Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané anti-anti

Nalezeno 298 příspěveků, 13 různých IP adres

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.08.2008 12:06

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Rusko lže

anti-anti 82.?.?.?

"Proxy válka"? A mění to situaci na tom, že Rusko lže? "Mírotvorce", který obsazuje Abcházii, ale i útočí na města v Gruzii, které s územím původního konfliktu měli jen málo společného, rozšiřuje válku na větší území a i přes prohlášení o stahování a příměří stále obsazuje strategická místa nemá žádnou důvěryhodnost. Vaše konspirační teorie o tom, že USA & Izrael útočí na Rusko si schovejte pryč. Evropská unie uvažuje o vyslání vojáků do Gruzie, kteří od oddělí "mírové" jednotky Ruska a Gruzie. Mění vaše teorie "Proxy války" to, že na Gruzinském území se dělo přesně to co se dělo v Rusku? V Čečensku se snažili o oddělení území.

168262

18.08.2008 14:28

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Rusko lže

anti-anti 82.?.?.?

Děkuji za uznání! Ještě musíte zdůraznit, že veškerá média jsou ovládána sionisticko-bolševickou klikou. Není třeba dodávat, že stále se Rusko podle Gruzie nedodrželo smlouvu o příměří a v Gruzii rozmístilo rakety.

168276

18.08.2008 15:42

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Rusko lže

anti-anti 82.?.?.?

Je nevyslovené "B", že si 9/11 zničilo USA WTC samo???
Tak to mohu říci i "C", že USA vlastní v tajných základnách trosky UFO a ufouny. 9/11 byl útok na spojené státy, ale pokud budete zastávat teorii, kterou popřel i jistý vrchní představitel Al-kaidy NIKDO nebude brát vaše volání po porušování lidských práv Spojenými státy vážně. Jen se vám vysmějí. Rusko se samo pasuje do "mírových jednotek" v Gruzii. USA staví vojenské protiraketové zařízení o kterých neříkají, že jsou mírové. Děkuji!

168281

18.08.2008 17:00

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Rusko lže

anti-anti 82.?.?.?

novinky.cz.

168287

18.08.2008 19:38

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Rusko lže

anti-anti 82.?.?.?

Spekulacemi o inside-job jste se pro diskuzi se mnou diskvalifikoval. 9/11 možná nepomohlo Al-Kaidě mnoho získat, ale dalo o svém odporu proti Spojeným státům & Izraeli vědět. Al-kaida nedosáhla svého cíle, to jest zastavení podpory USA Izraele, ale neřečené "B" má být podle tebe co? Rozhodně to není kritika Spojených států i přesto, že by bylo na státech toho ke kritice mnoho, kritika "inside-job" plánu je stejné jako kritizovat USA za to, že mučí, vězní či pitvá ufouny. Naplnil jste bod "B" tím, že jste v prvním příspěvku naznačil, že mám také říci, že lžou další státy, že USA iniciuje konflikty, pošlapává lidská práva a zaútočilo si na WTC samo (=manipuluje se svým vlastním obyvatelstvem). To neudělám! Místo toho vám navrhuji bod "C" o ufounech.

Přijmout bod "B" znamená, ustoupit a propustit chyceného lháře, který řve: Oni tu lžou všichni. Možná lžou, ale nyní útočí a lže Rusko.

Navíc, že nejsou mírové jednotky Společenství nezávislých států jednotky Ruska je nesmysl, stejně jako invaze v roce 1968 byly jednotky Varšavské smlouvy jednotky Ruska.

168305

18.08.2008 20:02

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Rusko lže

anti-anti 82.?.?.?

Ne! Nestačí! Jižní Osetii ještě nebyla anektována Ruskem ani Jižní Osetie nebyla uznána žádným státem, takže se stále jedná o Gruzii.

Rusko stále ještě nedodrželo smlouvu o stahování a to ani z částí Gruzinského území, kterého se konflikt původně netýkal. Tedy území, které není ani Jižní Osetie, ani Rusy obsazená Abcházie.

Chcete něco dodat, nebo čekáte na uznání nezávislosti Jižní Osetie?

168307

18.08.2008 23:15

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Rusko lže

anti-anti 82.?.?.?

Poslal jsem ti e-mail a přidávám odkaz na článek von Krebsta (ten co poslal na Zvědavce 1 euro).

Rusko je v této válce samo, maximálně tak s diktátorským Běloruskem, ale současně je natolik silné, že spojence nepotřebuje. I Ukrajina se postavila proti útoku. Proti komu bojuje je o dost méně jasné. Gruzie je spojenec USA, stát snažící se dostat do NATO a EU. Podporu Izraele, ale Gruzie nemá (i přes informace na Zvědavci o dodávkách zbraní Gruzii). Izrael je v tomto případě na straně Ruska, protože se obává dodávek zbraní svým nepřátelům. Ale řekl bych, že toto je celkem z médií jasné. To o co usilují je také jasné Gruzie chce ovládat i separatistické regiony a Rusko se snaží varovat region, že sbližování se Západem není dobrý krok. Evropa chce ropu i z jiného místa než z Ruska. To je můj názor.

168326

29.08.2008 20:58

Co chybí v dohodě o radaru

Radar je super, co vám na něm vadí? Snad ne ti všivý Američané?

anti-anti 82.?.?.?

Smlouva je super. Aby tu ten radar byl.

S požadavky na protijaderné kryty po celém státě se vám všichni vysmějí (tedy v Praze a Plzni). O nic lepší není ani požadavek na zákaz umístění zbraní. Všem je zřejmé, že v případě války by nám tyto zbraně USA jako spojenec NATO v případě války nabídl. Omezení zbraní na základně nejsou třeba. Právě proto, aby se redukovala rizika akcí třetích zemí proti našemu státu tak tam nejsou žádné limity na zbraně. Druhý nejlepšího protiraketový systém na světě (nejlepší má Izrael a ten také získá podobný radar jako máme u nás, včetně americké posádky!) získáme v případě ohrožení jako spojenec NATO. A USA bude mít zájem si bránit svojí techniku na základně.

Nezávislý arbitr není třeba. Problémy s radarovou základnou mohou řešit české soudy nebo ministerstvo vnitra. Preventivní poplatek, "záloha na pokuty" je nesmysl. Proč by USA neplatilo pokuty či další výdaje? Snad chtějí mít základnu a jestli ne mohou jít. Můžeme ukončit platnost této dohody.

Radar přispěje k obraně nejen Evropy, Spojených států, ale i pomůže upevnit spojenectví s USA. O řitolezectví pomlčte. Na radaru není nic nevýhodné, jen to, že nedostaneme více než to co nabízejí USA. Urychlit výstavbu radaru je vhodná reakce na zbabělý útok Ruské armády bez vyhlášení války na Gruzii a permanentní lži ohledně postupu ruských vojsk, příměří a stahování.

Však, ale zde to nikdo nepochopí, protože na USA mají stejný názor jako Tamáš. Stejně pomílený, stejně nesmyslný. Tedy stejnou či modifikovanou verzi ohledně velké šachové hry při které obětuje USA dvě věže a pomocí trhavin si je odpálí.

169433

29.08.2008 23:55

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Radar je super, co vám na něm vadí? Snad ne ti všivý Američané?

anti-anti 82.?.?.?

Obranný radar hrozbou? Radar pro Rusko není v žádném případě hrozba, ale znamená ještě větší ztrátu vlivu v těchto státech.

O masakru v Osetii jsem neslyšel z žádných jiných než Ruských zdrojů. Rusko několik měsíců před válkou sestřelilo Gruzinský bezpilotní letoun a udávalo během války lživé informace. Válka vypukla po přestřelkách se separatysty, které neměly rozměry oněch masakrů proklamovaných Rusy.

169440

12.09.2008 09:06

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

To, že v Česku je evidentně 5x méně lidí, kteří si myslí, že útok na WTC provedl Izrael nic nemění na tom, že na českém internetu jsou dementi. Že důkazy teorií jsou křehké jako slepená sůl nikomu zřejmě nevadí.

I kdyby bylo v anketě 100% tak se mnou v té ankety nepočítejte. Pravda není tam, kam klikne nejvíce IP adres.

170403

12.09.2008 11:58

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

Nu. Nasázíme odkazy.

Letadlo sklaplo křídla.
Nesklaplo (cz), nesklaplo (cz) a nesklaplo!

A samým žárem shořelo.
Neshořelo a neshořelo!

Autor této teorie je všem znám a ani se nijak neskrývá. (cz)

Jsou to jenom lži. (cz)

Pravda zvítězí,
ale dá to fušku. - Karel Čapek

Nic víc než překlady Google si nezasloužíte! Stejně by jste pak předkládali "nesrovnalosti", které jsou buď z části vylhané, celé vylhané nebo skutečnost, která nemá s konpiračními teoriemi co dočinění. Možná si myslíte, že vás je mnoho, ale množství zastánců nedělá pravdu pravdou. Důkazů je více než dost. Tekhle můžete dopadnout jako Trodas, který zpochybňuje rozsah holokaustu a přistání Američanů na Měsíci. Hezky se mu všichni vysmějí.

Ještě, že o protiraketové obraně nerozhodují lidé, kteří věří takovým hloupým konspiračním teoriím!

170412

12.09.2008 15:41

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

Nebudem rozpoutávat flame, že? Oba dobře víme, že pro obě krajní konspirační teorie můžeme najít nepřeberné množství linků a "důkazů".

Ale vaše "důkazy" se již sesypaly stejně jako Trodasovy důkazy o falšování přistání na Měsíci. A tím jsme u té flame.

Za druhé, spiklenecká je jen jedna teorie a to teorie o "inside job" a jí blízké verze (např. představitelé USA věděli o teroristech, ale naschvál jim v tom nezabránili). Rozhodnutí miliardáře z Al-Kaidy poslat po USA teroristy není pořádné spiknutí! Je to oficiální verze, žádné spiknutí.

170430

12.09.2008 16:54

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

1. Bez komentáře, asi bez chyby.
2. Mám to přeložit? Proto jsem tam dal i překlad GOOGLU. Píší, že nevadí, že křídla se rozprskly. Test Pentagonu bez komentáře.
3. Animace je OK, efektní, ale nic nedokazuje. Fotka z kamery letadla bourajícího do Pentagonu taky.
4. 5. Trosky nejsou důkaz? Dvě videa (velmi podobná) na kterých je pokud chcete vidět letoun jsou co? Svědci jsou zřejmě podplacení.
6. 7. Autor konspiračních teorií žije! To je fakt! WTC7 se zřítilo bez výbušnin. Taky fakt, který ale nevidíte.
8. 9. či 10. Odkazy fungují. A souvisí s tímto příspěvkem. Trodas taky na smrt zastává svou nesmyslnou teorii o falšování přistání. Varováním a mazáním pravdu nezměníte. A říkám, že v bodě 8. je více informací než v studiích simulujících co se dělo ve WTC. Protože, studie prověřují teorii, kterou určí a vymyslí vyšetřovatel.

170441

12.09.2008 17:47

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

To jsou kecy. Konspirace=spiknutí. Tedy bez hodnocení pravdivosti.

O Usamovi se ví, že má bohatou rodinu s plány na stavbu mega mostu mezi Afrikou a Asií.

Důkazů pro oficiální verzi je mnoho, důkaz třeba vzkazy toho mužika z jeskyně. (vy, ale tvrdíte, že je to agent CIA tak to máte těžké).

Vaše logika odporuje také rozumu. Protože USA mučí není se co divit, že zosnovovala 9/11? A jak to spolu souvisí? To jsou dvě témata. Jste si vědom, že vaše slova lze snadno obrátit! Jste si vědom, že miliardy na armádu neznamenají nezranitelnost? Jste si vědom, že KSM je zkratka pro zakázanou zločineckou organizaci? Jste si vědom, že mučením získan není ani v USA stadartní důkaz u soudu?
Navíc Zacarias Moussaoui je již dlouhou dobu odsouzen na doživotí za 9/11. Takže mučený KSM nebude první.

