Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané anti-anti

Nalezeno 297 příspěveků, 13 různých IP adres

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Nuž. Tohle nejde vydat nikde. Článek tvrdí, že za 11. září stál Izrael, který ovládl Americké vládní počítače. Ale tomu nikdo nevěří. Usáma svojí odpovědnost na 11. září nevyvrátil a částečně se ve svých videích k tomu přiznal, normální letadla se na dálkové ovládání nedají ovládat a svědectví o "letadlech bez oken" či "rakety" letící do Pentagonu si po jasném ukázání fotografií trosek (i obětí) před Pentagonem či u WTC si nikdo neodváží tvrdit opak (jen blázni, kteří za vším vidí spiknutí a považují fotografie za podvrh). Stejně tak nedokazuje ani výbušniny ve WTC a řízenou demolici na kterou se skrytě odvolává. Článek útočí na Izrael a zatím nejhorší tvrzení je zde, že vláda USA zabila své lidi. Nikdo to nebyl schopen dokázat. Není ani věrohodné tvrdit, že existuje maximální teplota hoření ani to, že požár nebyl dlouhou dobu pod WTC a ani to, že se ocel nutně musela tavit ani, že byl proveden odstřel.

153274

04.02.2008 19:47

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Zase nic.

anti-anti 62.?.?.?

Nuž. Luxusní obrázek jak padá WTC a vždy se po deseti patrech zastaví a začne padat od nuly je tak pro malé děti. WTC padalo asi 17 vteřin a vaše 9 vteřinové video bylo zkritizováno za to, že není počítáno od počátku pádu. Výbuchy na WTC je jen tlak vzduchu způsobený ohromnou hmotou mrakodrapu tlačícího na spodní patra.

Nebo si děláte naprostou legraci a sám této teorii o odstřelu WTC nevěříte. Smajlík se sem vůbec nehodí. Ve WTC zemřeli tisíce lidí.

153292

04.02.2008 22:12

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Zase nic.

anti-anti 62.?.?.?

Jasně. Kdo tvrdí že WTC 7 spadlo volným pádem. Původně se pochybovalo o pádu hlavní věže WTC (Loose Change). Teď se jde jen na další mrakodrap. Jen trochu menší, aby to nebylo tolik nápadné.
Lidé jako Vy prostě budou věřit všemu!
Prostě napsrosto všemu, jak se říká v tvém videu. Třeba tomu, že od 9/11 se nic nestalo.
Stala se kupa věcí, jen ne další velkolepí a pro USA potupný útok na Americké civilisty. To se, ale snadno vykompenzuje hůře provedenými útoky v Londýně(7.7 a 21.7. 2005) a Madridu. Stala se neúspešná trestná výprava do Afgánistánu a za zlým diktátorem do Iráku. Ten pán prostě blábolí. Proč by války ve světě měli znamenat, že USA zaútočila na své civilisty. Může to být normální reakce. Ten pán vůbec nic o 11. září nic neví a po útoku na Irák! si "spojil" tuto teorii.

153302

04.02.2008 22:46

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Zase nic.

anti-anti 62.?.?.?

Co se stane když budete tlačit sněhové koule proti sobě???? Jak to souvisí s WTC.

Ve WTC se pravděpodobně začala drtit nejdříve středová patra, kde se utrhlo podlaží a způsobilo lavinový pád celé budovy.

153305

05.02.2008 14:43

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

Článek lehce minul mé poznání skutečnosti.

anti-anti 62.?.?.?

Nikdo tu nemá další důkazy o tom, že Izrael nakladl výbušniny do WTC a v Amerických počítačích na dálku ovládal letadla???? Bez toho to je další nesmyslné obvinění Izraele!

153364

05.02.2008 16:57

Pozor na rabkory!

RE: Ani trochu to není paranoidní

anti-anti 62.?.?.?

TY ZROVNA MÁŠ CO POVÍDAT O HOLOKAUSTU. TY ŽIDY PROSTĚ NESNÁŠÍŠ A HOLOKAUST JE PRO TEBE JENOM PŘÍLEŽITOST JAK NAPADAT ŽIDY.
Na Nově před pár dny běžely Na vlastní oči. Více než 60 let po skončení války, likvidace Židů. Jako aktualitu tam uváděli jednoho Žida co byl přinucen vítat příchozí do tábora, vytahovat zplynované jedince z plynových komor, prohledat je a pak je spálit. Snad si nemyslíte, že výpočet podplaceného chemika má větší váhu než osobní výpověď. Nebo mi chcete stále tvrdit, že Hitler to tak nemyslel a plynové komory nemohly fungovat. Za války zmizelo mnoho lidí a holokaust popírají náckové asi takto (všiměte si co to je za stránky). Sami nemohou tvrdit, že neexistovala diskriminace Židů, ani že Židé nebyli zabíjeni. Ale prostě lžou a jsou to popírači holokaustu. A tady máte pohled na typického popírače holocaustu a vy se řadíte přinejmenším k antisemitům. A jste popíračem, protože zákon o popíračích zahrnuje i ty co zpochybňují holokaust, protože by všichni popírači začali hned tvrdit, že jenom pochybují o plynových komorách a jak ti Židé strašně lžoou, aby mohli mít ten zlý Izrael.

153377

05.02.2008 17:17

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Zase nic.

anti-anti 62.?.?.?

Myslíte Pearl Harbor? A jak to souvisí s WTC? Prostě možná o tom útoku Američani zas tak dobře nevěděli a čekali že se loď s více vojáky ubrání lépe. Stejně by byl Pearl Harbor zrada a napadení USA. Nic na tom nemění to, že možná to nebylo tak nepředvídatelné. Co by se změnilo, kdyby všechny letouny japonska byly sestřeleny americkými stíhačkami. Válka by mohla být také.

A víte, že USA dostalo od svých spojenců varování, že budou únosy letadel? A víte jak to podcenily?

153380

05.02.2008 17:12

Filipika proti multi-kulti

RE: Jednoduche

anti-anti 62.?.?.?

Ha, náš popírač holokaustu tvrdí, že cikáni nebyli systematicky likvidováni. Za druhé světové války jich zemřelo přes 220 tisíc v celé Třetí říši.

Na vaší stránce trodas.wz.cz máte závažnou desinformaci. V Londýně bylo více útoků v roce 2005. Vy máte fotografie útočníků z 21.7.2005, to si opravdu myslíte, že by si tajné služby dovolili takovou školáckou chybu a zveřejnit fotografie s chybným časem? A na tomhle důkaze popravdě řečeno stála celá vaše teorie o zosnovování útoku 7.7. tajnými službami. Televizním pořadem co, když zaútočí muslimští teroristé se mohou teroristé i inspirovat. Zase by to byla banální chyba tajných služeb.

153385

05.02.2008 17:56

Pozor na rabkory!

RE: Jen malý anti-anti dotaz...

anti-anti 62.?.?.?

Izrael měl zajistit právo na domovinu pro Palestince. To, že mezi Izraelem a Palestinou existuje trvalé nepřátelství to neumožňuje. Jako výsledek periodicky se opakujících sebevražedných útoků se oddělili Židé od Palestinců velkými zdmi s kontrolami, které jsou prakticky bez souhlasu Izraele neprůchodné. Ale koncentráky to nejsou, spíše obrovská vězení. Palestinci (na Západním břehu) jsou často závislí na práci v Izraeli a snaží se pracovat v Izraeli. Větší problém vidím v tom, že Izrael staví zeď jako dočasné snížení teroristických útoků zabírá majetek palestincům kvůli zdi, která sice trochu funguje, ale pouze jako trvalá hranice mezi Izraelem a Palestinou nebo problém uprchlických táborů, ve kterých musejí Palestinci žít celý život bez majetku a bez práce.

Stejně tak tvrdím, že počítat mrtvé Palestince je něco jiného než počítat mrtvé Židy. Izrael Palestince systematicky nelikviduje. Arabové mají možnost se podílet na vládě. Holokaust neospravedlňuje bránění dodávek potravin a paliva do palestinských oblastí. Ospravedlňuje to trvalé nepřátelství a vraždy mezi Palestinci a Židy.

Můj názor je, že Palestinci nejsou jen ti utlačovaní, ale také ti útočící. Židů zemřelo možná jen 5 milionů, ale možná i 8 milionů, ale ani jedna vražda nemůže ospravedlnit jinou vraždu. Jsem kategoricky proti trestu smrti, ale chápu Izraelské akce proti rodinám sebevražedných atantátníků, které je podle nich podporovaly.

153388

05.02.2008 19:29

Pozor na rabkory!

RE: Jen malý anti-anti dotaz...

anti-anti 62.?.?.?

Palestinci jsou vězněni jako potencionální zločinci a teroristé. (i když to trochu pokulhává, protože to tak úplně není pravda)
Palestinci nejsou systematicky likvidováni za svůj původ. Zabití Palestinci jsou zabiti zásazích proti vrahům (taky lze zpochybnit, ale Izrael nezabíjí Palestince jen tak, stejně tak lze říci o Arabech, že zabíjí Židy). Židé byli zabíjeni za 2. světové války jen pro svůj původ. Vidíte ten rozdíl?

Média se zaměřují jen na to co je ve středu zájmu. Není to Súdán či Keňa. Jediné o čem v Izraeli informují jsou mrtví. Už ani ne tolik při přestřelkách, protože konflikt tam trvá téměř stále. Že Izrael má méně mrtvých je způsobeno jeho bezpečnostními opatřeními i masivní technologickou převahou.

153395

06.02.2008 12:32

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Zase nic.

anti-anti 62.?.?.?

Neviděl. Je to dostupné na youtube či googlevideo nebo ještě lépe jako přepis? Google má mnoho Robertů Gage. Dejte sem odkaz pokud si myslíte, že to odhalí celou skutečnost o WTC! Nebojte se. Ale tvrdit z videa, u kterého říká hlas v pozadí říká: Podívejte sypání mrakodrapu způsobují výbušniny (je tam vidět jen prach z drceného betonu) mě opravdu o ničem nepřesvědčí. Přesvědčí mě důkazy o kterých nelze pochybovat. Přednáška může být o ničem, ale také nemusí. Může na ní deset minut žvatlat o tom jak si spojil války s Irákem a Afgánistánem v útok na Americké civilizaci. Nevím co na takové přednášce mohl říkat. Možná, že WTC nemohlo spadnout? Možná nic tak zásadního, jen to, že vláda USA měla lépe zareagovat na varování tajných služeb?

Jsou lidé kteří teorii o řízené demolici nevěří a nebudou věřit dokud nebudou důkazy.

A důkazy nejsou dostatečné, protože neobvyklé tvrzení potřebuje neobvyklé důkazy. Například najít ty teroristy kteří údajně zemřeli. Nebo jen dokumenty vynesená z tajných služeb.

153446

06.02.2008 14:13

Pozor na rabkory!

RE: Jen malý anti-anti dotaz...

anti-anti 62.?.?.?

Nepřehánějte. Stejně tak USA, Rusko, Francie a Anglie mají namířeny stovky jaderných zbraní na hlavní Evropská města. A Židé nedělají hrůzné experimenty jako opice (či jako nacisti). Stojím spíše na straně Izraele. Přirovnávat Izrael k Židy k opicím mi nepřijde vhodné, stejně tak jako tvrdit, že Izraelské jaderné bomby ohrožují Evropu.

Jak se budete dívat na podporu Palestincům z Evropy, která způsobuje vraždy nebo na nutnost Izraele se bránit přesile okolních Arabských států?

153455

06.02.2008 14:16

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Zase nic.

anti-anti 62.?.?.?

>WTC a Pearl Harbor měly za cíl poštvat obyvatelstvo proti nepříteli.
Tvrdíte, že za WTC může Americká vláda (a nakladla tam výbušniny)??? Nebo jen, že tomu mohla zabránit??? A nebo za to může stejně jako za Pearl Harbor jen tím, že podporují Izrael???
odpovězte. Pearl Harbor byl útok Japonska snad vy nechcete tvrdit, že to USA také fingovalo pomocí vlastních letadel????

>Delejte si radeji p-del ze sve babicky!
Ke starým lidem mám úctu. Vy tu přelejzáte z témata na téma. Bavíme se o WTC. Pearl Harbor nesouvisí nijak s WTC!!! Je to jiná válka. Jiný útočník a nikdo neobviňuje USA, že si Pearl Harbor udělaly "sami"!!!

