Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Vítězslav Boch

Nalezeno 32 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.01.2008 13:45

Trestní oznámení na Zvědavce

Mé přání

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Jupííííí! Osobně doufám, že pana Stworu zavřou, až zčerná, jsem rád, že mi někdo ušetřil papírování s podáváním trestního oznámení. Tohle je nejlepší zpráva na celém Zvědavci!

150855

09.01.2008 18:42

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Poznáváme Židy!

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Přirovnávat Židy k Borgům? To si děláte legraci? Tohle může říct jen někdo jako je pan Stwora. Je mi špatně z toho, že o Star Treku píše takové pochybné indivduum jako je on.
A když už si jej chcete brát do své nevymáchané huby, tak si o něm laskavě něco zjistěte. Paralelu k židovským dějinám v něm skutečně najdeme, ale ne u Borgů, které bych pro jejich snahu si vše podmanit a asimilovat spíše přirovnal k fašistům, ale u Bajoranů (Deep space 9) - nábožensky založené rase, kterou po desetiletí vyhlazovali a okupovali Cardasiané.
Jinak bych od vás spíš očekával, že Židy přirovnávate ke ziskuchtivým Ferengům.

Bohužel v původním znění můj příspěvek neprošel cenzurou pana Stwory, přesto, že se v něm nevyskytovalo jediné sprosté slovo

150910

09.01.2008 18:26

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Poznáváme Židy!

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Slovo "stvůra" rozhodně nepovažuji za sprosté, kdybych chtěl použít sprosté slovo, tak vás označím za nějaký pohlavní orgán nebo zvíře. A vzhledem k tomu, že vy urážíte a osobně napadáte celý jeden národ, tak byste v tomhle směru měl pomlčet.

150918

09.01.2008 20:27

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Mé přání

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Ahoj [smích]
Ano, jsem to já, já nemám potřebu se schovávat za přezdívky. Ale nečekal jsem, že jsem tak populární, ty máš asi docela nudnej život, když máš čas si zaznamenávat vše, co jsem kdy řekl, viď? Nemáš to v nějakým texťáku, který by jsi mi mohl poslat? Jak tak koukám za Zvědavce, tak může mít dneska své "politické" stránky každý, tak že bych si taky nějaké udělal a vystavil si tam, co jsem kdy na Novinkách řekl (Mimochodem, už jsem si Novinky vyhodil z hlavní stránky Seznamu, abych omezil svou účast tam).
Doufám, že se bude panu Stworovi dobře řídit jeho slavné o.s. z vězení.
Proč bych měl mít peklo ve škole? Já se naopak ve škole mám velmi dobře, soudíš podle toho, že ty jako levicový aktivista, se tam máš špatně? Zvol si jiný příměr chlapče, já chodím na gymnázium a tam, jak známo, chodí lidé s vyšším IQ, tedy s vyšším příjmem a tedy spíše pravicový voliči.
Pokud se ptáš na národnost, jsem Čech. V Izraeli jsem byl naposledy před deseti lety v Eijlatu, Tel Avivu, Jeruzalémě a Betlémě (mimochodem, nádherná země a milý lidé), v USA jsem byl asi pětkrát, pokud tě to zajímá.
Pokud tvoji kámoši poslouchají tvé politické názory, tak mi jsou ukradení. Zřejmě jsi jim předložil lživé argumenty, kterých je Zvědavec plný, pokud uvěřili, jejich smůla.
Máme velmi odlišný názor na to, kdo jsou a kdo nejsou slušní lidé (zvláštní, že ti příspěvek pan Stwora necenzuroval, když mě v něm urážíš, ale jamile si někdo dovolil urazit jeho, tak to sem samozřejmně nepustí). Já bych zase zvracel z lidí, jako jsi ty a pan Stwora. Nepotřebuju si spravovat, jsem se svým životem nad míru spokojen (a nemám rád, když mi někdo říká Vítku)
Měj se blaze, třeba někdy dostaneš rozum.

150926

09.01.2008 19:56

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Poznáváme Židy!

