít výhod např. Googlu apod.

156755

21.03.2008 20:36

Topolánkovo hrdinství aneb nové zrození chlapa s gulama?

RE: jen detail

Dan Kučera 217.?.?.?

Vážený, jestli je něco zavádějícího, tak vaše slovní spojení "jen na Novinkách". Dokázal jsem Vám, že lžete a Vaše reakce ? Manipulativní demagogie. Diskuze na Novinkách.cz probíhá v podobném duchu, jako na většině ostatních zpravodajských webů. Položte si raději otázku, proč jsou příspěvky lidí v těchto diskuzích vesměs protivládní a protiamerické. A to nejen u internetového zpravodajství deníku Právo.

156979

22.03.2008 08:54

Topolánkovo hrdinství aneb nové zrození chlapa s gulama?

RE: jen detail

Dan Kučera 217.?.?.?

Podívejte se, myslím, že nechám na každém čtenáři celé naší diskuze, aby si udělal názor, kdo slovíčkaří a kdo ne.

Apropo, nikde jsem nenapsal, že protivládní a protiamerické příspěvky lidí mají jen jeden důvod, tak nechápu, proč s tímto názorem polemizujete.

157010

25.03.2008 08:51

Havlova pravda začíná v mučírnách CIA

RE: Dotaz

Dan Kučera 213.?.?.?

Příkladem budiž např. pohled do USA, kde najdete za vlivnými a mocnými židy i ultra-konzervativci společný zájem, zničení ďábla zvaného islám !

157156

02.06.2008 06:37

Velký naftový podvod

RE: hmmm...

Dan Kučera 85.?.?.?

Marian se mýlí a neměl by na autora článku dělat "odborná" ramena. Když někdo vydělá 100 milionů na future obchodech, nemusí někdo jiný automaticky prodělat. Hra, kterou tito velcí hráči hrají je totiž jen pro vyvolené a pravidla tomu také odpovídají. Většinu bankovního systému (vč. FED) tzv. západní civilizace vlastní ti, jejichž jméno se nesmí vyslovit. Poučování typu, když jsi tak chytrý, obchoduj a vydělávej s těmito velkými hráči, je zcela zcestná a hloupá. Pro "obyčejné" občany tito hráči vytvořili jinou hru s jinými pravidly, kdy můžeme maximálně posbírat drobky z velké hostiny.

162292

18.06.2008 07:02

Svoboda až příště

To je tedy čtení

Dan Kučera 85.?.?.?

Škoda, že se do takového projevu nemohou nacpat všechna ta zvěrstva, páchaná ve jménu "svobody" tzv. americkou demokracií po celém světě. Neustále se ukazuje na poukazované zločiny páchané Ruskem, Čínou, Iránem a já nevím kým ještě, ale ve světle takovýchto projevů si člověk musí klást otázku, je to všechno pravda ? Co je dnes v médiích vůbec pravda. Jakou máme možnost si ověřit, jestli informace médií z dění na druhém konci světa jsou pravdivé. Čečensko, Afghánistán, Irák, Irán, Tibet, Čína, Kosovo atd. atd. ???

A co u nás ? US radar, Lisabonská smlouva, Sudetští Němci, tzv. reforma zdravotnictví, čtvrt biliónu korun církvím (Vatikánu), kauza Nomura, kauza Čunek, desítky dalších kauz a mraky otazníků, které nemizí. Z voličů diváci a z diváků ovce ?

163432

18.06.2008 12:39

Svoboda až příště

RE: ...

Dan Kučera 90.?.?.?

Nechci Vás zklamat, ale ikdyž to tak nevypadá, komunisti jsou dnes součástí systému. Komunisti nejsou řešení. Když sledujete dění kolem EU a různých euro-norem, zákonů a požadavků z Bruselu, tak je vidět, že EU směřuje pod taktovkou Rotschildova impéria právě k nějaké verzi komunismu. Řešením je spíše velký podíl přímé demokracie na vládnutí, přímá kontrola politiků a jejich odvolatelnost, opravdu průhledné státní zakázky, výrazné snížení byrokracie, přesun rozhodování a pravomocí od vlády co nejblíže k občanovi do obcí a krajů, atd. atd.

163465

19.08.2008 12:17

V ten den, kdy umřela pravda

RE: ...ano, jednostranné

Dan Kučera 213.?.?.?