>Chladna kalkulace priteli - Japonsko bylo natlaceno do kouta olejovou a surovinovou blokadou. Muselo neco udelat.
Blokáda měla příčinu. Japonsko obsadilo Francouzskou Indočínu. USA museli také něco udělat.

>Americke stihacky te doby staly za hovno. Japonci byli z pocatku technicky v prevaze.
A jak tedy USA vyrobili válku? Do války přece vstoupili tím, že byli napadeni. Napadeni za podporu spojence. Který přišel o území. Kde je vaše výroba válek? Mělo se USA vykašlat na Spojence a nechat Hitlera spolu s Japonskem zvítězit?

Nemáte pravdu. Ignorujete japonský útok na spojence USA stejně tak jako ignorujete to, že WTC zničila banda pomatenců. Které nikdo nezastavil.

153459

06.02.2008 14:51

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Inu, jste lidumil

anti-anti 62.?.?.?

Během válek umírá mnoho lidí. Válka v Afgánistánu byla trestná výprava za zločinci podporujícími vrahy, kteří zaútočili na USA. V Iráku to byla výprava na sebevědomého diktátora, který štval USA (a mučil lidi). Život má stejnou cenu každého člověka, ale přeci jen je rozdíl zaútočit na neviné lidi s cílem vyvolat strach, paniku i obdiv svých blízkých a zabít s cílem ochránit svůj život nebo majetek či vykonávat "ruku zákona" nad beztrestnou skupinou zbouřenců, kteří brání zločince (Usámu).Stejně tak nemají Palestinci menší cenu než Izraelci, ale vražda jen pro původ nebo majetek je něco mnohem zavrženihodnějšího než vražda v sebeobraně. A Palestinci nejsou vražděni pro svůj původ.

153461

06.02.2008 16:01

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Zase nic.

anti-anti 62.?.?.?

-Proporce Usámi nesedí. Blbost! Video mohlo být splasknuto aby se vešlo ze širokoúhlého do youtube formátu.
-Existuje mnoho verzí konspiračních teorií a film Loose Change je representuje. Jsou v něm naprosté nesmysly a tím ztrácí tato teorie celou věrohodnost. Proč se od něj nedistancují.
-Požáry tam byly a nebyly hašeny.
-WTC přeskočit?
-WTC7 spadlo. A web dělá patrně skupina nadšenců, kteří nesouhlasí s konspiračními teoriemi. Za pravost fotografií nemohou ručit pokud je sami nevyfotí. Materiál se odvezl protože mrtvoly pod WTC si nezaslouží, aby každý konspirační teoretik deset let po pádu se mohl dívat na trosky. Ani architekt nepočítal s tím, že vedle do mrakodrapu napálí letadlo a ten sebou ho strhne. Za tohle si nemůže zasloužit trest. Konstrukční chyba, díky které mrakodrap je bezpečný do té doby než do sousední budovy napálí letadlo není prostě k trestu architekta!!!
-Podvod s volným pádem používají konspirační teretici k dokázání, že tam byly výbušniny. Konspirátoři to nevyvracely, ale naopak se na to odvolávaly. WTC padalo 15 vteřin. O WTC7 nevím, ale co říkala FEMA není podstatné.
-steel není hliník. Je to ocel.

Zkoumal se pád WTC a to tak, že se řeklo, že spadl. Tak a tak. Nikdo nezkoumal oficiálně příčinu teroristů ani zda je možné, že by se WTC nemohlo zřítit. Nikdo nezkoumal proč se materiál hned odvezl, protože to byla samozřejmost. Stejně tak, který závěr by stál za výzkum? Leda tak unikátní konstrukce WTC7, ale ta za neštěstí sama o sobě nemohla. Výsledky vyšetřování měly pomoci při stavbě budov. Ne dokázat, že WTC po nárazu letadel mohlo spadnout!

Konspirační teorie jednu dobu vyvracela NASA. Najmula si zaměstnance, který měl za úkol obhajovat Americké přistání na Měsíci. Pak ho vyhodili. S odůvodněním, že odpovídá na naprosto zjevné otázky. Důvod proč ho vyhodili byl také ten, že byl placen z peněz NASA a konspirační teoretici by pak mohly tvrdit, že je podplacený přes NASA.

153464

06.02.2008 15:55

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Zase nic.

anti-anti 62.?.?.?


Znovu!


Tady je jasně vidět, že pokud by se při pádu mrakodrapu pád vždy po každých deseti patrech naprosto zastavil. Tak by pád trval maximálně třicet vteřin. Ale jelikož jsme v reálném světě tak se pád nezastavoval(ale stále zrychloval, ale o trochu pomaleji než volný pád.), ale při každém zničeném podlaží jen trochu ztratil rychlost. Výpočet "fyziků" který přesahuje 40 vteřin je absurdní. Už směšně vypadá to, že se mrakodrap po deseti patrech zastaví.


Dále maximální teplota hoření je nesmysl. Mrakodrap se nemusel tavit, aby se zřítil a naopak se mohly tavit části ocele, které nebyly chlazeny o celou konstrukci WTC. Jestli tohle je ta přednáška tak není o co stát.
KONČÍM VIDÍM, ŽE NA VAŠICH PŘEDNÁŠKÁCH SE DOZVÍM JEN, ŽE WTC by bez výbušnin padalo 40 vteřin. TO JE VÝSMĚCH.

153465

06.02.2008 16:53

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Zase nic.

anti-anti 62.?.?.?

Ty jo asi jsem úplně mimo, ale pád WTC za 40 vteřin se mi nějak nezdá. Stejně jako maximální teplota hoření či nutnost tavit celou konstrukci WTC. Možná vyšetřovací zprávy nedávají odpověď, ale tvrdit, že WTC bylo strženo výbušninami je nadmíru odvážné.

153466

06.02.2008 17:15

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Zase nic.

anti-anti 62.?.?.?

Nemám slov. 40 vteřin nebude do sebe padat mrakodrap. To je trochu hodně času. Podvody konspiračních teoretiků ve filmu Loose Change jsou tak zjevné, že má cenu na ně reagovat jen málokomu. Pokud nemáte co na práci upravte si článek o svém oblíbeném konspiračním filmu na Wikipedii. Vám není pomoci. Při editaci na wikipedii nezapomeňte se držet neutrálního úhlu pohledu a neodstraňovat kritiku filmu, jinak budete skučet, že vás cenzurují!

153470

06.02.2008 17:17

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Zase nic.

anti-anti 62.?.?.?

Perfektní demolice? Nevidím. Vidím jen sesunutí do země. Vždyť ve WTC7 před pádem byl požár. Prakticky nesejde na tom co na WTC7 spadlo. WTC7 se zřitilo notnou dobu po pádu dvojčat.
Steel stejně není hliník.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=6mxFRigYD3s]

153474

06.02.2008 21:00

Pozor na rabkory!

RE: Chápu vaši anti argumentaci

anti-anti 62.?.?.?

Izrael nikdy nepodepsal smlouvu o nešíření jaderných zbraní(takže tu rozpor se smlouvou asi nebude, spíše bude velký rozpor, když USA půjčuje bomby svým velmi důvěrným spojencům jako Nizozemí a Německo). Když jde o bezpečnost přeci si Izrael nenechá vyzbrojit nepřátele takovými nebezpečnými zbraněmi. Smlouva o nešíření zbraní jde stranou (kterou Irán podepsal). Izrael nechce, aby nepřátelé měli tyto zbraně, protože musel vyhrát mnoho válek, aby mohl vůbec existovat. I kdyby žádné smlouvy neexistovali nikdo nechce mít nepřítele, který je silný nebo výrazně silnější a to jaderné bomby jakéhokoli státu umožní. Izrael je ve válce. Staví nové civilní nemocnice jako protichemické kryty. Lidé si tam nemůžou být jisti jestli za deset dní nevypukne válka.

Kdo má a nemá jaderné zbraně

A k čemu jsou Izraeli jaderné zbraně pokud by Irán měl jaderné zbraně

153489

06.02.2008 21:38

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

Konspirační teorie je teorie o spiknutí vlád, které lžou občanům.

anti-anti 62.?.?.?

Tohle není konspirační teorie, ale něco jiného.
Normální lidé to nazývají pravda. Konspirační teoretici oficiální verze. Jestli mají konspirační teoretici pravdu můžete dokázat Vy. Ale jelikož vaše konspirační teorie nejsou pravdivé, asi se Vám to nepovede.

Spojení konspirační teorie v sobě neobsahuje nic o tom jestli je pravdivá. Jen, že se jedná o spiknutí a ta bývají velmi často dokazatelná. Protože jsou všichni podplaceni, jsou jim vymazány vzpomínky a podobně.

153490

06.02.2008 22:00

Pozor na rabkory!

RE: Chápu vaši anti argumentaci

anti-anti 62.?.?.?

Vaše skupování půdy má jednu vadu. V Čechách by nebyly napadeni vojensky ze všech stran. A nemusely by pak svoji vlastní půdu, kterou koupili, bránit. A Palestinci také mohly dektlarovat svůj stát za podmínek stanovených OSN místo podpory arabských států. Jistě by na tom nebyly hůře než dnes. Ale válka způsobila, že Židé nemohou vidět Palesince a naopak.

153492

18.02.2008 12:41

Kosovo – stanovisko historika

Co se stalo?

anti-anti 62.?.?.?

Přišlo dvacáté století, které se pomalu přechýlilo na jednadvacáté. Etické čistky vyšly z módy a poslední, kdo udělal etickou čistku byly Srbové. NATO, Spojené státy a OSN zasáhly. Na straně utiskovaných a zabíjených. Že Kosovo nikdy nemělo samostatný stát? Československo roku 1918 vzniklo také podobně jako Kosovo. A navíc bez genocidy či vyhlazování! Bez nesmyslného zabíjení. Vznikl multikulturní stát, kde žily Židé, Němci, Slováci. V Kosovu to nejde. Je zde nepřátelství, kde Albánci nemohou vidět Srby za zabití jejich soukmenovců a Srbové nemají rádi "mafiány z Kosova". Že nikdy stát Kosovo neexistoval? Kolik nových států vzniklo ve dvacátém století? Rozdělením se zastaví spirála násilí, kde musí mezinárodní jednotky střežit znepřátelené skupiny od sebe.

154585

18.02.2008 12:55

ČSR 1938 – Косово 2008

Prdlajs!

anti-anti 62.?.?.?

V sudetech také ubylo po válce mnoho sudetských Němců. Byli vyhnáni kvůli tomu co způsobili Němci. Stejné obrázky by kdokoliv mohl udělat, aby svědčil ve prospěch Němců. Včetně toho, že pomlčí o tom jaké bylo napětí mezi lidmi, kteří na Němce útočili a o tom co způsobili nacisté. Srbové v žádném případě po otočení situace nechtěli zůstat na nepřátelském území. Prostě prchli. Albánci na "svém" území zase nechtěli ty "srbské vrahy". Někdy je rozdělený stát lepší než nepřátelství uvnitř jednoho státu. A Srbů se zastávat kvůli tomu, že nám nabídli pomoc za 2.sv války? Ano, ale za cenu, že budeme podporovat nepřátelství mezi Albánci a Srby v jednom státě? Za cenu, že vznikne zase spirála násilí uvnitř stabilního státu kde nikdo nepředpokládal co se může stát? Za cenu pomoci Slovanům, kteří chtějí udržet území, kde zabili mnoho lidí jen kvůli příslušnosti k jiné národnosti.

154587

18.02.2008 15:42

Kosovo – stanovisko historika

RE: Co se stalo?

anti-anti 62.?.?.?

Nu asi to bude tím, že ani Španělsko ani Francie, Británie či jiný stát v EU, kde jsou separatistické snahy se nesnaží odstranit obyvatelstvo z míst kde jsou separatisté. Separatisté jsou považováni za teroristy či zločince pokud se dopustí přestupku zákona a podle toho jsou souzeni. Že v Kosovu byla občanská válka s mnoha mrtvými způsobilo vpád USA, že je tu situace jiná než v případě separatistů z ETA či IRA je způsobeno tím, že STÁT zasáhl proti civilnímu obyvatelstvu na svém území. Tohle se nestalo nikde jinde v Evropě po mnoho let. U separatistů v jiných státech není problém je označit za teroristy a zločince. Tady to zas tak dobře nejde.

154607

18.02.2008 16:26

Kosovo – stanovisko historika

RE: Co se stalo?

anti-anti 62.?.?.?