áíéý

170447

12.09.2008 18:13

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

Trodas také na každý příspěvek odpověděl a trpělivě vysvětloval "fakelinku", která se ukázala jako vznik po softwarovém doostření, vysvětloval chybu podvod kvůli neexistujícím hvězdám na snímcích, ale neuvědomil si, že i na Zemi je obtížné fotit hvězdy a propočítával nemožnost dosáhnout Měsíce raketami Saturn. Marně. Jednoduše protože neměl pravdu a vše si vycucal z prstu a přečetl na konspiračních webech. Proč o tom píši? Protože se zkrátka chováte jako Trodas. Možná říkáte, že toto vůbec nesouvisí s 9/11, ale pletete se. Trodas si stále myslí, že mise Apollo byly podvod. Stejně tak vy se tu plácáte nad tím jak každý provokatérův příspěvek bude odpovězen. A zatím vám uniká podstata předávání informací nestačí odpovědět. Nestačí ani dobře řečnicky odpovědět. Je třeba podat nějakou novou informaci, která je zásadní a může druhého přesvědčit. Komentáře o provokatérech to nejsou. Nová informace není ani odkaz na novou stránku učenců nebo pilotů o 9/11. Nová informace je něco co otřese s pravdivostí (z mého pohledu) videi, která považuji za důkaz toho, že se mýlíte.

íéýéý

170453

12.09.2008 18:16

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

!!!Bůh miluje i dementy jako jste vy Zvědavci!!!

170454

12.09.2008 18:50

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

Asii ani Africe ani mostu rodiny Usamů vůbec nerozumíš. Oni chtějí stavět trochu větší most než přez Suezský průplav.

Píšete nesmysly. "Friendly" signál (tedy asi normální identifikace vysílačkou) je jen registrace letadel maximálně na hranicích USA. Tady nešlo o hranice USA. Nebyly to mezinárodní lety.

Stejně jsem přesvědčen, že onen terorista byl odsouzen po právu a důkazy proti němu měli i jiné než přiznání.

áíéý

170457

12.09.2008 19:39

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

ad. 2 Nic o skládání křídel tam není. Je tam : Pokud jste očekávali, že se celé křídlo zařízlo do budovy, tak se to nestalo.. Dále vás odkáži na video anihilace stíhačky poslané proti kusu betonu po kolejnici (viz výše).
ad. 4 ad. 5 Nemáš pravdu. Testy DNA, zbytky letadla seznam cestujících. Co chcete více Takhle můžete zpochybnit Apollo stejně jako Trodas!
ad 6. DA je živý, ale vy nemáte nic lepšího než analýzu pár fotografií studentíky.
ad 7. WTC nespadlo rychlostí volného pádu. Ani WTC7.
ad 8. opět nemáte pravdu, chyba není v odkazu. Inu stejně je Trodasova diskuze lehce OT.

ad Měsíc. S Trodasem a jeho Měsíčným aktivismem souvisí to, že si obhájíte jakýkoli nesmysl a pak ho budete považovat za důkaz své teorie (volný pád, neexistence důkazů, které jsou vyšetřovatelů z Pentagonu zřejmé)


íéýá

170463

14.09.2008 19:50

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

Tak dlouho se chodí s džbánem pro vodu až ucho upadne.

Důkazy pana Dr. Johna Wyndhama jsou lživé.

1. Hasiči očekávali kolaps budovy. V budova byla velmi poškozena.
2. Vyděl jsem fotografie pádu budovy, nebyl zde symetrický kolaps.
3. Volný pád také neuznávám a tvrdím, že je to lež. Chci to podvodné video rozcupovat na kousky.
4. Okolní budovy kolem WTC nebyly nedotčeny.
5. Nevím. Nevím zda byl přítomen roztavený kov po tak dlouhou dobu jak tvrdí doktor a ani nevím, že [b]jen[] zápalné a výbušné materiály jako mohou roztavit kov na tyto teploty. Ale jelikož považuji bod 1. 2. a 4. za lživé, však vy víte co si o této větě myslím.
6. Polopravda. Nic z toho nevyplývá.

Tím jsou všechny fyzikální důkazy vyčerpány. A pan doktor se ukázal jako lhář.

170555

14.09.2008 20:46

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

Neexistuje žádné video, které dokazuje řízenou demolici. Neexistuje žádné video, které dokazuje volný pád. Nejprve jste zkoušely volný pád u hlavních věží. Tam vám to neprošlo. Teď to zkoušíte u WTC7.

Jestli se vám nelíbí téma Trodase, který zde má publikované články na Zvědavci, navštěvuje ho a odpoví na každý dotaz na svém fóru, ale názor nikdy nezmění, vraťte se zpět k WTC7 či Pentagonu a ignorujte můj příspěvek. Vy říkáte, že můžu jít jinam, já říkám, že vy nemusíte reagovat.

Dokažte, že se skutečně zřítila některá z budov WTC volným pádem. Třeba WTC7! Zatím je zde jen dopis doktora Wyndhama kterém je jsou pro mě ve fyzikálních důkazech čtyři zřejmé lži z šesti bodů. Dokázáním volného pádu snížíte tento počet lží na tři.

Vložený obrázek
Ještě jedna věc. Je to symetrické? Současně vás odkáži na další obsedantně postižené provokatéry na anglických stránkách. Jediné co po vás chci je důkaz volného pádu. Třeba i WTC7. Stále tvrdíte, že i u hlavních budov WTC docházelo k tomuto exotickému jevu nebo nyní jste přesvědčeni, že jen u WTC7 k tomuto podivnému jevu došlo? Já si myslím, že jste neskuteční hlupáci pokud nemáte žádný důkaz a na volný pád vyvrácený u hlavních věží raději již nepoukazujete.

170560

14.09.2008 21:48

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

1. Dejme tomu protikonspirační video.
2. Dejme tomu protikonspirační stránky.
3. Video s volným pádem hlavních budov bylo dokázáno, že je podvrh, neměl by být problém dokázat další podvodné video
4. Protože nespadly. Nestalo se to. Nemění to však situaci na tom, že doktor lže o poškození okolních budov. Nemění to situaci na tom, že WTC7 mělo specifický tvar, který přispěl k menší odolnosti a také to že budova WTC7 se díky poškození vznítila.
5. Chci zdroje vašeho doktora, usvědčeného lháře. Jsou tu čtyři další lživé body. Není pravda, že ve WTC byl termit, ale možná je pravda část tohoto tvrzení.
6. Síra nevzniká jen při výbuchu termitu a přítomnost síry ve vzduch nedokazuje termit ve vzduchu.

Informační hodnota 0, prostě ala Trodas. Chcete zdroje. Máte je.
Máte před sebou lživou argumentaci jistého doktora, ale názor nezměníte. Vy normálně nechcete zdroje. Chcete jen mít poslední slovo.
Zadny zdroj,zadne overitelne informace,proste nic....
Takze opet klasika.....kosmonaut.... [chechtot]

170565

15.09.2008 14:43

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

Pan doktor ani nezávislí architekti, piloti atd. lháři budou.

Váš velmi nudný film předkládá v druhé části "fakt", že hlavní budovy se zřítily volným pádem. Není to pravda, že hlavní budovy spadly za devět nebo méně vteřin.

Záznam ukazuje, že ve vašem filmu je nepravda. WTC nespadlo volným pádem

Chcete přejít k WTC7 u kterého je méně videozáznamů.
Tam také nebyl volný pád, volným pádem by budova padala 6,8 vteřin.

Do ocelových budov normálně nenaráží betonové bloky jiných padajících budov. Pokud preferuješ video tak ti ukáži, že šikmo říznuté nosné sloupy byly vyrobeny během odklízení trosek

Ale nenecháme toho již? Ve vašem video se objevila zásadní nesrovnalost a to ta, že WTC nespadlo volným pádem za devět vteřin. Pokud chcete diskutovat. Můžete mi dát e-mail či navrhnout nějaké fórum.

Jsem přesvědčen, že Vaše důkazy byly rozcupovány. Volný pád u WTC nenastal a stejně tak spekulace o bezpečnosti Pentagonu či vycházet z toho, že ocelová budova nikdy po požáru nespadne je bezpředmětné a nesmyslné. Proč? Nejenom proto, že nikdy do žádné ocelové budovy nenabouralo velké dopravní letadlo v plné rychlosti (u WTC7 nezasáhl a nezapálil pád 417 metrové budovy, ostatní poškozené bližší budovy k WTC se nevznítily), ale ani z bilionů pozorování nemůžete stanovit providlo, které by platilo vždy. Pokaždé bude možnost, že nastane případ, který se nestal, jedná se o neúplnou indukci. Pokud někdo chce něco dodat, můžeme to projednat jinde.

170623

15.09.2008 19:08

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

1. Ano. Viděl jsem spoustu videozáznamů pádu WTC7. A také mi nevadí že do WTC7 nenaboural žádný letoun. A současně jsem neviděl poklesnout střed a poté pád budovy do svých základů. Viděl jsem jak nejprve levá část budovy strhává s sebou pravou část. Tobě to vadí? Ty si myslíš, že jediná věc, která může sundat budovu je termit nebo náraz letadla? Opravdu ti to vadí? Mě ne!
Mám zde posílat videa na kterých hádám, že má být to co vidíš ty a tvrdit u nich, že se v nich pletete? To dělat nebudu.
2. Ano, ale cítím, že po propagaci teorie volného pádu nebude problém vysvětlit ani padající hořící trosky jako termit. Stejně tak mě nevzrušuje, že studentíkům "Trutherům" nikdo nedovolil odebírat vzorky požáriště.
3. Viděl jsi video ohledně řezů v WTC? Neviděl, ale už jsi ho měl vidět, aby jsi neposílal nesmysly. Zde už doufám všem je jasné že tyto řezy byly vyrobeny až po pádu WTC. Ne předem, aby se budova mohla zřítit do sebe. Navíc původní verze s nařezáváním nepočítá.
4. Vysvětlíte nějak volný pád hlavních budov nastíněný ve vámi propagovaném dokumentu? Nebo jen chcete, abych se díval na nesmyslný dokument ve kterém je plno faktických chyb a nesmyslů?

170658

17.04.2009 22:57

Erik Sedláček osvobozen

Schrňme si.

anti-anti 85.?.?.?

Je Erik Sedláček neonacista? Je rasista? A popírač holokaustu?
Organizátor pochodu o výročí Křišťálové noci?

Je nepravdivé tvrzení, že se holokaust nestal či je rasismus nebo neonacismus správný?

Je správné trestat za nenávistná vyjádření vůči Židům, vyzývaní k likvidaci (opět Židů) a zpochybňování holocaustu (vraždění Židů v dnes již dávné, ale stále ještě živé minulosti)?

Ani na poslední otázku neříkejte, že NE. Tohle neschováte za svobodu slova a názoru. Šířit lži a pomluvy není nikde zaručené právo.

Soud rozhodl, že Erika Sedláčka osvobodí, ne proto, že by jeho činnost nebyla trestná nebo neškodná. To znamená, že ho pustí z vězení z důvodů (vazby) a bude opět moci svolávat pochody neonacistů v Praze (což jistě je dle mnoha z vás záslužná činnost). Erik Sedláček se příště nenechá policií přistihnout s počítačem s pár rasistickými články a policie naoplátku při příštím zátahu "na rasistu" bude postupovat více podle předpisů.


Děkuji.

188632

18.04.2009 21:21

Erik Sedláček osvobozen

RE: Schrňme si.

anti-anti 85.?.?.?

Ostatně, Erik Sedláček právě že zpochybňuje holokaust, a je to rasista, který psal útočné články na Židy. (úmyslně jsem nenapsal, že popírá holokaust, protože by jste se toho chytli, a křičeli, že přeci nikdo nemůže popírat holokaust, ale že bylo zabito méně Židů, že umřeli na nemoci v koncentračních táborech, a že nebyl žádný plán na zabíjení Židů a kromě toho si zlý Židé dělají z (který se nestal v míře která je všeobecně příjmaná) holokaustu byznys. I přesto lze z výroků Erika Sedláčka lze dospět k názoru, že popírá holokaust kompletně). Čím jiným lze nazvat výrok který je mu připosován?

Holokaust nebyl, ale bude.

Z demokracie se snadno může stát tvrdá diktatura, stačí, aby většina parlamentu zvolila jeden nedemokratický zákon. I proto je třeba se bránit proti útokům na menšiny, byť jen slovními. K základním lidským právům patří svoboda slova, ne svoboda vlastního výkladu minulosti a překrucování faktů.

Podivujete se, že jen holokaust má speciální zákon? Proč by ho neměl mít. Rasisté ho s chutí lživě zpochybňují a snižují počet oběti na pouhou desetinu. Proč mají mít právo takto lhát? Proč jim povolit úmyslně mást neznalé lidi a šířit svou lež.