S Vašim názorem jste mimo téma tohoto článku, přečtěte si jej pořádně. Článek hlavně upozorňuje na masivní manipulaci s fakty ve prospěch Gruzie a nemá za cíl analyzovat velikost ruské touhy po obsazení zemí bývalého Sovětského bloku. Co opravdu vedlo Gruzii k zahájení války s J. Osetií je zcela jistě hrou tajných služeb a mezinárodní politiky. Nemáme tak šanci zjistit, kdo opravdu a kolikrát koho provokoval. Gruzinský prezident po vítězství ve velmi diskutabilních volbách oznámil, že J. Osetii i Abcházii vrátí pod správu Gruzie a skončilo tak křehké příměří, které v oblasti od poslední války v 90-tých letech panovalo. Taktéž nedokážete dnes s jistotou říci, kdo první začal v oblasti zbrojit. Dodávali zbraně USA, Izrael, země NATO a na druhou stranu jistě i Rusko. Pro mne je důležité nejen kdo lhal během tohoto konfliktu, ale kdo lže dlouhodobě. Těmi lháři jsou zejména představitelé NATO a vládní administrativa USA ať už jde o válku na Balkáně nebo v Iráku, ale i o tragické události 11/9. Odmítáte-li takový názor, je to Vaše věc, ale jestliže jedna strana informuje jednostranně, je od ní (Vás) pokrytecké, nutit druhou stranu k vyčerpávajícím objektivním analýzám. Proč totéž nevyžadujete po denících iDnes, LN a HN ? Informace v článku nejsou smyšlené a jsou podložené dalšími zdroji. Jaké důkazy o Rusku jako hlavním a jediném viníkovi máte Vy ? To stejné platí i pro první příspěvek této diskuze.

168393

09.09.2008 21:00

Topolánek jako druhý Viktor „Čistič“?

RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil

Dan Kučera 85.?.?.?

Bohužel má každá strana 2 mince. Jestliže vybíráte podle daňových slibů, možná by jste si měl pohlídat, aby Vám ta Vaše modrá parta do jedné kapsy pár drobných nenasypala a z druhé Vám současně plný měšec nevytahovala. Jinak jste jen za hlupáka a pro ně dojná kráva.

170222

09.09.2008 21:51

Topolánek jako druhý Viktor „Čistič“?

RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil

Dan Kučera 85.?.?.?

Omlouvám se, samozřejmě jsem myslel, že každá mince má dvě strany.

170224

10.09.2008 18:13

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Nechapu

Dan Kučera 213.?.?.?

Hitler - zesilující oklešťování osobních svobod apod. v USA označují kritici jako tamní nenápadný nástup fašismu, nehledě na minulost rodiny Bushů a jejich spojitost s fašistickým Německem.

Ďábel - ďáblem bývá označován zejména proto, protože přináší na naši zem jen války, smrt a zkázu.

Výsledkem je tak pozvolný nástup nového politického systému, kterému v USA vládne tzv. vojensko-průmyslový komplex úzce propojený s mocným finančním systémem zastřešeným soukromým FEDem.

170268

11.09.2008 06:06

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Ne, ja nechapu uz vubec

Dan Kučera 85.?.?.?

Dobrý den, srovnání Bushe s Hitlerem, ďáblem či satanem ze strany jeho kritiků je běžně k nalezení v internetových médiích. Naposledy jsem to zaregistroval v souvislosti s koncertem Madonny nebo klipem z koncertu zpěvačky Pink. Vámi používané označení člověka s jiným názorem typu "komunistický aparátčík" je jen důkazem, jak Vámi vyznávaná ideologie vidění světa Vás zaslepila. Dát do jedné roviny informace o tom, kdo opravdu vládne v USA s historkami o ufonech se Vám opravdu nepodaří. Lze dnes i díky internetu lehce prokázat silné propojení amerických politiků, různých think-tanků a institutů, médií, nadnárodních průmyslových i zbrojních korporací a finančních kruhů. Volby v USA podle toho taky tak probíhají. Nechcete-li to vidět, Vaše věc, ale chcete-li o tomto polemizovat stylem, jaký jste předvedl, těžko Vás bude někdo brát vážně. Přeji hezký den.

170290

20.10.2008 19:42

Modrý armagedon

RE: Spis vizitka obcanu

Dan Kučera 85.?.?.?