Co se vám nelíbí. V Kosovu byla válka. A nejen ta co byla způsobena USA+NATO(+ČR). Byla tam válka Srbů proti kosovským Albáncům. Byla tam etnická čistka a existence nebo neexistence Kosova v minulosti není důvod pro nebo proti vzniku Kosova. Stejně tak násilí na jedné straně neospravedlňuje jiné násilí na straně druhé. Je jasné, že Srbové se nebudou chtít vzdát svého území a také je zřejmé, že během války bylo zabito mnoho Srbů. Nelze stejně tak tvrdit na základě válek před 2.sv válkou tvrdit, že se tyto války budou opakovat. Možná toto téma není pro historiky, ale pro generály, kteří budou držet své vojáky na území Srbska a Kosova ještě několik let.

154612

16.03.2008 20:51

Čína připravuje Peking na olympiadu

Co ti psi, ale ti umučení, zabití lidé či vězni prodaní na transplantaci v Číně...

anti-anti 62.?.?.?

Pane Stwora,
nemůžu si pomoci, ale první co mě napadlo po přečtení článku je, že jste asi vůl. Píšete o zabíjení Tibeťanů, žádné reakce světa a o tom jak nelidsky Číňané zabíjí psy. Nu, chudinky zviřátka, ale raději bych, kdyby Číňané nezabíjeli lidi než pejsky... Nu v Číně se děje tolik jiného hrozného bezpráví než to, že se likvidují krysy, komáři, mouchy, vrabci, kočky a psi. A o tom, že jsou i povolanější lidé, kteří se mohou vyjadřovat k Čínské politické situaci nikdo nepochybuje stejně tak jako o tom, že litovat zvířata ve stínu zabití 80 lidí je poněkud nevhodné. Ne proto, že zvířata jsou obtížná a nedůstojná života, ale proto, že lidský život si zaslouží přeci jen o něco větší úctu narozdíl od nějaké mouchy, která je také hodna jisté ochrany.

156635

16.03.2008 21:21

Čína připravuje Peking na olympiadu

RE: Co ti psi, ale ti umučení, zabití lidé či vězni prodaní na transplantaci v Číně...

anti-anti 62.?.?.?

Proč není třeba komentovat zabíjení Tibeťanů? Já bych řekl, že to je třeba komentovat (a ne přenechat "povolanějším" ) a ne se zabívat o nějaká zabíjená zviřátka. Tady není nikdo povolanější než člověk ve svobodné zemi, který se může vyjadřovat svobodně k politické situaci ve světě. Krutost Číňanů převážně vůči lidem a ne vůči nějakým psům a kočkám. A nevím čím je Vladimír povolaný mluvit k trápení zvířat.
Tím, že s nimi soucítí? Nebo tím, že o tom zrovna něco zjistil? Vztahu lidí v demokratickém státu a zvířaty lze napsat podobné věci. Kdyby se díval kolem sebe nalezl by něco co by se dalo vztáhnout i na Ameriku, Anglii či Českou republiku. A mouhl by zdůrazňovat krutost jinde.. Ale někde se začít musí, ale zde se to ztratí v násilí vůči lidem.

156637

17.03.2008 17:43

Čína připravuje Peking na olympiadu

RE: Co ti psi, ale ti umučení, zabití lidé či vězni prodaní na transplantaci v Číně...

anti-anti 62.?.?.?

Psi jsou oblíbená pochoutka na korejském poloostrově. Jste vegetarián? Zvířata si zaslouží jistý stupeň ochrany. Ale jsou méně než člověk. A lidi se nemají zabíjet spíš než zvířata. Ne naopak! Tohle, ale neuzná milovník psů, který má psa jako přítele.

156698

31.03.2008 19:42

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

Peníze...

anti-anti 62.?.?.?

Peníze pro poškozeného Silversteina, který mohl mít 110 pater mrakodrapu dalších 99 let, jsou oprávněné. V jaké výši to záleží na soudu, ale tady někdo tvrdí, že WTC bylo zničeno výbušninami ve WTC.

Snad mi nechcete někdo tvrdit, že tam byli. Ani Silverstein (jako majitel zničené budovy) ani pojišťovny (které jsou skutečně "poškozené" útokem) tyto teorie nezastávají. Nu a "opak" jejich oficiální teorie nebyl dokázán.

157685

31.03.2008 22:43

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Peníze...

anti-anti 62.?.?.?

Nuž! Dokažte, že WTC si zničili Spojené státy sami. Nejlépe výbušninami v základech, ale poslouží i verze o podplacení sebevražedných teroristů, která by byla mnohem snáze realizovatelná. S přepadením Polska to nesrovnávejte. Vaší báchorce o "false flag" někdo stěží uvěří. Neexistuje žádný solidní dokument, který by věrohodně podepíral tuto teorii i přestože bylo natočeno pár "dokumentů" (Loose Change), kde se toto téma zmiňuje, ale narozdíl od gliwického přepadéní vysílače nejsou ŽÁDNÉ věrohodné důkazy kromě videa pádu mrakodrapu, ze kterého padá dým prachu na všechny strany a někdo tam povídá o exlozích.

Palestincům jsou domy bourány "za trest" (za přítomnost sebevražedného atentátníka v domě). Nikdo jim to nenahradí a podle stejné logiky pokud jim to Židé nepojistí mohou si to pojistit jinde. Třeba u sousedů Palestinců pokud mám být ošklivý. Proč by měli Židé platit podporovatelů zločinců dům, který jim sami zbourají. Snad vy by jste se chtěl pojistit proti platbám pokut?

Tak znovu. A rovnou Vám na své otázky odpovím.

Zaútočil někdo jiný než Al-Kaida nebo jsou zprávy Al-Kaidy podvrhy?
>Ne, protože to nikdo nedokázal, Al-Džazíra nebude publikovat asi podvrhy. To by se pokud by to prasklo zcela diskreditovala před svými posluchači. Existují sice sdružení podporující spiklenecké teorie, ale nikdo je nebere vážně, nepředložili dostatečné důkazy. Dostatečné znamená, že mimořádné tvrzení potřebuje mimořádné důkazy.
Proč se bourají domy Palestinců? A má jim zaplatit Izrael?
>Protože se chce Palestincům stížit život, když už si mohou dovolit podporovat sebevražedné atentátníky. Izrael jim nezaplatí nic a nemá žádný důvod jim to platit. Jako vrahům jim nebude dávat peníze.

Já si nemyslím, že by Izrael neměl zaplatit rodinám teroristů dříve, než potom co zaplatí škody co udělali. Vy vůbec nechápete válku. Vy nechápete proč se bourají domy Palestinců, jak můžete chápat útoky 11. září 2001?

157707

31.03.2008 22:32

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Peníze...

anti-anti 62.?.?.?

Nuž. A změnilo by to něco na způsobu provedení útoku kdyby tam byly výbušniny? Letadlo nabouralo do mrakodrapu. Mrakodrap spadl a udělal paseku v okolí. To nikdo doufám nepopírá. Položit výbušniny zkoušeli teroristé také podle oficiální teorie. V roce 1993. Nebyl úspěšný. Další pokus snad mohla vláda USA udělat pouze zvýšením počtu výbušnin. NE?

157709

31.03.2008 23:40

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: KOnspiracne teorie pletie pan Bush;

anti-anti 62.?.?.?

Ten člověk nezastává konspirační teorii, jestli jste to nepostřehl z věty
>Toto mam verit, ze Rusom staci na prekonanie americkej protiraketovej obrany (okno bolo dlhe 2 hodiny) 19 blbcov, ktori vyradia NORAD na dve hodiny, aby to Rusi mohli v klude zbombardovat? Tak to je teda dobra konspiracna teoria!

Teroristický útok nebyl přidán náhodou. Byl přidán protože v roce 1993 byl proveden teroristický útok. Vaše představa o zkorumpovaných úřednících je vtipná, patrně převzatá z Orwella, ze scény, kde Smitha mučili. A Váš otec má pravdu. V USA je demokracie. I když se tam mučí zajatci.

157711

01.04.2008 13:10

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Peníze...

anti-anti 62.?.?.?

>mimořádné tvrzení potřebuje mimořádné důkazy
Ano, spiklenecké teorie NELZE dokazovat pomocí videa u kterého někdo tvrdí, že tam jsou výbuchy. Nelze ani spekulovat, proč si někdo pojistil dům.
>jako vrahům jim nebude dávat peníze
Šikana obyvatelstva je vzájemná. Palestinci nesnáší Izraelce a naopak. Izrael vyhrál válku hned při vzniku a pokud by ji prohrál, neexistoval by. První válka byla vedena arabskými státy proti Izraeli. To, že si Izraelci kupovali půdu pod Palestinci, kterým nepatřila je problém, ale situace v Izraeli je celkem jasná. Izraelci útočí na Palestince a Palestinci útočí na Izraelce. Kdo si začal nelze dohledat, ale Hestoy poněkud zvláštně přešel na toto téma. Ptal se kdo zaplatí palestinské domy zničené Izraelci. Já říkám Izraelci to nebudou, stejně jako Usáma nezaplatí USA škody, které způsobil (pomiňme teorii pro kterou jsou třeba důkazy).

157769

01.04.2008 13:20

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: KOnspiracne teorie pletie pan Bush;

anti-anti 62.?.?.?

A co standartní pojištění proti teroristickému útoku? Tam je také tato doložka? Myslím, že je tam jen doložka, že teroristický útok nesmí spáchat ani organizovat pojištěnec a musí udělat to co je v jeho silách, aby tomu zabránil.

U nás vás nepojistí proti teroristickému útoku, stejně jako v Palestině vás nikdo nepojistí před zbouráním domu Izraelci, protože se předpokládá, že ten kdo se pojistí pro tento speciální případ spadá do rizikovější kategorie, ale to neznamená, že to nikde nelze.

157770

01.04.2008 13:58

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Peníze...

anti-anti 62.?.?.?

Znovu říkám! TO NEJSOU DŮKAZY. Proč by letadlo nemohlo letět rychleji než konstrukční rychlost. Může a nikdo mu v tom nezabrání.
Jaký thermit? To bylo vybuchující asi letecké palivo.

Nu a volný pád nám tu nic nedokáže. Rychleji než volný pád(nebo volným pádem) hlavní věže nespadly a další teorii o WTC7 nikdo prověřovat nebude. To protože konspirační teoretici lžou. Nebo musíte dokázat, že jistá skupina konspiračních teoretiků je placená za desinformování.

157771

01.04.2008 14:17

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Peníze...

anti-anti 62.?.?.?

Psychologický válečník vám odvětí, že se bavíme o WTC a chci důkazy o tom, že útok byla "vnitřní práce". Palestinci se radovali z útoku na USA a Usáma bin Ládin požadoval zastavení podpory Izraele ze strany USA. Toho Izraele, který byl okamžitě po vzniku napaden všemi okolními státy.

157773

01.04.2008 17:22

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: KOnspiracne teorie pletie pan Bush;

anti-anti 62.?.?.?

Kdo chce, ten si to pojistí. Třeba tady pro firmy a tady pro cestovatele.

Pojištění proti jiným věcem také smrdí, ale řekněte mi proč by zrovna pojištění proti tomu, že mi někdo úmyslně zničí barák je divné? Stejně je divné pojištění proti krádeži (které je téměř běžné).

157796

01.04.2008 18:12

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Ještě něco k vlastním nárazům letadel do věží

anti-anti 62.?.?.?

Nuž. Tak asi byly piloti z Al-Kaidy velmi dobře vyškolení v pilotování. Nutnost mít vysunutý podvozek k nabourání do mrakodrapu je nesmysl. Podvozek snižuje aerodynamiku letadla a manévrovatelnost. Spomalit teroristé nemuseli. Uměli řídit letadlo narozdíl od pana dispečera, nikdy žádné letadlo nepilotoval. Jestli pak "dispečer" dokázal s letadlem na simulátoru (není to MS simulátor??) přistát? Aby nám tu nepovídal něco o nutnosti nejlepšího výcviku u Amerických letadloškol. Vy si opravdu myslíte, že Americké letecké školy jsou nejlepší??

Krom toho, před pár lety, jste se tu radovali, že aerolinky žalovali vládu USA. Ne proto, že by za útoky mohla, ale proto, že málo šmírovala občany a nezabránila útokům.

157800

01.04.2008 19:09

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Peníze...

anti-anti 62.?.?.?

DEMAGOGOVÉ. Já si nezačal s diskuzí o Palestincích, kteří mají těžkou situaci v Izraeli. Nezačal jsem si ani se srovnáním s hitlerovým Německem, ani hloupými otázkami, které nechtějí odpověď, ale konstatování. USA jsou jako nacisté.