Děkuji.

188711

18.04.2009 22:19

Erik Sedláček osvobozen

RE: Schrňme si.

anti-anti 85.?.?.?

To je můj názor. Vysvětli co je na něm špatně. Demokracie se může snadno zvrhnout v diktaturu a musí se bránit.

Nacisty v Německu zvolili demokraticky!

188718

18.04.2009 23:32

Erik Sedláček osvobozen

RE: Schrňme si.

anti-anti 85.?.?.?

Když si všichni lidé schválí nacistické zákony nebude demokracie.

A pokud s nacistickými zákony souhlasí, nezaslouží si nic jiného než trest.

Ale jaký trest pokud si zruší zákony a legalizují za dnešních zákonu zločinné činny? Nedostanou žádný trest, ale to nic nemění na tom, že se dopouštějí zločinů. Ani Listina základních práv a svobod a jiné uznávané deklarace nezmění to, že by se dopouštěla většina legálních zločinů a zvůle vůči části obyvatelstva.

A v takovém státě by nebyla demokracie, ale diktatura.

Spekulace o pozavíraní "vsetkych" si ponechte stranou. Pokud se "vsetky" vrhnou na slabšího není to demokracie. Je to bezvládí, vláda lúzy, diktatura a útisk.

A tomu je třeba zabránit!

188724

19.04.2009 00:19

Erik Sedláček osvobozen

RE: Schrňme si.

anti-anti 85.?.?.?

Asi si nebudeme rozumet. Nevím co znamená plem-plem (asi nějaká méně neslušná nadávka jako agent sionista...?). Ale také jsem řekl svůj názor jasně.

1) Popírat (=zpochybňovat) holokaust se nemá.
2) Útočit na Židy též.
3) Platí pro analogické příklady jako jiné hromadné vraždy či útoky na jiné osoby (nebudu jmenovat, mé názory znáte)
4) Demokracie se snadno zničí a štvaním proti slabým skupinám obyvatelstva se toho dá docílit nejlépe. Proto je třeba trestat body 1-3.

Vyjímky nejsou. I zatím neškodní blázni musí vědět, že slovo má moc.

Děkuji.

188731

19.04.2009 00:25

Erik Sedláček osvobozen

RE: Schrňme si.

anti-anti 85.?.?.?

O čtenářích Zvědavce se nebavím a nemluvil jsem o nich.

Šířit lži se nemá.

Děkuji.

188733

19.04.2009 17:26

Erik Sedláček osvobozen

RE: Schrňme si.

anti-anti 85.?.?.?

Židé vyhlásili v roce 1933 válku Německu? To je nám novinka! A z dobových novin! Na tohle nelze nijak odpovědět.

Ale já ti odpovím!

Popírači (i zpochybňovači) holokaustu jsou rozdrceni při každém svědectví přeživšich holokaustu.

188812

19.04.2009 21:44

Erik Sedláček osvobozen

RE: Schrňme si.

anti-anti 85.?.?.?

A tohle souvisí s tím co jsem napsal jak či co bylo řečeno v tomto tématu?

Nijak! První koncentrační tábor byl v Německu vybudován Dachau 22. března 1933. Jestli chcete spekulovat o tom, že chci něco uzákonit, spekulujte. Nevím proč uzákonit nepravdu. Komunisté zabili ve svých koncentračních táborech více lidí než nacisté. Ale o komunistech v SSSR se nebavíme.

Děkuji.

188838

21.04.2009 23:19

Ztratili jsme už úplně morální kompas

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

anti-anti 85.?.?.?

>"fajn koncim diskuzi protoze vim ze s lidma co si tohle myslej neni mozny diskovat"

Tohle bych přesně také řekl. Můžu tvrdit A a vy bez důkazu nebo s odvoláváním se na nekompetentní autoritu tvrdit B.

>nemuze zacit vetu stylem "koncim diskuzi ..."

Tohle přesně může říci a má na to plné právo. Stejně jako na zastávat "mainstreamovou propagandu".

>"svet je proste slozitej a on nehodle na provereni nejaky konspiracni teorie plytvat energii"

Aspoň se na ty ptákoviny podíval a sám se svojí inteligencí usoudil, že je to blbost.

Na Zvědavci se neobjevil jediný článek, který by se celý zabýval touto konspirační teorií a tvrdil natvrdo o 9/11, že si ho zbourala vláda USA, vždy toto tvrzení bylo přibaleno k nějakému komentáři. Proti pravdě tato primitivní lež nemá šanci obstát. Podívejte se na lživé stránky manipulátorů, které jsou na Zvědavci propagovány. Proč proboha tolik let na nich vyvozují z chybných předpokladů (!) chybné závěry.

Proti novinovým, časopisovým i internetovým článkům "oficiální propagandy" podivujícím se nad množství zastánců těchto lží nemají tyto primitivní lži a manipulace žádnou šanci.

Chcete tvrdit, že některé teorie potvrzující, že 9/11 byla vnitřní práce? Hmmm. Ale ty potvrzující teorie jsou ty nepravdivé teorie a ty zcela jistě neuveřejnili ti novináři co píší o mučení teroristů nezastávají! USA mučí podezřelé z terorismu (mnohdy osoby prodané vesničany američanům v afgánských horách) a má z toho ostudu po celém světě. Buďte rádi, že se o tom alespoň mluví. (To není samozřejmost, že se o tom může mluvit!)

Vždyť mučení vězňů lapených v Afgánských horách a 9/11 souvisí jen tak, že bez 9/11 by v Afgánistánu nebyly chyceni "nepřátelští bojovníci" (výraz pro teroristy nebo vězně téměř bez žádných práv). Nemluvte tu o tom, že jsme schopni podržet dvě protichůdné myšlenky. To vy nejste schopen pochopit, že USA můžou mučit vězně a zároveň si nezničit WTC vnitřní prací. Lze z toho, že USA mučí vězně, mají tajné věznice po celém světě neuznávají vězňům práva Ženevské konvence napadly a okupují Irák, Afgánistán a Somálsko, a čerpají z Iráku ropu (a kdo ví co ještě...) to, že si zbourali WTC? Však sám víte, že z tohoto to nelze odvodit. A lze vyvodit, ze stránek, které tu ikonkou propagujete, že nejsou pravdivé? Odpovězte si!

Važte si svobody, kterou máte! Winston Smith takovou svobodu jako máte vy neměl.

189056

30.01.2010 20:23

Obama škrtá, na Měsíc se nepoletí

Obama dělá dobře

anti-anti 85.?.?.?

Nedivím se, že Obama raději investuje do války v Iráku než do NASA, které by opět zopakovalo svůj podvod s Měsícem. Na Měsíc se nelze dostat s běžným raketovým motorem, protože jejich výkon na to nestačí. Se současnými raketami jsme schopni dostat člověka od země do vzdálenosti jako je mezi Prahou a Bratislavou. Je nesmyslné dávat peníze do něčeho co je evidentně technicky nemožné, nehledě na to, že i kdyby jsme požadované raketové motory měli nic to neřeší problém s radiací. Přece nemá cenu živit podvodníky z NASA. Stejně by se pak provalilo, že na Měsíci nebyli nebo by museli jako náklad tahat rekvizity z výprav Apolla.

211051

30.01.2010 23:58

Obama škrtá, na Měsíc se nepoletí

RE: Raději zůstat na Zemi. Nohama na zemi.

anti-anti 85.?.?.?

Hlavně, že tu pod tímto článkem někteří tvrdí, že Američané nebyli na Měsíci, (nebo byli ale dělali tam něco moc tajného a pokud byl proveden na bazi raketovych technologii něco o Měsíci tají). Pak se někdo má divit, že USA nechce dávat peníze na cesty na Měsíc. Z cest na Měsíc nemůže být ekonomický zisk ani při započtení všech možných výdělků z těžby nebo kosmické turistiky. Zisk může být v překonávání obtíží a vyzkoušení neozkoušených nových technologií.

211074

31.01.2010 12:57

Obama škrtá, na Měsíc se nepoletí

RE: A kdo tam asi sedí?

anti-anti 85.?.?.?

Naprosto nesouhlasím. Citlivá data ohledně Měsíce neexistují. Apollo bylo nákladné a nemělo vojenský charakter. Proto bylo ukončeno. Komunikaci Apolla a řídícího střediska mohly radioamatéři odposlouchávat. Že se na Měsíc nelétá a je málo zmapovaný nic nemění na tom, že za vším vidíte spiknutí a pokud by byly peníze, mimozemšťané by nebránili v přistání na Měsíci. Tak jako tak NASA najala člověka, který měl za úkol odpovídat na otázky ohledně spiknutí a podobně, ale po kritice, že je placen z NASA, aby chránil její podvody ho vyhodili.

Prostě půlka Zvědavců bude tvrdit i přes fotografie míst přistání Apolla pořízené družicí NASA, že tam lidé nebyli a druhá půlka bude tvrdit, že na Měsíci jsou mimozemšťané (nebo artefakty pradávných civilizací). A díky nim nechtějí vlády, aby člověk přistával na Měsíci, protože by vznikla panika.

Stejně tak to na Zvědavci chodí i s jinými tématy. (9/11, terorismus, války USA, Izrael/Palestina, holocaust a jiné)

Ostatně Ruská kosmická agentura již jistou dobu dává najevo, že je schopno zdravému člověku za částku přibližně 2,5 miliardy korun (možná nyní méně) zařídit oblet Měsíce. A NASA si konečně vyfotila přistávací místa Apolla. (o kterých ale můžete tvrdit, že to jsou jednoduché fotomontáže z dílny NASA!)

211098

31.01.2010 18:30

Obama škrtá, na Měsíc se nepoletí

RE: A kdo tam asi sedí?

anti-anti 85.?.?.?

A zase spiknutí! Vakcíny se nakoupili zbytečně tak se je snaží udat. Ale mimozemštšťany na Měsíci dokazovat nechcete stejně jako cenzuru v oblasti radioastronomie. Doháje jak chcete zjistit zda se vám výsledky vědy tají, když vědu financují vlády a vy nemáte potřebné vybavení ani znalosti, aby jste něco více než to co vám někdo jiný pověsí na internetové stránky před nos ověřili. Rádiový šum převedený do slyšitelné podoby s můžete stáhnout, ale mimozemšťany v něm nenajdete.

211110

02.02.2010 21:52

Obama škrtá, na Měsíc se nepoletí

RE: A kdo tam asi sedí?

anti-anti 85.?.?.?

Nemá, ale po krátkém hledání na serveru http://www.google.com lze zjistit, že se jedná o nepříliš prozkoumaný jev na Měsíci pozorovatelný ze Země. Pravděpodobně se jedná o uvolnění nějakých plynů z měsíční horniny.
V případě hledání TLP, naleznete zmínku o Měsíci až na 53 místě, ale to není také žádné spiknutí ani cenzura. Prostě jen ne vše máte před nosem a co vám google najde může být výmysl plný spekulací o mimozemšťanech.

211273

03.02.2010 12:12

Obama škrtá, na Měsíc se nepoletí

RE: A kdo tam asi sedí?

anti-anti 85.?.?.?

Mužíčci s tykadli odpalují na Měsíci nálože. Dobré vysvětlení. Že se jedná o málo prozkoumaný jev neznamenamená, že se nepozoruje už téměř 1500 let, a že současní astronomové na tento úkaz nemohou mít vlastní a rozhodně kvalifikovanější názor než ten Váš.

S vašim přístepem k hypotéze by jste o všem co vidíte, slyšíte nebo vnímáte musel říci, že je spekulace a vše co jste zjistil je hypotéza. A Vaše srovnání úniku plynů na Marsu a Měsíci je trochu vedle díky odlišnému složení. Každopádně tyto jevy nemusí vždy být záblesky a také nemusí být jasnější než povrch Měsíce.

211351

03.02.2010 18:23

Obama škrtá, na Měsíc se nepoletí

RE: A kdo tam asi sedí?

anti-anti 85.?.?.?

Heh. Hypotéza o mužíčcích odpalujících nálože již 1500 let bohužel není ve hře.

211367

03.02.2010 22:22

Obama škrtá, na Měsíc se nepoletí

RE: A kdo tam asi sedí?

anti-anti 85.?.?.?