Vážený, vizitkou demokracie a ne občanů je to proto, protože nechuť a odpor jít k volbám pramení z jednoduché věci - všechny vládnoucí garnitury od roku 89 po současnost nedokázaly zabránit nejrůznějším nešvarům, které nás těch necelých 20 let provázejí. Korupce, pochybné veřejné zakázky, absence institutu referenda, arogance politiků, ignorace názorů a protestů občanů atd. atd.

O žádném návrhu nebo pobízení k alternativám v článku není zmíněno a není to tam vážený proto, protože není demokracie jako demokracie. To, že někdo dnešní systém nazývá demokracií, neznamená, že chce-li někdo něco jiného, musí automaticky chtít komunismus, kterým se vážený tak rád oháníte jako strašákem.

173501

22.10.2008 06:34

Jak to celé funguje

No nevím

Dan Kučera 85.?.?.?

Revoluce většinou nebývají spontánní, jak naznačuje článek díky nějaké vybuchující agresivitě, kterou lidé prý neuvolní ve sportu. Agresivní sportovec není dnes nic neobvyklého, tím to tedy nebude. Sport je hra a jak zní jedna starověká poučka "chceš-li klidně vládnout, dej lidem chléb a hry" (přesnou citaci si teď nemohu vzpomenout). Podívám-li se zpětně na důležité změny v dějinách lidstva, nic spontánního tam nevidím. Každé divadlo má svého režiséra, své herce, své sponzory (donátory) a své diváky. Je-li divadelní představení kvalitně připravené, může diváky nadchnout a strhnout - a zblblé stádo vítej na světě.

Také nelze dle mého brát za pevné pravidlo, že Ti co mají se střídají za "oponou" s tím, jak se střídají ve vládě politické strany. To nejsou Ti co mají, to by ty volby vypadaly jinak.

Jsou Ti co mají (řídí běh světa), pak Ti co získají tím, že jsou spojeni s místními politiky (místní firmy na národní úrovni vysávající rozpočet státními zakázkami - u těch bych souhlasil, že částečně dochází ke střídání s jinými při změně národní vlády) a pak Ti nezákonní na národní i nadnárodní úrovni (tunelování, finanční machinace, daňové úniky, zbraně, drogy, prostituce), kteří ale mohou fungovat ve shodě s těmi předchozími dvěma skupinami. Je hloupost uvažovat směrem, že Ti co mají se jaksi po vzájemné dohodě záměrně rozdělili na ty zákonné a nezákonné.

173633

29.10.2008 05:44

Jsme svědky tichého převratu?

RE: Mozna ted vznikl ten spravny cas na zalobu k US.

Dan Kučera 85.?.?.?

Bohužel zvolení zákonodárců nejspíš vstupuje v platnost až po vypršení zákonné lhůty, během které je možné podat stížnost a napadnout výsledek voleb.

174192

29.10.2008 06:10

Americký volební systém

RE: Kazdy system

Dan Kučera 85.?.?.?

Svět je možné změnit, ale musíme začít každý u sebe a nejdříve si odpovědět na jednoduchou otázku : "Co jsem já osobně ochoten a schopen udělat pro tuto změnu ?" Potom je možné tutéž otázku dávat dalším lidem, kteří touží po změně. Najdete-li další lidi na vaší "vlně", je to první krok a první malé vítězství na cestě za životem, který není jen o otrockém vydělávání peněz pro systém a honbou za falešným štěstím boha konzumu.

174194

29.10.2008 15:40

Jsme svědky tichého převratu?

RE: Kdo byl ministr obrany v roce 2002?

Dan Kučera 213.?.?.?

Mylím, že většině lidí je zcela jedno, kdo byl v roce 2002 ministrem obrany. K čemu nám to nyní může být užitečné ? Lidé americkou základnu u nás prostě nechtějí a podle toho se tak chovají. Jestliže jim tento cíl splní ČSSD tak ať, důležitý je výsledek. Argument typu "radar tu má být, protože ho i ČSSD před 6 lety podporovala" je nelogický a demagogický nesmysl.

174245

14.11.2008 20:00

Jak prodat lidem podvod

RE: Vám se nikdo nezavděčí, co?

Dan Kučera 85.?.?.?