A co víc! Vy mě tady obviňujete ze lži, kterou jsem neřekl. A krom toho. Zjistěte si něco o té válce. Egypt porušil mezinárodní právo. Navíc to nebyla první arabsko-izraelská válka.

Váš příspěvek má být výhružka mě nebo Stworovi? Pokud Stwora přistoupí na vaše podmínky, nemá nezávislé stránky. Má je závislé na svých platících čtenářích, kterým dá pravidelnou dávku reality velmi přizpůsobených jejich pomíleným představám o světě. Nemá je závislé ani na jakém si poznání, protože vy zde nemáte pravdu.

157812

01.04.2008 18:54

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Peníze...

anti-anti 62.?.?.?

A vždyť se podívej co z letadla zbylo!
Samozřejmě, že letadlo může letět rychleji než konstrukční rychlost. Co na tom, že to letadlu nesvědčí! Sebevrahům to bylo jedno. Nebo si myslíte, že letadla mají v sobě zabudované nějaké zařízení, které po překročení konstrukční rychlosti letadla dopravní prostředek uzemní silným výbuchem??? (To by mohl být důvod tolika leteckých katastrof. NE?)

A div se, že bych věřil, že i nějaké letadlo letělo rychleji než maximální rychlost. Díky využití gravitace, stejně jako u vozítka, které pojede z kopce.

157814

01.04.2008 20:30

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Peníze...

anti-anti 62.?.?.?

Je ve filmu toto?

Pokud ano, není o co stát. Nesouhlasím s body 1. a 3.-7. Nějaký důvěryhodnější důkaz než poblázněný architekt s přednáškou by nebyl? Tato přednáška je už dlouho známá.

157821

10.04.2008 22:55

Ještě jednou Svobodní zednáři

To myslíte ten podvrh?

anti-anti 62.?.?.?

???

158805

11.04.2008 15:24

Slovenský tiskový zákon

Proč ten článek fandí tomu zákonu, i přestože je zákon špatný?

anti-anti 62.?.?.?

Proč tu fandíte tomu zákonu? Jak by se líbilo panu Stworovi, kdyby musel zveřejňovat reakce na články názory a příspěvky jistého Amerického vojáka, se kterým se zde nepohodl. Sám by na ně samozřejmě nesměl reagovat. Zákon není ani dostatečně jednoznačný. Konkurence novin, vtipálci či kamarádi politiků se brzy naučí zahlcovat noviny, které budou mít jen tři dny na uveřejnění této neplacené inzerce.

V zákoně není o reakci na lživou skutkovou podstatu ani názor a tedy není ani kombinací jakýchkoli Evropských zákonů(bod 1). Dvojitá sankce je fakt (myslí se zde sankce v podobě místa na odpověď), ale oba jmenované zákony jsou pouze ohledně práva na opravu při nepravdivé informaci (bod 2). Fotbalovým týmům zveřejnění špatných výsledků uškodí. Zveřejnění opravy u takového selhání je u novinářů téměř profesionální povinnost, ale chtít opravu po něčem co nikoho nepoškodilo? Snad někdo chce, aby se opravovaly hrubky v novinách? Mylná informace poškozuje především čtenáře. (bod 3).
V Německu politici (a další) mají právo reagovat na lži, které je poškozují (bod 5).

158883

11.04.2008 16:07

Slovenský tiskový zákon

RE: Vysvětlení práva na odpověď

anti-anti 62.?.?.?

Ve Slovenském zákoně se týká všech informací. Nikoliv jen nepravdivých. A myslím, že u nás není právo na odpověď, ale jen na opravu. To na Slovensku je také.

158891

13.04.2008 16:39

Ještě jednou Svobodní zednáři

RE: To myslíte ten podvrh?

anti-anti 62.?.?.?

To jsou stránky divadla polského divadla Pinokio. Nějaký český komentář k tomu by nebyl? Co si o tom mám myslet? Vždyť na stránkách není nic o Protokolech. Neprodlužuje se vám nějak moc nos, když pokládáte odkazy, které s Protokoly nesouvisí?

158980

19.04.2008 12:22

Vzestup židovského impéria: židovské uchvácení Ameriky

RE: Paranoia?

anti-anti 62.?.?.?

Nuž. Neanonymní Sedláček zajímá některé Židy více než přeháňka v Tokiu. Protože neanonymní Erik Sedláček překládá lži. Věříte stále ještě na pravdivost Protokolů, které byly odhaleny v roce 1921 jako plagiát proti Napoleonské satiry?

159419

19.04.2008 18:54

Pan Klein má tentokrát pravdu

A co vaše poznávání Židů?

anti-anti 62.?.?.?

Tam Vaši kritici také mají pravdu? K tomu jste se vyjádřil pouze tak, že člověk nemá soudit podle obalu. Mohu se zeptat co se u něj týká sionismu. Chápu, že článek je už starý mnoho let, ale Vaši odpůrci vás kvůli němu nebudou brát jako bojovníka proti sionismu, ale jako rasistu. Však jste mi ho po upozornění odemkl a hájil se, že jste nepotkal Žida.. Já však tvrdím, že článek není zrovna o nic lepší než tvrdit, že Židé ovládají pomocí Sionistické okupační vlády OSN, USA i odpůrce Izraele. Velmi mě jako Evropana 3. tisíciletí mrzí, že může někdo napsat článek o tom, že někoho nepotkal. Snad jste se nedopustil žádné vědomé lži, ale dopustil jste se přinejmenším manipulace a nevhodného srovnání. Tedy, přesněji řečeno, proč by, Židé měli říkat křivé slovo proti svému národu a zrovna autor kontroverzních stránek by ho měl takového židovského lháře potkat? Nejsem si jist zdali vaše opravdu "protisionistické" články nejsou jen spekulace na takovýto způsob podepřené nebo pouze vybraná fakta a propaganda. Na Izrael (a vztah s Palestici a ostatními Arabskými státy) můžete mít jakýkoliv kritický názor, ale strach ze sionismu je nesmyslný, stejně jako odvolávání se na Protokoly mudrců, argumentace IQ Židů či antisemitistickým (=protižidovským) klišé nosu Židů v určitém tvaru.

159437

19.04.2008 18:43

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Pohádka na dobrou noc

anti-anti 62.?.?.?

Upřímně řečeno. Co máte proti sionismu v Izraeli pokud by byla respektována práva Palestinců a Arabů žijících na území Izraele? Není snad sionismus snaha Židů získat a udržet svou pravlast. Kanóny z antisemitismu by sionisté nemohli používat, pokud by neměli munici - rasisty publikující protižidovské texty. Svou autocenzuru si může Stwora sám rozmyslet a náboje do kanónů antisemitismu nemusí nabíjet.

159438

20.04.2008 15:27

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Pohádka na dobrou noc

anti-anti 62.?.?.?

Židé jsou bohužel národ i lidská rasa. Ottův naučný slovník o nich říká:
Poměrně nejčistší rasy jsou u národů kulturně zaostalých, kdežto národy kulturní jsou vždy produktem prolínání ras ... Židé jsou rovněž rasovou směsí, nestejnou podle místa; intensivní míšení nastává dnes v Americe.
Z toho vyplývá, že rasa Žid existuje a je skupina osob charakteristická určitou směsí typických židovských znaků. (ty existují, ale jsou velmi sporné a i proto se v nacistickém Německu za Žida považoval ten, kdo měl rodiče Židy, protože rozdíly mezi lidskými rasami jsou velmi malé). Jiná věc je židovství či náboženství judaismus což s Židy nesouvisí a židem (s malým písmenem) se může stát konvertita. Jestli židé jsou Chazaři (a ne Židé jak nám rasisti tvrdí) či něco jiného nehodlám spekulovat. Židé se hlásí k Tóře a tady nesejde na tom zda máte více židovské krve či někdo jiný než vyznavači judaismu. Lidské rasy podle některých vědců vůbec neexistují.

http://www.21stoleti.cz/view.php?cisloclanku=20060...

159489

20.04.2008 21:02

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Antisemitismus

anti-anti 62.?.?.?

>"Antisemita je kdokoliv, koho židé nemají rádi".
Proč nabíjíte "sionistické kanóny antisemitismu". Lžete. Vaše věta je nesmyslná propaganda. Pokud chcete být útočný vůči Židům máte říct, že antisemité jsou odpůrci státu Izrael. To jenom aby bylo jasno! Nebo ještě lépe odpůrci Židů obecně. Ale to by se už velmi blížilo pravdě a toho se jako snažíte vyvarovat.
>Už jste někdy slyšel výraz křesťanský národ?
Ne, ale používá se spojení český národ nebo americký národ. Proč by Židé nemohli mít stejně jako Američani či Češi národ.
>Jenom Ashkenazi (chazaři-sionisté) tam nemají co dělat - proto to tam tak vypadá.
Chazaři možná nejsou semité, ale to vás neopravňuje k rasismu zvláště pokud nejste Žid. V říši Chazarů žilo velké množství Židů, byl to jediný židovský stát vyjma Izraele. Židem se může stát váš potomek, pokud si vezmete krásnou Židovku. Možná se Váš geniální gen rozšíří mezi Židy. Vaše rasistická teorie nemá opodstatnění. Jako potomci Abraháma se deklarují muslimové, částečně i křesťané. Navíc není pravda, že většina Aškenazů jsou Chazaři.
>Máte české jméno, píšete českým jazykem, zajistě jste také české národnosti a snad i vlastníte cestovní pas ČR. Za koho tedy Karásku kopete? Už i vás zneužili?
Kope za slušné Čechy. Antisemitismus v míře v jaké tu byl v minulosti žádný slušný Čech nesmí dopustit! Ani jinak nazývanou formu rasismu vůči jakékoliv jiné menšině včetně vámi zmiňovaných Chazarů. Komentáře o zneužívání (patrně těmi Chazary) jste si mohl odpustit.

159503

21.04.2008 09:25

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Antisemitismus

anti-anti 62.?.?.?

Znovu. I kdyby všichni Chazaři byly Židé nic se nemění na tom, že většina Chazarů nejsou ani většina etnika Aškenazů. DNA evidence vaši teorii nepotvrzuje. Dále je tam jedno trefné vyjádření jistého Izraelského historika:
Samořejmě cíl antisionistů a antisemitů je, že Palestinci mají větší politické právo na území Palestiny než moderní Židé, protože moderní Židé nejsou skuteční potomci vlastníků půdy.

Možná by jste mohli tvrdit, že Chazaři nejsou Semité, ale to je maximum. Můžete také tvrdit, že nemají nárok na Izrael, ale zde už to velmi silně pokulhává, protože

1) Židé (ti právoplatní) mohou předat své dědictví lidem, kteří pomohli Židům v říši Chazarů. Chazaři se stali konvertité a byli asimilováni do židovského etnika Aškenazů.
2.) Většina Aškenaziů nemá východní znaky Chazarů. Testy DNA odhalili genetickou jednotu mezi moderními Židy bez rozdílu diaspory, kde žili.

>živím se poctivě prací
S tím zabíjením much v "sebeobraně" jste mě dojal! Sabeobrana proti mouchám? Já si myslím, že v sebeobraně se dají zabít jen inteligentnější nebo jedovatější tvorové. Však také Hitler v sebeobraně zabíjel ty otravné národy. Víte, že mi je jedno jestli kradete nebo obchodujete.
>Napsal jste: "nemohu si dovolit židy kritizovat, pokud nejsem židem
To jsem nenapsal. Kritizujte si střelbu Izraelců do Palestinců, ale nekritizujte, že Židé mají špatné (Chazarské) geny. Znovu co máte proti Chazarům? Snad ne to, že mohou za všechny války ve světě? Nesmíte kritizovat to, že část Židů prchla velmi dávno k Chazarům, vzali si krásné Chazarky a za odměnu jim dali své krásné Židovky. Geny mají pořád Mojžíšovské, tedy jak vy říkáte ty vyvolené. Přesně ty co má sprostý umělec Borat, který útočí na ženy, cikány, židy a možná i rasistický primitivismus. I kdyby se někdo nazýval Židem a neměl správné geny, co je vám do toho? Snad si Židé sami ohlídají kdo je Žid? Proč zrovna vy musíte upozorňovat, že jsou Chazaři.