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Páni! Ty se chováš jak STB - na každého si vedeš agendu [velký smích]
Zajímalo by mě, čím jsem si tak zasloužil tvou pozornost, nebo to si vedeš složku na každého? Já na Novinky občas zajdu po škole a po práci, ale vidím, že ty neděláš nic jiného, než že prolézáš diskuze a zapisuješ si, co by jsi někdy mohl proti někomu použít, no když tě to baví [vyplazený jazyk]
Jestli si pamatuješ, tak jsem ke karikaturování vyzýval u článku, že muslimové chtěli zabít nějaké novináře kvůli karikaturám a já před utěrkama rozhodně hlavu sklánět nebudu!
Jestli jsem přímo řekl, že muslimy nenávidím, si už nepamatuju, ale netajím, že tomu tak je. Ale vzhledem k tvému vztahu k Židům mi nemáš co vyčítat [smích]
Máš ještě ten obrázek? [překvapení] Já jsem ho asi smazal, neposlal by jsi mi ho? [mrknutí jedním okem] Jo a mimochodem, to, že byl Mohamed zfetovaný, když vymyslel Islám, to není moje oreginální myšlenka, to nám v prváku na gymplu naznačil náš profesor dějepisu, dnes již bohužel penzista, tehdá 74 letý pán, který něco zažil a s jeho názory (podpora USA a Izraele, nenávist k muslimům a komoušům) by jsi se asi neztotožnil [smích]

Nic, kromě celého tohoto webu, mi trapné nepříjde. Já nejsem žádný politik či jinak významný člověk, abych si musel dávat pozor na to, co říkám [smích]

150929

09.01.2008 21:02

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Mé přání

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Produkt této divné doby? To jako myslíš fakt, že jsem nebyl zkažen komunistickou výchovou a ideály? Jo, tak děkuju za kompliment [mrknutí jedním okem]

150931

09.01.2008 20:59

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Mé přání

Vítězslav Boch 213.?.?.?

V pohodě, já se sice učím 6 maturitních témat z angličtiny a jedno období v literatuře, ale rád zareáguji pokud je alespoň nějaká šance, že půjde o konstruktivní debatu.
Že jsi levičák jsem usuzoval podle toho, že se názorově shoduješ s lidmi, kteří jsou hodně krajní levičáci (třeba ten Ten.co.nesnani.vydavani.dobra.za.zlo z Novinek, to je taky velký Stworův fanda a zároveň volič KSČM).
Porovnávat školy zde, to asi není nejlepší nápad. Připouštím, že jsem s tím začal, chtěl jsem podotknout, že s politickými názory ve škole nemám problém, protože je statisticky dáno, že čím vyšší vzdělání, tím spíš volič pravice. Ono je to logické, každý volí to, co je pro něj nejvýhodnější. Když má někdo nižší příjem, tak chce, aby ho stát podporoval, když má někdo vyšší příjem, tak nechce podporovat stát. To je přirozené.
Jestli mě označuješ za práskačský typ, to je tvoje věc. Stížnosti redakci Novinek na Stworu a toho druhého capslockáře jsem několikrát poslal. Hlavně mě ale dopálilo, že mé příspěvky byly mazány, ač nebyly tak radikální, jako jejich. Až nedávno jsem se dozvěděl, že jde o automatický systém. Například minule u článku, že 80 opilců v Bombaji, kteří napadli dvě ženy, někdo napsal, že to byli vojáci z nedaleké základny US Army, já jsem přiložil obrázek z Wikipedie, který dokazoval, že v Indii US army nemá žádnou základnu, ale tento příspěvek, který, jak jsem podotkl, dokazoval lež předešlému uživateli - Jirka.cibulka, jestli znáš, byl mazán pravidelně, nevěděl jsem, že kvůli odkazu, myslel jsem, že jej Novinky chrání.
Na pana Stworu je podáno trestní oznámení, pokud bude odsouzen a Zvědavec zmizí - já se zlobit nebudu [smích]
Žádný Eretz (nebo jak se to píše) nečtu, věnuji se spíše jiným tématům, na Zvědavce jsem narazil díky Novinkách, které taky opuštím (prostě na mě je to příliš levicový server).
Já vystupuji pod pravým jménem, o pseudonym se nejedná, o tom tě ujišťuji. Ty jsi svůj příspěvek podepsal, tudíž jsem tu poznámku o přezdívce nijak nesměroval k tobě, ale reagoval jsem na ten dotaz, jestli jsem ten samý, jako na Novinkách.

Nešlo o urážku, spíše o další radikalizaci, já se radikálně chovám pouze, pokud k tomu mám podnět (a například teroristické útoky arabů opásaných výbušninou jsou pro mě velmi dobrý podnět)
Ahoj

150934

09.01.2008 23:54

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Poznáváme Židy!