Velmi se pletete. Jestliže se na Zvědavci objevil článek autora, který si před volbami myslel, že Obama neměl šanci, byl to jen názor autora. Platí to jistě o autorech i všech ostatních článků, můj názor to tedy rozhodně nebyl. Ovšem neznamená to, že lidé nemohou svůj světonázor průběžně opravovat a měnit tak, jak se vyvíjí a mění neustále i celý svět. Aktivity a názory světových elit také nejsou konstatní a reagují na změny a podněty ve světě směrem k ochraně svých zájmů.

Rozdílné vnímání světa do toho nepleťte. Snažíte se touto kličkou vyhnout polemice o argumentech, které ukazují na propojení světového kapitálu s politickými elitami. Jak chcete svět vnímat jinak, když je to do očí bijící ?

175831

24.04.2009 10:31

Jan Fischer

RE: Mně vůbec nevadí, že autor upozorňuje na židovský původ pana Fischera.

Dan Kučera 90.?.?.?

Fascinuje mne, jak někteří zabedněnci stále volají po dokládání informací. Zajímalo by mne, jestli to stejné dělají u Novinek.cz, iDnes.cz a dalších, kteří byli již mnohokrát usvědčeni, že lhali či uváděli neúplné manipulující informace.

Kdyb jste jen trochu chtěl, našel by jste např. článek viz. http://zpravy.o2active.cz/detail.aspx?id=45093 , kde je mj. uvedeno ".... MF DNES sestavila profil statistika Jana Fischera, který sestavuje úřednickou vládu. Muž s komunistickou minulostí má rád Izrael, matematiku a dobré knihy....."

Další najdete např. na http://kehila-olomouc.cz/rs/2092/novy-premier-jan-..., kde je uvedeno „… jsme z manželovy strany napůl židovská rodina, křesťanské svátky neslavíme.” Ani Ježíška neslavíte? „Říkáme mu Mojžíšek a toho si oslavíme, včetně chanuky. My jsme s manželem pod obojí, ale náš syn bere židovské tradice daleko vážněji než my.”

To stejné najdete také na http://ona.idnes.cz/manzel-tak-nevypada-ale-je-vti...

189285

24.04.2009 17:41

Jan Fischer

RE: Mně vůbec nevadí, že autor upozorňuje na židovský původ pana Fischera.

Dan Kučera 90.?.?.?

Nějak jsem nepochopil, na co chcete čekat. Některý předešlý premiér nepodporoval židovské lobbistické organizace ?

Českým premiérem, nikým nezvolený, bude nyní sionista a komunistický kariérista, kterého spolu upekli Topolánek S Paroubkem. Důvod je přitom nasnadě. Musel být dosazen někdo, kdo bude prodlouženou rukou Izraele a českého pro-sionistického + pro-unijního bratrstva.

189325

24.04.2009 17:44

Jan Fischer

RE: Nevím jestli mě pan Stwora nechá zareagovat (?)

Dan Kučera 90.?.?.?

Částečně máte pravdu. Ovšem by mě zajímalo, odkud znáte vlastnickou strukturu všech výše uvedených i naznačených firem, když tvrdíte, že zmíněný kapitál nevlastní akcionáři židovského původu.

189326

28.04.2009 06:17

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

Rumsfeld a Gilead Sciences

Dan Kučera 85.?.?.?

Jen upozorňuji na drobnou chybičku, Rumsfeld neinvestoval do Roche, ale do biotechnologické firmy Gilead. Více v článku na CNN Money "Rumsfeld's growing stake in Tamiflu", který najdete na http://money.cnn.com/2005/10/31/news/newsmakers/fortune_rumsfeld/

189665

29.07.2009 18:53

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Nevím kde Dan Kučera viděl průzkum ...

Dan Kučera 90.?.?.?

Průzkum se týkal národností a etnik u nás žijících, viz. odkaz :

http://www.cvvm.cas.cz/upl/zpravy/100193s_ov30311b.pdf

196619

29.07.2009 22:19

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Nevím kde Dan Kučera viděl průzkum ...

Dan Kučera 85.?.?.?

Vážený pane, není důvod něco opravovat. V uvedeném průzkumu oblíbenosti jsou Němci i Židé pod 50% (viz. graf č.1), základy matematiky snad ovládáte. Na Britských listech se počítat naučili.

Češi: nemáme rádi Němce, židy, Vietnamce, Romy, Rusy a lidi z Balkánu

196628

30.07.2009 23:01

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Nevím kde Dan Kučera viděl průzkum ...