Antisemita je kdokoliv, koho židé nemají rádi. Toto tvrzení je lživé. Odkáži vás na význam slova antisemita ve slovníku. A znovu se ptám co máte proti Chazarům s židovskými geny? Rasisto, proč se vyjadřujete , že kvůli nim je situace v Izraeli taková jaká je? Vždyť rozdíly mezi lidskými rasami jsou jen minimální. Proč v Izraeli nemají co dělat Aškenaziové? Proč se drze ptáte za koho kope Karásek? Třeba jako antisemitu označí nějaký nežid pokud chcete! A třeba nezávisle na Židech.

159532

21.04.2008 10:14

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Pohádka na dobrou noc

anti-anti 62.?.?.?

Voříšci, kteří se budou křížit spolu s podobnými voříšky, budou nová psí rasa stejně jako rasa Židů. Nacisté označili Židy za rasu a to jim zůstane.

Navíc neexistují výraznější rozdíly mezi rasami vyjma barvy pleti, tvaru nosu a očí či dalších drobných změn. Takže rasistické teorie nejsou opodstatněné.

Pro Mirdu jen dodám, že jeho Árijci (dokonce i čistá rasa narozdíl od Židů) jsou také lidé, jestli se cítí být ukřivděn a nějak nepochopil můj příspěvek.

159533

21.04.2008 11:41

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Pohádka na dobrou noc

anti-anti 62.?.?.?

Jakej průser jsou Chazaři? Proč je to průser? Průser je to jenom zástupný.

Židé se podle vás snaží neúspěšně o rasovou čistotu celá staletí? Zbláznil jste se? Jak jste k tomuto nesmyslnému závěru došel? Já tvrdím, že problém Chazarů je problém antisemitů, kteří chtějí napadnout právo Židů na stát Izrael. Proč by byli Chazaři problém jako normální přistěhovalci do Izraele bez vztahu k půdě, kteří si od Britů koupili stát a hlásí se k judaismu. Co je to za průser? Vysvětlete svou teorii? Že není část Židů potomky Mojžíše či Abraháma chcete naznačit? Jaký průser by to hrozný byl kdyby v Izraeli žil někdo kdo má krev Chazarů?

159541

21.04.2008 12:24

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Třeba jako antisemitu označí nějaký nežid pokud chcete! A třeba nezávisle na Židech.

anti-anti 62.?.?.?

Končím dostal jste mě argumenty. Zvláště tím označením za agenta vyvoleného národa.

Kecáním o Chazarech či nesmyslu, že v Izraeli nemohou být jiní lidé než vyvolení je také lež. Arabové mají zástupce v izraelském parlamentu.

Ani kecáním nepodložených výroků o nadřazenosti Židů ničeho nedosáhnete. Kritizujte násilí na Palestincích tam máte šanci se realizovat. Chtějte stát Palestinu. Nikdo vás navíc nebude kritizovat z rasismu nebo antisemitizmu. Takhle všichni řeknou: Tenhle hlupák si myslí, že Židé jsou Chazaři.

159548

22.04.2008 20:01

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Chazarská teorie

anti-anti 62.?.?.?

Pěkné. Já si však myslím, že teorie o Chazarech(bez židovských předků) v Izraeli jsou lživé. Vaše teorie vyvrací analýzy DNA. Hrubka ve slově finally nedodává věrohodno stejně jako absence internetového zdroje zprávy. Snad jste to opsal z anglických novin a přeložil? Text je neověřitelný. Krom toho váš "insider", aškenžský Žid byl a bojovník proti antisemitismu.

Arthur Koestler jasně řekl, že problém sjednocení Chazarů s Židy je naprosto irelevantní pro moderní Izrael.

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Thirteenth_Tribe

Jinak opakuji to, že většina Aškenaziové pochází z Chazarů je nepravda!
Předpokládám, že umíte velmi dobře jazyky. Přečtěte si Wikipedii a žádám vás, aby jste neodpovídal na mou reakci. Místo toho uznejte, že šíříte nepravdy. Další lež je zmiňovat Mossad v souvislosti s "sebevraždou". Snad chcete někomu podstrčit, že šest let po napsání této knihy ho někdo jiný zabil? Nu myslet si můžete co chcete.

Jistá část na Chazarské teorii je možná pravda, ale ani ta Vás neopravňuje útočit na Židy (včetně těch s Chazarskými předky!) a považovat Žida, bojovníka proti antisemismu, Arthura Koestlera za "insidera", který vynesl hrozné Židovské tajemství, že Židé jsou Chazaři.

Váš návrh o vzniku Chazarie "pro araby, kteří nemají rádi Židy" je naprostý nesmysl a blábol stejně jako povídky o Chazarech příživnících na vyvoleném národě.

Žádám všechny, aby reakce posílali v anglickém jazyce pomocí editace Wikipedie. Respektujte pravidla Wikipedie a dokažte, že se mýlím nebo mlčte.

159618

28.04.2008 12:08

Proč policie obtěžuje pana J.?

RE: anonymizace

anti-anti 62.?.?.?

Jo, ale i pro případ permanentního hlasování za 5! pod článkem. Ne?? Nebo pro případ, kdyby pan J. zase plánoval umístit zbraně na místo a pan XXX by plánoval si policie by chtěla lapit toho teroristu. Mám takové neblahé tušení, že IP adresu lze ze systému vytáhnout a ke každému příspěvku určit místo odkud se posílá. Viz informace 206.?.?.?. K ní je přiřazena jedna IP adresa, ne miliony adres. Logujete 7 dní přístupy všech lidí, ale logujete neomezeně dlouho ty co pošlou příspěvek. Nevykrucujte se.

160092

01.05.2008 12:12

Od velké transformace ke globálnímu volnému trhu

Nový nepřítel?

anti-anti 62.?.?.?

Definovat nového nepřítele snad není třeba! Židi, Sionisté, Nezvědavci a další se už definovali. Snad nechcete bojovat proti globálnímu trhu, který Vám umožní si koupit levný počítač? Lidé ve vyspělých státech jsou vyloučeni z práce protože chtějí více než číňané, ukrajinci či další. Globální trh je spravedlivý, protože pomůže k rozvoji chudých oblastí. Za jakou cenu to je jiná otázka!

160290

02.05.2008 17:43

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Co je to vubec Politicka Korektnos ?

anti-anti 62.?.?.?

Bludná a nelogická minorita. To tím myslíte třeba cikány, židy nebo homosexuály? Však také se politická korektnost týká i "menšin" jak noha jako jsou ženy. A ani zastávání se těch "menšin", které možná nejsou takové tak menšinové má svou hodnotu, i když se to s tím nemá přehánět. Diskriminace na základě těchto znaků by neměla existovat. Ale je možná výhodné ji aplikovat a to zvláště u žen či cikánech v podnicích. Ale boj proti diskriminaci není špatný jak tvrdíte. A to i u cikánů, kteří někdy kradou. Stejně tak je politická korektnost v některých případech dobrá. A to u těch diskriminovaných menšin. Však také já doufám žádná menšina či váš 13. sionistický kmen nejsem.

160352

02.05.2008 20:27

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Co je to vubec Politicka Korektnos ?

anti-anti 62.?.?.?

Legrácky, kterými neschováte vaše útoky na Židy o kterých říkáte, že jsou Chazaři nejsou vůbec směšné. Nejsou ani pravdivé.

160355

02.05.2008 23:03

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Co je to vubec Politicky Korektni Nos ?

anti-anti 62.?.?.?

A vy zase neschovávejte svou nenávist za politickou nekorektnost. Je dobře že se černochům neříká zasraní negři, ale afroameričané.

Stejně tak nesloužím Chazarům, protože teorie o tom, že Židé jsou Chazaři jsou NEPRAVDIVÉ.

Co na tom, že sloužím "Chazarům"? To jako tím, že tvrdím, že Židé nejsou Chazaři, ale Židé? Snad vám může být jedno zdali bych byl Chazar! Menšiny je třeba respektovat. S tímto tvrzením můžete nesouhlasit, ale já vám říkám, že většina se o svá práva přihlásí.

Nevím, co s tím má dělat narážka na jistý znak nosu jistého etnika, o kterém Stwora napsal jak ho poznat?

Latinec jistě ocení, že můj názor na židovský národ je irelevantní a Bůh rozhoduje zda si vyvolený národ zaslouží jeho přízeň. Že by jí neměl se nedá říci. Vznikl po téměř dvou tisíciletí Israel, který stále má podporu nejmocnějšího státu na světě USA.

160360

02.05.2008 23:25

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Co je to vubec Politicka Korektnos ?

anti-anti 62.?.?.?

A nebo to byli zlý Židi. Však také existují zlý rakušáci co vězní lidi ve sklepě, pedofilní belgičani a zlodějští češi. Jen nám tady povídejte pohádku o Chazarech jak se náramně hodí Židům. A nechte ty přívlastky ohledně škaredých Chazarů. Chazaři byli lidé jako všichni ostatní, jsou byli nimi dobří i zlý lidé. Co proti nim máte? Snad nemáte podobné radikální názory na Němce jako nacistické zrůdy zabíjející pro svou panskou rasu? Myslím, že takové názory nemáte, ale proti Židům a "Chazarům" se takto vyjadřujete!

160362

03.05.2008 10:02

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Co je to vubec Politicky Korektni Nos ?

anti-anti 62.?.?.?

Ty jsi taky dobreh hňup. Však mají podporu ohromnou. Všichni tři kandidáti jsou proizrealští a váš kandidát (který narozdíl od velké skupiny Zvědavců netvrdil nesmysly o 9/11) Ron Paul, byť možná s menší podporou médií prohrál. Však také je vaše židovské vydírání stejná pohádka jako o Chazarech. V USA je jsou asi jenom 3% židů a vy nám budete povídat o vydírání Židy. Skoro bych se vsadil, že nevíte o žádném případů vydírání a korupce v USA. A už vůbec ne žádném, ve kterém jsou zapojeni Židé.

A není hezké říkat afroameričanům afroameričané a Romům Romové??????

160380

03.05.2008 09:58

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Co je to vubec Politicky Korektni Nos ?

anti-anti 62.?.?.?

Co ti "Chazaři" strašného udělali nebo dělají? Snad nechtějí ovládnout svět a nastolit totalitu (jak je to napsáno v antisemitském plagiátu Protokoly sionských mudrců), "Chazaři", kteří byli stvořeni "židem insiderem", tedy židovským bojovníkem proti antisemitismu. Však také kdyby za to všechno mohli "Chazaři" tak, stejně nemáte právo odsuzovat etnikum "Chazarů" protože mezi nimi budou dobří i zlý lidé. Však také na komunistickém státě je mnoho věcí špatných, ale multikulturnost to myslím nebude. Multikulturnost sama o sobě není ani špatná, ani dobrá. Však vy používáte jako správný vzdělanec logický klam. Určitě také uznáváte, že ti "Chazaři" se v SSSR neměli nejlépe.

160381

03.05.2008 11:44

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Co je to vubec Politicky Korektni Nos ?

anti-anti 62.?.?.?

Řeknu vám tajemství, Chazarská teorie byla vytvořena proto, aby Židé nemohli být "kristovrazi", antisemité tuhle teorii přijali, ale potom co se ukázalo, že velká část chazarské teorie není pravda se zase vrací k tomu, jak Židé zabili Žida Ježíše. A vy se neciťte ukřivděn tím, že v Bibli je napsáno, že Židé zabili Boha, proroky a vyhnali farizeje Pavla spolu s dalšími.
-----
Ježíšova odpověď Samaritánce ve čtvrté kapitole Janova evangelia (4, 22)
„Vy uctíváte, co neznáte; my uctíváme, co známe, neboť spása je ze Židů“

V Izaiáši 41.8 je psáno:
A ty, Izraeli, služebníku můj, Jákobe, tebe jsem vyvolil, potomku Abrahama, mého přítele, tebe jsem vychvátil z končin země, zavolal jsem tě z odlehlých míst, řekl jsem ti: "Ty jsi můj služebník, tebe jsem vyvolil, nezavrhl jsem tě." Neboj se, vždyť já jsem s tebou, nerozhlížej se úzkostlivě, já jsem tvůj Bůh. Dodám ti odvahu, pomocí ti budu, budu tě podpírat pravicí své spravedlnosti. Hle, budou se stydět a hanobit všichni, kdo proti tobě planou hněvem, budou jak nic a zahynou odpůrci tvoji.

Zjevení 7,4
Pak jsem slyšel počet označených: sto čtyřiačtyřicet tisíc označených ze všech pokolení Izraele
A jak jistě víš číslo sto čtyřiačtyřicet tisíc je znamením plnosti a všeho.