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Jo? A Palestinci jsou zatýkáni a přesouváni do vyhlazovacích táborů a loveni Izraelskými lovci Palestinců? Tak na to zapomeň, Židé jsou Bajorané, bylo to dokonce v rozhovoru s některým z tvůrců DS9, vyhlazovací tábory jsou paralela na koncentráky

150950

10.01.2008 00:43

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Mé přání

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Já jsem se špatně na začátku vyjádřil a asi z toho vzniklo nedorozumnění. Já rozhodně nemám vyšší příjem, pěnez mám sice dost, ale sám jsem si je vydělal a hlavně uspořil(asi mi nebudeš věřit, když řeknu, že za měsíc utratím tak 200,-)

Chtěl jsem předtím říct, že studenti gymnázia dosáhnou vyššího vzdělání, tudíž získají v budoucnu lépe placené místo a proto budou spíše volit pravici.

Pan Stwora má rozhodně blíž k vězení než kdokoliv z nás zde(už na něj bylo podáno trestní oznámení), a já se netajím tím, že by mi velmi vyhovovalo, kdyby tam zkončil, protože z jeho článků se mi mnohdy zvedá žaludek.

A ještě dvě věci na závěr: Je mi špatně z lidí, kteří takhle generalizují ("Naše zlatá mládež"), připomíná mi to remcající důchodce v tramvaji. Každý je proboha jiný, tak to laskavě pochopte.

Otec mi nic nezaplatí - jednak by to neudělal a jednak to fakt není můj styl - nechat si něco kupovat.

150953

10.01.2008 00:46

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Mé přání

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Ano, útoky Husseinových republikánských gard proti vlastnímu obyvatelstvu mě radikalizovali [smích]

150955

10.01.2008 15:03

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Poznáváme Židy!

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Karikatury Mohameda mi vadí, protože kvůli ním muslimší duchovní vyzývají k likvidaci jejich autorů a aby někomu hrozila smrt kvůli obrázku, to teda podporovat nebudu! Výplod komunismu nejsem, díky bohu jsem jej skoro nezažil.

151014

10.01.2008 14:40

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Poznáváme Židy!

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Všechny konflikty na blízkém východě jsou vinou arabů, kteří se snažili zničit Izrael a obsadit Svatou zemi. Jejich vyhlazování jako agresorů a zábor jejich území mě opravdu nemrzí.

151016

10.01.2008 14:38

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Mé přání

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Já si budu lézt kam budu chtít, tenhle server pokud vím není rezervován jen primitivním anti-amerikanistům a antisemitům, i když tu jich je značná převaha. Za soudného člověka nepovažuji někoho, kdo podporuje muslimské vrahy. Dával bych podpůrcům těchto bestií, kteří se odpalují v autobusech a unáší letadla, stejné tresty jako případným teroristům a byl by klid.

151017

10.01.2008 15:45

Trestní oznámení na Zvědavce

Odchod

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Nemám čas reagovat na všechny vaše příspěvky, nehledě na fakt, že vašemi názory doslova pohrdám (mohu si to dovolit, nejsem politik, abych musel poslouchat vaše názory), tudíž z tohoto primitivního webu, jehož jedinou náplní je pouštět do světa primitivní antisemitické a antiamerikanistiké příspěvky jednoho člověka, kterého osobně považuji za duševně chorého (ne pane Stwora, to není urážka, to je můj oficiální názor na vás), zase zmizím - což vám jistě způsobí vyvrcholení "jak jste mi to nandali", ale pouze jste mě ujistili v tom, že lidská blbost je nekonečná a zvědavec je ji plný.
Doufám, že pan Stwora zkončí ve vězení, dal bych cokoliv za to, kdyby se mu tam něco stalo a ven se živý nedostal. Pokud měl někdo možnost číst si názory potetovaného blázna Pavla J. Hejátka o konečné likvidaci USA a vyvraždění jejich obyvatelstva, tak vám musí být jasné, že pánové Stwora a Hejátko mají mnoho společného a musím říct, že je mi špatně, že tací lidé chodí mezi námi.
Pan Stwora mi včera zablokoval příspěvek, protože jsem jej označil za stvůru a také mě několikrát obvinil, že jsem lhář. Následně tady ale stejné a horší invektivy na mou osobu pouštěl, přestože já jsem, podle jeho slov, označením jej za stvůru porušil dvě z pravidel Zvědavce. To je pro mě jasný důkaz toho, jaký pan Stwora je - je to "člověk", který záměrně manipuluje s fakty a sám LŽE, aby obhájil své primitivní cíle a tací jsou i lidé, kteří jej zde podporují a s takovou "lůzou" nemám za potřebí ztrácet svůj čas.
VÁŽENÍ ČTENÁŘI ZVĚDAVCE, klidně se udušte svým webem a zažívejte pocity blaha při čtení lží a xenofobních článků autora, který se nedá pojmenovat slušným výrazem. Pokud nevíte, co s penězi, tak mu je dál posílejte, není totiž nic jiného než obyčejný žebrák. Od těch na Staroměstském náměstí se liší jen tím, že se vydává za bojovníka za pravdu. Že je jen prachsprostý lhář dokazuje fakt, že zatímco sliboval, že jakmile nedostane 25 tisíc měsíčně, tak Zvědavce zruší, ejhle, dostal míň, ale Zvědavec tu je stále. Prostě z vás pouze tahá prachy a pokud jste takové stádo ovcí, že mu je budete dávat - váš problém, pak si ale nestěžujte, že kvůli reformě veřejných financí nemáte na máslo