Nic není moje hypotéza. Nepřipisujte mi hypotézy, Vy jste vyjádřil bezvýhradný souhlas s příspěvkem, že se nám na Měsíci něco tají. A stejně tak k není k přesnému výpočtu obvodu Země potřeba satelit ani žádná moderní technologie. A Eratosthenés věřím nestanovil, ale spočítal obvod Země. Hypotéza není nepřesný výpočet ani špatný nebo správný výklad nějaké skutečnosti.

http://www.osel.cz/index.php?clanek=1554

Ať chcete nebo ne, všichni budou brát vážně hypotézy studovaného astronoma a ne ty Vaše. Současně také se ví, že posádky Apolla tyto jevy viděly.

Co o tom víme je, že občas Měsíc na oblasti o velikosti až stovek kilometrů změní jas na dobu od několika sekund po několika hodin. Ještě nějaký komentář do filosofie, historie, ufologie či geologie? Popravdě řečeno příliš se neví co to způsobuje, ale to nemění nic na tom, že opuštěné světélkující základny na Měsíci nejsou. Vy ale budete hledat neshodu a tvrdit, že když se učenci nemůžou dohodnout mezi několika dalšími možnými vysvětleními, tak to může být ve hře i to Vaše hypotéza.

Bohužel nemůže, stejně jako není pravdivé tvrzení o Tunguzském meteoritu a úprku zvířat z oblasti a změny zvláštní směru meteoritu. O Tunguzské události víme, že byla zkoumána více než deset let po té události. Z čeho chcete usuzovat úprk zvěře? Proč vás nepodivuje, že nikdo v té pustině nezemřel. Na tohle můžete navázat celou legendu, Českou televizi s Detektorem můžete použít jako seriózní zdroj. !!! (Ne, s Detektorem utrpěla ČT pěknou ostudu za vysílání děsných nesmyslů)

211383

18.02.2010 13:52

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

RE: Kam až vládnoucí partaje zajdou?

anti-anti 85.?.?.?

Vláda by měla na základě 1. článku ústavy vyhlásit stanné právo a pozavírat bez soudu všechny rasisty s cílem porušovat články ústavy 5, 6 a 9, dále porušovat Listinu základních práv a svobod, tedy i článek 3. Máte jediné štěsté, že stanné právo už Vám, co chcete porušovat ústavu, zrušil Havel.

212872

18.02.2010 18:33

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

RE: Kam až vládnoucí partaje zajdou?

anti-anti 85.?.?.?

To se mají nechat ti, co chtějí odhlasovat nedemokratické zákony, na pokoji?

Všichni ví, že užívají stejný plagát jako nacistická strana NSDAP, že strana jsou proti imigrantům, cizincům, židům, cikánům a chtějí značkovat národnosti v občanských průkazech. Rozhodnutí soudu stejně rasistické občany, jak Erik Sedláček nevymění a jemu podobní budou na nacisty navazouvat v prohlášeních jako "Holocaust nebyl, ale bude" a budou zneužívat svobody poskytované demokracií ke svým nedemokratickým cílům.

212901

18.02.2010 18:49

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

RE: Chápete o co jde?

anti-anti 85.?.?.?

O nacistické symboly ani německou hudbu soudu nešlo.

"To, že máte v logu ozubené kolo, nic neznamená. My jsme opravdu nerozhodovali o používání konkrétních slov, či symbolů, ale o protiústavnosti a narušování veřejného pořádku," upozornil soudce.


Poslouchat kvalitní německou hudbu není zakázáno ani v Německu, ale strana chce navazovat na něco, co v Evropě a ani nikde jinde na světě nemá pokračovat.

212905

21.03.2010 23:01

Počet vězňů v USA se snížil – ale pouze ve snaze ušetřit

RE: Asi se lidem stýská

anti-anti 85.?.?.?

Snižuje nějak hodnotu příspěvku to, že je posílán z USA?
Mám názor, že se snažíte psát příspěvky, které se líbí zdejším předpatitelům, s výrazně odlišným než většinovým pohledem na svět.
Jestli se vám nelíbí, zablokujte možnost pro neplatící uživatele Zvědavce přispívat do diskuze. V 10 příspěvcích pro neplatící se stejně nedá diskutovat a platit za něco s čím bytostně nesouhlasím nehodlám. Zamyslete se nad tím zda alternativní teorie o spiknutí uveřejňované na Zvědavci jsou pravdivé. Nehodlám stejně jako 400 dalších lidí zde za zprávy o spiknutí Americké vlády 9/11, vojensko průmyslovém komplexu nebo Israeli a Židech. Popravdě nechci Vám platit ani za jiné informace, je sice hezké, že máte web naprosto bez reklam, ale nemáte mou důvěru. Nemám důvěru v informace, které zde předáváte a které je každý schopný si nalézt na internetovém vyhledávači a přeložit, nejsem si jist jestli se s články ztotožňujete a věříte jim nebo ne. Nevím ani zda články, na které zde odkazujete jsou pravdivé, a abych jim mohl věřit si musím informace v nich ověřit.

215569

21.03.2010 23:36

Počet vězňů v USA se snížil – ale pouze ve snaze ušetřit

RE: Asi se lidem stýská

anti-anti 85.?.?.?

Mě ani nevadí, že překladatel nevěděl, že zloděj sýra je vrah. Mě vadí přístup k informacím a ke světu, který je zde prezentován. Proč zrovna vlastník tohoto serveru napadá anonymního uživatele tím, že mu zveřejní IP adresu a snaží se podlomit věrohodnost jeho příspěvku diskreditací autora na základě umístění jeho IP adresy v USA?
Stejně tak si nemyslím, že články jsou myšleny jako zamyšlení a nejsou prezentovány jako dogma. Články jsou jen často v hrubém rozporu co nám prezentují mainsteamová média. Pokud se něco napíše má za tím autor stát a obhajovat to co napsal a ne tvrdit, že je to napsáno formou zamyšlení. Nad informacemi z mainstreamových médií se můžete také zamyslet, i česká maistreamová média se tu a tam dotknou témat, která zajímají Zvědavce.

Zvědavec možná šetří čas pří hledání článků, ale já Zvědavci a jeho výběru zdrojů nedůvěřuji. Nechci aby, hledal další články o řízené demolici WTC pro ty, který o WTC nic nevědí a teorii řízené demolice věří.

215572

22.03.2010 09:06

Počet vězňů v USA se snížil – ale pouze ve snaze ušetřit

RE: Lidem se nestýská

anti-anti 85.?.?.?

Proč po mě chcete abych vlastní úvahou doložil proč se zřítilo WTC7? Proč vy nedoložíte vlastní věrohodnou úvahou opak? To vám stačí Richard Gage a desítky dalších nudných "dokumentárních" filmů, které tu někteří předkládáte jako dogma, a které předkládáte jako důkaz svých tvrzení. Každý si může zjistit, proč se zřítilo WTC7 a za popírání oficiální teorie WTC vám vězení nehrozí, i když je to lež.

Můžu tvrdit, že WTC7 a předložit Vám videa, že trosky věží WTC zasáhly WTC7, vy však můžete tvrdit, že nedostatečně. Můžu uvažovat o tom proč bylo konspirační teoretici sledují myšlenku, že WTC7 se zřítilo zničeho nic a proč konspirační teoretici se nyní soustředí nejvíce na nejvzdálenější budovu od věží WTC, která spadla.

Nemám zájem, ani čas. Kdo si chce najít pravdivé informace, najde si je jinde a zdarma. Vy si platíte za informace tohoto typu já ne.

215594

02.04.2010 23:23

Rodiče Corriové žalují Izrael u izraelského soudu

RE: Objevili nás kybernetovi vojáci pro Izrael

anti-anti 85.?.?.?

Proč nezveřejňujete IP adresy automaticky, když je na požádání nebo za špatný názor a neplacení přeloženého článku zveřejníte? Spoustu lidí nezajímá, že tito lidé jsou z USA nebo Izraele.

Děláte ze Zvědavců hlupáky. Překládáte jim veřejně dostupný materiál a diskutovat o článku na téma Židé, bezskurupulózní vrazy, lze i bez článku.

Buďte si klidně indiskrétní a zveřejněte jim IP adresy a také moji, však také jste se radoval z návštěvnosti, kterou ti způsobila židovská média, soudy a nesmyslný blogový příspěvek na iDnes na který jste reagoval. Zcela jistě nebude vadit zveřejnění IP adresy, pokud by jim to vadilo, užily by open proxy.

Vojáci Izreale tvrdí, že to co se stalo byla nehoda a posádka nemohla vidět před stroj, ale život to nikomu nevrátí.

Opravdu si myslíte, že kdo zastává názor, že to byla nehoda je placený sionistický agent?

216260

04.04.2010 00:51

Maďarská naděje má jméno Jobbik

Jobbik a Zvědavec

anti-anti 85.?.?.?

Super, další jako by informativní článek, který je jen překlad oficiálního vyjádření fašistické strany (politické strany směřující k totalitě) v Maďarsku. Autor v komentáři přiznává, že o Jobbiku téměř nic neví, ale nacionální strany jsou označovány za humus. U strany, která je proti cikánům a Židům a má vlastní polovojenskou ochranku, je toho příliš mnoho podobného s nacismem, aby s tím mohla sympatizovat média a je to HUMUS. A to, že strana o sobě netvrdí, že je fašististická a antisemitistická neznamená, že to není pravda.

Když má vydavatel a majitel webu nějaký názor, ať ho napíše, pokud názor nemá a neví o Jobbiku nic ať nic tak ať o Jobbiku nepíše vůbec. Jediné co tímto článkem s komentářem, že o Jobbiku nic neví je, že se mu sem slézají otevření nacisti a antisemité. To, že nyní napíše do diskuze, že s Jobbikem nesouhlasí je něco v naprostém kontrastu s tím co je napsáno v poznámce editora.

Když se tento HUMUS se sám označuje za nacionální a vlastenecký, tak to neznamená, že vlastenectví zahrnuje negativní vlastnosti reprezentované nacismem, fašismem, rasismem nebo homofobií. (Dovolil bych si tvrdit, že editor používá logický klam když z jednoho pravdivého tvrzení se snaží obrácením implikace vyvozovat opačné tvrzení.)

Naše demokracie zakazuje Ústavou (tedy nejvyšším zákonem) pošlapávat lidská práva a zrušit změnit demokratické uspořádání státu. To se snaží Jobbik změnit a myslím si, že to všem musí být jasné. (Tím tvrdím, že demokracii neznamená vládu lůzy a vaše podivení nad tím, že má být respektována vůle lidí, kteří chtějí porušovat Ústavu je nesmyslná.)

Pokud by většina lidí v ČR odhlasovala vyjímku z lidských práv pro Vaši popravu za obtěžování čtenářů na Internetu a přepubliková bludů a nesmyslů a byla by to skutečně vůle lidu, bylo by to demokratické? Zcela jistě ne a stejně tak není demokratická strana Jobbik, i kdyby ji volili všichni občané Maďarska.

216356

04.04.2010 10:42

Maďarská naděje má jméno Jobbik

RE: Jobbik a Zvědavec

anti-anti 85.?.?.?

Vy nechápete demokracii. Máme Ústavu a na ní stojí demokracie. Pokud by si lid mohl odhlasovat nedemokratické zákony, nebyla by to demokracie.
Stejně tak nemáchápete svobodu projevu, která neznamená, že můžete šířit myšlenky poškozující základní práva a svobody jiných lidí.

Naše demokracie má možná své problémy, ale rozhodně naděje nemá jméno fašismus.

216377

Měli američtí Židé nějakou povinnost dodávat potravinovou pomoc a balíčky do koncentračních táborů v rukou nepřítele se kterým bojovali? Neměli! A to, že se nesměli dodávat potraviny Němci diskriminovaným Židům, bylo v pořádku.

Jediná chyba USA bylo, že nebombardovaly Osvětim s vysvětlením, že si nemohou dovolit plýtvat munici na civilní cíle.

Bleju z článku. Židům se za druhé světové války stala křivda, ale jedinné co bylo správné a mělo USA udělat a neudělalo bylo vyslat pět bombardérů směrem k železničním tratím v Polsku. Stephen Wise jako Američan nemohl ohrozit svůj stát tím, že by podporoval nacisty v jejich diskriminování Židů posíláním balíčků. Jaký vztah měl Kestenbaum k Wisovi nevím, ale článek píše o nejpádnějších důkazech o Wiseových proradných činech, které jsou autorskou licencí tvůrce článku a ne citace nějakého aktéra. Efrajim Kestenbaum měl důvod kritizovat Wise za jeho politiku, ale autor článku nemá proč psát o proradných činech. Wise dělal to co mohlo být pro Američany správné, ale nebyla to pomoc Židům v nacistickém Německu.