160385

03.05.2008 13:22

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

Na každý odstaveček jedna stručná odpověď.

anti-anti 62.?.?.?

Ahoj zlomený Smithe z románu 1984, který nakonec podlehl totalitnímu systému.
1.)Nemůžu, ale odkáži vás na video, které se snaží vysvětlit pád WTC 7.
http://www.youtube.com/watch?v=_kSq663m0G8
2.)Nevím.
3.)Záběry nebylo třeba zveřejňovat. Před WTC ležely trosky letadla, o útocích mohl vědět i někdo jiný než vláda USA (např. Usáma), navíc transakce mohly být náhodné.
4.)Abych nemlžil. Přiznám se, že mé informace jsou ze zmanipulovaných médií. Spousta lidí v USA obviňuje tajné služby, že měli vědět o útocích, protože získali jisté informace. Ale jen málo lidí tvrdí, že
5.)Lež je spiklenecká teorie o 9/11. Zavahrí tvrdil, že konspirační teoretici znevažují mučednictví hrdinů, kteří zasadili ránu USA, bin Ládin se v jednom svém videu nakonec k útokům přiznal. Usáma byl zločinec i před 9/11. Konspirační teoretici jsou lháři. Film Loose Change je toho ukázka. Dále ve videu jsou odkazy na stránky, které se zabývají vyvracení nepravd konspiračních teoretiků.
6.)Elita se vždy má lépe než většina, jestli si značkové doutníky zaslouží je otázka.
7.)Ti co vyrábí zbraně vydělají.
Copak vy můžete věřit takovému nesmyslu? Copak nemají lidé jako vy smysl pro pochopení reality? Vcítění se do obětí Americké vlády nebo teroristů spolu nesouvisí. Ani vcítění do obětí válek, které díky 9/11 vznikly nesouvisí s tím, že do Pentagonu nenabourala raketa nebo, že ve WTC byly výbušniny.
anti-anti

160388

03.05.2008 18:13

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Na každý odstaveček jedna stručná odpověď.

anti-anti 62.?.?.?

1.) Však také na fotografiích na videu je vidět poškození WTC7 a mohutný požár ve WTC7. Neznám závěr NIST, ale konspirační teoretici tvrdí, že pád byl neočekávaný. Tady je vidět masivní poškození WTC7. Nevím proč by měl závěr z pár fotografií směřovat k závěru NIST nebo někam zcela jinam.

2.) Vědomost o cených papírech ve WTC nebo trezoru plného zlata či něčeho podobného můj názor nezmění.

3.) Záběrů ses dočkal. Je tam rozmazaný flek blížící se k Pentagonu na kterém někteří rozeznávají s trochou fantazie letadlo a poté výbuch. Transakce mohli být náhodné, ale také nemuseli.

4.) Film Zeitgest je o ničem. Snaží se předložit teorii o tom, že Ježíš, Budha a další jsou jedna a táž inkarnace. Jsou to jednoduše řečeno nesmysly nesouvisející s realitou a je zde zakomponována i populární konspirační teorie o 11/9. Můžete jmenovat historická fakta jak tajné služby manipulují s veřejným míněním, ale to mě nepřesvědčí, že WTC zničili tajné služby. Z toho nevyplývá, že to museli udělat v případě WTC.
5.) Není. Bin Ládin měl problémy s Amerikou již dříve díky atentátům na ambasády po světě, důkazy nějak nejsou. Dokázat něčí neexistenci je setsakramentsky těžké, zvláště, když "celkem pravidelně" zveřejňuje videa. Důkaz toho, že bin Ládin (na videích) není ten starý muslimský miliardář, kterému jsou připisovány útoky na ambasády USA.

Na 6.7.) Odpověď není, nejsou to otázky, ale vaše názory.

Obchod se zbraněmi je špatný pokud se zbraně prodávají špatným lidem. Že zbraně živí války a války živí zbraně je fakt, ale s vaším názorem na radar USA se asi neshodnu. Už proto, že vy nevěříte oficiální verzi vyšetřování a já ano.

160399

03.05.2008 21:03

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Na každý odstaveček jedna stručná odpověď.

anti-anti 62.?.?.?

Nu ti lidé na tom prvním videu chtěli, aby letadla byla sestřelena Americkou armádou. Představte si, že by jste měl sestřelit letadlo plné civilistů. Jenom proto, že v něm jsou teroristé. Americká armáda a tajné služby selhaly! To tvrdí normální pozůstalí. Film Zeitgesit nechápu. Nemůžu pochopit nesmyslné souvislosti mezi bohem Ra, Ježíšem, Budhou a 11/9. Stejně tak se v Loose Change na začátku kecalo o historii spojených států a dalších podle autorů podobných událostí, které vůbec podobné nejsou.

160404

06.05.2008 14:54

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Co je to vubec Politicka Korektnos ?

anti-anti 62.?.?.?

>Kóšer matzo a jiná hrůza.

Nepovídej. Však také Fritz byl úchyl, ale své oběti nezabil a to mu může být ke cti. Díky tomu, že jedno své incestní dítě dal do nemocnice si pro něj přišla policie. Podezření z kanibalismu je nesmysl a vaše lež. Konec konců Fritz byl více rakušan než žid a hvězdy v jeho věznici pohled světa na rakousko se nezmění. Zvláště po případu Nataschy.

160520

06.05.2008 14:55

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Na každý odstaveček jedna stručná odpověď.

anti-anti 62.?.?.?

Pořád nic!!!!! Vy snad mi chcete pomalu tvrdit, že oficiální verze nesedí a je nepravdivá. Ale čím to dokážete. Výbušninami v budovách WTC? Asi těžko. Budovy byly silně poškozeny a to i WTC7. Reakcí armády (či cvičeními)? Tím asi také ne. Armáda možná reagovalo pomalu, ale nějak reagovala.

Důkazy o tom, že bin Laden je loutka nevidím. Co mi chcete dokázat. Definujte jakou zastáváte za spikleneckou teorii. Vaše teorie vyvrátila média (kterým nemůžete věřit), ale vy je ignorujete. http://zpravy.idnes.cz/konspiracni-teorie-o-11-zar...

USA udělalo co mohlo a Londýn s tím vůbec nesouvisí. Nevidím souvislost mezi 9/11 a útoky na Londýn. Protiteroristické jednotky, které se cvičily nemohly zabránit útoku v Londýně.

160522

06.05.2008 18:25

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Na každý odstaveček jedna stručná odpověď.

anti-anti 62.?.?.?

Stále jako inteligentní člověk čekám na vyvrácení zatím nepotvrzených zpráv (které se mimo jiné pokusila vyvrátit světová média a mnoho tisíců dobrovolníků) o tom, že WTC spadlo díky řízené demolici.
>jak by spadly, kdyby to byla řízená demolice
Čím mě přesvědčíte, proč by mrakodrap nemohl spadnout "jako řízenou demolicí" po nárazu letadla. Přesvěčte mě, že zničení WTC bylo uděláno s účelem získat ropu v Iráku, který jako jediný se vyjádřil, že Američtí kovbojové sklízejí ovoce za své zločiny proti lidskosti.

160536

06.05.2008 18:38

Spin doktoři nasadili nejtěžší kalibry

RE: Jsem pro radar

anti-anti 62.?.?.?

Ano. V lepším případě jen za nevzdělance co neví, že USA si samo zničilo WTC, aby mohlo zaútočit v Afgánistánu a Iráku.

V druhém případě za člověka vydělávajícího na válkách a snažícího se rozpoutat války, sionistického agenta a podobně.

160540

21.06.2008 19:45

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Politická korektnost rulezz! Je to vyjádření svobody a respektu. Jedná se o postoj autora, který je přesvědčen o správnosti svého vyjařování a respekt společnosti k názorům ostatních. Však také se Zvědavec může vyjadřovat o Cigánech, postiženým říkat kriplové či mrzáci a duševně postiženým říkat retardi. Děkuji! Však také vám brzy dojde, že všechny předchozí termíny byly vytlačeny díky politické korektnosti. Chcete tyto termíny? Jinak souhlasím s tím, že neexistuje politická nekorektnost. Ale souhlasím jinak než autor tohoto článku. Politická nekorektnost je prázdný termín za kterým se schovává označování cikánů. Stejně tak nesouhlasím s tím, že pomýlené názory nemůžou být škodlivé. Jsou škodlivé a ovlivňují politiku.

Sám Zvědavec propaguje teorii odstřelu WTC pomocí výbušnin a spiknutí, ale nemá pravdu, ale ani pravdu znát nechce a je slepý k tvrzením vedoucích představitelů al-kaidy i přímích důkazů jako pád betonového bloku na WTC7, je slepý k fotografiím a svědkům. Nevidí tvrzení světových médií, které upozorňují, že se nejedná o žádné spiknutí, ale výmysl, který zprofanoval profesionální paranoik Alex Jones ve svém lživém filmu Loose Chance (o něm prohlásil, že je to pohádka). Prostě tomu věří bez žádného důkazu. A lháři pak ovlivňují celý svět skrze dezinformování obyvatel a mají drzost se bránit označení konspirátoři, tedy spiklenci, brání se označení fantasmagoristé a zatím předkládají naprosto lživé komentáře ke svým fotografiím a tvrdí, že budovy nebyli poškozeny více než tak jak ukazují jejich fotografie.
http://www.youtube.com/watch?v=_kSq663m0G8

163653

21.06.2008 22:19

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

>Tolikrát jsi zde na Zvědavci již dostal na faktech naplácano na holou pro své opakované výroky o pravdivosti provládní oficiální zprávy vyšetřovací komise událostí 9/11 a ty se pořád a pořád pokoušíš obhajovat neobhajitelné.
Kolikrát? Záleží na tom?
Ano jsou věci, kde se mýlím, ale u WTC se nemýlím! Zde se mýlíte vy! Proč nemohlo dojít k pádu WTC tak jak nám tvrdí lokajové systému Hitlerem neargumentujte. Tady tvrdíte lži. Film Loose Chance je napěchovaný nesmysly, které není obtížné vyvrátit. Chcete mi tvrdit, že Alex Jones je vládní provokatér, který se snaží lidi smést na špatnou stopu, vy vtipálku.
>Pro peníze? Dost pochybuji. Já mám spíše pocit, že ty těm svým mediálně převzatým promocenským a propagandistickým agitkám věříš.
Aspoň, že neříkáte, že jsem placený provokatér. Děkuji, pokrok.

Já tvrdím, že konspirační teoretici jsou velmi průhlední lháři.
Podívejte se na video z mého předchozího příspěvku. Pak se podívejte na stránky Slovenských konspiračních teoretiků.

Jediné externé poškodenie budovy je v viditeľné v jednom z rohov budovy. Celkovo bolo teda malé a veľmi nesymetrické.
Však je všem jasné po shlédnutí videa, kde padá betonový blok na WTC7 kdo má pravdu a kdo lže. Pravda zvítězí!

163664

22.06.2008 16:30

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Kolikrát už byly tyto konspirační teorie v médiích vyvráceny a prezentovány? Stručně ti řeknu. Více než mnohokrát! Kolikrát bylo poukázáno na lži konspiračních teoretiků, zásadní chyby v jejich teoriích a nerovnalosti. Také mnohokrát. Ale jestly se JÁ někdy mýlím neznamená,že se mýlím vždy a nyní se nemýlím. Důkazů je dost, média důkazy přijala a i vámi vysmívaný idnes.cz se pokusil vyvrátit nesmysly ohledně demolice WTC (který pokud vydá nějaký článek se který se Zvědavec ztotožní vydá komentář, že budou muset vydat propagační články). Pokusilo se o to mnoho světových deníků a stále ještě většina obyvatel věří oficiální teorii. Ale ani pokud by věřila většina lžím konspiračních teoretiků pravda se nezmění.
A co více.Alex Jones a další podobní lidé jsou zváni jako exoté do televizí a rádií. Jejich lži mají jednu zásadní vadu, konspirátoři jsou stále živý, pro ty co sundali WTC pomocí výbušnin a ovládají tisíce(až miliony) lidí by nemělo být problém nenápadně odstranit takové lidi.

>Nebo mi něco uniklo?
Uniklo ti toho velmi mnoho. Na webu lhářů(911.yweb.sk/wtc7.html) je

Sami posúďte, či je možné aby sa táto budova len s malým vonkajším poškodením a neveľkými požiarmi mohla len tak z ničoho nič zrútiť rýchlosťou voľného pádu, presne symetricky, presne do svojej stopy, kolmu dolu, do malej úhľadnej kôpky trosiek.