Dan Kučera 85.?.?.?

Nemá pro mne význam se s Vámi přít, každý v těch grafech a tabulkách vidíme něco jiného.

Těch Vámi zmíněných 10% se k Židům zcela jistě bylo schopno vyjádřit, ale dle mého byli zaskočeni, tak nechtěli lhát a styděli se za svůj negativní protižidovský postoj či se jej báli vyjádřit. Těch zbylých 50% se k židovské otázce postavilo jako chytrá horákyně, tedy ani sympatičtí ani nesympatičtí (ani ryba ani rak, ani pěšky ani na kole ...) a může to znamenat v mnoha případech to samé.

Můj názor potvrzuje i tabulka č.2, na kterou jste ve svém vyčerpávajícím hodnocení jaksi pozapoměl a ve které jsou na žebříčku oblíbenosti Izraelci až takřka na dně. Dle mého je to proto, že se narozdíl od Židů lidé podvědomě nebojí vůči Izraelcům projevit negativní postoj, ikdyž se samozřejmě jedná také o Židy.

Lidé jsou dnes tak zblblí mediálním honem na antisemitskou čarodějnici, že se bojí otevřeně říci své názory, aby nedostali nálepku rasistů a xenofobů.

196772

31.07.2009 00:02

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Nevím kde Dan Kučera viděl průzkum ...

Dan Kučera 85.?.?.?

Omlouvám se, měl jsem na mysli samozřejmě 40%, ne 50%. Přes 10% Čechů řeklo svůj zcela negativní postoj k Židům otevřeně. Narozdíl od těchto nebojácných a zcela upřímných lidí je u těch pozitivně židovských 40-ti procent možné už jen spekulovat, nakolik byla jejich odpověď upřímná, ale to jsou již jen spekulace.

Dovolím se ještě jednu spekulaci. Tento náš zmíněný průzkum je cca 2 roky starý a další podobné průzkumy probíhají průběžně téměř po celé Evropě, kde dle výsledků dochází v téměř všech dotazovaných zemích k nárůstu antisemitismu a neoblíbenosti Židů. Může za to nárůst přistěhovalců z muslimských zemí nebo je to jen výmluva ?

Např.:
V minulom roku najviac antisemitských činov za posledných pätnásť rokov
http://www.delet.sk/showarticle.php?articleID=708

V Evropě sílí antisemitismus a islamofobie
http://www.czechfp.cz/site/?p=1871

V Británii výrazne narástol antisemitizmus
http://www.delet.sk/showarticle.php?articleID=859

Kdo vadí Polákům? Romové a Židé
http://aktualne.centrum.cz/video/?id=127025

Newsweek: antisemitismus v Evropě na vzestupu
http://www.euroskop.cz/38/9949/clanek/newsweek-antisemitismus-v-evrope-na-vzestupu/

Skandál v Rakousku: Penzion odmítl židovské hosty
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=637167

Tento postupný nárůst neoblíbenosti je zmíněn i v námi diskutovaném průzkumu o postojích Čechů k Židům. Spekulativní otázka tak může znít, kolik Čechů dnes opravdu nemá Židy v oblibě ? A čím to může být ? Politikou Izraele, kterou čeští Židé většinově otevřeně podporují ? Nebo následkem popularizace některých konspiračních teorií ? Nebo kritikou fungování dnešního světa ?

196778

31.07.2009 06:23

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Nevím kde Dan Kučera viděl průzkum ...

Dan Kučera 85.?.?.?

Odhalil jste mne, [mrknutí jedním okem]

podařilo se mi uklepnout.

Jinak ten nárůst antisemitismu trvá již roky, takže samotnou genocidní válkou proti takřka bezbranným Palestincům (v porovnání s vyzbrojeností Izraelců) před cca 7 měsící to jistě nebude. To, že spousta lidí vůbec netuší, co se dnes kolem nás děje, to je samozřejmé. Setkávám se s tím bohužel neustále.

196794

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 158 čtenářů částkou 29 366 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 3

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 7

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
24,24 Kč
Euro
26,92 Kč
Libra
29,92 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
25,21 Kč
100 japonských jenů
22,49 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,77 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,55 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 924,27 Kč
1 unce stříbra
432,89 Kč
Bitcoin
227 600,84 Kč

Poslední aktualizace: 30.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 51 309 707