Že teď píšete články žida o tom jak jiný žid udělal málo pro pomoc dalších židů je příznačné pro závěr, ke kterému tímto článkem chcete dojít a podsunout čtenáři. Jaký ten závěr se snaží článku podsunout všichni vidí po přečtení článku.

219043

31.05.2010 18:58

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: To je prachobyčejné pirátství.

anti-anti 94.?.?.?

Izrael může kontrolovat jakékoli plavidlo kdekoli a kdykoliv na světě. Loď Arctic Sea je tomu příkladem. Nějaký problém? Čerstvě zvolené poslanec Karel Schwarzenberg vám to může potvrdit. Loď Palestinců plná novinářů (včetně ČT) deklarující, že popluje do Izraelem zakázané zóny nemohla ani nic jiného čekat. Doufám, že je všem jasné, že nebyl nejlepší nápad zmlátit vojáka Izreale.

Video z bitky humanitárních pracovníků s vojáky:
http://dover.idf.il/IDF/English/News/today/10/05/3...

220696

31.05.2010 20:07

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: To je prachobyčejné pirátství.

anti-anti 94.?.?.?

Izrael zasahuje po téměř celém světě a provokatéři, kteří mají v plánu nenechat loď zkontrolovat se nemají co divit. Izrael chtěl kontrolu lodí v přístavu Egypta nebo Izraele. Že akce kontrola lodi nedopadla dobře není vina Izraele, ale posádky, která nejednala s Izraelem o kontrole, ignoroval výzvy vojáků a dle Izraelských vojáků jim posádka ukradla zbraně a postřelila jejich vojáky. Nevěřím vyjádření Palestincům, že útok nevyprovokovali. Měli čas jednat s Izraelem o eskortování do přístavu.

http://www.lidovky.cz/flotila-mirici-do-gazy-po-dv...

220709

31.05.2010 20:26

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: To je prachobyčejné pirátství.

anti-anti 94.?.?.?

A znáte tenhle:
Utíká Palestinec po poušti a honí ho izraelský tank. Palestinec se každou chvíli zastaví, vystřelí na tank dávku z kalašnikova a zase běží dál. Po chvíli mu dojdou náboje, tak se odevzdaně zastaví a čeká na svůj osud. Tank dojede až k němu, zastaví, vykoukne z něj Žid a ptá se:
- Nekoupíš ňáký náboje?

220714

31.05.2010 20:48

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: To je prachobyčejné pirátství.

anti-anti 94.?.?.?

Podle mezinárodního práva neměla maximálně tak vypuknout bitka mezi vojáky a posádkou. Mezinárodní vody jsou tam kam nedolétnou izraelské vrtulníky. Ve Středozemním moři mezinárodní vody nejsou, v moři jsou jen hranice států. Mezinárodní vody začínají přibližně 370 km od pobřeží.

Incident se stal ve vodách Izraele.

220720

02.06.2010 00:22

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: To je prachobyčejné pirátství.

anti-anti 94.?.?.?

Video jak mírový aktivisté a humanitární pracovníci mlátí izraelské vojáky jsi viděl? Ne? Tvoje hloupost a ignorance!

Tak teď tu slíbenou pohádku:
Je hluboká bezelstná noci bez mráčků. Všichni na palubě mírové lodi klidně spí. Izraelci se rychle přibližují k lodi. Příslušník IDF právě pročítá zprávu Mossadu - seznam aktivistů k odaktivnění. Nejduležitější z nich se nacházejí ve spodních patrech lodi, poblíž kajut ze kterých je slyšet jen lehce ševelí oceán. Po chvíli se příslušník rychle sveze po laně z vrtulníku opatrně, zamíří do podpalubí ke kajutám a nasazuje na svou zbraň tlumič. Poté lehce stiskne spoušť a tichá rána zneškodní spícího mírového aktivistu a poté stejný osud čeká humanitárního pracovníka v kajutě vedle. Šance na mír je zažehnána a sionistický průmyslově-vojenský komplex může dále pokračovat.

220900

24.07.2010 20:01

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

RE: nacisti fám fandí,4000 000 se diví,nebylo nás 6

anti-anti 94.?.?.?

A co špičkový lékař dr. Mengele?
http://zvedavec.org/nazory_3861.htm#ptr223837
Do Židů se s chutí opřete a na ostatní posíláte "lékaře".

Rozsudek jasně potvrzuje, že Stwora publikoval neslušný, urážlivý, bezcitný a pomlouvačný článek "Holocaust a jeho čtyřmilionová varianta". Soud prokázal, že na publikování jakkoli zvrácené názory má právo, protože neměl úmysl popírat holocaust. A stejně tak by jste měli pochopit názor, že podporujete islamizaci a islám, který je dle pisatele totožný s nacismem a Zvědavec usiluje o brutální fašistický s prvky rasismu bez vlivu mezinárodních korporací.

I když je ten názor nesmyslný. Ostatně máme svobodu slova a nemám pochyb, že Stwora soud vyhraje, ale prohra státního zástupce bude současně pro Stworu velkou porážkou, protože bude muset zjistit, že publikoval lži, pomluvy, které si čtenáři zde žádají.

224811

27.07.2010 20:42

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

RE: nacisti fám fandí,4000 000 se diví,nebylo nás 6

anti-anti 94.?.?.?

Tak si ten podle soudu "neslušný, urážlivý, bezcitný a pomlouvačný článek" publikujte třeba tisíckrát. Když vám soud jednou potvrdí, že něco není trestný čin, tak vás za to nikdo nežaluje a nemůže žalovat. Váš článek o spiknutí Chazarů a zveličování holocaustu Chazary a nyní budete mít "glejt", že článek je v pořádku.

Rozhodně není opis historické reality tvrzení, že bude pogrom na Židy (po křižácké výpravě do Afgánistánu). Můžete být oponent s jiným názorem pokud známe stejná fakta. Ale my se nerozcházíme jen v názorech, ale i faktech které přiznáváte. Vy nechápete, že já vím o Protokolech své (veřejně známé a jak vy řeknete sionisty udržované tvrzení - falzifikát a předpověď, která sedí na autoritativní režim s demokratickými prvky). Nemůžeme diskutovat o čemkoli, když píšete předpovědi co se stane Židům po válce v Afgánistánu nebo když píšete, že je to opis historické reality.
To NENÍ opis reality hloupý gojime. SHALOM!

„Lidé si nikdy nemohou být jisti před tyranií, pokud neexistuje žádný úmysl jí uniknout až do chvíle, kdy se zcela dostanou pod její nadvládu. Proto mají právo proti ní nejen bojovat, ale předcházet jí.“ John Locke

Je třeba předcházet tyranii primitivních antisemitů.

225007

27.07.2010 21:51

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

RE: nacisti fám fandí,4000 000 se diví,nebylo nás 6

anti-anti 94.?.?.?

Chudinka Hitler, obětní beránek, který víc uškodil Rusku než Židům. To chcete slyšet? Však taky Vám musí znít zvláštně omluva s tvrzením, že "Židé neovládají média ani žádný jiný průmysl", když věříte v Chazarské spiknutí, které donutilo dotyčnou osobu "odvolat" tvrzení.

225016

27.07.2010 23:33

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

RE: nacisti fám fandí,4000 000 se diví,nebylo nás 6

anti-anti 94.?.?.?

Proč obhajujete něco co se dá pochopit, že někdo pozabíjí Židy. Můžete tvrdit, že to někdo chápe osobne-egocentricko-zidovsky, ale význam těch slov je takový. Že vy předpokládáte, že se Protokoly vyplnily a uskutečnily neznamená, že se vyplnily podle "instrukcí".

Demokracie se snadno může zvrhnout v tyranii a vy zde obhajujete předpověď pogromu Židů, s tím, že "pogrom samozřejmě nebude". Co když bude na základě vašich slov? Gilad Atzmon je židovský politický aktivista, který bojuje s židovským spiknutím. Ještě ho Chazaři nezabili, jako Žid samozřejmě ná možnost se připojit k židovským starším a odvolat vše co již napsal.

(I Žid může zastávat práva Palestinců, tvrdit, že v Izraeli se děje bezpráví nebo mít na holocaust názor, že je to historická událost bez dalšího významu - u některých židů a křesťanů existuje názor, že holocaust a následný vznik mocného státu Izrael byl Boží zásah. Jako Žid může provolávat antisemitická klišé, že "Židé zabili Ježíše" a k nim se po kritice, že je antisemita vyjádřil, že nelze brát minulost, která se stala generace před námi jako relevantní. Stejně tak se může vyjadřovat o Protokolech, o kterých zastává názor narozdíl od vás, že je to podvrh a spojovat je se současným stavem. Stejně tak kritizoval palestinská hnutí a jako odměnu za jeho aktivismus mu anti-sionisté narušili vystoupení. Tvrdi o sobe ze je antisionista a ex-žid.)

225024

29.07.2010 21:31

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

RE: nacisti fám fandí,4000 000 se diví,nebylo nás 6

anti-anti 94.?.?.?

Jestli je vám jedno jak Protokoly vznikly, ale není Vám jedno jak se naplňují je něco špatně (protože vyplnění Protokolů neznamená, že někdo plnil instrukce. Ostatně současná situace a rozhodně není problém pro Židy, ale je to problém pro hloupé gojímky). Stejně jako, když obhajujete pogromy Židů s tím, že samozřejmě nebudou (ani dnes to není vyloučeno, že se někdo vydá zabíjet Židy nebo, že se k moci dostane diktátor typu Adolfa Hitlera s širokou podporou zmanipulovaného obyvatelstva). Spousta věcí v Protokolech byla v době napsání správně předpovězena, ale to neznamená, že svět směřuje pod spiknutím k židovskému vládci. Média mají velkou moc ať již je vlastní jakákoli strana (včetně Vladimíra Stwory). Židé jsou na mnoha vlivných místech, v kultuře nebo novinách díky vzdělání narozdíl, ale to neznamená, že by na tyto pozice byly dosazeni na základě svého původu. Samozřejmě, úroveň vzdělání je dědičná. Vysokoškolák bude mít děti vysokoškoláky a člověk se základním vzděláním nebude platit dvanáct let vzdělání svým dětem, méně vzdělaní lidé pak nezabírají místo a práci těm vzdělanějším.

Svět se mění a my s ním. Obhajoba tradiční společnosti bez imigrantů a multikulturalismu je pro mě směšná. Svět je globální a téměř bez hranic. Multikulturalismus má své positivní hodnoty (všichni lidé jsou si rovni a cizí lidé nás mohou obohatit). Pro všechny lidi s vyšším příjmem kteří zaměstnávají se musí ptát proč by nějaký nevzdělanec z Evropy měl být zaměstnán, když se může zaměstnat Ind za zlomek platu.

Válka v Afgánistánu je možná neúspěšná, ale o neúspěchu informují (židovští) novináři. Váš gojimský pohled na svět je nízký a jde pouze přes média. Afgánistán byl napaden kvůli americké podpoře Izraele za který se USA přihodil incident 9/11 2001. Jestli věříte jiné variantě pak nemá cenu mluvit o zbytečné válce, stejně jako nemá cenu zatím mluvit o úspěchu ani neúspěchu. Internet je malý svět a popularita Ron Paula na zvolení prezidenta nestačila. Ostatně ani Ron Paul by žádnou změnu do politiky USA nepřinesl. Omezil by výdaje na zbrojení, podpořil by občanská práva a skoupil zlato, trest smrti by nezrušil a povolil by homosexuály v armádě. Nepopíral 9/11 ani nezastával Protokoly ani konspirační teorie.

SHALOM

225131

29.07.2010 23:34

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

RE: nacisti fám fandí,4000 000 se diví,nebylo nás 6

anti-anti 94.?.?.?

Máte něco proti kamarádům Dežovi s Ferem? Narozdíl od Vás získají vzdělání.
http://www.novinky.cz/veda-skoly/207187-pedagogick...

225139

29.07.2010 23:35

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

RE: nacisti fám fandí,4000 000 se diví,nebylo nás 6

anti-anti 94.?.?.?

Kromě nožů ...

225140

01.08.2010 15:45

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

RE: nacisti fám fandí,4000 000 se diví,nebylo nás 6http://zvedavec.org/pridat_nazor.php

anti-anti 94.?.?.?