Já tvrdím, že ve WTC7 nebyly nevelké požáry! To je další lež na stránkách konspiračních teoretiků a další tvé šíření lži. Přední stěna byla zahalena dýmem a byl v ní velký požár. Nemám žádný důvod věřit tomu, že pár plamínků, které ukazují konspirační teoretici jako důkaz "nevelkého požáru". Nemám důvod věřit výkladu k výkladu, že pád WTC byl symetrický, fotografie tomu nenasvědčují. Web 911.yweb.sk obsahuje velmi mnoho lží smíchaných s pravdou, pravdou účelně vybranou a neúplnou.

V Evropské unii také je také s zdravotním pojištěním problém. Musíš ho mít jinak z tebe stáhnou statisíce za lékařskou péči. Pravda pokud jsi jen na území jednoho státu, stát ti neumožní nemít zdravotní pojištění, ale pokud cestuješ, nemusíš být pojištěn. Ale tohle mě fakt nezajímá. Zdravotní péče není zadarmo a pojištění neznamená, že péče je zadarmo. Znamená to jen, že si péči "předplatíš". Film Sicko a Moore ani zdravotní pojištění nesouvisí s lží o 11/9 a utíkáš od tématu a tak i já uteču od odpovězení.

163721

22.06.2008 16:42

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Abych tě nenechal zcela bez odpověďi na film od lhářů z "Hnutí Pravdy" tak film jsem neviděl (a asi se na něj nepodívám), protože jsem přesvědčen,že tam budou vytržené ze souvislosti tvrzení, které nic nenasvědčují o řízené demolici. Budou tam tvrzení, že vláda nezabránila útoku. Budou tam dojemné scény s pozůstalými, ale žádné důkazy. Bude tam znepokojení a komentáře pozůstalých, ale nebudou tvrdit, že 9/11 způsobil někdo výbušninami v mrakodrapech. Nemám pravdu? Jestli mám pravdu, bylo by sledování tohoto videa pro mě strátou času. Děkuji.


Omluvte, že nechci sledovat další film jako Loose Chance, Zeitgest nebo rozhovor s někým o kom se tvrdí, že je demoliční expert a já mám pocit, že vykládá leži a spekulace. Pozůstalím je líto ztráty svých blízkých. Obviňují vládu a tajné služby, že lépe nezareagovala na zprávy o útocích (patrně o nich měla částečné informace Francouzská tajná služba). Děkuji, tento film sám o sobě už nechci. Stejně jako vybudete tvrdit, že jsem se mnohokrát mýlil, takže nemám nárok na pravdu. Já vám tvrdím, že film má nárok na určitou vypovídací hodnotu (a možná i něco poučného a pravdivého mezi tou manipulací), ale vypovídací hodnota pozůstalích ohledně 9/11 nemá ŽÁDNOU HODNOTU. Oni jen přišli o své blízké, nemůžou nijak přispět k potvrzení nebo vyvrácení lživé teorie o výbušninách ve WTC.

163725

23.06.2008 20:10

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Chemtrails jsou jiná konspirační teorie. [pláč] Kondenzační stopa, ale má vypadat takto, ne jako točící se vzduch, který je během vteřiny pryč.

163789

23.06.2008 20:05

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

"Dokument" nepřináší, jak píšeš, žádné důkazy o spiknutí vlády. Konec! Přináší jen obvinění vlády, že vyšetřovatelé jsou podjatí, protože jsou kamarádi Bushe. Tyto obvinění přinášejí autoři filmu.
Pozůstalí však mohou obviňovat vládu ještě více. Nejenom, že do vyšetřování nikdo neviděl a nevidí, ale ani nebyly nalezeny všechny těla po 11/9. Tak si tu nech komentáře o brainwashed, když sám uznáváš, že "dokument" nic nového ohledně 9/11 nepřináší. Přináší jen nové věci ohledně vyšetřování a je diskutabilní, jestli vyšetřovatel může krýt prezidenta na základě výsledku vyšetřování, zvláště pokud se spekuluje o naprosto odlišné teorii (výbušniny ve WTC). Děkuji. Mám otázku.

Kolikrát musí být vyvrácena veřejně vaše lež, kolikrát musí být vyvrácena vaše pozměněná lež? Na 911.yweb.sk je mezi novinkami snaha hájit svou lež. Ale ta snaha je naprosto špatná, polemizují tam o tom, že nejsou "konspirátoři", ale zatím, předkládají stejné a vyvrácené "důkazy" své pravdy.

163793

24.06.2008 20:44

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Už mám tebe dost! Stačí to a nepřesvědčil jsi mě. Jen stále jsem přesvědčen, že nemáš žádný důvod věřit konspiračním teoriím. Nevím nakolik jsou tvé námitky o špatném vyšetřování opodstatnělé, ale kritizovat špatné vyšetřování útoku, který se měl odehrát naprosto jinak než tvrdí oficiální teorie je naprosto absurdní. Nejprve věrohodně zpochybněte oficiální teorii! To, že šéfové USA se neúčastnili vyšetřování je NAPROSTO v pořádku. Řekněte mi proč by měl Bush a Cheney vystupovat před jakousi komisí? Co by o 9/11 říkaly? Řekněme si to upřímně, Bush by řekl jak mu zavolala sekretářka (či někdo jiný) do školy, kde dětem oznámil, že teroristé napadli USA. Váš návrh na odebrání vzorků termitu specialisty je naprosto nesmyslný, protože konspirační teorie s termitem vládní úředníky těsně po útoku nenapadla, hasiči tušili, že budou padat další budovy (např. WTC7) a agenti nestály o to, aby lidé vbíhali do mrakodrapů, které brzy spadnou, stejně jako nestály o novináře a čumily, kteří se budou snažit fotografovat mrtvoly na ground zero. Jinak jak dlouho měl probíhat úklid Pentagonu? Je snad samozřejmé, že se mrtvoly identifikují a pohřbí, odklidí trosky a nečeká se jestli se vynoří hromada hlupáků, kteří budou tvrdit, "žádné letadlo se u Pentagonu nenalezlo".

Odklízení hromadných havárií probíhalo přesně podle divadla jaké nastane u zločinu. Vyšetřovatelé zdokumentují stav místa a odklidí škody. Divil bych se pokud neodvezly po zdokumentování případu mrtvoly a trosky. JAKÉ VY CHCETE DŮKAZY? Fotografie trosek? Ty tu jsou! Chcete něco více? Co?

163855

24.06.2008 22:50

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Ty na tom nejsi o nic lépe! A nejsi na tom o nic lépe ani v naprosto základních takových věcech. Zdá se mi, že argumenty konspiračních teoretiků jsou irelevantní, nepodstatné a odzákladu špatná. Ano uznávám, že mám proti konspiračním teoretikům předsudky, ale konspirační teorie ohledně 9/11 jsou nepravdivé. Volný pád WTC je nejenom irelevantní věc na zřícení mrakodrapu, ale i na zřícení pomocí výbušnin. Navíc u volného pádu byl odhalen podvod, špatné ustřižení na videa. Na videích konspiračních teoretiků nejsou nedostatky, na nich jsou přímo blbosti. Jen ať se "debunkerská" vydea holedbají tím, že na nich je PRAVDA, mě se to líbí, hnutí lhářů si také říká "Truth movement".

163861

25.06.2008 00:12

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

A svědectvím svědků se vám nechce věřit? Já na videu vidím rozmáznutý flek o tvaru letadla.

Navíc, kouř od rakety vydrží ve vzduch déle, než "chemtrail" z letadla.

163869

26.06.2008 17:05

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Jdi někam s Hitlerem a jeho Reich, Hitlera jsem stejně jako vy nezažil. Svědky k vašim konspiračním teoriím nemáte a konspirační teoretici stále obíhají tento svět po televizních studiích, kde se jim vysmívají. Předveďte jeden citát jednoho svědka u Pentagonu, který by dosvědčil vaši teorii! Nemáte ho ani téměř sedm let po útoku.

Zeptám se vás, praskne někdy spiknutí kolem 9/11? Proč by mělo prasknout, když nemáte žádného svědka a už téměř sedm let nemáte žádné důkazy a jen kvičíte, že za letadlem nesmí být bílá stopa či že se musí najít určitý počet mrtvých. Videa zásahu do Pentagonu tu jsou, fotografie trosek taktéž. Nějaký důvod nevěřit oficiální teorii?

163974

27.06.2008 15:02

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Poslal jsi špatný start. Za letadlem se vytyčuje ohromný mrak "chemtrailu", které nevypadá ani jako prach ze země, ani jako běžná mlha. Chemtrail pravda po startu letadla již není vidět, ale to nemění nic na tom, že vaše napadání "anomálií" u "oficiálních teorií" je neopodstatnělé a nejedná se o anomálie. Teď snad nemůžete mít námitku, když jste poslal letadlo s kondenzační stopou za svým letadlem a nepomůže vám ani tvrzení, že za motorem letadla nemá a nesmí šlehat plamen a plamen za motorem znamená vážnou poruchu.

Navíc motor nemá vážnou poruchu! Anglický komentář k tomu říká:
Test motoru po údržbě. Je to běžné. Když mechanici upevní nový motor a poprvé ho spustí je palivová část plná nějakého oleje, který ho zakonzervovává. Ten může hořet dokud se všechen nespálí a "čerstvé" palivo se dostane do trysek, pak nepotřebný zmizí. Tak žádná panika! Létání je bezpečné!

164044

28.07.2008 16:29

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Dukazy ma Scotland yard a britske tajne sluzby, sam Litvinevko pred smrti oznacil za vinika Rusko. Radioaktivni "stopa" byla velmi dobre vystopovana a vedla do ruska. Ted Britanie zada Rusko, aby jim vydalo podezreleho. Tak jake pak zatajovani dukazu! Rusko proste nechce vydat sveho obcana podezreleho z vrazdy.

166257

28.07.2008 19:28

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Mereni radioaktivity neni dukaz, svedectvi lidi, kteri videli travice na onom miste nejsou dukazy? Svedectvi Litvinevka neni postacujici dukaz? Co chcete za dukaz? Svedectvi Litvinevka ma vetsi vahu nez jakykoli vas "duveryhodny dukaz" vyrobeny ruskym statnim aparatem.

Britanie zada rusko o konkretniho cloveka. Ze Britanie skryva Berezovskeho, odsouzeneho zlocince, kteremu udelila azyl, je jina vec. Navic Britanie tvrdi, ze zachranila Berezovskemu zivot a byl na nej spachan pokus o atentat rizeny tajnymi sluzbami. Podobne jako Litvinevko byl zabit agentem.

Ale to je jina vec. Berezovsky navic podporoval jak Litvinevka, tak i jeho vraha, agenta Ruska Andreje Lugového.

Navic vase "verohodne dukazy" jsou tvrzeni ruskeho statniho aparatu, ktery byl z vrazdy obvinen jiz samotnym Litvinevkem.

166266

28.07.2008 19:56

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Nemuzes nic vedet! Ale reknu ti, ze Litvinevko oznacil za vinika jeho smrti Rusko. Britanie nasla cloveka, ktereho podezira z vrazdy a Rusko ho nechce vydat. Jestli chces spekulovat o tom, ze Litvinevko zije a je agent MI6 ci dalsi absurdnosti, pak mas volne pole pusobnosti.

Abych alespon castecne odpovedel, tak ti povim, ze to probehlo medii. Treba zde http://www.lidovky.cz/vrazdu-litvinenka-podporoval...

166268

28.07.2008 22:42

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Excelentni logika je ale pravdiva. Kdyz se postrelis schovas zbran a budes tvrdit, ze kdosi te postrelil z okna, budou o tom ohromne novinove titulky jak se mnozi strelci strilejici lidi pro zabavu.

Jasna vec je ze Litvinevko se neotravil poloniem sam protoze polonium neni levna zalezitost a musel mu ho nekdo obstarat.

To, ze vydavani zlocincu mezi Britanii a Ruskem nefunguje je skutecnost, kterou nezmeni ani Britanie, ani Rusko. Britanie je presvedcena ze pomaha pronasledovanym lidem, ktere by jinak stihl podobny osud jako Litvinevka. Ze jsou souzeni v Rusku za tunelovani berou jako sikanu bohatych a vlivnych Ruskem. Rusko zase nehodla vydat vraha Litvinevka. Jestli si chce Rusko zachovat tvar statu, ktery neovladaji tajne sluzby, musi vydat vraha. Me to pripad Daniela Tupeho prilis nepripomina. Jaky mate pohled na tuto kauzu? Vysetrovani vrazdy skoncilo, neonaciste jsou uz polapeni a Slovensko ma nalepku stat rasistu. Tady jde o to, ze Rusko kryje vraha (sveho agenta) zatimco Britanie ukryva zlocince (agenty pronasledovani rusove na ktere byl planovan podobny atentat jako na Litvinevka).