Zablokuji si emailovou adresu info@zvedavec.org, aby mi nechodili vaše reakce, poněvadž nemám čas a ani náladu je promazávat, možná sem ještě jednou dneska zaskočím, abych se podíval, co jste mi odpověděli, nebo zda mě zase pan Stwora zacenzuroval, když jsem si dovolil jej nazvat pravým jménem, ale pak s hřejivým pocitem, že je vyšetřován a že snad zkončí v base sem chodit přestanu, abych se vyhnul střetu s lidskou blbostí.

151021

23.01.2008 16:15

Demokracii a svobodu si rozvracet nedáme!

Pronásledování Židů

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Dnešní seminář z dějepisu: Vyučující: "Pronásledování Židů nezkončilo středověkem, táhlo se i do novověku, Dreyfus, Hilsner, Holocaust a některé vypatlané palice v něm pokračují dodnes."
Hádám, že většina zde diskutujících by s panem magistrem nesouhlasila [smích]

152429

28.01.2008 18:03

Kdo fandí státu Izrael

RE: Mhmm

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Prostě pak Kvapil je nacistické prase stejně jako pan Stwora (který tenhle komentář stejně nepustí na svůj "skvělý" web)

152945

28.01.2008 18:08

Kdo fandí státu Izrael

Izrael Forever

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Fandil jsem, fandím a fandit budu Izraeli, jako jedinému bezpečnému státu na Středním východě. Mrzí mě, že například v Yom Kippurské válce, kdy byl zákeřně napaden svými "mírumilovnými" arabskými sousedy, které zde kdejaký omezenec obhajuje, ba přímo uctívá, nepoužil jaderné zbraně, pokud je vlastní, což zde každý tvrdí, že ví. Ona by si ta arabská lůza pak pořádně rozmyslela, jestli napadnout Izrael nebo ne a byl by na Blízkém východě klid!

152946

05.02.2008 15:12

Česká politická miss

RE: Síla

Vítězslav Boch 213.?.?.?

>Vám nevadí, že je už i tento druh pořadů zneužíván k
>manipulaci lidí a k mocenskému boji mezi různými politickými
>skupinami ? Vás neuráží jejich postoj mající nás za
>pitomce, kterým lze lehce namluvit cokoliv, co se hodí k
>dosažení jejich záměrů ?


Ne, nám vadí, že přesně o tohle se snaží Zvědavec, ale z opačné strany politického spektra a Vám vadí, že je neúspěšný [vyplazený jazyk]

153365

06.02.2008 19:29

Těžké časy přicházejí

RE: Odkaz k těm kabelům:

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Další odporné obviňování bez důkazů typické pro tenhle žumpa server! Kde máte JEDINÝ důkaz, že jde o akci jakkoliv řízenou či naplánovanou americkou vládou? NIKDE! Jen BEZDUŠE tlacháte, protože nic jiného NEUMÍTE!

153480

07.02.2008 00:12

Těžké časy přicházejí

RE: Odkaz k těm kabelům:

Vítězslav Boch 213.?.?.?

>Ano, mate pravdu. Neexistuje JEDINY konkretni dukaz, ktery by
>spojoval vypadky kabelu s vojenskymi akcemi USA v casti sveta,
>ktera je vypadkem postizena nejvic. Ale znate to. Pokud najdu pod
>posteli cizi slipy, taky ve mne skrsne vuci manzelce jiste drobne
>podezreni i navzdory tomu ze jsem ji neprichytil In Flagranti...