Nesouhlasim. Jak souvisi vase propagovani nazoru, ze to vypada na pogrom Zidu s tim, ze sekularni Zide nevyznavajici judaismus jsou v USA na mnoha vlivnych mistech v kulture, medii, vlade a USA podporuje vojensky vyzkum Izraele? To neni v Protokolech. To co je v Protokolech s Zidy ani s Izraelem vubec nesouvisi. A ostatne po padu komunismu jsou o neco zastarale, ale vy tu na zaklade Protokolu volat po vrazdeni Zidu.

225370

02.08.2010 19:04

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

RE: No, urážka to je a o to šlo

anti-anti 94.?.?.?

Antikřesťanský duch židovstva? Vycházíte z chybné premisy ze které vyvozujete chybné závěry. A také výcházíte z toho, že Protokoly údajná jsou pravoslavná falsa. Nejsou pravoslavná ani údajná, ale ani napsána Židy jako instrukce. Křesťanství naopak vychází z židovství a hlásí se ke starému zákonu a křesťanství má židovského ducha.

225471

31.10.2010 18:19

Pozvánka na soud

RE: Je to těžké se ve vás vyznat

anti-anti 94.?.?.?

Odpověď na porušování něčích práv není:
"Vy zase mlátíte černochy". Prostě se zastáváte zločinů nacistického Německa s tím, že to dělal kde kdo, kdykoli jindy v historii. Na Zvědavci je skutečně možné se dočíst lži. Systematické zabíjení cikánů nelze srovnávat s diskriminací v jiných státech. Ale i vy to víte.

231481

01.11.2010 22:10

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

Máme spravedlivé soudy.

anti-anti 94.?.?.?

Jsem rád, že i zločinci jako Stwora mají u nás právo na spravedlivou obhajobu. Od soudu vyšší instance, který zrušil rozsudek jste také odešel jako vítěz, i když v rozsudku bylo, že článek je obsahem špatný. Však také normální člověk nesežere, že jste napsal "nepotkal jsem Žida, který by neřekl křivé slovo proti svému národu", aby mohl vyvolat diskuzi, stejně jako nesmysly publikované v onom článku. Nechci, aby jste tu skučeli "ideozločin", "sionistická klika" nebo "židovina". Publikováním textu se s ním ztotožňujete a nikdo mi nevezme, že psát antisemitická klišé je možná právně nepostižitelné stejně jako nesprávné a zlé. Ono je lehké tvrdit, židovské spiknutí 9/11, NWO, Apollo. Podívejte i holocaust těch Židů je z části lež. Za zcestné názory Vás nikdo netrestá. Ani za zcestný výklad zahraniční politiky USA, ale někde je hranice, která překračuje slušnost. Ono je lehké oprávněně kritizovat Izrael, ale když už to přeženete, jste všem pro smích a i kdyby Zvědavec upozorňoval na skutečné bezpráví, bude ignorovaný protože má kredit protižidovského webu. Ono je lehké kritizovat Izrael, ale když už to přeženete, jste všem pro smích dokud si neuvědomí, že tím máte vliv na velkou část lidí. Včetně násilných neonacistů, kteří mají zcela oblíbený tento web (ale za to vydavatel opravdu nemůže).

231613

21.06.2011 23:35

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

anti-anti 94.?.?.?

Co ta spousta krve v domě a zakrvácené auto v lese?
Nemám pochyby, že podezřelý se dopustil zločinu se svou matkou. Záznamy z mobilních telefonů musí policie platit operátorům, nezjistí se z toho nic (volaná čísla a přijatá telefonní čísla a přístupový bod na který se mobil připojoval, mapa výskytu telefonu by ukazovala, že telefon byl v okruhu bydliště a pro vyšetřování by byla nepodstatná).

Co je zajímavější je tvrzení podezřelého o použití speciální policejní utilitky na mazání logů, údajně zaznamenanou v znaleckém posudku. Ne, že by obviněnému nějaké logy byli k něčemu (určitě nebyl 20 hodin u počítače na chatu, když se neví, kdy byla vražda provedena), a kdyby logy ukazovali nějaký provoz, tak mohou být smyšlené a internetový provoz uměle vygenerován, když už chce Hana obviňovat policisty, že jí nastrčila klíče.

Já bych počkal na výsledek soudu.

246555

28.06.2011 16:11

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

Odpověď:

anti-anti 94.?.?.?

Vám by se mělo zakázat "provádět léčbu", protože nepomáhá!

Léčitelé, kteří krouží nad nemocným virgulí můžou pomoci nemocnému, ale lze to vysvětlit zcela materiálně. Kvalitní paliativní péče a zájem doktorů o problémy nemocného, i když přesně nevědí jak dále léčit, může nemocným lidem pomoci.

Ještě nám budete tvrdit nesmysl, že za rakovinu a jiné nemoci může karma z minulých životů. Stejně tak lze tvrdit, že vazba (a následné téměř jisté odsouzení) je trest za Trodasovu špatnou karmu v minulých životech a současném životě (špatný vztah s otcem). A protože je to následek minulých životů tak si to postižená osoba zaslouží a stejně tak by se rakovina ani jiné nemoci jako trest z minulých životů NEMĚLY léčit lékaři (je to zbytečné, trest se musí odčinit a je to proti řádu světa, jsou neúčinní), ale duchovní (kněží, rabíni, imánové, mniši, šamani, druidové, léčitelé, čarodějové, černokněžníci, zaklínači, mágové, nekromanti).

246954

29.06.2011 14:07

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Odpověď:

anti-anti 94.?.?.?

Léčitelé jsou na rozdíl od lékařů neodpovědní za svoji léčbu a příklady úspěšné léčby jsou klam, přestože téměř KAŽDÁ nová léčebná metoda je účinná na prvních deset pacientů. Proto se dělají dvojitě slepé testy na léky, ale ani tohle nezabrání obrovskému obchodu s drahými homeopatickými preparáty (což jsou přípravky založené na teorii, že všechny látky mají paměť a stačí je ředit - nesmysl, který vydělává peníze, ale také má spousty spokojených uživatelů).

Lékaři některé nemoci nejsou schopni vyléčit, jako třeba rakovinu či leukémii, ale provádí léčbu podle svých znalostí, která může zmírnit průběh nemoci nebo poškodit nádor. Léčitelé jsou často úspěšnější, protože se doktoři nezabývají pacienty, jsou dobří psychologové a pacientům často skutečně pomůžou, když lékaři už nemohou léčit tím na co se specializují (třeba tou chemoterapií, po které je pacientům špatně).

Pranic Healing® je možná v USA uznávaná léčebná metoda, stejně jako homeopatie je v mnoha zemích hrazená z veřejného zdravotního pojištění a v USA jsou homeopatické preparáty na rozdíl od ostatních léků, osvobozeny od testování účinnosti preparátů.

Nejhorší trest by pro mě byla inkarnace v nějakého léčitele, zastánce spiknutí9/11, popírače holocaustu či přistání Apolla na Měsíci nebo otcovraha. To bych raději pokud bych si mohl vybrat byl nějaký "nižší tvor" nebo hornina.

Rakovinu by právě měly léčit oni duchovní, když ty energie jsou proti karmické rakovině slabé. Tvrzení, že rakovina je způbena "karmickým efektem" ŠKODÍ nemocným. Pokud se nemocnému netvrdí, že mají zanechat léčbu a se nenechávají žít v systému nevyhnutelné "čistě karmické" rakoviny, pak je to může i vyléčit, tak by to nemuselo vadit

Co, ale na tom škodí je mezičlánek léčitele, který se musí díky oblbování smrtelně nemocného zaplatit a jen někdy se za nic neodpovědnému léčiteli podaří vyléčit za příslušný obnos člověka, který mu řekne, že podle "medicínských pravidel" měl zemřít, "nelze to materiálně vysvětlit", provedete účinný "blessing špitálu" na vypuzení "prokletí", protože to duše "ví" do jakého hrozného stavu se narodila, pak sdělíte, že jste udělal "chybu na spirituální" a ta měla za důsledek velmi tvrdý "fyzický dopad", který s "fyzickým tělem" neměl nic společného. Stejně se nakonec všichni dozvíme, že chlapcovi je stále špatně i přes vaši podvodnou léčbu. (ale to stejně nevadí, protože se reinkarnuje v něco jiného, co se bude dát také po nějaké době léčit)

Děkuji. Já se u Vás léčit nebudu a ani nikomu tuto léčbu nedoporučuji. [bliji] Je to podvod ať v účinnost své metody věříte nebo ne.

246988

29.06.2011 15:44

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: jedna vec

anti-anti 94.?.?.?

Ale řekl jste, že většina rakovin je "karmického původu", ona ta "karma" může být klidně STRES. Takže to, že se pes dostane rakovinu po úmrtí svého pána lze fyzicky vysvětlit.

Může snad od narození postižený za své špatné postavení? Dle karmických principů ano. Dle Ježíše ne. Maxmilián Kolbe, když vystoupil z řady, aby zachránil svého spoluvězně, stál na svém místě za sebe a odčinil svůj dluh, stejně jako Ježíš stál na svém místě, aby splatil náš dluh, ne za nějaké odebírání "negativní energie".

Za druhé světové války by ty kočky s rakovinou musely být nacističtí dozorci, co spokojeně dožívali v Argentině.

246992

30.06.2011 12:47

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Odpověď:

anti-anti 94.?.?.?

Já nechci nic "testovat" nechci, protože principy Pranic healing® považuji za odporující přirozenosti našeho světa. Vaše finta s léčením na dálku při Vašem spánku je jistě působivá či bezhotovostní platba v karmě za léčbu Vás ctí (to je legální způsob vyhýbání se platby daní [smích] ). Jako psycholog, iluzionista či obchodník můžete by jste mohl být nejen prospěšný, ale i úspěšný a kdyby jste nepovídal takové nesmysly ani bych neměl za zlé, že by jste si za to účtoval peníze (máte přece certifikát, který vás opravňuje se tím živit).

Poradenství v uspořádání domácnosti může být také užitečné a to co ve vašem systému Pranic healing® zbude je náboženská část východního náboženství, zahrnující nauku o karmě a reinkarnaci či vlastní spirituální systém vhodný pro léčitelství.

Křesťani jsou na tom lépe, mohou uzdravovat nemocné ne jen léčit za pomocí "energií", hřbitovů se bát nemusí stejně jako "negativních energií" v předmětech.

247045

01.07.2011 15:42

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Odpověď:

anti-anti 94.?.?.?

Křesťané (mimo vyhánění démonů při exorcismu) uzdravují nemocné a odpouštějí hříchy! Nepochopil jste můj postoj, nekritizuji náboženství ani spiritualitu.

O Pranic Healing® nevím mnoho, ale vím že je to "energetická" léčba. "Energetická" léčba se neslučuje s křesťanstvím a provádění exorcismu za pomocí "energií" také ne, protože je psáno "jsou rozdílná působení moci, ale tentýž Bůh, který působí všecko ve všech." (1Kor 12,6) Neslučuje se to ani s židovstvím, protože ve Starém Zákoně je psáno "Čarodějnici nenecháš naživu." (Exodus 22,17) Čarodějnictví a léčitelství by mělo být trestné. Tento verš se týká také provádění léčitelství, které lze považovat za čarodějnictví.

V Praze je obchodní dům Kotva postavený na hřbitově. Nikomu to nevadí a obchody v něm spokojeně fungují a nestraší tam. Žižkovská věž stojí na místě bývalého hřbitva. V případě rakoviny nezrazujte pacienty od (drahé, ale účinné) léčby slovy "navzdory chemoterapii přežil".

Někteří pacienti snášejí chemoterapii dobře a jsou v podstatě vyléčeni či se jim výrazně prodlouží život, na některé druhy rakoviny je chemoterapie neúčinná. Lepší metoda neexistuje než chirurgické odříznutí nádoru a chemoterapie často neexistuje. Devitalizace nefunguje lépe a sice pacientům asi přímo zákrok neškodí, ale chtít po pacientech s iluzí, že rakovinu vyléčí jeho vlastní imunitní systém odmítnout alespoň trochu funkční léčbu je nezodpovědné.

Mám jiný pohled na léčbu než vy a pokud tvrdíte, že je vždy nejlepší použít nejšetrnější metodu tak s tím často nelze souhlasit, protože šetrná metoda může znamenat rychlou smrt a invazivní nešetrná metoda pokud je pacientem snášená dobře může znamenat prodloužení života a kvalitní zbytek života v rámci možností.