166271

28.07.2008 22:57

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Pokud Rusko chce aby bylo ve svete chapano jako stat, ktery posila agenty zabijet sve lidi do celeho sveta tak samozrejme nikoho vydavat nemusi. Britanie rika, ze lide, kterym dala azyl jsou v Rusku pronasledovani. A ne jako zlocinci, ale jako Litvinevko!
A pokud spekulujete o jednodussich zpusobech zabiti nekoho, tak jaky jednodussi zpusob by jste chtel nez otravu jedem? Snad by jste po ruskych agentech nechteli, aby se museli prostrilet na vychod do Ruska pokud se jim nepodari prestrelka uprostred Londyna. Takovyto super akcni agenti jsou jedine v Americe!

Proc me chces mit po ruce? Snad mi nechces take podat nejaky jed? Dekuji!

166279

29.07.2008 00:45

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Mafiani nebo neonaciste! Vzdyt je to jedno. Nekdo byl po tech letech na zaklade vypovedi svedku lapen. A zda se ze po pravu. Jeden z akteru (asi hlavni ucastnik) vrazdy spachal sebevrazdu.


Protokoly sionionskych mudrcu jsou podvrh. A je to podvrh vice nez sto let stary. Jedna se o plagiat protinapoleonske knihy sestaveny ruskou carskou tajnou sluzbou (jeji pokracovatele zabili Litvinevka, ale narozdil protokolu celou akci tentokrat desne zpackali). A jako podvrh protokoly zustanou, protoze vykradaji predchazejici literaturu a "original" nikdy neexistoval. Protokoly vyuzivali antisemite v Rusku i naciste v Nemecku. Nyni se uz vi ze je to plagiat a podvrh, tak ho mohou uzivat rasiste je tak "svobodnych" zemich jako Syrie, Egypt, Libanon, Iran, Saudska arabie ci Palestina.

O protokolech a jejich nepravdivosti lze najit mnoho informaci. Spousty ji bude i na internetu, ale i v literature.

166290

29.07.2008 00:25

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

hnulo svedomi a musel z kola ven.

A nebo se v nem nehnulo svedomi a Putin dal rozkaz svemu nejlepsimu agentovi, aby byl okamzite pote co ho prask odstranen.

http://www.denik.cz/ze_sveta/britanie_rusko_litvin...

Rusko se samo zatahuje do mezinarodnich pruseru tim, ze si zabiji lidi vsude po svete.

Byl natocen dokument o Litvinenkovi. Premiera u nas bude za par mesicu. Nevim odkud mate informace o spolupraci s Cecenci a vrazde Politkovske. Ale ja verim tomu co predklada Britanie, ne Rusko.

http://www.hce.cz/katalog.php?akce=obsah&ID=142&us...

Na ten film se asi diky vam podivam a potvrdim si svou verzi, ze Litvinenko byl zavrazden Ruskem.

166295

29.07.2008 00:50

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

O metodach traveni nepohodlnych svedku ruskymi agenty nemuzes nic vedet. Proc bylo zvoleno polonium, ktere ma na cernem trhu hodnotu kolem miliardy korun muzes jenom spekulovat. To ze jsou ucinejsi jedy asi kazdy vi, ale po otraveni se musel travic vratit zpet do bezpeci ruska, takze otrava vysoce toxickym uranem ci kyanidem pravdepodobne po kratkem briefingu s Putinem padla. Jen s tim davkovanim polonia to agent trochu prehnal. On vsak chtel mit naprostou jistotu.

166296

29.07.2008 01:16

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Jen si slapejte vodu! Vsak ja se take bavim. Nevim nakolik verite tem blbostem co tu pisete, ale jestli verite protokolum jste tezce mimo. Minimalne mimo stoleti, ne-li mimo tisicileti. A ze se zavadeji platebni karty i komunismus podle protokolu? Vsak s tim komunismem to uz neni tak zhave a platebni karty tu budou. Nebo ze byly svetove valky. Nebo to, ze exagent Litvinenko zabity ruskym statem je oznacovan za zlocince. V protokolech neni nic konkretniho a tak se idealni zidovska svetovlada muze naplnovat v jakekoli nedemokraticke spolecnosti, ale i demokraticke, kde upada vliv cirkve a je progresivni dan, provadi reformy ci podporuje drobnou remeslnou vyrobu, ktera podkopava kapital.

166298

29.07.2008 13:35

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Ano! Protokoly jsem četl. A urážky vám jdou. Litviněnko sám řekl, že ho zabil Putin. A s Putinem neměl zrovna dobré vztahy.

Váš vztah k zrádcům svědčí o vaší civilizovanosti kulturnosti a vztahu k životu vůbec barbare. Protokoly jsou dostupné na internetu. Hledejte, primitive. Protokol 23, 1 článek! Užitečnost podpory drobných řemeslníků pro "sionské mudrce".

Lhát také neumíte špatně. Pokud je někdo přesvědčen o pravdivosti protokolů nepatří do tohoto tisíciletí! Vliv církve od 18 století upadá a vaše nepodctivě vydělané peníze nikoho nezajímají! Utopte se v nich, stejně jako v rasistických sračkách jako Protokoly!

PS: Děkuji za svobodu slova na Zvědavci, že si mohu stejně jako hlásat lži o protokolech, osvětimské lži, "pravdu o 9/11" či jen publikovat neškodné protiromský "humor" urážet lháře, primitivy a barbary, kteří si nic jiného nezaslouží. Velmi děkuji. A pevně věřím, že tento příspěvek zde necháte.

PPS: Doufám, že nikdo s tímto příspěvkem nechce polemizovat. Zde není o čem diskutovat.

166327

29.07.2008 14:23

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Sám se vyjadřuješ o Protokolech jako o pravdivých a zatím je vůbec neznáš. Pravděpodobně nemůžeš nic vědět ani o trávení lidí.

166328

29.07.2008 14:47

Konečně nějaká pravda o Iráku a Afghánistánu

RE: Nojo

anti-anti 82.?.?.?

A já zjistil, že jste hloupý komunista, protože zastáváte pravdivost Protokolů sionistických mudrců.

166332

29.07.2008 17:19

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Babka byla blbá! Měla židovku udat nejbližšímu gestapákovi a židovka by šla do plynu a nemohla parazitovat na tvých předcích a ještě by před tím dělala užitečnou práci pro árijskou říši. Pomáhat se má nezištně. Ne s kalkulem, že se pomoc někomu vrátí a pokud pomohla chudé židovce tak ať se nediví, že po válce židovka neměla vůbec nikoho a vůbec nic. Mě nezajímá co ti Židé udělali hrozného, ani co udělali hrozného tvé rodině, ale to, že jsi nechutný komunista a komunismus je podle Protokolů jedna cesta k nastolení židovské světovlády, které se tak obáváš. Vaše povídání o tom, že v jejím koncentráku nezemřel jediný člověk je nefér a židovka se vyhýbala práci je nechutné, protože Židé byli systematicky likvidováni a pronásledováni. Že byla Židovka v bezpečí si mysli ty. Já si myslím, že lidé co pomáhali za války jsou hrdinové!

Na závěr vám řeknu vtip.

Přijde pán za knězem ke zpověďi.
-Pane faráři za války jsem schovával Žida.
-Ano to je hezké.
-Ale to není všechno, za skrývání mi platil stokorunu za každý den.
-To není zas tak moc, za zachráněný život to stojí.
-A mám mu říct, že už skončila válka, pane faráři?

166339

29.07.2008 19:48

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Antisemité Protokoly využívali, aby bylo jasno. Protokoly se sami nemohou využívat. Jaké prokecnutí? Užívali a stále užívají tento plagiát a podvrh. Reformy, války a komunismus, to jsou Protokoly.

Aby zdejší antisemité měli o čem uvažovat.

http://cs.wikisource.org/wiki/Bible_(Kralick%C3%A1...

166356

29.07.2008 20:47

Konečně nějaká pravda o Iráku a Afghánistánu

RE: Nojo

anti-anti 82.?.?.?

Stejně jako zastánce vládní konspirace u 9/11 nebude nikdy zastávat radar, tak zastánce Protokolu bude pro komunismus. I přesto, ze protokoly jsou proti komunismu a podle nich jsou součástí Židovského plánu na světovládu. Ani však onen komunista Protokoly nezná, jen je proti Židum.

166362

31.07.2008 14:51

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Ano! Za Hitlera se v Polsku ukrývaly Židé pro profit! Když Židovi došli peníze musel pryč.

Je možné, že v Rusku vaše židovka skončila v koncentráku na Sibiři, ale vy píšete o líné židovce, která nechtěla pracovat v říšském koncentračním táboře pro nucené práce. Že by šla možná do Osvětimy za pár měsíců vás ani nenapadne. Ptám se vás proč vaše babka ukrývala židovku, když vaši rodinu vyžírala a trpěli jste hlady? Aby Datel mohl o padesát let později tvrdit jak jsou Židé špatní, když se jeden Žid ukryly Datlů a nepracoval odevzdaně pro říši, která zabila miliony jiných Židů a dokonce vyjídal Datly tak moc, až mu umřela maminka a ani to ta Židovka nijak neozvala a žádnou peněžitou částkou nenahradila utrpení Datlů?

Prostě zde nechutně kalkulujete jak moc velkou škodu vaše rodina utrpěla kvůli pomoci židovce. Vaše rodina měla židovku udat a otec měl pracovat v koncentráku u plynových komor a ne jako nějaký pěšák u armády. Pak by jsi mohl jenom povídat o tom, jak váš děd a babka úspěšně oddálili naplnění Protokolů. A ne to jak Židé okrádají rodinu Datlů!

Věříte vágnímu podvrhu a plagiátu, který nejen že neznáte, ale také nevíte, že jej lze napasovat na jakoukoli situaci. Ať již se jedná o podporu drobných řemeslníků, nebo podporu komunismu. Ať už se jedná o liberalismus či demokracii s širokým spektrem referend švýcarského typu. A lze jej napasovat také na světové války, inflaci a zadlužování států. Že na Protokoly lze napasovat jakoukoli násilnou vraždu politických oponentů včetně Litviněnka a Juščenka, ale i Kennedyho snad ani nemusím připomínat.

166475

18.08.2008 10:53

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

Rusko lže

anti-anti 82.?.?.?

Rusko lže. Nejenom, že tvrdilo v době ofenzivy na Gruzii, že v Gruzii není žádná válka. Nejenom, že uzavřelo příměří jehož podmínky byly stáhnout vojska z Gruzie, ale zatím přesunuje rakety do Gruzie. Ale co víc. Podporuje Osetinské polovojenské jednotky, které okrádají naše novináře. Vy by jste po novinářích chtěli, aby o někom takovém psali jen to positivní? Chcete slyšet víc! Gruzie tvrdí přesný opak co tvrdí Rusko. Před pár měsíci bez vyhlášení války sestřelila ruská stíhačka Gruzínský bezpilotní průzkumný stroj hluboko v Gruzinském území. Po zásahu proti zbouřencům je opět bez vyhlášení války zaútočilo Rusko opět bez vyhlášení války. Nyní se snaží Gruzie žalovat v Evropě Rusko za válečné zločiny v Osetii, ale i etických čistek v Osetii. A Rusko svou teorii o etických čistkách a utiskování osob s ruským občanstvím si může schovat pryč, protože jako mírotvorce by měl minimálně mít takovou slušnost a respektovat mírové dohody.

A neříkejte, že mám informace z "spojených novinářů" a propagandy. Vy nemáte lepší, vy máte přímo informace z provládních Ruských zdrojů.

168252

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 1

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 9

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 3

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 16

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 1

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 1

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 7

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 7

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
24,88 Kč
Euro
27,41 Kč
Libra
30,80 Kč
Kanadský dolar
17,63 Kč
Australský dolar
15,23 Kč
Švýcarský frank
25,87 Kč
100 japonských jenů
23,08 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
6,01 Kč
100 maď. forintů
7,59 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
31,69 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 426,91 Kč
1 unce stříbra
349,85 Kč
Bitcoin
158 840,33 Kč

Poslední aktualizace: 1.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 653 351