A co třeba varianta, že je likvidují islámští náboženští vůdci, aby neriskovali, že jejich tupé stádečko ovcí najednou nebude tak tupé, najde si na internetu nějaké informace a zjistí, že nejen Alláhem je člověk živ?

153515

06.02.2008 23:33

Těžké časy přicházejí

RE: Odkaz k těm kabelům:

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Hledám tu vhodný antisemitický článek, za který bych mohl pana Stworu zažalovat.

Lidi, kteří tvrdí, že USA jsou vlastněni Izraelem a hltají všechny články napadající USA a Izrael, protože tenhle žumpa server o ničem jiném nepíše, tak ty nepovažuji za lidi, kteří jsou schopni se zamyslet, ale za vypatlanou sebranku s vymytým mozkem, či nějakou pošahanou sektu.

Viz poslední dvě kauzy tady: V Číně trochu víc sněží = hned je tady obvinění z toho, že to jsou akce americké armády
Je přerušeno několik podmořských kabelů = je to útok USA

TRAPNÉ!

153518

06.02.2008 23:44

Těžké časy přicházejí

RE: Odkaz k těm kabelům:

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Já na Írán!

153521

11.02.2008 15:22

Sionistický vrchní rabín: Deportujte Palestince na Sinaj

Arabové jako mor

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Stejně by jim za chvíli Sinaj přestal stačit a začali se zase cpát do Izraele a prohlašovat, že je to jejich země, na Araby je třeba zvolit radikálnější postup!

153957

12.02.2008 17:39

Tak nám zabili Rona Paula

Tak vám zabili vaší modlu

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Tak koukám, že kandidát, kterého nefavorizoval nikdo jiný, než zvědavec a podobné žumpy, konečně odstupuje. Což na výsledku voleb nic nezmění, Ron Paul neměl NIKDY šanci získat republikánskou nominaci, stejně jako třeba Alan Keyes, Sam Brownback nebo Fred Thompson
a pan Stwora jen hledá výmluvu, proč lidí s podobnými šílenými radikálními názory není více.

154055

18.02.2008 14:57

ČSR 1938 – Косово 2008

RE: Teroristi

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Palestina nikdy Palestincům nepatřila, nejdříve tam byli Židé, pak Římané, pak sice Arabové, ale nikdy ne samostatný Palestinský stát, pak to byla součást Osmanské říše, po 1. světové válce součást Britského Impéria a po 2.světové válce, když se "porcoval medvěd" a dělilo impérium ji OSN rozdělila mezi Židovský národ a palestince. Tak nevím, jaký národně osvobozenecký boj to vedou.

154602

18.02.2008 15:17

ČSR 1938 – Косово 2008

Toto není článek

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Považovat tento anonymní výplod za článek je projevem hlouposti a zaslepenosti. Je napsán naprosto neobjektivně, pouze straníce srbům, útočící na kosovské albánce a na Spojené státy Americké a prezidenta Bushe, kterého autor prostě zjevně nenávidí a musí si zvedat své mizerné sebevědomí útokem na něj.
Je zvláštní, že si jako paralelu vybral zrovna ČSR 1938, jak mi vyvrátí, že to není paralelní událost k ČSR 1918, Rakouska se taky nikdo neptal, jestli chce přijít o České země, které mu po staletí patřili a žila zde početná německy mluvící menšína (v Kosovu žije dost jasná albánská VĚTŠINA!)
Tahle paralela mi příjde mnohem výstižnější, protože Sudety samostatný stát netvořili - připojili se ke Třetí říši, kdežto ČSR se od Rakouska odtrhla a vytvořila samostatný stát.
A mluvit o prezidentu Bushovi jako o "Vůdci", což je zjevná narážka na Hitlera, který byl takto titulován, z autora článku dělá kašpara. Hlásá snad americký prezident něco o "čisté rase" a vyhlazuje menšiny, homusexuály a levici?

Výsledkem bombardování byla humanitární krize (v bombardovaném Sarajevu byli obyvatelé hladem nuceni ke kanibalismu) a stovky tisíc uprchlíků.

A nevím, co je tohle za výplod, pokud se nepletu, tak v roce 1999 byly bombardovány vojenské cíle v Bělehradu a v Kosovu, Sarajevo je poněkud jinde (základní znalost zeměpisu by autorovi článku zjevně ´bodla´)

Souhlasím s oddělením Kosova od Srbska, neboť pokud by zůstali jednotné, můžeme se dočkat akorát dalších etnických čistek, které provázeli Jugoslávii celá devadesátá léta minulého století. Ovšem pokud OSN podporuje osamostatnění Kosova, tak by měla poskytnout pomoc a odškodnění těm srbským obyvatelům Kosova, kteří projeví touhu se přestěhovat.