247148

02.07.2011 13:37

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Odpověď:

anti-anti 94.?.?.?

Vím, že léčení pomocí "energií" je nesmysl, protože jsou různé síly, ale jen jeden Bůh. Léčba pomocí energií je okultismus! Nebo pokud chcete zůstat ve světě bez duchovna tak placebo a sebeklam. Ale uznávám, že to funguje.

Pro nemocné je ale lepší, když je léčí stvořitel nebo jeho dílo, které na tomto světě reprezentují lékaři. Váš extrémně negativní postoj k léčbě rakoviny chemoterapií, ale naznačuje, že preferujete léčbu jinými silami než Bohem nebo jeho stvořením skrze lékaře.

Kdyby jste navštěvoval lékařské konference, četl lékařské články o léčbě rakoviny a sám zkoumal kdo za informacemi stojí nemohl by nikdo namítnout, že zbytečně škodíte pacientům svými radami.

V případě alternativní medicíny právě léčitel neposkytne adekvátní léčbu, která je dostupná a nemocní nakonec plně spoléhají na osobu, která nemá přehled ve vývoji léčby nemocí ani neumí nemoci rozpoznat a zvolit správnou léčbu. Tedy uříznutí nádoru a ničení rakoviných buněk pomocí radioaktivity či chemických přípravků. Neberte to nijak špatně, ale doktor smrtelně nemocných pacientů je v jiné pozici než léčitel jež naznačuje, že současná léčba rakoviny v lékařských zařízení je škodlivá.

Článek Katechismu katolické církve 2117 říká, že přírodní léčebné metody nesmí vést k zneužívání důvěřivosti druhých a důvěra ve vás může vést k odmítání léčby. Rerinkarnace je neslučitelná s naukou křesťanských církví, protože je psáno: "Lidem uloženo jednou zemřít a potom bude soud" (Žid 9,27). Katolická církev nauku o reinkarnaci odmítá (Katechismus 1013).

Léčbu pomocí "energií" lze brát také jako popírání Ducha svatého, jakož třetí osoby Trojice. Je zde pominut osobní Bůh a spása člověka.

Svatý Pavel říká: "Všechno je nám dovoleno, ne vše prospívá" (1Kor 6,12). A očerňování léčby specialisty léčících smrtelně nemocné rozhodně nikomu neprospívá.

247191

02.07.2011 14:21

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Odpověď:

anti-anti 94.?.?.?

Ježíš neléčil za pomocí energií, ale pomocí Ducha Svatého. Mocné činy neprovádějí křesťané za pomoci "přírodních energií". V tom je velký rozdíl.

247193

02.07.2011 19:10

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Odpověď:

anti-anti 94.?.?.?

Křesťanství se s "duchovními silami" nespokojí. V skutcích apoštolů 8 kapitola je příběh o křesťanovi kouzelníkovi se jménem Šimon, který prováděl své kouzelnictví. Říkalo se o něm, že moc, kterou působí je od Boha. Žádal apoštoly, aby mu byl dán dar Ducha Svatého vkládáním rukou na ostatní za finanční obnos, ale byl Petrem odmítnut a proklet. Oožadoval Boží dar jako zboží a jeho mocné činy nebyly upřímné. Duch Svatý může působit i skrze léčitele a různé spirituální tradice neslučující se s křesťanstvím.

Dar Ducha Svatého není něco co lze naučit nebo koupit jako kurzy Pranic healing či doplňovat energií nabitými spreji nebo amulety (prodávaných na stránkách spjatých s Pranic healing).

247207

02.07.2011 19:29

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Odpověď:

anti-anti 94.?.?.?

Když tvrdíte, že jste katolík, MĚL by jste se zajímat co učí katolická církev. Nepravost je manipulace nemocných, aby podle Vašeho scestného názoru odmítali léčbu. Ďábel Vám sdělil, aby jste sváděl nemocné od léčby a svou dovedností je místo toho povzbuzoval a sváděl k pozemské nauce o duchovních věcech.

247210

02.07.2011 20:51

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Odpověď:

anti-anti 94.?.?.?

V Písmu je psáno:

„Mnozí mi řeknou v onen den: ‚Pane, Pane, což jsme ve tvém jménu neprorokovali a ve tvém jménu nevymítali zlé duchy a ve tvém jménu neučinili mnoho mocných činů?‘ A tehdy jim prohlásím: ‚Nikdy jsem vás neznal; jděte ode mne, kdo se dopouštíte nepravosti.‘“ (Matouš 7,22-23)

Vaše činy jsou možná jistě mocné, ale v písmu je také psáno :

Jan mu řekl: „Mistře, viděli jsme kohosi, kdo v tvém jménu vyhání démony, ale s námi nechodil; i bránili jsme mu, protože s námi nechodil.“
Ježíš však řekl: „Nebraňte mu! Žádný, kdo učiní mocný čin v mém jménu, nemůže mi hned nato zlořečit. Kdo není proti nám, je pro nás. Kdokoli vám podá číši vody, protože jste Kristovi, amen, pravím vám, nepřijde o svou odměnu.“
(Marek 9,38-41).

247220

02.07.2011 21:04

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Odpověď:

anti-anti 94.?.?.?

Odmítání moderní léčby lékaři a poznáním, které nám dal Bůh, či znemožnění nemocným ji dosáhnout kvůli její nespravedlivé kritice je hořké ovoce.

247222

02.07.2011 22:28

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Odpověď:

anti-anti 94.?.?.?

Moderní lékařství je skutečně ovoce farmaceutických firem a zisk farmaceutických firem chuť kvalifikované zdravotní péče nekazí. Zcela jistě nejíte potraviny, které vyrábějí lidé s vírou (jako třeba košer potraviny u židů, kde je požadováno, aby potraviny připravovali židé), proč by se podobný princip měl požadovat u léků nevím.

Pak ho ďábel přivedl do Jeruzaléma, postavil ho na vrcholek chrámu a řekl mu: „Jsi-li Syn Boží, vrhni se odtud dolů; vždyť je psáno ‚andělům svým dá o tobě příkaz, aby tě ochránili‘‚ na ruce tě vezmou, abys nenarazil nohou svou na kámen‘.“ Ježíš mu odpověděl: „Je psáno: nebudeš pokoušet Hospodina Boha svého.“ (Lukáš 4,9-12)

Proto nehodlám pokoušet Hospodina pochybnou léčbou za pomocí "energií".

247226

05.07.2011 21:58

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: jedna vec

anti-anti 94.?.?.?

WM magazín je pěkná žumpa. Články o zdraví jsou představeny takto:
Kouření vás ochrání před rakovinou plic!
Mrtví lékaři nelžou
Chemtrails jako holý fakt
Žaloba na obchodníky s chorobami
Rakovina není nemoc
V rubrice věda a technika spoustu článků na téma evolucionismus vs kreacionismus vs inteligentní design. Zajímavá je také rubrika volná energie a snaha prokázat možnost konstrukce perpetuum mobile. Rubrika Vesmír se vesmíru dotýká jen vzdáleně a hlavní téma je konspirační teorie ohledně nepřistání na Měsíci. Ve fotogalerii zaujmou fotografie ke článku UFO na ostrově Pag?

Nevím jaký je spirituální level ufologických článků nebo propagace názorů v rozporu s poznáním lidstva, ale propagace kouření jako ochrany rakovině je blud, stejně jako články snažící se popírat lidské poznání nejsou nic záslužného.

247408

15.07.2011 18:02

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

anti-anti 94.?.?.?

Můžeš být jenom rád, že Stwora za tvé peníze nepíše horší lži a nenávist. Pravda zvítězí oponenti "pravdolásky" ostrouhají.

Z pohledu Zvědavců tenhle člověk je ideální pro rozvíjení konspiračních teorií! New World Order a Bilderberg ovládající svět, 1989 řízené agenty a konspirace 9/11 nám dává důvod se bát nejenom o svůj život, ale o celý systém, proti kterému musíme bojovat duchovním bojem, protože oponenti jsou satanisté, slouží ďáblu a přinášejí lidské oběti.

Naopak lze ho i odmítnout s tím, že je zapletené do systému jako pronásledovaného novináře, ex-člena LPA a Rotary klubu, který je trestán za vynášení tajných informací. Podle mě je to jenom hňup, který řekne, že mu líto kytiček a proto jí prasata (a tím pobuřuje jak židy tak muslimy), řekne, že 3. světová válka začne nejpozději do roka (!), líbí se mu bílé ženy a prohlašuje, že čte Goebelsovi deníky.

Ale nemyslete si, že celý Zvědavec je lepší! Stwora s publikováním toho, že se někomu líbí bílé ženy souhlasí a otázkami navádí dotazovaného k vhodným odpovědím a vedením rozhovoru.

248072

15.07.2011 19:40

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

anti-anti 94.?.?.?

Nemusíte prezentovat jak se vám líbí bílí muži. Nikdo se Vás na to neptal ani na to, že se Vám strašně hnusí šátrající osmahlé ruce. Ono není nijak špatné, že se někomu líbí lidé jemu podobné partnerky (bílé ženy). Můžeme si domyslet, že nemáte ráda cikány stejně jako 70% obyvatel České republiky. Odpověď, že se mi někomu líbí bílé ženy vypovídá více o tom jaký má odpovídající postoj k jiným lidem (rasám, barevným, menšinám nebo osmahlým, pokud chcete), než k to jaké ženy se mu líbí. Pokud by Bartoš byl známá veřejně působící osoba dostal by se touto odpovědí do nezáviděnihodné situace, kdy řekl něco na základě čeho mu lze přisuzovat společností odsuzovanou vlastnost xenofobii. On Bartoš skutečně může být xenofob a mít rád bílé ženy nejsou žádná urážka menšin, ale taková odpověď nepůsobí dobře, protože je na něm vidět svou záporná často kritizovaná vlastnost.

A na základě toho lze napadnout celou Bartošovu novinářskou práci.

248089

15.07.2011 21:06

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

anti-anti 94.?.?.?

Děkuji za váš názor, ale opravdu bych ocenil slušné chování a diskuzi. Bohužel mám svůj postoj a ze sdělení, že se někomu líbí bílí lidé je vidět postoj k menšinám a ne jací lidé se mu líbí.

On je celej Zvědavec rasistickej a tento článek a postoje dotazovaného novináře se nijak nevymykají tomu co zde bylo publikováno a rasismus je to nejmenší co lze babě Blažkové a případně Bartošovi vytknout. Lze jim vytknout, že mají bludné názory třeba o 9/11 a vidí za tím NewWorldOrder (židovské spiknutí). Možná jejich zaslepenost a nevzdělanost je jenom důsledkem tohoto rasismu.

248111

15.07.2011 22:56

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

anti-anti 94.?.?.?

Zvědavec "SS" web to není. Rasistický trošičku bude, ale v podstatě to je ničím nenapadnutelné. Když Zvědavec vhodně naznačuje, že cikáni kradou vhodně uspořádanými fotografiemi nebo oprávněně kritizovat špatné stránky romea.cz, nebo neprůhledné dotace vlastně na tom není nic špatného, ale lze to odsoudit jako rasismus. Stejně jako pozitivní diskriminaci lze kritizovat nejen z pohledu většiny, ale i z pohledu Romů, kterým v podstatě neprospívá a neřeší jejich situaci a i Romea přiznává, že dotace Romům vlastně škodí.

V těchto případech vlastně není co vysvětlovat a reakce pana Editora to nemůže vylepšit. Na svůj názor právo máte stejně jako na jeho slušné vyjádření, ale něco se za názor často nepovažuje a něco se možná za názor dá považovat, ale není to pravdivé (třeba to spiknutí NWO a úmyslné zabití vládou USA svých občanů). A něco může být názor může to být nepravdivé a může to být trestné, a obžalovanému za to hrozí podmínka.

248126

16.07.2011 13:21

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

anti-anti 94.?.?.?

Jestli je jediná věc která vás trápí to, že si týpci v kabátech mohou v metru spokojeně telefonovat a vy ne tak je to opravdu, ale opravdu smutné.

Systém, že zákazníci operátorů, kteří nepokrývají tunely nebo se na tomto systému nepodílí si nezatelefonují nebo existenci levných operátorů a "exkluzivních" operátorů pro bohaté můžete kritizovat, bezpečnostní důvody v tom nejsou.