154605

18.02.2008 17:17

ČSR 1938 – Косово 2008

RE: Teroristi

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Ale to já nepopírám [smích] Třeba ve starověku jim tam konkurovali Féničané, ale ti na ně nestříleli rakety [smích]

154619

18.02.2008 17:49

ČSR 1938 – Косово 2008

RE: Teroristi

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Jestli OSN to nevím, nejsem expert na mezinárodní právo, ale Britské impérium určitě, protože se jednalo o jejich území

154625

18.02.2008 23:03

ČSR 1938 – Косово 2008

RE: Prdlajs!

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Otázka ale je, co Srby k takové nabídce pomoci vedlo. Jestli jim bylo jasné, že se sami budou za čas muset s fašisty vypořádat, tak proč to neudělat hned nebo zda to byl fakt, že toužili po tom, připojit Československo k Jugoslávii

154665

21.02.2008 15:08

Televizní hlasatelka vyhozena za dvě slova údajně symbolizující nacistické Německo

Komentář k poslednímu článku v rubrice "ve zkratce"

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Takže jednak by mě zajímalo, kteráto svině na naší školu donáší panu Stworovi, osobně bych moc rád viděl, kdo je ten jidáš, abych na jeho "propagaci" naší školy mohl upozornit vedení školy.
Druhak absolutně nechápu, proč je zde takovéhle oznámení vystavováno, co je panu Stworovi a ostatní sebrance zde po tom
a za třetí a to je určeno náckovi s přezdívkou "MedaBeda": Vystopoval jsi mě hezky, jen co je pravda, akorát by mě zajímalo, proč a jak. A hlavně by mě zajímalo, co chceš prověřovat, chceš si vytvářet další STBáckou složku?

(Musím to psát sem, protože na články z Ve zkratce nemůžu reágovat a rozhodně se tu nemíním registrovat)

154914

23.02.2008 10:40

Televizní hlasatelka vyhozena za dvě slova údajně symbolizující nacistické Německo

RE: Komentář k poslednímu článku v rubrice

Vítězslav Boch 213.?.?.?

A) Nadporučík, už jsem nadporučík.
B) USS = United Star Ship, loď Spojené federace planet, jde o internetovou RPG hru z prostředí Star Treku (a než napíšeš, něco o tom, že si tam dětičky hrajou, tak jenom v naší posádce je jeden studující právník, 36letý instalatér, který má normálně rodinu (hrál i jeho syn) nebo 32letá středoškolská učitelka)
C) Přebytečnou energií netrpím a rozhodně ji nemíním investovat do tebe
D) Pokud jsou zde všechny články jednostranně mířeny proti USA anebo Izraeli, tak tu fanatismem podle mě trpí někdo jiný
E) Na zvědavce chodím, abych se přesvědčil, kam až lidská blbost může zajít.

(Toto byl na diskuzním fóru Zvědavce poslední příspěvek, ve kterém někoho osobně napadáte, pane Bochu. Stejně tak urážky zdejších přispěvatelů a čtenářů jako celku jsou proti pravidlům tohoto diskuzního fóra a nebudu je nadále tolerovat. Editorka)

155046

26.04.2008 13:23

Proč policie obtěžuje pana J.?

To jsem se zasmál

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Ježiši kriste, to je sranda [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Tan pan J. je ještě paranoidnější než pan S., škoda, že koncem měsíce tenhle server pro nedostatek vyžebraných peněz zavře [chechtot]

159972

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 100 čtenářů částkou 16 049 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

je to s dobrovolnými příspěvky na provoz zase velmi špatné. Stalo se už trapným koloritem Zvědavce, že několik dnů před koncem měsíce musím tady psát urgentní prosby v křiklavém červeném rámečku, protože v pokladně chybí velká část potřebné částky.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 1

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 2

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 11

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Měnové kurzy

USD
23,25 Kč
Euro
25,24 Kč
Libra
30,04 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
15,37 Kč
Švýcarský frank
23,78 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
35,56 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 881,64 Kč
1 unce stříbra
436,70 Kč
Bitcoin
224 571,49 Kč

Poslední aktualizace: 24.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 276 115