V Praze zase byla najatá ABL na vyhnání a hlídání bezdomovců. Dopravní podnik v Praze má také své ostré hochy (gorily bez mozku), které vytahují asociály z metra a ČEZ má své temné komnaty pro neplatiče elektřiny a komando mučitelů neplatičů. Nějací "Gestapáci" co mohou telefonovat v metru jako příklad spiknutí nebo zkorumpovaní úředníci nemají z ničeho strach jsou proti tomu nic.

Opravdu je smutné nespravedlivé a nepříjemné, že si musíte počítat kolik provoláte a ani vám nedovolí telefonovat za jízdy v metru zatímco ostatní telefonují, ale tohle není spiknutí NWO, ale jen monopol na poskytování mobilních služeb v Metru.

Bartoš není anti-kapitalista a zastává jiné spiknutí než nemožnost telefonování v metru chudými obyvateli.

248153

16.07.2011 18:49

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

anti-anti 94.?.?.?

Peníze vládnou světu a úředníci můžou být namyšlení, často kradou a jsou úplatní. To nesouvisí s pravicí a také to nesouvisí s nějakým spiknutím. Orwellovská vláda byla levicová, stejně jako vláda ve Španělsku. Levicová vláda si potřebuje udržovat také svůj úřednický aparát, ve kterém může zaměstnávat své voliče.

Prostě si jenom naříkáte jak mocipáni jedí každý den pečené kachny a ty máš jenom obyčejný chleba. Ono je to ještě pro mě vtipnější, protože telefonování v tunelu metra dle mého názoru nebude nijak finančně nedostupné a ve své podstatě ani nezbytná nutnost. Jako obyvatel západního světa jste Vy za tou vysokou zdí chráněnou ochrankou před těmi Afričany z venku, kteří umírají hlady.

Vy jste tohohle systému součástí a pravidla jsou taková, že nic zadarmo není, musíte platit, můžete volit reprezentanty v parlamentu, kteří mají moc nad těmi úředníky a jejich propoštěním.

Problém je z větší části ve špatných lidech a ne v systému. Demonstrace ve Španělsku chtějí demokracii a vládu jiné strany než těch dvou se zkorumpovanými politiky. Zkorumpovaní politici jsou katastrofa, ale uplatit úředníka, aby neprozradil, že USA si zničili dva mrakodrapy, aby mohli zaútočit na Afghánistán, Irák a Libyi, je hloupost. Stejně by to agenti vykecali a Bartoš své svojí xenofobii buduje na "elitami spuštěném 11. září.". V názoru na 9/11 se plete stejně jak v předpovědi světové války do roka.

Tohle není žádný židovské spiknutí nebo "inside-job". Jsou to jen jednotlivý lidé co si berou peníze, které jim nenáleží nebo je přiřknou někomu tak, aby z toho měli vlastní prospěch.

Nevím co vás pobuřuje na tom odmítání spiknutí NWO a úmyslného zabití vládou USA svých občanů (9/11/konspirace), že ho zvýrazníte červeně.

248161

17.07.2012 02:46

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

RE: Jiz zadne dovolani v CR nema smysl.

anti-anti 80.?.?.?

Židé byli ze společnosti vyloučeni. Nesměly studovat, být zaměstnáváni, nakonec se nesměli ani volně se pohybovat. Takové zákony předcházely systematickému vyvražďování Židů. Tady nejde o to jak se vraždění nazve, Židé v Třetí říši na tom byli hůře jen pro svůj původ. Češi tomu přihlíželi a nechali to zajít příliš daleko. Nehodlám o tom diskutovat, nechci psát na diskuzi na Zvědavci, protože nadržuje neonacistům a svými komentáři legitimizuji Zvědavce. Sám máte zkušenost jak byly Vaše a mé komentáře smazány, protože se Stworovi nelíbily.

Aby bylo jasno, s rozsudkem jsem zcela spokojen, beru ho jako potvrzení osvobození Československa od nacistů.

272055

17.07.2012 11:54

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

RE: Jiz zadne dovolani v CR nema smysl.

anti-anti 80.?.?.?

Nacisté měli důvod vyhnat a pozabíjet Židy a ten důvod pro ně stále trvá! Pokud chcete v boji proti Židům vyhrát stačí pro Vás schvalovat vyvražďování a diskriminaci místo jejího popírání. Diskutovat o tom zda je správné zabít některé lidi je mimo hranice demokracie, je to zločin. Slušně se na to odpovědět nedá!

Celkem lze očekávat, že náckům se rozsudek nelíbí, ale myslím, že je spravedlivý. Možná Vám přijde fajn debata o Nežidech Chazarech na vlivných postech a oprávněnosti holocaustu, ale tohle nemá v tomto státě místo. Tahle diskuze tu nemá místo právě proto, že tímto se umožnilo vyloučení Židů ze společnosti a následně jejich likvidace.

272087

17.07.2012 18:51

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

RE: Jiz zadne dovolani v CR nema smysl.

anti-anti 80.?.?.?

Líná indukce a irelevantní definice co je holocaust. To jsou vaše logické klamy a manipulace.

Jestli kniha napsaná Adolfem Hitlerem není nedostatečný důkaz co bylo jeho záměrem a plánem, co jiného chcete? Videozáznamy Hitlerových projevů jsou také k dispozici.

Napsal jsem, že o Zvědavcích včetně Vás si myslím, že jste neonacisti. Demagogem by jste mne mohl nazývat, kdyby jste nepsal na web, kde bylo v minulosti voláno po pogromech Židů, ty důvody nacistů jsou v podstatě podobné (kromě podřadné rasy Židů), paranoidní představa, že svět je ovládán Židy (kteří nejsou Židy, ale Chazary), kteří můžou za veškeré zlo. Myslíte, že tomuhle normální člověk nemůže věřit? Pokračujte v diskuzi na Toru a nikoliv zde!

http://4eiruntyxxbgfv7o.onion/snapbbs/683965cd

272119

18.07.2012 00:21

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

RE: Jiz zadne dovolani v CR nema smysl.

anti-anti 31.?.?.?

Při vší úctě, neonacistou pro mne jste už jen tím, že říkáte, že Vaše případné komentáře by byly nelegální (a všichni víme jakého tématu by se týkaly!).

https://www.torproject.org/ - Anonymizační program, který umožní přístup na fórum na dolní doméně. (existuje i pro tablety a mobily s Androidem)
http://4eiruntyxxbgfv7o.onion/snapbbs/683965cd/ - Anonymní diskusní fórum, zde můžete dále diskutovat.

272144

21.05.2014 12:08

Tož, človíčku, hybaj k volbám!

RE: Článek fatálně poskvrněný antisemitismem.

anti-anti 80.?.?.?

Jojo. Ty židi, dokonce si dovolili po holokaustu nezaložit Židovskou stranu ve které byli za první republiky. To si dovolují moc už i ti prašivý cikáni mají politické strany, dokonce několik, ale ti židé jsou rozlezlí všude...tohle je fakt chorobnej antisemitismus. Ale Stwora budu tvrdit, že antisemitské názory jsou v pořádku, protože popisují charakter Židů, tedy jejich lásku k penězům a moci.

310406

30.08.2014 18:15

Washington vrší jednu lež na druhou

Proč se vzpíráte pravdě?

anti-anti 80.?.?.?

A kdo bojuje na Ukrajině??? Jsou to snad nějací zázračně objevení vojáci vybavení tanky, raketomety či tahači?
Kdo obsadil Krym neoznačenými vojáky a pak Krym připojil ke svému státu? Jak někdo může mít tolik nestoudnosti, že i přes všechny fakta se vzpírá pravdě. To nemůžu pochopit.

316414

13.09.2014 22:42

Chci vedle vlků žíti, nechci s nimi výti. Půjde to?

RE: Tato Deklarace

anti-anti 80.?.?.?

Život není o penězích. Ale volby jo.
I popírač holokaustu má šanci vyhrát volby pokud by měl peněz neomezeně. Lidi jsou totiž snadno uplatitelní.

Vždyť v parlamentu máme japonského "nacionalistu" Okamuru, Humla i Stbáka Babiše.

317370

06.03.2015 11:24

Boris Němcov obětován pro zahájení barevná revoluce?

RE: Hnus Němcov

anti-anti 80.?.?.?

Je to pravda co říkáš? Je to dobré? Je to užitečné?

Tak proč to tu píšeš? Boris Němcov byl zavražděn někým na objednávku někoho blízkého Kremlu. Byl nesouzený, bezúhonný, zvolený do parlamentu. Kritizoval Putina za válku na Ukrajině a kvůli pravdě obviňujete Němcova za to, že je "hnus", likvidátor země, zloděj a podvodník?

Proč takový cynismus? Nic se stejně nezmění jednou z mnoha vražd novinářů a politiků v Rusku.

328465

06.03.2015 15:32

Boris Němcov obětován pro zahájení barevná revoluce?

RE: Hnus Němcov

anti-anti 80.?.?.?

Nechápu. Vaše uvažování nemůže Evropský člověk pochopit. Je totiž zvrácené a nemá s pravdou, právem ani spravedlností či skutečností mnoho společného.

Chcete říci, že vražda nařízená Putinem je "jen dobře", protože kradl (nebo "napáchal hospodářské škody" ) "on a jeho kámoši"? Vždyť už je to více než desetiletí co byl u moci spolu s Jelcinem a teď to spíš vypadá, že krade někdo jiný, korupce v Rusku je stále a stejně se nic nevyšetří a když na to Boris Němcov upozorní, je to "šmejd bradou vzhůru" a ostatní "zmrdi" se už neodváží veřejně v Rusku vystupovat.

To co se děje v Rusku je bezpráví, diktatura, manipulace, násilí a svévole!

328491

17.03.2017 20:47

Lidovky citují Zvědavce jako desinformační zdroj, aniž si ověřily fakta

Máš co si zasloužíš!

anti-anti 89.?.?.?

Už jsi se omluvil za své nesmysly co jsi tu publikoval.
Konspirační teorie o 11. září, pochybnosti o přistání na Měsíci jsou jen nejkřiklavější výkřiky. Neustálé překládání pochybných ruských článků, popírání holokaustu. Co chceš víc. Cenu za kvalitní žurnalistiku? Potrefená huse se ozvala!

356532

30.03.2020 08:55

David Icke: koronavirus je monstrózní podvod elit

Co si myslím o Zvědavci, (a ostatně i Davidu Icke)

anti-anti 185.?.?.?

Vložený obrázek
Díky internetu je možné být dobře informován a úplně vedle v jednom okamžiku

378088

01.04.2020 11:01

David Icke: koronavirus je monstrózní podvod elit

RE: anti anti-anti

anti-anti 185.?.?.?

Spiknutí... Až bude skutečné spiknutí pro spoustu lží, které už tu byli publikovány nikdo tomu nebude věřit. Nikdo nebude probírat zprávy zda jsou pravdivé nebo ne. Všechny se zahodí. Orbán zrušil parlament a zavedl despocii kvůli koronoviru, něco podobného se děje v Izraeli, Babiš nebo jeho poskoci by to také chtěli takhle (ministr Lubomír Metnar a jeho návrhy na krizový stav).

Ale napsat titulek, byť s komentářem, že je to citát někoho je: KORONAVIRUS JE MONSTRÓZNÍ PODVOD ELIT je prostě nepravda, spíše lež. Koronovirus je fakt, manipulátoři politici ho obratně využívají.

Možná si říkáš, ostatní média lžou, neříkají pravdu. Ostatně ČT mělo pořad Detektor, pro podobný segment diváků jako Osud.cz.

Ale Média jsou ne od toho, aby informovali jen pro tebe, ale i od toho, aby informovali ostatní. A když dávají ostatním lež, tak není odpověď, NEDÍVEJ se na to. Ne ty, ale ostatní jsou obelháváni.

378194

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 6

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 2

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 4

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 6

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 3

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku01.04.20 13:10 Česká republika 3

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 4

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 1

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 12

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 14

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 3

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 17

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 1

Měnové kurzy

USD
25,76 Kč
Euro
27,84 Kč
Libra
31,61 Kč
Kanadský dolar
18,12 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
26,37 Kč
100 japonských jenů
23,76 Kč
Čínský juan
3,63 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
33,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 690,29 Kč
1 unce stříbra
371,09 Kč
Bitcoin
172 910,34 Kč

Poslední aktualizace: 4.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 690 096